PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک در Pop1

ghasem13
20-03-2007, 08:43
بچه ها سلام :
من بازی POP یک رو تا آخراش رفتم یعنی مرحله Climbing the tower of Dawn -93% . اما یه جایی هست که نمی دونم چکار باید کرد. ممنون میشم جواب بدین.
مرسی....:8:
این یه عکس که ازش گرفتم .

[/URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این هم عکس بعدی:
[url][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Oracle_Eldorado
20-03-2007, 09:58
لینک های عکس خرابه . هر 2 تاش . ببینم اونجا نیستی که دختره خنجر رو میدزده و تو یه شمشیر خفن پیدا میکنی .....

ghasem13
21-03-2007, 08:34
ببخشید.:31:
بعد از آن مرحله.آنجا که از ساختمان بالا میره واز روی 3یا 4میله میپره واز روی لبه دیوار آویزان می شود.
اینم عکس امیدوارم درست باشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکس2

M E H D I
21-03-2007, 12:26
ببخشید.:31:
بعد از آن مرحله.آنجا که از ساختمان بالا میره واز روی 3یا 4میله میپره واز روی لبه دیوار آویزان می شود.
اینم عکس امیدوارم درست باشه.

عکس2

عكس رو توي اين سايتها آپلود كنين:

axilbam
21-03-2007, 22:55
اینجا که رد کردنش آب خوردنه؟؟؟؟؟

Metalzadeh
22-03-2007, 02:51
اینجا که رد کردنش آب خوردنه؟؟؟؟؟

خوب اگه اینطوریه پس کمکشون کنید :20:

ممنون

ghasem13
23-03-2007, 07:52
باعرض سلام وتبریک عید.

لینک های قبلیم درست بود ولی باشه.
اینم لینکهای جدید.

عکس 2

عکس 3

:18:

Oracle_Eldorado
23-03-2007, 18:35
باورت نمیشه منم اینجا گیر کردم !

M E H D I
23-03-2007, 18:36
باعرض سلام وتبریک عید.

لینک های قبلیم درست بود ولی باشه.
اینم لینکهای جدید.

عکس 2

عکس 3

:18:

خوب از همين عكس 3 كه گذاشتين: بايد بپرين به سمت ديوار و پشت سر هم بپرين تا برسين پايين.

ghasem13
24-03-2007, 08:02
خوب از همين عكس 3 كه گذاشتين: بايد بپرين به سمت ديوار و پشت سر هم بپرين تا برسين پايين.

من این روش را چند بار امتحان کردم.ولی پاش لیز می خوره ومیفته پایین.:41:

axilbam
25-03-2007, 02:51
سلام
اینم روش من
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببین

ghasem13
26-03-2007, 08:13
سلام

اینم روش من
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببین

فکر می کنم لینکد مشکل داره.
بهتره تو یکی از سایتهایی که در صفحه قبل نوشته شده آپلودکنی.:10:

Oracle_Eldorado
26-03-2007, 10:56
فکر می کنم لینکد مشکل داره.
بهتره تو یکی از سایتهایی که در صفحه قبل نوشته شده آپلودکنی.
نه لينك سالمه . مشكلي نداره
ولي من اين راه رو امتحان كردم ولي وقتي ميپري ديوار رو نميگيريه و ميوفته پايين . چون خنجر هم نداريم نميتونيم زمان رو برگردونيم .
كسي راه ديگه اي بلد نيست ؟

axilbam
28-03-2007, 02:12
سلام
آره لینک سالمه

والا من که همون یکی دو دفعه اول با همین روش رفتم پایین .

سختیش بعدشه که باید از نوردبان برین بالا و هم زمان خفاش ها رو هم بزنین.

Oracle_Eldorado
28-03-2007, 04:59
كسي روش دگه اي سراغ نداره ؟

ghasem13
28-03-2007, 07:01
كسي روش دگه اي سراغ نداره ؟

با سلام.
من همین روشی را که آقا مهدی گفت امتهان کردم وبلاخره بعد از 30یا 40 بار سعی کردن توانستم ردش کنم.
اگر سیو مرحلهءّ بعدیش را می خواهی برات بزارم شاید بشه ازش استفاده کرد.:10:

ghasem13
28-03-2007, 07:11
راستی اگه کسی اطلاعاتی دربارهء داستان سه گانه پرنس دارد بگه تا منم بفهمم.

Oracle_Eldorado
28-03-2007, 11:14
راستی اگه کسی اطلاعاتی دربارهء داستان سه گانه پرنس دارد بگه تا منم بفهمم.
مثلا چي ؟ داستانش ؟

ghasem13
29-03-2007, 07:06
آره داستان پرنس یک تا سه وچگونگی مربوط شدن این سه داستان به یکدیگر

ghasem13
31-03-2007, 07:35
مثلا آن دختره در پرنس2 که لباس سیاه داره ودنبال پرنس هستش کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Oracle_Eldorado
31-03-2007, 10:55
داستان بازي :
در زمانهاي قديم در بين جنگهايي كه وجود داشته يك سپاه از بابل به مصر حمله ميكنه . در اين حمله سپاه بابلي يك ساعت شني بزرگ پيدا ميكنه . يك جادوگر كه از سپاه دشمن بوده به اونا كلك ميزنه و ميگه اگه با يك خنجر مخصوص شنها رو آزاد كنيم همه ي ما به قدرت زيادي دست پيدا ميكنيم . در چندين مرحله پرنس ما موفق به پيدا كردن اين خنجر ميشه و از اونجايي كه هيچي از ساعت شني و اون خنجر نميدنه از روي ناداني شنهاي زمان رو آزاد ميكنه . در اين اتفاق تمامي كساني كه با شنها تماس داشتند به موجوداتي شني تبديل شده اند به جز خود پرنس . ( چون خنجر در دست اون بود ) بعد كه جادوگر ميبينه همه چي بر طبق مرادشه ميخواد كه خنجر رو از پرنس بگيره و به قدرت زيادي برسه ولي پرنس با خنجر فرار ميكنه . بعد با دختي ملاقات ميكنه كه اون نفرين نشده( فارا) . اون بهش ميكه كه اگه ما ساعت شني رو پيدا كنيم ميتونيم همه ي اتفاقات رو برگردونيم و همه رو نجات بديم . خلاصه در كل بازي ما دنبال اين ساعت شني هستيم . به كمك فارا موفق به پيدا كردن ساعت شني ميشوند ولي در آخر پرنس بهش شك ميكنه كه چرا اين همه كمكش كرده . بعد ازش ميپرسه و در حين صحبتاشون اون جادوگر سر ميرسه و با ايجاد كردن طوفاني اونا رو از ساعت شني دور ميكنه . فارا هم كه ميبينه پرنس چقدر خنگه ! خودش تصميم ميگيره كه شنها رو متوقف كنه و خنجر رو از ما ميدزده . و ما بايد باز هم دنبال فارا بريم و خنجر رو از اون بگيريم . وقتي هم كه پس ميگيريم شنها رو متوقف ميكنه و هرچي اتفاق افتاده بر ميگرده و همه به حالت خودشون برميگردند . ولي داستان به خوبي تموم نشده ! پرنس با آزاد كردن شنها و متوقف كردنشون يك شكاف زماني ايجاد كرده كه بايد به خاطر اين كارش از بين بره . حالا در شماره 2 ما سعي داريم كه اين شكاف رو هم ببنديم كه با شخصيت ها جديدي آشنا ميشويم . يكي از اونا Empres يا همون كايلينا كه محافظ اين شكاف زماني هستش . يكي ديگه از شخصيت ها داهاكا هستش كه اون هم قسمتي از محافظان شنها هستش و ما بايد از دستش فرار كنيم تا وقتي كه شكاف متوقف نشده . و پرنس ميفمه كه اگه بخواد شكاف رو ببنده بايد كايلينا يا داهاكا رو نابود كنه . حالا شماره 2 در اصل 2 تا آخر داره .
1.اگه شما همه ي Life Upgrade ها رو پيدا كنيد يك شمشير آب ميگيريد و به مبارزه با داهاكا ميره و كايلينا زنده ميمونه .
2.اگه پيدا نكنيد كايلينا ميميره و مثل شماره 3 نميشه !
پس بايد پيدا كنيد !
در آخر شماره 2 ديديم كه پرنس موفق شد كالينا رو از بين ببره و شكاف زماني رو متوقف كنه و داهاكا هم از كشتن اون صرف نظر كرد . و وقتي كه پرنس داشت به وطن باز ميگشت ديد كه تمام شهر سوخته و به اونجا حمله شده .
در شماره 3 هم ديديم كه تمام اين جنگها تقصير همون جادوگره بوده و براي اون خنجر به بابل حمله كرده . و بالاخره خنجر رو به دست مياره و به همون قدرت دست پيدا ميكنه و در آخر ما بايد اون رو از بين ببريم و وقتي هم كه از بين برديم تمامي سپاهش و خودش به درك واصل ميشه و همه چي ديگه تموم ميشه .

Oracle_Eldorado
31-03-2007, 11:04
مثلا آن دختره در پرنس2 که لباس سیاه داره ودنبال پرنس هستش کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اون هم جزء سپاه كالينا بود كه بخاطر اينكه نتونست مانع پرنس بشه كه وارد جزيره بشه كالينا خواست اونو بكشه كه ما هم همون موقع سر رسيديم و اونو كشتيم

ghasem13
01-04-2007, 08:02
ایول!!! توضیحات جالبی بود .

Oracle_Eldorado
01-04-2007, 10:21
ایول!!! توضیحات جالبی بود .

خواهش میشه عزیز . بالاخره ما هر کدوم از اینا رو 3 یا 4 دفعه بردیم آخر !

ghasem13
04-04-2007, 07:04
خواهش میشه عزیز . بالاخره ما هر کدوم از اینا رو 3 یا 4 دفعه بردیم آخر !

اگه بتونی دربارهء پرنس 2و3 کمی بیشتر توضیح بدی{مثل پرنس1}متشکر می شوم.اگه بشه می خواهم در سایت زیر به صورت مقاله بزارم با اسم خودت اگه بخوای.

Oracle_Eldorado
04-04-2007, 10:31
اگه بتونی دربارهء پرنس 2و3 کمی بیشتر توضیح بدی{مثل پرنس1}متشکر می شوم.اگه بشه می خواهم در سایت زیر به صورت مقاله بزارم با اسم خودت اگه بخوای.

ببین عزیزم کل داستان در 1 هستش .
در شماره 2 به خاطر اینکه یک شکاف زمانی ایجاد کرده باید به وسیلیه محافظ شنهای زمان نابود بشه . ( داهاکا )
وقتی که به جای پرنس ، کایلینا نابود میشه اون جادوگر یک فرصت مناسبی میبینه تا دوباره شنها رو به کار بندازه .
حالا هر جا رو میخوای یا نهفمیدی بگو تا واست توضیح بدم