PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این Edge چیه ؟؟

dkhx2000
22-03-2007, 03:57
سلام
به دوستان بخش سامسونگ
اول می خواستم بدونم که این d600e به جز اینکه یه ذره کوچولو تر از d600 هست و فارسی هم نمیشه دیگه چه فرقی با هم دارند
2. آیا این e که آخر مدل گوشی هستش همون EDGE هست ؟؟ اصلا معنیش چیه یا چیکار میکنه :17: ؟؟؟
3. چرا توی ایران از این مدل استفاده نمی شه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:3:
با تشکر

ShahabSAMSUNG
22-03-2007, 17:54
الان اصلاً اومدم چند تا لینک فریمور برای D600E بدم که راست کار خودت باشه.
متاسفانه هیچ کدوم JP نیستن یعنی فارسی ندارن ولی شاید به دردت بخورن.

[/URL]
[U]D600ECBEL1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

D600EJBEK1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

D600EMYEJ3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

D600EMYEK1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

D600EMYEL1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

D600EXBEK4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

D600EXDEK5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

D600EXEEL2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

D600EXEFA1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه دونه فارسی هم بود منتها برای دی600 بود.
D600JPEK7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در هر حال بازم میگردم دنبال فارسی برای D600E.

rami_hemi
22-03-2007, 18:12
خوب اونی که گفتی یه نوع پروتوکل ارتباط بیسیم مثل gprs هستش که سرعت بیشتری نسبت به gprs داره.

dkhx2000
23-03-2007, 03:27
این رو از ته دل میگم :10: :19:
خدا خیرت بده :42:
خیر از جوونیت ببینی شهاب جان:33:
حالا ببینم با اینا چیکار میکنم.:26:
فریمور گوشی خودم هم اینه D600EXBEK4
جناب rami_hemi از شما هم خیلی ممنونم

dkhx2000
23-03-2007, 15:43
خب من تونستم بالاخره بفهمم آخر اون لینک به کجا میرسه
یه صفحه باز میشه که عکسش این پائین هستش ولی حالا من از کجا دانلودش کنم؟؟؟(اون دکمه ی قرمزه هم واسه گرفتن TOOLBAR هستش)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ShahabSAMSUNG
23-03-2007, 19:04
فکر کنم یه مقدار باید صبر کنی تا دکمه دانلود ظاهر بشه چون همونطور که می بینی بالای صفحه سمت راست نوشته: Processing download request

یه مقدار صبر کن ببین چی میشه.

dkhx2000
28-03-2007, 21:51
الان اصلاً اومدم چند تا لینک فریمور برای D600E بدم که راست کار خودت باشه.
متاسفانه هیچ کدوم JP نیستن یعنی فارسی ندارن ولی شاید به دردت بخورن.

[/URL]
[U]D600ECBEL1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

D600EJBEK1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

D600EMYEJ3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

D600EMYEK1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

D600EMYEL1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

D600EXBEK4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

D600EXDEK5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

D600EXEEL2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

D600EXEFA1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه دونه فارسی هم بود منتها برای دی600 بود.
D600JPEK7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در هر حال بازم میگردم دنبال فارسی برای D600E.

سلام
شهاب عزیز
ممنون از اینکه این که فریمور ها رو معرفی کردی من دارم اینا رو دانلود می کنم ولی چند تا سوال دارم که یکی از اونا مهم تره
سوال اول و مهم تر
همه ی این فریمور ها قابلیت نصب روی گوشی من رو دارند و اگه دارند چطور میشه فهمید که کدومشون منشی داره ؟؟؟؟؟

برای نصب هر فریمور روی گوشی به چه چیزایی نیاز دارم

با تشکر

ShahabSAMSUNG
29-03-2007, 00:33
همه ی این فریمور ها قابلیت نصب روی گوشی من رو دارند

بله دارند.

و اگه دارند چطور میشه فهمید که کدومشون منشی داره ؟؟؟؟؟

اینو نمی دونم :17: ولی تقریباً میشه مطمئن بود که همشون دارن.

برای نصب هر فریمور روی گوشی به چه چیزایی نیاز دارم

دیگه رفتی تو بحثای اختصاصی ها ...

موارد مورد نیاز:
1) کابل فلش
2) برنامه oneNANDdownloader (اگه نداری، بگو برات آپ کنم)
3) فریمور (هر دو فایل cla و tfs رو باید داشته باشی که فکر کنم هر دو تا شون هست)
4) گوشی با شارژ کامل و بدون سیم کارت

ضمناً یادت باشه که حتماً Don't Auto NAND Format رو تیک بزنی.

dkhx2000
29-03-2007, 00:53
.
تقریباً میشه مطمئن بود که همشون دارن.

دیگه رفتی تو بحثای اختصاصی ها ...

موارد مورد نیاز:
1) کابل فلش
2) برنامه oneNANDdownloader (اگه نداری، بگو برات آپ کنم)
3) فریمور (هر دو فایل cla و tfs رو باید داشته باشی که فکر کنم هر دو تا شون هست)
4) گوشی با شارژ کامل و بدون سیم کارت

ضمناً یادت باشه که حتماً Don't Auto NAND Format رو تیک بزنی.

سلام
ممنون میشم اگه آپلودش کنی
بعدش هم اینه که گوشی خودم که فریمور اون D600EXBEK4 هستش و منشی هم نداره در حالی که 6 تا از دوستای من همین گوشی (دی 600 خالی ) دارند منشی داره ولی برای من نداره :41:

چند تا سوال هم دارم
جدید ترین فریمور کدومشه؟؟
کابل فلش همون کابلیه که روی خود گوشی هست و باهاش به کامپیوتر وصل میشه ؟؟
من تا حالا این کار رو انجام ندادم می تونم از پس این کار بربیام ؟؟:18:

با تشکر فراوان

ShahabSAMSUNG
29-03-2007, 02:22
چند تا سوال هم دارم
جدید ترین فریمور کدومشه؟؟
کابل فلش همون کابلیه که روی خود گوشی هست و باهاش به کامپیوتر وصل میشه ؟؟
من تا حالا این کار رو انجام ندادم می تونم از پس این کار بربیام ؟؟:18:

با تشکر فراوان

D600EXEFA1 از همه جدیدتره.
کابل فلش با کابل گوشی فرق داره.
اگه تا حالا انجام ندادی، بی خیال شو. چون اگه گوشیت زیر فلش کردن خاموش بشه، باید بندازیش دور.
فریمورت رو وردار و ببر یه جا که بلدن (یا نمایندگی) برات فلش کنن.

baharan_2122
29-03-2007, 09:37
چرا گوشی d600e کمتر توی ایران پیدا میشه در حالی که کمی هم کوچیکتره؟؟؟

ShahabSAMSUNG
29-03-2007, 14:27
علت اینکه یه سری از گوشی ها رو به ایران نمیارن (یا اجازه ورود نمیدن) برای ما مشخص نیست.

کسی هم پیدا نمیشه که در این مورد اطلاعات درست و موثق داشته باشه.

dkhx2000
29-03-2007, 20:00
سلام
شهاب جان
یکی از فریمور ها رو که معرفی کردی که از همه ی اونا جدید تره جحمش 25 مگابایت هستش در حالی که بقیه همه 47 مگابایت هستند ضمن اینکه وقتی اون رو باز میکنم فقط یه فایل توی اون هست که اسمش D600EXEFA1.cla هستش و بقیه ی فایلها رو نداره با این وضع کار من راه می افته یا باید فریمور قبل از این رو نصب کنم
راستی کابل فلش توی بازار پیدا میشه یا کمیابه ، حجم اون برنامه چقدره؟
با تشکر

ShahabSAMSUNG
29-03-2007, 22:27
خب اگه اینطوره، فریمور قبلیش رو دانلود کن. اونایی که حرف دوم از سمت راست L هستن، از بقیه جدیدتر هستن.
شاید بشه با بیرون کشیدن فایل tfs از گوشی خودت کارت رو راه بندازی ولی می ترسم جور در نیاد.

این هم برنامه OneNAND Downloader با حجم 660 کیلوبایت. خیلی کوچیکه و فوراً دانلود میشه. خودم آپلودش کردم.

لینک دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کابل فلش یه مقدار کمیابه ضمناً مرغوب و نامرغوب هم داره. باید خوبش رو بگیری. (ترجیحاً از نمایندگی)

dkhx2000
29-03-2007, 23:15
شهاب جان بازم ممنون

dkhx2000
11-04-2007, 12:03
شهاب جان به کمکت نیاز دارم

من تونستم بالاخره یه کابل پیدا کنم که یه طرف اون به کام می خوره و یه طرفش به گوشی خودم البته روش با کاغذ نوشتند e700 (با خودکار خودشون نوشتند)و وسط سیم هم یه مکعب پلاستیکی هست
خب آیا این قابل استفاده هست که من به گوشی D600E وصل کنم چون اون موبایل فروشی که این کابل گیرم اومد اصلا از این چیزا(فریمور و کلا کارای سامسونگ) اصلا سر در نمی اورد.
من الان موبایلم در دسترسم نیست ولی بعد عکس کابل رو هم می زارم
حالا می تونی راهنمایی کنی که چطوری باید فریمورش رو عوض کنم (اون برنامه رو که آپلود کردی هم دارم) یا اصلا با این کابل کار من راه می افته ؟؟

با تشکر فراوان

ShahabSAMSUNG
11-04-2007, 22:06
فکر کنم کارت باهاش راه بیفته. نیاز به عکس نیست. می دونم چی میگی.

دو نوع کابل فلش داریم:
یه نوعش به پورت کام وصل میشه
یکیش هم به پورت Usb وصل میشه

اینی که شما گیر آوردی، نوع اوله.
باید بگم که اون جای مستطیل شکلی که میگی، جای یه باتری 9 ولته. یعنی باید یه باتری 9 ولت کاملاً شارژ شده بهش وصل کنی (سعی کن باتری خوبی باشه که وسط کار خدای نکرده گوشیت مرخص نشه)

منتظر اطلاعات بعدی هستم.

dkhx2000
11-04-2007, 22:13
مرسی از اینکه جواب دادید
این کابل مربوط به یک سال پیش هستش که از اون استفاده نشده یعنی اگه من ازش استفاده کنم اولین بار هست که ازش استفاده می شه من فردا برای اطمینان می رم یه باطری دیگه می گیرم و روش می ندازم فقط شما اگه امکانش هست یه راهنمایی کنید که من چطور با کمک اون برنامه فریمور رو عوض کنم (راهنمایی در مورد تنظیمات برنامه )
با تشکر