PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جواهرات کاستافیوره ( فارسی - انتشارات یونیورسال ) از سری داستانهای تن تن و میلو

***Spring***
19-03-2007, 14:05
کتاب جواهرات کاستافیوره ( فارسی ) از سری داستانهای تن تن و میلو

انتشارات یونیورسال

توجه : (لینک مستقیم با قابلیت Resume )

...یه نکته خدمت همه دوستان عزیز ، کتابهایی رو که قبل از این کتاب گفتم ، با اسامی غیر اصلی بودند ...یعنی اسمی که کتاب با اون ترجمه و معروف بوده رو نوشتم ، نه اسم اصلی کتاب رو ...برای دوستان اسمهای اصلی رو هم در این تاپیک در ستون دوم مینویسم ...

اسمی که معروف بوده --- اسم اصلی
............................
اسب شاخدار --- راز تک شاخ

گنج های راکام --- گنج های راکام سرخ

ماجرای تورنسل --- ماجرای کلکیولس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم : 16.4 مگابایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2FRamshe%2Fblog%2FCastafiore%2520Emerald.rar)

.

*PiNk PaNTHeR*
19-03-2007, 16:10
جووون
دستت طلا یونیورساهاش دیگه گیر نمیاد.
اگه همش رو داری اسکن کن بذار.
کلاس سوم که بودم تازه زرین و رایحه اندیشه شروع کرده بودن و منم خریدم اما پر سانسوره.
البته ترجمه ش خیلی عالیتره.

***Spring***
19-03-2007, 18:30
*PINK PANTHER* عزیز ممنون :20: ... در اولین فرصت بقیه لینکها رو هم معرفی میکنم...

قابل توجه همه دوستان عزیز:

پست اول فایل فشرده این کتاب بود... برای راحتی دانلود برای همه دوستان...فایل اصلی و اولی اون خدمت شما :

حجم : 52.3 مگابایت

توجه : (لینک مستقیم با قابلیت Resume )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پسورد : Jewel

*PiNk PaNTHeR*
19-03-2007, 23:48
میشه اگه خودت آپلود نمیکنی سورسش رو بگی؟
من همشو تند و زود میخوام:cry:

mehrdad21
20-03-2007, 03:07
سلام
دست گلت درد نکنه
خیلی خوشحال شدم که این کتابو واسه دانلود دیدم

***Spring***
20-03-2007, 10:23
میشه اگه خودت آپلود نمیکنی سورسش رو بگی؟
من همشو تند و زود میخوام:cry:

سورس خاصی نداره...سری کاملش هم نیست فقط چند دونه از کتاباش هست ،که از توی اینترنت پیدا کردم ،بصورت پراکنده بودند...که بر روی چشم همه رو بهمین زودی خدمت شما و بقیه دوستان معرفی میکنم...:46:

سلام
دست گلت درد نکنه
خیلی خوشحال شدم که این کتابو واسه دانلود دیدم

سلام

قابلی نداشت:20: ...ممنون از شما...بقیه کتابها رو هم بهمین زودی معرفی میکنم....

سلام ممنون ولی حجمشون خیلی زیاده اگه ممکنه یکی حجم اینا را کمتر کنه

سلام...یه چند تا لینک ، چند قسمتی ( چند پارتی ) هم هست که اونها رو هم برای راحتی شما و بقیه دوستان معرفی میکنم:20: ...بقیه رو باید از کافی نت زحمتش رو بکشید...

***Spring***
08-09-2007, 19:08
جواهرات کاستافیوره ( فارسی ) از سری داستانهای تن تن و میلو

انتشارات یونیورسال

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم : هر قسمت حدود 4 مگابایت ، در مجموع حدود 16 مگابایت

... هر 4 قسمت باید دانلود شوند ...

قسمت اول : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] file%2F13661345%2F5b5d667c%2F21_-_Tintin_-_Castafiore_Emerald__Persian_Language-Universal_Press-Part_I_.html) قسمت دوم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] file%2F13661933%2Ff0e8d058%2F21_-_Tintin_-_Castafiore_Emerald__Persian_Language-Universal_Press-Part_II_.html)

قسمت سوم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] file%2F13662572%2Ff82c7340%2F21_-_Tintin_-_Castafiore_Emerald__Persian_Language-Universal_Press-Part_III_.html) قسمت چهارم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] file%2F13663149%2Ffb6636b2%2F21_-_Tintin_-_Castafiore_Emerald__Persian_Language-Universal_Press-Part_V_.html)

.