PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128

pooriya_hp
27-04-2011, 20:34
بچه ها مثل اینکه Kinect شده 170-175 به نظرتون بگیرم یا نه !؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره سعید کنکت اومده پایین !!

من نمیخرم ، بدلیل :

- نداشتن فضای مناسب
- نبود بازی های اکشن
- تنبلی ( حس و حال اینور و اونور نیست :31: )
- فعلا پول ندارم :31:

sonixax
27-04-2011, 20:35
آره سعید کنکت اومده پایین !!

من نمیخرم ، بدلیل :

- نداشتن فضای مناسب
- نبود بازی های اکشن
- تنبلی ( حس و حال اینور و اونور نیست :31: )
- فعلا پول ندارم :31:

سومی از همه مهم تره :31:

pooriya_hp
27-04-2011, 20:39
سومی از همه مهم تره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره دیگه ما از همون بچگی یه game pad گرفتیم دستمون ، حالا هم مثل سابق !!

البته برای بچه ها بدلیل تحرک واقعا عالی هست !!

aha2012
27-04-2011, 21:08
بچه ها مثل اینکه Kinect شده 170-175 به نظرتون بگیرم یا نه !؟ :31:
هنوز نگرفتی؟؟؟:18:
بچه های همینجا تا اومد خریدن اونم با قیمت 310 هزار تومن
الان خیلی اومده پایین حتما بخر که ذوق مرگ میشی:31:
واقعا به آدم نشاط میده
علاوه بر خودت به محیط خانواده هم نشاط و شادی میبخشه
خیلی خیلی لذت بخشه سریع برو بگیر تا دیر نشده:20:

SamGun
27-04-2011, 21:08
من بیشتر برای ورزش کردن میخوام بازی که بعید میدونم بشه باهاش کرد فعلا !! :31:

هنوز نگرفتی؟؟؟:18:
بچه های همینجا تا اومد خریدن اونم با قیمت 310 هزار تومن
الان خیلی اومده پایین حتما بخر که ذوق مرگ میشی:31:
واقعا به آدم نشاط میده
علاوه بر خودت به محیط خانواده هم نشاط و شادی میبخشه
خیلی خیلی لذت بخشه سریع برو بگیر تا دیر نشده:20:

نه چرا بگیرم !!؟؟ دور از جون شماها مگه گور خر مغزمو گاز گرفته که وقتی دستگاه 160 تومن بیشتر نباید باشه برم 300 بخرم !!! :31:

الان دوستان خریدن مثلا چه اتفاقی افتاده !؟ تو لاتاری 1.000.000 دلاری شرکت کردن !!؟؟

sonixax
27-04-2011, 21:22
من بیشتر برای ورزش کردن میخوام بازی که بعید میدونم بشه باهاش کرد فعلا !! :31:

سعید جان wii که پوستت رو میکنه رسما ، دوچرخه و بدنسازی و دمبل و ... هم داره .

این هم فکر کنم پوست بکنه امتحانش نکردم :31:

SamGun
27-04-2011, 21:31

این هم فکر کنم پوست بکنه امتحانش نکردم :31:

شوخی میکنی میلاد !!؟؟

اگه اینطوریه پس باید برم دوچرخمو از تو انبار بیارم بالا !! :31:

Nintendo هم دیگه خدایی لوس میکنه همه چیو !! :31: احتمال برای Wii 2 یه تانک Tiger میسازن برای طبیعی شدن بازی :31:

pooriya_hp
27-04-2011, 21:43
من بیشتر برای ورزش کردن میخوام بازی که بعید میدونم بشه باهاش کرد فعلا !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم فکر کنم پوست بکنه امتحانش نکردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شوخی میکنی میلاد !!؟؟

اگه اینطوریه پس باید برم دوچرخمو از تو انبار بیارم بالا !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nintendo هم دیگه خدایی لوس میکنه همه چیو !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] احتمال برای Wii 2 یه تانک Tiger میسازن برای طبیعی شدن بازی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بیخیال شید بابا ... !!

ما از گیمرهای قدیم (پیشکسوت) هستیم و با همون گیم پد حال می کنیم ، مار رو چه به این لوس بازی ها :31:
----------------
ولی گذشته از شوخی من شخصا حس و حال کنکت رو ندارم !! ( البته دستگاه فوق العاده ی هست:40: )

sonixax
27-04-2011, 21:45
شوخی میکنی میلاد !!؟؟

اگه اینطوریه پس باید برم دوچرخمو از تو انبار بیارم بالا !! :31:

Nintendo هم دیگه خدایی لوس میکنه همه چیو !! :31: احتمال برای Wii 2 یه تانک Tiger میسازن برای طبیعی شدن بازی :31:

شوخی چیه بابا ، این دوچرخش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

100 یا 150 یورو مایشه .

اتفاقا دیروز میخواستم توی زاتورن ازش عکس بگیرم ، بیخیال شدم :31:

دمبل ممبل و دستکش بکس و ... اش رو هم میخوای عکسش رو بذارم ؟ :31:

وی فیت هم که میدونی چیه ، خودش کلی داستان داره برای خودش - به نظر من توی موشن سونی هرگز به وی نمیرسه - مایکروسافت هم واقعا نو آوری کرد وگرنه حرفی برای گفتن جلوی نینتندو نداشت .
ببین وی 2 HD میشه و با این هم جنگولک ، چه شود :40:

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

بیخیال شید بابا ... !!

ما از گیمرهای قدیم (پیشکسوت) هستیم و با همون گیم پد حال می کنیم ، مار رو چه به این لوس بازی ها :31:
----------------
ولی گذشته از شوخی من شخصا حس و حال کنکت رو ندارم !! ( البته دستگاه فوق العاده ی هست:40: )

من این بوکس وی رو بازی کردم داشتم پر پر میزدم :31: پیر شدیم رفته :13:

pooriya_hp
27-04-2011, 21:51
حالا بر فرض ما بخواهیم توسط کنکت تو یه بازی (همین دوجرخه ) رکاب بزنیم ، باید چیکار کنیم ؟

من این بوکس وی رو بازی کردم داشتم پر پر میزدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پیر شدیم رفته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره دیگه ، جوانی کجای که یادت بخیر (:41:) (:31:)

اینم به سلامتی Atari 2600 ::::> :7:

sonixax
27-04-2011, 21:53
حالا بر فرض ما بخواهیم توسط کنکت تو یه بازی (همین دوجرخه ) رکاب بزنیم ، باید چیکار کنیم ؟

آره دیگه ، جوانی کجای که یادت بخیر (:41:) (:31:)

اینم به سلامتی Atari 2600 ::::> :7:

کینکت باید ادای دوچرخه سواری رو در بیاری :27:

Move و Ps3 هم که از این جنگولک بازی ها نداره ، میمونه همون Wii - البته این جدیده که داره میاد HD هم شده با سخت افزار قوی تر از 360 و Ps3 خیلی حال میده .
به شدت منتظرم ببینم نینتندو میخواد چه طوری همه رو غافلگیر کنه .

SamGun
27-04-2011, 23:10

100 یا 150 یورو مایشه .

اتفاقا دیروز میخواستم توی زاتورن ازش عکس بگیرم ، بیخیال شدم :31:

دمبل ممبل و دستکش بکس و ... اش رو هم میخوای عکسش رو بذارم ؟ :31:

وی فیت هم که میدونی چیه ، خودش کلی داستان داره برای خودش - به نظر من توی موشن سونی هرگز به وی نمیرسه - مایکروسافت هم واقعا نو آوری کرد وگرنه حرفی برای گفتن جلوی نینتندو نداشت .
ببین وی 2 HD میشه و با این هم جنگولک ، چه شود :40:

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

من این بوکس وی رو بازی کردم داشتم پر پر میزدم :31: پیر شدیم رفته :13:

:16: دمش گرم !!

مقام اول فروش رو داشتن خدایی حقشه ! :31:

بزار ببینیم چیه جیگر .

آره 100% موافقم . Sony فعلا داره در جا میزنه مشتی .

بیخیال شید بابا ... !!

----------------

اه اه انقدر بدم میاد از این آدم هایی که خودشون رو Gamer میدونن !! :3:

:31:

alireza_sun72
28-04-2011, 00:47
Max Payne 3
تصاویری از بازی Max Payne 3 که چهره ی کارکتر بازی یعنی مکس ، در آن ها مشخص است و او کچل و کپل نیست!
در ادامه می توانید این تصاویر را مشاهده کنید.

aha2012
28-04-2011, 00:53
ما در ادامه نتونستیم تصویری مشاهده کنیم

astatira
28-04-2011, 11:32
سلام اساتید من کنسولمو خیلی وقته آبدیت نکردم وبازیهای جدیدو با دیسک اکتیو اجرا میکردم مثل alan wakeوغیره الان برای اجرای بازیهی جدید مثلnfs وبقیه حتما باید lt+باشه با همین دیسک اکتیو اجرا نمیشن

sadeghbb
28-04-2011, 13:10
لطفا پیج ریختن موزیک تو فیفا11 رو قرار بدین ممنون

alireza_sun72
28-04-2011, 13:21
ما در ادامه نتونستیم تصویری مشاهده کنیم
لینک عکسها مال سایت dbazi بود الانم نمیدونم چرا سایتش باز نمیشه
میگردم اگه جایی پیدا کردم دوباره میزارم
شما یه رفرش کن حتما میاد

pooriya_hp
28-04-2011, 14:40
اه اه انقدر بدم میاد از این آدم هایی که خودشون رو Gamer میدونن !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سعید تو دوباره نظر دادی !!! :31:

سلام اساتید من کنسولمو خیلی وقته آبدیت نکردم وبازیهای جدیدو با دیسک اکتیو اجرا میکردم مثل alan wakeوغیره الان برای اجرای بازیهی جدید مثلnfs وبقیه حتما باید lt+باشه با همین دیسک اکتیو اجرا نمیشن
بله باید LT+ و آپدیت کنکت و .. بریزید !!

SamGun
28-04-2011, 16:30
آقا ما هم امروز Kinect گرفتیم 165 :31:

حالا من هی به همتون بگم تا یه چیزی میاد از حولش با سر نرین توی دیگ , کیه که گوش بده .

همین فردا بگن PS4 اومده 2 میلیون همه میرن میخرن !! تازه افتخار هم میکنن که از همه گرون تر گرفتن !!!

aha2012
28-04-2011, 17:33
مبارکت باشه
این بازیارو بهت بدجور پیشنهاد میکنم:

dance central
kinect sport
kinectimals
yourshape
joyride
zumba
(اگه چاق هستی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])biggest loser
mel-B(اگه چاق هستی:20:)

SamGun
28-04-2011, 17:44
مبارکت باشه
این بازیارو بهت بدجور پیشنهاد میکنم:

dance central
kinect sport
kinectimals
yourshape
joyride
zumba
(اگه چاق هستی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])biggest loser
mel-B(اگه چاق هستی:20:)

مرسی عزیز

حتما همش رو میگیرم .

چاق که چه عرض کنم :31: یه نمه شکم آوردم تازگیا !!

dath-king
28-04-2011, 19:42

ای کاش چنین جایی داخل بندر هم بود.
بازی های قدیمی که اصلا نیست انگار با C4 کل انبار بازی ها رو ترکوندن :31:
برای مثال من دونبال بازی Def Jam Fight for NY می گردم ولی اصلا نیست که نیست :41:
پست علکی :31:

hawck
28-04-2011, 19:52
سلام.من امرو COD-7 رو گرفتم.. چه جوری نصبش کنم؟؟؟؟؟ با homefront اپدیت شده بود...الان من چی کار کنم دوستان؟:41::20::31:

pooriya_hp
28-04-2011, 19:56
اگه با homefront یا cysis2 آپدیت کردی باید بری دنبال نسخه پچ شده !!

hawck
28-04-2011, 19:59
ای بابا من باید چه نسخه ای رو بپیچم؟:19:
:31:(شوخی)
اخه فروشنده گت 1بار hard رو format کنم حل میشه؟

مرسی رفیق

pooriya_hp
28-04-2011, 20:07
تجربه من : هیچوقت به حرف فروشنده اعتماد نکن !!
------
برو بهش بگو بهت پچ شدهش رو بده !!

روی دیسک + کاور نوشته limited edition

مثل : ( به نوار نوک مدادی رنگ دقت کن )

hawck
28-04-2011, 20:23
باشه دستت مرسی:46:

hawck
28-04-2011, 21:05
یعنی هیچ راه دیگه ای واسه ی نصب cod-7 دیس؟

hawck
28-04-2011, 21:21
اقا من بازم تو اپدیت موندم؟ lt+ از کجا معلوم میشه که هست؟ کارش چیه

SamGun
29-04-2011, 00:59
------

Limited edition چه ربطی به Patch داره پسر خوب !؟

این بازی ها شامل یکسری موارد اضافی هستن که من از داخلش بی خبرم.

Alex Fera
29-04-2011, 09:39
------

پوریا جون سعید راست میگه limited edition اصلا ربطی به پچ شدن یا نشدن بازی نداره و کلا این نسخه ها برای افرادی هستش که بازی رو از قبل پیش خرید میکنن و بازی که تحویل میگیرن دارای یه چیزهای بیشتر نصبت به بازیهای معمولی هستش.................

---------- Post added at 10:39 AM ---------- Previous post was at 10:37 AM ----------

اقا من بازم تو اپدیت موندم؟ lt+ از کجا معلوم میشه که هست؟ کارش چیه

LT+ کارش اینه که نمیذاره دستگاه بازیهای کپی رو تشخیص بده و آپدیت نرم افزاری نیستش که شما متوجه بودن یا نبودش توی محیط داشبورد بشید و با تراشیدن یه قسمت از درایو دستگاه انجام میشه............

hawck
29-04-2011, 11:33
من الان از کجا بدونم اپدیت داشبردم چه ورژنیه؟؟ و با فرمت کردن درایو از بین میره؟(اپدیت نرم افزاری)

lt + که از بین نمیره که؟
(با این سوالام:13:) ببخشید دیگه:11:

Milad4171
29-04-2011, 12:06
از هـک چه خبر؟؟؟ واسه اون یکی درایو چیزی نیومده هنوز؟؟
چقدر جیره ی سماق نیاز دارم تا هـــکش بیاد؟؟:31:

pooriya_hp
29-04-2011, 18:49
Limited edition چه ربطی به Patch داره پسر خوب !؟

این بازی ها شامل یکسری موارد اضافی هستن که من از داخلش بی خبرم.
پوریا جون سعید راست میگه limited edition اصلا ربطی به پچ شدن یا نشدن بازی نداره و کلا این نسخه ها برای افرادی هستش که بازی رو از قبل پیش خرید میکنن و بازی که تحویل میگیرن دارای یه چیزهای بیشتر نصبت به بازیهای معمولی هستش.................
والا من این موضوع رو از دهن یکی از دوستام شنیده ام .. !!

دوستان یکم ماجرا رو شکاف میدن ؟ تا من بیشتر آشنا شم و برم خر این رفیقمون رو بگیرم !! (:31:)
---------

الان من کاور NFS:hp رو نگاه کردم دیدم کنار همین Limited edition نوشته patch LT+

tissot
29-04-2011, 19:48
دوستان سلام
الان آخرین قیمت کینکت با کنسول 250 Gb تو تهران چنده؟ من یکی از دوستام داره از خارج میاد میخوام ببینم اگه ارزونتره اون برام بیاره.
ممنون

alireza_sun72
29-04-2011, 19:50
دوستان سلام
الان آخرین قیمت کینکت با کنسول 250 Gb تو تهران چنده؟ من یکی از دوستام داره از خارج میاد میخوام ببینم اگه ارزونتره اون برام بیاره.
ممنون
شک نکن که ارزون تره
اگه واقعا میخوای بخری بگو حتما واست بیاره

tissot
29-04-2011, 19:56
شک نکن که ارزون تره
اگه واقعا میخوای بخری بگو حتما واست بیاره

شما قیمت داری؟

sonixax
29-04-2011, 23:30

دوستان یکم ماجرا رو شکاف میدن ؟ تا من بیشتر آشنا شم و برم خر این رفیقمون رو بگیرم !! (:31:)
---------

پوریا جان Limited Edition ها حتی توی خود بازی هم فرقی با هم ندارند و فقط توی بسته بندی فرق دارند .
مثلا من متال گیر لیمیتد ادیشن دارم ، قابش فلزی هستش و عکس روش سه بعدی

alireza_sun72
29-04-2011, 23:32
شما قیمت داری؟
دوستان لطف کنید قیمت دقیق بازار تهران رو بزارید

sonixax
30-04-2011, 04:38
امان از دست این بک آپ گرفتن های p30 !

بچه ها اگر یادتون باشه گفته بودم که همیشه میشه با ساختن یک امولاتور (چیپ) و قرار دادنش سر راه کنسول و درایو ، بازی ها رو از روی هر مدیایی به غیر از دیسک بازی اجرا کرد .

شبیه همین داستان رو ما توی Wii داریم با دو تا چیپ Wiikey Fusion و Flatmii Fusion .

حالا تیم سازنده WiiKey اومده و یک چیپ ساخته به نام X360Key . این چیپ بین راه درایو کنسول و مادربورد قرار میگیره و یک بخش خارجی هم داره که میتونید بهش دیوایس USB خودتون رو نصب کنید .

در نتیجه میتونید بدون فلش کردن (یعنی نیازی به نصب Ixtreme نیست) و یا Jtag کردن کنسول - هر 360 ای رو کپی خور کنید و مهم ترین و خوب ترین جاش اینه که بازی ها مستقیم از روی هارد یا USB درایو اجرا میشند - برای نصب هم هیچ گونه نیازی به لحیم کاری نیست .
قیمت این وسیله 100 یورو هستش و در آینده ارزون تر هم خواهد شد .

این گوگوری مگوری رو میتونید از این سایت خریداری کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

همچنین این چیپ به صورت داخلی یک سیستم عامل لینوکس روی خودش داره و البته میشه آپدیتش هم کرد - یعنی اگر درایو جدیدی بیاد و یا داشبورد جدیدی بیاد و باعث بشه که چیپ دیگه کار نکنه ، خیلی راحت آخرین آپدیت رو از سایتش دانلود میکنید و سیستم عامل خود چیپ رو آپدیت میکنید و بعدش راحت بازی میکنید و البته دیگه نگران بن شدن توی لایو نیستید و میتونید بدون فلش کردن دستگاه بازی کنید .

این مدل هَک کردن رو (البته هَک کردن نیست) هیچ بنی بشری از پسش بر نمیاد و میشه یک فایل ISO رو از روی هارد یا USB درایو اجرا کرد - خیلی راحت ، من الان برای Wii یک هارد اکسترنال دارم و روش نزدیک 100 تا بازی هست و به راحتی باهاش بازی میکنم .

فقط اگر با استفاده از این چیپ بشه HomeBrew هارو هم اجرا کرد که دیگه نور علا نور میشه .

ویرایش : یه چیزی رو یادم رفت بگم ، دیگه نگران اومدن دیسک با فرمت جدید نباشید :31:

konami-pes
30-04-2011, 09:17
به نظرتون اگه یه 360 اسلیم بخره به صرفه تره یا اون پولی که میخوام بدم 360 برم پی سیمو آبدیت کنم ... هدف من فقط بازی کردن و البته آنلاین هم زیاد دوست دارم بازی کنم.اینم خیلی برام مهمه که به عمر 360 چقدر مونده؟می ترسم برم 360 بخرم یه سال طول نکشه کنسول نسل جدید بیاد !ممنون میشم راهنمایی کنید

ali gamma
30-04-2011, 10:07
اگر تلویزیون ال سی دی داری حتما کنسول بگیر. در مورد عمر 360 هم حداقل تا 3 سال دیگه عمر میکنه. کلا به نظر من کنسول بهتره چون دردسرش کمتره. البته یه مدته که اسلیم ه ک نمیشه. و ممکنه تا یه ماه دیگه هم ه کش نیاد. فکراتو بکن بینم کدومش برات بهتره من خودم کارت گرافیکمو فروختم 360 بگیرم فعلا که هم قیمتا افتضاحه هم ه کش بیرون نمیاد. هدفم هم بازیهای اختصاصی کنسولا بود که اصلا برا پی سی نمیاد.

SamGun
30-04-2011, 11:36

---------

اون +LT دستی نوشته شده عزیزم :31:

بچه ها اگر یادتون باشه گفته بودم که همیشه میشه با ساختن یک امولاتور (چیپ) و قرار دادنش سر راه کنسول و درایو ، بازی ها رو از روی هر مدیایی به غیر از دیسک بازی اجرا کرد .

شبیه همین داستان رو ما توی Wii داریم با دو تا چیپ Wiikey Fusion و Flatmii Fusion .

حالا تیم سازنده WiiKey اومده و یک چیپ ساخته به نام X360Key . این چیپ بین راه درایو کنسول و مادربورد قرار میگیره و یک بخش خارجی هم داره که میتونید بهش دیوایس USB خودتون رو نصب کنید .

در نتیجه میتونید بدون فلش کردن (یعنی نیازی به نصب Ixtreme نیست) و یا Jtag کردن کنسول - هر 360 ای رو کپی خور کنید و مهم ترین و خوب ترین جاش اینه که بازی ها مستقیم از روی هارد یا USB درایو اجرا میشند - برای نصب هم هیچ گونه نیازی به لحیم کاری نیست .

این گوگوری مگوری رو میتونید از این سایت خریداری کنید

همچنین این چیپ به صورت داخلی یک سیستم عامل لینوکس روی خودش داره و البته میشه آپدیتش هم کرد - یعنی اگر درایو جدیدی بیاد و یا داشبورد جدیدی بیاد و باعث بشه که چیپ دیگه کار نکنه ، خیلی راحت آخرین آپدیت رو از سایتش دانلود میکنید و سیستم عامل خود چیپ رو آپدیت میکنید و بعدش راحت بازی میکنید و البته دیگه نگران بن شدن توی لایو نیستید و میتونید بدون فلش کردن دستگاه بازی کنید .

این مدل هَک کردن رو (البته هَک کردن نیست) هیچ بنی بشری از پسش بر نمیاد و میشه یک فایل ISO رو از روی هارد یا USB درایو اجرا کرد - خیلی راحت ، من الان برای Wii یک هارد اکسترنال دارم و روش نزدیک 100 تا بازی هست و به راحتی باهاش بازی میکنم .

فقط اگر با استفاده از این چیپ بشه HomeBrew هارو هم اجرا کرد که دیگه نور علا نور میشه .

ویرایش : یه چیزی رو یادم رفت بگم ، دیگه نگران اومدن دیسک با فرمت جدید نباشید :31:

اوه اوه میلاد جون عجب چیزی زدن !!

الان من خودم یه Search زدم , اطلاعاتی که در موردش داده اینو میگه که این دستگاه در واقع میاد اطلاعاتی رو که کنسول باید داشته باشه

تا فکر کنه که بازی داره از روی درایو انجام میشه رو بهش میده . یعنی کنسول فکر میکنه که بازی از روی درایو انجام میشه ولی در واقع

همونطور که گفتی فایل داخل هارد هست.

ولی باز یه جا دیگه نوشته که این دستگاه توسط کابل SATA و USB بین درایو و خوده کنسول قرار میگیره که من طبق عکسهایی که دیدم از این جوجو(:31:) چیزی به عنوان SATA نداشت میلاد جون !!

نمایی از این وروجک ناجی :31:

alireza_sun72
30-04-2011, 11:47
به نظرتون اگه یه 360 اسلیم بخره به صرفه تره یا اون پولی که میخوام بدم 360 برم پی سیمو آبدیت کنم ... هدف من فقط بازی کردن و البته آنلاین هم زیاد دوست دارم بازی کنم.اینم خیلی برام مهمه که به عمر 360 چقدر مونده؟می ترسم برم 360 بخرم یه سال طول نکشه کنسول نسل جدید بیاد !ممنون میشم راهنمایی کنید
شما با 450 تومن کجای p30ت رو میتونی اپدیت کنی؟:31: اگه یه corei7 هم بخوای بگیری باید مین بردتو هم عوض کنی یه کارت گرافیک خوب 2 هسته ایی هم بگیری
نزدیک یک و نیم 2 تومن میشه
xbox360 بگیر ! :21:

hawck
30-04-2011, 11:58
من الان از کجا بدونم اپدیت داشبردم چه ورژنیه؟؟ و با فرمت کردن هارد از بین میره؟(اپدیت نرم افزاری)

lt + که از بین نمیره که؟ (با فرمت کردن اینا) یکی می گفت lt+ پرید چون فرمت کردی
(با این سوالام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببخشید دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE]

M.Bagheri
30-04-2011, 12:18
با سلام خدمت همه دوستان عزیز.

من مدتی قبل به خاطر گرفتن هاردو مشکلات نصبش،به دلایلی داشبورد Xbox رو Reset کردم، حالا تو اجرای بازیها که فعلن مشکل ندارم،ولی ظاهر داشبورد کنسولم خیلی خنک شده، تم نداره، آواتارمم شکل نداره،:18: :41:

حالا واسه اضافه شدن اینا باید چکار کنم؟ باید آپدیت بشه؟ اگه آپدیت بشه مشکلی واسه اجرای بازی ها پیش نمیاد؟
کلا میرزه آپدیت بشه یا همینجوری باهاش کنار بیام؟

کنسولم : arcade
داشبورد : 2.0.12416.0

ممنون میشم کمکم کنید.........:20:

HESAM_5700
30-04-2011, 13:02

يعني با اين ميشه اسليما رو كپي خور كرد بدون هيچ دردسري و نگراني بابت مدل درايو؟؟؟؟؟
اين كه عالييهه!!!!!! مثل gevey sim براي انلاك كردن آيفونه :دى

WOLF PACK
30-04-2011, 13:26
دوستان هزینه تعمیر ارور e74 چقدره؟؟

pooriya_hp
30-04-2011, 13:32
pc : اصلا به فکر آپدیتش نباش (حتی 1% )

xbox : الان خریدش به صرفه نیست ( قیمت نجومیش ) ولی کلا گزینه خوبی هست !!

Leon-117
30-04-2011, 13:57

فقط کافیه این بیفته دست چینی ها تا به تولید انبوه و قیمت پایین برسه!:31:

SamGun
30-04-2011, 14:00
دوستان شاید به دردتون بخوره :

WOLF PACK
30-04-2011, 14:37
بابا یکی جواب مارو بده عجله ایه.....

Alireza.M67
30-04-2011, 16:00

ببخشید این سوال یکم ناشیانست :

با این میشه DLC ها رو بدون خریدن و یا لایو رفتن بازی کرد ؟
یعنی مثلا از نت دانلود کنی بریزی روی هارد بازی کنی ؟

SamGun
30-04-2011, 16:15

والا DLC ها برای اجرا یا باید توسط خوده MS روی دیسک بیان یا اینکه باید کنسول JTag بشه .

یا اینکه Patch بشن که هنوز چیزی در این مورد من ندیدم.

البته میگن با Profile های Patch شده میشه دانلود کرد از LIVE و بازی کرد.

Aryan007
30-04-2011, 17:09
سلام.

راستی مگه کنسول های آرکید با الیت به جز لوازم جانبی درون جعبه کنسول,در قدرت پردازش گرافیکی هم فرق دارن؟مگه فقط فرق Mainboard کنسول نیست که تو پردازش تاثیر داره؟پردازش گرافیکی کنسول های اسلیم بالاتره کنسول با برد جاسپر هستش؟
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نمیدونم چرا سایه های متحرک در بازی ها انقدر بی کیفیت و شطرنجی مانند هستند و حالتی عادی ندارند.ممکنه از GPU باشه؟یا از کابل HDMI یا Plasma TV؟

مال شما هم سایه ها انقدر بی کیفیت و شطرنجی مانند هستند؟(حتی در بازی هایی مثل GTA IV و Crysis 2 و Enslaved).

دلیلش چیه؟لطفا سریع جواب دهید.

sonixax
30-04-2011, 17:28
اون +LT دستی نوشته شده عزیزم :31:

اوه اوه میلاد جون عجب چیزی زدن !!

الان من خودم یه Search زدم , اطلاعاتی که در موردش داده اینو میگه که این دستگاه در واقع میاد اطلاعاتی رو که کنسول باید داشته باشه

تا فکر کنه که بازی داره از روی درایو انجام میشه رو بهش میده . یعنی کنسول فکر میکنه که بازی از روی درایو انجام میشه ولی در واقع

همونطور که گفتی فایل داخل هارد هست.

ولی باز یه جا دیگه نوشته که این دستگاه توسط کابل SATA و USB بین درایو و خوده کنسول قرار میگیره که من طبق عکسهایی که دیدم از این جوجو(:31:) چیزی به عنوان SATA نداشت میلاد جون !!

نمایی از این وروجک ناجی :31:

سعید جون این وسیله دو قسمت داره ، یک چیپ داره که روی یک برد کوچیک سواره و داخل کنسول سر راه پورت ساتا و درایو قرار میگیره و یه پنل داره که عسکش رو هم میبینید که بیرون دستگاه قرار میگیره و شما از طریق این هارد رو بهش وصل میکنید و بعدش ایمیج بازی رو توش مونت میکنید . و خوبیش اینه که توی همین بخش خارجی لیست بازی هایی که توی هارد هست میاد ، هر کدوم رو که خواستی انتخاب میکنی و بعدش مونت میکنی :31:
چیپ های ویی هم همین طوری هستند ، یعنی یک بخش داخلی دارند و یک بخش خارجی .

يعني با اين ميشه اسليما رو كپي خور كرد بدون هيچ دردسري و نگراني بابت مدل درايو؟؟؟؟؟
اين كه عالييهه!!!!!! مثل gevey sim براي انلاك كردن آيفونه :دى

بله دقیقا ، حتی دیگه نیازی به فلش کردن درایو هم نیست و مهم نیست که نوع درایو کنسول چیه :27:

---------- Post added at 05:28 PM ---------- Previous post was at 05:26 PM ----------

فقط کافیه این بیفته دست چینی ها تا به تولید انبوه و قیمت پایین برسه!:31:

اینها خودشون چینی هستند :31:

---------- Post added at 05:28 PM ---------- Previous post was at 05:28 PM ----------

خیر عزیزم نمیشه ، این فقط برای اجرا کردن بازی کپی هستش - ولی اگر بشه از طریق این HomeBrew اجرا کرد ، چرا میشه . حالا من یه میل زدم منتظرم جواب بدن .

Alex Fera
30-04-2011, 19:59
میلاد جون کار این چیپ درست عینه CFW تویه PS3 میمونه دیگه.........
داره دستگاه رو گول میرنه:31:
فکر کنم عین PS3 توی دستگاه یه بازی اورجینال باید باشه تا دستگاه گول بخوره و فکر کنه این همون بازی هستش که داره از روی هارد خونده میشه...........

sonixax
30-04-2011, 20:35
میلاد جون کار این چیپ درست عینه CFW تویه PS3 میمونه دیگه.........
داره دستگاه رو گول میرنه:31:
فکر کنم عین PS3 توی دستگاه یه بازی اورجینال باید باشه تا دستگاه گول بخوره و فکر کنه این همون بازی هستش که داره از روی هارد خونده میشه...........

نه الکس جان نیازی به چیپ اضافی نداره ، این چیپ میاد یک ایمیج از بازی رو جای دیسک مونت میکنه توی درایو و درایو اصلی رو از مدار خارج میکنه .

من روی Wii هم WiiKey که درست مثل همین کار میکنه رو دارم ، ISO بازی ها رو مونت میکنه جای دیسک .

HESAM_5700
30-04-2011, 20:50
نه الکس جان نیازی به چیپ اضافی نداره ، این چیپ میاد یک ایمیج از بازی رو جای دیسک مونت میکنه توی درایو و درایو اصلی رو از مدار خارج میکنه .

من روی Wii هم WiiKey که درست مثل همین کار میکنه رو دارم ، ISO بازی ها رو مونت میکنه جای دیسک .

من این مونت و اینچیزا رو نفهمیدم :دی

ولی با این عقل ناقصم :دی فهمیدم که باید مثل PS3 کنسول رو بزنی سرِ شان :دی ببری برات بازی بزنن رو هارد :دی !

درسته ؟ :دی

sonixax
30-04-2011, 20:59
من این مونت و اینچیزا رو نفهمیدم :دی

ولی با این عقل ناقصم :دی فهمیدم که باید مثل PS3 کنسول رو بزنی سرِ شان :دی ببری برات بازی بزنن رو هارد :دی !

