PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرعت و ftp

sanam.b
26-03-2007, 12:14
سلام دوتا سوال داشتم

می گویند نرم افزارهایی هستن که با نصب آنها سرعت دسترسی به اینترنت بالا می رود. آیا واقعیت دارد و اگر چنین چیزی است می توانید نام چند تا از این نرم افزارها را بنوسید ؟

چگونه می توان یک فایل را از سایتها ftp دانلود کرد؟ من برای نصب یک برنامه به یکسری فایل احتیاج داشتم که باید به آن مراجعه می کردم ولی مثل سایتهای http نیست مثل باز کردن پوشه ها و درایوها است هر پنجره با چند فایل و پوشه من چطور می توانم پوشه مورد نظرم را دانلود کنم؟ از راه copy-paste امتحان کردم نوشته شد 4ساعت و نیم طول می کشه؟

mojtaba_6485
27-03-2007, 05:40
در مورد افزایش سرعت اگه dial-up هستی همه راههایی که تو سایت ها می بینی مزخرفه !
در مورد ftp هم اگه دسترسی به ftp داری از یه ftp manager استفاده کن

sanam.b
27-03-2007, 11:48
ftp manager چیه؟ و چطوری کار می کنه(ببخشد من زیاد در مورد اینترنت وارد نیستم)

mojtaba_6485
28-03-2007, 02:06
برنامه های ftpmanager برنامه های هستن که شما به راحتی توسط اونا می تونین ارتباطی امن و سریع بین لوکال و سرورتون داشته باشید و یکسری داده رو ترنسفر کنین از این دست برنامه ها خیلی زیادن مثل:CuteFTP . FlashFXP . WS_FTP.TurboFTP ,...
یه سرچ تو گوگل بزنین کلی برنامه برای این کار پیدا می تونین بکنین اگه کمکی بیشتری بخوایین من می تونم بهتون کمک کنم ولی اینجا زیاد نمی یام اگه خواستین می تونین به سایتی که تو امضام هست سر بزنین

nightmare
03-04-2007, 06:52
چگونه می توان یک فایل را از سایتها ftp دانلود کرد؟

اگر لینکتون برای دانلود ftp هست ( برای مثال : ftp://ftp.exaple.com/exaple.zip )

شما میتونید به راحتی یه برنامه دانلود منیجر مثل Internet Download Manager که پروتکل FTP رو ساپورت می کنه نصب کنید ، و لینک دانلودتون رو بدین بهش براتون دانلود کنه .

تا بعد .....