PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Hscsd چيست ؟

labkhand
20-03-2007, 06:41
HSCSD را لطفا توضيح دهيد كه چيست و به چه درد مي خورد ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jackhammer
07-07-2007, 14:12
تکنولوژی جدید موبایل.
زیر مجموعه ی نصل سوم هست که قابلیت انتقال دیتا با سرعت در حد مگابیت در ثانیه رو داره.

jackhammer
01-08-2007, 01:21
ببخشید...من بعد از تحقیقات متوجه شدم که اشتباه کردم.
HSCSD جزو نصل سوم نیست.نسل دومه.
با کانکشن های GSM کهآشنایی دارین؟با یه شماره تماس میگیرید و دقیقه ای پاتون میفته و سرعتش حدودا 10 کیلوبیت در ثانیه هست.در حقیقت توی کانکشن معمولی (CSD) بیشتر پهنای باند صرف درست کردن Error ها میشه و به همین علت خیلی سرعت پایینی داره.توی HSCSD این Error ها خیلی زیاد کاهش پیدا میکنن و به همین علت سرعت تا 100 کیلوبیت در ثانیه و حتی بیشتر(بستگی به پرت هایی که با آنها گوشیتون به سرور وصل میشه داره) افزایش پیدا میکنه.اپراتور های محدودی این سرویس رو میدند و گوشی های محدودی هم اون رو ساپورت میکنن.تقریبا منسوخ شده چون دقیقه ای حساب میشه و هر چی سرعت بیشتر بشه چون با پرت های بیشتری وصل شدید هزینه بیشتری هم باید بدید.از وقتی GPRS اومده که کیلوبایتی حساب میشه وسرعت تقریبا مناسبی رو داره دیگه کسی از HSCSD استفاده نمیکنه و حالا که HSDPA تکنولوژی روز دنیاست که امکان انتقال دیتا تا 3.6 مگابیت در ثانیه رو به شما میده دیگه کسی به CSD یا HSCSD توجهی نداره...جالبه بدونید که GPRS دیگه کانکشن استانداد دنیا هست...یعنی جایی که بدترین وضع آنتندهی رو داشته باشید GPRS رو دارید!!!

labkhand
01-08-2007, 05:12
خیلی ممنونم از لطف بی نهایتتون...جوابم رو گرفتم...عالی بود:46:

Ali_Best
02-08-2007, 14:37
ممنون از توضيحاتتون

jackhammer
02-08-2007, 14:45
اینم لینک منبع برای اطلاعات بیشتر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و اگه کسی نمیدونه CSD یا همون کانکشن GSM چیه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و در ضمن همونطور که دیدید CSD مخفف Circuit switched data و HSCSD مخفف High Speed Circuit Switched Data هست.