PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128

A P R I L
04-02-2011, 20:28
سلام دوستان
دستگاه ارور e71مدل rk داده معنیش چی هست و باید چه کار کرد؟
و دستگاه در بین بازی گیر میکنه ...یکی از چراغ هاشم قرمزه.....
ممنون میشم راهنمایی کنید

sonixax
04-02-2011, 21:11
من فقط یه چیزی رو برای دوستانی که نگران قدیمی شدن 360 هستند بگم :

P
s2 قسمتی از نسل ششم کنسول‌های بازی هست و پرفروش‌ترین کنسول تاریخ است، با فروش بیش از ۱۴۰ میلیون نسخه تا ۳۰ سپتامبر سال ۲۰۰۹.[۱] در سال ۲۰۰۵ پلی استیشن ۲ سریع‌ترین کنسولی شد که توانسته بود ۱۰۰ میلیون نسخه روانه بازار کند. سونی اعلام کرده است تا زمانی که درخواست برای این کنسول وجود داشته باشد به تولید آن ادامه میدهد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دیگه خود دانید :31:

ase_pase
05-02-2011, 00:37
ببخشید که پا برهنه میپرم وسط

شما استادی :11: این چه حرفیه اشتباهم رو درست کردی
یعنی با این حساب ممکنه 2012 یا 2013 یک کنسول جدید بیاد ؟
تا حالا چیزی ازش گفتن ؟

sonixax
05-02-2011, 00:55
شما استادی :11: این چه حرفیه اشتباهم رو درست کردی
یعنی با این حساب ممکنه 2012 یا 2013 یک کنسول جدید بیاد ؟
تا حالا چیزی ازش گفتن ؟

احتمالش هست ، زیاد هم هست . معمولا کنسولهای جدید یک سال قبل از به بازار اومدنشون معرفی میشند .
مثلا PS2 سال 1999 معرفی شد و سال 2000 به بازار اومد ، ps3 هم سال 2006 معرفی شد و سال 2007 به بازار اومد ، و خود Psx هم سال 1994 یعنی هر 6 سال یک بار سونی یک کنسول جدید داده از 2007 تا الان 4 سال گذشته ، یعنی 2 سال دیگه ما شاهد نسل بعدی کنسول Playstation هستیم که میشه 2013 و احتمالا امسال یا سال دیگه معرفی میشه .

روند ارایه کنسولهای مایکروسافت از این هم کوتاهتر بوده ، یعنی سال 2002 Xbox رو معرفی میکنه و 4 سال بعدش از رده خارجش میکنه ! ولی تا سال 2008 کماکان براش بازی تولید میکنه .

360 هم سال 2005 معرفی شده - البته دلیل این همه عجله مایکروسافت در ارائه یک کنسول جدید چی بوده من نمیدونم ولی تنها به فاصله ی 3 سال دو نسل از کنسولهاش رو بیرون داده و هیچ بعید نیست امسال یا سال آینده نسل بعدی رو معرفی کنه .

نینتندو هم یک سیر مشابه داشته ، یعنی سال 1996 نینتندو 64 معرفی و همون سال روانه بازار شده ، 4 سال بعدش نسل بعدی یعنی GameCube معرفی و روانه بازار شده و 5 سال بعد در 19 نوامبر 2006 نسل آخر کنسول نینتندو یا همون Wii به بازار ارایه شده .

به طور متوسط هر 5 سال یک نسل جدید ارایه شده و به همین دلایل و شواهد 360 و Ps3 به اواخر کار خودشون رسیدند و باید منتظر ارایه نسل جدید باشیم ، آن هم به زودی .

ولی ارایه نسل جدید کنسول به این معنی نیست که کار قبلی ها تمام شده ، البته در مورد محصولات مایکروسافت باید کمی نگرانی داشت چون وقتی که 360 رو روانه بازار کرد یک سال بعدش Xbox کلاسیک رو از رده خارج میکنه و 2 سال بعد از از رده خارج کردنش دیگه براش بازی هم تولید نمیکنه و ساپورتش رو هم قطع میکنه . این سنت مایکروسافت هستش .

فقط من یک چیزی رو در توضیحات مربوط به رنگها نگفتم که ممکنه باعث بشه دوستان گیج بشند ، این رو بگم که اون قبلی ها رو کامل کرده باشم .

24 بیت بر مبنای 256 یعنی یک طیف رنگ که در یک عدد 8 بیتی قرار میگیره . یعنی هر رنگ کدی بین 0 تا 255 داره حالا سه تا از این عدد های 8 بیتی میشند 24 بیت به این ترتیب :

256 رنگ برای قرمز
256 رنگ برای آبی
256 رنگ برای سبز

رنگهای 32 بیتی یک لایه ترنسپرنسی هم بهشون اضافه شده - همین :31: و چشم ما قدرت تشخیص بیش از 256 طیف از هر رنگ رو نداره ، یعنی اگر ما رنگ سبز رو بین 512 تا رنگ تقسیم کنیم فقط قادر به تشخیص 256 رنگش هستیم . برای همین بر حسب میزان رنگی که کنسولها استفاده میکنند براشون اسم میذارند . 8 بیت و 16 بیت و 24 بیت و 32 بیت و ...

Mostafa NBA
05-02-2011, 02:08
من فقط از یک مسئله برای کنسول های نسل جدید نگرانم اونم کپی خور نشدن هست چون ما ایران هستیم و به هیچ وجه نمیتونیم 60 هزار تومن برای هر بازی بدیم !!

Mostafa NBA
05-02-2011, 02:08
تکراری! پاک بشه.

sonixax
05-02-2011, 02:33
من فقط از یک مسئله برای کنسول های نسل جدید نگرانم اونم کپی خور نشدن هست چون ما ایران هستیم و به هیچ وجه نمیتونیم 60 هزار تومن برای هر بازی بدیم !!

هیچ کنسول و نرم افزار و سخت افزاری از شر هکر ها در امان نیست ، خیالتون راحت :46:

sonixax
05-02-2011, 02:40
چرا همه چیز دوتا دوتا میاد !!!!
پاک شه پیلیز .

ali gamma
05-02-2011, 08:41
در جواب دوست خوبمون sonixax بگم که همه چیز حاکی از اینه که تا 2014 هیچ کنسولی حداقل از طرف سونی و مایکزوسافت ارائه نخواهد شد. یکی از دلایل مهمش هم گران بودن بی سابقه ی تهیه و تولید بازی برای این نسل بوده. بسیاری از شرکت های بازیسازی هم بارها و بارها اینو گفتن که ارائه ی نسل بعدی کنسول ها بسیار زوده و بهتره که اینکار انجام نشه . همین چند روز پیش ken levine سازنده ی بایوشاک هم اینو گفت. در ضمن مایکروسافت تازه کینکت رو داده بیرون و حداقل تا 2 تا 3 سال دیگه هرگز دست به تهیه ی کنسول جدید نخواهد زد. دلیل اینکه مایکرو نسل پیش زود کنسئل رو بیرون داد این بود که اکسباکس اوریجینال یه کنسول شکست خورده بود و کاریش نمیتونست بکنه ولی این نسل 360 داره برای اول شدن میجنگه.

starpars
05-02-2011, 10:14
درسته شركتها، نسل جديد كنسول ها رو بر مبناي شرايط و رقابت بازار بيرون ميدن نه بر اساس مدت زماني كه از عمرشون گذشته شما شرايط سود دهي امروز 360 (با توجه به گذشت حدود 6 سال از عمرش) رو با xbox قديمي مقايسه كني ميبيني خيلي متفاوته و 360 روز به روز داره درآمد زا تر ميشه و از اونجايي كه در اين پروژه ها اگه كوچيك ترين اشتباهي كنن پروژه با شكست روبرو ميشه شركتها دليلي براي ريسك كردن نميبينن شايد هركدوم منتظرن يكي پيش قدم بشه و خودشون رو دست ديگري بلند بشن تا پروژه شركت اول رو با شكست روبرو كنن

sonixax
05-02-2011, 17:41
در جواب دوست خوبمون sonixax بگم که همه چیز حاکی از اینه که تا 2014 هیچ کنسولی حداقل از طرف سونی و مایکزوسافت ارائه نخواهد شد. یکی از دلایل مهمش هم گران بودن بی سابقه ی تهیه و تولید بازی برای این نسل بوده. بسیاری از شرکت های بازیسازی هم بارها و بارها اینو گفتن که ارائه ی نسل بعدی کنسول ها بسیار زوده و بهتره که اینکار انجام نشه . همین چند روز پیش ken levine سازنده ی بایوشاک هم اینو گفت. در ضمن مایکروسافت تازه کینکت رو داده بیرون و حداقل تا 2 تا 3 سال دیگه هرگز دست به تهیه ی کنسول جدید نخواهد زد. دلیل اینکه مایکرو نسل پیش زود کنسئل رو بیرون داد این بود که اکسباکس اوریجینال یه کنسول شکست خورده بود و کاریش نمیتونست بکنه ولی این نسل 360 داره برای اول شدن میجنگه.

در رابطه با اینکه Xbox کلاسیک شکست خورده با شما 100% مخالفم ، 360 طی مدت 6 سال 51 میلیون کنسول فروخته ، ولی Xbox کلاسیک توی مدت 3 سال بیش از 24 میلیون دستگاه فروخته یعنی برابر با فروش 360 پس به هیچ عنوان کنسول شکست خورده ای نیست فروش بازی هاش هم به نسبت فروشش بد نبوده Halo 2 تونسته 8 میلیون نسخه بفروشه - اینکه توی ایران کسی نمیشناستش دلیل بر این نمیشه که شکست خورده ! ایران معیار سنجش نیست .

در مورد کینکت هم ، کینکت فقط برای یک کنسول ارائه نشده ، این رو خود مایکروسافت هم اعلام کرده - درست مثل EyeToy که فقط برای Ps2 عرضه نشده بود و بعدش ما با تغییر نام و اضافه شدن یک میکروفون اون رو در Ps3 هم دیدیم - یعنی قابلیت Move کردن توی نسل بعدی رو داره .

در مورد نسل بعدی هم ، بازی ها دارند به سمتی میرند که سخت افزار فعلی این کنسولها توانایی پشتیبانیشون رو نداره و برای اینکه بتونند بازار رو در دست بگیرند باید نسل جدید بیرون بدند .

شما یک اشتباه دیگه هم کردید و اون اینه که فکر میکنید با اومدن نسل جدید ، نسل قدیم از دور خارج میشه ! در صورتی که این طوری نیست Ps2 هنوز هم داره تولید میشه ، آمدن نسل جدید به معنی از رده خارج شدن نسل قبلی نیست ، خود سونی هم امسال یک تغییر نسل در کنسول های دستیش داشته و با توجه به بازه زمانی از سال 94 تا کنون در رابطه با ارایه کنسول های جدید ما سال دیگه به احتمال زیاد شاهد معرفی نسل جدید خواهیم بود .

این که شرکت های بازی سازی چی میگن ، معیار یک شرکتی مثل مایکروسافت نیست برای ارایه ندادن نسل جدید - مایکروسافت شرکتیه که بزرگترین تولید کنندگان لپتاپ که فروش تک تک مدلهای لپ تاپهاشون از کل کنسولهای بازی روی هم بیشتره رو مجبور کرده که فقط و فقط ویندوز رو پشتیبانی کنند . اون دوران که عدم پشتیبانی بازی ساز ها باعث میشد یک کنسولی زمین بخوره گذشته - الان درست برعکسه اگر تولید کننده کنسول بازی سازها رو تحویل نگیره اونها زمین میخورند دلیلش هم تجربه ی سگا در این زمینه بود و شرکت هایی مثل سونی یا مایکروسافت استودیو های ساخت بازی خودشون رو به شدت گسترش دادند طوری که اگر هیچ یک از تولید کنندگان بازی پشتیبانیشون نکنند باز هم کنسول خودشون رو ساپورت میکنند تازه با سود بیشتر .

درست قبل از معرفی Ps3 همه ی این حرف و حدیث ها بود و همه میگفتند Ps2 هنوز خیلی کار داره و قرار نیست حالا حالا ها نسل بعدی بیاد ولی یک سال بعدش Ps3 معرفی شد .

به خصوص که در سال 2012 نسل سیستم های سخت افزاری و الکترونیکی به کل تغییر میکنند ، در اون شرایط شرکتهای تولید کننده کنسول بازی باید در خودشون دگرگونی ایجاد کنند وگرنه از رده خارج میشند . یکی از تغییرات اصلی که شاهدش هستیم تغییرات شگرف در تکنولوژی های شبکه هست از جمله از رده خارج شدن پروتوکل IPv4 که موجش از همین حالا شروع شده و اینها برای اینکه عقب نمونند باید نسل کنسولشون رو تغییر بدند .

خیلی مسائل دیگه هم هست ، مثل واکنش های خورشیدی که منجر به تولید امواج الکترو مگنتیک قوی میشه (طوفان خورشیدی) و در نتیجه این امواج روی وسایل الکترونیکی تاثیر میذارند و کارکردشون رو مختل میکنند و باید در این زمینه بهینه سازی بشند تا دچار مشکل نشند . این مورد رو ناسا هم تائید کرده و همه از اکنون در تکاپو هستند برای آمادگی در مقابل این مشکل :

شبکه خبری فاکس هم در این باره هشدار داده :

درسته که این داستان مثل مثل افسانه پردازی هایی که وجود داره منجر به نابودی زمین !!!!!!! نمیشه :31: ولی تاثیر خودش رو میذاره به خصوص روی سیستم های الکترونیکی .

و خیلی دلایل دیگه که ارایه نسل جدید رو بایسته میکنه ، و وقتی همه اینها رو کنار هم میذاریم و به تاریخچه ارایه کنسولها هم نگاه میکنیم میبینیم که به زودی باید منتظر معرفی نسل جدید باشیم ، معمولا معرفی یک سال قبل از ارایه صورت میگیره پس باید ببینیم در E3 امسال و سال آینده جه اتفاقاتی قراره بیوفته .

Masoud King
05-02-2011, 20:19
اصلا دوست ندارم تا حداقل تا 2013 کنسول جدید معرفی بشه!!

2011 و 12 که مایکرو سرگرم کینکت هست :دی میمونه 2013 که شاید معرفی کنه و 2014 هم کنسول جدید بیاد

وقتی یه چیز محدود باشه سازنده رو به خلاقیت وا می داره... این برای من خیلی جذاب تره تا نکات ظاهری بازی مثه گرافیک . واسه دوست ندارم فعلا نسل جدید بیاد
به نظرم وقتی نسل جدید بیاد یکم از این خلاقیت کمتر میشه.

در ضمن من خودمم هنوز آمادگی لازم برا نسل جدید رو ندارم : دی

ali gamma
05-02-2011, 20:46
فکر نمی کنم تو سال 2012 اتفاق خاصی بیفته و سخت افزارها تغییر عجیبی کنه. در ضمن سود بازیسازی الان تو کنسول هستش و بس حتی کرایتک هم که برا pc میساخت الان رو اورده به کنسولا. فعلا هم هیچ کمپانی بازی درست و حسابی برا pc نمیده بیرون و اگرم بده همش پورت کنسوله. بعضی از این پورت ها این قدر بد میان رو pc که فریم ریتشون تو کارت های خیلی قوی با کنسول برابری نمی کنه . من خودم یه 4830 داشتم ردش کردم رفت. تا وقتی هم هیچ کمپانی نخواد همچین کاری کنه گذشت زمان هیچ چیز رو قدیمی نخواد کرد. الان یه 580 از انویدیا چیزی در حدود 5 تا 6 برابر GPU ی 360 قدرت داره ولی ایا کسی تا حالا از قدرت این کارت استفاده کرده.

امسال کارت های گرافیک میرن سراغ 28 نانومتر و دیگه اپدیت بعدیشون میره تا اواخر 2013 که تا اون مدت هم هیچ کاری نمیتونن بکنن. حالا اگه مایکرو بخواد زودتر از اون موقع یه کنسول بده بیرون باید به 28 نانو قناعت کنه که یعنی سرعت کمتر.
در ضمن وقتی یه شرکت کنسول جدید میده بیرون عملا همه سازنده ها رو بسیج میکنه تا برا اون جدید ه بازی بسازن.

نینتندو احتمال زیاد اولین کمپانی خواهد بود که نسل بعد رو شروع کنه و اونم زودتر از 2013 شروع نخواد کرد.
مایکرو و سونی هرگز تا قبل از 2014 حماقت نخواهند کرد و به تجارت خودشون ضربه نخواهند زد. سود یعنی تولید کنسول های حال حاضر و سود از نرم افزار و سخت افزار از طزیق افزایش install base. تولید کنسئل جدید یعنی اینکه اونا باید با ضرر شروع به فروش کنسول کنند و کنسول های گرون قیمتشون رو پایین تر از قیمت واقعی ایش بفروشن. برای بازیسازا هم یعنی شروع ساخت موتور های بسایر پرهزینه. در حالیکه الان بسیاری از بازیسازها بعد از 5 سال هنوز هزینه ی ساخت بازیها رو نتونستند کاهش بدن.

این ها همش ربط به سود کارخونه ها داره و به نفع کمپانی های سازنده ی سخت افزار کنسول و بازیسازه که فعلا این نسل رو نگه دارن. به تازگی رییس شرکت اکتیویزیون هم گفت اگه کنسول جدید بیاد بازیهاش کمتر از 100 دلار نخواهد بود.

باز هم میگم قبل از 2014 حتی 1 درصد هم امکان ارائه ی کنسول از طرف مایکرو سونی وجود نخواهد داشت.نینتندو شاید.

sonixax
05-02-2011, 23:06
فکر نمی کنم تو سال 2012 اتفاق خاصی بیفته و سخت افزارها تغییر عجیبی کنه. در ضمن سود بازیسازی الان تو کنسول هستش و بس حتی کرایتک هم که برا pc میساخت الان رو اورده به کنسولا. فعلا هم هیچ کمپانی بازی درست و حسابی برا pc نمیده بیرون و اگرم بده همش پورت کنسوله. بعضی از این پورت ها این قدر بد میان رو pc که فریم ریتشون تو کارت های خیلی قوی با کنسول برابری نمی کنه . من خودم یه 4830 داشتم ردش کردم رفت. تا وقتی هم هیچ کمپانی نخواد همچین کاری کنه گذشت زمان هیچ چیز رو قدیمی نخواد کرد. الان یه 580 از انویدیا چیزی در حدود 5 تا 6 برابر GPU ی 360 قدرت داره ولی ایا کسی تا حالا از قدرت این کارت استفاده کرده.

امسال کارت های گرافیک میرن سراغ 28 نانومتر و دیگه اپدیت بعدیشون میره تا اواخر 2013 که تا اون مدت هم هیچ کاری نمیتونن بکنن. حالا اگه مایکرو بخواد زودتر از اون موقع یه کنسول بده بیرون باید به 28 نانو قناعت کنه که یعنی سرعت کمتر.
در ضمن وقتی یه شرکت کنسول جدید میده بیرون عملا همه سازنده ها رو بسیج میکنه تا برا اون جدید ه بازی بسازن.

نینتندو احتمال زیاد اولین کمپانی خواهد بود که نسل بعد رو شروع کنه و اونم زودتر از 2013 شروع نخواد کرد.
مایکرو و سونی هرگز تا قبل از 2014 حماقت نخواهند کرد و به تجارت خودشون ضربه نخواهند زد. سود یعنی تولید کنسول های حال حاضر و سود از نرم افزار و سخت افزار از طزیق افزایش install base. تولید کنسئل جدید یعنی اینکه اونا باید با ضرر شروع به فروش کنسول کنند و کنسول های گرون قیمتشون رو پایین تر از قیمت واقعی ایش بفروشن. برای بازیسازا هم یعنی شروع ساخت موتور های بسایر پرهزینه. در حالیکه الان بسیاری از بازیسازها بعد از 5 سال هنوز هزینه ی ساخت بازیها رو نتونستند کاهش بدن.

این ها همش ربط به سود کارخونه ها داره و به نفع کمپانی های سازنده ی سخت افزار کنسول و بازیسازه که فعلا این نسل رو نگه دارن. به تازگی رییس شرکت اکتیویزیون هم گفت اگه کنسول جدید بیاد بازیهاش کمتر از 100 دلار نخواهد بود.

باز هم میگم قبل از 2014 حتی 1 درصد هم امکان ارائه ی کنسول از طرف مایکرو سونی وجود نخواهد داشت.نینتندو شاید.

اشتباه میکنید دوست عزیز ، سود یعنی رقابت .
در مورد بازی ، دوم 4 داره میاد و میدونیم که هر بار که جان کارمک یک موتور جدید معرفی کرده نسل بازی ها کنفیکون شده ! سخت افزار های فعلی کنسول توانایی اجرای دوم 4 رو ندارند !

اینها برای اینکه از گردونه عقب نمونند باید نسلشون رو عوض کنند ، به خصوص که یک غولی هست به نام نینتندو که زده پدر اینها رو در آورده ! فروش کنسولهای نینتندو به تنهایی از فروش تمام کنسولهای سونی و مایکرو روی هم بیشتره !!!

نینتندو هم کنسول 256 بیتی نزده ، این یعنی اینکه باز یک نو آوری جدید از طرف نینتندو و تخته شدن در فروش Ps3 و 360 .

panther99
06-02-2011, 01:46
حالا دوستان این فلسفه ها رو بیخیال بشید !!!!!!!!!!! بگید ما کی بریم Xbox بگیریم ؟؟؟!!!!
بخدا زورمون میاد ببریم 450 تومن بدیم واسه کنسولی که تو مهرماه 350 بوده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و بدتر از اون معلوم هم نیست که قیمتش چند میشه ؟؟؟؟؟!!

HORROR
06-02-2011, 03:30
سلام:46:

این بارو سارنده doom4 خودشو گیر آورده انگار چه گلی میخواد بزنه بسره بازیش ( جز اینکه دندونای کاراکترا رو طبیعیتر بسازن!:31:) یا هیولاها هر روز برن حموم کنن!:31: ..... ولی به نظرم مثل آلن ویک خیلی بیشتر طول میکشه ساختنش

ولی به نظرم تا همون 2014 یا 15 xbox360 پشتیبانی خوبی بشه ازش....

sonixax
06-02-2011, 03:32
حالا دوستان این فلسفه ها رو بیخیال بشید !!!!!!!!!!! بگید ما کی بریم Xbox بگیریم ؟؟؟!!!!
بخدا زورمون میاد ببریم 450 تومن بدیم واسه کنسولی که تو مهرماه 350 بوده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و بدتر از اون معلوم هم نیست که قیمتش چند میشه ؟؟؟؟؟!!

به نظر من شما از خارج از ایران کنسول بخرید بیشتر به نفعتونه ! کنسولهای الیت اینجا همش 200 یورو قیمت دارند و اسلیم ها در گرون ترین حالتش که یک کنسوله با هارد خوف و کینکت همش 350 یورو !

توی ایران خیلی الکی گرونه ، ببخشید این رو میگم قصد جسارت ندارم ولی مغازه دارهای ایرانی رسما کلاه بردار و شیاد هستند :13:

sonixax
06-02-2011, 03:38
سلام:46:

این بارو سارنده doom4 خودشو گیر آورده انگار چه گلی میخواد بزنه بسره بازیش ( جز اینکه دندونای کاراکترا رو طبیعیتر بسازن!:31:) یا هیولاها هر روز برن حموم کنن!:31: ..... ولی به نظرم مثل آلن ویک خیلی بیشتر طول میکشه ساختنش

ولی به نظرم تا همون 2014 یا 15 xbox360 پشتیبانی خوبی بشه ازش....

360 رو نمیدونم ولی Ps3 رو مطمئنم تا 10 سال دیگه ازش پشتیبانی میشه ، چون سونی یک سیاست داره : تا وقتی تقاضا باشه هم ساپورت میکنیم ، هم تولید . مایکروسافت همچین سیاستی نداره ، میگه همینی که من میگم میخوای بخواه ، نمیخوای نخواه :31:

ولی Doom مطمئنم مثل همیشه میترکونه ، اگر موتور دوم 3 نبود ما هنوز داشتیم 320x240 بازی میکردیم :31:

البته دوران گرافیک بیشتر تقریبا به سر اومده چون گرافیک بازی ها خیلی زیاد به انیمیشن های پری رندر نزدیک شده و فوقش یکی دو نسل دیگه کلا این پیشرفت متوقف میشه ، ولی شما فکرش رو بکنید که هوش مصنوعی به شدت افزایش پیدا میکنه ، فیزیک انجین شدیدا تغییر میکنه طوری که رفتار هر آبجکت توی بازی مثل رفتار همون توی دنیای واقعی هست ، نه اینکه طرف رو بکشی بعد ذوب شه یا محو شه !!!! یا تیر بزتی توی آینه یا لامپ و هیچی نشه ! یا بری توی دیوار همین طوری که داری سمت جلو رو فشار میدی طرف همین طوری بدوه و سر جاش ثابته :31: همه ی این ضعف ها از بین میره و هوش مصنوعی بازی غیر قابل پیشبینی تر میشه .

البته اینها همه در جهت پیشرفت بازی های ساده هستند ، بازی هایی که به موشن وابستگی دارند یا شما باید راه بیوفتید توی سطح شهر و شواهد رو برای بازی کردن بررسی کنید ، یعنی خودتون هم وارد بازی میشید .(یک نمونه از این الان توی انگلیس در حال اجرا شدنه که خیلی باحاله :31:)

خلاصه راه زیاده :8:

mosolim
06-02-2011, 09:14
360 رو نمیدونم ولی Ps3 رو مطمئنم تا 10 سال دیگه ازش پشتیبانی میشه ، چون سونی یک سیاست داره : تا وقتی تقاضا باشه هم ساپورت میکنیم ، هم تولید . مایکروسافت همچین سیاستی نداره ، میگه همینی که من میگم میخوای بخواه ، نمیخوای نخواه :31:

ولی Doom مطمئنم مثل همیشه میترکونه ، اگر موتور دوم 3 نبود ما هنوز داشتیم 320x240 بازی میکردیم :31:

البته دوران گرافیک بیشتر تقریبا به سر اومده چون گرافیک بازی ها خیلی زیاد به انیمیشن های پری رندر نزدیک شده و فوقش یکی دو نسل دیگه کلا این پیشرفت متوقف میشه ، ولی شما فکرش رو بکنید که هوش مصنوعی به شدت افزایش پیدا میکنه ، فیزیک انجین شدیدا تغییر میکنه طوری که رفتار هر آبجکت توی بازی مثل رفتار همون توی دنیای واقعی هست ، نه اینکه طرف رو بکشی بعد ذوب شه یا محو شه !!!! یا تیر بزتی توی آینه یا لامپ و هیچی نشه ! یا بری توی دیوار همین طوری که داری سمت جلو رو فشار میدی طرف همین طوری بدوه و سر جاش ثابته :31: همه ی این ضعف ها از بین میره و هوش مصنوعی بازی غیر قابل پیشبینی تر میشه .

البته اینها همه در جهت پیشرفت بازی های ساده هستند ، بازی هایی که به موشن وابستگی دارند یا شما باید راه بیوفتید توی سطح شهر و شواهد رو برای بازی کردن بررسی کنید ، یعنی خودتون هم وارد بازی میشید .(یک نمونه از این الان توی انگلیس در حال اجرا شدنه که خیلی باحاله :31:)

خلاصه راه زیاده :8:
سلام
میلاد بات کاملا بات موافقم و درست میگی که Doom تعویض کننده نسل های گیمه و doom 3 سر آغاز نسل جدید بوده. ولی یه جمله در آخر جمله هات حرف هات و ضد و نقیض میکنه. تو میای در مورد نزدیک بودن نسل بعدی صحبت میکنی و جدید شدن گرافیک و خیلی چیزای دیگه که حاکی از نسل اینده ی گیمه ولی میاد میگی راه زیاده ؟ نه راهی نمونده قدرت های پردازش امروزی چندان دور از ذهن نیست که بتونه اون تغییرات رو که گفتی اعمال کنه که البته این نسل از کنسول ها از عهدش بر نمیاد.

alireza_sun72
06-02-2011, 15:39
سلام
به نظر شما dead space 2 ارزش خریدن داره؟
قشنگ هست اصلا؟

boy_teh
06-02-2011, 15:51
سلام
قشنگ هست اصلا؟

نه نگیر آنفاکتوس میزنی :18:
20 دقیقه تستش کردم گرخیدم . حرف نداره :21:

resident_evil
06-02-2011, 16:02
سلام
قشنگ هست اصلا؟

دوست عزیز یه چیزی میگم خدایی نکرده بهتون بر نخوره اما صفحات قبل همه خودشون رو تیکه پاره کردن دارن از بازی تعریف میکنن اگر زحمت میکشیدین صفحات قبل رو مطالعه میکردین جواب سوالتون رو میگرفتین

alireza_sun72
06-02-2011, 17:16
دوست عزیز یه چیزی میگم خدایی نکرده بهتون بر نخوره اما صفحات قبل همه خودشون رو تیکه پاره کردن دارن از بازی تعریف میکنن اگر زحمت میکشیدین صفحات قبل رو مطالعه میکردین جواب سوالتون رو میگرفتین
داداش من تاپیک 2100 صفحست..........

resident_evil
06-02-2011, 17:21
اینجا کجاست من کیم ؟
من فکر کردم تاپیک بازی هستش . گرفتی مارو دوست عزیز ؟!
پیر شدیم رفت . آخه اینجا چه ربطی به DS2 داره قربون شکلت : دی
برو تاپیک بازی رو بخون

unicor
06-02-2011, 17:42
xbox من family block شده و براي اجراي بازي كد ميخواد و من دست نزدم يا نميدونم آيا راهي هست بشه قفلشو برداشت؟
داشبوردشو آپديت كردم اما بازم درست نشد
هر بازي زو ميزاري play DVD ميده .
بايد كنسول رو باز كنم يا راه ديگهيم هست.
خيلي ضروريه ممنون

sonixax
06-02-2011, 18:57
سلام
میلاد بات کاملا بات موافقم و درست میگی که Doom تعویض کننده نسل های گیمه و doom 3 سر آغاز نسل جدید بوده. ولی یه جمله در آخر جمله هات حرف هات و ضد و نقیض میکنه. تو میای در مورد نزدیک بودن نسل بعدی صحبت میکنی و جدید شدن گرافیک و خیلی چیزای دیگه که حاکی از نسل اینده ی گیمه ولی میاد میگی راه زیاده ؟ نه راهی نمونده قدرت های پردازش امروزی چندان دور از ذهن نیست که بتونه اون تغییرات رو که گفتی اعمال کنه که البته این نسل از کنسول ها از عهدش بر نمیاد.

منظورم از راه زیاد آمدن نسل بعدی نبود ، منظور رسیدن به نقطه ای بود که دیگه نشه نسل جدید تری معرفی کرد :31:

ebicross
06-02-2011, 19:20
سلام دوستان. این سوال رو کسی گفت اینجا بپرسم. ممنون میشم کمک کنید.
این دوستمون یک Xbox 360 Elite داره که بازی NFS HP رو نمیگرفته. بهش گفتن باید آپدیت کنه.
اینم وصلش کرده به اینترنت و آپدیت کرده کنسول رو. هم خود کنسول و هم Live رو و کلا کلی آپدیت گرفته.

حالا فرقی نکرده کنسول (البته ظاهری چرا) ولی بازم اون بازی رو نمیگیره. برده مغازه گفتن باید بدی کنسول رو ببریم تهران تا درستش کنند چون نباید آپدیت میکردی و نیاز به دانگل داره.

میخوام ببینم قضیه چیه؟ از کرک خارج شده؟ پس چرا بقیه بازیها رو میگیره؟ کلا باید چیکار کنه؟

یه سوال دیگه هم داشتم. هارد برای آرکید چنده قیمتش؟ اصلا به آرکید هارد میخوره؟
ممنون از همه.

ase_pase
06-02-2011, 20:41
باید فریمور درایو کنسولش آپدیت بشه(همون چیزی که باعث اجرای بازی های کپی میشه).
البته نیاز به دانگل نیست ولی کنسول رو باز میکنن و فریمور درایوش رو آپدیت میکنن. اون آپدیتی که دوستتون انجام داده آپدیت داشبورد مایکروسافت بوده.
کلا دوتا آپدیت داریم : یکی همین آپدیت داشبورد که از اینترنت انجام میشه.
آپدیت دوم هم درواقع آپدیت فریموری هست که کنسول رو قادر میکنه تا بازی های کپی رو اجرا کنه.
الان دوستتون نمیتونه سه بازی NFS HP , AC:bh , Fable III رو انجام بده که دلیلش اینه که مایکروسافت سیستم ضد کپی خودش رو عوض کرده و دستگاه های کپی خور هم باید فریمور کپی خورشون به روز شه تا بتونه اجرا کنه.
البته اگه به تازگی آپدیت کرده یک دوتا بازی دیگه هم هست که با این داشبورد جدید اجرا نمیشدن و اگه بخواد باز هم بازی کنه باید پچ شدشون مخصوص فریمور جدید که اسمش +LT هست رو بگیره.

به آرکید هارد میخوره و قیمتش رو هم از آقا میثم که توی همین سایت هستن میتونی بپرسی.
فقط هارد اصل بگیر که اگه خواستی به لایو وصل شی ، بن نشی.

Mostafa NBA
06-02-2011, 20:49
برای من یک مشکلی پیش اومده . بازی Test Drive رو که روی فلش نصب میکنم اجرا نمیکنه و صفحه سیاد میشه و کلاً کنسول هنگ میکنه و باید حتما از جلو خاموشش کنم اما با DVD راحت اجرا میشه, باید چی کار کنم ؟ مشکل از چیه ؟

aramesh_61
06-02-2011, 20:57
آقا تعداد هنگ کردن نرمال xbox360 چند باره؟؟!! من 2 ماهه elite خریدم 3 بار تا حالا هنگیده! دو بارش تو بازیه gears 2 بوده، این طبیعیه؟ یا اشکال از چیزی دیگه است؟

Hunter lord
06-02-2011, 21:15
آقا تعداد هنگ کردن نرمال xbox360 چند باره؟؟!! من 2 ماهه elite خریدم 3 بار تا حالا هنگیده! دو بارش تو بازیه gears 2 بوده، این طبیعیه؟ یا اشکال از چیزی دیگه است؟

همه کنسول ها این مشکل رو دارند که همش هم برمی گرده به نرم افزار . توی PS3 یکم نسبت به X360 بیشتره.

4870x2
06-02-2011, 21:31
PES 2010 من یهو دیگه بالا نمیادش:دی
بازی تموم شد خاموش کردم کنسول رو دفعه بعدی دیگه بالا نیومدش: دی(تو Loading اولی گیر می کنه)
خودمم موندم دلیل منطقیش چیه: دی

HESAM_5700
06-02-2011, 22:03
به نظر من شما از خارج از ایران کنسول بخرید بیشتر به نفعتونه ! کنسولهای الیت اینجا همش 200 یورو قیمت دارند و اسلیم ها در گرون ترین حالتش که یک کنسوله با هارد خوف و کینکت همش 350 یورو !

توی ایران خیلی الکی گرونه ، ببخشید این رو میگم قصد جسارت ندارم ولی مغازه دارهای ایرانی رسما کلاه بردار و شیاد هستند :13:

خب از آلمان ( برای مثال ) تا ایران یه 360 با قیمت 200یورو بیاد اینجا ( با گمرک و ... ) میشه چقدر؟ همین قیمت در نمیاد ؟ :دی

( البته اینکه این چیزا تو خارج از ایران ارزون تره که واضحه !!! )

joykiller360
06-02-2011, 22:44
PES 2010 من یهو دیگه بالا نمیادش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازی تموم شد خاموش کردم کنسول رو دفعه بعدی دیگه بالا نیومدش: دی(تو Loading اولی گیر می کنه)
خودمم موندم دلیل منطقیش چیه: دی سلام. اره منطقیه منم همین بلا سر اویل ۵ جم اومد. واسه من که کلا open tray میزد

سلام.
رفیق xbox هم مثل کامپیوتره پس هنگ کردنش نشونه از مشکل دار بودنش نمیشه. اگه هی و هی هنگ کنه چرا میشه گفت مشکلی وجود داری ماهی ۳ ۴ بار هیچ مشکلی نداره اونم با این بازی های کپیه ما

alireza_sun72
06-02-2011, 23:07
با احترام به همه...
.
.
.
این dead space 2 چقدر مزخرفه!:19: حالم بد شد... گیم پلیش ماله 2000 سال پیشه . اصلا ادم نمیفهمه حدف بازی چیه..؟
کپی mass efectه
تول سال 2011 و از این بازیهای سبک قدیمی؟؟؟؟
متاسفم واسه visceral games
اصلا نمیدونم چرا اینقدر نمره بالا بهش دادن؟؟؟؟:thumbsdow

hamhami_333
06-02-2011, 23:49
با احترام به همه...
.
.
.
این dead space 2 چقدر مزخرفه!:19: حالم بد شد... گیم پلیش ماله 2000 سال پیشه . اصلا ادم نمیفهمه حدف بازی چیه..؟
کپی mass efectه
تول سال 2011 و از این بازیهای سبک قدیمی؟؟؟؟
متاسفم واسه visceral games
اصلا نمیدونم چرا اینقدر نمره بالا بهش دادن؟؟؟؟:thumbsdow

من زیاد پست نمیدم فقط می خونم اما این یکی بی جواب باشه نمیشه دیگه اولا اینجا جای این حرفا نی
دوما dead space مثل mass effecte عزیز من این 2 تا بازی 2 سبک مختلف دارند !!!بعد یه چیزی سبک ME2 قدیمی بود :18:2 حالت دارخ یا شما ME2 رو بازی نکردی یا بازی کردی کلا نفهمیدی چی شده !!!
اینکه شما نمیفهمی عزیزم مشکل در ضعفتون تو زبان انگلیسیه نه بازی !!!!

omidkk
06-02-2011, 23:59

جالبه يكساله دارم يكبار هم هنگ نكرده

sonixax
07-02-2011, 00:03
خب از آلمان ( برای مثال ) تا ایران یه 360 با قیمت 200یورو بیاد اینجا ( با گمرک و ... ) میشه چقدر؟ همین قیمت در نمیاد ؟ :دی

( البته اینکه این چیزا تو خارج از ایران ارزون تره که واضحه !!! )

ایران برای کنسول بازی گمرک نداره چون همش قاچاقی میاد . ولی بخرید بدید مسافر بیاره (بدون جعبه البته) خیلی به صرف در میاد .

---------- Post added at 12:03 AM ---------- Previous post was at 12:03 AM ----------

جالبه يكساله دارم يكبار هم هنگ نكرده

مال من هم تا حالا هنگ نکرده ، برخی دوستان بد پوستی از کنسولشون میکنند ها :31:

ase_pase
07-02-2011, 00:48
من یهو دیگه بالا نمیادش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خودمم موندم دلیل منطقیش چیه: دی برو توی سیو های بازی توی setting خود کنسول و اونجا system setting و رو پاک کن و بازی رو بالا بیار. احتمال داره درست شه.
نگران هم نباش واسه من یک مشکل دیگه شبیه به این داشت که با این روش حل شد.(سیو ها و ادیت هام هم سالم و دست نخورده موند).اگه نشد میتونی با دقت و احتیاط فایل های مشابه رو پاک کنی شاید درست شه. فقط حواست باشه save های master یا BAL و اشتباهی پاک نکنی که البته اسمشون معلوم هست.
من مشکل هنگ توی FIFA 10 هم داشتم که اینطوری حل شد.
=========================
کنسول من فقط موقع red dead هنگ میکرد که البته 6-5 بار یا شاید هم بیشتر بود.
====
کنسول fat اگه بیارید خیلی به صرفه هست.
200X1505= 301.000

HORROR
07-02-2011, 01:23
ببخشیدا ولی بازی dead space1 رو به خاطر گیم پلی ملت دوست نداشتن به خاطر حس ترسیه که میده... مثلا اگه اون رو با re5 مقایسه کنی DS2 خیلی هولناکتره به نظرم حتی از fear2 ! دوستان یه نظریه : به نظرم تا چند نسل دیگه کنسولها همشون اینترنتی میشه و دیگه آفلاین نمیشه بازی کرد ( هر کی موافقه دستا بالا) نمونش همین کنسول جدیدی که بازیهاش رو از داخل سرور خود شرکت بازی میکنن بدون اینکه چیزی نصب کنن! البته ببخشید اسمش یادم رفته...

sonixax
07-02-2011, 01:41
ببخشیدا ولی بازی dead space1 رو به خاطر گیم پلی ملت دوست نداشتن به خاطر حس ترسیه که میده... مثلا اگه اون رو با re5 مقایسه کنی DS2 خیلی هولناکتره به نظرم حتی از fear2 ! دوستان یه نظریه : به نظرم تا چند نسل دیگه کنسولها همشون اینترنتی میشه و دیگه آفلاین نمیشه بازی کرد ( هر کی موافقه دستا بالا) نمونش همین کنسول جدیدی که بازیهاش رو از داخل سرور خود شرکت بازی میکنن بدون اینکه چیزی نصب کنن! البته ببخشید اسمش یادم رفته...

من هم موافقم ، بازی ها همه از دم آنلاین میشند - البته نه به این شکل که هیچ چیزی روی کنسول کاربر بارگذاری نشه - چون غیر ممکنه .

سریع ترین نت ها در دنیا همش 100 میگا بیت سرعت دارند و این در مقابل USB1 هم خیلی خیلی کنده چه برسه به USB2 و Sata و ...
این طوری یک بازی مثل متال گیر باید بذارید یک لولش لود شه پس فردا بیاید بشنید 20 دقیقه بازی کنید ، اگر تو ایران باشید که اصلا بی خیال شید :31:

HORROR
07-02-2011, 01:49
ولی یه خبرهایی هم شده از بالاتر رفتن پهنای باند اینترنت ( اونو چی میگی؟!) منظورم تا چند سال آینده هست........ اما ایران با همین سرعت دیوانه وار فضایی ادامه خواهد داد و بدون شک و قطعا جزو بهترینها نخواهد بود! پس پیش به سوی مضحکتر شدن تکنولوژی اینترنتی!

xero.1992
07-02-2011, 04:26
بخشیدا ولی بازی dead space1 رو به خاطر گیم پلی ملت دوست نداشتن به خاطر حس ترسیه که میده... مثلا اگه اون رو با re5 مقایسه کنی DS2 خیلی هولناکتره به نظرم حتی از fear2 ! دوستان یه نظریه : به نظرم تا چند نسل دیگه کنسولها همشون اینترنتی میشه و دیگه آفلاین نمیشه بازی کرد ( هر کی موافقه دستا بالا) نمونش همین کنسول جدیدی که بازیهاش رو از داخل سرور خود شرکت بازی میکنن بدون اینکه چیزی نصب کنن! البته ببخشید اسمش یادم رفته... من هم موافق هستم، الانش که کنسولش اومده اندازه کفه دست بازی روی سرور پردازش میشه از طریغ اینترنت میاد برای شما
تا چند سال دیگه هم عمومیتش بیشتر بشه وقتی نصفه سیستم عامل ها رو نت باشند و ... کنسول دیگه هم همینطور میشند

فکر کنم ما اون موقع تازه سیستم عامل ملی رو بزنیم :31:

sonixax
07-02-2011, 05:10
ولی یه خبرهایی هم شده از بالاتر رفتن پهنای باند اینترنت ( اونو چی میگی؟!) منظورم تا چند سال آینده هست........ اما ایران با همین سرعت دیوانه وار فضایی ادامه خواهد داد و بدون شک و قطعا جزو بهترینها نخواهد بود! پس پیش به سوی مضحکتر شدن تکنولوژی اینترنتی!

همین الانش هم اونها در دسترس هستند ولی هزینه هاشون خیلی خیلی خیلی زیاد میشه . حد اقل ما تا 10 - 20 سال آینده سرعت های آنچنانی رو در باره ی اینترنت برای کاربران خانگی نخواهیم دید .

یک Lan که از طریق کابل برق و پریز معمولی اطلاعات را با سرعتی حدود 1 گیگابیت بر ثانیه جا به جا میکند نزدیک 400 یورو قیمتشه که خیلی گرونه .

از اون طرف وقتی بحث بر سر مبادله ی خود محتوای بازی باشه سرور های خیلی قدرتمندی نیازه ، در عین حال بازی های آینده دیگه 10 گیگ و 20 گیگ و 30 گیگ نیستند ، پس به همون نسبت که سرعت اینترنت زیاد میشه حجم بازی ها هم بیشتر میشه . اگر حجم همین قدری که الان هست میموند و سرعت زیاد میشد ، شاید میشد این کار رو کرد .

بعد شما باید از این طرف مشتری رو هم نگاه کنید ، دریم کست چرا ورشکست شد با اینکه خیلی خیلی از Ps2 و Xbox کلاسیک بهتر و برتر و جلوتر بود ؟ چون مردم ازش خریداری نکردند .

وقتی که کسی بازی ها یا کنسول ها رو نخره تولید کننده هم نابود میشه .

یک نمونه ی خوب این داستان سیستم عامل جدید گوگل هست که کسی مشتاق به تهیه اش نیست - کاربران دوست دارند که همه چیزشان دست خودشان باشد تا در یک سروری در ناکجا آباد .

فرض کنید همین فردا سونی ورشکست بشود ! اگر بازی ها روی سرور های خودش باشد - تکلیف کسانی که بازی ها را خریده اند چه میشود ؟

توجه کنید که میگم بازی رو خریده ، نه سرویس رو . ولی اگر همین الان سونی ورشکست بشه کسانی که بازی هاش رو خریدند ضرر نمیکنند . اینها همه ی دلایلی هست که خریداران به خاطرشون دوست ندارند محصولی رو بخرند که به صورت فیزیکی دست خودشون نیست یا یک بار مصرفه ! یعنی نمیشه بیش از چند بار ازش استفاده کرد یا تعویضش کرد .

در دنیای تجارت تمام این فاکتور ها رو در نظر میگیرند تا یک محصول رو روانه بازار کنند و گرنه همین الانش تکنولوژی در جایی قرار گرفته که حتی تصورش برای من و شما غیر ممکنه .

unicor
07-02-2011, 10:15
xbox من family block شده و براي اجراي بازي كد ميخواد و من دست نزدم يا نميدونم آيا راهي هست بشه قفلشو برداشت؟
خيلي ضروريه ممنون

alireza_sun72
07-02-2011, 13:45
من زیاد پست نمیدم فقط می خونم اما این یکی بی جواب باشه نمیشه دیگه اولا اینجا جای این حرفا نی
دوما dead space مثل mass effecte عزیز من این 2 تا بازی 2 سبک مختلف دارند !!!بعد یه چیزی سبک ME2 قدیمی بود :18:2 حالت دارخ یا شما ME2 رو بازی نکردی یا بازی کردی کلا نفهمیدی چی شده !!!
اینکه شما نمیفهمی عزیزم مشکل در ضعفتون تو زبان انگلیسیه نه بازی !!!!

---------- Post added at 01:45 PM ---------- Previous post was at 01:43 PM ----------
1-میدونم اینجا جای این حرفا نی ولی چون خودم فقط تو این تاپیک پست میدم خواستم نظر بقیه بچه های تاپیک رو بدونم
2- شما درس میگی من me رو بازی نکردم ولی شخصیت بازی به یه شکل تو دوربینه(از پشت و سمت چپ تصویر)
3- زبان انگلیسیمم به نظر خودم خیلی خوبه...:31:

Crawling In MySkin
07-02-2011, 15:51
آقا خیلی خوبه با هم بحث کنید ولی میشه محض رضا خدا یه کمکی به ما بدید؟

آقا الآن کلا قیمت ها چجوریه چه مدل هایی اومده و این جدیده slim چجوریه بخوایم بخریم کدوم بهتره چه آپدیتش خوبه یه توضیح کوچولو بدید ما بفهمیم باید بخریم نخریم xbox یا نه

pooriya_hp
07-02-2011, 16:06
آقایون من یه 7روزی میخوام برم مسافرت (( دبی :31: )) و قصد دارم روی کنسولم ققفل بزارم

حالا از پسوورد گذاشتن دلهره دارم ... می ترسم یدفعه یادم بره یا به هر دلیلی وا نکنه ....

اگه یادمون بره راه حلی وجود داره ؟؟؟

soha is the beSt
07-02-2011, 16:14
آقایون من یه 7روزی میخوام برم مسافرت (( دبی :31: )) و قصد دارم روی کنسولم ققفل بزارم

حالا از پسوورد گذاشتن دلهره دارم ... می ترسم یدفعه یادم بره یا به هر دلیلی وا نکنه ....

خوب اسمو فامیلتو پشت سر هم بنویس که یادت نره :دی

IRAN_KING
07-02-2011, 18:48

خيلي ضروريه ممنون

شاید با فرمت کردن کنسول بره ! ! !

رمز همرو LT بزن :21:

sonixax
07-02-2011, 19:59

یه راه داره ، شماره شناسنامت رو بکن رمز یادت نمیره :31:

SamGun
07-02-2011, 20:01
همین الانش هم اونها در دسترس هستند ولی هزینه هاشون خیلی خیلی خیلی زیاد میشه . حد اقل ما تا 10 - 20 سال آینده سرعت های آنچنانی رو در باره ی اینترنت برای کاربران خانگی نخواهیم دید .

یک Lan که از طریق کابل برق و پریز معمولی اطلاعات را با سرعتی حدود 1 گیگابیت بر ثانیه جا به جا میکند نزدیک 400 یورو قیمتشه که خیلی گرونه .

از اون طرف وقتی بحث بر سر مبادله ی خود محتوای بازی باشه سرور های خیلی قدرتمندی نیازه ، در عین حال بازی های آینده دیگه 10 گیگ و 20 گیگ و 30 گیگ نیستند ، پس به همون نسبت که سرعت اینترنت زیاد میشه حجم بازی ها هم بیشتر میشه . اگر حجم همین قدری که الان هست میموند و سرعت زیاد میشد ، شاید میشد این کار رو کرد .

بعد شما باید از این طرف مشتری رو هم نگاه کنید ، دریم کست چرا ورشکست شد با اینکه خیلی خیلی از Ps2 و Xbox کلاسیک بهتر و برتر و جلوتر بود ؟ چون مردم ازش خریداری نکردند .

وقتی که کسی بازی ها یا کنسول ها رو نخره تولید کننده هم نابود میشه .

یک نمونه ی خوب این داستان سیستم عامل جدید گوگل هست که کسی مشتاق به تهیه اش نیست - کاربران دوست دارند که همه چیزشان دست خودشان باشد تا در یک سروری در ناکجا آباد .

فرض کنید همین فردا سونی ورشکست بشود ! اگر بازی ها روی سرور های خودش باشد - تکلیف کسانی که بازی ها را خریده اند چه میشود ؟

توجه کنید که میگم بازی رو خریده ، نه سرویس رو . ولی اگر همین الان سونی ورشکست بشه کسانی که بازی هاش رو خریدند ضرر نمیکنند . اینها همه ی دلایلی هست که خریداران به خاطرشون دوست ندارند محصولی رو بخرند که به صورت فیزیکی دست خودشون نیست یا یک بار مصرفه ! یعنی نمیشه بیش از چند بار ازش استفاده کرد یا تعویضش کرد .

در دنیای تجارت تمام این فاکتور ها رو در نظر میگیرند تا یک محصول رو روانه بازار کنند و گرنه همین الانش تکنولوژی در جایی قرار گرفته که حتی تصورش برای من و شما غیر ممکنه .

به حرف های میلاد جان اضافه کنم که الان حدود 10 سالی میشه که تمام Company ها و تاجر ها روی مصرفی بودن کالا ها سرمایه گذاری میکنن !!

یعنی برای مثال شرکت BMW به جای استفاده از قطعاتی با عمر مفید 10 سال میاد از قطعاتی با عمر مفید 2 الی 3 سال استفاده میکنه
تا مشتری رو همیشه در کنار خودش نگه داره و با خدمات خوبی که میده طرف رو مجبور کنه از خدمات پس از فروش خودرو و اجناس استفاده کنه !!
میشه گفت همیشه خدمات پس از فروش برای هر Company سود اصلی رو داشته تا خوده محصول .

در حال حاضر هم اگه در نظر بگیریم میبینیم که چقدر Option های مختلف برای کسول ها ساخته شده و خودش تا الان کلی سود خالص بوده !!

به نظر من به همین سادگی ها نمیشه Consol Server هارو جایگزین Consol های فعلی کرد چون سودهی کاهش پیدا میکنه حتی با خرید بازی به صورت online.

خيلي ضروريه ممنون

باید Bios رو عوض کنید چون متاصفانه تمام تغییرات داخل اون هست.

sonixax
07-02-2011, 20:10
به حرف های میلاد جان اضافه کنم که الان حدود 10 سالی میشه که تمام Company ها و تاجر ها روی مصرفی بودن کالا ها سرمایه گذاری میکنن !!

یعنی برای مثال شرکت BMW به جای استفاده از قطعاتی با عمر مفید 10 سال میاد از قطعاتی با عمر مفید 2 الی 3 سال استفاده میکنه
تا مشتری رو همیشه در کنار خودش نگه داره و با خدمات خوبی که میده طرف رو مجبور کنه از خدمات پس از فروش خودرو و اجناس استفاده کنه !!
میشه گفت همیشه خدمات پس از فروش برای هر Company سود اصلی رو داشته تا خوده محصول .

در حال حاضر هم اگه در نظر بگیریم میبینیم که چقدر Option های مختلف برای کسول ها ساخته شده و خودش تا الان کلی سود خالص بوده !!

به نظر من به همین سادگی ها نمیشه Consol Server هارو جایگزین Consol های فعلی کرد چون سودهی کاهش پیدا میکنه حتی با خرید بازی به صورت online.

دقیقا ،
تازه شما فرض کنید که یک کنسولی از رده خارج بشه به صورت طبیعی ساپورت اون کنسول هم قطع میشه از طرفی نگهداری اون سرور ها هزینه بره برای کمپانی هیچ شرکتی نمیاد یک محصول رو LifeTime ساپورت کنه حالا فرض کنید اون محصول چون وابسته به یک سرویسی هست که باز لایف تایم ساپورت نمیشه یعنی یک بازی بعد از مدتی به کل نابود میشه و کسانی که خریدنش شاکی میشند . کدوم شرکتی میتونه بیاد به مشتری بگه چون من فلان محصول رو از رده خارج کردم و دیگه ساپورتش نمیکنم به خاطر اینکه ضرر ندم توی مشتری حق نداری از محصولات قبلی استفاده کنی ؟ اون هم در شرایطی که قبلا اونها رو فروخته ؟

مثل این میمونه مایکروسافت بیاد بگه چون من ویندوز XP رو از رده خارج کردم ، کسانی که قبلا این ویندوز رو خریدند دیگه حق ندارند نصبش کنند ! آینده این کمپانی چی میشه ؟ تو کنتر از 24 ساعت نابود میشه میره پی کارش و اگر کمپانی به این بزرگی نابود بشه شرکت هایی که این کمپانی رو بیمه کردند به خاطر دزدی که این کمپانی انجام داده باید مبلغ تمام کسانی که یک بازی رو خریده بودند و حالا دیگه نمیتونند بازی کنندش نه به خاطر اینکه خودشون کاری کردند به خاطر اینکه اون کمپانی دیگه اجازه نمیده رو بر گردونه بهشون (اینها دیگه قانونه ربطی به تولید کننده ها نداره) در نتیجه اون شرکت بیمه هم کمرش شکسته میشه و تمامی شرکت های وابسته به اون شرکت هم نابود میشند ببینید چه ضربه ی سنگینی به اقتصاد یک کشور میخوره .

SamGun
07-02-2011, 20:42
دقیقا ،
تازه شما فرض کنید که یک کنسولی از رده خارج بشه به صورت طبیعی ساپورت اون کنسول هم قطع میشه از طرفی نگهداری اون سرور ها هزینه بره برای کمپانی هیچ شرکتی نمیاد یک محصول رو LifeTime ساپورت کنه حالا فرض کنید اون محصول چون وابسته به یک سرویسی هست که باز لایف تایم ساپورت نمیشه یعنی یک بازی بعد از مدتی به کل نابود میشه و کسانی که خریدنش شاکی میشند . کدوم شرکتی میتونه بیاد به مشتری بگه چون من فلان محصول رو از رده خارج کردم و دیگه ساپورتش نمیکنم به خاطر اینکه ضرر ندم توی مشتری حق نداری از محصولات قبلی استفاده کنی ؟ اون هم در شرایطی که قبلا اونها رو فروخته ؟

مثل این میمونه مایکروسافت بیاد بگه چون من ویندوز XP رو از رده خارج کردم ، کسانی که قبلا این ویندوز رو خریدند دیگه حق ندارند نصبش کنند ! آینده این کمپانی چی میشه ؟ تو کنتر از 24 ساعت نابود میشه میره پی کارش و اگر کمپانی به این بزرگی نابود بشه شرکت هایی که این کمپانی رو بیمه کردند به خاطر دزدی که این کمپانی انجام داده باید مبلغ تمام کسانی که یک بازی رو خریده بودند و حالا دیگه نمیتونند بازی کنندش نه به خاطر اینکه خودشون کاری کردند به خاطر اینکه اون کمپانی دیگه اجازه نمیده رو بر گردونه بهشون (اینها دیگه قانونه ربطی به تولید کننده ها نداره) در نتیجه اون شرکت بیمه هم کمرش شکسته میشه و تمامی شرکت های وابسته به اون شرکت هم نابود میشند ببینید چه ضربه ی سنگینی به اقتصاد یک کشور میخوره .

میلاد با این اوصاف حداقل میشه گفت که به هیچ عنوان با این سیستم پیش پا افتاده نمیشه این پروژه ی عظیم رو بهش تحقق بخشید و مستلزم دور اندیشی های زیادی هست که همین باعث میشه این تکنولوژی حالا حالاها جای کار داشته باشه.

sonixax
07-02-2011, 20:50
میلاد با این اوصاف حداقل میشه گفت که به هیچ عنوان با این سیستم پیش پا افتاده نمیشه این پروژه ی عظیم رو بهش تحقق بخشید و مستلزم دور اندیشی های زیادی هست که همین باعث میشه این تکنولوژی حالا حالاها جای کار داشته باشه.

درسته با تکنولوژی های فعلی نمیشه و اگر هم بشه از نظر اقتصادی صرف نمیکنه - وقتی که یک کمپانی دیسک بازی رو میفروشه دیگه در قبال اون دیسک مسئولیتی نداره و اگر کاربر بزنه بشکونتش مشکل خودش بوده - ولی وقتی که بازی رو میفروشه و اون رو به صورت فیزیکی در اختیار یک کاربر قرار نمیده مادامی که اون شخص زندست باید ساپورتش کنه تازه طبق قانون اگر اون محصول به خاطر وراثت به بازماندگان هم برسه که طول عمر اونها هم محسوب میشه .

آیا برای سونی یا مایکروسافت صرف میکنه که یک بازی رو روی یک سرور برای صدها سال نگهداری کنند و هزینه های نگهداری و مراقبت از اون سرور رو بدند ؟

این مشکل رو سیستم عامل جدید گوگل هم داره ، یعنی اگر من فایلی رو در سرور های گوگل بذارم با اینکه سرویس رایگان بوده ولی اگر فایل من به هر دلیلی نابود بشه من میتونم پوست گوگل رو بکنم .

Mostafa NBA
07-02-2011, 21:10
برای من یک مشکلی پیش اومده . بازی Test Drive رو که روی فلش نصب میکنم اجرا نمیکنه و صفحه سیاد میشه و کلاً کنسول هنگ میکنه و باید حتما از جلو خاموشش کنم اما با DVD راحت اجرا میشه, باید چی کار کنم ؟ مشکل از چیه ؟

لطفاً پیشنهادی برای حل این مشکل بدید !

SamGun
07-02-2011, 21:41
لطفاً پیشنهادی برای حل این مشکل بدید !

مصطفی جان Flashram ات رو یه Format بزن ببین درست میشه یا نه .

در ضمن مارک Flash ات چیه ؟ چون ممکنه Buffer اش پایین باشه.

Mahdi/s
07-02-2011, 22:13
سلام ....
دوست ام با xboxاش دچار مشکل شده....چند روز پیش زمان اپدیتش بوده...نمیبره بیرون براش آپدیت کنن..خودش باز میکنه و به کامپیوتر وصلش میکنه.....توی محیط داس یه چیزایی مینویسه....xbox خاموش میشه و الان دیگه نمیشه باهاش بازی کرد فقط میشه فیلم دید...مشکل از کجاست..؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید

SamGun
07-02-2011, 22:19
سلام ....
دوست ام با xboxاش دچار مشکل شده....چند روز پیش زمان اپدیتش بوده...نمیبره بیرون براش آپدیت کنن..خودش باز میکنه و به کامپیوتر وصلش میکنه.....توی محیط داس یه چیزایی مینویسه....xbox خاموش میشه و الان دیگه نمیشه باهاش بازی کرد فقط میشه فیلم دید...مشکل از کجاست..؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید

احتمالا iXtreme رو Erase کرده و دیگه Write نشده .

باید ببره بیرون از اول واسش مراحل رو برن . یه موقع میزنه درایو رو Break میکنه اونوقت به جای 10 تومن باید 50 تومن بده واسش درست کنن.

Mostafa NBA
07-02-2011, 22:56
مصطفی جان Flashram ات رو یه Format بزن ببین درست میشه یا نه .

در ضمن مارک Flash ات چیه ؟ چون ممکنه Buffer اش پایین باشه.

من تمامی بازی ها رو همین الان هم از روی فلش اجرا میکنم.در مورد بافر بگم که من از هارد اکسترنال استفاده میکنم که مسلماً بافرش بالاست ! در واقع فلش نیست هارده. هاردم 60 گیگه که با همون روش فولدر بندی الان دارم از تمام 60 گیگش استفاده میکنم. یعنی شما میگی من تمام هارد رو که توش کلی بازی نصب کردم رو فرمت کنم ؟

SamGun
07-02-2011, 23:24
من تمامی بازی ها رو همین الان هم از روی فلش اجرا میکنم.در مورد بافر بگم که من از هارد اکسترنال استفاده میکنم که مسلماً بافرش بالاست ! در واقع فلش نیست هارده. هاردم 60 گیگه که با همون روش فولدر بندی الان دارم از تمام 60 گیگش استفاده میکنم. یعنی شما میگی من تمام هارد رو که توش کلی بازی نصب کردم رو فرمت کنم ؟

والا داداش شما میگی Flash ! خب اصلا فکر جنم به HDD External نمیرسه :31:

نه از نظر Buffer مشکل نداری.

روی هارد دیگه یا Flash Ram چیزی دیگه ای تست کردی ؟

Mahdi/s
07-02-2011, 23:42
احتمالا iXtreme رو Erase کرده و دیگه Write نشده .

باید ببره بیرون از اول واسش مراحل رو برن . یه موقع میزنه درایو رو Break میکنه اونوقت به جای 10 تومن باید 50 تومن بده واسش درست کنن.خیلی خیلی ممنون بیشتر توضیح میدید...کجا ببره...؟؟هزینه اش 10 تومن میشه..؟؟؟

Mostafa NBA
08-02-2011, 01:16
والا داداش شما میگی Flash ! خب اصلا فکر جنم به HDD External نمیرسه :31:

نه از نظر Buffer مشکل نداری.

روی هارد دیگه یا Flash Ram چیزی دیگه ای تست کردی ؟

آره راس میگی سعید جان :31:

نه تست نکردم اما فردا دارم روی یک فلش دیگه تست میکنم. اگر روی اون فلش هم مشکل داشت چه نتیجه ای میشه گرفت ؟

SamGun
08-02-2011, 02:36
آره راس میگی سعید جان :31:

نه تست نکردم اما فردا دارم روی یک فلش دیگه تست میکنم. اگر روی اون فلش هم مشکل داشت چه نتیجه ای میشه گرفت ؟

بعید میدونم روی Flash یا HDD دیگه مشکل داشته باشه مصطفی جان ولی باز اگه پابرجا بود احتمالا بازیت درست Rip نشده و Bug داره.

خیلی خیلی ممنون بیشتر توضیح میدید...کجا ببره...؟؟هزینه اش 10 تومن میشه..؟؟؟

خواهش دارم

اگه تهران هستید که ببرید پیش میثم خودمون که همین جا هم عضو هست و اگه شهرستان هستید باز اگه کسی رو نمیشناسید با تیباکس بفرستید تهران پیش خوده میثم جان براتون درست میکنه.

اگه مشکلی برای درایو بوجود نیومده باشه بله همون 6-10 تومن میشه که 6 برای درایو هایی که قبلا (LT (iXtreme Light Touch نداشتن و 10 تومن برای درایو هایی که LT روشون ریخته شده و باید به +LT تغییر ورژن داده بشه.

پروفایل میثم جون :

T_rex
08-02-2011, 03:02
سلام
من میتونم جای خریدن هارد از فلش برای بازی کردن استفاده کنم؟

IRAN_KING
08-02-2011, 08:50
سلام

آره فلش 16 گیگ میشه ..

Mahdi/s
08-02-2011, 10:19
خواهش دارم

اگه تهران هستید که ببرید پیش میثم خودمون که همین جا هم عضو هست و اگه شهرستان هستید باز اگه کسی رو نمیشناسید با تیباکس بفرستید تهران پیش خوده میثم جان براتون درست میکنه.اوکی خیلی خیلی ممنونم...تهرانم...میثم خان مغازه شون کجاست..؟؟با خودش صحبت کنم دیگه.....باشه ممنون.

اگه مشکلی برای درایو بوجود نیومده باشه بله همون 6-10 تومن میشه که 6 برای درایو هایی که قبلا (LT (iXtreme Light Touch نداشتن و 10 تومن برای درایو هایی که LT روشون ریخته شده و باید به +LT تغییر ورژن داده بشه.که اینطور..ممنون:10:

Crawling In MySkin
08-02-2011, 14:20
این برا بار سوم یعنی این همه آدم هیچکی نیست به داد ما برسه؟

آقا الآن کلا قیمت ها چجوریه چه مدل هایی اومده و این جدیده slim چجوریه بخوایم بخریم کدوم بهتره چه آپدیتش خوبه یه توضیح کوچولو بدید ما بفهمیم باید بخریم نخریم xbox یا نه

HESAM_5700
08-02-2011, 15:42

سلام.

اسلیم کامل کپی خور نشده ولی تو برد و ایناش دسکاری میکنن کپی میخوره که پیشنهاد نمیشه!!

الانم قیمتا رفته بالا و به صرفه ترین کار خرید اسلیم خام هست به نظرم ! ( فعلاً اروزن تره از بقیه! )

خودم وایستدم تا تابستون که اگه گیرم بیاد الایت بگیرم !

Quantum2012
08-02-2011, 17:53
دوستان قیمت جدید کنسول رو بزارید...

یا حق

4870x2
08-02-2011, 17:58
رکورد زدیم :دی
الان حدود 2 ماهه جز PES که اونم دیگه بالا نمیادش بازی نمی کنم:دی
ولی الان که لیست بازی ها رو میبینم FPS های خوبی امسال داریم
این کلیف بــــ هم ما رو معطل گذاشته ها:دی
کی میاد این بازی هاش؟
وای اگه ap 2 باشه من خودکشی می کنم:دی

new evil
09-02-2011, 00:21
سلام دوستان
من مشکل برق دسته دارم
شما برای تامین برق دستتون از چه راهی استفاده می کنید
بهترین راهش چیه
من یه باطری NI MH 3600 دارم که اصلا نمی تونم دربارش حرف بزنم
اگه می شه یه راه خوب پیشنهاد بدید
ممنون

alireza_sun72
09-02-2011, 00:24
سلام دوستان
من مشکل برق دسته دارم
شما برای تامین برق دستتون از چه راهی استفاده می کنید
بهترین راهش چیه
من یه باطری NI MH 3600 دارم که اصلا نمی تونم دربارش حرف بزنم
اگه می شه یه راه خوب پیشنهاد بدید
ممنون
بهترین راه خرید باتری شارژِ قوی هست
به هیچ عنوان از play and charge kit استفاده نکنید چون خیلی بیخوده و سری شارژش تموم میشه

aramesh_61
09-02-2011, 00:25
آقا من با بازیه gears of war 2 مشکل دارم، وسط بازی توی یک مرحله ی خاص هی هنگ میکنه،فکر کنم مشکل از بازی باشه چون تو بازیهای دیگه این مشکلو ندارم، اگه یه دی وی دی دیگه از بازی بخرم و نصب کنم آیا راهی هست که از سیوهای قبلیم استفاده کنم؟ ببخشید اگه سوالم تکراریه، ممنون

4870x2
09-02-2011, 00:28
آقا من با بازیه gears of war 2 مشکل دارم، وسط بازی توی یک مرحله ی خاص هی هنگ میکنه،فکر کنم مشکل از بازی باشه چون تو بازیهای دیگه این مشکلو ندارم، اگه یه دی وی دی دیگه از بازی بخرم و نصب کنم آیا راهی هست که از سیوهای قبلیم استفاده کنم؟ ببخشید اگه سوالم تکراریه، ممنون
Save ربطی به دیسک شما نداره
هر Gears Of War 2 ای که بزارین توش Save پروفایلتوم بالا میادش

alireza_sun72
09-02-2011, 00:29
میشه یکی توضیح بده این برنامه چیه؟ مثل اینکه باهاش میشه عکس و اهنگ و فیلم ریخت تو xbox
البته اگه من اشتباه نکرده باشم:34:

SamGun
09-02-2011, 01:20
میشه یکی توضیح بده این برنامه چیه؟ مثل اینکه باهاش میشه عکس و اهنگ و فیلم ریخت تو xbox
البته اگه من اشتباه نکرده باشم:34:

Windows Media Center به روایتی دیگر !!

بهترین تعریف این برنامست.

alireza_sun72
09-02-2011, 01:29
alan wake theme for win 7

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدgears of war theme for win 7

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدgears of war 2 theme for win 7

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدgears of war 3 theme for win 7

halo reach theme for win 7

---------- Post added at 01:29 AM ---------- Previous post was at 01:25 AM ----------

Windows Media Center به روایتی دیگر !!

بهترین تعریف این برنامست.
چیزی هم میشه تو xbox ریخت با این؟

panther99
09-02-2011, 02:03
عجب بازار مسخره ای داریما !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اسلیم شده 425 تومن خامش !!!!!!!!!!!!!!!!!
صد در صد قیمت الیت هم تا شب عید به 500 میرسه !!!!!!!! واقعا چه کلاه بردارییه تو این مملکت !!!!!!!!!!!! چه جوری از گلوشون پایین میره !!!!!!!!!!!!!!!!!!! مثل گوشی خریدنم شده !!!!!!!!!!!!!!!! :31: وقتی رفتم دنبالش اون رنگی که میخواستم نبود اونایی هم که داشتن 20 هزار تومن گرون تر میدادن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

T_rex
09-02-2011, 04:10
سلام

آره فلش 16 گیگ میشه ..

ممنون

ولی اگه فلش کمتر از 16 گیگ باشه چی ؟ مثلا 8 گیگ باشه بازم میشه بازی ریخت توش و بازی کرد ؟؟

Quantum2012
09-02-2011, 10:05

سلام..

برای منم همینطوری شده بود:31: یه بار بازی رو از روی هارد پاک کن و دوباره نصبش کن احتمال زیاد درست میشه..

یا حق :)

sajad-tnt
09-02-2011, 10:34
دوستان قیمت جدید کنسول رو بزارید...

یا حق
سلام دوستان.

ایکس باکس 360 الیت با مادر بورد جاسپر کپی شده 460 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری
ایکس باکس 360 ارکید با مادر بورد جاسپر کپی شده 380 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری

:13::18:

هميشه موفق و پيروز باشيد :40:.

IRAN_KING
09-02-2011, 10:48
ممنون

ولی اگه فلش کمتر از 16 گیگ باشه چی ؟ مثلا 8 گیگ باشه بازم میشه بازی ریخت توش و بازی کرد ؟؟

بله میشه.8 گیگ و16 گیگ . 32 گیگ نمی شه...

Quantum2012
09-02-2011, 11:25
سلام دوستان.

ایکس باکس 360 الیت با مادر بورد جاسپر کپی شده 460 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری
ایکس باکس 360 ارکید با مادر بورد جاسپر کپی شده 380 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری

:13::18:

هميشه موفق و پيروز باشيد :40:.

عجب قیمت هایی :18::27:

آقا کسی اسلیم ما رو نمیخره؟؟(دو ماه هم نمیشه خریدم):31:

SamGun
09-02-2011, 11:43
alan wake theme for win 7

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدgears of war theme for win 7

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدgears of war 2 theme for win 7

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدgears of war 3 theme for win 7

halo reach theme for win 7

---------- Post added at 01:29 AM ---------- Previous post was at 01:25 AM ----------

چیزی هم میشه تو xbox ریخت با این؟

نه عزیز فقط در حد Share کردن هست.

بابت Theme ها هم ممنون قشنگ بودن

روح ا... چند میفروشی !؟ اصلا چرا داری میفروشی ؟! :31:

این حرفت تو پرانتز یعنی اینکه حداکثر 1000 تومن زیر قیمت میدی دیگه :31: !!! نه ؟؟؟

mosolim
09-02-2011, 12:03

سلام
اسلیم چیه . بیا ارکید منو 350 ( مفت ) ور درا ببر. تازه هارد هم داره. ( اگه اینقدر بدم 120 -130 تومن روش سود کردم.)

ولی یه چیزه جدی بگم نخرید. دوستانی که تا الان صبر کردن و نخریدن بهتره یه یه ماهی یا حداکثر تا بعد عید و تعطیلات صبر کنن شاید بازار یه تکونی بخوره ( البته ببخشید تکون خورده بدم تکون خورده یخورده اروم بشه )

pedram_sad
09-02-2011, 13:06

اينا كه خوبه من شنيدم تا تعطيلات عيد ركورد 500 رو هم ميزنه elite
واقعا كه مملكت جالبي داريم

A.N.A.P
09-02-2011, 13:21
به خدا من پارسال همین موقع ها الیت [eɪ'liːt] رو خریدم 340.000 الان آرکید شده 380.000:18:

Alex Fera
09-02-2011, 13:37
خدا وکیلی 320 آخرای تابستون کجا 460 الان کجا؟؟؟

واقعا كه مملكت جالبي داريم موافقم
چرا یه دفعه اینقدر کشیدن بالا

marvel_malayer
09-02-2011, 14:40
قول میدم تا عید قیمتها بیان پایین فقط 25 روز صبر کنید اونوقت افت قیمت رو می بینید

aha2012
09-02-2011, 16:56
اتفاقا میره بالاتر

new evil
09-02-2011, 17:58
برای دسته چه نوع باتری بخرم خوبه؟(شارژ قوی)

Quantum2012
09-02-2011, 18:26
برای دسته چه نوع باتری بخرم خوبه؟(شارژ قوی)

باتری دوراسل خوبه...

اگه شارژی هم میخای باید باتری با ظرفیت 2500 پیدا بکنی..(عین اسب کار میکنه):31:

یا حق:20:

HORROR
09-02-2011, 20:54
من یه جفت باطری sony 2500 گرفتم اولا خوب کار میکرد اما الآن تند شارژ خالی میکنه

Quantum2012
09-02-2011, 21:50

چند وقته داری استفاده میکنی؟:31: هر چیزی یه عمری داره.. شاید عمرشون تموم شده.:31:

یا حق:11:

shab_2008
09-02-2011, 22:52
کلا باتری شارژی اگه ازین 5-4 تومنیا باشه مفتش گرونه!

قضیش مثل همون Play & Charge Kit هست!

همون باتری های معمولی که بهترینشون هم Duracell هست خریدنش بهتر از باتری های شارژی با قیمت زیر 20 تومنه.

joykiller360
09-02-2011, 23:25

همون باتری های معمولی که بهترینشون هم Duracell هست خریدنش بهتر از باتری های شارژی با قیمت زیر 20 تومنه.

من خودم یه عمری باتری الکالاین مصرف می کنم. اونم انیژایزر

panther99
10-02-2011, 01:01
قول میدم تا عید قیمتها بیان پایین فقط 25 روز صبر کنید اونوقت افت قیمت رو می بینید

تا شب عید بالا میره و از اون به بعد تکون نمیخوره .بشینید و تماشا کنید !!!!!
بله ممکنه سال دیگه اینموقع یعنی تو بهمن قیمتها بیاد دور و ور 380 اسلیم کپی خور شده !!! که اونهم به درد نمیخوره !!! یه نسل Xbox داره عوض میشه انگار انقلاب الجزایر تکرار شده !!!!!!!!!!!!!!
دزد بازار سراغ داری به این خوشگلی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!
از ماست که بر ماست !

alireza_sun72
10-02-2011, 02:52
من ارکید جاسپر رو 2 سال پیش 275 خریدم
ولی الان؟... :blink:

SamGun
10-02-2011, 10:21

شما باطریتو چقدر میزاری شارژ بشه ؟!

شهاب از اون حرفا بودا :31: (تریپ گلابی )

من 1 سال ونیم پیش باطری Camelion خریدم 5.500 :31: مثل اسب اساری داره کار میکنه !! هر 2 هفته یا 3 هفته هم شارژش تموم میشه.

shab_2008
10-02-2011, 10:39
از اون حرفا بودا :31: (تریپ گلابی )

من 1 سال ونیم پیش باطری Camelion خریدم 5.500 :31: مثل اسب اساری داره کار میکنه !! هر 2 هفته یا 3 هفته هم شارژش تموم میشه.

:31:

عجب باتری گلابی بوده!!:31:

خوب روزی چند ساعت بازی میکن تو !!؟:31:

من خودم ازین باتری های سونی 10 تومنیا خریده بودم و میگفتم عجب باتریای توپیه ، بعد یه سری از یه رفقا باتری هاش رو که 30 تومن خریده بود قرض گرفتم و انوقت دیدم که فرق این دو سری باتری از زیر زمین تا پشت بومه!!:31:

حالا هم که برگشتم دوباره به طرف Duracell !:31:

کلا بی آزار ترین باتری هایی که میشه برای دسته استفاده کرد به نظر من باتری های معمولیه!

ali gamma
10-02-2011, 11:18
معمولا خرداد و اردیهشت قیمتها میا پایین. سال پیش پایین ترین قیمت کنسولا تو این دوره بود.

به هر حال متاسفانه بازار کنسول ایران به صورت مافیایی اداره میشه و کلا همه ی فروشنده هاش دستشون تو دست همه.

shab_2008
10-02-2011, 11:58
معمولا خرداد و اردیهشت قیمتها میا پایین. سال پیش پایین ترین قیمت کنسولا تو این دوره بود.

به هر حال متاسفانه بازار کنسول ایران به صورت مافیایی اداره میشه و کلا همه ی فروشنده هاش دستشون تو دست همه.

فک نکنم دیگه ازین پایین اومدنا در کار باشه!!:31:

بالاخره فروشنده ها باید این فشاری که داره از یارانه ها بهشون وارد میشه رو یه جور جبران کنن !!:31:

اصلا با وجود این قیمت های کذایی خریدن این کنسول به صرفه نیست و آدم عاقل عوض این که بره با این پول این کنسول رو بخره میره یه فروند PS3 میخره و با بازی های توپ انحصاری امسالش حال میکنه!

mosolim
10-02-2011, 13:28
سلام

اگه وضعیت اسلیم تا عید به همین نحو بمونه ( درست ه ک نشه ) مطمئن باشید قیمت ها فوق تصور ما بالا میره .

شاید ارکید به بالای 400 برسه.

یادش بخیر همین اول پاییز بود ارکید به من 210 قیمت دادن بعد من با مثلا گارانتی گرفتم 230 . مدل 2009 برد جاسپر.

Leon-117
10-02-2011, 16:37

کلا بی آزار ترین باتری هایی که میشه برای دسته استفاده کرد به نظر من باتری های معمولیه!
من 2 تا دوراسل شارژي(2650mAh) گرفتم خيلي خوب كار ميكنه.2 هفته يه بار پارژ ميكنم روزي 2-3-4-5 ساعت هم بازي ميكنم!:31:

jyjy
10-02-2011, 18:33
سلام دوستان واستادان xbox360
من میخوام یه xbox برا داداشم بخرم.ولی انگار با این اوضاع بارار ایران فایده ای نداره از اینجا بگیرم.برا همین تصمیم گرفتم از مکه که توی اسفند میرم براش بگیریم.
من زیاد از xbox اطلاع ندارم.چندتا سوال داشتم:
چه مدلی بگیرم؟
چجوری بفهمم دستگاه اصل وسالم هست؟
چجوری بفهمم دستگاه کپی خوره و چیزای دیگه ای که دوستان به فکرشون میرسه برای یه xbox مطابق با استانداردهای ایران.

Quantum2012
10-02-2011, 21:08
سلام دوستان واستادان xbox360
من میخوام یه xbox برا داداشم بخرم.ولی انگار با این اوضاع بارار ایران فایده ای نداره از اینجا بگیرم.برا همین تصمیم گرفتم از مکه که توی اسفند میرم براش بگیریم.
من زیاد از xbox اطلاع ندارم.چندتا سوال داشتم:
چه مدلی بگیرم؟
چجوری بفهمم دستگاه اصل وسالم هست؟
چجوری بفهمم دستگاه کپی خوره و چیزای دیگه ای که دوستان به فکرشون میرسه برای یه xbox مطابق با استانداردهای ایران.

سلام دوست عزیز..

فعلا بیخیال شو تا اوضاع قیمت ها درست بشه..

اگه اسلیم ه_ک بشه بهترین گزینه هست...

بهتره از یه فروشگاه معتبر خریداری بفرمایید..

دوستمون آقا میثم خودشون فروشنده هستن و کاملا قابل اطمینان.. از ایشون خریداری کنید:31:

یا حق

sadeghbb
10-02-2011, 22:13
سلام
دوستان فریمور اسلیم برای سری درایو های لایتون 9504 و 0225 همزمان میاد؟
یعنی فرق نداره کدومشون رو بگیریم؟

joykiller360
10-02-2011, 22:41
سلام
دوستان فریمور اسلیم برای سری درایو های لایتون 9504 و 0225 همزمان میاد؟
یعنی فرق نداره کدومشون رو بگیریم؟
سلام. انگاری اول رایت برای ۹۵۰۴ میاد بعدش رید واسه ۰۲۲۵ .

SamGun
10-02-2011, 23:47
:31:

عجب باتری گلابی بوده!!:31:

خوب روزی چند ساعت بازی میکن تو !!؟:31:

من خودم ازین باتری های سونی 10 تومنیا خریده بودم و میگفتم عجب باتریای توپیه ، بعد یه سری از یه رفقا باتری هاش رو که 30 تومن خریده بود قرض گرفتم و انوقت دیدم که فرق این دو سری باتری از زیر زمین تا پشت بومه!!:31:

آره بابا چیزه خفیه !!

من اگه بشه 10 ساعت اگه نشه 6 ساعت :31:

بخدا حرفت حقه !! این Duracell رو دستش نیست تو معمولی ها !!

من یک جفت 2 سال پیش خریده بودم هنوز خالی نشده , یعنی هی DC میده ولی من باز Connect میشم و دوباره 45min کار میکنه :31:

imanff
11-02-2011, 00:45
با عرض سلام
دوستان من یه xbox arcade تازه خریدم وقتی بازی های کپی شده میزارم مینویسه disk is unreadable و بعد باید ok کنم میاد بیرون و بازیو اجرا نمیکنه این یعنی چی؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

jyjy
11-02-2011, 10:43
سلام دوست عزیز..

فعلا بیخیال شو تا اوضاع قیمت ها درست بشه..

اگه اسلیم ه_ک بشه بهترین گزینه هست...

بهتره از یه فروشگاه معتبر خریداری بفرمایید..

دوستمون آقا میثم خودشون فروشنده هستن و کاملا قابل اطمینان.. از ایشون خریداری کنید:31:

یا حق

یعنی شما میگید که ازعربستان نگیریم.ازهمینجا بگیرم؟ :20:

marvel_malayer
11-02-2011, 10:52
اینهم تازه ترین خبر در مورد -- اسلیم

قراره x360usb pro در تاریخ 28 فوریه عرضه بشه سایت team-xecuter هم داره اموزش کار با این دستگاه رو تو سایتش برای هر یک از مدل ها میازره و یواش یواش داره تکمیل میکنه اینجا رو ببینید

در این سایت اموزش -- اسلیم با این دستگاه رو زده به زودی ...

در اموزشهای دیگه نشون میده که برنامه جانگل فلشر جدید ساخته شده و حتما این برنامه از درایور های اسلیم هم پشتیبانی می کنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظر من باید بعد از 28 فوریه هر روز باید منتظر فریمور باشیم یعنی 17 روز دیگه

SamGun
11-02-2011, 11:00
یعنی شما میگید که ازعربستان نگیریم.ازهمینجا بگیرم؟ :20:

دقیقا .

شما از همینجا بخری حداقلش اینه که هر مشکلی هم اگر خدای ناکرده داشته باشه کسی هست که بشه خرخرش رو جوئید :31:

ولی دیگه اونجا ... نه.

marvel_malayer
11-02-2011, 11:05
این هم دستگاه 360usb pro

360 DVD Drive Progress:

Hitachi (All Versions) Read: Done
Hitachi (All Versions) Write: Done
Samsung (All Versions) Read: Done
Samsung (All Versions) Write: Done
Benq (All Versions) Read: Done
Benq (All Versions) Write: Done
Liteon 74850 Read: Done (CK3 Probe (v1 or v2) still required - working on a no cut/no solder solution)
Liteon 74850 Write: Done
Liteon 83850 V1 Read: Done
Liteon 83850 V1 Write: Done
Liteon 83850 V2 Read: Done (MRA ---- still required: CK3 Probe 2, LT Switch or LT Clip - working on a no cut/no solder solution)
Liteon 83850 V2 Write: Done
Liteon 93450 Read: Done (MRA ---- still required: CK3 Probe 2, LT Switch or LT Clip - working on a no cut/no solder solution)
Liteon 93450 Write: Done

We are also testing Slim LT Firmware with the X360USB. This is C4E's work and progress / release is dependent solely on him

Slim 9504 Read: Done (No Probe / No Cutting / No Soldering Required - Confirmed)
Slim 9504 Write: Done (No Probe / No Cutting / No Soldering Required - Confirmed)
Slim 0225 Read: Done (No Probe / No Cutting / No Soldering Required - Confirmed)
Slim 0225 Write: In Progress - No ETA
Slim 0500 Read: In Progress - No ETA
Slim 0500 Write: In progress - No ETA

jyjy
11-02-2011, 11:16
بازیهای اصلی xbox اسلیم الان قیمت چنده؟
اصلا تو ایران هست؟

SamGun
11-02-2011, 11:22
بازیهای اصلی xbox اسلیم الان قیمت چنده؟
اصلا تو ایران هست؟

اگه گیر بیاد بین 70 تا 100 هست .

بازی Original که دیگه Slim و Phat و ... نداره که عزیز :31:

jyjy
11-02-2011, 11:27
اگه گیر بیاد بین 70 تا 100 هست .

بازی Original که دیگه Slim و Phat و ... نداره که عزیز :31:
خوب چرا میخندی.:13:
من که توپست قبلی گفتم از XBOX360 اطلاع زیادی ندارم.:31: :20:

SamGun
11-02-2011, 11:56

:31: خنده بر هر درد وا مونده ای دواست :31:

جیگرتو شما هرچی سوال داشتی اینجا بپرس مثل هلو برات جواب میدن , مشالا مهندس زیاد داریم .

shab_2008
11-02-2011, 13:51
اینجا انجمن خنده درمانی کنسول هاست دادا !!:31:

ali gamma
11-02-2011, 14:32
حالا این قضیه ه ک شدن چه تاثیری رو قیمتا می زاره؟ البته فکر کنم هنوز زوده در مورد قیمت صحبت کنیم بهتره یکی از اعضای باند مافیای کنسول رو پیدا کنید ازش بپرسید:31:

panther99
11-02-2011, 15:36
شب عید به نظرتون اسلیم -- شده میاد بازار ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ با چه قیمتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه عید xbox نداشته باشیم پس کی به دردمون میخوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

joykiller360
11-02-2011, 15:47
شب عید به نظرتون اسلیم -- شده میاد بازار ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ با چه قیمتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه عید xbox نداشته باشیم پس کی به دردمون میخوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام. به نظرم بیاد چون دیگه تا ۱ ماه دیگه ۱۰۰ در ۱۰۰ ه کشو دادن بیرون دیگه.

HESAM_5700
11-02-2011, 20:03
این هم دستگاه 360usb pro

360 DVD Drive Progress:

Hitachi (All Versions) Read: Done
Hitachi (All Versions) Write: Done
Samsung (All Versions) Read: Done
Samsung (All Versions) Write: Done
Benq (All Versions) Read: Done
Benq (All Versions) Write: Done
Liteon 74850 Read: Done (CK3 Probe (v1 or v2) still required - working on a no cut/no solder solution)
Liteon 74850 Write: Done
Liteon 83850 V1 Read: Done
Liteon 83850 V1 Write: Done
Liteon 83850 V2 Read: Done (MRA ---- still required: CK3 Probe 2, LT Switch or LT Clip - working on a no cut/no solder solution)
Liteon 83850 V2 Write: Done
Liteon 93450 Read: Done (MRA ---- still required: CK3 Probe 2, LT Switch or LT Clip - working on a no cut/no solder solution)
Liteon 93450 Write: Done

We are also testing Slim LT Firmware with the X360USB. This is C4E's work and progress / release is dependent solely on him

Slim 9504 Read: Done (No Probe / No Cutting / No Soldering Required - Confirmed)
Slim 9504 Write: Done (No Probe / No Cutting / No Soldering Required - Confirmed)
Slim 0225 Read: Done (No Probe / No Cutting / No Soldering Required - Confirmed)
Slim 0225 Write: In Progress - No ETA
Slim 0500 Read: In Progress - No ETA
Slim 0500 Write: In progress - No ETA

اینهم تازه ترین خبر در مورد -- اسلیم

قراره x360usb pro در تاریخ 28 فوریه عرضه بشه سایت team-xecuter هم داره اموزش کار با این دستگاه رو تو سایتش برای هر یک از مدل ها میازره و یواش یواش داره تکمیل میکنه اینجا رو ببینید

در این سایت اموزش -- اسلیم با این دستگاه رو زده به زودی ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر اموزشهای دیگه نشون میده که برنامه جانگل فلشر جدید ساخته شده و حتما این برنامه از درایور های اسلیم هم پشتیبانی می کنه

به نظر من باید بعد از 28 فوریه هر روز باید منتظر فریمور باشیم یعنی 17 روز دیگه

سلام :دی

اینا چیه ؟ :دی

هــــــک شد لاغر ؟ :دی

فقط از این فهمیدم که 9504 هم Read و هم Write شد بقیه فریمور ها و درایو ها در حال سماق مکیدن ... :دی

sonixax
11-02-2011, 20:09
سلام :دی

اینا چیه ؟ :دی

هــــــک شد لاغر ؟ :دی

فقط از این فهمیدم که 9504 هم Read و هم Write شد بقیه فریمور ها و درایو ها در حال سماق مکیدن ... :دی

اینها بشینند به جای هَک کردن درایو روی JailBreak کردن داشبورد کار کنند که خیلی بهتره که ! تازه مایکروسافت از نظر امنیتی بوقه .

sadeghbb
11-02-2011, 20:34
من اسلیم 0225 بگیرم برام مشکل ساز نمیشه؟

panther99
12-02-2011, 00:22
سلام. به نظرم بیاد چون دیگه تا ۱ ماه دیگه ۱۰۰ در ۱۰۰ ه کشو دادن بیرون دیگه.

قیمتش چند میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا حالا ها تغیری نمیکنه نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

SamGun
12-02-2011, 01:03
اینها بشینند به جای هَک کردن درایو روی JailBreak کردن داشبورد کار کنند که خیلی بهتره که ! تازه مایکروسافت از نظر امنیتی بوقه .

میلاد مثل اینکه یه کارایی کردن !!

2 ماه پیش اتفاقا به شهاب یه لینک دادم که برای J-Tag کردن Xbox 360 به جای Jumper زدن تو Board از یک عدد Dongle استفاده کردن.

فکر کنم 19$ بود.

sonixax
12-02-2011, 02:15
میلاد مثل اینکه یه کارایی کردن !!

2 ماه پیش اتفاقا به شهاب یه لینک دادم که برای J-Tag کردن Xbox 360 به جای Jumper زدن تو Board از یک عدد Dongle استفاده کردن.

فکر کنم 19$ بود.

خدا کنه ، چون لازمه ی چیت زدن تو بازی J-Tag کردنه :31:

ali gamma
12-02-2011, 11:24
میگم میشه جوری هکش کنن که محدودیت 16 گیگ هارد خارجی رو بردان؟

pedram_sad
12-02-2011, 11:26
كار نشد نداره
ايناش ديگه به سطح توانايي و time گذاشتن هكر ها بر ميگرده
حالا بگذار هك اين slim بياد اونش پيش كش هكر ها:31:

SamGun
12-02-2011, 12:03

همونطور که میلاد جان صفحه ی قبل گفتن و همینطور که پدرام جان این صفحه گفتن وهمونجور که بنده میگم :31:

تمام کنترل سیستم دسته Bios هست و هر کاری که باعث بشه دستگاه فایل های خارجی با فورمت های خودش مثل XeX و ...

بتونه اجرا کنه و Boot بشه به قل معروف HomeBrew خور بشه دیگه بلایی نیست که نشه سره Xbox آورد !!

حالا 16GB که سهله !! حتی میشه DLC هارو هم توسط خوده Xbox از LIVE به صورت Full Version دزدید :31:

وین رونی
12-02-2011, 13:16
هنوز هیچ راهی برای نصب بیشتر بازی روی هاردهای اکسترنال(برای آرکید)پیدا نشده؟البته به غیر از اون راه وقت گیر تغییر نام پوشه

SamGun
12-02-2011, 16:03
هنوز هیچ راهی برای نصب بیشتر بازی روی هاردهای اکسترنال(برای آرکید)پیدا نشده؟البته به غیر از اون راه وقت گیر تغییر نام پوشه

نه عزیز

طبق پست قبلی فقط راهش همونه.

Quantum2012
12-02-2011, 18:34
سلام دوستان... این آپدیت داشبورد آخری که اومده برای اسلیم که خطری نداره؟:31:

HESAM_5700
12-02-2011, 18:49
الان ما نفهمیدیم :دی

هــــک شد ؟ :دی

J-tag چیه ؟ :دی

SamGun
12-02-2011, 19:14
الان ما نفهمیدیم :دی

هــــک شد ؟ :دی

J-tag چیه ؟ :دی

J-tag همون ه ک داشبورد کنسول هست که قبلا توسط Jumper زدن چند تا از Solder های Main امکان پذیر میشد .

و الان فکر میکنم مثل PS3 توسط یک Dongle انجام میشه.

کارش هم اینه که کنسول به طور کامل Open Source میشه وهمه میتونن براش HomeBrew بنویسن.

یکی از قابلیت هاش پخش انواع فایلهای صوتی و تصویری یا Share کردن File بین کنسول و PC به صورت Free.

m.behnam
12-02-2011, 21:59
منم امررز XBOX ام رو بردم +LT روش نصب کردم.
بنده خدا فروشنده ماگقت خشبحتانه XBOX شما سری های قدیمی هست و احتیاجی به لحیم کاری و نصب مقاومت نیست!!
میخواستم بدنم قضیه این چیه؟

راستی یه سوال دیگه هم دارم!
میخواستم بدونم چه طوری این NFS HP رو بدون وصل شدن به XBOX LIVE بازی کنم واقعا اعصاب خرد کن شده!!

و یه سوال دیکه این که این +LT رو XBOX LIVE که آدم رو لو نمیده بن بشیم ؟!!

joykiller360
12-02-2011, 23:09
منم امررز XBOX ام رو بردم +LT روش نصب کردم.
بنده خدا فروشنده ماگقت خشبحتانه XBOX شما سری های قدیمی هست و احتیاجی به لحیم کاری و نصب مقاومت نیست!!
میخواستم بدنم قضیه این چیه؟

راستی یه سوال دیگه هم دارم!
میخواستم بدونم چه طوری این NFS HP رو بدون وصل شدن به XBOX LIVE بازی کنم واقعا اعصاب خرد کن شده!!

و یه سوال دیکه این که این +LT رو XBOX LIVE که آدم رو لو نمیده بن بشیم ؟!! سلام. دوست عزیز تعمیری کاری که بردید پیشش اینکاره نبوده. لحیم کاری کاری کنسول شما نداره کار به اپدیت فریم ویر قبلیتون داره.
اصلا نیازی نیست به لایو وصل بشید واسه بازی کردن.و اینکه امن هست خیالتون راحت

panther99
13-02-2011, 00:42
J-tag همون ه ک داشبورد کنسول هست که قبلا توسط Jumper زدن چند تا از Solder های Main امکان پذیر میشد .

و الان فکر میکنم مثل PS3 توسط یک Dongle انجام میشه.

کارش هم اینه که کنسول به طور کامل Open Source میشه وهمه میتونن براش HomeBrew بنویسن.

یکی از قابلیت هاش پخش انواع فایلهای صوتی و تصویری یا Share کردن File بین کنسول و PC به صورت Free.

J-Tag تو همه کنسولهای xbox انجام میشه دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آقا شب عید اسلیم ه ک شده میاد به بازار ایران ( به راحتی گیر میاد ؟؟ ) ؟؟؟ قیمتش چند میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ase_pase
13-02-2011, 01:32
شاید جاش اینجا نباشه

واسه بقیه هم فروم هیتلر شده !

ali gamma
13-02-2011, 07:39
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وارد شید . فیلتر نیست. دیگه اینا هم شورشون دیگه در اوردن.:19:

starpars
13-02-2011, 12:17
شاید جاش اینجا نباشه

واسه بقیه هم فروم هیتلر شده !
وقتي اين فروم هم ف يلتر ميشه من يه حال بدي بهم دست ميده واقعا بايد به حال بعضيا تاسف خورد:13:
آفرين به اين ف يلترينگ سليقه اي :13:

behking
13-02-2011, 13:40
دوستان کسی می دونه که از کجا می شه ریموت
Xbox DVD Movie Playback Kit

رو خرید
فروش اینترنتی مدل یونیورسال رو پیدا کردم ولی این مدل رو هر چی گشتم پیدا نشد
برای اتصال به کامپیوتر و استفاده در xbmc می خوام و این نکته رو بگم که من توی شهرستانم و به فروشگاههای بزرگ تهران دسترسی ندارم
اینم لینک آمازون این ریموت که می تونین تصاویرش رو ببینین

راستی من بعد از چند وقت اومدم اینجا می بینم که شما رو هم ف ی ل تر کردن -- شما که اینقدر رعایت می کردین چرا ؟؟

panther99
13-02-2011, 14:43
به سلامتی !!!!!!! کلا دیگه دوره XBOX با این قیمتها یه جورایی داره به سر میاد !!! هر هفته داره 10 تومن میاد رو قیمتش !!!! هفته پیش 425 این هفته 435 شده اسلیم !!!!!!!!!!!!!! معلومه که شب عید 460 رو هم رد میکنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!! دیگه مثل اینکه باید کلا بیخیال XBOX بشم !!!! با این بازار مافیایی کلاه برداری فقط میره تو پاچه آدم !!!!!!!!!!!!!! متاسفم که یه ایرانیم و تو این جهنم دارم زندگی میکنم !!!!!!!!!!!!!!!!

SamGun
13-02-2011, 19:45
J-Tag تو همه کنسولهای xbox انجام میشه دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آقا شب عید اسلیم ه ک شده میاد به بازار ایران ( به راحتی گیر میاد ؟؟ ) ؟؟؟ قیمتش چند میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله تو کنسول های Phat به راحتی(برای یک تعمیر کار) قابل انجام هست ولی در کنسول های Slim رو نمیدونم.

به سلامتی !!!!!!! کلا دیگه دوره XBOX با این قیمتها یه جورایی داره به سر میاد !!! هر هفته داره 10 تومن میاد رو قیمتش !!!! هفته پیش 425 این هفته 435 شده اسلیم !!!!!!!!!!!!!! معلومه که شب عید 460 رو هم رد میکنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!! دیگه مثل اینکه باید کلا بیخیال XBOX بشم !!!! با این بازار مافیایی کلاه برداری فقط میره تو پاچه آدم !!!!!!!!!!!!!! متاسفم که یه ایرانیم و تو این جهنم دارم زندگی میکنم !!!!!!!!!!!!!!!!

من امیدوارم دوستانی که از پست این آقا تشکر کردن , تشکرشون مربوط به قسمت آخر حرفشون نباشه !!

شما مثل اینکه از گذشته ی خودتون کاملا بی خبرید !!!

ما ایرانی ها واسه خودمون برو بیایی داشتیم !! ابهتی داشتیم !!! وقتی تو خارج از ایران کسی متوجه ی ایرانی بودن ما میشد تا کمر جلوی ما دولا میشد !!!

شما الان نباید به خاطر یه گروه آدم ... هویت خودت رو زیر سوال ببری !!!

واقعا نمیدونم چی بگم !! نمیدونم.

sonixax
13-02-2011, 20:28
بله تو کنسول های Phat به راحتی(برای یک تعمیر کار) قابل انجام هست ولی در کنسول های Slim رو نمیدونم.

با هر داشبوردی ؟

sonixax
13-02-2011, 20:48
کسی میدونه این چی میگه ؟ اگر به این راحتی بود چه نیازی به این همه قمه کشی هست ؟

SamGun
13-02-2011, 21:40
با هر داشبوردی ؟

نمیدونم میلاد , این داشبورد آخری مثل اینکه یکم اذیت کرده. اطلاعاتم UP نیست زیاد.

یه چرخ میزنم خبرشو میدم.

ولی در مورد داشبورد آخری یه چیزایی شنیدم که جلوشو گرفتن.

کسی میدونه این چی میگه ؟ اگر به این راحتی بود چه نیازی به این همه قمه کشی هست ؟

میلاد این همون چیزیه که گفتم , ولی مثل اینکه پیشرفته تر شده و FlashRam های معمولی رو هم میشه Config کرد !!

چون اون چیزی که من دیدم یک USB Flash پک شده برای فروش بود !!

sonixax
13-02-2011, 21:57
نمیدونم میلاد , این داشبورد آخری مثل اینکه یکم اذیت کرده. اطلاعاتم UP نیست زیاد.

یه چرخ میزنم خبرشو میدم.

ولی در مورد داشبورد آخری یه چیزایی شنیدم که جلوشو گرفتن.

میلاد این همون چیزیه که گفتم , ولی مثل اینکه پیشرفته تر شده و FlashRam های معمولی رو هم میشه Config کرد !!

چون اون چیزی که من دیدم یک USB Flash پک شده برای فروش بود !!

داشبورد من آخری نیست ، اولین داشبوردی هست که برای کینکت اومد . ورژنش اینه :

2.0.012611

اگر به همین راحتی میشه داشبورد ها رو دور زد که عالی میشه - البته همون طوری که گفتم مایکرو توی زمینه ی امنیتی خیلی ضعیفه - مطمئنم اگر هکر ها از اول روی این داستان کار میکردند خیلی بهتر نتیجه میگرفتند .
حالا آقا اگر راهی برای این داشبورد ما بلدی یک راهنمایی بکن Jtag اش کنیم کلی حال میده :31:

SamGun
13-02-2011, 22:00
ببخشید اشتباه شد !! :31:

من متن رو کامل نخوندم :31:

این Mini Kit در واقع یک Convertor فیزیکی هست که در اصل به جای استفاده از چیپ ست های S bridge و N Bridge برای مچ کردن درایو کنسول با PC مورد استفاده قرار میگیره و تمام مشکلات قبلی اعم از Support

نکردن DVD Drive کنسول توسط یکسری از Chipset ها مانند Intel ... که باعث میشد خیلی ها برای بر طرف کردن این مشکل از PCI Chipset های عرضه شده و بی کیفیت استفاده کنن که باز هم جواب نمیداد.

sonixax
13-02-2011, 22:03
اینم یک قطعه که توسط تیم Xecuter ساخته شده و کار اصلیش اینه که شما برای Update کردن درایو دیگه نیازی به حمل کنسول ندارید و راحت میتونید DVD Drive رو از کنسول خارج کرده و اونو توسط این Mini Board توسط یک Mini USB به PC وصل کنید.

پس با این حساب خیلی راحت شده دیگه فقط درایو رو باز میکنی با USB میچپونی تو PC و تمام .
باحاله .
فرمور من 1.6 هستش :31: باید یک حالی بهش بدم . پری شبی هم زدم Ps2 رو شهید کردم :31: باید یکی دیگه بخرم .

SamGun
13-02-2011, 22:42
پس با این حساب خیلی راحت شده دیگه فقط درایو رو باز میکنی با USB میچپونی تو PC و تمام .
باحاله .
فرمور من 1.6 هستش :31: باید یک حالی بهش بدم . پری شبی هم زدم Ps2 رو شهید کردم :31: باید یکی دیگه بخرم .

آره دیگه :31: فقط حیف همه اینا داره الانی میاد که فوق فوقش 1 سال دیگه این کنسول رو بورسه.

چرا !؟ نکنه توام مثل پسر دائیه من دستگاه رو تو وان حموم لیپتون کردی :31: !!

sonixax
13-02-2011, 23:01
آره دیگه :31: فقط حیف همه اینا داره الانی میاد که فوق فوقش 1 سال دیگه این کنسول رو بورسه.

چرا !؟ نکنه توام مثل پسر دائیه من دستگاه رو تو وان حموم لیپتون کردی :31: !!

نه ، مودچیپی که قبلا نصب کرده بودم رو خواستم عوض کنم ، وسط کار هویم سوخت ، یکی دیگه برداشتم بدون اینکه به واتش نگاه کنم - حرارتش زیاد بود زد همه ی برد رو سوزوند :31: چیپ بایوس پکید .

SamGun
13-02-2011, 23:12
نه ، مودچیپی که قبلا نصب کرده بودم رو خواستم عوض کنم ، وسط کار هویم سوخت ، یکی دیگه برداشتم بدون اینکه به واتش نگاه کنم - حرارتش زیاد بود زد همه ی برد رو سوزوند :31: چیپ بایوس پکید .

ا ا ا ا ا ا :31:

مودچیپه لامذهب خودش مثل 8 پا میمونه !! :31: چشم آدم رو در میاره تا لحیم بشه !

راستی میلاد تو خبر داری چند ماه پیش MS به جرم تجاوز به حریم خصوصی مردم نزدیک بود Kinect رو از دست بده !!؟؟

یه سری ها انگار از اینکه MS توسط دوربین های مدرن Kinect میخواد تو خصوصی ترین مکان ها جاسوسی کنه شکایت کرده بودن .

shab_2008
13-02-2011, 23:53
من نمیدونم واقعا آیا ه کرها خیلی باهوش و خبره هستن یا این مایکروسافت خیلی خنگه!!؟:31:

واقعا این مایکروسافت اگه به این سرعت ویندوز و آفیس ورد و کنسولش ه ک نمیشد ثروتش الان چندین برابر حالا بود!

واقعا این مایکروسافت از نظر امنیت خیلی داغونه!!:31:

البته حالا برای ما که حداقل خوبه!:31:

sonixax
14-02-2011, 00:16
ا ا ا ا ا ا :31:

مودچیپه لامذهب خودش مثل 8 پا میمونه !! :31: چشم آدم رو در میاره تا لحیم بشه !

راستی میلاد تو خبر داری چند ماه پیش MS به جرم تجاوز به حریم خصوصی مردم نزدیک بود Kinect رو از دست بده !!؟؟

یه سری ها انگار از اینکه MS توسط دوربین های مدرن Kinect میخواد تو خصوصی ترین مکان ها جاسوسی کنه شکایت کرده بودن .

نه چیزی در بارش نشنیده بودم !
ولی مایکروسافت گنده تر از این حرفهاست ، هنوز جریمه ای که دادگاه به خاطر مشکلی که با RealPlayer داشت براش مشخص کرده بود رو نداده :27: 5 سالی میشه :21:

IRAN_KING
14-02-2011, 00:18
سلام اون دو تا داشبورد KINCT ..ANIMAL..بریزیم برای بازیا دیگه مشکل ایجاد نمی کنه .?

راستی کدوم از دوستان انگلیسی شون خوبه... ؟!

panther99
14-02-2011, 01:13

من امیدوارم دوستانی که از پست این آقا تشکر کردن , تشکرشون مربوط به قسمت آخر حرفشون نباشه !!

شما مثل اینکه از گذشته ی خودتون کاملا بی خبرید !!!

ما ایرانی ها واسه خودمون برو بیایی داشتیم !! ابهتی داشتیم !!! وقتی تو خارج از ایران کسی متوجه ی ایرانی بودن ما میشد تا کمر جلوی ما دولا میشد !!!

شما الان نباید به خاطر یه گروه آدم ... هویت خودت رو زیر سوال ببری !!!

واقعا نمیدونم چی بگم !! نمیدونم.

بیخیال بابا . داشتم داشتم حساب نیست ...
ببین 4000 سال پیش آلمانها اقوام وحشی بودن که خون اونارو سیراب میکرد و کشورگشایی تفریحشون بود اما الان فکر کنم یه خورده ( البته یه خورده :31: ) از ما پیشرفته ترن !!!!!
عیب امثال شما اینه که گیر دادید به هویتی که تا دیروز پدرانمون اونو تو کوچه و خیابونا با شعارشون لجن مالش کردن .
عوضش این شد نصیب ما !!!! هفته ای 10 هزار تومن به راحتی آب خوردن هرچیزی رو بخوان گرون میکنن !!! بد میگم بگو بد میگی ؟؟
دوست عزیز بدون کجا و در چه زمانی زندگی میکنی !!!! این واقعیته معلومه که همه ناراحت میشین !!! بازار ما شده دله دزدی و کلاه برداری !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SamGun
14-02-2011, 01:16
حالا آقا اگر راهی برای این داشبورد ما بلدی یک راهنمایی بکن Jtag اش کنیم کلی حال میده :31:

میلاد مثل اینکه Jtag Tools آخرین داشبورد رو تو لیست پشتیبانی هاش برای jtag گذاشته !!

من نمیدونم واقعا آیا ه کرها خیلی باهوش و خبره هستن یا این مایکروسافت خیلی خنگه!!؟:31:

واقعا این مایکروسافت اگه به این سرعت ویندوز و آفیس ورد و کنسولش ه ک نمیشد ثروتش الان چندین برابر حالا بود!

واقعا این مایکروسافت از نظر امنیت خیلی داغونه!!:31:

البته حالا برای ما که حداقل خوبه!:31:

هردو گزینه صحیح میباشد :31:

ولی شهاب جون من بر عکس فکر میکنم !!

MS به جای پول بیشتر یه موقع ها میخواد محبوبیت بیشتر بین رقبا داشته باشه و همیشه سره زبونا باشه تا پولاشو تو بانک بیشتر کنه !!

ببین 4000 سال پیش آلمانها اقوام وحشی بودن که خون اونارو سیراب میکرد و کشورگشایی تفریحشون بود اما الان فکر کنم یه خورده ( البته یه خورده :31: ) از ما پیشرفته ترن !!!!!
عیب امثال شما اینه که گیر دادید به هویتی که تا دیروز پدرانمون اونو تو کوچه و خیابونا با شعارشون لجن مالش کردن .
عوضش این شد نصیب ما !!!! هفته ای 10 هزار تومن به راحتی آب خوردن هرچیزی رو بخوان گرون میکنن !!! بد میگم بگو بد میگی ؟؟
دوست عزیز بدون کجا و در چه زمانی زندگی میکنی !!!! این واقعیته معلومه که همه ناراحت میشین !!! بازار ما شده دله دزدی و کلاه برداری !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز شما مثل اینکه اصلا منظور منو نگرفتی !!!

شما به جای اینکه مسئله رو حل کنی داری زرتی سوال رو خط خطی میکنی !!! به جای اینکه از وضعیت فعلی اعتراض کنید خودتون رو خاک مال میکنید !!؟؟ اگه نمیتونید پس مشکل از ایرانی بودن نیست !!

در ضمن 4000 سال پیش کجا و همین 40 سال پیش کجا !!! هنوز چیزی نگذشته که بخوایم فراموشش کنیم !!

والا شما که خودتون حرف میزنید خودتون هم جواب خودتون رو میدید دیگه !!
"دوست عزیز بدون کجا و در چه زمانی زندگی میکنی !!!!"

شما که میدونید کجا و در چه زمان دارید زندگی میکنید چرا از ایرانی بودن گله میکنید !!؟؟

وقتی طرف میاد یک جنس 10 تومنی رو 100 تومن میفروشه !! بعد چهار تا آدم احمق هم میرن میخرن که مثلا بخوان گنده گ... کنن خب نتیجش چی میشه !!؟؟ میشه همین وضعی که میبینید !!

ببخشید این حرف ها اصلا ربطی به این تاپیک نداره واقعا من شرمندم.

sonixax
14-02-2011, 01:30
میلاد مثل اینکه Jtag Tools آخرین داشبورد رو تو لیست پشتیبانی هاش برای jtag گذاشته !!

آدرس سایتشو بهم میدی ؟ من یکی پیدا کردم پاسم داد به اینجا :

sonixax
14-02-2011, 01:41

شما مطمئنی آلمانها 4000 سال پیش اقوام وحشی بودند ؟ چه قدر از تاریخ آلمان رو میدونید ؟ اون چرندیاتی که توی کتابهای درسی ایران تحویلتون میدند رو بریزید دور .
بعدش مگه 4000 سال پیش خود ماها چی بودیم ؟ کشور متمدن خفن پفن ؟

تازه بر فرض که درست باشه ، مهم نیست چی بودیم - مهم اینه که چی هستیم .

تازه داستانی که دوستان میگن مال 4000 سال پیش نیست ، مال 40 سال پیشه !!!

anf-b
14-02-2011, 02:04
سلام دوستان
امروز Kinect رو خریدم!
واقعا تجربه جالبی بود
خیلی حال داد مخصوصا" پینگ پنگ و والیبال ساحلیش

SamGun
14-02-2011, 10:44
آدرس سایتشو بهم میدی ؟ من یکی پیدا کردم پاسم داد به اینجا :

بیا دادا اینم لینک دانلود :

فقط یه چیزی تو Details هاش چیزی در مورد Homebrew ننوشته !! نمیدونم حالا ربطی به این برنامه نداره یا اینکه کلا Support نمیکنه .

تست کن بهم خبر بده عزیز.

سلام دوستان
امروز Kinect رو خریدم!
واقعا تجربه جالبی بود
خیلی حال داد مخصوصا" پینگ پنگ و والیبال ساحلیش

مبارک باشه عزیز دل

ما هم اگه خدا قسمت کنه تا عید میگیریم :31:

edvard_kachal
14-02-2011, 12:34
سلام دوستان

میخواستم بدونم میشه بازی های ایکس باکس رو روی هاردهای اکسترنال نصب کرد ...منظورم هاردهای اکسترنال کامپیوتر هست

SamGun
14-02-2011, 12:43
سلام دوستان

میخواستم بدونم میشه بازی های ایکس باکس رو روی هاردهای اکسترنال نصب کرد ...منظورم هاردهای اکسترنال کامپیوتر هست

سلام

بله میشه , فقط مشکلش اینه که حداکثر تا 16GB بیشتر قابل استفاده نیست.

البته یک ترفند مسخره ای هست به نام Rename که میشه از کل حجم هارد استفاده کرد ولی خب ... اذیت میکنه دیگه :31:

edvard_kachal
14-02-2011, 12:46
خب میشه راه حلش رو توضیح بدی ..ممنون میشم ..چون میخوام حدود 20 تا بازی نصب کنم...

SamGun
14-02-2011, 13:18
خب میشه راه حلش رو توضیح بدی ..ممنون میشم ..چون میخوام حدود 20 تا بازی نصب کنم...

اذیت میشی ها !!

خود دانی

شما ابتدا هارد External خودت رو به کنسول وصل کن و اونو از تو Setting قسمت Storage ها Config کن , بعد هارد رو به PC وصل کن

و سپس از تو ControlPanel>>>File Option گزینه ی Hiden رو Show کن , بعد از طریق یک Xplorer Manager یا خوده ویندوز File اصلی

رو Rename کن , بعد که دوباره هارد رو به کنسول وصل کردی باز از روش اول هارد رو Config کن .

چون هر بار Config فقط یک Partition 16GB رو درست میکنه میشه با یک هارد 500GB حدود 30 تا Partition درست کرد.

تو هر کدوم هم بین 1 تا 3 بازی رو پوشش میده.

ولی خب دیگه , شما هر بار که بخوای اون پارتیشن تو Xbox نشون داده بشه باید قبلش از تو PC اونو به اسم Default کنسول تغییر بدی.

edvard_kachal
14-02-2011, 13:47
متوجه شدم ممنون...

حالا از قیمت هارد 120 خود xbox و لنز درایور benq هم اگه خبر داری ممنون میشم بگی الان تو بازار چه قیمته ؟؟؟

SamGun
14-02-2011, 14:35
متوجه شدم ممنون...

حالا از قیمت هارد 120 خود xbox و لنز درایور benq هم اگه خبر داری ممنون میشم بگی الان تو بازار چه قیمته ؟؟؟

قیمت هارد 120 که الان Original اش حدود 110 تومن هست و Non Original اش حدود 70 تومن.

Optic ها هم با هم فرقی ندارن . 30 الی 40 تومن بازه قیمت داره.

MobinS
14-02-2011, 15:12
بچه ها من یک هارد 120 گرفتم ، 75 هزار تومن. واسه ایکس باکسم ، هر بازی که نصب می کردم ، تا می رفتم تو بازی ارور می داد می نوشت : dis is unclean . بعدش تعویض کردم با یک هارد دیگه. ولی باز هم همون ارور رو میده. مشکل چیه؟؟؟

SHIRIN 1843
14-02-2011, 16:38
سلام ببخشید الن بهترین ورژن xbox360 چیه؟

SamGun
14-02-2011, 16:39
بچه ها من یک هارد 120 گرفتم ، 75 هزار تومن. واسه ایکس باکسم ، هر بازی که نصب می کردم ، تا می رفتم تو بازی ارور می داد می نوشت : dis is unclean . بعدش تعویض کردم با یک هارد دیگه. ولی باز هم همون ارور رو میده. مشکل چیه؟؟؟

خب شما اگه هاردت رو از یکجا گرفتی ممکن هست کلا هارد هایی که این طرف ---- میکنه مشکل داشته باشه.

شما یک هارد Original رو تست کنید احتمالا مشکلتون حل خواهد شد

alireza_sun72
14-02-2011, 16:51

هردو گزینه صحیح میباشد :31:

ولی شهاب جون من بر عکس فکر میکنم !!

MS به جای پول بیشتر یه موقع ها میخواد محبوبیت بیشتر بین رقبا داشته باشه و همیشه سره زبونا باشه تا پولاشو تو بانک بیشتر کنه !!

دوست عزیز شما مثل اینکه اصلا منظور منو نگرفتی !!!

شما به جای اینکه مسئله رو حل کنی داری زرتی سوال رو خط خطی میکنی !!! به جای اینکه از وضعیت فعلی اعتراض کنید خودتون رو خاک مال میکنید !!؟؟ اگه نمیتونید پس مشکل از ایرانی بودن نیست !!

در ضمن 4000 سال پیش کجا و همین 40 سال پیش کجا !!! هنوز چیزی نگذشته که بخوایم فراموشش کنیم !!

والا شما که خودتون حرف میزنید خودتون هم جواب خودتون رو میدید دیگه !!
"دوست عزیز بدون کجا و در چه زمانی زندگی میکنی !!!!"

شما که میدونید کجا و در چه زمان دارید زندگی میکنید چرا از ایرانی بودن گله میکنید !!؟؟

وقتی طرف میاد یک جنس 10 تومنی رو 100 تومن میفروشه !! بعد چهار تا آدم احمق هم میرن میخرن که مثلا بخوان گنده گ... کنن خب نتیجش چی میشه !!؟؟ میشه همین وضعی که میبینید !!

شما مطمئنی آلمانها 4000 سال پیش اقوام وحشی بودند ؟ چه قدر از تاریخ آلمان رو میدونید ؟ اون چرندیاتی که توی کتابهای درسی ایران تحویلتون میدند رو بریزید دور .
بعدش مگه 4000 سال پیش خود ماها چی بودیم ؟ کشور متمدن خفن پفن ؟

تازه بر فرض که درست باشه ، مهم نیست چی بودیم - مهم اینه که چی هستیم .

تازه داستانی که دوستان میگن مال 4000 سال پیش نیست ، مال 40 سال پیشه !!!
با احترام به همه اینو بگم که هیچ کس حق نداره به نژاد و ملیت کسی توهین کنه
دوست عزیزی که میگی المانها 4000 سال پیش چی بودن
بد نیست بدونی که المان تو جنگ جهانی ویران شد ولی الان با گذشت تقریبا 100 سال ما کجا و المان کجا
در ضمن اینو بگم که نمیخوام از کسی طرفداری کنم
رو 2 تا چیز واقعا تعصب دارم اولی رو بیخیال:31: دومی هم کشورم و تاریخ کشورم
که هرچند اینگلیسی ها 32 سال میشه که از عرش به فرش رسوندنمون
(ویرایش شد)

panther99
14-02-2011, 17:52

:پس به گفته خود شما هرکی بره الان xbox رو با وجود اینکه تو بازار خارج از ایران تکون نمیخوره ولی داخل ایران هر هفته 10 تومن داره رو قیمتش میاد بخره یه جورایی ک .... ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
شما از خودت پرسیدی که اون طرفی که خودت میگی میاد و قیمتهار رو اینجوری بالا میبره ؟؟ اصلا کیه ؟؟؟ و چه جوری به این راحتی میتونه تو 4 ماه 100 تومن قیمت یه جنس رو بالا ببره ؟؟؟؟؟ آخه کلاه خودتو قاضی کن 2 تا کشور رو بگو که اینجوری باشن !! شب میخوابی صبح بیدار میشی میبینی .... خب فکر میکنم ( البته فکر میکنم :31: ) همون آلمانی که شما خیلی بهتر از من میشناسی تاریخ و تمدنش رو !!!! جزو اون 2 تا کشور نباشه ؟؟؟!!!
از ماست که بر ماست ...

mosolim
14-02-2011, 20:48
سلام

دوستان منم می خوام کنسول خودمو پسورد گذاری کنم به طوری که با وارد کردن پسورد بشه وارد شد یا بازی کرد. چه راهی براش هست؟

من یه پسورد زدم تو بخش فامیلی کنسول و ریتینگ هم همه موارد گذاشتم اما بازم هر بازی میزارم اجرا میشه .

میشه یه راهنمایی بفرمایید با تشکر...

ase_pase
14-02-2011, 21:58
کسی تاحالا این هری پاتر جدیده رو با کینکت بازی کرده ؟ : دی

من بازی کردم حدودا 10-15 دقیقه .
قسمت داستانی بازیش (البته من همون یک دو دقیقه اول که توی موتور هاگرید هستی رو بازی کردم) نمیشه با کینکت رفت و باید با همون دسته بری.
یک قسمت دیگه داره واسه کینکت که خودش میره جلو و باید با حرکت دستت مرگ خوارها رو توی دوئل شکست بدی.
در کل راستش با قسمت کینکتش اصلا حال نکردم.
البته واسه جالب تر شدن پیشنهاد میکنم که که یک مدادی چیزی بگیری دستت جای چوب دستی تا حداقل بیشتر لذت ببری

alireza_sun72
14-02-2011, 22:02
فمیلی ستینگ خاموش باشه بهتره یا اینکه روشن باشه و همه چی ازاد باشه؟

K E N J I
14-02-2011, 22:19

بستگی به شخصی داره که ازش استفاده می کنه ، برای پدر مادرها خوبه که دسترسی بچه هاشون رو به بازی های بالاتر از یه درجه سنی یا یه چیزایی از شبکه Live محدود کنن . ولی در کل اگه خودتون از دستگاه استفاده می کنید ، خاموش باشه بهتره .

SamGun
15-02-2011, 00:02
:پس به گفته خود شما هرکی بره الان xbox رو با وجود اینکه تو بازار خارج از ایران تکون نمیخوره ولی داخل ایران هر هفته 10 تومن داره رو قیمتش میاد بخره یه جورایی ک .... ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
شما از خودت پرسیدی که اون طرفی که خودت میگی میاد و قیمتهار رو اینجوری بالا میبره ؟؟ اصلا کیه ؟؟؟ و چه جوری به این راحتی میتونه تو 4 ماه 100 تومن قیمت یه جنس رو بالا ببره ؟؟؟؟؟ آخه کلاه خودتو قاضی کن 2 تا کشور رو بگو که اینجوری باشن !! شب میخوابی صبح بیدار میشی میبینی .... خب فکر میکنم ( البته فکر میکنم :31: ) همون آلمانی که شما خیلی بهتر از من میشناسی تاریخ و تمدنش رو !!!! جزو اون 2 تا کشور نباشه ؟؟؟!!!
از ماست که بر ماست ...

دقیقا !! شما با نخریدن اعتراض خودت رو اعلام میکنی !! و به طرف مقابلت ضربه میزنی !!!

دوست عزیز اگه پاپ هم باشه با اعتصاب به خاک سیاه نشسته میشه !!!

اینایی که شما داری میگی همگی کاری هست که خودمون سره خودمون آوردیم که هرکی هر کاری دوست داره بکنه !!!

چطور تو فرانسه وقتی کره خوراکی از قیمت 100 تومن به 150 تومن صعود کرد همه اعتصاب کردن و دیگه اون محصول رو نخریدن در عرض 2روز برگشت به حالت اولش !!! ولی اینجا نمیشه !!؟؟

خب خاموش باشه بهتره دیگه !!:31:

شما زمانی میتونی این گزینه رو فعال کنی که یکی از تنظیمات رو انجام داده باشی , یعنی یک محدودیتی ایجاد کرده باشی.

panther99
15-02-2011, 00:31
از همه دوستان میخوام حتی اگر 2 برابر پول یه xbox رو دارن تا زمان برگشتن به حالت عادی نخرن !!
به خدا به جایی بر نمیخوره !! کاسب جماعت سرمونو با پنبه داره میبره خودمون خبر نداریم !!! آخه واسه چی با وجود اینکه هر هفته داره به یه کنسول بازی 10 تومن اضافه میشه ( اونهم بدون هیچ دلیلی ) بریم و بخریم !!!
نــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــه به طمع بعضی کاسب خردپای تازه به دوران رسیده که شعور مردم رو به بازی گرفته !!! و فقط جیب خودش رو میبینه !!

---------- Post added at 12:31 AM ---------- Previous post was at 12:27 AM ----------

فعلا ایکس باکس تعطیل:27:
خرم و سبز باشید:40:

XBOX تعــــــــــــــطیـــــــ ـــل

SamGun
15-02-2011, 00:34
از همه دوستان میخوام حتی اگر 2 برابر پول یه xbox رو دارن تا زمان برگشتن به حالت عادی نخرن !!
به خدا به جایی بر نمیخوره !! کاسب جماعت سرمونو با پنبه داره میبره خودمون خبر نداریم !!! آخه واسه چی با وجود اینکه هر هفته داره به یه کنسول بازی 10 تومن اضافه میشه ( اونهم بدون هیچ دلیلی ) بریم و بخریم !!!
نــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــه به طمع بعضی کاسب خردپای تازه به دوران رسیده که شعور مردم رو به بازی گرفته !!! و فقط جیب خودش رو میبینه !!

---------- Post added at 12:31 AM ---------- Previous post was at 12:27 AM ----------

XBOX تعــــــــــــــطیـــــــ ـــل

خب داداش من شما که با ما هم نظر هستی چرا الکی بحث میکنی !!!!؟؟؟؟؟

alireza_sun72
15-02-2011, 01:33
مثل اینکه ایکس باکس هایی که jtag میشن سیستم عامل homebrew روشون نصب میشه

SamGun
15-02-2011, 10:10
مثل اینکه ایکس باکس هایی که jtag میشن سیستم عامل homebrew روشون نصب میشه
آره دیگه آقا علیرضا :31: اصلا یکی از ارکان اصلی J-Tag کردن همین فراهم شدن امکان نصب Homebrew ها هست !!

ali gamma
15-02-2011, 11:21
بیاد یه بار هم که شده متحد شیم و این فروشگاه ها رو تحریم کنیم. به هر کسی هم که میخواد بخره بگیم فعلا دست نگهداره . :10:

alireza_sun72
15-02-2011, 15:44
بیاد یه بار هم که شده متحد شیم و این فروشگاه ها رو تحریم کنیم. به هر کسی هم که میخواد بخره بگیم فعلا دست نگهداره . :10:
خوشم میاد همه واسه این حرفها و بحثای سیاسی پاین:31:

---------- Post added at 03:44 PM ---------- Previous post was at 03:41 PM ----------

آره دیگه آقا علیرضا :31: اصلا یکی از ارکان اصلی J-Tag کردن همین فراهم شدن امکان نصب Homebrew ها هست !!
شاید در اینده نزدیک بازم شاهد -- داشبورد باشیم...
خدا رو چه دیدی؟؟؟:34:

ali gamma
15-02-2011, 16:51
اتفاقا هر اینکه هر فروشنده ای به اندازه ی تیغش میبره درست نیست. چونکه الان اگه نگاه کنی واقعا خیلی هماهنگ قیمتا رو میکشن بالا. یه سیستم خیلی هماهنگ بینشون وجود داره. مثلا الان عمرا ارکید رو پایین تر از 370 نمیشه پیدا کرد.

mosolim
15-02-2011, 16:59
سلام

دوستان منم می خوام کنسول خودمو پسورد گذاری کنم به طوری که با وارد کردن پسورد بشه وارد شد یا بازی کرد. چه راهی براش هست؟

من یه پسورد زدم تو بخش فامیلی کنسول و ریتینگ هم همه موارد گذاشتم اما بازم هر بازی میزارم اجرا میشه .

میشه یه راهنمایی بفرمایید با تشکر...

یکی نیست جواب مارو بده؟

وین رونی
15-02-2011, 17:00
خودم می تونم از طریق آموزش JTag کنم کنسول را؟خطری نداره؟
اصلاً اگه کنسول Jtag بشه از لحاظ سخت افزاری یا نرم افزاری افت نمی کنه؟امکان بن شدن چی؟

panther99
15-02-2011, 17:59

من خودم میخواستم بخرم ولی با این اوضاع فعلا نمیخرم .
تعطـــــــــــــــــــیل

sadeghbb
15-02-2011, 18:05
فعلا قیمت اسلیم بدک نیست من تا 380 هم دیدم ولی بازم بالاست....
آرکید و الیت رو که دیگه نگو :31:

newhamedpc
15-02-2011, 18:47
خودم می تونم از طریق آموزش JTag کنم کنسول را؟خطری نداره؟
اصلاً اگه کنسول Jtag بشه از لحاظ سخت افزاری یا نرم افزاری افت نمی کنه؟امکان بن شدن چی؟

سلام
واسه jtag باید xbox رو باز کنی لحیم کاری کنی. و خیلی کارهای دیگه . اگه الکترونیک و کامپیوتر رو خوب بلدی می تونی
واسه بن شدن هم باید یه کارهایی کنی که بن نشی. نه اینکه بن نمیشی حتی اگه بن بشی می تونی بر بگردونی و حتی گلد رایگان استفاده کنی.

---------- Post added at 06:47 PM ---------- Previous post was at 06:46 PM ----------

اتفاقا هر اینکه هر فروشنده ای به اندازه ی تیغش میبره درست نیست. چونکه الان اگه نگاه کنی واقعا خیلی هماهنگ قیمتا رو میکشن بالا. یه سیستم خیلی هماهنگ بینشون وجود داره. مثلا الان عمرا ارکید رو پایین تر از 370 نمیشه پیدا کرد.
تقصیر فروشنده ها نیست. چون آرکد تولید نمیشه و اسلیم کپی خور نمیشه تو دبی هم این کنسول گرونه . و کلا ربطی نداره که بخوان بکشن بالا . دقت کنید تا چند وقت پیش که ارکد تولید میشد قیمتش 230 تا 240 بود

alireza_sun72
15-02-2011, 18:49
بروبچ پستها پاک شدنا!!!

sadeghbb
15-02-2011, 19:04
بله برادر در جریانیم!

دوستان
کد اورجینال بازی FIFA2011/XBOX360
به قیمت 10 تومن

میارزه بخرم؟ قیمتش خوبه؟

SamGun
15-02-2011, 19:46
یکی نیست جواب مارو بده؟

شما وقتی رمز میزاری و درجه ی سنی رو رو پایین ترین سطح بزاری امکان نداره که بازی ها بالا بیاد !! حتی برای بازیه Sonic هم باید رمز وارد کنید !!

بله برادر در جریانیم!

دوستان
به قیمت 10 تومن

میارزه بخرم؟ قیمتش خوبه؟

آره !! چرا نیارزه !! 6 ماه دیگه تا نسخه ی بعدی مونده .

در ضمن این کد 800MP تو LIVE ارزش داره , خب 1600MP حدود 23000 تومن پولشه که تقسیم بر 2 میشه 11500 , شما اینجا 1500 تومن هم سود میکنی !! :31:

panther99
16-02-2011, 01:01
تقصیر فروشنده ها نیست. چون آرکد تولید نمیشه و اسلیم کپی خور نمیشه تو دبی هم این کنسول گرونه . و کلا ربطی نداره که بخوان بکشن بالا . دقت کنید تا چند وقت پیش که ارکد تولید میشد قیمتش 230 تا 240 بود

کاملا در اشتباهی !!! شک نکن همه کاسبا با هم در ارتباطن !!! شما میخوای بری یه سیم کارت آزاد بخری اگه دقت کنی میبینی طرف زنگ میزنه و آخرین قیمت رو ( از یه فرد محترم و نون حلال خور ! :31: 9 ) میگیره و بعد همون موقع یه چیزی هم به عنوان سودش میذاره روش و به شما میگه قیمت الان اینقدره !!!! من که تو این بازار به خصوص الکترونیک و کامپیوتر کار کردم و فروشنده هم بودم، همین بود ( متاسفانه ) کارم !!!!! . شک نکن همشون مثل یه شبکه در ارتباطن و این قضیه کم شده و نایاب شده و داره کمیاب میشه و ... همه یه مشت چرت و پرته !! اراده کنن تو یه نصف روز بازار تهران رو از XBOX اشباع میکنن همین امروز !!! ولی خب ...
باز هم میگم از ماست که بر ماست ...

sonixax
16-02-2011, 01:43
کاملا در اشتباهی !!! شک نکن همه کاسبا با هم در ارتباطن !!! شما میخوای بری یه سیم کارت آزاد بخری اگه دقت کنی میبینی طرف زنگ میزنه و آخرین قیمت رو ( از یه فرد محترم و نون حلال خور ! :31: 9 ) میگیره و بعد همون موقع یه چیزی هم به عنوان سودش میذاره روش و به شما میگه قیمت الان اینقدره !!!! من که تو این بازار به خصوص الکترونیک و کامپیوتر کار کردم و فروشنده هم بودم، همین بود ( متاسفانه ) کارم !!!!! . شک نکن همشون مثل یه شبکه در ارتباطن و این قضیه کم شده و نایاب شده و داره کمیاب میشه و ... همه یه مشت چرت و پرته !! اراده کنن تو یه نصف روز بازار تهران رو از XBOX اشباع میکنن همین امروز !!! ولی خب ...
باز هم میگم از ماست که بر ماست ...

من یه مدتی توی تهران شرکت تبلیغاتی داشتم ، یکی از این وارد کننده های تلویزیون های پرتابل باهام تماس گرفت که براش تبلیغ درست کنیم - خلاصه اومد و یه بروشور آورد - گویا بروشور چینی ! رو اشتباهی آورده بود .

جلوی هر جنس نوشته بود قیمت خرید ، قیمت فروش - خودش با خودکار مثل اینکه روش حساب کتاب کرده بود .

یه همچین آماری بود : قیمت خرید = 65 هزار تومان ، قیمت فروش 250 هزار تومان !!!!

فرداش به یکی از دوستام گفتم برو فلان جا این جنس رو قیمت کن و حسابی هم باهاش چونه بزن ببین چی میگه ، همونی که زده بود قیمت خرید 65 هزار تومان ، فروش 250 هزار تومان رو بهش گفته به جان دخترم همش 500 تا تک تومان روش دارم سود میکنم و یک قرون تخفیف نداده بود !

بعد از اون شد که دیگه از ایران چیزی نخریدم و حتی تا DVD-Writer رو از خارج سفارش میدادم ، تا اینکه از ایران اومدم بیرون .

فروشنده های ایرانی از یک کمپانی هایی مثل این :

جنس مفت میخرند و فوقش 4-5 درصدی هم پول گمرکش میشه با 300 تا 400 درصد سود میفروشند بعدش جون بچه و ننه و خواهر و مادر و همسایه و ... رو قسم هم میخوره که به خدا همش داریم روش 500 تومان سود میکنیم ! حالا طرف کجا مغازه دار ؟ توی پاساژ پایتخت !!!!

تازه یک جاهایی مثل اینها هم هست :

که یه دفعه ای یک پالت جنس رو ازشون میخری 100 یورو ! بعد توی ایران میفروشند دونه ای 300 هزار تومان روش هم که زده Made In Germany ، ملت هم ساده - میخرند .

این یه نمونش مثلا ، شما در ایران فیفا 10 برای Ps3 اورجینال رو دونه ای چند میخرید یا کال آف دوتی یا بازی های دیگه رو ؟

توی سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ، این رو سرچ کنید :

PS3 PS2 PSP NDS Wii Xbox PC Spiele Games uncut NEU OVP

بازی اورجینال ، نو دونه ای 10 یورو !!! تازه این RestPosten های آلمان هست و باید به یورو حساب کنید ، مال چین و هند و ... رو خودتون حساب کنید .

معال انگلیسی RestPosten میشه remaining stock و oddment یک سرچی بزنید خودتون نتایج رو ببینید شاخ در بیارید ، تا بفهمید چه کلاه های گشاد گشادی سرتون میره ، به خصوص یه China Companies ته سرچتون اضافه کنید که دیگه کف میکنید .

این سیاست اقتصادی اینجاست ، کمپانی ها و فروشگاه های بزرگ میاند تمام موجودی یک محصول رو میخرند ، اون چیزی که تهش میمونه مثلا 2-3 تا پالت که معمولا میشه 2-3 هزار تا از اون جنس و نو هم هست دیگه مشتری نداره چون هم بازار اشباع شده و هم دیگه خریداری وجود نداره و نگهداریشون هزینه ی بیشتری داره تا مفت مفت رد کردنش یا حتی دور ریختنش - در نتیجه فروشنده با ضرر هم شده ردش میکنه میره چون روی اصل جنس سودش رو کرده و اگر مفت بفروشه باز یه چیزی گیرش میاد تا بریزه دور ، برای همین قیمتش میشه 10 یورو یا در بعضی موارد چند سنت . خریدار های اینها کیا هستند ؟ وارد کننده های ایرانی و عراقی و ...

وین رونی
16-02-2011, 08:05
سلام
واسه jtag باید xbox رو باز کنی لحیم کاری کنی. و خیلی کارهای دیگه . اگه الکترونیک و کامپیوتر رو خوب بلدی می تونی
واسه بن شدن هم باید یه کارهایی کنی که بن نشی. نه اینکه بن نمیشی حتی اگه بن بشی می تونی بر بگردونی و حتی گلد رایگان استفاده کنی.

متشکر خیلی امیدواریم دادی در مورد بن شدن یا نشدن یا برگشت از بن
اما من مطلبی را در یکی از سایتهای دیگه خوندم که بدون نیاز به Jtag میشه بازی های آرکید را دانلود کرد و اجرا کرد.از طریق نرم افزار USBXTAFGUI_و یه سری کارهای دیگه ای که باید انجام بشه.
شما اطلاعاتی در این زمینه دارید؟

راستی من بازی Braid را خریدم کلی پوینت خرج کردم اما بازیش بدجوری سخته.الآن پشیمونم که چرا این بازی را خریدم :31:

newhamedpc
16-02-2011, 20:59
متشکر خیلی امیدواریم دادی در مورد بن شدن یا نشدن یا برگشت از بن
اما من مطلبی را در یکی از سایتهای دیگه خوندم که بدون نیاز به Jtag میشه بازی های آرکید را دانلود کرد و اجرا کرد.از طریق نرم افزار USBXTAFGUI_و یه سری کارهای دیگه ای که باید انجام بشه.
شما اطلاعاتی در این زمینه دارید؟

راستی من بازی Braid را خریدم کلی پوینت خرج کردم اما بازیش بدجوری سخته.الآن پشیمونم که چرا این بازی را خریدم :31:

فقط میتونید دمو بازی رو اجرا کنید با این کار . و نمی تونید بازی کامل رو اجرا کنید.
واسه خرید بازی هم اول دمو رو دانلود کن خوشت اومد خریداری کن

---------- Post added at 08:59 PM ---------- Previous post was at 08:56 PM ----------

بله برادر در جریانیم!

دوستان
به قیمت 10 تومن

میارزه بخرم؟ قیمتش خوبه؟
کجا این قیمت میده؟
قیمتش عالیه.

pooriya_hp
16-02-2011, 21:15
دوستان نظرشون در رباطه با live چی هست ؟؟

نریم بن شیم !!! :31:

joykiller360
16-02-2011, 21:42
دوستان نظرشون در رباطه با live چی هست ؟؟

نریم بن شیم !!!

سلام.
الان فریم ویر ال تی پلاس باشه و بازی ها استیلت پچ باشه دیگه هیچ مشکلی نیست

pooriya_hp
16-02-2011, 22:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] arcde شده 398 تومن ؟؟؟

:18::18::18::18:

خیلی عجیبه این کنسول چرا یدفعه انقدر رفت بالا ؟؟؟

دوستالنی که قصد خرید دارن به نظر من صبر کنن ... چون واقعا ارزش 370-400 تومن رو نداره ....

pedramakaay
16-02-2011, 23:53
دوستان بهترين جا براي خريد بازي كجاست؟

هر جا ميريم يا j نداره...يا بازي هاي جديد رو نداره...يا قاب و كاور و .... نداره....خلاصه يه عيبي هست هميشه...

از كجا ميشه بازي هاي متنوع و با كيفيت بالا گرفت؟

astatira
17-02-2011, 00:35
[سلام خسته نباشید اقا این x360 فرمت mkvرو هم میتونه پخش کنه.باتشکر:11:

panther99
17-02-2011, 00:56
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] arcde شده 398 تومن ؟؟؟

:18::18::18::18:

خیلی عجیبه این کنسول چرا یدفعه انقدر رفت بالا ؟؟؟

دوستالنی که قصد خرید دارن به نظر من صبر کنن ... چون واقعا ارزش 370-400 تومن رو نداره ....

نخرید آقا . نخرید xbox . تحریم . تحریم . تحریم . هفته دیگه بیایید ببینید قیمت اسلیم رو چی میزنن ؟؟؟؟ اگه 10 تومن بهش اضافه نکرده بودن !!!! تو این بازار نخرید . به همه هم اطلاع رسانی کنید .

SamGun
17-02-2011, 01:07
البته دوستانی که میتونن از خارج بیارن بخرنا مشکلی نداره :31: کلا از ایران نخرید

joykiller360
17-02-2011, 02:17
سلام خسته نباشید اقا این x360 فرمت mkvرو هم میتونه پخش کنه.باتشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام. نه دوست عزیز پخش نمیکنه

Hadijooon
17-02-2011, 09:39
تایم کنسولم رو 15:30 مونده هروقت روشن میکنم رو این تایمه. بازی که میکنم به تایم اضافه میشه(تایم بازیم در میاد که چند ساعت پای کنسولم:31:)ولی وقتی خاموش میکنم دوباره روشن میشه رو همون 15:30 هستش. چکار کنم درست شه؟

newhamedpc
17-02-2011, 11:03
تایم کنسولم رو 15:30 مونده هروقت روشن میکنم رو این تایمه. بازی که میکنم به تایم اضافه میشه(تایم بازیم در میاد که چند ساعت پای کنسولم:31:)ولی وقتی خاموش میکنم دوباره روشن میشه رو همون 15:30 هستش. چکار کنم درست شه؟
واسه تایم باید به لایو وصل بشی که درست بشه

SamGun
17-02-2011, 11:14
[سلام خسته نباشید اقا این x360 فرمت mkvرو هم میتونه پخش کنه.باتشکر:11:

والا MKV جزو Codec های استاندارد نبوده اون موقعه ای که دستگاه Release شد .

الان هم هنوز روی داشبورد قرار داده نشده ولی میشه احتمال داد که در داشبورد های بعدی شاهد Support Codec های بیشتری باشیم.

اگر همین الان بخواین این کارو بکنید باید کنسول رو Jtag کنید و با نصب یک Codec Player Homebrew مشکل رو حل کنید.

البته Homebrew ها تو Rendering خیلی قوی نیستن و نمیشه ازشون انتظار زیادی داشت.

aha2012
17-02-2011, 11:41
آداپتورتو هی از برق در میاری هی وصل میکنی؟؟اگه آره خب علت همونه
360 تو این مورد به نظرم بی دقتی کرده

Hadijooon
17-02-2011, 14:25
آداپتورتو هی از برق در میاری هی وصل میکنی؟؟اگه آره خب علت همونه
360 تو این مورد به نظرم بی دقتی کرده

نه عزیز یه کله تو برقه:46:

pooriya_hp
17-02-2011, 19:46
ساپورت نشدن mkv واقعا یه ضد حال هست !!!

یکی از دوستان یه راه رو معرفی کرده بود که میشد تمام فرمت ها رو play کرد !!!!

sonixax
17-02-2011, 20:02
ساپورت نشدن mkv واقعا یه ضد حال هست !!!

یکی از دوستان یه راه رو معرفی کرده بود که میشد تمام فرمت ها رو play کرد !!!!

اون روش نیازمند ران کردن سرویس های در پیتی روی یک کامپیوتر و بعدش استریم کردنشون توی کنسول هست .

Masoud King
17-02-2011, 20:50
my motto

astatira
17-02-2011, 22:10
[QUOTE=samgun;5866621]والا MKV جزو Codec های استاندارد نبوده اون موقعه ای که دستگاه Release شد .

الان هم هنوز روی داشبورد قرار داده نشده ولی میشه احتمال داد که در داشبورد های بعدی شاهد Support Codec های بیشتری باشیم.

اگر همین الان بخواین این کارو بکنید باید کنسول رو Jtag کنید و با نصب یک Codec Player Homebrew مشکل رو حل کنید.

البته Homebrew ها تو Rendering خیلی ق

---------- Post added at 10:10 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

پس یعنی ارزششو نداره نمیتونه ساپورت کنه

SamGun
17-02-2011, 23:33
پس یعنی ارزششو نداره نمیتونه ساپورت کنه.
به نظره من نه.

شما اگه یه Codec Player Western Digital بخری با قیمت 75 هزار تومن 100 برابر ارزشش بیشتر از هر کار دیگه ای هست.

اینم عکسش :

واقعا چیزه نازیه

البته دو مدل داره , مدل بالا همراه با یک عدد BD-Player هم هست ولی مدلی که من میگم فقط یک دستگاه همراه با کنترل هست :

Codec قابل پشتیبانیش هم ایناست :
Video:
AVI (Xvid, AVC, MPEG1/2/4), MPG/MPEG, VOB, MKV (h.264, x.264, AVC, MPEG1/2/4, VC-1), TS/TP/M2T (MPEG1/2/4, AVC, VC-1), MP4/MOV (MPEG4, h.264), M2TS, WMV9, FLV (h.264)

Audio :

MP3, WAV/PCM/LPCM, WMA, AAC, FLAC, MKA, AIF/AIFF, OGG, Dolby Digital, DTS

omidkk
18-02-2011, 14:35
دوستان فردا میخوام برم کینکت بگیرم فقط چندتا سوال داشتم :
1- قیمتش بعد عید پایینتر میاد یا فرق زیادی نمیکنه ؟
2-گیم چی بگیرم که حا بده؟
3- بنظرتون گیمهای غیر کارتونی هم بهش میاد؟

SamGun
18-02-2011, 14:47

ب سلامتی

1- فعلا که فقط نزول قیمت داشته , حالا بعدا کم تر بشه یا بیشتر دیگه خدا داند !

2- چیزه زیادی براش نیومده , یه بازی رو خودش هست فکر کنم از همش بهتره :31:

3- Kinect هنوز راه زیاد داره !! اصلا قرار نیست رو این بازی های Amature کار کنه !!

Alireza.M67
18-02-2011, 14:54

1- فکر نکنم خیلی بیاد پایین . از یه فروشنده پرسیدم گفت خودمون حدود 220 می خریم .
هر جایی غیر از خود امریکا قیمتش بالای 200 تومنه .

2 - دو تا بازی عالی داره :
Kinect Sport : تحرک بالا و دقت خوبی داره .
Dance centeral : خیلی باحاله ، البته اگه اهلش باشی :20:

3 - بله قطعا .

omidkk
18-02-2011, 15:00
1- فکر نکنم خیلی بیاد پایین . از یه فروشنده پرسیدم گفت خودمون حدود 220 می خریم .
هر جایی غیر از خود امریکا قیمتش بالای 200 تومنه .

2 - دو تا بازی عالی داره :
Kinect Sport : تحرک بالا و دقت خوبی داره .
Dance centeral : خیلی باحاله ، البته اگه اهلش باشی :20:

3 - بله قطعا .

اینا چطوره ؟
MotionSport
Adrenalin Misfits
Fighters Uncaged
Your Shape: Fitness Evolved
و جای ورزش رو میده؟

sadeghbb
18-02-2011, 16:35
بروبچ آنلاین باز ! لطفا گیمر تگ هاشون رو پ.خ کنن ما هم فیضی ببریم!!! مخصوصا فیفا باز هاش!!!:31:

matr!x_2008
18-02-2011, 17:16
سلام

دوستان قیمت به روز XBOX 360 ARCADE ارکید چنده؟

yoosef_st
18-02-2011, 17:44
برای خرید کینکت به چه نکاتی توجه کنیم؟
احتمال داره بخوام یکشنبه بخرم.
این یارو پسره بود قبلا تو فتحی کار میکرد، الان اومده توی یدونه از مغازه های بر خیابون توپخونه، هنوز هم فروش اینترنتی داره؟
دیروز میدادن 220 اینجورا.

omidkk
18-02-2011, 18:45
سلام

دوستان قیمت به روز XBOX 360 ARCADE ارکید چنده؟

ابه سایت آقا میثم برید

matr!x_2008
18-02-2011, 21:12
ابه سایت آقا میثم برید

لینک سایتش نزاشتی؟

halflife g
18-02-2011, 21:27
اینا چطوره ؟
MotionSport
Adrenalin Misfits
Fighters Uncaged
و جای ورزش رو میده؟

yourshape رو حتما بگیرید بقیه رو بیخیال..........yourshape کاملا ورزشیه و کلا نشون میده چقدر کالری سوزوندی ورزشای شبیه یوگا هم داره......... .

قشنگیشم به اینه که کل بدن شما رو اسکن می کنه تو بازی که فوق العادس...... .

این یارو پسره بود قبلا تو فتحی کار میکرد، الان اومده توی یدونه از مغازه های بر خیابون توپخونه، هنوز هم فروش اینترنتی داره؟

سعی کردم تمام نکات از محتویات داخل جعبه تا کالیبره و ....رو تو این پست قرار بدم.میتویند از این استفاده کنید:

.
.

newhamedpc
18-02-2011, 22:15

سلام
اگه هومن منظورته بله فروش نتی داره.
نکته خاصی نداره جز وسایل پکش کامل باشه
. کنیکت. آداپتور و بازی اصل

omidkk
18-02-2011, 22:22
لینک سایتش نزاشتی؟

yourshape رو حتما بگیرید بقیه رو بیخیال..........yourshape کاملا ورزشیه و کلا نشون میده چقدر کالری سوزوندی ورزشای شبیه یوگا هم داره......... .

قشنگیشم به اینه که کل بدن شما رو اسکن می کنه تو بازی که فوق العادس...... .

سعی کردم تمام نکات از محتویات داخل جعبه تا کالیبره و ....رو تو این پست قرار بدم.میتویند از این استفاده کنید:

.
.
يعني فعلا ٢ تا گيم بدرد بخور داره؟

halflife g
18-02-2011, 22:52
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیديعني فعلا ٢ تا گيم بدرد بخور داره؟

نه من اون پستو دیگه آپدیت نکردم و بقیه بازیها نقدشون تو این تاپیک هستش که امین زده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر کل بازیهای خوبی که تاحالا واسشو اومده اینان:

kinectsport

dancecentral

kinectadventures

yourshape

kinectimal
.
.

astatira
18-02-2011, 23:01
خسته نباشید x360 من cdکه داخلشه راحت باز میشه ولی وقتی cdداخلش نیست باز نمیشه باید یک مشت رو درش بزنم تاباز بشه چه مرگش زده؟باتشکر

joykiller360
19-02-2011, 00:29
خسته نباشید x360 من cdکه داخلشه راحت باز میشه ولی وقتی cdداخلش نیست باز نمیشه باید یک مشت رو درش بزنم تاباز بشه چه مرگش زده؟باتشکر
سلام. باید دستگاتون باز بشه و دی وی دی رامش سرویس بشه.

alireza_sun72
19-02-2011, 01:01
خوب به سلامتی ماهم از تعلیق عضویت به علت بحث سیاسی درومدیم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی یه چیزی تو گلوم گیر کرده باید بگم!

... وقتی بحث سیاسی تو فروم شد از اساتید محترم پستی ندیدیم! نمیخوام بگم چرا بحث سیاسی نکردین
ولی کسانی که در مورد ایکس باکس 360 سوال کردن
کسی جوابشونو نمیداد چرا؟؟؟ چون توی اون صفحه پستهای سیاسی بود و ... "ترس از بن شدن..."

واقعا مرام همتونو عشقه...
در ضمن کمال احترام رو برای همه اعضای فروم دارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SamGun
19-02-2011, 01:46

متأسفانه مشکل 90% درایو های Xbox همین شل شدن تسمه ی Eject هست که باعث میشه آرمیچر قدرت کافی برای جدا شدن از

پوشش آهنربایی رو نداشته باشه . ولی وقتی شما داخل دستگاه CD میزارید به علت فاصله افتادن بین آرمیچر و پوشش جدا شدن به

سهولت انجام میشه البته میشه که حتی با وجود CD هم در نیاد که دیگه در این صورت باید تعمیر بشه.

خوب به سلامتی ماهم از تعلیق عضویت به علت بحث سیاسی درومدیم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی یه چیزی تو گلوم گیر کرده باید بگم!

... وقتی بحث سیاسی تو فروم شد از اساتید محترم پستی ندیدیم! نمیخوام بگم چرا بحث سیاسی نکردین
ولی کسانی که سوال در مورد ایکس باکس 360 سوال کردن
کسی جوابشونو نمیداد چرا؟؟؟ چون توی اون صفحه پستهای سیاسی بود و ... "ترس از بن شدن..."

واقعا مرام همتونو عشقه...
در ضمن کمال احترام رو برای همه اعضای فروم دارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داداش من کوچیکه تو و بقیه دوستان هم هستم و هیچ ادعایی مبنی بر هیچ چیزی ندارم فقط به عنوان یه آدم معمولی میگم

من که همه ی پست هارو جواب دادم تو این مدت چرا این حرف رو میزنی :31: !!؟؟

از اساتید هم والا همشون بدجوری مشغول گرفتاری هاشون هستن از داش پدرام گرفته تا نوید و شهاب و یحیی و حامد و میلاد و مراد و علی و ... (مشالا چقدر استاد داریم :31:) هیچ کدوم زیاد فعالیت نمیکنن مخصوصا تو این تاپیک.

دیگه همینه دیگه طبق همون بحث های گذشته جایی زندگی میکنیم که فقط باید جنگید برای زنده ماندن نه زندگی کردن !!

alireza_sun72
19-02-2011, 02:03
پاک شود .

alireza_sun72
19-02-2011, 02:07
delete please

alireza_sun72
19-02-2011, 02:15
متأسفانه مشکل 90% درایو های Xbox همین شل شدن تسمه ی Eject هست که باعث میشه آرمیچر قدرت کافی برای جدا شدن از

پوشش آهنربایی رو نداشته باشه . ولی وقتی شما داخل دستگاه CD میزارید به علت فاصله افتادن بین آرمیچر و پوشش جدا شدن به

سهولت انجام میشه البته میشه که حتی با وجود CD هم در نیاد که دیگه در این صورت باید تعمیر بشه.

داداش من کوچیکه تو و بقیه دوستان هم هستم و هیچ ادعایی مبنی بر هیچ چیزی ندارم فقط به عنوان یه آدم معمولی میگم

من که همه ی پست هارو جواب دادم تو این مدت چرا این حرف رو میزنی :31: !!؟؟

از اساتید هم والا همشون بدجوری مشغول گرفتاری هاشون هستن از داش پدرام گرفته تا نوید و شهاب و یحیی و حامد و میلاد و مراد و علی و ... (مشالا چقدر استاد داریم :31:) هیچ کدوم زیاد فعالیت نمیکنن مخصوصا تو این تاپیک.

دیگه همینه دیگه طبق همون بحث های گذشته جایی زندگی میکنیم که فقط باید جنگید برای زنده ماندن نه زندگی کردن !!
اقا این چه حرفیه من نوکرتم هستم اصلا! منظورم شما نبودی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اتفاقا وقتی پست قبلیمو مینوشتم تو این فکر بودم که شما یوقت به خودت بگیری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی گفتم که نا گفته نمونده باشه ... همون طور که گفتم تو گلوم گیر کرده بود![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و باید میگفتم
بگذریم حالا,
از اعضای فروم به خاطر این چندتا اسپم عذر خواهی میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ase_pase
19-02-2011, 08:55
اینا چطوره ؟
MotionSport
Adrenalin Misfits
Fighters Uncaged
و جای ورزش رو میده؟

تجربه خودم :
fighter uncaged هم خوبه و خوشم اومد ازش
در کل همون kinect sport , dance central و این uncaged از بقیه بهتر بودن به نظرم و بیشتر باهاشون حال کردم.
از نظر سوزوندن هم فکر کنم fighters uncaged از همه بیشتر انرژی مصرف کنه . من خودم دوتا مسابقه 2 راندیش رو که میرم دیگه نفسم بند میاد.(یعنی توی 6 دقیقه)

SamGun
19-02-2011, 12:12
اقا این چه حرفیه من نوکرتم هستم اصلا! منظورم شما نبودی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اتفاقا وقتی پست قبلیمو مینوشتم تو این فکر بودم که شما یوقت به خودت بگیری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی گفتم که نا گفته نمونده باشه ... همون طور که گفتم تو گلوم گیر کرده بود![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و باید میگفتم
بگذریم حالا,
از اعضای فروم به خاطر این چندتا اسپم عذر خواهی میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فدات , نه دادا به خودم نگرفتم :31: :10:

تجربه خودم :
fighter uncaged هم خوبه و خوشم اومد ازش
در کل همون kinect sport , dance central و این uncaged از بقیه بهتر بودن به نظرم و بیشتر باهاشون حال کردم.
از نظر سوزوندن هم فکر کنم fighters uncaged از همه بیشتر انرژی مصرف کنه . من خودم دوتا مسابقه 2 راندیش رو که میرم دیگه نفسم بند میاد.(یعنی توی 6 دقیقه)

بچه ها انقدر از این Kinect تعریف نکنید :31: تو این بی پولی آخر یکاری کنید ما بریم خود فروشی کنیم :31:

underworld
19-02-2011, 12:26
سلام بچه ها
یکی از دوستان من وقتی میخواست بازی ACIII رو اجرا کنه, وقتی که DVD رو میزاره توی دستگاه...ازش سوال آپدیت شدن میپرسه و اون هم دستگاه رو آپدیت میکنه...حالا اطلاعی نداشته از اینکه باید قبلش 2 تا آپدیت Adventure , Animals رو بریزه
حالا وقتی که 2تا آپدیت های بالا رو میریزه روی فلش مموری و میخواد آپدیت کنه, دستگاه دیگه ازش سوالی برای آپدیت شدن نمیپرسه...من 2تا سوال داشتم:
1- راهی برای پاک کردن آپدیت داشبورد ریخته شده هست؟

2- اول باید کدوم آپدیت ریخته بشه؟ Kinnect adventure یا Animals?؟

IRAN_KING
19-02-2011, 14:09
سلام بچه ها
یکی از دوستان من وقتی میخواست بازی ACIII رو اجرا کنه, وقتی که DVD رو میزاره توی دستگاه...ازش سوال آپدیت شدن میپرسه و اون هم دستگاه رو آپدیت میکنه...حالا اطلاعی نداشته از اینکه باید قبلش 2 تا آپدیت Adventure , Animals رو بریزه
حالا وقتی که 2تا آپدیت های بالا رو میریزه روی فلش مموری و میخواد آپدیت کنه, دستگاه دیگه ازش سوالی برای آپدیت شدن نمیپرسه...من 2تا سوال داشتم:
1- راهی برای پاک کردن آپدیت داشبورد ریخته شده هست؟

2- اول باید کدوم آپدیت ریخته بشه؟ Kinnect adventure یا Animals?؟

1 فکر نکنم دیگه بشه بازی رو اجرا کرد !

2 اول Kinnect adventure بعد Animals بعد آپدیت خود بازی AC تمام..

vchip
19-02-2011, 16:03
والا MKV جزو Codec های استاندارد نبوده اون موقعه ای که دستگاه Release شد .

البته Homebrew ها تو Rendering خیلی قوی نیستن و نمیشه ازشون انتظار زیادی داشت.

آگه با یک PC که Windows media center نصبه لینک کنید تو xbox برید تو Windows media center و به راحتی MKV رو پلی کنید من اینجوری پلی کردم .

shab_2008
19-02-2011, 16:25
آگه با یک PC که Windows media center نصبه لینک کنید تو xbox برید تو Windows media center و به راحتی MKV رو پلی کنید من اینجوری پلی کردم .

بله اینجوری که میشه ولی به هیچ وجه شما نمیتونید مستقیما و بدون هیچ واسطه ای روی X360 فرمت MKV رو پخش کنید!

مگر اینکه کنسول رو Jtag کنید و با استفاده از برنامه های Homebrew بتونید این فرمت رو پخش کنید!

که البته این روش هم مشکلات خاص خودش رو داره! مثلا من چند وقت پیش یه ویدئو توی یوتیوب دیدم که یارو میخواست فرمت MKV رو با ه ک داشبورد به نمایش دربیاره که دفعه اول موفق به این کار شد ولی دفعه های بعدی چند بار فرمت رو ReRun کرد تا اجرا بشه!:31:

underworld
19-02-2011, 16:33
1 فکر نکنم دیگه بشه بازی رو اجرا کرد !

ضمن تشکر از جوابتون...یعنی این دوستمون کلا باید بیخیال هرچی بازی با این قفله بشه؟!
از راه آپدیت سخت افزاری چطور؟..قابل حله؟

Leon-117
19-02-2011, 16:59
ضمن تشکر از جوابتون...یعنی این دوستمون کلا باید بیخیال هرچی بازی با این قفله بشه؟!
از راه آپدیت سخت افزاری چطور؟..قابل حله؟
بله،تنها راه نصب LT+ هست.

alireza_sun72
19-02-2011, 17:38
اگه مدیا سنتر داشته باشید هم میتونید tv و radio رو تو ایکس باکس ببینید هم میتونید با خود ایکس باکس برید تو اینترنت و کلی کارای دیگه

برای رفتن تو اینترنت با ایکس باکس باید نرم افزار زیر رو توی مدیا سنتر PC نصب کنید و ویندوزتون حتما باید 32bit
باشه:46:

توضیحات برنامه

HESAM_5700
19-02-2011, 19:51
سلام...

دوستم کینکت خریده امروز :دی ( به اینا چه ؟ :دی )

:دی حالا چند سوال :

1- نمیدونم کنسولش ال تی پلاسه یا نه : دی از کجا بفهمم؟

2- باید داشبورد آپدیت چی باشه که کینکت بیاره ؟ ( ازکجا بفهمم چنده؟ )

3- اگه داشبوردش برا کینکت نبود باید اول بره التی پلاس بعد داشبورد بریزه ؟

4- فرق کینکت پل و جی چیه؟

ممنون.

aha2012
19-02-2011, 21:51
سلام...

دوستم کینکت خریده امروز :دی ( به اینا چه ؟ :دی )

:دی حالا چند سوال :

1- نمیدونم کنسولش ال تی پلاسه یا نه : دی از کجا بفهمم؟

2- باید داشبورد آپدیت چی باشه که کینکت بیاره ؟ ( ازکجا بفهمم چنده؟ )

3- اگه داشبوردش برا کینکت نبود باید اول بره التی پلاس بعد داشبورد بریزه ؟

4- فرق کینکت پل و جی چیه؟

ممنون.
salam
مبارکش باشه:20:
1-فهمیدنش خیلی سخته -باید کنسولو وصل کنی به pc و.....درضمن کینکت ربطی به lt+ نداره
2-باید آپدیت کینکت باشه.درضمن کینکتو که وصل کنی خودش آپدیت داره.
3-همون طور که گفتم کینکت ربطی به lt+نداره
4-هیچی.فقط مربوط به بازیهای داخلش میشه.کینکت رجن نداره

alireza_sun72
19-02-2011, 23:56
دموی قابل بازی crisis 2 برای xbox 360
1800mb

astatira
20-02-2011, 00:01
مت

البته ببخشید من کاملترش میکنم جایی هستیم که باید حقایق و پاکیهارو کشت ونابود کرد برای ادامه دادن چون اینجا کسی زنده هم نیست همه مردگان متحرکند.با عرض پوزش