PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128

A.N.A.P
08-06-2010, 00:36
داداش به مشکل برخوردم میخوام به لایو وصل بشم طبق آموزش تا مرحله زیر رفتم ولی من این join در سمت نارنجی رنگ رو نمیبینم کجاست چیکار کنم

پس از اتمام کار در Dashboard کنسول به قسمت Xbox Live (سمت نارنجی رنگ) رفته و گزینه join را انتخاب کنید تا محیط شناسایی شود. با ورود به شبکه Xboxlive باید مشخصات خود را در سایت مایکروسافت ثبت کنید. دقت کنید مشخصات مکانی خود مانند کشور و زبان و ... را آمریکا انتخاب گنید تا با پیغام خطا روبرو نشوید. برای zipcode می توانید مثلا از نام شهر California و کدپستی 92656 یا CA 92656 استفاده کنید.
دادا ... این آموزش زمانی که دشبرد اون شکلی بود و قسمت نارنجی داشت نوشته شده شده ... الان فقط شکل

دشبرد عوض شده !!!

اون قسمت نارنجی مخصوص اتصال به لایو بود

الان تو این دشبرد جدیدا راه به راه زده : Join to xbox LIVE

Milad4171
08-06-2010, 02:23
میشه هارد الیت رو در آورد؟ با یه هارد دیگه جا به جا کرد؟ مثلا من یه هارد 250 بگیرم و هاردشو با هارد دستگاه عوض کنم . میشه ؟ یا هاردهای بازار اکسترنال هستن؟

sonixax
08-06-2010, 02:48
میشه هارد الیت رو در آورد؟ با یه هارد دیگه جا به جا کرد؟ مثلا من یه هارد 250 بگیرم و هاردشو با هارد دستگاه عوض کنم . میشه ؟ یا هاردهای بازار اکسترنال هستن؟

میشه ، ولی چرا میخواهید هارد اورژینال رو در آرید جاش تقلبی بندازید ؟ میخواید بن بشید ؟

Hunter lord
08-06-2010, 08:06

هارد 120 گیگ خیلی زیاده و راحت توش 15 - 20 بازی نصب می شه ( شاید فضای اضافی هم بیاره . )

HARD اکسترنال من به X360 وصل کردم ولی نخوندش . حالا دیگه نمی دونم مال شما هم همینطوری بشه یا نه !

shuahin_kh
08-06-2010, 09:35
لازم به ذكر است اگه روي كنسول شما LT 1.0 نصب هستش شما از طريق Dummy from ixterme‌ نمي تونيد key‌ درايو رو بخونيد (از روش باز كردن نيمه ي درايو، چون الان درايو شما مثل يك درايو اورجينال شده و بايد از روش سخت افزاري كپي خورش كنيد)، و بايد Key درايو رو داشته باشيد تا بتونيد به LT 1.1 ارتقاش بديد.(براي همينه كه Error ميده!)
ميتوني در موردش يه خورده توضيح بيشتر بدي.
اگه مثل jungleflasher راحت باشه خب خودم اينكارو ميكنم. ولي اگه نياز به قطعاتي باشه كه توي آموزش انگليسي بود بايد بيخيالش بشم.

arash2006
08-06-2010, 09:44
من اون فایل برای کدک های تصویری رو دانلود کردم الان فرمت های avi و ... رو میخونه ولی زیرنویس رو نشون نمیده آیا راه حلی داره دی وی دی پلیر 40 تومانی من زیرنویس رو نشون میده ولی ... زیرنویس کاملا به فایل avi تزریق شده

aha2012
08-06-2010, 10:06
عمر دسته ی 360 چقدره؟؟؟

metal baz
08-06-2010, 10:20
عمر دسته ی 360 چقدره؟؟؟

بستگی به شخصی داره که ازش استفاده میکنه اگه باهاش کشتی بگیری خوب خراب میشه اگه با محبت باهاش برخورد کنی بی نهایت ازش استفاده کن (مثلا تو مراحل اخر گیرز اف وار 2 اونجا که لوکاست پرنده دنبالم بود نزدیک بود دسته رو از شدت حیجان بخورم :31:)

1987msb
08-06-2010, 10:54
ميتوني در موردش يه خورده توضيح بيشتر بدي.
اگه مثل jungleflasher راحت باشه خب خودم اينكارو ميكنم. ولي اگه نياز به قطعاتي باشه كه توي آموزش انگليسي بود بايد بيخيالش بشم.

خوب شما از كجا كنسول رو خريده ايد؟ پيش فروشنده برويد و شماره ي درايو رو بهش بگيد تا Key‌درايو رو بهتون بگه، در غير اين صورت با آموزشي كه در PDF موجوده بايد عمل كنيد كه كار سختي هست و كلا بايد بيخيال شويد، مگه اينكه درايو شما 8385c باشه تا بتونيد با استفاده از كابل SATA و آموزشي كه در PDF‌موجود Key‌درايو رو استخراج كنيد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در ضمن از لينك زير براي سري 9 هم مي تونيد استفاده كنيد:

اينم براي سري 7:

نقطه ي بين بازي و سنتر رو برداريد.

d.b23
08-06-2010, 10:59
واسه کسایی که میگن هر بازی رو هارد چه قدر جا میگیره
هارد 120 گیگ از اول 107 گیگ جا داره
هارد 60 اگه اشتباه نکنم از اول 48 گیگ
و هارد 20 هم اگر اشتباه نکنم حدود 16 گیگ جا داره
اینم یه چند تا مثال

Alan wake : 6.2 GB
Assassins creed 2: 5.2 GB
Forza Motor3 :6.8 GB
GTA IV : 6.5 GB
PES2010 :5.2 GB

shuahin_kh
08-06-2010, 11:29
خوب شما از كجا كنسول رو خريده ايد؟ پيش فروشنده برويد و شماره ي درايو رو بهش بگيد تا Key‌درايو رو بهتون بگه، در غير اين صورت با آموزشي كه در PDF موجوده بايد عمل كنيد كه كار سختي هست و كلا بايد بيخيال شويد، مگه اينكه درايو شما 8385c باشه تا بتونيد با استفاده از كابل SATA و آموزشي كه در PDF‌موجود Key‌درايو رو استخراج كنيد.

در ضمن از لينك زير براي سري 9 هم مي تونيد استفاده كنيد:

اينم براي سري 7:

نقطه ي بين بازي و سنتر رو برداريد.
من از كجا شماره درايو رو بردارم. خيلي شماره داره اين xbox؟
راستي چندروز پيش ميخواستم ازت بپرسم. جرين اين سريهاي 7 و 8 و 9 چيه. به چه درد ميخوره. فقط ميدونم سري 7 رو بايد با دستگاه CK3 آپ كردش.

underworld
08-06-2010, 13:39
ببخشید امکانش هست که یه ایکس باکس نو بردش جاسپر نباشه؟

حالا اگر احتمالا بردهای دیگه مثل فالکون بود مشکلی بوجود میاد؟ مزیت جاسپر نسبت به فالکون چیه؟

ebliser
08-06-2010, 13:51

حالا اگر احتمالا بردهای دیگه مثل فالکون بود مشکلی بوجود میاد؟ مزیت جاسپر نسبت به فالکون چیه؟

دوست من تولید که دیگه نمیشه بردهای دیگه اما خوب ممکنه از قدیم آکبند موجود باشه اما محدود !

قطعا جسپر بهتره اما خوب من خودم فالکون دارم و تا الانم هم مشکلی نداشتم ...

ببینید به شرایط نگهداری و شانستون ( از این بابت که مثلا توی بار یا ... چقدر ضربه خورده دستگاه و ... ) خیلی بستگی داره.

در کل اگر قصد خرید دارید حتما همون سراغ جسپر برید چون از آکبند بودن مدل فالکون نمیشه مطمئن بود.

جسپر هم به دلیل طراحی چیپ بهینش نسبت به فالکون انرژی کمتری مصرف میکنه و خوب به تبع اون کمتر داغ میکنه ...

masoud93
08-06-2010, 14:52
اسم چند تا بازی اختصاصی خیلی قشنگ برا xbox 360 رو می خواستم بازیهایی که الان هم بازی کنی بازم حال میدن(به قیر از gears of war 2)

hatamir66
08-06-2010, 15:11

بله اما تاریخ تولیدشون 2008 به پایین است
بردهای فالکون اکثرا سه چراغه میشن ، زیادی گرم میشن و برای بازی کردن طولانی مدت ممکنه به مشکل بر بخورید
دیگه فالکون تولید نمیشه اما این بازاریها هنوزم دارند من نمیدونم اینارو از کجاشون در میارن
یه نگاهه به این تاپیک بنداز

ebliser شرمنده :11: حواسم نبود شما جواب داده بودید

ebliser
08-06-2010, 15:20
اسم چند تا بازی اختصاصی خیلی قشنگ برا xbox 360 رو می خواستم بازیهایی که الان هم بازی کنی بازم حال میدن(به قیر از gears of war 2)

بسته به سلیقه شما داره مسعود خان اما خوب منم با دخالت ندادن نظر شخصی چند تا برات مینویسم :

HALO 3

Fable 2

Mass Effect

Mass Effect 2

Alan Wake

Forza 3

Ninja Gaiden 2

hamhami_333
08-06-2010, 16:17

من اینارو بازی کردم بهم چسبید البته سلیقه ای هست
ninja gaide 2
alan wake
dante inferno
halo
read dead

tizhoush72
08-06-2010, 16:50
سلام!
من امروز دارم میرم xbox 360 elite بخرم
اگه نکته ای هست که موقع خریدباید رعایت کنم بگید
در ضمن قیمت گفته 385 به نظرتون خوبه؟
راستی دوستان کسی تو شیراز مغازه معتمد نمیشناسه؟
و در آخر چند تاسوال:
1. باتری دسته اگه خواستم بگیرم از این قلمی ها بهتر جواب میده یا باتری موبایلی؟
2. یه سری pack هست یه بازی اورجینال و یه هارد 250 توشه میگه بین 430 تا 480 در میاد(). میصرفه بخرم؟
3. راستی ما تو خونه یه مانیتور معمولی داریم و یک تلویزیون معمولی. به نظرتون اگه یه مانیتور 20 بخرم واسه xbox اختصاصی میصرفه؟ مثلا یه 20 اینچ؟ اگه میصرفه مانیتور باشه یا تلویزیون؟ چه ویِژگی هایی داشته باشه؟
4. و در آخر یه چنتا بازی خدا تو سبک های مختلف بهم معرفی کنید!!!!!

با تشکر اگه میشه زودتر جواب من رو بدید که امشب دارم میرم بخرم!!!!!!

orgimagi
08-06-2010, 17:31
سلام!
من امروز دارم میرم xbox 360 elite بخرم
اگه نکته ای هست که موقع خریدباید رعایت کنم بگید
در ضمن قیمت گفته 385 به نظرتون خوبه؟
راستی دوستان کسی تو شیراز مغازه معتمد نمیشناسه؟
و در آخر چند تاسوال:
1. باتری دسته اگه خواستم بگیرم از این قلمی ها بهتر جواب میده یا باتری موبایلی؟
2. یه سری pack هست یه بازی اورجینال و یه هارد 250 توشه میگه بین 430 تا 480 در میاد(). میصرفه بخرم؟
3. راستی ما تو خونه یه مانیتور معمولی داریم و یک تلویزیون معمولی. به نظرتون اگه یه مانیتور 20 بخرم واسه xbox اختصاصی میصرفه؟ مثلا یه 20 اینچ؟ اگه میصرفه مانیتور باشه یا تلویزیون؟ چه ویِژگی هایی داشته باشه؟
4. و در آخر یه چنتا بازی خدا تو سبک های مختلف بهم معرفی کنید!!!!!

با تشکر اگه میشه زودتر جواب من رو بدید که امشب دارم میرم بخرم!!!!!!

سلام دوست عزيز
دقت كنيد كه بردش جاسپر باشه (از طريق چك كردن نوشته روي پاور دستگاه بايد نوشته شده باشه 150w و12v-12.1A;5v.1A و هم چنين تاريخ پشت كنسول)
به فروشنده بگيد كه براتون lt 1.1 نصب كنه
قيمت و اگه بگردين ارزون تر هم گيرتون مياد
مغازه معتبر پاساژ مهدي مغازه سيروس --- اره باطري هاي قلمي قابل شارژ خوب جواب ميده
اكه مي تونيد يه lcd با كابل hdmi براش بگير چون با كابل كامپوزيت چندان كيفيتي دلخواه بهت نميده
اون سري پك ها هم كه اليه به صرفه تر هم هست ( به دليل وجود هارد 250 و دو دسته بازي ويك بازي ارجينال)
و در اخر بازي زياده از جمله codmw2 -alan wake --red dead redemption-split second-fifa10

underworld
08-06-2010, 18:02
سلام
امروز رفتم پیش یکی از دوستان که خودش یه Arcade خریده بود که هارد نداره
بهم گفت که اگه خیلی بازی نمیکنم (حدودا روزی 2-3 ساعت) برای هارد 120 گیگ الکی 100 تومن پول اضافه ندم چونکه آخرش موقع اجرای بازی ازم دیسک بازی رو میخواد
میخواستم بپرسم اگه قصد نداشته باشم روش آهنگ و فیلم و چندتا بازی بریزم بهتر نیست همون Arcade بخرم؟

1987msb
08-06-2010, 18:06
من از كجا شماره درايو رو بردارم. خيلي شماره داره اين xbox؟
راستي چندروز پيش ميخواستم ازت بپرسم. جرين اين سريهاي 7 و 8 و 9 چيه. به چه درد ميخوره. فقط ميدونم سري 7 رو بايد با دستگاه CK3 آپ كردش.

بايد كنسول رو باز كني و روي خود درايو يك سريال نامبر 16 رقمي (اگه اشتباه نكنم، براي اطمينان بيشتر ميتوني از دوست عزيزم ميثم جان سوال كني:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ) هست بايد اونو به فروشنده بگي. شما از فتحي خريد كردي؟

سوال دومت هم درلينك زير هست، انواع درايو هاي Lite-On

همچنين يه نگاهي به اين لينك هم بنداز:

نقطه ي بين بازي وسنتر رو بردار.

سلام
امروز رفتم پیش یکی از دوستان که خودش یه Arcade خریده بود که هارد نداره
بهم گفت که اگه خیلی بازی نمیکنم (حدودا روزی 2-3 ساعت) برای هارد 120 گیگ الکی 100 تومن پول اضافه ندم چونکه آخرش موقع اجرای بازی ازم دیسک بازی رو میخواد
میخواستم بپرسم اگه قصد نداشته باشم روش آهنگ و فیلم و چندتا بازی بریزم بهتر نیست همون Arcade بخرم؟

ببين دوست عزيز شما اگه الايت بگيري بصرفه تر هست تا يك آركيد و يه هارد 120 بخري، اگه بازي رو هم روي هارد نصب كني فقط براي نصب ديسك يه 15 دقيقه ديسك درون درايو مي چرخه و براي دفعات بعدي فقط 5 ، 6 ثانيه براي چك كردن ديسك درايو كار مي كنه، با خريدن الايت مطمئن باش كه ضرر نمي كني! عمر كنسولت رو با نصب بازي تو هارد چند برابر مي كني.
اگه هم پول كافي نداري همون آركيد رو بگير منتها چهار تا نوار كاست رو زيرش بزار و تو جايي قرارش بده كه تهويه ي مناسبي داشته باشه.

بله اما تاریخ تولیدشون 2008 به پایین است
بردهای فالکون اکثرا سه چراغه میشن ، زیادی گرم میشن و برای بازی کردن طولانی مدت ممکنه به مشکل بر بخورید
دیگه فالکون تولید نمیشه اما این بازاریها هنوزم دارند من نمیدونم اینارو از کجاشون در میارن
یه نگاهه به این تاپیک بنداز

ebliser شرمنده :11: حواسم نبود شما جواب داده بودید

دوست عزيز اينطوريم نيست كه هر كي فالكون بخره، 3 چراغ ميشه!
پدرام جان، يحيي جان، سعيدجان، و... از بچه هاي همين فروم فالكون دارن و حتي تا 18 ساعت هم با فالكون بازي كرده اند و 3 چراغه هم نشدن، مشكل حرارتي با اومدن فاكون كم شده و با اومدن جاسپر تقريبا به صفر رسيده!

aha2012
08-06-2010, 18:24
برای الیت هم نوار کاست میخواد؟؟برای تهویه

1987msb
08-06-2010, 18:28

نه، شما اگه عمودي بزاريش و تو جايي قرار بدي كه تهويه ي مناسبي داشته باشه كافيه.

hasankachal
08-06-2010, 19:22
یک بازی اورجینال دارم. جایی هست که ازم بخره؟؟؟

ali gamma
08-06-2010, 20:29
دوستان بعضی مواقع درایو 360 ای که تازه گرفتم خیلی صدا میده اشکال از بازییه یا درایو ؟

moer
08-06-2010, 20:33
دوستان بعضی مواقع درایو 360 ای که تازه گرفتم خیلی صدا میده اشکال از بازییه یا درایو ؟
اگه بازي رو توي هارد نريزي درايو صدا ميده ! عادي هست

Hunter lord
08-06-2010, 21:18

صدای موجود به خاطر همون نصب نکردن بازی روی HARD هستش و عادی هستش .

بازی رو حتما رو HARD نصب کن که خیلی ضروری هستش . اگه HARD نداری حتی شده یک 20 گیگ بخر . اگه پول داری 120 گیگ .

مزیت های نصب بازی روی HARD

1 - گرما کنسول کاهش می یابد و احتمال خرابی نصف می شود .

2 - صدای کنسول فوق العاده کم می شود .

3 - طول عمر درایو زیاد می شود .

4 - بازی ها روان تر اجرا می شوند و Loading ها کوتاه تر .

underworld
08-06-2010, 22:03

نه، شما اگه عمودي بزاريش و تو جايي قرار بدي كه تهويه ي مناسبي داشته باشه كافيه.

ببینم مگه سیستم خنک کنندگی ایت و آرکید با هم تفاوت هم میکنن؟

toraj
08-06-2010, 22:37

خیر فرقی ندارند.

hamidcr
08-06-2010, 22:41
سلام
ایا سرعت بازی روی هارد بیشتر از فلش است؟منظورم سرعت لودینگ ها نیستا!سرعت خود بازی مثلا گیر کردن و از اینجور حرفا؟

abol_fa
08-06-2010, 23:40
من چطوري ميتونم لايو بزنم؟(با فرض داشتن اكانت)
چطور بن نشوم؟

joykiller360
09-06-2010, 00:26
سلام
ایا سرعت بازی روی هارد بیشتر از فلش است؟منظورم سرعت لودینگ ها نیستا!سرعت خود بازی مثلا گیر کردن و از اینجور حرفا؟

سلام. در کل هارد بهتر هست.

من چطوري ميتونم لايو بزنم؟(با فرض داشتن اكانت)
چطور بن نشوم؟

سلام.
اول lt بعد اینکه بازی هاتون ویو پچ نباشن و استیلت پچ باشن

1987msb
09-06-2010, 07:40

نه دوست عزيز هيچ تفاوتي با هم ندارن، دو تا شون يك مادربورد دارن، يك شركت آن ها رو درست كرده، فقط تفاوتشان در وسايل جانبي كه همراه شان وجود داره هست.

- اگه شما آركيد داريد، چون هارد نداره اگه به صورت افقي قرارش بدي براي درايو كنسول بهتره، ولي چون سطح تماسش كمتر ميشه براي اينكه تهويه ي بهتري در آن صورت بگيره بهتره كه 4 تا نوار كاست زيرش قرار بدي تا كنسول تهويه اش بهتره بشه، چون از زير كنسول هم گرماي اضافي مي تونه خارج بشه و به سمت بالا حركت كنه، كلا اين كار براي مثلا دي وي دي پلير و ... هم توصيه ميشه چون باعث ميشه گرماي بيشتري از سيستم خارج بشه، ور در ضمن بايد در جايي قرار داده بشه كه تهويه مناسبي داشته باشه تا گرما بتونه خارج بشه، مثلا تو ميز زير تلويزيون قرارش ندي و درش رو ببندي كه خيلي اين كار براي وسيله ات ضرر داره.

- در مورد الايت وقتي شما بازي رو تو هارش نصب مي مني با اين كار باعث ميشي كه كنسولت گرماي كمتري توليد كنه چون ديگه درايو كنسول كار نمي كنه و در نتيجه كنسول گرماي كمتري توليد مي كنه و فقط كافيه كه عمودي قرارش بدي و احتياج به قرار دادن نوار كاست هم زيرش نيست. در ضمن در جايي قرار داده بشه كه تهويه ي مناسبي داشته باشه.

اميدوارم توضيحاتم كامل باشه و دوستان استفاده كنند.

:11:موفق باشيد.:11:

aha2012
09-06-2010, 10:01
اگه بازیو رو هارد بریزیم بازم ازمون دی وی دیه بازیو میخواد.پس چرا روی هارد ریختیم ؟؟؟بعد اینکه روی هارد بریزیم از دی وی دی کمتر استفاده میکنه یا اصلا استفاده نمیکنه ،؟سرکاریه؟؟؟

abol_fa
09-06-2010, 10:17
سلام.
اول lt بعد اینکه بازی هاتون ویو پچ نباشن و استیلت پچ باشن

يه سوال ديگه!
من اهوازم رفتم به يارو گفتم بريزه گفت اصلا نميدونه چي هست!!خودم ميتونم بريزم يا ريسك داره؟

hamhami_333
09-06-2010, 10:25
اگه بازیو رو هارد بریزیم بازم ازمون دی وی دیه بازیو میخواد.پس چرا روی هارد ریختیم ؟؟؟بعد اینکه روی هارد بریزیم از دی وی دی کمتر استفاده میکنه یا اصلا استفاده نمیکنه ،؟سرکاریه؟؟؟

بله دوست من DVD رو میخواد اما چندتا مزیت داره
1-عمر درایو کنسول زیاد میشه چون بعد نصب بازی روی هارد موقع اجرای بازی فقط چند ثانیه اول داریو دیسک رو میخونه 2-حرارت کمتر ایجاد میشه
3-بازی زودتر لود میشه
4-چند صفحه پیش جواب این سوال بود :10:
البته چند صفحه قبل نه همین پست بالاییتون بود من حواسم نبود اینو پاک کنید

aha2012
09-06-2010, 13:27
dvd بازی اگه خش داشته باشه البته یه کم خش ،موردی که نداره؟؟؟برای 360 مشکلی پیش نمیاد؟؟؟اگه بریزم رو هارد و بعدش dvd ای که یه کم خش داره بذارم تو دستگاه اونوقت چی چیزیش نمیشه؟
ممنون

hatamir66
09-06-2010, 13:45
dvd بازی اگه خش داشته باشه البته یه کم خش ،موردی که نداره؟؟؟برای 360 مشکلی پیش نمیاد؟؟؟اگه بریزم رو هارد و بعدش dvd ای که یه کم خش داره بذارم تو دستگاه اونوقت چی چیزیش نمیشه؟
ممنون
نه مردی نداره
نه چیزیش نمیشه
در ضمن اگه DVD خش داشته باشه توی SETUP کردن روی هارد بتون ERROR میده

ebliser
09-06-2010, 14:04
من اهوازم رفتم به يارو گفتم بريزه گفت اصلا نميدونه چي هست!!خودم ميتونم بريزم يا ريسك داره؟

کار سختی نیست دوست من اما اگر تجربه کارای عمومی سخت افزاری - نرم افزاری رو نداری بهتره که بدی برات انجام بدن.

joykiller360
09-06-2010, 14:18
يه سوال ديگه!

ریسکش بالاست بهتره که بی خیال بشید.

8613187
09-06-2010, 15:18
سلام بچه ها خوبین

امروز یه کی از دوستام لباف بود و داشت قیمت میگرفت

و به امضام نگاه کن بعد جواب بده

1 - رفت پیشه یگی - بهش ارکید رو قیمت داد 285 و گفت این مدل جامپینگشه که تا سال 2015 خودش اتومات اپ دیت میشه ؟ یکی میشه ایتو توضیح بده

2 - از یکی الیت رو قیمت گرفته بود گفته بود اینایی که تو بازار هستش همشون الیت پلاس هستند و ای سیه ام هفت رو ندارند و زود 3 چراغ میشن (فکر کنم اسم مدلش رو هم گفت وی)و اینی که ما داریم مدل یو هستش و اون ای سی رو داره و با ضمانت ایران (دقیق بقیشو یادم نیست) و اینکه برگ طلایی داره و اصلا سه چراغ نمیشه

یه جواب درست و حسابی واسه 2 تا سوالم بدین

joykiller360
09-06-2010, 16:00
سلام بچه ها خوبین

امروز یه کی از دوستام لباف بود و داشت قیمت میگرفت

1 - رفت پیشه یگی - بهش ارکید رو قیمت داد 285 و گفت این مدل جامپینگشه که تا سال 2015 خودش اتومات اپ دیت میشه ؟ یکی میشه ایتو توضیح بده

2 - از یکی الیت رو قیمت گرفته بود گفته بود اینایی که تو بازار هستش همشون الیت پلاس هستند و ای سیه ام هفت رو ندارند و زود 3 چراغ میشن (فکر کنم اسم مدلش رو هم گفت وی)و اینی که ما داریم مدل یو هستش و اون ای سی رو داره و با ضمانت ایران (دقیق بقیشو یادم نیست) و اینکه برگ طلایی داره و اصلا سه چراغ نمیشه

یه جواب درست و حسابی واسه 2 تا سوالم بدین

سلام.
به امضات نیگاه میکنم بعد جواب میدم:5: شما هم یه نگاه بندازید به امضام
راستش همش دروغ هست و حتی یک درصد هم واقعیت نداره. من خودم یه سری ناشناس رفتن تو لباف و ببینید یکی از مغازه دارها چی گفت به من....

رفیتم از یکی از مغازه ها(نمیدوینم اسمش چیز بود همین جوری از همه جا قیمت میگیرفتیم و سوال میپرسیدم ولی تو لباف بود) الیت قیمت بگیریم طرف گفت 340 تا 345 خوب نسبت به اون روز قیمت خوب بود. بعد گفتیم LT هم میریزدگفت همه LT هستنو این حرفا منم چون مطمئن بودم گفتم LT نیستا ... طرف کم نیورد گفت باشه LT هم میریزم گفتم خوب باید صبر کنیم دیگه... گفت نه همین فلشو میزنم به دستگاه LT میشه بعد من گفتم چه جوری LT تو فلش هست؟؟؟؟؟!!! بازم کم نیوورد گفت LT یه قطعت که تو دستگاه میزارن. دیدم دیگه خیلی داره فضایی حرف میزنه خودمو معرفی کردم با دوستی که همرام بود اومدیم بیرون.
میخواستم بهش بگم اخه ادم عاقل تمام xbox360 های که داری میفروشی از زیر دست من رد شده اونوقت داری این حرفا رو میزنی.

ali gamma
09-06-2010, 16:33
رفقا من یه usb flash 4 گیگ دارم . اصلا میشه روش بازی نصب کرد ؟منظورم اینه که کافیه ؟ اصلا میشه مثلا 3 گیگ از یه بازی رو روش نصب کرد ؟

8613187
09-06-2010, 17:23
ولی یه چیزی من اون ارکید ارو شکلشو دیدم

یه جعبه بود که درش باز یود شبیه یه ادمک هم ازش اومده بود بیرون - یه چی تو مایه های کراش - اینا رو جعبه ی ارکید بود

dogtag
09-06-2010, 17:29
من وقتی تو لایوم، دفعه اول که رفتم تو بازی Read Dead و POP، گفت که یه آپدیت باید نصب شه و نصب کرد.
داستان چیه؟
چرا جفتشون آپدیت جداگانه خواستن؟
چرا تو 1 ثانیه آماده نصب شد؟ مگه نباید دانلود بشه؟

مرسی

The Rover
09-06-2010, 18:01
با سلام به xboxخورها و xboxبازان!
بنده تصمیم به خرید یه xbox خوب دارم
نظر من elite است. آیا مدل خوبی است؟
لطفا قیمت روز آنها را بنویسید
در ضمن اگر امکانش هست یه فروشگاه خوب در مکه معرفی کنید و قیمت کنسول در مکه را هم ذکر کنید!

underworld
09-06-2010, 20:13
ببخشید به غیر از بوردهای جاسپر و فالکن برد دیگه ای هم داریم که جدیدا میزنن؟
رفتم یکی از مغازها طرف بهم گفت بردشون نه جاسپر هست نه فالکن ولی میگفت که روش تاریخ ساخت ه*ک شده که 2010 !
اسم یه چیز دیگه اورد که من الان یادم نیست فکر کنم گفت xenon zephyr

حالا ممکنه راست گفته باشه که بردهای زنون زفیر رو جدیدا میزنن؟!

joykiller360
09-06-2010, 20:57
رفقا من یه usb flash 4 گیگ دارم . اصلا میشه روش بازی نصب کرد ؟منظورم اینه که کافیه ؟ اصلا میشه مثلا 3 گیگ از یه بازی رو روش نصب کرد ؟
سلام. خیر دوست عزیز رو ۴ گیگ بازی جا نمیشه.

ولی یه چیزی من اون ارکید ارو شکلشو دیدم

یه جعبه بود که درش باز یود شبیه یه ادمک هم ازش اومده بود بیرون - یه چی تو مایه های کراش - اینا رو جعبه ی ارکید بود
تو گوگل سرچ کنید ببنید میتونید پیدا کنید عکسشو

من وقتی تو لایوم، دفعه اول که رفتم تو بازی Read Dead و POP، گفت که یه آپدیت باید نصب شه و نصب کرد.
داستان چیه؟
چرا جفتشون آپدیت جداگانه خواستن؟
چرا تو 1 ثانیه آماده نصب شد؟ مگه نباید دانلود بشه؟

مرسی
سلام. اون اپدیت برای بازی هست. نه کنسول.

ببخشید به غیر از بوردهای جاسپر و فالکن برد دیگه ای هم داریم که جدیدا میزنن؟
رفتم یکی از مغازها طرف بهم گفت بردشون نه جاسپر هست نه فالکن ولی میگفت که روش تاریخ ساخت ه*ک شده که 2010 !
اسم یه چیز دیگه اورد که من الان یادم نیست فکر کنم گفت xenon zephyr

حالا ممکنه راست گفته باشه که بردهای زنون زفیر رو جدیدا میزنن؟!
دوست عزیز کاملا به شما دروغ گفتن ایشون.
بله برد zephyr داریم ولی این برد برای ۲۰۰۷ و ۲۰۰۶ بود که از هر ۱۰ تاش ۱۵ تاش ۳ چراغ میشد.
من که تا حالا به غیر از xbox360 های فاینال فانتزی هیچ کنسول ۲۰۱۰ دیگه ای ندیدم.

با سلام به xboxخورها و xboxبازان!
بنده تصمیم به خرید یه xbox خوب دارم
نظر من elite است. آیا مدل خوبی است؟
لطفا قیمت روز آنها را بنویسید
در ضمن اگر امکانش هست یه فروشگاه خوب در مکه معرفی کنید و قیمت کنسول در مکه را هم ذکر کنید!
به سلامتی. بله حتما الیت بگیرید.
۳۵۰ هست تو ایران و بهتونم پیشنهاد میکنم از همین ایران هم بخرید

Milad4171
09-06-2010, 21:15
یه سوال. این فاینال فانتزی 2010 از نظر سخت افزاری که تفاوتی با الیت های معمولی نداره! داره؟
کلا گرونیش بخاطر بازی اورجینالشه؟؟

ebliser
09-06-2010, 21:58
یه سوال. این فاینال فانتزی 2010 از نظر سخت افزاری که تفاوتی با الیت های معمولی نداره! داره؟
کلا گرونیش بخاطر بازی اورجینالشه؟؟

هیچ فرقی نداره ...

بله و به خاطر باندل بودنش ...

aramesh_61
09-06-2010, 22:15
سلام
آقا الان قیمت xbox مدل arcade یا premium چنده؟
یه سوال دیگه هم دارم اونم اینکه کنسول بعدی مایکروسافت قراره کی بیاد؟ راسته که میگن 1 یا 2 سال دیگه میاد؟

joykiller360
09-06-2010, 22:57
سلام
آقا الان قیمت xbox مدل arcade یا premium چنده؟
یه سوال دیگه هم دارم اونم اینکه کنسول بعدی مایکروسافت قراره کی بیاد؟ راسته که میگن 1 یا 2 سال دیگه میاد؟

سلام. ارکید ۲۵۵ تا ۲۶۵. کنسول بعدی کم کم ۳ سال دیگه

aramesh_61
09-06-2010, 23:22
سلام. ارکید ۲۵۵ تا ۲۶۵. کنسول بعدی کم کم ۳ سال دیگه
به مدل arcade هارد external هم میخوره؟ یعنی میشه بازیو رو این هارد نصب کرد و با xbox بازیش کرد؟ مشکلاتش چیه؟
ممنون

underworld
09-06-2010, 23:27
ببخشید
من اگه کنسول بگیرم نهایتا هر بار 3تا بازی یبشتر روش نمیریزم که بازی کنم
اونوقت برای من به صرفه تره که الایت بگیرم یا آرکید بگیرم با یه هارد جدا مثلا 60 گیگ؟

d.b23
09-06-2010, 23:35
ببخشید
من اگه کنسول بگیرم نهایتا هر بار 3تا بازی یبشتر روش نمیریزم که بازی کنم
اونوقت برای من به صرفه تره که الایت بگیرم یا آرکید بگیرم با یه هارد جدا مثلا 60 گیگ؟

عزیزم هارد 60 دیگه تو بازار موجود نیست.با این شرایطی که شما میگی به نظر من باید یه آرکید بخری با هارد 20 که حدودا میشه روش 3 تا بازی نصب کرد.هارد 20 حدودا 40 هزار تومنه.
:46:

8613187
09-06-2010, 23:39
به مدل arcade هارد external هم میخوره؟ یعنی میشه بازیو رو این هارد نصب کرد و با xbox بازیش کرد؟ مشکلاتش چیه؟
ممنون

آره هارد اکسترنال می خوره - بازی هم روش نصب میشه - تنها مشکلش فکر میکنم لایو باشه

شرمنده من جواب دادم - اگه اشتباه دوستان تصحیح کنن

arash2006
10-06-2010, 02:06
آخ این لایو هم برای من داستانی شده
امروز ویندوز عوض کردم دیگه وارد لایو نمیشه تو تست تو قسمت network به internet همش علامت ضرب در قرمز میده دایل آپم و مراحل رو چند بار با دقت انجام دادم ( نود 32 نصبه از اونه ؟ ) گزینه دایل آپی رو هم شر کردم ولی اصلا موقع ای که دستگاه میخواد به اینترنت وصل بشه روشن نمیشه چیکار کنم

---------- Post added at 02:06 AM ---------- Previous post was at 02:06 AM ----------

آخ این لایو هم برای من داستانی شده
امروز ویندوز عوض کردم دیگه وارد لایو نمیشه تو تست تو قسمت network به internet همش علامت ضرب در قرمز میده دایل آپم و مراحل رو چند بار با دقت انجام دادم ( نود 32 نصبه از اونه ؟ ) گزینه دایل آپی رو هم شر کردم ولی اصلا موقع ای که دستگاه میخواد به اینترنت وصل بشه روشن نمیشه چیکار کنم

aliani
10-06-2010, 05:56
دوستان من قصد دارم کنسولم رو بفروشم یکی 2 ماه قبل از عید خریدم حدود 10 تا بازیم باهاش دارم یه چند تا بازیم تو هارد دارم با شارجر و کابل hdmi هست میخواستم بپرسم چند بفروشم خوبه ؟ مدلشم آرکید جاسپر هست

ممنون

ali gamma
10-06-2010, 07:32
سلام . دوستان من به تازگی یه اپدیت 8 مگی رو برای استفاده از usb به جای هارد ریختم تو دستگاه . الان دیگه اگه بخوام از بازی خارج بشم بیام تو داشبورد صفحه سیاه میشه . خیلی میترسم . یکی کمک کنه :41:

underworld
10-06-2010, 08:36
سلام دوستان ببخشید
اون طرفی که بهم میگفت بردش زنون هست و دیگه جاسپر نمیزنن! :46: :31: بهم گفت که تضمین میکنه که روی کنسولش ه-ک شده مال سال 2010 هستش
میخواستم بگم با این حساب که بردهای زفیر مال 2005 هستن! شاید داشته جابجا میگفته و منظورش این بوده که الان جاسپره و دیگه زنون زفیر نمیزنن
حالا من اگه دیدم واقعا روش -- شده 2010 میتونم بدون توجه به هرف یارو خیالم راحت شه که جاسپره و کنسول رو بخرم؟

یا آیا امکانش هست که اومده باشن کیس کنسول رو عوض کرده باشن و برد زفیر یا فالکون رو داخلش انداخته باشن؟
میشه لطف کنین بگین دقیقا از چه تاریخی کنسولهای الایت با برد جاسپر زده میشن؟

.Behnam.
10-06-2010, 08:43
یا آیا امکانش هست که اومده باشن کیس کنسول رو عوض کرده باشن و برد زفیر یا فالکون رو داخلش انداخته باشن؟
میشه لطف کنین بگین دقیقا از چه تاریخی کنسولهای الایت با برد جاسپر زده میشن؟ اگه بخواد اون کارو بکنه ... به سوکت پاور دستگاه نگاه کن ... چون دیگه اونو فکر نکنم بتونه عوض کنه ...

کلا به این تاپیک یه نگاه بندازی ... همه چی دستت میاد ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

joykiller360
10-06-2010, 09:51
سلام . دوستان من به تازگی یه اپدیت 8 مگی رو برای استفاده از usb به جای هارد ریختم تو دستگاه . الان دیگه اگه بخوام از بازی خارج بشم بیام تو داشبورد صفحه سیاه میشه . خیلی میترسم . یکی کمک کنه هیچ نگرانی نداره. شما اپدیت ۸۰ مگی رو دانلود و نصب کنید و درست میشه.

ممنونشما هارد ۵۰۰ گیگ هم بزارید. فقط میتونید از ۱۶ گیگش استفاده کنید.

8613187
10-06-2010, 12:23
شما هارد ۵۰۰ گیگ هم بزارید. فقط میتونید از ۱۶ گیگش استفاده کنید.[/QUOTE]

میثم جان اگه هارد رو از طریق usb وصل کنن اینجوری میشه دیگه - ولی فکر کنم راه دیگه ای هم باشه که بشه هارد اکسترنال رو مثل هارد الیت وصل کرد - یعنی نمیشه

ولی همایون به دوستم گفته بود این کارو انجام بده - یه ارکید با هارد 250 گیگ به قیمت 350 تومن

joykiller360
10-06-2010, 12:33
میثم جان اگه هارد رو از طریق usb وصل کنن اینجوری میشه دیگه - ولی فکر کنم راه دیگه ای هم باشه که بشه هارد اکسترنال رو مثل هارد الیت وصل کرد - یعنی نمیشه

ولی همایون به دوستم گفته بود این کارو انجام بده - یه ارکید با هارد 250 گیگ به قیمت 350 تومن
بله اگه هارد لپتاپ باشه(۲.۵ اینچی) و مارکش هم WD باشه میشه همچین عملی رو انجام داد. و تا ۲۵۰ گیگ بهش هارد وصل کرد

8613187
10-06-2010, 12:44
بله اگه هارد لپتاپ باشه(۲.۵ اینچی) و مارکش هم WD باشه میشه همچین عملی رو انجام داد. و تا ۲۵۰ گیگ بهش هارد وصل کرد

از طریق ساتا وصل میشه یا روش دیگه ای

یعنی کابل ساتا یا ؟ داخل کنسول هستش

joykiller360
10-06-2010, 12:56
از طریق ساتا وصل میشه یا روش دیگه ای

یعنی کابل ساتا یا ؟ داخل کنسول هستش

همون جای هارد خود xbox360 میخوره

hasankachal
10-06-2010, 13:31
چه طور x360 در live بن میشه؟؟

arash2006
10-06-2010, 13:35
جریان این abgx360_v1.0.2_suorce.zip چیست؟ یه پچی آپدیتی برای abgx360_v1.0.2 هست یا نه

یه سوال چجوری میشه یه آپشن فایل جدید برای pes2010 گرفت آیا میشه با pc دان کرد و با فلش بهش تزریق کرد ؟
من که سی دی رو میگذارم با کنسول بعد روی دانلوش میرم فقط دموی بازی رو میخواد دان کنه هیچی از آپشن فایل و پچ خبری نیست!!!!:41:

.Behnam.
10-06-2010, 13:56
چه طور x360 در live بن میشه؟؟
... وقتی مایکروسافت بفهمه که شما داری از دستگاه کپی خور استفاده میکنی ... بن میشی... تا وقتی هم به لایو وصل نشی ... مایکروسافت اینو نمیفهمه ...

aha2012
10-06-2010, 14:00
1-چطوری میتونیم سیو بازیهامونو پاک کنیم و دوباره بازیو از اول بریم؟؟؟
2-آیا میشه دو تا سیو درست کرد ؟؟یعنی یه بازیو من با یه سیو برم و همون بازیو داداشم با سیو دیگه؟

---------- Post added at 03:00 PM ---------- Previous post was at 02:58 PM ----------

شما بازیهاتونو از کجا و چند میخرید؟آدرسو برام pekh کنید
راستی این playboxها رو اگه تو 360 بذاریم و 360مون کپی خور نباشه ،ران میشه بازی؟؟؟

.Behnam.
10-06-2010, 14:19
1-چطوری میتونیم سیو بازیهامونو پاک کنیم و دوباره بازیو از اول بریم؟؟؟
2-آیا میشه دو تا سیو درست کرد ؟؟یعنی یه بازیو من با یه سیو برم و همون بازیو داداشم با سیو دیگه؟

---------- Post added at 03:00 PM ---------- Previous post was at 02:58 PM ----------

شما بازیهاتونو از کجا و چند میخرید؟آدرسو برام pekh کنید
راستی این playboxها رو اگه تو 360 بذاریم و 360مون کپی خور نباشه ،ران میشه بازی؟؟؟
1.برای پاک کردن سیو بازی یا هر چیز دیگه ای ( پروفایل ... خود بازی ... و ... ) باید بری :

System Settings > Memory

بعد دیگه خودش نوشته چی به چیه ... هر کاری بخوای میتونی بکنی ...
2. ... برای این کار میتونی یه پروفایل دیگه بسازی ...

joykiller360
10-06-2010, 15:44
جریان این abgx360_v1.0.2_suorce.zip چیست؟ یه پچی آپدیتی برای abgx360_v1.0.2 هست یا نه

یه سوال چجوری میشه یه آپشن فایل جدید برای pes2010 گرفت آیا میشه با pc دان کرد و با فلش بهش تزریق کرد ؟
من که سی دی رو میگذارم با کنسول بعد روی دانلوش میرم فقط دموی بازی رو میخواد دان کنه هیچی از آپشن فایل و پچ خبری نیست!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام.
سوالتونو در تاپیک زیر بیان کنید...

دوست عزیز playbox هم مثل بقیه دیسک ها هست و باید دستگاتون کپی خور باشه

aliani
10-06-2010, 17:09
دوستان من قصد دارم کنسولم رو بفروشم یکی 2 ماه قبل از عید خریدم حدود 10 تا بازیم باهاش دارم یه چند تا بازیم تو هارد دارم با شارجر و کابل hdmi هست میخواستم بپرسم چند بفروشم خوبه ؟ مدلشم آرکید جاسپر هست

ممنون

help me plz

دوستان به نظرتون کابل و شارجر و بازیا رو جدا بفروشم بهتره یا با کنسول ؟

ali gamma
10-06-2010, 17:27
سلام دوستان می خواستم بدونم کدوم بازیها اپدیت جدید اپریل رو به همراه دارند ؟ اخه من اینترنتم دایل اپه و نمیتونم اپدیت 80 مگی رو دانلود کنم .
من فقط فعلا یه بازی blur دارم و به نظر میرسه حاوی این اپدیت نیست .:19:

tommy vercetti
10-06-2010, 18:17
بچه ها اگه سئوالم رو جای اشتباهی می پرسم معذرت می خوام...
چند تا ابهام در مورد لایو برام پیش اومده :20: :
1. من اگه با یه بازی با ویو پایین مثلاً 2 برم لایو بن شدم بیشتر احتمال داره ؟؟؟ ... یعنی حتماً باید ویوم 6 باشه ؟؟؟؟ .... من جی تی ای 4 رو میخواستم باهاش برم لایو ... stealth کردم اما نوشت wave 2 ... حالا بنظرتون من چه کنم ؟؟؟؟:41:
2. من تا دو هفته ی دیگه به شما دوستان می پیوندم ... امروز رفتم اینترنت پرسرعتم ثبت نام کردم .... :27: ... 24 هم میرم دستگام رو lt کنم ... بعدش هم احتمالاً میریم تو کار جی تی ای :19: .... ( اینکه سئوال نبود ... "نکته" براش بهتره ... )
3.بچه ها ... اگه بن بشیم چی می شه ؟؟؟ ... منظورم اینه که علاوه بر وصل نشدن به لایو چه اتفاقات دیگه ای میفته ... ؟
4. راهی برای ازبین بردن بن هست ؟؟؟ یعنی اگه بن شدیم چی کار باید بکنیم ؟

راستی راهی برای عکس برداری از محیط کنسول و بازی ها هست ؟:31:
خیلی ممنون

sonixax
10-06-2010, 18:21
1. من اگه با یه بازی با ویو پایین مثلاً 2 برم لایو بن شدم بیشتر احتمال داره ؟؟؟ ... یعنی حتماً باید ویوم 6 باشه ؟؟؟؟ .... من جی تی ای 4 رو میخواستم باهاش برم لایو ... stealth کردم اما نوشت wave 2 ... حالا بنظرتون من چه کنم ؟؟؟؟:41:

هر بازی رو باید با قفلی که به صورت اوجینال انتشار پیدا کرده بازی کنید ، یعنی اگر GTA با وبو 2 اومده شما نباید به 3 یا بالاتر تغییرش بدید .

3.بچه ها ... اگه بن بشیم چی می شه ؟؟؟ ... منظورم اینه که علاوه بر وصل نشدن به لایو چه اتفاقات دیگه ای میفته ... ؟

اگر داشبوردتون قدیمی باشه ، قابلیت نصب بازی روی هارد هم میپره .

4. راهی برای ازبین بردن بن هست ؟؟؟ یعنی اگه بن شدیم چی کار باید بکنیم ؟

هیچ راهی نیست ، مگر اینکه مورد عفو قرار بگیرید :))

راستی راهی برای عکس برداری از محیط کنسول و بازی ها هست ؟:31:
خیلی ممنون[

با دوربین :27:

joykiller360
10-06-2010, 18:22
سلام دوستان می خواستم بدونم کدوم بازیها اپدیت جدید اپریل رو به همراه دارند ؟ اخه من اینترنتم دایل اپه و نمیتونم اپدیت 80 مگی رو دانلود کنم .
من فقط فعلا یه بازی blur دارم و به نظر میرسه حاوی این اپدیت نیست .:19:
سلام
دوست عزیز بهتر هست که اپدیت ۸ مگی رو انجام بدید . چون اپدیت هایی که تو بازی ها هستن بیشتر ناقص اند

ali gamma
10-06-2010, 19:02
اخه اپدیت 8 مگی رو ریختم الان هر وقت میخوام از بازی بیام به داشبورد صفحه سیاه میشه !‌:41:

joykiller360
10-06-2010, 20:41
اخه اپدیت 8 مگی رو ریختم الان هر وقت میخوام از بازی بیام به داشبورد صفحه سیاه میشه !‌[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فامیلی کسی رو ندارین که adsl داشته باشن؟
دیگه نهایتا برین کافی نت دیگه

tommy vercetti
10-06-2010, 21:05
هر بازی رو باید با قفلی که به صورت اوجینال انتشار پیدا کرده بازی کنید ، یعنی اگر GTA با وبو 2 اومده شما نباید به 3 یا بالاتر تغییرش بدید .

خیلی ممنون:11: ... راستی ما از کجا بفهمیم که wave اصلی بازی چنده ؟؟؟:21: راهی هست ؟؟؟

sonixax
10-06-2010, 21:55
خیلی ممنون:11: ... راستی ما از کجا بفهمیم که wave اصلی بازی چنده ؟؟؟:21: راهی هست ؟؟؟

به ABGX360 بدید ، اگر همه گزینه ها سبز شد همه چی حله .

tommy vercetti
10-06-2010, 22:49
به ABGX360 بدید ، اگر همه گزینه ها سبز شد همه چی حله .

پس منم اومدم ... چون همه چی سبز شد !!! راستی من ملاک رو سبز شدن abgx بگیرم ؟...
اگه همه چی سبز بشه بن نمی شیم ؟؟؟ ... ( آقا من راستش خیلی می ترسم ... :40::40::40:... اگه بن شم ... دیگه تمومه ... :41::37: :thumbsdow ...

محمد رضا حیدری
10-06-2010, 23:22
سلام من یه سوال دارم.من وقتی دارم split second یا بعضی از بازی ها رو بازی می کنم یکدفعه دسته خاموش میشه وقتی روشنش می کنم دوباره خاموش میشه.باتری های دسته هم پره.مشکلش چیه؟

sonixax
10-06-2010, 23:43
پس منم اومدم ... چون همه چی سبز شد !!! راستی من ملاک رو سبز شدن abgx بگیرم ؟...
اگه همه چی سبز بشه بن نمی شیم ؟؟؟ ... ( آقا من راستش خیلی می ترسم ... :40::40::40:... اگه بن شم ... دیگه تمومه ... :41::37: :thumbsdow ...

اگر همه چیز سبز بشه یعنی اینکه دیسک شما فول استیلث هست و % بن شدن شما رو کاهش میده و حتی با دستگاهی که کپی خور نشده و با بازی اورجینال هم احتمال بن شدن هست :13:

برای همینه که هر چند وقت یک بار یک سری از کنسول های بن شده آن بن میشند .

---------- Post added at 11:43 PM ---------- Previous post was at 11:41 PM ----------

سلام من یه سوال دارم.من وقتی دارم split second یا بعضی از بازی ها رو بازی می کنم یکدفعه دسته خاموش میشه وقتی روشنش می کنم دوباره خاموش میشه.باتری های دسته هم پره.مشکلش چیه؟

مشکلی نیست ، باگ خود بازیه و سیستم پاور سیوینگ کنسول !

محمد رضا حیدری
11-06-2010, 00:01
اگر همه چیز سبز بشه یعنی اینکه دیسک شما فول استیلث هست و % بن شدن شما رو کاهش میده و حتی با دستگاهی که کپی خور نشده و با بازی اورجینال هم احتمال بن شدن هست :13:

---------- Post added at 11:43 PM ---------- Previous post was at 11:41 PM ----------

ممنون از جوابتون.
خب حالا چجوری درست میشه.دو سه بار از برگشتم توی داشبورد و دوباره رفتم تو بازی ولی درست نشد.اگه دستگاه رو ریست کنم درست میشه؟

sonixax
11-06-2010, 00:18
ممنون از جوابتون.
خب حالا چجوری درست میشه.دو سه بار از برگشتم توی داشبورد و دوباره رفتم تو بازی ولی درست نشد.اگه دستگاه رو ریست کنم درست میشه؟

نه ، نمیشه . این به خاطر اینه که اتباط بازی با کنترل قطع میشه و کنسول هم فکر میکنه که شما ازش استفاده نمیکنید و در نتیجه دسته رو خاموش میکنه .

راستی یه خبر داااااغ دااااغ داغ .

Xbox 360 Arcade زاتورن آورده همش 99 یورو !

تا جایی که میدونم یورو الان 1200 تومنه یعنی 120 هزار تومن !

همین الان کاتالوگ جدید زاتورن جلومه . خیلی خورده توی سرش ! میخواید یه عکس از صفحه تبلیغ 360 بگیرم بندازم همه ببینید ؟ :31:

roh4ll4h_t4v4kol1
11-06-2010, 00:28
ممنون از جوابتون.

دوست عزیز شما از چه باطری استفاده میکنید؟:20:

A.N.A.P
11-06-2010, 03:11
نه ، نمیشه . این به خاطر اینه که اتباط بازی با کنترل قطع میشه و کنسول هم فکر میکنه که شما ازش استفاده نمیکنید و در نتیجه دسته رو خاموش میکنه .

راستی یه خبر داااااغ دااااغ داغ .

Xbox 360 Arcade زاتورن آورده همش 99 یورو !

تا جایی که میدونم یورو الان 1200 تومنه یعنی 120 هزار تومن !

همین الان کاتالوگ جدید زاتورن جلومه . خیلی خورده توی سرش ! میخواید یه عکس از صفحه تبلیغ 360 بگیرم بندازم همه ببینید ؟ :31:
بنداز همه ببینیم !!!:31:

sonixax
11-06-2010, 03:35
بنداز همه ببینیم !!!:31:

با موبایل عکس گرفتم هااا :31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببینید یک همچین قیمتی ! شدیدا بو داره . طبق تجربه ی خودم میگم ، شاید هم چرند بگم . درست قبل از اومدن Ps3 اسلیم ، قیمت اون فت ها شدیدا کاهش پیدا کرد ، طوری که یه Ps3 فت با دو تا بازی اورژینال میدادن 199 یورو !

حالا نوبت 360 شده ! چی قراره بشه باید صبر کرد و دید :31:

جالبیش میدونید چیه ؟ با این قیمت مفت یعنی 99 یورو ! یه دونه کابل HDMI که 25 یورو قیمتشه هم میدند :18:

Milad4171
11-06-2010, 09:30
با موبایل عکس گرفتم هااا :31:

ببینید یک همچین قیمتی ! شدیدا بو داره . طبق تجربه ی خودم میگم ، شاید هم چرند بگم . درست قبل از اومدن Ps3 اسلیم ، قیمت اون فت ها شدیدا کاهش پیدا کرد ، طوری که یه Ps3 فت با دو تا بازی اورژینال میدادن 199 یورو !

حالا نوبت 360 شده ! چی قراره بشه باید صبر کرد و دید :31:

جالبیش میدونید چیه ؟ با این قیمت مفت یعنی 99 یورو ! یه دونه کابل HDMI که 25 یورو قیمتشه هم میدند :18:

نه . واقعا دوست داری ما رو عذاب بدی؟ خوب معلومه داره قیمتا کاهش پیدا میکنه. چون تو نمایشگاه میکروسافت میخواد اون سیستم جدیدشون رو نمایی کنه مطمعنا به همین خاطر این داره هی ارزون میشه! شایدم میخواد زود بفروش و مثلا مدل جدیدی رو بیاره!!! باید پرسید!
ولی خدایی مفته ها! بخر بفرست واسمون! من آشنا دارم آلمان! :31:
استفاده کن عزیز دلنگیز! نیستی ببینی همینو اینجا 250 تومن میدن!!!

roham_06
11-06-2010, 09:44
سلام رفق!
من اون فایل 80 مگی رو دی ال کردم از زیپ خارج کردم رو سی دی رایت کردم گداشتم تو دستگاه ولی هیچ چی نیومد!
با برنامه خاصی باید اجرا کنم؟؟
کلا چجوریاس؟

omidkk
11-06-2010, 10:19
من gears of war 2 رو تموم کردم حالا لطفا یه گیم دیگه معرفی کنید که بشه دو نفره بازی کرد .
Evil 5 رو میشه دونفره بازی کرد؟

aha2012
11-06-2010, 10:46
من gears of war 2 رو تموم کردم حالا لطفا یه گیم دیگه معرفی کنید که بشه دو نفره بازی کرد .
Evil 5 رو میشه دونفره بازی کرد؟
مگه gears of war و میشد دونفره بازی کرد؟؟
فکر نکنم evil 5 رو بشه دونفره بازی کرد
واما بازیهای دونفره
pes
fifa
split/second
army of two
army of two the 40th day
tekken 6
mortal kombat vs dcU

masoud93
11-06-2010, 10:53
واما بازیهای دونفره
pes
fifa
split/second
army of two
army of two the 40th day
tekken 6
mortal kombat vs dcU

آره میشه gears of war رو دونفره بازی کرد :8:
تو قسمت فکر کنم split screen میشه.
evil 5 هم به احتمال زیاد میشه.

omidkk
11-06-2010, 11:35
واما بازیهای دونفره
pes
fifa
split/second
army of two
army of two the 40th day
tekken 6
mortal kombat vs dcU

آره دونفره میشه بازی کرد خیلی هم حال میده

محمد رضا حیدری
11-06-2010, 14:04
دوست عزیز شما از چه باطری استفاده میکنید؟:20:
باتری معمولی 1.5 v ...شارژی هم دارم ولی حال شارژ کردنشون رو نداشتم .باتری معمولی گذاشتم.

IRAN_KING
11-06-2010, 15:39
این بازی هم دو نفره میشه و خیلی جالبه..... Tom Clancy's Splinter Cell Conviction

aha2012
11-06-2010, 15:53
این بازی هم دو نفره میشه و خیلی جالبه..... Tom Clancy's Splinter Cell Conviction
نسخه ی 360 ش؟یا پی سی؟
اگه هردوش هرجفتشو توضیح بده که چیکار کنیم دونفره بشه

arash2006
11-06-2010, 17:20
سلام.
سوالتونو در تاپیک زیر بیان کنید...

دوست عزیز playbox هم مثل بقیه دیسک ها هست و باید دستگاتون کپی خور باشه
داداش بجای اینکه یه توضیح کوچولو بدی داری پاس کاری میکنی !!!!!

داره اکانت یک ماه مجانی تمام میشه لطفا یکی بگه دیگه (پول جوهر تایپتون رو میدم:27:)

سوال چجوری میشه یه آپشن فایل جدید برای pes2010 گرفت آیا میشه با pc دان کرد و با فلش بهش تزریق کرد ؟
من که سی دی رو میگذارم با کنسول بعد روی دانلوش میرم فقط دموی بازی رو میخواد دان کنه هیچی از آپشن فایل و پچ خبری نیست!!!!

GAME-GTR
11-06-2010, 17:54
بازی های مدل آرکید با ایلایت فرق میکنن ؟!

aha2012
11-06-2010, 18:17
نه داداش:5:

mintegaro
11-06-2010, 18:24

با سلام دوست عزیز

نه خیر

فقط فرق مدل های xbox ها در گرافیک ، سرعت(رم) ، هارد و ... هست ! اصلا در بازی هاشون
فرقی با ها ندارن

omidkk
11-06-2010, 18:43

مشکل دونفره این اینه که بصورت مرحله ای نیست یه چندتا مرحله خاص خودش رو داره Halo چطوره

tonypb
11-06-2010, 19:11
آقا من میخوام برای دوستم 360 بگیرم.
بگیرم یا وایسم ببینم مدلی جدید معرفی میشه یا نه؟؟؟
اگه بشه من خودمم چند هفته است گرفتم.خیلی ضرر کردم؟؟؟

WOLF 00
11-06-2010, 19:21

البته برای من هم همین مشکل وجود داشت و هیچکی جوابمو نداد تا خودم رفتم دنبالشو فهمیدم مشکل از باتریه.
این باتری های لکلانشه یا همین معمولی ها وقتی ازشون استفاده می کنی بعد مدتی ولتاژشون افت می کنه نه این که بگی تموم شده ولی مثلا بجای 1.5 ولت ،1 ولت بهت میده که همین افت ولتاژ باعث میشه دسته خاموش بشه.
شما اگه دقت کنی وقتی افت ولتاژ پیدا میکنه هر جا شک داشته باشه حتما خاموش میشه.(امتحان کن.)
برای حل این مشکل یا می تونی باتری آلکالاین بخری یا این که هر وقت افت پیدا کرد حدود یه هفته استفاده نکنی تا به ولتاژ اصلی برگرده. که البته روش اول 100% بهتره.

alireza_sun72
11-06-2010, 19:23
سلام رفق!
من اون فایل 80 مگی رو دی ال کردم از زیپ خارج کردم رو سی دی رایت کردم گداشتم تو دستگاه ولی هیچ چی نیومد!
با برنامه خاصی باید اجرا کنم؟؟
کلا چجوریاس؟
شما اپدیت رو از حالت زیپ خارج کن بعد خود فولدر $system update$ رو رایت کن رو سی دی بزار تو دستگاه و خاموش روشن کن

alireza_sun72
11-06-2010, 19:30
سلام بچه ها من یه مشکلی با xboxم دارم
من فردا امتحان دینی 3 حدودن 250 صفست دارم
از اول سال 1صفحه هم نخوندم! مگه این الن ویک میزاره!
لطفا راهنماییم کنید

masoud93
11-06-2010, 19:36

نه دوتاشون همه بازیهای xbox 360 رو ساپورت میکنن.

---------- Post added at 07:33 PM ---------- Previous post was at 07:31 PM ----------

سلام بچه ها من یه مشکلی با xboxم دارم
من فردا امتحان دینی 3 حدودن 250 صفست دارم
از اول سال 1صفحه هم نخوندم! مگه این الن ویک میزاره!
لطفا راهنماییم کنید

از من میپرسی بشین آلن ویک رو برو گور پدر د ی ن ی .
آلن ویک رفتن از خوندن برا امتحان دینی مهم تره.
جوابت رو گرفتی.

---------- Post added at 07:35 PM ---------- Previous post was at 07:33 PM ----------

آقا من میخوام برای دوستم 360 بگیرم.
بگیرم یا وایسم ببینم مدلی جدید معرفی میشه یا نه؟؟؟
اگه بشه من خودمم چند هفته است گرفتم.خیلی ضرر کردم؟؟؟

نه .
بنظر من براش بگیر چون تا یه چند ساله دیگه کنسول جدید نمیاد.

alireza_sun72
11-06-2010, 20:14
از من میپرسی بشین آلن ویک رو برو گور پدر د ی ن ی .
آلن ویک رفتن از خوندن برا امتحان دینی مهم تره.
جوابت رو گرفتی.
درسته حرق شما متین گور بابای د ی ن ی
ولی اونور قصیه دیپلمه:41:

از من به شما نصیحت وقتی دیپلمو گرفتید
همه کتاباتونو جمع کنید یه جا بعد یه پاتونو بزارید این ور کتابا یه پاتونم بزارید اون ور کتابا بعدشم روم به تیفال روم به تیفال گلاب به روت گلاب به روت یه دل سیر برینید روش!:2:
بعدشم یه افتابه اب حرومش کنید!:27: (ببخشید اگه بی ادبی کردم! اخه مجبور بودم:11:)

IRAN_KING
11-06-2010, 20:52
مشکل دونفره این اینه که بصورت مرحله ای نیست یه چندتا مرحله خاص خودش رو داره Halo چطوره

اتفاقا خیلی هم توپه مرحله ای هم هست فقط مرحله هاش بازن که شما فکر کن بسته هست وبرو من چند ماه پیش رفتم یادم نسیت زیاد ولی 4 تا مرحله هست که هرکدام دارای 5 تا 6 تازیر مرحله هستند حتما دونفر را بازی کنید از دست ندید ..
توبازی من با برادرم بازی می کردم ..برادرم در رو با لگد باز می کرد ومن هم حمله همرو خفت می کردیم می گشتیم خلاصه خیلی حال میداد ! :40:

نسخه x360 میگم... Tom Clancy's Splinter Cell Conviction

roham_06
11-06-2010, 23:06
شما اپدیت رو از حالت زیپ خارج کن بعد خود فولدر $system update$ رو رایت کن رو سی دی بزار تو دستگاه و خاموش روشن کن
نمیشه :((
نمییدونم شاید نوع سی دیم بده :((

Nocturne
11-06-2010, 23:38
ببخشید 3 سوال داشتم:

1- آیا xbox مدل arcade تمام تواناییهای یک ویدئو رو داره؟
یعنی میشه بجای DVD Player ، ایکس باکس گذاشت؟!

2- قیمت Arcade الان چنده؟

3- قیمت بازیهاش چقدره؟

Nocturne
11-06-2010, 23:39
یه سوال دیگه هم داشتم یادم رفت بنویسم:

این عبارت "کپی خور شده" یعنی چی؟

aha2012
12-06-2010, 00:13
یه سوال دیگه هم داشتم یادم رفت بنویسم:

این عبارت "کپی خور شده" یعنی چی؟
قیمت arcade 255-260 تومن
بازیهاش3-5 تومن
کپی خور شده یعنی اینکه بروبچس هکر اومدن 360ه-ک کردن و کپی خورش کردن و این باعث میشه بازیهای رایتی رو هم بتونی اجرا کنی.اگه کپی خور نبود مثل ps3باید بازیهاشو 100 هزار تومن میخریدی

d.b23
12-06-2010, 09:12
ببخشید 3 سوال داشتم:

1- آیا xbox مدل arcade تمام تواناییهای یک ویدئو رو داره؟
یعنی میشه بجای DVD Player ، ایکس باکس گذاشت؟!

2- قیمت Arcade الان چنده؟

3- قیمت بازیهاش چقدره؟
1-بله به جای دستگاه dvd player هم میشه ازش استفاده کرد ولی بهتره این کار رو نکنی چون DVD رایتی به لنزش فشار میاره. و پیشنهاد میشه که برای بازی کردن هم بازی ها رو رو هارد xbox نصب کنید که به لنز دستگاه خیلی فشار نیاد.(البته اجباری نیت همش به خاطر اینه که عمر دستگاه بیشتر بشه:8:
ولی برای xbox یه درایو جدا بیرون میفروشن که مثل درایو های لپ تاپ هست و مایکروسافت هدفش از ارئه این محصول برای کسایی بوده که می خوان با xbox شون فیلم ببینن و در ضمن فرمت HD-DVD رو هم ساپورت میکنه وقیمتش رو من یه جا پرسیدم 78 هزار تومن.:5:فکر کنم به لپ تاپ و کامپیوتر هم وصل میشه:20:

دوستان اگر جایی رو اشتباه گفتم تصحیح کنید لطفا:10:

3- بازی های رایتی ایرانی بدون قاب3هزار تومن و با قاب 4 هزار تومن
بازی های play box(رایت مالزی) 5 هزار تومن:46:

tizhoush72
12-06-2010, 11:27
سلام، بالاخره پک limited edition رو با خالکوبی(!!!!) روی کنسول و دو دسته مشکی و یدونه modern warfare 2 اورجینال خریدم!
465,000 تومان نا قابل!:31:
راستی با هارد 250 !!!!!!
حالا یه سوال
اگه بخام کنسول رو با کامپولوتر شبکه کنم و اطلاعات مثلا فیلم و اینا رو بریزم رو هاردش، اولا میشه یا بزه!!!؟؟؟
دوما اگه میش بود چطوری میشه؟؟؟؟!

با تشکر از حضور شما عزیزان در این برنامه!!:11:!

aha2012
12-06-2010, 12:11
1-بله به جای دستگاه dvd player هم میشه ازش استفاده کرد ولی بهتره این کار رو نکنی چون DVD رایتی به لنزش فشار میاره. و پیشنهاد میشه که برای بازی کردن هم بازی ها رو رو هارد xbox نصب کنید که به لنز دستگاه خیلی فشار نیاد.(البته اجباری نیت همش به خاطر اینه که عمر دستگاه بیشتر بشه:8:
ولی برای xbox یه درایو جدا بیرون میفروشن که مثل درایو های لپ تاپ هست و مایکروسافت هدفش از ارئه این محصول برای کسایی بوده که می خوان با xbox شون فیلم ببینن و در ضمن فرمت HD-DVD رو هم ساپورت میکنه وقیمتش رو من یه جا پرسیدم 78 هزار تومن.:5:فکر کنم به لپ تاپ و کامپیوتر هم وصل میشه:20:

چرا انقدر بزرگه؟؟؟

dogtag
12-06-2010, 12:18
یه سوال احمقانه : آیا امکان داره که این این درایو که معرفی کردید، بتونه فرمت های تصویری رو هم بخونه؟
(کلاً منظورم اینه که یه درایو ساده است یا چه می دونم مثلاً Player هم هست که Codec داشته باشه و ...؟)

آخه خیلی ضایه است که هر چی بخوای توش ببینی، باید تبدیلش کنی به MP4 استریو یا WMP دالبی!
من MKV مُخام!

aha2012
12-06-2010, 12:57
لطفا یکی بگه بازیهای 360 تو از کجا میخرید؟؟
با کیفیت باشه ها..............و اینکه چند میخرید؟
لطفا جواب بدید ،ممنون میشم:11:

d.b23
12-06-2010, 13:12
لطفا یکی بگه بازیهای 360 تو از کجا میخرید؟؟
با کیفیت باشه ها..............و اینکه چند میخرید؟
لطفا جواب بدید ،ممنون میشم:11:
شما کجا زندگی می کنی؟ اگه تهران هستی کجای تهرانی؟
گفتم که رایت ایران بدون قاب 3 تومن-با قاب3.500 -4 تومن
play box (کپی مالزی ) : 4 تومن
معمولا اکثر جاها کیفیت کارشون یکیه.
از انقلاب .میدان ولیعصر . میدان امام خمینی. مرکز خرید پایتخت و................................... بستگی داره شما کجا زندگی کنی:11:

Nocturne
12-06-2010, 13:16

ممنون...

گفتید برای بازی کردن هم بهتره بازی ها رو روی هارد نصب کنیم اما Arcade که هارد نداره. داره؟
یعنی باید براش هاردم بخرم؟

اگه premium بخرم میتونم رو هاردش فیلم HD بریزم؟! یا بهتره همون Arcade بخرم با هارد؟

اون وقت این که گفتید HD اجرا میکنه یعنی تا چه حجمی؟ مثلا فیلمای 4 یا 8 گیگ رو هم میاره؟

aha2012
12-06-2010, 14:09
شما کجا زندگی می کنی؟ اگه تهران هستی کجای تهرانی؟
گفتم که رایت ایران بدون قاب 3 تومن-با قاب3.500 -4 تومن
play box (کپی مالزی ) : 4 تومن
معمولا اکثر جاها کیفیت کارشون یکیه.
از انقلاب .میدان ولیعصر . میدان امام خمینی. مرکز خرید پایتخت و................................... بستگی داره شما کجا زندگی کنی:11:
من تهران هستم و همه ی این مکانهایی رو هم که نوشتی میتونم برم.کدومشون بهتره؟؟؟؟
پایتختو میدونم که خیلی گرون میده بقیه جاها چطور؟؟جایی که خودت میخری کجاست؟آدرسشو بگو.ممنون:20:

alipsp
12-06-2010, 14:21
من تهران هستم و همه ی این مکانهایی رو هم که نوشتی میتونم برم.کدومشون بهتره؟؟؟؟
پایتختو میدونم که خیلی گرون میده بقیه جاها چطور؟؟جایی که خودت میخری کجاست؟آدرسشو بگو.ممنون:20:

شما برو توپ خونه پاساژ لباف اونجا تقریبا همه کیفیت سی دی هاشون خوبه.
سی دی کپیهای پشت بنفش که مارکش خوب باشه بخر.الان t-gate هست بیشتر.فروشگاه جاوید اگه درست بگم کیفیتش خوبه.3 تومنم میده

tekken god
12-06-2010, 14:44
البته من از همین پاساژ تا حالا 2 سری بازی خریدم هر دو تا اجرا نمیشه :دی

aha2012
12-06-2010, 14:55
آره قبول دارم لباف یه کم دزد بازاره.البته به غیر بعضی جاهاش

d.b23
12-06-2010, 15:02
آره قبول دارم لباف یه کم دزد بازاره.البته به غیر بعضی جاهاش
به نظرم بهترین جا میدان ولیعصر،مرکز کامپیوتر ولیعصر(معمولا کلک تو کارشون نیست):27::27::27:
من حدود 7-8 ساله که بازی و برنامه های PC رو از اونجا میگیرم.اگر هم DVD هاشون مشکل داشته باشه پس میگیرن:46:
چون همیشه راهم به توپخونه نمی خوره کمتر از اونجا خرید می کنم :11:

d.b23
12-06-2010, 15:09
ممنون...

گفتید برای بازی کردن هم بهتره بازی ها رو روی هارد نصب کنیم اما Arcade که هارد نداره. داره؟
یعنی باید براش هاردم بخرم؟

اگه premium بخرم میتونم رو هاردش فیلم HD بریزم؟! یا بهتره همون Arcade بخرم با هارد؟

اون وقت این که گفتید HD اجرا میکنه یعنی تا چه حجمی؟ مثلا فیلمای 4 یا 8 گیگ رو هم میاره؟

بله باید براش هارد بخرید.قیمت هارد 120 گیگ 70- 75 تومن
و هارد 20 گیگ حدود 40 تومن هست .کلا در مورد هارد فکر کنم 15-20 صفحه آخر همین تاپیک رو بخونی متوجه میشی
تا اونجا که من میدونم permium دیگه تو بازار نیست. و بازم تا اونجایی که میدونم رو هارد xbox نمیشه فیلم ریخت.
منظورم از HD-DVD فیلم با کیفیت HD نبود.
HD-DVD یه جورایی رقیب blue-ray هست. چند تاشرکت هستن که از HD -DVD پشتیبانی میکنن مثل مایکروسافت(البته فکر کنم این فرمت در حال منسوخ شدن باشه)
و چند تا شرکت هم هستن که از blue-ray پشتیبانی میکنن مثل سونی(این فرمت شدیدا داره تو بازار جا می افته)

alireza_sun72
12-06-2010, 15:32
با سلام دوست عزیز

نه خیر

فقط فرق مدل های xbox ها در گرافیک ، سرعت(رم) ، هارد و ... هست ! اصلا در بازی هاشون
فرقی با ها ندارن
نه دوست من اشنباه میکنی قدرت تمامی xbox ها از opus که جزو اولین مادربرد ها بود و جاسپر که جدید ترین برد هست یکی هست چه از لحاظ گرافیک چه از لحاظ سرعت
تنها فرق انها در لوازم جانبی اوناست مثلا هارد و پورت hdmi که پورت hdmi فقط در برد falcon و jasper هست

d.b23
12-06-2010, 15:38
نه دوست من اشنباه میکنی قدرت تمامی xbox ها از opus که جزو اولین مادربرد ها بود و جاسپر که جدید ترین برد هست یکی هست چه از لحاظ گرافیک چه از لحاظ سرعت
تنها فرق انها در لوازم جانبی اوناست مثلا هارد و پورت hdmi که پورت hdmi فقط در برد falcon و jasper هست
راستی امتحان دینی چی شد؟
هرچی چرت و پرت بلد بودی نوشتی؟ از خودت دین جدید اختراع کردی یا نه؟:27:
اگر اختراع کردی خیالت راحت باشه که قبولی:31:

hosiyar
12-06-2010, 15:51
سلام. يه سوال داشتم كه شايد تكراري باشه.
ميخواستم بدونم با اين كنسول،ميشه آهنگ mp3 ، فيلم dvd ، فيلم divx ، و ... پخش كرد؟
من يه ps2 دارم كه با اينكه قابليت پخش فيلم داره، اما خيلي از dvd ها رو پخش نميكنه و فقط يه تعداد خاصي رو ميخونه. ميخوام بدونم xbox360 اگر ميتونه فيلم پخش كنه، اين مشكل رو مثل ps2 داره يا نه؟
پيشاپيش ممنون.

underworld
12-06-2010, 15:55
سلام بچه ها
یه خبر...
بلاخره رفتم یه Xbox 360 Elite خریدم :19: :40:
....مادربوردشم جاسپره 100% (خودم چک کردم)

فقط یه چند تا سوال:
1-دسته بازی وقتی روشنش میکنم هی دورش 4تا چراق سبزش چشمک میزنن! نمیشه یه طوری خاموشش کرد وقتی نمیخوام ازش استفاده کنم؟
2- توی جعبه کنسول من کابلی برای دسته نبود که اگه باطریش تموم شد با کابل بهش وصل کنم!
3-ظاهرا آقای فتحی فعلا بخاطر امتحانات نمیتونه سفارش ارسال کنه...میخواستم بپرسم چون شهرسان هستم شما سایتی رو سراغ ندارین که بشه هم این کابل دسته رو هم کابل VGA برای مانیتور رو بخرم و ارسال کنن؟
مرسی:11:

ali gamma
12-06-2010, 15:57
دوستان راهی داره من اپدیت دستگاه رو برگردونم به ورژن قبلیش ؟

aha2012
12-06-2010, 16:44
به نظرم بهترین جا میدان ولیعصر،مرکز کامپیوتر ولیعصر(معمولا کلک تو کارشون نیست):27::27::27:
من حدود 7-8 ساله که بازی و برنامه های PC رو از اونجا میگیرم.اگر هم DVD هاشون مشکل داشته باشه پس میگیرن:46:
چون همیشه راهم به توپخونه نمی خوره کمتر از اونجا خرید می کنم :11:
دمت گرم راستی اسم مغازش هم بگی که دیگه خیلی باحالی..............:40:

aha2012
12-06-2010, 16:50
سلام بچه ها
یه خبر...
بلاخره رفتم یه Xbox 360 Elite خریدم :19: :40:
....مادربوردشم جاسپره 100% (خودم چک کردم)

فقط یه چند تا سوال:
1-دسته بازی وقتی روشنش میکنم هی دورش 4تا چراق سبزش چشمک میزنن! نمیشه یه طوری خاموشش کرد وقتی نمیخوام ازش استفاده کنم؟
2- توی جعبه کنسول من کابلی برای دسته نبود که اگه باطریش تموم شد با کابل بهش وصل کنم!
3-ظاهرا آقای فتحی فعلا بخاطر امتحانات نمیتونه سفارش ارسال کنه...میخواستم بپرسم چون شهرسان هستم شما سایتی رو سراغ ندارین که بشه هم این کابل دسته رو هم کابل VGA برای مانیتور رو بخرم و ارسال کنن؟
مرسی:11:

پس بالاخره خریدیش.........مبارک باشه
راستی چند خریدی؟
بله برای منم نداشت اون چیزی که باهاش بشه دسته رو شارژ کرد.مثل اینکه باید خودت بخریش
اما در مورد اون چراغ سبز رنگ دور دستت: وقتی دسته رو روشن کردی اون چراغه شروع میکنه به چرخیدن و چشمک زدن .یه دکمه پشت دسته هست که شبیه همون دکمه جلوی کنسولت هم هست اون دوتارو باید بزنی تا کنسول دستتو برای اولین باز بشناسه
وقت شناخت دیگه حله حله
کلا برای روشن و خاموش کردن کنسولت از دسته استفاده کن یعنی اون دکمه که علامت ایکس باکس داره رو نگه دار
و کنسولت روشن میشه وقتی رفتی تو منوی یا همون داشبور اگه دوباره اون دکمه رو نگه داری سه تا گزینه میاد
یکیش cancel هست یکی دیگه خاموش کردن دسته ودیگری خاموش کردن خود کنسول.خلاصه اینکه دستگاهتو همیشه با دسته خاموش و روشن کن
موفق باش:20:

tekken god
12-06-2010, 19:24
بچه ها ،
دوستم xbox 360 اش 1 چراغ شده :دی
چراغ قرمز شمت راست پایین ، میگی یه سری چیز چینی اومد بعد فرت :دی
چش شده ؟ !

d.b23
12-06-2010, 19:39
دمت گرم راستی اسم مغازش هم بگی که دیگه خیلی باحالی..............:40:
کلا مرکز کامپیوتر ولیعصر 4-5 تا مغازه cd فروشی داره که تقریبا همشون خوبن:46:

aha2012
12-06-2010, 19:48
کلا مرکز کامپیوتر ولیعصر 4-5 تا مغازه cd فروشی داره که تقریبا همشون خوبن:46:
ممنون خوراک خودم همونجاست:31: ولی بیشتر pc ازشون میخرم و هر موقع پرسیدم 360 دارید گفتن نه:41:

moer
12-06-2010, 20:18
ممنون خوراک خودم همونجاست:31: ولی بیشتر pc ازشون میخرم و هر موقع پرسیدم 360 دارید گفتن نه:41:
pc برور تكين
xbox برور تكين باز :d

tazphoenix
12-06-2010, 20:23
یه آموزش کامل و درست حسابی برای benq نیست؟lt 1.1؟

ali gamma
12-06-2010, 21:00
دوستان من رفتم حواسم نبود فک مموری دسگاه 360 ارکید م رو پاک کردم. فک می کنید چی رو پاک کردم ؟ LT رو ؟:41:

hamhami_333
12-06-2010, 21:08
دوستان یه سوال داشتم metal gear که انحصاری PS3 هست یرای 360 هم اومده یعنی مولتی شده ؟

joykiller360
12-06-2010, 21:16
دوستان من رفتم حواسم نبود فک مموری دسگاه 360 ارکید م رو پاک کردم. فک می کنید چی رو پاک کردم ؟ LT رو ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام
نه دوست عزیز هیچی رو پاک نکردید

دوستان یه سوال داشتم metal gear که انحصاری PS3 هست یرای 360 هم اومده یعنی مولتی شده ؟

سلام عزیز.

نه این بازی برا x360 نمیاد

aha2012
12-06-2010, 22:49
چطور میشه حین بازی تو 360 از محیط بازی عکس گرفت؟؟؟غیر از دوربین.برنامه ای چیزی نیست؟؟؟؟

alireza_sun72
13-06-2010, 08:43
سلام
نه دوست عزیز هیچی رو پاک نکردید

سلام عزیز.

نه این بازی برا x360 نمیاد
چرا داداش این بازی برا xbox هم میاد
یه سر به سایت dbazi برن.:20:

alireza_sun72
13-06-2010, 08:54
راستی امتحان دینی چی شد؟
هرچی چرت و پرت بلد بودی نوشتی؟ از خودت دین جدید اختراع کردی یا نه؟:27:
اگر اختراع کردی خیالت راحت باشه که قبولی:31:
اونشب الن ویک رو تموم کردم:5: فرداشم دست از پا دراز تر رفتم مدرسه معلمه دمش گرم یه نیم ساعت قبل امتحان اومد گفت ورقه های ترم اولو دوباره کپی کردم امتحان از ترم اوله :21:
منم که از 7 دولت ازاد رفتم سر امتحان دیدم 90% سوالارو بلدم:31:
خلاصه قبول میشم دمتون گرم که گفتین الن بازی کنم:11:

d.b23
13-06-2010, 09:51
بچه ها نمایشگاه E3 فردا برگزار میشه؟؟؟؟؟؟:20:

hamhami_333
13-06-2010, 11:59

جدی ؟خوب کی قراره بیاد ؟

tazphoenix
13-06-2010, 12:48
یه آموزش کامل و درست حسابی برای benq نیست؟lt 1.1؟
کسی لینکی چیزی نداره بهم بده؟

sonixax
13-06-2010, 15:32

اون متال گیری که قراره بیاد ، با اینی که الان روی Ps3 هست فرق داره .

در حقیقت انحصار متال گیر از دست Ps خارج شده و از این به بعد نسخه های جدیدش روی 360 هم میاد ، ولی قدیمی هاش نه .

steve_jobs47
13-06-2010, 16:17
اون متال گیری که قراره بیاد ، با اینی که الان روی Ps3 هست فرق داره .

در حقیقت انحصار متال گیر از دست Ps خارج شده و از این به بعد نسخه های جدیدش روی 360 هم میاد ، ولی قدیمی هاش نه .

سلام دوست عزیز....

کی قراره ریلیز بشه؟؟؟

یا حق:11:

underworld
13-06-2010, 17:55
سلام دوستان
1- فرق کابل composite که 6تا فیش داره با این کابلهای 3فیشه که روی خود کنسول هست چیه؟...
آیا میشه با همین (کابلهای 3فیشه + یه کابل HDMI) کنسول رو به مانیتور وصل کرد یا حتما باید 6 فیشه باشه؟!
.
2- اگه نتونستم کابل HDMI to DVI رو پیدا کنم مشکلی نداره که یه کابل HDMI جدا بخرم و بهش یه تبدیل hdmi to dvi بزنم؟
یعنی از لحاظ کیفیت تفاوتی میکنن این دو؟
.
3- با توجه به اینکه مانیتورم HD نیست و تا رزولوشن 1280 بیشتر ساپورت نمیکنه, آیا استفاده از VGA یا hdmi to dvi باز هم برام تفاوتی داره یا نه؟

1987msb
13-06-2010, 18:21
سلام دوستان
1- فرق کابل composite که 6تا فیش داره با این کابلهای 3فیشه که روی خود کنسول هست چیه؟...
آیا میشه با همین (کابلهای 3فیشه + یه کابل HDMI) کنسول رو به مانیتور وصل کرد یا حتما باید 6 فیشه باشه؟!
.
2- اگه نتونستم کابل HDMI to DVI رو پیدا کنم مشکلی نداره که یه کابل HDMI جدا بخرم و بهش یه تبدیل hdmi to dvi بزنم؟
یعنی از لحاظ کیفیت تفاوتی میکنن این دو؟
.
3- با توجه به اینکه مانیتورم HD نیست و تا رزولوشن 1280 بیشتر ساپورت نمیکنه, آیا استفاده از VGA یا hdmi to dvi باز هم برام تفاوتی داره یا نه؟

پاسخ شما رو در زير داده ام، ولي بهتره اين جور سوال ها رو لطفا در تايپك نحوه ي اتصال 360 به مانيتور مطرح كنيد:
با تشكر:11:

tekken god
13-06-2010, 21:07
بچه ها ،
دوستم xbox 360 اش 1 چراغ شده :دی
چراغ قرمز شمت راست پایین ، میگی یه سری چیز چینی اومد بعد فرت :دی
چش شده ؟ !
دوستان حل شد خودم گفتم کابل ها رو چک کنه شاید شل باشن دید مشکل دقیقاً همینه !
در ضمن بابت غلط املایی زیاد معذرت :دی

steve_jobs47
13-06-2010, 21:35
سلام دوست عزیز....

کی قراره ریلیز بشه؟؟؟

یا حق:11:

دوستان کسی جواب ما رو نمیده ؟ متال گیر کی قراره ریلز بشه؟

1987msb
14-06-2010, 09:54
دوستان کسی جواب ما رو نمیده ؟ متال گیر کی قراره ریلز بشه؟

هنوز معلوم نيست، ولي در E3‌ امسال احتمالا معلوم ميشه.
دوست عزيز بهتره اي سوال رو تو تايپك مربوط به بازي ها مطرح مي كردي!
با تشكر.:11:

d.b23
14-06-2010, 10:48
بچه ها ناتال رسما تو E3 معرفی شد. و اسمش رو عوض کردن و گذاشتن کینکت (kinect) .:26:
قیمتش هنوز معلوم نیست.ولی این مطلب رو درباره قیمتش پیدا کردم

On the question of price, fortunately for Microsoft, "Gamers are fairly united in believing that Move will cost somewhere between $26 and $75. Sony has stated that the price will be below $100 so this is perhaps unsurprising. But for Natal there is a fairly wide distribution, with 27% thinking it will cost over $100 but a near equal 31% believing it will be under $50. It will be interesting to see if pricing is clarified next week and if so, how consumers perceive the value."

اینم عنوان چند تا از بازی هاش به نقل از bazi news :

کینکتامالز (Kinectamals) یک شبیه ساز زندگی حیوانات است که بیشتر به گربه‌ها می‌پردازد.
جوی‌راید (Joyride) یک بازی ماشین سواری است که کنترل آن با استفاده از دستانتان صورت می‌گیرد.
کینکت‌اسپورتز (Kinect Sports) همان‌طور که از اسم آن پیداست یک بسته شامل بازی‌های ورزشی از جمله بوکس، بولینگ، والیبال ساحلی، فوتبال و تنیس‌روی‌میز است.

هم‌چنین وجود یک عنوان از مجموعه بازی‌های جنگ‌‌ستارگان با پشتیبانی از کینکت هم تایید شد. این‌طور که بنظر می‌رسد در این بازی آزادانه کنترل یک شمشیر نوری را در اختیار خواهید داشت. موردی که شاید بزرگترین آرزوی خیلی از طرفداران مجموعه فیلم‌ها و بازی‌های جنگ‌ستارگان باشد.

خبر اومدن xbox SLIM هم به احتمال 90%حقیقت داره ولی هنوز رسما اعلام نشده.فقط امیدوارم مایکروسافت نخواد xbox fat رو از دور خارج کنه(مثل کاری که play station 3 slim با ps3 FAT کرد):41:

imi imi
14-06-2010, 11:32
خبر اومدن xbox SLIM هم حقیقت داره.فقط امیدوارم مایکروسافت نخواد xbox fat رو از دور خارج کنه(مثل کاری که play station 3 slim با ps3 FAT کرد):41:

دوستان لطفا یه توضیحی درباره ی XBOX FAT با SLIM بدید

mobilebazi
14-06-2010, 13:04
سلام دوستان
اول عذر می خوام اگه سوالم ربطی به بحث نداشت جای دیگه ای پیدا نکردم!!
می خواستم ببینم برای بازی کردن بازی های جدیدی مثل: Red Dead Redemption
باید ایکس باکس رو آپدیت کرد؟

tonypb
14-06-2010, 13:25
[B]
خبر اومدن xbox SLIM هم به احتمال 90%حقیقت داره ولی هنوز رسما اعلام نشده.فقط امیدوارم مایکروسافت نخواد xbox fat رو از دور خارج کنه([/COLOR][/FONT]مثل کاری که play station 3 slim با ps3 FAT کرد):41:

منم میگم به احتمال 90 % حقیقت نداره.ماکروسافت همچین کاری نخواهد کرد.:21:

aha2012
14-06-2010, 13:57
غلط میکنه اینکارو بکنه من تازه 360 خریدم:19::19:

1987msb
14-06-2010, 14:08
سلام دوستان
اول عذر می خوام اگه سوالم ربطی به بحث نداشت جای دیگه ای پیدا نکردم!!
می خواستم ببینم برای بازی کردن بازی های جدیدی مثل: Red Dead Redemption
باید ایکس باکس رو آپدیت کرد؟

اگه دشبورد شما خيلي قديمي باشه و يا حتي ورژن 7371 به پايين باشه، حتما بايد آپديت بشه، 9199 كه 100% اجرا مي كنه، فكر كنم بازي WAVE 6 داره، و شك دارم كه ورژن هاي 8 بتونن اجراش كنن، پس شما بهترين كاري كه مي تونيد انجام بديد اين هست كه 9199 رو دانلود كنيد و اگه اينترنت پر سرعت نداريد مي تونيد از فروشگاه هايي مثل پيناتا تهيه اش كنيد.

راستي اگه بخوايد اين بازي رو در LIVE انجام دهيد يك آپديت كم حجم براي بازي وجود داره كه حتما دانلودش كنيد تا مشكل بازي كردن در LIVE‌رو برطرف كنه.

غلط میکنه اینکارو بکنه من تازه 360 خریدم:19::19:

دوست عزيز مايكروسافت اين كار رو نمي كنه، سوني به اين دليل كه FAT ها سيتم عاملشون لينوكس بود براي جلوگيري از كپي خور شدنش اين كار رو انجام داد، ولي مايكروسافت كه كنسولش كپي خور شده:27:، شما خيالت راحت باشه و از 360 خودت نهايت لذت رو ببر.

sonixax
14-06-2010, 14:22
دوستان لطفا یه توضیحی درباره ی XBOX FAT با SLIM بدید

هنوز خیلی زوده ، چون اصلا معلوم نیست که بیاد یا نیاد :31:

---------- Post added at 02:22 PM ---------- Previous post was at 02:21 PM ----------

باید صبر کرد و دید ، نمیشه قاطعانه حرف زد . به نظر من 50 ، 50 هست . ولی این داستان که 360 یهویی شده 99 یورو خیلی مشکوکه !!! یعنی حدود 70 یورو خورده توی سرش !

در مورد اسلیم این خبر ها هست که از سایت های معتبری هم هست :

برای همین ، صبور باشید ببینیم خود مایکروسافت چی چی میگه .

ولی من یکی امیدوارم که حقیقت داشته باشه :31: کلی دکوراسیون اتاقم بهتر میشه :31:

4870x2
14-06-2010, 15:18
اخه نه خدایش این بزرگه که slim بشه؟

masoud93
14-06-2010, 15:20
خبر اومدن xbox SLIM هم به احتمال 90%حقیقت داره ولی هنوز رسما اعلام نشده.فقط امیدوارم مایکروسافت نخواد xbox fat رو از دور خارج کنه(مثل کاری که play station 3 slim با ps3 FAT کرد)

مگه ps3 slim با fat چه کار کرده؟

underworld
14-06-2010, 15:46
سلام
من تازه کنسول خریدم
اول باید بگم خدا کنه هرچی هست کنسولم از دور خارج نشه چون تا 3-4 سالی روش حساب باز کرده بودم..این بد ترین ضدحاله!

بعدش چندتا سوال داشتم:
1- دسته من شوک داره یعنی گاهی اوقات هی شوک میده...میخواستم بپرسم برای خود دسته ضرری نداره؟ و اینکه چطور میتونم شوک دسته رو غیر فعال کنم؟

2- با توجه به اینکه کنسول با استفاده از کابل Hdmi to Dvi تا حداکثر 1080 پیکسل بیشتر نمیده , من از یه مانیتور LCD معمولی که تا 1280 هم ساپورت میکنه استفاده کنم در این حالت فرقش چیه با یه مانیتور Full HD ؟

mobilebazi
14-06-2010, 16:33
پس شما بهترين كاري كه مي تونيد انجام بديد اين هست كه 9199 رو دانلود كنيد

لینک دانلود رو میشه قرار بدید؟

aha2012
14-06-2010, 17:11
سلام
من تازه کنسول خریدم
اول باید بگم خدا کنه هرچی هست کنسولم از دور خارج نشه چون تا 3-4 سالی روش حساب باز کرده بودم..این بد ترین ضدحاله!

بعدش چندتا سوال داشتم:
1- دسته من شوک داره یعنی گاهی اوقات هی شوک میده...میخواستم بپرسم برای خود دسته ضرری نداره؟ و اینکه چطور میتونم شوک دسته رو غیر فعال کنم؟
؟
تو تنظیمات هر بازی ای میتونی شوک رو offکنی:20:

M_E_H_R_A_N
14-06-2010, 17:21
دوستان من دسته سیم دار ایکس باکسو به کامپیوتر زدم و تمامی بازیهاشو براحتی بازی میکنم فقط یه مشکلی هست اینکه فقط یکی از اون سه تا چراغا روشنه میخوام ببینم کسی نمیدونه باید چی کار کرد که همش با هم روشن باشه.MER30

pouriya2010
14-06-2010, 17:35
سلام
چند تا سوال داشتم.اگه ممکنه جواب بدین
من تا 1 ماه دیگه معلوم میشه می گیریم یا نه ولی اگه بگیریم 100 درصد elite 120 گیگ میگیریم(jasper board) . انشاالله تا اون موقع سوالای بیشتری می پرسم
من اگه الان یه xbox بگیرم تا چند وقت بازی هایی که میاد بهش میخوره؟
در xbox هم بحث سیستم مطرح هست که مثلا بگه فلان بازی با این سیستم به این قطعات می خوره(عین کامپیوتر)؟یا هر بازی بیاد می خوره؟
بعد از چند وقت که احتیاج به آپدیت پیدا می کنه؟
و با اون آپدیت تا چند وقت کار میده؟
خرج هر آپدیت چقدر هست؟
elite بهتره یا premium?
ببخشید اینقدر سوال می پرسم آخه من تا حالا هر چی گرفتم ضرر کردم و این یکی را می خوام ضرر نکنم
واقعا ممنونم

1987msb
14-06-2010, 18:31
لینک دانلود رو میشه قرار بدید؟

از طريق لينك زير دانلودش كنيد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$SystemUpdate9199.zip

مگه ps3 slim با fat چه کار کرده؟

CPU اين كنسول 45 نانومتري شده ولي GPU‌ آن همون 65 نانومتري هست، خود كنسول سبك تر شده، گرماي كمتري توليد مي كنه، و كوچكتر هم شده.
از نظر اجراي بازي ها هيچ فرقي بين شون نيست. همچنين قرار هست مدل جديدتري بياد كه هم CPU و هم GPU اش 45 نانومتري شده!
البته اين توضيحات رو با اجازه ي همه ي بچه هاي اين تايپك نوشتم، شما هر سوالي كه در باره ي PS3‌ داريد در تايپك مربوط به خودش مطرح كنيد.
با تشكر. :11:

يه خبر حوب هم براي بچه هايي كه درايو سامسونگ دارن، دارم:

Samsung iXtreme LT FW W.I.P.: Completed, Testing Begins
به گفته ي C4Eva and Team Jungle، براي اين درايو كار ساخت iXtreme LT تكميل شده و به زودي عرضه مي شود.
منبع:

Mostafa NBA
14-06-2010, 19:39
همونطور که پیش بینی میشد ظاهراً تا الان قیمت 360 حدود 20 تومن زیاد تر شده :41:

underworld
14-06-2010, 19:48
سلام
چند تا سوال داشتم.اگه ممکنه جواب بدین

سلام

من اگه الان یه xbox بگیرم تا چند وقت بازی هایی که میاد بهش میخوره؟
تا سال 2014 خود ماکروسافت گفته که کنسول جدیدتری نمیخواد بده بیرون (اگه سر حرفش بمونه!)

در xbox هم بحث سیستم مطرح هست که مثلا بگه فلان بازی با این سیستم به این قطعات می خوره(عین کامپیوتر)؟یا هر بازی بیاد می خوره؟
خوشبختانه توی کنسول همه ی قطعاتش با هم هماهنگی دارن و مثل کامپیوتر نیست که الان سیستم بندازی 1 سال بعد بازیها روش گیر کنن....برای همین اونهایی که 5 سال پیش هم کنسول خریدن هنوز دارن بازیها رو با حداکثر جزییات بازی میکنن

بعد از چند وقت که احتیاج به آپدیت پیدا می کنه؟
و با اون آپدیت تا چند وقت کار میده؟
خرج هر آپدیت چقدر هست؟
هر وقت آپدیت جدیدش اومد خودتون میتونید دانلودش کنین و بریزین روی دیسک و آپدیتش کنین
اگر هم منظورتون کپی خور شدنش هست که زمانش مشخص نیست اما اگر ماکروسافت دوباره قفل جدید بزاره برای کپیخور کردنش حدودا 8 تومن باید بپردازید

elite بهتره یا premium?
الان دیگه پرمیوم توی بازار نیست , فقط الایت و آرکید

ببخشید اینقدر سوال می پرسم آخه من تا حالا هر چی گرفتم ضرر کردم و این یکی را می خوام ضرر نکنم
من هم مثل شما و مطمئن هستم که وقتی کنسول 360 خریدم ضرر نکردم

واقعا ممنونم
خواهش میکنم!

Mohammad_Sn2001
14-06-2010, 22:44
میدونم اینجا جاش نیست ولی ببخشید دوستان لطفا راهنماییم کنید

من میخوام یک کلوپ باز کنم به نظر شماها ارزش داره که

دستگاه XBOX 360 بخرم ؟؟؟

دووم میاره دستگاه یا سه چراغه میشه ؟؟؟

میخوام که دستگاه الیت جاسپر با هارد 250 بگیرم کسی قیمت روزش رو خبر

داره ؟؟؟ :8::8::8::8::8:

underworld
14-06-2010, 23:00

دستگاه XBOX 360 بخرم ؟؟؟

دووم میاره دستگاه یا سه چراغه میشه ؟؟؟

میخوام که دستگاه الیت جاسپر با هارد 250 بگیرم کسی قیمت روزش رو خبر

داره ؟؟؟ :8::8::8::8::8:
مسلما کنسول 360 انتخاب خوبیه چون بازیهاش رو میشه با قیمت بسیار کم خریداری کرد و در بردهای جاسپر احتمال 3 چراق شدن بسیار پایین اومده
قیمت 250 گیگ هم الان حدود 420 تومن باید باشه
بنده پیشنهاد میکنم اگه میتونید یه PS3 هم تهیه کنید چون ممکنه بعضیا دوست داشته باشن که بازیهای انحصاری این کنسول که روی 360 نیست رو بازی کنن

hamidcr
14-06-2010, 23:17
سلام
من اویل5 رو با تلویزیون فول اچدی روی 1080p بازی کردم در صحنه های اکشن وسریع تصویر بریده بریده میشه البته خیلی کمه باید دقت کنی تا ببینی. ولی وقتی روی 720p میزارم درست میشه :18:مشکل از کجاست کابل hdmi هم از این 15 تومنی هاست.

d.b23
15-06-2010, 00:04
سلام
من اویل5 رو با تلویزیون فول اچدی روی 1080p بازی کردم در صحنه های اکشن وسریع تصویر بریده بریده میشه البته خیلی کمه باید دقت کنی تا ببینی. ولی وقتی روی 720p میزارم درست میشه :18:مشکل از کجاست کابل hdmi هم از این 15 تومنی هاست.
سلام دوست عزیز
من فکر می کنم مشکل از کابلت باشه.چون کابل های 15 هزار تومنی خیلی حرفی واسه گفتن ندارن. اونم واسه 1080p.کابل های خوب بر اساس متراژشون از 25 به بالا شروع میشن و به نظر من بهترین جا واسه خرید کابل نمایندگی های سامسونگ و سونی و پاناسونیک و... و خلاصه نمایندگی های اصلیه تلویزیونه.:27::46:
من تا حالا با تلویزیون های full hd زیادی بازی کردم (مدل های مختلف سونی و سامسونگ و چند تا از مدل های پانا) و تا حالا همچین مشکلی رو ندیدم:20:
شما مطمئنی تلویزیونتfull hd هست؟:31::10:

d.b23
15-06-2010, 00:39
بچه ها اصلا این xbox slim رو از بنده ندیده بگیرید .اصلا اشتباه کردم که گفتم.من این خبر رو از خودم نگفتم جزو حواشی و اخبار احتمالیه E3 بود:9:
شاید فردا بتونم عکسش رو پیدا کنم

d.b23
15-06-2010, 00:45
سلام
من تازه کنسول خریدم

بعدش چندتا سوال داشتم:

2- با توجه به اینکه کنسول با استفاده از کابل Hdmi to Dvi تا حداکثر 1080 پیکسل بیشتر نمیده , من از یه مانیتور LCD معمولی که تا 1280 هم ساپورت میکنه استفاده کنم در این حالت فرقش چیه با یه مانیتور Full HD ؟
شما یه سری به پیغام هات بزنی بد نیست دوست عزیز :11::46:

alipsp
15-06-2010, 01:37
بچه ها اصلا این xbox slim رو از بنده ندیده بگیرید .اصلا اشتباه کردم که گفتم.من این خبر رو از خودم نگفتم جزو حواشی و اخبار احتمالیه E3 بود:9:
شاید فردا بتونم عکسش رو پیدا کنم

این احتمال به حقیقت پیوست:31:.تو سایت های گیم عکسش هست

d.b23
15-06-2010, 08:55

بچه ها بر اساس شایعات E3 مثل اینکه قراره کینکت(ناتال) تو دو تا مدل عرضه بشه که گرون ترین مدلش احتمالا 190 دلار هست.:5:
و بر اساس اعلام مایکروسافت تو E3 قراره ماه سپتامبر ( آبان ماه) عرضه بشه.:8:

اینم عکس 360 xbox باریک :

گفتن احتمالا مجهز به Wi-Fi و 250 گیگ هارد هست و احتمالا به قیمت 300 دلار عرضه میشه

توجه توجه : بازی های Assassin’s Creed: Brotherhood و Need For Speed Hot pursuit هر دو در اواخر آبام ماه میان

masoud93
15-06-2010, 08:56
مجهز به Wi-Fi چی هست حالا؟

d.b23
15-06-2010, 09:02
مجهز به Wi-Fi چی هست حالا؟
Wi-Fi یعنی مجهز به اینترنت بی سیم
و ممکنه از وایرلسش برای سیستم DLNA هم استفاده کنن

tonypb
15-06-2010, 09:05
سلام.
حالا که 360 اسلیم معرفی شد...:41:من برای دوستم معمولی بخرم یا اسلیم.؟
امروز دارم میرم بخرم.
کسی میدونه که اصلا از لحاظ سخت افزاری با 360 معمولی فرقی نداره.کپی خور میشه؟؟
ای خداااااااااااااااااا:19:

hamhami_333
15-06-2010, 09:27
سلام.
حالا که 360 اسلیم معرفی شد...:41:من برای دوستم معمولی بخرم یا اسلیم.؟
امروز دارم میرم بخرم.
کسی میدونه که اصلا از لحاظ سخت افزاری با 360 معمولی فرقی نداره.کپی خور میشه؟؟
ای خداااااااااااااااااا:19:

خیر از لحاظ سخت افزاری به این معنا که مثلا گرافیکش بهتر باشه تغیری نکرده !! اما خوب تا حالا این ویژگی هاش بارز هست WIFI و هارد 250 که به نظر من هیچ کدومش به درد نمیخوره :31: شما میخوای بزار اسلیم بیاد بعد برو elite بخر:31: چون اون موقع افت قیمت زیادی میکنه :21:

tazphoenix
15-06-2010, 09:27
درایور xbox من سوخته.از کجا می تونم یکی دیگه بخرم؟

1987msb
15-06-2010, 09:34
درایور xbox من سوخته.از کجا می تونم یکی دیگه بخرم؟

چه طوري درايوتون سوخت؟ آيا فرايم وير دستگاه رو پاك كرديد؟
يه سري به فتحي يا Next Gen بزن، ولي شايد گرون در بياد! (مثلا 70 تومن.)

alex_metal
15-06-2010, 09:57

بچه ها بر اساس شایعات E3 مثل اینکه قراره کینکت(ناتال) تو دو تا مدل عرضه بشه که گرون ترین مدلش احتمالا 190 دلار هست.:5:
و بر اساس اعلام مایکروسافت تو E3 قراره ماه سپتامبر ( آبان ماه) عرضه بشه.:8:

اینم عکس 360 xbox باریک :

گفتن احتمالا مجهز به Wi-Fi و 250 گیگ هارد هست و احتمالا به قیمت 300 دلار عرضه میشه

توجه توجه : بازی های Assassin’s Creed: Brotherhood و Need For Speed Hot pursuit هر دو در اواخر آبام ماه میان
بله امروز تو لایو هم عکسشو انداخته مثل اینکه واقعا قراره بیاد . من تازه رفتم ایک باکس خریدم:19: اما من از این هم راضییم به جدیده هم چیزه مهمی اضافه نشده:13:
یک ضرب المثل میگه دسته گربه به گوشت نمیرسه میگه اه اه چه تلخه:31:

underworld
15-06-2010, 10:21
بله امروز تو لایو هم عکسشو انداخته مثل اینکه واقعا قراره بیاد . من تازه رفتم ایک باکس خریدم:19: اما من از این هم راضییم به جدیده هم چیزه مهمی اضافه نشده:13:
یک ضرب المثل میگه دسته گربه به گوشت نمیرسه میگه اه اه چه تلخه:31:
من شنیدم که گربه ها این موقع میگن پیف پیف!!
ولی درکل بخوایم حساب کنیم همچین گوشتی هم نیستا
مال خودمون که چاق و چله تره :10::46:

ali 13
15-06-2010, 10:33
سلام بچه ها
من یه سوال داشتم:20:
ایکس باکس 360 اسلیم کی وارد ایران می شه و چه فرقی با ایکس باکس های معمولی داره؟:31:

dogtag
15-06-2010, 10:42
می گم، خدا وکیلی همین Fat قیافتاً (:دی) قشنگ تر نیست؟
اصلاً hard 250 و wi-fi به کار آید؟! :دی

underworld
15-06-2010, 10:47
البته باید منتظر موند و دید که دیگه چه تفاوتهایی داره
باید منتظر اخبارهای نمایشگاه E3 باشیم...تا اونموقع نمیشه قطعا اظهار نظر کرد

abol_fa
15-06-2010, 10:55
ميگم اينطوري كه از عكسا پيداست خيلي هم اسليم نيست عكس ديكه اي نيست كه تفاوت فت رو با اسليم نشون بده؟

aha2012
15-06-2010, 11:00
چرا انقدر زشته این اسلیم؟خیلی بیریخته:2:همون fat خودمون خوشگلتره:5:

hamidcr
15-06-2010, 11:04
سلام دوست عزیز
من فکر می کنم مشکل از کابلت باشه.چون کابل های 15 هزار تومنی خیلی حرفی واسه گفتن ندارن. اونم واسه 1080p.کابل های خوب بر اساس متراژشون از 25 به بالا شروع میشن و به نظر من بهترین جا واسه خرید کابل نمایندگی های سامسونگ و سونی و پاناسونیک و... و خلاصه نمایندگی های اصلیه تلویزیونه.:27::46:
من تا حالا با تلویزیون های full hd زیادی بازی کردم (مدل های مختلف سونی و سامسونگ و چند تا از مدل های پانا) و تا حالا همچین مشکلی رو ندیدم:20:
شما مطمئنی تلویزیونتfull hd هست؟:31::10:
اره tv مدل b690 سامسونگ 46 اینچ هست.اگه مشکل از کابل هست پس چرا در 720p مشکلی نداره؟
راستی همه ی بازی های 360 رزولوشن 1080p رو ساپورت میکنن؟

d.b23
15-06-2010, 11:13
اره tv مدل b690 سامسونگ 46 اینچ هست.اگه مشکل از کابل هست پس چرا در 720p مشکلی نداره؟
راستی همه ی بازی های 360 رزولوشن 1080p رو ساپورت میکنن؟
اول از همه که تلویزیون شما خیلی خوبه و شکی توش نیست
دوم اینکه دقیقا به خاطر همین میگم ممکنه مشکل از کابلت باشه چون ممکنه کابل فعلی شما نتونه تصاویر 1080P رو خوب ساپورت کنه
و سوم اینکه خودت زدی به هدف همه بازی ها رزولوشن 1080P رو ساپورت نمیکنن و باید پشت جلد بازیت رو یه نگاه بندازی و ببینی چی نوشته.
یه کار دیگه هم که می تونی بکنی اینه که حتما سامسونگ یه سینما خانگی بهتون هدیه داه که یه کابل HDMI روش هست. اگر همچین قضیه ای هست می تونی کابلی که به سینما خانگیتون وصل هست رو برای xbox امتحان کنی و ببینی مشکل از کابل بوده یا از بازی.:11:

h_13691990
15-06-2010, 11:14
سلام به همه بر و بکس.:46:

من دستگاهم حدودا 9 ماه پیش سه چراغ شد و بردم پیش فتحی و واسم درست کرد و گفت تا دو ماه بعد تضمین میکنم هیچ اتفاقی نیفته. راستم گفت. من هم خیلی ررعایت کردم و خلاصه 9 ماه دووم آورد. ولی پریشب که داشتم فیفا بازی میکردم یهو تصویر واستاد و دستگاه رو خاموش کردم. فرداش که روشن کردم دیدم دوباره 3 چراغ شد:31:

به نظرتون چیکارش کنم؟

لاششو ازم برمیدارن؟:13:

4870x2
15-06-2010, 11:16
عکوس حاج خانوم xbox slim
.
.
ناتالف ببخشید kinect

d.b23
15-06-2010, 11:23
به نظر من که قیافاتا حداقل تو عکس خیلی قشنگ تر از FAT نیست ولی رنگش جذابه و تو عکس خیلی هم باریک به نظر نمیاد، ولی کوچیکتره
Wi-Fi به درد کاربرانی که به تکنولوژی High-End علاقه دارن میخوره و هارد هم هر چه بیشتر زندگی بهتر:31:
و به قول uderworld عزیز باید ببینیم که این slim دیگه چه تغییراتی کرده.:5:

-

d.b23
15-06-2010, 11:42
سلام بچه ها
من یه سوال داشتم:20:
ایکس باکس 360 اسلیم کی وارد ایران می شه و چه فرقی با ایکس باکس های معمولی داره؟:31:
سلام آقای علی لهراسبی:31:
فکر نکنم این مدل به این زودیا بیاد تو ایران چون تازه 2-3 روزه که معرفی شده و هنوز به تولید انبوه نرسیده چه برسه که بخواد بیاد ایران
تازه اگر هم بیاد تا به قیمت واقعیش برسه زمان میبره و فعلا می تونید با خیال راحت xbox 360 Fat بخرید و ازش لذت ببرید:11:

vegas
15-06-2010, 11:43
ميگم اينطوري كه از عكسا پيداست خيلي هم اسليم نيست عكس ديكه اي نيست كه تفاوت فت رو با اسليم نشون بده؟

d.b23
15-06-2010, 11:47
سلام به همه بر و بکس.:46:

من دستگاهم حدودا 9 ماه پیش سه چراغ شد و بردم پیش فتحی و واسم درست کرد و گفت تا دو ماه بعد تضمین میکنم هیچ اتفاقی نیفته. راستم گفت. من هم خیلی ررعایت کردم و خلاصه 9 ماه دووم آورد. ولی پریشب که داشتم فیفا بازی میکردم یهو تصویر واستاد و دستگاه رو خاموش کردم. فرداش که روشن کردم دیدم دوباره 3 چراغ شد:31:

به نظرتون چیکارش کنم؟

لاششو ازم برمیدارن؟:13:
لاششم ازت بر میدارن ولی تقریبا مفت :31:

h_13691990
15-06-2010, 11:56
مثلا چند ورمیدارن؟

abol_fa
15-06-2010, 12:13

حالا خودمونيما خيلي هم اسليم نيست قدش كوتاه تر شده:31:
ولي طراحيش رويايي شده:10::40:يه چيز ديگه هم كه هست جنس بدنه مثل پلي3 فت هست كه خش ميفته بايد مراقب بود

dogtag
15-06-2010, 12:20
یه نکته ی دیگه اش مثل اینکه اینه که بی صدا شده و این امتیاز بالایی ه!
مال من یه سوت داره که فقط وقتی نزدیکش هستی می شنویش و خیلی رو اعصابه!
احتمالاً صدای درایوش هم کمتر شده.

به هر حال من Fat رو بیشتر دوست دارم! ;)

1987msb
15-06-2010, 12:24
اطلاعات جديد در باره ي XBOX 360 SLIM :

اين كنسول با مادر بورد جديد Valhalla ساخته شده،
به طور خلاصه:
اين كنسول اسليم مايكروسافت، براق تر، باريك تر و كوچكتر شده، سر و صداي كمتري دارد. همچنين يك هارد 250 GB داشته و همچنين از 802.11n WiFi برخوردار هست، و قيمتش هم همان قيمت الايت 120GB هست(299$). در همين هفته (جمعه ي همين هفته) فقط در بازار آمريكا موجود هست، همچنين در نيمه ي ماه جولاي در اروپا فروخته مي شود.
توضيحات بيشتر در باره ي 360 اسليم:
يان 360 جديد PSU كوچكتري داشته، (پاورش عوض شده) و همچنين توان پاورش كمتر شده، دكمه هاي لمسي در جلوي كنسول تعبيه شده، يك هارد قابل جداكردن ولي نه هارد هاي معمولي 2.5 اينچي دارد، يك پورت جديد براي كينكت(كه احتياج به توان خارجي ندارد) دارد، 5 تا USB دارد(2 تا جلو و 3 تا عقب)، خروچي AV ، پورت HDMI ، يك پورت Optical audio داشته، يك فن بزرگ درون كنسول وجود دارد كه به جاي دو تا فن كوچك كه در 360 هاي قبلي وجود داشته دارد، يك چيپست جديد 45 نانومتري به اسم valhalla chipset كه در آن GPU و ‍CPU يكي شده دارد، HDDs و كارت هاي حافظه ي و PSUs كنسول هاي 360 قديمي با اين 360 جديد سازگار نيست.
لازم به ذكر هست كه قيمت آركيد از 199 دلار به 149 دلار كاهش مي يابد، الايت از 299 دلار به 249 دلار و همچنين باندل هاي فاينال فانتزي، convication و Modern Warfare 2 هم از 399 دلار به 349 دلار كاهش قيمت پيدا خواهند كرد.
كينكت هم براي 360 هاي قديمي از طريق پورت USB‌ به كنسول متصل مي شود، ولي براي 360 هاي جديد از طريق پورت Kinect كه در پشت كنسول وجود دارد متصل مي شود.
براي انتقال اطلاعات از 360 هاي قديمي به 360 جديد يك كابل data Transfer وجود دارد كه 20 دلار قيمت آن بوده، و همچنين امكان استفاده از يك USB-stick (8 GB)هم براي چندين بار وجود دارد،
اين مدل جديد 360 از 20 june به فروش مي رسد.(در آمريكا)
همچنين قيمت كينكت 149$، كه براي باندل الايت 399 دلار به فروش مي رسد و كينكت از 4 ام نوامبر فروخته مي شود.
راستي به همه ي كساني كه در كنفرانس مايكروسافت در E3 2010 ديشب حضور داشتند، يه 360 اسليم اهدا مي شود.
در صورت تمايل مديران محترم سايت، اين مطلب را در صفحه ي اول تايپك قرار دهند.
منبع:

با توجه به مهم بودن خبر در اين جا هم اين خبر را آوردم.
لازم به ذكر است اين مطالب از سايت بالا ترجمه شده و از جايي كپي برداري نشده، اگر از اين مطالب در جايي استفاده مي شود لينك صفحه را لطفا در منبع ذكر كنيد.
دو تا عكس بالا را هم از پست دوست عزيزم 4870X2 قرار دادم.

اينم يه لينك كه در آن يك ويديو در باره ي 360 اسليم وجود داره كه جالب هست:

اميدوارم دوستان عزيز از اين مطلب استفاده كنند. :11:
با تشكر : 1987msb

starpars
15-06-2010, 13:02
ممنون البته نام صحصیح این وسیله (ناتال قدیم) Kinect هست :46:

reza_khoshtip
15-06-2010, 13:03
عکسهایی از xbox360 slim

hamidcr
15-06-2010, 13:10
سلام
این هارد -- شده ی لپتاپ رو نمیشه بدون قاب وصل کرد به ایکس باکس؟

1987msb
15-06-2010, 13:11
ممنون البته نام صحصیح این وسیله (ناتال قدیم) Kinect هست :46:

ممنون دوست عزيز، اصلاح شد،
ببخشيد عجله اي شد.:31:

سلام
این هارد -- شده ی لپتاپ رو نمیشه بدون قاب وصل کرد به ایکس باکس؟

نه دوست عزيز، يه هارد مخصوص هست كه در خود كنسول قرار مي گيره و قابل جدا شدن هم هست،
در لينك زير مي تونيد مشاهده كنيد:

dogtag
15-06-2010, 13:21
می گم بچه ها، نظرتون چیه که من الان Xbox م رو بفروشم؟
از وقتی که خریدم حداقل 20-30 تومن رفته روش! همون رو کم می کنم می فروشم! :دی

می ارزه منتظر Slim بشم؟

anf-b
15-06-2010, 14:31
سلام به همه ی دوستان عزیز و قدیمیه بنده
والله حدودا" 7-8 ماهی میشه که xbox360 رو روشن نکردم و آپگریدش هم اصلا نکردم!
ولی شنیدم که ixtreme LT اومده و میشه همه بازیها رو هم بازی کرد و هم به live وصل شد، درسته؟
من درایوم lighton هست (البته فکر میکنم) آپگریدش اومده؟
راستی دوستان عزیز
اگه واستون مقدور هست بازیهای باحال 6 ماه گذشته رو لیست کنید و ژآنرشون رو هم بقلش بنویسید
ان شاالله بعد از کنکور کاردانی به کارشناسی میرم به سوی خرید
راستی از نتال چه خبر؟ شنیدم اسمش عوض شده؟؟؟ کی ریلیز میشه؟
با تشکر از همه

pouriya2010
15-06-2010, 14:37
سلام به همه
حالا با این حساب که xbox360 slim می خواد بیاد من اگه xbox360 fat بگیرم ضرر می کنم؟
کسی اینجا نیست که از اصفهان خریده باشه؟ و کجا؟قیمت؟
با تشکر

soha is the beSt
15-06-2010, 16:00
آقا این ایکس با کسر جدید کی‌ میاد؟ خیلی‌ خوشگل هستش

dogtag
15-06-2010, 16:16
این رو هم لطفاً یکی بره دنبالش که این CPU و GPU که یکی شدن، خوب شده یا بد شده؟
مرسی

d.b23
15-06-2010, 16:45
من منتظر نسل جدید کنسول ها میمونم .شما چطور؟
این مطلب رو با استدلال خودم واسه کسایی نوشتم که حالا با اومدن xbox slim دارن یه کم غصه می خورن و از xbox های خودشون نا امید شدن
اصلا غصه خوردن نداره میدونید چرا؟:10:
چون این مدل خیلی از لحاظ سخت افزاری تغییر نکرده و فقط یکم cpu عوض شده. و در کل بیشتر ظاهرش تغییر کرده و بقیه امکاناتش هم که خیلی از نظر ما که xbox داریم چشمگیر نیست و بیشتر به درد کسایی می خوره که می خوان تازه xbox بخرن
یه چیزی رو حتما باید در نظر گرفت و اونم اینه که الان گرافیک کامپیوتر ها رفته رو1gb و 2gb .:5:
بالاخرها با این پیشرفت تکنولوژی تا کی میشه واسه گرافیک 256 بازی با کیفیت و قابل رقابت با pc ساخت.:27:بالاخره هم مایکروسافت و هم سونی مجبورن تو آینده نزدیک کلا نسل کنسول هاشون رو عوض کنن و فکر نکنم کنسول های فعلی دیگه بتونن با pc ها رقابت کنن و اگر نسل کنسول ها عوض نشه محبوبیتشون کم کم از بین میره پس مجبورن یه تغییر اساسی بدن و اون موقع وقتشه که ما هم کنسول های جدید رو بخریم . و فقط تو یه حالت مایکروسافت میتونه ما رو مجبور کنه که xbox slim بخریم و اونم در حالتیه که دیگه xbox fat رو ساپورت نکنه :31:

underworld
15-06-2010, 17:10
با توجه به حرفی که زدین...منی که از PC زده شدم و نا امید باید از Xbox هم نا امید بشم که 1 هفته نمیشه خریدمش؟! ( یه نگاهی به امضام بندازین!)

sonixax
15-06-2010, 17:15
پس خبر اسلیم و حدس من در مورد افت قیمت شدید 360 های قدیمی حقیقت داشت !

ولی چه قدر ناناز شده :31:

با توجه به حرفی که زدین...منی که از PC زده شدم و نا امید باید از Xbox هم نا امید بشم که 1 هفته نمیشه خریدمش؟!

چرا نا امید بشی ؟ تنها فرقش توی قیافه و یک مقداری مصرف برق و بیسیم و اینهاست ، مشخصات تکنیکیه سخت افزارش هم به درد من و شما نمیخوره ! چونکه از نظر توان سخت افزاری فرقی نکرده ، البته داستان حرارت و اینها 100% بهینه شده اوضاعش ! و جفتشون هم یک مدل و نسل از بازی ها رو اجرا میکنند . نگران نباش :46:

Mohammad_Sn2001
15-06-2010, 17:19
این xbox slim قراره که کی ایران بیاد ؟؟؟

بازیهاش با xbox 360 فرق میکنه ؟؟؟

sonixax
15-06-2010, 17:22
این xbox slim قراره که کی ایران بیاد ؟؟؟

بازیهاش با xbox 360 فرق میکنه ؟؟؟

هنوز توی بلاد کفر هم نیومده ! توی ایران مونده حالا :31:

بازی هاش هم فرقی نمیکنه ! این حرکت مایکروسافت یعنی اسکی رفتن از روی سونی ! ولی کارش جالب بود خوشمان آمد .

میگم بچه ها چیزی در مورد درایوش نگفتند ؟ جهت عمل سخیف کپی خور کردن :31:

d.b23
15-06-2010, 17:22
با توجه به حرفی که زدین...منی که از PC زده شدم و نا امید باید از Xbox هم نا امید بشم که 1 هفته نمیشه خریدمش؟! ( یه نگاهی به امضام بندازین!)
نه من منظورم این بود که تا چند سال دیگه باید نسل کنسول ها عوض بشه و رقابت با pc و از دست ندادن کاربران کنسول ها میتونه دلیل خوبی برای به وجود اومدن نسل جدید کنسول ها باشه(در حال حاضر کنسول های بازی برای game محبوب تر از pc هستن و این کاملا مشخصه).و دلیلی برای غصه خوردن در مورد slim وجود نداره .به قول خودت تو سال 2014 ممکنه کنسول جدید بیاد. ماشالا زمانم که عین برق و باد میره.
و به قول sonixax عزیزslim با fat فرق قابل توجهی ندارن و بازیهاشون مثل همه
الان ما باید به فکر خرید کینکت باشیم

میگم بچه ها چیزی در مورد درایوش نگفتند ؟ جهت عمل سخیف کپی خور کردن :31:
راستی sonixax عزیز من فعلا تو سایت ها مطلبی در مورد درایوش ندیدم:46: خودت یه نگاهه کن شاید تو سایت های آلمانی نوشته باشن :31:

Mostafa NBA
15-06-2010, 17:33
می گم بچه ها، نظرتون چیه که من الان Xbox م رو بفروشم؟
از وقتی که خریدم حداقل 20-30 تومن رفته روش! همون رو کم می کنم می فروشم! :دی

می ارزه منتظر Slim بشم؟

صبر داشته باش ببینیم که اصلاً کپی خور میشه این اسلیم ها :13:

Guts
15-06-2010, 18:27
احتمالاً مدل قدیمی که Discount بشه یه مدل از این سری جدید با قیمت حدود 200-250 دلار و هارد 120 جایگزینش می‌کنن. البته احتمالش زیاده که این دستگاه کپی‌خور نشه چون ماکروسافت الان دیگه کاملاً تجربه لازم برای این کار رو داره و محدودیت‌های کنسول قدیم رو که باعث هکش می‌شد می‌تونه رو توی این کنسول جدید از بین ببره، البته بازم باید دید.

babak_deghat
15-06-2010, 18:36
این پروژه ناتال فقط برای xbox slim هست یا 360 های معمولی رو هم پشتیبانی میکنه؟

tonypb
15-06-2010, 18:36
ولی واقعا ماکرو دست FBI رو از پشت بسته.تا نزدیکای E3 اصلا عکسی ازش لو نرفته بود.WooooW

Guts
15-06-2010, 18:45
این پروژه ناتال فقط برای xbox slim هست یا 360 های معمولی رو هم پشتیبانی میکنه؟
رو همه‌ی مدلا کار می‌کنه.

Mohammad_Sn2001
15-06-2010, 19:18
بازی 3D برای xbox 360 هستش ؟؟؟

البته به جز آواتار

:8::8::8::8::8:

hasankachal
15-06-2010, 20:10
برای این که بازی 3D روی x360 کار کنه باید حتما تلوزیون 3D باشه؟؟؟

tonypb
15-06-2010, 20:15
بازی 3D برای xbox 360 هستش ؟؟؟

البته به جز آواتار

بله بتمن هم با آپدیتش 3d هست.

برای این که بازی 3D روی x360 کار کنه باید حتما تلوزیون 3D باشه؟؟؟

بله.اگه نداشته باشید بازی کار میکنه ولی تو حالت معمولی.

aha2012
15-06-2010, 20:29

مبارکه.رفیق آدرس کلوپتو بگو.ما هم بیایم:5::20:

.Behnam.
15-06-2010, 20:30
واسه چی باید از 360 نا امید بشی ؟ ... مگه حالا این Slim چه فرقی کرده ؟ ... کنسول جدید تا بخواد بیاد ... تو کلی با 360 حال کردی ... ! منم خودم کمتر از 1 ماه میشه که 360 گرفتم ... اولش تا Slim رو دیدم.. کلی ناراحت شدم ... ولی یه کم فکر کردم ... گفتم بیخیال ... دیگه حداکثر تا 3-4 سال دیگه یه کنسول جدید میاد ... اونو میگیریم ...

underworld
15-06-2010, 21:11
آخه هنوز معلوم نیست که دقیقا مشخصات کارت گرافیک و سی پی یوش چیا هستش
مثلا اگه گرافیکشو به 1 گیگ و سی پی یوش رو هم ارتقا داده باشه تکلیف ما چی میشه؟
حدس میزنید از زمان معرفیش توی E3 تا وارد بازار شدنش چقدر طول بکشه؟

Guts
15-06-2010, 21:22
البته دوستان این مدل اسمش Slim نیست خودشم Slim نیست، بهتر همون Xbox360 جدید بگید بهش.
طبق اعلام ماکروسافت این کنسول جدید 15٪ از مدل قبلی کوچیک‌تره، و اختلاف بیشتر در ارتفاع هست که 2-3 سانت ارتفاعش کم شده در عرض و پهنا تقریباً مشابه مدل قبل هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون افت قیمت برای مدل‌های قبلی هم رد شده، و گفتن تو بعضی کشورها که ممکنه این مدل جدید دیرتر عرضه بشه مدل‌های قدیمی فروش میره تا این‌که کلاً Discount بشن، احتمالاً یه مدل دیگه 199 دلاری هم عرضه بشه به زودی.

tonypb
15-06-2010, 21:27

نه خیالت راحت.اگه از این 360 قدیمیا هم پشتیبانی نشه.تا هر وقت از 360 اسلیم پشتیبانی بشه یعنی از 360 قدیمی هم پشتیبانی میشه.چون به غیر از پورت کینکت و خروجی اپتیکال هیچ تفاوتی توش نیست.خیالت راحت و مثل من کیفشو بکن.تو داری بازیتو میکنی...چه با اسلیم چه با فت.فرقی نمیکنه و عمرا اگه نگاه کنسولت هم بکنی.:8:

sonixax
15-06-2010, 21:29
البته دوستان این مدل اسمش Slim نیست خودشم Slim نیست، بهتر همون Xbox360 جدید بگید بهش.
اون افت قیمت برای مدل‌های قبلی هم رد شده، و گفتن تو بعضی کشورها که ممکنه این مدل جدید دیرتر عرضه بشه مدل‌های قدیمی فروش میره تا این‌که کلاً Discount بشن، احتمالاً یه مدل دیگه 199 دلاری هم عرضه بشه به زودی.

افت قیمت مدل های قبلی به هیچ عنوان شایعه نیست !

این هم سندش :

به دلار میشه 122 دلار :

aha2012
15-06-2010, 23:06

نه خیالت راحت.اگه از این 360 قدیمیا هم پشتیبانی نشه.تا هر وقت از 360 اسلیم پشتیبانی بشه یعنی از 360 قدیمی هم پشتیبانی میشه.چون به غیر از پورت کینکت و خروجی اپتیکال هیچ تفاوتی توش نیست.خیالت راحت و مثل من کیفشو بکن.تو داری بازیتو میکنی...چه با اسلیم چه با فت.فرقی نمیکنه و عمرا اگه نگاه کنسولت هم بکنی.:8:
منم با دوستمون tinypbموافقم.منم دقیقا 2 هفته است که کنسول خریدم .منم اولش ناراحت شدم.ولی الان که بیشتر فکر میکنم میبینم که آدم هر چیزی که داره باید ازش نهایت استفاده و نهایت لذتشو ببره.و منم حتما این کارو میکنم و لذتمو میبرم و فکر بقیه ی چیزها هم نیستم.مثل psp.من که psp 2000 خریدم بعدش 3000 و go اومد.اولش خیلی حالم گرفته شد ولی بعدا که فهمیدم اینا کپی خور نمیشن و یا کپی خورشون موقته،انقدر خوشحال شدم که نگو.....:20:خلاصه اینکه به حرف هیچکس کاری نداشته باش که کنسول جدیده ترکونده و .......با همین کنسول جدیدت بینهایت لذت ببر.راستی مستر underworld نگفتی کنسولتو چند خریدی؟؟خلاصه مبارکت باشه احسان جون یا حسن جون اسمتو یادم رفته:31:

d.b23
16-06-2010, 07:58
XBOX 360 2 -البته نه به این زودی
به نقل از dbazi :
مور می‌گوید، مایکروسافت درحال حاضر روی مدل دومی از ایکس باکس360 جدید کار می‌کند که با قیمت مدل آرکید 199 دلار وارد بازار می‌شود. آقای مور درمورد امکانات مدل جدید اطلاعاتی ارایه نکرد.

راستی بچه ها زبانتون رو خوب کنید چون کینکت قابلیت تشخیص صوتی داره

underworld
16-06-2010, 09:21
.راستی مستر underworld نگفتی کنسولتو چند خریدی؟؟خلاصه مبارکت باشه احسان جون یا حسن جون اسمتو یادم رفته:31:
کنسول رو به قیمت نجومی خریدم 385 تومن!
چه میشه کرد....الان فصلش نبود ولی بازم فکرشو میکنم چقدر واسه PC خرج کردم که این در مقابلش چیزی نیست
اسمم نه حسنه نه احسان! :31:

yoosef_st
16-06-2010, 09:38
جریان این پورت اختصاصی کینکت روی 360 جدیده چیه؟
خب ماله ما که اون پورت رو نداره... هوم؟

vegas
16-06-2010, 09:46
همه چیز در مورد ایکس‌باکس360 جدید
بالاخره شایعه وجود ایکس‌باکس360 جدید به واقعیت پیوست و مایکروسافت در پایان کنفرانس خبری خود در نمایشگاه E3، از کنسول دوباره طراحی‌شده ایکس‌باکس360 پرده‌برداری کرد.
کنسول جدید که طراحی متفاوتی نسبت به ایکس‌باکس360 فعلی دارد، قرار است با پردازنده مرکزی و گرافیکی 45 نانومتری، هارد دیسک 250 گیگابایتی و یک کارت شبکه بی‌سیم داخلی 802.11N با قیمت 299 دلار وارد بازار شود. علاوه بر این، کنسول جدید دارای پنج خروجی USB، خروجی HDMI، خروجی اُپتیک دیجیتال (خروجی صدا) و خروجی شبکه است. نکته جالب توجه وجود یک پورت داخلی اختصاصی برای حسگر حرکتی کینکت و منبع تغزیه با شکل جدید است که طراحی متفاوتی نسبت به گذشته دارد. گفته می‌شود ایکس‌باکس360 جدید بسیار صدای کمتری تولید می‌کند.

درحال حاضر تنها دو مدل آرکید و الیت ایکس‌باکس360 در بازار وجود دارند. در مقایسه با ایکس‌باکس360 جدید، مدل الیت با قیمت 299 دلار، تنها 120 گیگابایت هارد دارد و به لحاظ ظاهری بزرگ‌تر از ایکس‌باکس360 جدید است. مدل الیت کارت شبکه بی‌سیم داخلی هم ندارد و به زودی 50 دلار از قیمت آن کم خواهد شد. مدل آرکید با قیمت 199 دلار، هارد دیسک ندارد و بعد از عرضه‌ی ایکس‌باکس360 جدید قیمتش به 150 دلار تنزل پیدا می‌کند.

رایان مور مدیر بازاریابی ایکس‌باکس می‌گوید، هر دو مدل آرکید و الیت به زودی از خط تولید خارج خواهند شد. بعد از خروج این دو مدل از بازار، برای مدتی ایکس‌باکس360 جدید تنها مدل موجود در بازار خواهد بود. مور می‌گوید، مایکروسافت درحال حاضر روی مدل دومی از ایکس باکس360 جدید کار می‌کند که با قیمت مدل آرکید 199 دلار وارد بازار می‌شود. آقای مور درمورد امکانات مدل جدید اطلاعاتی ارایه نکرد.

برایان مور گفت، درآینده تمامی مدل‌های ایکس‌باکس360 بی‌نام هستند و تنها با مقدار ظرفیت حافظه هارد دیسک از یکدیگر متمایز می‌شوند. یعنی احتمالاً مدل دوم با قیمت 199 دلار، دارای هارد دیسک است و تنها کارت شبکه بی‌سیم داخلی ندارد.
خبر بهتر این بود که ایکس‌باکس360 جدید هفته‌ی آینده وارد بازار آمریکا خواهد شد و در ماه آینده به بازار اروپا هم راه پیدا خواهد کرد.

منبع :Dbazinews

4870x2
16-06-2010, 09:48
usb هم نداره؟: دی

vegas
16-06-2010, 09:53

شما باید به پورت USB وصل کنید البته نیاز به یک اداپتور هم هست ...

IRAN_KING
16-06-2010, 10:13
x360 جدید کپی خور که نمی شه حالا حالا ها نه.......

از نظر تهویه چی تغییرات زیاد داشته...

d.b23
16-06-2010, 10:16
تاریخ انتشار بازی های جدید :

GEARS OF WAR 3
16 فروردین1390 :19: چه قدر دیر

Assassin’s Creed: Brotherhood
پاییز 2010 میلادی

Crysis 2_3D (بازی 3 بعدی)
پاییز 1389

Need for Speed: Hot Pursuit
25 آبان 1389

Call of Duty: Black Ops
18 آبان

1389Battlefield Bad Company 2: Vietnam EP
زمستان 2010 میلادی

Driver: San Francisco
دی 1389

EA Sports MMA
27 مهر 1389

منبع :dbazinews

new evil
16-06-2010, 10:32
سلام بچه ها من می خوام 360 بگیرم ولی اینطور که اینجا فهمیدم قراره اکس باکس جدید بیاد !
به نظر شما چیکار کنم الیت بگیرم یا منتظر 360 جدیده بشم؟؟
مثل اینکه کپی خور نمیشه !!!

masoud93
16-06-2010, 10:40
تاریخ انتشار بازی های جدید :

GEARS OF WAR 3
16 فروردین1390 :19: جه قدر دیر

Assassin’s Creed: Brotherhood
پاییز 2010 میلادی

Crysis 2_3D (بازی 3 بعدی)
پاییز 1389

Need for Speed: Hot Pursuit
25 آبان 1389

Call of Duty: Black Ops
18 آبان

1389Battlefield Bad Company 2: Vietnam EP
زمستان 2010 میلادی

Driver: San Francisco
دی 1389

EA Sports MMA
27 مهر 1389

منبع :dbazinews

Need for Speed: Hot Pursuit که خیلی قدیمیه مگه Need for Speed world نمی خواد بیاد؟

Milad4171
16-06-2010, 12:06
بابا چرا شما انقدر نگرانید؟ بازی های پلی استیشن 2 هنوز توبازاره . کی ساخته شد؟؟؟
تازه ایکس باکس که اینقدر بازیهاش جدید و با کیفیته مگه میکروسافت مریضه بیاد کلا از رده خارجش کنه!! هنوز شرکت های سازنده بازی برای کنسول های خاص هم بازی ها رو پورت میکنن یا تهیه میکنن!!
من با کمتر شدن قیمت 360 موافقم البته اینجا ایران است و همیشه اولای تابستون تا وسط های تابستون قیمتها خفن میره بالا البته بخاطر پایان درس بچه مدرسه ای ها و دانشگاه ها! منه بنده خدا هم اگه کمی فکر میکردم میتونستم 3 ماه پیش 60 70 تومن ارزون تر بگیرم حد اقلش!!!
البته که باید کلی چک و چونه زد!
راستی؟
با این تحریم خفن فکر میکنین وارد ایران میشه این کنسول ها!!؟ البته اگه بشه فکر کنم قیمتش ازاینی که هست بره بالاتر!!نه؟

omidkk
16-06-2010, 12:15
قضیه این بازی های 3D چیه ؟ به وسیله خاصی نیاز داره؟

---------- Post added at 01:15 PM ---------- Previous post was at 01:11 PM ----------

بابا چرا شما انقدر نگرانید؟ بازی های پلی استیشن 2 هنوز توبازاره . کی ساخته شد؟؟؟
تازه ایکس باکس که اینقدر بازیهاش جدید و با کیفیته مگه میکروسافت مریضه بیاد کلا از رده خارجش کنه!! هنوز شرکت های سازنده بازی برای کنسول های خاص هم بازی ها رو پورت میکنن یا تهیه میکنن!!
من با کمتر شدن قیمت 360 موافقم البته اینجا ایران است و همیشه اولای تابستون تا وسط های تابستون قیمتها خفن میره بالا البته بخاطر پایان درس بچه مدرسه ای ها و دانشگاه ها! منه بنده خدا هم اگه کمی فکر میکردم میتونستم 3 ماه پیش 60 70 تومن ارزون تر بگیرم حد اقلش!!!
البته که باید کلی چک و چونه زد!
راستی؟
با این تحریم خفن فکر میکنین وارد ایران میشه این کنسول ها!!؟ البته اگه بشه فکر کنم قیمتش ازاینی که هست بره بالاتر!!نه؟

از اون لحاظ نگران نباش آیپد فقط تو آمریکا عرضه شده بود تو ایران همه جا بود: 5: این هم همینطور میشه.

anf-b
16-06-2010, 12:24
سلام به همه ی دوستان عزیز و قدیمیه بنده
والله حدودا" 7-8 ماهی میشه که xbox360 رو روشن نکردم و آپگریدش هم اصلا نکردم!
ولی شنیدم که ixtreme LT اومده و میشه همه بازیها رو هم بازی کرد و هم به live وصل شد، درسته؟
من درایوم lighton هست (البته فکر میکنم) آپگریدش اومده؟
راستی دوستان عزیز
اگه واستون مقدور هست بازیهای باحال 6 ماه گذشته رو لیست کنید و ژآنرشون رو هم بقلش بنویسید
ان شاالله بعد از کنکور کاردانی به کارشناسی میرم به سوی خرید
راستی از نتال چه خبر؟ شنیدم اسمش عوض شده؟؟؟ کی ریلیز میشه؟
با تشکر از همه
لطفا یکی به سوالهای من پاسخ بده
ممنون

steve_jobs47
16-06-2010, 12:32
سلام بچه ها من می خوام 360 بگیرم ولی اینطور که اینجا فهمیدم قراره اکس باکس جدید بیاد !
به نظر شما چیکار کنم الیت بگیرم یا منتظر 360 جدیده بشم؟؟
مثل اینکه کپی خور نمیشه !!!

اول بزارید کنسول بیاد اگه کپی خور شد ارزش خرید رو داره...

omidkk
16-06-2010, 12:42
لطفا یکی به سوالهای من پاسخ بده
ممنون

اگه لایتون باشه بدی بیرون برات آپگریدش میکنن.
گیم:

red dead redemption
assassin's creed 2
Alan wake
battlefield bad company 2
splinter cell conviction