PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرتون در مورد مادربوردهاي Intel چيه؟

mojtaba-p30
27-03-2007, 11:00
سلام
آيا مادربورد هاي اين شركت خوبه از لحاظ سرعت ،سازگاري و غيره؟
من كه از اين مادبورد ها چيز زيادي نمي دونم؟:14:

dkhx2000
27-03-2007, 11:04
من که امکان خاصی از این مادربرد ندیدم
فقط یه جا خوندم که با سی پی یو های اینتل سازگاری خوبی داره
ولی همون گیگا خیلی مطمعن تره ضمن این که توی ایران هم زیاد مشتری نداره.

Mezzo
28-03-2007, 03:17
عموما امكاناتشون نسبت به برند هاي ديگه مثل ASUS و GIGA كمتره (مگر در مدل هاي محدود و بسيار گرون قيمت) ولي كيفيت برد هاشون خيلي بالاست و قيمتشون هم نسبت به مدل هاي مشابه برندهاي ديگه بالاتره.
دوستم چهار ماه پيش DG965WH+Pentium D 945 گرفت كه بد نيست و آدم از كار كردن باهاش لذت مي بره ولي من خودم Asus-Giga-Abit رو ترجيح ميدم.

dkhx2000
28-03-2007, 09:40
عموما امكاناتشون نسبت به برند هاي ديگه مثل ASUS و GIGA كمتره (مگر در مدل هاي محدود و بسيار گرون قيمت) ولي كيفيت برد هاشون خيلي بالاست و قيمتشون هم نسبت به مدل هاي مشابه برندهاي ديگه بالاتره.
دوستم چهار ماه پيش DG965WH+Pentium D 945 گرفت كه بد نيست و آدم از كار كردن باهاش لذت مي بره ولي من خودم Asus-Giga-Abit رو ترجيح ميدم.

دوست عزیز
احتمالا شما در زمینه ی مادربرد از من تجربه ی بیشتری دارید
من یه مشکل با مادربرد های Asus دارم اونم اینه که یکی پس از دیگری داره کارت صداهاشون میسوزه و برمیگرده پیش ما یعنی همین هفته 4 تا سوختیگی کارت صدا داریم
لازم به ذکره که مادربرد هایی که 2چار این مشکل میشند اکثرا p5p800 و p4 هستند و از لحاظ سرعت هم که دیگه حرف ندارند ولی این مشکل شده یه ضد حال واسه ما
ضمن اینکه یه سیستم هفته ی قبل اومد که بازم همین مشکل رو پیدا کرده بود جالب اینه که وقتی یه فلش مموری 1گیگ بهش وصل کردیم دیدیم دیگه کار نکرد یکی دیگه هم امتحان کردیم اونم سوخت واسه اطمینان یه موس usb هم بهش وصل کردیم که اونم به رحمت ایزدی پیوست

حالا این مشکل کارت صدا برای شما هم پیش اومده

Mezzo
28-03-2007, 12:23
عجب آفتي خوردي dk جان راستش من تجربم اونقدرها هم نيست ولي خودم p5b dlx دارم كارت صوتش بقدري افتضاحه كه اصلا غير فعالش كردم و كارت صوت قديميمو استفاده مي كنم. اينطور كه شما ميفرماييد اينها كلا با صوت مشكل دارند ولي اينكه موس usb سوخته خيلي برام عجيبه... ظاهرا اين سيستم واقعا خطرناكه به هيچي رحم نميكنه.

site_hamid
28-03-2007, 12:34
من که امکان خاصی از این مادربرد ندیدم
فقط یه جا خوندم که با سی پی یو های اینتل سازگاری خوبی داره
ولی همون گیگا خیلی مطمعن تره ضمن این که توی ایران هم زیاد مشتری نداره.

سلام
ممکنه که مادر برد اینتل از لحاظ امکانات جانبی از مادر بوردهایی مثل گیگا و ایسوز ضعیف تر باشه، اما ساختار این مادر بورد حرف نداره و سازگاری کامل با سی پی یو های خودش داره، گرافیک آنبردهاشم بد نیست، فقط تعداد USB و SATA و PCI هاش کمتره. قیمتشون هم از مدل های دیگه بالاتره.
از طرف دیگه Intel با Giga اصلا قابل قیاس نیست ولی میشه با مدل های خوب از ASUS مقایسش کرد.
درکل اگر دنبال امکاناتی که ASUS اگر دنبال سرعت و خرکاری هستیIntel

Actros
01-04-2007, 21:20
حالا چه مادربردی میخوای بخری از اینتل
ازبرندهای دیگه گرونتره
به نظر من ایسوس بگیر

pes123
06-04-2007, 19:21
سلام
آقا يه نفر لطف كنه در مورد مادربوردهاي اينتل اطلاعات بده مثلا كارائي، گارانتي، امكانات و بگه چه مدلي از اين برند خوبه كه ما بگيريم
و مقايسه آن با برندهاي هم رديف شركت هاي ديگه مثل گيگا و ايسوز
خواهشا يكي بگه
ممنون

Pejman3
07-04-2007, 00:43
گیگا یا ایسوز بگیرید بهتره هم از لحاظ گارانتی هم از لحاظ قیمت.

اکثر قریب به اتفاق مادربوردهای اینتل هم توسط Foxconn تولید میشه البته کیفیتش خوبه ولی تو بازار جهانی هم سهم عمده ای نداره.