PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : .: کمک درباره اینترنت با دیش با سرعت 5 مگ بر ثانیه! :.

DaRiOuShJh
25-03-2007, 14:38
:46: سلام دوستان!
یه اطلاعاتی در زمینه اینترنت با دیش میخواستم ببینم چی کار میکنید:20:
چند بار تو روزنامه دیدم و زنگیدم ولی یا شماره اش قطع شده بود یا اینکه کسی ور نمیداشت نمیدونم اینا مرض دارن آگهی میدن بعد همچین میکنن؟!
قبل از عید هم با یکی تماس گرفتم گفت تجهیزاتش 100000 و نصبش 50000 میشه و سرعتش 5 mb/s !هستش...
که اینم فرداش قطع شد...
البنه این مقدمش بود و نکته مهم اینه که میگفت مجوز هم نمیخواد :13: (اینجاش مشکوک میزد)
البته اینم بگم که ساکن تهران هستم...
این موضوع برام حیاتیه چون منم تو کار دانلود هستم و سمت ما هم ADSL اومده ولی من الان 9 ماه آزگاره که تو نوبتم که بهم برسه:19:
اگه کسی هم میشناسید که اینکار رو میکنه معرفی کنید ممنون میشم
با تشکر:40:

radian
25-03-2007, 22:37
والا با این سرعتی که شما گفتی من ندیدم ... اما اگه می خوای به من pm بده تا آدرس یکی از فروم هایی رو که

در کار خرید و فروش این سیستم هستند بهتون معرفی کنن ...

radian
25-03-2007, 22:39
آها راستی اون چیزی که من خوندم ،سرعتش خیلی پایین تر بودش .. و سقف دانلود داشتش ...

( کارای دانلودی داشتی از Rapidshare.com ما در خدمتیم ... هر چی که بود ... فقط Pm بزار . توی امضامم هست)

DaRiOuShJh
26-03-2007, 18:04
رادیان جان سلام
از راهنماییت متشکر میشم البته اگه زحمتی نیست
درباره سرعتش هم من مطمن نیستم اونی که بهش زنگ زدم یه چیزی پروند ولی حالا هر چی باشه منو از این dialup نجات میده خدا رو شکر

S a f a 6 4
26-03-2007, 18:17
رادیان جان سلام
از راهنماییت متشکر میشم البته اگه زحمتی نیست
درباره سرعتش هم من مطمن نیستم اونی که بهش زنگ زدم یه چیزی پروند ولی حالا هر چی باشه منو از این dialup نجات میده خدا رو شکر
اگه چیزی دستگیرت شد یه لطفی کن به منم خبر بده, منطقه سکونتمم پاسداران

DaRiOuShJh
27-03-2007, 02:48
اگه چیزی دستگیرت شد یه لطفی کن به منم خبر بده, منطقه سکونتمم پاسداران
باشه حتما ...

Hazy
27-03-2007, 16:01
sorat.netبرو ببين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

whiskey
28-03-2007, 00:21
اگه شما بخواید اینترنت ماهواره ای داشته باشید، احتیاج به مجوز نداره ولی باید از یک ماهواره ی سرویس دهنده ی اینترنت اشتراک بخرید، این اشتراکا ارزونن، مثلاً ماهی 30 تومن به ازای 1 مگا بیت معادل 125 کیلو بایت بر ثانیه. بدون محدودیت حجم و زمان. مسلماً هم شما به همه ی اینترنت دسترسی ندارید. اما بحث راه اندازی ش می مونه واسه پست بعدی م. من اینا رو تجربه نداشتم. اما منطق و تجربه م می گه می شه.

DaRiOuShJh
28-03-2007, 14:13
اگه شما بخواید اینترنت ماهواره ای داشته باشید، احتیاج به مجوز نداره ولی باید از یک ماهواره ی سرویس دهنده ی اینترنت اشتراک بخرید، این اشتراکا ارزونن، مثلاً ماهی 30 تومن به ازای 1 مگا بیت معادل 125 کیلو بایت بر ثانیه. بدون محدودیت حجم و زمان. مسلماً هم شما به همه ی اینترنت دسترسی ندارید. اما بحث راه اندازی ش می مونه واسه پست بعدی م. من اینا رو تجربه نداشتم. اما منطق و تجربه م می گه می شه.

ویسکی جان از راهنماییت متشکرم و منتظر پست بعدیت هستم

DaRiOuShJh
28-03-2007, 14:16
دوستان اگه اطلاعات بیشتر و یا آموزش در این زمینه خواستین به اینجا هم یه سری بزنین:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشکر از مهدی جان

DaRiOuShJh
28-03-2007, 14:17
پاسدارنی جان!
برو اینجا ببین مهدی چه کارا میکنه!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]