PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128

MILIN3M
24-05-2010, 00:11
بیش از 2000 شعبه فقط فروشگاه مدیا مارکت ، بیش از 1000 شعبه مدیمکس ، بیش از 500 شعبه زاتورن ، بیش از 10000 شعبه گیم استاپ + کنسول هایی که توی حمل و نقل مشکل پیدا میکنند یا جعبه هاشون خراب میشه + مرجوعی ها + اونهایی که خراب شدند پس گارانتی دادند + دزدی ها . مجموعش چه قدر میشه ؟ :31:

سونی هم توی ایران نمایندگی نداره ، یه تعمیرگاه مجاز توی جمهوری داشت که گویا اون هم رپتو پتو شده :13:
چرا سونی نمایندگی الان زیاد داره توی هفت حوض.شهرک غرب نمایندگی فروش دارن.......
.
اگه نداره پس این مارکت های سونی چین که تمام اجناس برای نمایش دارن و انتخاب میکنی و حتی خودشون برای نصب در محل میان و حتی خدممات پس از فروش هم دارن..(ادامه بحث 5 شنبه من صبح میرم دانشگاه هه هه :دی)

joykiller360
24-05-2010, 00:13
بچه ها موقع خرید Xbox چه چیز هایی رو باید چک کنم و چه مورد هایی مهم هست.مثلا درایورش چی باشه.یا از کجا بفهمم دسته ها اصلیه.یا آداپتور اصلیه و چیز های دیگه ای که شما اساتید بیشتر از من میدونید. سلام. براتون پ.خ میکنم .
ولی اگه بخوام کوتاه بگم درایو باید لایت ان باشه. دسته اصلی هم تو یکی از پست های من عکسش هست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این دسته اصل هست

sonixax
24-05-2010, 00:29
چرا سونی نمایندگی الان زیاد داره توی هفت حوض.شهرک غرب نمایندگی فروش دارن.......
.
اگه نداره پس این مارکت های سونی چین که تمام اجناس برای نمایش دارن و انتخاب میکنی و حتی خودشون برای نصب در محل میان و حتی خدممات پس از فروش هم دارن..(ادامه بحث 5 شنبه من صبح میرم دانشگاه هه هه :دی)

همشون الکیه از دم مثلا LG و SAMSUNG نمایندگی دارند توی ایران . نمایندگی باید به صورت یک شرکت بزرگ و معروف باشه مثل سام الکترونیک و توی سایت رسمی شرکت هم بخش ایران وجود داشته باشه مثل سامسونگ و ال جی :

آیا شرکت سونی توی سایت رسمی خودش بخش ایران داره ؟ جوابش منفیه . پس نمایندگی ایران نداره .

هر کسی که میگه نمایندگی انحصاری مثلا یه شرکتی مثل سونی هست توی ایران داره دروغ میگه .

adook
24-05-2010, 00:33
خدا رحمتمون کنه 2 صفحه قبل رو خوندم اشک تو چشام جمع شد بزار سربازیم تموم بشه میکنم میرم بخدا

MILIN3M
24-05-2010, 00:37
همشون الکیه از دم مثلا LG و SAMSUNG نمایندگی دارند توی ایران . نمایندگی باید به صورت یک شرکت بزرگ و معروف باشه مثل سام الکترونیک و توی سایت رسمی شرکت هم بخش ایران وجود داشته باشه مثل سامسونگ و ال جی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآیا شرکت سونی توی سایت رسمی خودش بخش ایران داره ؟ جوابش منفیه . پس نمایندگی ایران نداره .

هر کسی که میگه نمایندگی انحصاری مثلا یه شرکتی مثل سونی هست توی ایران داره دروغ میگه .
درسته اما واقعا خدمت دهیشون عالیه...ولی جالبه میگی نمایندگی ندارن..اما تو کل تهران نمایندگی سونی زیاده فقط و فقط هم برند سونیه نه چیز دیگه و حتی واحد تعمیر هم دارن من خودمم رفتم یه جای بزرگ و مخوفه..جالبه:18:
.
.
ولی انصافا کلک تو کارشون نیست...من یه بار dvd writer sony خراب شد بردم نمایندگی (خودم تو حالت کامپیوتر روشن سیم پاورشو زدم گفت جیلیز) راحت تعویض کرن...یا حتی سیستم پخش به علت نوسان برق یه بلایی توش سرش اومد بردیم نمایندگی کمتر از 10 ساعت یه نو شو دادن

sonixax
24-05-2010, 00:39
آقا واسه ما هم یک عدد 360 ناقابل پست کنید :31:

اگر 3-4 تا پالت میخواهید که میشه حدود 500 تا دستگاه میتونم براتون بفرستم ولی یه دونه نمیشه :31:

lovei_2006
24-05-2010, 00:40
خوب من با چند تا از دوستان یه دونه از این انبار ها اجاره کردیم :31: برای همین با خبرم :46:

اقا ما خريدار اين جور كنسول ها هستيم البته تكي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:31:
مي فروشي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sonixax
24-05-2010, 00:44
درسته اما واقعا خدمت دهیشون عالیه...ولی جالبه میگی نمایندگی ندارن..اما تو کل تهران نمایندگی سونی زیاده فقط و فقط هم برند سونیه نه چیز دیگه و حتی واحد تعمیر هم دارن من خودمم رفتم یه جای بزرگ و مخوفه..جالبه:18:
.
.
ولی انصافا کلک تو کارشون نیست...من یه بار dvd writer sony خراب شد بردم نمایندگی (خودم تو حالت کامپیوتر روشن سیم پاورشو زدم گفت جیلیز) راحت تعویض کرن...یا حتی سیستم پخش به علت نوسان برق یه بلایی توش سرش اومد بردیم نمایندگی کمتر از 10 ساعت یه نو شو دادن

منم اونجا ها رفتم ، اینها فروشگاه هایی هستند که فقط سونی میفروشند ، نمایندگی اصلی نیستند .

اون تعمیرگاه مجاز هم من رفتم (توی جمهوری) قدیما حتی متخصص هاش ژاپنی بودند ولی به خاطر تحریم همه جمع کردند رفتند و الان دیگه خود سونی گارانتی رو به عهده نمیگیره . گارانتی محصولات سونی اگر نمایندگی اصلی باشه و مجاز اینطوریه که دستگاه معیوب رو میگیرند یه دستگاه دیگه میدن بهتون تا اون درست شه ، اگر هم درست بشو نباشه یا پولتون رو پس میدن یا یه دونه نو میدن . برای بعضی محصولات جدیدش هم کار به تعمیر نمیکشه میگیرن یه دونه نو میدن بعد اون دستگاه معیوبه میره همونجایی که گفتم .

---------- Post added at 12:44 AM ---------- Previous post was at 12:43 AM ----------

اقا ما خريدار اين جور كنسول ها هستيم البته تكي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:31:
مي فروشي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تکی خیر ، نمیفروشیم . تازه باید صبر کنید تا پالت مربوط به کنسول ها بیاد ، اگر بیاد .

شما توی گوگل سرچ کن : Restposten توی سایتهایی که میاد میتونی پیدا کنی .

MILIN3M
24-05-2010, 00:46
میلاد جون گفتی باید سایت داشته باشه بیا لینک سونی ایران از خود سایت گلوبال سونی با نمایندگی..این چیه پس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو لینک دوم قسمت اسیا ..ایران داره که لینکش میشه لینک اولی

Mostafa NBA
24-05-2010, 00:49
اگر 3-4 تا پالت میخواهید که میشه حدود 500 تا دستگاه میتونم براتون بفرستم ولی یه دونه نمیشه :31:
اگه فقط یک پالت رو بخوام به همه اعضای فامیل هم بفروشم تموم نمیشه :27: راستی شما که اونجایی , بازی ها رو اوریجینال میخری یا کپی ؟

soha is the beSt
24-05-2010, 00:53
بچه ها درایو لایت ان چه شکلیه و چه خاصیتی داره؟

joykiller360
24-05-2010, 01:18
بچه ها درایو لایت ان چه شکلیه و چه خاصیتی داره؟

سلام. خدمت شما

hatamir66
24-05-2010, 02:20
joykiller360 عزیز میخواستم ببینم چطور میشه از DVD key بک آپ گرفت؟
اگه یکم توضیح در مورد این DVD key بدی ممنون میشم و آیا ممکنه DVD key بپره و XBOX دیگه درست نشه؟

sonixax
24-05-2010, 02:41
میلاد جون گفتی باید سایت داشته باشه بیا لینک سونی ایران از خود سایت گلوبال سونی با نمایندگی..این چیه پس
تو لینک دوم قسمت اسیا ..ایران داره که لینکش میشه لینک اولی

ای ول ، پس بلاخره مال ایرانش هم راه اندازی شد . چون به خاطر تحریم ها بخش ایرانش جمع کرده بود رفته بود . باید اطلاعاتمو به روز کنم :31::11:

---------- Post added at 02:41 AM ---------- Previous post was at 02:40 AM ----------

اگه فقط یک پالت رو بخوام به همه اعضای فامیل هم بفروشم تموم نمیشه :27: راستی شما که اونجایی , بازی ها رو اوریجینال میخری یا کپی ؟

راستش مین بازی ها رو دانلود میکنم :31: ولی تصمیم دارم که یه دستگاه دیگه هم بخرم برای لایو و فقط با بازی اوریج ، باید صبر کنم تا نتال بیاد .

برای PS2 ولی اوریج میخرم .

mortezaon
24-05-2010, 03:16
همون كپي خورش بهتره

.

Hamid Hamid
24-05-2010, 08:01
دوستان من رفتم تو سايت خود ايكس باكس نوشته بود مدل آركيد تو پكش 2 تا بازي مخصوص آركيد داره.اين يعني كه بازي هايي كه رو مدل اليت اجرا ميشه رو آركيد نميتونه اجرا كنه؟؟
ممنون از راهنماييتون

Milad4171
24-05-2010, 09:21
واقعا درایو توی کنسول و انی چیزا تاثیر داره؟ راستش من پی سی دارم و درایو هم اینه و واقعا ازش فوق العاده راضی هستم. یعنی میگین تاثیر داره؟ چون مطمعنا مارکای دیگه مثل این تحمل رایت کردنهای روزانه و استفاده های اینقدر زیاد رو نداشتن!!!

valapeji
24-05-2010, 09:35
می شه جواب منو بدید کسی جواب نداد در رابطه با tv هستش
ممنون می شم اخه امروز می خوام برم بخرم

یا جوابشو اینجا بدید یا همونجا فرقی نداره

joykiller360
24-05-2010, 09:44
joykiller360 عزیز میخواستم ببینم چطور میشه از DVD key بک آپ گرفت؟
اگه یکم توضیح در مورد این DVD key بدی ممنون میشم و آیا ممکنه DVD key بپره و XBOX دیگه درست نشه؟سلام. اون موقعه ای که داریم کپی خور میکنیم بکاپ میگیریم تو کامپیوتر فکر کنم الان بالای 30 هزار تا بکاپ داریم از dvd key xbox360 ها. ببنید dvd key همه xbox ها با هم فرق دارن و اگه dvd key یه xbox360 به هر نحوی بپره اون xbox دیگه به درد بازی نمیخوره و فقط میشه باحاش فیلم دید

---------- Post added at 10:43 AM ---------- Previous post was at 10:41 AM ----------

دوستان من رفتم تو سايت خود ايكس باكس نوشته بود مدل آركيد تو پكش 2 تا بازي مخصوص آركيد داره.اين يعني كه بازي هايي كه رو مدل اليت اجرا ميشه رو آركيد نميتونه اجرا كنه؟؟
ممنون از راهنماييتونچرادوست عزیز اجرا میکنه. و ایتکه تو بعضی از پک های ارکید بازی هست نه همشون

---------- Post added at 10:44 AM ---------- Previous post was at 10:43 AM ----------

واقعا درایو توی کنسول و انی چیزا تاثیر داره؟ راستش من پی سی دارم و درایو هم اینه و واقعا ازش فوق العاده راضی هستم. یعنی میگین تاثیر داره؟ چون مطمعنا مارکای دیگه مثل این تحمل رایت کردنهای روزانه و استفاده های اینقدر زیاد رو نداشتن!!! شرمنده من متوجه منظورتون نشدم:41:

می شه جواب منو بدید کسی جواب نداد در رابطه با tv هستش
ممنون می شم اخه امروز می خوام برم بخرم
والا برادرم یه 32 اینچ سونی خرید 450 .

valapeji
24-05-2010, 10:17
سلام. اون موقعه ای که داریم کپی خور میکنیم بکاپ میگیریم تو کامپیوتر فکر کنم الان بالای 30 هزار تا بکاپ داریم از dvd key xbox360 ها. ببنید dvd key همه xbox ها با هم فرق دارن و اگه dvd key یه xbox360 به هر نحوی بپره اون xbox دیگه به درد بازی نمیخوره و فقط میشه باحاش فیلم دید

---------- Post added at 10:43 AM ---------- Previous post was at 10:41 AM ----------

چرادوست عزیز اجرا میکنه. و ایتکه تو بعضی از پک های ارکید بازی هست نه همشون

---------- Post added at 10:44 AM ---------- Previous post was at 10:43 AM ----------

شرمنده من متوجه منظورتون نشدم:41:

والا برادرم یه 32 اینچ سونی خرید 450 .
مطمعنی:18: سونی 32 450 مدلش چیه؟

وین رونی
24-05-2010, 10:51
من شنیدم یه راهی هست برای اینکه بشه روی هاردهای USB برای آرکید هر چقدر که می خوای(تا جایی که ظرفیت داره)بازی نصب کرد.حتماً میدونید در حالت معمولی تقریباً 16 گیگ(یعنی دوتا بازی)بیشتر نمیشه نصب کرد و بقیه ظرفیت هارد را نمیشناسه.
راهی هست؟

sorenphoto
24-05-2010, 11:28
سلام به همگی .
امروز می خواستم یه سایت خوب برای خرید بازی های XBOX360 بهتون معرفی کنم .
من خودم ازشون خرید کردم . کارشون حرف نداره .
بازی XBOX360 رو با کاور کوتد + دی وی دی TGate + قاب کریستال میده فقط و فقط 1500 تومان .
باورتون میشه ؟؟؟؟!!!!
من که خیلی باهاش حال کردم .
لیستش هم مثل سایت های دیگه نیست که الکی فقط بازی اضافه می کنن و هیچ وقت موجودی ندارن . تموم بازی هایی که تو سایت هست رو موجود دارند .
اینم آدرسش :

soha is the beSt
24-05-2010, 12:20
سلام. خدمت شما

ممنون:11:
این درایو چه برتریتی نسبت به بقیه ی درایو ها داره؟

valapeji
24-05-2010, 12:31
سلام به همگی .
بازی XBOX360 رو با کاور کوتد + دی وی دی TGate + قاب کریستال میده فقط و فقط 1500 تومان .
باورتون میشه ؟؟؟؟!!!!
لیستش هم مثل سایت های دیگه نیست که الکی فقط بازی اضافه می کنن و هیچ وقت موجودی ندارن . تموم بازی هایی که تو سایت هست رو موجود دارند .
اینم آدرسش :

در صورتی ارزش داره ازش خرید کنی که تعداد بالا بخوای 5000 تومان پوله پیکشه:41:

soha is the beSt
24-05-2010, 12:34
در صورتی ارزش داره ازش خرید کنی که تعداد بالا بخوای 5000 تومان پوله پیکشه:41:
این اقا میده 2500 تومان تازه با قاب بلوری و دی وی دیه t-gate

valapeji
24-05-2010, 12:37
این اقا میده 2500 تومان تازه با قاب بلوری و دی وی دیه t-gate

با پول پیک؟

soha is the beSt
24-05-2010, 12:44
با پول پیک؟
نه ولی میتونی حظوری بگیری بازی هارو

valapeji
24-05-2010, 12:48
نه ولی میتونی حظوری بگیری بازی هارو
مرسی
:thumbsup:

soha is the beSt
24-05-2010, 12:50
ممنون:11:
این درایو چه برتریتی نسبت به بقیه ی درایو ها داره؟
کسی نمیدونه؟

.Behnam.
24-05-2010, 13:34
... چرا این فروشگاه ها اینقدر اصرار بازی ها رو با قاب Blue Ray بفروشند ؟ ... اصلا به بازی های Xbox نمیاد... آخه میان کاورش رو بَد درست میکنند ... خیلی کشیده میشه ... اون آرم Xbox ( کره هِ) میشه تخم مرغ ... مگه قاب DVD چشه؟ ...
فروشگاهی هست که سایز کاور ها رو درست داره ؟ ... ممنون میشم اگه آدرسشو بگید ... ( البته فکر نمیکنم باشه )
نمیشه به این فروشگاه ها خودم عکس کاور بدم .؟بعد اونا با همون اندازه پرینتش بگیرن ، همراه با بازی بفرستن؟

منمون:31:

IRAN_KING
24-05-2010, 13:43
سلام به همگی .
باورتون میشه ؟؟؟؟!!!!
اینم آدرسش :

حتما مطمئنی سایت مال خودتون نیست ..... :27:

Milad4171
24-05-2010, 13:48
منظورم این بود که درایو DVD مهمه چی باشه؟ مثلا ساسمونگ لایت آن یا مثلا سونی و این چیزا!
قبلا بیشتر بحثش بود که این خوبه یا اون بهتره. آخه من به نظرم نباید زیاد فرقی داشته باشن با هم!
ممکنه تو 360 تفاوتی توی این درایو ها باشه؟
ببخشید من درست توضیح ندادم!!!

soha is the beSt
24-05-2010, 13:59
کسی نمیدونه؟
:19::19::19:

hatamir66
24-05-2010, 14:17
... چرا این فروشگاه ها اینقدر اصرار بازی ها رو با قاب Blue Ray بفروشند ؟ ... اصلا به بازی های Xbox نمیاد... آخه میان کاورش رو بَد درست میکنند ... خیلی کشیده میشه ... اون آرم Xbox ( کره هِ) میشه تخم مرغ ... مگه قاب DVD چشه؟ ...
فروشگاهی هست که سایز کاور ها رو درست داره ؟ ... ممنون میشم اگه آدرسشو بگید ... ( البته فکر نمیکنم باشه )
نمیشه به این فروشگاه ها خودم عکس کاور بدم .؟بعد اونا با همون اندازه پرینتش بگیرن ، همراه با بازی بفرستن؟

منمون:31:
چرا اینقدر کاور برات مهمه. بابا بازی برای بازی کردنه نه گذاشتن تو تاقچه و به عکس کاور نگاه کرد.
در ضمن کاور ها رو معمولا به صورت عمده میخرن و اونقدر بیکار نیستن که واسه شما تکی پرینت بگیرن
زیادی داری وسواس بخرج میدی بابا من و رفیقم وقتی یکیمون یه بازی میخره ، از رو هم رایت میکنیم و نه کاوری هست نه سایزی که درست باشه
از نظر من مهم خود بازی

hatamir66
24-05-2010, 14:25
منظورم این بود که درایو DVD مهمه چی باشه؟ مثلا ساسمونگ لایت آن یا مثلا سونی و این چیزا!
قبلا بیشتر بحثش بود که این خوبه یا اون بهتره. آخه من به نظرم نباید زیاد فرقی داشته باشن با هم!
ممکنه تو 360 تفاوتی توی این درایو ها باشه؟
ببخشید من درست توضیح ندادم!!!
دوست عزیز شاید تفاوت خیلی زیادی نباشه اما نمیشه گفت که هیچ فرقی هم نمیکنه الان میگن لایت آن از همه بهتره یه نگاه به این لینک که joykiller360 تو چند پست قبل گذاشته بودن بندازید

hatamir66
24-05-2010, 14:41
سلام به همگی .
باورتون میشه ؟؟؟؟!!!!
اینم آدرسش :

قابل توجه بچه ها که ببینید این دوستمون اونقدر به فکر ما بوده که توی اولین پستش با چه آب و تابی این قضیه رو مطرح کرده و یه جوریم گفتن: باورتون میشه؟؟؟؟!!!!
مشخصه چیزیم به این دوستمون نمیماسه و فقط نیت خیر دارن
فقط مشکل اینجاست که خیلی تابلو

Hunter lord
24-05-2010, 16:02
چرا اینقدر کاور برات مهمه. بابا بازی برای بازی کردنه نه گذاشتن تو تاقچه و به عکس کاور نگاه کرد.
در ضمن کاور ها رو معمولا به صورت عمده میخرن و اونقدر بیکار نیستن که واسه شما تکی پرینت بگیرن
زیادی داری وسواس بخرج میدی بابا من و رفیقم وقتی یکیمون یه بازی میخره ، از رو هم رایت میکنیم و نه کاوری هست نه سایزی که درست باشه
از نظر من مهم خود بازی

منم خوشم نمی آید کاور بازی بد شکل باشه یا کاور بازی هام با هم فرق داشته باشند . به نظرم قشنگ تر می شه قشنگ و یک دست باشن .

وسواسه دیگه :13:

m_kasaeei
24-05-2010, 16:09
بازیه کپی میخرید طلب هم دارید ؟

onlygame
24-05-2010, 17:04
سلام به همگی .
باورتون میشه ؟؟؟؟!!!!
اینم آدرسش :

شمام که دیگه کارتون خیلی باحاله هر بازی 1500 با 5000 هزار تومان هزینه ی ارسال :18::27:

babak_deghat
24-05-2010, 19:31
من برادر کوچیک یکی از دوستهام xbox360 گرفته بود.ازش پرسیدم میگفت من اصلا کرک و قمه کشی و اینها بلد نیستم چی چیه اصلا.همون شب اول که از مغازه گرفتمش رفتم هر چی بازی کپی شده بود خریدم بازی کردم.
جریانش چیه؟
یه فروشگاهی اینترنتی هم تو ایران میشناسم که میگه xbox elite سیصد و پنجاه هزار تومن همرا با دو تا بازی اشانتیون.بازی ها که فکر نکنم اصل باشه ! یعنی به نظرتون xbox کرک شده میفروشه؟

در ضمن یه سوال مهم دیگه : قمه کشی و کپی خور کردن ایکس باکس عوارض جانبی ای خرابی ای چیزی نداره؟!؟

shab_2008
24-05-2010, 19:46
من برادر کوچیک یکی از دوستهام xbox360 گرفته بود.ازش پرسیدم میگفت من اصلا کرک و قمه کشی و اینها بلد نیستم چی چیه اصلا.همون شب اول که از مغازه گرفتمش رفتم هر چی بازی کپی شده بود خریدم بازی کردم.
جریانش چیه؟
یه فروشگاهی اینترنتی هم تو ایران میشناسم که میگه xbox elite سیصد و پنجاه هزار تومن همرا با دو تا بازی اشانتیون.بازی ها که فکر نکنم اصل باشه ! یعنی به نظرتون xbox کرک شده میفروشه؟

ما چیزی به نام کرک در مورد کنسول ها نداریم و اصطلاحی که برای کنسول در این زمینه استفاده میشه کپی خور بودن کنسول است!

که اون هم چیز مهمی نیست و به فرض مثال هم اگه کپی خور نباشه با 8 تومن کپی خور میشه ولی فروشگاه هایی که کنسول را میفروشن به جرات میتونم بگم همشون کنسول را به صورت کپی خور میفروشن.

در ضمن یه سوال مهم دیگه : قمه کشی و کپی خور کردن ایکس باکس عوارض جانبی ای خرابی ای چیزی نداره؟!؟

خیر هیچ ضرری نداره.

metal baz
24-05-2010, 21:16
درود به تمام دوستان گیمر اقا یه سوالی داشتم من تو بازی Red dead redmtion تو بعضی جاهاش بازی دو بار قفل کرد مجبور شدم خاموش روشن کنم البته بعد از این کار درست شد میخواستم ببینم مشکلی که نداره از بازیه یا از دستگاه من مدل دستگاه ارکید با هارد 120 مین جسپر راهنمایی کنید ممنون میشم با تشکر:11:

sonixax
24-05-2010, 21:23
درود به تمام دوستان گیمر اقا یه سوالی داشتم من تو بازی Red dead redmtion تو بعضی جاهاش بازی دو بار قفل کرد مجبور شدم خاموش روشن کنم البته بعد از این کار درست شد میخواستم ببینم مشکلی که نداره از بازیه یا از دستگاه من مدل دستگاه ارکید با هارد 120 مین جسپر راهنمایی کنید ممنون میشم با تشکر:11:

نه چیزی نیست ، از اونجایی که این بازی مثل سری GTA و بقیه بازی های راک استار بازی سنگینی هست و از موتور های مشابه استفاده میکنه عادیه . اگر چند باره هنگ کرد باید نگران بشید .

