PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128

honura
16-12-2009, 17:22
shit!

مال من الیت هست

boy_teh
16-12-2009, 17:23
دقیقا هم همین طوریه ، اون لینک هم تایئید کننده حرف من نبود بلکه یک مثالی بود برای اینکه نشون بدم همه از روی احساس حرف میزنند .

کنترل 360 در حقیقت یه جورایی از روی Dreamcast الگو برداری شده و برای همینه که خیلی ملت باهاش راحت هستند .
یکی از قابلیت های خیلی خوب کنترل سگا این بود که مموری میخورد توی سر کنترل و اون صفحه نمایش روش که توی بعضی بازی ها مثل Evil خیلی کمک میکرد .

اولین بار Sega Dreamcast بود که همزمان 4 تا کنترل رو قبول میکرد ، فقط و فقط Dreamcast هستش که بدون نیاز به یک کنسول میشه اطلاعات بین دو تا مموری رو رد و بدل کرد و ... البته مموریش ربطی به کنترلش نداره .

دلیل اصلی اینکه پروژش با شکست مواجه شد :41: این بود که خیلی از زمان خودش جلو تر بود چه از نظر طراحی و چه از نظر کارایی .

تنها دلخوری که من از کنترل 360 دارم برعکس بودن جای آنالوگ کنترلش هست که البته دیگه عادت کردم ، روزهای اول هی قاطی میکردم جاشو :13: اون هم به خاطر عادت کردن به Playstation بوده نه به خاطر بدی طراحی .

حتی ایده جای آنالوگ رو هم مایکروسافت از روی کنترل Dreamcast برداشته .

برای همینه که میگم بهترین بوده ، چرا که اگر اینطوری نبود کنسول قدرتمندی مثل 360 از روی اون الگو برداری نمیکرد ، نمیدونم تا حالا با Dreamcast بازی کردید یا نه ولی محشره ، خود من زمانی که دیگه پروژش ورشکست با کلی نارضایتی رفتم رو Ps2 :41:

یادش بخیر DreamCast :41: به قول تو واقعا بد شانس بود چون خواسته بود یهو ره 100 ساله رو یه شبه بره .
البته اجرا کردن بازی رو DreamCast هم دنگ و فنگهایی داشت که آدمو به ... مینداخت .
راجع به دسته 360 اینو بگم که تا به حال نشده بود که به این راحتی با دسته های کنسولهای دیگه بازی رو کنترل کنم . واقعا عالیه . منم اوایل عادت نداشتم و فکر میکردم چرا جای 4 جهته رو با آنالوگ عوض کردن . ولی وقتی چندتا بازی حرفه ای بازی کردم تازه متوجه شدم چقدر کنترل راحته و بدون خستگی ساعتها دارم بازی میکنم . همچنین استفاده از دکمه های LT و RT خیلی لذت بخشه :8:
اما اینکه مایکروسافت از DreamCast سگا برای دسته الگو برداری کرده رو نمیشه گفت . بالاخره هر کدوم رو با هدف خاصی تولید کردن ( البته با توجه به محصولات نسلهای قبلی ) ایرادات و مشکلات رو رفع کردن . مثلا اگر این موضوع الگو برداری رو بخوای تو طراحی موبایل بخوای مطرح کنی که اون موقع 90% طراحی ها الگو برداری حساب میشه :46:

honura
16-12-2009, 17:23
دوست عزیز.. قطعات داخلی این دو کنسول دقیقا مثل همه!!!
ایکس باکس ها چه الیت چه آرکید فقط مادربودرا متفاوت هستن.. که الان دیگه همه جا جاسپر دارن. یعنی اینی که آرکید ها میسوزن و الیت ها نه حرف کاملا اشتباهیه...اگه میبینی اینقدر اختلاف قیمت دارن دلیلی جز این نداره که هارد xbox خیلی گرونه! یه کابل hd هم هست.. اما بخوای اینا رو جدا روی آرکید بخری یکم کمتر در میاد! اونموقع دستگاه تو هم میشه الیت:31:

رنگشم باید بزنیم دیگه نه؟:46:

sonixax
16-12-2009, 17:25
shit!

مال من الیت هست

عزیزم یه راه خیلی ساده ، این داستان الیت و آرکید شده حکایت اون دو تا گاوه که صاحباش هی علامت روشون میزارند من گوش گاومو میبرم معلوم شه گوش بریده هه مال منه ، بعد دعواشون میشه که گاو من ناقصه آخرش میگن بابا سفیده مال من سیاهه مال تو .

سیاه الیته سفید آرکید ، تموم شد رفت .

sonixax
16-12-2009, 17:33
یادش بخیر DreamCast :41: به قول تو واقعا بد شانس بود چون خواسته بود یهو ره 100 ساله رو یه شبه بره .
البته اجرا کردن بازی رو DreamCast هم دنگ و فنگهایی داشت که آدمو به ... مینداخت .
راجع به دسته 360 اینو بگم که تا به حال نشده بود که به این راحتی با دسته های کنسولهای دیگه بازی رو کنترل کنم . واقعا عالیه . منم اوایل عادت نداشتم و فکر میکردم چرا جای 4 جهته رو با آنالوگ عوض کردن . ولی وقتی چندتا بازی حرفه ای بازی کردم تازه متوجه شدم چقدر کنترل راحته و بدون خستگی ساعتها دارم بازی میکنم . همچنین استفاده از دکمه های LT و RT خیلی لذت بخشه :8:
اما اینکه مایکروسافت از DreamCast سگا برای دسته الگو برداری کرده رو نمیشه گفت . بالاخره هر کدوم رو با هدف خاصی تولید کردن ( البته با توجه به محصولات نسلهای قبلی ) ایرادات و مشکلات رو رفع کردن . مثلا اگر این موضوع الگو برداری رو بخوای تو طراحی موبایل بخوای مطرح کنی که اون موقع 90% طراحی ها الگو برداری حساب میشه :46:

دنگ و فندگ داشت چون بازی کپی اجرا میکردیم ، دیسک بوت و این حرفها میخواست ، PS2 هم اوایلش با دیسک بوت بود .

دقیقا هم همین طوریه ، مثلا الان همه دارند از روی Iphone کپی برداری میکنند ، ایده بار اول مال هر کی بوده اون صاحبشه .
یک مقایسه ای بین دو تا دسته توی سایت Gamesopt انجام شده بود خیلی باحال بود ، حتی دسته خود Xbox که پدر 360 باشه خیلی بیشتر شبیه به دسته Dreamcast بوده .
تازه همین برادر WII هم از روی یکی از کنترل های Dreamcast که برای بازی ماهیگیری طراحی شده بود پیچونده ، یا سونی اومده از رو WII برای Ps3 پیچونده .

نو آوری میشه ناتال مایکروسافت .

boy_teh
16-12-2009, 18:11
دنگ و فندگ داشت چون بازی کپی اجرا میکردیم ، دیسک بوت و این حرفها میخواست ، PS2 هم اوایلش با دیسک بوت بود .

دقیقا هم همین طوریه ، مثلا الان همه دارند از روی Iphone کپی برداری میکنند ، ایده بار اول مال هر کی بوده اون صاحبشه .
یک مقایسه ای بین دو تا دسته توی سایت Gamesopt انجام شده بود خیلی باحال بود ، حتی دسته خود Xbox که پدر 360 باشه خیلی بیشتر شبیه به دسته Dreamcast بوده .
تازه همین برادر WII هم از روی یکی از کنترل های Dreamcast که برای بازی ماهیگیری طراحی شده بود پیچونده ، یا سونی اومده از رو WII برای Ps3 پیچونده .

نو آوری میشه ناتال مایکروسافت .

ایفون برا کسایی که حوصله دردسر ندارند سراسر دردسر هست . DreamCast هم کنسول پر دردسری بود . البته این دردسرهایی که میگم مخصوص ما ایرانیهاست :31: عموم دنبال جنس راحت و بی دردسر هستند نه آیفونی که با تمام خوبیهاش با یه سری چیز ساده مث بلوتوث و رادیو مشکل داشت و داره و کاربر خاص میخواد . چه گوشی از ایفون کپی برداشته !؟ چی برداشته ؟
ناتالم وقتی بازی کردن باهاش لذت بخش باشه موفق میشه . اگر پر دردسر باشه ...............
باید منتظر ماند .

sonixax
16-12-2009, 18:24
ایفون برا کسایی که حوصله دردسر ندارند سراسر دردسر هست . DreamCast هم کنسول پر دردسری بود . البته این دردسرهایی که میگم مخصوص ما ایرانیهاست :31: عموم دنبال جنس راحت و بی دردسر هستند نه آیفونی که با تمام خوبیهاش با یه سری چیز ساده مث بلوتوث و رادیو مشکل داشت و داره و کاربر خاص میخواد . چه گوشی از ایفون کپی برداشته !؟ چی برداشته ؟
ناتالم وقتی بازی کردن باهاش لذت بخش باشه موفق میشه . اگر پر دردسر باشه ...............
باید منتظر ماند .

یک نگاهی به اینجا بندازی متوجه میشی چه گوشی هایی از Iphone کپی کردند :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای تشحیص خوب یا بد بودن یک محصول آدم یک کشوری مثل ایران که همه چیز توش جعلی هستش رو مرجع قرار نمیده :13:

boy_teh
16-12-2009, 19:01
یک نگاهی به اینجا بندازی متوجه میشی چه گوشی هایی از Iphone کپی کردند :

برای تشحیص خوب یا بد بودن یک محصول آدم یک کشوری مثل ایران که همه چیز توش جعلی هستش رو مرجع قرار نمیده :13:

یه مثل قدیمی هست که میگه دیگی که برا من نجوشه , سر سگ توش بجوشه :46:
من ایران زندگی میکنم معلومه از کنسول کپی خور استفاده میکنم و 99% همینکارو میکنن . معلومه اگر منم برم اروپا و یا امریکا ایفون استفاده میکنم ( به دلیل خدمات و اینترنت عالی اپراتورها ) . به دلیل خرید راحت مجازی . مگه شما تو المان از کنسول کپی خور استفاده میکنی . مگه جنس قاچاق میخری ؟
مغلومه دوربین دوم گوشی واسه من که تو ایرانم حکم آینه رو داره ولی برا شمایی که اونوری تماس تصویری رو به همراه داره :20:
این سایتهایی که دادی هم همه مقایسه درستی کردند . من هم قبول دارم که آیفون شروع یه نسل جدیدی از گوشی ها بود . حرکت Apple باعث ایجاد رقابت بیشتر شد . همین جریانی که باعث شد 360 بعد از XBOX اولی بیاد و موفق هم بشه . اما این دلیل نمیشه که هر شرکتی گوشی با تاچ خازنی و مالتی تاچ عرضه کرده از ایفون الهام گرفته . هر شرکتی هر وقت رفت از Apple سیستم عامل Mac خرید و رو گوشیاش نصب کرد از ایفون الگو برداری کرده . htc خودش واقعا تو PPC صاحب سبکه . شباهت الگو برداری نیست . اگر اینطوره تا قبل از ایفون و گوشی های تاچ دیگه همه گوشیا از 6600 الگو برداری کرده بودند !
پس اگر با Lg KM900 کار کنی که میگی اینو Apple زده :31: در صورتی که اصل قضیه زمین تا زیر زمین فرق داره . و خداییش هر کدوم محاسن و معایب خودشونو دارن .

بحث به بیراهه رفت . از همه و مدیر عذر میخوام و همچنین از شما .

sonixax
16-12-2009, 19:13
یه مثل قدیمی هست که میگه دیگی که برا من نجوشه , سر سگ توش بجوشه :46:
من ایران زندگی میکنم معلومه از کنسول کپی خور استفاده میکنم و 99% همینکارو میکنن . معلومه اگر منم برم اروپا و یا امریکا ایفون استفاده میکنم ( به دلیل خدمات و اینترنت عالی اپراتورها ) . به دلیل خرید راحت مجازی . مگه شما تو المان از کنسول کپی خور استفاده میکنی . مگه جنس قاچاق میخری ؟
مغلومه دوربین دوم گوشی واسه من که تو ایرانم حکم آینه رو داره ولی برا شمایی که اونوری تماس تصویری رو به همراه داره :20:
این سایتهایی که دادی هم همه مقایسه درستی کردند . من هم قبول دارم که آیفون شروع یه نسل جدیدی از گوشی ها بود . حرکت Apple باعث ایجاد رقابت بیشتر شد . همین جریانی که باعث شد 360 بعد از XBOX اولی بیاد و موفق هم بشه . اما این دلیل نمیشه که هر شرکتی گوشی با تاچ خازنی و مالتی تاچ عرضه کرده از ایفون الهام گرفته . هر شرکتی هر وقت رفت از Apple سیستم عامل Mac خرید و رو گوشیاش نصب کرد از ایفون الگو برداری کرده . htc خودش واقعا تو PPC صاحب سبکه . شباهت الگو برداری نیست . اگر اینطوره تا قبل از ایفون و گوشی های تاچ دیگه همه گوشیا از 6600 الگو برداری کرده بودند !
پس اگر با Lg KM900 کار کنی که میگی اینو Apple زده :31: در صورتی که اصل قضیه زمین تا زیر زمین فرق داره . و خداییش هر کدوم محاسن و معایب خودشونو دارن .

بحث به بیراهه رفت . از همه و مدیر عذر میخوام و همچنین از شما .

عزیزم یک فرقی هست بین الگو برداری و کپی کردن .

امروزه ما یک سبک شعر داریم به اسم نیمایی که هر کسی به اون شیوه شعر بگه میگن شعر نیمایی گفته چرا چونکه اولین بار نیما یوشیج بود کهاین سبک شعر رو به ایرانیان معرفی کرد ، درک این موضوع نباید زیاد سخت باشه .
فکر کنم متوجه شده باشید .

برای تشخیص خوب یا بد بودن یک تکنولوژی هم کشوری مثل ایران نباید بشه مرجع تصمیم گیری ، در بهترین حالت شما میتونی بگی که برای منی که در ایران زندگی میکنم خوب نیست ، نه اینکه اصلا و ابدا خوب نیست چون من نمیتونم استفاده کنم .

در مورد 6600 هم ، دقیقا درسته الگو برداری ها همه از روی اون بوده . همون طور که نسل جدید کامپیوتر های خانگی همگی الگو برداری شده از روی یک مدل از کامپیوتر های شرکت HP بوده .
یادتون نره الگو برداری با کپی برداری فرق میکنه ، هیچ دلیلی وجود نداره که شرکت هایی که میخوان گوشی مالتی تاچ درست کنند بیاند لنگه آی فون این کار رو انجام بدهند میتونند طراحی های دیگه ای رو انجام بدهند .

الان هم اگر کسی بیاد از این مدل گوشی ها بزنه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از روی نوکیا الگو برداری کرده ، تمام شد و رفت پی کارش .

در مورد کنسول 360 هم دقیقا همین طوری هستش ، نخستین بار این شیوه طراحی کنترل مال سگا بوده و نینتندو مایکروسافت از روی او الگو برداری کرده اند ، سونی هم اومده از روی Wii نسل جدید کنترل هاش رو درست کرده :

اگر هم فردا روزی یک کنسول بیاد که مموری هاش میخوره توی سر کنترل از روی سگا الگو برداشته .

honura
16-12-2009, 19:34
عزیزم یه راه خیلی ساده ، این داستان الیت و آرکید شده حکایت اون دو تا گاوه که صاحباش هی علامت روشون میزارند من گوش گاومو میبرم معلوم شه گوش بریده هه مال منه ، بعد دعواشون میشه که گاو من ناقصه آخرش میگن بابا سفیده مال من سیاهه مال تو .

سیاه الیته سفید آرکید ، تموم شد رفت .

حتی 1 ثانیه هم فکر نکن که من از خریدم پشیمونم!درسته پول زیادی براش دادم ولی خوشحالم که بهترینش رو برداشتم و اونو از پس انداز های خودم خریدم!!رفیق ما که میخوایم اینهمه پول بدیم یکم میزاریم روش بهترینشو بر میداریم.
موفق باشید:5:

boy_teh
16-12-2009, 21:54
در مورد کنسول 360 هم دقیقا همین طوری هستش ، نخستین بار این شیوه طراحی کنترل مال سگا بوده و نینتندو مایکروسافت از روی او الگو برداری کرده اند ، سونی هم اومده از روی Wii نسل جدید کنترل هاش رو درست کرده :

اگر هم فردا روزی یک کنسول بیاد که مموری هاش میخوره توی سر کنترل از روی سگا الگو برداشته .

من از اولم منظورم ایران و استفاده تو ایران بود . در غیر اینصورت بود که نمیگفتم آیفون بدرد امریکا میخوره .
حالا بحث گوشی رو بیخیال چون هم اینکه جاش اینجا نیست و هم اینکه به جایی نمیرسه بحثمون :46:

اما کلام آخر :

دسته 360 واقعا عالی طراحی شده . اینو حتی بچه های بازی خوری که کنسولای نسل قبل رو داشتن و بعضی از بچه های بی تعصب که الان هم PS3 دارن و هم 360 هم میگن . علم و فناوری همچنان و تا ابد به روز خواهد و من حیفم میاد که به این همه خلاقیت و پیشرفت که برگرفته از کلی تفکر توسط یه سری افراد واقعا خاص هست بگم الگو برداری :20:
سلامت باشی

sonixax
16-12-2009, 23:07
دسته 360 واقعا عالی طراحی شده . اینو حتی بچه های بازی خوری که کنسولای نسل قبل رو داشتن و بعضی از بچه های بی تعصب که الان هم PS3 دارن و هم 360 هم میگن . علم و فناوری همچنان و تا ابد به روز خواهد و من حیفم میاد که به این همه خلاقیت و پیشرفت که برگرفته از کلی تفکر توسط یه سری افراد واقعا خاص هست بگم الگو برداری :20:
سلامت باشی

دقیقا درسته ، دسته 360 یک شاهکاره ولی شاهکاری که از روی نسل های قدیمی خودش طراحی شده ، که هیچ ایرادی هم نداره مهم اینه که الان ما باهاش بازی میکنیم حالشو میبریم :27:

sonixax
16-12-2009, 23:08
حتی 1 ثانیه هم فکر نکن که من از خریدم پشیمونم!درسته پول زیادی براش دادم ولی خوشحالم که بهترینش رو برداشتم و اونو از پس انداز های خودم خریدم!!رفیق ما که میخوایم اینهمه پول بدیم یکم میزاریم روش بهترینشو بر میداریم.
موفق باشید:5:

:18::18::18:

چرا پشیمونی ؟ الیت خریدی بعد پشیمونی :18:

البته من رفتم آرکید خریدم با هارد جدا و کابل و این حرفها ارزون تر درومد برام :27:

h.a.m.i.d
17-12-2009, 04:00
سلام بروبچه ها
من یه مدتی نبودم دوباره سر و کله ام پیدا شد
چه خبرا ؟ وضعیت بن شدن ها به کجا رسید ؟ هاردها هک شدن دوباره یا نه ؟
من هنوز وسواس ال سی دی و بی پولی بهم اجازه نداده بخرم دستگاه رو :))
ولی میخوام برم یه 26 اینچ معمولی بردارم . فقط یه چیزی ، پریمیوم بگیرم یا الیت ؟ قیمت های روز چطوره ؟ اگه ارزش نداره آنلاین بازی کنی و بن بشی ، فکر میکنم پریمیوم مقرون به صرفه تر باشه . نه ؟

honura
17-12-2009, 10:37
من از اولم منظورم ایران و استفاده تو ایران بود . در غیر اینصورت بود که نمیگفتم آیفون بدرد امریکا میخوره .
حالا بحث گوشی رو بیخیال چون هم اینکه جاش اینجا نیست و هم اینکه به جایی نمیرسه بحثمون :46:

اما کلام آخر :

سلامت باشی

درسته که دسته های ایکس باکس واقعا عالی طراحی شدن ولی اعصاب خوردیشون وقتیه که می خوای یه بازی مثل تیکن رو انجام بدی!

honura
17-12-2009, 10:40
سلام بروبچه ها
من یه مدتی نبودم دوباره سر و کله ام پیدا شد
چه خبرا ؟ وضعیت بن شدن ها به کجا رسید ؟ هاردها هک شدن دوباره یا نه ؟
من هنوز وسواس ال سی دی و بی پولی بهم اجازه نداده بخرم دستگاه رو :))
ولی میخوام برم یه 26 اینچ معمولی بردارم . فقط یه چیزی ، پریمیوم بگیرم یا الیت ؟ قیمت های روز چطوره ؟ اگه ارزش نداره آنلاین بازی کنی و بن بشی ، فکر میکنم پریمیوم مقرون به صرفه تر باشه . نه ؟

سلام.به نظر من الیت گزینه ی خیلی خوبیه اگه مشکل مالی ندارین.فکر میکنم الیت دور و بر 450 تومن باشه.چرا ارزش داره بازی اصل بخرین لایو هم بازی کنین:8:

موفق باشید

honura
17-12-2009, 10:43
:18::18::18:

چرا پشیمونی ؟ الیت خریدی بعد پشیمونی :18:

البته من رفتم آرکید خریدم با هارد جدا و کابل و این حرفها ارزون تر درومد برام :27:

من کی گفتم پشیمونم؟اتفاقا خیلی هم راضی هستم.

شما ارکید خریدی ولی الیت هم رنگش مشکیه هم کلاسش خیلی بالاتر از ارکید و حتی پریمیوم هست:27:

a-0852
17-12-2009, 11:04
دوستان من میخواهم ایک باکس بگیرم ولی حقیقتا میترسم بگیرم اما چند وقت دیگه از دورخارج بشه و یه کنسول دیگه جاشو بگیره به نظر شما این ماندگاری چقدر میتونه باشه یعنی تا کی میشه اطمینان داشت که xbox قدیمی نشه؟

honura
17-12-2009, 11:55
دوستان من میخواهم ایک باکس بگیرم ولی حقیقتا میترسم بگیرم اما چند وقت دیگه از دورخارج بشه و یه کنسول دیگه جاشو بگیره به نظر شما این ماندگاری چقدر میتونه باشه یعنی تا کی میشه اطمینان داشت که xbox قدیمی نشه؟

ببین طبق گفته ی شرکت epic games این کنسول تا 4 سال دیگه جواب گوی نیاز ها هست ولی اگه شما میخوای این نگرانی رو نداشته باشین بهتره p30 بخرید

XGAME
17-12-2009, 12:22
من کی گفتم پشیمونم؟اتفاقا خیلی هم راضی هستم.

شما ارکید خریدی ولی الیت هم رنگش مشکیه هم کلاسش خیلی بالاتر از ارکید و حتی پریمیوم هست:27:

مشكل نداشتن هارد ديسك با خريد يك هارد ديسك 60 حل ميشه(حتما كه نبايد 120 باشه)
هدست هم فقط براي لايو بازي كردن كاربرد داره كه به دليل بن شدن عملا براي ما بي استفادس
كابل HD هم قيمتش 8 تومن هست
براي عوض كردن رنگ كنسول هم ميتوني از كاور استفاده كني كه رنگ كنسول رو دقيقا شبيه به اليت ميكنه و حتي كاورهايي به مراتب قشنگتر از رنگ سياه(فكر كنم حدود 30 تومن هست قيمتشون)

به همين راحتي با يه خورده خرج كردن كنسول تبديل به اليت ميشه
به نظرم هر كس اليت بخره ضرر كرده

من چند پست اخير شما رو كه خوندم به نظرم رسيد شما يه جوري ميخواي خودتو متقاعد كني كه پول الكي ندادي
ابتدا ميگي وزن اليت بيشتره
كه متوجه شدي به خاطر وزن هارد ديسك هست
دوم ميگي قطعات اليت بهتره و 3 چراغ نشده
خب برادر من شما نبايد آمار 3 چراغ شده ها رو بشمري ببيني چنتا اليت بوده چنتا آركيد
شما بايد به نسبت حساب كني
يعني چنتا آركيد خريداري شده و چنتاش سوخته
و چندتا اليت خريداري شده و چندتاش سوخته
اينجوري بايد مقايسه كني
حالام گير دادي به رنگ مشكي
كه پاسختو دادم

شما مثلا ميخواي پدرام رو قانع كني كه حرفت درسته؟
پدرام خودش انده ايكس بازه
بگذريم

حرفت رو هم در مورد ناكارامد بودن دسته هاي 360 در بازي تكن 6 قبول ندارم
براي زدن كومبوها در حالت پيش فرض چينش دكمه ها شايد كمي سخت باشه
كه اين مشكل نامكو هستش كه دكمه هاي علاف زياد داره
شما بايد با توجه به راحت بودن خودت دكمه ها رو مرتب كني
كه در اين صورت ميبيني چقدر هم راحته

در ضمن نيازي نيست كه شما پاسخ تك تك افراد رو در پستهاي جداگونه نقل قول كني
بالا بردن تعداد پستها چندان چيزه مهمي نيست...

hamidtamizkar
17-12-2009, 13:09
یه لیست قیمت
میدین؟

pedram_sad
17-12-2009, 16:34
یه لیست قیمت
میدین؟
elite
410
arcade
305

honura
17-12-2009, 17:32
مشكل نداشتن هارد ديسك با خريد يك هارد ديسك 60 حل ميشه(حتما كه نبايد 120 باشه)
هدست هم فقط براي لايو بازي كردن كاربرد داره كه به دليل بن شدن عملا براي ما بي استفادس
كابل HD هم قيمتش 8 تومن هست
براي عوض كردن رنگ كنسول هم ميتوني از كاور استفاده كني كه رنگ كنسول رو دقيقا شبيه به اليت ميكنه و حتي كاورهايي به مراتب قشنگتر از رنگ سياه(فكر كنم حدود 30 تومن هست قيمتشون)

به همين راحتي با يه خورده خرج كردن كنسول تبديل به اليت ميشه
به نظرم هر كس اليت بخره ضرر كرده

من چند پست اخير شما رو كه خوندم به نظرم رسيد شما يه جوري ميخواي خودتو متقاعد كني كه پول الكي ندادي
ابتدا ميگي وزن اليت بيشتره
كه متوجه شدي به خاطر وزن هارد ديسك هست
دوم ميگي قطعات اليت بهتره و 3 چراغ نشده
خب برادر من شما نبايد آمار 3 چراغ شده ها رو بشمري ببيني چنتا اليت بوده چنتا آركيد
شما بايد به نسبت حساب كني
يعني چنتا آركيد خريداري شده و چنتاش سوخته
و چندتا اليت خريداري شده و چندتاش سوخته
اينجوري بايد مقايسه كني
حالام گير دادي به رنگ مشكي
كه پاسختو دادم

شما مثلا ميخواي پدرام رو قانع كني كه حرفت درسته؟
پدرام خودش انده ايكس بازه
بگذريم

حرفت رو هم در مورد ناكارامد بودن دسته هاي 360 در بازي تكن 6 قبول ندارم
براي زدن كومبوها در حالت پيش فرض چينش دكمه ها شايد كمي سخت باشه
كه اين مشكل نامكو هستش كه دكمه هاي علاف زياد داره
شما بايد با توجه به راحت بودن خودت دكمه ها رو مرتب كني
كه در اين صورت ميبيني چقدر هم راحته

در ضمن نيازي نيست كه شما پاسخ تك تك افراد رو در پستهاي جداگونه نقل قول كني
بالا بردن تعداد پستها چندان چيزه مهمي نيست...

ببین رفیق تو اگه داری با الیت مقایسه میکنی باید همه چیزش مث الیت باشه اوکی؟ا1 ین از هارد 60 که میگی که پاسخگو ی من یکی نیست2 شما بازی اصل بخر از هد ست هم استفاده کن.
رفیق شما نظرتو گفتی منم نظرمو گفتم من یکی ضرر نکردم خیلی هم راضی هم حتی اگه برگردم به عقب بازم الیت میخرم شما که پست های منو خوندی فکر کنم این رو هم خوندی که من گفتم از خریدم پشیمون نیستم درسته؟در ضمن تا اونجایی که من میدونم درایور الیت ها با ارکید فرق میکنه (طبق گفته ی همین آقا پدرامتون)
ببین هر دوی ما داریم از حرفی که زدیم دفاع میکنیم آقا پدرام هم هر چی هستند به خودشون مربوطه نه من.

بازم میگم این نظر شخصی منه من هنگام بازی کردن تیکن دچار مشکل میشم.

در ضمن من یه کاربر تازه کارم و بلد نیستم چطوری جواب چند نفرو یه جا بدم وگرنه حتما اینکارو میکردم

honura
17-12-2009, 17:43
elite
410
arcade
305

اینطوری که شما میگین 105تومن بیشتر تفاوت بین الیت و آرکید نیست
شما باید خرجای زیر رو طبق گفته ی خودتون و دوستتون و خودم برای یک دستگاه ارکید انجام بدین تا به پای الیت برسه
ببین من نمیدونم یه هار 120 چقدر پولش هست
30 تومن باید برای کاور بره
تقریبا 10 تومنم کابل اچ دی
هد ست رو نمیدونم ولی فکر کنم حداقل 5 تومن باشه
یه چیزی هست به اسم ethernet که الیت داره ولی آرکید نداره
باز الیت standard/hd ولی ارکید ها standad خالی
به علاوه اینکه الیت ها بیشتر از 300 تا بازی ایکس باکس (قدیمی ها رو میگم) رو میخونه ولی ارکید ها نه.
درایورم اخیرا(حدود)یک هفته پیش دوستم خرید 40 تومن با تخفیف که فکر کنم همش پای هم زده میشه ولی شما هر کاری کنی بازم دستگاهت رو به اسم ارکید میشناسن نه الیت حالا هر چقدر هم براش خرج کرده باشی

pedram_sad
17-12-2009, 18:21
در ضمن تا اونجایی که من میدونم درایور الیت ها با ارکید فرق میکنه (طبق گفته ی همین آقا پدرامتون)
ببین هر دوی ما داریم از حرفی که زدیم دفاع میکنیم آقا پدرام هم هر چی هستند به خودشون مربوطه نه من.

در ضمن من یه کاربر تازه کارم و بلد نیستم چطوری جواب چند نفرو یه جا بدم وگرنه حتما اینکارو میکردم
دوست عزیز
میشه بگید من کی و کجا گفتم Driver این دو با هم فرق داره ؟
اصلا منطورتون از Driver چی هست ؟
اگه Drive هست که باز هم همچین چیزی نیست و کاملا یکی هستن

در مورد دسته هم خوب خودتون گفتید نظر شخصی شماست

برای نقل قول چند گانه کنار همین گزینه نقل قول یک گزینه multi quote هست از اون میتونی استفاده کنی

شما باید خرجای زیر رو طبق گفته ی خودتون و دوستتون و خودم برای یک دستگاه ارکید انجام بدین تا به پای الیت برسه
به علاوه اینکه الیت ها بیشتر از 300 تا بازی ایکس باکس (قدیمی ها رو میگم) رو میخونه ولی ارکید ها نه.
درایورم اخیرا(حدود)یک هفته پیش دوستم خرید 40 تومن با تخفیف که فکر کنم همش پای هم زده میشه ولی شما هر کاری کنی بازم دستگاهت رو به اسم ارکید میشناسن نه الیت حالا هر چقدر هم براش خرج کرده باشی
پول هارد 120 الان برای original خود کنسول که خیلی سخت پیدا میشه و اگه باشه هم 110 تومانه
اما الان همه از هارد های هک شده استفاده میکنن که 120 گیگ اون 60 و 250 گیگ اون 110 تومانه

30 تومان برای چی بره ؟
cover ?

کابل hdmi فابریک این کنسول 20 تومان قیمتشه

headset هم 7 تومانه

اون کابل هم 3 تومانه

منظورتون از standard/hd همون کابل component هست ؟

اون backward compatibility ربطی به مدل نداره برای این کار شما به HDD نیاز دارید
یعنی روی arcade اگه HDD بزاری اونم support میکنه

خوب تو این خط اخر پستتون فکر کنم فهمیدم منطورتون از driver همون drive هست که اونم الان 25 تومانه نه 40

XGAME
17-12-2009, 20:48
ببین رفیق تو اگه داری با الیت مقایسه میکنی باید همه چیزش مث الیت باشه اوکی؟ا1 ین از هارد 60 که میگی که پاسخگو ی من یکی نیست2 شما بازی اصل بخر از هد ست هم استفاده کن.
رفیق شما نظرتو گفتی منم نظرمو گفتم من یکی ضرر نکردم خیلی هم راضی هم حتی اگه برگردم به عقب بازم الیت میخرم شما که پست های منو خوندی فکر کنم این رو هم خوندی که من گفتم از خریدم پشیمون نیستم درسته؟در ضمن تا اونجایی که من میدونم درایور الیت ها با ارکید فرق میکنه (طبق گفته ی همین آقا پدرامتون)

پدرام جواب شبهاتتون رو داد
ولي من بعضي چيزها رو متوجه نشدم

مثلا ميگي كابل استاندارد/اچ دي
كه من نميفهمم منظورت چيه!
خب آركيد هم خروجي RCA و DVD داره و هم خروجي HD كه خودم يه HD به DVI براي مانيتورم از فتحي خريدم 8 تومن
مسئله درايو رو هم متوجه نشدم!
خب درايو دستگاه ها لايت آن هستش ديگه، مگه اليت و آركيد فرق داره؟

كابل LAN هم كه مهم نيست
اگه بخوايد به مودم ADSL وصلش كنيد، همه مودمها توي جعبشون اون كابل رو دارن
و عملا نبودنش چيزه مهمي نيست

براي تكن بازي كردن
شما برو به تنظيمات بازي
و براي دكمه هاي LT و RT و LB و RB وظيفه تعيين كن
يعني 4 تا از كمبوها رو بذار روي اين 4 تا دكمه
و ديگه نيازي نيست براي زدن كمبوها عذاب بكشي و دكمه هاي A و B و X و Y رو به صورت تركيبي بزني
خواهي ديد كه دسته ايكس باكس هيچ مشكلي نخواهد داشت

sonixax
17-12-2009, 22:49

هارد 120 گیگ همش 90 دلار هست ، اگر ایران بره توی لیست تحریم های مایکروسافت شما با بازی اوریج هم نمیتونی بازی کنی .
درایو سری آخری که با بازی فورزا ارائه شده بود فرق داشت که کپی خور نمیشد ، الان روی آرکید ها هم همونه که همشون از دم کپی خور میشوند . دیگه ؟

قیمت آرکید 111 یورو .
50 یورو هارد
کابل HD 5 یورو
Ethernet همون کارت شبکه هست که همه 360 از دم دارند ، شاید منظور شما کابلش باشه ؟ اگر کابلشه که متری 150 تومنه :5:
سخت افزار الیت با آرکید هیچ فرقی نداره و این داستان این بازی مال الیته اون مال آرکید چاخان هستش . چرا که از یک بازی دو ورژن در نمیاد .
300 تا بازی هم در صورت داشتن هارد اجرا میشوند ، که بنده خودم با آرکید بازی میکنم .

boy_teh
17-12-2009, 23:15
این بحثارو خواهشا بیخیال شید که Arcade بهتره یا Elite .
آخه هرکی با توجه به موجودیه جیبش و نیازش یکی از اید دو مدل رو انتخاب میکنه . و مهمترین نگرانی در 360 همین مادربورد های مختلف بود که الان هر دو مدل از jasper استفاده میکنن .
رفیق خودم مایه 2تا Elite رو هم داشت ولی Arcade خرید و عقیدش این بود که من به هارد نیازی ندارم و مهم نیست که این شاید زودتر خراب شه . ولی من خودم Elite خریدم و دلایل خودم رو هم داشتم . حالا یکی هست حوصله و ذوق این کارهایی رو که دوستان میگن رو داره و شایدم براش بصرفه تره که آرکید بگیره و یه چیزایی بهش اضافه کنه (به دلخواه و متناسب با نیاز) .
become pals:10:

h.a.m.i.d
18-12-2009, 02:57
سلام.به نظر من الیت گزینه ی خیلی خوبیه اگه مشکل مالی ندارین.فکر میکنم الیت دور و بر 450 تومن باشه.چرا ارزش داره بازی اصل بخرین لایو هم بازی کنین:8:

موفق باشید

عزیز دل من اگه میخواستم بازی اصل بخرم که میرفتم سراغ PS3 !

من نمیگم کدوم بهتره کدوم بدتره ، سوال من این بود که با توجه به وضعیت iXtreme فعلی و بازار بن شدن ها و از کار افتادن هارد ، کدوم مقرون به صرفه است ، الیت یا پریمیوم ... تفاوت قیمت این 2 مدل چقدره الان ؟
بودجه منم یه چیز حول و حوش 1 تومنه ... البته LCD هم باید بخرم . اگه وضعیت Stealth ها بهتر شده و خطر بن شدن به حداقل رسیده ، باز ارزشش رو داره الیت بخرم . ولی اگه نشه به لایو وصل شد همون پریمیوم بهتره به نظرم .

این چیزیه که تو ذهن منه ، اگه اشتباه فکر میکنم لطفاً راهنمائیم کنید تا انتخاب بهتری داشته باشم .

feri05
18-12-2009, 09:18
با سلام من عضو جدید هستم

من جدیدا یک الیت گرفتم منتهی این کنسول پیچ نداره میخواستم ببینم که مال شما هم این طوری است یا نه ؟؟؟
ممنون

SamGun
18-12-2009, 10:37
عزیز دل من اگه میخواستم بازی اصل بخرم که میرفتم سراغ PS3 !

من نمیگم کدوم بهتره کدوم بدتره ، سوال من این بود که با توجه به وضعیت iXtreme فعلی و بازار بن شدن ها و از کار افتادن هارد ، کدوم مقرون به صرفه است ، الیت یا پریمیوم ... تفاوت قیمت این 2 مدل چقدره الان ؟
بودجه منم یه چیز حول و حوش 1 تومنه ... البته LCD هم باید بخرم . اگه وضعیت Stealth ها بهتر شده و خطر بن شدن به حداقل رسیده ، باز ارزشش رو داره الیت بخرم . ولی اگه نشه به لایو وصل شد همون پریمیوم بهتره به نظرم .

این چیزیه که تو ذهن منه ، اگه اشتباه فکر میکنم لطفاً راهنمائیم کنید تا انتخاب بهتری داشته باشم .

نه دیگه !!

شما الان یعنی داری PSN رو با LIVE مقایسه میکنی !!؟؟

در مورد بن شدن هم خدمتتون عرض کنم که ممکن هست به احتمال قریب به یقین ایران تحریم بشه .یعنی شما با یک Xbox 360
نو هم BAN میشی.
برای LCD هم بیشتر از 300 خرجتون نمیشه و یه Xbox 360 Elite هم که دیگه تهش 400 تومنه .
برای LIVE هم اگه خیلی مشتاق هستین باید یه کنسول دیگه تهیه کنید که دوستانی این کارو کردن.

با سلام من عضو جدید هستم

من جدیدا یک الیت گرفتم منتهی این کنسول پیچ نداره میخواستم ببینم که مال شما هم این طوری است یا نه ؟؟؟
ممنون

سلام و تبریک بابت عضو شدنتون تو این فروم

:31: خب عزیز پیچ های Xbox 360 از نوع مخفی هست و ابتدا باید قابهای لاکی روی دستگاه باز بشن تا شما پیچ های اونو ببینی.

ali_3d
18-12-2009, 10:48
پیچ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

honura
18-12-2009, 11:37
پدرام جواب شبهاتتون رو داد
ولي من بعضي چيزها رو متوجه نشدم

مثلا ميگي كابل استاندارد/اچ دي
كه من نميفهمم منظورت چيه!
خب آركيد هم خروجي RCA و DVD داره و هم خروجي HD كه خودم يه HD به DVI براي مانيتورم از فتحي خريدم 8 تومن
مسئله درايو رو هم متوجه نشدم!
خب درايو دستگاه ها لايت آن هستش ديگه، مگه اليت و آركيد فرق داره؟

كابل LAN هم كه مهم نيست
اگه بخوايد به مودم ADSL وصلش كنيد، همه مودمها توي جعبشون اون كابل رو دارن
و عملا نبودنش چيزه مهمي نيست

براي تكن بازي كردن
شما برو به تنظيمات بازي
و براي دكمه هاي LT و RT و LB و RB وظيفه تعيين كن
يعني 4 تا از كمبوها رو بذار روي اين 4 تا دكمه
و ديگه نيازي نيست براي زدن كمبوها عذاب بكشي و دكمه هاي A و B و X و Y رو به صورت تركيبي بزني
خواهي ديد كه دسته ايكس باكس هيچ مشكلي نخواهد داشت

شما یه نگاهی رو جعبه ی ایکس باکس بندازی متوجه میشی
حتی درایو الیت ها هم با هم فرق داره(go big&black noir)
كابل LAN هم كه مهم نيست .برای من مهمه
من نمیگم دسته ی ایکس باکس مشکل داره میگم تو بعضی از بازی ها مشکل سازه تیکن هم فقط رو اعصاب من نیومده خود من به شخص خیلی ها رو سراغ دارم

honura
18-12-2009, 11:43
دوست عزیز
میشه بگید من کی و کجا گفتم Driver این دو با هم فرق داره ؟
اصلا منطورتون از Driver چی هست ؟
اگه Drive هست که باز هم همچین چیزی نیست و کاملا یکی هستن

در مورد دسته هم خوب خودتون گفتید نظر شخصی شماست

برای نقل قول چند گانه کنار همین گزینه نقل قول یک گزینه multi quote هست از اون میتونی استفاده کنی

پول هارد 120 الان برای original خود کنسول که خیلی سخت پیدا میشه و اگه باشه هم 110 تومانه
اما الان همه از هارد های هک شده استفاده میکنن که 120 گیگ اون 60 و 250 گیگ اون 110 تومانه

30 تومان برای چی بره ؟
cover ?

کابل hdmi فابریک این کنسول 20 تومان قیمتشه

headset هم 7 تومانه

اون کابل هم 3 تومانه

منظورتون از standard/hd همون کابل component هست ؟

اون backward compatibility ربطی به مدل نداره برای این کار شما به HDD نیاز دارید
یعنی روی arcade اگه HDD بزاری اونم support میکنه

خوب تو این خط اخر پستتون فکر کنم فهمیدم منطورتون از driver همون drive هست که اونم الان 25 تومانه نه 40

شاید من اشتباه کردم

من جواب شما و دوستمون xgame رو با هم دادم چون گفتم که بلد نیستم جواب چند تا رو با هم بدم

کاور قرار شد برای رنگ مشکی بره 30 تومن

کابل اچ دی 20 تومن

هد ست و کابل هم 10 نومن

هارد 120 گیگ هم 60 تومن

حالا درایورو هم میگیریم 25 تومن

که مجموعا همشون میشن 115 تومن دقیقا برابر اختلاف قیمت یک آرکید و یک الیت بدون 1 هزار تومنی اختلاف(طبق گفته ی خودتون)

در ضمن دوست من درایورو از شیراز گرفته نه از تهرون که همون 25 تومن زدم.

honura
18-12-2009, 11:48
با سلام من عضو جدید هستم

ممنون

مال من که نداره البته اگرم داره تو چش نمیاد :10:
موفق باشید

دوستان لطفا یکی آموزش مصور multi qoute رو بده تا مجبور نشم چند تا پست بزنم

با سپاس

resident_evil
18-12-2009, 12:00
دوستان لطفا یکی آموزش مصور multi qoute رو بده تا مجبور نشم چند تا پست بزنم

تو تمام پست ها كنار نقل قول يه همچين چيزي هست كه روش كليك كني نارنجي ميشه ! بعد كه پست هاي مورد نظر رو انتحاب كردي رو آخرين پست نقل قول ميزني .

alierna
18-12-2009, 12:57
ای بابا.ما اینهمه خودمونو کشتیم که دوباره بگین جفتش یکیه؟:2:یه بار گفتم بازم میگم هر چقدر هم خرج کنین بازم دستگاهتون رو با اسم ارکید میشناسن نه الیت که فکر نمیکنم برای این یکی جوابی کسی داشته باشه:21:

پس شد فرق بین آردی سبز و عدسی!! که میگفتن عدسی ها موتورشون قویتره بعد گرونتر بود واسه رنگشون

S.Y.K
18-12-2009, 13:49
واقعا که برای خودم متاسفم
این تاپیک ول شده به امان خدا
و محفل کل کل های بی نتیجه و بی پایه و اساس !

pedram_sad
18-12-2009, 14:26
واقعا نمیدونم این چه وضعیتی شده
3 صفحه گذشته تماما به Spam و بحث های بی خود و بی نتیجه گذشته
امیدوارم همکاران و مدیران بررسی کنن !

h.a.m.i.d
18-12-2009, 14:46
نه دیگه !!

شما الان یعنی داری PSN رو با LIVE مقایسه میکنی !!؟؟

در مورد بن شدن هم خدمتتون عرض کنم که ممکن هست به احتمال قریب به یقین ایران تحریم بشه .یعنی شما با یک Xbox 360
نو هم BAN میشی.
برای LCD هم بیشتر از 300 خرجتون نمیشه و یه Xbox 360 Elite هم که دیگه تهش 400 تومنه .
برای LIVE هم اگه خیلی مشتاق هستین باید یه کنسول دیگه تهیه کنید که دوستانی این کارو کردن.

درسته Live امکانات بهتری نسبت به PSN داره ، ولی من شخصاً PS رو بیشتر دوست دارم بنا به دلایلی .

برای LCD هم من همین فکر رو میکردم ولی از بس رفتم تلویزیون های جدید و باحال دیدم که نزدیک بود یک و نیم پول بدم بابتش . خوب شد جو گیر نشدم !!!

یه سینما خانواده دارم بدون استفاده تو انباری افتاده . دارم فکر میکنم بیارمش تو اتاقم راش بندازم ؟ کسی امتحان کرده جواب مشتی بگیره ؟ آمار دارین قیمت کابلش چنده ؟ فکر کنم تو جعبه الیت داشت یه دونه . درسته ؟

boy_teh
18-12-2009, 15:47
مدیران محترم ؛
پست من بی دلیل پاک شد !!!
مطلب ذکر شده در پستم خارج از بحث انجمن و قوانین ذکر شده نبود :41:

honura
18-12-2009, 18:48
دوستان کسی فرق بین go big و black oir رو میدونه؟من چند بار پرسیدم جواب کاملی نگرفتم.البته بجز اینکه درایوشون فرق میکنه

SamGun
18-12-2009, 19:24
درسته Live امکانات بهتری نسبت به PSN داره ، ولی من شخصاً PS رو بیشتر دوست دارم بنا به دلایلی .

برای LCD هم من همین فکر رو میکردم ولی از بس رفتم تلویزیون های جدید و باحال دیدم که نزدیک بود یک و نیم پول بدم بابتش . خوب شد جو گیر نشدم !!!

یه سینما خانواده دارم بدون استفاده تو انباری افتاده . دارم فکر میکنم بیارمش تو اتاقم راش بندازم ؟ کسی امتحان کرده جواب مشتی بگیره ؟ آمار دارین قیمت کابلش چنده ؟ فکر کنم تو جعبه الیت داشت یه دونه . درسته ؟

خب اونم نظر شخصی هست .

نه اصلا این کار رو نکن چون واقعا TV monitor ارزش خرید نداره.

سینما خانواده ای که میگی چی هست و چه خصوصیاتی داره ؟

منم خودم یه سینما گرفتم ولی چون بزرگه تو پذیرایی گذاشتم . صدای 5.1 Dullby که عالیه و تفکیک صدا به زیبایی انجام میشه.

البته سینمایی که من گرفتم LED هست و میتونم بگم تهه تهه جزئیات رو میتونی باهاش ببینی ولی نمیدونم واسه شما

چطوری میشه.

برای صدا هم باید یک کابل Optic بگیری که ژاپنی ایش میشه 13 تومن و معمولیش هم میشه 5 تومن.(فرق خاصی هم با هم ندارن)

برای تصویر هم که دیگه معلومه ! باید یه HDMI داشته باشی , که اگه Elite داشته باشی توش هست.

p3yman_xl
18-12-2009, 21:13
مدیران محترم ؛
پست من بی دلیل پاک شد !!!
مطلب ذکر شده در پستم خارج از بحث انجمن و قوانین ذکر شده نبود :41:
ممنون ازینکه گفتین ... پست شما برگشت . پدرام پست شما هم اشتباها پاک شده بود که بزگشت.
+
متاسفانه عده ای از کاربران کم جنبه هستن ... بارها و بارها و برای هزارن بار تذکر دادم که فروم چت رووم نیست.. مثل بچه ها با هم رفتار نکنین. رفتار حرفه ای فروم رو یاد بگیرین و ... .
دارم روز شماری میکنم تا بخش کنسول تفکیک بشه ..

boy_teh
19-12-2009, 00:01
من اگر بخوام یه سری لوازم اضافی elite رو مثل هدست و غیره آکبند بفروشم . کجا باید اینکارو بکنم ؟

pedram_sad
19-12-2009, 00:38
من اگر بخوام یه سری لوازم اضافی elite رو مثل هدست و غیره آکبند بفروشم . کجا باید اینکارو بکنم ؟
خوب باید ببینی کی میخره اونجا بفروشی دیگه
اگه online بخوای اقدام کنی جاهایی مثل بازارچه BC هست که ماله premium هاست
یا سایت bazyraya هم هست

ولی کلا نمی صرفه
headset رو 4 بردارن و دیگه چی ؟
تازه اکثرا اگه از شهرستان باشن که پول پست هم هست نمی ارزه

ali_3d
19-12-2009, 01:37
من اگر بخوام یه سری لوازم اضافی elite رو مثل هدست و غیره آکبند بفروشم
بازارچه انجمن Persiantools

و بازارچه ی بازی سنتر

بازارچه ی Bazyraya

کلا اینجاها همه چیز خرید و فروش میشه ، مخصوصا تو pt که خیلی شلوغه .

feri05
19-12-2009, 02:38
سلام میخواستم بپرسم بازی جدید medal of honor 2010 ایران امده یا نه ؟؟؟
اگر امده حتما بگیرید و بازی کنید پدر بزرگ گرافیکه
من صحنه هائی از بازی را در سایت youtube دیدم کفم برید .
منتظر جوابتونم

XGAME
19-12-2009, 15:10
دوستان کسی فرق بین go big و black oir رو میدونه؟من چند بار پرسیدم جواب کاملی نگرفتم.البته بجز اینکه درایوشون فرق میکنه

چيزه خاصي نيست
black oir به همون مشكي بودن بدنه كنسول و دسته ها اشاره مي كنه
و go big هم يه اسم تبليغاتي بيشتر نيست

واسه آركيد just play
واسه پريميوم go pro
واسه اليت go big

چيزه خاصي هم نيست...
زياد تو فكرش نرو :31:

saladii
19-12-2009, 19:50
سلام.بچه ها من یک کلاه گشاد سرم رفت که نگین.از طریق آنلاین به حساب خودم یک آرکید جسپر از یک بنده خدا خریدم،حالا که رسیده دستم دیدم فالکونه.هرچی هم به یارو می گم قبول نمی کنه که فالکونه.می گه آرکیدی که حافظه داخلی داره جسپره..به هر حال که خیلی حالم گرفته شد.

Rohallah_tavakoli
19-12-2009, 20:36
سلام.بچه ها من یک کلاه گشاد سرم رفت که نگین.از طریق آنلاین به حساب خودم یک آرکید جسپر از یک بنده خدا خریدم،حالا که رسیده دستم دیدم فالکونه.هرچی هم به یارو می گم قبول نمی کنه که فالکونه.می گه آرکیدی که حافظه داخلی داره جسپره..به هر حال که خیلی حالم گرفته شد.

سلام دوست عزيز... اگه حافظه داخلي داره كه جسپره !!! به تاريخ دستگاه هم يه نگاهي بنداز.:10:

XGAME
19-12-2009, 21:00

شما از كجا فهميدي كه فالكونه؟
به نظر مياد داري اشتباه ميكني!

saladii
19-12-2009, 21:02
نه متاسفانه.فالکونه.تاریخش 2008.10 هست.پاورش 175 وات.بدجور حالمو گرفت
خودم فکر می کردم اگه حافظه داخلی داشته باشه جسپره

saladii
19-12-2009, 21:33
این عکس برای تشخیص جسپر بودن معتبره؟

تمام مشخصات ظاهری یک ایکس باکس جاسپر رو داره،اما پاوری که همراهشه 175 وات هست.!!!

Rohallah_tavakoli
19-12-2009, 23:13

تمام مشخصات ظاهری یک ایکس باکس جاسپر رو داره،اما پاوری که همراهشه 175 وات هست.!!!

برادر اگه حافظه داخلي داره خيالت جمع باشه كه جسپره .... پاور دستگاه من هم 175 واته:10:

sonixax
19-12-2009, 23:16

مال من دقیقا همینه ، ولی فقط روی مادر بورد جسپر مموری داخلی داده شرکت بیلی و دوستان . فالکون مموری داخلی نداره ، دیگه تولید هم نمیشه .

Free Agent
19-12-2009, 23:17
کسی راهنمای جامعی برای شناختن xbox با برد جسپر نداره؟

saladii
19-12-2009, 23:22
من می ترسم با پاور 175 وات 3 چراغ بشه.

مشخصاته خود کنسول دقیقا جاسپره.

تاریخشم 7.10.2008 هست.

به نظرتون برای کولینگش کاری نکنم؟؟؟

ضمنا برم دنبال پاور 150 وات؟؟؟

ورودی پاور کنسول هم به شکل زیره:

اولی از سمت راست:

pedram_sad
20-12-2009, 00:07
علی جان من میشناسم دوستانی دارم که launch دارن و تو افتتاحیه خریدن همون 2005 هنوز داره به کوب کار میکنه
به نظرم زیادی حساسی
من جات بودم میشتسم حالش رو میبردم رفیق

مبارکت باشه در کل

saladii
20-12-2009, 00:13
آخه نمی دونی پدرام چه حس بدیه وقتی کنسولت 3چراغ می شه.الان که این کنسول جدید رو روشن می کنم،هر لحظه می ترسم فریز شه و 3چراغ بده.
خیلی حساس شدم.

همین پاورش ممکنه کنسولو 3چراغ کنه،آخه 175 واته،اما جاسپر 150 وات می خواد.

در هر حال واسم دعا کن بلایی سرش نیاد.

T I M S A R
20-12-2009, 00:21
علی جان من میشناسم دوستانی دارم که launch دارن و تو افتتاحیه خریدن همون 2005 هنوز داره به کوب کار میکنه
به نظرم زیادی حساسی
من جات بودم میشتسم حالش رو میبردم رفیق

مبارکت باشه در کل

منم دوسال و نیم بود zephyr داشتم پوستشم کندم هیچ مشکلی براش پیش نیومد.فروختمش به دوستم اونم داره راه منو ادامه میده :31:به اتفاق بد فکر نکنی چیزی نمیشه.

alierna
20-12-2009, 00:22
بابا جاسپره دیگه. تو عکسم اولی سمت راست جاسپره

sonixax
20-12-2009, 01:23
خوب برو یه پاور 150 واتی بخر خودتو راحت کن .

saladii
20-12-2009, 08:32
قیمت پاور چند هست؟اصلا گیر می یاد؟؟؟

halflife g
20-12-2009, 11:08
آخه نمی دونی پدرام چه حس بدیه وقتی کنسولت 3چراغ می شه.الان که این کنسول جدید رو روشن می کنم،هر لحظه می ترسم فریز شه و 3چراغ بده.
خیلی حساس شدم.

همین پاورش ممکنه کنسولو 3چراغ کنه،آخه 175 واته،اما جاسپر 150 وات می خواد.

در هر حال واسم دعا کن بلایی سرش نیاد.

علي جان مباركت باشه.......... .

اون پاورش مشكلي نداره بابا درسته 175 ولي واست مشكلي ايجاد نمي كنه مال منم جاسپر ولي 175..تازه فك كنم دستگاه خودش 150 از اون 175 رواستفاده مي كنه چون ميزان ورودي به دستگاهش همونه (البته دقيق نميدونم ولي خيلي ها اينو ميگن)
در كل حالشو ببر جاسپر اصن مشكلي نداشته تا حالا........... .

saladii
20-12-2009, 15:57
علي جان مباركت باشه.......... .

اون پاورش مشكلي نداره بابا درسته 175 ولي واست مشكلي ايجاد نمي كنه مال منم جاسپر ولي 175..تازه فك كنم دستگاه خودش 150 از اون 175 رواستفاده مي كنه چون ميزان ورودي به دستگاهش همونه (البته دقيق نميدونم ولي خيلي ها اينو ميگن)
در كل حالشو ببر جاسپر اصن مشكلي نداشته تا حالا........... .

باشه،استفاده می کنم،انشالا مشکلی پیش نیاد.ضمنا مرسی مراد جون واسه تبریک!:10:

morteza_bayan
20-12-2009, 21:20
دوستان سلام
اقا من بازی call of duty و assassins creed 2 رو خریدم ولی دستگاهم اجرا نمیکنه
باید چیکار کنم؟

S@nti@go_s&k
20-12-2009, 21:24
سلام

برو بچ هدفون 360 چه جوریاست قیمتش چنده ؟ با باتری کار میکنه؟

یه توضیح میدید.

ممنون.

h.a.m.i.d
20-12-2009, 22:26
بروبچه ها آخرین iXtreme ورژن چنده الان ؟
دستگاه جدید بخرم روش نصبه یا باید بدم آپدیت بشه ؟
قضیه Activate.iso و اینا حل شده یا هنوز باید اون مکافات ها رو بکشیم ؟

XGAME
20-12-2009, 22:26
دوستان سلام
اقا من بازی call of duty و assassins creed 2 رو خریدم ولی دستگاهم اجرا نمیکنه
باید چیکار کنم؟

چون اين بازيها از قفل جديد WAVE 4 استفاده ميكنن

اگر فرموير كنسولت 1.51 هست كه بايد بري آپديت كني
اگرم 1.60 هست بايد از ديسك Activate.iso استفاده كني
يا اينكه اين بازيها رو با قفل WAVE 3 خريداري كني

بروبچه ها آخرین iXtreme ورژن چنده الان ؟
دستگاه جدید بخرم روش نصبه یا باید بدم آپدیت بشه ؟
قضیه Activate.iso و اینا حل شده یا هنوز باید اون مکافات ها رو بکشیم ؟

براي BENQ ورژن جديد 1.61 اومده
براي LITE-ON هم فعلا چيزي نيومده و آخرين ورژنش همون 1.60 هست

دستگاه آكبند اصلا بازي كپي اجرا نميكنه
ولي اگر كپي خور شده بخري فروشنده برات آخرين ورژن رو با توجه به درايوت نصب ميكنه

براي BENQ حل شده ولي براي LITE-ON خير...

morteza_bayan
20-12-2009, 22:32
من از کجا ورژن دستگاه رو چک کنم من 2 هفته ای بیشتر نیست که الایت خریدم

boy_teh
20-12-2009, 22:39
از کجا ورژن iXtreme رو میشه چک کرد ؟

pedram_sad
20-12-2009, 23:31
سلام

برو بچ هدفون 360 چه جوریاست قیمتش چنده ؟ با باتری کار میکنه؟

یه توضیح میدید.

ممنون.
این headphone اکش الان 7 تومانه
نه به پایین دسته وصل میشه و برای live هست فقط

من از کجا ورژن دستگاه رو چک کنم من 2 هفته ای بیشتر نیست که الایت خریدم

از کجا ورژن iXtreme رو میشه چک کرد ؟
راه مشخصی نیست
فقط همین تست کردن بازی ها و activator و این مسایل
مگر اینکه باز بشه و درایو به pc وصل بشه

morteza_bayan
20-12-2009, 23:49
از این به بعد همیشه باید دیسک بوت رو بذارم و بعد بازیها رو اجرا کنه
اینطوری که مسخره بازیه

h.a.m.i.d
20-12-2009, 23:54
براي BENQ ورژن جديد 1.61 اومده
براي LITE-ON هم فعلا چيزي نيومده و آخرين ورژنش همون 1.60 هست

دستگاه آكبند اصلا بازي كپي اجرا نميكنه
ولي اگر كپي خور شده بخري فروشنده برات آخرين ورژن رو با توجه به درايوت نصب ميكنه

براي BENQ حل شده ولي براي LITE-ON خير...

الان دستگاه هایی که تو بازار موجودن ، لایت آن هستن یا BENQ ؟
و اگه هر 2 مدل هست ، کدومش بهتره ؟

MAHDIAGENT47
21-12-2009, 00:57
زنده باد 360 اليت آقا قيمته به روزش دقيقا چنده خاستيم بخريم رفقا گفتم گرون شده :5:

shab_2008
21-12-2009, 10:42
سلام
اقا من یه چند وقتیه احساس میکنم antialiasing یا بهتر بگم شگستگیها تو بازیها زیاد شده می خواستم ببینم دستگاه مشکل پیدا کرده یا من اشتباه میکنم؟

XGAME
21-12-2009, 11:03
الان دستگاه هایی که تو بازار موجودن ، لایت آن هستن یا BENQ ؟
و اگه هر 2 مدل هست ، کدومش بهتره ؟

اكثرا لايت آن هستن ولي كنسول با درايو بنكيو هم بگردي پيدا ميشه

به نظر من در حال حاضر بنكيو درد سرش كمتره
به دو دليل:
1: بدون ديسك اكتيو ميتونه بازي هاي جديد رو اجرا كنه درحالي كه هنوز اكستريم LT براي لايت آن نيومده
2: درايوهاي جديد لايت آن قفلشون به سختي شكسته ميشه و براي كپي خور كردنش خدا تومن ازت پول ميگيرن

boy_teh
21-12-2009, 12:28
پس کنسول من (درایو philips lite-on) که تمام بازیهای جدید رو هم اجرا میکنه .
یعنی همه این بازیها Wave3 هستند ؟
یه Wave4 بخوام ، از کجا گیر بیارم تست کنم ؟

راستی داشتم AC2 رو بازی میکردم که یهو بعد از 1 ساعت بازی قفل کرد و صفحه فریز شد و کنسول هم هنگ بود چون فقط میشد در درایو رو باز و بسته کرد و دستگاه رو خاموش کرد (بوسیله Power روی کنسول) و به جز اینا کار دیگه ای نمیشد کرد . قبلا هم 2 بار این حالت پیش اومده بود یه با تو بازی GTA و یه بار X-Men . در ضمن تمامی بازیهارو از روی هارد اجرا میکنم .
آیا مشکل خاصی هست ؟ ایا اخطار یا نشونه خاصی هست ؟

saladii
21-12-2009, 12:40

راستی داشتم AC2 رو بازی میکردم که یهو بعد از 1 ساعت بازی قفل کرد و صفحه فریز شد و کنسول هم هنگ بود چون فقط میشد در درایو رو باز و بسته کرد و دستگاه رو خاموش کرد (بوسیله Power روی کنسول) و به جز اینا کار دیگه ای نمیشد کرد . قبلا هم 2 بار این حالت پیش اومده بود یه با تو بازی GTA و یه بار X-Men . در ضمن تمامی بازیهارو از روی هارد اجرا میکنم .

دوست ندارم بترسونمت،ولی کنسول من همین اتفاق براش افتاد و بعدش 3چراغ شد.

boy_teh
21-12-2009, 13:25
دوست ندارم بترسونمت،ولی کنسول من همین اتفاق براش افتاد و بعدش 3چراغ شد.

:41: لطفا یه جواب 100% بدید :13:

pedram_sad
21-12-2009, 13:25
زنده باد 360 اليت آقا قيمته به روزش دقيقا چنده خاستيم بخريم رفقا گفتم گرون شده :5:
اخرین قیمت elite الان 410 تومانه

سلام
اقا من یه چند وقتیه احساس میکنم antialiasing یا بهتر بگم شگستگیها تو بازیها زیاد شده می خواستم ببینم دستگاه مشکل پیدا کرده یا من اشتباه میکنم؟
والا فکر کنم از دید شما اینطوری باشه :31:
چون روز به روز این تکنیک داره تو بازیها بهبود پیدا میکنه

pedram_sad
21-12-2009, 13:29
:41: لطفا یه جواب 100% بدید :13:
بستگی به جایی داره که ازش بازی رو میگیری
باید به فروشنده بگی یک بازی wave 4 بهت بده که patch شده نباشه

در مورد اون قضیه هنگ اگه از روی Dvd بود میشد احتمال رو به drive داد اما شما میگی تو هارد نصبه و اینطوریه

شما Ac رو دوباره برو و ببین تو یک صحنه خاصی اینطوری میشه یا نه ؟
مثلا تو load بازی

گرچه هنگ در یکی دو مورد عادیه

برای منم اینطوری شده بود که فهمیدم lens درایوم ضعیف شده و دادم سرویس درست شد لنزش
اما شما میگی تو هارده

XGAME
21-12-2009, 13:34

بله، اگر درايوتون لايت آن هست و بازيهاي جديد رو بدون ديسك اكتيو اجرا ميكنيد
بازي هاي شما WAVE 3 هست
كه به محض متصل شدن به لايو بن خواهيد شد

توصيه ميكنم يك بار همون بازيها رو از روي DVD اجرا كنيد و تست كنيد
اگر مشكلي نبود، احتمالا اطلاعات روي هارد دچار بد سكتور شده
كه بايد بازيها رو از روي هارد پاك كنيد و مجددا نصب كنيد

در بعضي موارد هم مشكل از رايت DVD ها ميتونه باشه

به هر حال عوامل مختلفي ميتونه تاثير بذاره...

boy_teh
21-12-2009, 15:25
بله، اگر درايوتون لايت آن هست و بازيهاي جديد رو بدون ديسك اكتيو اجرا ميكنيد
بازي هاي شما WAVE 3 هست
كه به محض متصل شدن به لايو بن خواهيد شد

توصيه ميكنم يك بار همون بازيها رو از روي DVD اجرا كنيد و تست كنيد
اگر مشكلي نبود، احتمالا اطلاعات روي هارد دچار بد سكتور شده
كه بايد بازيها رو از روي هارد پاك كنيد و مجددا نصب كنيد

در بعضي موارد هم مشكل از رايت DVD ها ميتونه باشه

به هر حال عوامل مختلفي ميتونه تاثير بذاره...

بستگی به جایی داره که ازش بازی رو میگیری
باید به فروشنده بگی یک بازی wave 4 بهت بده که patch شده نباشه

در مورد اون قضیه هنگ اگه از روی Dvd بود میشد احتمال رو به drive داد اما شما میگی تو هارد نصبه و اینطوریه

شما Ac رو دوباره برو و ببین تو یک صحنه خاصی اینطوری میشه یا نه ؟
مثلا تو load بازی

گرچه هنگ در یکی دو مورد عادیه

برای منم اینطوری شده بود که فهمیدم lens درایوم ضعیف شده و دادم سرویس درست شد لنزش
اما شما میگی تو هارده

پدرام جان . نه تو صحنه خاصی اونطوری نمیشه . دفعه بعد که اجراش کردم هیچ مشکلی پیش نیومد حتی تو صحنه ای که قبلا هنگ کرده بود . 360 من تازه 1 ماه از عمرش میگذره .

XGAME جان آخه معلوم نمیکنه که آیا دوباره اینطوری بشه یا نه . ممکنه 10 ساعت هم از روی DVD اجرا کنم مشکلی پیش نیاد و سرکار بمونم . هارد که به این راحتی ها بدسکتور نمیشه که . چون نه افتاده نه ضربه خورده نه اینکه زیاد استفاده شده باشه . مگه اینکه 1% قبل از خرید شده باشه .
در کل من میخواستم بدونم این نوع هنگ کردن معمول هست یا نشانه خاصی از یه مشکل هست . چون یکی از دوستان (saladi) گفت که دستگاهش اینطوری شده و بعد 3 چراغ زده . میخواستم بدونم جواب تخصصی این مشکل چیه !!!؟؟

ممنون

sonixax
21-12-2009, 15:44
پدرام جان . نه تو صحنه خاصی اونطوری نمیشه . دفعه بعد که اجراش کردم هیچ مشکلی پیش نیومد حتی تو صحنه ای که قبلا هنگ کرده بود . 360 من تازه 1 ماه از عمرش میگذره .

XGAME جان آخه معلوم نمیکنه که آیا دوباره اینطوری بشه یا نه . ممکنه 10 ساعت هم از روی DVD اجرا کنم مشکلی پیش نیاد و سرکار بمونم . هارد که به این راحتی ها بدسکتور نمیشه که . چون نه افتاده نه ضربه خورده نه اینکه زیاد استفاده شده باشه . مگه اینکه 1% قبل از خرید شده باشه .
در کل من میخواستم بدونم این نوع هنگ کردن معمول هست یا نشانه خاصی از یه مشکل هست . چون یکی از دوستان (saladi) گفت که دستگاهش اینطوری شده و بعد 3 چراغ زده . میخواستم بدونم جواب تخصصی این مشکل چیه !!!؟؟

ممنون

چرا هارد به همین راحتی بد سکتور میشه ، فقط کافیه موقع نوشت روی هار یک لرزش کوچک یا نوسان برق یک سکتور خراب نوشته میشه .

ددر مورد هنگ هم شاید نوسان برق بوده باشه که الحمدالله توی ایران کم نیست ، چون من مثل این مشکل رو توی ایران یکی دو بار با Ps2 داشتم ولی اتفاق خاصی هم نمیوفتاد ، اینجا هم تا حالا همچین چیزی نشده ولی میتونسته افت فشاری چیزی باشه . نظر من رو میخوای یه UPS یا یه محافظ بخر .

boy_teh
21-12-2009, 16:18
چرا هارد به همین راحتی بد سکتور میشه ، فقط کافیه موقع نوشت روی هار یک لرزش کوچک یا نوسان برق یک سکتور خراب نوشته میشه .

در مورد هنگ هم شاید نوسان برق بوده باشه که الحمدالله توی ایران کم نیست ، چون من مثل این مشکل رو توی ایران یکی دو بار با Ps2 داشتم ولی اتفاق خاصی هم نمیوفتاد ، اینجا هم تا حالا همچین چیزی نشده ولی میتونسته افت فشاری چیزی باشه . نظر من رو میخوای یه UPS یا یه محافظ بخر .

بله درست میگی . ولی من از اولین باری که روشنش کردم با محافظ بوده . و فکر کنم اگر بدسکتور شده باشه و یه سری سکتور خاصی خراب شده باشن باید دوباره وقتی بازی به همون جایی که قبلا هنگ میکرد میرسید دوباره همون اتفاق میافتاد که نیافتاد . به دلیل اینکه هارد دوباره همون سکتور رو میخونه و اگر ایراد داشته باشه بازم باید هنگ کنه دیگه . درسته !؟

sonixax
21-12-2009, 16:26
بله درست میگی . ولی من از اولین باری که روشنش کردم با محافظ بوده . و فکر کنم اگر بدسکتور شده باشه و یه سری سکتور خاصی خراب شده باشن باید دوباره وقتی بازی به همون جایی که قبلا هنگ میکرد میرسید دوباره همون اتفاق میافتاد که نیافتاد . به دلیل اینکه هارد دوباره همون سکتور رو میخونه و اگر ایراد داشته باشه بازم باید هنگ کنه دیگه . درسته !؟

تا حدودی درسته ولی نه کاملا ، ممکنه شرایطی که شما بازی کردی فرق داشته و در اون لحظه میخواسته به یک سکتور خراب دسترسی داشته باشه که بار دوم نیازی به اون سکتور نبوده . مثلا یه چیزی آزاد کرده بودی یا مثل اون .
حتی بعضی وقت ها مثل GTA یه دفعه ای رندوم هم میخواد به یه سکتوری دسترسی پیدا کنه مثلا وقتی که بهت زنگ میزنن .

undertaker_kane
21-12-2009, 16:33
سلام عرض کردم !

آقا من خواهش می کنم یه توضیح اساسی و درست و حسابی راجع به WAWE به ما بدین !

لطفا در حد مقاله باشه ! این WAWE چیه ! خب یعنی کسی که نخواد XBOX LIVE وصل بشه هم باید این WAWE رو تغییر بده؟!

بهترین جا واسه خرید XBOX 360 تو تهران کجاست؟

برای این که بفهمیم واقعا بردش جاسپره یا نه باید چی کار کنیم؟!

ممنون!

boy_teh
21-12-2009, 16:37
تا حدودی درسته ولی نه کاملا ، ممکنه شرایطی که شما بازی کردی فرق داشته و در اون لحظه میخواسته به یک سکتور خراب دسترسی داشته باشه که بار دوم نیازی به اون سکتور نبوده . مثلا یه چیزی آزاد کرده بودی یا مثل اون .
حتی بعضی وقت ها مثل GTA یه دفعه ای رندوم هم میخواد به یه سکتوری دسترسی پیدا کنه مثلا وقتی که بهت زنگ میزنن .

اینم درسته . نمیدونم والا گیج شدم :41: . من فقط میخوام بدونم که این اتفاق چقدر مهمه . یعنی مث یه زنگ خطر هست برای یه اتفاق بد یا اینکه ممکنه یه مورد فوق العاده ساده و غیر مهم باشه که هیچ اسیبی به کنسول نرسونده و نمیرسونه !؟

sonixax
21-12-2009, 16:43
اینم درسته . نمیدونم والا گیج شدم :41: . من فقط میخوام بدونم که این اتفاق چقدر مهمه . یعنی مث یه زنگ خطر هست برای یه اتفاق بد یا اینکه ممکنه یه مورد فوق العاده ساده و غیر مهم باشه که هیچ اسیبی به کنسول نرسونده و نمیرسونه !؟

به نظر من زیاد مهم نیست ، بورد دستگاهتون اگر جاسپر باشه نگرانی معنی نمیده ، ولی همین چیز هاست که Ps3 رو یک سر و گردن از 360 بالاتر نگه میداره دیگه ، ولی نگران نباش چیزی نیست . میخوای مطمئن بشی ببر پیش یه تعمیرکار معتمد و آدم حسابی بهش نشون بده . یا گرد و خاکهای توش رو تر و تمیز کن .

S.Y.K
21-12-2009, 16:44

سلام دوست عزیز
مشکل Freeze کردن اگه با فواصل زیاد اتفاق بیفته چندان مهم نیست
اما اگر این اتفاق مراتبا تکرار بشه خطرناکه و می تونه نشانه ای برای 3 چراغه شدن باشه
اما جای نگرانی نیست و امید های زیادی وجود داره
یکی از اونها فرمت کردن Hard کنسوله
اگه سیو مهمی دارید از بازی ها روی یک مموری کارت بریزید و اگر ندارید هم مستقیما فرمت کنید هارد رو
با این کار Bug ها و Bad Sector ها از بین می ره
اگر مشکل درست شد که با خیال راحت ادامه می دید
اگر این مشکل باز هم ادامه داشت باید آخرین ورژن داشبورد رو دانلود و داشبورد کنسول رو Update کنید
اگر باز هم مشکل ادامه داشت باید یک فکر جدی برای کنسول بکنید
البته لازم به نظر من این مشکل جدی نیست چرا که منم در بازی مثل GTA IV همین مشکل رو داشتم

sonixax
21-12-2009, 16:46
میگم این Assasin creed یک مقداری زیادی یکنواخته . آیا بهتر میشه یا همش همینطوریه ؟ هی بری آدم بکشی خونشو بمالی روی پر بری بالای برج بپری پایین . همش مثل همه :41:

boy_teh
21-12-2009, 16:48
به نظر من زیاد مهم نیست ، بورد دستگاهتون اگر جاسپر باشه نگرانی معنی نمیده ، ولی همین چیز هاست که Ps3 رو یک سر و گردن از 360 بالاتر نگه میداره دیگه ، ولی نگران نباش چیزی نیست . میخوای مطمئن بشی ببر پیش یه تعمیرکار معتمد و آدم حسابی بهش نشون بده . یا گرد و خاکهای توش رو تر و تمیز کن .

jasper که هست . 1ماه هست که کار میکنه دستگاه . تمیزه تمیزه . حتی من کنسول رو خام گرفتم و بردم پیش رفیق خودم و خودم بازش کردم و با رفیقم کپی خورش کردیم و داشبوردش رو هم آپدیت کردیم .
ممنون

boy_teh
21-12-2009, 16:53
میگم این Assasin creed یک مقداری زیادی یکنواخته . آیا بهتر میشه یا همش همینطوریه ؟ هی بری آدم بکشی خونشو بمالی روی پر بری بالای برج بپری پایین . همش مثل همه :41:

آره نظر منم همینه . 2 - 3 تا مموریه اولش من همه ماموریت فرعیها رو هم انجام میدادم ولی دیدم بازی داره زیادی خسته کننده و تکراری میشه بیخیال فرعی ها شدم . یه کم زد حاله که همش باید map رو با بالا رفتن از ساختمونها update کنی . میدونی لا اقل اگر مثلا 3-4 تا ساختمون بود یه چیزی نه اینکه 10-15 تا .

boy_teh
21-12-2009, 16:59
سلام دوست عزیز
مشکل Freeze کردن اگه با فواصل زیاد اتفاق بیفته چندان مهم نیست
اما اگر این اتفاق مراتبا تکرار بشه خطرناکه و می تونه نشونه ای برای 3 چراغه شدن باشه
اما جای نگرانی نیست و امید های زیادی وجود داره
یکی از اونها فرمت کردن Hard کنسوله
اگه سیو مهمی دارید از بازی ها روی یک مموری کارت بریزید و اگر ندارید هم مستقیما فرمت کنید هارد رو
با این کار Bug ها و Bad Sector ها از بین می ره
اگر مشکل درست شد که با خیال راحت ادامه می دید
اگر این مشکل باز هم ادامه داشت باید آخرین ورژن داشبورد رو دانلود و اون سپس داشبورد کنسول رو Update کنید
اگر باز هم مشکل ادامه داشت باید یک فکر جدی برای کنسول بکنید
البته لازم به نظر من این مشکل جدی نیست چرا که منم در بازی مثل GTA IV همین مشکل رو داشتم

3بار freeze شده در مدت 1 ماه و در فواصل یه هفته دو هفته . اونم در GTA IV و AC و X-MEN .
اگر مشکل از هارد نباشه . چرا داشبورد دوباره اپدیت بشه ؟ من که آخرین ورژن رو ریختم .
ایشالله که مشکل جدی نیست و نباشه :46:

S.Y.K
21-12-2009, 17:04
دوست من بیاید به تاپیک Assassins Creed کامل با هم صحبت می کنیم

3بار freeze شده در مدت 1 ماه و در فواصل یه هفته دو هفته . اونم در GTA IV و AC و X-MEN .
اگر مشکل از هارد نباشه . چرا داشبورد دوباره اپدیت بشه ؟ من که آخرین ورژن رو ریختم .
ایشالله که مشکل جدی نیست و نباشه :46:
اگر آخرین ورژن که 2.0.8955.0 هست نصبه
دیگه احتیاجی به این کار نیست
منم امیدورام مشکل جدی نباشه دوست من و همیشه Xbox 360 برای شما سالم بمونه و مثل روز اول کار کنه

boy_teh
21-12-2009, 17:23
دوست من بیاید به تاپیک Assassins Creed کامل با هم صحبت می کنیم

اگر آخرین ورژن که 2.0.8955.0 هست نصبه
دیگه احتیاجی به این کار نیست
منم امیدورام مشکل جدی نباشه دوست من و همیشه Xbox 360 برای شما سالم بمونه و مثل روز اول کار کنه

ورژن همین هست و داشبورد کامل هست و بدون ایراد .
ممنونم ازت :11:

undertaker_kane
21-12-2009, 20:22
آقا جون من سریع جواب بدید !

من فردا شب می خوام xbox 360 بخرم !

تا الآن فقط می دونم بهترین مدلش الایت با برد جاسپره !

دیگه هیچی نمی دونم !

می شه راهنمایی کنید من از کجا بگیرم ! (از کجای تهران )

فروشگاه DC خوبه؟

اگه دستگاه یه بازی رو با wawe 4 اجرا بکنه پس قطعا می تونه بازیهای با wawe 3 رو اجرا بکنه یا نه ؟!

از کجا بفهمم بردش واقعا جاسپره؟! سریالشو چطوری چک کنم؟!

نکته ای هست که بخواین اضافه کنید؟!

M A X I M U M
21-12-2009, 22:59
آقا جون من سریع جواب بدید !

من فردا شب می خوام xbox 360 بخرم !

تا الآن فقط می دونم بهترین مدلش الایت با برد جاسپره !

دیگه هیچی نمی دونم !

می شه راهنمایی کنید من از کجا بگیرم ! (از کجای تهران )

فروشگاه DC خوبه؟

اگه دستگاه یه بازی رو با wawe 4 اجرا بکنه پس قطعا می تونه بازیهای با wawe 3 رو اجرا بکنه یا نه ؟!

از کجا بفهمم بردش واقعا جاسپره؟! سریالشو چطوری چک کنم؟!

نکته ای هست که بخواین اضافه کنید؟!

تهران ميخواي بگيري برو توپخونه و اگه شد فروشگاه فتحي كه خيلي معروفه
در ضمن وقتي پول جسپر رو ميدي جسپرم بهت ميدن زياد غصه اونجاشو نخور
آره ورژن فريموور بالا باشه ورژن هاي پاييني رو هم ساپورت مي كنه

h.a.m.i.d
21-12-2009, 23:36
امروز رفته بودم پیش فتحی قیمت روز گفت الیت 380 ، پریمیوم موجود نیست ، آرکید 320 که میگفت تعدادش کم شده قیمتش رفته بالا . قراره بیاد تو بازار به زودی میکشه پایین . جاسپر و لایت آن .

XGAME
22-12-2009, 12:55
امروز رفته بودم پیش فتحی قیمت روز گفت الیت 380 ، پریمیوم موجود نیست ، آرکید 320 که میگفت تعدادش کم شده قیمتش رفته بالا . قراره بیاد تو بازار به زودی میکشه پایین . جاسپر و لایت آن .

تو مهر ماه 240 تومن بود

و اين زمانيست كه به قيمت خون نياكانمان ميفروشيم

بازي كردن كه نان شب نيست

پس هر آن كس كه مي خرد لابد شكمش سير است

پس ما همچنان بالا مي بريم

تا جايي كه از آن سمت ديگرش سقوط كنيم

سقوطي به بلنداي همه سالهايي كه خون مردم را در شيشه مي كرديم

boy_teh
22-12-2009, 15:23
1.از بچه ها کسانی که الیت گرفتن لطفا بگن که تو هارد کنسولشون چه بازیهایی وجود داشت ( دمو و یا کامل) ؟
2.اگر بخوام هاردمو فرمت کنم فقط میتونم Save هارو توسط مموری نگه دارم ؟ نمیشه از یه طریقی بازیهای کوچیکی که تو هاردش هست رو نگه داشت ؟

undertaker_kane
22-12-2009, 15:49
آقا من از فروشگاه dc و media قیمت گرفتم ( الایت جاسپر ) گفتن 410000 ت با گارانتی !

از مگااستور قیمت کردم گفته 320000 که گارانتی نداره!

آقا به نظر شما مشکوک نیست؟!!!

میشه اطمینان کرد و خرید؟!

boy_teh
22-12-2009, 18:28
آقا من از فروشگاه dc و media قیمت گرفتم ( الایت جاسپر ) گفتن 410000 ت با گارانتی !

از مگااستور قیمت کردم گفته 320000 که گارانتی نداره!

آقا به نظر شما مشکوک نیست؟!!!

میشه اطمینان کرد و خرید؟!

گارانتی که برا کنسول اونم اینجا (ایران) واقعا بی معنی هست . اینا واسه خودشون بازار درست کردن که هر کاری خواستی با کنسول بکنی مشتریه خودشون باشی .
یا خودت اشتباه میکنی که میگی گفته الیت جسپر 320 یا اگر مطمئنی که اینو گفته شک نکن چرت گفته و یه جای کارش میشنگه .

دادا اگه تهرانی خودت پاشو برو پشت شهرداری (توپخونه) - پاساژ لباف و دورو برش رو خودت بگرد و قیمت بگیر .
بعد برو از اونی که بهتر قیمت داده بخر و ببر و حالشو ببر :46:

S.Y.K
22-12-2009, 19:15
1.از بچه ها کسانی که الیت گرفتن لطفا بگن که تو هارد کنسولشون چه بازیهایی وجود داشت ( دمو و یا کامل) ؟
2.اگر بخوام هاردمو فرمت کنم فقط میتونم Save هارو توسط مموری نگه دارم ؟ نمیشه از یه طریقی بازیهای کوچیکی که تو هاردش هست رو نگه داشت ؟
این بازی ها در هارد موجود بود دوست عزیز
Astropor
Bejweld 2
Crystal Quest
Dig Dug
Feeding Frenzy
Frogger
GALAGA
Hexic HD
Tewel Quest
Cars
Viva Pinata
Jousf
Pacman
Scarmble
Tine Pilot
Zuma
Wik : Fable Of Souls
Test drive Unlimate HD
اینها رو میشه انتقال داد فقط باید تئجه داشته باشید که مموری این قدر حافظه داشته باشه
مخصوصا دمو ها خیلی حافظه می گیره

boy_teh
22-12-2009, 20:30
این بازی ها در هارد موجود بود دوست عزیز
Astropor
Bejweld 2
Crystal Quest
Dig Dug
Feeding Frenzy
Frogger
GALAGA
Hexic HD
Tewel Quest
Cars
Viva Pinata
Jousf
Pacman
Scarmble
Tine Pilot
Zuma
Wik : Fable Of Souls
Test drive Unlimate HD
اینها رو میشه انتقال داد فقط باید تئجه داشته باشید که مموری این قدر حافظه داشته باشه
مخصوصا دمو ها خیلی حافظه می گیره

تو هارد من هم 8 تا بازی هست که یکیش رو تو هم تو هاردت داری . اونم Hexic HD هست که کامل هم هست . برای تو کدوم بازیها کامله ؟
راستی تاریخ ساخت کنسولت ؟؟؟

S.Y.K
22-12-2009, 20:51
تو هارد من هم 8 تا بازی هست که یکیش رو تو هم تو هاردت داری . اونم Hexic HD هست که کامل هم هست . برای تو کدوم بازیها کامله ؟
راستی تاریخ ساخت کنسولت ؟؟؟
تنها بازی کامل من هم مثل شما Helix HD هست و برای اینکه بقیه ی بازی ها به صورت Full Game آزاد بشه باید به لایو وصل شد
ویرایش
تاریخ ساخت : 2008 / 7 / 19

boy_teh
22-12-2009, 20:57
تنها بازی کامل من هم مثل شما Helix HD هست و برای اینکه بقیه ی بازی ها به صورت Full Game آزاد بشه باید به لایو وصل شد

بله از لایو باخبرم . سمت لایو نریم بهتره :31:
تاریخ کنسولت رو نگفتی ؟؟؟

h.a.m.i.d
22-12-2009, 22:18
من امروز از پایتخت هم قیمت گرفتم حول و حوش 440 میدادن الیت جسپر رو و فالکون هم 420 بود که میگفت فالکون کابل HDMI داره و جسپر نداره !!! بالاخره داره یا نداره ؟؟ و البته ادعای گارانتی هم میکردن !
والله ما لپ تاپ HP خریدیم کیبوردش ایراد داشت ، زنگ میزدم گارانتیش هیچ کس گوشی رو ور نمیداشت ، فرداش هم رفتم مغازه که ازش خریده بودم قبول نکرد میگفت خودت خرابش کردی اونم تو 12 ساعت !!!!! حالا این گارانتی چه صیغه ایه و چه بامبول من در اوردیه که این جماعت بلانسبت دزد معلوم نیست از کجاشون در اوردن خدا میدونه . دیگه چه برسه به گارانتی کنسول اونم هک شده :)

pedram_sad
22-12-2009, 23:25
من امروز از پایتخت هم قیمت گرفتم حول و حوش 440 میدادن الیت جسپر رو و فالکون هم 420 بود که میگفت فالکون کابل HDMI داره و جسپر نداره !!! بالاخره داره یا نداره ؟؟ و البته ادعای گارانتی هم میکردن !
والله ما لپ تاپ HP خریدیم کیبوردش ایراد داشت ، زنگ میزدم گارانتیش هیچ کس گوشی رو ور نمیداشت ، فرداش هم رفتم مغازه که ازش خریده بودم قبول نکرد میگفت خودت خرابش کردی اونم تو 12 ساعت !!!!! حالا این گارانتی چه صیغه ایه و چه بامبول من در اوردیه که این جماعت بلانسبت دزد معلوم نیست از کجاشون در اوردن خدا میدونه . دیگه چه برسه به گارانتی کنسول اونم هک شده :)
هر کسی به خصوص برای کنسول دم از گارانتی زده بدون اراجیف گفته
اخرین قیمت elite تو تهران پیش فتحی الان 400 هست تو لباف
بله elite های Falcon سری قدیمی HDMI داشتن اما جدید ها Composite دارن

SamGun
23-12-2009, 01:08
هر کسی به خصوص برای کنسول دم از گارانتی زده بدون اراجیف گفته
اخرین قیمت elite تو تهران پیش فتحی الان 400 هست تو لباف
بله elite های Falcon سری قدیمی HDMI داشتن اما جدید ها Composite دارن

سلام پدارم جون

تو تهران فروشگاه Hyper Star (مرکز خرید) Xbox 360 ها و PS3 هارو با یکسال گارانتی میده .

البته خودت که میدونی گارانتی های ما چطوریه دیگه ... :31: !!

h.a.m.i.d
23-12-2009, 02:42
بچه ها به نظرم بازی های FPS رو با ماوس و کیبورد بازی کردن خیلی بیشتر فاز میده تا کنترلر ! آیا XBOX راه حلی برای این داره یا باید با همون کنترلر سر کنم یه جوری ؟

و یه سوال دیگه ، Guiter Hero: MetallicA تو پایتخت بود 180 تومن . هر چند که من قیمتش رو ندارم ، ولی حدسم بر اینه که باید یه چیز تو مایه های 120 تومن باشه نهایتاً . کسی جایی سراغ داره که این پک رو داشته باشه و قیمت داشته باشه ؟ و همینطور DJ Hero (اونم 180 تومن بود ولی PS3)

pedram_sad
23-12-2009, 02:49
سلام پدارم جون

تو تهران فروشگاه Hyper Star (مرکز خرید) Xbox 360 ها و PS3 هارو با یکسال گارانتی میده .

اره سعید جون منظور من هم از اون حرفم همین موردی بود که اشاره کردی :31:

بچه ها به نظرم بازی های FPS رو با ماوس و کیبورد بازی کردن خیلی بیشتر فاز میده تا کنترلر ! آیا XBOX راه حلی برای این داره یا باید با همون کنترلر سر کنم یه جوری ؟

و یه سوال دیگه ، Guiter Hero: MetallicA تو پایتخت بود 180 تومن . هر چند که من قیمتش رو ندارم ، ولی حدسم بر اینه که باید یه چیز تو مایه های 120 تومن باشه نهایتاً . کسی جایی سراغ داره که این پک رو داشته باشه و قیمت داشته باشه ؟ و همینطور DJ Hero (اونم 180 تومن بود ولی PS3)
والا من یکی برای pc ام هم controller گذاشتم :31:
حالا شما با compatible ترین controller مشکل داری میتونی از این استفاده کنی
اینجا که ندارن باید بدی برات بیارن که 70 دلاره

تو این لینک همه چی هست راجع به این قطعه :

sonixax
23-12-2009, 02:52
اره سعید جون منظور من هم از اون حرفم همین موردی بود که اشاره کردی :31:

والا من یکی برای pc ام هم controller گذاشتم :31:
حالا شما با compatible ترین controller مشکل داری میتونی از این استفاده کنی
اینجا که ندارن باید بدی برات بیارن که 70 دلاره

تو این لینک همه چی هست راجع به این قطعه :

از کجا باید سفارش داد ؟ سفارش آنلاین باشه ترجیها .

D r i v e r
23-12-2009, 05:49
سلام به همه اساتید فن :دی
قیمت جهانی elite الان چقدر هست؟
پدرم یه 10 روزی داره میره مالزی نظرتون چیه بگم برام یه دونه بیاره؟
ارزون تر در میاد؟
اینایی که تو ایران هستن یه بلایی سرش در میارن تا DVD کپی شده رو بخونه؟
اگه آره من که بگم یه دونه بیاره باید چی کارش کنم؟
کلا نظرتون چیه؟
ممنون :11:

pedram_sad
23-12-2009, 12:07
سلام به همه اساتید فن :دی
قیمت جهانی elite الان چقدر هست؟
پدرم یه 10 روزی داره میره مالزی نظرتون چیه بگم برام یه دونه بیاره؟
ارزون تر در میاد؟
اینایی که تو ایران هستن یه بلایی سرش در میارن تا DVD کپی شده رو بخونه؟
اگه آره من که بگم یه دونه بیاره باید چی کارش کنم؟
کلا نظرتون چیه؟
قیمت جهانیش 330 دلار هست
مطمنا اگه بتونه بدون مشکل بیاره ارزونتر در میاد چون تو ایران دارن 400 میدن
بله وقتی اورد ایران باید بدی کپی خور بشه که 15 تومان خرجشه

boy_teh
23-12-2009, 14:13
آیا با وصل کردن 360 به PC میشه Save ها رو به PC منتقل کرد . مثلا Save ها یا Theme ها یا بازیهای کوچیک رو میشه کپی کرد تو کامپیوتر ؟ اصلا با اتصال به PC چه کارهایی میشه انجام داد ؟

مهران 121
23-12-2009, 14:22
سلام
من يك مشكل دارم.وقتي يك فايل ويدئويي رو ميريزم روي فلش مموري و به دستگاه وصل ميكنم اجراش نميكنه و ميگه بايد به لايو وصل بشي

sonixax
23-12-2009, 14:45
آیا با وصل کردن 360 به PC میشه Save ها رو به PC منتقل کرد . مثلا Save ها یا Theme ها یا بازیهای کوچیک رو میشه کپی کرد تو کامپیوتر ؟ اصلا با اتصال به PC چه کارهایی میشه انجام داد ؟

نه نمیشه ، قثط میتونید از مدیا سنتر استفاده کنید .

برای گرفتن بک آپ از سیو ها روی کامپیوتر به همچین چیزهایی نیاز دارید :

من آخریشو دارم ، یه وقتهایی برای دستکاری کردن سیور بازی هم به کارم میاد .

D r i v e r
23-12-2009, 16:43
قیمت جهانیش 330 دلار هست
مطمنا اگه بتونه بدون مشکل بیاره ارزونتر در میاد چون تو ایران دارن 400 میدن
بله وقتی اورد ایران باید بدی کپی خور بشه که 15 تومان خرجشه
یه سوال دیگه اینکه مشکلش چی میتونه باشه؟
جزء وسایل ممنوعه هست؟
منع ورود داره؟
بازم ممنون :10:

boy_teh
23-12-2009, 17:12
نه نمیشه ، قثط میتونید از مدیا سنتر استفاده کنید .

برای گرفتن بک آپ از سیو ها روی کامپیوتر به همچین چیزهایی نیاز دارید :

من آخریشو دارم ، یه وقتهایی برای دستکاری کردن سیور بازی هم به کارم میاد .

