PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128

WOLF 00
27-08-2009, 23:39
کابل هاي 6 فيشي به هر تلويزيوني که 3 فيشي وصل بشه مي خوره يا نه؟

SamGun
28-08-2009, 00:08
کابل هاي 6 فيشي به هر تلويزيوني که 3 فيشي وصل بشه مي خوره يا نه؟

بله عزیزم شما فقط کافیه همون 3 رنگی رو که پشت TV هست رو وصل کنی.

SamGun
28-08-2009, 00:21
دوستان هرکی Eite با بورد Jasper خواست PM بده . قیمت 480 تومن

I3 E L O \/ E D
28-08-2009, 02:04
دوستان سلام!
خوب من دیگه با توجه به اینکه هی فرت و فرت ( روز به روز : دی) کارت گرافیک جدید با سی پی یو واسه پی سی میاد با قیمتهای خفن , پی سی گیمینگ رو بیخیال شدم (تازه مکس پین 3 هم داره میاد , یعنی مونا زندس؟ : دی)!
میخوام برم سراغ ایکس باکس که به قول رزیدنت اویل ( : دی) تا 2015 ساپورت میشه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا سوالاتی دارم :
1- اول از همه به نظر شما الان بگیرم یا 2-3 ماه صبر کنم؟ الان قیمتا چه جوره؟ 3 مدل لطفا.
2-من اهل لایو نیستم پس از بین 3 مدل ایکس باکس کدوم رو پیشنهاد میکنید؟ قلکامو شکستم یه 500 تایی دارم در حال حاضر که واسه این کنار گذاشتم : دی
3-این نکست جن اهل کلاه گذاشتن هست یا نه؟ منظورم به طور کل...جایی بهتر از اونجا هست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4-دیگه اینکه من هیچی از ایکس باکس نمیدونم. Noob-Guide چیزی دارید/ چه به انگلیسی چه به فارسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تنکس , منتظر جوابم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

resident_evil
28-08-2009, 02:37
دوستان سلام!
خوب من دیگه با توجه به اینکه هی فرت و فرت ( روز به روز : دی) کارت گرافیک جدید با سی پی یو واسه پی سی میاد با قیمتهای خفن , پی سی گیمینگ رو بیخیال شدم (تازه مکس پین 3 هم داره میاد , یعنی مونا زندس؟ : دی)!
میخوام برم سراغ ایکس باکس که به قول رزیدنت اویل ( : دی) تا 2015 ساپورت میشه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا سوالاتی دارم :
1- اول از همه به نظر شما الان بگیرم یا 2-3 ماه صبر کنم؟ الان قیمتا چه جوره؟ 3 مدل لطفا.
2-من اهل لایو نیستم پس از بین 3 مدل ایکس باکس کدوم رو پیشنهاد میکنید؟ قلکامو شکستم یه 500 تایی دارم در حال حاضر که واسه این کنار گذاشتم : دی
3-این نکست جن اهل کلاه گذاشتن هست یا نه؟ منظورم به طور کل...جایی بهتر از اونجا هست؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4-دیگه اینکه من هیچی از ایکس باکس نمیدونم. Noob-Guide چیزی دارید/ چه به انگلیسی چه به فارسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تنکس , منتظر جوابم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1- با اون پولی که تو داری زیاد نیازی به صبر کردن نیستش ! ولی تا آخر تابستون میاد پایین !

2 - چقدر بد که اهل لایو نیستی ! Permium خوبه ! 60 گیگ هارد کافیه ! ( چقدر قلک داری تو )

3 - نکست جن خیلی خوبه اما گرونه دیگه اما تو قلک زیاد داری مشکلی نیست !

4 - دیگه اینکه پست اول همین تاپیک و تاپیک قیمت رو بخون ! بقیه سوالات هم در بارگذاري مجدد صفحه راهـنمایی برای خرید کنسـول بازی + لیست قیمت‌ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خوش باشی .

WOLF 00
28-08-2009, 02:44
بله عزیزم شما فقط کافیه همون 3 رنگی رو که پشت TV هست رو وصل کنی.
ببخشيد ولي فکر کردم شايد سوالم رو درست متوجه نشده باشد منظورم اينه که من يه کابل 3 فيشي دارم و به تلويزيون وصل مي کنم حالا اگه يه کابل 6 فيشي بگيرم حتما 6 تا فيشش رو تلويزيونم ساپورت مي کنه يا اينکه ممکنه فقط همون سه تا رو ساپورت کنه؟

1987msb
28-08-2009, 10:14
سلام به همه ي دوستان عزيز
يه خبر خوبي براتون دارم :10::10::10:
مايكروسافت اعلام كرده كه ار 28 اوت الايت را به قيمت 299.99 دلار و پرميوم رو به قيمت249.99 دلار عرضه خواهد كرد.
Xbox 360 Elite $299.99* :21:
Xbox 360 $249.99*:27:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولي نوشته كه كابل hdmi رو براي الايت بايد جداگانه تهيه كرد!!!؟؟؟ (به نظر شما اين راسته؟):18:

shab_2008
28-08-2009, 10:14
برو بچ یة راهنمایی میخواستم : یکیه که بازیاشو رو دی وی دیه ‏t gate‏ میزنه و قیمتش هم 2500 تومنه اون طرف هم یکی دیگس که بازیاشو رو ورباتیم میزنه و میده 4000 تومن حالا با توجه به اینکه بنده یک اصفهانیه اصیلم کدومو پیشنهاد میکنین؟

saeed_cpu_full
28-08-2009, 12:02
برو بچ یة راهنمایی میخواستم : یکیه که بازیاشو رو دی وی دیه ‏t gate‏ میزنه و قیمتش هم 2500 تومنه اون طرف هم یکی دیگس که بازیاشو رو ورباتیم میزنه و میده 4000 تومن حالا با توجه به اینکه بنده یک اصفهانیه اصیلم کدومو پیشنهاد میکنین؟

برو ورباتيم بخر ... T-Gate به مرور زمان به لنز آسيب ميزنه ولی اگه بازی رو بريزی تو هارد تی گيت هم مشكلی نداره

tommy vercetti
28-08-2009, 14:10
سلام ... ببخشید اگه جای اشتباهی پیام زدم ...
من تازگی برام اتفاق عجیبی افتاده ... دو تا از بازی هام COJ وRed Faction بازی اومد و من هم حدود چند روز باهاشون بازی کردم .. اما این دو سه روز آخر ، بازی هام در جایی مشخص هنگ می کنه ... و فقط باید دستگاه رو خاموش کرد ...
می خوام برم دوباره یه بازی دیگه بگیرم ... می ترسم بازم این جوری بشه ...

به نظر شما مشکل از درایو نوریش نیست ؟؟؟
من باید چی کارکنم ؟؟

SamGun
28-08-2009, 14:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دیدم خبر مهمه گفتم اینجا هم بگم.

طبق گفته ی سایت های Xbox-Scene و Modcontrol قرار است Xbox 360 با هارد 250GB با بازی Forza Motorsport 3 عرضه شود

به گفته ی این دو سایت قرار است این بسته برای اولین بار در سایت Amazon به قیمت 397 $ به فروش برسد

منبع :

منبع :

فکر میکنم با وجود داشبورد جدید و این هارد 250GB بشه تا حدود 30 بازی رو در هارد ذخیره کرد و از آن لذت برد :31:

iranian_ boy
28-08-2009, 15:10
من تازگی برام اتفاق عجیبی افتاده ... دو تا از بازی هام COJ وRed Faction بازی اومد و من هم حدود چند روز باهاشون بازی کردم .. اما این دو سه روز آخر ، بازی هام در جایی مشخص هنگ می کنه ... و فقط باید دستگاه رو خاموش کرد ...

من باید چی کارکنم ؟؟ سلام.
دوست عزیز اگر بازی همیشه در یک جای مشخص گیر میکنه پس ایراد از بازیه. متاسفانه وقتی یچیزی داره خوب پیش میره یمشت افراد سودجو خرابش میکنن. یه زمانی هیچکس نمیدونست xbox چیه و بازی های xbox رو فقط فروشگاه های معتیر مثل نکست جن و ...... میووردن و خیلی رو کیفیت کار میکردن. اما الان در سوپری هم بری بازی xbox داره یه برچسب هم زده روش که هر کی نگه میگه این یارو کارش همینه. بازی ها هم معلوم نیست از کجا دانلود میکنن. یسری بازی وارد بازار کردن و همه کیفیت پایین حتی بعضی ها pack نشده که باعث میشد از live بن شی. متاسفانه این از عواقب کرک شدن xbox .بازی هایی که تو بازار دادن یا مشکل stealth packداشت یا خراب بودن که هی گیر میکرد یا درست رایت نشدن. خلاصه پیشنهادم اینه که بازیا رو از فروشگاها معتبر بگیرین و خودتون چک کنید که آیا stealth pack هست یا نه. حتی اگر از تهران بخرین که واستون بفرستن می ارزه.

tommy vercetti
28-08-2009, 15:44
سلام.
دوست عزیز اگر بازی همیشه در یک جای مشخص گیر میکنه پس ایراد از بازیه. متاسفانه وقتی یچیزی داره خوب پیش میره یمشت افراد سودجو خرابش میکنن. یه زمانی هیچکس نمیدونست xbox چیه و بازی های xbox رو فقط فروشگاه های معتیر مثل نکست جن و ...... میووردن و خیلی رو کیفیت کار میکردن. اما الان در سوپری هم بری بازی xbox داره یه برچسب هم زده روش که هر کی نگه میگه این یارو کارش همینه. بازی ها هم معلوم نیست از کجا دانلود میکنن. یسری بازی وارد بازار کردن و همه کیفیت پایین حتی بعضی ها pack نشده که باعث میشد از live بن شی. متاسفانه این از عواقب کرک شدن xbox .بازی هایی که تو بازار دادن یا مشکل stealth packداشت یا خراب بودن که هی گیر میکرد یا درست رایت نشدن. خلاصه پیشنهادم اینه که بازیا رو از فروشگاها معتبر بگیرین و خودتون چک کنید که آیا stealth pack هست یا نه. حتی اگر از تهران بخرین که واستون بفرستن می ارزه.

ببخشید ... خود شما از کجا می گیرید ؟؟یا از کدوم سایت سفارش می دید ؟؟؟...stealth pack هم داره؟؟...میدونم نباید تبلیغ کرد اما دیگه از بازی های خراب خسته شدم:41: ...

خیلی ممنون ...

{sahand}
28-08-2009, 17:23

من باید چی کارکنم ؟؟
مطمئنا همچین چیزی ایراد بازیه. بعضی بازی ها بعضی جاها باگ هایی دارن که باعث فریز شدن می شه، حالا شما رو هر پلتفرمی بازی کنید اون بازی تو اون شرایط فریز می شه...
پس نگران نباشید و سعی کنید یه جوری اون باگو دور بزنید و بازیو ادامه بدید.

saeed_cpu_full
28-08-2009, 17:40
دیدم خبر مهمه گفتم اینجا هم بگم.

طبق گفته ی سایت های Xbox-Scene و Modcontrol قرار است Xbox 360 با هارد 250GB با بازی Forza Motorsport 3 عرضه شود

به گفته ی این دو سایت قرار است این بسته برای اولین بار در سایت Amazon به قیمت 397 $ به فروش برسد

منبع :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفکر میکنم با وجود داشبورد جدید و این هارد 250GB بشه تا حدود 30 بازی رو در هارد ذخیره کرد و از آن لذت برد :31:
حدسم درست از آب در اومد ... برای ناتال و تكلونوژی های جديد ديگه هارد 120 جوابگو نيست ...

ببخشید ... خود شما از کجا می گیرید ؟؟یا از کدوم سایت سفارش می دید ؟؟؟...stealth pack هم داره؟؟...میدونم نباید تبلیغ کرد اما دیگه از بازی های خراب خسته شدم ...

خیلی ممنون ...
شما بريد از يه جای معتبر يه بازی روی ديسك ورباتيم تهيه كنيد ... اگه هارد داريد اون رو روی هارد بريزيد و دوباره امتحان كنيد ... اگه دوباره فريز كرد بگيد كه راه حل رو بهتون بگم

1987msb
28-08-2009, 18:02
سلام
ببخشيد بازي در حد و سبك بازي uncharted براي x360 وجود داره؟
فريز شدن كنسول يعني چي؟

saeed_cpu_full
28-08-2009, 18:06
سلام
ببخشيد بازي در حد و سبك بازي uncharted براي x360 وجود داره؟
فريز شدن كنسول يعني چي؟

در اون حد نه !! يعنی سبكش مثل Uncharted باشه و گيم پلیش هم در اون حد باشه واسه X360 نيست ( يا من نميشناسم )

فريز شدن كنسول نه ! فريز شدن بازی ... فريز شدن همون هنگ كردن يا قفل كردن خودمونه كه اگه واسه بازی X360
اتفاق بيفته دو دليل ميتونه داشته باشه : 1- يا بازی رو بد رايت كردن و يه فايلش ايراد داشته 2- يا به خاطر اينكه زياد آپديت
دانلود كرديم ايكس باكس به اصطلاح سنگين شده و نميكشه بازی هارو درست اجرا كنه كه اگه اينطوری باشه با يه روش
ساده ميشه خيلی راحت اين مشكل رو برطرف كرد

shab_2008
28-08-2009, 18:27
اگه دستگاه نکشه باید چیکار کنیم؟ باید چیزیو پاک کنیم؟

tommy vercetti
28-08-2009, 18:42
شما بريد از يه جای معتبر يه بازی روی ديسك ورباتيم تهيه كنيد ... اگه هارد داريد اون رو روی هارد بريزيد و دوباره امتحان كنيد ... اگه دوباره فريز كرد بگيد كه راه حل رو بهتون بگم

ببخشید از کجا فرق ورباتیم رو با تی گیت(؟؟) بفهمم؟؟؟

tommy vercetti
28-08-2009, 18:46
مطمئنا همچین چیزی ایراد بازیه. بعضی بازی ها بعضی جاها باگ هایی دارن که باعث فریز شدن می شه، حالا شما رو هر پلتفرمی بازی کنید اون بازی تو اون شرایط فریز می شه...
پس نگران نباشید و سعی کنید یه جوری اون باگو دور بزنید و بازیو ادامه بدید.

آخه وسط بازی رو نمی تونم بپیچونم .... :41:
میشه یه جای معتبر بگید ... :31:(اگه تبلیغ نمی شه )

{sahand}
28-08-2009, 22:10
آخه وسط بازی رو نمی تونم بپیچونم .... :41:
میشه یه جای معتبر بگید ... :31:(اگه تبلیغ نمی شه )
اگه مشکل رایت باشه که خب با تعویض دی وی دی حله، ولی اگه مشکلتون یه باگ تو بازی باشه دیگه ربطی به دیسک نداره، اورجینالشم بگیری همینه.
مثلا تو fallout 3 یه جایی هست به اسم Jefferson Memorial، که وقتی می ری اون جا احتمالش زیاده که بازی گیر کنه، حالا چه رو ps3 چه xbox چه pc چه کپی جه اورجینال...
شما یه سرچی تو نت بزن ببین مشکل شما رو دیگران داشتن یا نه، اسم بازی و مرحله به اضافه ی کلمه هایی مثل freeze و این جور چیزا...

saeed_cpu_full
28-08-2009, 23:12
اگه دستگاه نکشه باید چیکار کنیم؟ باید چیزیو پاک کنیم؟

بله با يه روش ساده فقط آپديت های‌ مربوط به بازی ها ( فقط بازی ها ) رو ميشه پاك كرد ... به اين صورت خيلی راحت جلوی فريز شدن گرفته ميشه

hossein_dig
29-08-2009, 10:34
سلام
این پری میوم چرا نیست تخمشو ملخ خورده !!

چرا انقدر گرون شده

SamGun
29-08-2009, 11:34
سلام
این پری میوم چرا نیست تخمشو ملخ خورده !!

چرا انقدر گرون شده

حسین جان چه خبره داداش !!! :31: حولی مگه پسر !!!

هستش .

واست PM میکنم برو از طرف بگیر.

WOLF 00
29-08-2009, 12:03
ببخشيد ولي فکر کردم شايد سوالم رو درست متوجه نشده باشد منظورم اينه که من يه کابل 3 فيشي دارم و به تلويزيون وصل مي کنم حالا اگه يه کابل 6 فيشي بگيرم حتما 6 تا فيشش رو تلويزيونم ساپورت مي کنه يا اينکه ممکنه فقط همون سه تا رو ساپورت کنه؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1987msb
29-08-2009, 12:52
2- يا به خاطر اينكه زياد آپديت
دانلود كرديم ايكس باكس به اصطلاح سنگين شده و نميكشه بازی هارو درست اجرا كنه كه اگه اينطوری باشه با يه روش
ساده ميشه خيلی راحت اين مشكل رو برطرف كرد

با چه روشي ميشه اين مشكل رو برطرف كرد؟
ممنون

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزيز دو فيش صدا به رنگ هاي سفيد و قرمز صدا كه وصل ميشن به ورودي هاي صدا؛ حالا اگه تلوزيون شما تا 1080i ساپورت كنه فيش هاي قرمز و سبز و آبي تصوير رو وصل مكني و اگه تلويزيون معمولي راشته باشي تا 720p تصوير ميده و فقط كابل زرد تصوير رو وصل ميكني.
پس يا 3 يا 5 فيش به تلويزيون وصل ميشه. 

SamGun
29-08-2009, 14:54
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببخشید حواسم به پست شما نبود.

نه دیگه !!! تلویزیون شما همون 3 تا رو ساپورت میکنه !! چون تلویزیون شما دارای 3 پورت به رنگهای (سفید,زرد,قرمز) هست ولی

کابل 6 فیشی دارای رنگهای (سفید,زرد,قرمز,آبی,سبز,قرمز) هست که شما باز فقط میتونی همون 3 فیش اصلی رو وصل کنی.

saeed_cpu_full
29-08-2009, 15:19
ممنون
برای اين كار بايد Cache كنسول رو پاك كنيم
Cache جايی هستش كه اطلاعات مربوط به بازی هارو به طور دائمی ذخيره ميكنه زمان لود بازی و اطلاعات مربوط به اون هم جزو همين Cache هست

روش پاك كردن Cache كنسول

به بخش System بريد
به بخش Memory بريد
روی Hard Drive بريد حالا Y رو بزنيد
حالا شما بايد كليد های X,X,LB,RB,X,X رو به ترتيب از چپ به راست بزنيد تا يه پيغام مشاهده كنيد
YES رو انتخاب كنيد

حالا Cache پاك ميشه
نكته

اولا اگه واقعا كنسول شما نياز به پاك كردن Cache نداره اين كار رو نكنيد
با اينكار پچ ها و آپديت های مربوط به بازی ها پاك ميشه
گاهی اوقات فريز شدن يك بازی نشون نميده كه نياز به پاك كردن Cache داريد ... اگه ديديد خيلی از بازی
ها ( حتی اونايی كه از جاهای معتبر خريداری شدن و ورباتيم هستن ) فريز ميكنن نياز به پاك كردن Cache
داريد

SamGun
29-08-2009, 15:30
ممنون

با این آدرس میتونی :

System Setting>>>Memory>>>Device Option>>>Clear System Cash
ممکن هست با این کار تمام Save ها از بین بره ولی چون خودم امتحان نکردم نمیدونم.

اگه همچین گزینه ای نبود از این راه برو :

1. به تب System برو.
2. Memory را انتخاب کن.
3. علامت Y را روی سمبل HD بزن.
4. به ترتیب از راست X و X و LB و RB و X و X را بزن.
5. این پیغام ظاهر می شود : "Do You Want To Perform Maintenance On Your XBox 360 Storage Devices?"
6. Yes را بزن.

SIR MAMAD
30-08-2009, 08:15
سلام دوستان عزیز
گفتیم از تجربتون استفاده کنیم.

لطفا چند تا بازی جنگی هواپیمایی خوب معرفی کنید.

برای خودم نمی خوام چون که به زودی یکی از فامیل ها می اد وعشق هواپیما وایناس بهم گفتن یک بازی بگیر تا اومد بشینه بازی کنه!

سوال دوم : TO the DARKNESS رو پیدا نکردم تو کرج ولی گذرم تهران می افته

برم پیش خود نکست جن بازی رو اماده داره بهم بده؟

یا این که اول برم لباف؟

موفق باشید بای

amirtaker
30-08-2009, 10:11
درخواست معرفي بازيها:

m.behnam
30-08-2009, 11:00
سلام
دوستان من یک مشکل پیدا کردم که وقتی بازی رو تو هارد 360 میریزم بعد از مدتی که بازی میکنم تصویر متوقف میشه اما صدا اون پخش میشه و وقتی هم که همون بازی رو از روی DVD اجرا میکنم هیچ جایی هنگ نمیکنه و مشکلی هم نداره!!!
میخواستم بدونم مشکل از چییه؟؟
TANX

shab_2008
30-08-2009, 12:44
برو بچ یه سوال : تویه این بازیهایه جدید مثله بتمن اپدیت جدید هست؟

LORD GAMES
30-08-2009, 13:38
برو بچ یه سوال : تویه این بازیهایه جدید مثله بتمن اپدیت جدید هست؟
اره اپدیت جدید موجوده توی سی دی بازی

shakerifar
30-08-2009, 13:48
اره اپدیت جدید موجوده توی سی دی بازی
کجا موجوده ؟؟؟
ما که اپدیت ندیدیم به خصوص اگه منظورتون این اپدیت جدیده هستش

LORD GAMES
30-08-2009, 13:59
کجا موجوده ؟؟؟
ما که اپدیت ندیدیم به خصوص اگه منظورتون این اپدیت جدیده هستش
واسه من که داشت تازه نصف مموریمم گرفت

pedram_sad
30-08-2009, 15:19
سلام
دوستان من یک مشکل پیدا کردم که وقتی بازی رو تو هارد 360 میریزم بعد از مدتی که بازی میکنم تصویر متوقف میشه اما صدا اون پخش میشه و وقتی هم که همون بازی رو از روی DVD اجرا میکنم هیچ جایی هنگ نمیکنه و مشکلی هم نداره!!!
میخواستم بدونم مشکل از چییه؟؟
TANX
شما یک بار با روشی که سعید جان گفتن cache هارد رو خالی کن ببین درست میشه یا نه

چه جوری بک گراند دانلود رو موقع update میشه فعال کرد؟؟؟

باید بری به console settings بعد بری به قسمت shutdown اونجا یک قسمتی هست به اسم background update که داخلش enable و disable هست

bmwm3gtr
30-08-2009, 21:38
سلام دوستان بالاخره تصمیم گرفتم یه بار دیگه این ریسکو بکنم و یه XBOX360 دیگه بخرم . حالا از شما دوستان عزیز این خواهشو دارم که اگر نکته ای ضروری در نظرتون هست رو بهم بگید برای موقع خرید . البته راه های شناخت جاسپرو بلدم ولی میخوام بدونم قضیه این آپدیته چیه که تازگیا همه دنباله آپدیتن ؟ یا مثلا میگید بعضی از بازیا اجرا نمیشه ( فقط لوگو ایکس باکس میاد بعد دیگه هیچ اتفاقی نمیفته و بازی اجرا نمیشه ) وباید آپدیت کنی یا باید آپدیتو پاک کنی؟ من یه ذره گیج شدم و میخوام بدونم قضیه چیه . آیا باید دستگاه باز بشه و درایو دستگاه آپدیت بشه؟ یا نه با یه سی دی بازیم میشه آپدیتش کرد ؟ نکته دیگر اینکه هارد دستگاه قبلیم تا آخرین روز آپدیت بود ، اگر هاردمو رو این دستگاه جدیده بندازم صد در صد پیغام آپدیت ظاهر میشه به نظر شما آپدیت کنم یا نه؟ اگر سوالام تکراریه ببخشید آخه خیلی عجله ای شد چون همین فردا دارم میرم بخرم و از شما دوستان عزیز خواهش دارم هر چه زود تر و بطور دقیق به همه ی سوالام پاسخ بدید . خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون. ( بعد از اینکه ایکس باکسم خراب شد چند مدت بود تو کف ایکس باکس بودم تا دیگه انقدر بهم فشار اومد تا تصمیم گرفتم یه آرکید جاسپر بخرم و هارد و دیگر لوازم ایکس باکس قبلیمو بندازم رو این ایکس باکس جدیده و حالشو ببرم .)

در آخر هم اگر لطف کنید قیمت تقریبیه اجناس زیر رو بهم بگید دیگه خیلی خیلی ممنون ( همشون ماله دستگاه قبلیمه و دست دوم هستن و میخوام بفروشمشون) :
آداپتور 220 ولت ریجن جی ------ کابل HDmi ------- کابل صدا ( همون که تو الایته ) ------ درایو BenQ ------- خود دستگاه که سه چراغ قرمز داده ------ کابل ethernet . ممنون از همگی...

saeed_cpu_full
30-08-2009, 21:40
سلام دوستان بالاخره تصمیم گرفتم یه بار دیگه این ریسکو بکنم و یه XBOX360 دیگه بخرم . حالا از شما دوستان عزیز این خواهشو دارم که اگر نکته ای ضروری در نظرتون هست رو بهم بگید برای موقع خرید . البته راه های شناخت جاسپرو بلدم ولی میخوام بدونم قضیه این آپدیته چیه که تازگیا همه دنباله آپدیتن ؟ یا مثلا میگید بعضی از بازیا اجرا نمیشه ( فقط لوگو ایکس باکس میاد بعد دیگه هیچ اتفاقی نمیفته و بازی اجرا نمیشه ) وباید آپدیت کنی یا باید آپدیتو پاک کنی؟ من یه ذره گیج شدم و میخوام بدونم قضیه چیه . اگر سوالام تکراریه ببخشید آخه خیلی عجله ای شد چون همین فردا دارم میرم بخرم و از شما دوستان عزیز خواهش دارم هر چه زود تر و بطور دقیق به همه ی سوالام پاسخ بدید . خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون. ( بعد از اینکه ایکس باکسم خراب شد چند مدت بود تو کف ایکس باکس بودم تا دیگه انقدر بهم فشار اومد تا تصمیم گرفتم یه آرکید جاسپر بخرم و هارد و دیگر لوازم ایکس باکس قبلیمو بندازم رو این ایکس باکس جدیده و حالشو ببرم .)

مطمئن باش پشيمون نميشی از انتخابت !
اون آپديت هم برای اجرای بازی ها ضروريه ... بايد بدی يه جای معتبر واست آپديت كنن
از كجا ميخوای بخری ؟

bmwm3gtr
30-08-2009, 22:03
مطمئن باش پشيمون نميشی از انتخابت !
اون آپديت هم برای اجرای بازی ها ضروريه ... بايد بدی يه جای معتبر واست آپديت كنن
از كجا ميخوای بخری ؟
از دنیای دمو تو پاساژ لباف ( توپ خونه ) چون بنظرم از همه جا ارزون تر میده ، آرکید جاسپرو میده 320 هزار تومن . فقط دوستان حتما یادتون نره به همه ی سوالاتم پاسخ بدید آخه خیلی ضروریه بازم از زحماتتون ممنون...

shetmobile
31-08-2009, 06:34
سلام اين لايتون جديدا كپي خور شد يا نه

shakerifar
31-08-2009, 09:41
واسه من که داشت تازه نصف مموریمم گرفت
یعنی شما الان قابلیت eject از دشبورد رو دارید ؟؟؟(وقتی دیسک توشه):18:
از کجا گرفتی بازی رو؟؟؟

mohammad_twe
31-08-2009, 11:43
سلام
اقا پدرام هنوز اینجایی؟ خوبی؟
میخواستم بدونم تو بانه (کردستان خودمون ) 360 هست ؟؟ چون دارم میرم اونجا اگه باشه میگیرم ...

4870x2
31-08-2009, 15:33
من هرچی اینجا پست میدم از اکوا سر در میارم!
یکی به ما بگه الان بخریم یا پایین میاد قیمت ها:دی!
کـــــــمــــــــک

amirtaker
31-08-2009, 15:51
من هرچی اینجا پست میدم از اکوا سر در میارم!
یکی به ما بگه الان بخریم یا پایین میاد قیمت ها:دی!
کـــــــمــــــــک

pinky
31-08-2009, 18:46
من اکانت لایوم تموم شده
از کجا میشه خرید؟
انواعش؟
قیمتش؟
ممنونم

saeed_cpu_full
31-08-2009, 18:50
من اکانت لایوم تموم شده
از کجا میشه خرید؟
انواعش؟
قیمتش؟
ممنونم

از فروشگاه بازی سنتر و نكست جن

اگه 1 ساله بخوای ميشه حدود 55 تومن

bmwm3gtr
31-08-2009, 20:47
سلام دوستان خسته نباشید . دیدم هیچکی جوابمو نداد ( پست 8789 ) دیگه دلو به دریا زدمو گفتم بادا باد هرچی شد رفتمو یه آرکید جاسپر خریدم 320000 تومن . حالا حداقل این یه سوالمو جواب بدید لطفا ، و اون اینکه : آیا آرکید جاسپر هم به روشهای کولینگ ( 12 ولت کردن فن ها یا اینتر کولر و ... ) نیاز داره یا نه ؟ آخه تو همین تاپیک خوندم که فن های جاسپر خودش 12 ولت هست و دیگه نیازی به 12 ولت کردن نداره و اگر هم از اینتر کولر استفاده کنیم جز ضرر چیزی نداره . حالا شما میگید چیکار کنم ؟ به نظر شما به کولینگ نیاز دارم یا نه ؟ آخه وقتی دستمو میگیرم پشت دستگاه ، باد تقریبا ضعیفی رو حس میکنم و شدت نسبتا ضعیفی داره ( مقداری هم گرم ) راستش یه ذره ترسیدم و میترسم باهاش بازی کنم ، آخه اصلا دوست ندارم اینکه جاسپره خراب بشه و منو دوباره تو دوران خماری ببره. ممنون از همگی.

Alireza.M67
31-08-2009, 20:59
سلام دوستان خسته نباشید . دیدم هیچکی جوابمو نداد ( پست 8789 ) دیگه دلو به دریا زدمو گفتم بادا باد هرچی شد رفتمو یه آرکید جاسپر خریدم 320000 تومن . حالا حداقل این یه سوالمو جواب بدید لطفا ، و اون اینکه : آیا آرکید جاسپر هم به روشهای کولینگ ( 12 ولت کردن فن ها یا اینتر کولر و ... ) نیاز داره یا نه ؟ آخه تو همین تاپیک خوندم که فن های جاسپر خودش 12 ولت هست و دیگه نیازی به 12 ولت کردن نداره و اگر هم از اینتر کولر استفاده کنیم جز ضرر چیزی نداره . حالا شما میگید چیکار کنم ؟ به نظر شما به کولینگ نیاز دارم یا نه ؟ آخه وقتی دستمو میگیرم پشت دستگاه ، باد تقریبا ضعیفی رو حس میکنم و شدت نسبتا ضعیفی داره ( مقداری هم گرم ) راستش یه ذره ترسیدم و میترسم باهاش بازی کنم ، آخه اصلا دوست ندارم اینکه جاسپره خراب بشه و منو دوباره تو دوران خماری ببره. ممنون از همگی.

اصلا احتیاج نداره .
من خودم یکی دارم روزی 5 ساعت بازی میکنم ...

halflife g
31-08-2009, 21:00

مباركه دوست عزيز ..... .

اولا كه فن هاي آركيد جاسپر اصلا ذاتا 12 ولت نيستن.

دوما من خودم جاسپر دارم و تقريبا نزديك 6 ماه كه استفاده مي كنم تا حالا كه اتفاق خاصي نيفتاده به نظر خود من اگه درست استفاده كني نيازي به انجام دادن روشاي كولينگ نداري

bmwm3gtr
31-08-2009, 21:47
از لطفتون ممنون . از تبریکتونم متشکرم . دیگه به طور قطع برنامه ریزی کردم که فقط دو ساعت بازی کنم و بعد از هر دو ساعت بازی کردن یک ساعت دستگاه رو خاموش کنم و بعد اگر خواستم دوباره بازی میکنم . به نظرم بهترین روشه درسته ؟ آخه چشم یکمی ترسیده دیگه کاریش نمیشه کرد. در ضمن اگر باز هم پیشنهادی برای افزایش طول عمر دستگاه دارید لطف کنید بهم بگید که من خیالم راحت بشه و یه ذره دل گرم بشم . ممنون از همگی ......

halflife g
31-08-2009, 22:05
از لطفتون ممنون . از تبریکتونم متشکرم . دیگه به طور قطع برنامه ریزی کردم که فقط دو ساعت بازی کنم و بعد از هر دو ساعت بازی کردن یک ساعت دستگاه رو خاموش کنم و بعد اگر خواستم دوباره بازی میکنم . به نظرم بهترین روشه درسته ؟ آخه چشم یکمی ترسیده دیگه کاریش نمیشه کرد. در ضمن اگر باز هم پیشنهادی برای افزایش طول عمر دستگاه دارید لطف کنید بهم بگید که من خیالم راحت بشه و یه ذره دل گرم بشم . ممنون از همگی ......

آره ديگه همين خوبه حدود دو ساعت يا كمي بيشتر بازي كنين بعد بزارين يه 15 دقيقه تو داشبورد بمونه بعدش خاموش و بازم بازي بهترين راه همينه....... .

البته اينم اضافه كنم كه ميشه با ساعات بازي بيشتر و همينطور فقط 15 يا 20 دقيقه تو داشبورد موندن وبعدش برگشتن به بازي تا چند ساعت بازي كرد ولي چون شما چشت ترسيده همين 2ساعتو انجام بدي بهتره..... .

mohammad_twe
31-08-2009, 22:28
من رو راهنمایی کنین چون دارم میرم
بانه داره ؟؟ به نظرتون خوبه از اونجا بگیرم ؟؟ الاین قیمت ارکید و پرمیموم تو تهران خودمون چنده ؟؟

p3yman_xl
01-09-2009, 08:25
من رو راهنمایی کنین چون دارم میرم
بانه داره ؟؟ به نظرتون خوبه از اونجا بگیرم ؟؟ الاین قیمت ارکید و پرمیموم تو تهران خودمون چنده ؟؟

برای خرید فقط نکستجن/فتحی پیشنهاد میشه.

آرکید - 310 الی 330
پریمیوم کمیاب شده!. اگر هم پیدا کنید کمتر از 430 بهتون نمیدن (متاسفم).
برای خرید این کنسول یا باید صبر کنید؛ یا اینکه بدون در نظر گرفتن اخلاق فروشنده و قیمت نجومی کنسول، با خیال راحت برید یک کنسول بردارید. چون واقعا مقایسه کردن قیمت های ایران با کشورهای دیگه چیزی جز اعصاب خوردی نداره!.
موفق باشی

1987msb
01-09-2009, 11:48
سلام
دوست عزيز من خودم هم مي خواستم از بانه بگيرم ولي فروشنده گفت كه از تهران برامون مياد. پس همان طوري كه پيمان جان گفت بهتره از فتحي يا نكست جن بگيري.
بانه فقط براي خريد LCD مناسبه. قيمتاش بعضي هاش تا 600 تومن هم از تهران ارزونتره.:21:

pooya.t
01-09-2009, 14:11
سلام . می خواستم بپرسم منظور از هاردد هک شده لپ تاب برای xbox چیه آیا با هاردد های usb موجود در بازار میشه بازی رو اجرا کرد و سوال دیگه اینه که اگه با استفاده از هارد فیلم یا موزیک باxbox اجرا کنم در طول زمان به دستگاه آسیب میرسه؟ چون بعضی ها میگن این کارو نکن

MSS13
01-09-2009, 14:27
جناب ما مدل Arcade رو داریم بعضی وقتا موقع بازی دستگاه بوق کوتاهی رو میزنه میخواستم ببینم واسه چیه ؟ مشکل ایجاد میکنه یا نه با تشکر

raminxxx
01-09-2009, 15:44
سلام
یه 360 با تاریخ 8/2008 جاسپر یا فالکون

pedram_sad
01-09-2009, 17:13
سلام . می خواستم بپرسم منظور از هاردد هک شده لپ تاب برای xbox چیه آیا با هاردد های usb موجود در بازار میشه بازی رو اجرا کرد و سوال دیگه اینه که اگه با استفاده از هارد فیلم یا موزیک باxbox اجرا کنم در طول زمان به دستگاه آسیب میرسه؟ چون بعضی ها میگن این کارو نکن
نه
هارد های usb نمیخوره بهش ( البته منظورم برای استفاده های خود کنسوله وگر نه به عنوان storage device میشناسه )
و اون هارد laptop هم باید طی یک process هک بشه و با استفاده از قاب original هارد خود کنسول سوار بشه

با هارد فقط میشه audio cd رو ترک هاش رو rip کنی داخلش
و فیلم نمیتونی بریزی

ولی با flash میشه فیلم ببینی که هیچ ضرری هم نداره
حتی اگه 12 ساعت هم ببینی
اونی هم که گفته از بی سوادیش بوده

جناب ما مدل Arcade رو داریم بعضی وقتا موقع بازی دستگاه بوق کوتاهی رو میزنه میخواستم ببینم واسه چیه ؟ مشکل ایجاد میکنه یا نه با تشکر
من همچین چیزی نه دیدم نه شنیدم
همیشه اینطوری میشه ؟
چقدر بازی میکنه که سوت میزنه ؟

سلام
یه 360 با تاریخ 8/2008 جاسپر یا فالکون

اینطوری که نمیشه
شما زیر اداپتور و پشت دستگاه رو ببین چی نوشته

abol_fa
01-09-2009, 17:45
آره ديگه همين خوبه حدود دو ساعت يا كمي بيشتر بازي كنين بعد بزارين يه 15 دقيقه تو داشبورد بمونه بعدش خاموش و بازم بازي بهترين راه همينه....... .
منم جاسپر دارم تو اهواز روزی 6-7ساعت بازی میکنم بدون کولر اونم تو اهواز 6 -7ماه که گرفتم هیچی نمیشه

mohammad_twe
01-09-2009, 20:05
ممنون پیمان جان فقط خدا کنه این یکی هم مثل اونکی بوووووووووووم نشه ! اخه اونکی واقعا الکی بوممممممممم شد و 3چراغ هم نداده بود اما ....
خوب هارد 20 یا 60 چنده؟

pedram_sad
01-09-2009, 20:41
ممنون پیمان جان فقط خدا کنه این یکی هم مثل اونکی بوووووووووووم نشه ! اخه اونکی واقعا الکی بوممممممممم شد و 3چراغ هم نداده بود اما ....
خوب هارد 20 یا 60 چنده؟

با کسب رخصت از پیمان جان
ولی انشا الله این یکی تا خود 2014 کار میکنه برات

اون یکی هم من هنوز اندر سرش موندم که چرا اونطوری شد

هارد 20 الان 55
هارد 60 هم 90
هارد 120 هم اگه گیر بیاری دوروبره 117 تومان

البته این ها قیمت اک هست

MSS13
01-09-2009, 21:00
2 یا 3 ساعت احساس مسکنم صدا باید برای فنش باشه چون مثل صدای فن کامپیتر وقتی هنگ می کنه:10:

bmwm3gtr
01-09-2009, 22:16
خسته نباشید دوستان و از راهنمایی هاتون ممنون. الان که دقت میکنم انگار درایو دستگاه بنکیو هستش در حالی که باید لایتون باشه ، یه ذره به شک افتادم میخواستم از شما دوستان در خواست کنم اگر ممکنه عکسی چیزی از جا لیوانیه :31::31::31: درایو لایتون بزارید ببینم چشکلیه تا مطمئن شم درایو دستگاه عوض نشده باشه :18::18: . تازه روکش درایو ،( دکمه eject و جلوی درایو که نوشته xbox360 ) دیگه بصورت آبکاری و براق نیست و به رنگ خود کنسوله ، یعنی سفیده . ممنون میشم بازم راهنماییم کنید.

pedram_sad
01-09-2009, 22:34
خسته نباشید دوستان و از راهنمایی هاتون ممنون. الان که دقت میکنم انگار درایو دستگاه بنکیو هستش در حالی که باید لایتون باشه ، یه ذره به شک افتادم میخواستم از شما دوستان در خواست کنم اگر ممکنه عکسی چیزی از جا لیوانیه :31::31::31: درایو لایتون بزارید ببینم چشکلیه تا مطمئن شم درایو دستگاه عوض نشده باشه :18::18: . تازه روکش درایو ،( دکمه eject و جلوی درایو که نوشته xbox360 ) دیگه بصورت آبکاری و براق نیست و به رنگ خود کنسوله ، یعنی سفیده . ممنون میشم بازم راهنماییم کنید.
این 2 درایو از نظر ظاهری شبیه هم هستن مثل این عکس
که برای تفاوتشون هم نشون داده

اون یکدست بودن رنگ هم تو کنسول های arcade اینطوریه و premium فرق داره

{sahand}
02-09-2009, 00:32
تا جایی که من می دونم Benq و Philips و Lite-on یکی هستند و زیر مجموعه ی PLDS.
احتمالا تفاوت فقط در برنده و درایو ها فرقی با هم ندارن.
این رو هم ببینید بد نیست.

John Haughm
02-09-2009, 01:41
دوستان عاجزانه تقاضا دارم یه بازی استراتژیک یا فکری برای Xbox معرفی کنیددددد.
خسته شدم از این بازی های بزن بکش!
مرررسی؛

resident_evil
02-09-2009, 02:33
دوستان عاجزانه تقاضا دارم یه بازی استراتژیک یا فکری برای Xbox معرفی کنیددددد.
خسته شدم از این بازی های بزن بکش!
مرررسی؛

استراتژیک HALO WARS !

اون یکی هم الان به ذهنم نمیرسه چیزی ! اما اگه از خشونت و رنگ های تیره و تاریک خسته شدی FABLE 2 رو پیشنهاد میکنم بازی کنی ! RPG هستش اما خیلی قشنگه !

Metalzadeh
02-09-2009, 07:45
سلام
من می خوام یه x360 بگیرم
چند وقت پیش شنیدم MB های جسپر مشکل دارن و فالکن خوبه
ولی امروز که یکمی تحقیق کردم چند جا دیدم MB جسپر باز اومده روی کار و همه اون رو توصیه می کنن !
حالا می خوام بدونم x360 با چه MB باید بخرم ؟
و آخر هم یه رنج قیمت از هر دو مدل می خواستم
با تشکر
پدرام

generaltj
02-09-2009, 08:27
سلام
من می خوام یه x360 بگیرم
چند وقت پیش شنیدم MB های جسپر مشکل دارن و فالکن خوبه
ولی امروز که یکمی تحقیق کردم چند جا دیدم MB جسپر باز اومده روی کار و همه اون رو توصیه می کنن !
حالا می خوام بدونم x360 با چه MB باید بخرم ؟
و آخر هم یه رنج قیمت از هر دو مدل می خواستم
با تشکر
پدرام

کدوم آدمه*******گفته جاسپر بده؟؟؟:19:فعلا بهترین برد جاسپره:27:
اگه خواستی در تایپیک
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نگاه کن میفهمی:31:
دربا ره قیمت هم اینجا برو:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Metalzadeh
02-09-2009, 09:25
کدوم آدمه*******گفته جاسپر بده؟؟؟:19:فعلا بهترین برد جاسپره:27:
اگه خواستی در تایپیک
نگاه کن میفهمی:31:
دربا ره قیمت هم اینجا برو:

اوه
من Zypher رو با Jasper قاطی کردم :20:
مرسی بابت راهنمایی :11:

pooya.t
02-09-2009, 13:13
سلام.من وقتی که xbox رو به اینترنت وصل کردم xboxlive خواست دستگاه رو update کنه در مورد این update می خواستم ببینم آیا این همین updat هست که الان تو بعضی بازی های جدید مثل wolfstein هست که قبل بازی می خواد دستگاه رو update کنه اصلا این update xboxlive یا همین هایی که در بازی های جدید هست در چه موردیه و برای اینکه xbox بتونه فرمتavi رو بخونه حتما باید با وصل کردن دستکاه به اینترنت انجام بشه یا offline هم به میشه update کرد

shakerifar
02-09-2009, 14:09
سلام.من وقتی که xbox رو به اینترنت وصل کردم xboxlive خواست دستگاه رو update کنه در مورد این update می خواستم ببینم آیا این همین updat هست که الان تو بعضی بازی های جدید مثل wolfstein هست که قبل بازی می خواد دستگاه رو update کنه اصلا این update xboxlive یا همین هایی که در بازی های جدید هست در چه موردیه و برای اینکه xbox بتونه فرمتavi رو بخونه حتما باید با وصل کردن دستکاه به اینترنت انجام بشه یا offline هم به میشه update کرد
ما که نفهمیدیم چی شد wolfenstein هم اپدیت داشت؟؟؟؟
avi رو افلاین نمیشه اپدیت کرد باید وصل شی لایو
این اپدیت تو بازی ها رو هم نمیدونم قضیش چیه شاید ماله دشبورده

alireza853
02-09-2009, 14:29
سلام به همه !!!!
اقا ما یک سوال خیلییییییییییییییی مهم داشتیم !
من 1 روز رفتم به و در xboxlive ثبت نام کردم !
و 2 ساعت هم در xbox live بودم !
و آمدم بیرون !
و دوباره فرداش رفتم !
ولی اصلاً به اینترنت وصل نمیشه !
به این صورت !
اول شبکه رو تست می کنه که درست هم هست !
بعد می خواد بره اینترنت نمی تونه !
باید چه کار کنم !
همه تنظیماتم درسته !
در family seting باید کاری کنم یا ............. !
منو راهنمایی کنید :))

John Haughm
02-09-2009, 14:40
استراتژیک HALO WARS !

اون یکی هم الان به ذهنم نمیرسه چیزی ! اما اگه از خشونت و رنگ های تیره و تاریک خسته شدی FABLE 2 رو پیشنهاد میکنم بازی کنی ! RPG هستش اما خیلی قشنگه !
ا!:20:
مرسی، فکر میکردم Xbox نداره استراتژسم اصلا.:19:
دستت درد نکنه مرد!

amirtaker
02-09-2009, 15:17
دستت درد نکنه مرد!

البته بازی استراتژیک های دیگری هم دارد مثل:end war,red alertو....

سلام به همه !!!!
و آمدم بیرون !
و دوباره فرداش رفتم !
به این صورت !
باید چه کار کنم !
همه تنظیماتم درسته !

اینجا مطرح کنید ممکنه زودتر به نتیجه برسی.

SamGun
02-09-2009, 20:47
سلام به همه !!!!
و آمدم بیرون !
و دوباره فرداش رفتم !
به این صورت !
باید چه کار کنم !
همه تنظیماتم درسته !

عضویتتون رو تو P30World تبریک میگم ولی دقت داشته باشید که ابتدا تمام انجمن رو یه Search بکنید و بعد پست بدید .

ممنون از همکاری شما

Arash_mir
03-09-2009, 12:27
سلام
می خوام تو دبی یه xbox 360 Elite بگیرم.سوالم اینه که واسه کپی خور کردنش باید دستگاه باز بشه و گارانتیش از بین بره؟ و اینکه آیا با لپتاپ هم میشه کپیخورش کرد یا نه؟

shakerifar
03-09-2009, 12:38
سلام
می خوام تو دبی یه xbox 360 Elite بگیرم.سوالم اینه که واسه کپی خور کردنش باید دستگاه باز بشه و گارانتیش از بین بره؟ و اینکه آیا با لپتاپ هم میشه کپیخورش کرد یا نه؟
دستگاه باید باز بشه و طبیعتا گارانتیش هم از بین میره
احتمالا میشه دیگه

Elendil1
03-09-2009, 19:14
دستت درد نکنه مرد!

شاهکاره Lotr : Battle For Middle Earth 2 هم که استراتژیکه برای X360 اومده ، نمره ی 8.3 از GameSpot گرفته !

m.behnam
03-09-2009, 19:55
سلام
دوستان این قضیه آرکیدا چی هست که میگن بازش نمی کنن و برچسب گارانتیشم پاره نمی شه !!!! مگه میشه 360 رو بدون باز کردن کپی خورش کرد ؟؟!!!
آخه خودم هم رفتم دیدم که برچسب ماکروسافت پاره نشده بود و سرجاش بود!!!
TANX

amaranth_silent
04-09-2009, 11:50
سلام
دوستان این قضیه آرکیدا چی هست که میگن بازش نمی کنن و برچسب گارانتیشم پاره نمی شه !!!! مگه میشه 360 رو بدون باز کردن کپی خورش کرد ؟؟!!!
TANX

فکر نمیکنم عملی باشه حتما باید باز شه

starpars
04-09-2009, 12:03
آره واسه منم بچسبش كاملا سالمه

amaranth_silent
04-09-2009, 12:23
آره واسه منم بچسبش كاملا سالمه

اکهه اینجوری باشه گارانتی microsoft هم شاملت میشه حتماااااااا:18::18::18:

ali_ranger22
04-09-2009, 12:41
این دسته ی سیم دار X360 سیمش چند متره ؟

shetmobile
04-09-2009, 12:57

2 متر و 74 سانتيمتر :20:

Elendil1
04-09-2009, 19:24
این شارجر X360 خیلی زود شارج تموم می کنه ، منم LCD کوچیک ندارم !! سیم بزرگتر نداره ، آخه سیم شارجرش خیلی کوچیک بخوام از اونجا بازی کنم ، 100 در 100 کور میشم :دی

SamGun
05-09-2009, 00:03
سلام
TANX

خب این مسلمه که وقتی کسی در کار تعمیرات و Fixing مهارت داشته باشه میتونه به راحتی و بدون صدمه زدن به Device مورد نظر

کارشو انجام بده !! پس همچین کار خاصی هم نیست که دوستان تعجب کنند !!

منم خودم تاحالا با اینکه چند بار دستگاه رو باز کردم هنوز برچسب دستگاه سالم هست.

تا اونجایی که من میدونم این سیم ها Standard هستن و همگی 3 متر طول دارن .

حالا MS اومده دسته ی Xbox رو 2 مترو 74 سانت زده دیگه خیلی جالبه !!

halflife g
05-09-2009, 00:16
دوستان يه خبر باحال پيدا كردم من كه به شخصه خيلي خوشحال شدم: pack جديد بازي gears of war 2 از 1سپتامبر تو يه dvd عرضه شده كه شامل 19 تا مپ اضافي و اون قسمت حذف شده از بازيه(اميدوارم خبر تكراري نباشه)
راستي هر چي گشتم تاپيك بازي رو پيدا نكردم به نظرم رسيد مرتبط ترين تاپيك همين جا باشه

اين هم منبع:

alipsp
05-09-2009, 16:28
دوستان سلام.
این ایکس من از روز اول که گرفتم وقتی روشنش میکنی تصویر و صدا
حدود 30ثانیه تا 1 دقیقه پرش داره و قطع و وصل میشه و بعدش درست میشه
اون لحظه وقتی خاموش ورشنم میکنم مشکل نداره.از کابل و lcd نیست.
به نظر مشکل نداره.نظر شما چیه؟

ali_ranger22
05-09-2009, 16:42
امروز یه دسته ی 360 خریدم بالاخره !
28 تومن !
این بازی هایی که داره میاد با دسته خیلی بیشتر حال میده مثل بتمن و اساسینز 2 و..

LORD GAMES
05-09-2009, 19:10
سلام
اقا من شنیدم میشه برا داشبور والپیپر گزاشت میخواستم ببینم چطوریه عکس باید چه فرمتی داشاه باشه و با چه رزولیشنی؟
ممنون

halflife g
05-09-2009, 20:09
دوستان سلام.
این ایکس من از روز اول که گرفتم وقتی روشنش میکنی تصویر و صدا
حدود 30ثانیه تا 1 دقیقه پرش داره و قطع و وصل میشه و بعدش درست میشه
اون لحظه وقتی خاموش ورشنم میکنم مشکل نداره.از کابل و lcd نیست.
به نظر مشکل نداره.نظر شما چیه؟

منم تقريبا مشكل شما رو داشتم وقتي دستگاه رو روشن ميكردم حدود 10 20 ثانيه صفحه شطرنجي ميشد ولي بعد از اينكه يه بار به اينترنت وصل شدم دستگاه با آپديت كردن مشكل رو حل كرد شما هم امتحان كن...... .

naruto_sanin
05-09-2009, 20:17
سلام

یکی از دوستان ما یه xbox360 داره .. بعد از مدتی صفحه بالای tv شترنجی شده .

این مشکل قابل تعمیر شدن هست یا نه ؟

John Haughm
05-09-2009, 21:17
امروز یه دسته ی 360 خریدم بالاخره !
28 تومن !
این بازی هایی که داره میاد با دسته خیلی بیشتر حال میده مثل بتمن و اساسینز 2 و..
آقا این دسته که میگی چه فرقی با دسته های دیگه داره؟:20:
دسته های با سیم رو میگین؟؟
کلا این دسته های باسیم مزیتشون فقط باتری و شارژه؟!
ممنون

eblis_714
05-09-2009, 22:14
سلام
دوستان من یک سوالی داشتم
اگه بخوام پروفایل خودمو از یک ایکس باکس به یک ایکس باکس دیگه منتقل کنم باید چی کار کنم؟
اخه همه ی سیو بازی ها و گیم اسکور خودمو میخوام

SamGun
05-09-2009, 23:30
سلام
دوستان من یک سوالی داشتم
اگه بخوام پروفایل خودمو از یک ایکس باکس به یک ایکس باکس دیگه منتقل کنم باید چی کار کنم؟

تمام اینا توسط یک Memory Card مخصوص Xbox 360 قابل انجام هست.

pedram_sad
05-09-2009, 23:31
سلام

یکی از دوستان ما یه xbox360 داره .. بعد از مدتی صفحه بالای tv شترنجی شده .

این مشکل قابل تعمیر شدن هست یا نه ؟
شما پست بالای پست خودتون رو خوندید ؟
منظورم اینه که از lcd هست یا روی یک tv دیگه هم همینه ؟

آقا این دسته که میگی چه فرقی با دسته های دیگه داره؟:20:
دسته های با سیم رو میگین؟؟
کلا این دسته های باسیم مزیتشون فقط باتری و شارژه؟!
ممنون
نه مزیتی ندارن
فقط باتری و شارژ نمیخوان

برای 360 به خصوص بازی کردن روی lcd با اینچ بالا حتما بدون سیم ضروریه

سلام
دوستان من یک سوالی داشتم
شما باید از یک memory card که توی کنسول arcade هست و جدا هم میفرشون استفاده کنی

1987msb
06-09-2009, 09:09
سلام
خبر عجیب: حدود 54 درصد از دستگاه های XBOX 360 تا به حال خراب شده اند. :19:

SamGun
06-09-2009, 11:11
سلام
خبر عجیب: حدود 54 درصد از دستگاه های XBOX 360 تا به حال خراب شده اند. :19:

خب اینکه یه ضر مفت بیشتر نیست !!!

خرابی Xbox 360 کمتر از 25% بوده !!!!

لینک خبر :

arvinivra
06-09-2009, 11:37
سلام به همه من میخوام یه کنسول بخرم با توجه به این تاپیک بهترین کنسول XBox هست . فرق xbox با xbox 360 چیه ؟
با توجه به پست اول این تاپیک مدل پرمیوم بهترین انتخابه در ضمن من خیلی حرفه ای نیستم (بازی خور) نیاز به وسایل جانبی زیاد ندارم مثلا کابلهای شبکه یا ریموت کنترل .
ممنون میشم یه مدل رو برام معرفی کنید همراه با قیمت

1987msb
06-09-2009, 11:39
خب اینکه یه ضر مفت بیشتر نیست !!!

خرابی Xbox 360 کمتر از 25% بوده !!!!

لینک خبر :

سلام سعيد جان
من صبح اين رو ديدم و ديگه براي پي بردن به صحتش سرچ نكردم.:41:
ممنون.:11:

SamGun
06-09-2009, 12:12
سلام سعيد جان
من صبح اين رو ديدم و ديگه براي پي بردن به صحتش سرچ نكردم.:41:
ممنون.:11:

سلام آقا

بابا به این حرفهای مزخرف بی مدرک توجه نکن !!

از اون موقع که Xbox360 تو نمایشگاه E3 همه رو محو خودش کرد دیگه هرکی آدم آشغال کله و بی فرهنگی اومد واسه این کنسول یه

ضری زد !!!

ولی این کنسول خودشو نشون داد و دیگه هیچ کدوم از این کارا باعث نمیشه که Xbox 360 محبوبیتش رو از دست بده.

موفق باشی

arvinivra
06-09-2009, 12:16
پست 8852 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

SamGun
06-09-2009, 12:20
سلام به همه من میخوام یه کنسول بخرم با توجه به این تاپیک بهترین کنسول XBox هست . فرق xbox با xbox 360 چیه ؟
با توجه به پست اول این تاپیک مدل پرمیوم بهترین انتخابه در ضمن من خیلی حرفه ای نیستم (بازی خور) نیاز به وسایل جانبی زیاد ندارم مثلا کابلهای شبکه یا ریموت کنترل .
ممنون میشم یه مدل رو برام معرفی کنید همراه با قیمت

پست 8852 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مشاوره برای خرید فقط اینجا :

generaltj
06-09-2009, 12:27
سلام آقا

بابا به این حرفهای مزخرف بی مدرک توجه نکن !!

از اون موقع که Xbox360 تو نمایشگاه E3 همه رو محو خودش کرد دیگه هرکی آدم آشغال کله و بی فرهنگی اومد واسه این کنسول یه

ضری زد !!!

ولی این کنسول خودشو نشون داد و دیگه هیچ کدوم از این کارا باعث نمیشه که Xbox 360 محبوبیتش رو از دست بده.

موفق باشی

لطف کنید از کلمات نرم تر استفاده کنید:11:

Hirad HRD
06-09-2009, 12:40
[quote=pedram_sad;4175112]شما پست بالای پست خودتون رو خوندید ؟

نه مزیتی ندارن
فقط باتری و شارژ نمیخوان

چرا براي LCD بدون سيم ضروريه:wac:

SamGun
06-09-2009, 12:44
لطف کنید از کلمات نرم تر استفاده کنید:11:

آقا شما خودت ببین آخه هر جا میری یه چیزی میگن !!!

یه جا میگن 60% !!!! یه جا میگن 50% !!!! یه جا میگن فقط بورد های Falcon و Jasper تا حالا دووم آورده !!!!

آخه اینکه نمیشه که !!!

من منظورم بچه های اینجا نیست !!!

واقعا دست همه شون درد نکنه که انجمن واسشون مهم هست و سعی میکنن همیشه به روز باشه

من منظورم این سایت های خبری و مجله های Fan باز هست که کارشون دقیقا تخریب سیاست یه شرکت بزرگ مثل Microsoft هست .

چرا براي LCD بدون سيم ضروريه

برای LCD ضروری نیست !! برای LCD هایی که اینچ تصویر اونها بالای 40 هست نیاز هست که از دسته ی بی سیم استفاده بشه تا خدایی نکرده چشمان شما مشکل پیدا نکنه !!!

چون حداقل فاصله از TV باید 2.5 متر باشد.

master-of-soccer
06-09-2009, 13:37
تاپیکه باحالیه...
این حرفا که خراب میشه و اینا شر و وره...
آقا کارت شبکه چنده و از کجا می شه تهیه کرد؟؟؟؟ توپخونه نداشت...
بازیا منوع شده؟؟؟؟ کی درست میشه؟؟؟:41:

resident_evil
06-09-2009, 14:14
تاپیکه باحالیه...
این حرفا که خراب میشه و اینا شر و وره...
آقا کارت شبکه چنده و از کجا می شه تهیه کرد؟؟؟؟ توپخونه نداشت...
بازیا منوع شده؟؟؟؟ کی درست میشه؟؟؟:41:

اکه منظورت از کارت شبکه کارت LIVE هستش که از ---------- و Nextgen میتونی بگیری !

کدوم بازی ممنوع شده ؟!

در ضمن اون 54% خرابی فکر میکنم مربوط به گذشته و بردهای لانچ بوده ! الان هم که با اومدن جاسپر به 4% رسیده .

sasia09
06-09-2009, 20:47
با سلام خدمت دوستان عزیز چند تا سوال دارم لطفا به من کمک کنید
1.بهترین مدل xbox360 کدومه و قیمتش چنده ؟
2.کیفیت بازی هاش چطوره ؟
3.موس و صفحه کلید بهش وصل میشه واگر میشه با اونا بازی هم میتونم بکنم؟
4.میشه با اون به اینترنت وصل شد و وارد سایتها هم بشم؟
5.چطور بدونم ساخت 2009 هست یا نه؟

SamGun
06-09-2009, 21:47
با سلام خدمت دوستان عزیز چند تا سوال دارم لطفا به من کمک کنید
1.بهترین مدل xbox360 کدومه و قیمتش چنده ؟
2.کیفیت بازی هاش چطوره ؟
3.موس و صفحه کلید بهش وصل میشه واگر میشه با اونا بازی هم میتونم بکنم؟
4.میشه با اون به اینترنت وصل شد و وارد سایتها هم بشم؟
5.چطور بدونم ساخت 2009 هست یا نه؟

1. همه ی مدلها بهترین هستن !! اگه منظورتون کامل ترین پک هست , پک Elite هست که در صفحه ی اول کامل توضیح داده شده.

2. در حال حاضر بهترین Game ها برای Xbox360 تولید میشه.

3.میخوره , ولی برای بازی استفاده ای نداره.

4.بله به اینترنت وصل میشه ولی فقط به سرور خود Microsoft. فعلا نه ولی قابلیت این کار رو داره که بعدا Browser های صفحات Wap و HTML رو داشته باشه.

5.رو کارتن و پشت دستگاه نوشته شده.مثل عکس زیر :

sasia09
06-09-2009, 22:04
Wireless Net Adaptor و play chargekit رو باید از کجا بخرم و قیمتشون چنده وآیا برای وصل کردن Wireless Net Adaptor باید مخابرات اونو وصل کنه یا نه و اگر مخابرات اونو وصل کنه هزینه اش چقدر میشه؟

master-of-soccer
06-09-2009, 22:05
من زنگ زدم west game گفت وزارت ارشاد ممنوع کرده البته فعلا تا نسخه اورجینالش بیاد...
قیمت کارت لایو چنده؟؟؟؟

sasia09
06-09-2009, 22:05
برای مدل مادربورد جاسپر چی پشتش می نویسند؟

pedram_sad
06-09-2009, 22:07
[quote=pedram_sad;4175112]شما پست بالای پست خودتون رو خوندید ؟

نه مزیتی ندارن
فقط باتری و شارژ نمیخوان

چرا براي LCD بدون سيم ضروريه:wac:
نه تنها برای lcd بلکه برای کلیه tv های بالاتر از 30 لازمه به نظر من
شما اگه دقت کنی روی ps2 چون کیفیت و res تولیدی کنسول اون بود روی اکثرا روی tv های سایز پایین توصیه میشد ولی الان با این rES کنسول 360 و چون معمولا اگه کسی دنبال LCD و HDMI میره باید سایز رو هم خیلی بالا در نظر بگیره تا معنی بده یعنی یک چیزی بالانی 46 که مفهوم 1920 نشون داده بشه
پس نیاز هست فاصله با TV خیلی زیاد باشه
حتی برای ساز هایی مثل 30 هم فاصله باید رعایت بشه چون نه میشه درست دید نه برای سلامتی مناسبه

WOLF 00
06-09-2009, 22:34
سلام یکی از اقوام داره میره دبی مایکروسافت اونجا نمایندگی داره؟

SamGun
06-09-2009, 22:40
من زنگ زدم west game گفت وزارت ارشاد ممنوع کرده البته فعلا تا نسخه اورجینالش بیاد...
قیمت کارت لایو چنده؟؟؟؟

چی رو ممنوع کرد !!؟؟

چرا دوستان جدیدا حرف هاشون حالت 20 سوالی شده !!!؟؟؟

یه جوری مسئله رو بیان میکنن که انگار ما باید حدس بزنیم راجب به چیه !!!

دوستان خواهشا هر مطلبی رو که در انجمن مینویسن با توضیحات کامل باشه !!

لطفا رعایت کنید.

مشاوره برای قیمت اینجا :

ممنون از همکاریتون

a.z.p.z
06-09-2009, 23:02
دوستان ببخشید این تی وی ها هم ظاهرا ریجن دارن حالا برای 360 ریجن باید با ریجن تی وی یکی باشه تا مشکلی پیش نیاد؟ ...
یکی میشه بگه چه جوری سیو رو از فلش توی هارد بریزیم یا برعکس ؟
ممنون ...

master-of-soccer
06-09-2009, 23:05
02166953137
این شماره west game ه...
من چیز مبهمی نگفتم...گفتم؟؟؟
من زنگ زدم گفتم بازیه فلان رو داری؟؟؟
گفت :نه الان وزارت ارشاد گیر داده کلا بازیه ایکس رو جمع کردیم...
من گفتم: پس کی درست می شه؟؟؟
گفت که: هروقت که دی وی دی اورجینال ینی پشت نقره ای بیاد... میاریم...

یکی میشه بگه چه جوری سیو رو از فلش توی هارد بریزیم یا برعکس ؟

منم این سوالو دارم...
__________________________________________________ ______________

یه سواله دیگه....
شما بازیاتونو از کجا می خرین؟؟؟
چون توپخونه که اصن مطمن نیس...

sasia09
06-09-2009, 23:55
با سلام دوباره و تشکر از samgun عزیز یه سوال دیگه داشتم امیدوارم بهم جواب بدین:
این وسایل که در صفحه اول تعریف کردین همگی روی کنسول موجودند یا باید جدا تهیه کرد؟
{مثلا فرمان برای بازیهای Racing}

SamGun
07-09-2009, 00:22
02166953137
این شماره west game ه...
من چیز مبهمی نگفتم...گفتم؟؟؟
من زنگ زدم گفتم بازیه فلان رو داری؟؟؟
گفت :نه الان وزارت ارشاد گیر داده کلا بازیه ایکس رو جمع کردیم...
من گفتم: پس کی درست می شه؟؟؟
گفت که: هروقت که دی وی دی اورجینال ینی پشت نقره ای بیاد... میاریم...

منم این سوالو دارم...
__________________________________________________ ______________

یه سواله دیگه....

آهان حالا شد !!
-----------------
نمیشه با فلاش Save بازی هارو انتقال داد.

.................................................. ..................
.................................................. ..................
واقعا Microsoft همه کاربران خودشو تو خفا نگه داشته !!!

آخه این چه Dashboard ی هست که هیچ کاری نمیشه باهاش کرد !!!؟؟؟

این همه قدرت !! این همه طرفدار !!! این همه امکانات!!! ولی نمیکنه یه Dashboard بیرون بده که تمام این مشکلات رو حل کنه.

من یکی که موندم خداوکیلی !!!!

با سلام دوباره و تشکر از samgun عزیز یه سوال دیگه داشتم امیدوارم بهم جواب بدین:
این وسایل که در صفحه اول تعریف کردین همگی روی کنسول موجودند یا باید جدا تهیه کرد؟
{مثلا فرمان برای بازیهای Racing}

نه عزیز اینها همگی وسایل جانبی کنسول هستن و بعضی از اونها هم تو بازار یا نیستن یا خیلی کم پیدا میشن.

برای تهیه اونها بهترین جا فروشگاه یگانه و فتحی هست.

WOLF 00
07-09-2009, 07:02
سلام یکی از اقوام داره میره دبی مایکروسافت اونجا نمایندگی داره؟
روی هارد 20 تقریبا چند تا بازی میشه ریخت؟

halflife g
07-09-2009, 07:18

دو تا بازي ميشه ريخت(تقريبا)

master-of-soccer
07-09-2009, 10:48
ای خدا مگه بازی هم میشه ریخت؟؟؟؟ ... چه جوری؟؟؟

یه سواله دیگه....

به این سوال جواب ندادین...

hamedchtsz
07-09-2009, 11:26
یه سوال داشتم.
اگه ایکس باکس 360 رو روی LCD Full HD بازی کنی نسبت به بازی با PC مجهز به کارت گرافیک 4870 از نظر گرافیکی برابری می کنه؟

SamGun
07-09-2009, 11:26

با اومدن داشبورد جدید که حجم بازی ها تقریبا نزدیک به 1 الی 2 گیگ کاهش پیدا کرده فکر میکنم تا 3 تا 4 بازی رو بشه نصب کرد.

ای خدا مگه بازی هم میشه ریخت؟؟؟؟ ... چه جوری؟؟؟

بله زمانی که دیسک DVD بازی رو در درایو DVD قرار میدید زمانی که LOAD بازی تمام شد یک گزینه در زیر به نام Game details

ظاهر میشه و شما بازدن دکمه ی Y بر روی Gamepad خود میتونید وارد اون بشید,پس از وارد شدن اولین گزینه یعنی

"Install to hard drive" رو بزنید و بعد منتظر بمانید تا بازی نصب شود.

یه سوال داشتم.
اگه ایکس باکس 360 رو روی LCD Full HD بازی کنی نسبت به بازی با PC مجهز به کارت گرافیک 4870 از نظر گرافیکی برابری می کنه؟

شما مطمئن باش با این کار چیزی فراتر از اونی رو که تصور میکنی رو خواهی دید. چون واقعا Xbox360 در نور پردازی حرف اول نسل 8 رو میزنه.

شما هیچ وقت نمیتونی با یک PC حتی با داشتن 2 کارت 9800GTX به صورت SLI در رزولیشن 1080p به 30 فریم در ثانیه برسی !!! ولی Xbox 360 با کمی نور پردازی بهتر و همین رزولیشن بازی شما رو با 60 فریم در ثانیه اجرا میکنه.

Yi Yi
07-09-2009, 12:37
شما هیچ وقت نمیتونی با یک PC حتی با داشتن 2 کارت 9800GTX به صورت SLI در رزولیشن 1080p به 30 فریم در ثانیه برسی !!! ولی Xbox 360 با کمی نور پردازی بهتر و همین رزولیشن بازی شما رو با 60 فریم در ثانیه اجرا میکنه.این تو هر بازی صادقه؟!! این یک چیز اثبات شده است یا فقط آرزوی شخصیه ی شماست؟! الان من تو تو رزولویشن 1900 * 1200 که کمی بالاتر از 1080یه تو بالاترین تنظیمات بازی GRID ، با کارت GTX 275 بالای 90 فریم میارم. تو Dead Space بالای 100 فریم. تو Crysis با کمی ور رفتن با تنظیمات نزدیک 40 فریم و ...
کنسول که فقط از کارت گرافیک تشکیل نشده، CPU هم هست. کنسول های نسل فعلی هم گرافیک و هم Cpu بسیار قوی ای دارند
در ضمن در قدرت بالاتر PC شکی نیست. اما چه PC ای؟ برای رسیدن به قدرت کنسول ها در ایران باید چیزی بالاتر از یک میلیون برای PC هم تراز خرج کرد. کنسول ها به صرف ترند اما اینکه بگیم کامپیوتری با داشتن دو کارت 9800 GTX به پای کنسول ها نمی رسه، زیاده رویه!

!@#$%^&*()
07-09-2009, 12:44
کارت 9800GTX به صورت SLI
$$$$$$دوتا gtx295 چی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (sli)$$$$$$

master-of-soccer
07-09-2009, 12:59
بله زمانی که دیسک DVD بازی رو در درایو DVD قرار میدید زمانی که LOAD بازی تمام شد یک گزینه در زیر به نام Game details

ظاهر میشه و شما بازدن دکمه ی Y بر روی Gamepad خود میتونید وارد اون بشید,پس از وارد شدن اولین گزینه یعنی

"Install to hard drive" رو بزنید و بعد منتظر بمانید تا بازی نصب شود.

من موقعی که دیویدی رو تو درایور می زارم...
اول reading میشه بعد یه راست می ره توو بازی...بعد از بازی میام بیرون .... نمی دونم کجا باید Y رو بزنم ... هرچی سعی کردم و گشتم هیچ جا پیدا نکردم...:18:
اصلن جوری نمیشه که بخام Y رو بزنم....
مشکل چیه؟؟؟؟؟ :(:41:

sasia09
07-09-2009, 13:54
با سلام وتشکر دوباره
یک سوال دیگه برام پیش اومده اونم اینکه با خط تلفن هم میشه با xbox360 وارد اینترنت شد؟

milky way
07-09-2009, 14:18
شما هیچ وقت نمیتونی با یک PC حتی با داشتن 2 کارت 9800GTX به صورت SLI در رزولیشن 1080p به 30 فریم در ثانیه برسی !!! ولی Xbox 360 با کمی نور پردازی بهتر و همین رزولیشن بازی شما رو با 60 فریم در ثانیه اجرا میکنه.
نه اینطوری نیست دوست عزیز PC فراتر از ایناست و خیلی هم قویتره ولی خوب باید با قیمت سنجید.

p3yman_xl
07-09-2009, 14:20
من موقعی که دیویدی رو تو درایور می زارم...
اول reading میشه بعد یه راست می ره توو بازی...بعد از بازی میام بیرون .... نمی دونم کجا باید Y رو بزنم ... هرچی سعی کردم و گشتم هیچ جا پیدا نکردم...:18:
اصلن جوری نمیشه که بخام Y رو بزنم....
مشکل چیه؟؟؟؟؟ :(:41:
شما این کارهایی که ایشون گفت رو کامل انجام دادی؟
اصلا NXE روی کنسول شما نصبه؟

با سلام وتشکر دوباره
یک سوال دیگه برام پیش اومده اونم اینکه با خط تلفن هم میشه با xbox360 وارد اینترنت شد؟
بله میشه. جواب سوال شما اینجا بود:
[ آموزش ] اتصال به شبکه Xbox Live ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

master-of-soccer
07-09-2009, 14:42

من زیاد اطلاعاتم از xbox کامل نیس... می شه بیشتر توضیح بدی ؟؟؟؟
من این کارارو انجام دادم.:
دی وی دی رو گزاشتم توو درایور...
بعد اون پایین میزنه reading ...
بعد خودش میره توو بازی ...
اون دکمه گردالوه D: رو می زنم Y رو می زنم برمی گرده توو داشبورد...
اون پایین بجای ریدینگ اسم بازی اومده...
میرم روو اسم بازی فقط گزینه select اومده...

MrGee
07-09-2009, 14:46
می شه به من چند تا راه حل بگید تا اینکه یه کاری بکنم تا
دستگاه زود گرم نکنه؟

MrGee
07-09-2009, 14:52
میشه به من چند تا راه حل بگید تا یه کاری کنم که دستگاه زود گرم نشه؟

در ضمن یکی از مدیرا لطفا به من بگه که چه جوری پست هام رو حذف کنم.
تعداد پستهایی که تکراری و به اشتباه می نویسم داره می ره بالا)

master-of-soccer
07-09-2009, 15:12
من مدیر نیستم...
ولی می تونی بجای اینکه پست قبلیتو پاک کنی ..همونو ویرایش کنی و چیزی بهش اضافه کنی...
__________________________________________________ __________________________

من زیاد اطلاعاتم از xbox کامل نیس... می شه بیشتر توضیح بدی ؟؟؟؟
من این کارارو انجام دادم.:
دی وی دی رو گزاشتم توو درایور...
بعد اون پایین میزنه reading ...
بعد خودش میره توو بازی ...
اون دکمه گردالوه D: رو می زنم Y رو می زنم برمی گرده توو داشبورد...
اون پایین بجای ریدینگ اسم بازی اومده...
میرم روو اسم بازی فقط گزینه select اومده...

آقا یه چیزی...
من داشبوردم آپدیت نیس.... که نمیشه بازی روش نصب کرد....:46:
زنگ زدن نکست جن گفت که توو بازیای جدید آپدیت داشبوردم هست...

XBOX LIVE
07-09-2009, 16:57
سلام دوستان
یه سوال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مدل کنسول من الایت جاسپر هستش
روزی 4 تا 8 ساعت بازی میکنم ایا مشکلی پیش میاد؟؟؟؟
اگه اره برای جلوگیری از خرابی باید چه کنم؟؟
خیلی ممنون

SamGun
07-09-2009, 18:13
نه اینطوری نیست دوست عزیز PC فراتر از ایناست و خیلی هم قویتره ولی خوب باید با قیمت سنجید.

شما اگه این تاپیک رو دنبال کرده باشید باید چند بار پست منو خونده باشید که نوشتم کارت گرافیک 8800GT با Over Clock معمولی(Default)

7% قوی تر از GPU به کار رفته در (PS3 (RSX هست !! و حتی اگر هم بگیم GPU در Xbox360 تا 3% قویتر از 8800GT هست باز همه میدونن

که الان کارتهایی با نام های X260 و X280 وارد بازار شده که خودش به تنهایی (بدون پل SLI) میتونه قدرتی معادل 2 برابر GPU در Xbox رو

داشته باشه !!!

پس هیچ کس حتی خود بنده منکر این قضیه نیستیم که قدرت PC از همه بیشتره , اما !!!

اینو هم شما در نظر بگیر که FSP قطعات PC با هم تفاوت داره و حدود 70 % از کسانی که یک سیستم رو میخرن ممکن هست اصلا

چیزی راجب به این قضیه ندونن یا بهش توجهی نکن !! که دقیقا نتیجه اش میشه اون مشکلات پیش پا افتاده ای که هر روز دوستان

میان مطرحش میکنن و شما داری باهاشون دست و پنجه نرم میکنی !!

باز با این حال خود شما بهتر میدونی که هیچ کدوم از قظعات PC به صورت Real و بازده ی 100% نیست !! پس ما در اینجا با ناهمانگی

حتی اگر به مواردی که گفتم دقت بشه.

البته مشکلات ویندوزی و نرم افزاری هم در این مشکل دخیل هستن که Xbox360 و PS3 هیچ کدوم از این مشکلات رو ندارن

پس من هیچ وقت نظرم رو راجب به این قضیه عوض نمیکنم.

ولی حرف شما برای بنده متین و قابل احترام هست

تنها کاری که شما باید انجام بدی اینه که دستگاه رو در جایی قرار بدی که دورش بسته نباشه و هوای خنک در اطراف اون جریان داشته باشه.

اگه کنسول شما Perimium یا Elite هست به علت داشتن هارد کنسول رو به حالت عمودی قرار بدید تا تهویه به بهترین شکل صورت بگیره .

البته اینو هم در نظر داشته باشید که گرمای کنسول طبیعی هست
--------------------------------
پاک کردن پست کار مدیریت و همکاران انجمن هست. شما فقط پست خودت رو ویرایش کن .پست اضافی رو خود مدیران حذف خواهند کرد.

آقا یه چیزی...
من داشبوردم آپدیت نیس.... که نمیشه بازی روش نصب کرد....:46:
زنگ زدن نکست جن گفت که توو بازیای جدید آپدیت داشبوردم هست..

به داشبورد قدیم میگن Pre-NXE و به داشبورد جدید میگن NXE :

Soheil_Punisher
07-09-2009, 18:39
سلام
الان سایتی هست که بشه بازی های 360 رو با قیمت مناسب تهیه کرد ...؟

Terova
07-09-2009, 18:48
سلام دوستان
یه سوال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مدل کنسول من الایت جاسپر هستش
روزی 4 تا 8 ساعت بازی میکنم ایا مشکلی پیش میاد؟؟؟؟
اگه اره برای جلوگیری از خرابی باید چه کنم؟؟
خیلی ممنون

مدل جاسپر خرابیش خیلی پایین اومده و بیشتر ارور E74 میده که مستقیم به GPU مربوط میشه..

وقتی شما از رزولیشن بالا استفاده کنید فشار زیادی به GPU و چیپ HANA وارد میشه که امکان اینکه زودتر خراب بشن بالاتر میره..

من توصیعه میکنم روش های کولینگ رو انجام بدین و سعی کنید تو رزولیشن های بالا زیاد استفاده نکنید..

اجرای روش های کولینگ که مهمترینش 12 ولت کردن فنها هست..

آقا یه چیزی...
من داشبوردم آپدیت نیس.... که نمیشه بازی روش نصب کرد....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زنگ زدن نکست جن گفت که توو بازیای جدید آپدیت داشبوردم هست...

وقتی اومدی تو محیط داشبور Y رو بزن و Instal Game

eblis_714
07-09-2009, 21:09
سلام دوستان
میخوام پروفایلم رو (تمام سیو ها و گیم اسکور ها) از یه ایکس باکس به یه ایکس باکس دیگه منتقل کنم و اساتید این جا فرمودند فقط باید از مموری کارت برای این کار استفاده کنم
شما راهی به جز مموری برای این کار سراغ ندارید؟(مثل استفاده از فلش و سیدی چون برام خیلی مهمه و کارم ضروریه!!!)

master-of-soccer
07-09-2009, 21:10
سلام دوستان
میخوام پروفایلم رو (تمام سیو ها و گیم اسکور ها) از یه ایکس باکس به یه ایکس باکس دیگه منتقل کنم و اساتید این جا فرمودند فقط باید از مموری کارت برای این کار استفاده کنم
شما راهی به جز مموری برای این کار سراغ ندارید؟(مثل استفاده از فلش و سیدی چون برام خیلی مهمه و کارم ضروریه!!!)

فکر می کنم با فلش هم بشه.... ولی مطمن نیستم.... که فلش رو وصل کنی ... بری توو هارد بعد کپی کنی روو فلش...

البته شاید نشه ...من تاحالا امتحان نکردم و مطمن نیستم...

سلام
الان سایتی هست که بشه بازی های 360 رو با قیمت مناسب تهیه کرد ...؟

__________________________________________________ _________
دوستان ممنونم از راهنمایی هاتون...

آقا یه سوال....
نکست جن به من گفت که بازی های جدید خودش داشبورد رو آپدیت می کنه... درسته؟؟؟؟

alipsp
07-09-2009, 21:14
عکس بازیگران فیلم گیرز آو وار.خیلی زیاد شبیه هستن

SamGun
07-09-2009, 22:01
این تو هر بازی صادقه؟!! این یک چیز اثبات شده است یا فقط آرزوی شخصیه ی شماست؟! الان من تو تو رزولویشن 1900 * 1200 که کمی بالاتر از 1080یه تو بالاترین تنظیمات بازی GRID ، با کارت GTX 275 بالای 90 فریم میارم. تو Dead Space بالای 100 فریم. تو Crysis با کمی ور رفتن با تنظیمات نزدیک 40 فریم و ...
کنسول که فقط از کارت گرافیک تشکیل نشده، CPU هم هست. کنسول های نسل فعلی هم گرافیک و هم Cpu بسیار قوی ای دارند
در ضمن در قدرت بالاتر PC شکی نیست. اما چه PC ای؟ برای رسیدن به قدرت کنسول ها در ایران باید چیزی بالاتر از یک میلیون برای PC هم تراز خرج کرد. کنسول ها به صرف ترند اما اینکه بگیم کامپیوتری با داشتن دو کارت 9800 GTX به پای کنسول ها نمی رسه، زیاده رویه!

جواب شما:

شما فقط به من بگو با کدوم نرم افزار تست کردی که Dead Space رو بالای 100 فریم Render کردی !؟!؟!

از رو شکم که نمیشه فریم بازی رو معلوم کرد !!

فکر می کنم با فلش هم بشه.... ولی مطمن نیستم.... که فلش رو وصل کنی ... بری توو هارد بعد کپی کنی روو فلش...

البته شاید نشه ...من تاحالا امتحان نکردم و مطمن نیستم...

__________________________________________________ _________
دوستان ممنونم از راهنمایی هاتون...

آقا یه سوال....
نکست جن به من گفت که بازی های جدید خودش داشبورد رو آپدیت می کنه... درسته؟؟؟؟

نه نمیشه با فلش چیزی رو انتقال داد یا Save کرد.البته شاید در آینده فکری براش بشه.

بله البته نه آخرین update داشبورد رو !! بلکه داشبورد جدید رو که با نام NXE هست.

milky way
07-09-2009, 22:57
عکس بازیگران فیلم گیرز آو وار.خیلی زیاد شبیه هستن

هنرپیشه هاش بد نیستن ولی فکر نمیکنم فیلم جالبی بشه.

astatira
08-09-2009, 00:10
سلام اقا من جاسپرهم گرفتم سه چراغ شدش

Michael Ropy
08-09-2009, 06:35
سلام. میگم اگه بدم از خارج برام الایت بگیرن 299 دلار بیارم ایران، میشه اینجا کرکش کرد درسته؟ چقدر میگیرن؟ مشکلی که پیش نمیاد؟!

p3yman_xl
08-09-2009, 09:16
سلام. میگم اگه بدم از خارج برام الایت بگیرن 299 دلار بیارم ایران، میشه اینجا کرکش کرد درسته؟ چقدر میگیرن؟ مشکلی که پیش نمیاد؟!

بله میشه کپی خور کرد. مشکلی هم پیش نمیاد... معمولا 10 هزار تومان میگیرند.

generaltj
08-09-2009, 09:42
سلام اقا من جاسپرهم گرفتم سه چراغ شدش

چن وقته خریدی؟
چند ساعت بدون وقفه بازی می کردی؟:18:
بازی رو رو هارد نصب می کردی؟
تاریخ ساختش چند بود؟(چون اول تابستون یارو فالکونو ب جای جاسپر بهم فروخت):13:
وگرنه جاسپر به این راحتی 3چراغه نمیشه:5:

MrGee
08-09-2009, 13:17
آقا می شه به من به گید چی کار کنم تا 360 زود گرم نکنه؟

4870x2
08-09-2009, 14:20
پیر شدیم و قیمت پایین نیومدش!
یعنی میشه منم 360 بخرم؟!:)

pouyacapitan
08-09-2009, 15:34
آقا می شه به من به گید چی کار کنم تا 360 زود گرم نکنه؟
از روش های cooling استفاده کنید!
دستگاه رو جای مناسب بزارید.
از دستگاه به جای کولرم می شه استفاده کرد! D:

master-of-soccer
08-09-2009, 15:43
ای بابــــــــــــــــــــــ ــــــا!!!!!!
من بت من رو گرفتم گزاشتم رو سیستم که دشبورد آپدیت شه ولی نشد و یه صفحه سفید اومد و یه آرم x box وسطش....
حالا چی کار کنم؟؟؟؟ ای خــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــدا !!!!

hamedchtsz
08-09-2009, 15:45
دوستان دو چیزی که مدل الیت اضافه داره نسبت به مدل پرو یعنی:کابلHDMI+مبدل صدا ، چی هستن و به چه دردی می خورن؟

hamedchtsz
08-09-2009, 15:50
شما اگه این تاپیک رو دنبال کرده باشید باید چند بار پست منو خونده باشید که نوشتم کارت گرافیک 8800GT با Over Clock معمولی(Default)

7% قوی تر از GPU به کار رفته در (PS3 (RSX هست !! و حتی اگر هم بگیم GPU در Xbox360 تا 3% قویتر از 8800GT هست باز همه میدونن

که الان کارتهایی با نام های X260 و X280 وارد بازار شده که خودش به تنهایی (بدون پل SLI) میتونه قدرتی معادل 2 برابر GPU در Xbox رو

داشته باشه !!!

پس هیچ کس حتی خود بنده منکر این قضیه نیستیم که قدرت PC از همه بیشتره , اما !!!

اینو هم شما در نظر بگیر که FSP قطعات PC با هم تفاوت داره و حدود 70 % از کسانی که یک سیستم رو میخرن ممکن هست اصلا

چیزی راجب به این قضیه ندونن یا بهش توجهی نکن !! که دقیقا نتیجه اش میشه اون مشکلات پیش پا افتاده ای که هر روز دوستان

میان مطرحش میکنن و شما داری باهاشون دست و پنجه نرم میکنی !!

باز با این حال خود شما بهتر میدونی که هیچ کدوم از قظعات PC به صورت Real و بازده ی 100% نیست !! پس ما در اینجا با ناهمانگی

حتی اگر به مواردی که گفتم دقت بشه.

البته مشکلات ویندوزی و نرم افزاری هم در این مشکل دخیل هستن که Xbox360 و PS3 هیچ کدوم از این مشکلات رو ندارن

پس من هیچ وقت نظرم رو راجب به این قضیه عوض نمیکنم.

ولی حرف شما برای بنده متین و قابل احترام هست

یعنی شما می گی قدرت پردازش کارت گرافیک های امروزی مثل 275 جی تی ایکس حداقل 2 برابر ایکس باکسه اما با توجه به مشکلات نصب و اجرا روی پی سی، کنسول رو ترجیح می دید. درسته؟

که البته این مورد هم با اینکه کنسولی ها معمولا عنوان می کنن اما حداقل برای من که اصلا پیش نمیاد. یعنی اصلا به خاطر ندارم آخرین بار کی بازی رو گرفتم که نصب نشده یا مشکل اجرا داشته. به علاوه برای بازی های pc هموار پچ های مکمل ارائه می شه که کیفیت بازی رو بهبود می ده. همچنین مزیت بزرگ بازی های پی سی قابل ویرایش بودنشونه. مثلا برای دو عنوان مشخص تر مثل جی تی ای و pes چیزی در بازی نیست که نتونید تغییر بدید. هر کاراکتر و مکان و شی رو می تونید از طریق برنامه های جانبی به بازی منتقل کنید

SamGun
08-09-2009, 16:13
یعنی شما می گی قدرت پردازش کارت گرافیک های امروزی مثل 275 جی تی ایکس حداقل 2 برابر ایکس باکسه اما با توجه به مشکلات نصب و اجرا روی پی سی، کنسول رو ترجیح می دید. درسته؟

که البته این مورد هم با اینکه کنسولی ها معمولا عنوان می کنن اما حداقل برای من که اصلا پیش نمیاد. یعنی اصلا به خاطر ندارم آخرین بار کی بازی رو گرفتم که نصب نشده یا مشکل اجرا داشته. به علاوه برای بازی های pc هموار پچ های مکمل ارائه می شه که کیفیت بازی رو بهبود می ده. همچنین مزیت بزرگ بازی های پی سی قابل ویرایش بودنشونه. مثلا برای دو عنوان مشخص تر مثل جی تی ای و pes چیزی در بازی نیست که نتونید تغییر بدید. هر کاراکتر و مکان و شی رو می تونید از طریق برنامه های جانبی به بازی منتقل کنید

حداقل نه ولی میشه گفت 2 برابر هست. بله

خب شما خودت که PC بازی میکنی بگو چند وقت طول کشید تا بازیه ی GTA IV روی PC بدرستی نصب و اجرا بشه !!؟؟؟

من میگم حدود 6 ماه یا حتی بیشتر.

خود بنده 4 نسخه بازی رو عوض کردم ولی باز درست نشد.

چرا نیست ؟!!؟؟! برای بازی های Xbox هم Patch هایی عرضه میشه !!! البته نه همه ی بازی ها و نه در DVD یا CD یا بصورت یک فایل قابل دانلود , بلکه وقتی شما یک بازی رو داخل Xbox گذاشته و میخواهید با آن LIVE بازی کنید بعضی مواقع از شما درخواست update بازی رو میکنه .

خب سیاست Microsoft هم به همین خاطر هست که شما نتونی هیچ تغییراتی رو در بازی اعمال کنی !!! وگرنه نمیومد بازی رو طوری

طراحی کنه که زمانی شما DVD رو داخل Rom یک PC میزارید با یک Video روبرو بشید که میگه "این بازی مخصوص Xbox 360 هست"

برای بازیه PES هم براحتی میشه Patch های مختلفی رو به صورت فصلی قرار بدن تا از طریق LIVE دانلود بشه.

دوستان دو چیزی که مدل الیت اضافه داره نسبت به مدل پرو یعنی:کابلHDMI+مبدل صدا ، چی هستن و به چه دردی می خورن؟

خب کابل HDMI که برای نمایش تصاویر (HD (480,720 و (Full HD(1080i,1080p به کار میره .اینم از عکس :

مبدل صدا هم برای تبدیل فیش های R و L به یک فیش (AUX (3.5mm که برای صدای Stereo هست استفاده میشه.اینم از عکس:

hamedchtsz
08-09-2009, 16:34

خب شما خودت که PC بازی میکنی بگو چند وقت طول کشید تا بازیه ی GTA IV روی PC بدرستی نصب و اجرا بشه !!؟؟؟

چرا نیست ؟!!؟؟! برای بازی های Xbox هم Patch هایی عرضه میشه !!! البته نه همه ی بازی ها و نه در DVD یا CD یا بصورت یک فایل قابل دانلود , بلکه وقتی شما یک بازی رو داخل Xbox گذاشته و میخواهید با آن LIVE بازی کنید بعضی مواقع از شما درخواست update بازی رو میکنه .

خب سیاست Microsoft هم به همین خاطر هست که شما نتونی هیچ تغییراتی رو در بازی اعمال کنی !!! وگرنه نمیومد بازی رو طوری

طراحی کنه که زمانی شما DVD رو داخل Rom یک PC میزارید با یک Video روبرو بشید که میگه "این بازی مخصوص Xbox 360 هست"

برای بازیه PES هم براحتی میشه Patch های مختلفی رو به صورت فصلی قرار بدن تا از طریق LIVE دانلود بشه.

به هر حال قابل ویرایش بودن بازی های پی سی مزیت خیلی بزرگیه. به علاوه قدرت خیلی بالاتر گرفیک. در واقع ایکس باکس تو سال 2005 مونده. در حالی که قدرت کارت های گرافیکی روز به روز بیشتر می شه.
بازی جی تی ای هم من اولین نسخه که گرفتم دو ماه بعد از عرضه بازی به راحتی بازی کردم و کرک سالمی براش اومده بود. قبلش هم با چند عملیات ساده می شد بازی کرد. البته توجه کنید که مشکلات به خاطر نسخه غیر اصل بودنه. ولی اگه بخواد مقایسه بشه نسخه اصلی مقایسه می شه که دیگه این مشکلات هم وجود نداره. به علاوه بازی جی تی ای شاید ازین لحاظ پر مشکل ترین بازی سال بود.
به علاوه مثلا انتقال یه دونه سیو روی کنسول چه قدر برای شما مشکل آفرینه؟ شما براحتی می تونید به شبکه live متصل بشید و بازی رو آپدیت کنید؟ در صورتی که بازی های پی سی رو به راحتی می شه آپدیت کرد چون هر پچی عرضه می شه کرکش هم موجوده

SamGun
08-09-2009, 16:48
به هر حال قابل ویرایش بودن بازی های پی سی مزیت خیلی بزرگیه. به علاوه قدرت خیلی بالاتر گرفیک. در واقع ایکس باکس تو سال 2005 مونده. در حالی که قدرت کارت های گرافیکی روز به روز بیشتر می شه.
بازی جی تی ای هم من اولین نسخه که گرفتم دو ماه بعد از عرضه بازی به راحتی بازی کردم و کرک سالمی براش اومده بود. قبلش هم با چند عملیات ساده می شد بازی کرد. البته توجه کنید که مشکلات به خاطر نسخه غیر اصل بودنه. ولی اگه بخواد مقایسه بشه نسخه اصلی مقایسه می شه که دیگه این مشکلات هم وجود نداره. به علاوه بازی جی تی ای شاید ازین لحاظ پر مشکل ترین بازی سال بود.
به علاوه مثلا انتقال یه دونه سیو روی کنسول چه قدر برای شما مشکل آفرینه؟ شما براحتی می تونید به شبکه live متصل بشید و بازی رو آپدیت کنید؟ در صورتی که بازی های پی سی رو به راحتی می شه آپدیت کرد چون هر پچی عرضه می شه کرکش هم موجوده

درسته . اگه به جواب من در پستی که از خودم نقل کردید توجه کرده باشید منم دقیقا همین حرف رو زدم !! که گرافیک ها بسیار قدرتمند هستن اما به علت

کار نشدن اختصاصی بازی روی اونها در بعضی مواقع به مشکل بر میخورن. چون اکثر بازی ها از روی Xbox360 به PC پورت میشن و

همین کار باعث بروز مشکلاتی خواهد شد.البته نه همیشه. حتی اکثر بازی ها PS3 از روی Xbox360 پورت میشن !! و به خاطر همین هست که یک بازی در Xbox360 با سرعت 60 فریم در ثانیه و همون بازی رو PS3 با 30 فریم در ثانیه Render میشه.

کی گفته Xbox360 تو سال 2005 مونده !!!!؟؟؟؟؟ یا خداااااااااا !!!

خب شما Xbox360 نداری و نمیدونی چطور دستگاهی هست !!! از سال 2005 تا الان 100 ها بازی منتشر شده که هر کدوم با جلو رفتن زمان بهبود پیدا کرده !!!

در حال حاضر بازی Gears of Ware 2 که یکی از پر جزئیات ترین و بهترین بازی ها که هم از نظر Game Play و هم از نظر گرافیک بوده , برای ساخت اون فقط از 65% توان Xbox360 استفاده شده !!!! که این میتونه نوید بخش بازی های با گرافیک بیشتر و جذاب تر برای ما باشه !!!

در صورتی که در Gears of War 1 فقط از 40% توان Xbox 360 استفاده شد است

خب این نظر شماست که ایجاد تغییرات در بازی یک کار جالب و سرگرم کننده ای هست !!

خیلی ها هستن که حتی از Cheat برای بازی خود استفاده نمیکنن چه برسه به Patch و این حرفها.

واسه انتقال SAVE ها هم مشکل داشبورد هست که MS این امکان رو برای Xbox360 نذاشته !! و شاید در آینده فکری به حالش بشه.

{sahand}
08-09-2009, 18:27
شما براحتی می تونید به شبکه live متصل بشید و بازی رو آپدیت کنید؟ در صورتی که بازی های پی سی رو به راحتی می شه آپدیت کرد چون هر پچی عرضه می شه کرکش هم موجوده
ببخشید وارد بحثتون می شم، ولی این امکان برای 360 و ps3 هم هست، با این تفاوت که دیگه کرک نمی خواد!

hamedchtsz
08-09-2009, 19:15
درسته . اگه به جواب من در پستی که از خودم نقل کردید توجه کرده باشید منم دقیقا همین حرف رو زدم !! که گرافیک ها بسیار قدرتمند هستن اما به علت

کار نشدن اختصاصی بازی روی اونها در بعضی مواقع به مشکل بر میخورن. چون اکثر بازی ها از روی Xbox360 به PC پورت میشن و

همین کار باعث بروز مشکلاتی خواهد شد.البته نه همیشه. حتی اکثر بازی ها PS3 از روی Xbox360 پورت میشن !! و به خاطر همین هست که یک بازی در Xbox360 با سرعت 60 فریم در ثانیه و همون بازی رو PS3 با 30 فریم در ثانیه Render میشه.

کی گفته Xbox360 تو سال 2005 مونده !!!!؟؟؟؟؟ یا خداااااااااا !!!

خب شما Xbox360 نداری و نمیدونی چطور دستگاهی هست !!! از سال 2005 تا الان 100 ها بازی منتشر شده که هر کدوم با جلو رفتن زمان بهبود پیدا کرده !!!

در حال حاضر بازی Gears of Ware 2 که یکی از پر جزئیات ترین و بهترین بازی ها که هم از نظر Game Play و هم از نظر گرافیک بوده , برای ساخت اون فقط از 65% توان Xbox360 استفاده شده !!!! که این میتونه نوید بخش بازی های با گرافیک بیشتر و جذاب تر برای ما باشه !!!

در صورتی که در Gears of War 1 فقط از 40% توان Xbox 360 استفاده شد است

خب این نظر شماست که ایجاد تغییرات در بازی یک کار جالب و سرگرم کننده ای هست !!

خیلی ها هستن که حتی از Cheat برای بازی خود استفاده نمیکنن چه برسه به Patch و این حرفها.

واسه انتقال SAVE ها هم مشکل داشبورد هست که MS این امکان رو برای Xbox360 نذاشته !! و شاید در آینده فکری به حالش بشه.

منظورم این بود که سخت افزار ایکس باکس مربوط به سال 2005 نه بازی هاش...
چون شما سال 2005 سخت افزار high end هم بسته باشی الان کم کم وقت آپگرید کردنه.

راستش من می خوام ایکس باکس بخرم ولی نمی تونم خودمو راضی کنم که دستگاهی رو با فناوری چهار سال (غریب به 5 سال) پیش بخرم در حالی که قدرت پردازش گرافیکی از اون موقع تاحالا حداقل سه چهار برابر شده به علاوه باید دوبرابر قیمت واقعی یعنی حدود 500 تومن برای این دستگاه پول بدم در حالی که نصف این قیمت معادل کارت گرافیک 260 gtx core 216 هست که به گفته خو شما بازی هارو با کیفیت دوبرابر پردازش می کنه

master-of-soccer
08-09-2009, 19:52
آقا کسی نمیدونه من چی کار کنم؟؟؟؟؟
من batman رو گرفتم که همراهش دشبورد رو هم آپدیت کنم...
ولی آپدیت نشد هیچ بازی هم اجرا نشد....
من چی کار کنم....

generaltj
08-09-2009, 20:26

راستش من می خوام ایکس باکس بخرم ولی نمی تونم خودمو راضی کنم که دستگاهی رو با فناوری چهار سال (غریب به 5 سال) پیش بخرم در حالی که قدرت پردازش گرافیکی از اون موقع تاحالا حداقل سه چهار برابر شده به علاوه باید دوبرابر قیمت واقعی یعنی حدود 500 تومن برای این دستگاه پول بدم در حالی که نصف این قیمت معادل کارت گرافیک 260 gtx core 216 هست که به گفته خو شما بازی هارو با کیفیت دوبرابر پردازش می کنه

شما در کل با ایکس باکس مشکل داری:31:
دلیلش هم اینه که تا اون دسته خوش دستش رو دستت نگرفتی و نمیفهمی وقتی تو gow2 یه لوکست رو نصف میکنی چه کیفی میده:27:
تازه بازی های ایکس باکس زودتر ار پی30 عرضه میشه:5:
تنها مزیتی که کنسول ها رو ار پی30 جدا میسازه به نظرم سرعت بازی چون من تا حالا 1ملیون500 خرج پی30 کردم ولی هنوز یه سیمس رو مثل آدم بالا نمیاره:19:
در ضمن 500تومن هم نمیخواد بدی میتونی یه آرکید با 320 تومن بخری.
قدرت ایکس باکس هم تا سال 2012 هم جوابگو نیازها هست زیرا اونها با نگاه به آینده این کنسولو ساختن.
یکی دیگر از مزایای ایکس باکس به بقیه پروژه ناتاله که پی30 تا آینده های دور رنگش رو نخواهد دید:27:

hamedchtsz
08-09-2009, 20:53
شما در کل با ایکس باکس مشکل داری:31:
دلیلش هم اینه که تا اون دسته خوش دستش رو دستت نگرفتی و نمیفهمی وقتی تو gow2 یه لوکست رو نصف میکنی چه کیفی میده:27:
تازه بازی های ایکس باکس زودتر ار پی30 عرضه میشه:5:
تنها مزیتی که کنسول ها رو ار پی30 جدا میسازه به نظرم سرعت بازی چون من تا حالا 1ملیون500 خرج پی30 کردم ولی هنوز یه سیمس رو مثل آدم بالا نمیاره:19:
در ضمن 500تومن هم نمیخواد بدی میتونی یه آرکید با 320 تومن بخری.
قدرت ایکس باکس هم تا سال 2012 هم جوابگو نیازها هست زیرا اونها با نگاه به آینده این کنسولو ساختن.
یکی دیگر از مزایای ایکس باکس به بقیه پروژه ناتاله که پی30 تا آینده های دور رنگش رو نخواهد دید:27:

پروژه ناتال چی بیده؟

hamedchtsz
08-09-2009, 20:54

کسی نمی دونه!؟

ضمنا من یک پست دادم که تکراری هم نبود ولی به دلیل تکراری پاک شد
جل الخالق

milky way
08-09-2009, 21:02

قضیه مهم قیمت هست، درسته Xbox360 نسبتاً داره ضعیف میشه ولی هنوز اونقدر ضعیف نشده که از نظر قیمت بتونی با PC مقایسش کنی.

البته بعضیا نسلی ارتقاء یافته برای کنسول های حاضر پیشبینی میکنن، مثلاً درسته دوستان صحبت از سال 2012 میکنن به عنوان تاریخ انقضا Xbox360 اونم بخاطر Natal (که البته یکی از مدیران ماکروسافت هم اینو گفته بود) ولی من چند جا میخوندم احتمالاً تو این بین، ماکروسافت یا حتی سونی یکمی کنسولاشون رو ارتقاء سخت افزاری بدن مثلاً احتمال خیلی زیادی هست که سال دیگه ماکروسافت کنسولی با رم 1 گیگ عرضه کنه چون Xbox360 الان بشدت از مموری پائین رنج میبره و همین الانم ماکروسافت برای توسعه دهنده نسخه از Xbox360 با مموری اضافه 512 رو برای توسعه میفرسته (همون Xbox360 های مشکی که بالاش یه کله اضافی داره که در اصل یه مموری اکسترنال اونجا قرار داده).

master-of-soccer
08-09-2009, 21:22
من چی کار کنم....

..........

SamGun
08-09-2009, 22:02
قضیه مهم قیمت هست، درسته Xbox360 نسبتاً داره ضعیف میشه ولی هنوز اونقدر ضعیف نشده که از نظر قیمت بتونی با PC مقایسش کنی.

البته بعضیا نسلی ارتقاء یافته برای کنسول های حاضر پیشبینی میکنن، مثلاً درسته دوستان صحبت از سال 2012 میکنن به عنوان تاریخ انقضا Xbox360 اونم بخاطر Natal (که البته یکی از مدیران ماکروسافت هم اینو گفته بود) ولی من چند جا میخوندم احتمالاً تو این بین، ماکروسافت یا حتی سونی یکمی کنسولاشون رو ارتقاء سخت افزاری بدن مثلاً احتمال خیلی زیادی هست که سال دیگه ماکروسافت کنسولی با رم 1 گیگ عرضه کنه چون Xbox360 الان بشدت از مموری پائین رنج میبره و همین الانم ماکروسافت برای توسعه دهنده نسخه از Xbox360 با مموری اضافه 512 رو برای توسعه میفرسته (همون Xbox360 های مشکی که بالاش یه کله اضافی داره که در اصل یه مموری اکسترنال اونجا قرار داده).

کاملا حرف شما تایید میشه ولی خب این کار ها جزو یکسری عملیات Completion هست که هیچ تغییری در نحوه ی اجرا و پردازش بازی

نداره و فقط به یکسری از کارهای جانبی کمک میکنه تا کاربر با هزینه ی کمتری مواجه باشه.

پروژه ناتال چی بیده؟

اینجا پیمان جان کامل توضیح داده :

کسی نمی دونه!؟

ضمنا من یک پست دادم که تکراری هم نبود ولی به دلیل تکراری پاک شد
جل الخالق

اینجا کامل توضیح دادم چطور ندید ؟!؟!؟

Terova
08-09-2009, 22:22
من چی کار کنم.... بازیهای جدید رو باید با فریموری جدید اجرا کنی (1.5 یا 1.6) و به احتمال زیاد فریموری شما قدیمی هست و بازیهای جدید رو اجرا نمیکنه..

راستش من می خوام ایکس باکس بخرم ولی نمی تونم خودمو راضی کنم که دستگاهی رو با فناوری چهار سال (غریب به 5 سال) پیش بخرم در حالی که قدرت پردازش گرافیکی از اون موقع تاحالا حداقل سه چهار برابر شده به علاوه باید دوبرابر قیمت واقعی یعنی حدود 500 تومن برای این دستگاه پول بدم در حالی که نصف این قیمت معادل کارت گرافیک 260 gtx core 216 هست که به گفته خو شما بازی هارو با کیفیت دوبرابر پردازش می کنهالان همه شرکتها دارن بیشتر برای کنسولها بازی میزنن و اکثر بازیها با تاخیر چند ماه یا یک ساله برای PC عرضه میشه که اینها هم فقط به خاطر فشار MS هست که مطمئناً تا یکی دو سال دیگه این فشار کمتر میشه و میزان بازی های PC هم به شدت پایین میاد..

ما ایرانی ها به اولین چیزی که تو بازی نگاه میکنیم گرافیک هست ولی خارجی ها زیاد به گرافیک اهمیت نمیدن من تو لیست بازی های خارجی ها که نگاه میکنم بازیهای عجیبی میبینم که اصلا ما دنبال اونها نمیریم چون اعتقاد داریم گرافیکش پایین هست.!!
جالب اینجا بود که خیلی هاشون باز های پر گرافیک این نسل رو اصلا بازی نکرده بودن..

در مرود برتری گرافیکم بگم که شاخ ترین بازی PC کریسیس بود که نسخه 2 اون بازی برای 360 و PS3 هم تایید شد..

در هر حال این مغایسه اصلا جالب نیست و توسیعه میکنم ادامه ندیم..

دوستان دو چیزی که مدل الیت اضافه داره نسبت به مدل پرو یعنی:کابلHDMI+مبدل صدا ، چی هستن و به چه دردی می خورن؟کابل صدا باعث میشه که شما صدای اوپتیکال و معمولی رو از 360 بگیرین که برای کسانی که سینمای خانگی دارن یا میخوان از مانیتور استفاده کنند خیلی مفیده..

کابل HDMI هم برای گرفتن بالاترین کیفیت تصویر استفاده میشه که بیشتر به در LCD TV یا مانیتور های نسل جدید میخوره..

alireza_sun72
08-09-2009, 22:44
سلام من دنبال یه هارد واسه xbox 360 م هستم نو شو کجا میفوروشه قیمت 20 و 60 چنده؟ کسی دسته دو نمیفوروشه؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

milky way
08-09-2009, 22:54
ببنید این قضیه خیلی سادست من نمیدونم چرا بعضیا زورشون میاد قبول کنن خوب یه PC Highend شاید چند برابر یه کنسول نسل فعلی قویتر باشه ولی اصلاً دلیلی بر بهتر بودنش نمیشه چون فاکتور قیمت همیشه دخیله و من خودم طرفدار شدید کنسول ها هستم و فکر میکنم برای بازی بهتر هستن، ولی آنالیز این مسئله بسیار بسیار سادست: از اونجایی تکنولوژی تولید قطعات سخت افزاری روزانه پیشرفت میکنه خوب این مشخصه که GPU که 3-4 سال پیش ATI یا Nvidia برای کنسول ها تولید کردن توانایی GPU که به تازگی این دو کمپانی تولید کردن نداره، همونطور که کارت های گرافیک 3-4 سال پیش توانایی کارت های الان رو ندارن این مسئله در مورد پردازنده هم به همین صورته تقریباً.

حالا یکی ممکنه این سوال رو مطرح کنه که بازیهایی که مولتی پلتفرم میاد پس چرا نسخه PC گرافیک بالاتری نداره؟ جوابش خیلی سادست چون اصلاً این بازیها نمیتونن گرافیک بالاتری از اون چیزی که کنسول ها نمایش میدن داشته باشه و اکثر بازیها اصلاً برای کنسول ها طراحی میشن نه برای PC که به گرافیک بالاتری برسن، مگه اختلافات در جزئیات باشه.

تنها راه مقایسه مقایسه فریم ریت هست ببنید مثلا Xbox360 در یک بازی چه فریم ریتی میده و یه PC Highend چه فریم ریتی، من یسری تست کارت گرافیک اینجا گذاشتم که مدیر محترم زحمت پاک کردنش رو کشیدن، تا بحثی نمونه، مثلا Call of Juarez روی PC Highend در رزولوشن 1080p ممکنه فریم ریتی در حدود 120-130 فریم در ثانیه بده، حالا سوال اینجاست که آیا هیچ کنسولی میتونی در این بازی همچین فریم ریتی بده؟

alireza_sun72
08-09-2009, 22:57
کسی نمیدونه هارد کجا میفوروشه ؟ چرا جواب نمبدبن؟؟؟؟؟

SamGun
08-09-2009, 22:59
ببنید این قضیه خیلی سادست من نمیدونم چرا بعضیا زورشون میاد قبول کنن خوب یه PC Highend شاید چند برابر یه کنسول نسل فعلی قویتر باشه ولی اصلاً دلیلی بر بهتر بودنش نمیشه چون فاکتور قیمت همیشه دخیله و من خودم طرفدار شدید کنسول ها هستم و فکر میکنم برای بازی بهتر هستن، ولی آنالیز این مسئله بسیار بسیار سادست: از اونجایی تکنولوژی تولید قطعات سخت افزاری روزانه پیشرفت میکنه خوب این مشخصه که GPU که 3-4 سال پیش ATI یا Nvidia برای کنسول ها تولید کردن توانایی GPU که به تازگی این دو کمپانی تولید کردن نداره، همونطور که کارت های گرافیک 3-4 سال پیش توانایی کارت های الان رو ندارن این مسئله در مورد پردازنده هم به همین صورته تقریباً.

حالا یکی ممکنه این سوال رو مطرح کنه که بازیهایی که مولتی پلتفرم میاد پس چرا نسخه PC گرافیک بالاتری نداره؟ جوابش خیلی سادست چون اصلاً این بازیها نمیتونن گرافیک بالاتری از اون چیزی که کنسول ها نمایش میدن داشته باشه و اکثر بازیها اصلاً برای کنسول ها طراحی میشن نه برای PC که به گرافیک بالاتری برسن، مگه اختلافات در جزئیات باشه.

تنها راه مقایسه مقایسه فریم ریت هست ببنید مثلا Xbox360 در یک بازی چه فریم ریتی میده و یه PC Highend چه فریم ریتی، من یسری تست کارت گرافیک اینجا گذاشتم که مدیر محترم زحمت پاک کردنش رو کشیدن، تا بحثی نمونه، مثلا Call of Juarez روی PC Highend در رزولوشن 1080p ممکنه فریم ریتی در حدود 120-130 فریم در ثانیه بده، حالا سوال اینجاست که آیا هیچ کنسولی میتونی در این بازی همچین فریم ریتی بده؟

کاملا تایید میشه ولی با چه تنظیماتی روی 120 فریم اجرا کردید !!!؟؟؟

با فعال کردن AAFF شما امکان نداره بتونی بالای 35 الی 40 فریم بازی کنی !!!

مخصوصا رو درجه ی 16X .

مشاوره برای خرید فقط اینجا :

سلام من دنبال یه هارد واسه xbox 360 م هستم نو شو کجا میفوروشه قیمت 20 و 60 چنده؟ کسی دسته دو نمیفوروشه؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجا:

alireza_sun72
08-09-2009, 23:04
خیلی ممنون که جوابمو میدین واقعا شرمندم کردین!

SamGun
08-09-2009, 23:15
خیلی ممنون که جوابمو میدین واقعا شرمندم کردین!

من تو پست قبلی به شما گفتم که اینجا جای مشاوره برای خرید نیست !!

شما میتونی از یگانه ,فتحی و NextGen هارد های 60 و 120 رو تهیه کنی.

هارد 20 دیگه تولید نمیشه و هرچی هست دسته دوم موجوده.

برای بار 60 هزارم !!!!!!!!!!!!

مشاوره برای خرید و قیمت روز فقط اینجا :

generaltj
08-09-2009, 23:15
دوستان شما به مسئله بودجه برای خرید این پ30 های به اصطلاح بهتر فکر کردید؟
جنس 180 دلاری که میشه 300 تومن تو ایران اون پی30 ها چقدر میشه:18:
چون تو ایران والدین همچین مخارجی رو برای فرزندانشان خرج نمیکنن(مثل واسه ما)و اگر هم راضی به ایکس باکس یا پی اس 3 شدند بخاطره اینه که تا 3-4 سال بعد مطمئنن مشکلی نخواهند داشت:20:
ولی قطعات پی30 روز به روز جدیدتر میشه و اصلا نمی صرفه:31:
یکی دیگه از مزایای کنسول اینه که دستگاه فقط یرای بازی ساخته شده و به همین دلیل از بهترین تکنولوژی در آن استفاده شده و هیچ دنگ و فنگی نداره (مثل کرک و .....)
ولی پی30 کارهای دیگه به جز بازی انجام می ده و سازندگان قطعات مجبورن بر روی کارهی دیگه به جز بازی تمرکز کنن:27:

Terova
09-09-2009, 00:03
ساختار کنسولها کلا فرق میکنه و طوری ساخته شده که میتونه بازیهای آینده هم اجرا کنه مثلا همین PS3 ، با وجود آمدن بازیهای با گرافیک بالا مثل KZ2 ، UNCHARD 2 و GOD OF WAR3 باز هم سازندها ادعا میکنن که هنوز از تمام قدرت این کنسول استفاده نکردن.. این در حالی هست که ساختار PS3 و کلا CELL مال 5 یا 6 سال قبل هست..

یا همین 360 که همه خیال میکردن عمر خیلی کمتری داره..! ولی با اجرای بازیهای بزرگی مثل RE 5 ، GEOW 2 و ALEN WEEK نشون داد که قدرت خیلی زیادی داره و حالا حالا تا تحول بعد تو بازیها میتونه نیازهای گیمرها رو براورده کنه..

نکته بعدی که دوستان هم اشاره کردن قیمت هست که تو فروش خیلی تاثیر داره..

مثلا با کاهش 100 دلاری تو قیمت PS3 فروش این کنسول نسبت به قبل 1000 درصد افزایش پیدا کرد که جای شگفتی داره یا جایگزینی مدل الیت به جای پرو باعث افزایش 45 درصدی فروش شد که نشان میده قیمت تو بازار جهانی خیلی تاثیر داره...

pedram_sad
09-09-2009, 00:16
خیلی ها با سرعت های اسف بار dial up میان برای گرفتن اطلاعات و جواب راجع به 360 بگیرن نه این که حقایق اثبات شده رو دوباره زیر تیغه جراحی و تحقیق ببرن

امین جان
اون طوری که سازندگان uncharted و مسولین naughty dog اعلام کردن شماره اول این بازی 30 درصد از قدرت output این کنسول و شماره دوم از 100 درصد اون استفاده میکنه

و در مورد فروشش هم تو 2 هفته اخیر طبق اماری که من دارم فروشش خیلی خیلی از قبل هم کمتر شده
طوری که تو همین هفته که گذشت تو ژاپن که home برای ps3 هست 1000 تا فروخت که یک هفتم امار 7000 تایی فروش 360 بود

=====================================
دوستان
من چند صفحه قبل گفتم این بحث رو تمام کنید
اما همچنان دارید ادامه میدید و تاپیک به کل هم منحرف شده هم شده کل کل

لطفا ادمه ندید

master-of-soccer
09-09-2009, 09:33

من بازیای دیگه رو نمیدونم...
ولی بازیه pes که کانلا مشخصه که از رو نسخه ی xbox اش گرفته شده...
و بازیه fifa09 رو برو نسخه ایکس باکس اشو با پی 30 ش مقایسه کن می بینی که چه قدر فرق داره ... حالا هر چع قدر هم های کنیش...

بازیهای جدید رو باید با فریموری جدید اجرا کنی (1.5 یا 1.6) و به احتمال زیاد فریموری شما قدیمی هست و بازیهای جدید رو اجرا نمیکنه..

حالا من چیکار کنم؟؟؟

SamGun
09-09-2009, 11:48
خب دیگه دوستان بهتره این بحث رو تمومش کنیم تا تایپک از اینی که هست بیشتر منحرف نشه .

حالا من چیکار کنم؟؟؟

شما کاره خاصی نباید انجام بدی !! فقط دستگاه رو بردار ببر Next Gen یا فتحی بده اونجا واست iXtreme رو 1.6 کنه.

Terova
09-09-2009, 13:33
و در مورد فروشش هم تو 2 هفته اخیر طبق اماری که من دارم فروشش خیلی خیلی از قبل هم کمتر شده
طوری که تو همین هفته که گذشت تو ژاپن که home برای ps3 هست 1000 تا فروخت که یک هفتم امار 7000 تایی فروش 360 بود

وقتی که قراربود مدل اسلیم با 100 دلار کمتر وارد بازار بشه مردم هم صبر کردن تا اسلیم بیاد و این باعث افت فروش تو ماه اخیر شد ولی از 4 روز پیش که مدل اسلیم وارد بازار شده رشد 1000 درصدی داشته که بعضی از منابع خبر از فروش 300 هزار دستگاه در 4 روز رو خبر میدن که فوق العاده زیاده..

master-of-soccer
09-09-2009, 13:53
شما کاره خاصی نباید انجام بدی !! فقط دستگاه رو بردار ببر Next Gen یا فتحی بده اونجا واست iXtreme رو 1.6 کنه.

1.فتحی کجاس؟؟؟؟
2.چه قدر طول میکشه؟؟؟؟
3.مطمن هستن؟؟؟؟
4.اگه من این کارو بکنم چن روز بعد باید باز این کارو بکنم...؟؟؟؟
ینی هر سال باید این کارو بکنم؟؟؟؟

shakerifar
09-09-2009, 14:16
1.فتحی کجاس؟؟؟؟
2.چه قدر طول میکشه؟؟؟؟
3.مطمن هستن؟؟؟؟
4.اگه من این کارو بکنم چن روز بعد باید باز این کارو بکنم...؟؟؟؟
ینی هر سال باید این کارو بکنم؟؟؟؟
میدان امام خمینی-پاسا| لباف-طبقه زیرین-فروشگاه فتحی
یه 20 دقیقه ای طول میکشه
اره
این اپدیت رو که بکنی دیگه راحتی یعنی نیاز به اپدیت نداره تا موفعی که MS دوباره سیستم بازی ها رو تغییر بده
ولی اگه بخوای به لایو متصل بشی هر چند ماه بدی اپدیت کنن بد نیست(حدودا 6 ماه)

master-of-soccer
09-09-2009, 15:08
یه 20 دقیقه ای طول میکشه
اره
این اپدیت رو که بکنی دیگه راحتی یعنی نیاز به اپدیت نداره تا موفعی که MS دوباره سیستم بازی ها رو تغییر بده

حتی اگه بدون کارت لایو هم بخام به لایو وصل بشم باید تند تند آپدیت کنم؟؟؟؟

master-of-soccer
09-09-2009, 15:09
یه 20 دقیقه ای طول میکشه
اره

master-of-soccer
09-09-2009, 15:12

حتی اگه بدون کارت لایو هم بخام به لایو وصل شم باید تند تند آپدیت کنم؟؟؟؟(ینی با adsl)
???

hamed_dij
09-09-2009, 16:55
سلام دوستان گرامی
من می خوام کلوپ بزارم
می خواستم از شما دوستان راهنمایی بگیریم چه کنسولی تهیه کنم بهتره ؟
قیمت ایکس باکس 360 الان تو بازار ایران چنده؟(ارزونترین مدلش)
لطفا سریعتر راهنمایی کنید.

a.z.p.z
09-09-2009, 20:17
حتی اگه بدون کارت لایو هم بخام به لایو وصل شم باید تند تند آپدیت کنم؟؟؟؟(ینی با adsl)
???

دوست من شما چه 10 بار یه پست رو بدی چه یه بار هیچ فرقی در جواب نداره جز اینکه فقط گند میزنی به تاپیک:13: رعایت کن لطفا .... خیلی واسه مسایل کنسول فضا دادن بهمون یه تاپیک با این همه صفحه ادم رو گیج میکنه شما هم با پست های بیهوده داری بدتر میکنی !!!!!!!:13:
.................................................. ........................................
من یه سوالی داشتم ....
میخواستم بدونم برنامه ای به اسم XNA game studio devise denter هست ... میخواستم بدونم اون کارش چیه؟
البته از اون برنامه در مایکروسافت زون برای ریختن برنامه و بازی استفاده میشه .... ولی در ایکس باکس رو نمیدونم!!
ممنون میشم بگید ...
........
راستی نمیدونم برنامه zune software رو میشناسید یا خیر ... یه برنامه ای هست مثل ایتونز اپل که هم زون بهش وصل میشه و هم ظاهرا یه گزینه هم داره برای Xbox sharing ...
میخواستم بدونم که کارش چی هست ؟
ممنون ...

*QWERT*
09-09-2009, 22:14

ارزونترین مدل آرکید جاسپر هست حدود 350 باید باشه.
راستی این چیزا باید بری توی تاپیک خودش بپرسی(راهـنمایی برای خرید کنسـول بازی)

SamGun
10-09-2009, 00:07
دوست من شما چه 10 بار یه پست رو بدی چه یه بار هیچ فرقی در جواب نداره جز اینکه فقط گند میزنی به تاپیک:13: رعایت کن لطفا .... خیلی واسه مسایل کنسول فضا دادن بهمون یه تاپیک با این همه صفحه ادم رو گیج میکنه شما هم با پست های بیهوده داری بدتر میکنی !!!!!!!:13:
.................................................. ........................................
من یه سوالی داشتم ....
میخواستم بدونم برنامه ای به اسم XNA game studio devise denter هست ... میخواستم بدونم اون کارش چیه؟
البته از اون برنامه در مایکروسافت زون برای ریختن برنامه و بازی استفاده میشه .... ولی در ایکس باکس رو نمیدونم!!
ممنون میشم بگید ...
........
راستی نمیدونم برنامه zune software رو میشناسید یا خیر ... یه برنامه ای هست مثل ایتونز اپل که هم زون بهش وصل میشه و هم ظاهرا یه گزینه هم داره برای Xbox sharing ...
میخواستم بدونم که کارش چی هست ؟
ممنون ...

آقا من XNA رو دیدم فکر میکنم یه Media Center مخصوص برای Xbox360 و یکسری از Device های دیگر هست.

البته به نظر نمیاد کارش ردو بدل کردن اطلاعات بین PC و Xbox 360 باشه.

Terova
10-09-2009, 00:20
سلام دوستان گرامی
من می خوام کلوپ بزارم
می خواستم از شما دوستان راهنمایی بگیریم چه کنسولی تهیه کنم بهتره ؟
لطفا سریعتر راهنمایی کنید.

اگر میخوای کلوپ بزنی بیشتر روی PS3 فکر کن چون احتمال خرابی 360 زیاد هست مخصوص برای کلوپ..

فعلا دستگاه ها قیمتشون بالا رفته مثلا مدل آرکد 280 تا 300 تومن..
مدل پریمیوم 380 تا 420 تومن
مدل الیت 460 به بالا..

PS3 هم 400 به بالا

ولی اگر صبر کنی قیمتها باید بین 70 تا 100 تومن پایین بیاد.

این تغییر فریموری هست آپدیت نیست و اصلا ربطی به لایو نداره و حالا حالا هم احتیاج به تعویضش نداری..

master-of-soccer
10-09-2009, 00:24
دوست من شما چه 10 بار یه پست رو بدی چه یه بار هیچ فرقی در جواب نداره جز اینکه فقط گند میزنی به تاپیک[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif رعایت کن لطفا .... خیلی واسه مسایل کنسول فضا دادن بهمون یه تاپیک با این همه صفحه ادم رو گیج میکنه شما هم با پست های بیهوده داری بدتر میکنی !!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

قربونت برم من خودم یه مدت مدیر انجمن بودم...
من یه لحظه اینترنت اکسپلورم قاطی کرده بود که این جوری شد....

به هر صورت من از شما و بچه های این تاپیک به علت هنگ کردن کامپیوترم عذر می خام...

این تغییر فریموری هست آپدیت نیست و اصلا ربطی به لایو نداره و حالا حالا هم احتیاج به تعویضش نداری..

بی نهایت ممنون

milky way
10-09-2009, 00:38
ارزونترین مدل آرکید جاسپر هست حدود 350 باید باشه.
راستی این چیزا باید بری توی تاپیک خودش بپرسی(راهـنمایی برای خرید کنسـول بازی)
نه ارزون شده الان 280 هم فکر کنم بشه پیدا کرد.

p3yman_xl
10-09-2009, 08:52
آقا من XNA رو دیدم فکر میکنم یه Media Center مخصوص برای Xbox360 و یکسری از Device های دیگر هست.

البته به نظر نمیاد کارش ردو بدل کردن اطلاعات بین PC و Xbox 360 باشه.

XNA یه نوع برنامه بازیسازی قوی و پیشرفته برای کنسول Xbox360 است. با این برنامه میشه هم برای کنسول های شرکت مایکروسافت (از قبیل Zune و X360) و هم ویندوز بازی ها رو کامپایل کرد. برای بازیسازی با این برنامه کد نویسی و خواندن یک سری کتاب لازم هست. اما در کل این برنامه طوری طراحی شده تا عاشقان بازیسازی بتونن تا اونجا که ممکنه ایده های خودشون رو پیاده کنند... جالب اینکه بعد از تایید شدن بازی شما توسط مایکروسافت، بازی با اسم شما روی XBL قرار میگیره و با قیمتی که شما براش تعیین کردید فروخته میشه.. اما تا اونجایی که من اطلاع دارم، بازیسازای ایرانی رو سریعا بن میکنند!.
موفق باشی

Yi Yi
10-09-2009, 09:40
بازیسازای ایرانی رو سریعا بن میکنند!.
ایرانی هم از داخل بن میشه هم از خارج!

mkh-n71
10-09-2009, 09:50
با سلام
میگم مشکلی پیش نمیاد اگه با HDMI دستگاه رو به مانیتور وصل کنیم و صدا رو از همون فیش سه رنگ بگیریم!! البته قاب اون فیش رو دربیاریم تا دوتاش پیش هم جا بشن!!!( مانیتورم خروجی صدا نداره)
مثل عکس زیر

Terova
10-09-2009, 10:09
با سلام
میگم مشکلی پیش نمیاد اگه با HDMI دستگاه رو به مانیتور وصل کنیم و صدا رو از همون فیش سه رنگ بگیریم!! البته قاب اون فیش رو دربیاریم تا دوتاش پیش هم جا بشن!!!( مانیتورم خروجی صدا نداره)
مثل عکس زیر

نه مشکلی نداره..

a.z.p.z
10-09-2009, 11:44
خیلی ممنون دوستان ... من که میدونم با xna میشه در زون بازی و برنامه ریخت ... ولی نمیدونم ایا میشه چیزی رو share کرد علاوه بر بازی ساختن و ... در 360 ؟ ...
راستی همونطور که گفتم در zune software هم یه گزینه برای 360 sharing داره !!! ...

hamedchtsz
10-09-2009, 19:47

خب کابل HDMI که برای نمایش تصاویر (HD (480,720 و (Full HD(1080i,1080p به کار میره .اینم از عکس :

مبدل صدا هم برای تبدیل فیش های R و L به یک فیش (AUX (3.5mm که برای صدای Stereo هست استفاده میشه.اینم از عکس:

خب این کابل HDMI که خیلی واجبه. باید حتما الیت بگیرم
ممنون

XGAME
10-09-2009, 19:51
سلام به همه دوستان

راستش يه سوال داشتم
ميخواستم بدونم دسته بازي كامپيوتر كه از طريق USB وصل ميشه رو ميشه به XBOX وصل كنيم؟
فرمان هاي USB چه طور؟

خيلي ممنون

hamedchtsz
10-09-2009, 19:52
بازیهای جدید رو باید با فریموری جدید اجرا کنی (1.5 یا 1.6) و به احتمال زیاد فریموری شما قدیمی هست و بازیهای جدید رو اجرا نمیکنه..

الان همه شرکتها دارن بیشتر برای کنسولها بازی میزنن و اکثر بازیها با تاخیر چند ماه یا یک ساله برای PC عرضه میشه که اینها هم فقط به خاطر فشار MS هست که مطمئناً تا یکی دو سال دیگه این فشار کمتر میشه و میزان بازی های PC هم به شدت پایین میاد..

ما ایرانی ها به اولین چیزی که تو بازی نگاه میکنیم گرافیک هست ولی خارجی ها زیاد به گرافیک اهمیت نمیدن من تو لیست بازی های خارجی ها که نگاه میکنم بازیهای عجیبی میبینم که اصلا ما دنبال اونها نمیریم چون اعتقاد داریم گرافیکش پایین هست.!!
جالب اینجا بود که خیلی هاشون باز های پر گرافیک این نسل رو اصلا بازی نکرده بودن..

در مرود برتری گرافیکم بگم که شاخ ترین بازی PC کریسیس بود که نسخه 2 اون بازی برای 360 و PS3 هم تایید شد..

در هر حال این مغایسه اصلا جالب نیست و توسیعه میکنم ادامه ندیم..

کابل صدا باعث میشه که شما صدای اوپتیکال و معمولی رو از 360 بگیرین که برای کسانی که سینمای خانگی دارن یا میخوان از مانیتور استفاده کنند خیلی مفیده..

کابل HDMI هم برای گرفتن بالاترین کیفیت تصویر استفاده میشه که بیشتر به در LCD TV یا مانیتور های نسل جدید میخوره..

دوست من ممنون از توضیحاتت

ما ایرانی ها به اولین چیزی که تو بازی نگاه میکنیم گرافیک هست ولی خارجی ها زیاد به گرافیک اهمیت نمیدن

ولی این دیگه واقعا ازووووووووووووووون حرفا بودا !!!!!!

hamedchtsz
10-09-2009, 20:09
اینجا پیمان جان کامل توضیح داده :

آها در مورد این پروژه ناتال قبلا شنیده بودم...
قیمتش هم که خیلی مناسبه.
ولی خیلی سوال ها برای آدم پیش میاد مثلا کاراکتر بازی می خواد یه مسیر رو بدوه ما هم باید تو سالن خونمون بدویم!؟

ولی نکته جالب تر اینه که مثلا تا چند سال پیش وقتی هندز فری چندان شناخته شده نبود، یکی که داشت با هندز فری حرف می زد آدم فکر می کرد داره با خودش حرف می زنه.
حالا فکر کن داری تو یه بازی اکشن تن به تن یه درگیری نفس گیر با پروژه ناتال انجام میدی... هرکی ببیندت می گه این بنده خدا موجیه! خود درگیری داره!!!!!!

master-of-soccer
10-09-2009, 20:45
اگه به خاطر hdmi میخای الیت بخری ... خب میتونی اونو از جای دیگه هم تهیه کنی...
البته من خودم الیت دارم ولی نه به خاطره hdmi بلکه واسه چیزای دیگه مث هاردش .....

سلام به همه دوستان

راستش يه سوال داشتم
ميخواستم بدونم دسته بازي كامپيوتر كه از طريق USB وصل ميشه رو ميشه به XBOX وصل كنيم؟
فرمان هاي USB چه طور؟

خيلي ممنون

منم این سوالو دارم...

Terova
10-09-2009, 23:36
آها در مورد این پروژه ناتال قبلا شنیده بودم...
قیمتش هم که خیلی مناسبه.
ولی خیلی سوال ها برای آدم پیش میاد مثلا کاراکتر بازی می خواد یه مسیر رو بدوه ما هم باید تو سالن خونمون بدویم!؟

ولی نکته جالب تر اینه که مثلا تا چند سال پیش وقتی هندز فری چندان شناخته شده نبود، یکی که داشت با هندز فری حرف می زد آدم فکر می کرد داره با خودش حرف می زنه.
حالا فکر کن داری تو یه بازی اکشن تن به تن یه درگیری نفس گیر با پروژه ناتال انجام میدی... هرکی ببیندت می گه این بنده خدا موجیه! خود درگیری داره!!!!!!

احتیاج به دویدن دور اتاق نداری..! میتونه یک حرکات خاص و جایگزین رو شناسایی کنه (مثلا ادعای دویدن رو دربیاری)

بعد حتماً بازیهای مخصوص به خودش رو داره

سلام به همه دوستان

راستش يه سوال داشتم
فرمان هاي USB چه طور؟

خيلي ممنون

نه نمیشه ولی یک نوع دسته فراسو زده که همون کار دسته XBOX رو انجام میده..

soheilnouri
11-09-2009, 00:03
میگن ایکس باکسی هستش که دیگه مثل قبل چراغ های اخطارش روشن نمیشه و در نتیجه دیگه نمی سوزه......کدومه و با چه قیمتی؟

XGAME
11-09-2009, 00:12
نه نمیشه ولی یک نوع دسته فراسو زده که همون کار دسته XBOX رو انجام میده..

ممنون Terova عزيز
خودت با اين نوع دسته ها كار كردي؟
از نظر كيفيت چطورن؟
يعني چه قدر دوام مياره؟
اينو ميدونم كه به پاي اصليش نميرسه
اگه قيمتش هم بگي ممنون ميشم

شرمنده اگه قيمتش رو تو تاپيك قيمت ها سوال نكرم!!! :46:

pedram_sad
11-09-2009, 00:25
سلام به همه دوستان

راستش يه سوال داشتم
فرمان هاي USB چه طور؟

خيلي ممنون

تو این پست گذاشتم که البته برای اتصال keyboard و mouse چه usb چه ps\2 و حتی اتصال دسته playstation به کار میره
اما دسته usb برای pc رو نمیدونم

شما با این وسیله میتونید بهش وصل کنید
البته اگه گیر بیاری

XFS

generaltj
11-09-2009, 11:00
میگن ایکس باکسی هستش که دیگه مثل قبل چراغ های اخطارش روشن نمیشه و در نتیجه دیگه نمی سوزه......کدومه و با چه قیمتی؟

ایکس باکسی که شما میگی همون ایکس باکس عادی هست با این تفاوت که بردش جاسپره و امکان سه چراغه
به حداقل رسیده:31::21:

master-of-soccer
11-09-2009, 12:04
تو این پست گذاشتم که البته برای اتصال keyboard و mouse چه usb چه ps\2 و حتی اتصال دسته playstation به کار میره
اما دسته usb برای pc رو نمیدونم

ینی با دسته پلی استیشن ه که وصل می شه ... میشه بازی کرد؟؟؟
قیمتش چنده؟؟؟

از نظر كيفيت چطورن؟
يعني چه قدر دوام مياره؟

منم این سوالو دارم...

Terova
11-09-2009, 12:50
اون مطلبی هم که آقا پدرام گذاشتن مربوط به یک تبدیلی هست که تو ایران گیر نمیاد و قیمت جهانیش فکر کنم 35 دلار باشه..

من خودم یک مدت دنبالش بودم که حتی تو دبی هم گیر نیومد..

وقتی دستگاه خراب میشه چراغ قرمزش روشن میشه که بعد از کد گیری از اون چراغ متوجه میشیم که کجای دستگاه خراب شده و بهتر میتونیم درستش کنیم..

در کل روشن شدن چراغ های قرمز خیلی مفید تر از روشن نشدنش هست..

ممنون Terova عزيز
از نظر كيفيت چطورن؟
يعني چه قدر دوام مياره؟

شرمنده اگه قيمتش رو تو تاپيك قيمت ها سوال نكرم!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم از این ها نگرفتم ولی دقیقاً مثل دسته 360 هست .. یکی از بچه های همین فروم که گرفته بود راضی بود و میگفت مشکلی نداره..

mas7851
11-09-2009, 14:41
سلام
من اصلا اطلاعی راجع به این کنسول ها ندارم ولی یه سوال واسم پیش اومد
یه عکس گذاشتین از وصل شدن موس و کیبرد به ایکس باکس مگه ویندوز هم میشه روش ریخت
یعنی جای یه پی سی هم میشه باهاش کار کرد؟

ali.dragon
11-09-2009, 15:04
salam...nazareton chiye kheyli arzon midehaaaa

فروش xbox 360
arcade jasper 240.000
premium jasper 290.000
elite jasper 350.000
دستگاهای فوق با آپگرید می باشد و تبدیل شده
تعجب نکنید مستقیم از وار کننده بخرید

ارسال آگهی: ‪چهارشنبه، ۱۸ شهریور ۱۳۸۸‬
قیمت: در آگهی
مشخصات آگهی

نام:مهدی زکیایمیل:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تلفن:0936 - 3600427 _ 0919 - 1072156انقضا:‪جمعه، ۱۷ مهر ۱۳۸۸‬موقعیت:آدرس:
بازدید:
63 بار

master-of-soccer
11-09-2009, 16:16
من خودم از این ها نگرفتم ولی دقیقاً مثل دسته 360 هست .. یکی از بچه های همین فروم که گرفته بود راضی بود و میگفت مشکلی نداره..

میشه بفرمایین قیمتش چنده و از کجا میشه تهیه کرد؟؟؟

pedram_sad
11-09-2009, 16:46
سلام
من اصلا اطلاعی راجع به این کنسول ها ندارم ولی یه سوال واسم پیش اومد
یه عکس گذاشتین از وصل شدن موس و کیبرد به ایکس باکس مگه ویندوز هم میشه روش ریخت
یعنی جای یه پی سی هم میشه باهاش کار کرد؟
mouse و keyboard که به ps2 هم وصل میشد تا روی محیط linux اون کار کنید
اما روی 360 برای ( فعلا ) برای اتصال mouse و keyboard که روی pc استفاده میشه به کار میره
برای اونهایی که دلشون میخواد بازی ها رو با mouse و keyboard انجام بدن به خصوص بازی های FPS

kamil_ps3
11-09-2009, 18:31
دوستان 360 برای اولین بار که بخوای به live وصل بشی یه ماه اشتراگ گلد مجانی داره نه؟

S.Y.K
11-09-2009, 19:10
دوستان 360 برای اولین بار که بخوای به live وصل بشی یه ماه اشتراگ گلد مجانی داره نه؟
بله..........

master-of-soccer
11-09-2009, 19:50
بله..........

پس چرا مال من نداشت؟؟؟؟
elite هم هست

soo24
11-09-2009, 19:53
سلام میخاستم بدونم الان قیمت xbox 360 arcaبا مادر بورد jasper چنده ممنون میشم

Michael Ropy
11-09-2009, 19:57

فروش xbox 360
arcade jasper 240.000
premium jasper 290.000
elite jasper 350.000

مشخصات آگهی

نام:مهدی زکیایمیل:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تلفن:0936 - 3600427 _ 0919 - 1072156انقضا:‪جمعه، ۱۷ مهر ۱۳۸۸‬موقعیت:آدرس:
بازدید:
63 بار
فکر کنم از جایی میاره (از خارج) بعد یکم میکشه روش (حدود 50 تومان). البته باید مطمئن شد.

S.Y.K
11-09-2009, 20:26
پس چرا مال من نداشت؟؟؟؟
elite هم هست
پس با این حساب شما احتمالا ایکس باکسون مشکل داشته یا اینکه دست دوم بوده

فروش xbox 360
arcade jasper 240.000
premium jasper 290.000
elite jasper 350.000

مشخصات آگهی

بازدید:
63 بار

سلام میخاستم بدونم الان قیمت xbox 360 arcaبا مادر بورد jasper چنده ممنون میشم

بحث های مربوط به قیمت کنسول ها رو در تاپیک خودش مطرح کنید

SamGun
12-09-2009, 00:26
XNA یه نوع برنامه بازیسازی قوی و پیشرفته برای کنسول Xbox360 است. با این برنامه میشه هم برای کنسول های شرکت مایکروسافت (از قبیل Zune و X360) و هم ویندوز بازی ها رو کامپایل کرد. برای بازیسازی با این برنامه کد نویسی و خواندن یک سری کتاب لازم هست. اما در کل این برنامه طوری طراحی شده تا عاشقان بازیسازی بتونن تا اونجا که ممکنه ایده های خودشون رو پیاده کنند... جالب اینکه بعد از تایید شدن بازی شما توسط مایکروسافت، بازی با اسم شما روی XBL قرار میگیره و با قیمتی که شما براش تعیین کردید فروخته میشه.. اما تا اونجایی که من اطلاع دارم، بازیسازای ایرانی رو سریعا بن میکنند!.
موفق باشی

پیمان جان دستت درد نکنه داداش .واقعا نمیدونستم این جوریه !! البته تعجب کرده بودم که با بودن Media Center این دیگه چیه :31:

ولی خب مارو روشن کردی داداش.

راستی نگفتی این برنامه به غیر از این کاری که گفتی حرکت خاص دیگه ای هم انجام میده یا نه فقط همین بود که توضیح دادی ؟؟؟

Terova
12-09-2009, 00:31

گفتم که.! خودم هم دنبالش بودم (برای یکی از دوستان) ولی پیدا نکردم.. قیمتش هم باید بالای 40 تومن باشه..

سه بار میتونی گیمرتک درست کنی که هر کدومش یک ماه بهت اکانت گلد مجانی میده..
البته موقع درست کردن اکانت دو گزینه آخرش میاد که میگی یا اکانت مجانی میخوای یا نمیخوای.. شاید شما گزینه دوم رو زدی..!

حالا از کجا میدونی اکانت بهت نداده..؟ شاید الان گلد داری و خودت خبر ندار..؟ توضیح بده..

master-of-soccer
12-09-2009, 08:20
حالا از کجا میدونی اکانت بهت نداده..؟ شاید الان گلد داری و خودت خبر ندار..؟ توضیح بده..

شایدم همینطوره که میگی...
چون من که گفتم زیاد اطلاعاتم قوی نیس میشه منو راهنمایی کنین؟؟؟؟ که چه جوری بسازم؟؟؟؟
البته باید بگم که من 2 ماه پیش گرفتمااااا!!!...
حالا می تونین منو راهنمایی کنین...؟؟
, و هنوز فریموری م رو عوض نکردماااا...:19:
کمـــــــــــــــــــــــ ک!!!
اگه دسته دوم باشه میرم اونجا و...

kamil_ps3
12-09-2009, 11:36
من تا حالا با 360 انلاین بازی نکردم( از ترس بن شدن) فقط با ps3 بازی کردم. کنسولمم رو 3 ماه پیش از فتحی گرفتم.

master-of-soccer
12-09-2009, 12:00
نقل قول:
چون من که گفتم زیاد اطلاعاتم قوی نیس میشه منو راهنمایی کنین؟؟؟؟ که چه جوری بسازم؟؟؟؟
, و هنوز فریموری م رو عوض نکردماااا...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

آقا یه سواله دیگه هم دارم:
بازیهای xbox رو می شه دانلود کرد؟
و ابنکه باید جور خاصی بریزم رو dvd ؟؟؟

S.Y.K
12-09-2009, 12:11
بله
شما باید بازی ها رو دانلود کنید و بعد از اون دیسک های مرغوب مثل Verbatim تهیه کنید.هنگام رایت کردن هم دیسک باید با سرعت پایین رایت بشه.به همین دلیل و به خاطر دردسر هایی که داره توصیه نمیشه که خودتون بازی رو دانلود و بر روی DVD رایت کنید.

SamGun
12-09-2009, 12:13

بله دوست عزیز شما هم میتونی دانلود کنی وهم میتونی روی DVD 9 رایت کنی اما یه روش های خیلی ساده ای داره که فقط باید به اونها

عمل کنی تا DVD ای که در حال رایت شدن هست نسوزه.

فکر میکنم آموزش نحوه ی رایت کردن بازی های Xbox 360 اینجا باشه بگرد اگه پیدا نکردی بگو لینک بزارم .

, و هنوز فریموری م رو عوض نکردماااا...:19:

راهنمایی خاصی برای این کار نیست !! آخه اگه خودتون کمی باهاش کار کنین متوجه ی محیط LIVE میشید.

ربطی به فریم ور نداره . دست دوم بودن دستگاه رو هم نمیشه با LIVE تشخیص داد. ولی یکی از عاملهای دست دوم بودن همینه.

master-of-soccer
12-09-2009, 12:18
من امیرم پویا نیستم... :)

sourena
12-09-2009, 12:32
بچه ها من این آپدیت جدید رو دانلود کردم....
وصل کردم به Xbox دوستم....ولی چیزی نشد!
Arcade داره!
چیکار باید کرد؟
تو فایلشم که میرفت چیزی نشون نمیداد!

h_13691990
12-09-2009, 13:51
سلام
من دیروز عصر با کنسولم حدود 1ساعت و نیم بازی کردم
ولی دیشب که روشن کردم بازی کنم دیدم 3 چراغ شده
چند بار اینجوری شده بود ولی همیشه بعد از 1 روز درست میشد
ولی الان که دوباره روشن کردم دیدم هنوز 3 چراغه
لطفا کمک کنید

Terova
12-09-2009, 13:56
, و هنوز فریموری م رو عوض نکردماااا...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

زیاد سخت نیست به پست زیر مراجعه کن تقریباً همین جوریه..

من تا حالا با 360 انلاین بازی نکردم( از ترس بن شدن) فقط با ps3 بازی کردم. کنسولمم رو 3 ماه پیش از فتحی گرفتم.

اولا که احتمال بن شدن خیلی پایین هست مخصوصا با فریموری 1.6
دوم هم بگم که الان یک سال هست خبری از بن نیست و فقط بعضی افراد خاص بن میشن.

مطمئن باش ه این سادگی ها بن نمیشی و اگرم بن بشی هیچ چیزی رو از دست نمیدی.. پس به خودت ظلم نکن و به لایو وصل شو..
لاو 360 خیلی از PS3 بهتر و زنده تره..

بچه ها من این آپدیت جدید رو دانلود کردم....
وصل کردم به Xbox دوستم....ولی چیزی نشد!
Arcade داره!
چیکار باید کرد؟
تو فایلشم که میرفت چیزی نشون نمیداد!

خوب شما بگو این رو از چه طریقی به دستگاه دوستتون وصل کردین تا ما بیشتر راهنمایی کنیم..

S.Y.K
12-09-2009, 14:42
سلام
من دیروز عصر با کنسولم حدود 1ساعت و نیم بازی کردم
ولی دیشب که روشن کردم بازی کنم دیدم 3 چراغ شده
چند بار اینجوری شده بود ولی همیشه بعد از 1 روز درست میشد
ولی الان که دوباره روشن کردم دیدم هنوز 3 چراغه
لطفا کمک کنید
شما اول ببینید که کابل ها شل نشدن و از محکم بودن اتصال کابل ها به XBOX 360 مطمئن بشید
اگه درست شد به شما به طور جدی توصیه می کنم که دیگه مواظب باشید کابل های کنسولتون شل نشه
اگه درست نشد دیگه روشنش نکنید چون کنسول شما 3 چراغه شده و سریعا با فروشگاه های تخصصی مثل نکست جن تماس بگیرید.در این صورت شما دو راه دارید یا کنسول رو دوباره تعمیر کنید که ممکنه دوباره 3 چراغه بشه یا اینکه قطعاتش رو بفروشید یکی دیگه بخرید

a.z.p.z
12-09-2009, 15:32
ببخشید دوستان اگه بیام بازی رو دانلود کنم بعد بخوام رایتش کنم رو دی وی دی باید چه کنم ؟ رایت زدن رو بلدم ولی ظاهرا باید با برنامه مخصوصی این کارو میکردیم یا کار خاصی میکردیم نه ؟
ممنون

kamil_ps3
12-09-2009, 15:56
دوستان 360 هم مثل ps3 برای این که انلاین بازی کنی باید یک ابدیت برای بازی دانلود کنی؟ یا نه وقتی وصل شدی مستقیم میری بازی میکنی؟

sourena
12-09-2009, 16:03
خوب شما بگو این رو از چه طریقی به دستگاه دوستتون وصل کردین تا ما بیشتر راهنمایی کنیم..
با USB وصل كردم بهش!

S.Y.K
12-09-2009, 16:24
با USB وصل كردم بهش!
شما آپدیت رو بریزید روی یک CD صد در صد جواب میده
اطلاعات تکمیلی رو می تونید در این تاپیک پیدا کنید

master-of-soccer
12-09-2009, 18:59
آقا توروخدا کمک کنین...
من 2ماه پیش دسگاه رو خریدم...
ولی تاریخ تولیدش 7/2008 ه به نظرتون ممکنه که 1 سال تو مغازه بمونه؟؟؟؟
برای دسته دوم بودن کجا رو باید چکنم؟؟؟
اگه دسته دومه من فردا می رم مغازشو میا رم پایین...

S.Y.K
12-09-2009, 19:12
آقا توروخدا کمک کنین...
اگه دسته دومه من فردا می رم مغازشو میا رم پایین...
شما لینکی رو که امین داد چک کردید؟

زیاد سخت نیست به پست زیر مراجعه کن تقریباً همین جوریه..

نگاه کنید منطق حکم می کنه که هر XBOX 360 یک اکانت 1 ماهه و مجانی داشته باشه شما به احتمال زیاد اشتباه می کنید.یه راه دیگه هم دارید و اون اینکه کنسول رو ببرید پیش فروشنده بگید براتون به لایو وصل بشه!فقط بهتون پیشنهاد می کنم هر کاری که می خواید بکنید عجله نکنید.مطمئن باشید با پایین آوردن مغازش هم چیزی ثابت نمیشه اگه طرف کلاه بردار باشه چون می تونه ادعا کنه شما در این دو ماه از اکانت مجانی استفاده کردید.تاریخ کنسول که به نظر من کاملا طبیعیه.در صورتی هم که شما کنسول کپی خور شده بخرید هیچ راهی برای اثبات کردن نو یا دست دوم بودن کنسول نیست مگه اینکه طرف خیلی ناشی باشه!

a.z.p.z
12-09-2009, 19:12
دوستان من بار ها شندیم و میدونم که بهتر هست کنسول حالت افقی داشته باشه نه عمودی نه فقط 360 کلا کنسول ها ...
یکی میشه دلیل درستش رو بگه خودم یه چیزایی میدونم ولی به طور دقیق میخوام بدونم ...
ممنون

S.Y.K
12-09-2009, 19:23
دوستان من بار ها شندیم و میدونم که بهتر هست کنسول حالت افقی داشته باشه نه عمودی نه فقط 360 کلا کنسول ها ...
یکی میشه دلیل درستش رو بگه خودم یه چیزایی میدونم ولی به طور دقیق میخوام بدونم ...
ممنون
کنسول XBOX 360 طوری طراحی شده که در حالت عمودی به درایو فشار بیشتری میاد و در حالت افقی کنسول حرارت بیشتری پیدا می کنه.وقتی کنسول شما هارد داشته باشه و شما بازی رو روی هارد بریزید فشار رو از روی کنسول برداشتید در نتیجه با خیال راحت می تونید از کنسول در حالت عمودی استفاده کنید.اما اگه بخواید در حالت افقی از کنسول استفاده کنید برای اینکه کنسول حرارتش زیادی بالا نره با اونو چیزی در حدود 7 سانتی متر از زمین فاصله بدید.وسیله ارتفاع دهنده هم باید مناسب باشه.بنابراین برای XBOX 360 بهترین کار اینه که بازی رو روی هارد نصب کنیم و اون رو عمودی قرار بدیم

a.z.p.z
12-09-2009, 19:29
ممنون .. بله نصب بازی در هارد که واقعا به فشار کمک میکنه البته باعث کاهش حرارت هم میشه نه ؟ ....
راستی یه سوالی چیزی تو مایه های ترینر واسه 360 یا سایر کنسول های دیگه نیست که استفاده بکنیم ؟

kamil_ps3
12-09-2009, 20:12
دوستان 360 هم مثل ps3 برای این که انلاین بازی کنی باید یک ابدیت برای بازی دانلود کنی؟ یا نه وقتی وصل شدی مستقیم میری بازی میکنی؟

دوستان کسی نیست جواب بده؟

SamGun
12-09-2009, 20:39
ممنون .. بله نصب بازی در هارد که واقعا به فشار کمک میکنه البته باعث کاهش حرارت هم میشه نه ؟ ....
راستی یه سوالی چیزی تو مایه های ترینر واسه 360 یا سایر کنسول های دیگه نیست که استفاده بکنیم ؟

تا حدود 2 الی 3 درصد.

ترینر !!؟؟؟ منظورت چیه ؟؟ درست متوجه نشدم !!

دوستان کسی نیست جواب بده؟

بله شما وقتی هر بازی رو برای اولین بار بخواین در LIVE بازی کنید نیاز به یک آپدیت چند MB دارید و بدون اون نمیتونین اون بازی رو در LIVE بازی کنید.

master-of-soccer
12-09-2009, 20:51
من اون لینکو چک کردم...
ولی فعلا دسرسی به لایو ندارم ...
روش دیگه برای چک کردن دسته دوم بودن نیس؟؟؟

Michael Ropy
12-09-2009, 20:53
ترینر !!؟؟؟ منظورت چیه ؟؟ درست متوجه نشدم !!یه جور پچ و برنامست که مثل کد تقلب کار میکنه، برای مثال بازی رو اجرا می کنی بعد ترینر رو و بعدش تو بازی دکمه ی مثلا F1 رو فشار میدی تیر بی نهایت میشه! :دی

raminxxx
12-09-2009, 20:55
با سلام بنده اگه بخوام یه 360 رو فقط از طریق لایو بخوام آپدیت کنم یه جوری که اکانت یک ماهش مصرف نشه چه کنم (این دستگاه فقط برای اینکه کزینه eject رو داشته باشد میخواد آپدیت بشه)

master-of-soccer
12-09-2009, 20:56
من اون لینک و دیدم ولی الان دسرسی به لایو ندارم...
اگه میشه روش دیگه برای چک کردن نو بودن بگین...

a.z.p.z
12-09-2009, 21:09
یه جور پچ و برنامست که مثل کد تقلب کار میکنه، برای مثال بازی رو اجرا می کنی بعد ترینر رو و بعدش تو بازی دکمه ی مثلا F1 رو فشار میدی تیر بی نهایت میشه! :دی

مدیر تبلیغات الجی اومده اینجا :31::31:
خوب شما اومدی کار ترینر رو گفتی کار ترینر رو که میدونم ... f1 کجا بود ... :دی .........
نه حالا جدی مثلا در 360 برنامه خاصی برای بازی نیست که مثلا به وسیله اون کار ترینر رو انجام بده .... سعید جان میدونی که ترینر چیه اقا :31: .
...............................
راستی یکی درست توضیح بده روش های دست دو بودن کنسول چی بید ؟ ...
ممنون ...

Terova
12-09-2009, 21:41
آقا توروخدا کمک کنین...
اگه دسته دومه من فردا می رم مغازشو میا رم پایین... تاریخ ربطی به دسته دوم یا نو بودن نداره الان خیلی از فروشنده ها دستگاه ها رو با مادربرد فالکون میفروشن که همه هم زیر 2008/8 هست..
به احتمال زیاد هم دستگاه شما باید فالکون باشه..

برو تو قسمت گیمرتک ها اگر گیمرتکی به غیر از مال خودت ساخته بودن بدون که از دستگاه استفاده شده..
ولی شما میتونید 3 تا گیمر تک بسازید که به هر کدومش 1 ماه اکانت مجانی میده..

ببخشید دوستان اگه بیام بازی رو دانلود کنم بعد بخوام رایتش کنم رو دی وی دی باید چه کنم ؟ رایت زدن رو بلدم ولی ظاهرا باید با برنامه مخصوصی این کارو میکردیم یا کار خاصی میکردیم نه ؟
ممنون بعد از دانلود و Extract فایل ها زیپ دو تا فایل بهت میده که هر دو رو داخل یک پوشه میگزاری یک فایل که ایمیج هست و حجم بالای داره و یک فایل هم که فرمتش dvd. هست و چند کیلوبایت حجم داره..

شما با برنامه Celon CD اون فایل چند کیلوبایتی رو با سرعت 2 رایت کنید..

من اون لینکو چک کردم...
ولی فعلا دسرسی به لایو ندارم ...
روش دیگه برای چک کردن دسته دوم بودن نیس؟؟؟ تمام دستگاه های که ما میخریم دسته دوم هستند چون برای کپی خور کردن باید حتما از پلمب در بیان و کپی خور بشن..
پس راه منطقی برای فهمیدن دسته دوم بودن وجود نداره..

master-of-soccer
12-09-2009, 22:01
من نمیفهمم ینی باید ریکاور گیمر تگ رو بزنم؟؟؟
بله مادربردم فالکن هست....
منظورم اینه که ممکنه کنه که یه فروشنده یک دستگاه رو بعد یک سال بفروشه؟؟؟
ینی یه سال تو مغازه داشته باشه؟؟؟