PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه هاي قابل نصب بر روي Motorola V3X

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6

somayehns
07-09-2006, 18:39
سلام به همه ي دوستان

از همه دوستاني كه با گوشي Motorola V3X كار مي كنن و دنبال برنامه هاي جديد هستن خواهش مي كنم لينك اونا رو براي دسترسي همه تو اين تاپيك بزارن

( براي دانلود برنامه روي نام اون كليك كنيد )

خودم شروع مي كنم با يه برنامه براي ضبط نامحدود صدا به وسيله Motorola V3X
اميدوارم خوشتون بياد

نام برنامه : Dictaphone ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 2.01

somayehns
07-09-2006, 18:47
نام برنامه : Students Calc ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 1.50 PR

somayehns
07-09-2006, 18:50
نام برنامه : Antignat ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 1.1

somayehns
07-09-2006, 18:53
نام برنامه : Global Time ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 1.21

somayehns
07-09-2006, 18:57
نام برنامه : Matrax Bench ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 2.0

somayehns
11-09-2006, 18:58
نام برنامه : Easy Jack2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Jar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Jad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
11-09-2006, 19:09
نام برنامه : Opera Mini ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 2.0.4509
Jar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Jad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M.etallic.A
14-09-2006, 14:41
نام برنامه : Antignat ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 1.1

مگس كش ؟ احتياج به نرم افزار نداره كه . مگسو كه ديدي با گوشي بزن روش.

در ضمن v3x سي پي يو نداره كه بخواي قدرتشو بسنجي.

somayehns
14-09-2006, 20:14
مگس كش ؟ احتياج به نرم افزار نداره كه . مگسو كه ديدي با گوشي بزن روش.

خوشگلم بهت پيشنهاد مي كنم يه بار روی موتورولا نصب کنی بعد یه خورده فکر کنی و بعد حرف بزنی و نهایت جواب پست بدی ×××× خب ××××× آفرین بچه ی حرف گوش کن.

M.etallic.A
14-09-2006, 20:24
چي رو نصب كنم ؟ مگس كش رو يا قدرت سي پي يو ؟ هر دوتاش رو نصب كردم مگس كشش كه نزديك بود منو بكشه فكر كنم مگس شدم جديدا . اون يكي هم هيچ ربطي به سي پي يو نداشت. از 4 نفر كه تو اين كارن سوال كن. كه موتورولا وي تري ايكس سي پي يو داره يا نه ؟
اون برنامه يه سري چيزا رو رو گوشي تست ميكنه و اطلاعاتش رو بهت ميده. همين.

B.Spears
19-09-2006, 20:05
اين جرو بحثا چيه به كارتون ادامه بديد

M.etallic.A
20-09-2006, 00:49
عزيز ما كه جروبحث نكرديم. بحث علمي بود. ولي واسه من سوال پيش اومده اين از كجا فهميد من خوشگلم ؟

somayehns
03-10-2006, 18:17
سلام علكم :

جيگرك
اول: با عرض پوزش كه يه مدتي نبودم
دوم: تو اين هفته هم خيلي كار دارم
سوم: تو هفته آينده هم به جيگره خودم كه فكر ميكنه من به خاطر قيافش بهش ميگم خوشگل يه سري مي زنم و هم يه سري آدرس از برنامه هاي جديد رو براي همه دوستان مي زارم.

تا بد بدرود

خداحافطي سفارشي براي خوشگلم ... !

somayehns
16-10-2006, 18:27
خب متالیکای عزیز حالا یه بار کل داستان رو مرور می کنیم :

اما قبل از این که به این مسئله بپردازم لازمه بدونی من زمانی که این تاپیک و راه انداختم ذهنیتم این بود ... که چون همه مردم توانایی کارکرد همه جوره رو با گوشی های موتورولا ندارن مخصوصا اگه جاوا باشه ... پس اون هایی که یه خورده راحت تر با این گوشی ها کار می کنن بیان و اطلاعات برنامه ایی خودشون رو به ر کاربرها هم ارائه بدن و صحیحش این بود که ایمیل من و بر میداشتی و از اون طریق به گفتگو می پرداختیم نه این که صرفا چندین پست فقط به خاطر یه برنامه حدر بره ... !!!!!

×××××××
خب حالا مرور می کنیم :

من یه پست دادم :
××
تشخيص قدرت Cpu موبايل
نام برنامه : Matrax Bench
××

تو جواب دادی:
××
××

و من گفتم :
××
خوشگلم بهت پيشنهاد مي كنم يه بار روی موتورولا نصب کنی بعد یه خورده فکر کنی و بعد حرف بزنی و نهایت جواب پست بدی ×××× خب ××××× آفرین بچه ی حرف گوش کن.
××

و تو هم جواب دادی :
××
چي رو نصب كنم ؟ مگس كش رو يا قدرت سي پي يو ؟ هر دوتاش رو نصب كردم مگس كشش كه نزديك بود منو بكشه فكر كنم مگس شدم جديدا . اون يكي هم هيچ ربطي به سي پي يو نداشت. از 4 نفر كه تو اين كارن سوال كن. كه موتورولا وي تري ايكس سي پي يو داره يا نه ؟
اون برنامه يه سري چيزا رو رو گوشي تست ميكنه و اطلاعاتش رو بهت ميده. همين.
××

و اما جواب کلی :

متالیکای عزیز از این که در مورد موبایل اطلاعاتی داری خیلی خوشحالم اما خودت تو آخرین قسمت گفتی یه سری اطلاعات رو نشون میده :
اون یه سری اطلاعات رو توی منوی جزئیات نشون میده و قبل از اون یه عدد 3 رقمی رو نشون میده که این عدد رو بعد از انجام و طی یه سری پردازشات گرافیکی به شما نشون میده . میدونی این پردازشات چرا انجام می شه ؟ به خاطر این که مدت زمان اجرای پردازشات خطوط رو تو حالت های مختلتف اندازه گیری می کنه یعنی از زمانی که به سیکل پردازش توی گوشی دستوری برای انجام کاری داده میشه تا زمانی که اون را اجرا و به نمایش می زاره مدتی زمانی طول می کشه و این مدت زمان در هر گوشی متقاوته × می تونی رو گوشی های دیگه امتحان کنی ×× و بعد از این که روی چند گوشی امتحان کردی متوجه میشی که اعداد 3 رقمی نمایش داده شده کاملا با هم متفاوتند . این موضوع یا اون عدد نمایش داده شده به معنی قدرت پردازش موبایله دوسته من و این قدرت پردازش موبایل 2 حالت داره یا به وسیله 1 واحد مستقل به نام پردازنده صورت می گیره و یا به وسیله ارتباط چند بخش به هم که کار پردازنده رو انجام میده صورت میگیره. در هر حال Cpu مترادف کلمات Central Processor Unit و به معنی واحد پردازش کننده مرکزی می باشه و این موضوع رو هر دو حالتی که برات مثال زدم شامل میشه

عزیزم اشتباه شما در این بود که فکر میکردی این گوشی قطعه ایی به نام Cpu نداره در صورتی که انجام هر کاری توی موبایل . کامپیوتر . پی دی ای و غیره حتما نیاز به چنین واحدی داره : حالا یا به صورت مستقل و یا به صورت ترکیبی

امیدوارم که قانع شده باشی به خاطر این که تو این تاپیک دیگه در این خصوص حرفی نخواهم زد و اگر قانع نشدی می تونی با من از طریق Somayehns@Gmail.com ارتباط بر قرار کنی.

راستی چند تا برنامه جدید هم پیدا کردم که لینکشون رو تو پست بعدی مطابق قولی که داده بودم برا تو دوست عزیز و دیگر دوستان خوبم می زارم.

somayehns
16-10-2006, 18:36
نام برنامه :Mtoolbox ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 1.0.0

somayehns
16-10-2006, 18:41
نام برنامه : MobiWord ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 1.46.0

somayehns
16-10-2006, 18:49
نام برنامه : MobiLuck ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 2.1

somayehns
16-10-2006, 19:51
نام برنامه : Chat2U ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 1.5.0

somayehns
16-10-2006, 20:46
1- Future ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- RedSable ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3- BlackSable ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4- CrystalSable ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

5- Summer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
16-10-2006, 20:49
1- One ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- Two ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3- Tree ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeid_hcc_3000
17-10-2006, 00:44
خيلي عالي بود.مرسي.همش كار كرد.

somayehns
17-10-2006, 20:13
1- Luxor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- Asterix And The Vikings ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3- Benjy The Puppy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4- Tetris Mania ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

5- Crazy Minigolf Zoo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
17-10-2006, 20:20
1- Alien Xenocide ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- Wimbledon 2006 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3- Night club Empire ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4- Ninja Mission ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

5- Cars ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
17-10-2006, 20:28
1- ---- Manager ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- Moto Racing Fever 3D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3- Darkest Fear 3 Nightmare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4- Alonso Racing 2006 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

5- EPOS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeid_hcc_3000
18-10-2006, 00:25
ميشه به من بگي چطور اسكين ها رو توي v3x قرار بدم كه كار كنه.مراحل نسبش رو ميگم.

somayehns
18-10-2006, 17:15
سعید جان علارقم این که روش های کاری این گوشی رو قرار نبود تو این تاپیک شرح بدم ، این یکی رو استثناء قرار می دم برات. فقط ازت خواهش می کنم دقیقا مطابق چیزی که می نویسم عمل کن که دیگه کار به سوال و پاسخ نکشه. ممنونم

1- ابتداء این برنامه P2K Commander 3.3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود کن روی سیستم و بعد فایل P2kCommander.exe اجراء کن. ( روی Taskbar یه ستاره با رنگ نارنجی ظاهر می شه که موقعیت وصل بودن یا نبودن گوشی رو اعلام می کنه )

2- فایل های مربوط به Skin رو هم Download کن و از حالت فشره درشون بیار. ( هر فایل Skin بعد از خارج شدن از حالت فشردگی شامل تعداد زیادی فایله )

3- داخل گوشی به قسمت ( Menu\Connection\USB Setting\Defualt Connection ) رفته و گزینه Data Connection رو انتخاب کن و بعد از همه منو ها خارج شو تا به صفحه زمینه موبایل برسی. حالا با کابل مخصوص موتورولا ( MiniUSB ) گوشی رو به کامپیوتر وصل کن. می بینی که پنجره مربوط به شناسایی سخت افزار به سیستم ظاهر میشه ( اگه نیومد قسمتی که به کامپیوتر وصل میشه رو به یه USB دیگه وصل کن ) ، از پنجره اول گزینه No, Not this time و پنجره دوم گزینه Install from a list or … را انتخاب و اجراء کن و بعد با استفاده از کلید Browse به مسیر p2kdrivers واقع در پوشه P2K Commander رفته و اون و انتخاب و سپس کلید های Ok و Next رو بزن. بعد از چند ثانیه می بینی که یه پنجره باز می شه که بهت اعلام می کنه یه چیزی نصب شده و ازت می خواد که کلید Finish رو بزنی ( تو هم به حرفش گوش کن )( این کار رو دو یا سه مرتبه برای قسمت های مختلف ازت سئوال می کنه تو هم هر بار مثل دفعه قبل رفتار کن )

4- اگه مراحل مرحله 3 رو درست انجام بدی ، تو قسمت اعلام وضعیت ( روی نوار وظیفه ) برنامه بهت اعلام می کنه دستگاه در حالت Connect می باشد و بعد خواهی دید که پنجره Dialup Connection ظاهر می شه، اون رو Cancel کن.

5- برنامه P2K Commander دو قسمت داره سمت راست رو برای کار با گوشی در نظر بگیر و سمت چپ رو برای کار با حافظه کامپیوتر ( به تنظیمات برنامه اصلا دست نزن ). از قسمت سمت چپ به مسیر ذخیره کردن Skin ها روی کامپیوتر برو و وارد پوشه مربوط به Skin مورد نظر شو. یه تعداد فایل با پسوندهای متفاوت می بینی از جمله Dat , ski حال از قسمت راست ( بالای صفحه کنار کلید Re-read ) صفحه گزینه p2k mobile phone رو بزن ( می بینی که یه سری پردازش انجام میده تا این که زیر گزینه p2k mobile phone داخل پنجره گزینه a رو نشان می ده )

6- حالا به مسیر /a/mobile/skins/ برو و اون جا یه پوشه به نام فایلی که پسوند اون ski هست ایجاد کن ( برا ایجاد پوشه راستکلیک و دیدن پوشه یه بار کلید Re-read رو بزن ) توجه کن که نام پوشه باید دقیقا هم نام فایل ski باشه. حالا وارد پوشه شو و تمام فایل های Skin رو اون جا کپی کن.

7- بعد از این که کار کپی فایل ها تموم شد با استفاده از کلید Restart ( پایین صفحه ) موبایل رو مجددا راه اندازی کن.

8- از روی گوشی به آدرس Menu\Settings\Personalise\Skin برو. باید اون نامی که باهش پوشه درست کردی اون جا باشه ، و در آخر انتخاب نام موجود.

نکته :
اگه همه مراحل رو درست انجام بدی موفق میشی ، خیلی سادست ولی باید توجه کنی .
اگه حین کار با برنامه به مشکل خوردی برنامه رو ببند و دوباره اجرا کن.
حتما گوشی رو بعد از انجام مراحل کپی راه اندازی مجدد کن.
تحت هیچ شرایطی زمانی که برنامه داره حافظه رو می خونه و یا رو حافظه کپی می کنه ، گوشی رو از کامپیوتر جدا نکن.
در صورت امکان قبل از این که با گوشی وارد کار کردن با این نرم افزار بشی از روی اطلاعات گوشی کپی بردار. ( این کار رو می تونی با خود برنامه هم انجام بدی )

somayehns
18-10-2006, 17:52
اينم تقديم مي كنم به همه V3X دارا

Moto XP Style ver 0.9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لينك جديد : Xp Style Skin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نكته :
1- دو تا فايل داخل پوشه System رو به پوشه System روي گوشي انتقال بديد.
2- نه تا فايل داخل پوشه Pictures رو هم به داخل پوشه Pictures انتقال بديد.
3- فايل wp_XPs.jpg رو هم به عنوان زمينه انتخاب كنيد.
4- حالا باهش حال كنيد.

saeid_hcc_3000
19-10-2006, 16:00
somayens خيلي بهم لطف كرديد.ممنووووووووووووونم. :thumbsup: :tongue:

saeid_hcc_3000
20-10-2006, 00:03
somayeh... جان سلام.دوباره مشكل.من تونستم اسكين ها رو بريزم ولي يك مشكل كوچيك پيش اومد.من قبلا زماني كه وارد منو ميشدم همه آيكن هام درست بود ولي الان يكي از آيكن هام حذف شده يعني جاش خالي هست.روش كه ميرم برنامه هاش داخلش هست ولي ايكن خدش محم شده.چطوري ميشه برش گردوند؟
(لازم بزكره كه بگم اسكينهاي قبليش رو هم كه اجرا ميكنيم بازم نيست.ايكن فلدر extra رو ميگم.)
لطفا اينه دفعه پيش كه خيلي كمكم كردي كمكم كن.مرسي :sad:

somayehns
20-10-2006, 11:44
حتما از روي اطلاعات گوشي هم قبل از كار روي اون بكاپ نگرفتي !
بر تو قسمت themes گوشي و Cosmic themes رو انتخاب و به سئوالي كه ازت مي پرسه جواب مثبت بده. اگه درست نشد :
برو به پست 14 و به ايميلم يه ميل بفرست .
2 تا فايل برات مي فرستم.
اونا رو تو شاخته a\Mobile\system كپي كن تا دوباره درست بشه.

somayehns
20-10-2006, 11:58
نام پوسته : Alien G ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
20-10-2006, 11:59
Somayehns@Gmail.com

saeid_hcc_3000
20-10-2006, 17:48
somayehns.يك وقت نگي خنگم كه ناراحت ميشم.loooool :laughing:
somayehns جان من كاربر جديدم و تازه عضو شدم.ميدوونم ميخواي احتمالا فايلهاي mma_dcp & mma_usp رو برام سند كني.مرسي ولي :sad: دقيق نميدوونم چطوري بايد بهت ميل بزنم.پسته 14 كجاست؟

saeid_hcc_3000
21-10-2006, 16:31
somayehns سلام.بهم ميگيد چطوري بهتوون ميل بزنم؟ :sad:

somayehns
21-10-2006, 18:52
Opal Quest ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farshad-v3x
22-10-2006, 00:06
سلام . ميشه يه برنامه معرفي كنيد كه روي عكس هايي كه مي گيريم زوم كنه ؟؟؟؟؟؟
يه برنامه هم واسه ضبط صدا بذاريد ! :blush:

somayehns
22-10-2006, 09:18
سلام . ميشه يه برنامه معرفي كنيد كه روي عكس هايي كه مي گيريم زوم كنه ؟؟؟؟؟؟
يه برنامه هم واسه ضبط صدا بذاريد ! :blush:

واسه زوم روي عكس پيدا كردم مي زارم.
واسه ضبط صدا به صورت نامحدود يه سري به پست شماره 1 تو همين تاپيك بزن.

somayehns
22-10-2006, 18:04
1- Funky Ducky ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- Diner Dash ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
22-10-2006, 18:59
Alpha Wing 2.2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
22-10-2006, 19:02
Alpha Wing ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
22-10-2006, 19:10
Tiger Woods PGA Tour 06 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
22-10-2006, 19:28
Super Mario Stars ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
22-10-2006, 19:34
1- Bomberman Deluxe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- Fatal fury mobile ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3- Rainbow Islands ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
22-10-2006, 19:43
1- Quest for alliance 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- Kamikaze The Way Samurai ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .zip)

3- Blackjack Hustler ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
22-10-2006, 19:56
1- Bomberman pinball ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- Rollercoaster Rush ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3- The Chaos Engine ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeid_hcc_3000
29-10-2006, 01:11
خدا رو شكر كه يكي پيدا شد موتورولا رو خوب بشناسه.
somayhns خيلي از كمكات ممنو :happy: نم.

farsad1364
31-10-2006, 18:21
ba salam!man karbare jadid hastam...va ye moshkel ba goshim daram(v3x
mikhastam bebinam chera zire esme operator(ir-tci) ye neveshteie adadi miad!(167772.00 units)ke fekkonam mabot be call cost beshe.mamnoon misham age betonin rahnamayim konin ke chejori mitonam hazfesh konam

farshad-v3x
31-10-2006, 23:04
سلام. مگه سيستم موتورولا . 3g نيست ؟؟ پس چرا روي صفحه گوشي من نوشته 2g ؟؟؟؟؟؟

foad6258
01-11-2006, 15:16
سلام من تازه واردم
ممكنه برنامه نقشه شهرا رو بذارين و نصبشم ياد بدين.
ممنون

somayehns
02-11-2006, 16:25
ba salam!man karbare jadid hastam...va ye moshkel ba goshim daram(v3x
mikhastam bebinam chera zire esme operator(ir-tci) ye neveshteie adadi miad!(167772.00 units)ke fekkonam mabot be call cost beshe.mamnoon misham age betonin rahnamayim konin ke chejori mitonam hazfesh konam

دقيقا فكر كن ببين آخرين بار چه كاري كردي كه اون نوشته اومده و عكس اون كارو انجام بده
اگه از call cost باشه مي توني اونو با Reset كردن پاك كني و يا در نهايت با Master Reset گوشي اون پاك ميشه.

somayehns
02-11-2006, 16:29
سلام. مگه سيستم موتورولا . 3g نيست ؟؟ پس چرا روي صفحه گوشي من نوشته 2g ؟؟؟؟؟؟

اون نوشته توانايي يا نرخ تبادل اطلاعات و تو شبكه ي جاري نشون ميده و يعني شبكه ايران كه GSM 850 مي باشه حداكثر نرخ تبادل اطلاعاتش جزو نسل دوم شبكه هاست.
اما خود نوشته يعني نسل سومي كه به معني پشتيباني از شبكه هايي با سرعت بالاتر مثل UMTS مي باشه كه اين گوشي مي تونه با اونا كار كنه.

somayehns
02-11-2006, 19:01
سلام من تازه واردم
ممكنه برنامه نقشه شهرا رو بذارين و نصبشم ياد بدين.
ممنون

ریختن برنامه

1- از روی گوشی به مسیر Menu\Connection\USB Setting\Defualt Connection برو و گزینه Memory Card را انتخاب کن و بعد از همه منو ها خارج شو و به صفحه اصلی ( زمینه ) برگردید.
2- حالا گوشی رو با کابل MiniUSB به کامپیوتر متصل کن
3- پنجره My Computer را باز کن و به آدرس Tools\Folder Option\View برو و بعد گزینه Show hidden Files and folders را انتخاب کن و هم چنین دو خط بعد از اون گزینه Hide protect operating system files recommended رو غیر فعال کن.
4- حالا با استفاده از My Computer و پارتیشن مربوط به گوشی به آدرس M:\Mobile\Kjava ( :m Removable Disk است ) برو و فایل های JAR رو اون جا کپی کن.
5- بعد از کپی فایل ها گوشی را از کامپیوتر جدا کن ( به روش استاندارد Safely Remove ) و به آدرس Menu\Games & Apps برو. توجه کن ، اون جا گزینه ایی به نام Install New هست اون و انتخاب و ok کن. حالا لیست فایل هایی را که روی گوشی کپی کردی می بینی. روی فایل کلید Option را بزن و بعد از منوی ظاهر شده گزینه Install و به دنبال اون به پیام های گوشی پاسخ مثبت بده.
6- بعد از اتمام کار به آدرس Menu\Games & Apps برو و فایل نصب شده رو اجراء کن.

××××××××××××××××××××××××× ×××××××

اينم يه سري نقشه
رمز فايل ها: tarkashsoft

1- Iran ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- Tehran ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3- Esfahan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4- Ahvaz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

5- Shiraz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

6- Tabriz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7- Kish Island ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

8- Kerman ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

9- Mashhad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
02-11-2006, 19:09
نام برنامه : Digital Audio Player ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1%5d.0.27_DC.rar)
نسخه : 5.0.27

somayehns
02-11-2006, 19:14
نام برنامه : NotePad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 4.0

somayehns
03-11-2006, 09:35
نام برنامه : eMSN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 7.0.2

somayehns
03-11-2006, 09:38
نام برنامه : UltraM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 1.3.3

somayehns
03-11-2006, 09:45
نام برنامه : FPC Bench ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 2.6.7

.shahyad.
03-11-2006, 10:26
.
میبخشید somayehns احیانا شما تو خوده موتورولا کار نمیکنی که انقده چیزمیز بلدیو داری...؟؟؟؟ :happy:
هوم..!؟!؟
ولی در کل خییییییییییییلییییییییییی ی باحالیییییی :thumbsup: ...اون قضیه تم و اسکین ها رو هم حل کردم..!!
مشکل از برنامه ای بود(P2K Commander 3.3 ) که از یه سایت دیگه دانلود کرده بودم...
همینی که گذاشته بودینو الان گرفتم....زمین تاااا زیرزمین با اون یکی فرق داشت..!
.

.

somayehns
03-11-2006, 17:37
نام برنامه : Mdictionary ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 0.0.1

farshad-v3x
04-11-2006, 12:18
سلام .مرسي از جوابت. فقط جون من اين برنامه زوم كردن روي عكس ها را پيدا كن كه خيلي ازارم ميده !!!!!

.shahyad.
04-11-2006, 20:40
.
آقا قسمت موبایل اینجا خیلی شیرتو شیره...!
سوالات و مشکلاتمون رو در مورد V3x کجا بپرسیم ...؟؟؟؟؟؟؟.

navid_mansour
04-11-2006, 23:35
ببخشید..مرسی از زحماتتون.........
لینک مگش کشی که دادید کار نمیکنه.یعنی الآن از کار افتاده...اگه میشه یه لینک جدید معرفی کنید .ممنون
راسی یه نرم افزار بود برای ارسال اس ام اس با بلوتوث.......چجوری رجیستر میشه؟
بازهم مرسی

farsad1364
05-11-2006, 11:49
دقيقا فكر كن ببين آخرين بار چه كاري كردي كه اون نوشته اومده و عكس اون كارو انجام بده
اگه از call cost باشه مي توني اونو با Reset كردن پاك كني و يا در نهايت با Master Reset گوشي اون پاك ميشه.
ba salam...doste aziz moshkele man hal nashod!!!man kare khassi nakardam,az roze avval ke sim to goshi endakhtam,adade 16777215.00 units ro safe bod!!!mogheie resete credit ham azam pin2 khast,ba inke motmaennam dorost varedkardam,bad az 3bar dige onam nemiado to ghesmate reset minevise sim disabled!!!dar hali ke simkartam karmikone!

.shahyad.
05-11-2006, 23:24
.
انقده کسی بهم بها نداد تا مجبور شدم خودم یه تاپیکو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باز کنم..!! :angry:
قابل توجه اقای somayehns که میگن اینجا برای بیان مشکلات نیست... :sad:
فکر نمیکنم مثه شما کسه دیگه ای به این گوشی وارد باشه..شما بیا اونجا کممممممممممکم کن...!!! :blush:
فعلا
.

somayehns
10-11-2006, 10:42
ببخشید..مرسی از زحماتتون.........
لینک مگش کشی که دادید کار نمیکنه.یعنی الآن از کار افتاده...اگه میشه یه لینک جدید معرفی کنید .ممنون
راسی یه نرم افزار بود برای ارسال اس ام اس با بلوتوث.......چجوری رجیستر میشه؟
بازهم مرسی

روي لينكش كليك راست كن آدرس لينك و تو نوار آدرس برنامه IE كپي كن و بعد Enter رو بزن

somayehns
10-11-2006, 10:51
ba salam...doste aziz moshkele man hal nashod!!!man kare khassi nakardam,az roze avval ke sim to goshi endakhtam,adade 16777215.00 units ro safe bod!!!mogheie resete credit ham azam pin2 khast,ba inke motmaennam dorost varedkardam,bad az 3bar dige onam nemiado to ghesmate reset minevise sim disabled!!!dar hali ke simkartam karmikone!

از رو گوشي به آدرس Menu\Settings\In-Call Setup\Call Cost Setup\Cerrecy Setup\Select برو حالا كد 8 رقمي دوم رو وارد كن و بعد Currency رو Off كن شايد درست بشه البته اگه از Call Cost باشه.

somayehns
10-11-2006, 11:24
.
انقده کسی بهم بها نداد تا مجبور شدم خودم یه تاپیکو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باز کنم..!! :angry:
قابل توجه اقای somayehns که میگن اینجا برای بیان مشکلات نیست... :sad:
فکر نمیکنم مثه شما کسه دیگه ای به این گوشی وارد باشه..شما بیا اونجا کممممممممممکم کن...!!! :blush:
فعلا
.

اولا من آقا نيستم
دوما از اظهار نظر و لطفت ممنونم ولي باور كن به خدا من بيشتر از هفته ايي يك بار نمي رسم به تاپيك سر بزنم.

somayehns
10-11-2006, 14:39
نام پوسته : VodafonePT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
10-11-2006, 14:45
نام پوسته : Green ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeid_hcc_3000
12-11-2006, 10:05
سلام عزيزم.

saeid_hcc_3000
12-11-2006, 10:10
معذرت ميخوام.نمي دونم چرا سلام رو خودش فرستاد.3g سيستم موخابراتي هستش كه ميبيني.تويه يكسري از كشورها كه از سيستم ماهواره اي استفاده ميكنند به خاطر سرعت بالاي شبكه 3g رو مينويسه.ايرا سيستم آنتن زميني داره و 2g رو مينويسه.اگر بري كتابچه راهنماي گوشي رو بخووني نوشته.

♪PSA♪
12-11-2006, 17:04
سلام دوستان
می خواستم بدونم ممکنه بدون نرم افزار خاصی و فقط با کمک بلوتوث از کامپیوتر فایل بازی و تم و . . . روی موتورولا V3x ریخت؟؟

ممنون.

bakhishman
12-11-2006, 23:34
بله عزيزم در مورد بازي و برنامه ميشه اما ريختن تم فقط از روي كامپيوتر و با برنامه هاي خاصي مثل LeaderGL FlexEditor
ياP2kCommander امكان پذير.[QUOTE]

♪PSA♪
13-11-2006, 09:10
بله عزيزم در مورد بازي و برنامه ميشه اما ريختن تم فقط از روي كامپيوتر و با برنامه هاي خاصي مثل LeaderGL FlexEditor
ياP2kCommander امكان پذير.[QUOTE]

ممنون از توجهتون.
اما وقتی با نرم افزار بلوتوث مثلا" IVT Blue Soleil به گوشی کانکت می شم هیچ فولدری رو نشون نمی ده و موقع ریختن یک فایل مثلا" جاوا پیغام Failed می ده.
ممنون می شم راهنمایی کنید، چون امکان نصب نرم افزار رو ندارم.

bakhishman
15-11-2006, 17:59
خوب شما وقتي بازيي روگوشي ميريزيد setup اين بازي در قسمت game&application سيو ميشه و بعد شما اونرو نصب ميكنيد .براي فرستادن اين بازي يا نرم افزا به موبايله ديگه يا گرفتنش فقط كافي وارد game&application بشيد بعد در آخر ليست install newرو بزنيد وبر روي setup اون بازي يا برنامه رفته optionرا زده وبعد manageبعدcopyبعدbluethoosبعد look for devicesرو زده و ........
(:

bakhishman
15-11-2006, 18:03
ضمنا فكر ميكونم بهتره شما مشكلاتتونو اينجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مطرح كنين .

somayehns
16-11-2006, 14:38
سلام به همه مو تو دوستا

من اومدم با يه مشت بازي و پوسته

somayehns
16-11-2006, 14:53
نام پوسته : Ganja ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
16-11-2006, 15:01
نام پوسته : Warcraft ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
16-11-2006, 15:20
نام بازي : Space Invaders ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 1.2.0

somayehns
16-11-2006, 15:23
نام بازي : Mafiawars 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 1.2.6

somayehns
16-11-2006, 15:34
نام بازي : Need For Speed Carbon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 4.5.0

somayehns
16-11-2006, 15:49
نام بازي : Scarface The Rise Tony Montana ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nnuz.zip)
نسخه : 1.4.4

somayehns
16-11-2006, 15:52
نام بازي : Sonic the Hedgehog Part 201 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 1.0.47

somayehns
16-11-2006, 15:55
نام بازي : Sonic the Hedgehog Part 202 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 1.0.2

somayehns
16-11-2006, 16:07
نام بازي : Ducati 3d ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 1.0.27

somayehns
16-11-2006, 16:14
نام بازي : LMA Manager 2007 Foot Bal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 1.7.4

somayehns
16-11-2006, 16:22
نام بازي : THQ Company Of Heroes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
16-11-2006, 16:25
نام بازي : Tower Bloxx ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 1.2.4

somayehns
16-11-2006, 16:31
نام بازي : Street Soccer 02 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 1.0.22

somayehns
16-11-2006, 16:36
نام بازي : Agent Hugo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
16-11-2006, 16:39
نام بازي : Ratchet And Clank ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 1.0.8

somayehns
19-11-2006, 09:09
نام پوسته : Purple ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

somayehns
19-11-2006, 16:45
1- Apple ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- Symbian V3X ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3- EXTREME RAZR V3X ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

4- Hellomoto versione beta ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

5- Hellomoto Menu Orizzontale ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
20-11-2006, 08:29
نام بازي : Extreme Snowboarding ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 2.1.6

foad6258
20-11-2006, 15:28
سلام. از اينكه نقشه ها رو گذاشتي ممنونم.
مدتي نبودم تازه ديدم.
بازم متشكر

somayehns
20-11-2006, 23:11
سلام. از اينكه نقشه ها رو گذاشتي ممنونم.
مدتي نبودم تازه ديدم.
بازم متشكر

خواهش مي كنم
قابل تو رو نداشت
اگه برنامه ديگه هم خواستي بگو اگه باشه برات پيدا مي كنم

somayehns
22-11-2006, 07:52
نام بازي : Bikini Balls ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
22-11-2006, 08:04
نام بازي : ---- Vegas ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] P_FULL_024.jar)
نسخه : 0.2.4

somayehns
22-11-2006, 08:12
نام بازي : Krasotki 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 1.12.0

farshad-v3x
22-11-2006, 23:52
سلام . مرسي از بازي ها و سكين هاي با حالتون. مي شه لطف كنيد يه برنامه پيدا كنيد كه باهاش بشه روي عكس هايي كه مي گيريم زوم كرد ؟؟؟ ممنون مي شم !

somayehns
23-11-2006, 10:40
خواهش مي كنم فرشاد جان
قابل شما رو نداشت
در مورد برنامه برا زوم كردن هم حتما چون خودم هم دنبلش هستم
يه سري برنامه جديد هم پيدا كردم كه در اولين فرصت لينكاشو براتون مي زارم

somayehns
23-11-2006, 10:46
نام پوسته : Blue techno ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
23-11-2006, 10:48
نام پوسته : Moon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
23-11-2006, 10:50
نام پوسته : Blue ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
23-11-2006, 15:43
تا حالا به اين فكر كردين كه اون تصويري كه زمان روشن كردن گوشي نمايش داده مي شه و يا اون عكسي كه زمان خاموش كردن گوشي نمايش داده مي شه رو عوض كنيد؟

برا اين كار كافيه ابتدا توضيحات زيرو خوب بخوني بعد عكسي رو كه دوست داري تو مسيري كه خواهم گفت كپي كني.

1- با برنامه P2K Commander 3.3 به مسير a\mobile\system بريد.
2- اون جا دو تا فايل با پسوند Gif و نام هاي splash_pwr_dwn_a_full و splash_pwr_up_a_full وجود داره
3- از روي هر دو تاش يه كپي روي سيستم بگيريد كه اگه بعدن بهشون نياز پيدا كردين بتونيد دوباره به حالت اول برگردونيد.
4- فايل splash_pwr_up_a_full مربوط به انيميشني كه زمان روشن كردن گوشي نمايش داده مي شه
5- و فايل splash_pwr_dwn_a_full مربوط به عكسي كه زماني كه گوشي رو خاموش مي كنيد نمايش داده ميشه
6- هر فايلي كه دوست داريد رو مي تونيد فقط با كپي كردن اون تو شاخه System جاگزين اين دو تصوير و عكس كنيد.
7- در نهايت گوشي رو با برنامه Restart كنيد
8- حالا موقع خاموش و روشن كردن گوشي تصوير و عكس جايگزين نمايش داده مي شه.

نكته :
1- پسوند فايلي كه مي خوايد جايگزين كنيد حتما بايد Gif باشه.
2- قبل از هر كاري حتما از فايل هاي گوشي رو كامپيوتر كپي برداري كنيد.
3- سايز صفحه نمايش گوشي V3X به ابعاد 240 در 320 پيكسله اين يعني هر عكس يا تصويري رو كه مي خوايد جايگزين كنيد بهتره كه به اين اندازه باشه × اگه بزركتر و يا كوچكتر باشه فقط به صورت فول صفحه نمي شه و ايراده ديگه ايي نداره ×

somayehns
23-11-2006, 16:38

somayehns
23-11-2006, 16:46

somayehns
23-11-2006, 16:48

somayehns
23-11-2006, 17:00

somayehns
23-11-2006, 17:02

somayehns
23-11-2006, 17:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

somayehns
23-11-2006, 17:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

somayehns
23-11-2006, 17:08

somayehns
23-11-2006, 17:09

somayehns
23-11-2006, 17:12

somayehns
23-11-2006, 17:14

somayehns
23-11-2006, 17:16

somayehns
23-11-2006, 17:17

somayehns
23-11-2006, 17:21

somayehns
23-11-2006, 17:24

somayehns
23-11-2006, 17:25

somayehns
23-11-2006, 17:26

somayehns
23-11-2006, 17:28

somayehns
23-11-2006, 17:32

somayehns
23-11-2006, 17:33

somayehns
23-11-2006, 17:35

somayehns
23-11-2006, 17:47

somayehns
23-11-2006, 17:49

somayehns
23-11-2006, 17:50

somayehns
23-11-2006, 19:09

somayehns
23-11-2006, 19:10

somayehns
23-11-2006, 19:12

somayehns
23-11-2006, 19:13

titanium_zarin
23-11-2006, 20:31
سلام
کسی میدونه الانv3x قيمتش چنده؟؟؟؟

kazemi3dmax
24-11-2006, 06:39
اين نرم افزارها و بازيها به v3i نصب ميشن؟

somayehns
24-11-2006, 12:18
سلام
کسی میدونه الانv3x قيمتش چنده؟؟؟؟

به فروشنده بستگي داره
ولي از 240 تا 270 متغيره

somayehns
24-11-2006, 12:19
اين نرم افزارها و بازيها به v3i نصب ميشن؟

بيشترشون نصب ميشه
مثلا : ماشين حساب و مگس كش و ديكتافون و ... نصب مشن
ولي اون هاي كه مخصوص V3X هستن مثل بعضي از بازي ها كه صفحه نمايش 240 در 320 نياز دارند رو نمي شه رو V3I نصب كرد چون صفحه نمايش اين گوشي 176 در 220 پيكسله.

somayehns
24-11-2006, 12:37
با سلام خدمت همه دوستان

عرض کنم خدمت همه ی دوستان عزیز خودم که زمانی که من این تاپیک رو راه انداختم به دلیل این که هدفم فقط معرفی برنامه هایی بود که می شه رو این گوشی نصب کرد و هم چنین این که خود تاپیک در گروه برنامه های کاربردی قرار داشت در بعضی از مواقع از دوستان خواهش می کردم که اگه براشون سئوالی پیش میاد تو تاپیک مطرح نکنند و از طریق ایمیل سئوالات رو برام بفرستند اما بنا به یه سری مسائل و هم چنین ازدیاد سئوالات ارسالی تصمیم گرفتم علاوه بر پاسخ به سئوالات تو همين تاپیک بعضی از کارهای جالب رو هم که میشه با این گوشی انجام داد براتون مطرح کنم.
امیدوارم که خوشتون بیاد

somayehns
24-11-2006, 14:11
برنامه Skins Manager 0.41.05A ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را دانلود و از حالت فشرده خارجش کنید
فایل SkiMan.exe رو اجرا کنید
گوشی رو در حالت Data Connection گذاشته و به کامپیوتر وصل کنید
بعد از وصل کردن گوشی ، برنامه اتوماتیک شروع به خواندن فایل های Skin نصب شده رو گوشی می کنه

این برنامه 6 سربرگ به نامه های Skins , Pictures , Menu Files , Settings , Log , About داره
Skins : برای نصب ، ذخیره کردن رو کامپیوتر و پاک کردن Skin ها از روی گوشی
Pictures : برای کپی کردن تصاویر مربوط به Skin ها روی گوشی ، و از گوشی به کامپیوتر ، پاک کردن و تغییر نام فایل های تصاویر
Menu Files : برای کپی کردن فایل های منو رو گوشی و کامپیوتر و هم چنین پاک کردن اونا
Settings : برای تعيين محل كپي شدن Skin ها رو گوشي
Log : اعلام گزارش عملکرد شما ، با برنامه
About : توضیحات برنامه

توضیح : بعضی از Skin ها فایل های منو ( فایل هایی که نام اونا با mma شروع میشه ) و Wallpaper هایی ( تصاویری که می بایست به عنوان تصویر پس زمینه قرار بگیره ) همراه خودشون دارند که باید اونا را با قسمت Pictures و Menu Files برنامه رو گوشی کپی کرد.

روش کار :
بعد از دانلود ، اجرا کردن برنامه و در نهایت وصل کردن گوشی به کامپیوتر ، برنامه اتوماتیک فایل های روی گوشی رو می خونه و در آخر نام تموم Skin ها رو تو سربرگ Skins نشون می ده.
1- برا نصب Skin کلید Install رو بزنید. تو پنجره ایی که ظاهر میشه تنظیماتی که دوست دارید همراه Skin برقرار بشه رو تیک بزنید ( می تونید فقط Ok کنید ) و بعد فایل مربوط به Skin رو که فی الحال رو کامپیوتره و پسوندش Ski رو انتخاب و Ok کنید. بعد از Ok کردن چند لحظه ایی طول می کشه ( بسته به حجم Skin ) تا Skin رو گوشی کپی بشه.
اگه فایل منو و پس زمینه هم داره با سربرگ مربوطش کپییشون کنید رو گوشی.
2- بعد از اتمام کار نام Skin رو پیش نام های دیگه روی گوشی خواهید دید.
3- حالا فقط کافیه کا از برنامه خارج بشید. زمان خروج ، برنامه سئوال می کنه گوشی رو راه اندازی مجدد کنم ؟ شما هم بهش جواب مثبت بدید.

نكته :
حتما قبل از كار با فايل هاي گوشي از روي اطلاعات خودتون يه نسخه كپي رو كامپيوتر برداريد.

foad6258
26-11-2006, 16:07
سلام
من به همون روشی که گفتی نقشه ها رو ریختم ولی موقع Instal میگه File Invalid
میشه راهنمایی کنی
ببخشید اینقدر مزاحم میشما
گیر آدمای ناوارد افتادی

somayehns
26-11-2006, 18:50
سلام
من به همون روشی که گفتی نقشه ها رو ریختم ولی موقع Instal میگه File Invalid
میشه راهنمایی کنی
ببخشید اینقدر مزاحم میشما
گیر آدمای ناوارد افتادی

چيزي كه ميگي خيلي جالبه

چون من تا خودم برنامه ايي رو امتحان نكنم تو تاپيك قرارش نمي دم

ولي به حر حال اگه مراحل رو درست انجام دادي و نتيجه نگرفتي فايل هاي به روز جاوا رو از لينك زير بگير و كپي شون كن تو آدرس : /a/mobile/certs/root/x509/ رو حافظه ي داخلي گوشي

Java Permssions ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
26-11-2006, 19:03
سلام به همه دوستان

يه سلام مخصوصم برا متاليكا دارم كه اگه كسي طرفش رفت حتما بهش برسونه.

خب دوستان :
اگه مي خواين عكس آنتن و باطري و ... تغيير بدين
اگه مي خواين انيميشن ارسال Message رو عوض كنيد
اگه مي خواين Font گوشي رو عوض كنيد
اگه مي خواين گوشيتون تا 1 گيگا بايت كارت حافظه رو پشتيباني كنه
اگه مي خواين نشانگر اپراتور شبكه از رو صفحه نمايش پاك بشه
اگه مي خواين مارك موتورولا رو روي صفحه نمايش خارجي عوض كنيد
اگه مي خواين موقع باز كردن گوشي عكس صفحه نمايش خارجي روشن بمونه
اگه مي خواين Win Amp رو روي گوشيتون نصب كنيد
اگه مي خواين Media Player رو روي گوشيتون نصب كنيد
اگه مي خواين Flex كردن گوشي رو ياد بگيرين
اگه مي خواين Flash كردن گوشي رو ياد بگيرين
اگه مي خواين Full Flash كردن گوشي رو ياد بگيرين
و اگه مي خواي هر بلايي كه دوست داري به سر گوشيت بياري حتما پستاي بعدي رو بخون

منم قول مي دم ضمن برنامه و بازي و پوسته يكي يكي به موارد فوق بپردازم.

somayehns
26-11-2006, 19:15
اين موضوع رو شايد همتون بلد باشين شايدم نه

به حر حال جهت تقويت صداي گوشي از لينك زير فايل صداي گوشي رو دريافت كنيد و اونو تو پوشه System گوشي كپي كنيد.

Speaker Booster V3X ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
26-11-2006, 19:50
با تغيير عكس هاي ارسال Message و آنتن و باطري شروع مي كنيم.

فايل هاي DRM :
فايل هايي هستند كه به وسيله اونا ميشه اين كار رو انجام داد.

برا كار با اين فايل ها نياز به برنامه RSD Lite ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داريم× دانلودش كنيد و رو سيستم نصبش كنيد.×

مراحل كار :
1- فايل مربوطه رو دانلود كنيد و از حالت فشرده خارج كنيد تا پسوند اون shx بشه
2- گوشي رو خاموش كنيد
3- كليدهاي * + # + Power key رو به ترتيب از روي صفحه كليد گوشي فشار و نگه داريد تا اطلاعات زير نمايش داده بشه

Boot Loader
SW Version

Battery Ok
Ok to Program
Transfer Mode:Serial RS-232

4- شماره سريال Boot Loader و SW Version گوشي رو برداريد كه اگه احياين نياز به فلش كردن گوشي شد كار راحت تر باشه
5- برنامه RSD Lite رو بعد از دانلود نصب و اجرا كنيد تا شكلي شبيه پنجره ي زير بياد

6- اگه توجه كرده باشيد زماني كه اون سه كليد رو نگه داشتيد اول صفحه نمايش سفيد شد و بعد اون نوشته ها اومدن
7- زماني كه گوشي خاموشه باز اون سه كليد رو بگيريد وقتي كه صفحه سفيد ميشه كابل Mini USB رو از سيستم به گوشي وصل كنيد. اگه درست و به موقع كابل رو به گوشي وصل كنيد همون اطلاعات بالا نمايش داده مي شه فقط به جاري Serial RS-232 كلمه USB مياد رو صفحه.
8- با كليد ... توي برنامه RSD Lite مسير فايل DRM رو بديد
9- كليد Start بايد فعال بشه و برا شروع فقط كافيه اونو كليك كنيد.
10- در نهايت بعد از اتمام كار كپي اطلاعات جديد گوشي روشن و بوتميشه در اون حالت يه بار دستي گوشي رو خاموش كنيد تا پيغام اتمام كار رو برنامه صادر كنه و بعد گوشي رو روشن كنيد و حالشو ببريد.

نكته :
1- مدت زماني طول مي كشه تا اطلاعات رو روي گوشي بريزه
2- حين كار خودش شايد چند بار گوشي رو روشن يا خاموش كنه
3- قبل از اين كار حتما از پر بودن باطري گوشي مطمئن باشيد
4- اگه مراحل رو درست انجام بديد بعد از اين كه كليد شروع رو زديد عكس زير روي صفحه نمايش گوشي مي ياد.

5- حتما قبل از كار با گوشي از روي اطلاعاتتون كپي بگيريد و كارت حافظه رو از گوشي جدا كنيد.
6- اگه مي خواين احتمال از كار افتادگي گوشي رو به صفر برسونيد توجه كنيد نام فايل داراي يه سري شمارست اون بايد با شماره SW Version گوشيتون يكي باشه.

بازم تاکید می کنم برا کار با برنامه RSD Lite به شماره سریال SW Virsion گوشی توجه کنید که فایلی که می خواید کپی کنید از اون سری باشه. اگه توجه نکنید احتمال داره گوشی دیگه بوت نشه و مجبور بشید گوشی رو فلش کنید و در نتیجه از دست دادن تمام اطلاعات روی گوشی

نکته :
تموم فایل هایی که به صورت مستقیم با اطلاعات گوشی کار می کنن دارای سری هستن یعنی این گونه فایل ها بر اساس سری 85 و 86 ایجاد می شن

مثال : اگه SW Virsion گوشی شما برابر R252211LD_U_85.99.50R یعنی فقط فایل های سری 85 روش نصب میشه

somayehns
26-11-2006, 20:01
نام فايل : Transparent essence ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
26-11-2006, 20:04
نام فايل : Blue Night ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
26-11-2006, 20:07
نام فايل : No Brand ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

foad6258
26-11-2006, 23:39
سلام
از بابت راهنماییات ممنون
اون مشکل و پیغام برای چند تا دیگه برنامه هم پیش اومد
فقط یه بازی نصب شد

foad6258
26-11-2006, 23:40
سلام بابت راهنماییات ممنون
فقط یه بازی درست نصب شد

somayehns
27-11-2006, 07:35
سلام بابت راهنماییات ممنون
فقط یه بازی درست نصب شد

اون فايل ها رو تو مسيري كه گفتم كپي كردي ؟

somayehns
27-11-2006, 15:19
نام فايل : No Brand 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ip)

somayehns
27-11-2006, 15:25
نام فايل : Glossy Blue ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1%5d.31.xx_DRM_GlossyBlue_by_Chipero_and_Shadow.ra r)

somayehns
27-11-2006, 15:30
نام فايل : Chipero Ported ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] IKO_HELLOMOTO%20EDITION_GNU%20LICENSE.zip)

Tecfield
27-11-2006, 17:08
[B]اين هم يك بازي توپ

Call of Duty 3

Tecfield
27-11-2006, 17:18
اين هم يك بازي براي علاقه مندان به بازي شبيه سازي زندگي The Sims 2

amirkhan_20e20
27-11-2006, 20:51
سلام و خسته نباشید
من یه گوشی موتورولا v3X دارم که ازش هم راضی هستم . فقط صداش کم بود که با اون فایلی که درباره تقویت صدا با نرم افزار LaederGL flex editor روش ریختم درست شد .
چند روز پیش گوشی رو reset کردم . اول master clear و بعد هم master reset . بعد از اون مشکل پیدا شد و اینکه ولوم صدا فقط 1 و 7 دارم . همه application هم پاک شد و تم هایی هم که روی گوشی بود ( البنه اونهایی که همیشه بود و قبلا با reset کردن هم پاک نمیشد ) پاک شده .
در ضمن وقتی توی قسمت multimedia هستم و option رو میزنم به جای storage device همش مربه میزنه ولی منو کار میکنه .
خواهش میکنم منو راهنمایی کنین .

amirkhan_20e20
27-11-2006, 20:54
پيرو پست قبلي
الان با رختن فايل مربوط به صدا ولوم درست شده ولي مشكل منو هنوز هم مونده

foad6258
27-11-2006, 22:56
سلام
آره اون كاري هم كه گفته بودي انجام دادم ولي نشد!!!!!!!!
ميگين چيكار كنم؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
شما هم گير چه آدمايي افتادي

foad6258
28-11-2006, 15:20
سلام
درست شد!
با اون يكي پورت usb وصل شدم و درایورا رو هم دوباره نصب کردم شد.
از راهنماییات تو این چند روز ممنون
یه چند تا سوال دیگه بپرسم ؟!!!!
این که هر بار وصل کامپیوتر میشیم موبایل شروع میکنه به شارژ شدن واسه باطری ضرر نداره؟
اگه داره هیچ راهی داره که هر بار شارپز نشه؟
سرعت انتقال از موبایل به پی سی من کمه. مثلا یه فایل 3 مگ رو نیم ساعت طول میکشه تا منتقل کنه.
این از پورت یا مال همه اینجوریه؟

somayehns
28-11-2006, 15:40
اين هم يك بازي براي علاقه مندان به بازي شبيه سازي زندگي The Sims 2

Motoshakeram واسه لينك بازي

بازي تست شد و جواب داد

نام بازي : Sims 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 1.0.1

somayehns
28-11-2006, 15:50
[B]اين هم يك بازي توپ

Call of Duty 3

Motoshakeram از لينك بازي

ولي رو گوشي من كه سري 85 نصب نشد.

farshad-v3x
28-11-2006, 15:57
سلام. اين برنامه RSD_LITE را كه مي خوام نصب كنم پسورد مي خواد . چيه ؟

ميشه بگيد اصولا . flash كردن چيه ؟ چه كار مي كنه؟؟ اصلا به چه دردي مي خوره ؟؟؟؟ مرسي !

somayehns
28-11-2006, 16:02
سلام و خسته نباشید
من یه گوشی موتورولا v3X دارم که ازش هم راضی هستم . فقط صداش کم بود که با اون فایلی که درباره تقویت صدا با نرم افزار LaederGL flex editor روش ریختم درست شد .
چند روز پیش گوشی رو reset کردم . اول master clear و بعد هم master reset . بعد از اون مشکل پیدا شد و اینکه ولوم صدا فقط 1 و 7 دارم . همه application هم پاک شد و تم هایی هم که روی گوشی بود ( البنه اونهایی که همیشه بود و قبلا با reset کردن هم پاک نمیشد ) پاک شده .
در ضمن وقتی توی قسمت multimedia هستم و option رو میزنم به جای storage device همش مربه میزنه ولی منو کار میکنه .
خواهش میکنم منو راهنمایی کنین .

زدي پدر همه چي رو دراوردي پسر جان ..!
Master Clear يعني پاك كردن تمام اطلاعات گوشي به استثناي چند قسمت خاص مثله فايل هاي سيستمي و ...
Master Reset يعني راه اندازي مجدد گوشي با تنظيمات پيش فرض كارخانه

1- در خصوص Volume صدا كه دوباره همون فايل رو كپي كن
2- در خصوص اطلاعات پاك شده كاري نمي شه كرد. البته اگه روي كارت حافظه باشه و روش چيز جديدي كپي نكرده باشي ميشه Recover كرد و تا 70 درصد اطلاعات بر مي گرده.
3- در مورد Multi Media هم متوجه نشدم چي گفتي لطفا بيشتر توضيح بده.

somayehns
28-11-2006, 16:08
سلام
آره اون كاري هم كه گفته بودي انجام دادم ولي نشد!!!!!!!!
ميگين چيكار كنم؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
شما هم گير چه آدمايي افتادي

پيشنهاد مي كنم از طريق اينترنت و سايت موتورولا و برنامه Motorola Live Update گوشي رو به روز كني

somayehns
28-11-2006, 16:18
سلام
درست شد!
با اون يكي پورت usb وصل شدم و درایورا رو هم دوباره نصب کردم شد.
از راهنماییات تو این چند روز ممنون
یه چند تا سوال دیگه بپرسم ؟!!!!
این که هر بار وصل کامپیوتر میشیم موبایل شروع میکنه به شارژ شدن واسه باطری ضرر نداره؟
اگه داره هیچ راهی داره که هر بار شارپز نشه؟
سرعت انتقال از موبایل به پی سی من کمه. مثلا یه فایل 3 مگ رو نیم ساعت طول میکشه تا منتقل کنه.
این از پورت یا مال همه اینجوریه؟

1- ضرر كلي كه نه فقط يه كمي عمر باطري رو كم مي كنه بعدشم يكي از امكانات اين گوشي اين موضوع اتوماتيك شارژ شدنشه بعد تو مي خواي اونو غير فعال كني
در نهايت بدون ميشه غير فعالش كرد و براي اين كار اگه Seem كردن رو بلدي تا روشش رو برات بزارم اگر نه بايد صبر كني تا مثل روش هاي قبلي سر فرصت اول روش Seem كردن رو بزارم تو تاپيك و بعد اين چيزي كه شما مي خواي
ولي اگه

2- سرعتت هم خيلي پايينه × سرعت انتقال به كابل و تنضيمات كامپيوتر بستگي داره و ارتباطي به گوشي نداره مي توني رو يه سيستم ديگه تست كني تا خيالت راحت باشه البته اگه از پورت هاي كنار و جلوي Case استفاده مي كني قبل از اين كه رو يه سيستم ديگه امتحان كني كابل رو به پورت هاي پشت كامپيوتر وصل كن و سرعت انتقال رو امتحان كن.

somayehns
28-11-2006, 16:24
سلام. اين برنامه RSD_LITE را كه مي خوام نصب كنم پسورد مي خواد . چيه ؟

ميشه بگيد اصولا . flash كردن چيه ؟ چه كار مي كنه؟؟ اصلا به چه دردي مي خوره ؟؟؟؟ مرسي !

1- تو كدام قسمت ؟ مطمئني كه اشتباه نمي كني ؟ شماره نسخه برنامه ايي كه دانلود كردي چنده ؟

2- فلش كردن يعني پاك كردن تمام فايل ها و تنظيمات گوشي و كپي كردن فايل هاي جديد و به روز رو به جاي اونا البته در خصوص پاك كردن فايل هاي گوشي فقط فايل هاي حافظه داخلي گوشي و يا فايل هايي كه كارخانه رو گوشي مي ريزه پاك مي شه اما بهتره موقع فلش كردن كارت حافظه از گوشي جدا بشه

3- اما در خصوص به چه درد خوردنش : حدود يه هفته من گوشيم رو انقدر سيخ زدم كه ديگه بوت نشد و مجبور شدم Full Flash كنم و دوباره گوشي بشه اون گوشيه سالم

somayehns
28-11-2006, 17:24
تغيير Font گوشي :

فايل هاي Font :
فايل هايي هستند كه به وسيله اونا ميشه Font نوشته هاي گوشي رو تغيير داد.

برا كار با اين فايل ها نياز به برنامه RSD Lite ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داريم× دانلودش كنيد و رو سيستم نصبش كنيد.×

مراحل كار :
1- فايل مربوطه رو دانلود كنيد و از حالت فشرده خارج كنيد تا پسوند اون shx بشه
2- گوشي رو خاموش كنيد
3- كليدهاي * + # + Power key رو به ترتيب از روي صفحه كليد گوشي فشار و نگه داريد تا اطلاعات زير نمايش داده بشه

Boot Loader
SW Version

Battery Ok
Ok to Program
Transfer Mode:Serial RS-232

4- شماره سريال Boot Loader و SW Version گوشي رو برداريد كه اگه احياين نياز به فلش كردن گوشي شد كار راحت تر باشه
5- برنامه RSD Lite رو بعد از دانلود نصب و اجرا كنيد تا شكلي شبيه پنجره ي زير بياد

6- اگه توجه كرده باشيد زماني كه اون سه كليد رو نگه داشتيد اول صفحه نمايش سفيد شد و بعد اون نوشته ها اومدن
7- زماني كه گوشي خاموشه باز اون سه كليد رو بگيريد وقتي كه صفحه سفيد ميشه كابل Mini USB رو از سيستم به گوشي وصل كنيد. اگه درست و به موقع كابل رو به گوشي وصل كنيد همون اطلاعات بالا نمايش داده مي شه فقط به جاري Serial RS-232 كلمه USB مياد رو صفحه.
8- با كليد ... توي برنامه RSD Lite مسير فايل Font رو بديد
9- كليد Start بايد فعال بشه و برا شروع فقط كافيه اونو كليك كنيد.
10- در نهايت بعد از اتمام كار كپي اطلاعات جديد گوشي روشن و بوت ميشه در اون حالت يه بار دستي گوشي رو خاموش كنيد تا پيغام اتمام كار رو برنامه صادر كنه و بعد گوشي رو روشن كنيد و حالشو ببريد.

نكته :
1- مدت زماني طول مي كشه تا اطلاعات رو روي گوشي بريزه
2- حين كار خودش شايد چند بار گوشي رو روشن يا خاموش كنه
3- قبل از اين كار حتما از پر بودن باطري گوشي مطمئن باشيد
4- اگه مراحل رو درست انجام بديد بعد از اين كه كليد شروع رو زديد عكس زير روي صفحه نمايش گوشي مي ياد.

5- حتما قبل از كار با گوشي از روي اطلاعاتتون كپي بگيريد و كارت حافظه رو از گوشي جدا كنيد.
6- اگه مي خواين احتمال از كار افتادگي گوشي رو به صفر برسونيد توجه كنيد نام فايل داراي يه سري شمارست اون بايد با شماره SW Version گوشيتون يكي باشه.
7- تو 90 درصد مواقع Font ها رو هر زباني نصب مي شن اما بهتره به شماره سريال زبان گوشي و فايل هم توجه كني كه با خيال راحت كار رو انجام بدي

بازم تاکید می کنم برا کار با برنامه RSD Lite به شماره سریال SW Virsion گوشی توجه کنید که فایلی که می خواید کپی کنید از اون سری باشه. اگه توجه نکنید احتمال داره گوشی دیگه بوت نشه و مجبور بشید گوشی رو فلش کنید و در نتیجه از دست دادن تمام اطلاعات روی گوشی

نکته :
تموم فایل هایی که به صورت مستقیم با اطلاعات گوشی کار می کنن دارای سری هستن یعنی این گونه فایل ها بر اساس سری 85 و 86 ایجاد می شن

مثال : اگه SW Virsion گوشی شما برابر R252211LD_U_85.99.50R یعنی فقط فایل های سری 85 روش نصب میشه

somayehns
28-11-2006, 17:29
Font اصلي گوشي : Synergy Basic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
28-11-2006, 17:38
نام فايل : Calligraphic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
28-11-2006, 17:39
نام فايل : Agency B ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
28-11-2006, 17:40
نام فايل : Howies Funhouse ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
28-11-2006, 17:42
نام فايل : Comic Sans ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
28-11-2006, 17:43
نام فايل : Comic Sans Grande ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
28-11-2006, 17:44
نام فايل : Brush Script MT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
28-11-2006, 17:45
نام فايل : Porkys ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
28-11-2006, 17:47
نام فايل : Script MT Bold ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
28-11-2006, 17:52
نام فايل : Procyon Regular ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

somayehns
28-11-2006, 17:53
نام فايل : Handel Gothic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
28-11-2006, 17:54
نام فايل : Maiandra GD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
28-11-2006, 17:57
نام فايل : Analog Font ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
28-11-2006, 17:59
نام فايل : Cockpit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
28-11-2006, 18:01
نام فايل : Babylon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
28-11-2006, 18:09
نام فايل : America Sans ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
28-11-2006, 18:11
نام فايل : Digital ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).png [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).png [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).png

somayehns
28-11-2006, 18:15
نام فايل : Esp ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
28-11-2006, 18:17
نام فايل : Gang Of Three ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
28-11-2006, 18:19
نام فايل : Galaxy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
28-11-2006, 18:22
نام فايل : Mac Type ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
28-11-2006, 18:24
نام فايل : Impress BT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
28-11-2006, 18:26
نام فايل : Candeles ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
28-11-2006, 18:31
نام فايل : Flubber ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
28-11-2006, 18:33
نام فايل : Humbucker ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

GsM
28-11-2006, 18:54
سلام somayehns جان میگم من هنوز وقت نکردم گوشیم درست کنم.آخه خط پرسرعت ندارم که فایل فلش گوشیم و بگیرم
راهی به نظرت نمیرسه!!!
من چند تا از فایل های گوشیم ناپدید شده!!!مثل in box
مرسی!!!!

GsM
28-11-2006, 22:49
راستی اگه خواستی در مورد سیم هم مطلب بدی سیم های مربوط به V3i رو حتما بزار...

