PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان من ميخوام برنامه نويسي ياد بگيرم منو راهنمايي كنيد(خواهش)

Mohammad_Ahrari
18-07-2005, 16:27
لطفا به من بگيد از چه زباني شروع كنم و بعد برم سرا غ چه زباني و تا آخر

از چه مراجعي استفاده كنم(كتاب ...) لطفا اگه مرجعي معرفي ميكنيد يك كم توضيح بدبد

ممنون ميشم

خواهش :oops: :oops: :oops: :arrow:

Nesta
18-07-2005, 16:32
سلام دوست عزیز .
،من جواب شما رو دادم همون لحظه لطفا تاپیک نزنید .
متشکر

double_n
18-07-2005, 16:34
Nesta, عزیز

یه سری به تاپیک در مورد قفل های سی دی بزن یه اموزش گذاشتم
نطرت رو اونجا بگو. . . .

Mohammad_Ahrari
18-07-2005, 16:59
ممنون نستا جان

اما من مرحله مرحله ميخوام جلو برم(با كمك شما)مثلا اول q basicرو ياد بگيرم بعد...

لطفا كمكم كنيد

Nesta
18-07-2005, 17:01
سلام دوست عزیز من حرفی‌ ندارم ولی‌ چون من از کلا زبان VB خوشم نمیاد و زیاد دوست ندارم که کار کنم من ترجیح میدم که شما به پسلک و دلفی‌ مراجعه کنین تا من اونجا کمک کنم یا حالا اگه C ++ باشه هم باز خوبه . :D

soheil_nazari
19-07-2005, 10:51
سلام
من مي خواستم بگم كه براي ياد گيري برنامه نويسي بهتره با يه زبان برنامه نويسي ساده مثل پاسكال شروع كنين نه با يه زبان برنامه نويسي خيلي خيلي خيلي ساده مثل بيسيك
چون بدن پشيمون ميشين كه چرا وقتتونو تف كردين
البته نمي گم بده ؛خوبه ولي بهتره بعد از ياد گيري يك زبان ديگر فقط يك بار به ان نگاه كنين تا اگه ازتون پرسيدن كه بيسيك زبان به اين اساني بلد هستين يا نه بگويد نه بلد نيستم
اما از پاسكال شروع كنين خوبه :wink:
موفق باشيد

Mohammad_Ahrari
19-07-2005, 10:55
ممنون

مهمان
20-07-2005, 08:34
سلام

به نظر من بهتره در محيط ويندوز با vb6 کار کنيد.
اين طوري علاوه بر يادگيري برنامه نويسي ويژوال مي توانيد به راحتي مفاهيم و عبارات مورد استفاده در يک زبان را فرا بگيريد.
زبانهاي قويتري هم وجود دارند ولي براي شروع من وي بي را پيشنهاد مي کنم که مناسب براي اشخاصي هست که اصلا برنامه نويسي کار نکردند.

موفق باشيد

Nesta
20-07-2005, 13:43
سلام

به نظر من بهتره در محيط ويندوز با vb6 کار کنيد.
اين طوري علاوه بر يادگيري برنامه نويسي ويژوال مي توانيد به راحتي مفاهيم و عبارات مورد استفاده در يک زبان را فرا بگيريد.
زبانهاي قويتري هم وجود دارند ولي براي شروع من وي بي را پيشنهاد مي کنم که مناسب براي اشخاصي هست که اصلا برنامه نويسي کار نکردند.

موفق باشيد
با سلام به امیر عزیز .
بید بگم که برای شروع به دلیل این که الان دیگه ویبی‌ مدتی‌ هست که نسخه جدیدی نداده اکثر کاربران برای شروع از دلفی‌ یا ویسی‌ استفاده میکنند که به صورت پله پله به جلو بروند مثلا از دلفی‌ 6 شروع میکنند که تا بخوان حرفه ای بشن میان تا دلفی‌ 9 که تازه اگه اون هم به خوبی‌ یاد بگیرن احتمالا نسخه جدیدی میاید .
البته با احترام به نظر میر جان.