درسته ؟ :دی

غلطه :31:

مونت کردن یعنی پاچه کردن یک ایمیج از بازی به کنسول به جای دیسک اصلی :31:
از اونجایی که فرمتی که ساپورت میکنه NTFS هست ، شما روی هر هاردی فایل ISO رو کپی میکنید و تمام .
نیازی به این ور و اون ور بردن تیست .

HESAM_5700
30-04-2011, 21:47
غلطه :31:

مونت کردن یعنی پاچه کردن یک ایمیج از بازی به کنسول به جای دیسک اصلی :31:
از اونجایی که فرمتی که ساپورت میکنه NTFS هست ، شما روی هر هاردی فایل ISO رو کپی میکنید و تمام .
نیازی به این ور و اون ور بردن تیست .

یعنی مثل الان دیسک کپی میزاریم تو بازی؟ :دی

این ISO رو که میگی فکرم میکشه به جاهای بد :دی !! یعنی باید رو هارد باشه بازی دیگه ؟ :دی

=> باید یا بازی رو دانلود کنی یا بدی برات بریزن رو هارد ؟! :دی + دیگه لازم نیست حتماً هارد خوده 360 باشه ؟! :دی

شرمنده یکمی گیراییم ضعیفه :31::11:

dath-king
30-04-2011, 21:54
دوستان یه سوال فوری
GEARS OF WAR 2 وقتی دموی اول بازی تموم می شه یه پیغام می ده و از بازی میاد بیرون مشکل از کجاست بازی یا ایکس باکس رو کنسول من با مال دوستم که اسلیم هست همین اتفاق می افته :41:

سعید جون این وسیله دو قسمت داره ، یک چیپ داره که روی یک برد کوچیک سواره و داخل کنسول سر راه پورت ساتا و درایو قرار میگیره و یه پنل داره که عسکش رو هم میبینید که بیرون دستگاه قرار میگیره و شما از طریق این هارد رو بهش وصل میکنید و بعدش ایمیج بازی رو توش مونت میکنید . و خوبیش اینه که توی همین بخش خارجی لیست بازی هایی که توی هارد هست میاد ، هر کدوم رو که خواستی انتخاب میکنی و بعدش مونت میکنی :31:
چیپ های ویی هم همین طوری هستند ، یعنی یک بخش داخلی دارند و یک بخش خارجی .

دوست عزیز یعنی می شه چند بازی رو نصب کرد و مثل پی اس پی هر کدوم که خواستی رو اجرا کنی :18:
اسم کامل با قیمت رو بده داداش بریم بخریم :31:

sonixax
30-04-2011, 22:07
یعنی مثل الان دیسک کپی میزاریم تو بازی؟ :دی

این ISO رو که میگی فکرم میکشه به جاهای بد :دی !! یعنی باید رو هارد باشه بازی دیگه ؟ :دی

=> باید یا بازی رو دانلود کنی یا بدی برات بریزن رو هارد ؟! :دی + دیگه لازم نیست حتماً هارد خوده 360 باشه ؟! :دی

شرمنده یکمی گیراییم ضعیفه :31::11:

نه هارد خود 360 لازم نیست ، فقط ISO بازی رو کپی میکنی و تمام .

دوستان یه سوال فوری
GEARS OF WAR 2 وقتی دموی اول بازی تموم می شه یه پیغام می ده و از بازی میاد بیرون مشکل از کجاست بازی یا ایکس باکس رو کنسول من با مال دوستم که اسلیم هست همین اتفاق می افته :41:

دوست عزیز یعنی می شه چند بازی رو نصب کرد و مثل پی اس پی هر کدوم که خواستی رو اجرا کنی :18:
اسم کامل با قیمت رو بده داداش بریم بخریم :31:

بله دقیقا همین طوریه ، منتها نصبی نیست ، نصب سخته - کپی میکنید :31:
مثلا 40 تا بازی کپی میکنید روی یه هارد و بعدش از لیست انتخاب میکنید و بازی میکنید .
عقب تر لینک سایتش رو دادم + قیمتش (100 بورو)

.:PAR3A:.
30-04-2011, 22:27
دوست عزیز خرید 360 در حال حاضر جنونه.........
ولی در کل همون آرکیده که حدود 400 تا 410 هستش..........

البته فکر نکنم برای آنلاین بازی کردن بتونی بازی اوریج 360 پیدا کنید......
آیا این افزایش قیمت فقط در ایرانه یا در بازار بین المللی هم اینطوریه؟؟؟
آیا برای آنلاین بازی کردن نیاز به بازی اوریجینال دارم؟؟؟ خیلی ستمه که :دی
بدون قابلیت آنلاین چه مدلی هست؟؟؟

اگه فقط واسه آنلاین میخوای Slim خام بگیر قیمت هم 300 تومن !
این اسلیمو اتفاقا خودمم دیده بودم... توی آمازون هم هست 4 گیگ بدون کینکت 200 دولار!!!
مث که این اسلیما حک !!! نشدن... آیا بهتر نیس تا حک شدنشون صبر کنم؟؟؟ چون این طوری باید خدا تومن و پونصد واس هر بازی پول بدم :دی

30-04-2011, 22:34
سلام... ساری من اطلاعاتم پوکه یه کم :دی فک می کردم اسلیم کپی خور نشده که دیدم شده ولی قیمتش 200 تومن اضافه میشه :-O
احیانا نمی شه ایکس باکس رو هم مث آیفون آدم خودش کپی خور کنه؟؟؟ چون پولش یه کم بیشتر از جیب منه :دی

tissot
01-05-2011, 13:18
کسی جواب مارو نمیده. !!؟!؟!
الان قیمت XBOX با هارد 250 و کینکت چند در میاد. در تهران. ممون میشم اگر کسی جواب بده

arvinivra
01-05-2011, 13:29
آیا میشه از دسته بازی ایکس باکس برای لپتاپ استفاده کرد . با وایرلس

aha2012
01-05-2011, 14:14
کسی جواب مارو نمیده. !!؟!؟!
الان قیمت XBOX با هارد 250 و کینکت چند در میاد. در تهران. ممون میشم اگر کسی جواب بده
کینکت که 170 تومنه
250 گیگ اسلیم هم موجود نیست.ولی 360 الیت 120 گیگ هست 545 تومن

آیا میشه از دسته بازی ایکس باکس برای لپتاپ استفاده کرد . با وایرلس
فکر نکنم.باید اینو تهیه کنی:

legolas 224
01-05-2011, 17:37
کینکت که 170 تومنه
250 گیگ اسلیم هم موجود نیست.ولی 360 الیت 120 گیگ هست 545 تومن

:18::18::18:170 تومن؟:31::18:
اصن این کینکت چی بیده ؟:31::27::19:

hamed m2m
01-05-2011, 18:01
باهک اسلیم ایکس باکس فت ارزون که نشدهیچ گرونترهم شد!!

Leon-117
01-05-2011, 18:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تومن؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصن این کینکت چی بیده ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان که خوبه،اون اولا که اومده بود 310 تومن بود!

legolas 224
01-05-2011, 19:44
الان که خوبه،اون اولا که اومده بود 310 تومن بود!
ممنون :31::11:
ولی خب کارش چی بیده؟:31::19::27:

Alex Fera
01-05-2011, 19:48
باهک اسلیم ایکس باکس فت ارزون که نشدهیچ گرونترهم شد!!

گرونتر مدل های قدیمی 360 به دلیل تولید نشدن توسط شرکت مایکروسافت بود و هیچ ربطی هم به مسائل هـک و این جریانا نداره،البته یه درصدی هم به دلیل دندون گردیه فروشنده ها بود............

pedram_sad
01-05-2011, 20:03
ولی خب کارش چی بیده؟:31::19::27:
این تاپیک رو مطالعه کنید همه چی دستتون میاد

01-05-2011, 21:53
دوستان سوال من بین زمین و هوا موند :دی
ایکس باکس اسلیمو نمیشه مث ایفون تو خونه کپی خور کرد؟؟؟ مر۳۰ ;)

aha2012
01-05-2011, 22:00
دوستان سوال من بین زمین و هوا موند :دی
ایکس باکس اسلیمو نمیشه مث ایفون تو خونه کپی خور کرد؟؟؟ مر۳۰ ;)
چرا میشه ولی باید کنسول باز بشه و یه ذره اشتباه کنی باید کنسولو بندازی دور.البته دور نه میشه به عنوان دی وی دی پلیر ازش استفاده کرد

sonixax
01-05-2011, 22:38
:18::18::18:170 تومن؟:31::18:
اصن این کینکت چی بیده ؟:31::27::19:

چیز خیلی خوبی بید :31:
در حقیقت بدن خودت میشه کنترلر .
قیمتش هم ، تنها چیزیه که میبینم توی ایران با قیمت جهانی هماهنگی داره - اینجا 150 یورو هستش !

amaranth_silent
01-05-2011, 22:56
من شک دارم -- شده چون خبری نیست شاید شایعست؟؟؟؟

legolas 224
02-05-2011, 00:12
این تاپیک رو مطالعه کنید همه چی دستتون میاد

چیز خیلی خوبی بید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در حقیقت بدن خودت میشه کنترلر .
قیمتش هم ، تنها چیزیه که میبینم توی ایران با قیمت جهانی هماهنگی داره - اینجا 150 یورو هستش !
بازم ممنون :31::11:
یه چی بگم من اطلاعاتم یکم از گلابی بیشتره در مورد xbox:31::27:
خب حالا با این تفاسیر بگین :31:
1. راست هست که میگن slim سه چراغه نیشه :31:؟(میتونی همینجوری بازی کنی یا نه نگرانه چراغاش باشی؟:31::27::19:)
2.کمترین slim با هکش چند تومن میشه؟:31::13:
3.از یکی شنیدم اون اسلیمی که -- میشه 4 گیگ حافظه داره:18:بعد چی جوری باهش دی وی دیه کپی بازی کنیم (بدون هارد اضافی؟:31::21::27:)
تا سوالات بعدی :31::11::46:

sonixax
02-05-2011, 00:20

بازم ممنون :31::11:
یه چی بگم من اطلاعاتم یکم از گلابی بیشتره در مورد xbox:31::27:
خب حالا با این تفاسیر بگین :31:
1. راست هست که میگن slim سه چراغه نیشه :31:؟(میتونی همینجوری بازی کنی یا نه نگرانه چراغاش باشی؟:31::27::19:)
2.کمترین slim با هکش چند تومن میشه؟:31::13:
3.از یکی شنیدم اون اسلیمی که -- میشه 4 گیگ حافظه داره:18:بعد چی جوری باهش دی وی دیه کپی بازی کنیم (بدون هارد اضافی؟:31::21::27:)
تا سوالات بعدی :31::11::46:

1 - قدیمی ها هم 3 چراغه نمیشند ، از مادر بورد های جاسپر به بعد (تولید سال 2009) سه چراغه تموم شد رفت پی کارش .

2 - نمیدونم :31:

3 - چرند گفته ، اسلیمی که هَک میشه درایوش 9504 هستش و یک خبرهایی هم در مورد 0225 هست که هنوز عمومی نشده - البته با چیپی که پیشتر معرفی کردم همه مدلی کپی خور میشه اون هم بدون نیاز به دیسک .

hawck
02-05-2011, 12:38
سلام- بچه ها 'گرافیک p3 بیشتر یا xbox360 ؟
کمبات تو کدوم یکی بهتره؟:)

HESAM_5700
02-05-2011, 12:51
1 - قدیمی ها هم 3 چراغه نمیشند ، از مادر بورد های جاسپر به بعد (تولید سال 2009) سه چراغه تموم شد رفت پی کارش .

3 - چرند گفته ، اسلیمی که هَک میشه درایوش 9504 هستش و یک خبرهایی هم در مورد 0225 هست که هنوز عمومی نشده - البته با چیپی که پیشتر معرفی کردم همه مدلی کپی خور میشه اون هم بدون نیاز به دیسک .

بلا نسبت :دی

الان تو سایت میثم جان نگاه کنی با درایو 9504 فقط اسلیم 4گیگ موجوده و 250 گیگ 9504 نیست فقط 0225 موجوده!! فکر کنم این تو کل بازار هم همینجوری باشه دیگه :دی

این چیپه دیگه اطلاعاتی نیومد ازش؟؟؟ اگه واقعا کار بده و بشه راحت باهاش کار کرد عالی میشه :21: ( یه 250گیگ 0225 میگیریم راحــــــــــــــــــتـــ ــــــــ :دی )

alireza_sun72
02-05-2011, 13:04
تو یه سری از بازی ها ایکس باکس و تو یه سری از بازی ها پی اس 3
نمیشه گفت گرافیک این یکی از اون بیشتره
کمبت هم تو مقایسه هایی که من دیدم
هیج تفاوتی ندارن

Masoud King
02-05-2011, 13:13
Microsoft Starts New Xbox 360 Ban Wave

هوا خودتون رو داشته باشید بچه ها : دی

Alex Fera
02-05-2011, 13:20
تو یه سری از بازی ها ایکس باکس و تو یه سری از بازی ها پی اس 3
نمیشه گفت گرافیک این یکی از اون بیشتره
کمبت هم تو مقایسه هایی که من دیدم
هیج تفاوتی ندارن

توی بازیهای مولتی پلتفرم که هم برای 360 و هم برای PS3 ریلیز میشه به نظر من 360 قویتره...........
ولی توی از نظر بازیهای انحصاری و گرافیکشون PS3 قویتر از 360 هستش.......

اون به نظر من رو هم به این دلیل بزرگ کردم که دوباره توی تاپیک جنگ نشه:31:

Pessimist
02-05-2011, 13:22
مایکروسافت:قدرت نرم افزاری بیشتر
سونی:قدرت سخت افزاری بیشتر

در کل میشه گفت بازیها تو ایکس باکس گرافیک بهتری دارن علتش هم اینه که ساختن بازی که بتونه از تمام قدرت کنسول ایکس باکس استفاده کنه برای بازی سازها راحت تره اما هنوز که هنوزه خیلی از شرکت ها نتونستن بازی بسازن که بتونه از تمام قدرت سخت افزاری ps3 استفاده کنه وگرنه همه گیمرهایی که گرافیک بازی براشون مهمه میرفتن سراغ ps3 .
دقیقا یادم نیست اما یه جا خوندم نوشته بود بعضی از کشورهای جهان سومی که تحریم هستن از پردازنده های ps3 برای ساختن ابر رایانه استفاده میکنن.

Alex Fera
02-05-2011, 13:32
مشخصات سخت افزاری 360 و PS3 خیلی به هم نزدیک هستش با این فرق که 360 گرافیک قویتری رو داره ولی PS3 از CPU قویتری استفاده میکنه..........
و دلیل بالاتر بودن گرافیک 360 رو هم درست گفتید،استدیو های بازی هنوز که هنوزه نتونستن خودشون رو با CPU و قسمت های PS3 مچ کنن به خاطر همین اول بازی رو برای 360 میسازن و بعد برای PS3 پورت میکنن.........

دقیقا یادم نیست اما یه جا خوندم نوشته بود بعضی از کشورهای جهان سومی که تحریم هستن از پردازنده های ps3 برای ساختن ابر رایانه استفاده میکنن.
اگه 1796 تا PS3 رو کنار هم بذاری از قویتر ابر رایانه دنیا که توی سازمان ((سیا)) آمریکا هستش هم قویتر میشه:31::31::31:

02-05-2011, 14:14
دوستان واسه ی لایو بازی کردن چه چیز هایی دقیقا لازمه ؟؟؟
آیا لازمه بازی اوریجینال باشه؟؟؟ آیا باید اکانتی کوفتی مرگی چیزی خریداری بشه؟؟؟
ارزون ترین مدل ایکس باکس چیه؟؟؟
راستی این طور که من از صحبتای امید (همین طوری حدس زدم :دی aha2012 عزیز اشتباه بود خیلی معذرت :دی) فهمیدم باید یه قطعه ای عوض بشه ، اضافه بشه ، یه چیزی بشه :دی
اون قطعه هه قیمتش چه قدره؟؟؟ یعنی اگه بخوام خودم توی خونه ایکس باکس اسلیم رو حک (ه ک) کنم دقیقا چه قدر هزینه می بره؟؟؟
بیرون که 160 میشه حدودا...
مر30 ;)

pooriya_hp
02-05-2011, 14:59
کمبات تو کدوم یکی بهتره؟:)نظر + تجربه بنده : ( البته دوستان عزیز که استاد من هستند موضوع رو کاملا شکاف دادند )

اما بریم سر اصل مطلب :31:
- تو بعضی از بازی ها 360 قویتر از ps3 هست / مثلا : taken کنسول ps3 خیلی بهتر از 360 هست
یا crysis2 کنسول 360 از ps3 بهتره
/ بچه ها جنگ نشااا :31:
- از نظر سخت افزاری ps3 قویتر هست اما متاسفانه از تمام قدرتش استفاده نمی کنن ! ( بدلیل مچ نبودن استدیو ها )
( بیشتر هم روی قطعه cpu )
- اما نظر کلی من با 360 هست !!