و موارد استفاده اون ها رو هم کنارشون بزار.....

مرسی مهندس

amirkhan_20e20
29-11-2006, 10:45
سلام
بابا حالا به اين بدي هم كه شما گفتي كه نيست همه چي كار ميكنه ! فقط بعضي چيزا كار نميكنه!!!!!
راستي اينو بگم كه من هر وقتي master clear ميكردم اين فايلهاي مربوط به theme پاك نميشد . ولي بعد از اينك اين فايل مربوط به صدا رو ريختم اينطوري شد . و يه چيز ديگه كه توي دايركتوري Kjava روي گوشي اسم چندتا برنامه هست ولي نشون نميده . اين برنامه هايي هم كه شما گذاشتي رو نصب كردم مثل ماشين حساب و ... ولي فقط يه بار نصب شد و ديگه تو ليست نمياد كه دوباره اجراش كنم .
راستي در مورد فلش هم اون فايل مربوط به فلش توي rapidshare ژاك شده . اگه ميشه يه جاي ديگه مثل sendspace اپلود كن .
واسه miltimedia هم وقتي روي يه آهنگ option رو ميزني تا فقط فايل هاي مربوط به memory crd رو ببيني رو ميگم كه به جاي اون همش مربي نشون ميده ولي كار ميكنه فقط اسم نداره !
بازه از راهنماييت ممنون

somayehns
29-11-2006, 12:42
سلام somayehns جان میگم من هنوز وقت نکردم گوشیم درست کنم.آخه خط پرسرعت ندارم که فایل فلش گوشیم و بگیرم
راهی به نظرت نمیرسه!!!
من چند تا از فایل های گوشیم ناپدید شده!!!مثل in box
مرسی!!!!

كدوم مشكل ؟ تو تاپيك مطرح كردي ؟

در مورد فايل ها هم اسمشون و بده كه يا برات ميل كنم و يا لينكشو بزارم تو تاپيك

somayehns
29-11-2006, 12:47
راستی اگه خواستی در مورد سیم هم مطلب بدی سیم های مربوط به V3i رو حتما بزار...

و موارد استفاده اون ها رو هم کنارشون بزار.....

مرسی مهندس

چشم حتما
اگه زبان انگليسي تسلط داري كه آدرس همه رو برات بزارم اگه هم نه فقط يه كمي صبر كن تا سرم خلوت بشه . چشم

راستي Seem هاي V3I با V3X زياد فرقي نمي كنه فقط تو آدرس يه سري Record با هم متفاوتند.

somayehns
29-11-2006, 13:01
سلام
بابا حالا به اين بدي هم كه شما گفتي كه نيست همه چي كار ميكنه ! فقط بعضي چيزا كار نميكنه!!!!!
راستي اينو بگم كه من هر وقتي master clear ميكردم اين فايلهاي مربوط به theme پاك نميشد . ولي بعد از اينك اين فايل مربوط به صدا رو ريختم اينطوري شد . و يه چيز ديگه كه توي دايركتوري Kjava روي گوشي اسم چندتا برنامه هست ولي نشون نميده . اين برنامه هايي هم كه شما گذاشتي رو نصب كردم مثل ماشين حساب و ... ولي فقط يه بار نصب شد و ديگه تو ليست نمياد كه دوباره اجراش كنم .
راستي در مورد فلش هم اون فايل مربوط به فلش توي rapidshare ژاك شده . اگه ميشه يه جاي ديگه مثل sendspace اپلود كن .
واسه miltimedia هم وقتي روي يه آهنگ option رو ميزني تا فقط فايل هاي مربوط به memory crd رو ببيني رو ميگم كه به جاي اون همش مربي نشون ميده ولي كار ميكنه فقط اسم نداره !
بازه از راهنماييت ممنون

1- چي از اين بدتر كه اطلاعات گوشي پاك بشه عزيزم

2- اون فايل هايي كه تو شاخه Kjava هست و برنامش نيست احتمالا يا نصب نشده و يا فايل Jad مربوطش پاك شده در مورد نصب برنامه و اضافه نشدن به ليست هم بعد از اين يه برنامه رو نصب كردي و تو ليست نيامد اونو دوباره نصب كن. ببين كه پيغام به روز رساني مي ده و نصب ؟ بعد خبر بده تا بهت بگم چه كار كن. Ok

3- در مورد قسمت آهنگ ها هم فكر مي كنم فايل مربوط به نحوه ي نمايش عكس ها روي حافظه داخلي با جاي فايل مربوط به نحوه نمايش جابه جا شده حالا چرا رو نمي دونم ؟
اما فعلن Flash نكن تا ببينم فايله اصليش رو پيدا مي كنم كه برات بزارم.

amirkhan_20e20
29-11-2006, 13:27
1- چي از اين بدتر كه اطلاعات گوشي پاك بشه عزيزم

2- اون فايل هايي كه تو شاخه Kjava هست و برنامش نيست احتمالا يا نصب نشده و يا فايل Jad مربوطش پاك شده در مورد نصب برنامه و اضافه نشدن به ليست هم بعد از اين يه برنامه رو نصب كردي و تو ليست نيامد اونو دوباره نصب كن. ببين كه پيغام به روز رساني مي ده و نصب ؟ بعد خبر بده تا بهت بگم چه كار كن. Ok

3- در مورد قسمت آهنگ ها هم فكر مي كنم فايل مربوط به نحوه ي نمايش عكس ها روي حافظه داخلي با جاي فايل مربوط به نحوه نمايش جابه جا شده حالا چرا رو نمي دونم ؟
اما فعلن Flash نكن تا ببينم فايله اصليش رو پيدا مي كنم كه برات بزارم.

خوب اون چيزي كه گفتي رو نگاه كردم . همون چيزي كه قبلا واسه storage device گفتم تو application هم هستش يعني همش مربع ميزنه . بعد وقتي كه رو همون مربع ميرم و كليك ميكنم . تمام برنامه هايي كه نصب كردم رو مياره . يعني اينا نصب شده و اجرا هم ميشه . ولي وقتي ميرم بيرون دوباره ميام بازم نيست كه بايد دوباره همون كارا رو بكنم تا بياد و نيازي به دوباره نصب كردن نيست .
البته الان يه چيز ديگه فهميدم كه وقتي گوشي رو هم master clear كردم بعد از ريختن فايل مربوط به صدا چيزاي مربوط به ساعت و alarm هم كه قبلا بوده بر ميگرده . و حتي ليست blue tooth كه قبلا داشتم هم !!!!
بابا نوبره والا !!!!
بازم ممنونم كه راهنمايي كردي !!!

somayehns
29-11-2006, 19:55
خوب اون چيزي كه گفتي رو نگاه كردم . همون چيزي كه قبلا واسه storage device گفتم تو application هم هستش يعني همش مربع ميزنه . بعد وقتي كه رو همون مربع ميرم و كليك ميكنم . تمام برنامه هايي كه نصب كردم رو مياره . يعني اينا نصب شده و اجرا هم ميشه . ولي وقتي ميرم بيرون دوباره ميام بازم نيست كه بايد دوباره همون كارا رو بكنم تا بياد و نيازي به دوباره نصب كردن نيست .
البته الان يه چيز ديگه فهميدم كه وقتي گوشي رو هم master clear كردم بعد از ريختن فايل مربوط به صدا چيزاي مربوط به ساعت و alarm هم كه قبلا بوده بر ميگرده . و حتي ليست blue tooth كه قبلا داشتم هم !!!!
بابا نوبره والا !!!!
بازم ممنونم كه راهنمايي كردي !!!

1- تو پست قبلي درخواست فايل مربوط به تقويت صدا رو كرده بودي. ببخشيد من نديديه بودم براي دريافتش به پست 144 همين تاپيك برو.

2- با اين چيزا كه تو ميگي هيچ راهي به جز فلش كردن نمي مونه ولي اگه بتوني از اين مربعي كه مي گي يه عكس برام بفرستي شايد بيشتر بتونم كمكت كنم چون من هنوز دقيقا متوجه نشدم اون مربع چيه و چه شكلي يه.

somayehns
29-11-2006, 20:16
نام بازي : Tour de France2 006 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نسخه : 01.00.18

GsM
29-11-2006, 20:24
كدوم مشكل ؟ تو تاپيك مطرح كردي ؟

در مورد فايل ها هم اسمشون و بده كه يا برات ميل كنم و يا لينكشو بزارم تو تاپيك

تو تاپيك كه تو امضام اومده مطرح كردم.

ولي بازم ميگم من كار خاصي با گوشي نكردم.ولي ديدم چند تا از فايل ها ناپديد شدن مثل:in boxe / darft/out box

قسمتی که برای انتخاب آهنگ های اس ام اس هست /video/ theme :sad:

من وقتی متوجه شدم که خواستم اسکین عوض کنم.....
id من gsm_somy

لطف می کنی ......ان شا الله بتونم جبران کنم!!! :blush:

GsM
29-11-2006, 20:32
چشم حتما
اگه زبان انگليسي تسلط داري كه آدرس همه رو برات بزارم اگه هم نه فقط يه كمي صبر كن تا سرم خلوت بشه . چشم

راستي Seem هاي V3I با V3X زياد فرقي نمي كنه فقط تو آدرس يه سري Record با هم متفاوتند.

مهندس جون اگه می خوای تا سرت خلوت بشه لینک رو بزار (یه زره بلدم) ;) بعد که وقت کردی ترجمه شده بزار

دستت درد نکنه :biggrin:

میترسم اگه سیم v3x رو بزنم مشکل پیدا کنم مثل مشکا بالا.... :ohno:

Tecfield
30-11-2006, 02:59
مژده مژده

اگه تو گوشيتون سيخ زدين و گوشي خراب شده و از فايل هاي اصلي كپي نگرفتيد
اگه خود به خود بعضي از فايلاش گم شده كه البته كمي عجيبه
نگران نباشيد
فقط كافيست رو لينك زير كليك كنيد
در اينجا همه فايل هاي گوشي V3x به همون صورت كه رو گوشي است كامل و مرتب موجود است
فقط كافيست فايل رو دانلود كنيد و رو گوشي بريزيد

موفق باشيد

Tecfield
30-11-2006, 03:01
اينم اون لينك

فقط V3x

Tecfield
30-11-2006, 03:07
E:\motorola_v3xx_00.jpg

Tecfield
30-11-2006, 03:12
گوشي جديد V3x با نام V3xx
ظاهري مانند V3x
ساده تر اما به باريكي V3

Tecfield
30-11-2006, 03:17
مشخصات گوشي جديد

General Network HSDPA / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
Announced 2006, July
Status Coming Soon

Size Dimensions 103 x 53 x 15 mm
Weight 107 g
Display Type TFT, 256K colors
Size 240 x 320 pixels, 33 x 45 mm
- Second external CSTN, 65K colors display (96 x 80 pixels)
- Screensavers and wallpapers
- Downloadable logos

Ringtones Type Polyphonic, MP3
Customization Download
Vibration Yes

Memory Phonebook 1000 entries, Photocall
Call records 10 dialed, 10 received, 10 missed calls
Card slot microSD (TransFlash)
- 50 MB user memory

Data PRS Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
HSCSD No
EDGE Class 10, 236.8 kbps
3G HSDPA 3.6 Mbps
WLAN No
Bluetooth Yes
Infrared port No
USB Yes, miniUSB

Features Messaging SMS, EMS, MMS, Email, Instant Messaging
Browser WAP 2.0/xHTML
Games Yes
Colors Black
Camera 1.3 MP, 1280 x 1024 pixels, video; secondary VGA video call camera
- Video calling and download
- Java MIDP 2.0
- MP3/AAC/AAC+ player
- T9
- Organizer
- Calculator
- Built-in handsfree
- Voice memo

Battery Standard battery, Li-Ion

somayehns
30-11-2006, 10:41
مهندس جون اگه می خوای تا سرت خلوت بشه لینک رو بزار (یه زره بلدم) ;) بعد که وقت کردی ترجمه شده بزار

دستت درد نکنه :biggrin:

میترسم اگه سیم v3x رو بزنم مشکل پیدا کنم مثل مشکا بالا.... :ohno:

بيا اين لينكي كه مي خواستي : Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

somayehns
30-11-2006, 10:44
تو تاپيك كه تو امضام اومده مطرح كردم.

