PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال از M2n-e دارها دارم

mahdi1535
29-03-2007, 09:40
سلام
یک سوال از M2N-E دارها دارم
من حدود دو هفته ایی هست که این مادر بورد را با CPU 4200 AM2 بستم و متوجه یه مشکلی شدم واین مشکل موقعی بیشتر شد که ویندوز XP با آخرین آپدیتها را روش نصب کردم . حالا مشکل چیه وقتی روی درایوهای هارد کلیک میکنی درایو با کمی مکث باز میشه البته همیشه این طوری نبود ولی با نصب کردن ویندوز پک دو با آخرین آپدیتها 2006 این مشکل بیشتر ظهور کرد در صدد بر اومدم که ببینم مشکل از کجاست چون موقعی که درایوهای
مادر بورد را هنوزنصب نمیکردم این مشکل را نداشت خلاصه پس چند بار ویندوز نصب کردن فهمیدم که مشکل مال
درایو صدای اونه تا موقعی که درایور صدای اونو نصب نکرده باشم مشکلی نیست ولی به محضی که نصب میکنم
این مشکل به وجود میاد یه سری هم تو سایتش زدم و درایور صدای اونو به امید اینکه مشکل را تو دایور جدیدش حل کرده باشند زدم ولی باز حل نشد . ولی تو سایتش به یه نکته ی جالب بر خورد کردم و جلوی ورژن دایور صدای این مادر بورد با رنگ قرمز نوشته شده Beta Version .
حالا شما میگید من چیکار کنم :41:

!As@d
29-03-2007, 19:57
من هم همین مادربورد رو دارم ولی مشکلی (که شما گفتید) رو مشاهده نکردم...

mahdi1535
04-04-2007, 06:23
شما میگید میتونه مشکل از جای دیگه باشه و به نظر دوستان من باید چیکار کنم
مشخصات کامل سیستم
M2N-E
X2 4200
westwrn 160 8Mb Bufer
ram Kingston 512 Bus 533
Power Green
VGA 7300GS XFX

m_a_h_n_o
16-04-2007, 03:28
من M2n-e داشتــو اینجوری نبود...فقط خوب OC نمیشـُـــــد....

m_a_h_n_o
16-04-2007, 03:29
توی ویندوز هیـــچ مـُــشکـلــی نداشت...

m_a_h_n_o
16-04-2007, 03:31
ویندوزتو عوض کـُــــن ....

m_a_h_n_o
16-04-2007, 03:36
در ضمن حتما درایور های مادربورد رو نصب کن...
از جمله چیپست !!!! اگه هاردت Sata باشــه باید حتما درایوره چیپستو نصب کنی...این مادربورد ، مادربورد راحتیه (البته در مورد Oc از این قانون مستــثـناست..)

mahdi1535
16-04-2007, 15:01
همه این کارها را کردم میتونه این مشکل از رم باشه چون رمم Kingstone 512 533 هست

musa
17-04-2007, 13:51
ويستا رو امتهان كردي؟ يا XP MRT v.2006 ؟
دوست عزيز چرا Kingstone 512 533 رو انتخاب كرديد ؟!
براي يك CPU 4200 X2 باس 667 ايده آل تره و اينكه رم هت سينك داشته باشه.

mahdi1535
17-04-2007, 14:12
این رم را موقتا خریدم چون شب عید رم خوب با باس 800 نبود و مجبور شدم اینو بخرم و در صدد هستم که 2 تا 512 با باس 800 بخرم یعنی میشه از رم باشه

musa
17-04-2007, 14:20
رم تو سرعت خيلي تاثير داره و در ضمن رم باس 800 رو فقط هت سينك دار بگير.
تحويه كيس شما چطوره؟

Agena FX
17-04-2007, 14:20
دوست عزیز سلام خوبی ؟

من این مادربورد را چندین بار بستم همچین مشکلاتی نداشته ! برای همین حدس نمیزنم مشکل از مادربورد باشه ... بیشتر به نظر میاد که مشکل شما نرم افزار باشه تا سخت افزاری برای همین شما ویندوزت را عوض کن یعنی یا یک XP دیگه نصب کن ( پچ One و ... ) یا ویستا و یا یکبار دیگه همین ویندوز را نصب کن و درایور ها را از چیپست گرفته تا ... از سایت های رسمیشون بگیر که آخرین نسخه باشه اون زمان ببین اگه مشکلت حل نشد بیا مطرح کن و اگه هم حل نشه ماله سخت افزار میتونه باشه ! ( به احتمال خیلی کم ! ) این مشکل در سخت افزار میتونه به رم و هارد بستگی داشته باشه به رم به خاطر اینکه در پاسخ دادن به پردازش ضعیف عمل میکنه و در هارد به خاطر مشکل در پارتیشن و شاید بد سکتور در اون قسمت . من شک دارم از رم باشه ....

شما نرم افزاری چک کن به من خبرش را بده ...

موفق باشید
AMD

mahdi1535
17-04-2007, 20:09
مشه بگید که این مادر بورد را با چه CPU بستی تا حالا با 4200 هم بستی . یه نکته جالب اینکه همون اول که ویندوز بالا می یاد اینطوریه و بعد از چند دقیقه ایی کار کردن که تو درایوها رفتی خوب میشه در ضمن تا درایور صدارا نصب میکنم زمان بوت ویندوز هم یه مقدار بیشتر میشه . فکر میکنم که این CPU برای این مادر بورد یه کم زیاده چون من تو این انجمن دیدم که هم این مادر بورد را با CPU کمتر از این بسته بودند .
ضمنا شما که این مادر بورد را تا حالا زیاد بستی بگو ببینم که تا حالا با چه قطعاتی بستی که ست بوده . چه رمی با این مادر بورد سته . میگند که با یوس این مادر بورد باگ داره وباید هر چند روز یکبار بایوسش را آپدیت کنی راسته ؟
اصلا بایوس باگ داره یعنی چی ؟
نظرت در مورد این مادر بورد چیه ؟

Agena FX
17-04-2007, 20:46
مشه بگید که این مادر بورد را با چه CPU بستی تا حالا با 4200 هم بستی . یه نکته جالب اینکه همون اول که ویندوز بالا می یاد اینطوریه و بعد از چند دقیقه ایی کار کردن که تو درایوها رفتی خوب میشه در ضمن تا درایور صدارا نصب میکنم زمان بوت ویندوز هم یه مقدار بیشتر میشه . فکر میکنم که این CPU برای این مادر بورد یه کم زیاده چون من تو این انجمن دیدم که هم این مادر بورد را با CPU کمتر از این بسته بودند .
ضمنا شما که این مادر بورد را تا حالا زیاد بستی بگو ببینم که تا حالا با چه قطعاتی بستی که ست بوده . چه رمی با این مادر بورد سته . میگند که با یوس این مادر بورد باگ داره وباید هر چند روز یکبار بایوسش را آپدیت کنی راسته ؟
اصلا بایوس باگ داره یعنی چی ؟
نظرت در مورد این مادر بورد چیه ؟

:18:

شما هم خیلی گیر سه پیچیا !!!( شوخی ! )

ببین این درایور را دانلود کن : ماله صداست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن در مورد اینکه درایورش باگ داره من اصلا همچین فکر ندارم ! چراکه این مادربورد در این رده فروش بسیاری داره و مطمئن باش اگه باگ داشت ایسوس خیلی سریع رفع میکرد ..

بهت توصیه میکنم اینجا را ببینی ببین اگه مشکلت حل شد که هیچی نشد راه حل دیگه بهت پیشنهاد کنم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AMD:46:

mahdi1535
17-04-2007, 20:57
درایور که باگ نداره بایوس میگند باگ داره
ای بابا این درایور کارت صدا که ورژن قبلیه من الان ورژن جدیدشو گرفتم ودانلود کردم . نگفتی که این مادر بورد را با Cpu 4200x2 بستی یا نه .

Agena FX
18-04-2007, 15:47
درایور که باگ نداره بایوس میگند باگ داره
ای بابا این درایور کارت صدا که ورژن قبلیه من الان ورژن جدیدشو گرفتم ودانلود کردم . نگفتی که این مادر بورد را با Cpu 4200x2 بستی یا نه .

بله بستم !

شما اگه میشه به من بایوس چیه که میتونه باگ داشته باشه ؟!!؟!؟ بایوس باگ داره به نظر شما ؟

:11: