PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128

a-0852
02-01-2010, 10:03
اقا حمید خیلی ممنون از راهنمایی تون پس میرم که xbox 360 رو بچسبم
ولی این مطلب بود که منو به شک انداخت بخونید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Phil Spencer از مسئولين شرکت مايکروسافت در مصاحبه اي با وبسايت develop-online گفته که تنها تعدا کمي خواهان يک xbox جديد هستند.

وي گفت :" ايا ما واقعا به فروش يک ايکسباکس جديد نياز داريم ؟ فکر نمي کنم فعلا نيازي به ان داشته باشيم . ما تا هنگامي که به تجربيات لازم دست پيدا کنيم صبر خواهيم کرد , درست شبيه به کاري که با دوربين ناتال کرده ايم . ما تا زماني که همه براي عرضه ي ان از لحاظ نرم افزاري اماده باشند صبر خواهيم کرد."

اقاي Spencer همچين عقيده ي نائب رئيس بخش ايکسباکس اقاي Don Mattrick را دوباره بازتاب داد و اظهار کرد يک xbox360 مجهز به ناتال اساسا يک "کنسول نسل بعد" به شمار مي رود.

وي اينچنين ادامه داد : " من عرضه ي ناتال را شبيه به عرضه ي xbox360 در سال 2005 مي بينم و همراه با عرضه ي ناتال نيز دسته ي جديدي از بازيها براي پشتيباني از اين فن اوري عرضه خواهند شد."

انتظار ميرود ناتال در اواخر سال 2010 يعني چيزي در حدود 5 سال پس از عرضه ي 360 به بازار ارائه شود. در عين حال Spencer روند سنتي و احتمالا منسوخ ارائه ي نسل جديد کنسولها را که تنها دچار ارتقاي سخت افزاري ميشوند را نيز به چالش کشيد : " از لحاظ ارائه ي يک سخت افزار جديد به بازار چه کارهاي ديگري ميتوان راجع به ان انجام داد ؟ ايا تنها بايستي به ارتقاي حافظه و قدرت سخت افزاري ان فکر کرد ؟ من فکر نمي کنم که اين به تنهايي کافي باشد."

منبع:بازی سنتر

camry
02-01-2010, 12:10
سلام دوستان
من مي خواستم x-box بخرم اما تا حالا هزار تا اطلاعات درست يا غلط رو از همه جا شنيدم
مي خوستم بگم اگه ميشه يك جمع بندي كلي بكنيد و دقيق و به طور كامل بهم همه ي مشخصات x-box رو بديد مخصوصا قيمت الانش

با تشكر

pedram_sad
02-01-2010, 12:22
سلام دوستان
من مي خواستم x-box بخرم اما تا حالا هزار تا اطلاعات درست يا غلط رو از همه جا شنيدم
مي خوستم بگم اگه ميشه يك جمع بندي كلي بكنيد و دقيق و به طور كامل بهم همه ي مشخصات x-box رو بديد مخصوصا قيمت الانش

با تشكر
دوست عزیز شما پست اول همین تاپیک رو بخون همه چیز توش هست
قیمت هم arcade الان 310 و elite هم 380 هست

camry
02-01-2010, 12:27
خوندمش اما ايناييو كه نوشته الانم همينطوره ؟
مثلا xbox permium يك هارد 60 گيگ داره؟ قيمت يك دسته اضافه يا يك هارد 120 جدا چنده؟
قيمت الان permium چقدره؟
در ضمن جريان اين محيط live چيه
و كلا ميشه توسط X-BOX به اينترنت وصل شد

ممنون

camry
02-01-2010, 12:31
آيا ميشه x-box رو به مانيتور كامپيوتر (LCD) وصل كرد

pedram_sad
02-01-2010, 12:34
خوندمش اما ايناييو كه نوشته الانم همينطوره ؟
قيمت الان permium چقدره؟
مثلا xbox permium يك هارد 60 گيگ داره؟ قيمت يك دسته اضافه يا يك هارد 120 جدا چنده؟
در ضمن جريان اين محيط live چيه
و كلا ميشه توسط X-BOX به اينترنت وصل شد

ممنون
premium تولید نمیشه و تو بازار هم نیست و اگه باشه هم تک و توک , که به خاطر همین تا 400 هم دارن میدن
premium وقتی اومد هارد 20 داشت و سری جدیدش هارد 60 داره

دسته اضافی الان بین 40 تا 45 هست

هارد 120 که original خود کنسول باشه دیگه تولید نمیشه و خیلی هم کم پیدا میشه و تک و توک , حدودا 100 میفروشن که به جاش الان همه از هارد حک شده laptop استفاده میکنن که هارد 120 حدودا 55 و هارد 250 حدودا 75 قیمت داره

( استفاده از هارد 250 گیگ حک شده بی برو برگرد بن میکنه )

live محیط online برای 360 هست که کاربرد های زیادی داره

( دانلود فیلم , سریال , trailer بازی ها , demo بازی ها , facebook و twitter و خرید dlc بازی ها , خرید theme و ... ... )

مهمترین کاربردش بازی online هست که باید حتما gold داشته باشی

و همچنین یک خط adsl با سرعت خوب و ping پایین ( برای بازی )

pedram_sad
02-01-2010, 12:36
دوستان یک امار جالب دیدم گفتم بزارم :

One major point the study revealed is that since the inclusion of the smaller, cooler chipsets, often referred to as 'Jasper' chips, the Xbox 360 console has seen less and less 'Red Ring' errors.

"When looking at over 500 units purchased in 2009, fewer than 1% of customers have reported a RROD error as of Aug 2009," the report states. "It is still too early to definitively assert that Jasper has given RROD a knockout punch, but such an argument may be pronounceable in the coming months."

camry
02-01-2010, 12:47
جريان xbox 720 چيه
مثلا اين سايت ها:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نرم بخرم بعد فردا بگن xbox 720 اومده
واقعا موندم چكار كنم
كمك....

Hunter lord
02-01-2010, 12:55
دوست عزیز شما پست اول همین تاپیک رو بخون همه چیز توش هست
قیمت هم arcade الان 310 و elite هم 380 هست

علت گرون شدن arcade چیه ؟

4 یا 5 ماه پیش 210 هزار تومان بود .

pedram_sad
02-01-2010, 13:15
جريان xbox 720 چيه
مثلا اين سايت ها:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنرم بخرم بعد فردا بگن xbox 720 اومده
واقعا موندم چكار كنم
كمك....
دوست عزیز
این ها همش شایعست و این سایت ها همه سایت زرد
بحث xbox 720 که یک اسم احتمالی برای کنسول بعدی microsoft هست از همون سال 2006 افتاد تو دهن ها و از سمت یک سری newbie مطرح شد
خود microsoft و اقای green اعلام کردن که تا نیمه دوم 2014 هیچ کنسول جدید به بازار نمیاد
و نیازی هم نیست بیاد چون سخت افزار 360 تا اون موقع جوابگوی همه نیاز های Developer ها خواهد بود
در بازی مثل gears of war 2 تنها 60 درصد سخت افزار استفاده شد

علت گرون شدن arcade چیه ؟

4 یا 5 ماه پیش 210 هزار تومان بود .
والا این رو باید از خود این جماعت پرسید
اینا از دبی 190 میخرن و بیارن اینجا اگه همه چیز رو حساب کنیم میشه 230 در گرونترین حالت
که اینا با این قیمت میدن
اخرین بهانشون هم اینه که چون ban شروع شده بوده اکثرا برای کنسول جدید میان سراغ Arcade

camry
02-01-2010, 13:28
ميگم كدوم قروشكاه و كجاي تهران elite رو مي فروشه 380 تومن
اگه ميشه شماره تلفنش رو هم بهم بديد

ممنون

pedram_sad
02-01-2010, 13:48
ميگم كدوم قروشكاه و كجاي تهران elite رو مي فروشه 380 تومن
اگه ميشه شماره تلفنش رو هم بهم بديد

ممنون
پست اول این تاپیک رو بخون :

Hunter lord
02-01-2010, 13:52
اینا از دبی 190 میخرن و بیارن اینجا اگه همه چیز رو حساب کنیم میشه 230 در گرونترین حالت
که اینا با این قیمت میدن
اخرین بهانشون هم اینه که چون ban شروع شده بوده اکثرا برای کنسول جدید میان سراغ Arcade[/QUOTE]

سلام

ممنون فقط منظور از BAN همون از طریق اینترنت بود ؟

در ضمن اگه از دبی بخری بیاری ایران جایی هست که کپی خور کنیش ؟

pedram_sad
02-01-2010, 13:54
که اینا با این قیمت میدن
اخرین بهانشون هم اینه که چون ban شروع شده بوده اکثرا برای کنسول جدید میان سراغ Arcade

سلام

ممنون فقط منظور از BAN همون از طریق اینترنت بود ؟

در ضمن اگه از دبی بخری بیاری ایران جایی هست که کپی خور کنیش ؟[
بله

اونم بله مثلا فتحی 15 میگیره

a-0852
02-01-2010, 14:00
دوستان یعنی با این ایکس باکس هایی که کپی شده اند نمیشه انلاین بازی کرد؟

boy_teh
02-01-2010, 16:28
جريان xbox 720 چيه

واقعا موندم چكار كنم
كمك....

سلامدوستان عزیزی که نگران اومدن کنسول جدید هستند :1. بیشتر دوستان اینجا براتون گفتند که کنسول جدید حالا حالاها (حد اقل تا 2014) نه از طرف سونی نه از طرف مایکروسافت نخواهد آمد . مطمئن ;-)2. 100% تا اون موقع لوازم جانبی جدید خاص هر کنسول اضافه خواهد شد مثل پروژه هایی که دوستان معرفی کردند . چون کنسولهای این نسل واقعا قدرتمند و پیچیده تر از قبلیها هستند .3. هنوزم که هنوزه PS2 مشتری داره . شما چجوری نگرانید که XBOX360 جوابگوتون نباشه . ما که هر چند وقت یکبار با اومدن بازیهای جدید بیشتر کف میکنیم . کنسولهای بعدی هم بیان تا چند سال بعدش هم این XBOX360 ساپورت خواهد شد خیالتون راحت .4. حالا شما زودتر برو این کنسول فوق العاده رو بخر و حالشو ببر که مث من پشیمون نشی که چرا زودتر نخریدم .

sonixax
02-01-2010, 17:25
جريان xbox 720 چيه
مثلا اين سايت ها:

واقعا موندم چكار كنم
كمك....

داستانسرایی ، این مثل داستان Dreamcast 2 میمونه . تازه باز Dreamcast 2 رو خود سگا یه اشاره ای بهش کرده ولی این 720 رو مایکروسافت روحش هم خبر نداره :27:

دوستان یعنی با این ایکس باکس هایی که کپی شده اند نمیشه انلاین بازی کرد؟

فعلا نه ، نمیشه بن میشی و کنسولت با Psx عملا فرقی نمیکنه اون موقع :13:

a-0852
02-01-2010, 19:31
دوستان برای خرید ایکس باکس که همه فقط یک دسته دارن بخواهی یک دسته ی دیگه بگیری 40 تومن یکم زیاده دسته دومش گیر میاد؟

Layken
02-01-2010, 21:19
اقا یعنی چی 720 بحث راه انداختین...دی
تازه ناتال می خواد بیاد ببینیم چی کار باید بکنیم . راستی دوستان این ناتال چه کار می کنه.؟

دوستان برای خرید ایکس باکس که همه فقط یک دسته دارن بخواهی یک دسته ی دیگه بگیری 40 تومن یکم زیاده دسته دومش گیر میاد؟
همون 40 فک کنم قیمت درستشه چون من هم 42 خریدم ..یکی .تازه گیا..

omid2800
02-01-2010, 23:24
سلامدوستان عزیزی که نگران اومدن کنسول جدید هستند :1. بیشتر دوستان اینجا براتون گفتند که کنسول جدید حالا حالاها (حد اقل تا 2014) نه از طرف سونی نه از طرف مایکروسافت نخواهد آمد . مطمئن ;-)2. 100% تا اون موقع لوازم جانبی جدید خاص هر کنسول اضافه خواهد شد مثل پروژه هایی که دوستان معرفی کردند . چون کنسولهای این نسل واقعا قدرتمند و پیچیده تر از قبلیها هستند .3. هنوزم که هنوزه PS2 مشتری داره . شما چجوری نگرانید که XBOX360 جوابگوتون نباشه . ما که هر چند وقت یکبار با اومدن بازیهای جدید بیشتر کف میکنیم . کنسولهای بعدی هم بیان تا چند سال بعدش هم این XBOX360 ساپورت خواهد شد خیالتون راحت .4. حالا شما زودتر برو این کنسول فوق العاده رو بخر و حالشو ببر که مث من پشیمون نشی که چرا زودتر نخریدم .
سلام خسته نباشی مثل اینکه قراره این کنسول با پردازشگر جدید تولید بشه ولی در چند ماه آینده دوستان اگگه تونستن برن اطلاعات جمع کنن و به ما و دوستان هم بگن

camry
02-01-2010, 23:33
سلام
ميگم اين بازيا ي xbox چين (dvd يا blueray يا ....) ؟
در ضمن قيمت بازياش چقدره
گرافيك بازياش چه جوره مثلا بازي nfs shift كه تو كامپيوتر خيلي سنگينه با xbox راحت باز ميشه و با گرافيك عالي؟

ممنون

boy_teh
02-01-2010, 23:53
سلام خسته نباشی مثل اینکه قراره این کنسول با پردازشگر جدید تولید بشه ولی در چند ماه آینده دوستان اگگه تونستن برن اطلاعات جمع کنن و به ما و دوستان هم بگن

سلام سلامت باشی ،همچین خبری رو من تا حالا حتی از کسی نشنیده بودم و همچین حرکتی از مایکروسافت کاملا بعید به نظر میرسه . پردازشگر مشکلی نداره که بخواد جدیدش بیاد . همونطور که دوستان میدونن و در چند پست قبلی پدرام هم اشاره کرد که حتی تو Gears Of War2 هم از تمام قدرت این کنسول استفاده نشده (نه پردازشی و نه گرافیکی) . فعلا در اخبار آینده پروژه ناتال هست (معتبر) .لطفا اگر منبع خبری معتبری داری معرفی کن تا مطالعه بشه .

Big-Boss
02-01-2010, 23:54
سلام
ميگم اين بازيا ي xbox چين (dvd يا blueray يا ....) ؟
در ضمن قيمت بازياش چقدره
گرافيك بازياش چه جوره مثلا بازي nfs shift كه تو كامپيوتر خيلي سنگينه با xbox راحت باز ميشه و با گرافيك عالي؟

ممنون

dvd 9 هستن
قیمتشون بستگی داره از 1500 هست تا 5000
گرافیک هم روونه شاید به پای pc های حرفه ای نرسه ولی واقعا بالاست (در بالاترین حد نسل حاضر)
+ اینکه کلی بازی اختصاصی که روی pc عرضه هم نمیشن که بخواد گرافیکش مقایسه بشه

h.a.m.i.d
03-01-2010, 06:50
اقا حمید خیلی ممنون از راهنمایی تون پس میرم که xbox 360 رو بچسبم
ولی این مطلب بود که منو به شک انداخت بخونید:

Phil Spencer از مسئولين شرکت مايکروسافت در مصاحبه اي با وبسايت develop-online گفته که تنها تعدا کمي خواهان يک xbox جديد هستند.

اقاي Spencer همچين عقيده ي نائب رئيس بخش ايکسباکس اقاي Don Mattrick را دوباره بازتاب داد و اظهار کرد يک xbox360 مجهز به ناتال اساسا يک "کنسول نسل بعد" به شمار مي رود.

خواهش میکنم . به نظر من که هر چه زودتر بهتر (البته با صرف نظر از اینکه قیمتش اخیراً بالا رفته)‌
اتفاقاً من هم این رو خونده بودم تو یه سایت معتبری که یادم نیست کجا بود و همچین جمله ای توش بود که "زمان ارائه ناتال حس زمان ارائه XBOX 360 رو بهمون میده و ناتال به نوعی کنسول جدید مایکروسافته" که یه مقدار ملت رو گمراه کرده بود و دوباره اعلام کردن که عملاً کنسول جدیدی در کار نیست و ناتال روی همین XBOX 360 کار میکنه .

Guts
03-01-2010, 14:14
2014 نیست برای PS3 که اواخر 2012 برای نسل بعد اعلام شده برای 360 هم همینطوره میشه دیگه 2014 خیلی خیلی دیره همین الانم کنسول‌ها دارن جوون میکنن آنچنان قدرتی براشون باقی نمونده مخصوصاً 360.

همین الان شما چندتا بازی با رزولوشن FullHD واقعی و درست حسابی میشناسید؟ هیچی! چون کنسول‌ها فعلاً همچین توانایی برای پردازش این رزولوشن در فریم ریت خوب ندارن و اینو میشه هدف گیری نسل بعد کنسول‌ها دید الانم همه تو دنیا تلویزیون‌های FullHD میخرن پس این جزو لزومات پشتیبانی هر کنسوله باید باشه که الان نیست؛ الان مثلاً تو Xbox360 تقریباً اکثر بازیها در رزولوشن 720P ساخته میشن حتی تو Halo3 برای اینکه به فریم‌ریت خوبی برسن رزولوشن رو 640P مجبور شدن بکنن که از استاندارد‌های خود ماکروسافت کمتره ولی خوب پارتی بازی کرد دیگه.
در مورد Gears of War 2 هم که دوستان اشاره کرد در همین بازی برای رسیدن به فریم ریت خوب و قابل بازی سازنده مجبور شده کلاً AA در بازی غیر فعال کنه. همه اینها نشون دهنده کم کم ضعیف شدن کنسول‌های نسل فعلیه و نیاز به نسل جدید احتمالش هست همراه Natal یه بروزرسانی کوچیک اتفاق بیفته.

boy_teh
03-01-2010, 19:23
2014 نیست برای PS3 که اواخر 2012 برای نسل بعد اعلام شده برای 360 هم همینطوره میشه دیگه 2014 خیلی خیلی دیره همین الانم کنسول‌ها دارن جوون میکنن آنچنان قدرتی براشون باقی نمونده مخصوصاً 360.

همین الان شما چندتا بازی با رزولوشن FullHD واقعی و درست حسابی میشناسید؟ هیچی! چون کنسول‌ها فعلاً همچین توانایی برای پردازش این رزولوشن در فریم ریت خوب ندارن و اینو میشه هدف گیری نسل بعد کنسول‌ها دید الانم همه تو دنیا تلویزیون‌های FullHD میخرن پس این جزو لزومات پشتیبانی هر کنسوله باید باشه که الان نیست؛ الان مثلاً تو Xbox360 تقریباً اکثر بازیها در رزولوشن 720P ساخته میشن حتی تو Halo3 برای اینکه به فریم‌ریت خوبی برسن رزولوشن رو 640P مجبور شدن بکنن که از استاندارد‌های خود ماکروسافت کمتره ولی خوب پارتی بازی کرد دیگه.
در مورد Gears of War 2 هم که دوستان اشاره کرد در همین بازی برای رسیدن به فریم ریت خوب و قابل بازی سازنده مجبور شده کلاً AA در بازی غیر فعال کنه. همه اینها نشون دهنده کم کم ضعیف شدن کنسول‌های نسل فعلیه و نیاز به نسل جدید احتمالش هست همراه Natal یه بروزرسانی کوچیک اتفاق بیفته.

هیچ تاریخ رسمی از طریق خود سازندگان کنسول اعلام نشده . 2012 - 2013 هم در حد شایعه هست . شایعه هم بگیر نگیر داره که بیشتر نمیگیره . ولی خب 2013-2014 برای عرضه کنسول بعدی قابل قبول و محتمل به نظر میرسه . درسته الان بعضی اغشار دارن HD TV میخرن ولی هنوز جا نیافتاده و هنوز خیلی ها هستند که با مانیتور و تلوزیون های عادی بازی میکنند . میتونی با یه نظر سنجی امار بگیری که چند درصد از مردم HD TV برای کنسولشون دارند که بخوان دنبال بازیها و دیسکهای با کیفیت خیلی بالا باشند و حالا شما بیای از گرافیک فلان بازی که کلی منتقد و متخصص تقدیرش کردن ایراد بگیری . صبر داشته باش ببین 2010 چه بازیهایی میاد و کف کن مث من ;-)مطمئنا بازیهای نسل بعدی همه HD و Full HD خواهند بود اما تا الان که نیاز آنچنانی نبوده و از این به بعد این بازیها بیشتر خواهد شد .به نظر من خیلی تند میرید که میگید توانایی این کنسولها رو به اتمامه و خیلی مطمئن راجع به XBOX360 صحبت میکنید . به نظر من عمر این کنسولها به 9-10 سال باید برسه و اگرم کنسول نسل بعدی (هشتمین نسل) بیاد هم مطمئن باشید 360 و PS3 حالا حالاها ساپورت خواهند شد .لطفا منبع خبرتون راجع به مطالبی که راجع به ضعف 360 بود ارائه بدید (معتبر) .

pedram_sad
03-01-2010, 19:27
بعضی ار فوق تخصص ها ( متخصصتر از مدیر epic game و اقای green و امثال اونها ... ) که بار ها باهاشون بحث شده
و خوب میدونن که دارن حرفهای بی اساس و گاها خنده دار و fun میزنن جالبه که کم نمیارن و از شدت .... شدن ادامه میدن به این بحث ها
و هدفشون هم کاملا معین و برنامه ریزی شدست !

به نظر من ادامه پیدا نکنه بهتره
این که هر کی از سر راه پیداش بشه و به هر دلیل از یک چیزی که الان حرف اول صنعت game رو میزنه , خوشش نیاد و به هم بفافه , دلیل نمیشه که درست و تایید شده باشه

و در کل :

هر کس ازاده با توهمات خودش زندگی کنه منتهی کمی باید توهم مایل به واقعیت باشه !

sonixax
03-01-2010, 20:34
میگم حالا صبر کنید ببینید 2012 دنیا اگر تموم نشد و ماها زنده بودیم ، فکر کنسول بعدی رو هم میکنیم :31:

Alireza.M67
03-01-2010, 21:08
2 تا سوال فنی :
1 . من که تاحالا اصلا به لایو وصل نشدم ولی دستگام کپی خور شده ، اگه فقط واسه دانلود DLC یا تم و آواتار وصل بشم به لایو بازم شناسایی میشم و بن میشم ؟ (یا اینکه فقط اگه بازی کنم بن میشم )
2 . کدومو پیشنهاد میکنید ؟ 1.6 non-stealth یا 1.61 (درایوم liteon هست کلا لایو هم بازی نمیکنم)

omid2800
03-01-2010, 21:23
سلام سلامت باشی ،همچین خبری رو من تا حالا حتی از کسی نشنیده بودم و همچین حرکتی از مایکروسافت کاملا بعید به نظر میرسه . پردازشگر مشکلی نداره که بخواد جدیدش بیاد . همونطور که دوستان میدونن و در چند پست قبلی پدرام هم اشاره کرد که حتی تو Gears Of War2 هم از تمام قدرت این کنسول استفاده نشده (نه پردازشی و نه گرافیکی) . فعلا در اخبار آینده پروژه ناتال هست (معتبر) .لطفا اگر منبع خبری معتبری داری معرفی کن تا مطالعه بشه .
سلام روزنامه آسیا روز 4 تیر صفحه 7 مطلبی چاپ کرده بود من اون مطلب رو میگم از قول نلسون یکی از مدیران مایکروسافت قرار هست نسل جدیدی از کنسول 360 وارد بازار شود که سرعت بیشتر و قابلیت های جدیدتری دارد من گفتم دوستان خبری از این تغییرات دارن

sonixax
03-01-2010, 22:10
2 تا سوال فنی :
1 . من که تاحالا اصلا به لایو وصل نشدم ولی دستگام کپی خور شده ، اگه فقط واسه دانلود DLC یا تم و آواتار وصل بشم به لایو بازم شناسایی میشم و بن میشم ؟ (یا اینکه فقط اگه بازی کنم بن میشم )
2 . کدومو پیشنهاد میکنید ؟ 1.6 non-stealth یا 1.61 (درایوم liteon هست کلا لایو هم بازی نمیکنم)

اگر لایو نمیری شک نکن که آخرین فرم ور رو نصب کنی که همه چی بتونی راحت بازی کنی .
دشبورد رو هم به هیچ وجه با خود لایو آپدیت نکن .

boy_teh
03-01-2010, 22:18
سلام روزنامه آسیا روز 4 تیر صفحه 7 مطلبی چاپ کرده بود من اون مطلب رو میگم از قول نلسون یکی از مدیران مایکروسافت قرار هست نسل جدیدی از کنسول 360 وارد بازار شود که سرعت بیشتر و قابلیت های جدیدتری دارد من گفتم دوستان خبری از این تغییرات دارن

4 تیر ماه ؟ :46:
هنوز که خبری نشده . فکرم نکنم بشه . یه تغییراتی آخرای 2008 روی مادربورد اعمال شد که از 90 نانو متری به 65 نانو متری تغییر کرد و پاور هم از 175 به 150 وات تغییر کرد (جسپر) .
و دیگر هیچ ...

pedram_sad
04-01-2010, 00:02

4 تیر ماه ؟ :46:
هنوز که خبری نشده . فکرم نکنم بشه . یه تغییراتی آخرای 2008 روی مادربورد اعمال شد که از 90 نانو متری به 65 نانو متری تغییر کرد و پاور هم از 175 به 150 وات تغییر کرد (جسپر) .
و دیگر هیچ ...
خبری از کنسول جدید نیست تا 2014 , تازه اگه delay نخوره !
اینا هم شایعاتی هست که قراره motherboard جدیدی بده که gpu و cpu هردو 45 نانو بشن و داخل یک chip قرار بگیرن
که فعلا در حد حرفه

Layken
04-01-2010, 00:35
خب بعد از کنکاشهای فراوان و عرق ریختن در راه فنا نشدن کنسول خودم به همراه دوستم توانستم اپدیت کنیم و دیگه نیازی به
30 تومن پول بی زبان خرج برای اپدیت ندارم. و بسیار خوشحال هستم . الان همتون میگید خب..کار بزرگی که نکردی.:31:

اقا این non-stealth چیه من هم اصلا لایو ..مایو بازی نمی کنم ...این 2 مگه چه فرقی با هم دارن..؟
یه حرفی هم شنیدم میگن که این برنامه non رو اپ کنی دیگه مادام عمری میشه..درسته.؟

xbox 360 elite
04-01-2010, 13:33
ایا بازی وجود داره که از 100% قدرت xbox 360 یا 90%قدرتش استفاده کنه

pedram_sad
04-01-2010, 13:38
خب بعد از کنکاشهای فراوان و عرق ریختن در راه فنا نشدن کنسول خودم به همراه دوستم توانستم اپدیت کنیم و دیگه نیازی به
30 تومن پول بی زبان خرج برای اپدیت ندارم. و بسیار خوشحال هستم . الان همتون میگید خب..کار بزرگی که نکردی.:31:

اقا این non-stealth چیه من هم اصلا لایو ..مایو بازی نمی کنم ...این 2 مگه چه فرقی با هم دارن..؟
حامد جان یک نقل قول :

ای که مشاهده می کنید به نام non-stealth معرف است، به این معنا که Firmware بدون امنیت و قابلیت بررسی Stealth Patch دیسک می باشد.

این ویژگی به Firmware های non-stealth این قابلیت را می دهد که هر بازی ای را در هر سطح Stealth Patch و Wave ای را اجرا کنند. بدین معنی که با داشتن چنین Firmware هایی دیگر دغدغه های آپدیت درایو خود را ندارید و هر Wave ای را می توانید اجرا کنید، حتی Wave های آینده ی مایکروسافت...!!

این ویژگی معمولاً در حالت افلاین کنسول کاربرد دارد و برای LIVE استفاده نمی شود و خطر Ban شدن کنسول در صورت انلاین شدن وجود دارد.

اگر درایو خود را با این iXtreme 1.6 non-stealth آپدیت کنید، دیگر هیچ مشکلی برای اجرای بازی های جدید و قدیمی ندارید و دیگر نیازی نیست قبل از اجرای بازی های جدید که Wave4 هستند، دیسک activate (در فروشگاه ها معروف به دیسک بوت است) را قرار دهید تا بازی اجرا شود.
این Firmware خودش قابلیت فعال و همیشگی دیسک activate را دارد و بی نیاز از هر گونه دستکاری برروی بازی می باشد.

این Firmware فقط در محیط آفلاین کنسول کاربرد دارد و برای انلاین شدن در LIVE اصلا مناسب نیست و ممکن است باعث شناسایی و BAN شدن کنسول شما شود.

:31:

نه هنوز !

xbox 360 elite
04-01-2010, 14:06
تعداد کلیه ی xbox 360 های به فروش رفته از ابتدا یعنی 22/2005/nov تا حالا چقدر بوده؟

konami-pes
04-01-2010, 14:17
سلام دوستان
من امروز Xbox360 جاسپر سفارش دادم و قراره فردا به دستم برسه. قیمت هم 330 هزار تومان. اما چند تا سوال داشتم:

1 - حداقل سرعتی که میشه آنلاین بازی کرد چنده؟ من برای بازیهای مثل PES 2010 و Fifa 10 منظورمه.
2 - بازی اورجینال این کسنول در ایران گیر میاد؟ منظورم اون نوع بازی هستش که وقتی به live وصل بشی مجاز باشه و آدم خیالش راحت باشه که بن نمیشه. اگر هست قیمتش چنده و کجای تهران داره؟
3 - چون فردا xbox به دستم می رسه میخوام 5 تا بازی خفن بخرم به جز fifa10 میشه نام بهترین و جذاب ترین بازی های امسال xbox رو بگین تا بخرم؟

ممنون میشم یه نفر کامل به سوالاتم جواب بده

tonio_m2000
04-01-2010, 14:52

اگر لايو وصل نمي شي كه الان دل شير مي خواد وصل بشي همون non_stealth رو نصب كن چونبا همين فريم وير ديگه لازم نيست Disk Active استفاده كني چون كلا چك كردن wave بازي رو غير فعال مي كنه و مي شه گفت تقريبا تا مدت زيادي نگران اجراي بازي نيستي.
1.61 هم بيشتر براي لايو كاربرد داره كه البته 100% مانع از بن شدن نمي شه و كلا ريسكه اما يه عيب بزرگ داره و اونم اينه كه اگر بازي كه داري wave پچ شده باشه ، يعني wave4 باشه بعد به wave3 پچش كرده باشند اين فريمور اجراش نمي كنه و بايد از همون ديسك اكتيو استفاده كني. كلا به نظرم همون non-stealth بهتره!

R e Z a
04-01-2010, 14:52
بازی زیاد هست دوست عزیز
مثل :

gears of war 2
Assassin's Creed II
Left 4 Dead 2
Forza Motorsport 3[/URL]
resident evil 5
call of duty modern warfare 2
Dragon Age: Origins
Fallout 3
Grand Theft Auto IV
.
.
.
.
[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fxbox360%2Fdriving%2Fforzamotorsport3%2Findex.html"] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fgamesell%2Fp37937.htm)

konami-pes
04-01-2010, 15:08
یه سوال دیگه هم داشتم:

کسی از دوستان تا حالا با live تونسته فیفا یا PES بازی کنه؟ اگر کسی هست لطف کنه کامل توضیح بده که چطوریه؟ به صورت تورنمنت هستش یا دوستانه؟

xbox 360 elite
04-01-2010, 15:26
تعداد کل XBOX 360 های به فروش رسیده از ابتدای عرضه تا حالا چقدره؟

a-0852
04-01-2010, 15:38
میگم حالا صبر کنید ببینید 2012 دنیا اگر تموم نشد و ماها زنده بودیم ، فکر کنسول بعدی رو هم میکنیم :31:
دوست عزیز من اگه سوالی شد برای این بود که من میخواستم360 بخرم و واقعا نمیدونستم با این بحث که داره از رده خارج میشه چه کار کنم که شکر خدا فهمیدم (البته بعد از هزار تا بد بختی ) که حالا حالاها کنسول جدید نمیاد و اینا شایعه است بعد احتمالا این حرف شما برخواسته از اینه که فیلم 2012 رو تماشا کردی

pedram_sad
04-01-2010, 16:06
یه سوال دیگه هم داشتم:

کسی از دوستان تا حالا با live تونسته فیفا یا PES بازی کنه؟ اگر کسی هست لطف کنه کامل توضیح بده که چطوریه؟ به صورت تورنمنت هستش یا دوستانه؟
pes که server هاش عین خود بازیش بی خود و مسخرس
ولی fifa برعکس sever های قوی داره

میتونی mod های مختلفی رو انتخاب کنی که میری تو lobby و منتظر Accept کردن حریف ها میمونی
خیلی بستگی به ping ات داره و اصولا اگه ping بالای 220 هست بیخیال شی خیلی سنگینتره

ربطی به تاپیک نداره ولی در مورد امضات حقیقت برعکسه !

1987msb
04-01-2010, 16:47
سلام
ping يعني چي؟

konami-pes
04-01-2010, 17:37
سلام دوستان
من امروز Xbox360 جاسپر سفارش دادم و قراره فردا به دستم برسه. قیمت هم 330 هزار تومان. اما چند تا سوال داشتم:

1 - حداقل سرعتی که میشه آنلاین بازی کرد چنده؟ من برای بازیهای مثل PES 2010 و Fifa 10 منظورمه.
2 - بازی اورجینال این کسنول در ایران گیر میاد؟ منظورم اون نوع بازی هستش که وقتی به live وصل بشی مجاز باشه و آدم خیالش راحت باشه که بن نمیشه. اگر هست قیمتش چنده و کجای تهران داره؟
3 - چون فردا xbox به دستم می رسه میخوام 5 تا بازی خفن بخرم به جز fifa10 میشه نام بهترین و جذاب ترین بازی های امسال xbox رو بگین تا بخرم؟

ممنون میشم یه نفر کامل به سوالاتم جواب بده

کسی نبود جواب سوالات منو بده:19:

omid2800
04-01-2010, 19:22
منتظر فاینال فانتزی13 باش حتما گرافیک فوق العاده هست

nohsen
04-01-2010, 21:28
سلام ار كجا بفهمم ورژن دستگاه ايكس باكسم چند است

sorush_2007
04-01-2010, 22:27
میخواستم بدونم برای update داشبورد به وسیله خود xbox live بعد از اتصال به کدوم قسمت xbox برم ممون

Guts
04-01-2010, 22:46
هیچ تاریخ رسمی از طریق خود سازندگان کنسول اعلام نشده . 2012 - 2013 هم در حد شایعه هست . شایعه هم بگیر نگیر داره که بیشتر نمیگیره . ولی خب 2013-2014 برای عرضه کنسول بعدی قابل قبول و محتمل به نظر میرسه . درسته الان بعضی اغشار دارن HD TV میخرن ولی هنوز جا نیافتاده و هنوز خیلی ها هستند که با مانیتور و تلوزیون های عادی بازی میکنند . میتونی با یه نظر سنجی امار بگیری که چند درصد از مردم HD TV برای کنسولشون دارند که بخوان دنبال بازیها و دیسکهای با کیفیت خیلی بالا باشند و حالا شما بیای از گرافیک فلان بازی که کلی منتقد و متخصص تقدیرش کردن ایراد بگیری . صبر داشته باش ببین 2010 چه بازیهایی میاد و کف کن مث من ;-)مطمئنا بازیهای نسل بعدی همه HD و Full HD خواهند بود اما تا الان که نیاز آنچنانی نبوده و از این به بعد این بازیها بیشتر خواهد شد .به نظر من خیلی تند میرید که میگید توانایی این کنسولها رو به اتمامه و خیلی مطمئن راجع به XBOX360 صحبت میکنید . به نظر من عمر این کنسولها به 9-10 سال باید برسه و اگرم کنسول نسل بعدی (هشتمین نسل) بیاد هم مطمئن باشید 360 و PS3 حالا حالاها ساپورت خواهند شد .لطفا منبع خبرتون راجع به مطالبی که راجع به ضعف 360 بود ارائه بدید (معتبر) .

دقت کنید ما حرفمون فقط در مورد الان نیست در مورد 2-3 سال آینده هم هست با این حال HDTVها همین الان هم رشد وحشتناکی دارن شما ایران رو که نباید در نظر بگیری (با اینکه اینجا هم پیشرفت وحشتناک بوده چون دیگه همه تلویزیون‌ها HDTV هستن!)، شما باید کشورهای اروپایی و امریکایی در نظر بگیری که فروش عمده شرکت‌ها و اصلاً سرمایه‌گذاریشون برای این کشورهاست، خوب در 2-3 سال آینده هموطنور که صنعت فیلم به خاطر HDTVها به سمت HD شدن پیش رفته صنعت بازی هم باید پیش بره ولی خوب با کدوم وسیله؟ (فقط PC بوده و هست) شما به مانیتور اشاره کردین خوب الان خیلی از مانیتورها هم رزولوشن HD دارن و فرقی با یه HDTV ندارن. بازم میگم شما الان رو حتی نگاه نکن شما باید نیاز رو تا 2012-2011 نگاه کنی تا اون زمان بدون HD گذروندن به این سادگی هم نیست.

من نگفتم 360 یا PS3 الان ضعیف هستن به نظر من خیلی هم کنسول‌های خوبی هستن جفتشون ولی بازم میگم شما باید 2-3 سال آینده رو نگاه کنی نه الان رو همین الانم در خیلی از بازی‌ها سازنده با محدودیت‌های توان این دو کنسول حتی برای رزولوشن 720p روبرو هستن که نمونه‌هاش رو مثال زدم و البته در همه بازی‌ها وجود داره این مسئله و همیشه محدودیت هست ولی چقدرش مهمه، حالا شما فکر بکن تا 2-3 سال دیگه بدون شک خیلی بدتر از این حرف‌ها میشه شاید یه دلیلشم این باشه که قدرت PC همینطور زیاد میشه و سازنده‌ها دوست دارن دستشون باز باشه از حداکثر توان پلتفرم‌ها استفاده کنن ولی وقتی گپ قدرت بین PC با کنسول‌ها زیاد بشه کار براشون سخت میشه اونوقت یا نباید برای PC بازی بزنن یا باید برای PC مراحل ساخت جداگانه‌ای رو طی کنن تا بازی هم گام با قدرت روز PC باشه مثل Assassin Creed 2 که برای بهبود روی PC تقریباً 5-4 ماهی برای PC تأخیر خورد، البته این یکی از دلایلش بود. در آینده بدون شک بازیهای بیشتری اینطوری میشه که یا کلاً برای PC نمیاد یا جور دیگه‌ای متفاوت با کنسول‌ها ظاهر میشه البته خوشبختانه ساخت بازی رو PC هزینه خیلی کمتری داره و خیلی ساده‌ترم هست نسبت به کنسول‌ها.

منابع هم در مورد اون چیزهای که گفتم ریخته چیزی نیست که ناگفته یا ندونسته باشه تو گوگل سرچ بزنین خیلی از این موارد زیاده.

بازم میگم کل صخبت من در مورد اون 2014 بود و اینکه واقعاً کنسول‌ها تا 4-5 سال میتونن عمر کنن یا نه، ولی الان برای بازی بدون شک کنسول‌ها فرقی نداره Xbox360 یا PS3 عالی هستن و تجربه فوق‌العاده‌ای برای خوره‌های بازیه من خودم به شخصه هرکی میخواسته برای بازی PC بگیره بهش توصیه کردم یه 360 بگیره چون بصرفه تره و بهتره چون همیشه لزوماً قویتر بودن دلیل بر بهتر بودن نیست بدون شک PC قویتره ولی آیا PC هم همون تجربه کنسول‌ها رو میتونه ارئه بده؟ البته مطمئن نیستم تا 1-2 سال آینده هم نظرم همین باشه.

borninhell
04-01-2010, 22:55
سلام
xbox من بن شده.
بازيها هم ديگه روي هاردش نسب نميشه .
چكار كنم ؟ :19:

pedram_sad
04-01-2010, 23:00
کسی نبود جواب سوالات منو بده:19:
در مورد سوال اولت که گفتم با dial هم میشه بازی کرد ولی بی معنیه
من خودم با Adsl که سرعت دانش 64 بوده یعنی adsl 512 با ping حدودا 190 هم گاهی lag داشتم

2 - این رو باید از فروشگاه ها بخوای که برات سفارشی بیارن و حدودا بعضی جاها دیدم 50 تا 70 میفروشن

3 - این رو هم که دوستمون گفتن

میخواستم بدونم برای update داشبورد به وسیله خود xbox live بعد از اتصال به کدوم قسمت xbox برم ممون

شما وصل که بشی ( اگه شانس بیاری ban نشی ) اگه کنسول لازم بدونه و اخرین up رو نداشته باشی خودش اتومات up میکنه !

konami-pes
04-01-2010, 23:12
این رو باید از فروشگاه ها بخوای که برات سفارشی بیارن و حدودا بعضی جاها دیدم 50 تا 70 میفروشن

سایت اینترنتی سراغ ندارید که بازی اورجینال بفروشه؟ پس داستان این بازیهای اورجینالی که توبازاره و قیمتشون 4000 تومانه چیه؟ یعنی تقلبی ان؟

pedram_sad
04-01-2010, 23:20
سایت اینترنتی سراغ ندارید که بازی اورجینال بفروشه؟ پس داستان این بازیهای اورجینالی که توبازاره و قیمتشون 4000 تومانه چیه؟ یعنی تقلبی ان؟
جان ؟ :18:
4 تومان ؟
نکنه این بازی های مالزی رو میگی که اون سمتشون نقره ای هست ؟
این بازی ها لقبشون قاتل لنز هست و پدر لنز drive رو تو دراز مدت میاره جلوی چشم console :31:

اگه تهران هستی جاهایی مثل فتحی میتونن این کار رو انجام بدن
قیمت بازی های 360 هم عین ps3 هست و تو بعضی حالات دقیقا مثل ps3 اگه جدید باشه بالای 80 هم میفروشن !

konami-pes
04-01-2010, 23:49
پس یعنی تحت هیچ شرایطی نمیشه دیگه live بازی کرد؟ آخه این روزا هم دارن بن میشن .

pedram_sad
04-01-2010, 23:55
سلام
xbox من بن شده.
بازيها هم ديگه روي هاردش نسب نميشه .
چكار كنم ؟ :19:
شما باید ببری بدی برات dump کنن که بستگی به نوع کنسول و این که up کرده باشی یا نه بین 15 تا 20 قیمتشه
اینجا یک سر بزن

دامپ NAND های 16 مگابایتی و ارایه آنها بر روی دیسک به همراه
تلاش برای بازگرداندن عملکرد هارد در صورت امکان : 15000

دامپ 24 مگابایت از اطلاعات کلیدی NAND های 256 و 512 مگابایتی
و ارایه آنها بر روی دیسک به همراه
تلاش برای بازگرداندن عملکرد هارد در صورت امکان : 20000

پس یعنی تحت هیچ شرایطی نمیشه دیگه live بازی کرد؟ آخه این روزا هم دارن بن میشن .
خوب برای همینه که الان چند وقته live از جماعت کپی کار به خصوص ایرانی خلوت شده دیگه :31:
همه منتظرن تا LT بیاد با اون دوباره میشه رفت Live

sorush_2007
05-01-2010, 03:01
حالا من میخوام xbox رو با laptop شیر(share) کنم نه برای لایو بلکه برای به اشتراک گذاشتن تصاویر و ویدیوهای تو laptop
لطفا بگید چه برنامه ای رو دانلود کنم(کمترین حجم) و چه جوری وصل شم؟
ممنون

sorush_2007
05-01-2010, 03:36
حالا من میخوام xbox رو با laptop شیر(share) کنم نه برای لایو بلکه برای به اشتراک گذاشتن تصاویر و ویدیوهای تو laptop
ممنون

SuNb0y
05-01-2010, 13:40
ممنون

شما نیاز به آموزش دارید:

Hunter lord
05-01-2010, 16:17
سلام

یه سوال داشتم :

قیمت هارد تو ایران انقدر گرونه یا کلا همین جوریه ؟

روی مدل آرکد میشه هارد جدا گونه نصب کرد ؟

قیمت جهانی مدل الیت چنده ؟

ممنون

UnDeR_TaKeR
05-01-2010, 16:25
میشه بهم بگین از کجا می تونم XBOX 360 اورجینال بخرم ؟ منظورم اینه که کپی خور نباشه ؟:31:

pedram_sad
05-01-2010, 16:43
سلام

یه سوال داشتم :

قیمت هارد تو ایران انقدر گرونه یا کلا همین جوریه ؟

روی مدل آرکد میشه هارد جدا گونه نصب کرد ؟

قیمت جهانی مدل الیت چنده ؟

ممنون
1 - کلا گرونه و خیلی هم به microsoft انتقاد شده سر همین مساله
هارد 120 حدودا 100 دلاره در حالی که هارد 500 الان 50 دلاره

2 - بله میشه

3 - $299.99 دلار

boy_teh
05-01-2010, 20:14
میشه بهم بگین از کجا می تونم XBOX 360 اورجینال بخرم ؟ منظورم اینه که کپی خور نباشه ؟:31:

تهران - پشت شهرداری (توپخونه) - پاساژ لباف . همکف و زیر زمین . راحت پیدا میکنی .

یه موضوع تقریبا بی ربط راجع به اطلاعات فروشندگان کنسول تو مرکز فروش کنسولمون (توپخونه) :
جالبه از مغازه داراش که سراغ 360 خام میگیری ( کپی خور نشده) . با تعجب میگن میخوای چیکار . میگی میخوام Live بازی کنم . نصفشون نمیدونن Live چیه . نصفشونم که یه چیزایی شنیدن میگن برو با کپی خور Live بازی کن . بهشون بگی Ban میشی . بازم 80% درصدشون نمیدونن چی میگی و 20% در صد دیگه میگن برو داداش این چیزا چیه میگی برو با خیال راحت بازی کن از این خبرا نیست :31:

konami-pes
05-01-2010, 21:20
یعنی اگر دستگاه ایکس باکس من کپی خور شده باشه حتی اگر بازی اورجینال ( که می دونید چقدر گرونه ) واسش بخرم بازم بن میشم؟؟؟

SamGun
05-01-2010, 21:23
آخه این تو ایران گیر نمیاد ! دسته سیم دارم هم گیر نیمد

من الان 2 تا دسته بیسیم دارم اگه اون وایرلس ادپتری که میگی رو گیر بیارم خیلی خوب میشه کسی جایی سراغ نداره قیمتش 20 دلاره فکر کنم

تو پاساژ رضا همینطوری فله ای ریخته !!

هم با دسته داره هم بدون دسته .

konami-pes
05-01-2010, 21:30
دسته ایکس باکس چنده قیمتش ؟

KING OF GTA
05-01-2010, 21:31
سلام به دوستان گلم میشه هارد اکسترنال رو به XBOX 360 وصل کرد اگه میشه هیچ ایرادی نداره برا دستگاه مشکلی نداره بعد باید چه مدلی وچطوری باشه بازی روش نصب میشه

SamGun
05-01-2010, 23:22
یعنی اگر دستگاه ایکس باکس من کپی خور شده باشه حتی اگر بازی اورجینال ( که می دونید چقدر گرونه ) واسش بخرم بازم بن میشم؟؟؟

به احتمال خیلی زیاد بله...

دسته ایکس باکس چنده قیمتش ؟
از 35 تومن میدن تا 60 تومن. تفاوت رنگش هم 2الی 3تومن هست
من دسته ی Elite رو 38 گرفتم .

سلام به دوستان گلم میشه هارد اکسترنال رو به XBOX 360 وصل کرد اگه میشه هیچ ایرادی نداره برا دستگاه مشکلی نداره بعد باید چه مدلی وچطوری باشه بازی روش نصب میشه

بله دوست عزیز.

هر دستگاهی که قابلیت Host داشته باشه دیگه براش فرقی نمیکنه که چه مدل و چه ظرفیتی باشه .

فقط بیشتر سعی کنید از Device هایی استفاده کنید که برق 5v خوده USB براش کافی باشه ونیازی به Adaptor نداشته باشه.

sonixax
05-01-2010, 23:27

100%

دشبورد جدید مشخصات فرمور دستگاه شما رو میفرسته برای مایکروسافت و به سه سوت بن میشوید .

فرم ور جدید معروف به LT یا همون لایت تاچ امضای دیجیتالی شرکت سازنده رو جعل کرده (که البته خلاف قوانین هکر هاست ولی مایکروسافت هم اجازه نداره اطلاعات دستگاه های یوزر هاش رو بدزده برای همین این کار رو کردند) برای همین دیگه با فرستادن مشخصات فرم ور دستگاه امکان شناسایی دستگاه های کپی خور نیست و مایکروسافت باید به روش های جدید روی بیاره ، ولی در کل مایکروسافت در مقابل هکر ها شرکت خیلی خیلی خیلی ضعیفی هستش به طوری که محرمانه ترین اسرارش روزی 500 بار هک میشوند و در دسترس همه قرار میگیرند ، چه میشه کرد بیلی یه دیگه :27:

اگر نمیدونید امضای دیجیتال چیه ، همان طور که دوستان در تاپیک PSP نمیدونستند و برای همین بود که نمیتونستند توضیح بدهند که یک کنسول چه طوری فرمور اصلی رو از انگولی شده تشخیص میده پیشنهاد میکنم که اینجا رو بخونید که بحث به آسمون نکشه باز :

همین روزاست که برای PS3 و PSP هم امضا های دیجیتالی جعل بشوند و اون موقع بدون پاندورا و جنگولک بازی میتونید دستگاه رو کپی خور کنید ، در حقیقت این بزرگترین مشکل کنسول هایی هستش که فرمورش آپدیت میشه !
باید صبر کرد دید تا به کی برادران هکر خویشتن داری میکنند :27:

sorush_2007
06-01-2010, 00:09
راستی یه سوال بازی استراتژیکی برای X360 وجود داره؟

pedram_sad
06-01-2010, 00:16
بله
ولی نه به فراوانی pc
اصولا بازی های مهم و معروف و با ارزش این سبک برای 360 هست
مثلا :
Command & Conquer 3: Kane's Wrath

sonixax
06-01-2010, 00:17

Red Alert 3

konami-pes
06-01-2010, 09:39
آیا راهی داره دستگاه Xbox من که کپی خورش کردند رو به حالت اول برگردونم؟؟!!
من میخوام live بازی کنم بدون هیچ مشکلی:19: تو رو خدا یه راهی جلوی من بذارین

SamGun
06-01-2010, 10:08
آیا راهی داره دستگاه Xbox من که کپی خورش کردند رو به حالت اول برگردونم؟؟!!
من میخوام live بازی کنم بدون هیچ مشکلی:19: تو رو خدا یه راهی جلوی من بذارین

بله

شما باید ابتدا نوع درایوتون رو تشخیص بدید و بعد Firmware اصلی رو از سایت مربوطه DL کرده و به همان صورت که دستگاه رو کپی
خور کرده اید به حالت Orginal در آوردید

البته فکر میکنم NextGen این Firmware ها رو تهیه کرده و به راحتی میتونه دستگاه رو به حالت اول برگردونه.

konami-pes
06-01-2010, 10:33
ممنون . خیلی خوشحالم کردی. یعنی باید با nextGen تماس بگیرم؟ راستی بازی های اورجینال رو از کجا تهیه کنم؟

KING OF GTA
06-01-2010, 17:32
ببخشید دوست عزیز دقیق متوجه نشدم چند سوال دارم ممنون میشم اگه جوابم رو بدبد..شرمندم تازه کارم!!!!
1.میتونم هارد استرنال رو به xb360 وصل کنم و بعد بازی های xb360 روش نصب کنم وبازی کنم؟
2.منبع تغذیه برق از بیرون باشه یا از خود USB دستگاه XB360 از کدومشون باشه بهتره وبه دستگاه فشار نمیاد.
3.لطفا به این سوال جواب بدید هیچ اطلاعاتی در مورد هارد اکستر نال ندارم دقیق چه مدل چه نوع و چه جوری باشه بخرم!!!(مهم):11:
4.درایو ها چی میشه هیچ فرقی با هارد اصلی xb360 نداره

4870x2
06-01-2010, 17:41
دوستان یه بازی بگین که هیچ وقت تکراری نشه !
خودم اینا رو فکر کنم راضی کننده باشن
fall out 3
GTA IV

sorush_2007
06-01-2010, 18:24
دوستان دستگاه من کبی خور شده است من 2 روز بیش به live وصل شدم ولی بن نشدم حالا میخوام بدونم اینطوریه که برای بار دوم وصل بشم بن میشم؟یا همین الان بن شدم؟

pedram_sad
06-01-2010, 18:57
ببخشید دوست عزیز دقیق متوجه نشدم چند سوال دارم ممنون میشم اگه جوابم رو بدبد..شرمندم تازه کارم!!!!
1.میتونم هارد استرنال رو به xb360 وصل کنم و بعد بازی های xb360 روش نصب کنم وبازی کنم؟
2.منبع تغذیه برق از بیرون باشه یا از خود USB دستگاه XB360 از کدومشون باشه بهتره وبه دستگاه فشار نمیاد.
3.لطفا به این سوال جواب بدید هیچ اطلاعاتی در مورد هارد اکستر نال ندارم دقیق چه مدل چه نوع و چه جوری باشه بخرم!!!(مهم):11:
4.درایو ها چی میشه هیچ فرقی با هارد اصلی xb360 نداره
1 - خیر
فقط هارد های حک شده 120 و 250 گیگ laptop
که اونم حتما نیاز به قاب هارد original خود کنسول داره که 30 تومانه

2 - منظورتون رو نفهمیدم
کنسول خودش اداپتور داره و برق رو از اونجا میگیره
اگه هم منظورتون hdd هست که فرقی نداره

3 - شما اگه میخوای هارد external از نوع usb بخری و به کنسول وصل کنی
فقط میتونی movie و music و picture رو playback کنی و روش بازی نصب نمیشه

دوستان یه بازی بگین که هیچ وقت تکراری نشه !
خودم اینا رو فکر کنم راضی کننده باشن
fall out 3
GTA IV
والا ماهیت بازی به تکراری شدنشه دیگه :31:
همین gta iv که گفتین با تمام شدنش تکراری میشه

ولی خوب همون بازی های فوتبال و ماشین هستن که به نظ من تکراری نمیشن

دوستان دستگاه من کبی خور شده است من 2 روز بیش به live وصل شدم ولی بن نشدم حالا میخوام بدونم اینطوریه که برای بار دوم وصل بشم بن میشم؟یا همین الان بن شدم؟
معلوم نمیشه
شما ممکنه دفعه اول که وصل شده باشی اسمت رد شده باشه و این سری که وصل میشی یا :

همون اول پیغام میاد که ban شدی که از قبل مونده بوده
یا خوش شانسی و ban نشدی

sonixax
06-01-2010, 18:59

دیگه وصل نشو و گرنه همه چیز رو با هم از دست میدی .

KING OF GTA
06-01-2010, 19:37
راستی این XBOX 360 چیه دیگه ای چیه روی قسمت هاردش.

sonixax
06-01-2010, 19:40

مال ناتال هستش .
اگر فیلم های تبلیغاتی ناتال رو ببینید روی همش هست .

pedram_sad
06-01-2010, 20:13

مال ناتال هستش .
اگر فیلم های تبلیغاتی ناتال رو ببینید روی همش هست .
نه دوست عزیز
ماله natal نیست
این developer kit کنسول 360 هست که فقط در اختیار developer های بازی ها برای ساخت و تست بازی هست
اسمش xna هست
قبلا تو همین تایپک راجع بهش بحث شده :

اطلاعات تکمیلی :

XNA

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدXDK

sonixax
06-01-2010, 20:15
نه دوست عزیز
ماله natal نیست
این developer kit کنسول 360 هست که فقط در اختیار developer های بازی ها برای ساخت و تست بازی هست
اسمش xna هست
قبلا تو همین تایپک راجع بهش بحث شده :

اطلاعات تکمیلی :

XNA

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدXDK

چه خوب ، نمیدونستم .
یه نرم افزار هم برای کسانی که میخوان برای 360 خودشون بازی درست کنند داره میاد بیرون ، رایگان هم هست هدفش رقابت با اپل هست .

a-0852
06-01-2010, 22:47
دوستان عزیز وقتی ناتال بیاد چی میشهمنظوذم اینه ایکس باکس از رده خارج میشه؟

sonixax
06-01-2010, 22:55
دوستان عزیز وقتی ناتال بیاد چی میشهمنظوذم اینه ایکس باکس از رده خارج میشه؟

ناتال یه کنترل جدید هست برای Xbox . یه کنسول جدید نیست .

Eyetoy که برای Playstation 2 طراحی شده بود رو دیدید ؟

ناتال شکل تکامل یافته و فوق مدرن اون هستش به صورتی که دیگه تصویر شما رو نمیچپونه توی بازی بلکه حرکات شما رو آنالیز میکنه و هر کاری شما بکنی کاراکتر سه بعدی بازی هم همون کار رو میکنه + اینکه میتونه صدای شما رو تشخیص بده و به نوعی شما میتونید با کنسول صحبت کنید .
مثلا میگید Turning off و دستگاه خاموش میشه .

در حقیقت ناتال Xbox 360 رو تبدیل میکنه به وسیله ای که شما فقط توی فیلم های فضایی میدیدید .

nimatotti
07-01-2010, 00:22
سلام من تازه این کنسولو خریدم شاید سوالم مبتدی باشه ولی ممنونتون میشم اگه جوابمو بدین
میخواستم ببینم
1)میشه کنسولو روی حالت افقی قرار داد وبعد ازش استفاده کرد یا فقط باید روی حالت عمودی باشه اخه دیدم بغلشم فن داره اگه حالت افقی بذاریم یه فنش روی زمین قرار میگیرهو میشه یا نه؟
2)من شنیم کنسولو نباید زیاد جابه جا کرد میخواستم ببینم مواقعی که روشنه نباید جا به جاش کرد یا کلا باید جاشو زیاد تغییر نکنه اخه واسه این میپرسم که من روزی 2بار جای کنسولمو عوض میکنم از اتاقم میبره توی نشیمن میخواستم ببینم مشگلی پیش میاد یا نه
3)واسه شارزر دسته چی پیشنهاد میکنین که انقدر باتری مصرف نشه؟
4)یهxbox360-elite خریدم خودش (دکمه ی Eject به صورت نرم افزاری (با فشردن دکمه ی X در محیط دشبورد، دیسک خارج میشود) را به صورت خودکار داشت وبازی اینgta liberty city را بدون اینکه به من پیغام upgradeبده اجرا کرد ولی اواتارم خاموشه و هیچ اواتاری ندارم میخواستم ببینم من باید چه رو نصب کنم تا اواتارم بیاد
مرسی از همه اساتید که کمکم میکنید

nimatotti
07-01-2010, 00:24
سلام من تازه این کنسولو خریدم شاید سوالم مبتدی باشه ولی ممنونتون میشم اگه جوابمو بدین
میخواستم ببینم
1)میشه کنسولو روی حالت افقی قرار داد وبعد ازش استفاده کرد یا فقط باید روی حالت عمودی باشه اخه دیدم بغلشم فن داره اگه حالت افقی بذاریم یه فنش روی زمین قرار میگیرهو میشه یا نه؟
2)من شنیم کنسولو نباید زیاد جابه جا کرد میخواستم ببینم مواقعی که روشنه نباید جا به جاش کرد یا کلا باید جاشو زیاد تغییر نکنه اخه واسه این میپرسم که من روزی 2بار جای کنسولمو عوض میکنم از اتاقم میبره توی نشیمن میخواستم ببینم مشگلی پیش میاد یا نه
4)یهxbox360-elite خریدم خودش (دکمه ی Eject به صورت نرم افزاری (با فشردن دکمه ی X در محیط دشبورد، دیسک خارج میشود) را به صورت خودکار داشت وبازی اینgta liberty city را بدون اینکه به من پیغام upgradeبده اجرا کرد ولی اواتارم خاموشه و هیچ اواتاری ندارم میخواستم ببینم من باید چه رو نصب کنم تا اواتارم بیاد
مرسی از همه

h.a.m.i.d
07-01-2010, 00:52
[QUOTE=samgun;4552716]تو پاساژ رضا همینطوری فله ای ریخته !!/QUOTE]

کدوم پاساژ رضا ؟

SamGun
07-01-2010, 01:11
کدوم پاساژ رضا ؟

ایران - تهران - ولیعصر - نرسیده به چهار راه ولیعصر :31:

h.a.m.i.d
07-01-2010, 01:14
یه نرم افزار هم برای کسانی که میخوان برای 360 خودشون بازی درست کنند داره میاد بیرون ، رایگان هم هست هدفش رقابت با اپل هست .

در مورد اینکه نرم افزار خاصی وجود داشته باشه یا در شرف بوجود اومدن باشه اطلاعی ندارم ولی همین XNA‌ یه Framework کامل برای ساخت بازی های ۲ بعدی و ۳ بعدیه که مجانی از سایتش دانلود میکنید و روی Visual Studio نصب میکنید . خروجیش هم به راحتی روی ویندوز و XBOX 360 اجرا میشه . و نیازی هم به اون قطعهء اضافی نداره !! برای اینکه به قدرتش هم پی ببرید این یه نمونه بازی خیلی خوب که با یه کامپیوتر معمولی توسط فقط یه نفر ساخته شده و طرف خودش به تنهایی از طراحی کاراکتر و level‌ تا کد نویسی بازی co-op و غیره رو انجام داده .

دوستانی که #C بلد هستن فقط کافیه با Classهاش آشنا بشن و شروع کنن به بازی ساختن .

آخرش هم خدا رو چه دیدی ، یهو بازی رو میفرستی برای Microsoft و اونا هم خوششون میاد و یه قرارداد باهات میبندن و بازیت رو میزارن رو XBLA و ملت از سرتاسر دنیا بازی رو میخرن و ثروتمند میشی و پوز بیل گیتس رو میزنی !

این هم لینک مربوطه هم جهت دانلود و هم جهت ثبت بازی و چیزهای دیگه

h.a.m.i.d
07-01-2010, 01:18
ایران - تهران - ولیعصر - نرسیده به چهار راه ولیعصر :31:

:10: صندوق پستیشم میگفتی !
اونجا مگه لوازم XBOX هم پیدا میشه ؟

SamGun
07-01-2010, 01:58
:10: صندوق پستیشم میگفتی !
اونجا مگه لوازم XBOX هم پیدا میشه ؟

نه حمید جان ولی خب یکسری وسایل رو بعضی جاها میفروشن.

h.a.m.i.d
07-01-2010, 02:11
بچه ها داستان این بازی های مقوایی (ارشادی) چیه !؟
یکی از فروشنده ها تو توپخونه میگفت اینا همون اصلیاس الکی گذاشتن تو جعبه روش هم نوشتن با مجوز ارشاد !!! هیچ فرقی نداره .
یکی هم میگفت خانوماش روسری و چادر سرشونه نصف بازی رو هم حذف کردن !!!

من که جرأت نکردم بخرم چون یه بار GTA:SA رو همین شکلی خریدم (برای PC) بعد که بازی اجرا شد دیدم جای trademark نوشته این بازی نشان دهندهء جامعهء وحشی آمریکا می باشد کلی حالم گرفته شد شکوندمش :))

sonixax
07-01-2010, 03:36

نه حمید جان ولی خب یکسری وسایل رو بعضی جاها میفروشن.

شما همون ولیعصر رو مستقیم برو بالا ، نرسیده به میدون پاساژ ایران وسایل Xbox هم میفروشن .
اگر چهار راه رو بیای پایین سه را جمهوری هم فت و فراوون ریخته .
اگر جمهوری رو مستقیم بری بعدش سر فردوسی بپیچی پایین میرسی به توپخونه که دیگه معدن این چیز هاست :)

$360$
07-01-2010, 12:00
?hdmi ro mishe az 360 be laptop bedoone hich moshkeli vasl kard

konami-pes
07-01-2010, 13:12
دوستان دو سوال دارم:

1 - مانتیور من HP Pavilion mx 75 هست و تقریبا 4 سال پیش خریدمش . خواستم ببینم می تونم با کابل VGA به ایکس باکسم وصلش کنم؟ تایپک مربوطه رو در همین سایت خوندم اما خواستم از شما هم بپرسم

2 - آیا این کار خطری رو برای کنسول به وجود نمیاره؟ 3 چراغه یا هنگ کردن ؟؟؟

ممنون میشم یه نفر جواب سوالاتم رو بده

XGAME
07-01-2010, 13:23
شما همون ولیعصر رو مستقیم برو بالا ، نرسیده به میدون پاساژ ایران وسایل Xbox هم میفروشن .
اگر جمهوری رو مستقیم بری بعدش سر فردوسی بپیچی پایین میرسی به توپخونه که دیگه معدن این چیز هاست :)

مطمئني شما آلمان زندگي ميكني؟
آخه خيلي دقيق آدرس ميدي :31:

pedram_sad
07-01-2010, 13:42
میخواستم ببینم
مرسی از همه اساتید که کمکم میکنید
مبارکه

1 - فرقی نداره هم عمودی هم افقی
ولی بقل کنسول فن نداره فقط پشتش 2 تا فن داره

2 - برای همه کنسول ها اینطوریه وقتی روشنه و درایو داره کار میکنه نباید جابجاش کرد
شما که زیاد جابجا میکنی حتما dvd رو در بیار

3 - من خودم 18 ماهه باتری های duracell میگیرم جفتی 1200 تومان
که با روزی بین 6 تا 7 ساعت استفاده تا 15 روز دوام میاره

4 - شما باید اخرین update مربوط به dashboard که تو اون یکی تاپیک گذاشتم رو به حجم 80 مگ دان کنی و با فلش بریزی تو کنسول

دوستان دو سوال دارم:

1 - مانتیور من HP Pavilion mx 75 هست و تقریبا 4 سال پیش خریدمش . خواستم ببینم می تونم با کابل VGA به ایکس باکسم وصلش کنم؟ تایپک مربوطه رو در همین سایت خوندم اما خواستم از شما هم بپرسم

1 - بله میتونی

2 - نه هیچ خطری نداره

a-0852
07-01-2010, 13:58
دوستان دو سوال دارم:

با اجازه ی دوستان حرفه ای بله شما میتونید از این مانیتور استفاده کنید و هیچ مشکلی برای دستگاه شما پیش نخواهد اومد مشکل سه چراغه شدن اصلا به مانیتور شما مربوط نمیشه و به طریقه ی استفاده ی شما از ایکس باکس ربط داره که با اومدن مادر برد های جاسپر تقریبا میشه گفت مشکل سه چراغه شدن به صفر رسید شما با خریر یه کابل VGA که فکر میکنم قیمت اون 15 تا 20 تومن باشه میتونید که با این مانیتور بازی کنید ولی فکر میکنم باید رزوروشن مانیتور رو با دستگاه هماهنگ کنید موفق باشید

a-0852
07-01-2010, 14:09
دوستان بالاخره این مشکل انلاین بازی کردن رفع شد یا نه تا کی باید قید بازی انلاین رو بزنیم؟

nimatotti
07-01-2010, 14:45
ببخشید من زیاد سوال میکنم
1)اخه تو دفترچه راهنماش زده بود کنسولو ایستاده بزارین
پس اگه من روی حالت افقی بذارم و بازی کنم مشگلی پیش نمیاد؟
2)شما گفتین موقع جابه جا کردن کنسول دی وی دی رو در بیارم حتی موقعی که خاموشم هست این کارو بکنم میشه دلیلشم بگین؟
3)اون برنامرم که گفتین دانلود کردو ولی وقتی مموری میذارم تو کنسول اجراش نمیکنه دستگاه روخاموش روشنم کردم تاثیر نداشت میشه یکم توضیح بدین باید چیکار کنم که اجرا شه
4)میشه برنامرو روی سی دی بریزم یا حتما باید فلش یا دی وی دی باشه
مرسی از اینکه راهنماییم مینید

SamGun
07-01-2010, 15:01

داداش من که خودم نمیخوام :31: !

nimatotti
07-01-2010, 17:11
2)شما گفتین موقع جابه جا کردن کنسول دی وی دی رو در بیارم حتی موقعی که خاموشم هست این کارو بکنم میشه دلیلشم بگین؟
3)اون برنامرم که گفتین دانلود کردو ولی وقتی مموری میذارم تو کنسول اجراش نمیکنه دستگاه روخاموش روشنم کردم تاثیر نداشت میشه یکم توضیح بدین باید چیکار کنم که اجرا شه

کسی نیست من رو راهنمایی کنه؟

KING OF GTA
07-01-2010, 18:36
سلام به دوستان گلم من دوتا فن این شکلی دارم که منبع تغذیه برق از بیرونه(از کنسول نیست)میخواستم ببینم این فن هارو پشت یا زیر XB360وصل کنم راستی اگه وصل کردم هواببره تو یا هوا بده بیرون میخوام روی قابش نصب کنم پشت یا زیر>!!!!.اصلا موثره؟؟؟؟:11:

shab_2008
07-01-2010, 18:49
سلام به دوستان گلم من دوتا فن این شکلی دارم که منبع تغذیه برق از بیرونه(از کنسول نیست)میخواستم ببینم این فن هارو پشت یا زیر XB360وصل کنم راستی اگه وصل کردم هواببره تو یا هوا بده بیرون میخوام روی قابش نصب کنم پشت یا زیر>!!!!.اصلا موثره؟؟؟؟:11:

والا من که نتونستم این فنه شمارو ببینم ولی توصیه میکنم که اگه میخواین کنسولتون به بهترین روش کولینگ درش بر قرار بشه از زوش 12ولت کردن فنهایه خوده کنسول استفاده کنید

Rohallah_tavakoli
07-01-2010, 19:03
سلام دوستان گلم ....

اين بازي dirt2 عجب گرافيك خفني داره!!! من كه به 360 دارم اميدوار ميشم:31:
همچنان منتظر عرضه شدن crysis هستيم..:10:

a-0852
07-01-2010, 19:18
کسی نیست من رو راهنمایی کنه؟
دوست عزیز من جواب سوال اولیت رو میدونم :من هم شنیدم ایستاده بزارید بهتره اما اگه افقی میزاری 4تا نوار کاست یا چیزی برار زیرش تا حدود7-8 سانت از زمین فاصله داشته باشه تا بتونه سیستم تهویه ی خوب تری داشته باشه شما بعد از هر 3-4 ساعت یا نهایتا 5-6 ساعت بازی به دستگاه یه استراحتی بده تا مشکلی پیش نیاد در مورد سوال دوم یعنی شما میخواهد روشن دستگاه رو جابه جا کنید:18:میشه بگید چطوری این کار رو میکنید من که منظورتون رو نفهمیدم در ضمن میتونید سوالاتونو از بقیه ی دوستان بپرسید تا جواب بهتری بگیرید

a-0852
07-01-2010, 19:25
دوستان بالاخره این مشکل انلاین بازی کردن رفع شد یا نه تا کی باید قید بازی انلاین رو بزنیم؟
دوستان جواب بدید خواهشن

shab_2008
07-01-2010, 19:38
دوستان جواب بدید خواهشن
خیر هنوز خطر بن شدن هست زمانی خطر رفع میشه که یه اپدیت درست حسابی برایه درایورها بیاد مثلا 1.7

pedram_sad
07-01-2010, 19:40
فعلا نه
و ملتی منتظر عرضه LT هستن
و یک سری هم با خوش شانسی بن نشدن و تو LIVE هستن

1 - کجای دفترچه ؟
هر 2 حالت استاندارد هست و این رو طراحان کنسول از شرکت IBM تشخیص دادن
نه مشکلی پیش نمیاد

بعد ها که لنز درایوتون یکم ضعیف میشه ( خدا نکرده ) میبینید که بعضی بازی ها تو بعضی حالت های خاص اجرا میشن ( افقی یا عمودی )

2 - برای مسایل امنیتی
این کار رو انجام بدید بهتره

3 - اون UPDATE رو باید extract کنی و فقط پوشه داخلش رو بریزی
هم رو cd هم dvd هم flash

گذاشتن فن های جانبی کوچکترین تاثیری نداره
همون طوری که دوستمون اشاره کردن بهترین کار برای cooling کنسول 12 ولت کردن فن های خود کنسول هست

که اون هم به اضافه کار های دیگه ای مثل shorud خودش رو نشون میده

سلام دوستان گلم ....

اين بازي dirt2 عجب گرافيك خفني داره!!! من كه به 360 دارم اميدوار ميشم:31:
همچنان منتظر عرضه شدن crysis هستيم..:10:
یعنی شما بعد از اومدن این همه بازی با این همه گرافیک خفن تازه با اومدن این بازی پی به قدرت پردازش کنسول بردی ؟ :31:
این بازی خودش موتور خیلی روان و قوی هم داره که علاوه بر Quality بالا FPS هم میده

باز هم 360 که باعث میشه بازی ها ( با bug و port و delay و down شدن quality برای اون یکی platform اسف بار microsoft یعنی windows بیاد و یک جماعتی دست به دهن نمونن )

KING OF GTA
07-01-2010, 20:19
حتی در زیر کنسول تاثیر نداره میخوام وصل کنم زیر کنسول هوا رو ببره توی کنسول خوبه فنام 12 ولتن اما من این روش خودم رو میخوام جواب میده عوارض نداره راستی این shorud چیه ممنون اگه زود جوابم رو بدید..!؟

sonixax
07-01-2010, 22:16
مطمئني شما آلمان زندگي ميكني؟
آخه خيلي دقيق آدرس ميدي :31:

من همش 2 ساله که اومدم آلمان .
قبلش توی اون مناطقی که آدرس دادم 5 سال تمام مغازه داشتم :31:

a-0852
07-01-2010, 22:53
دوست عزیز LT چی هست بیشتر راهنمایی بکنید

h.a.m.i.d
07-01-2010, 23:01
نبـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــود ؟
sonixax جان 666مین پستت مبارک ;)

بچه ها داستان این بازی های مقوایی (ارشادی) چیه !؟
یکی از فروشنده ها تو توپخونه میگفت اینا همون اصلیاس الکی گذاشتن تو جعبه روش هم نوشتن با مجوز ارشاد !!! هیچ فرقی نداره .
یکی هم میگفت خانوماش روسری و چادر سرشونه نصف بازی رو هم حذف کردن !!!

من که جرأت نکردم بخرم چون یه بار GTA:SA رو همین شکلی خریدم (برای PC) بعد که بازی اجرا شد دیدم جای trademark نوشته این بازی نشان دهندهء جامعهء وحشی آمریکا می باشد کلی حالم گرفته شد شکوندمش :))

sonixax
07-01-2010, 23:02

خیلی خیلی خیلی ممنانم

sorush_2007
08-01-2010, 02:23
سلام با اجازه دوستان یه سری سوال دارم
1)بازی GTA IV اپیزود اپیزود هست؟ چون من یکی خریدم که بازیش شامل دو episode یکی tony gay و دیگری diamonds
میخواستم بدونم اپیزودهای دیگری هم تو بازار هست یعنی بازی چند DVD داره واینکه بازی که من خریدم صحنه خاصی توش نبود که انقدر میگفتن GTA جدید بر صحنه ... مگه بازی های X360 رو هم سانسور میکنن؟
2)بین این 3 بازی need for speed shift و Dirt و Froza3 کدوم بهتره؟ یا همش خوبه؟
3)ممنون:31:

Bs_panzer
08-01-2010, 03:27
1)بازی GTA IV اپیزود اپیزود هست؟ چون من یکی خریدم که بازیش شامل دو episode یکی tony gay و دیگری diamonds
میخواستم بدونم اپیزودهای دیگری هم تو بازار هست یعنی بازی چند DVD داره واینکه بازی که من خریدم صحنه خاصی توش نبود که انقدر میگفتن GTA جدید بر صحنه ... مگه بازی های X360 رو هم سانسور میکنن؟

1.یه gta iv هست که خود بازی ! دو تا اپیزود هم براش بعدا اومد g.y tony و lost & damned
نه سانسور ؟! نمی تونن بکنن اگر هم بخوان
2.من با dirt حال کردم
3.خواهش

konami-pes
08-01-2010, 08:48
وقتی که در حالت عمودی xbox 360 رو قرار میدم و زمانی که دیسک بازی رو داخل درایو میذارم احساس می کنم یه جوری کامل در جای خودش قرار نمی گیره و متمایل به پایین میشه. اما خب وقتی دکمه رو میزنم میره داخل . خواستم بپرسم مال همه دستگاه ها اینطوریه یا مال من فقط؟؟!!!

shab_2008
08-01-2010, 09:21
وقتی که در حالت عمودی xbox 360 رو قرار میدم و زمانی که دیسک بازی رو داخل درایو میذارم احساس می کنم یه جوری کامل در جای خودش قرار نمی گیره و متمایل به پایین میشه. اما خب وقتی دکمه رو میزنم میره داخل . خواستم بپرسم مال همه دستگاه ها اینطوریه یا مال من فقط؟؟!!!
سعی کنید تا میشه دیسک را صاف بزارین. همه دستگاه ها همینطوره.

a-0852
08-01-2010, 09:59
دوستان کسی نبود به ما بگه LT چی هست ؟کمک کنید

konami-pes
08-01-2010, 11:51
من میخوام با Xbox 360 فیلم با فرمت AVI ببینم اما پیغام میده که نمی دونم باید آبدیت کنی و از این جور حرفها :41: خلاصه اصلا نمیشه. خواستم بدونم باید دقیقا چی کار کنم؟ الان هم که امکانش نیست به live وصل شد . کسی هست که آبدیتی چیزی داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

boy_teh
08-01-2010, 12:05
من میخوام با Xbox 360 فیلم با فرمت AVI ببینم اما پیغام میده که نمی دونم باید آبدیت کنی و از این جور حرفها :41: خلاصه اصلا نمیشه. خواستم بدونم باید دقیقا چی کار کنم؟ الان هم که امکانش نیست به live وصل شد . کسی هست که آبدیتی چیزی داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینجور اپدیتها فقط بوسیله اتصال به اینترنت با خود کنسول امکان پذیره .

pedram_sad
08-01-2010, 13:40
دوست عزیز LT چی هست بیشتر راهنمایی بکنید
LT اسم Ixtreme جدید کنسول هست که دارن روش کار میکنن و با عرضه اون اونطوری که سازندش قول دادن مشکل ban شدن از بین میره تو live

اینی که شما میگی رو ندیدم ولی من یک دونه بازی خریدم که مقوایی بود و دیسکش هم silver
که ماله pardis بود قبلا هم تو این تاپیک گفته بودم روش هم شماره مجوز و اینها داشت

اینقدر جنس دیسک مزخرف بود که درایو و لنزش داشت نابود میشد موقع اجرا و انداختمش دور

از این جماعت نادان هر چیزی بر میاد !

مشکلی نست
همه درایو ها همینه
شما درایو pc رو هم عمودی کنی همینه
مهم اینه که وقتی dvd میره داخل drive نسول اون رو تو جای خودش قرار میده

بار ها تو این تاپیک گفتم
تنها راهش دانلود یک codec با حجم حدودا 5 مگ هست از live
که فعلا پیشنهاد میشه انجام ندید

Vahidking.75
08-01-2010, 16:42
آقا من میخوام 1 ایکس باکس بخرم با مشخصات زیر :

مدل : elite board jasper + کپی خور شده

قیمت : 350 هزار تومان

آیا می ارزه ؟

قیمت خوبه ؟ یا گرونه ؟

چطوری از روی ظاهر بفهمم برد جاسپر هست ؟

قبلا شنیدم تمام کنسول هایی که تاریخشون 2009 باشه جاسپر هستند
آیا درسته ؟

pedram_sad
08-01-2010, 16:53
آقا من میخوام 1 ایکس باکس بخرم با مشخصات زیر :

مدل : elite board jasper + کپی خور شده

قیمت : 350 هزار تومان

آیا می ارزه ؟

قیمت خوبه ؟ یا گرونه ؟

چطوری از روی ظاهر بفهمم برد جاسپر هست ؟

قبلا شنیدم تمام کنسول هایی که تاریخشون 2009 باشه جاسپر هستند
آیا درسته ؟
بخر که قیمت عالیه
خیالت هم راحت jasper هست چون الان falcon دیگه نیست تو بازار

a-0852
08-01-2010, 17:14
دوستان برای خرید ایکس باکس از کجا بفهمم که اصله یا نه و یا اینکه کار کرده یا نه من باز شدن ایکس باکس رو هم ندیدم اگه مقاله ای چیزی بلد هستید معرفی کنید و یا جواب مختصری بهم بدید

Big-Boss
08-01-2010, 17:20
دوستان برای خرید ایکس باکس از کجا بفهمم که اصله یا نه و یا اینکه کار کرده یا نه من باز شدن ایکس باکس رو هم ندیدم اگه مقاله ای چیزی بلد هستید معرفی کنید و یا جواب مختصری بهم بدید

اصل و غیراصل که نداره همش xbox360 هست
کارکرده و نکرده بستگی به انصاف فروشنده داره (از ایرانی جماعت هیچ چیز بعید نیست) ولی باز شده و نشده برای کپی خور شدن حتما باید پلمپ دستگاه باز بشه
باز دوستانی که اطلاعات بیشتری دارن بهتر می تونن کمک کنن

xcxz
08-01-2010, 17:24
سلام من یه x360 شصت گیگ خریدم تاریخ روی دستگاه 2009.3 است اما روی کارتونش 2008 است میخواستم بدونم مادربوردش جاسپر است یا نه .در کل این مدل خوبه یا نه .یا مدل الیت را بخرم. خیلی ممنون

shab_2008
08-01-2010, 18:33
تشخیص نو و دست دوم فقط با باز کزدن دستگاه و از رویه gpu مشخص میشه.البته از روی سریال دستگاه هم میشه یه چیزایی فهمید ولی خوب دقیش همون باز کردن دستگاهه

sonixax
08-01-2010, 21:21
یه خبر خوب به اونهایی که مثل من مکس مموری خریدند و بعد از آپدیت کردن دشبورد دیگه کار نکرد ،
من بهشون یه Mail زدم و ازشون سوال کردم و اونها هم این جواب رو بهم دادند :

Solution:

Dear Customer,

Thank you for your recent enquiry if you have downloaded the most recent Microsoft Dashboard update, our Max Memory card with 2 GB or 4 GB of memory will not fully function.

These problems are entirely due to the actions of Microsoft and are beyond our control.

Datel are aware of the changes required to remedy this problem and as such are offering a reprogramming service for Max Memory cards.

If you purchased your Max Memory card from Codejunkies European web store, please logon to the store and select the option to request a return RMA number against your order detailing that you would like to accept the reprogramming service.

If you purchased your card from Max TV please contact them directly to arrange a return, contact details are on your invoice.

If you purchased your card from another retailer please return the item to them, Datel have made arrangements with distributors for reprogramming.

If you are based in the US or Canada please contact our US support team using the contact form shown upon the following page
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.

We apologize for the inconvenience this will inevitably cause and hope you understand the situation.

Regards,

Codejunkies European support team

بفرستید براشون دوباره برنامه نویسیش میکنند درست میشه :)

h.a.m.i.d
08-01-2010, 21:35

۱) خود GTA IV به تنهایی یه بازیه که ساعت ها سرگرمتون میکنه . اصولاً بازی هایی که موفق هستن برای اضافه کردن به فروششون میان و Expansion Pack میدن بیرون که تغییر خاصی از نظر فنی تو بازی اعمال نمیشه ولی مراحل جدید و داستان های جدید رو تو خودش داره که بازم سر شما رو گرم کنه و نسبتاً قیمت پائین تری دارن .
برای GTA IV این اتفاق ۲ بار افتاد . اول با The Lost and Damned و بعد The Ballad of Gay Tony که اول دانلود شدنی بودن و باید از XBLM میخریدشون ولی باز دمشون گرم دلشون به امثال ماها سوخت و رو DVD هم عرضه شد که همونیه که شما داری .

۲) بی چون و چرا Dirt 2

۳) چاکرم

sonixax
08-01-2010, 21:36
۱) خود GTA IV به تنهایی یه بازیه که ساعت ها سرگرمتون میکنه . اصولاً بازی هایی که موفق هستن برای اضافه کردن به فروششون میان و Expansion Pack میدن بیرون که تغییر خاصی از نظر فنی تو بازی اعمال نمیشه ولی مراحل جدید و داستان های جدید رو تو خودش داره که بازم سر شما رو گرم کنه و نسبتاً قیمت پائین تری دارن .
برای GTA IV این اتفاق ۲ بار افتاد . اول با The Lost and Damned و بعد The Ballad of Gay Tony که اول دانلود شدنی بودن و باید از XBLM میخریدشون ولی باز دمشون گرم دلشون به امثال ماها سوخت و رو DVD هم عرضه شد که همونیه که شما داری .

۲) بی چون و چرا Dirt 2

۳) چاکرم

کسی میدونه چه طوری میشه GTA رو توی Xbox مود کرد ؟
مثلا مایشن هایی که توی باری نیست رو خودمون بهش اضافه کنیم .

KING OF GTA
08-01-2010, 22:59
1.سلام به دوستان گلم حتی در زیر کنسول تاثیر نداره دو تافن کامپیوتر بزارم میخوام وصل کنم زیر کنسول هوا رو ببره توی کنسول خوبه فنام 12 ولتن اما من این روش خودم رو میخوام جواب میده عوارض نداره راستی این shorud چیه ممنون اگه زود جوابم رو بدید..!؟
2. راستی تو یه سایت خوندم کابل VGA رو با کابل HDMI باهم میزنند این چه جوریه گرافیکش بالا میره لطفا جوابمو بدبد.ممنون میشم!!!
3.راستی یه کانال با مقوا درست کنیم کانال بزاریم پشت فن های خود کنسول و از اونجا که گرما بیرون میاد بچسبونیمش بعد در انتهای کانالمون 2تا فن کیس پشت سر هم بزاریم به طوری که هوا رو بده بیرون ؟درسته

Big-Boss
09-01-2010, 00:31
سلام من یه x360 شصت گیگ خریدم تاریخ روی دستگاه 2009.3 است اما روی کارتونش 2008 است میخواستم بدونم مادربوردش جاسپر است یا نه .در کل این مدل خوبه یا نه .یا مدل الیت را بخرم. خیلی ممنون

دو حالت داره یا قاب دستگاه عوض شده
یا جلدش :دی
احتمال اولی زیاده
به اینجا مراجعه کنید:

[Xbox 360] نحوه ی تشخیص کنسول های 65nm Falcon + نحوه ی تشخیص بردهای جاسپر

ashe
09-01-2010, 00:32
سلام
من کنسولم رو به یه مانیتور CRT وصل کردم...(VGA CABLE)
تصویر رو بدون مشکل دارم ولی صدا رو ندارم به خاطر اینکه اسپیکرم جای او دوتا فیش قرمز و سفید که واسه صداست رو نداره...
الان من چی کار کنم برم یه اسپیکر جدید بخرم که او دوتا فیش بهش بخوره یا اینکه با همین اسپیکر قدیمی هم میشه با استفاده تبدیلی چیزی میشه صدا رو داشت...
ممنون میشم کمک کنید.

Yi Yi
09-01-2010, 04:57
سلام
من کنسولم رو به یه مانیتور CRT وصل کردم...(VGA CABLE)
تصویر رو بدون مشکل دارم ولی صدا رو ندارم به خاطر اینکه اسپیکرم جای او دوتا فیش قرمز و سفید که واسه صداست رو نداره...
الان من چی کار کنم برم یه اسپیکر جدید بخرم که او دوتا فیش بهش بخوره یا اینکه با همین اسپیکر قدیمی هم میشه با استفاده تبدیلی چیزی میشه صدا رو داشت...
ممنون میشم کمک کنید.
اسپیکر من هم حای دو فیش RCA سفید و قرمز نداره، ولی داخل جعبش یه تبدیل وجود داشت. اسم تبدیل اینه :
RCA FEMALE TO 3.5mm MALE

تصویرش :

ashe
09-01-2010, 06:22
اسپیکر من هم حای دو فیش RCA سفید و قرمز نداره، ولی داخل جعبش یه تبدیل وجود داشت. اسم تبدیل اینه :
RCA FEMALE TO 3.5mm MALE

تصویرش :

ممنون دوست عزیز به خاطر راهنمایتون ولی یه سوال برام پیش اومد... تبدیل تو خود جعبه کابل بود..؟ چون ماله من که توش نبود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

...من این تبدیل رو از کجا میتونم تهیه کنم؟

Yi Yi
09-01-2010, 07:12
ممنون دوست عزیز به خاطر راهنمایتون ولی یه سوال برام پیش اومد... تبدیل تو خود جعبه کابل بود..؟ چون ماله من که توش نبود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تبدیل داخل کارتن اسپیکر بود.
نمی دونم کجا می فروشن. شاید فروشگاه ها و تعمیرگاه های لوازم صوتی.

D r i v e r
09-01-2010, 08:18
سلام
میشه بدونم قضیه این سری جدید x-box چی هست؟
معروف به New Pack؟
فرقی با سری قبلی داره؟

p3yman_xl
09-01-2010, 11:32
سلام
معروف به New Pack؟
فرقی با سری قبلی داره؟
سلام امیر جان
در مورد این پک جدید که داری میگی نظری ندارم؛ اما الان 2 مدل Elite و Arcade هست..

تفاوت دو پک رو در اینجا با تصویر ببین:

از لحاظ سخت افزاری هیچ فرق یبا هم ندارن و تفاوت ها برای لوازم جانبی هستش.

قیمت آرکید حدوداً 290 تومن
قیمت الیت حدوداً 330 تومان

مخلصم

KING OF GTA
09-01-2010, 14:05
بابا یکی جواب بده دغ کردم
:19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19: :19::19:

camry
09-01-2010, 14:48
سلام
كسي x-box رو با پست خريده مي خواستم ببينم اگه كسي خريده كجا و با چه قيمتي خريده؟

ممنون

sonixax
09-01-2010, 16:08

اگر تهران هستید ، برید جمهوری مغازه های صوتی تصویری فروشی دارند ، قیمتش هم زیاد نبود اون موقع ها الان نمیدونم .

راستی یه سر هم به الکتریکی محلتون بزن شاید داشته باشه .

shab_2008
09-01-2010, 17:01
سلام
كسي x-box رو با پست خريده مي خواستم ببينم اگه كسي خريده كجا و با چه قيمتي خريده؟

ممنون
بله من قبل تابستون از فروشگاه فتحی با قیمته 250 خریدم

KING OF GTA
09-01-2010, 18:22
1.سلام به دوستان گلم حتی در زیر کنسول تاثیر نداره دو تافن کامپیوتر بزارم میخوام وصل کنم زیر کنسول هوا رو ببره توی کنسول خوبه فنام 12 ولتن اما من این روش خودم رو میخوام جواب میده عوارض نداره راستی این shorud چیه ممنون اگه زود جوابم رو بدید..!؟
2. راستی تو یه سایت خوندم کابل VGA رو با کابل HDMI باهم میزنند این چه جوریه گرافیکش بالا میره لطفا جوابمو بدبد.ممنون میشم!!!
3.راستی یه کانال با مقوا درست کنیم کانال بزاریم پشت فن های خود کنسول و از اونجا که گرما بیرون میاد بچسبونیمش بعد در انتهای کانالمون 2تا فن کیس پشت سر هم بزاریم به طوری که هوا رو بده بیرون ؟درسته

shab_2008
09-01-2010, 18:47
1: این سوالتون بارها پاسخ داده شده و من فقط این سوالو از شما دارم که چرا این قدر اصرار دارین ازین فنها در یه جایه کنسول استفاده کنین؟

2:این مورد برایه زمانی هست که شما از کابل hdmi to dvi استفاده میکنین و مجبورین برایه داشتن صدا از کابن composit یا vga استفاده کنین

3: شما فکر کردین x360 کوره هست که این عملیاتهای انتهاری را می خواین سرش در بیارین. هیچ نیازی به این کارها نیست شما حتی بدون 12 ولت کردن فنهایه کنسول هم میتونید به راحتی تا 5-6 پشت سره هم بازی کنیین .

resident_evil
09-01-2010, 18:54
دوست عزيز KING OF GTA به خدا تو نانوايي هم اين كارارو نميكنن ! حالا خوبه شما ميخواي جاسپر بگيري .

nimatotti
09-01-2010, 20:58
سلام

ممنون

بله من همین هفته پیش خریدم الیت با گارانتی 6 ماهه و سه تا بازی 378 تومن البته بدون گاران نمیداد 18 تومن پول گارانتیش بود یعنی خود دستگاه 360تومن
ولی فکر کنم گرون گرفتم یکی بگه چقدر گرون خریدم
اینم شمارش
66732483

p3yman_xl
09-01-2010, 21:03
حتی در زیر کنسول تاثیر نداره میخوام وصل کنم زیر کنسول هوا رو ببره توی کنسول خوبه فنام 12 ولتن اما من این روش خودم رو میخوام جواب میده عوارض نداره راستی این shorud چیه ممنون اگه زود جوابم رو بدید..!؟

قربون شکلت برم سوالت همین بود دیگه؟ .. اول بگو کنسولت چه بردی داره و چه سالیه؟
اصولاً با نصب کردنtفن زیر کنسول مخالفم چون وزش مستقیم باد به cpu و gpu خوب نیست و و حتی زیان هم داره!
بنابراین اگر شما قصد انجام این کار رو داری، میتونی روی فیس پلیت رو دایره ای ببری و یک فن نصب کنی که هوا رو از کنسول خارج کنه ... این طوری من چند تا دیدم خوب عمل میکنه ..
shroud در لغت به معنای بادبان یا پوشش هست ... این روش برای خنک کردن کنسول 360 تا 3-4 سال پیش خیلی خیلی کاربرد داشت و جواب میداد... به اینصورت که با استفاده از مقوا یه راهرویی روی هیت سینک اصلی کنسول ساخته میشه تا هوا رو بهتر و به مقدار بیشتر به خارج هدایت کنه... این روش الان منسوخ شده.. عکس زیر رو ببین:

KING OF GTA
09-01-2010, 21:10
ممنون ازshab_2008 و resident_evil گل که جوابمو دادن راستی ببخشید برا فنها میخوام یه کم کرم بریزم جو دیگه>!!!:31::31:

nimatotti
09-01-2010, 21:39
دوست عزیز من جواب سوال اولیت رو میدونم :من هم شنیدم ایستاده بزارید بهتره اما اگه افقی میزاری 4تا نوار کاست یا چیزی برار زیرش تا حدود7-8 سانت از زمین فاصله داشته باشه تا بتونه سیستم تهویه ی خوب تری داشته باشه شما بعد از هر 3-4 ساعت یا نهایتا 5-6 ساعت بازی به دستگاه یه استراحتی بده تا مشکلی پیش نیاد در مورد سوال دوم یعنی شما میخواهد روشن دستگاه رو جابه جا کنید:18:میشه بگید چطوری این کار رو میکنید من که منظورتون رو نفهمیدم در ضمن میتونید سوالاتونو از بقیه ی دوستان بپرسید تا جواب بهتری بگیرید

ببخشید سوالمو بد پرسیدم منظورم اینکه وقتی دستگاهم خاموشه جا به جاش کنم مشگل پیش میاد مثلا وقتی میخوام ببرمش جایی؟ اخه من شنیدم خیلی حساسه میخواستم ببینم حتما باید کیف مخصوص براش بخرم یا اگر زیاد تکون نخره تو جابه جایی مشگل پیش نمیادش؟
من نهایتا 3ساعت بازی میکنم بعدشم چندین ساعت خاموشه با این وجود من که دستگامه روی حالت افقی گذاشتم مشگلی پیش میاد یا نه؟
مرسی از راهنماییتون

sonixax
09-01-2010, 22:07
1: این سوالتون بارها پاسخ داده شده و من فقط این سوالو از شما دارم که چرا این قدر اصرار دارین ازین فنها در یه جایه کنسول استفاده کنین؟

2:این مورد برایه زمانی هست که شما از کابل hdmi to dvi استفاده میکنین و مجبورین برایه داشتن صدا از کابن composit یا vga استفاده کنین

3: شما فکر کردین x360 کوره هست که این عملیاتهای انتهاری را می خواین سرش در بیارین. هیچ نیازی به این کارها نیست شما حتی بدون 12 ولت کردن فنهایه کنسول هم میتونید به راحتی تا 5-6 پشت سره هم بازی کنیین .

راستش حق داره ، من هم از این نگرانی ها زیاد داشتم ولی الان مثل تراکتور از دستگاه کار میکشم مشکلی هم نیست .
جاسپر خراب بشو نیست :)

nimatotti
09-01-2010, 22:24
راستش حق داره ، من هم از این نگرانی ها زیاد داشتم ولی الان مثل تراکتور از دستگاه کار میکشم مشکلی هم نیست .

ببخشید من یه کنسول الیت گرفتم+4تا بازی 360 تومن با گارانتی 6ماهه378 تومن
اول میخواستم ببینم قیمتش چطور خریدم گرون گرفتم؟
راستی تو صفحه اول همین تاپیک زده بودالیت کابل اچ دی و کارت شبکه داره که ماله من نداشت فقط یه هارد120 با یه هدست داشت البته تو دفترچه راهنماشم همینارو نوشته بود داره
دوم پشت کنسولم زده ماهه 8 ساله2009 میخواستم ببینم ماله منم جاسپره؟ مگه بقیه چیه و فرقشون با هم در چیست و کدوم بهتره؟

h.a.m.i.d
10-01-2010, 02:35

یه چیزی به ذهنم رسید ، نمیدونم نظر بقیه چیه ولی از اونجایی که هر کنسولی که اومد من با یکی دو سال تأخیر خریدم و جزء سری های اول تولید نبودن ، هیچ موقع خراب نشدن !! امیدوارم این جسپری هم که به تازگی خریدم هم جون سخت باشه هرچند که من اصولاً خوب تا میکنم باهاشون .

alipsp
10-01-2010, 10:00
سلام.یه چیز جالب بگم شاید خیلی از دوستان از این ترس الکی دست بر دارن.
من چند روز پیش رفتم گیم نت محلمون.حدودا 1سال و 8 ماه هست که 12 ایکس باکس خریده.بدونه هیچ کولینگی
خداییش هر وقت رفتم همه کنسولاش روشن بود.پرسیدم میگفت اصلا خاموش نمیکنه تقریبا همیشه روشنه کنسولاش
همون موقع دیدم یه کنسول روشن بود تلویزیون بالاش خاموش بود گفتم گفت یادم رفته خاموش کنم!!!!!
تازه هوا هم شاید دورو بره 28 درجه هست اون تو.کنسولا روی یه میز چوبی هست به طور افقی.سمت راست 2 سانت از
کنار دیوار فاصله داره از پشت هم حدودا 10 سانت.فقط سمت چپش باز هست.برد کنسولم فالکونه.
همه اینارو گفتم که بگم هنوز هیچ کدوم از کنسولاش نه تنها سه چراغ نشده اصلا هیچ مشکلی نداشته و طرف کاملا داشت
حال میکرد و راضی بود!!

Vahidking.75
10-01-2010, 10:13
آقا من به تازگی میخوام یه x360 elite board jasper بگیرم

چند تا چیز هست که میخوام بدونم :

1 - کلا چه چیزایی باید واسه x360 دانلود کنم (منظورم اینه : داشبورد ، ixtereme ، دیسک اکتیو کننده اینا چیه ؟)

2 - به نظر شما بهترین بازی های x360 چیا هستن ؟ (البته میدونم سوال احمقانه ایه آخه هرکی از 1 چیز خوشش میاد)

3 - شما بعد از چند روز میتونم به دسته ها عادت کنم ؟ (آخه بازی های تفنگی هی باید زاویه دید رو عوض کرد)

4 - ازکجا بفهمم برد جاسپره ؟ (خیلی چیزا شنیدم مثلا همین که میگن باید بالا سال 2009 باشه)

5 - دیگه هرچی هست خودتون بگید :31:

KING OF GTA
10-01-2010, 10:19
چاکریم پیمان جون معرفتتو تانک تکون نمیده داداش جون برد کنسولم جاسپر وتاریخ تولیدشم 2009/6/12 تازه خریدم بگو مبارک:31:
والا درمورد فنها یه کم.****** دارم میخوام برطرفش کنم جو دیگه!!!!:21:

shab_2008
10-01-2010, 11:21
آقا من به تازگی میخوام یه x360 elite board jasper بگیرم

چند تا چیز هست که میخوام بدونم :

1 - کلا چه چیزایی باید واسه x360 دانلود کنم (منظورم اینه : داشبورد ، ixtereme ، دیسک اکتیو کننده اینا چیه ؟)

2 - به نظر شما بهترین بازی های x360 چیا هستن ؟ (البته میدونم سوال احمقانه ایه آخه هرکی از 1 چیز خوشش میاد)

3 - شما بعد از چند روز میتونم به دسته ها عادت کنم ؟ (آخه بازی های تفنگی هی باید زاویه دید رو عوض کرد)

4 - ازکجا بفهمم برد جاسپره ؟ (خیلی چیزا شنیدم مثلا همین که میگن باید بالا سال 2009 باشه)

5 - دیگه هرچی هست خودتون بگید :31:
1:داشبورد: که همون محیط entertainment هست که به وسیله اون میتونین کارهای مختلفی از جمله بازی و فیلم دیدن و دانلود و ... میتونین توش انجام بدین

ixterem : اپدیتی برایه کپی خور کردن درایو x360 هست که هراز چند گاهی از سوی هکرها عرضه میشه

active iso : این دیسک برایه اجرای بازیهی جدیدی هست که ماکروسافت برای اونها قفل waw 4 گذاشته و چون هنوز اپدیت جدید مناسبی از طرف هکرها عرصه نشده برای استفاده ازین بازیها باید ازین دیسک استفاده کرد

2: halo3 , the darkness , forza motor3 ,gears of war2 و ...

3:این دیگه بستگی به استعداده تون داره برایه بازیهای fps که مرتب مثل کامپیوتر باید زاویه دیدو عوض کنین

4: بهترین راه اینه که باید پاور جاسپر 150 وات باشه که این عدد را شما میتونین در زیر پاوز مشاهده کنید

KING OF GTA
10-01-2010, 12:55
سلام به همگی چندتاسوال دارم ممنون میشم جوابم رو بدبد .ببخشید!!
1.راستی XBL و PSN چیه؟
2.اگهبخوام وصل شم به اینتر نت XB360 بن میشم؟
3.نمیخوام انلای بازی کنم فقط میخوام توش یه چرخی بزنم(اینتر نت XB360) وچیزمیز دانلود کنم بن میشم اولین بارمه؟؟

resident_evil
10-01-2010, 13:30
1.راستی XBL و PSN چیه؟
3.نمیخوام انلای بازی کنم فقط میخوام توش یه چرخی بزنم(اینتر نت XB360) وچیزمیز دانلود کنم بن میشم اولین بارمه؟؟

1. هر 2 محيطي هستن براي آنلاين بازي كردن و دانلود ! PlayStation Network براي PS3 و XBOX LIVE براي X360 !
2 . اگه كپي خور باشيد بله !
3 . خُب يه چرخ زدن ارزش بن شدن نداره چون اگه چيزي هم بخواي دانلود كني بايد پول بدي

Big-Boss
10-01-2010, 13:30
1.راستی XBL و PSN چیه؟

شبکه xbox اسمش xbl و شبکه ps اسمش psn هست
اگه دستگاه کپی خور شده باشه بله
منتظرم چیزی به نام LT باش :دی

h.a.m.i.d
10-01-2010, 14:21
active iso : این دیسک برایه اجرای بازیهی جدیدی هست که ماکروسافت برای اونها قفل waw 4 گذاشته و چون هنوز اپدیت جدید مناسبی از طرف هکرها عرصه نشده برای استفاده ازین بازیها باید ازین دیسک استفاده کرد

چرا یه آپدیتی اومد بیرون حدود ده روز پیشا که من و بعضی از دوستان داریم ازش استفاده میکنیم و دیگه احتیاجی به دیسک اکتیو نداره . ولی non-stealth هست که زیاد فرقی هم با stealth های قبلی نداره چون دیدیم چه جماعتی بن شدن !

shab_2008
10-01-2010, 14:31
چرا یه آپدیتی اومد بیرون حدود ده روز پیشا که من و بعضی از دوستان داریم ازش استفاده میکنیم و دیگه احتیاجی به دیسک اکتیو نداره . ولی non-stealth هست که زیاد فرقی هم با stealth های قبلی نداره چون دیدیم چه جماعتی بن شدن !
اگر دقت کنین متوجه میشین که من گفتم( هنوز اپدیت جدید مناسبی از طرف هکرها عرصه نشده) در این اپدیت هنوز خطر بن شدن هست باید منتطر LT باشیم

sonixax
10-01-2010, 16:52
اگر دقت کنین متوجه میشین که من گفتم( هنوز اپدیت جدید مناسبی از طرف هکرها عرصه نشده) در این اپدیت هنوز خطر بن شدن هست باید منتطر LT باشیم

عزیزم شما اگر دستگاهت کپی خور نباشه باز هم خطر بن شدن وجود داره و اگر در ایران باشی دستت به هیچ جایی بند نیست ولی اگر خارج از ایران باشی میتونی بری شکایت کنی و هم خسارت بگیری هم کنسولت از بن در بیاد .

nimatotti
10-01-2010, 17:04
اول میخواستم ببینم قیمتش چطور خریدم گرون گرفتم؟
راستی تو صفحه اول همین تاپیک زده بودالیت کابل اچ دی و کارت شبکه داره که ماله من نداشت فقط یه هارد120 با یه هدست داشت البته تو دفترچه راهنماشم همینارو نوشته بود داره
دوم پشت کنسولم زده ماهه 8 ساله2009 میخواستم ببینم ماله منم جاسپره؟ مگه بقیه چیه و فرقشون با هم در چیست و کدوم بهتره؟

کسی نیست جواب ما رو بده؟:19:

shab_2008
10-01-2010, 17:28
عزیزم شما اگر دستگاهت کپی خور نباشه باز هم خطر بن شدن وجود داره و اگر در ایران باشی دستت به هیچ جایی بند نیست ولی اگر خارج از ایران باشی میتونی بری شکایت کنی و هم خسارت بگیری هم کنسولت از بن در بیاد .
خوب در ایران من فکر نمی کنم کسی باشه که دستگاهش کپی خور نباشه.

sonixax
10-01-2010, 17:33
خوب در ایران من فکر نمی کنم کسی باشه که دستگاهش کپی خور نباشه.

پس باید بیخیال لایو بشی ، چونکه دستگاه های دستکاری نشده و بدونه هیچ گونه تخلف هم بن میشوند .

resident_evil
10-01-2010, 17:35
پس باید بیخیال لایو بشی ، چونکه دستگاه های دستکاری نشده و بدونه هیچ گونه تخلف هم بن میشوند .

چرا بن ميشن اونم بدون دليل ! يه توضيح مختصر ميشه بدين .

sonixax
10-01-2010, 17:39
چرا بن ميشن اونم بدون دليل ! يه توضيح مختصر ميشه بدين .

به اشتباه ، بعدش شما میری جایی که کنسول رو خریدی یا نمایندگی ماکروسافت که توی هر شهری یه دونه هست و دستگاه رو میدی اونها بررسی میکنند اگر حق با شما باشه هم بهت جریمه میدن و هم از بن درت میارن ، جریمشم معمولا یه بازی هست یا یه قطعه ای که لازم داری . مثلا همسایه ما راک بند رو کامل گرفت .

pedram_sad
10-01-2010, 18:22
قابل توجه 2 دسته از دوستان : ( گرچه خبر جدیدی نیست )

1 - شک دارن برای خرید leader of video game industry
2 - از سر سوزش دهن باز میکنن

================================================== =====

مایکروسافت: نیازی به ایکس‌باکس جدید نیست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 25%2170%21150%212008%20cms.com%20-%20All%20Rights%20Reserved%21000000%2120%2113%21ff ffff%2114%21logosample.gif%214%2113&m=efac091aec6870f169e

آقای دیوید هافورد، از مدیران ارشد بخش تحقیق و توسعه ایکس‌باکس معتقد است کنسول ایکس‌باکس360 برای یک دوره کاربری طولانی مدت طراحی شده است.
هافورد در جریان همایش بین‌المللی معرفی محصولات جدید، که هرساله در شهر لاس‌وگاس ایالت نوادا برگزار می‌شود در مصاحبه با سایت رسمی نشریه گاردین اذعان داشت: "فکر می‌کنم اشاره به این مطلب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار باشد. برای مایکروسافت، ایکس‌باکس360 کنسولی با برنامه‌های دراز مدت است. نیازی به عرضه کنسول جدیدتر وجود ندارد، زیرا ما این قابلیت را داریم تا با بروز رسانی نرم‌افزاری، یا سخت‌افزاری، همچون کنترلر حسگر حرکتی ناتال، جان تازه‌ای به ایکس‌باکس360 ببخشیم."
وی در ادامه سخنان خود می‌افزاید: "کنسول ایکس‌باکس360 برای یک دوره کاربری طولانی مدت طراحی شده است و از نظر من ما حتی به نیمه عمر این کنسول نرسیده‌ایم."
جمعه شب گذشته در جریان همایش بین‌المللی معرفی محصولات جدید، که هرساله در شهر لاس‌وگاس ایالت نوادا برگزار می‌شود، مسئولان مایکروسافت از عرضه عمومی کنترلر جدید کنسول ایکس‌باکس360 (پروژه ناتال) در تعطیلات سال نو میلادی خبر دادند.
به‌نقل از گاردینمنبع : کد:

sonixax
10-01-2010, 18:48

مایکروسافت: نیازی به ایکس‌باکس جدید نیست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 25%2170%21150%212008%20cms.com%20-%20All%20Rights%20Reserved%21000000%2120%2113%21ff ffff%2114%21logosample.gif%214%2113&m=efac091aec6870f169e

منبع : کد:

دقیقا درست میگه ، سخت افزار 360 برای یک کنسول بازی به اندازه کافی قوی هستش و حالا حالا ها نیازی به کنسول جدید نیست ، در حقیقت مایکروسافت اومده کنسولی رو تولید کرده که مثل PC قابلیت ارتقا داره ، البته نه از نظر سخت افزار از نظر Accessories و منی که از Xbox کلهم عجمعین بدم میومد الان 360 رو با هیچ چی عوض نمیکنم ، چونکه یک معجزه هستش به راستی .

هرچند که برای یک سری بازی های خاص نیاز شدید به Ps3 دارم :31:

Yi Yi
10-01-2010, 20:33

مایکروسافت: نیازی به ایکس‌باکس جدید نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 25%2170%21150%212008%20cms.com%20-%20All%20Rights%20Reserved%21000000%2120%2113%21ff ffff%2114%21logosample.gif%214%2113&m=efac091aec6870f169e
PS3 و WII هم قرار نیست فعلا حالا حالا به نسخه ی بالاتر ارتقا پیدا کنند.
کسانی که شک دارند، شکشون منطقیه. در کل بازی های اختصاصی PS3 کیفیت و امتیاز بالاتری داشتند تا به امروز.

kiuna
10-01-2010, 21:46
به تظرتون 360 کپی خور بهتره یا کپی نشده ؟
ایا لایو ارزش کپی نکردن کنسول رو داره ؟

kiuna
10-01-2010, 21:49
چرا دستگاهی که کپی خور نشده امکان داره بن بشه ؟؟

sonixax
10-01-2010, 22:08
چرا دستگاهی که کپی خور نشده امکان داره بن بشه ؟؟

به دلیل اشتباه احمالی مایکروسافت ، که البته آمارش هم کم نیست . خیلی وقت ها هم مایکروسافت از روی حدس و گمان بن میکنه .

shab_2008
10-01-2010, 22:08
به تظرتون 360 کپی خور بهتره یا کپی نشده ؟
ایا لایو ارزش کپی نکردن کنسول رو داره ؟
شما اگه حاضرید برایه هر بازی 50-60 تومن بدید کپی خورش نکنید. خطر live هم با اومدن اپدیت lt تا حدود زیادی حل میشه.

nimatotti
11-01-2010, 00:02
میخواستم ببینم قیمتش چطور خریدم گرون گرفتم؟

shab_2008
11-01-2010, 00:19

نه خیلی خوب خریدین.مبارک باشه:20:

Layken
11-01-2010, 00:39

عالی خریدی رفیق گارانتیشو نمی دونم ولی ما چند روز پیش واسه یکی از دوستان
خریدیم 395 تومن البته هاردش 120 بود. و بازی رایگان هم نداشت.
البته هارد شما اگه 60 باشه درسته خوب خریدید...

resident_evil
11-01-2010, 01:07

برادر اين گارانتي رو كي به شما داد ؟ 360 تو ايران گارانتي نداره !

الايت مگه هارد 60 هم داره حامد جان ؟! O_o

Hunter lord
11-01-2010, 08:35
برادر اين گارانتي رو كي به شما داد ؟ 360 تو ايران گارانتي نداره !

از ایرانی ها بعید نیست هارد رو عوض کنند و 60 گیگ بندازن روش

من یه دوست دارم همین جوری سرشو کلاه گذاشتن . با 350 هزار تومان به جای خرید الایت یا پرمیوم ( البته 4 ماه پیش ) بهش آرکد با هارد 20 گیگ بدون دسته اضافی داده بودند به قیمت 320 هزار تومان :27:

shab_2008
11-01-2010, 09:15

من یه دوست دارم همین جوری سرشو کلاه گذاشتن . با 350 هزار تومان به جای خرید الایت یا پرمیوم ( البته 4 ماه پیش ) بهش آرکد با هارد 20 گیگ بدون دسته اضافی داده بودند به قیمت 320 هزار تومان :27:

البته امکان داره که مادربوردش فالکن باشه؛

kiuna
11-01-2010, 11:18
شما اگه حاضرید برایه هر بازی 50-60 تومن بدید کپی خورش نکنید. خطر live هم با اومدن اپدیت lt تا حدود زیادی حل میشه.
خب من برای فوتبال بازی کردن خریدم! می خوام بتونم لایو فوتبال بازی کنم
یعنی فقط یه بازی بخرم

shab_2008
11-01-2010, 11:58
یعنی فقط یه بازی بخرم

خوب اگه می خواین فقط فوتبال بازی کنید مشکلی نداره.

Hunter lord
11-01-2010, 12:44
یعنی فقط یه بازی بخرم

این کار اشتباهه بعد از مدتی نسخه های بعدی میاد یا بازی های جدید و زیبا

اون موقع می خواهید چه کار کنید دوباره 60 هزار تومان بابت بازی جدید می پردازید.

فعلا باید به هکر های عزیز متوصل شوید .

--------------------------------------
یک سوال هم دارم :
این بسته مکمل آخری که برای Xbox اومد قسمت قبلی رو هم داشت منظورم Lost and damend رو هم داشت .

resident_evil
11-01-2010, 12:59
این بسته مکمل آخری که برای Xbox اومد قسمت قبلی رو هم داشت منظورم Lost and damend رو هم داشت .

بله هر 2 رو داشت !

البته كلا توصيه ميشه ديگه كنسول كپي خور نشه چون هر سال ماكرو يه راهي پيدا ميكنه براي بن كردن مگه اينكه بتونيد هر سال يه كنسول بخريد .

Hunter lord
11-01-2010, 13:41
بله هر 2 رو داشت !

البته كلا توصيه ميشه ديگه كنسول كپي خور نشه چون هر سال ماكرو يه راهي پيدا ميكنه براي بن كردن مگه اينكه بتونيد هر سال يه كنسول بخريد .

مثل این که شما بن شدی و انقدر ناراحتی ( به ناسلامتی )

کسی مثل من که اینترنت با کنسولش نمی ره برای چی ناراحت باشه

این آبدیته اومده که بازی های wave 4 رو بدون تبدیل بازی باز کنه ؟؟؟

shab_2008
11-01-2010, 13:59
مثل این که شما بن شدی و انقدر ناراحتی ( به ناسلامتی )

کسی مثل من که اینترنت با کنسولش نمی ره برای چی ناراحت باشه

این آبدیته اومده که بازی های wave 4 رو بدون تبدیل بازی باز کنه ؟؟؟

بله یکی اومده که البته به درد live ‎‏ نمی خوره

Layken
11-01-2010, 14:16
خب مایه پیله کم بود واسه همین طبق گفته روشنده یا توصیه ایشون یدونه 60 انداخت روش تا
کمی ارزونتر بشه...
ما تو پایتخت نیستیم همه سفارشاتمون تلفنی هستش..دیگه کنسول میاد دمه خونه ...نیستیم
بغل فروشنده ببینم چیکار میکنه راست میگه دروغ میگه...:20:

resident_evil
11-01-2010, 14:28
خب مایه پیله کم بود واسه همین طبق گفته روشنده یا توصیه ایشون یدونه 60 انداخت روش تا
کمی ارزونتر بشه...
ما تو پایتخت نیستیم همه سفارشاتمون تلفنی هستش..دیگه کنسول میاد دمه خونه ...نیستیم
بغل فروشنده ببینم چیکار میکنه راست میگه دروغ میگه...:20:

كلا اگه سعي كنيد حضوري بخريد خيلي بهتره ! امروزه حضوري ميخري سرت كلاه ميذارن چه برسه به اينكه سفارش بدي برات بفرستن .

nimatotti
11-01-2010, 14:29
عالی خریدی رفیق گارانتیشو نمی دونم ولی ما چند روز پیش واسه یکی از دوستان
خریدیم 395 تومن البته هاردش 120 بود. و بازی رایگان هم نداشت.

نه داداش هارد من 120گیگ تاریخ ساختشم 2009/08 است

nimatotti
11-01-2010, 14:35

نه داداش هارد من 120گیگ تاریخ ساختشم 2009/08 است تو دفترچش که نوشته elite ولی یه دسته داشت نه 2تا مگه الایت 2تا دسته داره؟
کابل hdmi نداشت خودم براش خریدم
حالا با این تفاصیر چطور خریدم؟ گرون؟

nimatotti
11-01-2010, 14:37
البته امکان داره که مادربوردش فالکن باشه؛

داداش هارد من 120گیگ تاریخ ساخت کنسولمم 2009/08 است تو دفترچش که نوشته elite ولی یه دسته داشت نه 2تا مگه الایت 2تا دسته داره؟
از کجا میشه فهمید مادربوردم چیه؟
من شنیه بودم 2009 همشون مادربوردشون خوبه؟

nimatotti
11-01-2010, 14:40
در ضمن من سفارش دادم برام اوردن دمه خونه ما که نفهمیدیم بالاخره خوب گرفتیم یا گرون اگه کسی خواست میتونم تلشم بهش بدم

shab_2008
11-01-2010, 14:56
داداش هارد من 120گیگ تاریخ ساخت کنسولمم 2009/08 است تو دفترچش که نوشته elite ولی یه دسته داشت نه 2تا مگه الایت 2تا دسته داره؟

خوب طبق تاریخ ساخت بوردش جاسپر هست ولی برا اینکه مطمعن بشید ببینید که پاورش 150 واته.

alierna
11-01-2010, 14:59
بچه هاااااااااااااا
یه سوال... میشه چند تا xbox رو به هم شبکه کرد؟

Zhangooler
11-01-2010, 15:37
بچه هاااااااااااااا
یه سوال... میشه چند تا xbox رو به هم شبکه کرد؟
از طریق کابل LAN یا Ethernet میشه حداکثر دو تا دستگاه رو شبکه کرد.ولی مولتی پلایر از طریق لایو تعداد نامحدود.

nimatotti
11-01-2010, 16:45
خوب طبق تاریخ ساخت بوردش جاسپر هست ولی برا اینکه مطمعن بشید ببینید که پاورش 150 واته.

از کجا باید ببینم پاورش چنده؟
الایت 2تا دسته داره؟
قیمتش چنده بالاخره؟

shab_2008
11-01-2010, 17:22
از کجا باید ببینم پاورش چنده؟
الایت 2تا دسته داره؟
قیمتش چنده بالاخره؟
زیر پاور یه سری نوشته هست اخر خط ششم قدرت پاور را نوشته که برایه خاسپر 150 و برای فالکن 175 وات هست والا فیمتش بدون بازی 345 هست

alireza_sun72
11-01-2010, 17:25
سلام من یه arcade jasper دارم . میخام یه هارد 120 gb واسش بگیرم .
میخواستم ببینم یه arcade هارد 120 میخوره؟؟؟

shab_2008
11-01-2010, 17:30
سلام من یه arcade jasper دارم . میخام یه هارد 120 gb واسش بگیرم .
میخواستم ببینم یه arcade هارد 120 میخوره؟؟؟
بله 120 که هیچ 250 گیگ را هم ساپورت میکنه.

alireza_sun72
11-01-2010, 17:32
ایول فردا میگیرم مرسی

Vahidking.75
11-01-2010, 17:34
زیر پاور یه سری نوشته هست اخر خط ششم قدرت پاور را نوشته که برایه خاسپر 150 و برای فالکن 175 وات هست والا فیمتش بدون بازی 345 هست

این پاور کجای دستگاه هست ؟ آیا باید دستگاه باز بشه ؟

h.a.m.i.d
11-01-2010, 17:41
یعنی فقط یه بازی بخرم

ببین من هم یه زمانی عشق آنلاین بازی کردن بودم اما یه مقدار تحقیق کردم از بر و بچه ها دیدم با این وضعیت اینترنت های ما بازی نکنیم سنگین تره . اونم مخصوصاً بازیی مثل فوتبال که یه پکت دیر بره و بیاد ثیم ثانیه گله رو خوردی .

در ضمن نمیدونم تا حالا بر خوردی به بچه هایی که PS3 دارن و میخوان بازی معاوضه کنن . مغازه دارها انقدر میزنن تو سر بازی که من یه روز که شاهد ماجرا بودم کلی حالم گرفته شد . میخواست بازی که طرف خریده بود ۵۰ تومن رو ازش برداره ۸ تومن به بهونه هایی مثل اینکه قدیمی شده ، جدیدش اومده ، گرافیکش پائینه و باگ داره :))
بعدش هم بازی های اورجینال و جدید XBOX رو تو همین رنج ۵۰ - ۶۰ تومن میفروشن و دیگه خدا میدونه با چه ناز و ادایی ازت بر میدارن .

با اینحال من خودم اون زمان تو فکر خرید یه XBOX کپی خور برای بازی های عادی و یه PS3 برای بازی های انحصاری و بعضاً آنلاین مثل همین فوتبال بودم که الان به خاطر اینترنت فکر نمیکنم بتونم آنلاین بازی کنم .

خلاصه به نظر من الکی فکرت رو مشغول این قضیه نکن و پولت رو هم دور نریز و خودت رو تو دردسر ننداز .

shab_2008
11-01-2010, 17:45
این پاور کجای دستگاه هست ؟ آیا باید دستگاه باز بشه ؟
نه پاور یه دستگاه جداست که یه سرش میخوره تو برق و یه سرش هم می خوره پشت دستگاه.

Vahidking.75
11-01-2010, 17:51
نه پاور یه دستگاه جداست که یه سرش میخوره تو برق و یه سرش هم می خوره پشت دستگاه.

فک کنم منظورتون همون ترانس باشه ، نه ؟

shab_2008
11-01-2010, 17:54
فک کنم منظورتون همون ترانس باشه ، نه ؟
نه بابا ترانس کجا بود این اسمش پاور هست و کارش عین کار پاور کامپیوتر هست. اینم عکسش:

h.a.m.i.d
11-01-2010, 17:56

آقا خیلی خوب خریدی دستگاه رو مبارکه .

اینا فقط حدس و گمانه و به احتمال خیلی زیادی به نظرم صحت نداره ولی شما باز برای محکم کاری یه بررسی بکن ببین مشخصات دستگاهت چیه که از این جماعت هر چیزی بر میاد .

برای تشخیص برد :

برای تشخیص درایو :

یا

masud-000000
11-01-2010, 18:01
میگم میشه یه هارد اکسترنال به xbox 360 arcade وصل کرد و باز ها رو توش نصب و از اونجا اجرا کرد؟؟؟
اگه جواب مثبته هارد چه مارکش خوبه واسه اینکار؟؟؟

h.a.m.i.d
11-01-2010, 18:01
آخه این تو ایران گیر نمیاد ! دسته سیم دارم هم گیر نیمد

تو پاساژ رضا همینطوری فله ای ریخته !!

هم با دسته داره هم بدون دسته .

بله سعید جان دیروز اونجا رفته بودم لپ تاپ بخرم دیدم بود . تو جعبه قرمز با دسته . البته فله ای نبود ولی بود :31:
چقدر حرص خوردم به خاطرش و چقدر دنبالش گشتم !! تو آسمونا پیداش کردم ، نگو رو زمین موجود بوده !!

بچه هایی که دنبالش میگشتن اقدام کنن .

pedram_sad
11-01-2010, 18:07
میگم میشه یه هارد اکسترنال به xbox 360 arcade وصل کرد و باز ها رو توش نصب و از اونجا اجرا کرد؟؟؟
اگه جواب مثبته هارد چه مارکش خوبه واسه اینکار؟؟؟
نه دوست عزیز نمیشه
فقط هارد های laptop که اونم باید حک بشه و حتما هم به قاب original hard خود کنسول نیازه

sonixax
11-01-2010, 22:50
سلام خیلی از شما دوستان در باره SegaDreamcast 2 خیلی شنیدید .
حالا میگید خوب چه ربطی داره به 360 . ربطشو الان میگم . خیلی از افراد بر این باورند که 360 در حقیقت نسخه شماره 2 سگا دریم کست هستش . من این رو بارها شنیده بودم ولی خوب مقاله بدرد بخوری در این باره ندیده بودم .

در این مقاله که به ترتیب لینک هاش رو میزام 23 دلیل که چرا 360 همان دریمکست 2 هستش نوشته شما هم بخونید خیلی خوبه .
یه چیزی که برام جالب بود مدیر تیم بازار یابی 360 و دریم کست یه نفره !!!!!!!!!

و در این مقاله هم 10 تا دلیل آورده که چرا با اینکه تیم سازنده هر دو کنسول یکی بود چرا اولی شکست خورد و سونی پدرش رو در آورد ولی این یکی پدر سونی رو در آورد :

خیلی جالبه بخونید کلی به اطلاعاتتون اضافه میشه .

nimatotti
12-01-2010, 00:09
آقا خیلی خوب خریدی دستگاه رو مبارکه .

اینا فقط حدس و گمانه و به احتمال خیلی زیادی به نظرم صحت نداره ولی شما باز برای محکم کاری یه بررسی بکن ببین مشخصات دستگاهت چیه که از این جماعت هر چیزی بر میاد .

برای تشخیص برد :

برای تشخیص درایو :

یا

اقا من پاورم چک کردم 175وات نیست 150 وات
این برنامههای که شما دادین با چه برنامهای باز میشه که ببینم؟

nimatotti
12-01-2010, 00:11
اقا من پاورم چک کردم 175وات نیست 150 وات است
دیگه باید چه چیزایو بررسی کنم ببینم کنسولم الایت اصل هست یا نه؟
الایت 2تا دسته داره؟ ماله من یکی داشت!

nimatotti
12-01-2010, 00:14
بچه ها کسی میدونه بازیgta liberty city رو چطوری میشه ریخت روی هارد?
تا میخوام بریزم روی هارد eror میده من شنیدم چون این بازی اولش 2تا شخصیت واسه انتخاب داره نمیشه ریخت روی هارد!
یکی کمکم کنه
مرسی

pedram_sad
12-01-2010, 00:22

تا میخوام بریزم روی هارد eror میده من شنیدم چون این بازی اولش 2تا شخصیت واسه انتخاب داره نمیشه ریخت روی هارد!
یکی کمکم کنه
مرسی
دوست عزیز
پست های پشت سر هم ندید خلاف قوانین هست
سوال هاتون رو تو یک پست مطرح کنید و از ویرایش استفاده کنید

کنسول شما بردش jasper است خیالتون راحت

elite یک دسته داره نه 2 تا

این بازی رو هم خود من خیلی راحت تو هارد نصب کردم
اون error مربوط به Dvd بازی میشه که خرابه باید تعویضش کنید

Layken
12-01-2010, 00:23
نه داداش هارد من 120گیگ تاریخ ساختشم 2009/08 است تو دفترچش که نوشته elite ولی یه دسته داشت نه 2تا مگه الایت 2تا دسته داره؟
حالا با این تفاصیر چطور خریدم؟ گرون؟
کابل HDMI رو چند خریدی...؟؟
ساخت چین بود..؟

shab_2008
12-01-2010, 00:39

مال شما 100 درصد جاسپر هست؛ اون مدلی هم که دو تا دسته داره new pack‏ هست

h.a.m.i.d
12-01-2010, 03:49
این برنامههای که شما دادین با چه برنامهای باز میشه که ببینم؟

کدوم برنامه ؟

همونطور که بقیه بچه ها گفتن الیت یه دسته بیشتر نداره . این رو هم اضافه کنم که کابل HDMI هم نداره تو جعبه اش .

اروری که بهتون میده چیه ؟ اگه نمیتونه دیسک رو بخونه که مشخصه دردش چیه ولی اگه پیغام خاصیه بگین تا دوستان راهنمایی کنن .
من هم بدون مشکل نصب کردم ، دقیقاً مثل بازی های دیگه .

KING OF GTA
12-01-2010, 13:00
سلام به دوستان گلم ببخشید یه سوال داشتم؟؟!!

من یه مانیتور 15 اینچ دارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] XD-ikRGZjaiumuG9g
من کنسول رو با کابل VGA به مانیتورم وصل کردم از وضوح وگرافیکش راضی نیستم
منتیتور من پورت VGA داره
من یه تبدیل VGA به HDMI و یه کابل HDMI تهیه کردم ودارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg

میخواستم بدنم اگه کابل HDMI رو به تبدیل بزنم وبعد به مانیتورم وسر دیگه کابل رو به کنسول وصل کنم میتونم تصویر با وضوح وگرافیک بالا داشته باشم و گرافیک و وضوح تصویر از کابل VGA بالا تر میره؟؟؟

shab_2008
12-01-2010, 13:17

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] XD-ikRGZjaiumuG9g
منتیتور من پورت VGA داره

میخواستم بدنم اگه کابل HDMI رو به تبدیل بزنم وبعد به مانیتورم وسر دیگه کابل رو به کنسول وصل کنم میتونم تصویر با وضوح وگرافیک بالا داشته باشم و گرافیک و وضوح تصویر از کابل VGA بالا تر میره؟؟؟
دوست عزیز شم این کابل hdmi به دردتون نمی خوره شما باید یه کابل hdmi to dvi بخرید و تا 720p رزولوشن داشته باشید البته تو مانیتور 15 اینچ کیفیت hdmi فرقی به اون صورت با vga نداره فقط یکم رنگها بهتر میشه به نطره من شما همون vga استفاده کن تا بی خودی دوباره مجبور نشی هزینه کنید

nimatotti
12-01-2010, 14:14
[QUOTE=layken;4572879]کابل HDMI رو چند خریدی...؟؟
ساخت چین بود..؟[/QUOTE

کابلم همینه که این بالا عکسشوking of gta گذاشتن من 9 تومن خریدم

nimatotti
12-01-2010, 14:19
دوست عزیز

کنسول شما بردش jasper است خیالتون راحت

elite یک دسته داره نه 2 تا

این بازی رو هم خود من خیلی راحت تو هارد نصب کردم
اون error مربوط به Dvd بازی میشه که خرابه باید تعویضش کنید

ببخشید من دیگه باید چه چیزایو بررسی کنم تا بفهمم دستگام الایت اصل هست یا نه؟
این فایل هاکه حمید گذاشتو رو دانلود کردم ولی نمیدونم با چه برنامهای باز میشه لطفا راهنماییم کنید؟

Vahidking.75
12-01-2010, 14:35
1 - مدت زمان نصب بازی تو هارد ؟

2 - شنیدم آپدیت هارو میشه رو cd هم زد ؟

3- رو چه نوع cd ؟

4 - بازی های co-op یعنی 2 نفره ؟

5 - از پروژه نتال چه خبر ؟

6 - قیمت و تاریخ انتشار ناتال بیرون نیومد ؟

7 - شنیدم با ixtreme 1.6 no stalech (یا همچین چیزی) میشه تمام wave هارو بازی کرد ، درسته ؟

SamGun
12-01-2010, 15:00
سلام به همه

بابا خسته شدم هر وقت میام تو فروم میبینم 15 صفحه اضافه شده !! یکم کمتر فعالیت کنید صفحه ها که تموم نمیشه !! :31:

1 - مدت زمان نصب بازی تو هارد ؟

2 - شنیدم آپدیت هارو میشه رو cd هم زد ؟

3- رو چه نوع cd ؟

4 - بازی های co-op یعنی 2 نفره ؟

5 - از پروژه نتال چه خبر ؟

6 - قیمت و تاریخ انتشار ناتال بیرون نیومد ؟

7 - شنیدم با ixtreme 1.6 no stalech (یا همچین چیزی) میشه تمام wave هارو بازی کرد ، درسته ؟

1- فیکس 15 Min
2- بله هم رو CD و هم رو Flash Ram
3- Cd خام دیگه :31:
4- بله منظور همون بازی کردن با 2 پروفایل هست. که به Splite Screen معروف هستن.
5- تا اومدنش دیگه چیزی نمونده
6- Unknown
7- بله

ببخشید من دیگه باید چه چیزایو بررسی کنم تا بفهمم دستگام الایت اصل هست یا نه؟
این فایل هاکه حمید گذاشتو رو دانلود کردم ولی نمیدونم با چه برنامهای باز میشه لطفا راهنماییم کنید؟

برادر من Elite , Elite دیگه !! یعنی چی اصله یا فرعه !؟

تنها مشخصش هم مشکی بودن و دارا بودن هارد 120 هست.

برای تشخیص Jasper بودن هم 3 راه هست:

1- تاریخ
2- پورت AC
3- Power که باید 150 w باشه.

همین

Yi Yi
12-01-2010, 15:04
5- تا اومدنش دیگه چیزی نمونده
تقریبا 1 سال دیگه قراره بیاد؟

KING OF GTA
12-01-2010, 15:41
سلام دوست عزیز وقتی که پورت مانیتور من VGA هستش دیگه DVI نمیخواد(نمیخوره)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

KING OF GTA
12-01-2010, 15:54
راستی این کابل ترانسفر (transfer) چیه وچه کار میکنه میتونیم هارد اکسترنال بهش وصل کنیم

4870x2
12-01-2010, 16:55
میگم این 360 خیلی باطری می خوره ها:دی
اصولا با ویبره یه روزه تموم میشه

mac_world
12-01-2010, 17:09
دوستان تو این تاپیک چندتا سوال کردم اگر بلدید لطفا واب بدید که فردا انشا الله من هم بخرم

Vamp!r3
12-01-2010, 17:20

بستگی داره به بازی و مقدار ویبره.........بهترین کار هم اینه که باطری شارزی بگیری......

pedram_sad
12-01-2010, 18:09
دوستانی که راجه به monitor و مسایل مربوط میپرسن یکم رعایت کنن لطفا
تاپیک جداگانه برای این موضوع هست اونجا مطرح کنید

راستی این کابل ترانسفر (transfer) چیه وچه کار میکنه میتونیم هارد اکسترنال بهش وصل کنیم
transfer kit برای اتصال hdd کنسول به pc هست
نه نمیشه

مارک باتری هات چیه ؟
من که duracell دارم روزی 6 ساعت fix حدودا 15 روز کار میده

sonixax
12-01-2010, 18:20

منتیتور من پورت VGA داره

عزیزم ، توی مانیتور همینه . چونکه مانیتور توان تغییر رزولوشن داره و TV نداره برای همین پیکسل های TV همیشه کمی بلور تر هستند ، اگر خروجی گرافیکت رو به TV وصل کنی متوجه میشی چون متن ها خونده نمیشوند .
این چیزی که مانیتور داره نشونت میده رندر واقعی کنسول هستش و اگر از این داستان خوشت نمیاد یا باید یک مانیتور TV بخری یا باید با همون TV سر کنی .

h.a.m.i.d
12-01-2010, 18:35

آقا من یه باطری شارژی سونی CycleEnergy داشتم از قبل ، از ۱۹ روز پیش که کنسول رو خریدم دارم باهاش بازی میکنم تا همین امروز Batman رو با نصف چلنج هاش و Modern Warfare 2 رو هم تموم کردم ، دیگه بماند چقدر Tekken و FIFA (یه دور لالیگا رو تموم کردم) و Dirt و چیزای دیگه بازی کردم و تا نصفه رفتم مثل Gears of War . شاید بگم متوسط روزی ۶ ساعت رو بازی کردم .

الان آیکونی که وضعیت باطری رو نشون میده فقط خط اولش خالیه !!!!

pedram_sad
12-01-2010, 18:39
آقا من یه باطری شارژی سونی CycleEnergy داشتم از قبل ، از ۱۹ روز پیش که کنسول رو خریدم دارم باهاش بازی میکنم تا همین امروز Batman رو با نصف چلنج هاش و Modern Warfare 2 رو هم تموم کردم ، دیگه بماند چقدر Tekken و فوتبال و Dirt و چیزای دیگه بازی کردم و تا نصفه رفتم مثل Gears of War . شاید بگم متوسط روزی ۶ ساعت رو بازی کردم .

الان آیکونی که باطری رو نشون میده فقط خط اولش خالیه !!!!
من چند صفحه قبل بود عکسی گذاشتم که نشون میداد کم مصرفترین controller بین کنسول ها ماله 360 هست
در کنار خوش فرم ترین و راحت ترین

sonixax
12-01-2010, 18:47
آقا من یه باطری شارژی سونی CycleEnergy داشتم از قبل ، از ۱۹ روز پیش که کنسول رو خریدم دارم باهاش بازی میکنم تا همین امروز Batman رو با نصف چلنج هاش و Modern Warfare 2 رو هم تموم کردم ، دیگه بماند چقدر Tekken و FIFA (یه دور لالیگا رو تموم کردم) و Dirt و چیزای دیگه بازی کردم و تا نصفه رفتم مثل Gears of War . شاید بگم متوسط روزی ۶ ساعت رو بازی کردم .

من چند صفحه قبل بود عکسی گذاشتم که نشون میداد کم مصرفترین controller بین کنسول ها ماله 360 هست
در کنار خوش فرم ترین و راحت ترین

آقا من یه مشکلی دارم ، من این رو خریدم :

ولی خیلی زود تر از دوراسل خالی میشه ، الان با دوراسل دو هفتست دارم بازی میکنم ولی با این همش 3 روز ، چرا ؟ تازه این اوریج مال خود مایکروسافت هم هست ، وزنشم از دوراسل بیشتره :(
نکنه خرابش کردم ؟

SamGun
12-01-2010, 18:51

حمید جان چند گرفتی این باطری ها رو ؟

2700 mAh هست دیگه ؟

spy360
12-01-2010, 19:20
اگر هارد نداشته باشم به مرور زمان برای درایو مشکلی پیش میاد یا نه؟

pedram_sad
12-01-2010, 19:23
اگر هارد نداشته باشم به مرور زمان برای درایو مشکلی پیش میاد یا نه؟
بستگی داره
به نوع استفادت
و جنس Dvd که بازی ها روی اون هست

ولی درکل هارد جدا از عمر بیشتری که به لنز میده و ساکتیه کنسول , مزیت مهمش کاهش چشمگیر loading بازی هست

SamGun
12-01-2010, 19:40
1100 دمین صفحه ی تاپیک مبارک ...

sonixax
12-01-2010, 19:43
یکی نیست جواب منو بده ؟ :19:

shab_2008
12-01-2010, 19:55

ماله منم همینطوره مشکلی نیست البته ازین نگزریم که duracell یکی از بهترین باتریهای دنیاست

SamGun
12-01-2010, 20:27
سلام
معروف به New Pack؟
فرقی با سری قبلی داره؟

شرکت MS هر چند وقت یکبار برای جلب رضایت مشتری ها و ایجاد تنوع در محصولات خود Bundle هایی رو عرضه میکنه که هم از نظر

قیمت مرقون به صرفه تر هستن هم در بسته بندی های شیک تر هستن و هم ممکن هست Face Plate و بدنه ی دستگاه از Cover

های بازی باشه مثل سریه Coll of Duty :MW 2

این سری که به NEW Pack معروف هستن جزء کاهش قیمت و تغییر Box و کاهش وزن Box چیزه دیگه ای نداره.

اولین سریه New Pack با این شکل عرضه شد :

این مدل New Pack Stock هست
و بقیه به صورت Bundle عرضه شدن مثل شکل های زیر

آخرین Bundle ماکروسافت که همراه 2 بازیه Batman و PURE هست :

آخرین نسخه ی Limite که با بازیه Call of Duty : Modern WarFar 2 همراه است و همچنین دارای 2 دسته و هارد 250GB:

شما چند میلی آمپر خریدی ؟؟

نوع باطری رو هم به من بگو

SamGun
12-01-2010, 20:31
Delete شود

sonixax
12-01-2010, 20:40
شما چند میلی آمپر خریدی ؟؟

نوع باطری رو هم به من بگو

از خود مایکروسافت خریدم ، مگه فرق میکنه ؟

Play and Charge Kit هستش .

روی باطری هیچ چیزی ننوشته فقط یه سریال نامبر داره :

0227S044912913

من این رو از آنلاین شاپ خود مایکروسافت خریدم .

SamGun
12-01-2010, 20:48
از خود مایکروسافت خریدم ، مگه فرق میکنه ؟

Play and Charge Kit هستش .

روی باطری هیچ چیزی ننوشته فقط یه سریال نامبر داره :

0227S044912913

من این رو از آنلاین شاپ خود مایکروسافت خریدم .

تا اونجایی که من میدونم این باطری در 4 میلی آمپر عرضه شده

1800,2700,3800,2100

روی BOX باطری ننوشته از چی ساخته شده ؟؟ منظورم الکترود ها و اکلترولیت هاشه ؟

Vahidking.75
12-01-2010, 20:54
آقا اطلاعاتی به من بدید ؟

من فردا میخوام x360 بخرم

دستگاه رو چطوری بزارم عمودی یا افقی ؟

sonixax
12-01-2010, 20:57
تا اونجایی که من میدونم این باطری در 4 میلی آمپر عرضه شده

1800,2700,3800,2100

روی BOX باطری ننوشته از چی ساخته شده ؟؟ منظورم الکترود ها و اکلترولیت هاشه ؟

نه ، هیچی ننوشته ، قوطی موتی شهم انداختم دور ، حتی دفترچش رو ...

خودش رو دارم با کابلش + فاکتورش که توی اون هم آمپر ننوشته .

R e Z a
12-01-2010, 21:27
دوستان نمی دونم این خبر رو دیدید یا نه جدیده یا قدیمی
با این حال قرار میدم تا دوستان بیشتر با ناتال آشنایی پیدا بکنند.

مایکروسافت که با کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ موفق شده بازار بازی‌های ویدیویی را از دست سونی و پلی‌استیشن خارج کند، قصد دارد با ارایه ناتال در پاییز آینده، انقلابی در صنعت بازی و سرگرمی ایجاد کند. در حالی که مایکروسافت در صدد افزودن یک امکان دیگر به کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ خود است، وسیله جدیدی از بازی‌های ویدئویی به احتمال زیاد در سال جاری در راه خواهد بود. این وسیله که هم نام یکی از شهرهای شمالی برزیل، ناتال نام‌گذاری شده است، به بازیکنان اجازه می‌دهد بازی‌ها را تنها با حرکات بدن و صدای خود کنترل کنند. رابی باخ، رئیس سرگرمی و ابزارهای مایکروسافت اعلام کرد که ناتال اواخر سال ۲۰۱۰/۸۹ وارد بازار خواهد شد.
مایکروسافت در ژوئن ۲۰۰۹/ خرداد ۸۸ در لس‌آنجلس از ناتال رونمایی کرد؛ اما اطلاعاتی در مورد نحوه کارکرد آن ارائه نکرد. اکنون این شرکت به مسئولین نیوساینتیست اجازه دسترسی به این وسیله و همچنین مسئولین شرکت را داده است تا جزئیات جدیدی بدست آید.

یک بازیکن می‌تواند هر جایی در فاصله ۰٫۸ تا ۴ متری ناتال قرار گیرد و ارتباط با وسیله توسط نور فروسرخ برقرار می‌شود. یک دوربین ویدئویی تک‌رنگ، میزان انعکاس نور را با استفاده از شفافیت سیگنال‌ها ضبط کرده حرکات را به‌صورت سه بعدی ثبت می‌کند.
این بدان معناست که استفاده‌کنندگان از ناتال برعکس فناوری استفاده شده توسط برخی استودیوهای ویدئویی برای تولید انیمیشن، نیازی به پوشیدن نشانگرها بر روی بدن خود ندارند.
به گفته الکس کیپمن مدیر تولید ناتال، ثبت حرکات به‌طور طبیعی به قدرت پردازش بسیار بالایی نیاز دارد و قرار دادن این نرم‌افزار بر روی وسیله‌ای که هر روز از آن استفاده می‌شود، مشکل بزرگی است.
مایکروسافت مقادیر زیادی داده از حرکات و موقعیت‌های احتمالی یک بازیکن در طول بازی هم در استودیو و هم در خانه‌های اشخاص، جمع‌آوری کرد. تصاویر گرفته شده در منازل به عنوان بخش‌های کلیدی مورد استفاده قرار گرفتند و سپس داده‌ها به سیستمی پیشرفته که بر روی چند کامپیوتر قدرتمند در حال اجرا بود، منتقل شد. نتیجه این کار، یک بسته نرم‌افزاری ۵۰مگابایتی است که قادر است در هر صحنه ویدئویی ۳۱ حرکت بدن را تشخیص دهد.
کیپمن در این رابطه گفت: “وقتی ما در حال تولید این مغز هستیم، با خود فکر می‌کنیم این سر است، یا این شانه ها هستند. و در میلیون‌ها صحنه این کار را انجام می‌دهیم. سپس بر اساس اطلاعات از پیش تعیین شده، وقتی دستگاه تصویر جدیدی می‌بیند می‌تواند تشخیص دهد که در حال دیدن کدم بخش از بدن است.”
ناتال همچنین دارای نرم‌افزاری است که درک اولیه‌ای از آناتومی بدن انسان را انجام می‌دهد. به عنوان مثال، با استفاده از این اطلاعات متوجه می‌شود دست‌ها به بازوها وصل هستند و بازو‌ها هم متصل به شانه. بنابراین می‌تواند حدس خود را از حرکت بدن انسان برای تشخیص مکان اعضای بدن حتی زمانی که از دید دوربین پنهان هستند، استفاده کند.
کیپمن در ادامه گفت: “این نرم‌افزار جای دست‌های شما را به درستی تشخیص می‌دهد، حتی اگر آن را پشت سرتان پنهان کرده باشید. برنامه می‌داند که دست‌ها تنها می‌توانند در یک مکان قرار داشته باشند.” این مسئله مهم است، زیرا در طول بازی‌های دو نفره همیشه تصویر واضحی از دو بازیکن وجود ندارد.
به گفته کیپمن ناتال تنها ۱۰ تا ۱۵ درصد از منابع پردازش ایکس‌باکس۳۶۰ را استفاده می‌کند و هر حرکت را تنها در ۱۰ میلی‌ثانیه تشخیص می‌دهد. ضمن آن‌که تنها ۱۶۰ میلی‌ثانیه طول می‌کشد تا دستگاه خود را با بازیکن جدیدی که در مقابلش قرار گرفته تطبیق دهد.
[ناتال، تصویر بدن را در مربعهای ۴ سانتیمتری تهیه میکنید] این سیستم اعضای بدن را در هر ۴سانتی‌متر تشخیص می‌دهد که مسلما دقت بسیار کمتری از دستگاه‌های میلی‌متری هالیوود دارد. اما داگلاس لانمن که در بخش ارتباطات ۳بعدی دانشگاه براون در رودآیلند کار می‌کند، معتقد است این میزان دقت برای یک بازی ویدئویی مناسب خواهد بود.
لانمن با دقت در حال بررسی بازی‌هایی است که ناتال قادر به انجام آن‌هاست. برای او این سوال مطرح است که آیا در اختیار داشتن دکمه‌های فیزیکی نیز لازم است؟ چنین سوالاتی در کنار علاقه به حرکت به سمت یک ارتباط بدون کنترل که برای دهه‌ها در ذهن انسان بوده است، برای ناتال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

منبع: وین بتا

واقعا تکنولوژی چه ها که نمی کند ؟!
همه ی این مطالب نشان از قدرت بالا و بی نظیر XBOX 360 و یکه تاز در دنیای Game
نظر شما چیه دوستان عزیز ؟