PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ی انجمن نجوم شهر شما برای روز نجوم چیه؟

(FOROUGH)
25-03-2007, 02:20
سلام دوستان
اگه موافق باشین می خوام راجع به برنامه هایی که می شه برای روز نجوم داشت بحث کنیم
از برنامه ی انجمن خودمون زیاد اطلاع ندارم
می پرسم فردا شب پست می دم
ولی تا اون موقع هر نظری که دارین بگین
خوشحالم می کنید

مرتضی nvcd
25-03-2007, 04:29
سلام
ما چون یه بنیاد برای کارهای علمی توی شهر مون هست از همون جا مراسمی برگذار می شه که اتفاقا سال پیش برای روز نجوم برنامه مفسلی ترتیب داده بودند.
اوایل یه توضیح کوتاه از روز نجوم و بعد هم سخنرانی یه استاد اختر شناسی که توضیحاتی در حد فهم عامه از نجوم داد و بعد هم پذیرایی و اگه هم مایل بودید می تونستید به قسمت نجوم بنیاد برید و از وسایل اون دیدن کنید.
البته سال پیش اعلام کردند که یه گروه نجوم توی شهر مون قراره از همین برو بچی که اومدن روز نجوم و کسانی که علاقه دارندتشکیل بشه و من هم شرکت کردم.بعد هم یه دوره هایی رو گذروندیم. و الان هم منتظر روز نجوم سال دیگه هستیم تا کولاک کنیم.چون این بار دیگه دست خودمونه.
فکر کنم برای امسال بجز برنامه های بالا نمایشگاه عکس نجومی و فروش کتاب های نجومی و طرحی برای اشنایی بیشتر دیگران با علم نجوم و احتمالا شب رصدی روز نجوم هم اضافه بشه.
من هم خو شحال می شم نظرات دیگران رو در مورد کارهایی که می شه کرد بدونم.
باتشکر

مرتضی nvcd
25-03-2007, 04:31
نمی دونم انجمن ما توی پی سی ورد سالهای پیش چه مراسمی داشت یا نه .ولی فکر کنم بشه مراسمی رو برگذار کرد

(FOROUGH)
25-03-2007, 23:41
سلام دوستان
انجمن ما سال قبل علاوه بر سخنرانی در مورد روز نجوم و پذیرایی جشنواره ی ساعت های آفتابی هم داشت.
علاقه مند ها ساعت آفتابی درست کرده بودن و در پایان روز بهترین ساعت آفتابی انتخاب شد.
از علاقه مند ها دعوت به عمل اومد که اگه دوست دارن عضو انجمن بشن.
البته نمایشگاه عکس و فروش محصولات هم داشتیم ولی برای هفته ی فضا نه روز نجوم.

mohammad24
25-03-2007, 23:55
سلام

حتما دکتر ..... (اسم ننوشتم گفتم شاید درست نباشه، ولی خواستید اسم هم می برم) رو هم دعوت کردید که سخنرانی بکنه. من پیشنهاد می کنم برای پر بار تر شدن روز فیزیک از دعوت دکتر ..... خودداری فرمایید.

sada
03-04-2007, 22:54
سلام
ما در شیراز یک گروه تشکیل دادیم به نام پروکسیما برای روز نجوم هم یک برنامه مفصلی ترتیب دادیم اعم از رصد شبانه فروش سی دی و دی وی دی و کتاب و نمایش فیلم با پروژکتور
اینم لینک وبلاگمون نظر یادتون نره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شیرازی ها سی فروردین پارک معلم واقع در میدان معلم یادتون نره

مرتضی nvcd
04-04-2007, 07:15
سلام
ما در شیراز یک گروه تشکیل دادیم به نام پروکسیما برای روز نجوم هم یک برنامه مفصلی ترتیب دادیم اعم از رصد شبانه فروش سی دی و دی وی دی و کتاب و نمایش فیلم با پروژکتور

سلام

امید وارم امسال روز نجوم بهتون خش بگذره.

راستی گروهتون زیر نظر کجاست.این سی دی و غیره که گفتی از کجا تهیه می کنید.

sada
04-04-2007, 23:23
ما گروهمون ۶ نفره است که جزو اعضای اصلی هستیم و انشاالله قراره که عضو گیری کنیم
ما حدودا ۳ سال دوره های نجومی البته آماتوری رو در موسسه مرزهای بیکران ستاره شناسی گذروندیم
و بعد تصمیم گرفتیم رو پای خودمون بیایستیم و این شد که گروهی رو درست کردیم و تا حالا کارهایی کردیم که شرحش داخل وبلاگ است
در مورد اون سیدی هاو غیره باید بهت بگم که ما قراره این مراسم رو با حمایت خود موسسه انجام بدیم و باید بگم البته به گفته خود موسسه که دارای کاملترین آرشیو فیلم سیدی و دیویدی و نرم افزار و کتاب است

مرتضی nvcd
05-04-2007, 06:41
سلام

باید گروه فعالی باشین .وبلا گتون که اینو می گه. توی پی سی ورد مثل شما زیاد نداریم.البته هستند ولی

هر چی بیشتر باشند امید دوستان بالاتر می ره

ممنون

sada
05-04-2007, 22:38
مرسی ممنون
امیدوارم همتون یک روز نجوم با حال داشته باشید

sada
06-04-2007, 22:09
اگه هر کسی انجمنی داره در شهر خودشون که می خواهن روز نجوم فعالیت کنند لطفا بگه البته با اجازه صاحب تایپیک

(FOROUGH)
06-04-2007, 23:15
اگه هر کسی انجمنی داره در شهر خودشون که می خواهن روز نجوم فعالیت کنند لطفا بگه البته با اجازه صاحب تایپیک

این تاپیک دقیقا برای همین هست.
ما قراره برناممون رو تو یکی از پارک های شهر اجرا کنیم البته به کمک شهرداری. یک کیک با آرم انجمن می گیریم ، فعالیت هامون رو برای علاقه مند ها شرح میدیم. ممکن یک نمایشگاه کوچیک هم راه بندازیم. فعلا برنامه این هست ممکنه تغییراتی هم در کار باشه.

sada
08-04-2007, 15:14
خیلی عالیه ممکنه بچه های دیگه هم برنامه داشته باشن پس بهتره بیان اینجا و برنامه شون رو بگن

(FOROUGH)
19-04-2007, 00:33
سلام برنامه ی قطعی
جمعه 31 فروردین پژوهش سرای ناحیه 3 روبروی نمایندگی ایران خودرو(زیبایی) از ساعت 16 الی 22

مرتضی nvcd
20-04-2007, 02:10
روز نجوم در بابل:

جمعه 31 فروردین از ساعت 17 الی 20

مکان بنیاد علمی حریری

مرتضی nvcd
22-04-2009, 13:56
امسال هم بنیاد علمی حریری بابل برنامه داره ... روز 11 اردیبهشت ...

برنامه شما دوستان چجوریه ؟... برنامه خاصی هست بگید تا ما هم یاد بگیریم دی:

من لیست برنامه ها رو كه اماده شد میزارم

Babak
24-04-2009, 10:32
مرتضی جان برنامه ات رو برای انجمن نجوم میل کردی ؟

mohammad.y1993
24-04-2009, 10:43
سلام....

تو شهر ما كه ديگه انجمن نجوم آماتوري آسمان توس هست و زحمتش رو اونا ميكشن...عمدتا تو چهار يا سه پارك براي روز نجوم و تو هفته نجومم نمايشگاه و پخش فيلم و كلي كاراي ديگه...مام اگه بتونيم كمك ميكنيم...

موفق باشيد...

مرتضی nvcd
24-04-2009, 10:44
مرتضی جان برنامه ات رو برای انجمن نجوم میل کردی ؟

نه بابک جان ...

کجا باید اینکار رو بکنم ؟... فایده ای هم داره ؟

فعلا که گروه گفته مثل سال های گذشته .. ولی من دوست دارم امسال رو یکم بیشتر تلاش کنیم ..