PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا میشه از نرم افزار نصب شده بکاپ گرفت

ملت
20-03-2007, 21:43
دوستان عزیز سلام
یه نفر هست که یه نرم افزار قطعات ماشین آلات رو سیستم نصب میکنه و سی دی نمیده
میخوام بدونم اگه این نرم افزار رو نصب کنه راهی هست که از اون کپی گرفت یا نه؟؟

hakhamanesh
20-03-2007, 21:58
خوب براي اين كار شما بايد از نرم افزار Norton GHost استفاده كنيد...
شما با استفاده از اين نرم افزار ميتونيد از كل ويندوزتون به همراه كليه نرم افزار هاي نصب شده بر روي اون و همه درايورهاي سخت افزاري نصب شده بر روي اون يه بك آپ بگيريد و هر وقت ويندوزتون به حالت تعطيل دراومد با استفاده از همين برنامه دقيقا همون ويندوز قبلي رو برگردونيد.
برو اين روش رو به همون بابايي كه نرم افزار نصب ميكنه و سيدي نميده هم ياد بده

ملت
20-03-2007, 22:29
خوب براي اين كار شما بايد از نرم افزار Norton GHost استفاده كنيد...
شما با استفاده از اين نرم افزار ميتونيد از كل ويندوزتون به همراه كليه نرم افزار هاي نصب شده بر روي اون و همه درايورهاي سخت افزاري نصب شده بر روي اون يه بك آپ بگيريد و هر وقت ويندوزتون به حالت تعطيل دراومد با استفاده از همين برنامه دقيقا همون ويندوز قبلي رو برگردونيد.
برو اين روش رو به همون بابايي كه نرم افزار نصب ميكنه و سيدي نميده هم ياد بده

ممنون
ولی یه سئوال ؟؟؟؟
میتونم از این برنامه بک آپ بگیرم و تو سیستم های دیگه نصبش کنم
د رضمن حجم این نرم افزار در حدود 20 گیگ هست
6 تا دی وی دی

hakhamanesh
20-03-2007, 22:44
درباره سوال اول اگر روي ويندوز 98 نصب بشه ميتونيد
درباره بخش دومش من فكر نميكنم هيچ نرم افزاري بعد از نصب 20 گيگ هارد رو اشغال كنه ويندوز كه خودش سيستم عامله كلهمش 1 گيگ بيشتر نيست اون 6 تا دي وي دي هم 100 درصد همراه با مخلفات و آت و آشغالهاشه(مثله هلپ و سمپل و اين ...شعرا) و اگرنه خود برنامه مطمئنا حجم اين چنيني نداره

ملت
21-03-2007, 03:50
درباره سوال اول اگر روي ويندوز 98 نصب بشه ميتونيد
درباره بخش دومش من فكر نميكنم هيچ نرم افزاري بعد از نصب 20 گيگ هارد رو اشغال كنه ويندوز كه خودش سيستم عامله كلهمش 1 گيگ بيشتر نيست اون 6 تا دي وي دي هم 100 درصد همراه با مخلفات و آت و آشغالهاشه(مثله هلپ و سمپل و اين ...شعرا) و اگرنه خود برنامه مطمئنا حجم اين چنيني نداره

البته این نرم افزار چون شماره و شکل قطعات هست حجمش زیاده یعنی در حدود 50 تا لودر بلدوزر و بیل مکانیکی وگریدر (ماشین آلات راهسازی)

piremard
21-03-2007, 06:09
شاید برای شما بهترین راه حل ایمیج-بک آپ باشه ، اما بهترین روش مانیتور برنامه و ساخت نمونه پرتابل نرم افزار
توضیح اون بدون پیش درآمد چند صفحه ای کار سختیه

دوست عزیز هلپ و مندرجات یک نرم افزار شعر نیستند
در واقع بی توجهی به همین باالصطلاح شعرها باعث عقب ماندگی صنعت نرم افزار ایران به نسبت بقیه دنیا شده
عزت زیاد و سال نو مبارک پیرمرد :46:

bb
21-03-2007, 06:34
ببینید الان من یه نرم افزار دارم که این نرم افزار کرک شده یعنی هیچ سریال یا کرکی نمی خواد .
حتما قبلا این نرم افزار نصب شده که تونستن کرکش کنن . بعدش چه جوری جمعش کردن تو یه فایل exe
اگه نرم افزاری داره معرفی کنید . شاید هم من اشتباه می کنم
ممنون

ملت
21-03-2007, 08:57
شاید برای شما بهترین راه حل ایمیج-بک آپ باشه ، اما بهترین روش مانیتور برنامه و ساخت نمونه پرتابل نرم افزار
توضیح اون بدون پیش درآمد چند صفحه ای کار سختیه

دوست عزیز هلپ و مندرجات یک نرم افزار شعر نیستند
در واقع بی توجهی به همین باالصطلاح شعرها باعث عقب ماندگی صنعت نرم افزار ایران به نسبت بقیه دنیا شده
عزت زیاد و سال نو مبارک پیرمرد :46:

کلا این کار شدنی هست یا نه؟؟؟؟

piremard
21-03-2007, 14:57
چرا که نباشه
اگر نرم افزار شما قفل نداره از کل ویندوز بک آپ بگیرید حالا یا با norton guest و یا acronics image home workstation

اما بک آپ شما فقط روی یک سیستم ، یعنی سیستم خودتون و یا هر سیستمی با مشخصات سخت افزاری مشابه مال شما قابل اجراست

-----------------
روش حرفه ای ها : حرفه ای ها برای نرم افزار با وقت گذاشتن loader می سازند و دنبال مولفه های نصب نرم افزار می گرندند
سپ جدید می نویسند با لودر و نصب جدید ، معمولا هم به این روش portable سازی می گویند

hakhamanesh
21-03-2007, 15:18
اما بک آپ شما فقط روی یک سیستم ، یعنی سیستم خودتون و یا هر سیستمی با مشخصات سخت افزاری مشابه مال شما قابل اجراست
البته همون طور كه قبلا هم گفتم اگر ويندوز 98 باشه روي سيستم هاي ديگري با مشخصات سخت افزاري ديگه هم قابل اجراست البته بايد ويندوز 98 اتون خام باشه يعني درايورهاي سخت افزارها روش نصب نشده باشه.

ملت
21-03-2007, 19:08
نرم افزاری نیست که عکس نصب یه نرم افزار رو انجام بده

piremard
21-03-2007, 20:36
نرم افزاری نیست که عکس نصب یه نرم افزار رو انجام بده

یعنی چی ؟ آوتو آنیستالر ؟
هست ، ولی به چه درد این سووال شما می خوره !
شما ایمیج گرفتن و اصلا تست کردی ؟

hakhamanesh
21-03-2007, 23:11
اگر منظور شما اينه كه برعكس زمان نصب كه از يه فايل SETUP فايلها ميره رو سيستم كپي ميشه و مقادير داخل رجيستري ويندوز ثبت ميشه حالا يه برنامه باشه كه فايلهاي كپي شده روي هارد و مقادير ثبت شده در رجيستري رو ورداره و در يك فايل SETUP قرار بده نخير چنين برنامه هلو بپر تو گلويي وجود نداره اما شما ميتوني با استفاده از برنامه هايي مانند Filemon - diskmon - regmon بياي و در هنگام نصب كل سيستم رو Monitor كني و به اين مسائل پي ببري.البته دردسر اين كار خيلي زياده و من باز هم همون روش بك آپ از كل ويندوز رو كه كار خيلي ساده اي هم هست بهتون پيشنهاد ميكنم.

ملت
22-03-2007, 07:31
یعنی چی ؟ آوتو آنیستالر ؟
هست ، ولی به چه درد این سووال شما می خوره !
شما ایمیج گرفتن و اصلا تست کردی ؟

نه دوست من . منظورم دقیقا همینه که دوست عزیزم فرمودند
من هنوز این نرم افزار رو نصب نکردم طرف میگه 300 هزار اونم یه بار نصب میکنه اگه مشکلی پیش بیاد پای خودمه

اگر منظور شما اينه كه برعكس زمان نصب كه از يه فايل SETUP فايلها ميره رو سيستم كپي ميشه و مقادير داخل رجيستري ويندوز ثبت ميشه حالا يه برنامه باشه كه فايلهاي كپي شده روي هارد و مقادير ثبت شده در رجيستري رو ورداره و در يك فايل SETUP قرار بده نخير چنين برنامه هلو بپر تو گلويي وجود نداره اما شما ميتوني با استفاده از برنامه هايي مانند Filemon - diskmon - regmon بياي و در هنگام نصب كل سيستم رو Monitor كني و به اين مسائل پي ببري.البته دردسر اين كار خيلي زياده و من باز هم همون روش بك آپ از كل ويندوز رو كه كار خيلي ساده اي هم هست بهتون پيشنهاد ميكنم.

تمام راهنمائی های شما رو گرفتم ولی من هدفم اینه که این اطللاعات رو به همه ایرانیانی که تو اینکار هستم برسونم (بدون چشم داشت مالی)

bb
22-03-2007, 07:36
ای ول ملت
ای ول

hakhamanesh
22-03-2007, 13:13
نه دوست من . منظورم دقیقا همینه که دوست عزیزم فرمودند
من هنوز این نرم افزار رو نصب نکردم طرف میگه 300 هزار اونم یه بار نصب میکنه اگه مشکلی پیش بیاد پای خودمه

تمام راهنمائی های شما رو گرفتم ولی من هدفم اینه که این اطللاعات رو به همه ایرانیانی که تو اینکار هستم برسونم (بدون چشم داشت مالی)
ببين اون راه بك آپ از كل ويندوز زماني به درد ميخوره كه شما بخواي برنامه ارو براي استفاده شخصي استفاده كني اما اگر ميخواي برنامه ارو در راه اسلام به همه مسلمونا بدي تا اجرشو ببري(كه البته من هم اينو بعيد ميدونم) اونوقت من تنها راهي كه به نظرم ميرسه اينه كه قبل از اينكه به اون بابايي بگي بياد برات نصب كنه يه برنامه جاسوس رو سيستمت نصب كني تا مثلا از وقتي كه دكمه استارت اونو ميزني برنامه بياد كل سيستم شما اعم از فايلهايي كه بر روي سيستم شما كپي ميشه و مقاديري كه در رجيستري ويندوز نوشته ميشه و هر گونه خواندن و يا نوشتن در فايلها يا رجيستري رو به طور پنهان مانيتور كنه و اونا رو در خودش ذخيره كنه.برنامه در خصوص مانيتورينگ زياده اما در خصوص مانيتور كردن سيستم تا اين حد من برنامه اي نميشناسم اگر دوستان برنامه اي در اين خصوص سراغ دارن لطفا ارائه بدن تا ما هم استفاده كنيم.

uPGA
22-03-2007, 13:36
خواهشا در راه اسلام این کار رو نکنی چون هر چند جا نیافتاده ولی دزردی هست
البته اون شرطی هم که فروشنده گذاشته که هر مشکلی پای خودت و یا اینکه سی‌دی نمیده........باز خیلی ناجوانمردانه هست

ملت
22-03-2007, 16:56
دوستان حرف اسلام نیست و مطمئن باشید در مورد اسلام چیزی توش ننوشته
نمیدونم چرا دید شما منفیه ؟؟؟ این japan ها این سی دی رو در اختیار هرکسی قرار نمیدن فقط دست نماینده گی هاش هست و اونا هم 750 هزار تومن میگیرند و کپیه سی دی رو میدند در صورتی که نصب کنند 300 میگیرند
کاملا انحصاری, دوستان شما اگه خودتون رو بکشید و هزار تا ایمیل براشون بفرستید و یک سئوال فنی ازشون بپرسید عمرا جواب بدن, باور نمیکنید حاضرم براتون سند بیارم
من اگه موفق بشم, هر کسی این مجموعه رو بخواد شخصا مجانا تقدیم میکنم

mba
14-08-2007, 02:25
شما می تونید با نورتن گوست ایمیج بگیرید.
اون ایمیج رو روی سیستم دیگه باز کنید.
در اولین بالا آمدن سیستم از گزینه recovery ویندوز استفاده نمایید.
با این کار ویندوز بالا خواهد آمد ولی باید تک تک سخت افزارهای سیستم جدید را شناسایی کند.
پس با حوصله و با استفاده از سی دی های مربوطه قطعات سیستم جدید را به ویندوز می شناسانید.

من قبلا این کار را انجام داده و نتیجه هم گرفته ام

:10: :10: :10:
mba

persiankitty
14-08-2007, 04:03
بهترين روش در اين جور مواقع استفاده از VMWare است. روي يك ماشين مجازي نصب كنيد.

yashar8000
20-08-2007, 09:51
شما يه ويندوز نصب كن . بعد روي ويندوز هيچ برنامه اي نصب نكن ؟ بعد به طرف بگو بيا برنامه را نصب بكن /

( يعني اولين برنامه اي كه نصب ميشه . همون برنامه باشه). بعد از اينكه برنامه فول نصب شد . بيا از رجيستري ويندوز يه backup بگير . بعد يه كپي از پوشه windows بگير و يه جاي ديگه نگه دار. تمام محتويات پوشه اي كه برنامه نصب شده را هم فشرده اش كن بزن روي دي وي دي ( حالا هر چند دي وي دي شد)

حالا هم بكاپ رجيستري و كپي پوشه windows را يه جاي امن نگه دار. خود برنامه ي نصب شده را هم روي dvd داري

حالا ويندوزتو عوض كن ؟ برنامه را از روي دي وي دي بريز روي هارد . بعد بكاپ رجيستري را اعمال كن. بعد برنامه را اجرا كن ببين كار ميكنه يا نه ؟ اگه كار كرد كه هيچ ولي اگه ارور داد ؟ (مطمئنا ارورش مربوط به dll ها و .. خواهد بود ) فايل مربوطه را از پوشه windows كه قبلا كپي گرفتي را پيدا كن و ببر كپي كن به محل مربوطش در خود ويندوز

بايد حرفه اي باشي و ببيني ارور مربوط به چيه ؟ مطمئنا و صد در صد جواب خواهد داد

اگر ديدي ارور چرت و پرت و بي ربط ميده . فايلتو بزار تا روش يه تغييراتي اعمال كنم

بعد از اينكه به نتيجه ي مطلوب رسيدي ؟ فايل هاي مورد نياز را جمع كن به همراه بكاپ رجيستري.

و واسش يه setup درست كن. هميــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــن

البته بهتره يه Backup‌ هم با نورتون گاست يا اكرونيز داشته باشي

كار ار محكم كاري عيب نمي كنه

danyel
22-08-2007, 07:49
آقا ياشار ما هنوز منتظريم شد 10 روز
پيغامت رو هم كه غير فعال كردي