PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا راهی هست که FireFox مثل IE قبل از دانلود فایل PDF انو توی خوذش باز کنه

Subzero
18-07-2005, 20:45
با تشکر همین :wink: :wink:

mehdi87
18-07-2005, 21:26
Subzero, جان نياز به كاري نيست ! بطور پيش فرض اين كارو انجام ميده Firefox - من خودم مشكلي ندارم باهاش !

tohave
19-07-2005, 03:20
سلام

Subzero

منهم مشكل تو رو دارم اما بهترين راه اينه كه اصلا اين فاير فوكس رو پاك بكنيم. خيلي از سايتها رو اجغ وجغ ميكنه و فونت فارسي رو هم تو خيلي از پيامگيرها ساپورت نميكنه. البته شايد با چند تا تغيير يا پلاگ اين درست بشه اما من همون IE رو ترجيح ميدم

Mehdi_Best
19-07-2005, 07:10
شما اگه آدوب آكروبات رو نصب كرده باشي مطمئن باش كه فايرفكس هم مثل IE همين كار رو مي كنه و مشكلي نداره. چون من خودم الان دارم استفاده مي كنم و مشكلي نيست.
در مورد صحبتهاي tohave جان هم بايد بگم كه حداقل نيمي از بچه هاي انجمن از فايرفكس استفاده كرده و مشكلي ندارند من تعجب مي كنم شما مي گي اين مشكلات رو داري.

AHT
19-07-2005, 07:21
مهدي جان درست ميگه
حتما بايد آكروبات نصب باشه
شايد مي خواستي بدون آكروبات بياري :wink:

Subzero
19-07-2005, 13:43
با سلام :
اولا ببخشيد كه دير رسيدم چون سايت (P30World ) تو دهات ما امروز صبح ----- كردن.
دوما هنوز اونقدرا زرنگ نشدم كه بدون آكروبات فايل Pdf از كنم (قابل توحه مهدي وAHT غزيز)
من از ادوب آكروبات ريدر 7 نسخه فول و پرو استفاده ميكنم.
سوما از اين كه برام وقت گذاشتين ممنون

Mehdi_Best
19-07-2005, 14:53
دوست عزيز منظور ما قصد جسارت نداشتيم. فقط خواستم يادآوري كرده باشم. ولي به نظر من بهتره يك بار ديگه آكروبات رو از ابتدا نصب كني. احتمال داره درست بشه.

Navid
19-07-2005, 16:49
نباید با این برنامه مشکل داشته باشی چون هرکی استفاده کرده بدون مشکل بوده . شما از منوی tools به قسمت options بروید از اونجا به قسمت downloads و از اون قسمت روی دکمه plug-ins کلیک کنید . ببینید قسمتی که درباره یه فایل های PDF وجود داشته باشه هست . و اگه هست جلو نوشته adobe acrobat . اگه بود اون قسمت رو فعال کنید ( تیک دارش کنید ) .

در ضمن شما اگه سوالاتت رو توی تاپیک فایرفاکس بپرسی خیلی بهتره :wink:

tohave
19-07-2005, 20:07
سلام

ممنون دوستان
اما من خودم بارها مشكل اختلاف قالب بندي سايتها و نيز اندازه فونت و خواندن فايلهاي پي دي اف ( با داشتن آكروبات 7) و خيلي از كارهاي ابتدايي كه با IE به راحتي انجام ميدم با فاير فوكس داشته ام.
البته شايد بستگي به دوست داشتن هم داره چون من فكر ميكنم نميخواهم فاير فوكس رو دوست داشته باشم و به همين دليل در فكر حل مشكل نبودم

Mehdi_Best
19-07-2005, 21:48
سلام. البته بهتره كه بحث مرورگرها رو در اينجا مطرح نكنيم. اما در مورد مشكل قالب بندي سايت ها بايد بگم كه فايرفكس با چند سايت ايراني اين مشكل رو داره كه قبلا نويد جان توضيح داده اند كه اين به خاطر طراحي بد اون سايت ها هست.
اما در مورد فايلهاي پي دي اف و اندازه فونت و غيره من شخصا هيچ مشكلي با فايرفكس نداشته ام.

Subzero
20-07-2005, 18:32
[quote="navid_kashani"]نباید با این برنامه مشکل داشته باشی چون هرکی استفاده کرده بدون مشکل بوده . شما از منوی tools به قسمت options بروید از اونجا به قسمت downloads و از اون قسمت روی دکمه plug-ins کلیک کنید . ببینید قسمتی که درباره یه فایل های PDF وجود داشته باشه هست . و اگه هست جلو نوشته adobe acrobat . اگه بود اون قسمت رو فعال کنید ( تیک دارش کنید ) .

با از دوستان وآقا نوید ممنونم به خاطرراهنمایی ولی من ذر قسمت ÷لاگینها ÷لاگینی که اسم اکروبات ریدر رئش باشه ندیدم.

Navid
21-07-2005, 17:09
شما یه بار دیگه به قول اقا مهدی اکروبات رو دوباره نصب کن ( برای اطمینان برو به قسمت custome بعد از اونجا به طور کام نصب کن )
چون الان خیلی از بچه ها از این ورژن استفاده می کنن و مشکلی ندارن

KhalijefarS
22-07-2005, 00:45
صد در صد این مشکلات بر میگرده به ایراداتی که طراحی سات داره ...من که شخصا خیلی وقته از فایرفاکس استفاده میکنم و با سایتهای معتبر مثل همین سایت یا خیلی سایتهای فارسی دیگه هیچ مشکلی نداشتم ..و همینطور با فایلهای df ...
تنها مورد فایرفاکس برای من در باز کردن سایتها یا صفحاتیه که با flash طراحی شدند..که یا دیر باز میشه یا اصلا باز نمیشه ..اینم شاید فقط مشکل من باشه ...نمیدونم .

به هر حال فقط FIR FOX :mrgreen: