PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد موسیقی بیکلام + سنتی

Samad_GH
27-03-2007, 00:32
سلام
من بیشتر موسیقی بی کلام گوش میکنم اما متاسفانه اطلاعات کمی راجع به موسیقی سنتی دارم برای همین یه راهنمایی می خواستم.

ممنون میشم اگر پیشنهاد بدید

اول یه شاهکار تو این زمینه می خواستم (بدون توجه به تاریخ نشر...البته زیاد قدیمی نباشه که نشه گیر آورد)
دوم یه اثر خوب مال همین اواخر (از این کارا که همه منتظرش هستن تا بیاد تو بازار)

<بیکلام بودنش رو حتما منظور کنید>

ممنون

sise
29-03-2007, 01:46
اگر ساز مورد علاقه تان را بگویید من شاید بتوانم راهنمایی کنم.

Samad_GH
31-03-2007, 01:48
سه تار، سنتور....از این دست سازها
یه موسیقی می خوام که خواننده محور نباشه، یعنی همگام با یکی از دستگاه های آوازی نره جلو...خودش موزیک داشته باشه.
نمی دونم منظورم رو خوب رسوندم یا نه

sise
01-04-2007, 01:28
والا چی بگم. هزاران هزار است. ولی چون شما گوشتان بیشتر با موسیقی غربی آشناست من عجالتا اینها را پیشنهاد میکنم:

"دریا": تکنوازی سنتور ، اثر اردوان کامکار
" سیر" : سه تار، اثر مسعود شعاری
"نوا" : تار، اثر حسین علیزاده
"اولین دیدار بامدادی" : کمانچه، اثر کیهان کلهر

گوش کنید و نظرتان را بگویید.

Mirzasoltan
09-06-2007, 17:13
یه کار جدید از استاد شعاری گرفتم که به همه پیشنهاد می کنم حتماً گوش کنن تا بفهمن سه تار یعنی چی.
موسیقی تلفیقی با حضور سازهای گیتار الکتریک (پسر سیما بینا نوازندشه)، ساک سیفون و بومبا به همراه سه تار
گوش کنید و لذت ببرین و اگرم رفتین تو حس حتماً گریه می کنید. آلبومش ماتم نیست ولی مستقیماً با غدد اشکی سر و کار داره. :19:
آهنگ تاپش همون اشین ( اسم یه محل کویری تو دشت لوت ) که شروع و پایان طوفان رو با سه تار در آورده. همراه سینتی سایزر و ...
:8: :8: :8:
اسم آلبومش هم هستش در سایه باد یا اشین
اینم لینک دانلود یه قسمت از آهنگ اشین که فقط سه تار استاد شعاریه قبل از اومدن سازهای دیگه و بعد از قطع شدن سینتی سایزر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad99
09-06-2007, 22:57
والا چی بگم. هزاران هزار است. ولی چون شما گوشتان بیشتر با موسیقی غربی آشناست من عجالتا اینها را پیشنهاد میکنم:

"دریا": تکنوازی سنتور ، اثر اردوان کامکار
" سیر" : سه تار، اثر مسعود شعاری
"نوا" : تار، اثر حسین علیزاده
"اولین دیدار بامدادی" : کمانچه، اثر کیهان کلهر

گوش کنید و نظرتان را بگویید.

سلام خدمت شما 2 تا دوست عزیز

تمام این اثاری که جلال جان گفت 100% تایید میشه

منم به خاطر علاقت به سنتور

1- بیداد

2- استان جانان

رو بهت توصیه میکنم و اینکه حتما بیداد رو تهیه کنی:10:خیلی جالبه ما اخرش نفهمیدیم چه جوری میشه این طوری از بیات ترک رفت تو بیات اصفهان!!!واقعا سنتور استاد جاوادانس

اینم پیشنهاد من بود

محمد:31:

sise
10-06-2007, 00:30
خیلی جالبه ما اخرش نفهمیدیم چه جوری میشه این طوری از بیات ترک رفت تو بیات اصفهان!!!واقعا سنتور استاد جاوادانس
:31:

محمد جان. تو هیچکدوم از آلبومهایی که نوشتی از تغییر مقام از از بیات ترک به اصفهان خبری نیست. شاید منظورت بیات ترک به دشتی هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad99
10-06-2007, 23:53
محمد جان. تو هیچکدوم از آلبومهایی که نوشتی از تغییر مقام از از بیات ترک به اصفهان خبری نیست. شاید منظورت بیات ترک به دشتی هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته اقا جلال شما استاد ما هستي:11:
ولي چون سازی که میزنم سنتور میگم
ایندفعه یه خورده بیشتر رو بیداد دقت کن
تغییر رو حس می کنی
شرمنده:11:
داداشی مارو انقدر دیگه دست کم نگیر بعد 10-11 سال تغییر دستگاه رو متوجه میشیم

sise
11-06-2007, 00:44
البته اقا جلال شما استاد ما هستي:11:
ولي چون سازی که میزنم سنتور میگم
ایندفعه یه خورده بیشتر رو بیداد دقت کن
تغییر رو حس می کنی
شرمنده:11:
داداشی مارو انقدر دیگه دست کم نگیر بعد 10-11 سال تغییر دستگاه رو متوجه میشیم

اولا استاد خودتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوم اینکه خب حتما شما درست میگی. حالا بگو از کجاش این تغییر مقام رخ میده تا من هم برم و متوجه بشم.

just negin
11-06-2007, 12:22
سلام خوبين
من پيشنهادم اينه كه كار جديد سياوش كامكارو بگيري كارر بامزه اي هستش البته در زمينه خودش و در حد سن خودش
اسمشم باراني بر درياست
توي كاراي بيكلام خوب تو هر آلبوم با كلام يه سري از تركاش بي كلامن مثلا آلبوم راز نوي استاد عليزاده واقعاعا شاهكاره اما خوب با كلام هم داره