PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 [94] 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128

dath-king
07-05-2011, 12:13
سلام. دوست عزیز پس سر شما هم کلاه گذشتن دوستتنون.
شما اگه سر به سایت ما بزنین میبنید که اسم فروشگاه ما
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هست و هیچ ربطی هم به این سایتی که شما تو امضاتون بود نداره. کاشکی اول به من میگفتید بعد این کاراو میکردید. در کل شما هم بی خبر بودید . در کل سایت ما همان xboxworld.ir هست و هیچ ارتباطی هم با هیچ سایت دیگه ای نداره

جوابی که چند لحظه پیش دادم اشتباه بود جواب صحیح پایین هست آقا میثم این وسط هیچ کلاه برداری نبوده و فقط یه اشتباه بود و کار هر دو شما هم خوبه شما مورد تایید دوستان و این فروشگاه دوستم هم مورد تایید من و دوستان :31:

dath-king
07-05-2011, 12:47
آقایون اصلا کلاه برداری نیست و این اشتباه از اینجا آب می خوره :31: من اون موقع یکی از دوستان سایت این بنده خدا رو به جای سایت آقا میثم معرفی کردنند و من هم به اشتباه فکر کردم مال آقا میثم هست ولی در حقیقت مال اون بنده خدا بود باور ندارید این ها رو نگاه کنید متوجه می شید:

پست 22682 صفحه 2269 این هم آدرسش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آدرس سایت میثم :

xboxworld.ir

این سایت پکیده
الان سایتش شده:
shop.xboxworld.ir

پست 22700 صفحه 2270 این هم آدرسش:

این سایت پکیده
الان سایتش شده:
shop.xboxworld.ir

نه دادا شما برو درسته پس من چه جوری رفتم ؟

هیچ کلاه برداری نه از طرف من و نه از طرف هیچ بنده خدایی پیش نیومده این دو فروشگاه اسم هاشون شبیح بوده و اکثر دوستان قروقاتی خرید می کردند و حتی دقیق مثل من متوجه نشده بودند این دو سایت با هم فرق دارند و فقط اسمشون شبیح هم هست و الان سایت ها به این شکل هست:
سایت آقا میثم:

و سایت اون بنده خدا:
این بود:
shop.xboxworld.ir
اما خراب شد و در حال حاضر آدرس جدید این هست:

من که هنوز از همین رفیقم خرید می کنم چون ثابت شده این وسط هیچ کلاه برداری صورت نگرفته خلاص :31:

تمام دوستان تا الان به احتمال زیاد مثل من اشتباهی داشتند فکر می کردند :31::31::31::31:

سلام به همگی
میخوام اینجا بهمه شایعات و حرفها پایان بدم
این وسط چون خیلی بمن برخورد و چرت وپرتایی که شنیدم تصمیم گرفتم بیام و بگم قضیه چیه!!
من صاحب اصلیه shop.xboxworld.ir بودم که به علت چوب لای چرخ کردن بعضیا سایت تعطیل و عوض شد به XBGAME.IR که از این
بابت خوشحالم چون تجربه شد واسم سایت قبلی و آدمایی رو شناختم که تاحالا ندیده بودم توی عمرم!!!!
اطلاعیه ایی مبنی بر کلاهبرداری زدن بعضیا توی سایتشون که نشون دهنده ی ترسشون هست نه قدرتشون!!!
حرف از بی کیفیتی زدن!کسایی که از سایت من خرید داشتن ودارن میدونن کیفیت کاریه من چجوریه پس جای شعار نداره!!!
جا داره بگم شمایی که اطلاعیه میزنی واسه کلاهبرداری تاحالا سایتت راه افتاده ؟و یک دونه بازی فروختی ؟که میگی به اسم ما و بازیهای بی کیفیت کلاهبرداری میشه!!!!:-)) واقعا خنده داره!!!اینا نشون دهنده ی ضعف هستش واین که دوست ندارن رقیب داشته باشن و وقتی میبینن یکی پیدا شده هرکاری میکنن که از سر راه برش دارن نمونش رو دیدید سایت منحل شد و بنام بعضیا به همان شکل در سایتشون قرار گرفت!!!
اون آقا توی سایتش بازار راه انداخته با انصافه شکی درش نیست اما بنده خدا یه پشتیبان داره که خوشش میاد دو بهم زنی کنه
شلوغش کنه و از این حرفا..........
بگذریم بنده همین جا اعلام میکنم هیچگونه کلاهبرداری نشده همش یک مشت اراجیف هستش....
من حرف دوستم رو تایید می کنم کیفیت کارش عالی هست و باید در آخر حرف دوستم یه چیزی رو بگم هیچ وقت به دیگران وسله های ناجور نچسبونید خدا رو خوش نمی یاد یکی که تو کارش صادق هست باید هواش رو داشته باشی من به هیچ کسی توهین نمی کنم کار تمام دوستان بیسته ولی باید به دیگران احترام بزارید و احترام هست که احترام با خودش میاره...................

astatira
07-05-2011, 13:00
سلام.داش میلاد این یارو x360key فرمت mkv روهم ساپورت میکنه وهمین بازیهای کپی خودمونو میریزیم روش بدون دیسک اجرا میشه؟:27:

HardHeart
07-05-2011, 14:01
سلام به همگی
این وسط چون خیلی بمن برخورد و چرت وپرتایی که شنیدم تصمیم گرفتم بیام و بگم قضیه چیه!!
من صاحب اصلیه shop.xboxworld.ir بودم که به علت چوب لای چرخ کردن بعضیا سایت تعطیل و عوض شد به XBGAME.IR که از این
بابت خوشحالم چون تجربه شد واسم سایت قبلی و آدمایی رو شناختم که تاحالا ندیده بودم توی عمرم!!!!
اطلاعیه ایی مبنی بر کلاهبرداری زدن بعضیا توی سایتشون که نشون دهنده ی ترسشون هست نه قدرتشون!!!
حرف از بی کیفیتی زدن!کسایی که از سایت من خرید داشتن ودارن میدونن کیفیت کاریه من چجوریه پس جای شعار نداره!!!
جا داره بگم شمایی که اطلاعیه میزنی واسه کلاهبرداری تاحالا سایتت راه افتاده ؟و یک دونه بازی فروختی ؟که میگی به اسم ما و بازیهای بی کیفیت کلاهبرداری میشه!!!!:-)) واقعا خنده داره!!!اینا نشون دهنده ی ضعف هستش واین که دوست ندارن رقیب داشته باشن و وقتی میبینن یکی پیدا شده هرکاری میکنن که از سر راه برش دارن نمونش رو دیدید سایت منحل شد و بنام بعضیا به همان شکل در سایتشون قرار گرفت!!!
اون آقا توی سایتش بازار راه انداخته با انصافه شکی درش نیست اما بنده خدا یه پشتیبان داره که خوشش میاد دو بهم زنی کنه و چوب لای چرخ مردم کنه ،شلوغش کنه و از این حرفا..........
بگذریم بنده همین جا اعلام میکنم هیچگونه کلاهبرداری نشده همش یک مشت اراجیف هستش....
کسایی که باور ندارن میتونن به سایت من برن و ببینن که هیچگونه استفاده اسمی و غیره نشده وکسایی که خرید داشتن میدونن من هیچگونه سوء استفاده اسمی نکردم

aha2012
07-05-2011, 14:13
آقایون اصلا کلاه برداری نیست و این اشتباه از اینجا آب می خوره :31: من اون موقع یکی از دوستان سایت این بنده خدا رو به جای سایت آقا میثم معرفی کردنند و من هم به اشتباه فکر کردم مال آقا میثم هست ولی در حقیقت مال اون بنده خدا بود باور ندارید این ها رو نگاه کنید متوجه می شید:

پست 22682 صفحه 2269 این هم آدرسش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپست 22700 صفحه 2270 این هم آدرسش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهیچ کلاه برداری نه از طرف من و نه از طرف هیچ بنده خدایی پیش نیومده این دو فروشگاه اسم هاشون شبیح بوده و اکثر دوستان قروقاتی خرید می کردند و حتی دقیق مثل من متوجه نشده بودند این دو سایت با هم فرق دارند و فقط اسمشون شبیح هم هست و الان سایت ها به این شکل هست:
سایت آقا میثم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو سایت اون بنده خدا:
این بود:
shop.xboxworld.ir
اما خراب شد و در حال حاضر آدرس جدید این هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن که هنوز از همین رفیقم خرید می کنم چون ثابت شده این وسط هیچ کلاه برداری صورت نگرفته خلاص :31:

تمام دوستان تا الان به احتمال زیاد مثل من اشتباهی داشتند فکر می کردند :31::31::31::31:
دمت گرم سهیل.حالا انداختی تقصیر ما
من و میثم این سایتو مدیریت میکنیم.سایت میثم بارها مورد حمله ی هکرها قرار گرفت که ما سعی کردیم درستش کنیم و الان به امید خدا درست شده
توی سایت میثم میری 3 تا گزینه هست که گزینه ی آخر مربوط میشه به قروش بازیها
منم گزینه ی آخرو زدم و سایت shop.xboxworld.irاومد که دقیقا سایت میثم بود
حالا سایت به xgameworld.ir تغییر کرده
شما اون سایتی که گفتی این بود:Xbgame.ir
پس الکی ننداز تقصیر من.من سایتو درست معرفی کردم.حالا سایت تغییر کرده.اگه تغییر هم نمیکرد دقیقا همونی بود که من نوشتم یعنی:shop.xboxworld.ir

رفتی از کجای تاپیک پست منو پیدا کردی بعد میگی این قضیه از اینجا آب میخوره.واقعا دمت گرم
عیبی نداره من میبخشمت.ولی در کل سایتی که من نوشتم درست بوده

A.N.A.P
07-05-2011, 14:46
گیج شدیم ! آخر کدوم سایت مال کیه کدوم مال کی نیست ؟

Mool Tee
07-05-2011, 14:51
سلام به دوستان. من دیروز یه Kinect واسه ریجن pal خریدم. وقتی کینکت رو وصل می کنم که ایکس باکس رو آپدیت کنه ارور میده (فقط مینویسه آپدیت نیاز هست ولی آپدیت نمیکنه).هاردمم خالیه.آخرین آپدیتم هم واسه assasins creed bh بود.
کسی میدونه مشکل چیه؟
ممنون

legolas 224
07-05-2011, 14:58
اره بابا :31::27:

HardHeart
07-05-2011, 15:02
سلام به دوستان. من دیروز یه Kinect واسه ریجن pal خریدم. وقتی کینکت رو وصل می کنم که ایکس باکس رو آپدیت کنه ارور میده (فقط مینویسه آپدیت نیاز هست ولی آپدیت نمیکنه).هاردمم خالیه.آخرین آپدیتم هم واسه assasins creed bh بود.
کسی میدونه مشکل چیه؟
ممنون

فکر کنم بازی که همراشهو بزاری آپدیت میشه!!!من خیلی وقته گرفتم یادم رفته چجوری بود!!!

Mool Tee
07-05-2011, 15:05
فکر کنم بازی که همراشهو بزاری آپدیت میشه!!!من خیلی وقته گرفتم یادم رفته چجوری بود!!!

lمی ذارم ولی آپدیت نمی کنه

dath-king
07-05-2011, 15:15
[QUOTE=aha2012;6076623]دمت گرم سهیل.حالا انداختی تقصیر ما
من و میثم این سایتو مدیریت میکنیم.سایت میثم بارها مورد حمله ی هکرها قرار گرفت که ما سعی کردیم درستش کنیم و الان به امید خدا درست شده
توی سایت میثم میری 3 تا گزینه هست که گزینه ی آخر مربوط میشه به قروش بازیها
منم گزینه ی آخرو زدم و سایت shop.xboxworld.irاومد که دقیقا سایت میثم بود
حالا سایت به xgameworld.ir تغییر کرده
شما اون سایتی که گفتی این بود:Xbgame.ir
پس الکی ننداز تقصیر من.من سایتو درست معرفی کردم.حالا سایت تغییر کرده.اگه تغییر هم نمیکرد دقیقا همونی بود که من نوشتم یعنی:shop.xboxworld.ir

رفتی از کجای تاپیک پست منو پیدا کردی بعد میگی این قضیه از اینجا آب میخوره.واقعا دمت گرم
عیبی نداره من میبخشمت.ولی در کل سایتی که من نوشتم درست بوده

خوب شما می گین این هست shop.xboxworld.ir درست.
و خدایش یه مدت به این xgameworld.ir تغییر کرده درست.
حالا اون موقع من از سایت اولی خرید کردم و شماره حساب هم به اسم همین دوستم بود یعنی فروشنده اون سایت بالا همون دوستم هست(شماره حساب هم از داخل خود سایت برداشته بودم) اما الان نه شماره حساب هست نه اکانت کاربری من وگرنه بهتون فاکتور خود سایت رو نشون می دادم این مشکل فروشگاه هم به احتمام 90% دعوای شریک ها هست و این وسط اون موقع که من اون سایت رو نوشتم این دو نفر از هم جا شده بودند و فروشگاه میثم بالا نمی اومد و این دوستم که برام آدرس جدید رو ارسال کرد همونی هست که فروشگاه بازی اون آدرس shop.xboxworld.ir دستش بوده
اگر درست منظورم درک نکردی بگو تا بیشتر بشکافمش :31:
این ماجرا هم به خیر و خوشی تموم شد لطفا کشش ندید.........:31:

اره بابا :31::27:
آقا این دو تا سایت هست هر دوش هم مورد تایید هست بابا با هر کدوم حال کردید ازش بازی بگیرید لیست هر دو سایت بازی های جدید هست اگر هم بازی می خوای که در سایت نیست داخل تماس با ماش بنویس بهت می گن دارن یا نه من خودم هر دو سایت رو چک کردم سرعت پاسخ گویی ..... از همه بهتره (نمی گم کدوم سایت ولی معلومه با کدوم از کدوم خرید می کنم):
سایت آقا میثم:

سایت آقا محمد رضا:

فراموش کردم اسمشون رو بنویسم
دوستان من یه مدت دارم فکر می کنم آقا منظورتون ( دی ) چیه هرچی فکر کردم منظور دوستان رو نفهمیدم :31:

legolas 224
07-05-2011, 15:23
سایت اون بنده خدا:

اون بنده خدا اسم نداره؟:31::27:

Mool Tee
07-05-2011, 15:39
آقا یه سوال دارم. من ایکس باکسمو وقتی اساسین کرید برادر هود اومد آپدیت کردم.آون آخرین آپدیت برای ایکس باکس هست؟این همون 2 PLUS هست؟
کینکتمم هرچی میزنم هر کاری میکنم آپدیت نمی کنه

sonixax
07-05-2011, 15:55
سلام.داش میلاد این یارو x360key فرمت mkv روهم ساپورت میکنه وهمین بازیهای کپی خودمونو میریزیم روش بدون دیسک اجرا میشه؟:27:

روی لینوکسی که میشه باهاش اجرا کرد ، باید بشه MKV هم پخش کرد .

---------- Post added at 03:55 PM ---------- Previous post was at 03:52 PM ----------

من نه تنها نفهمیدم چی مال کی هست ، چی مال کی نیست ! این رو هم نفهمیدم :

مگه بازی کپی با کیفیت ، بی کیفیت داره ؟ :31:

A.N.A.P
07-05-2011, 16:33
روی لینوکسی که میشه باهاش اجرا کرد ، باید بشه MKV هم پخش کرد .

---------- Post added at 03:55 PM ---------- Previous post was at 03:52 PM ----------

من نه تنها نفهمیدم چی مال کی هست ، چی مال کی نیست ! این رو هم نفهمیدم :

مگه بازی کپی با کیفیت ، بی کیفیت داره ؟ :31:
احتمالا منظورشون کیفیت دیسک و سرعت رایت و این چیزا بوده !:20:

joykiller360
07-05-2011, 16:57
سلام به همگی
اون آقا توی سایتش بازار راه انداخته با انصافه شکی درش نیست اما بنده خدا یه پشتیبان داره که خوشش میاد دو بهم زنی کنه و چوب لای چرخ مردم کنه ،شلوغش کنه و از این حرفا..........
کسایی که باور ندارن میتونن به سایت من برن و ببینن که هیچگونه استفاده اسمی و غیره نشده وکسایی که خرید داشتن میدونن من هیچگونه سوء استفاده اسمی نکردم سلام به دوستان. راستش وقتم واسم ارزش داره و وقت ندارم چندین خط پر کنم فقط جواب قسمت های قرمز رو میدم.

والا این همه سایت فروش بازی توی اینترنت هست ایا ما با اونا مشکلی داریم؟ یا میترستیم؟ یا اینکه شما خیلی بزرگ هستی؟ یا شایدم فکر کردید مانیاسافت شدید یادت نره هرچی داشتی و داری میفروشی از کجا بوده .
سایت ما راه نیوفتاده بازی میفروختیم؟ اون زمان شما کجا بودید؟
فکر نکنم xboxworld صاحبی به غیر از من داشته باشه.

HESAM_5700
07-05-2011, 17:32
دوستان از این جنجال بگذریم :دی

الان با این وضع فکر نکنم از اینجا بشه 360 خرید !

کسی هست که بتونه از اونور بیاره ؟

میلاد جون اونورا 9504 هست ؟

dath-king
07-05-2011, 18:30
اول از همه دوستان آقا میثم و دیگران این بحث رو تموم کنید اینجا میدون نیست یه سوتفاهم بود حل شد دیگه این قدر کشش ندید صلوات بفرستید تمومشه بره پی کارش ........................... :40: :31:

دوستان یه سوال داشتم یکی از دوستانم اسلیم -- شده گرفته و یه دسته دو هم گرفت بعد یک روز به من گفت وقتی با اون دسته دوم می خوام بازی کنم (به عنوان دسته یک) وسط بازی قاطی می کنه ولی من دسته رو امتحان کردم درست بود ایکس باکس من 360 هست می خواستم بدونم مشکلش مال چی هست دسته دومش هم مدل مشکی برای 360 هست؟ (خودم هم نتونستم درست حرفی که بهم زده رو بنویسم :31:)

aha2012
07-05-2011, 19:01
دوستان یه سوال داشتم یکی از دوستانم اسلیم -- شده گرفته و یه دسته دو هم گرفت بعد یک روز به من گفت وقتی با اون دسته دوم می خوام بازی کنم (به عنوان دسته یک) وسط بازی قاطی می کنه ولی من دسته رو امتحان کردم درست بود ایکس باکس من 360 هست می خواستم بدونم مشکلش مال چی هست دسته دومش هم مدل مشکی برای 360 هست؟ (خودم هم نتونستم درست حرفی که بهم زده رو بنویسم :31:)

خب ایکس باکس همه 360 هست:20:

وقتی میخواد از دسته 2 به عنوان دسته یک استفاده کنه باید دسته یکو sign out کنه بعدش دسته دو رو sign in

dath-king
07-05-2011, 19:08
وقتی میخواد از دسته 2 به عنوان دسته یک استفاده کنه باید دسته یکو sign out کنه بعدش دسته دو رو sign in

دوست عزیز اینقدر که فکر می کنید ضعف ندارم می دونم دسته دو منظورم دسته ای هست که جدا گانه خرید و به عنوان دسته یک وصلش می کنه و بعد هم می گه وسط بازی گیر میده بهش گفتم برای باطری شاید باشه می کنه من هم توش موندم چی بهش بگم.

amaranth_silent
07-05-2011, 19:14
دوستان همونطور که مطلع بودید با اخرین آپدیت لایو بعضی بازیها با یک سری مشکلات مواجه میشد مثل cod..ac ...halo
حالا من به بعضی مشکلات برخوردم در اجرای بعضی از بازیا میخواستم بپرسم کسی به این مشکلات بعد آپدیت برخورده یا نه بعنوان مثال در بازی fight night champion دیگه بعد از ناک اوت کردن دیگه صحنه اهسته رو اجرا نمیکنه یا در بازی ace combat با کنترل هواپیما مشکل دارم یعنی هواپیما در جهت افقی دیگه حرکت نیکنه و ... ایا کسی مثل من به این مشکلات برخورده؟؟
واینکه اگر من cd رو با برنامه abgx360 ببرسی کنم و رفع نقص کنم و دوباره رایت کنم مشکلات بلزی بر طرف میشه؟؟ ممنون

legolas 224
07-05-2011, 21:44
دوستان یه سری به لینک های زیر بزنید و نظرتونو بگین :46:

HardHeart
07-05-2011, 22:12
سلام به دوستان. راستش وقتم واسم ارزش داره و وقت ندارم چندین خط پر کنم فقط جواب قسمت های قرمز رو میدم.

والا این همه سایت فروش بازی توی اینترنت هست ایا ما با اونا مشکلی داریم؟ یا میترستیم؟ یا اینکه شما خیلی بزرگ هستی؟ یا شایدم فکر کردید مانیاسافت شدید یادت نره هرچی داشتی و داری میفروشی از کجا بوده .
سایت ما راه نیوفتاده بازی میفروختیم؟ اون زمان شما کجا بودید؟
فکر نکنم xboxworld صاحبی به غیر از من داشته باشه.

اگه چشماتو درست باز کنی میبینی که گفتم shop.xboxworld.ir نه xboxworld.ir
فکر کنم بابتش ازم پول گرفتی نه!!!؟پس نگو ماله منه ماله منه!!!حالا من هرچی فروش داشته باشم به شما ربطی داره!!!سایت رو بالا میکشید پولشم میخورید یه آبم روش!!!این پولا خوردن نداره داداشه من!! خدا اون بالاست!واگذار کردم تو و اون شریک 6 تو به خدا!!!نخواستم از راه شکایت و این حرفا آبروریزی بشه!!!پس بیخیالشو این بحث مزخرف رو!!!
ببین من نه مانیا سافتم و نه خواهم شد!!!قاطی نکن قضایارو لطفا!آره شما فقط بامن مشکل دارید چون اگه نداشتید که بحث راه نیمنداختی!!!اونی که روزی رسونه خداست من وتو این وسط کاره ایی نیستیم.....اون زمان که شما میفروختی امسال من میرفت توی ......با گرون فروشیه امسال شماهاتوی توپحونه!!!!!بعدشم یکسال کامل شده اومدی توی کار کنسول؟اگه به اینه زمانی که من ایکس باکس داشتم توداشتی با میکرو ماریو بازی میکردی!
چوب لای چرخه من نکن میثم خان برو دنبال کاره خودت این بحث رو بیخیال شو!!!!
همه ی این آتیشا هم از گوره او پشتیبانت بلند میشه چون بدون اون آب نمیخوری!!!!
صاحب xboxworld شمایی ماله خوده خودته آفرین باریکلا مدال گرفتی حالا یا چیزه دیگه!
بیخیال من شو دیگه این آخرین بحثی هست که باهات میکنم!حرمت ها بزار سر جاش بمونه!من کاری نداشتم خودت شروع کردیا! بزرگ کوچیکی حالیت نیست احترام چند مدت دوستی رو نگهدار!امیدوارم زودتر چشمات باز بشن!

sonixax
07-05-2011, 22:25
دوستان یه سری به لینک های زیر بزنید و نظرتونو بگین :46:

نظر من اینه که همه ی این مقایسه ها رو بریز دور .
همه میدونیم که گرافیک و سخت افزار و ... Wii به نصف 360 و ps3 هم نمیرسه - ولی لذتی که بازی کردن با Wii داره این دو تا کنسول روی هم ضربدر 2 به توان 10 ندارند .
البته اخیرا که Move و کینکت اومدند اون فرمول بالا دیگه صدق نمیکنه :31:
شما باید ببینی با چی حال میکنی ، من بعد از این همه مدت هنوز نمیتونم با کنترلر 360 درست بازی کنم ، با اینکه از نظر طراحی و استاندارد کنترلر 360 درسته نه Playstation ولی با این حال وقتی میبینم نوشته که X رو بزن من A رو میزنم .
کسانی که هر دوتا کنسول رو دارند میدونند من چی میکشم :31:
شما هر چی دوست داری بخر .

Alireza.M67
08-05-2011, 10:21
نظر من اینه که همه ی این مقایسه ها رو بریز دور .
همه میدونیم که گرافیک و سخت افزار و ... Wii به نصف 360 و ps3 هم نمیرسه - ولی لذتی که بازی کردن با Wii داره این دو تا کنسول روی هم ضربدر 2 به توان 10 ندارند .
البته اخیرا که Move و کینکت اومدند اون فرمول بالا دیگه صدق نمیکنه :31:
شما باید ببینی با چی حال میکنی ، من بعد از این همه مدت هنوز نمیتونم با کنترلر 360 درست بازی کنم ، با اینکه از نظر طراحی و استاندارد کنترلر 360 درسته نه Playstation ولی با این حال وقتی میبینم نوشته که X رو بزن من A رو میزنم .
کسانی که هر دوتا کنسول رو دارند میدونند من چی میکشم :31:
شما هر چی دوست داری بخر .

ما مهمون که واسمون میاد و داریم دور هم بازی می کنیم ، مثلا به طرف می گم مثلث رو بزن . طرف یه نگاه به دسته می کنه میگه مثلث کدومه ؟:31:
بعد تازه دوزاری آدم میفته که بابا جان دسته ایکس باکس مثلثش کجا بود ؟ :31:
بعد می گم منظورم همون دکمه زرده
البته ظاهرا دسته های جدید 360 دیگه زردو قرمز و سبز و آبی هم نداره :31:

Honradez
08-05-2011, 11:09
سلام.

آيا راهي وجود داره که بتونم DVDهاي فيلم (با زيرنويس) رو توي ايکس باکس ببينم؟

ممنون.

dath-king
08-05-2011, 12:12
ما مهمون که واسمون میاد و داریم دور هم بازی می کنیم ، مثلا به طرف می گم مثلث رو بزن . طرف یه نگاه به دسته می کنه میگه مثلث کدومه ؟:31:
بعد تازه دوزاری آدم میفته که بابا جان دسته ایکس باکس مثلثش کجا بود ؟ :31:
بعد می گم منظورم همون دکمه زرده
البته ظاهرا دسته های جدید 360 دیگه زردو قرمز و سبز و آبی هم نداره :31:
این مشکل رو همه دارند چون تمام دوستان قبل از این که ایکس باکس بگیرند پلی 2 یا پی اس پی داشتند :31:
منم این مشکل رو دارم و یه راه حل هم برای خودم درست کردم راه حل رنگ بندی هست ماکروسافت هم می دونسته که اگر تمام دکمه ها رو عین پلی سه یه رنگ با حرف بزاره ملت گیج می شن به همین خاطر رنگی کرده و به جای R1 گزاشته RB خودتون هم یه نگاه به دسته بندازید هر دو دسته ها با استاندار هستند و هر کدوم برای شناسایی یه راه حل گذاشتند (منظورم شناسایی دسته هست):

دسته های سری جدید پلی 3

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دسته اسلیم

dath-king
08-05-2011, 13:50
XGD3 ، مبحثی که این روز ها با خبر عرضه داشبورد جدید مایکروسافت 2.0.13XXX.0 فکر همه رو به خود مشغول کرده، در اینجا قصد داریم به XGD3 بپردازیم.

XGD چیست؟

XGD مخفف عبارت Xbox Game Disc هست، به معنی دیسک بازی ایکس باکس.

در حال حاضر بازی ها به صورت XGD2 عرضه می شن، بازی های رایجی که در بازار هست بر روی دیسک های دی وی دی دو لایه عرضه می شن و معمولا ایمیج های اون ها حجمی معادل 6.8 گیگ دارند که تقریبا در تمامی بازی ها این حجم ثابت است.

اکنون با نسل جدید دیسک های بازی ایکس باکس مواجه هستیم به نام XGD3.

تفاوت های XGD3 با XGD2 چیست؟

XDG3 اولین بار در دیسک های Halo:Reach معرفی شد، حجمی حدود 1 گیگ بیشتر از دیسک های XGD2 دارد،(حدود 1 گیگ از 7.95 گیگ دیسک های XGD2 به DVD Video Partition که خود شامل anti privacy یا همون ap نیز هست اختصاص دارد) همچنین دارای سیستم anti-copying و وریفایر جدید نیز می باشد.

به نظر می رسد، که در نوع دیسک تفاوتی ایجاد نشده، بلکه در نحوه رایت و پارتیشن بندی دیسک تغییراتی ایجاد شده است.

ویژگی های XGD3

دیسک های XGD3 به دلیل وجود فضای بیشتر، امکان ذخیره اطلاعات بیشتری را برای بازی سازان فراهم کرده است، همچنین وجود سیستم ضد کپی جدید و وریفایر جدید برای جلوگیری تکثیر بازی و شناسایی بازی های کپی در این دیسک ها گنجانده شده است.

همچنین طبق بررسی ها بازده و کارایی در دیسک های XGD3 نسبت به XGD2 افزایش یافته و مایکروسافت در طراحی بر این نکته تاکید داشته است.

در این دیسک ها، یک لایه جدید امنیتی،چک های anti-privacy بیشتر و سیستم امنیتی به نام (cvicontent integerity check) قرار گرفته است.

چرا حجم دیسک های XGD3 بیشتر است؟

یک دلیل ساده برای این موضوع وجود دارد، وجود DVD Video Partition که احتمال می رود که در دیسک های XGD3 به حد زیادی کاهش پیدا کرده و یا به طور کل حذف شده باشد.

آیا این دیسک ها همانند XGD2 قابل کپی هستند؟

تقریبا به طور کامل اطمینان حاصل شده است که در نوع دیسک تغییری ایجاد نشده، و فقط فرمت دیسک تغییر کرده، به نظر نمی رسد در رایت دیسک ها و ارائه فرم ویر جدید (IXTREME LT 2) مشکلی باشد.

واضح هست که دستگاه های j-tag شده به راحتی قادر به اجرای این بازی ها هستند، اما ممکن است عرضه firmware جدید برای اجرای بازی هایی که بر روی دیسک های XGD3 عرضه شده اند کمی زمان بر باشد!!!

آیا تمامی درایو ها قابلیت اجرای XGD3 را دارند؟

بله، XGD3 یک لایه امنیتی مانند anti-privacy 2.5 نیست که قابل شناسایی توسط درایو ها نباشد، اما با توجه به این که در داشبورد جدید درایو ها شروع به فلش شدن می کنند، بعید نیست که یک سری لایه های امنیتی XGD3 بر روی یک سری درایو ها قابل شناسایی و بر روی یک سری دیگر غیر قابل شناسایی باشند.

در نهایت باید گفت که XGD3 یک فرمت جدید از دیسک های بازی های ایکس باکس می باشد، و احتمالا در آینده خیلی نزدیک (10-20 May مصادف با 20-30 اردیبهشت) شاهد بازی های فراوانی که بر روی این دیسک ها و همچنین شبکه XBOXLIVE عرضه می شوند خواهیم بود.

داشبورد كنسول خود را به نسخه هاي 2.0.13141.0 و 2.0.13142.0آپديت نكنید !!!

اخيراً فايلهاي Beta از دو نسخه از جديدترين داشبوردهاي مايكروسافت فقط بر روي اينترنت قرار گرفته اند، كه پيشنهاد مي كنيم فعلاً به هيچ وجه اين دو نسخه جديد از داشبورد را بر روي كنسول خود نصب نكنيد!

به گزارش سايتهاي معتبر خبري، در صورتيكه كنسول خود را به هر يك از اين دو نسخه داشبورد ذكر شده آپديت كنيد، قابليت اجراي تمامي بازيهاي كپي بر روي كنسول شما از بين خواهد رفت. علت اين مساله نيز نصب شدن فرمور جديد بر روي درايو توسط اين دو نسخه از داشبورد عنوان شده است! يعني در صورت آپديت به هر يك از اين دو نسخه، فرمور درايو كنسول شما به حالت اوريجينال (كپي خور نشده) باز گردانده مي شود!

به همين دليل فعلاً از دانلود و نصب هر يك از دو نسخه 13141 و يا 13142 اكيداً خودداري نماييد!

منبع :

pooriya_hp
08-05-2011, 14:38
سلام بر دوستان عزیز (یادش بخیر اولین پستم رو همینجوری شروع کردم:37: )
چه خبرا ؟

بچه ها مثل اینکه X360Key داره تو ایران هم فرا گیر میشه چندتا جا امروز خبر گرفتم !!

گفتن بزار از تولیدش بگذره (:31:) تا 2-3 ماه آیینده میارن !!

بیارن مشکل : هارد - تعداد دیسک - لایو و .... همش حل میشه (:26:)

اینم می زنیم به سلامتی سازنده x360key : :7:

amaranth_silent
08-05-2011, 14:42
چه خبرا ؟

بچه ها مثل اینکه X360Key داره تو ایران هم فرا گیر میشه چندتا جا امروز خبر گرفتم !!

ما که فریمور دستگامونو عوض کردیم میشه دوباره به حالت اورجینال برشگردوند و یک xkey بگیریم تا تو لایو بن نشیم؟؟کلا تکلیف ماها چیه؟؟یا لازم نیس فریمورو اورجینال کنیم ؟؟؟؟؟

alireza_sun72
08-05-2011, 14:51
این x360key نصبش چطوریه؟ لحیم کاری میخواد ؟

pooriya_hp
08-05-2011, 14:55
ما که فریمور دستگامونو عوض کردیم میشه دوباره به حالت اورجینال برشگردوند و یک xkey بگیریم تا تو لایو بن نشیم؟؟کلا تکلیف ماها چیه؟؟یا لازم نیس فریمورو اورجینال کنیم ؟؟؟؟؟
آره دیگه الان مثل اینکه روی این بازی های جدید ( مثل : LA noier ) میخوان یه آپدیت بزارن که برای اجرای بازی نیاز به نصب آپدیت باشه
آپدیت رو هم بزنی دیگه دستگات دیسک کپی رو اجرا نمی کنه !!

نه

اینه :

yadam.nemiad
08-05-2011, 15:22
با سلام خدمت دوستان عزیز بنده قصد خرید ایکس باکس دارم (مخصوصا کینکت)کم وبیش تمامی صفحات این انجمن که مربوط به سئوالات پیش از خرید بود را مطالعه کردم و بدلیل اینکه مسیرم تقریبا هفته ای 2 ،3 مرتبه به توپخونه میخوره اونجا هم از چند نفری اطلاعاتی گرفتم البته خودتون هم میدونید که تو ای دوره زمونه کمن فروشنده های منصف و راستگو.... یه راهنمایی کوچولو از اساتید می خواستم من بیشتر برای بازی های کینکت میخوام ایکس باکس بخرم . میخواستم بدونم بهترین خریدی که الان میشه کرد چیه اسلیم بگیرم یا الایت البته شنیدم اسلیم هایی که الان کپی خور شدن اگه بازیهای جدید توش بزاریم قفل میکنه از حالت کپی در میاد و اینکه دیگه هاردی نمیشه بهش اضافه کرد و اینکه الایت دیگه نو نداره و هرچی تو بازار هست بورد عوض شده یا استوک هست(لطفا صحت گفته هارو شما تائید یا رد کنید) من واقعا گیج شدم و اصلا نمیتونم انتخاب کنم این اخریا اینقد حرفای ضدو نقیض شنیدم دیگه کم کم دارم از خرید این کنسول منصرف میشم (ولی مگه این کینکت میذاره lol)استفاده من شاید روزانه دو یا سه ساعت بازی کردن باشه. درآخر اگه جای خوبی رو واسه خرید سراغ دارید لطفا بفرمائید

dath-king
08-05-2011, 15:51
دوست عزیز بازم سوال هست ها :31: این ها رو هم جواب بده بازم سوال دارم

و مثل پی اس پی ایمیج بازی ها رو باید داخلش بریزیم اون وقت می تونیم از همین بازی های کپی که داریم باید ایمیج بگیریم بعد بریزیم داخل هارد؟؟؟
به پول ایران حدود 100 هزار تومن تا 200 هزار تومن هست؟؟؟
رو کدوم ایکس باکس کار می کنه رو این سفید ها کار می کنه مال من XBOX 360 ARCADE هست روش کار می کنه؟؟؟
این دستگاه هارد های اکسترنال یک ترابایتی رو پشتی بانی می کنه یا باید یه هارد خاصی بگیریم؟؟؟
عجب هم بدبخت شدیم هم خوش بخت نمی دونم گریه کنم یا بخندم :31:
بدبخت به این دلیل ها:
1. ممکنه فعلا فعلا ها گیر نیاد
2. بازی های جدید رو بدون این نمی تونیم اجرا کنیم
3. قیمت بالا این دستگاه هست.(این جوری اگر باشه که خرید ایکس باکس در ابتدا خیلی بوجه می خواد)(ما که گرفتیم ایکس باکس اما کسانی که تازه می خوان بگیرند بوجه زیاد می خواد:31:)
4. اون طور که یکی از دوستان گفت رو اسلیم جواب نمی ده
خوش بختی هم به این دلیل ها:
1. دیگه نیازی به سی دی نیست که بترسی لنز دستگاه مشکل پیدا می کنه یا نمی کنه.
2. دیگه راحت می شه بازی بدی دست رفقا و از این که یه وقت هوای بازی داشته باشی نتونی بازی کنی دستگاه رو روشن می کنی بازی رو اجرا می کنی
مورد های خوبش زیاده

HardHeart
08-05-2011, 16:11
سورپرایز c4eva : فریمور ixtreame lt 2.0 برای درایو 0225 کامل شد

--------------------------------------------------------------------------------

c4eva در تازه ترین بیانیه رسمی خود تایید کرد :

" فریمور ixtreame LT2 برای درایو های 0225 کامل شده و در حال تست شدن می باشد.

همچنین کار بر روی فریمور درایو benq 0800 v2.0 نیز به پایان رسید. این فریمور جدید به صورت کامل و بدون مشکل از قابلیت اجرای بازی های جدید عرضه شده بر روی دیسک های جدید XDG3 و backup گیری از بازی های ap 2.5 پشتیبانی می کند. "

فریمور جدید ixtreame LT2 که به زودی برای درایو های کنسول XBOX 360 عرضه خواهد شد سیستم امنیتی جدید مایکروسافت موسوم به XDG3 را به طور کامل خنثی می کند.

بنا بر شواهد موجود مسئولین کمپانی مایکروسافت وداع زود هنگامی با سیستم جدید امنیتی خود خواهند داشت.

c4eva_> full support for xdg3 and ap2.5 backup creation for upcoming LT v2.0!

c4eva_> lt 2.0 for 0225 also complete, testing!

منبع :
تهیه کننده خبر : بچه های پردیس گیم(navaee)خبرنگار سایت پردیس گیم

pooria83
08-05-2011, 16:22
وااااااااااای ، یعنی میشه؟
به نظرتون کی میاد بیرون و قابل استفادس؟

alireza_sun72
08-05-2011, 17:06
سورپرایز c4eva : فریمور ixtreame lt 2.0 برای درایو 0225 کامل شد

--------------------------------------------------------------------------------

c4eva در تازه ترین بیانیه رسمی خود تایید کرد :

" فریمور ixtreame LT2 برای درایو های 0225 کامل شده و در حال تست شدن می باشد.

همچنین کار بر روی فریمور درایو benq 0800 v2.0 نیز به پایان رسید. این فریمور جدید به صورت کامل و بدون مشکل از قابلیت اجرای بازی های جدید عرضه شده بر روی دیسک های جدید XDG3 و backup گیری از بازی های ap 2.5 پشتیبانی می کند. "

فریمور جدید ixtreame LT2 که به زودی برای درایو های کنسول XBOX 360 عرضه خواهد شد سیستم امنیتی جدید مایکروسافت موسوم به XDG3 را به طور کامل خنثی می کند.

بنا بر شواهد موجود مسئولین کمپانی مایکروسافت وداع زود هنگامی با سیستم جدید امنیتی خود خواهند داشت.

c4eva_> full support for xdg3 and ap2.5 backup creation for upcoming LT v2.0!

c4eva_> lt 2.0 for 0225 also complete, testing!

منبع :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتهیه کننده خبر : بچه های پردیس گیم(navaee)خبرنگار سایت پردیس گیم
:26::26::26:
این ماکروسافت بدبختم همه چیش تو شکم مادرش حک میشه!!

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:01 PM ----------

سونی ترسیده است
خبر گزاری رویتر اعلام کرد که شرکت "دیتا فورت" هم به جمع تیم تحقیق و پیگیری برای یافتن هکرهایی که شبکه PSN را از کار انداخته اند پیوست. پیش تر از این هم سونی از شرکت Protiviti برای بررسی و تحلیل این حمله کمک گرفته بود و شرکت حقوقی Baker & Mckenzie هم در حال پیگیری روال قانونی این حمله است.
سازمان FBI و امنیت داخلی امریکا هم وارد عمل شده اند و احتمالا شرکت های اعتباری هم تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کرده اند اما موضوع به همین جا ختم نمی شود و سونی مجبور شد در کنگره امریکا به تعدادی از نماینده گان در مورد این معضل جواب بدهد. از کار افتادن شبکه PSN سونی را شاید بتوان یکی از بدترین اتفاقات در تاریخ کنسول پلی استیشن دانست و این احتمال وجود دارد که اطلاعات شخصی و کلمه عبور کارت اعتباری کاربران PSN لو رفته باشد.

pooria83
08-05-2011, 17:06
به نظرتون از کی قابل استفادس؟

Milad4171
08-05-2011, 17:07
چقدر این حرف واقعیت داره؟
منبع؟
یعنی 0225 هم هـــک شد؟

pooria83
08-05-2011, 17:08
اگر این اتفاق افتاده باشه 1 هفته محلمونو شام میدم!

alireza_sun72
08-05-2011, 17:10
اگر این اتفاق افتاده باشه 1 هفته محلمونو شام میدم!
من شیشلیک میخوام!

pooria83
08-05-2011, 17:14
بذار ردیف بشه ، بهت 7لیک میدم.شیش تا کمه!
:20:

HESAM_5700
08-05-2011, 17:19
خدا کنه فریمور ور تا 1خرداد عرضه نکنن :دی اگه بکنن من یکی که بیچاره میشم :( :دی

الان عرضه بشه 2ساعت بعد 0225 میشه : 600تومن ( موجود نیست ) :دی

pooria83
08-05-2011, 17:26
1چیزی ته دلم میگه فردا میاد!
:31:

بابا تقصیر من بیچاره چیه که همش باید اورجینال بازی کنم؟
شماها واسه من یهPES2011 اورجینال بخرید ، منم دعا میکنم تا 1 خرداد نیاد
خوبه؟

---------- Post added at 05:26 PM ---------- Previous post was at 05:24 PM ----------

میشه لینکی که مربوط به هارد اکسترنال میشه رو بهم بدین لطفا.در مورد آماده سازی و استفادش چیزی نمیدونم.
:41:

HESAM_5700
08-05-2011, 17:31
1چیزی ته دلم میگه فردا میاد!
:31:

بابا تقصیر من بیچاره چیه که همش باید اورجینال بازی کنم؟
شماها واسه من یهPES2011 اورجینال بخرید ، منم دعا میکنم تا 1 خرداد نیاد
خوبه؟

---------- Post added at 05:26 PM ---------- Previous post was at 05:24 PM ----------

میشه لینکی که مربوط به هارد اکسترنال میشه رو بهم بدین لطفا.در مورد آماده سازی و استفادش چیزی نمیدونم.
:41:

شما امتحان نداری ؟ :دی

یه هفته بزارش تو جعبه بعد هــــــک اومد خودم خبرت میکنم :دی با هم ببریم بدیم میثم هـــک کنه :دی

هارد نیست چیپه :

باز خوبه شما میتونی بازی کنی :دی منو بگو که از 2008 تاحالا فقط تونستم Dead Space رو روون اجرا کنم رو این سیستم :دی

Leon-117
08-05-2011, 17:41
منبع؟
یعنی 0225 هم هـــک شد؟

میلاد جان اون دوستمون منبع گذاشته بود دیگه:

در کل این سایت c4evaspeaks اولین جایی که اخبار مربوط به هــــــک توش قرار میگیره......

legolas 224
08-05-2011, 18:23
بچه ها یعنی رله؟:31::46::27:
یکی این متن بلند بالا رو واسه من خلاصه کنه :27::31::10:
[23279

pooria83
08-05-2011, 21:39
آقا در مورد هارد اکسترنال یکی به داد ما برسه

---------- Post added at 10:39 PM ---------- Previous post was at 10:38 PM ----------

-- شدن 0225 رو کس دیگه ای هم تائید کرده؟

dath-king
08-05-2011, 21:42
بچه ها یعنی رله؟:31::46::27:
یکی این متن بلند بالا رو واسه من خلاصه کنه :27::31::10:
[23279

اون پست رو من گذاشتم آبش رو بگیری این می شه
آقا دستگاهتون رو از فریمور داشبوردتون رو از 2.0.12625.0 (LT+) بالاتر نبرید یا اگر هم بازی های جدید گرفتین آپدیت نکنید دستگاه رو چون آپدیت های جدید تر از فریمور بالا دستگاهتون رو کلا می ترکونه و اورجینالش می کنه و دیگه نمی تونید بازی کپی اجرا کنید.
و در مورد سی دی های جدید که قراره به تازگی بیاد این هست که امنیت بالایی داره و تا الان نتونستند کپیش کنند (اسلیم به اون بزرگیش ه-ک شد این سی دی که جای خودش رو داره).
همین :31: اما نترس دم ه-کر ها گرم این ها رو هم می پوکونند :10: شما دعا کن ه-کرا رو نگیرند باقیش حله :31:

HESAM_5700
08-05-2011, 22:42
ديدي گفتم ٠٢٢٥ ميشه طلا !!!

خبر ه-ك كه اومد ٥ تومن رفت روش !

legolas 224
08-05-2011, 22:53

زپرشک :31::21::18::19::19::19::19::19::19::19::19::19:ر اس میگیا

pooria83
08-05-2011, 22:54
فکر کنم فقط من خوشحالم:31:

HardHeart
08-05-2011, 23:34
منبع؟
یعنی 0225 هم هـــک شد؟

100% واقعیت داره شک نکن
team xecuter خوراکش همینه!!!!!C4EVA هیچ وقت تا زمانی که کامل نباشه و تست مکرده باشن چیزیرو نمیگه
وقتی گفته تست تمام شد یعنی تمام 0225 که شد رفت!XGD3 هم میزنن تو گوشش

pooria83
08-05-2011, 23:38
بچه ها یکی از دکمه های دسته من مشکل پیدا کرده.کجا میتونم درستش کنم؟

---------- Post added at 12:38 AM ---------- Previous post was at 12:36 AM ----------

100% واقعیت داره شک نکن
team xecuter خوراکش همینه!!!!!C4EVA هیچ وقت تا زمانی که کامل نباشه و تست مکرده باشن چیزیرو نمیگه
وقتی گفته تست تمام شد یعنی تمام 0225 که شد رفت!XGD3 هم میزنن تو گوشش

یعنی دستگاه 2011/1 من دیگه کپی خور شد؟

dath-king
09-05-2011, 12:07

انتظار کمتر رو داشتید :31:

فکر کنم فقط من خوشحالم:31:

حتما شما کنسول رو دارید ناراحت کننده برای کسانی هست که تازه می خوان بگیرند و درست و حسابی خورده تو زوقشون :31:

یعنی دستگاه 2011/1 من دیگه کپی خور شد؟

یعنی تمام اسلیم ها ه-ک شد :31:

pooria83
09-05-2011, 13:43
از کی قابل استفادس؟

pooria83
09-05-2011, 13:48
کی آقا میثم دستگاه مارو راه میندازه؟

HESAM_5700
09-05-2011, 14:41
هروقت كه c4اعلام كرد ال تي برا ٠٢٢٥ اومد برو كپي كن

ولي من چشم اب نميخوره بتونن رايتش كنن به اين زودي :دي ماهه ديگه كه من خريدم بهشون ميگم ريليز كنن:31:

pooria83
09-05-2011, 15:27
هروقت كه c4اعلام كرد ال تي برا ٠٢٢٥ اومد برو كپي كن

ولي من چشم اب نميخوره بتونن رايتش كنن به اين زودي :دي ماهه ديگه كه من خريدم بهشون ميگم ريليز كنن:31:

امیدوارم فردا ردیف بشه :27:

pooria83
09-05-2011, 20:28
آقا ما کی بریم پیش آقا میثم که اسلیم مارو ردیف کنه؟

hamidzaeri
09-05-2011, 20:47
سلام
میشه برای اپدیت 360 واسه اجرای بازی های قبلی + NFS و AC و ترجیحا بازیهای جدیدتر، یه لینک بدید که کامل توضیح داده باشه. از لیو هم استفاده نمی کنم، فقط آفلاین

sonixax
09-05-2011, 22:10
دوستان سر خرید 360 و کینکت دقت کنید ، قیمتشون اومده پایین - قیمت امروز مدیامارکت (MediaMarkt) :

کینکت : 99 یورو
360 اسلیم با 250 گیگ هارد و دو تا دسته ی بیسیم : 249 یورو

لینک دانلود صفحه 6 بروشور این هفته مدیامارکت :

sonixax
09-05-2011, 22:20

با X360Key میتونید با فرمور اصلی بازی کنید ، برای همین هفت جد مایکروسافت هم نمیفهمه شما داری کپی بازی میکنی هر آپدیتی هم که بیاد انگار دارید دستگاه اورجینال رو آپدیت میکنید - برای همین مشکلی براتون درست نمیشه :31:

نه لحیم کاری نداره ، این بین درگاه SATA درایو و مادر بورد قرار میگیره . نصبش از نصب WiiKey هم راحت تره ، حتی از کپی خور کردن PsP هم راحت تره .

یعنی همین وسیله ای که دستش هست همون دستگاه هست بعد هم به یه هارد اکسترنال وصل می شه؟؟؟؟
و مثل پی اس پی ایمیج بازی ها رو باید داخلش بریزیم اون وقت می تونیم از همین بازی های کپی که داریم باید ایمیج بگیریم بعد بریزیم داخل هارد؟؟؟
اون وقت بازی های دو دیسک رو باید چیکار کنیم چون وسط بازی می گه دیسک دو رو بزارید نه این که مسیر دیسک رو مشخص کنیم اون موقع باید چی کار کنیم؟؟؟

نه عزیزم ، این یه شبیه ساز درایوه - یعنی شما ایمیج بازی رو که دانلود کردی میریزی روی یه هارد یا USB درایو - بعد این جای دیسک اورجینال پاچه درایو میکنه .
و نیازی هم به نصب و ... نداره - داستانش به کل با PS3 فرق داره .
هر وقت هم دیسک 2 رو بخواد از روی پنل خارجی که دارید که روش یه مانیتور کوچولو داره ، دیسک 2 رو انتخاب میکنید و بعدش اون رو اجرا میکنید .
یعنی انگار در دنیای واقعی دیسک 2 رو گذاشتید تو .
و البته اون مشکلی هم که با دیسک های جدید 360 وجود داره هم حل میشه .

چه خبرا ؟

خبر بسی خوبی بود :11: البته برای ایرانیان ساکن ایران .

dath-king
09-05-2011, 22:47

رو کدوم ایکس باکس کار می کنه رو این سفید ها کار می کنه مال من XBOX 360 ARCADE هست روش کار می کنه؟؟؟
این دستگاه هارد های اکسترنال یک ترابایتی رو پشتی بانی می کنه یا باید یه هارد خاصی بگیریم؟؟؟
بدبخت به این دلیل ها:
3. قیمت بالا این دستگاه هست.(این جوری اگر باشه که خرید ایکس باکس در ابتدا خیلی بوجه می خواد)(ما که گرفتیم ایکس باکس اما کسانی که تازه می خوان بگیرند بوجه زیاد می خواد:31:)
2. دیگه راحت می شه بازی بدی دست رفقا و از این که یه وقت هوای بازی داشته باشی نتونی بازی کنی دستگاه رو روشن می کنی بازی رو اجرا می کنی
مورد های خوبش زیاده

alireza_sun72
09-05-2011, 23:36
سونی برای دستگیری هکرها جایزه می گذارد
منابعی از داخل سونی گفته اند که این شرکت مدرن در حال بررسی روش های نه چندان مدرن برای حل این افتضاح است و احتمالا برای به دست آوردن اطلاعات از محل اختفای این هکرها جایزه تعیین خواهد کرد.
پس از تایید هیئت مدیره سونی در دفتر توکیو رسما مقدار جایزه اعلام خواهد شد و بدون شک عدد هنگفتی خواهد بود. اما بسیاری از سایت های خبری به این مسئله اعتراض کرده اند و معتقدند که سونی به جای این که حساب کاربری های از کار افتاده این شبکه را دوباره راه اندازی کند، پول خرج پیدا کردن مقصران این فاجعه می کند در حالی که هنوز معلوم نیست چه زمانی این شبکه به کار خواهد افتاد.

legolas 224
09-05-2011, 23:45
سونی برای دستگیری هکرها جایزه می گذارد
منابعی از داخل سونی گفته اند که این شرکت مدرن در حال بررسی روش های نه چندان مدرن برای حل این افتضاح است و احتمالا برای به دست آوردن اطلاعات از محل اختفای این هکرها جایزه تعیین خواهد کرد.
پس از تایید هیئت مدیره سونی در دفتر توکیو رسما مقدار جایزه اعلام خواهد شد و بدون شک عدد هنگفتی خواهد بود. اما بسیاری از سایت های خبری به این مسئله اعتراض کرده اند و معتقدند که سونی به جای این که حساب کاربری های از کار افتاده این شبکه را دوباره راه اندازی کند، پول خرج پیدا کردن مقصران این فاجعه می کند در حالی که هنوز معلوم نیست چه زمانی این شبکه به کار خواهد افتاد.

خدایا خدایا
تا انقلاب مهدی
از نهضت هکری
محافظ بفرما
امین یا رب العالمین :31::31::10:

pooria83
09-05-2011, 23:54
آقا یکی به ما بگه اسلیم رسما از کی -- میشه؟
یعنی کی ببرم مغازه بگم آقا اینو ردیف کن؟!

sonixax
10-05-2011, 00:31

بدبخت به این دلیل ها:
مورد های خوبش زیاده

بله مثل PSP باید ایمیج بازی رو بریزید .

بازی های فعلیتون رو خودش اینیج میگیره روی هارد ، یعنی میتونید بازی رو از دوستتون بگیرید بعد خودش روی هارد ایمیج میگیره .

طرز کارش هم سادست ، شما تاحالا روی کامپیوتر سی دی رام مجازی نصب کردید ؟ چه طوری کار میکنه ؟ این هم همون طوریه .

این دستگاه هر هاردی رو با هر فرمتی FAT یا NTFS پشتیبانی میکنه :46: و نیازی هم به جنگولک بازی اضافی برای بازی ریختن روش نیست ، فقط فایل بازی رو روی هارد کپی میکنید همین ، بعد اسم بازی توی مانیتوری که داره نمایش داده میشه میزنه دیسک 1 یا 2 و بعدش کلیک میکنید و ایمیج بازی ، جای دیسک بازی میره به خرد درایو .

در مورد نگرانی ها :

1 - نمیدونم :31:
2 - با این میتونید :31:
3 - ارزون میشه :31:
4 - فعلا جواب نمیده ، ولی همون طوری که داشبودرتون رو آپدیت میکنید ، این رو هم آپدیت میکنید . مساله اسلیم هم به زودی حل میشه .
اینجا همه چیز رو نوشتم :

dath-king
10-05-2011, 10:46
User friendly: intuitive interface, no soldering required
Compatible with all fat (and soon slim!) Xbox 360 models
Supports most Xbox 360 and Xbox 1 games
Supports most file systems, including NTFS, EXT2/3/4, and Mac OS X Extended
High speed USB2 interface
Stylish USB control pad for selecting games and controlling your x360key
Powerful embedded Linux system running from Micro SD card (included)
Linux firmware fully updatable from USB media
FPGA fully updatable from USB media via built-in, in-system JTAG programming
Recovery mode - it is always possible to recover from a bad flash
No drive flashing or JTAG ---- required
AP25 protection emulation

یه چیزای دست و پا شکسته از این ها فهمیدم :31: ولی:
در این دستگاه بازی های پال و ایکس باکس منظورم ایکس باکس خالی هست همون اولی ها هم اجرا می شن یا نه این دستگاه همون بازی هایی که رو ایکس باکس هامون میاد رو فقط اجرا می کنه(بزار این جمله رو بیشتر بشکافم)
این دستگاه قفل های منطقه ای رو می تونه رو کنسول بیاره یا در این مورد کاری از دستش بر نمی یاد
یکی نیست قیمت به تومن بده تا ببینیم بخواد داخل ایران بیاد چند برابر قراره بشه :31:
داخل دبی و این شهرهای نزدیک به بندر هم هست تا دنبال یکی بگردم برام از طریق دریا بیاره :31:
و .............
عجب دستگاهی ساختن ها دیگه هکر ها بیکار می شن :31:

CHEGUEVARA.
10-05-2011, 15:50
دوستان سر خرید 360 و کینکت دقت کنید ، قیمتشون اومده پایین - قیمت امروز مدیامارکت (MediaMarkt) :

این کاهش قیمت هیچ تاثیری رو قیمت های اینور نداره....
تازه اینجا اواخر اردیببهشت قیمت ها میره بالا.....:18:

Reza31001
10-05-2011, 17:35
یه سوال:
360 اسلیم 4g یه دسته داره یا دوتا؟

aha2012
10-05-2011, 17:48
یه سوال:
360 اسلیم 4g یه دسته داره یا دوتا؟
همه ی مدلهای 360 تو جعبشون 1 دسته وجود داره

flasher_for_nokia
10-05-2011, 18:33
یه اسلیم با این مشخصات:
lot no. 1028X
sn: 2805 چهار شماره آخر
حالا درایوش دقیق چی هست؟
چطور مدل درایو رو دقیق مشخص میشه کرد؟[COLOR="Silver"]

aha2012
10-05-2011, 19:48
یه اسلیم با این مشخصات:
lot no. 1028X
sn: 2805 چهار شماره آخر
حالا درایوش دقیق چی هست؟
چطور مدل درایو رو دقیق مشخص میشه کرد؟[COLOR="Silver"]
از پیناتا خوندی اینارو؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه آره با توجه به چیزایی که گفته میشه 9504

flasher_for_nokia
10-05-2011, 20:59
کنسولو برای اولین بار می خوام به لایو وصل کنم میگه باید آپدیت بشه اگه آپدیت کنم بعداً برای ه ک به مشکل بر نمی خورم؟

alireza_sun72
10-05-2011, 23:57
کنسولو برای اولین بار می خوام به لایو وصل کنم میگه باید آپدیت بشه اگه آپدیت کنم بعداً برای ه ک به مشکل بر نمی خورم؟
والا همه میگین اپدیت نکنید چون فریمور درایو رو پاک میکنه
و دیگه هیچ بازی کپی رو نمیتونید اجرا کنید

Alex merccer
11-05-2011, 04:59
والا همه میگین اپدیت نکنید چون فریمور درایو رو پاک میکنه
و دیگه هیچ بازی کپی رو نمیتونید اجرا کنید

این آپدیتی که میگن همچین کاری می کنه 8 روز دیگه میاد که البته من قبول ندارم یک آپدیت یهو همه چیو نابود کنه:31:
ایشون هم چون بار اولشه می ره ایو کنسولش احتمالا کامل آپدیت نیست واسه همین آپدیت می خواد.

amirfiri
11-05-2011, 09:58

شاید این قیمت برای خرید عمده باشه؟!
چجوریه که بقیه قیمتشون همونه اخه؟!
مگه مایکروسافت قیمت تعیین نمی کنه؟!

flasher_for_nokia
11-05-2011, 10:04
در اسلیم ها میشه درایو ها رو با هم عوض کرد مثلاً 0225 رو با 9504؟

SamGun
11-05-2011, 11:52
سلام.

آيا راهي وجود داره که بتونم DVDهاي فيلم (با زيرنويس) رو توي ايکس باکس ببينم؟

ممنون.

تنها راهش اینه که شما قبل از Play Back کردن فیلم رو دستگاه باید زیر نویس رو با هر پسوندی که هست توسط برنامه هایی که قسمت

Convert دارن فیلم و زیر نویس رو به هم بچسبونید و در آخر فقط یک فایل وجود داشته باشه.

اینطوری با پخش شدن فیلم روی هر Device شما میتونی زیر نویس رو ببینی حتی روی Mobile !

parviz85
11-05-2011, 12:40
قیمت روز رو کسی نداره؟واسه تمامی مدل ها.

SamGun
11-05-2011, 13:17

aha2012
11-05-2011, 13:20
چرا نداریم:20:
تو به من بگو چی میخوای تا بهت بگم چی میخوای:31:

اسلیم 4 گیگ با درایو 0225=305 تومن
اسلیم 4 گیگ با درایو 9504=560 تومن
اسلیم 4 گیگ باندل کینکت= 480 تومن
بقیه ی مدلها هم موجود نمیباشد
کینکت=170 تومن

parviz85
11-05-2011, 13:47
اسلیم 4 گیگ با درایو 0225+ کینکت با سلیم 4 گیگ باندل کینکت چه تفاوتی داره ؟
بعدش مگه این 0225 کپی خور نشده که با 9504 قیمتش کلی تفاوت داره؟

starpars
11-05-2011, 14:12
دوستان بازي forza 3 من واسه لايو مشكل داره ؟
تو برنامه abgx360 يه قسمت نوشته basic stealth check passed اما گويا تو قسمت چك آنلاين پايينترش يه چند مورد قرمز داره اينم عكسش :

اينم ديسك دومش:

aha2012
11-05-2011, 14:14
اسلیم 4 گیگ با درایو 0225+ کینکت با سلیم 4 گیگ باندل کینکت چه تفاوتی داره ؟
بعدش مگه این 0225 کپی خور نشده که با 9504 قیمتش کلی تفاوت داره؟

باندل کینکت تو خود جعبه علاوه بر کنسول ،کینکت هم توش هست(البته دیگه آداپتور توش نیست (برای کنسولهای قدیمی))

بله کپی نشده که قیمتش فرق میکنه

---------- Post added at 03:14 PM ---------- Previous post was at 03:13 PM ----------

تو برنامه abgx360 يه قسمت نوشته basic stealth check passed اما گويا تو قسمت چك آنلاين پايينترش يه چند مورد قرمز داره اينم عكسش :

اينم ديسك دومش:

اینکه failed زده.حتما نمیشه دیگه

starpars
11-05-2011, 15:01
اینکه failed زده.حتما نمیشه دیگه
مطمئنيد؟ پس اونجا كه گفته basic stealth check passed منظورش چيه؟

SamGun
11-05-2011, 15:09

اينم ديسك دومش:

تو تاپیک خودش مطرح کنید زود تر به جواب میرسید :

الان بازی شما حجم زیادی از فایل هارو نداره . اگه نمیتونید DL کنید بهتون پیشنهاد میکنم یکی دیگه بگیرید. چون همون فایل Video Partition حدود 700 MB حجمش هست

aha2012
11-05-2011, 15:10
مطمئنيد؟ پس اونجا كه گفته basic stealth check passed منظورش چيه؟
راستش نمیدونم:20:
.
.
.
.
..
راستی جریان ه-ک این اسلیم ها با درایو 0225 چی شد؟؟؟اصلا ه-ک میشه؟امیدوار باشیم یا نه؟؟

dath-king
11-05-2011, 15:24
یه سوال برام پیش اومده اگر X360Key داره به فروش می رسه چرا هیچ ویدیویی از این دستگاه داخل یوتوب نیست :31:

flasher_for_nokia
11-05-2011, 15:24

dath-king
11-05-2011, 15:34

خرج اضافی چرا می خوای بکنی خبر ها حاکی از این هست هر دو ه-ک می شن..........

flasher_for_nokia
11-05-2011, 15:45
خرج اضافی چرا می خوای بکنی خبر ها حاکی از این هست هر دو ه-ک می شن..........
می خوام بدونم اصلاً امکان این کار هست یعنی میشه درایوهای اسلیم ها رو عوض کرد با هم؟

sonixax
11-05-2011, 15:53
شاید این قیمت برای خرید عمده باشه؟!
چجوریه که بقیه قیمتشون همونه اخه؟!
مگه مایکروسافت قیمت تعیین نمی کنه؟!

قیمت عمده توی مدیا مارکت ؟
نه عزیزم - قیمت تکی هستش - شما میری شهروند عمده خرید میکنی ؟

---------- Post added at 03:53 PM ---------- Previous post was at 03:52 PM ----------

یه سوال برام پیش اومده اگر X360Key داره به فروش می رسه چرا هیچ ویدیویی از این دستگاه داخل یوتوب نیست :31:

پس این چیه ؟ :31:

dath-king
11-05-2011, 16:00
این رو دیدم یه چیز واضحتری چیزی این معلوم نیست کی به کی هست در و روده ی یک ایکس باکس بدبخت رو در آوردن :31:

flasher_for_nokia
11-05-2011, 16:09
می خوام بدونم اصلاً امکان این کار هست یعنی میشه درایوهای اسلیم ها رو عوض کرد با هم؟

sonixax
11-05-2011, 16:20
این رو دیدم یه چیز واضحتری چیزی این معلوم نیست کی به کی هست در و روده ی یک ایکس باکس بدبخت رو در آوردن :31:

اون موقع تستش بوده دیگه ، هنوز همه گیر نشده ولی به زودی میشه .
فلت می فیوژن الان 1 ساله که هست ولی ویدئو ازش روی یوتیوب یکی دو تا بیشتر نیست !

---------- Post added at 04:20 PM ---------- Previous post was at 04:19 PM ----------

عزیزم چه کاریه آخه ؟

یک کمی صبور باشید خیلی بهتره تا اینکه مادر 360 رو با خواهرش پیوند بدید :31:

به خصوص که درایو جدید هم هَک شده و X360key هم که کلا زده مایکروسافت رو پُکونده .

فقط و فقط صبور باشید .

aha2012
11-05-2011, 16:24
بله چرا نشه مستر معینی فر؟
همونطور که درایو الیت رو با اسلیم عوض کردن درایو 9504 رو هم میشه با 0225 عوض کرد

---------- Post added at 05:24 PM ---------- Previous post was at 05:21 PM ----------

اون موقع تستش بوده دیگه ، هنوز همه گیر نشده ولی به زودی میشه .
فلت می فیوژن الان 1 ساله که هست ولی ویدئو ازش روی یوتیوب یکی دو تا بیشتر نیست !

---------- Post added at 04:20 PM ---------- Previous post was at 04:19 PM ----------

عزیزم چه کاریه آخه ؟

یک کمی صبور باشید خیلی بهتره تا اینکه مادر 360 رو با خواهرش پیوند بدید :31:

به خصوص که درایو جدید هم هَک شده و X360key هم که کلا زده مایکروسافت رو پُکونده .

فقط و فقط صبور باشید .
میلاد منظورت 0225ه؟آخه یه چیزایی میگن دربارش.میگن چی چیه 9504 و گذاشتند رو چی چیه 0225 :31:و دارن یه کارایی میکنن
قضیه چیه؟
منظورم این جمله هست:(موشکافی کن برام:)
There is no problem with 0225 firmware. The problem is that the WRITE PROTECT on the drive is enabled and it is currently impossible to write the hacked fw to the drive. This is being heavily investigated by the team.

sonixax
11-05-2011, 16:30
بله چرا نشه مستر معینی فر؟
همونطور که درایو الیت رو با اسلیم عوض کردن درایو 9504 رو هم میشه با 0225 عوض کرد

---------- Post added at 05:24 PM ---------- Previous post was at 05:21 PM ----------

میلاد منظورت 0225ه؟آخه یه چیزایی میگن دربارش.میگن چی چیه 9504 و گذاشتند رو چی چیه 0225 :31:و دارن یه کارایی میکنن
قضیه چیه؟
منظورم این جمله هست:(موشکافی کن برام:)
There is no problem with 0225 firmware. The problem is that the WRITE PROTECT on the drive is enabled and it is currently impossible to write the hacked fw to the drive. This is being heavily investigated by the team.

آره ، نوشته با خود فرمور مشکل نداریم ، با رایت پروتکت مشکل داریم و نمیشه فرمور هَک شده رو روی درایوی که قابلیت نوشتن بسته شده بریزیم .

این معنیش اینه که :

به نام هکر های خفن و دوست داشتنی زمان ﴿۱﴾ در آینده ای نه چندان دور همه به X360Key ایمان میاورند و پیروان بسیاری پیدا میکند ﴿۲﴾ مگر بیلی ندید سرونشت نینتندو را ؟ ﴿۳﴾ مگر بیلی ندید سرنوشت سونی را ؟ ﴿۴﴾ مگر نمیداند که کسی توان مقاومت در برابر هکر جماعت را ندارد ؟ ﴿۵﴾ باشد که مایکروسافت پند گیرد ﴿۶﴾ :31:

-------------------------------

آقا روی Shao Kahn چه طوری فتالیتی زدی ؟ :31: فتوشاپیه ؟

aha2012
11-05-2011, 16:45
ممنون میلاد جون
آره فتوشاپیه:20:

پروتکت منظورش چیه؟قابلیت نوشتن یعنی چی؟

sonixax
11-05-2011, 16:52
ممنون میلاد جون
آره فتوشاپیه:20:

پروتکت منظورش چیه؟قابلیت نوشتن یعنی چی؟

ببینید شما برای اینکه روی یک چیپ ، یا روی یک هارد یا هر میدیایی داده ذخیره کنید یا ویرایش کنید یا پاک کنی به دو قابلیت خواندن و نوشتن نیاز دارید .

اینها اومدند توی سری جدید قابلیت نوشتن روی چیپ رو برداشتند یعنی چی ؟

یعنی اینکه فقط میشه آمار فرمور رو خوند و نمیشه پاکش کرد و بعدش فرمور هَک شده رو جاش ریخت - درست مثل زمانی که شما اون کلید کنار مموری کارت دوربینتون رو میزنید بالا و دیگه نمیشه روش فایل کپی کرد و یا فایلهای توش رو پاک کرد .

مشکل این درایوها اینه .

اگر قرار باشه در آینده همه درایوها اینطوری بشند یا خود داشبورد هَک میشه و اونجا دیگه نمیشه قابلیت نوشتن رو خاموش کرد چون کنسول به .... میره .

یا همه میان سراغ مد چیپ ها ، که در هر دو صورت کاری از دست شرکت بیلی و دوستان بر نمیاد :46:

SamGun
11-05-2011, 17:44
راستش نمیدونم:20:
.
.
.
.
..
راستی جریان ه-ک این اسلیم ها با درایو 0225 چی شد؟؟؟اصلا ه-ک میشه؟امیدوار باشیم یا نه؟؟

امید جان در حال تست هست چند روز دیگه معلوم میشه.

Alex * Delpiero
11-05-2011, 21:11
سلام دوستان
من 2تا دسته بی سیم دارم ولی فقط یکیشون وصل میشه و اون یکی همش چراغش میزنه و وصل نمیشه!!!
مشکل از کجاست ؟

aha2012
11-05-2011, 21:27
سلام دوستان
من 2تا دسته بی سیم دارم ولی فقط یکیشون وصل میشه و اون یکی همش چراغش میزنه و وصل نمیشه!!!
مشکل از کجاست ؟
چراغش میزنه یعنی چی؟
منظورت دو به دو میزنه؟اگه آره باتریش داره تموم میشه
اگه هر 4 تاش باهم میزنه یعنی به کنسول تعریف نشده
باید دکمه ی جلوی کنسول و دکمه ی بالای دسته رو با هم بزنی تا دسته رو بشناسه

A.N.A.P
11-05-2011, 21:53
سلام دوستان
مشکل از کجاست ؟
باید اون دکمه دایره ریزه روی کنسول زیر پورت Memory Unit و دکمه ریز دایره ای رو دسته کنار هولوگرام رو نگه داری تا

دسته توسط کنسول شناسایی بشه!

dath-king
11-05-2011, 22:13
در ادامه راهنمایی دوستان :31:
این دکمه ها رو دوستان می گن گفتم نشون بدم تا تمام دوستان متوجه بشن :31:

pooria83
11-05-2011, 22:20
آقا من 1 دکمه دستم خراب شده.کجا میتونم تعمیرش کنم؟

aha2012
11-05-2011, 22:23
آقا من 1 دکمه دستم خراب شده.کجا میتونم تعمیرش کنم؟
توپخونه میتونی
ولی برو پاساژ شیرازی فروشگاه حقیقت
فکر کنم تعویض هر دکمه 5 تومنه

pooria83
11-05-2011, 22:34
از -- 0225 چه خبر؟

aha2012
11-05-2011, 23:44
از -- 0225 چه خبر؟
گفته شده ه-کش کامل شده ولی فعلا در مرحله ی تسته

SamGun
12-05-2011, 09:18
Xecuter گفته که ما هنوز همون مشکل قبل درایو های 0225 رو که دارای Write Protect هستن رو داریم , ولی فعلا iXtreme رو نوشتیم و به صورت Port شده داریم روی درایو 9504 تست میکنیم که از صحت کار کرد CFW مطمئن بشیم .

اگه این تست درست جواب بده تمام نیروی تیم روی غیر فعال کردن Write Protect متمرکز میشه.

amirpers
12-05-2011, 15:07
دوستان من دستگاهم Xbox 360 Slim 4 Gig با درایو 0225 و Pal هستش. من امروز یه کینکت خریدم. بهم گفتند که Pal هستش. از کجاش باید بفهمم؟
آخه بازی ای که داخلشه ، روی جعبه اش نوشته NTSC . نمیدونم چکار کنم . کینکت رو وصل نکردم و بازی رو گذاشتم تو دستگاه ، پیغام داد که باید آپدیت بشه.
من این کار رو نکردم.میترسم دستگاه رو بهم بریزه. یهنی کینکتم NTSC هستش ؟ یعنی با اکس باکس Pal مشکل داره ؟
ممنون

aha2012
12-05-2011, 16:35
کینکت رجن نداره.تمام کینکتها یکی هستند
اونی که رجن داره بازیه داخل کینکته
آپدیت هم برای کینکت هست

sonixax
12-05-2011, 16:43
دوستان من دستگاهم Xbox 360 Slim 4 Gig با درایو 0225 و Pal هستش. من امروز یه کینکت خریدم. بهم گفتند که Pal هستش. از کجاش باید بفهمم؟
آخه بازی ای که داخلشه ، روی جعبه اش نوشته NTSC . نمیدونم چکار کنم . کینکت رو وصل نکردم و بازی رو گذاشتم تو دستگاه ، پیغام داد که باید آپدیت بشه.
من این کار رو نکردم.میترسم دستگاه رو بهم بریزه. یهنی کینکتم NTSC هستش ؟ یعنی با اکس باکس Pal مشکل داره ؟
ممنون

همون طوری که دوستان گفتند کینکت به خودی خود ریجن نداره ، بازی ریجن داره .
آپدیت هم از روی دیسک NTSC انجام ندید که دردسر میشه ، ولی اول و آخر باید آپدیت کنید

amirpers
12-05-2011, 16:59
همون طوری که دوستان گفتند کینکت به خودی خود ریجن نداره ، بازی ریجن داره .
آپدیت هم از روی دیسک NTSC انجام ندید که دردسر میشه ، ولی اول و آخر باید آپدیت کنید

ممنون دوست من
اگه از رو بازی آپدیت نکنم پس چه جوری آپدیت کنم ؟اصلا باید داشبورد رو آپدیت کنم ؟
من داشبوردم ورژن 2.0.9199.0 هستش.باید اون رو به ورژن 2.0.12625 آپدیت کنم یا چیز دیگه ای رو ؟
ممنون

pooria83
12-05-2011, 17:13
در ادامه راهنمایی دوستان :31:
این دکمه ها رو دوستان می گن گفتم نشون بدم تا تمام دوستان متوجه بشن :31:

من دستگاهم اسلیمه و این دکمه روش نیست.چیکار باید بکنم؟

aha2012
12-05-2011, 17:57
چرا هست دقت کن
بالای همون دریچه هست
همونی که علامت ((( داره

alireza_sun72
12-05-2011, 18:11
چرا هست دقت کن
بالای همون دریچه هست
همونی که علامت ((( داره

علامت ((( رو باحال اومدی!:27:

dath-king
12-05-2011, 18:19
امکان نداره نداشته باشه باید داشته باشه تو تصویر که من نگاه کردم یه دکمه ای بود:

دوستان قضیه این چیه؟!!!!!!!!!!؟ :31:

«ایکس‌باکس ۳۶۰ اسلیم» هم «پرتابل» شد!
به نقل از پایگاه اینترنتی تک‌اسپوت، یک مبتکر خلاق که پیش از این سابقه پرتابل کردن کنسول ایکس‌باکس 360 و همچنین پلی‌استیشن 3 را در کارنامه خود دارد این بار کنسول ایکس‌باکس 360 اسلیم را با تجهزات پیشرفته‌تر قابل حمل یا همان پرتابل نمود.

«بن هِک» درنسخه جدید امکاناتی همچون روشن شدن کنسول تنها با یک لمس، بیرون آوردن کنسول از قاب خود با فشار یک دکمه و همچنین ورودی و خروجی صوتی به همراه کنترل آمپلی‌فایر را نیز افزوده است.
قاب این کنسول پرتابل از PVC اعلا بوده و به همراه مونیتور ۱۷ اینچ Gateway 1775W واید اسکرین با رزولیشن ۱۲۸۰×۷۲۰ عرضه شده است.
این کنسول پرتابل نخستین بخش از ۶ بخش نمایشگاه The Ben Heck Show است که قرار است ابتکارات این فرد خوش‌ذوق را به نمایش بگذارد.
وبلاگ رسمی Benjamin J Heckendorn

وجود داره یا شایعه هست؟!!!!؟ :31:

aha2012
12-05-2011, 18:26
از این دیوانه ها زیاده دو دنیا
اومده دلو روده ی اسلیمو باز کرده ریخته تو یه کیس دیگه+ یه مانیتور

flasher_for_nokia
12-05-2011, 18:42
بخواین 5 تا از بهترین اختصاصی های 360 رو لیست کنید چی رو پیشنهاد می دین ؟

Pessimist
12-05-2011, 18:52

منظور شما بازیهای انحصاری ایکس باکس هست؟
اگه آره من اینا رو پیشنهاد میکنم

gears of war 1
gears of war 2
alan wake
halo reach
halo 3 odst
forza

شد شش تا البته gears of war 3 هم تو راهه:46:

flasher_for_nokia
12-05-2011, 18:59
منظور شما بازیهای انحصاری ایکس باکس هست؟
اگه آره من اینا رو پیشنهاد میکنم

gears of war 1
gears of war 2
alan wake
halo reach
halo 3 odst
forza

شد شش تا البته gears of war 3 هم تو راهه:46:

دیگه بازی اختصاصی خوبی نداره؟

sonixax
12-05-2011, 20:09
ممنون دوست من
اگه از رو بازی آپدیت نکنم پس چه جوری آپدیت کنم ؟اصلا باید داشبورد رو آپدیت کنم ؟
من داشبوردم ورژن 2.0.9199.0 هستش.باید اون رو به ورژن 2.0.12625 آپدیت کنم یا چیز دیگه ای رو ؟
ممنون

آموزشش و آخرین لینک دانلودش توی تاپیک مربوط به آپدیت داشبورد 360 هست .

amirpers
12-05-2011, 20:49
دوستان من چند تا سوال داشتم در مورد Xbox و Kinect :
1)اگه درایو 0225 -- بشه و بازی های کپی رو بتونه اجرا کنه ، بازیهای اوریجینال رو هم بدون مشکل اجرا می کنه ؟
2) آیا این امکان وجود داره که در یه دستگاه دو نفر یه بازی مشترک رو بازی کنند و مثلا هر کسی بیاد و ادامه سیو خودش رو بازی کنه ؟ اگه بله ، چه جوری ؟
3) کینکت دکمه ای برای خاموش کردن نداره و اگه نخوایم ازش استفاده کنیم فقط باید از کنسول جداش کنیم ؟

aha2012
12-05-2011, 21:02
دوستان من چند تا سوال داشتم در مورد Xbox و Kinect :
1)اگه درایو 0225 -- بشه و بازی های کپی رو بتونه اجرا کنه ، بازیهای اوریجینال رو هم بدون مشکل اجرا می کنه ؟
2) آیا این امکان وجود داره که در یه دستگاه دو نفر یه بازی مشترک رو بازی کنند و مثلا هر کسی بیاد و ادامه سیو خودش رو بازی کنه ؟ اگه بله ، چه جوری ؟
3) کینکت دکمه ای برای خاموش کردن نداره و اگه نخوایم ازش استفاده کنیم فقط باید از کنسول جداش کنیم ؟
1-بله
2-بله میشه.باید دو تا پروفایل بسازی
3-دقیقا

pooriya_hp
12-05-2011, 22:49
بچه ها می گم کیس شبیه ( کاملا شبیه ) به slim وجود داره !!

من از طراحی slim خیلی خوشم اومده !!

اگه کیسش باشه ... حتما عوض می کنم !

---------- Post added at 10:49 PM ---------- Previous post was at 10:48 PM ----------

alan wake
+
Gares of war
+
Forza
+
metro 2033
+
halo

A.N.A.P
12-05-2011, 22:49
دیگه بازی اختصاصی خوبی نداره؟
دیگه چی میخوای ؟:31:

aha2012
12-05-2011, 23:17

---------- Post added at 10:49 PM ---------- Previous post was at 10:48 PM ----------

alan wake
+
Gares of war
+
Forza
+
metro 2033
+
halo

پوریا مترو 2033 کجا انحصاریه 360ه؟

اما درمورد کیس اسلیم.فکر نکنم مخلفات 360 قدیمی ها توی اسلیم جا بگیره

SamGun
13-05-2011, 00:00

alan wake
+
Gares of war
+
Forza
+
metro 2033
+
halo

این Metro 2033 رو خوب اومدی :31: واقعا بازی زیبایی بود !!

sonixax
13-05-2011, 00:15
این Metro 2033 رو خوب اومدی :31: واقعا بازی زیبایی بود !!

بازی که قشنگ باشه ، شخص اول هم نباشه چی بلدید ؟

SAMCRO
13-05-2011, 00:17
بچه ها فرق اسلیم با قبلیا چیه از لحاظ سخت افزاری ؟ اصلا فرق کرده یا فقط کوچولو موچولو شده ؟

sonixax
13-05-2011, 00:18
بچه ها فرق اسلیم با قبلیا چیه از لحاظ سخت افزاری ؟ اصلا فرق کرده یا فقط کوچولو موچولو شده ؟

هیچ فرقی نداره ، فقط خوش تیپ تر شده :31:

SAMCRO
13-05-2011, 00:22
هیچ فرقی نداره ، فقط خوش تیپ تر شده :31:
خوب خدا رو شکر ... ! دي
گفتم لابد دستگاه ما قبل از اینکه نسل بعد بیاد قدیمی شد ... ! دي

SamGun
13-05-2011, 00:48

:31: چه سوال سختی !

LIMBO

یه سری چیزا تو صفحه اول این تاپیک هست مطالعه کنی بد نیست.

dath-king
13-05-2011, 01:01

Red Dead Redemption
The Godfather 2
سوم شخص هست مثل جی تی آی هم آزادی عمل داره :31: :31:

SAMCRO
13-05-2011, 01:04
Red Dead Redemption
The Godfather 2
من godfather رو بازی نکردم ولی RDR ازادی عملش مث GTA یه و یه بازی تغزیبا Sand Box هست اگه درست فهمیده باشم .

shab_2008
13-05-2011, 12:27
Red Dead Redemption
The Godfather 2
دیگه از GodFather مزخرف تر خودشه!!

__________________________________________________ ______________________________

میلاد دادا بازی های سوم شخص خوب تقریبا اینا هستن :

Assassin's Creed: Brotherhood

Dante's Inferno

Dark Sector

Fable III

Just Cause 2

Ninja Gaiden II

Ninja Blade

Vanquish

alireza_sun72
13-05-2011, 13:01
به جون خودم نمیخوام گیر بدم ولی من رو این موضوع حساسم!
بابا ایها الناس! جی تی آی نه جی تی اِی

اونجوری حساب کنیم میشه : GTI IV

hasanpsk
13-05-2011, 13:23
سلاو دوستان xbox360 الایت با 120 گیگ هارد قیمتش چنده الان بازار تهران؟

Pessimist
13-05-2011, 13:39
سلاو دوستان xbox360 الایت با 120 گیگ هارد قیمتش چنده الان بازار تهران؟
تا یکی دو ماه پیش 450 تومن بود اما الان قطعا باید تغییر کرده باشه.

pooria83
13-05-2011, 13:46
تست 0225 تموم نشد؟

SamGun
13-05-2011, 15:48
تست 0225 تموم نشد؟

فعلا که خبری نشده ولی تو هفته ی آینده منتظر باشید احتمالش زیاده که تستش تموم بشه

aha2012
13-05-2011, 16:20
فعلا که خبری نشده ولی تو هفته ی آینده منتظر باشید احتمالش زیاده که تستش تموم بشه
سعید احتمالش اینه که تستش تموم بشه یعنی دیگه حله؟یعنی مثل 9504 ok میشه؟

shab_2008
13-05-2011, 16:38
بعید میدونم تا قبل از آپدیت بهاری داشبورد فرمور رو عرضه کنن!

منتظر میمونن تا اون آپدیت عرضه بشه بعد اگه فرمور با اون آپدیت مشکلی نداشت فرمور رو لانچ میکنن! (البته شاید)

(تاریخ عرضه داشبورد جدید 19 مه اعلام شده)

SamGun
13-05-2011, 17:24
سعید احتمالش اینه که تستش تموم بشه یعنی دیگه حله؟یعنی مثل 9504 ok میشه؟

نه امید جان , چون این تست الان فقط مربوط به خوده iXtreme میشه , نه نصب شدنش روی درایو . درایو 0225 هنوز Write Protect اش Disable نشده . و همانطور که شهاب جون هم گفت به خاطر اینکه مجبور به Release دوباره LT نشن و همچنین ریسک های احتمالی از بین بره فعلا یکم کار داره.

بعید میدونم تا قبل از آپدیت بهاری داشبورد فرمور رو عرضه کنن!

منتظر میمونن تا اون آپدیت عرضه بشه بعد اگه فرمور با اون آپدیت مشکلی نداشت فرمور رو لانچ میکنن! (البته شاید)

(تاریخ عرضه داشبورد جدید 19 مه اعلام شده)

شهاب کاشکی اینا این x360key رو با یه قیمتی عرضه میکردن حداقل با عقل جور در بیاد آدم بره بگیره !!

matrix_3s
13-05-2011, 17:27
دوستان سلام.....
در چه صورتی امکان داره قیمتا بیاد پایین.......؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shab_2008
13-05-2011, 18:08
نه امید جان , چون این تست الان فقط مربوط به خوده iXtreme میشه , نه نصب شدنش روی درایو . درایو 0225 هنوز Write Protect اش Disable نشده . و همانطور که شهاب جون هم گفت به خاطر اینکه مجبور به Release دوباره LT نشن و همچنین ریسک های احتمالی از بین بره فعلا یکم کار داره.

شهاب کاشکی اینا این x360key رو با یه قیمتی عرضه میکردن حداقل با عقل جور در بیاد آدم بره بگیره !!

سعید دادا ما که فوقش اگه اسلیم بخریم میدیم به این مغازه دارا تا کپیش کنن!:31:

اگه کسی هم ضرر کنه اونا هستن!:31: ( البته میدونم که آخرش چند برابرش رو از حلقوم ملت بیرون میکشن!!)

دوستان سلام.....

سلام

شاید ه ک شدن کامل سری اسلیم!

البته اگه تا اون موقع X360 سری قدیمی یا همون فت توی بازار مونده باشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی در کل جن هم از کار این فروشنده ها سر در نمیاره!

matrix_3s
13-05-2011, 19:13
قیمتای اسلیم الان چنده و بعد -- شدنش چه قدر میشه؟؟؟؟

Pessimist
13-05-2011, 19:46
دوستان سلام.....

این که قیمت ها در چه صورتی میاد پایین رو فقط خدا میدونه.با این وضعیتی که من میبینم خیلی سخت میشه وضعیت بازار رو پیش بینی کرد ولی شاید یه امیدی باشه که موقع امتحانات قیمت ها یه نمه بیاد پایین تر اما صد در صد اول تابستان گرون تر میشه پس به نظر من اگه قصد خرید دارید تو همین فصل امتحانات خرید خودتون رو انجام بدید.

aha2012
13-05-2011, 19:51
قیمتای اسلیم الان چنده و بعد -- شدنش چه قدر میشه؟؟؟؟

4گیگ باندل کینکت=480 تومن
4 گیگ با درایو 9504=565 تومن
4 گیگ با درایو 0225=305 تومن

سجاد الان این آخری ه-ک نشده اگه ه-ک بشه قیمتش مثل یکی مونده به آخری میشه درصورتیکه دوتاشون یکین ،فقط یکی ه-ک میشه یکی فعلا نه

pooriya_hp
13-05-2011, 19:52
پوریا مترو 2033 کجا انحصاریه 360ه؟
امید جون منظورم انحصار ms بود !

اما درمورد کیس اسلیم.فکر نکنم مخلفات 360 قدیمی ها توی اسلیم جا بگیره

این Metro 2033 رو خوب اومدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واقعا بازی زیبایی بود !!
از نظر گرافیک که فوق العاده بود ( فکر کنم تسلیشن توش استفاده شده ) !!

ولی با دوتا مورد اصلا حال نکردم : :13:
1. تیر طی انجام بازی کم میده
2. دشمن ها مزخرف

Red Dead Redemption
The Godfather 2
سوم شخص هست مثل جی تی آی هم آزادی عمل داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پدرخوانده 2 واقعا مزخرف بود !! ( بر عکس نسخه1 )

میلاد دادا بازی های سوم شخص خوب تقریبا اینا هستن :

Assassin's Creed: Brotherhood

Dante's Inferno

Dark Sector

Fable III

Just Cause 2

Ninja Gaiden II

Ninja Blade

Vanquish
Castelvania هم بازی خیلی خوبی هست !

shab_2008
13-05-2011, 21:19

2. دشمن ها مزخرف

توی مترو (نسخه کنسولی ) تسلیشن وجود نداشت. حتی توی نسخه PCش هم دست و پا شکسته ازین تکنیک استفاده شده بود!

مترو فقط یه نکته مثبت داشت اونم گرافیکش بود! که البته توی نسخه کنسولی این نکته مثبت هم یه جورایی وجود نداشت !

SamGun
13-05-2011, 21:36
امید جون منظورم انحصار ms بود !

2. دشمن ها مزخرف

پدرخوانده 2 واقعا مزخرف بود !! ( بر عکس نسخه1 )

Castelvania هم بازی خیلی خوبی هست !

حالا تیراش که خب طبیعی بود !! شرایط بازی جوری بود که مهمات واقعا وجودشون حیاتی بود .

ولی دشمناش رو موافقم زیاد جالب نبودن .

توی مترو (نسخه کنسولی ) تسلیشن وجود نداشت. حتی توی نسخه PCش هم دست و پا شکسته ازین تکنیک استفاده شده بود!

مترو فقط یه نکته مثبت داشت اونم گرافیکش بود! که البته توی نسخه کنسولی این نکته مثبت هم یه جورایی وجود نداشت !

ولی شهاب روند تکاملی داستان بازی خیلی به دل من نشست نمیدونم چرا ولی فوق العاده با بازی حال کردم

sonixax
13-05-2011, 21:55
حالا تیراش که خب طبیعی بود !! شرایط بازی جوری بود که مهمات واقعا وجودشون حیاتی بود .

ولی شهاب روند تکاملی داستان بازی خیلی به دل من نشست نمیدونم چرا ولی فوق العاده با بازی حال کردم

آقا من یه نگاهی به تسلیشن انداختم ولی متوجه فرقش نشدم !
بیشتر به خطای دید بر میگرده گویا !
کسی تصویر های مقایسه ای داره ما ببینیم دوزاریمون بیوفته ؟ :11:

SamGun
13-05-2011, 22:08
آقا من یه نگاهی به تسلیشن انداختم ولی متوجه فرقش نشدم !
بیشتر به خطای دید بر میگرده گویا !
کسی تصویر های مقایسه ای داره ما ببینیم دوزاریمون بیوفته ؟ :11:

والا میلاد اون اولاکه بازی اومده بود خیلی بحث داغ بود که بازی نسخه PC فوق العاده بهتر از نسخه کنسول ساخته شده و همه اینو قبول داشتن ولی من خودم به شخصه مقایسه ای ندیدم که درست نشون بده فرقشون چیه !!

pooriya_hp
13-05-2011, 22:16

اصلا xbox360 از تسلیشن و دایرتکس پشتیبانی میکنه ؟ :31:
------
برای مشاهده قدرت گرافیکش هم که روی PC یه سیستم غول میخواد !

دشمن ها که دیگه ... :2:

SAMCRO
13-05-2011, 22:19
بچه ها این تسلیشن چیه ؟ :دي
انگلیسیش رو می نویسین ؟ :دي
اصلا من نمی تونم بخونمش ! :دي

pooriya_hp
13-05-2011, 22:25
بفرمایید ، اینجا شهاب عزیز توضیحات لازم رو دادن :

sonixax
13-05-2011, 22:29
بچه ها این تسلیشن چیه ؟ :دي
انگلیسیش رو می نویسین ؟ :دي
اصلا من نمی تونم بخونمش ! :دي

tessellation

---------- Post added at 10:29 PM ---------- Previous post was at 10:28 PM ----------

والا میلاد اون اولاکه بازی اومده بود خیلی بحث داغ بود که بازی نسخه PC فوق العاده بهتر از نسخه کنسول ساخته شده و همه اینو قبول داشتن ولی من خودم به شخصه مقایسه ای ندیدم که درست نشون بده فرقشون چیه !!

من هم فرقش رو نفهمیدم !

اصلا xbox360 از تسلیشن و دایرتکس پشتیبانی میکنه ؟ :31:
------
برای مشاهده قدرت گرافیکش هم که روی PC یه سیستم غول میخواد !

دشمن ها که دیگه ... :2:

دایرکت X اصلا مال مایکروسافت هست و روی کنسولش هم هست و برای همینه که 360 بازی های مالتی رو بهتر اجرا میکنه .

s-a-l-i-m
13-05-2011, 22:46
اقا یک سوال دارم شاید مسخره بیاد ولی واقعا گیجم کرده :
این که پشت کاور بازی ها نوشته رو می خواستم بدونم :
co_op 2-4 یعنی چی ؟؟
player 1-4 یعنی چی ؟؟؟ :دی { واقعا این یکی گیجم کرده با بالایی اخه بازی های تک نفره هم همین رو زده و بازی های دو نفره هم همین طوری ولی بعضی از بازی ها زدن 1 player ..کلا خواستم بدونم یعنی دو نفره هم میشن ؟؟ اخه هر کار می کنم نمیشن }
مثلا همین بازی Red river اینطوری زده که 2 نفره نمیشه ولی بازی gears of war هم فکر کنم اینطوری زده که 2 نفره میشه :31:

sonixax
13-05-2011, 22:56
اقا یک سوال دارم شاید مسخره بیاد ولی واقعا گیجم کرده :
این که پشت کاور بازی ها نوشته رو می خواستم بدونم :
co_op 2-4 یعنی چی ؟؟
player 1-4 یعنی چی ؟؟؟ :دی { واقعا این یکی گیجم کرده با بالایی اخه بازی های تک نفره هم همین رو زده و بازی های دو نفره هم همین طوری ولی بعضی از بازی ها زدن 1 player ..کلا خواستم بدونم یعنی دو نفره هم میشن ؟؟ اخه هر کار می کنم نمیشن }
مثلا همین بازی Red river اینطوری زده که 2 نفره نمیشه ولی بازی gears of war هم فکر کنم اینطوری زده که 2 نفره میشه :31:

player 1-4 یعنی میتونه از 1 تا 4 نفر با هم بازی کنند .
co - op 2-4 هم یعنی میشه 2 تا 4 تا تیم بیوفتند به جون هم .

بعدش شما شبکه رو هم حساب کن .

pooria83
13-05-2011, 23:04
وااااااااااای چه حالی میده اونروزی که بگن -- اسلیم ردیف شد!

flasher_for_nokia
14-05-2011, 10:26
اگه کسی کنسول رو ه ک کرده باشه ولی برای انجام بازی آنلاین از بازی ارجینال استفاده کنه امکان بن شدن براش وجود داره؟

shab_2008
14-05-2011, 12:28
اگه کسی کنسول رو ه ک کرده باشه ولی برای انجام بازی آنلاین از بازی ارجینال استفاده کنه امکان بن شدن براش وجود داره؟

اگه فلگ شده باشین ممکنه بن بشین. یعنی اگه قبلا با بازی کپی رفته باشین توی LIVE و شناسایی شده باشین اگه الان حتی با بازی اوریج هم برین LIVE ممکن در موج بعدی بن براتون مشکل ایجاد بشه!

ولی اگه تا به حال به LIVE نرفتین و کنسولتون هم کپی خوره و الان با بازی اوریج میخواین برین LIVE مشکلی نداره.

A.N.A.P
14-05-2011, 13:12
اگه فلگ شده باشین ممکنه بن بشین. یعنی اگه قبلا با بازی کپی رفته باشین توی LIVE و شناسایی شده باشین اگه الان حتی با بازی اوریج هم برین LIVE ممکن در موج بعدی بن براتون مشکل ایجاد بشه!

ولی اگه تا به حال به LIVE نرفتین و کنسولتون هم کپی خوره و الان با بازی اوریج میخواین برین LIVE مشکلی نداره.
شهاب اگه به LT+ آپ نکرده باشیم ولی فقط بریم لایو بچرخیم چی ؟

sonixax
14-05-2011, 17:22

با اجازه شهاب جان :
باز هم بن میشید

shab_2008
14-05-2011, 17:28

LT و +LT جفتشون از نظر امنیت در LIVE تقریبا در یک سطح هستن! پس اگه LT هم باشه مشکلی نیست! ( با حفظ شرایطی که در پست قبلی گفتم).

ولی فرمور های 1.61 به پایین به هیچ وجه برای در محیط LIVE امن نیستن.

HESAM_5700
14-05-2011, 21:54
سلام....

خوب خوب خوب :دی

بالاخره ما نیز با دعای خیر آقایان و راهنمایی های گوهر بار دوستان و آشنایان توانستیم والدین گرامی را جهت خرید X360 Slim 0225 راضی نماییم :دی

بچه ها بگیرم دیگه؟ :دی نشم ضرر -- نشه :دی

( الان میلاد میگه نشد X360key بگیر :دی ) اونم میشه ولی خوب هزینه داره :( :دی

البته زمان خرید مشخص نیسس:دی )

sonixax
14-05-2011, 22:07
سلام....

بالاخره ما نیز با دعای خیر آقایان و راهنمایی های گوهر بار دوستان و آشنایان توانستیم والدین گرامی را جهت خرید X360 Slim 0225 راضی نماییم :دی

البته زمان خرید مشخص نیسس:دی )

نشد X360Key بگیر :31::31::31::31::31::31::31::31::31:

shab_2008
14-05-2011, 22:08
سلام....

سلام

از یک سری جهات خریدن مدل اسلیم الان عاقلانه به نظر میرسه!

1: چون هنوز این مدل (0225) درایوش ه ک نشده(البته به زودی فرمورش عرضه میشه) و قیمتش نسبت به مدل فت نسبتا متعادل تره.

2: ممکنه بعد از ه ک شدنش یه مقدار نایاب و البته گرون تر بشه!

legolas 224
14-05-2011, 22:19
اقا یه سوال شاید ضایع :31:
این یارو (0225):31: اگه حک بشه میشه لایو زد یا بن میریم؟:31:

sonixax
14-05-2011, 22:21
اقا یه سوال شاید ضایع :31:
این یارو (0225):31: اگه حک بشه میشه لایو زد یا بن میریم؟:31:

شک نکن بن میری ، بن میای ، بن میرند ، بن خواهند رفت ، بن خواهند آمد :31:

نه چیزی نمیشه ، مگر اینکه خودتون سوتی بدید :46:

pooria83
14-05-2011, 22:49
آخرین خبر از -- 0225؟

legolas 224
14-05-2011, 23:09
آخرین خبر از -- 0225؟
عزیز جان به نظرم اگه خبری بشه دوستان اطلاع میدن لازم نیست شما زحمت بکشی و جویا بشی :46::27:

HESAM_5700
14-05-2011, 23:12
با تشكر از شهاب گرامي :دى

ايول ميلاد :دى

بچه ها سايت ميثم جان باز نميشه چرا ؟؟؟

alireza_sun72
15-05-2011, 00:20
جشن تولد 10 سالگی هیلو
مایکروسافت قصد دارد 10 ساله شدن هیلو را با انتشار یک کتاب جشن بگیرد. این کتاب 192 صفحه ای شامل 400 طرح مفهومی از اوایل پیدایش هیلو خواهد بود و قیمت آن 25 پوند در نظر گرفته شده است. اما موضوع به همین جا ختم نمی شود و شایعاتی در جریان است مبنی بر این که مایکروسافت قصد دارد نسخه بازسازی شده اولین هیلو را بسازد. باید منتظر اخبار بیشتری از فستیوال هیلو در سیاتل باشیم و ببینیم که آیا واقعا ماکروسافت این کار را خوهد کرد یا نه.

A.N.A.P
15-05-2011, 09:49
آخرین خبر از -- 0225؟

اگه 0225 هـک بشه شما دوباره میاین میپرسین چه خبر ؟:31:

HESAM_5700
15-05-2011, 10:38
خب حق داره بنده خدا :دی

منم بودم هر دقیقه میومدم میپرسیدم :دی

عزیزم شما از این سایت چک کن :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هر وقت جلوی درایو ۰۲۲۵ زد RELEASED یعنی حل ه:دی

HESAM_5700
15-05-2011, 13:17
سلام

دوستان ما هم به جمع شما پيوستيم :دى

امروز صبح يه ٠٢٢٥ از اقا ميثم سفارش دادم ايشالا فردا ميرسه !
پوريا٨٣ عزيز منم هك بياد شام ميدم محلرو :دى

aha2012
15-05-2011, 13:29
سلام

سلام
مبارکت باشه حسام جون
کینکت هم گرفتی؟فعلا با بازیه داخل کینکت بازی کن تا ه-ک بیاد
در ضمن جریان داوود چی شد؟

pooriya_hp
15-05-2011, 14:32
سلام

مبارکه ، کار خوبی کردی !

HESAM_5700
15-05-2011, 15:04
سلام
مبارکت باشه حسام جون
کینکت هم گرفتی؟فعلا با بازیه داخل کینکت بازی کن تا ه-ک بیاد
در ضمن جریان داوود چی شد؟

ممنون اميد جان ... نه كينكت پول ندارم ديگه تازه اينم اخر خرداد جعبشو باز ميكنم تا اون موقه هم مياد حك
داوودم داره با روشه من مخ ميزنه :دى
ايشالا كه اونم بگيره زودتر

-------

مرسي پوريا جان،..

hasankachal
15-05-2011, 15:10
برای این که وقتی با x360 بازی میکنم صدا از سینما خانواده بیاد باید چی کار کنم؟ الان از 5 بلند گو فقط از 2 تاش صدا میاد چی کار کنم از هر 5 تا صدا بیاد؟

flasher_for_nokia
15-05-2011, 15:39
کسی میتونه بازی ارجینال واسه 360 تهیه کنه؟

HESAM_5700
15-05-2011, 15:43
بچه ها یه خبرایی شده :دی

Progress is being made by the team, however, on a special conversion process which will allow fw to be written to 0225 drives.

یعنی رایت پروتکت رو به صورت نرم افزاری حل کردن ؟ :دی

پوریا جون پولاتو جم و جور کن توی چند هفته دیگه باید بریم رستوران سفارش بدیم :دی

sonixax
15-05-2011, 16:09
سلام

مبارک باشه :11:

---------- Post added at 04:09 PM ---------- Previous post was at 04:08 PM ----------

بچه ها یه خبرایی شده :دی

Progress is being made by the team, however, on a special conversion process which will allow fw to be written to 0225 drives.

یعنی رایت پروتکت رو به صورت نرم افزاری حل کردن ؟ :دی

پوریا جون پولاتو جم و جور کن توی چند هفته دیگه باید بریم رستوران سفارش بدیم :دی

رایت پروتکتد رو نمیشه به صورت نرم افزاری کاریش کرد ، مگر اینکه نرم افزاری این کار رو کرده باشند که در این صورت مایکروسافت خیلی خره :31:

HESAM_5700
15-05-2011, 16:13
رایت پروتکتد رو نمیشه به صورت نرم افزاری کاریش کرد ، مگر اینکه نرم افزاری این کار رو کرده باشند که در این صورت مایکروسافت خیلی خره

مرسییی :دی

بلانسبته خر :دی ( حیفه خر نیس ؟ :دی )
اخرش میشه یا نه؟ :دی

sonixax
15-05-2011, 16:26
مرسییی :دی

بلانسبته خر :دی ( حیفه خر نیس ؟ :دی )
اخرش میشه یا نه؟ :دی

رایت پروتکتد معمولا قطع اتصال یکی از کانکتور های چیپ با مدار هستش ، اگر این طوری باشه هیچ راهی نداره چون باید چیپ رو عوض کرد و بدون تجهیزات میلیاردی کارخونه ای امکان نداره .

حالا شاید اومدند و از طریق یک نرم افزار اضافی این کار رو کردند که در اون صورت مشکلی نیست سه سوت میشه حلش کرد :31:

porya_spy
15-05-2011, 18:07
حسام جان روشی که تونستی مخ مامان باباتو بزنی به منم میگی ؟ :31: منم میخوام بگیرم . ولی میگن پول نداریم . درست رو هم باید بخونی :31: در ضمن من توی یه سایت کار میکنم . اگه پول بهم ندن خودم باید پولشو در بیارم :41: شاید تا مهر ماه ایکس باکس بخرم :41:

HESAM_5700
15-05-2011, 19:06
حسام جان روشی که تونستی مخ مامان باباتو بزنی به منم میگی ؟ :31: منم میخوام بگیرم . ولی میگن پول نداریم . درست رو هم باید بخونی :31: در ضمن من توی یه سایت کار میکنم . اگه پول بهم ندن خودم باید پولشو در بیارم :41: شاید تا مهر ماه ایکس باکس بخرم :41:

:دى

من خودم ٢٠٠تومن داشتم كه با كلي چونه ١٠٠تومن گرفتم :دى

ببينيد اين روش كاملا تست شدست :دى شما اول برا ددي يا مامي :دى چند تا فيلم و ... از كينكت ميزاري كه كف كنه :دي مرحله بعدي بايد بهران بازار و ماجراي هك رو بگي كه اگه الان نخرم هفته ديگه ميشه ١تومن :دى بعدش ميگن كه الان درس داري و ... و تو ميگي هك نشده و بازي نميخوره :دى فردا صبح يه اس ميدي به ميثم و شماره حساب بگيري و بريزي و منتظر باشي بياد در منزل :دى

( اگه طرفدارش زياد باشه بايد بكنمش پي دي اف اموزشو :دى:31:)

shab_2008
15-05-2011, 19:28

فعلا برای شما که پولتون جور نیست صبر کنید بهتره! تا اون موقع (مهر) هم تکلیف ه ک کاملا مشخص شده و هم قیمت ها متعادل تر خواهد شد! و اگه مدل فتی باقی مونده باشه قطعا ارزون خواهد بود و این قیمت های نجومی رو نداره!

گر صبر کنین ز گلابی ، آلوچه سازی!!:31:

sonixax
15-05-2011, 19:30
گر صبر کنین ز گلابی ، آلوچه سازی!!:31:

شهاب جان ما صبر کردیم ، گلابیه گندید :31:

hamed m2m
15-05-2011, 19:58
من نمیدونم اینجا درموردایکس باکس صحبت میشه یا نمک ریختن بچه ها

pooriya_hp
15-05-2011, 20:02
اینجا فقط یه تاپیک نیست بلکه برای خودش یه انجمن هست !

SamGun
15-05-2011, 20:03
برای این که وقتی با x360 بازی میکنم صدا از سینما خانواده بیاد باید چی کار کنم؟ الان از 5 بلند گو فقط از 2 تاش صدا میاد چی کار کنم از هر 5 تا صدا بیاد؟

شما اگه کنسول رو توسط Optical Cable به Home Theater وصل کردی باید صدای خروجی رو روی حالت Matrix بزاری تا از سیستم 5.1 استفاده بشه.

در ضمن تو تنظیمات صدای کنسول هم باید گزینه ی 5.1 رو انتخاب کنید

huggy
15-05-2011, 20:11
سلام دوستان !

آخرین ورژن بازی نید 4 اسپید و اساسین نیاز به آپدیت داره

این آپدیت همینیه که میریزیم رو فلش و به کنسول وصل میکنیم یا ..... ؟؟

خودم میتونم آپدیت کنم ؟؟
ممنون از راهنمایی تون

pooriya_hp
15-05-2011, 20:18
NFS : HP + AC :BH

باید lt+ بریزی و آپدیت جدید !

باید ببرید بیرون !

porya_spy
15-05-2011, 20:43
:دى

من خودم ٢٠٠تومن داشتم كه با كلي چونه ١٠٠تومن گرفتم :دى

ببينيد اين روش كاملا تست شدست :دى شما اول برا ددي يا مامي :دى چند تا فيلم و ... از كينكت ميزاري كه كف كنه :دي مرحله بعدي بايد بهران بازار و ماجراي هك رو بگي كه اگه الان نخرم هفته ديگه ميشه ١تومن :دى بعدش ميگن كه الان درس داري و ... و تو ميگي هك نشده و بازي نميخوره :دى فردا صبح يه اس ميدي به ميثم و شماره حساب بگيري و بريزي و منتظر باشي بياد در منزل :دى

( اگه طرفدارش زياد باشه بايد بكنمش پي دي اف اموزشو :دى:31:)

حسام جان یه چند تا فیلم توپ از کینکت میزاری که نشون بدم بهشون ؟ :31:

HESAM_5700
15-05-2011, 21:01
و خداوند يوتيوب را افريد :دى

از خود سايت ايكس باكس هم ميتوني بگيري

pooriya_hp
15-05-2011, 21:07
من خیلی دوست دارم کنکنت بگیرم ولی حیف که جا ندارم !! :41:

اما اگه Geow3 + kingdom + alan wake 2 کنکنت ساپورت باشن 100% می گیرم !

( میرم بالا پشته بوم بازی می کنم :31: )
----------
دوستان بازی اکشن برای کنکت وجود نداره ؟

sonixax
15-05-2011, 21:13
من نمیدونم اینجا درموردایکس باکس صحبت میشه یا نمک ریختن بچه ها

هر سه مورد :31:

سومی رو پیدا کنی جایزه داری :31:

HESAM_5700
15-05-2011, 21:43
پوریا جون مایکروسافت داره یه بازی شوتر میسازه مخصوص Kinect :دی

کینکت الان نوزاده :دی بزار توی E3 میترکونه ٬!!!

امید میگفت که مایکروسافت میخواد روی کینکت مانوور بده توی E3 :دی

legolas 224
15-05-2011, 22:20
پوریا جون مایکروسافت داره یه بازی شوتر میسازه مخصوص Kinect :دی

کینکت الان نوزاده :دی بزار توی E3 میترکونه ٬!!!

امید میگفت که مایکروسافت میخواد روی کینکت مانوور بده توی E3 :دی
نمیدونم کدوم تایپک اینجا بود ولی داشتم درباره ی e3 امسال که چی میخواد توش بگن رو میخوندم که دیدم نوشته احتمال عرضه کینکت 2 ،نمیدونم والاالله :13:

پست 7 رو نیگا کن :46::5:
نظر خودت چیه؟:31::5:

sonixax
15-05-2011, 22:27
نمیدونم کدوم تایپک اینجا بود ولی داشتم درباره ی e3 امسال که چی میخواد توش بگن رو میخوندم که دیدم نوشته احتمال عرضه کینکت 2 ،نمیدونم والاالله :13:

پست 7 رو نیگا کن :46::5:
نظر خودت چیه؟:31::5:

کینکت 2!!!!!
کینکت به خودی خود چیزی نداره که ، یه سنسور ساده هستش .
همه چیز سر برنامه نویسیشه که اون هم توی دیسک های بازیه نه توی خود سنسور !

HESAM_5700
15-05-2011, 22:43
دقيقا
كينكت ممكنه اپديت نرم افزاري بده ( به نظرم١٠٠در١٠٠ توي e3اينو ميبينيم) + بازي هايي كه مياد از لحاظ گرافيكي قوي ميشن !!

اما براي شوتر من هرچي فكر ميكنم ميبينم جور در نمياد :دى چجوري طرف راه بره؟ :دى
بايدمنتظر موند

legolas 224
15-05-2011, 23:05
بايدمنتظر موند
مگه تو دومیدانی چی جوری میدوون؟:31::27:
اینکه بدتر چیجوری تشخیص بده که داری شللیک میکنه ؟:31::27: با حرکت انگشت؟:27::31:

hamed m2m
15-05-2011, 23:25
هر سه مورد :31:

سومی رو پیدا کنی جایزه داری :31:

سومیش خووودتی میلاد
حالاجایزه روردکن بیاد

sonixax
15-05-2011, 23:56
سومیش خووودتی میلاد
حالاجایزه روردکن بیاد

نه دیگه اشتباه کردی ،
سومشی جر و بحث و کل کل سر مسایلی هست که اصلا ربطی به 360 و کنسول نداره :31:

تازه یه مورد چهارمی هم هست که نگم بهتره ، چون دعوا میشه :31:

کلا این تاپیک بقالی ای هست واسه خودش :31:

SamGun
16-05-2011, 00:11
کینکت 2!!!!!
کینکت به خودی خود چیزی نداره که ، یه سنسور ساده هستش .
همه چیز سر برنامه نویسیشه که اون هم توی دیسک های بازیه نه توی خود سنسور !

