PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 [95] 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128

sonixax
16-05-2011, 22:10
اونوقت این چه ربطی به این تاپیک داشت ؟؟؟؟ تاپیک بازی نیست که اینجا !!!
اینجا تاپیک حل مشکلات هست

فکر کنم یاد آوری عنوان تاپیک بد نباشد :

تمامی سوالات و مباحث درمورد Xbox 360 (فقط در اینجا)

---------- Post added at 10:10 PM ---------- Previous post was at 10:09 PM ----------

فکر نکنم !!! احتمالا اشتباه میکنی چون از صفحه 1 تا الان رو بخونی فقط شما این ÷ست راجع بازی رو گذاشتی !!!
پست های بازی داخل تاپیک خودشون بحث میشه که خوشبختانه این بازی تاپیک داره !!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشید !

یعنی شما 2351 صفحه که هر صفحه شامل 10 پست هستش رو خط به خط خوندید ؟

alireza_sun72
16-05-2011, 22:21
اونوقت این چه ربطی به این تاپیک داشت ؟؟؟؟ تاپیک بازی نیست که اینجا !!!
اینجا تاپیک حل مشکلات هستدست بردار!
یه نفر اومد درباره یه بازی یه چیزی گفت بعدش هفت هشتا کاربر هم دربارش سوال کردنو نظر دادن
بعد جناب عالی میای میگی اینجا جای این حرفا نیست؟؟؟
آی کفرم میگیره از این حرفا:4:

HESAM_5700
16-05-2011, 22:21
جوونم برادران طرفدار تاپیک :دی
زین پس کسی بیاد گیر بده بن دایم میشه :دی

البته به جر مدیریت محترم و همچنین ناظرین و همکاران که حق دارن هرگونه گیری بدن :دی :40::11:

SamGun
16-05-2011, 22:30
من قبل از بازی، Crysis 2 رو روی فلش ریختم و بعد آپدیت و اجرای بازی.
حالا یه بار که فلش رو در آورده بودم خواستم از روی دیسک بازی کنم دوباره آپدیت خواست (یعنی آپدیت بازی هم روی فلش نصب شده بود) که اینبار روی خود دستگاه آپدیت کردم.
نظری در این باره نیست؟

شرکت Microsoft برای کنسول Xbox 360 یک Internal Storage تعبیه کرده که کنسول در زمانی که هارد دستگاه پر باشه یا اینکه شما دسترسی به حافظه ای نداشته باشید تا مدت کوتاهی نیاز های جزئی رو براتون بر طرف کنه.

شما زمانی که حافظه ای به کنسول وصل کنی سیستم دیگه به اون قسمت دست نمیزنه و سعی میکنه تا اونجا که ممکن هست اونو برای مواقع ضروری خالی نگه داره.

البته آپدیت اصلی داشبورد که حجمی حدود 6-8 MB رو دارد همیشه در داخل Internal Storage نصب میشه.

فکر نکنم !!! احتمالا اشتباه میکنی چون از صفحه 1 تا الان رو بخونی فقط شما این ÷ست راجع بازی رو گذاشتی !!!
پست های بازی داخل تاپیک خودشون بحث میشه که خوشبختانه این بازی تاپیک داره !!

موفق باشید !

ببخشید فکر نمیکنید کار قضاوت Spam بودن پست کار منو شما نیست !!

چون اینجا مدیر داره و شما فقط میتونی در صورت مشاهده ی هر گونه مشکل فقط Report کنید .

HESAM_5700
16-05-2011, 22:32
به این تاپیک منتقل شد

:11:

alireza_sun72
16-05-2011, 22:35
سلام

خب منم عین این ندید بدیدا :دی تا کنسول اومد ۲۰-۳۰ تا عکس گرفتم گفتم بزارم اینجا همه ببینید حال کنید :دی

توضیح نمیدم دیگه از زوایای مختلفه :دی

نظر بدین :دی :دی

:دی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کینکتم بعد امتحانا میگیرم :دی
اقا مبارکه و انشاالله سه چراغ و کوفتت بشه چون من یه ارکید در حد قابلمه دارم :31:!

sonixax
16-05-2011, 22:35
سلام

خب منم عین این ندید بدیدا :دی تا کنسول اومد ۲۰-۳۰ تا عکس گرفتم گفتم بزارم اینجا همه ببینید حال کنید :دی

حسام جان بذارشون اینجا :

اونجا همه ندید بدید ها دور هم جمعیم :31:

راستی ، مبارک باشه :11:

legolas 224
16-05-2011, 22:38
سلام

نظر بدین :دی :دی

:دی

کینکتم بعد امتحانا میگیرم :دی
:37::37::37::37::37::37::43::43::43:(اینم نظر من :31:)
میگم حسام بزنم تو ذوقت؟:31::27:
:5:

یه جایی هست تو این انجمن به نام اینجا واسه ی عکس گذاشتن :31::27::10:

HESAM_5700
16-05-2011, 22:55
وااااااااااااايعجب سوووتيييييييييييييييييي !!!!!!!

دو تا تب باز بود با سافاري اشتباهي زدم اينجا :13:
شرمنده فردا ويرايش ميكنم !! ( الان با ايپادم )

pooriya_hp
16-05-2011, 22:57
مبارک باشه حسام جان !!
------
اگه تونستی یه گیم پد اضافی هم بگیر !

huggy
16-05-2011, 23:00
سلام دوستان !!!

کینک چنده ؟؟؟؟

چطوره ؟؟ یه توضیح کامل بدید !!

shab_2008
16-05-2011, 23:19
سلام دوستان !!!

کینک چنده ؟؟؟؟

چطوره ؟؟ یه توضیح کامل بدید !!

سلام

حول و حوش 180-170تومنه.

خیلی جالبه! کلا تا حالا نظیرش رو توی دنیای بازی های ویدثویی و کنسول ها تجربه نکردین! توصیف کردنی نیست باید خودتون از نزدیک تستش کنید تا ببینید که چه لذتی داره! اگه یه اتاق نسبتا بزرگ ( خیلی بزرگ نه):31: و حال و حوصله ورج و وورجه رو دارین در خریدش شک نکنید!

SamGun
16-05-2011, 23:32
سلام

حول و حوش 180-170تومنه.

خیلی جالبه! کلا تا حالا نظیرش رو توی دنیای بازی های ویدثویی و کنسول ها تجربه نکردین! توصیف کردنی نیست باید خودتون از نزدیک تستش کنید تا ببینید که چه لذتی داره! اگه یه اتاق نسبتا بزرگ ( خیلی بزرگ نه):31: و حال و حوصله ورج و وورجه رو دارین در خریدش شک نکنید!

شهاب تو مگه خریدی ؟! نگفته بودی ! :31:

huggy
16-05-2011, 23:57
سلام

حول و حوش 180-170تومنه.

ممنون ازتون

یکم هم میشه توضیح فنی بدید که خود کنسول رو باید کاری کرد یا نه !! یا اینکه تنظیمات خاصی ( خود کینک) داره ؟؟

SamGun
17-05-2011, 00:33
ممنون ازتون

یکم هم میشه توضیح فنی بدید که خود کنسول رو باید کاری کرد یا نه !! یا اینکه تنظیمات خاصی ( خود کینک) داره ؟؟

شما اینجا رو یه نگاه بنداز هر سوالی هم بود در همین تاپیک بپرس دوستان حتما جواب خواهند داد :

shab_2008
17-05-2011, 09:51
شهاب تو مگه خریدی ؟! نگفته بودی ! :31:
نه سعید من نخریدم ولی یکی از بچه های خوابگاه رو شاخ تو جیبش گذاشتیم رفت خرید!:31:

فکر نمیکردم اینقدر بازی کردن باهاش جذاب باشه و توصیفه میکنم دوستان اگه از نظر مالی مشکلی ندارن حتما یکیشو بخرن.

HESAM_5700
17-05-2011, 11:16
پوریا جان دسته برا چشه ؟ :دی

دوستان این هاردش کجاشه ؟ :دی میشه درش آورد ؟ :دی

بعد آپدیت کردن داشبورد مشکلی برا کنسول به وجود نمیاره ؟ (‌برا کپی خور و... )

+

این آپدیتی که بازیا میکنن ( میزاری توش میگه آپدیت کن :دی) چیه ؟ داشبورده ؟ بعد آفلاینه یا باید دانلود بشه ؟

تنکس :دی :دی

---------- Post added at 12:16 PM ---------- Previous post was at 12:13 PM ----------

یه سوال دیگه :دی

از کجا میشه فهمید که کنسول تا حالا باز نشده ؟!؟؟!؟!

hawck
17-05-2011, 11:46
اقا ببخشید که من سوالم رو تو جای درستی نپرسیدم

اگه در مورد بازی اینا سوالی بود تو کجا بپرسم

مر29+1

HESAM_5700
17-05-2011, 11:48
یه خبر خوب دارم یه خبر بد

اول خبر خوب

اینکه C4 یه مختصر اطلاعاتی رو درباره حل کردن مشکل رایت پروتکت داد...

واما خبر بد...

اینکه حل این مشکل توسط یک دستکاری یا استفاده از سخت افزار حل میشه...(امیدوارم بشه خودون انجامش بدیم.)

متن اصلی که توسط C4 ویرایش شده

Progress is being made by the team, however, on the development of a special conversion process (solderable hardware add-on device) which will allow fw to be written to 0225 drives

دیکشنری من که کلمه solderable رو لحیم کاری ترجمه کرده...حالا نمیدونم معنی دیگه ای داره یا نه!!!

( منبع BC )

A.N.A.P
17-05-2011, 11:57
پوریا جان دسته برا چشه ؟ :دی

دوستان این هاردش کجاشه ؟ :دی میشه درش آورد ؟ :دی

بعد آپدیت کردن داشبورد مشکلی برا کنسول به وجود نمیاره ؟ (‌برا کپی خور و... )

+

این آپدیتی که بازیا میکنن ( میزاری توش میگه آپدیت کن :دی) چیه ؟ داشبورده ؟ بعد آفلاینه یا باید دانلود بشه ؟

تنکس :دی :دی

---------- Post added at 12:16 PM ---------- Previous post was at 12:13 PM ----------

یه سوال دیگه :دی

از کجا میشه فهمید که کنسول تا حالا باز نشده ؟!؟؟!؟!

دسته همین جوری باشه بد نیست !

هارد اسلیم فک کنم زیر کنسول باشه یه در داره باز میشه !

نه آپ کن مشکلی پیش نمیاد ! فرقی نداره با بازی آپ بشه یا توسط خودت جفتشون یکیه

اگه از یه جای مطمئن خریدی شک به دلت راه نده . مثلا کنسول شده باشه که چی ؟ توضیح میدی ؟

HESAM_5700
17-05-2011, 12:04
دسته همین جوری باشه بد نیست !

هارد اسلیم فک کنم زیر کنسول باشه یه در داره باز میشه !

نه آپ کن مشکلی پیش نمیاد ! فرقی نداره با بازی آپ بشه یا توسط خودت جفتشون یکیه

اگه از یه جای مطمئن خریدی شک به دلت راه نده . مثلا کنسول شده باشه که چی ؟ توضیح میدی ؟

اره بابا از میثم خودمون خریدم :دی

آخه مثلاْ کنسولو بار میکنن اینجا درایو رو عوض میکنن بعد ۰۲۲۵ رو به اسم ۹۵۰۴ میندازن به مردم !!! :13:

( الان نگاه کردم پشت کنسول به برچسب هست اگه باز بشه کنسول اون برچسب کنده میشه !! :21: )

HESAM_5700
17-05-2011, 12:10
ااوااا :دی

الان باز کردم جای هاردو دیدم خالیه :دی !!!!
۴گیگ داخلی داره ؟:دی

shab_2008
17-05-2011, 12:27
اقا ببخشید که من سوالم رو تو جای درستی نپرسیدم

اگه در مورد بازی اینا سوالی بود تو کجا بپرسم

مر29+1

به لینک زیر که فهرست تاپیک های بازی هاست مراجعه فرمایید :

pooriya_hp
17-05-2011, 15:55
الان باز کردم جای هاردو دیدم خالیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !!!!
۴گیگ داخلی داره ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره 4 گیگ داخلی هست !

alireza_sun72
17-05-2011, 18:09
بزرگترین تیم بازی سازی در تاریخ یوبی سافت
تیم بازی سازی که مشغول کار بر روی Assassins Creed: Revelations هستند، یکی از بزرگترین تیم های بازی ساز در یوبی سافت است. الکساندر آمانیکو مدیر هنری این بازی در مصاحبه ای گفت که تیم ساخت این بازی در حدود 200 نفر است و قرار است افرادی از استودیوهای سنگاپور و کبک و بخارست شرکت یوبی سافت به تیم اصلی سازنده این بازی بپیوندند. البته او تاکید کرد که سری بازی های فرقه اساسین همواره در یوبی سافت مونترال ساخته شده اند اما به دلیل عظیم بودن حجم اطلاعات و جزئیات به کار رفته در این بازی، آنها مجبور شده اند از تیم های مختلف بازیسازی کمک بگیرند.
Assassins Creed: Revelations قرار است در ماه نوامبر برای کامپیوتر و پلی استیشن3 و ایکس باکس360 منتشر شود و داستان شخصیت اتزیو را تکمیل خواهد کرد.

HESAM_5700
17-05-2011, 18:29
بزرگترین تیم بازی سازی در تاریخ یوبی سافت
تیم بازی سازی که مشغول کار بر روی Assassins Creed: Revelations هستند، یکی از بزرگترین تیم های بازی ساز در یوبی سافت است. الکساندر آمانیکو مدیر هنری این بازی در مصاحبه ای گفت که تیم ساخت این بازی در حدود 200 نفر است و قرار است افرادی از استودیوهای سنگاپور و کبک و بخارست شرکت یوبی سافت به تیم اصلی سازنده این بازی بپیوندند. البته او تاکید کرد که سری بازی های فرقه اساسین همواره در یوبی سافت مونترال ساخته شده اند اما به دلیل عظیم بودن حجم اطلاعات و جزئیات به کار رفته در این بازی، آنها مجبور شده اند از تیم های مختلف بازیسازی کمک بگیرند.
Assassins Creed: Revelations قرار است در ماه نوامبر برای کامپیوتر و پلی استیشن3 و ایکس باکس360 منتشر شود و داستان شخصیت اتزیو را تکمیل خواهد کرد.

ما كه هنوز اساسينز ١ رو هم بازي نكرديم :31:
نوامبر ٢٠١٢ ديگه :31: ؟؟

legolas 224
17-05-2011, 19:38
ما كه هنوز اساسينز ١ رو هم بازي نكرديم :31:

اره منم بازی نکردم :31:
یه چن تا سوال :دی
1.قیمت 0225 با کینکت تو فرانسه چن بیده؟:31:به تومن هم تبدیل کنید:10::31:
2.به صرف هست از اونجا برامون بیارن؟:13:
3.اگه 0225 حک شه تو اونجا مثه این از خدا بی خبرا(فروشنده ها البت بل نسبت فروشنده های این سایت :31: )
قیمت رو خرکی میبرن بالا ؟:20::13: اگه ببرن چقدر میره روش؟:20:
4.xbox رو میشه با هواپیما پست کرد یعنی چیز میزی توش (مثه کامپیوتر ) داره که اجازه ندن؟ یا نداره؟:21:
5. قیمت 9504 چنده تو فرانسه :31: یه چیز دیگه اگه از اونجا بگیریم ممکنه زبونش فرق بکنه ؟:27:
ممنون تا بعد :31::46:

HESAM_5700
17-05-2011, 19:53
اره منم بازی نکردم :31:
یه چن تا سوال :دی
1.قیمت 0225 با کینکت تو فرانسه چن بیده؟:31:به تومن هم تبدیل کنید:10::31:
2.به صرف هست از اونجا برامون بیارن؟:13:
3.اگه 0225 حک شه تو اونجا مثه این از خدا بی خبرا(فروشنده ها البت بل نسبت فروشنده های این سایت :31: )
قیمت رو خرکی میبرن بالا ؟:20::13: اگه ببرن چقدر میره روش؟:20:
4.xbox رو میشه با هواپیما پست کرد یعنی چیز میزی توش (مثه کامپیوتر ) داره که اجازه ندن؟ یا نداره؟:21:
5. قیمت 9504 چنده تو فرانسه :31: یه چیز دیگه اگه از اونجا بگیریم ممکنه زبونش فرق بکنه ؟:27:
ممنون تا بعد :31::46:

فکر نکنم بشه تشخیص داد که ۰۲۲۵ هست یا ۹۵۰۴ چون اونجا کپی رایت هست و کسی دستگاه رو کپی نمیکنه !! :دی

مغازه ها هم مثل اینجا نیس انبار کنن ۵۰برابر بفروشن ! جنسا همه آپدیته ! => امکان داره که ۰۴۰۱ ( درسته ؟ :دی ) بگیره به جای ۹۵۰۴ یا ۰۲۲۵

SamGun
17-05-2011, 20:41
اونور آب خیلی جنس نمیمونه که بشه مثلا همچین درایو هایی رو گیر آورد .

مگر اینکه آشنایی چیزی باشه که تو انبار داشته باشه.

خیلی خیلی شانس بیارید 0225 گیرتون میاد در حدود 5%.

legolas 224
17-05-2011, 20:57
اونور آب خیلی جنس نمیمونه که بشه مثلا همچین درایو هایی رو گیر آورد .

مگر اینکه آشنایی چیزی باشه که تو انبار داشته باشه.

خیلی خیلی شانس بیارید 0225 گیرتون میاد در حدود 5%.
میشه بگین چرا گیر نمیاد مگه خارجی ها خودشون حک کرده نمیخرند؟:13:
در ضمن میشه یه جایه رسمی چیزی بگین من نشون بقیه بدم (اینا که میگن نمیشه به حرف دو نفر اونم تو ایران اعتماد کرد در باره ی خارج ،البت من این حرف رو قبول ندارم :11:)

SamGun
17-05-2011, 21:20
میشه بگین چرا گیر نمیاد مگه خارجی ها خودشون حک کرده نمیخرند؟:13:
در ضمن میشه یه جایه رسمی چیزی بگین من نشون بقیه بدم (اینا که میگن نمیشه به حرف دو نفر اونم تو ایران اعتماد کرد در باره ی خارج ،البت من این حرف رو قبول ندارم :11:)

عزیزم من خودم تو بازارم اگه ندونم چی به چیه که نمیتونم کار کنم !!

اونور آب برای کسی مهم نیست که دستگاه چه مدلی هست , تازه بر عکس ما همه سعی میکنن نزدیک ترین تاریخ به روز رو خریداری کنن

بعدش هم اونجا کسی(منظور فروشنده) حق کپی کردن چیزی رو نداره چون بشدت باهاش برخورد میشه , برای همین بعد از خرید هر گونه تغییرات توسط خریدار انجام میشه چون پول جنس رو داده و میتونه از اون استفاده کنه.

اما در ادامه استفاده از نرم افزار های Crack شده باز هم مشکل ساز خواهد بود در این حد که کشور فرانسه برای کسانی که از نرم افزار های Cookie شده و Crack شده استفاده میکنن جریمه ی سنگینی در نظر گرفته.

الان مدتی هست که جنس وارد نمیشه چون همه میدونن که خریداری نداره برای همین تمام اجناسی که داره فروش میره همه انبار شده هستن . علت اصلی گرون شدن کنسول ها هم همین موضوع هست .

شما الان اگه دقت کنین Kinect با قیمت جهانیش فرق چندانی اینجا نداره چون نه ربطی به ---- کنسول داره و نه به ریجن اون مثل آب خوردن هم داره وارد میشه بدون هیچ نگرانی

legolas 224
17-05-2011, 21:27
الان مدتی هست که جنس وارد نمیشه چون همه میدونن که خریداری نداره برای همین تمام اجناسی که داره فروش میره همه انبار شده هستن . علت اصلی گرون شدن کنسول ها هم همین موضوع هست .

این که میگی منظور تو ایرانه؟:13:
بعدش این دلایلی هست که اونارو به خریدن از خارج میکشونه .
1. یکی تو فرانسه هست دوست دوستمونه :31: واسه دوستمون نینتندو اورده :31: حالا اینا هم میگن چون تونسته نینتندو بیاره یعنی عقلش میرسه که درایو چند بگیره و ....
2. میگن جنس اصل اصل هست و هیچ تخل پخلی :31:(این اصطلاح رو خودم گفتم ها):31: توش نیست و ادم راحته
3.میگن اگه مثلا 0225 حک شه قیمتش مثه اینجا خرکی نمیره بالا

اگه واسه اینا بتونم خوب جواب پیدا کنم خیلی خوب میشه

در ضمن واقعا در صد 0225 تو خارج 5% هست تو پیدا کردن؟:13:

اما در ادامه استفاده از نرم افزار های Crack شده باز هم مشکل ساز خواهد بود
تو فرانسه ؟

SamGun
17-05-2011, 21:37
این که میگی منظور تو ایرانه؟:13:
بعدش این دلایلی هست که اونارو به خریدن از خارج میکشونه .
1. یکی تو فرانسه هست دوست دوستمونه :31: واسه دوستمون نینتندو اورده :31: حالا اینا هم میگن چون تونسته نینتندو بیاره یعنی عقلش میرسه که درایو چند بگیره و ....
2. میگن جنس اصل اصل هست و هیچ تخل پخلی :31:(این اصطلاح رو خودم گفتم ها):31: توش نیست و ادم راحته
3.میگن اگه مثلا 0225 حک شه قیمتش مثه اینجا خرکی نمیره بالا

اگه واسه اینا بتونم خوب جواب پیدا کنم خیلی خوب میشه

در ضمن واقعا در صد 0225 تو خارج 5% هست تو پیدا کردن؟:13:

هم ایران هم خارج دیگه عزیزم .

ببین از زمانی که کنسول Slim اومده کلا نحوه ی خرید رو عوض کرده !!

زمانی که Xbox 360 Release شد دقیقا از 1 سال بعدش تاریخ کنسول شده بود کابوس !! :31: شما هرجا که میرفتی فروشنده اولین حرفی که میزد میگفت ببین تاریخش ماله همین هفته هست یا اینکه آخرین تاریخ Release هست !!

چون اون زمان بازار RROD و انواع مختلف Error ها رو بورس بود همه سعی میکردن با این روش ها بگن که جنسشون آخرین ویرایش هست و درصد خرابیش کمتره.

در این حالت ما با خارج کاملا هماهنگ بودیم ( چون مشکل -- شدن نداشتیم) اما الان با ورود Slim کاملا موضوع فرق کرده چون

این کنسول به مشکل -- بر خورد کرده و اصلی ترین دلیل برای ما ایرانی ها هست که خب درصد خرید رو بشدت کاهش داده و هم اینکه

اونور آب این قضیه اصلا مهم نیست و اونا هنوز دارن رو مسیر قبلی پیش میرن .

پس اینجا یه تناقض پیش میاد که باعث میشه تو خیلی چیزا تأثیر خودش رو نشون بده .

بازار ایران الان دقیقا شده حکم قزل آلا و رود خونه !!

راستش این که کدوم کشور هست رو دقیق یادم نیست ولی مطمئن هستم که تو اروپا بوده و بین ایتالیا و فرانسه و اسپانیا شک دارم که فکر میکنم فرانسه بود. (خبرش مربوط به تابستون پارسال میشه)

من احساس میکنم طرفی که داره بهتون اطلاعات میده اصلا از هیچی با خبر نیست !! ما تو تمام کشور های دنیا به غیر از چندتای اونا که ایران هم جزو اون هست قانون کپی رایت رو داریم پس -- شدن یا نشدن

یه دستگاه هیچ تأثیری تو قیمت دستگاه نمیتونه داشته باشه !! البته در خارج از ایران

legolas 224
17-05-2011, 21:43
هم ایران هم خارج دیگه عزیزم .

ببین از زمانی که کنسول Slim اومده کلا نحوه ی خرید رو عوض کرده !!

زمانی که Xbox 360 Release شد دقیقا از 1 سال بعدش تاریخ کنسول شده بود کابوس !! :31: شما هرجا که میرفتی فروشنده اولین حرفی مه میزد میگفت ببین تاریخش ماله همین هفته هست یا اینکه آخرین تاریخ Release هست !!

چون اون زمان بازار RROD و انواع مختلف Error ها رو بورس بود همه سعی میکردن با این روش ها بگن که جنسشون آخرین ویرایش هست و درصد خرابیش کمتره.

در این حالت ما با خارج کاملا هماهنگ بودیم ( چون مشکل -- شدن نداشتیم) اما الان با ورود Slim کاملا موضوع فرق کرده چون

این کنسول به مشکل -- بر خورد کرده و اصلی ترین دلیل برای ما ایرانی ها هست که خب درصد خرید رو بشدت کاهش داده و هم اینکه

اونور آب این قضیه اصلا مهم نیست و اونا هنوز دارن رو مسیر قبلی پیش میرن .

پس اینجا یه تناقض پیش میاد که باعث میشه تو خیلی چیزا تأثیر خودش رو نشون بده .

بازار ایران الان دقیقا شده حکم قزل آلا و رود خونه !!
من اینطور فهمیدم که با اومدن اسلیم و حک شدنش دیگه کسی به تاریخ و اینا اهمیت نمیده
(اما خارجیا واسشون حک مهم نیست اما برای ما مهمه )

ین کنسول به مشکل -- بر خورد کرده و اصلی ترین دلیل برای ما ایرانی ها هست که خب درصد خرید رو بشدت کاهش دادهمگه با اومدن حک فروش نرفته بالا؟:13:
یه چیز دیگه ،یعنی الان پیدا کردن 0225 تو کشورهایی مثه فرانسه مثه پیدا کردن سوزن تو انبار کاه هست ؟ نه؟

SamGun
17-05-2011, 22:01
من اینطور فهمیدم که با اومدن اسلیم و حک شدنش دیگه کسی به تاریخ و اینا اهمیت نمیده
(اما خارجیا واسشون حک مهم نیست اما برای ما مهمه )

مگه با اومدن حک فروش نرفته بالا؟:13:
یه چیز دیگه ،یعنی الان پیدا کردن 0225 تو کشورهایی مثه فرانسه مثه پیدا کردن سوزن تو انبار کاه هست ؟ نه؟

داوود جان اصلا جنسی که -- بشه هیچ فرقی رو فروشش نداره , چون تمام Device ها خام فروخته میشن و هیچ اثری رو فروشش نمیزارن .

اگه منظورت هم اینه که چون تو ایران فروش خوبی داره و جنس از جاهای دیگه وارد میشه به این علت که ما تو تحریم امریکا هستیم و Microsoft هم داخل امریکا هست محصولاتی که فروش میره حساب نمیشه.

در مورد پیدا کردن هم نه فقط فرانسه بلکه تو تمام کشور هایی که Copyright رعایت میشه این قضیه صدق میکنه . چون همونطور که متوجه شدی فروش این محصول در خارج از ایران با همون پیشرفت قبل ادامه داره

ولی تو ایران فعلا متوقف شده . البته کسانی هستن میخرن اونم به خاطر خبر های امیدوار کننده ی C4eva و Xecuter هست وگرنه همین رو هم کسی نمیخره مگر اونهایی که کلا Original باز هستن.

legolas 224
17-05-2011, 22:11
داوود جان اصلا جنسی که -- بشه هیچ فرقی رو فروشش نداره , چون تمام Device ها خام فروخته میشن و هیچ اثری رو فروشش نمیزارن .

اگه منظورت هم اینه که چون تو ایران فروش خوبی داره و جنس از جاهای دیگه وارد میشه به این علت که ما تو تحریم امریکا هستیم و Microsoft هم داخل امریکا هست محصولاتی که فروش میره حساب نمیشه.

در مورد پیدا کردن هم نه فقط فرانسه بلکه تو تمام کشور هایی که Copyright رعایت میشه این قضیه صدق میکنه . چون همونطور که متوجه شدی فروش این محصول در خارج از ایران با همون پیشرفت قبل ادامه داره

ولی تو ایران فعلا متوقف شده . البته کسانی هستن میخرن اونم به خاطر خبر های امیدوار کننده ی C4eva و Xecuter هست وگرنه همین رو هم کسی نمیخره مگر اونهایی که کلا Original باز هستن.
پس من بهشون بگم که پیدا کردن 0225 تو همچین کشورهایی (فرانسه ... که کپی رایت رعایت میشه) مهال هست
(تازه اون دوست دوستمون هم که تو کار بازار نیس که بخواد بگرده و 0225 پیدا کنه )
چون که خارجی ها به دنبال تاریخ کنسول هستن نه درایوش :20:
یه چیز دیگه ایا کسی میدونه که میتونیم کنسول رو تو بار هواپیما بزاریم ؟:10:

hawck
17-05-2011, 22:23
سلام-من l.a noire که گذاشتم تو دستگاه ارور داد که clean the tdisk with a soft cloth و restart the console

من هر 2رو انجام دادم ولی نشد.... کسی می تونه بگه از چی ممکنه باشه؟

SamGun
17-05-2011, 22:28
پس من بهشون بگم که پیدا کردن 0225 تو همچین کشورهایی (فرانسه ... که کپی رایت رعایت میشه) مهال هست
(تازه اون دوست دوستمون هم که تو کار بازار نیس که بخواد بگرده و 0225 پیدا کنه )
چون که خارجی ها به دنبال تاریخ کنسول هستن نه درایوش :20:
یه چیز دیگه ایا کسی میدونه که میتونیم کنسول رو تو بار هواپیما بزاریم ؟:10:

تقریبا آره, چون اصلا نمیزان شما کنسول رو قبل از پرداخت وجه از Pack اش خارج کنید. البته تو آلمان فروشگاه زاترن بعد از خرید , جنس فروخته شده رو پس میگیره که البته خب فکر میکنم یه محدودیتی برای تعداد جنس برگشت خورده داره.

ریسک این کار هم فوق العاده زیاده , مگر اینکه تو یکسری از بازار های خارج از کشور که دست دوم فروش هستن بتونید کنسول دست دوم در حد نو پیدا کنید.

کنسول اگه توسط پست ارسال بشه حتما تو Transfer اش از راه هوایی استفاده میشه چون هم زمان کمتری رو صرف نقل و انتقال میکنه و هم هزینه کمتری رو برای دریافت کننده در بر خواهد داشت .

مگر اینکه مسیر آبی وجود داشته باشه .

HESAM_5700
17-05-2011, 22:28
داوود جون بيخيال خريد از خارج شو :31:
كلي هزينه پست و گمركي ميشه از قيمت بازار اينجا هم بيشتر ميشه تا بياد !!!! :31:
دوستان فكر كنم هك ٠٢٢٥ به مشكل خورده :( گفتن كه يه چيپ بايد به درايو اضافه بشه !!! قيمت اونم حتما زياد ميشه !!!!!!!

( ميلاد همون X360key بهتره :31::31::31: )

SamGun
17-05-2011, 22:36
داوود جون بيخيال خريد از خارج شو :31:
كلي هزينه پست و گمركي ميشه از قيمت بازار اينجا هم بيشتر ميشه تا بياد !!!! :31:
دوستان فكر كنم هك ٠٢٢٥ به مشكل خورده :( گفتن كه يه چيپ بايد به درايو اضافه بشه !!! قيمت اونم حتما زياد ميشه !!!!!!!

( ميلاد همون X360key بهتره :31::31::31: )

فکر کنم قضیه PS2 کاملا داره تکرار میشه . اگه اینطوری باشه اصلا هزینه ی چشم گیری نخواهد داشت. شاید اگه انصافانه بخوان حساب کنن رو هر کنسول 5000 تومن آب بخوره.

legolas 224
17-05-2011, 22:42
تقریبا آره, چون اصلا نمیزان شما کنسول رو قبل از پرداخت وجه از Pack اش خارج کنید.

چرا باید وا کنیم پک رو؟:31: چون با وا کردن و دیدن توی 360 معلوم میشه که چه درایوی هست؟:31: اگه اره پس الان مثلا اقا میثم چی جوری میفهمه که 0225 هست یا نه؟:31:
دست دوم هم که کلا بیخیل میشم :31: بعدش اون فرد هم بیکار نیست بره تو زاتورن پس زاتورن هم میره پی کارش :31:

داوود جون بيخيال خريد از خارج شو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كلي هزينه پست و گمركي ميشه از قيمت بازار اينجا هم بيشتر ميشه تا بياد !!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نه دیگه اگه با پست بیاد مگه گمرک میخوره؟:31:

ميلاد همون X360key بهتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]والله بهتره نهایتا 100 تومن گرون تر میدی یعنی باندال + 360 کی(6460+100=560)
حالا یه سوال دیگه تو تابستون یعنی اوج گرونیه 0225 و کلا حک شده ،باندال هم قیمتش میره بالا یا نه؟:13::46:

فکر کنم قضیه PS2 کاملا داره تکرار میشه . اگه اینطوری باشه اصلا هزینه ی چشم گیری نخواهد داشت. شاید اگه انصافانه بخوان حساب کنن رو هر کنسول 5000 تومن آب بخوره.
منظورت چیه سعدی جان ، 360 کی یا هزینه ی گمرک و اینا؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SamGun
17-05-2011, 23:17
چرا باید وا کنیم پک رو؟:31: چون با وا کردن و دیدن توی 360 معلوم میشه که چه درایوی هست؟:31: اگه اره پس الان مثلا اقا میثم چی جوری میفهمه که 0225 هست یا نه؟:31:
دست دوم هم که کلا بیخیل میشم :31: بعدش اون فرد هم بیکار نیست بره تو زاتورن پس زاتورن هم میره پی کارش :31:
نه دیگه اگه با پست بیاد مگه گمرک میخوره؟:31:

والله بهتره نهایتا 100 تومن گرون تر میدی یعنی باندال + 360 کی(6460+100=560)
حالا یه سوال دیگه تو تابستون یعنی اوج گرونیه 0225 و کلا حک شده ،باندال هم قیمتش میره بالا یا نه؟:13::46:

منظورت چیه سعدی جان ، 360 کی یا هزینه ی گمرک و اینا؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب شما از روی BOX دستگاه که نمیتونی دقیقا نوع درایو رو مشخص کنی. یه تاریخ داره که اونم مطمئن نیست.

بله دیگه شما وقتی دستگاه رو باز کنی دقیقا رو درایو نوشته مدلش چیه :31:

میثم هم خودش مستقیم وارد نمیکنه که !! براش میارن و کسی که میاره میدونه چی به چی هست.

با پست بیاد گمرک نمیخوره فقط هزینه پست رو باید بدید البته اگه طرف فرستنده نداده باشه.

hawck
18-05-2011, 00:00
بچه ها یکی بگه من با l.a noire چی کار کنم؟ dvd رو که گذاشتم ارور داد که دیسک رو پاک کنم یا 1بار کنسولو reset کنم که تاثیری نداشت. بازم همین ارورا اومد... از چی می تونه باشه؟ از اپذیت اینا چی؟

مرسی

SamGun
18-05-2011, 00:32
بچه ها یکی بگه من با l.a noire چی کار کنم؟ dvd رو که گذاشتم ارور داد که دیسک رو پاک کنم یا 1بار کنسولو reset کنم که تاثیری نداشت. بازم همین ارورا اومد... از چی می تونه باشه؟ از اپذیت اینا چی؟

مرسی

میتونه چند دلیل داشته باشه :

1- دیسک نامرغوب

2- سرعت بالای رایت

3- مشکل داشتن Image Info

4- ناقص بودن فایل اصلی ISO

5- مخدوش شدن قسمت اول دیسک و ناخوانا بودن دیسک.

6- کثیف بودن Optic دستگاه شما که خب روی بعضی از دیسک ها خودش رو نشون میده

hawck
18-05-2011, 00:54
یعنی اگه dvd l.a noire رو عوض کنم مشکل حله؟

optic فک نکم کثیف باشه

aha2012
18-05-2011, 01:09
برو پس بده به فروشنده یکی دیگه ازش بخر

HESAM_5700
18-05-2011, 07:58

Ps2 هم اينجوري بود ه ؟؟؟ :31:

ايول سعيد جوون يه حال حسابي داددي :31:

ولي من هرجوري حساب ميكنم ميبينم x369key بهتره !! درسته هزينه داره ولي XBL و كپي بازي ها توي هارد واقعا خوبه ! :31: 

HESAM_5700
18-05-2011, 08:07
[2011-05-17 02:53AM UTC] #fw <k3rn3l> i can tell you all this about the 0225 mod
[2011-05-17 02:53AM UTC] #fw <k3rn3l> there will be 3 flavors
[2011-05-17 02:54AM UTC] #fw <k3rn3l> 1. 100% free instructions for the scene to do it yourself
[2011-05-17 02:54AM UTC] #fw <k3rn3l> 2. A pro modders kit for installers to offer a service
[2011-05-17 02:54AM UTC] #fw <k3rn3l> 3. an addon that anyone can install

اگه درست فهميده باشم گفته : ٣ تا چيزه كه نصبش راحته هر كسي ميتونه خودش انجام بده و ١٠٠٪ مجانيه !! بقيه رو نفهميدم :31:
سعيد،ميلاد،اميد،شهاب ، اساتيد تاپيك :31: نظرتون چيه؟؟؟؟!!!؟!

HESAM_5700
18-05-2011, 08:45
دوستان اسن سوالا رو هوا مونده بياين جواب بدين :31:
سوال :

مثلا اينا ميگن كه تا تاريخ 30.8.2010 درايو ٩٥٠٤ هست ! يعني تا اون موقع درايو ٠٢٢٥ هنوز رو خط توليد نرفته بود ؟؟

SamGun
18-05-2011, 10:16
Ps2 هم اينجوري بود ه ؟؟؟ :31:

ايول سعيد جوون يه حال حسابي داددي :31:

ولي من هرجوري حساب ميكنم ميبينم x369key بهتره !! درسته هزينه داره ولي XBL و كپي بازي ها توي هارد واقعا خوبه ! :31: 

قربونت حسام جان

ببین این PS2 Mod CHip هست که اگه دقت کنی یه چیپست به صورت هشت پا میمونه که روی Bios سوار میشه :

اینم ظاهر Chip بدون Jumper هاش هست :

[2011-05-17 02:53AM UTC] #fw <k3rn3l> i can tell you all this about the 0225 mod
[2011-05-17 02:53AM UTC] #fw <k3rn3l> there will be 3 flavors
[2011-05-17 02:54AM UTC] #fw <k3rn3l> 1. 100% free instructions for the scene to do it yourself
[2011-05-17 02:54AM UTC] #fw <k3rn3l> 2. A pro modders kit for installers to offer a service
[2011-05-17 02:54AM UTC] #fw <k3rn3l> 3. an addon that anyone can install

اگه درست فهميده باشم گفته : ٣ تا چيزه كه نصبش راحته هر كسي ميتونه خودش انجام بده و ١٠٠٪ مجانيه !! بقيه رو نفهميدم :31:
سعيد،ميلاد،اميد،شهاب ، اساتيد تاپيك :31: نظرتون چيه؟؟؟؟!!!؟!

حسام جان چیزه خاصی نگفتن فقط در مورد نصب اینا صحبت کردن که یه جورایی جنبه تبلیغاتی هم داشته.

دوستان اسن سوالا رو هوا مونده بياين جواب بدين :31:
سوال :

مثلا اينا ميگن كه تا تاريخ 30.8.2010 درايو ٩٥٠٤ هست ! يعني تا اون موقع درايو ٠٢٢٥ هنوز رو خط توليد نرفته بود ؟؟

نه دیگه دقیقا همینطور هست اما از اون تاریخ به بعد دیگه معلوم نمیشه که کدوم دستگاه دقیقا درایوش چی هست چون Microsoft سابقه داره که مثلا تو خط تولید BenQ از درایو های LiteOn استفاده کنه !!

hawck
18-05-2011, 10:53
بازی l.a noire +lt میخواد؟

HESAM_5700
18-05-2011, 11:04
نه دیگه دقیقا همینطور هست اما از اون تاریخ به بعد دیگه معلوم نمیشه که کدوم دستگاه دقیقا درایوش چی هست چون Microsoft سابقه داره که مثلا تو خط تولید BenQ از درایو های LiteOn استفاده کنه !!

يعني كنسولي كه تاريخش اون هست مطمعناً 9504 ه درايوش؟؟

بعد اين مود چيپ توي درايو وصل شده؟ كار اصليش از كار انداختن رايت پروتكت هست يا...؟؟؟ ( ps2 هم رايت پروتكتد داشت؟)

SamGun
18-05-2011, 11:16
يعني كنسولي كه تاريخش اون هست مطمعناً 9504 ه درايوش؟؟

بعد اين مود چيپ توي درايو وصل شده؟ كار اصليش از كار انداختن رايت پروتكت هست يا...؟؟؟ ( ps2 هم رايت پروتكتد داشت؟)

حدود 99% آره چون تا قبل از اون 9504 اولین درایو Slim بود !

این Chip میاد Bios , یعنی مغز متفکر سیستم رو که روش دستورات اساسی نصب میشه رو میبره رو حالت Mod که داخل چیپست اش نوشته شده.

که اینطوری شما میتونی بازی های کپی رو Run کنی.

legolas 224
18-05-2011, 12:36
دوستانی که تو بازار بودن میشه بگن ، گه 0225 حک شد و قیمتش نجومی :دی
باندال چقدر افزایش قیمت پیدا می کنه؟
اصلن درایو باندال ها چیه؟
راسته که میگن باندال هیتاچیه و بدرد نخور؟:دی
ممنون :دی

Pessimist
18-05-2011, 14:01
دوستان شکل صحیح گذاشتن ایکس باکس روی زمین یا میز چطوره؟ عمودی یا افقی؟
ببخشید اگه سوالم یه مقدار عجیب به نظر میرسه.

siavashjal
18-05-2011, 14:08
سلام دوستان من یه سوال آماتور داشتم:

من اگه یه اکانت گلد بخرم بازم نیازی هست که کنسولم کپی خور بشه. یعنی اگه اکانت گلد داشته باشم بازی های موجود در بازار رو بدون این که کنسول کپی خور بشه یا تغییرات دیگه ای توش اجرا بشه اجرا میکنه؟

pooriya_hp
18-05-2011, 14:12
بازی l.a noire +lt میخواد؟
بله

بطور ایستاده

من اگه یه اکانت گلد بخرم بازم نیازی هست که کنسولم کپی خور بشه. یعنی اگه اکانت گلد داشته باشم بازی های موجود در بازار رو بدون این که کنسول کپی خور بشه یا تغییرات دیگه ای توش اجرا بشه اجرا میکنه؟
اکانت برای LIVE هست !

ربطی به اجرای بازی نداره (اورج یا کپی )

siavashjal
18-05-2011, 14:42
پس یعنی برای استفاده از دی وی دی های موجود در بازار حتما باید کنسول کپی خور بشه؟؟

pooriya_hp
18-05-2011, 14:48
بله باید کپی خور باشه !

HESAM_5700
18-05-2011, 15:39

شما اگه كاتالوگ ها رو خونده باشيد متوجه ميشيد كه هم به صورت عمودي و هم افقي ميشه از كنسول استفاده كرد اما نبايد راه هاي هوا خورش جلوش گرفته بشه !!

-----------------

داوود جون درايو هاي باندل هيتاچي هست و به نسبت لايت ان از كيفيت ساخت كمتري برخورداره ( البته من اينجور شنيدم شايد اينجوري نباشه !!!! :31: ):10:

SamGun
18-05-2011, 16:23
راه تهویه تو حالت ایستاده بهتره + اینکه فضای کمتری رو اشغال میکنه .

alireza_sun72
18-05-2011, 16:54
"نوآر لس آنجلس" قرار بود شش دیسک باشد
Brenden Mcnamara رئیس شرکت Team Bondi در مصاحبه با سایت گیم اسپات گفت که در حین ساخت بازی "نوآر لس آنجلس"، آنها به حجم داده ای معادل 5 یا 6 دیسک رسیده بودند. اما ظاهرا اطلاعات این بازی به شدت فشرده سازی شده که در 3 دیسک عرضه می شود.
Mcnamara در مورد این بازی گفت : "این بزرگترین نقشه ای است که ما و راک استار تا به حال ساخته ایم و حتی GTA هم به این بزرگی نبوده است."

pooriya_hp
18-05-2011, 16:59
علیرضا تو دوباره اخبار رو اوردی تو این تاپیک ؟!!

دفع بعد با اخطار رو به رو میشی :31:
--------
به نظر دوستان تفاوت محسوسی بین نسخه X360 و PS3 جود داره ؟ ( بازی LA.Noier )

HESAM_5700
18-05-2011, 17:09
دوستان چرا به فارسي مينيويسين اسم اينو :31:

نوآر اخه چه جوري تلفظ ميشه ؟؟؟ :31:
حالا نوير بهتره :31:

SamGun
18-05-2011, 17:17
علیرضا تو دوباره اخبار رو اوردی تو این تاپیک ؟!!

دفع بعد با اخطار رو به رو میشی :31:
--------
به نظر دوستان تفاوت محسوسی بین نسخه X360 و PS3 جود داره ؟ ( بازی LA.Noier )

پسر بزار یک هفته از اومدنش بگذره بعد مقایسه میکنیم.

HESAM_5700
18-05-2011, 17:40
اين ميلاد كجاس صداش در نمياد :31:

X360key اپديت نشد؟؟ :31:
( e3 كي شروع ميشه ؟ )

mehran gorji
18-05-2011, 17:52
دوستان سلام.
من میخواهم xbox بخرم اما کمی شک دارم.
ایا راست میگن که زود داغ میکنه؟
و قیمت ارزان ترین xbox الان چنده؟

sonixax
18-05-2011, 17:56
اين ميلاد كجاس صداش در نمياد :31:

X360key اپديت نشد؟؟ :31:
( e3 كي شروع ميشه ؟ )

همین دور و برهام :31:

نه هنوز آپدیتش نیومده ، اینجا رو همیشه یک سری بزنید آمارش هست :

shab_2008
18-05-2011, 18:00
دوستان سلام.

سلام

منظورتون از داغ کردن چیه!؟

هر وسیله برقی خوب داغ میشه دیگه!:31:

اما اگه منظورتون از داغ شدن سوختن باشه باید بگم که خیر خیلی وقته دوران ارور های خطرناک این کنسول که بر اثر داغ شدن بیش از حد به وجود میومد پایان یافته!

با اومدن مادربورد های Jasper مشکلات داغ شدن بیش از حد کنسول به کلی حل شده و حالا هم که اسلیم اومده و ...

کلا خیالتون راحت!:31:

و قیمت ارزان ترین xbox الان چنده؟لطفا در تاپیک مربوطه درخواستتون رو مطرح کنید :

Leon-117
18-05-2011, 18:13
به نظر دوستان تفاوت محسوسی بین نسخه X360 و PS3 جود داره ؟ ( بازی LA.Noier ) پلتفرم اصلی PS3 بوده ولی مثل اینکه تفاوتی ندارن باهم...
IGN به گرافیک 360 7.5 داده ولی به گرافیک پی اس 3 8 داده...بقیه سایت ها به تفاوتی اشاره نکردن.توی نسخه 360 اگه از روی دیسک اجرا کنید ممکنه توی بعضی درگیری ها افت فریم وجود داشته باشه که اگه بازی رو روی هارد نصب شده باشه افت فریم خاصی بوجود نمیاد.....
+
سایه زنی ها توی نسخه PS3 بهتره هستش.....
+

نوآر اخه چه جوري تلفظ ميشه ؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا نوير بهتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تلفظ درست بازی به انگلیسی همون نوآر یا نوآ هست....

sonixax
18-05-2011, 18:18
پلتفرم اصلی PS3 بوده ولی مثل اینکه تفاوتی ندارن باهم...
IGN به گرافیک 360 7.5 داده ولی ره گرافیک پی اس 3 8 داده...بقیه سایت ها به تفاوتی اشاره نکردن.توی نسخه 360 اگه از روی دیسک اجرا کنید ممکنه توی بعضی درگیری ها افت فریم وجود داشته باشه که اگه بازی رو روی هارد نصب شده باشه افت فریم خاصی بوجود نمیاد.....

ولی اگر Ps3 هم دارید ، این بازی رو روی Ps3 بازی کنید - 3 تا دی وی دی :18:

راستی یه چیز جالب ، داشتم یه مقاله توی مجله Games در مورد کنسولهای نسل آینده میخوندم - نوشته بود به احتمال زیاد کلا دیسک های نوری از رده خارج میشند و حافظه های کوچک ، سبک ، کم حجم و ایمن SSD جایگزین میشند با ظرفیت هایی مثل 500 گیگ :31:
فقط مشکل کار اینجاست که SSD ها خیلی گرون هستند .

برای اینکه اندازه ی یکی از این حافظه های چند صد گیگابایتی دستتون بیاد این عکس رو ببینید :

phoenix_666
18-05-2011, 18:45
دوستان یعنی فکر می کنید چقدر زمان می بره که mod برای 0225 ساخته شه ؟
و چقدر طول م کشه تو ایران این کارو بتونن انجام بدن ؟

shab_2008
18-05-2011, 18:49

راستی یه چیز جالب ، داشتم یه مقاله توی مجله Games در مورد کنسولهای نسل آینده میخوندم - نوشته بود به احتمال زیاد کلا دیسک های نوری از رده خارج میشند و حافظه های کوچک ، سبک ، کم حجم و ایمن SSD جایگزین میشند با ظرفیت هایی مثل 500 گیگ :31:

برای اینکه اندازه ی یکی از این حافظه های چند صد گیگابایتی دستتون بیاد این عکس رو ببینید :

خوب بالا بردن امنیت کنسول هاشون که به صرفه تره!!:31:

این جوری قیمت بازی ها خیلی زیاد میشه!

مثلا SSD 64GB تقریبا 100 به بالا قیمت داره!

خلاصه بابای خریدار در میاد!:31:

HESAM_5700
18-05-2011, 18:49

فکر کنم در مک بوک ایر هم از این حافظه های SSD استفاده شده !‌:دی

البته این SSD ها اینطور که من شنیدم سرعت خیلی بالایی هم داره :دی

حالا اگه توی کنسول های دیگه از اینا بیاد یعنی میریم بقالی :دی میگیم بازی فلان رو بده رو SSD میده بهمون ؟ :دی :دی :دی

Pessimist
18-05-2011, 18:58
دوستان سلام.
و قیمت ارزان ترین xbox الان چنده؟

آقا مبارک باشه کار خوبی میکنی میخوای ایکس باکس بخری.
عرضم به حضورتون اینکه میگن ایکس باکس زود داغ میکنه حقیقت نداره البته چند سال پیش که برد جاسپر نیومده بود این مشکل وجود داشت اما الان نه.

برای قیمت هم برو اینجا:

HESAM_5700
18-05-2011, 19:13
دوستان سلام.

خداییش زود داغ میکنه ولی این دلیل بر خراب شدن نیست :دی

۲۰دقیقه زدم برق شد بخاری :دی شما چجوری ۵-۶ ساعت باش بازی میکنین ؟‌:دی ( دلم نمیاد زیاد داغ بشه :دی )

sonixax
18-05-2011, 19:14
خوب بالا بردن امنیت کنسول هاشون که به صرفه تره!!:31:

این جوری قیمت بازی ها خیلی زیاد میشه!

مثلا SSD 64GB تقریبا 100 به بالا قیمت داره!

خلاصه بابای خریدار در میاد!:31:

SSD ها الان خیلی گرونند ، یک زمانی هارد 20 گیگ هم خداد تومان قیمت داشت :31: الان 4 دلار هم نمی ارزه :31:

فکر کنم در مک بوک ایر هم از این حافظه های SSD استفاده شده !‌:دی

البته این SSD ها اینطور که من شنیدم سرعت خیلی بالایی هم داره :دی

حالا اگه توی کنسول های دیگه از اینا بیاد یعنی میریم بقالی :دی میگیم بازی فلان رو بده رو SSD میده بهمون ؟ :دی :دی :دی

یه چیزی تو همین مایه ها :31:

توی آی پاد و آی پد و آی فون هم از همینهاست .

hawck
18-05-2011, 19:26
خوب پس وقتی که گرافیک p3 بهتره پس چرا میگن xbox هم خوبه... بگن همه برن p3 بخرن دیگه .هر 2شم که حک شدن

sonixax
18-05-2011, 19:31
خوب پس وقتی که گرافیک p3 بهتره پس چرا میگن xbox هم خوبه... بگن همه برن p3 بخرن دیگه .هر 2شم که حک شدن

گرافیک Ps3 بهتر نیست ، Ps3 توی بازی های مالتی کم میاره .
این بازی همون طوری که دوستمون توضیح دادند برای Ps3 تولید شده بود و بعدا پورت شده روی 360 ، برای همین روی 360 از گرافیک پایین تر برخورداره .

همه ی ما میدونیم که گرافیک یک کامپیوتر مخصوص بازی از Ps2 خیلی بالاتره ، ولی چرا بازی های Ps2 روی اون کامپیوتر افت فریم پیدا میکنند و هزار تا بلا سرشون میاد ؟

شبیه ساز و سخت افزار متفاوت و هزار تا دلیل دیگه باعث میشه که بازی درست اجرا نشه .

این هم همونه

legolas 224
18-05-2011, 19:43
دوستانی که تو بازار بودن میشه بگن ، گه 0225 حک شد و قیمتش نجومی :دی
باندال چقدر افزایش قیمت پیدا می کنه؟
اصلن درایو باندال ها چیه؟
راسته که میگن باندال هیتاچیه و بدرد نخور؟:دی
ممنون :دی

داوود جون درايو هاي باندل هيتاچي هست و به نسبت لايت ان از كيفيت ساخت كمتري برخورداره ( البته من اينجور شنيدم شايد اينجوري نباشه !!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اهم اهم سوال من بین زمین و هوا خشکید :31::27:(حسام اخه خودت گفتی اینطور شنید ها :31::27:)

HESAM_5700
18-05-2011, 19:48
پلتفرم اصلی PS3 بوده ولی مثل اینکه تفاوتی ندارن باهم...
IGN به گرافیک 360 7.5 داده ولی به گرافیک پی اس 3 8 داده...بقیه سایت ها به تفاوتی اشاره نکردن.توی نسخه 360 اگه از روی دیسک اجرا کنید ممکنه توی بعضی درگیری ها افت فریم وجود داشته باشه که اگه بازی رو روی هارد نصب شده باشه افت فریم خاصی بوجود نمیاد.....
+
سایه زنی ها توی نسخه PS3 بهتره هستش.....
+

تلفظ درست بازی به انگلیسی همون نوآر یا نوآ هست....

یعنی نویر نیس ؟ !!!‌:20:

فونوتیکش چجوریه ؟ :)

legolas 224
18-05-2011, 19:53
دوستان تو رو خدا هر کی که میتونه بیاد نظرشو راجع به این حرف بزنه برا من خیلی مهممه! از وقتی کینکت اومده این حرف باعث شده که من نرم کنیکت بخرم!!!

================================================== ==============
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pic:

تا حالا فکر کردین چرا یه دونه بازی با گرافیک برای کنیکت نیومده !؟؟؟ شاید جواب بدین این سیاست که الان بازی ساده بیاد . آقا بازی ساده بیاد ولی باید بازی با گرافیک پایین بیاد ؟؟؟!!!:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه یادتون باشه وقتی ماکروسافت خواست کینکت رو لانچ کنه گفت 2 نوع مدل 140 دلاری و 200 دلاری برای کنیکت در نظر گرفته که 200 دلاری دارای سی پی یو قوی تری هست!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aim:

=====================================
من از چند نفر شنیدم این قضیه رو و خودم هم اینطوری فکر میکنم. احتمالا یه کینکت دیگه در راهه ! و هر کی اینو بخره سرش کلاه رفته . ماکروسافت فورزا و گیرز و اینهارو نگر داشته برای کینکت بعدی . صداشم در نمیاره.

خوب از اینجا متن من هست :دی
من این متن رو توی تایپک کینکت بازی سنتر دیدم :دی
نظرتون چیه؟:دی دعوا نشه ها :دی بشه نه نشه :دی

Alex Fera
18-05-2011, 20:15
دوستان تو رو خدا هر کی که میتونه بیاد نظرشو راجع به این حرف بزنه برا من خیلی مهممه! از وقتی کینکت اومده این حرف باعث شده که من نرم کنیکت بخرم!!!

تا حالا فکر کردین چرا یه دونه بازی با گرافیک برای کنیکت نیومده !؟؟؟ شاید جواب بدین این سیاست که الان بازی ساده بیاد . آقا بازی ساده بیاد ولی باید بازی با گرافیک پایین بیاد ؟؟؟!!!:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه یادتون باشه وقتی ماکروسافت خواست کینکت رو لانچ کنه گفت 2 نوع مدل 140 دلاری و 200 دلاری برای کنیکت در نظر گرفته که 200 دلاری دارای سی پی یو قوی تری هست!!!

من از چند نفر شنیدم این قضیه رو و خودم هم اینطوری فکر میکنم. احتمالا یه کینکت دیگه در راهه ! و هر کی اینو بخره سرش کلاه رفته . ماکروسافت فورزا و گیرز و اینهارو نگر داشته برای کینکت بعدی . صداشم در نمیاره.

مایکروسافت اگه این کارو بکنه که تمام طرفداراشو از دست میده...........

HESAM_5700
18-05-2011, 20:15
فکر نکنم !!!!

میدونی کینکت الان چندین میلیون فروش کرده !؟؟!؟؟! مایکروسافت نمیاد این همه خریدار رو ضایع کنه ! (‌فروش کینکت توی گینس هم ثبت شد !! :دی )

+

الان رفتم ۲بار E3 رو دیدم قسمت کینکت رو اصلاْ اینجور حرفی زده نشده !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :13:

کینکت همین الان هم قدرت پردازش بالایی داره !‌ ( ولی CPU نداره :دی داره؟ :دی ) ۲تا موشن کپچر و ۱دوربین داره ! همینا رو میشه با آپدیت های نرم افزاری قوی کرد !‌( که فکر نکنم نیازی به قوی کردن هم باشه !!!! :دی ) همینجوریش هم کارش درسته !

من خودم فن بوی خیلی تعصبی اپلم :دی ولی واقعاْ قدرت کینکت رو نمیشه با چیزی مقایسه کرد ! و به مایکروسافت به خاطر این محصولش احترام میزارم ! ( وگرنه دار و درسته گیتس رو آدم حساب نمیکنم :دی :دی :دی )

خلاصه :دی کینکت با داشبورد ۳۶۰ یا ... آپدیت نرم افزاری میشه ( توی تاپیک E3 هم همینو نوشته اگه خونده باشی ) و سخت افزار تغیر نمیکنه !!!!

phoenix_666
18-05-2011, 20:44

به نظر منم همینطوره
ممکنه در E3 امسال kinect 2 رونمایی بشه .

SamGun
18-05-2011, 21:33

انجمن هرچی تخصصی تر بشه تو یه زمینه میزان بحث های خارج از ذهن و بی محتواش هم بیشتر میشه !!

مثل این آیت ا... های اسلامی که هرچی در علم دین پیش میرن به جای پیشرفت خرافاتی تر میشن متاسفانه.

من که خودم کلا بازی سنتر رو قبول ندارم , البته کسانی هستن که واقعا در حد مهندس های MS اطلاعات دارن ولی خب زیاد فعالیتی ندارن.

در مورد این موضوع هم دوستان کامل توضیح دادن من یه مورد رو اضافه کنم که Kinect دارای Processor هست و تمام پردازش رو انجام داده در اختیار کنسول برای بقیه موارد قرار میده.

همونطور هم که مسئولین MS گفتن فعلا داره از 10% قدرت این محصول استفاده میشه !!

یعنی 2 تا قضیه رو کاملا اثبات میکنه :

1- این Device میتونه عمر طولانی تر از اونی که پیش بینی میشده رو داشته باشه

2- آپدیت های فراوانی براش تو راه هست که هر کدوم میتونه یک نوآوری رو تو خودش داشته باشه.

HESAM_5700
18-05-2011, 21:39
پس CPU داره کینکت ؟ :دی

ــــــــــــــــــــ

دوستان از این برچسب ها که رو کنسول میزنن برا اسلیمم هست ؟ :دی

بعد قاب کنسول پیدا میشه ؟ (‌نو؟ :دی ) قیمتش چنده ؟

legolas 224
18-05-2011, 21:54

بزار عرق کنسولت خشک بشه :31: بابا بزار دو روز همینطوری معمولی ببینش بعد برو تو فکر بر چسب و مدل:31::27: اینطوری هی زده میشی :10::31:

Hamid Hamid
18-05-2011, 22:01
سلام دوستان ...

يه سوال داشتم ...

ايم مدل اسليم كه الان 305 تومن هست كپي خور و ه.ك كه نشده؟! نه؟!

پس يعني هر كي ميخره ميره بازي اريجينال ميگيره و بازي ميكنه؟!

كلا يكم اينو توضيح بديد ممنون ميشم

HESAM_5700
18-05-2011, 22:32
سلام دوستان ...

يه سوال داشتم ...

الان حك درايو ٠٢٢٥ در حال تسته و تا چند هفته بعد مياد ولي فعلا هركي بخره يا بايد صبر كنه مثل من :31: يا بازي اوريج و يا كينكت هم هم بگيره و با بازي كينكت بازي كنه تا حك بياد !

phoenix_666
18-05-2011, 23:13
سلام دوستان ...

يه سوال داشتم ...

الان بخری به نفعته من 2 ماه پیش یه 0225 خریدم 265 تومان الان شه 320 تومان
الان بخر چون اگه هکش بیاد قیمتش میره بالای 450
فقط اه می خری حواست رو جمع کن 0225 باشه و سریال جعبه با کنسولت هماهنگ باشن .

موفق باشی

sonixax
18-05-2011, 23:50
[B]

[COLOR=Blue] تا حالا فکر کردین چرا یه دونه بازی با گرافیک برای کنیکت نیومده !؟؟؟ شاید جواب بدین این سیاست که الان بازی ساده بیاد . آقا بازی ساده بیاد ولی باید بازی با گرافیک پایین بیاد ؟؟؟!!!:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرت و پرت محض هستش ، گرافیک بازی ربطی به کینکت نداره .

---------- Post added at 11:50 PM ---------- Previous post was at 11:49 PM ----------

پس CPU داره کینکت ؟ :دی

ــــــــــــــــــــ

هر دیوایس اکسترنالی ، پردازنده خودش رو داره .

HORROR
19-05-2011, 00:52
سلام به همه...

دوستان اين درجه بندي سني رو چه جوري تنظيم كنم؟؟ يه صحنه هست تو black ops كه يارو شيشه رو ميكنه تو دهن يارو بعد با مشت ميزنه.... ديگه اون صحنه رو نشون نميده! چرا؟

SamGun
19-05-2011, 00:56
سلام به همه...

دوستان اين درجه بندي سني رو چه جوري تنظيم كنم؟؟ يه صحنه هست تو black ops كه يارو شيشه رو ميكنه تو دهن يارو بعد با مشت ميزنه.... ديگه اون صحنه رو نشون نميده! چرا؟

جدی میگی ؟! :31:

برو تو Family Settings اونجا همه چیز رو OFF کن.

HORROR
19-05-2011, 02:14
جدی میگی ؟! :31:

برو تو Family Settings اونجا همه چیز رو OFF کن.

off ميكنم بازم نشون نميده! نكنه بايد سيو رو ژاك كنم از اول برم بازيو؟

SamGun
19-05-2011, 07:27
off ميكنم بازم نشون نميده! نكنه بايد سيو رو ژاك كنم از اول برم بازيو؟

بازیت رو از کجا گرفتی شما ؟

HESAM_5700
19-05-2011, 08:48
بازم سوال :31:

دوستان سيو بازي ها يه حجمي از هارد رو ميگيره درسته؟؟ بعد اين ٤گيگ پر نميشه با اينا ؟؟؟ :31:

+ خريد هارد براي كنسول الزاميه ؟؟ به جز كم كردن صداي درايو چه كاراي انجام ميده ؟؟

aha2012
19-05-2011, 09:47
بازم سوال :31:

دوستان سيو بازي ها يه حجمي از هارد رو ميگيره درسته؟؟ بعد اين ٤گيگ پر نميشه با اينا ؟؟؟ :31:

+ خريد هارد براي كنسول الزاميه ؟؟ به جز كم كردن صداي درايو چه كاراي انجام ميده ؟؟
بله جا میگیره .ولی در حد کیلو.چرا پر میشه
الزامی که نه ولی باشه خوبه
به جز اون لودینگ بازیها سریعتر میشه و درایوت استراحت میکنه

panther99
19-05-2011, 10:09
الان بخری به نفعته من 2 ماه پیش یه 0225 خریدم 265 تومان الان شه 320 تومان
الان بخر چون اگه هکش بیاد قیمتش میره بالای 450
فقط اه می خری حواست رو جمع کن 0225 باشه و سریال جعبه با کنسولت هماهنگ باشن .

موفق باشی

تایید میشه .به وضعیت الانه 9504 نگاه کنید !!! بدون هارد 530 تومنه !!!!! در صورتی که برای من کلا با هارد 120 گیگ و کپی خور در اومد 490 تومن !!!! بهترین کار خرید 0225 و صبر کردنه !

shab_2008
19-05-2011, 11:46
بله جا میگیره .ولی در حد کیلو.چرا پر میشه
الزامی که نه ولی باشه خوبه
به جز اون لودینگ بازیها سریعتر میشه و درایوت استراحت میکنه

البته بعضی بازیها هستن که سیو هاشون حجمش بیشتر کیلوبایت هم هست!:31:

مثل FIFA که سیوهاشو حدودا 10 مگ هست! ولی خوب به هر صورت 4 گیگ با این حجم سیوها حالا حالا پر نمیشه!:31:

بازم سوال [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از مزیت های دیگر هارد به جز اونایی که دوستمون فرمودند عبارت است از :

1: سریعتر شدن (افزایش فریم) بعضی بازی ها (که البته تعدادشون کم هم نیست!) نسبت به اجرا اونها از روی دیسک!

2:لود شدن کامل تکسچر ها در یک سری از بازی ها مثل : GTA IV یا Crysis 2 و ...

mostafait
19-05-2011, 11:49
سلام.

دوستان عزیز قیمت Kinect چقدره؟!

shab_2008
19-05-2011, 11:52
سلام.

دوستان عزیز قیمت Kinect چقدره؟!

175 تومن.

دوست عزیز لطفا ازین به بعد بحث قیمت رو در تاپیک خودش پیگیری کنید.

pooriya_hp
19-05-2011, 12:03
من فعلا با یه فلش 8 گیگ سر می کنم تا بعدا یه x360key بگیریم و یه هارد 500 گیگ بزنم !

siavashjal
19-05-2011, 12:56
دوستان ظاهرا کنسول elite نایاب شده من چندین مغازه رو گشتم ولی پیدا نکردم. دوستان اگر کسی جایی سراغ داره که این کنسولو میفروشن به من اطلاع بدید.

Pessimist
19-05-2011, 13:02
دوستان ظاهرا کنسول elite نایاب شده من چندین مغازه رو گشتم ولی پیدا نکردم. دوستان اگر کسی جایی سراغ داره که این کنسولو میفروشن به من اطلاع بدید.

نایاب که نشده یه مقدار بگردی پیدا میشه تو توپخونه بگرد به نتیجه میرسی انشاء الله
دقیقا نمیدونم الان کجا الایت دارن وگرنه آدرس دقیق بهت میدادم چون خیلی وقته به خاطر درس اون طرف ها نرفتم.

phoenix_666
19-05-2011, 13:06

سلام ممکنه اینجا جاش نباشه ولی قبلش ازتون معذرت می خوام

ما تو مغازه 2تا دونه داریم 580
به چه دردت می خوره داداش ؟ خیلی گرونن . الان خرید اسلیم 0225 عاقلانه تره

HESAM_5700
19-05-2011, 13:10

عزيز الايت برا چته ؟؟؟

الايت ديگه توليد نميشه لذا :31: اين فروشنده ها انبار كردن و به قيمت نجومي ميفروشن كه نميارزه !!

الان بهترين كار خريد اسليم با درايو ٠٢٢٥ هست و صبر كردن تا اومدن هكش ! ( چند هفته ديگه هكش بياد قيمتش ميشه بالاي ٥٠٠ تومن !!!)

emins
19-05-2011, 14:25
سلام دوستان ...
بنده جدیدا یه کنسول Xbox 360 elite گیرم اومده ...
که آخرین بازی که اجرا میکنه PES 2011 هست .. تا حالا هیچ بازی نبوده که اجرا نکنه ...
اما میخوام که دستگاه رو آپدیت کنم ... چون توی Xbox360 Live دیدم آپدیت جدید براش اومده ... من اگر آپدیت کنم مشکلی برای دستگاه پیش نمیاد ؟ بازی های کپی شده اجرا میشن مثل قبل ؟

و اینکه یه سوال داشتم .. میخواستم بدونم چطوری باید با فلش مموری وصل کنم که سیو و اینا رو بریزم روش ؟

و سوال بعدیم اینکه .. بازی PES 2011 من اصلاً آپدیت نیست ... کلاً با PC که بازی میکردم ، میتونستم با ریختن Patch بازی رو آپدیت کنم ... حالا روی X-box چطوریه ؟ ممنون

pooriya_hp
19-05-2011, 14:39
خداییش زود داغ میکنه ولی این دلیل بر خراب شدن نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

۲۰دقیقه زدم برق شد بخاری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شما چجوری ۵-۶ ساعت باش بازی میکنین ؟‌[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( دلم نمیاد زیاد داغ بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
داغ کردنش که طبیعی هست ( تو اسلیم خنک تر از فت هست )

من خودم تا 12 ساعت بازی کردم ... حتی سعید با فالکون تا 18 ساعت بازی کرده !

بشین بازی کن ، حالش رو ببر :31:

ps3 رو بازی های multi platform کم میاره !

و کلا GPU کنسول x360 از ps3 بهتره !

سلام دوستان ...

يه سوال داشتم ...

فعلا ه-ک نشده !
---
آره دیگه باید اورج بخره

کلا سری فت چند وقتی میشه که کمیاب شده ( دلیلش هم ضعف در واردات هست )

سلام دوستان ...
بنده جدیدا یه کنسول Xbox 360 elite گیرم اومده ...
که آخرین بازی که اجرا میکنه PES 2011 هست .. تا حالا هیچ بازی نبوده که اجرا نکنه ...
اما میخوام که دستگاه رو آپدیت کنم ... چون توی Xbox360 Live دیدم آپدیت جدید براش اومده ... من اگر آپدیت کنم مشکلی برای دستگاه پیش نمیاد ؟ بازی های کپی شده اجرا میشن مثل قبل ؟

و اینکه یه سوال داشتم .. میخواستم بدونم چطوری باید با فلش مموری وصل کنم که سیو و اینا رو بریزم روش ؟

و سوال بعدیم اینکه .. بازی PES 2011 من اصلاً آپدیت نیست ... کلاً با PC که بازی میکردم ، میتونستم با ریختن Patch بازی رو آپدیت کنم ... حالا روی X-box چطوریه ؟ ممنون
شما ببرید بیرون براتون LT+ هم بریزین !

آپدیت جدید هم می تونید از طریق همین دیسک crysis2 بریزید !

emins
19-05-2011, 14:45
مرسی از جواب دادنتون ... این LT+ رو از کجا میتونم گیر بیارم که دیگه نخوام بیرون پول الکی بدم ؟ آپدیت X-box با فلش و یا Xbox Live رو بلدم .. اگر آموزشی دارید ممنون میشم ..

pooriya_hp
19-05-2011, 14:52
LT+ کار خودتون نیست !

ظرافت خاص خودش رو داره !

هزینه زیادی هم نداره (6-10 تومن )

emins
19-05-2011, 15:06
خب این LT+ کارش چیه ؟ یعنی یه آموزش واسه ریختنش نیست ؟ یعنی اونا چه ظرافتی دارن ؟

pooriya_hp
19-05-2011, 15:12
LT+ firmvare جدیدی است که توسط c4eva برای xbox 360 عرضه شده و قابلیت اجرای بازی هایی که دارای AP2.5 هستند رو به گیمرها میدهد.. همچنین شما میتوانید با امنیت کامل این بازی ها را در LIVE اجرا کنید… اگر تا به حال این firmware را بر روی کنسول خود نصب نکردید احتمالا firmeare درایو شما باید LT یا ixtrime 1.61 و پایین تر باشد. firmware LT امکان اجرای تمامی بازی ها به غیر از بازی هایی که دارای AP .25 هستند را به شما میدهد و شما میتوانید با امنیت کامل بازی هایی را که دارای AP 2.5 نیستند را در محیط LIVE بازی کنید. اما اخیرا ماکروسافت بازی هایی را روانه بازار کرده که دارای AP2.5 هستند در نتیجه شما نیاز به نصب firmware جدیدی دارید که اخیرا با نام LT + توسط تیم c4eva عرضه شده. بازی هایی که تا کنون به صورت AP.25 عرضه شده اند need for speed hot pursuit ، FABLE 3 ، Assassin s creed brotherhood میباشند ، امکان دارد بازی های آینده نیز با همین قابلیت عرضه شوند.
اما LT+ همچون آبدیت های دشبرد نمیباشد که شما بتوانید براحتی با کولدیسک بر روی xbox بریزید این آبدیت یک آبدیت سخت افزاری میباشد که نیازمند تجربه کافیست.

matrix_3s
19-05-2011, 15:36
عزيز الايت برا چته ؟؟؟

الايت ديگه توليد نميشه لذا :31: اين فروشنده ها انبار كردن و به قيمت نجومي ميفروشن كه نميارزه !!

الان بهترين كار خريد اسليم با درايو ٠٢٢٥ هست و صبر كردن تا اومدن هكش ! ( چند هفته ديگه هكش بياد قيمتش ميشه بالاي ٥٠٠ تومن !!!)

یعنی چی خب ؟؟؟؟؟؟
من اگه الان بخرم با قیمت پایین تر فردا که هـکش اومد چقدر باید واسه هـکش بدم......

legolas 224
19-05-2011, 15:36

مایکروسافت اگه این کارو بکنه که تمام طرفداراشو از دست میده...........

فکر نکنم !!!!

میدونی کینکت الان چندین میلیون فروش کرده !؟؟!؟؟! مایکروسافت نمیاد این همه خریدار رو ضایع کنه ! (‌فروش کینکت توی گینس هم ثبت شد !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
الان رفتم ۲بار E3 رو دیدم قسمت کینکت رو اصلاْ اینجور حرفی زده نشده !!!!!!!!!!!!!!!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کینکت همین الان هم قدرت پردازش بالایی داره !‌ ( ولی CPU نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) ۲تا موشن کپچر و ۱دوربین داره ! همینا رو میشه با آپدیت های نرم افزاری قوی کرد !‌( که فکر نکنم نیازی به قوی کردن هم باشه !!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) همینجوریش هم کارش درسته !

من خودم فن بوی خیلی تعصبی اپلم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی واقعاْ قدرت کینکت رو نمیشه با چیزی مقایسه کرد ! و به مایکروسافت به خاطر این محصولش احترام میزارم ! ( وگرنه دار و درسته گیتس رو آدم حساب نمیکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

خلاصه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کینکت با داشبورد ۳۶۰ یا ... آپدیت نرم افزاری میشه ( توی تاپیک E3 هم همینو نوشته اگه خونده باشی ) و سخت افزار تغیر نمیکنه !!!!

چرت و پرت محض هستش ، گرافیک بازی ربطی به کینکت نداره .

ممنون از دوستان :31::11:

انجمن هرچی تخصصی تر بشه تو یه زمینه میزان بحث های خارج از ذهن و بی محتواش هم بیشتر میشه !!

مثل این آیت ا... های اسلامی که هرچی در علم دین پیش میرن به جای پیشرفت خرافاتی تر میشن متاسفانه.

من که خودم کلا بازی سنتر رو قبول ندارم , البته کسانی هستن که واقعا در حد مهندس های MS اطلاعات دارن ولی خب زیاد فعالیتی ندارن.

