PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سی دی آموزش کرک معرفی کنید !

alikhoub
28-03-2007, 16:53
دوستان و مدیران گرامی سلام مرسی از مقاله های پر بارتون لطفا اگه کسی میدونه سی دی آموزشی کرک نرم افزار به همراه برنامه هاش رو معرفی کنه تا بتونیم بخریم مرسی:10: :40:

Reza goli
28-03-2007, 18:17
شما فعلا این هفت تا رو داشته باشتا سی دیش

آموزش 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش 6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این ها نوشته شده توسط جناب Alireza_Shafaei_PCworld می باشد:rolleye:

hakhamanesh
28-03-2007, 18:31
بيا اينم توپ ترين سيدي آموزش كرك در ايران
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آموزشهاي عليرضا شفايي هم توش هست
ميدونم تبليغات تو سايت ممنوعه ولي اين اونقدر توپه كه نميشه تبليغشو نكرد

v65j
28-03-2007, 20:55
سی دی های شرکت ها هیچن (یه هیچ می گم یه هیچ می شنوی ) آموزش فارسی می خوای همین جا و آنریل آموزش انگلیسی می خوای arteam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و ٌٌٌtuts4you ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و ...... آموزش های اینجا ها بهتر از آموزش های زپرتی و ت * * * این شرکت های بی سر و پاس . اگه حاظر باشی شرت ببندی یه آموزش از همین سایت برات بفرستم یهدونه هم سی دی آموزش کرک ( یه وقت فکر بد نکنین ها بنده به اینجور چیزا پول نمی دم ) ببین این 1 دونه مقاله خوبه یا تمام آموزش های این سی دی ها .

alikhoub
29-03-2007, 12:24
دوستان سلام مرسی علیرضا جان ولی من قبلا تمام مقالات توپت رو خونده بودم و فیض برده بودم دست همگی درد نکنه راستی یه سوال دیگه در مورد کرک نرم افزار آیا کلاسی هم هست که ما بریم البته تو تهران >به غیر از سایت آشیانه < اگه میدونید معرفی کنید لطفا مرسی:10: :11: