PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128

p3yman_xl
07-08-2009, 09:22
مطلبی رو gamespot گذاشته بود گفتم جالبه بقیه هم بخونن

یکی از هکر های اونور اب به 10 سال زندان محکوم شد

حالا تصور کنید تو مملکت ما اگه این قانون بود روزی 20 نفر میرفتن زندان :31:

Console modder faces up to 10 years in prison

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
نظرات اعضا هم جالبه که اکثرا از قانون حمایت کردن و گفتم ما برای همه چیزمون ( فیلم , موزیک , نرم افزار , بازی , ... ) ترجیح میدیم پول اصلیش رو پرداخت کنیم

جالبه جدیداً به هکرها و کرکرها گیر میدن اساسی... اگه یادت باشه همین چند پیش بود ادمین های سایت The Pirate Bay رو دادگاهی کردن به خاطر همین مسائل. که البته اتفاق خاصی نیفتاد و الان سایت پایریت بی داره کار میکنه مثل روز اولش... یک هکر دیگر رو هم که به ارتش آمریکا و سیستم پنتاگون نفوذ کرده بود دستگیرش کردن که خوندم در صورت دادگاهی شدن 70 سال باید پشت میله های زندان بمونه!.
در مورد جمله ی آخرت هم باید بگم متاسفانه یا خوشبختانه فرهنگ بالای این افراد رو میرسونه که طرف عقیده اش اینه " از بازی خوشم اومد وقتی منشتر شد میخرمش، اگر هم خوشم نیومد سریعا از روی هارد پاک میشه! ". در مورد موزیک هم همینطوره.... متاسفانه در اونطرف معنای صحیح "ساپورت سازنده" رو میدونن... اینجا به طرف بگی فلان چیز رو دارن سر کوچه مجانی میدن، اما پولیش هم جای دیگه هست سریع بدو بدو میره مجانی رو برمیداره و ... .
مرسی

توی چه بازیایی هدست XBOX 360 استفاده میشه
یه سری محدود از بازی ها در SinglePlayer از ان قابلیت هم پشتیبانی میکنن از جمله بازیهای Rainbow Six Vegas 1 و 2 و بازی EndWar. بازم بازی هستن که الان حضور ذهن ندارم. ولی در کل در همون لایو برای کل کل استفاده میشه..

معتبر ترین فروشگاه تو تهران برای خرید xbox 360 کجاست؟
با توجه به معادله ی ساده ی تخصص بیشتر > خدمات بهتر > دزد بودن کمتر، من نکست جن رو پیشنهاد میکنم.

آقـا من تحقیق کردم ظاهرا نمیشه
ولی حالا بازم میپرسم

میتونم یک بازی رو از روی Gamertag ام پاک کنم ؟؟؟

چند تا بازی همینجوری دانلود کردم واسه تست
صد سال سیاه دیگه هم بازی نمیکنم
میخوام اونا رو پاک کنم
چون این اچیومنتش که همیشه 0 ـ اعصاب خورد میکنه

حالا راهی هست براش ؟؟ یا نه نمیشه ؟؟؟

مرسی

نه دوست عزیز. نمیشه اینکار رو کرد... شما میتونی سیو گیم ها رو پاک کنی ولی بازی در گیمر تگ شما ثبت میشه.

موفق باشید

LORD GAMES
07-08-2009, 09:42
سلام
من دستگاه رو با کابل HDMI وصل کردم بعد از تو تنظیمات کیفیت تصویر رو بردم رو 1080p بهد که یک بازیو میارم خیلی بد نشونو میده و یکم تاره چی کار کنم درست شه ؟
ممنون

m.behnam
07-08-2009, 11:04
مطلبی رو gamespot گذاشته بود گفتم جالبه بقیه هم بخونن

یکی از هکر های اونور اب به 10 سال زندان محکوم شد

حالا تصور کنید تو مملکت ما اگه این قانون بود روزی 20 نفر میرفتن زندان :31:

Console modder faces up to 10 years in prison

نظرات اعضا هم جالبه که اکثرا از قانون حمایت کردن و گفتم ما برای همه چیزمون ( فیلم , موزیک , نرم افزار , بازی , ... ) ترجیح میدیم پول اصلیش رو پرداخت کنیم

نه بابا اگه این قانون تو مملکت ما بود FBI مییومد تمام مرز های ایرون رو پلمپ میکرد.:31:

Majid ²
07-08-2009, 11:57
آقایون یه سوال دیگه
ظاهرا قراره 4 روز دیگه یعنی 11 آگوست آپدیت جدیدی بیاد واسه داشبورد

حالا چجوریاس ؟؟ احتمال بن شدن هست ؟؟ چیکار کنم که بن نشم ؟؟

shab_2008
07-08-2009, 13:45
سلام
من دستگاه رو با کابل HDMI وصل کردم بعد از تو تنظیمات کیفیت تصویر رو بردم رو 1080p بهد که یک بازیو میارم خیلی بد نشونو میده و یکم تاره چی کار کنم درست شه ؟
ممنون

احتملا lcd شما 1080p را ساپورت نميكنه و بايد رزولوشن را كم كنيد مثلا 1080i

p3yman_xl
07-08-2009, 15:15
آقایون یه سوال دیگه
ظاهرا قراره 4 روز دیگه یعنی 11 آگوست آپدیت جدیدی بیاد واسه داشبورد

حالا چجوریاس ؟؟ احتمال بن شدن هست ؟؟ چیکار کنم که بن نشم ؟؟

بله، آپدیت جدید قرار هست چند روز دیگه منتشر بشه و اطلاعاتش رو در یک تاپیک جدا میذارم براتون...
موفق باشید

shakerifar
07-08-2009, 20:04
من یه مشکل دارم
هر چی تاریخ کنسول رو تنظیم میکنم بعد چند وقت برمیگرده به حالت اولش (22/11/2005)
چی کار کنم؟؟؟

amirtaker
07-08-2009, 20:35
جواب من رو بدید.(عصبانیت زیاد)

halflife g
07-08-2009, 20:47
من یه مشکل دارم
چی کار کنم؟؟؟

كار خاصي نميتوني بكني عزيز چون اين كنسول باتري داخلي نداره در نتيجه در هر بار سيم برق رو وصل و قطع كردن تاريخش ريست ميشه

(اشتباه شده بود ويرايش كردم)

pedram_sad
07-08-2009, 22:32
من یه مشکل دارم
چی کار کنم؟؟؟
شما هر بار که سیم برق کنسول رو در بیاری و بزنی یا در کل برق به هر دلیل قطع بشه این طوری میشه
وگرنه به خاموش روشن کردن بهم نمیریزه

sourena
07-08-2009, 22:45
بچه ها چه جوری میشه داشبورد رو تغییر داد؟
من هرچی گشتم تو این تاپیک چیزی پیدا نکردم!
یه راهنمایی خیلی خوب میخوام
ممنون.

pedram_sad
07-08-2009, 22:57
بچه ها چه جوری میشه داشبورد رو تغییر داد؟
من هرچی گشتم تو این تاپیک چیزی پیدا نکردم!
یه راهنمایی خیلی خوب میخوام
ممنون.
شما دقیقا منظورتون چیه ؟
اگه داشبورد جدیده ( NXE ) که خیلی وقته اومده اون رو میتونید با خرید یکی از بازی های جدید up کنید

XBOX LIVE
07-08-2009, 23:21
سلام به همگی.میخواستم ببینم مادربورد falcon و درایور benq رو در xbox 360 elite چجوری میشه بدون باز کردن کنسول تشخیص داد؟

pedram_sad
08-08-2009, 00:00
سلام به همگی.میخواستم ببینم مادربورد falcon و درایور benq رو در xbox 360 elite چجوری میشه بدون باز کردن کنسول تشخیص داد؟
برای برد falcon رو اداپتور باید نوشته باشه 175 و پشت کنسول نوشته باشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که اکثرا همون پشت اداپتور کفایت میکنه

برای تشخیص درایو هم طبق عکس زیر :

sourena
08-08-2009, 00:11
نمیشه عکس دلخواه بذاریم اون پشت؟؟؟

pedram_sad
08-08-2009, 00:36
نمیشه عکس دلخواه بذاریم اون پشت؟؟؟
چرا میشه
هم میتونی از live بخری
هم میتونی از تو flash یا Cd هر عکسی خواستی روش as wallpaper بزنی تا یک کپی از اون تو کنسول بمونه و همیشه میتونی هر وقت خواستی به عنوان back بزاری

pouyacapitan
08-08-2009, 09:07

کلا مدل elite در درایو lite on عرضه شده!مگر اینکه اول ها خریده باشی زمانی که کپی خور نمی شده که بیان بجاش benq بزنن!

مهدی.گیم
08-08-2009, 10:24
سلام ....اقایون کسی از این دهقان خرید کرده.؟قیمتاش خیلی پایینه!!!!!!!!اصلا کسی این یارو رو میشناسه؟
اینم لیست قیمتاش....
،
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید,
Xbox 360 Arcade Jasper 255,000
Xbox 360 Premium Jasper 310,000
Xbox 360 Elite Jasper 420,000
تاریخ به روز رسانی 13 مرداد

amirtaker
08-08-2009, 11:42
سلام ....اقایون کسی از این دهقان خرید کرده.؟قیمتاش خیلی پایینه!!!!!!!!اصلا کسی این یارو رو میشناسه؟
اینم لیست قیمتاش....
،

سلام;
این قیمت ها خیلی مشکوکه.

halflife g
08-08-2009, 13:13
اینم لیست قیمتاش....
،

بله من ايشون رو ميشناسم اونموقع كه هنوز اركيد جاسپر به زور تو ايران پيدا ميشد ايشون پرميوم جاسپر ميفروختن
خودشم چند تا سايت داره با خودش هم حرف زدم به نظر كرد ميومدن من خودم ميخواستم از ايشون خريد كنم كه بعضي از بچه ها مخصوصا تو bc گفتن كلاهبرداره و .................. در نتيجه بي خيالش شدم.

p3yman_xl
08-08-2009, 14:44
اصلاً نمیفهمم این صیغه ی خرید اینترنی چیه؟

اکثر کاسبا تو روز روشن تو مغازه میخوان سرت کلاه بذارن یا دزدی کنن... اونقوت چطور شما میتونید اطمینان کنید و پول به اینا بسپرید برا من سواله!
دوست من خرید کنسول مساله ی کمی نیست و شما باید خودت موقع خرید حضور داشته باشی و هر سوالی که به ذهنت میرسه از فروشنده بپرسی.. اگر شهرستانید، میخواهید از تهران بخرید بهترین جا به نظرم نکست جن هست.. حداقل اینه که چهار تا آدم متخصص و سالم اونجا هستن میتونن به کارت رسیدگی بکنن..
موفق باشید

pedram_sad
08-08-2009, 15:26

اکثر کاسبا تو روز روشن تو مغازه میخوان سرت کلاه بذارن یا دزدی کنن... اونقوت چطور شما میتونید اطمینان کنید و پول به اینا بسپرید برا من سواله!
دوست من خرید کنسول مساله ی کمی نیست و شما باید خودت موقع خرید حضور داشته باشی و هر سوالی که به ذهنت میرسه از فروشنده بپرسی.. اگر شهرستانید، میخواهید از تهران بخرید بهترین جا به نظرم نکست جن هست.. حداقل اینه که چهار تا آدم متخصص و سالم اونجا هستن میتونن به کارت رسیدگی بکنن..
موفق باشید
حرف های پیمان تایید میشه البته خوب اگه طرفت ادم مطمنی باشه خرید اینترنتی خیلی به صرف و مطمن تره
من خودم هم برای خودم هم 2 تا از دوستام اینترنی 360 خریدم 14 ماه قبل که تو تهران 560 بود از پیام گرفتیم 470 که کپی خورم بود و الان 14 ماهه مثل تانک کار میکنه

بالای 12 بار هر بار 6 تا 10 بازی بین 22 تا 30 تومان از 4 یا 5 نفر خریدم که علاوه بر این که قیمت هاشون نصف تهران بود همه چیز از جنس Dvd سرعت رایت و full stealth بودن رو رعایت میکردن و در یک کلام تو حرفشون خبره بودن طوری که چشمات رو میبندی و پول میریزی به حسابشون و جنس کامل و به موقع تحویل میشه

همچنین برای خودم و دوستام از یکی دیگشون که اونم یک حرفه ای تو زمینه سخت افزار و pc بود کلی قطعه خریدم با اختلاف قیمت مجموع 420 در مقابل 525 که خیلی از قطعات اینجا موجود نبود

همه پلمپ با گارانتی و اصل

در کل حرفم اینه که به هر کسی نمیشه اطمینان کرد اما اگه اطمینان طرف اثبات شده باشه خرید اینترتی میشه چیزی که هم تو قیمت هم وقت هم اعتماد , به نفع ادمه

به خصوص برای غیر تهرانی ها
چون خود تهرانی ها میتونن حضوری به همین ادم ها مراجعه کنن و پول پست هم ندن

XBOX LIVE
08-08-2009, 16:08
سلام دوستان.چجوری میشه نوع درایور ها رو بدون eject کردن و باز کردن کنسول فهمید؟با تشکر

resident_evil
08-08-2009, 16:12
سلام دوستان.چجوری میشه نوع درایور ها رو بدون eject کردن و باز کردن کنسول فهمید؟با تشکر

!

XBOX LIVE
08-08-2009, 16:15
حرف های پیمان تایید میشه البته خوب اگه طرفت ادم مطمنی باشه خرید اینترنتی خیلی به صرف و مطمن تره
من خودم هم برای خودم هم 2 تا از دوستام اینترنی 360 خریدم 14 ماه قبل که تو تهران 560 بود از پیام گرفتیم 470 که کپی خورم بود و الان 14 ماهه مثل تانک کار میکنه

بالای 12 بار هر بار 6 تا 10 بازی بین 22 تا 30 تومان از 4 یا 5 نفر خریدم که علاوه بر این که قیمت هاشون نصف تهران بود همه چیز از جنس Dvd سرعت رایت و full stealth بودن رو رعایت میکردن و در یک کلام تو حرفشون خبره بودن طوری که چشمات رو میبندی و پول میریزی به حسابشون و جنس کامل و به موقع تحویل میشه

همچنین برای خودم و دوستام از یکی دیگشون که اونم یک حرفه ای تو زمینه سخت افزار و pc بود کلی قطعه خریدم با اختلاف قیمت مجموع 420 در مقابل 525 که خیلی از قطعات اینجا موجود نبود

همه پلمپ با گارانتی و اصل

در کل حرفم اینه که به هر کسی نمیشه اطمینان کرد اما اگه اطمینان طرف اثبات شده باشه خرید اینترتی میشه چیزی که هم تو قیمت هم وقت هم اعتماد , به نفع ادمه

به خصوص برای غیر تهرانی ها
چون خود تهرانی ها میتونن حضوری به همین ادم ها مراجعه کنن و پول پست هم ندن
سلام اقا پدرام.به نظر شما بهترین جا برای خرید این کنسول کجاست؟

resident_evil
08-08-2009, 16:18
سلام اقا پدرام.به نظر شما بهترین جا برای خرید این کنسول کجاست؟

!

pouyacapitan
08-08-2009, 16:21

موفق باشید

درسته!
خیلی ها تو بازیسنتر از شامی جنس خریدن ولی جنسشون به دستشون نرسید!در حالی که بار اول کامل جنس ها رو تحویل داده بود.
من خودم کنسولم رو 20 تومن گرونتر از فتحی خریدم ولی از جایی که با خونمون 10 دقیقه فاصله داره!
به نظر به غیر از cd, کتاب خرید اجناس دیگه از اینترنت یک ریسک محسوب می شه!

SamGun
08-08-2009, 19:00

موفق باشید

منم واقعا با نظر پیمان جان موافقم چون در هر صورت شما باید خودت یه نگاهی به دستگاه بندازی و همه چیش رو چک بکنی تا از سالم بودن اون مطمئن بشید.

این آقای شامی هم ممکن بود کلاه بردار نبوده ,ولی وقتی دیده تقاضا زیاد شده شیطون گولش زده و این کارو کرده !!!

کلا من که تا حالا فقط CD از اینترنت سفارش دادم . حتی به فتحی هم اعتماد ندارم.
5 ماه پیش هم به همه گفتن اصلا از اینترنت چیزای گرون سفارش ندین.
وسلام

amirtaker
08-08-2009, 20:57
دوستان میشه یکی بگه ixtreme 1.6 چیه؟لینک دانلود رو بزارین!وطریقه ی نصبش رو.ممنون.
================================================== =
آقا پدرام این عکسی که برای تعیین نوع درایور گذاشتین برای من نمیاد میشه یه سایت دیگه آپ کنین
ممنون.

pouyacapitan
08-08-2009, 22:02
دوستان میشه یکی بگه ixtreme 1.6 چیه؟لینک دانلود رو بزارین!وطریقه ی نصبش رو.ممنون.<br />
================================================== =<br />
آقا پدرام این عکسی که برای تعیین نوع درایور گذاشتین برای من نمیاد میشه یه سایت دیگه آپ کنین<br />
ممنون.<br />
<br />
ixtreme یک نرم افزار برا کپی خور کردن دستگاه هست!که نیاز به بازکردن دستگاه هست و همه ی بازی های جدید نیاز به این دارن .من پیشنهاد می کنم دستگاه رو بدید بیرون با 8 تومن درست می کنه!

shab_2008
08-08-2009, 22:04
منم واقعا با نظر پیمان جان موافقم چون در هر صورت شما باید خودت یه نگاهی به دستگاه بندازی و همه چیش رو چک بکنی تا از سالم بودن اون مطمئن بشید.

این آقای شامی هم ممکن بود کلاه بردار نبوده ,ولی وقتی دیده تقاضا زیاد شده شیطون گولش زده و این کارو کرده !!!

کلا من که تا حالا فقط CD از اینترنت سفارش دادم . حتی به فتحی هم اعتماد ندارم.
5 ماه پیش هم به همه گفتن اصلا از اینترنت چیزای گرون سفارش ندین.
وسلام

بي خود نيست به ما ايرانيها ميگن جهانه سوم. تا مياد خريده الكترونيكي تو اين مملكت جا بيفته چهارتا دزد پيدا ميشنا مردما نسبت به اين جهش اقتصادي بي اعتماد ميكنن.

resident_evil
08-08-2009, 22:07
میگم چطوره که بحث ها خارج از موضوع تاپیک نباشه . اگه همکاری کنید ممنون میشم .

SamGun
08-08-2009, 22:28
دوستان میشه یکی بگه ixtreme 1.6 چیه؟لینک دانلود رو بزارین!وطریقه ی نصبش رو.ممنون.
================================================== =
آقا پدرام این عکسی که برای تعیین نوع درایور گذاشتین برای من نمیاد میشه یه سایت دیگه آپ کنین
ممنون.

خب بریم سراغ سوال شما .

iXtreme نرم افزار هک شده ی درایو DVD کنسول شما هست که در آن سیستم خواندن فایلهای Certificate بازی های اورجینال که اصل بودن DVD بازی رو تائید میکنه تغییر کرده و به جای اون از سیستم Video Partion استفاده شده که میتونه بازی رو به صورت اورجینال شناسایی کرده تا سرور LIVE متوجه ی کپی بودن بازی نشه و شما رو Ban نکنه.

هر بازی یک Video Partion مخصوص به خودش داره که توسط نرم افزار های Xbox Backup Creator و XDVD Mulleter میتونیم اونها رو با فایل iso بازی ادقام کنیم و از DVD بازی یک Full Stealth Patch بوجود بیاوریم.

منظور از Stealth Patch همون سیستم ضد Ban هست که توضیح دادم.

چون سرور LIVE گزینه های متفاوتی رو چک میکنه و در هر زمان هم ممکنه به اون گزینه ها اضافه بشه (قبلا توضیح داده بودم) که باعث میشه در هر ورژن از iXtreme ما شاهد روشهای جدید تری برای برای جلوگیری از Ban شدن در LIVE هستیم.

مثلا به تازگی سرور LIVE گزینه ای به نام SSV2 رو در بازی های جدید مورد تست قرار میده و در صورت مشکل دستگاه رو Ban میکنه.

ودیگه اینکه بازی هایی که بعد از HAWX وارد بازار شدن همگی از سیستم Wave 3 استفاده میکنند که این سیستم فقط در iXtreme 1.51 و 1.6 قابلیت Readable رو داره.پس ما مجبوریم که همیشه آخرین ورژن از iXtreme رو داشته باشیم.

برای اینکه فایل iXtreme سالم و بدون ویروس باشه ما باید از سرور Xbin این فایل رو دریافت کنیم که این سرور توسط نرم افزار Easy Xbin

قابل دسترسی هست:

برای Download آخرین ورژن iXtrem که همون 1.6 هست باید اول نرم افزار Xbin رو نصب کرده سپس وارد شوید ,بعد از یکی 2 دقیقه که به سرور متصل شد باید آدرس زیر رو برید تا بتونید آخرین ورژن رو Download کنید:

Xbox 360 >>> Firmware >>> ---- firmware

حالا شما در اینجا میتونید بسته به نوع درایو خود Firmware مخصوص رو Download کنید.

برای Download کردن هم باید برنامه ی مورد نظر رو با کلیک چپ موس گرفته و به سمت چپ که مربوط به Desktop کامپیوتر شما هست ببرید.

اینم عکس :

XBOX LIVE
09-08-2009, 00:18
سلام.کسی میتونه درباره ی این درایو LITE-ON بهم توضیح بده-اگه میشه لطفا با عکس.ممنون

resident_evil
09-08-2009, 01:35
بچه ها نظرتون راجع به این چیه ؟!

من اولین باره که همچین چیزی میبینم !

amirtaker
09-08-2009, 07:43
<br />
<br />
ixtreme یک نرم افزار برا کپی خور کردن دستگاه هست!که نیاز به بازکردن دستگاه هست و همه ی بازی های جدید نیاز به این دارن .من پیشنهاد می کنم دستگاه رو بدید بیرون با 8 تومن درست می کنه!
کجا 8 تومان میگیرن؟من هرجا پرسیدم میگن 15 تومان.:31:
================================

pedram_sad
09-08-2009, 10:06

نوید جان با توجه به تاریخ خبر که حدودا 6 ماه قبله و کسی که خبر رو گذاشته یعنی
سرویس فن‌آوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

که جز مزخرف و دروغ من چیزی از این الاف ها نشنیدم

و این که تو این 6 ماه خود من هم تو هیچ سایتی بین بچه ها چیزی راجع به این مساله نشنیدم و ندیدم احتمال زیاد یا شایعه یا خبر بی خود بوده , یا اینقدر جزیی که ms همون موفع جلوش رو گرفته

چون اگه ادامه دار بود مطمنا سر و صدا میکرد تو فروم های خارجی
چون هر چی باشه به LIVE مربوطه

اکثر جاها 8 یا 5 هم میگیرن
نمونش فتحی که 8 میگیره و 15 دقیقه وا میسی انجام میده

SamGun
09-08-2009, 10:06

نه , پویا درست میگه , اگه ببری Next Gen ازت 8 تومن میگیره یک ربع هم بیشتر کار نداره.

نوید پدرام درست میگه منم چیزی در این باره نه تو فروم های خارجی دیدم و نه تو فروم های ایرانی.یعنی اگه بخوایم هم حساب کنیم زیاد با عقل جور در نمیاد !!! آخه اولا سرور LIVE فقط توسط Xbox360 قابل دسترسی هست و بعدشم با یه Xbox 360 که نمیشه طرف مقابل رو حک کرد آخه :31:

resident_evil
09-08-2009, 13:14
ممنون بچه ها خواستم مطمئن شم چون هرچی فکر دیدم کاملا مسخره هستش این مطلب بعدم یه همچین چیزی تو هیچ سایت خارجی دیده نشده !

sm.khalili
09-08-2009, 15:16
برای این کنسول بازی تو مایه های IGI هست؟ خودش چطور؟

resident_evil
09-08-2009, 15:22
برای این کنسول بازی تو مایه های IGI هست؟ خودش چطور؟

اگه منظور شما FPS هستش :

Brother in Arms Hells Highway
RainBow six Vegas 1 & 2
FarCry 2
Quantom Of Solace
TimiShift
The Darkness
Unreal Turnoment 3
BattleField Bad Company

HALO 3
BIO Shock
LEFT 4 DEAD
Call Of Duty Modern Warfare
CALL OF DUTY WORLD AT WAR
Riddick
Call Of Jaurez Band in Blood

sm.khalili
09-08-2009, 15:31
اگه منظور شما FPS هستش :

Brother in Arms Hells Highway
RainBow six Vegas 1 & 2
FarCry 2
Quantom Of Solace
TimiShift
The Darkness
Unreal Turnoment 3
BattleField Bad Company

HALO 3
BIO Shock
LEFT 4 DEAD
Call Of Duty Modern Warfare
Riddick
Call Of Jaurez Band in Blood

منظورم project igi که یک بازی نه چندان قدیمی pc است. تو در نقش یک کماندو برای انجام یه سری علیات به جاهای مختلف میری.

resident_evil
09-08-2009, 15:36
منظورم project igi که یک بازی نه چندان قدیمی pc است. تو در نقش یک کماندو برای انجام یه سری علیات به جاهای مختلف میری.

منم میدونم IGI چه بازیی هستش برا همین میگم اگه منظور شما بازی با سبک First Person Shooter هستش اون بازی ها عالی هستن .

sm.khalili
09-08-2009, 15:41
منم میدونم IGI چه بازیی هستش برا همین میگم اگه منظور شما بازی با سبک First Person Shooter هستش اون بازی ها عالی هستن .

:31: ببخشید من یکم تو این زمینه ها تازه کارم برا همین منظور شما رو از fps نفهمیده بودم. خیلی ممنون از راهنماییتون

XBOX LIVE
10-08-2009, 00:33
سلام.کسی میتونه درباره ی این درایو LITE-ON بهم توضیح بده-اگه میشه لطفا با عکس.ممنون
کسی نبود به این سوال جواب بده؟اگه این سوال تکراری هست ببخشید

mkh-n71
10-08-2009, 08:36
اگه فن ایکس باکس دو دقیقه کار نکنه (از همون موقع روشن کردن)!!
مشکلی پیش نمیاد واسش؟؟

SamGun
10-08-2009, 08:55
اگه فن ایکس باکس دو دقیقه کار نکنه (از همون موقع روشن کردن)!!
مشکلی پیش نمیاد واسش؟؟

خب نه چون تو همون 2 دقیقه ی اول دستگاه شما در داشبورد هست و فشاری بهش نمیاد.

حالا علت کار نکردن چیه ؟؟؟

کسی نبود به این سوال جواب بده؟اگه این سوال تکراری هست ببخشید
شما توضیح درباره ی چیه Lite On میخوای ؟؟؟؟
بگو بهت بگم

mkh-n71
10-08-2009, 09:10
خب نه چون تو همون 2 دقیقه ی اول دستگاه شما در داشبورد هست و فشاری بهش نمیاد.

حالا علت کار نکردن چیه ؟؟؟

12 ولت خارجی کرده بودم آداپتور رو یادم رفت به برق بزنم!!!!:10:

Jeff hardy M
10-08-2009, 09:30
Hi
سه چراغه شدن قابل تعمییره ؟
این چه نوع مدلیه مغازه ایه بهم گفت ؟
xbox 360 gold pro ?

SamGun
10-08-2009, 09:59
Hi
سه چراغه شدن قابل تعمییره ؟
این چه نوع مدلیه مغازه ایه بهم گفت ؟
xbox 360 gold pro ?

بستگی به نوع 3 چراغ و میزان خرابی داره که قابل تعمیر باشه یا نه.

mehdi_360
10-08-2009, 11:05
من میخوام کنسولم رو 12 ولت کنم
حالا 12 ولت با منبع خارجی کنم یا داخلی
مادربرد دستگاه هم یا فالکونه یا زایفر (دقیق نمیدونم :دی)

m.behnam
10-08-2009, 12:30
سلام
راستی دوستان این XBOX جدیدا که فتحی اورده که پاوراش کوچیکتره و از این حرفا از اون سری XBOX ها نیست که کپی خور شدنشون مشکله ؟؟؟
و اینکه فرقه اساسی که نکرده؟؟؟
و اصلا کلا چه فرقی کرده؟؟؟
و اگه عکس هم ازش دارید بذارید.
TANX

pouyacapitan
10-08-2009, 12:53
سلام
راستی دوستان این XBOX جدیدا که فتحی اورده که پاوراش کوچیکتره و از این حرفا از اون سری XBOX ها نیست که کپی خور شدنشون مشکله ؟؟؟
و اینکه فرقه اساسی که نکرده؟؟؟
و اصلا کلا چه فرقی کرده؟؟؟
و اگه عکس هم ازش دارید بذارید.
TANX

منم اینا رو تازه دیدم!
کپی خور کردن به درایوه!چون درایو اینا هم lite-on هست پس هیچ فرقی نحوه کپی خور شدنش نداره!
و فکر کنم که فقط پاورش کوچیک شده+512 مموری

SamGun
10-08-2009, 13:46
من میخوام کنسولم رو 12 ولت کنم
حالا 12 ولت با منبع خارجی کنم یا داخلی
مادربرد دستگاه هم یا فالکونه یا زایفر (دقیق نمیدونم :دی)

با توجه به نوع مادربورد کنسول شما 12 ولت Internal به صرفه تر و بهتر هست. البته اگه حوصله ی اون کارایی رو که تو آموزش گذاشتم داشته باشید.

ولی درکل باز کردن تمام کنسول بیشتر از 20 دقیقه کار نمیبره.

PROJECT NATAL
10-08-2009, 13:50
با عرض سلام به تمامی گیم خورها و پروفشنال های xbox360 و مدیران تاپیک!

یک پیشنهاد دوستانه: مدیران تاپیک ،لطفا" نسبت به جمع بندی این تاپیک در چند پست بپردازید،چون این تاپیک نزدیک به 9000 پست دارد،که باعث می شود از این منبع غنی به صورت کامل بهره مند نشویم،اگر این تاپیک جمع بندی و دسته بندی و خلاصه شود،خیلی خیلی بهتر می شود،چون هم سریعا" هر کسی به آنچیز که می خواهد میرسد و تضاد میان پست ها نیز به مرز حداقل می رسد و آن مطالب دسته بندی شده و خلاصه شده می تواند به جامع ترین گنجینه آموزشی کنسول xbox360 تبدیل شود.

سوال اولم: چگونگی نحوه تشخیص ایکس باکس نو از کارکرده را شرح دهید،چون بسیاری از فروشگاه ها ایکس باکس های
برگشتی(ریفیربیش) و کارکرده را با ترفندهایی به جای نو می فروشند...

سوال دومم: آیا ایکس باکس های با بورد جاسپر نسخه الایت دارند؟چون با مراجعه به چند فروشگاه پیداش نکردم،لطفا آخرین قیمت جاسپر الایت و آرکید رو بذارید...

سوال سومم:لطفا" یک فروشگاه حرفه ای برای خرید معرفی کنید،چون می ترسم سرم کلاه بذارن...

با عرض پوزش ، شاید این سوالات تکراری باشند ، ولی به دلیل کمبود وقت نتوانستم تمامی این تاپیک را سرچ کنم.

resident_evil
10-08-2009, 13:58

یک پیشنهاد دوستانه: مدیران تاپیک ،لطفا" نسبت به جمع بندی این تاپیک در چند پست بپردازید،چون این تاپیک نزدیک به 9000 پست دارد،که باعث می شود از این منبع غنی به صورت کامل بهره مند نشویم،اگر این تاپیک جمع بندی و دسته بندی و خلاصه شود،خیلی خیلی بهتر می شود،چون هم سریعا" هر کسی به آنچیز که می خواهد میرسد و تضاد میان پست ها نیز به مرز حداقل می رسد و آن مطالب دسته بندی شده و خلاصه شده می تواند به جامع ترین گنجینه آموزشی کنسول xbox360 تبدیل شود.

سلام دوست عزیز عضویتتون رو تبریک میگم !

راستش مدیران و همکاران این بخش تو فکر مستقل کردن بخش کنسول هستن که این میتونه خیلی به نظم این انجمن پر بیننده کمک کنه ! یعنی هر یک از کنسول ها یک بخش کاملا جدا برای خودشون داشته باشن که بشه جزئی تر در موردشون بحث کرد . اینجوری هم کار برای ما راحت تر میشه هم کسی اگه سوالی داشته باشه زود تر به جوابش میرسه ! به هر حال این طرح در حال بررسی هستش و انشاالله به زودی هم اعمال خواهد شد ! ممنون از توجهتون و پیشنهادی که دادید .

pouyacapitan
10-08-2009, 14:30

سوال اولم: چگونگی نحوه تشخیص ایکس باکس نو از کارکرده را شرح دهید،چون بسیاری از فروشگاه ها ایکس باکس های
برگشتی(ریفیربیش) و کارکرده را با ترفندهایی به جای نو می فروشند...

سوال دومم: آیا ایکس باکس های با بورد جاسپر نسخه الایت دارند؟چون با مراجعه به چند فروشگاه پیداش نکردم،لطفا آخرین قیمت جاسپر الایت و آرکید رو بذارید...

سوال سومم:لطفا" یک فروشگاه حرفه ای برای خرید معرفی کنید،چون می ترسم سرم کلاه بذارن...

با عرض پوزش ، شاید این سوالات تکراری باشند ، ولی به دلیل کمبود وقت نتوانستم تمامی این تاپیک را سرچ کنم.

چون ایکس باکس برا کپی خور شدن باز می شه نمی شه تشخیص داد!ولی اگه از فروشگاه درست وحسابی بخرین با این مشکل مواجه نمی شین!
موجود هست ولی تو بازار فعلا خیلی سخت پیدا میشه!
ارکید جاسپر=350
الایت جاسپر=خبر ندارم!
nextgen-فتحی

XBOX LIVE
10-08-2009, 16:02
شما توضیح درباره ی چیه Lite On میخوای ؟؟؟؟
بگو بهت بگم.

توضیح کلی از این درایو میخواستم.با تشکر از samgun

milky way
10-08-2009, 16:15
منم اینا رو تازه دیدم!
کپی خور کردن به درایوه!چون درایو اینا هم lite-on هست پس هیچ فرقی نحوه کپی خور شدنش نداره!
و فکر کنم که فقط پاورش کوچیک شده+512 مموری
درایو Lite-on جدیده با قبلیا فرق میکنه، البته میگن اینم جدیداً هک شده ولی درستی خبر تا چه حده نمیدونم.

pedram_sad
10-08-2009, 16:54
درایو Lite-on جدیده با قبلیا فرق میکنه، البته میگن اینم جدیداً هک شده ولی درستی خبر تا چه حده نمیدونم.
اره
فرق میکرد و خیلی هم طول کشید تا حک بشه و حکش هم پر درد سر بود اما تونستن حکش کنن

generaltj
10-08-2009, 18:12
از کچا battery adabter رو میشه خرید؟؟؟؟

hill-boy
10-08-2009, 18:57
سلام به همه دوستان عزيز

راستش من يه سوال برام پيش اومده
چرا xbox 360 arcad يك دفعه گرون شد؟
يكي از دوستان گفت كه 350 تومن

من خودم امزور رفتم رو سايت xbox تا قيمت اصلش رو در بيارم
و به يه چيز عجيب بر خوردم
ديدم كه قيمت رو زده 199.99$
اينم آدرس صفحه:

به نظر شما علت اين همه تفاوت قيمت چيه؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

Vamp!r3
10-08-2009, 20:05
سلام به همه دوستان عزيز

راستش من يه سوال برام پيش اومده
چرا xbox 360 arcad يك دفعه گرون شد؟
يكي از دوستان گفت كه 350 تومن

من خودم امزور رفتم رو سايت xbox تا قيمت اصلش رو در بيارم
و به يه چيز عجيب بر خوردم
ديدم كه قيمت رو زده 199.99$
اينم آدرس صفحه:

به نظر شما علت اين همه تفاوت قيمت چيه؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
اينجا ايرانه...قيمت هاي خود سايت دستگاه هاي كپي خور نشدست...يعني فقط بازي ارجينال اجرا ميكنن...

shab_2008
10-08-2009, 22:04
اينجا ايرانه...قيمت هاي خود سايت دستگاه هاي كپي خور نشدست...يعني فقط بازي ارجينال اجرا ميكنن...
نخير ربطي به كپي خور بودن يا نبودن نداره به دو دليل گرون شده
1: كم شدن دستگاه در اسيا

2:گمرك(تيغ ميزنن)

PROJECT NATAL
10-08-2009, 22:06
راهنمای سریع خرید ایکس باکس360:
خوب گام اول طی کردن پروسه خرید یک کنسول ایکس باکس 360 است،کاری که در همه جای دنیا به غیر از ایران به راحتی آب خوردن است!،ولی در ایران به دلیل عدم نبود نمایندگی مایکروسافت،نبود قانون کپی رایت امری حساس است، به طور کلی برای خرید وسایل دیجیتالی در ایران باید بسیار وسواسی عمل کرد.
نکته اول: در ابتدا کنسول های ایکس باکس360 دارای مشکلات سخت افزاری زیادی بودند،و به دلیل عدم مهندسی درست سیستم تهویه و قطعات زود داغ می کردند ، به طوری که قطعاتش ذوب می شد و دستگاه خطای 3چراغ قرمز می داد که به منزله ی مرگ دستگاه است!،به تدریج مایکروسافت تغییراتی در پروسسور و بورد دستگاه داد تا دمای آن کمتر شود و در سال 2009 ایکس باکس360 با مادربورد جاسپر و پردازشگر با تکنولوژی 65نانومتری را عرضه کرد تا مشکل خطای 3چراغ رفع شود.البته نام جاسپر روی قوطی درج نمی شود،و برای فهمیدن آن به تاریخ ساخت باید نگاه کرد که سال2009 و به بعد باشد.
نکته دوم: کنسول های ایکس باکس360 در سه تیپ آرکید،پریمیوم،الایت عرضه می شوند،که تنها تفاوتشان در لوازم جانبی است.البته شدیدا" توصیه می کنم که نوع آرکید را خریداری کنید چون نسبت به تیپ پریمیوم و الایت بسیار ارزانتر است. حتی خرید تیپ آرکید+یک گیم پد اضافه+کابل hdmi از تیپ پریمیوم ارزانتر در می آید،در حالی که شما حتی یک گیم پد بیشتر نیز دراختیار دارید!(تمامی تیپ ها در باکسشان تنها یک گیم پد دارند)
نکته سوم: ایکس باکس360 طوری طراحی شده که تنها بازی های اوریجینال را اجرا می کند،و بازی های اوریجینال قیمتی فراتر از پنجاه هزار تومان دارند،اما هکرها درایور این کنسول ها را هک می کنند و سیستم کنترل اوریجینال بودن دیسک ها را از کار می اندازند و می توانید دیسک های کپی را در ان اجرا کنید. اما نکته ای که اینجا مهم است که خرید خود را از فروشگاه های معتبر و حرفه ای و خوشنام انجام دهید...
نکته چهام: در صورتی شما نهایت لذت را می برید که کنسول خود را به یک سیستم صوتی چند کاناله و مانیتور یا تلویزیون full hd وصل کنید(با کابل hdmi) ،پس قبل از خرید کنسول به فکر خرید این ها باشید.

PROJECT NATAL
10-08-2009, 22:09
میگن کمان بدون تیر هیچ فایده ای نداره،این ضرب المثل دوشرطی رو خیلی چیزا صدق می کنه و آغازگر یک مبحث فلسفی جذابه ،پس به این نتیجه ی بدیهی می رسیم که ما به خاطر بازی هاست که به کنسول xbox360 علاقه مندیم....
ده بازی برتر کنسول xbox360 از زمان عرضه این کنسول تا کنون:
اگه گام اول (خرید ایکس باکس 360آرکید(350)+گیم پد اضافه(35)+کابل hdmi(15)+مانیتور یا نمایشگر full hd(از270تا 3میلیون)+سیستم صوتی چند کاناله(از50تا500) )رو طی کردید.
نوبت به انتخاب بازی ها می رسه،معتبرترین سایت گیم در جهان game spot فهرستی از ده بازی برتر این کنسول را منتشر کرد،که هر یک در جای خود یک شاهکار به حساب می آیند و هر کدام از آن ها می توانند شما را تا مدت ها سرگرم خود سازند.البته بازی های کپی این کنسول در ایران حدود سه هزار تومان قیمت دارند،یعنی شما می توانید با سی هزار تومان تمامی بازهای زیر را خریداری کنید،در حالی که برای خریداری نسخه های اوریجینال آن ها باید حدود هفتصد هزار توان خرج کنید!
رتبه دهم: STREET FIGHTER IV
----------------------------------- بازی مبارزه ای سه بعدی
رتبه نهم:TOM CLANCY'S RAINBOW SIX VEGES
----------------------------------- شوتر تاکتیکی مدرن(من نسخه PC اونو خیلی دوست دارم)
رتبه هشتم: TOM CLANCY'S GHOST RECON ADVANCED WARFIGHTER
----------------------------------- شوتر تاکتیکی مدرن
رتبه هفتم:FORZA MOTORSPORT2
----------------------------------- اتومبیلرانی(یک بازی بسیار محبوب و عالی و بسیار اعتیاد آور)
رتبه ششم:HALO3
----------------------------------- اکشن اول شخص تخیلی
رتبه پنجم: THE ORANGE BOX
----------------------------------- اکشن اول شخص تخیلی
رتبه چهارم:BRAID
----------------------------------- پلاتفورمر دوبعدی(یک بازی استثنایی برای علاقمندان به بازی های کلاسیک دوبعدی)
رتبه سوم:THE ELDAR SCROLLS IV:OBLIVION
----------------------------------- نقش آفرینی
رتبه دوم:GEARS OF WAR
----------------------------------- شوتر تخیلی
رتبه اول: GTA: IV
----------------------------------- اکشن ماجرایی مدرن(بازی محبوب من،که تنها بازی این کنسول هست که از 10 نمره 10گرفته!)

البته جای یک بازی فوق محبوب ما ایرانی ها تو ریتینگ خیلی خالیه ،و اونو هم خودم به این لیست اضافه می کنم!
رتبه ویژه: FIFA09
-----------------------------------ورزشی فوتبال(جالبه بدونید رو ایکس باکس360 فیفا 2009 از PES 2009 بهتره)

خوب حالا همه چیز برای یک لذت از نوع دیجیتال آماده و محیاست،شروع کنید!

SamGun
10-08-2009, 22:29
راهنمای سریع خرید ایکس باکس360:
خوب گام اول طی کردن پروسه خرید یک کنسول ایکس باکس 360 است،کاری که در همه جای دنیا به غیر از ایران به راحتی آب خوردن است!،ولی در ایران به دلیل عدم نبود نمایندگی مایکروسافت،نبود قانون کپی رایت امری حساس است، به طور کلی برای خرید وسایل دیجیتالی در ایران باید بسیار وسواسی عمل کرد.
نکته اول: در ابتدا کنسول های ایکس باکس360 دارای مشکلات سخت افزاری زیادی بودند،و به دلیل عدم مهندسی درست سیستم تهویه و قطعات زود داغ می کردند ، به طوری که قطعاتش ذوب می شد و دستگاه خطای 3چراغ قرمز می داد که به منزله ی مرگ دستگاه است!،به تدریج مایکروسافت تغییراتی در پروسسور و بورد دستگاه داد تا دمای آن کمتر شود و در سال 2009 ایکس باکس360 با مادربورد جاسپر و پردازشگر با تکنولوژی 65نانومتری را عرضه کرد تا مشکل خطای 3چراغ رفع شود.البته نام جاسپر روی قوطی درج نمی شود،و برای فهمیدن آن به تاریخ ساخت باید نگاه کرد که سال2009 و به بعد باشد.
نکته دوم: کنسول های ایکس باکس360 در سه تیپ آرکید،پریمیوم،الایت عرضه می شوند،که تنها تفاوتشان در لوازم جانبی است.البته شدیدا" توصیه می کنم که نوع آرکید را خریداری کنید چون نسبت به تیپ پریمیوم و الایت بسیار ارزانتر است. حتی خرید تیپ آرکید+یک گیم پد اضافه+کابل hdmi از تیپ پریمیوم ارزانتر در می آید،در حالی که شما حتی یک گیم پد بیشتر نیز دراختیار دارید!(تمامی تیپ ها در باکسشان تنها یک گیم پد دارند)
نکته سوم: ایکس باکس360 طوری طراحی شده که تنها بازی های اوریجینال را اجرا می کند،و بازی های اوریجینال قیمتی فراتر از پنجاه هزار تومان دارند،اما هکرها درایور این کنسول ها را هک می کنند و سیستم کنترل اوریجینال بودن دیسک ها را از کار می اندازند و می توانید دیسک های کپی را در ان اجرا کنید. اما نکته ای که اینجا مهم است که خرید خود را از فروشگاه های معتبر و حرفه ای و خوشنام انجام دهید...
نکته چهام: در صورتی شما نهایت لذت را می برید که کنسول خود را به یک سیستم صوتی چند کاناله و مانیتور یا تلویزیون full hd وصل کنید(با کابل hdmi) ،پس قبل از خرید کنسول به فکر خرید این ها باشید.

خب اول عضویتتون رو تبریک میگم .

ممنون از اینکه زحمت کشیدین و این مطالب رو گذاشتین ولی گل پسر قبل از هرچی شما اینو بدون که انجمن P30world حرف اول رو
تو اطلاع رسانی میزنه و تمام این مسائل قبلا مطرح شده و من موارد مورد نیاز رو در صفحه ی اول تاپیک قرار دادم

بعد ما در این تاپیک به مشکلات و مسائل Xbox 360 و آموزش های مربوط به آن میپردازیم !!! برای مشاوره ی خرید و قیمت باید به تاپیک
زیر مراجعه فرمایید.

هیچ نیازی هم به این کارا نیست , برای داشتن فعالیت شما میتونید با مراجعه ی مداوم به مسائل و مشکلات دوستان در هر ضمینه ای مخصوصا Xbox360 بپردازید

موفق باشید.

PROJECT NATAL
10-08-2009, 23:04
SAMGUNعزیز ، به دلیل حجم بسیار بالای تاپیک ها تصمیم گرفتم یه پست خلاصه و چکیده بذارم،تا به نوعی یه جمع بندی مختصر و جمع و جور باشه....

pedram_sad
11-08-2009, 00:42
خوب این طور که معلومه تا ساعاتی دیگر یک update برای dashboard این کنسول میاد که چیز های زیادی داخلش بروز شده و بهبود یافته
که اکثرا مربوط به امور داخل محیط live و کلا online میشه که خیلی جالبه

اما یکی از مهمترین مسایلی که خیلی عجیب و جالبه ( بعضی میگن شاید در حد شایعس ) قضیه کم شدن فضای نصب بازی ها تو هارد به شکل جادویی هست :

این مطلب رو بخونید :

In terms of more positive surprises you'll find in the new update, perhaps the best news is that the optional installation of game discs to the hard drive has been optimised, sometimes with huge space-saving results. Just about all games see a reduction of around five to 10 per cent in their installations, but in the case of the smaller games out there, the result is even more dramatic.
The new King of Fighters XII game from SNK drops from 3.4GB to a sub-demo sized 703MB (!), while Raiden Fighters Aces drops from 3.4GB to 484MB (!!). Left 4 Dead is another example of a solid saving, with the original NXE install occupying 5GB while the new install drops 1.3GB to a mere 3.7GB. At the upper end of the scale, games that used to be in the 6.5GB range seem to have dropped a couple of hundred megabytes by and large, although some titles such as Fable II give no savings with the new installation technique.

حالا فردا میاد و نتایجش اعلام میشه
ولی اگه صحت داشته باشه میشه گفت wooooooow !

resident_evil
11-08-2009, 01:03
پدرام در کل اگه اینقدری که اینجا اشاره کرده بخواد کم بشه واقعا همین هارد 20 برای ما کفایت میکنه برای چندتا بازی ! من خودم اولین بار که دیدم اصلا باورم نمیشد !

خلاصه فکر میکنم صبح که از خواب پاشیم Update آماده شده باشه ! باید تست کنیم ببینیم چی میشه !

mehdi_360
11-08-2009, 08:12
یعنی حجم هر بازی میشه 4 گیگ!!!
این آپدیت کی قراره بیاد؟؟!!

SamGun
11-08-2009, 09:05
خوب این طور که معلومه تا ساعاتی دیگر یک update برای dashboard این کنسول میاد که چیز های زیادی داخلش بروز شده و بهبود یافته
که اکثرا مربوط به امور داخل محیط live و کلا online میشه که خیلی جالبه

اما یکی از مهمترین مسایلی که خیلی عجیب و جالبه ( بعضی میگن شاید در حد شایعس ) قضیه کم شدن فضای نصب بازی ها تو هارد به شکل جادویی هست :

این مطلب رو بخونید :

حالا فردا میاد و نتایجش اعلام میشه
ولی اگه صحت داشته باشه میشه گفت wooooooow !

وای پدرام جون چه شود !!!! من با اینکه 120 تا هارد دارم ولی برای همه ی بازی هام کفایت نمیکنه !!!
اگه اینطوری بشه که محضره پسر !!!

این جور که بوش میاد MS میخواد بره تو فکر باز گذاشتن هارد Xbox 360 برای نصب هر گونه فیلم و موزیک و غیره .

alipsp
11-08-2009, 10:57
بازم با همه این خوبی ها که هممونو خوشحال میکنه با وجود بلای بزرگ ماکروسافتی
دوباره در نهایت همه یه ضد حال بزرگ در بیش داریم!!
با وجود همه این امکانات و حتی اومدن متال گیر برای ایکس باکس بازم ضد حال وجود داره.
اول سه چراغ بعدم متال گیر بدونه اسنیک!!
یکی یه حرف خوبی میزد که هرچی میگذره انگار بیشتر صدق میکنه.
ماکروسافت داره تو باتلاق سونی دست و پا میزنه که فرجامی جز سه چراغ های پر رنگ تر
و بیشتر حاصلی نداره. :41::2::13: به امید وجود ایکس باکسهایی با معرفت مثل پلی استیشن!!!!!!!!!!!!
<<این خوشحالی ها خیلی زود از یاد هممون میره>>

pedram_sad
11-08-2009, 11:36
یعنی حجم هر بازی میشه 4 گیگ!!!
این آپدیت کی قراره بیاد؟؟!!
شما یا متن رو کامل نخوندید
یا تاحالا تو هارد بازی نصب نکردید
همین الانت حجم خیلی بازی ها دروربره 4 یا 5 که تو این update قراره مثلا برای اون بازی SNK بشه 700 مگ
که این یعنی محشر
update قرار بوده تا امروز ساعت 8 بیاد اما هنوز خبری نیست
با توجه به تجربیات قبلی و اختلاف ساعت ها تا شب میاد

پدرام در کل اگه اینقدری که اینجا اشاره کرده بخواد کم بشه واقعا همین هارد 20 برای ما کفایت میکنه برای چندتا بازی ! من خودم اولین بار که دیدم اصلا باورم نمیشد !

خلاصه فکر میکنم صبح که از خواب پاشیم Update آماده شده باشه ! باید تست کنیم ببینیم چی میشه !
اره نوید خیلی عالی میشه ولی از اونورم فکر کنم یکم تفاوت داشته باشه با نصب کامل تو هارد از نظر زمان load
من الان چک کردم هنوز نیومده

pedram_sad
11-08-2009, 12:00
وای پدرام جون چه شود !!!! من با اینکه 120 تا هارد دارم ولی برای همه ی بازی هام کفایت نمیکنه !!!
اگه اینطوری بشه که محضره پسر !!!

این جور که بوش میاد MS میخواد بره تو فکر باز گذاشتن هارد Xbox 360 برای نصب هر گونه فیلم و موزیک و غیره

سعید جان مگه شما چند تا بازی میخری با هم ؟ :31:
من که ماهی اگه بازی های درست حسابی بیاد و رو pc نگرفته باشمشون
سر ماه 7 یا 8 تا سفارش میدم که اونهایی که واقعا تاثیر داشته باشه نصب کردنشون رو نصب میکنم
که تو 90 درصد مواقع تعدادشون به 2 هم نمیرسه
با این تفاسیر 20 و 60 هم زیاده چه برسه به 120 :31:

بازم با همه این خوبی ها که هممونو خوشحال میکنه با وجود بلای بزرگ ماکروسافتی
دوباره در نهایت همه یه ضد حال بزرگ در بیش داریم!!
با وجود همه این امکانات و حتی اومدن متال گیر برای ایکس باکس بازم ضد حال وجود داره.
اول سه چراغ بعدم متال گیر بدونه اسنیک!!
یکی یه حرف خوبی میزد که هرچی میگذره انگار بیشتر صدق میکنه.
ماکروسافت داره تو باتلاق سونی دست و پا میزنه که فرجامی جز سه چراغ های پر رنگ تر
و بیشتر حاصلی نداره. :41::2::13: به امید وجود ایکس باکسهایی با معرفت مثل پلی استیشن!!!!!!!!!!!!
<<این خوشحالی ها خیلی زود از یاد هممون میره>>
شما مثل این که کلا مشکل داری اره ؟
اصلا این حرف ها چه ربطی به بحث ما داشت
ما این همه تو این تاپیک به خصوص صفحات اخیر راجع به به فراموشی سپردن شدن rrod با اومدن برد های جدید و مخصوصا روش های cooling و افزایش زمان انجام بازی اونم یک ضرب و بدون استراحت تا 12 یا 13 ساعت در طول یک سال خبر دادیم
مساله ای که اثبات شده
اونوقت شما میای میگی rrod ضد حاله ؟

خوب تقصیری هم شاید نداشته باشی
ندونستن و اطلاعات کم عیب نیست
به خصوص این که دور تا دور ادم رو یک مشت فروشنده کند ذهن و مردمی در بر بگیرن که از سال 2005 که اون برد zephyr این قضیه رو ایجاد کرد هر جا اسم 360 میاد میگن rrod بدون این که تحقیق کنن که از 2007 به این سمت چه تحولاتی صورت گرفته

مساله بعدی هم قضیه دست و پا زدن بود
اینم باز از اطلاعات غلط و معکوس شما منشا میگیره چون در حقیقت درست برعکس این قضیست
طوری که کارشناس های videogame industry رسما جنگ این نسل رو تمام شده و برنده اون رو microsoft میدونن و sony رو به این مساله دعوت کردن که از الان برای نسل 8 و رقابت تو اون نسل خودش رو اماده کنه

چون الان sony هست که بدجوری داره فرو میره

اومدن snake یا نیومدن اون هم مساله خیلی خنده داری بود
مگه Metal gear solid اقای kojima محدود به snake بوده ؟
اگه اینطوریه خوب باز هم از اطلاعات و درک غلط شماست
که یا این بازی و element های مهم اون رو که تبدیل به همچین اسم بزرگی کرده رو نمیشناسی
یا اصلا شماره های قبلیش رو بازی نکردی
یا اگه هم بازی کردی از سر وقت گذرانی بوده و دقیق محوش نشدی

این بازی به خاطر

روایت داستانی
, شخصیت پردازی سنگین و قوی
, موسیقی فوق العاده
, گرافیک دیدنی
و ......

معروفه نه صرفا solid snake

که در اوردن همچین عنوان exclusive از چنگ sony همون طور که اعلام شد بزرگترین سورپرایز E3 امسال بوده و به گفته خود مسولین تو کنفرانس MS تنها تکه پازلی بود تا مجموعه بازی های بزرگ 360 رو کامل کنه

xbox 360 های ماها که معرفت خودش رو تو این 15 ماه ده برابر کنسول های sony نشون داد
اگه هم به کسی بی معرفتی کرده به خاطر این بوده که owner اون کنسول معرفت نگهداری بهینه رو در موردش رعایت نکرده

هنوز یادم نمیره مرداد سال قبل تو گرمای 40 درجه بدون cooling کردن 8 ساعت و 25 دقیقه شاهکار grid زدیم تو رگ
sony هم معرفت خودش رو با از دست دادن چپ و راست عنوان های انحصاری به fan هاش نشون داد

resident_evil
11-08-2009, 13:56
خب بچه ها ظاهرا FaceBook و یه سری چیزهای دیگه که قولش رو داده بودن اضافه شده ! تا عصری Update رو انجام میدم و میام میگم که چه تغییراتی ایجان شده !

PROJECT NATAL
11-08-2009, 14:01
چند تا سوال داشتم از همه اساتید محترم:
1. کنسول های ایکس باکس360 ساخت کدوم کشوره؟
2.قوانین گمرک برای وارد کردن یک دستگاه از این کنسول از خارج چیه؟
چون قصد دارم یک کنسول از ایتالیا یا آلمان یا دبی وارد کنم،نمی دونم میذارن یا نه،چون تو این تاپیک مطرح شده کار سختیه،یا رو دستگاه خط و خش می اندازن،لطفا تجارب خودتون رو مطرح کنید....

SamGun
11-08-2009, 14:12
سعید جان مگه شما چند تا بازی میخری با هم ؟ :31:
من که ماهی اگه بازی های درست حسابی بیاد و رو pc نگرفته باشمشون
سر ماه 7 یا 8 تا سفارش میدم که اونهایی که واقعا تاثیر داشته باشه نصب کردنشون رو نصب میکنم
که تو 90 درصد مواقع تعدادشون به 2 هم نمیرسه
با این تفاسیر 20 و 60 هم زیاده چه برسه به 120 :31:

والا پدرام جان من هرچی بازی دارم روی هاردم نصبه :31: واسه همین کم آوردم :31:

ولی پدرام جان فکر میکنم این قضیه ی نصب بازی در داشبورد جدید که باعث میشه همچین کاهش حجمی داشته باشه زیاد جالب به نظر نیاد چون هیچ سیستم نرم افزاری Compressor نمیتونه یک حجم 5 گیگ رو به 1 گیگ یا 700 مگ تبدیل کنه پس میشه گفت به احتمال قوی این حالت بر میگرده به نصب بازی هایی که به صورت Minimum اینستال میشدند و جزو بازی های تقریبا قدیمیه PC بودند
که در این سیستم فقط برای کمک به LOADING های سنگین و افزایش Render Processing ها استفاده میشد که باز در اصل بازی از روی دیسک LOAD میشد .

حالا نمیدونم پدرام جان این حالت به صورت انتخابی هست , یعنی اینکه برای نصب بازی گزینه هایی به صورت Full Install یا Minimum Install هست یا نه !!!

عزیز فقط هر وقت اومد یه تست بزن ما رو خبر کن.

generaltj
11-08-2009, 14:29
کابل dvi فابریکی که خود مانیتور داره به hdmi وصل میشه؟؟؟؟
فوری !

alipsp
11-08-2009, 14:46
آقا پدرام بد برداشت کردی داداش.
والا تا اونجا که من یادمه اسنیک همیشه نقش اصلی بود البته به غیر از رایدن و لیکویید و نیومی و بیگ ماما وغیره که حضور فعال داشتند.
البته اومدن متال 4 درسته خند دار بود.اگه یادت باشه تو آخرای بازی یجا اوتاکون به اسنیک میگه سی دی 1 تموم شد که ناگهان یادش میاد دیسک بلو ری هست و پلی 3.
در باره سه چراغ هم همیشه احتمالش هست و شما خیلی با اطمینان نگو که اون دوره تموم شد.
به نظر من وقتی در کنفرانسe3 سخنگوی ماکروسافت اومد و دقیقا همین جمله رو گفت:
من از تو ممنونم هیداو که به ما اجازه دادی با سالید اسنیک بازی کنیم
و دقیقا جواب کوجیما این بود:
من نگفتم اسنیک فقط متال گیر!!
خوب شما چه برداشتی میکنی؟
بعد به عقل خودت رجوع کن یه بازی با حجم 5گیگ کیفیت داره یا همون بازی با حجم 1گیگ؟
به هر حال منم مثل بقیه خوشحالم و منتظر شاهکار های دیگه از هر دو شرکت.
اینایی هم که به بنده حقیر توضیح دادی خدا از دهنت بشنوه برادر

choory
11-08-2009, 14:48
کابل dvi فابریکی که خود مانیتور داره به hdmi وصل میشه؟؟؟؟
فوری !

اگر منظور شما این هست که کابل Dvi را به سوکت HDMI وصل کنی جواب خیر هست.

اما اگر تبدیل زیر را تهیه کنید میتونید این کار را انجام دهید.

هرگونه سوال در رابطه با وصل کردن XBOX 360 به مانیتور در تاپیک زیر

[ آموزش ] نحوه ی اتصال Xbox 360 به مانیتور

SamGun
11-08-2009, 14:55
چند تا سوال داشتم از همه اساتید محترم:
1. کنسول های ایکس باکس360 ساخت کدوم کشوره؟
2.قوانین گمرک برای وارد کردن یک دستگاه از این کنسول از خارج چیه؟
چون قصد دارم یک کنسول از ایتالیا یا آلمان یا دبی وارد کنم،نمی دونم میذارن یا نه،چون تو این تاپیک مطرح شده کار سختیه،یا رو دستگاه خط و خش می اندازن،لطفا تجارب خودتون رو مطرح کنید....

1- تمام کنسول های Xbox 360 ساخت کشور چین هستند که با نظارت و تحت لیسانس خود MS عرضه میشوند و از بهترین و مرقوب ترین
مواد که به طور کلی درجه یک هسنتد ,برای ساخت آن استفاده میشود.

2 - والا برای یک عدد کنسول دیگه انقدر دنگو فنگ جایز نیست !!! شما میتونید به راحتی از فروشگاه های معتبری که در تهران فعالیت دارند یک کنسول بگیرید البته اگه در ایران اقامت دارید.

برای وارد کردن هم امکان داره که هیچ وقت بدستتون نرسه ,پس بهتره که به صورت حضوری تهیه کنید یا اینکه سفارش بدید به یک آدرس در گشور های ذکر شده که شما در آنجا یا اقوامی دارید یا خودتان سکونت دارید.

موفق باشید

alipsp
11-08-2009, 15:55
عزیزان دل یه سوال.
میخواستم ببینم میشه از ایکس باکس خروجی صدا جدا گرفت.؟
البته تصویر با کابل hdmi
میخوام یه home theater با این غول برفی راه بندازم:21:

pedram_sad
11-08-2009, 16:00
آقا پدرام بد برداشت کردی داداش.ربطی به برداشت من نداشت
من حقیقت های جهان رو گفتم

به نظر من وقتی در کنفرانسe3 سخنگوی ماکروسافت اومد و دقیقا همین جمله رو گفت:
من از تو ممنونم هیداو که به ما اجازه دادی با سالید اسنیک بازی کنیم
و دقیقا جواب کوجیما این بود:
من نگفتم اسنیک فقط متال گیر!!
خوب شما چه برداشتی میکنی؟خوب شما گویا زبان انگلیسیتون هم ضعیفه و یا شاید خودت مراسم رو ندیدید و معنی غلطش رو جای دیگه خوندی
چون اون جمله ای که شما از زبان don matrick گفتی من هر چی دقت میکنم از دهن ایشون بیرون نمیاد
مگر این که جای دیگه تو یک e3 دیگه گفته باشن

من کنفرانش رو کامل به صورت hd دارم
الان جلومه و دارم کامل با ذکر Time و معنی مکالمه ها ترجمه میکنم

متن مکالمه این بود :

1.23.10 =

در زمان این کنفرانس don matrick روی صحنه صدا زده میشه و بعد از صحبت هایی که میکنه میگه :

1.23.36 =
one blockbuster franchise that every xbox 360 owner has always wanted to play
یک ابر بازی از یک سری بازی محبوب که هر دارنده کنسول 360 همیشه دلش میخواست اون رو بازی کنه

1.23.46 =
تو این لحظه اون صدای معروف که تو بازی های mgs بوده و وقتی که player توسط enemy دیده میشه پخش میشه و kojima از پست سر don میاد روی صحنه

1.23.56 =

don میگه :

It's my honor to introduce the creator of metal gear solid hideo kojima
باعث افتخار منه که خالق بازی metal gear solid هیدوکوجیما رو معرفی کنم بهتون

1.24.08 =

kojima میگه :

it feels great to finally standing here on xbox 360 stage
احساس عالی به من دست داده که بالاخره اینجا روی صحنه xbox 360 ایستادم

today it's my pleasure to announce that i'm bringing the metal gear solid franchise to xbox 360
امروز باعث افتخار منه که اعلام کنم که دارم سری بازی محبوب metal gear solid رو به کنسول xbox 360 میارم

i can confirm that next major release will be called metal gear solid rising and that developing is currently underway to xbox 360
شماره بعدی این بازی rising نام داره و ساخت اون برای xbox 360 در حال انجامه

1.24.48 =
دوباره dan میگه :

kojima , we honored to welcome the metal gear franchise on the xbox 360 . we can't wait
to see with the next game holds for solid snake
اقای کوجیما باعث افتخار ماست که به اومدن سری بازی metal gear solid روی xbox 360 خوش امد بگیم
و نمیتونیم صبر کنیم تا ببینیم که بازی بعدی برای snake چه داستان ها و وقایعی داره

1.24.58 =
kojima میگه :

but don't . i didn't say anything about solid snake
ولی نه . من چیزی راجع به snake نگفتم

منظور شما احتمالا اینجاست
اگه اره که باید بگم چون کنفرانس ms به عنوان اولین کنفرانس و افتتاحیه e3 بوده پس kojima برای معرفی بازی خودش به جای KONAMI این stage رو با گفتن و عنوان این خبر که raiden نقش اول بازیه انتخاب کرده
1.25.48 =
kojima میگه :

i can't say more now . but i can promise that it's completly a new metal gear experience and you will be see many great scence
الان بیشتر از این نمیتونم چیزی بگم . ولی میتونم بهتون قول بدم که یک تجربه کاملا جدید به همراه صحنه های فوق العاده ای رو در این metal gear تجربه خواهید کرد

1.26.06 =
kojima , with metal gear on xbox 360 , we can finally say that our platform is complete
don میگه : با اومدن metal gear به روی 360 بالاخره میتونیم بگیم که platform ما کامل شد

thank u so much for coming and sharing us the news today
ازت ممنونیم که اینجا اومدی و اخبار رو با ما در میون گذاشتی

1.26.15 =
thank u
این thank u گفتن kojima کاملا تامل بر انگیزه
و دلیلش هم کاملا مشخص
چون هم اون هم Konami خیلی خوب میدونن که چه سودی از فروش این بازی رو 360 که leader دنیای بازیه در انتظار جیب های اونهاست

بعد به عقل خودت رجوع کن یه بازی با حجم 5گیگ کیفیت داره یا همون بازی با حجم 1گیگ؟چه ربطی داره ؟
منظورت اینه که MGS4 که Snake داخلش بود 5 گیگ حجمشه ؟
یا این که بازی های نصب شده داخله هارد که حجمش کمتر شده ؟
اگه اولی منظورته که باز هم فکر کنم اصلا با ساختار blu-ray اشنا نیستی
و اگه دومی منظورته فکر کنم اینم ندونی که نصب بازی تو هارد حتی 1 درصد ربطی به کیفیت بازی نداره و فقط برای افزایش سرعت loading بازیه

اینایی هم که به بنده حقیر توضیح دادی خدا از دهنت بشنوه برادر
اینم نفهمیدم منظورت چیه
اگه اون قضایای cooling رو میگی باید بگم نیازی نیست خدا از من بشنوه
ms برای بردن این نبرد کنسولش رو زدوتر از اون 2 تای دیگه داد بیرون که همین باعث شد تو ساختارش مشکل ایجاد شه
و از سال 2007 این مشکل رو اصلاح کرد و از اون سمت روش های cooling که gamer ها ابداع کردن تکمیلش کرد

شاید اگه ps3 هم زودتر از xbox 360 می اومد الان جریان بر عکس بود
گرچه با وجود 1 سال اختلاف تو release شدن باز هم مشکل 2 چراغ زرد رو داره که گاهی به عدم تعمیر هم کشیده شده

همگی موفق باشید

hill-boy
11-08-2009, 16:20
من ميخوام يه كنسول ايكس باكس 360 آركاد بگيرم
ميخواستم منو تو خريدم راهنمايي كنيد

مثلا رجيونش چي باشه
pal باشه بهتره يا ntsc
يا مثلا درايوش چي باشه
و مادر بورد جاسپر رو از كجا تشخيص بدم
و ...

تا اونجاي كه ميدونستم گفتم
باقيش رو خودتون راهنماييم كنيد

دو تا سوال ديگم داشتو

اول اينكه ميگن درايو لايت آن يعني چي؟
و دوم اينكه داشبورد جديدش رو بايد از كجا بگيرم يا دانلود كنم

ميبخشيد اگه سوالاتم تكراريه

ممنون همتون هستم

SamGun
11-08-2009, 16:58
امروز روزی بود که یک آپدیت جدید برای NXE عرضه شد که در آن اصلاحاتی انجام شده که به آن میپردازیم

1- امکان Eject کردن دیسک توسط Control دستگاه :

2- بهبود یافتن طبقه بندی تنظیمات کنسول در صفحه ی Consol Setting که باعث کاهش گزینه ها شده:

3-اضافه شدن گزینه ی Display Discovery در تنظیمات Display دستگاه (هنوز اطلاعاتی در باره ی این گزینه ندارم ) :

4 - اضافه شدن گزینه ی Clear System Cash در قسمت Dvice Option که با زدن اون کنسول رو به روز اولش بر میگردونه و تمام آپدیت ها
و Patch های اضافه شده رو پاک میکنه. شاید داشبورد رو هم از NXE به Pre-NXE بر گردونه !!! :

دوستان اگه چیزه دیگه ای دیدن بگن.

resident_evil
11-08-2009, 17:12
خب ممنون از سعید جان که به یه سری از نکات اشاره کردن ! منم چندتارو میگم :

یکی در مورد اون کم شدن حجم بازی ها که وقتی روی هارد میریزی ! بازیه COJ:BiB قبل از این داشبورد 5.3 گیگ فضا میگرفت اما بعد از Update حدود 1 گیگ ازش کم شد و 4.4 گیگ فضا اشغال میکنه ! میشه نتیجه گرفت که یه چیزی بین 1 گیگ تا 1.5 گیگ از حجم بازی ها کم میشه که خودش خیلیه !

دوم لباس های کاراکترهای بازی در قسمت آواتار اضافه شده که میتونید ازونا برای آواتارتون استفاده کنید ! مثلا اون ماسک Bid Daddy رو بذارین رو صورت کاراکترتون یا گیتار بدین دستش !

شما با گرفتن تمام Achieve های بازی ها میتونید یه سری لوازم و لباس های جدید اون بازی رو برای آواتارتون آزاد کنید و ازشون استفاده کنید !

در هنگام بازی وقتی بخواین لیست Achieve هاتون رو نگاه کنید تمام اونارو به طور کامل نمایش میده !

یه قسمتی باز شده به نام Damned اگه اشتباه نکنم که میتونید بازی هارو ازونجا بخرید !

میتونید به بازی های امتیاز بدین ! البته امتیاز نه 5 تا ستاره هست که میتونید از طریق اونا به بازی امتیاز بدین ! همین طور به DLC ها ! کنارش هم مینویسه گه چند نفر امتیاز دادن !

اون فضایی هم که میشد توش با دوستانتون ویدئو ببینید هم ظاهرا اضافه شده ! فکر میکنم Trailer رو دیده باشین همون که چندتا آواتار روی صندلی نشستن و دارن بازیه لیورپول و آرسنال رو نگاه میکنن !

فعلا همینارو متوجه شدم !

Majid ²
11-08-2009, 17:34
کاش یه تاپیک جدا میزدین
ولی خب دمتون گرم

منم برم بیبینم چی داره :31:

shakerifar
11-08-2009, 17:35
این اپدیت جدید رو فقط از لایو میشه گرفت؟؟

resident_evil
11-08-2009, 17:39
این اپدیت جدید رو فقط از لایو میشه گرفت؟؟

به احتمال زیاد روی بازی های جدید مثل BATMAN و WolfenStein و بازی های دیگه خواهد بود !

pedram_sad
11-08-2009, 18:09
خب ممنون از سعید جان که به یه سری از نکات اشاره کردن ! منم چندتارو میگم :

یکی در مورد اون کم شدن حجم بازی ها که وقتی روی هارد میریزی ! بازیه COJ:BiB قبل از این داشبورد 5.3 گیگ فضا میگرفت اما بعد از Update حدود 1 گیگ ازش کم شد و 4.4 گیگ فضا اشغال میکنه ! میشه نتیجه گرفت که یه چیزی بین 1 گیگ تا 1.5 گیگ از حجم بازی ها کم میشه که خودش خیلیه !

نوید جان میتونی چک کنی ببینی سرعت load بازی حالا که 1 گیگ کمتره فرقی کرده ؟
یا هنوزم همون قدره ؟

resident_evil
11-08-2009, 18:14
یا هنوزم همون قدره ؟

والا احساس میکنم سریع تر شده نمیدونم چرا ! ولی اگه این احساسم غلط باشه میتونم بگم فرقی با گذشته نکرده !

حالا بازم دوستان دیگه تست کنن بیان نظراتشون رو بگن .

1987msb
11-08-2009, 18:31
سلام
كسي لينك دانلود اين آپديته تابستانه رو داره؟
1. آيا در اين آپديت جديد امكان پخش avi و divix وجود داره ؟
2. حجم اين آپديت چقدره و با adsl چقدر طول مي كشه؟
با سپاس.:10:

shakerifar
11-08-2009, 19:25
سلام
كسي لينك دانلود اين آپديته تابستانه رو داره؟
1. آيا در اين آپديت جديد امكان پخش avi و divix وجود داره ؟
2. حجم اين آپديت چقدره و با adsl چقدر طول مي كشه؟
با سپاس.:10:
گویا فقط رو لایو هستش
divx رو هم که فکرمیکنم اپدیت جداگانه داشته رو لایو
در کل همه چیز رو لایو هست:41:

resident_evil
11-08-2009, 19:34
بحث های آپدیت جدید رو در این تاپیک انجام بدین :

آپدیـت جدید دشبـورد: Xbox LIVE Update - (آگوست 2009) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SamGun
11-08-2009, 20:25
یا هنوزم همون قدره ؟

پدرام جان من با بازی GTA چکش کردم , به نظر من سرعت Load و سرعت فریم فرقی نکرده . البته با بازی های دیگه چکش نکردم .

ولی کمی سرعت خود کنسول در داشبورد فکر میکنم بهتر شده.

alipsp
11-08-2009, 22:05
این کار تو سرعت لود اصلا تاثیر داره و میزان فریم بالا رفته و افت فرم خیلی کمتر پیش میاد
شاید تو صحنه های خیلی شلوغ.حتی میتونه تو سرعت گردش دیسک داخل درایو تاثیر داشته
و درایو با صدای کمتر کار کرده و فرسودگی دیر تر اتفاق افتاده ومیزان هنگ کنسول خیلی کمتر شده
و مدت استراحت و وقفه در کار لنز دستگاه بیشتر شده در نتیجه لنز دیر تر ضعیف میشه.
در کل کنسول دچار فشار کمتری در هنگام کار شده و عمر مفید بالاتر خواهد رفت.

SamGun
11-08-2009, 22:20
این کار تو سرعت لود اصلا تاثیر نداره.ولی میزانFPS بالا رفته و افت فرم خیلی کمتر پیش میاد
شاید تو صحنه های خیلی شلوغ.حتی میتونه تو سرعت گردش دیسک داخل درایو تاثیر داشته
و درایو با صدای کمتر کار کرده و فرسودگی دیر تر اتفاق افتاده ومیزان هنگ کنسول خیلی کمتر شده
و مدت استراحت و وقفه در کار لنز دستگاه بیشتر شده در نتیجه لنز دیر تر ضعیف میشه.
در کل کنسول دچار فشار کمتری در هنگام کار شده و عمر مفید بالاتر خواهد رفت.

کدوم کار علی جان ؟؟!!!

alipsp
11-08-2009, 23:47
کدوم کار علی جان ؟؟!!!
سر کارم گذاشتی یا جدی میگی:31:
منظورم نصب بازی داخل هارد بود دیگه عزیزه دل انگیز

resident_evil
11-08-2009, 23:51
سر کارم گذاشتی یا جدی میگی:31:
منظورم نصب بازی داخل هارد بود دیگه عزیزه دل انگیز

جدا تاثیر نداره ؟! شما بازیه GeOW 2 رو روی هارد نصب کردی ؟! ناجور تاثیر داره ! یعنی اصلا بلافاصله وارد منوی بازی میشه و به سرعت هم میره تو بازی !

عجـــیــــــــبه !

alipsp
11-08-2009, 23:59
جدا تاثیر نداره ؟! شما بازیه GeOW 2 رو روی هارد نصب کردی ؟! ناجور تاثیر داره ! یعنی اصلا بلافاصله وارد منوی بازی میشه و به سرعت هم میره تو بازی !

عجـــیــــــــبه !

نه خوب راستش نصب نکردم بر اساس اطلاعات قبلی گفتم.ولی این احتمال وجود داره
که روی بعضی بازی ها تاثیر کنه مخصوصا بازی های اختصاصی.البته الان برای قضاوت کمی زود هست
و باید تست های بیشتری صورت بگیره.
با تشکر از اطلاعتون در باره این بازی.منم حتما تست میکنم نتیجه رو میگم.
من با بازی جی تی ای و پرو 2008 تست کردم تاثیر خاصی نداشت

pedram_sad
12-08-2009, 01:28
خیلی جالبه
همه دنیا الان یک سالی میشه بازی تو هارد نصب میکنن و تاثیرش هم دیدن
سنبل تاثیر هم تو همین gta IV بوده که هم load کم شده هم مشکل بافت ها

اونوقت شما بعد از 12 ماه میای میگی تاثیر نداشته باید صبر کنیم ببینیم چی میشه !

SamGun
12-08-2009, 11:04

عجـــیــــــــبه !

نوید من با GeOW 2 تست کردم فرقی نکرده بود !!

چرا ؟؟!!

PROJECT NATAL
12-08-2009, 12:48
با سلام
من کنسولمو هدیه دادم،میشه بهم بگید یه دونه تازشو از کجا بگیرم،اگه شما جای من بودید از کجا می گزفتید؟
برای من کیفیت کنسول از همه چی مهم تره،با این حساب فتحی بهتره یا نکست ژن یا.....؟؟؟؟؟؟

resident_evil
12-08-2009, 13:03
با سلام
من کنسولمو هدیه دادم،میشه بهم بگید یه دونه تازشو از کجا بگیرم،اگه شما جای من بودید از کجا می گزفتید؟
برای من کیفیت کنسول از همه چی مهم تره،با این حساب فتحی بهتره یا نکست ژن یا.....؟؟؟؟؟؟

عجب حرکتی زدی دوست عزیز ! اگه برات کیفیت مهمه که شک نکن NextGen چون به نظر من از نظر کیفیت کنسول و بازی تکه !

نوید من با GeOW 2 تست کردم فرقی نکرده بود !!

چرا ؟؟!!

چی بگم والا ! من تو تنها بازی که شدیدا سرعت لود رو احساس کردم همین بازی بود .

PROJECT NATAL
12-08-2009, 14:55
بهترین و جدیدترین درایو ایکس باکس 360 کدوم brandهستش؟؟؟

به نظر شما ایکس باکس 360 با مادربردها و ساختارهای جدیدتر هم عرضه خواهد شد؟

generaltj
12-08-2009, 16:16
بهترین و جدیدترین درایو ایکس باکس 360 کدوم brandهستش؟؟؟

به نظر شما ایکس باکس 360 با مادربردها و ساختارهای جدیدتر هم عرضه خواهد شد؟

جدیدترین ایکس باکس با برد جاسپر است. هر سه مدل یک ساختار دارد.
مدل الیت کامل ترین است.
فعلا خیری از ایکس باکس جدید نیست !:31:

pinky
12-08-2009, 18:02
دوستان مدتی 1 سوالی برام پیش اومده!
اگه 12 ولت کردن و کارهایی از این دست کارهای اصولی هستش چرا خود ماکروسافت انجامش نمی ده؟
قطعا از من و شما بیشتر دلش می خواد مشکل کنسولش حل بشه

PROJECT NATAL
12-08-2009, 19:40
جدیدترین ایکس باکس با برد جاسپر است. هر سه مدل یک ساختار دارد.
مدل الیت کامل ترین است.
فعلا خیری از ایکس باکس جدید نیست !:31:

عزیزم اینو خودم هم می دونستم که بورد جاسپر جدیدترین و بهترینه،ولی اگه دقت کنی نوشتم درایو نه بورد،
منظورم بهترین و جدیدترین برند درایو بود،

کسی می دونه الایت جاسپر کی قراره بیاد؟؟؟؟؟

SamGun
12-08-2009, 20:16
دوستان مدتی 1 سوالی برام پیش اومده!
اگه 12 ولت کردن و کارهایی از این دست کارهای اصولی هستش چرا خود ماکروسافت انجامش نمی ده؟
قطعا از من و شما بیشتر دلش می خواد مشکل کنسولش حل بشه

اولا که کسی اجباری به انجام روش های Cooling برای کنسول خودش رو نداره چون این کنسول بدون انجام روش های Cooling مثل 12 ولت میتونه روزی 7 ساعت بدون استراحت برای شما کار کنه.

دوما MS کنسول خودش رو به صورت استاندارد وارد بازار کرده و هرگونه دستکاری رو غیر مجاز میدونه .

تا الان هم ما شاهد بهبود ساختار Heatsink در CPU و اضافه شدن Heatsink انتقال گرما در GPU بودیم.

و همچنین بهبود کانال هوا.

shab_2008
12-08-2009, 20:50
يه سواله نسبتا بي ربط:

من يه بازي از گيم مستر كه ديويدش هم ورباتيم هست خريدم وقتي با نرو كيفيتشا تست كردم درصده كيفيتشا صفر نشون داد حالا به نظره شما مشكل از كجاست؟

SamGun
12-08-2009, 23:01
عزیزم اینو خودم هم می دونستم که بورد جاسپر جدیدترین و بهترینه،ولی اگه دقت کنی نوشتم درایو نه بورد،
منظورم بهترین و جدیدترین برند درایو بود،

کسی می دونه الایت جاسپر کی قراره بیاد؟؟؟؟؟

خب بهترین درایو DVD ای که برای این کنسول عرضه شد سری Samsung بود .
الان هم از درایو های LiteOn استفاده میشه که این شرکت سابقه ی خوبی تو ضمینه ی درایو های نوری داره و تا الان هم فکر نمیکنم
کسی با خرابی این درایو رو به رو شده باشه.

تازگی ها هم خبر هایی از آمدن درایو های LiteOn با بورد جدید هست که به همین علت فعلا قابل کپی خور شدن نیست.

XBOX LIVE
12-08-2009, 23:32
سلام.
ما که اخرش نفهمیدیم مادربورد falcon بهتره یا jasper؟
درایو bqnq خوبه یا samsung,hitachi,lite on?
در ضمن کسی نبود درباره ی lite_on بهم توضیح بده؟اگر این سوال ها تکراری هست ببخشید.
با تشکر

pedram_sad
12-08-2009, 23:53
يه سواله نسبتا بي ربط:

من يه بازي از گيم مستر كه ديويدش هم ورباتيم هست خريدم وقتي با نرو كيفيتشا تست كردم درصده كيفيتشا صفر نشون داد حالا به نظره شما مشكل از كجاست؟
شما مطمن هستی نرم افزارت درست کار میکنه ؟
احتمال اینم هست که دیسک بازی Verbatim نبوده باشه

سلام.
ما که اخرش نفهمیدیم مادربورد falcon بهتره یا jasper؟
درایو bqnq خوبه یا samsung,hitachi,lite on?
در ضمن کسی نبود درباره ی lite_on بهم توضیح بده؟اگر این سوال ها تکراری هست ببخشید.
با تشکر
شما چند صفحه هم نه چند پست اخیر رو هم نخوندی ؟
jasper بهتره نه این که falcon بدتر باشه
همه درایو ها خوبن اما بهترینشون همونطور که سعدی جان گفتن samsung بود که الان محاله گیر بیاری چون رو سری اول 360 یعنی سال 2005 بود
الان حتی benq هم گیر نمیاد و 95 درصد lite-on هستن

چه توضیحی ؟

XBOX LIVE
13-08-2009, 00:12
شما مطمن هستی نرم افزارت درست کار میکنه ؟
احتمال اینم هست که دیسک بازی Verbatim نبوده باشه

شما چند صفحه هم نه چند پست اخیر رو هم نخوندی ؟
jasper بهتره نه این که falcon بدتر باشه
همه درایو ها خوبن اما بهترینشون همونطور که سعدی جان گفتن samsung بود که الان محاله گیر بیاری چون رو سری اول 360 یعنی سال 2005 بود
الان حتی benq هم گیر نمیاد و 95 درصد lite-on هستن

چه توضیحی ؟
ممنونم اقا پدرام.
ولی به نظر شما تو nextgen میتونم elite رو با این مشخصاتی که شما گفتی گیر بیارم؟
اگر نه پس الا کدوم مادربورد و درایو بیشتر گیر میاد؟
درباره ی lite_on هم یه توضیح کلی میخواستم.
با تشکر

pedram_sad
13-08-2009, 00:26
ممنونم اقا پدرام.
ولی به نظر شما تو nextgen میتونم elite رو با این مشخصاتی که شما گفتی گیر بیارم؟
اگر نه پس الا کدوم مادربورد و درایو بیشتر گیر میاد؟
درباره ی lite_on هم یه توضیح کلی میخواستم.
با تشکر
اگه elite میخوای که اصلا با برد jasper پیدا نمیشه و الان هر چی تو بازاره بالای 90 درصدشون Falcon هستن با درایو lite-on
مگر این که بگی کسی برات از دبی بگرده بیاره

الان بالای 80 درصد jasper هستن دستگاه ها یعنی premium و arcade

lite-on هم یک درایوه که دقیقا ساختار و کیفیتی مشابه benq داره و جایگزینش شده که بعضی ها اون اوایل میگفتن صدای تولیدیش در مقابل benq کمتره که خو من که تست کردم تفاوتی ندیدم

mkh-n71
13-08-2009, 07:17
سلام دوستان
یکی بی زحمت به این عکس نگاه بنداره ببینم مناطقی که با رنگ نارنجی مشخصه برای نصب فن خوبه یا نه؟
و این هیت سینک هایی که اضافه شده کدوم مشکل داره؟( در کل وضعیت کیس برای دفع گرما چطوره؟):31:

SamGun
13-08-2009, 08:33
سلام دوستان
یکی بی زحمت به این عکس نگاه بنداره ببینم مناطقی که با رنگ نارنجی مشخصه برای نصب فن خوبه یا نه؟
و این هیت سینک هایی که اضافه شده کدوم مشکل داره؟( در کل وضعیت کیس برای دفع گرما چطوره؟):31:

خب از نظر من در سمت بالا چپ بهترین گزینه برای گذاشتن Heatsink هست چون در واقع خود MS جاشو گذاشته و حتی در بورد هم برای اون سوراخ هایی گذاشته .

بعد از اون مهمترین جا برای گذاشتن یک فن , روی Heatsink کمکی GPU که توسط مس گرما بهش انتقال پیدا میکنه هست که میشه از

فنهای کوچیک استفاده کرد.ولی گذاشتن اون Heatsink اضافی مشکلی رو حل نمیکنه.

برای اطراف GPU هم که Ram های اونو تشکیل میده این عمل میتونه مفید باشه.

برای نصب فن در مکانهای زرد فقط قسمت دست چپ که بالای کنسول حساب میشه بهترین جا هست.

البته به نظر من این جور کانال کشی برای کنسول که با چسب برق همراه هست زیاد مناسب نیست چون اولا خود درایو DVD زمانی که بر روی GPU قرار بگیره خودش نقش کانال رو ایفا میکنه. و فقط کافیه که شما با یک مفوا یا کاغذ ضخیم بین CPU و GPU رو جدا کنین.

موفق باشید

Jeff hardy M
13-08-2009, 09:11
سلام من یه 360 60 گیگ premium خریدم ولی نمیدونم چرا رمش 120 گیگه ! شکل کاتونش جفت کارتون های premium هست و تاریخش 2009 هست وسایله جانبیش هم هرچی که توی واسه premium ها هست تو اینم هست فقط هاردش 120 ته !
چطوری بازیهارو رو خوده هارد دستگاه سیو کنم ؟ مثلا بازی gta iv ??
من اگه 1 ساعت بازی کنم نیم ساعت خاموش کنم و دوباره روشن کنم بازی 1 ساعت بازی کنم ... (به همین ترتیب...)دستگه توریش میشه ؟ حد اکثر چقدر باید بازی کنم و چقدر خاموش ؟

SamGun
13-08-2009, 10:40
سلام من یه 360 60 گیگ premium خریدم ولی نمیدونم چرا رمش 120 گیگه ! شکل کاتونش جفت کارتون های premium هست و تاریخش 2009 هست وسایله جانبیش هم هرچی که توی واسه premium ها هست تو اینم هست فقط هاردش 120 ته !
چطوری بازیهارو رو خوده هارد دستگاه سیو کنم ؟ مثلا بازی gta iv ??
من اگه 1 ساعت بازی کنم نیم ساعت خاموش کنم و دوباره روشن کنم بازی 1 ساعت بازی کنم ... (به همین ترتیب...)دستگه توریش میشه ؟ حد اکثر چقدر باید بازی کنم و چقدر خاموش ؟

خب چه بهتر !! ممکن هست فرونشده هارد 60 برای فروش نداشته از روی کنسول شما برداشته فروخته و جاش به 120 گذاشته و مطمئن باش پولشم گرفته.

حالا رنگ هارد شما مکشی هست ؟؟؟!!! چون هارد 120 با قاب سفید نداریما !!!!

شما روزی 5 الی 6 ساعت بازی کن و بعد 15 دقیقه بیا تو داشبورد و بعد اگه خواستی بازی کنی کنسول رو 1 ساعت خاموش کن و اگه

نه که کلا خاموش کن .

سعی کن کنسولت در جایی که هوا خورش خوب باشه قرار داشته باشه

ali.dragon
13-08-2009, 11:21
سلام...عزیزان این کابله 3 فیش کاراییش چیه؟و این دیسک اورجینال بازیهای ارکد چی هستش که مدلهای دیگه این رو ندارن؟و دیگه این که مموری ارکد حدود 50 تومن هست ...میشه هنگام خرید این مموری رو به فروشنده بدیم بعد یه 20 تومنی هم بهش بدیمو یه هارد 60 -70 تومنی برداریم؟بعد اینکه دمای ایکس باکس به چقد برسه 3 چراغه میشه؟

Jeff hardy M
13-08-2009, 11:39
خب چه بهتر !! ممکن هست فرونشده هارد 60 برای فروش نداشته از روی کنسول شما برداشته فروخته و جاش به 120 گذاشته و مطمئن باش پولشم گرفته.

حالا رنگ هارد شما مکشی هست ؟؟؟!!! چون هارد 120 با قاب سفید نداریما !!!!

شما روزی 5 الی 6 ساعت بازی کن و بعد 15 دقیقه بیا تو داشبورد و بعد اگه خواستی بازی کنی کنسول رو 1 ساعت خاموش کن و اگه

نه که کلا خاموش کن .

سعی کن کنسولت در جایی که هوا خورش خوب باشه قرار داشته باشه

نه مشکی نیست همون رنگ واسه پریمومه ... 425 تومن خریدم ؟؟؟!!!! (تو تهران)
5-6 ساعت یه سره پشت سر هم ؟؟!! یعنی چی ؟؟؟

pedram_sad
13-08-2009, 12:27
سلام...عزیزان این کابله 3 فیش کاراییش چیه؟و این دیسک اورجینال بازیهای ارکد چی هستش که مدلهای دیگه این رو ندارن؟و دیگه این که مموری ارکد حدود 50 تومن هست ...میشه هنگام خرید این مموری رو به فروشنده بدیم بعد یه 20 تومنی هم بهش بدیمو یه هارد 60 -70 تومنی برداریم؟بعد اینکه دمای ایکس باکس به چقد برسه 3 چراغه میشه؟
خوب اون کابل 3 فیش برای اتصال به tv هست دیگه !
اون دیسک هم مجموع فکر کنم 5 تا بازی arcade هست که تو مدل arcade میزارن
اینو نمیدونم چون بستگی به فروشنده داره ممکنه اون رو 20 تومان ازت بخره به جاش یه هارد 20 بده که 60 تومانه یا هارد 60 که 90 تومانه
شایدم اصلا قبول نکنه
اگه منظورت از اون fan هایی هست که دما رو نشون میده باید بگم کاملا بی خوده
ولی در کل دکای بالای 65 خطر ناکه

نه مشکی نیست همون رنگ واسه پریمومه ... 425 تومن خریدم ؟؟؟!!!! (تو تهران)
5-6 ساعت یه سره پشت سر هم ؟؟!! یعنی چی ؟؟؟
خوب یعنی 6 ساعت یک ضرب بشین بازی کن بدون این که هی یک چشمت به ساعت باشه یک چشمت به چراغ جلوی دستگاه

در ضمن برای من خیلی عجیبه چون اولین موردیه که دیدم تو premium هارد 120 بزارن اونم سر خود
و این که شما میگید که همون رنگ premium هست احتمالا هارد هک شده laptop هست که تو قاب هارد 60 یا 20 قرارا داده شده

amaranth_silent
13-08-2009, 12:36
:18:سلام امروز کنسول جاسپرمو باز کردم تا فنشو با خروجی 12 ولت تقویت کنم هم توری جلو فن رو بریدم تا تهویه راحتر صورت بگیره ....تو همین حین به این نتیجه رسیدم که دوستان من فک میکنم کنسول xbox از نظر جنس و مواد بکار رفته در ساخت کنسول مشکلی نداره ولی از نظر مهندسی و طراحی کنسول ایراد داره اونم اینه که فاصله هدسینکهای gpu وcpu فاصله زیادی با فنها داره و حتی کانال کشی فنها ایراد اساسی و gpu از تهویه و هدسینک خوبی برخوردار نیست من اگه جای طراح کنسول بودم یا cpu وgpu رو نزدیک فنها قرار میدادم یا برای هر کدوم یه فن جداگانه مثل فن cpu کامپیوتر روشون مینشوندم با یه فن برای تهویه(3 تا فن):18:تازه هد سینکارو با هم مقایسه کردم و به این نتیجه رسیدم که واقعا gpu گرمای خیلی بیشتری نسبت به cpu تولید میکنه بطوری که حتی سینک gpuرنگش نسبت به سینک cpu بر اثر حرارت تیره تر شده بود و در کل به این نتیجه رسیدم به این جاسپرم نمیشه زیاد دل بست ما که یه فالکونو شوهر داده بودیم و 450 تومن شیرین از دست دادیم خدا کنه به سال بعد برسه که بتونیم sam fisher . allan wake .metall gear ,وخیلی عناوین دیگرو زیارت کنیم ممنونم:46::40:

Jeff hardy M
13-08-2009, 14:03
سلام(رنگ هاردم خاکستریه رنگه خودش سفید) کنسول من هیچ فرقی با بقیه پریموم ها توش نیست و نداره فقط هاردش 120 ته نمیدونم منظورتون از هک چیه ؟!:13:... من اگه هم با کنسولم اهنگ گوش کنم هم بازی کنم کنسول بیشتر داغ میکنه ؟ نمیدونم چطور جرات میکنید 6 ساعت بازی کنید ولی من جراتش رو ندارم بشینم 6 ساعت بازی کنم میترسم خراب شه من 2 ساعت بازی میکنم دستگاه داغ میکنه ...راستی رو کنسول 360 شما ها
MADE IN .. چی زده؟ کدوم کشور ؟
در ضمن من 360 تمو Cooling نکرم مشکلی که پیش نمیاد ؟
دوستان از کجا بفهمم کنسولم premium هست ؟ کارتونش که واسه پریمومه ؟ وسایل جانبی تو کارتون هم همش هست (واسه پریموم)
لطفا همه ی سوال هایی که در این پست نوشتم جواب بدین ممنون

ali.dragon
13-08-2009, 17:20
[quote=pedram_sad;4081029]خوب اون کابل 3 فیش برای اتصال به tv هست دیگه !

خوب یعنی 6 ساعت یک ضرب بشین بازی کن بدون این که هی یک چشمت به ساعت باشه یک چشمت به چراغ جلوی دستگاه
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پس چرا پرمیوم 6 تا فیش داره ؟یعنی به 2 تا تلویزیون وصل میشه؟:13:
حالا 5 تا بازیش چی هست؟:46:
میشه یه دما سنج گذاشت داخلش تا وقتی دماش به 60 تا 65 رسید خاموشش کنیم؟:20:
6 ساعت بازی کنی داغ نمیکنه؟:18:
قضیه این جریان هوا چیه؟من اگه بزارم روی میز کامپیوتر بغل مانیتور مشکلی داره؟البته هنوز نخریدما ...:31:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

و اما اصل مطلب ...من 500 دارم ...با این پول کیسمو ارتقا بدم خوبه یا یه ایکس باکس بگیرم؟فقط برای بازی میخوام...کیسی که بتونه بازی ها رو مثل ایکس باکس اجرا کنه و تا 3.4 سال تو بازیها کم نیاره چند در میاد؟
و در اخر ممنون از کمکتون ...:11:

shakerifar
13-08-2009, 19:34
دوستانی که اپدیت کردند مشکلی نداشتند ؟؟؟
چون به نظر میاد که این اپدیت بعضی xbox ها رو دچار مشکل کرده
به این توجه کنید
Dangerous Xbox360 Update Killing to-be released Homebrew ----
On Tuesday, Microsoft has released an Xbox 360 software update that overwrites the first stage boot-loader of the system. Although there have been numerous software updates for Microsoft’s gaming console in the past, this is the first one to overwrite the vital boot block. Any failure while updating this will break the Xbox 360 beyond repair. Statistics from other systems have shown that about one in a thousand boot-loader updates go wrong, and unless Microsoft has a novel solution to this problem, this puts tens of thousands of Xboxes at risk.
It seems that this update is being done to fix a vulnerability already known to the Free60 Project. This vulnerability has been successfully exploited to run arbitrary code, and a complete end user compatible ---- has been in development for some time and is planned to be released on free60.org shortly. It will allow users to take back control of their Xboxes and run arbitrary code like homebrew applications, or Linux right after turning on the console; and, without the need of a modchip, finally opening up the Xbox 360 to a level of hacking as the original Xbox.
Because of the dangerousness of the update and the homebrew lockout, the Free60 Project advises all Xbox 360 users to not update their systems to the latest software version. The Project website at will provide the latest information on this ongoing topic, including the final ---- software.
Free60
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید is a project that aims to enable Xbox 360 users to run homebrew applications and operating systems like Linux on their consoles. The effort is headed by Felix Domke and Michael Steil, who have a background in dbox2, Xbox and GameCube hacking, and who have spoken at various conferences about their findings. Two years ago, Free60 released a ---- that allowed arbitrary code execution using a game (”King Kong Hack”) as well as an adapted version of Linux, but this possibility has been disabled by Microsoft in subsequent updates of the Xbox 360 software.
Felix and Michael have repeatedly argued that game console manufacturers should open up their platforms to Linux and homebrew, similar to what Sony has done with the PlayStation 3

Neoonline
13-08-2009, 20:57
من یه سئوال دارم، یکی از دوستان قصد داره یه Xbox 360 تهیه کنه و با یه ال سی دی ال جی W2261V می خواستم ببینم این بنده خدا Xbox رو به مانیتور که وصل میکنه برای صداش نیاز به کابل یا قطعه ی اضافی داره یا همون کابل های درون خود پکیج کنسول کفایت میکنه؟ چون مانیتور که اسپیکر نداره و باید Xbox به اسپیکر جداگانه ایی وصل بشه.

شرمنده اگر سئوالم مبتدی هست ولی خوب نه خودم تا حالا Xbox داشتم نه این دوستم :).

PROJECT NATAL
13-08-2009, 21:25
برای من یک ابهام ایجاد شده،با توجه به این که ایکسباکس با تغییر فریم ویر درایور کپی خور می شود،
پس اگر بازی های کپی را به هارد اینستال کنیم،آیا باز هم بازی ها اجرا می شود؟؟

اگر شما قصد تهیه بازی های اوریجینال را داشته باشید،ایکس باکس 360 را ترجیح می دهید یا پلی استیشن 3 را؟

{ میشه آدرس نمایندگی اصلی مایکروسافت رو تو دبی بذارین؟برا خرید کنسول360+سه تا بازی اوریجینال(فیفا،فورزا،رزید ت اویل)
اگه از این جا بخرم،فکر می کنید آخرین ورژن دستگاهو بهم می دن؟
تازه تو گمرگ قوطی رو باز می کنن؟ یا نه؟
یکم توضیح بدین}

ممنونم

yoosef_st
13-08-2009, 22:23
کاهش قیمت Xbox 360 elite‌ به ۲۹۹ دلار

سایت ۱up‌ اعلام کرد قیمت Xbox 360’s Premium Elite به ۲۹۹ دلار خواهد رسید.
ظاهرا مایکروسافت تصمیم دارد باقی مانده xbox 360 های Pro را به فروش برساند و از این به بعد فقط سیستم های elite را می توانید از تاریخ ۳ آگوست به قیمت ۲۹۹ دلار خریداری کنید.
مطمئنا در طی این دو هفته می توانید خبر های اصلی را از سایت رسمی مایکروسافت بشنوید.
با انتشار این خبر می توان انتظار کاهش قیمت کنوسلهای رقیب را هم داشت.
منبع خبر:

نکته کنکوری:

نفرین خدا بر فروشندگان دزد ایرانی!!
دیروز Arcade قیمت کردم 400 تومن!!! مرتیکه ××× !
ایشالا خدا به زمین گرمتون بزنه!

resident_evil
13-08-2009, 22:31
البته بالا بودن قیمت تو ایران دلیل زیاد داره ! یکی اینکه جاسپر اومده ! یکی اینکه الان تو تابستونیم ! یکیم اون درایو جدیدی که اومد اما خب اونم حک شده ظاهرا ! ولی با تموم شدن تابستون اوضاع به حال اولیه خودش برمیگرده ! چون تا قبل از تابستون ارزون بود یوهو کشیدن بالا !

PROJECT NATAL
13-08-2009, 22:44
همین الان یه نکته تو ذهنم جرقه زد،که خواستم نظر استادان و پروفشنال های را در مورد آن بدانم.
نمی دانم این ایده را برای اولین بار خودم مطرح می کنم یا مطرح شده......
اگر شرکتی وجود داشته باشد (نمی دانم که وجود دارد یا نه) که با هزینه ای مناسب ، گیم های اوریجینال(همونا که به طور رسمی با قیمت های نجومی عرضه میشه رو میگما) را به هارد کنسول نصب کنه،خیلی خوب میشه،
چون اولا نیازی به کپی خور کردن کنسول نیست
و عملا به درایو دستگاه هم فشاری وارد نمیشه
کلی هزینه کم میشه و دستگاه هم عمرش میره بالا
از شر دیسک های نامرغوب خلاص میشین
و خلاصه می دونم این ایده جالب رو حتما مایکروسافت می دونه-باسه همین که می خوام نظرات شمارو بدونم....
لطفا مسائل مربوط به این که هر بازی اوریجینال رو می توان در دستگاه های مختلف روی هارد نصب کرد را به صورت مبسوط شرح دهید.
این یعنی شما قانون کپی رایت را رعایت می کنید و عملا دیسک محتوا را ندارید....زود باشین نظراتتونو ابراز کنین!!!

S.Y.K
13-08-2009, 22:55
[quote=pedram_sad;4081029]خوب اون کابل 3 فیش برای اتصال به tv هست دیگه !

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پس چرا پرمیوم 6 تا فیش داره ؟یعنی به 2 تا تلویزیون وصل میشه؟:13:
حالا 5 تا بازیش چی هست؟:46:
میشه یه دما سنج گذاشت داخلش تا وقتی دماش به 60 تا 65 رسید خاموشش کنیم؟:20:
6 ساعت بازی کنی داغ نمیکنه؟:18:
قضیه این جریان هوا چیه؟من اگه بزارم روی میز کامپیوتر بغل مانیتور مشکلی داره؟البته هنوز نخریدما ...:31:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

و اما اصل مطلب ...من 500 دارم ...با این پول کیسمو ارتقا بدم خوبه یا یه ایکس باکس بگیرم؟فقط برای بازی میخوام...کیسی که بتونه بازی ها رو مثل ایکس باکس اجرا کنه و تا 3.4 سال تو بازیها کم نیاره چند در میاد؟
و در اخر ممنون از کمکتون ...:11:
نه خیر دوست عزیز.اون 6 فیش حداکثر کیفیت رو به شما میده.به دو تا تلویزیون وصل نمیشه
5 تا بازی آرکید هست
نه خیر
داغ میکنه ولی اصولا باید با 8 ساعت بازی مداوم مشکلی براش پیش نیاد
در هر حال شما هرجا که می ذارید باید اطرافش آزاد و خالی باشه

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
به نظر من ایکس باکس بگیرید بهتره
شما بهترین سیستم رو هم که ببندید بعیده تا 3-4 سال دوام بیاره.حالا چه برسه با 500 تومن
موفق باشید

برای من یک ابهام ایجاد شده،با توجه به این که ایکسباکس با تغییر فریم ویر درایور کپی خور می شود،

اگر شما قصد تهیه بازی های اوریجینال را داشته باشید،ایکس باکس 360 را ترجیح می دهید یا پلی استیشن 3 را؟
دوست عزیز شما اگه دستگاه رو کپی خور هم بکنید باز هم قابلیت اجرای بازی های ارجینال رو دارید
ولی به نظر من اگه شما 100 در صد می خواید بازی های ارجینال بخرید ps3 بهتره
ولی اگه حتی 1 درصد هم می خواین بازی های کپی بخرید xbox 360 انتخاب درسته
موفق باشید

resident_evil
13-08-2009, 22:57
دوستان یک بار دیگه ازتون خواهش دارم پست های پشت هم ندین و از گزینه ی ویرایش استفاده کنید !

resident_evil
13-08-2009, 23:23
من یه سئوال دارم، یکی از دوستان قصد داره یه Xbox 360 تهیه کنه و با یه ال سی دی ال جی W2261V می خواستم ببینم این بنده خدا Xbox رو به مانیتور که وصل میکنه برای صداش نیاز به کابل یا قطعه ی اضافی داره یا همون کابل های درون خود پکیج کنسول کفایت میکنه؟ چون مانیتور که اسپیکر نداره و باید Xbox به اسپیکر جداگانه ایی وصل بشه.

شرمنده اگر سئوالم مبتدی هست ولی خوب نه خودم تا حالا Xbox داشتم نه این دوستم :).

دوست عزیز شما یه سر به این تاپیک بزن

[ آموزش ] نحوه ی اتصال Xbox 360 به مانیتور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه جوابتو پیدا کردی که هیچ اگه نه سوالت رو همونجا مطرح کن !

pedram_sad
13-08-2009, 23:29
سلام(رنگ هاردم خاکستریه رنگه خودش سفید) کنسول من هیچ فرقی با بقیه پریموم ها توش نیست و نداره فقط هاردش 120 ته نمیدونم منظورتون از هک چیه ؟!:13:... من اگه هم با کنسولم اهنگ گوش کنم هم بازی کنم کنسول بیشتر داغ میکنه ؟ نمیدونم چطور جرات میکنید 6 ساعت بازی کنید ولی من جراتش رو ندارم بشینم 6 ساعت بازی کنم میترسم خراب شه من 2 ساعت بازی میکنم دستگاه داغ میکنه ...راستی رو کنسول 360 شما ها
MADE IN .. چی زده؟ کدوم کشور ؟
در ضمن من 360 تمو Cooling نکرم مشکلی که پیش نمیاد ؟
دوستان از کجا بفهمم کنسولم premium هست ؟ کارتونش که واسه پریمومه ؟ وسایل جانبی تو کارتون هم همش هست (واسه پریموم)
لطفا همه ی سوال هایی که در این پست نوشتم جواب بدین ممنون

این که میگی توش هارد 120 هست با عقل جور در نمیاد چون اگه کسی سر خود هم همین کار رو کنه که نمیکنه کلی میکشه رو قیمت دستگاه
ببین بالای هاردت چی نوسته ؟
نه شما 10 ساعت اهنگ گوش کنی و 12 ساعت هم movie ببینی بهش فشار هم نمیاد چه برسه به داغ شدن

جرات ؟
مگه کنسولش ژله هست که اب بشه ؟
من بدون cooling تا 8 یا 10 ساعت هم نشستم تو این 15 ماه و اخ هم نگفته
یک ماهی هست که cooling کردم تا 12 ساعت هم میشینیم و گاهی بعد از بازی فیلم هم میزنیم
( البته شما چون تازه خریدی این مسایل طبیعیه چون خودمم طی کردم )

تمام xbox های موجود در جهان پشتشون نوشته made in china
نه
اگه میخوای بالای 14 ساعت بزنی که اصلا خودت فکر نکنم بتونی بشینی اره انجام بده و همچنین اگه تو دراز مدت و تا پایان سلطنتش یعنی 2014 میخوای سالم برات کار کنه

خوب رنگ سفید و جعبه و وسایل premium به همراه هاردش نشون دهنده هاشه
نشونی دیگه ای نداره

پس چرا پرمیوم 6 تا فیش داره ؟یعنی به 2 تا تلویزیون وصل میشه؟:13:اون 3 تایی اسمش composite هست برای اتصال به Av
و اون 6 تایی اسمش component هست برای اتصال به component روی tv و کیفیت بالاتری میده

میشه یه دما سنج گذاشت داخلش تا وقتی دماش به 60 تا 65 رسید خاموشش کنیم؟:20:اگه دوست داری میتونی انجام بدی
البته اگه این قدر وسواس داری و اینقدر تو گوشت تو کوچه و خیابون گفتن خرابی این کنسول بالاست !

6 ساعت بازی کنی داغ نمیکنه؟:18:بالا جواب دادم

قضیه این جریان هوا چیه؟من اگه بزارم روی میز کامپیوتر بغل مانیتور مشکلی داره؟البته هنوز نخریدما ...:31:فقط تو میز tv در بسته نذار

دوست عزیز
بهتره این بحث های انحرافی و بیخود ( بهتر بگم spam ) رو جاهای دیگه مطرح کنید
اینجا جای این بحث های amature نیست

SamGun
14-08-2009, 00:53
همین الان یه نکته تو ذهنم جرقه زد،که خواستم نظر استادان و پروفشنال های را در مورد آن بدانم.
نمی دانم این ایده را برای اولین بار خودم مطرح می کنم یا مطرح شده......
اگر شرکتی وجود داشته باشد (نمی دانم که وجود دارد یا نه) که با هزینه ای مناسب ، گیم های اوریجینال(همونا که به طور رسمی با قیمت های نجومی عرضه میشه رو میگما) را به هارد کنسول نصب کنه،خیلی خوب میشه،
چون اولا نیازی به کپی خور کردن کنسول نیست
و عملا به درایو دستگاه هم فشاری وارد نمیشه
کلی هزینه کم میشه و دستگاه هم عمرش میره بالا
از شر دیسک های نامرغوب خلاص میشین
و خلاصه می دونم این ایده جالب رو حتما مایکروسافت می دونه-باسه همین که می خوام نظرات شمارو بدونم....
لطفا مسائل مربوط به این که هر بازی اوریجینال رو می توان در دستگاه های مختلف روی هارد نصب کرد را به صورت مبسوط شرح دهید.
این یعنی شما قانون کپی رایت را رعایت می کنید و عملا دیسک محتوا را ندارید....زود باشین نظراتتونو ابراز کنین!!!

حال توضیح دادن ندارم ولی فقط میگم نمیشه چون برای اجرا هر بازی نیاز به DVD خودش داره.

the dead
14-08-2009, 07:58
سلام دوستان
من ميخواستم xbox360 بگيرم
راستش ميخوام کم هم هزينه کنم. ولی يک نکته مدل ارکد گويا هارد نداره در نتيجه بازی ها اگر روی هارد نصب
نشن آيا کندتر اجرا ميشن يعنی لگ خواهند داشت؟
قيمت آرکد و پريميم رو هم لطف کنين بگيد؟
اگر ميشه شماره يک فروشنده ارزون فروش که قلابی هم نده رو اگه داشتيد بديد؟
آيا اين کنسولها در بازار هم به فروش ميرسند؟
مرسی

p3yman_xl
14-08-2009, 09:59
سلام دوستان
من ميخواستم xbox360 بگيرم
راستش ميخوام کم هم هزينه کنم. ولی يک نکته مدل ارکد گويا هارد نداره در نتيجه بازی ها اگر روی هارد نصب
نشن آيا کندتر اجرا ميشن يعنی لگ خواهند داشت؟
قيمت آرکد و پريميم رو هم لطف کنين بگيد؟
اگر ميشه شماره يک فروشنده ارزون فروش که قلابی هم نده رو اگه داشتيد بديد؟
آيا اين کنسولها در بازار هم به فروش ميرسند؟
مرسی

متاسفانه شما در ایران هستی و برای خرید اینجور وسائل باید خرج سنگین بکنی!
نه خیر بازی ها کندتر اجرا نمیشوند؛ لدینگ ها کمتر میشه، بازی بهتر، بهینه تر و روان تر اجرا میشه و از همه مهم تر درایو دستگاه استراحت میکنه.. ولی در کل اگر شما دیسک مرغوب با سرعت رایت پایین و استاندارد بخری، بازی به راحتی روی دستگاه اجرا میشه.
قیمت ها رو هم تو این تاپیک دنبال کنید: راهـنمایی برای خرید کنسـول بازی + لیست قیمت‌ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من خودم نکست جن رو پیشنهاد میکنم.. (جالبه بدونیم این افراد تخصص چند ساله دارن و حتی ایمیج بازی ها رو هم دستکاری نمیکنن!! بنابراین خیال شما حتی از بازی در لایو هم راحته)
موفق باشید

PROJECT NATAL
14-08-2009, 11:17

zxc11
14-08-2009, 14:09
من یه سوال از دوستان محترم داشتم دوستان میشه روی داشبورد xbox 360 قفل گذاشت یا به قولن xbox 360 رو قفل کرد اگه میشه قفل کرد و کسی بلده به من هم یاد بده یا اموزشش رو بده ممنون میشم ازش

khatarat
14-08-2009, 15:05
دسته بی ارزون از کجا بگیرم که خرید پستی هم داشته باشه زود بفرسته

XGAME
14-08-2009, 15:19
اينم چند تا Mode (قاب) توپ براي ايكس باكس
اينم سه تا واسه نمونه:

براي مشاهده ادامه تصاوير فايل هاي زيپ رو دانلود كنيد

مد Half life

مد Hell Boy

مد Halo

مد Blood

مد Gears Of War

مد هاي غيره

براتون دسته بنديش كردم تا راحت تر دانلود كنيد:46:

779
14-08-2009, 16:50
دوستان من از مشهد که بازی می خرم معمولا رایتیه جنس نامرغوب اند! یعنی خوباشون روشون نوشته PlayBox که بعضی از بازی ها نیستند! میخوام بدونم هر موقع که یک بازی رو میخرم و میریزم تویه هارد تا زمانی که تمومش کنم و دوباره پاکش کنم مشکلی ایجاد نمیشه؟ یعنی هی بازی بریزم تمومش کنم هی پاکش کنم؟

S.Y.K
14-08-2009, 17:00
دوستان من از مشهد که بازی می خرم معمولا رایتیه جنس نامرغوب اند! یعنی خوباشون روشون نوشته PlayBox که بعضی از بازی ها نیستند! میخوام بدونم هر موقع که یک بازی رو میخرم و میریزم تویه هارد تا زمانی که تمومش کنم و دوباره پاکش کنم مشکلی ایجاد نمیشه؟ یعنی هی بازی بریزم تمومش کنم هی پاکش کنم؟
متاسفانه شایان جان اون دیسک های plat box خودشون از همه ی دیسک ها بدتر هستن.ولی منظورتو دقیقا متوجه نشدم
میشه یه کم کاملتر توضیح بدی؟

pedram_sad
14-08-2009, 17:12
من یه سوال از دوستان محترم دارم دوستان عزیز ایا میشه روی داشبورد 360 هم قفل گذاشت اگه میشه یه کمکی هم به ما کنید که سواب داره به خدا (اگه میشه یکی اموزشش بده) ممنونم
نه دوست عزیز
همچین امکانی وجود نداره

دسته بی ارزون از کجا بگیرم که خرید پستی هم داشته باشه زود بفرسته
اگه منظورتون دسته بی سیم هست که خیلی کم پیدا میشه
مگر این که خودتون بیاید تهران بگردین تو پاساژ لباف ببینین کجا دارن

*QWERT*
14-08-2009, 20:38
چه جوری بک گراند دانلود رو موقع update میشه فعال کرد؟؟؟

amaranth_silent
14-08-2009, 22:01
متاسفانه شایان جان اون دیسک های plat box خودشون از همه ی دیسک ها بدتر هستن.ولی منظورتو دقیقا متوجه نشدم
میشه یه کم کاملتر توضیح بدی؟

نه داداش اشتباه میکنی اگه یه جنس درست حسابی بخاد پیدا شه همین play box هست اینارو فروشنده های رایتی میگن تا جنس حودشون فروش بره شما که میگید از بدترین جنساس منبع الطلاعاتتون از کجاست؟؟

Hirad HRD
14-08-2009, 22:04
سلام دوستان من تازه با این فروم آشنا شدم از آشنایتون خوشحالم :10:

pedram_sad
14-08-2009, 22:18
دوست عزیز
ایشون درست میگن
playbox به قاتل لنز معروفه
اتقاقا فروشنده های گرگ صفت همه دیسک هاشون از این جنس هست
این حرف ها رو میزنن که اون کسانی که واقعا به فکر لنز دستگاه های من و شما هستن بازارشون کساد بشه

منبع اگه میخوای فروهای خارجی رو میتونی بگردی
یکی از club دار های اینجا از پارسال به حرف خود من گوش نداد و همش از این دیسک ها گرفت
تا هر 4 ماه میبرد لنز عوض میکرد

بهترین دیسک ها هم
verbatim
aone
t-gate
r-data
هستن

SamGun
15-08-2009, 00:24
سلام دوستان من تازه با این فروم آشنا شدم از آشنایتون خوشحالم :10:

سلام عضویتتون رو تبریک میگم. شما به جمع بزرگترین انجمن PC در ایران ملحق شدید !!!

S.Y.K
15-08-2009, 00:57
نه داداش اشتباه میکنی اگه یه جنس درست حسابی بخاد پیدا شه همین play box هست اینارو فروشنده های رایتی میگن تا جنس حودشون فروش بره شما که میگید از بدترین جنساس منبع الطلاعاتتون از کجاست؟؟
منبع اطلاع من درایو ها و لنز های ایکس باکسه که به وسیله ی همین نوع دیسک نابود شدن!
خواستید می تونید یه سری به تعمیرگاه های ایکس باکس بزنید!
در ضمن شما یه بار دیسک های play box رو بذار داخل کنسول تا متوجه صدای وحشتناکی که درایو میده بشی(صدای شبیه تراکتور)
احتیاجی به منبع هم نیست
بعضی وقتا عقل آدم از هزار تا منبع موثخ تره!

SamGun
15-08-2009, 01:01
دوستان گلم به علت مسافرت یک هفته ای نیستم.خوش باشید همتون

فعلا خداحافظ تون باشه عزیزان من.

pedram_sad
15-08-2009, 01:41
یک سری از دوستانی که دنبال دسته سیم دار این کنسول بودن
حالا یا برای خود کنسول یا بازی روی یک محیطی که شرمم میاد اسمش رو platform بزارم
از اینجا میتونید تهیه کنید
البته نمیدونم چه طورین

p30 vahid
15-08-2009, 09:57
این بازی beowolf رو ارزش داره بگیرم واسه xbox

Jeff hardy M
15-08-2009, 10:15
سلام من وقتی 360 تمو روشن میکنم چراغ چپ بالا رو کنسول روشن میشه و چراغ چپ بالا رو دسته ؟ مشکلی نیست که ؟ درسته ؟
امروز داشتم بازی میکردم که بعد یه ساعت روی دسته چراغ ها یه دفه چشمک میزدن به این صورت : چراغ 1و4 با هم بعد چراغ 2و3 باهم بخ همین ترتیب... چرا اینجوری شده ؟

zxc11
15-08-2009, 10:24
کسی قیمت های به روز 360 رو داره بده

shakerifar
15-08-2009, 10:27
سلام من وقتی 360 تمو روشن میکنم چراغ چپ بالا رو کنسول روشن میشه و چراغ چپ بالا رو دسته ؟ مشکلی نیست که ؟ درسته ؟
امروز داشتم بازی میکردم که بعد یه ساعت روی دسته چراغ ها یه دفه چشمک میزدن به این صورت : چراغ 1و4 با هم بعد چراغ 2و3 باهم بخ همین ترتیب... چرا اینجوری شده ؟
سوال اول که مشکلی نیست و همیشه اینجوری هست مگر اینکه تعداد دسته ها بیشتر باشه
سوال دومت هم باتری دسته داره تموم میشه بهترین راه هم 4تا باتری rechargeableو یه charger هستش

PROJECT NATAL
15-08-2009, 12:47
یک سوال تخصصی :
ایکس باکس 360 برای کار به حداقل چه ولتاژی نیاز دارد؟

آیا دی وی دی هایی که در نکست ژن عرضه میشه verbatim هستش؟

resident_evil
15-08-2009, 12:58
کسی قیمت های به روز 360 رو داره بده

راهـنمایی برای خرید کنسـول بازی + لیست قیمت‌ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Jeff hardy M
15-08-2009, 13:37
سلام من چطوی باید بفهمم که بازی که خریدم جنس cd چیه ؟ مارک سی دی رو میگم مثلا t-gate یا playbox یا verbatim ...؟
چون بازی هایی که من خریدم روی CD ها روکش کاغذی از بازی زدن
یه سوال دیگه : من بازیهام رو تو هارد 360 تم ریختم مثلا GTA IV رو ریختم تو هاردم بعد وقتی CD بازی رو میزارم خوده بازی اجرا میشه بدون اینکه برم تو هارد و بازی رو بزنم تا از تو هار اجرا بشه حالا میخواستم بدونم وقتی cd رو میزارم بازی اجرا میشه از تو هارد اجرا میشه یا Cd رو میخونه و از تو cd اجرا میشه ؟

shab_2008
15-08-2009, 13:53
سلام من چطوی باید بفهمم که بازی که خریدم جنس cd چیه ؟ مارک سی دی رو میگم مثلا t-gate یا playbox یا verbatim ...؟
یه سوال دیگه : من بازیهام رو تو هارد 360 تم ریختم مثلا GTA IV رو ریختم تو هاردم بعد وقتی CD بازی رو میزارم خوده بازی اجرا میشه بدون اینکه برم تو هارد و بازی رو بزنم تا از تو هار اجرا بشه حالا میخواستم بدونم وقتی cd رو میزارم بازی اجرا میشه از تو هارد اجرا میشه یا Cd رو میخونه و از تو cd اجرا میشه ؟
خب معلومه كه از رويه هارد ميخونه

shakerifar
15-08-2009, 13:58
یک سوال تخصصی :
ایکس باکس 360 برای کار به حداقل چه ولتاژی نیاز دارد؟
حداقل به 200 ولت احتیاج داره
تا 240 ولت رو هم ساپورت میکنه

Hirad HRD
15-08-2009, 14:34
ميخواستم بدونم تو قسمت Display تنظيمات دستگاه فرق 720 با 1080 چيه ؟من هميشه با 80 10 بازي ميكنم اشكالي داره يا نه؟:20:

PROJECT NATAL
15-08-2009, 15:05
پس چون برق منطقه ما حدودای 185ولت هستش باید از یک ups استفاده کنم،نظر شما چیه؟؟؟

anf-b
15-08-2009, 15:28
دوستان عزیز یک سوال دارم
من شاید تا چند وقت دیگه فروشگاه بازی های xbox360 بزنم!
دی وی دی خام ورباتیم رو هم دونه ای 2500 تومان دارم میگیرم!
پرینتر هم گرفتم که هم قاب و دی وی دی چاپ شده باشه!
به نظرتون هر بازی 3500 (با توجه به اینکه دی وی دی خام ورباتیم هست) ارزش داره این فروشگاه رو راه اندازی کنم؟
ممنون

shab_2008
15-08-2009, 16:19
يه سوال

من هر dvd بازي به جز dvdهاي مالزي را داخله دستگاه ميزارم dvd rom صدايه تاق تاق ميده حتي بازيهايي كه dvdشون ورباتيم هستش.(البته بازيها راحت اجرا ميشن و فقط مشكل صداشه )حالا به نظره شما اين مشكل داره؟ يعنه لنز خرابه؟

Jeff hardy M
15-08-2009, 16:37
سلام
من با دیال اپ میتونم به Xbox live وصل شم؟
من چطوی باید بفهمم که بازی که خریدم جنس cd چیه ؟ مارک سی دی رو میگم مثلا t-gate یا playbox یا verbatim ...؟
این قاب های xbox360 رو کجا میشه پیدا کرد ایا سایتی هست که این قاب های طرح دار رو بفروشه ؟؟؟؟

pedram_sad
15-08-2009, 17:51
ميخواستم بدونم تو قسمت Display تنظيمات دستگاه فرق 720 با 1080 چيه ؟من هميشه با 80 10 بازي ميكنم اشكالي داره يا نه؟:20:
1080 همونطور که از اسمش پیداست رزولوشین بالاتری نسبت به 720 میده
نه مشکلی نیست

دوستان عزیز یک سوال دارم
من شاید تا چند وقت دیگه فروشگاه بازی های xbox360 بزنم!
دی وی دی خام ورباتیم رو هم دونه ای 2500 تومان دارم میگیرم!
پرینتر هم گرفتم که هم قاب و دی وی دی چاپ شده باشه!
به نظرتون هر بازی 3500 (با توجه به اینکه دی وی دی خام ورباتیم هست) ارزش داره این فروشگاه رو راه اندازی کنم؟
ممنون
با توجه به این که الان اکثر جاها رو ورباتیم دارن 3500 میدن و جاهایی میشناسم که 3000 تومان هم میدن
اگه بتونید با مزایای جدید و تبلیغات خوب مشتری جذب کنید میتونه موفق باشه

يه سوال

من هر dvd بازي به جز dvdهاي مالزي را داخله دستگاه ميزارم dvd rom صدايه تاق تاق ميده حتي بازيهايي كه dvdشون ورباتيم هستش.(البته بازيها راحت اجرا ميشن و فقط مشكل صداشه )حالا به نظره شما اين مشكل داره؟ يعنه لنز خرابه؟
بازی ها رو روی یک دستگاه دیگه امتحان کنید
مطمنید verbatim هستن ؟

سلام
من با دیال اپ میتونم به Xbox live وصل شم؟
من چطوی باید بفهمم که بازی که خریدم جنس cd چیه ؟ مارک سی دی رو میگم مثلا t-gate یا playbox یا verbatim ...؟
این قاب های xbox360 رو کجا میشه پیدا کرد ایا سایتی هست که این قاب های طرح دار رو بفروشه ؟؟؟؟
با dial up میتونی وصل بشی و یک چرخی تو live بزنی و update های کم حجم مثل divx رو بگیری
اما برای بازی کردن اصلا مناسب نیست

برای تست مارک Dvd میوتنی از نرم افزار های مخصوص روی pc استفاده کنی مثل nero

منظورت از قاب طرح دار چیه ؟
قاب یک چارچوب پلاستیکیه که 100 تومان قیمتشه و داخلش boxshot چاپ شده میزارن

Hirad HRD
15-08-2009, 18:29
1-بچه ها من داشتم صفحه های قبل و میخوندم برای وصل دستگاه به اینترنت والا من میترسم دستگاه ban بشه:24: من و راهنمایی میکنین
اینترنت من adsl 512

2-سئوال دیگه اینکه دستگاه و عمودی رو یک پایه ای که درست کردم میگذارم اشکالی داره مدل دستگاه من Premium جاسپره

یک چیزی میخواستم بگم اینجا بچه ها خوب به هم کمک میکنن این و من دیدم ولی دوستان اینجا بحث هایی پیش میآد که زمینشون در مورد قیمت و مسائل حاشیه ای دیگه است بنظر من در مورد بحث فنی از یکدیگر کمک بخواهیم بهتره و من تازه کار 600 تا صفحه رو نگردم بهتره
من از طرفدارای pc بودم اونو از کامپیوتر 386 تا دو ماه پیش یعنی 15 سال تمام از وقتی xbox 360 خریدم 2 ماه پیش دیدم چه کاریه آدم پول کارت گرافیک بده(البته من منکر بازی های استراتجیک کامپیوتر نیستم) و واقعاً ازش راضیم البته من چون کار دارم معمولاً روزی 1 تا 2 ساعت بازی میکنم حقیقتاً بازیهاش حال میده

Jeff hardy M
15-08-2009, 19:03
1080 همونطور که از اسمش پیداست رزولوشین بالاتری نسبت به 720 میده
نه مشکلی نیست

با توجه به این که الان اکثر جاها رو ورباتیم دارن 3500 میدن و جاهایی میشناسم که 3000 تومان هم میدن
اگه بتونید با مزایای جدید و تبلیغات خوب مشتری جذب کنید میتونه موفق باشه

بازی ها رو روی یک دستگاه دیگه امتحان کنید
مطمنید verbatim هستن ؟

با dial up میتونی وصل بشی و یک چرخی تو live بزنی و update های کم حجم مثل divx رو بگیری
اما برای بازی کردن اصلا مناسب نیست

برای تست مارک Dvd میوتنی از نرم افزار های مخصوص روی pc استفاده کنی مثل nero

قاب یک چارچوب پلاستیکیه که منظورت از قاب طرح دار چیه ؟100 تومان قیمتشه و داخلش boxshot چاپ شده میزارن

منظورم از قاب این دو عکس بالاست که در پست شماره 8394 یکی از دوستان گذاشتن سایتی نمی شناسید که بفروشه
نرم افزار nero رو دارم چطوری باید بفهمم چیه مارکش ؟

XGAME
15-08-2009, 19:42
منظورم از قاب این دو عکس بالاست که در پست شماره 8394 یکی از دوستان گذاشتن سایتی نمی شناسید که بفروشه

من خيلي گشتم
ولي از اين قاب ها پيدا نكردم
شايد هم باشه و من نديدم

يه سر برو رو سايت nextgen:

اينجا چند مدل برچسبي گذاشته

Jeff hardy M
15-08-2009, 21:18
سوال فوری
سلام
من کابل اینترنت PC رو برداشتم یه طرفش رو وصل کردم به پشت 360 و طرف دیگش رو به پریز تلفن واسه وصل شدن به ابنترنت زدم ولی به اینترنت وصل نشد تا به XBOX LIVE برم من دیال اپم چیکار کنم وصل شه ایا کابل مخصوص باید بخرم ؟ یه کابل واسه اینترنت تو کارتونه 360تم هست ولی واسه ADSL هست

نرم افزار nero رو دارم چطوری باید بفهمم چیه مارکه CD های بازیم ؟

S.Y.K
15-08-2009, 21:37
1-بچه ها من داشتم صفحه های قبل و میخوندم برای وصل دستگاه به اینترنت والا من میترسم دستگاه ban بشه:24: من و راهنمایی میکنین
اینترنت من adsl 512

2-سئوال دیگه اینکه دستگاه و عمودی رو یک پایه ای که درست کردم میگذارم اشکالی داره مدل دستگاه من Premium جاسپره

یک چیزی میخواستم بگم اینجا بچه ها خوب به هم کمک میکنن این و من دیدم ولی دوستان اینجا بحث هایی پیش میآد که زمینشون در مورد قیمت و مسائل حاشیه ای دیگه است بنظر من در مورد بحث فنی از یکدیگر کمک بخواهیم بهتره و من تازه کار 600 تا صفحه رو نگردم بهتره
من از طرفدارای pc بودم اونو از کامپیوتر 386 تا دو ماه پیش یعنی 15 سال تمام از وقتی xbox 360 خریدم 2 ماه پیش دیدم چه کاریه آدم پول کارت گرافیک بده(البته من منکر بازی های استراتجیک کامپیوتر نیستم) و واقعاً ازش راضیم البته من چون کار دارم معمولاً روزی 1 تا 2 ساعت بازی میکنم حقیقتاً بازیهاش حال میده
سلام دوست عزیز
شما برای اینکه در لایو بن نشید باید دیسکهای ایکس باکس 360 رو Full Stealth Patch که می تونید به این تاپیک مراجعه کنید

دوست عزیز اول باید بگم اگه کنسول رو عمودی می ذارید بهتره بازی ها رو روی هارد بریزید تا به درایو فشار نیاد.اگه بخواید عمودی بذارید خیلی فرقی نداره روی چی می ذارید.چه روی فرش چه روی پایه ای که خودتون درست کردید
در مورد مطلب سوم هم باید اول بهتون تبریک بگم چون به این نتیجه رسیدید که اون وسیله ی بی مصرف و بی ارزش اصلا ارزش طرفداری نداره و الان دارید با XBOX 360 کار می کنید.بازی های استراتژیک هم کم کم داره رویXBOX 360 جا میفته و شما می تونید شاهکار سبک استراتژیک یعنی HALO WARS رو به طور اختصاصی روی این کنسول بی نظیر بازی کنید.اما در باره ی مساله ی دیگه ای که گفتید دوستان خیلی کمک کردن و به تاپیک سر و سامان دادن مخصوصا سعید جان که پست اول تاپیک رو کامل کرد و این کمک بزرگی بود.یک تاپیک دیگه هم به کمک یکی دیگه از دوستان عزیز زده شد تا مساله ی قیمت از این تاپیک و دیگر تاپیک ها دور بشه و کلا بحث مفید تر بشه.و فکر می کنم الان این تاپیک خیلی بهتر از قبل شده ولی اگه شما پیشنهادی دارید می تونید با مدیران و همکاران در میون بذارید
موفق باشید:46:

PROJECT NATAL
15-08-2009, 22:04
البته نمی توان بازی های استرتژیک را روی ایکس باکس 360 به راحتی بازی کرد.
چون این گیم ها نیاز به موس دارند،برای انتخاب ،دیده بانی،کلا بدون موس استرتژیک حال نمی ده،خیلی سخت می شه با گیم پد بازی های استراتژیک رو بازی کرد....

البته این یه نظر شخصیه

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

وای لوژیتک یه کیت واسه ایکس باکس زده،که به راحتی از نمایندگی های آواژنگ می تونید بخریدش،بعدش فورزا بزنید!!

pedram_sad
15-08-2009, 22:14
این قاب ها قاب های custom made هستن و قاب هایی هست که خود gamer ها طبق سلیقه خودشون اون ها رو درست میکنن

برای 360 فقط قسمت جلوی دستگاه یا همون Faceplate به صورت جدا فروخته میشه در طرح های مختلف که حدودا 20 تومان قیمتشه

سوال فوری
سلام
من کابل اینترنت PC رو برداشتم یه طرفش رو وصل کردم به پشت 360 و طرف دیگش رو به پریز تلفن واسه وصل شدن به ابنترنت زدم ولی به اینترنت وصل نشد تا به XBOX LIVE برم من دیال اپم چیکار کنم وصل شه ایا کابل مخصوص باید بخرم ؟ یه کابل واسه اینترنت تو کارتونه 360تم هست ولی واسه ADSL هست

نرم افزار nero رو دارم چطوری باید بفهمم چیه مارکه CD های بازیم ؟

برای اتصال به live و کلیه مباحث اون به این تاپیک برید:

من خودم تاحالا امتحان نکردم با nero
ولی Dvd رو میزاری تو Dvd rom یا Dvd writer و اون نرم افزا کوچیک info tool رو اجرا میکنی
یا نرم افزار های مشابه chek disk

pedram_sad
15-08-2009, 22:35
دوستان چند نمونه دیگه از این بدنه های custome رو میزارم :

اینم چند نومنه از Face plate هایی که باز بعضی هاشون custom هستن :

اینم واسه خودش یک نوع جالبی از xbox 360 هست دیگه : :31:

S.Y.K
15-08-2009, 23:21
البته نمی توان بازی های استرتژیک را روی ایکس باکس 360 به راحتی بازی کرد.
چون این گیم ها نیاز به موس دارند،برای انتخاب ،دیده بانی،کلا بدون موس استرتژیک حال نمی ده،خیلی سخت می شه با گیم پد بازی های استراتژیک رو بازی کرد....

البته این یه نظر شخصیه

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

وای لوژیتک یه کیت واسه ایکس باکس زده،که به راحتی از نمایندگی های آواژنگ می تونید بخریدش،بعدش فورزا بزنید!!

دوست عزیز اتفاقا کنترل بازی halo wars یا بازی های استراتژیک خیلی هم راحته
شما می تونید تریلر ها رو ببینید
یه روزی راجع به بازی های fps هم همین حرفو می زدن که با دسته نمیشه رفت
خیلی سخته
به نظر من هیچی سخت تر از بازی کردن با اون وسیله ی مسخره نیست که الان اگه اسمشو ببرم بهم کفاره واجب میشه
الان شاهکار های fps کنسولی زیادی داریم
یه نمونه halo3 روی 360 و kill zone2 روی ps3
اون وسیله ی بی مصرف هم یه کرایسیس داشت که به شکلی بسیار خنده دار نسخه ی 2 بازی از انحصارش خارج شد!
یه روزی خواهد رسید که سبک استراتژیک روی کنسول ها از fps هم جا افتاده تر میشه
در ضمن با وجود natal به DriveFx Wheel نیازی نیست دوست من
موفق باشید دوست عزیز:46:

XGAME
15-08-2009, 23:32
همون طور كه دوستمون گفت faceplate فقط قاب جلو رو تغيير ميده
براي اينكه كل قاب رو عوض كنيد بايد از COMPLETE SKINS استفاده كنيد
در كل COMPLETE SKINS ها بهترن چون هم ظاهر كنسول رو زيباتر ميكنن هم شكيل ترن
براي ديدن نمونه ها هم ميتونيد به سايت زير يه سر بزنيد:

قيمت رو هم نوشته
البته به يورو
كه قيمت قاب كنسول حدودا به پول ما ميشه 22.500 تومن

XGAME
15-08-2009, 23:41
اينم يه سايت ديگه براي كساني كه به Faceplate علاقه دارن:

pedram_sad
15-08-2009, 23:57
البته اون سایتی که دوستمون صفحه قبل گذاشتن همون طور که گفتن skin هست و بدنه رو رنگ و طرحش رو عوض میکنه
مثل یک برچسب هست که یادمه برای ps و ps2 هم تو تهران موجود بود و خودم سال 77 از لباف برای ps یک طرح resdient evil با شخصیت jill vaelntine رو خریدم

اما اون 2 عکسی که من گذاشتم اگه دقت کنید روی بدنه کنده کاری و بریدگی ایجاد شده که بریا در اوردن همچین طرح هایی باید خودتون دستگاه رو باز کنید و قاب اون رو با خلاقیت و دقت تغییر بدید

مهدی.گیم
16-08-2009, 10:23
سلام...یه سوال ...بین این اقایون کسانی هستند که بالای 20 سال سن داشته باشنو ایکس باکس هم داشته باشنو اهل بازی هم هم باشن؟؟؟

amin 2010
16-08-2009, 10:50
فکر کنم تقریبا تمام اعضای این بخش چنین شرایطی داشته باشن.جانم.

Hirad HRD
16-08-2009, 12:13
سلام...یه سوال ...بین این اقایون کسانی هستند که بالای 20 سال سن داشته باشنو ایکس باکس هم داشته باشنو اهل بازی هم هم باشن؟؟؟

من خودم 31 سالمه مطمئن باش 70 سامم بشه بازي ميكنم بازي هاي :
FIFA 50
PES 2050
CALL OF DUTY 89:8:

Little Sparrow
16-08-2009, 12:46
بالای 20 سال چه خبره؟شما همه بالای 20 هستین؟عجب من 14 سال دارم.
موفق باشید.

pedram_sad
16-08-2009, 13:16
نمیخوام تاپیک به سمت off topic کشیده شه ولی :

من خودم 31 سالمه مطمئن باش 70 سامم بشه بازي ميكنم بازي هاي :
FIFA 50
PES 2050
CALL OF DUTY 89:8:
جدا شما 31 سالتونه ؟ :31:

موفق باشید.
خوب سروش جان این برای شما خیلی خوبه چون تازه وسط های راه هستی و الان تو این با نسل 7 و xbox 360 و ps3 هستی
و هنوز جا داری
من همسن تو بودم ps داشتم :31:
الانم که 22 هستم و کم کم داره کم رنگ میشه و تا تمام شدن این نسل دیگه از بازیکن میرم سمت مربی شدن :31:

generaltj
16-08-2009, 13:50
موفق باشید.

پس ماهم هم سن و سالیم:10:

resident_evil
16-08-2009, 13:55
خب یه مدت بود زیادی تخصصی شده بودیم اما زیاد ادامه ندین به این بحث چون نه میخوام زیادی خشک باشه نه اینکه بشه اسپمکده !

من خودم هفته پیش با یه گیمر 30 ساله که ازدواج کرده بود و یه نی نی هم داشت آشنا شدم و واقعا از بازی کردن باهاش لذت بردم چون خیلی حال میکنم با اونایی که حتی وقتی ازدواج هم میکنن بازی رو ول نمیکنن ! خود منم ازون دسته آدمایی هستم که هیچ وقت بازی رو کنار نخواهم گذاشت ! البته تازه 19 سالمه ! : دی

shakerifar
16-08-2009, 13:59
پس ماهم هم سن و سالیم:10:
تمام تلاشم اینه که ادامه ندم ولی خوب دو سه تا هم سن و سال داریم اینجا:8:

XGAME
16-08-2009, 15:16
از وقتي كه يادمه من همش دنبال بازي بودم
از آتاري و سگا و پى اس يك و كامپيوتر و الآنم ميخوام ايكس باكس بگيرم:46:
آها
راستي گوشي رو يادم رفت
فكر كنم يه 40 تا بازي گوشي هم رسوندم آخر:20:
خلاصه اينم ماجراي ما

خب ديگه
بي خيال...

PROJECT NATAL
16-08-2009, 17:07
دوست عزیز اتفاقا کنترل بازی halo wars یا بازی های استراتژیک خیلی هم راحته
شما می تونید تریلر ها رو ببینید
یه روزی راجع به بازی های fps هم همین حرفو می زدن که با دسته نمیشه رفت
خیلی سخته
به نظر من هیچی سخت تر از بازی کردن با اون وسیله ی مسخره نیست که الان اگه اسمشو ببرم بهم کفاره واجب میشه
الان شاهکار های fps کنسولی زیادی داریم
یه نمونه halo3 روی 360 و kill zone2 روی ps3
اون وسیله ی بی مصرف هم یه کرایسیس داشت که به شکلی بسیار خنده دار نسخه ی 2 بازی از انحصارش خارج شد!
یه روزی خواهد رسید که سبک استراتژیک روی کنسول ها از fps هم جا افتاده تر میشه
در ضمن با وجود natal به DriveFx Wheel نیازی نیست دوست من
موفق باشید دوست عزیز:46:

من تنها نظر شخصیه خودمو گفتم و بر اونم مهر تاکید زدم،تجربه شخصی با تریلر خیلی فرق می کنه من خودم به اندازه 10 تا رو پی سی بازی استراتژیک تموم کردم،چنج کردن و حرکت دادن و شیفت کردن یونیت ها کاری نیست که به راحتی با گیم پد بشه انجامش داد،

شما حرف خنده داری می زنی چون هنوز خیلیا با پی سی دارن بازی می کنن،و بسیاری از بازی ها مانند استراتژیک و تاکتیکال شوترا با موس خیلی خیلی لذت مضاعف می ده....

تازه این خلاف مقررات هست که شما دستگاه های دیگه رو به باد سخره بگیرید.
چون هی کنسولو با نسل جدید عوض می شن ولی پلاتفرم پی سی همیشه سرجاشه....

شما نوستر آداموس نیستی که به این راحتی یا داری پیش بینی می کنی،فکر کنم تا حالا استراتژیک بازی نکردی یا با سبک rpg اونو اشتباه گرفتی.

تازه داری حرف بی خودی می گی چون ناتال حداقل دو سال طول می کشه بیاد، همه با اون مایکروسافت و بدقولیش آشنا هستن،
همین سر ویندوز ویستا پنج سال کش دادن،فکر کنم اینا یه جنگ مدرن تبلیغاتیه،چون تو e3 هم اسپلبرگ تنها با ناتال نقاشی کرد!!!

تازه اگه رانندگی با ناتال از رانندگی با فرمان لذتبخشتر و راحتر و بهتر بود ، پس چرا روی ماشینای جدید فرمان می ذارن!!!! من موندم شما رو چه حسابی میگه با ناتال رانندگی دلچسبتره؟؟؟؟؟

واقعا که یعنی شما به ناتال اینقدر دل بستی ،خیالپردازی و رویا پردازی خوب نیست،شما با ناتال اگه بیاد نهایتش می تونی بازی های ساده رو انجام بده یا مثل اسپیلبرگ نقاشی کنی!!!

موفق باشی دوست عزیز

S.Y.K
16-08-2009, 18:25
من تنها نظر شخصیه خودمو گفتم و بر اونم مهر تاکید زدم،تجربه شخصی با تریلر خیلی فرق می کنه من خودم به اندازه 10 تا رو پی سی بازی استراتژیک تموم کردم،چنج کردن و حرکت دادن و شیفت کردن یونیت ها کاری نیست که به راحتی با گیم پد بشه انجامش داد،

شما حرف خنده داری می زنی چون هنوز خیلیا با پی سی دارن بازی می کنن،و بسیاری از بازی ها مانند استراتژیک و تاکتیکال شوترا با موس خیلی خیلی لذت مضاعف می ده....

تازه این خلاف مقررات هست که شما دستگاه های دیگه رو به باد سخره بگیرید.
چون هی کنسولو با نسل جدید عوض می شن ولی پلاتفرم پی سی همیشه سرجاشه....

شما نوستر آداموس نیستی که به این راحتی یا داری پیش بینی می کنی،فکر کنم تا حالا استراتژیک بازی نکردی یا با سبک rpg اونو اشتباه گرفتی.

تازه داری حرف بی خودی می گی چون ناتال حداقل دو سال طول می کشه بیاد، همه با اون مایکروسافت و بدقولیش آشنا هستن،
همین سر ویندوز ویستا پنج سال کش دادن،فکر کنم اینا یه جنگ مدرن تبلیغاتیه،چون تو e3 هم اسپلبرگ تنها با ناتال نقاشی کرد!!!

تازه اگه رانندگی با ناتال از رانندگی با فرمان لذتبخشتر و راحتر و بهتر بود ، پس چرا روی ماشینای جدید فرمان می ذارن!!!! من موندم شما رو چه حسابی میگه با ناتال رانندگی دلچسبتره؟؟؟؟؟

واقعا که یعنی شما به ناتال اینقدر دل بستی ،خیالپردازی و رویا پردازی خوب نیست،شما با ناتال اگه بیاد نهایتش می تونی بازی های ساده رو انجام بده یا مثل اسپیلبرگ نقاشی کنی!!!

موفق باشی دوست عزیز
تو اصلا انگار دعوات میاد
من سعی کردم با کمال دوستی و انسانیت با تو همراهی کنم
ولی تو اصلا انگار از انسانیت بویی نبردی
حالا جواب تک تک این حرفهایبی بی پایه و اساستو بهت میدم !
اول که تو لیاقت نداشتی XBOX 360 داشته باشی و تجربه کنی بازیه HALO WARS رو.تو میگی تجربه ی شخصی! خوب تو مگه XBOX 360 داری که تجربه کنی؟!پس محکومی که تریلر ببینی اگه می خوای توی تاپیک XBOX 360 فعالیت کنی!اگه من و کسانی که این بازی رو انجام دادن تجربه کردیم میگیم که کنترل بازی خیلی راحته!من خودم روز اول می گفتم ممکن نیست ولی بعد از اینکه این شاهکارو بازی کردم فهمیدم!بعدم کیبورد و موس های مخصوص XBOX 360 رو برای موجوداتی مثل تو گذاشتن!
اول باید بگم خنده دار تویی و تک تک اون پست هات.حد و مرز خودتو بشناس!
چه طوره همونا میان هر چی دوست دارن بار کنسول می کنن؟! یک نمونه که اومده نوشته بود XBOX 360 آشغاله این 360 باز های بدبخت نمی دونن چی رفته تو پاچشون یا اون یکی که میاد میگه کنسول ها مانع پیشرفت گرافیک بازی ها شدن!بعد من بشینم و این مزحولات رو تماشا و هیچی نگم؟ تو مگه قانونم خوندی؟هر چی دلم بخواد میگم! چون که شخصیت اون انسان هایی که این چرندیات رو می گن همینه
اول که من پیش بینی می کنم نظر میدم قضاوت هم میکنم و تو که سهله گنده تر از تو هم بیاد نمی تونه به من بگه چرا این کارو می کنی! در ضمن روزی که تو داشتی الف ب یاد می گذفتی من داشتم با کامپیوتر و PLAY STATION بازی می کردم!تو لازم نیست تفاوت RPG و STRATEGY رو به من یاد بدی!
حرف بی خود هم لازم نیست بگم کی می زنه تو برو با اون افکار مسخرت که در یک آن توی ذهنت جرقه می زنه دست و پنجه نرم کن! من بر اساس وعده هایی که مایکروسافت داده حرف می زنم که تا کریسمس یا آخر سال ناتال می رسه!من سر بازی ها کمتر دیدم مایکروسافت بدقولی کنه!.اونم که می بینی ویندوزه... اگه تاخیر نشه باید تعجب کرد
با زهم ثابت کردی از پشت کوه اومدی چون یکی از بازی هایی که در E3 به وسیله ی ناتال امتحان شد BORNOUT بود! تا حالا واژه ی تریلر به گوشت خورده؟!
من در کل خودمو کوچیک که با تو هم زبون شدم
لیاقت تو بحث کردن با آدمهای آماتور هست.با افکار جوانه زده و جرقه زدت خوش باش! شاید به یه جایی رسیدی
در ضمن اون واژه ی دوست عزیز هم تو لایقش نبودی
چون من بدون هیچ گونه ریا کاری و تعنه زدن اونو برای موجودی مثل تو استفاده کردم
ولی تو از این واژه ی مقدس دوست سو استفاده می کنی
حالا بیاین پست منو پاک کنید

amaranth_silent
16-08-2009, 19:09
تو اصلا انگار دعوات میاد
من سعی کردم با کمال دوستی و انسانیت با تو همراهی کنم
ولی تو اصلا انگار از انسانیت بویی نبردی
حالا جواب تک تک این حرفهایبی پایه و اساستو بهت میدم !
اول که تو لیاقت نداشتی XBOX 360 داشته باشی و تجربه کنی بازیه HALO WARS رو.تو میگی تجربه ی شخصی! خوب تو مگه XBOX 360 داری که تجربه کنی؟!پس محکومی که تریلر ببینی اگه می خوای توی تاپیک XBOX 360 فعالیت کنی!اگه من و کسانی که این بازی رو انجام دادن تجربه کردیم میگیم که کنترل بازی خیلی راحته!من خودم روز اول می گفتم ممکن نیست ولی بعد از اینکه این شاهکارو بازی کردم فهمیدم!بعدم کیبورد و موس های مخصوص XBOX 360 رو برای موجوداتی مثل تو گذاشتن!
اول باید بگم خنده دار تویی و تک تک اون پست هات.حد و مرز خودتو بشناس!
چه طوره همونا میان هر چی دوست دارن بار کنوسل می کنن و یک نمونه که اومده نوشته بود XBOX 360 آشغاله این 360 باز های بدبخت نمی دونن چی رفته تو پاچشون یا اون یکی که میاد میگه کنسول ها مانع پیشرفت گرافیک بازی ها شدن!بعد من بشینم و این مزحولات رو تماشا و هیچی نگم؟ تو مگه قانونم خوندی؟هر چی دلم بخواد میگم! چون که شخصیت اون انسان هایی که این چرندیات رئو می گن همینه
اول که من پیش بینی می کنم نظر میدم قضاوت هم میکنم و تو که سهله گنده تر از تو هم بیاد نمی تونه به من بگه چرا این کارو می کنی! در ضمن روزی که تو داشتی الف ب یاد می گذفتی من داشتم با کامپیوتر و PLAY STATION بازی می کردم!تو لازم نیست تفاوت RPG و STRATEGY رو به من یاد بدی!
حرف بی خود هم لازم نیست بگم کی می زنه تو برو با اون لفکار مسخرت که در یک آن توی ذهنت جرقه می زنه دست و پنجه نرم کن! من بر اساس وعده هایی که مایکروسافت داده حرف می زنم که تا کریسمس یا آخر سال ناتال می رسه!من سر بازی ها کمتر دیدم مایکروسافت بدقولی کنه!.اونم که می بینی ویندوزه... اگه تاخیر نشه باید تعجب کرد
با زهم ثابت کردی از پشت کوه اومدی چون یکی از بازی هایی که در E3 به وسیله ی ناتال امتحان شد BORNOUT بود! تا حالا واژه ی تریلر به گوشت خورده؟!
من در کل خودمو کوچیک که با تو هم زبون شدم
لیاقت تو بحث کردن با آدمهای آماتور هست.با افکار جوانه زده و جرقه زدت خوش باش! شاید به یه جایی رسیدی
در ضمن اون واژه ی دوست عزیز هم تو لایقش نبودی
چون من بدون هیچ گونه ریا کاری و تعنه زدن اونو برای موجودی مثل تو استفاده کردم
ولی تو از این واژه ی مقدس دوست سو استفاده می کنی
حالا بیاین پست منو پاک کنید

دوست من خودتو ناراحت نکن اینجور اماتورا رو منم میشناسم و خوب درکت میکنم فراموش نکن ما هنوز تو مملکتی زندگی میکنیم که فرق xbox با اتاریو نمیدونن چیه این دوستمونم بهتره بهتر قضاوت کنه ما که تو تایپیک پیسی فقط میبینیم حرف از سیستمو ارور و باگهای بازی میزنن تازه کارت گرافیک که جای خود داره....:41::41:

amin 2010
16-08-2009, 19:16
جناب ناتال شما که حتی عظمت این پروزه رو درک نمی کنی چرا اسمتو این تکنولوزی ناب مایکروسافت گذاشتی من مطمئنم شما حتی تمام تریلر های ناتال رو ندیدی پس دیگه در مورد قانون صحبت نکن چون قانون می گه از چیزی اطلاع نداری دیگرانو راجع بهش بد گمان نکن.بعدا ببخشید XP حدود 2002 اومد ویستا 2007 بعدا شما می گی تاخیر 5 ساله یعنی مایکروسافت می خواست جای xp ویندوز Vista بدهi??????

aghamajid1369
16-08-2009, 19:39
به به.
چه خبره اینجا.:دي
گفتم بیام 2 تا فحش بخورم برم شاید بحث شما هم تموم شد.
من نمیدونم pc gamer ها میان این تاپیک چیکار کنن.
یکیش خودم :دي
البته من status یحیی رو توی یاهو دیدم گفتم ببینم چه خبره.

وقتی burn out paradise با اون گرافیکش رو ساده در نظر میگیری فکر میکنم جوابی که یحیی بهت داده حقت بوده. چون هیچ اطلاعاتی در مورد ناتال نداری.
منم اطلاعاتی ندارم. ولی حداقل 1 چیزای ابتدایی رو میدونم.
این پروژه خیلی عظیم تر از این حرفاست. برای کامپیوتر هم که داره میاد ولی روی بازی متمرکز نیست انگار.

یحیی تو هم وقتی عصبانی میشی 1 چیزای عجیبی میگی.

. . .
چیزی نمیگم که کل کل بشه.
وگرنه تو بحث از انحصار خارج شدن . . .
ولی کلا دیگه بیخیال.
1کم به این نوید رحم کنید :دي
پس دیگه به نظر من حیفه دیگه بیایم تو تاپیک اختصاصی 360 کل کل کنیم.
همون تاپیک بازی ها بسه که تو سر و کله هم میزنیم :دي
موفق باشید.

Rohallah_tavakoli
16-08-2009, 20:00
سلام به تمامي دوستان گلم.....

بهتره اين بحث ها همين جا تموم بشه... حيف اين وقتتون نيست كه براي تايپ اين تكس ها صرف ميكنيد؟؟؟:10:
از دوستان تازه وارد به انجمن هم خواهش ميكنم تا در مورد چيزي دانش ندارند در موردش صحبت نكنند!!! (البته نميگم سوال نپرسيد) :31:

موفق و پيروز باشيد:40:

يا حق:11:

S.Y.K
16-08-2009, 20:14
یحیی تو هم وقتی عصبانی میشی 1 چیزای عجیبی میگی.

اینجا اجازه ی عصبانی شدن ندارم وگرنه به همون افراد نشون می دادم عصبانیت یعنی چی! اصلا معلوم نیست این چه برخورد زشتیه که در این فروم با ما 360 دارها یا کنسول گیمر ها میشه! حکایت این فروم هم شده عین مملکتمون!اما نکته ی جالب اینه که تا وارد بخش بازی های کامپیوتری میشیم در هر تاپیک بازی مطالب مهم و مفید راجع به گیم پلی بازی یا گرافیک بازی یا نقد های بازی همه و همه در بهبوه ای از در خواست پچ و درخوسات کمک و همچنین واژه هایی مثل :این چرا این طوریه-این چرا صدا نداره-این چرا گرافیک بالا نمیاره-سیستم مورد نیاز بازی چیه و ...به چشم می خوره.وقتی یه استاد مثل پدارم میاد و حرف حقیقت رو می زنه یک عده تازه به دوران رسیده ابتدایی که اطلاعاتشون در حده صفره بهش حمله می کنن که تو داری اشتباه می کنی! بازی از XBOX 360 به PC پورت نشده!حتما باید حرف سازنده به انگلیسی تحویلشون بدی تا باور کنن!تاپیک بازی های اختصاصی محکوم به اینه که بهش توجه نشه.تاپیک بازی های کنسولی اصلا دیده نمیشه و هر چند وقت یک بار یک نفر میاد و با دادن یک اسپم تمام تاپیک رو به هم می ریزه!مثل اون فردی که اومد تاپیک Dantes Inferno رو به اون شکل به هم ریخت!و یا در همین تاپیک ها میان بیان می کنن واقعا ممکن نیست بازی برای PC بیاد؟اونم بازی که نشان SONY COMPUTER ENTERTAINMENT رو داره!فقط به این دلیل که پست ها بالا بره!و تاپیک بازی های اختصاصی تبدیل میشه به یک اسپم کده ی تمام عیار!بعد از اونم که کنسول ها جلوی پیشرفت گرافیک رو گرفتن(جدیدا).بعدشم جامعه ی بزرگ 360 داران در جهان تبدیل شدن به افراد بدبختی که این کنسول آشغال رفته تو پاچشون!!!در آخرم محکوم میشیم به تعصب های الکی! و تمام موارد از چشم ما دیده میشه!این یعنی چی به نظر شما؟عصبانیت نداره؟این رفتار منطق میشناسه؟این رفتار درسته؟
این فقط بخشی از بروردیه که با ما میشه.حالا دیگه چی میگین؟تاپیک خودمون انجمن خودمونم بهمون حروم می کنید؟!می خواید ازمون بگیرید؟!نا ارحتید که چرا حرف می زنیم؟! محکوممون می کنید؟! کم به من توحین کرد همین آقا :خنده دار-تو سبک هارو بلد نیستی-تو مقرراتو نخوندی-تو حرف بی خود می زنی-تو دلت خوشه!
حالا ببین که من عصبانی نشدم.نذاشتن که عصبانی بشم!

چیزی نمیگم که کل کل بشه.
وگرنه تو بحث از انحصار خارج شدن . . .

در ضمن اونم اگه از انحصار خارج شد به قول آقا پدرام می تونید در دنیای باگ شنا کنید و خوش باشید!احتیاجی به نا راحتی نیست!این بیشتر خنده می طلبه تا ناراحتی

یحیی تو هم وقتی عصبانی میشی 1 چیزای عجیبی میگی
من دروغ نگفتم
من تازگیا با PC نتونستم بازی FPS انجام بدم.خیلی سختم بود!
ترجیه میدم توی یه جای راحت جلوی TV بشینم و Wireless Controler های فوق العاده خوش دست XBOX 360 رو دستم بگیرم و بازی رو از نزدیک لمس کنم با Vibration هایی که دسته بعد از هر شلیک میدهو از بازی های FPS نهایت لذت رو ببرم

aghamajid1369
16-08-2009, 20:23
اینجا اجازه ی عصبانی شدن ندارم وگرنه به همون افراد نشون می دادم عصبانیت یعنی چی! اصلا معلوم نیست این چه برخورد زشتیه که در این فروم با ما 360 دارها یا کنسول گیمر ها میشه! حکایت این فروم هم شده عین مملکتمون!اما نکته ی جالب اینه که تا وارد بخش بازی های کامپیوتری میشیم در هر تاپیک بازی مطالب مهم و مفید راجع به گیم پلی بازی یا گرافیک بازی یا نقد های بازی همه و همه در بهبوه ای از در خواست پچ و درخوسات کمک و همچنین واژه هایی مثل :این چرا این طوریه-این چرا صدا نداره-این چرا گرافیک بالا نمیاره-سیستم مورد نیاز بازی چیه و ...به چشم می خوره.وقتی یه استاد مثل پدارم میاد و حرف حقیقت رو می زنه یک عده تازه به دوران رسیده ابتدایی که اطلاعاتشون در حده صفره بهش حمله می کنن که تو داری اشتباه می کنی! بازی از XBOX 360 به PC پورت نشده!حتما باید حرف سازنده به انگلیسی تحویلشون بدی تا باور کنن!تاپیک بازی های اختصاصی محکوم به اینه که بهش توجه نشه.تاپیک بازی های کنسولی اصلا دیده نمیشه و هر چند وقت یک بار یک نفر میاد و با دادن یک اسپم تمام تاپیک رو به هم می ریزه!مثل اون فردی که اومد تاپیک Dantes Inferno رو به اون شکل به هم ریخت!و یا در همین تاپیک ها میان بیان می کنن واقعا ممکن نیست بازی برای PC بیاد؟اونم بازی که نشان SONY COMPUTER ENTERTAINMENT رو داره!فقط به این دلیل که پست ها بالا بره!و تاپیک بازی های اختصاصی تبدیل میشه به یک اسپم کده ی تمام عیار!بعد از اونم که کنسول ها جلوی پیشرفت گرافیک رو گرفتن(جدیدا).بعدشم جامعه ی بزرگ 360 داران در جهان تبدیل شدن به افراد بدبختی که این کنسول آشغال رفته تو پاچشون!!!در آخرم محکوم میشیم به تعصب های الکی! و تمام موارد از چشم ما دیده میشه!این یعنی چی به نظر شما؟عصبانیت نداره؟این رفتار منطق میشناسه؟این رفتار درسته؟
این فقط بخشی از بروردیه که با ما میشه.حالا دیگه چی میگین؟تاپیک خودمون انجمن خودمونم بهمون حروم می کنید؟!می خواید ازمون بگیرید؟!نا ارحتید که چرا حرف می زنیم؟! محکوممون می کنید؟! کم به من توحین کرد همین آقا :خنده دار-تو سبک هارو بلد نیستی-تو مقرراتو نخوندی-تو حرف بی خود می زنی-تو دلت خوشه!
حالا ببین که من عصبانی نشدم.نذاشتن که عصبانی بشم!

در ضمن اونم اگه از انحصار خارج شد به قول آقا پدرام می تونید در دنیای باگ شنا کنید و خوش باشید!احتیاجی به نا راحتی نیست!این بیشتر خنده می طلبه تا ناراحتی

من دروغ نگفتم
من تازگیا با PC نتونستم بازی FPS انجام بدم.خیلی سختم بود!
ترجیه میدم توی یه جای راحت جلوی TV بشینم و Wireless Controler های فوق العاده خوش دست XBOX 360 رو دستم بگیرم و بازی رو از نزدیک لمس کنم با Vibration هایی که دسته بعد از هر شلیک میدهو از بازی های FPS نهایت لذت رو ببرم
وقتی 1 نفر نتونه با زبون درست جواب 1 دوست رو بده که فقط برای تموم کردن این بحث به اینجا اومده

در ضمن اونم اگه از انحصار خارج شد به قول آقا پدرام می تونید در دنیای باگ شنا کنید و خوش باشید!احتیاجی به نا راحتی نیست!این بیشتر خنده می طلبه تا ناراحتی این اتفاقاتی که توی این تاپیک میفته اصلا عجیب نیست.
وقتی تو هنوز بلد نیستی درست فرق کمک کردن بهت یا دشمنی رو بفهمی جای هیچ بحثی نمیمونه.
منم میتونستم بیام اینجا همه بحث های تاپیک های بازی هایی مثل borders land یا Alan wake و . . . رو بریزم وسط شروع کنم هرچی از دهنم میاد وسط بگم.
تو مشکلت اینه که دهنت رو باز میکنی و چشت رو میبندی.
منم خیلی متاسفم که توی این تاپیک اومدم.
اگه من 1 پست دیگه اینجا دادم هیچی نیستم.حتی اگه فحش بدید.

shakerifar
16-08-2009, 20:43
اونی که خودش میدونه بهتره دیگه تو این تاپیک نیاد چون فقط الکی اعصاب مارو خراب میکنه
pc بهترین بهترینا-ناتال مزخرفترین چیز - بابا توروخدا کسایی که 360 ندارند و یه همچین افتخاریم نصیبشون نمی شه تو این تاپیک نیان(فهمیدید کیو میگم)
این تاپیک رو به حال خودش بزارید

halflife g
16-08-2009, 21:00
دوستان خواهشا اين بحثو تموم كنين.

يه كاربري اومد يه چيزي گفت و يحي هم اومد جوابشو داد و بقيه بچه ها هم به دنبال ايشون موضع گيري كردن

لطفا ديگه در اين مورد پستي ندين تا همكار انجمن كنسول بياد و خودش اينجا رو جمع و جور كنه

ممنون

resident_evil
16-08-2009, 21:09
نمیدونم واقعا چی بگم به شماها !

هیچ وقت نمیشه به طور قاطع گفت که یه تکنولوژی میتونه در انحصار یه شرکت یا یه پلتفرم بمونه ! اینجا واقعا من بحث Console Vs PC نمیبینم فقط میبینم که یه کاربری که نام ناتال رو هم به عنوان نام کاربری انتخاب کرده اومده و ندونسته داره به این تکنولوژیه عظیم توهین میکنه در صورتی که من و خیلی های دیگه شبی که این تکنولوژی در E3 رونمایی شد واقعا شگف زده شده بودیم ! شما فقط اومدی داری میگی بازی RACE فرمون تو دستت نباشه اصلا حال نمیده ! در ضمن ما توی PC بازی های فوق العاده بزرگی داریم که هیچ کس به اونها نباید توهین کنه و همه میدونن که شاهکارهای دنیای بازی هستن ! WOW , Diablo , StarCraft و ... اما شما نمیخوای قبول کنی که HALO WARS بازیی بود که یه کنترل فوق العاده روون داشت بر روی کنسول و واقعا تحولی بود تو این زمینه ! البته نمیدونم شما خودت HALO WARS رو بازی کردی یا نه !

در کل از دوستان میخوام که با لطافت بیشتری با هم رفتار کنن مخصوصا کاربرانی که خیلی وقته در اینجا عضو هستن !

در صورت ادامه پست ها پاک خواهند شد !

ممنون و موفق باشید .

Majid ²
16-08-2009, 23:11
هــــــــــا این دعوا نکنید :31:

آقا من یه سوال دارم
کاور بازی های Xbox 360 رو از کجا میتونم گیر بیارم ؟؟
هی دانلود میکنم رایت میکنم ولی لخته :31:

ویرایش : با کمی تحقیق ( گوگل ) به این سایت ها رسیدیم

آقا اینا رو خودم بعد اینکه پست دادم پیدا کردم
هــا فکر کنم همینا خوب باشه

مرسی گوگل :27:

نوید چرا نمیای Live ؟؟؟ :31: :31:

XGAME
16-08-2009, 23:42
سلام به همگي
خب اينم از ماجراي ناتال ما:31:
من با pc بازي اكشن زياد انجام دادم
بازي با موس و كيبرد هم زياد بد نيست
و به دليل اينكه xbox 360 ندارم نمي تونم به يقين بگم كه كدوم بهتره و كدوم بدتره
ولي با ps2 بازي كردم
و اونقدر هام بازي با جوي استيك مشكل ساز نيست
ولي خدايي ناتال يه چيز ديگس
خب بي خيال ديگه:20:

ديروز رفتم يه آركاد بگيرم
فروشنده بهم گفت 350 تومن
بهش گفتم چند روز ديگه قيمت پايين مياد؟
گفت اگه ميتوني دو هفته صبر كن
قيمتش 100 تومن مياد پايين
يعني ميشه 250
ميخواستم نظر شما رو بدونم

به نظر شما تا دوهفته ديگه 100 تومن مياد پايين؟
بلاخره شما از ما استاد تريد:46:

pedram_sad
17-08-2009, 00:08
خدا رو شکر که user name یک سری کاربر usless و ناراحت و انرمال تو ignore list من هست و پست های بی خود , بی محتوی , spam و غیر تخصصی این جماعت رو که از سر نادانی و جهل و عقده و حرص .. میزنن رو نمیبینم
ولی ظاهرا باز هم با حضور به موقع و مدبرانه همکار انجمن بساطی که داشتن پهن میکردن جمع شد

ديروز رفتم يه آركاد بگيرم
فروشنده بهم گفت 350 تومن
بهش گفتم چند روز ديگه قيمت پايين مياد؟
گفت اگه ميتوني دو هفته صبر كن
قيمتش 100 تومن مياد پايين
يعني ميشه 250
ميخواستم نظر شما رو بدونم

به نظر شما تا دوهفته ديگه 100 تومن مياد پايين؟
بلاخره شما از ما استاد تريد:46:
خوب اگه خود فرشونده این رو گفته قضیه جالب شده
به نظر من یک سندی چیزی ازش میگرفتی یا صداش رو با گوشیت ضبط میکردی که 2 هفته دیگه که احتمالا 100 تومان دیگه رفت روش دبه در نیاره

خوبه که ایشون گفتن 350 چون بیشتر جاها 370 میدن

اخرین امار premium 60gb از تهران که من دارم 570 تومانه تو ارزونترین حالت

به نظرم صبر کن 2 هفته مثل برق میگذره :46:

generaltj
17-08-2009, 08:18
شما هاتوی فروم های خارجی خیری ار آپدیت آگوست ندیدین
؟؟؟؟؟؟؟

XGAME
17-08-2009, 08:40
خدا رو شکر که user name یک سری کاربر usless و ناراحت و انرمال تو ignore list من هست و پست های بی خود , بی محتوی , spam و غیر تخصصی این جماعت رو که از سر نادانی و جهل و عقده و حرص .. میزنن رو نمیبینم
ولی ظاهرا باز هم با حضور به موقع و مدبرانه همکار انجمن بساطی که داشتن پهن میکردن جمع شد

خوب اگه خود فرشونده این رو گفته قضیه جالب شده
به نظر من یک سندی چیزی ازش میگرفتی یا صداش رو با گوشیت ضبط میکردی که 2 هفته دیگه که احتمالا 100 تومان دیگه رفت روش دبه در نیاره

خوبه که ایشون گفتن 350 چون بیشتر جاها 370 میدن

اخرین امار premium 60gb از تهران که من دارم 570 تومانه تو ارزونترین حالت

به نظرم صبر کن 2 هفته مثل برق میگذره :46:

من كه اين همه صبر كردم اين دو هفتم روش
واسه خريد جاهاي ديگم سوال كردم
قيمتاشون بين 350 تا 430 بود :18:
بيشترشون كه نداشتن
به علت اينكه قيمت بالاس نباورده بودن

اون هايي هم كه داشتن تمايلي به فروش نداشتن
دلشون نميومد كنسول 250 تومني رو قالب كنن 350 :31:
واسه همين بيشتر فروشنده ها ميگفتن صبر كن تا قيمت بياد پايين

وقتي علت گرون شدنش رو پرسيدم همه فروشندگان يه چيز بهم گفتن
علتش هم كم شدن كنسول تو بازاره :19:

بعد پرسيدم ps3 چي
اون هم كم شده كه گرون شده؟
گفتن آره اما نه زياد
واسه همين 50 تومن رفته روش!!!

shetmobile
17-08-2009, 10:11
سلام بچه ها من اين فيلمو پيدا كردم خيلي باحاله ببينيد:8::8::8::8::8::8::8::8::8::8:
نميدونم تا حالا ديديد يا نه

Rohallah_tavakoli
17-08-2009, 10:44
سلام بچه ها من اين فيلمو پيدا كردم خيلي باحاله ببينيد:8::8::8::8::8::8::8::8::8::8:
نميدونم تا حالا ديديد يا نه

سلام دوست عزيز...

youtube مرحوم براي بيشتر كاربران اينترنت ف.ي.ل.ت.ر شده!!!

لطفا توي يه سايت ديگه آپلود كنيد ممنون ميشيم.

موفق باشي:40:

يا حق:11:

s4lish
17-08-2009, 11:23
سلام یه سوال داشتم.
می خواستم بدونم آیا می شه دسته های بی سیم 360 رو به لپ تاپم وصل کنم یا نه؟؟
با استفاده از سیستم وایرلس و بلوتوث.

pedram_sad
17-08-2009, 12:11
شما هاتوی فروم های خارجی خیری ار آپدیت آگوست ندیدین
؟؟؟؟؟؟؟
منظورتون از این پست چی بود ؟
تو یک تاپیک جداگانه تمام مزایای این update هست که کم هم نیست

سلام یه سوال داشتم.
می خواستم بدونم آیا می شه دسته های بی سیم 360 رو به لپ تاپم وصل کنم یا نه؟؟
با استفاده از سیستم وایرلس و بلوتوث.
بله میتونید

EL_CHE
17-08-2009, 13:51
سلام

دوستان وضع قیمتها کی بهتر میشه ؟؟

m.behnam
17-08-2009, 14:23
سلام

دوستان وضع قیمتها کی بهتر میشه ؟؟

سلام
دوست عزیز قرار شد سوالات مربوط به قیمت رو در بخش مربوط به خودش بپرسید:10:
اما حالا که پرسیدید اشکالی نداره.
از اونجایی که بوش داره مییاد حالا حالاها همین آشه و همین کاسه.
دیگه حداکثر تا اواسط مهر بیشتر این اوضاع نیست.

resident_evil
17-08-2009, 14:42
بار دیگه پست بی مربوط با تاپیک مشاهده بشه برخورد میشه !

آپدیـت جدید دشبـورد: Xbox LIVE Update - (آگوست 2009) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Project Natal چیـسـت؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راهـنمایی برای خرید کنسـول بازی + لیست قیمت‌ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3 تا تاپیک داریم اما بازم تمام سوال ها اینجا مطرح میشه .

amir_a
17-08-2009, 14:59
سلام.

می خواستم بدونم بازیای xbox 360 چیزی مثه ترینر های بازییای کامپیوتری دارن؟

به نظر من رمزهایی که واسه بعضی بازیا توسط خود کمپانی ارائه میشه،
زیاد کارایی نداره:46: مثه gta iv یه سری محدودیت ها ایجاد می کنه.

کسی تریتر call of duty 5 رو داره؟

resident_evil
17-08-2009, 15:03
سلام.

می خواستم بدونم بازیای xbox 360 چیزی مثه ترینر های بازییای کامپیوتری دارن؟

به نظر من رمزهایی که واسه بعضی بازیا توسط خود کمپانی ارائه میشه،
زیاد کارایی نداره:46: مثه gta iv یه سری محدودیت ها ایجاد می کنه.

کسی تریتر call of duty 5 رو داره؟

نه ! در کل میشه گفت یکی از مزیت های کنسول اینه که چیزی به نام Trainer نداره !

yusef
17-08-2009, 15:28
سلام
نزدیکه دیگه دق کنم.
کسی چند تا بازی قشنگ (حالا در هر سبکی) که جدید هم باشه میتونه معرفی کنه؟

با تشکر فراوان

kiyaraaaash
17-08-2009, 15:31
سلام دوستان.من 4 تا سئوال داشتم.جون هر كمي دوس دارين جوابشو بدين خيلي لنگم...
1-من امروز يه داشبورد ريختم رو كنسول بعد خيلي باحال شده و اينا ولي يه مشكلي دارم اينكه قبلا هر گيمي كه بازي كردم و سيو شدم ديگه لودش نمياد و بايد همشو از اول ببرم.رفتم تو هاردمو نيگا كردم ديدم سيو بازي ها هستش ولي نمياره اونجا چيكارش كنم؟؟؟
2-من 3.4 تا بازي از ذوستم گرفنتم كه وقتي ميندازم يه صفحه صفيذ با آرم ايكس باكس مياره و هيچ چيزي نميشه امگار موسيقي انداختي اون منوها ميادش...به يكي گفتك گفت بايد فرويم ر و آپديت كني.اين چطوري ميشه كرد؟؟؟
3-بعضي از گيم هاكه ميخوام بازي كنم وقتي دستگاه رو روشن ميكنم ميشه بازي كرد ولي بعد 1 ساعت گيم خوذ به خود ميهنگه و نميشه بازي كرد ولي گيم هاي ديگه ميندازم راحت مياره و وقتي بالز اون گيم كه ميهنگه ميندازم ميزنه كنسول رستارت...
دمتون گرم يكي جواب اينارو بده نوكرم

saeed_cpu_full
17-08-2009, 15:41
سلام دوستان.من 4 تا سئوال داشتم.جون هر كمي دوس دارين جوابشو بدين خيلي لنگم...
1-من امروز يه داشبورد ريختم رو كنسول بعد خيلي باحال شده و اينا ولي يه مشكلي دارم اينكه قبلا هر گيمي كه بازي كردم و سيو شدم ديگه لودش نمياد و بايد همشو از اول ببرم.رفتم تو هاردمو نيگا كردم ديدم سيو بازي ها هستش ولي نمياره اونجا چيكارش كنم؟؟؟
2-من 3.4 تا بازي از ذوستم گرفنتم كه وقتي ميندازم يه صفحه صفيذ با آرم ايكس باكس مياره و هيچ چيزي نميشه امگار موسيقي انداختي اون منوها ميادش...به يكي گفتك گفت بايد فرويم ر و آپديت كني.اين چطوري ميشه كرد؟؟؟
3-بعضي از گيم هاكه ميخوام بازي كنم وقتي دستگاه رو روشن ميكنم ميشه بازي كرد ولي بعد 1 ساعت گيم خوذ به خود ميهنگه و نميشه بازي كرد ولي گيم هاي ديگه ميندازم راحت مياره و وقتي بالز اون گيم كه ميهنگه ميندازم ميزنه كنسول رستارت...
دمتون گرم يكي جواب اينارو بده نوكرم
سلام دوست عزيز
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تا حالا با مورد اول كه گفتيد روبرو نشدم ...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بايد بريد و ايكس باكس رو آپديت كنيد ... وگرنه بازی های جديد رو نميتونيد اجرا كنيد . هزينشم خيلی كمه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ايكس باكس خودم يه مدت همچين اشكالی داشت كه فهميدم به خاطر اينا بود :

جای ايكس باكسم خيلی افتضاح بود و ايكس باكسم خيلی گرم ميشد ... وقتی داغ ميكرد بازی هنگ ميكرد
يكی از DVD هام خش داشت هر وقت اون رو هم ميزاشتم باز هم هنگ ميكرد - نگاه كن ببين DVD خش نداشته باشه -
اگر دستگاه موقع اجرای ديسك تكون شديد بخوره اكثرا هنگ ميكنه و به لنز هم آسيب ميرسه ... سعی كن دستگاهت رو در موقعيت مناسب قرار بدی

Hirad HRD
17-08-2009, 15:47
بار دیگه پست بی مربوط با تاپیک مشاهده بشه برخورد میشه !

Project Natal چیـسـت؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3 تا تاپیک داریم اما بازم تمام سوال ها اینجا مطرح میشه .

خدا خيرت بده اگه اين كارو بكني كلافه شديم:33::33::33::33: :33:

kiyaraaaash
17-08-2009, 15:47
سلام دوست عزيز
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تا حالا با مورد اول كه گفتيد روبرو نشدم ...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بايد بريد و ايكس باكس رو آپديت كنيد ... وگرنه بازی های جديد رو نميتونيد اجرا كنيد . هزينشم خيلی كمه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ايكس باكس خودم يه مدت همچين اشكالی داشت كه فهميدم به خاطر اينا بود :

جای ايكس باكسم خيلی افتضاح بود و ايكس باكسم خيلی گرم ميشد ... وقتی داغ ميكرد بازی هنگ ميكرد
يكی از DVD هام خش داشت هر وقت اون رو هم ميزاشتم باز هم هنگ ميكرد - نگاه كن ببين DVD خش نداشته باشه -
اگر دستگاه موقع اجرای ديسك تكون شديد بخوره اكثرا هنگ ميكنه و به لنز هم آسيب ميرسه ... سعی كن دستگاهت رو در موقعيت مناسب قرار بدی

واقعا ممنون از اين سرعت و ارزش گذاشتن....
يك رو كه ايشالا كسي بياد بدونه
ولي 2 خوب چطوري آپديت كنم؟
رفتم بيرون پرسيدم گفت 25 ميگيرم ميكنم
خودم نميتونم داداش؟

درباره 3 هم يعني كجا بزارم؟پيشنهاد اگه بدين....

shab_2008
17-08-2009, 17:07
يك رو كه ايشالا كسي بياد بدونه
خودم نميتونم داداش؟

درباره 3 هم يعني كجا بزارم؟پيشنهاد اگه بدين....
دستگاه بايد جايي باشد كه از نظره تهويه هوا مناسب باشه مثلا داخله ويترين نباشه چون در اين صورت به علته بسته بودن اطرافه دستگاه مشكلاته فراواني حاصل ميشه

shakerifar
17-08-2009, 17:39
خودم نميتونم داداش؟

خودتم میتونی ولی تا حدودی میشه گفت سخته
ببر nextgen
10 تومن میگیره برات درستش میکنه

kiyaraaaash
17-08-2009, 18:20
كسي نميدوووونه چرا من از وقتي داشبورد نصب كردم بازي هاي كه سيو كردم هيچ كدوم لود نميشه و بايد از اول برم؟:41::41:
عجب غلطي كرديما
$SystemUpdate اين بود كه حجمش 7 مگه:2::2:

S.Y.K
17-08-2009, 18:32
سلام
نزدیکه دیگه دق کنم.
کسی چند تا بازی قشنگ (حالا در هر سبکی) که جدید هم باشه میتونه معرفی کنه؟

با تشکر فراوان
بفرمایید دوست عزیز
سبک سوم شخص اکشن و شوتر(TPS)
GEARS OF WAR 1
GEARS OF WAR 2
GTA IV
RESIDENT EVIL 5
ASSASSINS CREED
TOMB RIDER UNDER WORLD
DEVIL MY CRY 4
X-MEN ORIGINS:WOLVERINE
PRINCE OF PERSIA
THE DARKNESS
NINJA GAIDEN 2
ARMY OF TWO
LOST PLANET
DEAD SPACE
CRACK DOWN
GOD FATHER 2
NINJA BLADE
DARK SECTOR
OVER LORD
VELVET ASSASSINS
سبک اول شخص(FPS)
HALO 3
RAIN BOW SIX VEGAS 1
RAIN BOW SIX VEGAS 2
GHOST RECON ADVANCED WAR FIGHTER
RIDDICK:ASSAULT ON DARK ATHENA
MIRRORS EDGE
THE DARKNESS
BIO SHOCH
LEFT 4 DEAD
FAR CRY 2
BROTHERS IN ARMS HELLS HIGHWAY
CALL OF DUTY MODERN WAR FARE
CALL OF JUAREZ
CALL OF JUAREZ:BOUND IN BLOOD
FEAR 2
سبک نقش آفرینی(RPG)
FABLE 2
MASS EFFECT
سبک استراتژیک(STRATEGY)
HALO WARS
END WAR
سبک ورزشی(SPORT)
FIFA 09(EA SPORTS
NBA 09(EA SPORTS
NBA 2K9
PRO EVOLUTION SOCCER 2009
FIGHT NIGHT ROUND 4
VIRTUA TENNIS 2009
سبک ریسینگ (RACING)
NEED FOR SPEED UNDER COVER
BURNOUT PARADISE THE ULTIMATE BOX
FUEL
سبک موزیکال(MUSICAL)
GUITAR HERO II
GUITAR HERO III THE LEGEND OF ROCK
GUTAR HERO AEROSMITH
سبک فایتر(FIGHTER)
FIGHT NIGHT ROUND 4
VITURA FIGHTER 5
SMACK DOWN VS RAW 2009
MORTAL KIMBAT VS DC UNIVERSE
سبک COMBAT FIGHT SIMULATOR
H.A.W.X
ACE COMBAT 6
بعد از اینکه بازی رو انتخاب کردید می تونید به آدرس زیر برید و بازی رو پیدا کنید و درباره ی بازی تحقیق کنید

موفق باشید

pedram_sad
17-08-2009, 19:02
كسي نميدوووونه چرا من از وقتي داشبورد نصب كردم بازي هاي كه سيو كردم هيچ كدوم لود نميشه و بايد از اول برم؟:41::41:
عجب غلطي كرديما
$SystemUpdate اين بود كه حجمش 7 مگه:2::2:
همچین update با این حجم نداریم و fake هست
یحتمل یک بالایی سر هارد اورده

ببینم شما profile رو sign in میکنی وقتی وارد بازی میشی ؟

اگه میتونی یک بازی رو دوباره از اول برو save کن یک جایی بعد دوباره بیا ببین load میکنه یا نه

kiyaraaaash
17-08-2009, 19:58
همچین update با این حجم نداریم و fake هست
یحتمل یک بالایی سر هارد اورده

ببینم شما profile رو sign in میکنی وقتی وارد بازی میشی ؟

اگه میتونی یک بازی رو دوباره از اول برو save کن یک جایی بعد دوباره بیا ببین load میکنه یا نه
آره ميشه ولي سيو هارو نمياره....
آره سيو ميشه و مياره....
يكي هم هست 74 مگابايت از اول همين 74 مگ رو بزنم اكي ميشه به نظرت پدرام جان؟

arealsin
17-08-2009, 20:29
آیا دسته xbox 360 wireless رو میشه یه کامپیوتر وصل کرد؟اگه میشه چجوری باید اینکارو کرد؟

Vamp!r3
17-08-2009, 21:35
آیا دسته xbox 360 wireless رو میشه یه کامپیوتر وصل کرد؟اگه میشه چجوری باید اینکارو کرد؟
نه وايرلس نميشه...اما دسته باسيم ميشه...

mehdi_360
17-08-2009, 21:55
شما آپدیت 74 مگی رو دانلود کنید احتمال زیاد مشکلتون حل میشه...

arealsin
17-08-2009, 22:00
شما آپدیت 74 مگی رو دانلود کنید احتمال زیاد مشکلتون حل میشه...

من میخوام اگه نمیشه راهش انداخت تا هنوز بازش نکردم ببرم عوضش کنم.شما مطمئنی میشه؟؟

mohmous
17-08-2009, 22:04
نه وايرلس نميشه...اما دسته باسيم ميشه...

وایرلس هم میشه...

یه xbox 36 0wireless gaming receiver اگه بزاری میتونی وصل کنی...

اینم صفحش تو سایت مایکروسافت :

arealsin
17-08-2009, 22:17
وایرلس هم میشه...

یه xbox 36 0wireless gaming receiver اگه بزاری میتونی وصل کنی...

اینم صفحش تو سایت مایکروسافت :

خب اینو از کجا میشه گیر اورد؟؟

pedram_sad
17-08-2009, 22:23
آره ميشه ولي سيو هارو نمياره....
آره سيو ميشه و مياره....
يكي هم هست 74 مگابايت از اول همين 74 مگ رو بزنم اكي ميشه به نظرت پدرام جان؟
خوب این طور که معلومه هاردتو که سالمه
شما 1 راه داری که همون update که 74 مگ هست رو بریزی
و اگه درست نشدن باید با save ها خداحافظی کنی

p30 vahid
17-08-2009, 23:23
امروز یه مشکل خیلی عجیب ولسم پیش اومد

وقتی ایکس باکسمو روشن کردم او 4 تا چراغی که میان دور دکمه پاور می چرخن دیگه نمیومدن و هیچی بالا نمیومد و فقط سروصدا بود که میومد

نکاتی که به ذهنم رسید اجام دادم دستگاهو خاموش کردم با دکمه روی خود دستگاه روشن کردم نشد دوباره انجام دادم نشد چند دقیقه دستگاهو خاموش کردم دوباره روشن کردم نشد درایوو بازو بسته کردم نشد:18:

در این هنگام یه یه فکری به ذهنم رسید هاردو باز کردم بعد دستگاهو روشن کردم شد:21:

یه دفعه قلبم ایست کرد دو دستی زدم تو سرم گفتم وای هاردم سوخت بی خیال ولی تمام سیوها و ..... پرید:19:

هاردو دوباره وصل کردم و قتی دستگاهو روشن کردم بازم نشد اعصابم خراب شد یه بکسی زدم به هارد فشارش دادم تو یه دفعه دیدم چراغ های دور دکمه شروع به چرخیدن کردن وبلاخره دستگاه اومدبالا:31:

حالا می خواستم ببینم کسی تا حالا به این مشکل برخورده و علتش چی بوده دوباره ممکنه اینجوری بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

kiyaraaaash
17-08-2009, 23:32
من نميدونم چرا نميتونم دكمه تشكر رو پدا كنم و بزنم
مرسي مهدي و پدرام جان فردا صبح ميزنم ببينم ميشه يا نه.....
راستي كسي نميدونه چطوري ميتونم خودم ايكس باكسو آپديت كنم؟ميخوام گيم كال آف جويز رو بزنم نيماره واسم:41::41:
مرسي اگه يكي كمك كنه:40::40:

resident_evil
17-08-2009, 23:38
من نميدونم چرا نميتونم دكمه تشكر رو پدا كنم و بزنم
مرسي مهدي و پدرام جان فردا صبح ميزنم ببينم ميشه يا نه.....
راستي كسي نميدونه چطوري ميتونم خودم ايكس باكسو آپديت كنم؟ميخوام گيم كال آف جويز رو بزنم نيماره واسم:41::41:
مرسي اگه يكي كمك كنه:40::40:

بهترین راه اینه که ببری NextGen تا برات با 10 تومن آپدیت کنن !

kiyaraaaash
17-08-2009, 23:40
داداش آخه ميدوني
پري روز رفتم يه مغازه ميگقت 15 ميگيرم واست داشبورد ميزنم امروز خودم زدم ديدم واي چه راحته...
اينه كه اينم ميخوام ببينم اگه ميتونم خودم بزنم؟
نميشه؟؟؟؟:11::11:

resident_evil
17-08-2009, 23:45
داداش آخه ميدوني
پري روز رفتم يه مغازه ميگقت 15 ميگيرم واست داشبورد ميزنم امروز خودم زدم ديدم واي چه راحته...
اينه كه اينم ميخوام ببينم اگه ميتونم خودم بزنم؟
نميشه؟؟؟؟:11::11:

شدنش که میشه کار نشد نداره اما کمی درد سر داره ! باید کنسول باز بشه تا بتونی درایو رو آپدیت کنی ! برا همین میگم ببری بیرون راحت تری !

کدوم مغازه 15 میگرفت داشبورد میریخت ؟! واقعا دمش گرم ! نمیدونست این پولا خوردن نداره !

kiyaraaaash
17-08-2009, 23:50
:2:اي بابا....كي الان راس ميگه كه ديگه
مرسي جواب دادي..اگه يه تايپيكي در اين مورد اينجا دارين ميشه برام آدرسشو بزاري اگه نه كه بيخيالش پس ميدم بيرون:40::40:

pedram_sad
18-08-2009, 00:40
:2:اي بابا....كي الان راس ميگه كه ديگه
مرسي جواب دادي..اگه يه تايپيكي در اين مورد اينجا دارين ميشه برام آدرسشو بزاري اگه نه كه بيخيالش پس ميدم بيرون:40::40:
دوست عزیز
درسته گه اموزشش رو خوندی و به نظر ساده میاد
اما اگه تو یکی از مراحل یک bug کوچیک بزنه چون دفعه اولته ممکنه درایوت بره هوا

اگه ببری بیرون چون روزی بالای 10 تا up میکنن براشون عادیه

تازه این مبالغ خیلی گرون و بی خوده
فتحی تو پاساژ لباف 8 تومان میگیره 15 دقیقه کنارش وا میسی انجام میده

pedram_sad
18-08-2009, 01:11
خوب دوستان خبری رو همین الان تو سایت gamespot خوندم که بی ربط به xbox 360 هم نیست

Cevat Yerli یکی از دست اندر کاران کمپانی crytek سازنده ابر اثر crysis که شماره دوم اون قراره برای کنسول ها هم بیاد تو
GDC Europe 2009 اعلام کرده که نسل حال حاضر سخت افزار ها تا2012 ( اول 2013 ) به اتمام میرسن

و نکته جالب تر این که گفته بین بازی هایی که الان ساخته میشه تا 3 سال دیگه یعنی 2012 شما تغییر انچنانی از نظر گرافیک نخواهید دید
چون یک نوع cycle برای سازنده ها و engine ها تکرار میشه

Yerli was keen to stress that between now and 2012, we shouldn't expect games to advance much beyond what they look like today. "Games 'til 2012 will not look very different than [they do today], since engines are bound to console cycles." Yerli forecasts that the next major CryEngine upgrade will arrive in 2012, around the same time he believes the next generation of console hardware will arrive. That said, he fully acknowledges the strength of the Wii and the prospect of an elongated console life cycle and warned that if a new generation didn’t arrive in 2012-2013, then "it could be a long time."
همچنین اعلام کرد که نسخه بعدی موتور قدرتمند Cryengine سال 2012 ساخته میشه و اشاره ای هم به قدرت کم کنسول wii کرد

نظرات و comment های جالبی هم اعضا گذاشتن و صحبت کردن
که اغاز تصمیمات برای کنسول جدید 2012 و release اون طبق همون صحبت هایی که مسولین epic games کرده بودن بین 2013 تا 2014 خواهد بود

mkh-n71
18-08-2009, 07:18
با سلام
میگم اگه از کنسول برای پخش فیلم یا موسیقی استفاده بشه باز هم احتمال سه چراغه شدن داره؟

pouyacapitan
18-08-2009, 07:46
دوست عزیز
درسته گه اموزشش رو خوندی و به نظر ساده میاد
اما اگه تو یکی از مراحل یک bug کوچیک بزنه چون دفعه اولته ممکنه درایوت بره هوا

اگه ببری بیرون چون روزی بالای 10 تا up میکنن براشون عادیه

تازه این مبالغ خیلی گرون و بی خوده
فتحی تو پاساژ لباف 8 تومان میگیره 15 دقیقه کنارش وا میسی انجام میده
بله!به نظر بنده اصلا ارزش نداره که کسی که به باز کردن کنسول اشنایی نداره این کار رو بکنه!
تو تهران8-15 تومن اینکار رو می کنن.
تو تبریز هم یک پسر باحال هست که 5 تومن واسه ixtreme 1.6 می گیره!

amirtaker
18-08-2009, 09:52
بله!به نظر بنده اصلا ارزش نداره که کسی که به باز کردن کنسول اشنایی نداره این کار رو بکنه!

قیمت تهران دستش نیست 5تومان میگیره:31:

s4lish
18-08-2009, 11:04
اون وقت پس می شه توضیح بدین که چطوری می شه دسته رو به لپ تاپ وصل کرد؟؟؟؟
اگه تاپیکی در این مورد هست راهنمایی کنید.
ممنون

pedram_sad
18-08-2009, 11:15
با سلام
میگم اگه از کنسول برای پخش فیلم یا موسیقی استفاده بشه باز هم احتمال سه چراغه شدن داره؟
برای بازی هم احتمالش به زیر 20 درصد رسیده
برای فیلم و اهنگ که میتونید 4 ساعته روش حساب کنید

اون وقت پس می شه توضیح بدین که چطوری می شه دسته رو به لپ تاپ وصل کرد؟؟؟؟
اگه تاپیکی در این مورد هست راهنمایی کنید.
ممنون
برای laptop پیشنهاد خود من دسته سیم دار هست
که یک درایور هم براش هست برای نصب

XGAME
18-08-2009, 12:07
سلام به همگي
دوستان من يه سوال داشتم
ممكنه كه به موضوعتون هم ربطي نداشته باشه

ميخواستم ببينم ميشه ايكس باكس رو مستقيم به ADSL وصل كرد
يعني اينكه براي اتصال به اينترنت به كامپيوتر وصل نشه
مودم ADSL من با RJ45 يا همون كابل شبكه وصل ميشه
اگه من بيام خروجي مودم رو كه ميشه همون كابل شبكه به درگاه شبكه كنسول وصل كنم ميشه باهاش به اينترنت وصل شد؟

ممنون ميشم جوابم رو بديد

halflife g
18-08-2009, 13:35
سلام به همگي
دوستان من يه سوال داشتم
ممكنه كه به موضوعتون هم ربطي نداشته باشه

ميخواستم ببينم ميشه ايكس باكس رو مستقيم به ADSL وصل كرد
يعني اينكه براي اتصال به اينترنت به كامپيوتر وصل نشه
مودم ADSL من با RG45 يا همون كابل شبكه وصل ميشه
اگه من بيام خروجي مودم رو كه ميشه همون كابل شبكه به درگاه شبكه كنسول وصل كنم ميشه باهاش به اينترنت وصل شد؟

ممنون ميشم جوابم رو بديد

بله ميشه دوست عزيز كابل شبكه رو يه سرشو ميزني به كنسول و يه سر ديگشم به مودم و اون سيم مودم رو هم يه سرشو به پريز تلفن و يه سرشو باز به خود مودم.

rangtab2005
18-08-2009, 13:51
شماره اين همشهري مون رو لطف ميکنيد
ممنون ميشم

PROJECT NATAL
18-08-2009, 15:00

چه جالب،فروشگاه جام جم جنب پاساژ گلستان رو می گی؟؟؟