نتونستم این صفحاتی رو که دادی با Dial-up ببینم . چی هستن اینا ؟ این اخری که میگی داری چی هست و مثلا save رو چیکارش میتونی بکنی ؟ چه دستکاری ؟

اولی و سومی تو مایه های ram reader هستند دیگه . درسته ؟
دومی XPORT چی هست ؟

sonixax
23-12-2009, 17:16
نتونستم این صفحاتی رو که دادی با Dial-up ببینم . چی هستن اینا ؟ این اخری که میگی داری چی هست و مثلا save رو چیکارش میتونی بکنی ؟ چه دستکاری ؟

یه چیزیه شبیه به مموری خود 360 ولی کنارش SD میخوره .
بعد میتونی وص کنی به PC و از این حرفها .
مثلن من سیو بازی رو میارم تو PC بعدش دستکاریش میکنم ، سر GTA پولهامو زیاد کردم :31:

boy_teh
23-12-2009, 18:40
ظرفیت هارد الیت مگه 120 گیگ نیست !؟ چرا تو قسمت هارد ظرفیت رو 107 گیگ نوشته پس و 13 گیگ کجاست ؟

h.a.m.i.d
23-12-2009, 21:27
آخه سعید جان یه چیز حول و حوش 50 تومن فرق معامله است ، یعنی اگه حداکثر از هر 7 تا دستگاه که میفروشن ، یکیش کاملاً خراب در بیاد که نمیاد (یعنی مثلاً تو جعبه اش هیچی نباشه و پوچ باشه) ارزش داره آدم اون 50 تومن رو مثل بیمه پرداخت کنه .
حالا اگه خراب هم در بیاد که کل دستگاه به ارزش فرضی 350 هزار تومن رو نمیندازن تو جوب که ، یه آی سی 10 ، 20 هزار تومنی خرابه فوقش دیگه خیلی باید بدشانس باشی بیشتر از اینا ضرر کنی .
اصلاً 50 تومن بابت گارانتی رقم مسخره و احمقانه ایه ! بدبختی اینجاس که اگه خراب هم بشه خیلی شیک میگن شامل گارانتی نمیشه ، حالا چی شامل گارانتی میشه ؟ حتماً اگه چاپ دفترچه اش کمرنگ باشه برات عوض میکنن !
البته بماند که از یکیشون در جواب شنیدم که میگفت اون گارانتی دارا سفارش اروپاست و کیفیت بهتری داره (حتماً این بدون گارانتی ها سفارش دوقوزآباده و گفتن سفارشی برامون جنس بنجل بزنین)

سلام پدارم جون

h.a.m.i.d
23-12-2009, 21:30
دوستان لطفاً راهنماییم کنید چه لوازم جانبی ضرورت داره یا میتونه بدرد بخور باشه اگه تهیه کنم . من یه کابل HDMI و Optic در ابتدا لازم خواهم داشت . چیز دیگه ای به ذهنتون میرسه ؟ باطری و شارژر هم دارم .
همین چیزایی که پدرام معرفی کرد برای بک آپ گرفتن از سیوها هم بدرد بخورن (البته اگه راه حل دیگه ای جر متصل کردن به PC وجود نداره). اینجا قیمتش چنده و کجا میشه پیدا کرد ؟

pedram_sad
23-12-2009, 22:44
یه سوال دیگه اینکه مشکلش چی میتونه باشه؟
جزء وسایل ممنوعه هست؟
منع ورود داره؟
بازم ممنون :10:
نه منظورم بابت گیر های فرودگاه و حمل و نقل و این مسایلش بود فقط :31::46:

ظرفیت هارد الیت مگه 120 گیگ نیست !؟ چرا تو قسمت هارد ظرفیت رو 107 گیگ نوشته پس و 13 گیگ کجاست ؟
همین طوری هست
هارد 20 هم 7 گیگش اشغاله و 13 گیگ قابل استفاده
این طور که ms گفته یک سری فایل های سیستمی خود کنسول تو اون حجم هست که نمیشه دستکاریش کرد

دوستان لطفاً راهنماییم کنید چه لوازم جانبی ضرورت داره یا میتونه بدرد بخور باشه اگه تهیه کنم . من یه کابل HDMI و Optic در ابتدا لازم خواهم داشت . چیز دیگه ای به ذهنتون میرسه ؟ باطری و شارژر هم دارم .
همین چیزایی که پدرام معرفی کرد برای بک آپ گرفتن از سیوها هم بدرد بخورن (البته اگه راه حل دیگه ای جر متصل کردن به PC وجود نداره). اینجا قیمتش چنده و کجا میشه پیدا کرد ؟
من معرفی نکردم دوستمون sonixax معرفی کرد :31:
البته شما حتما برای اتصال باید transfer kit خود کنسول رو تهیه کنی که فکر کنم فتحی داشته باشه
یا اگه بخوای میتونه بیاره برات

اگه روش دیگه ای استفاده کنی کنسول دیگه هارد رو نمیشناسه

D r i v e r
23-12-2009, 22:59

و آخرین سوال و انشا الله سفارش خرید :31:
من دقیقا باید بگم چه مدلی رو برام بیاره؟
2 - 3 جا خوندم که برد های مختلفی داره(جاسپر و..؟)
و یه چیز دیگه هم که دوستم بهم گفت اینه که ساخت کشور های هم دارن؟(رجیون؟؟ و اینکه پال باشه و j نباشه؟؟ :31:)

pedram_sad
23-12-2009, 23:05
و آخرین سوال و انشا الله سفارش خرید :31:
من دقیقا باید بگم چه مدلی رو برام بیاره؟
2 - 3 جا خوندم که برد های مختلفی داره(جاسپر و..؟)
و یه چیز دیگه هم که دوستم بهم گفت اینه که ساخت کشور های هم دارن؟(رجیون؟؟ و اینکه پال باشه و j نباشه؟؟ :31:)
elite بهترین و کاملترین مدل این کنسوله که الان یک جورایی Default برای 360 هست
برد هم الان تو دنیا به خصوص اونور همشون jasper هست که بهینه شده ترین برد برای این کنسول هست

همه کنسول ها از دم ساخت china هستن و region pal برای ایران وکلا دنیا بهترین هست
هم تبدیل 30 تومانی برق نمی خواد
هم ارزونتره و هم بازی هاش بین 7 تا 12 روز زودتر از j عرضه میشه

در اخر :
jump in تون مبارک باشه

sonixax
24-12-2009, 01:37

همین طوری هست
هارد 20 هم 7 گیگش اشغاله و 13 گیگ قابل استفاده
این طور که ms گفته یک سری فایل های سیستمی خود کنسول تو اون حجم هست که نمیشه دستکاریش کرد

من معرفی نکردم دوستمون sonixax معرفی کرد :31:
البته شما حتما برای اتصال باید transfer kit خود کنسول رو تهیه کنی که فکر کنم فتحی داشته باشه
یا اگه بخوای میتونه بیاره برات

اگه روش دیگه ای استفاده کنی کنسول دیگه هارد رو نمیشناسه

البته یک مقداری هم میره برای تیبل های هارد ، هار کامپیوتر هم بخری چند گیگیش میپره چه برسه به 360 .

اون وسیله هم نیازیه به کابل و ترنسفر کیت نداره ، در حقیقت سیو هات رو میریزه روی MiniSD خیلی باحاله :40:

boy_teh
24-12-2009, 18:31
اون جریان freeze شدن وسط بازی و هنگ کردنی که با کنسولم داشتم فعلا که حل شد خدارو شکر .
یه بار clear system cache رو زدم و انگار که حل شده .
مث اینکه اگر به لایو وصل بشی یه سری بازیها یه اپدیتهایی لازم دارن که دانلود میشه و تو cache ریخته میشه و همینطور از روی بعضی از DVD بازیها یه سری چیزها بصورت اتوماتیک روی cache ریخته میشه (البته بطور پنهان) که با اینکه بیشتر این اپگرید ها لازمه یه سری از بازیها هست ولی اگر قاطی کنن یا ناقص باشن ممکنه کنسول شروع کنه به freeze کردن که با پاک کردن اونها مشکل حل میشه .

{sahand}
24-12-2009, 18:56
اون وسیله هم نیازیه به کابل و ترنسفر کیت نداره ، در حقیقت سیو هات رو میریزه روی MiniSD خیلی باحاله :40:
اگه منظورتون از این وسیله اینه:

که مایکروسافت تو این آپدیت آخری کاری کرد که دیگه اینا قابل استفده نیستند. سر همین هم شرکت Datel (سازنده ی این مموری ها) می خواست از مایکرو شکایت کنه.
البته مایکروسافت حق داره، اینجوری هر کسی می تونه سیو هاشو ادیت کنه ، بره تو لایو تقلب کنه و ...

منبع:

h.a.m.i.d
24-12-2009, 19:32
آقایون بالاخره انتظارها به سر رسید و بنده هم به جمع اکس باکسیون پیوستم !
خب از این به بعد با سوال های جدیدتری در خدمتتون هستم .

۱) اولین سوال من اینه که چندتا پروفایل میتونم بسازم ؟ میتونم ازشون کپی بگیرم یا کل اطلاعاتشون رو پاک کنم ؟ پروفایل همون گیمرتگه ؟(البته اصلاً قصد آنلاین شدن ندارم و منظورم پروفایل لایو نیست)

۲) دیگه اینکه این سیوها کجا ذخیره میشن ؟ بعضی موقع ها برای من پیش میاد که بخوام یه بازی رو در چند نقطه مختلف از بازی سیو کنم و بخوام راه ها و چیزهای مختلفی رو تجربه کنم . چی کار باید بکنم ؟

۳) راستی کابل Optical هم گرفتم (دو سره) ولی نمیدونم باید چی کارش کنم و به کجای دستگاه بزنمش !! قطعهء دیگه ای هم لازم دارم ؟

۴) دستگاه یه صدای تو مایه های یخچال میده . وقتی اتاق خیلی ساکته میشه شنیدش ، این عادیه ؟

۵) دشبرد ورژن 2.0.8955.0 آخریه یا باید آپدیتش کنم ؟

Rohallah_tavakoli
24-12-2009, 19:34

اولین سوال من اینه که چندتا پروفایل میتونم بسازم ؟ میتونم ازشون کپی بگیرم یا کل اطلاعاتشون رو پاک کنم ؟ پروفایل همون گیمرتگه ؟

دیگه اینکه این سیوها کجا ذخیره میشن ؟ بعضی موقع ها برای من پیش میاد که بخوام یه بازی رو در چند نقطه مختلف از بازی سیو کنم و بخوام راه ها و چیزهای مختلفی رو تجربه کنم . چی کار باید بکنم ؟

مبارك باشه دوست عزيز:10::40:

a-0852
25-12-2009, 00:24
دوستان منم دوست دارم به جمع ایکس باکس داران بپیوندم ولی دو مشکل مهم دارم 1-فعلا پول کافی ندارم 2- اینه که نمی دونم ایکس باکس تا کی دوام میاره و از رده خارج میشه میترسم بگیرم و چند ماه بعد روی دستم بمونه لطفا در رابطه با مورد دوم راهنمایی ام بکنید

acmilan308
25-12-2009, 00:58
سلام به همه ی دوستان
دوستان یه xbox 360 arcade پیدا کردم میگه 200 تومن..
اول اینکه به این قیمت میارزه؟؟
2-به چه چیزهایی باید دقت کنم موقع خرید؟؟؟
ممنون

sonixax
25-12-2009, 01:13
اگه منظورتون از این وسیله اینه:

که مایکروسافت تو این آپدیت آخری کاری کرد که دیگه اینا قابل استفده نیستند. سر همین هم شرکت Datel (سازنده ی این مموری ها) می خواست از مایکرو شکایت کنه.
البته مایکروسافت حق داره، اینجوری هر کسی می تونه سیو هاشو ادیت کنه ، بره تو لایو تقلب کنه و ...

منبع:

به جز این یک سری کابل هم هست که مموری اورجینال خود 360 تبدیل میکنه به USB

ویرایش : مثل اینکه حق با شماست !
دیگه کنسول نمیشناستش ، باید برم کابلشو بخرم :27:

یه کابله که مموری اورجینال خود دستگاه رو میزنی سرش ، وصل میکنی به PC .

به کد جانکیز هم یه میل دادم ، جواب دادن که به زودی یه آشغالی برام میفرستن که درستش کنم :41:

حالا به نظر شما برم یه مموری اوریج بخرم با یه دونه از اینها یا برم یه Xport بخرم ؟

h.a.m.i.d
25-12-2009, 01:33
بچه ها من یه مشکل عجیب برخوردم
GTA IV با گرافیک نسبتاً پایینی اجرا میشه ، رزولوشن پایین تر از حد معموله ، فاصله دور دیده نمیشه ، جزئیات اشیاء خوبه ، چیزی به اسم سایه اصلاً تو بازی وجود نداره . این بازی رو لپ تاپ من خیلی بهتر اجرا میشه !!
دستگاه رو با HDMI وصل کردم و تنظیماتشم روی 1080p قرار داره . بقیه بازی ها که تست کردم خیلی قشنگ و خوب اجرا میشن .
کسی میدونه مشکل از کجاست و چی کار میتونم بکنم ؟

h.a.m.i.d
25-12-2009, 02:27
سلام به همه ی دوستان
ممنون

سلام
با توجه به اینکه آرکید الان قیمتش ۳۲۰ تومن به بالاس ارزش داره (ولی احتمال پائین اومدنش زیاده)
اما این رو هم در نظر بگیرید که یه زمانی ۲۳۰ ، ۲۴۰ تومن بود و شاید فروشنده خودش تو همین حدودا خریده باشه و الان که قیمتش عجیب غریب رفته بالا بهترین موقعیت برای فروش رو پیدا کرده .

omid2800
25-12-2009, 11:56
بچه ها یک سوال آیا تونستن اکس باکس رو هک کنن و روش از طریق مموری یا سیدی برنامه اجرا کنن مثل دیدن عکس یا کارهای از این قبیل

a-0852
25-12-2009, 13:28
دوستان یکی جواب من رو بده ایکس باکس رو میشه تا کی تضمین کرد که جزو کنسول های رده خارج نشه شرکت سازنده اش تاریخی برای تولید این محصول تعیین نکرده؟

pedram_sad
25-12-2009, 13:38
دوستان منم دوست دارم به جمع ایکس باکس داران بپیوندم ولی دو مشکل مهم دارم 1-فعلا پول کافی ندارم 2- اینه که نمی دونم ایکس باکس تا کی دوام میاره و از رده خارج میشه میترسم بگیرم و چند ماه بعد روی دستم بمونه لطفا در رابطه با مورد دوم راهنمایی ام بکنید
دوست عزیز
کنسول بعدی هر 2 شرکت sony و microsoft به خصوص microsoft تا نیمه دوم سال 2014 یعنی 5 سال دیگه قرار نیست عرضه بشه
و از اونجایی که ps3 کپی خور نشد به احتمال 80 تا 90 درصد کنسول 360 هم اخرین کنسول خواهد بود که کپی خور میشه

سلام به همه ی دوستان
ممنون
با این قیمت برای Arcade خیلی مشکوک میزنه حتی اگه falcon باشه چون الان ارزونترین حالت Arcade حدودا 300 تومانه
شما به شرط jasper بودن و اک بودن با این قیمت بخری فکر کنم رکورد خرید خوب رو بشکنی

GTA IV با گرافیک نسبتاً پایینی اجرا میشه ، رزولوشن پایین تر از حد معموله ، فاصله دور دیده نمیشه ، جزئیات اشیاء خوبه ، چیزی به اسم سایه اصلاً تو بازی وجود نداره . این بازی رو لپ تاپ من خیلی بهتر اجرا میشه !!
دستگاه رو با HDMI وصل کردم و تنظیماتشم روی 1080p قرار داره . بقیه بازی ها که تست کردم خیلی قشنگ و خوب اجرا میشن .
والا من یکی این مشکلات رو نداشتم
ممکنه به جنس dvd بستگی داشته باشه
شما بازی رو تو hard نصب کن ببین چطور میشه
اخه رو بعضی درایو ها مشکل دیر load شدن texture ها رو داره این بازی

بچه ها یک سوال آیا تونستن اکس باکس رو هک کنن و روش از طریق مموری یا سیدی برنامه اجرا کنن مثل دیدن عکس یا کارهای از این قبیل
نه دوست عزیز
ولی از رو flash و cd میتونی picture و movie رو playback کنی
اما بازی و برنامه نه ( دلیلی نداره و نیازی هم نداره )

sonixax
25-12-2009, 15:06

بله تونستند ، برای این کار باید لودر های مخصوصش رو از اینجا دانلود کنید : XeXLoader v0.26 X-Mas Release

از اونجایی که ps3 کپی خور نشد به احتمال 80 تا 90 درصد کنسول 360 هم اخرین کنسول خواهد بود که کپی خور میشه

ps3 کپی خور نشد چونکه خیلی گرونه و هیچ هکری نمیاد 300 یورو رو از بین ببره برای اینکه ببینه توی دستگاه چه خبره ولی 360 همش 111 یورو هستش ، یعنی هر 2-3 تا 360 مساوی با یه Ps3 خوب معلومه 360 هک میشه ولی Ps3 نمیشه . اینکه Ps3 تا به حال هک نشده نشان از نبوغ سونی نداره ، نشان از کار نکردن روی هک کردنش داره ، چرا که خیلی راحت پوسته روی CPU کنسول رو بر میدارند و شیوه عملکرد مدار رو میفهمند و هر بلایی که بخوان سرش میارن درست مثل کاری که با 360 کردند .

در ضمن فقط PS3 هستش که هک نشده ، به جاش باقی کنسول ها همه هک شدند . پس نگران نباشید کنسول های نسل بعدی هم هک میشوند .

pedram_sad
25-12-2009, 15:21
ب
ps3 کپی خور نشد چونکه خیلی گرونه و هیچ هکری نمیاد 300 یورو رو از بین ببره برای اینکه ببینه توی دستگاه چه خبره ولی 360 همش 111 یورو هستش ، یعنی هر 2-3 تا 360 مساوی با یه Ps3 خوب معلومه 360 هک میشه ولی Ps3 نمیشه . اینکه Ps3 تا به حال هک نشده نشان از نبوغ سونی نداره ، نشان از کار نکردن روی هک کردنش داره ، چرا که خیلی راحت پوسته روی CPU کنسول رو بر میدارند و شیوه عملکرد مدار رو میفهمند و هر بلایی که بخوان سرش میارن درست مثل کاری که با 360 کردند .

در ضمن فقط PS3 هستش که هک نشده ، به جاش باقی کنسول ها همه هک شدند . پس نگران نباشید کنسول های نسل بعدی هم هک میشوند .
دوست عزیز چه ربطی به قیمت داره
مطمن باش هکر ها اینقدر پول دارن که یک کنسول که هیچ چند تا کنسول با هم میخرن و ککشون نمیگزه
در ضمن مگه یک نفر این کار رو میکنه ؟
یک تیم چند عضوی هستن

در ضمن مگه اون زمانی که 360 اومد یعنی 4 سال قبل قیمتش به کمی و ارزونی امروز بود ؟
اون زمان که اصلا ps3 نیومده بود

sony ساختاری رو توی console اش پیاده کرد که چند لایست و اجازه هک نمیده
و تو تمام این 3 سال تا هکر ها به یک جایی رسیدن با firmware جدید دادن همش رو خنثی کرد
دوست عزیز شما مطمن باش microsfot هم در اینده از همین روش استفاده خواهد کرد ( شایدم سفت و سخت تر )

h.a.m.i.d
25-12-2009, 15:22
والا من یکی این مشکلات رو نداشتم
ممکنه به جنس dvd بستگی داشته باشه
شما بازی رو تو hard نصب کن ببین چطور میشه
اخه رو بعضی درایو ها مشکل دیر load شدن texture ها رو داره این بازی

سلام
نه پدرام جان مشکل از خودم بود . این بازی رو کامپیوتر با گرافیک خیلی بهتری اجرا میشه و من یه مقدار توقع بیشتری داشتم .

با Activator هم یه مشکلی دارم ، وقتی میزارمش تو دستگاه به چند زبون مینویسه که باید در XBOX 360 اجرا کنید و اتفاق خاصی نمی افته . این به خاطر اینه که iXtreme من 1.61 نیست ؟ ولی فروشنده گفت هست و خودش هم دیسک رو بهم داد .

در ضمن ، ممنون میشم اگه سوال های صفحه قبلی من رو هم جواب بدی .

pedram_sad
25-12-2009, 15:32

۱) اولین سوال من اینه که چندتا پروفایل میتونم بسازم ؟ میتونم ازشون کپی بگیرم یا کل اطلاعاتشون رو پاک کنم ؟ پروفایل همون گیمرتگه ؟(البته اصلاً قصد آنلاین شدن ندارم و منظورم پروفایل لایو نیست)

۲) دیگه اینکه این سیوها کجا ذخیره میشن ؟ بعضی موقع ها برای من پیش میاد که بخوام یه بازی رو در چند نقطه مختلف از بازی سیو کنم و بخوام راه ها و چیزهای مختلفی رو تجربه کنم . چی کار باید بکنم ؟

۳) راستی کابل Optical هم گرفتم (دو سره) ولی نمیدونم باید چی کارش کنم و به کجای دستگاه بزنمش !! قطعهء دیگه ای هم لازم دارم ؟

۴) دستگاه یه صدای تو مایه های یخچال میده . وقتی اتاق خیلی ساکته میشه شنیدش ، این عادیه ؟

۵) دشبرد ورژن 2.0.8955.0 آخریه یا باید آپدیتش کنم ؟
1 - بله میتونی
تا 3 تا میتونی بسازی و با هرکدوم وصل شی 1 ماه رایگان gold هم داری
برای کپی کردن از یک کنسول به یک کنسول دیگه یا هارد دیگه باید با memory card انجام بدی
بله همون gamertag هست

2 - این بستگی به بازی مورد نطر داره که سیستم save کردنش چطوری باشه
پشت هم باشه یا جدا و این که بزاره چند تا profile جدا داشته باشی یا نه

3 - روی سر کابلی که پشت کنسول وصل میشه یک بخشی برای ورودی این کابل داره

4 - اون صدای فن کنسوله
بله عادی هست

5 - اینم اخرین version هست و نیاز به update نداره

سلام

با Activator هم یه مشکلی دارم ، وقتی میزارمش تو دستگاه به چند زبون مینویسه که باید در XBOX 360 اجرا کنید و اتفاق خاصی نمی افته . این به خاطر اینه که iXtreme من 1.61 نیست ؟ ولی فروشنده گفت هست و خودش هم دیسک رو بهم داد .

در ضمن ، ممنون میشم اگه سوال های صفحه قبلی من رو هم جواب بدی .
شما Activator رو که گذاشتی نباید اجراش کنی
یعنی play dvd رو نباید بزنی
Dvd رو که گذاشتی تو درایو بعد از 3 ثانیه مینویسه play dvd
همون لحظه Dvd رو باید در بیاری و dvd مربوط به بازی که Wave 4 یا wave 5 هست رو بزاری

جواب اون سوالاتتم دادم

sonixax
25-12-2009, 15:42
مطمن باش هکر ها اینقدر پول دارن که یک کنسول که هیچ چند تا کنسول با هم میخرن و ککشون نمیگزه
یک تیم چند عضوی هستن

در ضمن مگه اون زمانی که 360 اومد یعنی 4 سال قبل قیمتش به کمی و ارزونی امروز بود ؟

و تو تمام این 3 سال تا هکر ها به یک جایی رسیدن با firmware جدید دادن همش رو خنثی کرد
دوست عزیز شما مطمن باش microsfot هم در اینده از همین روش استفاده خواهد کرد ( شایدم سفت و سخت تر )

ببینید ، وقتی که نسخه ای از فرمور هکر ها منتشر نشده سونی هم نمیتونه بفهمه اونها چی کار کردند که بیاد حنثی کنه مگر اینکه علم غیب داشته باشه ، پس شایعست .

شرکت هایی هستند که هزار برابر از سونی خفن تر هستند ، رقیبش هم هستند ، تکنولوژیشون هم خیلی بالاتره . یعنی میتونند بیان و خیلی راحت کنسول رو هک کنند ، یکیش همین مایکروسافت ، ولی به دلیل اینکه سونی جلوشون عددی نیست این کار رو نمیکنند ، اگر Ps3 جلوی 360 شاخ بشه و بازار رو بگیره حتما خود ماکروسافت یه کار هایی میکنه ، البته هک شدن یک کنسول بیشتر به نفع شرکت تولید کننده هست تا به ضررش .

کپی خور بودن 360 سود چند برابر ریخته توی جیب های مایکروسافت ، دور زدن یک رجینال کد کار خیلی ساده ای هستش ، در بد ترین شرایط اگر شما نتونی یک کنسول رو کپی خور کنی میای دیسک هی کپی رو درست مثل نسخه اصلی درست میکنی ، همون طور که درایو میتونه بخونه و تشخیص بده که دیسک اصل هست یا نه یک هکر هم میتونه .
360 از DVD استفاده میکنه و Ps3 از بلوری ، بلوری قیمت رایترش 200 تا 400 یورو هستش . و این باز خودش میشه یک مانع جدید .
سونی از نظر کیفیت کاری نکرده که کنسول کپی خور نشه بلکه از نظر قیمت این مانع رو ایجاد کرده ، حتی اگر سونی N به توان N لایه هم ایجاد کنه خیلی راحت و با استفاده از روش های مهندسی معکوس میشه فهمید چی کار کرده .

قبلا یک بار دیگه گفتم با جعل امضای الکترونیکی یک نرم افزار میشه قدرت تشخصی اصل از تقلبی بودن رو از کنسول یا سیستم عامل گرفت ، ولی این کار مرسوم نیست . حالا که مایکروسافت اومده و سنت شکنی کرده هکر ها هم کم کم دارن سنت شکنی میکنند و امضا های دیجیتالی این شرکت ها رو جعل میکنند .

(امضای دیجیتالی نوعی رمز برای شناسایی محصولات اصل از غیر اصل است ، که شما میتونید نمونش رو توی درایور های سخت افزاری ببینید)

اگر سونی میتونست جلوی کپی خور شدن رو بگیره به طوری که تا حالا کسی نتونسته Ps3 رو کپی خور کنه این کار رو با PSP هم میکرد ، چرا در اون باره موفق نبوده ؟ چرا به محض اینکه PSP3000 افت قیمت پیدا کرد هک شد ؟

حتی قیمت های روز های اول 360 هم کمتر از روز های اول ps3 بوده .

و شما هم مطمئن باش که کنسول بعدی میکروسافت هم به سه سوت هک میشه ، چون خودش میخواد . همین 360 فعلی رو هم خود مایکروسافت لو داد که چه طوری هک میشه . برای رقابت در بازار باید از این مدل کار ها کرد و گرنه فروش مثل Ps3 میره تو زیر زمین ، البته در مقایسه با 360 .

pedram_sad
25-12-2009, 15:51
نتیجه بحث = صبر کردن تا نیمه دوم 2014

4870x2
25-12-2009, 16:05
برادران عزیز یه مشکلی که من دارم اینه که فعلا TV و LCD ندارم
یعنی باید با LCD خونه بازی کنم که گه گاهی خانواده بازی کردن منو میبینن!
ولی دیگه نمی تونم صبر کنم: دی
به نظرتون GTA IV چقدر +18 (:دی) هستش؟!
میشه یکاریش کردش؟!

sonixax
25-12-2009, 16:07
میشه یکاریش کردش؟!

چیزی نداره IV . بشین بازی کن بابا .

4870x2
25-12-2009, 16:08
چیزی نداره IV . بشین بازی کن بابا .
یعنی چی؟!
بنظرم اگه در حد GTA:SA باشه میشه بازی کردش!
از اون بد تره؟

pedram_sad
25-12-2009, 16:21
میشه یکاریش کردش؟!
این سوالات رو تو تاپیک مربوط به خود بازی ها بپرسید بهتره
ولی من خودم این بازی رو 2 باری تمام کردم
نه چیز خاصی نداره

البته گرافیک فوق العاده بازی و طراحی زیبای شهر و ماشین ها ممکنه خیلی ها رو کنارت بشونه

این نسخه چیزی نداره ولی به جاش تو episodes form liberty city جبران کردن اساسی :31:

Layken
25-12-2009, 16:26
اصلا این بازی چیز انچنان خاصی نداره همه چیزاش تحت کنترل خودته....
به راحتی می تونی بازی کنی.

h.a.m.i.d
25-12-2009, 16:32
1 - بله میتونی
تا 3 تا میتونی بسازی و با هرکدوم وصل شی 1 ماه رایگان gold هم داری

یعنی حتی اگه بخوام از لایو استفاده نکنم ، باز هم نمیتونم بیشتر از ۳ تا پروفایل بسازم ؟

3 - روی سر کابلی که پشت کنسول وصل میشه یک بخشی برای ورودی این کابل داره

نداره ! فکر کنم این مال دستگاه هایی باشه که رو خودشون HDMI داشتن . به نظرم احتیاج به یه چیز واسطه دارم این وسط که وصل بشه به پورت HDMI و بهم ۲ تا خروجی بده ، یکی مجددا HDMI با صدای تفکیک شده و یکی هم Optical . درسته ؟

5 - اینم اخرین version هست و نیاز به update نداره

ولی وقتی میخوام Avatar درست کنم میگه که باید آپدیت کنید !! چی کار کنم ؟

شما Activator رو که گذاشتی نباید اجراش کنی
یعنی play dvd رو نباید بزنی
Dvd رو که گذاشتی تو درایو بعد از 3 ثانیه مینویسه play dvd
همون لحظه Dvd رو باید در بیاری و dvd مربوط به بازی که Wave 4 یا wave 5 هست رو بزاری

پدرام جان رفتم و Autorun رو Disable کردم که خودکار اجرا نشه . میرم تو منوی My Xbox ، دیسک Activator رو میزارم . Close Tray رو میزنم ، چند ثانیه صبر میکنم میزنه Play DVD همون موقع Eject میکنم و بازی رو میزارم اجرا میکنم ولی فقط لوگوی XBOX نشون داده میشه و بازی اجرا نمیشه ! کاری رو اشتباه انجام میدم ؟

h.a.m.i.d
25-12-2009, 16:39
میشه یکاریش کردش؟!

تا موقعی که خودت دنبال لهو و لعب نری اتفاق خاصی نمی افته ;)
مثلاً دوست دخترت رو رسوندی خونه اش همونجا ازش خداحافظی کن و تو نرو و به خواهر مادر مردم تو خیابون چشم نداشته باش

البته بعضی موقع ها هم تو دموها یه سری اتفاقاتی میافته که دیگه اون رو کاریش نمیتونی بکنی مگر اینکه کلاً هر موقع اوضاع بیریخت شد Skip بزنی .

(ببخشید اینجا جواب دادم ، لطفاً مدیر مربوطه این پست ها رو منتقل کنن)

pedram_sad
25-12-2009, 16:59
یعنی حتی اگه بخوام از لایو استفاده نکنم ، باز هم نمیتونم بیشتر از ۳ تا پروفایل بسازم ؟اینجا یک تعریفی از gamertag هست :

Gamertag

A Gamertag is the universal name for a player's name on Microsoft's Xbox Live. A Gamertag used online must be unique and can be up to 15 characters in length, including numbers, letters, and spaces. Gamertags can be changed using a premium service on the Xbox 360 console (for a price of 800 Microsoft Points), the system supports 8 Xbox Live-enabled profiles per memory unit and 32 profiles on the hard drive.
و :

Will I be able to have more than one profile for the same Xbox Live Gold account?

No, you should not confuse an Xbox Live account with a gamer profile. A single Xbox 360 console will be able to host several gamer profiles but each Xbox Live account is linked to one and just one Gamertag.

فکر کنم این مال دستگاه هایی باشه که رو خودشون HDMI داشتن . به نظرم احتیاج به یه چیز واسطه دارم این وسط که وصل بشه به پورت HDMI و بهم ۲ تا خروجی بده ، یکی مجددا HDMI با صدای تفکیک شده و یکی هم Optical . درسته ؟اون خروجی مربع مانند سیاiه رنگ روی کابل component هست طبق این عکس :

که باید کابل رو به اون قسمت وصل کنی
و از تنظیمات داخل دستگاه هم تو بخش sound گزینه 5.1 رو حتما اینتخاب کنی برای هم صدا داشتن هم از Tv هم از amp

همونطور که میبینی اگه بخوای همزمان از hdmi و component استفاده کنی با هم جا نمیشن و باید مثل این عکس اون قسمت پلاستیکی رو ببری

اما از این هم میتونی استفاده کنی که راه رسمیش هست :

که اینجا هم همین حرف های من رو تایید کرده :

The Official Solution

There is a dongle available for the Xbox 360 which fits in the AV out port while an HDMI cable is attached. This dongle has three audio out connections: an optical out for 5.1 DD, and 2x red and white RCA connectors for stereo.

This dongle is available 2 ways:

- In the Official Microsoft HDMI cable package, the dongle is supplied in addition to the HDMI cable.
- Anecdotal evidence from AVF members indicates some people have had luck phoning Microsoft and requesting a dongle for no charge.

The Unofficial Solution

You can also modify the component cable so that it becomes slim enough to be attached to the console at the same time as an HDMI cable. This involves removing the plastic casing at the connector end of the cable that attaches to the Xbox 360, as shown in the image below.

ولی وقتی میخوام Avatar درست کنم میگه که باید آپدیت کنید !! چی کار کنم ؟خوب شما ظاهرا نسخه بدون avatar رو دارید که از روی update موجود تو بازی ها up شده
شما باید نسخه full pack که 81 مگ هست رو دان کنی و با اون up کنی کنسول رو

پدرام جان رفتم و Autorun رو Disable کردم که خودکار اجرا نشه . میرم تو منوی My Xbox ، دیسک Activator رو میزارم . Close Tray رو میزنم ، چند ثانیه صبر میکنم میزنه Play DVD همون موقع Eject میکنم و بازی رو میزارم اجرا میکنم ولی فقط لوگوی XBOX نشون داده میشه و بازی اجرا نمیشه ! کاری رو اشتباه انجام میدم ؟روشش که همینه و من خودم همین کار رو میکنم
تو این مورد یا activator شما مشکل داره یا بازیهاتون patch شدس

بازی ها بدون Activator تست کردی که اجرا میشه یا نه ؟

sonixax
25-12-2009, 17:02

چرا پاور رو ترکونده ؟

pedram_sad
25-12-2009, 17:05
چرا پاور رو ترکونده ؟
:18:
دوست عزیز این کجاش power هست ؟
این کابل component هست که برای این که همزمان با hdmi جا بشن باید قسمت لاستیکیش رو برید

sonixax
25-12-2009, 17:09
:18:
دوست عزیز این کجاش power هست ؟
این کابل component هست که برای این که همزمان با hdmi جا بشن باید قسمت لاستیکیش رو برید

:31: حواس نمیزارید برای آدم که . منظورم همون بود .

چرا همچین کردتش ؟ بعد چه نیازی هست HDMI و کامپوننت همزمان استفاده بشه ؟ تازه فایر وایر هم که داره !

pedram_sad
25-12-2009, 17:20
:31: حواس نمیزارید برای آدم که . منظورم همون بود .

چرا همچین کردتش ؟ بعد چه نیازی هست HDMI و کامپوننت همزمان استفاده بشه ؟ تازه فایر وایر هم که داره !
خوب بحث سر همینه دیگه
اگه شما به کنسول کابل hdmi وصل کنی برای گرفتن صدا برای نمایشگر هایی مثل monitor که اسپیکر ندارن باید خروجی صدا هم بگیری یا برای صدای spdif و optical و 5.1

که باید از component استفاده کنی
از اونجایی که این دو با هم و کنار هم جا نمیشن چون component اندازش بزرگه
باید قسمتی ازش بریده بشه که تو اون شکل نشون داده شد تا با هم جا بشن

یا راه رسمیش استفاده از اون کابلیه که تو عکس دوم گذاشتم
که خوب برای کسانی که نمیخوان پول بدن راه اول پیشنهاد میشه :31:

البته شرکت های زیادی هستن که قطعات جانبی زیادی برای این کارها میسازن مثل این :

یا این یکی برای vga :

h.a.m.i.d
25-12-2009, 17:37
اون خروجی مربع مانند سیاiه رنگ روی کابل component هست طبق این عکس :

دقیقاً همین رو نداره ، یعنی کابل Component سیمش از وسط در اومده و خروجی Optical نداره !! فکر کنم باید برم توپخونه یه دونه بگیرم .

خوب شما ظاهرا نسخه بدون avatar رو دارید که از روی update موجود تو بازی ها up شده
شما باید نسخه full pack که 81 مگ هست رو دان کنی و با اون up کنی کنسول رو

مرسی ، الان از تاپیکش لینکی که گذاشتی رو دانلود میکنم و با فلش نصب میکنم .

روشش که همینه و من خودم همین کار رو میکنم
تو این مورد یا activator شما مشکل داره یا بازیهاتون patch شدس

بازی ها بدون Activator تست کردی که اجرا میشه یا نه ؟

بازی ها رو گفتم Wave 4 بهم بده نه پچ شده . هر کدوم از این بازی ها رو که اجرا میکنم فقط لوگوی XBOX 360 نشون داده میشه . چه Activator باشه چه نباشه !
یعنی به نظر شما به خاطر آپدیت نبودن iXtreme نیست ؟

h.a.m.i.d
25-12-2009, 17:41

احسنت . دقیقاً منظورم از اون واسطه همین بود . خود خودشه . HDMI بگیره و مجدداً HDMI و Optical بده . حالا بزرگترین مشکل اینه که این رو کجا میشه پیداش کرد ؟

sonixax
25-12-2009, 17:52
احسنت . دقیقاً منظورم از اون واسطه همین بود . خود خودشه . HDMI بگیره و مجدداً HDMI و Optical بده . حالا بزرگترین مشکل اینه که این رو کجا میشه پیداش کرد ؟

ساخت خود مایکروسافته ؟ اگر مال خودشه توی سایت Xbox باید بفروشن .

pedram_sad
25-12-2009, 17:58
دقیقاً همین رو نداره ، یعنی کابل Component سیمش از وسط در اومده و خروجی Optical نداره !! فکر کنم باید برم توپخونه یه دونه بگیرم .

بازی ها رو گفتم Wave 4 بهم بده نه پچ شده . هر کدوم از این بازی ها رو که اجرا میکنم فقط لوگوی XBOX 360 نشون داده میشه . چه Activator باشه چه نباشه !
یعنی به نظر شما به خاطر آپدیت نبودن iXtreme نیست ؟
شما کابل component داری یا composite ؟
کنسولت چیه ؟

من شکم روی Activator شما هست
درایوت چیه ؟
اگه بازی های wave 3 رو تا حالا تونستی بازی کنی که 1.6 داری و مشکلی نداره

این چیز ها معمولا نیست تو ایران
اگه هم باشه فتحی داره
یا میتونی ازش بخوای برات بیاره

اما اون کابل صدای hdmi که صفحه قبل گذاشتم عکس رو دارن که بهترین کار همونه چون official خود microsoft هست

راستی دوستان به این میگن کنسول : :31:

sonixax
25-12-2009, 18:15

اینو من توی یه فروشگاه آنلاین دیدم . 130 یورو پول جلدش بود یعنی از خود کنسول گرون تر :31:

h.a.m.i.d
25-12-2009, 18:17
شما کابل component داری یا composite ؟
کنسولت چیه ؟

من شکم روی Activator شما هست
درایوت چیه ؟
اگه بازی های wave 3 رو تا حالا تونستی بازی کنی که 1.6 داری و مشکلی نداره

والله خودم هم یه کم گیج شدم . توی دفترچه که نوشته Composite AV cable .

دستگاه الیت با برد جسپر و درایو لایت آن ، تولید برج ۹ امسال یعنی ۳ ماه پیش . از کجا میتونم بفهمم درایو چیه ؟ برد رو چک کردم بر اساس مدل پاور و ولتاژش ظاهراً که جسپره ، ولی درایو رو نمیدونم از کجا میتونم چک کنم .

Tekken 6 ، CoD:MW2 ، AC2 و GTA:EFLC ویو ۴ هستن درسته ؟
این بازی ها هم اجرا میشن Brutal Legent ، Dirt 2 ، RE5 ، GoW2 و ... اینا هم ویو ۳ هستن دیگه ؟

sonixax
25-12-2009, 18:20
از کجا میتونم بفهمم درایو چیه ؟

اینجا یه جدول هست با کمک اون میتونی از روی سریال دستگاه بفهمی ، از روی عکس ها و قیافه هم میتونی بفهمی :

ولی از روی سریال ها دقیق میفهمی چیه درایوت .

XGAME
25-12-2009, 19:29
:31:
چرا همچین کردتش؟
بعد چه نیازی هست HDMI و کامپوننت همزمان استفاده بشه؟

من بعد از يك ماه كه كنسولمو خريدم، تصميم گرفتم كنسول رو با كابل HD وصل كنم به مانيتورم
براي همين از فروشگاه فتحي يه كابل HDMI به DVI خريدم 8000 تومن
اومدم وصلش كردم به كنسول، بعد ديدم صدا ندارم
براي همين خواستم از همون كابل Composite خوده كنسول براي گرفتن خروجي صدا استفاده كنم، تا به اسپيكر متصل بشه
ولي در كمال تعجب ديدم كه نميشه همزمان هر دو كابل رو متصل كرد
براي همين به ذهنم رسيد كه كابل Composite رو يه جوري باريك كنم كه بشه هر دو رو همزمان متصل كرد
اصلا هم اطلاع نداشتم كه چنين كبلي براي اين كار تعبيه شده
البته بعدا كه پرسيدم ديدم قيمتش 10 تومنه، و از اينكه 10 تومن سود كردم خوشحال شدم :27:

كه اين هم يكي ديگه از انحصار طلبيهاي مايكروسافت هستش!!!
كه البته ما زير بار اين يكي نرفتيم

بعد از اون ديدم بعضي از كنسول ها خودشون از اول كابلشون نازكه و ميشه همزمان هر دو رو زد
كه از شانش ما اين طوري نبود

ولي كساني كه كنسول رو به جاي HD با VGA به مانيتور وصل ميكنن
اين مشكل رو ندارن، چون كابل هاي VGA مخصوص اين كار، همراه خودشون دوتا كابل صداي استريو هم دارن و قيمتشون هم 12000 تومن هست

هر چند كه VGA آنالوگ هستش و DVI ديجيتال

اين پست بنده هستش در تاپيك فروشگاه فتحي
كه ميتونيد تصاوير شيرين كاري ما رو در مورد بريدن كابل در اونجا ببينيد:

h.a.m.i.d
25-12-2009, 19:32
اینجا یه جدول هست با کمک اون میتونی از روی سریال دستگاه بفهمی ، از روی عکس ها و قیافه هم میتونی بفهمی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی از روی سریال ها دقیق میفهمی چیه درایوت .

سریال من 93505 تو جدول موجود نیست !

XGAME
25-12-2009, 19:37
پانل جلوي دستگاه رو در بيار
پيج و مهره نداره راحت باز ميشه
پانل رو كه باز كردي
زيرش يه سوراخ ريز هست
از توي اون كه نگاه كني دوتا سيم نازك ديده ميشه
اگر رنگ سيمها زرد بود درايو لايت آن هست

البته زحمت به خودت نده
من از الان بهت ميگم درايوت لايت آن هستش

h.a.m.i.d
25-12-2009, 20:12
پانل جلوي دستگاه رو در بيار
پيج و مهره نداره راحت باز ميشه
پانل رو كه باز كردي
زيرش يه سوراخ ريز هست
از توي اون كه نگاه كني دوتا سيم نازك ديده ميشه
اگر رنگ سيمها زرد بود درايو لايت آن هست

البته زحمت به خودت نده
من از الان بهت ميگم درايوت لايت آن هستش

بله کاملاً همینجوریه که شما فرمودین .
پس درایو لایت آنه ، iXtreme هم 1.6 (ویو ۳ اجرا میشه) آپدیت دشبورد رو هم ریختم آخریش رو که Avatar درست شد .
با این اوصاف دیسک Activatorی که دارم مشکل داره و باید عوضش کنم . حتی با اینکه اگه اجراش کنم به چند زبون مینویسه که باید این دیسک رو در XBOX 360 قرار بدین ؟

pedram_sad
25-12-2009, 20:29
والله خودم هم یه کم گیج شدم . توی دفترچه که نوشته Composite AV cable .

دستگاه الیت با برد جسپر و درایو لایت آن ، تولید برج ۹ امسال یعنی ۳ ماه پیش . از کجا میتونم بفهمم درایو چیه ؟ برد رو چک کردم بر اساس مدل پاور و ولتاژش ظاهراً که جسپره ، ولی درایو رو نمیدونم از کجا میتونم چک کنم .

Tekken 6 ، CoD:MW2 ، AC2 و GTA:EFLC ویو ۴ هستن درسته ؟
این بازی ها هم اجرا میشن Brutal Legent ، Dirt 2 ، RE5 ، GoW2 و ... اینا هم ویو ۳ هستن دیگه ؟
والا راجع به کابل منم موندم
شما مطمنی کابل original خود کنسول هست ؟

این الان تصویر کابل Composite هست که اون سمت سرش که به کنسول وصل میشه باید خروجی optical داشته باشه

درایو شما که lite-on هست
اون بازی ها هم همه wave 4 هستن
بازی های سری بعدی که نوشتی هم همه Wave 3 هستن

من هنوز هم شکم روی activator شماست
شما Dvd رو جای دیگه امتحان کن

ممکنه رو Dvd 5 رایت شده باشه که کار نمیکنه

از این 3 حالت خارج نمیتونه باشه :

اول دیسک activator درست رایت نشده
دوم درایو شما iXtreme 1.6 نیست
سوم دیسک بازی خراب هستش

صفحات این تاپیک هم میتونه مفید باشه :

h.a.m.i.d
25-12-2009, 20:59

این الان تصویر کابل Composite هست که اون سمت سرش که به کنسول وصل میشه باید خروجی optical داشته باشه

آره خودم از تو پلاستیکش آکبند در اوردم ،‌البته دستگاه که خودش آکبند نبود امکانش هست عوض کرده باشن ولی خیلی خیلی بعید میدونم . همین شکلیه ولی خروجی Optical نداره و سیمش هم از وسط بیرون اومده . فتحی باید همون مدل Optical دارش رو داشته باشه ، درسته ؟ اگه باشه که میرم میگیرم ازش و مشکل حل میشه .

اینم بگم که فروشنده میگفت این دستگاه سری جدید (خیلی جدید !!) هستش و بردش جسپره ولی جدیده و با جسپر قدیمیا فرق میکنه . حالا دیگه اینکه همچین حرف هایی صحت داشته باشه رو نمیدونم !

من هنوز هم شکم روی activator شماست
شما Dvd رو جای دیگه امتحان کن
ممکنه رو Dvd 5 رایت شده باشه که کار نمیکنه

باشه دوشنبه میرم اونجا رو دستگاه خودش تست میکنم ببینم مشکل از چیه . به هر حال چندتا بازی هم دارم که یا اصلاً خونده نمیشه یا وسط نصب اررور میده و خونده نمیشه . باید پس بدم بهش .

از این 3 حالت خارج نمیتونه باشه :

اول دیسک activator درست رایت نشده
دوم درایو شما iXtreme 1.6 نیست
سوم دیسک بازی خراب هستش

روی DVD9 رایت شده ، اون ۴ تا بازی Wave4 رو دارم که احتمال خراب بودن هر ۴ تاش یه مقداری کمه .
1.6 نبودن iXtreme رو کلی فرمودین یا منظورتون من بودم ؟ چون لایت آنی که ویو ۳ رو اجرا کنه ، ورژن 1.6 دیگه ؟

XGAME
25-12-2009, 22:18
والا راجع به کابل منم موندم

كابل منم اون خروجي اوپتيك رو نداره
من از فتحي خريدم
كابل من از نماي پشت اين طوريه:

لایت آنی که ویو ۳ رو اجرا کنه ، ورژن 1.6 دیگه ؟

دليلي نداره كه حتما 1.60 باشه
ممكنه 1.51 باشه

اكستريم 1.51 هم ويو 3 رو اجرا ميكنه

sonixax
25-12-2009, 22:47
سریال من 93505 تو جدول موجود نیست !

وقتی نیست ، یعنی خیلی جدیده و وقتی که خیلی جدید باشه یعنی لایت آنه .

acmilan308
26-12-2009, 00:25
سلام دوستان
میشه بگید این 150 وات رو کجا نوشته تا بفهمیم جاسپر هست یا نه؟ اگر عکس بزارید ممنون میشم
ممنون

joykiller360
26-12-2009, 01:29
سلام دوستان
میشه بگید این 150 وات رو کجا نوشته تا بفهمیم جاسپر هست یا نه؟ اگر عکس بزارید ممنون میشم
ممنون

سلام
خدمت شما....
اسان ترین راه ممکن...

h.a.m.i.d
26-12-2009, 01:31
سلام

لطفاً به این تاپیک مراجعه کنید .

omid2800
26-12-2009, 11:47
یک تیم چند عضوی هستن

سلام خسته نباشید من هم نظر دارم در مورد کپی خور شدن اون هم خیلی ساده هست کنسول 360 از dvd استفاده میکنه تکنلوژی قدیمی و لو رفته ولی سونی از بلو ری استفاده میکنه و رایتر های بلو ری هنوز جا نیفتادن پس خیلی ساده هست 360 فقط از درایور ش ضربه پذیر هست ولی سونی نه ولی هنوز نه چون با همگیر شدن بلو ری سونی مجبور هست تکنولوژی رو به شرکت های سازنده دیگه هم بده و باید دید اونوقت چی میشود تازه یک چیز دیگه وقتی شما مشتری 360 شدی آیا ترک کردنش برات راحت هست کپی خور شده یا کپی خور نشده

moozmar
26-12-2009, 12:00
سلام

دوستان من چند وقتیه که بازی جدید نکردم و به قولی کنسول داره یه گوشه خاک میخوره!

یادمه گفته شده بود که بازیهای جدید یه قفل جدید دارن(فکر کنم Wave4 بود)
خواستم ببینم الان من برای بازیهای جدید، باید کاری کنم یا به راحتی اجرا میشن؟؟
آخرین بازی جدیدی که انجام دادم، Call of Juarez بود و رو همین حساب فکر کنم ورژن ixtreme م 1.6 باشه!

//
یه بازی جدید اکشن هم معرفی کنین، خیلی ممنون میشم

omid2800
26-12-2009, 12:11
سلام

دوستان من چند وقتیه که بازی جدید نکردم و به قولی کنسول داره یه گوشه خاک میخوره!

یادمه گفته شده بود که بازیهای جدید یه قفل جدید دارن(فکر کنم Wave4 بود)
خواستم ببینم الان من برای بازیهای جدید، باید کاری کنم یا به راحتی اجرا میشن؟؟
آخرین بازی جدیدی که انجام دادم، Call of Juarez بود و رو همین حساب فکر کنم ورژن ixtreme م 1.6 باشه!

//
یه بازی جدید اکشن هم معرفی کنین، خیلی ممنون میشم
سلام رفیق
بازی زیاد اومده از بهترین بازی ها مدرن وار2 و اسیسین کرید 2 و فروزا 2 و جی تی ای4 جدید
کلان همشون اجرا میشن توجه نکن چون خود فروشنده ها اونا رو تبدیل به wave3 کردن
خوش باشی .................................................. ...............

joykiller360
26-12-2009, 15:53
سلام. دوستان ال یه سوال در مورد بازی های xbox معمولی.

یه دفعه ای هوس کردم GTA 5 رو بازی کنم . می خواستم ببینم که من الان برم GTA 5واسه XBOX رو بگیرم به راحتی رو 360 اجرا میشه؟
منظورم این هست که نباید GTA اورجینال باشه که؟؟

و اینکه از کجا متوجه بشم ixtreme 1.6 هست؟

pedram_sad
26-12-2009, 16:02
سلام. دوستان ال یه سوال در مورد بازی های xbox معمولی.

یه دفعه ای هوس کردم GTA 5 رو بازی کنم . می خواستم ببینم که من الان برم GTA 5واسه XBOX رو بگیرم به راحتی رو 360 اجرا میشه؟
منظورم این هست که نباید GTA اورجینال باشه که؟؟

و اینکه از کجا متوجه بشم ixtreme 1.6 هست؟

gta 5 هنوز ساخته نشده و احتمالا اواخر 2010 یا اوایل 2011 میاد
اگه منظورتون san andreas هست نه نیاز به original بودنش نیست
شما باید اون بازی رو حتما رو dvd 9 طبق دستور رایت بازی های 360 رایت کنی
و حتما هم برای اجرا نیاز به هارد داری

1.6 هم کاری به بازی های xbox نداره

ali_3d
26-12-2009, 16:17
از دوستان کسی میتونه اختلاف بین یک دسته اصلی و تقلبی رو تشریح کنه ؟

برد دو تا دسته زیر با هم متفاوته

کل برد هایی هم که من توی اینترنت دیده بودم یا از نوع اولین یا از دومی
جدا از ظاهر لیبل پشت این دو تا کنترلر ، راهی برای تشخیص وجود داره ؟
آیا ظاهر (همون بردش) و مصرف باتری کنترلر های ایکس باکس از سری اول تولید تا الان فرق کرده ؟!

boy_teh
26-12-2009, 16:47
دمتون گرم بابا . شماها چقدر تو خونه راحتین که میگین GTA IV چیز خاصی نداره و راحت میشه بازی کرد . بله اگر خیلی جاها نری و خیلی کارا نکنی و بیخیال یه سری جاهای شهر بشی و نزدیک در و دیوار اتاقت نشی میشه بازی کرد :31:
ولی مزه اش به کامل بازی کردنه ! من که نمیتونم تو جمع اینو بازی کنم به نظرم یه جاهایی ناجوره و جلب توجه میکنه و ذاقارته !

h.a.m.i.d
27-12-2009, 04:38
دمتون گرم بابا . شماها چقدر تو خونه راحتین که میگین GTA IV چیز خاصی نداره و راحت میشه بازی کرد . بله اگر خیلی جاها نری و خیلی کارا نکنی و بیخیال یه سری جاهای شهر بشی و نزدیک در و دیوار اتاقت نشی میشه بازی کرد :31:
ولی مزه اش به کامل بازی کردنه ! من که نمیتونم تو جمع اینو بازی کنم به نظرم یه جاهایی ناجوره و جلب توجه میکنه و ذاقارته !

به نظرم شما یه سر به سری بازی های DoA بزن احتمالاً GTA هم برای شما عادی میشه ;)
ولی جدا از شوخی و به طور کلی ، به نظر من بتونی یه LCD برای خودت تهیه کنی خیلی کار خوبی کردی و قشنگ میتونی رو بازی تمرکز کنی و نهایت لذت رو ببری .

a-0852
27-12-2009, 22:30
اقا یعنی با مانیتور بازی بکنی به مشکل بر میخوری؟

a-0852
27-12-2009, 22:32
بعد راستی ایکس باکس به اپدیت نیاز داره من شنیدم هر بازی که میخری باید از اینترنت اپدیتش بکنی اینو واسه ی من روشن کنید. ( با تشکر از دوستان خوب که هر وقت مشکلی داشتم با متانت جواب دادند)

sonixax
27-12-2009, 23:01
بعد راستی ایکس باکس به اپدیت نیاز داره من شنیدم هر بازی که میخری باید از اینترنت اپدیتش بکنی اینو واسه ی من روشن کنید. ( با تشکر از دوستان خوب که هر وقت مشکلی داشتم با متانت جواب دادند)

به لایو وصل شی بن میشی 100% مگر اینکه اورجینال باشی و کپی خور نباشی . آپدیت رو هم میتونی از سایت شرکت بیلی و دوستان دانلود کنی .

D r i v e r
27-12-2009, 23:05
سام
کلی متن نوشتم که پرید
خلاصه میگم
خرید XBOX از مالزی منتفی شد
چون پدرم از 2 - 3 تا فروشگاه که قیمت کرده چیزی حدود 430 دلار اونجا(در اونجا :دی) قیمتشه
حالا من میخوام از تهران بگیرم
خودم حتما باید راه بیفتم بیام تهران یا فروشگاهی هست که توسط مثلا اینترنت یا واریز پول به شماره حساب یا کارت خاصی برام Xbox رو توسط T-BOX بفرسته؟
اگه باید خودم تهییه کنم اگه میشه و یه جورایی تبلیغ حسابی نمیشه و برخلاف قوانین حساب نمیشه و ... لطف کنید آدرس یه فروشگاه رو به من بدین
این مدل الایت(درست تلفظ میکنم؟) کابل HDMI داره؟
من چیز دیگه ای لازم نیست که به غیر از خود کنسول بگیرم؟
پد اضافی اگه بخوام تهیه کنم قیمتش چقدر هست؟

به لایو وصل شی بن میشی 100% مگر اینکه اورجینال باشی و کپی خور نباشی . آپدیت رو هم میتونی از سایت شرکت بیلی و دوستان دانلود کنی .
من از یکی از دوستام شنیدم که بن کردن مایکروسفات یه 2 - 3 روزی هست تموم شده
حتی خودش هم وصل شده بود

boy_teh
27-12-2009, 23:31
به نظرم شما یه سر به سری بازی های DoA بزن احتمالاً GTA هم برای شما عادی میشه ;)
ولی جدا از شوخی و به طور کلی ، به نظر من بتونی یه LCD برای خودت تهیه کنی خیلی کار خوبی کردی و قشنگ میتونی رو بازی تمرکز کنی و نهایت لذت رو ببری .

مهم عادی شدن برا من نیست . منظور من این بود که تو جمع خانوادگی نمیشه بازی کرد .
من با LCD بازی میکنم دیگه . چطور مگه ؟!
منظورت اینه که یه LCD دیگه بگیرم . مثلا بذارم تو اتاق خودم ؟

R e Z a
28-12-2009, 01:17
امروز (2009-12-27) صبح در IRC Channel #fw @EFnet مخصوص تیم THX عنوانی به همراه لینک ای قرار داده شد.

Title Topic
iXtreme 1.6 nonstealth

لینک
در فروم سایت XBH یکی از admin های سایت (Arakon) نسخه ای متفاوت از iXtreme 1.6 را از منبع نامعلومی عمومی کرد

iXtreme 1.6 non-stealth
ویرایش جدیدی از نسخه ی iXtreme 1.6 برای اولین بار در قالب non-stealth برای درایوهای زیر عرضه شده
(تمامی درایوها به جزء Hitachi-LG GDR-3120L)

Toshiba-Samsung TS-H943
BenQ VAD6038
Lite-On DG-16D2S 74850C
Lite-On DG-16D2S 83850C
Lite-On DG-16D2S 83850C-v2
Lite-On DG-16D2S 93450C and 93450C-2

این ویرایش از iXtreme به شما کمک میکنید که بی نیاز از دیسک های activate.iso باشید و بتوانید هر گونه WaveX ای را به راحتی اجرا کنید.

NOTE
Patched to always act like if activate.iso was inserted, so blindly loads PFI DMI SS and goes on

تنها ویژگی های این Firmware در اجرای تمامی Wave ها، اجرای بازی های non-stealth و همچنین بازی های Patch شده می باشد
تمام ویژگی های دیسک activate.iso در این Firmware به صورت همیشگی قرار دارد، اگر از استفاده ی دیسک activate.iso خسته شده اید و بازی های Patch شده به Wave3 استفاده نمی کنید، این Firmware non-stealth بهترین گزینه برای اجرای راحت بازی های جدید (Wave4,Wave5) است

البته این Firmware بیشتر برای درایوهای Lite-On کاربرد دارد و دو درایو BenQ و Samsung با داشتن iXtreme 1.61 مشکلی برای اجرای بازی جدید (Wave4,Wave5) ندارد.

متعاقباً استفاده از Firmware های non-stealth در محیط Live ممکن است باعث شناسایی و Ban شدن کنسول شود.
ولی اجرای آن در محیط آفلاین بی مشکل و Safe است.

فعلاً لینک دانلود فایل در آپلود سنتر عمومی قرار گرفته ولی باید به زودی در سرور Xbins نیز وارد می شود

لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fykj1ommnmqk)

تاپیک آن در فروم سایت X-S و XBH
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Findex.php%3FPHPSESSID%3D4b18acc663f0a97fbd01882 ce8577c06%26topic%3D13383.msg93228%23new)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

P.S:
درباره ی درایو Hitachi-LG GDR-3120L چون هیچ وقت iXtreme 1.6 برای این درایو عرضه نشد، این نسخه non-stealth برای این درایو هم عرضه نشده است.
درایو Hitachi-LG GDR-3120L با داشتن iXtreme 1.51 تمام ویژگی های مهم این Firmware non-stealth را دارد و هیچ مشکلی برای اجرای بازی های جدید (Wave4,Wave5) ندارد.

در تاریخ 12-22-2009 آخرین ویرایش از iXtreme v1.41 Non-Stealth برای درایو BenQ عرضه شد که این iXtreme 1.6 non-stealth می تواند جایگزین آن باشد.
BenQ IX 1.41 Final Rev3-4 (SS) Non-Stealth 12X ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hp)

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pedram_sad
28-12-2009, 02:31
سام
کلی متن نوشتم که پرید
خلاصه میگم
خرید XBOX از مالزی منتفی شد
چون پدرم از 2 - 3 تا فروشگاه که قیمت کرده چیزی حدود 430 دلار اونجا(در اونجا :دی) قیمتشه
حالا من میخوام از تهران بگیرم
خودم حتما باید راه بیفتم بیام تهران یا فروشگاهی هست که توسط مثلا اینترنت یا واریز پول به شماره حساب یا کارت خاصی برام Xbox رو توسط T-BOX بفرسته؟
اگه باید خودم تهییه کنم اگه میشه و یه جورایی تبلیغ حسابی نمیشه و برخلاف قوانین حساب نمیشه و ... لطف کنید آدرس یه فروشگاه رو به من بدین
این مدل الایت(درست تلفظ میکنم؟) کابل HDMI داره؟
من چیز دیگه ای لازم نیست که به غیر از خود کنسول بگیرم؟
پد اضافی اگه بخوام تهیه کنم قیمتش چقدر هست؟

حتی خودش هم وصل شده بود
اینطور که ثابت شده و خود منم هم برای یکی از دوستانم گرفتم بهترین و منصفترین و مطمن ترین ج الان فتحی هست تو لباف

تهران-میدان امام خمینی-پاساژ لباف-طبقه زیرین-فروشگاه فتحی
33911083-33952458تماس میگیری هماهنگ میکنی پول رو میریزی اونم میفرسته

نه اون کابل رو نداره composite داره و اون کابل رو باید جدا بگیری که خود همین فتحی داره

controller اضافی هم سفیدش 45 و مشکیش 55 تومانه که این ها رو هم داره

p3yman_xl
28-12-2009, 11:09
حتی خودش هم وصل شده بود امیر جان بن های مایکروسافت تمومی نداره ... تا زمانیکه از بازی های کپی، ویو دستکاری شده و استیلث نشده استفاده کنیم، خطر بن شدن 100 درصد وجود داره شک نکن.

boy_teh
28-12-2009, 14:56
این مدل الایت(درست تلفظ میکنم؟)

دوست عزیز تلفظ صحیح نام این مدل الیت است :46:

amin10000
28-12-2009, 15:08
من یک xbox 360 arcade از دبی گرفتم. می خواستم ببینم هزینه کپی خور کردنش حدودا چقدر در میاد(کمتر از 20 تومن می شه؟):46:

boy_teh
28-12-2009, 15:11
از iXtreme LT برا Lite-On خبری نیست !؟

p3yman_xl
28-12-2009, 19:04
من یک xbox 360 arcade از دبی گرفتم. می خواستم ببینم هزینه کپی خور کردنش حدودا چقدر در میاد(کمتر از 20 تومن می شه؟):46:
هزینه ی کپی خور کردن حدوداً همین 10- 20 تومن هست.. بیشتر نمیشه.

از iXtreme LT برا Lite-On خبری نیست !؟

آخرین خبری که از تیم سزنده بود، این هست که فعلا این فرم ور تاخیر خورده :

Title Fw
HO HO HO!!! Happy Holidays from #fw | LT fw DELAYED

موفق باشید

shetmobile
29-12-2009, 09:32
سلام دوستان
اين هارد هاي هك شده (لپتاپ) به جز بن شدن ضرري براي كنسول داره؟

pedram_sad
29-12-2009, 11:10
سلام دوستان
اين هارد هاي هك شده (لپتاپ) به جز بن شدن ضرري براي كنسول داره؟
نه دوست عزیز
ضرری نداره
بن کردن هاش هم اتفاقیه و عمومی نیست

h.a.m.i.d
29-12-2009, 16:20
امروز (2009-12-27) صبح در IRC Channel #fw @EFnet مخصوص تیم THX عنوانی به همراه لینک ای قرار داده شد.

Title Topic
iXtreme 1.6 nonstealth

مشکل من با این Activate.iso حل نشد حتی طرف یه بار دیگه هم آپدیت کرد !!
حالا یا تمام دیسک هایی که فروشنده داشت ایراد داشت که نمیشد ، یا درایو جدید من نمیخوندش .

امیدوارم این firmware جدید جواب بده ، البته امروز خود طرف زنگ زد و گفت که آپدیت جدید اومده که بوت نمیخواد ، فردا قرار شده ببرم پیشش تا آپدیت کنه .
خبرهای تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد ;)

joykiller360
29-12-2009, 18:25
دوستان راستی من xbox 360 تمو به iXtreme 1.6 nonstealth اپدیت کردم و کاملا راضی هستم(از دست اکتیو دیست راحت شدیم)

a-0852
29-12-2009, 19:42

یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی اپدیک کردن ایکس باکس هر چند وقت یکبار باید انجام بشه

joykiller360
29-12-2009, 21:29
یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی اپدیک کردن ایکس باکس هر چند وقت یکبار باید انجام بشه
دوست عزیز تشریف ببرید اینجا همه چیز هست در این مورد و لینک دانلود اپدیت هم هست..

R e Z a
29-12-2009, 22:35
با اجازه ی اساتید محترم این بخش :

C4eva رسماً در TWITTER مخصوص تیم Jungle خبر عرضه ی iXtreme 1.61 را برای تمامی ورژن های داریو Lite-On عمومی کرد و لینک دانلود فایل حاوی iXtreme تمامی درایوها را نیز قبل از قرار گرفتن در سرور Xbins قرار دادند.

LiteOn_iXtreme_v1.61 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3F2ildlnwnj2w)

بعد از عرضه ی underground نسخه ی iXtreme non-stealth ورژن 1.6 برای تمامی درایوها که دیروز اتفاق افتاد، امروز تیم C4eva یک Firmware از ارشیو خود را عرضه کرد.
iXtreme 1.61 برای تمامی درایوهای Lite-On عرضه شده و کاملاً به Wave4 و همچنین Wave5 هماهنگی کامل را دارد.
Lite-On DG-16D2S 74850C
Lite-On DG-16D2S 83850C
Lite-On DG-16D2S 83850C-v2
Lite-On DG-16D2S 93450C and 93450C-2
همچنان این نسخه از iXtreme امنیت همیشگی خود را بعد از BanWave امسال از دست داده و انلاین شدن در LIVE خطر احتمال شناسایی و Ban شدن کنسول شما را دارد.
می توان پخش LiteOn iXtreme 1.61 و همچنین پخش نامعلوم iXtreme 1.6 non-stealth را اینطور معنی کرد که برای سرگرم کردن کاربران و یا گرفتن وقت بیشتر برای تصمیم گیری عرضه و عدم عرضه ی LT را نهایی کند.

تفاوت iXtreme 1.6 non-stealth و iXtreme 1.61

iXtreme 1.61
این نسخه فقط یک ویژگی دارد و آن هم اجرای بازی های Wave1 تا Wave5 است.
iXtreme 1.6 non-stealth
این نسخه همان iXtreme 1.6 اصلی می باشد که فقط با یک تغییر بسیار کوچک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fforums%2Fshowthread.php%3Ft%3D27171)است که سه ویژگی پیدا کرده است. اجرای Wave1 تا Wave5، قابلیت اجرای بازی های Wave Patch شده و همچنین بازی های stealth Patch ناقص و در آخر اجرای تمامی Wave های آینده (مثلاً Wave6)
اگر در آرشیو خود بازی Wave Patch شده دارید، iXtreme 1.61 توانایی اجرای اینگونه بازی ها را ندارند و باید از دیسک اکتیو استفاده کنید. که برای چنین مواردی آپدیت iXtreme 1.6 non-stealth بهترین گزینه می باشد.
اگر هم منتظر iXtreme LT هستید هر دو نسخه هیچ مشکلی ندارند و به راحتی در محیط آفلاین تا زمان آمدن LT می توانید از بازی های خود لذت ببرید.
در نهایت iXtreme 1.6 non-stealth با داشتن سه برتری نسبت به iXtreme 1.61 انتخاب بهتری برای تمامی کاربرانی که در LIVE بازی نمی کنند، برای تمام فصول می باشد.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
با تشکر از صاحب خبر "خلیل"

sonixax
29-12-2009, 22:44

دوستمون براتون نوشتند ، ولی هر از گاهی مایکروسافت یک آپدیت جدید میده که شما باید اون رو نصب کنید تا بازی های جدید تر اجرا بشه . من آخریش رو نصب کردم دیگه مکس مموریم کار نمیکنه :31: 40 یورو ضرر کردم حالا باید برم مموری اوریج بگیرم با آداپتور USB ش . به حر حال .

شما اگر وارد سایت Xbox بشی در قسمت ساپورت میتونی آخرین نسخه آپدیت رو دانلود کنید و بدون وصل شدن به لایو دستگاهتون رو آپدیت کنید . اگر هم که دستگاهتون کپی خور نیست مشکلی نیست میتونید وصل بشید . ولی اگر کپی خوره هرگز هرگز هرگز به لایو وصل نشید چون حتما حتما حتما بن میشی .

a-0852
29-12-2009, 23:25
دوستان من میخواستم ایکس باکس بگیرم وقتی شنیدم این محصول داره در سال 2010 عرضه میشه موندم تو شک که نکنه این محصول بیاد و xbox 360 ز رده خارج بشه دوستان راهنمایی کنید والبته ببخشید چون من تازه کار هستم بن میشم یهنی چی؟

pedram_sad
29-12-2009, 23:32
دوستان من میخواستم ایکس باکس بگیرم وقتی شنیدم این محصول داره در سال 2010 عرضه میشه موندم تو شک که نکنه این محصول بیاد و xbox 360 ز رده خارج بشه دوستان راهنمایی کنید والبته ببخشید چون من تازه کار هستم بن میشم یهنی چی؟
دووست عزیز کدوم محصول ؟
منظورتون Natal هست ؟ اون که خودش جزوی از xbox 360 هست

ban یعنی قطع شدن دسترسی شما به محیط xbox Live

SamGun
29-12-2009, 23:39

حمید جان اگه منظورت Episode ... هست که این سری , موتور بازی یکم دست خوش تغییرات ظاهری شده و به نظره من هم کمی افت کرده.

sonixax
29-12-2009, 23:44
ban یعنی قطع شدن دسترسی شما به محیط xbox Live

والبته از دست رفتن قابلیت نصب بازی روی هارد که بر گردوندنش هزینه بره .

pedram_sad
30-12-2009, 00:12
والبته از دست رفتن قابلیت نصب بازی روی هارد که بر گردوندنش هزینه بره .
درسته
ولی من تعریف کلاسیک اون اصطلاح رو گفتم و این قضیه عدم نصب بازی در HDD مدت کوتاهیه اضافه شده
و هزینه انچنانی هم نداره
با 15 تومان قابل برگشت هست

sonixax
30-12-2009, 00:47
درسته
ولی من تعریف کلاسیک اون اصطلاح رو گفتم و این قضیه عدم نصب بازی در HDD مدت کوتاهیه اضافه شده
و هزینه انچنانی هم نداره
با 15 تومان قابل برگشت هست

خوش به حالتون ، اینجا 80 یورو میگیرن :41: در صورتی که دستگاه نو 111 یورو هستش

enzo9
30-12-2009, 07:17
سلام به همگی.
دوستان اگر بخواهم صدا+ HDMI داشته باشم یا کابل DVI چجوری میتونم کابلش مورد برش قرار بدم ؟ آیا ارزشش را دارد ؟
2. هدستی که یه دسته وصل میشه را میشه به عنوان هدست برای بازی استفاده کرد ؟
ممنون اگر راهنمایی کنید :11:

a-0852
30-12-2009, 09:57
دوستان همه ی مدل های ایکس باکس فقط دارای یک دسته هستند ؟ خوب اینطوری مجبور میشیم 40 تومن دیگه بابت دسته پول بدیم:41:

joykiller360
30-12-2009, 13:10
دوستمون براتون نوشتند ، ولی هر از گاهی مایکروسافت یک آپدیت جدید میده که شما باید اون رو نصب کنید تا بازی های جدید تر اجرا بشه . من آخریش رو نصب کردم دیگه مکس مموریم کار نمیکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 40 یورو ضرر کردم حالا باید برم مموری اوریج بگیرم با آداپتور USB ش . به حر حال .

شما اگر وارد سایت Xbox بشی در قسمت ساپورت میتونی آخرین نسخه آپدیت رو دانلود کنید و بدون وصل شدن به لایو دستگاهتون رو آپدیت کنید . اگر هم که دستگاهتون کپی خور نیست مشکلی نیست میتونید وصل بشید . ولی اگر کپی خوره هرگز هرگز هرگز به لایو وصل نشید چون حتما حتما حتما بن میشی .

من دقیقا واسه اپدیت که live وصل شدم و بن شدم و بدبخت شدم:19:

metal gear
30-12-2009, 13:36
دقیقا عین من...! منم واسه یه آپدیت مسخره 3 سوت بن شدم!

a-0852
30-12-2009, 20:17
دوستان هنگام بازی با ایکس باکس همانند بازی با کامپیوتر گیر میکنه یعنی از نظر گرافیکی کم میاره اگه این طور نیست چرا دوستان در بازی GTA IV با ایکس باکس مشکل دارند

Big-Boss
30-12-2009, 20:25
دوستان هنگام بازی با ایکس باکس همانند بازی با کامپیوتر گیر میکنه یعنی از نظر گرافیکی کم میاره اگه این طور نیست چرا دوستان در بازی GTA IV با ایکس باکس مشکل دارند

اونجوری که فکر میکنی مثل pc باشه که به خاطر کم اوردن سیستم و... مدام افت فریم و ... داشته باشه نه
فقط یه موارد کم اونم به خاطر پورت بد یا مشکلات برنامه نویسی و خش دار بودن دیسک و...
مگه نه معولا بازی های کنسول ها خیلی روون اجرا میشن

a-0852
30-12-2009, 20:30
در کل دوستان ایکس باکس مشکلات زیادی رو به دنبال داره یا اینطور نیست لطفا کمک کنید

SamGun
30-12-2009, 20:34

چون Buffer در خوندن بازی از روی DVD-Rom پایین هست به خاطر همین شما تو بازی هایی که با کاراکتر های زیاد و محیط های پر

اثر پذیر هستید با کاهش Rendering مواجه میشید که تنها چاره ی اون نصب بازی در هارد Xbox 360 هست.

شما مطمئن باش اگه بازی های یک PC HighEnd هم از روی Rom خوانده بشه سرعت فریم پایینی پیدا میکنه

در کل دوستان ایکس باکس مشکلات زیادی رو به دنبال داره یا اینطور نیست لطفا کمک کنید

برای بازی کردن هیچ چیز جای یک کنسول بازی رو نمیگیره ! اینو مطمئن باشید

اونجوری که فکر میکنی مثل pc باشه که به خاطر کم اوردن سیستم و... مدام افت فریم و ... داشته باشه نه
فقط یه موارد کم اونم به خاطر پورت بد یا مشکلات برنامه نویسی و خش دار بودن دیسک و...
مگه نه معولا بازی های کنسول ها خیلی روون اجرا میشن

دوست عزیز تمام بازی هایی که الان روی PC میاد از روی Xbox 360 داره پورت میشه ! نه از روی PC به روی Xbox 360 !!

به جزء بازی های Exclusive در PS3 تمام بازی ها باز هم از روی Xbox 360 به PS3 پورت میشن.به همین خاطر در یکسری موارد که البته زیاد هم نیست ما کاهش فریم رو در PS3 نسبت به 360 میبینیم

Layken
30-12-2009, 22:37
من هم اوایل این فکر رو می کردم ولی دیگه این مشکل رو ندارم. تنها کاری که ما باید بکنیم
اپدیت کردنش هست که کار چندان مشکلی نیست که به خاطرش کنسول نخریم.

دوست عزیز تمام بازی هایی که الان روی PC میاد از روی Xbox 360 داره پورت میشه ! نه از روی PC به روی Xbox 360 !!
عذر می خوام سعید جان اگه ممکن بشه یه مقدار در این مورد بیشتر توضیح بدین....؟
و یه چند تا بازی که از روی کنسول به pc رو پرت شده رو نام ببری..؟

Big-Boss
30-12-2009, 22:41

به جزء بازی های Exclusive در PS3 تمام بازی ها باز هم از روی Xbox 360 به PS3 پورت میشن.به همین خاطر در یکسری موارد که البته زیاد هم نیست ما کاهش فریم رو در PS3 نسبت به 360 میبینیم

آره میدونم
برای همین گفتم یه موارد کم دیگه :46:
چون یه چند تا بازی هستند هنوز که اول رو ps3 میزنن بعد واسه xbox360 پورت میکنن
ولی درکل اکثر مواقع پلتفرم اصلی xbox360 هست

نه اینطور نیست
مطمعا باش نسبت به pc و اپدیت سالیانه و ...
هم از لحاظ قیمت هم از لحاظ اجرا بهتر جواب میده

halflife g
30-12-2009, 22:49
آره میدونم
برای همین گفتم یه موارد کم دیگه :46:
چون یه چند تا بازی هستند هنوز که اول رو ps3 میزنن بعد واسه xbox360 پورت میکنن
ولی درکل اکثر مواقع پلتفرم اصلی xbox360 هست

تو بازيهاي مشترك و مولتي پلتفرم خيلي خيلي كم بازي(شايد تو اين چند سال به پنج يا شش مورد هم نرسه) رو ميشه پيدا كرد كه اين روند رو داشته يعني از رو ps3 به xb360 پورت شده باشه............. .

عذر می خوام سعید جان اگه ممکن بشه یه مقدار در این مورد بیشتر توضیح بدین....؟
و یه چند تا بازی که از روی کنسول به pc رو پرت شده رو نام ببری..؟

با اجازه سعيد جان........... چون ساخت بازي براي شركتاي سازنده به خاطر ساختار easy use تر كنسول xb360 آسونتر در نتيجه اكثر شركتا بازيهاشون رو براي اين كنسول ميسازن و بعد فقط يه پورت براي ps3 يا pc انجام ميدن كه البته در اكثر موارد هم برتري جزيي بازيهاي مولتي پلتفرم xb360 در مقايسه با ps3 به همين خاطر......... .

براي مثال ميشه به بازيهايي مثه شماره آخر gta و re5 و bioshock و ac2 و صدها بازي ديگه اشاره كرد....... .

h.a.m.i.d
30-12-2009, 22:59
دقیقا عین من...! منم واسه یه آپدیت مسخره 3 سوت بن شدم!

یعنی شما برای اولین بار به محض اینکه به لایو وصل شدید بن کردتون ؟
یا درگذشته هم وصل شده بودین و بازی کرده بودین ؟

h.a.m.i.d
31-12-2009, 00:00

این افت فریم ریت GTA IV یه مشکلیه که همه رو اذیت کرده و یه جورایی عادی شده و باهاش کنار اومدن . فقط کافیه تو گوگل سرچ کنید تا ببینید ! اما در مورد نسخهء PS3 و اکسپنشن های جدید اطلاعی ندارم که رفع شده یا نه .

در رابطه با مقایسه با PC هم میتونین به این ویدئو یه نگاهی بندازین

البته به نوع کارت گرافیک استفاده شده توجه کنید و اینکه ستینگ رو بالا نبردن وگرنه فقط برای مثال میتونم بگم که نسخهء PC تا ۱۶ منبع نوری برای رندر کردن تصاویر میگیره و وقتی سایه افرادی که از جلوی ماشین ها رد میشن مثل غول ها روی دیوار میافته در حالی که چند سایه هم روی زمین به خاطر چراغ های خیابون و سایر ماشین دارن ، تازه میشه به ارزشش پی برد .

در مورد اینکه از PC پورت شده یا از XBOX یا PS3 هم اطلاعی ندارم . ولی چیزی که مشهوده اینه که تو نسخه های کنسول تا جایی که شده جزئیات گرافیک رو پایین اوردن که شاید تنها دلیلش توانایی کنسول های فعلی باشه . و اینکه همه چی بلر شده هم میتونه دلیلی بر این ادعا باشه . تا جایی که بعضی موقع ها احساس میکنم چشمم ضعیف شده که همه چی رو تار میبینم !

به هر حال من ساعت های زیادی رو سر این بازی روی PC گذروندم و به چند صفحه قبل برگردید میبینید که نوشتم دستگاه من ایراد داره یا دیسک بازی ایراد داره یا تنظیمات خاصی باید انجام بدم که انقدر رزولوشن و دیتیل پایینه ؟!

h.a.m.i.d
31-12-2009, 00:03
دوستان عزیز من هم فرمور جدید رو نصب کردم و با اینکه خیلی عجیب بود که چرا با اکستریم ۱.۶ و دیسک اکتیویتور نمیتونستم بازی های ویو ۴ و ۵ رو اجرا کنم (با اینکه خود طرف که اینکاره بود ۲ بار آپدیت کرد دستگاه رو ولی بازم نشد !!) الان بدون دیسک خیلی شیک بازی رو لود میکنم و خلاصه کلی خوشحالم ;)

a-0852
31-12-2009, 00:31
دوستان میشه قضیه ی سه چراغه شدن ایکس باکس رو برای من روشن کنید

4870x2
31-12-2009, 13:57
دوستان یکی یه برنامه بده که بشه فرمت های ویدئویی رو تو 360 خوروند!
اینترنت هم ندارم که avi رو اپدیت کنم!
یچی بدین که 360 بدون avi بتونه نشونش بده

pedram_sad
31-12-2009, 14:24
دوستان میشه قضیه ی سه چراغه شدن ایکس باکس رو برای من روشن کنید
3 چراغ شدن کنسول بالای 22 مورد دلیل و معنی داره
که بدترین اون E74 هست که از مشکل گرمایی کنسول هست که اونم قابل تعمیر هست ( RROD )
و تو falcon به 20 و تو jasper به 6 درصد رسید

تو مملکت ما هم که ماشالله یک مشکل فوق تخصص ریختن تو مغازه ها که تا یک چیزی میشنون گندش میکنن و این قضیه که الان 2 ساله حل شدس بین gamer ها رو کردن تو بوق و کرنا

دوستان یکی یه برنامه بده که بشه فرمت های ویدئویی رو تو 360 خوروند!
اینترنت هم ندارم که avi رو اپدیت کنم!
یچی بدین که 360 بدون avi بتونه نشونش بده
برای پخش divX و AVI تنها راهش وصل شدن به LIVE و گرفتن یک Codec به حجم 5 مگ هست

Layken
31-12-2009, 15:36
پدرام جان من کنسول قبلیمو بردم همه جای ایران گردوندم.:31: هر کی دید گفت درست شدنی نیست...؟
تازه به هر تعمیراتی هم نشونش می دادم میگفت اگه بفروشیش من می خرم.

4870x2
31-12-2009, 16:12
برای پخش divX و AVI تنها راهش وصل شدن به LIVE و گرفتن یک Codec به حجم 5 مگ هست
اینو میدونم!
ولی 360 فرمت های دیگه ای هم باز می کنه
مثل wmv
می خواستم ببینم برنامه ای نیست که فیلم ها رو به فرمت wmv تبدیل کنه که مخصوص 360 باشه کدک هاش؟
من یه فیلم رو به wmv تبدیل کردم ولی 360 نخوندش:(

KING OF GTA
31-12-2009, 18:04
سلام به همه ی دوستان گلم ببخشید چند تا سوال داشتم ممنون میشم اگه جوابم رو بدید..!!!!!:10::11:
1.اگه عکس واهنگ هام رو روی فلاش مموری بریزم خوبه اگه جوبه (مهم) به یو اس بی جلو xbox 360 بزنم یا پشتش(مهم)
2. کارایی هارد xbox 360 رو بهم بگین.و هارد کامپیوتر (هارد معمولی) به xb360 وصل میشه بعد راستی هارد اکسترنال چطور وصل میشه.
3. چرا بازی های مالزی برای xb360 خراب هست.
4. حد اکثر چند بازی رو روی هارد 60GB بریزم وبهتره یک یا دو بازی رو بریزم واکه بازی به کلی تموم شد وحوصله ی کردنش رو نداشتم پاک کنم و یه بازی دیگه رو جاش بریزم.
5.برای استفاده از USB از جلو یا عقب xbox 360 استفاده کنم (مهم).

sonixax
31-12-2009, 18:11
1.اگه عکس واهنگ هام رو روی فلاش مموری بریزم خوبه اگه جوبه (مهم) به یو اس پی جلو xbox 360 بزنم یا پشتش(مهم)

آره جواب میده ، اگر ظاهر برات مهمه بزن پشتش . اگر برات مهم نیست بزن جلوش ، فرقی نداره .

2. کارایی هارد xbox 360 رو بهم بگین.

سیو کردن - ریختن فیلم و آهنگ و ... - نصب بازی های دمو - اینستال بازی و امثالهم .

3. چرا بازی های مالزی برای xb360 خراب هست/

چون ایران نیستم نیمیدوننم ولی بحتمل به خاطر ریجن بازی هست .

4. حد اکثر چند بازی رو روی هارد 60GB بریزم وبهتره یک یا دو بازی رو بریزم واکه بازی به کلی تموم شد وحوصله ی کردنش رو نداشتم پاک کنم و یه بازی دیگه رو جاش بریزم.

هر چند تا که جا میشه .

h.a.m.i.d
31-12-2009, 18:16
اشتباه شد لطفاً حذف شود

pedram_sad
31-12-2009, 18:38
پدرام جان من کنسول قبلیمو بردم همه جای ایران گردوندم.:31: هر کی دید گفت درست شدنی نیست...؟
تازه به هر تعمیراتی هم نشونش می دادم میگفت اگه بفروشیش من می خرم.
حامد جان کجاها بردی ؟ :31:
چی گفتن ؟ چی شنیدی ؟
یک جا میشناسم بدی بهش رد خور نداره :31:

و اگه اونجا هم جواب نده خوب شما هم جزو اون فوق بد شانس ها هستی در این زمینه :31:

اینو میدونم!
ولی 360 فرمت های دیگه ای هم باز می کنه
مثل wmv
می خواستم ببینم برنامه ای نیست که فیلم ها رو به فرمت wmv تبدیل کنه که مخصوص 360 باشه کدک هاش؟
من یه فیلم رو به wmv تبدیل کردم ولی 360 نخوندش:(
نمیدونم والا
مطمنی درست تبدیل کردی ؟
من wmv نشده بزنم و نخونه

P A N Z E R
31-12-2009, 18:56
nدوستان یه شارژر گرفتم من از این یو اس بی ها بعد می خوام ببینم با استفاده از این میشه به کامپیوتر وصل کنم دسته رو ؟

Layken
31-12-2009, 20:51
حامد جان کجاها بردی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چی گفتن ؟ چی شنیدی ؟
یک جا میشناسم بدی بهش رد خور نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اگه اونجا هم جواب نده خوب شما هم جزو اون فوق بد شانس ها هستی در این زمینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تبریز.....تهران..هر دو بردم...ولی اون موقع ها زیاد از کنسول سرم نمیشد..
یکی گفت زیاد گرم کرده سوخته...
یکی هم گفت بزار ببینیم چطور میشه...زیاد یادم نمونده..تا اینکه دادمش و روش مقداری پول دادم و الیت گرفتم.
اون قسمت قرمز هم که همیشه همراهمه...:41: در هر موردی...

KING OF GTA
01-01-2010, 11:11
سلام ممنون که جوابم رو دادید راستی اگه فلاش مموری رو به xb360 بزنم همینطور روشن درش بیارم یا دستگاه رو خاموش کنم بعد درشبیارم و اگر فلاش ویروسی بود xb360 ویروسی میشه راستی کریسمس مبارک.:20:

alipsp
01-01-2010, 12:20
سلام ممنون که جوابم رو دادید راستی اگه فلاش مموری رو به xb360 بزنم همینطور روشن درش بیارم یا دستگاه رو خاموش کنم بعد درشبیارم و اگر فلاش ویروسی بود xb360 ویروسی میشه راستی کریسمس مبارک.:20:

نه اتفاقی نمی افته.اگرم بخواد چیزی بشه به فلشت میشه که خیلی هم نادره.مثلا فایل های توش پاک میشه
در همین حد...
ویروس های توی فلش ماله سیستم عامل ویندوز هست و هیچ ربطی به کنسول نداره.اصلا نگران ویروس نباش
(ویروس ماله دستگاهی هست که سیستم عامل هدف روش نصب باشه و هر ویروسی رو هر سیستمی نمیشینه)

کریسمس همه مبارک

h.a.m.i.d
01-01-2010, 17:37
nدوستان یه شارژر گرفتم من از این یو اس بی ها بعد می خوام ببینم با استفاده از این میشه به کامپیوتر وصل کنم دسته رو ؟

نه متأسفانه نمبشه ، شما برای این کار احتیاج به XBOX 360 Wireless Gaming Receiver for Windows دارید .

که این USB وصل میشه به کامپیوتر و بعد کنترلر رو بهش Pair میکنید .

sonixax
01-01-2010, 17:38
نه متأسفانه نمبشه ، شما برای این کار احتیاج به XBOX 360 Wireless Gaming Receiver for Windows دارید .

جدیدا هم توی پکش یه دسته بیسیم 360 هم هست .

P A N Z E R
01-01-2010, 21:44

آخه این تو ایران گیر نمیاد ! دسته سیم دارم هم گیر نیمد

من الان 2 تا دسته بیسیم دارم اگه اون وایرلس ادپتری که میگی رو گیر بیارم خیلی خوب میشه کسی جایی سراغ نداره قیمتش 20 دلاره فکر کنم

a-0852
01-01-2010, 21:45
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه حقیقت اینه که من بعد از کلی پرسیدن نفهمیدم میشه با این مانیتور من در سطح معمول با ایکس باکس باهاش بازی کرد یا نه تصمیم گرفتم مشخصات کاملش رو بزارم تا شما دوستان راهنمایی های لازم رو عرضه دارید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]></b>:;)

نام :LG قيمت (تومان) :118000 گارانتي :ماد ایران مدل :FLATRON-EZ T730BH

مدل :1730BH
شرکت سازنده :ماد ایران
کشور سازنده :ایران
نوع لامپ تصویر :FLATRONez
اندازه صفحه :17 اینچ
عرض نقاط تصویر :0.2
پوشش لامپ :INVAR Shadow Mask
پوشش صفحه :ARAS & Anti-Glare Coating
وضوح تصویر :1024*1280
فرکانس افقی :71-30 KHZ
فرکانس عمودی :160-50 HZ
نوع ورودی :DSUB
استانداردها :TCO03
مصرف برق :68 وات
ابعاد :401*411*400 mm
وزن :15 Kg
توضیحات :Brightview دارد

SPECIFICATION CRT Spec Tube Type FLATRONezSize17" (16.0" V.I.S.)Pitch0.20(H) mmMaskINVAR Shadow MaskSurface Treatment ARAS & Anti-Glare CoatingFocusDynamicDisplay features Horizontal Frequency 30 ~ 71 kHzVertical Frequency 50 ~ 160 HzMaximum Resolution1280 x 1024 @ 66 HzPhysical FeaturesVideo Signal TypeSeparate, RGB AnalogInput Connector15pin D-SubPower Supply100 ~ 240 Vac (50 ~ 60Hz ) 2A (max)Net Dimensions (WxDxH)400 x 411 x 401 mmNet Weight 15 KgPower ConsumptionNormal OperationLess than 68 wattsSuspend / StandbyLess than 4 wattsPower Off modeLess than 2 wattsPlug & PlayDDCDDC 2B USBN/AOSD ControlYesRegulation ComplianceTCO-03, ISO 9241-3,7,8, DHHS, HWC, ROV, UL, CSA, TUV-GS, SEMKO, GOST, CE, FCC-B, NUTEK, C-TICK, VCCISpecial FeaturesBrightview, Black Panel(TCO-99)

ممنون از کمکتون

sonixax
01-01-2010, 21:46

من الان 2 تا دسته بیسیم دارم اگه اون وایرلس ادپتری که میگی رو گیر بیارم خیلی خوب میشه کسی جایی سراغ نداره قیمتش 20 دلاره فکر کنم

اگر تهران زندگی میکنید برید پایتخت یا پاساژ ایران حتما گیرتون میاد.

قیمتش اینجا 19 یورو هستش .

a-0852
01-01-2010, 23:20
سلام دوستان من دارم دیونه میشم میخواهم ایکس باکس بخرم اما تعدادی میگن نوع ایکس باکس 720 قراره بیاد و من میترسم بیاد و 360 از رده خارج بشه و پول ما فرت . خدایی دارم گیج میشم میخواهم دوستان در مورد مقاله ی زیر نظر بدن و بگن که من 360 بگیرم یا واستم تا 720 بیاد ؟اخه گفتن که xbox 720 جزه کنسول نسل بعد به حساب میاد نگاه کنید :

مایکروسافت : فعلا نیازی به xbox 720 نیست.

Phil Spencer از مسئولين شرکت مايکروسافت در مصاحبه اي با وبسايت develop-online گفته که تنها تعدا کمي خواهان يک xbox جديد هستند.

وي گفت :" ايا ما واقعا به فروش يک ايکسباکس جديد نياز داريم ؟ فکر نمي کنم فعلا نيازي به ان داشته باشيم . ما تا هنگامي که به تجربيات لازم دست پيدا کنيم صبر خواهيم کرد , درست شبيه به کاري که با دوربين ناتال کرده ايم . ما تا زماني که همه براي عرضه ي ان از لحاظ نرم افزاري اماده باشند صبر خواهيم کرد."

]اقاي Spencer همچين عقيده ي نائب رئيس بخش ايکسباکس اقاي Don Mattrick را دوباره بازتاب داد و اظهار کرد يک xbox360 مجهز به ناتال اساسا يک "کنسول نسل بعد" به شمار مي رود.

وي اينچنين ادامه داد : " من عرضه ي ناتال را شبيه به عرضه ي xbox360 در سال 2005 مي بينم و همراه با عرضه ي ناتال نيز دسته ي جديدي از بازيها براي پشتيباني از اين فن اوري عرضه خواهند شد."

انتظار ميرود ناتال در اواخر سال 2010 يعني چيزي در حدود 5 سال پس از عرضه ي 360 به بازار ارائه شود. در عين حال Spencer روند سنتي و احتمالا منسوخ ارائه ي نسل جديد کنسولها را که تنها دچار ارتقاي سخت افزاري ميشوند را نيز به چالش کشيد : " از لحاظ ارائه ي يک سخت افزار جديد به بازار چه کارهاي ديگري ميتوان راجع به ان انجام داد ؟ ايا تنها بايستي به ارتقاي حافظه و قدرت سخت افزاري ان فکر کرد ؟ من فکر نمي کنم که اين به تنهايي کافي باشد."

منبع:بازی سنتر

دوستان کمک کنید:11:

Layken
02-01-2010, 00:06
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه حقیقت اینه که من بعد از کلی پرسیدن نفهمیدم میشه با این مانیتور من در سطح معمول با ایکس باکس باهاش بازی کرد یا نه تصمیم گرفتم مشخصات کاملش رو بزارم تا شما دوستان راهنمایی های لازم رو عرضه دارید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]></b>:;)

نام :LG قيمت (تومان) :118000 گارانتي :ماد ایران مدل :FLATRON-EZ T730BH

مدل :1730BH
شرکت سازنده :ماد ایران
کشور سازنده :ایران
نوع لامپ تصویر :FLATRONez
اندازه صفحه :17 اینچ
عرض نقاط تصویر :0.2
پوشش لامپ :INVAR Shadow Mask
پوشش صفحه :ARAS & Anti-Glare Coating
وضوح تصویر :1024*1280
فرکانس افقی :71-30 KHZ
فرکانس عمودی :160-50 HZ
نوع ورودی :DSUB
استانداردها :TCO03
مصرف برق :68 وات
ابعاد :401*411*400 mm
وزن :15 Kg
توضیحات :Brightview دارد

SPECIFICATION CRT Spec Tube Type FLATRONezSize17" (16.0" V.I.S.)Pitch0.20(H) mmMaskINVAR Shadow MaskSurface Treatment ARAS & Anti-Glare CoatingFocusDynamicDisplay features Horizontal Frequency 30 ~ 71 kHzVertical Frequency 50 ~ 160 HzMaximum Resolution1280 x 1024 @ 66 HzPhysical FeaturesVideo Signal TypeSeparate, RGB AnalogInput Connector15pin D-SubPower Supply100 ~ 240 Vac (50 ~ 60Hz ) 2A (max)Net Dimensions (WxDxH)400 x 411 x 401 mmNet Weight 15 KgPower ConsumptionNormal OperationLess than 68 wattsSuspend / StandbyLess than 4 wattsPower Off modeLess than 2 wattsPlug & PlayDDCDDC 2B USBN/AOSD ControlYesRegulation ComplianceTCO-03, ISO 9241-3,7,8, DHHS, HWC, ROV, UL, CSA, TUV-GS, SEMKO, GOST, CE, FCC-B, NUTEK, C-TICK, VCCISpecial FeaturesBrightview, Black Panel(TCO-99)

ممنون از کمکتون

بله میشه در سطح معمول بازی کرد از این بدتر هم دوستان بازی میکنند.
ولی به هر حال برای این که کیف بازیو ببری باید ...دقت کن باید یه Lcd ردیف کنی....

a-0852
02-01-2010, 01:00
دوستان کمکم کنید جرایان این که داره ایکس باکس مدل 720 میاد داره من رو از خرید ایکس باکس منصرف میکنه که نگیرم چون میترسم که بگیرم تا سالی دیگه قدیمی شه دوستان کمک کنید

P A N Z E R
02-01-2010, 02:39
دوستان کمکم کنید جرایان این که داره ایکس باکس مدل 720 میاد داره من رو از خرید ایکس باکس منصرف میکنه که نگیرم چون میترسم که بگیرم تا سالی دیگه قدیمی شه دوستان کمک کنید

نمی دونم کی گفته اگر هم بیاد (2014) اسمش اینه ؟

الان هم میگن 360 یعنی به طور 360 درجه نیاز کاربران رو برطرف میکنه ! حالا 720 ؟؟!؟!!

h.a.m.i.d
02-01-2010, 03:42

چرا بگردی پیدا میکنی ، اما زیاد باید بگردی و اگر هم پیدا کردی رو قیمت دلاریش حساب نکن چون گرونتر میفروشن و تا جایی که یادمه قیمتش ۳۵ دلار بود
البته فکر میکنم که الان فروشنده ها به ارزش همچین چیزی پی برده باشن و وارد کرده باشن

برای شروع هم اول از این ۲ جا سوال کن ، اول فتحی ، دوم یگانه

h.a.m.i.d
02-01-2010, 04:21

فعلاً صحبتی از کنسول جدیدی چه از سونی و چه از مایکروسافت نشده و این XBOX 720 هم یه اسم الکیه که تو دهن ها افتاده و هیچ رسمیتی نداره !

معتبرترین چیزی که من خوندم این بوده که معاون شرکت Epic Games که طراح انجین Unreal هستن و زیباترین بازی های موجود رو برای کنسول ها ساختن تو یه مصاحبه ای گفته بود که نصف بیشتر کسایی که Gears of War 2 رو بازی کردن تلویزیون HD نداشتن پس در حال حاضر بازار با توانمندی فعلیش آمادگی لازم رو برای یه کنسول قوی تر نداره و نیازی بهش احساس نمیشه . بر خلاف گذشته که هر ۴ تا ۶ سال یه نسل جدید از کنسول ها معرفی میشد اینبار دلیلی نداره این اتفاق دوباره تکرار بشه .

البته این رو هم بگم که سونی تو جنگ کنسولی با مایکروسافت روی این بحث هم مانور میداد که پلی استیشن تا ۱۰ سال کارائی داره ولی XBOX این قدرت رو نداره که بیشتر منظور دوام سخت افزارش بوده که اصلاً ۱۰۰ سال هم دوام بیاره ، بالاخره یه روز کنسول جدیدتری میاد ولی شاید هم بشه برداشت کرد که تا ۶ الی ۱۰ سال بعد از به بازار اومدن PS3 یعنی ۲۰۰۶ تصمیم به ساخت کنسول جدید نداشته باشن ، که میشه ۲۰۱۲ - ۲۰۱۶ !

غیر از این حرف ها من یه جورایی احساس میکنم که مایکروسافت هم بیشتر از اینکه صحبت از کنسول جدید بکنه داره روی Project Natal وقت و سرمایه گذاری میکنه که دموی Milo که ازش دیدم در عین اینکه خیلی سنگین به نظر میومد روی XBOX 360 داشت اجرا میشد .

نمیدونم اون قطعه ای که روی کنسول هست برای کمک به پردازش اضافه شده به کنسول یا چیز دیگه ایه ! و اینکه داشتنش ضروری هست یا اون ها برای تست کردن و کار خودشون ازش استفاده کردن .

پس با این اوصاف تو اینکه حالا حالاها مایکروسافت با XBOX 360 کار داره شکی نیست ، حداقل منطق که اینجوری حکم میکنه