PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128

leonredfield
07-03-2011, 22:20
سلام !

اقا این دسته هاش هی چراقاشون خواموش روشن می شن مشکل از چیه ؟ چشمم در می اد ! :دي
بعدش وقتی بازی رو می ریزم رو هارد بعضی وقت ها گیر می ده بعضی جاهای بازی ! چرا ؟

هاردت اریجیناله؟

چراغای دسته از باطریه. با وجود این که داشبورد باطری رو نصف نشون میده ولی بیشتر از 90 درصد باطری هات استفاده شده.

leonredfield
07-03-2011, 22:31
دوستان شما جایی رو میشناسین که بشه بازی های قدیمی تر 360 رو آنلاین خرید؟ من dead or alive Xtreme 2 رو میخوام. از es7.ir خریدم پچ شدس و یه کم تو بازی دست کاری شده.

تو سایت nextgen برچسبای باحالی واسه کنسول هست. کسی میدونه جاشون رو دستگاه میمونه یا نه؟ و این که جلوی سوراخای تحویه کنسولو نمیگیرن که؟ یه وقت بی چاره میشیما :31:

من dlc untold stories bundle رو واسه Resident Evil 5 دانلود کردم. با Yarisswap پچ کردم و ریختم تو فلش (با USBxafGUI). تو داشبورد کنسول شناختش ولی تو بازی نیومد. درمونی داره؟ (LIVE ندارم)

alireza_sun72
08-03-2011, 00:01
امروز تریلر geow 3 رو توی xbox دیدم(از لایو دانلود کردم)
یه سوال : این تریلر, فیلمه یا بازی؟
اخه گرافیکش خیلی بالاست :blink:
میگم نکنه به صورت بازی هست و از کارت گرافیک برای پخشش استفاده میشه؟
تلوزیونمم fullhd هست
و یه سوال دیگه : hdmi color space باید رو چی باشه؟ من رو ycbcr709 گزاشتم بهترینش همینه دیگه؟؟؟

alireza_sun72
08-03-2011, 00:14
من dlc untold stories bundle رو واسه Resident Evil 5 دانلود کردم. با Yarisswap پچ کردم و ریختم تو فلش (با USBxafGUI). تو داشبورد کنسول شناختش ولی تو بازی نیومد. درمونی داره؟ (LIVE ندارم)برای استفاده از تقریبا 99% از dlc ها با روش usbxtaf باید کنسول jtag شده باشه
البته شایدم کسی روششو بلد باشه و من ندونم:46:

panther99
08-03-2011, 00:45
آقا الان قیمت هارد 120 یا 250 اورجینال چنده تو بازار تهران ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از کجا باید اصل بودنش رو تشخیص دا ؟؟؟

قیـــــــــــــــــــمت ؟؟؟؟؟؟؟؟

SAMCRO
08-03-2011, 11:54
ان چراغا واسه باتری هستن. باتری هات ضعیف شدن.
یعنی چی گیر میده؟لگ می گیره یا ارور میده؟ چه اروری؟

چه گيري ميده؟!
ميگه ديسك رو با يه دستمال نرم تميز كن؟!
اگه اين ارورش هست شايد مشكل از هارد دستگاهته و يه بار ديگه وصلش كن ...
می گه نمی تونه دیسک رو بخونه فک کنم !

هاردت اریجیناله؟
نمی دونم !
البته همه ی بازی ها این جوری نیستا ! بعضی ها فقط گیر می ده اونم نه یه جا ! مثلا یه جا اوولش گیر می ده یه جا 2 ساعت که بازی کردم گیر می ده !

راستی نمی شه یه کاری کرد که دیگه این چراقا چشمک نزنن ؟
مرسی از همه !

SamGun
08-03-2011, 12:10
دوستان شما جایی رو میشناسین که بشه بازی های قدیمی تر 360 رو آنلاین خرید؟ من dead or alive Xtreme 2 رو میخوام. از es7.ir خریدم پچ شدس و یه کم تو بازی دست کاری شده.

تو سایت nextgen برچسبای باحالی واسه کنسول هست. کسی میدونه جاشون رو دستگاه میمونه یا نه؟ و این که جلوی سوراخای تحویه کنسولو نمیگیرن که؟ یه وقت بی چاره میشیما :31:

من dlc untold stories bundle رو واسه Resident Evil 5 دانلود کردم. با Yarisswap پچ کردم و ریختم تو فلش (با USBxafGUI). تو داشبورد کنسول شناختش ولی تو بازی نیومد. درمونی داره؟ (LIVE ندارم)

بهترین راه اینه که بگردی دنبال کسی که واست از طریق Torrent دانلود کنه !!

امروز تریلر geow 3 رو توی xbox دیدم(از لایو دانلود کردم)
یه سوال : این تریلر, فیلمه یا بازی؟
اخه گرافیکش خیلی بالاست :blink:
میگم نکنه به صورت بازی هست و از کارت گرافیک برای پخشش استفاده میشه؟
تلوزیونمم fullhd هست
و یه سوال دیگه : hdmi color space باید رو چی باشه؟ من رو ycbcr709 گزاشتم بهترینش همینه دیگه؟؟؟

علیرضا جان HDMI Color Space مربوط میشه به گسترش رنگهای سرد و گرم که تو رنگ های گرم خودشو بهتر نشون میده و بیشتر تو چشم میاد.

شما بهتره اونو رو حالت Auto بزاری تا خود دستگاه برات تنظیم کنه.

یکسری از LED ها و LCD ها از سیستم Wide Color Enhancer استفاده میکنن که اگه کنسول رو روی Auto تنظیم کنی دستگاه به طور خودکار
سیستم رو روی بهترین حالت و نسبت به Processor تلویزیون تنظیم میکنه.

دوست عزیز LT یک آپدیت سخت افزاری هست که هر چند وقت یه بار از سوی هکر ها عرضه میشه که

بتونن بازی های روز رو اجرا کنن ! در ضمن این آپدیت کار خودتون نیست باید ببرید پیش یکی که وارد باشه

آقا میثم هم این کار رو انجام میده یه 10 تومنی واسطون آب میخوره !

علی جان نرم افزاریه نه سخت افزاری :31:

سلام بچه ها،
من تازه وارد دنیای ایکس باکس لایو شدم، موقع درست کردن اکانت روی Postal Code خیلی داره گیر میده، خیلی آدرس ها رو با کد پستی درست از آمریکا و غیره تست کردم قبول نمیکنه، به نظر شما من چه وکنم؟؟

همینطوره . باید انقدر با Postal Code های مختلف بزنید تا قبول کنه.

من شنیده بودم باید کنسول jtag بشه تا بشه mac addres رو دراورد
ولی امروز که میخواستم به لایو وصل شم ارور شبکه داد و گفت mac addres کنسولت اینه!:blink:

---------- Post added at 06:00 AM ---------- Previous post was at 05:57 AM ----------

خیلی جالبه که 3 ساله میرم لایو و با هر فریموری و بازی و دستکاری تو داشبورد و هارد -- شده رفتم ولی هنوز بن نشدم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (بزنم به تخته)

نه داداش هیچ شرکتی نمیاد Mac Address وسیله ای که امکان شبکه شدن رو داشته باشه رو مخفی کنن.

سلام توبخش لایو کسی جواب نداد مجبور شدم اینجا سوالمو بگم. 1.مودم من باید یوزر پسورد بدم تا کانکت بشه برای وصل شدن x360 باید حتما اتومات کانکت باشه اگر بله چطوری باید اتوماتش کنم 2.برای وصل شدن x360 به اینترنت باید کیس کامپیوتر هم باشه یاخودش مستقل وصل میشه؟3.یک تنظیمات دیگه هم زیر ip هست بنام dns اونجا باید چی بنویسم؟ممنون میشم راهنماییم کنید چون تاحالا به live وصل نشدم دفعه اولمه.در ضمن مودم من wan هستش یک پورت usb داره ویکی هم برای تلفن

تمام تنظیمات رو باید روی Auto بزارید تا خودش Config کنه .

خوده کنسول قابلیت Dialing رو داره و توسط Ethernet اش میتونه مستقیم به مودم یا Router وصل بشه.

البته مودم شما حتما باید دارای Ethernet Port باشه وگرنه نمیشه به طور مستقیم کنسول رو وصل کرد که متاسفانه مودم های Wan

از نوع point to point هستن و فقط میشه اونو به یک PC وصل کرد که در این صورت چاره جزء Share کردن NET توسط PC رو ندارید.

می گه نمی تونه دیسک رو بخونه فک کنم !

نمی دونم !
البته همه ی بازی ها این جوری نیستا ! بعضی ها فقط گیر می ده اونم نه یه جا ! مثلا یه جا اوولش گیر می ده یه جا 2 ساعت که بازی کردم گیر می ده !

راستی نمی شه یه کاری کرد که دیگه این چراقا چشمک نزنن ؟
مرسی از همه !
منظور از هارد Original اینه که شما هارد رو روی دستگاه خریده باشی . اگه دستگاهتون Arcade بوده و بعدا هارد خریدین احتمال اینکه هارد Fake باشه و مشکل داشته باشه زیاده.

Ali.Mirzaie
08-03-2011, 15:08
سلام
براي يكي از دوستان ميخوام ايكس باكس بخرم. ترجيحاً با كينت .

لطفاً قيمتهاي ايكس باكس با دو دسته و مدل slim رو بديد .
ممنون ميشم.

Alex merccer
08-03-2011, 20:48
سلام
براي يكي از دوستان ميخوام ايكس باكس بخرم. ترجيحاً با كينت .

لطفاً قيمتهاي ايكس باكس با دو دسته و مدل slim رو بديد .
ممنون ميشم.

این هایی که نوشتین با کینک میشه حدود 600 هزار تومان شاید یکم کمتر بیشتر.

Leon-117
08-03-2011, 21:16
سلام.
بازي Dragon Age 2 با اينكه روي هارد نصبه ولي وسط بازي ارور The disk is Unreadable ميده.يا 3 تا ديسك هم امتحان كردم،3 بار هم بازي رو نصب كردم+توي ديسك بازي يه آپديتي بود كه بايد نصب ميشد و LT+ هم داره كنسول....(با بقيه بازي ها مشكلي ندارم)
مشكل چيه؟
ممنون.:11:

alireza_sun72
08-03-2011, 23:10
سلام.
بازي Dragon Age 2 با اينكه روي هارد نصبه ولي وسط بازي ارور The disk is Unreadable ميده.يا 3 تا ديسك هم امتحان كردم،3 بار هم بازي رو نصب كردم+توي ديسك بازي يه آپديتي بود كه بايد نصب ميشد و LT+ هم داره كنسول....(با بقيه بازي ها مشكلي ندارم)
مشكل چيه؟
ممنون.:11:
نکنه قفل جدید رو این بازی اومده؟؟:41:
اساتید نظر بدین.

P A R S A
09-03-2011, 03:21
سلام
منم امروز یه اسلیم 4 گیگ خریدم...کلا گفتم در جریان باشید! :31:
سوالی بود در خدمتیم...
اکانت لایو هم: Alireza94

alireza_sun72
09-03-2011, 04:29
سلام
سوالی بود در خدمتیم...
اسلیم؟ کوفتت بشه!:31:
شوخی کردم مبارکت باشه!:46:

leonredfield
09-03-2011, 13:51
سلام
سوالی بود در خدمتیم...

مبارکت باشه. چند گرفتی؟ کپی خور شده؟

night lord
09-03-2011, 16:09
سلام . دوستان من فردا میخوام از بین xbox360 و ps3 یکیو بخرم . ولی هنوز مرددم که کدومو بخرم .
xbox360 چه مدلی و با چه مادربردی باید بگیرم که کپی خور باشه و مشکل براش بوجود نیاد؟
کینکت تو ایران هیست؟ قیمتش چنده؟

و یه جا رو معرفی کنید تو تهران یا کرج که مطمئن باشه برای خرید.

pooriya_hp
09-03-2011, 16:28
سلام . دوستان من فردا میخوام از بین xbox360 و ps3 یکیو بخرم . ولی هنوز مرددم که کدومو بخرم .
از نظر من xbox360 خیلی بهتره ...

xbox360 چه مدلی و با چه مادربردی باید بگیرم که کپی خور باشه و مشکل براش بوجود نیاد؟
پیشنهاد من مدل Elite هست که هارد هم همراش هست ....

بهتره با مادربورد jasper بخرید

قیمت دقیق ندارم ولی 230 تومن باید باشه .. !!

برو پیش میثم ..

خیلی بچه گلی هست :10::31:

Leon-117
09-03-2011, 18:08
سلام.
مشكل چيه؟
ممنون.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشكل من حل شد....

omid2800
09-03-2011, 18:46
این امتیاز های که تو بازی میگیریم به چه درد می خوره یکی توضیح بده من 10500 تا دارم

P A R S A
09-03-2011, 19:04
مبارکت باشه. چند گرفتی؟ کپی خور شده؟
سلامت باشی، من ایران نیستم، در نتیجه کپی خور هم نیست:19:، 199 یورو...:46:

sonixax
09-03-2011, 19:10

از کجا خریدی ؟
دیروز زاتورنِ آلمان بودم ، حراج کرده بود 170 یورو .

Alex merccer
09-03-2011, 19:35
این امتیاز های که تو بازی میگیریم به چه درد می خوره یکی توضیح بده من 10500 تا دارم

به درد کل کل:31:

سلام
سوالی بود در خدمتیم...

به نظر من الان اکانت لایو نمی ساختین بهتر بود میزاشتین crysis 2 بیاد که یک بازی قشنگ و جدید برای مولتی پلیر باشه. این جوری یک ماه گلد ممبر رایگانتون تقریبا هدر رفت.:13:

به نظر من خرید یکی از این دوتا کاملا سلیقه ایه و بسته به این که از بازی های انحصاری کدوم بیشتر خوشتون میاد همون رو بخرین.اگه خیلی قیمتش براتون مهم نیست مدل اسلیم 250 گیگ بگیرین.کینکت هم آخرین باری که قیمت گرفتم(حدود یک ماه پیش) ارزون ترین جا 220 تومن بود الان خبر ندارم.اگه کلا پولش براتون مهم نیست هر دوشو بگیرین که بهترین حالت هم هست.مدل اسلیم با کینکت می شه حدودا 650 تومن. شما 100 تومن بزار روش یک 360 الیت(به نظر من تلفظش الایت هست اما همه می گن الیت من هم که تابع جمع هستم:31:) بخر با یک PS3 120 گیگ بهترین حالت هست.بازی های موو هم به نظر من فعلا قشنگ تر از کینکت هست و کینکت هنوز بازی جالبی به اون صورت نداره(پاورقی: جالب=خشن):31:

yoosefcena
09-03-2011, 21:07
دوستان کمک کنید ایکس باکس من پارسال 3 چراغه شد بعد تعمیرش کردم تا امسال سالم بود بعد یه دفعه خواستم روشنش کنم که دوباره 3 چراغه شد :18: بعد دوباره روشنش کردم ایندفعه نشد ولی هر بازی میکنم وسطه بازی خط خطی میشه خیلی همزود داغ میکنه الان من باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

boy_teh
09-03-2011, 21:12

این امتیازهارو میتونی تو XBOX LIVE خرج خرید DLCهای بازیها و بازیهای Arcade و Trailer و ... کنی و مثلا در ازای پرداخت 1000 امتیاز یه چیزی دانلود کنی .

به درد کل کل:31:
360 الیت(به نظر من تلفظش الایت هست اما همه می گن الیت من هم که تابع جمع هستم:31:)

الیت درست هست داد ;-) اتفاقا اکثرا به اشتباه میگن الایت مخصوصا تو پشت شهرداری (توپخونه) که بگی الیت بهت میخندن میگن الایت درسته :31:

Leon-117
09-03-2011, 21:21
این امتیازهارو میتونی تو XBOX LIVE خرج خرید DLCهای بازیها و بازیهای Arcade و Trailer و ... کنی و مثلا در ازای پرداخت 1000 امتیاز یه چیزی دانلود کنی .

اين امتيازها كاري نميشه باهاشون كرد،اوني كه شما منظورتونه Microsoft Point هست كه ببايد جداگانه خريداري بشه....

boy_teh
09-03-2011, 21:28
اين امتيازها كاري نميشه باهاشون كرد،اوني كه شما منظورتونه Microsoft Point هست كه ببايد جداگانه خريداري بشه....

درسته منم فکر کردم منظور امتیازهای مایکروسافته . شرمنده:11:

M A T I N
09-03-2011, 21:34
سلام
من یه 3 سالی هست ایکس باکسم آپدیت نشده
میشه یکی بگه اسم آخرین آپدیت چیه که بشه بازی های جدید رو روش اجرا کرد ؟
و هزینش معمولا چقدره؟

pooriya_hp
09-03-2011, 21:46
LT+ 1.1

6 تا 10 تومن

تمام بازی های جدید نیاز به LT+ دارن
مثل : AC : brotherhood - NFS:HP و....

alireza_sun72
09-03-2011, 22:14
از کجا خریدی ؟
170 یورو؟:blink:
شما اونور ابی ها هم حال میکنیدا :thumbsdow
:31:

alireza_sun72
09-03-2011, 22:20
باز هم هکرهای بی انصاف!

مایکروسافت 1.2 میلیون دلار از دست داد!
هکرها این بار به مایکروسافت حمله کردند و با دست کاری کدهای مربوط به پوینت های شبکه ی لایو، حسابی به این شرکت ضرر زدند.
دیروز بعد از ظهر یک سایت اینترنتی اعلامیه منتشر کرد که هر کس در نظرسنجی این سایت شرکت کند پوینت رایگان لایو جایزه می گیرد. هزاران نفر به سایت حمله کردند به طوری که بعد از مدتی سایت با ارور 404 مواجه شد و دیگر بالا نیامد. قضیه این بود که هکرها توانسته بودند با دست کاری شماره سریال های مربوط به خرید پوینت، کاری کنند که پوینت هایی که قبلا خریداری شده اند دوباره فعال شوند و کاربرها می توانند دوباره از آن ها استفاده کنند.
البته مایکروسافت به موقع متوجه این حقه شد و اقدام کرد اما در همین زمانی که مایکروسافت توانست واکنش نشان بدهد، هکرها توانسته بودند معادل 1و2 میلیون دلار پوینت به کاربرها بدهند و کاربرها هم هر چه می توانستند از لایو خرید کرده بودند!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pooriya_hp
09-03-2011, 22:21
شما اونور ابی ها هم حال میکنیدا :thumbsdow
فکر خرید گیم هم باشید

omid2800
09-03-2011, 22:49
اون امتیاز ها باید تو لایو باشه درسته پس الکی امتیاز میگیریم :31:
چندتا بازی توپ معرفی کنید تا تو عید حالشو ببریم :21:

sonixax
09-03-2011, 23:10
باز هم هکرهای بی انصاف!

هکرها این بار به مایکروسافت حمله کردند و با دست کاری کدهای مربوط به پوینت های شبکه ی لایو، حسابی به این شرکت ضرر زدند.
دیروز بعد از ظهر یک سایت اینترنتی اعلامیه منتشر کرد که هر کس در نظرسنجی این سایت شرکت کند پوینت رایگان لایو جایزه می گیرد. هزاران نفر به سایت حمله کردند به طوری که بعد از مدتی سایت با ارور 404 مواجه شد و دیگر بالا نیامد. قضیه این بود که هکرها توانسته بودند با دست کاری شماره سریال های مربوط به خرید پوینت، کاری کنند که پوینت هایی که قبلا خریداری شده اند دوباره فعال شوند و کاربرها می توانند دوباره از آن ها استفاده کنند.
البته مایکروسافت به موقع متوجه این حقه شد و اقدام کرد اما در همین زمانی که مایکروسافت توانست واکنش نشان بدهد، هکرها توانسته بودند معادل 1و2 میلیون دلار پوینت به کاربرها بدهند و کاربرها هم هر چه می توانستند از لایو خرید کرده بودند!

عجب هکر های خوبی پیدا میشند ، خدا پدر و مادرشونو بیامرزه :31:

---------- Post added at 11:10 PM ---------- Previous post was at 11:09 PM ----------

فکر خرید گیم هم باشید

کپی خورش کردیم :31: اون هم توسط کارمند اخراجی خود مایکروسافت :31:

P A R S A
09-03-2011, 23:16
به نظر من الان اکانت لایو نمی ساختین بهتر بود میزاشتین crysis 2 بیاد که یک بازی قشنگ و جدید برای مولتی پلیر باشه. این جوری یک ماه گلد ممبر رایگانتون تقریبا هدر رفت.:13:

هنوز فعالش نکردم بابا، چرا میزنی!؟:31: فعلا یه ماه رایگانه...:8:

از کجا خریدی ؟
ایرلند هستم من، چقدر اونجا ارزونه! :29:

---------- Post added at 11:16 PM ---------- Previous post was at 11:15 PM ----------

فکر خرید گیم هم باشید
دقیقا! به طرز دیوانه واری گرونه، Call of Duty : Black OPS رو زیر 54.00 یورو پیدا نکردم!:18:

sonixax
09-03-2011, 23:19
ایرلند هستم من، چقدر اونجا ارزونه! :29:[COLOR="Silver"]

اینجا بعضی وقتها این طوری میشه ، قبل از اینکه اسلیم بیاد ، آرکید رو حراج کرده بود 110 یورو :31:
من همون موقع 3-4 تا خریدم بعد که حراج رو برداشت فروختم دونه ای 140 یورو :31:

Vallio
09-03-2011, 23:23
سلام دوستان،
من یه الیت دارم، امشب یه شیفت هات پر سوییت رو گرفتم، گفت باید آپدیت کنی!
انجام دادم ولی ارور The disk is Unreadable میده برای هات پر سوییت ولی دی آی ار تی و شیفت رو اجرا میکنه!
حتی نصبش هم کردم.
لطفا" راهنمایی کنید.

SamGun
09-03-2011, 23:32
اینجا بعضی وقتها این طوری میشه ، قبل از اینکه اسلیم بیاد ، آرکید رو حراج کرده بود 110 یورو :31:

بابا تو دیگه عجب سوء استفاده کنی هستی میلاد :31:

سلام دوستان،
من یه الیت دارم، امشب یه شیفت هات پر سوییت رو گرفتم، گفت باید آپدیت کنی!
انجام دادم ولی ارور The disk is Unreadable میده برای هات پر سوییت ولی دی آی ار تی و شیفت رو اجرا میکنه!
حتی نصبش هم کردم.
لطفا" راهنمایی کنید.

داداش شما بدون ریختن +LT دستگاه رو Update کردی و بعدش هم دقیقا بازی ای رو داخل کنسول گذاشتی که AP2.5 توش هست !!

پس در واقع Flag شدید :31:

دستگاه رو ببرید پیش میثم واستون درست میکنه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Vallio
09-03-2011, 23:37
داداش شما بدون ریختن +LT دستگاه رو Update کردی و بعدش هم دقیقا بازی ای رو داخل کنسول گذاشتی که AP2.5 توش هست !!

پس در واقع Flag شدید :31:

دستگاه رو ببرید پیش میثم واستون درست میکنه :

میشه یکم بیشتر توضیح بدید ؟ ال تی ؟ فلگ ؟
این آقا میثم تهرانه ؟ باید دستگاه رو ببرم پیشش ؟
خودم نمیتونم ؟ من فولادشهر اصفهان هستم هاااااا !

leonredfield
09-03-2011, 23:50

خوش به حالت دادا. واسه ماها هم دعا کن :41:

leonredfield
09-03-2011, 23:56

ای ول مغز ایرانی که هر جا باشه خوب کار میکنه

leonredfield
10-03-2011, 00:01
باز هم هکرهای بی انصاف!

ای کاش 1.2 میلیارد دلار می دزدیدن. مایکروسافت بیشتر از اینا هم به ملت ضرر زده (RROD). خبرت حال داد دمت گرم.

starpars
10-03-2011, 00:18
عزيز فريمور درايوت بايد آپديت بشه تا بتوني بازيهاي جديد كه قفل ap2.5 دارنو اجرا كني مثل همين cod.BO كه اگه اين بازي هاي قفل AP2.5 دار رو بدون فريمور LT+ بزاري تو دستگاه كنسول فلگ ميشه
"فلگ شده" هم به دستگاهي ميگن كه در ليست سياه مايكروسافت قرار گرفته و در آينده مايكروسافت نميزاره ديگه آنلاين بازي كنه

Vallio
10-03-2011, 00:22
عزيز فريمور درايوت بايد آپديت بشه تا بتوني بازيهاي جديد كه قفل ap2.5 دارنو اجرا كني مثل همين cod.BO كه اگه اين بازي هاي قفل AP2.5 دار رو بدون فريمور LT+ بزاري تو دستگاه كنسول فلگ ميشه
"فلگ شده" هم به دستگاهي ميگن كه در ليست سياه مايكروسافت قرار گرفته و در آينده مايكروسافت نميزاره ديگه آنلاين بازي كنه

ممنون ، نه لیو بازی نمیکنم خدا رو شکر که بخام تو بن ویو بعدی بن شم !
حالا چطور میشه فریمورمو آپدیت کنم ؟ یا فلگ رو در بیارم ؟ و یا حتی به فریمور قبلی آپ کنم ؟ هر چی باشه انجام میدم که درست شه :10: .
کاشکی قبلش فریمور هه ال تی رو میریختم !

SamGun
10-03-2011, 00:23

والا توضیحش که تا حالا 599 بار دادیم :31:
LT:
جدیدترین فریم ور هست برای درایو کنسول که اونو -- میکنه و باعث میشه دیسک های کپی اجرا بشن.

Flag:

شناسایی شدن شما توسط Server مایکروسافت برای BAN شدن در LIVE

میثم جان تهرانه . تونستنش رو که میتونید ولی خیلی ریسک بالایی داره و کمی هم پیچیده هست !

میتونید تمام سوالاتتون رو از خودش بپرسید.

Vallio
10-03-2011, 00:33
والا توضیحش که تا حالا 599 بار دادیم :31:
LT:
جدیدترین فریم ور هست برای درایو کنسول که اونو -- میکنه و باعث میشه دیسک های کپی اجرا بشن.

Flag:

شناسایی شدن شما توسط Server مایکروسافت برای BAN شدن در LIVE

میثم جان تهرانه . تونستنش رو که میتونید ولی خیلی ریسک بالایی داره و کمی هم پیچیده هست !

میتونید تمام سوالاتتون رو از خودش بپرسید.

شما روش رو بگین؛
هر روشی باشه انجام میدم:27:.

Vallio
10-03-2011, 01:08
میگم از این روش میشه استفاده کرد ؟!

SamGun
10-03-2011, 01:12
شما روش رو بگین؛
هر روشی باشه انجام میدم:27:.

اینم آموزش :

فقط باید بهش بگم عکس هارو یبار دیگه UP کنه.

sonixax
10-03-2011, 01:17
بابا تو دیگه عجب سوء استفاده کنی هستی میلاد :31:

دیگه بعضی وقتها آدم باید سوء استفاده کنه دیگه :31:

Vallio
10-03-2011, 01:22
اینم آموزش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط باید بهش بگم عکس هارو یبار دیگه UP کنه.

ممنون ، شاید هم بردمش بیرون همونجایی که خریدم ، بهش بگم فلگ شده !
خودش بلده ال تی رو بریزه ؟
چقدر میگیرن ؟ سیو هام چی ؟ اونا پاک میشن ؟

SamGun
10-03-2011, 01:35
دیگه بعضی وقتها آدم باید سوء استفاده کنه دیگه :31:

زندگی خرج داره دیگه :31:

ممنون ، شاید هم بردمش بیرون همونجایی که خریدم ، بهش بگم فلگ شده !
خودش بلده ال تی رو بریزه ؟
چقدر میگیرن ؟ سیو هام چی ؟ اونا پاک میشن ؟

نه عزیزم شما که الان میخوای درایو رو Update کنی دیگه کاری به Flag شدن نداری ! اگه شده باشی دیگه کاریش نمیشه کرد.

فقط الان شما باید درایو رو UP کنی تا بتونی بازی هاتو بازی کنی.

معمولا بین 8 الی 10. هیچ چیزی رو از دست نمیدی نگران نباش.

Vallio
10-03-2011, 03:52
زندگی خرج داره دیگه :31:

نه عزیزم شما که الان میخوای درایو رو Update کنی دیگه کاری به Flag شدن نداری ! اگه شده باشی دیگه کاریش نمیشه کرد.

فقط الان شما باید درایو رو UP کنی تا بتونی بازی هاتو بازی کنی.

معمولا بین 8 الی 10. هیچ چیزی رو از دست نمیدی نگران نباش.

گیج شدم ، اگه ممکنه سعید جان ( هم اسم عزیز ) تک تک سوالامو جواب بده :دی !
متوجه نشدم .
یعنی مثل قبل از فلگ شدن میشه ؟ فلگ پاک میشه ؟
یا اینکه برای همیشه فلگ میمونم ؟
سیو هام پاک میشن یا میمونن ؟
----------------
اون برنامه ای که لینک دادم چی ؟

HESAM_5700
10-03-2011, 09:41
متوجه نشدم .
----------------

سلام :دى
ديگه اب از سرت گذشت ، بن شدي رفت پي كارش... ديگه راهي نداره.. يعتي لايو بي لايو .....

فلگي الان بعد يه مدت بن ميشي ديگه راهي هم نداره برا برگشت
نه بابا سيوات تو هارده ديگه پاك نميشه فقط درايوت اپ ميشه كه هات پرسوت و اساسنس برادران رو بتوني بازي كني :دى

Yi Yi
10-03-2011, 13:06
XBOX 360 من به مدت یکساله که آپدیت نشده.
میخوام ببرم آپدیتش کنم.

چند تا سوال:

بگم دقیقا چه چیزهایی رو update کنه؟ فریمور و داشبورد؟
چقدر طول می کشه این کار؟
کجا ببرم این کار رو انجام بده؟ لطفا یه جای معتبر معرفی کنید.
یه جای معتبر هم معرفی کنید برای خرید دسته ی سیم دار XBOX 360

A.N.A.P
10-03-2011, 13:12
XBOX 360 من به مدت یکساله که آپدیت نشده.
میخوام ببرم آپدیتش کنم.

چند تا سوال:

بگم دقیقا چه چیزهایی رو update کنه؟ فریمور و داشبورد؟
چقدر طول می کشه این کار؟
کجا ببرم این کار رو انجام بده؟ لطفا یه جای معتبر معرفی کنید.

1- هر دو

2- با وقتش کاری نداشته باش آپدیت میشه دیگه ( نمیدونم :31:)

3- جاهای معتبر مثل میثم صیام

SamGun
10-03-2011, 13:16
متوجه نشدم .
----------------

مخلص داش سعید هم هستیم :10:

آقا گیج نشو :31: من خوب توضیح ندادم .

سعید جان برای کپی خور کردن درایو کنسول Xbox 360 هکر ها اومدن به جای (FW(Frameware خوده کنسول یک جایگزین براش طراحی

کردن به نام iXtreme که این فریمور کارش اینه که هرگونه دست کاری در بازی هارو بخونه و طبق دستور عمل کنه .

بازی های Xbox 360 از یک نوع قفل استفاده میکنن به نام Wave که از تعدادی Video Partition و Certificate تشکیل شده است.

وقتی ما بازی رو کپی میکنیم اینا یا اصلا رو DVD کپی انتقال پیدا نمیکنن یا اینکه ناقص ریخته میشن و همین باعث میشه زمانی که بازی

توسط Server LIVE چک میشه با مشکل Certificate Low مواجه میشه که همین باعث شناسایی و BAN شدن میشه.

حالا هکرها اومدن از بیخ همه چی رو دست گرفتن و تمام قوانین رو طبق میل خودشون به کنسول تحمیل میکنن .

یعنی میان درایو رو -- میکنن , روی بازی ها Patch های هماهنگ با -- درایو رو میریزن تا بازی بدون هیچ مشکلی Run بشه.

سعید جان بازم اگه خواستی بگو بیشتر توضیح میدم.

hamid_c
10-03-2011, 13:30
سلام
آخرین قیمت باندل ایکس باکس 360 اسلیم 250 گیگ همراه با کینکت تو بازار تهران چند هست؟؟؟

Vallio
10-03-2011, 13:52
مخلص داش سعید هم هستیم :10:

آقا گیج نشو :31: من خوب توضیح ندادم .

سعید جان برای کپی خور کردن درایو کنسول Xbox 360 هکر ها اومدن به جای (FW(Frameware خوده کنسول یک جایگزین براش طراحی

کردن به نام iXtreme که این فریمور کارش اینه که هرگونه دست کاری در بازی هارو بخونه و طبق دستور عمل کنه .

بازی های Xbox 360 از یک نوع قفل استفاده میکنن به نام Wave که از تعدادی Video Partition و Certificate تشکیل شده است.

وقتی ما بازی رو کپی میکنیم اینا یا اصلا رو DVD کپی انتقال پیدا نمیکنن یا اینکه ناقص ریخته میشن و همین باعث میشه زمانی که بازی

توسط Server LIVE چک میشه با مشکل Certificate Low مواجه میشه که همین باعث شناسایی و BAN شدن میشه.

حالا هکرها اومدن از بیخ همه چی رو دست گرفتن و تمام قوانین رو طبق میل خودشون به کنسول تحمیل میکنن .

یعنی میان درایو رو -- میکنن , روی بازی ها Patch های هماهنگ با -- درایو رو میریزن تا بازی بدون هیچ مشکلی Run بشه.

سعید جان بازم اگه خواستی بگو بیشتر توضیح میدم.

خخخخخخخخخخخخ :دی !
همه چیزایی که بلد بودم رو توضیح دادی جز اینایی که بلد نبودم و سوال کردم :

SamGun
10-03-2011, 14:05
خخخخخخخخخخخخ :دی !
همه چیزایی که بلد بودم رو توضیح دادی جز اینایی که بلد نبودم و سوال کردم :

دستت درد نکنه :16: !!

سعید جان Flag شدن در داخل دستگاه اتفاق میوفته !! حالا اگه راهی پیدا بشه که تا قبل از وصل شدن به LIVE کنسول رو از حالت Flag خارج کرد که هیچی ولی اگه نشه بعد از وصل شدن به LIVE این سیستم در سرور LIVE ثبت میشه و دیگه کاریش نمیشه کرد (فعلا !!)

Yi Yi
10-03-2011, 14:21
2 تا سوال دیگه:
1. به یارو بگم دقیقا چه نسخه ای از فریمور و چه نسخه ای از داشبورد رو بریزه؟
2. میثم صیام آیا دسته ی سیمدار هم می فروشه؟

behexen
10-03-2011, 20:49
سلام
لطف می کنید یه سایت بدید برای خرید بازی های ایکس باکس که ارزون باشه ؟
تو یه فروم دیدم بازی ها رو با کاور و چاپ روی دیسک 1200 تومن می داد متسفانه آدرس فروم یادم نیست
ممنون میشم

pooriya_hp
10-03-2011, 21:39
ببر پیش میثم دیگه خودش استاد هست ...

واسه من LT+ 1.1 رو ریخت ... (( فکر کنم آخریش باشه ))

بله میفروشه

البته از خودش بپرسی بهتره ... !!

من خیلی گشتم گزینه مناسبی پیدا نکردم ....

بهتره عمده بخرید (( بالای 10-15تا )) که ارزون بی افته ....

تو یه فروم دیدم بازی ها رو با کاور و چاپ روی دیسک 1200 تومن می داد متسفانه آدرس فروم یادم نیست
فکر نکنم 1200 باشه ...

چون من شنیدیم 1500 خرید هست ... !!

hamhami_333
10-03-2011, 22:24
سلام دوستان میدونم اینجا جاش نیست اما دیگه خسته شدم اقا من این بازیارو میخوام کی داره ازش میخرم :41:
Resonance of Fate>xbox pal
Tales of Vesperia>xbox pal
witcher 1>PC
bioshock 1 >PC
Eternal Sonata>xbox pal

sonixax
10-03-2011, 23:07
سلام دوستان میدونم اینجا جاش نیست اما دیگه خسته شدم اقا من این بازیارو میخوام کی داره ازش میخرم :41:
witcher 1>PC
bioshock 1 >PC
Eternal Sonata>xbox pal

چرا دانلود نمیکنی ؟

SamGun
10-03-2011, 23:19
2 تا سوال دیگه:

میثم جان همه چی داره !!

برای آپدیت هم بده به خودش.

سلام
ممنون میشم

دوست عزیز مطمئنی اشتباه نمیکنی !!؟؟ ما بازی تو تیراژ های 200 به بالا این قیمت میفروختیم !!! تازه اونم با نایلن نه قاب !!

چرا دانلود نمیکنی ؟

والا منم گفتم مثل اینکه حرفمون کاری نبود :31: بلکه شما بگی فرجی کنه :31:

leonredfield
11-03-2011, 00:00
witcher 1>PC
bioshock 1 >PC
Eternal Sonata>xbox pal

سلام
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید همشو با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت داره

behexen
11-03-2011, 00:07
دوست عزیز مطمئنی اشتباه نمیکنی !!؟؟ ما بازی تو تیراژ های 200 به بالا این قیمت میفروختیم !!! تازه اونم با نایلن نه قاب !!

آره عزیز مطمئنم
همین الان یادم افتاد تو فروم بازی رایانه بود که قیلتر شد قسمت بازارچه

hamhami_333
11-03-2011, 00:26
چرا دانلود نمیکنی ؟

عزیز با محدودیت حجمی در دانلود و سرعت پایین نت چه کنم !!! اینجا ایرانه ها :13:

sonixax
11-03-2011, 00:27

میدونم اونجا ایرانه ، تازه شما ADSL داری ، من با دایال آپ فایل های 3 گیگی دانلود میکردم :31:
از کافی نت هم میتونید دانلود کنید .

Heat
11-03-2011, 01:45
چه جوری میشه ترینر و کد رو تو بازیای xbox وارد کرد

alireza_sun72
11-03-2011, 04:17
چرا دانلود نمیکنی ؟
داداشه من شما که میدونی وضعیت اینترنت ایران چجوریه!
پس واسه چی داغ دلمونو تازه میکنی؟؟:31:

hamid_c
11-03-2011, 10:53
سلام
آخرین قیمت باندل ایکس باکس 360 اسلیم 250 گیگ همراه با کینکت تو بازار تهران چند هست؟؟؟

کسی نبوووووووود؟؟؟:31:

aha2012
11-03-2011, 11:43
610 هزار تومن ولی فعلا تو بازار موجود نیست:20:

amaranth_silent
11-03-2011, 11:44
دوستان من دیشب میخواستم برم xbox live گفت باید اپدیت بشه وقتی که اپدیت کردم دیگه بازی call of duty bo بالا نمیاد در ضمن کمی هم سرعت لود بازی از زمانی که cd رو میزاری تا زمانی که بازی شروع میشه کم شده و طول میکشه دلیلش چی میتونه باشه ممنون

SamGun
11-03-2011, 11:54
آره عزیز مطمئنم
همین الان یادم افتاد تو فروم بازی رایانه بود که قیلتر شد قسمت بازارچه

عجیبه !! ننوشته دیسک هاشون چیه ؟!

پایین ترین دیسک های 9 تا اونجایی که ما کار میکردیم MZ بود .

جیگر ما که نگفتیم خودت دانلود کن !! جاهایی هستن که انترنت های چند MB دارن و یه پولی ازت میگیرن یه روزه بهت تحویل میدن.

داداشه من شما که میدونی وضعیت اینترنت ایران چجوریه!
پس واسه چی داغ دلمونو تازه میکنی؟؟:31:

ای بابا حالا هی بگو :31:

قیمت روز اینجا :

hamhami_333
11-03-2011, 13:03
دوستان کسی جاییرو سراغ داره که داستان بازیهارو به انگلیسی نوشته باشه واسه lost horizen رو میخوام ؟

pedramakaay
11-03-2011, 13:41
دوستان سلام...

از كجا ميشه فهميد دستگاه فلگ شده يا نه؟

در ضمن من شنيدم فقط براي 2 بازي assassin creeh bh و nfs hot pursuit 2 نياز به آپديت lt هست...من خودم بدون آپديت black ops و halo reach رو بازي كردم...يعني الان فلگ شدم؟ فلگ يعني چي اصلا؟

amaranth_silent
11-03-2011, 14:04
دوستان سلام...

در ضمن من شنيدم فقط براي 2 بازي assassin creeh bh و nfs hot pursuit 2 نياز به آپديت lt هست...من خودم بدون آپديت black ops و halo reach رو بازي كردم...يعني الان فلگ شدم؟ فلگ يعني چي اصلا؟

فک کنم همون رفتن به لیست سیاه باشه که در اولین فرصت کنسولتونو پخ پخ کنن (همون بن شدن)
منم احتمالا دیشب فلگ شدم دمتون گرم جواب سوال منم بدید دوستان گل

pedramakaay
11-03-2011, 14:13
فک کنم همون رفتن به لیست سیاه باشه که در اولین فرصت کنسولتونو پخ پخ کنن (همون بن شدن)
منم احتمالا دیشب فلگ شدم دمتون گرم جواب سوال منم بدید دوستان گل

خب داداش اگر فلگ بشيم فقط با لايو مشكل داريم ديگه؟ درسته؟ من اصلا با لايو كاري ندارم...ممكنه در حالت معمولي هم براي دستگاه مشكل ايجاد بشه؟

اگر فلگ بشيم ديگه راه برگشت نداره؟

amaranth_silent
11-03-2011, 15:19
خب داداش اگر فلگ بشيم فقط با لايو مشكل داريم ديگه؟ درسته؟ من اصلا با لايو كاري ندارم...ممكنه در حالت معمولي هم براي دستگاه مشكل ايجاد بشه؟

تا اونجا که میدونم نه مشکلی نداره فوقش لایو بی خیال میشی
ولی دیشب که من اپدیت کردم چنتا بازیو دیگه بالا نیاورد ازجمله call of duty bo
خودمم فعلا نمیدونم چی کار کنم ببینم دوستان چی میگن:13:

SamGun
11-03-2011, 17:18
دوستان سلام...

سلام عزیز

برای فهمیدنش 2 راه هست :

1- از طریق نرم افزار xVal
2- از طریق خواندن Status Code

1:

ابتدا نرم افزار رو از لینک زیر Download کیند :

سپس نرم افزار رو اجرا کرده و در قسمت Consol Serial سریال کنسول خودتون رو بدید , سپس در قسمت Encrypted X Value شماره Status Code کنسول خود رو وارد کنید که برای به دست آوردنش از آدرس زیر وارد شوید :

System Setting>>Console Settings>>System Info

وارد System Info شده و کد روبروی X رو در برنامه وارد کرده و سپس Decrypt رو بزنید , اگر در قسمت Result جمله ی Secdata is Clean

و در قسمت Decrypted X Value با اعداد 0000000000000000 روبرو شدید یعنی اینکه فعلا خدا بهتون رح کرده :31:

2:

ابتدا وارد آدرس زیر شده و از طریق آن به LIVE متصل بشید :

System Settings>>Network Settings>>Wired Network or Wireless Network>>Test Xbox LIVE Connection

بعد از اتمام کار اگر گزینه ای مبنی بر Update Dashboard ظاهر شد اونو Cansel کرده و با زدن دکمه ی Y وارد Status شوید

اگر روبروی کد Z عدد 8015 - 190D بود به احتمال 99% Flag شدید :31:

بله , چند وقت پیش بعد از اینکه کنسول BAN میشد قابلیت ریختن بازی روی هارد رو از دست میدادیم ولی الان دیگه اون موضوع هم منتفی شده و دیگه مشکلی نیست.

نه به هیچ وجه. تا زمانی که به LIVE وصل نشده باشید هیچ خطری شما رو تهدید نمیکنه.

تا اونجا که میدونم نه مشکلی نداره فوقش لایو بی خیال میشی
ولی دیشب که من اپدیت کردم چنتا بازیو دیگه بالا نیاورد ازجمله call of duty bo
خودمم فعلا نمیدونم چی کار کنم ببینم دوستان چی میگن:13:

شما +LT دارین ؟

Alex merccer
11-03-2011, 17:28
دوستان من دیشب میخواستم برم xbox live گفت باید اپدیت بشه وقتی که اپدیت کردم دیگه بازی call of duty bo بالا نمیاد در ضمن کمی هم سرعت لود بازی از زمانی که cd رو میزاری تا زمانی که بازی شروع میشه کم شده و طول میکشه دلیلش چی میتونه باشه ممنون

شما احتمالا یکی 2 ماه لایو نبودی چون این آپدیت مال چند وقت پیشه . فکر نمی کنم فلگ شده باشین فقط باید یک BO دیگه که واسه این آپدیت پچ شده باشه بگیرین:31:

در ضمن اینقدر نگران فلگ شدن نباشین یکی از دوستای من هست تا دلتون بخواد بازی استیلث پچ نشده و قبل ریلیز تو لایو بازی کرده و توی بن ویو هم بن نشده خود من هم هیلو رو یک هفته زود تر از ریلیز تو لایو بازی کردم :31: ولی توی بن ویو بنم نکردن:27:بن شدن به این راحتیا نیست:21:

SamGun
11-03-2011, 17:40
شما احتمالا یکی 2 ماه لایو نبودی چون این آپدیت مال چند وقت پیشه . فکر نمی کنم فلگ شده باشین فقط باید یک BO دیگه که واسه این آپدیت پچ شده باشه بگیرین:31:

در ضمن اینقدر نگران فلگ شدن نباشین یکی از دوستای من هست تا دلتون بخواد بازی استیلث پچ نشده و قبل ریلیز تو لایو بازی کرده و توی بن ویو هم بن نشده خود من هم هیلو رو یک هفته زود تر از ریلیز تو لایو بازی کردم :31: ولی توی بن ویو بنم نکردن:27:بن شدن به این راحتیا نیست:21:

شانسیه یه جورایی !!

ما داشتیم آدمایی رو که تا بازی رو گذاشتن از LIVE شوت شدن :31:

leonredfield
11-03-2011, 17:46
میدونم اونجا ایرانه ، تازه شما ADSL داری ، من با دایال آپ فایل های 3 گیگی دانلود میکردم :31:
از کافی نت هم میتونید دانلود کنید .

با dial-up فایل 3 گیگی دانلود کردی؟ جک میگی؟ الان بهت بخندیم؟

pedramakaay
11-03-2011, 17:57
سلام عزیز

برای فهمیدنش 2 راه هست :

1- از طریق نرم افزار xVal
2- از طریق خواندن Status Code

1:

ابتدا نرم افزار رو از لینک زیر Download کیند :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسپس نرم افزار رو اجرا کرده و در قسمت Consol Serial سریال کنسول خودتون رو بدید , سپس در قسمت Encrypted X Value شماره Status Code کنسول خود رو وارد کنید که برای به دست آوردنش از آدرس زیر وارد شوید :

System Setting>>Console Settings>>System Info

وارد System Info شده و کد روبروی X رو در برنامه وارد کرده و سپس Decrypt رو بزنید , اگر در قسمت Result جمله ی Secdata is Clean

و در قسمت Decrypted X Value با اعداد 0000000000000000 روبرو شدید یعنی اینکه فعلا خدا بهتون رح کرده :31:

2:

ابتدا وارد آدرس زیر شده و از طریق آن به LIVE متصل بشید :

System Settings>>Network Settings>>Wired Network or Wireless Network>>Test Xbox LIVE Connection

بعد از اتمام کار اگر گزینه ای مبنی بر Update Dashboard ظاهر شد اونو Cansel کرده و با زدن دکمه ی Y وارد Status شوید

اگر روبروی کد Z عدد 8015 - 190D بود به احتمال 99% Flag شدید :31:

بله , چند وقت پیش بعد از اینکه کنسول BAN میشد قابلیت ریختن بازی روی هارد رو از دست میدادیم ولی الان دیگه اون موضوع هم منتفی شده و دیگه مشکلی نیست.

نه به هیچ وجه. تا زمانی که به LIVE وصل نشده باشید هیچ خطری شما رو تهدید نمیکنه.

دوست عزيز با سلام و تشكر بابت راهنمايي كامل شما...:11:

اصلا براي چي بايد به live وصل بشيم....فقط براي بازي آنلاين يا براي كارهاي ديگه هم به درد مي خوره؟ مثلا براي آپديت و ... ؟ آپديت داشبورد و فريم ور و ساير اين داستان ها فقط از طريق لايو امكان پذيره يا ميشه دي وي دي آپديت رو هم خريد و بدون اتصال به لايو آپديت كرد؟

خلاصه اين كه من حالا حالا ها و تا زمان رسيدن به بازي هايي كه اجباري lt مي خواهند مثل assassin و nfs قصد دستكاري دستگاه رو ندارم...لايو هم اصلا برام مهم نيست (منظور بازي آنلاين هست...ولي آپديت و ... اگر فقط از طريق لايو ميسر باشه قطعا برام مهم خواهد بود)....حالا به نظر شما بايد دستگاه رو lt بكنم يا نه؟

در ضمن سوالي ديگر هم دارم...از كجا ميشه فهميد كدوم بازي ها امكان داره دستگاه شما رو فلگ - بن - خراب و.... بكنند...نميشه بازي رو بعد از خريد قبل از اين كه بذاريم توي دستگاه تست كنيم؟ برنامه اي براي اين كار نيست؟...آخه يك سري از سايت هاي فروش بازي هستند كه شعارشون اينه كه بازي هاي ما ixtreme و ap25 و فلان و بهمان داره و خطري كنسول شما رو تهديد نمي كنه...از كجا مطمئن بشيم درست مي گن؟

با تشكر فراوان از شما...:40:

Aryan007
11-03-2011, 18:13
چرا موقعی که هارد به کنسول میزنم ارور e68 (مربوط به کمبود برق در كنسول)میده و چراغ پایین سمت راست قرمز میشه. درایو دستگاه هم به عنوان درایو لایتون صدا های غیرعادی بلندی میده.احساس میکنم کنسول anti aliasing کم شده.خواهشا جواب هر کدومو میدونید سریع جواب دهید.

alireza_sun72
11-03-2011, 18:20
شانسیه یه جورایی !!

ما داشتیم آدمایی رو که تا بازی رو گذاشتن از LIVE شوت شدن :31:
و داشتیم کسایی که 3 ساله بن نشدن!:31:
فکر کنم انتی بن داشته باشم رو ایکس باکسم!:31:
من وقتی کنسولمو خریدم داشبوردش ورژن 1 بود همونی که قابلیت نصب بازی رو هاردو نداشت
خیلی ضایه بود از منوی ps2 هم زشت تر بود!:31:

pooriya_hp
11-03-2011, 19:07
خواهشا احترام افراد فروم رو داشته باشید ....

حتما این کار رو ایشون انجام داده که میگه ... !!!

SamGun
11-03-2011, 19:20
دوست عزيز با سلام و تشكر بابت راهنمايي كامل شما...:11:

اصلا براي چي بايد به live وصل بشيم....فقط براي بازي آنلاين يا براي كارهاي ديگه هم به درد مي خوره؟ مثلا براي آپديت و ... ؟ آپديت داشبورد و فريم ور و ساير اين داستان ها فقط از طريق لايو امكان پذيره يا ميشه دي وي دي آپديت رو هم خريد و بدون اتصال به لايو آپديت كرد؟

خلاصه اين كه من حالا حالا ها و تا زمان رسيدن به بازي هايي كه اجباري lt مي خواهند مثل assassin و nfs قصد دستكاري دستگاه رو ندارم...لايو هم اصلا برام مهم نيست (منظور بازي آنلاين هست...ولي آپديت و ... اگر فقط از طريق لايو ميسر باشه قطعا برام مهم خواهد بود)....حالا به نظر شما بايد دستگاه رو lt بكنم يا نه؟

در ضمن سوالي ديگر هم دارم...از كجا ميشه فهميد كدوم بازي ها امكان داره دستگاه شما رو فلگ - بن - خراب و.... بكنند...نميشه بازي رو بعد از خريد قبل از اين كه بذاريم توي دستگاه تست كنيم؟ برنامه اي براي اين كار نيست؟...آخه يك سري از سايت هاي فروش بازي هستند كه شعارشون اينه كه بازي هاي ما ixtreme و ap25 و فلان و بهمان داره و خطري كنسول شما رو تهديد نمي كنه...از كجا مطمئن بشيم درست مي گن؟

با تشكر فراوان از شما...:40:

و علیکم و سلام :31:

LIVE کلا شبکه ی خیلی زیبایی هست !! اگه باهاش کار کنید معتادش میشید بد !!

برای Update Dashboard هم میشه از خوده LIVE استفاده کرد هم اینکه به صورت Offline از اینترنت گرفت و هم اینکه از طریق بازی های جدید ریخت .

درایو کنسول رو فقط از طریق کابل Sata اونم توسط PC آپدیت میکنن !!

شما تا زمانی که نمیخوای بازی های AP2.5 دار رو بازی کنی نیازی به Update نداری ولی هروقت که خواستی بازی کنی حتما باید درایوت رو Update کنی .

بله میشه خیلی راحت هم میشه این کارو کرد اونم توسط نرم افزاری که در لینک زیر همراه با آموزش هست :

اینو هم بگم که تا اونجایی که میتونید LIVE رو برای خودتون حفظ کنید . چیزه لازمیه.

چرا موقعی که هارد به کنسول میزنم ارور e68 (مربوط به کمبود برق در كنسول)میده و چراغ پایین سمت راست قرمز میشه. درایو دستگاه هم به عنوان درایو لایتون صدا های غیرعادی بلندی میده.احساس میکنم کنسول anti aliasing کم شده.خواهشا جواب هر کدومو میدونید سریع جواب دهید.

با تمام پورت ها این مشکل رو دارید ؟ هاردتون چیه ؟

و داشتیم کسایی که 3 ساله بن نشدن!:31:
فکر کنم انتی بن داشته باشم رو ایکس باکسم!:31:
من وقتی کنسولمو خریدم داشبوردش ورژن 1 بود همونی که قابلیت نصب بازی رو هاردو نداشت
خیلی ضایه بود از منوی ps2 هم زشت تر بود!:31:

آره یادش بخیر چه داشبورد ضایعی داشت !!:31:

sonixax
11-03-2011, 19:23

بله عزیزم با دایال آپ فایل 3 گیگی دانلود کردم .
چون شما امتحان نکردی دلیل نمیشه که عملی هم نباشه . گویا شما هیچ چیزی در مورد دانلود منیجر و قابلیت ریزوم و بریج کردن چند تا کانکشن و ... نشنیدی !!! و چون نشنیدی فکر میکنی خیلی عجیبه و نمیشه .

درست مثل زمانی که گالیله عنوان کرد زمین کروی شکله و هر کسی که نمیدونست فکر کرد این داره جوک میگه :46:

Aryan007
11-03-2011, 19:37
و علیکم و سلام :31:

LIVE کلا شبکه ی خیلی زیبایی هست !! اگه باهاش کار کنید معتادش میشید بد !!

برای Update Dashboard هم میشه از خوده LIVE استفاده کرد هم اینکه به صورت Offline از اینترنت گرفت و هم اینکه از طریق بازی های جدید ریخت .

درایو کنسول رو فقط از طریق کابل Sata اونم توسط PC آپدیت میکنن !!

شما تا زمانی که نمیخوای بازی های AP2.5 دار رو بازی کنی نیازی به Update نداری ولی هروقت که خواستی بازی کنی حتما باید درایوت رو Update کنی .

بله میشه خیلی راحت هم میشه این کارو کرد اونم توسط نرم افزاری که در لینک زیر همراه با آموزش هست :

اینو هم بگم که تا اونجایی که میتونید LIVE رو برای خودتون حفظ کنید . چیزه لازمیه.

با تمام پورت ها این مشکل رو دارید ؟ هاردتون چیه ؟

آره یادش بخیر چه داشبورد ضایعی داشت !!:31:

هارد 20GB که بالای کنسول وصل میشه.جواب بقیه ی سوال هام رو نمیدونید؟

SamGun
11-03-2011, 21:20
هارد 20GB که بالای کنسول وصل میشه.جواب بقیه ی سوال هام رو نمیدونید؟

احتمال داره تو برق رسونی این قسمت مشکلی پیش اومده. امکانش هست که Pin های خوده هارد یا پورت کنسول در قسمت برق رسانیش به مشکل بر خورده. باید با اهم متر تست بشه.

صدای درایو هم اصلا یادم نبود جواب بدم !! :31:

موقعی که CD رو میخونه صدا میده دیگه !!

اگه صدا قطع و وصل میشه مربوط به پایه ی Optic هست اما اگه مداوم و با یک فرکانس خاص تولید میشه مربوط میشه به خارج شدن آرمیچر از حالت کالیبره !! یعنی جوری که دیسک با Optic زاویه 90 یا حدودش رو نداره !!

alireza_sun72
11-03-2011, 21:29
احتمال داره تو برق رسونی این قسمت مشکلی پیش اومده. امکانش هست که Pin های خوده هارد یا پورت کنسول در قسمت برق رسانیش به مشکل بر خورده. باید با اهم متر تست بشه.

اگه صدا قطع و وصل میشه مربوط به پایه ی Optic هست اما اگه مداوم و با یک فرکانس خاص تولید میشه مربوط میشه به خارج شدن آرمیچر از حالت کالیبره !! یعنی جوری که دیسک با Optic زاویه 90 یا حدودش رو نداره !!
چرا درایو رو مثل dvd player های جدید نساختن که درشون خیلی نرم و بی سر و صدا میاد بیرون؟
وقتی در درایو رو باز میکنی تلفیقی از صدای قابلمه و گلنگدن کلاشنیکفو میده !
حالا شما فکر کن نصفه شب و خیلی بی سر و صدا میخوای بازی کنی.. همه چیز حله فقط صدای در درایو ممکنه صدمات جانی بهت وارد کنه:31:

mj77
11-03-2011, 22:03
بروزترین قیمت xbox 360 چنده؟

Aryan007
11-03-2011, 22:25

ممنون.ممکنه صدای درایو به خاطر قرار دادن کنسول روی سطح کمی نرم باشه؟چون روی موکت گذاشتمش و جا هایی که روی زیر تلویزیونی تستش کردم اینطوری نبود.این صدا هم معمولا اوایل بازی میاد و مثل اینکه هر چه فشار بر روی درایو بیشتر میشه صدا هم بیشتر میشه.هارد کنسول بسته بندیش به یک محصول اورجینال ماکروسافت نمیخوره.احساس میکنم anti aliasing دستگاه پایین اومده.از tv پلاسما یا کابل hdmi نیست؟(یعنی مرز ایتم های مختلف حالت پله پله داره.)درایو بنکیو رو چطوری از لایتون تشخیص میدن؟جواب هر کدومو میدونید بگید لطفا سریع.(با موبایل پست میدم پست به هم ریخته شده.)

amaranth_silent
12-03-2011, 00:00
ببخشید میدونم اینجا جاش نیس ولی بچه های اینجا فعالن میپرسم
تو بازی fight night جدیده ::: دوستان تو نسخه قبلیش وقتی مشت اخرو میزدی طرف میخورد زمین صحنه دوباره تکرار میشد از یه نمایه دیگه صحنه اهسته نشون میداد
ولی تو این نسخه چنتا مرحله رفتم اینو نداشت اینجوریه یعنی؟؟؟؟
در ضمن وسط راند یه کارایی باید میکردی که مپلا stamine بره بالا اینارو نداره ممنون میشم جواب بدید

bxtt74
12-03-2011, 00:07
دوستان عزیز سلام
من امروز یه 360 خریدم elite با یه kincet حالا فقط یه مشکا دارم بازی need for speed جدید اجرا نمی شه اما assassin creed اجرا میشه خود اون آقا هم گفت که دستگاه اپ دیت شده اما بازی اجرا نمی شه دستگاه هنگ می کنه چی کار کنم من ؟

arash_2006
12-03-2011, 09:09
ممکنه مشکل از خود سی دی باشه!
بهتره سی دی رو روی یک کنسول دیگه اجرا کنید و اگر اجرا شد که دستگاه رو ببیری و به خود فروشنده بدید تا درستش کنه! ممکنه تنظیماتشو درست انجام نداده باشه!

SamGun
12-03-2011, 12:38
چرا درایو رو مثل dvd player های جدید نساختن که درشون خیلی نرم و بی سر و صدا میاد بیرون؟
وقتی در درایو رو باز میکنی تلفیقی از صدای قابلمه و گلنگدن کلاشنیکفو میده !
حالا شما فکر کن نصفه شب و خیلی بی سر و صدا میخوای بازی کنی.. همه چیز حله فقط صدای در درایو ممکنه صدمات جانی بهت وارد کنه:31:

آره خیلی بد صدا میده !!! :31: منم که اکثرا شبا بازی میکنم دهنم سرویس میشه از صدای این :31: !!! مجبور میشم درو میبندم تا صبح !! اونوقت صبح که از خواب بلند میشیم باید یکسری توضیحاتم در قبال بستن در بدیم که چیکار داشتیم میکردیم :31:

ممنون.ممکنه صدای درایو به خاطر قرار دادن کنسول روی سطح کمی نرم باشه؟چون روی موکت گذاشتمش و جا هایی که روی زیر تلویزیونی تستش کردم اینطوری نبود.این صدا هم معمولا اوایل بازی میاد و مثل اینکه هر چه فشار بر روی درایو بیشتر میشه صدا هم بیشتر میشه.هارد کنسول بسته بندیش به یک محصول اورجینال ماکروسافت نمیخوره.احساس میکنم anti aliasing دستگاه پایین اومده.از tv پلاسما یا کابل hdmi نیست؟(یعنی مرز ایتم های مختلف حالت پله پله داره.)درایو بنکیو رو چطوری از لایتون تشخیص میدن؟جواب هر کدومو میدونید بگید لطفا سریع.(با موبایل پست میدم پست به هم ریخته شده.)
اولا که دوست عزیز کار فوق العاده اشتباهی میکنید دستگاه رو روی موکت میزارید !!
دوما نه ربطی نداره البته اگه صدا مربوط به درایو باشه !! یه موقع میبینید فنهای کنسول مشکل داره !! و زمانی که شما دستگاه رو روی موکت میزارید به علت کم شدا فضا برای هوای ورودی فنها با فشار روبه‏رو میشن .
شما تو 2 حالت خوابیده و ایستاده این صدا رو داری ؟
همیشه سعی کنید دستگاه رو در حالت ایستاده جایی قرار بدید که کاملا با سطح 90 درجه باشه .

نه مربوط به کابل نمیشه , Anti Aliasing هم بهش نمیگن :31: بهش EDGE Enhancement میگن که مربوط میشه که به اصلاح حاشیها
یا هرقسمتی که بین 2 حیطه ی رنگی قرار میگیره و حکم مرز رو داره .

تو TV Plasma های قدیم که Res های زیر HD دارن این گزینه وجود نداره . ولی اگه TV Plasma شما نسبتا جدیده باید این گزینه رو داشته باشه.

راستی یه موقع هایی هم میشه که سیم از تو اتصالی داشته باشه (البته اگه سیم ارزون خریده باشید) ببینید با تکون دادنش تصویر تغییر خاصی نمیکنه ؟

برای تشخیص درایو ها هم عکس زیر بهترین روش هست :

ببخشید میدونم اینجا جاش نیس ولی بچه های اینجا فعالن میپرسم
تو بازی fight night جدیده ::: دوستان تو نسخه قبلیش وقتی مشت اخرو میزدی طرف میخورد زمین صحنه دوباره تکرار میشد از یه نمایه دیگه صحنه اهسته نشون میداد
ولی تو این نسخه چنتا مرحله رفتم اینو نداشت اینجوریه یعنی؟؟؟؟
در ضمن وسط راند یه کارایی باید میکردی که مپلا stamine بره بالا اینارو نداره ممنون میشم جواب بدید

خب عزیزم میدونی چرا میگن جاش اینجا نیست !!؟؟

چون ممکن هست کسی اینجا اصلا این بازی رو انجام نداده باشه و نتونه کمکی به شما بکنه !! حتی گه روز 100 تا صفحه هم به این تاپیک اضافه بشه باز ربطی به این نداره که سوال شما سریع جواب داده بشه !!

تو تاپیک خودش بهترین جا هست.

دوستان عزیز سلام
من امروز یه 360 خریدم elite با یه kincet حالا فقط یه مشکا دارم بازی need for speed جدید اجرا نمی شه اما assassin creed اجرا میشه خود اون آقا هم گفت که دستگاه اپ دیت شده اما بازی اجرا نمی شه دستگاه هنگ می کنه چی کار کنم من ؟

شما بازی هایی رو که میخری باید حتما +Patch LT رو داشته باشه تا بازی Run بشه. اینطوری که دستگاه هنگ میکنه و صفحه سیاه میشه امکان Flag شدن دستگاتونم هست.

ممکنه مشکل از خود سی دی باشه!
بهتره سی دی رو روی یک کنسول دیگه اجرا کنید و اگر اجرا شد که دستگاه رو ببیری و به خود فروشنده بدید تا درستش کنه! ممکنه تنظیماتشو درست انجام نداده باشه!

اگه کنسول DVD Drive اش LT نباشه راحت اجرا میشه.

overlordJS
12-03-2011, 13:29
سلام دوستام ...
واقعیتش من دیروز یه X-Box 360 خریدم (آرکید) ... یه کابل وی جی ای اچ دی هم براش گرفتم تا به مانیتورم وصلش کنم حالا که وصل شده تصویرش به شدت تاره و لرزش بدی داره!
نمی دونم چرا اصلا دلیلی نداره! مانیتورم LG LED2050sه و همه ی رزولوشن هارم آزمایش کردم فرقی نکرد ...
منتها خونه ی دوستم که 360 داره با LCD 20 سامسونگ هیچ مشکلی نداره و کیفیت صاف مث آینه ست ... لطفا" راهنمایی کنید ....

bxtt74
12-03-2011, 15:20
شما بازی هایی رو که میخری باید حتما +Patch LT رو داشته باشه تا بازی Run بشه. اینطوری که دستگاه هنگ میکنه و صفحه سیاه میشه امکان Flag شدن دستگاتونم هست.

اگه کنسول DVD Drive اش LT نباشه راحت اجرا میشه.

خوب دوست عزیز من بازی assasin رو اجرا می کنم اما NFS رو ارور میده
بازی patch lt رو از کجا بگیرم
خودم هم میتونم این patch رو اضافه کنم چی کار باید کنم
و اینکه flagh شدن خیلی بده ؟

hosiyar
12-03-2011, 15:37
آرکید 380 تومن ؟؟؟؟!!! چه خبره ؟ رفتم قیمت کردم آرکید 380 ، الایت 465 !!! چرا اینقدر گرون شده ؟ من کرک و پرم ریخت !!

shab_2008
12-03-2011, 16:28
آرکید 380 تومن ؟؟؟؟!!! چه خبره ؟ رفتم قیمت کردم آرکید 380 ، الایت 465 !!! چرا اینقدر گرون شده ؟ من کرک و پرم ریخت !!

یا حضرت شلغم !!:31:

عجب مملکت گل و یلبلیه!!:31:

دوست عزیز هیچ دلیل قانع کننده ای برای این قیمت های نجومی وجود نداره!!

متاسفانه توی خرید و فروش کنسول ها دست های پشت پرده و مافیای کنسولی وجود داره!

یادش بخیر من کنسول دومیم که آرکید بودو 230 خریدم!:31:

behexen
12-03-2011, 16:32
آدرس تاپیک های که بازی رو 1000 تومن می ده گیر آوردم :دی گفتم در اختیار شمام قرار بدم

صاحب این تاپیک بازی ها رو با دیسک تی گیت و کاور می ده دونه 1200 تومن

صاحب این تاپیک بازی ها رو با دیسک تی گیت و کاور می ده دونه 1100 تومن

Shahroozs2
12-03-2011, 16:59
سلام دوستان
من چند روز روز پیش دستگاهو دادم و lt برام ریختن روش. ولی حالا هر بازیو که میذارم بعد از 1-2 ساعت دستگاه قفل میکنه و مجبور میشم خاموش و روشنش کنم.در ضمن دستگاه من فالکونه و درایومم هیتاچی.
به نظر شما این از علاlj سه چراغه شدنه؟

omid2800
12-03-2011, 18:52
این کنیت رو هر دستگاهی نصب میشه بعد چه بازی های براش اومده

sonixax
12-03-2011, 19:04
این کنیت رو هر دستگاهی نصب میشه بعد چه بازی های براش اومده

کینکت روی هر 360 ای نصب میشه .

لیست بازی هاش :

omid2800
12-03-2011, 21:52
من امروز lt+ رو ریختم ولی بازی فابل3 که قبلش بازی می کردم رو اجرا نمی کنه گیر می کنه سیو قبلی رو پاک کردم لطفا راهنمایی کنید

J A V I D
12-03-2011, 22:56

دوست عزیز دلیلش سادس کنسول آرکید و الیت دیگه تولید نمی شه ، و اسلیم ها هم کپی خور نمی شه (البته اگر از عوض کردن درایو بگذریم!) واسه همین قیمت رفته بالا ، درضمن بازار پر شده از کنسول ها ی استوک که جای نو و با قیمت فضایی می فروشن مواظب باشد ...

من امروز lt+ رو ریختم ولی بازی فابل3 که قبلش بازی می کردم رو اجرا نمی کنه گیر می کنه سیو قبلی رو پاک کردم لطفا راهنمایی کنید

بازی تون رو باید پچ کنید تا درست شه ..... یا برید نسخه پچ شدش رو بخرید پچ کردنش کاری نداره از بازی یک ایمیج بگیرید و ایمیج رو بدید به آخرین نسخه abgx درستش می کنه !!!

omid2800
12-03-2011, 23:08
دوست عزیز دلیلش سادس کنسول آرکید و الیت دیگه تولید نمی شه ، و اسلیم ها هم کپی خور نمی شه (البته اگر از عوض کردن درایو بگذریم!) واسه همین قیمت رفته بالا ، درضمن بازار پر شده از کنسول ها ی استوک که جای نو و با قیمت فضایی می فروشن مواظب باشد ...

بازی تون رو باید پچ کنید تا درست شه ..... یا برید نسخه پچ شدش رو بخرید پچ کردنش کاری نداره از بازی یک ایمیج بگیرید و ایمیج رو بدید به آخرین نسخه abgx درستش می کنه !!!

دوست من یعنی بریزم تو کامپیوتر از نو رایت کنم آره با برنامه

J A V I D
12-03-2011, 23:22
دوست من یعنی بریزم تو کامپیوتر از نو رایت کنم آره با برنامه

بله باید از اول یکی دیگه رایت کنید یا یه دونه پچ شدش رو بخرید ، بازی فیبل منم همین جوری شد ، بعد از ال تی پلاس ! همین کاری که گفتم کردم و درست شد ... فقط موقع رایت حواستون به لایر بریک باشه ایجمج رو ترجیحا با برنامه کلون سی دی بگیرید و موقع رایتم با استفاده از فایل .dvd ش رایت کنید ... در ضمن سرعت رایت رو بیشتر از 6 قرار ندید ...

yoosefcena
12-03-2011, 23:34
چرا کسی به ما جواب نمیده اخه

((
دوستان کمک کنید ایکس باکس من پارسال 3 چراغه شد بعد تعمیرش کردم تا امسال سالم بود بعد یه دفعه خواستم روشنش کنم که دوباره 3 چراغه شد :18: بعد دوباره روشنش کردم ایندفعه نشد ولی هر بازی میکنم وسطه بازی خط خطی میشه خیلی همزود داغ میکنه الان من باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟ ))

Shahroozs2
12-03-2011, 23:47
سلام دوستان
من چند روز روز پیش دستگاهو دادم و lt برام ریختن روش. ولی حالا هر بازیو که میذارم بعد از 1-2 ساعت دستگاه قفل میکنه و مجبور میشم خاموش و روشنش کنم.در ضمن دستگاه من فالکونه و درایومم هیتاچی.
کسی نمیدونه مشکلش چیه؟ چون اگه تقصیر طرف باشه برم یقشو بگیرم.

SamGun
13-03-2011, 00:05
خوب دوست عزیز من بازی assasin رو اجرا می کنم اما NFS رو ارور میده
بازی patch lt رو از کجا بگیرم
خودم هم میتونم این patch رو اضافه کنم چی کار باید کنم
و اینکه flagh شدن خیلی بده ؟

بازی Patch LT رو میتونید از سایت های فروش آنلاین بازی مثل پیناتا و یا دوست خودم حمید تهیه کنید :

تاپیک حمید :

یا حضرت شلغم !!:31:

عجب مملکت گل و یلبلیه!!:31:

دوست عزیز هیچ دلیل قانع کننده ای برای این قیمت های نجومی وجود نداره!!

متاسفانه توی خرید و فروش کنسول ها دست های پشت پرده و مافیای کنسولی وجود داره!

یادش بخیر من کنسول دومیم که آرکید بودو 230 خریدم!:31:

میگم شهاب بیا در بریم :31:

راستش شهاب چند وقت پیش با بچه ها صحبت پیش اومد در مورد گرونیو این حرفها !!

آخرش به این نتیجه رسیدیم که اگه دولت الکترونیک راه بیوفته و تمام اجناس به قیمت دولتی و یا شاید حتی جهانی برسن چقدر آدم تو این

مملکت هست که به خاک سیاه میشینه !!!!!

تو فکر کن طرف یه باره کنسول یا لپ تاپ یا گوشی میاره که اگه هرگوشی یا کنسول رو میخره 100 تومن اینجا میفروشه 300 تومن !!

حالا اگه این تشکیلات شکل بگیره طرف گوشی میاره 100 تومن میفروشه 101 تومن :16:

آدرس تاپیک های که بازی رو 1000 تومن می ده گیر آوردم :دی گفتم در اختیار شمام قرار بدم

صاحب این تاپیک بازی ها رو با دیسک تی گیت و کاور می ده دونه 1200 تومن

صاحب این تاپیک بازی ها رو با دیسک تی گیت و کاور می ده دونه 1100 تومن

تاچیک دومی رفیق خودمه !! ازش بخرید که جنسش حرف نداره.

سلام دوستان

قبلا این مشکل رو نداشتین !!؟؟

yoosef_st
13-03-2011, 00:15
ببینم آقا، مگه نمیگفتین طی همین چند هفته اسلیم هم کپی خور میشه؟؟
پس چی شد؟

Shahroozs2
13-03-2011, 00:17
قبلا این مشکل رو نداشتین !!؟؟
خیر بعد ریختن lt این طور شد

SamGun
13-03-2011, 00:29
خیر بعد ریختن lt این طور شد

بعد از 1-2 ساعت چطوری هنگ میکنه ؟ یهو قفل میکنه ؟ صفحه سیاه میشه ؟ شطرنجی میشه ؟ اول سرعت بازی کم میشه بعد قفل میشه ؟ تیکه تیکه میشه بعد قفل میشه ؟ تمام کنسول هنگ میکنه ؟

چطوریه ؟

shab_2008
13-03-2011, 00:56
بعد از 1-2 ساعت چطوری هنگ میکنه ؟ یهو قفل میکنه ؟ صفحه سیاه میشه ؟ شطرنجی میشه ؟ اول سرعت بازی کم میشه بعد قفل میشه ؟ تیکه تیکه میشه بعد قفل میشه ؟ تمام کنسول هنگ میکنه ؟

چطوریه ؟

سعید فک کنم هنگام آپدیت به +LT زدن لنز رو پکوندن!!:31:

amaranth_silent
13-03-2011, 01:23
دوستان میخواستم برم xbox live گفت باید اپدیت کنی منم ok کردم یه ربع گذشت اپدیت کامل شد بعد اومد م که بازی call of duty bo رو بزارم صفحه سیاه شد و دیگه نیومد چنتا بازی دیگه هم نیومد حدسم اینه که فلگ شدم
حالا سوالم اینه که ایا دوباره از نو lt + بریزم میتونم این بازیارو اجرا کنم؟چون برام مشکل ساز شده تازه بازی فایت نایتم که بازی میکنم
صحنه اهسته ها یا همون اسپیشل افکتها حذف شده رفته رو مخ چاره من چیه؟؟؟

alireza_sun72
13-03-2011, 09:27
خیلی ساده بگم:31: بازی dragon age 2 رو بگیرم؟:11:

J A V I D
13-03-2011, 09:34

دوست عزیز موقع ریختن ال تی پلاس لنز که در دسترس نیست که بپوکوننش ، من نمی دونم ایشون کجا دادن برای آپدیت ولی بعضی بی وجدان ها درایو رو عوض می کنن ، البته هنگ کردن بازی فکر نکنم به لنز و درایو مربوط باشه ، دستگاه شما چیه جسپر یا فالکون شاید رو به مرگ باشه حالا با ال تی پلاس ریختنون هم زمان شده !!!

دوستان میخواستم برم xbox live گفت باید اپدیت کنی منم ok کردم یه ربع گذشت اپدیت کامل شد بعد اومد م که بازی call of duty bo رو بزارم صفحه سیاه شد و دیگه نیومد چنتا بازی دیگه هم نیومد حدسم اینه که فلگ شدم
حالا سوالم اینه که ایا دوباره از نو lt + بریزم میتونم این بازیارو اجرا کنم؟چون برام مشکل ساز شده تازه بازی فایت نایتم که بازی میکنم

دشبورد جدید چند تا بازی رو کلا از کار می اندازه که یکیش همون کال آف دیوتی بلاک آپسه ، شما هم باید برید نسخه پچ شده کال رو بخرید ، این یکی نمی دونم مثل همون فیبل پچش می کنن یا فرق می کنه !

J A V I D
13-03-2011, 09:34

دوست عزیز موقع ریختن ال تی پلاس لنز که در دسترس نیست که بپوکوننش ، من نمی دونم ایشون کجا دادن برای آپدیت ولی بعضی بی وجدان ها درایو رو عوض می کنن ، البته هنگ کردن بازی فکر نکنم به لنز و درایو مربوط باشه ، دستگاه شما چیه جسپر یا فالکون شاید رو به مرگ باشه حالا با ال تی پلاس ریختنون هم زمان شده !!!

دشبورد جدید چند تا بازی رو کلا از کار می اندازه که یکیش همون کال آف دیوتی بلاک آپسه ، شما هم باید برید نسخه پچ شده کال رو بخرید ، این یکی نمی دونم مثل همون فیبل پچش می کنن یا فرق می کنه !

Shahroozs2
13-03-2011, 10:13
بعد از یک یا دوساعت وسط بازی درجا قفل میکنه بدون هیچ گونه تیک زدن صفحه سیاه شدن سرعت بازی کم شدن.بعضی وقتها هگام قفل کردن دسته میافته رو ویبره خوردن و تا دستگاهو خاموش نکنم ویبره قطع نمیشه.
مادربورد هم فالکونه.

alireza_sun72
13-03-2011, 10:47
بعد از یک یا دوساعت وسط بازی درجا قفل میکنه بدون هیچ گونه تیک زدن صفحه سیاه شدن سرعت بازی کم شدن.بعضی وقتها هگام قفل کردن دسته میافته رو ویبره خوردن و تا دستگاهو خاموش نکنم ویبره قطع نمیشه.
مادربورد هم فالکونه.
داداش شرمنده نمیخوام اسپم بدم ولی عجب وضعیتی داری!:39:

shab_2008
13-03-2011, 11:54
مادربورد هم فالکونه.

دوست عزیز اگه از روش MRA برای آپدیت درایو استفاده بشه باید برد درایو جدا بشه و تراشیده ودر بعضی مواقع لحیم کاری بشه و مقاومت روی اون نصب کرد! و یه اشتباه کوچیک باعث آسیب دیدن درایو میشه!

در حین همین باز و بسته کردن برد درایو و خود درایو ممکن حتی لنز هم آسیب ببینه !!

و همانطور که همه میدونیم لنز هم عضوی از درایو هست!:31:

amaranth_silent
13-03-2011, 12:05

من یه جا زنگ زدم گفت کنسولتو بیار یه اپدیت نرم افزاری میکنم درس میشه میخواستم بدونم اون اپدیت چیه خودم بکنم

alireza_sun72
13-03-2011, 12:36
خیلی ساده بگم:31: بازی dragon age 2 رو بگیرم؟:11:
پدر سوخته جواب منو نمیدین؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hessam2006
13-03-2011, 13:03
سلام

آقا ما یدونه nfs خریدیم فروشنده پرسید lt+ داری گفتم نه lt سادس گفت یدونه dvd بهت میدم بریز اجرا میشه
این dvd چیه
بریزم ؟؟؟؟
دستگاه نپره

overlordJS
13-03-2011, 13:10
سلام دوستام ...
واقعیتش من دیروز یه X-Box 360 خریدم (آرکید) ... یه کابل وی جی ای اچ دی هم براش گرفتم تا به مانیتورم وصلش کنم حالا که وصل شده تصویرش به شدت تاره و لرزش بدی داره!
نمی دونم چرا اصلا دلیلی نداره! مانیتورم LG LED2050sه و همه ی رزولوشن هارم آزمایش کردم فرقی نکرد ...
منتها خونه ی دوستم که 360 داره با LCD 20 سامسونگ هیچ مشکلی نداره و کیفیت صاف مث آینه ست ... لطفا" راهنمایی کنید ....

جواب منه بدبخت رو یکی بده ...
کی ....؟
کیه ..... کیـــــــــــــــــــــــ ـــــه...؟ کیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــه ...؟
ااااااا مستشـــار تویی؟

Alex merccer
13-03-2011, 13:28
پدر سوخته جواب منو نمیدین؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نگیری نصف عمرت بر فناست:27:.یکش رو نگرفته باشی اون نصفه ی دیگه ی عمرت بر فناست:31:

با یکش یک مقدار فرق کرده اما به نظرم بازم بازی فوق العاده قشنگی هست.:31:نبود دوربین ایزومتریک هم که برای من اصلا مشکلی ایجاد نکرد.هرکی هم که بگه بازی به درد نمی خوره مطمئن باش 1-2 ساعت بیشتر بازی نکرده و داره همین جوری نظر می ده:21:

کی ....؟
کیه ..... کیـــــــــــــــــــــــ ـــــه...؟ کیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــه ...؟
ااااااا مستشـــار تویی؟

من یک مدت با PS3 همچین مشکلی داشتم.دلیلش هم اینه که رزولوشن که میره بالا فرکانس تصویر هم میره بالا و هر مانیتور تا یک فرکانش خاصی ساپورت میکنه.البته اگه مانیتور شما فول اچ دی هست مشکل باید از جای دیگه ای باشه.شما کیفیت رو بزار رو 720p احتمالا درست می شه.

shab_2008
13-03-2011, 14:30
کی ....؟
ااااااا مستشـــار تویی؟

دوست عزیز کابل وجی ای به اچ دی دیگه چه صیغه ایه!!!؟:31:

شما باید یه کابل DVI to HDMI بخرید تا مشکلتون حل بشه.

Shahroozs2
13-03-2011, 14:32
دوست عزیز اگه از روش MRA برای آپدیت درایو استفاده بشه باید برد درایو جدا بشه و تراشیده ودر بعضی مواقع لحیم کاری بشه و مقاومت روی اون نصب کرد! و یه اشتباه کوچیک باعث آسیب دیدن درایو میشه!

اگه لنزم اسیب دیده باشه باید وسط بازی بیاد بیرون و ارور کثیف بودن دیسکو بده.دیگه این قفل کردنه چه کوفتیه؟
حالا به نظر شما برم سراغ طرف یا نه اشکال از دستگاه خودمه؟

shab_2008
13-03-2011, 15:27
اگه لنزم اسیب دیده باشه باید وسط بازی بیاد بیرون و ارور کثیف بودن دیسکو بده.دیگه این قفل کردنه چه کوفتیه؟

اگه لنز مشکل داشته باشه بعضی وقتها کنسول هنگ میکنه و تنها کاری که میشه کرد خاموش کردن کنسوله!

بهترین کار اینه که کنسول رو ببرین پیش همون کسی که براتون درایو رو آپ کرده و مشکلتون رو بهش بگید.

yoosefcena
13-03-2011, 15:38

چطوریه ؟

شما که کابره فعالی هستی تو رو خدا جواب بهده به ما این 4 پستیه که دارم میزنم
((
دوستان کمک کنید ایکس باکس من پارسال 3 چراغه شد بعد تعمیرش کردم تا امسال سالم بود بعد یه دفعه خواستم روشنش کنم که دوباره 3 چراغه شد :18: بعد دوباره روشنش کردم ایندفعه نشد ولی هر بازی میکنم وسطه بازی خط خطی میشه خیلی همزود داغ میکنه الان من باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟ ))

Shahroozs2
13-03-2011, 15:43
اگه لنز مشکل داشته باشه بعضی وقتها کنسول هنگ میکنه و تنها کاری که میشه کرد خاموش کردن کنسوله!

بهترین کار اینه که کنسول رو ببرین پیش همون کسی که براتون درایو رو آپ کرده و مشکلتون رو بهش بگید.
بهش زنگ زدم گفت چون فالکونه داره سکته های اخرو میزنه و سه چراغ میشه.

pedramakaay
13-03-2011, 16:13
بله میشه خیلی راحت هم میشه این کارو کرد اونم توسط نرم افزاری که در لینک زیر همراه با آموزش هست

دوست عزيز برنامه رو دانلود كردم و 2 بازي call of duty black ops و halo reach رو تست كردم...

نوشته : ap25 replay sector is blank با رنگ قرمز....

ولي در پايان نوشته است : basic stealth check passed با رنگ سبز....داستان چيست؟

آيا بعد از اين كه به lt آپديت كنم ديگه اين دو بازي رو نمي تونم بزنم؟ آيا الان با بازي كردن اين دو گيم فلگ شدم؟

آيا lt فقط براي assassin و nfs لازمه يا براي dead space 2 و crysis 2 و mortal komabat هم لازم خواهد بود؟

وین رونی
13-03-2011, 17:51
جدیداً چیزی درست شده به نام میز لپ تاپ که باعث خنک شدن لپ تاپ میشه

جند تا فن داره
البته برقش را بوسیله یک کابل USB از خود لپ تاپ میگیره

سوال من اینه که میشه از این وسیله برای ایکس باکس استفاده کرد؟در این صورت مجبوریم برقش را از کنسول بگیریم.آیا اینکار برای کنسول ضرری نداره؟

alireza_sun72
13-03-2011, 20:32

جند تا فن داره

سوال من اینه که میشه از این وسیله برای ایکس باکس استفاده کرد؟در این صورت مجبوریم برقش را از کنسول بگیریم.آیا اینکار برای کنسول ضرری نداره؟

شما اگه جاسپر داری که بیخیال کل اینا شو.
دوست من جاسپر داره و 1 سال بیشتره که فن لپتاپ میزاره زیر ایکس باکسش
نه مشکلی واسش پیش نیومده ولی هارد نداره و تو خیلی از بازی ها وسط بازی اسلوموشن میشه
حالا نمیدونم مشکلش گرفتن برق میز لپتاپ از کنسولش هست یا نداشتن هارد
باز هم میگم به سیستم دیفالت کولینگ جاسپر دست نزنید

sonixax
13-03-2011, 20:52

جند تا فن داره

سیستم خنک کننده ی 360 با لپتاپ فرق داره - از این مدل چیزها برای 360 استفاده کنید میزنید پدر صاحب بچه ی کنسول رو در میارید .

hosiyar
13-03-2011, 22:23

تشکر . اما من الایت دارم . 350 خریدمش . قیمت کردم کلا نرخ بازار دستم باشه .
موفق باشی.

MILIN3M
13-03-2011, 23:18
چه خبره رفتم میدون توپخونه چرا هیچکی دیگه بازی نمیفروشه ..یکیشون با کلی نازو برنداز کردن من برام اورد..قبلا میرفتی همشون داشتن..کسی جا دیگه بلده؟؟

alireza_sun72
13-03-2011, 23:24
چه خبره رفتم میدون توپخونه چرا هیچکی دیگه بازی نمیفروشه ..یکیشون با کلی نازو برنداز کردن من برام اورد..قبلا میرفتی همشون داشتن..کسی جا دیگه بلده؟؟
شما کجای تهرانی؟

SamGun
13-03-2011, 23:52

آره احتمالش کم نیست !! چون یه موقع ها طرف رو جو میگیره و درایو رو باز میکنه تا یه حالی بهش بده !! با پمپ باد همچین میگیره تو درایو که چیزی نمونده Board رو سوراخ کنه !!

اونم نه از این Blover ها که !! از اینا که تو تعویض روغنی ها استفاده میشه :31:

!

جاوید یه موقع هایی باز میکنن. البته عوض کردن درایو کاری نیست که بشه تو 5 دقیقه انجام داد !! Optic هم که چیزه بی ارزشی هست

طرف نمیاد یه optic کهنه رو برداره یه کهنه تر روش بندازه.

یه موقع ها میشه کمی بیش اتفاق بیوفته.

مادربورد هم فالکونه.

ببینم موقعی که قفل میکنه منوی دستگاه کار میکنه ؟ یعنی اگه X وسط دسته رو بزنی Menu باز میشه ؟

کاملا تائید وکنیم :31:

پست های بالا

دوست عزيز برنامه رو دانلود كردم و 2 بازي call of duty black ops و halo reach رو تست كردم...

نوشته : ap25 replay sector is blank با رنگ قرمز....

ولي در پايان نوشته است : basic stealth check passed با رنگ سبز....داستان چيست؟

آيا بعد از اين كه به lt آپديت كنم ديگه اين دو بازي رو نمي تونم بزنم؟ آيا الان با بازي كردن اين دو گيم فلگ شدم؟

آيا lt فقط براي assassin و nfs لازمه يا براي dead space 2 و crysis 2 و mortal komabat هم لازم خواهد بود؟

بازی هاتون +Patch LT رو نداره و باید از NET گرفته و توسط ABGX به ISO بازی افزوده و بازی رو یکبار دیگه رایت کنید.

اگه شما داشبوردت آخرین آپدیت رو داره امکانش هست که Flag شده باشید. تقریبا 50-50.

تمام بازی هایی که بعد از Black Ops اومدن اگه اشتباه نکنم.

جند تا فن داره

واقعا !!؟؟؟

عجب چیزه خفنیه !!!!

خدایا یه چیزایی میزنن !! جلل خالق !!!

منم تا این پست شمارو خوندم رفتم یکی واسه لپ تاپم خریدم تا نسوزه :31: !!

این عکسشه :

Shahroozs2
14-03-2011, 01:52
نه samgun جان به کل قفل میکنه و هیچ دکمه ای کار نمیکنه.

SamGun
14-03-2011, 09:29
نه samgun جان به کل قفل میکنه و هیچ دکمه ای کار نمیکنه.

خب پس ببین !! سیستمت قفل میکنه نه بازی !!

من یک پیشنهاد برات دارم .

شما اگه تهران هستی دستگاه رو یکبار ببر پیش آقا میثم خودمون و بده برات یکبار دیگه +LT رو بریزه چون درایو های Hitachi خودشون همینطوری مشکل ساز هستن حالا اگه یه موقع iXtreme هم روشون بد ریخته بشه یا

اینکه اصلا فایل iXtreme طرف مشکل داشته باشه یا اصلا اینکه نرم افزار Flash کننده ی درایو خوب عمل نکرده باشه با ریختن مجدد iXtreme امکانش هست مشکلت بر طرف بشه اگه

خوده کنسول مشکل نداشته باشه. اگه نشد که حتما به فکر تعویض اش باش.

ببین کنسولت رو تمیز کردی تا حالا !؟ داخلش رو میگما !!

alireza_sun72
14-03-2011, 11:08

شما اگه تهران هستی دستگاه رو یکبار ببر پیش آقا میثم خودمون و بده برات یکبار دیگه +LT رو بریزه چون درایو های Hitachi خودشون همینطوری مشکل ساز هستن حالا اگه یه موقع iXtreme هم روشون بد ریخته بشه یا

اینکه اصلا فایل iXtreme طرف مشکل داشته باشه یا اصلا اینکه نرم افزار Flash کننده ی درایو خوب عمل نکرده باشه با ریختن مجدد iXtreme امکانش هست مشکلت بر طرف بشه اگه

مگه تمیز کردن داخل کنسول ربطی به هنگ کردن داره؟:18:
پس بگو چرا جدیدا ایکس باکسم هنگ میکنه!:31: 1 ساله توشو تمیز نکردم

SamGun
14-03-2011, 11:40
مگه تمیز کردن داخل کنسول ربطی به هنگ کردن داره؟:18:
پس بگو چرا جدیدا ایکس باکسم هنگ میکنه!:31: 1 ساله توشو تمیز نکردم

اینجارو بخون عیلرضا جان

alireza_sun72
14-03-2011, 11:56
کاربران بیش از 177 میلیارد امتیاز به دست آورده اند
گاهی وقت ها، نگاهی به آمار بازی کردن در شبکه های کنسول ها می تواند بسیار جالب باشد؛ به ویژه اگر بازی های مورد علاقه مان هم درون شبکه در حال بازی شدن باشند.
حالا به تازگی آمار جالبی از شبکه ی ایکس باکس لایو و به ویژه اچیومنت های به دست آمده در این شبکه منتشر شده که خواندن آن خالی از لطف نیست.
بر اساس این گزارش، بازی کننده ها موفق شده اند 6.3 میلیارد اچیومنت را از سال 2005 تا حالا به دست بیاورند. به طور کلی، دارندگان ایکس باکس نزدیک به 177 میلیارد امتیاز را به دست آورده اند که اگر این عدد را به تعداد بازی کننده ها بخش کنیم، 11286 امتیاز به طور میانگین به هر بازی کننده می رسد؛ رقمی به نسبت بالا و کم وبیش نشان دهنده ی فعالیت بالای کاربران شبکه ی ایکس باکس لایو است.
در گزارش دیگری که به اچیومنت ها و حاشیه های پیرامون آن نپرداخته بود، آورده شده که 20 میلیون بازی کننده هر روز به ایکس باکس لایو سر می زنند و و در بیش از 4 میلیارد ساعت بازی های چندنفره را بازی می کنند.

dbazinews.com

pedramakaay
14-03-2011, 12:29
اینجارو بخون عیلرضا جان

سلام دوست عزيز...

ميگم اين دستگاه ها كه باد مي گيرند و تميز مي كنند رو از كجا ميشه تهيه كرد؟ جايي رو شما سراغ داريد؟

اين فروشنده ها اون قدر نزديك مي گيرند و روي آخرين فشار مي گذارند كه ممكنه برد سوراخ و آي سي ها كنده بشه...

با تشكر:11:

dath-king
14-03-2011, 13:06
با سلام دوستان نمی دونم اینجا جاش هست یا نه من یه سوال دارم الان ایکس باکس خوب چیه آخه می خوام بدونم یه وقت سرم کلاه نره دوستان اگر مقدوره یه چندا ایکس باکس خوب معرفی کنند با مشخصات اگر هم از قیمت خبر دارند بگن ممنون می شم.

alireza_sun72
14-03-2011, 13:41
با سلام دوستان نمی دونم اینجا جاش هست یا نه من یه سوال دارم الان ایکس باکس خوب چیه آخه می خوام بدونم یه وقت سرم کلاه نره دوستان اگر مقدوره یه چندا ایکس باکس خوب معرفی کنند با مشخصات اگر هم از قیمت خبر دارند بگن ممنون می شم.
الان با این قیمت های نجومی اصلا خرید XBOX360 پیشنهاد نمیشه
بهتره صبر کنید تا بعد عید ببینید چی میشه
برای مثال قیمت XBOX360 ARCADE بین 230 تا 250 بود ولی الان شده 390 تومن
(ویرایش شد)

Shahroozs2
14-03-2011, 13:52

من شیراز هستم.
الان حدود 2-3 ساله که دارم ولی تا حالا توشو تمیز نکردم.

sajad-tnt
14-03-2011, 13:55
الان با این قیمت های نجومی اصلا خرید XBOX360 پیشنهاد نمیشه
بهتره صبر کنید تا بعد عید ببینید چی میشه
برای مثال قیمت XBOX360 ARCADE بین 230 تا 250 بود ولی الان شده 310 تومن
سلام دوست من.

شما فكر كنم خبر از قيمت جديد كنسولها نداري:27: :
فقط قبل از كليك كردن بر روي SP يه ليوان آب قند كنار خودتون داشته باشين تا از حال رفت و بيهوشي شما جلوگيري شود :31:!

ایکس باکس 360 الیت با مادر بورد جاسپر کپی شده 490 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری
ایکس باکس 360 ارکید با مادر بورد جاسپر کپی شده 390 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری

هميشه موفق و پيروز باشيد :40:.

MILIN3M
14-03-2011, 14:09
شما کجای تهرانی؟
سعادت اباد..جای خوبی برای فروش بلدین ؟؟؟البته قیمتش همی 3تومن اینه باشه ها نه حلقه های 5تومن

dath-king
14-03-2011, 15:45
دوست عزیز شما که درست می گین این یکی از مشکلات عید هست که این قدر قیمت ها گرون می شن من می خوام بدونم:
1. پلی 3 کپی خور شده آخه بازی هاش خیلی گرونه یک از دوستام می گفت 50 تومن هست آیا کپی خور شده؟
2.ایکس باکس خوب الان حالا تا بعد از عید گیریم خوب چی هست اسم و مشخصاتشو بدید ممنون می شم؟
3.بازی های مثل خدای جنگ داخل کدوم کنسول بیشتر می یاد؟
4.بازی های دو نفره داخل کدوم بیشتر هست؟
باتشکر از دوستانی که جواب می دن

leonredfield
14-03-2011, 16:12
خواهشا احترام افراد فروم رو داشته باشید ....

حتما این کار رو ایشون انجام داده که میگه ... !!!

قصد بی احترامی نداشتم. فقط به نظرم یه کم خنده دار بود. تازه اگه دقت کنین خودشونم بعد اون حرفشون خندیدن. به هر حال من تازه واردم. ببخشید

pooriya_hp
14-03-2011, 16:13
1. پلی 3 کپی خور شده آخه بازی هاش خیلی گرونه یک از دوستام می گفت 50 تومن هست آیا کپی خور شده؟
گویا ps3 کپی خور شده

2.ایکس باکس خوب الان حالا تا بعد از عید گیریم خوب چی هست اسم و مشخصاتشو بدید ممنون می شم؟
فعلا سری slim خوبه .. !!

3.بازی های مثل خدای جنگ داخل کدوم کنسول بیشتر می یاد؟
God of War بازی انحصاری ps3 هست ...

4.بازی های دو نفره داخل کدوم بیشتر هست؟
... ؟؟ !!

هردشون بازی دو نفره به اندازه کافی دارند (( takken6 - pes11 - ufc - smackdown 2011 ))

leonredfield
14-03-2011, 16:17
بله عزیزم با دایال آپ فایل 3 گیگی دانلود کردم .
چون شما امتحان نکردی دلیل نمیشه که عملی هم نباشه . گویا شما هیچ چیزی در مورد دانلود منیجر و قابلیت ریزوم و بریج کردن چند تا کانکشن و ... نشنیدی !!! و چون نشنیدی فکر میکنی خیلی عجیبه و نمیشه .

درست مثل زمانی که گالیله عنوان کرد زمین کروی شکله و هر کسی که نمیدونست فکر کرد این داره جوک میگه :46:

شرمنده آقا گالیله. :31: اشتباه از من بود. درباره منیجر و ریزوم هم میدونم. من صبر و حوصله شما رو ندارم. یه بار یه فایل 65 مگی دانلود کردم مردم

leonredfield
14-03-2011, 16:22

برای تشخیص درایو lite-on فیس پلیت کنسلو جدا کنین. اگه سیم پیچ درایو زرد بود لایتونه.
در کل من توصیه میکنم کنسلو روی موکت نزارین. یه سطح سفت که یه کم از زمین فاصله داشته باشه بهتره

leonredfield
14-03-2011, 16:50
داداش شرمنده نمیخوام اسپم بدم ولی عجب وضعیتی داری!:39:

داداش من چرا نمک رو زخم مردم میپاشی؟ :31:

---------- Post added at 06:50 PM ---------- Previous post was at 06:46 PM ----------

سلام

آقا ما یدونه nfs خریدیم فروشنده پرسید lt+ داری گفتم نه lt سادس گفت یدونه dvd بهت میدم بریز اجرا میشه
این dvd چیه
بریزم ؟؟؟؟
دستگاه نپره

نه دوست من. همش آپدیت های رسمی خود مایکروسافته. البته اگه داشبوردت 9199 یا قدیمی تر باشه جواب میده. و در ضمن 3 تا cd یه. نه یه dvd.
اینم بگم اگه بازی bulletstorm رو اجرا کنی یا به live وصل بشی اثرش میپره و باید روش LT+ بریزی
کلا LT+ توصیه میشه.

MILIN3M
14-03-2011, 16:52
این بازی ها ارزش خریدن داره ؟؟
tron
castlevania

leonredfield
14-03-2011, 16:59

تو خیلی از موارد مشکل هنگ کردن با clear system catche حل میشه. البته اینجوری همه save ها و profile و achievement ها ممکنه بره (اگه تو catche ذخیره شده باشه) که باید دوباره از live دانلود کنین. شاید اگه بتونین همشو بریزین رو یه فلش بتونین بعد برشون گردونین به هارد. (اگه live ندارین شدیدآ توصیه میشه) این مطلبو تو support سایت مایکروسافت خوندم معتبره. میتونین خودتون بخش ساپورت xbox.com رو چک کنین.

البته شیلتره که اگه نتونستین ببینین من براتون اینجا توضیح میدم.
امیدوارم این کمک کنه.

---------- Post added at 06:58 PM ---------- Previous post was at 06:55 PM ----------

بهش زنگ زدم گفت چون فالکونه داره سکته های اخرو میزنه و سه چراغ میشه.

هنگ کردن 360 اصلآ به معنی تموم شدن عمرش نیست و ربطی به سه چراغ شدن نداره. پست قبل منو بخونین لطفآ

---------- Post added at 06:59 PM ---------- Previous post was at 06:58 PM ----------

جند تا فن داره

دوست من این چیز جدیدو من دو سال پیش از پاساژ فیلیپس ارومیه خریدم. برای 360 توصیه نمیشه چون کسی امتحان نکرده. در ضمن این پایه با usb هر وسیله ای کار میکنه. من با ps2 و ----- ماهواره امتحان کردم کار کرده (البته نه برای خنک کردنشون فقط از رو کنجکاوی!! :31: )

leonredfield
14-03-2011, 17:14
tron
castlevania

tron رو نمیدونم و بعید میدونم خوب باشه چون از رو فیلم ساختنش.
castlevania: lords of shadow عالیه. حیفه آدم 360 داشته باشه اینو بازی نکنه

Leon-117
14-03-2011, 17:18
دوستان تبريك ميگم،اليت 500 هزار تومن شده و آركيد هم 400 هزار تومن.....

alireza_sun72
14-03-2011, 17:27
سلام دوست من.

شما فكر كنم خبر از قيمت جديد كنسولها نداري:27: :
فقط قبل از كليك كردن بر روي SP يه ليوان آب قند كنار خودتون داشته باشين تا از حال رفت و بيهوشي شما جلوگيري شود :31:!

ایکس باکس 360 الیت با مادر بورد جاسپر کپی شده 490 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری
ایکس باکس 360 ارکید با مادر بورد جاسپر کپی شده 390 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری

شوخی نکن با من من قلبم باترییه ها:18::18::18:
مطمعنی 390؟؟؟؟ مارو باش به 310 میگفتیم نجومی!
کاش به حرفت گوش میکردم اب قند میگرفتم دستم

dath-king
14-03-2011, 17:29
عرضش خرید کدوم کنسول بهتر هست پلی 3 یا ایکس باکس
یه سوالی داخل یه سایت ایکس باکس اسلیم رو تبلیغ می کرد نوشته بود معموری 4 گیگ داره :13:
منظورم از اون سوال این بود بازی های تو سبک خدای جنگ داخل کدام کنسول بیشتر میاد نه این که خدای جنگ داخل کدوم کنسوله...

alireza_sun72
14-03-2011, 17:31
سعادت اباد..جای خوبی برای فروش بلدین ؟؟؟البته قیمتش همی 3تومن اینه باشه ها نه حلقه های 5تومن
شما که تا توپخونه میری! بجاش بیا پایینه جنت اباد تو سمرقند
بازیهاش 3000 تومن هست قاب کریستالی و چاپ هم داره
اینم ادرس سایتشه جدید ترین بازی هارو همیشه تو سایت میزنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمیدان پونک هم هست که خیلی نزدیک تره
یه مغازه تو پاساژ بوستان هست که بازی هارو خیلی سریع تر از جاهای دیگه میاره (خودش دانلود میکنه) اگه میخوای ادرسشو واست پ خ کنم

Aryan007
14-03-2011, 17:36
دوستان یه سوال ازتون داشتم لطفا سریع جواب دهید.

جعبه ی Kinectی که شما خریدید سطح داخلیش بنفش هستش؟
یه لایه نازک مقوایی روی جعبه ی اصلی داره؟
اون برچسب درون عکس زیر رو روی جعبه داره؟

چون Kinectی که من خریدم یک جعبه ی واحد داره و سطح داخلی جعبه سفید هستش و اون دفترچه ی توی عکس رو هم نداره.اما با ویدیوی Unboxing کینکت که دیدم فرق می کنه جعبش (یعنی کل جعبه همینه اما اونایی که اشاره کردم فرق داره)...حرکات رو خوب و سریع شناسایی می کنه.یا شاید سری ساخت فرق داره.کنار جعبه هم عبارت FOR DISTRIBUTION IN EN/ES US زده.اما جعبه اون قسمتا که اشاره کردم یکی نیست.یک برچسب معمولی(دایره ای)روی در جعبه هم زده.

حالا یه عکس دیگه پیدا کردم که مثل مال خودمه جعبش:

ولی این مثل اون ویدیوی Unboxing هستش:

کابل گسترش دهنده ی Wi Fi درون جعبه ی Kinect عکس میزارید ازش؟

لطفا سریع جواب دهید

alireza_sun72
14-03-2011, 17:36
tron
castlevania
به قول داداشمون castlevania رو نگیری نصف عمرت بر فناست:5:

leonredfield
14-03-2011, 17:50
دوستان تبريك ميگم،اليت 500 هزار تومن شده و آركيد هم 400 هزار تومن.....

اونور آب تو عیدشون واسه سود بیشتر بازی های بیشتر و بهتری عرضه میکنن اینجا قیمت کالاهای قدیمی شونو میبرن بالا.
تنها راه نجات کپی خور شدن کامل و بدون بحث اسلیم و البته زمانه.

leonredfield
14-03-2011, 18:01
عرضش خرید کدوم کنسول بهتر هست پلی 3 یا ایکس باکس
یه سوالی داخل یه سایت ایکس باکس اسلیم رو تبلیغ می کرد نوشته بود معموری 4 گیگ داره :13:
منظورم از اون سوال این بود بازی های تو سبک خدای جنگ داخل کدام کنسول بیشتر میاد نه این که خدای جنگ داخل کدوم کنسوله...

دوست من بازی سبک خدای جنگ همشون روی هر دو ps3 و x360 هست.
Conan
Dante's Inferno
Castlevania: Lords of Shadow

این بازی ها خیلی شبیه خدای جنگن و روی هر دو کنسول موجودن.
بله xbox در دو مدل 4GB و 250GB موجوده. (البته هنوز تو بازار مدل های 120GB و 256Mb موجوده که باید از همینا بخرین چون فعلآ فقط اینا کپی خور شدن و قیمتاشونم خیلی بالاست) Ps3 به دلایلی (فعلآ) به صرفه تره. در ضمن استفاده از xbox به علت نحوه کپی خور شدنش راحت تره. چون بازیاش روی DVD با قیمت های نازل 2000 تومن موجوده. ولی برای ps3 باید کنسلو (یا حد اقل هاردشو) ببرین مغازه تا روش بازی بریزن.
در کل توصیه اینه که تا بعد عید هیچ کدومشو نخرین.
از همه مهمتر اگه قصد دارین مدل 256Mb یعنی آرکید و 120GB یعنی ایلیت بگیرین حتما و 100 درصد بوردش باید jasper باشه. اگه اسلیم میخواین فرقی نمیکنه

yoosefcena
14-03-2011, 20:54
یه عمر فردی که به این پست پاسخ بده رو دعا میکنم این پنجمین پست متوالیم هست که بدون جوابه

((

Maziar_69
14-03-2011, 20:57
الایت 500 تومن !!!!!!! :18::18::18::18::18:
داره کم کم 2 برابر میشه قیمت...

sajad-tnt
14-03-2011, 21:31
شوخی نکن با من من قلبم باترییه ها:18::18::18:
مطمعنی 390؟؟؟؟ مارو باش به 310 میگفتیم نجومی!
کاش به حرفت گوش میکردم اب قند میگرفتم دستم
سلام دوست من.

بله ... 390 تومان شده ... :19:.
ا ا ا ... مگه نگفتم آب قند بگير دستت :31:!!!

الایت 500 تومن !!!!!!! :18::18::18::18::18:
داره کم کم 2 برابر میشه قیمت...
جاي تعجب نداره ... .

(تذكر:دوستان عزيز قصد توهين به شخص يا اشخاصي رو ندارم ولي حرف حقيقت تلخه :31:!!!)
وقتي يه آدمي از پشت كوه اومده و گاو و گوسفند هاشو فروخته ميخواد 360 بخره ... چه ميفهمه قيمت آركيد 230 تومان هست نه 400 تومان :19::13:...
يا مثلا يكي ديگه داره تو پول و ثروت باباش قل ميخوره ، چه ميفهمه ...
فروشنده ها هم كه ديگه جاي خود دارد :13: ... 2تا مثل اين آدم ها به پستشون بخوره فكر ميكنه تمومه ...

HESAM_5700
14-03-2011, 21:33
خوش به حالتون بابا ٥٠٠ كه خوبه !!!

اينجا اليت ( الايت :دى) ٥٣٠ - ٥٤٠

اركيد ( اركاد :دى ) ٤٦٠- ٤٧٠

اسليم هم تك و توك دارن ( همه هم گاگولا زدن درايو رو عوض كردن يعني خام نيست اصلا ) حدودا ٤٩٠-٥٢٠ !!!!

كينكت ٢٥٠-٢٦٥ !!!

يعني نهايت عدل و عدالت :دى

ديگه خودتون قضاوت كنيد ما اينجا چه ميكشيم !

SamGun
14-03-2011, 22:38
بچه ها پایه هستین کنسولارو بفروشیم :31: !!؟؟

alireza_sun72
14-03-2011, 22:53
ای بابا ما که ارزون خریدیم چه ربطی به گرونی الان داره؟:31:
تازه شما حساب کن که فروختیم بعدش اگه حوصلمون سر رفت باید با ت...مامون بازی کنیم؟:31::31:
ولی اگه پایه اید من 3پایم

leonredfield
14-03-2011, 22:53

بد فکری نیس :21: فقط بعدش ممکنه هوای کنسول به سرمون بزنه بریم 500 تومنیشو بخریم :5:

leonredfield
14-03-2011, 23:06
به دنبال زلزله 9 ریشتری ژاپن ساخت این بازی ها فعلآ متوقف شده:
MotorStorm Apocalypse
Disaster Report 4
Yakuza 4 Japan release
که هر سه بازی های ps3 هستن. در ضمن 6 تا کارخونه سونی هم فعلآ تعطیله.
و سرور های ژاپنی Final Fantasy XI and XIV فعلا آفلاینن.
و همچنین Marvel VS Capcom 3 DLC
خارج از بحث گیم بگم این قضیه زلزله تو ژاپن حالمو بدجور گرفته. آخه خدا جون قربونت برم ... (لینک عکس تو امضامو ببینین)

SamGun
15-03-2011, 00:06
به دنبال زلزله 9 ریشتری ژاپن ساخت این بازی ها فعلآ متوقف شده:
MotorStorm Apocalypse
Disaster Report 4
Yakuza 4 Japan release
که هر سه بازی های ps3 هستن. در ضمن 6 تا کارخونه سونی هم فعلآ تعطیله.
و سرور های ژاپنی Final Fantasy XI and XIV فعلا آفلاینن.
و همچنین Marvel VS Capcom 3 DLC
خارج از بحث گیم بگم این قضیه زلزله تو ژاپن حالمو بدجور گرفته. آخه خدا جون قربونت برم ... (لینک عکس تو امضامو ببینین)

3 تا فاجعه رو سرشون خراب شده که هر کدومش به تنهایی یه کشور رو فلج میکنه !!! حالا این 3 تا با هم اتفاق افتاده خدا به دادشون برسه !!

کره ی زمینم که به خورشید نزدیک تر شده !! :31: تبریک میگم !!

2012 هم که طوفان خورشیدی داریم احتمالا کره ی زمین شوت میشه بیرون کهشکان راه شیری !! :31:

Hessam_7800gtx
15-03-2011, 00:59
دوستان واسه کسی که هیچی از کنسول نمیدونه یه راهنمایی های توی خرید میکنید؟؟؟از این مدل اسلیم خوشم اومده کرک شده؟قیمتش چطوره؟جریان این آپدیتو داشبوردو اینا چیه؟؟؟

panther99
15-03-2011, 01:13
خوش به حالتون بابا ٥٠٠ كه خوبه !!!

اينجا اليت ( الايت :دى) ٥٣٠ - ٥٤٠

اركيد ( اركاد :دى ) ٤٦٠- ٤٧٠

اسليم هم تك و توك دارن ( همه هم گاگولا زدن درايو رو عوض كردن يعني خام نيست اصلا ) حدودا ٤٩٠-٥٢٠ !!!!

كينكت ٢٥٠-٢٦٥ !!!

يعني نهايت عدل و عدالت :دى

ديگه خودتون قضاوت كنيد ما اينجا چه ميكشيم !

مگه شما کجا هستی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

alireza_sun72
15-03-2011, 03:11
3 تا فاجعه رو سرشون خراب شده که هر کدومش به تنهایی یه کشور رو فلج میکنه !!! حالا این 3 تا با هم اتفاق افتاده خدا به دادشون برسه !!

2012 هم که طوفان خورشیدی داریم احتمالا کره ی زمین شوت میشه بیرون کهشکان راه شیری !! :31:
چه حالی میده یه فرمون بچپونن تو زمین به هر طرف که خواستیم بریم!:31:

sonixax
15-03-2011, 03:36

ای بابا ما گفتیم اون یه سانتی که سر اندونزی نزدیکتر شده بودیم جبران میشه دور میشیم ، باز هم نزدیک تر شدیم :13:

دوستان اگر مثل من دیتاتون براتون مهمه روی BlueRay بک آپ بگیرید چون این طوفانهای خورشیدی میتونه پدر صاحب هر چی هارد و فلش مموری هست رو در بیاره .

اگر زنده موندیم فایلهامون پاک نشده :27:

همش هم تقصیر آمریکای جهان خواره این کار رو کرده که 360 پیشرفت کنه :31:

پ.ن : حال کردین چه طوری به 360 ربطش دادم ؟ :31:

p3yman_xl
15-03-2011, 10:33
یه عمر فردی که به این پست پاسخ بده رو دعا میکنم این پنجمین پست متوالیم هست که بدون جوابه
((
سلام
شما کنسولت رو کی خریدی؟
دوست من راحت بهت بگم کنسول شما عمرش رو کرده و باید به فکر کنسول جدید باشی اگر میخوایی اعصاب خوردی نداشته باشی و از کنسولت راحت برای 4-5 ساعت پشت سر هم استفاده کنی باید یکی جدید بخری.. کنسولی که یه بار 3 چراغ بده باید فاتحش رو خوند.. کنسول من سال ساختش 2006 بود 2 بار 3 داد تعمیرش کردم دوباره خراب شد ...

khelane
15-03-2011, 11:09
سلام
اقا این ایک باکس رو در دبی یا سلیمانیه عراق چقدر میکدن نسخه اسلیم و الایت و ارکید یکی بگیریم

HESAM_5700
15-03-2011, 13:25
مگه شما کجا هستی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باختران ( كرمانشاه ) :31:

A.N.A.P
15-03-2011, 13:54
؟

محل سكونت: California
:31:..............

sajad-tnt
15-03-2011, 13:59
سلام
اقا این ایک باکس رو در دبی یا سلیمانیه عراق چقدر میکدن نسخه اسلیم و الایت و ارکید یکی بگیریم
سلام دوستان.
منم همين سوالرو از دوستان دارم ! يه دوستي دارم توي يكي از فرومها (!) ميخواد فروردين جنس از دبي بياره :31:!!
اگه ميشه قيمت اسليم و آركيد رو در دبي بديد !! راستي اصلا ارزشش رو داره از دبي بياره ؟؟؟!
راستي قيمتها در بانه (يكي از شهرهاي كردستان) چطوره :31:؟؟!

به به به ... هم شهري هم كه هستين:31:.
اين دوستمون راست ميگه ، قيمتها تو اينجا نجومي و فضايي هست :31:!
(مخصوصا پاساژ ارگ :27::31:!!!!)

SamGun
15-03-2011, 15:18
ای بابا ما گفتیم اون یه سانتی که سر اندونزی نزدیکتر شده بودیم جبران میشه دور میشیم ، باز هم نزدیک تر شدیم :13:

دوستان اگر مثل من دیتاتون براتون مهمه روی BlueRay بک آپ بگیرید چون این طوفانهای خورشیدی میتونه پدر صاحب هر چی هارد و فلش مموری هست رو در بیاره .

اگر زنده موندیم فایلهامون پاک نشده :27:

همش هم تقصیر آمریکای جهان خواره این کار رو کرده که 360 پیشرفت کنه :31:

پ.ن : حال کردین چه طوری به 360 ربطش دادم ؟ :31:

:16:

اوه اوه خوبه گفتی میلاد !! یه چیزایی دارم که از دست بدم باید بشینم یه سال گریه کنم !!!

alireza_sun72
15-03-2011, 15:58
به تبع این که سونی و نینتندو قول کمک ۳۰۰ میلیون ینی را به زلزله زدگان داده بودند، شرکت CCP هم سیستم دونیت را در باری های آن لاینشش برای کمک به زلزله زدگان راه انداخت. کمک داوطلبانه ی مال یا همان دونیت تا روز ۳۱ مارس ادامه خواهد داشت.
سونی هم ۳۰۰۰۰ رادیو کمک کرد!
به علاوه یک نویسنده ی گیم اینفورمر، «مگان ماری»، یک نینتندو دی اس که رویش ماریو کارت دارد به حراج گذاشته. این نینتندو امضای میاموتو، کوجی کوندو (آهنگ ساز ماریو و زلدا) ائیجی آئونوما (تهیه کننده زلدا) چارلز مارتینت (دوبلور ماریو) و مارتین لونگ (پیانیست ماریو) را دارد.
از طرف دیگر Zynga در بازی هایی مثل CityVille و FarmVille و FrontierVille بسته هایی را برای کمک به کودکان ژاپن می فروشد.

HORROR
15-03-2011, 19:06
سلام
راهی هست که تم رو بدون وصل شدن به لایو فعال کرد؟

HESAM_5700
15-03-2011, 21:03
:31:..............
زياد فرق نداره :٣١: جوون شما كاليفرنيا رو از اينجا ديزاينشو كپ زدن :دى باور كن :دى

سلام دوستان.
منم همين سوالرو از دوستان دارم ! يه دوستي دارم توي يكي از فرومها (!) ميخواد فروردين جنس از دبي بياره :31:!!
اگه ميشه قيمت اسليم و آركيد رو در دبي بديد !! راستي اصلا ارزشش رو داره از دبي بياره ؟؟؟!

بيا همشهري هم تاييد كرد :دى

فكر نكنم باشه توبانه
تو بانه هم پيشنهاد ميكنم نري سراغ اينچيزا حتي اگه مفت بوود :دى
اولا ميندازن به ادم و اصلا حاليشون نيس .... دوما ريسكه.. ممكنه سوخته باشه و كلي مشكل ديگه(تست نداره)

پاساژ قصر هم دسته كمي نداره از ارگ :دى

panther99
15-03-2011, 21:09
آقا هرکی بازیهای Call Of Duty رو داره واسه xbox البته اورجینال رو میخرم ازش . پیغام خصوصی بدید با هم کنار میایم !!! :31:
تهران هستیما !!!!!!! ممنون .

alireza_sun72
15-03-2011, 22:58
چهار شنبه سوری خوش گذشت؟ داد و بیداد کردین؟:31:
من شاید فردا برم مسافرت یه یک هفته ای نباشم
سال نو پیشاپیش مبارک :11:
و یادتون باشه طبق سنت تاریخی ما ایرانی ها باید سفره هفت شین بچینید نه هفت سین:46:

behexen
16-03-2011, 00:40
؟

این قیمت ها مال عباسی دزده ( ارگ )
در گاراژ و پاساژ ملت 50 تومن کمترتر میدن به نصبت عباسی

SamGun
16-03-2011, 00:47
سلام
راهی هست که تم رو بدون وصل شدن به لایو فعال کرد؟

یعنی چی :31: !؟

Shahroozs2
16-03-2011, 02:07
به همه دوستان تبریک میگم:
ایکس باکسم سه چراغ شد. واقعا مرده شور ماکروسافتو ببرن.:2:

SamGun
16-03-2011, 02:11
به همه دوستان تبریک میگم:
ایکس باکسم سه چراغ شد. واقعا مرده شور ماکروسافتو ببرن.:2:

:31: ای بابا !!

با PS3 نمیشه مثل آدم بازی کرد , با Xbox هم نمیشه زیاد بازی کرد !! این به اون در :31:

مادربوردش چی بود ؟

Shahroozs2
16-03-2011, 02:47
:31: ای بابا !!

با PS3 نمیشه مثل آدم بازی کرد , با Xbox هم نمیشه زیاد بازی کرد !! این به اون در :31:

مادربوردش چی بود ؟

ولی باز به ps3 امید بیشتری هست
مادربوردم فالکون بود که بعد ازاینکه چندبار قفل کرد سه چراغ شد(چند پست پیش در مورد قفل کردنش توضیح داده بودم).
فکر کنم دستگاه من رکورد زد . سه سال دووم اورد:31:

shab_2008
16-03-2011, 07:53
مادربوردم فالکون بود که بعد ازاینکه چندبار قفل کرد سه چراغ شد(چند پست پیش در مورد قفل کردنش توضیح داده بودم).
ارورش چی بود؟

E74 ؟

Shahroozs2
16-03-2011, 10:19
ارورش چی بود؟

E74 ؟

شرمنده نمیدونم ارورش چیه.
فقط وقتی دستگاو روشن میکنم اول سبزه بهد قرمز میشه.

HESAM_5700
16-03-2011, 10:54
این قیمت ها مال عباسی دزده ( ارگ )
در گاراژ و پاساژ ملت 50 تومن کمترتر میدن به نصبت عباسی

اره ... خيلي بي انصافن ارگ !! :13:
مخصوصا اون فروشگاه مركزي !

arvinivra
16-03-2011, 10:58
دیروز به لایو وصل شدم ، ورژن جدید داشبورد اومده . اشکالی نداره آپدیت کنم ؟

s.j-rez
16-03-2011, 11:36
سلام
ببخشید اگه کنسولو بدم بیرون فریم ویر بریزن چه قدر طول میکشه؟ قیمتش چنده؟

aha2012
16-03-2011, 13:18
سلام
ببخشید اگه کنسولو بدم بیرون فریم ویر بریزن چه قدر طول میکشه؟ قیمتش چنده؟
سلام
زیاد طول نمیکشه
اگه فریمور قبلیت ltباشه یه ذره طول میکشه حدود 20 دقیقه چون باید تراشیده بشه
قیمتش هم 6-10 تومنه

---------- Post added at 01:18 PM ---------- Previous post was at 01:17 PM ----------

دیروز به لایو وصل شدم ، ورژن جدید داشبورد اومده . اشکالی نداره آپدیت کنم ؟
بیخیالش شو

ehsan 360
16-03-2011, 18:56
امیدوارم این پستم خلاف قوانین انجمن نباشه!:11:
بچه ها من یه XBOX 360 Elite ،2009 دارم! الان یکی دو ماهی هم هست داره خاک میخوره و اخرین بازی ای که باهاش بازی کردم darksiders بود که اونم توش گیر کردم :31:.
LT+ و آپدیت داشبورد رو هم حتی نداره!
اگه کسی قصد خرید 360 داره لطفا PM بده !
مثه فروشنده ها هم بی انصاف نیستم:27:

MILIN3M
16-03-2011, 19:06
سلام دوستان من بازی home front و dragon age2 رو خریدم دستگاهم هم lt واپدیت کینکته..دی وی دی ها رو گذاشتم گفت برای اجرا باید اپدیت شن..به نظرتون وصل شم به لایو؟؟؟ بن نمیشم با اپدیت بازی ها؟؟

SamGun
16-03-2011, 20:14

اووووو شما بودید :31:

ببینم Error دستگاه چیه !؟ آخه همه ی 3 چراغ ها به RROD ختم نمیشه ها !!

Alex merccer
16-03-2011, 20:16
سلام دوستان من بازی home front و dragon age2 رو خریدم دستگاهم هم lt واپدیت کینکته..دی وی دی ها رو گذاشتم گفت برای اجرا باید اپدیت شن..به نظرتون وصل شم به لایو؟؟؟ بن نمیشم با اپدیت بازی ها؟؟

من که دیروز لایو بودم با خود dragon age 2 هم رفتم لایو بن نشدم قضیه آپدیت هم نمی دونم چیه ولی به نظرم مشکلی نداره.

HORROR
16-03-2011, 20:17
یعنی چی :31: !؟

:31:...... من تمو میریزم تو فلش بعد که اجرا میکنم فقط پس زمینه ها عوض میشه و محیط داشبورد عوض نمیشه...پرسیدم گفتن باید به لایو وصل شی تا کامل عوض شه... حالا راهی هست بشه آفلاین راه انداختش؟

این یکی شبیه معما شد؟:31:

سلام تا اونجایی که میدونم آپدیت داخل بازیها مربوط میشه به بهتر اجرا شدن بازی و چیز بیشتری نداره... ولی آپدیت خود داشبرد خطریه... :13:

SamGun
16-03-2011, 21:11
:31:...... من تمو میریزم تو فلش بعد که اجرا میکنم فقط پس زمینه ها عوض میشه و محیط داشبورد عوض نمیشه...پرسیدم گفتن باید به لایو وصل شی تا کامل عوض شه... حالا راهی هست بشه آفلاین راه انداختش؟

این یکی شبیه معما شد؟:31:

سلام تا اونجایی که میدونم آپدیت داخل بازیها مربوط میشه به بهتر اجرا شدن بازی و چیز بیشتری نداره... ولی آپدیت خود داشبرد خطریه... :13:

خب ببینم شما از روش Xtaf استفاده میکنی ؟

آپدیت داخل بازی ها برای سازگاری اون بازی با داشبورد هست.

و یک جور سیستم امنیتی محسوب میشه.

Shahroozs2
16-03-2011, 21:39
اووووو شما بودید :31:

ببینم Error دستگاه چیه !؟ آخه همه ی 3 چراغ ها به RROD ختم نمیشه ها !!

khelane
16-03-2011, 22:56
سلام دوستان.

تو کرمانشاه خیلی گرونه من دوستم رفته بود مونده بود تو قیمتها کلا ایران قیمتهاش اینجوری فقط میخواستم این دم عیدی بریم سلیمانیه ببینیم جه مدلی بخریم و با چه قیمتی خوبه

HORROR
17-03-2011, 00:26
خب ببینم شما از روش Xtaf استفاده میکنی ؟

آپدیت داخل بازی ها برای سازگاری اون بازی با داشبورد هست.

و یک جور سیستم امنیتی محسوب میشه.

آره از این روش استفاده میکنم... راهی هست؟

من home front و bultstorm رو امتحان کردم هر دو آپدیت داشتن... خوب اینجوری باشه باید هر ماه بریم فریمویر بریزیم.....! ولی در کل این حرفه شما تایید میشه

astatira
17-03-2011, 00:33
سلام مایکروسافت امکان داره آبدیتی بده برایx360 که فرمت mkv و sub رو ساپورت کنه.

HORROR
17-03-2011, 00:52
سلام مایکروسافت امکان داره آبدیتی بده برایx360 که فرمت mkv و sub رو ساپورت کنه.

اگه دسترسی به لایو داری میتونی دانلود کنی.... ولی مایکروسافت گداتر از ایناست که از این کارا بکنه!

yoosef_st
17-03-2011, 01:16

من home front و bultstorm رو امتحان کردم هر دو آپدیت داشتن... خوب اینجوری باشه باید هر ماه بریم فریمویر بریزیم.....! ولی در کل این حرفه شما تایید میشه
یعنی همچین آپدیتی داده؟

SamGun
17-03-2011, 02:10

شما زمانی که کنسول رو روشن میکنی و کنسول روی حالت Red Light بالا میاد , دکمه ی Sync و Eject رو با هم نگه دار Error Code رو

بهت میده.

اگه دسترسی به لایو داری میتونی دانلود کنی.... ولی مایکروسافت گداتر از ایناست که از این کارا بکنه!

فقط Codec های Divx و MPEG رو میگیره. برای MKV هنوز آپدیتی نیومده بد بختانه .

نمیدونم مشکلشون چیه با این Codec !!؟؟

شاید Licence داره .

اینو بگیر با این ورژن امتحان کن ببین درست میشه یا نه.

تمام مراحل رو از اول برو.

نه عزیزم آپدیت داشبورد با فریمور عوض نمیشه که !! نسبت به تغییرات امنیتی ای که MS روی داشبورد اعمال میکنه میتونه باعث Release نسخه های جدید iXtreme بشه.

رضا جنگنده
17-03-2011, 10:31
سلام
من حدود یه هفته پیش یه مدا elit گرفتم.
چند تا سوال داشتم:
1- اینکه روزی چند ساعت باش بازی کنم تا خراب نشه؟
2-حدودا xbox چه قدر عمر می کنه؟
3-مدلش رو از کجای ایکس باکس بفهمم که مال سال چنده؟

pooriya_hp
17-03-2011, 10:48
این مورد بستگی به مادربورد + نحوه اجرا داره

تا هر وقت براش بازی بیاد :31:

اگر اشتباه نکنم پشتش سال تولید رو نوشته

panther99
17-03-2011, 10:56
آقا روی اسلیم کپی خور نشده چی ؟؟؟؟ فرمتهای Divx و یا MP3 اجرا میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

SamGun
17-03-2011, 12:41
آقا روی اسلیم کپی خور نشده چی ؟؟؟؟ فرمتهای Divx و یا MP3 اجرا میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیزم فرقی نمیکنه که !! برای هردو مدل یک Dashboard میاد .

s.j-rez
17-03-2011, 14:10
سلام میشه هر چیزی که برایliveبازی کردن لازمه بگید؟
چی کار کنیم بن نشیم؟

s.j-rez
17-03-2011, 14:15
راستی کینکت تو عربستان چنده؟
میسرفه از اونجا بخرم؟
یه چند تا بازی جدیدم میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hawck
17-03-2011, 14:37
سلام.من بازم چندتا سوال دارم.
من بازی home front رو که نصب کردم ارور اومد که update داخل dvd رو نصب کنم که کردم.بعدش رو xbox تم و اواتار اینا اومد و اپدیت اینا؟ حالم می خواستم بدونم که یعنی حالا دستگاهم اپدیت جدید شده؟
و رو دستگاه یا اجرای بازی های جدید تاثیر داره؟

مرسی

HORROR
17-03-2011, 19:51
فقط Codec های Divx و MPEG رو میگیره. برای MKV هنوز آپدیتی نیومده بد بختانه .

نمیدونم مشکلشون چیه با این Codec !!؟؟

شاید Licence داره .

اینو بگیر با این ورژن امتحان کن ببین درست میشه یا نه.

تمام مراحل رو از اول برو.

نه عزیزم آپدیت داشبورد با فریمور عوض نمیشه که !! نسبت به تغییرات امنیتی ای که MS روی داشبورد اعمال میکنه میتونه باعث Release نسخه های جدید iXtreme بشه.

شاید در حالت پیش فرض این کدکها سازگاری ندارن با x360!

این ورژن رو امتحان کردم ولی بازم عمل نکرد....مگه قبلا کسی این روش رو امتحان کرده؟ راهه دیگه ای نیست بجز لایو؟

در مورد جمله آخرت هم بگم منظورم یه جورایی به شوخی بود منتها جاوا فعال نبود شکلک خنده نزاشتم!:31:

A.N.A.P
17-03-2011, 19:53
Homefront مگه ریلیز شده واسه کنسول ؟

hawck
17-03-2011, 20:05
اره دوست عزیز .تو ارومیه 3-4 روزی هست

HESAM_5700
17-03-2011, 20:15
بله عزيزم :31:

فكر كنم سه روز پيش بود تو مغازه ها ديدم...

Alex Fera
17-03-2011, 21:30
Homefront مگه ریلیز شده واسه کنسول ؟

آره عزیز طبق سنت این روزها که همه بازیها داره لیک میشه اینم یکی هم لیک شد...........

Alex Fera
17-03-2011, 21:48
سلام
من حدود یه هفته پیش یه مدا elit گرفتم.
چند تا سوال داشتم:

1-تا 5،6 ساعت جا داره،البته بستگی به دما و نحوه قرار دادن دستگاه و نوع فن هم داره

2-اگه ازش خوب نگه داری حالا حالا خراب نمیشه.......

3-صفحه اول این تاپیک رو نگاه کن:

pooriya_hp
17-03-2011, 21:59
آرکید : 405 - 20 تومن
الیت :505 - 20
کنکت : 190 - 210

قیمتا زدن تو خط نجومی ... :18:

واقعا 400 تومن برای آرکید زور داره .... :13:

--------------------------------
عوامل گرونی :

1. دم عیده
2. بازار مزخرف ایران
3. افزایش قیمت دلار
4. ه ک نشدن سری اسلیم
5. باند بازی در واردات
6. تحریم

7. باید صبر کنیم تا ببینیم چی میشه ... !!

8. برای دوستانی که ندارن خیلی ناراحتم :37::45:

haa
17-03-2011, 22:30
اگه دستگاه flag بشه پیغام خاصی می ده؟
چطوری میشه فهمید شده یا نه؟
ممنون

A.N.A.P
17-03-2011, 22:36
با تشکر از همه بله مثل اینکه Homefront زود تر از زمان اصلیش ریلیز شده و ما هم 1 ساعت پیش رفتیم گرفتیم !:31:

ولی هنوز بازی نکردم چون اولش آپدیت میخواد بزینیم یا نه ؟

haa
17-03-2011, 22:46
با تشکر از همه بله مثل اینکه Homefront زود تر از زمان اصلیش ریلیز شده و ما هم 1 ساعت پیش رفتیم گرفتیم !:31:

ولی هنوز بازی نکردم چون اولش آپدیت میخواد بزینیم یا نه ؟

اگه lt+ داری بزن اگه نه نزن

MILIN3M
17-03-2011, 23:10
من دستگاهم lt بود بازی گذاشتم اپدیتش هم کردم مشکلی پیش نیومد کمی هم تو لایو گشتم

D@niel
17-03-2011, 23:57
الان ببينيد كه ميتونيد CoD MW 2 يا Black ops رو اجرا كنيد؟!
فك كنم ديگه نميشه...

dath-king
18-03-2011, 05:36
با سلام دوستان عزیز
دوستان ایکس باکس با این مشخصات به نظرتون چطوره:
این یه سری توضیحه که دوستم داره
xbox 360 arcade
مادربرد جاسپر درایو Lite On به همراه كابل و اداپتور فابريك ( يك كابل HDMI به DVI هم داره براي اتصال به مانيتور )
دستگاه بسيار تميزه تا حالا نه بن شده نه فلگ
منظورش از ( نه بن شده نه فلگ ) چیه؟
دوستان این راهنماییتون رو یه خورده سری بگید ممنون می شم.

*hamedkhatar*
18-03-2011, 10:17
سلام
من اگه یه X360 بخرم میتونم به کامپیوترم وصلش کنم؟
منظورم به LCD کامپیوترم هست
چه پورتی لازم داره؟
مانیتورم LG - 22" - W2284F
میدونم کوچیکه ولی فعلا موقعیت این رو ندارم که با تلوزیون خونه بازی کنم برا همین میخوام پشت سیستمم بشینم هم PC بزنم و هم Xbox
ممنون

D@niel
18-03-2011, 10:44
سلام
من اگه یه X360 بخرم میتونم به کامپیوترم وصلش کنم؟
منظورم به LCD کامپیوترم هست
چه پورتی لازم داره؟
مانیتورم LG - 22" - W2284F
میدونم کوچیکه ولی فعلا موقعیت این رو ندارم که با تلوزیون خونه بازی کنم برا همین میخوام پشت سیستمم بشینم هم PC بزنم و هم Xbox
ممنون
سلام
LCD شما دو تا ورودي بايد داشته باشه.
با يكيش مثلا DVI به PC وصل ميكنيد و با ورودي ديگش يعني VGA به 360
كه براي وصل كردن به 360 نياز به يه تبديل داريد كه حدودا 12 تومني هست.
يا برعكس...
راه هاي ديگه يي هم هست كه كمي دردسر دارن

roteal2007
18-03-2011, 11:29
سلام دوستان میشه یه بازی که روی فریم ور lt معمولی اجرا بشه و دو نفره باشه واسه یه بچه 8 ساله معرفی کنید؟
این ؟split second خوبه؟ واسه هدیه میخوام پس میخوام یه چیزی باشه که مشکلی نداشته باشه.

*hamedkhatar*
18-03-2011, 11:38
سلام
LCD شما دو تا ورودي بايد داشته باشه.
با يكيش مثلا DVI به PC وصل ميكنيد و با ورودي ديگش يعني VGA به 360
كه براي وصل كردن به 360 نياز به يه تبديل داريد كه حدودا 12 تومني هست.
يا برعكس...
راه هاي ديگه يي هم هست كه كمي دردسر دارن

ممنون دوست من
یه سوال دیگه
شنیدم ماوس و کیبورد رو هم میشه به Xbox وصل کرد آیا صحت داره؟
اگه بشه عالی میشه
و اینکه اگه بخوام بخرم چه مدلی بخرم و قیمتش چنده؟
ممنون

dath-king
18-03-2011, 11:54
با سلام دوستان عزیز
xbox 360 arcade
مادربرد جاسپر درایو Lite On به همراه كابل و اداپتور فابريك ( يك كابل HDMI به DVI هم داره براي اتصال به مانيتور )
دوستان این راهنماییتون رو یه خورده سری بگید ممنون می شم.:19:

HESAM_5700
18-03-2011, 13:11
با سلام دوستان عزیز
xbox 360 arcade
دوستان این راهنماییتون رو یه خورده سری بگید ممنون می شم.:19:

فلگ وبن مربوط ميشه به xbox live اينم يعني شما ميتوني به لايو وصل شي و مولتي بازي كني و مشكلي نداره

اگه قيمت خوب بده و تا حالا سه چراغ نشده باشه ( كه نشده چون بردش جاسپره ) خوبه

dath-king
18-03-2011, 13:16
ممنون دوست عزیز

aha2012
18-03-2011, 13:28
سلام دوستان میشه یه بازی که روی فریم ور lt معمولی اجرا بشه و دو نفره باشه واسه یه بچه 8 ساله معرفی کنید؟
این ؟split second خوبه؟ واسه هدیه میخوام پس میخوام یه چیزی باشه که مشکلی نداشته باشه.
آره بازیه بدی نیست
toy story 3 هم خوبه

ممنون دوست من
یه سوال دیگه
شنیدم ماوس و کیبورد رو هم میشه به Xbox وصل کرد آیا صحت داره؟
اگه بشه عالی میشه
و اینکه اگه بخوام بخرم چه مدلی بخرم و قیمتش چنده؟
ممنون
بله میشه
ولی فکر نکنم تو ایران بتونی پیداش کنی
اگه هم پیداش کنی قیمتش گرونه(حدود 100 هزار تومن)

Pessimist
18-03-2011, 13:35

این بازی که گفتی خوبه
عصر یخبندان 3 هم بد نیست البته یه مقدار قدیمیه!

leonredfield
18-03-2011, 14:28

split second رو نمیدونم ولی اگه من بودم حتمآ sonic and sega racing رو میگرفتم. برای یه بچه 8 ساله بهترین گزینس و گیمرای بزرگترم جذب میکنه (اگه بخواد با خانوادش هم بازی کنه)

boy_teh
18-03-2011, 14:44
الان ببينيد كه ميتونيد CoD MW 2 يا Black ops رو اجرا كنيد؟!
فك كنم ديگه نميشه...

MW2 رو نمیدونم چون امتحان نکردم ولی Black Ops دیگه اجرا نمیشه . چرا ؟
+LT داشتم با داشبورد کینکت بتا اجرا میشد ولی از وقتی داشبورد کامل و رسمی رو ریختم اجرا نشد .

sandbad5000
18-03-2011, 16:57
سلام. کسایی که داشبورد رو آپدیت کردن و بعضی از بازی ها مثل cod bo و cod mw2 را اجزا نمی کنه دیگه چیکار باید کنند؟ (مثل بنده)
خواهش می کنم بگین راهی هست یا نه

yoosef_st
18-03-2011, 17:01
سلام.
من امروز رفتم بازی Bullet Storm گرفتم، بعد اینو که گذاشتیم تو دستگاه، یه پیغامی داد که باید آپدیت بشه، ما هم زدیم OK و آپدیت شد.
الان باز هم بازی نمیاد!
چی شده الان؟
فلگ شدم؟
برم LT+ بریزم؟ (تا دیروز روش LT نصب بوده)
چه گلی بگیرم؟