PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونگی گوش دادن به موسیقی توسط بلوتوث در گوشیهای سونی اریکسون

mohammad19094423
29-03-2007, 17:39
سلام به همه اساتید.
راستش من قبلا یه k750 داشتم و چون این گوشی پروفایل A2DP رو ساپوت نمی کرد رفتم عوش کردم و M600 گرفتم (البته این یکی از دلایلش بود) ولی با این حال تو این گوشی هم نمیشه موسیقی رو از طریق هندزفری بلوتوث گوش داد. ولی میدونم که این گوشی A2DP داره و باید بشه این کار رو کرد. مدل هندزفری من HBH-PV705 هست و رو گوشیهای Nokia 7610 - Motorola V3X - Nokia 6680 یه یه سری دیگه تست کردم و با اونا میشه.
خواهش میکنم اگه میشه یه راهنمایی بکنین. ممنون.

se-k750i
29-03-2007, 17:50
آخه وقتی خودش هدست استریو داره چه دلیلی داره که با بلوتوث گوش کنی؟
نه کیفیت داره نه استریو نه هیچی.....!!!!! نمیشه آقا من که تا حالا نتونستم این کارو انجام بدم.....

nakhordemast
30-03-2007, 03:01
سلام به همه اساتید.
راستش من قبلا یه k750 داشتم و چون این گوشی پروفایل A2DP رو ساپوت نمی کرد رفتم عوش کردم و M600 گرفتم (البته این یکی از دلایلش بود) ولی با این حال تو این گوشی هم نمیشه موسیقی رو از طریق هندزفری بلوتوث گوش داد. ولی میدونم که این گوشی A2DP داره و باید بشه این کار رو کرد. مدل هندزفری من HBH-PV705 هست و رو گوشیهای Nokia 7610 - Motorola V3X - Nokia 6680 یه یه سری دیگه تست کردم و با اونا میشه.
خواهش میکنم اگه میشه یه راهنمایی بکنین. ممنون.

اون هندز فری های معمولی که جواب نمیده

آخه وقتی خودش هدست استریو داره چه دلیلی داره که با بلوتوث گوش کنی؟
نه کیفیت داره نه استریو نه هیچی.....!!!!! نمیشه آقا من که تا حالا نتونستم این کارو انجام بدم.....

به آقا کجای کاری در جریان نیستی:5: . از اینا باید بخری .هندز فری بلوتوس استریو خداااا! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دلیلش اینه که سیم دراز و دست و پا گیر هدست تو دست و پات گره نمیخوره!

mohammad19094423
30-03-2007, 18:19
پس چجوریه که رو گوشیهای دیگه که خیلی قدیمیتر هم هستن میشه با این هندزفری این کا رو کرد؟