در مورد این موضوع هم دوستان کامل توضیح دادن من یه مورد رو اضافه کنم که Kinect دارای Processor هست و تمام پردازش رو انجام داده در اختیار کنسول برای بقیه موارد قرار میده.

همونطور هم که مسئولین MS گفتن فعلا داره از 10% قدرت این محصول استفاده میشه !!

یعنی 2 تا قضیه رو کاملا اثبات میکنه :

1- این Device میتونه عمر طولانی تر از اونی که پیش بینی میشده رو داشته باشه

2- آپدیت های فراوانی براش تو راه هست که هر کدوم میتونه یک نوآوری رو تو خودش داشته باشه.

سعید حان از شما هم ممنون :31:اما من قصدم از زدن این پست این بود که ببینم نظر شما ها چی هست نه اینکه ..... :46:

HESAM_5700
19-05-2011, 15:39
یعنی چی خب ؟؟؟؟؟؟
من اگه الان بخرم با قیمت پایین تر فردا که هـکش اومد چقدر باید واسه هـکش بدم......

بستگي داره به قيمت اون چيپ و هزينه نصبش !! چيپي كه براي هكش استفاده ميشه !!! 

emins
19-05-2011, 16:08
من میتونم از حافظه مموری 32 گیگ به عنوان هارد استفاده کنم ؟

pooriya_hp
19-05-2011, 16:45
به عنوان هارد می تونید ازش استفاده کنید !

با این تفاوت که از 16گیگ فضاش استفاده میشه !

matrix_3s
19-05-2011, 17:30
بستگي داره به قيمت اون چيپ و هزينه نصبش !! چيپي كه براي هكش استفاده ميشه !!!
خب یه وقت رو هم رفته گرونتر درنیاد....؟:31:

siavashjal
19-05-2011, 18:42
تو پایتخت slim با 4 گیگ هارد قیمتش بود بین 600 تا 670 (که البته 670 با یک سال گارانتی لادیز بود).

HESAM_5700
19-05-2011, 18:57
تو پایتخت slim با 4 گیگ هارد قیمتش بود بین 600 تا 670 (که البته 670 با یک سال گارانتی لادیز بود).

چه خبره عاموو :31:

من گرفتم 305 T

starpars
19-05-2011, 19:19
آپديت جديد اومد دوستان مراقب آپديت جديد مايكروسافت باشيد
دوستاني كه ميرن لايو مراقب باشن، مايكروسافت در فاز اول طبق كد بندي و سريال دستگاها آپديت رو واسه
يكسري ريليز كرده كه تا چند وقت ديگه واسه همه توي لايو پيغام آپديت مياد.
هنوز اين آپديت توسط تيم هاي هكر آناليز نشده و گمانه زني هاي زيادي در موردش هست كه از اصلي ترين
موارد اون ها فلش شدن فريمور درايو هاي Lite-on و BenQ و تبديل اون به فريمور مورد نظر مايكروسافت هست
يعني دوستاني كه LT+ دارن اگه آپديت كنن احتمالا فريمور درايوشون پريده و چون مشخص ميشه كه از فريمور
اصلي استفاده نميكردن فلگ ميشن و در ليست سياه قرار ميگيرن

باقي اخبار در اين زمينه تو تاپيك خودش مياد

siavashjal
19-05-2011, 19:39
چه خبره عاموو :31:

من گرفتم 305 T

305 تومن؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!:18::18::18:

چه زمانی شما به این قیمت خریدی؟

aha2012
19-05-2011, 19:51
305 تومن؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!:18::18::18:

چه زمانی شما به این قیمت خریدی؟
ایشون هفته ی پیش خریده
البته اون قیمتی که شما گفتی احتمالا برای درایو 9504ه
ایشون 0225 خریده

HESAM_5700
19-05-2011, 19:52
همين هفته ٢شنبه !!

البته اون حتما ٩٥٠٤ هست ماله من يحتمل ٠٢٢٥ هست:31:

Alex * Delpiero
19-05-2011, 22:58
سلام دوستان
من وقتی بازی میکنم روی تلویزیون حالت پارازیت ریزی هست... چطور بگم... سمت چپ تلویزیون یه خط از بالا تا پایین هر 10 20 ثانیه میاد و میره البته زیاد پیدا نیست ولی اگه آدم دقت کنه میبینه
میخواستم ببینم مشکل از کجاست ؟؟؟ از تلویزیونه ؟؟ از دستگاهه ؟؟ از فیشه ؟؟؟ ( تلویزیون هست نه lcd یا led !! ))
راستی این حالت بیشتر موقع بازی کردن فیفا پیش میاد !

sonixax
19-05-2011, 23:05
سلام دوستان
من وقتی بازی میکنم روی تلویزیون حالت پارازیت ریزی هست... چطور بگم... سمت چپ تلویزیون یه خط از بالا تا پایین هر 10 20 ثانیه میاد و میره البته زیاد پیدا نیست ولی اگه آدم دقت کنه میبینه
میخواستم ببینم مشکل از کجاست ؟؟؟ از تلویزیونه ؟؟ از دستگاهه ؟؟ از فیشه ؟؟؟ ( تلویزیون هست نه lcd یا led !! ))
راستی این حالت بیشتر موقع بازی کردن فیفا پیش میاد !

مشکل از کابل کمپوزیت هستش .

Alex * Delpiero
19-05-2011, 23:12
مشکل از کابل کمپوزیت هستش .
مطمئن ؟؟ آخه تازه دستگاهو گرفتم 1 هفته میشه

sonixax
19-05-2011, 23:17
مطمئن ؟؟ آخه تازه دستگاهو گرفتم 1 هفته میشه

ربطی به دستگاه نداره ، کابل کمپوزیت در هر شکلی یک مقداری نویز میندازه .
دلیل اینکه موقع بازی کردن فوتبال این مشکل پیش میاد هم اینه که ، اونجا شما فت و فراوون رنگ سبز دارید و نویز های روی رنگ سبز بهتر دیده میشند تا روی رنگهای تیره تر - وگرنه اون نویز در هر حالتی هست .
مگر اینکه یک تلویزیون درست و درمون بگیرید و از HDMI استفاده کنید .

siavashjal
20-05-2011, 00:33
دوستان یه سوال دیگه
من بازی ac:brotherhood رو روی پی سی انجام دادم و قسمت online بازی رو هم تقریبا تا وسطاش رفتم. الان سوال من اینه که اگه من نسخه xbox این بازی رو بگیرم و بعد به شبکه live وصل شم آیا میشه از طریق این شبکه به سرورهای یوبی وصل شد و قسمت online بازی رو از این جایی که الان هست ادامه داد؟ (امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم)

SamGun
20-05-2011, 01:11
خب این LT+ کارش چیه ؟ یعنی یه آموزش واسه ریختنش نیست ؟ یعنی اونا چه ظرافتی دارن ؟

آموزش نصب +LT توسط حامد عزیز:

ممنون از دوستان :31::11:

سعید جان از شما هم ممنون :31:اما من قصدم از زدن این پست این بود که ببینم نظر شما ها چی هست نه اینکه ..... :46:

نه عزیزم برداشت بد نکن . اینجا هرکس هرچی میگه نظرش رو اعلام میکنه داداش نه اینکه بخواد اطلاعاتش رو سرکوفت بقیه کنه.

دوستان یه سوال دیگه
من بازی ac:brotherhood رو روی پی سی انجام دادم و قسمت online بازی رو هم تقریبا تا وسطاش رفتم. الان سوال من اینه که اگه من نسخه xbox این بازی رو بگیرم و بعد به شبکه live وصل شم آیا میشه از طریق این شبکه به سرورهای یوبی وصل شد و قسمت online بازی رو از این جایی که الان هست ادامه داد؟ (امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم)

سوالتون مفهوم هست چون MS برای PC و Xbox 360 خودش یک سیستم اینترنتی قابل Share گذاشته ولی من بعید میدونم بتونید

ادامه رو بازی کنید چون Save های ذخیره شده تو کنسول 360 کلا با دستورات PC فرق میکنه و نیاز به Compiler داره .

hawck
20-05-2011, 09:21
اقا من lt+ نصب کردم(تو بیرون البته) برای l.a oire میخواست.....الان که بازی ر. میذارم لازم ارور میده... clean the disk...restart the console ... سی دی رو هم عوض کردم حل نشد /...از چی می تونه باشه بچه ها... سخت افزاری؟:18: یا نرم افزاری:46:

siavashjal
20-05-2011, 09:23
آخه در حالت online برای این بازی save ها توی سرورهای یوبی ذخیره میشه نه توی کامپیوتر.

bahador2009
20-05-2011, 09:57
دوستان قیمت های جدید چنده ؟

pooriya_hp
20-05-2011, 10:33
اقا من lt+ نصب کردم(تو بیرون البته) برای l.a oire میخواست.....الان که بازی ر. میذارم لازم ارور میده... clean the disk...restart the console ... سی دی رو هم عوض کردم حل نشد /...از چی می تونه باشه بچه ها... سخت افزاری؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا نرم افزاری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به احتمال زیاد دیسک خرابه ... ( علل مختلفی داره از جمله : سرعت بالای رایت - ناقص بودن فایل iso و...)
در حالت بعدی ممکنه optic کثیف شده باشه !

SamGun
20-05-2011, 10:37
آخه در حالت online برای این بازی save ها توی سرورهای یوبی ذخیره میشه نه توی کامپیوتر.

آهان به خاطر قفلی که روی بازی های Ubisoft هست منظورتون اینه که تو سرور UBI کپی میشه ؟

اقا من lt+ نصب کردم(تو بیرون البته) برای l.a oire میخواست.....الان که بازی ر. میذارم لازم ارور میده... clean the disk...restart the console ... سی دی رو هم عوض کردم حل نشد /...از چی می تونه باشه بچه ها... سخت افزاری؟:18: یا نرم افزاری:46:

عزیزم شما که رفتی CD رو عوض کردی دوباره از همونجا خریدی یا از جای دیگه ؟

قیمتهای جدید ظهر شنبه تو سایت میثم :

phoenix_666
20-05-2011, 12:03
سایت c4 قسمت 0225 آپدیت شد راجع به چیپ نوشته که 2 راه وجود داره . با لحیم کاری که ارزون تره و بدون لحیم گرونتر

pooriya_hp
20-05-2011, 12:26
دوستان این بازی ها چرا بر چسب "only on xbox360" بهشون خورده ؟

+

Pessimist
20-05-2011, 12:34

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید+

ظاهرا اینا برچسب های اصلی بازی نیستن و به خاطر همین اشتباهی روش زدن انحصاری ایکس باکس در صورتی که نباید اینطور باشه.
اینم یکی از مشکلات این روزهاست دیگه
وگرنه GTA و فرقه اساسین که انحصاری ایکس باکس نیست:19:

shab_2008
20-05-2011, 12:40

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید+

یعنی میخواد بگه این بازی مال X360 هست یه وقت برای PC استقاده نکنید!!:31:

البته این بر چسب در حقیقت باید بر روی بازی های انحصاری باشه که خوب چون کاور های بازیهای کپی دستکاری میشه از اینجور سوتی ها هم در میکنن دیگه!!:31:

این کاور اصلییه AC : Brotherhood هست :

phoenix_666
20-05-2011, 13:25
دوستان از این ویدئو چیزی سر در میارین ؟

این فیلم رو k3rn3l گزاشته بود تو سایت c4eva کامنتهای جدید مال امروز رو گزاشته .

pooriya_hp
20-05-2011, 13:28
من هم شک کردم !

آخه این بر چسب رو روی metro 2033 و fable و Mass effect دیده بودم ولی اینا چون در انحصار ms هستند ! زیاد جدی نگرفته بودم !

اومدم آرشیو رو یه دستی بکشم دیدم ای بابا این دوتا چرا برچسب دارند ! :18:

اولش فکر کردم شاید واقعا انحصاری هستند :31:

حالا که دیدم سویت از طرف کاور بود :31:

ولی ای کاش حقیقت داشت ! :31:

phoenix_666
20-05-2011, 13:46
اینم تو c4 پیدا کردم

نمی دونم چیه دقیقا ولی مربوط به 0225 هستش

HESAM_5700
20-05-2011, 13:49
سلام

C4 باز يه زر زري كرده :31:
چي گفته ؟؟ اخرش اين چيپ مجانيه يا گرونه ؟؟؟:31:

Progress is being made by the team, however, on the development of a special conversion process (hardware add-on) which will allow fw to be written to 0225 drives. This will be in the form of a cheap, solderable kit for pro modders, and a more expensive no-solder do-it-yourself product for end-users.

sonixax
20-05-2011, 17:00

فرقی نمیکنه ، نوع پردازش پرددازنده کنسول با کامپیوتر فرق داره و برای همین نوع فایلی که تولید میشه قابل خونده شدن توسط نسخه ی کنسولی یا کامپیوتری نیست - برای همین فکر نکنم بشه .

shab_2008
20-05-2011, 17:25
سلام

اینام یه جورایی دارن بازار گرمی میکنن!!:31:

میخوان بگن کار سخت و نفس گیری برای ه ک درایو داشتیم و ... که ارزش و اعتبار گروهشون رو بیش از پیش بالا ببرن! البته در این که گروهشون واقعا گروه قدرتمندیه که شکی نیست ولی این شلوغ بازیا که در میارن خیلی جالب نیست!

sonixax
20-05-2011, 17:37
سلام

چه فرقی به حال ما میکند ؟
برای ریختن فرمور روی درایواهای فعلی هم کلی سخت افزار های مختلف لازمه ، کدومش رو ماها داریم ؟
اون کسی که کارش اینه میره یه دونه میخره و تمام ، این یک فهرست از سخت افزارها و چیپهایی هست که برای کپی خور کردن 360 مورد استفاده قرار میگیره :

یک زمانی که برای برگردوندن قابلیت نصب بازی روی کنسولهای بن شده هم کلی مدار و چیپ NAND Writer در اومده بود .

اینام یه جورایی دارن بازار گرمی میکنن!!:31:

میخوان بگن کار سخت و نفس گیری برای ه ک درایو داشتیم و ... که ارزش و اعتبار گروهشون رو بیش از پیش بالا ببرن! البته در این که گروهشون واقعا گروه قدرتمندیه که شکی نیست ولی این شلوغ بازیا که در میارن خیلی جالب نیست!

دقیقا :31:

legolas 224
20-05-2011, 18:03
اون کسی که کارش اینه میره یه دونه میخره و تمام ، این یک فهرست از سخت افزارها و چیپهایی هست که برای کپی خور کردن 360 مورد استفاده قرار میگیره

اوه:31: چی همه :27: یادشون نمیره کدوم از اینا چی کاربردی دارن؟:31:

HESAM_5700
20-05-2011, 18:06
یعنی فقط یارو میره میخره ؟ :دی

ما نمیخریم ؟ :دی 

shab_2008
20-05-2011, 18:19

نه دیگه شما میزین میدین یه یه فروشگاه تا براتون درایو رو کپی خور کنه!

به همین سادگی به همین خشمزگی ، پودر مفت خوری مش غلام حسین!:31:

sonixax
20-05-2011, 18:43
اوه:31: چی همه :27: یادشون نمیره کدوم از اینا چی کاربردی دارن؟:31:

روش نوشته برای چه کاریه :31:

هر وقت شما هم مثل میثم جان زدی توی این کار و شد کارت و ازش در آمد داشتی ، میری میخری :31:

hawck
20-05-2011, 19:03
من از همون مغازه dvd رو عوض کردم...حالا اگه اپتیک کثیف باشه چند خرجشه؟

phoenix_666
20-05-2011, 19:14
از کجاباید این چیپ را بخریم حالا ؟
وقی ساخته شد کی به ایران وارد می شه ؟

SamGun
20-05-2011, 19:18
من از همون مغازه dvd رو عوض کردم...حالا اگه اپتیک کثیف باشه چند خرجشه؟

خب دیگه اشکال کارتون همین جاست !!

اون طرف ممکن هست کل یکسری بازی که گرفته مشکل دار باشه.

شما بازی رو پس بده و برو از جای دیگه بگیر اگه باز مشکل داشت باید Optic رو تمیز کنید.

hawck
20-05-2011, 19:47
بقیه بازی ها رو اجرا می کنه.........بجز اونو...

حالا گرافیکش چه طوره؟ داستانش؟؟؟

aha2012
20-05-2011, 20:10

دوست من برو از یه مغازه دیگه بخر
گرافیکش بدک نیست
داستانش هم معرکس

pooriya_hp
20-05-2011, 20:49

همونطوری که سعید و امید گفتند !

برو دیسک رو جای دیگه بگیر !

گرافیکش هم خوبه !
داستان و سبک بازی هم که دیگه عـــــــــالــــــــــیــ ـــــــ هست !

HESAM_5700
20-05-2011, 21:01
همونطوری که سعید و امید گفتند !

برو دیسک رو جای دیگه بگیر !

گرافیکش هم خوبه !
داستان و سبک بازی هم که دیگه عـــــــــالــــــــــیــ ـــــــ هست !

پوریا خجلت نمیکشی وسط امتحانا نشستی بازی جدید بازی میکنی ؟ :دی :دی

+

در باره این چیپسه :دی یکی میگفت باید به درایو وصل باشه همیشه :دی (‌مثل ۳۶۰کی :دی )‌ برا همین پرسیدم !

بعد قیمت این کوفتی چقدری میشه ؟ :13:

legolas 224
20-05-2011, 21:08
پوریا خجلت نمیکشی وسط امتحانا نشستی بازی جدید بازی میکنی ؟ :دی :دی

راس میگه ببینم مگه تو امتحان نداری :31::27:

بعد قیمت این کوفتی چقدری میشه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اوههههههههههههههههه
ول کنید بابا این حک رو :31:باید لحیم کاری کنین رو دستگاه ،خودت فک کن حسام دلت میاد دستگاه به این نوعی رو لحیم کاری کنی؟:31:
اگه این 360 کی بیاد چی میشه :8::10:

HESAM_5700
20-05-2011, 22:06
با چيپ هكش ميكنم نه با لحيم خداييش دلم نمياد بدمش دسته اين فروشنده هاي اينجا !!!

pooriya_hp
20-05-2011, 22:11
پوریا خجلت نمیکشی وسط امتحانا نشستی بازی جدید بازی میکنی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راس میگه ببینم مگه تو امتحان نداری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پدر اعتیاد بسوزه ! :31:

sonixax
20-05-2011, 22:58
با چيپ هكش ميكنم نه با لحيم خداييش دلم نمياد بدمش دسته اين فروشنده هاي اينجا !!!

لحیم ؟!؟!؟
به نظر من صبر کد X360Key آپدیت اسلیمش بیاد ، اون رو بخر .
هم برای همیشه و با خیال راحت لایو رو داری ، هم بازی ها از روی هارد اجرا میشند ، هم میتونی لینوکس اجرا کنی ، هم میتونی برنامه های دست نویس اجرا کنی و هم کنسول انگولی نمیشه .

anand
20-05-2011, 23:17
سلام دوستان

يه چند وقتيه به دليل عوض شدن محل كار به اجبار از خونه آواره شدم كارم به صورت اقماري در اومده يعني 2هفته كار يه هفته استراحت خلاصه دور از جونتون ماركو پولويي شدم واسه خودم.
از اونجايي كه گيم يه تيكه گنده از زندگيم بوده و هست و باز از اونجايي كه من از pc قدر قدرتم جدا شدم و هيچ لپ تاپي نمي تونه جاي pc تو گيم بگيره تصميم به خريد كنسول گرفتم حالا مشكل اينجاست كه محل استراحتم يه tv در حد دقيانوس داره كه اتاريم نمي شه روش باي كرد .
به نظر شما بزرگواران اصلا امكان پذيره يه xbox و monitor با هم و تو يه كيف جا به جا كرد و هر دو هفته يك بار اينورو اون ور شد؟ اگه نه پيشنهاد شما چيه اين وسط؟
ببخشيد پست طولاني شد :40:

sonixax
20-05-2011, 23:26
سلام دوستان

يه چند وقتيه به دليل عوض شدن محل كار به اجبار از خونه آواره شدم كارم به صورت اقماري در اومده يعني 2هفته كار يه هفته استراحت خلاصه دور از جونتون ماركو پولويي شدم واسه خودم.
از اونجايي كه گيم يه تيكه گنده از زندگيم بوده و هست و باز از اونجايي كه من از pc قدر قدرتم جدا شدم و هيچ لپ تاپي نمي تونه جاي pc تو گيم بگيره تصميم به خريد كنسول گرفتم حالا مشكل اينجاست كه محل استراحتم يه tv در حد دقيانوس داره كه اتاريم نمي شه روش باي كرد .
به نظر شما بزرگواران اصلا امكان پذيره يه xbox و monitor با هم و تو يه كيف جا به جا كرد و هر دو هفته يك بار اينورو اون ور شد؟ اگه نه پيشنهاد شما چيه اين وسط؟
ببخشيد پست طولاني شد :40:

بله شدنیه ، یک سری مانیتور های پرتابل مخصوص 360 هست ، یک سرچی بزنید پیدا میکنید .

HESAM_5700
20-05-2011, 23:37
لحیم ؟!؟!؟
به نظر من صبر کد X360Key آپدیت اسلیمش بیاد ، اون رو بخر .
هم برای همیشه و با خیال راحت لایو رو داری ، هم بازی ها از روی هارد اجرا میشند ، هم میتونی لینوکس اجرا کنی ، هم میتونی برنامه های دست نویس اجرا کنی و هم کنسول انگولی نمیشه .

دمت گرم بابا وضاعت مالي هم در نظر بگير :31::31:
300T دادم كنسول + بايد ١٧٠ بدم كينكت + ١٢٠-١٣٠ هارد + ٥٠ دسته :31:

١٥٠ تومنم بديم٣٦٠كي ديگه چي ميمونه :31:
اگه حداكثر ٧٠تومن بود ميكرفتم

legolas 224
20-05-2011, 23:39
دمت گرم بابا وضاعت مالي هم در نظر بگير :31::31:
300T دادم كنسول + بايد ١٧٠ بدم كينكت + ١٢٠-١٣٠ هارد + ٥٠ دسته :31:

١٥٠ تومنم بديم٣٦٠كي ديگه چي ميمونه :31:
اگه حداكثر ٧٠تومن بود ميكرفتم
اولا تو چرا میخوای دسته بگیری؟:31:
دوما اینم حساب کن که ریختن بازی تو هارد یه چی باید بدی :31::27:

anand
20-05-2011, 23:41
بله شدنیه ، یک سری مانیتور های پرتابل مخصوص 360 هست ، یک سرچی بزنید پیدا میکنید .

مطميني تو ايران موجوده؟
من فقط اينو پيدا كردم

DJ_EBI
20-05-2011, 23:52
سلام دوستان

من یه کنسول slim 4g 0225 دارم که یه ماهی میشه گرفتم داداش ....... من :31: چند روز پیش که من نبودم بازی need for speed hot pursuit رو از دوستش می گیره و تو دستگاه می زاره

می خواستم ببینم مشکلی پیش اومده الان؟
آخه شنیده بودم این بازی ها Ap.2.5 دارن وقتی تو دستگاه کپی خور نشده بزاری فلگ می شی و بعدش که رفتی لایو بن! درسته ؟

ممنون میشم جواب بدید

sonixax
21-05-2011, 00:30
سلام دوستان

من یه کنسول slim 4g 0225 دارم که یه ماهی میشه گرفتم داداش ....... من :31: چند روز پیش که من نبودم بازی need for speed hot pursuit رو از دوستش می گیره و تو دستگاه می زاره

می خواستم ببینم مشکلی پیش اومده الان؟
آخه شنیده بودم این بازی ها Ap.2.5 دارن وقتی تو دستگاه کپی خور نشده بزاری فلگ می شی و بعدش که رفتی لایو بن! درسته ؟

ممنون میشم جواب بدید

کنسول شما اصلا دیسک کپی رو نمیخونه که بخواد بن بشه !
گذاشتن دیسک کپی توی کنسول تخلف نیست که بخوان بنتون کنند ، باید کنسول رو دستکاری کنید تا تخلف انجام داده باشید .

HESAM_5700
21-05-2011, 08:02
ميلاد منظور از لحيم همون روش دوم ه ك ٠٢٢٥ هست كه با لحيم كاريه !!!!

بد برداشت نشه :31::31::31::31::31:

SamGun
21-05-2011, 08:43
ميلاد منظور از لحيم همون روش دوم ه ك ٠٢٢٥ هست كه با لحيم كاريه !!!!

بد برداشت نشه :31::31::31::31::31:

بابا لحیم کاری که چیزه خیلی راحتیه !! چرا انقدر سخت میگیر حسام جان !!

حداقل از تراشیدن درایو های Fat که بهتره !!

shab_2008
21-05-2011, 09:12
مطميني تو ايران موجوده؟
من فقط اينو پيدا كردم

نه بابا ازین چیزا تو ایران نیست!:31:

به چند دلیل :

1: یکی اینکه تقاضا خیلی کمه!

2:قیمتش زیاده! این مانیتور 12 اینچ هست ولی قیمتش 300 دلاره!! برسه ایران حداقل میشه 400 تومن!

پس به هیچ وجه ارزش خرید نداره!

ولی اگه خیلی خواهانش هستید چندتا تاپیک توی پرشین توووولز:31: هست که از سایت های خارجی خرید میکنن و شما میتونید از طریق اونها این مانیتور رو خرید کنید!

HESAM_5700
21-05-2011, 09:56
بابا لحیم کاری که چیزه خیلی راحتیه !! چرا انقدر سخت میگیر حسام جان !!

حداقل از تراشیدن درایو های Fat که بهتره !!

خداییش سعید میترسم بدم باز کنن کنسولو بزنن خشی چیزی بندازن روی قاب :41: !

بلد نیستن اینجا خداییش !‌چه برسه به لحیم کاریو دود و دم :دی

روی قاب دستگاه چیزی بیوفته حالم اساسی گرفته میشه ! ( رو آیپاد خش افتاد ۳روز غذا نخوردم :دی :19: :دی )

aha2012
21-05-2011, 10:19

روی قاب دستگاه چیزی بیوفته حالم اساسی گرفته میشه ! ( رو آیپاد خش افتاد ۳روز غذا نخوردم :دی :19: :دی )
بابا بیخیال.وسواسو بذار کنار
بده به خود میثم برات ok میکنه

HESAM_5700
21-05-2011, 10:26
بابا بیخیال.وسواسو بذار کنار
بده به خود میثم برات ok میکنه

اگه دست میثم بود که نمیترسیدم !!! :دی کارش درسته :10:

بخوام بفرستم برا میثم ۱۲تومنی هزینه پستشه + ۲-۳ روز معتلی :دی

aha2012
21-05-2011, 10:46
مگه کجا زندگی میکنی حسام؟؟کالیفرنیا؟؟؟:31:

payamsss
21-05-2011, 11:14

ماکروسافت قصد منتشر کردن آپدیت جدیدی را قبل از ارائه نسل جدید کنسول xbox360 دارد.
این آپدیت مشکل خواندن disc در بعضی از درایو های کنسول را بر طرف میکند.ماکروسافت این خبر رو با دو جایزه (xbox360 slim + Live Gold) قرار است به کسانی که در کنسولشان این مشکل بوجود می آید اهدا کند.
این مشکل با نصب آپدیت پاییزی 2011 در بعضی از کنسولها دیده شده است.
جهت بر طرف کردن دیگر مشکلات میتوانید به این صفحه مراجعه کنید : msxbox360.ir

---------- Post added at 12:12 PM ---------- Previous post was at 12:11 PM ----------

نگارش جدید آندروید شرکت گوگل که HoneyComb 3.1 نیز نام دارد ، این هفته بر روی تبلت ها منتشر شد که یکی از امکانهایی که به آن اضافه شده است ساپورت کامل از دسته های بازی XBOX360 نیز می باشد.

---------- Post added at 12:13 PM ---------- Previous post was at 12:12 PM ----------

همانطور که میدونید xbox360 قابلیت اجرای بازی از روی هارد رو داره ولی این کنسول امکان اینکه بدون دیسک بتونیم بازی هارو از روی هارد اجرا کنیم رو نمیده . قبلا با روش J- tag این قابلیت به اکس باکس اضافه میشد که خیلی برای کنسول ضرر داره و بیشتر اوقات باعث خرابی سخت افزاری و یا مشکلات دیگه میشد ... اما در چند هفته اخیر خبری از ساخت یه دستگاه به دست رسیده که با اتصال از طریق در گاه USB و تغیر فریمور و نصب ایتم های خاص در کنسول امکان بازی بدون نیاز به دیسک رو میده . طبق اخبار رسیده این دستگاه قابلیت های دیگه ای هم به کنسول می افزاید که فعلا از نظر MS XBOX360 قابل تایید نیست و باید بررسی شود و در اخر از بازدید کنندگان عزیز به خاطر کم کاری اخیر از طرف خودم و نویسنگان این سایت از شما عذر خواهی میکنم و از این به بعد سعی در جلب رضایت شما میکنیم همچنین شما میتونید با همیاری ما در انجمن باعث دلگرمی برای ادامه کارمان شوید موفق باشیــد

---------- Post added at 12:13 PM ---------- Previous post was at 12:13 PM ----------

سلام دوستانببخشید که چند وقتی ام اس آپدیت نشد و به این خاطر بود که خبری نداشتیم اما حالا یه خبر توپ دارم.اونم اینه که کینکت باز هم در رتبه ی اول جای گرفت ونشان طلا دریافت کرد.بنا بر اطلاعات سایت مایکروسافت کینکت در رتبه ی اول دستگاه های خانگی جای گرفت ونشان طلا دریافت کرد. و باید بگم که اون به علت این که بهترین سرگرمی سالم رو که باعث سلامتی در بزرگسالان و رشد قدی و سلامتی در کودکان میشود را به وجود آورده است.مایکروسافت همچنین گفته که کینکت با پیشرفت بازیها در آینده بهتر از این هم خواهد شد.

---------- Post added at 12:14 PM ---------- Previous post was at 12:13 PM ----------

طبق گفته های یکی از سایتهای خارجی شرکت Microsoft طرح نهایی تلفن همراهی را که قادر به اجرا نمودن بازی های xbox360 می باشد را به شرکت نوکیا واگذار نموده است. این روزها شاهد همکاری های این دو شرکت بزرگ هستیم که اتحاد این دوشرکت قابلتیهای سخت افزاری نوکیا و بستر متفاوت نرم افزاری Microsoft بازده بسیار خوبی خواهد داشت .بسیاری از تحلیل گران از شنیدن این خبر نظرات خود را اینگونه بیان نمودند که وسیله ای شیبه به PSP شرکت SONY قرار است تولید شود و عده ای هم این نظر را در حد یک شایعه دانستند.
آیا Microsoft قصد ساخت کنسول پرتابلی را دارد یا موبایل ؟آیا....

parviz85
21-05-2011, 11:15
برای -- مدل آرکید و کپی خور کردنش ،میشه نرم افزاری -- کرد یا باید حتما کنسول باز بشه و لحیم کاری و اینها ؟
راستی برای صاحب کنسول امکانش نیست که خودش این کار رو انجام بده؟

shab_2008
21-05-2011, 11:19
برای -- مدل آرکید و کپی خور کردنش ،میشه نرم افزاری -- کرد یا باید حتما کنسول باز بشه و لحیم کاری و اینها ؟
/QUOTE]

برای کپی خور کردن حتما باید کنسول باز بشه و درایو رو شما وصل کنید به PC.

دستکاری کردن بورد درایو ... هم بستگی به نوع فرمور داره!

[QUOTE]راستی برای صاحب کنسول امکانش نیست که خودش این کار رو انجام بده؟[

چرا امکانش هست!

ولی خوب خیلی باید دقت کنید تا آسیبی به درایو نرسه.

aha2012
21-05-2011, 11:27

ماکروسافت قصد منتشر کردن آپدیت جدیدی را قبل از ارائه نسل جدید کنسول xbox360 دارد.
این آپدیت مشکل خواندن disc در بعضی از درایو های کنسول را بر طرف میکند.ماکروسافت این خبر رو با دو جایزه (xbox360 slim + Live Gold) قرار است به کسانی که در کنسولشان این مشکل بوجود می آید اهدا کند.
این مشکل با نصب آپدیت پاییزی 2011 در بعضی از کنسولها دیده شده است.
جهت بر طرف کردن دیگر مشکلات میتوانید به این صفحه مراجعه کنید : msxbox360.ir

---------- Post added at 12:12 PM ---------- Previous post was at 12:11 PM ----------

نگارش جدید آندروید شرکت گوگل که HoneyComb 3.1 نیز نام دارد ، این هفته بر روی تبلت ها منتشر شد که یکی از امکانهایی که به آن اضافه شده است ساپورت کامل از دسته های بازی XBOX360 نیز می باشد.

---------- Post added at 12:13 PM ---------- Previous post was at 12:12 PM ----------

همانطور که میدونید xbox360 قابلیت اجرای بازی از روی هارد رو داره ولی این کنسول امکان اینکه بدون دیسک بتونیم بازی هارو از روی هارد اجرا کنیم رو نمیده . قبلا با روش J- tag این قابلیت به اکس باکس اضافه میشد که خیلی برای کنسول ضرر داره و بیشتر اوقات باعث خرابی سخت افزاری و یا مشکلات دیگه میشد ... اما در چند هفته اخیر خبری از ساخت یه دستگاه به دست رسیده که با اتصال از طریق در گاه USB و تغیر فریمور و نصب ایتم های خاص در کنسول امکان بازی بدون نیاز به دیسک رو میده . طبق اخبار رسیده این دستگاه قابلیت های دیگه ای هم به کنسول می افزاید که فعلا از نظر MS XBOX360 قابل تایید نیست و باید بررسی شود و در اخر از بازدید کنندگان عزیز به خاطر کم کاری اخیر از طرف خودم و نویسنگان این سایت از شما عذر خواهی میکنم و از این به بعد سعی در جلب رضایت شما میکنیم همچنین شما میتونید با همیاری ما در انجمن باعث دلگرمی برای ادامه کارمان شوید موفق باشیــد

---------- Post added at 12:13 PM ---------- Previous post was at 12:13 PM ----------

سلام دوستانببخشید که چند وقتی ام اس آپدیت نشد و به این خاطر بود که خبری نداشتیم اما حالا یه خبر توپ دارم.اونم اینه که کینکت باز هم در رتبه ی اول جای گرفت ونشان طلا دریافت کرد.بنا بر اطلاعات سایت مایکروسافت کینکت در رتبه ی اول دستگاه های خانگی جای گرفت ونشان طلا دریافت کرد. و باید بگم که اون به علت این که بهترین سرگرمی سالم رو که باعث سلامتی در بزرگسالان و رشد قدی و سلامتی در کودکان میشود را به وجود آورده است.مایکروسافت همچنین گفته که کینکت با پیشرفت بازیها در آینده بهتر از این هم خواهد شد.

---------- Post added at 12:14 PM ---------- Previous post was at 12:13 PM ----------

طبق گفته های یکی از سایتهای خارجی شرکت Microsoft طرح نهایی تلفن همراهی را که قادر به اجرا نمودن بازی های xbox360 می باشد را به شرکت نوکیا واگذار نموده است. این روزها شاهد همکاری های این دو شرکت بزرگ هستیم که اتحاد این دوشرکت قابلتیهای سخت افزاری نوکیا و بستر متفاوت نرم افزاری Microsoft بازده بسیار خوبی خواهد داشت .بسیاری از تحلیل گران از شنیدن این خبر نظرات خود را اینگونه بیان نمودند که وسیله ای شیبه به PSP شرکت SONY قرار است تولید شود و عده ای هم این نظر را در حد یک شایعه دانستند.
آیا Microsoft قصد ساخت کنسول پرتابلی را دارد یا موبایل ؟آیا....

ممنون دوست من ولی خبرات کمی قدیمی شده.اگه به 20-30 صفحه قبل بری بچه ها خبرارو گفتن.
خبر 360keyهم که میلادجون زحمتشو کشیدند

راستی برای صاحب کنسول امکانش نیست که خودش این کار رو انجام بده؟
بله باید باز بشه.
میتونی با خیال راحت کنسولو بدی به این سایت و برات آپدیت کنه
خیلی خیلی مطمئنه
Xboxworld.ir

A.N.A.P
21-05-2011, 11:35

حالا خوبه اسلیم 250 گیگ نگرفتی وگرنه دست میزدی خش میوفتاد !:31:

---------- Post added at 12:35 PM ---------- Previous post was at 12:35 PM ----------

(پ.ن : بدلیل براق بودن !)

parviz85
21-05-2011, 11:40
برای کسی که شهرستانه که نمی تونه بفرسته تهران !!
برای کپی خور کردن نیاز به سخت افزار یا برد خاصی داره ؟

A.N.A.P
21-05-2011, 11:42
برای کسی که شهرستانه که نمی تونه بفرسته تهران !!
برای کپی خور کردن نیاز به سخت افزار یا برد خاصی داره ؟
بله میفرستن اگه بخواین خودشون کپی خور هم میفرستن !

HESAM_5700
21-05-2011, 11:45
اميد اره ديگه كليفرنيا م :31: همون كرمانشاه سيتي :31:

hawck
21-05-2011, 11:56
اقا نسل جدید xbox مگه قراره به این زودی ها بیاد........ پس xbox مو بشکونمش:31:

A.N.A.P
21-05-2011, 11:57
نه کی گفته ؟ بزن بشکون !

---------- Post added at 12:57 PM ---------- Previous post was at 12:56 PM ----------

:31:..........

اینو یادم رفته بود !

hawck
21-05-2011, 12:12
اخه همه میگن بزودی میاد بدون اینکه تاریخ حداقل تقریبی رو هم بگن.... منم با این اوصاف گفتم xbox نسل جدید حداکثر تا 3 ساعتو 30 دقیقه دیگه میاد... همین

راستی اینم الان یادم اومد:31:

---------- Post added at 01:12 PM ---------- Previous post was at 01:10 PM ----------

جدی این xbox نسل جدید کی میاد.... بابا من هنوز با این نسل فعلی زیاد بازی نکردم اخه:41:

aha2012
21-05-2011, 12:17
تو تا 2014-2015 خیالت راحت باشه
بابا تازه کینکت اومده و براش کلی برنامه دارن
پس حالا حالاها منتظر نسل بعدی نباش
تمام:20:

flasher_for_nokia
21-05-2011, 12:24
با بازی kinect adventures میشه تو لایو بازی کرد توضیح می دین چطوری؟

aha2012
21-05-2011, 12:32
بله میشه ولی چجوریشو نمیدونم.چون به لایو وصل نشدم
البته حواست باشه لباس خوب بپوشی چون عکسات میره تو لایو

flasher_for_nokia
21-05-2011, 12:50
بله میشه ولی چجوریشو نمیدونم.چون به لایو وصل نشدم
البته حواست باشه لباس خوب بپوشی چون عکسات میره تو لایو

عکسا صحنه دار میشه :27::21::5:
کی وصل شده با kinect adventure توضیح بدین بچه هاااااااااااااا

yadam.nemiad
21-05-2011, 15:10
با سلام دوستان بنده اسلیم (خام) دارم هرموقع ساعت و تاریخ دستگاهو درست میکنم بعد از خاموش شدن دوباره برمیگرده به ساعت 12 سال 2005 لطفا راهنمایی کنید این مشکل برای چی هست. با تشکر

alipsp
21-05-2011, 15:47
با سلام دوستان بنده اسلیم (خام) دارم هرموقع ساعت و تاریخ دستگاهو درست میکنم بعد از خاموش شدن دوباره برمیگرده به ساعت 12 سال 2005 لطفا راهنمایی کنید این مشکل برای چی هست. با تشکر
دوست عزیز برد ایکس باکس باطری برای حفظ اطلاعات تاریخ و ساعت نداره و این طبیعیه شما کنسول رو
از برق بکشی همش ریست میشه ولی اگه فقط خاموش کنی و تو برق باشه ریست نمیشه

Reza31001
21-05-2011, 15:54
یه نفر رو پیدا کردم که می خواد 360slim 4g 9504 رو بفروشه با قیمت 310 تومن!
میگه پلمبه و نو

می خواستم ببینم از چه راهی بفهم راست میگه؟
هم در مورد پلمب و نو بودن کنسول هم در مورد نوع درایو ( اگه تصویری باشه بیشتر حالیم میشه :31: )

راستی وقتی ازش پرسیدم درایوش چیه لینک زیر رو به عنوان مشخصات کنسول داد

همش درسته؟

sonixax
21-05-2011, 16:05
مطميني تو ايران موجوده؟
من فقط اينو پيدا كردم

نه مطمئن نیستم ، ولی مال Ps2 اش موجود بود .
البته توی پایتخت بری هر جانور الکترونیکی ای پیدا میشه :31:

---------- Post added at 04:05 PM ---------- Previous post was at 04:02 PM ----------

بله قرار بیاد ، ولی فرقش توی دیسکهایی هست که میخونه - نه توی پردازنده هاش .

MJ assassins creed
21-05-2011, 16:06
من میخوام یک ایکس باکس بخرم.میخواستم بپرسم که آیا تفاوت قیمت های اران با مکه خیلی هست یا نه؟مثلا در حد چقدر.

لطفا کسانی که رفتند یا اطلاع دارند نظر بدن چون خیلی کارم ضروری هست.
ببخشید مثل اینکه اینجا جاش نبود.

sonixax
21-05-2011, 16:12
من میخوام یک ایکس باکس بخرم.میخواستم بپرسم که آیا تفاوت قیمت های اران با مکه خیلی هست یا نه؟مثلا در حد چقدر.
لطفا کسانی که رفتند یا اطلاع دارند نظر بدن چون خیلی کارم ضروری هست.

از مکه هیچی نخرید ، تکرار میکنم هیچی ، چون بعدا پشیمون میشید .
از امارات یا کشور های دیگه سعی کنید تهیه کنید .

phoenix_666
21-05-2011, 16:16
سلام ... یه نفر رو پیدا کردم که می خواد 360slim 4g 9504 رو بفروشه با قیمت 310 تومن!
میگه پلمبه و نو

هم در مورد پلمب و نو بودن کنسول هم در مورد نوع درایو ( اگه تصویری باشه بیشتر حالیم میشه :31: )

همش درسته؟

نه یه مشکلی داره
مادر برد اسلیم باید jasper باشه

a.salireza
21-05-2011, 18:52
هفففف . آقا چه غلطی کردم رفتم اسلیم گرفتما ! ای بابا . بعده 5 سال تونستم ایکس باکس بگیرم ! شانسه من همین امسال مایکروسافت داره پشته هم آپدیت و ... میده ! خب من الان چی کار کنم ! کاش حداقل درایوش 9504 بود !
تو سایت c4eva واسه درایو 0225 اینو زده :

There is no problem with 0225 firmware. The problem is that the write protect on the drive is enabled and it is currently impossible to write the hacked fw to the original chip on the drive (the same applies to the 0401).
The team, however, has developed a special conversion process (hardware add-on) which allows fw to be written to 0225 and 0401 drives. This is in the form of a cheap, solderable kit for pro modders, and a more expensive no-solder do-it-yourself product for end-users.

Another viable alternative is to write the 0225/0401 fw to a 9504 drive, as the hardware (Lite-On DG-16D4S) is identical. This was the method originally used to test the 0225 fw, prior to development of the conversion process.

خب این الان کلا یعنی چی ؟ :blink:

sonixax
21-05-2011, 18:55
هفففف . آقا چه غلطی کردم رفتم اسلیم گرفتما ! ای بابا . بعده 5 سال تونستم ایکس باکس بگیرم ! شانسه من همین امسال مایکروسافت داره پشته هم آپدیت و ... میده ! خب من الان چی کار کنم ! کاش حداقل درایوش 9504 بود !
تو سایت c4eva واسه درایو 0225 اینو زده :

خب این الان کلا یعنی چی ؟ :blink:

یعنی اینکه صبور باشید تا چند هفته دیگه کنسول رو میدید به آقا میثم براتون کپی خورش میکنه .

hawck
21-05-2011, 18:57
یه خبر جالب(البته نه برای ما) ولی گفتم بگم دیگه:46:
ممکن است همیشه اخبار حراجی ها و موقعیت های خوب به گوش شما نرسد. اما این بار یک موقعیت استثنایی پیش آمده است. با آغاز فصل تعطیلات دانش آموزان، مایکروسافت نیز هدیه خود را به آنها عرضه کرده است. این کمپانی به دانش آموزان وعده داده با خرید یک PC با سیستم عامل Windows 7 یک Xbox 360 به آنها هدیه خواهد داد.

مایکروسافت به دانش آموزانی که در ایالات متحده زندگی می کنند و ایمیلی با پسوند .EDU دارند وعده داده است که با خرید یک PC با قیمت بالای 699$ دلار، یک Xbox 360 رایگان به آنها هدیه خواهد داد. البته این دانش آموزان باید PC خود را با Windows7 خریداری کنند.
مایکروسافت اعلام کرده که این هدیه را برای دانش آموزان کانادایی و فرانسوی نیز در نظر گرفته است. مایکروسافت در وبلاگ خود اعلام کرده است: دانش آموزان می توانند از طریق PC خود به شبکه های اجتماعی سر بزنند، تکالیف مدرسه خود را انجام دهند و بازی کنند و از Xbox 360 را نیز برای تفریحات بیشتر بعد از امتحانات و آغاز تعطیلات استفاده کنند.
مایکروسافت به دانش آموزان گفته که آنها می توانند هر PC که دوست داشته باشند تهیه کنند و خود نیز چند نمونه از لپ تاپ های مخصوص دانش آموزان مانند Samsung Series 9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، HP Pavillion DM4 و Dell Inspiron 14r را به آنها پیشنهاد کرده است.
بنابراین اگر شما هم در هر یک از این کشورها زندگی می کنید و قصد خرید لپ تاپی با این مشخصات را دارید، حتما Xbox 360 خود را دریافت کنید.
منبع: En.akihabaranews ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SamGun
21-05-2011, 20:05

عزیزم شما دستگاه رو هرجا بفرستی به شدت باهاش بر خورد میشه !! :31:

دوستان میگن بده میثم در صورتی که نمیدونن اونجا کسانی که کنسول هارو باز بسته میکنن کاری ندارن که خط میوفته یا نه !! انقدر تند و سریع کار میکنن که فقط ملاک کاری ترخیص هرچی بیشتر کنسول در روز هست.

البته خب حق هم دارن طرف نمیتونه به خاطر اینکه کنسول خط نیوفته به جای اینکه در 1 ساعت مثلا 50 تا کنسول رو باز بسته کنه بیاد 10 کنسول رو آروم باز و بسته کنه.

قاب Xbox 360 پیدا میشه , هرچیش هم بشه میشه عوض اش کرد نگران نباش.

یعنی اینکه صبور باشید تا چند هفته دیگه کنسول رو میدید به آقا میثم براتون کپی خورش میکنه .

میلاد این تأخیر هایی که میدن خیلی عجیبه !! معلوم نیست ماکروسافت داره قلقلکشون میده اینا هم دارن 2 دل میشن !! معلوم نیست آخه

اگه اینا با رایت کردن FW مشکل دارن که خب دیگه همه چی مشخصه و این چیزی نبوده که قبلا وجود نداشته باشه !!

این که هی دارن Delay میدن آدم رو به شک میندازه .

HESAM_5700
21-05-2011, 20:41
منم دلم ميلرزه :31:

دوستان با 9504 دوستم عوض كنم ؟؟ شايد عوض كردم البته اگه هكش تا ٢٥خرداد نياد :31:

legolas 224
21-05-2011, 20:49
منم دلم ميلرزه :31:

دوستان با 9504 دوستم عوض كنم ؟؟ شايد عوض كردم البته اگه هكش تا ٢٥خرداد نياد :31:
مگه چیز خوردی؟:31::27:
الان داشتی تو دو صفحه قبل میگفتی که 360 کی نمیگیری پول نداری، حالا میخوای اینو بفروشی (تازه دسته دوش هم که کردی ماشالله ،طاقت یه 20 روز نداشتی)و باز یه پولی هم به خاطر 9504 بودنش بدی؟:31::27:

phoenix_666
21-05-2011, 20:58
اینم تو سایت c4 آپدیت شده گذاشتن

Another viable alternative is to write the 0225/0401 fw to a 9504 drive, as the hardware (Lite-On DG-16D4S) is identical. This was the method originally used to test the 0225 fw, prior to development of the conversion process.

siavashjal
21-05-2011, 21:31
سلام دوستان

فروشگاهی هست که دی وی دی های اوریجینال xbox360 رو بفروشه؟ اینترنتی یا حضوری؟

SamGun
21-05-2011, 21:46
سلام دوستان

چه سوال به جایی منم میخواستم بپرسم اتفاقا !!

دوستان جایی رو سراغ دارن ؟

taghdirrr
21-05-2011, 21:52
بچه ها دو تا سوال:
1)اگه من xbox360 jasper یا elite بخرم اینا با هم توی پرفورمنس بازی فرقی که ندارن؟کیفیت هر دو برابره؟
2)اگه 360 بخرم باید بدم -- کنن یا نیازی نیست و میتونم بازیهای 2 یا 3 تومنیو باهاش بازی کنم؟
3)چجوری 360 رو به مانیتور p22500 وصل کنم؟و اسپیکرم هم probit هست میخام بدونم نحوه اتصال اینا چجوریه؟

HESAM_5700
21-05-2011, 22:02
مگه چیز خوردی؟:31::27:
الان داشتی تو دو صفحه قبل میگفتی که 360 کی نمیگیری پول نداری، حالا میخوای اینو بفروشی (تازه دسته دوش هم که کردی ماشالله ،طاقت یه 20 روز نداشتی)و باز یه پولی هم به خاطر 9504 بودنش بدی؟:31::27:

باهاش عوض ميكنم يه كمم سر ميدم !! :31:

Big-Boss
21-05-2011, 22:05
بچه ها دو تا سوال:
1)اگه من xbox360 jasper یا elite بخرم اینا با هم توی پرفورمنس بازی فرقی که ندارن؟کیفیت هر دو برابره؟
2)اگه 360 بخرم باید بدم -- کنن یا نیازی نیست و میتونم بازیهای 2 یا 3 تومنیو باهاش بازی کنم؟
3)چجوری 360 رو به مانیتور p22500 وصل کنم؟و اسپیکرم هم probit هست میخام بدونم نحوه اتصال اینا چجوریه؟

در اجرا عینا یکی هستند چه سری لانچ چه جسپر چه اسلیم.
رفتید مغازه بگید کپی خور شده میخوام.(خودشون از قبل کپی خور کردن معمولا البته اونهایی رو که تا حالا میشه)
[ آموزش ] نحوه ی اتصال Xbox 360 و PS3 به مانیتور :

aha2012
21-05-2011, 22:13
سلام دوستان

من یه جاییو سراغ دارم ولی تعداد بازیهاش کمه
پاساژ لباف-طبقه ی پایین(همونجایی که حوض آب داره)-روبرو.اسم مغازشو یادم رفته ولی روبروی پله هاست

alireza_sun72
21-05-2011, 22:49
پاساژ لباف-طبقه ی پایین(همونجایی که حوض آب داره)-روبرو.اسم مغازشو یادم رفته ولی روبروی پله هاست
آدرسو! :16:
.
.
یونان دست راست!:31:

taghdirrr
21-05-2011, 22:50
آقا به من الان گفتن وضع xbox360 خرابه الان باز کوپی خور نمیاد بهش نمیدونم که میگن کوپی خور نمیشه .تو بازار هم همش slim هست اینم که -- نشده.

gap
21-05-2011, 23:07

آره،2 تا میشناسم،البته اولی که کوروش دوست صمیمونه...(تهران هستش)(من تهران نیستم و آدرسش رو نمیدونم،ولی این کوروش بازی اوریج زیاد میاره،من خودم تا حالا 90% بازیهامو ازش گرفتم،(حدود 30-40 تا بازی اوریج))
33115013
این هم هستش که من همیشه بازیهامو ازش میگیرم،فکر نکنم تهران باشه...برای من که با پست میفرسته...ولی تهران نبود...اسمش محمد هستش،بچه های لایو همه میشناسنش...کارش واقعا درسته...
هم کینکت هم لیمیتید گیتار هیرو و هم 10 تا بازی اوریج ازش گرفتم:
09189413454

aha2012
21-05-2011, 23:10
آدرسو! :16:
.
.
یونان دست راست!:31:
کوفت علیرضا:31:خب یادم رفته دیگه:20:
به دل نگیریا

alireza_sun72
21-05-2011, 23:41
تریلر بازی چرخ های جنگ 3 در فینال قهرمانی اروپا
شرکت مایکروسافت اعلام کرد که تریلر بازی چرخ های جنگ 3 در بین دو نیمه فینال قهرمانی اروپا پخش خواهد شد. این تریلر از کانال های ITV1 و Skysports 1 پخش خواهد شد و به گفته مایکروسافت داستان کمپین قسمت سوم این بازی در همین تریلر رونمایی می شود. البته در حال حاضر مایکروسافت به تازگی یک تیزر و تصویری از قسمت سوم را پخش کرده است که مربوط است به پایان قسمت دوم و اگر می خواهید که داستان لو نرود، این تیزر را نبینید!
بازی چرخ های جنگ 3 روز 29 شهریو در تمام دنیا منتشر خواهد شد.

Reza31001
22-05-2011, 09:01
یه نفر رو پیدا کردم که می خواد 360slim 4g 9504 رو بفروشه با قیمت 310 تومن!
میگه پلمبه و نو

همش درسته؟
:19::19::19:

shab_2008
22-05-2011, 10:40

در مورد آک بودن که خوب نمیشه به درستی راهنمایی کرد!

ولی در مورد نوع درایو دو راه دارین :

1: به سایت زیر برید و مشخصات کنسول از جمله تاریخ ساخت و ... رو وارد کنید تا نوع درایو مشخص بشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2:برای اینکه بفهیمن درایو چیه اول باید درایو رو بزنید تا بیاد بیرون و با توجه به عکس زیر Liteon یا Hitachi بودنش رو تشخیص بدین.

اگه Liteon بود حالا باید تشخصی بدین که آیا فرمورش 0225 هست یا 9504 . اگر تاریخ پشت دستگاه مربوط به قبل از 2010-09-01 باشه فرمور 9504 هست و اگر مربوط به بعد از 2010-09-01 باشه 0225 هست!

به نظر من هر دو راه رو امتحان کنید.

emins
22-05-2011, 14:02
سلام ... من اگر ایکس باکسمو از طریق خودش آپدیت کنم ، براش میشکلی پیش نمیاد ؟ میتونم Live بازی کنم ؟

Reza31001
22-05-2011, 14:12
ممنون ...

ممکنه که درایو رو عوض کنن ولی این تاریخ ها و برچسب ها عوض نشه؟ منظورم اینه که برچسب مشخصات رو خود درایو خورده و قابل تغییر نیست؟ ( ببخشید آخه اطلاعات من کمی از صفر بالاتره!)

HESAM_5700
22-05-2011, 14:36
باز این c4 ویز ویز کرده :دی

logs done of dash upgrade using slim 9504,more soon!

میدونم راجع به داشبورد و ۹۵۰۴ هست ولی یه توضیحی بدین :دی

shab_2008
22-05-2011, 16:01
ممنون ...

ممکنه که درایو رو عوض کنن ولی این تاریخ ها و برچسب ها عوض نشه؟ منظورم اینه که برچسب مشخصات رو خود درایو خورده و قابل تغییر نیست؟ ( ببخشید آخه اطلاعات من کمی از صفر بالاتره!)

ببینید دوست من شما اول باید مطمعن بشید که کنسول آکه!

