PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128

sonixax
08-01-2011, 19:20
خب ببنید . ما خیلی صحبت کردیم که دستگاه های که فریم ویرشون ال تی باشه به این راحتیا دی وی دی کی نمیده شما وقتی دیدید دی وی دی کی نمیده باید بیخیال میشدید و میرفتید پیش کسی که کارش این هست.
شما الان Erase رو زدید و دیگه هیچ کاری نمیتونید بکنید برای برگشتن دی وی دی کی و الان دستگاه شما فقط میتونه فیلم دی وی دی پخش کنه همین.

ببنید این روش ه ک۱ مشکل اساسی داره اونم اینه که بعد از زدن اپدیت داشبورد جدید حدودا از هر ۱۰ تا ۱ دونه از دستگاها بعد از اپدیت داشبورد دیگه بازی نمیخونه و همه بازی ها رو پلی دی وی دی می زنه این از این.

ببنید دیگه نزدیک به ه ک اصلی هستیم بهتره صبر کنید. اون موقه که کپیش بیاد دیگه هیچ نیازی نیست که دی وی دی رام عوض بشه یا دستکاری بشه.
شاید من تا حالا ۲ تا اسلیم کپی فروخته باشم اونم چون دوستان گفتن . تا حالا بیشتر خام و ارجینال فروختم . چون بعد از کپی شدشن احتمال گرون شدنش هست.

حدودا ۳۰۰ و ۳۹۰ شده.
به احتمال زیاد قیمتاشونو اپدیت نکردن یا از گرونی ها خبر ندارن.
بهرته صبر کنید تا قیمت ها متعادل بشه

یعنی دارند داشبودر رو هَک میکنند ؟
این که خیلی خوب میشه چون HomeBrew مثل Ps3 و PSP ردیف میشه و 360 میشه مثل Wii در این زمینه و خیلی حال میده . اصلا کنسولی که HomeBrew اجرا میکنه خیلی بهتره .

joykiller360
08-01-2011, 19:23
یعنی دارند داشبودر رو هَک میکنند ؟
این که خیلی خوب میشه چون HomeBrew مثل Ps3 و PSP ردیف میشه و 360 میشه مثل Wii در این زمینه و خیلی حال میده . اصلا کنسولی که HomeBrew اجرا میکنه خیلی بهتره .
ای وای اشتباه لپی شده من کی این حرفو زدم :31:

kiuna
08-01-2011, 21:02
یکی از بچه ها می خواد 2 تا ارکید بگیره این سایت چاره 265 زده به نظرتون بگیره ؟
چون ارکید می خواد

panther99
08-01-2011, 21:32
خب ببنید . ما خیلی صحبت کردیم که دستگاه های که فریم ویرشون ال تی باشه به این راحتیا دی وی دی کی نمیده شما وقتی دیدید دی وی دی کی نمیده باید بیخیال میشدید و میرفتید پیش کسی که کارش این هست.
شما الان Erase رو زدید و دیگه هیچ کاری نمیتونید بکنید برای برگشتن دی وی دی کی و الان دستگاه شما فقط میتونه فیلم دی وی دی پخش کنه همین.

ببنید این روش ه ک۱ مشکل اساسی داره اونم اینه که بعد از زدن اپدیت داشبورد جدید حدودا از هر ۱۰ تا ۱ دونه از دستگاها بعد از اپدیت داشبورد دیگه بازی نمیخونه و همه بازی ها رو پلی دی وی دی می زنه این از این.

ببنید دیگه نزدیک به ه ک اصلی هستیم بهتره صبر کنید. اون موقه که کپیش بیاد دیگه هیچ نیازی نیست که دی وی دی رام عوض بشه یا دستکاری بشه.
شاید من تا حالا ۲ تا اسلیم کپی فروخته باشم اونم چون دوستان گفتن . تا حالا بیشتر خام و ارجینال فروختم . چون بعد از کپی شدشن احتمال گرون شدنش هست.

حدودا ۳۰۰ و ۳۹۰ شده.
به احتمال زیاد قیمتاشونو اپدیت نکردن یا از گرونی ها خبر ندارن.
بهرته صبر کنید تا قیمت ها متعادل بشه

آقا میثم گل . شما میگید صبر کنیم تا ه ک اصلی بیاد !! و از طرفی میگید تمام اسلیمهایی که فروختید اصلی بوده !!!! خب . اگه ه ک اصلی بیاد قیمت میره بالا طبق گفته های شما و دوستان ؟؟؟؟
پس بهتر نیست الان یا تا اوایل بهمن ماه اسلیم اصل بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون اگه کپی خور بشه قیمتها میره بالا دیگه !!! الان که تو سایتتون زدید اسلیم کپی خور 440 تومن . خب اونموقع اگه بالاتر هم بره من 1 ریال هم ندارم واسه خریدن کنسول !!!! اونموقع واسه کپی خور کردنش بیارم پیش شما چقدر هزینه داره ؟؟؟؟؟
350 واسه فت کجا !!!! 440 واسه اسلیم ( تازه بعد از ه ک اصلی خدا میدونه چقدر گرون بشه !! ) کجا ؟؟؟؟؟؟ چی فکر میکردیم چی شد ؟؟؟؟!!!! :41: در ضمن با اسلیمها بازی نمیدید شما ؟؟؟؟ قیمت بازی اصل چنده ؟؟؟؟؟؟

joykiller360
08-01-2011, 21:36
آقا میثم گل . شما میگید صبر کنیم تا ه ک اصلی بیاد !! و از طرفی میگید تمام اسلیمهایی که فروختید اصلی بوده !!!! خب . اگه ه ک اصلی بیاد قیمت میره بالا طبق گفته های شما و دوستان ؟؟؟؟
پس بهتر نیست الان یا تا اوایل بهمن ماه اسلیم اصل بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون اگه کپی خور بشه قیمتها میره بالا دیگه !!! الان که تو سایتتون زدید اسلیم کپی خور 440 تومن . خب اونموقع اگه بالاتر هم بره من 1 ریال هم ندارم واسه خریدن کنسول !!!! اونموقع واسه کپی خور کردنش بیارم پیش شما چقدر هزینه داره ؟؟؟؟؟
350 واسه فت کجا !!!! 440 واسه اسلیم ( تازه بعد از ه ک اصلی خدا میدونه چقدر گرون بشه !! ) کجا ؟؟؟؟؟؟ چی فکر میکردیم چی شد ؟؟؟؟!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در ضمن با اسلیمها بازی نمیدید شما ؟؟؟؟ قیمت بازی اصل چنده ؟؟؟؟؟؟
سلام. الان ارجینال فقط این فورزا ۳ و هالو هست.
الان میتونی بخری تا بعد که کپیش بیاد بیاریش کپی کنیم. فکرم نکنم زیاد بشه هزینش

Spaniuly
08-01-2011, 22:46
مرسی... دوستان عزیز بابت جواب ها...
به هر حال بعد اینکه زنگ زدم به Nexet Gen و گفت که دیگه دستگاه به درد گیم نمی خوره رفتم و یه آرککید خریدم 310 تومن خیلی بد شد به خاطر یه حماقت 310 تومن به خرج افتادم... ولی خوب الان 2 تا دسته اورجینال دارم و همین طور دستگاه جدید ال تی پلاس داره و از طرفی امروز بعد آوردن دستگا به خونه زدم اکانت جدید ساختم و اکانت لایو گلد داد بهم با قبلی هر چی ور رفتم خبری از گلد یک ماهه نبود...
به هر حال ایکس باکسی ماندیم :31: خوبه ها 1 روز نتونستم دوری ایکس باکسو تحمل کنم:27:

panther99
09-01-2011, 00:11
سلام. الان ارجینال فقط این فورزا ۳ و هالو هست.
الان میتونی بخری تا بعد که کپیش بیاد بیاریش کپی کنیم. فکرم نکنم زیاد بشه هزینش

چقدر میشه هزینه کپی خور کردنش ؟؟؟؟ قیمت بازیها چنده ؟؟؟؟؟؟
آقا میثم بخوام بخرم آشنای ما شمایی ها !!!!! :46: :31:
پس به نظر شما هم بهتره الان بخرم و تا موقع ه ک صبر نم و یه جورایی بسازم تا ه کش بیاد ؟؟؟؟؟

Spaniuly
09-01-2011, 00:20
سلام من امروز که دستگاه رو خریدم فروشنده 100 درصد تضمین داد بهم که روی دستگاه LT+ ریخته و حتی گفت خودش این کار رو انجام داده! برای اثبات حرفش هم اساسنز رو اجرا کرد باهاش!
خوب من دستگاه رو آوردم و قبل از هر کاری حتی ایجاد پروفایل دیسک NFS HP رو گذاشتم و رفت توی بازی! کار بعدی این بود که به لایو وصل شدم به محض وصل شدن پیغام آپدیت داد و گفت اگه آپدیت نکنی نمی تونی به لایو وصل شی... در دو مرحله آپدیت کرد که مرحله دوم خیلی طول کشید مشخص بود داشت یه آپدیت 70-80 مگابایتی دانلود می کرد . بعد از دانلود آپدیت و ساختم پروفیل و اینا من دیسک NFS HP رو گذاشتم و موقع اجرا این ارور رو میده:

X Unrecognized Disc

This disk is unreadable.

For more help, visit
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

فکر کردم شاید دیسک مشکل پیدا کرده واسه همین نصب کردم روی هارد و نصب هم شد خیلی راحت بار دیگه اجرا کردم تا از رو هارد اجرا بشه باز هم همین پیغام رو داد.

در حال حاضر شبهه ای که در من ایجاد شده اینه:

هیچ ال تی پلاسی زده نشده و این فروشنده روی دستگاه اون آپدیت مخصوصی که ap 2.5 رو دور میزنه رو نصب کرده و میگه ال تی پلاس ریخته دیسک های اساسینز و نید فور اسپید رو هم میذاره و می گه بیا اجرا کرد و این رو وسیله ای برای اثبات حرفش قرار میده... البته این حدس منه آیا حدسم درسته یا خیر؟

سوال دیگه : امکانش هست که الان من فلگ شده باشم؟

mosolim
09-01-2011, 10:03
سلام من امروز که دستگاه رو خریدم فروشنده 100 درصد تضمین داد بهم که روی دستگاه LT+ ریخته و حتی گفت خودش این کار رو انجام داده! برای اثبات حرفش هم اساسنز رو اجرا کرد باهاش!
خوب من دستگاه رو آوردم و قبل از هر کاری حتی ایجاد پروفایل دیسک NFS HP رو گذاشتم و رفت توی بازی! کار بعدی این بود که به لایو وصل شدم به محض وصل شدن پیغام آپدیت داد و گفت اگه آپدیت نکنی نمی تونی به لایو وصل شی... در دو مرحله آپدیت کرد که مرحله دوم خیلی طول کشید مشخص بود داشت یه آپدیت 70-80 مگابایتی دانلود می کرد . بعد از دانلود آپدیت و ساختم پروفیل و اینا من دیسک NFS HP رو گذاشتم و موقع اجرا این ارور رو میده:

X Unrecognized Disc

This disk is unreadable.

For more help, visit
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] port).

فکر کردم شاید دیسک مشکل پیدا کرده واسه همین نصب کردم روی هارد و نصب هم شد خیلی راحت بار دیگه اجرا کردم تا از رو هارد اجرا بشه باز هم همین پیغام رو داد.

در حال حاضر شبهه ای که در من ایجاد شده اینه:

هیچ ال تی پلاسی زده نشده و این فروشنده روی دستگاه اون آپدیت مخصوصی که ap 2.5 رو دور میزنه رو نصب کرده و میگه ال تی پلاس ریخته دیسک های اساسینز و نید فور اسپید رو هم میذاره و می گه بیا اجرا کرد و این رو وسیله ای برای اثبات حرفش قرار میده... البته این حدس منه آیا حدسم درسته یا خیر؟

سوال دیگه : امکانش هست که الان من فلگ شده باشم؟

سلام
یه سوال اپدیت داشبورد شما کدوم ورژن بود .؟؟؟؟ همون ورژن قدیمی که 2.0.9199 که کینکت نداشت یا نه ورژن جدید بود که کینکت هم ساپورت میکنه. ؟؟؟؟( فهمیدنش سخت نیست تو داشبورد بخشی مربوط به کینکت اضافه میشه ).
من احتمال میدم که همون ورژن قدیمی بوده (2.0.9199 ) که اگه این بود به هیچ عنوان LT+ روش نصب نبوده. چون شرط اجرای بازی اساسین یا نید فور اسپید با LT+ داشتن داشبورد جدید هست. در غیر این صورت اجرای اساسین از روش non stealth هستش بعد از وصل شدن به لایو پیغام اپدیت میاد و از اونجایی که دستگاه شما LT+ نیست باید با لایو خداحافظی کنید.
البته منتظر نظر دوستان حرفه ای تر باش. این چیزی بود که من می دونستم.
راستی چرا اینقدر گرون خریدی . 310 هزار تومن واقعا بالاست برای ارکید.

Spaniuly
09-01-2011, 10:37
مرسی بابت جوابتون
والا اصلا حواسم نبود که دقت کنم... یعنی از بس از فنا شدن کنسول قبلیم حالم گرفته بود که مغزم کار نمی کرد ولی قبل هر کاری زدم توی لایو بدون هیچ گونه سیو و پروفایل و ... دو مرحله آپدیت داد شک ندارم مرحله دوم آپدیت داشبورد بود چون حدود 70 80 مگی میشد. پس شما هم حدس من رو تائید می کنید.؟
من منتظر نظر سایرین هستم تا ظهر با اطمینان کامل برم پیش فروشنده.

joykiller360
09-01-2011, 12:20
چقدر میشه هزینه کپی خور کردنش ؟؟؟؟ قیمت بازیها چنده ؟؟؟؟؟؟
آقا میثم بخوام بخرم آشنای ما شمایی ها !!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس به نظر شما هم بهتره الان بخرم و تا موقع ه ک صبر نم و یه جورایی بسازم تا ه کش بیاد ؟؟؟؟؟

سلام.
خوب هنوز کپیش نیومده که قیمتشم معلوم بشه . ولی واسه دوستایی که از خودم خریدن در پایین ترین سطح هست. فکر کنم ۲۰ تومن.
والا میترسم بگم نخری از اونر گرون بشه. از اون ورم بگم بخری از اون ور قیمتش فرقی نکنه. از یه ور دیگه هم این درایو های هیتاچی بیاد این قبلیا خیلی گرون میشن.

مرسی بابت جوابتون
والا اصلا حواسم نبود که دقت کنم... یعنی از بس از فنا شدن کنسول قبلیم حالم گرفته بود که مغزم کار نمی کرد ولی قبل هر کاری زدم توی لایو بدون هیچ گونه سیو و پروفایل و ... دو مرحله آپدیت داد شک ندارم مرحله دوم آپدیت داشبورد بود چون حدود 70 80 مگی میشد. پس شما هم حدس من رو تائید می کنید.؟
من منتظر نظر سایرین هستم تا ظهر با اطمینان کامل برم پیش فروشنده.
دوست عزیز این همه دزدو پلیس بازی نداره. شما اپدیت داشبورد رو انجام بده. بعدش یه اسسین یا NFS که پچ ال تی پلاس هستن بخرین و اگه کار نکردن اون موقه برین بهش بگین. راستی ۳۱۰ تومن گرون نیست؟ ما خودمون ۲۹۵ تومن میدیم

Spaniuly
09-01-2011, 13:26
متاسفانه ارومیه یکی از بدترین شهر های ایران در راستای مسائل تکنولوژی هست... گرونفروشی دو دره بازی و ... رواج داره در بازار کامپیوتر و کنسول و غیره... اینجا به آپدیت نرم افزاری که AP25 رو دور میزنه میگن ال تی پلاس!
می گم ال تی پلاس یعنی چی میگه همین که یه دستگاه NFS HP و AC BH رو اجرا کنه یعنی روش ال تی پلاس زده شده!
طرف خودشو عالم دهر می دونه اما نمیدونه فلگ یعنی چی! نمی دونه AP25 چیه!
اینجا هیچ کس علم این کارا رو نداره ولی کباده میکشه بدبختانه...

+

من رفتم پیشش و بعد کلی بگو مگو موغور اومده که بله ال تی پلاس نیست و به قول خودش ال تی پلاس نرم افزاری زده یعنی همون حدسی که من میزدم ولی حالا میگه باید 30 هزار تومن بدی (یعنی 15 هزار X دو ) منظورش اینه که دستگاه رو بدم بهش اون ال پلاس بزنه و یه دستگاه دیگه بده به من و روش ال پلاس بزنه پول ال تی پلاس ها رو می خواد از من بگیره همونی که دیروز عصر میگفت 3 ماه ضمانت می کنم امروز همه چیز رو زیر پا گذاشت... واقعا چه حسی به آدم دست میده وقتی می بینه توی شهری زندگی می کنه که هم شهری هاش دغل باز و بی خدان! واقعا برای اولین بار از ارومیه ای بودنم شرمگین شدم...

mohammad_twe
09-01-2011, 14:03
سلام
بچه ها این دسته xbox رو چطوری میتونم به pc وصل کنم ؟ دسته بیسیم هست , من یه مودم adsl از نوع وایرلس دار دارم , میشه با اون دسته رو کانکت کرد به pc ؟؟ یا باید کار دیگه ایی بکنم ؟

Mostafa NBA
09-01-2011, 14:06
متاسفانه ارومیه یکی از بدترین شهر های ایران در راستای مسائل تکنولوژی هست... گرونفروشی دو دره بازی و ... رواج داره در بازار کامپیوتر و کنسول و غیره... اینجا به آپدیت نرم افزاری که AP25 رو دور میزنه میگن ال تی پلاس!
می گم ال تی پلاس یعنی چی میگه همین که یه دستگاه NFS HP و AC BH رو اجرا کنه یعنی روش ال تی پلاس زده شده!
طرف خودشو عالم دهر می دونه اما نمیدونه فلگ یعنی چی! نمی دونه AP25 چیه!
اینجا هیچ کس علم این کارا رو نداره ولی کباده میکشه بدبختانه...

+

من رفتم پیشش و بعد کلی بگو مگو موغور اومده که بله ال تی پلاس نیست و به قول خودش ال تی پلاس نرم افزاری زده یعنی همون حدسی که من میزدم ولی حالا میگه باید 30 هزار تومن بدی (یعنی 15 هزار X دو ) منظورش اینه که دستگاه رو بدم بهش اون ال پلاس بزنه و یه دستگاه دیگه بده به من و روش ال پلاس بزنه پول ال تی پلاس ها رو می خواد از من بگیره همونی که دیروز عصر میگفت 3 ماه ضمانت می کنم امروز همه چیز رو زیر پا گذاشت... واقعا چه حسی به آدم دست میده وقتی می بینه توی شهری زندگی می کنه که هم شهری هاش دغل باز و بی خدان! واقعا برای اولین بار از ارومیه ای بودنم شرمگین شدم...

آرمین جان ناراحت نباش, هر جایی بد و خوب داره و نمودش هم فرق داره !!!! دردرجه ی اول باید از اینکه در چنین کشوری زندگی میکنیم شرمسار باشیم !!!!!
...
بهش بگو مگر تضیمن نکرده بودی ؟؟؟ چرا من باید 30 هزار تومن پول بدم ؟؟؟؟ اگه قبول نکرد تهدیدش کن. یکی از دوستانم تهدید کرد جواب گرفت, یک امتحانی بکن.
در پایان بگم که پول چرک کف دست هم نیست بلکه کم ارزش تره. تهش 30 تومن میدی در عوض با خیال راحت وارد دنیای لایو, 24 ساعت پلاس میشی :8:

---------- Post added at 02:06 PM ---------- Previous post was at 02:05 PM ----------

سلام
بچه ها این دسته xbox رو چطوری میتونم به pc وصل کنم ؟ دسته بیسیم هست , من یه مودم adsl از نوع وایرلس دار دارم , میشه با اون دسته رو کانکت کرد به pc ؟؟ یا باید کار دیگه ایی بکنم ؟

یک چیزی مثل فلش داره اونو باید بخری فکر کنم 25 هزار تومن باشه, اونو میزنی به USB و یک درایور از سایت مایکروسافت دانلود میکنی و تمام... !

mohammad_twe
09-01-2011, 14:31
یک چیزی مثل فلش داره اونو باید بخری فکر کنم 25 هزار تومن باشه, اونو میزنی به USB و یک درایور از سایت مایکروسافت دانلود میکنی و تمام... !
مصطفی جان این فلش که میگی از همین فلش های وایرلس نیست ؟؟ اگه از اونا باشه که این مودم وایرلس من کاره اون رو هم میکنه

panther99
09-01-2011, 14:38
سلام.
خوب هنوز کپیش نیومده که قیمتشم معلوم بشه . ولی واسه دوستایی که از خودم خریدن در پایین ترین سطح هست. فکر کنم ۲۰ تومن.
والا میترسم بگم نخری از اونر گرون بشه. از اون ورم بگم بخری از اون ور قیمتش فرقی نکنه. از یه ور دیگه هم این درایو های هیتاچی بیاد این قبلیا خیلی گرون میشن.

دوست عزیز این همه دزدو پلیس بازی نداره. شما اپدیت داشبورد رو انجام بده. بعدش یه اسسین یا NFS که پچ ال تی پلاس هستن بخرین و اگه کار نکردن اون موقه برین بهش بگین. راستی ۳۱۰ تومن گرون نیست؟ ما خودمون ۲۹۵ تومن میدیم

خب فکر کنم الان اسلیم اورجینال بخرم بهتر باشه . به احتمال بسیار فراوان تا حداکثر 10 بهمن میخرم . اسلیم اورجینال !! البته تا اونموقع باز هم تغییرات رو بررسی میکنیم به امید خدا !! این درایو هیتاچی که میگید چی هست دیگه ؟؟؟؟
قیمت اون بازیهای اصل چنده الان ؟؟؟ یعنی شما چند میدی ؟؟؟؟؟ :31:

Mostafa NBA
09-01-2011, 15:58
مصطفی جان این فلش که میگی از همین فلش های وایرلس نیست ؟؟ اگه از اونا باشه که این مودم وایرلس من کاره اون رو هم میکنه

فکر کنم فرق داره !!! شایدم فرق نداشته باشه . خب اگه میگی مودم وایرلس داری تست کن.

برای دانلود اون نرم افزار هم از سایت مایکروسافت, وارد سایتش که شدی سرچ کن Xbox Controller for PC یک همچنین چیزایی یا اینکه برو قسمت درایور. من مکانش رو دقیق یادم نیست اما یادمه سریع پیدا کردم.

Spaniuly
09-01-2011, 16:03
سلام امیدوارم این سوالمو یکی سریع پاسخ بده چون وقت کمی برای رسیدن به جوابش دارم!

من اگه دستگاهی که آپدیت نرم افزاری -- AP25 رو روش خورده ولی به لایو متصل نشده بگیرم و روش LT+ بریزم مشکلی هست؟ یعنی فلگ میشم؟ این احتمال هم هست که یکی از بازی های NFS یا AC بعد از ریخته شدن این آپدیت توی دستگاه گذاشته شده ولی هنوز به لایو نرفته حالا اگه من روی این دستگاه LT+ بریزم مشکلی در وصل شدن به لایو نیست یعنی فلگ که نمیشه این مدلی؟

joykiller360
09-01-2011, 17:37
مصطفی جان این فلش که میگی از همین فلش های وایرلس نیست ؟؟ اگه از اونا باشه که این مودم وایرلس من کاره اون رو هم میکنهدسته های کنسول بلتوتوس هست و wlan نیست واسه همین نمی تونید از اون فلش ها استفاده کنید.

خب فکر کنم الان اسلیم اورجینال بخرم بهتر باشه . به احتمال بسیار فراوان تا حداکثر 10 بهمن میخرم . اسلیم اورجینال !! البته تا اونموقع باز هم تغییرات رو بررسی میکنیم به امید خدا !! این درایو هیتاچی که میگید چی هست دیگه ؟؟؟؟
قیمت اون بازیهای اصل چنده الان ؟؟؟ یعنی شما چند میدی ؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ااووووو کو تا ۱۰ بهمن کلی اتفاق دیگه تا اون موقه می افته پسر.
درایو هیتاجی درایو های جدیده اسلیم هستن که اصلا ه ک نمیشن.
۲۰ تومنه فکر کنم.

mohammad_twe
09-01-2011, 20:37
دسته های کنسول بلتوتوس هست و wlan نیست واسه همین نمی تونید از اون فلش ها استفاده کنید.
پس از چی استفاده کنم اقا میثم؟؟؟

---------- Post added at 08:37 PM ---------- Previous post was at 08:34 PM ----------

من اگه دستگاهی که آپدیت نرم افزاری -- AP25 رو روش خورده ولی به لایو متصل نشده بگیرم و روش LT+ بریزم مشکلی هست؟ یعنی فلگ میشم؟ این احتمال هم هست که یکی از بازی های NFS یا AC بعد از ریخته شدن این آپدیت توی دستگاه گذاشته شده ولی هنوز به لایو نرفته حالا اگه من روی این دستگاه LT+ بریزم مشکلی در وصل شدن به لایو نیست یعنی فلگ که نمیشه این مدلی؟
به قبل ربط نداره
اگه قبلا نرفته باشی لایو فلگ نشدی و lt هم بریزی بری متوجه نمیشن و فلگ نمیشی
به شرطی هم وارد لایو میشی که بازیهات full stealth باشه ! البته بازیهای که وقتی تو محیط لایو هستی و میخوای بازی کنی
اگه از لایو در بیای و بازی stealth patch نباشه مشکلی نست فقط قبل اینکه بری لایو اون بازیرو در بیار ...

panther99
09-01-2011, 20:47
آقا میثم همش 20 روز دیگه ست شاید هم زودتر !!! کلا به غیر از اون 2 تا بازی، بازی دیگه ای نیست که اورجینال باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! من که دست به دعا هستم تا دیگه حداقل گرون نشه تا اون موقع . چون کلا بخوام بخرم به جز اسلیم به چیز دیگه ای فکر نمیکنم !!!!!!!

Vamp!r3
09-01-2011, 20:51
درود دوستان !

من الان که 360 را روشن میکنم ارور E74 میده...مشکل از چیه ؟
فالکون هست...+...2 ساعت پیش داشتم راحت باهاش بازی میکردم...

ممنون میشم کمک کنید...

Mostafa NBA
09-01-2011, 20:56
سلام امیدوارم این سوالمو یکی سریع پاسخ بده چون وقت کمی برای رسیدن به جوابش دارم!

به نظرم این کارو نکن آرمین. اومدیمو طرف قبل اینکه هَک AP25 رو ریخته بوده باشه, NFS یا AC رو توی کنسول گذاشته باشه و دستگاه فلگ شده باشه !!!

aha2012
10-01-2011, 00:02
درود دوستان !

من الان که 360 را روشن میکنم ارور E74 میده...مشکل از چیه ؟
فالکون هست...+...2 ساعت پیش داشتم راحت باهاش بازی میکردم...

ممنون میشم کمک کنید...
بگو ببینم کینکت داری؟اگه آره بخاطر همونه
کینکت رو کنسولهای 2007 به قبل مشکل ایجاد میکنه و 3 چراغه میکنتش

mohammad_twe
10-01-2011, 00:22
به نظرم این کارو نکن آرمین. اومدیمو طرف قبل اینکه هَک AP25 رو ریخته بوده باشه, NFS یا AC رو توی کنسول گذاشته باشه و دستگاه فلگ شده باشه !!!
مگه قبلش لایو رفته اون ایخس باخس ؟؟ اگه نرفته که بازیش هم از طریق ه-ک بازی کرده باشه مشکل به وجود نمیاره اگه الان با lt و بازی stealth patch شده بره لایو ! چون از اچیومنت و این چیزا نمیتونن بفهمن ...
دستگاه هم فقط تو لایو فلگ یا همون شناسایی میشه ...

---------- Post added at 12:22 AM ---------- Previous post was at 12:21 AM ----------

راستی این جواب پست قبلی منم یکی بده :دی
دسته ها که وایرلس هست پس باید بتونم یه جوری با مودم receiv دار وایرلس کانت بشم نه ؟؟
راستی مصطفی یه چی هم تو سایت ماکرو بود دانلود کردم اما انگار با اون نمیشه ..

Spaniuly
10-01-2011, 00:25
من پرسیدم کافیه بعد قرار دادن اونا به لایو نره و قبل از هرچیزی ال تی پلاس ریخته بشه البته دلیلی نداره که بخواد قرار بده تازه گذشته از این هیچ دلیلی نداره که بخواد بیخودی دیسک ها رو توش بذاره و اجرا کنه قبل ریختن آپدیت ضد AP2.5 اگه هم قرار داده بعد ریختن آپدیت اینکارو کرده که این مشکل ساز نیست.

Vamp!r3
10-01-2011, 00:53
بگو ببینم کینکت داری؟اگه آره بخاطر همونه
کینکت رو کنسولهای 2007 به قبل مشکل ایجاد میکنه و 3 چراغه میکنتش

نه والا کینکت ندارم...و اینکه 1 چراغ بیشتر نمیزنه : دی

mohammad_twe
10-01-2011, 00:54
کابل هاتو در بیار دوباره بزن
برای منم اینطوری شده بود
کابل ها درست جا نرفته بود

pooriya_hp
10-01-2011, 16:09
سلام به دوستان عزیزم
امیدوارم که هرجا هستید شاد و سلامت باشید

من چند روزی کلید کردم رو خرید یه گجکت...... که هعمین امر موجب دیوانگیم شد :31:
اول قصد خرید apple ipod touch 4g رو داشتم (( حتی بازی هاش رو هم دانلود کردم ))
البته هنوز هم دارم .... یکی از دوستان گفت به جای اینکه 360 تومن هزینه برای آیپاد کنی بروی پلی اسیشن 3 بخر
بعد با یه سرچ متوجه شدم که xbox رقیب ps3 هست و خیلی ها به xbox رای داده بودن .....

بودجه : 350 الی 370

کاربرد : بیشتر بازی ..... یه چیز باشه که حداقل 5 سال براش بازی بیاد
مثل : ps1

------------------------------------------------
حالا از اساتید چندتا سوال داشتم :

1. کدوم مدل از همه بهتره و با بودجه من سازگاری داره ؟؟؟
2. -- شده ؟؟
3. می تونم به مانیتور CRT (( بدون کیس )) وصل کنم ؟؟؟ (( بدلیل وجود برادر کوچک :31: ))
4. با LCD های HD 720p سازگار هست ؟؟
5. چقدر وزنس هست و یا تو کیف لپ تاپ جا میشه ؟؟
6. نبود بلو-ری در آیننده مشکل ساز نمی شه ؟؟؟
7. قیمت بازی ها در تهران چنده ؟؟؟

--------------------------------
از اونجای که xbox با ps3 تقریبا یه قیمت هستند ..... اساتید کدوم رو برای من پیشنهاد می کنند .....

لطفا با دلیل باشه ......

--------------------
ممنون

Mostafa NBA
10-01-2011, 16:38
مگه قبلش لایو رفته اون ایخس باخس ؟؟ اگه نرفته که بازیش هم از طریق ه-ک بازی کرده باشه مشکل به وجود نمیاره اگه الان با lt و بازی stealth patch شده بره لایو ! چون از اچیومنت و این چیزا نمیتونن بفهمن ...
دستگاه هم فقط تو لایو فلگ یا همون شناسایی میشه ...

نه محمد !! اونطور که من شنیدم , اگه کنسول روی LT باشه و بازی NFS یا AC رو توی کنسول بزاریم, فلگ میشیم.البته اینا همش درحالیه که داشبورد جدید رو ریخته باشیم قبلش.

hoha881
10-01-2011, 17:02
سلام به دوستان عزیزم

البته هنوز هم دارم .... یکی از دوستان گفت به جای اینکه 360 تومن هزینه برای آیپاد کنی بروی پلی اسیشن 3 بخر
بعد با یه سرچ متوجه شدم که xbox رقیب ps3 هست و خیلی ها به xbox رای داده بودن .....

2. -- شده ؟؟
3. می تونم به مانیتور CRT (( بدون کیس )) وصل کنم ؟؟؟ (( بدلیل وجود برادر کوچک :31: ))

از اونجای که xbox با ps3 تقریبا یه قیمت هستند ..... اساتید کدوم رو برای من پیشنهاد می کنند .....

لطفا با دلیل باشه ......

--------------------
ممنون
از لحاظ قدرت پردازشی بین مدل های xbox تفاوت انچنانی نیست.بیشترین تفاوت در لوازم جانبی هست.
به نظرم شما یک ارکید بگیر با یک دسته میشه همون بودجه شما
باید یک کابل تبدیل hdmi to dvi بگیری
قیمت بازی هم 2.500

pooriya_hp
10-01-2011, 17:52
من فقط بیشتر دستگاه رو میخوام تا لوازم جانبی

- کابل hdmi
- فلش مموری (( هار اکسترنال هم به زودی میخرم ))
دارم
- دیگه چی میخواد :31: ؟؟

حالا این آکرید چنده ؟؟؟

اگه بتونم زیر 300 گیر بیارم عالی میشه ....

ممنون

mosolim
10-01-2011, 18:22
من فقط بیشتر دستگاه رو میخوام تا لوازم جانبی

- کابل hdmi
- فلش مموری (( هار اکسترنال هم به زودی میخرم ))
دارم
- دیگه چی میخواد :31: ؟؟

حالا این آکرید چنده ؟؟؟

اگه بتونم زیر 300 گیر بیارم عالی میشه ....

ممنون

سلام دوست عزیز

اول از همه بت تبریک میگم به خاطر انتخاب عاقلانه ای که کردی . ( میگم عاقلانه چون اگه می خوای بری سمت گیم و بازی بهترین کنسول همین 360 هست و منظورم اینه نه اینکه ایپد بد باشه یا چیزه دیگه به هر حال کاربد های وسایل مختلف فرق میکنه و الان بهترین گزینه برای بازی کنسول 360 هست )

جواب سوال های اول :

1. بهترین مدل بازار الان اسلیمه که مدل 250 گیگ از همه بهتره متاسفانه -- نشده و برای اجرای بازی مشکل داره ولی مدل 4 گیگ داره که -- شده البته پیشنهاد نمیشه. ( قیمتش هم بالاست 450 تومن حدودا که با بودجه ی شما هم همخوانی نداره ) بهترین مدل برای شما در حال حاضر ارکید هست البته با 30 40 تومن بیشتر میتونید الایت بگیرید که تنها تفاوتش با ارکید داشتن یه هارد 120 گیگ بعلاوه ی هدست هست. ( برای لایو ) این مدل ها از لحاظ سخت افزاری اصلا با هم فرق ندارن و تمام بازی ها روی همهی مدل ها اجرا میشه به گفته ی دوستمون تنها تفاوت در امکانات جانبیه ( منم همون ارکید رو پیشنهاد میکنم . خودمم یه دونشو دارم)

2. بله مدل هایی که گفتم به جز اسلیم 250 گیگ همه ه ک شده ان و بدون مشکل میتونی راحت بازی کنید. ( بر خلاف ps3 که کلی دردسر داره )

3. بله میتونید به مونیتور وصل کنید ( خودم همین الان به مونیتور وصل کردم البته با HDMI به مونیتور LED ) اما یه کابل هم مخصوص مانیتورهای CRT داره که می تونید جرا تهیه کنید.

4.دوست عزیز اصلا لذت بازی ایکس باکس اینه که روی LCD های HD بازی کنید چون تمام بازی های ایکس باکس HD هستند ( اونم از نوع 1080 ) و اصلا خوده ایکس باکس خروجی HDMI داره.

5.حدود 4.5 تا 5 کیلو وزن داره . شاید بتونید با زور تو کیف لپ تاپ جاش بدید ( ولی نه انکارو نکنید چون اونوقت ممکنه دسته کیف پاره بشه و بیفته )

6.فکر نکنم مشکلی باشه. به هرحال سیستم بلو ری بیشتر در صنعت سینما به کار میره تا بازی بعلاوه اینکه تمام بازی های مشترکی که میاد با کیفیت بالاتری نسبت به رقیبش یعنی Ps 3 که بازی ها روی بلوری میزنه هستش.

7.قیمت بازی های معمولا 2500 تا 3000 تومن هست. بیشتر نیست مگر اینکه دو دی وی دی باشه .

ارکید رو خیلی جاها 300 میدن اما شما میتونید پیش همین آقا میثم خودمون ( joykiller360 ) با قیمت پایینتر و البته مطمئن تهیه کنید .

راستی دو نکته رو هم اضافه کنم که اولا ایکس باکس بهترین کنسول بازی از نگاه IGN ( از معتبرترین سایت های گیم ) در سال 2010 شناخته شد

و دوم اینکه ایکس باکس دارای سنسور حرکتی ای به نام کینکت هست که شما میتونید اطلاعات تکمیلی رو راجع بش در همین انجمن مطالعه کنید ( همین فقط بگم که با داشتن کینکت دیگه نیازی به کنترل یا همون دسته ندارید و جلوش واسمیسید و با حرکات بدن بازی ها را انجام میدید )

sonixax
10-01-2011, 18:25
سلام به دوستان عزیزم

2. -- شده ؟؟

لطفا با دلیل باشه ......

--------------------
ممنون

اول اینکه زدی Ipod رو با خاک یکسان کردی :31: این بیچاره کجاش گجته ؟

دوم اینکه اگر فقط بازی میکنی شک نکن که کنسول - من الان هم Ipod Touch 4 دارم هم Ipad ولی به جد بهت میگم به درد بازی نمیخورند - به درد هر کاری میخورند الا بازی .
اگر کلید کردی که حتما Ipod Touch 4 بخری یه مقداری صبر کن پولهاتو جمع کن Iphone 4 بخر که نه تنها همه ی اون کارها رو میکنه بلکه موبایل هم هست .
برای کنسول اگر پول برای بازی اوریج خریدن نداری 360 بگیر چون کپی خور کردن Ps3 فعلا مفتش گرونه و دنگ و فنگش زیاد .
اگر میتونی جفت کنسول ها رو بخر که هم ابزی انحصاری های سونی رو داشته باشی و هم مالتی های 1000 تومنی رو و هم Move و Kinect رو همزمان داشته باشی که هر کدومشون یک دنیایی داره برای خودش .
سمت PSP نرو چون میخوره توی پرت ، PSP به درد کسی میخوره که تو خونه 3-4 تا کنسول خوف داره و خیلی خوره ی بازیه میخواد تو راه هم بازی کنه .
راستی دارند داشبودر 360 رو هَک میکنند که باعث میشه بشه روش برنامه های دست نویس رو هم اجرا کرد که خیلی خوب میشه این طوری .
خلاصه پیشنهاد من به شما با توجه به بودجه و هزینه و ... 360 هست .

Quantum2012
10-01-2011, 18:31
اول اینکه زدی Ipod رو با خاک یکسان کردی :31: این بیچاره کجاش گجته ؟

دوم اینکه اگر فقط بازی میکنی شک نکن که کنسول - من الان هم Ipod Touch 4 دارم هم Ipad ولی به جد بهت میگم به درد بازی نمیخورند - به درد هر کاری میخورند الا بازی .
اگر کلید کردی که حتما Ipod Touch 4 بخری یه مقداری صبر کن پولهاتو جمع کن Iphone 4 بخر که نه تنها همه ی اون کارها رو میکنه بلکه موبایل هم هست .
برای کنسول اگر پول برای بازی اوریج خریدن نداری 360 بگیر چون کپی خور کردن Ps3 فعلا مفتش گرونه و دنگ و فنگش زیاد .
اگر میتونی جفت کنسول ها رو بخر که هم ابزی انحصاری های سونی رو داشته باشی و هم مالتی های 1000 تومنی رو و هم Move و Kinect رو همزمان داشته باشی که هر کدومشون یک دنیایی داره برای خودش .
سمت PSP نرو چون میخوره توی پرت ، PSP به درد کسی میخوره که تو خونه 3-4 تا کنسول خوف داره و خیلی خوره ی بازیه میخواد تو راه هم بازی کنه .
راستی دارند داشبودر 360 رو هَک میکنند که باعث میشه بشه روش برنامه های دست نویس رو هم اجرا کرد که خیلی خوب میشه این طوری .
خلاصه پیشنهاد من به شما با توجه به بودجه و هزینه و ... 360 هست .

گفتی Iphone 4:31: از وقتی خریدم کنسول رو ول کردم:27:

این هم یه نمونه از بازی هاش که واقعا گرافیک بالایی داره:18:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پیشنهاد میکنم Iphone 4 نخری چون معتاد بازی هاش میشی:31: همون Xbox360 رو بخر...

sonixax
10-01-2011, 18:48
گفتی Iphone 4:31: از وقتی خریدم کنسول رو ول کردم:27:

این هم یه نمونه از بازی هاش که واقعا گرافیک بالایی داره:18:

پیشنهاد میکنم Iphone 4 نخری چون معتاد بازی هاش میشی:31: همون Xbox360 رو بخر...

البته این گرافیک خود بازی نیست ، پری رندر هست - گرافیک خودش اینه :

به نظر من کلا به درد بازی نمیخوره ولی خوراک جاسوسی و دیکشنری و نویگیشن (GPS) و کتاب خوندن و خیلی کارهای دیگست که حتا با کامپیوتر هم نمیتونید انجام بدید :31:

اگر عکسها نیومد این لینکهاش با هیتلر شکن ببینید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pooriya_hp
10-01-2011, 18:57
دوستان من با 250 - 270 می تونم یه xbox بخرم ؟؟؟

کابل hdmi و flash memory هم دارم .....

در اصل میخوام یه چیز ارزون (( پایین تر از 300 )) داشته باشم که به همین زودی قدیمی نشه و ساپورت خوبی داشته باشه ...

در غیر اینصورت با کمک پدر می تونم یه pc خوب جمع کنم .... (( 250 + 200 = 450 ))

ممنون

Alireza.M67
10-01-2011, 19:15

در اصل میخوام یه چیز ارزون (( پایین تر از 300 )) داشته باشم که به همین زودی قدیمی نشه و ساپورت خوبی داشته باشه ...

ممنون

دوست عزیز شما بالقوه می تونی با زیر 300 بخری ولی بالفعل نه .
یعنی چی ؟
یعنی اینکه شما الآن با 280 - 290 یه آرکید می خری بعد از یه مدت بازی به این نتیجه میرسی که باید یه هارد هم بخری . بعدشم به این نتیجه میرسی که لایو هم چیز خوبیه و مجبور میشی یه هارد اوریجینال بگیری که 100 تومنه .
از الآن خودتو راحت کن برو یه ELITE بگیر ، خیرشو ببینی .
اگرم می خوای بازی کنی به هیچ وجه PC رو به XBOX 360 ارجحیت نده چون مطمئن باش اون تعداد بازی که واسه 360 در سال میاد واسه PC نمیاد .

aha2012
10-01-2011, 19:17

ممنون
اگه برای بازی میخوای سیستم ببندی اصلا و ابدا بهت پیشنهاد نمیشه
چون بازی زیاد براش نمیاد-بازیهای خوف برای کنسولها میاد و .............
پیشنهاد من به تو کنسول 360 الیت هست چون اگه آرکید بخری باید یه هارد هم براش بخری که حدود 100 تومنه
الیت یه نمه الان گرونه(385 تومن) یه کم صبر کن بعد الیت بخر
الیت هارد داره و میتونی بازیهارو رو کنسولت نصب کنی ،اونموقع درایوت استراحت میکنه و کمتر بهش فشار میاد

pooriya_hp
10-01-2011, 19:21
من خودم بیشتر روی آرکید تاکید دارم .... چون من فقط خود دستگاه رو میخوام تا لوازم جانبی !!!

هارد رو هم به امید خدا تا عید می گیرم ..... :31:

حالا این آرکید چند هست ؟؟؟ (( با 250 می تونم بخرم ))

sonixax
10-01-2011, 19:31
من خودم بیشتر روی آرکید تاکید دارم .... چون من فقط خود دستگاه رو میخوام تا لوازم جانبی !!!

هارد رو هم به امید خدا تا عید می گیرم ..... :31:

حالا این آرکید چند هست ؟؟؟ (( با 250 می تونم بخرم ))

آرکید بدون هارد یعنی سر و صدایی مثل جارو برقی و داغ شدن کنسول و کم شدن طول عمرش .
ولی چرا انقدر توی ایران گرونه ؟ ارکید همش 120 یورو قیمتشه .

mohammad_twe
10-01-2011, 19:33
نه محمد !! اونطور که من شنیدم , اگه کنسول روی LT باشه و بازی NFS یا AC رو توی کنسول بزاریم, فلگ میشیم.البته اینا همش درحالیه که داشبورد جدید رو ریخته باشیم قبلش.
خوبیش اینه که فلگ فقط تو لایو میشه ! همون شناسایی خودمون که یکی از کد های داشبورد رو عوض میکنن تا زمان بن شدن تابلو باشه طرف رو درجا بن کنن :دی

panther99
10-01-2011, 19:34
از آقا میثم بپرسی جوابتو کامل میده . در ضمن اگه میخوای خیالت حالا حالاها راحت بشه برو اسلیم 250 گیگ بگیر که بعد از عید امپراطور کنسولها میشه ( اینجوری که بوش میاد :31:) این سایتشونه قیمتها هر چند روز آپدیت میشه :

منم مثل شما قصد خرید دارم که به زودی مشتری آقا میثم خواهیم شد !! :31:

pooriya_hp
10-01-2011, 19:39
از همه دوستان ممنون ......

مثل اینکه قیمت آرکید خیلی رفته بالا ...... 295 تومن برام خیلی پول هست .....

حالا به نظر دوستان میاد پایین ؟؟؟

aha2012
10-01-2011, 19:41
از همه دوستان ممنون ......

مثل اینکه قیمت آرکید خیلی رفته بالا ...... 295 تومن برام خیلی پول هست .....

حالا به نظر دوستان میاد پایین ؟؟؟
بله پایین میاد
ولی بازم میگم الیت بخر پشیمون نمیشی
الان 385 تومنه تا 340 پایین میاد(یه ماه دیگه حدودا)

pooriya_hp
10-01-2011, 20:30
حالا فردا،پس فردا برم توپخونه یه قیمت بگیرم ......

اگه زیر 260 بود که میگیرم اگه بالاتر بود صبر می کنم تا بیاد پایین :31:

از همتون ممنون

روی LCD hd720p سازگار هست ؟؟؟
چون من full hd ندارم .... :41:

hoha881
10-01-2011, 20:38
روی تلویزیون های معمولی هم میتونی بازی کنی چه برسه به lcd .
ولی هر چی رزولیشن بیشتر کیفیت بیشتر.

sadeghbb
10-01-2011, 21:20
دوستان اگر کسی اطلاعی داره از بازار LCD ها یه سوال داشتم
الان یه LCD 32 اینج تو رنج قیمت 500-600ت یه چیز تاپ برا کنسول و... چی پیدا میشه؟ مدل رو بگین لطفا:40:
فول اچ دی و...

pooriya_hp
10-01-2011, 22:04
یکی از اساتید اتصال xbox رو به crt for pc برای من شرح بده .....

ممنون

Mostafa NBA
10-01-2011, 22:05
خوبیش اینه که فلگ فقط تو لایو میشه ! همون شناسایی خودمون که یکی از کد های داشبورد رو عوض میکنن تا زمان بن شدن تابلو باشه طرف رو درجا بن کنن :دی

در جدید ترین داشبورد که اومده(همین که الان خودمون داریم), حتی اگه به لایو هم وصل نشی, فلگ میشی ! وقتی که به لایو وصل بشی اون موقع بن میشی !

4870x2
10-01-2011, 22:08
گیم پد جدید ایکسی: دی
.
.
برای معلولینه مثل این که: دی

joykiller360
10-01-2011, 22:41
یکی از اساتید اتصال xbox رو به crt for pc برای من شرح بده .....

ممنون سلام. شما به یک کابل VGA و یک تبدیل مادگی به مادگی VGA نیاز دارید

pooriya_hp
10-01-2011, 23:37
لطف می کنید یه عکس واضح بزارید !!!
قیمتش چنده ؟؟

چفت میشه روی اون کابلی که به مانیتور چسبیده ؟؟؟

ممنون

omidkk
10-01-2011, 23:47
دوستان اگر کسی اطلاعی داره از بازار LCD ها یه سوال داشتم
الان یه LCD 32 اینج تو رنج قیمت 500-600ت یه چیز تاپ برا کنسول و... چی پیدا میشه؟ مدل رو بگین لطفا:40:
فول اچ دی و...

سامسونگ سري ٥ ٧٢٥ تومن و سري ٤ ٥٣٥ تومن البته سري ٤ رو دقيق نميدونم من خودم سري ٥ دارم خيلي عاليه.

joykiller360
11-01-2011, 00:38
لطف می کنید یه عکس واضح بزارید !!!
قیمتش چنده ؟؟

چفت میشه روی اون کابلی که به مانیتور چسبیده ؟؟؟

ممنون
دم دستم نیست عکس بزارم واست جفتش با هم میشه 17 هزار تومن. بله رو همون کابل چف میشه. خواستی بگو واست شنبه بفرستم

pooriya_hp
11-01-2011, 12:05
عزیزان امروز قیمت گرفتم .... البته فقط arcade رو ....

290 الی 335 متغیر بود ......

یکی از بچه ها می گفت چند وقت پیشا 225 خریده !!!!

واقعا برای خودم متاسفام که قصد خرید از بازار کشوری رو دارم که اصلا ثبات نداره !!! :41:

joykiller360
11-01-2011, 12:21
عزیزان امروز قیمت گرفتم .... البته فقط arcade رو ....

290 الی 335 متغیر بود ......

یکی از بچه ها می گفت چند وقت پیشا 225 خریده !!!!

واقعا برای خودم متاسفام که قصد خرید از بازار کشوری رو دارم که اصلا ثبات نداره !!! :41:

قیمت ارکید دقیق بخوام بگم ۲۹۵ تا ۳۰۰ هست نه پایین تر نه بالاتر

pooriya_hp
11-01-2011, 12:45
خیلی بالا هست .......

امکان کاهش وجود داره ؟؟؟

یا برم تو نخ pc !!!!!

نهایت تا آخر این برج بتونم صبر کنم

aha2012
11-01-2011, 13:09
خیلی بالا هست .......

امکان کاهش وجود داره ؟؟؟

یا برم تو نخ pc !!!!!

نهایت تا آخر این برج بتونم صبر کنم
فکر کنم تا 1 ماه دیگه کمی بیاد پایین
تو نخ pc اصلا نرو که پشیمون میشی بدجور
یه کم دندون رو جیگر بذار پسر :20:

pooriya_hp
11-01-2011, 13:12
جنس که بره بالا اگر هم بیاد پایین خیلی کم میاد .....
دیگه از 300 تومن نمیآد 240 تومن که ؟؟؟

چرا دنبال pc نرم .... ؟؟ اگه قرار باشه که 300 تومن هزینه آرکید رو کنم که باید براش هارد و .... هم د ر آیینده بخرم ...
خب با کمی افزایش بودجه خرید pc خیلی به صرفه تره !!!!

Hunter lord
11-01-2011, 13:16
جنس که بره بالا اگر هم بیاد پایین خیلی کم میاد .....
دیگه از 300 تومن نمیآد 240 تومن که ؟؟؟

چرا دنبال pc نرم .... ؟؟ اگه قرار باشه که 300 تومن هزینه آرکید رو کنم که باید براش هارد و .... هم د ر آیینده بخرم ...
خب با کمی افزایش بودجه خرید pc خیلی به صرفه تره !!!!

کنسول که داشته باشی غمی نیست . همه نوع بازی بدون مشکل یا افت فریم یا مشکلات غیره روش اجرا می شه.
قیمت بازی هاش به صرفه تره
Online playing بهتری داره .
انجام بازی ها باهاش از نظر راحتی بهتره
حسگر حرکتی کینکت رو هم بهش اضافه کنید دلیل خریدی X360 یا هر کنسول دیگه رو می فهمید .

pooriya_hp
11-01-2011, 13:20
در خوبی کنسول هیچ شکی نیست .... چون کنسول برای بازی طراحی شده ....

اما قیمت کنسول برامون یه مشکل به حساب میاد ....

Hunter lord
11-01-2011, 13:23

الان قیمت یک گرافیک عالی با کنسول فرقی نداره . گرافیک فوقش تا 2 سال خوب کار کنه تازه CPU و RAM به کنار ولی کنسول راحت تا سال 2014 - 2015 ازش پشتیبانی می شه و مشکلی تو اجرا بازی نخواهید داشت .

باز انتخاب با خودتون هستش .

می تونید هم یک کنسول دست دوم بردارید ....

mosolim
11-01-2011, 13:37

سلام پوریا جان
خیلی بد شد که قیمت ها ناامیدت کرد. اما اینو بدون که قیمت پایین میاد. یه زمانی ارکید همین حدود بود که رسید به 220 تومن. الان باز بالا رفته و به احتمال زیاد بازم پایین میاد. در مورد سیستم بگم که اگه هیچی نخوای بخری فقط و فقط بخوای گرافیک بگیری بهترین گرافیک بازار نزدیک به 700 تومن پولشه (ATI 5970 ) که تازه الان شرکت ATI در تدارک کارت های سری 6 هست و لی کنسول تا 2014 ساپورت میشه و قرار نیست تا اون موقع کنسول جدیدی بیاد.

برای اجرای بازی روی سیستم مشکلات زیادی وجود داره از جمله کرک که الان واقعا معزل شده بعلاوه اینکه خیلی از بازی ها رو pc نمیاد . بنابراین زیاد به ارتقا سیستم فکرنکن.

بازم حق انتخاب باخودته. این راهنمایی هایی بود که من و بقیه دوستان می تونستیم بت بکنیم.

pooriya_hp
11-01-2011, 14:06
از مسلم عزیزم بابت توضیح خوبش
واقعا ممنون :10:

حقیقتش قیمت ها واقعا من رو نا امید کرد،ای کاش نا امید می کرد .... دیونه هم کرد :31:

اینطوری که بوش میاد قیمت ها امکان پایین اومدنشون خیلی کم هست ...
با توجه به اینکه داریم نزدیک عید هم میشیم .....

من هم تو دو راهی موندم ......

اگه تا اوایل بهمن بیاد پایین که نمیاد xbox می خرم اگر هم نیاد مجبورم pc بخرم ....
دیگه چاره ای نیست !!!!

از عزیزانی که من رو راهنمایی کردن ممنون

:10:

shab_2008
11-01-2011, 15:13
از مسلم عزیزم بابت توضیح خوبش
واقعا ممنون :10:

حقیقتش قیمت ها واقعا من رو نا امید کرد،ای کاش نا امید می کرد .... دیونه هم کرد :31:

اینطوری که بوش میاد قیمت ها امکان پایین اومدنشون خیلی کم هست ...
با توجه به اینکه داریم نزدیک عید هم میشیم .....

من هم تو دو راهی موندم ......

اگه تا اوایل بهمن بیاد پایین که نمیاد xbox می خرم اگر هم نیاد مجبورم pc بخرم ....
دیگه چاره ای نیست !!!!

از عزیزانی که من رو راهنمایی کردن ممنون

سلام

شما برای اینکه بخواین یه PC قدرتمند داشته باشین حداقل باید 500 تومن هزینه کنید!

تازه اگه مادربوردتون جدید باشه وگرنه باید پلتفرم رو عوض کنید که بیشتر ازین حرف ها خرجتون میشه!

مورد بعدی اجرای بازیهای مختلف با کلی دردسر در PC هست!

آدم کلی هزینه PC میکنه که بازیها رو بدون مشکل انجام بده و حداقل 60 فریم در بازی ها داشته باشه ولی با این پورت های مزخرف کمپانی های بازیسازی باید دعا کنید که حداکثر 60 فریم در بازی داشته باشید ! ( که اونم خیلی از مواقع ندارید!):31:

مثلا FIFA 11 یا COD : BO یا NFS : HP و ... تا همین الانش که من دارم با شما صحبته میکنم در PC مشکلات افت فریم های بی مورد یا کرک دارن!!

مثلا HAWX 2 رو هنوز نتونستن کرکش کنن!

تازه به جز FIFA 11 و چنتا بازی قدیمی ( که با استفاده از GameRanger میشه آنلاین بازی کرد) بقیه این بازی ها رو در PC نمیشه به صورت آنلاین بازی کرد و باید بازی اوریج خریداری کنید.

ولی در X360 ( به جز بعضی از ماه های سال) میشه با خیال راحت رفت LIVE و حال کرد!:31:

در آخر باید این بگم که 300 هزار تومن پول کمی نیست و سعی کنید چیزی رو خریداری کنید که بعدا پشیمون نشید.

pooriya_hp
11-01-2011, 15:27
حرف شهاب عزیزم کاملا منطقی هست .....

اما با 450 تومن میشه یه سیستم نسبتا مناسب جمع کرد .. البته بدون مانیتور .....
که حداقل اسمش کامپیوتر هست و باهاش غیر از گیم می تونیم کارهای دیگه هم انجام بدیم ...

اما اگه از pc بگذریم و رو به xbox بیارم می بینیم که یه arcade واقعا به 300 تومن ارزش نداره ......

من هم خودم با این حال که xbox نداشتم ولی یکی از طرفدار هاش بودم ......
تا اینکه با این افزایش بیش از حد قیمت مواجه شدم .... :41:

و به کل از خرید یه arcede که قطعا در آیینده نزدیک باید براش هارد هم بخرم .... منصرف شدم ... :41:

ای کاش که می تونستم و می خریدم تا به جمع xbox دارها بپیوندم ....
حداقل می تونم بگم قسمتم نبود (( این هم از خرافه پرستی :31: ))

باز هم از تمام دوستای گلم که من رو تا این لحظه یاری کردن ....
مـــــمــــنو نــــــــــــ

aha2012
11-01-2011, 16:23
حرف شهاب عزیزم کاملا منطقی هست .....

اما با 450 تومن میشه یه سیستم نسبتا مناسب جمع کرد .. البته بدون مانیتور .....
که حداقل اسمش کامپیوتر هست و باهاش غیر از گیم می تونیم کارهای دیگه هم انجام بدیم ...

اما اگه از pc بگذریم و رو به xbox بیارم می بینیم که یه arcade واقعا به 300 تومن ارزش نداره ......

من هم خودم با این حال که xbox نداشتم ولی یکی از طرفدار هاش بودم ......
تا اینکه با این افزایش بیش از حد قیمت مواجه شدم .... :41:

و به کل از خرید یه arcede که قطعا در آیینده نزدیک باید براش هارد هم بخرم .... منصرف شدم ... :41:

ای کاش که می تونستم و می خریدم تا به جمع xbox دارها بپیوندم ....
حداقل می تونم بگم قسمتم نبود (( این هم از خرافه پرستی :31: ))

باز هم از تمام دوستای گلم که من رو تا این لحظه یاری کردن ....
مـــــمــــنو نــــــــــــ
پوریا چرا اینطوری میکنی..............
ببخشید که یکم باهات رک حرف میزنم
اگه pc بخری قطعا میخوره تو پرت و در آینده ی نه چندان دور از از بازی کردن با pc پشیمون میشی :41:
من خودم یه pc نسبتا خوب دارم و تقریبا هر چی بازی براش اومده خریدم و انجامش دادم ولی
انقدر اعصاب منو سر این کرک مرک خورد کرده که الان کراکی شدم و یه گوشه افتادم(شوخی:31:)
نه بیشوخی،pc بخری خودت میای تو همین تاپیک و میگی اشتباه کردی:13:
اگه 360 بخری(میدونم گرونه ولی صبر کن دیگه بابا:31:-به قول شاعر :گر صبر کنی زغوره ایکس باکس سازی:31:) هر بازی ای براش بیاد بدون دنگ و فنگ میتونی راحت اجراش کنی
تازه کینکت هم اومده میتونی با اعضای خانوادت حال کنی

در کل دو تا راه بیشتر نداری:
1- یه نمه صبر کن بعد برو 360 بخر
2-بیخیال همه چیز بشین کنکورتو بخون:31:

pooriya_hp
11-01-2011, 16:37
پوریا چرا اینطوری میکنی..............
ببخشید که یکم باهات رک حرف میزنم
والا دست خودم هم نیست .... دیگه خسته شدم !!!!

خواهش می کنم عزیز ..... اتفاقا من آدم های رک رو خیلی دوست دارم

اگه pc بخری قطعا میخوره تو پرت و در آینده ی نه چندان دور از از بازی کردن با pc پشیمون میشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من خودم یه pc نسبتا خوب دارم و تقریبا هر چی بازی براش اومده خریدم و انجامش دادم ولی
انقدر اعصاب منو سر این کرک مرک خورد کرده که الان کراکی شدم و یه گوشه افتادم(شوخی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بله میدونم که pc برای بازی مناسب نیست .....

الان که کرک برای windows واقعا یه مشکل گیمر ها شده ......

نه بیشوخی،pc بخری خودت میای تو همین تاپیک و میگی اشتباه کردی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون رو که همین الان دارم می گم .....
که اشتباه کردم 2 ماه پیش نگرفتم ......

اگه 360 بخری(میدونم گرونه ولی صبر کن دیگه بابا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به قول شاعر :گر صبر کنی زغوره ایکس باکس سازی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هر بازی ای براش بیاد بدون دنگ و فنگ میتونی راحت اجراش کنی
آخه 5 تومن یا 10 تومن نرفت روش یه دفعه انقلاب کرد !!!!
از طرفی هم نمیدونم کی میخواد بیاد پایین ......

خب xbox نیاز به ---- نداره ؟؟؟

تازه کینکت هم اومده میتونی با اعضای خانوادت حال کنی

ما خودش رو نداریم حال فکر کینکت هم باشیم .... :31:

در کل دو تا راه بیشتر نداری:
1- یه نمه صبر کن بعد برو 360 بخر
2-بیخیال همه چیز بشین کنکورتو بخون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1. چقدر صبر کنم ؟؟؟ (( همین موضع من رو دیوونه کرده ))
2. کنکور رو بیخیال شو که دیگه حالم از اسم درس و کتاب و ... بهم میخوره ........

---------------------------------
دیگه قاطی کردم در حد تیم ملی ...... اصلا نمیدونم چی بگیرم؟
کیxbox ارزون میشه ؟؟
و .......

marvel_malayer
11-01-2011, 17:26
اقا صبر کن اسلیم که -- بشه میاد تا 200 هزار تومن الان رفته بالا
اسلیمم تا یکی دو هفته دیگه -- میشه
این همه عجله چیه

pooriya_hp
11-01-2011, 17:32
علت افزایش قیمت xbox Elite و Arcade :

جدیدا خبر هایی بسیار عجیب از بالا رفتن روند قیمت ها در ایران به دست ما رسیده که گروه msxbox360 را متحیر کرد طبق تحقیقات انجام شده به این نتیجه رسیدیم که به علت کرک نشدن کامل مدل اسلیم اکس باکس و نرسیدن ان به ایران هجوم خرید ها به مدل های قبلی یعنی " الیت و ارکید " زیاد شده که این باعث بالا رفتن قیمت ها و همچنین سبب کم شدن مدل الیت و نبود ان به طور رسمی در بازار ایران نیز شد . همچنین از پایین اومدن شدید قیمت کینکت خبر رسیده که در بعضی از نقاط ایران قیمت حتی به 240 هزار تومان هم رسیده است . هنوز معلوم نیست تا کی قیمت ها در این سبک بموند ولی تخمین زده میشه زود تر قیمت ها شکسته بشه و به پایین نزول کند .

قیمت های جدید کنسول ها به شرح زیر می باشد :

- مدل ارکید در حدود 310 هزارتومان
- مدل الیت فعلا موجود نیست ( حدود 400 هزار تومان)
- مدل اسلیم 250 گیگ (-- نشده) حدود 440 هزار تومان | -- شده + 70 هزارتومان
- کینکت قیمت معمولی ، نداره | بالا ترین قیمت حدود 290 هزار تومان | پایین ترین قیمت 240 هزار تومان

منبع :

Alireza.M67
11-01-2011, 17:35
والا دست خودم هم نیست .... دیگه خسته شدم !!!!

خواهش می کنم عزیز ..... اتفاقا من آدم های رک رو خیلی دوست دارم

بله میدونم که pc برای بازی مناسب نیست .....

الان که کرک برای windows واقعا یه مشکل گیمر ها شده ......

اون رو که همین الان دارم می گم .....
که اشتباه کردم 2 ماه پیش نگرفتم ......

آخه 5 تومن یا 10 تومن نرفت روش یه دفعه انقلاب کرد !!!!
از طرفی هم نمیدونم کی میخواد بیاد پایین ......

خب xbox نیاز به ---- نداره ؟؟؟

ما خودش رو نداریم حال فکر کینکت هم باشیم .... :31:

1. چقدر صبر کنم ؟؟؟ (( همین موضع من رو دیوونه کرده ))
2. کنکور رو بیخیال شو که دیگه حالم از اسم درس و کتاب و ... بهم میخوره ........

---------------------------------
دیگه قاطی کردم در حد تیم ملی ...... اصلا نمیدونم چی بگیرم؟
کیxbox ارزون میشه ؟؟
و .......

آقا جان ، برادر من ، تصمیم نهایی با خودته .
مطمئن باش این دوستان نفع یا ضرری نمیبرن اگه شما کامپیوتر جمع کن یا 360 بخری ، فقط می خوان راهنماییت کنن که بهترین انتخاب رو داشته باشی .
360 هم یه زمان تا 290 رفت بالا بعد 2 ماه تا 230 اومد پایین که من یدونه خریدم . ( 2سال پیش)
پس این حرف که بگی دیگه از 300 خیلی نمیاد پایین منطقی نیست .
اینم بگم که تعداد بازیهای خوبی که واسه کامپیوتر میاد از نصف کنسول هم پایین تره
از بین بازیهای تاپ امسال فقط اینا واسه کامپیوتر اومدن :
Call of duty
Mass effect 2
Star craft 2
assassin 2
fallout
bioshock
اما اینا هیچ کدوم نیومدن :
alan wake
assassin : BH
bayonetta
castlrvania
enslaved
red dead
fable 3
halo
vanquish
حالا شما یه نسبت بگیر از 15 تا بازی 6 تا واسه کامپیوتر و 14 تا واسه کنسول اومدن یعنی 93 % کنسول و 40 % کامپیوتر .
تازه من کینکت رو کلا در نظر نگرفتم .

pooriya_hp
11-01-2011, 17:40
اقا صبر کن اسلیم که -- بشه میاد تا 200 هزار تومن الان رفته بالا
اسلیمم تا یکی دو هفته دیگه -- میشه
این همه عجله چیه
اسلیم که واقعا چشم گیر هست ..... از اسلیم خیلی خوشم اومده !!!
اما -- بشه گرون تر نمی شه ؟؟؟؟

---------- Post added at 05:40 PM ---------- Previous post was at 05:36 PM ----------

آقا جان ، برادر من ، تصمیم نهایی با خودته .
مطمئن باش این دوستان نفع یا ضرری نمیبرن اگه شما کامپیوتر جمع کن یا 360 بخری ، فقط می خوان راهنماییت کنن که بهترین انتخاب رو داشته باشی .
360 هم یه زمان تا 290 رفت بالا بعد 2 ماه تا 230 اومد پایین که من یدونه خریدم . ( 2سال پیش)
پس این حرف که بگی دیگه از 300 خیلی نمیاد پایین منطقی نیست .
اینم بگم که تعداد بازیهای خوبی که واسه کامپیوتر میاد از نصف کنسول هم پایین تره
از بین بازیهای تاپ امسال فقط اینا واسه کامپیوتر اومدن :
Call of duty
Mass effect 2
Star craft 2
assassin 2
fallout
bioshock
اما اینا هیچ کدوم نیومدن :
alan wake
assassin : BH
bayonetta
castlrvania
enslaved
red dead
fable 3
halo
vanquish
حالا شما یه نسبت بگیر از 15 تا بازی 6 تا واسه کامپیوتر و 14 تا واسه کنسول اومدن یعنی 93 % کنسول و 40 % کامپیوتر .
تازه من کینکت رو کلا در نظر نگرفتم .

قطعا کنسول بهتره .... من خودم هم کنسول رو بیشتر دوست دارم .....

و مشخصه که دوستان نفع من رو میخوان تا ضررم رو .... (( کوچیک همشون هستم :11: ))

من تنها با قیمت مشکل دارم ..... که تا کی میاد پایین ...... ؟؟؟
یا بالا میمونه !!!

الان هم دوتمون اسلیم رو معرفی کرد که فکر نکنم به 200 برسه به همین زودی !!

:40:

EXTREME
11-01-2011, 18:40
منم xbox میخوام :31:

Mostafa NBA
11-01-2011, 18:44
اسلیم که واقعا چشم گیر هست ..... از اسلیم خیلی خوشم اومده !!!
اما -- بشه گرون تر نمی شه ؟؟؟؟

---------- Post added at 05:40 PM ---------- Previous post was at 05:36 PM ----------

قطعا کنسول بهتره .... من خودم هم کنسول رو بیشتر دوست دارم .....

و مشخصه که دوستان نفع من رو میخوان تا ضررم رو .... (( کوچیک همشون هستم :11: ))

من تنها با قیمت مشکل دارم ..... که تا کی میاد پایین ...... ؟؟؟
یا بالا میمونه !!!

الان هم دوتمون اسلیم رو معرفی کرد که فکر نکنم به 200 برسه به همین زودی !!

:40:

همین تابستون امسال قیمت آرکید شده بود 280 تا 300 اما من صبرکردم توی شهریور خریدم 240 ! شک نکن که قیمت میاد پایین مخصوصا با هَک شدنه اسلیم :46:

pooriya_hp
11-01-2011, 18:52
خب مشکل همینه که تا تابستون نمی تونم صبر کنم ..... :31:
حالا نظتون در رابطه با اسلیم چی هست ؟؟؟ ظاهرش خیلی ردیفه ؟؟؟

چه تفاوتی بین اسلیم و آرکید هست ؟؟

xbox360 بازی هاش تا کی ساپورت میشن ؟؟؟

panther99
11-01-2011, 19:03
امیدوارم شب عید قیمتها عادی بشه و بیاد پایین . وگرنه مثل همیشه به شانسم باید فحش بدم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aha2012
11-01-2011, 19:06
خب مشکل همینه که تا تابستون نمی تونم صبر کنم ..... :31:
حالا نظتون در رابطه با اسلیم چی هست ؟؟؟ ظاهرش خیلی ردیفه ؟؟؟

چه تفاوتی بین اسلیم و آرکید هست ؟؟

xbox360 بازی هاش تا کی ساپورت میشن ؟؟؟
از نظر سخت افزاری هیچ تفاوتی بینشون نیست فقط اسلیم کمتر داغ میکنه
تا 2015 بازیهارو ساپورت میکنه
بابا تو یک ماه صبر کن ببین قیمتها چطوری میرن بالا :31:ببخشید پایین:31:

pooriya_hp
11-01-2011, 19:12
مرد مومن شب عیدی کجا بود ؟؟!!!!
تازه دم عید قیمتا میره بالاتر ...... !!!

اگه تا اوایل بهمن اومد پایین که اومد نی مد فدای سر بـــــچــــــــه هــــــای ســــایـــــــت ......
بیخیال میشیم تا زمانی که اسلیم برسه به زیر 220 تومن .........
:31:

---------- Post added at 07:12 PM ---------- Previous post was at 07:08 PM ----------

از نظر سخت افزاری هیچ تفاوتی بینشون نیست فقط اسلیم کمتر داغ میکنه
تا 2015 بازیهارو ساپورت میکنه
بابا تو یک ماه صبر کن ببین قیمتها چطوری میرن بالا :31:ببخشید پایین:31:
یعنی همش 4 سال براش بازی میاد ؟؟؟
ای بابا اینکه نشد کنسول :31:
رو میکرو الان داریم black ops بازی می کنیم :31: بعد xbox سریع میزن تو خاکی .....

من خیلی بتونم صبر کنم فکر کنم همین 1 ماه باشه ..... :27:

آقایون و خانوما همینجا عرض می کنم که اگر قیمت xbox (( فرقی نمی کنه اسلیم یا آرکید )) برسه به زیر 225 تومن
همتون به صرفه شام و شیرینی تو Yahoo دعوت هستید ..... :31:

فقط و فقط 1 ماه فرصت دارید ........ :31:

joykiller360
11-01-2011, 20:36
- مدل ارکید در حدود 310 هزارتومان
- مدل الیت فعلا موجود نیست ( حدود 400 هزار تومان)
- مدل اسلیم 250 گیگ (-- نشده) حدود 440 هزار تومان | -- شده + 70 هزارتومان
- کینکت قیمت معمولی ، نداره | بالا ترین قیمت حدود 290 هزار تومان | پایین ترین قیمت 240 هزار تومان
این قیمتا خودشون الان بالاتر هست.

Vahid579
12-01-2011, 02:05
آقا کنسول من سری بازی های NFS رو اجرا نمیکنه. میگه دستگات باید آبدیت شه !!! فقط با بازی های nfs مشکل دارم ، چه قدیماش چه جدیدش

bas ali
12-01-2011, 08:23
با درود
قصد خرید یک کنسول برای بازی را دارم . شما کدامیک را پیشنهاد میدین ؟ پلی استیشن 3 بهتره یا ایکس باکس 360 ؟ البته میدونم که قیمت بازیهای پلی استیشن بسیار بالاس ولی میخوام ببینم که تفاوت از لحاظ گرافیکی بین ایکس باکس و پلی استیشن وجود داره؟
و ایا 1080 p را ساپرت میکنن ؟
بهتره بگم کلا هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم
شما چه مدلی را پیشنهاد میدین و با چه قیمتی ؟:11:

Alireza.M67
12-01-2011, 11:20
مرد مومن شب عیدی کجا بود ؟؟!!!!
تازه دم عید قیمتا میره بالاتر ...... !!!
:

آقا جان اون قیمت گوشت و مرغه که دم عید میره بالا (مثل اینکه هنوز تو خرج و مخارج زندگی نیفتادیا :31: )
من 360 خودمو 27 اسفد خریدم 220 تومن و عمرا کسی انقدر ارزون خریده باشه .

pooriya_hp
12-01-2011, 11:37
والا اینجوری که ما شنیدم دم عید همه چی میره بالا .......

خب اگه قرار باشه که من 360 (( اسلیم )) رو بخرم 220 خب صبر می کنم ......
اما بعید می دونم .... :41:

hasankachal
12-01-2011, 12:36
والا اینجوری که ما شنیدم دم عید همه چی میره بالا .......

خب اگه قرار باشه که من 360 (( اسلیم )) رو بخرم 220 خب صبر می کنم ......
اما بعید می دونم .... :41:

قیمت جهانیش 300$ه. البته 250 گیگش:20:

pedram_sad
12-01-2011, 12:39
با درود
قصد خرید یک کنسول برای بازی را دارم . شما کدامیک را پیشنهاد میدین ؟ پلی استیشن 3 بهتره یا ایکس باکس 360 ؟ البته میدونم که قیمت بازیهای پلی استیشن بسیار بالاس ولی میخوام ببینم که تفاوت از لحاظ گرافیکی بین ایکس باکس و پلی استیشن وجود داره؟
شما چه مدلی را پیشنهاد میدین و با چه قیمتی ؟:11:
اينقدر بحث شده قبلا هم تو فروم هاي فارسي هم خارجي
نمون اخرش هم انتخاب بهترين كنسول سال 2010 از سمت Ign يعني 360

گرافيك بازي هاي مولتي هم كه تابلو كدوم بالاتره

1080p رو هم support ميكنن

elite بگير البته اگه گير بياري

4870x2
12-01-2011, 12:46
خوشمان می اید هیچ بازی انحصاری خاصی به این زودی ها نداریم
هییییی
بریم Fifa 11 بازی کنیم بهتره
Pes 11 هم که قفل گذاشتن روش نمی شه بازی کردش
خدااااا

marvel_malayer
12-01-2011, 12:58
با درود
شما چه مدلی را پیشنهاد میدین و با چه قیمتی

علیکم سلام

اقا هردو یه مزیتی دارند و یه مشکلاتی ولی به نظر من ایکس باکس به خاطر کینکت نسبت به ps3 بسیار بهتره و بازی براش بیشتر میاد
پلی3 هم بازیهاش ارزون شده و هر بازی اون 5 هزار تومنه پس دیگه قیمت بازیهای پلی 3 گرون نیست یه قابلیت پلی 3 بلوری هستش و همینطور محیط مولتی پلیر رایگان و از لحاظ سخت افزاری یکمی قوی تر به نظر میرسه (البته نه از نظر گرافیک)
اگه میخای ایکس باکس بگیری یه مدل اسلیم اورجینال بگیر و صبر کن تا -- بشه این خیلی بهتره البته به نظر من
اگه پلی 3 میخای بگیری یه مدل 120 گیگ بگیر و در کنارش یه هارد 500 یا 1 ترابایت اکسترنال بگیر بیخودی پولتو به پلی 3 320 گیگ نده

خوشم میاد فیفا بازی دمت گرم

Ami R 940
12-01-2011, 14:03
هزینه آپدیت فریمور چقدر است ؟؟ لطفا یک جای مطمن رو شماره و آدرس پ خ کنید . غیر از آپدیت فریمور درایو امکان اجرای بازی های جدید هست ؟ با دیسک بوت مانند یکی دو سال پیش عرضه شده بود !

برای اجرای بازی های کال آو دیوتی و مدال افتخار هم نیازی به فریمور جدید است ؟!

pedram_sad
12-01-2011, 14:23
خوشمان می اید هیچ بازی انحصاری خاصی به این زودی ها نداریم
هییییی
Pes 11 هم که قفل گذاشتن روش نمی شه بازی کردش
خدااااا
pes 11 كه ap 2.5 نداره

هزینه آپدیت فریمور چقدر است ؟؟ لطفا یک جای مطمن رو شماره و آدرس پ خ کنید . غیر از آپدیت فریمور درایو امکان اجرای بازی های جدید هست ؟ با دیسک بوت مانند یکی دو سال پیش عرضه شده بود !

برای اجرای بازی های کال آو دیوتی و مدال افتخار هم نیازی به فریمور جدید است ؟!
براي cod:bo و moh نيازي به Lt pLus نيست

هزينه update هم 6 تومان هست
همين اقا ميثم خودمون هم انجام ميدن

نه اون Activator ديگه كارايي نداره

bas ali
12-01-2011, 16:23
علیکم سلام

اقا هردو یه مزیتی دارند و یه مشکلاتی ولی به نظر من ایکس باکس به خاطر کینکت نسبت به ps3 بسیار بهتره و بازی براش بیشتر میاد
پلی3 هم بازیهاش ارزون شده و هر بازی اون 5 هزار تومنه پس دیگه قیمت بازیهای پلی 3 گرون نیست یه قابلیت پلی 3 بلوری هستش و همینطور محیط مولتی پلیر رایگان و از لحاظ سخت افزاری یکمی قوی تر به نظر میرسه (البته نه از نظر گرافیک)
اگه میخای ایکس باکس بگیری یه مدل اسلیم اورجینال بگیر و صبر کن تا -- بشه این خیلی بهتره البته به نظر من
اگه پلی 3 میخای بگیری یه مدل 120 گیگ بگیر و در کنارش یه هارد 500 یا 1 ترابایت اکسترنال بگیر بیخودی پولتو به پلی 3 320 گیگ نده

با تشکر
این قابلیت کینکت چی کاری انجام میده ؟ و آیا سی دی های فیلم و دی وی دی رو هم پخش میکنه و همینطور مثلا فیلم بریزی روی فلش مموری پخش میکنه ؟ البته میدونم برای اینکار نیست ولی کنجکاو شدم :20:
قیمت ها چند هست بدون هارد و با هارد ؟

Ami R 940
12-01-2011, 16:40
pes 11 كه ap 2.5 نداره

براي cod:bo و moh نيازي به Lt pLus نيست

هزينه update هم 6 تومان هست
همين اقا ميثم خودمون هم انجام ميدن

نه اون Activator ديگه كارايي نداره

چه کسی 6 میگیره آدرس و شماره اش رو لطف می فرمایید .من زنگ زدم به مغازه میثم گفت 15 تومن !
با ریختن فریمور lt + و ریختن داشبورد جدید همه بازی ها اجرا خواهند شد نیازی به کار دیگه ای نیست درسته؟ .

aha2012
12-01-2011, 18:02
چه کسی 6 میگیره آدرس و شماره اش رو لطف می فرمایید .من زنگ زدم به مغازه میثم گفت 15 تومن !
با ریختن فریمور lt + و ریختن داشبورد جدید همه بازی ها اجرا خواهند شد نیازی به کار دیگه ای نیست درسته؟ .
اگه فریمور الانت lt باشه میشه 10 تومن
اگه نباشه میشه 6 تومن
میثم هم که گفته 15 تومن فکر کنم بخاطر اینه که dvd key دستگاهتو نداره و برای اینکه پیداش کنه کلی طول میکشه و شده 15 تومن
نمیدونم دقیقا ولی ازش باید پرسید
بله همه ی بازیهارو که اجرا میکنه هیچ با خیال راحت هم میتونی وارد لایو بشی و بن شی:31:(شوخی کردم)

Ami R 940
12-01-2011, 19:42
اگه فریمور الانت lt باشه میشه 10 تومن
اگه نباشه میشه 6 تومن
میثم هم که گفته 15 تومن فکر کنم بخاطر اینه که dvd key دستگاهتو نداره و برای اینکه پیداش کنه کلی طول میکشه و شده 15 تومن
نمیدونم دقیقا ولی ازش باید پرسید
بله همه ی بازیهارو که اجرا میکنه هیچ با خیال راحت هم میتونی وارد لایو بشی و بن شی:31:(شوخی کردم)

بله حق با شما بود فریمور من واس چند سال پیش بود!!!! و شد همون 6 .موقع تماس اون 15 رو یکی از همکاران ایشون ظاهرا قپی اومده بود:31:

دیگه از این شوخی ها نکن :27: مرسی موفق باشی .

panther99
12-01-2011, 20:02
همچنان منتظریم تا حداکثر اواسط اسفند ماه قیمت اسلیم -- شده به 370 برسه که خیلیییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییی سخته !!!!!!!!

pooriya_hp
12-01-2011, 21:14
همچنان منتظریم تا حداکثر اواسط اسفند ماه قیمت اسلیم -- شده به 370 برسه که خیلیییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییی سخته !!!!!!!!
پس اگه slim بشه 370 ...... قیمت آرکید هم تغییری می کنه .....

به امید روزی که slim برسه زیر 250 تومن تا ما هم داشته باشیم ..... :41:

sonixax
12-01-2011, 21:16
به امید روزی که slim برسه زیر 250 تومن تا ما هم داشته باشیم ..... :41:

اون موقع 360 مثل Ps2 و Xbox کلاسیک دیگه جواد شدند !

pooriya_hp
12-01-2011, 21:25
پس الان تکلیف ما چی میشه ..... ؟؟؟!!!!

220 میشه ... 300 ..... !!!!

به نظر اساتید تا اواسط اسفند قیمت آرکید کاهش پیدا می کنه .... !؟!؟!؟؟

panther99
12-01-2011, 21:50
دوست عزیز قصد ندارم ناامیدت کنم اما احتمال اینکه اسلیم به زیر 290 برسه چیزی در حد صفر است !!!!! تجربه الیت اینرو میگه . شما هم مثل من پولهارو جمع کن و اگه واقعا شیفته گیم هستی ( مثل من !! :31: ) یه اسلیم بگیر و حداقل تا 5 سال دیگه خیال خودتو رو از بابت گیم راحت کن !! ما که امیدواریم تا 1 ماه و نیم دیگه به زیر 390 برسه . یه همین راضی هستیم !! یه جورایی بیا بالای 350 واسه XBOX

Mostafa NBA
12-01-2011, 22:14
سلام دوستان.

همین چند روز پیش یکی از دسته های کنسولم, استیک سمت چپش لاستیکش پاره شد و الان نمیدونم چی کار کنم ! یک عکس میزارم ازش و اگه راه حلی دارید بگید.

مرسی.

pooriya_hp
12-01-2011, 22:28
من کلا به فکر آرکید هستم ...... اما با این اوضاع فکر نکن همون آرکید هم نصیبم بشه ....

اگه تا یک ماه و نیم دیگه یه آرکید زیر 250 نصیبم شده که شد در غیر اینصورت با به فکر pc باشم ...

350 تومن + 100 برای یه pc خیلی بهتره تا همین هزینه برای یه xbox slim که هیچ تفاوت سخت افزاری با آرکید نداره .....

ase_pase
12-01-2011, 23:18
آقا شرمنده . شاید من اطلاعاتم کم و ناقص باشه راجع به بازی :(چون شما گفتی واسه بازی میخوای چیزی بگیری)

:18:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم 3.5 میلیون فقط واسه کیس هزینه کردم اما فقط با ایکس باکس و کینکت بازی میکنم.

sonixax
12-01-2011, 23:27
350 تومن + 100 برای یه pc خیلی بهتره تا همین هزینه برای یه xbox slim که هیچ تفاوت سخت افزاری با آرکید نداره .....

یعنی شما معتقدی با یه PC که همش 450 تومن قمیمت داره میتونی مثلا اویل 5 رو فول فریم بازی کنی ؟

نمیخوام روحیت رو خراب کنم ولی من یک سیستم دوال CPU با دوتا CPU اینتل i7 با کارت گرافیک SLI و 4 گیگ رم و هارد SSD و ... برای یک بنده خدای مایه داری خریدم ، قیمتش با مانیتور ها و باقی دفتر دستکش شد 2500 یورو ، باز هم اون لذتی که کنسول داره رو نداره و بعضی وقتها هم کم میاره چه برسه به اونی که شما میگی .

این رو ببینید :

مخصوص بازی کردن درست شده و محصول کمپانی ACER هست مال سال 2008 هستش - و چیزی که جالبه خیلی از بازی های سال 2008 رو نمیتونه مثل آدم اجرا کنه و افت فریم داره - قیمتش هم اون زمان خیلی ناقابل بود - 3000 یورو کامل و کیس خالی 1699 یورو ، الان کیس خالیش 900 یورو .
مشخصات تکنیکیش رو هم میتونید اینجا بخونید :

بعد بازی های کنسول ها کجا و بازی هایی که برای PC میاد کجا - به خصوص که به احتمال زیاد تا چند سال آینده دیگه هیچ بازی تجاری برای PC نیاد چون شدیدا شرکت ها روی بازی های PC دارند ضرر میدند .

یه کنسول بخر خودت رو راحت کن ، هم ارزونه - هم براش فرقی نمیکنه بازی چه سالی تولید شده و هم باعث میشه از PC به عنوان اسباب بازی استفاده نکنی :31:

pooriya_hp
12-01-2011, 23:39
حرف عزیزان کاملا منطقی هست ...... اما من هم ناچارم برم سراغ pc .....:19:

دلم نمیاد 300 تومن پول بی زبون رو بدم یه آرکید بخرم ..... :41:

اون pc چهارصد هزاز تومنی حداقل اسمش pc که هست ......:31:

ما که صبر ایوب رو داریم ..... یک و نیم ماه صبر می کنیم تا بیبینیم اوضاع چه جوری میشه ......

omidkk
12-01-2011, 23:44
آقا شرمنده . شاید من اطلاعاتم کم و ناقص باشه راجع به بازی :(چون شما گفتی واسه بازی میخوای چیزی بگیری)

:18:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم 3.5 میلیون فقط واسه کیس هزینه کردم اما فقط با ایکس باکس و کینکت بازی میکنم.

منم ميخوام كينكت بخرم شما كه تجربه بازي باهاش رو داريد بنظرتون چطوره بگيرم؟ يا هركس ديگه كه استفاده كرده راهنمايي كنه ممنون ميشم

aha2012
13-01-2011, 00:23
سلام دوستان.

همین چند روز پیش یکی از دسته های کنسولم, استیک سمت چپش لاستیکش پاره شد و الان نمیدونم چی کار کنم ! یک عکس میزارم ازش و اگه راه حلی دارید بگید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمرسی.
احتمالا شما با دستهای چرب بازی میکنید
قبل از بازی کردن دستاتونو با آب و صابون بشویید(پیام بازرگانی:31:)
میتونی لاستیک جواستیک pc تو بکنی و رو این بچسبونی
و اینکه فکر کنم بیرون بفروشند یه همچین چیزایی

یعنی شما معتقدی با یه PC که همش 450 تومن قمیمت داره میتونی مثلا اویل 5 رو فول فریم بازی کنی ؟

نمیخوام روحیت رو خراب کنم ولی من یک سیستم دوال CPU با دوتا CPU اینتل i7 با کارت گرافیک SLI و 4 گیگ رم و هارد SSD و ... برای یک بنده خدای مایه داری خریدم ، قیمتش با مانیتور ها و باقی دفتر دستکش شد 2500 یورو ، باز هم اون لذتی که کنسول داره رو نداره و بعضی وقتها هم کم میاره چه برسه به اونی که شما میگی .

این رو ببینید :

مخصوص بازی کردن درست شده و محصول کمپانی ACER هست مال سال 2008 هستش - و چیزی که جالبه خیلی از بازی های سال 2008 رو نمیتونه مثل آدم اجرا کنه و افت فریم داره - قیمتش هم اون زمان خیلی ناقابل بود - 3000 یورو کامل و کیس خالی 1699 یورو ، الان کیس خالیش 900 یورو .
مشخصات تکنیکیش رو هم میتونید اینجا بخونید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد بازی های کنسول ها کجا و بازی هایی که برای PC میاد کجا - به خصوص که به احتمال زیاد تا چند سال آینده دیگه هیچ بازی تجاری برای PC نیاد چون شدیدا شرکت ها روی بازی های PC دارند ضرر میدند .

یه کنسول بخر خودت رو راحت کن ، هم ارزونه - هم براش فرقی نمیکنه بازی چه سالی تولید شده و هم باعث میشه از PC به عنوان اسباب بازی استفاده نکنی :31:
میلاد جون عکسایی که میذاری تو کشور ما ف ی ل ت ر ه
خواستی یه جای دیگه برامون آپ کن
البته من عکسشو دیدم برای بقیه گفتم

---------- Post added at 12:23 AM ---------- Previous post was at 12:22 AM ----------

منم ميخوام كينكت بخرم شما كه تجربه بازي باهاش رو داريد بنظرتون چطوره بگيرم؟ يا هركس ديگه كه استفاده كرده راهنمايي كنه ممنون ميشم
من تجربه ی کینکتو نداشتم ولی به نظرم حتما بگیر چون انقدر باهاش حال میکنی که حد نداره
من خودم یه چند وقت دیگه میخرمش

sonixax
13-01-2011, 00:34
دوستان گفتند این عکسی که گذاشته هیتلر بهش حمله کرده ، یه جایی که هنوز دست هیتلر بهش نرسیده آپلود کردم :31:

HORROR
13-01-2011, 00:59

ما که صبر ایوب رو داریم ..... یک و نیم ماه صبر می کنیم تا بیبینیم اوضاع چه جوری میشه ......

سلام دوست عزیز..... اینو بگم اگه pc رو ته دلت به خاطر بازی میگیری حالتو میگیره چرا؟؟ اول که یه بازی میزاری

اصلا گرافیکت ساپورت نمیکنه و مشکل shader و این حرفا داری... بعد یه مدت گرافیک میخری وبازی میکنی اولاش بهت

حال میده بعد میفهمی احتیاج به cpu و رم و شاید مین قویتری داری و اگه پول داشتی اونارو هم میخری! وبعدش اگه قطعات رو خوب انتخاب نکرده باشی سیستم میشه پر از باگ و دنگو فنگ و میفهمی یه قطعه به کارت نمیاد! و یکی دیگه میگیری.بعدش این داستان ادامه داره تا موقعی که مغزت سوت میکشه میری یه آرکید میگیری! البته این داستان خودم بود واسه شما شاید یه زره فرق کنه ( خلاصه pc واسه بازی ساخته نشده دوست عزیز).......... تازه دوست عزیز mortal kombat9 هم تو راهه چه طور دلت میاد یه کمی صبر کن!

Mostafa NBA
13-01-2011, 02:37
احتمالا شما با دستهای چرب بازی میکنید
قبل از بازی کردن دستاتونو با آب و صابون بشویید(پیام بازرگانی:31:)
میتونی لاستیک جواستیک pc تو بکنی و رو این بچسبونی
و اینکه فکر کنم بیرون بفروشند یه همچین چیزایی

جویستیک PC ندارم من :19::31:

من خیلی محتاتم موقع بازی کردن و اهل خراب کردنه وسایل نیستم اما این دسته جنسش اصلا خوب نیست !

منم واسه همین اومدم اینجا مطح کردم ببینیم جایی هست که لوازم یدکی اینو بفروشه ؟!!!

mehdi30nema
13-01-2011, 08:09
دوستان من اون آپدیتی را روی کنسول ریختم که باهاش تونستم بازی assassins creed brotherhhod و NFS را اجرا کنم ( اونی که قبل از LT+ اومد ) . حالا دوتا سوال دارم :
1 - چه جوری میتونم به LT+ ارتقا بدم ؟
2 - اگه کینکت بخرم باید LT+ بریزم یا کلا کینکت رو چه آپدیتی جواب میده ؟

با تشکر

وین رونی
13-01-2011, 10:18
یک ایمیل اومده برای من:
Hi EhRooney[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 30 day Xbox LIVE Gold trial has just begun, so it’s still early days – and that means there’s loads of great stuff out there just waiting for you to discover it! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] EhRooney [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Gold Member [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فرستنده ایمیل:
xbox@engage.xbox.com

این یعنی چی؟

Leon-117
13-01-2011, 10:49
یک ایمیل اومده برای من:
Hi EhRooney[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 30 day Xbox LIVE Gold trial has just begun, so it’s still early days – and that means there’s loads of great stuff out there just waiting for you to discover it! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] EhRooney [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Gold Member [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فرستنده ایمیل:
xbox@engage.xbox.com

این یعنی چی؟
ميگه كه 30 روز Xbox Live Gold شما شروع شده.
احتمالا همون 1 ماه اكانت Gold رايگان هست.

وین رونی
13-01-2011, 11:22
ميگه كه 30 روز Xbox Live Gold شما شروع شده.
احتمالا همون 1 ماه اكانت Gold رايگان هست.
با تشکر از شما
خوب پس فعلاً نیازی به ساخت یه GT جدید نیست آخه امروز مهلت هفت روزم تموم میشه

ase_pase
13-01-2011, 12:17
منم ميخوام كينكت بخرم شما كه تجربه بازي باهاش رو داريد بنظرتون چطوره بگيرم؟ يا هركس ديگه كه استفاده كرده راهنمايي كنه ممنون ميشم من که کلی باهاش حال کردم و میکنم . واقعا باحاله :8:

دلم نمیاد 300 تومن پول بی زبون رو بدم یه آرکید بخرم ..... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون pc چهارصد هزاز تومنی حداقل اسمش pc که هست ......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما دنبال یک وسیله خوب واسه بازی هستی یا نه ؟
اون xbox 360 هم اسمش هست بهترین کنسول 2010 از نگاه سایت IGN
اون دستگاه راحت تا 2014 و 2015 واسش بهترین بازیها با بهترین کیفیت میاد ولی اونی که "حداقل اسمش pc هست" اگه هم واسش بازی بیاد(یک نگاهی به لیست بازیهایی که واسه این دوتا اومده و خواهد اومد بنداز) معلوم نیست تا چند ماه درحد معمولی بازی ها رو بیاره تازه اگه کرک بشن بازیهاش.
من اون همه پول کیس دادم و بعد از مدتی بازی ها رو با حداکثر کیفیت نتونستم باز کنم .
رفتم یک لپ تاپ خفن کاستوم شده از xoticpc سفارش دادم(Asus G73 jh-A1 Customized) ، ولی باز هم مثل 360 نشد.
در کل میگم شما اگه دنبال بازی هستی اصلا فکر به pc هم خنده داره اونم با اون مبلغ و من اصلا نمیفهم واسه چی اصرار داری که بگی pc بگیری.

:11:

pooriya_hp
13-01-2011, 12:38
من که xbox رو خیلی دوست دارم ........

اما زورم میاد 220 تومن رو برم 280 تومن بدم ..... :31:

یه نظرسنجی : با اومدن اسلیم -- شده به ایران وضعیت آرکید به چه صورتی میشه ؟؟؟

ase_pase
13-01-2011, 12:44
اما زورم میاد 220 تومن رو برم 280 تومن بدم ..... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این حرفت درسته که الان الکی گرونه ولی این 220 رو بدی 280 خیلی بهتره تا اینکه pc بگیری اون 60 تومن رو بزار به حساب اعصاب خوردت بعد از خرید pc که نمیتونی باهاش درست و درمون بازی کنی.

یه نظرسنجی : با اومدن اسلیم -- شده به ایران وضعیت آرکید به چه صورتی میشه ؟؟؟

فکر کنم ارزون بشه چون اون موقع دیگه فقط کنسول های فت نیستن که LT+ داشته باشن.

panther99
13-01-2011, 12:46

خب شما در حال حاضر کامپیوتر نداری ؟؟؟؟؟ اگه داری کی گرفتی اونو ؟؟؟؟؟؟ اینرو هم بهت بگم با 450 که میگی فکر کنم pes2011 رو در بهترین حالت بازی کنی !!!! یعنی کامپیوترت شاید کلا 3 تا بازی رو در خوش بینانه ترین حالت جواب بده !!!!! اگه کامپیوتر نداری تو خونه خب مسلمه که باید بری سراغ کامپیوتر ولی اگه داری ولو ماله 5 ساله پیش بهتره 450 رو به خاطر یه PC زیر متوسط ( در حال حاضر ) دور نریزی . چون خودت 1 سال دیگه پشیمون میشی !!!!! کاری که من میخواستم انجام بدم و کلا متقاعد شدم برم سراغ کنسول . اینو بدون که با اون کامپیوتر 1 سال دیگه فقط میتونی فیلم ببینی و موزیک گوش بدی و تو نت بری نه بیشتر !!! با آفیس و شاید و شاید با فتوشاپ هم بتونی کار کنی !!!!
حالا با خودته انتخاب !!! من جای تو بودم الان بالای 85% رو میدادم به کنسول !!

Spaniuly
13-01-2011, 17:50
من یه چیزی بگم دوستان من دستگاه جدید رو که خریدم طرف روش اپدیت ضد AP25 ضزده بود که قادر بود بازی های NFS و AC رو اجرا کنه من همون اول کاری کاملا خالی کردم مموری یونیت رو رفتم لایو و آپدیت کرد در واقع آپدیت هاش همون خنثی کننه هکی بود که باعث میشد NFS اجرا بشه خلاصه ورن جدید داشبورد کینکت رو ناخواسته از لایو گرفتم (اعتبارم ته کشید :19:) و چون دستگاه فاقد LT+ بود NFS اجرا نشد... خوب؟ الان چه اتفاقی افتاده؟ یادتونه می گفتیم داشبورد کینکت رو نزنید ولی اگه زدید نباید بازی های دارای AP25 رو نذارید توی دستگاه و فقط بعد از ریختن ال تی پلاس این کارو کنید در واقع کار نباید رو من ناخواسته انجام دادم چون کسی که ازش خریده بودم به من الکی گفته بود ال تی پلاس داره.. بنابراین من فکر کردم فلگ شدم ولی الان یک هفته اس بکوب دارم آنلاین می زنم شاید این مسئله به خاطر اینه که دستگاه من روش LT داره واسه همین فلگ نکرده اون کارم

IRAN_KING
13-01-2011, 17:56
سلام امکان برقی کردن دسته ایکس باکس هست .....چون دو نوع سوراخ هست رو دسته گفتم شاید سیم وصل بشه بهش ؟

SamGun
13-01-2011, 18:23
دوستان منم یه نظر بدم :31:

متاصفانه مشکلی که PC ها با آن مواجه هستن سخت افزار نیست ! بلکه نرم افزار است !!

Microsoft چندین سال پیش که بسته های مختلف ویندوز XP رو مثل نقل نبات بیرون میداد یه بسته هم به نام WinXp Game اگه اشتباه نکنم بیرون داد که Performance سیستم رو تو بازی 15-19% افزایش میداد.

خب این بسته چیکار میکرد ! هیچی ! فقط کل قطعات سیستم رو با بازی Config میکرد !!

الان کنسول های بازی از OS هایی استفاده میکنن که فقط و فقط بر روی پردازش بازی کار میکنن نه کنترل قسمت های دیگه !!
اما شما یک PC رو در نظر بگیرید که از زمان روشن شدن چقدر Software رو Run و Load میکنه !! و تا زمانی که سیستم بالا بیاد
حتی با داشتن یک SSD و یک CPU Core i حداقل 50-60 ثانیه وقت میبره تا برای کار آماده سازی بشه.
شما زمانی که وارد بازی میشید ( در PC) و در حال بازی کردن هستید سیستم هنوز که هنوزه داره علاوه بر پردازش بازی قسمت های دیگه رو Support میکنه !! که این امر در کاهش هماهنگی سیستم با بازی نقش به سزایی داره.
شما زمانی که دارید با Xbox یا PS3 بازی میکنید (مخصوصا PS3) نمیتونید تغییراتی در تنظیمات اصلی دستگاه اعمال کنید .

خب مطمئنا MS میتونه یک ویندوز مختص GAME درسته ولی اینکه چرا اصلا این کارو نمیکنه خب خودش جای سوال داره !!

که البته اگه از عمو بیلی هم سوال کنید مطمئنا بهتون میخنده :31: چون این شرکت کلی خرج کرده و کنسول Xbox 360 خودش رو مختص بازی روانه ی بازار کرده تا دیگه کسی از ویندوز گلگی نکنه.

من خودم با سیستم Core i7 و کارت گرافیک HD5730 که کار میکنم همراه با بازی 2 تا کاره دیگه رو Run میکنم تا ببینم افت فریم چقدر زیاد میشه ولی باز هم همون مقدار افت فریم هست !!

خب این خودش مشخص میکنه که سیستم قدرتمند هست ولی برای بازی ساخته نشده !!!

Quantum2012
13-01-2011, 19:47
سلام امکان برقی کردن دسته ایکس باکس هست .....چون دو نوع سوراخ هست رو دسته گفتم شاید سیم وصل بشه بهش ؟

با کیت Play & Charge :31:

یا حق :)

Khan gholi
13-01-2011, 20:18
الان اسلیم مگه هگ نشده؟ پس قضیه چیه؟الان نمی شه باهاش تمام بازی ها رو کرد؟
این شما مطمئنید تا 2015 ساپورت می شه؟ من فکر نکنم خیلی بکشه تا پایان 2012 است بعدش دیگه باید کنسول های جدید بیاد که بازی با کیفیت خراب برای 360 پورت میشه یک چیزی تو مایه اواخر ps2
خودم منم موندم برم بگیرم اگر 2012 کنسول جدید بیاد چی؟

Mostafa NBA
13-01-2011, 20:23
سلام دوستان.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمرسی.

آقا میثم و سایر اساتیددد ! لطفاً جواب بدید به مشکلم :19:

Quantum2012
13-01-2011, 20:32
آقا میثم و سایر اساتیددد ! لطفاً جواب بدید به مشکلم :19:

توپ خونه پیدا میشه:31: یه بسته بگیر برای آینده خیالت راحت باشه..

---------- Post added at 10:32 PM ---------- Previous post was at 10:30 PM ----------

الان اسلیم مگه هگ نشده؟ پس قضیه چیه؟الان نمی شه باهاش تمام بازی ها رو کرد؟
این شما مطمئنید تا 2015 ساپورت می شه؟ من فکر نکنم خیلی بکشه تا پایان 2012 است بعدش دیگه باید کنسول های جدید بیاد که بازی با کیفیت خراب برای 360 پورت میشه یک چیزی تو مایه اواخر ps2
خودم منم موندم برم بگیرم اگر 2012 کنسول جدید بیاد چی؟

سلام....

اسلیم به روش تعویض برد درایو نوری کپی خور شده و تمام بازی ها رو اجرا میکنه....

هنوز 3 الی 4 سالی مونده تا بازیساز ها تمام قدرت این کنسول رو به نمایش بزارن... تازه اول راهه و عمو بیلی داره با کینکت پول به جیب میزنه:27:

panther99
13-01-2011, 22:12
دقیقا . شما الیت رو ببینید ؟؟؟؟ اسلیم که دیگه جای خود دارد . تا 5 سال دیگه مطمئنا بازیها رو ساپورت میکنه !!

HORROR
13-01-2011, 22:24
توپ خونه[/B] پیدا میشه:31: یه بسته بگیر برای آینده خیالت راحت باشه.
دوست عزیز یه بسته چی بگیره؟ بگو ما هم بدونیم....... نمیدونم قضیه این دسته چیه خیلی حساسه من از جونم ئبهتر نگهداری میکنم ولی آنالوگاش شل شده

Amir M.ohAma.D
13-01-2011, 22:44
دقیقا . شما الیت رو ببینید ؟؟؟؟ اسلیم که دیگه جای خود دارد . تا 5 سال دیگه مطمئنا بازیها رو ساپورت میکنه !!
منبعی گفته تا 5 سال؟اخه بعضی بازی سازا که میگن کنسولا قدرت نداشتنو این حرفا چیه پس؟
یه جاهاییم شنیدم تا 2020 کنسول جدید نمیاد.یه جا هم 2018 یه جا 2012
ولی به نظره من باید نزدیکه مرگشون باشه چون گرافیکه بازیا دیگه خیلی.....
کسی اطلاعاته دقیقی در این باره داره؟

Mostafa NBA
13-01-2011, 22:45
توپ خونه پیدا میشه:31: یه بسته بگیر برای آینده خیالت راحت باشه..

یه بسته از چی بگیرم ؟؟ لاستیک یا خود ه استیک ؟

sonixax
13-01-2011, 22:54
منبعی گفته تا 5 سال؟اخه بعضی بازی سازا که میگن کنسولا قدرت نداشتنو این حرفا چیه پس؟
یه جاهاییم شنیدم تا 2020 کنسول جدید نمیاد.یه جا هم 2018 یه جا 2012
ولی به نظره من باید نزدیکه مرگشون باشه چون گرافیکه بازیا دیگه خیلی.....
کسی اطلاعاته دقیقی در این باره داره؟

تا رسیدن نسل بعدی بیشتر از 1 یا 2 سال نمونده - 2020 یعنی 9 سال دیگه !
تا اون موقع نسل بعد از نسل بعدی رو هم دیدیم :21:

joykiller360
13-01-2011, 23:10
آقا میثم و سایر اساتیددد ! لطفاً جواب بدید به مشکلم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام.خودت میتونی عوضش کنی؟

Squall Leonhart
13-01-2011, 23:22
تا رسیدن نسل بعدی بیشتر از 1 یا 2 سال نمونده - 2020 یعنی 9 سال دیگه !
تا اون موقع نسل بعد از نسل بعدی رو هم دیدیم :21:

معمولا تا زمانی که واسه یه کنسول شبیه ساز درست نشه منسوخ نمیشه و سازنده کنسول ساپورتش میکنه. من عمر Xbox360 و PS3 رو تا پنج سال دیگه هم پیشبینی میکنم. البته این فقط نظر من هست و هیچ دلیلی هم واسش ندارم!

sonixax
13-01-2011, 23:38
معمولا تا زمانی که واسه یه کنسول شبیه ساز درست نشه منسوخ نمیشه و سازنده کنسول ساپورتش میکنه. من عمر Xbox360 و PS3 رو تا پنج سال دیگه هم پیشبینی میکنم. البته این فقط نظر من هست و هیچ دلیلی هم واسش ندارم!

راستش با اومدن هر کنسولی شبیه سازش هم میاد ، کما اینکه همین الان برای 360 و PS3 هم وجود داره ولی عمومی نیست و فقط در اختیار تولید کنندگان بازی قرار میگیره .

ولی عمر کنسول ها تا جایی که من میدونم با اومدن نسل جدید گرافیک عوض میشه و نسل جدید رو که جان کارمک داره روش کار میکنه تا یکی دو سال آینده وارد بازار میشه و چون این کنسول ها توانایی پاسخگویی اون نسل رو ندارند یا باید میدون رو برای PC خالی کنند یا نسل جدید ازشون با سخت افزار قوی تر ارایه بشه .

تعویض نسل از کنسول های 128 بیتی به 256 بیتی هم با اومدن Doom III صورت گرفت و الان داره DOOM IIII میاد ، فکر نمیکنم از 256 بیت فراتر بریم چون چشم انسان قدرت تشخیص رنگهای بیشتر از 256 بیت که یک طیف خیلی وسیع از رنگها هستش رو نداره ولی 100% شاهد افکت ها و پردازش های گرافیکی و فیزیک انجین های خیلی خیلی جدید و خوفناک هستیم ، و من توی مجله Games خوندم که مدیا های نسل بعدی اختصاصی هر کنسول هست گویا - یعنی دیگه روی مدیا های عمومی مثل DVD یا بلوری عرضه نمیشند که البته این فقط یک حدس بوده با توجه به شواهد :11:

راستی 256 بیت یعنی 2 به توان 256 تا رنگ که حتی تصورش هم خیلی مشکله :31:

Mostafa NBA
13-01-2011, 23:38
سلام.خودت میتونی عوضش کنی؟

آره به نظرم میتونم ! اینطوری فرض کن که من روز ه اول که کنسول رو خریم تا جایی که میتونستم عریانش کردم :31:

حالا چی کار کنم ؟

marvel_malayer
13-01-2011, 23:58
مثلا چی می تونن بسازن الان این کنسول ها دارن از لحاظ سخت افزاری جواب می دن دیگه چی میخان بسازن؟؟ تا 2015 جواب میده و شایدم بیشتر

omidkk
14-01-2011, 00:08
چرا ديگه واسه كينكت گيم نمياد؟ بنظرتون گيم اكشن هم براش مياد؟

sonixax
14-01-2011, 00:11
مثلا چی می تونن بسازن الان این کنسول ها دارن از لحاظ سخت افزاری جواب می دن دیگه چی میخان بسازن؟؟ تا 2015 جواب میده و شایدم بیشتر

مثلا اینکه وقتی از کنار یک شمع یا شعله ی کوچک رد میشی بسته به جهت حرکتت و بادی که از بدنت بهش میخوره آتشش تکون بخوره یا هر چیزی توی یک صحنه قابلیت تغییر توسط کاربر رو داشته باشند یا جنازه ها بعد از از بین رفتن غیب نشند یا ذوب نشند و از این مدل چیز ها ... (فیزیک انجین) .

یا جزئیات بیشتری رو توی صورت نشون بدند و برای حرف زدن کاراکتر ها از موشن کپچر استفاده کنند و بازی ها رو بیشتر شبیه انیمیشن های پری رندر کنند یا آتش و دورد و آب و ... رو طبیعی تر نشون بدند (رندر انجین) .

یا دشمنانتون هم مثل خودتون میتونند مخفی بشند و عملکرد های شما رو پیشبینی کنند و خنگ و خل نباشند و ... (هوش مصنوعی) .

و خیلی چیز های دیگه که نسل فعلی پاسخگوشون نیست که حتما توی DOOM 4 خواهید دید .

به هر حال باید تعصب رو گذاشت کنار و واقع بینانه نگاه کرد ، دنیا داره به جایی میرسه که چند سال آینده کنسول ها به صورت انحصاری دست 3-4 تا شرکت خاص نیستند و رقابت شدیدا سنگین میشه و اون موقع تازه ماها حال میکنیم :31:

HORROR
14-01-2011, 00:38
نه آقا هنوز ایکس باکس کار داره با بازیها هیچ خبری نیست من با مایکروسافت جلسه ای داشتم میدونم..... میدونم آقا گیر نده!

آخه چرا !1 ماه نمیشه ایکسو گرفتیم حالا خبر از نسل بعدی! برای سلامتیش یه صلوات بفرستین

SamGun
14-01-2011, 00:50
ملت هنوز که هنوزه دارن PS1 و Game Cub و PS2 میخرن !! اونوقت ما الان باید نگران باشیم که PS3 یا Xbox مون قدیمی شده !!؟؟

خیلی چیزه مهمی هم نیست !! متاسفانه این سابقه ی بدی که شرکت های Sony و MS از خودشون بجا گذاشتن به نظر من خرید کنسول جدید قبل از 6 ماهه شدن عمرش کار کاملا اشتباهی هست.

MS که تازه بعد از 2 سال تونست خرابی هاشو کم کنه , Sony هم که سری های اولش بشدت داغ میکردن و مشکل داشتن.

یعنی رو راست بگم دیگه بهترین خرید همیشه تو سریه دوم تولید محصول صورت میگیره.

یه نمونه دیگش هم همین iPhone ها...

panther99
14-01-2011, 13:00
به نظر من هم اگه الان یه اسلیم بگیری تا 5 سال دیگه برات کنسوله !!! حالا بعد از اون چی میخواد بیاد خدا میدونه ؟؟؟ چه شود ؟؟؟؟ خوش به حاله بچه هامون !!!!!!! :31:

Khan gholi
14-01-2011, 13:03
طبق اخبار قراره اینتل یک سی پیو بده بیرون که کلا تمام بازی های کنسول ها رو شبیه سازی کنه برای پی سی
خداییش من یکی فکر نمی کنم 360 بکشه تا بیشتر 2013 و و ps3 هم یکسال بعد میره کنار چون الان همچین گرافیک باز های داره در جا میزنه و زیاد فرق خاصی نکرده و فقط بازی های رو دارن اچ دی میکنن
همین هست چند وقت بازی ها داره برای پی سی بازی در میارند اگر من خداییش حاضر بودم تا دو سال دیگه بازی پورت شده برای پی سی رو بازی کنم تا نسل جدید بیاد

joykiller360
14-01-2011, 13:21
آره به نظرم میتونم ! اینطوری فرض کن که من روز ه اول که کنسول رو خریم تا جایی که میتونستم عریانش کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا چی کار کنم ؟
خوب کاری نداره میتونم برات ردیف کنم.

HORROR
14-01-2011, 13:48
طبق اخبار قراره اینتل یک سی پیو بده بیرون که کلا تمام بازی های کنسول ها رو شبیه سازی کنه برای پی سی
خداییش من یکی فکر نمی کنم 360 بکشه تا بیشتر 2013 و و ps3 هم یکسال بعد میره کنار چون الان همچین گرافیک باز های داره در جا میزنه و زیاد فرق خاصی نکرده و فقط بازی های رو دارن اچ دی میکنن
همین هست چند وقت بازی ها داره برای پی سی بازی در میارند اگر من خداییش حاضر بودم تا دو سال دیگه بازی پورت شده برای پی سی رو بازی کنم تا نسل جدید بیاد

ولی به نظر من عمر این دو کنسول زیادتر از این حرفاست.... دلیلاش اومدن کینکت و بازی بسیار گرافیک بالا crysis2 برای هر دو شون.. معمولا موقعی که به قدرت واقعی کنسول برسن تازه داستانش شروع میشه.... یا بازی Gears of War3 که پیشرفت خیلی خوبی نسبت به قبل خواهد کرد.... یابازی grid2 که codmasters قولشو واسه 2012 داده..... اون پروژه DOOM4 هم مثل Alen Wake خیلی دیرتر اجرایی میشه

Mostafa NBA
14-01-2011, 14:04
خوب کاری نداره میتونم برات ردیف کنم.

یعنی میگی تو همین مشهد جایی نیست که لوازم یدکی بفروشن ؟؟
باید لاستیکشو عوض کنم یا خوده استیک سمت چپ رو ؟

SamGun
14-01-2011, 16:06
یعنی میگی تو همین مشهد جایی نیست که لوازم یدکی بفروشن ؟؟
باید لاستیکشو عوض کنم یا خوده استیک سمت چپ رو ؟

مصطفی جان این لاستیکی رو که میگی خیلی سفته !! چطوری کندیش داداش :31: !!؟؟

همونطور که بچه ها گفتن میتونی از یه دسته ی سوخته این Button رو ورداری و رو ماله خودت بزاری .

behexen
14-01-2011, 17:02
کسی قاب مشکی برای فروش نداشت ؟:دی

sonixax
14-01-2011, 17:19

من متوجه نشدم !
سی پی یو که کار شبیه سازی رو انجام نمیده !
شبیه ساز های انحصاری هم که در اختیار دولوپر ها قرار میگیرند هرگز به دست من و شما نمیرسه - مگه مال PSX یا مال سگا جنسیس و کنسول های قدیمی تر رسیدند ؟
ولی به هر حال به نظر خود من کار نسل فعلی تمام شده هست - یادمه زمانی که EyeToy برای Ps2 اومد 2 سال بعدش ps3 اومد ! و EyeToy با قابلیت های بیشتر پورت شد روی Ps3 اسمش هم عوض شد - احتمال زیاد همین کار رو هم با 360 و کینکت و Move و Ps3 بکنند .
چون کینکت همش یک حسگر هستش و خیلی راحت میشه روی هر نسلی ازش استفاده کرد و نسل های جدید تر با سخت افزار بهینه تر قطعا میتونند کار بیشتری از کینکت بکشند .

Mostafa NBA
14-01-2011, 19:43
مصطفی جان این لاستیکی رو که میگی خیلی سفته !! چطوری کندیش داداش :31: !!؟؟

همونطور که بچه ها گفتن میتونی از یه دسته ی سوخته این Button رو ورداری و رو ماله خودت بزاری .

دسته ی من کیفیت خوبی نداره !! وقتی کنسول رو خریدم بعدش فهیدم دسته رو بهم انداخته :31:

حالا اگه بخوام, خودم میتونم دسته رو باز کنم و یک دونه استیک رو جایگزین کنم ؟ کاره ساده ای ه ؟ بالانس نمیخواد ؟

A P R I L
14-01-2011, 22:34
سلام دوستان

پستای اول را مطالعه کردم ولی یه راهنمایی کنید لطفا

چه مدل xbox بگیرم ؟
من گیج شدم از توضیحات :18:
قیمت هم تا 400

kinect تو ایران اومده؟چه قیمت؟

ممنون میشم:40:

joykiller360
14-01-2011, 22:45
سلام دوستان

پستای اول را مطالعه کردم ولی یه راهنمایی کنید لطفا

چه مدل xbox بگیرم ؟
من گیج شدم از توضیحات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قیمت هم تا 400

kinect تو ایران اومده؟چه قیمت؟

ممنون میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام. پست اولو ولیش خیلی قدیمی هست
الان ۴ مدل ۳۶۰ داریم
ارکید ۳۰۰
الایت ۳۸۰
اسلیم ۲۵۰ گیگ ۴۳۰ تبدیل . ۳۹۰ خام
اسلیم ۴ گیگ
الان در حال حاظر بهترین مدل الایت هست(با توجه به شرایط)
کینکت هم بله هست حدودا ۲۲۵ تا ۳۳۰ باید باشه

MobinS
15-01-2011, 11:11
دوستان لطفا توی تاپیک لایو به سوالامجواب بدین دیگه. ممنون

valapeji
15-01-2011, 13:14
یه قیمت دقیق xbox رو لطف میکنید

pedram_sad
15-01-2011, 15:18
یه قیمت دقیق xbox رو لطف میکنید
دوست عزيز همين صفحه قبلي اخرين پست كه ميثم جان دادن قيمت ها رو نوشته بودن :

لان ۴ مدل ۳۶۰ داریم
ارکید ۳۰۰
الایت ۳۸۰
اسلیم ۲۵۰ گیگ ۴۳۰ تبدیل . ۳۹۰ خام

pedramakaay
15-01-2011, 16:01
دوستان سلام...

لطفا" يه جاي توپ براي خريد بازي هاي xbox360 معرفي كنيد..كارش تميز و با قاب باشه و بازي هاش شركتي و مجوزي و .... نباشه...

مرسي

Milad4171
16-01-2011, 21:59
مگه اسليم هـــــــــــك نشده؟؟؟؟؟؟؟
بازي هاي كپي روي اسليم اجرا نميشه؟؟

joykiller360
16-01-2011, 22:08
مگه اسليم هـــــــــــك نشده؟؟؟؟؟؟؟
بازي هاي كپي روي اسليم اجرا نميشه؟؟

سلام. بله به روش همون تعویض برد درایو . و اینکه همه بازی ها هم میخونه

omidkk
17-01-2011, 00:41
دوستان سلام...

لطفا" يه جاي توپ براي خريد بازي هاي xbox360 معرفي كنيد..كارش تميز و با قاب باشه و بازي هاش شركتي و مجوزي و .... نباشه...

مرسي

كلا گيمهاي ايكس باكس قابل سانسور نيست

وین رونی
17-01-2011, 11:53
کسی تا به حال ماکروسافت پوینت خریده؟
من خریدم اما موقع وارد کردن Redeem ارور 801613fb را میده و پوینت اضافه نمیشه
می دونید چطور حلش کنم؟

aha2012
17-01-2011, 14:32
سلام به همه
یه سوال:
ایکس باکسو از کیش بخرم به صرفه تره یا از همین جا(تهران)؟
کجا ارزونتره؟قیمتهای کیش مثل تهرانه یا بیشتره یا کمتر؟
ممنون

SamGun
17-01-2011, 16:08
من متوجه نشدم !
سی پی یو که کار شبیه سازی رو انجام نمیده !
شبیه ساز های انحصاری هم که در اختیار دولوپر ها قرار میگیرند هرگز به دست من و شما نمیرسه - مگه مال PSX یا مال سگا جنسیس و کنسول های قدیمی تر رسیدند ؟
ولی به هر حال به نظر خود من کار نسل فعلی تمام شده هست - یادمه زمانی که EyeToy برای Ps2 اومد 2 سال بعدش ps3 اومد ! و EyeToy با قابلیت های بیشتر پورت شد روی Ps3 اسمش هم عوض شد - احتمال زیاد همین کار رو هم با 360 و کینکت و Move و Ps3 بکنند .
چون کینکت همش یک حسگر هستش و خیلی راحت میشه روی هر نسلی ازش استفاده کرد و نسل های جدید تر با سخت افزار بهینه تر قطعا میتونند کار بیشتری از کینکت بکشند .

منم نظر میلاد رو دارم دقیقا !! از 2013 به بعد باید برای نسل بعد لحظه شماری کرد.

MS گفته با Xbox بعدی Kinect 2 رو عرضه میکنه.

دسته ی من کیفیت خوبی نداره !! وقتی کنسول رو خریدم بعدش فهیدم دسته رو بهم انداخته :31:

حالا اگه بخوام, خودم میتونم دسته رو باز کنم و یک دونه استیک رو جایگزین کنم ؟ کاره ساده ای ه ؟ بالانس نمیخواد ؟

آره عزیز خیلی راحته. شهاب جان هم آموزش باز کردن دسته رو گذاشته , از روی اون باز کن دسته رو و عوض کن.

بالانس که نه ولی فکر کنم دیاگ و تنظیم چرخ بخواد :31: اگه همه چیزو سر جاش بزاری دسته مثل قبل تراز میشه.

سلام به همه
یه سوال:
ایکس باکسو از کیش بخرم به صرفه تره یا از همین جا(تهران)؟
کجا ارزونتره؟قیمتهای کیش مثل تهرانه یا بیشتره یا کمتر؟
ممنون

از همین حاج میثم خودمون بخری از همه جا بهتره .

MobinS
17-01-2011, 17:29
دلتونو خوش نکنید 2013 و نسل بعد کنسول ها و.. 2012 دنیا تمومه ! :دی

marvel_malayer
17-01-2011, 17:47
حالا چه گیری دادید به کنسول نسل بعد دوست دارید پول بدید برای کنسول؟
وقتی خودشون می گن تا 2015 چرا ما دوست داریم به زور بگیم زودتر

Milad4171
17-01-2011, 17:56
من نميدونم واقعا بعضي ها چرا اينطوري هستن!!!
من خودم اينطروي نيستم
و فكر ميكنم خيلي ها اينطروي هستن
به نظر خودم اگه من الان كنسول نداشته باشم و ازش استفاده نكنم شايد تا يكي دو سال ديگه اگه نخريده باشم سمتش هم نرم!!
مثل خيلي چيزهايي ديگه
پس واسه آينده بهتره انتظار نكشي. چون احتمال اينكه در اون زمان علاقه اي كه به كنسول ،‌بازي و هر چيز ديگه اي كه واسش انتظار كشيدي رو نداشته باشي... بعد ميسوزي كه چرا قبلا اينكارو نكردي !

مثلا خود من قبلا عاشق طراحي وب بودم. با حوصله ميشستم طراحي ميكردم. الان طرفش نميرم. يادم هم رفته...!

aha2012
17-01-2011, 18:59
از همین حاج میثم خودمون بخری از همه جا بهتره .
اون که بله
من تمام وسایل و خود کنسولمو از دوست خوبم میثم خریدم و خواهم خرید
همینطوری پرسیدم .چون دوستم داره میره اونجا گفت اینجا قیمتها خوبه یا کیش
بازم مرسی

HORROR
17-01-2011, 19:11
حالا چه گیری دادید به کنسول نسل بعد دوست دارید پول بدید برای کنسول؟
وقتی خودشون می گن تا 2015 چرا ما دوست داریم به زور بگیم زودتر

دوست عزیز گیمرهای پولدارن دیگه:27: مطمعن باش اگه منو تو هم داشتیم دوست داشتیم هر یه ماه دو تا کنسول بیاد.:31:..... راستی شما کجا خوندی تا 2015؟

دوستان برای رایت بازی از چه dvd استفاده میکنین؟ و اگه میشه قیمتها رو هم بگین

sonixax
17-01-2011, 19:15
دوست عزیز گیمرهای پولدارن دیگه:27: مطمعن باش اگه منو تو هم داشتیم دوست داشتیم هر یه ماه دو تا کنسول بیاد.:31:..... راستی شما کجا خوندی تا 2015؟

دوستان برای رایت بازی از چه dvd استفاده میکنین؟ و اگه میشه قیمتها رو هم بگین

آقا برید مثل من عرق جبین بریزید پول درآرید هی کنسول بخرید :31: البته جیب مبارک پدر رو هم بی نصیب نذارید :27:

HORROR
17-01-2011, 19:24
آقا برید مثل من عرق جبین بریزید پول درآرید هی کنسول بخرید :31: البته جیب مبارک پدر رو هم بی نصیب نذارید :27:

:31:...... شاید باور نکنی اما من بنام! بنا که نه کارگر بنا! ولی دور از شوخی موقعی که با رنج یه چیزی به دست میاری خیلی برکت دار و بهت حال میده:11:

sadeghbb
17-01-2011, 20:18
دوستان کسی جایی رو برای خرید بازی های ارجینال ایکس باکس نمیشناسه؟ مدتیه دنبال فیفا11 و... هستم:21:

Milad4171
17-01-2011, 20:27
منم كنسول قبليم‌(‌اليت)‌رو با پول خودم خريدم. وقتي خراب شد خيلي سوختم... بعدش درستش كردم دادم به پسر خالم چون ديگه دلمو زد!
الان ميخوام يه اسليم بخرم. اگه بشه تا آخر اين هفته رديفش ميكنم!!

يه سري بازي واسه كينكت اومده!!! غير از ادونچري كه توش هست چيز باحال ديگه اي هست كه كسي تستش كرده باشه؟؟

راستي
به نظرتون بدم درايورش رو هـــك كنم يا صبر كنم تا هـــك جديد بياد!؟ يعني فعلا خام بخرم!؟

shab_2008
17-01-2011, 20:32
سلام

بحث این که کنسول نسل بعدی چه زمانی میاد انگار خیلی داغه!!!؟:31:

باید بگم که هنوز هیچ منبع موثقی وجود نداره که گفته باشه کنسول نسل بعدی کی و چه زمانی خواهد آمد!

فقط چند تن از مسثولین مایکروسافت از جمله آقای گرین برگ قبلا اعلام کردن که X360 هنوز به نمیه های عمرش هم نرسیده!! (البته اگه درست گفته باشم!):31:

این دلیل نمیشه که بگیم مثلا سال 2015 نسل بعدی کنسول مایکروسافت عرضه میشه!

بلکه این عمر X360 را مشخص میکنه و اینکه تا چه زمانی قراره براش بازی عرضه بشه و نه زمان عرضه کنسول نسل بعدی رو!

برای مثال کنسول PS2 هنوز که هنوزه عمرش تموم نشده و معدود بازی هایی براش عرضه میشه ولی کنسول PS3 الان حدود 4 سال هست که عرضه شده!

پس اینکه بخوایم مشخص کنیم تاریخ عرضه نسل بعدی کنسول مایکروسافت چه زمانی هست نیاز به علم غیب و پیش گویی داره!:31:

هر چیزی امکان داره و حتی ممکنه که امسال در یکی از همایش های مهم بازی های ویدئویی کنسول نسل بعدی مایکروسافت معرفی بشه!

arash2006
17-01-2011, 22:10
با سلام چیکار باید بکنم که دیگه تو دستگاه دی وی دی نگذارم و از روی هارد بازی کنم ؟؟ آیا کار خودمه یا باید ببرم جایی؟

joykiller360
17-01-2011, 22:13
با سلام چیکار باید بکنم که دیگه تو دستگاه دی وی دی نگذارم و از روی هارد بازی کنم ؟؟ آیا کار خودمه یا باید ببرم جایی؟
سلام
والا کار اصلا ساده ای نیست. یه جورایی به این موضوع میگن jtag

arash2006
18-01-2011, 00:09
سلام
والا کار اصلا ساده ای نیست. یه جورایی به این موضوع میگن jtag
پاساژ لباف ببرم اونجا برام اینکار رو میکنند راستش خسته شدم نمیدونم چرا اینجوری شده دستگاه میبرم تعمیر 4 روز عالی کار میکنه بعد دیگه دی وی دی هارو نمیخونه حالا فرق نمیکنه بازی تو هارد باشه یا نه همین که دیسک رو میگذارم میگه درش بیار دیسک رو یعنی اصلا نمیچرخونه !!!! نمیدونم از دی وی دی های رایتی میتونه باشه ؟؟؟؟

HESAM_5700
18-01-2011, 10:06
سلام.

دوستان الان اسلیم 4 گیگ کپی خور شده کامل؟

یعنی هیچ مشکلی نداره ؟ بدون نگرانی بگیریم؟

aha2012
18-01-2011, 11:23
سلام.

دوستان الان اسلیم 4 گیگ کپی خور شده کامل؟

یعنی هیچ مشکلی نداره ؟ بدون نگرانی بگیریم؟
کپی خور کامل نه نشده
البته با تعویض برد درایو میشه کپی خورش کرد که به نظرم به صرفه نیست
اگه خیلی عجله داری یک دونه غیر کپیشو بخر و تا اومدن ha ck کاملش صبر کن

SamGun
18-01-2011, 12:51
پاساژ لباف ببرم اونجا برام اینکار رو میکنند راستش خسته شدم نمیدونم چرا اینجوری شده دستگاه میبرم تعمیر 4 روز عالی کار میکنه بعد دیگه دی وی دی هارو نمیخونه حالا فرق نمیکنه بازی تو هارد باشه یا نه همین که دیسک رو میگذارم میگه درش بیار دیسک رو یعنی اصلا نمیچرخونه !!!! نمیدونم از دی وی دی های رایتی میتونه باشه ؟؟؟؟

آرش جان چیکار کردی با بدخت ؟!؟! :31:

ase_pase
18-01-2011, 12:51
منم كنسول قبليم‌(‌اليت)‌رو با پول خودم خريدم. وقتي خراب شد خيلي سوختم... بعدش درستش كردم دادم به پسر خالم چون ديگه دلمو زد!
الان ميخوام يه اسليم بخرم. اگه بشه تا آخر اين هفته رديفش ميكنم!!

يه سري بازي واسه كينكت اومده!!! غير از ادونچري كه توش هست چيز باحال ديگه اي هست كه كسي تستش كرده باشه؟؟

راستي
به نظرتون بدم درايورش رو هـــك كنم يا صبر كنم تا هـــك جديد بياد!؟ يعني فعلا خام بخرم!؟

من اکثر بازی هاش رو گرفتم ولی با همون ادونچر تو خودش با kinect sport و dance central بیشتر حال میکنم.
میل خودت هست ولی اینطور که از صحبت اساتید فهمیدم برد عوض نکنی بهتر هست البته توی یک پست خوندم که میشه برد رو عوض کنن ولی برد اصلی خودش رو بگیر از فروشنده تا وقتی که خودش ه*ک شد همون برد اصلی با ه*ک رو داشته باشی که البته هزینش فک کنم یکمی زیاد باشه.
Elite هم میتونی بخری

sayyahico
18-01-2011, 13:48
کپی خور کامل نه نشده
البته با تعویض برد درایو میشه کپی خورش کرد که به نظرم به صرفه نیست
اگه خیلی عجله داری یک دونه غیر کپیشو بخر و تا اومدن ha ck کاملش صبر کن

سلام دوست عزيز
اگه ما كه بيسواتيم:31: بخريم و صبر كنيم تا هك كامل بشه براي كپي خور كردن نياز به باز كردن كنسول نيست.
ممنون.

joykiller360
18-01-2011, 14:12
سلام دوست عزيز
اگه ما كه بيسواتيم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بخريم و صبر كنيم تا هك كامل بشه براي كپي خور كردن نياز به باز كردن كنسول نيست.
ممنون.
سلام. در هر صورت حتما باید کنسول باز بشه

aha2012
18-01-2011, 14:17
سلام دوست عزيز
اگه ما كه بيسواتيم:31: بخريم و صبر كنيم تا هك كامل بشه براي كپي خور كردن نياز به باز كردن كنسول نيست.
ممنون.
salam دوست من
برای کپی کردنش نیاز هست تا کنسول باز بشه
الان بردو عوض کنی فایده نداره.همون که گفتی بخر و تا اومدن کامل ه*ک صبر کن

sajad-tnt
18-01-2011, 15:57
سلام دوستان.

بعد از 2ماه بلاخره چشمم به اینترنت خورد :31:!!!!
(بعلت امتحانات مجبور شدم چند ماهی نباشم !!!)
الان که اومدم دیدم قیمت Xbox خیلی گرون شده !!! (یکی دو ماه پیش قیمت ارکید 230 بود ولی حالا شده 320 تومان !!!! چی شده دوستان ؟؟!!! نکنه یارانه رو از روی Xbox برداشتند :31::27:؟؟؟!!!).

راستی قضیه ی آپدیت جدید مایکروسافت و قفل بازی AC III چی شد :31:؟؟؟؟

با تشکر از همه ی دوستان.:40:

Milad4171
18-01-2011, 19:38
پس همگي ميگين كه من الان بخرم بعد كه هـــكش كردن ببرم بدم درستش كنن!
آره ديگه فعلا با ادونچرهاش حال ميكنيم تا يكي دو ماه ديگه:31:
پي من فعلا يه كنسول خام ميخرم تا ببينم چي ميشه!!
خريد گروني ميكنم ولي خوب يك بار كه بيشتر نيست.
Xbox360 Slim 250Gb + kinect

ase_pase
18-01-2011, 19:45
سلام دوستان.

بعد از 2ماه بلاخره چشمم به اینترنت خورد :31:!!!!
(بعلت امتحانات مجبور شدم چند ماهی نباشم !!!)
الان که اومدم دیدم قیمت Xbox خیلی گرون شده !!! (یکی دو ماه پیش قیمت ارکید 230 بود ولی حالا شده 320 تومان !!!! چی شده دوستان ؟؟!!! نکنه یارانه رو از روی Xbox برداشتند :31::27:؟؟؟!!!).

راستی قضیه ی آپدیت جدید مایکروسافت و قفل بازی AC III چی شد :31:؟؟؟؟

با تشکر از همه ی دوستان.:40:

یارانه حذف شده دیگه همه چی به قیمت های جهانی نزدیک میشه ! منتهی ما از جهان بالاتریم :27:
خیلی هم فرق نکرده جای 2 و 3 اول قیمت جابجا شده دیگه :31:

برای دستگاه های فت که LT+ اومده و کاملا حل شده.
واسه اسلیم هم معلوم نیست هنوز

aha2012
18-01-2011, 19:49
پس همگي ميگين كه من الان بخرم بعد كه هـــكش كردن ببرم بدم درستش كنن!
آره ديگه فعلا با ادونچرهاش حال ميكنيم تا يكي دو ماه ديگه:31:
پي من فعلا يه كنسول خام ميخرم تا ببينم چي ميشه!!
خريد گروني ميكنم ولي خوب يك بار كه بيشتر نيست.
Xbox360 Slim 250Gb + kinect
رفیق مبارکت باشه
تو اسلیم میخوای یا برات فرقی نداره؟به نظرم اگه برات فرقی نداره یه الیت بخر با کینکت چون راحت کپی میشه و میتونی چندین بازی براش بخری و حال کنی اگر هم با اسلیم حال کردی همونی که گفتی خیلی خوبه
بازم مبارکت باشه
راستی خواستی بخری پیشنهاد من به تو میثم هست

sadeghbb
18-01-2011, 21:28
بروبچ این
Xbox360Wireless Networking Adapter

کجا گیر میاد و قیمتش چجوریاست؟!

Milad4171
18-01-2011, 22:20
رفیق مبارکت باشه
تو اسلیم میخوای یا برات فرقی نداره؟به نظرم اگه برات فرقی نداره یه الیت بخر با کینکت چون راحت کپی میشه و میتونی چندین بازی براش بخری و حال کنی اگر هم با اسلیم حال کردی همونی که گفتی خیلی خوبه
بازم مبارکت باشه
راستی خواستی بخری پیشنهاد من به تو میثم هست
دوست داشتم حالا كه دارم ميخرم يه چيز جديد باشه. بهر حال قرار نيست كه هر سال عوضش كنم!
هم خوشگل هم جمع و جوره. هم طراحي بهتري داره!
من اليت داشتم. متاسفانه يه اتفاقي واسش افتاد كه خراب شد بعدش هم درستش كردم و دادم به پسر خالم. البته از ميثم نخريده بودم. يه يارويي تو همون پاساژ لباف. بچه بدي هم نبوداا. جولم هم تست كرد. ولي خوب من يه هفته باهال كار كردم. اش شانس من يه ديسك گذاشتم توش هنگ كرد. ديگه هيچي رو نخوند. ديسكه رو كه اولش بيرون هم نميداد!!
فكر كنم مشكل از ديسك بود. نميدونم!!
ولي خوب دل چركينم كرد!
گفتم حالا كه دارم ميخرم. ورژن جديدش هم اومده. بذار جديد بگيرم! :31:
از لحاظ قيمتي هم خيلي فرق نداره
380 +230 = 610
ولي اسلم و با كينكت رو ميثم ميده 585
ميصرفه اسليم بگيري. تازه جديدم هستش ديگه:27:
بعدشم. اگه هـــك بشه. 100 درصد گرون ميشه!
هـــكر ها كارشون درسته.:27:

yoosef_st
18-01-2011, 22:53
salam دوست من
برای کپی کردنش نیاز هست تا کنسول باز بشه
الان بردو عوض کنی فایده نداره.همون که گفتی بخر و تا اومدن کامل ه*ک صبر کن
پس این هـک کامل کی میاد؟
زیر پامون علف سبز شد انقدر منتظر موندیم.
بابا میخوام NSF, AC:Brotherhood و اینا بازی کنم:19:

hamid_c
18-01-2011, 23:01
سلام دوستان
الان قیمت ایکس باکس 360 اسلیم همراه با کینکت چنده؟؟؟
من اطلاعات زیادی در مورد ایکس باکس ندارم
تو مدل های قبلی میگفتن چند نوع برد هست چی بود (دقیق نمیدونم.اصلا نمیدونم:13:)که یه سری خیلی زود 3 چراغ قرمز میشه یه سری دیگه دیرتر میشه حالا تو اسلیم هم همین صحبت ها هست؟؟؟؟

aha2012
18-01-2011, 23:38
پس این هـک کامل کی میاد؟
زیر پامون علف سبز شد انقدر منتظر موندیم.
بابا میخوام NSF, AC:Brotherhood و اینا بازی کنم:19:

دقیق معلوم نیست کی میاد
فکر کنم تا یکی دوماه آینده شایدم بیشتر طول بکشه.خدا میدونه:20:

سلام دوستان
الان قیمت ایکس باکس 360 اسلیم همراه با کینکت چنده؟؟؟
من اطلاعات زیادی در مورد ایکس باکس ندارم
تو مدل های قبلی میگفتن چند نوع برد هست چی بود (دقیق نمیدونم.اصلا نمیدونم:13:)که یه سری خیلی زود 3 چراغ قرمز میشه یه سری دیگه دیرتر میشه حالا تو اسلیم هم همین صحبت ها هست؟؟؟؟
585 هزار تومن 250 گیگ
485 هزار تومن 4 گیگ
اسلیم اصلا و ابدا طوریش نمیشه و با خیال راحت بشین 10 ساعت بازی کن
اون قدیمیها مال سال 2009 به قبل بودن که بردشون فالکون بود و داغون میشد.البته بعضی از دوستان(پدرام جون خودمون:10:)
بردشون فالکون هست و هنوز طوریش نشده.بستگی به طرف داره.الان بردهای فالکون دیگه نیست و همشون جاسپرن.
خلاصه این اسلیم ها هم هیچیشون نمیشه.شنیدم رو اسلیمها پتو بکشی خودش خاموش میشه

alireza_sun72
19-01-2011, 00:00
ادرس جدید بدون قیلتر سایت xbox توسط خودم!:31: حداقل تا 1 ماه دیگه کار میکنه

alireza_sun72
19-01-2011, 00:06
این bb code is tooo big یعنی چی؟:9:بعضیا 6 متر امضا دارن ! حالا ما 6 تا کلمه مینویسیم ارور میده؟؟

Quantum2012
19-01-2011, 00:16
این bb code is tooo big یعنی چی؟:9:بعضیا 6 متر امضا دارن ! حالا ما 6 تا کلمه مینویسیم ارور میده؟؟

سلام... داداش حس نمیکنی جاش اینجا نیست؟:31: (یعنی کد بی بیش خیلی بزرگه):27::16:

فونتت رو بزاری روی 2 یا 3 درست میشه:20:

یا حق

arash2006
19-01-2011, 00:20
آرش جان چیکار کردی با بدخت ؟!؟! :31:
خداییش کاریش نکردم فقط بعضی از دی وی دی هایی که خریدم رایتی بود !!! میشه گفت 3 تاش بقیه از این نقره ای ها بود
جیتگ جواب میده به نظر شما؟

aha2012
19-01-2011, 01:03
ادرس جدید بدون قیلتر سایت xbox توسط خودم!:31: حداقل تا 1 ماه دیگه کار میکنه

رفیق سایت ایکس باکس به لطف خداوند باز شد
دیگه نیازی نیست سایت درست کنی

---------- Post added at 01:03 AM ---------- Previous post was at 01:02 AM ----------

خداییش کاریش نکردم فقط بعضی از دی وی دی هایی که خریدم رایتی بود !!! میشه گفت 3 تاش بقیه از این نقره ای ها بود
آرش منظورت از این نقره ای ها همون play boxه؟؟؟

SamGun
19-01-2011, 01:12

ببینم منظورت از نقره ای ها که Play Box نیست !؟؟!
اگه از این نوع DVD استفاده کردی حتما باید درایوت رو عوض کنی .

تعمیرش هم فایده نداره کلا درایو مستحلک شده و باید عوض بشه.

فقط سعی کن درایو رو نسوزونی تا بشه DVDKey رو در آورد برای تعویض.

فکر میکنم درایو هم بین 20 الی 30 باشه.( قیمت ندارم :31: )

aha2012
19-01-2011, 01:28

سعید من یه بازیه play box دارم.بندازمش بره؟؟؟
آخه بهترین بازیمه:red dead redemption
چیکار کنم؟اصلا چرا اینا میترکونه درایوو؟

IRAN_KING
19-01-2011, 13:20
اموزش کامل نصب lt+ برای درایو liton که قبلا LT روش نصب بوده بدید ممنون ؟

hamid_c
19-01-2011, 15:25
585 هزار تومن 250 گیگ
485 هزار تومن 4 گیگ
اسلیم اصلا و ابدا طوریش نمیشه و با خیال راحت بشین 10 ساعت بازی کن
اون قدیمیها مال سال 2009 به قبل بودن که بردشون فالکون بود و داغون میشد.البته بعضی از دوستان(پدرام جون خودمون:10:)
بردشون فالکون هست و هنوز طوریش نشده.بستگی به طرف داره.الان بردهای فالکون دیگه نیست و همشون جاسپرن.
خلاصه این اسلیم ها هم هیچیشون نمیشه.شنیدم رو اسلیمها پتو بکشی خودش خاموش میشه

ممنون از راهنماییت
یه سوال دیگه
حالا به نظر خودت کدومو بگیرم بهتره؟؟؟
250 گیگ یا 4 گیگ؟؟؟؟:10:
خودم یه هارد 500گیگ اکسترنال دارم
با اون میشه کاری کرد اگه 4 گیگ بگیرم؟؟؟

marvel_malayer
19-01-2011, 18:21
ممنون از راهنماییت
یه سوال دیگه
250 گیگ یا 4 گیگ؟؟؟؟

ببین به خاطر 100 تومن ایکس باکست رو ناقص نکن یدونه 250 گیگ بگیر .چون بعدا مجبور میشی که هارد براش بگیری
از هارد 500 هم فقط می تونی از 16 گیگش استفاده کنید

دوستان کسی بازی اورجینال fifa 11 ایکس باکس برای فروش نداره ؟

sonixax
19-01-2011, 18:28
ممنون از راهنماییت
یه سوال دیگه
250 گیگ یا 4 گیگ؟؟؟؟

360 من یک هارد 60 گیگ داره ، زیاد هم هست - البته من زمانی خریدم که 60 گیگی بود و 120 گیگی و بیشترش وجود نداشت :31:
با این حال من هم مثل دوستان پیشنهاد میکنم 100 تومن بیشتر بده و خودت رو راحت کن ، روی 360 های 4 گیگی بازی نمیتونی نصب کنی چون یک بازی حد اقل 6 گیگ فضا لازم داره . البته میتونی بازی ها رو روی USB های اکسترنال نصب کنی ولی دردسرت خیلی زیاد میشه ، بعضی ها هم هستند مثل یکی از دوستان من با هر بازی که میخره یه USB هم میخره و اون بازی رو روی اون USB نصب میکنه و هر وقت که میخواد بازی کنه هم دیسک رو میذاره و هم USB رو وصل میکنه میشینه بازی میکنه ، هاردش هم پر از فیلمه !

وین رونی
19-01-2011, 21:50
مثل اینکه آپدیت جدید اومده.موقعی که وصل میشی به لایو پیغام میاد.میگن فعلاً دانلود نکنید تا یه وقتی بن نشید.
باید صبر کنیم ببینیم چه خبره

arash2006
19-01-2011, 22:46

داداش از کجا باید بفهمم پلی باکس هستش روشون که ننوشته فقط یه بازی روش نوشته play box که اصلا اجرا نشد و استفاده هم نکردم تا حالا رنگش هم طلایی هستش اکثر بازی هام رنگش نقره ای هست که راحت بالا میومد:21:
3 تا هم رایتی بود کال آف بلک آپس و کشتی کج2011 که خوب هم بالا نمیومد چند بار باید میگذاشتم تا یه بار میخوند!!!:13:
بردم تعمیر هم یارو گفت درایوت خرابه باید تعویض بشه و 70 تومان کلا خرجش هست!!!!!!! :2: گرون نمیگه؟:18:
چیکار کنم که دوباره اینجوری نشه بازی رو از کجا بگیرم که مطمعن باشه ؟ دهنم سرویس شد از این دستگاه خیری ندیدم یه مدت تو مغازه گذاشتم مامورا اومدن 50 هزار تومان بازی هامو جمع کردن که چرا هولوگرام نداره حالا هم که اینطوری:41:

alireza_sun72
20-01-2011, 01:16
رفیق سایت ایکس باکس به لطف خداوند باز شد
دیگه نیازی نیست سایت درست کنی

تو isp من هنوز ف_یلتره:23:

SamGun
20-01-2011, 13:28
سعید من یه بازیه play box دارم.بندازمش بره؟؟؟
آخه بهترین بازیمه:red dead redemption
چیکار کنم؟اصلا چرا اینا میترکونه درایوو؟

نه عزیز چرا بندازی بره !! یه DVD9 خام بگیر از روش یه کپی بزن.

والا 2 مورد بیشتر نداره , یا میزان وضوح سطح CD پایینه که باعث میشه لنز برای خواندن اطلاعات هی Focus و OnFocus کنه یا اینکه دیسک کلا Calibration نمیشه و در زمان چرخیدن لنگ میزنه .

داداش از کجا باید بفهمم پلی باکس هستش روشون که ننوشته فقط یه بازی روش نوشته play box که اصلا اجرا نشد و استفاده هم نکردم تا حالا رنگش هم طلایی هستش اکثر بازی هام رنگش نقره ای هست که راحت بالا میومد:21:
3 تا هم رایتی بود کال آف بلک آپس و کشتی کج2011 که خوب هم بالا نمیومد چند بار باید میگذاشتم تا یه بار میخوند!!!:13:
بردم تعمیر هم یارو گفت درایوت خرابه باید تعویض بشه و 70 تومان کلا خرجش هست!!!!!!! :2: گرون نمیگه؟:18:
چیکار کنم که دوباره اینجوری نشه بازی رو از کجا بگیرم که مطمعن باشه ؟ دهنم سرویس شد از این دستگاه خیری ندیدم یه مدت تو مغازه گذاشتم مامورا اومدن 50 هزار تومان بازی هامو جمع کردن که چرا هولوگرام نداره حالا هم که اینطوری:41:

روشون مینویسه همونطور که خودت گفتی .

پس دیسک هایی که استفاده میکنی Play Box نیست و از این نقره ای هاست.

ببین دیسک کپی مشکلی نداره ولی درایوی که اونو رایت کرده و نوع DVD9 و سرعتش تأثیر گذار هست.

اگه دسترسی به جاهایی که دیسک خوب میدن نداری میتونی از طریق اینترنت بازی بگیری که Pinata یکی از شرکت های عرضه ی بازی به صورت اینترنتی هست که جنساش هم خیلی خوبه و راضی کنندست.

والا 70 تومن که یکم زیاده !! ولی باز من خیلی وقته بازار نرفتم قیمت هیچی رو ندارم متاصفانه.
شما اینو ببر پیش آقا میثم ( یکی از بچه های همینجاست) میده برات درست کنن. حداقل هر قیمتی هم بده نسبت به کاری که انجام میده منصفانه است.

s.j-rez
20-01-2011, 15:56
سلام یه سوالی پیش اومد من یه چند ماهیه که از قافله عقبم یه سوال دارم این داشبورد جدید(جدید هم نیست ها همون که واسه کینکت اومد)مشکلش برای کپی باز ها حل شد خواهش میکنم توضیح بدید

pooriya_hp
20-01-2011, 16:22
آقابون قیمت xbox تغییری نکرد ؟؟؟

ما هنوز تو کفیم :19:

mosolim
20-01-2011, 16:22
سلام یه سوالی پیش اومد من یه چند ماهیه که از قافله عقبم یه سوال دارم این داشبورد جدید(جدید هم نیست ها همون که واسه کینکت اومد)مشکلش برای کپی باز ها حل شد خواهش میکنم توضیح بدید

سلام
بله دوست عزیز به طور کامل حل شد. شما با اپدیت فریم ویر ( درایو ) به LT+ میتونید راحت این آپدیت رو نصب کنید که هم میشه کینکت رو وصل کرد و هم با خیال راحت تمام بازی ها رو اجرا میکنه . بعلاوه اینکه فعلا مشکل لایو نداره و می تونید راحت لایو برید.

s.j-rez
20-01-2011, 17:39
سلام
بله دوست عزیز به طور کامل حل شد. شما با اپدیت فریم ویر ( درایو ) به LT+ میتونید راحت این آپدیت رو نصب کنید که هم میشه کینکت رو وصل کرد و هم با خیال راحت تمام بازی ها رو اجرا میکنه . بعلاوه اینکه فعلا مشکل لایو نداره و می تونید راحت لایو برید.
مرسی ولی چه جوری این کارو کنم؟؟؟

aha2012
20-01-2011, 19:35
مرسی ولی چه جوری این کارو کنم؟؟؟
باید بدی بیرون برات بریزن
کار هر کسی نیست.کنسول باید باز بشه

amirala7
20-01-2011, 23:04
دوستان!توروخدا فحش ندین که چرا سرچ نکردی تاپیکو خداوکیلی 2000 صفحرو نمیشه سرچ کرد ! :دی
سوالم این بود : اگه بازی ها رو همینجوری رایت کنم ، خراب میشه بازی؟
اگه آره پس چطوری باید رایت کنم؟

sonixax
20-01-2011, 23:36
دوستان!توروخدا فحش ندین که چرا سرچ نکردی تاپیکو خداوکیلی 2000 صفحرو نمیشه سرچ کرد ! :دی
سوالم این بود : اگه بازی ها رو همینجوری رایت کنم ، خراب میشه بازی؟
اگه آره پس چطوری باید رایت کنم؟

همه چیز اینجا نوشته شده :

aha2012
21-01-2011, 01:21
آقابون قیمت xbox تغییری نکرد ؟؟؟

ما هنوز تو کفیم :19:
چرا تغییر کرده البته گرونتر شده:41:

pooriya_hp
21-01-2011, 01:23
عجبا ...... فکر نکنم دیگه پایین بیاد .....

Milad4171
21-01-2011, 01:37
من امروز از ميثم خريدم باندل 250 گيگ رو 600 تمون!!
هم خوشگله هم باحال. فقط من يه مشكلي با كينكت داشتم كه اميدوارم در مراحل آتي بتونم حلش كنم!!
ولي بلكل تجربه ي جالبي هست اين كينكت! :31:
البته اگه توي آپديت هاي بعدي روي قيافه ي آواتار ها بيشتر كار كنن بهتره. خيلي بچه گونه است. يكي مثل دوست من كه باباش بيشتر از خودش پاي كنسول ميشينه ،‌اين آواتارها يكم بچه گونه هست!!
-
در مورد اسليم من چند روز پيش شنيده بودم هك شده و طرز كارش يه جوراي توي اينترنت داره پخش ميشه!!
البته منبعم دقيق نيست. منم از اين و اون شنيدم. گويا اين گروني دوباره بخاطر همينه!!
اگه هم به صورت رسمي منتشر بشه .آركيد و اليت ارزون ميشه. اسليم ميره بالاااااااااااا!

Layken
21-01-2011, 01:42
سلام
از دوستانی که کینکت دارن اپدیت جدید ریختن روی کنسولشون...اپدیت مخصوص کینکت..
که باعث میشه تصویر انگشتانتون واضحتر باشه...یعنی دیگه به صورت به هم چسبیده نیستش...
تقریبا حدود 30 مگ هستش..کسی ریخت لینکشو به ما هم بدید..
دیشب گذاشتم لیو دان بشه اواخر کار نم یدونم چش شد دیگه گیر کرد موند....
ممنون میشم.

aha2012
21-01-2011, 01:59
هم خوشگله هم باحال. فقط من يه مشكلي با كينكت داشتم كه اميدوارم در مراحل آتي بتونم حلش كنم!!
ولي بلكل تجربه ي جالبي هست اين كينكت! :31:
البته اگه توي آپديت هاي بعدي روي قيافه ي آواتار ها بيشتر كار كنن بهتره. خيلي بچه گونه است. يكي مثل دوست من كه باباش بيشتر از خودش پاي كنسول ميشينه ،‌اين آواتارها يكم بچه گونه هست!!
-
در مورد اسليم من چند روز پيش شنيده بودم هك شده و طرز كارش يه جوراي توي اينترنت داره پخش ميشه!!
البته منبعم دقيق نيست. منم از اين و اون شنيدم. گويا اين گروني دوباره بخاطر همينه!!
اگه هم به صورت رسمي منتشر بشه .آركيد و اليت ارزون ميشه. اسليم ميره بالاااااااااااا!
مبارک مبارک کینکتت مبارک.(2بار) بیا توپهارو شوت کن تا تو برنده باشی(2بار) دی دی دی دی دیی دیی ..........:31::31::31:
واقعا مبارکت باشه میلاد جون
یه کار خوبی هم که کردی اینه که از میثم گل خرید کردی
امیدوارم ازش لذت فراوون ببری

اگه کسی خواست عکسهایی که کینکت میگیره رو تو pc اش ذخیره کنه بهم بگه(از یکی از دوستانم تو بازی سنتر یاد گرفتم-هومن جان)

---------- Post added at 01:59 AM ---------- Previous post was at 01:54 AM ----------

عجبا ...... فکر نکنم دیگه پایین بیاد .....
چرا فکر کن
حتما پایین میاد نگران نباش خدا بزرگه:46:

Milad4171
21-01-2011, 10:37
كسايي كه كينكت دارن
من تو تنظيم اولش اوجا كه ميخواد ميكرفون رو تست كنه ميگه ساكت باش . بعد يه صدايي مياد و ايناا.
من باراول يه ده بيست بار تست كردم پيغام خطا ميده ميگه اسپيكرت رو چك كن يا كه محيط ساكت نيست و ايناا!!
من نفهميدم مشكلش چيه .اون مرحله رو ردش كردم!
+
كنسول خودش تنظيم صدا نداره؟؟ من واقعا دقت نكردم!
به نظرم صداي كنسول كمه چون. من صداي تلويزون رو روي 40 از 100 كه ميبرم تازه يه چيزايي ميشنوم!!!

marvel_malayer
21-01-2011, 11:51
یکی از دوستان اینو ترجمه کنه

Posted by The Ori
After New Dash Update 12625 the following games do not boot (Black Screen):
Black Ops
Modern Warfare 2
Halo Reach

This is an AP2.5 Update so naturally this does not affect non AP2.5 DVD drives (Early Hitachi & Samsung).

If you had LT+ flashed then you will NOT be flagged for a possible ban (good Job c4eva !).

If you did not have LT+ flashed and you tried to boot these games as backups then you are probably flagged for a ban.

AP2.5 Data both PAL and NTSC have been extracted (thanks to c4 and k3) and c4 is now working on the patches and testing will commence.

There will be no need for a firmware update.

We recommend you do not update yet until there is a working method tested and released.
There is no ETA on release so do not ask. if you ask then other members have my permissions to facepalm the offender and ridicule them until they probably start crying.

team-xecuter.com

ولي بلكل تجربه ي جالبي هست اين كينكت!
-

ببین مبارک باشه یه سوال دارم دست به کینکتت بزن ببین یکم لقی داره ؟ من به کینکتم تو خاموشی دست می زنم یکم نه خیلی زیاد لق می زنه میخام بدونم مال شما ثابته یا نه یکم تکون میخوره (نه پایه اش خود کینکت)

aha2012
21-01-2011, 12:01
كسايي كه كينكت دارن
من تو تنظيم اولش اوجا كه ميخواد ميكرفون رو تست كنه ميگه ساكت باش . بعد يه صدايي مياد و ايناا.
من باراول يه ده بيست بار تست كردم پيغام خطا ميده ميگه اسپيكرت رو چك كن يا كه محيط ساكت نيست و ايناا!!
من نفهميدم مشكلش چيه .اون مرحله رو ردش كردم!
+
كنسول خودش تنظيم صدا نداره؟؟ من واقعا دقت نكردم!
به نظرم صداي كنسول كمه چون. من صداي تلويزون رو روي 40 از 100 كه ميبرم تازه يه چيزايي ميشنوم!!!
سلام
منم اولش اونجا اشتباه کردم.وقتی helpشو خوندم گفته که باید هیچ صدایی نیاد تا کینکت ببینه نویز محیط خوبه یا نه.اونجا باید چند لحظه صبر کنی.همین بعد میره مرحله ی بعد
برو تو setting و صدای کنسول و صدای کنسول تو گیمو زیاد کن

ببین مبارک باشه یه سوال دارم دست به کینکتت بزن ببین یکم لقی داره ؟ من به کینکتم تو خاموشی دست می زنم یکم نه خیلی زیاد لق می زنه میخام بدونم مال شما ثابته یا نه یکم تکون میخوره (نه پایه اش خود کینکت)
بله کینکت یکم لقی داره .اولش هم که کینکتو روشن میکنی کینکت کلشو بالا پایین میکنه تا بهترین مکانو انتخاب کنه

Milad4171
21-01-2011, 12:03

اگه منظورت از لقي سطح اتكاشه كه نه لقي نداره. چون زيرش لاستيك داره. اگه منظورت خودشه خوب يكم لقي رو داره . چون موقع كار با سنسور بايد تكون بخوره. ولي راستش نه. من دو سه بار دست زدم لقي نداشت.

اولش كه ناشي گري كردم. فكر كردم مثل صفحه LCD خودم بايد بالا پايينش كنم:31:
شانس آوردم بعد از روشن شدن كنسول ، سنسورش فعال شد يكم تكون خود والا الان كينكت نداشتم ديگه!!!:31:

ولي به طور كلي نه. مشكلي نيست. زياد هم نميخواد بهش حساس بشي. مهم اينه كه جاش ثابت باشه و سنسورش فعال باشه.
فكر كنم هيچكس توي دنيا مثل من روي اين مسائل و خريدنشون حساس باشه!!:5:
+
راستي اين ادونچر ها با هم فرق دارن؟ من اين رقصه و ايربيكه رو ندارم!
واسه من همون توپ بازي و قايق راني و اون كه تو آّه ماهيا ميزنن شيشه اش رو ميشكونن و يه چيز ديگه.!!
ولي كلا جست و خيز زياد ميخواد :31:

K A R I M I
21-01-2011, 12:08
سلام
دستگاه داداشم بعد از آپدیت بیشتر بازی ها رو اجرا نمی کنه ؟ مشکل از کجاست ؟
بعد از وارد کردن دیسک می نویسه که Open Tray
آیا از آپدیت هست یا اینکه لنز دستگاه ضعیف شده ؟

Milad4171
21-01-2011, 12:10
سلام
منم اولش اونجا اشتباه کردم.وقتی helpشو خوندم گفته که باید هیچ صدایی نیاد تا کینکت ببینه نویز محیط خوبه یا نه.اونجا باید چند لحظه صبر کنی.همین بعد میره مرحله ی بعد
برو تو setting و صدای کنسول و صدای کنسول تو گیمو زیاد کن
آره. ولي با اينكه سكوت كامل بود باز قبول نميكردم . ممكن بخاطر پايين بودن همين صداي كنسول باشه؟؟؟
گفتم كه صداي كنسول خيلي كمه!! ولوم رو روي 40 بايد بذارم!! باي اينكه در حالت عادي همون صدا رو تلويزون روي 13. 14 بهم ميده!!

Setting توي همون بخش صفحه اصلي؟؟ توي اونجا كه مشصات كنسول(‌هارد و Display و network وايناست؟
من رفتم اونجا فقط تنظيم دلبي داره و يه چيز ديگه. چيزي واسه تنظيم صدا نبود!!!

يكم ور برم پيداش ميكنم!!!:31:

pooriya_hp
21-01-2011, 12:25
دوستان عزیز نظر خودتون رو در رابطه با این عکس ها بگید ؟؟؟

---------- Post added at 12:25 PM ---------- Previous post was at 12:25 PM ----------

K A R I M I
21-01-2011, 12:32
سلام
آیا از آپدیت هست یا اینکه لنز دستگاه ضعیف شده ؟

halflife g
21-01-2011, 12:34
چند نکته:

دوست عزیز "پوریا" اولا سایز عکسات رو کوچیک کن
دوما همه میدونن قدرت یه pc خوب از یه xbox بهتره ولی از لحاظ هزینه و بازیهای انحصاری و فلان با هم فرق دارن(این بحثو ادامه ندین)

+

در مورد کسایی که کینکت تست کالیبره صداشونو قبول نمی کنه باید بگم که جای کینکت رو عوض کنین درست میشه احتمالا (واسه من که اینجوری شد)

+

برای بازیها هم سریع برید بازی kinectsport و yourshape رو تهیه کنید (بهترین بازیهای کینکت این دوتا هستن..... .)

+
در مورد اپدیت واسه تشخیص انگشتان هم چیزی گفته نشده تا حالا یه اپدیت دیروز اومده که فعلا کسایی که رفتن لایو رو فلج کرده و ربطی به کینکت نداشته......پس اپدیت نکنید..... .

+
در مورد تشخیص انگشتان هم کینکت انگشتان گه سهله چین لباس و زخم رو صورت رو هم تشخیص میده (اگه بازی yourshpae رو انجام داده باشین و خودتونو به داخل بازی اسکن کرده باشین متوجه میشین)ولی این تشخیص انگشت هنوز واسه کاراکتر بازی (یعنی اونی که توسطش بازی می کنین)نیومده......که مایکرو هم گفته فعلا همچین چیزی نخواهد اومد و انشاله در آینده............

اومده مراد.....
من ديدم وبراي اطمينان حجاصل صبر كن دانلود كنم نتيجه ميگم.

نه نه....... .

اصلا ربطی به این نداره.......اپدیت یه چیز دیگس...............خطرناک فعلا اپدیت نکنید.......
.
.
.
..

Layken
21-01-2011, 13:40
اومده مراد.....
من ديدم وبراي اطمينان حجاصل صبر كن دانلود كنم نتيجه ميگم.

Alireza.M67
21-01-2011, 13:59
یکی از دوستان اینو ترجمه کنه

After New Dash Update 12625 the following games do not boot (Black Screen):
Black Ops
Modern Warfare 2
Halo Reach

This is an AP2.5 Update so naturally this does not affect non AP2.5 DVD drives (Early Hitachi & Samsung).

If you had LT+ flashed then you will NOT be flagged for a possible ban (good Job c4eva !).

If you did not have LT+ flashed and you tried to boot these games as backups then you are probably flagged for a ban.

AP2.5 Data both PAL and NTSC have been extracted (thanks to c4 and k3) and c4 is now working on the patches and testing will commence.

There will be no need for a firmware update.

We recommend you do not update yet until there is a working method tested and released.
There is no ETA on release so do not ask. if you ask then other members have my permissions to facepalm the offender and ridicule them until they probably start crying.

نوشته اگه داشبوردو به 12625 آپدیت کنید اون 3 تا بازی دیگه اجرا نمیشن و صفحه سیاه فقط نشون میده .
اما این قضیه روی درایو های هیتاچی و سامسونگ که پچ 2.5 ندارن صادق نست .
اگه درایوتون لایت-ان یا بنکیو باشه و LT+ داشته باشید فلگ و بن نمیشید
ولی اگه نداشته باشید فلگ و بن میشید .
الآنم دارن روش کار می کنن که قضیه رو حل کنن .
احتیاج به آپدیت فرمور هم نیست .
آخرش توصیه کرده که آپدیت نکنین فعلا

pooriya_hp
21-01-2011, 14:05
آقایون خرید از اروپا + کپی خور کردن در تهران سر جمع چقدر میشه ؟؟؟

اصلا به صرفه هست ؟؟

سری arcde یا Elite ....

ممنون

joykiller360
21-01-2011, 15:00
سلام
آیا از آپدیت هست یا اینکه لنز دستگاه ضعیف شده ؟ سلام. رفیق اپدیت اصلا کاری به open tray نداره اصلا و اصلا
اگه بعضی بازی ها رو میخونه همون مشکل از لنزه.

آقایون خرید از اروپا + کپی خور کردن در تهران سر جمع چقدر میشه ؟؟؟

اصلا به صرفه هست ؟؟

سری arcde یا Elite ....

ممنون
دوست عزیز اینجا قیمت کپی خور کردن ۱۰ تا ۱۵ تومن هست. شما ببین خرید از اونجا به صرفه هست

omidkk
21-01-2011, 17:49
دسته xbox من تو لودهاي ac : brotherhood خاموش ميشه علت چي ميتونه باشه؟

aha2012
21-01-2011, 18:13
دسته xbox من تو لودهاي ac : brotherhood خاموش ميشه علت چي ميتونه باشه؟
شاید باتریت تموم شده

mehdi30nema
21-01-2011, 19:33
بچه ها من قصد دارم این هفته برم کینکت بگیرم ، فقط کماکان چند تا سوال دارم :

1 - من آپدیت LT+ را ندارم ، آیا تو وصل کینکت به 360 و اجرای بازی های اون به مشکلی خواهم خورد ؟

2 - کنسول من قدیمی هست ، پریمیوم فالکون هست . با اتصال کینکت به اون مشکلی از جهت سه چراغ شدن و ... نداره ؟

هنگام خرید کینکت باید به چه نکاتی توجه کرد که یه وقت کینکت مشکل دار بهمون نندازند ؟

با تشکر

ase_pase
21-01-2011, 21:16

1 - من آپدیت LT+ را ندارم ، آیا تو وصل کینکت به 360 و اجرای بازی های اون به مشکلی خواهم خورد ؟

2 - کنسول من قدیمی هست ، پریمیوم فالکون هست . با اتصال کینکت به اون مشکلی از جهت سه چراغ شدن و ... نداره ؟

هنگام خرید کینکت باید به چه نکاتی توجه کرد که یه وقت کینکت مشکل دار بهمون نندازند ؟

با تشکر

والا یکی از دوستان توی چند صفحه پیش گفته بود که واسه کنسول های 2009 یا 2007 به قبل مشکل ایجاد میکنه کینکت(البته من هیچی در این مورد نمیدونم)
LT+ واسه بازی های ap2.5 هست و تا اونجایی که میدونم فقط سه بازی :Assassins , NFS , Fable III هستن که یا این سیستم هستن و البته بقیه بازی ها هم با این سیستم میان ولی واسه بازی های فعلی کینکت نیازی به LT+ نیست ولی بهتره که زودتر بریزی و خودتو راحت کنی.
همون تست اولیه که محیط و بدن و نویز رو اسکن میکنه کافی هست فکر کنم و البته اگه از همین آقا میثم خرید کنی مطمئن هستش.

من خودم پرمیوم البته با بردجاسپر دارم و مشکلی ندارم.
البته بهتره صبر کنی تا بقیه هم نظر بدن.

hamed-akbarie
21-01-2011, 23:17
سلام قیمت ایکس باکس الایت تو بازار چنده می خواستم یه 120 گیگ بخرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

halflife g
21-01-2011, 23:26

3-هنگام خرید کینکت باید به چه نکاتی توجه کرد که یه وقت کینکت مشکل دار بهمون نندازند ؟

با تشکر

1-بله راحت میتونی بدون ریختن lt+ بازیهای کینکت رو انجام بدی(من خودم هم هنوز lt+ نریختم ولی دارم با کینکت بازی می کنم)

2-اینا شایعس..............خبراش یه بار تو سایتای خارجی هم پیچید که هم خود مایکرو تکذیب کرد و هم اینکه دیگه کلا ملت ساکت شدن(چون دیدن الکیه)

3-هنگام خرید نکات خاصی نداره که بهش توجه کنی فقط کالیبراسیون باید بکنی وقتی دستگاهو نصب کردی و یکی هم اینکه دقت کنی محتویات جعبه کامل باشه(آداپتور-بازی کینکت ادونچر+دفترچه+خود دوربین)

.
.

4870x2
21-01-2011, 23:46
Wow
چقدر گرون شده
خوب شد 210 بود خریدمش: دی
دوستان من الان اپدیت نیستم زیاد
من بازی های wave4 رو با دیسک اکتیو بازی می کنم
الان این جدیدا a.p 2 اگه درست گفته باشم رو می تونم بازی کنم؟

mehdi30nema
22-01-2011, 09:07
1-

3-هنگام خرید نکات خاصی نداره که بهش توجه کنی فقط کالیبراسیون باید بکنی وقتی دستگاهو نصب کردی و یکی هم اینکه دقت کنی محتویات جعبه کامل باشه(آداپتور-بازی کینکت ادونچر+دفترچه+خود دوربین)

.
.

ممنون بابت توضیحات .
فقط میشه بگید این کالیبراسیون چیه ؟ فروشنده باید انجام بده ؟

Alireza.M67
22-01-2011, 12:18
ممنون بابت توضیحات .
فقط میشه بگید این کالیبراسیون چیه ؟ فروشنده باید انجام بده ؟

نه خودت توی خونه باید انجام بدی که احتیاج به محیط خلوت و ساکت داره .

pedram_sad
22-01-2011, 12:22
Wow
چقدر گرون شده
خوب شد 210 بود خریدمش: دی
دوستان من الان اپدیت نیستم زیاد
من بازی های wave4 رو با دیسک اکتیو بازی می کنم
الان این جدیدا a.p 2 اگه درست گفته باشم رو می تونم بازی کنم؟
wave 4 ها رو ميتوني با activator انجام بدي اما ap 2.5 ها رو نه
فقط ac: bh و nfs : hp الان ap 2.5 هستن

Milad4171
22-01-2011, 12:46
با تمام خوشگلي كه اسليم داره(‌ راستش همه به اين نام ميشناسم ولي هيچي رو كارتنش مبني بر اسليم نوشته نشه)
داشتم ميگفتم.
با تمام خوشگلي كه داره بخاطر رنگ مشكي براقي كه داره زود گرد و خاك رو به خودش جذب ميكنه .
راستي الان اسليم چه فرمت هايي رو قبول ميكنه
اينطوري كه من فهميدم Mp3 - Audio -DvD movie-jpg . چيز ديگه اي رو چك نكردم!!
اگه ميشد كپي كرد رو هاردش خيلي بود بود ولي نميشه :41:

alireza_sun72
22-01-2011, 16:34
مثل اینکه مدیا اپدیت جدید اومده

alireza_sun72
22-01-2011, 16:41
X360 خود را آپدیت نکنید !

بعد از گذشت مدتی دوباره Microsoft آپدیت جدیدی رو بر روی شبکه ی XBL قرار داده که در صورت انجام این آپدیت در اجرای بعضی از بازی ها دچار مشکل خواهید شد که از جمله ی این بازی ها Call Of Duty : Black Ops هست .
در صورت امکان تا وقتی که راه حل مناسبی برای حل این مشکل درست نشده است از وصل شدن به شکبه ی Live خودداری کنید .

منبع:bazinama

pooriya_hp
22-01-2011, 16:53
سلام دوستان عزیز

بالاخره من یه xbox360 Arcade پیدا کردم .....

- دست دوم هست (( 4ماه مصرف شده ))
- دوتا دسته داره
- 25 تا بازی همراش هست
- هادر نداره
- آپدیت نشده

میده 190 ... چه جوره ؟؟؟

--------------------------------------
چه راه های برای تستش هست ؟؟
-------------------------------------
برای آپدیت چقدر می گیرن ؟؟
-------------------------
ممنون

4870x2
22-01-2011, 17:23
مدت مصرف اصلا مهم نیست میشه تو این 4 ماه همش کار کرده باشه میشه هم اصلا روشن نکرده باشتش
به نظرم گرونه
170 خوبه
البته بازی و گیم پدم داره
زیادم 190 بد نیستا: دی

pooriya_hp
22-01-2011, 17:28
پس الان به نظرتون چی کار کنم .... دوستان نظری ندارند ؟؟

راه های تست هم لطف کنید،بگید .... !!!!

MobinS
22-01-2011, 17:55
دوستان یک سوال : هارد های 120 اگه بگیرم اریجینال نیستن؟ یعنی بن میشم؟ 20 گیگ چی؟
درضمن لایو هم برین ، ولی اون سه تا بازیو نرید.

sadeghbb
22-01-2011, 18:25
سلام دوستان عزیز

بالاخره من یه xbox360 Arcade پیدا کردم .....

- دست دوم هست (( 4ماه مصرف شده ))
- دوتا دسته داره
- 25 تا بازی همراش هست
- هادر نداره
- آپدیت نشده

میده 190 ... چه جوره ؟؟؟

--------------------------------------
چه راه های برای تستش هست ؟؟
-------------------------------------
برای آپدیت چقدر می گیرن ؟؟
-------------------------
ممنون

سلام
دوست عزیز خوب بهتون قیمت داده البته تو این شرایط بازار ایران که آرکید شده 300ت!!!! دقیقا دوبرابر قیمت جهانی:21:

resident_evil
22-01-2011, 18:28
دوستان یک سوال : هارد های 120 اگه بگیرم اریجینال نیستن؟ یعنی بن میشم؟ 20 گیگ چی؟
درضمن لایو هم برین ، ولی اون سه تا بازیو نرید.

کی گفته هارد 120 گیگ بگیری بن میشی ؟ مگه الان کنسول های Elite هارد 120 ندارن گل پسر ؟
اگر از همین هارد ها بگیری مشکلی پیش نمیاد

راه های تست هم لطف کنید،بگید .... !!!!

مال چه سالیه کنسولش ؟ ّسردش جاسپر هستش ؟
راهی برای تست که نیستش اگر جاسپر باشه میتونی با خیال راحت بخری و مطمئن باشی خراب نشده و نمیشه . فقط یه مشکل میتونه وجود داشته باشه اونم اینکه شاید بن شده باشه و نتونی به لایو وصل بشی !

Soap MacTavish
22-01-2011, 18:51
سلام به دوستان
تاپیکی خوبیه
اوایل سال 1388 یه XBOX 360 Arcad خریدم، بعد شش ماه وسط بازی (یادش بخیر تازه NFS SHIFT اومده بود تو بازار) هنگ کرد
اصطلاحا سه چراغه شد.
موقعی که واسه تعمیر بردمش گفتن این اتفاق واسه سری اولش میافته، مادربرد سری های جدید تغییر کرده.
کسی از دوستان میدونه که آیا این قضیه صحت داره یا نه؟

d.b23
22-01-2011, 18:54
سلام به دوستان
تاپیکی خوبیه
اوایل سال 1388 یه XBOX 360 Arcad خریدم، بعد شش ماه وسط بازی (یادش بخیر تازه NFS SHIFT اومده بود تو بازار) هنگ کرد
اصطلاحا سه چراغه شد.
موقعی که واسه تعمیر بردمش گفتن این اتفاق واسه سری اولش میافته، مادربرد سری های جدید تغییر کرده.
کسی از دوستان میدونه که آیا این قضیه صحت داره یا نه؟

خیلی وقته مادربرد ها تغییر کردن واین مشکل 99.99% حل شده:27:

pooriya_hp
22-01-2011, 19:31
مال چه سالیه کنسولش ؟ ّسردش جاسپر هستش ؟
راهی برای تست که نیستش اگر جاسپر باشه میتونی با خیال راحت بخری و مطمئن باشی خراب نشده و نمیشه . فقط یه مشکل میتونه وجود داشته باشه اونم اینکه شاید بن شده باشه و نتونی به لایو وصل بشی !
مال 2009 هست ..... بن هم نشده چون تا به حال به لایو وصل نشده ....

راستی :
- این آپدیت نشده،چقدر هزینه آپدیت هست ؟
- به جای هارد موقتا میشه از فلش مموری 8 گیگ استفاده کنم ؟