PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128

mazi_z_PSP
06-04-2008, 14:26
دوست من ظاهرا شما مشکل مالی نداريد. پس با این حساب من بازم پيشنهاد ميکنم ایکس باکس 360 مدل الايت با مادربرد فالکون يا زفير( با هيت سينک اضافه ) خريداری کنيد. سيستم شما خوبه اما بعد از مدتی بازی هايی خواهد آمد که این سيستم هم نميتونه اونارو با کيفيت خوب و بالا نشون بده اما ایکس باکس تا آخر عمرش يعنی حداقل 6 سال ديگه هر بازی که براش بياد رو ميتونه با حداکثر کيفيت نشون بده. مزيت ديگه اینه که دردسر بازی های پی سی برای نصب و..... رو نداره. اطلاعات بيشتری خواستی در خدمتیم.

ali_ranger22
06-04-2008, 15:06
سلام
من میخواستم کامپیوترم رو ارتقا بدم اما به فکر خریدن xbox360 افتادم. به نظرتون ارتقا بدم یا x360 بگیرم.
سیستمی که می خواستم برا کامپیوترم بگیرم اینا بودن :
vga : Ati 3870 x2
cpu : 5000 x2 amd
Motherboard : msi k9b cf
Ram : 2GiG patriot bus 800 6400

حال با این حساب به نظرتون X360 بگیرم یا ارتقا.
اگه x360 بگیرم چه ریجنی با چه مادربوردی و از کجا ؟ ضمنا Elite بگیرم یا Primium ؟
(ببخشید که زیاد سوال کردم.)

ببین ربط که چه انتظاراتی داری اگه فقط برای بازی میخوای 360 بهتره ولی به هر حال کامپیوتر امکانات خیلی بیشتری داره بعدش بازی های شاهکاره خاص خودشو داره مثل crysis,starcraft2 ,world of warcraft و...
بعضی بازی های 360 هم بعد از مدتی برای pc میان مثل mass effect ,gears of war و...

Mahdi.M
06-04-2008, 18:57
دوست من ظاهرا شما مشکل مالی نداريد. پس با این حساب من بازم پيشنهاد ميکنم ایکس باکس 360 مدل الايت با مادربرد فالکون يا زفير( با هيت سينک اضافه ) خريداری کنيد. سيستم شما خوبه اما بعد از مدتی بازی هايی خواهد آمد که این سيستم هم نميتونه اونارو با کيفيت خوب و بالا نشون بده اما ایکس باکس تا آخر عمرش يعنی حداقل 6 سال ديگه هر بازی که براش بياد رو ميتونه با حداکثر کيفيت نشون بده. مزيت ديگه اینه که دردسر بازی های پی سی برای نصب و..... رو نداره. اطلاعات بيشتری خواستی در خدمتیم.

سلام
مشکل مالی که چه عرض کنم ، این سیستم رو هم می خواستم با فروختن سیستم کنونی خودم بخرم که کارت گرافیکش 8600 GT هست و رم 2 گیگ و ... که تقریبا در حد یک سیستم متوسط به بالا هست. در حدود 650 تومن بودجه دارم. حالا نمی دونم که با این پول می شه Xbox که شما گفتین رو بخرم یا نه ؟

ضمنا من گیمر هستم در سطح حرفه ای ، این سیستم بالایی رو برا گیم می خواستم .

mazi_z_PSP
06-04-2008, 20:48
خوب پس گيمر حرفه ای هستی و ميدونم که خوراکت ایکس باکس الايت يا هيلو اديشن هست.
الايت الان با 700 هم ميتونی بخری. تهران ميتونی پيدا کنی. هيلو رو هم با 600-650 ميتونی بخری. اگر فقط کامپيوتر رو برای گيم ميخوای اصلا ارتقا نده و فقط کنسول بخر که اگر نخری پشيمون ميشی 100%.
اگر از رنگ هيلو خوشت مياد ( سبز تيره ) اونو بخر اما اگر ميخوای آنلاين هم بازی کنی و دوست داری کنسولت سياه باشه حتما الايت بخر.

Mahdi.M
07-04-2008, 12:16
خوب پس گيمر حرفه ای هستی و ميدونم که خوراکت ایکس باکس الايت يا هيلو اديشن هست.
الايت الان با 700 هم ميتونی بخری. تهران ميتونی پيدا کنی. هيلو رو هم با 600-650 ميتونی بخری. اگر فقط کامپيوتر رو برای گيم ميخوای اصلا ارتقا نده و فقط کنسول بخر که اگر نخری پشيمون ميشی 100%.
اگر از رنگ هيلو خوشت مياد ( سبز تيره ) اونو بخر اما اگر ميخوای آنلاين هم بازی کنی و دوست داری کنسولت سياه باشه حتما الايت بخر.

ممنون از راهنمایی تون.:40:
امروز قیمت الایت رو از تهران گرفتم . گفتن 665 تومن البته 680 هم گفتن. به امید خدا الایت رو خواهم گرفت . فقط چند مورد راهنمایی می خواستم. یکی اینکه از کدام دی وی دی ها برای گم استفاده کنم که استهلاک درایو دی وی دی به حداقل برسه و قیمتشون چنده؟ آیا برای خنک کردن دستگاه از فن اضافی استفاده کنم یا نه ؟ البته در الایت . با توجه به این که سیستم ADSL ندارم از شبکه live و سایر امکانات اینترنتی نخواهم توانست استفاده کنم(متاسفانه:41:) ولی چون از تیپ هیلو ورژن خوشم نمی یاد بهتره که الایت بگیرم... اگه امکان داره چندتا از فاکتورهای مهم رو هم بگین که هنگام خریدن بتونم خرید موفقی داشته باشم. :11:

*PiNk PaNTHeR*
07-04-2008, 20:17
ممنون از راهنمایی تون.:40:
امروز قیمت الایت رو از تهران گرفتم . گفتن 665 تومن البته 680 هم گفتن. به امید خدا الایت رو خواهم گرفت . فقط چند مورد راهنمایی می خواستم. یکی اینکه از کدام دی وی دی ها برای گم استفاده کنم که استهلاک درایو دی وی دی به حداقل برسه و قیمتشون چنده؟ آیا برای خنک کردن دستگاه از فن اضافی استفاده کنم یا نه ؟ البته در الایت . با توجه به این که سیستم ADSL ندارم از شبکه live و سایر امکانات اینترنتی نخواهم توانست استفاده کنم(متاسفانه:41:) ولی چون از تیپ هیلو ورژن خوشم نمی یاد بهتره که الایت بگیرم... اگه امکان داره چندتا از فاکتورهای مهم رو هم بگین که هنگام خریدن بتونم خرید موفقی داشته باشم. :11:
سلام.
بهترین دیسکها Vibertium و یا Playboxـه مالزی هست. البته قیمت Playbox حدود 1.5 برابر خواهد بود.
اصلا اینترکولر نگیر چون بازدهی کمی داره و اگه هم میخوای فن ها رو 12 ولت کنی، در صورتی که الایت گرفتی اینکار رو نکن.
برای Live اصلا اینترنت برود بند یا وایرلس با سرعت بالا اونطور که فکر میکنی لازم نیست و میتونی با اشتراک از یک ای اس پی خود براحتی توی XBL بازی کنی.
اگر پول دارید که الیت بگیرید اما هیلو ادیشن:
1- آرتوورک مستر چیف روش هست و شاید خوشتون نیاد.
2- امکانش هست مادربردش launch بدون هیت سینک اضافه باشه.
3- شاید توی پک توی ایران دستکاری کنن.
پس بهترین انتخاب در حال حاظر الیت هست بدون شک.
فاکتورها:

1- الیت اصلا به اون صورت سه چراغ نمیشه و میتونید بالای 4 ساعت به طور مداوم بازی کنید در حالی که با Premium یا کور یا هیلو ادیشن اصلا نمیتونید بدون آسیب بالای سه ساعت بازی کنید حتی با 12 ولت کردن فن خروجی یا ایکس کلمپ.(در مورد این دوتا توضیح میخواید کامل در خدمتتون میگم)
2- استهلاک درایوش کمتره.
3- و آپشنهای عالی داره و مخصوصا قابش سیاهه.

Mahdi.M
07-04-2008, 20:39
سلام.
بهترین دیسکها Vibertium و یا Playboxـه مالزی هست. البته قیمت Playbox حدود 1.5 برابر خواهد بود.
اصلا اینترکولر نگیر چون بازدهی کمی داره و اگه هم میخوای فن ها رو 12 ولت کنی، در صورتی که الایت گرفتی اینکار رو نکن.
برای Live اصلا اینترنت برود بند یا وایرلس با سرعت بالا اونطور که فکر میکنی لازم نیست و میتونی با اشتراک از یک ای اس پی خود براحتی توی XBL بازی کنی.
اگر پول دارید که الیت بگیرید اما هیلو ادیشن:
1- آرتوورک مستر چیف روش هست و شاید خوشتون نیاد.
2- امکانش هست مادربردش launch بدون هیت سینک اضافه باشه.
3- شاید توی پک توی ایران دستکاری کنن.
پس بهترین انتخاب در حال حاظر الیت هست بدون شک.
فاکتورها:

1- الیت اصلا به اون صورت سه چراغ نمیشه و میتونید بالای 4 ساعت به طور مداوم بازی کنید در حالی که با Premium یا کور یا هیلو ادیشن اصلا نمیتونید بدون آسیب بالای سه ساعت بازی کنید حتی با 12 ولت کردن فن خروجی یا ایکس کلمپ.(در مورد این دوتا توضیح میخواید کامل در خدمتتون میگم)
2- استهلاک درایوش کمتره.
3- و آپشنهای عالی داره و مخصوصا قابش سیاهه.

سلام
ممنون از راهنمایی تون.
چندتا سوال :
یکی اینکه قیمت دیسکهایی که فرمودید الان در چه حدیه ؟ من از یکی از فروشگاههای معروف در این زمینه قیمت Game ها پرسیدم گفتن 5 تومن ، حالا نمی دونم چه مارکی هست . یه سوال هم در مورد مدت زمان استفاده از گیم داشتم، در صورتی که بعد از یک دوره ی 4 ساعت بازی یک وقفه ی 4 الی 5 ساعت بیفته و بازم 4 ساعت استفاده بشه آیا بازم ممکنه مشکلی پیش بیاد ؟
یک سوال هم در مورد این فن های 12 ولتی داشتم که قضیه اش چیه و هزینه اش چه قدره ؟

mazi_z_PSP
07-04-2008, 22:29
سلام
ممنون از راهنمایی تون.
چندتا سوال :
یکی اینکه قیمت دیسکهایی که فرمودید الان در چه حدیه ؟ من از یکی از فروشگاههای معروف در این زمینه قیمت Game ها پرسیدم گفتن 5 تومن ، حالا نمی دونم چه مارکی هست . یه سوال هم در مورد مدت زمان استفاده از گیم داشتم، در صورتی که بعد از یک دوره ی 4 ساعت بازی یک وقفه ی 4 الی 5 ساعت بیفته و بازم 4 ساعت استفاده بشه آیا بازم ممکنه مشکلی پیش بیاد ؟

دوست من ، بهترين مغازه از نظر بنده و خيلی های ديگه فروشگاه نکست جن هست. این فروشگاه بازی هارو با کيفيت بسيار بالايی عرضه ميکنه که تاحالا بهترين هماهنگی رو با درايو ها داشتن. پس پيشنهاد ميکنم از این فروشگاه خريد کنيد تا به مشکلی بر نخوريد. قيمت هم حدود 5-6 هست. در مورد ساعت مورد استفاده هم اصلا مشکلی نيست. نگران نباش. در مدل های جديد کنسول ها این مشکلات کاملا رفع شده. اما اینو يادتون باشه که بازم بايد از کنسول درست نگاه داری کرد. در اینصورته که مشکلی پيش نمياد.
فن 12 ولت : ببين دوست من در کنسول های قبلی که اصلی ترين مشکل گرمای بيش از حد بود آمدن کنسول رو باز کردن و فنهارو از 8-10 ولت به 12 ولت تغيير دادن، این کار باعث ميشه که فن ها با دور بيشتری بچرخن و در نتيجه تحويه بهتری صورت ميگيره. در حال حاضر با عرضه کنسول های جديد و البته مادربرد های جديد این مشکل گرما کاملا رفع شده و ديگه لازم نيست این کار صورت بگيره و بهتره که در کنسول باز نشه و دستکاری کمتری روش انجام بشه. قيمتش هم حدود 30-40 ميشه. دقيق نميدونم.

p3yman_xl
08-04-2008, 13:00
سلام
ممنون از راهنمایی تون.
چندتا سوال :

سلام دوست عزیز.

ببینید دیسک Verbatim الان چند وقتی هست که کمیاب شده و بعضی جاها اصلا نمیتونید این دیسک رو پیدا کنید. پیشنهاد من استفاده از دیسکهای AOne و MaxTec هست که از لحاظ کیفیت ساخت بعد از دیسک Verbatim قرار میگیرن. برای متوجه شدن مارک دیسک ( در صورتی که دیسک دارای لیبل بود )، میتونید دیسک رو جلوی نور بگیرید و مارکی رو که حک شده رو بخونید. در مورد استراحت دادن به کنسول هم در بیشتر موارد همینطور هست، یعنی برای جلوگیری از سه چراغه شدن، باید بعد از چند ساعت بازی کنسول رو استراحت بدید. ( برای این کار از پنکه و ... استفاده نکنید . ) در اینصورت مشکلی پیش نمیاد.
12 ولت کردن فن ها هم توصیه نمیشه، چون اگر اهل انجام بازیهای آنلاین باشید، مایکروسافت سریعا متوجه این موضوع میشه که کنسول شما Mod یا اصطلاحا دستکاری شده و اون رو بن میکنه. البته بنده این روش رو قبلا توضیح دادام در همین انجمن. میتونید با یک جست و جوی کوچک پیداش بکنید. در آخر متذکر میشم که 12 ولت کردن فنها هزینه ی بسار پایینی داره یعنی اگر چند سانتی متر سیم تلفن و یک دستگاه هویه داشته باشید، کار تمام هست و عملا هزینه ای برای شما بر نمیداره. اما همانطور که گفتم، توصیه نمیشه.

موفق باشید دوست عزیز

*PiNk PaNTHeR*
08-04-2008, 17:27
سلام دوست عزیز.

ببینید دیسک Verbatim الان چند وقتی هست که کمیاب شده و بعضی جاها اصلا نمیتونید این دیسک رو پیدا کنید. پیشنهاد من استفاده از دیسکهای AOne و MaxTec هست که از لحاظ کیفیت ساخت بعد از دیسک Verbatim قرار میگیرن. برای متوجه شدن مارک دیسک ( در صورتی که دیسک دارای لیبل بود )، میتونید دیسک رو جلوی نور بگیرید و مارکی رو که حک شده رو بخونید. در مورد استراحت دادن به کنسول هم در بیشتر موارد همینطور هست، یعنی برای جلوگیری از سه چراغه شدن، باید بعد از چند ساعت بازی کنسول رو استراحت بدید. ( برای این کار از پنکه و ... استفاده نکنید . ) در اینصورت مشکلی پیش نمیاد.
12 ولت کردن فن ها هم توصیه نمیشه، چون اگر اهل انجام بازیهای آنلاین باشید، مایکروسافت سریعا متوجه این موضوع میشه که کنسول شما Mod یا اصطلاحا دستکاری شده و اون رو بن میکنه. البته بنده این روش رو قبلا توضیح دادام در همین انجمن. میتونید با یک جست و جوی کوچک پیداش بکنید. در آخر متذکر میشم که 12 ولت کردن فنها هزینه ی بسار پایینی داره یعنی اگر چند سانتی متر سیم تلفن و یک دستگاه هویه داشته باشید، کار تمام هست و عملا هزینه ای برای شما بر نمیداره. اما همانطور که گفتم، توصیه نمیشه.

موفق باشید دوست عزیز

پیمان جان فکر نکنم چون افراد زیادی هستند که ولتاز فنها رو بالا بردند اما مشکلی براشون پیش نیومده.
Live به این طور چیزها کار نداره فقط کافیه اکانتت رو با کردیت هک شده نخریده باشی و بازیها استیلث پچ داشته باشن امکان بن شدنتون از ایران خیلی کمه.

mazi_z_PSP
08-04-2008, 17:41
پیمان جان فکر نکنم چون افراد زیادی هستند که ولتاز فنها رو بالا بردند اما مشکلی براشون پیش نیومده.
Live به این طور چیزها کار نداره فقط کافیه اکانتت رو با کردیت هک شده نخریده باشی و بازیها استیلث پچ داشته باشن امکان بن شدنتون از ایران خیلی کمه.

نميدونم والا. با اینکه پيمان جان استاد ما هستند اما منم با حرف پينک پنتر جان موافقترم.

p3yman_xl
08-04-2008, 18:06

مایکروسافت بر اساس قوانینی که برای XBL وضع کرده، حق بن کردن این کنسول ها رو داره ، چون دستکاری فنها برخلاف قوانین لایو هست. حتما میپرسید چطوری متوجه ی این مساله میشه ؟ اندازه گرفتن ولتاژ وارد شده به فنها به راحتی بوسیله ی bios settings بدست میاد. که اگر این مقدار بالاتر از مقدار حد مجاز کارخانه باشه، شرکت امکان بن کردن کنسول رو پیدا میکنه.

mazi_z_PSP
08-04-2008, 21:29
مایکروسافت بر اساس قوانینی که برای XBL وضع کرده، حق بن کردن این کنسول ها رو داره ، چون دستکاری فنها برخلاف قوانین لایو هست. حتما میپرسید چطوری متوجه ی این مساله میشه ؟ اندازه گرفتن ولتاژ وارد شده به فنها به راحتی بوسیله ی bios settings بدست میاد. که اگر این مقدار بالاتر از مقدار حد مجاز کارخانه باشه، شرکت امکان بن کردن کنسول رو پیدا میکنه.

ممنون که اطلاع دادی.

THNX

*PiNk PaNTHeR*
08-04-2008, 21:52

بنابراین با اپدیت Firmware به iXteremeـها شاید مشکل حل شه نه؟

p3yman_xl
09-04-2008, 10:35
بنابراین با اپدیت Firmware به iXteremeـها شاید مشکل حل شه نه؟

باز هم با اطمینان نمیشه گفت مشکل به طور کامل حل میشه، اما تا حد خیلی زیادی از شناسایی و بن شدن کنسول جلوگیری میکنه .

Shadow of Destiny
09-04-2008, 22:50
حالا فرض کنید یه آدمی مثل من کشش این رو داشته باشه که بتونه 8 ساعت پشت سر هم بازی کنه...
با این حال امکان سوختنش وجود داره ؟ منظورم مادربردهای جدیده..

mazi_z_PSP
10-04-2008, 19:35
حالا فرض کنید یه آدمی مثل من کشش این رو داشته باشه که بتونه 8 ساعت پشت سر هم بازی کنه...
با این حال امکان سوختنش وجود داره ؟ منظورم مادربردهای جدیده..

خوب عزيز هرچقدر به کنسول فشار بيشتری وارد کنيد مطمئن باشيد امکان خراب شدنش بيشتر بالا ميره. این که يک امر طبيعيه.
البته تاحالا هيچ خرابی رسمی اعلام نشده. پس ميشه تا حدی مطمئن بود که خراب نميشه. مخصوصا با مادربرد های فالکون که بی نظيره و البته تو خاورميانه پيدا نميشه.

Shadow of Destiny
10-04-2008, 22:30
خوب عزيز هرچقدر به کنسول فشار بيشتری وارد کنيد مطمئن باشيد امکان خراب شدنش بيشتر بالا ميره. این که يک امر طبيعيه.
البته تاحالا هيچ خرابی رسمی اعلام نشده. پس ميشه تا حدی مطمئن بود که خراب نميشه. مخصوصا با مادربرد های فالکون که بی نظيره و البته تو خاورميانه پيدا نميشه.

تو خاور میانه پیدا نمیشه ؟ پس از کجا باید تهیه ش کرد ؟
میگن بیشتر آرکید ها برداشون فالکنه. این چطور ؟

mazi_z_PSP
10-04-2008, 23:48
تو خاور میانه پیدا نمیشه ؟ پس از کجا باید تهیه ش کرد ؟
میگن بیشتر آرکید ها برداشون فالکنه. این چطور ؟

نه تو خاورميانه از مدل هيلو و الايت ، فالکونش پيدا نميشه .اگر هم پيدا بشه کسی آورده برای سودش که بايد خيلی گرون باشه. آرکيد ها همشون فالکون هستن برای همين اینجا هم فالکونه.
دليل پيدا نشدن اون دوتا هم اینه که مستقيما بعد از توليد به آمريکا صادر ميشه و هيچ کدومشون برای اینجا نيست. شايد تکو توکی به اینجا برسه.

Little Sparrow
11-04-2008, 08:14
1-الان بهترین مدلxbox 360چیه؟در ضمن من می خوام هر وقت امتحانام تموم شد خرید کنم.(اطراف 17 خرداد تا اون موقعه که مدل جدیدی نمیاد میاد؟)
نگران پولش هم نباشید بودجه تا 900 هزار تومان.
2-حالا که مایکروسافت در hd dvd شکست خورده بازی هاش با همون قیمت قبلیه؟
3- این مدلی که می گین نیاز به لوازم جانبی داره یا نه؟اگه داره نام ببرین.
4-سوال اخر هم این که در جعبه دسته ی بازی وجود داره یا باید جدا بخرم؟
((((در ضمن من می خوام از تهران بخرم یک فروشگاه که تمامی مدل ها را داشته باشد معرفی کنید وادرسش را بدهید.معتبر و مطمعن باشدو به قیمت خوبی بدهد.))))
خیلی ممنون.

p3yman_xl
11-04-2008, 10:50
1-الان بهترین مدلxbox 360چیه؟در ضمن من می خوام هر وقت امتحانام تموم شد خرید کنم.(اطراف 17 خرداد تا اون موقعه که مدل جدیدی نمیاد میاد؟)
نگران پولش هم نباشید بودجه تا 900 هزار تومان.
2-حالا که مایکروسافت در hd dvd شکست خورده بازی هاش با همون قیمت قبلیه؟
3- این مدلی که می گین نیاز به لوازم جانبی داره یا نه؟اگه داره نام ببرین.
4-سوال اخر هم این که در جعبه دسته ی بازی وجود داره یا باید جدا بخرم؟
((((در ضمن من می خوام از تهران بخرم یک فروشگاه که تمامی مدل ها را داشته باشد معرفی کنید وادرسش را بدهید.معتبر و مطمعن باشدو به قیمت خوبی بدهد.))))
خیلی ممنون.

سلام. بهترین و بدترین نداره دوست عزیز ... مدلهای جدیدتر بردشون اصلاح شده و دیگه مشکل گرمایی رو ندارن. اما با توجه به بودجه ی شما، مدل Halo Edition پیشنهاد میشه .
2 - بله، این مساله اصلا ارتباطی به بازیهای این کنسول نداره . بازیها روی dvd 9 عرضه میشن .
3 - بستگی به نیاز شما داره . بیشتر لوازم مورد نیاز با خود پک عرضه میشن. اما در کل نیاز به وسیله ی خاصی ندارن.
4 - بله وجو داره!! در تمامی مدلها وجود داره و اگه نباشه اصلا کنسول رو به بازار نمیفرستند!
آدرس رو اینجا نمیشه مطرح کرد؛ در پیغام خصوصی برای شما خواهم فرستاد .

موفق باشید

Little Sparrow
11-04-2008, 13:50
ممنونم.
یه سوال دیگه من شنیدم که دسته ی xbox 360 باید شارژ بشه این درسته؟
اگه درسته بگین چه جوری باید شارژشش کنیم؟و با چه وسیله ای؟
قیمت وسیلش چنده؟

p3yman_xl
11-04-2008, 14:24
ممنونم.
یه سوال دیگه من شنیدم که دسته ی xbox 360 باید شارژ بشه این درسته؟
اگه درسته بگین چه جوری باید شارژشش کنیم؟و با چه وسیله ای؟
قیمت وسیلش چنده؟

خود دسته لازم نیست شارژ بشه، پشت کنترلر یه قسمتی هست که باتریها در اون قسمت قرار میگیرن. هر وقت باتریها ضعیف یا تمام شدند، میشه اونارو شارژ کرد و یا باتری نو خریداری کرد. که البته روش دوم به صرفه تر هست.

موفق باشید

Little Sparrow
11-04-2008, 17:56
خود دسته لازم نیست شارژ بشه، پشت کنترلر یه قسمتی هست که باتریها در اون قسمت قرار میگیرن. هر وقت باتریها ضعیف یا تمام شدند، میشه اونارو شارژ کرد و یا باتری نو خریداری کرد. که البته روش دوم به صرفه تر هست.

موفق باشید
خودمون هم میتونم عوضش کنیم یا باید بدیم برامون عوض کنن؟باتری هاش چنده؟
راستی من این پست اول رو تصحیح می کنم اصلا نگران پولش نباشید.خیلی بیشتر از مقدار قبل دارم.حالا هم بهترین مدل همونه؟؟
ممنونم.

mazi_z_PSP
11-04-2008, 19:21
راستی من این پست اول رو تصحیح می کنم اصلا نگران پولش نباشید.خیلی بیشتر از مقدار قبل دارم.حالا هم بهترین مدل همونه؟؟
ممنونم.

دوست من باطری هاش از نوع باطری های قلمی معمولی هستن. همونطور که شما باطری کنترل تلويزيون رو عوض ميکنی باطری های اینم ميتونی عوض کنی.!!
اگر نگران پول نيستی پس پيشنهاد ميشه حتما مدل الايت بگيری. چون هم سياهه . هم خوشگله . هم هاردش زياده . هم هيچ گونه مشکلی نداره. بورو بخر تا دير نشده.!

p3yman_xl
11-04-2008, 19:23
ممنونم.

بله، خودتون هم میتونید عوض کنید. باتریها ها هم قلمی هستند که من به شما باترهای Duracell رو پیشنهاد میکنم. بله، بهترین مدل همونه.

mazi_z_PSP
11-04-2008, 19:28
بله، بهترین مدل همونه.

پيمان؟ خودتی؟ خوبی؟
خوب عزيز اگر ایشون مشکل مالی ندارن که الايت خيلی بهتر از هيلو هست. هم از نظر شکل و رنگ و هارد و .....
نه؟

Rohallah_tavakoli
11-04-2008, 19:48
سلام به همه دوستان روشي پيدا نشده كه بشه بازي ها رو از هارد بازي كرد!!!

Little Sparrow
11-04-2008, 21:24
ببخشید ولی بازم سوال دارم ممنون میشم اگه جواب بدید:
1-دسته مموجود در کنسول با سیم است یا بدون سیم؟(elite)
2-در مورد کاربرد های لوازم جانبی مدل elite که در جعبه موجود هستند کمی توضیح دهید.( تک به تک)
3-با این کنسول می شود فیلم دید؟سی دی یا دی وی دی؟چگونه؟

*PiNk PaNTHeR*
11-04-2008, 21:34
ببخشید ولی بازم سوال دارم ممنون میشم اگه جواب بدید:
1-دسته مموجود در کنسول با سیم است یا بدون سیم؟(elite)
2-در مورد کاربرد های لوازم جانبی مدل elite که در جعبه موجود هستند کمی توضیح دهید.( تک به تک)
3-با این کنسول می شود فیلم دید؟سی دی یا دی وی دی؟چگونه؟

1- بله کنترلر همرنگ کنسول یعنی سیاه هست و وایرلس.
2- هیچ فرقی با هیلو ادیشن و پریمیوم نداره. یک هدست برای صحبت در XBL و قابل استفاده در بازیهایی مثل R6: Vegas 1 و 2، دوتا باتری برای کنترلر، کابل اترنت، کابل HDMI و یک کابل اترنت و یوزرز منوال به همراه یک اشتراک یک ماهه ی سیلور.
3- آره اما باید فایرم ورتو آپدیت کنی.

javad_vosogh
12-04-2008, 13:51
قيمت مدل الايت چنده كپي خور هست با خيال راحت ميشه گرفتش و بازي كرد من ps3 دارم دارم ديونه ميشم 1 ماه يك بازي دستگاه داره خاك ميخوره ايا جايي رو ميشناسين ixbox360 قسطي بده

p3yman_xl
12-04-2008, 17:29
پيمان؟ خودتی؟ خوبی؟
خوب عزيز اگر ایشون مشکل مالی ندارن که الايت خيلی بهتر از هيلو هست. هم از نظر شکل و رنگ و هارد و .....
نه؟

بله، خودم هستم! ممنون
من خودم بین Elite و Halo دومی رو انتخاب میکنم. جدیدتر هست و با اطمینان میشه گفت دیگخ مشکل گرمایی نداره .. تا اینجا که گزارشی نشده .

سلام به همه دوستان روشي پيدا نشده كه بشه بازي ها رو از هارد بازي كرد!!!

خیر دوست عزیز نمیشه. امکانش نیست . ( حالا باز هم بعضی از دوستان پافشاری میکنند که این کار امکان پذیره، اما نمیشه ).

قيمت مدل الايت چنده كپي خور هست با خيال راحت ميشه گرفتش و بازي كرد من ps3 دارم دارم ديونه ميشم 1 ماه يك بازي دستگاه داره خاك ميخوره ايا جايي رو ميشناسين ixbox360 قسطي بده

حدودا 600 تومان هست و بله کپی خور هم میکنن براتون. در مورد فروش اقساطی هم فکر نمیکنم ...

موفق باشید

Little Sparrow
12-04-2008, 19:02
برد halo و elite چیه؟

nihilnigritude
12-04-2008, 19:29
برد halo و elite چیه؟

بعضیاشون زایفر - بیشتر الان فالکونه - یعنی خیالت راحت میتونه باشه :46:

Little Sparrow
12-04-2008, 20:04
ممنون.
حالا موندم elite بگیرم یا halo؟؟؟

nihilnigritude
12-04-2008, 22:08
از لحاظ سخت افزاری که جفتشون یکین (حتما فالکون بگیر) فقط elite هاردش 120 گیگه

زیباییشم که هیلو خیلی خوشگلتره :40:
:5:

mazi_z_PSP
12-04-2008, 22:30
بیشتر الان فالکونه

جان؟ يک باره ديگه بگو.!!
عزيز بهتر بود بگی بعضياشون فالکون بيشترشون زفير. اینو من نميگم. همکارم که از دبی مياره تو تهران پخش ميکنه ميگه. بابا بيخيال. چند بار گفتم اگر اطلاعات کافی نداريد چيزی نگيد تا باعث سردرگمی ديگر دوستان نشه. حداقل بگيد دقيق نميدونم يا من تا این حد ميدونم يا ......

ممنون.
حالا موندم elite بگیرم یا halo؟؟؟

من ميگم اگر پول داری الايت بگير. این نظر شخصی منه. ميتونی بری خودت قشنگ فکر کنی . البته يک سرچ بزن عکس هيلو رو نگاه کن شايد از رنگش خوشت نياد.

بله، خودم هستم! ممنون
من خودم بین Elite و Halo دومی رو انتخاب میکنم. جدیدتر هست و با اطمینان میشه گفت دیگخ مشکل گرمایی نداره .. تا اینجا که گزارشی نشده .

پيمان جان خوب الايت جديدش هم اومده. اما تا اونجايی که من شنيدم حتی برای هيلو شايعه خراب شدن ساختن اما برای الايت نه. چون الايت يک چيزه ديگس.. بازم این نظر شخصيه منه و اون نظر شخصيه شما.

mazi_z_PSP
12-04-2008, 22:32
از لحاظ سخت افزاری که جفتشون یکین (حتما فالکون بگیر) فقط elite هاردش 120 گیگه

زیباییشم که هیلو خیلی خوشگلتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

دوست من نميخواد شما بگی حتما فالکون بگير. تاحالا هيچ فرقی بين ماندگاری فالکون و زفير نبوده . از هيچکدوم هم اعلام خرابی نشده. پس نگو حتما. باشه پسر خوب؟!
در ضمن این نظرشماست که هيلو قشنگ تره . نظر من اینه که الايت قشنگ تره. و طبق تجربه ای که دارم ميگم که بيشتر مردم از رنگ سياه خوششون مياد تا سبز تيره. ( پسر ها ) پس لطفا کمی محتاتانه تر صحبت بفرماييد. ممنونم.

javad_vosogh
12-04-2008, 23:22
دوست عزيزمون گفت قيمت الايت 600 پس چرا ميگن 900 من اگه ميدونستم بجاي ps3 ميرفتم 600 ميدادم يه ixbox ميگرفتم به نظر شما ps3 40g رو چند بفروشم خوبه يك ماه كار كرده ntscj همراه بازي assassins creed

nihilnigritude
13-04-2008, 00:26
جان؟ يک باره ديگه بگو.!!
عزيز بهتر بود بگی بعضياشون فالکون بيشترشون زفير. اینو من نميگم. همکارم که از دبی مياره تو تهران پخش ميکنه ميگه. بابا بيخيال. چند بار گفتم اگر اطلاعات کافی نداريد چيزی نگيد تا باعث سردرگمی ديگر دوستان نشه. حداقل بگيد دقيق نميدونم يا من تا این حد ميدونم يا ......

خوب جنابالی طبق انبار همکارتون دارید میگید :27: نه اونچه که هست !! شمام لازم نیس آمار انبار کنسول تهرانو اینجا بدی ... چون :31:

در مورد فالکون هم اگه 1 تحقیق کوچیک نه 0.5 تحقیق هم بکنی میبینی زایفر هم خرابی داشته ولی خرابی فالکون در مقابل به چشم نمیاد

در مورد زیباییشم به سلیقس که منم سلیقه خودم و اونچه که دیدم رو گفتم که شاید بازم انگاریا طبق انبار همکارتون اظهار نظر فرمودین :5:

اگرم 1سر بری دبی میبینی که دیگه 90% مدل های که اونجاس فالکونه - دیگه اینکه تو تهران طرف جنسی که 1سال پیش وارد کرده و دستش باد کرده بحثش ... :27:

mazi_z_PSP
13-04-2008, 10:13
خوب جنابالی طبق انبار همکارتون دارید میگید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif نه اونچه که هست !! شمام لازم نیس آمار انبار کنسول تهرانو اینجا بدی ... چون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

در مورد فالکون هم اگه 1 تحقیق کوچیک نه 0.5 تحقیق هم بکنی میبینی زایفر هم خرابی داشته ولی خرابی فالکون در مقابل به چشم نمیاد

در مورد زیباییشم به سلیقس که منم سلیقه خودم و اونچه که دیدم رو گفتم که شاید بازم انگاریا طبق انبار همکارتون اظهار نظر فرمودین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif

اگرم 1سر بری دبی میبینی که دیگه 90% مدل های که اونجاس فالکونه - دیگه اینکه تو تهران طرف جنسی که 1سال پیش وارد کرده و دستش باد کرده بحثش ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

ببين عزيزم نميخوام اینجا بحث رو کش بدم يک چيزی ميگم گوش کن. اینقدر هم انبار انبار نکن. با اجازتون من با کسی ارتباط دارم که خودش به صورت شخصی ميره دبی جنس مياره ميفروشه. رو هوا هم ميبرن. طبق اعلام خود مايکروسافت و طبق تحقيقات بنده و بعضی از دوستان در فروم های مايکروسافت معلوم شد که فالکون ها بعد از توليد مستقيم به آمريکا صادر ميشن و هرچی هم به اینجا برسه برای سود جوييه بعضی افراده که ميتونن با قيمت بالا بفروشن.
در مورد خرابی زفير شما منبع بده. همينجوری نميتونی بگی خرابه. چند وقت پيش يکی آمد تاپيک زد در مورد اینکه فالکون 3 چراغ شده اما منبع نياورد و خودش ميدونست که احتمال دروغ بودنش خيلی زياده. پس نميخواد شايعه بسازی اگر واقعا خراب شده بگو ببينيم دسته کی بوده و چطوری و کلی مدرک بيار تا باورمون بشه. چون تاحالا به 1000 نفری که کنسول فروختم هيچکدوم نگفتن زفير ما خراب شده. همشونم از اونايی هستن که منو تورو قورت ميدن تو بازی.!
شما اگر خيلی بيکاری ميتونی خودت بری دبی و در به در دنبال فالکون بگردی. پس نگو حتما فالکون .
خوبه در مورد رنگش هم الان گفتی که سليقه ی خودته. اگر تو همون پست اولت ميگفتی شايد طرف ميفهميد که ممکنه ببينه خوشش نياد پس نگو. اون انبار رو هم ولش کن بگو ببينم رنگ سياه بيشتر طرفدار داره يا سبز تيره؟!!! نه بگو. يکم فکر کن. ببين چجوريه. تاحالا الايت رو تو عمرت از نزديک ديدی ببينی چيه؟ تاحالا ديدی موقعی که يک کنسول سياه رو بزاری کنار تلويزيون 42 اینچ اچ دی چه شکلی ميشه؟!!
در ضمن اونچه که هست رو شما تعيين نميکنيد. مايکروسافت تعيين ميکنه.

mazi_z_PSP
13-04-2008, 10:16
دوست عزيزمون گفت قيمت الايت 600 پس چرا ميگن 900 من اگه ميدونستم بجاي ps3 ميرفتم 600 ميدادم يه ixbox ميگرفتم به نظر شما ps3 40g رو چند بفروشم خوبه يك ماه كار كرده ntscj همراه بازي assassins creed

کی گفته 900؟!! حتما همين دوستمون بوده . يا شايدم يکی مثل این.!!
ایکس باکس الايت در موقع عرضه هم اینقدر قيمت نداشت.!
شما در کل سود ميکنی اگر بری ایکس باکس بخری. همونطور که ميدونی پلی 3 کپی خور نشده و بازی هاش که ديگه ماشالا رکورد قيمت رو شکونده.
در مورد قيمت پلی 3 هم اطلاع ندارم اگر در تاپيک مخصوص خودش مطرح کنی به جواب بهتری ميرسی.!

*PiNk PaNTHeR*
13-04-2008, 12:30
مازیار عزیز شما بحث اشتباهی رو در پیش گرفتید.
مادربردهای زفیرهم امکان داره 3 چراغه شن اما بعلت آسیب ه بخشهای دیگه ی برد نه فقط Gpu.

Little Sparrow
13-04-2008, 15:46
درسته که می گن مایکروسافت xbox 360 هایی را که کرک شده اند را شناسایی می کند و مانع ورود انها به سرویسxbox live می شود؟اگه راسته باید چه کار کنیم؟؟

p3yman_xl
13-04-2008, 16:38
درسته که می گن مایکروسافت xbox 360 هایی را که کرک شده اند را شناسایی می کند و مانع ورود انها به سرویسxbox live می شود؟اگه راسته باید چه کار کنیم؟؟

بله، برای جلوگیری از بن شدن حتما باید فرم ور iXtreme رو نصب کرد و از بازیهایی با پچ Stealth استفاده کرد.
( در نصب کردن این فرم ور شک نکنید! )

در ضمن، دوستان لطف کنید جواب دیگر دوستان رو به نرمی بدید . هدف ما اطلاع رسانی هست. :10:

ممنون موفق باشید

Little Sparrow
13-04-2008, 19:14
از تمام عزیزانی که در این چند صفحه به سوالات من جواب دادند متشکرم.
خیلی کمک کردیند.

p3yman_xl
14-04-2008, 19:19
کافیه دیگه ...
لطفا بحث رو ادامه ندید. :13:

mazi_z_PSP
14-04-2008, 20:06
شما هموني نبودي كه تو ---------- هم از اين دست حرفا ميزدي؟ يادته بچه هاي بازي سنتر چه برخوردي باهات كردن؟اينطوري حرف نزن پسر جون.تريپ اطلاعات هم برندار.كسي رو هم تحقير نكن كه الايت رو بغل تلويزيون hd ديدي يا نه.اصلا درست نيست.

طبق صحبت پيمان جان اینجا بحث نميکنم. پيغام خصوصيتو جک کن
ممنون.

Sam Fisher 11
17-04-2008, 17:43
چرا وقتی همکار انجمن از شما می خواد بحث نکنید ادامه میدید؟

اینبار میگذرم ولی اگه یکبار دیگه تکرار بشه اخطار میگیرید!

اینجا مکانی برای تبادل اطلاعات هست نه به رخ کشیدن معلومات !

jedivssith
18-04-2008, 11:17
Xbox 360 برتر است یا Play station 3 ؟

درود

البته می دانم سوال خیلی عمومی است ولی اگر منابعی می شناسید که این دو را مقایسه کرده باشد و برتری و معایب هر کدام را نسبت به دیگری بصورت فنی بررسی کرده باشد معرفی کنید خیلی عالی است. و اگر دوستان خود در این زمینه هر تجربه ای دارند و یا از این دو کنسول استفاده می کنند توضیح دهند بسیار ممنون می شوم.

با سپاس فراوان
بدرود

mazi_z_PSP
18-04-2008, 14:15
ببين دوست من . من چند تا دليل به صورت خلاصه ميارم تا فعلا به جوابت برسی :
دلايل برتری ایکس باکس 360 نسبت به پلی 3 :
1- هک شده. يعنی شما بازی های ایکس باکس رو ميخری دونه ای 6 تومان . اما پلی 3 دونه ای 100 هزار تومان.!
2- بازی های بسيار بيشتری نسبت به پلی 3 براش آمده.
3- بازی های بسيار بسيار زيبا و پر طرفداری داره که حتما از بازی کردنشون لذت خواهيد برد : مثل هيلو و Gears Of Warکه پلی 3 از این بازی ها نداره .
4- امکان استفاده از سرويس لايو و بازی های آنلاين
5- مشکل گرمايی ایکس باکس حل شده و ديگه ميتونيد 6-7 ساعت پشت سر هم بازی کنيد. در حالی پلی 3 هنوز بايد يک فن بسيار بزرگ جدا براش بگيريد تا يکوقت اووف نشه.!
و ......
دوست من اینا نظراته منه . و هرکی ميتونه نظری داشته باشه. پيشنهاد ميکنم بورو در تاپيک پلی 3 و ازشون بخوا که اونا هم نظراتشون رو بگن و بعد خودت مقايسه کن.!
همين.!

mehrdad_11
18-04-2008, 14:43
سلام من قرار با اميد به خدا 360 بگيرم؟
و مدلArcade
هم با صرفه است هم مشكل گرمايي در اين مدل نيست...
اما من ديشب رفتم قيمت كردم مغازه داره گفت:530 و بعد در سابت bazi center ديدم نوشته بود:430
حالا كدوم راست مي گن؟؟
تا يك يا دو هفته ديگه قيمتش ارزان مي شه يا گران؟؟
تشكر از پاسخ شما....:11::31:

p3yman_xl
18-04-2008, 15:56
و مدلArcade
اما من ديشب رفتم قيمت كردم مغازه داره گفت:530 و بعد در سابت bazi center ديدم نوشته بود:430
حالا كدوم راست مي گن؟؟
تشكر از پاسخ شما....:11::31:

سلام.
احتمالا همان قیمتی که فروشنده به شما گفته درست هست.
بد موقعی برای خرید کنسول اقدام کردید. قیمت آرکید اصلا این اندازه نیست در خارج.
فکر نمیکنم ارزان بشه، چون نزدیک عرضه ی بازی های بزرگ به خصوص Gta هستیم. و از فروشنده ها هیچ چیز بعید نیست ...

Shadow of Destiny
18-04-2008, 19:26
یه سوال در مورد ایکس باکس 1:

(شرمنده که اینجا می پرسم.. تاپیکی براش وجود نداره) میشه بازی های ایکس باکس 1 رو تو هاردش کپی کرد و بازی کرد ؟ شنیدم حتی می شه یه هارد 300 رو بهش وصل کرد درسته ؟
آیا این موضوع در مورد Ps2 هم صدق می کنه ؟

مرسی

p3yman_xl
18-04-2008, 19:56
یه سوال در مورد ایکس باکس 1:

(شرمنده که اینجا می پرسم.. تاپیکی براش وجود نداره) میشه بازی های ایکس باکس 1 رو تو هاردش کپی کرد و بازی کرد ؟ شنیدم حتی می شه یه هارد 300 رو بهش وصل کرد درسته ؟
آیا این موضوع در مورد Ps2 هم صدق می کنه ؟

مرسی

سلام.

خیر نمیشه. قبلا هم گفته بودم؛ این کار خلاف قوانین کپی رایت هست.

Shadow of Destiny
18-04-2008, 22:10
خیر نمیشه. قبلا هم گفته بودم؛ این کار خلاف قوانین کپی رایت هست.
منظورم ایکس باکس 1 بودا... شنیدم دل و روده شو درآوردن...:46:

meha
19-04-2008, 11:01
ببخشید قیمت Xbox 360 چنده؟

p3yman_xl
19-04-2008, 11:43
منظورم ایکس باکس 1 بودا... شنیدم دل و روده شو درآوردن...:46:

نمیدونم اصرار برای انجام این کار چیه ؟!
وقتی شما خیلی راحت میتونی بازی رو داخل دستگاه بذاری و بازی کنی، چه دلیلی داره که بازیها رو روی هارد کپی بکنی ؟ امکانش نیست. نمیشه.

ببخشید قیمت Xbox 360 چنده؟

این کنسول مدلهای مختلفی داره ...
قیمتها این روزها خیلی بالا رفتند و یک قیمت ثابت نمیتونید پیدا بکنید.
مثلا قیمت کنسول Arcade حدودا 500 تومان هست. ( البته بالا و پایین داره ).

موفق باشید

akharwarbaz
19-04-2008, 20:25
و مدلArcade
حالا كدوم راست مي گن؟؟
تشكر از پاسخ شما....

دوست گرامی به حرف فروشنده ها تو مغازه گوش نکن ..اگه اونور اب اشنا داری بگو برات بگیرن .چون الان اگه بخوای از دبی خودت بخری Arcade برات به پول ایران 310 در میاد ..یهنی میتونی با قیمت 410-420 یه elite هم بگیری!
اونایی هم که میبینی تو بازی سنتر به اون قیمت میدن چون خودشون میرن و از دبی جنس میارن به خاطر همین نسبت به مغازه دار ارزون تر میشه..پس میتونی بهشون اعتماد کنی

فعلا

akharwarbaz
19-04-2008, 20:27
این کنسول مدلهای مختلفی داره ...
قیمتها این روزها خیلی بالا رفتند و یک قیمت ثابت نمیتونید پیدا بکنید.
مثلا قیمت کنسول Arcade حدودا 500 تومان هست. ( البته بالا و پایین داره ).

موفق باشید

قیمت arcade در پایین ترین حد 410-420 هست

فعلا

Shadow of Destiny
19-04-2008, 23:50
نمیدونم اصرار برای انجام این کار چیه ؟!
وقتی شما خیلی راحت میتونی بازی رو داخل دستگاه بذاری و بازی کنی، چه دلیلی داره که بازیها رو روی هارد کپی بکنی ؟ امکانش نیست. نمیشه.
گرفتم.. مثل اینک شما طرفدار قانون کپی رایتی درسته ؟ منم بدم نمیاد از این قانون طبعیت کنم اما متاسفانه دارم تو یه کشور کاملا بی قانون زندگی می کنم.. اگه برم اروپا بازم یه حرفی.. مطمئن باش اونجا قانون رو رعایت می کنم..

و در مورد اصرارم.. شما دوست داری بازی های Pc رو هاردت نصب شه یا هر دفعه که می خوای بازی کنی سی دی رو بذاری تو درایو ؟
اینکه 30 40 تا بازی رو هاردت بازی کنی و هم اینکه خیالت راحته درایوت خراب نمیشه بده به نظرت ؟

mazi_z_PSP
20-04-2008, 11:53
گرفتم.. مثل اینک شما طرفدار قانون کپی رایتی درسته ؟ منم بدم نمیاد از این قانون طبعیت کنم اما متاسفانه دارم تو یه کشور کاملا بی قانون زندگی می کنم.. اگه برم اروپا بازم یه حرفی.. مطمئن باش اونجا قانون رو رعایت می کنم..

و در مورد اصرارم.. شما دوست داری بازی های Pc رو هاردت نصب شه یا هر دفعه که می خوای بازی کنی سی دی رو بذاری تو درایو ؟
اینکه 30 40 تا بازی رو هاردت بازی کنی و هم اینکه خیالت راحته درایوت خراب نمیشه بده به نظرت ؟

مطمئن باش شما هم که بری اونجا بعد از يکمدت برميگردی اینجا. با اون هزينه های کمر شکن، بعد اونجا ديگه 60 دلار پول نداری که 60-70 تا بازی بريزی رو هاردت. کمی فکر کن.! فکر کردی برای چی به هرکی که ميگی فلان بازی رو بازی کردی ميگه آره. به خاطر اینکه سوپر سره کوچه هم ميتونه بازی بفروشه و همه ميتونن بخرن. اما خارج نه. طرف بايد پول يک ماهشو بده تا بتونه هيلو بخره بازی کنه. بعد تا 2 ماه بعد بايد صبر کنه تا هيلو 2 رو بخره. بعدشم ميزنه کنسول رو ميفروشه ميگه جهنمو ضر ر هيلو 3 رو هم نميتونه بازی کنه. !!
-----------------------------------------
دوست من کنسول که مثل کامپيوتر بازی ريختنش سخت نيست و سی دی گزاشتنش سخت نيست. شما کافيه کمی به خودتون زحمت بديد پاشيد در درايو رو باز کنيد و دی وی دی رو بزاريد توش. بقيش خودش انجام ميشه. يا اینکه يک خدمتکار استخدام کنيد تا اینکار رو بکنه 24 ساعته.!! نگران درايوتون هم نباشيد به این زودی ها خراب نميشه.

Anathema&sin
20-04-2008, 13:04
سلام به همه.
چطوری مازیار؟
آقا کسی قیمت آرکید با مادربورد فالکون و ریجن آسیا رو تو تهران داره ؟

ali_ranger22
20-04-2008, 13:22
شماها برای وصل شدن به live چقدر پول میدین

p3yman_xl
20-04-2008, 16:52

بله، من طرفدار سرسخت این قانون هستم و تا حالا هم به خاطر رعایت نکردن آن ضربه هایی خوردم...
دوست عزیز، از این مقایسه های بی اساس انجام ندید لطفا. شما داری pc رو با کنسول مقایسه میکنی.
یعنی دیسک گذاشتن داخل درایو اینقدر مشکل ایجاد میکنه ؟! باور کنید کپی کردن اطلاعات بیشتر زمان میبره و کار سخت تری هست! بعضی از دوستان تصور میکنن چون این کنسول هارد داره، یعنی میشه توش همه چیز کپی کرد. خیر، امکانش نیست! ( این برای بار چندام ).

سلام به همه.
چطوری مازیار؟
آقا کسی قیمت آرکید با مادربورد فالکون و ریجن آسیا رو تو تهران داره ؟

سلام.

قیمت ها متغیر هست، اما مثل اینکه قیمت آرکید کمی ارزونتر شده ... حدودا 450 یا بیشتر.
در ضمن شما به حرف فروشنده گوش بکن. چون قراره از فروشنده جنس بخری نه کس دیگر.

شماها برای وصل شدن به live چقدر پول میدین

ابتدا که کنسول رو میخرین، در صورتیکه پرمیوم باشه، به مدت 1 ماه به طور رایگان میتونید از خدمات طلایی لایو استفاده بکنید ( که شامل بازی آنلاین، دانلود گیمر پیکچر و .. میشه ). بعد از اون رمان باید پولی بپردازید و اکانت رو بخرید. این اکانت در بیشتر فورمهای فارسی با قیمتهای نازل به فروش میره.

موفق باشید

Little Sparrow
20-04-2008, 17:15
بتدا که کنسول رو میخرین، در صورتیکه پرمیوم باشه، به مدت 1 ماه به طور رایگان میتونید از خدمات طلایی لایو استفاده بکنید ( که شامل بازی آنلاین، دانلود گیمر پیکچر و .. میشه ). بعد از اون رمان باید پولی بپردازید و اکانت رو بخرید. این اکانت در بیشتر فورمهای فارسی با قیمتهای نازل به فروش میره.

اگه می شه ادرس بدهید.

*PiNk PaNTHeR*
20-04-2008, 17:56
اگه می شه ادرس بدهید.

قیمتهاش که نازل نیست و فرومهای فارسی هم امکانش هست با کردیت دزدی بخرن این اشتراکو و کنسولت کلا بن شه.
پس بهتره از یک جای مورد اعتماد خرید کنید... من تاحالا چون اصلا نه از سروریسهای XBL خوشم میاد نه از آنلاین گیمینگ نرفتم توش اما اگر کسی خرید کرده از جایی بهتون لینک رو میده اما بگم اگر یک Silver رو زیر 25000 دادند بدونید با کردیت کاردهای هک شده خریده.

p3yman_xl
20-04-2008, 18:08
قیمتهاش که نازل نیست و فرومهای فارسی هم امکانش هست با کردیت دزدی بخرن این اشتراکو و کنسولت کلا بن شه.
پس بهتره از یک جای مورد اعتماد خرید کنید... من تاحالا چون اصلا نه از سروریسهای XBL خوشم میاد نه از آنلاین گیمینگ نرفتم توش اما اگر کسی خرید کرده از جایی بهتون لینک رو میده اما بگم اگر یک Silver رو زیر 25000 دادند بدونید با کردیت کاردهای هک شده خریده.

البته خوب بیشترشون مورد اعتماد هستن و تایید شدن ... در ضمن اکانت سیلور رایگان هست.

موفق باشید

meha
20-04-2008, 21:50
[RIGHT]]
[B]دلايل برتری ایکس باکس 360 نسبت به پلی 3 :
1- هک شده. يعنی شما بازی های ایکس باکس رو ميخری دونه ای 6 تومان . اما پلی 3 دونه ای 100 هزار تومان.!

یعنی هر بازی Ps3 دونه ای 100 هزار تومان هست؟
خب اگه 10 تا بازی بخوای بخری میشه 1 میلیون؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:19::19 ::13:

mazi_z_PSP
20-04-2008, 22:19
دقيقا همينطوره عزيز. و اینه که پلی 3 فروشش بسيار پايينتر از ایکس باکس هست. البته بيشتر در ایران.

ali_ranger22
21-04-2008, 10:04
یعنی هر بازی Ps3 دونه ای 100 هزار تومان هست؟
خب اگه 10 تا بازی بخوای بخری میشه 1 میلیون؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:19::19 ::13:

کجا 100 تومنه میانگین 60 تا 75 تومنه

ابتدا که کنسول رو میخرین، در صورتیکه پرمیوم باشه، به مدت 1 ماه به طور رایگان میتونید از خدمات طلایی لایو استفاده بکنید ( که شامل بازی آنلاین، دانلود گیمر پیکچر و .. میشه ). بعد از اون رمان باید پولی بپردازید و اکانت رو بخرید. این اکانت در بیشتر فورمهای فارسی با قیمتهای نازل به فروش میره.

موفق باشید

اینو که میدونستم قیمت میخواستم

Shadow of Destiny
22-04-2008, 00:30
OFF TOPIC

مطمئن باش شما هم که بری اونجا بعد از يکمدت برميگردی اینجا. با اون هزينه های کمر شکن، بعد اونجا ديگه 60 دلار پول نداری که 60-70 تا بازی بريزی رو هاردت. کمی فکر کن.! فکر کردی برای چی به هرکی که ميگی فلان بازی رو بازی کردی ميگه آره. به خاطر اینکه سوپر سره کوچه هم ميتونه بازی بفروشه و همه ميتونن بخرن. اما خارج نه. طرف بايد پول يک ماهشو بده تا بتونه هيلو بخره بازی کنه. بعد تا 2 ماه بعد بايد صبر کنه تا هيلو 2 رو بخره. بعدشم ميزنه کنسول رو ميفروشه ميگه جهنمو ضر ر هيلو 3 رو هم نميتونه بازی کنه. !!
بله ؟ مگه بازی هاش از ps3 گرون تره ؟ اگه اونطوری باشه که همه پلی 3 رو می بوسن میذارن کنار...
اینم برای بار 2 هزارم.. حقوقی که یه شخص خارجی دریافت می کنه با حقوقی که به ما ایرانی های بدبخت بیچاره میدن(البته اگه کاری وجود داشته باشه تا حقوقی بخوان بهت بدن) زمین تا آسمونه... حقوق اونا کفاف همه چیز رو میده.. مطمئن باش.. اونا همه چیزو محاسبه میکنن قیمت میدن... آره داداش.. فرهنگ شونم از هر نوعی که باشه زمین تا آسمون از ما بهتر و پیشرفته تره.. همونطور که برای بازی ها و فیلماشون Rating میذارن برای کنسولاشونم نرخی متعادل با میزان متوسط حقوق دریافتی یه شخص نرمال در نظر می گیرن. ایرانی فکر نکن.

دوست من کنسول که مثل کامپيوتر بازی ريختنش سخت نيست و سی دی گزاشتنش سخت نيست. شما کافيه کمی به خودتون زحمت بديد پاشيد در درايو رو باز کنيد و دی وی دی رو بزاريد توش. بقيش خودش انجام ميشه. يا اینکه يک خدمتکار استخدام کنيد تا اینکار رو بکنه 24 ساعته.!! نگران درايوتون هم نباشيد به این زودی ها خراب نميشه.
نه دیگه.. اول خوب به حرفام دقت کنن ببین منظور حرفم چی بوده بعد سنجیده حرف بزن. یه بار دیگه بخون ببین چی گفتم.
راستی مازی گفتی خدمتکار.. راستش بدجوری دنبالش بودم ولی باید بیافتی تو زحمت دیگه.. شرمنده.. مزدتم آخر هر ماه حساب می کنم چطوره ؟

بله، من طرفدار سرسخت این قانون هستم و تا حالا هم به خاطر رعایت نکردن آن ضربه هایی خوردم...
دوست عزیز، از این مقایسه های بی اساس انجام ندید لطفا. شما داری pc رو با کنسول مقایسه میکنی.
یعنی دیسک گذاشتن داخل درایو اینقدر مشکل ایجاد میکنه ؟! باور کنید کپی کردن اطلاعات بیشتر زمان میبره و کار سخت تری هست! بعضی از دوستان تصور میکنن چون این کنسول هارد داره، یعنی میشه توش همه چیز کپی کرد. خیر، امکانش نیست! ( این برای بار چندام ).
ببخشید دوست عزیز قصد جسارت ندارم.. کمک خیلی زیادی ازتون گرفتم و از این بابت ممنونم.. اما می خوام بدونم که درصد intelligence quotient تون چقدر بوده که اینقدر به خودتون مطمئنید ؟
من کی PC رو با کنسول مقایسه کردم ؟ (جدا از اینکه حالم از بازی رو پی سی بهم می خوره )...
شما گفتی چرا اینقدر اصرار می کنی که بازی ها رو از رو هارد انجام بدی ؟
منم در جواب یه مثال ساده زدم.. این به نظر به این معنی بود که من داشتم پی سی رو با کنسول مقایسه می کردم ؟
ضمنا.. شما که طرفدار سرسخت قانون به اصطلاح کپی رایت هستین، هیچ فکر کردین که چرا بازی های کپی و هک شده 360 رو بازی می کنین ؟ حرفاتون با هم شدیدا تناقض داره..
-------------------------

لطفا شما .. سعی کنید درست صحبت کردن رو ضمیمه کاراتون بکنید.. همونطور که شما از ارشیا می خواستی که درست صحبت کنه و فی الفور به مدیرا هم اطلاع دادی بد نیست اونچه رو که واسه خودت نمی پسندی و سه نقطه... ما اینجا به کسی بدهکار نیستیم. داریم سعی می کنیم اطلاعاتی که داریم رو به هم برسونیم.. شما تو یه زمینه اطلاعاتت خوبه و منم تو زمینه دیگه..

حالا مازیار فرق می کنه.. چون می دونم این از خصوصیت اخلاقی شه.. اما در مورد شما نه.. اگه دوست نداری جواب بدی می تونی Ignore کنی منو...

OFF TOPIC

حالا برای اینکه از این جو خارج شیم و از موضوع منحرف نشیم یه سوال دیگه...

به جز هارد 120 هارد 20 گیگ هم موجوده ؟ اگه نه.. می خوام بدونم 360 های هارد دار 20 گیگشون به آرکید می خوره یا نه..

p3yman_xl
22-04-2008, 11:01
ببخشید دوست عزیز قصد جسارت ندارم.. کمک خیلی زیادی ازتون گرفتم و از این بابت ممنونم.. اما می خوام بدونم که درصد intelligence quotient تون چقدر بوده که اینقدر به خودتون مطمئنید ؟این هم از نوع گفتار خودمانی این کاربر ... متاسفم ...

ضمنا.. شما که طرفدار سرسخت قانون به اصطلاح کپی رایت هستین، هیچ فکر کردین که چرا بازی های کپی و هک شده 360 رو بازی می کنین ؟ حرفاتون با هم شدیدا تناقض داره..
چاره ی دیگه ای هم هست ؟ بنده به همین دلیل در سال 2006 از لایو بن شدم. اگر از بازیهای اورژینال استفاده میکردم اینطور نمیشد...
به هر حال تاپیک از بحثش خارج شده و حالا که شما خیلی خوب بلدی Off Topic چی هست، پس لطفا تاپیک رو به حاشیه وارد نکنید.

mazi_z_PSP
22-04-2008, 17:33
حالا مازیار فرق می کنه.. چون می دونم این از خصوصیت اخلاقی شه..

ای قربونت بشم که منو خوب شناختی. شيطون شدی ها.!! راستش من با هرکسی سره سازش ندارم. قبلا که تو قسمت پی اس پی فعاليت ميکردم اینو ثابت کردم. اونم به دلايلی .... Off Topic

به جز هارد 120 هارد 20 گیگ هم موجوده ؟ اگه نه.. می خوام بدونم 360 های هارد دار 20 گیگشون به آرکید می خوره یا نه..

بله موجوده. رو مدل های پريميوم و هيلو هارد 20 وجود داره.
بله . هم هارد 120 و هم هارد 20 به آرکيد ميخوره. خيالت راحت.

Shadow of Destiny
22-04-2008, 20:57
این هم از نوع گفتار خودمانی این کاربر ... متاسفم ...
شرمنده قصد توهین نداشتم... همونطور که خودتم گفتی گفتار خودمونی بود دیگه... سخت نگیر.
Drown Your Sorrows In Your Laughter

چاره ی دیگه ای هم هست ؟ بنده به همین دلیل در سال 2006 از لایو بن شدم. اگر از بازیهای اورژینال استفاده میکردم اینطور نمیشد...

یا رومی روم باش یا زنگی زنگ..
چاره ش این بود که بازی های اورجینال می خریدی تا هم بن نشی و هم قانون کپی رایت رو رعایت کنی...
خداییش منم خیلی طرفدار این قانونم اما نیست تو کشوری کاملا بی قانون زندگی می کنم احساس می کنم که دارم حس احترام به قانون رو از دست می دم.. مثل ویروس T می مونه. می دونی که منظورم چیه ؟

به هر حال تاپیک از بحثش خارج شده و حالا که شما خیلی خوب بلدی Off Topic چی هست، پس لطفا تاپیک رو به حاشیه وارد نکنید.
به خاطر همین یه سوال پرسیدم تا از این جو خارج شیم.. حالا اگه از این به بعد سوال بپرسم جواب نمی دی ؟

ای قربونت بشم که منو خوب شناختی. شيطون شدی ها.!! راستش من با هرکسی سره سازش ندارم. قبلا که تو قسمت پی اس پی فعاليت ميکردم اینو ثابت کردم. اونم به دلايلی .... Off Topic

مازی خدا نکنه تو بخوای رئیس قسمتی از سایتی باشی.. مطمئنا شخص رو فی الفور ایگنور می کنی و می فرستی به Eternal Dustbin ... بدون اینکه بخوای جوابی از شخص مقابلت بشنوی. درسته ؟
ولی من با این اخلاقت راحتم.. همونطور که گفتم باهات زیاد مشکل ندارم.. راحت باش..

بله موجوده. رو مدل های پريميوم و هيلو هارد 20 وجود داره.
بله . هم هارد 120 و هم هارد 20 به آرکيد ميخوره. خيالت راحت.
ممنون که با این جو خاص جواب دادی.. بعدش هارد 20 گیگ رو جدا فروشی ندارن ؟ یه سرچ زدم مثل اینکه فقط 120 هستش درسته ؟

alisaraee
23-04-2008, 10:09
[QUOTE=mazi_z_PSP;2331574][SIZE=1][RIGHT]ای قربونت بشم که منو خوب شناختی. شيطون شدی ها.!! راستش من با هرکسی سره سازش ندارم. قبلا که تو قسمت پی اس پی فعاليت ميکردم اینو ثابت کردم. اونم به دلايلی .... Off Topic

تو سعي كن بالاخره تو يه تاپيك موندگار شي.از بازي سنتر به اين طرف من افتخار اشنايي با شما رو پبدا كردم .تو اين مدت شما هميشه در حال اسباب كشي بودي:31:

S0R3N4
23-04-2008, 14:21
دوستان آخرین قیمت این دستگاه چنده؟

amirala7
23-04-2008, 16:53
سلام
من آخرین قیمت xbox رو دارم ولی از ترس این آقا مازیار نمیگم

mazi_z_PSP
23-04-2008, 19:57
دوستان آخرین قیمت این دستگاه چنده؟

چه مدلی ؟
حدودا
هيلو اديشن 550-600
الايت 650-750
پريميوم 500-550
آرکيد 450-550
هرجور صلاحه

سلام
من آخرین قیمت xbox رو دارم ولی از ترس این آقا مازیار نمیگم

خوب کاری ميکنی.!!(شوخی. بگو عزيزم راحت باش. فقط درست بگو. شايعه پخش نکن.!)

تو سعي كن بالاخره تو يه تاپيك موندگار شي.از بازي سنتر به اين طرف من افتخار اشنايي با شما رو پبدا كردم .تو اين مدت شما هميشه در حال اسباب كشي بودي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

تو بازيسنتر ديگه فعاليت نميکنم چون يکجای ديگه مدير هستم و سرم شلوغه. البته تو بعضی از قسمت ها هنوز فعاليت دارم. دقت بايد بکنی.! و دليل ديگه اینکه کنسولم سوخت. ديگه کاری با اونجا ندارم.!

ممنون که با این جو خاص جواب دادی.. بعدش هارد 20 گیگ رو جدا فروشی ندارن ؟ یه سرچ زدم مثل اینکه فقط 120 هستش درسته ؟

اینو نميدونم که فقط 120 رو جدا ميفروشن و 20 رو نه. اما در کل جدا ميفروشن.
20 رو فکر کنم بفروشن. بايد بگردی.

چاره ش این بود که بازی های اورجینال می خریدی تا هم بن نشی و هم قانون کپی رایت رو رعایت کنی...

با این درامدی که ایرانيا دارن ميشه بازی هم اورجينال خريد؟ ميانگين 65-85؟ ميشه؟ خوب طرف ورشکست ميشه.
مگر اینکه باباش وزير نفت باشه.!!

مازی خدا نکنه تو بخوای رئیس قسمتی از سایتی باشی.. مطمئنا شخص رو فی الفور ایگنور می کنی و می فرستی به Eternal Dustbin ... بدون اینکه بخوای جوابی از شخص مقابلت بشنوی. درسته ؟

متاسفانه بايد بگم هستم.!
نه بنش نميکنم . همچين ميزنم تو پرش که ديگه آنلاين نشه.!! يا اگر ميشه درست اطلاعات بده.!!!

Shadow of Destiny
24-04-2008, 13:15
آرکيد 450-550
اونی که آرکید رو داره میده 500 تا 550 کثیف ترین آدم رو زمینه... قیمت متعادل آرکید باید 390 تا 410 باشه. بیشتر از این پول کثیف خواری شونه..

با این درامدی که ایرانيا دارن ميشه بازی هم اورجينال خريد؟ ميانگين 65-85؟ ميشه؟ خوب طرف ورشکست ميشه.
مگر اینکه باباش وزير نفت باشه.!!
ولی در عوضش می تونه از قانون کپی رایت تبعیت کنه...

متاسفانه بايد بگم هستم.!
نه بنش نميکنم . همچين ميزنم تو پرش که ديگه آنلاين نشه.!! يا اگر ميشه درست اطلاعات بده.!!!
پس زیاد فرقی هم نداره..

میگن بردهای فاکن لوله مسی روی سی پی یو شون حذف شده.. اینو چطوری میشه تشخیص داد.. هم اینجا و هم تو بازی سنتر طریقه تشخیصشونو خوندم اما در این مورد متوجه نشدم باید از کدوم قسمت نگاه انداخت..

ali_ranger22
24-04-2008, 16:03

اره اینو خیلی خوب اثبات کردی تو تاپیک psp الان یاد جر و بحث هامون افتادم!!

mazi_z_PSP
24-04-2008, 19:30
اونی که آرکید رو داره میده 500 تا 550 کثیف ترین آدم رو زمینه... قیمت متعادل آرکید باید 390 تا 410 باشه. بیشتر از این پول کثیف خواری شونه..

مگه تو ایران فروشنده تميز هم وجود داره؟! همه هم مسلمونن.!!

ولی در عوضش می تونه از قانون کپی رایت تبعیت کنه...

ولی در عوضش از نون شبش هم ميمونه. !

میگن بردهای فاکن لوله مسی روی سی پی یو شون حذف شده.. اینو چطوری میشه تشخیص داد.. هم اینجا و هم تو بازی سنتر طریقه تشخیصشونو خوندم اما در این مورد متوجه نشدم باید از کدوم قسمت نگاه انداخت..

اینو نميدونم . پيمان جان بهتر ميدونه.!

Shadow of Destiny
25-04-2008, 11:57
ولی در عوضش از نون شبش هم ميمونه. !
بابا بی خیال... این هم مثل همون قضیه ای شده که آخرش شما فکر کردین می خواستم کامپیوتر رو با کنسول مقایسه کنم..

p3yman_xl
25-04-2008, 12:31
لطف کنید بحث تاپیک رو به حاشیه وارد نکنید.

بحث سیاسی هم به هیچ عنوان مطرح نکنید.

ممنون و موفق باشید

p3yman_xl
25-04-2008, 17:23
اینو نميدونم . پيمان جان بهتر ميدونه.!

من خودم با چراغ قوه توی کنسول رو یه نگاهی انداختم.... باید خیلی دقت کرد. خیلی که دقت کنی میبینی هم وضعیت Inductor ها تغییر کرده و عوض شده، هم اینکه روی cpu تغییراتی صورت گرفته.
یه راه دیگه هم داره و اون اینه که در کنسول باز بشه!

Little Sparrow
25-04-2008, 19:20
درسته که می شه ریجن کنسول رو عوض کرد؟

Shadow of Destiny
25-04-2008, 22:11
بحث سیاسی هم به هیچ عنوان مطرح نکنید.

ما تا دهن باز می کنیم پاره ای از مشکلات کشور رو بازگو می کنیم میاین با سیاست قاطی ش می کنین.. از نظر من سیاست مفهوم و تعریفی نداره.. بحث سیاسی کدومه داداش من.. کی از سیاست حرف زد ؟

من خودم با چراغ قوه توی کنسول رو یه نگاهی انداختم.... باید خیلی دقت کرد. خیلی که دقت کنی میبینی هم وضعیت Inductor ها تغییر کرده و عوض شده، هم اینکه روی cpu تغییراتی صورت گرفته.
یه راه دیگه هم داره و اون اینه که در کنسول باز بشه!
وای.. الان که دوباره به عکسا نگاه کردم تازه فهمیدم که نزدیک بود چه بلایی سرم بیاد...

من رفتم تو یه کلوپی.. از قضا بحث 360 پیش اومد طرف گفت من کنسولمو می فروشم و بردش فالکنه..
من که می دونستم گوشی رفیقم فلش داره ازش گرفتم و به داخل کنسول یه نگاه انداختم. تازه یک قرونی م افتاد که بردش لانچ بود چون اینداکتوراش ایستاده بودن.. من فکر کردم زفره .. نگو مدل زفر به بعد اینداکتورا خوابیده ن..
به نظرم اولین کاری که باید می کردم این بود که ببینم hdmi رو ساپورت می کنه یا نه...

بچه ها یه چند تا موضوع جدید پیش اومده که داره کم کم حالمو بهم میزنه:
جدا از اینکه باید دنبال فاکن بگردی تا از شر گرمازدگی خلاص شی مشکلات دیگه ای هم موجوده..
اول مشکل uc با pal رو داشتم.. چون uc می گن بازی هاش بیشتره اما مبدل 110 به 220 می خواد که حدودا 30 تومنه. این که شد یه خرج اضافه..و pal بازی هاش کمتره اما خوبیش اینه که آداپتورش 220 ه..
زنگ زدم یه جایی برای خرید کنسول.. طرف جدا از اینکه گرون می گفت.. گفتش که تمام مدل های uc و pal رو رد کرده چون بازی زیاد براش موجود نیست... گفتش که می خواد مدل j رو بیاره چون بازی هاش فراوونه..

از طرف دیگه یادمه یکی تو بازی سنتر گفت که مدل جی بازی هاش تقریبا سانسور شده س و از خشونت بازی هم کاسته شده...یه همچین چیزی صحت داره ؟
دیگه اینکه: مدل جی که به مبدل 110 به 220 نیاز نداره.. داره ؟
خداییش به این می گن the catch 22
راهنمایی کنین لطفا..

شنیدم این کار سخت افزاری انجام میگیره.. آره ؟

mazi_z_PSP
26-04-2008, 07:26

آره ميشه به راحتی. ببرش پيش فروشگاه نکست جن. کاره سه سوته.!

بچه ها یه چند تا موضوع جدید پیش اومده که داره کم کم حالمو بهم میزنه:
جدا از اینکه باید دنبال فاکن بگردی تا از شر گرمازدگی خلاص شی مشکلات دیگه ای هم موجوده..

بابا ملت اینقدر خودتون رو به خاطر فالکون به دردسر نندازيد. من دارم ميگم کافيه ديگه. عزيزان فالکون هم اسمش زيادی خوب در رفته و همه حساسيت زيادی روش دارن. این زفير بدبخت هم تاحالا هيچ مشکلی نداشته ، ميفهميد؟ تاحالا کسی رو نديدم که بگه زفير من خراب شده ، متوجه ميشيد؟ آخه چرا اینقدر دنبال فالکون ميگرديد؟ بسه ديگه بيخيال.!

اول مشکل uc با pal رو داشتم.. چون uc می گن بازی هاش بیشتره اما مبدل 110 به 220 می خواد که حدودا 30 تومنه. این که شد یه خرج اضافه..و pal بازی هاش کمتره اما خوبیش اینه که آداپتورش 220 ه..
زنگ زدم یه جایی برای خرید کنسول.. طرف جدا از اینکه گرون می گفت.. گفتش که تمام مدل های uc و pal رو رد کرده چون بازی زیاد براش موجود نیست... گفتش که می خواد مدل j رو بیاره چون بازی هاش فراوونه..

ببين عزيز اصلا به رجيون توجهی نکن. اولا که از هيلو و آرکيد رجيون jنيامده. بعدشم بيشتر بازی ها نسخه فری رجيون دارن که رو همه ی کنسول ها اجرا ميشه. درسته بازی های jکمی بيشتره اما نميارزه به اینکه بری خودتو تو دردسر بندازی تا بتونی jبخری. وضع اون دوتا ی ديگه هم کم کم داره بهتر ميشه.!

از طرف دیگه یادمه یکی تو بازی سنتر گفت که مدل جی بازی هاش تقریبا سانسور شده س و از خشونت بازی هم کاسته شده...یه همچین چیزی صحت داره ؟
دیگه اینکه: مدل جی که به مبدل 110 به 220 نیاز نداره.. داره ؟

اینو ديگه خداييش نشنيده بودم. شايد شايعه باشه. با عقل جور در نمياد. آخه اونا که آدمای اینجارو نيمه وحشی ميدونن چرا بايد از خشونتش کم کنن؟ که يکوقت ضربه روحی به بچه هامون نزنه؟! خنده داره. قضيه بووو ميده.!
----
نه نداره.

Shadow of Destiny
26-04-2008, 11:15
بابا ملت اینقدر خودتون رو به خاطر فالکون به دردسر نندازيد. من دارم ميگم کافيه ديگه. عزيزان فالکون هم اسمش زيادی خوب در رفته و همه حساسيت زيادی روش دارن. این زفير بدبخت هم تاحالا هيچ مشکلی نداشته ، ميفهميد؟ تاحالا کسی رو نديدم که بگه زفير من خراب شده ، متوجه ميشيد؟ آخه چرا اینقدر دنبال فالکون ميگرديد؟ بسه ديگه بيخيال.!
چرا اینقدر ریز می نویسی چشمام اذیت شد... اینو یادت باشه.. کار از محکم کاری عیب نمی کنه. اگه زفر مشکل نداشت مایکروسافت مرض نداشت بره فالکن تولید کنه..

ببين عزيز اصلا به رجيون توجهی نکن. اولا که از هيلو و آرکيد رجيون jنيامده. بعدشم بيشتر بازی ها نسخه فری رجيون دارن که رو همه ی کنسول ها اجرا ميشه. درسته بازی های jکمی بيشتره اما نميارزه به اینکه بری خودتو تو دردسر بندازی تا بتونی jبخری. وضع اون دوتا ی ديگه هم کم کم داره بهتر ميشه.!
آخش پس بازی های ریجن فری هم موجوده.. فکر نکنم سفارشی مشکلی وجود داشته باشه. فکر کنم بتونم هر بازی رو که بخوام از بازی سنتر تهیه کنم.

اینو ديگه خداييش نشنيده بودم. شايد شايعه باشه. با عقل جور در نمياد. آخه اونا که آدمای اینجارو نيمه وحشی ميدونن چرا بايد از خشونتش کم کنن؟ که يکوقت ضربه روحی به بچه هامون نزنه؟! خنده داره. قضيه بووو ميده.!
نمی دونم والا... یکی دیگه اومد گفتش که من بیشتر بازی هاشو امتحان کردم و هیچ مشکلی نداشتن..
آخه قرار نیست که واسه ماها خشونتشو کم کنن... این ریجن رو که برا ماها نساختن. اصلا اونا چیزی رو برای ایرانی جماعت تولید نمی کنن..

نه نداره.
خیلی خوب شد..

آره ميشه به راحتی. ببرش پيش فروشگاه نکست جن. کاره سه سوته.!
سه سوته ؟ پس نرم افزاریه ؟ چقدر می گیرن حالا ؟

یه سوال دیگه اگه حوصله داشتی جواب بده:

بازی هایی که هم برا 360 و هم برا کامپیوتر تولید میشن از لحاظ کیفیت با هم فرق دارن ؟ آیا بازی هایی که برا کامپیوتر میدن و از 360 کانورت میشن از لحاظ گرافیک با هم متفاوتن ؟ مطمئنا باید بینشون فرقی وجود داشته باشه..
یادمه وقتی RE4 رو تو کامپیوتر دیدم نزدیک بود سکته کنم.. پلی 2 کجا و پی سی کجا.. واقعا تو پی سی افتضاح بود.. (البته ربطی به قدرت نداره.. دلیلش این بود که بد کانورتش کرده بودن) (دوباره فکر نکنید دارم پی سی رو با کنسول مقایسه می کنم)

Mahdi.M
26-04-2008, 13:00
سلام خدمت دوستان.
خب دیگه این هفته حتما Elite رو خواهم خرید. انشاا... 5شنبه . اولا گفتن قیمتش 670 تومن. فالکون، فکر کنم گرون گفتن ، اگه جایی رو سراغ دارین که قیمتش بهتره حتما راهنمایی کنین، یه موضوعی که خیلی توش موندم اینه که چه ریجنی بگیرم !! اصلا تو این یه مورد کاملا موندم ... ! راستی می خوام یه دسته ی اضافی هم بگیرم، قیمتش رو اگه محبت کنین ممنون می شم البته Elite . کابل اورجینال منظورم VGA هست از کجا می تونم گیر بیارم.
باتری مناسب برا دسته ها چی بگیرم که مدت زمان زیادی دووم بیاره.
اینتر کولر بگیرم یا نیاز نیست؟
ممنون از راهنمایی تون.

SAEED_BARCELONA
26-04-2008, 13:12
وای که اینجا چه فدر گرونه. تو دبی الیت رو 1600 درهم میفروشن یعنی 397000 تومن. من که دادم برام یه الیت PAL با یه دسته اضافه بیارن از دبی.
آرکید= 210
پریمیوم=285
ببینید چه قدر این فروشنده ها میخورن رو یه کنسول!
قیمتارو میتونید از سایت xbox قسمت UAE بگیرید.
---------------------
چه قدر بده که آدم اون چیزیو که دوست داره نتونه بدست بیاره (رجوع شود به آواتار)

Shadow of Destiny
26-04-2008, 15:01
وای که اینجا چه فدر گرونه. تو دبی الیت رو 1600 درهم میفروشن یعنی 397000 تومن. من که دادم برام یه الیت PAL با یه دسته اضافه بیارن از دبی.
آرکید= 210
پریمیوم=285
ببینید چه قدر این فروشنده ها میخورن رو یه کنسول!
واقعا که... صبر کن ببینم.. ارکید 210 تومن ؟ مطمئنی ؟
سعید جان چطور میشه از دبی جنس سفارش داد ؟

چه قدر بده که آدم اون چیزیو که دوست داره نتونه بدست بیاره (رجوع شود به آواتار)

you could say that again
تو هم تسلیم شدی ؟

Shadow of Destiny
26-04-2008, 15:02
یه موضوعی که خیلی توش موندم اینه که چه ریجنی بگیرم !! اصلا تو این یه مورد کاملا موندم ... !
من فکر می کنم هر ریجنی رو بگیر جز uc چون نیاز به مبدل 110 به 220 داره که حدود 30 تومن پولشه..

SAEED_BARCELONA
26-04-2008, 16:21
واقعا که... صبر کن ببینم.. ارکید 210 تومن ؟ مطمئنی ؟
سعید جان چطور میشه از دبی جنس سفارش داد ؟
یه آشنا پیدا کن که برات بیاره از دبی. البته یکی هست تو بازی سنتر که میره دبی برا بچه ها کنسول میاره ولی اون چون تعداد زیاد میاره هزینه گمرکو کرایه بارو سودم میکشه روش. آرکید میده 420 تومن.
110000000% مطمئنم که همین قیمتاس
تو سایت xbox اینارو زده.

you could say that again
تو هم تسلیم شدی ؟
تابستون که شد بعد از امتحانات یه ps3 هم میگیرم. اونو با نون بازوم میگیرم:دی

من فکر می کنم هر ریجنی رو بگیر جز uc چون نیاز به مبدل 110 به 220 داره که حدود 30 تومن پولشه..
الان بهترین ریجنها
pal
uc
j

Shadow of Destiny
26-04-2008, 22:47
یه آشنا پیدا کن که برات بیاره از دبی. البته یکی هست تو بازی سنتر که میره دبی برا بچه ها کنسول میاره ولی اون چون تعداد زیاد میاره هزینه گمرکو کرایه بارو سودم میکشه روش. آرکید میده 420 تومن.
110000000% مطمئنم که همین قیمتاس
تو سایت xbox اینارو زده.
سعید جان.. یعنی شرکتی چیزی قابل اعتماد تو دبی وجود نداره که بخواد واسمون پست کنه بدون در نظر گرفتن هزینه گمرک و غیره ؟

تابستون که شد بعد از امتحانات یه ps3 هم میگیرم. اونو با نون بازوم میگیرم:دی
نون بازو رو خوب اومدی..

الان بهترین ریجنها
pal
uc
j

مگه به جز اینا ریجن دیگه ای هم موجوده ؟
راستی.. ریجن به خود کنسول بر می گرده یا به درایورش ؟
یه سوال دیگه.. (شرمنده من اینجا خیلی سوال پرسیدم).. اگه بخوام 360 رو از طریق خروجی hdmi به مانیتور وصل کنم به چه مبدلی نیازی ؟ آیا کیفیت تصویر مطلوب تر از کابل VGA هستش ؟
به چه مانیتوری وصل میشه ؟ ممنون..

Mahdi.M
27-04-2008, 11:36
سلام خدمت دوستان.
خب دیگه این هفته حتما Elite رو خواهم خرید. انشاا... 5شنبه . اولا گفتن قیمتش 670 تومن. فالکون، فکر کنم گرون گفتن ، اگه جایی رو سراغ دارین که قیمتش بهتره حتما راهنمایی کنین، یه موضوعی که خیلی توش موندم اینه که چه ریجنی بگیرم !! اصلا تو این یه مورد کاملا موندم ... ! راستی می خوام یه دسته ی اضافی هم بگیرم، قیمتش رو اگه محبت کنین ممنون می شم البته Elite . کابل اورجینال منظورم VGA هست از کجا می تونم گیر بیارم.
ممنون از راهنمایی تون.

یکی پیدا نشد جواب ما رو بده !!!:37:

دیروز یه فروشگاه گیر آوردم که الایت رو 630 می ده. راستی میخوام از طریق پست سفارش بدم ، نظرتون چیه؟:question:

pood
27-04-2008, 12:15
تو بازيسنتر ديگه فعاليت نميکنم چون يکجای ديگه مدير هستم و سرم شلوغه. البته تو بعضی از قسمت ها هنوز فعاليت دارم. دقت بايد بکنی.! و دليل ديگه اینکه کنسولم سوخت. ديگه کاری با اونجا ندارم.!

سلام آقا مازیار ضمن عرض تسلیت این کنسولتون که سوخت چی بود؟؟؟؟

mazi_z_PSP
27-04-2008, 18:44
یه سوال دیگه.. (شرمنده من اینجا خیلی سوال پرسیدم).. اگه بخوام 360 رو از طریق خروجی hdmi به مانیتور وصل کنم به چه مبدلی نیازی ؟ آیا کیفیت تصویر مطلوب تر از کابل VGA هستش ؟
به چه مانیتوری وصل میشه ؟ ممنون..

100% کيفيت بهتری خواهيد داشت مخصوصا در مانيتور های ال سی دی.! فقط به يک کابل .... نياز هست. و البته مانيتورتون هم بايد ازش پشتيبانی کنه.! که تمام مانيتور های جديد از این قابليت پشتيبانی ميکنن. !

سعید جان.. یعنی شرکتی چیزی قابل اعتماد تو دبی وجود نداره که بخواد واسمون پست کنه بدون در نظر گرفتن هزینه گمرک و غیره ؟

اگر اونجوری بود که همه ميرفتن همينجوری ميگرفتن. الان ارزونترين قيمتی که ميتونی پيدا کنی 420 هست که اونايی ميدن که از دبی خودشون ميارن.!

سلام خدمت دوستان.
ممنون از راهنمایی تون.

بورو فروشگاه نکست جن. من از اونجا بهتر نميشناسم.!
رجيون الايت و هيلو هم همشون UCهستن پس فکرشو نکن. هرچی گرفتی خوبه. نه؟!
دسته برای الايت فکر کنم 50-60 باشه اونم به خاطر رنگ سياهش. اما اگر دسته سفيد بخوای با 40 ميتونی بگيری.!
از کامپيوتر فروشی کابل بخر.!!
باطری شارژی يا سونی اصل بخر يا دوراسل.!
اصلا فکرشو نکن. اگر ميخوای پولتو برای اینتر کولر دور بريزی بده من برات دور ميريزم.!!

دیروز یه فروشگاه گیر آوردم که الایت رو 630 می ده. راستی میخوام از طریق پست سفارش بدم ، نظرتون چیه؟:question:

اصلا به فکر پست نباش که تا ته ميره تو پاچت. !
همينجوری که ميری بخری ميندازن بهت اگر وارد نباشی چه برسه به پست. حتما خودت بورو حضوری بخر. حتما.!!

سلام آقا مازیار ضمن عرض تسلیت این کنسولتون که سوخت چی بود؟؟؟؟
اسم منو از کجا ميدونی شيطون؟
رفتگان شما رو هم خدا بيامرزه!!
360 پريميوم سال 2006 با مادربرد لانچ و درايو سامسونگ.!

mazi_z_PSP
27-04-2008, 18:52
بازی هایی که هم برا 360 و هم برا کامپیوتر تولید میشن از لحاظ کیفیت با هم فرق دارن ؟ آیا بازی هایی که برا کامپیوتر میدن و از 360 کانورت میشن از لحاظ گرافیک با هم متفاوتن ؟ مطمئنا باید بینشون فرقی وجود داشته باشه..
یادمه وقتی RE4 رو تو کامپیوتر دیدم نزدیک بود سکته کنم.. پلی 2 کجا و پی سی کجا.. واقعا تو پی سی افتضاح بود.. (البته ربطی به قدرت نداره.. دلیلش این بود که بد کانورتش کرده بودن) (دوباره فکر نکنید دارم پی سی رو با کنسول مقایسه می کنم)

خوبه خودت جواب ميدی.
به دليل بد کانورت کردن بعضی از بازی ها بد در مياد. اما اگر سازنده ها حوصله به خرج بدن ( که بيشتر نميدن ) و درست روش کار کنن بازی های پی سی از کنسول بسيار با کيفيت تر اجرا ميشه. اگر پی سيتون قوی باشه. نمونش بازی Gears of Warکه از ایکس باکس 360 به پی سی کانورت شد و خيلی پيشرفت کرد. اما بيشتر بازی ها با افت کيفيت مواجه ميشن چون سازنده ها حوصله اصلاح و بازنويسی کد ها رو ندارن .!( به دليل اختلافات سخت افزاری و نرم افزاری کنسول با پيسی کد ها بايد ويرايش بشن.!)

Little Sparrow
27-04-2008, 19:04
این عکس تو فروم بازیسنتر بود گفتم بزارم براتون شاید کمک کنه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Shadow of Destiny
28-04-2008, 08:43
دسته برای الايت فکر کنم 50-60 باشه اونم به خاطر رنگ سياهش.
دسته مشکیش گرون تره ؟ می تونی یه عکس ازش بذاری ؟ تا حالا مشکی شو ندیدم..

360 پريميوم سال 2006 با مادربرد لانچ و درايو سامسونگ.!
پس تو باید بیشتز از همه دنبال فالکن باشی.. راستی چه بلایی سر جسدش اومد ؟ کجا خاکش کردن ؟ :20:

خوبه خودت جواب ميدی.
به دليل بد کانورت کردن بعضی از بازی ها بد در مياد. اما اگر سازنده ها حوصله به خرج بدن ( که بيشتر نميدن ) و درست روش کار کنن بازی های پی سی از کنسول بسيار با کيفيت تر اجرا ميشه. اگر پی سيتون قوی باشه. نمونش بازی Gears of Warکه از ایکس باکس 360 به پی سی کانورت شد و خيلی پيشرفت کرد. اما بيشتر بازی ها با افت کيفيت مواجه ميشن چون سازنده ها حوصله اصلاح و بازنويسی کد ها رو ندارن .!( به دليل اختلافات سخت افزاری و نرم افزاری کنسول با پيسی کد ها بايد ويرايش بشن.!)
راستش یکی از بچه ها داشت مخ مو میزد که برم به جای 360 پی سی مو آپ کنم که منم در جوابش اینو گفتم.. دیگه الان کاملا مصمم شدم که هدفم 360 ه..

این عکس تو فروم بازیسنتر بود گفتم بزارم براتون شاید کمک کنه:
به من که خیلی کمک کرد.. ممنون.. عجیبه.. نمی دونستم Elite شارژ دسته نداره..

SAEED_BARCELONA
28-04-2008, 10:26
مگه به جز اینا ریجن دیگه ای هم موجوده ؟
منظورم اولویت ها بود.
1-pal
2-uc
3-j
عکس دسته مشکی

Shadow of Destiny
28-04-2008, 13:07
منظورم اولویت ها بود.
1-pal
2-uc
3-j
hmm... جالبه.. میشه بگی دلیل این اولویت چی بوده ؟ خیلی کنجکاو شدم..

عکس دسته مشکی
سعید جان دمت گرم.. اه اه اه.. واقعا بی ریخته.. یه دلیلی داشت دیگه باعث شد تا حالا نبینمش.. بس که زشته و با این حساب 50-60 تومنه و از سفیدش گرون تره ؟
دسته مشکی فقط PS2... نقره ایشم بد نیستش.
ایکس باکس فقط دسته سفیدش قشنگه.. دلیلش اینه که چرا سبز و رنگ دکمه هاش با سفید بیشتر سازگاری داره تا مشکی.. نمی دونم شاید تو این عکس داره درست نشون نمیده..

Little Sparrow
28-04-2008, 15:46
ببخشید ولی xbox360 چه وری قرار می گیره؟
منظورم اینه که حتما باید صاف بزاریمش یا اینکه می شه خوابوندش؟

p3yman_xl
28-04-2008, 16:54
ببخشید ولی xbox360 چه وری قرار می گیره؟
منظورم اینه که حتما باید صاف بزاریمش یا اینکه می شه خوابوندش؟

فرق چندانی نداره، کنسول در هر دو حالت کار خودش رو به خوبی انجام میده ....
اما به نظرم وضعیت افقی بهتر هست، چون کنسول حالت ثابتی داره و امکان واژگون شدنس بسیار پایینه. صد البته سرعت داخل گذاشتن و بیرون آوردن دیسک هم برای شما راحت تره.

موفق باشید

SAEED_BARCELONA
28-04-2008, 17:45
hmm... جالبه.. میشه بگی دلیل این اولویت چی بوده ؟ خیلی کنجکاو شدم..
پال احتیاج به هیچ تبدیلی نداره. بزنش به برق برو حال کن
اون دوتا هم هرطور خواستی جابه جا کن!
یک سال پیش جی بالا بود و یوس 2 و پال آخر.

سعید جان دمت گرم.. اه اه اه.. واقعا بی ریخته.. یه دلیلی داشت دیگه باعث شد تا حالا نبینمش.. بس که زشته و با این حساب 50-60 تومنه و از سفیدش گرون تره ؟
این دیگه سلیقه ایه. من بخاطر رنگ مشکیش میخوام الیت بگیرم.

mazi_z_PSP
28-04-2008, 21:48
پس تو باید بیشتز از همه دنبال فالکن باشی.. راستی چه بلایی سر جسدش اومد ؟ کجا خاکش کردن ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

تيکه تيکه فروختمش. 250 ضرر دادم.!!

اصلا هم بريخت نيست. این نظر شماست. بيشتريا همين سياه رو ميپسندن و البته من. عاشقشم.!!

Shadow of Destiny
28-04-2008, 21:55
پال احتیاج به هیچ تبدیلی نداره. بزنش به برق برو حال کن
اون دوتا هم هرطور خواستی جابه جا کن!
یک سال پیش جی بالا بود و یوس 2 و پال آخر.
الان مازیار گفتش که j به تبدیل نیازی نداره... بنابراین این فقط pal ه که خودش آداپتور 220 داره و به هیچ تبدیلی نیاز نداره درسته ؟ مگه اینا از لحاظ قیمت هم با هم فرق می کنن ؟

این دیگه سلیقه ایه. من بخاطر رنگ مشکیش میخوام الیت بگیرم.
شرمنده سعید جان.. نمی خواستم بزنم تو ذوقت..:10: خب گفتم... شاید تو این عکس خوب به نظر نمی رسه و الا اولین اولویت من تو انتخاب رنگ مشکیه..:46:

Shadow of Destiny
28-04-2008, 21:56
تيکه تيکه فروختمش. 250 ضرر دادم.!!
الان چی داری ؟ دوباره 360 خریدی ؟

اصلا هم بريخت نيست. این نظر شماست. بيشتريا همين سياه رو ميپسندن و البته من. عاشقشم.!!
پس همونطور که گفتم عکسش خشک به نظر میرسه...

SAEED_BARCELONA
28-04-2008, 22:55
الان مازیار گفتش که j به تبدیل نیازی نداره... بنابراین این فقط pal ه که خودش آداپتور 220 داره و به هیچ تبدیلی نیاز نداره درسته ؟ مگه اینا از لحاظ قیمت هم با هم فرق می کنن ؟
آره فکر کنم. j هم به تبدیل احتیاج نداره. میگن که بازیای pal زودتر میاد تا j. البته این به این معنی نیست که بعد 1-2ماه میادها.
این عکس دومیرو ببین. مثل 206 اسپرته لامصب. زید دکمه هاش چراغ بنداز ببین چه حالی میده بت

Shadow of Destiny
28-04-2008, 23:21
آره فکر کنم. j هم به تبدیل احتیاج نداره. میگن که بازیای pal زودتر میاد تا j. البته این به این معنی نیست که بعد 1-2ماه میادها.
راستش خودمم موندم برا کدوم بازی بیشتر یا زودتر میاد.. به هر حال دیگه فرقی نمی کنه. فکر کنم هر چی بخوام بتونم سفارش بدم.

این عکس دومیرو ببین. مثل 206 اسپرته لامصب. زید دکمه هاش چراغ بنداز ببین چه حالی میده بت
خداییش این عکس از قبلیه بهتره.. چون هم نماش عوض شده و هم نور پردازیش بهتره...

بچه ها یکی میشه لطف کنه مشخصات پریمیوم رو بگه.. ؟ (چه میدونم لوازمش و غیره) می خوام از یکی دست دو بگیرم. کنسولی که مال سال 2 2007 باشه چجور کنسولیه ؟ صد در صد فالکن نیست درسته ؟ بعدش مدلش NTSC j هستش. خوبه ؟ ازش پرسیدم مشکلی نداره.. گفت نه .. فقط یه مشکلی هست که طبیعیه .. وسط بازی ممکنه یه پیغام خطاهایی بده که ین مربوط به دیسک کپی میشه.. منظور چه نوع پیغام هایی ه ؟ کسی تا حالا به یه همچین مشکلی بر خورده ؟
میشه یخورده زودتر جوابمو بدین ؟ ممنون.

SAEED_BARCELONA
29-04-2008, 10:02
کنسولی که مال سال 2 2007 باشه چجور کنسولیه ؟ صد در صد فالکن نیست درسته ؟
فالکون نیست. چه طور جرات میکنید 360 دست دوم بگیرید؟ پولتون زیادی کرده؟!
چه قدر پول دارید؟ چرا سفارش نمی دی از دبی برات آرکید بیارن؟ تو Bc هست کسی که بیاره ها. خیلی هم مطمئنه

Sam Fisher 11
29-04-2008, 16:05
دیدم عکس دسته 360 میذارید گفتم اینم پیشنهاد کنم:

دسته HALO Edition هست. قبل از عید 60 تومان خریدمش. کاملا ازش راضیم، آنالوگ های نرم تر و حساس تری داره و به نظرم لذت بازیهای fps با این دسته بیشتره! البته شاید بعضی ها با ظاهرش حال نکنن که به سلیقه اشون بر میگرده...

ali_ranger22
29-04-2008, 16:24
دیدم عکس دسته 360 میذارید گفتم اینم پیشنهاد کنم:

دسته HALO Edition هست. قبل از عید 60 تومان خریدمش. کاملا ازش راضیم، آنالوگ های نرم تر و حساس تری داره و به نظرم لذت بازیهای fps با این دسته بیشتره! البته شاید بعضی ها با ظاهرش حال نکنن که به سلیقه اشون بر میگرده...

یه عروسک کوچولو از مستر چیف هم تو پک دسته باید باشه

Shadow of Destiny
29-04-2008, 22:29
فالکون نیست. چه طور جرات میکنید 360 دست دوم بگیرید؟ پولتون زیادی کرده؟!
چه قدر پول دارید؟ چرا سفارش نمی دی از دبی برات آرکید بیارن؟ تو Bc هست کسی که بیاره ها. خیلی هم مطمئنه
سعید جان راستش می خوام پی اس پی مو بفروشم با پولی که دارم جور شه 360 بخرم.. اما گفتم اگه بتونم با پی اس پیم معامله کنم خوب باشه.. بالاخره فهمیدم که مادربردش لانچ بود و بهتره برم یکی نوشو بخرم مطمئن تره...
در مورد سفارش از دبی باید بگم که خیلی ها میارن و تقریبا همون قیمت مغازه ها رو حساب می کنن

Shadow of Destiny
29-04-2008, 22:30
راستی این دسته ای هم که گذاشتید بد نیست.. اما زیاد رنگارنگه.. سلیقه س دیگه.. یکی می بینی عاشق این میشه..

Sam Fisher 11
30-04-2008, 11:02
یه عروسک کوچولو از مستر چیف هم تو پک دسته باید باشه
بله دوست عزیز درسته. گذاشتمش روی tv ;)
در ضمن توی این عکس براق بودنش زیاد مشخص نیست چون دسته کاملا سیقلی و براقه.

SAEED_BARCELONA
30-04-2008, 11:31
منم اصلا با این دسسته هیلو حال نمی کنم. یه جوریه. سم فیشر ببخشیدا که اینطوری میگم.
آدم برای بازی فقط باید بره سراغ مشکی!

بالاخره فهمیدم که مادربردش لانچ بود و بهتره برم یکی نوشو بخرم مطمئن تره...
بهترین کارو میکنی. تو خرید 360 عجله نکن که رکب میخوری.

Little Sparrow
30-04-2008, 17:10
دیگه اینتر کولر نزارم؟فن رو 12 ولت هم نکنم؟تو bc می گه بکنین.شما میگین بکنم یا نه؟
من ادم وسواسی ام.خیلی سخت انتخاب می کنم.از حالا سفارش یه میز تلویزیون دادم
که هوا توش جریان داشته باشه!

p3yman_xl
30-04-2008, 19:54
دیگه اینتر کولر نزارم؟فن رو 12 ولت هم نکنم؟تو bc می گه بکنین.شما میگین بکنم یا نه؟
من ادم وسواسی ام.خیلی سخت انتخاب می کنم.از حالا سفارش یه میز تلویزیون دادم

نظر من رو بخوای، اینترکولر یک وسیله ی اضافی هست، اگه خوب استفاده بکنی، اصلا نیازی به این نیست. 12 ولت هم نکن، این روس برای کنسولهای 2005 و 2006 هست. اتفاقا کار خیلی خوبی میکنی در انتخاب میز تلویزیون، این خودش خیلی تاثیر میذاره.

SAEED_BARCELONA
30-04-2008, 22:55
از حالا سفارش یه میز تلویزیون دادم
هر وقت گرفتیش یه عکس بزار ببینیم چطوریه میزه

mazi_z_PSP
01-05-2008, 00:00
الان چی داری ؟ دوباره 360 خریدی ؟

هيچی .! نشستم به جعبش نگاه ميکنم و حسرت ميخورم. هيچی پول ندارم. !
--------------------------------------
ميبينم که تاپيک 360 خيلی شلوغ شده ، اميدوارم دوستان ببخشند من سرم شلوغه نميتونم زود زود بيام جواب بدم. اميدوارم بقيه دوستان این خلائه بزرگ رو پر کنن.!!!!
ممنون.
:d

Shadow of Destiny
01-05-2008, 00:03
بهترین کارو میکنی. تو خرید 360 عجله نکن که رکب میخوری:

راستش نیست داریم به تابستون نزدیک تر میشیم این بود که عجله خونم یخورده رفته بالا..:46:

Shadow of Destiny
01-05-2008, 00:05
هيچی .! نشستم به جعبش نگاه ميکنم و حسرت ميخورم. هيچی پول ندارم. !
اگه بخوای دوباره کنسول بخری چی می خری ؟

tophigh
01-05-2008, 01:33
اگه من بودم ps3

Shadow of Destiny
01-05-2008, 09:49
اگه من بودم ps3
در مورد خودم با تمام احترامی که برای پلی 3 قائلم متاسفانه باید برم 360 بخرم تا قیمت خودش و بازی هاش یکم بیاد پایین.. خودش که زیاد مشکلی نداره بیشتر بازی هاش.. تا حالا کنسول ایکس باکس 1 رو هم تجربه نکردم می خوام بعضی از بازی هاشم ببینم.

و اما یه سوال:
اگه همه چیز جور شه قراره که یه pal بگیرم و درایوشم بنک ه.. می خواستم ببینم اگه بخوام خودم کپی خورش کنم امکان داره از شانس بد من (مثلا با قطع برق) مشکلی برای کنسول پیش بیاد ؟

SAEED_BARCELONA
01-05-2008, 10:27
و اما یه سوال:
اگه همه چیز جور شه قراره که یه pal بگیرم و درایوشم بنک ه.. می خواستم ببینم اگه بخوام خودم کپی خورش کنم امکان داره از شانس بد من (مثلا با قطع برق) مشکلی برای کنسول پیش بیاد ؟
حالا نفوس بد نزن. ایشالا که چیزی نمی شه.

نميتونم زود زود بيام جواب بدم. اميدوارم بقيه دوستان این خلائه بزرگ رو پر کنن.!!!!
خلاء بزرگ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pood
01-05-2008, 16:46
آقا حالا اومدیم برق رفت
لطفا این قضیه برق رفتن هنگام کپی خور شدنو یکی توضیح بده ببینیم بعدش میشه با تنفس مصنوعی چیزی کنسول رو احیا کرد

خلاء بزرگ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:10:

Shadow of Destiny
01-05-2008, 23:03
سعید جان همه چیز جور شد.. دم خدا گرم...
الان تو رو خدا لطف کن به این سوالات سریع جواب بده شاید کنسول پس فردا برسه دستم:

1. باید بدونم اگه بریک شه چه اتفاقی میافته..
2. اگه به دستت رسید می خوای خودت کپی خورش کنی ؟ پس میشه بگی آموزشش رو از کجا می تونم پیدا کنم ؟
3. اگه بدم بیرون کپی خورش کنن چقدر ازم می گیرن ؟ (benq)
4. طریقه تشخیص بنک از رو رنگ درایوه ؟
ممنون میشم اگه زود جواب بدین..

mazi_z_PSP
01-05-2008, 23:54

تا اونجايی که اطلاع دارم خودت نميتونی کپی خور کنی درايو های جديد رو. يعنی به صرفه نيست و نميتونی لوازمش رو گير بياری. تازه خطر هم داره. حتما بده به مغازه ( نکست جن )

اگه بخوای دوباره کنسول بخری چی می خری ؟
اگر پول خيلی کم داشتم آرکيد . اگر پول کم داشتم هيلو . اگر پول زياد داشتم 100% الايت که عشقمه.!! به مادربردشم کاری ندارم همشون يکيه. فقط کمی مدارا لازمه.!

3- بين 30 - 60 تومان. دقيق نميدونم اما يک مدل بود که 60 ميشد پولش. چون يک مدچيپ بايد روش نصب ميشد برای کپی خور که از دبی سفارش ميدن.!
4- نه . از رو شکل ظاهری صفحه ی داخلی درايو. موقعی که ميزنی بياد بيرون بايد ببينی صفحش چه طرحی داره و چند تا سوراخ کوچولو داره.!

Shadow of Destiny
02-05-2008, 00:38
تا اونجايی که اطلاع دارم خودت نميتونی کپی خور کنی درايو های جديد رو. يعنی به صرفه نيست و نميتونی لوازمش رو گير بياری. تازه خطر هم داره. حتما بده به مغازه ( نکست جن )
اما تو بازی سنتر می گفتن که بنک کپی خور کردنش راحته اما hitachi نیاز به مدچیپ داره که همونطور که گفتی 60 تومن هزینه شه (البته مدچیپ که نیست یه اسم دیگه داره)..
نه.. این یکی رو نیستم... بوی خطر به مشامم بخوره واویلا.. می گم خودشون کپی خورش کنن بعد بیارنش..

اگر پول خيلی کم داشتم آرکيد . اگر پول کم داشتم هيلو . اگر پول زياد داشتم 100% الايت که عشقمه.!! به مادربردشم کاری ندارم همشون يکيه. فقط کمی مدارا لازمه.!
تو رو خدا نوشته هاتو کوچیک نکن.. چشم درد گرفت..
پس مثل اینکه دلت هوس لانچ کرده آره ؟ ... اشتباه نگیری منظورم ناهار بود..:31: lunch...

در مورد بقیه هم ممنون.

Little Sparrow
02-05-2008, 08:10
خوب دیگه ما هم تا دو سه ماه یا شاید زود تر دیگه یه xbox360 می خریم.(ELITE)
این امتحان ها تموم بشه می خوام این تابستون بترکونم ......
از همه ممنون.

Little Sparrow
02-05-2008, 08:16
راستی می شه یه عکس از دسته ی بازی بزارین که دکمه ها رو نامگزاری کرده باشه.
منظورم اینه اسم دکمه ها را نوشته باشه.

p3yman_xl
02-05-2008, 18:39
راستی می شه یه عکس از دسته ی بازی بزارین که دکمه ها رو نامگزاری کرده باشه.
منظورم اینه اسم دکمه ها را نوشته باشه.

منظور شما نقش دکمه ها است یا .... ؟

دکمه های سمت راست، یک پیشوند R دارن و دکمه های سمت چپ پیشوند L.

سمت راست : RT, RB و سمت چپ LT, LB. ( منظور از حرف T عبارت Trigger میباشد و منظور از B عبارت Bumper است. )

بقیه ی دکمه ها هم که معلوم هست ....

موفق باشید

Little Sparrow
02-05-2008, 19:43
d-pad کدومه؟؟

mazi_z_PSP
02-05-2008, 22:07
تو رو خدا نوشته هاتو کوچیک نکن.. چشم درد گرفت..
پس مثل اینکه دلت هوس لانچ کرده آره ؟ ... اشتباه نگیری منظورم ناهار بود..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif lunch...

در مورد بقیه هم ممنون.

عزيز نميدونم بعضی وقتا این نرم افزار تبديل فينگليشی به فارسی بازی در مياره.!! از من نيست.

حالا جدا از شوخی هيچ کدوم از اینجا لانچ نيست عزيز. آرکيد = فالکون ، هيلو = زفير فالکون ، الايت = زفير فالکون.!

در مورد بقيه هم خواهش.!

SAEED_BARCELONA
03-05-2008, 00:04
1. باید بدونم اگه بریک شه چه اتفاقی میافته..
2. اگه به دستت رسید می خوای خودت کپی خورش کنی ؟ پس میشه بگی آموزشش رو از کجا می تونم پیدا کنم ؟
ممنون میشم اگه زود جواب بدین..
شرمنده یه خورده دیر شد.
1- اینو نمیدونم (تا حالا جایی مطلب در موردش نخوندم)
2- بله خودم کپی خورش میکنم.آموزشش تو بازی سنتر هست
3- 15-30 تومن. همه مدلارو خودت میتونی خودت کپی خور کنی جز hitach 79 که بهترین درایو هم هست. سروصداش خیلی خیلی کمه
------------------
طریقه تشخیص درایو بنکیو

اینم آموززش کپی خور کردن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پیشنهاد میکنم همه صفحاتشو بخونی. راهنمایی های خوبی توش هست

d-pad کدومه؟؟
همون دکمه های جهت نما

*PiNk PaNTHeR*
03-05-2008, 16:22
d-pad کدومه؟؟

D-pad مخف Directional Pad هست همون پدی که بین Left Stick و Right Stick هست و دکمه دکمه های جهت نما داره.
البته کمتر کاربرد در بازیها داره و بیشتر برای Cycle بین آیتمها در بیشتر بازیها بکار میره.

ali_ranger22
03-05-2008, 17:55
ما نفهمیدیم بالاخره بهترین برد 360 کدومه زفیر یا فالکون؟!!

marco250
03-05-2008, 19:19
ما نفهمیدیم بالاخره بهترین برد 360 کدومه زفیر یا فالکون؟!!
فالکون :20:

mazi_z_PSP
03-05-2008, 21:47
فالکون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

درسته فالکونه . اما نبايد زياد تعصب روش نشون داد و بگين که فقط این. زفير هم خوبه و تاحالا مشکلی نداشته.!
-----------------------------
مارکو جان ميبينم که تو هم Prison Breakنگاه ميکنی.!!

marco250
03-05-2008, 23:41
درسته فالکونه . اما نبايد زياد تعصب روش نشون داد و بگين که فقط این. زفير هم خوبه و تاحالا مشکلی نداشته.!

-----------------------------
مارکو جان ميبينم که تو هم Prison Breakنگاه ميکنی.!!

معمولا آخرین محصول از نظر کم عیب بودن قابل اطمینان تره.:46:
-------------------------------------------------------------------
من از Season 1 این سریال رو دنبال کردم. به نظرم باحال ترین سریالی است که به حال پخش شده. (حداقل از این آشغال های وطنی خیلی یهتره:13: )
-----------------------------------------------------------------
اینجا اکه کسی XBOX360 Elite آکبند خواست من یک دونه PAL واسه فروش دارم.

S A A M
04-05-2008, 10:31
آقا يه نفز بياد بگه قيمت x360 در ايران چند؟

p3yman_xl
04-05-2008, 16:55
آقا يه نفز بياد بگه قيمت x360 در ايران چند؟

چند صفحه ی قبل قیمت تمامی مدلها گفته شد :

1579# ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Shadow of Destiny
04-05-2008, 23:52
سعید جان از راهنماییت واقعا ممنونم.. راستی در مورد بریک شدن. . یکی گفتش که unbrick ش هم موجوده پس ترسی از این بابت وجود نداره.

mazi_z_PSP
05-05-2008, 11:09
سعید جان از راهنماییت واقعا ممنونم.. راستی در مورد بریک شدن. . یکی گفتش که unbrick ش هم موجوده پس ترسی از این بابت وجود نداره.

اما نميشه بهش اطمينان کرد. سطح های مختلفی از بريک شدن وجود داره که در موارد حاد اصلا قابل بازگشت نيست. تازه همين روش ها هم 100 جواب نميده و هميشه يکجای کار ميلنگه بجز بعضی ها.!!

S A A M
05-05-2008, 11:23
چه مدلی ؟
حدودا
هيلو اديشن 550-600
الايت 650-750
پريميوم 500-550
آرکيد 450-550
هرجور صلاحه
از اين مدل ها كدومش عالي تره؟

mazi_z_PSP
05-05-2008, 21:26
از اين مدل ها كدومش عالي تره؟

دوست من بستگی به پولت داره.
اگر پول کمی داری آرکيد بهترين گزينه هست.
اگر پول متوسط داری هيلو بهترينه.
اما اگر پول زياد داری فقط الايت. به دليل شيک بودن و خوشگلی و هارد 120
حالا هرجور صلاحه

ali_ranger22
06-05-2008, 09:53
الایت هم کپی خور شده؟!

SAEED_BARCELONA
06-05-2008, 11:07
علی جان، سخت افزار این مدلایی که نام بردن یکیه فقط توی لوازم جانبی فرق میکنن.
خود کنسول کپی خور نمیشه که. درایو کنسول هست که کپی خور میشه که الان تمام مدلایی که گذاشتن روی 360 قابل هک شدنه

DHAMID
06-05-2008, 21:44
میخام یه 360 بگیرم لطفا" راهنمایی کنید چه مدلی بگیرم .اگه قیمته حدودیشم داشتید بگید بد نیست .بهترین مدلش چیه بیخود ترین مدلش چیه.کوپی خور باشه حتما" وهمه بازی هارو بشه باهش بازی کرد.کدوم نوعش زودتر 3 چراغه میشه؟

DHAMID
06-05-2008, 22:02
راستي اين بن شدن کنسول يعني چي وچه مو قع اتفاق مي افته؟
واین که موقع خرید کنسول به چه نکاتی باد توجه کرد؟

ببخشيد نميتونم ويرايش کنم مشکل از اينترنتمه.

mazi_z_PSP
06-05-2008, 22:49
میخام یه 360 بگیرم لطفا" راهنمایی کنید چه مدلی بگیرم .اگه قیمته حدودیشم داشتید بگید بد نیست .بهترین مدلش چیه بیخود ترین مدلش چیه.کوپی خور باشه حتما" وهمه بازی هارو بشه باهش بازی کرد.کدوم نوعش زودتر 3 چراغه میشه؟

جالب ميشد اگر چند صفحه قبل رو هم ميخوندی. چون در تمام این صفحات فقط به اینجور سوالات پاسخ داده شده.
خوب . شما اول بگو چقدر پول داری و بعد بورو صفحه قبل و قيمت هايی که نوشتم رو نگاه کن ببين کدوم برات بهتره.
بهترين مدل : الايت . بدترين : پريميوم. ( از نظر من )
نميشه گفت کدوم زودتر 3 چراغ ميشه اما اونايی که مادربرد زفير دارن در حد خيلی خيلی کمی ضعيف تر هستند .

راستي اين بن شدن کنسول يعني چي وچه مو قع اتفاق مي افته؟
واین که موقع خرید کنسول به چه نکاتی باد توجه کرد؟

ببخشيد نميتونم ويرايش کنم مشکل از اينترنتمه

اصولا ما ایرانی ها کنسول هامون رو هک ميکنيم تا بتونيم بازی کنيم. اگر با این کنسول ها وارد سيستم لايو مايکروسافت بشی امکان شناساييت از طرف مايکروسافت وجود داره و اگر شناسايی بشی بنت ميکنن. اگر بن بشی ديگه نميتونی با اون کنسول وارد لايو بشی و از لذت آنلاين بازی کردن محروم ميشی عزيز.
فقط ببين کنسولت سالم باشه. به جای مادبرد فالکون زفير بهت نندازن و پول فالکون بگيرن. همچيشو هم امتحان کن. کپی خورش کن همونجا. همين.

.

DHAMID
06-05-2008, 23:06
یعنی اگه کنسولو هک کنی و کپی خو شه دیگه نمتونی آنلاین بازی کنی.حتی اگه کنسولو هک کردی اما بازیی که میخای آنلاین بازی کنی اوجینال باشه؟آنلاین بازی کردن با چه خطی میشه ؟با خط تلفن معمولی یا نه مثل adsl هست یا چیز دیگه؟

SAEED_BARCELONA
07-05-2008, 00:00
اگه کپی خور کنی ولی با بازیه اورجینال بری تو لایو مشکلی برات پیشن نمیاد. بنت نمیکنن
اگرم بازیای کپیت استیلث پچ باشن و فریمور ixtereme بریزن روی کنسولت (الان جز این دیگه چیزی نمیریزن) امکان بن شدن از لایو کم میشه ولی نه به صورت 100% با این شرایط هم ممکنه بن بشی
برای بازی آنلاین هم حداقل اینترنت 256 میخواد

Anathema&sin
07-05-2008, 14:23
سلام به همه.....................خصوصاً مازیار عزیز.
یه سوال دارم....
آرکید پورت Hdmi داره یا نه؟

pood
07-05-2008, 14:57
یه سوال دارم....
آرکید پورت Hdmi داره یا نه؟
پورتش رو داره ولی کابلشو باید جدا بخری

pood
07-05-2008, 15:34
یه چیزه جالب الان تو سایت آمازون دیدم
این کابل hdmi رو با نود و پنج درصد تخفیف به قیمت 0.9 دلار میده یعنی نزدیک هشتصد تومن ناقابل اون وقت اینجا 30 هزار تومنه
کسی میدونه این تخفیف واسه چیه؟؟؟

SAEED_BARCELONA
07-05-2008, 16:34
800 تومن؟
hdmi1.3 یا 1.2?
چه اندازه؟
مارکش چی بود؟
حتما باید یه چیزه 2000دلاری بگیری تا اینو بده

pood
07-05-2008, 16:53
800 تومن؟
hdmi1.3 یا 1.2?
چه اندازه؟
مارکش چی بود؟
حتما باید یه چیزه 2000دلاری بگیری تا اینو بده
والا بنده به شدت متحیر شدم
کابل اپتیک صوتی هم تو همین مایه ها قیمت داده فکر کنم اون رو نود هفت درصد تخفیف داده بود
اینا رو که گفتم جنس نو هستن نه دست 2
خودتون یه سر برید سایت amazon.com
بزنید hdmi cable
من دقیق ویژگی هاش رو نمی دونم
کدومش واسه xbox360 خوبه؟

mazi_z_PSP
07-05-2008, 19:19
برای بازی آنلاین هم حداقل اینترنت 256 میخواد

آاااره؟!
نه عزيز. نيازی نيست حتما 256 باشه.! با 128 هم ميتونی بازی کنی. فقط در بعضی بازی های سنگين کمی لگ ميگيره که اونم قابل تحمله. خيالت راحت. اینو از اهل فن بايد پرسيد.!!

سلام قربونت بشم. کجايی نيستی کم پيدايی.!!

SAEED_BARCELONA
08-05-2008, 00:49
آاااره؟!
نه عزيز. نيازی نيست حتما 256 باشه.! با 128 هم ميتونی بازی کنی. فقط در بعضی بازی های سنگين کمی لگ ميگيره که اونم قابل تحمله. خيالت راحت. اینو از اهل فن بايد پرسيد.!!
آرررررره عزیز
برو با 128 GoW بزن ببینم میتون راحت بازی کنی یا نه!
128 بدرد بازیایی مثل اسپلینتر سل میخوره که زیاد ورجه وورجه نمیکنی!
میتونی از اهل فن بپرسی

p3yman_xl
08-05-2008, 11:13
آرررررره عزیز
میتونی از اهل فن بپرسی

با 128 هم میشه بازی کرد ... من خودم قبل از وصل شدن adsl با همین dial-up بازی GoW رو با کمی تاخیر بازی میکردم. اما خوب هر چقدر سرعت بالاتر باشه، طبیعتا خود کاربر هم راحت تره.

mazi_z_PSP
08-05-2008, 15:43
آرررررره عزیز
میتونی از اهل فن بپرسی

علاوه بر جواب پيمان جان که خوب گفتند اینم بگم که من هم گفتم در بعضی بازی های سنگين با لگ مواجه ميشی که ميتونی تحملش کنی. همين. حالا ديگه نميخواد از اهل فن بپرسی چون جوابتو گرفتی.!!

pood
08-05-2008, 19:26
یکی از بچه ها می گفت با 128 pro evolution soccer2008 رو روی لایو بازی می کردی زیاد مشکل داشته
درسته که این gow گرافیک خیلی سنگینی داره اما فکر کنم مشکل لایو بازی کردن pes به مراتب بیشتره
حالا تحمل کردن این مشکل فقط بستگی به شخص شما نداره...
ممکنه با 10 تا آدم خارجکی بخوای لایو بازی کنی هی بازیه اونا خراب بشه
خوب اونا ناراحت میشن ممکنه تحملت نکنن

Anathema&sin
08-05-2008, 19:34
سلام قربونت بشم. کجايی نيستی کم پيدايی.!!

منتظرم پیام از دبی بیاد...گفتم آرکید بیاره برام.

DHAMID
08-05-2008, 20:18
آقا امرو یه نفر آرکید رو با برد فالکن میگفت 450 بخرم یا نه؟
راستی از بین pal----j-------uc کدو مو بخرم؟

mazi_z_PSP
08-05-2008, 20:23
راستی از بین pal----j-------uc کدو مو بخرم؟

آره بخر که توپه توپه. فقط مواظب باش سرت کلاه نره.! همين.
آرکيد تا اونجايی که من ميدونم فقط رجيون UC.داره.!

منتظرم پیام از دبی بیاد...گفتم آرکید بیاره برام.

مبارکت باشه. پيام هم آدم خوبيه ، کنسول هاش حرف نداره.!

SAEED_BARCELONA
08-05-2008, 22:57
منتظرم پیام از دبی بیاد...گفتم آرکید بیاره برام.\
اومده پیام. یه سر برو تاپیکش

پیام الیت پال آورده 500 تومن. امکان داره بالاتر بده بچه ها. چون کرایه راهو این جور خرتو پرتا هم باید حساب کنه!

DHAMID
08-05-2008, 23:25
اگه من گرفتم uc بود بعدا میشه اونو به j یا pal تغییر داد .یعد 2ماه.اگه میشه چقدر هزینشه؟
ببخشید .این تاپیک آقا پیام کجاست؟تو بازی سنتره؟میشه لینکشو بدی چون من هر چی گشتم پیدا نکردم.

SAEED_BARCELONA
09-05-2008, 12:48
اگه من گرفتم uc بود بعدا میشه اونو به j یا pal تغییر داد .یعد 2ماه.اگه میشه چقدر هزینشه؟
آره میشه تغییرش داد ولی الان pal فتو فراوون ریخته واسه چی میخوای یه خرج اضافه بکنی؟
این لینک تاپیک پیام تو BC

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ali_ranger22
09-05-2008, 18:32
علی جان، سخت افزار این مدلایی که نام بردن یکیه فقط توی لوازم جانبی فرق میکنن.
خود کنسول کپی خور نمیشه که. درایو کنسول هست که کپی خور میشه که الان تمام مدلایی که گذاشتن روی 360 قابل هک شدنه

اوکی!! الان دوزاریم افتاد!

DHAMID
09-05-2008, 20:59
ممنون .تا بستون شاید از پیام یکی خریدموفقط چرا پرمیوم از الایت گرونته؟
یه سواله دیگه:ما یه تلوزیون قدیمی دارم تقریبا" ماله 10 ساله پیش.ps2 رو با اون بازی میکنم میخام بدونم که 360 رو هم میشه با هاش بازی کرد.اسمش شهابه.

pedram_sad
09-05-2008, 21:56
یه سواله دیگه:ما یه تلوزیون قدیمی دارم تقریبا" ماله 10 ساله پیش.ps2 رو با اون بازی میکنم میخام بدونم که 360 رو هم میشه با هاش بازی کرد.اسمش شهابه.

روي اون tv بازي كه ميتوني بكني
ولي انتظار نداشته باش بتوني جزييات و كيفيت و دقت به كار رفته توي بافتهاي بازي ها رو اونطوري كه هستن ببيني

اون tv حتي كيفيت بازي هاي PS2 رو هم اونجوري كه هستن نشون نميده چه برسه به xbox 360

اين مورد رو خودم بار ها تجربه كردم

mazi_z_PSP
09-05-2008, 22:15

این ديگه واقعا عجيبه علتش رو بايد از پيام بپرسی.!
------------------------------------------------------
اگر به مانيتورت وصل کنی 100% کيفيت بهتری خواهی داشت.

SAEED_BARCELONA
09-05-2008, 22:38
منم الان قیمتاشو دیدم شاخ در آوردم. اینطوری تمام پریمیوم ها رو دستش میمونه که

*PiNk PaNTHeR*
09-05-2008, 23:10
عجیبه.
پول گمرک دو برابر شده؟
الان پریمیوم دقیقا چنده؟ یعنی 40000 فقط برای گمرک روش کشیده شده؟

SAEED_BARCELONA
10-05-2008, 10:46
عجیبه.
پول گمرک دو برابر شده؟
الان پریمیوم دقیقا چنده؟ یعنی 40000 فقط برای گمرک روش کشیده شده؟
پریمیوم هاش خیلی گرونه ارزش نداره. آرکید هم که تمام کرده فقط میمونه الیت که میصرفه با این قیمت بخرید. تو دبی قیمتش 400 تومنه.

mazi_z_PSP
11-05-2008, 01:37
برين الايت بخرين تا مفته. فرصت رو از دست ندين. با این وضع مملکت معلوم نيست قيمت ها تا 2 ماه ديگه چجوری باشه.!

SAEED_BARCELONA
11-05-2008, 11:57
فروشنده ها بو ببرن که امتحانات تمام شده رو هر مدل حداقل 100 چوق اضاف میکنن!

pood
11-05-2008, 12:49
فروشنده ها بو ببرن که امتحانات تمام شده رو هر مدل حداقل 100 چوق اضاف میکنن!
پیام هم اینجوریه؟

mazi_z_PSP
11-05-2008, 19:44
پیام هم اینجوریه؟

نه بابا . اگر اینجوری بود که اینقدر معروف نبود.!

KENEDY
11-05-2008, 20:20
سلام
آقا من یه 360 دارم که error e74 داره دوبار هم تعمیر شده
دفعه ی آخر که برا تعمیر بردم ,گفت دیگه تعمیر نمیشه
شما جایی رو سراغ دارید که معتبر باشه وبتونه تعمیر کنه؟

mazi_z_PSP
11-05-2008, 22:36
سلام

ببين عزيز آخرين اميدت ميتونن ایران ایکس باکس و نکست جن باشن
اما مطمئن باش بيشتر از 1 هفته دوام نمياره و بعدش ديگه بای بای.
اگر ميخوای بکنی تو پاچه ی يکی و وجدانت ازيت نميشه سری اینکار رو بکن. درستش کن و به جای يک جنس دسته 2 سالم بفروش. اگر نه بورو کلا رو هم 120 بفروش که به کسی هم ضرر نرسونی.
من خودم همينجوری شدم . اما دلم نيامد به کسی که عشق ایکس باکس داره 300 بکنم تو پاچش تا 1 هفته بتونه بازی کنه. !

Anathema&sin
12-05-2008, 09:58
ببين عزيز آخرين اميدت ميتونن ایران ایکس باکس و نکست جن باشن
اما مطمئن باش بيشتر از 1 هفته دوام نمياره و بعدش ديگه بای بای.
اگر ميخوای بکنی تو پاچه ی يکی و وجدانت ازيت نميشه سری اینکار رو بکن. درستش کن و به جای يک جنس دسته 2 سالم بفروش. اگر نه بورو کلا رو هم 120 بفروش که به کسی هم ضرر نرسونی.
من خودم همينجوری شدم . اما دلم نيامد به کسی که عشق ایکس باکس داره 300 بکنم تو پاچش تا 1 هفته بتونه بازی کنه. !

مازیار ......
ایران ایکس باکسو به هیچ کس دیگه توصیه نکن یادت رفته با ما چی کار کرد آرش.

Anathema&sin
12-05-2008, 10:02
سلام

من تا حالا 4 دفعه کنسولم 3 چراغ شده دفعه اول دادم ایران ایکس باکس بعد از 1 ساعت دوباره 3 چراغ شد دفعه دوم دوباره دادمش به همون ایران ایکس باکس این دفعه بعد از 2 ساعت 3 چراغ شد دفعه ی سوم دادم با پیکسل 3 ماه کار کرد برام....حالا بازم میل خودته.......

Anathema&sin
12-05-2008, 10:04
مازیار من یه الیت پال فالکون سفارش دادم به پیام انشااً... تا آخر هفته بعد میرسه دستم....
نظرت چیه؟

zizo10
12-05-2008, 11:18
سلام به همگي
يه بنده خدايي داره ميره دبي ميخوام بگم برام Arcade بگيره!(چطوره؟!)
بگم حواسش به چيا باشه؟ تاريخ ساخت و فالكون بودنو كه از رو جعبه ميشه فهميد(با توجه به راهنمايي‌هايي كه دوستان قبلا كردن)
ريجنش چي باشه؟ يه چيزي كه هم بازيش باشه، من اكثرا فوتبال بازي مي‌كنم(اينم راهنمايي:46:) هم اينكه مبدل نخواد.
كلا هر نظري دارين بگين ديگه. ممنون ميشم:40:

toraj
12-05-2008, 11:33
منم يه 360 elite سفارش دادم به آقا پيام تا بالاخره ما هم جزو كنسول بازها بشيم رجيون pal هم هست.

p3yman_xl
12-05-2008, 11:43
تاپیک از موضوع اصلی خودش خارج شده و حالت چت رووم گرفته ... .

لطفا رعایت کنید.

ممنون.

Masoud King
12-05-2008, 16:01
دوستان من يه سوال داشتم
تفاوت Xbox با Xbox360 چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون....

WaTeRsTyLeR
12-05-2008, 17:05
دوستان من يه سوال داشتم

ممنون....

تو اول بگو چطوری کاربر فعال انجمن بازی شدی تا من بگم:5:

p3yman_xl
12-05-2008, 17:46
دوستان من يه سوال داشتم

ممنون....

خوب، تفاوتها ی زیادی دارن، اولیش :
360 درجه تغیر و تحول نسبت به کنسول اولیه ... .
چیپ گرافیکی خیلی قویتر، کنترلر جدیدتر، عرضه ی کنسول با هارد خارجی و تمام چیزهایی که میشه از یک نسل بعد انتشار داشت.
موفق باشی

Masoud King
12-05-2008, 19:25
خوب، تفاوتها ی زیادی دارن، اولیش :
360 درجه تغیر و تحول نسبت به کنسول اولیه ... .
چیپ گرافیکی خیلی قویتر، کنترلر جدیدتر، عرضه ی کنسول با هارد خارجی و تمام چیزهایی که میشه از یک نسل بعد انتشار داشت.
موفق باشی
ممنون
قيمته يه xbox360 چنده؟؟؟؟؟؟

تو اول بگو چطوری کاربر فعال انجمن بازی شدی تا من بگم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif
به سختي!!!!!

mazi_z_PSP
12-05-2008, 20:01
ممنون
قيمته يه xbox360 چنده؟؟؟؟؟؟

ای خدا يعنی چند صد بار بايد قيمت بديم؟!
حدودا :
آرکيد : 450-500
پريميوم : 550
هيلو : 600
الايت : 650-700

تو اول بگو چطوری کاربر فعال انجمن بازی شدی تا من بگم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif

شما بهتره اصلا چيزی نگی. يا به سوال جواب بده يا سوال نپرس.!

mazi_z_PSP
12-05-2008, 20:04
من تا حالا 4 دفعه کنسولم 3 چراغ شده دفعه اول دادم ایران ایکس باکس بعد از 1 ساعت دوباره 3 چراغ شد دفعه دوم دوباره دادمش به همون ایران ایکس باکس این دفعه بعد از 2 ساعت 3 چراغ شد دفعه ی سوم دادم با پیکسل 3 ماه کار کرد برام....حالا بازم میل خودته.......

درسته ایران ایکس باکس کمی اذيت ميکنه اما اونی که برام درست کرد تا 1 ماه کار کرد. تازه وضع کنسول من خيلی خراب بود. خوب فرق ميکنه در بعضی موارد.!

مازیار من یه الیت پال فالکون سفارش دادم به پیام انشااً... تا آخر هفته بعد میرسه دستم....
نظرت چیه؟

توپه توپه. اگر سوال ديگه ای داشتی از پيغام خصوصی . ممنون.

SAEED_BARCELONA
12-05-2008, 21:52
يه بنده خدايي داره ميره دبي ميخوام بگم برام Arcade بگيره!(چطوره؟!)
خوبه. آرکید پال اونجا 210-20 تومنه.
اگه میتونی پریمیوم با الیت بگیر. پریمیوم 280-90 و الیت 400

بگم حواسش به چيا باشه؟ تاريخ ساخت و فالكون بودنو كه از رو جعبه ميشه فهميد(با توجه به راهنمايي‌هايي كه دوستان قبلا كردن)
الان 99.99% کنسولایی که از دبی میارن فالکون با درایو بنکیو هست از جمله کنسول خودم که دیشب رسید. پس دیگه احتیاج به وسواس نیست

ريجنش چي باشه؟ يه چيزي كه هم بازيش باشه، من اكثرا فوتبال بازي مي‌كنم(اينم راهنمايي) هم اينكه مبدل نخواد.
پال ارزونترین ریجن تو دبی هست. تبدیل هم نمیخواد

zizo10
13-05-2008, 08:53

الان 99.99% کنسولایی که از دبی میارن فالکون با درایو بنکیو هست از جمله کنسول خودم که دیشب رسید. پس دیگه احتیاج به وسواس نیست

ممنون از راهنماييت:10:
فقط يكي در مورد Component & Composite هم يه توضيح ميده.اينكه آركيد Component نداره خيلي بده؟!

toraj
13-05-2008, 10:25

آقا شما مطمعني الايت رو 400 ميدن كجا اين قيمت رو ميدن.

Masoud King
13-05-2008, 10:42

خوب اينايي كه گفتي چه فرقي باهم دارن؟؟؟؟؟

Anathema&sin
13-05-2008, 10:52
Toraj نمیدونی کنسولهای پیام دقیقا کی میرسه؟
تو پول ریختی به حسابش؟

marco250
13-05-2008, 11:30
این قیمت الایت تو دوبی هست.
من 500 تحویل تهران می دهم.

SAEED_BARCELONA
13-05-2008, 11:45
فقط يكي در مورد Component & Composite هم يه توضيح ميده.اينكه آركيد Component نداره خيلي بده؟!
توی آرکید پک کامپوننت نیست تو بازار هست میتونی جدا بخری

بله مطمئنم. دبی

خوب اينايي كه گفتي چه فرقي باهم دارن؟؟؟؟؟
فقط از لحاظ لوازم جانبی با هم فرق دارن. الیت مشکیه

toraj
13-05-2008, 13:11
تو پول ریختی به حسابش؟

خودش گفت فردا بعدظهر ميرسه من پول نريختم چون شماره حساب رو هنوز ندارم.

Anathema&sin
13-05-2008, 16:03
خودش گفت فردا بعدظهر ميرسه من پول نريختم چون شماره حساب رو هنوز ندارم.

ممنون...مثله خودمی پس

WaTeRsTyLeR
13-05-2008, 18:39
ای خدا يعنی چند صد بار بايد قيمت بديم؟!
حدودا :
آرکيد : 450-500
پريميوم : 550
هيلو : 600
الايت : 650-700

شما بهتره اصلا چيزی نگی. يا به سوال جواب بده يا سوال نپرس.!

شما که اینقدر سر ایجور سوالات عصبانی میشه به منم اجازه بده که از سوال این اقا با توجه به اینکه همکاره انجمنه شوکه شم.

pedram_sad
13-05-2008, 23:20
سلام
شماهايي كه 360 دارين
البته اونهايي كه ميگن دستگاه هاشون مشكل گرمايي نداره يا كمتره نسبت به بقيه...
ميخواستم بدونم چند ساعت ميشه بازي كرد ؟
مثلا همون هايي كه مادربرشون falcon هست ميتونن تا چند ساعت به صورت ممتد بازي كنن ؟

toraj
14-05-2008, 09:58
سلام
شماهايي كه 360 دارين
مثلا همون هايي كه مادربرشون falcon هست ميتونن تا چند ساعت به صورت ممتد بازي كنن ؟

دوست عزيز الايت ها يه هتسينك اضافه دارند ولي آركيد هم خوبه بين 4 تا 6 ساعت هم بازي كني مشكلي پيش نمياد البته بدون 12 ولت كردن و اين سيستم هاي خنك كننده .

DHAMID
14-05-2008, 11:37
دوست عزيز الايت ها يه هتسينك اضافه دارند ولي آركيد هم خوبه بين 4 تا 6 ساعت هم بازي كني مشكلي پيش نمياد البته بدون 12 ولت كردن و اين سيستم هاي خنك كننده .
ببخشید این 12 ولت کردن یعنی چی؟

toraj
14-05-2008, 11:39

يعني فنهاي 360 رو در بياري و به جاش از اين فنهاي 12 ولتي استفاده كني تا كنسول خنكتر بشه.

marco250
14-05-2008, 12:37
يعني فنهاي 360 رو در بياري و به جاش از اين فنهاي 12 ولتي استفاده كني تا كنسول خنكتر بشه.
100% اشتباه :41:
کافیه دو تا سیم قرمز و قهوه ای که از فن خارج شده که + هستند رو از وسط جدا کنی و سر هر سیمی که به فن رفته رو به یک سورس 12 ولت روی مادر برد لحیم کنی. مثل شکل زیر :

p3yman_xl
14-05-2008, 13:27
تو پول ریختی به حسابش؟

دوست عزیز لطف کنید در پیغام خصوصی پیگیری کنید.

سلام
شماهايي كه 360 دارين

با روزی 4 یا 5 ساعت بازی هیچ مشکلی پیش نمیاد. (البته برای مدل سال 2006).

در همین انجمن گذاشته شده قبلا : نحوه ی 12 ولت کردن فنهای کنسول X360 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

toraj
15-05-2008, 08:24
100% اشتباه :41:
کافیه دو تا سیم قرمز و قهوه ای که از فن خارج شده که + هستند رو از وسط جدا کنی و سر هر سیمی که به فن رفته رو به یک سورس 12 ولت روی مادر برد لحیم کنی. مثل شکل زیر :

درسته اشتباه شد ببخشيد.

pedram_sad
15-05-2008, 14:04
سلام
يك سوال ديگه داشتم
بازي هاي 360 با اين حجمش چه جوري روي dvd جا ميشن ؟
منظورم اينه كه بازي هاي كنسولي مثل ps2 اين اواخر به خاطر حجم بالا روي 2 تا Dvd عزصه شد
مثل kingdom Hearts 2 از كمپاني squaresoft
يا onimusha : Dawn Of Dreams از كمپاني capcom

حالا ميخواستم بدونم بازي هايي حجيمي مثل gta 4 كه مطمنا به حجم بالاتر از 9 Gb نياز دارن چه جوري روي Dvd جا ميشن ؟

اخه حتي dvd 9 هم فكر نكنم جواب گو باشه

*PiNk PaNTHeR*
15-05-2008, 15:36
سلام
يك سوال ديگه داشتم
بازي هاي 360 با اين حجمش چه جوري روي dvd جا ميشن ؟
منظورم اينه كه بازي هاي كنسولي مثل ps2 اين اواخر به خاطر حجم بالا روي 2 تا Dvd عزصه شد
مثل kingdom Hearts 2 از كمپاني squaresoft
يا onimusha : Dawn Of Dreams از كمپاني capcom

حالا ميخواستم بدونم بازي هايي حجيمي مثل gta 4 كه مطمنا به حجم بالاتر از 9 Gb نياز دارن چه جوري روي Dvd جا ميشن ؟

اخه حتي dvd 9 هم فكر نكنم جواب گو باشه

نه دوست من اول اینکه این بازی روی بلوری 25 گیگی هم همین حجم رو داره، دوم اینکه حربه هایی هست برای کاهش حجم بازی(حجم بازی حدود 7 گیگ هست) مثل دیتیلهای القایی، کم کیفیت کردن صداهای اضافه، و...
این بازیها هم چون نمیتونستن اینکار رو بکنن و همچنین مارکتینگ ژاپن با تمام دنیا متفاوته روی دو تا DVD عرضه شدن
اما بازهم بازیهایی هستند که روری X360 بالای 2 تا دی وی دی دارند، مثل لاست ادیسه ی با 4 دی وی دی.

pedram_sad
15-05-2008, 16:25
اما بازهم بازیهایی هستند که روری X360 بالای 2 تا دی وی دی دارند، مثل لاست ادیسه ی با 4 دی وی دی.

اين مورد رو نميدونستم
چون تا حالا فكر ميكردم تمام بازي هاي XBOX 360 حد اكثر روي يك DVD
براي بازار RELEASE شدن
ممنون:10:

toraj
15-05-2008, 20:31
فروش استثنایی xbox 360 :

شماره ی تماس : *******

دوست عزيز اينجا خريد وفروش ممنوع.

amir_enrique1
16-05-2008, 11:17
قیمت xbox360 در دبی کسی دار ه .اگر ممکنه قیمت مدل هاش در دبی رو به من بده. و بهترینش برایه خرید کدوم مدلشه .

Little Sparrow
17-05-2008, 07:33
خوب همون طور که می دونید تابستون قیمت ها بالا میره می خواستم بدونم جایی که الان xbox 360 رو 640تومان میده 26 خرداد چقدر میده؟

SAEED_BARCELONA
17-05-2008, 16:56
قیمت xbox360 در دبی کسی دار ه .اگر ممکنه قیمت مدل هاش در دبی رو به من بده. و بهترینش برایه خرید کدوم مدلشه .
آرکید 210-20 تومن
پریمیوم 280-90 تومن ولی الان تو دبی پریمیوم ها کپی خور شدست و 20تومن آوردن رو قیمتش (من هفته پیش 300 گرفتم)
الیت 400 تومن.
اون 10 تومن اختلافو بخاطر نوسان قیمت درهم گذاشتم

خوب همون طور که می دونید تابستون قیمت ها بالا میره می خواستم بدونم جایی که الان xbox 360 رو 640تومان میده 26 خرداد چقدر میده؟
700 به بالا

pedram_sad
17-05-2008, 18:38
آرکید 210-20 تومن
پریمیوم 280-90 تومن ولی الان تو دبی پریمیوم ها کپی خور شدست و 20تومن آوردن رو قیمتش (من هفته پیش 300 گرفتم)
الیت 400 تومن.
اون 10 تومن اختلافو بخاطر نوسان قیمت درهم گذاشتم

سلام
پس چرا اين اقا پيام كه از دوبي مياره Arcade رو ميده 350 تومان ؟:18:
كه با 20 تومان كپي خورش ميشه 370
ولي شما اينجا نوشتيد 210 تا 220 تومان :19:

amir_enrique1
17-05-2008, 20:51
elite چند کپی خور میکنند تو ایران قیمتش. و چکار میکنند چه جوری کپی خور میشه . چه چسزش عوض میکنند . مچکرم

javad_vosogh
17-05-2008, 20:56
سلام ايا اين ايكس باكسهاي جديد اطميناني با خيال راحت ميشه بازي كرد امار خرابيش در چه حدي اگه خراب بشه بيشتر از چيه چقدر خرجشه ايا جايي هست كه با ضمانت بده اين جديدارو لنز ايكس باكس چنده

p3yman_xl
18-05-2008, 11:18
elite چند کپی خور میکنند تو ایران قیمتش. و چکار میکنند چه جوری کپی خور میشه . چه چسزش عوض میکنند . مچکرم
کار خاصی نمیکنن. با توجه به نوع درایو دستگاه، اون رو به طور نرم افزاری کپی خور میکنن... بستگی داره، اما معمولا با ده بیست تومن کپی خور میکنن.

سلام ايا اين ايكس باكسهاي جديد اطميناني با خيال راحت ميشه بازي كرد امار خرابيش در چه حدي اگه خراب بشه بيشتر از چيه چقدر خرجشه ايا جايي هست كه با ضمانت بده اين جديدارو لنز ايكس باكس چنده

آمار خرابی اصلا ندارن ( یا خیلی خیلی پایینه!).
اوووو شما چقدر نیمه ی خالی لیوان رو نگاه میکنی. شما یه elite یا halo بگیر ؛ بنده تضمین میکنم خراب نمیشه.

موفق باشید

SAEED_BARCELONA
18-05-2008, 11:25
سلام
پس چرا اين اقا پيام كه از دوبي مياره Arcade رو ميده 350 تومان ؟
كه با 20 تومان كپي خورش ميشه 370
ولي شما اينجا نوشتيد 210 تا 220 تومان
خوب اون پول گمرکی باید بده. کرایه راه باید بده. سود هم بکنه. به خاطر همین قیمتش زیاد میشه. تازه پیام جز فروشنده های با انصافه.

amir_enrique1
18-05-2008, 21:02
من میخوام ایکس باکس بخرم الایت چه مادر بورد چه ورژنی و..... کامل راهنمایی کنید مچکر

zizo10
19-05-2008, 12:31
ريجن و تاريخ ساخت دستگاه رو كجاي جعبه نوشته؟(مدل آركيد).اگه يه عكسم ازش بندازين ممنون ميشم.

SAEED_BARCELONA
20-05-2008, 11:56
من میخوام ایکس باکس بخرم الایت چه مادر بورد چه ورژنی و..... کامل راهنمایی کنید مچکر
الان دیگه همشون مادربوردشون فالکونه

چه ورژنی
منظورتو از چه ورژنی متوجه نشدم

ريجن و تاريخ ساخت دستگاه رو كجاي جعبه نوشته؟(مدل آركيد).اگه يه عكسم ازش بندازين ممنون ميشم.
بالای جعبرو که نگاه کنی یه سورا هست اونو بده بالا تاریخش مشصه.
ریجن هم پشت جعبه سمت راست بالا

zizo10
20-05-2008, 12:19
بالای جعبرو که نگاه کنی یه سورا هست اونو بده بالا تاریخش مشصه.
ریجن هم پشت جعبه سمت راست بالا
Mer3000000:10:

amir_enrique1
20-05-2008, 15:20
1:من از دبی xbox360 elite میخواهم بیارم رجیون j یا uc یا pal کدومش از همش بهتر؟ 2: به نظر شما وسایلی که روی elite نیست و لازم میشه که بخرم چه چیزایی هست؟ و قیمت انها رو در دبی اگر دارید بنویسید 3: elite 2008 مادر بوردش فالکونه؟ ایا بهترین درایو ان هم بنکیو هست اگر نه چیه 4: مچکرم

p3yman_xl
20-05-2008, 17:22
1:من از دبی xbox360 elite میخواهم بیارم رجیون j یا uc یا pal کدومش از همش بهتر؟ 2: به نظر شما وسایلی که روی elite نیست و لازم میشه که بخرم چه چیزایی هست؟ و قیمت انها رو در دبی اگر دارید بنویسید 3: elite 2008 مادر بوردش فالکونه؟ ایا بهترین درایو ان هم بنکیو هست اگر نه چیه 4: مچکرم

سلام
ریجن های هیچ کدومشون برتری نسبت به هم ندارن.
بستگی به نیاز شما داره، لوازم جانبی زیاد هستن، باید با توجه به نیازتون بخرید.
BenQ هم درایو خیلی خوبی هست، اما سامسونگ هم عالیه.
برای تشخیص مدلهای فالکون هم اینجا رو نگاه کنید :
نحوه ی تشخیص کنسولهای 65nm فالکون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

kirk_hammett86
20-05-2008, 19:02
سلام به همه دوستان
میدونم این سئوال تکراری هست اما شرمنده نتونسم تو پستها جوابمو بگیرم
من تا 350 هزار تومان می تونم واسه خرید xbox هزینه کنم. از دبی هم می خوام بگم بیارند واسم
اما یک مشکل موندم arcade بگیرم یا pro آخه میگن فلا arcade برد فالکون داره.
این بننده خدا هم که می خواد بیاره واسم سر در نمیاره نمیتوه برد فالکونو تشخص بده.
شما با این هزینه که میتون بکنم چه مدلی را با برد 100% فالکون پیشنهاد میکنید؟
اگه آدرس جای مطمئنی را در دبی پیشنهاد می کنید واسه خرید بهم بگید
بازم ممنون

amir_enrique1
20-05-2008, 21:08
benQ چجوری کپی خور میشه سایتی چیزی داره میتونی کمک کنی پوله اضافه ندم .چون تو شیراز پرسیدم میگفت باید یا از طریق کامپیوتر که هزینش 75000 تومنه یا از طریق ic که هزینش 110000 تومنه چه کنم .elite میگفت چون سخته این قیمته. میگفت..ic بزاره بهتر چون بازی های اینده بیاد ساپورت میکنه .

toraj
20-05-2008, 21:27
benQ چجوری کپی خور میشه سایتی چیزی داره میتونی کمک کنی پوله اضافه ندم .چون تو شیراز پرسیدم میگفت باید یا از طریق کامپیوتر که هزینش 75000 تومنه یا از طریق ic که هزینش 110000 تومنه چه کنم .elite میگفت چون سخته این قیمته. میگفت..ic بزاره بهتر چون بازی های اینده بیاد ساپورت میکنه .

همش الكي گفته كپي كردن درايوهاي بنكيو 15 تا 20 تومن ولي هيتاچي چون چيپ ميخواد 30 تومن يه خورده بالا پايين.

toraj
20-05-2008, 21:30
سلام به همه دوستان
میدونم این سئوال تکراری هست اما شرمنده نتونسم تو پستها جوابمو بگیرم
من تا 350 هزار تومان می تونم واسه خرید xbox هزینه کنم. از دبی هم می خوام بگم بیارند واسم
اما یک مشکل موندم arcade بگیرم یا pro آخه میگن فلا arcade برد فالکون داره.
این بننده خدا هم که می خواد بیاره واسم سر در نمیاره نمیتوه برد فالکونو تشخص بده.
شما با این هزینه که میتون بکنم چه مدلی را با برد 100% فالکون پیشنهاد میکنید؟
اگه آدرس جای مطمئنی را در دبی پیشنهاد می کنید واسه خرید بهم بگید
بازم ممنون

بيشتر آركيدها فالكون هستند بايد تاريخ ساخت كنسول رو روي جعبه نگاه كني اگه تاريخش مال ماهاي آخر 2007 يا از 2008 به بعد بود بردش فالكون هست.

SAEED_BARCELONA
22-05-2008, 11:57
بین آرکید و پریمیوم، پرمیوم پیشنهاد میشه. مخصوصا اینکه الان پریمیوم ها تو دبی کپی خور شدن(نمیدونم همشون ایجورن یا بعضیاشون) اونجا 280 تومنه.
پست 1733 هم همش الکیه. برئ تو بازی سنتر خودت کپی خورش کن. آسونه.

ahmad08
22-05-2008, 14:02
سلام دوستان یه کمک میخواستم:
وقتی که کنسول به مانیتور وصل میشه صدا نداره حال باید چکار کنیم صداش در اد ؟؟؟؟؟؟
من که اون طرفشو به یه تلویزیون زدم ولی کلی حال گیره لطفآ کمکم کنید

amir_enrique1
22-05-2008, 15:45
پس بهترین xbox360 الایت با ریجن pal هست برای اینکه بازی های بیشتری در ایران هست برای این ریجن؟ و درایو benQ برای کارایی و جنسه بهتر و مادر برده فالکون ؟ اگر اشتباه میگم تصحیح کنید؟ چون من میخوام بهترین رو بخرم . چون کامپیوترم رو فروختم . برای xbox.

p3yman_xl
22-05-2008, 16:45
سلام دوستان یه کمک میخواستم:
وقتی که کنسول به مانیتور وصل میشه صدا نداره حال باید چکار کنیم صداش در اد ؟؟؟؟؟؟
من که اون طرفشو به یه تلویزیون زدم ولی کلی حال گیره لطفآ کمکم کنید

سلام
خوب، شما اگه کابل vga رو نگاه بکنی 2 تا سیم(یکی زرد یکی قرمز) میبینی؛ باید ان دو رو به اسپیکر وصل بکنید.

پس بهترین xbox360 الایت با ریجن pal هست برای اینکه بازی های بیشتری در ایران هست برای این ریجن؟ و درایو benQ برای کارایی و جنسه بهتر و مادر برده فالکون ؟ اگر اشتباه میگم تصحیح کنید؟ چون من میخوام بهترین رو بخرم . چون کامپیوترم رو فروختم . برای xbox.

همونطور که گفتم برتری محسوسی نسبت به هم ندارن و بازیهای این ریجن اونقدری نیست که مزیت حساب بشه. اما خوب مهم اینه که دارید elite میخرید و این یعنی رفع تمام مشکلات!. این دستگاهها تقریبا همشون برد فالکون رو دارن.
موفق باشید

ahmad08
22-05-2008, 22:01
سلام پیمان جان خوب خوشی حالت چطوره ؟؟؟
خوب من اونو به تلویزیون زدم که خیلی ضیایع و حال گیره و اینکه به اسپیکر!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه اسپیکر از این پلاگ ها میخوره؟؟؟؟؟
من سعی کردم ولی اسپیکر خاصی میخواد یا نه همه دارن؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

pooria_k2
23-05-2008, 12:27
قیمت xbox360 الایت تو دبی چنده؟

SAEED_BARCELONA
23-05-2008, 14:41
400 تومن. یه خورده بالا پایین داره

amir_enrique1
23-05-2008, 16:45
ایا بازی هایه xbox360 رایتی را روی هارد elite میشه زد؟ و با ان بازی کرد و از درایو ان استفاده نکرد؟

p3yman_xl
23-05-2008, 18:59
سلام پیمان جان خوب خوشی حالت چطوره ؟؟؟
خوب من اونو به تلویزیون زدم که خیلی ضیایع و حال گیره و اینکه به اسپیکر!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه اسپیکر از این پلاگ ها میخوره؟؟؟؟؟
من سعی کردم ولی اسپیکر خاصی میخواد یا نه همه دارن؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

سلام خوبی شما؟ ممنون.
آره، پشت اسپیکر رو نگاه بکن ... اونجا معلومه. اسپیکر خاصی هم نمیخواد. (اگه این دو تا جا برای فیش ها نبود، یه مبدل سوزنی بگیر؛ دو تا فیش رو اول به اون وصل کن و بعد به اسپیکر). در ضمن اشتباهی در پست قبلم گفتم، سیم زرد و قرمز ... تصحیح میکنم سفید و قرمز!

ایا بازی هایه xbox360 رایتی را روی هارد elite میشه زد؟ و با ان بازی کرد و از درایو ان استفاده نکرد؟

خیر دوست عزیز. نمیشه این کار رو کرد. تا چند هفته پیش هم بحث سر همین موضوع بود...

موفق باشید.

toraj
23-05-2008, 21:12
آقا من از اسپيكر براي صدا استفاده ميكنم ولي الان ميخواستم هم 360 صدا داشته باشه هم pc ويه مبدل به پشت

اسپيكر زدم كه دوتا مادگي داشت و يه سيم رو از 360 و يه كي ديگه رو به pc زدم و سر هر دو تا سيم رو هم به دو سر

مادگي اسپيكر زدم ولي الان براي 360 از يك بلندگو صدا ميده واز pc هم از يه بلند گو و اين طوري صدا نصف ميشه

ميخواستم ببينم چي كار كنم كه صدا رو هر دو باشه و هر وقت خواستم صداي هر كدوم كه باهاش كار ميكنم (pc,360)

صداي هر دو اسپيكر رو داشته باشه.

DHAMID
23-05-2008, 23:27
ببخشید دوستان .کنسولهای 360(الایت.پرمیوم وآرکید)چه فرق اساسی با هم دارن.منظورم از لحاظ لوازم جانبی مثل هارد نیست.منظورم مثل اجرای بازی ها و کیفیتشون یا خرابیشون و...

SAEED_BARCELONA
24-05-2008, 00:30
جز لوازم جانبی دیگه هیچ فرقی با هم نمی کنند

Amir_Ariamehr2003
25-05-2008, 12:05
سلام ممنونم از امیر انریکو که سوالهای به جایی میپرسه
دقیقا همین سوال ها رو من هم داشتم که امیر عزیز قبل از من زحمتشو واسم کشید
در ضمن ممنونم از کاربرهای سایت که سوالهای مارو بی پاسخ نمیزارید.

saladi
25-05-2008, 19:49
salam doostan,kasi mitoone gheimate alane xbox360 ro bege be man?man vaghean ziad az xbox360 nemidoonam,kasi midoone too mashhad mishe az koja tahiash kard?age kasi rahnamaiim kone kheili mamnoonesh misham,man taze ozv shodam

*PiNk PaNTHeR*
25-05-2008, 20:56
salam doostan,kasi mitoone gheimate alane xbox360 ro bege be man?man vaghean ziad az xbox360 nemidoonam,kasi midoone too mashhad mishe az koja tahiash kard?age kasi rahnamaiim kone kheili mamnoonesh misham,man taze ozv shodam
سلام
برای قیمتها فقط کافیه صفحه ی قبل رو ببینید پس تکرار رو لازم نمیبینم.
برای مشهد برید خیابون سعدی-اوایلش- پاساژ بهزاد اونجا دارند.