IRAN_KING
24-05-2010, 21:23

خوب. بازی رو نصب کردی قفل کرد یا تو درایو dvd بازی میکنی ......
اگه با dvd بازی میکنی از dvd هست اگر تو هارد ... مشکل از هارد یا پر بودن زیاد هارد پیش مییاد ok ..

babak_deghat
24-05-2010, 22:45
1-مشکل گرمایی یا سه چراغ چیه؟!؟ چه جوری به وجود میاد و چه جوری میشه رفعش کرد؟
2-بازی با دسته xbox360 براتون سخت نیست؟به نظرتو بازی با کامپیوتر به خاطر موسش راحتتر نیست؟

sonixax
24-05-2010, 22:50
2-بازی با دسته xbox360 براتون سخت نیست؟به نظرتو بازی با کامپیوتر به خاطر موسش راحتتر نیست؟

1 - اون مال سری های خیلی قدیمه همون طری های اول . الان دیگه از این خبر ها نیست البته اگر کابل ها رو بد جا بزنید سه چراغه میشه که با سفت کردنشون درست میشه .

2 - خیر سخت نیست . بازی های شخص اول چرا راحت تره ولی بقیه نه راحت تر نیست . البته برای بازی های شخص اول هم 360 ابزار هایی داره که ماوس جلوش بوقه !

مثل این :

kamranvah
24-05-2010, 22:58
نه چیزی نیست ، از اونجایی که این بازی مثل سری GTA و بقیه بازی های راک استار بازی سنگینی هست و از موتور های مشابه استفاده میکنه عادیه . اگر چند باره هنگ کرد باید نگران بشید .

با هارد چنین مشکل هایی بر طرف میشه؟

underworld
24-05-2010, 22:58
راستش این روزها اینقدر در حق بازیهایی که برای PC میسازن ظلم میشه مثل: دیر ریلیز شدن یا اصلا ریلیز نشدن!...اشکالات در کرک و غیره که خودتون بهتر میدونید
گفتم یه کسنول 360 بخرم
یه سوالی که توی ذهنمه اینه که آیا همونطور که هرروز بازیهای جدیدی که برای PC میان احتیاج به سیستم بالاتری برای اجرای روون دارن, در مورد کنسولها هم همینطوره؟!!
یعنی اگه الان من یه کنسول بخرم دیگه نمیتونم سال بعدش جدیدترین بازی رو با جزییات بالا روون اجراش کنم؟

sonixax
24-05-2010, 23:01
با هارد چنین مشکل هایی بر طرف میشه؟

تا 99% بله برطرف میشه .

---------- Post added at 11:01 PM ---------- Previous post was at 11:01 PM ----------

راستش این روزها اینقدر در حق بازیهایی که برای PC میسازن ظلم میشه مثل: دیر ریلیز شدن یا اصلا ریلیز نشدن!...اشکالات در کرک و غیره که خودتون بهتر میدونید
گفتم یه کسنول 360 بخرم
یه سوالی که توی ذهنمه اینه که آیا همونطور که هرروز بازیهای جدیدی که برای PC میان احتیاج به سیستم بالاتری برای اجرای روون دارن, در مورد کنسولها هم همینطوره؟!!
یعنی اگه الان من یه کنسول بخرم دیگه نمیتونم سال بعدش جدیدترین بازی رو با جزییات بالا روون اجراش کنم؟

خیر این طوری نیست ، هر بازی که برای مثلا 360 تولید میشه روی همه 360 هاا از اولینی که تولید شده تا آخرینش خیلی خوب و راحت اجرا میشه .

metal baz
24-05-2010, 23:47
خوب. بازی رو نصب کردی قفل کرد یا تو درایو dvd بازی میکنی ......
اگه با dvd بازی میکنی از dvd هست اگر تو هارد ... مشکل از هارد یا پر بودن زیاد هارد پیش مییاد ok ..

ممنون از دوستان بخاطر لطفی که کردن و جواب دادن بازی تو هارد نصبه هارد هم نصفش خالیه آیا مشکل از بازیه یا دستگاه دارم نگران میشم

alireza_sun72
25-05-2010, 03:34
سلام to all
من یه 360 با برد opus دارم که سه چراغ شده میخواستم ببینم جایی اینو از من میخره؟؟
(درایو هیتاچی . کابل کامپوننت . ترانس . قاب سفید
بدون دسته بدون هارد و بدون مموری!!!

alireza_sun72
25-05-2010, 03:51
ممنون از دوستان بخاطر لطفی که کردن و جواب دادن بازی تو هارد نصبه هارد هم نصفش خالیه آیا مشکل از بازیه یا دستگاه دارم نگران میشم
مال منم ایتوری شد
مشکل از بازیته بازیو از و هارد پاک کن یه red dead دیگه بخر
بعد از یه جای دیگه بازیاتو بخر که اینتوری نشه

وین رونی
25-05-2010, 06:43
من که احساس می کنم شدیداً اشتباه کردم ایکس باکس خریدم!!!!فرق چندانی بین PC و XboX ندیدم حداقل تو این دو سه تا بازی فرقی ندیدم(Splinter Cell,Dead Red Redemption )
بازیهاش که ارزون نیستن.حداقل باید 2500 یا 3000 هزار بدیم برای بازی-اما برای PC با حداقل 800 میشه یه بازی خرید.
اگه بخواهیم بهترین کیفیت را داشته باشیم باید یه مانیتور یا تلویزیون HD داشته باشیم با اون قیمت زیاد!!!!
اما PC این دردسرها رو نداره
...

خوب بی خیال جواب سوال قبلیم داده نشد:

من شنیدم یه راهی هست برای اینکه بشه روی هاردهای USB برای آرکید هر چقدر که می خوای(تا جایی که ظرفیت داره)بازی نصب کرد.حتماً میدونید در حالت معمولی تقریباً 16 گیگ(یعنی دوتا بازی)بیشتر نمیشه نصب کرد و بقیه ظرفیت هارد را نمیشناسه.
راهی هست؟

IRAN_KING
25-05-2010, 07:17
من که احساس می کنم شدیداً اشتباه کردم ایکس باکس خریدم!!!!فرق چندانی بین PC و XboX ندیدم حداقل تو این دو سه تا بازی فرقی ندیدم(Splinter Cell,Dead Red Redemption )
بازیهاش که ارزون نیستن.حداقل باید 2500 یا 3000 هزار بدیم برای بازی-اما برای PC با حداقل 800 میشه یه بازی خرید.
اگه بخواهیم بهترین کیفیت را داشته باشیم باید یه مانیتور یا تلویزیون HD داشته باشیم با اون قیمت زیاد!!!!
...

اقا شما هم حرف زدی ها بازی های x360 شاید مثل بازی pc باشه ولی وقتی بازی میکنی میبینی که خیلی تو بازی از نظر game paly گرافیک خیلی سر تره از pc و pc تو برای بازی باید بندازی آشغالی ..... وبه سن ودرک و علاقه هم زیاد ربط داره تا خوشت بییاد . کلان x360 یک چیز دیگر هست ... با 10 سال تجربه در بازی کنسول و کامپیوتر می گم... و قیمت بازی هم خیلی الان کم شده ... ولی pc یک بازی میشه 3 تا dvd و مشکل کرک. ویندوز..ویروس.دی وی دی.کارت گرافیک.وخیلی چیز دیگر که به نظر من pc باید جم بشه و pc بازها گیمر واقعی نیستند ...
نکته: و ویرایش بازی های pc به دست نابود گران بازی های رایانه ای... ولی x360 نه ..
و tv هم مال من 21 اینچ LG .... ال سی دی هم نیست ولی توپه تو بازی .. تو هم x360 بچسب..

IRAN_KING
25-05-2010, 07:22

جواب2:
من فقط با دسته 30 دقیقه مشکل داشتم در بازی سوم شخص ..... ومیخواستم بگم که بهترین و راحت ترین دسته ای که تو عمرم بازی کردم xbox 360 بوده که دسته پلی استیشن باید بره بوق بزنه.و به نظر من برای بازی با دسته 360 گه میخوای کامل مسلط بشی به سن خیلی ربط داره داداش من میگه عالیه و خوش دسته سن برادرم:26 هست .....ومنم خودم خیلی رازی ام تو بازی سوم شخص خوره هستم دسته x360 تودستام مثل موش گرفتاره و کامل مسلطم نمی دونم شما چطوری میگی سخته ....شاید سن شما کمه..
دوست عزیز تا دسته x360 هست ...موس کیلو چنده...x360 بچسب...

Hunter lord
25-05-2010, 07:55
...

اشتباه نکن و x360 رو نفروش و ... که من قبلا کردم رو انجام نده . شما الان داری بازی ها رو بدون نصب اجرا می کنی. کلی انحصاری برای کنسولت اومده که حتی PS3 هم نداره . ( Alan wake و Geow )

بازی هایی که روی PC می آیند جدیدا 2 ماه یا بیشتر تاخیر می خورند در حالی که شما قبلش بازی رو خز کردی رفته .

Ehsan PCbase
25-05-2010, 09:17
سلام
ناتال كي عضه ميشه؟ و اينكه نرم افزاري نيومده كه جلوي بن شدن رو بگيره؟

metal baz
25-05-2010, 09:45
مال منم ایتوری شد
مشکل از بازیته بازیو از و هارد پاک کن یه red dead دیگه بخر
بعد از یه جای دیگه بازیاتو بخر که اینتوری نشه

ممنون دوست عزیز خیالم راحت شد:11:

1987msb
25-05-2010, 10:09
سلام

سلام دوست عزيز
خود مايكروسافت گفته بود كه براي تعطيلات پايان سال جاري ميلادي به بازار عرضه ميشه، ولي هفته‌ی گذشته یکی از مسوولان کمپانی مایکروسافت از عرضه‌ی عمومی حسگر حرکتی ناتال در ماه اکتبر سال جاری میلادی خبر داد.
مسوولان کمپانی مایکروسافت برنامه‌های ویژه‌ای برای معرفی حسگر حرکتی ناتال در جریان نمایشگاه E3 سال جاری میلادی ترتیب داده‌اند. طبق اخبار منتشر شده مسوولان مایکروسافت در کنفرانس بعد از ظهر روز سیزدهم ژوئن بطور کامل به حسگر حرکتی ناتال خواهند پرداخت.
طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است حسگر حرکتی ناتال قبل از تعطیلات کریسمس سال جاری میلادی وارد بازار شود.
و سوال دوم شما=> خير.

اشتباه نکن و x360 رو نفروش و ... که من قبلا کردم رو انجام نده . شما الان داری بازی ها رو بدون نصب اجرا می کنی. کلی انحصاری برای کنسولت اومده که حتی PS3 هم نداره . ( Alan wake و Geow )

بازی هایی که روی PC می آیند جدیدا 2 ماه یا بیشتر تاخیر می خورند در حالی که شما قبلش بازی رو خز کردی رفته .

البته شما halo reach و fable 3 رو فراموش كرديد.:31:

راهی هست؟

بله، به لينك زير مراجعه كنيد:

راهنمايي==> به جاي --------- از بازيسنتر استفاده شود.

A.N.A.P
25-05-2010, 11:26
سلام
خب سوال اولتون رو که جواب دادن ولی درباره سوال دومت بگم شما اگه بن بشید سریال دستگاهتون توسط مایکرو

ثبت میشه و میرید تو لیست سیاه !!!

Hunter lord
25-05-2010, 13:09
البته شما halo reach و fable 3 رو فراموش كرديد.:31:

این دوتا هنوز منتشر نشدن ولی خوب گفتی ! :31: Fable هم که برای PC میاد . ( امان از دست این MS )

pedram_sad
25-05-2010, 13:36
این دوتا هنوز منتشر نشدن ولی خوب گفتی ! :31: Fable هم که برای PC میاد . ( امان از دست این MS )
اگه بخوام بازی هاش رو بگم که خیلی زیاده
ولی همین Fable که گفتید اخه رو 360 کجا رو pc کجا
کی شما دیدی بازی port بشه و بهتر در بیاد از اب ؟ :31:

Molecule
25-05-2010, 13:42
سلام من بالاخره ایکس باکسمو گرفتم چون مانبتور من HDMI نمیخوره یه کابل VGA گرفتم اما صفحه سایه داره کیفیت پایینه رزولیشنم درست کردم حالا دوتا نوار سیاه رنگم پایین و بالای مانیتور اومده عجب ضد حالی خوردیم کسی نیست یه من کمک کنه؟

spy360
25-05-2010, 14:24
میخوام لایو بازی کنم اما می ترسم بن بشم اگه ممکنه منو راهنمایی کنید

hatamir66
25-05-2010, 14:29
میخوام لایو بازی کنم اما می ترسم بن بشم اگه ممکنه منو راهنمایی کنید
به نظرم همون بترسی بهتره چون اگه اتفاقی افتاد دیگه دستت به جایی بند نیست
به نظر من کسی که میخواد لایو بازی کنه بهتره یه XBOX دیگه بخره و بزاره برا لایو

hatamir66
25-05-2010, 14:40
سلام من بالاخره ایکس باکسمو گرفتم چون مانبتور من HDMI نمیخوره یه کابل VGA گرفتم اما صفحه سایه داره کیفیت پایینه رزولیشنم درست کردم حالا دوتا نوار سیاه رنگم پایین و بالای مانیتور اومده عجب ضد حالی خوردیم کسی نیست یه من کمک کنه؟
دوست عزیز منم مشکل شما رو دارم تصویرم سایه داره تازه هر چی رزولوشن رو بالا ببرم سایه نیز فاصله بیشتری با تصویر اصلی میگیره اما اون نوارای سیاه رنگ که گفتی رو متوجه نمیشم یعنی حتی به PC که وصل میکنی از بین نمیرن یکم بیشتر توضیح بده تا راهنمایید کنیم
در ضمن این مشکل سایه هم یکی از اساتید گفتند که معمولا مانیترای LG با بعضی کابل ها مشکل دارن و ممکنه این مشکل سایه با عوض کردن نوع کابل درست شه که من خودم در به در دنبال این قضیه ام و به احتمال زیاد تا فردا یه کابل دیگه میاد دستم و تست میکنم
البته دیروز یکیرو دیدم که مانیتورش سامسونگ بود ولی اونم مشکل سایه رو داشت نمیدونم این دیگه چه دردی که افتاده به جون ما

babak_deghat
25-05-2010, 14:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصویر بالا نمایانگر ارور های سخت افزاری دستکاه میباشد . ترجمش با خودتون!

joykiller360
25-05-2010, 15:26
مطمعنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سونی 32 450 مدلش چیه؟

بله. حالا ازش میپرسم.

راهی هست؟

سلام. بله یه راهی هست ولی به درد سرش نمیازه و اصلا دنبالش نرید. البته مگر اینگه راه جدید اومده باشه که خبر نداشته باشم(که احتمالش هست)

Milad4171
25-05-2010, 15:42
من دیروز یه خبر خوندم که نوشته بود یه نوع رم سن دیسک اومده که لیسانس اکس باکس رو داره و مخصوص ایکس باکسه!
با ضرفیت های 8 گیگ و 16 گیگ. فیمتش هم فکر کنم حدودا 75 دلار واسه 16 گیگش زده بود. حالا نمیدونم دقیقا چنده اینجا!

valapeji
25-05-2010, 15:49
به نظرم همون بترسی بهتره چون اگه اتفاقی افتاد دیگه دستت به جایی بند نیست
به نظر من کسی که میخواد لایو بازی کنه بهتره یه XBOX دیگه بخره و بزاره برا لایو
منم باهات موافقم
من از ترسم live نمی رم به نظر من ادمی که بخواد لایو بازی کنه باید بره یه xbox خام بخره با بازی original بره لایو (البته برای بچه مایه ها:27:)

1987msb
25-05-2010, 16:21
منم باهات موافقم
من از ترسم live نمی رم به نظر من ادمی که بخواد لایو بازی کنه باید بره یه xbox خام بخره با بازی original بره لایو (البته برای بچه مایه ها:27:)

البته به شرط رعايت نكات ايمني مشكلي پيش نمي آيد، ولي اين راه كه گفتيد هزينه اش بالا هست!

valapeji
25-05-2010, 16:24
البته به شرط رعايت نكات ايمني مشكلي پيش نمي آيد، ولي اين راه كه گفتيد هزينه اش بالا هست!
بازم می ترسم چون 1 ماهه خریدم
بله مخصوص بچه مایه هاست

alireza_sun72
25-05-2010, 16:29
سلام. بله یه راهی هست ولی به درد سرش نمیازه و اصلا دنبالش نرید. البته مگر اینگه راه جدید اومده باشه که خبر نداشته باشم(که احتمالش هست)
سلام بگو چه راهی هست؟؟
بگو دیگه گزاشتی تو خماری!

sonixax
25-05-2010, 16:34

هر چه قدر هم که رعایت کنید باز هم بن میشید سرانجام ، مگه موج بن قبلی رو یادتون نیست ؟

4 تا بازی جدید میاد که فقط با آپدیت داشبورد کار میکنند ! آپدیت جدید هم آمار فرمور رو میفرسته و بعدش بن میشید درست کاری که قبلا شده بود .

LT هم تا ابد مسون نمیمونه از دست مایکروسافت .

IRAN_KING
25-05-2010, 16:44
قدرت ماورائی این بازی را حس کنید........... بزودی... ! Max Payne 3

این داشبورد x360 هر چند وقت جدید عرضه میشه .... ؟

Milad4171
25-05-2010, 16:47
ببینم یعنی اگه بن بشیم دیگه مرخصه کنسول؟

من داشتم فکر میکردم چه حالی میده Pes رو لایو بازی کنی. چون تو PC نمیشه!

این مربوط به بازیهای کرک شده هست یا دستگاه؟

sonixax
25-05-2010, 16:59
ببینم یعنی اگه بن بشیم دیگه مرخصه کنسول؟

من داشتم فکر میکردم چه حالی میده Pes رو لایو بازی کنی. چون تو PC نمیشه!

این مربوط به بازیهای کرک شده هست یا دستگاه؟

بازی کرک شده که رو 360 نداریم !

کنسول کپی خور شده هم اگر بن بشه دیگه نمیتونید باهاش لایو برید و قابلیت نصب بازی روی هارد هم میپره . البته این قابلیت نصب روی هارد گویا توی داشبورد جدید برداشته شده و با بان شدن این مورد تغییر نمیکنه و کماکان میتونید بازی رو روی هارد نصب کنید .

hamijoon
25-05-2010, 17:00
من که تاحالا BC2 بازی میکردم یعنی بن میشم ؟؟؟ نوید خیلی بدی :دی

نوید منو گول زد ... ولی خیلی حال میده لایو به نظره من که می ارزه بن بشی:27:

m_kasaeei
25-05-2010, 17:09
بن ویو قبلی که با mw2 بود کلا هر وقت cod میاد :دی

منتظر بن شدن کنسول هایتان باشید از سره ما که گذشت :دی

1987msb
25-05-2010, 17:11
سلام بگو چه راهی هست؟؟
بگو دیگه گزاشتی تو خماری!

بله، به لينك زير مراجعه كنيد:

راهنمايي==> به جاي --------- از بازيسنتر استفاده شود.

Molecule
25-05-2010, 17:21
دوستان کابل HDMI TO DVI وجود داره ؟ قیمتش چنده؟

SCIENCE_2012
25-05-2010, 17:23

بله وجود داره.... بین 8 تا 15 تومن بر اساس کیفیت جنس کابل

.Behnam.
25-05-2010, 17:26
بچه ها من امروز صبح کنسولو با کابل های سه فیشی به تلویزیون Full HD Sony وصل کردم ... ولی کیفیتش اصلا خوب نبود ... به نظرتون چرا اینجوریه؟ ... آخه دستگاه های دیگه ( ----- و ... ) رو وقتی بهش وصل میکنم( با کابل های سه فیش) خیلی کیفیتش خوبه ... PC هم که به تلویزیون وصل میکنم بعضی وقتا( با کابل VGA) باز کیفیتش خوبه ولی x360 اینطوری نیست .... یعنی کابل HDMI بگیرم درست میشه ؟ ... ممکنه کنسولی اینجور مشکلی داشته باشه ؟ ... یعنی تصویرش خراب باشه ؟ تا حالا شده ؟
ممنوم:31:
راستی به این 3 فیشه ها چی میگن ؟ DVI ؟

joykiller360
25-05-2010, 17:26

اگه برای xbox360 میخواهید نخرید بهتر هست چون صدا نمیتونید بگیرید به راحتی.

babak_deghat
25-05-2010, 17:42
چه چیز باعث میشه تا کنسول خیلی داغ کنه؟!؟

IRAN_KING
25-05-2010, 17:43
بچه ها من امروز صبح کنسولو با کابل های سه فیشی به تلویزیون Full HD Sony وصل کردم ... ولی کیفیتش اصلا خوب نبود ... به نظرتون چرا اینجوریه؟ ... آخه دستگاه های دیگه ( ----- و ... ) رو وقتی بهش وصل میکنم( با کابل های سه فیش) خیلی کیفیتش خوبه ... PC هم که به تلویزیون وصل میکنم بعضی وقتا( با کابل VGA) باز کیفیتش خوبه ولی x360 اینطوری نیست .... یعنی کابل HDMI بگیرم درست میشه ؟ ... ممکنه کنسولی اینجور مشکلی داشته باشه ؟ ... یعنی تصویرش خراب باشه ؟ تا حالا شده ؟
ممنوم:31:
راستی به این 3 فیشه ها چی میگن ؟ DVI ؟

سه فیشی باری full hd خوب نیست برای غیر hd خوبه و hdmi که اره درست میشه توپ میشه و خوبه ....
راستی بازی های جدید هم شبکه PMC هر جمعه ساعت 6 پخش میکنه ببینید حتما ...
در T3 :7:

IRAN_KING
25-05-2010, 17:57

نرسیدن هوا به داخل کنسول گذاشتن در جای بسته و بازی کردن با dvd و طولانی بازی کردن ... کل دلیل هاست :5:

joykiller360
25-05-2010, 18:02

هوا خور نداشته باشه و بازی تو هارد نصب نباشه.

sonixax
25-05-2010, 18:06

همون چیزهایی که باعث میشه آدم ها خیلی داغ کنند :31:

babak_deghat
25-05-2010, 18:16
مادربرد جاسپر و فالکن فرقش چیه؟کدومش بهتره؟از کجا میشه فرقش رو فهمید؟

joykiller360
25-05-2010, 18:28
مادربرد جاسپر و فالکن فرقش چیه؟کدومش بهتره؟از کجا میشه فرقش رو فهمید؟

فرق زیادی ندارن فرقشون اینه که فالکون میسوزه ولی جاسپر نمیسوزه همین:5:

براتون لینک رو پیام میزارم

babak_deghat
25-05-2010, 18:53
از کجا میشه فهمید دستگاهی که خریدیم ریجنش (region) چیه؟

Milad4171
25-05-2010, 19:00
پس بن شدن مربوط میشه به کپی خورد کردن درایو و استفاده اس Dvd های کپی. درسته؟
خوب اگه بازی اورجینال داشته باشیم بریم که دیگه مشکلی نیست؟ ( آخه پسرخالم ولخرجه بازی اورجینال میخره . میگن اگه ازش بگیر و لایو بازی کنم که دیگه بن نمیشم. میشم؟)

valapeji
25-05-2010, 19:07
سه فیشی باری full hd خوب نیست برای غیر hd خوبه و hdmi که اره درست میشه توپ میشه و خوبه ....
راستی بازی های جدید هم شبکه PMC هر جمعه ساعت 6 پخش میکنه ببینید حتما ...
در T3 :7:
خدا ماهواررو بیامرزه همش نویزه

joykiller360
25-05-2010, 19:49
از کجا میشه فهمید دستگاهی که خریدیم ریجنش (region) چیه؟

رو جعبش نوشته. تازه الان همه پال هستن

---------- Post added at 08:49 PM ---------- Previous post was at 08:46 PM ----------

خوب اگه بازی اورجینال داشته باشیم بریم که دیگه مشکلی نیست؟ ( آخه پسرخالم ولخرجه بازی اورجینال میخره . میگن اگه ازش بگیر و لایو بازی کنم که دیگه بن نمیشم. میشم؟)
بله بن شدن به دو عامل بستگی داره دیسک ها و فریم ویر دستگاه.
اگه بازی ارجینال هم بازی کنید امکان بن شدن هست. مگر اینکه فریم ویر هم ارجینال باشه

sonixax
25-05-2010, 22:01

دستگاهی که کپی خور نیست و بازی اوجینال باهاش اجرا میکنید ، طبیعتا بن هم نمیشه . البته به شرط اینکه تقلب نکنید توی بازی های .

m_kasaeei
25-05-2010, 22:16

اصل کار اینه که همه فریم ویر های درایو های 360 تو ایران رو گند زدن توشون lt و این چرت و پرتا ریختن روش

شناسایی فریم ویر = بن

پسرخالتون از کجا بازی 360 اورجینال میخره ؟ من که جایی ندیدم جلدش باید سبز باشه !

hatamir66
25-05-2010, 23:10
الان مطمعنم که مشکل سایه داشتن تصویر از نوع کابل VGA است
امروز یه کابل دیگه تست کردم توی رزولوشن دیفالت سایه ندارم اما رزولوشن رو که زیاد میکنم سایه پیدا میکنه اما قبلی که داشتم همیشه سایه داشت اونم چه سایه ای

Milad4171
25-05-2010, 23:34
از دبی میخره! البته الان ایران نیست ولی یکی از دوستانش کارش دبی هست میره اونجا واسش میگیره!
آره .سبز بود فکر کنم. خیلی باحاله جلدش.
هم 360 داره هم ps3. یه بازی ps3 یه ماه پیش گرفته بود فرمتش blue ray بود انگاری!!! اینطوری نوشته بود روش!!
بنظر میرسه گرونه حدودا 50 .60 تومنه.
حالا نمیدون این رو جزو مزایاش حساب کنیم یا معایبش که تو ایران این بلا روسرش میارن! از یه طرف بیخیال لایو باید بشی از یه طرف باید واسه هر بازی 60 تومن پول بدی!!
به نظر من اگه آدم دستش تو جیب خودش باشه بتونه بده گذینه ی دوم بهتره! من هنوز نخیریدم و همین قضیه بن شدن تو بازیهای انلاین یکمی منو دو به شک کرده!!
عشق بازی به لایو بازی کردنشه!!!

alireza_sun72
25-05-2010, 23:37
امروز یه کابل دیگه تست کردم توی رزولوشن دیفالت سایه ندارم اما رزولوشن رو که زیاد میکنم سایه پیدا میکنه اما قبلی که داشتم همیشه سایه داشت اونم چه سایه ای
اره منم یه کابل vga گرفتم سایه داشت
مثل اینکه تقلبیاش این تورین

---------- Post added at 12:37 AM ---------- Previous post was at 12:37 AM ----------

اره منم یه کابل vga گرفتم سایه داشت
مثل اینکه تقلبیاش اینتورین

2.5.8.14.1.13
25-05-2010, 23:58
بالاخره منم گرفتم یه Xbox Limited Edition COD که دنبالش بودم.توی پاساژ لباف Forza رو حتی ۳۸۰ هم پیدا کردم.Final fantesy هم ۳۹۸ یکی میداد.اما من COD رو میخواستم چون کنسولش خیلی شاخه.من ۴۲۰ گرفتم با ۲تا بازی اضافه که ۴۱۵ برام افتاد.آخه Forza هم دیگه خیلی قدیمی شده ماله ۱سال پیشه دقیقا.
مغازه هم مغازه خوبی بود اگه دوستان خواستن بگن ادرس بدم.
فقط یه سوال.توی جعبه سمت راستش که اداپتورش هست یه قسمت کوچولو بالاش هست،مال من هیچی توش نبود. ( دیدین که توی جعبه زیر کنسول جعبه ۴ قسمت میشه،منظورم قسمت بالا سمت راسته که از همه کوچکتره،اونجا چیه؟؟؟ )

A.N.A.P
26-05-2010, 00:20
بالاخره منم گرفتم یه Xbox Limited Edition COD که دنبالش بودم.توی پاساژ لباف Forza رو حتی ۳۸۰ هم پیدا کردم.Final fantesy هم ۳۹۸ یکی میداد.اما من COD رو میخواستم چون کنسولش خیلی شاخه.من ۴۲۰ گرفتم با ۲تا بازی اضافه که ۴۱۵ برام افتاد.آخه Forza هم دیگه خیلی قدیمی شده ماله ۱سال پیشه دقیقا.
مغازه هم مغازه خوبی بود اگه دوستان خواستن بگن ادرس بدم.
فقط یه سوال.توی جعبه سمت راستش که اداپتورش هست یه قسمت کوچولو بالاش هست،مال من هیچی توش نبود. ( دیدین که توی جعبه زیر کنسول جعبه ۴ قسمت میشه،منظورم قسمت بالا سمت راسته که از همه کوچکتره،اونجا چیه؟؟؟ )
COD منظورتون Call of duty یه ؟؟؟ الان COD جدید تر از Forza هست ؟؟؟ Forza مال یک سال پیشه ؟؟؟عجب!!!

sonixax
26-05-2010, 00:26
COD منظورتون Call of duty یه ؟؟؟ الان COD جدید تر از Forza هست ؟؟؟ Forza مال یک سال پیشه ؟؟؟عجب!!!

بابا کال آف دیوتی جنگ جهانی دومه
فورزا ماشین بازیه !!!!!

اینها چه ربطی به هم دارند ؟ :18::13::19:

A.N.A.P
26-05-2010, 00:31
بابا کال آف دیوتی جنگ جهانی دومه
فورزا ماشین بازیه !!!!!

اینها چه ربطی به هم دارند ؟ :18::13::19:
نه این آقا میگه باندل Forza قدیمی تر از COD بود نگرفتمش

Milad4171
26-05-2010, 00:32
من دارم فکر میکنم اینا چی میگن من خودم پاساژ لباف رفتم. کلا همین مدلا رو داره. و تا اینجا که من فهمیدم این چیزایی که میگین هیچ ربطی نداره فقط یه بازی اورجینال توشه. بازم وقتی شما کپی خورش میکنین چه فایده داره واستون داره!؟!؟:13:

راستی.
یه فرمون خوب واسه 360 چی سراغ دارین. راستش من یه چیزی دیده بودم خیلی گرون بود logitec G25 یه ماه پیش قیمت کردم 350 تومن!
نمی ارزه. چی خوبه؟ اصلا ارزش داره؟ یکی از دوستانم پرسیده بود گفتم بیام بگم اینجا!

2.5.8.14.1.13
26-05-2010, 01:00

بله منظورم Xbox با باندل Call of duty MW2 هست که مال ماه ۹ میلادی هست اما Forza مال ماه ۶ که میشه ۱سال پیش.
دوست عزیز بازی ها رو نمیگم کنسول ها رو میگم.

alireza_sun72
26-05-2010, 02:22
سلام به همگی اینجا تاپیکی برای خرید و فروش هست؟
من چنتا قطعه و لوازم جانبی یه ایکس باکس سه چراغ شده رو میخوام بفروشم
راستی مین بوردشو باید بندازم سطل اشغال؟

وین رونی
26-05-2010, 07:49
سلام
من هنوز هم توجیه نشدم که ایکس باکس چه مزیتهایی نسبت به PC داره
کنسول خوبیه؟چون میشه روش Fifa World cup رو بازی کرد؟دیگه چه خوبی هایی داره؟اکثر بازی ها که روی همه کنسولها و PC دارن میتن.لایو که نمیشه بازی کرد...قیمت بازیها هم که...باید مواظبش باشی سه چراغ نده(حتی اگه جاسپر باشه)...SC رو تا آخرش رفتم گفتم دیگه نشونه گیریم خوب شده بدون موس می تونم شلیک کنم.
الآن که دارم Dead Red Redemption را بازی می کنم تکنیک نشونه گیری تا حدی فرق داره.درصورتی که در PC تکنیک نشانه گیری فرق زیادی در بازیها نداره
گرافیک هم که خداوکیلی غیر از Fifa W فرق خاصی با PC من ندیدم...
برای بهره برداری بهتر از تصویر باید یا مانیتور HDMI داشته باشی یه یه تی وی HD
دلمو به چیش خوش کنم؟به قیمتش؟به بن شدنش؟
ببخشید مزاحم شدم

IRAN_KING
26-05-2010, 08:09
سلام
کنسول خوبیه؟چون میشه روش Fifa World cup رو بازی کرد؟دیگه چه خوبی هایی داره؟اکثر بازی ها که روی همه کنسولها و PC دارن میتن.لایو که نمیشه بازی کرد...قیمت بازیها هم که...باید مواظبش باشی سه چراغ نده(حتی اگه جاسپر باشه)...SC رو تا آخرش رفتم گفتم دیگه نشونه گیریم خوب شده بدون موس می تونم شلیک کنم.
الآن که دارم Dead Red Redemption را بازی می کنم تکنیک نشونه گیری تا حدی فرق داره.درصورتی که در PC تکنیک نشانه گیری فرق زیادی در بازیها نداره
ببخشید مزاحم شدم

آقا شما بگو اصلا چرا خریدی کنسول و چند سالته و راست بگی اااا :21:

اگه عشق بازی نیستی چرا خریدی همون pc جواب شما رو میداد دیگه مزیت هاشم یک سری گفتم تو پست های قبلی... :19::19:
کی کفته جاسپر 3 چراغه میشه .. من دارم 6 تا 7 ساعت مداوم بازی میکنم .... با dvd ..
این بازی fifa تو pc که دیگه اخرشه : ببخشد وقتی فیفا رو تو pc میبینی باید بری توالت و یک شکم بر ینی !!!:18: اخره گرافیکه لا مذهب :41:

ase_pase
26-05-2010, 08:37

کنسول خوبیه چون نمیخواد واسش قطعه خرید که بتونه بازی های جدید رو اجرا کنه (واسه pc که باید چند وقت یکبار این کار روانجام بدی)
کنسول خوبیه چون تقریبا همه بازی ها روش میاد و اگه دقت کنی بازی های خوب دارن فقط روی کنسول ها انحصاری میشن.
کنسول خوبیه چون یک بازی با پک و چاپ و کاور ، و full stealth که میشه باهاش آنلاین بازی کرد ، 3000 تومان بیشتر نیست.
اگه منظورت قیمت بازی های اصل هست که بازی های PC هم همون قیمت هستن.
کنسول خوبیه چون میتونی فوقش با 15000 تومان ixtreme LT بریزی و راحت بازی ها رو با سرور های اصل خودشون آنلاین بازی کنی و بن نشی.(چند تا بازی PC میشناسی که بتونی با سرور های واقعی خودشون نه سرور هایی که واسشون بقیه درست میکنن بازی کنی؟)
من الان کنسول با مین جسپر دارم با چندین ساعت بازی تا حالا هیچ کاریش نشده .(سال 2009 خریدم)
برای بهره برداری بیشتر از DVD Player ها هم باید کابل و تلوزیون HDMI داشته باشی Tهمونطور که واسه PC نیاز هست.

من خودم همیشه از اونایی بودم که عشق سیستم های خفن بودم و آخرین بار هم بیشتر از 3 میلیون پول سیستم دادم ولی باز هم بعد مدتی حالا نمیتونه همه بازی ها رو اجرا کنه.
اگه خیلی پول و صبر داری ، PC خیلی خوب هست چون باید واسش حسابی هزینه کنی البته صبر داشته باشی تا شاید بازی های خوب و مهم با تاخیر واسش عرضه بشن

وین رونی
26-05-2010, 08:51
آقا شما بگو اصلا چرا خریدی کنسول و چند سالته و راست بگی اااا :21:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه عشق بازی نیستی چرا خریدی همون pc جواب شما رو میداد دیگه مزیت هاشم یک سری گفتم تو پست های قبلی... :19::19:
کی کفته جاسپر 3 چراغه میشه .. من دارم 6 تا 7 ساعت مداوم بازی میکنم .... با dvd ..
این بازی fifa تو pc که دیگه اخرشه : ببخشد وقتی فیفا رو تو pc میبینی باید بری توالت و یک شکم بر ینی !!!:18: اخره گرافیکه لا مذهب :41:
ای بابا شما هم هی بیا بزن تو ذوق ما :31:
من 30 سالمه-متاهل-نزدیک بود کارم به مرگ بینجامه برای خرید کنسول :31:(نه جدی میگم خیلی مبارزه کردم آخر سر هم گفتم با PSP طاق زدمش!!!!!)
خودم هم نمی دونم چرا کنسول خریدم

ببخشد وقتی فیفا رو تو pc میبینی باید بری توالت و یک شکم بر ینی !! خدا بگم چکارت نکنه ترکیدم از خنده

خوب شما بیا فرقهای PC و ایکس باکس رو بگو به جای اینکه هی حالمو بگیری

shab_2008
26-05-2010, 08:58
سلام

ببخشید مزاحم شدم

شما که مزیتاشو نمیدونید چرا کنسول خریدید!؟

کنسول خوبیه؟چون میشه روش Fifa World cup رو بازی کرد؟

خوبه چون افتخار بازی کردن شاهکارهایی مثل :

GEOW , HALO , ALAN WAKE , FORZA 3 , Fable را پیدا میکنید!

دیگه چه خوبی هایی داره؟اکثر بازی ها که روی همه کنسولها و PC دارن میتن.

1: دیگخ نیازی به نصب کرک برای اجرای بازی نداری.

2: دیگه نیازی به نصب پچ های مختلف برای مشکلاتی که در اثر پرت شدن به وجود میاد ندارید.

3: بازیهای انحصاری را میتونید بازی کنید.

4: یه سری از بازیها هستند که فقط برای کنسول ها عرضه میشن و برای PC نیستند که تعدادشون هم کم نیست و بسیار هم خوف ناکند!

5: تا الان هیچ بازی رو من به شخصه ندیدم که در PC گرافیک بهتری نسبت به نسول ها داشته باشه!

و...

لایو که نمیشه بازی کرد
خب این دیگه مشکل شماست.

قیمت بازیها هم که...

حالا خوبه نمخواین بازیهای PS3 را که حتی بعضی وقتا تا 150 تومن هم میره بخرید!!!

باید مواظبش باشی سه چراغ نده(حتی اگه جاسپر باشه)

دوست عزیز هر وسیله برقی اگه ازش مراقبت نکنی خرابی داره!

الان هم با برد Jasper امار خرابی شده مثل PS3 یعنی 1درصد!

SC رو تا آخرش رفتم گفتم دیگه نشونه گیریم خوب شده بدون موس می تونم شلیک کنم.

دوست عزیز شما احتمالا کنسول های نسل حاضر را با میکرو اشتباه گرفتید که بازیهاش دو بعدی بود!!

اگه قرار باشه همه بازی های شوتر مثل هم باشه که ...!

اما خیلی دوست دارم بدونم شما اگه یه PC به جای کنسول داشتید چجوری میخواستید RDR را بازی کنید!!؟

این مورد را قبلا توضیح دادم!

این دیگه ازون حرفا بودا!!

حالا میخوام ببینم تو PC به قول خودتون برای بهره برداری بهتر از تصویر نباید یه TV یا یه مانیتور FULL HD داشته باشید!!؟

جالبه همه کسایی که این کنسول را میخرن از قیمتش بسیار راضی هستن اونوقت شما از قیمتش مینالین!

متاسفانه شما درک کاملی از این کنسول و توانایی های اون ندارید و من به شما توصیه میکنم که تحقیق درست و حسابی در موردش انجام بدین و بعد بیان اینجا این مسائل عجیب و غریب رو مطرح کنید!

Leon-117
26-05-2010, 09:30
سلام.من يه سوال داشتم تفاوتي هم در نوعي كابل هاي HDMI وجود داره؟
ما يك عدد تلوزيون 42 پلاسماي پاناسونيك داريم.يه كابل HDMI معرفي كنيد با قيمت من برم بگيرم.
ممنون

وین رونی
26-05-2010, 09:33
شما که مزیتاشو نمیدونید چرا کنسول خریدید!؟

خوبه چون افتخار بازی کردن شاهکارهایی مثل :

GEOW , HALO , ALAN WAKE , FORZA 3 , Fable را پیدا میکنید!

1: دیگخ نیازی به نصب کرک برای اجرای بازی نداری.

2: دیگه نیازی به نصب پچ های مختلف برای مشکلاتی که در اثر پرت شدن به وجود میاد ندارید.

3: بازیهای انحصاری را میتونید بازی کنید.

4: یه سری از بازیها هستند که فقط برای کنسول ها عرضه میشن و برای PC نیستند که تعدادشون هم کم نیست و بسیار هم خوف ناکند!

5: تا الان هیچ بازی رو من به شخصه ندیدم که در PC گرافیک بهتری نسبت به نسول ها داشته باشه!

و...

خب این دیگه مشکل شماست.

حالا خوبه نمخواین بازیهای PS3 را که حتی بعضی وقتا تا 150 تومن هم میره بخرید!!!

دوست عزیز هر وسیله برقی اگه ازش مراقبت نکنی خرابی داره!

الان هم با برد Jasper امار خرابی شده مثل PS3 یعنی 1درصد!

دوست عزیز شما احتمالا کنسول های نسل حاضر را با میکرو اشتباه گرفتید که بازیهاش دو بعدی بود!!

اگه قرار باشه همه بازی های شوتر مثل هم باشه که ...!

اما خیلی دوست دارم بدونم شما اگه یه PC به جای کنسول داشتید چجوری میخواستید RDR را بازی کنید!!؟

این مورد را قبلا توضیح دادم!

این دیگه ازون حرفا بودا!!

حالا میخوام ببینم تو PC به قول خودتون برای بهره برداری بهتر از تصویر نباید یه TV یا یه مانیتور FULL HD داشته باشید!!؟

جالبه همه کسایی که این کنسول را میخرن از قیمتش بسیار راضی هستن اونوقت شما از قیمتش مینالین!

متاسفانه شما درک کاملی از این کنسول و توانایی های اون ندارید و من به شما توصیه میکنم که تحقیق درست و حسابی در موردش انجام بدین و بعد بیان اینجا این مسائل عجیب و غریب رو مطرح کنید!

متشکر دوست عزیز از راهنماییتون اما خوب اینجا هم یه جای تحقیقه دیگه شما هم که واردی تو این کار.
من گیمر حرفه ای نیستم(همه کنسول داره ها هم حرفه ای نیستن)ببین گرافیک برای من خیلی مهمه.من تفاوت زیادی تو گرافیک این کنسول و PC ندیدم.
امیدوارم با راهنمایی شما و تجربه دیگران بتونم به خوبی از کنسولم استفاده کنم
شما میگید من عجیب غریب حرف می زنم.خودتون خوب می دونید من کنسول را تازه خریدم شما و دیگران به عنوان با تجربه که نباید اینطور تعجب کنید.شما اگه دبیر بودید که فکر کنم همه رو فلک می کردید :31:

ضمناً توصیه می کنم شما هم تحقیق کنید و اسلوب گفتگو در چنین مکانهایی را یاد بگیرید.اصفهونی ها که مشهور هستن به فن کلام محاوره :20:
موفق باشید

valapeji
26-05-2010, 09:53
می خوام برم بازی بگیرم bad company 2 رو بگیرم یا just cause 2 یا splinter cell کودومش؟

راستی اقا شهاب من یه کاربر جدیدم که بیشتر از 100 تا پست نزدم ولی این نظر منه با دیگران خیلی تند حرف می زنی کم مونده فحش بدی

Molecule
26-05-2010, 10:05
اقا من با این کابل VGA اصلا حال نمیکنم کیفیتش مزخرفه صفحه سایه داره 2 تا نوار سیاه رنگم بالا و پایین مانیتورم هست حالا اگر کابل HDMI TO DVI بگیرم حله کی میفروشه ؟چند؟

Milad4171
26-05-2010, 10:19
من به چند دلیل میخوام کنسول بخرم
1- به نظر بازی کردن با پی سی یکم دیگه غیر عقلانی شده چون به قول بعضیا که قبلا گفتن واسه اجرای یه سری بازیها مجبوری بری کارت گرافیکت رو که پارسال خریدی رو عوض کنی یا سی پی یو . این خرجش کم نیست.

2- دوستان تو تاپیک ..... گفته بودن با سی پی یو چهار هسته ای و گرافیک 1/5 گیگ هم نتونستن درست بازی رو اجرا کنن.
بازی که روی 360 روون اجرا میشه!

3- اینکه من تا الان خیلی خرج کردم و نمیخوام دیگه سیستم رو آپدیت کنم واسه ی بازی و به نظرم یکمی از عقل به دوره. کنسول رو واسه همین ساختن! کامپیوتر کارش چیز دیگه ایه الان!

4- با توجه به قیمتش کیفتش و کارایی بالایی داره و قیمت بازی هاش هم مثل پی سی هست. به قول دوستمون نیاز به کرک و این چرت و پرتا هم نداره.

5- من تازه بازی Assassing Creed2 رو گرفته ام و واقعا اعصابم سر این کرکش و کرش شدن وسط بازی و ارورهای ویندوز و این چرت و پرتا خورد شده. همین مشکل با MASS EFFECT2 هم داشتم.

6 - گرافیکش ممکنه خیلی بیشتر نباشه از پی سی ولی کمتر نیست! همین راضی کننده هست واسه ی من.

7- شما مشکل 3 چراغه رو میگین؟ به نظرتون توی پی سی نیست؟ من 1 ماه پیش بخاطر اینکه منبع برق (POWER) ضعیف بود و به همین خاطر برق به گرافیک و دیگر قطعاتم نمیرسید مجبور شدم یه پاور 600 بخرم!
پی سی هم داغ میکنه. ولی به صورتی دیگه!!!

تموم شد!!!:31:

IRAN_KING
26-05-2010, 10:32
ای بابا شما هم هی بیا بزن تو ذوق ما :31:
من 30 سالمه-متاهل-نزدیک بود کارم به مرگ بینجامه برای خرید کنسول :31:(نه جدی میگم خیلی مبارزه کردم آخر سر هم گفتم با PSP طاق زدمش!!!!!)
خودم هم نمی دونم چرا کنسول خریدم

خدا بگم چکارت نکنه ترکیدم از خنده

خوب شما بیا فرقهای PC و ایکس باکس رو بگو به جای اینکه هی حالمو بگیری

وین رونی به خدا نوکرتم ....ول کن... :wac:
سنتو راست گفتی کلک...؟:whistle:
راستی خندیدی حال کردی... !!! :thumbsup::15:

valapeji
26-05-2010, 10:36
وین رونی به خدا نوکرتم ....ول کن... :wac:
سنتو راست گفتی کلک...؟:whistle:
راستی خندیدی حال کردی... !!! :thumbsup::15:
دمت گرم یه کم خنده تو این تاپیک اوردی:7::6::10::20:

SCIENCE_2012
26-05-2010, 10:40
اقا من با این کابل VGA اصلا حال نمیکنم کیفیتش مزخرفه صفحه سایه داره 2 تا نوار سیاه رنگم بالا و پایین مانیتورم هست حالا اگر کابل HDMI TO DVI بگیرم حله کی میفروشه ؟چند؟

دوست عزیز.... اگه از کابل HDMI TO DVI هم استفاده کنید باز هم مشکل خروجی صدا دارید!!!

بهتره به فکر یه LCD خوب باشید که ورودی HDMI داشته باشه..

یا حق:11:

roteal2007
26-05-2010, 10:45
می خوام برم بازی بگیرم bad company 2 رو بگیرم یا just cause 2 یا splinter cell کودومش؟

راستی اقا شهاب من یه کاربر جدیدم که بیشتر از 100 تا پست نزدم ولی این نظر منه با دیگران خیلی تند حرف می زنی کم مونده فحش بدی

دوست من بعضی وقتا ما کابرا اینقدر یه مسئله رو تکرار میکنیم که دیگه تکرارشم واسمون اینطوریه :2:
خب ناراحت میشم بدون "سرچ" یه حرفایی رو میزنند.
در رابطه با سئوالت هر کدوم توی سبک خاصی هستن.
splinter که مخفی کاریه bad company هم تو مایه ها call of duty
پیشنهادم هرسه هست + بازی spirit\secend

ase_pase
26-05-2010, 11:20
سلام.من يه سوال داشتم تفاوتي هم در نوعي كابل هاي HDMI وجود داره؟
ما يك عدد تلوزيون 42 پلاسماي پاناسونيك داريم.يه كابل HDMI معرفي كنيد با قيمت من برم بگيرم.
ممنون [

والا قیمتشون که بین 14 تا 18 هزار تومان دیدم که اکثرا 15 هزار توما میدن .
ورژن هاشون فرق میکنه که اکثر دستگاه ها و تلوزیون ها و خودکابل ها ورژن 1.2 هستن . البته ورژن 1.3 هم هست که تا اونجایی که من میدونم فقط این تلوزیون های LED جدید که سه بعدی هستن ورژن HDMI اون ها 1.3 هست.

البته یکسری هم میگن که توی نوع HDMI ها هم فرق هست و یکسری کابل HDMI هستن که با اینکه ورژن اون ها 1.2 هست قیمتشون حدود 90 هزار تومان هست. من با هر دوتا کابل رو با همین تلوزیون شما و XBoxمدل Premium امتحان کردم ولی تفاوتی ندیدم (البته من توی زمینه کیفیت و... چیزی نمیدونم و فقط نظر خودم رو به عنوان یک کاربر ساده گفتم).

======================

من تفاوت زیادی تو گرافیک این کنسول و PC ندیدم.

درسته ، اما میتونید تفوت رو توی قیمت هاشون ببینید .
قیمت یک کارت گرافیک قویPC از قیمت یک کنسول هم بیشتره.
===========================

همونطور که آقا شهاب گفتن سبک هاشون فرق داره البته من توی مطلبی خوندم که مخفی کاری ها در شماره جدید اپیلینتر سل ، برخلاف قبلی هاش خیلی کم هست و خیلی بهش احتیاج پیدا نمکنی.
just cause هم بازی اکشن جالبی هست و صحنه های اکشن جالب زیاد داره و به نظرم واسه سرگرمی بازی خوبیه.
===========================

من خریدم 15 هزار تومان .
البته همونطور که میدونی واسه صدا باید یک AV Component که توی Xbox Elite هست داشته باشی.
البته اگه یک مانیتور داری که اسپیکر داره و ورودی HDMI داره فکر کنم فقط به یک کابل HDMI نیاز داشته باشی.

IRAN_KING
26-05-2010, 11:39

من splinter cell دوست دارم و توصیه می کنم ...... استرس ایجاد میکنه.. در بازی ...عالیست !

babak_deghat
26-05-2010, 11:52
کلن بازی هایی که با دسته بازی کردنشون بهتر از با موس بازی کردنشونه چی چیا هستن؟خواهشا ژانر وحشتناک نباشه!

underworld
26-05-2010, 12:22
ببخشید اگه بخوام کنسول رو به مانیتور وصل کنم....برای صداش باید حتما اسپیکری که بهش دو فیش قرمز و سفید میخوره داشته باشم؟!!!

khatarat
26-05-2010, 12:41
ببخشید اگه بخوام کنسول رو به مانیتور وصل کنم....برای صداش باید حتما اسپیکری که بهش دو فیش قرمز و سفید میخوره داشته باشم؟!!!

نه با تبدیل می تونی به هر اسپیکری وصل کنی

underworld
26-05-2010, 12:45
نه با تبدیل می تونی به هر اسپیکری وصل کنی
اونوقت تبدیلش توی همین xbox Elite وجود داره یا باید جدا بخرم؟ اسم تبدیلش چیه؟

یه سول دیگه
بازیهایی که قراره آینده با دایرکتس 11 ساخته بشن رو چطوری کنسولهای فعلی با همون کیفیت dx11 قراره اجرا کنن؟

SCIENCE_2012
26-05-2010, 13:10
اونوقت تبدیلش توی همین xbox Elite وجود داره یا باید جدا بخرم؟ اسم تبدیلش چیه؟

یه سول دیگه
بازیهایی که قراره آینده با دایرکتس 11 ساخته بشن رو چطوری کنسولهای فعلی با همون کیفیت dx11 قراره اجرا کنن؟

سلام دوست گرامی...

نه داخل پک نیست و باید جدا تهیه کنید...

در مورد سوال دوم باید بگم که پردازنده ای گرافیکی xbox360 از خیلی قابلیت های فراتر از shader model4 بهره میبره که به مرور زمان خود نمایی میکنند!!:5:

ase_pase
26-05-2010, 13:15
اسمش رو یادم نیست چی بود اما میتوتی بری الکتریکی ها و توضیح بدی که چی میخوای و چیکار میخوای بکنی ، خودشون متوجه میشن (من که دوبار فتم و اسمش رو نمیدونستم اما فروشنده فهمید چی میخوام :31:) تو خود پک الیت فکر نکنم باشه . تو پک الیت فقط همون av component هست که شنیدم تازگی ها توی الیت های جدید اینو حذف کردن.

m_kasaeei
26-05-2010, 13:31
قراره اگر کسی رو میخوایم راهنمایی کنیم اول اطلاعات بالایی داشته باشیم تا به درستی طرف رو قانع و راهنمایی کنیم ...
من خودم کلا همه میدونین که تو این انجمن طرف xb360 هستم و کلا Fan کنسول ... ( محمدم , mohammad_twe )
اقای shab_2008 میتونم بدونم از روی کدوم منطق این حرف رو زدین ؟؟؟

5: تا الان هیچ بازی رو من به شخصه ندیدم که در PC گرافیک بهتری نسبت به کنسول ها داشته باشه!
؟؟؟!!!
شما که دیگه یکی از کاربرهای شناخته شده هستین !! بازیه METRO 2033 در PC گرافیک بالاتری داره یا کنسول ها ؟؟؟با توجه بهDX11 در PC
فقط یه دلیل منطقی بیارین .....
سوءتفاهم نشه البته !! اما با اینکه خودم به کسی اجازه نمیدم در مورد XB360 بحث از روی هوا بکنه .... بحث ها و راهنمایی های تعصبی رو هم قبول ندارم !!

2.5.8.14.1.13
26-05-2010, 13:43
یه سوال.توی جعبه سمت راستش که اداپتورش هست یه قسمت کوچولو بالاش هست،مال من هیچی توش نبود. ( دیدین که توی جعبه زیر کنسول جعبه ۴ قسمت میشه،منظورم قسمت بالا سمت راسته که از همه کوچکتره،اونجا چیه؟؟؟ )

babak_deghat
26-05-2010, 13:49
یه سوال : میشه بازی های این کنسول رو غیر قانونی از اینترنت دانلود کرد و روی دستگاههای کپی خور شده اجرا کرد؟
-تابستون که میشه قیمت کنسول میره بالا؟

سوال خوبیه . . . .اگه کسی میدونه جواب بده!

تو پک الیت فقط همون av component هست که شنیدم تازگی ها توی الیت های جدید اینو حذف کردن.

اِ ! پس چه جوری قراره به تلویزیون وصلش کنیم اگه حذفش کردن؟؟؟

.Behnam.
26-05-2010, 14:04
اِ ! پس چه جوری قراره به تلویزیون وصلش کنیم اگه حذفش کردن؟؟؟
باس بخریش کاکو...:5:البته فکر نکنم حذفش کنن ... حالا HDMI گرون بود حذف شد ... این که دیگه چیزی نیست ...

underworld
26-05-2010, 14:21
ببخشید یه xbox Elite با هارد 120 قیمت کردم 350 تومن
میخواستم بدونم گرون گفته یا اینکه واقعا قیمتها بالا رفته؟
میترسم اگه صبر کنم توی تابستون گرونتر بشه!

بعدش اینکه جدیدا چه لوازم جانبی باید توش باشه که اگه از داخلش کش رفتن متوجه بشم

ase_pase
26-05-2010, 15:32

سلام دوست من

کاملا درسته که PC خیلی قویتر از XBOX هست و همه هم اینو میدونن و نمونه هایی مثل Crisis اصلا واسه همین چیز ها اومدن.
اما مساله این هست که به روز نگه داشتن PC که بتونه همچنان با قدرت کار کنه ، به مراتب پر هزینه تر از Xbox هست.

گرافیک Xobx قدرتش نسبت به گرافیک های معمولی در حد یک 256 معمولی هست اما چون بازی ها رو مخصوص و با آشنایی کامل نسبت به قدرت همون سخت افزار درست میکنن ، میتونه انقدر راحت بازی ها رو اجرا کنه.
============================

یه سوال : میشه بازی های این کنسول رو غیر قانونی از اینترنت دانلود کرد و روی دستگاههای کپی خور شده اجرا کرد؟

بله ، همیشه میشه این بازی ها رو از اینترنت دانلود و استفاده کرد . فقط رایت کردنش ،همینطوری نیست و یک مقداری مراحل اضافه تر داره.

توی بسته های الیت نیستش ، اما تولید و پخشش که قطع ، نشده . شما میتونی بری یک از همین مغازه ها که کنسول میفروشن و یکیش رو بخری.

بخشید یه xbox Elite با هارد 120 قیمت کردم 350 تومن
میخواستم بدونم گرون گفته یا اینکه واقعا قیمتها بالا رفته؟
میترسم اگه صبر کنم توی تابستون گرونتر بشه!

بعدش اینکه جدیدا چه لوازم جانبی باید توش باشه که اگه از داخلش کش رفتن متوجه بشم

فکر کنم الان 360 الیت با آپدیت جدید و داشبورد جدید بین 320-335 باشه.
توی تابستون قطعا گرونتر میشه
لوازمش فکر کنم یک دسته و هارد 120 و خود دستگاه و اون کابل AV که 6 تا فیش داره +هدستش و یک ماه اکانت وlive و یک کابل ethernet+ کامپوننت AV باشه که البته آخری رو شنیده بودم با کابل HDMI از کنسول حذف کردن و مطمئن نیستم که هنوز هم توی پک های الیت هست یا نه.
البته همونطور که میدونی ، رنگ الیت ها مشکی هست.

babak_deghat
26-05-2010, 15:38
بله ، همیشه میشه این بازی ها رو از اینترنت دانلود و استفاده کرد . فقط رایت کردنش ،همینطوری نیست و یک مقداری مراحل اضافه تر داره.

چه مراحلی ؟

توی تابستون قطعا گرونتر میشه

چقدر گرونتر مثلا؟

IRAN_KING
26-05-2010, 15:55
قراره اگر کسی رو میخوایم راهنمایی کنیم اول اطلاعات بالایی داشته باشیم تا به درستی طرف رو قانع و راهنمایی کنیم ...
من خودم کلا همه میدونین که تو این انجمن طرف xb360 هستم و کلا Fan کنسول ... ( محمدم , mohammad_twe )

؟؟؟!!!
شما که دیگه یکی از کاربرهای شناخته شده هستین !! بازیه METRO 2033 در PC گرافیک بالاتری داره یا کنسول ها ؟؟؟با توجه بهDX11 در PC
سوءتفاهم نشه البته !! اما با اینکه خودم به کسی اجازه نمیدم در مورد XB360 بحث از روی هوا بکنه .... بحث ها و راهنمایی های تعصبی رو هم قبول ندارم !!

آقا گرافیک 5 گیلویی ...3GB هم نندازی رو pc باز هم کم مییاره .... چون قطعات با هم هماهنگی ندارن ....چون pc غذاش بازی نیست و x360 کارش اجرای بازی هست..
اگه بتونی هماهنگ کنی .... بعد شاید...:13:

hatamir66
26-05-2010, 16:05
فقط به این نکته هم توجه کن که مانیتورتم باید واید باشه
برا صدا هم راه های مختلفی وجود داره که بارها گفته شده یک راهش همون استفاده از vga است
قیمتم طرفای 15

---------- Post added at 05:05 PM ---------- Previous post was at 05:01 PM ----------

یه سوال.توی جعبه سمت راستش که اداپتورش هست یه قسمت کوچولو بالاش هست،مال من هیچی توش نبود. ( دیدین که توی جعبه زیر کنسول جعبه ۴ قسمت میشه،منظورم قسمت بالا سمت راسته که از همه کوچکتره،اونجا چیه؟؟؟ )
کلا توی جعبه ارکید اینا وجود داره:
1-خود کنسول
2-آداپتور
3-یک عدد دسته همراه با دو عدد باتری معمولی
4-کابل AV Component
5-دفترچه ها

Milad4171
26-05-2010, 16:13
جدی یه دسته توی الیت هست؟ چه بد. حالا یه دسته اضافه ی خوبش چنده؟ فکر کنم چند تا مدل داره!

ase_pase
26-05-2010, 16:16
چه مراحلی ؟
چقدر گرونتر مثلا؟

اگه الان 320-330 باشه ، فکر کنم تابستون 350-370 میشه و البته همه چیز به کرم فروشنده هاست وممکنه ارزنتر یا حتی گرونتر هم باشه

مثلا رایج ترین نرم افزار ، نرم افزار img burn هست ، سرعت باید روی حداقل مثل 2 یا 1 یا 2.4 باشه
پسوند فایل های باید dvd باشه و فقط iso کافی نیست و اگه پسوند DVD نباشه براش یکی درست میکنن که البته کار خیلی سختی نیست و فقط باید فایل txt با یک دستور خاص براش درست کنی.

ase_pase
26-05-2010, 16:22
جدی یه دسته توی الیت هست؟ چه بد. حالا یه دسته اضافه ی خوبش چنده؟ فکر کنم چند تا مدل داره!

همه مدل ها فقط یک دسته دارن .

فکر نکنم چند مدل دسته باشه . دسته الان باید 40-45 باشه . البته رنگ مشکی ، چون معمولا دسته مشکی رو یک مقدار گرونتر از دست های سفید میدن که البته تفاوتشون در رنگشون هست.
البته دسته هایی هست که سیم دارن وبه PC هم وصل میشن که مال PC هستن و یکسری از دسته های بی سیم یا همون وایرلس هم هستن که هم واسه PC هستن و هم واسه XBox که یک مقداری از وایرلس هایی که فقط مال xbox هستن گرونترن و البته فکر کنم دلیلش هم وجود یک قطعه ----- واسه کامپیوتر هستش. (رنگ بسته این دسته ها که به PC هم میخورن قرمز هستش)

SCIENCE_2012
26-05-2010, 16:23
آقا گرافیک 5 گیلویی ...3GB هم نندازی رو pc باز هم کم مییاره .... چون قطعات با هم هماهنگی ندارن ....چون pc غذاش بازی نیست و x360 کارش اجرای بازی هست..
اگه بتونی هماهنگ کنی .... بعد شاید...:13:

ابن حرف تا حدود زیادی درسته !!!

ولی اگه شما دوست دارید pc مخصوص بازی تهیه کنید حتما یه ALIEN WARE رو تجربه کنید تا قردت یه pc مخصوص بازی رو تجربه کنید. (به علت هماهنگی قطعات)

sonixax
26-05-2010, 16:24
سلام
ببخشید مزاحم شدم

دوستان خیلی خوب شیک و کامل توضیح دادند ، این نکات به ذهن بنده رسید که براتون بنویسم :

1 - یک PC که بتونه یک بازی که هم روی کنسول هست و هم روی PC رو خیلی خوب و روون مثل همون کنسول اجرا کنه یعنی یک کامپیوتر با سی پی یو I7 8 هسته ای 160 یورو ای یه اینتل + یک جفت کارت PCI Express به به صورت SLI بریج شدند و 4-5 گیگ رم و یک مانیتور درست و حسابی و ... که قیمت همش روی هم 1500 یورویی آب میخوره ! فقط و فقط همون CPU قیمتش برابر یک کنسول نو هست !

2 - به طور کلی PC برای بازی کردن ساخته نشده ، بر خلاف تصور و استفاده خیلی از دوستان یک کامپیوتر خانگی یک وسیله سرگرمی نیست ! در نتیجه افراد برای اینکه بتونند به صورت یک وسیله سرگرمی نگه دارنش چپ و راست هزینه های فضایی براش میکنند و آخرش باز میبینند خیلی بازی ها رو نمیتونند بازی کنند چون روی PC نیست و امولاتور ها هم نمیتونند درست اجراش کنند ! مثل این بازی ها که فقط و فقط روی Wii و GameCube پیدا میشه :

Resident Evil : remake
Resident Evil 0

و یا این بازی که قراره برای Ps3 بیاد :

Resident Evil 2 : Remake

و شما هرگز این شانس رو پیدا نمیکنید روی کامپیوتر بازی کنیدش و اگر تا اون روز برای کنسولی مثل Ps3 یا 360 امولاتوری بیاد که واقعا کار کنه کامپیوتر شما 10 هزار یورویی پولش باید باشه که تازه بتونید این بازی ها رو به صورت نصفه نیمه و با اعصاب خورد کنی زیاد (تازه شاید) بازی کنید .

3 - از چند سال آینده تمام بازی های تجاری از PC به کنسول ها منتقل میشوند و برای PC بازی های مجانی فیس بوک و اینها باقی میمونه ! هر چند که کنسول ها هم مثل کامپیوتر ها هَک میشوند و بازی کپی روشون اجرا میشه ولی این مساله ضرر آنچنانی به شرکت های تولید کننده نمیرسونه ، تازه برای مثال بازی GTA IV همین الان نسخه کنسولیش 50 یورو هست ولی مال PC اش همش 5 یورو !!!!! اینی که میگم قیمت بازی اورجیناله ها ! تازه با همه این اوضاع و قیمت مفت بازی باز هم همه (همه از دم حتی توی کشور های خارجی) میرند سراغ کپی و دانلود و کرک ! در نتیجه تا چند سال آینده شما نمیتونید بازی هایی که الان روی PC دارید رو داشته باشید و بازی ها همشون میرند روی کنسول ها .

4 - مزیت بعدی که یک کنسول داره ابزاری هایی هست که براش تولید میشه ، در صورتی که توی کامپیوتر شما این ابزار رو ندارید . یک نیم نگاهی به ابزاری که برای کنسول ویی تولید میشه مثال خوبیه ، یا شما هرگز نمیتونید تجربه نتال رو روی PC داشته باشید . همه زندگیتون توی بازی خلاصه میشه توی یک کیبورد و ماوس !

5- اون داستان هدف گیری که گفتید که براتون سخته ، در مورد بازی های شخص سوم که کاری نداره مثل اویل یا همین جی تی ای ! میمونه بازی های شخص اول مثل کال آف دیوتی که یک عده براشون خیلی هم راحته برای اونهایی هم که راحت نیست ابزار های حسگری هست که شما خودت رو توی محیط بازی حس میکنی نه پای مانیتور ! که قبلا لبنک یکی از اونها گذاشتم . شاید دیده باشید . تازه این در مورد کنسول هایی مثل 360 هست که کنترلر دارند برای کنسولی مثل ویی که از ماوس هم راحت تره بازی کردن .

underworld
26-05-2010, 16:32
یه چیزی بگم؟
من 4 سال پیش حدود 1 میلیون تومن دادم سیستم رو آپگرید کردم چونکه قبلش یه کارت 5700 انویدیا داشتم و چون Pixel shader 3 رو ساپورت نمیکرد نتونستم بازی SC Double Agent رو اجرا کنم
کارتی که من خریدم 7900GT انویدیا بود که اون زمان خدا بود و قیمتش 325 هزار , یعنی قیمت الان کنسول 360
الان هم هم زمان با شماره بعدی SC که اومده , یه بازی به اسم Just Cause 2 هست که فقط روی vista or 7 اجرا میشه و حتما Pixel shader 4 یا همون DirectX10 رو نیاز داره
برای همین من حتی توانایی اجرا کردنشو ندارم:19:
اگه اون پولهایی رو که از اول خرج PC کردم و آخرش هم نتیجه خوب نگرفتم رو میدادم کنسول میخریدم, تا الان از هر کنسولی یکی داشتم! :19:
100% کسی که میخواد بازی کنه باید کنسول بازی بخره....مگر اینکه هدفش کارهای گرافیکی سنگین باشه
وسلام

shab_2008
26-05-2010, 17:32
متشکر دوست عزیز از راهنماییتون اما خوب اینجا هم یه جای تحقیقه دیگه شما هم که واردی تو این کار.
من گیمر حرفه ای نیستم(همه کنسول داره ها هم حرفه ای نیستن)ببین گرافیک برای من خیلی مهمه.من تفاوت زیادی تو گرافیک این کنسول و PC ندیدم.
امیدوارم با راهنمایی شما و تجربه دیگران بتونم به خوبی از کنسولم استفاده کنم
شما میگید من عجیب غریب حرف می زنم.خودتون خوب می دونید من کنسول را تازه خریدم شما و دیگران به عنوان با تجربه که نباید اینطور تعجب کنید.شما اگه دبیر بودید که فکر کنم همه رو فلک می کردید :31:

موفق باشید

من توضیح دیگری در مورد این کنسول به شما نمیدم چون میترسم خدایی نکرده بهتون بر بخوره!!

شما خواستید توجیه بشید و من با یه سری راهنمایی ها قصد کمک به شما را داشتم ولی با این طرز بردداشت شما واقعا پشیمونم که چرا اون مطالب را گفتم!

ضمناً توصیه می کنم شما هم تحقیق کنید و اسلوب گفتگو در چنین مکانهایی را یاد بگیرید.اصفهونی ها که مشهور هستن به فن کلام محاوره :20:

ببین دوست عزیز فروم جای بحث هست و اگه قرار باشه توی بحث نقل و نبات و فدات بشم و قربونت برم و ... ضمیمه حرفات کنی که اسمش بحث نیست!

بعدش هم من که ازین جوجه فکولیا نیستم که همین دیروز اومدم تو اینترنت که شما به من این حرف را میزنید!!
من در خیلی از فرومهای فارسی زبان و همچنین اکثر فرومهای انگیلیسی زبان مربوط به بازیها عضو هستم و تجربه دارم که چجوری با افراد صحبت کنم اما شما متاسفانه از صحبت من برداشت درستی نداشتید !

در هر صورت اگه من جمله ای چیزی گفتم که شما رو ناراحت کرد از شما عذر خواهی میکنم.

دوست عزیز شما یه مورد از پست های منو نقل قول کنید که من به کاربری بی احترامی کردم!

اگه شما به پستهایی که من در جواب کاربرا میزنم نگاه کنید به جز دوستانم برای کاربران دیگه از کلمات احترام امیز مثل شما و جمع بستن افعال استفاده میکنم که خدایی نکرده به کسی بر نخوره!

؟؟؟!!!

سلام

خب شما در قسمت اول صحبتتون اشاره به اطلاعات بالا برای راهنمایی کاربرا کردید که خب ایندرش حرفی نیست اما بعدش از بازی Metro 2033 و پشتیبانی اون از DX 11 نام بردید و جوری صحبت کردید که این امر باعث شده که گرافیک نسخه کنسولی با PC به خاطر این امر فاصله زیادی از هم داشته باشن!

اما جواب :

من کاری ندارم به اینکه چند درصد از PC GAMER ها گرافیک پلتفرمشون از DX 11 پشتیبانی میکنه ولی اینو باید گفت که تعدادشون بسیار کمه و به احتمال قوی شما هم مثل من یه چین گرافیکی روی سیستمتون ندارید!

اما در مورد اینکه شما گفتید من اطلاعتم در این زمینه کافی نیست برای شما لینکی قرار میدم که در اون یک کاربر بازی Metro 2033 را در حالت DX 9 و DX11 با هم مقایسه کرده :

من از خودم چیزی نمیگم فقط چنتا جمله از خود کاربر مقایسه کننده و کاربری دیگر را نقل میکنم :

Well, was stoked to see DX11 in action. Not so much with this title. I didn't notice any gains with DX11 turned on during my first 2 hours of playing

There's still no difference at all...

So much for DX11 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

On the other hand... DX9 looks SMOKIN'! And wall textures look sharper on DX9 as well.

حالا قضاوت با خودتون هست!

Yi Yi
26-05-2010, 17:32
1 - یک PC که بتونه یک بازی که هم روی کنسول هست و هم روی PC رو خیلی خوب و روون مثل همون کنسول اجرا کنه یعنی یک کامپیوتر با سی پی یو I7 8 هسته ای 160 یورو ای یه اینتل + یک جفت کارت PCI Express به به صورت SLI بریج شدند و 4-5 گیگ رم و یک مانیتور درست و حسابی و ... که قیمت همش روی هم 1500 یورویی آب میخوره ! فقط و فقط همون CPU قیمتش برابر یک کنسول نو هست !حداقل به جای این همه اغراق و خیالبافی، قبلش به سیستم recommend که توسط شرکت های بازیسازی برای هر بازی ارائه میشه یه نگاهی بندازید.

CPU توصیه شده به طور میانگین توسط بازیسازها یه CPU دو هسته ایه با فرکانس 2.5-2.4 به بالا. در ضمن میشه لینک خرید یک CPU هشت هسته‌ای به من معرفی کنید! تا اونجایی که من می‌دونم CPU های کامپیوترهای خانگی فعلی حداکثر از 6 هسته‌ی فیزیکی و 12 Thread تشکیل شدند.
چرا CPU باید حتما intel باشه؟ به چند تا سایت بنچمارک سخت افزار مراجعه کنید تا متوجه بشید که فرق چندانی بین intel و AMD هم قیمت نیست.

حالا چرا SLI ؟!! اگه کارت گرافیک من AMD/ATI باشه، تکلیفم چیه؟ اجازه دارم از Cross Fire استفاده کنم؟!
اگه من کارتی داشته باشم که برابر با سه تا کارت به صورت SLI یا 4 تا کارت بصورت Cross Fire باشه، اونوفت تکلیفم چیه؟! باید از 4 یا 3 کارت استفاده کنم؟
اگه 4 تا کارت گرافیکی رو به صورت SLI استفاده کنم که قدرت این پیکربندی از تک کارت گرافیکی با قیمت کمتر، کمتر باشه، تکلیفم چیه؟!
لطفا وقتی اطلاعات درستی ندارید، نظر ندید. استفاده از 3 یا 4 کارت به صورت SLI یا CrossFire همیشه آخرین چیزیه که به گیمرها توصیه میشه. علت مهمش عدم پشتیبانی سریع و مناسب Driver های nVidia و ATI از این نوع پیکربندیه. به علاوه، SLI یا CrossFire زمانی توصیه میشه که شما محدودیت بودجه دارید و نمی تونید تک کارت گرافیکی بگیرید و مجبورید از کارت ارزون تری استفاده کنید و یا می خواید با تمام جزئیات و در رزولویشن 1600*2560 بازی کنید که یک کارت گرافیک به خوبی جواب نمی ده.

کارت گرافیک مناسب برای بازی به رزولویشنی که می خواید بازی کنید، بستگی داره. رزولویشن بازی های XBOX360 عمدتا 720p ایه که یه کارت گرافیک حداکثر 150 تومنی به خوبی جواب گوی نیازهای گیمره. اما اگه بخواد تنظیمات گرافیکی خاصی رو فعال کنه مثل AA بالاتر از 8x و ... احتمالا به کارت قوی تری نیاز داره.

رم هم به طور متوسط بین 1.5 تا 3 گیگ پیشنهاد میشه توسط بازیسازها. رم 5 گیگ نشنیده بودم تا حالا! اون ور آب مثل اینکه رم 5 گیگ هم می فروشند!

مانیتور درست و حسابی هم چیزیه که کنسول بازها هم بهش نیاز دارند.

از چند سال آینده تمام بازی های تجاری از PC به کنسول ها منتقل میشوند و برای PC بازی های مجانی فیس بوک و اینها باقی میمونه !واقعا؟! میشه به طور مستند و با دلیل و مدرک و شواهد این رو ثابت کنید.

ه طور کلی PC برای بازی کردن ساخته نشده ، بر خلاف تصور و استفاده خیلی از دوستان یک کامپیوتر خانگی یک وسیله سرگرمی نیست !یکی از کاربردهای PC سرگرمیه. ولی تنها کاربرد کنسول، سرگرمیه.

مزیت بعدی که یک کنسول داره ابزاری هایی هست که براش تولید میشه ، در صورتی که توی کامپیوتر شما این ابزار رو ندارید . یک نیم نگاهی به ابزاری که برای کنسول ویی تولید میشه مثال خوبیه ، یا شما هرگز نمیتونید تجربه نتال رو روی PC داشته باشید . همه زندگیتون توی بازی خلاصه میشه توی یک کیبورد و ماوس !من تو PC اغلب بازی ها رو دارم با دسته‌ی XBOX360 بازی می کنم. در PC گیم پد وجود داره، فرمون ماشین و ...
Natal به گفته ی رئیس مایکروسافت برای اهدافی فراتر از gaming درست شده . پس بعید نیست برای PC هم بیاد در راستای اهداف فراتر از GAME !

در نتیجه افراد برای اینکه بتونند به صورت یک وسیله سرگرمی نگه دارنش چپ و راست هزینه های فضایی براش میکنند و آخرش باز میبینند خیلی بازی ها رو نمیتونند بازی کنند چون روی PC نیست و امولاتور ها هم نمیتونند درست اجراش کنند ! مثل این بازی ها که فقط و فقط روی Wii و GameCube پیدا میشه :

Resident Evil : remake
Resident Evil 0

کسی که می خواد PC ای که بخره که از عهده ی بازیهای روز هم بربیاد، برخلاف کسی که می خواد کنسول بخره، باید اطلاعات سخت افزاری خوبی هم داشته باشه. اگه خریدار اطلاعات کافی داشته باشه لازم نیست چپ و راست هزینه کنه.
در ضمن شما وقتی PC می خرید، باید توجه کنید که یکی از کاربردهای این همه هزینه، Gaming هستش. شما برای PC هزینه می کنید، ولی ایا فقط از پتانسیل Gaming اش استفاده می کنید؟ اگه اینطوره، بهتر بود یه جاش یه کنسول می خریدید.

شما چند بازی مثال زدید. این بازی ها مگه انحصار کنسول اند؟ نه! انحصار یک کنسول خاص اند. یعنی نه تنها PC بازها ، بلکه دارندگان XBOX360 هم نمی تونند اون بازی هایی رو که نام بردید، انجام بدند. پس این وسط فقط PC بازان محروم نیستند.
در ضمن مثالتون ناقصه. در PC میشه اغلب بازی های PS2 به قبل ، همین gamecube و تعداد زیادی از بازی های معروف Wii مثل SMG و SMG2 و ... رو انجام داد.

sonixax
26-05-2010, 17:55
حداقل به جای این همه اغراق و خیالبافی، قبلش به سیستم recommend که توسط شرکت های بازیسازی برای هر بازی ارائه میشه یه نگاهی بندازید.

اونها حد اقل سخت افزار مورد نیازه فقط و فقط برای اینکه سیستم بتونه بازی رو اجرا کنه !!! نه اینکه در بهترین حالت اجرا کنه .

CPU توصیه شده به طور میانگین توسط بازیسازها یه CPU دو هسته ایه با فرکانس 2.5-2.4 به بالا. در ضمن میشه لینک خرید یک CPU هشت هسته‌ای به من معرفی کنید! تا اونجایی که من می‌دونم CPU های کامپیوترهای خانگی فعلی حداکثر از 6 هسته‌ی فیزیکی و 12 Thread تشکیل شدند.
چرا CPU باید حتما intel باشه؟ به چند تا سایت بنچمارک سخت افزار مراجعه کنید تا متوجه بشید که فرق چندانی بین intel و AMD هم قیمت نیست.

اینتل فقط یک مثال بود (من از AMD حالم به هم میخوره)

حالا چرا SLI ؟!! اگه کارت گرافیک من AMD/ATI باشه، تکلیفم چیه؟ اجازه دارم از Cross Fire استفاده کنم؟!
اگه من کارتی داشته باشم که برابر با سه تا کارت به صورت SLI یا 4 تا کارت بصورت Cross Fire باشه، اونوفت تکلیفم چیه؟! باید از 4 یا 3 کارت استفاده کنم؟
اگه 4 تا کارت گرافیکی رو به صورت SLI استفاده کنم که قدرت این پیکربندی از تک کارت گرافیکی با قیمت کمتر، کمتر باشه، تکلیفم چیه؟!

لطفا وقتی اطلاعات درستی ندارید، نظر ندید. استفاده از 3 یا 4 کارت به صورت SLI یا CrossFire همیشه آخرین چیزیه که به گیمرها توصیه میشه. علت مهمش عدم پشتیبانی سریع و مناسب Driver های nVidia و ATI از این نوع پیکربندیه. به علاوه، SLI یا CrossFire زمانی توصیه میشه که شما محدودیت بودجه دارید و نمی تونید تک کارت گرافیکی بگیرید و مجبورید از کارت ارزون تری استفاده کنید و یا می خواید با تمام جزئیات و در رزولویشن 1600*2560 بازی کنید که یک کارت گرافیک به خوبی جواب نمی ده.

شما لطفا وقتی اطلاعات درست ندارید نظر ندید ! هر بیسوادی میدونه که آخرین چیزی که به یک گیمر پیشنهاد میشه استفاده از PC یه برای بازی ، منتها یک عده فن ریختند اینور و اون ور هی میگن PC بهتره !!!!
شمما هرگز نمیتونی با یک PC ارزان قیمت تر از یک کنسول حتی یکی از بازی های کنسولی رو اجرا کنی !! چه برسه به گرافیک بهتر !!!! شما هنوز فرق بین مثال و تمام گزینه های ممکن رو نمیدونید ! در نتیجه میخواید وسط بحث یه چیزی بپرونید که خودنمایی کنید !

کارت گرافیک مناسب برای بازی به رزولویشنی که می خواید بازی کنید، بستگی داره. رزولویشن بازی های XBOX360 عمدتا 720p ایه که یه کارت گرافیک حداکثر 150 تومنی به خوبی جواب گوی نیازهای گیمره. اما اگه بخواد تنظیمات گرافیکی خاصی رو فعال کنه مثل AA بالاتر از 8x و ... احتمالا به کارت قوی تری نیاز داره.

رزولوشن فقط و فقط یکی از آپشن های یک گرافیک مناسبه که شما ازش خبر ندارید !!!! درست مثل همون هایی که میگن این دوربینه چون 8 مگه از اون 6 مگیه بهتره ولی اصلا چیزی در مورد فتوسل و حساسیت های مختلف نمیدونند !!!!

رم هم به طور متوسط بین 1.5 تا 3 گیگ پیشنهاد میشه توسط بازیسازها. رم 5 گیگ نشنیده بودم تا حالا! اون ور آب مثل اینکه رم 5 گیگ هم می فروشند!

آیا بنده نوشتم یک ماژول 5 گیگی ؟ پس حرف بیخودی نزنید ! برای فقط و فقط سیستم عامل ویستا شما حد اقل 1 گیگ رم میخواید ! تازه با همون 1 گیگ سیستم عاملتون مثل آدم لود نمیشه چه برسه با بازی !!!! همین الان سیستم من 3 گیگ رم داره با چیپ 9200 Nvidia ولی یه بازی ساده مثل Prince of Persia رو نمیتوه روون اجرا کنه !!! و موقع بازی حااال آدم به هم میخوره !

مانیتور درست و حسابی هم چیزیه که کنسول بازها هم بهش نیاز دارند.

نه ، کنسول بازها به چیز هایی مثل این نیاز دارند :

و اگر هم یک صفحه نمایش خوب لازم داشته باشند قیمتش با یک مانیتور خوب به هیچ عنوان برابری نمیکنه !

واقعا؟! میشه به طور مستند و با دلیل و مدرک و شواهد این رو ثابت کنید.

مایک کپز، رئیس کمپانی اپیک در مصاحبه‌ای اختصاصی با جدیدترین شماره‌ مجله‌ی انگلیسی Edge در خصوص مباحث متنوعی از جمله نسخه‌های کپی بازی‌ها و این‌که چرا پول در کنسول‌هاست، سخن گفت. در حاشیه‌ای این گفتگو در خصوص موتور پایه‌ی Unreal 4، قسمت سوم از مجموعه بازی‌های Gears of War و بازی اکشن اول شخص بولت‌استورم نیز صحبت‌هایی رد و بدل شد.

کپز در بخشی از سخنانش در خصوص بی‌مهری اپیک به پلت‌فرم رایانه‌های شخصی اذعان داشت: "اگر شما شش سال پیش وارد دفتر ما می‌شدید، می‌دیدید اپیک کمپانی بر مبنای رایانه‌های شخصی است. ما تنها یک بازی برای کنسول پلی‌استیشن2 ساختیم و سایر محصولات ما مستقیما بر رایانه‌های شخصی تمرکز داشتند. و حالا مردم از ما می‌پرسند برای چه از رایانه‌های شخصی متنفرید؟ چرا کمپانی شما صرفا بر مبنای کنسول‌ها فعالیت می‌کند؟ شما چه فکر می‌کنید؟ بخاطر این‌که پول در کنسول‌هاست."

وی در ادامه‌ی سخنانش می‌افزاید: "ما هنوز به پلت‌فرم رایانه‌های شخصی علاقه داریم، اما نمی‌توانیم از تاثیرات عارضه‌ی بازی‌های کپی صرف‌نظر کنیم. این عارضه بسیاری از تولیدکنندگان مستقل بازی‌های رایانه‌ای را به کام مرگ فرستاد و مدل تجارت ما را بطور کلی دگرگون کرد."
کپز با اشاره به بازی‌های رایانه‌ای کوچک و اکثرا رایگان می‌افزاید: "شاید عناوین کوچک فیس‌بوک بتواند بازی‌های پلت‌فرم رایانه‌های شخصی را نجات دهد، اما مطمئنا تجربه‌ای مشابه Gears of War نخواهد بود."

خبر هایی از این دست در رابطه با سازندگان بازی خیلی زیاد هست . و البته خیلی از بازی ها دیگه روی PC منتش نشده و نمیشوند مثل Metal Gear Solid که تنها دو شماره اش برای PC ساخته شد . و این داستان دامن گیر تمام بازی ها خواهد شد .

یکی از کاربردهای PC سرگرمیه. ولی تنها کاربرد کنسول، سرگرمیه.

برای همینه که کنسول توصیه میشه برای کسانی که هدفشون لذت بردن از بازیه ! یک عده هم به زور میخوان به خودشون و دیگران بقبولونند که نه خیر PC برای بازی بهتره !!!!

من تو PC اغلب بازی ها رو دارم با دسته‌ی XBOX360 بازی می کنم. در PC گیم پد وجود داره، فرمون ماشین و ...
Natal به گفته ی رئیس مایکروسافت برای اهدافی فراتر از gaming درست شده . پس بعید نیست برای PC هم بیاد در راستای اهداف فراتر از GAME !

نتال هرگز برای PC نخواهد اومد بیخودی صابون به دلتون نزنید ! گیم پد هم در PC یک کپی از روی کنسول هاست . شما خودت داری میگه با کنترلر 360 روی پی سی !!!!!!:27:

تازه روی PC از داشتن خیلی از بازی ها محرومی !!! مثل متال گیر یا God OF war یا خیلی بازی های دیگه . ولی بازی به خصوص و جالبی نیست که فقط برای PC منتشر شده باشه ! بازی های PC اغلبشون یک مشت مزخرفات هستند .

و اما در مورد سیستم های 8 هسته ای جدید اینتل :

At CES, Intel showed off an 8-core desktop system build on a 2P workstation board with two quad-core processors. Intel claims that the system trumps AMD's fastest Quad-FX by 61% in one key benchmark.

Technically, Intel's dual-socket prototype PC isn't that unusual and there are may be many enthusiasts who have built systems using a similar approach in the past. However, this specific PC takes the multi-core theme to the edge and shows what is possible today.

The PC uses a 2-processor workstation board with an Intel 5000-series (Blackford) and chipset supporting FSB1333. The board carries two Xeon 5300 series (Clovertown) processors. Intel also built four 120 mm side panel-mounted fans, which we heard were just for drama and not really necessary to cool the system. 4 GB of FB memory and an Nvidia GeForce 8800 card complement the computer.

AMD's Quad FX system was heavily criticized for its shameless hunger for power. While nothing was saif from Intel about the power consumption of this 8-core monster, it is know that the two Clovertown processors are rated at a maximum power consumption of just 80 watts - compared to the 125 watts of each FX processor in the dual socket AMD system.

Performance-wise, Intel ran the 3DMark 2006, along with some other tests, on its system and the CPU portion of the benchmark was said to have achieved 6089 points in a test run and came in at 6065 when one pushed the button. The 3.0 GHz dual-socket dual-core system from AMD (FX-74) came in at 3764 points in Tom's Hardware's benchmarks, which gives the Intel system at least theoretically a lead of 61%.

Theoretically, because we can't compare those two system due to the different environments and different setups. In any case, this Intel prototype hints to exciting enthusiast computers that may be in our future. Not just at Intel, but AMD as well: The AgenaFX quad-core is due in mid-2007 and will be available as a drop-in upgrade for current QuadFX computers.

این هم سیستم 8 هسته ای شرکت اپل Mac Pro :

کسی که می خواد PC ای که بخره که از عهده ی بازیهای روز هم بربیاد، برخلاف کسی که می خواد کنسول بخره، باید اطلاعات سخت افزاری خوبی هم داشته باشه. اگه خریدار اطلاعات کافی داشته باشه لازم نیست چپ و راست هزینه کنه.
در ضمن شما وقتی PC می خرید، باید توجه کنید که یکی از کاربردهای این همه هزینه، Gaming هستش. شما برای PC هزینه می کنید، ولی ایا فقط از پتانسیل Gaming اش استفاده می کنید؟ اگه اینطوره، بهتر بود یه جاش یه کنسول می خریدید.

شما چند بازی مثال زدید. این بازی ها مگه انحصار کنسول اند؟ نه! انحصار یک کنسول خاص اند. یعنی نه تنها PC بازها ، بلکه دارندگان XBOX360 هم نمی تونند اون بازی هایی رو که نام بردید، انجام بدند. پس این وسط فقط PC بازان محروم نیستند.
در ضمن مثالتون ناقصه. در PC میشه اغلب بازی های PS2 به قبل ، همین gamecube و تعداد زیادی از بازی های معروف Wii مثل SMG و SMG2 و ... رو انجام داد.

حتی اگر خریدار خود جان کارمک هم باشه !!! باز باید برای اجرای بازی های جدید تر که سخت افزارش نمیتونه ساپورتشون کنه ، باید بره سخت افزارش رو ارتفاء بده !
چند % از افراد از PC خونشون به غیر از سرگرمی استفاده میکنند ؟

بنده مشخص کردم که این بازی ها در کدام کنسول هستند و گویا شما نوشته بنده رو نخوندید ! من هیچ اشاره ای به 360 به طور خاص نکردم !! به عبارتی شما برای اثبات حرف خودتون مصادره به مطلوب کردید !!!!

در مورد امولاتور ها هم قبلا توضیح دادم و نیازی نمیبینم دوباره همش رو از نو بنویسم ! شما اگر یک بازی رو هم در کنسول بازی کرده باشید و همون بازی رو با امولاتور در بهترین PC که میتونید تهیه کنید بازی کنید خودتون متوجه فرقش میشید و نیازی به توضیح اضافی نیست .

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که فقط یک بازی رو میشنید و بازی میکنید برای اینکه فقط و فقط بازی کرده باشید طبیعی هست که منطقتون هم اینطوری باشه ! ولی اگر هدفتون لذت بردن از بازی باشه هرگز همچین حرفی نمیزنید !

این طوری که بنده در بحث با شما متوجه شدم شما تجربه بازی با کنسول رو نداشتید (نه اینکه اصلا بازی نکرده باشید) ، برای همین همش فکر میکنید که PC بهتره !

تاااااازه همه آنچه که شما نوشتید در شرایطی هست که شما بچه مایه دار باشید بتونید یک PC درست و حسابی بخرید !!! همه که مثل شما بچه مایه دار نیستند :46:

m_kasaeei
26-05-2010, 18:02
خدا رو شکر هیچ وقت تو تایپیک ps3 از این بحث ها نمیشه :دی

sonixax
26-05-2010, 18:22
خدا رو شکر هیچ وقت تو تایپیک ps3 از این بحث ها نمیشه :دی

این به خاطر اینه که 360 محصول مایکروسافته و بعضی از طرفداران PC بهشون برخورده که چرا یک بازی که برای کنسول های شرکت مایکروسافت هست روی PC نیست !!!

من خودم جلوی زاتورن مرکز سر همین داستان درگیری دیدم که کار کشید به پلیس ! اینکه چیزی نیست .

منتها طرفداران PC باید برای همیشه آرزوی بازی کردن بازی های نسل جدید کنسول ها از Ps3 به بعد روی کامپیوتر های شخصی رو برای همیشه فراموش کنند و اگر هم روزی همچین اتفاقی بیوفته زمانیه که ps10 اومده :27: یا Xbox دیگه تولید نمیشه جاش یه کنسول جدید تر اومده :31:

در صورتی که در مورد کنسول های قدیمی تر مثل Ps2 یا Psx همون یکی دو سال اولی که کنسول اومد امولاتورش هم اومد ، ولی مال این دو تا هنوز که هنوزه نیومده و نخواهد آمد .

حتی بزای Xbox معمولی امولاتور درست و حسابی نداریم که بازی رو اجرا کنه ! یا بهتره بگم اصلا نداریم ! اون 2 تایی هم که هست مفتش گرونه !

m_kasaeei
26-05-2010, 18:39
خب شما در قسمت اول صحبتتون اشاره به اطلاعات بالا برای راهنمایی کاربرا کردید که خب ایندرش حرفی نیست اما بعدش از بازی Metro 2033 و پشتیبانی اون از DX 11 نام بردید و جوری صحبت کردید که این امر باعث شده که گرافیک نسخه کنسولی با PC به خاطر این امر فاصله زیادی از هم داشته باشن!

اما جواب :

من کاری ندارم به اینکه چند درصد از PC GAMER ها گرافیک پلتفرمشون از DX 11 پشتیبانی میکنه ولی اینو باید گفت که تعدادشون بسیار کمه و به احتمال قوی شما هم مثل من یه چین گرافیکی روی سیستمتون ندارید!

اما در مورد اینکه شما گفتید من اطلاعتم در این زمینه کافی نیست برای شما لینکی قرار میدم که در اون یک کاربر بازی Metro 2033 را در حالت DX 9 و DX11 با هم مقایسه کرده :
داداش من نگفتم اطلاعاتت بالا نیست ! گفتم تعصبی نگین بعضی چیزارو ...

دوستان دیگه لطفا داخل بحث نشن ! چون بهشون مربوط نیست !
بهداد با تو نیستم داداش(البته پارازیت ننداز ! )...[atheistboy] منظورم شما بودین ! الان اینجا فکر میکنن من کسی رو شیر کردم که بیاد تو بحث...
ممنون میشم نیاین تو!

Yi Yi
26-05-2010, 18:47
اونها حد اقل سخت افزار مورد نیازه فقط و فقط برای اینکه سیستم بتونه بازی رو اجرا کنه !!! نه اینکه در بهترین حالت اجرا کنه .ما یه سیستم min داریم و یه سیستم recommended .من سیستم recommended رو گفتم مثلا برای بازی Bioshock 2 :

Minimum:

* Processor: AMD Athlon 64 Processor 3800+ 2.4Ghz or better, Intel Pentium 4 530 3.0Ghz Processor or better
* Memory: 2GB
* Graphics: NVIDIA 7800GT 256MB graphics card or better, ATI Radeon X1900 256MB graphics card or better
* Hard Drive: 11GB
* Sound: 100% DirectX 9.0C compliant sound card or onboard sound
* DirectX: DirectX 9.0c

Recommended:

* Processor: AMD Athlon 64 X2 5200+ Dual Core 2.60Ghz, Intel Core 2 Duo E6420 Dual Core 2.13Ghz
* Memory: 3GB
* Graphics: NVIDIA 8800GT 512MB graphics card or better, ATI Radeon HD4830 512MB graphics card or better

درسته!Recommendedبهترین تجربه ی ممکن نیست. بدترین تجربه هم نیست. یه تجربه ی نزدیک به کیفیت کنسول و حتی بالاتر به حساب میاد. ولی شما فقط در پست قبلیتون اشاره کردید که "خیلی خوب و روون مثل همون کنسول" این جمله یعنی چی؟! منظور فریم ریته یا گرافیک نهایی؟
کنسول بازی رو روون اجرا می کنه. بله درسته. اما در چه تنظیماتی؟ شما در پست قبلیتون هیچ اشاره ای به تنظیمات نکردید.
در ضمن آیا شما فکر میکنید که یک بازی multi platform وقتی در PC در نهایت تنظیماتش قرار می گیره، تازه مساوی میشه با کنسول!؟
من که اینگونه فکر نمی کنم.
شما اومدید خفن ترین سیستم رو معرفی کردید، در حالی که برای اجرای بازی در PC به صورت مناسب هم از لحاظ Frame Rate و هم از لحاظ Quality به این بریز و بپاش ها و قطعات خفن نیازی نیست. در بالاترین تنظیمات ممکن بعضی از بازیها مثل Crysis یا Metro 2033 هستش که نیاز به قطعاته خفن وجود داره. ولی برای داشتن کیفیت کنسولی و حتی کیفیت بالاتر نیازی به این قطعات خفن و گرون نیست.

هر بیسوادی میدونه که آخرین چیزی که به یک گیمر پیشنهاد میشه استفاده از PC یه برای بازی ، منتها یک عده فن ریختند اینور و اون ور هی میگن PC بهتره !!!!خوب این چه ربطی داشت به بحث ما!

شمما هرگز نمیتونی با یک PC ارزان قیمت تر از یک کنسول حتی یکی از بازی های کنسولی رو اجرا کنی !! چه برسه به گرافیک بهتر !!!! شما هنوز فرق بین مثال و تمام گزینه های ممکن رو نمیدونید ! در نتیجه میخواید وسط بحث یه چیزی بپرونید که خودنمایی کنید !من هم هم چیزی نگفتم. یک PC مناسب برای گیم ارزون نیست. ولی قیمتش و قطعاتش اون طور که شما هم گفتید نیست.

رزولوشن فقط و فقط یکی از آپشن های یک گرافیک مناسبه که شما ازش خبر ندارید من هم نگفتم فقط و فقط تنها آپشنه موجوده. خوبه من از AA هم نام بردم و گفتم که بعضی از تنظیمات به کارت گرافیک قوی تری نیاز دارند.
وقتی یک کارت گرافیک برای بازی می خواید بخرید، باید حتما به رزولویشن مانیتورتون توجه کنید.

همین الان سیستم من 3 گیگ رم داره با چیپ 9200 Nvidia ولی یه بازی ساده مثل Prince of Persia رو نمیتوه روون اجرا کنه !!! و موقع بازی حااال آدم به هم میخوره !کارت گرافیک شما یکی از ضعیف ترین کارت گرافیک‌های موجوده و اصلا برای gaming ساخته نشده. ارتباط رم و کارت گرافیک رو هم نفهمیدم!!

نه ، کنسول بازها به چیز هایی مثل این نیاز دارند :این قطعه که به PC هم می خوره!
من دقیقا منظورم گیمرهایی بود که پول کافی برای HD TV ندارند و اجبارا روی می آرند به مانیتورهای Full HD .

و اگر هم یک صفحه نمایش خوب لازم داشته باشند قیمتش با یک مانیتور خوب به هیچ عنوان برابری نمیکنه !کدوم گرون تره؟

مایک کپز، رئیس کمپانی اپیک در مصاحبه‌ای اختصاصی با جدیدترین شماره‌ مجله‌ی انگلیسی Edge در خصوص مباحث متنوعی از جمله نسخه‌های کپی بازی‌ها و این‌که چرا پول در کنسول‌هاست، سخن گفت. در حاشیه‌ای این گفتگو در خصوص موتور پایه‌ی Unreal 4، قسمت سوم از مجموعه بازی‌های Gears of War و بازی اکشن اول شخص بولت‌استورم نیز صحبت‌هایی رد و بدل شد.

کپز در بخشی از سخنانش در خصوص بی‌مهری اپیک به پلت‌فرم رایانه‌های شخصی اذعان داشت: "اگر شما شش سال پیش وارد دفتر ما می‌شدید، می‌دیدید اپیک کمپانی بر مبنای رایانه‌های شخصی است. ما تنها یک بازی برای کنسول پلی‌استیشن2 ساختیم و سایر محصولات ما مستقیما بر رایانه‌های شخصی تمرکز داشتند. و حالا مردم از ما می‌پرسند برای چه از رایانه‌های شخصی متنفرید؟ چرا کمپانی شما صرفا بر مبنای کنسول‌ها فعالیت می‌کند؟ شما چه فکر می‌کنید؟ بخاطر این‌که پول در کنسول‌هاست."

وی در ادامه‌ی سخنانش می‌افزاید: "ما هنوز به پلت‌فرم رایانه‌های شخصی علاقه داریم، اما نمی‌توانیم از تاثیرات عارضه‌ی بازی‌های کپی صرف‌نظر کنیم. این عارضه بسیاری از تولیدکنندگان مستقل بازی‌های رایانه‌ای را به کام مرگ فرستاد و مدل تجارت ما را بطور کلی دگرگون کرد."
کپز با اشاره به بازی‌های رایانه‌ای کوچک و اکثرا رایگان می‌افزاید: "شاید عناوین کوچک فیس‌بوک بتواند بازی‌های پلت‌فرم رایانه‌های شخصی را نجات دهد، اما مطمئنا تجربه‌ای مشابه Gears of War نخواهد بود." اولا اظهار نظر شخصی منبع معتبری نیست. من انتظار داشتم از نتایج یک تحلیل و تحقیق در این مورد استفاده کنید.
ثانیا منبع معمولا به صورت لینکی از سایت اصلی ارائه میشه.
ثالثا جالب اینجاست این آقا از کلمه‌ی "شاید" استفاده کرده! عجب مدرکی!
رابعا چرا تو این وضعیت بازی Buletstorm رو epic می خواد به همراه EA احتمالا برای PC منتشر کنه؟!
خامسا این بدیهیه که پول تو Console خوابیده . کمتر بودن بازی های کپی + فروش بیشتر + گیمرهای بیشتر + بازار مصرف گسترده تر. اما آیا گسترده بودن بازار مصرف و فروش بیشتر کنسول ها ارتباطی با مرگ PC Gaming داره؟

برای همینه که کنسول توصیه میشه برای کسانی که هدفشون لذت بردن از بازیه ! یک عده هم به زور میخوان به خودشون و دیگران بقبولونند که نه خیر PC برای بازی بهتره !!!! من خودم هم یک PC قوی دارم و هم یک XBOX 360 و به زور هم نمی خوام چیزی رو غالب کنم. وقتی می بینم، ادعاهایی ارائه میشه که از نظر من اشتباهه، می خوام تصحیحش کنم.

نتال هرگز برای PC نخواهد اومد بیخودی صابون به دلتون نزنید !من همون طور که گفتم یک XBOX360 دارم . پس محدودیتی از این بابت نیست.
در ضمن شما که جزو تصمیم گیران و سیاست گذاران شرکت مایکروسافت نیستید، پس لطفا اینقدر با قاطعیت صحبت نکنید.
هنوز معلوم نیست Natal انحصاری XBOX 360 هست یا نه.
رئیس Microsoft ، آقای ‎Steve Ballmer‎ گفته که Natal برای اهدافی فراتر از Gaming در نظر گرفته شده.

نقل قول:
Ballmer also indicated the longer-term plans for Microsoft's motion-sensing system, noting that the tech will move beyond gaming into the rest of our lives very soon
نقل قول:
the technology actually is very general purpose, and we'll see come into the rest of our lives pretty soon

منبع :
نقل قول:
کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس امکانش هست که برای PC هم بیاد و بالطبع در PC یکی از استفاده های Natal ، می تونه gaming باشه.

گیم پد هم در PC یک کپی از روی کنسول هاست . شما خودت داری میگه با کنترلر 360 روی پی سی !!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب که چی مثلا؟! شما می گید در PC محدودیم به موس و کیبورد، من هم گفتم. خیر. محدود نیستیم! بلکه از امکانات Gaming موجود در کنسول ها بهره می بریم! روشنه؟

pedram_sad
26-05-2010, 18:49
نمیدونم چرا یک سری اصرار بر پست ( sPAM ) دادن راجع به بحث هایی دارن که اولا اصلا به تایپیک هیچ ارتباطی نداره
ثانیا به اونا ارتباطی نداره
ثالثا بار ها و بار ها قبلا ایجاد شده و از سمت همکار و مدیر جمع شده
رابعا براش گروه ایجاد شده

برای کی میگی اینا رو :31:

sonixax
26-05-2010, 19:01
در ضمن آیا شما فکر میکنید که یک بازی multi platform وقتی در PC در نهایت تنظیماتش قرار می گیره، تازه مساوی میشه با کنسول!؟

خیر همچین فکری نمیکنم ، تمام بحث من در مورد PC و کنسول سر قیمتش هست .

من که اینگونه فکر نمی کنم.
شما اومدید خفن ترین سیستم رو معرفی کردید، در حالی که برای اجرای بازی در PC به صورت مناسب هم از لحاظ Frame Rate و هم از لحاظ Quality به این بریز و بپاش ها و قطعات خفن نیازی نیست. در بالاترین تنظیمات ممکن بعضی از بازیها مثل Crysis یا Metro 2033 هستش که نیاز به قطعاته خفن وجود داره. ولی برای داشتن کیفیت کنسولی و حتی کیفیت بالاتر نیازی به این قطعات خفن و گرون نیست.

برای اجرای بازی حق با شماست و من بحثی درش ندارم ولی برای آنچه که در کنسول تجربه میکنید به خفن تر از اینها نیازه . با اینکه سخت افزار یک کنسول خیلی ضعیف تره برای مثال PS2 تا جایی که یادمه قدرت پردازشگر گرافیکیش در حد یک کارت Savage 4 اگر اشتباه نکنم بود ولی آن کجا و این کجا ! دلیلش هم روشنه . توی کنسول سخت افزار به طور مشخص معلومه و توانش رو سازنده دقیقا میدونه ولی توی PC اینطوری نیست و تولید کننده با هزاران هزار ترکیب مختلف از سخت افزار های مختلف روبرو هست ، تازه موارد اضافی که همزمان با یک بازی یک PC باید پردازششون رو هم به عهده بگیره مثل خود سیستم عامل بماند .

من هم هم چیزی نگفتم. یک PC مناسب برای گیم ارزون نیست. ولی قیمتش و قطعاتش اون طور که شما هم گفتید نیست.

:11:

کارت گرافیک شما یکی از ضعیف ترین کارت گرافیک‌های موجوده و اصلا برای gaming ساخته نشده. ارتباط رم و کارت گرافیک رو هم نفهمیدم!!

بله میدونم ، ولی شامل همون Recomanded های بازی میشد . با این حال نمیتونست درست اجرا کنه .

این قطعه که به PC هم می خوره!
من دقیقا منظورم گیمرهایی بود که پول کافی برای HD TV ندارند و اجبارا روی می آرند به مانیتورهای Full HD .
کدوم گرون تره؟

راستش رو بخواید ، مانیتور اینجا گرون تر در میاد . من یه سامسونگ 50 اینچ 430 پلاسما خریدم 500 یورو ! آکبند با 4 سال گارانتی . ولی یک مانیتور HD 50 اینچی فکر کنم خداد تومن مایش باشه !

اولا اظهار نظر شخصی منبع معتبری نیست. من انتظار داشتم از نتایج یک تحلیل و تحقیق در این مورد استفاده کنید.
ثانیا منبع معمولا به صورت لینکی از سایت اصلی ارائه میشه.
ثالثا جالب اینجاست این آقا از کلمه‌ی "شاید" استفاده کرده! عجب مدرکی!
رابعا چرا تو این وضعیت بازی Buletstorm رو epic می خواد به همراه EA احتمالا برای PC منتشر کنه؟!
خامسا این بدیهیه که پول تو Console خوابیده . کمتر بودن بازی های کپی + فروش بیشتر + گیمرهای بیشتر + بازار مصرف گسترده تر. اما آیا گسترده بودن بازار مصرف و فروش بیشتر کنسول ها ارتباطی با مرگ PC Gaming داره؟

خوب همین اظهار نظر های شخصی پس فردا میشوند واقعیت ! الان من دارم به چشم میبینم که فروشندگان دارند خودشون رو پاره میکنند که یک نسخه از بازی های PC رو بفروشند . کو خریدار ؟! و وقتی هم که سود دهی نباشه تولید هم متوقف میشه .

من خودم هم یک PC قوی دارم و هم یک XBOX 360 و به زور هم نمی خوام چیزی رو غالب کنم. وقتی می بینم، ادعاهایی ارائه میشه که از نظر من اشتباهه، می خوام تصحیحش کنم.

:11: شاید من در جمله بندی اشتباه کنم ولی همیشه سعی میکنم مفهومم اشتباه نباشه .

من همون طور که گفتم یک XBOX360 دارم . پس محدودیتی از این بابت نیست.
در ضمن شما که جزو تصمیم گیران و سیاست گذاران شرکت مایکروسافت نیستید، پس لطفا اینقدر با قاطعیت صحبت نکنید.

تا جایی که من در مجله GAME خوندم نتال برای PC عرضه نمیشه ولی قراره برای خیلی از محصولات الکترونیکی عرضه بشه . مثلا تلوزیون هایی بدون نیاز به ریموت کنترل .

هنوز معلوم نیست Natal انحصاری XBOX 360 هست یا نه.
رئیس Microsoft ، آقای ‎Steve Ballmer‎ گفته که Natal برای اهدافی فراتر از Gaming در نظر گرفته شده.

نقل قول:
Ballmer also indicated the longer-term plans for Microsoft's motion-sensing system, noting that the tech will move beyond gaming into the rest of our lives very soon
نقل قول:
the technology actually is very general purpose, and we'll see come into the rest of our lives pretty soon

منبع :
نقل قول:
کد:

پس امکانش هست که برای PC هم بیاد و بالطبع در PC یکی از استفاده های Natal ، می تونه gaming باشه.

من فقط از روی دانسته های خودم گفتم ، شبیه به نتال همین الان هم روی PC هست ولی استفاده ای برای بازی کردن نداره .

.Behnam.
26-05-2010, 19:02
سلام ... شاید اینی که اینجا میپرسم اینجا نباید بپرسم ... ولی ... خوب دیگه ...
آخرش به این نتیجه رسیدم که خودم بیام کاور بازی ها رو هر شکلی میخوام درست کنم ... بدم پرینت بگیرن ... بزارم تو جعبش... حالا یک سوال میمونه :
سایز قاب های Blue-Ray چه قدره؟ (X*Y) + سایز کنارش ... اصلا کنار داره ؟ ( Spin )
~~~~~~~~ DVD چه طور ؟
ممنون

babak_deghat
26-05-2010, 19:04
آموزش رایت کردن بازی های دانلود شده رو از کجای اینترنت میتونم گیر بیارم؟سرچش کردم تو گوگل ولی چیز قابل قبولی پیدا نکردم

pedram_sad
26-05-2010, 19:13
آموزش رایت کردن بازی های دانلود شده رو از کجای اینترنت میتونم گیر بیارم؟سرچش کردم تو گوگل ولی چیز قابل قبولی پیدا نکردم
توضیحات مفصل تو این تاپیک هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید a z i c e n t e r.com/showthread.php?t=3601

valapeji
26-05-2010, 19:16
من دیگه سرم از بحث مقایسه pc با xbox درد گرفت:28:

4870x2
26-05-2010, 19:19
همین الان سیستم من 3 گیگ رم داره با چیپ 9200 Nvidia ولی یه بازی ساده مثل Prince of Persia رو نمیتوه روون اجرا کنه !!! و موقع بازی حااال آدم به هم میخوره !
OMG (مخفف Oh My God: دی)
9200 اصلا یه گرفیکه؟
یا یه چیپست برای مادربرد؟: دی
انصافا دیگه با عرضه سری amd 5000 برو یه صفایی بده: دی
یه سری عکس +18 : دی

babak_deghat
26-05-2010, 19:40
توضیحات مفصل تو این تاپیک هست

dvd9 چیه؟!؟:blink:

4870x2
26-05-2010, 19:44
dvd9 چیه؟!؟
یه نوعی از dvd هستش دیگه: دی

pedram_sad
26-05-2010, 19:45
خوب برای رایت بازی های 360 باید Dvd 9 داشته باشی
حتی بازی های XBOX که رو DVD 5 بودن رو باید رو DVD 9 بزنی چون این قالب رو میشناسه
قیمتش هم فکر کنم 1000 تا 1200 هست

m_kasaeei
26-05-2010, 19:46
DVD های 2 لایه رو میگن DVD 9
واقعا نمیدونم چرا دوستان دیگه اومدن تو بحث ما !!! کسی خبرتون کرد ؟؟ کسی با شماها بحثی کرد یا نظر خواهی کرد که اومدین این تاپیک رو شلوغش کردین اقای ATHESTBOY ؟!!!
واقعا عجیبه !! یک کلام من به اقای SHAB_2008 حرف زدم همه از موقعیت سوءاستفاده کردن برای زمین زدن XBOX360 !!!

shab_2008
26-05-2010, 19:46
OMG (مخفف Oh My God: دی)
9200 اصلا یه گرفیکه؟
یا یه چیپست برای مادربرد؟: دی
انصافا دیگه با عرضه سری amd 5000 برو یه صفایی بده: دی
یه سری عکس +18 : دی

او,ام,جی(مخفف اوه مای گاد!):31:

یعنی درست میبینم!!!:18: تو برای اولین بار یه عکس غیر S * X * Y گزاشتی!!:31:

داداش من نگفتم اطلاعاتت بالا نیست ! گفتم تعصبی نگین بعضی چیزارو ...

دوستان دیگه لطفا داخل بحث نشن ! چون بهشون مربوط نیست !
بهداد با تو نیستم داداش(البته پارازیت ننداز ! )...[atheistboy] منظورم شما بودین ! الان اینجا فکر میکنن من کسی رو شیر کردم که بیاد تو بحث...
ممنون میشم نیاین تو!

من هیچ وقت هیچ چیزی را با تعصب نگفتم و همیشه با دلیل و مدرک صحبت کردم! چون میدونستم که سطح اطلاعات کاربران این فروم بالاست و بی خودی نمیشه ههمین جوری یه چیزی گفت.

حتی همین پدرام و میلاد که اینجا هستن شاهدن که من چند بار درباره این کنسول اتنقادهایی هم در برابر PC ازش داشتم.

در اخر باز اگه کسی از دست من دلگیر شده من ازشون عذر خواهی میکنم و میگم که نوکره همشون هم هستم و قصدم به هیچ وجه بی احترام یا بد صحبت کردن با کسی نبوده .

4870x2
26-05-2010, 19:48
یعنی درست میبینم!!! تو برای اولین بار یه عکس غیر S * X * Y گزاشتی!!

OMG به نمای 2: دی

babak_deghat
26-05-2010, 20:00
-در دسترس بودن این dvd9 مثل dvd های عادیه؟ یعنی همه ی سی دی فروشی ها دارن؟
-سایتی برای دانلود بازی های این کنسول نمیشناسین؟lمن یه بازی به اسم red dead redemption رو به صورت اتفاقی گیر آوردم اما دیگه بازی دیگه ای برا دانلود پیدا نکردم]

pedram_sad
26-05-2010, 20:05
اقا پستت رو ویرایش کن لینک ها رو هم بردار چون خلاف مقررات هست

تو تهران زیاد هست و لی شهرستان ها اکثر کمه نسبت به Dvd 5

حد اقل ایه که هر جایی ندارن منتهی هر dvd 9 هم نباید خرید

Yi Yi
26-05-2010, 20:08
واقعا نمیدونم چرا دوستان دیگه اومدن تو بحث ما !!! کسی خبرتون کرد ؟؟ کسی با شماها بحثی کرد یا نظر خواهی کرد که اومدین این تاپیک رو شلوغش کردین اقای ATHESTBOY ؟!!!
واقعا عجیبه !! یک کلام من به اقای SHAB_2008 حرف زدم همه از موقعیت سوءاستفاده کردن برای زمین زدن XBOX360 !!! حق با شماست. واقعا معذرت می خوام!! الان که داشتم اخبار اقتصادی رو می دیدم، گویا ارزش سهام Microsoft به خاطر پست‌های اینجانب به شدت سقوط کرده و این شرکت معظم در آستانه‌ی ورشکستگیه!
اصلا من کاری به بحث شما نداشتم. تازه با این پست شما فهمیدم که شما چند صفحه قبل بحثی رو با کس دیگری آغاز کردید. من به پست های آقای sonixax واکنش نشون دادم نه به شما.
قبل از هر چیزی اول پست های من رو بخونید، بفهمید دقیقا چی گفتم بعد نگران جیب شرکت مایکروسافت بشید!
در ضمن نیاز ندارم که کسی من رو خبر کنه یا نکنه! به اجازه ی شما هم نیاز ندارم که وارد بحثاتون بشم یا نشم! اگه بحثتون خصوصیه، برید در چت روم مطرحش کنید نه اینجا آقا/های m_kasaeei

pedram_sad
26-05-2010, 20:13
دوستان 2 تا خبر خوب دارم ( حد اقل برای من که این طور بوده )

اولیش این که insomniac games که تا حالا فقط برای محصولات PS Family بازی develop میکرد این بار داره برای اولین بار یک بازی میزنه که برای 360 هم هست و ناشر اون EA هست
و اعلام کردن که خیلی دوست دارن رو این کنسول هم کار کنن و Gamer های بیشتری کارشون رو تجربه کنن

( با بازی های قوی که از این developer روی PS2 و اخریاش یعنی Ratchet and Clank و Resistance برای PS3 مطمنم یک IP ردیفی خواهد شد )
لیست بازی هایی که ساختن رو اینجا میتونید ببینید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخبر دوم که نمیدونم چقدر طرفدار این بازی هستید و میشناسیدش
بازی Gothic که 3 شماره قبلی اون انحصار PC بود شماره 4 ام قراره برای 360 هم بیاد
با اسم Arcania : Gothic 4
( داداشم Hardcore fan این بازی هست و امروز خیلی خوشحال شد و فقط گفت : اخیش ) :31:

4870x2
26-05-2010, 20:19
خبر دوم که نمیدونم چقدر طرفدار این بازی هستید و میشناسیدش
بازی Gothic که 3 شماره قبلی اون انحصار PC بود شماره 4 ام قراره برای 360 هم بیاد
با اسم Arcania : Gothic 4
( داداشم Hardcore fan این بازی هست و امروز خیلی خوشحال شد و فقط گفت : اخیش )
من نصف عمرم منتظر این نسخه 3 ومش بودم وقتی اومد شدم این=((
بعد رفتم سراغ oblivion و دیدم بعلــــه
راستی همین الان bad C2 رو تموم کردم
عجب مرحله اخر مضخرفی داشت: دی
bioshock 2 هم چند روز پیش تموم شد
بتمن هفته پیش
بایونتا هم 2 هفته پیش
حالا بیکاری چه کنم؟
فقط یه ninja G2 دارم انقدر سخته حسش نیست برم: دی

alireza_sun72
26-05-2010, 20:23
اصلا لازم نیست سرعت رایت رو روی 2 یا 2.4 بزارید سرعت رو روی 8x بزارید عین اب خوردن میخونش
بعد هم اگه فایل image تون رو با nero burning rom رایت کنید دیگه نیازی هم به فایل txt ندارید خلاص!
(من تمام بازیهامو خودم و همرو با سرعت 8x رایت میکنم

babak_deghat
26-05-2010, 20:24
ن منتهی هر dvd 9 هم نباید خرید
چطور مگه ؟

pedram_sad
26-05-2010, 20:27
چطور مگه ؟
منظورم مارک Dvd هست
اینقدر مارک های مزخرف و متفرقه بازار رو قبضه کرده که اصلا رسما تعطیل

verbatim بهترینه که گرونترین هم هست
بعد از اون t-gate و ritek و ricoh مارک های خیلی خوبی هستن برای 360

shab_2008
26-05-2010, 20:29
من یه نکته را اینجا بد نیست بگم :

من همیشه گفتم اگه بحث به دور از هر گونه جنجال باشه بسیار بسیار مفید هست.

به قول سعید (samgun) (که واقعا جاش خالی هست و امیدوارم دوباره مثل قبل فعالیت کنه ) میگفت خیلی از پیشرفت های علمی به وسیله همین بحث ها حاصل شده و این گونه بحث بسیار بسیار بهتر از سوالات کلیشه ای هست.

واقعا من خودم خیلی اطلاعات جامعی از سخت افزارهای روز دنیا ندارم اما در پست هایی که بحث شده بود بین میلاد و اقای atheistboy یه سری اطلاعات خوب و جامع مثلا در مورد CPU بدست اوردم که خیلی برام خوشحال کنندس.

در اخر اینو بگم که اگه هدف از این بحث ها فقط یک جور اطلاع رسانی و اگاه سازی برای کاربرا باشه خیلی میتونه مفید تر باشه تا جواب دادن به سوالاتی که در 10 صفحه 10 بار جواب داده شده!

pedram_sad
26-05-2010, 20:38
من یه نکته را اینجا بد نیست بگم :

من همیشه گفتم اگه بحث به دور از هر گونه جنجال باشه بسیار بسیار مفید هست.

به قول سعید (samgun) (که واقعا جاش خالی هست و امیدوارم دوباره مثل قبل فعالیت کنه ) میگفت خیلی از پیشرفت های علمی به وسیله همین بحث ها حاصل شده و این گونه بحث بسیار بسیار بهتر از سوالات کلیشه ای هست.

واقعا من خودم خیلی اطلاعات از سخت افزارهای روز دنیا اطلاعات کافی نداشتم اما در پست هایی که بحث شده بود بین میلاد و اقای atheistboy یه سری اطلاعات خوب و جامع مثلا در مورد CPU بدست اوردم که خیلی برام خوشحال کنندس.

در اخر اینو بگم که اگه این بحث ها درش فقط یک جور اطلاع رسانی و اگاه سازی برای کاربرا باشه خیلی میتونه مفید تر باشه تا جواب دادن به سوالاتی که در 10 صفحه 10 بار جواب داده شده!
شهاب جان حرفات رو قبول دارم و درست
گرچه برای من که اطلاعات جدید نبود
ولی در کل اگه پست من منظورته من منظورم این بود که باید تو جای خودش انجام بشه
چند صفحه از این تاپیک صرف بحث سر معماری PC و ... شد که به 360 کاری نداشت
یک سری از دوستان هم این وسط پست هاشون داشت گم میشد

به قول همون دوستمون سر درد گرفت :31:

من حرفم این بود این بحث ها بره تو گروه خودش بهتره هم اونایی که میخوان میخونن هم کل کل ایجاد نمیشه هم تاپیک منحرف نمیشه

در مورد خط اخر پستت همیشه این تذکر بوده که حد اقل چند صفحه اخیر یا پست اول رو بخونن ولی تتاسفانه به قول خودت سوالت تکراری زیاده کاری هم نمیشه کرد
جواب هم ندی شاکی میشن که کسی اینجا جواب نمیده و اینا .... :31:

hatamir66
26-05-2010, 20:40
سلام ... شاید اینی که اینجا میپرسم اینجا نباید بپرسم ... ولی ... خوب دیگه ...
آخرش به این نتیجه رسیدم که خودم بیام کاور بازی ها رو هر شکلی میخوام درست کنم ... بدم پرینت بگیرن ... بزارم تو جعبش... حالا یک سوال میمونه :
سایز قاب های Blue-Ray چه قدره؟ (X*Y) + سایز کنارش ... اصلا کنار داره ؟ ( Spin )
~~~~~~~~ DVD چه طور ؟
ممنون
میگم بابا انصافا دمت گرم
چه چیزایی شده دغدغه شما؟ نمیشه باش کنار بیای؟
فقط میدونم اگه این کارو بکنی ، وقتی بزرگ شدی و یادت به کاری که کردی بیفته کلی به کاری که کردی میخندی:27::31::27:

اگه هنوزم اصرار به انجام کارت داری یه کاور رو از جلد پلاستیکیش در بیار و خودت اندازه بگیر

oghtapost
26-05-2010, 20:43
به نظرتون خریدن یه آرکاد مقرون به صرفه تر از بقیست؟
هارد به چه دردی میخوره؟
آرکاد به خاطر نداشتن هارد ارزونه؟
مم
نون
.
.

IRAN_KING
26-05-2010, 20:47
ابن حرف تا حدود زیادی درسته !!!

ولی اگه شما دوست دارید pc مخصوص بازی تهیه کنید حتما یه ALIEN WARE رو تجربه کنید تا قردت یه pc مخصوص بازی رو تجربه کنید. (به علت هماهنگی قطعات)

OK
----------------------------------------------------------------------------------
oh oh oh oh oh oh ohooooooooooooooooooooooooo

دو دقیقه رفتیم به شینیم ماهواره نگاه کنیم سریال فارسی 1 رو....

ببین چیکارکردن بابا ..تاپیک رو ... طوفانی از مشاجره ها و .....:18::18::18:

SCIENCE_2012
26-05-2010, 20:48
به نظرتون خریدن یه آرکاد مقرون به صرفه تر از بقیست؟
هارد به چه دردی میخوره؟
آرکاد به خاطر نداشتن هارد ارزونه؟
مم
نون
.
.

اگه واقعا پول ندارید بله به صرفه هست و میتونید هارد رو بعدا تهیه کنید!!!

مزیت های داشتن هارد:
1-لود سریع بازی
2-هنگ نکردن و رندر سریع تکسچر ها در بازی هایی مثل GTA
3-مادام العمر کردن لنز دستگاه:31:

یا حق :11:

shab_2008
26-05-2010, 20:53
شهاب جان حرفات رو قبول دارم و درست
گرچه برای من که اطلاعات جدید نبود
ولی در کل اگه پست من منظورته من منظورم این بود که باید تو جای خودش انجام بشه
چند صفحه از این تاپیک صرف بحث سر معماری PC و ... شد که به 360 کاری نداشت
یک سری از دوستان هم این وسط پست هاشون داشت گم میشد

به قول همون دوستمون سر درد گرفت :31:

من حرفم این بود این بحث ها بره تو گروه خودش بهتره هم اونایی که میخوان میخونن هم کل کل ایجاد نمیشه هم تاپیک منحرف نمیشه

در مورد خط اخر پستت همیشه این تذکر بوده که حد اقل چند صفحه اخیر یا پست اول رو بخونن ولی تتاسفانه به قول خودت سوالت تکراری زیاده کاری هم نمیشه کرد
جواب هم ندی شاکی میشن که کسی اینجا جواب نمیده و اینا .... :31:

میگم پدرام جون پایه باشی یه بحث راه بندازیمو جفتمون به اتفاق هم بن بشیم و بشینیم گلای قالی رو بشموریم!!:31:

نه پدرام جون من به هیچ وجه منظورم پست شما نبود من پست اخر اقای atheistboy را که دیدم یادم افتاد اون موضوع را بگم و حرفت هم کاملا متین هست و منم قبول دارم.

اون حرفم هم یه پیشنهاد بود شما زیاد جدی نگیر!:31:

m_kasaeei
26-05-2010, 20:56
حق با شماست. واقعا معذرت می خوام!! الان که داشتم اخبار اقتصادی رو می دیدم، گویا ارزش سهام Microsoft به خاطر پست‌های اینجانب به شدت سقوط کرده و این شرکت معظم در آستانه‌ی ورشکستگیه!
اصلا من کاری به بحث شما نداشتم. تازه با این پست شما فهمیدم که شما چند صفحه قبل بحثی رو با کس دیگری آغاز کردید. من به پست های آقای sonixax واکنش نشون دادم نه به شما.
قبل از هر چیزی اول پست های من رو بخونید، بفهمید دقیقا چی گفتم بعد نگران جیب شرکت مایکروسافت بشید!
در ضمن نیاز ندارم که کسی من رو خبر کنه یا نکنه! به اجازه ی شما هم نیاز ندارم که وارد بحثاتون بشم یا نشم! اگه بحثتون خصوصیه، برید در چت روم مطرحش کنید نه اینجا آقا/های m_kasaeei

شما مثل اینکه متوجه نمیشین !!! یا خودتون رو میزنین به گمراهی !! ارزش بحث نداره که بخوام جوابی بدم :46: جوابی که سونیا دادن از قبل ربط پیدا میکرد به پست من :46:
این قسمت pc تفکیک بشه یه عده برن بگن بخندن خوش باشن الکی !!
کلا نمیدونم کسانی که کلا از کنسول بدشون میاد همش میان تو اینجور تاپیک ها :دی

Mohammad_Ahrari
26-05-2010, 20:59
دوستان سلام

یک سوال: آیا میشه بازی های xbox رو از رو اینترنت دانلود کرد و بعد رایتش کرد؟؟

میشه؟؟ازکدوم سایتا؟؟

ممنون

pedram_sad
26-05-2010, 20:59
میگم پدرام جون پایه باشی یه بحث راه بندازیمو جفتمون به اتفاق هم بن بشیم و بشینیم گلای قالی رو بشموریم!!:31:

نه پدرام جون من به هیچ وجه منظورم پست شما نبود من پست اخر اقای atheistboy را که دیدم یادم افتاد اون موضوع را بگم و حرفت هم کاملا متین هست و منم قبول دارم.

اون حرفم هم یه پیشنهاد بود شما زیاد جدی نگیر!:31:
اتفاقا فکر میکردم ( دقیق نمیدونم ) برای دوستان که تو این مشاجره ( به قول بعضی ها اغتشاش :31: ) شرکت داشتن براشون جای سوال باشه که من چرا شرکت نکردم (چون حد اقل اسمم اینطوری در رفته )
همون بهتر که شرکت نکردم و به شدت خودم رو کنترل کردم چون قسمت اعظم بحث های تایپ شده فقط گمراه کننده و دور از واقعیت بود ( حالا کاری نداریم )

ولی شهاب جون اگه می اومدم مظمن باش جفتمون رو به همراه میلا بن میکردم راحت شیم جمیعا :31:

خوب حالا دیگه این تاپیک اساسی دست یک همکار رو میبوسه برای پاکسازی :31:

babak_deghat
26-05-2010, 21:03
دوستان سلام

میشه؟؟ازکدوم سایتا؟؟

ممنون
سوالی بود که من همین چند ساعت پیش تو صفحه ی قبل پرسیدم.
اینم یه سایتی برای دانلود بازی که پیدا کردم.البته رایتش هم مثل اینکه متد خاصی داره!

pedram_sad
26-05-2010, 21:04
دوستان سلام

میشه؟؟ازکدوم سایتا؟؟

ممنون
دوست عزیز شما همین یکی دو صفحه قبل رو میخوندی راجع به همین لینک و دانلود و رایت صحبت شد

بعدش شما از نظر حجم مشکل نداری یا سرعتت اینقدر بالاست که این همه بازی که با این سرعت Release مسشن و دونه ای 8 یا 9 گیگ حجم دارن رو دان کنی ؟ :31:

سایت و لینک که خیلی زیاده اکثرا هم Rapidshare هستن

ase_pase
26-05-2010, 21:23
اصلا لازم نیست سرعت رایت رو روی 2 یا 2.4 بزارید سرعت رو روی 8x بزارید عین اب خوردن میخونش
بعد هم اگه فایل image تون رو با nero burning rom رایت کنید دیگه نیازی هم به فایل txt ندارید خلاص!
(من تمام بازیهامو خودم و همرو با سرعت 8x رایت میکنم

سلام دوست من

مرسی از راهنماییت ، راستش من جز با img burn که میشناختم تجربه ای نداشتم .
اگه با نرو اینقدر راحت رایت میشن (حتی از روی هارد ) که خیلی عالی هست

tonypb
26-05-2010, 21:35
سلام.
آیا میشه از xbox به عنوان یک hd media player استفاده کرد؟
برام خیلی مهمه.
ممنون

Mohammad_Ahrari
26-05-2010, 21:59
دوست عزیز شما همین یکی دو صفحه قبل رو میخوندی راجع به همین لینک و دانلود و رایت صحبت شد

بعدش شما از نظر حجم مشکل نداری یا سرعتت اینقدر بالاست که این همه بازی که با این سرعت Release مسشن و دونه ای 8 یا 9 گیگ حجم دارن رو دان کنی ؟ :31:

سایت و لینک که خیلی زیاده اکثرا هم Rapidshare هستن

دوستان حالا چرا میزنید؟؟؟:31:

خوب من فکر نمیکردم همین صفحه ی پیش باشه.
رپیدشیر باشه دیگه چه بهتر.قرار نیست همه رو دانلود کنم.خوباشو دانلود میکنم.

میشه یک سایت معتبر بگین؟؟

در ضمن نجوه ی رایتش چجوریه که خاصه؟؟؟

ممنون:40::40:

MILIN3M
26-05-2010, 22:00
بینم این سایته که میده 1500 تومن..میارزه بخریم؟؟؟ اون سایته

میده 2400..حضوری هم بخریم همون قیمت میده؟؟

pedram_sad
26-05-2010, 22:50
سلام.
آیا میشه از xbox به عنوان یک hd media player استفاده کرد؟
برام خیلی مهمه.
ممنون
میتونی به عنوان media center به Windows وصل کنی
و خودش هم یک سری از avi و divX ها رو با COdec دانلودی پخش میکنه
حالا چرا این قدر مهمه که اینطوری گفتی ؟

دوستان حالا چرا میزنید؟؟؟:31:

خوب من فکر نمیکردم همین صفحه ی پیش باشه.
رپیدشیر باشه دیگه چه بهتر.قرار نیست همه رو دانلود کنم.خوباشو دانلود میکنم.

میشه یک سایت معتبر بگین؟؟

در ضمن نجوه ی رایتش چجوریه که خاصه؟؟؟

ممنون:40::40:
خوب همین دیگه :31:
همین نحوره رایتش رو تاپیکش رو صفحه قبل گذاشتم

تو این تاپیک هم تا دلت بخواد لینک هست :

اون نقطه بین بازی و سنتر رو بردار

sonixax
26-05-2010, 22:52

بنده قبلا یک تاپیک ایجاد کردم و تمام روش های ممکن رو آموزش دادم - اینجا :

DVD های 8.5 گیگی رو DVD9 میگن .

pedram_sad
26-05-2010, 22:58
بنده قبلا یم تاپیک ایجاد کردم و تمام روش های ممکن رو آموزش دادم - اینجا :

DVD های 8.5 گیگی رو DVD9 میگن .
میلاد جان منتظر بودم بیای تاپیکت رو بگی که من bookmark کنم که الان کردم
چون هر سری خواستم reference بدم یا گم میکردم یا دم دست نبود :31:
تا وقتی اینجا اموزش هست چه به نیاز به BC

sonixax
26-05-2010, 23:00
جوابی که سونیا دادن از قبل ربط پیدا میکرد به پست من :46:

داستان سونیا چیه ؟ :31:

underworld
26-05-2010, 23:03
دوستان سلام
اصلا دوست ندارم دوباره بحث جنجالی راه بیفته فقط من 3 تا سوال داشتم:

1- توی همون بحثهایی که شده بود یکی گفت که 360 چون بازیها رو حداکثر با رزولوشن 720 اجرا میکنه, روون اجرا میکنه و کسی هم منکرش نشد و آیا فیلتر هایی مثل antialiasing که به بهبود کیفیت گرافیک کمک میکنه در کنسول وجود نداره؟ (اگه واقعا اینجوریه که Quality گرافیک بازیهاش خیلی پایینه وقتی بخوای به مانیتور وصلش کنی)

2-و این سوالمو کسی درست جواب نداد که وقتی بازیهای جدید رو با دایرکتس 11 بسازن, کلا کنسولها چطور میخوان به همون خوبی با کیفیت dx11 اجرا کنن

3- با توجه به اینکه خود بنده عمری رو PC باز بودم...آیا امکانش هست که موس و کیبورد رو به کنسول 360 متصل کرد

ممنون :11:

sonixax
26-05-2010, 23:09
1- توی همون بحثهایی که شده بود یکی گفت که 360 چون بازیها رو حداکثر با رزولوشن 720 اجرا میکنه, روون اجرا میکنه و کسی هم منکرش نشد و آیا فیلتر هایی مثل antialiasing که به بهبود کیفیت گرافیک کمک میکنه در کنسول وجود نداره؟ (اگه واقعا اینجوریه که Quality گرافیک بازیهاش خیلی پایینه وقتی بخوای به مانیتور وصلش کنی)

به طور کلی وقتی شما کنسول رو (هر کنسولی) رو به مانیتور وصل میکنید شاهد افت کیفیت هستید ، دلیلش هم خیلی سادست ، پیکسل های مانیتور خیلی خیلی شارپ هستند و همه چیز رو دقیق دقیق نشون میدهند ، ولی مال تلویزیون یک مقداری بلور هست ، در حقیقت برای همینه که وقتی کامپیوتر رو به تلوزیون وصل میکنید نوشته هاش خیلی تار هستند ، یا مثلا یک بازی PSX رو با امولاتور توی مانیتور بازی کنید حالتون از گرافیکش به هم میخورهه ، همون بازی رو رو با همون کامپیوتر وصل کنید به تلویزیون ببنید چه قدر تفاوتش میشه . رزولوشن تلویزیون ثابت هست ولی مال مانیتور یک حد اقل و یک حد اکثر داره یعنی میتونید توی یک رنج خاص تغییرش بدید ولی توی TV اینطوری نیست . البته داستان تلوزیون های نسل جدید که Full HD هستند فرق میکنه .

2-و این سوالمو کسی درست جواب نداد که وقتی بازیهای جدید رو با دایرکتس 11 بسازن, کلا کنسولها چطور میخوان به همون خوبی با کیفیت dx11 اجرا کنن

هیچ طور ، کنسول از ظرفیتش فراتر نمیتونه بره ، ولی اون بازی رو با گرافیک کمتری درست میکنند ، البته توی کنسول ها نسل بعدی هم میاد . فعلا خیلی راه مونده تا تغییر نسل کنسول ها .

3- با توجه به اینکه خود بنده عمری رو PC باز بودم...آیا امکانش هست که موس و کیبورد رو به کنسول 360 متصل کرد

بله امکانش هست ، ولی پیشنهاد میکنم که سعی کنید به کنترلر خود بازی عادت کنید .

ase_pase
26-05-2010, 23:25
سلام قیمتش که به نظر خوب میاد اما من خودم از این یکی میگرم و البته واقعا راضی هم هستم . با چاپ روی دی وید و کاور و قاب سفید میده 3000 تومان :

underworld
26-05-2010, 23:33
به طور کلی وقتی شما کنسول رو (هر کنسولی) رو به مانیتور وصل میکنید شاهد افت کیفیت هستید

پس اگه اینطوریه فایده نداره آدم کنسول رو به مانیتور وصل کنه....با این حساب مجبورم پول یه تلویزیون هم جدا بدم
!

البته داستان تلوزیون های نسل جدید که Full HD هستند فرق میکنه .

حالا داستان این تلویزیون های نسل Full HD که میگید فرقش چیه؟

هیچ طور ، کنسول از ظرفیتش فراتر نمیتونه بره ، ولی اون بازی رو با گرافیک کمتری درست میکنند ، البته توی کنسول ها نسل بعدی هم میاد . فعلا خیلی راه مونده تا تغییر نسل کنسول ها .

شاید خریدن یه کارت گرافیک که دایرکتس 11 رو پشتیبانی کنه به بهتر باشه تا اینکه تازه بیام قصد خرید کسنول 360 رو بکنم

sonixax
26-05-2010, 23:36
پس اگه اینطوریه فایده نداره آدم کنسول رو به مانیتور وصل کنه....با این حساب مجبورم پول یه تلویزیون هم جدا بدم
!

از این مانیتور های لامپی نه ، صرف نمیکنه .

حالا داستان این تلویزیون های نسل Full HD که میگید فرقش چیه؟

خوب عملکرد اونها با عملکرد مانیتور خیلی فرق نمیکنه . البته باز هم توی تلویزیون بلور شدن رو داریم ولی نه خیلی .

شاید خریدن یه کارت گرافیک که دایرکتس 11 رو پشتیبانی کنه به بهتر باشه تا اینکه تازه بیام قصد خرید کسنول 360 رو بکنم

نظر من رو میخواهید از PC برای بازی استفاده نکنید ، درست به همین دلیل من هر چی کنسول هست با هم خریدم :31:

به نظر من PC برای بازی کردن نیست ، کلاسش میاد پایین :31:

Milad4171
26-05-2010, 23:36
من واسه اینکه به دسته بازی عادت کنم مدتی هست دارم روی پی سی با دسته بازی میکنم .خداییش میشه گفتم حسابی حال میده!
کسی در مورد فرمون چیزی نگفت!! فرمون واسه 360 چیزی سراغ دارین که خوب باشه!؟ اصلا میصرفه؟

sonixax
26-05-2010, 23:38
من واسه اینکه به دسته بازی عادت کنم مدتی هست دارم روی پی سی با دسته بازی میکنم .خداییش میشه گفتم حسابی حال میده!
کسی در مورد فرمون چیزی نگفت!! فرمون واسه 360 چیزی سراغ دارین که خوب باشه!؟ اصلا میصرفه؟

بله ، میصرفه خیلی هم حال میده .
اون زمان که من ایران بودم فرمون ها خیلی مسخره بود ، اینجا یک سری فرمون مال شرکت Logitech هست ، درست مثل مال ماشین واقعی هست . یعنی درست شبیه سازی میکنه و البته اگر پول بیشتر داشته باشید صندلی های مخصوصش رو هم میخرید کلی حال میکنید . به همه دستگاه ها هم وصل میشه .

Milad4171
26-05-2010, 23:46
بله ، میصرفه خیلی هم حال میده .
اون زمان که من ایران بودم فرمون ها خیلی مسخره بود ، اینجا یک سری فرمون مال شرکت Logitech هست ، درست مثل مال ماشین واقعی هست . یعنی درست شبیه سازی میکنه و البته اگر پول بیشتر داشته باشید صندلی های مخصوصش رو هم میخرید کلی حال میکنید . به همه دستگاه ها هم وصل میشه .

نکنه منظورت همون G25 معروفه؟؟؟
من اینجا قیمت کردم حدودا 350 تومن. میدونم گرونه ولی فکر کنم حسابی حال بده. اگر هر فرمونی بهش بخوره الان فرمون از 70 تومن هست تا همین 350 تومن!!
صندلی رو که گفتی من ندیدم ولی دیگه خیلی حال میکنم!! همون فرمون بهتره!!
دعا کنین گرون نشه من یه ماه دیگه هم کنسولم رو جور کنم هم فرمون. TV هم که جوره
راستی . بهترین کیفیت رو چه تلویزیونی داره. بعدش اینکه مانیتونر LCD هم همونطوری که میگی کیفتش پایینه؟ بخاطر پیکسلهاش!؟
مخسی!:31:

ase_pase
26-05-2010, 23:51
فکر کنم این تلوزیون های LED جدید که ورژن HDMI اون ها هم 1.3 هست با یک کابل HDMI با قابلیت ساپورت ورژن 1.3 خیلی خوب باشه.
البته به نظرم اگه LED با کابل 1.3 نمیگیری ، یک تلوزیون 42 یا 50 اینچ Full HD با کابل HDMI هم خیلی خوبه.

البته نظر دوستمون soniax هم حتما بپرس که به نظرم خیلی خوب اطلاعات داره

m_kasaeei
26-05-2010, 23:53
به نظر من PC برای بازی کردن نیست ، کلاسش میاد پایین

اگه world of warcraft و counter strike باشه چی ؟ :دی

sonixax
26-05-2010, 23:56
نکنه منظورت همون G25 معروفه؟؟؟
من اینجا قیمت کردم حدودا 350 تومن. میدونم گرونه ولی فکر کنم حسابی حال بده. اگر هر فرمونی بهش بخوره الان فرمون از 70 تومن هست تا همین 350 تومن!!
صندلی رو که گفتی من ندیدم ولی دیگه خیلی حال میکنم!! همون فرمون بهتره!!
دعا کنین گرون نشه من یه ماه دیگه هم کنسولم رو جور کنم هم فرمون. TV هم که جوره
راستی . بهترین کیفیت رو چه تلویزیونی داره. بعدش اینکه مانیتونر LCD هم همونطوری که میگی کیفتش پایینه؟ بخاطر پیکسلهاش!؟
مخسی!:31:

راستش در این باره زیاد بارم نیست ، مدل هاش رو هم نمیدونم ، فقط توی زاتورن رفتم پشت یکیش نشستم از این صندلی ها هم داشت دور میزدی صندلیش هم کج میشد ، تصادف میکری میلرزید ، خیلی باحال بود . کلهم قیمتش 600 یورو بود . نه پولشو داشتم و نه جاشو وگرنه میخریدمش :31:

---------- Post added at 11:55 PM ---------- Previous post was at 11:54 PM ----------

اگه world of warcraft و counter strike باشه چی ؟ :دی

با هیچ کدومش رابطه ای ندارم :13:

ولی رد آلرت حال میده :31:

---------- Post added at 11:56 PM ---------- Previous post was at 11:55 PM ----------

البته نظر دوستمون soniax هم حتما بپرس که به نظرم خیلی خوب اطلاعات داره

من زیاد مدل های TV ها و مانیتور ها رو نمیشناسم ، اطلاعاتم در موردشون کلی هست . ولی این سه بعدی ها خیلی باحالن :31:

underworld
27-05-2010, 00:06
بلاخره چی شد؟...منکه مانیتورم LCD هست, بهش کنسول وصل کنم بهتره یا تلویزیون HD?! یا اینکه فرقی نمیکنن؟!

sonixax
27-05-2010, 00:10
بلاخره چی شد؟...منکه مانیتورم LCD هست, بهش کنسول وصل کنم بهتره یا تلویزیون HD?! یا اینکه فرقی نمیکنن؟!

100% تلویزیون HD بهتره ، مانیتور HD هم خیلی خوبه .

underworld
27-05-2010, 00:18
اونوقت مانیتور LCD که فقط کابل DVI داشته باشه هم افت کیفیت میاره یا شما منظورتون مانیتورهای قدیمی بود؟

sonixax
27-05-2010, 00:33
اونوقت مانیتور LCD که فقط کابل DVI داشته باشه هم افت کیفیت میاره یا شما منظورتون مانیتورهای قدیمی بود؟

بله افت خواهد داشت ، ولی مانیتور هایی که ورودی HDMI دارند اینطوری نمیشند .

DD22
27-05-2010, 02:26
ایا کنسول الیت کابل HDMIرا هم همراه خود کنسول دارد یا باید جداگانه تهیه کنیم:10:

sonixax
27-05-2010, 03:55
ایا کنسول الیت کابل HDMIرا هم همراه خود کنسول دارد یا باید جداگانه تهیه کنیم:10:

اون موقع ها که ما جوون تر بودیم داشت ، ولی نامرد مایکروسافت دیگه نمیذاره توش :13:

وین رونی
27-05-2010, 07:01
ای بابا من از روی ندونستن یه حرفی زدما...
شرمنده فکر نمی کردم بحث بشه.
خوب کنسول را تازه گرفتم یواش یواش و با کمک شما نقاط قوت و ضعفش را می شناسم
اما تا دیروز رزولشن ایکس باکسم 768*1027 بود اما دیروز رزولشن را گذاشتم روی 768*1280.به نظر من گرافیک خیلی بهتر شد.حداقل روی بازی های Fifa World Cup و Red Dead Redemption که من بهبود گرافیک را دیدم

از راهنمایی همه شما ممنونم

kamranvah
27-05-2010, 07:31
دسته ی اضافی برای کنسول چند در میاد؟

Hunter lord
27-05-2010, 08:05
دسته ی اضافی برای کنسول چند در میاد؟

Orig ( به قول فروشنده ها ) = رنگ مشکی 40
تقلبی = رنگ مشکی 35

سفید هم قیمتش همینه حالا 2 تومان بالا یا پایین

IRAN_KING
27-05-2010, 08:06
ای بابا من از روی ندونستن یه حرفی زدما...
شرمنده فکر نمی کردم بحث بشه.
خوب کنسول را تازه گرفتم یواش یواش و با کمک شما نقاط قوت و ضعفش را می شناسم
اما تا دیروز رزولشن ایکس باکسم 768*1027 بود اما دیروز رزولشن را گذاشتم روی 768*1280.به نظر من گرافیک خیلی بهتر شد.حداقل روی بازی های Fifa World Cup و Red Dead Redemption که من بهبود گرافیک را دیدم

از راهنمایی همه شما ممنونم

وین رونی .. مانیتور بنداز آشغالی .... tv بچسب که خیلی از نظر صدا وکیفیت بهتره حتما....

راستی تو که متاهلی با خانومت فیفا شرطی بزن ... مواظب باش کتک نخوری..

Yi Yi
27-05-2010, 08:17
توی این تهران خراب شده! هیچ فروشگاهی وجود نداره که بازی های ورزشی EA SPORTS و دیگر شرکت ها رو عرضه کنه؟
هر جا میرم فقط FIFA 2010 دارند. دنبال NHL , NFL و NBA و ... می گردم.
لطفا فروشگاه اینترنتی معرفی نکنید.

IRAN_KING
27-05-2010, 08:21
توی این تهران خراب شده! هیچ فروشگاهی وجود نداره که بازی های ورزشی EA SPORTS و دیگر شرکت ها رو عرضه کنه؟

فکر کنم این بازی ها ممنوع باشه ....:5: من بازی NBA تو ایست ممنوعه دیدم ..

.Behnam.
27-05-2010, 08:33
آقا این DVI چیه ؟ ... همون کابل سه فیشه هستش؟ HMDI ـه؟

toraj
27-05-2010, 08:41
آقا این DVI چیه ؟ ... همون کابل سه فیشه هستش؟ HMDI ـه؟

خیر این کابل با hdmi فرق میکنه.
.............................................

دوستان بهتره کسایی که سوال دارن صفحه 1 رو بخونن بعد بیان سوال کنن الان یه روزه 5 صفحه تاپیک جلو رفته بود.:18:

---------- Post added at 08:41 AM ---------- Previous post was at 08:39 AM ----------

فکر کنم این بازی ها ممنوع باشه ....:5::5::5::5::5::5:

این بازیها کم پیدا میشن چون اینجا طرفدارهاش خیلی کمه.

ase_pase
27-05-2010, 08:42
فکر کنم یکی از دوستان دنبال فرمون و... بود.
من توی فروشگاه اینترنتی DC دیدم که فرمون و پدال و دنده + صندلی با مارک BIg Ben که هم واسه XOBX هست و هم واسه PC و هم PS3 ، با قیمت 195.000 تومان فروخته میشه.
البته من از نوع مارک و کیفیت و.... چیزی نمیدونم.

MILIN3M
27-05-2010, 09:10
ولی کاش میتونستیم ازش به عنوان hd player استفاده کنیم

kamranvah
27-05-2010, 09:17
Orig ( به قول فروشنده ها ) = رنگ مشکی 40
تقلبی = رنگ مشکی 35

سفید هم قیمتش همینه حالا 2 تومان بالا یا پایین

چرا بين اصل و تقلبي فقط 5 هزار تومان فاصله است?

Leon-117
27-05-2010, 09:20
سلام.دوستان من اين point هاي MicroSoft‌رو از كجا گير بيارم؟!راهي بجز خريدن نيست؟دلم نمياد بخاطر 1500 Point پول بدم!

.Behnam.
27-05-2010, 09:22
خیر این کابل با hdmi فرق میکنه.
.............................................

دوستان بهتره کسایی که سوال دارن صفحه 1 رو بخونن بعد بیان سوال کنن الان یه روزه 5 صفحه تاپیک جلو رفته بود.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

شرمنده اگه سوالم بیجا بود ...
راستی مگه تو پست اول چیزی در مورد انواع کابل نوشته ؟ ...:46:
این که تاپیک یه روزه 5 صفحه رفته بوده جلو ... اگه بخونی می فهمی که دوستان داشتن در مورد برتری PC یا X360 کل کل میکردن ... :31:

SCIENCE_2012
27-05-2010, 09:25
سلام.دوستان من اين point هاي MicroSoft‌رو از كجا گير بيارم؟!راهي بجز خريدن نيست؟دلم نمياد بخاطر 1500 Point پول بدم!

تنها راه خرید کارت هست ... در فروشگاه فروم هایی مثل Bazi center میفروشند.

وین رونی
27-05-2010, 10:24
با میثم تماس بگیرید
joykiller360

babak_deghat
27-05-2010, 10:36
اگه میشه کار با منوهای کنسول یا طریقه ی نصب کردن بازی ها رو هارد رو هم آموزش بدید

ase_pase
27-05-2010, 10:43
کار با منو رو نمیدونم منظورت چی هست اما راجع نصب بازی ها ، کار سختی نیست .
وقتی دیسک بازی رو توی دستگاه میزاری ، دکمه Y رو میزنی که بتونی اطلاعات بازی رو ببینی و همونجا یک گزینه Install داره که بازی رو روی هارد نصب میکنه و یا میتونی بری به قسمت games Library و از اونجا بازی رو نصب کنی.
===================================

ولی کاش میتونستیم ازش به عنوان hd player استفاده کنیم

من ازش به این عنوان استفاده میکنم و فیلم های 720 و حتی 1080p رو هم توش میزارم و نگاه میکنم و انصافا با کابل HDMI کیفیتش خیلی بالاتر از DVD Player های غیر HD هست.

tonypb
27-05-2010, 10:56
میتونی به عنوان media center به Windows وصل کنی
و خودش هم یک سری از avi و divX ها رو با COdec دانلودی پخش میکنه
حالا چرا این قدر مهمه که اینطوری گفتی ؟

آخه استفاده ش خیلی زیاده.و بالا خره یه عمری داره و وقتی از رده خارج شد مثل ps2 نیفته اون گوشه خاک بخوره.
میشه مثل ps2 براش کنترل خرید؟
من میخوام برام آهنگ و عکس و فیلم رو در حد مطلوب پخش کنه...

m_kasaeei
27-05-2010, 11:02
هر جا میرم فقط FIFA 2010 دارند. دنبال NHL , NFL و NBA و ... می گردم
nextgen زنگ بزن سفارش بده اماده میکنن بعد برو بگیر ! NBA که فراوونه :دی یادت نره فقط 2K10 رو بگیریا

S0R3N4
27-05-2010, 12:11
سلام بچه ها
خوبید شما؟
راستش ما یه 2 هفته ای هست دو فروند XBOX elit خریدیدم!یکیش رو کادو دادیم و یکی رو نگه داشتیم و هنوز وقت باز کردنش رو نداشتم!
ظاهرا باید 1 فروند دیگه خریداری شه.الان قیمت چنده الیت و با بورد جاسپر ؟
به نظرتون تا اواخر این ماه چقدر تغییر میکنه؟
بیشتر میشه؟کمتر میشه؟یه حدسی بگید دیگه...
مرسی سو ماچ...

halflife g
27-05-2010, 12:20
سلام بچه ها
خوبید شما؟
راستش ما یه 2 هفته ای هست دو فروند XBOX elit خریدیدم!یکیش رو کادو دادیم و یکی رو نگه داشتیم و هنوز وقت باز کردنش رو نداشتم!
ظاهرا باید 1 فروند دیگه خریداری شه.الان قیمت چنده الیت و با بورد جاسپر ؟
به نظرتون تا اواخر این ماه چقدر تغییر میکنه؟
بیشتر میشه؟کمتر میشه؟یه حدسی بگید دیگه...
مرسی سو ماچ...

سلام دکتر............. .

برای داشتن قیمت های دقیق یه زنگ بزن فتحی تا دستت بیاد........ .ولی تا آخر این ماه حتما افزایش قیمت خواهد داشت حدود 20...30 تومنی.

S0R3N4
27-05-2010, 12:47
halflife g عزیز
مرسی.
ولی رو چه حساب زیاد میشه؟؟:31:
حالا بگذریم...
فتحی کیه؟
بخدا وقت تلفن زدن ندارم واسه یه چیز نچندان مهم.:41:
یکی قیمت روز داره میاد آمار بده به ما؟
مرسی...:11:

.Behnam.
27-05-2010, 12:51
ولی رو چه حساب زیاد میشه؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

خوب خیلی ها میزارن اینجور وسیله ها رو بعد از مدرسه بگیرن ... یا مثلا به شرط نمره خوب و این جور چیزا ... بعد تعداد Xbox ها کم میشه ، فروشنده ها هم از موقعیت استفاده میکنن ... گرون میشه :دی

oghtapost
27-05-2010, 12:58
دوستان توی سایت

XBOX 360 Limited Edition

505 تومن میده همچین مدلی اصلا تو بازار هست؟
کسی از این مدل گرفته؟
فک کنم فقط به خاطر هارد 250 گرونه اینطور نیست؟
اینم عکسش
مم
نون
.
.

halflife g
27-05-2010, 13:01
halflife g عزیز
مرسی.
ولی رو چه حساب زیاد میشه؟؟:31:
حالا بگذریم...
فتحی کیه؟
بخدا وقت تلفن زدن ندارم واسه یه چیز نچندان مهم.:41:
یکی قیمت روز داره میاد آمار بده به ما؟
مرسی...:11:

خوب من رسیدگی کردم به قیمتهای امروز فتحی:

الیت کپی خور شده جاسپر 330 تومن

اگه نگهدارین واسه بعد امتحانات بخاطر تموم شدن مدرسه ها و دانشگاهها تا حدی فروشنده ها به قیمتها اضافه می کنن

راستی حتما جاسپر بگیرید.

دوستان توی سایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدXBOX 360 Limited Edition

505 تومن میده همچین مدلی اصلا تو بازار هست؟
کسی از این مدل گرفته؟
فک کنم فقط به خاطر هارد 250 گرونه اینطور نیست؟
اینم عکسش

مم
نون
.
.

دوست عزیز این limited edition هستش..........خودشم limited edition بازی مدرن وارفر2........... .در نتیجه قیمتش گرونتر خواده بود

ase_pase
27-05-2010, 13:29
الان با مین جسپر ، البت 330 هست.
همین فروشگاه dc که اینترنتی هست ، الیت با مین جسپر و آپدیت داشبورد و فریمور رو میده 327 تومان و درب منزل هم تحویل میده.
خودشون میگن که تولید 2010 هم هست.
این مدل هاب COD یک فروشنده که برای فروش گذاشته بود ، علاوه بر هارد 250 و کیس با طرح COD و بازی اصلش ، دوتا دسته هم داشت.
هارد 250 که فکر کنم 175-180 باشه.
دسته هم 40-45 هست
خود بازی هم اندازه یک دسته حداقل می ارزه.
در مجموع فکر کنم که این مدل ارزش خرید داشته باشه.

Leon-117
27-05-2010, 13:36
ديروز توي توپخونه رفتم قيمت كردم باندل فاينال فانتزي رو با آخرين آپديت و اينا ميگفت 400.

pedram_sad
27-05-2010, 13:57
خوب مشکل خرید اینترنتی چیه ؟
اینطوری که شما از مغازه ها میگیری نه جنس dvd مشخصه نه سرعت رایت نه مسایل امنیتی
اکثرا هم patch شدن به wave 3 که بی برو برگرد بن میکنن تو LIVE

اگه پیدا نکردی بکو یک جا بهت معرفی کنم

آخه استفاده ش خیلی زیاده.و بالا خره یه عمری داره و وقتی از رده خارج شد مثل ps2 نیفته اون گوشه خاک بخوره.
میشه مثل ps2 براش کنترل خرید؟
من میخوام برام آهنگ و عکس و فیلم رو در حد مطلوب پخش کنه...

خوب تا 4 یا 5 سال دیگه که کنسول جدید بیاد مونده هنوز
از اون سمت هم این دستگاه کار اصلیش بازی هست و Player نیست
گرچه دوستمون هم گفتن تجربیاتشون رو

کنترل داره 360 اینم عکسش

تو دو مدل اومد و قیمتش هم 15 دلار هست

ولی از همون 2007 از رو pack ها جدا شد و جدا فروخته شد البته نمیدونم تو ایران باشه جایی

این چیز هایی که گفتی رو که خیلی خوب پخش میکنه

ديروز توي توپخونه رفتم قيمت كردم باندل فاينال فانتزي رو با آخرين آپديت و اينا ميگفت 400.

مطمنی این قیمت ؟
این که خیلی خوبه

underworld
27-05-2010, 14:09
میشه یه نفر آموزش نصب موس و کیبورد به xbox 360 رو بگه و اینکه چه چیزایی نیازه؟

Yi Yi
27-05-2010, 14:14
خوب مشکل خرید اینترنتی چیه ؟
اینطوری که شما از مغازه ها میگیری نه جنس dvd مشخصه نه سرعت رایت نه مسایل امنیتی
اکثرا هم patch شدن به wave 3 که بی برو برگرد بن میکنن تو LIVE
اگه پیدا نکردی بکو یک جا بهت معرفی کنم
فروشگاه های اینترنتی بوسیله ی پست، بازی ها رو تحویل می‌دند و متاسفانه پست محل زندگی من، کارشو به خوبی انجام نمی ده! از اون طرف موقع تحویل بازی ها هم نمی تونم به اعضای خانواده این مسئولیت رو بسپارم. چون با Gaming چندان میونه ‌ی خوبی ندارند و حوصله‌ی سرزنش شدن ندارم!
در مورد wave 3 و پچ شدن هم باید بگم که فکر نمی کنم مهم باشه. چون من از LIVE استفاده نمی کنم به خاطر نداشتن اینترنت پرسرعت.
احتمالا برم از همون nexgen بگیرم.

SCIENCE_2012
27-05-2010, 14:16

آموزش خاصی نداره!!!

شما اون قطعه ی تبدیل رو تهیه میکنید و موس و کیبرد با پورت PS2 رو بهش وصل میکنید..

pedram_sad
27-05-2010, 14:16
اموزش خاصی نداره

شما به یک قطعه نیاز داری به نام XFPS
که قیمتش حدودا 70 تومانه و باید سفارش بدی برات بیارن

با این قطعه میتونی key board و mouse و حتی دسته های PS2 رو به 360 وصل کنی

babak_deghat
27-05-2010, 14:18
-چه چیزی کلا باعث بن شدن دستگاه میشه؟ کپی خور کردنش یا استفاده از بازی های کپی شده؟
-نظرتون در باره آپدیت آنلاین چیه؟
-این عکسیه از یک دی وی دی که توسط xbox360 خراشیده شده.آیا همچین چیزی برای شما اتفاق افتاده؟

امضا و آواتارت هم خیلی باحاله مال بقیه بازیهاشو نداری؟

pedram_sad
27-05-2010, 14:20
فروشگاه های اینترنتی بوسیله ی پست، بازی ها رو تحویل می‌دند و متاسفانه پست محل زندگی من، کارشو به خوبی انجام نمی ده! از اون طرف موقع تحویل بازی ها هم نمی تونم به اعضای خانواده این مسئولیت رو بسپارم. چون با Gaming چندان میونه ‌ی خوبی ندارند و حوصله‌ی سرزنش شدن ندارم!
در مورد wave 3 و پچ شدن هم باید بگم که فکر نمی کنم مهم باشه. چون من از LIVE استفاده نمی کنم به خاطر نداشتن اینترنت پرسرعت.
احتمالا برم از همون nexgen بگیرم.
خوب اگه Live نمیری که patch مساله ای نیست
در مورد خانواده و تحویل هم خوب درک میکنم
ولی پست و مامورش حتما باید خودت باشی و امضا بزنی برگه تحویل رو و نمیگن بازیه چون بسته بندی داره و میگن بسته داره طرف و اگه نباشی تحویل خانواده نمیدن حد اقل اینجا اینطوریه

به nextgen سر نزده بودی مگه ؟

Yi Yi
27-05-2010, 14:24
به nextgen سر نزده بودی مگه ؟
نه. بازی ها رو از توپخونه می گرفتم که متاسفانه فروشگاه هاش، آرشیو قوی ای ندارند.

pedram_sad
27-05-2010, 14:25
-چه چیزی کلا باعث بن شدن دستگاه میشه؟ کپی خور کردنش یا استفاده از بازی های کپی شده؟
-نظرتون در باره آپدیت آنلاین چیه؟
-این عکسیه از یک دی وی دی که توسط xbox360 خراشیده شده.آیا همچین چیزی برای شما اتفاق افتاده؟

؟
1 - استفاده از بازی های کپی به خصوص بدون FS و چک نشده
2 - نداشتن Ixtreme LT
3 - زودتر بازی کردن نسبت به تاریخ عرضه
4 - استفاده از بازی های Patch شده به wave های پایین تر

این موارد رو هم اگه رعیات کنی بازم نمیشه گفت 100 درصد در امانی

2 - اپدیت online موردش چیه ؟
برای dashboard میتونی انجام بدی بازم به شرطی که این مواردی که گفتم رو چک کنی
گرچه update برای dashboard روی offline هم میاد

3 - این مشکل تو ماه های اول launch این کنسول و بیشتر توسط درایو های samsung ایجاد میشد که حتی dvd رو میشکون
ولی از همون 2007 حل شد

babak_deghat
27-05-2010, 14:37
آپدیت dashboard به صورت آفلاین کاملا امنه؟
کلا آپدیت dashboard چه تغییراتی رو شامل میشه؟

Leon-117
27-05-2010, 14:40
مطمنی این قیمت ؟
این که خیلی خوبه
منم خودم شك كردم اول كه باري دوستم elite رو قيمتش روپ رسيدم گفت با آخرين آپديت 322.بعد يه سري باندل فاينال فانتزي داشت گفت اينا خودشون آپديت شده هست 400.
اسم مغازه اش رو نميدونم ولي پاساژ لباف طبقه ي پايين اون مغازه هه كه روي درش عكس Mortal Kombat vs Dc Univers هست بود.:10:

pedram_sad
27-05-2010, 14:45
منم خودم شك كردم اول كه باري دوستم elite رو قيمتش روپ رسيدم گفت با آخرين آپديت 322.بعد يه سري باندل فاينال فانتزي داشت گفت اينا خودشون آپديت شده هست 400.
اسم مغازه اش رو نميدونم ولي پاساژ لباف طبقه ي پايين اون مغازه هه كه روي درش عكس Mortal Kombat vs Dc Univers هست بود.:10:
اگه مورد نداشته باشه واقعا عالیه

آپدیت dashboard به صورت آفلاین کاملا امنه؟
کلا آپدیت dashboard چه تغییراتی رو شامل میشه؟
بله امنه
این ورژن اخر مهمترین تغییرش امکان نصب بازی روی USB هست

w700
27-05-2010, 17:38
بچه‌ها این آپدیت آخر که میگید بازیو‌رو از روی یو س بی‌ می‌خونه ... یعنی‌ دیگه به dvd احتیاج نداره ؟

underworld
27-05-2010, 17:40
اگه مورد نداشته باشه واقعا عالیه

بله امنه
این ورژن اخر مهمترین تغییرش امکان نصب بازی روی USB هست

یعنی چی؟.....یعنی میشه هارد اکسترنال PC رو روش بازی ریخت؟