میلاد جون بی انصافی نکن دیگه !! :31:

اومدن حساب کردن اگه Processor کینک رو بردارن و بار پردازشی رو روی CPU کنسول بزارن قدرت دستگاه انقدر کاهش پیدا میکنه که حتی تو بازی های تقریبا ساده ممکن هست افت فریم دیده بشه.

دقيقا
كينكت ممكنه اپديت نرم افزاري بده ( به نظرم١٠٠در١٠٠ توي e3اينو ميبينيم) + بازي هايي كه مياد از لحاظ گرافيكي قوي ميشن !!

بايدمنتظر موند

اینکه بله مطمئن باشید Update های فراوانی تو راه داره ولی کی و چگونه فعلا معلوم نیست.

مگه تو دومیدانی چی جوری میدوون؟:31::27:
اینکه بدتر چیجوری تشخیص بده که داری شللیک میکنه ؟:31::27: با حرکت انگشت؟:27::31:

کینکت انقدر دقیق هست که حتی میتونه حرکت بند های انگشت رو هم تشخیص بده . البته با Update نرم افزاری .

HESAM_5700
16-05-2011, 07:38
سلام...

ميلاد بقالي رو خوب اومدي :دى

دوستان اين بسته ما با تيپاكس مياد هزينه پستش چقدره؟؟؟؟؟ :دى (خودم ميخوام برم تحويلش بگيرم گفتم ضايه نشم اونجا:31::31::31: )

HESAM_5700
16-05-2011, 10:21
رسيييييييييييييييد :31:

عجب چيزيست!!!

يه بازي فورزا كوتور ٢ هم توي درايو بود ولي اجرا نميشه ميگه ntsc ه!!!!

A.N.A.P
16-05-2011, 10:53
آقا من به سرم زده 360 ـم رو بفروشم برم کنکت بخرم !:20:

HESAM_5700
16-05-2011, 11:03
حالا كهما كار داريم هيچ كي نس!!!

نسخه داشبور كجا نوشته؟؟جوري برم لايو

Alex * Delpiero
16-05-2011, 11:30
سلام...

ميلاد بقالي رو خوب اومدي :دى

دوستان اين بسته ما با تيپاكس مياد هزينه پستش چقدره؟؟؟؟؟ :دى (خودم ميخوام برم تحويلش بگيرم گفتم ضايه نشم اونجا:31::31::31: )
میشه 5 6 تومان !

legolas 224
16-05-2011, 11:36
آقا من به سرم زده 360 ـم رو بفروشم برم کنکت بخرم !:20:
اگه 360 رو بفروشی که کینکت فائده نداره
:31::27:

A.N.A.P
16-05-2011, 12:11
اگه 360 رو بفروشی که کینکت فائده نداره
:31::27:
راست میگی ؟:31:

آفرین به هوش و ذکاوت !:31:

legolas 224
16-05-2011, 12:13
راست میگی ؟:31:

تا اونجائی که من میدونم کیکنت رو وصل میکنی به xbox :31::27::46:

A.N.A.P
16-05-2011, 12:29
تا اونجائی که من میدونم کیکنت رو وصل میکنی به xbox :31::27::46:
دادا میدونم . خیر سرم اومدم یه شوخی ای بکنیم فضا عوض شه !:31:

HESAM_5700
16-05-2011, 12:35
هييييي روزگار بازي نداره حال نميده :دى

اقا اين دايرهه بالاي كنسول از بيرون معلومه دورش زرده + lot nomber اش ١٢٨xه !!!! ٩٥٠٤ ه ؟ :31:

hawck
16-05-2011, 13:12
بچه ها ار l.a noire چه خبر پس کی میاد ایران؟

alireza_sun72
16-05-2011, 13:38
همون طور که اطلاع دارید اینجا بازار شام هست!:31:
منم میخوام یه چیزی اینجا بگم ولی ربطی نداره:31:
چون اینجا چند نفر میخواستن دانشگاه ثبت نام کنن گفتم به اطلاع برسونم که:
ثبت نام دانشگاه فنی تا چهار شنبه تمدید شد
اگه میخواید ثبت نام کنید سریع برید ثبت نام کنید که
مثل من یک سال ول معطل نباشید:46:

alireza_sun72
16-05-2011, 13:48
قسمت جدید فیلم رزیدنت اویل
Milla jovovich بازیگر سری فیلم های رزیدنت اویل، اخیرا در یک بلاگ اینترنتی جزئیاتی از قسمت آینده فیلم رزیدنت اویل را فاش کرد. نام قسمت جدید این فیلم قرار بود "begins" باشد که به گفته او این فقط یک دروغ آوریل بود و نام واقعی فیلم "Retribution" خواهد بود. او همچنین تایید کرد که لوکیشن این قسمت هم در شهر مورد علاقه او، توکیو ژاپن خواهد بود و در این قسمت هم شاهد زد و خورد های مرگباری میان "آلیس" و شعبه ژاپن شرکت "آمبرلا" خواهیم بود.

---------- Post added at 02:45 PM ---------- Previous post was at 02:44 PM ----------

حمله به سونی از سرور آمازون انجام شده است
به نظر می رسد سریال جنگ و کشمکش میان سونی و هکرها، فاصله ی زیادی تا پایان راه دارد! اطلاعات تازه ای درباره ی آخرین حمله به بیرون درز کرده است که هکرها برای انتقام گیری از سونی به شبکه ی پلی استیشن حمله کردند که بابت دادگاهی و محکوم کردن "جورج هاتز" که مغز متفکر گروه fail0verflow به شمار می رفت، انجام شد.
بر اساس گزارش های رسیده، یک منبع ناشناس که نخواست نام اش فاش شود، بازگو شده که گروهی از هکرها که به نام Anonymous شناخته می شوند، با یک سرور اجاره ای این کار را انجام داده اند.
گفته می شود آن ها با دادن اطلاعات نادرست در سرویس محاسبه ی ابری آمازون، موفق شدند تا با کنترل کردن یک سرور، حمله ای را به سونی
پایه ریزی کنند که از قرار معلوم به کابوس مقامات سونی تبدیل شده است.

اگر فرضیه ی اجاره شدن سرور درست باشد، می توان با پی گیری اطلاعات کسانی که مسئول اجاره ی سرور بوده اند، به سرنخ هایی درباره ی مجرمان دست یافت؛ اما پرسش این جا است که آیا سونی جرات دارد علیه یک هکر دیگر دست به کار شود یا نه.

---------- Post added at 02:48 PM ---------- Previous post was at 02:45 PM ----------

نقشه ی بازی نوآر لس آنجلس به این بزرگی است!
طبق گفته ها این بازی 25 الی 30 ساعت گیم پلی آن هم فقط در بخش داستانی دارد! با توجه به این شرایط وقتی به نقشه نگاه می کنیم و لس آنجلس سال 1947 را با این جزئیات می بینیم مطمئن خواهیم بود که بازی تکراری نخواهد شد.

pooriya_hp
16-05-2011, 14:31
بچه ها ار l.a noire چه خبر پس کی میاد ایران؟
دیسک 1 و 2 لیک شده !

پک کامل تا چند روز آیننده میاد !

کمی حوصله به خرج بدید !

همون طور که اطلاع دارید اینجا بازار شام هست![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
علیرضا جان قصد احانت ندارم ولی بهتره کمی رعایت کنید !

alireza_sun72
16-05-2011, 14:43
دیسک 1 و 2 لیک شده !

پک کامل تا چند روز آیننده میاد !

کمی حوصله به خرج بدید !

علیرضا جان قصد احانت ندارم ولی بهتره کمی رعایت کنید !
دمتون گرم دیگه! بابا ما خودمون از قدیمیای این تاپیکیم!:31:
من بیشتر از خیلی های دیگه رو این تاپیک تعسب دارم!:31:
اصلا تاپیک مال بابامه میخوام اسپم بارونش کنم!:31:

aha2012
16-05-2011, 14:43
رسيييييييييييييييد :31:

عجب چيزيست!!!

يه بازي فورزا كوتور ٢ هم توي درايو بود ولي اجرا نميشه ميگه ntsc ه!!!!
مبارکت باشه.خوشگله نه؟:20:
بازی توی درایو بوده؟؟:18:درایو میپکه که
زمانیکه دیسکی داخل درایو قرار میگیره نباید کنسولو تکون داد

hasanpsk
16-05-2011, 16:20
سلام دوستان یک دستگاه xbox360 الایت هارد 120دارم در حد نو بسیار تمیز چطور می تونم بفروشم؟
شهرستانم

hasanpsk
16-05-2011, 16:21
سلام دوستان یک دستگاه xbox360 الایت هارد 120دارم در حد نو بسیار تمیز چطور می تونم بفروشم؟
شهرستانم

pooriya_hp
16-05-2011, 16:27
از من میشنوی نفروش ....

ولی تا 450 جا داره ! ( اگه میفروشی به دست بفروش ! )

HESAM_5700
16-05-2011, 17:29
خب من كه نزاشتم ميثم گزاشته!!!!
يعني چي الان پوكيده؟؟؟ بابا من قلبم باطري نيم قلمي ميخوره نگوووووو از اين حرفااا:((

HESAM_5700
16-05-2011, 17:36
اسمت يادم رفت اينقدر دلم شور ميزنه ( aha2012 )

الان درايو چيزيش شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
---------

من كنسولم تمام خصوصيات ٩٥٠٤ رو داره در صورتي كه ٠٢٢٥ سفارش دادم !!!
چي كار كنم؟؟ بدم بيرون ؟؟ ( اينجا تعويض درايوم به زور بلدن چه برسه lt+ اسليم!!! )

aha2012
16-05-2011, 17:55
حسام جون خیالت راحت.وقتی روشنه نباید تکون بخوره:20:
من امید بودم:46:

HESAM_5700
16-05-2011, 18:07
اها ....

اميد ترسونديم !!!
الكي كه نميگي ؟ :دي

بعد اين مسله ٩٥٠٤ و ٢٢٥ رو چيكار كنم؟؟؟

sonixax
16-05-2011, 18:10
نقشه ی بازی نوآر لس آنجلس به این بزرگی است!
طبق گفته ها این بازی 25 الی 30 ساعت گیم پلی آن هم فقط در بخش داستانی دارد! با توجه به این شرایط وقتی به نقشه نگاه می کنیم و لس آنجلس سال 1947 را با این جزئیات می بینیم مطمئن خواهیم بود که بازی تکراری نخواهد شد.

دقیقا به همین دلیله که 3 تا دی وی دی هستش :13:

میخواستم دانلودش کنم پشیمون شدم :13:

pooriya_hp
16-05-2011, 19:26
سلام بر دوستان عزیز

آقایون پک کامل بازی اومده ! ( شامل 3 دیسک )

راستی قیمتش هم 8 تومن هست !

HESAM_5700
16-05-2011, 19:38
آره منم دیدم اینجا پر بوود :دی

دوستان برای کپی کردن کسی جایی رو میشناسه تو کرمانشاه ؟ ( اسلیم ۹۵۰۴ ) ؟؟ برا دوستم میخوام !

ال تی + ریختن چقدر طول میکشه ؟ اگه یارو گفت برو فردا بیا بدیم بهش؟ ( خرابش نکنه :دی )

pooriya_hp
16-05-2011, 19:39
سرجمع فکر کنم نیم ساعت ( پره پرش )

Alex * Delpiero
16-05-2011, 19:39
سلام بر دوستان عزیز

آقایون پک کامل بازی اومده ! ( شامل 3 دیسک )

راستی قیمتش هم 8 تومن هست !
اونوقت این چه ربطی به این تاپیک داشت ؟؟؟؟ تاپیک بازی نیست که اینجا !!!
اینجا تاپیک حل مشکلات هست

pooriya_hp
16-05-2011, 19:42
اونوقت این چه ربطی به این تاپیک داشت ؟؟؟؟ تاپیک بازی نیست که اینجا !!!
اینجا تاپیک حل مشکلات هست
عزیز اینجا تاپیک x360 هست !!

شامل : مشکلات - سوالات - بررسی - بازی ها - سخت افزار - سیاست ها - آموزش ها - راهنمایی ها و .... میشه !

موفق باشی

hawck
16-05-2011, 19:44
راستی قیمتش که اشک ادمو در میاره:41:

راستی اپدیتی چیزی می خواد؟

pooriya_hp
16-05-2011, 19:46
8 - 6 تومن هست دیگه !!
-----
آپدیت جدید همراش نیست !

اما باید دستگاتون آپدیت باشه !

HESAM_5700
16-05-2011, 19:55
ممنون پوریا جان!

اگه بدیم کپی کنن دستگاه باز میشه دیگه ؟ بعد اگه بفروشیم توی قیمت دستگاه تاثیری نداره این باز شدن ؟؟؟!
( هزینه ال تی ریختن چقدره ؟ )

hawck
16-05-2011, 20:08
عزیز اونوقت منظور از اپدیت دستگاه:41::23:

HESAM_5700
16-05-2011, 20:10
داشبورد دستگاه : ۲.۰.۹۱۹۹.۰ خوبه ؟:دی
جدیدتر هم اومده؟؟؟

pooriya_hp
16-05-2011, 21:25
ممنون پوریا جان!

اگه بدیم کپی کنن دستگاه باز میشه دیگه ؟ بعد اگه بفروشیم توی قیمت دستگاه تاثیری نداره این باز شدن ؟؟؟!
( هزینه ال تی ریختن چقدره ؟ )
آره حسام جان دستگاه باید باز بشه ، خب کپی خور رو بهتر میخرن !

عزیز اونوقت منظور از اپدیت دستگاه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آپدیتی که ms برای x360 ارائه میده

Big-Boss
16-05-2011, 21:52
من قبل از بازی، Crysis 2 رو روی فلش ریختم و بعد آپدیت و اجرای بازی.
حالا یه بار که فلش رو در آورده بودم خواستم از روی دیسک بازی کنم دوباره آپدیت خواست (یعنی آپدیت بازی هم روی فلش نصب شده بود) که اینبار روی خود دستگاه آپدیت کردم.
نظری در این باره نیست؟

Alex * Delpiero
16-05-2011, 21:57
عزیز اینجا تاپیک x360 هست !!

شامل : مشکلات - سوالات - بررسی - بازی ها - سخت افزار - سیاست ها - آموزش ها - راهنمایی ها و .... میشه !

موفق باشی
فکر نکنم !!! احتمالا اشتباه میکنی چون از صفحه 1 تا الان رو بخونی فقط شما این ÷ست راجع بازی رو گذاشتی !!!
پست های بازی داخل تاپیک خودشون بحث میشه که خوشبختانه این بازی تاپیک داره !!

موفق باشید !

pooriya_hp
16-05-2011, 22:04
حالا یه بار که فلش رو در آورده بودم خواستم از روی دیسک بازی کنم دوباره آپدیت خواست (یعنی آپدیت بازی هم روی فلش نصب شده بود) که اینبار روی خود دستگاه آپدیت کردم.
نظری در این باره نیست؟
فلشت رو در بیار !

بعد دیسک crysis2 رو بزار و شروع به آپدیت کن !

بعدش فلش ات رو فرمت کن !

Big-Boss
16-05-2011, 22:06
فلشت رو در بیار !

بعد دیسک crysis2 رو بزار و شروع به آپدیت کن !

بعدش فلش ات رو فرمت کن !

همین کار رو کردم!
جویای علت بودم.یعنی مستقیم دستگاه رو آپدیت نمیکنه؟!اگه کسی هارد داره پس اپدیت روی هارد نصب میشه نه خود دستگاه.

aha2012
16-05-2011, 22:08
نظری در این باره نیست؟

اون آپدیته رو فلشت ریخته شده
اما وقتی فلشتو درآوردی روی هاردت ریخته شده
به نظرم موردی نداره