---------- Post added at 02:59 PM ---------- Previous post was at 02:55 PM ----------

راستی این طور که من از صحبتای امید (همین طوری حدس زدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aha2012 عزیز اشتباه بود خیلی معذرت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فهمیدم باید یه قطعه ای عوض بشه ، اضافه بشه ، یه چیزی بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون قطعه هه قیمتش چه قدره؟؟؟ یعنی اگه بخوام خودم توی خونه ایکس باکس اسلیم رو حک (ه ک) کنم دقیقا چه قدر هزینه می بره؟؟؟
مر30 ;)
برای لایو یه مودم ADSl + LAN و یه اینترنت درست و حسابی میخواهی !
اکانت رو هم باید بسازی و پوینت بخری تا بتونی بازی کنی !
---------
اگه بازی اورج بازی می کنی نگرانی از بابت بن شدن نداری اما اگه کپی خور هست باید بازی های patch شده بگیری !
-------
از اون قطعه اطلاعی ندارم ! کدوم قطعه ؟ :31:

02-05-2011, 15:10
برای لایو یه مودم ADSl + LAN و یه اینترنت درست و حسابی میخواهی !
اکانت رو هم باید بسازی و پوینت بخری تا بتونی بازی کنی !
---------
اگه بازی اورج بازی می کنی نگرانی از بابت بن شدن نداری اما اگه کپی خور هست باید بازی های patch شده بگیری !
-------
از اون قطعه اطلاعی ندارم ! کدوم قطعه ؟ :31:
هااام این پوینتش چه قدره قیمتش؟؟؟
-------
بازی پچ شده چیه قضیش؟؟؟ قیمتش از بازیای کرک شده ی معمولی که تو بازاره و 3-4 تومنه بیشتره؟؟؟ یا اصلا همونه؟؟؟
-------
منم از اون قطعه اطلاعی ندارم :دی
نمی دونم ، من می خوام یه اسلیم 4 گیگ بگیرم 200 دلار ، بعدش خودم توی خونه کپی خورش کنم...
می خوام ببینم کل چیزایی که واس این کار نیاز دارم چه قدر قیمتشه...

aha2012
02-05-2011, 15:15
راستی این طور که من از صحبتای امید (همین طوری حدس زدم :دی aha2012 عزیز اشتباه بود خیلی معذرت :دی) فهمیدم باید یه قطعه ای عوض بشه ، اضافه بشه ، یه چیزی بشه :دی
مر30 ;)
پارسا جون دقیقا اسممو درست گفتی
من نگفتم چیزی باید کمو زیاد بشه.گفتم برد درایو یه کم انگولک میکنن (یا میتراشن یا لحیم کاری میکنن و یا .......)
160 تومن هم نیست .طرف چرت گفته.قیمتش هم بین 6 تا 10 تومنه

اما درمورد لایو:
باید lt+ بریزی+بازیهای پچ شده تهیه کنی
اکانت گلد ملد هم چیزی نمیدونم دقیق چون تابحال لایو نرفتم
اینم قیمت 360 ها که برای یکی از دوستان گلم هست:
xboxworld.ir

---------- Post added at 04:15 PM ---------- Previous post was at 04:10 PM ----------

هااام این پوینتش چه قدره قیمتش؟؟؟
-------
بازی پچ شده چیه قضیش؟؟؟ قیمتش از بازیای کرک شده ی معمولی که تو بازاره و 3-4 تومنه بیشتره؟؟؟ یا اصلا همونه؟؟؟
-------
منم از اون قطعه اطلاعی ندارم :دی
نمی دونم ، من می خوام یه اسلیم 4 گیگ بگیرم 200 دلار ، بعدش خودم توی خونه کپی خورش کنم...
می خوام ببینم کل چیزایی که واس این کار نیاز دارم چه قدر قیمتشه...
اصلا ارزششو نداره خودت تو خونه کپی کنی.خدای ناکرده یه چیزیشو اشتباهی انجام بدی دیگه به درد نمیخوره
همون سایتی که گفتم برو و بده همونجا کپی کنه.بگو از طرف من اومدی.کارش بیسته.اسمش هم میثمه و بهترین شخصی هست که تو فروش کنسول و این جور حرفا حرفه اولو میزنه(صداقتو انصاف تو کارشه)

legolas 224
02-05-2011, 15:50

حالا دوستان بیگن بینم :31::46: به نظرتون xbox تو اوایل تابستون گرون مره یا نه؟:31:(مره =می شود ،مشهدی گفتم :31::5:)

aha2012
02-05-2011, 16:13
اگه واقعا میخوای بخری باید تو خرداد بخری

amaranth_silent
02-05-2011, 16:31
برادران اسلیم -- شد یا نه اون خبره چی بود؟؟همون چیپست میانیه

legolas 224
02-05-2011, 17:55
اگه واقعا میخوای بخری باید تو خرداد بخری
ببین عزیز جان :11:
من بعد امتحانام می خوام بخرم :31::27: امتحانام هم نهایتا تا 20 خرداد طول میکشه ، تا بخوام یه تحقیق کلی بکنم دو سه روز، و کسایی رو که میخوان پول بدم رو راضی کنم یکی دو روز زمان میبره :31:
شما حساب کن 28 ، اینا ی خرداد میشه زمان خریدم :27::10:
حالا یه چی هست که خریدش به نمره ام بستگی داره :31::10: ، اگه واقعا تا چهارم پنجم تیر گرون میشه ، هر جور شده راضیشون کنم که معدل رو بیخیل شن چون ممکنه گرون بشه:46: نه؟

Aryan007
02-05-2011, 18:59
در کسنولم سایه های متحرک در بازی ها بی کیفیت و شطرنجی مانند هستند و حالتی عادی ندارند.ممکنه از GPU باشه؟یا از کابل HDMI یا Plasma TV؟با کابل Composite که درون جعبه کنسول هست هم امتحان کردم اما همینطوریه.

یعنی مثلا حتی توی داشبورد Avatar هم سایه ای که داره حالتی نویز مانند داره و سایه ها رندر میشن و یک بخشی از لبه ی سایه ها دوباره میره و دوباره رندر میشه و لبه های سایه ها هم حالتی خط خطی داره.

(در صورتی که سایه های اجسام ثابت درون بازی ها و داشبورد کنسول کاملا درست و ثابت هستن.)

مال شما هم سایه ها انقدر بی کیفیت و شطرنجی مانند هستند؟(حتی در بازی هایی مثل GTA IV و Crysis 2 و Enslaved).

dath-king
02-05-2011, 19:31
دوستان یه سوال فوری

دوستان سوال بالای من رو جواب ندادید پیغامی که می ده عدد نیست یه سری جمله هست می گه به راهنمایی سایت فلان مراجعه کنید مشکل از کجاست دوستان :41:

aha2012
02-05-2011, 20:16
دوستان سوال بالای من رو جواب ندادید پیغامی که می ده عدد نیست یه سری جمله هست می گه به راهنمایی سایت فلان مراجعه کنید مشکل از کجاست دوستان :41:
برو دی وی دی بازیتو عوض کن ببین درست میشه

02-05-2011, 20:53
امید جان توی این فرومی که دادی ، رفتم نیگا کردم ، حک اسلیم رو زده 20 تومن...
ولی توی 360 شاپ خامش رو زده 340 و حک شده رو زده 500!!!
اگه پول دستم بیاد تابستون می گیرم...

aha2012
02-05-2011, 21:15
مبارک باشه پارسا جون
ولی اون سایتی که بهت گفتم یکی از دوستان بسیار خوب من و همچنین این فروم هست
همه هم میشناسنش تو این فروم و از همه مهمتر اینکه خیلی تو کارش صداقت داره
بازم میل خودته ولی اگه جنس آک آک میخوای برو پیش میثم (همون سایته)

HESAM_5700
02-05-2011, 21:38
اين روز ها همه از ميثم خريد ميكنند ! شما چطور؟ :31:

منم ميخوام يه ٤گيگ ٩٥٠٤ بگيرم تو خرداد ولي ميترسم ٩٥٠٤ تا اون موقع تموم شه : (

نظر شما چيه؟؟؟؟

02-05-2011, 22:02
حسام اینو با آیپادت زدی؟؟؟ چون اعدادش فارسیه :دی
این عددا که 9504 هست دقیقا چین؟؟؟ به چه درد می خورن؟؟؟

alireza_sun72
02-05-2011, 22:26
در کسنولم سایه های متحرک در بازی ها بی کیفیت و شطرنجی مانند هستند و حالتی عادی ندارند.ممکنه از GPU باشه؟یا از کابل HDMI یا Plasma TV؟با کابل Composite که درون جعبه کنسول هست هم امتحان کردم اما همینطوریه.

یعنی مثلا حتی توی داشبورد Avatar هم سایه ای که داره حالتی نویز مانند داره و سایه ها رندر میشن و یک بخشی از لبه ی سایه ها دوباره میره و دوباره رندر میشه و لبه های سایه ها هم حالتی خط خطی داره.

(در صورتی که سایه های اجسام ثابت درون بازی ها و داشبورد کنسول کاملا درست و ثابت هستن.)

اقا مال منم دقیقا اینطوریه
من FULL HD SCARLET دارم فکر نمیکنم مشکل از تی وی باشه
من فکر میکنم مشکل از خود کنسوله
اخه همه ایکس باکسایی که دیدم اینطوری بودن
اساتید جواب بدن!!:19:

---------- Post added at 11:26 PM ---------- Previous post was at 11:24 PM ----------

با یه دیسک دیکه امتحان کن درست میشه

sonixax
02-05-2011, 23:33
بلا نسبت :دی

الان تو سایت میثم جان نگاه کنی با درایو 9504 فقط اسلیم 4گیگ موجوده و 250 گیگ 9504 نیست فقط 0225 موجوده!! فکر کنم این تو کل بازار هم همینجوری باشه دیگه :دی

این چیپه دیگه اطلاعاتی نیومد ازش؟؟؟ اگه واقعا کار بده و بشه راحت باهاش کار کرد عالی میشه :21: ( یه 250گیگ 0225 میگیریم راحــــــــــــــــــتـــ ــــــــ :دی )

توی سایتش همه ی آمارش رو نوشته دیگه !

SamGun
03-05-2011, 00:03
مشخصات سخت افزاری 360 و PS3 خیلی به هم نزدیک هستش با این فرق که 360 گرافیک قویتری رو داره ولی PS3 از CPU قویتری استفاده میکنه..........
و دلیل بالاتر بودن گرافیک 360 رو هم درست گفتید،استدیو های بازی هنوز که هنوزه نتونستن خودشون رو با CPU و قسمت های PS3 مچ کنن به خاطر همین اول بازی رو برای 360 میسازن و بعد برای PS3 پورت میکنن.........

اگه 1796 تا PS3 رو کنار هم بذاری از قویتر ابر رایانه دنیا که توی سازمان ((سیا)) آمریکا هستش هم قویتر میشه:31::31::31:

محمد جون نه اینکه نتونن !! بازی سازی برای PS3 زمان بر تر از xbox 360 هست و همین زمان اضافی به دنبالش مخارج اضافی رو بهمراه داره که خب کسی دوست نداره از سودش بزنه.

تو معرفی قطعات PS3 کامل توضیح دادم قضیه چیه.

این مشکل چیزی بوده که همیشه ما باهاش درگیر بودیم . ایشالا تو نسل بعد بر طرف میشه و ما شاهد سایه های نجومی برای کارکتر ها و Object ها خواهیم بود.

الان این 2 تا قیمت دو مورد جدا از هم هستن :31:

-- Xbox 360 slim برای اونهایی که -- نشده 20 هزار تومان هست .

اونی که تفاوت قیمت زیادی داره به خاطر نوع درایو هاشون هست که 9504 -- شده و 0225 نه.

HESAM_5700
03-05-2011, 12:22
حسام اینو با آیپادت زدی؟؟؟ چون اعدادش فارسیه :دی
این عددا که 9504 هست دقیقا چین؟؟؟ به چه درد می خورن؟؟؟

دقیقاً :دی

اینا نوع درایو کنسول هستن ( همونی که دی وی دی رو میدی تو حلقش :دی ) که مایکروسافت میاد تو هر خط تولیدی یه درایوی میزنه که هـــک نشه مثلاً :دی ( اروای عمش :دی ) فعلاً هم فقط درایو 9504 هــــک شده و 0225
ایا دارن سماق میکشن :دی !!!

konami-pes
03-05-2011, 12:25
قیمت دقیق و به روز ایکس باکس اسلیم کپی خور شده الان چنده؟
چقدر به پایان عمر این نسل مونده و ارزش داره الان 360 بخرم یا صبر کنم نسل بعد ؟ البته اگه نسل بعد قراره بیاد:31:

Alex Fera
03-05-2011, 12:38
قیمت رو میتونی از اینجا بگیری:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفعلا که خریدش توصیه نمیشه چون با قیمت واقعیش زیمن تا زیر زمین فرق میکنه،البته میتونی دست دوم بخری که اونم معایب خودشو،کنسول های دیگه هم هستن،فقط 360 نیستش که:31:.........
اگه امسال توی E3 نینتندو کنسول جدیدشو معرفی کنه ساله دیگه هم سونی و مایکرو کنسولاشون رو معرفی میکنن و احتمالا 7,8 ماه بعد هم میاد که میشه آخرای 2012...............

HESAM_5700
03-05-2011, 12:41
اگه امسال توی E3 نینتندو کنسول جدیدشو معرفی کنه ساله دیگه هم سونی و مایکرو کنسولاشون رو معرفی میکنن و احتمالا 7,8 ماه بعد هم میاد که میشه آخرای 2012...............

یعنی شما میگی 360 مایکروسافت 2012 کارش تمومه ؟!؟!؟!؟!

چند وقت پیش بحثش شده بود تو تاپیک میگفتن تا 2014 احتمالش خیلی کمه !! چجوریاس؟ :دی

M.Bagheri
03-05-2011, 12:57
دوستان سلام.

من کنسولمو به دلایلی فرمت کردم، حالا محیط داشبورد و آواتار خیلی بی روح شده و تم هم نداره،:5: :20:
چکارش کنم؟ باید آپدیت بشه؟ آپدیت بشه مشکلی واسه اجرای بازی نداره؟ (ورژن آپدیتش 2.0.12416.0 هستش.)

ممنون میشم کمکم کنید....

Aryan007
03-05-2011, 13:02
چند وقت پیش بحثش شده بود تو تاپیک میگفتن تا 2014 احتمالش خیلی کمه !! چجوریاس؟ :دی

چون انتظار اینو نداشتن که با فروش خوبی که Wii داره نینتندو کنسول جدیدی رو معرفی کنه.وقتی هم که نینتندو کنسول جدیدشو معرفی کنه (مخصوصا اگه قدرت سخت افزاری کنسول زیاد باشه) سونی و ماکروسافت هم برای اینکه عقب نیفتند تقریبا مجبور هستند کنسول جدید معرفی کنند.
(البته هنوز از قدرت سخت افزاری دو کنسول PS3 و X360 در بالاترین حالت استفاده نشده (مخصوصا در PS3) همچنین از پتانسیل بالا Kinect ماکروسافت هم همینطور و اگر نینتندو کنسول جدیدش باز هم با قدرت گرافیکی پایین تر از رقبا عرضه بشه ممکنه سونی و ماکروسافت دیرتر کنسول جدید معرفی کنند.)

HESAM_5700
03-05-2011, 13:06
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اسلیم 4گیگ درایو 9504 : 530 تـــــــــــومـــــــــــ ـــــــن !!!!!!

:19:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SamGun
03-05-2011, 13:50
دوستان فرق بازی های Mel-B و Your Shape تو چیه ؟

aha2012
03-05-2011, 14:00
دوستان فرق بازی های Mel-B و Your Shape تو چیه ؟
سعید جان اولی بهت نرمش و ورزش میده و آخرش بهت میگه باید این غذاهارو بخوری تا هیکلت میزون بشه
دومی بیشتر فانه .مثلا باید مکعب با مشتت بترکونی و یا یه تخته میده دستت باید اشیا رو هدایت کنی یه طرف .بیشتر تو کار یوگا هست.جفتش خوبه ولی اولی پدر در میاره:31:

SamGun
03-05-2011, 14:43
سعید جان اولی بهت نرمش و ورزش میده و آخرش بهت میگه باید این غذاهارو بخوری تا هیکلت میزون بشه
دومی بیشتر فانه .مثلا باید مکعب با مشتت بترکونی و یا یه تخته میده دستت باید اشیا رو هدایت کنی یه طرف .بیشتر تو کار یوگا هست.جفتش خوبه ولی اولی پدر در میاره:31:

امید جان اولی رو از کدوم سمت گفتی :31: !؟

aha2012
03-05-2011, 14:51
امید جان اولی رو از کدوم سمت گفتی :31: !؟
شمال شرقی:31:

دوستان من بازیه Triple pack که توش 3 بازیه limbo-trials-sploshen manهستو گرفتم
وقتی بازیو روی هارد نصب میکنم بازم بازیو از روی دی وی دی میخونه.چرا؟؟؟
آدم صدای این چرخیدن درایو میشنوه داغون میشه.راهی نداره که درست بشه
میخوام بدونم،کجای بازیو روی هارد نصب کرده؟؟

Gam3r
03-05-2011, 15:02
بچه ها قیمت xbox360 تا تابستون چقدر میشه که بخرم ؟

البته شهرستان هستم ، اما میام تهران برای خرید

ممنونم

aha2012
03-05-2011, 15:19
بچه ها قیمت xbox360 تا تابستون چقدر میشه که بخرم ؟

البته شهرستان هستم ، اما میام تهران برای خرید

ممنونم
با این اوضاع فکر کنم بره بالاتر
الان بهترین کار یا تخمه شکستنه یا خرید کنسول دست دوم در حد نو

pooriya_hp
03-05-2011, 15:20
به احتمال زیاد با اومدن تابستون قیمت های کنسول ها هم افزایش پیدا می کنه !!

اما هنوز هیچی معلوم نیست !! ( بازار 360 غیر قابل پیش بینی هست )

SamGun
03-05-2011, 15:40
شمال شرقی:31:

میخوام بدونم،کجای بازیو روی هارد نصب کرده؟؟

داداش فکر نمیکنم بازی های Arcade دیسک بخواد ! شما وقتی بازی رو نصب کردی دیسک رو در بیار بعد برو تو قسمت Game Library اونجا بازی رو Play کن باید اجرا بشه.

Leon-117
03-05-2011, 15:46
میخوام بدونم،کجای بازیو روی هارد نصب کرده؟؟ امید این مشکل رو همه دارن!علاوه بر این Triple Pack دو تا بزای Serious Sam HD و Alien Breed Trilogy هم اینجوریه.
توی یه سایت هم خوندم اونی رو که نصب میکنه بازیه ولی معلوم نیست چرا از روی دی وی دی اجرا میکنه....
+
توصیه میکنم حتما این Triple Pack رو بخرید،بازی هاش فوق العاده هستن مخصوصا لیمبو....

داداش فکر نمیکنم بازی های Arcade دیسک بخواد ! شما وقتی بازی رو نصب کردی دیسک رو در بیار بعد برو تو قسمت Game Library اونجا بازی رو Play کن باید اجرا بشه. این روش هم عملی نیست،اگه دیسک داخل کنسول باشه و بریم قسمت game library آیکون بازی ها هستن ولی اگه دیسک نباشه بازی ها نیستن!

dath-king
03-05-2011, 15:47

تا اون موقع فکر کنم ه-ک اسلیم کامل کامل بشه :31:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

اسلیم 4گیگ درایو 9504 : 530 تـــــــــــومـــــــــــ ـــــــن !!!!!!

انتظار کمتر رو داشتی عزیز کنسولی که تازه ه-ک می شه همیشه بالاترین قیمت رو داره این روند بازار کنسول ها هست و تا اونجا که من می دونم اگر اشتباه نکنم یک KINECT هم همراه کنسول هست پس گیریم 150 تومنش برای این دستگاش یعنی کنسول خودش 400 تومن هست :31:

به احتمال زیاد با اومدن تابستون قیمت های کنسول ها هم افزایش پیدا می کنه !!

اما هنوز هیچی معلوم نیست !! ( بازار 360 غیر قابل پیش بینی هست )

درسته عزیز ایام های تعطیلات بزرگ مثل عید و تابستون قیمت این اجناس بالا می ره و بعضی وقت ها تاکید می کنم بعضی وقت ها تکوم نمی خوره و شاید پایین بیاد اما اگر تا اون موقع اسلیم کامل ه-ک بشه به احتمال متوسط :31: تو سر قیمت 360 می خوره.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

حالا من یه سوال دارم دوستان اسلیم فرق خیلی بزرگی با 360 داره یا نه فقط همون ظاهری هست؟(من که فقط عاشق رنگ بندی دسته اسلیم شدم :31:)

SamGun
03-05-2011, 15:57
امید این مشکل رو همه دارن!علاوه بر این Triple Pack دو تا بزای Serious Sam HD و Alien Breed Trilogy هم اینجوریه.
توی یه سایت هم خوندم اونی رو که نصب میکنه بازیه ولی معلوم نیست چرا از روی دی وی دی اجرا میکنه....
+
توصیه میکنم حتما این Triple Pack رو بخرید،بازی هاش فوق العاده هستن مخصوصا لیمبو....
این روش هم عملی نیست،اگه دیسک داخل کنسول باشه و بریم قسمت game library آیکون بازی ها هستن ولی اگه دیسک نباشه بازی ها نیستن!

علی جان تو هارد چی ؟ تو پوشه ی Games هم نیستن ؟

pooriya_hp
03-05-2011, 16:00
slim با FAt تفاوت سخت افزاری ندارند !

فقط ظاهرشون متفاوت هست + اینکه اسلیم خنک تر کار میکنه !

aha2012
03-05-2011, 17:01
تو این قسمتی که میگی فقط یه آیکونه که عکس 3 تا بازی توشه.همین
نمیدونم چه مرگشه........:41:

Leon-117
03-05-2011, 17:11

تو این قسمتی که میگی فقط یه آیکونه که عکس 3 تا بازی توشه.همین
نمیدونم چه مرگشه........[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این مشکل کلیه...توی فروم های خارجی هم گزارش شده،ولی دلیلی وجود نداره چرا اینجوریه!:31:
+
امید حتما لیمبو رو تموم کن،3 تا آواتار اوارد هم میده...ولی نمیتونم انتخابشون کنم...نمیدونم مشکل از کجاست....

aha2012
03-05-2011, 17:19
این مشکل کلیه...توی فروم های خارجی هم گزارش شده،ولی دلیلی وجود نداره چرا اینجوریه!:31:
+
امید حتما لیمبو رو تموم کن،3 تا آواتار اوارد هم میده...ولی نمیتونم انتخابشون کنم...نمیدونم مشکل از کجاست....
آره این حرکتش رو اعصابه

من از 3 تا بازیش خیلی خوشم اومد.لیمبو هم دارم بازی میکنم.فوق العادس
کاش همه ی arcade ها بعد از چند ماه روی دیسک منتشر میشدند

منم جایزه گرفتم ولی نتونستم روی آواتارم بذارمش
فکر کنم مربوط به آپدیت داشبورد باشه آخه red dead هم جایزه گرفتم بهم نمیدتش درصورتیکه توی داشبورد قدیمی همون جایزه رو داشتم

alireza_sun72
03-05-2011, 17:21
این بازی های ارکیدو از کجا میخرید؟:18:

matrix_3s
03-05-2011, 17:35
دوستان من نمیدونم سوالمو جای درستی پرسیدم یا نه.....؟به هر حال
میخواستم قیمت تمامی مدل های x360 رو بدونم ....!!! (ممنون میشم اگه راهنمایی کنین).

Leon-117
03-05-2011, 18:14
این بازی های ارکیدو از کجا میخرید؟
یه بازی اومده به اسم XBLA Triple Pack که 3 تا از بهترین بازی های لایو رو گذاشتن توی یه دی وی دی!بازی هاش هم Limbo-Trials HD-Splosion man هستن....
الان تو بازار موجوده....

alireza_sun72
03-05-2011, 18:34
یه بازی اومده به اسم XBLA Triple Pack که 3 تا از بهترین بازی های لایو رو گذاشتن توی یه دی وی دی!بازی هاش هم Limbo-Trials HD-Splosion man هستن....
الان تو بازار موجوده....
بعد اینا trial هست یا full?

aha2012
03-05-2011, 18:52
full ه فول
بازیهاش واقعا محشره.حتما بگیر

Alex Fera
03-05-2011, 18:58
من که فقط با Limboش حال کردم،بقیش رو واسه خالی نبودن DVD گذاشته بودن توش....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Leon-117
03-05-2011, 19:07
من که فقط با Limboش حال کردم،بقیش رو واسه خالی نبودن DVD گذاشته بودن توش...........
فکرنکنم برا ÷ر شدن دی وی دی اون 2تا بازی رو گزاشته بشان،اگه بازی رو نصب کنید فقط 700 مگ جا میگیره.یعنی حجم این 3 تا بازی رو هم 700 مگ هست.
+
لیمبو اگه اشتباه نکنم 100 مگه...
+
Trials HD هم خیلی قشنگه...

Alex Fera
03-05-2011, 19:08
دوستان من نمیدونم سوالمو جای درستی پرسیدم یا نه.....؟به هر حال
میخواستم قیمت تمامی مدل های x360 رو بدونم ....!!! (ممنون میشم اگه راهنمایی کنین).

برو اینجا:

قیمتای کفه بازاره:31::31::31:

legolas 224
03-05-2011, 19:27
آقا حالا هر چی بشه یا قیمت بره بالا یا بیاد پائین نهایتا 20 تومن بالا پاوین میشه دیگه نه؟:31::27:

Alex Fera
03-05-2011, 19:33
عزیزم شما 4 ماه پیش الیت میخریدی 320 الان باید 550 بخری...........
اینجا ایرانه............

matrix_3s
03-05-2011, 20:12
جدا الیت 550 تومنه؟؟؟؟؟؟؟

aha2012
03-05-2011, 20:35
اینجا ایرانه............

الیت تا پارسال(خرداد) هم به 320 نرسیده بود.یعنی بالای 350 بود

جدا الیت 550 تومنه؟؟؟؟؟؟؟
545 تومن

omidkk
03-05-2011, 21:29
الیت تا پارسال(خرداد) هم به 320 نرسیده بود.یعنی بالای 350 بود

من اوايل خرداد ٣١٥ تومن خريدم

legolas 224
03-05-2011, 21:32
بی زحمت یه نیگا بندازین به این

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیعنی این مدلی هست که درایوش کپی نشده ؟یا نه؟ همونه بدون کپی ؟:31:
اگه همونه که میدیم بیرون کپی کنند :31:
به جای نقطه چین سرچ کنین دیجی کالا دی:

HESAM_5700
03-05-2011, 22:49
بابا ديشب اسليم ٤گيگ ٩٥٠٤ ٤٣٠ بود حدودا الان ٥٠٠ !!!! چه خبرهبابا!!!!!!!!!!!
اينم مملكته ما داريم؟؟؟ ( دوباره به جاهاي حاشي اي نكشه تاپيك :دي )

بايد دنبال يكي بگرديم از خارج بياره !!!! دبي قيمتاش چجوريه؟؟

sonixax
03-05-2011, 23:10
یعنی شما میگی 360 مایکروسافت 2012 کارش تمومه ؟!؟!؟!؟!

با اومدن یک نسل جدید ، نسل قبلی از دور خارج نمیشه .
مگه Ps2 الان از دور خارج شده ؟

SamGun
04-05-2011, 00:03
من با سگا هم حال مکنم.....

بابا سگا چیه ! من الان Super Mario اولیه رو کامپیوترمه :31:

aha2012
04-05-2011, 10:49
بابا سگا چیه ! من الان Super Mario اولیه رو کامپیوترمه :31:
بابا ماریو چیه! من بازی والیبال و هواپیما آتاری رو سیستممه:31:

hawck
04-05-2011, 11:01
بچه ها اخرین ورژن داشبرد چیه؟؟:20:

اگه نسل جدید xbox بیاد نسل الان ما سوخت؟؟؟/:41::37:

pooria83
04-05-2011, 11:23
بچه ها از -- اسلیم 2011 چه خبر؟

matrix_3s
04-05-2011, 11:25
لعنتی .....!به جای اینکه با مرور زمان ارزون تر شه گرون تر هم میشه....
من هر وقت میرم طرف کنسول قیمتش میره تا آسمون....... .

راستی قیمتش نمیاد پایین در حد همون قیمتهای قدیمی....

Alex Fera
04-05-2011, 11:30
فکر نکنم دیگه قیمت مدل فت 360 بیاد پایین چون دیگه تولید نمیشه............

matrix_3s
04-05-2011, 12:38
اسلیم الان قیمتش چنده ....؟؟؟؟ کاملا ه ک شده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

HESAM_5700
04-05-2011, 12:46
اسلیم الان قیمتش چنده ....؟؟؟؟ کاملا ه ک شده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تا چند شب پیش اسلیم 4گیگ با درایو 9504 که هـــک شده : 430 تومن بود اما :

اسلیم خام 4GIG با درایو 0225| 300 تومان

اسلیم خام 4GIG با درایو 9504 ٥٣٠ تومان (کپی رایگان)

0225 هنوز کپی نشده :13:

:19::19::19:

matrix_3s
04-05-2011, 13:14
ببخشید من تو باغ نیستم......:31:
منظور از درایو چیه؟؟؟

aha2012
04-05-2011, 13:21
همونی که دی وی دی میذاری توش میچرخونه
این جدیدا درایواشون فرق میکنه
بعضیاشون کپی میشن مثل 9504 که گیر نمیاد بعضیاش هم کپی نمیشن مثل 0225.البته داره روش کار میشه

HESAM_5700
04-05-2011, 15:04
اساتيد الان ٩٥٠٤ ديگه توليد نميشه؟؟؟ اگه نميشه امكانش هست دوباره توليد بشه؟؟

با اين وضع بازار تا ١٨ خرداد خريد چه دستگاهي عقلانيه؟؟

امكان داره تا اون موقع ٠٢٢٥ حك بشه؟؟ ( اگه بشه قيمتا ناجور مياد پايين :دى!؟)

sonixax
04-05-2011, 15:18
بابا ماریو چیه! من بازی والیبال و هواپیما آتاری رو سیستممه:31:

بابا والیبال و هواپیما آتاری چیه ؟ من هنوز توی خونه هفت سنگ و منچ دارم :31:

---------- Post added at 03:18 PM ---------- Previous post was at 03:16 PM ----------

اساتيد الان ٩٥٠٤ ديگه توليد نميشه؟؟؟ اگه نميشه امكانش هست دوباره توليد بشه؟؟

با اين وضع بازار تا ١٨ خرداد خريد چه دستگاهي عقلانيه؟؟

امكان داره تا اون موقع ٠٢٢٥ حك بشه؟؟ ( اگه بشه قيمتا ناجور مياد پايين :دى!؟)

با اومدن مود چیپ ، مثل PS2 و نصب راحت و بدون درد سر و سازگاری با همه درایو ها - کم کم باید عوض کردن فرمور درایو رو فراموش کنید ! به خصوص که DVD هم نمیخواد برای بازی .

alireza_sun72
04-05-2011, 15:38
با اومدن مود چیپ ، مثل PS2 و نصب راحت و بدون درد سر و سازگاری با همه درایو ها - کم کم باید عوض کردن فرمور درایو رو فراموش کنید ! به خصوص که DVD هم نمیخواد برای بازی .
خدا از دهنت بشنوه!!

sonixax
04-05-2011, 16:04
خدا از دهنت بشنوه!!

