PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128

leonredfield
18-03-2011, 18:18
سلام. کسایی که داشبورد رو آپدیت کردن و بعضی از بازی ها مثل cod bo و cod mw2 را اجزا نمی کنه دیگه چیکار باید کنند؟ (مثل بنده)
خواهش می کنم بگین راهی هست یا نه

باید LT+ بریزی و نسخه پچ شده این بازیارو تهیه کنی. همه جا پچ شدشونو دارن.

leonredfield
18-03-2011, 18:28
فکر نکنم تو ایران بتونی پیداش کنی
اگه هم پیداش کنی قیمتش گرونه(حدود 100 هزار تومن)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چیز جالبیه ولی چرا کسایی که با موس و کیبورد راحت ترن بازیاشونو رو PC بازی نمیکنین؟!!! :5:
راهی هست که بشه دسته PS2 رو به 360 وصل کرد؟ (به جز این وسیله 200 دلاری :31:)

leonredfield
18-03-2011, 18:34
تریلر بازی جدید شرکت techland واسه 360, ps3, pc با تم زامبی و وحشت.
هر کی نبینه کل عمرش بر فناست
اگه نمیتونین آنلاین ببینین توصیه میکنم حتمآ دانلود کنین می ارزه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

leonredfield
18-03-2011, 18:41
سلام.
من امروز رفتم بازی Bullet Storm گرفتم، بعد اینو که گذاشتیم تو دستگاه، یه پیغامی داد که باید آپدیت بشه، ما هم زدیم OK و آپدیت شد.
الان باز هم بازی نمیاد!
چی شده الان؟
فلگ شدم؟
برم LT+ بریزم؟ (تا دیروز روش LT نصب بوده)
چه گلی بگیرم؟

+LT رو که بریز ولی خیلی عجیبه bulletstorm قفل ap2.5 نداره اگه فرمورت LT باشه باید اجراشه. شاید دیسک مشکل داره.

sonixax
18-03-2011, 18:43

قشنگ بود فقط من رو یاد اویل مینداخت :31:

sonixax
18-03-2011, 18:50
چیز جالبیه ولی چرا کسایی که با موس و کیبورد راحت ترن بازیاشونو رو PC بازی نمیکنین؟!!! :5:
راهی هست که بشه دسته PS2 رو به 360 وصل کرد؟ (به جز این وسیله 200 دلاری :31:)

کیبور و ماوس فقط به درد بازی های شخص اول میخوره چون اونها رو نمیشه با جوی بازی کرد که با اومدن Move و Kinect دیگه کیبورد و ماوس هم به درد نمیخوره :31:

Pessimist
18-03-2011, 19:10
بچه ها من ایکس باکس جاسپر دارم و روزی 6 ساعت بازی میکنم احتمال اینکه سه چراغه بشه چقدره؟

omid2800
18-03-2011, 19:47
بچه ها من ایکس باکس جاسپر دارم و روزی 6 ساعت بازی میکنم احتمال اینکه سه چراغه بشه چقدره؟
هیچ احتمالی وجود نداره برو حالشو ببر :21:

Pessimist
18-03-2011, 19:53
اگه ایکس باکس سه چراغه بشه چقدر میگیرن تا درستش کنن؟

boy_teh
18-03-2011, 20:04
کیبور و ماوس فقط به درد بازی های شخص اول میخوره چون اونها رو نمیشه با جوی بازی کرد که با اومدن Move و Kinect دیگه کیبورد و ماوس هم به درد نمیخوره :31:

این که نمیشه با جوی بازی کردتو قبول ندارم .
یه چیز جالبی که در مورد خودم وجود داره اینه که شاید با دسته PS3 برا بازی اول شخص حال نکنم ولی با دسته XBOX360 خیلی حال میکنم و به نظرم دلیلش هم جای دکمه LS هست که واقعا خوراکه :8: شخصا باهاش بیشتر از کیبورد + ماوس راحتم .

aha2012
18-03-2011, 20:32
اگه ایکس باکس سه چراغه بشه چقدر میگیرن تا درستش کنن؟
مدل جاسپر 3 چراغه نمیشه خیالت راحت
ولی حدود نمیدونم چند تومن خرج داره:31:

sonixax
18-03-2011, 21:45
این که نمیشه با جوی بازی کردتو قبول ندارم .
یه چیز جالبی که در مورد خودم وجود داره اینه که شاید با دسته PS3 برا بازی اول شخص حال نکنم ولی با دسته XBOX360 خیلی حال میکنم و به نظرم دلیلش هم جای دکمه LS هست که واقعا خوراکه :8: شخصا باهاش بیشتر از کیبورد + ماوس راحتم .

این رو من نمیگم ، هر کسی که هم تجربه ی بازی با ماوس رو دار هم با جوی این رو میگه دلیلش عم علمیه .

شما با جوی با یک سرعت محدود مجبورید در محور X و Y حرکت کنید ولی با ماوس این محدودیت رو ندارید برای همین راحت تره و اصولا بازی های شخص اول برای PC درست میشند و اگر هم برای کنسول باشند یک کنترلر مخصوص دارند که در ایران گیر نمیاد .

leonredfield
18-03-2011, 21:51
شما رو نمیدونم ولی من که اگه دسته نباشه نمیتونم شوتر یا هیچ سبک دیگه ای بازی کنم. قبلآ با موس و کیبورد half-life 2 و چند تا شوتر دیگه بازی کردم که اصلآ حال نداده. move و kinect هم که بعید میدونم به درد شوتر بخورن. کلآ دسته عشقه :40:

sonixax
18-03-2011, 22:00
شما رو نمیدونم ولی من که اگه دسته نباشه نمیتونم شوتر یا هیچ سبک دیگه ای بازی کنم. قبلآ با موس و کیبورد half-life 2 و چند تا شوتر دیگه بازی کردم که اصلآ حال نداده. move و kinect هم که بعید میدونم به درد شوتر بخورن. کلآ دسته عشقه :40:

حال نداد ، با نمیشه یا سخته خیلی فرق داره .

من با موشن Wii بازی های شخص اول رو بازی میکنم خیلی خیلی بهتر از جوی هستش .
با Move هم همچنین - خیلی خیلی کار قشنگ تر راحت تر و البته واقعی تر میشه .

mosolim
18-03-2011, 22:05

سلام
فوق العاده بود مخصوصا اون موزیک متناقض با تصاویر عالی کار شده بود.

ولی نظر من خلافه نظره میلاده . منو یاده اویل ننداخت بلکه بیشتر رفتم تو فضای dead rising و یا left 4 dead .

اویل شاهکاریه که دیگه تکرار نمیشه ( البته منظورم 1 و 2 و 3 هستش )

البته تم این بازی هم کاملا زیبا بود ولی اویلی نبود.

sandbad5000
18-03-2011, 22:59
باید LT+ بریزی و نسخه پچ شده این بازیارو تهیه کنی. همه جا پچ شدشونو دارن.

من lt+ رو دارم :41: ولی الان که به داشبورد جدید آپدیت کردم دیگه این بازی ها نمیاد.کسی نمی دونه راه حلش چیه؟:worried:

boy_teh
19-03-2011, 00:25

این رو من نمیگم ، هر کسی که هم تجربه ی بازی با ماوس رو دار هم با جوی این رو میگه دلیلش عم علمیه .

شما با جوی با یک سرعت محدود مجبورید در محور X و Y حرکت کنید ولی با ماوس این محدودیت رو ندارید برای همین راحت تره و اصولا بازی های شخص اول برای PC درست میشند و اگر هم برای کنسول باشند یک کنترلر مخصوص دارند که در ایران گیر نمیاد .

راحت بودن با کنترلر سلیقه ایه علمی نیست . من خودم کلی با PC کلب بازی انجام دادم و حال هم داده اما دسته یا JoyStick رو بیشتر میپسندم .

---------- Post added at 01:25 AM ---------- Previous post was at 01:25 AM ----------

راحت بودن با کنترلر سلیقه ایه علمی نیست . من خودم کلی با PC (کیبورد+ماوس) کلی بازی انجام دادم و حال هم داده اما دسته یا JoyStick رو بیشتر میپسندم .

sonixax
19-03-2011, 00:37
راحت بودن با کنترلر سلیقه ایه علمی نیست . من خودم کلی با PC کلب بازی انجام دادم و حال هم داده اما دسته یا JoyStick رو بیشتر میپسندم .

اتفاقا دقیقا علمیه دوست عزیز .
شما با ماوس برای حرکت در هر یک از محور های X و Y و رسیدن به نقطه Z اگر به مقدار N زمان لازم داشته باشید - برای همون کار با کنترلر NX2 زمان لازم دارید و نمیتونید کرزر رو از در کسری از زمان به مانند ماوس به نقطه ی مورد نظر برسونید و اگر بازی یک بازی شلوغ پلوغ مثل دوم 3 باشه و نیاز به عکس العمل سریع داشته باشه شما نمیتونید درست بازی کنید چون هر چه قدر هم که مهارت داشته باشید نمیتونید با جویستیک عکسل عمل سریعی داشته باشید .

این رو قبلا آزمایش کردند و جوابش رو هم پس داده و همیشه - تکرار میکنم همیشه افرادی که با ماوس بازی میکردند حتی اگر تجربه ی زیادی هم نداشتند در مقابل اونهایی که با جوی بازی میکردند برنده بودند و درست به همین دلیله که امروزه بیش از 1000 مدل انواع ماوس و کیبورد مخصوص بازی های شخص اول در دنیا وجود داره و تولید میشه ولی برای کنسول ها همون کنترلر معمولی هست و بهینه نمیشه .

با اومدن نسل جدید کنترلر ها که بر پایه تکنولوژی موشن کپچر کار میکنند این ماوس ها و کیبوردها جاشون رو به اونها میدند .

شما هرگز نمیتونی ادعا کنی که اگر یک اسلحه دستت بگیری و با چرخیدن خودت کاراکتر هم بچرخه و تجربه ی دنیای واقعی رو در دنیای مجازی داشته باشی لذتش از بازی کردن با کنترلری که سرعت عملش در مقابل حتی ماوس خیلی پایین تره کمتره !

شما اگر تونستی فقط و فقط یک راند کانتر استرایک رو در مبارزه با کسی که با ماوس بازی میکنه با جویستیک ببری با فرض اینکه تجربه ی هر دوتون در بازی یک اندازست اون وقت تازه میشه در مورد حرف شما فکر کرد !

panther99
19-03-2011, 01:24
عزیزم فرقی نمیکنه که !! برای هردو مدل یک Dashboard میاد .

عزیزم الان این فرمتها رو نمیخونه اسلیم ؟؟؟؟؟ منظورتون اینه ؟؟؟؟؟ با آپدیت داشبورد میخونه ؟؟؟؟؟ کی اسن آپدیتا واسه داشبورد میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

dath-king
19-03-2011, 06:52
دوستان می خواستم چه جوری می شه یه هارد کامپیوتر رو به ایکس باکس وصل کرد؟
دوستان هارد اکسترنال هم می شه به ایکس باکس وصل کرد؟
دسته بی سیم ایکس باکس چنده جنس خوب؟
دسته های بی سیم شارژی هستند یا باطری قلمی می خورند؟
ایکس باکس xbox 360 arcade چه قدر کشش داره برای بازی کردن یه سره؟
xbox 360 arcade کپی خوره فول هستند اصلا ایکس باکس مثل پی اس پی هست منظورم کپی خور موقت و فول کپی ؟

دوستان لطفا این سوال ها رو جواب بدید من تازه دارم ایکس باکس می گیرم می خوام بدونم.

roteal2007
19-03-2011, 08:16
split second رو نمیدونم ولی اگه من بودم حتمآ sonic and sega racing رو میگرفتم. برای یه بچه 8 ساله بهترین گزینس و گیمرای بزرگترم جذب میکنه (اگه بخواد با خانوادش هم بازی کنه)

برادر ممنون از نظراتتون اما اينا ١٠٠ درصد اجرا ميشن يعني به داشبرد بالاتر و فريم ور lt+ احتياجي ندارن?

roteal2007
19-03-2011, 09:18
سلام دوستانی که فریمو ر lt معمولی و داشبرد 2.0.9199.0 رو دارن بازی sonic and sega رو میاره دستگاه؟؟
به ریجن دستگاه این بازی میخوره ؟ pal

pooriya_hp
19-03-2011, 10:02
دوستان می خواستم چه جوری می شه یه هارد کامپیوتر رو به ایکس باکس وصل کرد؟
با USB

دوستان هارد اکسترنال هم می شه به ایکس باکس وصل کرد؟
بله میشه . اما تا سقف 16 گیگ قابل شناسایی هست و باید دستگاتون آپدیت شده باشه

دسته بی سیم ایکس باکس چنده جنس خوب؟
50 - 60 تومن هست

دسته های بی سیم شارژی هستند یا باطری قلمی می خورند؟
من باطری شارژی (( قلمی )) گذاشتم

ایکس باکس xbox 360 arcade چه قدر کشش داره برای بازی کردن یه سره؟
بستگی به نحوه اجرا داره

xbox 360 arcade کپی خوره فول هستند اصلا ایکس باکس مثل پی اس پی هست منظورم کپی خور موقت و فول کپی ؟
بله آرکید و الیت کپی خور کامل هستند ...

کپی خور موقت تو ایکس باکس فکر نکنم داشته باشیم .. !!

Leon-117
19-03-2011, 12:29
يه مشكل:بازي هاي Wave 11 مثل Dragon age 2,Homefront رو وقتي روي هارد نصب ميكنم بعد 10 دقيقه بازي ارور The disk is unreadable ميده.ولي وقتي از روي dvd بازي رو اجرا ميكنم مشكلي نيست.حتي روي فلش هم بازي رو نصب كردم بازم مشكلي پيش نيومد.(بازي هاي قديمي تر مثل Bulletstorm-FIFA‌و... رو كه روي هارد نصب ميكنم مشكلي ينست.)
مشكل چيه؟
ممكنه آپديت داخل دي وي دي ناقص نصب شده باشه؟آخه وسط آپديت دستم خورد به دكمه B آپديت كنسل شد بعد دوباره آپديت كردم...

s.j-rez
19-03-2011, 13:36
سلام میشه هر چیزی که برایliveبازی کردن لازمه بگید؟
چی کار کنیم بن نشیم؟
راستی کینکت تو عربستان چنده؟
میسرفه از اونجا بخرم؟
یه چند تا بازی جدیدم میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میدونم عوض کردن فریم ویر سخته ولی جایی آموزشش هست؟میشه بگید

sandbad5000
19-03-2011, 13:45
من lt+ رو دارم :41: ولی الان که به داشبورد جدید آپدیت کردم دیگه این بازی ها نمیاد.کسی نمی دونه راه حلش چیه؟:worried:

خب بگین دیگه:31: عید بیکار میشما

lt+ دارم آپدیت کردم داشبورد رو حالا cod bo و cod mw2 و چنتا بازی دیگه رو نمی آره

چیکار کنم :41:

boy_teh
19-03-2011, 14:02
شما با ماوس برای حرکت در هر یک از محور های X و Y و رسیدن به نقطه Z اگر به مقدار N زمان لازم داشته باشید - برای همون کار با کنترلر NX2 زمان لازم دارید و نمیتونید کرزر رو از در کسری از زمان به مانند ماوس به نقطه ی مورد نظر برسونید و اگر بازی یک بازی شلوغ پلوغ مثل دوم 3 باشه و نیاز به عکس العمل سریع داشته باشه شما نمیتونید درست بازی کنید چون هر چه قدر هم که مهارت داشته باشید نمیتونید با جویستیک عکسل عمل سریعی داشته باشید .

این رو قبلا آزمایش کردند و جوابش رو هم پس داده و همیشه - تکرار میکنم همیشه افرادی که با ماوس بازی میکردند حتی اگر تجربه ی زیادی هم نداشتند در مقابل اونهایی که با جوی بازی میکردند برنده بودند و درست به همین دلیله که امروزه بیش از 1000 مدل انواع ماوس و کیبورد مخصوص بازی های شخص اول در دنیا وجود داره و تولید میشه ولی برای کنسول ها همون کنترلر معمولی هست و بهینه نمیشه .

با اومدن نسل جدید کنترلر ها که بر پایه تکنولوژی موشن کپچر کار میکنند این ماوس ها و کیبوردها جاشون رو به اونها میدند .

شما هرگز نمیتونی ادعا کنی که اگر یک اسلحه دستت بگیری و با چرخیدن خودت کاراکتر هم بچرخه و تجربه ی دنیای واقعی رو در دنیای مجازی داشته باشی لذتش از بازی کردن با کنترلری که سرعت عملش در مقابل حتی ماوس خیلی پایین تره کمتره !

شما اگر تونستی فقط و فقط یک راند کانتر استرایک رو در مبارزه با کسی که با ماوس بازی میکنه با جویستیک ببری با فرض اینکه تجربه ی هر دوتون در بازی یک اندازست اون وقت تازه میشه در مورد حرف شما فکر کرد !

درست میگی که با ماوس راحتتر به نقطه مورد نظر میرسی و ... اما این که مسئله ریاضی فیزیک نیست که :27:
خب برای بعضیها کار با ماوس راحتتر و لذتبخش تره . برای من اینطور نیست . با انواع ماوس هم کار کردم . کلا PC حال نمیده . شاید شما رو ماوس نهایت تسلط رو داشته باشی ولی تنها نشونه گرفتن نیست . حرکت کردن و پرش و ... با کیبورد هم هست که اصلا حال نمیده .
Move و kinect و Wii Motion Controller رو قبول دارم ولی قبل از اینها هم با ماوس+کیبورد حال نمیکردم . حالا علمی یا غیر علمیش رو کار ندارم :46:
تو بازیهای کنسولی هم تنظیمات مربوط به حساسیت و سرعت JoyStick (نشونه) همانند بازیهای PC وجود داره که بنا به سلیقه میتونید برا راحتی خودتون تنظیم کنید . که من با Default به راحتی کنار میام و کلی هم حال میده . اتفاقا COD رو جدیدا هم با PC هم با کنسول تموم کردم که لذت کنسول (دسته) واقعا بیشتر بود .
راجع به کانتر هم اینو بگم که هوش بازیکن مهم تر از ماوس و جوی استیکه !!!
کلا شاید این بحث بیهوده کش بیاد و هر دومون هم اول و آخر به یه جا میرسیم که آقا هرکی یه جور حال میکنه :31:

leonredfield
19-03-2011, 15:31

دوست عزیز، من که گفتم. باید نسخه پچ شده اون بازی هارو بخری. برو مغازه بگو این بازی هارو واسه +LT میخوای
cod mw2, cod bo, halo: reach

---------- Post added at 05:31 PM ---------- Previous post was at 05:28 PM ----------

برادر ممنون از نظراتتون اما اينا ١٠٠ درصد اجرا ميشن يعني به داشبرد بالاتر و فريم ور lt+ احتياجي ندارن?

سلام دوستانی که فریمو ر lt معمولی و داشبرد 2.0.9199.0 رو دارن بازی sonic and sega رو میاره دستگاه؟؟
به ریجن دستگاه این بازی میخوره ؟ pal

بله. من با فرمور LT روی کنسول pal این بازیو اجرا کردم. مشکلی نداره بگیر.

leonredfield
19-03-2011, 15:49

دوست عزیز با این experiment ها نمیشه میزان لذت از بازیارو اندازه گرفت. کسایی هستن که با دسته بیشتر از بازی لذت میبرن و کسایی هم هستن که با موس و کیبورد بیشتر حال میکنن. کلا بحث سلیقست. شما به این چیزایی که من گفتم شک داری؟
در ضمن همین که 1000 مدل موس و کیبورد ساختن خودش خوب نشون میده که هیچ موس و کیبوردی نتونسه گیمر هارو راضی کنه. هی اومدن یه تغییراتی توشون ایجاد کردن که بتونن یه کم برای بازی مناسب ترشون کنن. علتشم اینه که اینا اصلا برای بازی طراحی نشدن. ولی هیچ کس با دسته 360 یا ps3 مشکل نداره و کسی به فکر دسته مدل جدید نیست.
در مورد سرعت نشونه گیری هم که شکی نیست ولی یه مثال برات میزنم تا اینم روشن شه. شما شاید بتونی با یه شمشیر سامورایی راحت تر یه خیار رو پوست بکنی ولی شما شمشیرو به یه کارد که خیلی هم کند تره ترجیح میدی؟
به هر حال بازم میگم بحث سر سلیقس.

Aryan007
19-03-2011, 15:54
سلام دوستان.

کنسولو روشن کردم بعد از چند لحظه (بدون انجام کاری در کنسول)خاموشش کردم.بعد کینکت رو زدم به برق و کنسولو روشن کردم.هیچ چیزی بالا نیومد و صفحه سیاه موند و کنسولو خاموش کردم.بعد که دوباره روشن کردم با کینکت همه چیز عادی بود بازی هم راحت اجرا شد.

حالا نگرانی من از اونه که چرا کنسول بار اول چیزی نیوورد بالا؟

لطفا سریع جواب دهید.

leonredfield
19-03-2011, 16:17
سلام میشه هر چیزی که برایliveبازی کردن لازمه بگید؟
چی کار کنیم بن نشیم؟
راستی کینکت تو عربستان چنده؟
میسرفه از اونجا بخرم؟
یه چند تا بازی جدیدم میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میدونم عوض کردن فریم ویر سخته ولی جایی آموزشش هست؟میشه بگید

سلام واسه بن نشدن باید فرمور +LT بریزی و بازیات همه stealth باشن. یه برنامه ای واسه stealth کردن بازیا هست که اگه اشتباه نکنم اسمش abgx هستش که باید ایمیج بازیو باهاش باز کنیو بزاری پچش کنه.
عربستانو نمیدونم شرمنده. آموزش هم تو همین سایت باید باشه. ولی از من میشنوی بی خیال.
در ضمن شما تو مادربورد 360 ذوب نمیشی؟ طرف gpu نری یه وقت.

panther99
19-03-2011, 17:22
بازی اورجینال کسی نداره ؟؟؟؟ میخریــــــــــــــــــم !! هر کی داره پ .خ بده . ممنون .

Pessimist
19-03-2011, 18:22
اگه کسی بازی های کپی ایکس باکس رو داشته باشه میتونه از شبکه مجازی ایکس باکس لایو استفاده کنه؟

s.j-rez
19-03-2011, 18:43
سلام واسه بن نشدن باید فرمور +LT بریزی و بازیات همه stealth باشن. یه برنامه ای واسه stealth کردن بازیا هست که اگه اشتباه نکنم اسمش abgx هستش که باید ایمیج بازیو باهاش باز کنیو بزاری پچش کنه.
عربستانو نمیدونم شرمنده. آموزش هم تو همین سایت باید باشه. ولی از من میشنوی بی خیال.
در ضمن شما تو مادربورد 360 ذوب نمیشی؟ طرف gpu نری یه وقت.
برنامه رو از کجا گیر بیارم؟نه ذوب نمیشم جات خالی جای با صفاییه

Alex Fera
19-03-2011, 20:52
سلام دوستان.

کنسولو روشن کردم بعد از چند لحظه (بدون انجام کاری در کنسول)خاموشش کردم.بعد کینکت رو زدم به برق و کنسولو روشن کردم.هیچ چیزی بالا نیومد و صفحه سیاه موند و کنسولو خاموش کردم.بعد که دوباره روشن کردم با کینکت همه چیز عادی بود بازی هم راحت اجرا شد.

لطفا سریع جواب دهید.

برای اینکه بار اول کنسول داره کینکت رو شناسایی میکنه،اگر شما هم دستگاه رو خاموش نمیکردید بعد از چند ثانیه خود کنسول ریبوت میشد........

yoosef_st
19-03-2011, 21:32
+LT رو که بریز ولی خیلی عجیبه bulletstorm قفل ap2.5 نداره اگه فرمورت LT باشه باید اجراشه. شاید دیسک مشکل داره.
خب الان فلگ نشده باشم؟
مشکلی پیش نیاد بدون ریختن LT+ ؟؟
فعلا نمیخوام LT+ بریزم تا ورژن نهاییش بدون نیاز به پچ بازی بیاد دیگه بعدا باز آپدیت نخواد
چه کنم؟
سوال اصلی:

سلام.
من امروز رفتم بازی Bullet Storm گرفتم، بعد اینو که گذاشتیم تو دستگاه، یه پیغامی داد که باید آپدیت بشه، ما هم زدیم OK و آپدیت شد.
الان باز هم بازی نمیاد!
چی شده الان؟
فلگ شدم؟
چه گلی بگیرم؟

A.N.A.P
19-03-2011, 23:08
سلام.
الان باز هم بازی نمیاد!
چی شده الان؟
فلگ شدم؟
چه گلی بگیرم؟تا لایو نرید که Flag نمیشید ! من هنوز آپ LT+ نکردم ولی بالت استورم بدون هیج آپدیتی اجرا شد !

SamGun
20-03-2011, 01:11
شاید در حالت پیش فرض این کدکها سازگاری ندارن با x360!

این ورژن رو امتحان کردم ولی بازم عمل نکرد....مگه قبلا کسی این روش رو امتحان کرده؟ راهه دیگه ای نیست بجز لایو؟

در مورد جمله آخرت هم بگم منظورم یه جورایی به شوخی بود منتها جاوا فعال نبود شکلک خنده نزاشتم!:31:

نه عزیزم کاری به این نداره , Codec که اسمش روشه دیگه :31: همه چی به صورت نرم افزاری هست , کارت گرافیک کنسول وقتی HD Support باشه با تمامی Format ها سازگاری رو داره .

ببینم با LIVE تست کردی ؟ آخه این THEME ها همگی Official هستن و هیچ مشکلی ندارن.

بله دیگه :31: فرمایش صحیح !

عزیزم الان این فرمتها رو نمیخونه اسلیم ؟؟؟؟؟ منظورتون اینه ؟؟؟؟؟ با آپدیت داشبورد میخونه ؟؟؟؟؟ کی اسن آپدیتا واسه داشبورد میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه دیگه برادر !! داشبورد کنسول کنترل کننده ی همه ی اعمال کنسول هست , وقتی برای 2 مدل دستگاه یکی باشه یعنی اینکه هردو این قابلیت رو ندارن.

دوست عزیز با این experiment ها نمیشه میزان لذت از بازیارو اندازه گرفت. کسایی هستن که با دسته بیشتر از بازی لذت میبرن و کسایی هم هستن که با موس و کیبورد بیشتر حال میکنن. کلا بحث سلیقست. شما به این چیزایی که من گفتم شک داری؟
در ضمن همین که 1000 مدل موس و کیبورد ساختن خودش خوب نشون میده که هیچ موس و کیبوردی نتونسه گیمر هارو راضی کنه. هی اومدن یه تغییراتی توشون ایجاد کردن که بتونن یه کم برای بازی مناسب ترشون کنن. علتشم اینه که اینا اصلا برای بازی طراحی نشدن. ولی هیچ کس با دسته 360 یا ps3 مشکل نداره و کسی به فکر دسته مدل جدید نیست.
در مورد سرعت نشونه گیری هم که شکی نیست ولی یه مثال برات میزنم تا اینم روشن شه. شما شاید بتونی با یه شمشیر سامورایی راحت تر یه خیار رو پوست بکنی ولی شما شمشیرو به یه کارد که خیلی هم کند تره ترجیح میدی؟
به هر حال بازم میگم بحث سر سلیقس.

حرفتون بد جور بوی FANboy بازی میده ها !! :31:

این که N مدل موس و کیبورد اومده هرکدوم دلیل خاص خودش رو داره !! ما شرکت هایی رو داریم که نسبت به سبک و سیاق بازی موس و کیبورد میسازن !!

بعدشم تو هر سری موس کیبورد یکسری عناصر اضافه میشه و یکسری حذف !! در واقع یک جور بازار گرمی برای شرکتها محسوب میهش که همیشه محصولی برای فروش داشته باشن.در کنارش هم اگر مشکلی باشه رفع میکنن.

سلام دوستان.

لطفا سریع جواب دهید.

بهش میگن BUG :31:

اگه کسی بازی های کپی ایکس باکس رو داشته باشه میتونه از شبکه مجازی ایکس باکس لایو استفاده کنه؟

بله چرا نتونه !! البته با حفظ اصول Stealth :31:

تا لایو نرید که Flag نمیشید ! من هنوز آپ LT+ نکردم ولی بالت استورم بدون هیج آپدیتی اجرا شد !

نه گلم , Flag شدن قبل از وصل شدن به LIVE اتفاق میوفته.

mojtaba_tanha
20-03-2011, 10:50
میخوام یه xbox دسته دو بخرم میگه درایوش یه کم مشکل داره چقد خرج داره درستش کنن اصلا درست میشه مثل اولش.عوضش میکنن یا تعمیر. ممنون میشم اگه سوالامو جواب بدین فوریه.:11::11:

A.N.A.P
20-03-2011, 13:37
نه گلم , Flag شدن قبل از وصل شدن به LIVE اتفاق میوفته.
یـــــــــــــــعنی من Flag شدم ؟:19:

SamGun
20-03-2011, 13:50
میخوام یه xbox دسته دو بخرم میگه درایوش یه کم مشکل داره چقد خرج داره درستش کنن اصلا درست میشه مثل اولش.عوضش میکنن یا تعمیر. ممنون میشم اگه سوالامو جواب بدین فوریه.:11::11:

خب شما ببین مشکلش چیه مجتبی جان بعد دنبال قیمت تعمیرش باش :31:

یـــــــــــــــعنی من Flag شدم ؟:19:

والا چی بگم من که نمیدونم چیکارا کردی با کنسول که ممکنه Flag شده باشی !! ولی یه راهی هست که آموزشش رو گذاشتم تست کن ببین شدی یا نه.

===============================================

عزیزانی که یه زمانی عشق DreamCast بودن حتما این Collection رو تهیه کنن !!

مخصوصا بازی Sonic و Crazy taxi که من واقعا عاشقشون بودم !! :31:

Alex Fera
20-03-2011, 14:01
سعید جان جایی رو سراغ داری این پک رو داشته باشن؟؟؟
اصلا تو تهران پخش شده؟؟؟؟؟
امروز چندجا رفتم نداشتن...........

SamGun
20-03-2011, 14:27
سعید جان جایی رو سراغ داری این پک رو داشته باشن؟؟؟
اصلا تو تهران پخش شده؟؟؟؟؟
امروز چندجا رفتم نداشتن...........

والا عزیز یه سری بازی ها هستن که خیلی ها نمیگیرن مخصوصا مغازه دار ها . ببین سایت های فروش آنلاین بازی برای فروش گذاشتن یا نه.

اگه نه که فعلا همون Torrent یا سایت هایی مثل XboxISO برای دانلود میزارن.

Alex Fera
20-03-2011, 14:42
مرسی سعید جان.....
از یه سایت سفارش دادم برام بیارن

leonredfield
20-03-2011, 14:52
خب الان فلگ نشده باشم؟
مشکلی پیش نیاد بدون ریختن LT+ ؟؟
فعلا نمیخوام LT+ بریزم تا ورژن نهاییش بدون نیاز به پچ بازی بیاد دیگه بعدا باز آپدیت نخواد
چه کنم؟
سوال اصلی:

فلگ شدنتو که نمیدونم ولی تا جایی که من میدونم ورژن نهایی +LT واسه درایو کنسولای فت اومده. اگه مطمئنی نیومده بهم بگو که منم هنوز نریختمش

leonredfield
20-03-2011, 14:59
برنامه رو از کجا گیر بیارم؟نه ذوب نمیشم جات خالی جای با صفاییه

پیدا کردنش کار سختی نیست. یه کم گوگل کاری میخواد. شاید بچه ها تو همین سایت گذاشته باشن.

omid2800
20-03-2011, 18:46
دوستان الان بعد از نصب کردن lt+ بعضی از بازی های قدیمی رو هم اجرا نمیکنه و دو تا بازی هالو ریچ و فابل 3 و قدیمی تر الان من باید چکار کنم حالم گرفته شد دیودی نیست بشه از اینا رد بشه من اصلا لایو بازی نمیکنم مثل اون اکتیو ایزو بذارم اجرا بشه بازی کنم

*hamedkhatar*
20-03-2011, 21:08
سلام
من این دستگاه رو میخوام تهیه کنم آیا تو ایران گیر میاد؟
برای وصل کردن ماوس و کیبورد هستش
لطفا اگه جایی رو سراغ دارید که بفروشند آدرسش رو بدید
من اصفهان هستم ولی لازم باشه تا تهرانم میام
اگه کسی بتونه تو بازار تهران برام بپرسه و اگه پیدا کرد شمارش رو بگیره و بهم بده ممنون میشم
این لینکش تو آمازون

البته اگه چیزی ارزون تر هم پیدا کردید ممنون میشم
با تشکر

sonixax
20-03-2011, 21:39
سلام
من این دستگاه رو میخوام تهیه کنم آیا تو ایران گیر میاد؟
برای وصل کردن ماوس و کیبورد هستش
لطفا اگه جایی رو سراغ دارید که بفروشند آدرسش رو بدید
من اصفهان هستم ولی لازم باشه تا تهرانم میام
اگه کسی بتونه تو بازار تهران برام بپرسه و اگه پیدا کرد شمارش رو بگیره و بهم بده ممنون میشم
این لینکش تو آمازون

البته اگه چیزی ارزون تر هم پیدا کردید ممنون میشم
با تشکر

مفتش گرونه .
میخوای بازی های شخص اول بازی کنی PS3 بگیر با MOVE .

*hamedkhatar*
20-03-2011, 21:44
مفتش گرونه .
میخوای بازی های شخص اول بازی کنی PS3 بگیر با MOVE .

ممنون
به اونم فکر میکنم ولی میشه کسی بگه این گیر میاد یا نه؟
با تشکر

masoud93
20-03-2011, 23:07
سلام.

من یه xbox 360 elite دارم و +LT هم روش نریختم ...

میتونم کینکت بخرم و بهش وصل کنم ؟؟؟

اگه جواب میده که هیچ ولی اگه نمیده با ریختم +LT درست میشه ؟؟؟

ممنون.

pooriya_hp
20-03-2011, 23:16
کنکت نیاز به آپدیت داره !!

بهتره کلا بدی frimware 1.1 LT رو بریزی ... !!

موفق باشی

Alex Fera
21-03-2011, 11:41
سلام.

من یه xbox 360 elite دارم و +LT هم روش نریختم ...

میتونم کینکت بخرم و بهش وصل کنم ؟؟؟

اگه جواب میده که هیچ ولی اگه نمیده با ریختم +LT درست میشه ؟؟؟

ممنون.

برای اینکه کینکت با کنسول هماهنگ بشه باید فریمور LT رو بریزید اما اگه میخواید بازی کپی هم اجرا کنید باید LT+ بریزید........

HESAM_5700
21-03-2011, 16:23
ممنون
به اونم فکر میکنم ولی میشه کسی بگه این گیر میاد یا نه؟
با تشکر

فکر نکنم بتونی گیر بیاری تو ایران !!!

ولی یکی بود تو یه فرومی هر لینکی از آمازون میدادی برات میاورد ولی یکم گرون !!!!!:13:

masoud93
21-03-2011, 17:13
سلام.

کینکت هم شنیدم ریجن داره ...

اگه دستگاه من پال هست و بازی هایی که گیرم میاد پال باشن ، باید حتماً هم کینکت پال باشه ؟؟؟

sonixax
21-03-2011, 17:45
خب شما ببین مشکلش چیه مجتبی جان بعد دنبال قیمت تعمیرش باش :31:

والا چی بگم من که نمیدونم چیکارا کردی با کنسول که ممکنه Flag شده باشی !! ولی یه راهی هست که آموزشش رو گذاشتم تست کن ببین شدی یا نه.

عزیزانی که یه زمانی عشق DreamCast بودن حتما این Collection رو تهیه کنن !!

مخصوصا بازی Sonic و Crazy taxi که من واقعا عاشقشون بودم !! :31:

واو ، من یه دریم کست داشتم ایران که بودم - موند همون ایران
یه بازی داشت که کامیون ها همدیگه رو تکه پاره میکردند ، 18 چرخ آمریکایی :31:
18 Wheeler American pro Truck
این روی 360 نیومده ؟ :31:

HESAM_5700
21-03-2011, 22:17
سلام.

کینکت هم شنیدم ریجن داره ...

اگه دستگاه من پال هست و بازی هایی که گیرم میاد پال باشن ، باید حتماً هم کینکت پال باشه ؟؟؟

من دوستم از میثم جان خریده بود پرسیده بود .. اینجور که اون میگفت اصلاً ریجنش مهم نیست ! فکر کنم مربوط به بازی توی جعبه و دفترچه راهنما بشه ( شاید هم زبان دستگاه ! )

و فکر کنم که پالش تو بازار بیشتر هست ! :)

masoud93
22-03-2011, 00:07
من دوستم از میثم جان خریده بود پرسیده بود .. اینجور که اون میگفت اصلاً ریجنش مهم نیست ! فکر کنم مربوط به بازی توی جعبه و دفترچه راهنما بشه ( شاید هم زبان دستگاه ! )

و فکر کنم که پالش تو بازار بیشتر هست ! :)

خب اگه من یه کینکت ntsc بگیرم ، میتونم به دستگاه پال وصلش کنم و بازی پال بازی کنم ؟؟؟

Alex Fera
22-03-2011, 00:50

میلاد جان شما سفارش بده خودم برات میزنمش.........

برای اینکه اسپم نشه:
خودم چند جا دنبال بقیه بازیهای دریم کست گشتم اما هیچی نبود،همینم فقط یه جا داشت که فکر کنم اونم آخریش بود چون امروز از روی سایت برداشته بودنش:دی

Pessimist
22-03-2011, 11:14
بازی های کپی ایکس باکس با بازی های اورجینال چه تفاوت هایی دارن؟

pooriya_hp
22-03-2011, 11:45
کپی بازی کن حالش رو ببر :31:

طبعا تفاوت های دارند اعم از کیفیت و ....

panther99
22-03-2011, 11:49
من جدیدا xbox گرفتم . اسلیم . یه بازی اوریجینال هم گرفتم Halo3 odst . کیفیت تصویرش که فوق العاده ست !!!! البته فعلا دارم رو تلویزیون فلت بازی میکنم !!!! :31:

HORROR
22-03-2011, 14:08
من جدیدا xbox گرفتم . اسلیم . یه بازی اوریجینال هم گرفتم Halo3 odst . کیفیت تصویرش که فوق العاده ست !!!! البته فعلا دارم رو تلویزیون فلت بازی میکنم !!!! :31:

مبارکه... مساله ای نیست منم با 21 فلت بازی میکنم یه حالی میده:31:

Alex Fera
22-03-2011, 14:45
کپی بازی کن حالش رو ببر :31:

طبعا تفاوت های دارند اعم از کیفیت و ....

پوریا جان منم همین فکر رو میکردم ولی بعد از تست هر دو به این نتیجه رسیدم که هیچ فرقی با هم ندارن:41::41::41:

SamGun
22-03-2011, 15:04

ایول :31:

خیلی دستگاه باحالی بود یادش بخیر .چقدر بازی میکردیم باهاش , من خوراکم CT بود بیشتر :31:

فکر کنم این کالکشن هم شاهکار کردن دادن :31:

پوریا جان منم همین فکر رو میکردم ولی بعد از تست هر دو به این نتیجه رسیدم که هیچ فرقی با هم ندارن:41::41::41:

داداش پوریا منظورش کیفیت بسته بندی و جنس دیسک بود فکر کنم :31:

Alex Fera
22-03-2011, 15:11
داداش پوریا منظورش کیفیت بسته بندی و جنس دیسک بود فکر کنم

به قول طغرل:
سعید.......................................... .........

Pessimist
22-03-2011, 15:44
بازی های اورجینال ایکس باکس قیمتشون چنده؟

pooriya_hp
22-03-2011, 15:47
پوریا جان منم همین فکر رو میکردم ولی بعد از تست هر دو به این نتیجه رسیدم که هیچ فرقی با هم ندارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داداش پوریا منظورش کیفیت بسته بندی و جنس دیسک بود فکر کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به قول طغرل:
سعید.......................................... .........
بله منظور من دیسکش و بسته بندیش بود (( معلومه هوش سعید بالاست :31: ))

omid2800
22-03-2011, 18:37
کسی نیست جواب مارو بده آپدیت جدید مشکل این بازی های AP25 رو حل نمی کنه

SamGun
22-03-2011, 19:34
کسی نیست جواب مارو بده آپدیت جدید مشکل این بازی های AP25 رو حل نمی کنه

نه عزیزم گفتم که , فقط باید بازی هارو Patch کرد.

panther99
22-03-2011, 20:43
مبارکه... مساله ای نیست منم با 21 فلت بازی میکنم یه حالی میده:31:

میدونید ؟! میخوام وصلش کنم به مانیتورم ! 20 اینچ سامسونگه . رابط DVI هم داره پشتش . چه کابلی باید بگیرم ؟؟؟؟ ( با رسم شکل توضیح دهید ؟ :31: :31: ) میخوام بدونم همزمان میشه از کامپیوتر و XBOX استفاده کنم؟؟؟؟ چطوری ؟؟؟؟

MobinS
22-03-2011, 21:06

XboX Live New Offer

بچه هایی که لایو میرین یک خبر خوش. طی آخرین آفری که لایو داده اگه 3 ماه اکانت GOLD خودتون رو شارژ کنید از طرف لایو 3 ماه اکانت GOLD اضافی و 2 ماه اکانت Netflix مجانی می گیرید. با اکانت netflix می توانید به راحتی از طریق لایو جدیدترین فیلم های هالیوود را تماشا کنید ، و با گرفتن 3 ماه اکانت گلد ، 3 ماه دیگر نیز جایزه ببرید. به حسابی دیگر می تونید با نزدیک به 25 دلار تا آخر تابستان اکانت گلد داشته باشید.
این فرصت رو از دست ندهید. چون این آفر تا چند روز آینده برداشته میشه. پس هرچه سریع تر از اون استفاده کنید.

panther99
22-03-2011, 21:51
بازی های اورجینال ایکس باکس قیمتشون چنده؟

از 15 تومن شروع میشه تا 80 تومن . البته هرکی یه قیمتی میده !!!!
البته یه اصل تو بازار دزد بازار ایران : هرچی بازی جدیدتر باشه گرون تره . مثلا Black ops الان بین 60 تا 80 !!!!!!!!!!!!!

Alex Fera
23-03-2011, 00:50
بله منظور من دیسکش و بسته بندیش بود (( معلومه هوش سعید بالاست :31: ))

چقد خوبه دور همی اسپم میدیم و لذت میبریم..............

HORROR
23-03-2011, 00:59
میدونید ؟! میخوام وصلش کنم به مانیتورم ! 20 اینچ سامسونگه . رابط DVI هم داره پشتش . چه کابلی باید بگیرم ؟؟؟؟ ( با رسم شکل توضیح دهید ؟ :31: :31: ) میخوام بدونم همزمان میشه از کامپیوتر و XBOX استفاده کنم؟؟؟؟ چطوری ؟؟؟؟

اگه مانیتورت دو تا خروجی داره میتونی از هر دو استفاده کنی...فکر کنم رابط dvi به hdmi بگیری کارت راه بیوفته...

leonredfield
23-03-2011, 01:52

ببین میتونی یه دونه از اینا پیدا کنی؟ یه سرش hdmi و سر دیگش dvi. مشکل اصلی مال صداس. وقتی hdmi رو به کنسول وصل میکنی جلوی پورت component رو میگیره. واسه اونم یه درمونی هست یه کابل composite که فقط صدا رو از کنسول میگیره و میتونی ازش خروجی stereo یا optical بگیری. کانکتورش کوچیک تر از کابل comosite خود کنسوله و همزمان میتونی با hdmi وصلش کنی. اگه مانیتورت اسپیکر نداره (که نداره) باید هر دوتاشو بگیری.
اینم از عکساش:

ویرایش:
مانیتورت خروجی صدا 3.5mm داره؟ اگه اره فقط اولیو بگیر با یه تبدیل 3.5mm به این فیشا (چی میگن بهشون؟). تو عکس ببین

SamGun
23-03-2011, 02:04
دوستان برای جواب دادن هاتون یه جوری هماهنگ کنید که تو تاپیک خودش بحث بشه.

*hamedkhatar*
23-03-2011, 11:33
سلام
بچه ها کنسول Slim رو برای خرید پیشنهاد میکنید؟ آیا -- و کپی خور شده؟
دلیلی برای نخریدنش وجود داره؟
قیمتش چنده؟
تو بازار هست؟
یکی میگفت مشکلش فقط اینه که هاردش فقط 4 گیگه درسته؟
خوب اگه یه هارد اکسترنال بهش وصل کنیم مشکل حل نمیشه؟
Xbox هر هاردی بهش میخوره یا هارد مخصوص خودش رو میخواد؟
ممنون

masoud93
23-03-2011, 11:52
سلام.

من می خوام یه هارد اکسترنال 1 ترابایت به کنسولم وصل کنم ...

می خواستم ببینم باید کار خواصی انجام بدم ؟؟؟

pooriya_hp
23-03-2011, 12:11
میگن به زوردی هکش میاد !!

من با این اوضاع بازار (( دزد )) ایران کلا با خرید xbox مخالفم !!

قیمتش چنده؟
قیمت ندارم

تو بازار هست؟
مثل اینکه کمیاب شده !!

به نظر من مثل همون Arcade خودمون هست فقط به جای 512مگ / 4گیگ گذاشتن

اگر هارد اورجینال وصل کنی ، بله مشکلت حل میشه

هارد مخصوص خودش رو داره ولی توسط usb هم میشه وصل شده که در صورت اتصال با usb فقط از 16 گیگ هارد بهره می برید

فقط باید مثل فلش مموری Config کنی !!

Alex * Delpiero
23-03-2011, 14:03
سلام به دوستان سال نو مبارک.
من میخواستم یک کنسول بگیرم ولی بین xbox و ps3 دو دلم !
حالا به نظر شما کدوم رو بگیرم ؟؟؟
میخوام یه چیزی باشه که حال بده و آدمو اذیت نکنه !
xbox 360 slim میرزه آدم بگیره یا نه ps3 ارزشش بیشتره ؟
از رو تعصب لطفا جواب ندین
مرسی از همه

pooriya_hp
23-03-2011, 14:58
مقایسه تخصصی این دوتا کنسول تو اینترنت زیاد هست ...

و نتیجه ی که من گرفتم (( تجربه و تحقیق )) این بود که این دوتا کنسول هیچ تفاوتی باهم ندارند ... (( به جزئ بلو-ری ps3 ))

فکر کنم ps3 بهتر باشه بدلیل : بازی های انحصاری بیشتر - بلو-ری و ....

البته بگم که xbox در این به قیمت های نجومی فروخته میشه اگه قیمت هاش واقعی باشه من xbox + kenct رو انتخاب می کنم!!

masoud93
23-03-2011, 16:01
مرسی از همه

چون اولین کنسولت هست حتماً xbox 360 بخر.

راحت هر بازی که خواستی میری مغازه میخری و بازی میکنی.

ps3 رو به نظر من باید بیشتر به خواطر بازی های انحصاریش خرید.

leonredfield
23-03-2011, 16:24
سلام
قیمتش چنده؟
تو بازار هست؟
ممنون

به زودی کپی خور میشه.
دلیل خریدنش بازی کردنه.
تو بازار هست. قیمتش فعلآ یه کم بالاس دقیق نمیدونم ولی فعلآ نمی ارزه.
هم 4 گیگش هست هم 250
هارد اکسترنال میشه بهش وصل کرد ولی فقط میشه از 16 گیگش روی کنسول استفاده کنی.
اگه بیشتر از 16 گیگ بخوای باید هارد مخصوصشو بگیری که فقط 250 گیگش برای اسلیم هست و قیمتش تو امریکا 149 دلاره که اینجا خیلی بیشتره. (هارد کنسول فت به اسلیم نمیخوره) (پس اگه هارد میخوای بهتره مدل 250 گیگ بگیری)

---------- Post added at 06:21 PM ---------- Previous post was at 06:17 PM ----------

مرسی از همه

بستگی به سلیقت برا بازی داره
ps3: god of war, gran turismo, killzone, resistance, heavy rain, little big planet,MOVE

360: gears of war, halo, alan wake, forza, KINECT
بازی گرفتن واسه 360 راحت تر و ارزون تره.

---------- Post added at 06:24 PM ---------- Previous post was at 06:21 PM ----------

سلام.

هیچ کار خاصی نمیخواد ولی حد اکثر 16 گیگش رو میتونی استفاده کنی. بقیش رو 360 قابل استفاده نیست.

HORROR
23-03-2011, 17:42
سلام.

هارد اکسترنال خیلی به درد میخوره حتی اگه دوره x360 به پایان رسید( که خدا اون روز رو نیاره:31:) روشی هست که میتونی از تمام ظرفیتش استفاده کنی ولی یکم اذیت میکنه...اگه خواستی براتون میگم

Alex Fera
23-03-2011, 18:52
مرسی از همه

به نظر من از نظر کیفت بخوایم بررسی کنیم و عدد رو از 100 بگیریم،360 میشه 100 و PS3 میشه 96 و چون قیمت 360 در حال حاضر در بازار ایران وحشتناکه به نظر من PS3 بخری بسیار راحت تری چون به خاطر چند گیگ هارد یه دفعه 100 تومن قیمت نمیاد روش..........

در ضمن اینا رو ول کن بیا Gameranger یه دست فیفا 11 بزنیم..........

bigbos
23-03-2011, 19:17
سلام 2 تا سوال داشتم
1.از کجا بفهمم فریمور دستگاهم چیه؟
2.آیا امکانش هست داشبورد را با ورژن های قبلی آپدیت کرد؟

Spaniuly
23-03-2011, 23:13
من می خوام پوینت بگیرم رفتم اون سایت گیم-آی آر یه کم گیج شدم پوینت ها انواع اقسام داشتن US Point - EU Point - AT Point
من کدوم رو بگیرم؟ در ضمن ردیم کد فیفا 11 رو هم می خوام ولی انگار همچین چیزی نداره من از خرید اینها 2 تا هدف دارم یکی دانلود DLC کازینو آنلاین تست درایو و همینطور واسه فیفا 11 می خوام
لطفا یه راهنمایی بکنید

SamGun
23-03-2011, 23:24
من می خوام پوینت بگیرم رفتم اون سایت گیم-آی آر یه کم گیج شدم پوینت ها انواع اقسام داشتن US Point - EU Point - AT Point
من کدوم رو بگیرم؟ در ضمن ردیم کد فیفا 11 رو هم می خوام ولی انگار همچین چیزی نداره من از خرید اینها 2 تا هدف دارم یکی دانلود DLC کازینو آنلاین تست درایو و همینطور واسه فیفا 11 می خوام
لطفا یه راهنمایی بکنید

آرمین بجنب اگه میخوای بگیری سریع بگیر

MS یه اشانتیون برای GOLD های 3 ماهه گذاشته که هرکی بخره 3 ماه هم از MS جایزه میگیره. در واقع 6 ماهه میشه دیگه :31:

bigbos
23-03-2011, 23:42
سلام 2 تا سوال داشتم

کسی جواب مارا نمیده؟

Alex Fera
24-03-2011, 00:19
بچه ها قیمت Gold سه ماهه چقده؟
از کجا باید بگیرم؟
با Visa card میشه؟

SamGun
24-03-2011, 00:24
بچه ها قیمت Gold سه ماهه چقده؟
از کجا باید بگیرم؟
با Visa card میشه؟

قیمتش 23 تومن هست

از گیم-آی آر دات کام بگیر

Visa Card چیه داداش مگه اومدی California :31:

Alex Fera
24-03-2011, 00:39
قیمتش 23 تومن هست

از گیم-آی آر دات کام بگیر

Visa Card چیه داداش مگه اومدی California :31:

گفتم شاید باید از سایت های خارجی خرید،با Visa Card بخرم..........
رفتم اکونت لایو بخرم،کارت Itunes خریدم:دی
البته یه دونه Gold هم گرفتم البته 12 ماهه:27::27::27:

Spaniuly
24-03-2011, 00:40
آرمین بجنب اگه میخوای بگیری سریع بگیر

MS یه اشانتیون برای GOLD های 3 ماهه گذاشته که هرکی بخره 3 ماه هم از MS جایزه میگیره. در واقع 6 ماهه میشه دیگه :31:
آره اگه کمی راهنمایی کنی می گیرم حتما من فقط گیج شدم یه کم من باید کدوم پوینت رو بخرم؟ EU یا US یا AT لوکیشن ایکس باکسم روی بریتانیا هستش

sonixax
24-03-2011, 00:51
گفتم شاید باید از سایت های خارجی خرید،بگم داداشم از اونور بخره..........

رفتم اکونت لایو بخرم،کارت Itunes خریدم:دی
البته یه دونه Gold هم گرفتم البته 12 ماهه:27::27::27:

حساب بانکیتو وصل کن به اکانت Itunes ات و خلاص !
من هم هی کارت میخریدم اوایل اعصاب میزد .

Alex Fera
24-03-2011, 00:57
حساب بانکیتو وصل کن به اکانت Itunes ات و خلاص !
من هم هی کارت میخریدم اوایل اعصاب میزد .

همین کارو کردم دیدم روزی 100 دلار دارم خرج میکنم کلا قطعش کردم که دیگه دسترسی نداشته باشم

داشتم ورشکست میشدم:دی

---------- Post added at 01:57 AM ---------- Previous post was at 01:55 AM ----------

آره اگه کمی راهنمایی کنی می گیرم حتما من فقط گیج شدم یه کم من باید کدوم پوینت رو بخرم؟ EU یا US یا AT لوکیشن ایکس باکسم روی بریتانیا هستش

EU بگیر دیگه..............

sonixax
24-03-2011, 00:57
همین کارو کردم دیدم روزی 100 دلار دارم خرج میکنم کلا قطعش کردم که دیگه دسترسی نداشته باشم

داشتم ورشکست میشدم:دی

خوب جنبه داشته باش جانم :31:

SamGun
24-03-2011, 00:58

داداشی این یه مورد رو شرمندم نی دونم :31:

اگه نوید بود ازش می پرسیدم برات.

Alex Fera
24-03-2011, 01:10
خوب جنبه داشته باش جانم :31:

آخه حساب برادرم بود،دیدم داره دیگه خیلی ضایع میشه:31::31::31:

شده قضیه خط ثابت و اعتباری:31::31::31::31:

dath-king
24-03-2011, 03:55
دوستان یه چند سوال داشتم:
1. هارد کامپیوتر رو می شه به ایکس باکس وصل کرد؟(یه هارد جدا دارم به اون می شه وصل کرد یا نه به هاردی که داخل کامپیوتر هست وصل می شه)
2. ایکس باکس مثل پی اس پی فریمور داره یعنی هر بازی باحالی که بیارد باید عین اعلامت سوال بشینم تا یه آپدیت بیاد یا نه بازی ها همه اجرا می شن؟
3. این سوال هم در خواسته : سایت فروشگاهی اینترنتی خوب با بازی ها زیاد و تزمینی می شناسید؟
4. سیو ها بازی های ایکس باکس میانگین چند مگابایت می شه؟
5. برای بازی شبکه اینترنتی باید اینترنت وایلس باشه یا با مودم معمولی هم می شه با سرعت چند؟

Spaniuly
24-03-2011, 08:54
دوستان یه چند سوال داشتم:
1. هارد کامپیوتر رو می شه به ایکس باکس وصل کرد؟(یه هارد جدا دارم به اون می شه وصل کرد یا نه به هاردی که داخل کامپیوتر هست وصل می شه)
2. ایکس باکس مثل پی اس پی فریمور داره یعنی هر بازی باحالی که بیارد باید عین اعلامت سوال بشینم تا یه آپدیت بیاد یا نه بازی ها همه اجرا می شن؟
3. این سوال هم در خواسته : سایت فروشگاهی اینترنتی خوب با بازی ها زیاد و تزمینی می شناسید؟
4. سیو ها بازی های ایکس باکس میانگین چند مگابایت می شه؟
5. برای بازی شبکه اینترنتی باید اینترنت وایلس باشه یا با مودم معمولی هم می شه با سرعت چند؟
با اجازه اساتید

1. بله میشه ولی اون رو به عنوان یک مموری میشناسه و حداکثر 16 گیگ اون قابل استفاده هست مگه اینکه بخوای از روش حتی تغییر نام فولدر ها استفاده کنی که یه ذره پیچیدگی داره این کار ولی کلا به طور همزمان نمی تونی در یک فولدر کانفیگ شده بیش از 16 گیگابایت بازی و اطلاعات بریزی

2. آپدیت که هست برای ایکس باکس ولی اینطوری نیست برای هر بازی آپدیت بخواد بعضا به دلیل اقدامات ضد سرقتی که مایکروسافت انجام میده نیاز میشه آپدیک یا ه.ک و حتی فریمور بر روی درایو دستگاه ریخته بشه از 3-4 ماه گذشته فعلا نه آپدیتی اومده که الزاما باید نصب کنی نه پچ فریمور

3. منظورت رو دقیق متوجه نمیشم... اگه توی تهران زندگی می کنی که خیالت راحت باشه چون هم بازی پچ شده خوب فت و فراوونه اونجا هم بازی اورجینال می تونی تهیه کنی در کمترین زمان

4. از 200 کیلو بایت داریم تا 50 مگابایت (البته 50 مگابایت رو من فقط واسه مافیا 2 دیدم بزی ها اغلب کمتر از 10 مگ میشن ولی بستگی به بازی هاش داره من زیاد کلکسیون ندارم و تعداد دیسک های بازیم 20 - 25 تا بیشتر نیست)

5- مودم کافیه خروجی Ethernet داشته باشه که بتونی کابل رو به پشت دستگاه بزنی البته وایرلس هم میتونی کانکت کنی به دستگاه گزینه مربوطه رو هم داره... سرعت برای آنلاین بازی کردن که هرچی بیشتر بهتر ولی واسه لایو رفتن هر سرعتی میشه یعنی به سرعت ایراد نمی گیره وقتی به لایو وصل میشی. ولی من که 128 داشتم توی فیفا 11 به مشکل بر می خوردم توی بازی های تیمی ولی one on one match مشکلی پیش نمی اومد البته بگم اگه isp خوب باشه و سرعتت رو کم نکنه همون 128 هم خوبه

bigbos
24-03-2011, 09:24
کسی جواب مارا نمیده؟

ممنون از همتون به خاطر جواب ندادناتون

bigbos
24-03-2011, 10:20
من میتونم فریمور عوض کنم؟

Spaniuly
24-03-2011, 11:13
سلام 2 تا سوال داشتم

شرمنده داداش:40:

1- اگه این رو مشاهده کنی:

My XBOX/System Setting//Console Settings/System Info/Current Setting/Dashboard:2.0.12625.0
یعنی کنسولت آخرین ورژن داشبورد رو داره...

یه راه دیگه هم برای آپدیت بودن ورژن داشبوردت اینه که نتونی بازی های پچ نشده CoD BO - CoD MW2 - Halo Reach رو بازی کنی

خوب الان اگه موارد فوق صدق کنه و در عین حال شما می تونی بازی های دارای قفل AP2.5 مثل NFS HP - AC BH رو بازی کنی یعنی دستگاهت مطمئنا LT+ داره و کاری برای انجام دادن نیاز نیست. برای اجرای بازی های CoD و هیلو ریچ هم کافیه دیسکشون رو پچ شده تهیه و استفاده کنی خیلی ساده

hamhami_333
24-03-2011, 13:30
سلام دوستان اینجا از مشهد کسی هست یه دسته داشته باشه یه 4 روز به من قرض بده کارت شناسای مزارم :31:دارم میرم شمال کارم گیره :41:

panther99
24-03-2011, 15:12
شرمنده داداش:40:

1- اگه این رو مشاهده کنی:

My XBOX/System Setting//Console Settings/System Info/Current Setting/Dashboard:2.0.12625.0
یعنی کنسولت آخرین ورژن داشبورد رو داره...

یه راه دیگه هم برای آپدیت بودن ورژن داشبوردت اینه که نتونی بازی های پچ نشده CoD BO - CoD MW2 - Halo Reach رو بازی کنی

خوب الان اگه موارد فوق صدق کنه و در عین حال شما می تونی بازی های دارای قفل AP2.5 مثل NFS HP - AC BH رو بازی کنی یعنی دستگاهت مطمئنا LT+ داره و کاری برای انجام دادن نیاز نیست. برای اجرای بازی های CoD و هیلو ریچ هم کافیه دیسکشون رو پچ شده تهیه و استفاده کنی خیلی ساده

من اسلیم دارم . ورژن داشبورد هم اینه :
Dashbord : 2.0.9199.0 . اگه ه کش بیاد فقط همون LT+ مخصوص خودش رو بریزم حله دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Spaniuly
24-03-2011, 15:32
من اسلیم دارم . ورژن داشبورد هم اینه :
Dashbord : 2.0.9199.0 . اگه ه کش بیاد فقط همون LT+ مخصوص خودش رو بریزم حله دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بله انشالاه الان شما مشکلی داری مگه؟ بازی هست که نتونی اجرا کنی؟

konami-pes
24-03-2011, 22:18
من میخوام دوباره X360 بخرم همون مدل آرکید ... همین 3 ماه پیش 360 قبلیمو فروختم 190 تومان قیمت نوشو گرفتم 260 تومان بود اما چون قیمتها خیلی بالا پایین میشه قیمت فعلی رو خواستم بدونم ... تو تایپک آقا همایون نوشته بود آرکد 400 هزار تومان !!!!!!!!!!! دارم شاخ در میارم الیت هم 510 تومان بود!!! ( یا قمر بنی هاشم):18: واقعا این قیمتها صحت داره؟ به نظرتون چقدر دیگه باید صبر کنم تا بیاد پایین؟

چه اشتباهی کردم کنسول عزیز و آبدیت شده و کپی خور شده خودمو فروختم یادش بخیر هر روز از صبح تا شب لایو بودم:19:

pooriya_hp
24-03-2011, 22:26
Elit : 520
Arcade : 420
slim : ?

Alex Fera
24-03-2011, 22:28
من میخوام دوباره X360 بخرم همون مدل آرکید ... همین 3 ماه پیش 360 قبلیمو فروختم 190 تومان قیمت نوشو گرفتم 260 تومان بود اما چون قیمتها خیلی بالا پایین میشه قیمت فعلی رو خواستم بدونم ... تو تایپک آقا همایون نوشته بود آرکد 400 هزار تومان !!!!!!!!!!! دارم شاخ در میارم الیت هم 510 تومان بود!!! ( یا قمر بنی هاشم)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واقعا این قیمتها صحت داره؟ به نظرتون چقدر دیگه باید صبر کنم تا بیاد پایین؟

چه اشتباهی کردم کنسول عزیز و آبدیت شده و کپی خور شده خودمو فروختم یادش بخیر هر روز از صبح تا شب لایو بودم

بله جانم در حال حاضر خیلی بتونی ارزون پیدا کنی ایناست قیمتا که ماله میثم خودمونه:
آرکید:420
الیت:520

در کل اگه الان بخوای بخری،جنونه محضه

100% تو اردیبهشت قیمتا میاد پائین،هر سال اینطوریه............

khelane
24-03-2011, 22:36
سلام نگفتید قیمتها تو سلیمانیه و دوبی چقدر تفاوت داره

konami-pes
24-03-2011, 22:42
حذف شود...

Alex Fera
24-03-2011, 22:53
سلام نگفتید قیمتها تو سلیمانیه و دوبی چقدر تفاوت داره

توی دوبی اگه بتونی نمایندگی مایکروسافت رو پیدا کنی که شاید بتونی قیمت جهانی بخری.......

توی سلیمانیه((آگه عراق منظورته))فکر نکنم تفاوت زیادی با ایران داشته باشه........

panther99
25-03-2011, 00:02
بله انشالاه الان شما مشکلی داری مگه؟ بازی هست که نتونی اجرا کنی؟

خب .بله . بازیهای کپی رو !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :31: :31:

Spaniuly
25-03-2011, 00:16
خب .بله . بازیهای کپی رو !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :31: :31:
اهان اسلیم شما درایو اورجیناله؟ پس خوبه من از خدام بود اسلیم -- نشده داشته باشم می دونی تازگیا دیگه گیم ها چندان حال نمیده من راضی هستم کلا اورجینال بازی کنم نشون به اون نشون که امروز 80 هزار تومن واسه لایوبازی مایه تیله کردم یه اکانت گلد 3 ماهه که امیدوارم مش مایکی به قولش عمل کنه و 3 ماه هم جایزه ام رو بده و 4200 تا پوینت گرفتم سر جمع نزدیک 80 تومن پیاده کردم. البته خوب تا الان داشتم فیفا 11 می زدم 800 تا پویننت خرج خرید Pass Code فیفا 11 کردم که به صورت نا محدود آنلاین بزنمش می بینی تقریبا همون آش و همون کاسه میشه من الان غیر از فیفا احتمالا TDU2 و کرایزس 2 رو آنلاین بزنم تا 13 بعدشم کار و زندگی و شرکت و اینا... یعنی خیلی وقت نمی کنم بشینم هر گیمی که میاد رو بازی کنم... به هر حال اینا همگی یه طرف قضیه هست و عقاید شخصی من مسلما شما می خوای پای یه گیم همون 2 و 2.5 بدی نه بیشتر... ایشالا که زودی -- میشه و شما هم میتونی بازی های کپی بخری.... سر درد دادم شرمنده:10:

موفق و پیروز باشید. همین جا جا داره از سعید عزیز بابت راهنمایی هاش در مورد خرید اکانت و پوینت تشکر کنم... همین طور زحمات سایر دوستانی که واقعا برای پیشرفت سطح دانش برا بچه های انجمن تلاش می کنن مثل
samgun
shab_2008
sonixax
A.N.A.P
joykiller360
پیمان و بقیه دوستان زحمت کش انجمن کنسول که دست همه شون رو می بوسم:40:

Alex Fera
25-03-2011, 00:27
آه........
پس بالاخره آرمین موفق شد:دی

راستی آرمین جون منو یادت رفته بود بنویسی،حالا دوست نداری ننویس من اصراری ندارم که((هنوز شرمنده نشدی؟؟؟))

آرمین اسمت تو Live چیه؟بگو شاید فرجی شد هفته دیگه یه دست با هم Fifa زدیم........

2lombe
25-03-2011, 11:08
دوستان یک سوال داشتم من می خوام Kinect بخرم می خواهم بودم ارزش خریدن را داره یا نه؟

pooriya_hp
25-03-2011, 11:14
چرا ارزش نداره !!!

xbox داشته باشی kinect نداشته باشی مثل این میمونه که رفتی شمال ولی دریا رو ندیدی :31:

اگر جا داری ، بخر

starpars
25-03-2011, 11:15
دوستان یک سوال داشتم من می خوام Kinect بخرم می خواهم بودم ارزش خریدن را داره یا نه؟
آره عزيز مطمئنا خالي از لطف نيست فقط بهتره lcd بزرگ و فضاي خوب توي اطاق واسه ورجه وورجه داشته باشي

starpars
25-03-2011, 11:41
نشون به اون نشون که امروز 80 هزار تومن واسه لایوبازی مایه تیله کردم یه اکانت گلد 3 ماهه که امیدوارم مش مایکی به قولش عمل کنه و 3 ماه هم جایزه ام رو بده و 4200 تا پوینت گرفتم
منم اين سه ماهه رو گرفتم فعلا كه هيچ جايزه اي نداده تاريخ انقضا هم همون 3 ماه آينده زده پوينت هم هيچي نداده .چجوريه بعدا حساب ميكنه جايزه ها رو؟
دوستان در حال حاضر كدوم بازيها رو واسه لايو زدن بايد پوينت خريد؟
بعد اينكه بازي هاي قديمي تر تا چه مدت سرور لايوش فعاله چون الان من fifa09 گذاشتم ميگه سرور فعلا از طرف EA غير فعال شده!

Alex Fera
25-03-2011, 12:23
تو سری فیفا،الان فقط فیفا 11 فعاله......
البته فیفا 10 هم تا یکی دو ماه پیش که من امتحان کردم فعال بود،حالا میخوای یه تست بگیر.............

Spaniuly
25-03-2011, 22:15
آه........
پس بالاخره آرمین موفق شد:دی

راستی آرمین جون منو یادت رفته بود بنویسی،حالا دوست نداری ننویس من اصراری ندارم که((هنوز شرمنده نشدی؟؟؟))

آرمین اسمت تو Live چیه؟بگو شاید فرجی شد هفته دیگه یه دست با هم Fifa زدیم........
محمد جان شرمنده شرمنده شرمنده...
همین جا رسما از زحمات تو هم تشکر می کنم :11:
آره حتما پایه فیفا آنلاین همین یوزم هم یاهو آیدیمه هم گیمر تگ ادد کن حاشو ببریم

Alex Fera
25-03-2011, 22:57
آرمین جون بذار هفته دیگه این کنسول لعنتی رو بیارم برامون،حتما" با هم میزنیم.............
آرمین حالا راضی هستی پوینت و اکونت خریدی یا نه؟

panther99
26-03-2011, 00:50
اهان اسلیم شما درایو اورجیناله؟ پس خوبه من از خدام بود اسلیم -- نشده داشته باشم می دونی تازگیا دیگه گیم ها چندان حال نمیده من راضی هستم کلا اورجینال بازی کنم نشون به اون نشون که امروز 80 هزار تومن واسه لایوبازی مایه تیله کردم یه اکانت گلد 3 ماهه که امیدوارم مش مایکی به قولش عمل کنه و 3 ماه هم جایزه ام رو بده و 4200 تا پوینت گرفتم سر جمع نزدیک 80 تومن پیاده کردم. البته خوب تا الان داشتم فیفا 11 می زدم 800 تا پویننت خرج خرید Pass Code فیفا 11 کردم که به صورت نا محدود آنلاین بزنمش می بینی تقریبا همون آش و همون کاسه میشه من الان غیر از فیفا احتمالا TDU2 و کرایزس 2 رو آنلاین بزنم تا 13 بعدشم کار و زندگی و شرکت و اینا... یعنی خیلی وقت نمی کنم بشینم هر گیمی که میاد رو بازی کنم... به هر حال اینا همگی یه طرف قضیه هست و عقاید شخصی من مسلما شما می خوای پای یه گیم همون 2 و 2.5 بدی نه بیشتر... ایشالا که زودی -- میشه و شما هم میتونی بازی های کپی بخری.... سر درد دادم شرمنده:10:

موفق و پیروز باشید. همین جا جا داره از سعید عزیز بابت راهنمایی هاش در مورد خرید اکانت و پوینت تشکر کنم... همین طور زحمات سایر دوستانی که واقعا برای پیشرفت سطح دانش برا بچه های انجمن تلاش می کنن مثل
samgun
shab_2008
sonixax
A.N.A.P
joykiller360
پیمان و بقیه دوستان زحمت کش انجمن کنسول که دست همه شون رو می بوسم:40:

شما این بازیهایی که گفتی رو اورجینال داری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه داری پ.خ بده ببینیم چند چندیم داداش !!!! :31: مشتریم !!!!. کلا هرکدوم از دوستان بازی اورجینال داره پیغام خصوصی بده که چی داره و قیمت رو هم بگه . کنار میاییم به امید خدا ! :31:

Spaniuly
26-03-2011, 09:09
شما این بازیهایی که گفتی رو اورجینال داری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه داری پ.خ بده ببینیم چند چندیم داداش !!!! :31: مشتریم !!!!. کلا هرکدوم از دوستان بازی اورجینال داره پیغام خصوصی بده که چی داره و قیمت رو هم بگه . کنار میاییم به امید خدا ! :31:
نه بابا اورجینال نیستن هیچ کدوم

Cain
26-03-2011, 09:55
سلام به همگی دوستان .
من چند روز پیش خواستم ایکس باکس رو با HDMI وصل کنم به تلویزیون . هرکاری چراغ های سبزش روشن نشد و تصویر نداد یکم جا به جا و از اول در آوردم کابل رو کردم درست شد . اما 2روز پیش هرکاری کردم دیگه کار نکرد . اما کابل AV رو که وصل میکنم کار میکنه . ممکن از سوکت خود ایکس باکس باشه یا کابل خرابه ؟ هنوز وقت نکردم کابل جدید بگیرم . این کابل های Component کیفیتش به اندازه HDMI هست ؟ بعد یه سوال دیگه میشه اگه سوکت خراب بود تعمیر یا عوضش کرد ؟ اما ایکس باکس اصلا جابجا نمیشه همین جوری ممکنه خراب بشه ؟

SamGun
26-03-2011, 10:08
سلام به همگی دوستان .
من چند روز پیش خواستم ایکس باکس رو با HDMI وصل کنم به تلویزیون . هرکاری چراغ های سبزش روشن نشد و تصویر نداد یکم جا به جا و از اول در آوردم کابل رو کردم درست شد . اما 2روز پیش هرکاری کردم دیگه کار نکرد . اما کابل AV رو که وصل میکنم کار میکنه . ممکن از سوکت خود ایکس باکس باشه یا کابل خرابه ؟ هنوز وقت نکردم کابل جدید بگیرم . این کابل های Component کیفیتش به اندازه HDMI هست ؟ بعد یه سوال دیگه میشه اگه سوکت خراب بود تعمیر یا عوضش کرد ؟ اما ایکس باکس اصلا جابجا نمیشه همین جوری ممکنه خراب بشه ؟

شما نیازی نیست اصلا کنسول رو تکون بدید , اگه یه Port رو بد جا بزنید یا فشار بدید یا کج جا بزنید یا زمانی که وصل هست Socket تحت

فشار باشه کم کم یا از پایه کج میشه (امکان Break شدن داره) یا اینکه از قسمت Ball جدا میشه.

شما با یک HDMI دیگه جنس خوب حتما تست کن اگه درست نشد زمانی که HDMI وصل هست کمی باهاش بازی کن ببین قطع و صل میشه یا نه .

درست کردنش هم 5 دقیقه فوقش بیشتر کار نداره اگه چیزیش شده باشه.

panther99
26-03-2011, 10:46
آقا جواب من رو هم بدید . ممنون .

---------- Post added at 10:46 AM ---------- Previous post was at 10:45 AM ----------

ببخشید . اشتباه شد . حذف شود .

Cain
26-03-2011, 13:23
شما نیازی نیست اصلا کنسول رو تکون بدید , اگه یه Port رو بد جا بزنید یا فشار بدید یا کج جا بزنید یا زمانی که وصل هست Socket تحت

فشار باشه کم کم یا از پایه کج میشه (امکان Break شدن داره) یا اینکه از قسمت Ball جدا میشه.

شما با یک HDMI دیگه جنس خوب حتما تست کن اگه درست نشد زمانی که HDMI وصل هست کمی باهاش بازی کن ببین قطع و صل میشه یا نه .

درست کردنش هم 5 دقیقه فوقش بیشتر کار نداره اگه چیزیش شده باشه.
ممنون از جوابت دوست عزیز
کلا همیشه ثابت بوده کابل و سوکت .
موقعی که روشنه ایکس باکس چراغهای سبزش روشن نمیشه اگه همون وقت جابجا کنم اتصالی داشته باشه معلوم میشه ؟
کابل component میتونه جایگزین حداقل قابل قبولی واسه HDMI باشه ؟
اخه AV خیلی فرق میکنه واقعا افتضاح میشه با ال سیدی بزرگ.

rezamaldinii
26-03-2011, 13:35
سلام من قصد دارم یه xbox 360 بخرم می خواستم بدونم کدام مدل رو بخرم بهتره و تمام جزییات این مدل رو از قبیل مشخصات ناحیه و قیمت و ... را در صورت امکان خوشحال میشم برایم توضیح دهید .

pooriya_hp
26-03-2011, 14:12
دوست عزیز قیمت ها فعلا خیلی رفته بالا ... و خرید x360 پیشنهاد نمیشه ...

اما Elite خوبه ...

Layken
26-03-2011, 14:12
سلام من قصد دارم یه xbox 360 بخرم می خواستم بدونم کدام مدل رو بخرم بهتره و تمام جزییات این مدل رو از قبیل مشخصات ناحیه و قیمت و ... را در صورت امکان خوشحال میشم برایم توضیح دهید .
دوست عزیز دقت کنی سر در ورودی تاپیک نوشته (پست اول حتما خوانده شود.) شما اونجارو بخونی همه چی کاملا دستت میاد.

Metalzadeh
26-03-2011, 19:41
سلام
الان قیمت Arcade نو در چه حدوده ؟
ممنون

hawck
26-03-2011, 20:22
سلام. اقا این جریان freez شدن چیه؟؟ ماله من تا حالا 2 بار freez شده؟؟؟

لطفا جواب بدید

ARASH119
26-03-2011, 20:27
قيمت نو كه 400هزار تومنه!!!
در حد نو هم بستگي به انصاف فروشنده داره

Alex Fera
26-03-2011, 23:44
سلام
الان قیمت Arcade نو در چه حدوده ؟
ممنون

Arcade کپی خور:425
Elite کپی خور:525

Spaniuly
26-03-2011, 23:45

لطفا جواب بدید
برای من هم اوایل زیاد فریز می کرد از بازی هم می تونه باشه زیاد حساس نباش به این مسئله همشهری :20:

Alex Fera
26-03-2011, 23:48
آرمین جان به نظرت ممکنه فریز از داغ شدن زیاد دستگاه باشه؟؟؟

SamGun
27-03-2011, 00:08
ممنون از جوابت دوست عزیز
کلا همیشه ثابت بوده کابل و سوکت .
موقعی که روشنه ایکس باکس چراغهای سبزش روشن نمیشه اگه همون وقت جابجا کنم اتصالی داشته باشه معلوم میشه ؟
کابل component میتونه جایگزین حداقل قابل قبولی واسه HDMI باشه ؟
اخه AV خیلی فرق میکنه واقعا افتضاح میشه با ال سیدی بزرگ.

خب ببین عزیزم وقتی چراغ ها روشن نمیشه منظور اینه که کنسول بالا نمیاد و رو همون حالت نیمه فعال میمونه چون هیچ سیگنالی از 2 پورت Xbox Port و HDMI خارج نمیشه.

شما اگه تبدیل صدای Xbox 360 رو داشته باشی میتونه HDMI رو تست کنی . چون کابل تبدیل صدای کنسول به Xbox Port وصل میشه دستگاه فکر میکنه خروجی تصویر سیگنا داره و کنسول به طور کامل Run میشه , در این شرایط شما با خیال راحت و بدون اینکه به دستگاه شک وارد کنید با HDMI Port ور برید و ببینید تصویر قطع و وصل میشه یا نه . البته به نظر من کلا از خوده HDMI Port هیچ سیگنالی خارج نمیشه و بعید میدونم به کابل مربوط باشه.

کابل Component هم خیلی سر تر از Composite هست ولی خب وضوح HDMI رو نداره ولی بهترین جایگزین در نبود HDMI هست.

لطفا جواب بدید

به حرف های آرمین جان اضافه کنم که چند حالت بیشتر نداره برای فهمیدن نوع فریز :

1- دستگاه مشکل داره :

تو هر بازی باید شاهد Freez باشید
بعد از 2 الی 3 ساعت Freez کنید
زمانی که صدای فنها زیاد میشه کنسول Freez میکنه
زمانی که بازی رو هارد هست فقط Freez میکنید(یعنی با DVD مشکل ندارید)
زمانی که بازی روی DVD هست فقط مشکل دارید(یعنی با هارد مشکل ندارید)
کنسول در زمان وصل بودن به LIVE هنگ میکنه و در زمان Offline مشکلی نداره

اینا تقریبا ماله سخت افزار میشه

2- بازی مشکل داره :

تو یک بازی خاص یا چند تا بازی خاص Freez میشه
در یک منطقه از بازی Freez میشه
زمان نصب بازی رو هارد Error معروف Disc Clean رو میده
بازی بالا نمیاد و بعد چند بار Eject و Insert کردن CD بازی Run میشه

اینا هم مربوط میشه به مشکلات بازی .

موفق باشید

Hamid Hamid
27-03-2011, 10:14
میگم حالا چه خبر شده انقدر قیمت ها رفت بالا!!!

یکی میگفت ماکروسافت دیگه تولید 360 رو متوقف کرده/ میخواد متوقف کنه یه همچین چیزایی... خلاصه که خوب شد من تابستون خریدم وگرنه که هیچی !!!
آرکید 425 تومن!!!!

Alex Fera
27-03-2011, 10:53
بالا رفتن قیمت ها 2 تا دلیل داره:
1-عیده
2-مغازه دارها و قاچاقچیان محترم دندون گرد شدن..........

در ضمن مایکروسافت تولید 360 رو متوقف نکرده و هر مدل 360 در کشور پهناور چین دارن تولید میشن،البته با اجازه میکی جون......

Alex * Delpiero
27-03-2011, 14:33
سلام به همه
سال نو مبارک
من میخوام فردا xbox بخرم احتمالا مدل الایت
میخواستم بدونم از کجا بفهمم که اصل هست یا نه ؟ به روز یا نه ؟
روشی یا راهی داره ؟
ممنون میشم دوستان خبره تو کاره کنسول مارو راهنمایی کنند
شرمنده میکنید
مرسی :11:

SamGun
27-03-2011, 14:43
سلام به همه
سال نو مبارک
روشی یا راهی داره ؟
شرمنده میکنید

از اینجا بخر تضمین شده :

panther99
27-03-2011, 14:49
ببینید الیت و آرکید کلا از چرخه تولید خارج شدن . دلیل گرون شدن این دو مدل اینه . اسلیم هم کپی خور نشده و یک سری درایوها که قراره ه کشون بیاد که احتمالا تا چند روز دیگه میاد ( چون کار ه ک یکی از درایوا مثل اینکه امروز تموم شده ) . به طبع اگه اون درایوی که کپی خور میشه تو بازار موجود باشه شک نکنید قیمتش میره بالا . تا یه مدتی که دوباره بیاد پایین . اما : من فکر نمیکنم حالا حالا ها قیمتهای زیر 400 تومن رو واسه هر کدوم از مدلهای XBOX داشته باشیم !!!!!!!!! بازار که اینــــــو میگه متاسفانه !!!!!!!!

pooriya_hp
27-03-2011, 15:15
بله اوضاع فوق العاده خرابه !!

اصلا خرید x360 به صرفه نیست !!

به احتمال زیاد با -- اسلیم اوضاع کمی بهتر میشه !!

leonredfield
27-03-2011, 18:16
:40:
مژده برای طرفداران قدیمی resident evil
بازی Resident Evil: Operation Raccoon City برای 360 , ps3 تایید شد. بازی رو شرکت Slant Six Games میسازه و کپکام ناشرشه. سبک بازی شوتر سوم شخصه و داستانش در سال 1998 و از همه مهمتر تو راکون سیتی اتفاق میفته و این یعنی بازگشت زامبی های دوست داشتنی. شرکت معظم Slant Six Games هم که بازی های SOCOM رو تو کارنامش داره.
راستی خبر HD شدن Residen Evil 4 رو هم که شنیدین دیگه نه؟ :40:

Alex Fera
27-03-2011, 19:08
سلام به همه
سال نو مبارک
روشی یا راهی داره ؟
شرمنده میکنید

فعلا که اصلا خرید کنسول مخصوصا 360 توصیه نمیشه.....
خوب PS3 بخر..........

حالا اگه خیلی مسری که بخری از همین میثم خودمون که سعید لینک سایتش رو گذاشته بخر آدم با انصافیه و حداقل 10 تومن ارزون تر از همه جا میده......

starpars
27-03-2011, 19:11
جالبه الان Xbox 360 arcad از ps3 160 GB حدود 20 تومن گرونتره

joykiller360
27-03-2011, 19:29
جالبه الان Xbox 360 arcad از ps3 160 GB حدود 20 تومن گرونتره

سلام.
الان ۱۰۰در۱۰۰ خرید ps3 توصیه میشه

SA33D_GT
27-03-2011, 19:30
سلام.
من کرایسیس 2 رو گرفتم وقتی میزارم تو دستگاه میگه باید با دیسک آپدیت بشه.
آخرین آپدیتهایی که نصب کردم مربوط به اجرای نید فور اسپید و اسسینزکرید بود.
الان این آپدیت رو انجام بدم با نه؟ مشکلی پیش نمیاد؟
ممنون.

Pessimist
27-03-2011, 19:43
سلام.
الان ۱۰۰در۱۰۰ خرید ps3 توصیه میشه

نخیر خریدن ps3 تو هر شرایطی کاملا اشتباهه ناسلامتی ما داریم تو ایران زندگی میکنیم و میزان درآمد اکثر خانوده های ایرانی با درآمد یه خانواده اروپایی یا آمریکایی تفاوت های زیادی داره در حالیکه همه هموطنان میتونن بازی های ایکس باکس رو با قیمت پایین تهیه کنن.
یه خرده آینده نگر هم باشیم بد نیست الان ایکس باکس رو یه مقدار گرون تر میخری ولی پس فردا به راحتی میتونی بازیهای جدید رو بگیری و بازی کنی .
البته درسته که دارن بازی های ps3 رو هم کپی میکنن و میریزن تو هارد ولی بازم نسبت به ایکس باکس گرون تر در میاد.

Hunter lord
27-03-2011, 20:14
نخیر خریدن ps3 تو هر شرایطی کاملا اشتباهه ناسلامتی ما داریم تو ایران زندگی میکنیم و میزان درآمد اکثر خانوده های ایرانی با درآمد یه خانواده اروپایی یا آمریکایی تفاوت های زیادی داره در حالیکه همه هموطنان میتونن بازی های ایکس باکس رو با قیمت پایین تهیه کنن.
یه خرده آینده نگر هم باشیم بد نیست الان ایکس باکس رو یه مقدار گرون تر میخری ولی پس فردا به راحتی میتونی بازیهای جدید رو بگیری و بازی کنی .
البته درسته که دارن بازی های ps3 رو هم کپی میکنن و میریزن تو هارد ولی بازم نسبت به ایکس باکس گرون تر در میاد.

بازی های 40 گیگی PS3 مثل God of war و kill zone 3 رو با بازی های 9 گیگی مقایسه می کنید .

God of war کپی شده 8 هزار تومان در 6 عدد DVD 9
gears of war 2 در یک DVD کلا 3 هزار تومان .

بقیه بازی ها هم 4 -5 هزار تومان بر روی DVD 9 که 1 - 2 عدد DVD 9 هستند . آیا فرق زیادی داره قیمت ها .

bigbos
27-03-2011, 21:18
آقا میخواستم چنتا رایتر خوب واسه رایت بازی ایکس باکس معرفی کنید

alierna
27-03-2011, 21:32
سلام دوستان.من چون لایو نمیرم التی پلاس نصب نکردم و با اون آپدیته دارم بازی میکنم که میشه nfs و اینارو بدون lt+ بازی کرد.خواستم بدونم با کرایسیس 2 که مشکلی پیدا نمیکنه ایکس باکسم؟ ممنون میشم بگین دوستای گلم.

Spaniuly
27-03-2011, 22:52
سلام دوستان.من چون لایو نمیرم التی پلاس نصب نکردم و با اون آپدیته دارم بازی میکنم که میشه nfs و اینارو بدون lt+ بازی کرد.خواستم بدونم با کرایسیس 2 که مشکلی پیدا نمیکنه ایکس باکسم؟ ممنون میشم بگین دوستای گلم.
به نظرم این پست رو توی تاپیک کرایزس 2 بدی شاید یکی پیدا بشه جواب بده چون به هر حال باید یکی بدونه البته الان همه کنسول بازهایی که کرایزس 2 می زنن ال تی پلاس زدن ولی باید منتظر باشی ببینی کسی این کار رو کرده یا نه ولی فکر نمی کنم خطری داشته باشه امتحانش... بگیر دیسکش رو باز کرد که فبها نه اگه نشد و آپدیت و اینجور چیزا خواست دیگه باید ال تی پلاس رو دیگه بریزی

hasankachal
27-03-2011, 23:11
الان بعضی جاها بازی های ps3 رو روی هارد گیگی 20 تومن میدن!!! این واقعا گرونه؟

SamGun
27-03-2011, 23:12
آقا میخواستم چنتا رایتر خوب واسه رایت بازی ایکس باکس معرفی کنید

رایتر رایتره دیگه !!

Plextor و LiteOn و Philips و Pioneer جنسای خوبی هستن .

bigbos
27-03-2011, 23:19
رایتر رایتره دیگه !!

Plextor و LiteOn و Philips و Pioneer جنسای خوبی هستن .
پانا سونیک چی؟
dvd خام چه مارکی خوبه و آیا ساتی هست که dvd خام بفروشه؟

Alex Fera
27-03-2011, 23:42

باید LT+ رو نصب کنید...........

Alex Fera
27-03-2011, 23:51

اول یه چی بگم،من خودم طرفدار مایکروسافت و محصولاتش هستم و اینو فقط به خاطر اطلاع شما میگم:

شما الان میتونید دی وی دی GeOW رو بخرید 3 تومن......
در صورتی که بازی GOW رو میتونید با 5 تومن روی دستگاه یا هاردتون داشته باشید.....

به نظرتون 2 تومن فرق زیادیه که به خاطرش 150 تومن بیشتر پول بالای کنسوی بدید که حتی هارد هم نداره..........

SamGun
27-03-2011, 23:58
پانا سونیک چی؟
dvd خام چه مارکی خوبه و آیا ساتی هست که dvd خام بفروشه؟

والا پاناسونیک رو تست نکردم تا حالا .

DVD9 خام هم بهترین هاش T-Gate و Verbatim و Philips هستن.

Alex Fera
28-03-2011, 00:05
سعید جون این مارکایی رو که گفتی دونه ای 10 تومن درمیاد...........
اصلا به صرفه نیست.

pooria83
28-03-2011, 00:26
سلام
من 1 دستگاه اسلیم 4گیگ تاریخ ساخت 2011 دارم.هرجا پرسیدم هیچ کس نتونست واسم کپی خورش کنه.کسی میتونه کمکم کنه؟

Jeff hardy M
28-03-2011, 00:52
سلام
360 من طوري شده كه بعد از 3 بار زدن دكمه باز كردن cd rom‌ براي قرار دادن cd‌ تازه در مياد بيرون .
چرا اينجوري شده ؟ بعد 3 باز كه ميزنم تازه مياد بيرون و سي دي رو قرار ميدم . وقتي هم كه سي دي توشه راحت با يه بار زدن دكمه در مياد !!! (اگه يكم مشكلم رو نافرم نوشتم . به خاطر اينه كه ساعت 2 شبه و هيچ جا رو نميبينم :18: )

bigbos
28-03-2011, 13:09
والا پاناسونیک رو تست نکردم تا حالا .

DVD9 خام هم بهترین هاش T-Gate و Verbatim و Philips هستن.

پرینکو چطوره؟

SamGun
28-03-2011, 13:09
سعید جون این مارکایی رو که گفتی دونه ای 10 تومن درمیاد...........
اصلا به صرفه نیست.

دونــــــــــــــــه ای 10 هــــــــــــــــزار تومــــــــــــــــن !!!!!!!!؟؟؟؟؟؟ کی گفته !!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته ما این CD هارو عمده میخریدم 650 :31: ورباتیم عمده 1000 تومن میشه دونه ای .

سلام
من 1 دستگاه اسلیم 4گیگ تاریخ ساخت 2011 دارم.هرجا پرسیدم هیچ کس نتونست واسم کپی خورش کنه.کسی میتونه کمکم کنه؟

خب شما تاریخ ساخت کنسولت چیه ؟ میدونه درایو کنسولت چه مدلی هست ؟

الان فقط 9504 کپی خور شده ها ! 0225 هنوز Release نشده.

سلام
360 من طوري شده كه بعد از 3 بار زدن دكمه باز كردن cd rom‌ براي قرار دادن cd‌ تازه در مياد بيرون .
چرا اينجوري شده ؟ بعد 3 باز كه ميزنم تازه مياد بيرون و سي دي رو قرار ميدم . وقتي هم كه سي دي توشه راحت با يه بار زدن دكمه در مياد !!! (اگه يكم مشكلم رو نافرم نوشتم . به خاطر اينه كه ساعت 2 شبه و هيچ جا رو نميبينم :18: )

این مشکل ماله شل شدن تسمه ی مدار Eject هست که باعث تضعیف شدن جداسازی آرمیچر از آهنربای تعادل میشه .

شما درستش نکنی به جای 3 بار چند وقت دیگه باید 30 بار بزنی تا درش بیاد بیرون .

مگر اینکه همیشه یک CD توش باشه. یا اینکه اون تسمه رو عوض کنید.

منم خودم وقتی دیر وقت میشه دیگه واقعا چشام جایی رو نمیبینه :31:
================================================

فکر کنم دیگه واقعا داره واجب میشه آموزش تعمیر این مشکل رو بزارم خیلی داره زیاد میشه !!

Jeff hardy M
28-03-2011, 14:36
دونــــــــــــــــه ای 10 هــــــــــــــــزار تومــــــــــــــــن !!!!!!!!؟؟؟؟؟؟ کی گفته !!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته ما این CD هارو عمده میخریدم 650 :31: ورباتیم عمده 1000 تومن میشه دونه ای .

خب شما تاریخ ساخت کنسولت چیه ؟ میدونه درایو کنسولت چه مدلی هست ؟

الان فقط 9504 کپی خور شده ها ! 0225 هنوز Release نشده.

این مشکل ماله شل شدن تسمه ی مدار Eject هست که باعث تضعیف شدن جداسازی آرمیچر از آهنربای تعادل میشه .

شما درستش نکنی به جای 3 بار چند وقت دیگه باید 30 بار بزنی تا درش بیاد بیرون .

مگر اینکه همیشه یک CD توش باشه. یا اینکه اون تسمه رو عوض کنید.

منم خودم وقتی دیر وقت میشه دیگه واقعا چشام جایی رو نمیبینه :31:
================================================

فکر کنم دیگه واقعا داره واجب میشه آموزش تعمیر این مشکل رو بزارم خیلی داره زیاد میشه !!
ممنون ، تاپيك اموزش اين كار نيست ؟ :13:

alierna
28-03-2011, 14:48
باید LT+ رو نصب کنید...........

دلو زدم به دریا و امتحان کردم.اجرا شد بدون نیاز به lt+ با همون آپیدته.
دیوی دی رو که گذاشتم آپدیت شد دستگاه بعدم بازی راحت اجرا شد:10:

Alex Fera
28-03-2011, 15:46

البته ما این CD هارو عمده میخریدم 650 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ورباتیم عمده 1000 تومن میشه دونه ای .

خوب شما خودت داری میگه عمده.....
بله عزیزم عمده دونه ای 500 تومن هم من خریدم ولی دونه ای تو کل مغازه های پاساژ پایتخت دارن میدن 8 هزار تومن ورباتیم رو.........

payam117
28-03-2011, 16:40
سلام
خواهشا یکی به من جواب کامل و صحیح بده !
20 فروردین میخوام برم Kinect بخرم ! آخرین قیمت 205 هزار تومان کرج بهم گفتن !
بهم اولا قیمت بگید ....
بعدم چه نکاتی رو دقت کنم که چیزی تو جعبه اش کم و کسر نباشه ... تقلبی نباشه ...
عکس هم بذارید که کلا در حالت عادی باندل چه شکلی هستش ممنون میشم ...

kasra_khan2003
28-03-2011, 17:31
امروز رفتم xbox بگیرم، قیمتا چقدر رفته بالا! واقعا هم کمیاب شده، طرف گفت فقط دوتا Slim چهار گیگ دارم 310 تومن. الان جدا موندم xbox بگیرم یا ps3.

یکی از دوستام گفت اگه میخوای بازی های کینکت رو اجرا کنی، xbox بگیر چون move به پاش نمیرسه. اما یه سری بازی های انحصاری واسه PS3 میاد، مثل GOW و Metal Gear

به نظر شما کدوم رو بگیرم؟ اون Slim رو بگیرم صبر کنم تا هـک شه؟

red_love_persian
28-03-2011, 19:32
سلام
خواهشا یکی به من جواب کامل و صحیح بده !
20 فروردین میخوام برم Kinect بخرم ! آخرین قیمت 205 هزار تومان کرج بهم گفتن !
بهم اولا قیمت بگید ....
بعدم چه نکاتی رو دقت کنم که چیزی تو جعبه اش کم و کسر نباشه ... تقلبی نباشه ...
عکس هم بذارید که کلا در حالت عادی باندل چه شکلی هستش ممنون میشم ...

دوست عزیز قیمت الان 180-185 تومن البته تهران....:10:
سعی کن پلم بخری ولی اگه باز شده بود باید اینا رو داشته باشه...:46:
1.سنسور
2.بازی ارجینال کینکت ادونچر
3.آداپتور برای دستگاه های آرکید و الایت
4.دفترچه و یه سری کاغذ
عکس هم توی گوگل سرچ کنی زیاده...:20:

به رجین کینکت هم توجه نکن چرا که سنسور رجین نداره و بازی توی پک هم فری هستش و فقط فرقش توی زبان دفترچه دستگاه هست....:19:

red_love_persian
28-03-2011, 19:42
امروز رفتم xbox بگیرم، قیمتا چقدر رفته بالا! واقعا هم کمیاب شده، طرف گفت فقط دوتا Slim چهار گیگ دارم 310 تومن. الان جدا موندم xbox بگیرم یا ps3.

یکی از دوستام گفت اگه میخوای بازی های کینکت رو اجرا کنی، xbox بگیر چون move به پاش نمیرسه. اما یه سری بازی های انحصاری واسه PS3 میاد، مثل GOW و Metal Gear

دلیل اینکه گرون شده اینه که دیگه ایکس باکس آرکید و الیت تولید نمیشه و هنوز هم اسلیم کامل -- نشده و اگه -- نشه دیگه نمیشه بازی کپی باهاش بازی کرد....
البته اسلیم یه مدلش -- شده و بزودی فریمورش عرضه میشه و اون یکی مدلش هم احتمالا تا چند ماه دیگه -- بشه...

در مورد خرید کنسول هم من ایکس باکس رو پیشنهاد میکنم چون هم قیمت بهتری داره و هم کم دردسر تره و دسته بهتری هم داره ولی پلی 3 هم مزازای خودش رو داره....
ببین کدوم رو بیشتر دوست داری اونو بخر....زیاد فرقی با هم ندارند....

بازی هم برای هر دو کنسول بازی انحصاری قراره بیاد....

Pessimist
28-03-2011, 19:47

هر کنسول مشکلات خودش رو داره از من میشنوی ایکس باکس بگیر چون تا چند وقت دیگه بازی معروف geow میاد که بی نظیره
اگه میخوای بازیهای انحصاری ps3 رو هم از دست ندی نهایتش میری کلوپ دیگه :46:
اون دوستتون هم در مورد کینکت راست گفته واقعا move اصلا به پاش نمیرسه چند وقت پیش تو برنامه کلیک بی بی سی فارسی داشت مفصل در موردش صحبت میکرد.

SamGun
28-03-2011, 20:02
خوب شما خودت داری میگه عمده.....
بله عزیزم عمده دونه ای 500 تومن هم من خریدم ولی دونه ای تو کل مغازه های پاساژ پایتخت دارن میدن 8 هزار تومن ورباتیم رو.........

شوخی نکن جونه من !!!؟؟؟ چه خبره آخه !! BD خام رو 10-12 تومن میدن !!

ممنون ، تاپيك اموزش اين كار نيست ؟ :13:

شاید باشه , بازی سنتر و بقیه فروم هارو بگردید شاید پیدا شد.

a.salireza
28-03-2011, 20:18
هففففف ! آقا من رفتم بعده 5 سال بلاخره xbox گرفتم ! مدل slim با کینکت ! 505 تومن آب خورد رفت دیگه ;l
طرف گفت بیا arcade ببر ، فلانه ، بیساره ، 400 تومن ! گفتم اسلیم 4 گیگ چند ؟ گفت 300 تومن ! اما هنوز ه-ک نشده ! معلومم نیست کی بشه
الان یه سوال دارم ! معلوم نیست این اسلیم کی کاملا کپی خور میشه ؟ 3 روزه دارم کینکت ادونچرز بازی میکنم ! دهنم صاف شد بابا !
ممنون

yoosef_st
28-03-2011, 21:09
میگن اسلیم هم به جرگه هـک شدگان پیوسته. درسته؟
کسی میدونه تو بازی سنتر همچین خبری و تاپیکی منتشر شده ؟

SamGun
28-03-2011, 21:16

آره فعلا یکی از درایو هاش -- شده.
دادا این دیگه سوال نداره !! شما به جای اینکه وقتت رو اینجا بزاری و سوال کنی برو تو خوده BC بگرد !

Alex Fera
28-03-2011, 21:52

به پست سعید جان اینم اضافه میکنم که دیگه اون درایوی که ه.ک شده اصلا تولید نمیشه و نسخه جدید اومده.........

yoosef_st
28-03-2011, 21:55
آره فعلا یکی از درایو هاش -- شده.
دادا این دیگه سوال نداره !! شما به جای اینکه وقتت رو اینجا بزاری و سوال کنی برو تو خوده BC بگرد !
آخه بعضی چیزها فقط توی قسمت پرمیومش میاد.
یعنی این اسلیمها 2 مدل داره؟
خب حالا دیگه ارزون میشه یا گرون؟

Alex Fera
28-03-2011, 21:55
شوخی نکن جونه من !!!؟؟؟ چه خبره آخه !! BD خام رو 10-12 تومن میدن !!

جان سعید ارزون ترین جا رو تازه گفتم.........

SamGun
28-03-2011, 22:07
به پست سعید جان اینم اضافه میکنم که دیگه اون درایوی که ه.ک شده اصلا تولید نمیشه و نسخه جدید اومده.........

آره دقیقا !! شانس رو میبینی محمد !! :31: تا ما به کلمون زد که Slim بگیریم دیگه این درایو نیست .

جان سعید ارزون ترین جا رو تازه گفتم.........

یه چیزی هست که این قیمت شده !! احتمالا مشکلی پیدا کرده یا اینکه به خاطر تحریم دیگه وارد نمیشه .

آخه بعضی چیزها فقط توی قسمت پرمیومش میاد.
یعنی این اسلیمها 2 مدل داره؟
خب حالا دیگه ارزون میشه یا گرون؟

آره ولی برای آموزش ها بیشتر این کارو میکنن .

Slim ها 2 مدل کلی بیشتر نداره , یکی با هارد 4GB و دیگیری با 250GB . و احتمالا قرار هست تو هر سری تولید هم درایو دستگاه رو هی عوض کنن برای جلوگیری از -- کنسول.

DD22
28-03-2011, 22:20
شرکت ماکیروسافت جدیدترین مدل ایکس باکس خود را با نام ایکس باکس 720 تولید کرده است و بزودی روانه بازار خواهد کرد اگر این مدل جدید وارد بازار شود قیمت ایکس باکس 360 به نصف کاهش پیدا خواهد کرد

SamGun
28-03-2011, 22:40
شرکت ماکیروسافت جدیدترین مدل ایکس باکس خود را با نام ایکس باکس 720 تولید کرده است و بزودی روانه بازار خواهد کرد اگر این مدل جدید وارد بازار شود قیمت ایکس باکس 360 به نصف کاهش پیدا خواهد کرد

:16: :16: :16:

خیلی ببخشید ولی من به این میگم جک سال

کدوم سایت معتبری همچین چیزی گفته !؟

ماکروسافت تازه فراخوان داده برای طراحی های اولیه کنسولش !!!

kasra_khan2003
28-03-2011, 22:56

خوب ما خلاصه Slim بخریم، یا این قیمت گزاف الایت رو تقبل کنیم؟

اصلا الان Slim با هارد 4 گیگ چنده؟ من 310 قیمت دارم.

leonredfield
28-03-2011, 23:17

داداش من اخه این حرف چیه میزنی؟ شایعه همینجوری درست میشه دیگه. 720 اسمیه که طرفدارای xbox قبل از ریلیز شدن xbox 360 وقتی فقط اسم 360 تایید شده بود برای xbox نسل سوم پیش بینی کردن. طبق گفته مایکروسافت تاریخ عرضه xbox بعدی احتمالا سال 2014 و تو تعطیلات 2015 میلادیه و اسمش هم معلوم نیست

ARASH119
28-03-2011, 23:20
310خوبه
من چند وقت پيش(دوسه روز)
دست دوم همين مدل رو با درايو9504قيمت كردم 280
ولي خب اسمش دست دومه خيلي تميز بود
اسليم چيزي به اون صورت نداره
كمتر داغ مي كنه اين به خاطر بردش كه قبلا65نانومتري بود الان بهتر شده
يكي هم آداپتو كينكت رو ديگه لازم نيست بزني
من ديگه چيز به خصوص وچشم گيري توش نمي بينم
اگه الايت داري كه به نظرم اشتباه محضه اسليم بخري

kasra_khan2003
28-03-2011, 23:43
310خوبه
من چند وقت پيش(دوسه روز)
دست دوم همين مدل رو با درايو9504قيمت كردم 280
ولي خب اسمش دست دومه خيلي تميز بود
اسليم چيزي به اون صورت نداره
كمتر داغ مي كنه اين به خاطر بردش كه قبلا65نانومتري بود الان بهتر شده
يكي هم آداپتو كينكت رو ديگه لازم نيست بزني
من ديگه چيز به خصوص وچشم گيري توش نمي بينم
اگه الايت داري كه به نظرم اشتباه محضه اسليم بخري

الایت که ندارم، کلا کنسول ندارم ( بجز یه PS2 فکستنی )

اما الان قیمت الایت خیلی نجومی شده! تنها مشکل Slim اینه که معلوم نیست کی هـک میشه

یه سوال: تفاوت اسلیم با درایو 9504 و 0225 چیه؟

sonixax
28-03-2011, 23:45

با این حساب Xbox قبلی 180 بوده مدلش :27:

ase_pase
29-03-2011, 00:00
من یک سوال داشتم که شاید خیلی جاش اینجا نباشه :
این وسیله خوب هست ؟ کیفیتش و....

یک سوال دیگه : این ایمک هم همینه ؟
روی 360 چطوره ؟
حالا این دوستمون گفتن 720 . یکی از دوستای من میگفت PS4 چهار یا پنج سال پیش اومده ! :27:

sonixax
29-03-2011, 00:34
من یک سوال داشتم که شاید خیلی جاش اینجا نباشه :
این وسیله خوب هست ؟ کیفیتش و....

یک سوال دیگه : این ایمک هم همینه ؟
روی 360 چطوره ؟
حالا این دوستمون گفتن 720 . یکی از دوستای من میگفت PS4 چهار یا پنج سال پیش اومده ! :27:

من میخواستم بخرم ، خودش مدعی شده که تصویر مثلا 50 اینچ با کیفیت بالا و فلان
ولی رفتم زاتورن تستش کردم آخر اند ته ت.خ.م.ی
پول دور ریخته - تک تک پیکسل هاش معلومه !!!! یه چیز گندیه که نگو .
مثل این میمونه که به صفحه نمایش رنگی موبایلت که 8 سال پیش خریدی داری از نزدیک نزدیک نگاه میکنی !

Milad4171
29-03-2011, 09:23
آقا من امروز از خدمت مقدس اومدم از هیچی خبر ندارم . منو رووووشن کنید.
اسیم وضعیتش چی شد؟؟
250 گیگ باندل -- شد یا هنوز نه؟؟؟ باید بیخیال هکش بشیم..
یه سوال دیگه احتمالا میلاد کمک کنه

من یه دیسک ارجینال بلک آپس گرفتم ولی بجای پال ؛ NTSC-J هست. سیستمم کلا پال هست .حالا به نظرت برم پسش بدم؟؟؟ خودم نبودم که ببینم یکی واسم خریده بوده. 85$ هم پولش رو داده بدبخت×××!

Alex Fera
29-03-2011, 11:59
آقا من امروز از خدمت مقدس اومدم از هیچی خبر ندارم . منو رووووشن کنید.
اسیم وضعیتش چی شد؟؟
250 گیگ باندل -- شد یا هنوز نه؟؟؟ باید بیخیال هکش بشیم..
یه سوال دیگه احتمالا میلاد کمک کنه

من یه دیسک ارجینال بلک آپس گرفتم ولی بجای پال ؛ NTSC-J هست. سیستمم کلا پال هست .حالا به نظرت برم پسش بدم؟؟؟ خودم نبودم که ببینم یکی واسم خریده بوده. 85$ هم پولش رو داده بدبخت×××!

برادر های ه.کر زحمت کشیدن و یکی از درایو های اسلیم رو ه.ک کردن ولی مایکروسافت سریعا یه درایو جدید زد و از ه.ک اسلیم جلوگیری کرد........

اون دیسک اورجینال رو هم شما باید با یه PAl عوض کنی تا بتونی توی دستگاه اجرا کنی،ولی یه امتحان بکن شاید اجرا شد،آخه من شنیده بودم COD:BO فری رجیون هستش.......

یا حق

Milad4171
29-03-2011, 12:39
یه امتحان بکن شاید اجرا شد،آخه من شنیده بودم COD:BO فری رجیون هستش
این احتمال چقدر صحت داره؟؟ چون از خارج ایران خریدم. اگه باز کنم از حالت پلمب خارج میشه و اگه کار نکنه 80$ رفته میره هوا!!:13:
در مورد هـــک. من داشبورد رو آپدیت نمیکنم مگه نیاز بشه!!
بازم امکان بن شدن هست؟؟؟
پس باید هنوز سماق بمکیم؟؟؟:13:

HORROR
29-03-2011, 13:05
دوستان سال نو همه شما مبارک.. بعد از آپدیت داشبورد که مجبور بودم واسه homefront بریزم دیگه blackops اجرا نمیشه آیا راهی هست که بتونم اجراش کنم؟

Layken
29-03-2011, 13:48
دوستان سال نو همه شما مبارک.. بعد از آپدیت داشبورد که مجبور بودم واسه homefront بریزم دیگه blackops اجرا نمیشه آیا راهی هست که بتونم اجراش کنم؟
باید نسخه پچ شده بلک اوپس رو تهیه کنی...به فروشنده ها بگی فک کنم خودشون میدونن.

starpars
29-03-2011, 19:56
كسي از دوستان هست fifa10 داشته باشه روي LIVE يه كوچولو تست كنه ببينه سرورش هنوز فعاله يا نه؟
ممنون ميشم ازش:10:

alireza_sun72
29-03-2011, 21:05
سلام
برویچ خواهشن برین به سایت fifplay.com و به لیگ ایران رای بدین
3% فاصله ی ما و عربستانه
ممنون:11:

HORROR
29-03-2011, 21:34
باید نسخه پچ شده بلک اوپس رو تهیه کنی...به فروشنده ها بگی فک کنم خودشون میدونن.

پس الآن من خودم میتونم پچ کنم یا ویو خاصی میخواد؟ اگه با برنامه abgx360 تستش کنم و همه گزینه هاش سبز شه پچ میشه دیگه آره؟

pooriya_hp
29-03-2011, 21:52
دوستان عزیز یه توضیح کوچیک در رابطه با LIVE میدید !!؟!؟

- باید اکانت بخرم ؟
- LT+ دارم ، بازم امکان BAN هست !؟
- بازی های جدید مثل: crysis2 ، پچ LT+ هستند ؟!
- ping 404ms بسه ؟
- بعدش من هارد ندارم ، چقدر فضا خالی باید باشه ؟

مرسی

ARASH119
29-03-2011, 22:06
سوالاتون به ترتيب
-دستگاهتون به طور پيش فرض براي هر پروفايل يه ماه رايگان داره(البته فقط سه بار مي تونيد استفاده كنيد كه مي شه3ماه رايگان)
بعد از اون بايد اكانت گلد بخريد
-هميشه امكان بن هست ولي ال تي و استرنج پچ قوي امكان بن شدن رو به شدت كاهش مي ده
-99%از جاي مطمئني بخريد.از خود فروشنده بپرسيد.مي تونيد هم تو درايو كامپيوتر بزاريد رو ببينيد آموزشش تو اينترنت پره يه سرچ كنيد مي يات(تو حوزه ي پچ بازي ها ايكس باكس دنبالش باشيد)
-اصلا چي هست دي: خبر ندارم
-هيچي
نيازي به فضاي خالي نيست
فضاي خالي براي موقعي هست كه شما چيزي مي خواهي دانلود كني(تم.دمو گيم.تريلر.فيلم و...)

در پناه حق

pooriya_hp
29-03-2011, 22:13
مرسی / ممنون

- نمیشه اکانت نخریم ؟
- دانلود که نمیکنیم ، یعنی هیچی فضا خالی نمیخواد ؟

Alex Fera
29-03-2011, 22:24
مرسی / ممنون

- نمیشه اکانت نخریم ؟
- دانلود که نمیکنیم ، یعنی هیچی فضا خالی نمیخواد ؟

نه،برای بازی کردن و دانلود حتما باید اکونت و پوینت بخرید.......

اگه بدون اکونت میشد که من و آرمین نفری 80 هزار تومن خرج نمیکردیم برای اکونت و پوینت.........

pooriya_hp
29-03-2011, 22:27
ای بابا پس بیخیال بشیم ....:41:

من فکر کردم مجانی هست !:13:؟

Alex Fera
29-03-2011, 22:31
بچه ها یه خبر مهم.........................

درایو 9504 اسلیم هم ه.ک شد.
یعنی اسلیم هم کاملا ه.ک شد.

ARASH119
29-03-2011, 22:32
ای بابا پس بیخیال بشیم ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من فکر کردم مجانی هست ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟
نه رفيق
مگه شما سه ماه رو استفاده كردي؟؟؟
كسي مي ره اكانت مي خره كه از سه ماه لايوش استفاده كرده باشه
من خودم الان يه ماه رو تابستون استفاده كردم
الان با همون پروفايل نمي تونم برم
اگر يه پروفايل حديد بسازم با يه اكانت جديد دوباره مي تونم برم(يه بار ديگه هم اين كار رو مي شه كرد)
جمعا مي شه 3بار
بعد از اون ديگه هيچي مي ري تو كار كارت گلد خري دي:

HORROR
29-03-2011, 22:36
الآن اگه من اینو رایت کنم اجرا میشه؟

Alex Fera
29-03-2011, 22:53
نقل قول صحبت پیمان جان در تاپیک abgx360:

اگر Xex و SS که از مهم‌ترین سکتورهای امنیتی هستند، Unverified شوند نباید از دیسک استفاده کرد چراکه مشکل دار است.

پس فکر نکنم اجرا بشه چون ss مشکل داره:41:

HORROR
29-03-2011, 23:17
نقل قول صحبت پیمان جان در تاپیک abgx360:

پس فکر نکنم اجرا بشه چون ss مشکل داره:41:

آره منم رو همین مساله شک دارم..ولی شاید منظورشون لایو بوده که مشکل ایجاد میکنه

haa
30-03-2011, 00:34
نه رفيق
مگه شما سه ماه رو استفاده كردي؟؟؟
كسي مي ره اكانت مي خره كه از سه ماه لايوش استفاده كرده باشه
من خودم الان يه ماه رو تابستون استفاده كردم
الان با همون پروفايل نمي تونم برم
اگر يه پروفايل حديد بسازم با يه اكانت جديد دوباره مي تونم برم(يه بار ديگه هم اين كار رو مي شه كرد)
جمعا مي شه 3بار
بعد از اون ديگه هيچي مي ري تو كار كارت گلد خري دي:

از کجا میشه فهمید این 3 ماه استفاده شده یا نه؟

SamGun
30-03-2011, 00:34
سلام
برویچ خواهشن برین به سایت fifplay.com و به لیگ ایران رای بدین
3% فاصله ی ما و عربستانه
ممنون:11:

من قبلا رای دادم داش علی ولی بعید میدونم اگه 100% هم بشیم باز لیگ رو بزارن .

آره منم رو همین مساله شک دارم..ولی شاید منظورشون لایو بوده که مشکل ایجاد میکنه

خب عزیز همه ی این کارا واسه Stealth شدن بازی تو LIVE هست دیگه !

HORROR
30-03-2011, 00:52
من مشکلم فقط اجرا شدنش هست...اصلا با لایو کاری ندارم.. ! شما اون عکس رو نگاه کن مطلبی که مربوط به ap 2.5 هست که با رنگ سبز نوشته... قبلش قرمز نوشته بود is blank ... میخوام فقط اجرا شه

SamGun
30-03-2011, 03:58
من مشکلم فقط اجرا شدنش هست...اصلا با لایو کاری ندارم.. ! شما اون عکس رو نگاه کن مطلبی که مربوط به ap 2.5 هست که با رنگ سبز نوشته... قبلش قرمز نوشته بود is blank ... میخوام فقط اجرا شه

تست بکنم خودم خبرشو بهت میدم .

================================================== =

بچه ها مدیر برنامه نویسی Xbox LIVE , خانم Larry Hryb گفته که میخواد بازی های کنسول Xbox 360 رو تغییر Platform بدن و اونو روی دیسک های جدید تری عرضه کنن !!!

مثل اینکه قرار هست بازی ها روی دیسک های Blue ray عرضه بشه تا هم از نظر امنیتی ارتقاع پیدا کنه و هم اینکه بازی های Multi Disc کلا منسوخ بشه و هم اینکه چون کنسول Xbox 360 تو تست هایی که از نظر پردازش 3D تصاویر روش انجام شده و موفق هم بوده بتونن این دسته از فیلم هارو که فقط روی دیسک های Blueray عرضه میشن رو روی کنسول اضافه کنن.

به احتمال زیاد درایو های این کنسول به صورت External خواهد بود .

خدا بهمون رحم کنه !!! :31:

sonixax
30-03-2011, 04:01
تست بکنم خودم خبرشو بهت میدم .

================================================== =

بچه ها مدیر برنامه نویسی Xbox LIVE , خانم Larry Hryb گفته که میخواد بازی های کنسول Xbox 360 رو تغییر Platform بدن و اونو روی دیسک های جدید تری عرضه کنن !!!

مثل اینکه قرار هست بازی ها روی دیسک های Blue ray عرضه بشه تا هم از نظر امنیتی ارتقاع پیدا کنه و هم اینکه بازی های Multi Discکلا منسوخ بشه و هم اینکه چون کنسول Xbox 360 تو تست هایی که از نظر پردازش 3D تصاویر روش انجام شده و موفق هم بوده بتونن این دسته از فیلم هارو که فقط روی دیسک های Blueray عرضه میشن رو روی کنسول اضافه کنن.

خدا بهمون رحم کنه !!! :31:

سعید جان سونی با اون سونی ایش نتونست جلوی هکر ها قد علم کنه ، مایکروسافت که محصولاتش بیرون نیومده کرک میشند جای خود داره :31:
بعد سعید جان این بنده خدا خانم نیست ، آقاست :31:

SamGun
30-03-2011, 04:17
سعید جان سونی با اون سونی ایش نتونست جلوی هکر ها قد علم کنه ، مایکروسافت که محصولاتش بیرون نیومده کرک میشند جای خود داره :31:
بعد سعید جان این بنده خدا خانم نیست ، آقاست :31:

:31: آره اینو نا فورم پابم !! تازه میلاد میدونی چیش جالبه !؟ اینکه چرا بعد از -- شدن BD rom PS3 به همچین فکری افتادن !!

جونه من راست میگی :16: !!!؟؟؟ بابا پس چرا اسمش Larry یه !! :31:

---------- Post added at 04:17 AM ---------- Previous post was at 04:14 AM ----------

عجب بی خوابی ای زده به سره من !! :31:

بچه ها بلند شین نماز صبح شده :31:

sonixax
30-03-2011, 05:01
:31:

جونه من راست میگی :16: !!!؟؟؟ بابا پس چرا اسمش Larry یه !! :31:

خوب لری اسم مرده دیگه !
تا حالا اسم بازی لری لافر رو نشنیدی ؟ یه یارو خانوم بازه هستش خیلی بامزس بازیش
یا لری کینگ گزارش گر CNN :31:

ARASH119
30-03-2011, 10:27
از کجا میشه فهمید این 3 ماه استفاده شده یا نه؟
يكي اين كه زير اسم پروفايل عبارت xbox liveنوشته شده
ديگري اتصال به ايكس باكس لايو مسلما وقتي پروفايل جديد بسازي و شما رو به عنوان كاربرgoldقبول نكنه پس استفاده شده

pooriya_hp
30-03-2011, 12:09

مثل اینکه قرار هست بازی ها روی دیسک های Blue ray عرضه بشه تا هم از نظر امنیتی ارتقاع پیدا کنه و هم اینکه بازی های Multi Disc کلا منسوخ بشه و هم اینکه چون کنسول Xbox 360 تو تست هایی که از نظر پردازش 3D تصاویر روش انجام شده و موفق هم بوده بتونن این دسته از فیلم هارو که فقط روی دیسک های Blueray عرضه میشن رو روی کنسول اضافه کنن.

خدا بهمون رحم کنه !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عجب !!

یعنی باید یه BD - R بگیریم ؟

تو این زمینه ماکروسافت واقعا افتضاح کارکرد ، چرا از اول Blue-ray نذاشتن !! ؟؟

Alex Fera
30-03-2011, 12:26
عجب !!

به این دلیل که اوایل سال 2005 که 360 اومد،درایو های BD-R زیاد فراگیر نبود.........

البته هنوز هم نیست،نه فقط تو ایران بلکه تو کل دنیا......

pouya_1631
30-03-2011, 12:52
به غیر از Slim کدوم از XBOX360 ها خیلی عالیه ؟

Silent TR
30-03-2011, 12:56
دوستان من یک مبدل دارم که دسته پلی استیشن رو تبدیل میکنه به usb
میخواستم بببینم روشی هست که بشه باهاش این دسته های پلی استیشن رو به xbox 360 وصل کرد ؟

Alex Fera
30-03-2011, 13:02
دوستان من یک مبدل دارم که دسته پلی استیشن رو تبدیل میکنه به usb
میخواستم بببینم روشی هست که بشه باهاش این دسته های پلی استیشن رو به xbox 360 وصل کرد ؟

شما این تاپیک رو نگاه کن:

در ضمن شما کوچیکتر هم تایپ کنی بچه ها میبینن به خدا.........

SamGun
30-03-2011, 13:08
خوب لری اسم مرده دیگه !
تا حالا اسم بازی لری لافر رو نشنیدی ؟ یه یارو خانوم بازه هستش خیلی بامزس بازیش
یا لری کینگ گزارش گر CNN :31:

ای بابا من پس چرا فکر میکردم زنه !!! :16:

عجب !!

به این دلیل که اوایل سال 2005 که 360 اومد،درایو های BD-R زیاد فراگیر نبود.........

البته هنوز هم نیست،نه فقط تو ایران بلکه تو کل دنیا......

نه نه بچه ها !!! حواسنون کجاست !!!

مگه زمانی که PS3 معرفی شد با درایو Bluray !! سال قبلش Xbox 360 درایو HD-DVD رو روانه ی بازار نکرده بود !!؟؟

تو نبردی که بین این 2 Platform در گرفت , برنده Bluray Disc ها بودن که به صورت Platfrom استاندارد در اومدن.

شرکت ماکروسافت سر این قضیه درایو های HD-DVD رو از رده خارج کرد ولی چون نمیخواست تقلیدانه کار کنه مجبور بود یه جوری قضیه رو حل وفصل کنه.

الان دیگه MS چاره ای جز قبول کردن این دیسک ها نداره .

hamsah
30-03-2011, 15:10
سلام.
من می خوام XBOX بگیرم به نظر شما الان بگیرم یا بزارم تابستون تا مدل جدیدتری بیاد؟؟؟؟؟

Milad4171
30-03-2011, 16:08
من یه 4 ماهی هست که اسلیم باندل خریدم. به نظر شما میصرفه نگه دارم تا هــــکش بیاد؟ اصلا میاد؟؟ در چه مرحله ای هست؟
یادمه گفته بودن که تا بعد از عید حتما میاد!!
من یکی دو هفته بیشتر تهران نیستم. میخوام ببینم اگه تا این مدت امکان اومدنش نیست من یه کاری بکنم.
با یه PS3 عوضش کنم!! خودم عاشق ایکس باکسم ولی خوب با این وضع که نمیشه نگهش داشت و فقط خودش رو نگاه کرد.
وقتی نشه بازی روش ریخت و بازی کرد به درد نمیخوره که!!!
الانم که بلکل باندل نیست. الیت شده 500 تومن!!

یعنی باید یه .... نون و آب دار داد به این وضع بازار:31:

sonixax
30-03-2011, 17:27

شرکت های آمریکایی یک سیاستی دارند و اون هم اینه که یک تکنولوژی جدید رو تا از موفقیتش مطمئن نباشند یا انحصاری خودشون نباشه ازش استفاده نمیکنند این درست بر عکس سیاست های شرکت های ژاپنی هستش برای همین مایکرو از بلو ری استفاده نکرد .

من شخصا بعید میدونم که 360 رو مایکروسافت به بلوری مجهز کنه و احتمال زیاد منظورشون استفاده از بلوری در نسل یعدی این کنسول بوده و کم کم هم دیگه وقتشه که نسل بعدی رو معرفی کنند - اپل یک سال و اندی بعد از آی پد اومد و آی پد 2 رو روانه ی بازار کرد .

چند وقت دیگه رقابت اینها به قدری شدید میشه که هفته ای یه کنسول جدید میدن :31:

Pessimist
30-03-2011, 17:43
مسئولان مایکروسافت بارها و بارها اعلام کردن که هیچ برنامه ای برای مجهز کردن بلوری ندارن به نظر من این میتونه خبر خوبی باشه برای ما ها که توانایی خریدن بلوری رو نداریم.

به خاطر همینه که ایکس باکس 360 تو ایران خیلی طرفدار داره.

alireza_sun72
30-03-2011, 20:06
شرکت های آمریکایی یک سیاستی دارند و اون هم اینه که یک تکنولوژی جدید رو تا از موفقیتش مطمئن نباشند یا انحصاری خودشون نباشه ازش استفاده نمیکنند این درست بر عکس سیاست های شرکت های ژاپنی هستش برای همین مایکرو از بلو ری استفاده نکرد .

من شخصا بعید میدونم که 360 رو مایکروسافت به بلوری مجهز کنه و احتمال زیاد منظورشون استفاده از بلوری در نسل یعدی این کنسول بوده و کم کم هم دیگه وقتشه که نسل بعدی رو معرفی کنند - اپل یک سال و اندی بعد از آی پد اومد و آی پد 2 رو روانه ی بازار کرد .

چند وقت دیگه رقابت اینها به قدری شدید میشه که هفته ای یه کنسول جدید میدن :31:
اینجا هم یه نیگا بندازین

sonixax
30-03-2011, 20:18
اینجا هم یه نیگا بندازین

خوب این فرمت حتی میتونه فایل فرمت جدید باشه ، یعنی روی همون دیسک های دی وی دی با فایل فرمت جدید و در این صورت فقط نیاز به به روز رسانی داشبورد داره .

sonixax
30-03-2011, 21:55
خوب من یک لیستی برایتون تهیه کردم که بهترین انحصاری های 360 رو از نظر خودم توش لیست کردم ، شاید اسم بعضی هاش رو اصلا نشنیده باشید چون توی ایران خیلی سخت پیدا میشند :

Ace Combat 6: Fires of Liberation
Alan Wake
Dance Dance Revolution Universe 1
Dance Dance Revolution Universe 2
Dance Dance Revolution Universe 3
Dancing Stage Universe
Dancing Stage Universe 2
Dead Rising
Fable II
Far Cry Instincts
Full Auto
Gears of War 2
Gears of War 3
Halo 3
Halo 3: ODST
Halo: Reach
Halo Wars
IL-2 Sturmovik: Birds of Prey
Kingdom Under Fire: Circle of Doom
Ninja Gaiden II
Onechanbara: Bikini Samurai Squad
The Outfit
Perfect Dark Zero
Project Gotham Racing 3
Project Gotham Racing 4
Race Pro
Ridge Racer 6
Rumble Roses XX
Saints Row
Tenchu Z
Too Human
Viva Piñata: Trouble in Paradise
Warhammer: Mark of Chaos

ali gamma
30-03-2011, 23:23
دوستان یه خبر بسیار بد اینه که مایکروسافت با اضافه کردن یک گیگ دیگه به طرفیت دیسک های اینده ی 360 باعث خواهد شد که کار ه ک بسیار سخت بشه. بدین طریق که این دیسکها در بازار موجود نیستند و فقط برا 360 استفاده میشن و دیگه کار کپی به این راحتیا نخواهد بود. این ها به نقل از eurogamer بود.

alireza_sun72
30-03-2011, 23:23
یه جیزی میگم شاید بخندید ولی
امروز بازی homefront پی سی رو خریدم به هوای اینکه بازی های اول شخص با موس راحت ترن
بعدش احساس کردم بازی یکم ناراحته فکر کردم یه چیزی کم داره ، اصلا نمیشد با موس خوب هدف بگیری
بعدش رفتم ایکس باکسشو خریدم و به یه نتیجه ایی رسیدم:
اقایون خانوما بخدا هدف گیری بازی های اول شخص با دسته ایکس باکس راحت تره!:33:
(اینو واسه کسایی گفتم که میگن بازی های اول شخص با دسته راحت نیست:21:)
البته شایدم من عادت کردم:22:

sonixax
30-03-2011, 23:36
دوستان یه خبر بسیار بد اینه که مایکروسافت با اضافه کردن یک گیگ دیگه به طرفیت دیسک های اینده ی 360 باعث خواهد شد که کار ه ک بسیار سخت بشه. بدین طریق که این دیسکها در بازار موجود نیستند و فقط برا 360 استفاده میشن و دیگه کار کپی به این راحتیا نخواهد بود. این ها به نقل از eurogamer بود.

چه بهتر ، چون این باعث میشه هکر های گشادِ 360 به فکر هـک کردن داشبورد بیوفتند و این طوری بازی هارو از روی هارد اجرا میکنیم :27:

P A R S A
30-03-2011, 23:39
امروز بازی homefront پی سی رو خریدم به هوای اینکه بازی های اول شخص با موس راحت ترن
بعدش احساس کردم بازی یکم ناراحته فکر کردم یه چیزی کم داره ، اصلا نمیشد با موس خوب هدف بگیری

کاملا تایید میشه!:31:
منم بعد از مدت کوتاهی به همین نتیجه رسیدم، اصلا قبلا چجوری با موس بازی میکردیم؟:18::13:

pooriya_hp
30-03-2011, 23:41

آره من هم کلا با Gamepad راحت ترم ... (( هر بازی رو ))

ولی یکم اوضاع 360 خرابه .. (( هارد - قیمت - درایو جدید و ... )) معلوم نیس آینده میخاد چی بشه !!

Alex Fera
30-03-2011, 23:49
من یه 4 ماهی هست که اسلیم باندل خریدم. به نظر شما میصرفه نگه دارم تا هــــکش بیاد؟ اصلا میاد؟؟ در چه مرحله ای هست؟
یادمه گفته بودن که تا بعد از عید حتما میاد!!
من یکی دو هفته بیشتر تهران نیستم. میخوام ببینم اگه تا این مدت امکان اومدنش نیست من یه کاری بکنم.
با یه PS3 عوضش کنم!! خودم عاشق ایکس باکسم ولی خوب با این وضع که نمیشه نگهش داشت و فقط خودش رو نگاه کرد.
وقتی نشه بازی روش ریخت و بازی کرد به درد نمیخوره که!!!
الانم که بلکل باندل نیست. الیت شده 500 تومن!!

یعنی باید یه .... نون و آب دار داد به این وضع بازار:31:
CFW تمام درایو های 360 به صورت تست از طرف گروه C4 اومده،بعضی از بچه ها امتحان کردن جواب نداده.........

تا حداکثر یه هفته دیگه کاملا کپی خور میشه.....

Milad4171
30-03-2011, 23:55
منم کم کم دارم نگران 360 دارا و خودم میشم. کلی هزینه کردم واسه اسلیم ، هنوز یک دیسک هم نتونستم باهاش اجرا کنم.
امیدوارم هرچه زودتر عملی بشه!!

P A R S A
31-03-2011, 01:27
بابا بازی ارجینال اینقدر هم گرون نیست، در حد یکی دو تا که میشه خرید، نمیشه؟:19: حالا ببینید ما چی میکشیم با بازی های ارجینال!:27:

leonredfield
31-03-2011, 02:21
سلام.
من می خوام XBOX بگیرم به نظر شما الان بگیرم یا بزارم تابستون تا مدل جدیدتری بیاد؟؟؟؟؟

مدل جدیدی نمیاد. ولی صبز کنی قیمتا میاد پایین

HORROR
31-03-2011, 03:00
دوستان در رابطه با اسلیم نترسید بالاخره -- میشه صبر داشته باشید.... و اما در رابطه با آپدیت داشبورد جدید که میزنه black ops رو نابود میکنه! براحتی با abgx360 قابل درست شدن هست....کافیه ایمیج بازی رو داخل برنامه کنید و در سر برگ option تیک تمامی گزینه ها رو فعال کنید( برای راحت تر شدن کار) و در سر برگ manually path or extract files گزینه path even if stealth passes رو فعال کنید و در سربرگ autofix لول 2 رو بکنید 3! و آنلاین بشید و بر روی launch کنید

sonixax
31-03-2011, 03:12
دوستان در رابطه با اسلیم نترسید بالاخره -- میشه صبر داشته باشید.د

آره بابا هـک میشه ، سونی با اون همه ادعا آخرش همچین هـک شد که نفهمید چی شد .
مایکروسافت که در زمینه امنیتی و مبارزه با هـک بوق هم نیست .

هنوز تیتر اخبار رو زمانی که ویستا هنوز به صورت رسمی منتشر نشده بود یادمه : ویستا در شکم مادرش هـک شد .

HESAM_5700
31-03-2011, 10:19
سلام... : دی

یه سوال .. استوک یعنی چی؟ :دی ( با ذکر مثال و رسم شکل : دی )

این سوالو تو چند تاپیک دیگه پرسیدم ولی یادم رفته بیام جوابو نگاه کنم 1000صفحه اومده روش :دی ...

تنکیو : دی

alireza_sun72
31-03-2011, 12:35
استودیوی Rare:

تنها از 15 درصد قدرت کینکت استفاده شده است
نیک برتون از استودیوی بازی سازی Rare که یکی از استودیوهای داخلی مایکروسافت است عقیده دارد قدرت حسگر حرکتی ایکس باکس خیلی بالاتر از این حرف هاست.
به گزارش CVG مدیر طراحی نرم افزار استودیوی Rare که بازی کینکت اسپورتس را طراحی کرده است در مصاحبه ای گفته تنها 15 درصد از قدرت کینکت در این بازی استفاده شده است. استودیوی Rare ایده های فراوانی برای طراحی بازی برای کینکت دارد و در آینده باید در انتظار بازی هایی باشید که از نظر نحوه ی کنترل و استفاده از دوربین های حرکتی و میکروفن کینکت کاملا متفاوت هستند.
استودیوی Rare یکی از استودیوهای اصلی داخلی مایکروسافت است که بخشی اعظمی از ساخت کینکت و همچنین داشبورد ایکس باکس و آواتارها را انجام داده است.
__________________________________________________ _______________________________________
دیسک های جدید ایکس باکس 1 گیگابایت حافظه بیش تر دارند
شایعه در مورد پیش نمایش مایکروسافت از فرمت جدید دیسک های اش فراوان است. عده ای معتقدند این فرمت جدید تا 1 گیگابایت فضای بیش تر در اختیار بازی سازها قرار می دهد.
پس از این که دیروز مایکروسافت برای شرکت در مراسم پیش نمایش دیسک های جدیدش از کاربران دعوت کرد، به سرعت ثبت نام برای این مراسم تمام شد زیرا به اندازه ی کافی شرکت کننده ثبت نام کرده بودند. اما هنوز کسی نمی داند فرمت دیسک های جدید مایکروسافت چیست. البته سران این شرکت استفاده از بلو ری به عنوان فرمت جدید را کاملا رد کرده اند.
یک منبع آگاه و نزدیک به Difital Foundry گفته این فرمت جدید که قرار است توسط مایکروسافت به آزمایش گذاشته شود تا 1 گیگابایت فضای اضافی روی هر دیسک به بازی سازها می دهد. بیش ترین فضایی که دیسک های فعلی ایکس باکس 360 دارند 6.8 گیگابایت است که به اضافه ی 1 گیگابایت اضافه ی دی وی دی های دو لایه که مربوط به اطلاعات و فایل های امنیتی و ضد کپی می شوند روی هم می شود 7.95 گیگابایت. Digital Foundry ادعا می کند فرمت جدید دیسک ها بخش ویدیویی دی وی دی ها را کوچک یا به کلی حذف خواهد کرد.
البته با توجه به این که مایکروسافت قرار است به شرکت کننده ها در این مراسم آزمایشی، بازی هیلو:ریچ را هدیه بدهد و هیلو ریچ فقط 6.6 گیگابایت حجم دارد، این سایت پیش بینی کرده مایکروسافت برای بالا بردن حجم فایل های بازی هیلو ریچ محتوای اضافی روی این دیسک ها عرضه خواهد کرد.
بازی سازها از این 14 درصد فضای اضافی روی دیسک ها می توانند استفاده ی بسیار زیادی ببرند. هر چند عده ای معتقدند این فضای اضافی احتمالا به اقدامات امنیتی ضد دزدی و ضد کپی اختصاص پیدا خواهد کرد و اگر آزمایش موفقیت آمیز باشد برای کپی کردن بازی های ایکس باکس 360 دچار مشکل خواهیم شد.
این ادعا مطرح شده که فرمت دیسک های جدید مایکروسافت XBG3 نام دارد و با اضافه کردن چک های AP بیش تر و CVI (بررسی اصل بودن محتوا) بیش تر یک لایه ی امنیتی مضاعف به بازی های ایکس باکس 360 اضافه خواهد کرد.

panther99
31-03-2011, 12:38
CFW تمام درایو های 360 به صورت تست از طرف گروه C4 اومده،بعضی از بچه ها امتحان کردن جواب نداده.........

تا حداکثر یه هفته دیگه کاملا کپی خور میشه.....

ما هم که الان اسلیم داریم هم نگرانیم :13: هم منتظر !!!!!!! :41: شاید این هفته بیاید شاید ... !!!!!!!!!

HORROR
31-03-2011, 12:58
ببینید چه قدر کم آوردن که میخوان به دیسکها 1 گیگ اضافه کنن.. ( بن کردن واسشون کافی نیست) ..خدا رحم کنه...به نظرتون مثل همین dvd ها روانه بازار میشه؟( خامشو میگما!)

sonixax
31-03-2011, 16:37
سلام... : دی

یه سوال .. استوک یعنی چی؟ :دی ( با ذکر مثال و رسم شکل : دی )

این سوالو تو چند تاپیک دیگه پرسیدم ولی یادم رفته بیام جوابو نگاه کنم 1000صفحه اومده روش :دی ...

تنکیو : دی

قبلا این رو جواب داده بودم ،

ببینید در کشور های دنیا محصولات رو برای انتقال رو یک چیزهایی به نام پالت سوار میکنند ، این پالته :

بعد موقع سفارش خریدار میگه که مثلا 100 تا پالت میخواد ، هیچ شرکت بزرگی هم 1 دونه 2 تا پالت سفارش نمیده .

حالا ته مونده ی این پالت ها که معمولا یکی دو تا هست + دستگاه هایی که توی فروشگاه های بزرگ به عنوان نمونه برای دید عموم گذاشته شده بودند + دستگاه هایی که برگشت خوردند + دستگاه هایی که مشکل پیدا کرده بودند و برگشت خوردند همه رو با هم جمع میکنند میشه مثلا 100 تا پالت توی این 100 تا پالت دستگاه دست دوم هست ، دستگاه آکبند هست ، دستگاه ناقص هست ، دستگاه خراب هم هست .

همه ی اینها رو روی هم میگند جنس استوک و در مورد هر چیزی به جز مواد خوراکی این داستان صادقه .

به مال لباسش هم میگند تاناکورا .

Squall Leonhart
31-03-2011, 17:19

مایکروسافت هیچ غلطی نمیتواند بکند :31:

مگه چینی ها مردن؟ یک گیگ که چیزی نیست صد گیگ هم بندازه روی دیسکش چینی ها کپی برابر اصل رو میزنن و دیسک خامش رو واسمون درست میکنن. به نظر من نگران هیچی نباشین.

SamGun
31-03-2011, 17:28
DELETE ......

SamGun
31-03-2011, 17:34
استودیوی Rare:

تنها از 15 درصد قدرت کینکت استفاده شده است
نیک برتون از استودیوی بازی سازی Rare که یکی از استودیوهای داخلی مایکروسافت است عقیده دارد قدرت حسگر حرکتی ایکس باکس خیلی بالاتر از این حرف هاست.
به گزارش CVG مدیر طراحی نرم افزار استودیوی Rare که بازی کینکت اسپورتس را طراحی کرده است در مصاحبه ای گفته تنها 15 درصد از قدرت کینکت در این بازی استفاده شده است. استودیوی Rare ایده های فراوانی برای طراحی بازی برای کینکت دارد و در آینده باید در انتظار بازی هایی باشید که از نظر نحوه ی کنترل و استفاده از دوربین های حرکتی و میکروفن کینکت کاملا متفاوت هستند.
استودیوی Rare یکی از استودیوهای اصلی داخلی مایکروسافت است که بخشی اعظمی از ساخت کینکت و همچنین داشبورد ایکس باکس و آواتارها را انجام داده است.
__________________________________________________ _______________________________________
دیسک های جدید ایکس باکس 1 گیگابایت حافظه بیش تر دارند
شایعه در مورد پیش نمایش مایکروسافت از فرمت جدید دیسک های اش فراوان است. عده ای معتقدند این فرمت جدید تا 1 گیگابایت فضای بیش تر در اختیار بازی سازها قرار می دهد.
پس از این که دیروز مایکروسافت برای شرکت در مراسم پیش نمایش دیسک های جدیدش از کاربران دعوت کرد، به سرعت ثبت نام برای این مراسم تمام شد زیرا به اندازه ی کافی شرکت کننده ثبت نام کرده بودند. اما هنوز کسی نمی داند فرمت دیسک های جدید مایکروسافت چیست. البته سران این شرکت استفاده از بلو ری به عنوان فرمت جدید را کاملا رد کرده اند.
یک منبع آگاه و نزدیک به Difital Foundry گفته این فرمت جدید که قرار است توسط مایکروسافت به آزمایش گذاشته شود تا 1 گیگابایت فضای اضافی روی هر دیسک به بازی سازها می دهد. بیش ترین فضایی که دیسک های فعلی ایکس باکس 360 دارند 6.8 گیگابایت است که به اضافه ی 1 گیگابایت اضافه ی دی وی دی های دو لایه که مربوط به اطلاعات و فایل های امنیتی و ضد کپی می شوند روی هم می شود 7.95 گیگابایت. Digital Foundry ادعا می کند فرمت جدید دیسک ها بخش ویدیویی دی وی دی ها را کوچک یا به کلی حذف خواهد کرد.
البته با توجه به این که مایکروسافت قرار است به شرکت کننده ها در این مراسم آزمایشی، بازی هیلو:ریچ را هدیه بدهد و هیلو ریچ فقط 6.6 گیگابایت حجم دارد، این سایت پیش بینی کرده مایکروسافت برای بالا بردن حجم فایل های بازی هیلو ریچ محتوای اضافی روی این دیسک ها عرضه خواهد کرد.
بازی سازها از این 14 درصد فضای اضافی روی دیسک ها می توانند استفاده ی بسیار زیادی ببرند. هر چند عده ای معتقدند این فضای اضافی احتمالا به اقدامات امنیتی ضد دزدی و ضد کپی اختصاص پیدا خواهد کرد و اگر آزمایش موفقیت آمیز باشد برای کپی کردن بازی های ایکس باکس 360 دچار مشکل خواهیم شد.
این ادعا مطرح شده که فرمت دیسک های جدید مایکروسافت XBG3 نام دارد و با اضافه کردن چک های AP بیش تر و CVI (بررسی اصل بودن محتوا) بیش تر یک لایه ی امنیتی مضاعف به بازی های ایکس باکس 360 اضافه خواهد کرد.

ای بابا !!!!!!!!!! اینا هم نشستن هی میگن آقا این کنسول 50% استفاده شده , اون کنسول 20 % استفاده شده , نمیدونم اون یکی داره تنها از 0.5% استفاده میکنه !! اون یکی ...

بخدا اینا هم مسخره بازی ها و تبلیغات تو خالی هست که مشتری رو برای خرید و یا حتی کار کردن با یک وسیله حریص کنن !!

2 سال پیش میگفتن Gears of War 2 تنها از 65% پردازش کنسول استفاده میکنه و Kill zone 2 تنها از 50% قدرت کنسول !!

KZ 3 که اومد ما چیزه خاصی تو این 50% باقی مونده ندیدیم !! و همش همونی بود که بود . فقط برای اینکه دل مردم خوش باشه اومدن

باز مثل قبل افکت هارو تقویت کردن و یه چند تا حالت به بازی اضافه کردن.

بچه ها اصلا به این حرف ها گوش نکنید , تمام شرکت های بازی سازی از همون شروع کار روی کنسول های نسل فعلی تمام سعی خودشون رو کردن که بهترین شکل از قدرت کنسول استفاده کنن و میشه گفت درواقع از همون اول توان کنسول هارو به چالش کشیدن !!
اگه الان میبینید که گرافیک ها بهتر از قبل شده و یا اینکه بازی ها رون تر و با نور پردازی های خاصی ساخته میشن همه و همه به لطف ویرایش های جدیدی Engine های بازی سازی هست نه استفاده از تمام قدرت کنسول .

اگه Engin یک بازی مشکل داشته باشه بازی قارچ خور رو هم روی PS3 نمیتونن به درستی اجرا کنن !!

در مورد kinect هم اینو بگم که هر شرکتی که چیزی رو میسازه یعنی خالق اون هست , از مولکول مولکول اون قطعه با خبره و میدونه چه توانایی هایی داره . وقی خوده MS میگه که با Xbox بعدی نسخه ی جدیدی از Kinect عرضه خواهد شد دیگه باید تا ته داستان رو خوند.

ببینید چه قدر کم آوردن که میخوان به دیسکها 1 گیگ اضافه کنن.. ( بن کردن واسشون کافی نیست) ..خدا رحم کنه...به نظرتون مثل همین dvd ها روانه بازار میشه؟( خامشو میگما!)

هر کاری هم که بکنن باز راهی برای -- هست.

اگه از نظر DVD به مشکل بخوریم که نمیخوریم ! دقیقا همین قضیه PS3 برای Xbox هم صادق خواهد بود . یعنی دانلود بازی , ایمیج گرفتن بازی روی هارد کنسول و PLAY ...

به همین راحتی. تمام SS ها و Video Partition ها و AP ها کارشون با Patch حل میشه.

Alex Fera
31-03-2011, 19:20
همه و همه به لطف ویرایش های جدیدی Engine های بازی سازی هست نه استفاده از تمام قدرت کنسول

اینو واقعا موافقم،مگه میشه یه شرکتی بیاد و یه کنسول بزنه و از تمام توان اون استفاده نکنه............

در ضمن سعید جون نظرای کارشناسانت به درد 90 میخوره ها........