ولي بازم ميگم من كار خاصي با گوشي نكردم.ولي ديدم چند تا از فايل ها ناپديد شدن مثل:in boxe / darft/out box

قسمتی که برای انتخاب آهنگ های اس ام اس هست /video/ theme :sad:

من وقتی متوجه شدم که خواستم اسکین عوض کنم.....
id من gsm_somy

لطف می کنی ......ان شا الله بتونم جبران کنم!!! :blush:

منظورت از فايل چيه ؟ منظور گزينه هاي قيمت پيام كوتاه مثل : Inbox , Out Box , Send Item , Draft
يا فايل هاي روي حافظه گوشي ؟

somayehns
30-11-2006, 10:49
اينم اون لينك

فقط V3x

لينكش كاملا سالمه

از شما Tecfield عزيز هم تشكر مي كنم براي لينك

فقط يه نكته :
1- اين لينك كل فايل هاي اصلي گوشي V3x سري H3G
2- برا تشخيص سري گوشي به پك گوشي و خط دوم نوشته ها توجه كنيد.
3- در كل بيشتر فايل ها يكي هستن اما بهتره از سري مربوط به گوشي استفاده كنيد.

GsM
30-11-2006, 10:59
منظورت از فايل چيه ؟ منظور گزينه هاي قيمت پيام كوتاه مثل : Inbox , Out Box , Send Item , Draft
يا فايل هاي روي حافظه گوشي ؟

يعني الان وقتي دكمه مسيج رو ميزنم فقط اين 3 تا رو دارم
new message
voice mail
browser msgs
و دیگه مثل قبلا نیست!!!!!!!!! :blink:

amirkhan_20e20
30-11-2006, 13:41
1- تو پست قبلي درخواست فايل مربوط به تقويت صدا رو كرده بودي. ببخشيد من نديديه بودم براي دريافتش به پست 144 همين تاپيك برو.

2- با اين چيزا كه تو ميگي هيچ راهي به جز فلش كردن نمي مونه ولي اگه بتوني از اين مربعي كه مي گي يه عكس برام بفرستي شايد بيشتر بتونم كمكت كنم چون من هنوز دقيقا متوجه نشدم اون مربع چيه و چه شكلي يه.

فايل تقويت صدا رو دارم !
البته اصلش storage device بوده . مثل وقتي كه فونت اونو نداره !
شرمنده كه دير جواب دادم
امتحان داشتم . اونم چي ؟ نظريه محاسباتي !! اصليترين درس كامپيوتر ! دعا كن خوب بشه آخه دارم مهندس ميشم
راستي چطوري بايد فلش كنم ؟ اون فايل مربوط به فلش هم فايده نداره ! آخه مهلتش تموم شده ديگه از سرور پاك شده ! لطفا لينكها رو واسه من بذار !
بازم ممنون !

somayehns
30-11-2006, 14:18
يعني الان وقتي دكمه مسيج رو ميزنم فقط اين 3 تا رو دارم
new message
voice mail
browser msgs
و دیگه مثل قبلا نیست!!!!!!!!! :blink:

gsm جون مشكل تو رو من هم داشتم با اين تفاوت كه اين موضوع در مورد Camera بود و تو منوي مربوطش گزينه ها رو يكي در ميون نشون مي داد.

من برا حل اين مشكل ابتدا گوشي رو Master Reset كردم و بعد يه Skins سالم روي گوشي نصب كردم و به جز صداي زنگ هيچ چيزي رو تنظيم نكرديم تا اين كه مطمئن شدم ديگه اون مشكل رو نداره.

اين موضوعه عدم نمايش بعضي از گزينه ها مربوط به Seem مي شه كه بعضي از Skins اونا رو تغيير مي دن. نمي دونم مربوط به كدوم Seem مي شه ولي تا حد امكان صبر كن تا ببينيم چي كار مي شه كرد. Ok

somayehns
30-11-2006, 14:34
فايل تقويت صدا رو دارم !
البته اصلش storage device بوده . مثل وقتي كه فونت اونو نداره !
شرمنده كه دير جواب دادم
امتحان داشتم . اونم چي ؟ نظريه محاسباتي !! اصليترين درس كامپيوتر ! دعا كن خوب بشه آخه دارم مهندس ميشم
راستي چطوري بايد فلش كنم ؟ اون فايل مربوط به فلش هم فايده نداره ! آخه مهلتش تموم شده ديگه از سرور پاك شده ! لطفا لينكها رو واسه من بذار !
بازم ممنون !

روش Flash كردن خيلي سادست و دقيقا مثله روش تغيير نشانگر آنتن و يا Font گوشيه.
ولي اگه واقعا تصميم گرفتي كه Flash كني بهت پيشنهاد مي كنم از هر اطلاعاتي كه نياز داري اول كپي بگير و
گوشي رو خاموش كن
كارت حافظه و سيم كارت رو هم درار
بعد بسته به Boot Loader گوشي يكي از لينك هاي Monster Pack هاي زير رو كه حدود 20 مگا بايته رو دانلود كن و در نهايت مثل روش تغيير Font كه تو پست هاي 145 و 168 توضيح دادم عمل كن

نكته : بعد از اتمام كار گوشيت رو اول از نظر مشكلات قديمي وارسي كن و در نهايت اگه مشكلي نداشت تنظيمات دلخواهت رو به گوشي اظافه كن فقط بعد از انجام هر تنظيم مشكلات قديمي رو باز چك كن كه اگه از هر مرحله بود و اونو متوجه شدي ديگه اون كارو نكني.

Monster Pack
S/W Version: R252211LD_U_85.99.50R.shx
Flex Version: USRAZRV3XRURXXR2522100A
Bootloader: BOOT0682
Language Pack: 0039
Stock/Unlocked
[22.6 MB]
Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] NSIRIUS_01_USRAZRV3XNRDRXXR25221035_1FF_MOTOX.rar)

Monster Pack
S/W Version: R252211LD_U_85.99.50R.shx
Flex Version: USRAZRV3XRURXXR2522100A
Bootloader: BOOT0682
Stock/Unlocked
[22.6 MB]
[Uploaded.May.10.06]
Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] NERIC_03_USRAZRV3XRURXXR2522100A_1FF.rar)

Monster Pack
S/W Version: R252211LD_U_85.92.70R.shx
Flex Version: UCSIRIUSEMEAR25221089
Bootloader: BOOT0671
Language Pack: 002C
Stock/Unlocked
[22.2 MB]
[Uploaded.Jan.10.06]
Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] NSIRIUS_01_USRAZRV3XNRDRXXR25221035_1FF.rar)

Monster Pack
S/W Version: R252211LD_U_85.91.00R.shx
Flex Version: UCSIRIUSEMEAR25221089
Bootloader: BOOT0671
Stock/Unlocked
[22.3 MB]
[Uploaded.Jan.10.06]
Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _NONE_UCSIRIUSEMEAR25221089_Internal_Use_1FF.rar)

somayehns
30-11-2006, 14:39
فعلن خالي

somayehns
30-11-2006, 14:44
فعلن خاليه

amirkhan_20e20
30-11-2006, 15:21
شرمنده كه بازم ميپرسم !
اين بوت لودر رو از كجا ميتونم بفهمم
در ضمن ورژن نرم افزار من r252211LD_U_85.98.A0R هستش و ورژن فلكس من هم UCRAZRV3XT677APR2521_009 هستش كه اول همه فلكسهايي كه دادي US داره . حالا اگه ميشه يه راهنمايي بكن كه كدومو بردارم
خوب فهميدم بوت لودر من 0682 هستش . حالا از اين 2 تا كه بالا هستش كدوم جديدتره كه بريزم ؟
يا اينكه اگه خودت يكي رو ميدوني كه از همه جديدتره و واسه خودت ريختي بگو تا منم همونو بريزم .
در ضمن شماره سريال بوت لودر و نرم افزار روي گوشي رو بردارم يا همون فابلي كه بعدا داتلود ميكنم ؟
شماره سريال بوت لودر رو كجا نوشته؟
تو نرم افزار RSD Lite من اون بالا يه چك باكس داره كه جلو اون نوشته ODM serial اون واسه چيه ؟
بازم تو زحمت افتادي ! خيلي خيلي شرمنده
مرسي

foad6258
30-11-2006, 15:45
سلام
چطوري با زحمتاي ما؟!
اگه يه وقت بتوني آموزش seem هم بذاری که دیگه عالیه
البته یه چیزایی از اینور اونور یاد گرفتم ولی میترسم کار کنم همه چیز خراب بشه
راستی اگه ورژن s/w که می خواییم و گوشی بریزیم با ور زن s/w خود گوشی یکی نباشه خیلی مشکل ایجاد میشه؟

GsM
30-11-2006, 16:47
gsm جون مشكل تو رو من هم داشتم با اين تفاوت كه اين موضوع در مورد Camera بود و تو منوي مربوطش گزينه ها رو يكي در ميون نشون مي داد.

من برا حل اين مشكل ابتدا گوشي رو Master Reset كردم و بعد يه Skins سالم روي گوشي نصب كردم و به جز صداي زنگ هيچ چيزي رو تنظيم نكرديم تا اين كه مطمئن شدم ديگه اون مشكل رو نداره.

اين موضوعه عدم نمايش بعضي از گزينه ها مربوط به Seem مي شه كه بعضي از Skins اونا رو تغيير مي دن. نمي دونم مربوط به كدوم Seem مي شه ولي تا حد امكان صبر كن تا ببينيم چي كار مي شه كرد. Ok

مرسی .باشه صبر میکنم.(خودت زیاد به زحمت ننداز) :blush:

GsM
30-11-2006, 20:59

باشه چشم ؟؟؟!!! ;) هرچی شما بگین!!!!

فقط خودم یه فکری دارم که یه BACK UP از یه گوشی سالم و بریزم رو گوشی خودم!!! :tongue: شدنیه!!!!

ولی من منتظر شما میمونم!!!!1 :sad:

farshad-v3x
01-12-2006, 00:28
سلام. من هر كاري مي كنم ان برنامه RSD_LITE_3_2_1 پسورد ميخواد. از همين لينك خودتونم دانلود كردم !
واسه فلش كردن .كدام يكي از اينا رو دانلود كنم ؟ با توجه به چي؟ سريال گوشي من هم اينه :

sw version: R252211LD_U_85.98.A0R

Serial : RS -232

يه راهنمايي كنيد ممنون ميشم.

farshad-v3x
01-12-2006, 00:46
سلام. اين برنامه RSD_LITE_3_2_1 كه از لينك خودتونم دانلود كردم پسورد ميخواد . چيه ؟؟؟
من مي خوام گوشي ام را فلش كنم. كدام يكي از اينا را دانلود كنم ؟؟ بر چه اساسي ؟؟ مشخصات گوشي ام هم اينه :

SW Version : R252211LD_u_85.98.A0R

Serial : RS-232

با اين حساب اين Flex من چنده ؟؟ ببخشيد اگه بي ربط سوال مي كنم. من هيچ اطلاعي در رابطه با اين فلش و فلكس ندارم ! مرسي

GsM
01-12-2006, 00:48
somayehnes جان منم فکر کنم مشکل از همین seemاست.ولی من اگه دست کاری seem کردم اون موقع گوشی به pc وصل نبود
راستی د مورد لینک که گذاشتی هم دستت درد نکنه!!!:thumbsup:

amirkhan_20e20
01-12-2006, 11:00
سلام. اين برنامه RSD_LITE_3_2_1 كه از لينك خودتونم دانلود كردم پسورد ميخواد . چيه ؟؟؟
من مي خوام گوشي ام را فلش كنم. كدام يكي از اينا را دانلود كنم ؟؟ بر چه اساسي ؟؟ مشخصات گوشي ام هم اينه :

با اين حساب اين Flex من چنده ؟؟ ببخشيد اگه بي ربط سوال مي كنم. من هيچ اطلاعي در رابطه با اين فلش و فلكس ندارم ! مرسي

عزيزم من گوشيمو فلش كردم و درست شد
يه چندتا هم منو توش اضافه شده !
ورژن گوشي شما 85 هستش و بقيه عددها مربوط به نرم افزار هستش و تو با اونا كار نداري
در ضمن اول از همه گوشي رو وقتي روشنه به دستگاه وصل كن و RSD رو اجرا كن وقتي اسم گوشيت رو اون پايين آورد روش كليك كن تا مشخصات گوشيت رو بياره بعد هم از رو اون جلو بوت لودر يه عدد نوشته از روي اون نرم افزار گوشيت كه ورژن بوت لودر اون هم مثل همين هست رو انتخاب كن

amirkhan_20e20
01-12-2006, 11:12
خيلي خيلي ممنون از somayehns كه اين قدر به من لطف داشت و منو راهنمايي كرد .
گوشيم رو فلش كردم و درست شد
فقط يه چيزي كه اين لينكهاي بالا واسه دانلود مانسترپك اوليش ورژن قديمي هستش كه اسم اون اشتباها با ورژن جديد اومده , پس براي كساني كه ورژن بوت لودر اونا 0682 هست , دانلود كردن دومي رو پيش نهاد مي كنم .

شاد و موفق و پيروز و آزاد باشيد .
موبايلاتون هم همش زنگ بخوره ! البته از طرف اوني كه خيلي دوستش دارين

amirkhan_20e20
01-12-2006, 15:12
اينم لينك آخرين نسخه فريمور يا همون فلش فايل كه همين 4 روز پيش منتشر شده .
R252211LD_U_85.9B.E1P_HELLOMOTO_EDITION.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirkhan_20e20
01-12-2006, 15:50
R252211LD_U_85.9B.E1P_HELLOMOTO_EDITION.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
02-12-2006, 08:58
واي چه خبر شده ؟

از همه عذر خواهي مي كنم به خاطر نبودنم Excuse Me ALL SIR & MS

somayehns
02-12-2006, 09:05
سلام
چطوري با زحمتاي ما؟!
اگه يه وقت بتوني آموزش seem هم بذاری که دیگه عالیه
البته یه چیزایی از اینور اونور یاد گرفتم ولی میترسم کار کنم همه چیز خراب بشه
راستی اگه ورژن s/w که می خواییم و گوشی بریزیم با ور زن s/w خود گوشی یکی نباشه خیلی مشکل ایجاد میشه؟

حتما در اولين فرصت همين كارو مي كنم

اگه شماره نسخه ها با هم يكي نباشه در 70 درصد مواقع اتفاقي نمي افته و احتمال داره در زمان Check Sum كردن گوشي ديگه Boot نشه

somayehns
02-12-2006, 09:18
باشه چشم ؟؟؟!!! ;) هرچی شما بگین!!!!

فقط خودم یه فکری دارم که یه BACK UP از یه گوشی سالم و بریزم رو گوشی خودم!!! :tongue: شدنیه!!!!

ولی من منتظر شما میمونم!!!!1 :sad:

سعي مي كنم هر چه سريعتر لينك روش هاي كاملش و برات بزارم

فقط در خصوص كپي فايل ها از يه گوشي سالم به گوشيه خودت اگه گوشيت از سري H3G از اين لينك براي فايل هاي سالم استفاده كن Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و در جريان باش در صورت كپي تموم فايل هاي يك گوشي به گوشيه ديگه : پسورد گوشي , تنظيمات گوشي , پيام هاي گوتاه گوشي , اگه داشته باشه ايميل هاي گوشي و .... همه جايگزين مي شه

somayehns
02-12-2006, 09:29
سلام. من هر كاري مي كنم ان برنامه RSD_LITE_3_2_1 پسورد ميخواد. از همين لينك خودتونم دانلود كردم !
واسه فلش كردن .كدام يكي از اينا رو دانلود كنم ؟ با توجه به چي؟ سريال گوشي من هم اينه :

sw version: R252211LD_U_85.98.A0R

Serial : RS -232

يه راهنمايي كنيد ممنون ميشم.

1- براي دانلود RSD Lite لينك هاي زير رو هم چك كن:
Link 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Link 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- با توجه به S/W Version گوشيت از سري 85 يعني برا فلش كردن بايد فايل سري 85 دانلود كني

somayehns
02-12-2006, 09:36

1- نه خواهش مي كنم اين چه حرفيه كه ميزني ؟

2- برا دانلود RSD Lite از لينك هاي پست قبل استفاده كن اگه نتونستي دانلود كني ايميلتو بزار تا برات ميل كنم

3- برا فهميدن Flex گوشي هم راه هاي زيادي هست اما بهترينش: وقتي گه گوشي روشنه به مسير Menu/Settings/Phone Status/Other Information/Flex Version برو تا نسخه Flex گوشيت رو بفهمي.

somayehns
02-12-2006, 09:41

از لينكي كه گذاشتي ممنونم و خوشحالم كه مشكلت حل شد.

saeid_hcc_3000
02-12-2006, 12:30
ميخواستم بپرسم اگه بخوام فقط زبان گوشيم رو عوض كنم چطوري ميشه اين كار رو كرد(گوشيم نه فارسي داره نه عربي.چطوري ميتونم روش نصب كبم)؟ :sad:

GsM
02-12-2006, 12:55
سعي مي كنم هر چه سريعتر لينك روش هاي كاملش و برات بزارم

فقط در خصوص كپي فايل ها از يه گوشي سالم به گوشيه خودت اگه گوشيت از سري H3G از اين لينك براي فايل هاي سالم استفاده كن Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و در جريان باش در صورت كپي تموم فايل هاي يك گوشي به گوشيه ديگه : پسورد گوشي , تنظيمات گوشي , پيام هاي گوتاه گوشي , اگه داشته باشه ايميل هاي گوشي و .... همه جايگزين مي شه

اين مدل از كجا بايد بفهمم؟؟؟تو other information که نبود؟؟؟؟؟راستی واسه کپی کردن راه درستش چجوریه؟؟؟

somayehns جان اين لينكه فكر كنم واسه v3x باشه !!! من v3i دارم!!!

مرسی عزیزم

somayehns
02-12-2006, 20:47
ميخواستم بپرسم اگه بخوام فقط زبان گوشيم رو عوض كنم چطوري ميشه اين كار رو كرد(گوشيم نه فارسي داره نه عربي.چطوري ميتونم روش نصب كبم)؟ :sad:

سلام آقا سعيد

كم پيدايي آقا سعيد

دلمون برات تنگ شده بود

به هر حال خوش اومدي كه برگشتي

1- برا نصب زبان گوشي بايد فايل زبان مربوطه رو دانلود كني و بعد با يه سري برنامه ها مثل RSD Lite كه روش كار به اون و تو پست 145 و 168 توضيح دادم به گوشيت زباني رو كه مي خوايي اضافه و يا تغيير بدي

2- اينم لينك ليست Language Pack هاي گوشي هاي موتورولا : Language Pack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
02-12-2006, 20:50
Language Pack List

Language Package 0001 (US English)
Language Package 0002 (UK English)
Language Package 0003 (US English, Canadian French, American Spanish, Brazilian Portuguese)
Language Package 0004 (UK English, French, German, Italian)
Language Package 0005 (UK English, German, French, Dutch)
Language Package 000A (UK English, Greek, Spanish, Portuguese)
Language Package 000B (UK English, Norwegian, Danish, Swedish)
Language Package 000C (UK English, Estonian, Swedish, Finnish)
Language Package 000D (UK English, Lithuanian, Latvian, Russian)
Language Package 000E (UK English, Polish, Czech, Slovak)
Language Package 000F (UK English, Turkish, Bulgarian, Hungarian)
Language Package 0010 (UK English, Serbian, Slovenian, Croatian)
Language Package 0011 (UK English, Russian, Romanian, German)
Language Package 0012 (UK English, Arabic, Hebrew, Russian)
Language Package 0014 (UK English, Complex Chinese) HK
Language Package 0015 (US English, Simplified Chinese) CN
Language Package 0016 (US English, Complex Chinese) TW
Language Package 0017 (UK English, Canadian French)
Language Package 0018 (US English, American Spanish)
Language Package 0019 (US English, Brazilian Portuguese)
Language Package 001A (US English, American, Portuguese, Spanish, Brazilian)
Language Package 001B (US English, Canadian French, Spanish American)
Language Package 0020 (UK English, Arabic, Turkish, French)
Language Package 0021 (UK English, Thai, Vietnamese, Malaysian)
Language Package 0023 (UK English, French, German, Italian, Portuguese, Spanish)
Language Package 0024 (UK English, Chinese Simplified)
Language Package 0027 (UK English, French, German, Italian, Swedish)
Language Package 0028 (UK English, Nederlands, German, Italian, Spanish)
Language Package 0029 (UK English, Finnish, Norwegian, Swedish, Danish)
Language Package 002C (UK English, Danish, Swedish, Norwegian, Finn, German, Russian)
Language Package 002D (UK English, Estonio, Latvian, Lithuanian, Finnish, Polish, Russian)
Language Package 002E (UK English, German, Russian, Ukrainian, French, Spanish, Portuguese)
Language Package 002F (UK English, Hungarian, Polish, Czech, Slovakian, Slovenian, Croatian)
Language Package 0030 (UK English, Bulgarian, Croatian, Rumanian, Serbian, Slovenian, German)
Language Package 0031 (UK English, Greek, Romanian, Bulgarian, Italian, German, Russian)
Language Package 0032 (UK English, French, Arabic, German, Russian, Spanish, Turkish)
Language Package 0033 (UK English, Hebrew, Arabic, Russian, Spanish, French, Turkish)
Language Package 0034 (UK English, French, Urdu, Farsi, Arabic, Russian, Spanish)
Language Package 0035 (UK English, Swedish, Romanian, Polish, Hungarian, Greek)
Language Package 0036 (UK English, Danish, Polish, Russian, Slovakian)
Language Package 0037 (UK English, German, Dutch, Polish, Hungarian, Czech, Croatian)
Language Package 0038 (UK English, French, German, Italian, Spanish, Turkish, Greek)
Language Package 0039 (UK English, French, German, Italian, Spanish, Dutch, Turkish, Portuguese)
Language Package 004B (UK English, Hindi)
Language Package 004D (UK English, Complex Chinese, Simplified Chinese)

somayehns
02-12-2006, 20:52
اينم يه لينك برا دست رسي به يه سري زبان مخصوص v3x سري 85 و 86 : Language Pack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

somayehns
02-12-2006, 20:59
اين مدل از كجا بايد بفهمم؟؟؟تو other information که نبود؟؟؟؟؟راستی واسه کپی کردن راه درستش چجوریه؟؟؟

somayehns جان اين لينكه فكر كنم واسه v3x باشه !!! من v3i دارم!!!

مرسی عزیزم

1- برا اطلاعات گوشيت تو اولين فرصت بهت مي گم عزيزم

2- براي كپي كردن راه درست و غلط نداره تموم برنامه به صورت غير قانوني كار مي كنن يعني از جانب خود موتورولا پبشنهاد نشدند ولي معمولا كاربراي اين گوشي با برنامه P2K Commander كار مي كنند.

3- آووو Excuse me Sir ببخشيد من به كلي فراموش كردم كه شما V3i داري , چشم , لينك اون رو هم برات مي زارم.

somayehns
02-12-2006, 21:02

1- لينك و فايل كاملا سالمه

2- از امير خان هم تشكر مي كنم برا اين فايل

somayehns
02-12-2006, 21:09
1- بچه ها فايلي كه امير خان گذاشته رو لينكش رو زير گذاشتم بسته خيلي خوب و زيباييه

2- بازم از امير خان تشكر مي كنم.

3- اين فايل چيزي رو به گوشي اضافه نمي كنه

4- مربوط به گوشي هاي سري 85 مي شه

5- همراه 4 تا پوسته قشنگه كه قبلا 3 تاشو براتون گذاشته بودم. ولي اين كامل تره

6- زمان شارژ شدن هم ديگه چراغ آبي رنگ گوشي روشن و خاموش نميشه. البته اين مشكل نيست يه نوع سليقه ي سازنده فايله.

7- حجم فايل 24 مگابايته

8- در كل اگه دنبال خوشكل كردن صفحه موبالتي حتما گوشيت رو با اين فايل Flash كن

9- يه سري ايرادات جزيي هم داره كه زياد مهم نيستن مثل اين كه تو فعال كردن پوسته ها امكان گذاشتن و برداشتن تاريخ رو از رو صفحه از اختيار كاربر خارج كرده و ...

GsM
04-12-2006, 00:44
1- برا اطلاعات گوشيت تو اولين فرصت بهت مي گم عزيزم

2- براي كپي كردن راه درست و غلط نداره تموم برنامه به صورت غير قانوني كار مي كنن يعني از جانب خود موتورولا پبشنهاد نشدند ولي معمولا كاربراي اين گوشي با برنامه P2K Commander كار مي كنند.

3- آووو Excuse me Sir ببخشيد من به كلي فراموش كردم كه شما V3i داري , چشم , لينك اون رو هم برات مي زارم.

دستت درد نكنه ممنون ميشم(در مورد سيم ها فارسي اونا واقعا نياز هست :biggrin: )

somayehns جان اگه وقت نداري خودت به زحمت ننداز . هر وقت از نظر وقت آزاد بودي اين كاررا رو انجام بده

بازم ممنون

Tecfield
04-12-2006, 18:26
معرفي بازي:

3d Free Kick Football

لينك دانلود

Tecfield
04-12-2006, 18:33
معرفي بازي:

نام بازي:
---- Golf