PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل فوري در پريمير كمك كنيد! (تنظیم Compression)

mrmostafa
26-03-2007, 20:33
سلام من تعداد 200 تا عكس افكت گذاري كردم بعد به dvd ميخوام تبديل كنم uncompress رو انتخاب ميكنم و work area ولي بازم 33 درصد ميره disk full ميزنه در صورتي كه درايو من 15 گيگا بايت خاليه ممنون ميشم كمكم كنيد

animeditor
26-03-2007, 23:39
سلام جمیعاً

موقع خروجی فیلم به صورت AVI، بر حسب نیاز از فشرده سازی ها استفاده می کنن.
فشرده سازی (Compression) بر اساس DV PAL هر ساعتش حدود 13 گیگا بایت جا اشغال می کنه.
توی حالت Uncompress یا Full Frame دیگه خبری از فشرده سازی نیست.
البته بالاترین کیفیت ممکن رو می ده؛ ولی وقتی که نیازی به این حد کیفیت نیست، تنها چیزی که گیرمون میاد، فایل های تصویری بسیار حجیم هستن که به راحتی هم اجرا نمی شن.
(( حالت Full Frame تقریباً حدود 8 برابر DV PAL جا می گیره. ))
راستی!
شما مگه خروجی رو mpeg-2 نمی گیری؟ واسه DVD باهاس با این فرمت خروجی گرفت.

التماس دعا
یا علی

mrmostafa
28-03-2007, 01:04
سلام جمیعاً

موقع خروجی فیلم به صورت AVI، بر حسب نیاز از فشرده سازی ها استفاده می کنن.
فشرده سازی (Compression) بر اساس DV PAL هر ساعتش حدود 13 گیگا بایت جا اشغال می کنه.
توی حالت Uncompress یا Full Frame دیگه خبری از فشرده سازی نیست.
البته بالاترین کیفیت ممکن رو می ده؛ ولی وقتی که نیازی به این حد کیفیت نیست، تنها چیزی که گیرمون میاد، فایل های تصویری بسیار حجیم هستن که به راحتی هم اجرا نمی شن.
(( حالت Full Frame تقریباً حدود 8 برابر DV PAL جا می گیره. ))

التماس دعا
یا علی

من از قسمت پريمير به ترتيب:
File-> Export -> Movie-> setting

file type : microsoft dv Avi
Range: entire sequence بعد ok ميزنم نمديونم چي كار بايد بكنم بعد فايل تبديل شده حجمش شد 1.65 گيگا بايت بعد با پلاگين CCE SP Trial Version براي تبديل فرمت به vcd و غيره هستش تبديل كردم حجمش شد 77 مگا بايت بعد نشون ميده ولي تو سي دي رايت كردم خرابه اولش مياد بعد پچ پچ ميكنه بعد صفحه يه خورده پرش داره قبلش با microsoft Avi تبديل كردم كليپ نشون ميداد قسمت پايينش خراب بود پرش مانند رنگش عوض ميشد نميدونم چرا بايد اينجوري بشه عكسهايي كه كليپ كردم با تنظيمات خودش هم اينجوري بشه
شما اگه تنظيم خوبي سراغ دارين بگين انجام بدم و با چه برنامه اي به vcd تبديل كنم خوب بشه افت كيفيت نداشته باشه؟؟؟
ممنونم امير جون ببخشيد سرت رو درد آوردم

2- خروجي mpeg2 نداره من با اين تنظيمات انجام ميدم تصوير يه كمي پرش دار ميشه نميدونم چرا با microsoft avi هم پايين تصوير خراب ميشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3- در ضمن من كليپي كه درست كردم پايينش title دادم مياره بعد خروجي avi ميگيرم با برنامه Avi2MPEG به وي سي دي تبديل ميكنم تو كامپيوتر ميبينم درسته ولي داخل سي دي رايت ميكنم تو تلويزيون ميبينم title كه پايين كليپ مياد كامل ديد ه نميشه رفته پايينتر نميدونم چرا؟!!!