PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به عنوان يك مسيحي چه بايد كرد

irankingworld
26-03-2007, 03:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به عنوان يك مسيحي چه بايد كرد
گرداورنده : پويا رباني ( خودم )

خواندن اين كتاب را به برادران مسيحي توصيه مي كنم البته گمان كنم مطالعه شرح وظايف يك
مسيحي حتي براي برادران و خواهران مسلمان هم خالي از لطف نباشد.

اكنون كه من يك مسيحي هستم بايد از روح القدس پر شوم. براي برقراري يك رابطه عميق تر با
خداوند و كسب قدرت براي خدمت مسيحي و همچنين يافتن توانايي براي داشتن چنان زندگي اي كه
عيساي مسيح حكم كرده است به اين تجربه شخصي احتياج دارم.

كتاب مقدس چه مي گويد ؟

عيسي بعد از رستاخيز خود ، تا زماني كه شاگردان روح القدس را دريافت نكرده بودند به انان اجازه نداد تا
خدمت علني شان را اغاز كنند. عيسي ايشان را قدغن فرمود كه از اورشليم جدا مشويد بلكه منتظر
ان وعده پدر باشيد. او مي گويد : شما بعد از اندك ايامي به روح القدس تعميد خواهيد يافت
( اعمال رسولان 1: 4-5 ).

Viren
26-03-2007, 03:57
سلام

یعنی چی؟
لینک نداره بدانلودیم!

irankingworld
26-03-2007, 04:36
سلام

یعنی چی؟
لینک نداره بدانلودیم!

درود بر شما دوست گرامي

شرمنده دوست گرامي لينك مربوطه را فراموش كردم قرار بدهم

Dash Ashki
26-03-2007, 16:34
سلام...

دوست عزيزمون يه كتاب معرفي كرده. خواهشا بحث هاي اين چنيني در مورد اديان انجام ندهيد كه خلاف قوانين انجمن است.

مرسي :)

Harry Potter
26-03-2007, 20:59
سلام
بحث های خارج از حیطه انجمن حذف شد...
لطفا قوانین رو رعایت کنید:

irankingworld
27-03-2007, 02:08
سلام
بحث های خارج از حیطه انجمن حذف شد...
لطفا قوانین رو رعایت کنید:

درود بر شما دوست عزيز و گرامي

از دخالت شما سپاسگزارم چرا كه جاي چنين بحث هايي در كامنت هاي وبلاگ ها مي باشد
نه در اينجا كه هدف تنها خدمت رساني به همديگر است.

قصد باز كردن بحث قبلي را ندارم اما من اگر تنها صرفا مي خواستم براي دين مسيحيت تبليغ
كنم درباره ديگر اديان كتابي معرفي نمي كردم.

با تشكر...

