PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با گارانتی پ... ا.... هرگزخرید نمی کنم

aria irani
29-03-2007, 12:51
سلام دوستان
من با اجازه مدیران سایت میخواهم یک تاپیک ویژه برای گارنتی ---- که همین تاپیک هست بازکنم تا بسیار روشن مطالب گفته بشه.
اسم تاپیک که تا حد زیادی روشن هست

اما چرا دیگه من هیچ وسیله ای رو با گارنتی ----- نمی خرم.

من ساکن تهران هستم. 23 اسفند1385 یعنی 6 روز قبل از عید رفتم خیابان جمهوری و یک دوربین کنون A540 با گارانتی ----- خریدم.روز 2 -3 عید که عکسهارو داشتم با دقت بیشتری تو مانیتور کامپیوترم می دیدم ،متوجه شدم روی همه عکسها از اولین عکسم لکه سفید واضحی وجود داره که جاش هم رو تمام عکسها ثابته. من که چیز زیادی از دوربین دیجیتالی نمیدونستم مطلب رو با دوستان سایت عکاسی در میان گذاشتم و متوجه شدم که سی سی دی دوربینم پیکسل سوخته داره .حتی یه تعداد مقاله در این مورد خوندم که یکی خیلی کامل بود مربوط به دانشگاه ویسکانسین آمریکا در سال 2003 اینم لینکش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم چندتا عکس مربوط به دوربین من :البته اون قسمت از عکسهام رو که مشکل داشت با فتو شاپ بریدم واینجا گذاشتم چون حجم خودعکس بالاست 1.5 تا 2 مگ میشه و هیچ دست کاری یا تغییری در عکس ندادم با فلش براتون نقاط رو مشخص کردم.

بزرگنمایی 1600 با فتوشاپ:

با سایز واقعی عکس بزرگنمایی 100 درصد

با سایز واقعی عکس بزرگنمایی 100 درصد

و چون دوربین گارنتی ----- داشت 7 فروردین بردم به دفتر مرکزیشون .خب حالا ببینید اونجا با من چه رفتاری داشتند :

سلام دوستان
امروز (7فروردین 1386)صبح رفتم دفتر مرکزی ----- در جلال آل احمد جنب شهر آرا،تعمیر کار فروشگاه بسیار بد بامن برخورد کرد وبه جای اینکه قبول کنه دوربین سی سی دیش پیکسل مرده داره میگفت می خواستی دوربین 400 هزار تومنی بخری و تعویض که هیچی،تعمیر هم نمیکنیم.جالب اینجاست که این تعمیرکار ----- تو اتاقش یک دستگاه کامپیوتر هم نداشت چون براش یک سی دی از نمونه عکسام برده بودم
و رفت تو مدیریت که عکس رو چک کنه.خنده داره. و وقتی که برگشت اون حرفا رو تحویلم داد

من که ناراحت شده بودم و احساس کردم که من مشتری رو اون آقای تعمیر کار بلا نسبت شما دوستان گ*وحساب کردن و ارزشی برام قائل نیستن به دفتر کوچیک مدیریتشون که دو قدمی اتاق تعمیر کارشون بود رفتم. تو اتاق دو نفرآقا بودن یکی از آقایون عینکی بود ،اول که گفت عکس با دوربین بگیریم بعدتلفنی باتعمیرکارش حرف زد نفر دوم هم که گردنش رو بسته بود،بلد نبود عکس دوربین رو تو کامپیوترش بریزه ،خیلی ساده دکمه Play دوربین رو براش زدم تا تونست عکس رو کامپیوتر بریزه.

با ویور ویندوزهم عکسایی که تو سی دی بود و هم عکسای که اونجا گرفتیم رو دید. پیکسل سوخته به چه بزرگی رو میشد دید. روی یک سیب قرمز هفت سین قشنگ این دونهای سفید پیسکلهای خراب معلوم بود ولی چه فایده چون همه چیز برای این به اصطلاح گارنتی ----- مهم بود به غیر از اینکه کار من مشتریش رو را ه بندازه و راضی کنه و بهم گفت که نه چیزی معلوم نیست مشکلی نداره. آقای عینکی هم گفت تا 4 تا پیسکل به بالا رو ما تعمیر میکنیم ،من هم بهش گفتم که این برا مانیتور و ال سی دی هست و برا سی سی دی دوربین که این چیزا نیست در ضمن تو فتوشاپ خیلی ساده 25 تا پیکسل مرده رو نشون میده پس باید برام تعویض کنید. تا حرف فتوشاپ رو زدم گفت تو ویور ویندوز هم میشه پیکسل ها رو شمرد ورو کامپیوترمون فتو شاپ نداریم ،و این نقطه سفیده یک پیکسله ،من که خیلی بر افروخته و ناراحت شده بودم گفتم عزیزم اصلا شما تعریف پیکسل رو میدونی چیه بعد ش هم شما چه جور گارانتی هستید یک فتوشاپ برای تست 4 تاعکس تو دفترتون ندارید یا تو اتاق تستتون،تو ویور ویندوز که نمیشه پیکسل شمرد و نه تنها تو فتوشاپ تو هر نرم افزار دیگه ای که بتونه پیکسل رو نشون بده من ثابت میکنم که 20 تا 30 تا پیکسلش خرابه.بعد آقای عینکی گفت نه منظورم 4تا نقطه سفید به طور جدا رو عکسه و حرفش رو عوض کرد. ومن هم بهش معترض شدم که چرا تا حالا میگ فتید 4 تا پیسکل و حالا شد 4 تا نقطه سفید. و اینکه شما بهانه دارید میگیرد تا دوربین رو تعویض یا تعمیر نکنید ،بهم گفت ما ------ فقط گارنتی تعمیر داریم نه تعویض.

اما چه فایده نیم ساعت صحبت و کلنجار رفتن با این دو نفرهیچ فایدهای نداشت بهم گفت دوربینت مشکل نداره و من هم گفتم گارنتی شما بجاش مشکل داره دوربینی که 12 روزه خریدم و مشکل داره رو عوض یا تعمیر نمی کنید ،با این حساب گارانتی تو ایران یعنی کشک .

حالاشما دوستان خودتون در مورد گارنتی ------قضاوت کنید. ولی من تحت هیچ شرایطی هیچ دوربین ،یا وسایل دیگه با گارنتی ------نمی خرم.

و تصمیم گرفتم که به طور کلی هروسیله ای روبدون گارانتی بخرم .
بخاطر اینکه نمی خام پولم رو برا گارنتی دور بریزم چون تو این موضوع برخورد بد تعمیرکار بامن ،وعدم تعمیر یا تعویض کردن دوربین کنونم رو که با گارنتی -------خریدم رو دیدم.و الان هم از اینکه دوربینم رو با گارنتی ------ خریدم راضی نیستم.
آریا ایرانی

7فروردین 1386

Alire7_a
29-03-2007, 13:03
دقيقا گارانتي همينه تو ايران دوربين ديجتال و موبايل گارانتي ارزشي نداره
بهتره هرچيزيو بدون گارانتي بخريم
اما در مورد مشكلت پيشنهاد مي كنم با شركت سازنده مكاتبه كنيو نحوه برخورد مسئولين شركت رو هم توضيح بدي براشون

siavash_ahmadpour
29-03-2007, 15:25
فکر نمی کنم جواب بدن چون نماینده رسمی نیستند :10:
گارانتی های خوبی هم تو ایران هستند مثل آواژنگ:5: ولی گارانتی های افتضاح دیگه هم خیلی خیلی زیادن:41:

aria irani
29-03-2007, 15:41
فکر نمی کنم جواب بدن چون نماینده رسمی نیستند :10:
گارانتی های خوبی هم تو ایران هستند مثل آواژنگ:5: ولی گارانتی های افتضاح دیگه هم خیلی خیلی زیادن:41:

این ----- همون گارانتی هست که تو امارت متحده عربی فعالیت میکنه و حالا تو کشور عزیزمون تحت این نام فعالیت میکنه ومی بینید که پول رو از من مصرف کننده ایرانی میگرن و بعد هم بهم میگم مشکل دوربینت رو قبول نمی کنیم . بهمین راحتی. ولی من به همین راحتی ول کنشون نمی شم. و بچه های سایت رو باید آگاه کنم که با این گارنتی که من گرفتم این مشکلات بوده و قبل از خرید آگاه باشن.

در مورد نامه به کنون هم حتما این کار رو میکنم.

موفق باشید

Alire7_a
29-03-2007, 16:05
منم سعي مي كنم به ديگران اين مشكلو بگم تا چيزي با ضمانت -----خريد نكنند

arash the archer
29-03-2007, 16:09
خيلي از گارانتي ها هستند که چرندن مثل شاب که من 2 مورد گول شيطان رجيم رو خوردم و ازشون مادر برد و MP3 player خريدم و بعد پشيمون شدم

و گارانتي هاي خوب هم داريم همونطور که دوستمون گفت يکيش آواژنگه و ديگري هم که من راضي بودم بدر الکتريک هست

Ali&G
29-03-2007, 16:09
حالا چقدر پول داده بودي؟؟؟

b_e_h_dad2
29-03-2007, 16:27
سلام دوست عزیز

لطفا نام و یا مشخصات کسی که با شما این برخورد رو انجام داده در اینجا یا برای من بفرستید ..دفتر مدیر -----در طبقه اون ساختمون قرار داره و جای کوچیکی هم نیست!!! ... ضمنا مطمئنی که گارانتی اصلی هستش؟
امیدوارم بتونم کاری برات انجام بدم

در ضمن اینم بدون که اکثر کارمندای اینجور شرکتا برای اینکه مجبورن تعطیلات عید رو بیان سره کار در ایام عید خیلی این مشکلات رو ایجاد میکنن و به قولی ناراحتی خودشون رو روی مشتری خالی میکنن و یا به نوعی کارشکنی میکن

aria irani
29-03-2007, 19:06
سلام دوستان

من در مورد گارنتی پ.... ال.... نظرم رو گفتم و نظر من نسبت به این گارنتی منفی هست. درمورد آواژنگ چیزی نمیدونم . ولی خب تو پستتون که ازش تعریف کردید من هم چیزی نمیدونم.

در مورد نام اون تعمیرکار ،درست نیست که بیام علنی مطرح کنم چون من با از کل سیستم گارانتی ------ ناراضی هستم چون نه تنها اون تعمیرکار بلکه افرادی که در دفتر مدیریت بودن در طبقه اول همون ساختمان ،به مشکل دوربین بنده ترتیب اثر ندادن...

گارانتیم اصل هستش ،فاکتورخرید با مهر فروشگاه دارم،12 روز پیش خریدم به قیمت تقریبی 200 هزار تومن.

،امروز زنگ زدم تعمیرگاه مرکزی دوربین بهم گفتن 60 هزار تومن هزینه تعویض سی سی دی دوربینت میشه،حالا می فهمم برا چی دوربینم رو قبول نکردن و اونطور با هام برخورد کردن چون هزینه تعویضش زیاده ،حالا بچه ها خودمونیم آخه این درسته این طوری با مشتری برخورد بشه وسیله رو با گارانتی می خری بعدش کارت رو راه نمی ندازن. به همین راحتی.

اصلا کجا باید از دستشون شکایت کرد ،به کی ،به کجا

مرسی که توجه دارید. باید دوستانمون در این مورد آگاه بشن تا دچار مشکلاتی که برای من پیش اومده نشن

tamir.ir
09-04-2007, 21:28
دوست عزیز اریا

خیلی متاسف شدیم که شرکت پ....ا.... باجنابعالی برخوردناشایست کرده است

اینجانب به عنوان مسول فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین/ پیغام شمارابه مدیریت تعمیرگاه مرکزی

اقای قاسمی رساندم مدیریت تعمیرگاه ابرازتاسف خودراازاین مقوله اعلام وازجنابعالی خواهش نمودند

دوربین مزبوررادراولین فرصت به تعمیرگاه رسانده تانسبت به تعویض کامل به صورت رایگان اقدام نماییم

باتشکر قسمت فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

تلفن ویزه خدمات کانن 66749494

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

INFO@TAMIR.IR
ایمل بخش فنی EBI_REPAIR@YAHOO.COM

Ali&G
09-04-2007, 21:41
تبريك ميگم به دوستمون اقاي aria irani خيلي خوش شانسي برو حالشو ببر

becareful
09-04-2007, 22:41
من یه گارانتی دیگه هم شنیدم که شبیه اینهست نمیدونم ایران ال...یه چی تو همین مایه ها این گارانتی هم بده؟؟؟

J A V I D
09-04-2007, 22:46
حالا سر یه پیکسل سوخته اینقدر ارزش داره که این همه بری دنبالش !!منم پی اس پیم رو که خریدم یه دونه پیکسل سوخته داشت اون بالا بالا سمت راست تو مغازه خیر سرم نگا کردم دقیق ولی متوجه این نشدم اومدم خونه هم نفهمیدم فرداش دیدمش الان دیگه بهش عادت کردم اگه یه روز نبینمش دلم براش تنگ می شه !!!

موفق و پیروز باشید

جاوید

Alire7_a
09-04-2007, 23:00
آقاي آريا ايراني مشكلتون اگه حل شده يه خبري به ماهم بديد
ممنون

J A V I D
09-04-2007, 23:04
ببخشید من متنو کامل نخونده بودم ظاهرا پیکسل های سوخته بیشتر از یکی بوده !!!
البته منم جنس بدون گارانتی رو ترجیح می دم به گارنتی دار نمونش یه کا هفتصد گرفته بودم در زمان حیات گارنتی ایرانیان ( که می گفتن گارنتی خوبیه) بعد از شیش ماه گوشی ترکید اومدم ببرم گارانت یدیدم جمع کردن رفتن و این گارانتی دیگه اعتبار نداره !!! مجبور شدم 15 تومن پیاده شم !

موفق و پیروز باشید

جاوید

BLACK-BLACK
08-04-2008, 20:31
هتره هرچيزيو بدون گارانتي بخريم

بی نهایت موافقم!

mhaf
09-04-2008, 12:11
ببینید اگه جنسی رو با گارانتی میخرید گارانتی موظفه که اون رو تعویض کنه و خدا رو شکر یه نفر پیدا شد و اعلام کرد که من پیگیری میکنم
اگر هم پیگیری نشد یه راهی داره که مطمئن باش جواب میده من صد بار امحان کردم
یه سر میری اداره بازرگانی بخش شکایات
بلوار کشاورز رو بروی بیمارستان پارس فکر کنم طبقه چهارم
یه شکایت کوچولو تنظیم میکنی
خدا رو شکر مسئول بخش کامپیوتر اون انسان بسیار فهمیده ای هست و به مشکل شما رسیدگی میکنه

takotok
10-04-2008, 11:35
سلام
فلسفه به وجود اومدن انجمن دقیقا همین چیزیه که الان تو این چند صفحه اخیر دیدید
عالی و بسیار غرور افرین هست
من به مسولین p30world تبریک میگم که انجمن به این عالی ایی دارند که می تونه از حق کسی در اون دفاع بشه
امیدوارم که موفق و پیروز باشید

alil1369
10-04-2008, 23:41
چی بگم !!
من پیگیری کردم با ال.... جوابشو بهت میدم هر وقت اومد !!
بی ............. ها !!

