PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه سوال

saman_uv
17-07-2005, 02:01
اقا ما دو تا ويندوز ايكس پي داشتم يكيش خراب شده وديگه بالا نمياد يه سوال داشتم :
باتوجه به محدود كردن My document تو اون ويندوزاز بين رفته .تو ويندوزي كه سالمه امكان استفاده از My document ويندوز از بين رفته هست يا نه؟

Nesta
17-07-2005, 03:20
سلام دوست عزیز .
بله ممکن هست ولی‌ چطوری اگه پاک نکرده باشید مثلا باید در 2 درایو متفاوت نصب کرده باشید درسته ؟
خوب اگه ویندوز سالم رو در درایو c: و ویندوز خراب فعلی‌ رو در درایو d: نصب کرده باشید.به این صورت هست :
c:\Documents and Settings\Name(example_Saeid)\My Documents
حالا این سعید چی‌ هست مثلا ما یک adminastetor داریم که اسمش رو گذشتم سعید یک All Users خوب حالا شاید شما 4 تا اسم برای ورود به ویندوز داشته باشید باید بدونین که با چی‌ Loggin میکردین ویندوز خودتون رو یعنی‌ با چه اسمی‌ ؟ بد اگه در هر 2 درایو به این ادرسی‌ که من دادم برین اگه پاک نشده باشه هست .

saman_uv
17-07-2005, 12:56
سلام دوست عزیز .
بله ممکن هست ولی‌ چطوری اگه پاک نکرده باشید مثلا باید در 2 درایو متفاوت نصب کرده باشید درسته ؟
خوب اگه ویندوز سالم رو در درایو c: و ویندوز خراب فعلی‌ رو در درایو d: نصب کرده باشید.به این صورت هست :
c:\Documents and Settings\Name(example_Saeid)\My Documents
حالا این سعید چی‌ هست مثلا ما یک adminastetor داریم که اسمش رو گذشتم سعید یک All Users خوب حالا شاید شما 4 تا اسم برای ورود به ویندوز داشته باشید باید بدونین که با چی‌ Loggin میکردین ویندوز خودتون رو یعنی‌ با چه اسمی‌ ؟ بد اگه در هر 2 درایو به این ادرسی‌ که من دادم برین اگه پاک نشده باشه هست .
سلام تو اون ويندوز سامان نقشه ادمين رو داشت اين ادرس رو ميدونم ولي ميخوام بازش كنم error ميده . مشكل همين جاست من تو اين ويندوز جديد با accont تو اون ويندوز نمشه loggin كرد.اگه ميتونم بگيد چه طوري؟ متاسفانه اون ارور يادم نيست و اون درايو رو پاك كردم وگرنه عكسشم ميذاشتم تا اونجا كه يادمه يه همچين چيزايي بود accses deny
يه درخواست ديگه هم داشتم اگه كسي ويندوز 9x يا Me در كنار Xpداره اين موضوع رو امتحان كنه نتيجه رو بگه
خيلي ممنون