خدا از دهنم بشنوه ؟
خوب اومده ، این هم لینکش :

sonixax
04-05-2011, 16:17
میگم این مورتال کامبت جدیده ، چه خفن بید :31:

legolas 224
04-05-2011, 19:18
---------- Post added at 03:18 PM ---------- Previous post was at 03:16 PM ----------

:31:
اقا این تا اواخر خرداد یا اوایل تیر میاد تهرون یا نه؟:31::27::21::10:
خب باز باید یه پولی به اون بدیم :31::27::19:

legolas 224
04-05-2011, 19:29
تا چند شب پیش اسلیم 4گیگ با درایو 9504 که هـــک شده : 430 تومن بود اما :

اسلیم خام 4GIG با درایو 0225| 300 تومان

اسلیم خام 4GIG با درایو 9504 ٥٣٠ تومان (کپی رایگان)

0225 هنوز کپی نشده :13:

:19::19::19:

حسام پست
#1656 بخون :31::27:ولی نیدونم چرا فرق داره با قیمتی که خودش تو صفحه ی اصلی گفته:31::27::19:

A.N.A.P
04-05-2011, 19:44
چه چیز باحالیه ! خداکنه واقعیت داشته باشه !:21:

---------- Post added at 08:44 PM ---------- Previous post was at 08:44 PM ----------

sonixax
04-05-2011, 20:35
چه چیز باحالیه ! خداکنه واقعیت داشته باشه !:21:

---------- Post added at 08:44 PM ---------- Previous post was at 08:44 PM ----------

واقعیت داره ، من از نزدیک هم دیدمش خیلی باحاله .

A.N.A.P
04-05-2011, 20:42
به مرحله تکثیر نرسیده هنوز ؟:31:

aha2012
04-05-2011, 21:04
میلاد جون یه 2 تا برام میتونی بفرستی؟:20:

sonixax
04-05-2011, 21:12
به مرحله تکثیر نرسیده هنوز ؟:31:

تکثیر ؟ دارند میفروشندش توی سایت خودش برید میتونید سفارش بدید .

میلاد جون یه 2 تا برام میتونی بفرستی؟:20:

مشکلی نیست ، برید قیمتش رو ببینید اگر مناسب بود براتون بگید من براتون میفرستم .

legolas 224
04-05-2011, 21:21
تکثیر ؟ دارند میفروشندش توی سایت خودش برید میتونید سفارش بدید .

مشکلی نیست ، برید قیمتش رو ببینید اگر مناسب بود براتون بگید من براتون میفرستم .
زرشک 115 دلار :31::27::18::19: خب همون صد تومن خودمونه دیگه پس همونو میدیم به همین حکیاش :31::27::21::46:

amirpers
04-05-2011, 22:58
دوستان من چون تازه یه اسلیم گرفتم و اطلاعاتی ندارم ، 2 تا سوال داشتم.
1)آیا میشه سیو بازیها رو یه جوری به کامپیوتر انتقال داد هر وقت خواستیم ازشون استفاده کنیم ؟
2)این گیم پد دستگاه مثل PS3 نیست که به دستگاه وصل بشه و شارژ بشه ؟ آخه باتری قلمی می خوره !

ممنون

Top Gear The Stig
04-05-2011, 23:39
دوستان فرمون momo به 360 هم میخوره؟؟؟
با بازی هاش سازگاره؟؟؟؟

alireza_sun72
05-05-2011, 00:29
1)آیا میشه سیو بازیها رو یه جوری به کامپیوتر انتقال داد هر وقت خواستیم ازشون استفاده کنیم ؟
2)این گیم پد دستگاه مثل PS3 نیست که به دستگاه وصل بشه و شارژ بشه ؟ آخه باتری قلمی می خوره !

ممنون
1بله میشه با نرم افزار xtaf و یک فلش مموری
2شما باید باتری مخصوصشو بگیرید که با وصل کردن به کنسول شارژ بشه
ولی پیشنهاد میکنم باتری قلمی شارژِی بگیر

---------- Post added at 01:25 AM ---------- Previous post was at 01:22 AM ----------

زرشک 115 دلار :31::27::18::19: خب همون صد تومن خودمونه دیگه پس همونو میدیم به همین حکیاش :31::27::21::46:
115 دلار؟؟؟؟ تازه مثل کینکت اگه بیاد تو ایران 100 دلار دیگه هم میره روش!
میشه تقریبا 230 هزار تومن!
نخواستیم اقا قربون دستت :31:
همین مشت عباس سر کوچمون 10 تومن میگیره lt+ میریزه :27:

---------- Post added at 01:29 AM ---------- Previous post was at 01:25 AM ----------

دوستان فرمون momo به 360 هم میخوره؟؟؟
با بازی هاش سازگاره؟؟؟؟
فقط فرمون مخصوص خودش میخوره

dath-king
05-05-2011, 00:42

full ه فول
بازیهاش واقعا محشره.حتما بگیر

اگر خواستید می تونید از اینجا دانلود کنی :31:

پست 116 :31:

آقا حالا هر چی بشه یا قیمت بره بالا یا بیاد پائین نهایتا 20 تومن بالا پاوین میشه دیگه نه؟:31::27:

اشتباه نکن به دلیل بالا و پایین شدن بستگی داره مثلا برای عید حدود 20 تا 50 تومن :31: برای -- دستگاه 30 تا 70 :31: و برای کمیاب شدن کنسول 50 تا 100 تومن :31: قیمت ها رو شوخی کردم ولی بازار واقعی کنسول به همین شکلی که گفتم هست یعنی بود و در حال حاضر هست و خواهد بود :31:

اینجا ایرانه............

یعنی شهری که..............:31:

مگه Ps2 الان از دور خارج شده ؟

از دور خارج نشده اما بازی ساز هاش یه خورده شول می جونبند الان جدید ترین بازی پلی 2 کشتی گج WWE All Stars هست :31:

لعنتی .....!به جای اینکه با مرور زمان ارزون تر شه گرون تر هم میشه....
من هر وقت میرم طرف کنسول قیمتش میره تا آسمون....... .
راستی قیمتش نمیاد پایین در حد همون قیمتهای قدیمی....

خوب دوست عزیز طرفش نرو ملتی رو بد بخت کردی :31: شوخی کردم
به احتمال 50% میاد پایین اما مثل قبل نه به احتمال 50% هم همینجور می مونه

فکر نکنم دیگه قیمت مدل فت 360 بیاد پایین چون دیگه تولید نمیشه............

دقیقا درست می گید اون قضیه ای که قبلا گفتم همین بود دیگه که دوستان می گفتند امکان نداره :31:

میگم این مورتال کامبت جدیده ، چه خفن بید :31:

حا خفن بید اما حال نمی ده :31: کمبد سگا یه چیز دیگه بود منظور اون لیست شخصیتاش هست چقدر زیاد بود:31:

ممنون

1) من خودم سیو بازی هام رو روی مموری دو گیگ می ریزم بعد به کامپیوتر وصل می کنم درون فلش یه پوشه به اسم Xbox360 هست که مخفی هست اون رو داخل سیستم کپی کنید بعد هم هر وقت خواستید دوباره اون رو داخل فلش کپی کنید وصل کنید به کنسول حله(توجه این فایل ها توسط خود کنسول به صورتی ذخیره شده که قابل جدا سازی یا اضافه شدن توسط کامپیوتر نیست و فقط با خود کنسول می شه ویرایشش کنید. منظورم به صورت دستی هست)
2) باطری شارژی (باطری قلمی شارژی) بهترین انتخاب هست و هزینه کمتری می خواد اما اگر بخوای یه باطری دسته اصل بگیری باید یه هزینه برابر با دسته پیاده بشی :31:

Top Gear The Stig
05-05-2011, 01:19
---------- Post added at 01:29 AM ---------- Previous post was at 01:25 AM ----------

فقط فرمون مخصوص خودش میخوره
یعنی چی که فقط فرمون خودش رو میخوره آخه!!!!:13:
من خودم یه لاجیتک دارم که بهش میخورم حالا میخوام یه مدل بالاتر بگیرم اسم فرمون بالا هم لاجیتک momo هستش.....
دوستان لطفا راهنمایی کنید.
یه دنیا ممنون.

alireza_sun72
05-05-2011, 02:34
یعنی چی که فقط فرمون خودش رو میخوره آخه!!!!:13:
من خودم یه لاجیتک دارم که بهش میخورم حالا میخوام یه مدل بالاتر بگیرم اسم فرمون بالا هم لاجیتک momo هستش.....
دوستان لطفا راهنمایی کنید.
یه دنیا ممنون.
عزیز من اون فرمونی که شما داری حتما ایکس باکس رو هم ساپرت میکنه (یه جاش باید نوشته باشه)
من یه دسته ایرانی دیدم مارکشم فراسو بود که به ایکس باکس هم میخورد
حالا اون فرمونی رو که شما میگی باید سرچ کنی ببینی ایکس باکسو هم ساپرت میکنه یا نه (سایت سازندش برو)

amirpers
05-05-2011, 06:54
1بله میشه با نرم افزار xtaf و یک فلش مموری
2شما باید باتری مخصوصشو بگیرید که با وصل کردن به کنسول شارژ بشه
ولی پیشنهاد میکنم باتری قلمی شارژِی بگیر[COLOR=Silver]

دوست من ميشه بيشتر توضيح بدي ؟
من هم مي خوام سيو بازيها رو بريزم تو فلش مموري.

يكي ديگه از دوستان هم توضيح داده بود ،‌گفته بود كه خودش ميريزه رو مموري 2 گيگ.اما من متوجه نشدم منظورشون از اين فايلها چيه ؟ توي فلش مه فايلي نداره ؟ يعني خود دستگاه فايل رو ميسازه تو مموري ؟(اصلا فلش مموري يا مموري ؟)

dath-king
05-05-2011, 09:56
يكي ديگه از دوستان هم توضيح داده بود ،‌گفته بود كه خودش ميريزه رو مموري 2 گيگ.اما من متوجه نشدم منظورشون از اين فايلها چيه ؟ توي فلش مه فايلي نداره ؟ يعني خود دستگاه فايل رو ميسازه تو مموري ؟(اصلا فلش مموري يا مموري ؟)
منظور من این هست اول دستگاه فلش رو فرمت می کنه و یه بخشی مثل مدیریت فایل گوشی هست پوشه بندی می کنه اون جوری یه سری پوشه می سازه اما وقتی فلش رو وصل می کنید به کامپیوتر خبری از اون لیست پوشه ها نیست فقط یک پوشه مخفی به نام Xbox360 هست با چند فایل مخفی Data0000 درون پوشه وجود داره این ها داخل کامپیوتر به صورت دستی نمی تونید ویرایش کنید مثل یک سیو بهش اضافه کنید چند تا کم کنید این کار ها رو فقط با ایکس باکس می شه انجام داد.
منظور من این بود حالا شاید برنامه ای هم باشه که بتونید سیو ها تکفیک کنید.

Top Gear The Stig
05-05-2011, 09:56
عزیز من اون فرمونی که شما داری حتما ایکس باکس رو هم ساپرت میکنه (یه جاش باید نوشته باشه)
من یه دسته ایرانی دیدم مارکشم فراسو بود که به ایکس باکس هم میخورد
حالا اون فرمونی رو که شما میگی باید سرچ کنی ببینی ایکس باکسو هم ساپرت میکنه یا نه (سایت سازندش برو)
عزیز دستت درد نکنه ولی وقتی میرم تو بخش فرمون ها یا همون ویل فقط دو مدل میاره که حتی همون دوتا رم نزده به چی میخوره!!!!!اینم آدرسش:

(با اپرا باز کنید):46:

alireza_sun72
05-05-2011, 15:31
دوست من ميشه بيشتر توضيح بدي ؟
من هم مي خوام سيو بازيها رو بريزم تو فلش مموري.

يكي ديگه از دوستان هم توضيح داده بود ،‌گفته بود كه خودش ميريزه رو مموري 2 گيگ.اما من متوجه نشدم منظورشون از اين فايلها چيه ؟ توي فلش مه فايلي نداره ؟ يعني خود دستگاه فايل رو ميسازه تو مموري ؟(اصلا فلش مموري يا مموري ؟)با برنامه xtaf میشه تفکیک کرد ولی یاد دادنش سخته:31:
شما یه کاری کن:
فلشو بزن به ایکس باکس
تمام سیو هاتو بریز تو فلش
بعد فلشو بزن به کامپیوتر یه فلدر هیدن به نام xbox360 وجود داره اونو کپی کن تو کامپیوترت
بعد اگه خواستی اون فولدر xbox360 رو از فلشت پاک کن
هر موقع که خواستی اون سیو هارو توی ایکس باکس ببینی
فلشو به fat32 فرمت کن بعد اون فولدر xbox360 رو کپی کن تو فلش بعد فلشو بزن به ایکس باکس
بعد میبینیش!

---------- Post added at 04:25 PM ---------- Previous post was at 04:23 PM ----------

اقا aol browser رو دانلود کنید بعد ساین این شید
تمام فیلترارو رد میکنه!!

---------- Post added at 04:27 PM ---------- Previous post was at 04:25 PM ----------

عزیز دستت درد نکنه ولی وقتی میرم تو بخش فرمون ها یا همون ویل فقط دو مدل میاره که حتی همون دوتا رم نزده به چی میخوره!!!!!اینم آدرسش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(با اپرا باز کنید):46:
نمیدونم والا ! باید از جایی که میفروشه بپرسی :23:
بروبچ کسی نمیدونه؟

---------- Post added at 04:31 PM ---------- Previous post was at 04:27 PM ----------

این triple pack رو خریدم
بازی trials hd و limbo خیلی خفنه مخصوصا لیمبو بازیش تو مایه های دپرسه!(خوراک خودمه:31:)
ولی حیف فقط از درایو اجرا میشه رو هارد هم نصبش میکنی بازم از درایو میخونش

Alex Fera
05-05-2011, 19:34
این triple pack رو خریدم
بازی trials hd و limbo خیلی خفنه مخصوصا لیمبو بازیش تو مایه های دپرسه!(خوراک خودمه:31:)
ولی حیف فقط از درایو اجرا میشه رو هارد هم نصبش میکنی بازم از درایو میخونش

آره به منم خیلی حال داده،آدمو میبره تو فازه غم..............
این درایو 360 هم که دورش 3 برابر دوره موتور B.M.W M3 هستش:31::31::31:

HESAM_5700
05-05-2011, 20:57
احتمالاً با اومدن x360key بايد با صداي بلند درايو ها ( كه البته تو اسليم ديگه نيست) خداحافظي كرد:31:

sonixax
05-05-2011, 21:02
احتمالاً با اومدن x360key بايد با صداي بلند درايو ها ( كه البته تو اسليم ديگه نيست) خداحافظي كرد:31:

از شر نصب بازی روی هارد هم راحت میشیم .

legolas 224
05-05-2011, 21:27
اخه باز یه پول باید به اون بدیم :31: حسام الان تو سایت اقا میثم زده باندال 4 گیگ همون درایوش که حک شده 460 تومن :46: یعنی هم کینکت هم خودش ، خب این خوب نیست؟:27::19::10:
یه سوال این بازی های xbox کپی رو فقط بزاری تو دریاو بازی اجرا میشه یا نه باید کپی کنی تو دستگاه؟:31::27::21::46:

sonixax
05-05-2011, 21:41
اخه باز یه پول باید به اون بدیم :31: حسام الان تو سایت اقا میثم زده باندال 4 گیگ همون درایوش که حک شده 460 تومن :46: یعنی هم کینکت هم خودش ، خب این خوب نیست؟:27::19::10:
یه سوال این بازی های xbox کپی رو فقط بزاری تو دریاو بازی اجرا میشه یا نه باید کپی کنی تو دستگاه؟:31::27::21::46:

نه دیگه ، با این قرار نیست شما بازی رو نصب کنید یا به کسی پول بدید ، فقط روی هارد کپی میکنیدش ، همین .

Mool Tee
05-05-2011, 22:36
سلام دوستان
میخوام بدونم یه کینکت برای ریجن pal چقدر آب میخوره.

alireza_sun72
05-05-2011, 23:24
سلام دوستان
میخوام بدونم یه کینکت برای ریجن pal چقدر آب میخوره.
170 تا 190 تومن:34:

---------- Post added at 12:24 AM ---------- Previous post was at 12:22 AM ----------

نه دیگه ، با این قرار نیست شما بازی رو نصب کنید یا به کسی پول بدید ، فقط روی هارد کپی میکنیدش ، همین .
پسر جان نون سنکگ اینجا 1000 تومنه!!
اونوقت بیایم 150 هزار تومن بدیم واسه کپی خور ایکس باکس؟؟:31:

sonixax
05-05-2011, 23:56
پسر جان نون سنکگ اینجا 1000 تومنه!!
اونوقت بیایم 150 هزار تومن بدیم واسه کپی خور ایکس باکس؟؟:31:

خوب 150 تا نون سنگک کمتر بخور ! :31:

yoosef_st
06-05-2011, 00:29
کو؟؟؟؟
اطلاعات کو؟ چجوری درست میکننش؟ اینم مثل دانگلهای PS3 میشه خودمون درست کنیم؟
واسه لایو خطری نداره؟

sonixax
06-05-2011, 00:38
کو؟؟؟؟
اطلاعات کو؟ چجوری درست میکننش؟ اینم مثل دانگلهای PS3 میشه خودمون درست کنیم؟
واسه لایو خطری نداره؟

این درست کردنی نیست عزیزم ، خریدنیه :31:

اینجا ببینیدش :

دانگل مانگل نیست - و چون فرمور درایو رو دست نمیزنید لایو 500 سال دیگه هم نمیفهمه .

HESAM_5700
06-05-2011, 10:54

نه دیگه :دی

باندال ها کلاً درایورش یه چیز دیگس کلاً هـــک بشو نیس :دی

Mool Tee
06-05-2011, 12:10
170 تا 190 تومن:34:

---------- Post added at 12:24 AM ---------- Previous post was at 12:22 AM ----------

ممنون از جوابت.یه سوال دارم. این 170 تا 190 که می گی فقط خود کینکت هست؟آخه فروشنده گفت یه کابل برای اتصال به Xbox می خواد.

HESAM_5700
06-05-2011, 12:27
ممنون از جوابت.یه سوال دارم. این 170 تا 190 که می گی فقط خود کینکت هست؟آخه فروشنده گفت یه کابل برای اتصال به Xbox می خواد.

تو خود جعبه کینکت کابل هست ( فکر کنم یه بازی هم باهش )

از آقا میثم بخر 170تومن

Mool Tee
06-05-2011, 12:30
تو خود جعبه کینکت کابل هست ( فکر کنم یه بازی هم باهش )

از آقا میثم بخر 170تومن

ممنون از جوابت عزیز.:10:

amaranth_silent
06-05-2011, 13:16
دستان اگه این x360key رو به کنسول بزنیم دیگه تو لایوم با خطر بن شدن مواجه نمیشیم؟؟؟

dath-king
06-05-2011, 13:35
دستان اگه این x360key رو به کنسول بزنیم دیگه تو لایوم با خطر بن شدن مواجه نمیشیم؟؟؟

جواب شما با درج منبع :31:

چون فرمور درایو رو دست نمیزنید لایو 500 سال دیگه هم نمیفهمه>>
از کجا ضربه خورده :31:

فکر کنم مثل پی اس پی و پلی3 بشه :31:

legolas 224
06-05-2011, 14:14
ممنون میلاد :46:اما من بدون اون یارو چیپش گفتم :31:خب اینم جواب بود دیگه :31::46:

نه دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باندال ها کلاً درایورش یه چیز دیگس کلاً هـــک بشو نیس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راس میگیا نگفت کدوم درایو :31:

سر جان نون سنکگ اینجا 1000 تومنه!!
اونوقت بیایم 150 هزار تومن بدیم واسه کپی خور ایکس باکس؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راس میگیا :31::27: ولی به نظر توش سوده ها :27::13:الان اگه اینو بگیریم به قیمت 150 تومن و یه باندال اسلیم 4 گیگ بگیریم 460 تومن میشه نهایت 600 تومن (چه زیاد خودم فکرشو نمیکردم :31:) بدون حک و فلان و پشملان:31::27: تازه به گفته ی میلاد دیگه نباید گیر بن شدن تو لایو باشیم :31::27::21::10:
حالا جالب اینکه الان اقا میثم هیچی از 9504 نداره اونایی که میخوان باید سماغ (با این غ یا با اون ق؟:31:) بمکن :31::27:
ولی خدا وکیلی این ps3 فک نکنم این همه درد سر داشته باشه ها :31::27:

pooriya_hp
06-05-2011, 14:17
سلام بر و بچ عزیز

خوبید ؟چه خبر ؟

آقایون مثل اینکه LA.Noier
3تا دیسک هست!!

دوباره این مشکل DVD 9 زنده شد !!

amaranth_silent
06-05-2011, 15:32
جواب شما با درج منبع :31:

از کجا ضربه خورده :31:

خوب حالا که ما xbox مون frimwere رو عوض کردیم بخایم به حالت اورجینال برش گردونیم و از اون xboxkey ها استفاده کنیم تا تو لایو بن نشیم چی کار باید بکنیم؟؟؟؟چی گفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:3:

HESAM_5700
06-05-2011, 15:56
دوستان توجه كنيد اين x360key ها روي اسليم كار نميده !!!!

sonixax
06-05-2011, 16:56

مثل PSP میشه ، یعنی فقط کپی میکنید .

amaranth_silent
06-05-2011, 17:30
دوستان توجه كنيد اين x360key ها روي اسليم كار نميده !!!!

چرا؟؟؟:44::44::44::44::44:

sonixax
06-05-2011, 17:32
چرا؟؟؟:44::44::44::44::44:

در حال حاضر ، فقط روی فت ها کار میکنه - ولی شرکت سازنده وعده داده تا یک ماه آینده با اومدن آپدیت جدید براشون روی 100% کنسول ها کار کنه .

خوبی این چیپ اینه که اگر درایو جدید بیاد ، شما فقط چیپ رو آپدیت میکنید و با درایوتون سازگار میشه - آپدیت کردن چیپ هم خیلی سادست ، ساده تر از آپدیت کردن خود کنسول از روی دیسک بازی :31:

قابلیت هایی که به زودی با اومدن آپدیت جدید بهش اضافه میشه :

Support for all slim Xbox 360 models
Web Control Panel

یعنی یکی برای پشتیبانی از تمام مدل های اسلیم و دیگری برای اتصال به اینترنت و آپدیت کردنش .

چند تا قابلیت خیلی توپ دیگه هم قراره در آینده بهش اضافه بشه :

Loading games from NFS and Samba shares
Xbox Live support
Backup original Xbox 360 games to USB hard drive

اجرای مستقیم بازی ها از روی اینترنت (دو تا سایت)
پشتیبانی کامل از لایو
گرفتن بک آپ از دیسک بازی روی USB ها ، یعنی شما بازی دوستتون رو میگیرید میچپونید تو ، یه دکمه میزنید کپی میشه روی هاردتون - خیلی راحت :31:

فقط یادتون باشه که دو تا قابلیت مربوط به اینترنت - یک دانگل Wifi هم میخواد که باید براش جدا بخرید .

و اما قابلیت های فعلیش :

User friendly: intuitive interface, no soldering required
Compatible with all fat (and soon slim!) Xbox 360 models
Supports most Xbox 360 and Xbox 1 games
Supports most file systems, including NTFS, EXT2/3/4, and Mac OS X Extended
High speed USB2 interface
Stylish USB control pad for selecting games and controlling your x360key
Powerful embedded Linux system running from Micro SD card (included)
Linux firmware fully updatable from USB media
FPGA fully updatable from USB media via built-in, in-system JTAG programming
Recovery mode - it is always possible to recover from a bad flash
No drive flashing or JTAG ---- required
AP25 protection emulation

به اجرا کردن لینوکس روی 360 سلام کنید :31:

amaranth_silent
06-05-2011, 17:39
در ضمن دوستان همونطور که مطلع بودید با اخرین آپدیت لایو بعضی بازیها با یک سری مشکلات مواجه میشد مثل cod..ac ...halo
حالا من به بعضی مشکلات برخوردم در اجرای بعضی از بازیا میخواستم بپرسم کسی به این مشکلات بعد آپدیت برخورده یا نه بعنوان مثال در بازی fight night champion دیگه بعد از ناک اوت کردن دیگه صحنه اهسته رو اجرا نمیکنه یا در بازی ace combat با کنترل هواپیما مشکل دارم یعنی هواپیما در جهت افقی دیگه حرکت نیکنه و ... ایا کسی مثل من به این مشکلات برخورده؟؟
واینکه اگر من cd رو با برنامه abgx360 ببرسی کنم و رفع نقص کنم و دوباره رایت کنم مشکلات بلزی بر طرف میشه؟؟ ممنون

legolas 224
06-05-2011, 17:40
در حال حاضر ، فقط روی فت ها کار میکنه - ولی شرکت سازنده وعده داده تا یک ماه آینده با اومدن آپدیت جدید براشون روی 100% کنسول ها کار کنه .

خوبی این چیپ اینه که اگر درایو جدید بیاد ، شما فقط چیپ رو آپدیت میکنید و با درایوتون سازگار میشه - آپدیت کردن چیپ هم خیلی سادست ، ساده تر از آپدیت کردن خود کنسول از روی دیسک بازی :31:
زرشک :31::19: با خودم گفتم وقتی یه ماه بعد (دیگه تا اون موقع چیپ جا افتاده تو ایران :31:) میخوام کنسول بگیرم یه باندال میگیرم با قیمت کم چون که حک نیس بعد به اقا میلاد میگیم :31:یه چن تا بفرسته واسه اقا میثم منم ازش بگیرک به قیمت معمولی نه قیمت ایرانی :31::27:
الان باز تا یه ماه بعد خوده چیپش میاد :31::27:

sonixax
06-05-2011, 17:43
زرشک :31::19: با خودم گفتم وقتی یه ماه بعد (دیگه تا اون موقع چیپ جا افتاده تو ایران :31:) میخوام کنسول بگیرم یه باندال میگیرم با قیمت کم چون که حک نیس بعد به اقا میلاد میگیم :31:یه چن تا بفرسته واسه اقا میثم منم ازش بگیرک به قیمت معمولی نه قیمت ایرانی :31::27:

خود چیپش الان هم هست ، یه ماه دیگه یه آپدیت میاد که روی چیپی که خریدید نصب میکنید و اینهایی که انیجا نوشتم بهش اضافه میشه :

amaranth_silent
06-05-2011, 17:44

کار امروز رو به فردا بسپار کار فردا هم به پس فردا.........
فوقش یه ماهه دیگه داداش اسلیمو بچسب ...ما که Fat داریم زششششششت:13:

legolas 224
06-05-2011, 17:52
خود چیپش الان هم هست ، یه ماه دیگه یه آپدیت میاد که روی چیپی که خریدید نصب میکنید و اینهایی که انیجا نوشتم بهش اضافه میشه :

یعنی مثلا من اگه الان بخرم :31:با اپدیت یه ماه بعدی که رو شمیزنم میتونم به اسلیم وصلش کنم؟:13::27::10:

کار امروز رو به فردا بسپار کار فردا هم به پس فردا.........
فوقش یه ماهه دیگه داداش اسلیمو بچسب ...ما که Fat داریم زششششششت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
داداش بد هم نمیگی ها ،:10::27: البت منکه زود تر از تموم شدن امتحانام نمیتونم بگیرم :31::27::19::46:

sonixax
06-05-2011, 17:54
یعنی مثلا من اگه الان بخرم :31:با اپدیت یه ماه بعدی که رو شمیزنم میتونم به اسلیم وصلش کنم؟:13::27::10:

داداش بد هم نمیگی ها ،:10::27: البت منکه زود تر از تموم شدن امتحانام نمیتونم بگیرم :31::27::19::46:

دقیقا همین طوریه ، همون طوری که داشبورد کنسولتون رو باید برای بازی های جدید آپدیت کنید .
این چیپ هم به صورت نرم افزاری و خیلی راحت (راحت تر از آپدیت داشبوردتون) آپدیت میشه و قابلیت های جدید بهش اضافه میشه .

yoosef_st
06-05-2011, 18:29

قابلیت هایی که به زودی با اومدن آپدیت جدید بهش اضافه میشه :

Support for all slim Xbox 360 models
Web Control Panel

یعنی یکی برای پشتیبانی از تمام مدل های اسلیم و دیگری برای اتصال به اینترنت و آپدیت کردنش .

چند تا قابلیت خیلی توپ دیگه هم قراره در آینده بهش اضافه بشه :

Loading games from NFS and Samba shares
Xbox Live support
Backup original Xbox 360 games to USB hard drive

اجرای مستقیم بازی ها از روی اینترنت (دو تا سایت)
پشتیبانی کامل از لایو
گرفتن بک آپ از دیسک بازی روی USB ها ، یعنی شما بازی دوستتون رو میگیرید میچپونید تو ، یه دکمه میزنید کپی میشه روی هاردتون - خیلی راحت :31:

فقط یادتون باشه که دو تا قابلیت مربوط به اینترنت - یک دانگل Wifi هم میخواد که باید براش جدا بخرید .

و اما قابلیت های فعلیش :

User friendly: intuitive interface, no soldering required
Compatible with all fat (and soon slim!) Xbox 360 models
Supports most Xbox 360 and Xbox 1 games
Supports most file systems, including NTFS, EXT2/3/4, and Mac OS X Extended
High speed USB2 interface
Stylish USB control pad for selecting games and controlling your x360key
Powerful embedded Linux system running from Micro SD card (included)
Linux firmware fully updatable from USB media
FPGA fully updatable from USB media via built-in, in-system JTAG programming
Recovery mode - it is always possible to recover from a bad flash
No drive flashing or JTAG ---- required
AP25 protection emulation

به اجرا کردن لینوکس روی 360 سلام کنید :31:
یعنی راهی هست که بتونیم وارد کنیم به ایران؟
قیمتش الان چنده؟

alireza_sun72
06-05-2011, 18:39
این چیپه یه خرده دیر اومده
ولی از یه چیزش خوشم اومد
اونم این بود که
اگه یه روز تاریخ مصرف ایکس باکس تموم شد
میشه به عنوان یه کامپیوتر ازش استفاده کرد.(با نصب لینوکس:21:)

sonixax
06-05-2011, 19:09
یعنی راهی هست که بتونیم وارد کنیم به ایران؟
قیمتش الان چنده؟

توی آلمان 100 یورو + 19% مالیات که میشه 119 یورو ، ولی من 70 یورو هم دیدم بعضی جاها میفروشند .
چون خیلی جدیده و خیلی قابلیت داره گرونه ، صبرکنید ارزون تر هم میشه .

در مورد ایران وارد کردن هم ، خود کنسول به اون گندگی رو میارند ، چه برسه به این :31:
تازه ساخت کشور دوست و رفیق فابریک چینه ، یعنی وارد کردنش راحت تر هم میشه .

HESAM_5700
06-05-2011, 19:51
70 یورو؟ دادا قربون دسِت یه 500-400 جعبه بفرست برا ما :دی

70یورو رو برا ایران پست کنی چند در میاد ؟

من حساب کردم 119یورو تا بیاد دست ما توسط واسطه ها 200تومنی میشه :دی حالا اسلیم خام 4گیگ 0225 میثم جان دارن 300 تومن + 200 تومن چیپ میشه همون 500 تومن 9504 :دی تازه بدون کینکت :دی

این چیپو تو آمازون و Ebay پیدا نکردم ! اگه کسی پیدا کرد لینک بزاره

میلاد جون تو این زاتورن ماتورنای او.نجا :دی اسلیم چنده ؟ بعد میشه درایورشو تشخیص داد ؟

در چه حالتی و از چه کشوری خرید 360 به صرفه ترین راهه ؟ :دی ( مثلاً با پست بفرستن یا بدن دسته راننده :دی )

Alex Fera
06-05-2011, 20:08
حسام جون این وسیله داره قانون کپی رایت جهانی رو نقض میکنه بعد شما توی آمازون و ایبای دنبالش میگردی:31:

legolas 224
06-05-2011, 20:25
توی آلمان 100 یورو + 19% مالیات که میشه 119 یورو ، ولی من 70 یورو هم دیدم بعضی جاها میفروشند .
چون خیلی جدیده و خیلی قابلیت داره گرونه ، صبرکنید ارزون تر هم میشه .

در مورد ایران وارد کردن هم ، خود کنسول به اون گندگی رو میارند ، چه برسه به این :31:
تازه ساخت کشور دوست و رفیق فابریک چینه ، یعنی وارد کردنش راحت تر هم میشه .
ولی به نظر من با اومدن این یارو :31:ایکس باکس حک شده ارزون میشه و این یارو گرون میشه :31::27:

HESAM_5700
06-05-2011, 20:43
حسام جون این وسیله داره قانون کپی رایت جهانی رو نقض میکنه بعد شما توی آمازون و ایبای دنبالش میگردی:31:

اینم حرفیه :دی

pooria83
06-05-2011, 21:11
یعنی دستگاه اسلیم من که کپی خور نمیشه هم کارش با این دستگاه راه میفته؟

HESAM_5700
06-05-2011, 21:36
یعنی دستگاه اسلیم من که کپی خور نمیشه هم کارش با این دستگاه راه میفته؟

آره با X360key میشه ولی تا وقتی که آپدیت بشه نه :دی

یه سوال خَز و خیلی :دی

الان 0225 بگیریم کی میاد این هـــکش؟؟ نخریم کل تابستون هــــک نشه ! ؟ سماق گرون شده ها :دی

A.N.A.P
06-05-2011, 21:52
میلاد با این وسیله جدیده LIVE بریم مشکل پیش نمیاد ؟

HESAM_5700
06-05-2011, 21:58

نه ! :21::21:

pooria83
06-05-2011, 22:09
[QUOTE=HESAM_5700;6075114]آره با X360key میشه ولی تا وقتی که آپدیت بشه نه :دی

متوجه منظورت نشدم.میشه بیشتر توضیح بدی؟

---------- Post added at 11:09 PM ---------- Previous post was at 11:08 PM ----------

این دستگاه تو آمریکا هم گیر میاد به تظرتون؟

pooria83
06-05-2011, 22:20
کسی میدونه که اسلیم 2011 کی -- میشه؟

HESAM_5700
06-05-2011, 22:20

---------- Post added at 11:09 PM ---------- Previous post was at 11:08 PM ----------

یعنی الان این چیپ روی اسلیم کار نمیده تا وقتی که چیپ آپدیت بشه !!!

تو آلمان که هست حتماً تو آمریکا هم هست

pooria83
06-05-2011, 22:29
[QUOTE=pooria83;6075195]

یعنی الان این چیپ روی اسلیم کار نمیده تا وقتی که چیپ آپدیت بشه !!!

تو آلمان که هست حتماً تو آمریکا هم هست

ظرفیتش چقدره؟

---------- Post added at 11:29 PM ---------- Previous post was at 11:27 PM ----------

به نظرتون x360key بخرم یا صبر کنم تا -- اسلیم بیاد؟

HESAM_5700
06-05-2011, 22:43
من كه خرداد ميخرم و اگه تا ماه بعد حك نياد ٣٦٠ كي ميخرم !!!

sonixax
06-05-2011, 22:53
70 یورو؟ دادا قربون دسِت یه 500-400 جعبه بفرست برا ما :دی

70یورو رو برا ایران پست کنی چند در میاد ؟

من حساب کردم 119یورو تا بیاد دست ما توسط واسطه ها 200تومنی میشه :دی حالا اسلیم خام 4گیگ 0225 میثم جان دارن 300 تومن + 200 تومن چیپ میشه همون 500 تومن 9504 :دی تازه بدون کینکت :دی

این چیپو تو آمازون و Ebay پیدا نکردم ! اگه کسی پیدا کرد لینک بزاره

میلاد جون تو این زاتورن ماتورنای او.نجا :دی اسلیم چنده ؟ بعد میشه درایورشو تشخیص داد ؟

در چه حالتی و از چه کشوری خرید 360 به صرفه ترین راهه ؟ :دی ( مثلاً با پست بفرستن یا بدن دسته راننده :دی )

اسلیم 299 یورو هستش .

---------- Post added at 10:50 PM ---------- Previous post was at 10:50 PM ----------

خودشون گفتند که نمیاد :31:

---------- Post added at 10:52 PM ---------- Previous post was at 10:50 PM ----------

نمایندگی های فروش آمریکای شمالی :

---------- Post added at 10:53 PM ---------- Previous post was at 10:52 PM ----------

[QUOTE=HESAM_5700;6075237]

ظرفیتش چقدره؟

---------- Post added at 11:29 PM ---------- Previous post was at 11:27 PM ----------

به نظرتون x360key بخرم یا صبر کنم تا -- اسلیم بیاد؟

هر هاردی که وصل کنید بهش ، هارد 2 ترا بخرید ، میشه 2 ترابایت :31:
این از هَک بهتره .

A.N.A.P
06-05-2011, 22:58
میلاد حوصله ندارم صفحه های قبل رو بخونم ماشاالله تو 1 ساعت 20 صفحه جلو میره تاپبک !:31:

این دسگاه بغیر از اینکه میشه بازی ها رو از روی هارد بدون دیسک اجرا کرد چه چیز دیگه ای داره ؟

sonixax
06-05-2011, 23:00
میلاد حوصله ندارم صفحه های قبل رو بخونم ماشاالله تو 1 ساعت 20 صفحه جلو میره تاپبک !:31:

این دسگاه بغیر از اینکه میشه بازی ها رو از روی هارد بدون دیسک اجرا کرد چه چیز دیگه ای داره ؟

بهترین بخشش اینه که میشه باهاش روی 360 لینوکس اجرا کرد و بعد از نصبش نیازی به مود کردن درایو نیست ، یعنی فرمور درایو رو دستکاری نمیکنید .

اینجا رو بخون :

pooriya_hp
06-05-2011, 23:01
آقایون ( اللخصوص منتشر کننده جناب میلاد خان :31: )

این دستگاهه که الان باب شده ( حداقل در این تاپیک ) چی هست ؟

چیکار می کنه ؟

کلا به من یه توضیح کوتاه و مختصر بده !

sonixax
06-05-2011, 23:02
آقایون ( اللخصوص منتشر کننده جناب میلاد خان :31: )

این دستگاهه که الان باب شده ( حداقل در این تاپیک ) چی هست ؟

چیکار می کنه ؟

کلا به من یه توضیح کوتاه و مختصر بده !

پوریا جان اینجا رو بخون :

بعد من منتشر کنندش نیستم :31:
فقط چون قبلا محصولات این شرکت رو روی Wii امتحان کردم و امتحانش رو پس داده ، به همه پیشنهاد میکنم که بخرند :11:

A.N.A.P
06-05-2011, 23:23
بهترین بخشش اینه که میشه باهاش روی 360 لینوکس اجرا کرد و بعد از نصبش نیازی به مود کردن درایو نیست ، یعنی فرمور درایو رو دستکاری نمیکنید .

اینجا رو بخون :

اوه مایکروسافت به -- رفت !:31:

HESAM_5700
06-05-2011, 23:40
٢٥٠ گيگ ٢٩٩£ ه ؟؟؟ :دى

٤gbبا ٢٤٠ گيگ تفاوت ظاهري داره ؟؟؟ :دي

pooriya_hp
06-05-2011, 23:43
ایول عجب دستگاه ردیفی هست !! :20:

یعنی LIVE میریم - هارد غیر اورجینال میزنیم - بازی میریزیم و ..... :40:

pooria83
06-05-2011, 23:45

4گیگ ماته اما 250 براقه

A.N.A.P
06-05-2011, 23:45

بله . 4 گیگ مات هست ولی 250 براقه ! ملت 4 گیگ رو ترجیح میدن !

pooria83
06-05-2011, 23:49
x360key رو از کجا میشه خرید.کسی میدونه؟

sonixax
07-05-2011, 00:03

از روی اینترنت ، این هم نمایندگیهاش :

pooria83
07-05-2011, 00:05
منظورم ایران بود

sonixax
07-05-2011, 00:39
منظورم ایران بود

تا جایی که من میدونم حتی Wii key Fusion و Flatmii Fusion که پدر های این چیپ محسوب میشند و بیشتر از یک ساله که تولید شدند هم در ایران پیدا نمیشه ، چونکه راه دزدی یک سری از مغازه دارها و واردکننده ها رو میبنده !

joykiller360
07-05-2011, 01:37
سلام.
یک سری ادم معلوم الحال برداشتن از اعتبار سایت ما برای عرضه ی محصولات بی کیفیت خود سو استفاده نمودن. و از این طریق میخوان منو پیش دوستان که همواره به من لطف و اطمینان داشتن خراب و بی اعتبار کنن.
من از همینجا اعلام میکنم سایت xbgame که در امضای یکی از دوستان معلوم الحال( dath-king) که موجود می باشد هیچ گونه ارتباطی به من نداره و دارن با نام من کلا برداری می نمایند
لازم به ذکر است اگه زمانی سایت من تغییری پیدا کنه از طریق همین سایت یا از طریق گروه پشتیبانیه xboxworld.ir به اطلاع شما دوستان عزیزم میرسانم.
با ارزوی سلامتی و موفیقت روز افزون برای شما عزیزان

joykiller360
07-05-2011, 01:42
حذف.........

A.N.A.P
07-05-2011, 02:03
تو امضای این بدبخت که چیزی نبود !

راستی چه عجب از این ورا ؟:31:

Alex * Delpiero
07-05-2011, 07:42
سلام به دوستان عزیز
من میخوام xbox بخرم ولی خیلی سردرگم هستم
اول اینکه قیمت ها همین اندازه میمونه یا امکان داره بالا پایین بشه !!!؟؟؟
دوم اینکه چه مدلش رو بخرم ؟؟؟ واسه من بازی کردن مهمه و صد البته کیفیت و اذیت نکردن !
دوستان ممنون میشم تجربشون بگن من استفاده کنم
مرسی :11:

CHEGUEVARA.
07-05-2011, 08:29
حذف.........
درسته حق با شماست این هم مدرک......

فروشگاه بازی جدید آقا میثم از xboxworld.ir به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تغییر کرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alireza_sun72
07-05-2011, 09:50
اقای تو امضای اون کاربر که چیزی نبود!؟؟:34:

HESAM_5700
07-05-2011, 09:57
هست عزیز :دی

فروشگاه بازی جدید آقا میثم از xboxworld.ir به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تغییر کرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این تو امضاشه !

alireza_sun72
07-05-2011, 10:01
هست عزیز :دی

این تو امضاشه !
اینو از خودش نوشته؟:27:

HESAM_5700
07-05-2011, 10:22
اینو از خودش نوشته؟:27:

چی بگم :دی

دوستان تو مایه های Heavy Rain برا 360 چیزی هست ؟

گرافیکش داغونم کرد :21:

Alex * Delpiero
07-05-2011, 10:31
سلام به دوستان عزیز
دوم اینکه چه مدلش رو بخرم ؟؟؟ واسه من بازی کردن مهمه و صد البته کیفیت و اذیت نکردن !

:41::41::41::41:

Mool Tee
07-05-2011, 11:10
سلام به دوستان. من دیروز یه Kinect واسه ریجن pal خریدم. وقتی کینکت رو وصل می کنم که ایکس باکس رو آپدیت کنه ارور میده (فقط مینویسه آپدیت نیاز هست ولی آپدیت نمیکنه).هاردمم خالیه.آخرین آپدیتم هم واسه assasins creed bh بود.
کسی میدونه مشکل چیه؟
ممنون

dath-king
07-05-2011, 11:13
صفحه بعد جواب آقا میثم رو دادم

بله . 4 گیگ مات هست ولی 250 براقه ! ملت 4 گیگ رو ترجیح میدن !

فکر کنم 4 گیگ رو به خاطر اون دستگاه Kinect همراهش هست ملت ترجیح می دن :31:

تا بیاد داخل ایران یه قرنی طول می کشه اگر خیلی طالبش هستید باید یا توسط دوستان بخرید یا خودتون مستقیم از سایت خارجی خرید کنید.

سلام به دوستان عزیز

اگر خوره بازی هست باید ایکس باکسی بگیرید که جاسپر باشه البته الان تمام ایکس باکس ها جاسپر هستند اگر اشتباه نکنه بعد از 2009 تمام ایکس باکس ها جاسپر هستند اگر به اینترنت می خوای وصل بشی با کنسول و بازی دانلود کنی ایکس باکس با هاردش رو بگیر (به نظر من فایده ای نداره با هارد) اگر نمی خوای از سایت های ایکس باکس دانلود کنی ایکس باکس های 360 بدونه هارد بگیر البته یه مموری یا همون هارد مگابایتی داره برای سیو بازی که کار راه انداز هست اگر هم می خوای اسلیم بگیری یا صبر کن یا اون اسلیم ه-ک شده رو بگیر همین........:31:
این نظر من هست.

Mool Tee
07-05-2011, 11:15
من نمی دونم والا من اون موقعیی که از سایت میثم خرید کردم با ایشون هماهنگ کردم و خرید کردم و تبلیغ سایت آقا میثم رو براشون کردم و یک مدت پیش بهم اس ام اس دادن و گفتن سایت تغییر کرده اون موقع هم بخش بازی سایت میثم بالا نمی اومد.

آقا میثم شما چند نفر این سایت فروشگاه رو می چرخونن اونی که داخل فروشگاهتون هماهنگ کردم و بازی ازش خریدم حتی یه سری بنر تبلیغاتی ازش گرفتم و در وب خودم تبلیغش رو کردم و حتی بین مغازه دار های بندر تبلیغتون رو کردم با اون دوستتون هماهنگ کردم اول شما مشخص کن این چه وضعی هست آخر سر اونی که من ازش خریدم اگر شما نمی شناسی چه طور فروشگاهتون دستش بود چطور با اون هماهنگ کردم جواب من رو بدید لطفا اگر یک نفر این فروشگاه رو می چرخونید پس اون کی بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18::18::18:

فکر کنم 4 گیگ رو به خاطر اون دستگاه Kinect همراهش هست ملت ترجیح می دن :31:

تا بیاد داخل ایران یه قرنی طول می کشه اگر خیلی طالبش هستید باید یا توسط دوستان بخرید یا خودتون مستقیم از سایت خارجی خرید کنید.

اگر خوره بازی هست باید ایکس باکسی بگیرید که جاسپر باشه البته الان تمام ایکس باکس ها جاسپر هستند اگر اشتباه نکنه بعد از 2009 تمام ایکس باکس ها جاسپر هستند اگر به اینترنت می خوای وصل بشی با کنسول و بازی دانلود کنی ایکس باکس با هاردش رو بگیر (به نظر من فایده ای نداره با هارد) اگر نمی خوای از سایت های ایکس باکس دانلود کنی ایکس باکس های 360 بدونه هارد بگیر البته یه مموری یا همون هارد مگابایتی داره برای سیو بازی که کار راه انداز هست اگر هم می خوای اسلیم بگیری یا صبر کن یا اون اسلیم ه-ک شده رو بگیر همین........:31:
این نظر من هست.
شما که لطف کردید جواب همرو داد جواب مارو هم بدید.

dath-king
07-05-2011, 11:44
سلام به دوستان. من دیروز یه Kinect واسه ریجن pal خریدم. وقتی کینکت رو وصل می کنم که ایکس باکس رو آپدیت کنه ارور میده (فقط مینویسه آپدیت نیاز هست ولی آپدیت نمیکنه).هاردمم خالیه.آخرین آپدیتم هم واسه assasins creed bh بود.
کسی میدونه مشکل چیه؟
ممنون
من در این باره اطلاعی ندارم اما به کمونم بین آپدیت دستگاه و کنسول تداخلی وجود داره و با هم هماهنگ نیستند........
بهتر کمی صبر کنید تا جواب قطعی رو دوستان بدند..........

joykiller360
07-05-2011, 11:53
آقا میثم شما چند نفر این سایت فروشگاه رو می چرخونن اونی که داخل فروشگاهتون هماهنگ کردم و بازی ازش خریدم حتی یه سری بنر تبلیغاتی ازش گرفتم و در وب خودم تبلیغش رو کردم و حتی بین مغازه دار های بندر تبلیغتون رو کردم با اون دوستتون هماهنگ کردم اول شما مشخص کن این چه وضعی هست آخر سر اونی که من ازش خریدم اگر شما نمی شناسی چه طور فروشگاهتون دستش بود چطور با اون هماهنگ کردم جواب من رو بدید لطفا اگر یک نفر این فروشگاه رو می چرخونید پس اون کی بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام. دوست عزیز پس سر شما هم کلاه گذشتن دوستتنون.
شما اگه سر به سایت ما بزنین میبنید که اسم فروشگاه ما
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هست و هیچ ربطی هم به این سایتی که شما تو امضاتون بود نداره. کاشکی اول به من میگفتید بعد این کاراو میکردید. در کل شما هم بی خبر بودید . در کل سایت ما همان xboxworld.ir هست و هیچ ارتباطی هم با هیچ سایت دیگه ای نداره