اگه آک باشه که خوب قطعا درایوش عوض نشده! شما دو راهی که قبلا خدمتتون گفتم رو امتحان کنید + روش زیر که کاملا شکتون بر طرف بشه :

این برچسب پشت دستگاه هست :

ببنید LOT No اون کنسول با کدوم یکی از حالت های زیر صدق میکنه :

1114X All 0401
11XXX All 0225
104XX Mix of 9504 and 0225. Mostly 0225. High Probability that a 9504 is a mislabeled 0225
103XX Mix of 9504 and 0225 - mostly 9504
102XX All 9504
101XX All 9504
104X All 9504

legolas 224
22-05-2011, 17:43
خب دیگه دوستان :دی
قرار شد من مشخصات دستگاه رو به اون دوستمون تو خارج بدیم تا یه تحقیق بکنه :46:
1.برای اسلیم چه مشخصاتی رو بدم؟چی بدم بهتره ؟
2.اگه این قضیه ی 360 کی و اپدیت جدیدش برای اسلیم واقعیت داشته باشه فک کنم بیشتر به این 360 کی رو بیارم تا حک ،حالا واقعا این قضیه ی اپدیتش صحت داره؟اگه نداشت چی؟(چون اگه داشته باشه نوع درایو برام تو خارج مهمه اما اگه نداشته باشه دیگه :41:)
3.الان بیشتر درایو های اونجا چیه؟
4.تاریخ دستگاه چقدر مهمه ؟
سوالمام یه جوری بود میدونم:دی تا سوالات بعدی:دی
دوستان هر چه زودتر جواب بدین ممنون میشت چون باید تا شب اطلاعت رو ایمیل کنم :46:

shab_2008
22-05-2011, 18:28
خب دیگه دوستان :دی
قرار شد من مشخصات دستگاه رو به اون دوستمون تو خارج بدیم تا یه تحقیق بکنه :46:
1.برای اسلیم چه مشخصاتی رو بدم؟چی بدم بهتره ؟
2.اگه این قضیه ی 360 کی و اپدیت جدیدش برای اسلیم واقعیت داشته باشه فک کنم بیشتر به این 360 کی رو بیارم تا حک ،حالا واقعا این قضیه ی اپدیتش صحت داره؟اگه نداشت چی؟(چون اگه داشته باشه نوع درایو برام تو خارج مهمه اما اگه نداشته باشه دیگه :41:)
3.الان بیشتر درایو های اونجا چیه؟
4.تاریخ دستگاه چقدر مهمه ؟

دوستان هر چه زودتر جواب بدین ممنون میشت چون باید تا شب اطلاعت رو ایمیل کنم :46:
1:بگین مشکی باشه!!:31: خوب معلومه دیگه! یا 4 گیگ یا 250 گیگ!:31:

2:الان هر اظهار نظری در مورد آینده ه ک اسلیم اشتباهه! فعلا فرمور ه کش عرضه نشده اونوقت شما دونبال تجهیزات ه کش هستین!!:31:

3:یا Hitachi هست یا Liteon با فرمور 0225 و مقداریهم 0401 !

4:برای چه موردی؟ اگه جنس و کیفیت کنسول منظورتون هست که باید گفت اصلا تاریخ مهم نیست اما اگه منظورتون در مورد نوع درایو هست که میتونید از راهنمایی صفحه قبل استفاده کنید.

سوالمام یه جوری بود میدونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا سوالات بعدی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بسیار مفهومی!!:31: منو یاد کنکور انداخت!!:31:

legolas 224
22-05-2011, 18:39
1:

2:الان هر اظهار نظری در مورد آینده ه ک اسلیم اشتباهه! فعلا فرمور ه کش عرضه نشده اونوقت شما دونبال تجهیزات ه کش هستین!!:31:

مشکی باشه!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوب معلومه دیگه! یا 4 گیگ یا 250 گیگ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من منظروم از تاریخ و سریال و .... بود
ممنون من منظورم حک اسلیم نبود :دی بلکه 360key بود که آیا اومدم آپدیت جدید برای اسلیم روی 360 کی حتمی هست یا نه؟
یه چن تایی سوال اومد تو ذهنم:دی
1.اگه درایو هیتاچی باشه ،بعضی میگن به درد نمیخوره (لطفا اینو از دو نظر حک و کیفیت خود درایو توضیح بدین)
2.با این روش (روش اول یعنی از طریق lot no و sn ) تشخیص درایو از روی جعبه ی کنسول حتمیه؟:13:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید در جایه خالی:دی(بازی سنتر:دی) در اینجا یا
ببنید LOT No اون کنسول با کدوم یکی از حالت های زیر صدق میکنه :

1114X All 0401
11XXX All 0225
104XX Mix of 9504 and 0225. Mostly 0225. High Probability that a 9504 is a mislabeled 0225
103XX Mix of 9504 and 0225 - mostly 9504
102XX All 9504
101XX All 9504
104X All 9504

3.قضیه ی رجین پال و اون یکیش چیه؟:دی
تا بعد :دی

sonixax
22-05-2011, 18:51

برای آک بودن فقط یک راه دارید ، کاور رو بر دارید و ببینید که هلوگرام سر جاشه و سالمه یا نه .

HESAM_5700
22-05-2011, 19:15
میلاد دخیلتم :دی کودوم هولوگرام ؟ :دی عکس بزار

ناصر حجازی هم مرد :(

ببین داوود هیتاچی دیگه ۰۲۲۵ و ۹۵۰۴ و ۰۴۰۱ نداره !!! بحثش جداست !

بعدم تو خارج ۰۲۲۵ هم فکر نکنم پیدا بشه همش ۰۴۰۱ باید باشه به خاطر فروش روزانه اونا !

بازم خرید از خارج بسته به آینده ۳۶۰کی هست !

legolas 224
22-05-2011, 19:24

حسام من میدونم هیتاچی بحثش جدا اما میخوام بدونم که درایوش به درد نخوره ؟اگه اره از چه لحاظ؟):20:
اره اگه 360 کی اپدیت جدیدش نیاد که :41::45::37:

sonixax
22-05-2011, 19:27
میلاد دخیلتم :دی کودوم هولوگرام ؟ :دی عکس بزار

ناصر حجازی هم مرد :(

بعدم تو خارج ۰۲۲۵ هم فکر نکنم پیدا بشه همش ۰۴۰۱ باید باشه به خاطر فروش روزانه اونا !

فیس پلیت رو در بیار معلومه .
ناصر حجازی هم زندست ، تکذیب شد من هم زنگ زدم به پسر خالش (یکی از دوستهای نزدیکمونه) - هنوز زندست مثل اینکه چشم هاش رو هم باز کرده ولی دکتر ها قطع امید کردند ازش .

shab_2008
22-05-2011, 19:40
من منظروم از تاریخ و سریال و .... بود
ممنون من منظورم حک اسلیم نبود :دی بلکه 360key بود که آیا اومدم آپدیت جدید برای اسلیم روی 360 کی حتمی هست یا نه؟
یه چن تایی سوال اومد تو ذهنم:دی
1.اگه درایو هیتاچی باشه ،بعضی میگن به درد نمیخوره (لطفا اینو از دو نظر حک و کیفیت خود درایو توضیح بدین)
2.با این روش (روش اول یعنی از طریق lot no و sn ) تشخیص درایو از روی جعبه ی کنسول حتمیه؟:13:
3.قضیه ی رجین پال و اون یکیش چیه؟:دی
تا بعد :دی
این جور که خود C4eva گفته قراره دو ورژن کیت رو برای ه ک کنسول توسط کاربرا به زودی عرضه کنه! حالا باید ببنیم نتیجه چی میشه!

1:والا من در این مورد چیزی نشنیدم! اما بعیده که کیفت هیتاچی خوب نباشه! ولی از نظر ه ک قضیه فرق میکنه! شما فعلا یا درایو Liteon با فرمور 9504 بخرین یا 0225 !

2: گفتم که هر سه راه رو امتحان کنید! اون روش توی فروم Xecuter گفته شده و خوب قطعا میشه روش حساب کرد.

3: یه نوع فقل منطقه ای هست که خوب پال مربوط میشه به منطقه اروپا و خاور میانه که چون ما در خاور میانه هستیم بهتره کنسولی هم که میخرید ریجنش پال باشه تا در بعضی بازی ها که قفل منطقه ای دارن به مشکل بر نخورین.

HESAM_5700
22-05-2011, 19:43
این فییس میلیس کجاست ؟ :دی

زیر سیکل بگو :دی

legolas 224
22-05-2011, 19:48
2: گفتم که هر سه راه رو امتحان کنید! اون روش توی فروم Xecuter گفته شده و خوب قطعا میشه روش حساب کرد.

3: یه نوع فقل منطقه ای هست که خوب پال مربوط میشه به منطقه اروپا و خاور میانه که چون ما در خاور میانه هستیم بهتره کنسولی هم که میخرید ریجنش پال باشه تا در بعضی بازی ها که قفل منطقه ای دارن به مشکل بر نخورین.
خب چون ما نمیخوایم جعبه ی کنسول رو وا کنیم تا اگه مثلا 9504 یا 0225 نبود پسش بدیم میتونیم به همون روش از روی جعبه کفایت کنیم؟ :13::46:
بعد کینکت از این قفل منطقه ای نداره؟:10:

sonixax
22-05-2011, 19:51
بعد کینکت از این قفل منطقه ای نداره؟:10:

خود کینکت نداره ، ولی بازیهاش داره .
البته الان دیگه همه از دم Region Free هستند .
این داستان منطقه ای کردن بازی ها در حقیقت یک جور مبارزه با کپی مجصولات بود که الان دیگه با وجود اینترنت خداد مگ بر ثانیه فایده نداره .

shab_2008
22-05-2011, 19:52
خب چون ما نمیخوایم جعبه ی کنسول رو وا کنیم تا اگه مثلا 9504 یا 0225 نبود پسش بدیم میتونیم به همون روش از روی جعبه کفایت کنیم؟ :13::46:

بله اگه جعبش مال خودش باشه مشکلی نداره.

HESAM_5700
22-05-2011, 20:41
این فییس میلیس کجاست ؟ :دی

زیر سیکل بگو :دی

ميلاد چي شد اين ؟؟ :31:
كجاس هلوگرم :31:
اينترنت خداد مگ بر ثانيه :31::31:

sonixax
22-05-2011, 22:09
ميلاد چي شد اين ؟؟ :31:
كجاس هلوگرم :31:
اينترنت خداد مگ بر ثانيه :31::31:

هلوگرام جلوشه دیگه ، فیس پلیت رو بکنی معلومه .
عکسهایی که توی نت هست همه بدون هلوگرامه ، منم هلوگرامشو کندم .

HESAM_5700
22-05-2011, 22:38
هلوگرام جلوشه دیگه ، فیس پلیت رو بکنی معلومه .
عکسهایی که توی نت هست همه بدون هلوگرامه ، منم هلوگرامشو کندم .

اين فيس پليت كجاشه ؟؟؟!!!!؟!!؟!؟؟!!؟!؟؟!؟!؟!!!!!؟!؟؟! ؟!؟؟؟!!؟!!؟؟!؟؟!!؟؟؟؟
جلوي كنسول يا جعبه ؟؟

sonixax
22-05-2011, 22:53
جلوي كنسول يا جعبه ؟؟

همون جلوش ، شما اسلیم داری .
من مال اسلیم رو نمیدونم چه طوری باز میشه ولی مال قدیمی ها رو همین طوری میگیری میکشی در میاد :31:

legolas 224
22-05-2011, 22:57
من مال اسلیم رو نمیدونم چه طوری باز میشه ولی مال قدیمی ها رو همین طوری میگیری میکشی در میاد :31:
دو ساعته شما داری میگی هولوگرام :دی اونم میگه کو؟:دی بابا این اسلیم داره:27::31:

shab_2008
22-05-2011, 23:07
جلوي كنسول يا جعبه ؟؟

شما برای اینکه متوجه بشین که دستگاه باز شده یا نه همونطور که میلاد گفت میتونید از برچسب گارانتی کنسول متوجه بشین!

یعنی برچسبی که در پشت کنسول موجوده!

به عکس زیر توجه کنید :

برای باز کردن قاب حتما باید لیبل جدا بشه.

اینجا هم میتونید مراحل باز شدن قاب رو مشاهده کنید :

من مال اسلیم رو نمیدونم چه طوری باز میشه ولی مال قدیمی ها رو همین طوری میگیری میکشی در میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه مبلاد جون مال سری اسلیم فرق فوکوله!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فیس پلیت اسلیم اخرین قسمت در جدا سازی قاب هست.

aha2012
23-05-2011, 00:30
سلام
این 0225 حک بشه،قیمتها میره بالا یا میاد پایین بنظرتون؟؟
تا کی میاد پایین قیمتها
اصلا یه روز برسه تمام مدلهای 360 حک بشن.اون موقع قیمتها میره بالا؟

phoenix_666
23-05-2011, 02:48
سلام
تا کی میاد پایین قیمتها

قیمت 0225 می ره رو 500 به بالا و کنسول های fat هم قیمتشون می یاد پایین

HESAM_5700
23-05-2011, 08:51
اميد اگه حك بشه و بعد مايكرو يه درايو جديد بده بيرون دوباره مساله ي ٩٥٠٤ تكرار ميشه ! ( الانشم يه هفته اي ٦٠-٧٠ تومن ميره رو ٠٢٢٥ ) وقتي ٠٤٠١ هم وارد بازار بشه ديگه اوضاع ٣٦٠ خيلي خراب ميشه !!!!!

كسي بخواد بخره الان بايد بخره ! به اميده ارزوني نباشه !

فهميدم شهاب دمت ماگما :31:
اين شبيه هلوگرام نبود البته ! برچسب بود :31:

HESAM_5700
23-05-2011, 10:31
یه آمار جالب !

الان رفتم فروشگاه بازی میثم بعد توی سبد خرید همه بازییای قدیمی و تووپ و اونایی که معروف بودن و تا حالا بازی نکردم +‌بازی های جدیدی که دیدم خوب بودن رو انتخاب کردم + بازیای خوب کینکت ! نتیجه :

۳۸مورد
قیمت : ۹۲,۰۰۰تومان (‌بدون هزینه پست )

:دی :دی :دی :دی :دی

حالا همرو یه جا با هم بخرم یا نه دونه دونه بخرم ؟ :دی ( بالاخره این ۱۰۰ تومنه باید بره دیگه چه یهو چه کم کم :دی )

HESAM_5700
23-05-2011, 10:36
Red Dead Redemption
Gears of War 2
Resident Evil 5
Call Of Duty : ModernWarfare2
Grand Theft Auto IV
Grand Theft Auto IV: Episodes From Liberty
FIFA 11
Call of Juarez: Bound in Blood
Forza MotoSport 3
Assasin's Creed II
Assasin's Creed : BrotherHood
Metro 2033
Alan Wake
Prince Of Persia The Forgotten Sand
Just Cause 2
UFC 2010
SplinterCell : Convection
Halo Reach
EA Sports : MMA
Smackdown vs Raw 2011
Medal Of Honor
Call Of Duty : BlackOps
Dead Space 2
L.A.NOIRE
VIRTUA TENNIS4
Crysis 2
Fight Night Champion
Test Drive Unlimited 2
Shift2 Unleashed
WWE.All.Stars
Warriors Legends of Troy
Mortal Kombat
Portal 2
Operation Flashpoint: Red River
Kinect Adventures
Kinect JoyRide
Fighter Uncaged
Michael Jackson The Experience

۹۲,۰۰۰تومان

:دی:دی:دی:دی:دی:دی:دی

A.N.A.P
23-05-2011, 12:04
یه آمار جالب !

الان رفتم فروشگاه بازی میثم بعد توی سبد خرید همه بازییای قدیمی و تووپ و اونایی که معروف بودن و تا حالا بازی نکردم +‌بازی های جدیدی که دیدم خوب بودن رو انتخاب کردم + بازیای خوب کینکت ! نتیجه :

۳۸مورد

حالا همرو یه جا با هم بخرم یا نه دونه دونه بخرم ؟ :دی ( بالاخره این ۱۰۰ تومنه باید بره دیگه چه یهو چه کم کم :دی )

بچه ها خرداد هم دیگه اومد !!

برام دعا کنید تا همه ی امتحانام رو نمره خوب بيارم ...

دعـــــا کــــنـــــیــــد :31:............. موفق باشی !

legolas 224
23-05-2011, 12:22
یه آمار جالب !

۳۸مورد

حسام:18: بابا این کارو نکن آخه الان تو میرسی مثلا gears of war 1&2 رو با هم تموم کنی ؟:27::18:الان L.A.NOIRE هفت تومن و خورده ای بود ،اگه تو دو روز بعد بخری میتونی تو همین دو روزیکه با این قیمت گرفتی تمومش کنی؟:27: یا نه؟ میره یک ماه ؟اگه بره خوب قیمتش از 7 تومن لا اقل میرسه به 4 یا 3 تومن:27::10:
من که اگه بگیرم Assasin's Creed سری اول تا اخر رو بازی می کنم و به همین ترتیب:10:
gears of war2 رو بدون اینکه سری اولشو بازی کنی چی میفهمی داستان چیه؟:27:
بعدش مگه تو نمیخواستی هارد بگیری؟:31:

HESAM_5700
23-05-2011, 13:20
A.N.A.p اسمت چی بود ؟:دی من کنسولم خامه اینا بره بعد امتحاناس :دی

هارد رو بیخی شدم :دی ولی خب تو فروشگاه میثم خیلی از بازیا نبودن :دی از جمله گیرز 1 :دی

shab_2008
23-05-2011, 13:29
سلام
تا کی میاد پایین قیمتها

طبق تجربه های قبلی توی این زمان از سال باید قیمت ها کاهش پیدا کنه!! که خوب هنوز شاهد هیچ اتفاق خاصی نیستیم!

کلا پیش بینی این که قیمت ها چه موقع کم میشه واقعا سخته چون آدم هیچ جوره از کاره این فروشنده ها سر در نمیاره! اما فعلا میشه گفت اگه سری هایی که هنوز ه ک نشدن اگه ه ک بشن ممکنه قیمت ها افزایش پیدا کنه!

Red Dead Redemption
Gears of War 2
Resident Evil 5
Call Of Duty : ModernWarfare2
Grand Theft Auto IV
Grand Theft Auto IV: Episodes From Liberty
FIFA 11
Call of Juarez: Bound in Blood
Forza MotoSport 3
Assasin's Creed II
Assasin's Creed : BrotherHood
Metro 2033
Alan Wake
Prince Of Persia The Forgotten Sand
Just Cause 2
UFC 2010
SplinterCell : Convection
Halo Reach
EA Sports : MMA
Smackdown vs Raw 2011
Medal Of Honor
Call Of Duty : BlackOps
Dead Space 2
L.A.NOIRE
VIRTUA TENNIS4
Crysis 2
Fight Night Champion
Test Drive Unlimited 2
Shift2 Unleashed
WWE.All.Stars
Warriors Legends of Troy
Mortal Kombat
Portal 2
Operation Flashpoint: Red River
Kinect Adventures
Kinect JoyRide
Fighter Uncaged
Michael Jackson The Experience

۹۲,۰۰۰تومان

:دی:دی:دی:دی:دی:دی:دی

این بازی ها یه سریشون اصلا ارزش خرید به نظر من ندارن!

کمی صبر کنین به جای یه سری از بازی ها که اگه خواستین بگم کدوماش بازی های جدید رو بخرین!

بعدش هم شما این بازی هارو کی میرسین انجام بدین!!؟:31:

A.N.A.p اسمت چی بود ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من کنسولم خامه اینا بره بعد امتحاناس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هارد رو بیخی شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی خب تو فروشگاه میثم خیلی از بازیا نبودن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از جمله گیرز 1 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اسمش علی هست![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HESAM_5700
23-05-2011, 13:59
به هول قوه ی الهی میشینیم انجام میدیم همرو :دی شیفتی :دی 10 ساعت من 10 ساعت رفیقم 4 ساعاتم 3 تایی میخوابیم :دی

حالا بعد از امتحانا که شروع میکنم به خرید چند تا لیست میگیرم هفته ای 4 تا بازی :دی

شانس ما E3 هم کلی بازی جدید معرفی میشه :دی من اول این قدیمیا رو بازی میکنم:دی بعد جدیدا :دی
شهاب جون قربون دستت اونایی که چرته حذف کن:دی ( من به UFCو Free Fighting علاقه خاصی دارم:دی )