PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفي گوشي

میثمی
17-07-2005, 19:27
با عرض سلام به همه دوستان
آقا من در به در دونبال يه گوشي مي‌گردم كه دوربين نداشته باشه ولي قابليت مموري كارت رو داشته باشه. و همچنين ام پي تري در ضمن اگر بشه منشي هم داشته باشه كه فكر نمي كنم باشه در هر صورت به كمكتون شديدا نياز دارم. اگر كسي همچين چيزي ميشناسه حتما به من معرفي كنه كه بيچارشم. :( :( :(

Mohammad
18-07-2005, 09:55
اينكه چه مدلي باشه مهم نيست؟
منظورم اينكه نوكيا باشه يا.....

masoudboy
18-07-2005, 10:34
تنها گوشی که شما میتونی پیدا کنی زیمنس sl45 هست که مموری میخوره از نوع mmc و mp3 را به صورت استریو و با کیفیت خوب پخش میکنه . در ضمن ضبط خبرنگاری بسیار خوبی هم داره . این گوشی منشی نداره و صفحه اون هم رنگی نیست و آنتن دهی بسیار خوبی هم داره . افکر نمی کنم بتونی نو این گوشی را پیدا کنی اما بازم بگرد در علایدین شاید پیدا کردی . اما به نظر من یک دست دوم تمیز با یک مموری 256 براش بگیر که 100 هزار تومان میشه با گوشی . از لینک زیر اطلاعات بیشتری بگیر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

thekhosrow
10-08-2006, 16:49
تنها گوشی که شما میتونی پیدا کنی زیمنس sl45 هست که مموری میخوره از نوع mmc و mp3 را به صورت استریو و با کیفیت خوب پخش میکنه . در ضمن ضبط خبرنگاری بسیار خوبی هم داره . این گوشی منشی نداره و صفحه اون هم رنگی نیست و آنتن دهی بسیار خوبی هم داره . افکر نمی کنم بتونی نو این گوشی را پیدا کنی اما بازم بگرد در علایدین شاید پیدا کردی . اما به نظر من یک دست دوم تمیز با یک مموری 256 براش بگیر که 100 هزار تومان میشه با گوشی . از لینک زیر اطلاعات بیشتری بگیر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

+

منشي هم ميشه روش نصب كرد..
تو علايدين هم يافت شد..
قيمت 98000T
:happy:

Metallica84
14-08-2006, 12:43
m600 سونی اریکسون.

Wilson15
31-08-2006, 16:58
نوكيا 6060 از هموني كه بهنوش بختياري تو آسمون به شرط خنده 160.000 تومان

Linux Learner
27-02-2007, 17:45
من w810i گرفتم به نظرتون گوشی خوبیه؟

Linux Learner
27-02-2007, 17:46
w810i بهتره یا w800 ؟
میدونم معلومه کدومش
ولی میخوام کسی که جفتشو زیرو رو کرده بهم بگه

metapex
27-02-2007, 19:58
با عرض سلام به همه دوستان
آقا من در به در دونبال يه گوشي مي‌گردم كه دوربين نداشته باشه ولي قابليت مموري كارت رو داشته باشه. و همچنين ام پي تري در ضمن اگر بشه منشي هم داشته باشه كه فكر نمي كنم باشه در هر صورت به كمكتون شديدا نياز دارم. اگر كسي همچين چيزي ميشناسه حتما به من معرفي كنه كه بيچارشم. :( :( :(

دوست عزیز، شما محدوده قیمت رو مشخص نکردی و این یه کم انتخاب رو سخت میکنه. به هر حال من دو تا گوشی پیدا کردم که با مشخصات درخواستی شما میخونه. یکی همون Sony Ericsson M600 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])که یکی از دوستان گفتن و مدل دیگه هم Nokia E60 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستش. که البته هردو از لحاظ امکانات و کارآیی در سطح بالایی قرار دارن و همچین هم ارزون نیستن. ولی E60 از لحاظ امکانات یه سر و گردن بالاتره و روش برنامه منشی هم نصب میشه. به هر حال تصمیم با خودته. روی اسمشون کلیک کن تا مشخصاتشونو ببینی.
البته Nokia 9300 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هم هستش.