PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اسب شاخدار ( فارسی ) از سری داستانهای تن تن و میلو - انتشارات یونیورسال (لینک دانلود با قابلیت Resume )

***Spring***
20-03-2007, 11:22
کتاب اسب شاخدار ( فارسی ) از سری داستانهای تن تن و میلو

انتشارات یونیورسال

لینک مستقیم با قابلیت Resume

...اسرار اسب شاخدار داستان دو قسمتی هست که قسمت اول اون رو در کتاب " اسب شاخدار " یعنی همین کتاب و قسمت دوم اون رو در کتاب " گنجهای راکام " میتونید بخونید...

...یه نکته خدمت همه دوستان عزیز ، کتابهایی رو که قبل از این کتاب گفتم ، با اسامی غیر اصلی بودند ...یعنی اسمی که کتاب با اون ترجمه و معروف بوده رو نوشتم ، نه اسم اصلی کتاب رو ...برای دوستان اسمهای اصلی رو هم در این تاپیک در ستون دوم مینویسم ...

اسمی که معروف بوده --- اسم اصلی
............................
اسب شاخدار --- راز تک شاخ

گنج های راکام --- گنج های راکام سرخ

ماجرای تورنسل --- ماجرای کلکیولس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

...توضیح : صفحه دوم فریم 14 این کتاب ،یه مردهست که کتابی دستشه این همون Jacques van Melkebeke دستیار هرژه است.چون خیلی عادت داشت تو بعضی قسمتها خودش و اطرافیانش رو توی داستان وارد کنه. اگه خواستیدبدونید کجاها از این کارا کرده بروید : ... اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ...

حجم : 47 مگابایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پسورد : Unicorn

.

castilla_ht
23-03-2007, 17:11
سلام Spring جان
اجازه می خوام ابتدا ساله جدید را خدمتت تبریک بگم و
ممنون از این کتابها، واقعاخیلی خاطره برام زنده شد

من توی سایت، فارسی هاشو پیدا نکردم
می شه زحمت بکشی و لینک دانلود سایر کتاب ها را هم قرار بدی ؟

ممنون

***Spring***
24-03-2007, 13:48
سلام Spring جان
اجازه می خوام ابتدا ساله جدید را خدمتت تبریک بگم و
ممنون از این کتابها، واقعاخیلی خاطره برام زنده شد

من توی سایت، فارسی هاشو پیدا نکردم
می شه زحمت بکشی و لینک دانلود سایر کتاب ها را هم قرار بدی ؟

ممنون

سلام castilla_ht جان:20: ...من هم سال جدید و عید نوروز رو خدمت شما تبریک عرض میکنم :20: ...

چشم در اولین فرصت معرفی میکنم...این کتابها رو از اینترنت پیدا کردم...لینک کلی یا سایت خاصی نبوده ، یا حداقل من نمیدونم...بجز یکی دیگه ، برای فارسی الآن چیزی یادم نیست...چند تا انگلیسی پیدا کردم باید ببینم لینکشون سالم هست یا نه...در اولین فرصت معرفی میکنم...بازم میگردم فارسی یا انگلیسی هر کدوم رو که پیدا کردم معرفی میکنم...

castilla_ht
24-03-2007, 14:33
سلام
چشمت بی بلا،
منتظر می شم ، انشاا.... فارسی هاشو بتونی پیدا کنی
ممنون

Babak_King
29-03-2007, 11:15
سلام :18:
آقا واقعا دستت درد نکنه بسیار بسیار عالی :46:
عید رو بهت تبریک میگم انشالله سال جدید بیشتر از این فعالیت ها از شما ببینیم :11:
مخلص شما بابک :20:

***Spring***
29-03-2007, 12:39
سلام :18:
آقا واقعا دستت درد نکنه بسیار بسیار عالی :46:
عید رو بهت تبریک میگم انشالله سال جدید بیشتر از این فعالیت ها از شما ببینیم :11:
مخلص شما بابک :20:

سلام :20: ... بابک جان کاری نکردم ، وظیفه بود ...از لطف و محبتی که دارید یک دنیا ممنون :20: ...

من هم سال نو و عید نوروز رو به شما تبریک میگم و امیدوارم که سال و سالیان خوب و خوش و خرمی داشته باشید :11: ...

مخلص و ارادتمندیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ...

.

saeedss82
04-04-2007, 17:09
مرسی به خاطره تن تن ها
من کلش رو30 تا englisi دارم خیلی جالب بود برام فارسی هاش اگر خواستی من همه ماله خودم رو بدم تو هم ماله خودتو طاق بزنیم:46:

***Spring***
04-04-2007, 21:48
مرسی به خاطره تن تن ها
من کلش رو30 تا englisi دارم خیلی جالب بود برام فارسی هاش اگر خواستی من همه ماله خودم رو بدم تو هم ماله خودتو طاق بزنیم:46:

خواهش میکنم ...خودم این کتابها رو ندارم ، لینک این کتابها رو برای دانلود ، از اینترنت پیدا کردم...چند تا لینک انگلیسی هم پیدا کردم در اولین فرصت ، اگه رسیدم اونها رو هم معرفی میکنم...ولی فارسی اینها رو دوستان بیشتر میخواند...