Viren
27-03-2007, 02:18
لینک رو نمیتونی Pm کنی؟

smhosseini
28-03-2007, 10:37
هر چند بديهي هست كه اين نظر هم مثل قبلي پاك بشه يا شايد باعث حذف خود من هم بشه ، اما همه را مي پذيرم تا حق مطلب ادا شود .واقعاً جاي تاسف داره كه دوست عزيز و محترم ما يعني جناب مدير انجمن به عوض اينكه جلوي كتابي كه معرفي شده و عليرغم ميل و اطلاع دوستمون ايران كينگ به تبليغ يك دين پرداخته است رو بگيره و تاپيكش رو حذف كنه ، مياد و هشدار و اطلاع سالم بنده رو پاك ميكنه. حقير هيچ نوع توهيني به دين محترم مسيحيت و عزيزان مسيحي نكرده بودم كه باعث حذف كامنت من بشه. آنچه من اشاره كردم واقعيت هاي آشكاري است كه خوبست عزيزان و برادران مسيحي و مسلمان از اون اطلاع داشته باشند. تمام اديان از نظر اسلام و قرآن يكي بوده و ما اصلاً چيزي بعنوان اديان در اسلام نداريم . بلكه آنچه سبب شده تا ديني به نام يهوديت و مسيحيت و اسلام پديد بياد ، تدريجي نازل شدن و تكميل تدريجي دين بوده تا با فهم مردم زمان خود مطابقت داشته باشد. لذا دين مسيحيت از نظر بنده كاملاً قابل احترام هست و نظرات برادران مسيحي من هم از همون مقبوليت برخوردار مي باشد.اما: از نظر آقاي مدير آيا هر كتابي كه معرفي بشه ايرادي نداره؟! محتوي كتاب هر چه باشه ، آب از آب نبايد تكان بخورد؟ اما اگه نظري و توصيه اي در مورد اون كتاب بشه ايراد داره؟ و بايد حذف بشه؟؟ خوبه! ديگه ما ايروني ها عادت كرديم به پاك كردن صورت مسئله و همه چيزمون دگرگون شده ، منجمله اين چنين قضاوت هايي. ايكاش مدير محترم كمي بيشتر تامل ميكردند و بعنوان مدير با موشكافي بيشتري با اين مسئله برخورد مي كردند.

Harry Potter
29-03-2007, 02:05
هر چند بديهي هست كه اين نظر هم مثل قبلي پاك بشه يا شايد باعث حذف خود من هم بشه ، اما همه را مي پذيرم تا حق مطلب ادا شود .واقعاً جاي تاسف داره كه دوست عزيز و محترم ما يعني جناب مدير انجمن به عوض اينكه جلوي كتابي كه معرفي شده و عليرغم ميل و اطلاع دوستمون ايران كينگ به تبليغ يك دين پرداخته است رو بگيره و تاپيكش رو حذف كنه ، مياد و هشدار و اطلاع سالم بنده رو پاك ميكنه. حقير هيچ نوع توهيني به دين محترم مسيحيت و عزيزان مسيحي نكرده بودم كه باعث حذف كامنت من بشه. آنچه من اشاره كردم واقعيت هاي آشكاري است كه خوبست عزيزان و برادران مسيحي و مسلمان از اون اطلاع داشته باشند. تمام اديان از نظر اسلام و قرآن يكي بوده و ما اصلاً چيزي بعنوان اديان در اسلام نداريم . بلكه آنچه سبب شده تا ديني به نام يهوديت و مسيحيت و اسلام پديد بياد ، تدريجي نازل شدن و تكميل تدريجي دين بوده تا با فهم مردم زمان خود مطابقت داشته باشد. لذا دين مسيحيت از نظر بنده كاملاً قابل احترام هست و نظرات برادران مسيحي من هم از همون مقبوليت برخوردار مي باشد.اما: از نظر آقاي مدير آيا هر كتابي كه معرفي بشه ايرادي نداره؟! محتوي كتاب هر چه باشه ، آب از آب نبايد تكان بخورد؟ اما اگه نظري و توصيه اي در مورد اون كتاب بشه ايراد داره؟ و بايد حذف بشه؟؟ خوبه! ديگه ما ايروني ها عادت كرديم به پاك كردن صورت مسئله و همه چيزمون دگرگون شده ، منجمله اين چنين قضاوت هايي. ايكاش مدير محترم كمي بيشتر تامل ميكردند و بعنوان مدير با موشكافي بيشتري با اين مسئله برخورد مي كردند.
سلام
smhosseini گرامی از نظر بنده تمام عقیده ها محترم هستند...
ولی علت حذف پست شما این بود که بحث های دینی و سیاسی به طور کلی ممنوع است.
ما اینجا فقط به معرفی کتاب می پردازیم و سعی نداریم تفکر خاصی رو تبلیغ کنیم.
برای اطمینان می توانید با جستجوی انجمن به کتاب هایی که در زمینه اسلام بوده و بی هیچ مشکلی معرفی شدند مراجعه کنید.
امیدوارم سوء تفاهم ایجاد شده برای شما برطرف شود...
پیروز باشید