becareful
14-04-2008, 19:22
دوستان تاپیک مال شونصد روز پیشه ها... :دی

roger waters
21-04-2008, 09:54
دوست عزیزم شما دوربین کانن با گارانتی خریدی که مثلا اسم معروفی داره و خب حقت هم ضایع شده. بطور کل در کشور ما گارانتی یعنی همین. شما نفر اول نبودی آخریش هم نخواهی بود!
اما در مورد گارانتی تا جایی که من اطلاع دارم و خودم هم دوربین کانن دارم معتبر ترین شرکت گارانتی کانن در ایران شرکت آفومار هستش.
موفق باشی

glc_engineer
02-05-2008, 16:49
دوست عزیزم شما دوربین کانن با گارانتی خریدی که مثلا اسم معروفی داره و خب حقت هم ضایع شده. بطور کل در کشور ما گارانتی یعنی همین. شما نفر اول نبودی آخریش هم نخواهی بود!
اما در مورد گارانتی تا جایی که من اطلاع دارم و خودم هم دوربین کانن دارم معتبر ترین شرکت گارانتی کانن در ایران شرکت آفومار هستش.
موفق باشی

آفومار؟

تازه اومده؟

براي چي ميگي معتبر ترین گارانتي ؟

دليل ئاضح ومنطقي بيار لطفا

EXORCIST2
03-05-2008, 09:29
[QUOTE=glc_engineer;2366420]آفومار؟

تازه اومده؟

تا جایی که من یادمه دوربین های کنون رو با آفومار می شناختم . حتی قبل از دوره دیجیتال .

seymour
03-05-2008, 13:23
تا جایی که من یادمه دوربین های کنون رو با آفومار می شناختم . حتی قبل از دوره دیجیتال .
تایید میشه ...

mhaf
03-05-2008, 19:54
تایید میشه ...
کاملا درسته

mahdi_shr
15-01-2009, 00:21
با سلام:

ضمن عرض سلام خدمت سروران گرامي من چندي پيش از اينكه گارانتي الارمس بسيار گارانتي مزخفيه شكايت داشتم اما بعد از اينكه يه سرچ تو اينترنت انجام دادم متوجه اين تاپيك و مشكل دوستان شدم و بعدش پيغام نماينده سايت تعمير رو ديدم كمي اميدوار شدم .مشكل من در مورد تهرم زوم يا همون اهرم تله وايد دوربين جي 9 كنن بود كه پس از اينكه به نمايندگي اگنش در مشهد نشونش دادم اونجا آقاي مهندس آ-د فرمدون كه بايد با توجه به اينكه اين دوربين هيچ گونه صدمه اياز طرف يوزر به اش وارد نشده ولي مبيلغ 35000 هزار تومان بعلاوه هزينه تعمير رو پرداخت كنم و بالطبع بنده خيلي ناراحت شدم كه چرا با وجود اينكه من كاري نكردم و دوربين هنز 5 ماه نميشه ازش استفاده شده وتازه داراي 2 سال گارنتي هم هستش باز من بايد چنين مبلغي رو هزينه كنم،بهر حال من دوربين رو به مشهد ندادم و نمايندگي تهران تماس گرفتم يعني هيمن شمارهاي كه در تاپيك موجوده و اونجا با جناب اقاي قاسمي صحبت كردم و ايشون فرمودن كه دوربين رو به تهران ارسال كنم و ايشون هيچ هزيناهاي نخواهد گرفت ، بعد از دوهفته دوربين تعمير شد و به ادرس من تيپاكس شد.

هرچند كه من بدليل برخي ضعفهاي مديريتي كشور بايد 10000 هزار تومان هزينه پست رو پرداخت كردم (رفت و برگشت)اما

بهر حال دوستان، من اصلا از گارانتي پ.... ال.... راضي نيسيم و دوست دارم همين جا به اقاي قاسمي مديريت محترم تعميرگاه مركزي دوربين دست مريضاد بگم و از ايشون كمال تشكر رو داشته باشم همچنين از سركار خانم غفاري كارمند محترم ان شركت كه بذل محبت فرمودن با صبر و حوصله مراحل كار بنده رو پيگيري فرمودند هم مراتب ادب و احترام رو بجا بيارم.

به اميد ايراني اباد تر تز ديروز

ايام به كام

مهدي ش -مشهد

aria irani
26-02-2009, 10:33
درود به بچه های سایت
خب من که دوربین رو همون فروردین 86 با کلی ضرر فروختم دوربین رو 190 خریده بودم و 140 فروختم . 50 تومن ضرر کردم به هر حال مسوولین این شرکت پ....ا.... یا شرکت گارانتی کنندش می تونن خسارتش رو بهم پرداخت کنند.
تا حسن نیتشون رو نشون بدن.

با تشکر آریا ایرانی

mojtaba_mo
21-05-2009, 19:34
درود به بچه های سایت
خب من که دوربین رو همون فروردین 86 با کلی ضرر فروختم دوربین رو 190 خریده بودم و 140 فروختم . 50 تومن ضرر کردم به هر حال مسوولین این شرکت ------یا شرکت گارانتی کنندش می تونن خسارتش رو بهم پرداخت کنند.
تا حسن نیتشون رو نشون بدن.

با تشکر آریا ایرانی
بابا اون بنده خدا که گفت بیار مجانی تعمیر میکنیم.
بردی؟ چی شد؟

ABS_HA2000
29-06-2010, 22:37
دوست گرامی آقا آریا
شما می بایست این موضوع را در همان زمان به سازمان تازیرات گزارش میکردید تا به مشکل شما از راه قانونی
رسیدگی کنند.(میزدن دهنشون و ساف میکردن)
من خودم 3 الی 4 دفعه تجربه این کار رو دارم و جواب داده ، مدیریت شرکتی که ازشون شکایت کرده بودم زنگ زد
خونه و با التماس رضایت نامه می خواست.:27:
این ارگان دولتی کارشو بهتر از جاهای دیگه انجام میده.:20:
موفق یاشید.:11::40:

tirdad_60
30-06-2010, 23:25
البته آفومار الان هم داره نون همون موقع رو میخوره و قیمتهاش اصلا منصفانه نیست

هیچ وقت نتونستم خودم رو راضی کنم از آفومار استفاده کنم

alivolvo
22-07-2010, 09:50
سلام دوستان
من همين امروز درمورد امكان نصب ----- بر روي sx20 كانن با شركت كانن مكاتبه كردم و اونها دو شركت رو همراه با ادرس و تلفنشون به عنوان نمايندگان مجازشون در ايران به من معرفي كردن كه با اونا مكاتبه كنم.(اگر بخوائيد متن ايميل روميتونم بزارم)
آفومار
پ....ا...
بنابر اين هر دو اينها نمايندگان مجاز اصل كانن هستند. درمورد مشكلاتي هم كه پيش اومده براي بعضي از دوستان پيشنهاد ميكنم به همون سازمان تعزيرات و همچنين به خود شركت كانن شكايت بكنند. اونها خيلي خوب برخورد ميكنند و پيگيري هم ميكنند.
ضمنا بگم كه احتمالا به اميدخدا اوضاع گارانتي در ايران داره بهتر ميشه. من از گارانتي شركت سازگار ارقام خيلي راضي هستم. دوبار كارم بهشون افتاده تا الان كه شرايطي رو كه به عنوان گارانتي ذكر كرده بودند كاملا پذيرفته اند. يك بار كه يك لب تاپ كامل رو با همه متعلقاتش عوض كردن برام !