PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128

halflife g
01-12-2009, 20:51
سلام خسته نباشید
می خواستم بدونم می شه یه بازی دانلود کرد بعد به جای رایت روی DVD-DL بریزی رو flash و بازی کنی ؟
(Xbox 360 - Elite )
مرسی

خير.......... .

Bs_panzer
01-12-2009, 22:44
سلام ، برو تو قسمت سیستم اینفورمیشن کنسول ببین داشبوردیت ورژنش چنده ؟

2.0.8507.0

باید وصل شم لایو برای آپدیت ؟ حال ندارم باید برم پایین بیارم بالا وصلش کنم نمیشه دانلود کنم با فلش ببرم ؟

ramin_pilot
01-12-2009, 23:56
2.0.8507.0

باید وصل شم لایو برای آپدیت ؟ حال ندارم باید برم پایین بیارم بالا وصلش کنم نمیشه دانلود کنم با فلش ببرم ؟
این ورژن 2.0.8507.0 آخرین ورژنه !!!

Layken
02-12-2009, 00:15
سلام
من وقتی بعد از تحقیقاتی روی قدرت گرافیکی xbox کردم و دلایل و نمودارهایی که از برتری این کنسول نسبت به ps3 دیدم.
همیشه در این موضوع می مونم که چرا بازی های انحصاری ps3 برتری زیادی نسبت به بازی های انحصاری این کنسول داره....
(البته گرافیکش) پس متهم اصلی در این بین کی می تونه باشه کمپانی های سازنده بازی برای xbox . با توجه به شایعات ضد و نقیصی که شنیده میشه در مورد نسل جدید کنسول ها در اینده ای نه چندان دور به نظر من باید کمپانی ها و مخصوصا ماکروسافت یه
فکری برای بازیهای انحصاریش بکنه. تا در رقابت بین رقیبش کم نیاره ...البته بازی های مد نظرم فقط بازی های انحصاری هستند و کاری به بازی های مشترکشون ندارم.

1987msb
02-12-2009, 12:06
سلام، دو تا خبر خوب دارم::11:
1. iXtreme v1.6 for Liteon 83V2 and 93450 - Better Dumping Method

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2. طبق جدیدترین آپدیت در TWITTER مخصوص تیم جنگل، کار LT به پایان رسیده و در حال بررسی بیشتر Fw هستند

S.Y.K
02-12-2009, 13:51
این ورژن 2.0.8507.0 آخرین ورژنه !!!
آخرین 2.0.8955.0 هست

سلام
من وقتی بعد از تحقیقاتی روی قدرت گرافیکی xbox کردم و دلایل و نمودارهایی که از برتری این کنسول نسبت به ps3 دیدم.
همیشه در این موضوع می مونم که چرا بازی های انحصاری ps3 برتری زیادی نسبت به بازی های انحصاری این کنسول داره....
(البته گرافیکش) پس متهم اصلی در این بین کی می تونه باشه کمپانی های سازنده بازی برای xbox . با توجه به شایعات ضد و نقیصی که شنیده میشه در مورد نسل جدید کنسول ها در اینده ای نه چندان دور به نظر من باید کمپانی ها و مخصوصا ماکروسافت یه
فکری برای بازیهای انحصاریش بکنه. تا در رقابت بین رقیبش کم نیاره ...البته بازی های مد نظرم فقط بازی های انحصاری هستند و کاری به بازی های مشترکشون ندارم.بله 100 درصد مشخص شده که Xbox 360 از لحاظ گرافیکی قوی تره اما علتی که PS3 در بعضی از بازی های مولتی پلتفرم گرافیک کمتری رو ارائه میده و ضعیف تره همیشه به خاطر گرافیک کمتر نیست و به دلیله ساختار پیچیده ی PS3 هست که با توجه به اینکه بازی سازی برای این کنسول زمان بره و هزینه ی زیادی هم داره بعضی از شرکت ها کمتر برای ساخت بازی PS3 وقت صرف می کنن.در صورتی که مایکروسافت Alan Wake رو در اختصار 360 نگه داره گام بسیار بزرگی رو برداشته و با اومدن Halo Reach بازی های اختصاصی تا حد بسیار زیادی بهبود بخشیده میشه و بهترین اتفاقی که می تونه بیفته معرفی Gears Of War 3 هست که می تونه ضربه ی سنگینی باشه به Sony و Play Station 3

sonixax
02-12-2009, 15:43
سلام
فکری برای بازیهای انحصاریش بکنه. تا در رقابت بین رقیبش کم نیاره ...البته بازی های مد نظرم فقط بازی های انحصاری هستند و کاری به بازی های مشترکشون ندارم.

خوب اول از همه به این خاطر که Playstation قدمت بیشتری توی ساخت کنسول داره .

دوم از همه چیپ گرافیکش Nvidia هستش ولی مال 360 ATI هستش . درسته که چیپ گرافیکی 360 از Ps3 قوی تره ولی فقط در برخی موارد ، مثل چیپ های Nvidia نیازی به گرم کردن ندارند !!! منظورم چیه اگر شما 360 داشته باشی وقتی بازی ها رو اجرا میکنی بعضی وقتها سرعت بازی او اول هاش کمه و طول میکشه تا درست بشه در صورتی که سخت افزارش از Ps3 قوی تره ! و البته با توجه به قوی تر بودن سخت افزارش و قیمت کمترش به خوبی میشه حدس زد که از جنس درجه یک استفاده نشده .

Ps3 با اینکه مدتها بعد از 360 ارائه شد خیلی زود تونست خودش رو برسونه به 360 و با اینکه شدیدا تبلیغات منفی میشد ولی باز هم تونست بازار رو بگیره . من یادمه قبل از ریلیز شدن Ps3 چپ و راست مقاله میومد و Ps3 رو میکوبوندند ! مثلا یکی از دلایلی که میگفتن Ps3 بده استفاده این سیستم از Blueray بود که به نظر من یک امتیاز بزرگه .

در کل به قول یکی از دوستان هر گلی یه بویی داره ، ناتال 360 یک دنیای جدیده ، Wii fit یک هیجان خارق العادست ، Eyetoy یک تجربه جدیده ، Portable بودن بازی ها یک امتیازه .

بنده یک اشتباه بزرگی که کردم رفتم 360 کپی خور خریدم ، حالا مجبورم صبر کنم تا حراج بشه یکی دیگه بخرم :41: یعنی خریدن Ps3 عقب میوفته :41: هر چند که فعلا یکی دستم هست :31:

sonixax
02-12-2009, 15:46
2.0.8507.0

به لایو وصل شدن همانا و اگر دستگاهت کپی خوره بن شدن همانا . برو فایل آپدیت رو دانلود کن آفلاین آپدیت کن از اینجا :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$SystemUpdate_Fall09_8955.zip

Layken
02-12-2009, 15:52
بله حرفای دوستان کاملا درسته..
در مورد nvidia هم موافقم همیشه این چیپست راضی کننده بود و شاید یکی از مهمترین علتهاش همین باشه.
بلو ری هم خودش یک امتیاز هستش...
ولی هر دو کنسول رو داشته باش بهتره به هر حال عقب نمونیم از بازی ها خیلی خوبه...

S.Y.K
02-12-2009, 16:49
خوب اول از همه به این خاطر که Playstation قدمت بیشتری توی ساخت کنسول داره .

دوم از همه چیپ گرافیکش Nvidia هستش ولی مال 360 ATI هستش . درسته که چیپ گرافیکی 360 از Ps3 قوی تره ولی فقط در برخی موارد ، مثل چیپ های Nvidia نیازی به گرم کردن ندارند !!! منظورم چیه اگر شما 360 داشته باشی وقتی بازی ها رو اجرا میکنی بعضی وقتها سرعت بازی او اول هاش کمه و طول میکشه تا درست بشه در صورتی که سخت افزارش از Ps3 قوی تره ! و البته با توجه به قوی تر بودن سخت افزارش و قیمت کمترش به خوبی میشه حدس زد که از جنس درجه یک استفاده نشده .

Ps3 با اینکه مدتها بعد از 360 ارائه شد خیلی زود تونست خودش رو برسونه به 360 و با اینکه شدیدا تبلیغات منفی میشد ولی باز هم تونست بازار رو بگیره . من یادمه قبل از ریلیز شدن Ps3 چپ و راست مقاله میومد و Ps3 رو میکوبوندند ! مثلا یکی از دلایلی که میگفتن Ps3 بده استفاده این سیستم از Blueray بود که به نظر من یک امتیاز بزرگه .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر کل به قول یکی از دوستان هر گلی یه بویی داره ، ناتال 360 یک دنیای جدیده ، Wii fit یک هیجان خارق العادست ، Eyetoy یک تجربه جدیده ، Portable بودن بازی ها یک امتیازه .

بنده یک اشتباه بزرگی که کردم رفتم 360 کپی خور خریدم ، حالا مجبورم صبر کنم تا حراج بشه یکی دیگه بخرم :41: یعنی خریدن Ps3 عقب میوفته :41: هر چند که فعلا یکی دستم هست :31:

100 درصد تایید میشه که Sony در ساخت Console کلا همیشه 1 پله جلوتره
اما نسل جدید خیلی جالب شروع نشد برای این کنسول
خارج شدن یک سری بازی های اختصاصی غول آسا از اختصار این کنسول وضع رو بدتر کرد برای مثال و خبر Devil May Cry 4 . Vitura Fighter 5 و بمب خبری این بود که Play Station 3 کپی خور نخواهد شد در نتیجه اینها دست به دست هم دادند تا آمار فروش افت شدیدی بکنه
اما بازی هایی مثل Resistance Fall Of Man . Metal Gear Solid 4 . Uncharted . Heavenly Sword هم همچنان این کنسول رو پیش بردند.چند ماهی آمار فروش این کنسول کاملا افت کرد و همه تا اومدن PS3 Slim صبر کردن تا با اومدن PS3 Slim و بازی هایی مثل Uncharted 2 و Ninja Gaiden Sigma 2 این کنسول الان چند هفته ایه که بی چون و چرا از Xbox 360 جلو زده.و البته این 100 درصد جز سیاست های Sony بوده که باز هم این شرکت سیاستمند بودن خودش رو نشان داد و کارش کاملا قابل تحسین بود
الان هم به نظرم Play Station 3 برای نسل بعد کمی جلوتره با استفاده کرده از Blu-Ray و همچنین اینکه اونها زودتر از MS بنای کپی خور نشدن کنسول رو نذاشتن و این یک امتیازه
به لطف پردازنده ی قدرتمند Cell هم هر روز شاهد بازی های شاهکار زیادی هستیم که پیشرفت می کنن
اما به نظر من این آمار فروش تغییری نخواهد کرد تا روزی که بازی های Alan Wake و Splinter Cell Convection بیان و در اصل MS تیر های بعدیشو اون موقع رها می کنه و دور و بر همون تاریخ 2 شاهکار PS3 یعنی God Of War 3 و Heavy Rain منتشر می شن پس منتظر یک رقابت دیدنی باشید
ولی چیزی که واضحه اینه که MS مثل نسل قبل یک بازنده ی تمام و کمال نیست و بسیاری از اوقات از PS3 جلو زده حرفهایی زیادی برای گفتن داره

boy_teh
02-12-2009, 18:09
چرا بعضي از شما دوستان نسبت به بلو ري حساسيت داريد . بلو ري فعلا كاملا ناكارامد هست . غير از اينه كه تو بازيهاي مشترك مثل پرنس 4 و وانتد با اينكه سوني از بلو ري (50گيگ) استفاده كرده باز هم جلوي دي وي دي مايكروسافت كم مياره .
البته تو خيلي از بازيهاي مشترك گرافيك پي اس 3 ضعيفتره و اين ثابت شده هست .
حدود 4 ساله كه سوني پي اس 3 رو با بلو ري داده ولي اين ديسك 50 گيگي چه كار عجيب و غريبي كرده ؟
ميخوام بگم كه وقتي كنسولي ميخواد 2014 جاشو بده به كنسول جديد - تو اين 3 - 4 سال ميخواد با بلو ري جادو كنه ؟
هنوز بلو ري جا نيافتاده . بچه هايي هم كه دوست داشتن پي اس 3 كپي خور بشه قيمت بلو ري خام رو در نظر داشته باشن كه حتي با كپي خور شدن هم قيمت معمولي نداشت . و تا ميومد ارزون شه و جا بيفته و ملت بهش نگن دي وي دي پي اس 4 ميومد .
بلو ري بايد جا ميافتاد و ازش استفاده بهينه ميشد بعد رو كنسول ميشست . نه اينكه 50 گيگ باشه و ...
بهتر بود سوني عجله نميكرد و براي استفاده از بلو ري و Cell برنامه ريزي ميكرد . البته عجله هاي مايكروسافت هم دست كمي از سوني نداشت . :46:

sonixax
02-12-2009, 18:32
100 درصد تایید میشه که Sony در ساخت Console کلا همیشه 1 پله جلوتره
اما نسل جدید خیلی جالب شروع نشد برای این کنسول
خارج شدن یک سری بازی های اختصاصی غول آسا از اختصار این کنسول وضع رو بدتر کرد برای مثال و خبر Devil May Cry 4 . Vitura Fighter 5 و بمب خبری این بود که Play Station 3 کپی خور نخواهد شد در نتیجه اینها دست به دست هم دادند تا آمار فروش افت شدیدی بکنه
اما بازی هایی مثل Resistance Fall Of Man . Metal Gear Solid 4 . Uncharted . Heavenly Sword هم همچنان این کنسول رو پیش بردند.چند ماهی آمار فروش این کنسول کاملا افت کرد و همه تا اومدن PS3 Slim صبر کردن تا با اومدن PS3 Slim و بازی هایی مثل Uncharted 2 و Ninja Gaiden Sigma 2 این کنسول الان چند هفته ایه که بی چون و چرا از Xbox 360 جلو زده.و البته این 100 درصد جز سیاست های Sony بوده که باز هم این شرکت سیاستمند بودن خودش رو نشان داد و کارش کاملا قابل تحسین بود
الان هم به نظرم Play Station 3 برای نسل بعد کمی جلوتره با استفاده کرده از Blu-Ray و همچنین اینکه اونها زودتر از MS بنای کپی خور نشدن کنسول رو نذاشتن و این یک امتیازه
به لطف پردازنده ی قدرتمند Cell هم هر روز شاهد بازی های شاهکار زیادی هستیم که پیشرفت می کنن
اما به نظر من این آمار فروش تغییری نخواهد کرد تا روزی که بازی های Alan Wake و Splinter Cell Convection بیان و در اصل MS تیر های بعدیشو اون موقع رها می کنه و دور و بر همون تاریخ 2 شاهکار PS3 یعنی God Of War 3 و Heavy Rain منتشر می شن پس منتظر یک رقابت دیدنی باشید
ولی چیزی که واضحه اینه که MS مثل نسل قبل یک بازنده ی تمام و کمال نیست و بسیاری از اوقات از PS3 جلو زده حرفهایی زیادی برای گفتن داره

البته اینکه Ps3 کپی خور نشده تا حالا این نیست که سونی تونسته کاری بکنه که کسی نتونه !

ببینید یک دستگاه Ps3 اسلیم 299 یورو قیمتشه و این در صورتیه که یک دستگاه 360 همش 111 یورو قیمتشه .

خوب طبیعی هستش که یک هکر نمیاد 300 یورو پول بیزبون رو از بین ببره . همون طور که میدونید برای اینکه بفهمین یک دستگاه رو چه طوری میشه کپی خور کرد مهم ترین نکته سر در آوردن از مدارش هست و این یعنی مهندسی معکوس و در نتیجه برداشتن لایه محافظ چیپ های دستگاه که توی هر 10 بار تلاش یک بار این کار درست انجام میشه یعنی 3000 یورو پول ، در صورتی که همین کار رو میشه به راحتی با 1000 یورو برای 360 انجام داد . مهم ترین عاملی که تا حالا Ps3 کپی خور نشده قیمت سنگینشه . این داستان در مورد PSP هم صدق میکنه . البته سری 3000 به بعد . من خودم PSP 3000 ای که خریدم میتونستم با پولش یه 360 بخرم با یه بازی و تجهیزات جانبی لازم 30 یورو هم پس اندار کنم !

در مورد باقی حرفهاتونم هیچ حرفی برای گفتن ندارم چونکه حرف حساب جواب نداره :11:

sonixax
02-12-2009, 18:44
چرا بعضي از شما دوستان نسبت به بلو ري حساسيت داريد . بلو ري فعلا كاملا ناكارامد هست . غير از اينه كه تو بازيهاي مشترك مثل پرنس 4 و وانتد با اينكه سوني از بلو ري (50گيگ) استفاده كرده باز هم جلوي دي وي دي مايكروسافت كم مياره .
حدود 4 ساله كه سوني پي اس 3 رو با بلو ري داده ولي اين ديسك 50 گيگي چه كار عجيب و غريبي كرده ؟
ميخوام بگم كه وقتي كنسولي ميخواد 2014 جاشو بده به كنسول جديد - تو اين 3 - 4 سال ميخواد با بلو ري جادو كنه ؟
هنوز بلو ري جا نيافتاده . بچه هايي هم كه دوست داشتن پي اس 3 كپي خور بشه قيمت بلو ري خام رو در نظر داشته باشن كه حتي با كپي خور شدن هم قيمت معمولي نداشت . و تا ميومد ارزون شه و جا بيفته و ملت بهش نگن دي وي دي پي اس 4 ميومد .
بلو ري بايد جا ميافتاد و ازش استفاده بهينه ميشد بعد رو كنسول ميشست . نه اينكه 50 گيگ باشه و ...
بهتر بود سوني عجله نميكرد و براي استفاده از بلو ري و Cell برنامه ريزي ميكرد . البته عجله هاي مايكروسافت هم دست كمي از سوني نداشت . :46:

بلو ری خام 100 گیگی همش 10 یورو هستش ، 10 یورو کجا و 50 یورو کجا !!!!

این رو هم فراموش نکنید که Ps3 ارزون ترین BlueRay پلیری هست که میتونید تهیه کنید .

موقعی که DVD اومد هم از این مدل حرفها زیاد بود ، ولی نتیجه چی شد ؟ بازی هایی که 10 تا CD بودن شدند یه دونه DVD . همین الان هم اگر یک بازی مثل Metal Gear Solid 4 - Guns of Patrion بخواد روی DVD بیاد بشتر از یکی میشه ! پس سونی میدونسته داره چی کار میکنه .

حقیقت اینه که همان طور که ناتال 360 یک معجزه هستش ، بلو ری سونی هم یک معجزه هستش .

گرافیک بالاتر 360 هم در تست با نرم افزار های مختلف ثابت شده و گرنه در رندرینگ چشم شما نمیتونه بیشتر از اینی که میبینی رو تشخیص بده یعنی نمیتونه بیشتر از 256 کیلو بیت رنگ رو تشخیص بده . در مورد سایر قابلیت های گرافیکی هم مثل پولیگون رندرینگ یا مشینگ یا شیدینگ چیزی از 360 کم نداره . اتفاقا اینکه 360 سخت افزار قوی تری داره بک امتیاز به حساب نمیاد ، چون خیلی راحت قابل تشخیصه که شرکت بیلی و دوستان از مواد اولیه نا مرغوب استفاده کرده برای تولید کنسول خودش که با سخت افزاری قوی تر قیمتش کم تره !!!! نمونش رو هم دارید میبینید 5000 مدل مشکل مختلف داره از همه مهم تر RROD .

شما خودت مقایسه کن :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اما 360 :

توی 360 رو که آدم میبینه یاد پنتیوم 2 های قدیم میوفته !!!

و البته این رو هم قبول دارم که اگر Ps3 اون 4 تا بازی تخصصی رو نداشت 100% ورشکست میشد .
هر دوی این کنسول ها یک سری برتری های نسبت به همدیگه دارند ، پس بهتره آدم هر دو تاشو داشته باشه باهم :11:

boy_teh
02-12-2009, 19:32
بلو ری خام 100 گیگی همش 10 یورو هستش ، 10 یورو کجا و 50 یورو کجا !!!!

این رو هم فراموش نکنید که Ps3 ارزون ترین BlueRay پلیری هست که میتونید تهیه کنید .

موقعی که DVD اومد هم از این مدل حرفها زیاد بود ، ولی نتیجه چی شد ؟ بازی هایی که 10 تا CD بودن شدند یه دونه DVD . همین الان هم اگر یک بازی مثل Metal Gear Solid 4 - Guns of Patrion بخواد روی DVD بیاد بشتر از یکی میشه ! پس سونی میدونسته داره چی کار میکنه .

حقیقت اینه که همان طور که ناتال 360 یک معجزه هستش ، بلو ری سونی هم یک معجزه هستش .

گرافیک بالاتر 360 هم در تست با نرم افزار های مختلف ثابت شده و گرنه در رندرینگ چشم شما نمیتونه بیشتر از اینی که میبینی رو تشخیص بده یعنی نمیتونه بیشتر از 256 کیلو بیت رنگ رو تشخیص بده . در مورد سایر قابلیت های گرافیکی هم مثل پولیگون رندرینگ یا مشینگ یا شیدینگ چیزی از 360 کم نداره . اتفاقا اینکه 360 سخت افزار قوی تری داره بک امتیاز به حساب نمیاد ، چون خیلی راحت قابل تشخیصه که شرکت بیلی و دوستان از مواد اولیه نا مرغوب استفاده کرده برای تولید کنسول خودش که با سخت افزاری قوی تر قیمتش کم تره !!!! نمونش رو هم دارید میبینید 5000 مدل مشکل مختلف داره از همه مهم تر RROD .
توی 360 رو که آدم میبینه یاد پنتیوم 2 های قدیم میوفته !!!
و البته این رو هم قبول دارم که اگر Ps3 اون 4 تا بازی تخصصی رو نداشت 100% ورشکست میشد .
هر دوی این کنسول ها یک سری برتری های نسبت به همدیگه دارند ، پس بهتره آدم هر دو تاشو داشته باشه باهم :11:

ميشه گفت كه حرفمون يكيه و به قولي كفتني جفتش 2تاست :31: هر دو كنسول نقاط ضعف و قوتي دارند .
اتفاقا پي اس 3 در نورپردازي و سايه مشكل داره . اونم بخاطر برنامه نويسي دشوار براي سخت افزارش هست كه كار بازي سازهارو سخت كرده . يعني يه جورايي براي اينده هست نه حال .
قبول دارم بلو ري خوب هست و واقعا فناوري جديدي هست . اما قبول كنيد كه تو كنسولهاي نسل بعدي جا ميفته (4سال پيش زود بود) . حالا تا 2014 چيزي نمونده كه به يه چشم بهم زدن ميگذره .
اگر دو تاشو با هم داشته باشي كه عالي ميشه !!!!!!!! :10:
اين حرفي هم كه زدي با ديدن Main ايكس باكس ياد پنتيوم 2 ميوفتي بي انصافيه . واقعا هيولاست :27:
از بچگي كه پي اس 1 اومد و گرفتم (اونم ‍ژاپن) يادمه كه همه ايرانيا به پلي استيشن ميگفتن سوني :20: هنوزم خيليها به پي اس 3 هم ميگن سوني . و اين سوني از همون قديما تو ايران جا افتاد و خودشو تو دلا جا كرد (حتي با محصولات خوب ديگش) . اشخاص خاصي دنبال نينتندو و دريم كست و ايكس باكس بودن . و در كل همه و همه ميگفتن فقط سوني . خوشحالم كه رقابت تنگاتنگ شده و ايكس باكس360 مايكروسافت تو آمريكا بيشترين فروش و تو كشورهاي ديگه هم بد عمل نكرده و با سوني قديمي خودمون كل كل كرده .
وقتي قبلا آدم GOW رو بازي ميكنه اونم وقتي كه هنوز 360 نيومده خوب يه جورايي هيپنوتيزم ميشه ديگه .
خيلي ها به سوني اعتماد كردند و پي اس 3 خريدند مثل دوست خودم . ولي بايد خيلي ژول اضافي داشته باشي كه دلت بياد يه بازي رو دلبخواه بخري و تجربه كني و هميشه بايد تحقيق كني كه فلان بازي رو بخري كه معروف هست و 100% قشنگه كه يه وقت ضرر نكرده باشي . چندتا از دوستام رو حساب تعصب پي اس 3 گرفتن و اول با 2 تا بازي شروع كردند و الان 5-6 تا بازي دارند و يه جورايي هر وقت بهشون بازي پيشنهاد ميكني نميخرن و فقط دنبال بازيهاي معروف و اختصاصي كه تركوندن هستن . (خب پول مفت ميخواد)
من كه به شخصه دوست دارم جداي از بازيهاي معروف ر به ر بازي هاي نا آشنا رو تجربه كنم تا اون بازيهايي كه همه ميشناسن و تموم كردن .
صحبت زياده ولي خسته شدم ........
دوستون دارم :11:

boy_teh
02-12-2009, 23:25
اينارو نگيد كه مايكروسافت تو 360از سخت افزار جنس درجه چند استفاده كرده .:41:

iSuppli ‏، شركت تحقيقاتي فناوري و ميكروچيپ ضمن تحقيقات خود روشن كرد كه هزينه ساخت هر كنسول بازي ويديويي Xbox360 مايكروسافت تقريبا 40 درصد بيشتر از قيمت فروش جزئي Xbox360 است.

به گزارش بخش خبر سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]‏، ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]‏،) اين شركت هزينه كل ساخت و تست Xbox360، ماشين مسابقه قدرتمند و جديد، غول نرم افزار را 27/552 دلار برآورد كرد. اين در حالي است كه قيمت خرده فروشي اين دستگاه 399 دلار است.
مايكرو سافت قصد دارد تا انتهاي ماه ژوئن 5.5 ميليون دستگاه ارزان قيمت Xbox360 را بفروشد. اين دستگاه با دستگاه playstation3 شركت سوني و Revolution شركت Nintendo رقابت مي كند.
توليد كنندگان كنسول معمولا با ايجاد و فروش بازيهاي ويديويي خود و جمع آوري هزينه هايي از ناشران توليدكننده بازيهاي ويديويي براي سيستم هايشان معمولا تا حدودي هزينه ساخت دستگاه هاي خود را جبران مي كنند. قيمت چندين بازي جديد Xbox360 در حال حاضر 60 دلار است.
قسمت هر چيپ IBM كه درون دستگاه Xbox جاسازي شده است نيز 106 دلار است. قيمت واحد پردازشگر گرافيكي شركت ATI كه كارت هاي گرافيكي با كيفيتي براي سيستم ها توليد مي كند نيز 141 دلار است. حافظه اصلي Xbox360 نيز 65 دلار ديگر بر قيمت محصول مي افزايد.
ساير هزينه هاي اين محصول شامل DVD درايو، لوازم يدكي، مطبوعات، بسته بندي، اسمبلي و آزمايش است.تحليل گران پيش بيني كرده بودند كه فروش اوليه Xbox360 همراه با خسارت خواهد بود.

قضيه اينجوري بوده ( حتي ضرر هم داده ) :46:

mehdi_360
03-12-2009, 00:04
[sonixaxداداش عکس هایی که گذاشتی صفحه رو سنگین کرده و این کار را برای کاربران دایال آپی که با سرعت 56 kb با کلی شوق به نت وصل میشن زجر آور میکنه (از جمله خودم)((چی گفتم:دی))

ولی من یه جا خوندم که هکر آیفون هم داره روش کار میکنه (هک کردن پلی 3)ولی هنوز موفق نشده...همین چند وقت پیش بود سایت بازی سنتر بود فک کنم

SamGun
03-12-2009, 00:15
سلام به دوستان خودم

خب من تو این چند صفحه یکسری نکته ی جا افتاده دیدم که گفتم جا نمونه :31:.

خب شما به این نکته هم توجه داشته باش که:
اولا سونی با قرار دادن نسل جدید PALYER در کنسول های خود یک برگ برنده برای خودش درست کرده.

دوما برای UPDATE بودن و ارتقا دست خودش رو باز گذاشته.

سوما این سیستم برای شرکت SONY که خیلی روی مسئله ی Copy Write حساس هست یک امر ضروریه !!

شما به این نکته دقت نکردی که SONY امکان نسب بازی ها رو روی HDD های کنسولش خودش قرار نداده و برای خوانده شدن سریع اطلاعات و حجم زیاد اونها نیاز به یک Readable جدید با قابلیت Buffer زیاد داره که بتونه جواب گوی 60 FPS باشه !!

چون هر جور انتقال بازی روی هارد مجب کپی حور شدن اون دستگاه میشه.

بچه ها وقتي gears o w بازي ميكنم . البته saw هم همينطور . بعضي وقتا وسط بازي(در حين بازي كردن) يهو نور صفحه كم ميشه . جريان چيه ؟
مثل وقتي كه ال سي دي گوشي قبل از رفتن به استندباي نورش كم ميشه . چرا ؟

كسي نميدونه چرا ؟

این مشکل مربوط به تنظیمات سایه روشن تصویر در خود Xbox 360 و تنظیمات Power Saving خود LCD یا LED هست.

شما ابتدا وارد آدرس زیر در تنظیمات Xbox360 شو ببین روی چه گزینه ای تنظیم هست:

System Setting>>Console Setting>>Displaye>>Reference Levels

اگه روی گزینه ی Expanded بود اونو روی Intermediat تنظیم کنید و اگه روی Intermediat بود اونو روی Standard تنظیم کنید.

گزینه ی HDMI Color Space رو هم چک کنید که حتما روی Auto باشه.

حالا برای LCD باید گزینه ی Power Saving Mode یا همون ذخیره ی انرژی رو پیدا کرده و غیر فعال کنید.

sonixax
03-12-2009, 01:28
اينارو نگيد كه مايكروسافت تو 360از سخت افزار جنس درجه چند استفاده كرده .:41:

iSuppli ‏، شركت تحقيقاتي فناوري و ميكروچيپ ضمن تحقيقات خود روشن كرد كه هزينه ساخت هر كنسول بازي ويديويي Xbox360 مايكروسافت تقريبا 40 درصد بيشتر از قيمت فروش جزئي Xbox360 است.

به گزارش بخش خبر سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]‏، ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]‏،) اين شركت هزينه كل ساخت و تست Xbox360، ماشين مسابقه قدرتمند و جديد، غول نرم افزار را 27/552 دلار برآورد كرد. اين در حالي است كه قيمت خرده فروشي اين دستگاه 399 دلار است.
مايكرو سافت قصد دارد تا انتهاي ماه ژوئن 5.5 ميليون دستگاه ارزان قيمت Xbox360 را بفروشد. اين دستگاه با دستگاه playstation3 شركت سوني و Revolution شركت Nintendo رقابت مي كند.
توليد كنندگان كنسول معمولا با ايجاد و فروش بازيهاي ويديويي خود و جمع آوري هزينه هايي از ناشران توليدكننده بازيهاي ويديويي براي سيستم هايشان معمولا تا حدودي هزينه ساخت دستگاه هاي خود را جبران مي كنند. قيمت چندين بازي جديد Xbox360 در حال حاضر 60 دلار است.
قسمت هر چيپ IBM كه درون دستگاه Xbox جاسازي شده است نيز 106 دلار است. قيمت واحد پردازشگر گرافيكي شركت ATI كه كارت هاي گرافيكي با كيفيتي براي سيستم ها توليد مي كند نيز 141 دلار است. حافظه اصلي Xbox360 نيز 65 دلار ديگر بر قيمت محصول مي افزايد.
ساير هزينه هاي اين محصول شامل DVD درايو، لوازم يدكي، مطبوعات، بسته بندي، اسمبلي و آزمايش است.تحليل گران پيش بيني كرده بودند كه فروش اوليه Xbox360 همراه با خسارت خواهد بود.

قضيه اينجوري بوده ( حتي ضرر هم داده ) :46:

شما داستان رو یک طرفه دیدید عزیزم ، مایکروسافت داره ضرر میده از اونور سونی هم میده ، دیگه فکر کنم همه ما 360 دار ها با مشکل RROD به خوبی آشنا باشیم ، این در حالیه که Ps3 رو میزارن توی کلوب های بازی مثل تراکتور ازش کار میکشن این کار رو با 360 بکنی همون روز اول فاتحه ....

Layken
03-12-2009, 01:40
[sonixaxداداش عکس هایی که گذاشتی صفحه رو سنگین کرده و این کار را برای کاربران دایال آپی که با سرعت 56 kb با کلی شوق به نت وصل میشن زجر آور میکنه (از جمله خودم)((چی گفتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

ولی من یه جا خوندم که هکر آیفون هم داره روش کار میکنه (هک کردن پلی 3)ولی هنوز موفق نشده...همین چند وقت پیش بود سایت بازی سنتر بود فک کنم
خب دیگه چند سال مگه مونده که کنسول جدید بیاد کپی خور نشه بهتره باید بپریم هی اپدیت کنیم ...

شما داستان رو یک طرفه دیدید عزیزم ، مایکروسافت داره ضرر میده از اونور سونی هم میده ، دیگه فکر کنم همه ما 360 دار ها با مشکل RROD به خوبی آشنا باشیم ، این در حالیه که Ps3 رو میزارن توی کلوب های بازی مثل تراکتور ازش کار میکشن این کار رو با 360 بکنی همون روز اول فاتحه ....
این قضیه واسه چند تا از همشهریامون بود که ps3 و xbox گذاشته بودن که xbox بعد مدتی وا رفت...
البته ps3 هم زود گرم می کنن. هر کی اول خرید برده...
ولی باید قبول کرد که دیگه نمیشه با این کنسولها کلوپ زد ...یهو ددی بچه دسترو با خودش برد........[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SamGun
03-12-2009, 01:42

اینجاست که من و پدرام و یحیی میام به شما میتوپیم !!! :31:(شوخی)

من خودم تا حالا شده که روزی 12 الی 13 ساعت بازی کردم بدون خاموشی .یک روز هم از 10 صبح تا 5 صبح فردا ی اون روز بازی کردم که فکر میکنم 18 ساعت شد .

یحیی جان هم یکبار 15 ساعت بازی کرده + روزی 7 الی 8 ساعت.

پدرام جان هم که ماشالا روزی 12 الی 13 رو شاخشه :31:

که البته اینو هم بگم که تمام این آمار مربوط به Falcon ها میشه !!

sonixax
03-12-2009, 01:46
اینجاست که من و پدرام و یحیی میام به شما میتوپیم !!! :31:(شوخی)

من خودم تا حالا شده که روزی 12 الی 13 ساعت بازی کردم بدون خاموشی .یک روز هم از 10 صبح تا 5 صبح فردا ی اون روز بازی کردم که فکر میکنم 18 ساعت شد .

یحیی جان هم یکبار 15 ساعت بازی کرده + روزی 7 الی 8 ساعت.

پدرام جان هم که ماشالا روزی 12 الی 13 رو شاخشه :31:

که البته اینو هم بگم که تمام این آمار مربوط به Falcon ها میشه !!

و شما چه قدر بلا به سر دستگاه آوردی ؟

مثل فن 12 ولت و اینا ؟

ولی خداییش 360 رو بندازی توی کلوپ میپکه :11:

resident_evil
03-12-2009, 02:02
ولی خداییش 360 رو بندازی توی کلوپ میپکه

نه بابا من هر روز دارم ازين كلوپيه سوال ميكنم ميگم چه خبر از RROD ميگه هيچي كنسول ها كاملا سالمن !

مثل فن 12 ولت و اینا ؟

من 12 ولت نكردم اما هنوز فالكونم سر حاله ! در كل با اومدن فالكون به نظر من حل شد اين مشكل .

resident_evil
03-12-2009, 02:05
ولی خداییش 360 رو بندازی توی کلوپ میپکه

نه بابا من هر روز دارم ازين كلوپيه سوال ميكنم ميگم چه خبر از RROD ميگه هيچي كنسول ها كاملا سالمن !

Layken
03-12-2009, 13:17
من خودم زیاد بازی کنم 4 ساعت در روز میشه شایدم 3 ساعت. می ترسم بپره شانس مانس نداریم.

اینجاست که من و پدرام و یحیی میام به شما میتوپیم !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](شوخی)
نه بابا ما اینجا همه xbox داریم و تعصب هم داریم ..عزیز فقط داریم بحث می کنیم.

sonixax
03-12-2009, 16:56

من 12 ولت نكردم اما هنوز فالكونم سر حاله ! در كل با اومدن فالكون به نظر من حل شد اين مشكل .

خوب با این حساب منی که جاسپر دارم خیالم باید راحت تر باشه !!!

pedram_sad
03-12-2009, 17:04
خوب با این حساب منی که جاسپر دارم خیالم باید راحت تر باشه !!!
یک چیزی فراتر از راحت باید باشه
gamer هایی که غرق این دنیای مخوف و غیر قابل رقابت 360 شدن به تنها چیزی که فکر نمیکنن rrod هست

boy_teh
03-12-2009, 17:33
سلام .
من اون اطلاعات رو براي اون دسته از دوستاني دادم كه عقيده دارن مايكروسافت جنس نا مرقوب داده دست مشترياش . مهاله همچين كاري رو كرده باشه و مهاله ATI و IBM خودشونو زير سوال ببرن . مشكل تو انتخاب قطعه مناسب و اسمبل كردن قطعات بوده كه بايد دقت بيشتري ميشد كه RROD آب پاكيرو ريخت رو سر همه شون . با فالكوم و جسپر عالي شده :27:
PS3 هم مشكل حرارت رو داره و آمار خرابي هم داره از PS2 (نسل قبل) بيشتر و از XBOX360 كمتر .
يه كلوپ خليل هست تو محلمون كه هم PS3 داره و هم XBOX360 Arcade Jasper و هم خودش راضي هست و هم از كسي راجع به خرابي كنسولاش تا حالا نشنيدم :31:

boy_teh
03-12-2009, 17:51
سلام به دوستان خودم

خب من تو این چند صفحه یکسری نکته ی جا افتاده دیدم که گفتم جا نمونه :31:.

خب شما به این نکته هم توجه داشته باش که:
اولا سونی با قرار دادن نسل جدید PALYER در کنسول های خود یک برگ برنده برای خودش درست کرده.

دوما برای UPDATE بودن و ارتقا دست خودش رو باز گذاشته.

سوما این سیستم برای شرکت SONY که خیلی روی مسئله ی Copy Write حساس هست یک امر ضروریه !!

شما به این نکته دقت نکردی که SONY امکان نسب بازی ها رو روی HDD های کنسولش خودش قرار نداده و برای خوانده شدن سریع اطلاعات و حجم زیاد اونها نیاز به یک Readable جدید با قابلیت Buffer زیاد داره که بتونه جواب گوی 60 FPS باشه !!

چون هر جور انتقال بازی روی هارد مجب کپی حور شدن اون دستگاه میشه.

این مشکل مربوط به تنظیمات سایه روشن تصویر در خود Xbox 360 و تنظیمات Power Saving خود LCD یا LED هست.

شما ابتدا وارد آدرس زیر در تنظیمات Xbox360 شو ببین روی چه گزینه ای تنظیم هست:

System Setting>>Console Setting>>Displaye>>Reference Levels

اگه روی گزینه ی Expanded بود اونو روی Intermediat تنظیم کنید و اگه روی Intermediat بود اونو روی Standard تنظیم کنید.

گزینه ی HDMI Color Space رو هم چک کنید که حتما روی Auto باشه.

حالا برای LCD باید گزینه ی Power Saving Mode یا همون ذخیره ی انرژی رو پیدا کرده و غیر فعال کنید.

سلام
در مورد بلو-ري بايد بگم كه من منكر اينكه فناوري جالب و خوبي خواهد بود نيستم . من فقط ميگم اين برگ برنده فعلا كارايي نداشت (4سال كه اينطور بود) . 50 گيگ كجا به كارش اومد ؟ در ضمن ما راجع به كنسول بحث ميكنيم نه راجع به بلو-ري پلير . كاري كه من از كنسول ميكشم صرفا بازي كردن هست . تو اين 3-4 سال آتي هم كه اين نسل كنسولها هم نيمه عمرشون رو سپري ميكنن و ميرن واسه خداحافظي و جاشونو به بعدي ها ميدن . تا حالا كه 50 گيگ براي بازي (صرفا خود بازي) معجزه اي نكرده .

در مورد تنظيمات XBOX360 ممنون از راهنمائيهات . reference levels كنسول من فكر كنم رو standard بود از اول . اگرم نبود 100% خودم روز اول بردمش روي standard (يادم نيست بود يا من تغيير دادم:31:)
HDMI color هم روي Auto هست .
فقط ميمونه تنظيمات ال سي دي . مدل ال سي دي من M2794DP LG هست . دقيق يادم نيست ولي فكر نكنم گزينه Power Saving Mode داشته باشه .
راستي 1080p از 1080i بهتره ديگه ؟

pedram_sad
03-12-2009, 18:31
خوب جالبه که یک کاسبی جدید برای یک عده ای در تهران ایجاد شده
اونم گرفتن 16 تومان پول و برگردوندن قابلیت نصب بازی تو هارد برای کنسول های ban شده توسط دستکاری nand هست

resident_evil
03-12-2009, 19:00
خوب جالبه که یک کاسبی جدید برای یک عده ای در تهران ایجاد شده
اونم گرفتن 16 تومان پول و برگردوندن قابلیت نصب بازی تو هارد برای کنسول های ban شده توسط دستکاری nand هست

حالا واقعا عمليه اين زوش ؟! چون من آموزشش و توضيحاتش رو ديدم زيادي وقت گر بود دنبالش نرفتم خودم .
كسي اين كارو انجام داده جواب داده ؟!

pedram_sad
03-12-2009, 19:10
حالا واقعا عمليه اين زوش ؟! چون من آموزشش و توضيحاتش رو ديدم زيادي وقت گر بود دنبالش نرفتم خودم .
كسي اين كارو انجام داده جواب داده ؟!
اره نوید جون عملیه
ولی فوق العاده وقت گیر و سخته

الان دیدم رضا ( sara game ) که خودم 1 ساله ثابت باهاش کار میکنم هم این کار رو انجام میده 15 تومان
البته برای 16 مگی ها یعنی premium و elite ها

برای Arcade های 256 و 512 مگی 20 تومان هزینش میشه
چون بالای 70 ساعت برای دامپ کردنش زمان لازمه و اینها هم از Uncripple استفاده میکنن

resident_evil
03-12-2009, 19:23
خوبه پس دست به كار شيم ببينيم چي ميشه ! البته بدون هارد هم مشكلي نداريم اما كلاسش بيشتره : دي !
نميدونم چرا از وقتي بن شدم ديگه وقتي بازي رو از خود درايو هم ميخونه صداش به اندازه ي همون هارد هستش ! ! !

Turok-71
03-12-2009, 21:28
سلام...
فرق الیت با آرکید در چیه؟
آیا تفاوت زیادی دارن؟
راسته آرکید زود تر از کار فتاده میشه؟(سه چراغ)

alipsp
03-12-2009, 22:00
سلام...
آیا تفاوت زیادی دارن؟

فرقشون تو لوازم جانبی هست.
تو پست اول کامل دوستان توضیح دادن.
نه دروغه!!!
از نظر سخت افزاری و عمر کنسول هیچ فرقی بین مدلها نیست

*M!L4D*
03-12-2009, 22:19
مشکل سه چراغه شدن که با اومدن جاسپر حل شده
ولی تو الیت چون میتونی بازی ها رو تو هارد نصب کنی صدای کنسول کمتر میشه و عمر درایو هم میره بالا ...

S.Y.K
03-12-2009, 22:29
سلام...
آیا تفاوت زیادی دارن؟
فرقشون در لوازم جانبی البرز جان که یکی از مهم ترین اونها هارد هست که الیت داره اما آرکید نداره و مموری 256 دراه در عوضش
این لوازم جانبی 2 کنسول
ایکس باکس 360 الیت (با برد جاسپر) دارای رنگ مشکی-یک دسته ی بی سیم مشکی رنگ-کابل کامپوزیت-کابل اینترنت-یک هدست برای لایو و 1 ماه اکانت مجانی هست + هارد 120 گیگابایتی
ایکس بامکس 360 آرکید (با برد جاپر) دراری رنگ سفید-یک دسته ی بی سیم سفید رنگ-کابل کامپوزیت + مموری کارت 256 مگا بایتی
و
البرز جان 100 درصد به خاطر هارد هم که شده الیت بهتره
به دلایل زیر
1-با نصب بازی در هارد صدای کمتری ایجاد میشه
2-با نصب بازی در هارد عمر درایو بیشتر میشه
3-با نصب بازی در هارد گرمای کمتری در کنسول ایجاد میشه و این خودش کمک می کنه به 3 چراغه نشدن و عمر بیشتر کنسول
4-با نصب بازی در هارد سرعت لود بازی ها بسیار کوتاه تر می شود
5-با نصب بازی در هارد سرعت لود تکسچر ها کوتاه تر می شود (این مساله در سری بازی های GTA بسیار اهمیت داره)
6-با توجه به اینکه پیش بینی میشه بازی هایی مثل Forza بیان و ممکنه روی 2 DVD عرضه بشن علاوه بر اینکه راحت تری می تونی با نصب دیسک دوم از (مثلا در Forza Motorsport 3) از مپ ها و ماشین های اضافی بهرهمند بشی
در خرید کنسول هارد دار شک نکن
اگر قصد داری بعد از خرید کنسول هارد بخری پیشنهاد نمیشه چون قیمتش بالاست

sorush_2007
03-12-2009, 22:48
سلام دوستان یه راهنمایی لازم دارم بین این بازیهای xbox کدومش بهتره؟
wolfnitein
far cry 2
batman
prince of peria 4

resident_evil
03-12-2009, 22:51
wolfnitein
far cry 2
batman
prince of peria 4

batman
Wolfenstein
prince of Persia 4
far cry 2

boy_teh
04-12-2009, 00:30
wolfnitein
far cry 2
batman
prince of peria 4

دادا هر 4 تاش باحاله و به نظر من far cry2 در رتبه 4 بين اينا قرار ميگيره .
من ميگم :
prince of persia4
batman Arkham
wolfenitein
far cry2

halflife g
04-12-2009, 00:34
batman
Wolfenstein
prince of Persia 4
far cry 2

اين ليست تاييد ميشه ..............
كلا جايي كه بازي batman باشه 90 درصد بازيها بايد برن بوق بزنن.

SamGun
04-12-2009, 00:48
و شما چه قدر بلا به سر دستگاه آوردی ؟

مثل فن 12 ولت و اینا ؟

ولی خداییش 360 رو بندازی توی کلوپ میپکه :11:

والا من که هیچی !! فقط توری فلزیه پشت فنها رو بریدم .

سلام
در مورد بلو-ري بايد بگم كه من منكر اينكه فناوري جالب و خوبي خواهد بود نيستم . من فقط ميگم اين برگ برنده فعلا كارايي نداشت (4سال كه اينطور بود) . 50 گيگ كجا به كارش اومد ؟ در ضمن ما راجع به كنسول بحث ميكنيم نه راجع به بلو-ري پلير . كاري كه من از كنسول ميكشم صرفا بازي كردن هست . تو اين 3-4 سال آتي هم كه اين نسل كنسولها هم نيمه عمرشون رو سپري ميكنن و ميرن واسه خداحافظي و جاشونو به بعدي ها ميدن . تا حالا كه 50 گيگ براي بازي (صرفا خود بازي) معجزه اي نكرده .

در مورد تنظيمات XBOX360 ممنون از راهنمائيهات . reference levels كنسول من فكر كنم رو standard بود از اول . اگرم نبود 100% خودم روز اول بردمش روي standard (يادم نيست بود يا من تغيير دادم:31:)
HDMI color هم روي Auto هست .
فقط ميمونه تنظيمات ال سي دي . مدل ال سي دي من M2794DP LG هست . دقيق يادم نيست ولي فكر نكنم گزينه Power Saving Mode داشته باشه .
راستي 1080p از 1080i بهتره ديگه ؟

درسته حرفتون ولی خب SONY دنبال جنگولک بازیه !! این درسته که 85% بازی های SONY کمتر از 9 GB هستند ولی بازی هایی مثل MGS-KZ-UNCHARTED-LAYER و ... که Exclusive این کنسول هستند دارای حجم های 25 الی 35 GB اند که برای

کنسول نسل سومی مثل SONY زیاد جالب به نظر نمیاد که بازی هاش رو روی چند DVD منتشر بکنه !!

در مورد کنسول یا Player هم دیگه این حرفها گذشته !! الان اکثر شرکتها سعی میکنن وقتی محصولی رو تولید میکنند به صورت های مختلف نیاز های مردم را که در مجاور اون سیستم قرار داره رو داخل تولید خودشون قرار میدن تا از فضای کمتر

بیشترین بهره رو ببرن.الان ممکنه خیلی ها باشن که بخوان یک LCD یا LED بگیرن و به جای خرید یک Theater , یک PS3 یا یک Xbox 360 تهیه کنند که هم از Player آن لذت میبرند و هم از بازی های آن. یک نمونش هم خوده بنده که با خرید 450 هزار

تومن Theater پشیمونم که چرا PS3 نگرفتم به جاش.

آهان راستی در مورد تنظیمات TV

تا اینجایی که من یادمه و میدونم 90% LCD ها و 100% LED ها همه این گزینه رو دارند و فقط ممکنه اسم اون گزینه فرق داشته باشه.

KING OF GTA
04-12-2009, 10:47
سلام دستگاه افقی بهتر یا عمودی اگه عمودی بزارم به دستگاه ودرایو فشار نمیاد وسوال دیگه وقتی بازی تمام شد دی وی دی رو از دستگاه بیرون بیارم وخاموش کنم یا نه و اگه دستگاه رو خاموش کردم دوشاخه رو از پیریز در بیارم وچند مدت باتری دسته رو عوض کنم واگه باتری دسته قابل شارز است در طول چند مدت باتری رو شارز کنم و چقدر باتری دستگاه کار کند باتری ضعیف میشود؟؟؟..

4870x2
04-12-2009, 11:16
برادران عزیز من یه اکتیو کننده WAVE 4 سفارش دادم و مدل داشبوردم هم 2.0.8955.0 هستش!
الان مشکلی که نیستش؟!

halflife g
04-12-2009, 11:17
سلام دستگاه افقی بهتر یا عمودی اگه عمودی بزارم به دستگاه ودرایو فشار نمیاد وسوال دیگه وقتی بازی تمام شد دی وی دی رو از دستگاه بیرون بیارم وخاموش کنم یا نه و اگه دستگاه رو خاموش کردم دوشاخه رو از پیریز در بیارم وچند مدت باتری دسته رو عوض کنم واگه باتری دسته قابل شارز است در طول چند مدت باتری رو شارز کنم و چقدر باتری دستگاه کار کند باتری ضعیف میشود؟؟؟..

در مورد سوال اول تفاوت زيادي نمي كنه ولي به قول يحيي جان كه تو اون تاپيك نگهداري از xb360 نوشته بود اگه از رو هارد بازي رو اجرا ميكني عمودي هم بذاري مشكلي نداره ولي اگه از رو هارد اجرا نمي كني بهتره افقي بذاري....

در مورد سوال دوم لزومي نداره حتما دي وي دي رو در بياري و خاموشش كني بذار دي وي دي بمونه............

اول از همه بهتره يه محافظ واسه كنسولت بگيري تا با پرش برق يا رفتن و اومدن برق واسه كنسولت مشكلي پيش نياد پس اگه محافظ گرفتي دو شاخه رو درنياوردي هم در نياوردي....

هر وقت شارژ باتري تموم شد عوضش كن ديگه ...اگرم شارژي گرفتي هر وقت ديدي داره اون شكل باتري خالي ميشه بذا شارژ شه......... .

در مورد سوال آخرت هم اولا بستگي به جنس باتريت داره مثلا باتري هاي "انرژيزاير" عمر طولاني دارن و خيلي عمر مي كنن و البته به اين هم بستگي داره كه شك دسته رو هم off كني كه باعث ميشه عمر باتريت بره بالا ولي در كل عمر باتريها كم و اذيتت مي كنه پس بهتره يا شارژي بگيري يا از باتريهاي بادوام مثه "انرژيزاير"استفاده كني... .

S.Y.K
04-12-2009, 11:38
برادران عزیز من یه اکتیو کننده WAVE 4 سفارش دادم و مدل داشبوردم هم 2.0.8955.0 هستش!
الان مشکلی که نیستش؟!
اگر Disc Active سالم باشه و iXtream کنسول شما 1.6 باشه مشکلی نیست

ramin_pilot
04-12-2009, 12:27
سلام خسته نباشید
ببخشید از کجا می شه برای xbox 360 تم دانلود کرد و چطوری می شه رو xbox نصب کرد ؟
خیلی ممنون

pedram_sad
04-12-2009, 12:56
سلام خسته نباشید
ببخشید از کجا می شه برای xbox 360 تم دانلود کرد و چطوری می شه رو xbox نصب کرد ؟
خیلی ممنون
برای این کار باید به سرویس live متصل بشید که اونجا هم بالای 90 درصدر از theme ها پولی هست و باید point بخرید برای خریدش و اون 10 درصد هم معمولا ماله بازی های قدیمی هستن که 4 تا 5 مگ حجمشون هست برای Free download

اما در هر صورت فعلا به خاطر ban نمیشه وصل شد برای این کار

M A X I M U M
04-12-2009, 14:41
دوستان من ميخوام واسه ايكس باكسم درايو بگيرم درايوم هم Lite-On هست
يعني ميخوام يه درايو نو بگيرم و بذارم جاي اين يكي در واقع عوضش كنم يا اگه بشه لنزشو عوض كنم
آيا ميشه اينكارو كرد و اگه ميشه لطفا بگيد از كجا ميتونم درايو و لنز ايكس باكس رو بگيرم؟
ويرايش : دوستان يه سوال ديگه هم : آيا ميشه واسه ايكس باكس آركيد هارد جداگانه گرفت و وصل و كرد و استفاده كرد اگه ميشه لطفا بگيد از كجا بگيريم ؟

pedram_sad
04-12-2009, 14:48
دوستان من ميخوام واسه ايكس باكسم درايو بگيرم درايوم هم Lite-On هست
يعني ميخوام يه درايو نو بگيرم و بذارم جاي اين يكي در واقع عوضش كنم يا اگه بشه لنزشو عوض كنم
آيا ميشه اينكارو كرد و اگه ميشه لطفا بگيد از كجا ميتونم درايو و لنز ايكس باكس رو بگيرم؟
ويرايش : دوستان يه سوال ديگه هم : آيا ميشه واسه ايكس باكس آركيد هارد جداگانه گرفت و وصل و كرد و استفاده كرد اگه ميشه لطفا بگيد از كجا بگيريم ؟
چرا ؟
لنزش اگه مشکل داشته باشه میتونی بدی تنطیم که اگه حل بشه 5 خرجشه
اگه هم باید عوض بشه 12 تومان
خود درایو هم شنیدم تا 45 میدن

بله برای arcade میشه هارد جدا گرفت

بهترین جا برای همه این کار ها فتحی هست تو لباف ( توپخونه )

M A X I M U M
04-12-2009, 14:51
ممنون پدرام جون كه جواب دادي
يه لحظه بيا ياهو انلاين شو بهت پي ام دادم من ازت آدرس دقيقو بگيرم

moeenn
04-12-2009, 17:24
به نظرتون ادم الان ارکید بگیره بهتره یا الیت؟چون الان ادم اگه به لایو متصل بشه بن میشه و هاردش رو از دست میده.در ضمن این مشکل تا کی ادامه پیدا میکنه و الان قیمت ارکید و الیت چنده؟

S.Y.K
04-12-2009, 17:30
به نظرتون ادم الان ارکید بگیره بهتره یا الیت؟چون الان ادم اگه به لایو متصل بشه بن میشه و هاردش رو از دست میده.در ضمن این مشکل تا کی ادامه پیدا میکنه و الان قیمت ارکید و الیت چنده؟
به نظر من با این روند صعودی که Xbox 360 داره طی می کنه در هر حال الیت بهتره چون که هارد داره و دلایل بهتر بودن هارد رو هم 2 صفحه ی پیش عرض کردم

این لوازم جانبی 2 کنسول
ایکس باکس 360 الیت (با برد جاسپر) دارای رنگ مشکی-یک دسته ی بی سیم مشکی رنگ-کابل کامپوزیت-کابل اینترنت-یک هدست برای لایو و 1 ماه اکانت مجانی هست + هارد 120 گیگابایتی
ایکس بامکس 360 آرکید (با برد جاپر) دراری رنگ سفید-یک دسته ی بی سیم سفید رنگ-کابل کامپوزیت + مموری کارت 256 مگا بایتی
و
البرز جان 100 درصد به خاطر هارد هم که شده الیت بهتره
به دلایل زیر
1-با نصب بازی در هارد صدای کمتری ایجاد میشه
2-با نصب بازی در هارد عمر درایو بیشتر میشه
3-با نصب بازی در هارد گرمای کمتری در کنسول ایجاد میشه و این خودش کمک می کنه به 3 چراغه نشدن و عمر بیشتر کنسول
4-با نصب بازی در هارد سرعت لود بازی ها بسیار کوتاه تر می شود
5-با نصب بازی در هارد سرعت لود تکسچر ها کوتاه تر می شود (این مساله در سری بازی های GTA بسیار اهمیت داره)
6-با توجه به اینکه پیش بینی میشه بازی هایی مثل Forza بیان و ممکنه روی 2 DVD عرضه بشن علاوه بر اینکه راحت تری می تونی با نصب دیسک دوم از (مثلا در Forza Motorsport 3) از مپ ها و ماشین های اضافی بهرهمند بشی
در خرید کنسول هارد دار شک نکن
اگر قصد داری بعد از خرید کنسول هارد بخری پیشنهاد نمیشه چون قیمتش بالاست
از طرفی پیش بینی میشه مشکل لایو با اومدن iXtream LT حل بشه پس جای نگرانی نیست
قیمت دقیق آرکید رو ندارم اما الیت حدودا360 تومنه

alierna
04-12-2009, 17:58
بالاخره با این همه ترس که به جونمون بود xbox 360 رو گرفتم. امروزم امتحانی 7:30 بازی کردم و اصلااااااااا گرم نکرد.زیرش یکم گرم شد.
دستگاه رو افقی گذاشتم زیرشم به اندازه ی 15 cm بلند کردم هوا بره. در کل چیزه خوراکیه.

resident_evil
04-12-2009, 18:13
دستگاه رو افقی گذاشتم زیرشم به اندازه ی 15 cm بلند کردم هوا بره. در کل چیزه خوراکیه.

قشنگ ترين كار ممكن رو انجام دادي !
چي گرفتي ؟! چند گرفتي ؟!

kiuna
04-12-2009, 19:32
دوستان من می خوام یه 360 دست دوم برد فالکون پریمیوم بخرم
می خواستم ببینم به نظرتون برد فالکون هست چند درصد احتمال داره 3 چراغ بشه
چند ساعت مداوم میشه باهاش بازی کرد ؟
یه هارد 20 هم روش هست
با دو دسته
البته بن شده هست
می ارزه ؟

khatar_matar2020
04-12-2009, 19:35
سلام
می خوام ورباتیم پرینتیبل بخرم از کجا می تونم تهیه کنم من قم هستم راهنمایی کنید اگه تو تهران جایی هست که پست می کنه شمارشو بدید لطفا
برای رایت بازی های x360 که خوبه؟
ممنون

S.Y.K
04-12-2009, 19:59
دوستان من می خوام یه 360 دست دوم برد فالکون پریمیوم بخرم
می خواستم ببینم به نظرتون برد فالکون هست چند درصد احتمال داره 3 چراغ بشه
چند ساعت مداوم میشه باهاش بازی کرد ؟
یه هارد 20 هم روش هست
با دو دسته
البته بن شده هست
می ارزه ؟
دوست عزیز فالکون هم خوبه من و خیلی های دیگه فالکون داریم و با بازی های مداوم مشکلی برامون پیش نیومده
ولی به هر حال کنسول دست دومه و می دونید که ممکنه 3 چراغه شده باشه
در باره ی ساعت مداوم اگه شما یه سری به System Setting کنسول بزنید( System Setting > Console Sretting > Statup And Shut down > Auto-off) یه گزینه داره به نام Auto-off که اگه اون رو Enable کنید کنسول بعد از 6 ساعت اتوماتیک خاموش میشه.این یعنی چی؟یعنی اینکه زمان استانداردی که برای بازی مداوم توسط مایکروسافت پیشنهاد شده 6 ساعت هست که البته خود من تا حالا خیلی شده که بیش از 6 ساعت مداوم با کنسول کار کنم.
تنها نگرانی که میشه بابت کنسول داشت اینه که 3 چراغه شده باشه!

{sahand}
04-12-2009, 20:12
در باره ی ساعت مداوم اگه شما یه سری به System Setting کنسول بزنید( System Setting > Console Sretting > Statup And Shut down > Auto-off) یه گزینه داره به نام Auto-off که اگه اون رو Enable کنید کنسول بعد از 6 ساعت اتوماتیک خاموش میشه.این یعنی چی؟یعنی اینکه زمان استانداردی که برای بازی مداوم توسط مایکروسافت پیشنهاد شده 6 ساعت هست که البته خود من تا حالا خیلی شده که بیش از 6 ساعت مداوم با کنسول کار کنم.

ببخشید ولی تا جایی که من می دونم این آپشن برای اینه که اگه کنسول 6 ساعت بی کار موند خاموش بشه، نه این که وسط کار!

S.Y.K
04-12-2009, 20:27
ببخشید ولی تا جایی که من می دونم این آپشن برای اینه که اگه کنسول 6 ساعت بی کار موند خاموش بشه، نه این که وسط کار!
در نهایت زمان استاندارد کار مداوم با کنسول 6 ساعته!

milan1990
04-12-2009, 20:34
سلام کسی از بچه ها اموزش برای اپدیت فریمور درایور Benq 1.5x به 1.61 رو نداره تو ---------- موجوده اما فقط برای اعضای Premium هست اگه کسی چنین اموزشی داره به ما هم بده یا اگه کسی بلده ما رو هم اگاه کنه بدجور لنگ اپدیتم

alierna
04-12-2009, 20:45
قشنگ ترين كار ممكن رو انجام دادي !
چي گرفتي ؟! چند گرفتي ؟!

آرکید 315
یه دسته 42
یه کابلvga 10

دیدم یه جا گفته بود که واسه ارکید بهتره که افقی باشه... منم افقیش کردم.
به من نمیدونم چرا بیشتر از ps3 حال داد... قبل از این ps3 داشتم..
فکر کنم بیشتر واسه دسته هاش بود... کنترلر هاش واقعا خوش دستن

resident_evil
04-12-2009, 21:01
فکر کنم بیشتر واسه دسته هاش بود... کنترلر هاش واقعا خوش دستن

مخصوصا تو بازي هاي شوتر و بازم مخصوصا FPS ! اينو هركي بازي كرده گفته از جمله خودم كه هر 2 رو دارم .
مبارك باشه .

alierna
04-12-2009, 21:11
مخصوصا تو بازي هاي شوتر و بازم مخصوصا FPS ! اينو هركي بازي كرده گفته از جمله خودم كه هر 2 رو دارم .
مبارك باشه .

ممنون. آره... من که زیاد فعلا بازی ندارم.. اینا عنواناییه که فعلا دارم:
Saw
pes10
gta EF liberty city
GOW 2
fallout 3
mortal kombat vs dc universe
modern warfare 2
banjo هم که با خود دستگاه بود.
از اینا بیشتر از همه MF2 و GOW2 و saw بم فاز دادن
راستی... pes 10 بهتره یا fifa 10؟
چون تو رده بندیا هم که از بهترین بازیا بود اسم pes 10 رو ندیدم.. اما fifa بود

resident_evil
04-12-2009, 21:15
Saw
pes10
gta EF liberty city
GOW 2
fallout 3
modern warfare 2

نسخه ي كنسوليه فيفا بي نظيره ! اصلا تو خريدش شك نكن ! اگه با بازي هاي شبيه ساز هم حال ميكني Forza MotoSport3 رو حتما بگير . Gears of War 1 رو هم بگير . Rainbow Six Vegas 1 & 2 . و خيلي بازي هاي ديگه ! Dead Space هم حتما بگير !

S.Y.K
04-12-2009, 21:20
بازی هایی مثل The Darkness . Fear 2 . Bio Shock توی سبک اول شخص
و Batman Arkham Asylum . Resident Evil 5 هم توی سبک سوم شخص
فوق العاده هستن
البته بازی ها خیلی زیاده

alierna
04-12-2009, 21:30
اوهوم! اما این forza 3 هه که میگن واسه اجرا Dvd 2 ش هارد میخواد؟

S.Y.K
04-12-2009, 21:46
اوهوم! اما این forza 3 هه که میگن واسه اجرا Dvd 2 ش هارد میخواد؟
کسانی که Xbox 360 Arcade دران هم میتونن این شاهکار رو بازی کنند.اما دوستانی که کنسولشون هارد داره می تونن با نصب دیسک دوم ازمسیر ها و ماشین های اضافه بهره مند بشن.تفاوتش همینه دوست عزیز

alierna
04-12-2009, 22:00
اما من Dvd 2 ش رو دیدم. تقریبا پره!
میشه بگی کجاها نیاز میشه dvd 2 رو بزاریم ما که آرکید داریم؟ یا اینکه اصلا میتونیم از اونم استفاده کنیم؟

kiuna
04-12-2009, 22:05
دوست عزیز فالکون هم خوبه من و خیلی های دیگه فالکون داریم و با بازی های مداوم مشکلی برامون پیش نیومده
ولی به هر حال کنسول دست دومه و می دونید که ممکنه 3 چراغه شده باشه
تنها نگرانی که میشه بابت کنسول داشت اینه که 3 چراغه شده باشه!
خود طرف میگه که 5 ساعت بیشتر بازی نکرده و به خاطر اینکه بن شده داره میفروشه ! و میگه مشکلی نداره
بعد از کجا میشه فهمید که سه چراغ شده ؟
اگه سه چراغ شده باشه مگه درست میشه ؟

boy_teh
04-12-2009, 23:24
درسته حرفتون ولی خب SONY دنبال جنگولک بازیه !! این درسته که 85% بازی های SONY کمتر از 9 GB هستند ولی بازی هایی مثل MGS-KZ-UNCHARTED-LAYER و ... که Exclusive این کنسول هستند دارای حجم های 25 الی 35 GB اند که برای

کنسول نسل سومی مثل SONY زیاد جالب به نظر نمیاد که بازی هاش رو روی چند DVD منتشر بکنه !!

در مورد کنسول یا Player هم دیگه این حرفها گذشته !! الان اکثر شرکتها سعی میکنن وقتی محصولی رو تولید میکنند به صورت های مختلف نیاز های مردم را که در مجاور اون سیستم قرار داره رو داخل تولید خودشون قرار میدن تا از فضای کمتر

بیشترین بهره رو ببرن.الان ممکنه خیلی ها باشن که بخوان یک LCD یا LED بگیرن و به جای خرید یک Theater , یک PS3 یا یک Xbox 360 تهیه کنند که هم از Player آن لذت میبرند و هم از بازی های آن. یک نمونش هم خوده بنده که با خرید 450 هزار

تومن Theater پشیمونم که چرا PS3 نگرفتم به جاش.

آهان راستی در مورد تنظیمات TV

تا اینجایی که من یادمه و میدونم 90% LCD ها و 100% LED ها همه این گزینه رو دارند و فقط ممکنه اسم اون گزینه فرق داشته باشه.

ولي مطمئن باش از Theater خريدنت نبايد پشيمون باشي . درسته كه الان چند تا دستگاه رو ميكس ميكنن و يكي تحويل مشتري ميدن . ولي شك نكن كه هر دستگاهي تك كاره و تخصصيش بهتره . لنز كنسول با لنز Theater ي كه گرفتي قطعا فرق داره . عمر لنز به همين استفاده ها مربوط ميشه ديگه . ولي خب ممكنه كسي هم از كنسول براي هر دو مورد استفاده كنه ، منكرش نميشم اما از نظر من هر چيزي را بهر كاري ساختند :27:اون قابليت استفاده از كنسول براي ويدئو (دي وي دي - بلو-ري)ديدن برا وقتي خوبه كه لنگ موندي و پلير در دسترس نيست (نظر شخصي)
Monitor TV من نداره همچين چيزي . مطمئنا اگر داشت پيداش ميكردم چون من خوراكمه كه فيها خالدون اينجور چيزارو در بيارم :31: راستي samgun جان اين حالتي كه گفته بودم بعضي وقتا كه تو بازي وارد يه محيط تاريك ميشم رخ ميده و صفحه تاريكتر ميشه و به محض اينكه وارد محيط روشن ميشي نور عادي ميشه و بعضي موقع ها هم تو همون محيط تاريك هم چند ثانيه بعد درست ميشه . عجيبه !
من احسان هستم :12:ممنون از همه راهنمائيهات بازم تونستي كمك كن :11:

boy_teh
04-12-2009, 23:39
Saw
pes10
gta EF liberty city
GOW 2
fallout 3
modern warfare 2

مباركه دادا .
بازيهاي خوبيم گرفتي . منم خودم تازه كنسول گرفتم . 2 هفته اس .
من SAW رو تموم كردم . خوب بود ولي روند بازي يكنواخت بود . آخرشم كه ..:13:
resident evil5 - ace combat6 - bully - crash - army of two - Halo3 - GeOW1 - batman arkham - prince of persia - assissans creed1,2 اينام همه با حالن .

S.Y.K
04-12-2009, 23:56
خود طرف میگه که 5 ساعت بیشتر بازی نکرده و به خاطر اینکه بن شده داره میفروشه ! و میگه مشکلی نداره
بعد از کجا میشه فهمید که سه چراغ شده ؟
اگه سه چراغ شده باشه مگه درست میشه ؟
بله
برای مثال اگه کسی به Erorr 0020 برخورد کنه مشکلش با X-Clamp حل میشه اما خیلی ها بودن که بعد از X-Clamp با بازی روزی2-3 دوباره 3 چراغه شدن
یکی از راه های تشخیص می تونه این باشه که کنسول رو به فروشگاه هایی ببرید که متخصص این امر هستن تا ببینن X-Clamp شده یا نه

اما من Dvd 2 ش رو دیدم. تقریبا پره!
میشه بگی کجاها نیاز میشه dvd 2 رو بزاریم ما که آرکید داریم؟ یا اینکه اصلا میتونیم از اونم استفاده کنیم؟
DVD دوم چیزی حدود 2 GB حجم به بازی اضافه میکنه و شامل یک سری مسیر ها و ماشین های اضافیه و بازی اصلی در دیسک اول موجوده دیسک دوم جانبیه
دیسک دوم برای دوستانی که کنسولشون هارد نداره تقریبا بی کاربرده

pedram_sad
05-12-2009, 14:01
دوستان یک بحث
کسی تا الان با حرکاتی که میشه با avatar تو dashboard انجام داد تجربه داره ؟

boy_teh
05-12-2009, 14:42
دوستان یک بحث

منظورت چيه پدرام ؟ مثلا ميتوني سرشو حركت بدي و بچرخوني و دست تكون بديو باد گلو بزني . منظورت اين حركات بود ؟

1 سوال :
آيا اچيومنتهارو ميشه پاك كرد ؟ مثلا يه بازي رو كه يه بار امتحاني گذاشتم و يه كم بازي كردم و ديگه نميخوام بازي كنم اچيومنت داده . راحي داره برا پاك كردنشون ؟

S.Y.K
05-12-2009, 15:05
منظورت چيه پدرام ؟ مثلا ميتوني سرشو حركت بدي و بچرخوني و دست تكون بديو باد گلو بزني . منظورت اين حركات بود ؟

1 سوال :
آيا اچيومنتهارو ميشه پاك كرد ؟ مثلا يه بازي رو كه يه بار امتحاني گذاشتم و يه كم بازي كردم و ديگه نميخوام بازي كنم اچيومنت داده . راحي داره برا پاك كردنشون ؟
خیر دوست عزیز
اچیومنت ها پاک نمیشن.حتی اگه سیو بازی پاک بشه یا بازی از روی هارد پاک بشه
تنها راه از بین رفتنشون پاک کردن پروفایله که با این کار تمام اچیومنت ها پاک خواهند شد

دوستان یک بحث
بله پدرام جان
واقعا چیز جالبیه و آواتار با آنالوگ سمت راست سرش رو حرکت میده به حرطرف که آنالوگ رو بچرخونید و با فشار دادن آنالوگ برای شما دست تکون میده
اگه سرش رو خیلی زیاد تکون بدید خنده ی روی لبش تبدیل میشه به یک حالت نارضایتی (برای چند ثانیه)
تا همین حد تجربه کردم
واقعا نو آوری های جالبی هستند + داشبورد Xbox 360 که از لحاظ زیبایی و جلوه های گرافیکی چندین بار از PS3 جلوتره

pedram_sad
05-12-2009, 15:26
؟

بله پدرام جان
واقعا چیز جالبیه و آواتار با آنالوگ سمت راست سرش رو حرکت میده به حرطرف که آنالوگ رو بچرخونید و با فشار دادن آنالوگ برای شما دست تکون میده
اگه سرش رو خیلی زیاد تکون بدید خنده ی روی لبش تبدیل میشه به یک حالت نارضایتی (برای چند ثانیه)
تا همین حد تجربه کردم
واقعا نو آوری های جالبی هستند + داشبورد Xbox 360 که از لحاظ زیبایی و جلوه های گرافیکی چندین بار از PS3 جلوتره
کسی حرفی نزده بود ازش گفتم بگم که کسانی که نمیدونن هم تجربه کنن :31:

اگه به بالا پایین سریع تکون بدی یک حالت لبخند و تایید با چشم های گرد شده به وجود میاد :31:
اگه هم به حالت دورانی بچرخونی rs رو یک حالت سرگیجه به مجود میاد

SamGun
05-12-2009, 19:52
ولي مطمئن باش از Theater خريدنت نبايد پشيمون باشي . درسته كه الان چند تا دستگاه رو ميكس ميكنن و يكي تحويل مشتري ميدن . ولي شك نكن كه هر دستگاهي تك كاره و تخصصيش بهتره . لنز كنسول با لنز Theater ي كه گرفتي قطعا فرق داره . عمر لنز به همين استفاده ها مربوط ميشه ديگه . ولي خب ممكنه كسي هم از كنسول براي هر دو مورد استفاده كنه ، منكرش نميشم اما از نظر من هر چيزي را بهر كاري ساختند :27:اون قابليت استفاده از كنسول براي ويدئو (دي وي دي - بلو-ري)ديدن برا وقتي خوبه كه لنگ موندي و پلير در دسترس نيست (نظر شخصي)
Monitor TV من نداره همچين چيزي . مطمئنا اگر داشت پيداش ميكردم چون من خوراكمه كه فيها خالدون اينجور چيزارو در بيارم :31: راستي samgun جان اين حالتي كه گفته بودم بعضي وقتا كه تو بازي وارد يه محيط تاريك ميشم رخ ميده و صفحه تاريكتر ميشه و به محض اينكه وارد محيط روشن ميشي نور عادي ميشه و بعضي موقع ها هم تو همون محيط تاريك هم چند ثانيه بعد درست ميشه . عجيبه !
من احسان هستم :12:ممنون از همه راهنمائيهات بازم تونستي كمك كن :11:
سلام
لنزش که فرق داره خیلی زیاد !! مطمئنا قدرت خواندن اطلاعات توسط لنز 600 الی 650 خیلی بیشتر از لنز 400 الی 450 است !!!

و دیگه اینکه پردازنده ی Cell میتونه به راحتی فیلمهایی با رزولیشن 1080i و 1080p رو به راحتی Render کنه ,

در صورتی که الان هیچ کدوم از Theater ها این قابلیت رو ندارن !!

در مورد کار اختصاصی هم کاملا باهات موافقم .اما خب یه موقغ هایی هم مورد های خاصی از آب در میاد که واقعا معرکه هستن.

در مورد مشکل تیره شدن تصویر هم دقیقا همون چیزی هست که گفتم , مربوط به تنظیمات LCD میشه.

من در خدمتم آقا احسان.

boy_teh
05-12-2009, 22:06
سلام
لنزش که فرق داره خیلی زیاد !! مطمئنا قدرت خواندن اطلاعات توسط لنز 600 الی 650 خیلی بیشتر از لنز 400 الی 450 است !!!

و دیگه اینکه پردازنده ی Cell میتونه به راحتی فیلمهایی با رزولیشن 1080i و 1080p رو به راحتی Render کنه ,

در صورتی که الان هیچ کدوم از Theater ها این قابلیت رو ندارن !!

در مورد کار اختصاصی هم کاملا باهات موافقم .اما خب یه موقغ هایی هم مورد های خاصی از آب در میاد که واقعا معرکه هستن.

در مورد مشکل تیره شدن تصویر هم دقیقا همون چیزی هست که گفتم , مربوط به تنظیمات LCD میشه.

من در خدمتم آقا احسان.

دم شما گرم ،
مدل Monitor TV من M2794DP LG هست . خودم كه همه منوش رو خوردم انقدر زير و رو كردم ولي چيزي پيدا نشد . البته شايد من زياد حساس شدم چون در كل مشكل خاصي پيش نمياد ولي اگر اينجوري نبود بهتر بود . اگر از ال سي دي من چيزي دستگيرتون شد كه مربوط به همين مشكل بود حتما بهم بگيد . گزينه Discovery تو setting>display كه ربطي به اين قضيه نداره ؟ reference هم رو همون standard خوبه ؟
:11:

boy_teh
05-12-2009, 22:08
کسی حرفی نزده بود ازش گفتم بگم که کسانی که نمیدونن هم تجربه کنن :31:

اگه به بالا پایین سریع تکون بدی یک حالت لبخند و تایید با چشم های گرد شده به وجود میاد :31:
اگه هم به حالت دورانی بچرخونی rs رو یک حالت سرگیجه به مجود میاد

اگرم تو حالت انتخاب كاراكتر آواتار RS رو بچرخوني و فشار بدي عاروق (باد گلو ) ميزنه . خيلي سوژس :31: ولي وقتي بياي تو داشبورد نميزنه :41:

safeen
06-12-2009, 01:07
سلام
راستش من 1 ماه پیش Xbox 360 خریدم و تا الان هیچ مشکلی نداشت تا این که رفتم بازی Call of Daty 6 رو گرفتم دیدم دستگاه بازی رو Load نميكنه.بازيهاي قديمیتر رو گزاشتم اینبار اونا هم کار نکردن.
الان کلاً دستگاه من هیچ بازی Load نمیشه.اون تور که من فهمیدم باید آپدیت بشه.ولی نمیدونم چجوری باید این کار رو انجام بدم.خیلی هم تو سایت گشتم ولی آموزش آپدیت رو پیدا نکردم.
ممنون میشم آموزش آپدیت رو برام بزارید تا بتونم با دستگام کار کنم.

SamGun
06-12-2009, 11:01
سلام
راستش من 1 ماه پیش Xbox 360 خریدم و تا الان هیچ مشکلی نداشت تا این که رفتم بازی Call of Daty 6 رو گرفتم دیدم دستگاه بازی رو Load نميكنه.بازيهاي قديمیتر رو گزاشتم اینبار اونا هم کار نکردن.
الان کلاً دستگاه من هیچ بازی Load نمیشه.اون تور که من فهمیدم باید آپدیت بشه.ولی نمیدونم چجوری باید این کار رو انجام بدم.خیلی هم تو سایت گشتم ولی آموزش آپدیت رو پیدا نکردم.
ممنون میشم آموزش آپدیت رو برام بزارید تا بتونم با دستگام کار کنم.

سلام

خب شما نیاز به Update داشبورد دارید که در لینک زیر پیمان جان قرار داده:

راستی شما منظورت از اینکه بازی LOAD نمیشه چیه ؟

یعنی چی مینویسه ؟

دم شما گرم ،
مدل Monitor TV من M2794DP LG هست . خودم كه همه منوش رو خوردم انقدر زير و رو كردم ولي چيزي پيدا نشد . البته شايد من زياد حساس شدم چون در كل مشكل خاصي پيش نمياد ولي اگر اينجوري نبود بهتر بود . اگر از ال سي دي من چيزي دستگيرتون شد كه مربوط به همين مشكل بود حتما بهم بگيد . گزينه Discovery تو setting>display كه ربطي به اين قضيه نداره ؟ reference هم رو همون standard خوبه ؟

بابا خیلی کارت درسته !!

پسر خوب خب میگفتی که LCD Monitor داری !! من همش فکر میکردم LCD TV داری. این تنظیم فکر نمیکنم تو مانیتور ها وجود داشته باشه .

نه اون مربوط به سازگاری یکسری از تنظیمات TV با چیپ گرافیکی هست.

Reference هم اگه رو Intermediat باشه یکم محیط بازی تو نور پردازی قشنگ تر میشه ولی چون شما الان این مشکل رو داری فکر میکنم یکم بیشتر اذیت کنه .

pedram_sad
06-12-2009, 13:17
اگرم تو حالت انتخاب كاراكتر آواتار RS رو بچرخوني و فشار بدي عاروق (باد گلو ) ميزنه . خيلي سوژس :31: ولي وقتي بياي تو داشبورد نميزنه :41:
همچنین اگه rb رو بزنی دهنش رو باز میکنه
و اگر lb رو نگاه داری پشت سر هم حرکات باحالی انجام میده
و اگه با lt یا lb نگه داری و بچر خونیش کلا گیجی ویجی میره :31:

Zhangooler
06-12-2009, 17:32
آقا اینا ماله آواتاره؟؟دستشم تو داش بورد با a تکون میده...
من اون اوایل اسکل این آواتار شده بودم.به جای بازی کردن با این ور میرفتم:D

Zhangooler
06-12-2009, 17:34
یه سوال:؟
یه سری از بازی ها رو که می خری مثل Tekken 6 و LFD 2 ازت میخوان که دستگاه آپدیت بشه و تو هی آپدیت میکنی دستگاه رو ولی باز هم همون پیغام میاد!!!همه جوره آپدیت کردم دستگاهمو ولی انگار نه انگار!بعدشم که آواتار سیاه میشه و مجبورم دوباره اون آپدیت آواتار آفلاین آقا پیمان رو بریزم.ولی باز همون آش و همون کاسه! چه کنم؟

Turok-71
06-12-2009, 19:56
سلام...
بالاخره گرفتم.
رفقا داخل این جعبه کنسول باید چی باشه؟؟(الیت)
فک کنم یه سری چیز برداشته!!
+
از کجا میشه فهمید ریجن کنسول چیه؟
+
این آداپتور دستگاه دوشاخش یه جوریه یعنی سه شاخه جریانش چیه؟؟

Layken
06-12-2009, 20:05
مبارکت باشه خوش اومدی به جمع ما....:46:
خب اون سه تا یدونه تبدیل به دو تا هست که می تونی به وسیله اون به برق وصل کنی.
اون سیم ارت هستش که در اینجه رعایت نموشه.
خب همه چی باید داشته باشی چی نداری ......:31:

Turok-71
06-12-2009, 20:09
مبارکت باشه خوش اومدی به جمع ما....:46:
خب اون سه تا یدونه تبدیل به دو تا هست که می تونی به وسیله اون به برق وصل کنی.
اون سیم ارت هستش که در اینجه رعایت نموشه.
خب همه چی باید داشته باشی چی نداری ......:31:

ممنون...
یعنی چی سه تا یدونه هست؟؟
کدوم سیمه ارت هست؟؟
والا بچه ها گفتن باید یه شیش فیشه یه شارژر و یه کارت لایو باشه که مال من اینارو هیچکدوم نداره!!!
مال شما داره؟؟

S.Y.K
06-12-2009, 20:41
ممنون...
یعنی چی سه تا یدونه هست؟؟
کدوم سیمه ارت هست؟؟
والا بچه ها گفتن باید یه شیش فیشه یه شارژر و یه کارت لایو باشه که مال من اینارو هیچکدوم نداره!!!
مال شما داره؟؟
البرز جان سلام
تبریک از صمیم دل
خوش امدی به جمع 360 داران
امیدوارم همیشه برات سالم بمونه
گفتی یه سری چیز ها رو نداره برد کنسولت چیه البرز جان + مدلش؟
مشخصات بالا رو + چیزهایی که داره بنویس تا ببینم چیزی کم و زیاد هست یا نه
باید پشت کنسول رو نگاه کنی البرز جان اگه نوشته باشه DVD Region 2 یعنی Pal هست.راه ساده تر هم اینه که با گذاشتن یه دیسک PAL کنسول رو امتحان کنی .از طرفی گوشه ی سمت چپ و پایین کنسول هم اگه Pegi درجه ی سنی (Rating) داده باشه یعنی Pal هست.(+3 داده)
آداپتور هم مشکلی نیست همین طوری باید باشه فقط یه تبدیل باید بخری براش (تبدیل 3 شاخه به 2 شاخه) تا دوشاخه بشه

Jump In

Turok-71
06-12-2009, 20:57
البرز جان سلام
تبریک از صمیم دل
خوش امدی به جمع 360 داران
امیدوارم همیشه برات سالم بمونه
گفتی یه سری چیز ها رو نداره برد کنسولت چیه البرز جان + مدلش؟
مشخصات بالا رو + چیزهایی که داره بنویس تا ببینم چیزی کم و زیاد هست یا نه

ممنون یحی جون.
مدلش الیت با برد جاسپره.
دسته
یه فیش سه تایی
باتری
آداپتور
هدست
فیش مودم
و یه تبدیل فیش سه تایی یا یه اینجور چیزی
...

S.Y.K
06-12-2009, 21:02
ممنون یحی جون.
مدلش الیت با برد جاسپره.
دسته
یه فیش سه تایی
باتری
آداپتور
هدست
فیش مودم
و یه تبدیل فیش سه تایی یا یه اینجور چیزی
...
لوازمش تکمیله البرز جان
در اصل بعد از اینکه الیت با برد جاسپر اومد یک سری از لوازم جانبی حذف شد مثل کابل HDMI
کابل کامپوننت (6 فیش) هم تبدیل شد به کامپوزیت (3 فیش)
امشب Gears Of War 2 رو ردیف کن البرز جان که توی جو شب خیلی می چسبه بازی کنی
موفق باشی

boy_teh
06-12-2009, 21:06
بابا خیلی کارت درسته !!

پسر خوب خب میگفتی که LCD Monitor داری !! من همش فکر میکردم LCD TV داری. این تنظیم فکر نمیکنم تو مانیتور ها وجود داشته باشه .

نه اون مربوط به سازگاری یکسری از تنظیمات TV با چیپ گرافیکی هست.

Reference هم اگه رو Intermediat باشه یکم محیط بازی تو نور پردازی قشنگ تر میشه ولی چون شما الان این مشکل رو داری فکر میکنم یکم بیشتر اذیت کنه .

شما بيشتر ;-)
ديروز در حين بازي GTA VI تا رفتم تو جاهاي تاريك يهو دوباره صفحه تاريكتر شد . سريع رفتم تو تنظيمات ال سي دي (البته تو تنظيمات صفحه نرفتم) تو Setting خود ال سي دي . يه گزينه بود (RTC) و واردش كه ميشدي 3 تا گزينه بود 1. ODC 2. BDI 3. OFF خلاصه روي BDI كه ميذاشتي تصوير از تاريكي در ميومد ولي رو ODC كه ميذاشتي بصورت اوتوماتيك بعضي جاها نور صفحه كم ميشد و OFF هم تقريبا فرقي با ODC نداشت .
منتها وقتي روي حالت BDI ميذاشتي درسته كه مشكل كم شدن نور صفحه حل ميشد ولي وقتي ميومدي تو داشبورد چشمت اذيت ميشد . نميدونم منظورم رو متوجه ميشي يا نه . يه جورايي درخشندگي ميره بالا كه چشم اذيت ميشه . خلاصه اين مشكلم حل شد ممنون :11:

به جز Intermediate يه گزينه Ex..... هم هست . اون ميدوني چيه ؟ چه تغييري ايجاد ميكنه ؟

Turok-71
06-12-2009, 21:13
لوازمش تکمیله البرز جان
در اصل بعد از اینکه الیت با برد جاسپر اومد یک سری از لوازم جانبی حذف شد مثل کابل HDMI
کابل کامپوننت (6 فیش) هم تبدیل شد به کامپوزیت (3 فیش)
امشب Gears Of War 2 رو ردیف کن البرز جان که توی جو شب خیلی می چسبه بازی کنی
موفق باشی
ممنون یحیی..
این کابل سه فیشه کیفیت شیش فیشه رو داره؟قیمتش چقدره شیش فیشه؟
یعنی کارت لایو نداره؟:دی
باتری دسته ها از همین معمولی ها هستن یا نوع دیگه ان؟
جلو و پشت دسته چنتا فیش خور داره مال چی هستن پشتش سه داره که یکی مال هدسته.
دوتای کنارش و اون جلویی مال چی هستن؟
شانس ما امروز تعطیلی بود و بازی گیرم نیومد.:19:فعلا گذاشتمش ور دلم ولی از فردا بیچارش می کنم.:27:
و سوال آخر این دیسک بازی ها چی باشه بهتره؟ این بازی فروش ما میده 5 تومن قیمتش خوبه؟
ممنون.

S.Y.K
06-12-2009, 21:28
ممنون یحیی..
این کابل سه فیشه کیفیت شیش فیشه رو داره؟قیمتش چقدره شیش فیشه؟
یعنی کارت لایو نداره؟:دی
باتری دسته ها از همین معمولی ها هستن یا نوع دیگه ان؟
شانس ما امروز تعطیلی بود و بازی گیرم نیومد.:19:فعلا گذاشتمش ور دلم ولی از فردا بیچارش می کنم.:27:
و سوال آخر این دیسک بازی ها چی باشه بهتره؟ این بازی فروش ما میده 5 تومن قیمتش خوبه؟
ممنون.
100 درصد 6 فیش بهتره
من خودم زمانی که با TV های 21 اینچ بازی میکردم هر دو رو امتحان کردم.کیفیت رنگ و تصویری که 6 فیش بهت میده خیلی بهتره ولی به نظر من الان ارزش نداره کابل کامپوننت بخری
ایشالله دیگه باید به فکر HD TV باشی
در اصل هر کدوم از کنسول ها 1 ماه استفاده ی مجانی از لایو دارن (Gold) که البته این به صورت کارت نیست.بلکه با اولین اتصال به لایو می تونی ازش استفاده کنی
باتری دسته ها هم EnegiZer هست که عمر بالایی داره.قابلیت شارژ هم داره تا یکی دو بار!
اما دیسک بازی دیگه این روزا 5 تومن خیلی گرونه و قیمت نرمال 3-4 هزار تومنه

mobilebazi
06-12-2009, 22:18
سلام
اکانت گلد از کجا باید تهیه کنم؟

S.Y.K
06-12-2009, 22:37
سلام
اکانت گلد از کجا باید تهیه کنم؟
از فروشگاه هایی مثل فتحی یا نکست دوست عزیز

Layken
07-12-2009, 00:31
سلام
خب عید رو بهتون تبریک می گم ولی این چند روز تعطیلی اخرش واسه من خیلی دردناک تموم شد.
ولی اولش بگم یک جامعه با فرهنگ و اجتماعی از داخل یک خانواده با فرهنگ و اجتماعی اغاز میشه که این موضوع خیلی اسیب زده به جامعه ما...حالا میگم یعنی چی... من 3 تا دسته کنسول دارم 2تاش مشکی یکیش سفید.
من عاشق اون سفیده هستم زندگیم منم و اون.
یه 2 روزی با دوستان رفته بودیم گردش دیشب برگشتیم اومدم خونه از صرو صدا و کفشها معلوم بود که مهمون داریم زیاد همینکه در حال رو باز کردم دیدم بچه فامیلمون وسط حال هستش و یه طنابی نخی چیزی بسته به دسته سفیده کنسول داره تند تند می چرخوندش...همه هم بی خیال مشغول بودن اولین چیزی که قبل هر چی به فکرم رسید این بود که خودمو به اتاق برسونم تا وضعیت کنسول هارو ببینم. خب ملافه ای که روشون کشیده بودم کنار رفته بود خدا رو شکر همش سالم بود.
تازه یادم افتاد که دسته رو هوا داره میچرخه...پریدم برم دنبالش بچه نفهم ...منو دید فرار کرد از پله رفت پایین دسته رو هوا خورد به ستون باطری رفت یه طرف جا باطری یه طرف دو سه تا تیکه هم رو هوا بود که محکم خورد زمین دکمه بالایی شکست.
دیگه خودتون فکر کنید چه حالی شدم ...بی خیال فکو فامیل یه کشیده جانانه زدم بهش طوری که صدای گریش چند تا خونه اونورتر بود. دیگه هر چی ارمان فامیلی بود خراب کردم رفت ...تازه بهم می گفتند یدونه واست میخریم دیگه مگه چی شده...بچرو میزنی...گفتم شما برو بچتو ادب کن...الان دسته تشنج گرفته یه 2 ساعت خوب کار میکنه گهگداری هم قاط میزنه.
ولی من گفتم دیگه کلا داغون شد ایول بهش عجیب دووم اورد.

resident_evil
07-12-2009, 00:53
سلام
خب عید رو بهتون تبریک می گم ولی این چند روز تعطیلی اخرش واسه من خیلی دردناک تموم شد.
ولی اولش بگم یک جامعه با فرهنگ و اجتماعی از داخل یک خانواده با فرهنگ و اجتماعی اغاز میشه که این موضوع خیلی اسیب زده به جامعه ما...حالا میگم یعنی چی... من 3 تا دسته کنسول دارم 2تاش مشکی یکیش سفید.
یه 2 روزی با دوستان رفته بودیم گردش دیشب برگشتیم اومدم خونه از صرو صدا و کفشها معلوم بود که مهمون داریم زیاد همینکه در حال رو باز کردم دیدم بچه فامیلمون وسط حال هستش و یه طنابی نخی چیزی بسته به دسته سفیده کنسول داره تند تند می چرخوندش...همه هم بی خیال مشغول بودن اولین چیزی که قبل هر چی به فکرم رسید این بود که خودمو به اتاق برسونم تا وضعیت کنسول هارو ببینم. خب ملافه ای که روشون کشیده بودم کنار رفته بود خدا رو شکر همش سالم بود.
تازه یادم افتاد که دسته رو هوا داره میچرخه...پریدم برم دنبالش بچه نفهم ...منو دید فرار کرد از پله رفت پایین دسته رو هوا خورد به ستون باطری رفت یه طرف جا باطری یه طرف دو سه تا تیکه هم رو هوا بود که محکم خورد زمین دکمه بالایی شکست.
دیگه خودتون فکر کنید چه حالی شدم ...بی خیال فکو فامیل یه کشیده جانانه زدم بهش طوری که صدای گریش چند تا خونه اونورتر بود. دیگه هر چی ارمان فامیلی بود خراب کردم رفت ...تازه بهم می گفتند یدونه واست میخریم دیگه مگه چی شده...بچرو میزنی...گفتم شما برو بچتو ادب کن...الان دسته تشنج گرفته یه 2 ساعت خوب کار میکنه گهگداری هم قاط میزنه.

عجب ! من بودم همچين ميزدم دهنش پر خون شه تا حد و مرز خودشو بدونه ! البته همه ميدونن اين كنسول هاي من در حد ناموس برام با ارزشن و كسي نگاه هم نميكنه بهشون !
داستان جالبي بود ! اين چند صفحه آخر زيادي بحث ها فني حرفه اي شده بود اين پست لازم بود

Layken
07-12-2009, 01:01
ناموس رو خوب اومدی...
ولی چه کنم که فامیل بودن ....دندونامو طوری فشار می دادم که داشتن ترک بر میداشتند.
یه بار هم انگشتشو کرده بود داخل اون پلاستیک باندم. ...هیچی نگفتم بهش..گفتم بچست نمی فهمه ولی این دفعه دیگه
موضوع فرق فوکول داشت. باباش می گفت ...بیا پولشو بدم برو فردا واسه خودت بخر...(نمی دونید اخه چه جنجالی بود)
گفتم ادرس میدم برید خودتون بخرید...هنوز خبری نشده ازش...فک می کنند اینم مثل دسته _سگا مگه ) هستش ..

pedram_sad
07-12-2009, 01:09
سلام

حامد جون درکت میکنم
این اتفاق اون زمانی که تازه PS خریده بودم از توپخونه و برگشته بودیم خونمون برای منم افتاد
دوره کنسول از این ضربه گیر های سفید گذاشته بودن که پسر داییم که 6 سالش بود بی هوا اومد رو یکیشون و اون نصف شد منم چون تو جوه خرید کنسول و تعصب بودم جلوی زن داییم چنان مشتی به سینه پسر داییم زدم که چند متری پرت شد عقب روی زمین , همه مونده بودن !!
دقیق این قضیه ماله 7 خرداد 1377 هست

اما راجع به Xbox 360 هفته قبل همسایه هامون اومدن خونمون کنسول منم تو حال هست کنار tv روی میز Tv از این 3 تیکه های جدا از هم که اتفاقا از قضا ( بد شانسی ) اون روز عمودی هم گذاشته بودمش که فاصلش با زمین در حد 120 سانتیمتر بود .
خلاصه اینا اومدن و منم سلامی کردم و رفتم تو اتاق پای pc و رفتن تو فاز evanescence
اخرش که داشتن میرفتن یک صدای بروم مانندی اومد که اون لحظه پیش خودم گفتم 100 درصد یک بلایی سر کنسول اورده بچشون .
رفتم تو حال از دور دیدم کنسول که جاش همونه ولی وقتی خوب نگاه کردم دیدم بله !
کنسول به صورت عمودی هست اما برعکس !
یعنی از هارد گذاشته بودن رو میز tv

نمیدونم چقدر گذشت 4 یا 5 دقیقه که با صدای داداشم حواسم برگشت سرجاش
مطمن بودم الان یا فن هاش ضربه دیده یا heatsink های داخلش یا drive
god knows که چطوری رفتم سمت کنسول و روشنش کردم و گذاشتم چک بشه
تا اون لحظه ای که چراغ های سبزش چک کنن من فقط نگام به زمین بود

خدا رو شکر تا الان مشکلی نداشت !

دنیاییست زیبا !

Layken
07-12-2009, 01:25
واقعا دنیایست زیبا ...
ولی بیشترین جذابیتش واسه من اینه چرا مثلا دسته ps2 که نزدیکتر بود رو برنداشت یا اون همه عروسک :31: و وسایل جورواجور
رفته درست سر وقت اون دسته سفیده... من بعضی مواقع که تو بعضی از بازی ها دستم عرق میکنه ...واسه اینکه
برای دسته مشکل پیش نیاد یه دستمالی چیزی میزارم زیر دستم و فقط نوک انگشتام لمسش میکنه.

1987msb
07-12-2009, 11:04
سلام:11:
مادربورد جديد 360(هنوز جاسپره!!!:31:)
gpu اون اسمش Kronos1 ؛ (new revision of GPU (Kronos1، تاريخ ساخته اش Date 2009-09-20،
new RF-module
The DVD drive is a Lite-On DG-16D2S 93450C-2

Small Xbox 360 Motherboard Revision: GPU-revision, RF-Module
>> MODFREAKz posted pictures of an Xbox 360 (MFR Date 2009-09-20) with a somewhat updated motherboard revision. No huge changes, so it's probably still a Jasper.

It seems to have a new GPU-revision (Kronos1), new RF-module and some small layout changes. CPU, HANA, southbridge, 16mb NAND, RAM are same. No heatsink changes either, MS stopped using the 2nd GPU heatsink/pipe a while ago already.
The DVD drive is a Lite-On DG-16D2S 93450C-2.
The CB/CD are of course JTAG-fixed as with any 360 made since ~mid-June.
اينم عكس هايي از مادربورد(به خاطر سنگين نشدن تايپك عكس ها رو آپلود نكردم.:31:)

morteza_bayan
07-12-2009, 13:51
با عرض سلام خدمت دوستان
چند سوال داشتم اگه میشه زحمتش رو بکشین:
1 میخوام xbox بگیرم به نظرتون چه مدلی بگیرم؟
2 قیمتها چنده؟
3 این مدلهایی که دارای هارد هست میشه روش بازی نصب کرد؟ و ایا میشه روش فیلم و ... ریخت؟ و چه فرمتهای صوتی و تصویری رو ساپورت میکنه؟
4 ایا مشکل 3 چراغه شدن هنوز هست؟
(درضمن برام پولش مهم نیست فقط میخوام خوب باشه)
پیشاپیش از اینکه تو زحمت انداختمتون عذرخواهی میکنم
ممنون

boy_teh
07-12-2009, 13:55
سلام:11:
مادربورد جديد 360(هنوز جاسپره!!!:31:)
gpu اون اسمش Kronos1 ؛ (new revision of GPU (Kronos1، تاريخ ساخته اش Date 2009-09-20،
new RF-module
The DVD drive is a Lite-On DG-16D2S 93450C-2

Small Xbox 360 Motherboard Revision: GPU-revision, RF-Module
>> MODFREAKz posted pictures of an Xbox 360 (MFR Date 2009-09-20) with a somewhat updated motherboard revision. No huge changes, so it's probably still a Jasper.

It seems to have a new GPU-revision (Kronos1), new RF-module and some small layout changes. CPU, HANA, southbridge, 16mb NAND, RAM are same. No heatsink changes either, MS stopped using the 2nd GPU heatsink/pipe a while ago already.
The DVD drive is a Lite-On DG-16D2S 93450C-2.
The CB/CD are of course JTAG-fixed as with any 360 made since ~mid-June.
اينم عكس هايي از مادربورد(به خاطر سنگين نشدن تايپك عكس ها رو آپلود نكردم.:31:)

بچه ها ،
اگر قصد خريد 360 داريد . كنسول برج 9 / 2009 نخريد . من ميخواستم بخرم از يكي از گنده هاي پشت شهرداري (پاساژ لباف) . 50 تا اورده بود . منم چون كنسول خام ميخواستم زنگ زدم بهش گفتم يكي بذاره كنار . خلاصه رفتم سراغش كه بگيرم ازش . يكي ديگه از رفقا زنگ زد بهم گفت برج 9 نگير چون كپي خور نميشه . خلاصه مام قضيه رو جويا شديم و ديديم بله اين برج 9 از اون حركتاي مايكروسافته كه كپي مپي تو كارش نيست و آخر سر رفتم برج 7 ي گرفتم و بردم خودم كپي خورش كردم و اپديت كردم و همه بازيهارم راحت اجرا ميكنه (بدون Activate ) . اليت گرفتم .
خلاصه اگر ميخوايد كنسول خام بكيريد و يه روزي كپي خور كنيد برج 9ي رو بيخيال شيد كه اگرم يه روز بخوايد كپي خور كنيد زد حال نخوريد چون نميشه . يعني تا 2 هفته پيش كه اين جريان واسه من پيش اومد نميشد حالا بعد از اونو خدا ميدونه كي هك شه اين كنسول برج 9 . اگرم گرفتيد كپي خور شده بگيريد . يكي از حرفه اي هاي پشت شهرداري كه كارش كپي خور كردن بود گفت اينام كپي ميشه ولي شانسيه . مثلا از هر 20 تا 2 تاش نميشه شايدم بيشتر . به همين دليل كنسول خام برج 9 نگيريد :46:

S.Y.K
07-12-2009, 14:05
با عرض سلام خدمت دوستان
چند سوال داشتم اگه میشه زحمتش رو بکشین:
1 میخوام xbox بگیرم به نظرتون چه مدلی بگیرم؟
2 قیمتها چنده؟
3 این مدلهایی که دارای هارد هست میشه روش بازی نصب کرد؟ و ایا میشه روش فیلم و ... ریخت؟ و چه فرمتهای صوتی و تصویری رو ساپورت میکنه؟
4 ایا مشکل 3 چراغه شدن هنوز هست؟
(درضمن برام پولش مهم نیست فقط میخوام خوب باشه)
پیشاپیش از اینکه تو زحمت انداختمتون عذرخواهی میکنم
ممنون
سلام دسوت عزیز
1.من مدل الیت رو پیشنهاد میکنم به خاطر لوازم جانبی بیشتر و هارد 120 گیگابایتی
2.الان مدل الیت از 360 شروع میشه قیمتش و ممکنه تا 400 هم ادامه پیدا کنه
3.بله.تقریبا مهم ترین و کاربردی ترین استفاده ی هارد نصب بازی هست.فیلم نمیشه روش ریخت و لی میشه با هاش فیلم دید.
فرمت هایی که ساپورت می کنه

صوتی:
MP3.AUDIO.WMA
تصویری:
+ avi.Divx.VCD.MPEG-2.MPEG-4.WMV بعضی از فرمت های HD
در ضمن برای فعال کردن بعضی از فرمت ها مثل Divix باید به لایو وصل بشید

4.مشکل 3 چراغه بسیار کم شده و تقریبا حل شده و با رعایت یک سری نکات ساده خیالتون از سالم بودن Xbox 360 می تونه راحت باشه

موفق باشید

boy_teh
07-12-2009, 14:12
سلام...
بالاخره گرفتم.
(الیت)

سلام ،
خيلي مباركه . حالشو ببر :46: من كه رفتم فضا :31: زندگي بدون كنسول حرومه اصلا (فتوي جديد) :27: بعد از PS2 خدا بيامرزم (4سال پيش) PC باز شده بودم تا دو هفته پيش كه 360 اليت گرفتم ولي باز دوباره با 360 به دوران بازي خوري خودم برگشتم . با PS3 حال نكردم . عاشق دسته 360 ام :10:
احسان بدون XBOX360 : :2: :45:. احسان بعد از خريد XBOX360 : :8::26:
1 سوال : تو هارد كنسولت چه بازيهايي هست ؟ بازي كامل چي هست توش ؟ دمو چي هست توش ؟

saladii
07-12-2009, 14:34
بچه ها ،
اگر قصد خريد 360 داريد . كنسول برج 9 / 2009 نخريد . من ميخواستم بخرم از يكي از گنده هاي پشت شهرداري (پاساژ لباف) . 50 تا اورده بود . منم چون كنسول خام ميخواستم زنگ زدم بهش گفتم يكي بذاره كنار . خلاصه رفتم سراغش كه بگيرم ازش . يكي ديگه از رفقا زنگ زد بهم گفت برج 9 نگير چون كپي خور نميشه . خلاصه مام قضيه رو جويا شديم و ديديم بله اين برج 9 از اون حركتاي مايكروسافته كه كپي مپي تو كارش نيست و آخر سر رفتم برج 7 ي گرفتم و بردم خودم كپي خورش كردم و اپديت كردم و همه بازيهارم راحت اجرا ميكنه (بدون Activate ) . اليت گرفتم .
خلاصه اگر ميخوايد كنسول خام بكيريد و يه روزي كپي خور كنيد برج 9ي رو بيخيال شيد كه اگرم يه روز بخوايد كپي خور كنيد زد حال نخوريد چون نميشه . يعني تا 2 هفته پيش كه اين جريان واسه من پيش اومد نميشد حالا بعد از اونو خدا ميدونه كي هك شه اين كنسول برج 9 . اگرم گرفتيد كپي خور شده بگيريد . يكي از حرفه اي هاي پشت شهرداري كه كارش كپي خور كردن بود گفت اينام كپي ميشه ولي شانسيه . مثلا از هر 20 تا 2 تاش نميشه شايدم بيشتر . به همين دليل كنسول خام برج 9 نگيريد :46:

مطمئنی؟مگه درایواش چیه که کپی خور نشه؟

1987msb
07-12-2009, 15:36
بچه ها ،

سلام
درايو هاي لايتون جديد هم هك شدند. :31: در اينجا مي تونيد اطلاعاتي در باره ي نحوه ي كپي كردنشان كسب كنيد.(در ضمن برايشان ixterm 1.6 اومده كه مي توان بازي هاي جديد را با ديسك اكتيو كننده اجرا كرد.) :10:

KING OF P30WORLD
07-12-2009, 17:37
من یک XBOX 360 ARCADE و یک تلوزیون SAMSUNG LCD FULL HD 40 INCH 1080 دارم. اما کابلی که داخل جعبه ی XBOX بود به نظر کابل HD نیست. و به همین دلیل از کیفیت تصویر راضی نیستم و می خواهم کابل HD بخرم. لطفا راهنمایی کنید و در ضمن دلیل این که مایکروسافت کابل HD را در XBOX قرار نداده چیه؟آیا مدل های دیگه هم همینجوری هست؟ قیمت این کابل در حال حاضر چنده و ...

S.Y.K
07-12-2009, 17:46
من یک XBOX 360 ARCADE و یک تلوزیون SAMSUNG LCD FULL HD 40 INCH 1080 دارم. اما کابلی که داخل جعبه ی XBOX بود به نظر کابل HD نیست. و به همین دلیل از کیفیت تصویر راضی نیستم و می خواهم کابل HD بخرم. لطفا راهنمایی کنید و در ضمن دلیل این که مایکروسافت کابل HD را در XBOX قرار نداده چیه؟آیا مدل های دیگه هم همینجوری هست؟ قیمت این کابل در حال حاضر چنده و ...
Xbox 360 Elite با برد فالکون لوازم کاملی داشت از جمله کابل HDMI که با اومن Xbox 360 Elite با برد جاسپر این کابل و یک سری از لوازم دیگه حذف شدن.
شما در حال حاضر به راحتی می تونی کابل HDMI بخری.یه کابل 10-20 هزار تومنی مناسبه

boy_teh
07-12-2009, 18:53
مطمئنی؟مگه درایواش چیه که کپی خور نشه؟

تا دو هفته پيش كه مطمئن مطمئن كپي خور نميشد . درايو Philips Lite-On . چون هر كدوم از كاسباي پشت شهرداري كه اورده بودن 30 تا 50 تا خام رو دستشون مونده بود . اين يعني اينكه كپي نميشد چون در غير اينصورت كپي خور ميكردن و ميفروختن به جاي اينكه رو دستشون بمونه . ولي 1987msb ميگه كه جديدا درايوهاي جديد هم هك شدند .
يعني كسي اينجا كنسول ساخت برج 9/2009 كپي خور شده داره ؟

boy_teh
07-12-2009, 18:59
سلام
درايو هاي لايتون جديد هم هك شدند. :31: در اينجا مي تونيد اطلاعاتي در باره ي نحوه ي كپي كردنشان كسب كنيد.(در ضمن برايشان ixterm 1.6 اومده كه مي توان بازي هاي جديد را با ديسك اكتيو كننده اجرا كرد.) :10:

درايو من هم Philips Lite-On هست و كنسولم ماله 07/2009 هست . ولي من بعد از كپي خور كردن كنسول و آپديت كردنش تا حالا نيازي به ديسك اكتيو پيدا نكردم . اين بازيهاي جديد رو هم اجرا كردم : TEKKEN6 - ‍CODMW2 - Assisans Creed 2 و........ كلي بازي ديگه .

1987msb
07-12-2009, 19:05
درايو من هم Philips Lite-On هست و كنسولم ماله 07/2009 هست . ولي من بعد از كپي خور كردن كنسول و آپديت كردنش تا حالا نيازي به ديسك اكتيو پيدا نكردم . اين بازيهاي جديد رو هم اجرا كردم : TEKKEN6 - ‍CODMW2 - Assisans Creed 2 و........ كلي بازي ديگه .

احتمالا ديسك هاي شما به Wave 3 تبديل شده اند؛ چون اين بازي ها در Wave 4 ارائه شده اند.

name
07-12-2009, 20:40
تا دو هفته پيش كه مطمئن مطمئن كپي خور نميشد . درايو Philips Lite-On . چون هر كدوم از كاسباي پشت شهرداري كه اورده بودن 30 تا 50 تا خام رو دستشون مونده بود . اين يعني اينكه كپي نميشد چون در غير اينصورت كپي خور ميكردن و ميفروختن به جاي اينكه رو دستشون بمونه . ولي 1987msb ميگه كه جديدا درايوهاي جديد هم هك شدند .
يعني كسي اينجا كنسول ساخت برج 9/2009 كپي خور شده داره ؟

الان به روش سخت افزاري كپي خور ميشه ومثل اينكه بين 40 تا 60 هزار هم هزينه داره!

روش كار هم به صورت زيره:

The only difference between my method and MRA's is that he instructs people to cut "pad101" away from the trace. The problem is that this is not that easy for most people. After you do it his way the pad is very weak. Many people broke the pad off while cutting it from the trace and others damaged it after when they heated it up to solder. So I came up with a 3 cut & 2 jump method that I think is much safer for the average user. Also he has the Ground point going to a tiny pad when most of the circuit board is Ground.

Also i have included some very high quality pictures that show every step in great detail.

Instructions (also by MRA i changed a few words)

-Switch in closed postion (on) (position 1 on MRA's diagram)
-power drive
-start dosflash --> spi should get discovered with status 0x72
-Flip switch to open position (off) (position 2 on MRA's diagram)

-click READ

-If you have a Winbond SPI Flash inside (i know, you can´t be sure about this from the outside) you will probably get status 0x72 but instead of recognizing the Winbond flash it will be recognized as unknown flash chip (manufacturer and device ID 0xFF). If that is the case you can´t use Dosflash anymore, you have to use JF!

-start JF
-put the switch in position 1 (ON)
-power drive
-in the MTKFlash Tab click "intro"
-it shoudl get "recognized" as unknown flash chip with status 0x72 like it was in Dosflash
-put switch in position 2 (OFF)
-click onto "intro" again
-now JF should recognize the Winbond SPI with status 0x72 and you can dump the whole drive

IMPORTANT: Don´t power the drive down between the 2 intros!

boy_teh
07-12-2009, 20:40
احتمالا ديسك هاي شما به Wave 3 تبديل شده اند؛ چون اين بازي ها در Wave 4 ارائه شده اند.

فكر نكنم به خاطر تبديل باشه كه كنسول من اجرا ميكنه . به احتمال زياد به خاطر آپديتي هست كه دوستم برام انجام داد . اخه اون كارش اينه و گفت اين اپديت تازه اومده و همه بازيهاي موجود (جديد) رو اجرا ميكنه .
آخه نميشه كه من اين همه بازي مختلف گرفته باشمو همش تبديل شده باشند ولي اكثر بچه ها بازيهايي رو كه ميگيرن Wave 4 باشه و ديسك اكتيو بخواد .
الان 15 تا 20 هزار ميگيرن كه اين آپديت جديده رو بريزن .

Reza_Sadeghi
08-12-2009, 04:30
من هیچی در مورد Xbox نمی دونم.
برم یه دونه xbox 360 بخرم میتونم باهاش فیلم ببینم؟
فیلم DivX و mkv رو ؟

pedram_sad
08-12-2009, 12:25
من هیچی در مورد Xbox نمی دونم.
برم یه دونه xbox 360 بخرم میتونم باهاش فیلم ببینم؟
فیلم DivX و mkv رو ؟
شما پست اول همین تاپیک رو بخون همه چی دستت میاد
divX اره اما Mkv نه ( هنوز هیچ player نیومده براش )

vegas
08-12-2009, 14:31
شما پست اول همین تاپیک رو بخون همه چی دستت میاد
divX اره اما Mkv نه ( هنوز هیچ player نیومده براش )
WD TV HD Media Player میتونه فرمت MKV رو پخش کنه !!! :46:

Layken
08-12-2009, 15:03
خب دوستان دسته دیگه از کار افتاد....چراغ وسطیش که اصلا روشن نمیشه...
هر کاری هم که به فکرم میرسید کردم نشد...
بازش کردم پاکش هم کردم ..باز نشد با اوومتر امتحان کردم برق باطری میرسه پس مشکل از اونجاش نباشه احتمالا IC رفته اون دنیا...
خیلی دوسش داشتم حیف شد.

pedram_sad
08-12-2009, 16:28

good for you

saladii
08-12-2009, 18:21
پدرام چجوری می تونم بهت پیغام بدم؟دلم واست تنگ شده بابا!!!

safeen
08-12-2009, 18:44
سلام
میخواستم بدونم چجوری میتونم بفهمم که درایو کنسول من samsung یا Hitachi یا ... هستش بدون اینکه بازش کنم؟
ممنون میشم کمکم کنید

saladii
08-12-2009, 19:08
سلام
میخواستم بدونم چجوری میتونم بفهمم که درایو کنسول من samsung یا Hitachi یا ... هستش بدون اینکه بازش کنم؟
ممنون میشم کمکم کنید

تو همین تاپیک عکسشو گذاشتن نحوه ی تشخیص درایو کنسولو از رو شکلش.باید بگردی پیداش کنی.نمی دونم دقیق کدوم صفحه است.

saladii
08-12-2009, 19:11
پیداش کردم برات:

satrianism
08-12-2009, 20:46
سلام من میخاستم دستگاه بازی بخرم شما ایکس باکس رو توصیه میکنید یا پی اس 3 ؟چرا؟

XGAME
08-12-2009, 20:47

من ايكس باكس رو توصيه ميكنم
چون بازي كپي اجرا ميكنه و نيازي نيست يه بازي 3 هزار تومني رو 60 هزار تومن بخري
ولي اگه پولت از پارو بالا ميره، بهت پلي استيشن رو توصيه ميكنم
چون بازي هاي مشتركشون يكسان اجرا ميشه و پلي استيشن بازي هاي انحصاري قوي تري داره

شما مطمئني اين دستگاه فرمت mkv رو هم پخش ميكنه؟
در مورد فرمت mkv چيزي نديدم تو اون صفحه
ظاهرا HD پخش ميكنه!!!

saladii
08-12-2009, 20:48

جوابتو اینجا می گیری:

در ايران PS3 يا Xbox 360 . كدام بهتر است؟

vegas
08-12-2009, 21:15
من ايكس باكس رو توصيه ميكنم
چون بازي كپي اجرا ميكنه و نيازي نيست يه بازي 3 هزار تومني رو 60 هزار تومن بخري
ولي اگه پولت از پارو بالا ميره، بهت پلي استيشن رو توصيه ميكنم
چون بازي هاي مشتركشون يكسان اجرا ميشه و پلي استيشن بازي هاي انحصاري قوي تري داره

شما مطمئني اين دستگاه فرمت mkv رو هم پخش ميكنه؟
در مورد فرمت mkv چيزي نديدم تو اون صفحه
ظاهرا HD پخش ميكنه!!!
اره MKV هم پخش میکنه ...
File Formats Supported
Music - MP3, WMA, OGG, WAV/PCM/LPCM, AAC, FLAC, Dolby Digital, AIF/AIFF, MKA
Graphics - JPEG, GIF, TIF/TIFF, BMP, PNG Video -MPEG1/2/4, WMV9, AVI (MPEG4, Xvid, AVC), H.264, MKV, MOV (MPEG4, H.264)
Playlist - PLS, M3U, WPL Subtitle -SRT (UTF-8)

satrianism
08-12-2009, 21:20
من که نفهمیدم چکار کنم هر کی از کنسول خودش دفاع کرده

p3yman_xl
08-12-2009, 21:26
من که نفهمیدم چکار کنم هر کی از کنسول خودش دفاع کرده
خوب هر کسی نظر خودش رو داره و طبیعتا از کنسول خودش طرفداری میکنه...
بارها در این مورد صحبت کردیم که این مساله سلیقه ای هست و مثل خرید ماشین میمونه... شما با توجه به نیازت و علاقه مندی هات باید یکی رو انتخاب کنی.. در مورد کنسول هم همینه،، تفاوتش با ماشین اینکه بازی های اختصاصی یک کنسول رو برتر میکنن.
موفق باشی

sonixax
08-12-2009, 22:40
سلام
ممنون میشم کمکم کنید

هم از روی شکل درایو و هم از روی شماره سریال کنسول .

اینجا رو ببینید :

جدولی که به شما کمک میکنه از روی شماره سریال تشخیص بدید هست . حتی بدون باز کردن در جعبه کنسول (به درد کسانی میخوره که میخواهند کنسول بخرند - البته در شرایطی که اجازه باز کردن در جعبه دستگاه رو نداشته باشید مثلا توی فروشگاه های زنجیره ای)

XGAME
09-12-2009, 08:36
اره MKV هم پخش میکنه ...
File Formats Supported
Music - MP3, WMA, OGG, WAV/PCM/LPCM, AAC, FLAC, Dolby Digital, AIF/AIFF, MKA
Graphics - JPEG, GIF, TIF/TIFF, BMP, PNG Video -MPEG1/2/4, WMV9, AVI (MPEG4, Xvid, AVC), H.264, MKV, MOV (MPEG4, H.264)
Playlist - PLS, M3U, WPL Subtitle -SRT (UTF-8)

چيزه جالبيه
قيمتشم حدود 100 تومن هست و گرون نيست
البته اينم بگم ها
فرمت MKV رزولوشن هاي مختلفي داره
يه فيلم با فرمت MKV ميتونه رزولوشني در ابعاد VCD باشه
و يا در ابعاد HD

بايد ببينيد اين پلير از CPU بالايي برخوردار هست كه بتونه HD 1080P رو هم اجرا كنه
شايد فقط HD 720P رو اجرا كنه

در اين مورد اطلاعي نداريد؟
و اينكه فقط وسترن ديجيتال اين پلير رو زده يا شركتهاي ديگه هم زدن؟

mehdi_360
09-12-2009, 10:42
سلام

من یه 2 ماه پیش برا اولین بار وصل شدم لایو و همون اول از من خواست آپدیت کنم ولی من cancel کردم
حالا میخواستم بدونم اکانت لایو من تموم شده ؟؟
ممنون

pedram_sad
09-12-2009, 12:47
سلام

من یه 2 ماه پیش برا اولین بار وصل شدم لایو و همون اول از من خواست آپدیت کنم ولی من cancel کردم
حالا میخواستم بدونم اکانت لایو من تموم شده ؟؟
ممنون
account که تمام نمیشه
اگه gold باشه میشه silver
الانم که وصل شدن مساوی ban هست

mehdi_360
09-12-2009, 13:49
یعنی الان اکانت گلد من تموم شده؟
از کجا میتونم بخرم و چه قیمتیه؟؟

ممنون

MAHDIAGENT47
09-12-2009, 13:59
آقا يكي ميتونه بگه قيمت xbox 360 elite تو تهران خراب شده آلان دقيقا چنده ؟
از هركي ميپرسم يه چيزي ميگه بعضي ها هم قيمتو به مليون رسوندن :31:

SamGun
09-12-2009, 16:14
سلام
ممنون میشم کمکم کنید

فکر کنم این بهتر باشه :31: :

saladii
09-12-2009, 17:24
پدرام،توام این سوال منو جواب بده.یک آرکید جسپر تمیز که یک مدت کار کرده و بن هم نشده،چند می ارزه؟

Little Sparrow
09-12-2009, 17:28
اقا بالاخره یه اپدیت فریمور اومد که من بریزم بدون اکتیویت و چیزی بازی بزارم و بازی کنم؟
درایومم benq هستش.

pedram_sad
09-12-2009, 21:22
یعنی الان اکانت گلد من تموم شده؟
از کجا میتونم بخرم و چه قیمتیه؟؟

ممنون
اگه نخریده بودی که silver بودی و اگه هم account جدید درست کرده بودی که 1 ماهش تمام شده و در هر صورت silver هستی الان
جاهای زیادی میفروشن مثل اینجا که قیمت هاش هم هست :

آقا يكي ميتونه بگه قيمت xbox 360 elite تو تهران خراب شده آلان دقيقا چنده ؟
از هركي ميپرسم يه چيزي ميگه بعضي ها هم قيمتو به مليون رسوندن :31:
الان elite بین 380 تا 400 هست تو بهترین حالت
بسته به انصاف و شرف فروشنده هم داره
قیمت ها هم اونطور که معلوم شدید داره میره بالا

pedram_sad
09-12-2009, 21:25
پدرام،توام این سوال منو جواب بده.یک آرکید جسپر تمیز که یک مدت کار کرده و بن هم نشده،چند می ارزه؟
به نظر من اگه بتونی تا 200 بخریش میارزه
چون اکش الان زیر 280 نیست تو بازار

اقا بالاخره یه اپدیت فریمور اومد که من بریزم بدون اکتیویت و چیزی بازی بزارم و بازی کنم؟
درایومم benq هستش.
ixtreme که بشه باهاش با خیال راحت رفت live نه
ولی برای benq اومده 1.61
به نظر من همون Activator استفاده کنی بهتره چون چند وقت دیگه باید دوباره بدی واسه up کردن
اگه بلدی خودت که هیچی

Little Sparrow
09-12-2009, 22:12
نه من اصلا لایو نمیرم و نخواهم رفت

MAHDIAGENT47
09-12-2009, 23:20
آقا شما كه ميگه داره قيمتا ميره بالا ممكنه اليت از 400 بيشتر بشه :41:

pedram_sad
10-12-2009, 00:30
آقا شما كه ميگه داره قيمتا ميره بالا ممكنه اليت از 400 بيشتر بشه :41:
اونطور که من شنیدم داره میره بالا و ممکنه به 500 هم برسه ( گفته فرشونده ها )
حالا در اینده معلوم نیست چی میشه

sonixax
10-12-2009, 00:55
500 تومن 360 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خوب کدم آدم عقلی 360 میخره با این حساب ؟

resident_evil
10-12-2009, 00:57

اين الان يعني چي ؟! ميخواي بگي من كه اون اولين روزي كه فالكون اومده بود Permium 20 GB خريدم 670 مشكل دارم ؟! : دي
كسي كه بخواد بخره و عاشق اين كنسول باشه ميخره !

pedram_sad
10-12-2009, 01:02
خوب شما هم اگه تو این مملکت گل و بلبل زندگی میکردی و یک مشت دیکتاتور میشدن مسولین امر
درک میکردی که چطوری کنسولی که MS با وجود این قدرت بی نظیر و این Library بزرگ از بازی های بزرگ و تاریخ ساز رو با این قیمت کم برای اینکه درصد بیشتری از مردم بتونن تهیش کنن عرضه میکنه , به قیمت خون پدرانشون عرضه میکنن و هر وقت میخوان مثل ماست و پنیر بالا پایین میبرن کنسول رو . فقط چون نمایندگی نداره و هرکی شکست عشقی میخوره میره میشه وارد کننده

گرچه ارزش این کنسول خیلی بیشتر از این حرف هاست !

SamGun
10-12-2009, 01:13
فكر نكنم به خاطر تبديل باشه كه كنسول من اجرا ميكنه . به احتمال زياد به خاطر آپديتي هست كه دوستم برام انجام داد . اخه اون كارش اينه و گفت اين اپديت تازه اومده و همه بازيهاي موجود (جديد) رو اجرا ميكنه .
آخه نميشه كه من اين همه بازي مختلف گرفته باشمو همش تبديل شده باشند ولي اكثر بچه ها بازيهايي رو كه ميگيرن Wave 4 باشه و ديسك اكتيو بخواد .
الان 15 تا 20 هزار ميگيرن كه اين آپديت جديده رو بريزن .

خب احسان جان شما درایوت Lite On هست و برای درایو های Lite On هم هنوز iXtreme 1.7 نیومده که بخواد بازی های Wave 4 رو

بدونه activate.iso اجرا کنه .پس بازی هایی که شما داری الان ازش لذت میبری همه Wave 3 هستن .علت اینکه الان خیلی از بازی ها

Patch شده همین نبود iXtreme جدید برای Lite On هست.

شما بيشتر ;-)
ديروز در حين بازي GTA VI تا رفتم تو جاهاي تاريك يهو دوباره صفحه تاريكتر شد . سريع رفتم تو تنظيمات ال سي دي (البته تو تنظيمات صفحه نرفتم) تو Setting خود ال سي دي . يه گزينه بود (RTC) و واردش كه ميشدي 3 تا گزينه بود 1. ODC 2. BDI 3. OFF خلاصه روي BDI كه ميذاشتي تصوير از تاريكي در ميومد ولي رو ODC كه ميذاشتي بصورت اوتوماتيك بعضي جاها نور صفحه كم ميشد و OFF هم تقريبا فرقي با ODC نداشت .
منتها وقتي روي حالت BDI ميذاشتي درسته كه مشكل كم شدن نور صفحه حل ميشد ولي وقتي ميومدي تو داشبورد چشمت اذيت ميشد . نميدونم منظورم رو متوجه ميشي يا نه . يه جورايي درخشندگي ميره بالا كه چشم اذيت ميشه . خلاصه اين مشكلم حل شد ممنون :11:

به جز Intermediate يه گزينه Ex..... هم هست . اون ميدوني چيه ؟ چه تغييري ايجاد ميكنه ؟

والا احسان جان همونطور که گفتم تو اکثر LCD ها گزینه ی Power Saving وجود داره و زمانی که نور Back Light بخواد بیخودی مصرف

بشه جلوشو میگیره(البته نه اینکه کامل خاموش کنه)

ولی خب این گزینه تو اکثر Monitor ها وجود نداره و اینو هم که شما داری میبینی به خاطر اینه که Monitore شما یه TV هست.

آره میدونم چی میگی .

در مورد این دو گزینه هم تها فرقشون تو غلظت کارشون هست.

یعنی intermediat تو سایه روشن نرم تره ولی Expanded خیلی غلیظه .

sonixax
10-12-2009, 01:49
اين الان يعني چي ؟! ميخواي بگي من كه اون اولين روزي كه فالكون اومده بود Permium 20 GB خريدم 670 مشكل دارم ؟! : دي

بنده همچین جسارتی نکردم .

اون موقع قیمت 360 هم 111 یورو نبود .

اینا خیلی نامردن .

Mr.Vahid
10-12-2009, 01:53
سلام

بالاخره این ایکستریم جدید برای لایتون اومد یانه؟؟

من الان کنسولمو چند هفته هستش روشن نکردم ایا مشکلی بوجود نمیاد چون یکی می گفت سیلیکنش خشک میشه؟؟

بازی های جدید از سه ماه قبل به این ور رو بگید؟؟

دستگیره بی سیم اصلی چنده و از کجا باد بفهمیم اصله یا نه؟؟

resident_evil
10-12-2009, 02:57
بنده همچین جسارتی نکردم .

اون موقع قیمت 360 هم 111 یورو نبود .

اینا خیلی نامردن .

آره ! كلا مملكت گل و بلبل همينه ديگه ! هر روز قيمت ها بالا پايين ميشه اما همه جاي دنيا قيمت ها ثابت هست ! اينجا عشقي ميبرن بالا قيمت رو .

killJ0y
10-12-2009, 03:24
چون کنسوله اشغالیه
3 چراغ بن پوله لایو
اگه 12 ولت کنی صدا جته جنگی میده و ................................. :27:

saladii
10-12-2009, 11:14
به نظر من اگه بتونی تا 200 بخریش میارزه
چون اکش الان زیر 280 نیست تو بازار

این قیمتی که می گی با دسته و کابلاش یا فقط کنسول خالی؟

___lord___
10-12-2009, 12:19
چون کنسوله اشغالیه
3 چراغ بن پوله لایو

دوست عزيز همونطور كه ميدوني همه ي افرادي كه ميان تو اين تاپيك ايكس باكس دارن

و تو با زدن اين حرف .......

به هر حال شما هم در تنگناييد :31:

چنتا بازيه جديد كه مياد مجبوريد از بين اونا يكي رو بخرين:31:اون رو تا آخرش برين
بعد پسش بدين و يه بازيه ديگه بگيرين به هر حال آخرش ميبينيد هيچي دستتون رو نميگيره:31::27:

Rohallah_tavakoli
10-12-2009, 12:45
دوست عزيز همونطور كه ميدوني همه ي افرادي كه ميان تو اين تاپيك ايكس باكس دارن

و تو با زدن اين حرف .......

به هر حال شما هم در تنگناييد :31:

چنتا بازيه جديد كه مياد مجبوريد از بين اونا يكي رو بخرين:31:اون رو تا آخرش برين
بعد پسش بدين و يه بازيه ديگه بگيرين به هر حال آخرش ميبينيد هيچي دستتون رو نميگيره:31::27:

چون کنسوله اشغالیه
3 چراغ بن پوله لایو

بحث هاي انحرافي؟؟ دي: :13:

pedram_sad
10-12-2009, 12:47
سلام

بالاخره این ایکستریم جدید برای لایتون اومد یانه؟؟

من الان کنسولمو چند هفته هستش روشن نکردم ایا مشکلی بوجود نمیاد چون یکی می گفت سیلیکنش خشک میشه؟؟

بازی های جدید از سه ماه قبل به این ور رو بگید؟؟

دستگیره بی سیم اصلی چنده و از کجا باد بفهمیم اصله یا نه؟؟
نه نیومده
مزخرف گفته
این همه بازی اومده خوب کدوم هاش رو بگم ؟ :31:
45 تومان اصل و نا اصلاش به شرف طرفه ولی از جایی مثل فتحی بگیری اصله

چون کنسوله اشغالیه
3 چراغ بن پوله لایو
نظر یک فوق تخصص کنسول رو هم شنیدیم !

این قیمتی که می گی با دسته و کابلاش یا فقط کنسول خالی؟
نه دیگه همه چی با هم :31:
البته جای چونه تا 190 هم داره

mehdi30nema
10-12-2009, 14:17
سلام

من یک xbox360 از انگلیس برام اومده .
یک سوال دارم : اونجا این دستگاه با برق 240 ولت کار میکنه ولی ایران 220 ولته .
حالا اگه وصلش کنم کار میکنه ؟ و مشکلی براش پیش نمیاد ؟

4870x2
10-12-2009, 14:20
یه سوال تخصصی داشتم!
بر فرض مثال یه 360 ارکید بدون هارد داشته باشیم بریم LIve و بن بشیم!
بعدش بیایم هارد بخریم بندازیم روش
حالا میشه بازی ها رو تو هارد کپی کردش؟!

pedram_sad
10-12-2009, 14:34
سلام

من یک xbox360 از انگلیس برام اومده .
یک سوال دارم : اونجا این دستگاه با برق 240 ولت کار میکنه ولی ایران 220 ولته .
حالا اگه وصلش کنم کار میکنه ؟ و مشکلی براش پیش نمیاد ؟
کنسول های اونجا pal هستن و تو ایران هم بدون مشکل کار میکنن مثل ماها که pal داریم
اما اگه j بود نیاز به تبدیل برق داشت

یه سوال تخصصی داشتم!
بر فرض مثال یه 360 ارکید بدون هارد داشته باشیم بریم LIve و بن بشیم!
بعدش بیایم هارد بخریم بندازیم روش
حالا میشه بازی ها رو تو هارد کپی کردش؟!
نه نمیشه
چون خود کنسول این قابلیت از روش گرفته میشه
البته الان روش برگردوندن اومده که برای arcade حدودا 25 تومان در میاد

halflife g
10-12-2009, 15:16
چون کنسوله اشغالیه
3 چراغ بن پوله لایو

اينجاس كه بايد گفت:

چون قافيه تنگ آيد****شاعر به جفنگ آيد

pedram_sad
10-12-2009, 15:27
اينجاس كه بايد گفت:

چون قافيه تنگ آيد****شاعر به جفنگ آيد
بی خیال مراد جون
مگه دفعه اوله از این دست user ها باهاشون برخورد میکنی تو این فروم ؟

==================

راستی دوستان کسی از pardis game بازی گرفته ؟
اگه نگرفته اصلا سمتش نرید
مزخرف به تمام معنی هست کارهاش

morteza_bayan
10-12-2009, 16:07
با عرض سلام چندتا سوال داشتم:
من امروز مدل الایت گرفتم و سوالم اینه که کابل hdmi مگه نباید داشته باشه؟
دوم اینکه خیالم از بابت 3 چراغه نشدن راحت باشه یا باید مواظبش باشم؟
سوم اینکه چه جوری من بازی رو باید روی هارد کپی کنم؟

pedram_sad
10-12-2009, 16:12
با عرض سلام چندتا سوال داشتم:
من امروز مدل الایت گرفتم و سوالم اینه که کابل hdmi مگه نباید داشته باشه؟
دوم اینکه خیالم از بابت 3 چراغه نشدن راحت باشه یا باید مواظبش باشم؟
سوم اینکه چه جوری من بازی رو باید روی هارد کپی کنم؟
مبارک باشه دوست عزیز

نه تو PACK های جدید ms هم مثل sony کابل HDMI رو برداشته
تا 90 درصد اره خیالت راحت
بازی رو که گذاشتی از قسمت MY XBOX همون قسمت اول که بازی اسمش میاد میری تو game setting با زدن Y که از منوی ایجاد شده گزینه سوم install to hard disk هست

morteza_bayan
10-12-2009, 16:24
مبارک باشه دوست عزیز

نه تو PACK های جدید ms هم مثل sony کابل HDMI رو برداشته
تا 90 درصد اره خیالت راحت
بازی رو که گذاشتی از قسمت MY XBOX همون قسمت اول که بازی اسمش میاد میری تو game setting با زدن Y که از منوی ایجاد شده گزینه سوم install to hard disk هست

ممنون فقط یک سوال دیگه :
میشه هارد اکسترنال رو بهش وصل کنم و از داخلش فیلم دید یا اهنگ گوش داد؟
اگه میشه چه فرمتهایی رو ساپورت میکنه؟
فیلم hd رو پخش میکنه؟
درضمن اداپتورش رو وقتی از دستگاه استفاده نمیکنم از برق بکشم یا همینطور وصل باشه؟

pedram_sad
10-12-2009, 16:34
ممنون فقط یک سوال دیگه :
میشه هارد اکسترنال رو بهش وصل کنم و از داخلش فیلم دید یا اهنگ گوش داد؟
اگه میشه چه فرمتهایی رو ساپورت میکنه؟
فیلم hd رو پخش میکنه؟
درضمن اداپتورش رو وقتی از دستگاه استفاده نمیکنم از برق بکشم یا همینطور وصل باشه؟
هارد extrenal اگه usb باشه به عنوان storage device میشناسه
و از روش میشه movie و music و picture رو playback کرد .
البته از flash disk های ظرفیت بالا هم میتونی استفاده کنی

برای تصویر : avi - divX - 3gp - mp4 - wmv - H.264
برای صوتی : Mp3 - Audio cd

که البته هر کدوم ماده تبصره هم دارن
اینجا اطلاعات کاملی میتونی بگیری :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنه ولی یک دستکاه hd player براش هست که میتونی اون رو بخری
البته دیگه تولید نمیشه و خیلی هم کم یافت میشه

نه لازم نیست مشکلی هم پیش نمیاره
مگر بالای یک هفته

morteza_bayan
10-12-2009, 17:13
اقا من بازی رو رو هارد کپی کردم ولی وقتی میخواد اجرا کنه میگه دیسک بازی رو بزارین حالا چیکار باید کنم که نیازی به دیسک نداشته باشه؟

ashe
10-12-2009, 17:26
سلام
سایتbaziforoush کیفیت کاراش خوبه؟؟؟؟

amirtaker
10-12-2009, 17:39
اقا من بازی رو رو هارد کپی کردم ولی وقتی میخواد اجرا کنه میگه دیسک بازی رو بزارین حالا چیکار باید کنم که نیازی به دیسک نداشته باشه؟

شما وقتی بازی رو روی هارد میریزی باز هم باید دیسک را دورن دستگاه بذاری.:10:

morteza_bayan
10-12-2009, 17:50
شما وقتی بازی رو روی هارد میریزی باز هم باید دیسک را دورن دستگاه بذاری.:10:
اخه اینجوری چه فایده ای داره؟

halflife g
10-12-2009, 18:33
اخه اینجوری چه فایده ای داره؟ فايده زياد داره............... .
اولا ديسكو فقط اولش كه وارد بازي ميشي چك مي كنه و بعد از اون ديسك داخل درايو كار نمي كنه كه خيلي خوبه هم درايوت كمتر كار مي كنه و هم ديسكت سالم ميمونه و صدا هم كمتر ميشه.

pedram_sad
10-12-2009, 18:37
فايده زياد داره............... .
اولا ديسكو فقط اولش كه وارد بازي ميشي چك مي كنه و بعد از اون ديسك داخل درايو كار نمي كنه كه خيلي خوبه هم درايوت كمتر كار مي كنه و هم ديسكت سالم ميمونه و صدا هم كمتر ميشه.
علاوه بر مواردی که مراد جان گفتن , مهمترین مزیتش سریع تر شدن load بازی ها بین 5 تا 15 و حتی 20 ثانیه و همچنین حل شدنت مشکل دیر load شدن texture های بعضی بازی ها به خصوص بازی هایی که با موتور unreal ساخته شدن هست

halflife g
10-12-2009, 18:42
علاوه بر مواردی که مراد جان گفتن , مهمترین مزیتش سریع تر شدن load بازی ها بین 5 تا 15 و حتی 20 ثانیه و همچنین حل شدنت مشکل دیر load شدن texture های بعضی بازی ها به خصوص بازی هایی که با موتور unreal ساخته شدن هست

دقيقا پدرام جان ...اين نكته رو يادم رفت بگم...... . تو سرعت لود و بافت تاثير قابل توجهي داره.

اين موتور unreal هم واقعا تو اين زمينه لود بافتها مشكل داره كه نمونه بارز و آخرش هم همين بازي بتمن بود ...... .

pedram_sad
10-12-2009, 18:44
اخرین قیمت کنسول xbox 360 امروز بازار تهران ( ارزانترین حالت ) :

elite : 410
arcade : 310

Layken
11-12-2009, 14:37
شما بودید اینو می خریدید.....؟
ویرایش بکنم که من خودم می خرم...خیلی با حاله..

pedram_sad
11-12-2009, 14:41
اگه از درون سالم باشه اره
چون از این custom ها زیاد هست برای این leader of video game industry

boy_teh
11-12-2009, 18:39

نه نميخريدم . اگر علاقه با اين چيزاي فانتزي داري يه سر برو پاساژ لباف (پشت شهرداري) رو بگرد . انقدر قاب و داشبورداي خوشكلي داره :thumbsup:

morteza_bayan
11-12-2009, 18:50
اقا این ایکس باکس رو وقتی توش دیسک بازی میذارم و بازی میکنم خیلی سر و صدا داره ایا ایراد از دستگاه منه؟

boy_teh
11-12-2009, 19:03
اقا این ایکس باکس رو وقتی توش دیسک بازی میذارم و بازی میکنم خیلی سر و صدا داره ایا ایراد از دستگاه منه؟

نه . سر و صداش كه تا يه حدي عاديه . اگر همش ميخواي ديسك بذاري تو درايو و بازي رو از رو ديسك اجرا كني دستگاهت رو افقي بذاري بهتره . سعي كن ديسك مالزي (PLAYBOX) نذاري تو درايوت و از ديسك هاي مرغوبتر استفاده كني . در ضمن مگه تو اليت نخريدي ؟ بازيهارو بريز تو هارد كنسولت كه هم سر و صدا كنسول كم بشه و هم روونتر اجرا بشه .

Alireza.M67
11-12-2009, 20:59
دوستان راسته که فرمور جدید (همون1.7 رو میگم) تا آخر هفته ی جاری میاد ؟
دیگه خسته شدم ...

sonixax
11-12-2009, 22:01

هزار سال !
من دوست دارم کنسولم با دم و دستگاه های دیگم ست باشه . زیاد رنگی پنگیش مهم نیست .

morteza_bayan
11-12-2009, 22:04
نه . سر و صداش كه تا يه حدي عاديه . اگر همش ميخواي ديسك بذاري تو درايو و بازي رو از رو ديسك اجرا كني دستگاهت رو افقي بذاري بهتره . سعي كن ديسك مالزي (PLAYBOX) نذاري تو درايوت و از ديسك هاي مرغوبتر استفاده كني . در ضمن مگه تو اليت نخريدي ؟ بازيهارو بريز تو هارد كنسولت كه هم سر و صدا كنسول كم بشه و هم روونتر اجرا بشه .
ریختم رو هاردش سر و صداش کم شد

enzo9
11-12-2009, 22:35
سلام
من دیسک اکتیو رو میزارم تو کنسول بعد که اجرا شد در میارم دیسک COD MW 2 رو بذارم که بازی کنم، پیغام میده که دیسک کثیفه و نمیتونه بخونه. در صورتی که دیسک یک خش هم نداره... من بازی GTA IV Episodes ر. هم اجرا کردم،با دیسک اکتیو.
دوستان میشه خواهشا بگین مشکلم چجوری بر طرف میشه ؟ ممنون

pedram_sad
11-12-2009, 22:56
سلام
من دیسک اکتیو رو میزارم تو کنسول بعد که اجرا شد در میارم دیسک COD MW 2 رو بذارم که بازی کنم، پیغام میده که دیسک کثیفه و نمیتونه بخونه. در صورتی که دیسک یک خش هم نداره... من بازی GTA IV Episodes ر. هم اجرا کردم،با دیسک اکتیو.
دوستان میشه خواهشا بگین مشکلم چجوری بر طرف میشه ؟ ممنون
اگه شما فقط با همین بازی مشکل داری خوب مشکل از Dvd بازی هست و باید عوض بشه

S@nti@go_s&k
11-12-2009, 23:04
دقیقا پدرام جان درست میگن مشکل از دیسکه

منم سر دیرت این مشکلو داشتم

Layken
11-12-2009, 23:25
نه نميخريدم . اگر علاقه با اين چيزاي فانتزي داري يه سر برو پاساژ لباف (پشت شهرداري) رو بگرد . انقدر قاب و داشبورداي خوشكلي داره :thumbsup:
مگه میشه همچین چیزی...؟ که ادم بده این ریختشو عوض کنند...
اگه بشه یکی ادرس دقیق بده من برم نمونه هارو ببینم ...
این مدلی هم که باشه من عاشقشم...

enzo9
11-12-2009, 23:43
اگه شما فقط با همین بازی مشکل داری خوب مشکل از Dvd بازی هست و باید عوض بشه
پدرام جان اگه مشکل تز دیسک نباشه،و به فرض firmware من مشکل دتشتخ باشه،چه اروری میده ؟ یعنی میشه من Gta رو بازی کنک با اکتیو و بعد COD MW2 نیاد ؟؟ ممنون اگه راهنمایی کنی

Turok-71
11-12-2009, 23:44
سلام
رفقا من بازی رو هارد نصب میکنم چرا کنسول دوباره میگه دیسک رو باید بزارم؟
خب مگه بازی رو هارد نصب نیست دیگه این چه کاریه؟

Layken
11-12-2009, 23:47
سلام
Turok عزیز باید دیسک رو بزاری تا از روی اون بوت کنه...تا بازی رو باز کنه.
ماله همه این مدلی عزیز نگرون نباش.:31:

pedram_sad
11-12-2009, 23:55
پدرام جان اگه مشکل تز دیسک نباشه،و به فرض firmware من مشکل دتشتخ باشه،چه اروری میده ؟ یعنی میشه من Gta رو بازی کنک با اکتیو و بعد COD MW2 نیاد ؟؟ ممنون اگه راهنمایی کنی
نه دوست عزیز به Firmware کاری نداره
از این مشکلات زیاد هست مخصوصا جاهایی که بازی های خراب میفروشن
شما این بازی رو اگه میتونی رو یک کنسول دیگه تست کن اگه خراب بود ببر محکم بکوب تو سر کسی که ازش خریدی :31:

سلام
خوب اگه قرار بود بازی تو هارد نصب بشه و دیگه دیسک نخواد انوقت publisher ها از کجا نون میخوردن ؟ :31:
یکی بازی رو میخرید share میکرد مثل pc که داره به خاطر pirate بودن به گل میشینه و خیلی ها بیخیال بازی ساختن شدن براش

Turok-71
12-12-2009, 00:03
Turok عزیز باید دیسک رو بزاری تا از روی اون بوت کنه...تا بازی رو باز کنه.
ماله همه این مدلی عزیز نگرون نباش.:31:
میدونم واسه همه اینجوریه :دی
خواستم بگم این ماکروسافت چقدر کلکه به قول پدرام اگه اینکارو نمیکرد باید مثل pc گل به سر میگرفت کرایتک بیچاره سر کرایسیس کلی ضرر داد تا دیگه ازین غلطا نکنه:27:

Layken
12-12-2009, 00:33
میدونم واسه همه اینجوریه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواستم بگم این ماکروسافت چقدر کلکه به قول پدرام اگه اینکارو نمیکرد باید مثل pc گل به سر میگرفت کرایتک بیچاره سر کرایسیس کلی ضرر داد تا دیگه ازین غلطا نکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گفتم شاید چون تازه خریدی الان پیش خودت میگی ماله من اینطوریه و هزارتا حرف اماده کردی که فرداش بری بگی به فروشندش.:13::31:
راستی با کرایتک چیکار داری نمی گی یکی اینجا :5: هستش. ..............:31:

4870x2
12-12-2009, 14:56
بروبچ امروز شاهزاده ایرانی رو تموم کردم ( این جدیدش رو ) بعد که رفتم ببینم الطیر باز شدش یا نه دیدم نتنها الطیر بلکه هیچی باز نشدش فقط یکی باز شدش میشد بجای الیکا گذاشتش!
کسی می دونه چجوری بازش کنم؟!

M A X I M U M
12-12-2009, 16:33
ميگم الطير مال Assassin Creed بود چه ربطي داره با شاهزاده ايراني ؟!!

4870x2
12-12-2009, 17:19
ميگم الطير مال Assassin Creed بود چه ربطي داره با شاهزاده ايراني ؟!!
توی POP 2008 با رد کردن یه چیز هایی که من نمی دونم چیه تو اپشن سه نفر دیگه میان که میشه تو بازی با پرنس عوضشون کردش که یکیش الطیره!

{sahand}
12-12-2009, 18:53
سلام
خب رو PC هم همینه دیگه، حالا ما کرک می گیریم بدون دیسک بازی می کنیم ولی اورجینالش باید با دیسک باشه، مگه اینطوری نیست؟!

sonixax
12-12-2009, 18:53
میدونم واسه همه اینجوریه :دی
خواستم بگم این ماکروسافت چقدر کلکه به قول پدرام اگه اینکارو نمیکرد باید مثل pc گل به سر میگرفت کرایتک بیچاره سر کرایسیس کلی ضرر داد تا دیگه ازین غلطا نکنه:27:

اون هم به زودی :31:

Homebrew ها کم کم داره برای 360 میاد ، من داشتم تو نت ول میچرخیدم دیدم یکی اومده یه Homebrew نوشته که بدون نیاز به دیسک بوت میکنه ، یعنی یه دیسک داری که همه بازی ها رو بوت میکنه . چه قدر حقیقت داره نمیدونم ولی غیر ممکن نیست . چرا که بازی های دمو بدون دیسک اجرا میشن ، پس یه راهی داره .

البته زیاد هم مهم نیست ، یعنی اصلا مهم نیست :31:

omid2800
12-12-2009, 21:48
سلام رفقا خبری از ناتال و بازی هاش نشده هنوز . اگه هرکسی خبری چیزی داره بگه ما استفاده کنیم

XGAME
12-12-2009, 22:36
دوستان بازي جديد و به درد بخور جديدا چي اومده؟
البته بعد از GTA
تكن 6
MW2
و AC2

بعد از اينا اگه بازي خوبي اومده لطفا معرفيش كنين

pedram_sad
12-12-2009, 23:03
سلام رفقا خبری از ناتال و بازی هاش نشده هنوز . اگه هرکسی خبری چیزی داره بگه ما استفاده کنیم
انشاالله اخر های سال 2010 میاد

دوستان بازي جديد و به درد بخور جديدا چي اومده؟
البته بعد از GTA
تكن 6
MW2
و AC2

بعد از اينا اگه بازي خوبي اومده لطفا معرفيش كنين
به همین زودی این همه materpiece رو تمام کردی شما ؟ :31:

the saboteur
و امروز هم نسخه pal فوق بازی bayonetta

n340
12-12-2009, 23:39
دوستان 360چندتا خروجی صدا داره برا دالبی
فلش هم می خوره
چند نوع پسوند برا فیلم موزیک و عکس قبول می کنه
چه نوع دیسک هایی پشتیبانی می کنه

قیمتش تو مشهد 320تا 400 خوبه نه

pedram_sad
13-12-2009, 00:24
دوستان 360چندتا خروجی صدا داره برا دالبی
فلش هم می خوره
چند نوع پسوند برا فیلم موزیک و عکس قبول می کنه
چه نوع دیسک هایی پشتیبانی می کنه

قیمتش تو مشهد 320تا 400 خوبه نه
1 - این لینک رو چک کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2 - بله میخوره

3 - این پست من و برای اطلاعات تکمیلی لینک های داخلش رو بخون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید4 - dvd و hd-dvd و cd

قیمت برای elite عالیه

n340
13-12-2009, 11:38
400 پریمیوم

من می خوام بجای سینما خونگی استفده کنم یعنی نمی شه

SamGun
13-12-2009, 11:41
اون هم به زودی :31:

Homebrew ها کم کم داره برای 360 میاد ، من داشتم تو نت ول میچرخیدم دیدم یکی اومده یه Homebrew نوشته که بدون نیاز به دیسک بوت میکنه ، یعنی یه دیسک داری که همه بازی ها رو بوت میکنه . چه قدر حقیقت داره نمیدونم ولی غیر ممکن نیست . چرا که بازی های دمو بدون دیسک اجرا میشن ، پس یه راهی داره .

البته زیاد هم مهم نیست ، یعنی اصلا مهم نیست :31:

ااین کار یکسالی هست که انجام شده و بدون گذاشتن هر نوع دیسکی میشه بازی هارو اجرا کرد اما با یکسری دست کاری های سخت افزاری تو Drive DVD کنسول.

ولی خب اگه به صورت نرم افزاری بیاد دیگه خیلی توپ میشه.

pedram_sad
13-12-2009, 13:01
400 پریمیوم

من می خوام بجای سینما خونگی استفده کنم یعنی نمی شه
برای premium گرونه خیلی که خوب طبیعی هم هست چون دیگه تولید نمیشه و پیدا هم نمیشه
ولی الان تو تهران elite رو میتونی با هارد 120 بخری 390
ولی میتونی arcade هم بگیری 290 با 70 تومان هارد که کمتر در میاد

میتونی استفاده کنی ولی خوب primary job این کنسول برای videogame هست نه entertainment center

mori-barca
13-12-2009, 14:00
با سلام
آخرین ixtreme که برای درایو LT اومده چیه ؟
کجا میتونم این آپدیتو انجام بدم و هزینش چقدره؟
با تشکر

XGAME
13-12-2009, 14:24
به همین زودی این همه materpiece رو تمام کردی شما ؟ :31:

the saboteur
و امروز هم نسخه pal فوق بازی bayonetta

بيشتر از دو هفتس كه تموم شدن
كال آو ديوتي كه خيلي كوتاه بود
اساسين كريد هم كونتراتي نشستم پاش و 3 روزه تموم شد
تكن رو هم چند دست بازي كرديم و بعد گذاشتيمش كنار، چون خيلي بچه گونس
جي تي اي رو هم همين طوري تفريحي بازي ميكنيم

حالا اين دوتا بازي كه ميگي چه سبكي دارن و تو چه مايه هايي هستن
البته مختصر مفيد بگيد
ممنون

الان خودم يه چنتا عكس ازشون نگاه كردم
the saboteur شبيه اسپلينتر سل به نظر ميرسيد
و bayonetta شبيه دويل مي كراي

حالا بازيهاي جالبي هستن؟
ماله كدوم كمپاني ها هستن؟

pedram_sad
13-12-2009, 14:28
بيشتر از دو هفتس كه تموم شدن
كال آو ديوتي كه خيلي كوتاه بود
اساسين كريد هم كونتراتي نشستم پاش و 3 روزه تموم شد
تكن رو هم چند دست بازي كرديم و بعد گذاشتيمش كنار، چون خيلي بچه گونس
جي تي اي رو هم همين طوري تفريحي بازي ميكنيم

حالا اين دوتا بازي كه ميگي چه سبكي دارن و تو چه مايه هايي هستن
البته مختصر مفيد بگيد
ممنون

The Saboteur

Bayonetta

mac_world
13-12-2009, 17:14
سلام میخواستم اگه میشه چندتا بازی توپ تو سبک Shooter بهم معرفی کنید
ممنون

boy_teh
13-12-2009, 18:12
مگه میشه همچین چیزی...؟ که ادم بده این ریختشو عوض کنند...
اگه بشه یکی ادرس دقیق بده من برم نمونه هارو ببینم ...
این مدلی هم که باشه من عاشقشم...

آره ميشه . من خودم تو همين پاساژ لباف چند مدلشو ديدم . قابهاي آبي - زرد - قرمز - سبز . يك دو تا هم قاب و داشبورد داشت كه عكس بازيها روشون بود . فكر كنم 30-40 هزار تومن قيمتشون باشه . كه اگر بخري بايد كنسول خودتو باز كني و قاب اورجينال رو با اينا عوض كني :46:

morteza_bayan
13-12-2009, 18:30
بچه ها بازی تو سبک بازی black چی پیشنهاد میکنین؟
1 سایت خوب هم برای خرید پستی بازی معرفی کنین
ممنون

Turok-71
13-12-2009, 19:50
راستی رفقا این بخش کنسول چرا بخش بازی واسه بازی نداره؟!
خب میتونیم یه تاپیک به مثلا معرفی بازی بزنیم و جدیدترین بازی ها معرفی بشن به همراه یه توضیحات مختصر
مثلا اسمش میشه گذاشت بازی هفته یعنی به روز هم هستش!
میشه؟

mac_world
13-12-2009, 20:02

Rohallah_tavakoli
13-12-2009, 21:29
سلام برادران...

من امروز بازي saboteur رو گرفتم وقتي ميزارم تو دستگاه ميره كه بازي رو اجرا كنه عكس ايكس باكس مياد و قفل ميكنه!!

halflife g
13-12-2009, 21:45
ممنون

بازي شوتر اول شخص خوب براي ايكس باكس 360 :

call of duty:mw2 وبقيه شماره هاي اين شاهكار
call of juarez
halo3 و halo odst (البته اين سليقه اي هستش)
wolfenstein
bioshock
fear2
left4dead1&2

فعلا اينا به ذهنم ميرسه اگه بازم موردي يادم اومد مينويسم.....

morteza_bayan
14-12-2009, 09:30
بچه ها بازی تو سبک بازی black چی پیشنهاد میکنین؟
1 سایت خوب هم برای خرید پستی بازی معرفی کنین
ممنون
کسی نمیتونه کمکی کنه؟

honura
14-12-2009, 13:01
سلام برادران...

من امروز بازي saboteur رو گرفتم وقتي ميزارم تو دستگاه ميره كه بازي رو اجرا كنه عكس ايكس باكس مياد و قفل ميكنه!!

سلام رفیق.منم همین مشکل برام پیش اومد.به نظر من بهترین روش اینه که دستگاهتو بدی که درایورشو کپی کنن.تقریبا همه ی بازی ها یی که بعد از تیکن میان این آپدیتو لازم دارن درسته 10 15 تومنی آب می خوره ولی ارزش این همه اعصاب خوردی داره.این آپدیت هم سخت افزاری هست به این صورت که دراویرو در میارن یه کارایی روش انجام میدن و...که بعدش درست میشه . علتشم این قفل هایی هست که مایکروسافت هی میزاره رو این دیسک ها که مثلا کسی از دیسک کپی استفاده نکنه
موفق باشید

Rohallah_tavakoli
14-12-2009, 16:13
سلام رفیق.منم همین مشکل برام پیش اومد.به نظر من بهترین روش اینه که دستگاهتو بدی که درایورشو کپی کنن.تقریبا همه ی بازی ها یی که بعد از تیکن میان این آپدیتو لازم دارن درسته 10 15 تومنی آب می خوره ولی ارزش این همه اعصاب خوردی داره.این آپدیت هم سخت افزاری هست به این صورت که دراویرو در میارن یه کارایی روش انجام میدن و...که بعدش درست میشه . علتشم این قفل هایی هست که مایکروسافت هی میزاره رو این دیسک ها که مثلا کسی از دیسک کپی استفاده نکنه
موفق باشید

سلام دوست عزيز.... با ديسك activate.iso درست ميشه؟؟؟

mac_world
14-12-2009, 19:28
دوستان یه وال من چند ماه پیش کنسولم خراب شد و انداختمش دور
حالا بازم میخوام بخرم ولی چند وقته چیزای اجیبی از اجرا نشدن بازی و کپی خور نشدن میشنوم
الان من دستگاه جدید بخرم 100 در صد همه بازیهارو اجرا میکنه؟

halflife g
14-12-2009, 19:48
حالا بازم میخوام بخرم ولی چند وقته چیزای اجیبی از اجرا نشدن بازی و کپی خور نشدن میشنوم

آره دوست عزيز اجرا ميكنه الان واسه همه ها درايوا فريمور جديدو ميشه زد و تازه ديسك active.so هم هست........... .
شما با خبال راحت كنسولتو بگير.....

halflife g
14-12-2009, 20:18
سلام دوست عزيز.... با ديسك activate.iso درست ميشه؟؟؟بله روح الله جان حل ميشه ....فعلا يه چند مدت از همين ديسك اكتيو استفاده كن و نبر واسه ارتقا فريمور چون يه چند مدت ديگه بازم فريمور جديد مياد و ميافتي تو زحمت در نتيجه با همين ديسك يه مدت مديدي كارت راه ميافته....... .

honura
14-12-2009, 20:22
سلام دوست عزيز.... با ديسك activate.iso درست ميشه؟؟؟

رفیق اگه از من می پرسی فک نکنم برا همه ی بازی ها جواب بده مثلا اساسینز کرید رو دستگاه من نمیومد حتی با دیسک بوت.یه بار برای همیشه ببر برات درایورشو کپی کنن .
موفق باشید

honura
14-12-2009, 20:26

با سلام.به نظر من شما که میخوای پول بدی یه دستگاه دیگه بخرید بهتره بهترینشو بردارید به عبارتی همو elite

من خودم دارم مرگ نداره هر وقتم هر چقدر بخوام باش بازی میکنم بدون اینکه حتی 1 ثانیه فک کنم الان ممکنه بسوزه

این چیزی هم که شما میگین به احتمال زیاد وقتی دستگاه رو بردارید خودشون کپی کردن برات ولی خودت بهشون
بگی بهتر بعدشم همون جا بده برات چند تا بازی مثل اساسینز کرید و تیکن و... که جدید اومده اجرا کنن تا مطمئن شی البته بدون بوت

موفق باشید

honura
14-12-2009, 20:30
کسی نمیتونه کمکی کنه؟

سلام.اگه منظورتون اول شخص اکشن هست دوستمون چند تا گفتن

call of duty:mw2 وبقيه شماره هاي اين شاهكار

halo3 و halo odst (البته اين سليقه اي هستش)

bioshock
fear2
left4dead1&2
wolfenstein call of juarez

منم بت من :تیمارستان آرخام و اساسینز کرید 2 رو بهتون پیشنهاد میکنم (این بازی ها سوم شخص هستند ولی واقعا شاهکارن)

(javascript: leoHighlightsIFrameClose();)

saladii
14-12-2009, 20:59
با سلام.به نظر من شما که میخوای پول بدی یه دستگاه دیگه بخرید بهتره بهترینشو بردارید به عبارتی همو elite

من خودم دارم مرگ نداره هر وقتم هر چقدر بخوام باش بازی میکنم بدون اینکه حتی 1 ثانیه فک کنم الان ممکنه بسوزه

این چیزی هم که شما میگین به احتمال زیاد وقتی دستگاه رو بردارید خودشون کپی کردن برات ولی خودت بهشون
بگی بهتر بعدشم همون جا بده برات چند تا بازی مثل اساسینز کرید و تیکن و... که جدید اومده اجرا کنن تا مطمئن شی البته بدون بوت

موفق باشید

آرکید،پرمیوم و الیت از نظر سخت افزاری با هم هیچ تفاوتی ندارن و احتمال خراب شدنشون کاملا مثل همه!!!!

joykiller360
14-12-2009, 22:40
سلام.

چه جوری میشه فرق بین هارد های اصل ماکروسافت و هاردهای هک شده رو فهمید(از همینا که هارد لب تاب گذاشتن توش)؟

ashe
15-12-2009, 08:20
سلام قصد خرید این بازی ها رو دارم نظرتون چیه؟

GHOST RECON AW 2
CALL OF JUAREZ 2
UFC 2009
BATMAN ARKHAM ASYLUM
THE ORANGE BOX

Layken
15-12-2009, 11:33
بخر...........

saladii
15-12-2009, 12:25
آقا قضیه این بازیا که مال لایو هست و ABGX برای دانلود گذاشته چیه؟؟؟
یعنی می شه آفلاین بازی کرد؟؟؟

honura
15-12-2009, 18:48
آرکید،پرمیوم و الیت از نظر سخت افزاری با هم هیچ تفاوتی ندارن و احتمال خراب شدنشون کاملا مثل همه!!!!

پس اگه میشه لطفا علت تفاوت فاحش قیمت الیت رو با ارکید بگین + اینکه آمار 3 چراغه شدن الیت خیلی خیلی کمتر از الیت هست رو بگین تا منم بدونم.تا اونجایی که من میدونم الیت 2 تا فن داره بخاطر همین انقدر سنگینه .مطمئنن این تفاوت مال لوازم جانبی نیست تا این حد .وقتی من دستگاه خودم رو خریدم قیمتش 500 تومن بود ولی ارکید رو میدادن 200 تومن.چرا؟بگین تا منم بدونم.:13:
موفق باشید

honura
15-12-2009, 18:51
سلام قصد خرید این بازی ها رو دارم نظرتون چیه؟

GHOST RECON AW 2
CALL OF JUAREZ 2
UFC 2009
BATMAN ARKHAM ASYLUM
THE ORANGE BOX

با سلام
این دوتا که مرگ ندارن مخصوصا بت من که خیلی خفنه

BATMAN ARKHAM ASYLUM
CALL OF JUAREZ 2

ولی من cod:mw2 , assasin's creed2 ,uncharted 2, left 4 dead 2 رو هم پیشنهاد می کنم (البته اگه بازی نکردین)

pedram_sad
15-12-2009, 19:00
پس اگه میشه لطفا علت تفاوت فاحش قیمت الیت رو با ارکید بگین + اینکه آمار 3 چراغه شدن الیت خیلی خیلی کمتر از الیت هست رو بگین تا منم بدونم.تا اونجایی که من میدونم الیت 2 تا فن داره بخاطر همین انقدر سنگینه .مطمئنن این تفاوت مال لوازم جانبی نیست تا این حد .وقتی من دستگاه خودم رو خریدم قیمتش 500 تومن بود ولی ارکید رو میدادن 200 تومن.چرا؟بگین تا منم بدونم.:13:
موفق باشید
دوست عزیز همه 3 مدل کنسول 360 دو عدد فن دارند و از لحاظ build quality هیچ تفاوتی با هم ندارن
همه با یک کیفیت ساخته میشن و همه هم یکسان در معرض خطر هستن مثل همه لوازم برقی دیگه

قیمت و تفاوت فقط به خاطر وسایل جانبی هست
تو ایران به قیمت ها نگان نکن که به خاطر تو بازار بودن یا نبودن یک مدلی در حالی که قیمت شرکتی اون کمتر از مدل دیگری هست اون رو گرونتر میفروشن

الان arcade تو دبی 210 تومان هست و elite برابر 330 تومان ایران
که این 120 تومان اختلاف دقیق برای hard disk 120gb و headphone اون هست
و در گذشته هم داشتن HDMI Cable

pedram_sad
15-12-2009, 22:24
یک چیز جالبی دیدم گفتم بزارم :

sonixax
15-12-2009, 22:33

به جاش مال 360 رو که ول میکنی به حال خودش خالی میشه :41:

pedram_sad
15-12-2009, 22:42
به جاش مال 360 رو که ول میکنی به حال خودش خالی میشه :41:
منظورت رو نفهمیدم ؟
خوب وقت هایی که استفاده نمیکنی خاموشش کن
گرچه خودش بعد از حدودا 10 دقیقه اگه بی استفاده باشه خاموش میشه

sonixax
15-12-2009, 22:43
منظورت رو نفهمیدم ؟
خوب وقت هایی که استفاده نمیکنی خاموشش کن
گرچه خودش بعد از حدودا 10 دقیقه اگه بی استفاده باشه خاموش میشه

نه بابا خاموشه ، دیشب داشتم بازی میکردم دیدم باطری نداره . زدم تو شارژ

honura
15-12-2009, 22:45
دوست عزیز همه 3 مدل کنسول 360 دو عدد فن دارند و از لحاظ build quality هیچ تفاوتی با هم ندارن
همه با یک کیفیت ساخته میشن و همه هم یکسان در معرض خطر هستن مثل همه لوازم برقی دیگه

قیمت و تفاوت فقط به خاطر وسایل جانبی هست
تو ایران به قیمت ها نگان نکن که به خاطر تو بازار بودن یا نبودن یک مدلی در حالی که قیمت شرکتی اون کمتر از مدل دیگری هست اون رو گرونتر میفروشن

الان arcade تو دبی 210 تومان هست و elite برابر 330 تومان ایران
که این 120 تومان اختلاف دقیق برای hard disk 120gb و headphone اون هست
و در گذشته هم داشتن HDMI Cable

در مورد آمار 3 چراغه شدن چه جوابی دارین؟من خودم چند بار تو فروم دیدم بچه ها گفتم دستگاهمون سوخته.همچنین یکی از بچه های مدرسمون و همینطور هم وقتی که می خواستم دستگاه رو بگیرم از این چیزا خیلی دیدم ولی تا حالا نشده یکی بیاد بگه الیت من سه چراغه شده حداقل میدونم که خیلی کمتر از آرکید هست ولی پریمیوم رو میدونم که تشکیلاتش تا حدی مث الیته در ضمن مگر پول یه هد فون و هارد 120 و یه کابل اچ دی چقدره؟بازم میگم وقتی من دستگاهم رو خریدم 500 تومن پولش بود و همون موقع ارکید 250 تومن به عبارتی اینجور که شما میگن فقط 250 تومن پول وسایل جانبی من دادم درسته؟یه مسئله دیگه هم هست آیا وزن الیت با ارکید یکی هستی؟:19:
موفق باشید

pedram_sad
15-12-2009, 22:58
یک سری عکس های جالب و خاطره انگیز دیدم گفتم برای شما هم بزارم

انگار همین پریروز بود !

launch party xbox 360

berlin

chicago

اینم تو سالن !

pedram_sad
15-12-2009, 23:33
دوستانی که adsl دارن حتما این video ها رو ببینن

Xbox 360 Assembly Line and Testing

مراحل تست و اسمبل کنسول !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدzero hour party
سالنی بزرگ و مملو از کنسول های 360 که ملت میریزن داخل و بازی میکنن !

Layken
15-12-2009, 23:54

دستت درد نکنه پدرام جان به نکته خوبی اشاره کردی...
ما یک سال قبل عملا این موضوع رو امتحان کردیم هر 3 کنترل رو داشتیم با باطری های جنس مرغوب هم امتحان کردیم.
ps3 بین 17.5 ساعت تموم کرد.
Wii با 36 ساعتو 22 دقیقه و 49 ثانیه تموم کرد.
ولی خب با اینکه کنترل xbox ویبره های بهتری و شدیدتری نسبت به کنترل های دیگه داشت
خیلی دیر تموم کرد 49 ساعت تمام. و این عالی بود.
البته اینم بگم xbox های مدل قدیمی این طور خوب شارژ نگه می دارند تازه گیا یه طوری شدن.

Layken
16-12-2009, 00:09
ولی کلا من با این دو قسمت زیاد نمی تونم ارتباط برقرار کنم.
قسمت ابی رنگ که جابه جایی این دو زیاد واسم جالب نیست و همیشه مشکل پیدا میکنم.
با اینکه روی Game Cub هم همین مدلی هستش ولی شیبی که دسته اون داره من زیاد مشکل پیدا نکردم با هاش.
فقط دکمه هاش افتضاح بود.( همون a.x.y.b
بعد اون هاشور های قرمز رنگ اون دکمه ها با فاصله ای که بین تموم شدنشون و رسیدن به
انتهای بدنه دسته موقع فشار دادنشون یه صدم ثانیه ای درنگ داره درسته که حتی اگه یه کوچولو اشاره کنیم بهش عمل می کنه
ولی خب شاید عده اندکی مثل من نتونن باهاش کنار بیان .
این موضوع هم تو بازی Greas of war و هم گیتار هیرو واسه زدن رنگهای ابی و قرمز خیلی خیلی رنجم میداد.
که لازم به ذکر هست که این فقط نظر من هستش.

sonixax
16-12-2009, 01:24
ولی کلا من با این دو قسمت زیاد نمی تونم ارتباط برقرار کنم.
قسمت ابی رنگ که جابه جایی این دو زیاد واسم جالب نیست و همیشه مشکل پیدا میکنم.
با اینکه روی Game Cub هم همین مدلی هستش ولی شیبی که دسته اون داره من زیاد مشکل پیدا نکردم با هاش.
فقط دکمه هاش افتضاح بود.( همون a.x.y.b
بعد اون هاشور های قرمز رنگ اون دکمه ها با فاصله ای که بین تموم شدنشون و رسیدن به
انتهای بدنه دسته موقع فشار دادنشون یه صدم ثانیه ای درنگ داره درسته که حتی اگه یه کوچولو اشاره کنیم بهش عمل می کنه
ولی خب شاید عده اندکی مثل من نتونن باهاش کنار بیان .
این موضوع هم تو بازی Greas of war و هم گیتار هیرو واسه زدن رنگهای ابی و قرمز خیلی خیلی رنجم میداد.
که لازم به ذکر هست که این فقط نظر من هستش.

من هم اوایل به خاطر اینکه از Playstation مهاجرت کرده بودم روی Xbox مشکل داشتم ، الان راحتم .
ولی بهترین طراحی دسته در تمام طول عمر کنسول ها مال Sega Dreamcast بوده و هست و خواهد بود .

البته دسته های قدیمی Xbox یک افتضاح به تمام معنا بود ولی این جدیداش خیلی خوش دسته . از PS به نظرم راحت تره .

pedram_sad
16-12-2009, 01:50
ولی بهترین طراحی دسته در تمام طول عمر کنسول ها مال Sega Dreamcast بوده و هست و خواهد بود .

.
اما این لقب تو یک نظر سنجی تو سال 2007 که fanboy های 2 اتیشه sony هم شرکت کردند به دسته های 360 داده شد :31:

sonixax
16-12-2009, 02:49
اما این لقب تو یک نظر سنجی تو سال 2007 که fanboy های 2 اتیشه sony هم شرکت کردند به دسته های 360 داده شد :31:

نظر سنجی رو ولش کن ، نظر سنجی کسی از روی عقلش نظر نمیده :

همه از روی احساس نظر میدن . در ضمن اون میشه نظر کاربران نه بهترین طراحی . وقتی که کاربر های دو آتیشه 360 به خاطر اینکه از Ps3 هم ارزون تره و هم زود تر رلیز شده معلومه که توی نظر سنجی اول میشه ، تازه خیلی مهمه که نظر سنجی کجا انجام شده باشه ، توی ژاپن باشه حتما Ps3 اول میشه توی آمریکا حتما 360 :46:

Layken
16-12-2009, 11:03
چه جالب کنسرت ..میزارن واسه یه کنسول ملت جمع میشن کنار هم صفا میکنن.
بعضی وقتا فک می کنم ما کجای دنیا هستیم.
پسر خاله من که رفته بود کلن واسه گیمز کام ...( که البته 2011 خودم هم میرم) بهش میگفتن با شتر اومدید. می گفتن مگه توی ایران هم گیمر هستش.
حقم داشتند چون امار فروش کنسول در بازار ایران وجود نداره فک کنم دلیلش واردات از کشور های عربی باشه
و میره به حساب اونا.
بعد اونا میان کنسرت میزارن ......بحث میکنن . مشکلات رو درمیون میزارن. ................:41:
یکی از فامیل هامون اومده بود کنسولامو دیده بود بهم میگه حامد چقدر میکرو داری تو ....
گفتم زرشک حالا شدن میکرو...0البته پیش خودم):31:

pedram_sad
16-12-2009, 12:16
نظر سنجی رو ولش کن ، نظر سنجی کسی از روی عقلش نظر نمیده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمه از روی احساس نظر میدن . در ضمن اون میشه نظر کاربران نه بهترین طراحی . وقتی که کاربر های دو آتیشه 360 به خاطر اینکه از Ps3 هم ارزون تره و هم زود تر رلیز شده معلومه که توی نظر سنجی اول میشه ، تازه خیلی مهمه که نظر سنجی کجا انجام شده باشه ، توی ژاپن باشه حتما Ps3 اول میشه توی آمریکا حتما 360 :46:
حرف جالبی زدی که بالای 50000 تا از pro gamer ها که شرکت کرده بودن همشون از رو احساس گفته بودن :46:
تو همین لینکی هم که گذاشتی که به نظر من اعتبارش به اندازه سایر لینک ها هست هم اکثرا به 360 رای دادن
منم با همه controller ها کار کردم اما واقعا 360 چیز دیگس
به خصوص برای بازی های FPS , Driving

superbadboy
16-12-2009, 13:05
درود :

یه سوال کوچولو :

من می خوام xbox بخرم و فروشنده بهم گفته Arcade حدود 220 و Elite سی صدو شصت تومن اما بدون هدست و فیش HDMI و ... و اگه وسائل جانبی باشه 420 تومن( جاسبر ) تو پست اول هم گفته اختلاف قیمت این مدل ها فقط به خاطر وسایل جانبی هست حالا به نظر دوستانی که تجربه خرید این دو نوع رو دارن کدوم به صرفه تره ؟

honura
16-12-2009, 13:23
در مورد آمار 3 چراغه شدن چه جوابی دارین؟من خودم چند بار تو فروم دیدم بچه ها گفتم دستگاهمون سوخته.همچنین یکی از بچه های مدرسمون و همینطور هم وقتی که می خواستم دستگاه رو بگیرم از این چیزا خیلی دیدم ولی تا حالا نشده یکی بیاد بگه الیت من سه چراغه شده حداقل میدونم که خیلی کمتر از آرکید هست ولی پریمیوم رو میدونم که تشکیلاتش تا حدی مث الیته در ضمن مگر پول یه هد فون و هارد 120 و یه کابل اچ دی چقدره؟بازم میگم وقتی من دستگاهم رو خریدم 500 تومن پولش بود و همون موقع ارکید 250 تومن به عبارتی اینجور که شما میگن فقط 250 تومن پول وسایل جانبی من دادم درسته؟یه مسئله دیگه هم هست آیا وزن الیت با ارکید یکی هستی؟:19:
موفق باشید

دوستان لطفا یکی منو روشن کنه

halflife g
16-12-2009, 13:48
در مورد آمار 3 چراغه شدن چه جوابی دارین؟من خودم چند بار تو فروم دیدم بچه ها گفتم دستگاهمون سوخته.همچنین یکی از بچه های مدرسمون و همینطور هم وقتی که می خواستم دستگاه رو بگیرم از این چیزا خیلی دیدم ولی تا حالا نشده یکی بیاد بگه الیت من سه چراغه شده حداقل میدونم که خیلی کمتر از آرکید هست ولی پریمیوم رو میدونم که تشکیلاتش تا حدی مث الیته در ضمن مگر پول یه هد فون و هارد 120 و یه کابل اچ دی چقدره؟بازم میگم وقتی من دستگاهم رو خریدم 500 تومن پولش بود و همون موقع ارکید 250 تومن به عبارتی اینجور که شما میگن فقط 250 تومن پول وسایل جانبی من دادم درسته؟یه مسئله دیگه هم هست آیا وزن الیت با ارکید یکی هستی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشیدببين دوست عزيز اينكه آركيد درصد خرابي بيشتري ميداد مشخصه .......دو دليل داره اول اينكه رو آركيد بازي نصب نميشه و در نتيجه گرماي حركت درايو هم مضاف بر مشكلات برد كنسول باعث خرابي بيشتر آركيد ميشد..دليل دومش هم ميزان فروش بيشتر آركيد نسبت به اليت هستش ..مثلا اگه ملت 5 تا آركيد بخرن 2 تاش خراب ميشه ولي اگه 3 تا اليت بگيرن فوقش يكيش خراب ميشه پس اينم هست........ .يعني تو ميزان فروش بيشتر خرابي ها بيشتر به چشم ميان

در مورد وزن هم از نظر وزن خالصشون (يعني قاب و برد و درايو يكي هستن) ولي چون اليت هارد داره در نتيجه بيشتر ميشه وزنش......
در مورد تقاوت قيمت هم خوب آركيد اونموقع 199.99 دلار بود و اليت هم 399.99 دلار بود كه تفاوتشون ميشد 200 دلار كه براي يه هارد بيشتر و هندزفري و كابل و رنگ سياه سيستم منطقيه.......... .

sonixax
16-12-2009, 15:20
حرف جالبی زدی که بالای 50000 تا از pro gamer ها که شرکت کرده بودن همشون از رو احساس گفته بودن :46:
تو همین لینکی هم که گذاشتی که به نظر من اعتبارش به اندازه سایر لینک ها هست هم اکثرا به 360 رای دادن
منم با همه controller ها کار کردم اما واقعا 360 چیز دیگس
به خصوص برای بازی های FPS , Driving

دقیقا هم همین طوریه ، اون لینک هم تایئید کننده حرف من نبود بلکه یک مثالی بود برای اینکه نشون بدم همه از روی احساس حرف میزنند .

کنترل 360 در حقیقت یه جورایی از روی Dreamcast الگو برداری شده و برای همینه که خیلی ملت باهاش راحت هستند .
یکی از قابلیت های خیلی خوب کنترل سگا این بود که مموری میخورد توی سر کنترل و اون صفحه نمایش روش که توی بعضی بازی ها مثل Evil خیلی کمک میکرد .

اولین بار Sega Dreamcast بود که همزمان 4 تا کنترل رو قبول میکرد ، فقط و فقط Dreamcast هستش که بدون نیاز به یک کنسول میشه اطلاعات بین دو تا مموری رو رد و بدل کرد و ... البته مموریش ربطی به کنترلش نداره .

دلیل اصلی اینکه پروژش با شکست مواجه شد :41: این بود که خیلی از زمان خودش جلو تر بود چه از نظر طراحی و چه از نظر کارایی .

تنها دلخوری که من از کنترل 360 دارم برعکس بودن جای آنالوگ کنترلش هست که البته دیگه عادت کردم ، روزهای اول هی قاطی میکردم جاشو :13: اون هم به خاطر عادت کردن به Playstation بوده نه به خاطر بدی طراحی .

حتی ایده جای آنالوگ رو هم مایکروسافت از روی کنترل Dreamcast برداشته .

برای همینه که میگم بهترین بوده ، چرا که اگر اینطوری نبود کنسول قدرتمندی مثل 360 از روی اون الگو برداری نمیکرد ، نمیدونم تا حالا با Dreamcast بازی کردید یا نه ولی محشره ، خود من زمانی که دیگه پروژش ورشکست با کلی نارضایتی رفتم رو Ps2 :41:

samad_sr
16-12-2009, 15:28
درود :

یه سوال کوچولو :

من می خوام xbox بخرم و فروشنده بهم گفته Arcade حدود 220 و Elite سی صدو شصت تومن اما بدون هدست و فیش HDMI و ... و اگه وسائل جانبی باشه 420 تومن( جاسبر ) تو پست اول هم گفته اختلاف قیمت این مدل ها فقط به خاطر وسایل جانبی هست حالا به نظر دوستانی که تجربه خرید این دو نوع رو دارن کدوم به صرفه تره ؟

220؟!:18:نکنه منطورت 320؟اگه 320 باشه گرونه من هفته پیش گرفتم 300

alierna
16-12-2009, 15:57
دوستان لطفا یکی منو روشن کنه

دوست عزیز.. قطعات داخلی این دو کنسول دقیقا مثل همه!!!
ایکس باکس ها چه الیت چه آرکید فقط مادربودرا متفاوت هستن.. که الان دیگه همه جا جاسپر دارن. یعنی اینی که آرکید ها میسوزن و الیت ها نه حرف کاملا اشتباهیه...اگه میبینی اینقدر اختلاف قیمت دارن دلیلی جز این نداره که هارد xbox خیلی گرونه! یه کابل hd هم هست.. اما بخوای اینا رو جدا روی آرکید بخری یکم کمتر در میاد! اونموقع دستگاه تو هم میشه الیت:31: