PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128

R e Z a
16-07-2009, 21:41
کسی تو این تاپیک فرق سه مدل xbox 360 رو نمیدونه.:18:
بابا جواب بدین می خوام یه Xbox 360 بخرم.:8:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

yoosef_st
16-07-2009, 22:16
کسی تو این تاپیک فرق سه مدل xbox 360 رو نمیدونه.:18:
بابا جواب بدین می خوام یه Xbox 360 بخرم.:8:
دوست عزیز ، ببخشید ، خیلی معذرت میخوام. اما شما خجالت نمیکشی؟
عنوان تاپیک رو بخون ، بعد هم برو پست اول رو نگاه کن (طبق دستور العمل عنوان تاپیک) بعد اگر جوابت رو نگرفتی (!!!!!!!!) بیا این حرفها رو بزن.

pouyacapitan
16-07-2009, 22:26
دوستان قیمت های جدید رو می زارم!
ارکید جاسپر کپی خور شده320-330
پرمیوم جاسپر کپی خور شده420-440
الایت جاسپر کپی خور شده470
تو یک ماه و نیم پرمیوم از 280 شد 420!یعنی 50 درصد افزایش قیمت!

779
16-07-2009, 22:42

پس خوب شد من سریع جاسپر خریدم!:18:
این قیمتا سرسام آوره!

pedram_sad
16-07-2009, 22:43
شما تو تبریز هستید درسته ؟
این قیمت ها هم پس ماله اونجاست که هر کدوم یک 20 تا 30 تایی اختلاف داره

راستی elite jasper کجا داشتن ؟

pouyacapitan
17-07-2009, 08:16
شما تو تبریز هستید درسته ؟
این قیمت ها هم پس ماله اونجاست که هر کدوم یک 20 تا 30 تایی اختلاف داره

راستی elite jasper کجا داشتن ؟
قیمت ها اون قدر رفته بالا که فکر کردید ماله تبریزه!
اینا ماله فتحی و سایت صبا رایانه هست!
من شاخ در اوردم وقتی دیدم که ارکید شده 330 در حالی که 1 ماه و نیم پیش 235 بود!

p3yman_xl
17-07-2009, 09:23
کسانی که قصد خرید دارند، بهتر هست الان برای خرید اقدام نکنن.. قیمت ها 30-20 روز دیگه به حالت عادی برمیگرده.

s-a-l-i-m
17-07-2009, 11:04
خب امروز stroglhold و gears of war 1 رو تمام کردم ..خب نظر شما چیست در رابطه با خرید بازی؟؟؟{ کدام بازی }
بازی icon همون مبارزه یا تیکن هست فقط؟؟؟{ چون من یکبار چکش کردم دیدم چرت هست }

pedram_sad
17-07-2009, 12:07
قیمت ها اون قدر رفته بالا که فکر کردید ماله تبریزه!
اینا ماله فتحی و سایت صبا رایانه هست!
من شاخ در اوردم وقتی دیدم که ارکید شده 330 در حالی که 1 ماه و نیم پیش 235 بود!
قیمت هایی که این سایت های اینترنتی میدم اکثرا کذایی هست
و فتحی هم تا اونجا که من میدونم و در جریان هستم
arcade رو میده 270 و premium رو میداد 360 که الان تمام کرده
و elite اونم جاسپر اصلا نداره

ولی افزایش قیمت در این کشور چیز جدیدی نیست

در حالی که به نظر من ارزش این کنسول خیلی بیشتر از 400 تومانه

hamijoon
17-07-2009, 12:46
بابا خيلي رفته بالا . رفيقه من ميخواست بخره بدبخت كپ كرد قيمتهارو ديد

779
17-07-2009, 13:08

نه دیگه پدرام جان اینقدر هم که دیگه گرون نباید باشه.....
حداقل باید 300 هزار تومن باشه!
آخه پشت بندش باید یک TV یک میلیونی بخری!
من خودم وقتی خریدم یک تلویزیون 52 اینچم پشتش خریدم!
برا همینم نباید زیاد گرون باشه!
تو اروپا که 170 یورو هست! ( Perimum )

pedram_sad
17-07-2009, 13:37
نه دیگه پدرام جان اینقدر هم که دیگه گرون نباید باشه.....
حداقل باید 300 هزار تومن باشه!
آخه پشت بندش باید یک TV یک میلیونی بخری!
من خودم وقتی خریدم یک تلویزیون 52 اینچم پشتش خریدم!
برا همینم نباید زیاد گرون باشه!
تو اروپا که 170 یورو هست! ( Perimum )
من گفتم ارزش این کنسول اینقدره نه این که قیمتش باید این قدر باشه
فرق این ها رو میدونی که ؟ :31:

خوب همه که مثل شما مرفه نیستن
میلیون ها نفر تو دنیا تو فروم های خارجی سراغ دارم که 360 شون به tv های 14 اینچ Crt وصله هنوز تو اتاقشون بازی میکنن

hamijoon
17-07-2009, 15:34
واسه من اول به اين 21 اينچاي گرونديگ وصل بود .خداييش اصلا از بازي لذت نميبره آدم . نوشته ها ريز .

3 هفته بعد اينكه خريدم رفتيم يه lcd ، ال جي 40 خريديم . واقعا يه چيزه ديگست با LCD .

pouyacapitan
17-07-2009, 15:47

نخیر عزیزم دروغ که نمی گم!
این قیمت ها ماله فتحیه(الایت ماله یک جای دیگست!}

ایکس باکس 360 ارکید کپی شده با مادر بورد جاسپر 320 هزار تومان
ایکس باکس 360 پرمیوم کپی شده با مادر بورد جاسپر 420 هزار تومان

pedram_sad
17-07-2009, 16:06
نخیر عزیزم دروغ که نمی گم!
این قیمت ها ماله فتحیه(الایت ماله یک جای دیگست!}

ایکس باکس 360 ارکید کپی شده با مادر بورد جاسپر 320 هزار تومان
ایکس باکس 360 پرمیوم کپی شده با مادر بورد جاسپر 420 هزار تومان
دوست عزیز
سو تفاهم نشه
من نگفتم خدای نکرده شما دروغ میگید
برام جالب بود که تو خود ابستون هم این همه داره بالا میره قیمت

SamGun
17-07-2009, 20:07
دوستان عزیزم ,برادران خوبه من , فعالان انجمن !!!!
التماس میکنم دیگه این بحث قیمت ها رو همین جا تموم کنید !!!!
آخه این چه وضعشه بابا !!!!؟؟؟؟ من فقط 2 روز نبودم 8 صفحه به این انجمن اضافه شده !!!! همش هم در مورد بالا رفتن قیمت و الان قیمت چند شده و کی بگیرم ارزون میشه و از کجا بخرم بهم مجانی میدن و...
آخه کجای این تاپیک نوشته مشاور قیمت !!!!!؟؟؟؟؟
ترو خدا تمومش کنید !!!!
من واقعا شرمندم که کلی صحبت کردم چون دوستانی که واسه این تاپیک زحمت میکشن و وقت میزارن برای من خیلی عزیز هستن و من هیچ قصد توهین به آنها رو نداشتم
ولی خواهش میکنم یکی زحمت یه تاپیک جدید با عنوان مشاور قیمت رو بکشه تا دیگه این قضیه منتفی بشه انشاا...

pedram_sad
17-07-2009, 20:25
دوستان عزیزم ,برادران خوبه من , فعالان انجمن !!!!
التماس میکنم دیگه این بحث قیمت ها رو همین جا تموم کنید !!!!
آخه این چه وضعشه بابا !!!!؟؟؟؟ من فقط 2 روز نبودم 8 صفحه به این انجمن اضافه شده !!!! همش هم در مورد بالا رفتن قیمت و الان قیمت چند شده و کی بگیرم ارزون میشه و از کجا بخرم بهم مجانی میدن و...
آخه کجای این تاپیک نوشته مشاور قیمت !!!!!؟؟؟؟؟
ترو خدا تمومش کنید !!!!
من واقعا شرمندم که کلی صحبت کردم چون دوستانی که واسه این تاپیک زحمت میکشن و وقت میزارن برای من خیلی عزیز هستن و من هیچ قصد توهین به آنها رو نداشتم
ولی خواهش میکنم یکی زحمت یه تاپیک جدید با عنوان مشاور قیمت رو بکشه تا دیگه این قضیه منتفی بشه انشاا...

سعید جان چرا حالا یهو قاطی کردی داداش ؟ :31:
به نظر من کش پیدا نکنه همون طور که خودت گفتی بهتره

ولی هر از چند گاهی این مساله که کجاها چند میدن دست همه بیاد بهتره که ببینیم کی چی کارس تو بازار و اوضاع خون خواران بازار در چه حدیه

ولی در کل از بحث های تکراری مثله فرق 3 مدل با هم چیه و کدوم قوی ترن و بازی های خوبش کدومن به نظرم بسی با اهمیت تره :31:

mahmood85
17-07-2009, 20:25
دوست عزیز ، ببخشید ، خیلی معذرت میخوام. اما شما خجالت نمیکشی؟
عنوان تاپیک رو بخون ، بعد هم برو پست اول رو نگاه کن (طبق دستور العمل عنوان تاپیک) بعد اگر جوابت رو نگرفتی (!!!!!!!!) بیا این حرفها رو بزن.

تمامی سوالات و مباحث در مورد xbox 360 .
تاپیک اینه دیگه پس سوالم هم درست بود.:4:

SamGun
17-07-2009, 20:57
با سلام
من ایکس باکس آرکید جاسپر گرفتم
میخواستم چند تا سوال بپرسم
1-دستگاه عمودی باشه بهتره یا افقی؟
2-این هیچوقت سه چراغه نمیشه؟ چند تا ازمشکلاتش رو بگین بهم مهمارو بی زحمت.
3-چند روش برای گرم نشدن کنسول بگید.
4-300هزار تومان خریدمش! مدل 04/2009خوبه؟

1- اگه بنده رو در این انجمن قبول دارید که من به شما پیشنهاد میکنم دستگاه در حالت عمودی بهتره اونم به خاطر تهویه و گرمای کنسول هست .چون شما وقتی کنسول رو به صورت افقی قرار میدهید به خاطر اینکه مادربورد درسمت چپ دستگاه قرار دارد باعث میشود که هم زیر دستگاه بسیار گرم بشود و هم اینکه تهویه به درستی انجام نشود.

اما خب به خاطر اینکه شما آرکید دارید و متاصفانه نمیتونید بازیهای خودتون رو هارد ریخته و از رو هارد اجرا کنید مجبورید دستگاه رو در حالت افقی قرار دهید تا درایو DVD در حالت Standard قرار داشته باشد.
2-چرا اگه جاش خنک نباشه و تهویش خوب نباشه زود به مشکل بر میخورید.مشکل خاصی نداره ولی اگه شما به مشکلی بر خوردی بیا اینجا بپرس.
3-خب اولش اینه که بعد از 3 ,4 ساعت بازی یه 15 دقیقه به داشبورد اومده تا دستگاه کمی استراحت کنه.اگه بعد از 15 دقیقه خواستید دوباره بازی کنید دیگه دستگاه رو خاموش نکنید ولی اگه نخواستید بازی کنید بعد 15 الی 20 دقیقه که دستگاه در داشبورد بود میتونید اونو خاموش کنید.
فعلا نمیشه در مورد خوب بودن قیمت نظر داد ولی برای مقایسه با 3 ماه پیش میشه گفت افتضاح هست.

ولی ایکس باکس من حافظهداخلی نداره . مثلا وقتی gta iv می خواد save کنه یه select device می نویسه که فقط مموری کارت هستش .در ضمن مموری کارت من 229 مگابایت جا داشت که بعد از نصب آپدیت شد 101.
ببین عزیز هر دستگاهی که الان شما داری در اطراف خودت میبینی بلا استثناء یک حافظه ی داخلی داره !!! یعنی اصلا امکان نداره که وجود نداشته باشه چون این لازمه ی هر سیستم هست.
همانطور که گفتم شما میتونی بدون گذاشتن مموری کارت در دستگاه بازی کنی بدونه اینکه مشکلی در داشبورد داشته باشی.

دوستان مگه دسته های usb کامپیوتر به X360 نمیخوره؟(به PS3 که میخوره!!)
اگه بتونی یکی از دسته های قدیمیه Xbox360 که سیم دار بودن رو تهیه کنی هم میتونی با کامپیوتر بازی کنی و هم با Xbox .
برای اتصال به کامپیوتر هم نیازی به درایو نیست Plug and Play هست.

SamGun
17-07-2009, 21:11
سعید جان چرا حالا یهو قاطی کردی داداش ؟ :31:
به نظر من کش پیدا نکنه همون طور که خودت گفتی بهتره

ولی هر از چند گاهی این مساله که کجاها چند میدن دست همه بیاد بهتره که ببینیم کی چی کارس تو بازار و اوضاع خون خواران بازار در چه حدیه

ولی در کل از بحث های تکراری مثله فرق 3 مدل با هم چیه و کدوم قوی ترن و بازی های خوبش کدومن به نظرم بسی با اهمیت تره :31:

آخه داداش قاطی کردن نداره !!!!؟؟؟
من با اینترنت Dial up باید 8 صفحه رو هی ورق بزنم بعدشم آخر بفهمم از 2 روز پیش تا الان 500 تا تک تومنی گرون شده !!!

قربونت برم از قدیم گفتن هر سخن جایی و هر نکته مکانی!!!

این قضیه ی فرق 3 مدل با هم چیه و کدومش قویتره یا مثل همچین سوالات هم به خاطره این تکرار میشه که من خیر سرم 1ماه پیش به آقا نوید خیلی محترم گفتم یه سری اطلاعات کامل در این مورد بنویسم و شما زحمت قرار دادنشو بکش ,حتی به خودشون زحمت ندادن جواب PM منو بدن !!!

اونوقت شما بگو چرا یهو قاطی میکنی !!!!

choory
18-07-2009, 00:26
دوستان واقعا بحث این قیمت ها مشکل بدی شده.
در تاپیک psp هم دقیقا اوضاع مثل اینجا شده و هر چند روز یک نفر میاد قیمت میپرسه.
و این باعث اضافه شدن صفحات و کاستن بار اطلاعاتی مفید تاپیک ها میشه.

پیشنهاد من این هست که یکی از همکار ها یک تاپیک ایجاد کنه برای قیمت روز کنسول ها

حالا این تاپیک چه مشخصاتی داشته باشه.
1- به صورت تک پستی باشه و قفل بشود.تا کسی توش پست ندهد
2-به صورت مهم دربیاد و اولین تاپیک انجمن کنسول ها باشه.
3-هر کسی مثلا هر هفته توی شهر خودش قیمت بگیره(همه کنسول ها) و قیمت ها را برای ایجاد کننده تاپیک پ.خ کند تا پست را ویرایش کنه و تاریخ آپدیت را بنویسه.(مثلا خود من قیمت های شهر اصفهان را میتونم بدم)

اینطوری هر کسی بخواهد میتونه راحت قیمت های به روز توی هر شهر را پیدا کنه و از انجا بخره.
دیگه بحث های بیخودی سر قیمت ها نمیشود
دوستان هم زودتر جواب میگیرند.

این پیشنهاد من بود.اگر کسی نظر دیگه ای دارد که میتونه این ها را کامل کنه بگه.

SamGun
18-07-2009, 00:42
دوستان واقعا بحث این قیمت ها مشکل بدی شده.
در تاپیک psp هم دقیقا اوضاع مثل اینجا شده و هر چند روز یک نفر میاد قیمت میپرسه.
و این باعث اضافه شدن صفحات و کاستن بار اطلاعاتی مفید تاپیک ها میشه.

پیشنهاد من این هست که یکی از همکار ها یک تاپیک ایجاد کنه برای قیمت روز کنسول ها

حالا این تاپیک چه مشخصاتی داشته باشه.
1- به صورت تک پستی باشه و قفل بشود.تا کسی توش پست ندهد
2-به صورت مهم دربیاد و اولین تاپیک انجمن کنسول ها باشه.
3-هر کسی مثلا هر هفته توی شهر خودش قیمت بگیره(همه کنسول ها) و قیمت ها را برای ایجاد کننده تاپیک پ.خ کند تا پست را ویرایش کنه و تاریخ آپدیت را بنویسه.(مثلا خود من قیمت های شهر اصفهان را میتونم بدم)

اینطوری هر کسی بخواهد میتونه راحت قیمت های به روز توی هر شهر را پیدا کنه و از انجا بخره.
دیگه بحث های بیخودی سر قیمت ها نمیشود
دوستان هم زودتر جواب میگیرند.

این پیشنهاد من بود.اگر کسی نظر دیگه ای دارد که میتونه این ها را کامل کنه بگه.
کاملا تایید میشه علی جان.
امیدوارم به زودی عملی بشه چون من یکی دیگه دارم کم میارم !!!!

abol_fa
18-07-2009, 08:07
چطوری میشه پلیر ایک باکسو آپدیت کرد؟

pouyacapitan
18-07-2009, 08:10
چطوری میشه پلیر ایک باکسو آپدیت کرد؟
باید بزنی که یک فایل divx اجرا کنه بعدش پیام می ده که وصل بشی به live وصل می شی و یک اپدیت 5 مگی می گیری و تموم!

منم موافق اون تاپیک هستم!
یک تاپیک دیگه هم باشه با عنوان سوالات رایج در ضمینه xbox360

mkh-n71
18-07-2009, 09:08
با سلام خدمت دوستان
من ایکس باکس آرکید جاسپر تازگیا خریدم!می گن دوساعت بازی کن بعد بزار یه کم خنک شه! اگه من دو ساعت باهاش بازی کنم فکر کنم منفجر شه!!!!!!
وقتی باهاش بازی میکنم نیم ساعته پشتش می شه مثل تنور نانوایی!!!!!!! و میترسم! و زود خاموشش میکنم!
به من بگید که مال من فقط اینجوریه یا همش همین طوره؟ مشکلی ایجاد نمی کنه؟
راستی من یه عکس از نحوه گذاشتن کنسولم و آداپتورش میزارم نظر بدید که خوبه یا نه؟؟

ممنون:40::11:

SamGun
18-07-2009, 09:46
با سلام خدمت دوستان
من ایکس باکس آرکید جاسپر تازگیا خریدم!می گن دوساعت بازی کن بعد بزار یه کم خنک شه! اگه من دو ساعت باهاش بازی کنم فکر کنم منفجر شه!!!!!!
وقتی باهاش بازی میکنم نیم ساعته پشتش می شه مثل تنور نانوایی!!!!!!! و میترسم! و زود خاموشش میکنم!
به من بگید که مال من فقط اینجوریه یا همش همین طوره؟ مشکلی ایجاد نمی کنه؟
راستی من یه عکس از نحوه گذاشتن کنسولم و آداپتورش میزارم نظر بدید که خوبه یا نه؟؟
ممنون:40::11:
ببین دوست عزیز گرمای Xbox 360 مشکل اصلیه این دستگاهه که البته اونم به خاطر قدرت زیادش در بازی و عملیات Processing عالی اون هست.
شما هیچ احتیاجی نداری که هر 2 ساعت دستگاهت رو خاموش کنی !!! فقط دستگاه رو به حالت افقی بذار و سعی کن 4 تا پایه ی کوچیک هم زیرش بزاری تا سطح دستگاه بیاد بالا و تهویه بهتر بشه چون بهترین تهویه ی Xbox در حالت عمودی هست.
شما اگه وارد بازی هم نشی بعد از 10 دقیقه همون باد گرم از دستگاه خارج میشه !!! واین طبیعیه !!!
شما بدون مشکل روزی 5 الی 6 ساعت بازی کن و بعدش 20 دقیقه وارد داشبود شو تا دستگاه گرمای اضافیه ی خودش رو که حدود 6 درجه هست رو خارج کنه و بعد از آن میتونید دوباره بازی کنید.
فراموش نکنید که حتما قبل از خاموش کردن باید 15 الی 20 دقیقه دستگاه در داشبورد باشه.
در مورد اون عکس هم هیچ مشکلی نداره .فقط سعی کن دستگاه صاف باشه و کج گذاشته نشده باشه .

اون کاورش رو هم برداری بد نیست :31:

منم موافق اون تاپیک هستم!
یک تاپیک دیگه هم باشه با عنوان سوالات رایج در ضمینه xbox360
نه دیگه !!!! سوالات رایج قراره در صفحه ی اول گذاشته بشه .

pouyacapitan
18-07-2009, 13:06
ببین دوست عزیز گرمای Xbox 360 مشکل اصلیه این دستگاهه که البته اونم به خاطر قدرت زیادش در بازی و عملیات Processing عالی اون هست.
شما هیچ احتیاجی نداری که هر 2 ساعت دستگاهت رو خاموش کنی !!! فقط دستگاه رو به حالت افقی بذار و سعی کن 4 تا پایه ی کوچیک هم زیرش بزاری تا سطح دستگاه بیاد بالا و تهویه بهتر بشه چون بهترین تهویه ی Xbox در حالت عمودی هست.
شما اگه وارد بازی هم نشی بعد از 10 دقیقه همون باد گرم از دستگاه خارج میشه !!! واین طبیعیه !!!
شما بدون مشکل روزی 5 الی 6 ساعت بازی کن و بعدش 20 دقیقه وارد داشبود شو تا دستگاه گرمای اضافیه ی خودش رو که حدود 6 درجه هست رو خارج کنه و بعد از آن میتونید دوباره بازی کنید.
فراموش نکنید که حتما قبل از خاموش کردن باید 15 الی 20 دقیقه دستگاه در داشبورد باشه.
در مورد اون عکس هم هیچ مشکلی نداره .فقط سعی کن دستگاه صاف باشه و کج گذاشته نشده باشه .

اون کاورش رو هم برداری بد نیست :31:

نه دیگه !!!! سوالات رایج قراره در صفحه ی اول گذاشته بشه .
منم می دونم صفحه ی اول باشه خوبه!ولی شما بهش توجه میکنید!دوستان دیگه چی؟؟میان پست می دن!

خیلی از دوستان به این پست اول حتما خوانده شود! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) توجه نمی کنن!

milky way
18-07-2009, 16:04
آقا این InterCooler ها خوب نیست یه جایی یه تستی دیدم ازش چند درجه ای خنک میکنه واقعاً.
بعد بابا بزارین بحث قیمتم بشه خوب مشکلش چیه؟!
این تست ولی یه جایی میخوندم همین باعث مشکل میشه نوشته بود زیادی برق میکشه ازش!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Elendil1
18-07-2009, 16:06
بچه ها ، به جز فوتبال(هم ساکر و هم فیفا) و AC , Gta IV , Farcry 2 , Gears of war ,Call of duty 4 & 5 ,XMen,prototype چیز دیگه ای قشنگ پیدا میشه ؟ راستی رزیدنت اویل هم هست یزارید بالا دی : !!
می خواستم برم بگیرم، لطفآ راهنمایی کنید!!

Elendil1
18-07-2009, 16:09
آقا این InterCooler ها خوب نیست یه جایی یه تستی دیدم ازش چند درجه ای خنک میکنه واقعاً.
بعد بابا بزارین بحث قیمتم بشه خوب مشکلش چیه؟!

اینترکولر دیگع جمعش کن :31: با این برد جاسپر میتونی نیازت رو روزانه حداقل به 87 ساعت بازی رفع کنی که من بهت قول میدم روزانه 3 ساعت بازی نکنی!!

مشکل اینه که قیمت همش نغییر می کنه و حتی با تغییر قیمت، قیمت ها در پست اول گذاشته میشه ولی بازم بعضی از دوستان میان سوال میپرسن ، درنتیجه تاپیک:

بار اطلاعاتش تا حدودی میاد پایین
یکمی اسپم کاری میشه
و الکی شلوغ میشه!!به جز قیمت یه سری سوالات دیگه هم هست که با وجود اون ها دیگه تاپیک خیلی شلوغ میشه!

dogtag
18-07-2009, 16:22
میشه یکی یه توضیح مبسوط راجع به Inter Cooler بده؟
اگر لینک مطلب دارید، لطفاً بذارید.
+
قیمتش.

ممنون

milky way
18-07-2009, 16:30
میشه یکی یه توضیح مبسوط راجع به Inter Cooler بده؟
اگر لینک مطلب دارید، لطفاً بذارید.
+
قیمتش.

ممنون
یه مقایسه پیدا کردم بین Nyko Xbox 360 Intercooler و Pelican Fan Stand این دومی از USB برق میگیره و مشکل Intercooler رو نداره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

milky way
18-07-2009, 16:31
اینترکولر دیگع جمعش کن :31: با این برد جاسپر میتونی نیازت رو روزانه حداقل به 87 ساعت بازی رفع کنی که من بهت قول میدم روزانه 3 ساعت بازی نکنی!!

مشکل اینه که قیمت همش نغییر می کنه و حتی با تغییر قیمت، قیمت ها در پست اول گذاشته میشه ولی بازم بعضی از دوستان میان سوال میپرسن ، درنتیجه تاپیک:

بار اطلاعاتش تا حدودی میاد پایین
یکمی اسپم کاری میشه
و الکی شلوغ میشه!!به جز قیمت یه سری سوالات دیگه هم هست که با وجود اون ها دیگه تاپیک خیلی شلوغ میشه!

خوب فرووم برای همینه دیگه.

halflife g
18-07-2009, 18:02
خوب فرووم برای همینه دیگه.

نه ديگه فرووم واسه اين كار نيس
من خودم ديگه كم به اين تاپيك سر ميزنم چون تو 24 ساعت حدود 5 يا 6 صفحه اين تاپيك جلو ميره و تقريبا هم مطالبش اوتقدر تكرار ميشه كه تقريبا حكم اسپم رو دارن

حالا اگه كسي واقعا بخوان صفحه هاي قبل رو بخوونه و اطلاعات كسب كنه اصلا براش مقدور نيس و اين يعني اين كه كلا تاپيك بار علمي و مهمتر از اون اعتبار ارشيوش پايين اومده

milky way
18-07-2009, 19:01
نه ديگه فرووم واسه اين كار نيس
من خودم ديگه كم به اين تاپيك سر ميزنم چون تو 24 ساعت حدود 5 يا 6 صفحه اين تاپيك جلو ميره و تقريبا هم مطالبش اوتقدر تكرار ميشه كه تقريبا حكم اسپم رو دارن

حالا اگه كسي واقعا بخوان صفحه هاي قبل رو بخوونه و اطلاعات كسب كنه اصلا براش مقدور نيس و اين يعني اين كه كلا تاپيك بار علمي و مهمتر از اون اعتبار ارشيوش پايين اومده
ببین وقتی رو سر در تاپیک نوشته تمامی سوالات و مباحث درمورد Xbox 360 (فقط در اینجا) یعنی اینکه چی؟! جاییش نوشته سطح علمی یا آرشیوی تاپیک رو پائین نیارید؟! اگر سوال در مورد Xbox نباشه و یا spam باشه حرف شما درسته، در غیر این صورت صاحبان تاپیک خواستن که تمامی سوالات مربوط به Xbox اینجا باشه پس جای هیچ ایرادی به کسی که سوال رو مطرح میکنه نیست. حالا اگر از فردا صاحبان تاپیک دلشون خواست اینطور نباشه بله اونوقت قضیه متفاوته.

pedram_sad
18-07-2009, 19:58
خرید Intercooler ها مدت هاست که به صورت عملی ثابت شدس
که نه تنها تاثیری تو cooling کنسول نداره
بلکه گاهی ضرر هم داره
تنها روش cooling که کارایی اون اثبات شدس روش 12 ولت کردن فن های داخهلیه کنسوله
که اون هم همراه با shorud mod و divider کردن داخلی معنی و مفهوم پیدا میکنه

در مورد jasper هم الان بهتره بحث نشده کسانی که میخرن و بازی های انچنانی میکنن
بهتون قول میدن 5 یا 6 ماه دیگه همشون دچار مشکل میشن
پس همین الان بهتره روش cooling انجام بدن

از ما گفتن

abol_fa
18-07-2009, 19:58
من بازی battle field bad companyرو گرفتم وقتی میزارمش هیچی نمیشه Open tray میزنه چه کنم؟

SamGun
18-07-2009, 20:04
ببین وقتی رو سر در تاپیک نوشته تمامی سوالات و مباحث درمورد Xbox 360 (فقط در اینجا) یعنی اینکه چی؟! جاییش نوشته سطح علمی یا آرشیوی تاپیک رو پائین نیارید؟! اگر سوال در مورد Xbox نباشه و یا spam باشه حرف شما درسته، در غیر این صورت صاحبان تاپیک خواستن که تمامی سوالات مربوط به Xbox اینجا باشه پس جای هیچ ایرادی به کسی که سوال رو مطرح میکنه نیست. حالا اگر از فردا صاحبان تاپیک دلشون خواست اینطور نباشه بله اونوقت قضیه متفاوته.

بله این اشتباهی بوده که مدیران از اول به فکرش نبودن و الان این وضعیت پیش اومده و ما الان با یک تاپیک 800 صفحه ای روبه رو هستیم که خیلی از مطالب مفید و آموزنده ی اون که خودم 2,3 تاشو گذاشتم در این جا گم شده !!!

ایشالا اگه یه تاپیک در مورد مشاور قیمت باز بشه ,تیتر این تاپیک رو هم ویرایش میکنن تا دیگه شما و امسال شما به اشتباه نیوفتند .
-----------------------------------------
در مورد InterCooler هم بگم که اصلا بدرد نمیخوره چون شما زمانی که اینتر کولر رو به پشت دستگاه وصل میکنی هم راه خروجی هوا رو تنگ تر میکنی و هم اینکه تو مصرف برق دستگاه تداخل ایجاد میکنی و این باعث میشه که عمر دستگاه کوتاه بشه .

یه سری Intercooler جدید یکی از دوستام وارد کرده که میگه آمریکایی هست و 60 تومن میده !!!!
این InterCooler دیگه توسط برق دستگاه کار نمیکنه بلکه خودش یک آداپتور داره که با برق 12V کارشو انجام میده و خیلی هم کم صدا هست !!!
خوبیش اینه که محفظه های خروج هواش خیلی باز هست و تهویه رو بهتر میکنه و اینکه با آداپتور هم کار میکنه که هیچ تداخلی در مصرف برق نخواهد داشت.

من بازی battle field bad companyرو گرفتم وقتی میزارمش هیچی نمیشه Open tray میزنه چه کنم؟
ابولفضل جان شما باید درایو DVD دستگاهت رو به ورژن 1.6 UP کنی چون دیگه بازی هایی که از HAWX به اینور اومدن همشون به iXtreme 1.51 یا 1.6 نیاز دارند.
ببر NextGen واست یک ربعه درست میکنه .خرجش هم 8 تومن میشه

خرید Intercooler ها مدت هاست که به صورت عملی ثابت شدس
که نه تنها تاثیری تو cooling کنسول نداره
بلکه گاهی ضرر هم داره
تنها روش cooling که کارایی اون اثبات شدس روش 12 ولت کردن فن های داخهلیه کنسوله
که اون هم همراه با shorud mod و divider کردن داخلی معنی و مفهوم پیدا میکنه

از ما گفتن

پدرام جان شما الان خودت دستگاهت رو Cooling کردی داداش ؟؟؟

اگه این کارو کردی یه سری اطلاعات به ما بده ببینیم پولمون میرسه این کارو بکنیم یا نه .

مرسی:40:

abol_fa
18-07-2009, 20:12
بنده درحال حاضر اهواز هستم این مغازه ها هم بلدن؟

pedram_sad
18-07-2009, 20:26
سعید جان بازی battlefield bad company نیاز به update نداره
یعنی قبل از این که 1.6 بیاد اومده

مشکل ایشون از جای دیگس

فکر کنم بازی مشکل داره

SamGun
18-07-2009, 20:31
سعید جان بازی battlefield bad company نیاز به update نداره
یعنی قبل از این که 1.6 بیاد اودمه

مشکل ایشون از جای دیگس

فکر کنم بازی مشکل داره

eeee !! نمیدونستم پدرام جون ,من کلا تو بازی صفرم :31: ببین چقدر عقبم که تازه یک هفته پیش AC رو تموم کردم :31:

ولی آخه من قبل از اینکه درایوم رو UP کنم وقتی بازیه ی X-men رو خریدم همین جوری شد و وقتی پرسیدم گفت بازی نیاز به 1.51 داره

حالا ممکنه مشکل از DVD بازی هم باشه .

halflife g
18-07-2009, 20:34
بله این اشتباهی بوده که مدیران از اول به فکرش نبودن و الان این وضعیت پیش اومده و ما الان با یک تاپیک 800 صفحه ای روبه رو هستیم که خیلی از مطالب مفید و آموزنده ی اون که خودم 2,3 تاشو گذاشتم در این جا گم شده !!!

ایشالا اگه یه تاپیک در مورد مشاور قیمت باز بشه ,تیتر این تاپیک رو هم ویرایش میکنن تا دیگه شما و امسال شما به اشتباه نیوفتند .

دقيقا ميخواستم همينو بگم كه samgun عزيز زحمتشو كشيد.

تاييد ميشه
ولي در كل اگه رعايت دستگاه رو بكنن از cooling كردن بهتره.

pedram_sad
18-07-2009, 20:42
eeee !! نمیدونستم پدرام جون ,من کلا تو بازی صفرم :31: ببین چقدر عقبم که تازه یک هفته پیش AC رو تموم کردم :31:

ولی آخه من قبل از اینکه درایوم رو UP کنم وقتی بازیه ی X-men رو خریدم همین جوری شد و وقتی پرسیدم گفت بازی نیاز به 1.51 داره

حالا ممکنه مشکل از DVD بازی هم باشه .
نگران نباش سعید جان
منم ac رو تمام نکردم :31:
یعنی خیلی بازی های جدیدتر از اون رو گرفتم اما اون رو تا نصفه رفتم بیخیال شدم
در حالی که داداشم همون 14 ماه قبل که کنسول رو خریدیم گرفت و تمام کردش

تاييد ميشه
ولي در كل اگه رعايت دستگاه رو بكنن از cooling كردن بهتره.
منم تو این 13 ماه مثل شما فکر میکردم
اما از 1 ماه قبل قضایایی دیدم و تجریه کردم به چشم که کاملا نظرم برگشت

اینم که میگم کسانی که jasper دارن تا 5 یا 6 ماه بعد سر و کله پست های مورد دارشون پیدا میشه چیزیه که میدونم و دارم میگم
چون تازه با ساختار درونی و معماری و دلایل heating کنسول اشنا شدم

دستگاه من کوچکترین مشکلی براش پیش نیومده و روزی 8 تا 9 ساعت کار میکرد اما باز هم روش ها رو روش انجام دادم

دیگه صلاح مملکت خویش خسروان دانند

halflife g
18-07-2009, 20:59
دستگاه من کوچکترین مشکلی براش پیش نیومده و روزی 8 تا 9 ساعت کار میکرد اما باز هم روش ها رو روش انجام دادم

اونوقت پدرام جان كدوم روشا رو انجام دادي؟؟؟12 ولت يا....... .؟؟

pedram_sad
18-07-2009, 21:04
اونوقت پدرام جان كدوم روشا رو انجام دادي؟؟؟12 ولت يا....... .؟؟

fan 12 volt
shorud mod
divider
cutting back cover
کلا 4 تا روش بود

halflife g
18-07-2009, 21:35
divider
cutting back cover

wow پس تا تهش رفتي؟؟؟:31::31:
احتمالا الان كنسولت شبيه ترميناتور شده؟؟:31::31:(حالا چرا همشو انجام دادي مخصوصا اين اخريها كمي قيافه كنسول رو بي ريخت نميكنه؟؟)

pedram_sad
18-07-2009, 21:41
wow پس تا تهش رفتي؟؟؟:31::31:
احتمالا الان كنسولت شبيه ترميناتور شده؟؟:31::31:(حالا چرا همشو انجام دادي مخصوصا اين اخريها كمي قيافه كنسول رو بي ريخت نميكنه؟؟)
نه اتفاقا
بریدن توری پشت کنسول اون قسمت فلزی داخلش بود
که باعث گرد و خاک میشد و جلوی تهویه هوا رو هم میگرفت

نه قسمت سفید رنگ پشت کنسول

برای 12 ولت هم یک کلید دوزمانه برای سویچ کردن بین 5 و 12 ولت طراحی شده که هر وقت خواستم سویچ کنم بینشون

dogtag
19-07-2009, 03:38
قیمت هر کدوم از این روش ها چنده؟
+
فتحی همه اش رو انجام میده؟

AC_POP
19-07-2009, 08:55
بابا این همه هی فتحی و نکست جن می گید لاقل بهشون بگید یه سایت بزنن من شهرستانی هم بتونم چیزی رو که تو اینجا نیست خرید کنم . اگر هم که سایت دارن یا سایت دیگه ای می شناسین بگید .

pouyacapitan
19-07-2009, 09:11
بابا این همه هی فتحی و نکست جن می گید لاقل بهشون بگید یه سایت بزنن من شهرستانی هم بتونم چیزی رو که تو اینجا نیست خرید کنم . اگر هم که سایت دارن یا سایت دیگه ای می شناسین بگید .
دوست عزیزم nexgen سایت داره!
فتحی هم تو بازیسنتر تاپیک داره!

در ضمن دوستان تاپیک قیمت رو هم زدم!

SamGun
19-07-2009, 09:59

پویا جان مرسی که زحمت کشیدی و تاپیک قیمت رو باز کردی ولی یادت نره اگه هر روز یا کلا یک روز در میان به روزش نکنی بسته میشه.
سعی کن شماره ی چند تا مغازه رو از جاهای مختلف داشته باشی که هر یک روز درمیان باهاشون تماس بگیری و قیمت روز رو در سایت
قرار بدی .

فقط هم قیمت کنسول ها رو قرار نده !! تمام لوازم جانبی اونها رو هم قیمت بگیر و در داخل تاپیک قرار بده همچنین قیمت جهانی اونها که در سایتهای خارجی موجود هست.
سعی کن از هر وسیله ای که قیمت میزاری عکسشو هم قرار بدی.
موفق باشی

rangtab2005
19-07-2009, 14:45
fan 12 volt
shorud mod
divider
cutting back cover

کلا 4 تا روش بود
ببخشيد از اين سئوالم
divider يعني چه؟

pedram_sad
19-07-2009, 14:58
ببخشيد از اين سئوالم
divider يعني چه؟
یکی از روش های cooling هست که همونطور که از اسمش پیداست یعنی تقسیم کننده که با ایجاد کانال های هوایی باعث cooling بهتر میشه

mehdi_360
19-07-2009, 15:00
ديوايدر:راه بين دو فن رو با يك ديوار مقوايي جدا ميكني تا باد مكش شده توسط فنها تداخل پيدا نكنن

4870x2
19-07-2009, 16:33
دوستان غول بعدي XBOX 360 چي هستش
بازي رو ميگم!

pouyacapitan
19-07-2009, 17:13
پویا جان مرسی که زحمت کشیدی و تاپیک قیمت رو باز کردی ولی یادت نره اگه هر روز یا کلا یک روز در میان به روزش نکنی بسته میشه.
سعی کن شماره ی چند تا مغازه رو از جاهای مختلف داشته باشی که هر یک روز درمیان باهاشون تماس بگیری و قیمت روز رو در سایت
قرار بدی .

فقط هم قیمت کنسول ها رو قرار نده !! تمام لوازم جانبی اونها رو هم قیمت بگیر و در داخل تاپیک قرار بده همچنین قیمت جهانی اونها که در سایتهای خارجی موجود هست.
سعی کن از هر وسیله ای که قیمت میزاری عکسشو هم قرار بدی.
موفق باشی

ممنون! حتما!
فردا میام عکس هم می زارم+ لوازم جانبی.
بعدا هم قیمت جهانی!

pedram_sad
19-07-2009, 18:04
بازي رو ميگم!
از نظر من

alan wake
forza motor sport 3
splinter cell : conviction

milky way
19-07-2009, 18:23
بازي رو ميگم!
چندین تا بازی های معروف تا قبل کریسمس قرار بیان، از یه سایت خارجی گرفتم لیست رو بعضیاشون خیلی معروفن بعضیا هم کمتر برای اطلاعات دقیقتر هم تو سایت های بازی اسماشون رو جستجو کنید من اونایی که بنظر خودم عالی هستن رو Bold کردم.
البته بازی اختصاصی غول اگر منظورته امسال دیگه چیزی خاصی نیست فکر کنم ولی سال دیگه Alan Wake و Halo Reach قرار بیان.

WET
Brütal Legend
Wolfenstein
Red Faction: Guerrilla
Raven Squad
Shadow Complex
Operation Flashpoint: Dragon Rising
Batman: Arkham Asylum
Dirt 2
Dark Void
Star Wars: The Clone Wars
Need for Speed Shift
Alpha Protocol
Dragon Age: Origins
Borderlands
Forza Motorsport 3
Rogue Warrior
Modern Warfare 2
Left 4 Dead 2
The Saboteur
وای اصل کاریی تو این لیست نبود آخرت بازی Assassin's Creed II هم قرار 17 نوامبر بیاد.

حنيف رنجبر
19-07-2009, 18:44
ایا تلوزیونهای معمولی بهxbox360میخوره؟اگه میخوره elite ام چیکارکنم؟

starpars
19-07-2009, 19:21
یکی از روش های cooling هست که همونطور که از اسمش پیداست یعنی تقسیم کننده که با ایجاد کانال های هوایی باعث cooling بهتر میشه
فکر میکنم این کار توی کنسولهای جاسپر انجام شده البته مطمئن نیستم

Assassin_0121
19-07-2009, 19:28
سلام ..........چند روز پیش یکی یه بازی اورد پیش رفیقم که دستگاهش نمیخوند دوستم بعد از زدن دیسک دوبار Yes امد و با زدنش یه خط لود پر شد و بازی اجرا شد .....3 روز بعد ( این 3 روز دستگاه خوب کار میکرد )
وسط بازی GTA صفحه شظرنجی شد و دستگاه یه خطایی داد اولش نشته System error آخرشم نوشتته E 74 ...به چراغ قرمز هم روشن و خاموش میشه ....

دوستان مشکل چیه و چحوری حل میشه؟؟؟ خواهشن کمک کنید

halflife g
19-07-2009, 19:51

نه خير
فقط xclamp كردن در كنسولهاي فالكون و جاسپر انحام شده و گرنه اين dividing رو كه اصلا نميشه شركت خودش يه مسير مقوايي بزنه و ...... .

وسط بازی GTA صفحه شظرنجی شد و دستگاه یه خطایی داد اولش نشته System error آخرشم نوشتته E 74 ...به چراغ قرمز هم روشن و خاموش میشه ....

نميخوام بگم مشكلي اتفاق افتاده ولي..... .

ببين كابل تصوير رو هم يه بار دربيار وصل كن ببين حل ميشه؟؟

Assassin_0121
19-07-2009, 20:35

چک کردم ...حتی از یه کابل دیگه هم استفاده کردم ...حتی آداپتور رو هم عوض کردم از کابل HD هم استفاده کردم ولی تاثیزی نداشت همون اخطا و یه چراغ قرمز

چه اتفاقی افتاده خوب یمشه؟

halflife g
19-07-2009, 20:55
چک کردم ...حتی از یه کابل دیگه هم استفاده کردم ...حتی آداپتور رو هم عوض کردم از کابل HD هم استفاده کردم ولی تاثیزی نداشت همون اخطا و یه چراغ قرمز

ارور e74 مربوط ميشه به gpu دستگاه و اين كه شما ميگي كابلو عوض كردم ولي بازم مشكل هست و نشانه هايي هم كه ميدي تقريبا شك ادمو به يقين تبديل ميكنه كه گرافيك دستگاهت دچار مشكل شده يعني گرما پدر گرافيكو دراورده:31:

pedram_sad
20-07-2009, 00:11
ایا تلوزیونهای معمولی بهxbox360میخوره؟اگه میخوره elite ام چیکارکنم؟
بله میخوره
یعنی چی چی کار کنم ؟
خوب فیش تصویر رو وصل کنید بهش

نه
این ها روش های cooling هست که همش جدا باید انجام بشه روی کنسول ها

سلام ..........چند روز پیش یکی یه بازی اورد پیش رفیقم که دستگاهش نمیخوند دوستم بعد از زدن دیسک دوبار Yes امد و با زدنش یه خط لود پر شد و بازی اجرا شد .....3 روز بعد ( این 3 روز دستگاه خوب کار میکرد )

دوستان مشکل چیه و چحوری حل میشه؟؟؟ خواهشن کمک کنید

e74 یکی از بدترین و نافرم ترین error هایی هست که 360 داره
و 50 درصد احتمال درست شدن داره و 50 درصد فاتحه کنسول خوانده شده
شما اصلا دیگه روشن نکن
ببر سریعا x-clapm کنن که اون هم باز احتنال داره درست شه و چند ماهی کار کنه

amirtaker
20-07-2009, 01:03
میشه آخرین قیمت را بگین؟همه ی مدل ها
------------------------------------------------
ببخشید تاپیک رو دیر پیدا کردم خواهشا دیگه این پست رو نقل قول نکنین.
ممنون

milky way
20-07-2009, 01:17
میشه آخرین قیمت را بگین؟همه ی مدل ها.
ممون.
:31::31: الان میان کتکت میزنن. البته عیب نداره منم تا حالا چند بار کتک زدن بخاطر همین، یبارم از بالای فروم با کله انداختنم پائین ولی هیچیم نشد :31:.
اینجا رو ببین:

alimami
20-07-2009, 11:16
آقا اين ايكس باكس ما رو وقتي روشتنش مي كني صدا مياد ولي تصوير نمياد. تو بازي هم ميره ها ولي تصوير نمياد.هيچ اروري هم نميده.چاره چيه؟؟

mohmous
20-07-2009, 13:12
کابلهای پشت دستگاهتو یه چک بکن...

a.z.p.z
20-07-2009, 16:28
راستی ببینم 360 رو اصلا با موچیپ هک نکردن تاحالا فقط تو درایوش کار کردن و هک میکنن ؟
خیلی ممنونم .....

Rohallah_tavakoli
20-07-2009, 17:31
راستی ببینم 360 رو اصلا با موچیپ هک نکردن تاحالا فقط تو درایوش کار کردن و هک میکنن ؟
خیلی ممنونم .....

سلام دوست عزيز.....

نيازي به مود چيپ نيست .... (فريم ور) درايو كنسول رو هك ميكنند .....

موفق باشي :11:

يا حق:40:

rangtab2005
20-07-2009, 19:29
نه خير
فقط xclamp كردن در كنسولهاي فالكون و جاسپر انحام شده و گرنه اين dividing رو كه اصلا نميشه شركت خودش يه مسير مقوايي بزنه و ...... .

یعنی xclamp در بردهای فالکون و جاسپر تو همون کارخونه انجام شده؟

halflife g
20-07-2009, 20:44
یعنی xclamp در بردهای فالکون و جاسپر تو همون کارخونه انجام شده؟

بله تقريبا

xclamp يعني اينكه برد(cpu و gpu) به يك ورقه الومينيومي نازك مي چسبه و باعث ميشه تا اتصالات برد محكمتر شده و هم فاصلش با قاب بيشتر بشه و در تنيجه كمي جريان هوا هم بهتر شه اينطوري هم كه من از زبان بزرگان شنيدم ميگن خود فالكون و جاسپر اينكار واسشون انجام شده و وقت خريد لازم نيس براي احتياط اينكارها رو انجام بدي.

*M!L4D*
20-07-2009, 21:22
سلام خدمت X360 باز ها مثل خودم ...
دوستان قبلا یه Device ی بودش برای پخش HD DVD رو XboX360 که MicroSoft منتشر کرده بود ...
یادتون اومد ...؟
راستش می خواستم ببینم اون فیلم ها رو بی نقص پخش می کنه یا نه ... قیمتش چنده ...؟ اصلا پیدا میشه ...؟
راستش این آپدیتی که مخصوص پخش DivX رو کنسول هست زیاد به نظرم جالب نیستش ...
اگه اون درایو رو کسی جایی دیده بهم بگه چون بدجوری دنبالشم ...

nima1990
20-07-2009, 21:37
ميخواستم قيمت دقيق XBOX360 سري دومش رو بدونم لطفا اگه كسي ميدونه بكه

حنيف رنجبر
20-07-2009, 21:44
سلام xbox elite jasper چقدر؟:31:

halflife g
20-07-2009, 21:54

واسه قيمت ها به اين تاپيك مراجعه كنين دوست عزيز:

pedram_sad
20-07-2009, 21:55
سلام خدمت X360 باز ها مثل خودم ...
دوستان قبلا یه Device ی بودش برای پخش HD DVD رو XboX360 که MicroSoft منتشر کرده بود ...
یادتون اومد ...؟
راستش می خواستم ببینم اون فیلم ها رو بی نقص پخش می کنه یا نه ... قیمتش چنده ...؟ اصلا پیدا میشه ...؟
راستش این آپدیتی که مخصوص پخش DivX رو کنسول هست زیاد به نظرم جالب نیستش ...
اگه اون درایو رو کسی جایی دیده بهم بگه چون بدجوری دنبالشم ...
اون یک درایو جدا بود که 50 دلار قیمتش بود و برای پخش hd-dvd تولید شد
که همون اوایل با شکست hd-dvd در برابر blu-ray تولید اونم متوقف شد
تو ایران هم فکر نکنم اصلا اومده باشه چون تو کسانی که من میشناسم کسی نداره

divx player خود کنسول به نظر من که بد نسیت

برای این سوال ها به اینجا سر بزنید :

milky way
20-07-2009, 23:59
احتمال زیاد تا آخر سال ماروسافت Blu-ray Player برای Xbox360 عرضه میکنه و چه بسا نسخه بعد Xbox360 رو بجای DVD-rom با Blu-ray rom عرضه کنه، تو این هفته آخرین بازمنده بی هدف بی فرمت یعنی Toshiba هم که خودش از پایه گذاران HD-DVD بود اعلام کرده که میخواد یک Player برای Blu-ray عرضه کنه.

pedram_sad
21-07-2009, 00:05
احتمال زیاد تا آخر سال ماروسافت Blu-ray Player برای Xbox360 عرضه میکنه و چه بسا نسخه بعد Xbox360 رو بجای DVD-rom با Blu-ray rom عرضه کنه، تو این هفته آخرین بازمنده بی هدف بی فرمت یعنی Toshiba هم که خودش از پایه گذاران HD-DVD بود اعلام کرده که میخواد یک Player برای Blu-ray عرضه کنه.
پارسال زمستون بود که تو یکی از سایت ها خبری زدن مبنی بر این که asus قراره تو q1 سال 2009 یعنی تا اخر بهار اولین blu-ray player رو برای 360 بسازه و تا تابستان به بازار بیاد

البته نه برای بازی
بلکه از اون فقط برای دیدن فیلم های blu-ray استفاده میشه و بازی های 360 کماکان روی dvd خواهند بود

ali320m
21-07-2009, 00:28
سلام
دیروز 360 خریدم:20: ولی کاش زودتر میخریدم :41:بگذریم.
چندتا سوال کوچیک داشتم
1.داشبرد همون فروموره؟
2.چه جوری میتونم ببینم چه نسخه ای رو دستگام نصبه؟
3.چجوری بفهمم درایوش چه مارکیه؟
4.امکانی هست که بشه دستگاه رو طوری تنظیم کرد که اتوماتیک بعد از n ساعت خاموش بشه؟
5.این اینتر کولر ها و فن هایی که واصش اومده چطوره؟میشه خودم نصب کنم ؟برقشو ازکجا میگیره ؟
6.عمودی یا افقی بازی کردنش که فرقی نداره؟
7.وقتی با لن وصل بشه به PC جه کار هایی مشه کرد؟
ممنون:40:

ali320m
21-07-2009, 00:40
سلام دیروز 360 خریدم:20: ولی کاش زودتر میگرفتم:41:بگذریم.
چند تا سوال کوچیک داشتم.
1.داشبورد همون فرموره؟
2.از کجا میتونم بهفهمم چه نسخه ای رو سیستمم نصبه؟
3.از کجا میتونم بفهمم درایو دستگاه چه مارکیه؟
4.این اینتر کولرها و فن هایی که واصه xbox هست چجوریه؟میشه خودم نصب کنم ؟برقشو جدا میگیره؟
5.عمودی یا افقی بازی کردنش که فرقی نداره؟
6.وقتی با LAN وصل بشه به pc چه کار هایی میشه کرد و چه چیزی لازم داره؟
ممنون:40:

mkh-n71
21-07-2009, 08:23
سلام دوستان چند تا سوال داشتم!
1-مگه همه ی ایکس باکس ها بعد از دو سه ماه می سوزن!!!
2- فرق سه چرغه شدن با اروور E74 چیه؟؟ در جاسپر کدوم بیشتر اتفاق می افته؟؟؟
3- کنده شدن چیپ از برد بیشتر مال GPU هست یا CPU؟؟؟

pedram_sad
21-07-2009, 08:30
سلام دوستان چند تا سوال داشتم!
1-مگه همه ی ایکس باکس ها بعد از دو سه ماه می سوزن!!!
2- فرق سه چرغه شدن با اروور E74 چیه؟؟ در جاسپر کدوم بیشتر اتفاق می افته؟؟؟
3- کنده شدن چیپ از برد بیشتر مال GPU هست یا CPU؟؟؟
1 - نه
xbox هایی داریم با برد های حتی launch و zephyr که الان 4 ساله دارن کار میکنن
و کنسول هایی هم داشتیم با برد jasper که طوری RROD دادن که غیر قابل تعمیر بودن
مهم نحوه استفاده , مکان کنسول و روش های cooling هست

2 - ارور e74 یک نوع خیلی بدی از rrod یا همون 3 چراغ هست
که خیلی شایع هست و 50-50 احتمال درست شدن داره
تو jasper هم این اررور هم تمامی اررور های معروف مربوط به rrod خیلی کمتر شدن نه این که از بین برن

3 - کنده شدن ؟
دقیق متوجه نشدم اما اگه منظورت جدا شدن و فاصله گرفتتن heatsink ها از chip هست که تو هر دو اتفاق میافته اما تو gpu بیشتر

mkh-n71
21-07-2009, 09:01
منظورم اینکه که مشکلات گرمایی مربوط به کدومه cpu یا gpu؟؟
روش های cooling کدوم بهتره؟لینک آموزش نمیزارین؟:10:

Jeff hardy M
21-07-2009, 10:16
سلام
بازیهای ps1 – ps2 به ایکس باکس 360 میخوره ؟؟
ایا هرچی بازی واسه پلی 3 میاد واسه 360 هم میاد ؟؟؟
ممکنه اگه وقتی ps4 اومد بازار بازی های xbox 360 بازم تولید شه ؟؟یا نه ماکروسافت هم یه کنسول دیگه میده ؟؟؟

Hunter lord
21-07-2009, 10:35
سلام
ممکنه اگه وقتی ps4 اومد بازار بازی های xbox 360 بازم تولید شه ؟؟یا نه ماکروسافت هم یه کنسول دیگه میده ؟؟؟

نه آقا بازی های PS3 به 360 می خورد که کسی بیکار نبود 70 هزار تومان بده بازی بخره برای PS3
همین الانشم کنسول x360 از PS3 قدرتش کمی کمتره حالا اگه PS4 کی بیاد اونوقت ماکروسافت هم کنسول جدید می ده ولی تا 2011 و 2012خبری نیست .
بازی های PS1 و PS2 هم نمی خوره .

halflife g
21-07-2009, 10:40
همین الانشم کنسول x360 از PS3 قدرتش کمی کمتره حالا اگه PS4 کی بیاد اونوقت ماکروسافت هم کنسول جدید

شما چطوري به اين نتيجه رسيدي؟؟؟؟؟؟

anf-b
21-07-2009, 10:42
سلام
اگه PlayStation 7 هم بیاد باز به پای Natal ماکروسافت نمیرسه!

Hunter lord
21-07-2009, 10:53
شما چطوري به اين نتيجه رسيدي؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز یه جوری صحبت می کنی انگار خبر نداری از نظر اکثر سایت ها و ... PS3 قوی ترین سخت افزار را دربین کنسول های نسل حاضر داره .

اگه PlayStation 7 هم بیاد باز به پای Natal ماکروسافت نمیرسه!

با این موافقم .

pedram_sad
21-07-2009, 10:55
نه آقا بازی های PS3 به 360 می خورد که کسی بیکار نبود 70 هزار تومان بده بازی بخره برای PS3
همین الانشم کنسول x360 از PS3 قدرتش کمی کمتره حالا اگه PS4 کی بیاد اونوقت ماکروسافت هم کنسول جدید می ده ولی تا 2011 و 2012خبری نیست .
بازی های PS1 و PS2 هم نمی خوره .
دوست محترم
شما وقتی از چیزی اطلاعی نداری مجبور نیستی بیای جوابی بدی که باعث سر درگمی دیگران بشه

تو تمام این 3 سال بار ها و بار ها تو تست های مختلف قدرت برتر 360 نسبت به ps3 اثبات شده
360 در ram و gpu نسبت به ps3 سر تر هست و مهم تر اون اسون بودن ساخت بازی برای این کنسول هست

و باز هم مهم تر از اون این که یک جورایی منبع تغذیه pc هست
که هر چی بازی تو بازار برای pc میبینید به لطف بودن 360 و port شدن از اون هست
که pc gamer ها میشین ببینن کی فلان بازی با تاخیر های 5 تا 7 ماهه و گاها 10 ماه واسه pc پورت میشه
که با گرافیک کمتر و دنیای از bug های مزحک باهاش سر و کله بزنن

بالای60 درصد بازی های ps3 هم port کنسول 360 هستن البته به جز exclusive هاش

ali_ranger22
21-07-2009, 11:04
دوستان بهتره اینقدر به Natal دل نبندید ! حداقل الان !
چون اولا اینکه اگه بیاد قیمتش احتمالا بالای 200 دلاره !
بعدش هم کمی وقت می بره تا بازی هاش زیاد بشه
الان چند نفر از شما حاضرید وقتی اومد بالای 200 تومن پول بدید بابتش ؟

halflife g
21-07-2009, 11:05
دوست عزیز یه جوری صحبت می کنی انگار خبر نداری از نظر اکثر سایت ها و ... PS3 قوی ترین سخت افزار را دربین کنسول های نسل حاضر داره .

دوست خوبم پلي استيشن فقط در مورد cpu از xbox360 جلوتره و گرنه از لحاظ گرافيك كه خودت تو مقايسه ها ديدي وضعش چجوريه؟؟(مقايسه چند تا بازي رو تو سايتاي معتبر ببين بعد)
تازه تا حالا كه از بالا بودن cpu پلي استيشن خيري بهش نرسيده.

ثانيا xbox360 كملا lead platform هستش يعني بازيها از اين كنسول port ميشن به ps3 يا pc (يه غير از بازهاي اختصاصي)

تازه بذار ناتال بياد اونوقت ...... .

halflife g
21-07-2009, 11:09

خيلي مهم نيس چجوري باشه.مهم اينه كه يه برتري محسوسه يه تجربه جديد

به نظر من اگه باز مايكروسافت گيج بازي درنياره پيروزي ناتال قطعيه (دير و زود داره سوخت و سوز نداره):31:

AC_POP
21-07-2009, 11:09

خوب سایت شو بگو

halflife g
21-07-2009, 11:13
خوب سایت شو بگو

pedram_sad
21-07-2009, 11:21
تازه تا حالا كه از بالا بودن cpu پلي استيشن خيري بهش نرسيده.

.
ازش بهش خیری نرسیده چون cell پردازنده ایه که هنوز developer ها علم و توانایی ساخت بازی رو براش ندارن و همین نوک پیکان انتقادات رو به سوی sony و ps3 نشانه برده که cnn تو اون مقاله اونطوری ps3 رو به چالش بکشه و مهر شکست نسل 7 رو روی اون بزنه

برای همینه که publisher ها از developer ها میخوان که از روی 360 اون رو port کنن تا هم هزینه کمتری ببره
هم بتونن یکم هم روی ps3 بفروشن

همین چند وقت پیش بود که activision کمپانی sony رو تهدید کرده بود که اگه قیمت ps3 رو کم نکنه اون رو از نظر بازی سازی تحریم میکنه
چون گفته بود علاوه بر فروش پایین این کنسول ساخت بازی برای اون هزینه های سر سام اوری داره و نمیصرفه

دوستان بهتره همین جا بحث VS رو تمام کنیم
بوده تاپیک های بسیاری که بعد از ساعت ها بحث های تمام نشدنی ره به LOCK بردن

موفق باشید

s-a-l-i-m
21-07-2009, 12:36
چطوری بازیکنان رو تو pes 2009 از یک تیم به تیم دیگر ببرم؟؟؟؟؟؟؟........
هر چی گشتم چیزی ندیدم اما تو pes 2006 مه چی دم دست بود......

ali320m
21-07-2009, 12:44
کسی جوابمو نمیده؟:41:

anf-b
21-07-2009, 14:17
دوست عزیز 200 دلار که کمه ! اگه 1000 دلار هم بود من میخرمش

yoosef_st
21-07-2009, 15:11
دوست عزیز ، به نظرت این وسیله به این خفنی 200 ، 300 یا حتی 500 دلار نمیارزه؟
نتال آخرشه. بزرگترین جهش صنعت بازی سازیه.
تنها اتفاق مهمی که میتونه بعد از نتال اختراع بشه اینه که بشه با ذهن بازی کرد...

hamijoon
21-07-2009, 17:19
دمش گرم اگه 200 دلار باشه كه خيلي عاليه . من رو 600 ، 700 حساب كرده بودم . آخه دارم پس انداز ميكنم

ali_ranger22
21-07-2009, 17:25
من نمی گم بده که !
من از نظر تجاری و موفقیتش دارم صحبت میکنم
این محصول باید طوری باشه که اکثرا برن بخرن تا بازیسازی براش زیاد بشه
200-300 دلار به نظر من می تونه توی موفق بودنش کمی مانع باشه
کسی که 200-300 تا پول کنسول میده بعد 300 تا هم بیاد پول اینو بده .... آدم یکم در موفقیت تجاریش شک می کنه
البته هنوز هیچی معلوم نیست نه موقع عرضه نه قیمت و...
من همیشه سعی می کنم بی طرف باشم الان هم می خوام همه ی جوانب رو در نظر بگیرم

hamijoon
21-07-2009, 17:44
بله 100% شما درست ميگين خوب حتما مايكروسافت هم به اين فكر كرده ديگه كه اگه قيمت بالا باشه كمتر كسي ميخره . حتما يه راهي پيدا ميكنن

iranian_ boy
21-07-2009, 18:01
سلام همه.
میگم چرا اینقدر قیمت رفته بالا؟؟؟!!!!
من امروز یه آرکید جاسپر واسه دوستم خریدم 320 . چه خبر مگه؟ تا دیروز آرکید فالکن 245 بود حالا شده 270.
از طرف که پرسیدم گفت قراره یه ورژن جدید بیاد تو بازار که کرک نمیشه واسه همین این مدلا گرون شدن. حالا نمیدونم راست گفت یا نه. !!!!
کسی خبر نداره؟

*QWERT*
21-07-2009, 18:18
بچه ها سایز wallpaperای xbox چقدر باید باشه؟؟(اندازش چنده؟)

p30 vahid
21-07-2009, 18:22
xbox جدید کی قراره بیاد یعنی سری بعد از 360

m.behnam
21-07-2009, 18:26
سلام همه.
من امروز یه آرکید جاسپر واسه دوستم خریدم 320 . چه خبر مگه؟ تا دیروز آرکید فالکن 245 بود حالا شده 270.
از طرف که پرسیدم گفت قراره یه ورژن جدید بیاد تو بازار که کرک نمیشه واسه همین این مدلا گرون شدن. حالا نمیدونم راست گفت یا نه. !!!!
کسی خبر نداره؟

یعنی دوست عزیز اینو بدون چرت گفته در حد المپیک.
دلیل گرون شدن Xbox یک مقداریش بر میگرده به فصل تابستون و یک مقداریش میرسه به تحریمات کشور عزیز ما و مشکلات زیادی در ارز ما و یکی دیگر از دلایل گرانی بیش از حد این است که بازار دست یک نفر افتاده و اون یک نفر هست که قیمت رو تعیین میکنه و بقیه کسانی که وارد کننده ی این وسایل هستن جنسشون در گمرک گیر کرده و یکی از دلایل مهم گرانی این هست.

SamGun
21-07-2009, 20:45
بچه ها سایز wallpaperای xbox چقدر باید باشه؟؟(اندازش چنده؟)

Xbox 360 که WallPaper نداره دوست عزیز !!!
تمام عکسهای موجود در پس زمینه فقط مربوط به Theme های اون هست که میتونید با داشتن Microsoft Points دانلود نمائید.

milky way
21-07-2009, 21:31
سلام همه.
کسی خبر نداره؟
اینو گفته که حتماً بخری و به فکر خرید در آینده نباشی :31:. با این تفکر که ورژن جدیدی هم به گفته ایشون در کار باشه آخه هنوز نیومده از کجا فهمیدن هک نمیشه!

halflife g
21-07-2009, 22:06
Xbox 360 که WallPaper نداره دسوت عزیز !!!
تمام عکسهای موجود در پس زمینه فقط مربوط به Theme های اون هست که میتونید با داشتن Microsoft Points دانلود نمائید.

نه wallpaper داره شما يه عكس معمولي رو ميتوني بندازي پس زمينه
خود دستگاه هم اون رو به عنوان theme ميشناسه(من الان عكس خودمو انداختم تو wallapper):31:

SIR MAMAD
21-07-2009, 22:21
اینو گفته که حتماً بخری و به فکر خرید در آینده نباشی :31:. با این تفکر که ورژن جدیدی هم به گفته ایشون در کار باشه آخه هنوز نیومده از کجا فهمیدن هک نمیشه!

از اون جایی که خالی بستن این جماعت کنتور نداره

یکی رو می خواد بدونه بزنه تو پرشون تا این قدر جفنگ نگن!

Xbox 360 که WallPaper نداره دسوت عزیز !!!

من دیروز تازه به لیو وصل شدم هنوز قضیه این بن شدن ها برام روشن نیست دارم بررسی میکنم که چه جوری احتمال بن شدن رو کم کنم

این sealth patch چیه قضیش؟

+ سوال دیگری هم از دوستان دارم

یکی این که این theme ها رو از کودوم بخش دانلود کنم...فیم و دمو نمی خوام دانلود کنم اگه عکسی چیزی هست از کجا بگیرم؟

یا اهنگ؟؟

همچنین سوال دیگه این که من با اپدیتی که در لیو داشتم ..کنسول تونست فرمت های mp4 رو برام پخش کنه

که قبل از اپدیت نمی شد

من برای این که فیلم هام رو بخوام به کمک 360 پخش کنم اول کانورت می کنم به mp4 بعد هم میریزم تو فلش یا گوشی یا ای پاد وصل می کنم به یو اس پی کنسول بعد هم پخش می کنم

فرمت دیگه هست که بشه کنسول پخش کنه

ممنون بابت وقتی که برای حل مشکلات دوستانتون صرف میکنید:11:

یه نکته مهم دیگه : الان تاپیک 800 صفحه شده و روز به روز استفاده ازش سخت تر می شه

همکاران ومدیران انجمن یه توضیحی به ما بدن که انجمن کنسول ها بحثش در انجمن مدیران به کجا رسید؟؟

وقتی پتانسیلش هست در بخش برای چی هی استخاره می کنید؟؟

حکایت انجمن اومبیل سایت هست که بعد از یه عمر که اون تاپیک تومتفرقه پیش رفت تازه تصمیم گرفته شد انجمن بشه و خیلی خیلی سریع هم پیشرفت کرد رفت جلو

کنسول ها هم فرقی با اون ندارن

حالا این استخاره برای چیه!! من هنوز نگرفتم

یه زیر شاخه 360 هم زیر انجمن کنسول ها که خود اون هم زیر بخش بازی هاست می زنید با دسته بندی

این طوری بهتر می شه.

یاد اون انجمنی که مدیر چند بخشش بودم بخیر درسته یک شیشم اعتبار این جا رو هم نداشت ولی به ادمینش هر وقت می گفتم برام یه زیر بخش بزن تحت عنوان این به این دلایل سریع ایجاد می کردو اپدیتش می کردیم

حالا نمی گم این طوری چون شرایط ورلد با اون انجمن ها فرق می کنه ولی حالا که این همه فعال و طرفدار هست ایجاد نشدن بخش به ضرر خود سایت هست

:46:

Jeff hardy M
21-07-2009, 22:23
سلام
بازیهایی مثل COD 5 - WWE RAW VS SD 2009 - FIFA 09 - PES 09 - واسه XBOX 360 هست؟؟؟

SIR MAMAD
21-07-2009, 22:23
خود دستگاه هم اون رو به عنوان theme ميشناسه(من الان عكس خودمو انداختم تو wallapper):31:
:31: چه طوری یه توضیحی می دید؟

من الان فلشم رو وصل کنم به دستگاه برم تو my xbox از طریق عکس های داخل که شناسایی میکنه تو پنلش این امکان هست؟

Jeff hardy M
21-07-2009, 22:27
من هفته ی بعد میخوام XBOX 360 بخرم اخرین سوال بین دو مدل Premium و Elite کدوم رو بخرم ؟؟ پست اول هم خوندم

SamGun
21-07-2009, 23:13

جعلل خالد !!!!
حالا برای این کار باید کجا بریم داداش ؟؟؟

من دیروز تازه به لیو وصل شدم هنوز قضیه این بن شدن ها برام روشن نیست دارم بررسی میکنم که چه جوری احتمال بن شدن رو کم کنم

این sealth patch چیه قضیش؟

+ سوال دیگری هم از دوستان دارم

یکی این که این theme ها رو از کودوم بخش دانلود کنم...فیم و دمو نمی خوام دانلود کنم اگه عکسی چیزی هست از کجا بگیرم؟

یا اهنگ؟؟

همچنین سوال دیگه این که من با اپدیتی که در لیو داشتم ..کنسول تونست فرمت های mp4 رو برام پخش کنه

که قبل از اپدیت نمی شد

من برای این که فیلم هام رو بخوام به کمک 360 پخش کنم اول کانورت می کنم به mp4 بعد هم میریزم تو فلش یا گوشی یا ای پاد وصل می کنم به یو اس پی کنسول بعد هم پخش می کنم

فرمت دیگه هست که بشه کنسول پخش کنه

ممنون بابت وقتی که برای حل مشکلات دوستانتون صرف میکنید
البته بازی هایی که sealth patch هسنتد باعث شدن قضیه ی Ban شدن به صفر برسه ولی نمیشه گفت 100% منتفی شده .

ببینید در بین فایلهای بازی یکسری Certificate وجود داره که این فایلها مهر تائید Orginal بودن بازی رو برای سرور LIVE میزنه !!
این فایلها به نام partion Video معروف هستند که در هنگام بازی خوانده میشوند .اگر این فایلها در بازی وجود نداشته باشد به اون
Non-sealth patch گفته میشود و با وجود داشتن آن sealth patch گفته میشود.
فایلهای sealth patch یا در اصل Partion Video توسط ورژن هک شده ی درایو های DVD کنسول که iXtreme نام دارد خوانده میشود
که با اومدن Partion Video ورژن Wave 3 شما حتما نیاز به iXtreme 1.6 یا 1.51 دارید که برای کسانی که در LIVE بازی میکنند حتما 1.6 توصیه میشه.

شما برای دانلود تم نیاز Microsoft Points دارید که یک واحد پولی در LIVE هست.در واقع هر 1200 Microsoft Points حدود 20000 تومن قیمت داره که میتونید از فروشگاه ---------- تهیه کنید.

برای دانلود تم و هر آنچه که نیاز دارید فقط کافی هست که دکمه ی X وسط دسته رو زده و وارد منوی MarketPlace شده و سپس روی کزینه ی Game Market Place کلیک کنید .حالا میتونید از اینجا هر آنچه میخواهید دانلود کنید.

این قضیه ی پخش فایلهای تصویری هم خیلی مسخره هست که شما برای اجرای یکسری از فایلها نیاز به آپدیت هست !!!!

بله فرمت avi و wav و Divx هم قابل پخش هستند .

mehdi_360
21-07-2009, 23:31
Jeff hardy M بستگی به بودجت داره...
معلومه الیت بهتره...

siavash2death
21-07-2009, 23:39
سوال کردن نداره دوست عزیز که!خب مسلما الایت

pedram_sad
21-07-2009, 23:49
سلام همه.

خلاصه بگم چون اینجا ایرانه همین

xbox جدید کی قراره بیاد یعنی سری بعد از 360
بعد از سال 2014 میلادی

سلام
بازیهایی مثل COD 5 - WWE RAW VS SD 2009 - FIFA 09 - PES 09 - واسه XBOX 360 هست؟؟؟
بله هست
اونم بهترین و با کیفیت ترین نسخش

siavash2death
22-07-2009, 03:14
دوستان عزیز.نمی دونم سوالم شاید قدیمی باشه و یا شایدم مسخره!!نمی دونم.ولی مجبورم بپرسم!
آیا بازی gta برای x360 موجود هست؟

R e Z a
22-07-2009, 08:10
بله دوست عزیز موجود هستGrand Theft Auto IV ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Jeff hardy M
22-07-2009, 09:16
سلام من Premium 40 gig رو تو قزوین قیمت کردم 330 هزار تومن میداد ps3 هم430 تا 480 ولی قیمت Elite رو نمیدونم ؟

SamGun
22-07-2009, 10:32
سلام من Premium 40 gig رو تو قزوین قیمت کردم 330 هزار تومن میداد ps3 هم430 تا 480 ولی قیمت Elite رو نمیدونم ؟

به به !!!
Perimium یه چیزش کم بود اونم مدل 40 GB بود که فروشندگان عزیز زحمت کشیدن و اونو عرضه کردن .

واقعا من نمیدونم یکسری خجالت نمیشکن میرن این همه پول مغازه و کرایه میدن و بعد میشن پشت میز و هر چرت و پرتی که از جلوی اون مغز کوچیکشون رد میشه به این ملت بد بخت میگن !!!!

1987msb
22-07-2009, 11:01
با سلام حضور همه ي دوستان خوبم :31:
من يه سايتي رو پيدا كردم كه آرشيو بازي هايش خيلي كامي و بازي ها رو با كيفيت معمولي با قيمت 3000 و با كيفيت عالي 3500 مي ده و در ضمن براي شهرستان هم ارسال مي كنه.
Xbox 360 : * ارائه بازیهای جدید درکوتاه ترین زمان پس از تاریخ انتشار رسمی در جهان * بهره گیری از کاملترین آرشیو بازی در کشور و دانلود بازی ها به صورت انحصاری * ارائه کلیه بازیها بر روی دیسکهای مرغوب باکیفیت رایت فوق العاده بالا و چاپ رنگی روی دیسک همراه با رده بندی سنی و

توضیحات کلی در مورد بازی * فروش انواع کنسول Xbox 360 و لوازم جانبی ان با قیمتی مناسب * تعمیرات تحصصی کنسول XBOX360 * ارائه کلیه بازیها به صورت Full stealth * ارائه مشاوره تخصصی جهت اتصال به لایو ، ساخت گیمرتگ در لایو ومسائل راجع به Banو پیشگیری از آن * فروش اکانتهای گلد و مایکروسافت پوبنت با بهترین قیمت * اجرای متدهای تخصصی به منظور پیشگیری از مشکل سه چراغ قرمز و همچنین تعمیر کنسولهای سه چراغ شده * ارائه مشاوره جهت خرید کنسول و لوازم جانبی به صورت نو یا استوک • * تهیه بازی های ارجینال به قیمت مناسب
اينم آدرسش:

SamGun
22-07-2009, 11:17
با سلام حضور همه ي دوستان خوبم :31:
من يه سايتي رو پيدا كردم كه آرشيو بازي هايش خيلي كامي و بازي ها رو با كيفيت معمولي با قيمت 3000 و با كيفيت عالي 3500 مي ده و در ضمن براي شهرستان هم ارسال مي كنه. اينم آدرسش:

تبلیغات ممنوع هست.

لطفا رعایت کنید.

AC_POP
22-07-2009, 11:26
من رفتم ولی سایتش خیلی ناقصه . از همه مهمتر واسه چیزای کوچیک مثل برچسب ایکس باکس خرید پستی نذاشته . یا اینکه قیمت هاشون رو ننوشته .

1987msb
22-07-2009, 11:33
تبلیغات ممنوع هست.

لطفا رعایت کنید.

چشم، ديگه تكرار نميشه. :18:

milky way
22-07-2009, 13:29
چشم، ديگه تكرار نميشه. :18:
سایت خودته نه :31::46::27:.

mm00
22-07-2009, 16:46

دوسته من کدام مغازه والا من هرجا رفتم همچین چیزی نگفتن احتملا با ps3 اشتباه گرفته !!!
شما برو ایسان نت تو خیام ..... قیمت بگیر

ali320m
22-07-2009, 18:28
سلام
چطوری میتونم بفهمم نسخه داشبوردم چیه؟
منظروتون از کیفیت عالی و معمولی چیه ؟چه فرقی میتونه داشته باشه و به چه دلیل؟

SamGun
22-07-2009, 19:51
سلام
چطوری میتونم بفهمم نسخه داشبوردم چیه؟
منظروتون از کیفیت عالی و معمولی چیه ؟چه فرقی میتونه داشته باشه و به چه دلیل؟

ما 2 نوع داشبورد بیشتر نداریم :

Pre-NXE که داشبورد قبلی هست و دیگری هم NXE که داشبورد جدید هست :

---------------------------
سوال دوومتون رو متوجه نشدم !!! منظورتون چیه ؟؟

siavash2death
23-07-2009, 00:54
دوستان سایتی وجود داره که اگه خواستم بازی بگیرم آنلاین سفارش پستی بدم؟
چون جایی که من هستم هم به نظر خود من قیمتش یه خورده گرونه(5 تومن)و هم اینکه بعضی بازیهایی رو که من می خواستم رو نداره یا تموم کرده.مثلا بازی gta رو بعد از چند مدت آورده می گه 8 تومن!!
من هم راحت و با خونسردی زدم از مغازه طرف اومدم بیرون!!

SamGun
23-07-2009, 01:16
دوستان سایتی وجود داره که اگه خواستم بازی بگیرم آنلاین سفارش پستی بدم؟
چون جایی که من هستم هم به نظر خود من قیمتش یه خورده گرونه(5 تومن)و هم اینکه بعضی بازیهایی رو که من می خواستم رو نداره یا تموم کرده.مثلا بازی gta رو بعد از چند مدت آورده می گه 8 تومن!!
من هم راحت و با خونسردی زدم از مغازه طرف اومدم بیرون!!

میگن Pinta کارش خوبه ولی من خودم تاحالا ازش خرید نکردم.

ali320m
23-07-2009, 01:43
ممنون دوست عزیز جوابمو دادی.

برای آپدیت داشبردو پرسیدم پس این ixtrem 1.6 و فریم ور چیه؟
سوال دومم درباره بازیها بود که یکی از دوستان در معرفی یکی از سایت های بازی گفت بازی با کیفیت معمولی 3 تومن کیفیت عالی 3.5 یا 4 تومن..

amindalton
23-07-2009, 01:48
سلام به همگی،

می خواستم بدونم که میشه آهنگ،فیلم و یا عکس رو روی هارد ایکس باکس پرمیوم ذخیره سازی کرد؟ و اگر میشه، چطوری؟

مرسی........

siavash2death
23-07-2009, 01:54
میگن Pinta کارش خوبه ولی من خودم تاحالا ازش خرید نکردم.

دوست عزیز.می شه دقیق آدرس سایتش رو بدی؟من هر چی توی گوگل سرچ می کنم چیزی برام نمیاد!:31:

siavash2death
23-07-2009, 02:16
دوستان چجوری می تونم بفهمم چه نسخه ای از این I-XTERME روی دستگاهم نصبه؟

mkh-n71
23-07-2009, 07:12
دوستان یه نگاهی به این عکس بندازید!

مشکلی نداره؟؟:40:

anf-b
23-07-2009, 09:42
دوست عزیز.می شه دقیق آدرس سایتش رو بدی؟من هر چی توی گوگل سرچ می کنم چیزی برام نمیاد!:31:

من خودم دوبار ازش خرید کردم! خیلی کاراش باحالند!

mahmood85
23-07-2009, 09:46
دوستان می خواستم بدونم قیمت xbox 360 premium الان چند هست و تو تهران کجا قیمت مناسب پیدا میشه اگه جواب بدین ممنون میشم.

cj-afshin
23-07-2009, 12:54
دوستان می خواستم بدونم قیمت xbox 360 premium الان چند هست و تو تهران کجا قیمت مناسب پیدا میشه اگه جواب بدین ممنون میشم.
من پنجشنبه هفته پیش خریدم از آشنا از توپخونه پاساژ لباف(چون مطمئنه)480 تومن.البته به همه میگفت 480
ولی جاهای دیگه توی همون توپخونه قیمت کردم 415تومن 420تومن هم بود.ولی خب نمی شه اعتماد کرد(چون تو ایکس باکس دستکاری زیاد می شه کرد)
------
یک سوال من یک assassians creed خریدم ولی اجرا نمی شه:41:.(فکر کنم ریجن ژاپن هست).آخه شرکت t20 هم بود:18:
حالا نمیشه درستش کنم ؟(یعنی ریجنش رو PAL یا FREE کنم):13:

pedram_sad
23-07-2009, 12:58

عکس از کنسول خودت هست ؟
این روش که بهش میگن xcm فکر کنم که با وجود اون additiona fan که جلوی heatsink ها هست گرمای خیلی زیادی تهویه میشه و cooling بهتری داره

این عکس فکر کنم یک جریانش فرق داره :31:

دوستان چجوری می تونم بفهمم چه نسخه ای از این I-XTERME روی دستگاهم نصبه؟
شما باید یکی از بازی های جدید که از 2 یا 3 ماه قبل به این سمت اومده رو بگیری بزاری تو کنسول
اگه اجرا شد که احتمال 90 درصد up هست
و باید با نرم افزار خود dvd بازی رو هم بررسی کنی که یک وقت تبدیل نشده باشه
چون اگه تبدیل شده باشه دیگه روی 1.6 اجرا نمیشه و open try میده

سلام به همگی،

می خواستم بدونم که میشه آهنگ،فیلم و یا عکس رو روی هارد ایکس باکس پرمیوم ذخیره سازی کرد؟ و اگر میشه، چطوری؟
مرسی........

فقط اهنگ میشه اونم audio cd
که باید دیسک رو بزاری و track های انتخابی رو rip کنی تو هارد

اخرین قیمتی که یکی از دوستان خرید 480 بود
و در ارزونترین مورد 425 تومان

برای این مساله تاپیک جدا زدن دوستان

pedram_sad
23-07-2009, 13:03
------
یک سوال من یک assassians creed خریدم ولی اجرا نمی شه:41:.(فکر کنم ریجن ژاپن هست).آخه شرکت t20 هم بود:18:
حالا نمیشه درستش کنم ؟(یعنی ریجنش رو PAL یا FREE کنم):13:
سعی کن بازی هات رو از ادم های حرفه ای نهیه کنی نه از یک مشت ...
این ها علاوه بر رعایت نکردن جنس dvd که پدر lens رو در میاره
سرعت write هم رعایت نمیکنن

این مشکل اگه از region باشه و خود Dvd مشکل نداشته باشه راهی نداره
چون Region بازی رو نمیشه عوض کرد و فقط ماله دستگاه عوض میشه

cj-afshin
23-07-2009, 14:42
سعی کن بازی هات رو از ادم های حرفه ای نهیه کنی نه از یک مشت ...
این ها علاوه بر رعایت نکردن جنس dvd که پدر lens رو در میاره
سرعت write هم رعایت نمیکنن

این مشکل اگه از region باشه و خود Dvd مشکل نداشته باشه راهی نداره
چون Region بازی رو نمیشه عوض کرد و فقط ماله دستگاه عوض میشه
پس باید بازی رو پسش بدم
یعنی اصلا نمیشه ریجن بازی رو عوض کرد؟
سوال حذف شد(جای دیگر مطرح شد)

pinky
23-07-2009, 15:53
سلام دوستان من تازه xbox خریدم چند تا سوال داشتم!
1.هد ست من کار نمی کنه اصلا هد ست توی بازی کار میکنه یا فقط برای بازی انلاین هستش؟
2.مادر برد من jasber هستش و ساخت ماه 4 2009 حالا می خواستم بدونم بعد چند ساعت بازی باید خاموشش کرد تا سرد شه
فروشنده می گفت هر 3 ساعت اما می خوام 1 جواب مطمئن داشته باشم
3.من fifa 2009 گرفتم و تلوزیون مون هم LCD نیست نوشته های بازی خیلی ریزه می خواستم بدونم می شه رزولوشن بازی عوض کرد؟
اخه وحشتناک ریزه باید بچسپی به تلوزیون تا اسم بازیکن ها رو بتونی بخونی!
4.وقنی فیلم هم باهاش نگاه کنی همون قدرداغ می کنه باهاش بازی کنی؟

amin 2010
23-07-2009, 17:33
یک سوال دیگه:call of duty 5 کامپیوتر با ایکس باکس 360 فرق می کنه؟
فرقی نمی کنه.

مبارکه

.مادر برد من jasber هستش و ساخت ماه 4 2009 حالا می خواستم بدونم بعد چند ساعت بازی باید خاموشش کرد تا سرد شه

هر دو ساعت برو تو دشبورد بعد از 10 دقیقه 360 رو خاموش کن.یه 1 ساعت فرصت بده بعد دوباره خواستی بازی کن.

1.هد ست من کار نمی کنه اصلا هد ست توی بازی کار میکنه یا فقط برای بازی انلاین هستش؟

برای بازی های انلاین هست ولی تو بعضی بازی ها مثل ENDWAR ,GUITAR HERO می شه ازش استفاده کرد.

.من fifa 2009 گرفتم و تلوزیون مون هم LCD نیست نوشته های بازی خیلی ریزه می خواستم بدونم می شه رزولوشن بازی عوض کرد؟

رو تلویزیون نمی شه ولی رو LCD می شه رزولوشن رو بالا پایین کرد.

.وقنی فیلم هم باهاش نگاه کنی همون قدرداغ می کنه باهاش بازی کنی؟
بنا به تجربه خودم وقتی فیلم می بینی خیلی کمتر داغ می شه.(مطمئن نیستم)
موفق باشی.

حنيف رنجبر
23-07-2009, 18:18
بچه ها xbox360 jasper بخرم یا pc رو ارتقا بدم؟

mahmood85
23-07-2009, 18:44

یعنی گرون شده چون تو صفحه اول زده 320 تا 350 موضوع چیه.:18:

amirtaker
23-07-2009, 19:53
آقایون استاد;تفاوت جاسپر با فالکون چیه؟

starpars
23-07-2009, 20:38
آقایون استاد;تفاوت جاسپر با فالکون چیه؟
هر چی نانو متر (nm) کمتر باشه توان مصرفی کمتر میشه و در نتیجه حرارت کمتری تولید میشه و در نهایت عمر دستگاه بیشتر میشه با این توضیح:
1: مهم ترین تفاوتشون اینه که در فالکون 65cpu نانومتریه و gpu (واحد پردازش گرافیک ) 90 نانومتره.
اما در جاسپر 65cpu نانومتریه و gpu (واحد پردازش گرافیک ) هم 65 نانومتریه .

2: تفاوت دیگه اینه که پاور های فالکون 175 وات هستش و پاور جاسپر 150 وات هست که مربوط به همون توضیحات بالا میشه.

3: تفاوت دیگه اینه که در جعبه جاسپر مموری کارت خارجی وجود نداره و بجای اون خود کنسول 256 MB حافظه داخلی داره.
در حالی که در جعبه فالکون مموری کارت خارجی وجود داره و حافظه داخلی وجود نداره.

amirtaker
23-07-2009, 20:41
یعنی اگه من بخوام بگیرم جسپر بهتر از فالکونه؟

starpars
23-07-2009, 20:46
یعنی اگه من بخوام بگیرم جسپر بهتر از فالکونه؟
100 % جاسپر بهتره مخصوصا اگه زیاد بازی میکنید.

1987msb
23-07-2009, 22:15
سعيد جان براي فايل pdf مربوط به باز كردن 360 ازت تشكر مي كنم، دستت درد نكنه، راستي با چه برنامه اي فشردش كرده بودي؟(پسوندش ناشناس بود):11:

آموزش برنامه jungle flasher رو كي درست مي كني؟:46:

cj-afshin
23-07-2009, 22:31
می شه بگید دقیقا چه فرمت هایی رو ساپورت می کنه؟(صوتی.تصویری و...)
آخه من هرچی به wmv تبدیل میکنم با فلش میزارم نمی خونه.

pedram_sad
23-07-2009, 22:33
می شه بگید دقیقا چه فرمت هایی رو ساپورت می کنه؟(صوتی.تصویری و...)
آخه من هرچی به wmv تبدیل میکنم با فلش میزارم نمی خونه.
شما از طریق live اون codec که 5 مگ حجمش هست رو dl کردی ؟

siavash2death
24-07-2009, 00:20
عکس از کنسول خودت هست ؟
این روش که بهش میگن xcm فکر کنم که با وجود اون additiona fan که جلوی heatsink ها هست گرمای خیلی زیادی تهویه میشه و cooling بهتری داره

این عکس فکر کنم یک جریانش فرق داره :31:

شما باید یکی از بازی های جدید که از 2 یا 3 ماه قبل به این سمت اومده رو بگیری بزاری تو کنسول
اگه اجرا شد که احتمال 90 درصد up هست
و باید با نرم افزار خود dvd بازی رو هم بررسی کنی که یک وقت تبدیل نشده باشه
چون اگه تبدیل شده باشه دیگه روی 1.6 اجرا نمیشه و open try میده

فقط اهنگ میشه اونم audio cd
که باید دیسک رو بزاری و track های انتخابی رو rip کنی تو هارد

برای این مساله تاپیک جدا زدن دوستان

دوست عزیز.ممنون از جوابت.شرمنده که کل پاسخ هات رو نقل قول کردم!چون با اون یکی امکان فروم ها بلد نیستم کار کنم!:41:
می خواستم بگم من حدود 1 ماه هستش که دستگاهم رو خریدم.ولی چون منتظر موندم و جاسپر گیرم نیومد مجبور شدم فالکون بگیرم!البته چندان نگرانش نیستم.چون که زیاد پای بازی نمی شینم!می خواستم بگم آخرین بازی ای که گرفتم و تمومش هم کردم call of duty 5 بودش.بازیهای دیگه هم روی دستگاهم نصب کردم.
مثل nfs under cover-dark sector-pes09 -ge o w 2
می تونم بپرسم منظورت از این open try چیه؟و همچنین اینکه نرم افزارش چیه و لینکش رو بگذاری؟
یه مورد دیگه.اینجا بازی های x360 رو گرون می فروشند.می خواستم ببینم سایتی سراغ ندارید که بتونم ازش خرید پستی با قیمت مناسب داشته باشم؟شرمنده دوست عزیز.می دونم خیلی سوال پرسیدم.واقعا معذرت می خوام!:11:

pedramch
24-07-2009, 00:38
سلام..یه سوال!
xbox 360 فیلم هم پخش میکنه؟

ممنون/:5:

pedram_sad
24-07-2009, 00:55
دوست عزیز.ممنون از جوابت.شرمنده که کل پاسخ هات رو نقل قول کردم!چون با اون یکی امکان فروم ها بلد نیستم کار کنم!:41:
می خواستم بگم من حدود 1 ماه هستش که دستگاهم رو خریدم.ولی چون منتظر موندم و جاسپر گیرم نیومد مجبور شدم فالکون بگیرم!البته چندان نگرانش نیستم.چون که زیاد پای بازی نمی شینم!می خواستم بگم آخرین بازی ای که گرفتم و تمومش هم کردم call of duty 5 بودش.بازیهای دیگه هم روی دستگاهم نصب کردم.
مثل nfs under cover-dark sector-pes09 -ge o w 2
می تونم بپرسم منظورت از این open try چیه؟و همچنین اینکه نرم افزارش چیه و لینکش رو بگذاری؟
یه مورد دیگه.اینجا بازی های x360 رو گرون می فروشند.می خواستم ببینم سایتی سراغ ندارید که بتونم ازش خرید پستی با قیمت مناسب داشته باشم؟شرمنده دوست عزیز.می دونم خیلی سوال پرسیدم.واقعا معذرت می خوام!:11:
open try که میده یعنی دیسک قابل خوندن نیست
و اگه روی اون click کنی و یک انیمیشنی نشون بده که میگه برای بازی دیسک رو داخل کنسول 360 بزارید یعنی این که تبدیل شدس

اون نرم افزار هم اسمش XDVDMulleter هست

سایت هایی که دوستان معرفی کردن هست که تا 2500 میدن

شما با falcon میتونی تا 7 یا 8 ساعت هم بازی کنی
اگه cooling کنی تا 11 ساعت هم میتونی راحت بازی کنی

pedram_sad
24-07-2009, 01:07
سلام..یه سوال!
xbox 360 فیلم هم پخش میکنه؟

ممنون/:5:
بله دوست عزیز که تصادفا هم نام هم هستیم :31:
فیلم پخش میکنه با فرمتهای wmv و dvd و علاوه بر اون برای دیدن پیوند های avi و dviX هم میتونید با دانلود CODEC اون از live این قابلیت رو هم اضافه کنید بهش

احمدصالح پور
24-07-2009, 09:07
سلام دوستان عزیز اگه یکی از دوستان لطف کنه و لیستی از بازیهای اختصاصی 360 رو برام بذاره ممنون میشم .....

p3yman_xl
24-07-2009, 09:54
سلام دوستان عزیز اگه یکی از دوستان لطف کنه و لیستی از بازیهای اختصاصی 360 رو برام بذاره ممنون میشم .....

سلام
اینجا لیست کامل بازی های اختصاصی Xbox360 رو ببینید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2FXbox_360_exclusives)

احمدصالح پور
24-07-2009, 10:34
سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2FXbox_360_exclusives)
دوست عزیز ممنون بابت توجهتون ولی متاسفانه برای من باز نکرد اگه لطف کنین و اینجا برام کپی کنین خیلی ممنون میشم ....موفق باشین...

m.behnam
24-07-2009, 10:45
سلام
راستی قضیه این بازی GTA انحصاری XBOX چییه؟؟
اگه میشه یکی از دوستان بیاد و دربارش توضیح بده و چندتا عکس و... بذاره.
TANX

Jeff hardy M
24-07-2009, 11:38
دوست عزیز ممنون بابت توجهتون ولی متاسفانه برای من باز نکرد اگه لطف کنین و اینجا برام کپی کنین خیلی ممنون میشم ....موفق باشین...
واسه من باز شد

Jeff hardy M
24-07-2009, 11:42
سلام

لیست کامل نیست
یه سری بازی ها نیستن

milky way
24-07-2009, 11:59
لیست کامل نیست
یه سری بازی ها نیستن
کامله دیگه، مثلاً چی نیست؟

Jeff hardy M
24-07-2009, 12:11
یکیش رو میگم بازی :wwe raw vs smackdown 2009
تو این سایت لیست کامل بازی ها هست 6 صفحه

milky way
24-07-2009, 13:01

خوب اینکه اختصاصی نیست، شما گفتی لیست بازیهای اختصاصی.

pedram_sad
24-07-2009, 13:05
سلام
راستی قضیه این بازی GTA انحصاری XBOX چییه؟؟
اگه میشه یکی از دوستان بیاد و دربارش توضیح بده و چندتا عکس و... بذاره.
TANX
2 تا dlc برای بازی gta 4 به صورت Exclusive برای xbox 360 اومد که یکیش چند ماه قبل اومد و دیگریش هم اخر تابستان میاد
و فقط میتونید این 2 اضافه شونده رو از live به قسمت 1600 ms بخرید و باید تو هارد باشه

البته rockstar اعلام کرد که تو پاییز این 2 اضافه شونده در داخل یک dvd برای بازار هم میاد

این بازی که شما گفتید exclusive نیست
این بازی حتی برای ps2 هم میاد

*M!L4D*
24-07-2009, 14:05
راستی حرف از Lost & Damned شد ... کسی Lost & Damned رو تست نکرده ... ؟

pedram_sad
24-07-2009, 15:49
راستی حرف از Lost & Damned شد ... کسی Lost & Damned رو تست نکرده ... ؟
این بازی چون فقط تو live عرضه شده و نیاز به 1600 تا microsoft point هم داره درصد کسانی که مخصوصا تو ایران اون رو بازی کردن خیلی پایین اورده

چون هم به gold و هم خط adsl و هم هارد نیازه

نمیدونم حالا شاید دوستانی تو این تاپیک گرفتن بازی رو

amirtaker
24-07-2009, 17:41
یه سوال elite فقط فالکون داره؟

alipsp
24-07-2009, 18:00
ببین داداش بزار خیالتو راحت کنم.ساخت ایکس باکس مثل ساخت سالاد میمونه.:18:
قطعاتو میریزن تو ظرف هم میزنند و در نهایت هر مدل ایکس باکسی با هر مدل و نوع قطعات ساخته میشه
ودر آخر لوازم جانبی مثل سسی میمونه که خودت طعمشو انتخاب میکنی بسته به حجم جیبت داره.
کلاس آشپزی نبودااااا!!!!!:31:

Rohallah_tavakoli
24-07-2009, 18:50
یه سوال elite فقط فالکون داره؟

سلام دوست عزيز...

مدل هاي بر متفاوت هست ... شما يه چند مدتي صبر كنيد ميتوني با برد جاسپر هم بخريد....

موفق باشي

يا حق:11:

ببین داداش بزار خیالتو راحت کنم.ساخت ایکس باکس مثل ساخت سالاد میمونه.:18:
قطعاتو میریزن تو ظرف هم میزنند و در نهایت هر مدل ایکس باکسی با هر مدل و نوع قطعات ساخته میشه
ودر آخر لوازم جانبی مثل سسی میمونه که خودت طعمشو انتخاب میکنی بسته به حجم جیبت داره.
کلاس آشپزی نبودااااا!!!!!:31:

عجب جوابي !!! :10:كلي خنديديم به مايكروسافت :27:

hamijoon
24-07-2009, 20:31
بچه ها من ميخوام X باز كنم يكم تميزش كنم اين لينكي كه Samgun داده خرابه چيكار كنم ؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] __1586____1705___1585___1583___1606__Xbox360___158 .html
بعدش جوري هست كه خودم بتونم ؟؟ نزنم داغونش كنم :دي

pinky
24-07-2009, 21:36
چه جوری میشه اپ دیت کردش تا فیلم ریپ نشون بده؟

pedram_sad
24-07-2009, 21:54
چه جوری میشه اپ دیت کردش تا فیلم ریپ نشون بده؟
همین صفحه قبل رو میخوندید بد نبود

باید وصل بشید به live و codec مربوط رو دانلود کنید

siavash2death
25-07-2009, 00:26
open try که میده یعنی دیسک قابل خوندن نیست
و اگه روی اون click کنی و یک انیمیشنی نشون بده که میگه برای بازی دیسک رو داخل کنسول 360 بزارید یعنی این که تبدیل شدس

اون نرم افزار هم اسمش XDVDMulleter هست

سایت هایی که دوستان معرفی کردن هست که تا 2500 میدن

شما با falcon میتونی تا 7 یا 8 ساعت هم بازی کنی
اگه cooling کنی تا 11 ساعت هم میتونی راحت بازی کنی

دوست عزیز.این پیغام رو فقط بار اول که یه دیسک بازی کال آف دیوتی رو گرفتم داد و روی دستگاه هم تا 60 و خورده ای درصد می رفت و این پیغام رو می داد.من رفتم پس دادم و یه بازی دیگه گرفتم.
ولی حدود یه هفته است که همین بازی رو گرفتم.کامل روی دستگاه نصب شد و تمومش کردم.

این پیغام رو بعد از ارور دیسک قابل خوندن نیست به من نداد.موقعی که می خوام بازی کنم اول گزینه play from hard disk یا یه همچین چیزی رو می زنم و بعد انیمیشن گذاشتن دیسک میاد و بعد دیسکش رو می ذارم و خودش محو می شه و می ره داخل بازی!

یعنی با این تفاسیر دستگاه من تبدیل شده هستش؟:41:

mahmood85
25-07-2009, 08:58
می خواستم بدونم جاسپر و فالکون دقیقا چه فرقهایی با هم دارن و ایا از نظر performance هم تفاوتی دارن یا نه.

pedram_sad
25-07-2009, 12:30
دوست عزیز.این پیغام رو فقط بار اول که یه دیسک بازی کال آف دیوتی رو گرفتم داد و روی دستگاه هم تا 60 و خورده ای درصد می رفت و این پیغام رو می داد.من رفتم پس دادم و یه بازی دیگه گرفتم.
ولی حدود یه هفته است که همین بازی رو گرفتم.کامل روی دستگاه نصب شد و تمومش کردم.

این پیغام رو بعد از ارور دیسک قابل خوندن نیست به من نداد.موقعی که می خوام بازی کنم اول گزینه play from hard disk یا یه همچین چیزی رو می زنم و بعد انیمیشن گذاشتن دیسک میاد و بعد دیسکش رو می ذارم و خودش محو می شه و می ره داخل بازی!

یعنی با این تفاسیر دستگاه من تبدیل شده هستش؟:41:
راستش من متوجه نشدم شما چی گفتی ؟

منظورتون از انیمشین گذاشتن دیسک چیه ؟ چون من همچین چیزی ندیدم

برای این که بفهمید دستگاتون update شده یا نه همونطور که گفتم باید یکی از بازی هایی که از H.A.W.K.S به این سمت اموده رو بگیریو اگه اجرا کرد UP شده
مثلا جدیدترینش همین ufc یا coj

می خواستم بدونم جاسپر و فالکون دقیقا چه فرقهایی با هم دارن و ایا از نظر performance هم تفاوتی دارن یا نه.
نه از نظر کارایی فرقی ندارن و فقط از نظر cooling که jasper به خاطر این که هم gpu و cpu اون 65 نانو شدن خنک تر کار میکنه

mahmood85
25-07-2009, 13:38
یعنی فقط به خاطر کولینگ 100 هزار تومان اختلاف قیمت دارن.
من جایو گیر اوردم که xbox360 premum فالکون رو 315 هزار تومان میده خوبه یا نه.

pedram_sad
25-07-2009, 13:44
یعنی فقط به خاطر کولینگ 100 هزار تومان اختلاف قیمت دارن.
من جایو گیر اوردم که xbox360 premum فالکون رو 315 هزار تومان میده خوبه یا نه.
قیمت هاش تو مملکت ما اینطوری وگرنه جاهای دیگه یکین و گاها jasper ارزونتر از falcon
چون قیمت تمام شده اون کمتره برای ms

فروشنده های مثلا محترم ما به بهانه این که جدیده , کمتر داغ میکنه به این نتسجه رشیدن در اجماعی به نام متخصصین official از خود ms در ایران که اصلا خراب نمیشه و گرونتر میدن و کلی هم رو این مثلا مانور میدن در حد ارتش

در حالی که در واقعیت امار خرابی jasper هم گزارش شده و روز به روز بیشتر هم میشه

mahmood85
25-07-2009, 13:51
پدرام جون در کل تو ایران با این قیمتها کدوم بهتر و به صرفه تر هست(در مدل premum).

halflife g
25-07-2009, 15:09
جعلل خالد !!!!
حالا برای این کار باید کجا بریم داداش ؟؟؟

بابا استاد منو به شك انداختي .
ميشه ميشه wallpaper انداخت فقط ببين منظور شما هم همينه يا اينكه من اشتباه متوجه شدم:

(منظورتون همين عكس پشت تم هستش؟؟)

pedram_sad
25-07-2009, 16:35
پدرام جون در کل تو ایران با این قیمتها کدوم بهتر و به صرفه تر هست(در مدل premum).
قیمت های جفتش الان کذایی هست
چون قبل تابستون 20 تومان فرق داشتن

به نظر من شما صبر کن بعد از تابستان و اواسط ابان بگیر که بر میگرده به واقعی

اگه هم خیلی عشق game داری به نظر من jasper بگیر که خیالت حداقل روی کاغذ راحت باشه

Jeff hardy M
25-07-2009, 16:57
سلام
من اگه بخوام یه بازی رو تو xbox360 بریزم تا دیگه برای بازی کردن cd نذارم چه قدر از حافظه دستگاه رو میگیره ؟؟ (تقریبی)

Jeff hardy M
25-07-2009, 17:01
یه عکس پیدا کردم گفتم بزارم :

pedram_sad
25-07-2009, 19:50
سلام
من اگه بخوام یه بازی رو تو xbox360 بریزم تا دیگه برای بازی کردن cd نذارم چه قدر از حافظه دستگاه رو میگیره ؟؟ (تقریبی)
شما اگه بازی رو تو هارد بریزی باز هم باید dvd داخل درایو باشه

و حجم هر بسته متفاوت با دیگریه که برای من تو اونهایی که نصب کردم کمترین 5.4 گیگ و بالاترینش 7 بود

milky way
25-07-2009, 22:10
یه عکس پیدا کردم گفتم بزارم :
البته این خیلی قدیمیه الان نه قیمت ها اینن نه اینکه همه این مدل ها وجود دارن.

amin 2010
25-07-2009, 22:17
از سال 2008 core تولیدش متوقف شد و جاش ارکید اومد.این اولین جدولیه که می بینم هم arcade رو داره هم core رو

alipsp
25-07-2009, 22:39
مساتر و گمایر (جمع مستر و گیمر) عزیز یه سوال:20:
من پنکه رو گذاشتم کنار ایکس 360 ام براش ضرر داره یا خوبه؟
دماش بین 35 تا 40 تغییر میکنه.این چی خوبه یا بده؟
فالکونه.
چند ساعت پشت هم اشکال نداره بازی کنیم؟

Vamp!r3
25-07-2009, 22:43
فالکونه.
ديگه اينقدرام سخت نگيريد...اگه X يه جا باشه كه جريان هوا خوب عبور كنه...خوبه...
منم 5-6 ساعت پشت سر هم بازي ميكنم...آخ نميگه...فالكونه...

pedram_sad
25-07-2009, 23:16
فالکونه.
اون پنکه جز هدر دادن برق و تولید صدای اضافی هیچ تاثیری نداره
به اون led های موجود روی اون intercooler ها هم اطمینان نکن

alipsp
25-07-2009, 23:24
اون پنکه جز هدر دادن برق و تولید صدای اضافی هیچ تاثیری نداره
به اون led های موجود روی اون intercooler ها هم اطمینان نکن

کی گفت اینتر کولر.با دما سنج اندازه گرفتم.من کلا با فن اضافه مخالفم.:13:
یعنی واقعا پنکه رو الکی گذاشتم
کولر چی؟دمای اطراف و محیط حدوده 25 درجس.این چی تاثیر داره؟

amirtaker
26-07-2009, 00:31
آقا این قضیه SDm و12 ولت کردن و بریدن قاب کنسول چیه؟

مهدی.گیم
26-07-2009, 10:16
سلام .به این مانیتور ایکس باکس وصل میشه؟(sync master mb 1793) سامسونگ
میخواستم سیستممو ارتقا بدم ولی وقتی دیدم میشه ایکس باکس رو به مانیتور وصل کرد نظرم عوض شد...
به جای اینکه کیسمو بفروشمو 300 هم بزارم روش تا کیس جمع کنم با 250 یه ایکس باکس بگیرم بزارم بغله کیسم .چطوره؟
میشه از هر جفتشون استفاده کرد؟

مهدی.گیم
26-07-2009, 10:18
راستی گرافیک بازیهای ایکس باکس به pc میرسه یا نه؟

s-a-l-i-m
26-07-2009, 11:03
ps2 هم از مامپیوتر سر هست چه برسه به این xbox ...........عجب سوالی کردیا.......
بستگی به ال سی دی تو هم داره مثلا اگر به یک lcd در پیت ببندی شاید زیاد حال نکنی....:31:

saeed_lm
26-07-2009, 14:54
سلام دوستان
یه سوال داشتم هارد 60 حدود قیمتش چنده ؟ ویه جا در باره اینکه میشه به جای هارد خود ایکس باکس از هارد لب تاپ استفاده کرد نوشته بود میشه یکی تو ضیح بده که اولان همچین چیزی میشه یا نه و چه طوری ؟ و ایا با هارد خودش تفاوت داره و اصلا می ارزه یا نه ممنون میشم جوابم را بدین....

farazp30
26-07-2009, 15:06
بستگی به ال سی دی تو هم داره مثلا اگر به یک lcd در پیت ببندی شاید زیاد حال نکنی....:31:
نه عزیز آنتی الایزینگ پی سی رو هیچ کنسولی نداره ولی اگر مانیتور قوی رو ایکس باکست ببندی شبیه هم میشه تصویرشون
البته از لحاظ دیتیل و جزییات عین هم هستن و فقط تو پی سی آنتی الایزینگ هست اما تو ایکس باکس نیست و یه کم پیکسل تره وگرنه حد اکثر گرافیک پی سی و ایکس باکس عین هم هستن به غیر از بعضی بازی ها که مال پی سی شون کلا مذخرف در اومده

کمک ارور 0020 چیه؟:18::18::18::18::18:
3 چراغ

pinky
26-07-2009, 16:12
1 - آیا برای فیلم های ریپ زیر نویس هایی وجود دارد که که ایکس باکس آن ها را بخواند چونکه این طور که معلوم است ایکس باکس این زیر نویس های متداول فیلمهای ریپ را نمی خواند که به فرمت sub , idx , srt هستند البته مادربردش هم جاسپر هست حالا نظر شما چیه دستگاه شما هم زیرنویس فیلم ریپ رو نشان نمیده و فرمتی وجود نداره که نشون بده ؟

2 - من نمیتوننم آهنگهای ام پی تری رو روی دستگاهم بریزم یعنی اننگار که نمیشه چون من هر چی گشتم هیچ گزینه ایی که به نظر بیاد برای این کاره ندیدم نکنه اصلا نمیشه روش چیزی ریخت آخه ما هم از روی سی دی و دی وی دی و هم از روی فلش خواستیم که آهنگها رو کپی کنیم اما اصلا نمیشه و فقط می شه آهنگ ها رو گوش داد راه این که روی هارد کپی کنیم چیه؟

pedram_sad
26-07-2009, 17:10
آقا این قضیه SDm و12 ولت کردن و بریدن قاب کنسول چیه؟
این ها روش های cooling کنسول هست
که بهتره 12 ولت با اونهای دیگه انجام بشه تا اوج تاثیر خودش رو بگذاره

کی گفت اینتر کولر.با دما سنج اندازه گرفتم.من کلا با فن اضافه مخالفم.:13:
یعنی واقعا پنکه رو الکی گذاشتم
کولر چی؟دمای اطراف و محیط حدوده 25 درجس.این چی تاثیر داره؟
خوب خوبه که با یک چیزی که باید مخالف باشید چون کاملا بی خوده , موافقید
پنکه کامل بی تاثیره و گاها بعضی گفتن ضرر هم داره
کولر هم مثل اون
شما باید سعی کنید با cooling گرمای خروجی گرم داخل console رو یه maximum برسونی
نه این که لاک های بدنش رو خنک کنید
البته هر چی اتاق خنک تر باشه بهتره ولی نه در اون حدی که cooling عمل میکنه

جواب کاملا مختصر , مفید , واقعی , اثبات شده و بدون بحثی دادید
البته حتی رو Crt هم اینطوره چه برسه به lcd اونم full hd

سلام دوستان
یه سوال داشتم هارد 60 حدود قیمتش چنده ؟ ویه جا در باره اینکه میشه به جای هارد خود ایکس باکس از هارد لب تاپ استفاده کرد نوشته بود میشه یکی تو ضیح بده که اولان همچین چیزی میشه یا نه و چه طوری ؟ و ایا با هارد خودش تفاوت داره و اصلا می ارزه یا نه ممنون میشم جوابم را بدین....
هارد 60 حدودا 90 تومانه
خیلی کم پیدا میشه
بله روش هک هارده که خیلی درد سر داره و باید حتما یک سری از مدل های مخصوص هارد باشه
و همچنین شما باید قاب یک هارد مثل 20 gig رو داشته باشید

1 - آیا برای فیلم های ریپ زیر نویس هایی وجود دارد که که ایکس باکس آن ها را بخواند چونکه این طور که معلوم است ایکس باکس این زیر نویس های متداول فیلمهای ریپ را نمی خواند که به فرمت sub , idx , srt هستند البته مادربردش هم جاسپر هست حالا نظر شما چیه دستگاه شما هم زیرنویس فیلم ریپ رو نشان نمیده و فرمتی وجود نداره که نشون بده ؟
2 - من نمیتوننم آهنگهای ام پی تری رو روی دستگاهم بریزم یعنی اننگار که نمیشه چون من هر چی گشتم هیچ گزینه ایی که به نظر بیاد برای این کاره ندیدم نکنه اصلا نمیشه روش چیزی ریخت آخه ما هم از روی سی دی و دی وی دی و هم از روی فلش خواستیم که آهنگها رو کپی کنیم اما اصلا نمیشه و فقط می شه آهنگ ها رو گوش داد راه این که روی هارد کپی کنیم چیه؟

1 - نه فرمتی نداره
این دستگاه که یک Dvd player برای home entertainment نیست
اینم که میبینی این قابلیت رو گذاشتن برای کسانی که تو اتاق خودشون میخوان یک چیزی ببینن برای همینم کامل نیست

من یادمه sub رو میخوند البته english

2 - اهنگ های mp3 رو نمیتونی بریزی
فقط audio cd که اونم با rip انجام میشه

amirtaker
26-07-2009, 17:17
این ها روش های cooling کنسول هست
که بهتره 12 ولت با اونهای دیگه انجام بشه تا اوج تاثیر خودش رو بگذاره

کسانی هم که جاسپردارند باید انجام بدهند؟آخه من یه جاخونده بودم برای جاسپر اینکار خوب نیست!:13:
بیرون انجام میدن؟

pedram_sad
26-07-2009, 17:25
کسانی هم که جاسپردارند باید انجام بدهند؟آخه من یه جاخونده بودم برای جاسپر اینکار خوب نیست!:13:
بیرون انجام میدن؟
اونی که اون رو نوشته بود واسه خودش داشت قصه میگفت شب خوابش ببره

خیلی ها رو میشناسم کنسول jasper رو خریدن از مغازه بدون این که ببرن خونه بردن دادن تمام این روش ها روش انجام دادن

این که jasper جفت unit هاش 65 نانو هست دلیل نیست که اصلا خراب نشه
شاید چند ماه عمرش از falcon بیشتر باشه ( توئ شرایط مشابه استفاده )

بوده jasper که rrod داده با E74 و اصلا برگشت نداشت

من قبلا پست دادم که اونهایی که jasper دارن اگه cooling نکنن چند ماه دیگه سر و کله پست های مورد دارشون پیدا میشه

دیگه خود دانند

البته این روی سخنم فقط با جماعتیه که خوره game هستن و کنسول همچو نگهبانی بیدار
نه اونهایی که هفته ای 3 روز و روزی 3 ساعت بازی میکنن

amirtaker
26-07-2009, 17:55
اونی که اون رو نوشته بود واسه خودش داشت قصه میگفت شب خوابش ببره

خیلی ها رو میشناسم کنسول jasper رو خریدن از مغازه بدون این که ببرن خونه بردن دادن تمام این روش ها روش انجام دادن

این که jasper جفت unit هاش 65 نانو هست دلیل نیست که اصلا خراب نشه
شاید چند ماه عمرش از falcon بیشتر باشه ( توئ شرایط مشابه استفاده )

بوده jasper که rrod داده با E74 و اصلا برگشت نداشت

من قبلا پست دادم که اونهایی که jasper دارن اگه cooling نکنن چند ماه دیگه سر و کله پست های مورد دارشون پیدا میشه

دیگه خود دانند

البته این روی سخنم فقط با جماعتیه که خوره game هستن و کنسول همچو نگهبانی بیدار
نه اونهایی که هفته ای 3 روز و روزی 3 ساعت بازی میکنن
بعد اینکه میگن بعد از این کار توی live بن میشید چیه؟:18:
اگر بخوایم بدیم بیرون اینکارا رو بکنن باید بهشون بگیم میخوایم cooling کنیم؟
بببخشید اگه زیاد سوال میکنم:10:

SamGun
26-07-2009, 18:22
سلام به دوستان گل خودم ببخشید که جواب سوالاتتون که مرتبط به من بوده دیر داده شده چون این 3 روز نبودم.

بعد اینکه میگن بعد از این کار توی live بن میشید چیه؟:18:
اگر بخوایم بدیم بیرون اینکارا رو بکنن باید بهشون بگیم میخوایم cooling کنیم؟
بببخشید اگه زیاد سوال میکنم:10:

اگه منظورتون بعد از Cooling هست که چه ربطی داره پسر خوب !!!!

Ban شدن یک تحریم نرم افزاری هست که هیچ راه برگشتی هم نداره.

amirtaker
26-07-2009, 18:52
سلام به دوستان گل خودم ببخشید که جواب سوالاتتون که مرتبط به من بوده دیر داده شده چون این 3 روز نبودم.

اگه منظورتون بعد از Cooling هست که چه ربطی داره پسر خوب !!!!

Ban شدن یک تحریم نرم افزاری هست که هیچ راه برگشتی هم نداره.

سلام;

پست آخر رو بخونید:10:
من از رو همین گفتم.

SamGun
26-07-2009, 18:59
سلام;

من از رو همین گفتم.

بهت کامل توضیح میدم که این نظریه غلط هست.

فقط صبر کن
----------------------------------------

به نظر من این بهترین روش کولینگ هست که میتونه کارایی 100% داشته باشه چون تو آزمایشهایی که بنده کردم شما حتی در داشبورد دستگاه هم دمایی بالغ بر 75 الی 80 درجه رو خواهید داشت.
این Heatsink مسی که بر روی HeatSink کمکی GPU قرار داده شده میتونه گرمای زیادی رو جذب و توسط فن خود دفع کنه.

تمام قیمت ها فقط اینجا:

2.مادر برد من jasber هستش و ساخت ماه 4 2009 حالا می خواستم بدونم بعد چند ساعت بازی باید خاموشش کرد تا سرد شه
فروشنده می گفت هر 3 ساعت اما می خوام 1 جواب مطمئن داشته باشم
3.من fifa 2009 گرفتم و تلوزیون مون هم LCD نیست نوشته های بازی خیلی ریزه می خواستم بدونم می شه رزولوشن بازی عوض کرد؟
اخه وحشتناک ریزه باید بچسپی به تلوزیون تا اسم بازیکن ها رو بتونی بخونی!
4.وقنی فیلم هم باهاش نگاه کنی همون قدرداغ می کنه باهاش بازی کنی؟
سلام مبارکتون باشه
1-هدست فقط برای چت کردن با دوستان خود در LIVE استفاده میشه و هیچ کاربورد دیگه ای نداره.

من نمیدونم چرا دوستان یه زحمت نمیکشن صفحه ی اول رو مطالعه کنن
2-شما میتونی بعد از 5 الی 6 ساعت بازی کردن وارد داشبورد شده و 20 دقیقه در آن بمانید تا دمای کنسول به حالت عادی برگرده و بعد میتونید به یازی کردن ادامه بدید یا اینکه دستگاه رو خاموش کنید.
3-رزولیشن بازی در TV های معمولی به علت کم بودن و بزرگ بودن Pixel های اون باعث میشه که شما همه چی رو غیر واضح میبینید.
4-تغریبا نه ولی ایکس باکس در حالت Screen Saver هم همون دما رو داره حالا ممکنه با دیدن فیلم 3 درجه افزایش دما داشته باشه.

بچه ها xbox360 jasper بخرم یا pc رو ارتقا بدم؟
طبق مقایساتی که بنده بین PC و Xbox 360 کردم شما در بعضی بازی های مشترک مثل Assassin Creed و The Condemned
در یک کامپیوتر High End هم نمیتونی اون جزئیاتی رو که با Xbox 360 میتونی داشته باشی رو ببینی !!!
چون اکثر بازی ها در حدود 60 درصد از Xbox 360 به PC پورت میشن و این عمل خود باعث بوجو اومدن بسیاری از باگ ها و کاهش هماهنگی تعداد واحد پردازشگر مورد نیاز یک بازی و اون کارت گرافیک میشود .

سعيد جان براي فايل pdf مربوط به باز كردن 360 ازت تشكر مي كنم، دستت درد نكنه، راستي با چه برنامه اي فشردش كرده بودي؟(پسوندش ناشناس بود):11:

آموزش برنامه jungle flasher رو كي درست مي كني؟:46:
سلام
خواهش میکنم
با Winrar فشرده کرده بودم .
نه عزیز JungleFlasher رو بیخیال شدم :31: دارم رو برنامه ی Xflasher کار میکنم که خیلی بهتر هست و امنیت بالاتری هم داره.
با این برنامه میتونی برای اولین بار در عرض 15 دقیقه Drive DVD کنسول رو UP کنی و برای دفعات بعد در عرض 5 دقیقه .

بچه ها من ميخوام X باز كنم يكم تميزش كنم اين لينكي كه Samgun داده خرابه چيكار كنم ؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید __1586____1705___1585___1583___1606__Xbox360___158 .html
بعدش جوري هست كه خودم بتونم ؟؟ نزنم داغونش كنم :دي
لینک سالم بود آموزشش رو هم خودم درست کردم .
دوباره Upload میکنم.
بهترین راه همونی هست که تو امضای خودم گذاشتم

بابا استاد منو به شك انداختي .
ميشه ميشه wallpaper انداخت فقط ببين منظور شما هم همينه يا اينكه من اشتباه متوجه شدم:

(منظورتون همين عكس پشت تم هستش؟؟)
آره منظورم همین عکس پشت زمینه هست که یه آدم فضاییه !!!
مگه میشه از خودمون عکس بزاریم فکر نمیکنم بشه آخه !!!

سلام .به این مانیتور ایکس باکس وصل میشه؟(sync master mb 1793) سامسونگ
میخواستم سیستممو ارتقا بدم ولی وقتی دیدم میشه ایکس باکس رو به مانیتور وصل کرد نظرم عوض شد...
به جای اینکه کیسمو بفروشمو 300 هم بزارم روش تا کیس جمع کنم با 250 یه ایکس باکس بگیرم بزارم بغله کیسم .چطوره؟
میشه از هر جفتشون استفاده کرد؟

سلام دوستان
تمام سوالات و مشاوره ی قیمت فقط اینجا :

اون زمان که دوستان با مشکلات کم بودن حجم هارد های Perimium ,که مدل ساخت اونها قبل از 2009 بود مواجه بودن برای چاره ی مشکل خود دست به اقدامات تخصصی زدند ,که اکثر اونها
کسانی بودند که در روش های Hacking مهارت داشتند. با بررسی های زیاد تونستن هارد لب تاپ رو به Format قابل خوندن Xbox360 تبدیل کنند.
این کار فقط با یک نوع هارد انجام میشد که اونم فقط سری BEVES از Western Digital قابلیت این کار رو داشت .
این کار به هیچ عنوان ارزش نداره چون واقعا سخت هست و اینکه ممکنه بعد از انجام تمام اون مراحل طولانی بی نتیجه باشه.
البته الان ممکنه که با روشهای جدید Hacking راحت تر شده باشه ولی بازم توصیه نمیشه.

farazp30
26-07-2009, 19:47
چرا منو آدم حساب نمیکنید !
خوب یکی بهم بگه ارور 0020 چیه :((

SamGun
26-07-2009, 20:31
خوب یکی بهم بگه ارور 0020 چیه :((

شرمنده قربان شب بود سیبیلاتون رو ندیدیم :31: !!!!

این Error 0020 مربوط میشه به دمای بسیار زیادی که در کنسول حبث شده و باعث شده Motherboard دستگاه کمی خمیده شده که نتیجه ی اون جدا شدن GPU
از بورد هست که تنها چاره ی اون انجام روش X-Clamp هست که NextGen به بهترین شکل انجام میده
و بعدش هم انجام روشهای کولینگ و قرار دادن کنسول در محیط خنک که تهویه به خوبی انجام بشه.

halflife g
26-07-2009, 20:45
آره منظورم همین عکس پشت زمینه هست که یه آدم فضاییه !!!
مگه میشه از خودمون عکس بزاریم فکر نمیکنم بشه آخه !!!نه ميشه شما يه عكسي رو بريز رو فلشت بعد وصل كن به دستگاه وقتي داري تو دستگاه عكسا رو مي بيني دكمه y كه نوشته"apply as background" رو ميزني و به عنوان يه تم جدا ميره save ميشه تو هارد يا مموريت

خوب یکی بهم بگه ارور 0020 چیه :(( دوست عزيز اين ارور شناخته نشده ولي به احتمال زياد مربوط به گرماس(كلا هر اروري كه تو اين دستگاه شناخته نشده باشه مربوط به گرماس)

farazp30
26-07-2009, 20:51
شرمنده قربان شب بود سیبیلاتون رو ندیدیم :31: !!!!

این Error 0020 مربوط میشه به دمای بسیار زیادی که در کنسول حبث شده و باعث شده Motherboard دستگاه کمی خمیده شده که نتیجه ی اون جدا شدن GPU
از بورد هست که تنها چاره ی اون انجام روش X-Clamp هست که NextGen به بهترین شکل انجام میده
و بعدش هم انجام روشهای کولینگ و قرار دادن کنسول در محیط خنک که تهویه به خوبی انجام بشه.

مررررررررردددددشششششووور هر چی عرب و آمریکایی و جنگ و شن با هم ببرن اه
مادر برد دستگام زیفر بید
بعضی موقع ها تو زمستون انقد باهاش بازی میکردم که در اتاق رو میبستم آستین بلند میپوشیدم دمای اتاق رو میکردم 15 بعد لای درز پنجره هم باز میکردم کنسول رو هم طوری مزاشتم که سمتی که هوامیکشه تقربا به سمت پنجره باشه سمتی که میده بیرون تو صورتم _که گرم شم نمیدونی چه بخاری توپیه ) بعد پشتش هم دماسنج میزاشتم اگه یه وقت خدایی نکرده بعد از 14 ساعت دماش بالاتر از 34 اومد خاموش کنم
تو تابستون هم که رسما تو ایر کاندیشنر میزاشتمش ! البته بگم رکورد 16 ساعت هم دارم ها !
حالا برا چی پوکیده ، یه مشت گرد و غبار کوفتی !
تقریبا نصف لیوان از توش ماسه در اوردم :18::18::2::2::2:

باحالیش اینه که 2 ماه بود خیلی کم بازی میکردم (حد اکثرنیم ساعت)

حالا میشه بهم بگید چه قد تو این ماسه ها گیر کرده بود ! یعنی چه قد باید تقدیم کنم به نکستجن
راستی یعنی جی پی یو ترک برنداشته ؟ منظورم حجیم شدن لحیم است !
یعنی فقط از مادر برد جدا شده ؟

SamGun
26-07-2009, 21:40
مررررررررردددددشششششووور هر چی عرب و آمریکایی و جنگ و شن با هم ببرن اه
مادر برد دستگام زیفر بید
بعضی موقع ها تو زمستون انقد باهاش بازی میکردم که در اتاق رو میبستم آستین بلند میپوشیدم دمای اتاق رو میکردم 15 بعد لای درز پنجره هم باز میکردم کنسول رو هم طوری مزاشتم که سمتی که هوامیکشه تقربا به سمت پنجره باشه سمتی که میده بیرون تو صورتم _که گرم شم نمیدونی چه بخاری توپیه ) بعد پشتش هم دماسنج میزاشتم اگه یه وقت خدایی نکرده بعد از 14 ساعت دماش بالاتر از 34 اومد خاموش کنم
تو تابستون هم که رسما تو ایر کاندیشنر میزاشتمش ! البته بگم رکورد 16 ساعت هم دارم ها !
حالا برا چی پوکیده ، یه مشت گرد و غبار کوفتی !
تقریبا نصف لیوان از توش ماسه در اوردم :18::18::2::2::2:

باحالیش اینه که 2 ماه بود خیلی کم بازی میکردم (حد اکثرنیم ساعت)

حالا میشه بهم بگید چه قد تو این ماسه ها گیر کرده بود ! یعنی چه قد باید تقدیم کنم به نکستجن
راستی یعنی جی پی یو ترک برنداشته ؟ منظورم برا حجیم شدن لحیم است !
یعنی فقط از مادر برد جدا شده ؟

خب با این تفاسیر حرف بنده درست هست و با اینکه شما کنسول رو در هوای بسیار سرد قرار میدادید ولی باز گرما در GPU و CPU محفوظ شده بوده اونم به خاطر همین گرد و غبار.
ترک خوردن GPU یعنی همون سوختن ان که با Error دیگری مواجه میشوید که من یادم نیست :31:

نه ميشه شما يه عكسي رو بريز رو فلشت بعد وصل كن به دستگاه وقتي داري تو دستگاه عكسا رو مي بيني دكمه y كه نوشته"apply as background" رو ميزني و به عنوان يه تم جدا ميره save ميشه تو هارد يا مموريت

من تاحالا با کنسول عکس ندیدم به خاطر همین بود که نمیدونستم مرسی عزیز

فکر میکنم 50 تومن بگیره شایدم کمتر.

SamGun
26-07-2009, 21:46
لینک باز کردن Xbox360 در امضام ویرایش شد

pinky
26-07-2009, 22:22
1.نکته 1
حالا چرا عصبانی میشی مگه زیر نویس ریپ نشون بده چی مشه که قاطی می کنی؟ D:
2.یعنی این هاردش غیر از این که روش سی دی های بازی بریزی به درد دیگه نمی خوره؟ (خیلی مسخرست) کاش پلی استیشن 3 خریده بوذم همه این کارارم می کرد!
3.هیچ راه میون بری وجود نداره برای ریختن دیتا روی هاردش؟
ماکروسافت هم ترکونده با این دسگاهش؟
راستی اینم مثل پلی 3 پیجه اینترنت باز میکنه؟

resident_evil
26-07-2009, 22:25
1.نکته 1
2.یعنی این هاردش غیر از این که روش سی دی های بازی بریزی به درد دیگه نمی خوره؟ (خیلی مسخرست) کاش پلی استیشن 3 خریده بوذم همه این کارارم می کرد!

نه تنها استفاده ی هاردش همونه شما ناراحتی بفروش پلی 3 بگیر .

نه نمیشه PAGE باز کرد !

pedram_sad
26-07-2009, 22:36
1.نکته 1
1 - عصبانی نشدم
چون اصلا شما در حدی نیستی که بخوای اعصابم رو مصرف کنی
چون امور واجبتری برای خرج اون دارم مثل ظلم و ستم و کشته شدن بیگناهان

من که گفتم برو 40 تومان بده یک DVD Player بخر بشین فیلم ببین
این کنسول برای بازیه

2 - مسخره بودنش رو غول نرم افزاری جهان و صاحب کنسول leader تو videogame industry تشخیص میده نه من و شما
هنوزم دیر نشده
بفروش برو اون رو بخر ( البته اگه برات لقب sinking ship رسانه CNN مهم نیست )

3 - شما مثل این که کلا دنبال دور زدن و کم خرج کردن و این مسایل هستی که همه چیز رو باهم میخوای
و اصلا برات جایگاه عظیم و دست نیافتنی این کنسول که شرکت های دیگه دارن هل هل میزنن حد اقل بهش نزدیک بشم رو درک نمیکنی
و از اون سمت هم ارزش های MS که مرتب با price cut دادن امکان خرید این جعبه پرقدرت رو که رو هیچ platform نمیشه معادلش رو پیدا کرد رو برای خیلی های دیگه فراهم کرده نمیبینی و پایین میاری

اگه این طوریه اره ترکونده دستگاهش

سوال اخرت رو هم نوید جواب داد

amirtaker
26-07-2009, 22:50
چه جوری بازی رو بریزم رو هاردم؟بعد از اینکه بازی رو ریختم رو هارد بازم باید cd بزارم؟این cooling رو نکست جن انجام میده؟
ممنونو

pedram_sad
26-07-2009, 23:00
چه جوری بازی رو بریزم رو هاردم؟بعد از اینکه بازی رو ریختم رو هارد بازم باید cd بزارم؟این cooling رو نکست جن انجام میده؟
ممنونو
بازی رو که گذاشته از قسمت game باید Y رو بزنی که نوشته Install to hard بو یک progress هست که باید تمام بشه

بله باید تو درایو باشه dvd بازی

اون cooling ها رو هم انجام میدن

SamGun
26-07-2009, 23:15
سلام;

من از رو همین گفتم.

ببینید دوست عزیز سرور LIVE تحت اطلاعاتی که بین خودش و دستگاه Xbox360 شما Send و Recive میکنه فقط میتونه اطلاعاتی از قبیل ,شماره ID دستگاه,شماره ورژن داشبورد شما,نوع بازیه اجرا شده در سیست,نوع فایلهای اجرایی در سیستم,بازی کردن از هارد یا DVD ,اورجینال بودن DVD ,نوع قرار گرفتن کنسول (عمودی یا افقی) ,سرعت چرخش DVD در درایو نوری,Error هایی که شما با اون مواجه شدید.

اینها اطلاعاتی هستند که سرور LIVE قادر به تشخیص آنها هست .

تمام فعالیت های کنترلی و پردازشی کنسول تحت خودش انجام میگیرد و هیچ ربطی یه LIVE ندارد .
مثلا همین سرعت گردش فنها یا اینکه گرمای موجود در سیستم و یا مقدار برق مورد استفاده ی فنها و ...
شما با استفاده از روش های کولینگ فقط به پایدار بودن و کاهش دمای داخل سیستم کنسول کمک میکنید و هیچ تغییری در مواردی که در قسمت اول حرفهام گقتن انجام نمیدهید.
حالا ما فرض بر مهال میکنیم که سرور LIVE قادر به شناسایی مقدار سرعت گردش فنها هست !!!
خب اگه کنسول شما در یک محیط گرم باشه و بعد از 2 ساعت بازی کردن سرعت فنها به حداکثر برسه اونوقت باید چیکار کرد!!!؟؟؟؟ یعنی الان باید تمام Xbox 360 ها Ban شده باشه !!!!؟؟؟؟
همچین چیزی اصلا امکان نداره .پس شما نگران نباش و بهترین روش های Cooling رو در سیستمت انجام بده

--------------------------------------------------------------
هرکی اینو تا تهش نخونه نصف عمرش بر فناس !!!!
دوستان بالاخره قدرت واقعی Xbox360 توسط مهندسین رو شد

حتی تو امضام هم گذاشتم که دیگه حرفی برای گفتن نباشه !!!!!

yoosef_st
26-07-2009, 23:41
ببینید دوست عزیز سرور LIVE تحت اطلاعاتی که بین خودش و دستگاه Xbox360 شما Send و Recive میکنه فقط میتونه اطلاعاتی از قبیل ,شماره ID دستگاه,شماره ورژن داشبورد شما,نوع بازیه اجرا شده در سیست,نوع فایلهای اجرایی در سیستم,بازی کردن از هارد یا DVD ,اورجینال بودن DVD ,نوع قرار گرفتن کنسول (عمودی یا افقی) ,سرعت چرخش DVD در درایو نوری,Error هایی که شما با اون مواجه شدید.

تمام فعالیت های کنترلی و پردازشی کنسول تحت خودش انجام میگیرد و هیچ ربطی یه LIVE ندارد .
مثلا همین سرعت گردش فنها یا اینکه گرمای موجود در سیستم و یا مقدار برق مورد استفاده ی فنها و ...
شما با استفاده از روش های کولینگ فقط به پایدار بودن و کاهش دمای داخل سیستم کنسول کمک میکنید و هیچ تغییری در مواردی که در قسمت اول حرفهام گقتن انجام نمیدهید.
حالا ما فرض بر مهال میکنیم که سرور LIVE قادر به شناسایی مقدار سرعت گردش فنها هست !!!
خب اگه کنسول شما در یک محیط گرم باشه و بعد از 2 ساعت بازی کردن سرعت فنها به حداکثر برسه اونوقت باید چیکار کرد!!!؟؟؟؟ یعنی الان باید تمام Xbox 360 ها Ban شده باشه !!!!؟؟؟؟
همچین چیزی اصلا امکان نداره .پس شما نگران نباش و بهترین روش های Cooling رو در سیستمت انجام بده

یعنی لایو به کج و راست گذاشتن Xbox ما هم کار داره؟
و سرعت درایومون؟

amirtaker
26-07-2009, 23:44

پس من دیگه با تکیه برحرف شما این هفته میبرمش cooling.چون من فقط به عشق live ایکس باکس گرفتم.:31:
ممنون از تمام دوستان.

bmwm3gtr
26-07-2009, 23:59
من که دیگه دارم قاطی میکنم ، همین سه هفته پیش بود 55000 تومن دادم نکست جن E74 کنسولمو درست کردا ، هنوز هیچی نشده دوباره خراب شده و کلی اعصابمو ریخته به هم ، تازه کلی زمان بازیمو کاهش دادم ( روزی 3 ساعت ) وکلی نازشو کشیدم که خراب نشه ولی شد. احتمالا بفروشمش بره و یه jasper غول پیکر بخرم . نظرتون چیه؟

mehdi_360
27-07-2009, 00:06
کار خوبی میکنی یعنی تنها کاریه که میتونی بکنی : دی
همون موقع که E74 داد باید میفروختیش...
جاسپر که خریدی همون موقع برو روش های کولینگ رو انجام بده و با خیال راحت بازی کن....

dogtag
27-07-2009, 01:42
چون امور واجبتری برای خرج اون دارم مثل ظلم و ستم و کشته شدن بیگناهان

این یکی رو بد جوری هستم.
حتی اگر پستم رو پاک کنید!

البته نمی دونم باید خوشحال باشم یا ناراحت!

ولی هم دردی رو میشه کرد! :10: :41: :11:

S.Y.K
27-07-2009, 01:44
دوستان یکی می تونه به من بگه این فاجعه حقیقت داره یا نه؟

برای خودم متاسفم !

milky way
27-07-2009, 05:11
دوستان یکی می تونه به من بگه این فاجعه حقیقت داره یا نه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای خودم متاسفم !
فاجعه نیست که خیلی خوبه، گفته این تکنولوژی Natal خیلی استفاده های گسترده تری داره و فقط به بازی منتهی نمیشه، کلاً منظورش این تکنولوژی بوده حالا نه اینکه همین دستگاهی که که برای Xbox360 و بازی قرار بیاد ولی حتی اگر این دستگاهم به PC متصل بشه مشکلی نداره که خیلیم خوبه.

milky way
27-07-2009, 05:34

این چیه مزخرف گفته این فرق بین کلنگ و Cell رو نمیدونسته البته احتمالاً اینو از یه جایی ترجمه کردن ولی کلاً مزخرفه، این جمله یعنی چی مثلا: "البته Xbox360 سه هسته پردازشی دارد که پردازنده Cell تنها یکی از آن هاست".

S.Y.K
27-07-2009, 08:06
فاجعه نیست که خیلی خوبه، گفته این تکنولوژی Natal خیلی استفاده های گسترده تری داره و فقط به بازی منتهی نمیشه، کلاً منظورش این تکنولوژی بوده حالا نه اینکه همین دستگاهی که که برای Xbox360 و بازی قرار بیاد ولی حتی اگر این دستگاهم به PC متصل بشه مشکلی نداره که خیلیم خوبه.
خوب البته من الکی اعصاب خودمو خورد می کنم
ایکس باکس 360 یکی از کنسول های منه و در همین مدتی که گرفتمش این اتفاقات زیاد افتاده و خواهد افتاد!
کلا ما 360 بازها عادت کردیم که بازی های اختصاصی و امکانات کنسولمون با pc به اشتراک گذاشته بشه.ما بازیچه ی دست مایکروسافت بودیم-هستیم و خواهیم بود!فکر کنم اون یارو که دیگه نمی خوام اسمشو ببرم از e3 تا همین روزی که این خبر منتشر شده خوب به ما 360 بازها خندید!
ایشالله پروژه ی بعدی هم gears of war 2 هست
من که بی صبرانه منتظرم که این بازی برای pc بیاد
بازم برای خودم متاسفم!

SamGun
27-07-2009, 08:56
این چیه مزخرف گفته این فرق بین کلنگ و Cell رو نمیدونسته البته احتمالاً اینو از یه جایی ترجمه کردن ولی کلاً مزخرفه، این جمله یعنی چی مثلا: "البته Xbox360 سه هسته پردازشی دارد که پردازنده Cell تنها یکی از آن هاست".

نه نه نه
فکر میکنم بد ترجمه کردن که من و شما اینطوری متوجه شدیم
آخه اگه به آخر مقاله توجه کنی متوجه میشی که از قدرت Cell چقدر تعریف کرده.
این مقاله به نظر من خیلی عالی بوده چون در حقیقت واقعیت ها رو نوشته !!!
مثلا در مورد اینکه سیستم PS3 خیلی قوی هست ولی با این حال هماهنگی زیادی برای بازی نداره خوب توضیح داده و علتش هم گفته.

یعنی لایو به کج و راست گذاشتن Xbox ما هم کار داره؟
و سرعت درایومون؟

چون کج و راست بودن کنسول توسط یک میکروسوئیچ تشخیص داده میشه احتمالش زیاد هست که بتونن تشخیص بدنش.
سرعت درایو رو هم با مقدار اطلاعاتی که در ثانیه بار گذاری میشه میتونن حساب کنن که مثلا درایو شما الان داره با 8X یا 12X کار میکنه.

پس من دیگه با تکیه برحرف شما این هفته میبرمش cooling.چون من فقط به عشق live ایکس باکس گرفتم.:31:
ممنون از تمام دوستان.

شما با خیال راحت Cooling کن ولی اگه بعدش Ban شدی گردن Cooling ننداز چون ممکنه جایی خطا کرده باشی که MS ترتیب لایوتو داده :31:

mahmood85
27-07-2009, 09:05
یه xbox 360 premum falcon با قیمت 315 تومان خوبه یا نه.

SamGun
27-07-2009, 09:26
یه xbox 360 premum falcon با قیمت 315 تومان خوبه یا نه.

آره خوبه ولی خیلی باید حواست جمع باشه که سرت کلاه نره چون ممکنه هزار تا بلا سرش اومده باشه.

S.Y.K
27-07-2009, 12:18
دوستان سلام
من اگه هر چند وقت ناراحت میشم از مایکروسافت دلیل نمی شه از ایکس باکس 360 بدم بیاد
تنها کسانی هم که حق دارن از ایکس باکس 360 انتقاد کنن 360 داران هستن نه یک مشت بی منطق!
اگه 4 نفر توی این تاپیک زندگیشون ایکس باکسه 360 بیان و جواب این یارو رو بدن

pedram_sad
27-07-2009, 12:30
خوب البته من الکی اعصاب خودمو خورد می کنم
ایکس باکس 360 یکی از کنسول های منه و در همین مدتی که گرفتمش این اتفاقات زیاد افتاده و خواهد افتاد!
کلا ما 360 بازها عادت کردیم که بازی های اختصاصی و امکانات کنسولمون با pc به اشتراک گذاشته بشه.ما بازیچه ی دست مایکروسافت بودیم-هستیم و خواهیم بود!فکر کنم اون یارو که دیگه نمی خوام اسمشو ببرم از e3 تا همین روزی که این خبر منتشر شده خوب به ما 360 بازها خندید!
ایشالله پروژه ی بعدی هم gears of war 2 هست
من که بی صبرانه منتظرم که این بازی برای pc بیاد
بازم برای خودم متاسفم!
اتفاقا اگه این موارد برای pc بیاد بهتره
چون قدرت , عظمت , برتری و سلطنت بی چون و چرای 360 بیش از پیش به رخ همه کشیده میشه

شما نگاه کن تو تمام این 4 سال تمام اون بازی هایی که multi هستن روی pc با بدترین وضع ممکن با افت شدید گرافیکی , performance و poor FPS و صدا گذاری و کنترل اسف بار اومد به بازی که فقط یک چیز داشت
اونم تحقیر کسانی که که فکر میکنن PC هم میتونه حرفی برای گفتن داشته باشه
و حتی بازی های Exclu مثل fable و geow که خودم روی pc ساعت ها موشکافیش کردم هم ارزش این شاهکار ها رو روی pc نصف کرد

اومدن natal روی pc اثبات خواهد کرد که روی 360 بهتر کار میکنه یا روی pc
شما فقط bug ها و error های اسف بازی pc برای به کار گیری این پدیده رو در نظر بگیر
مسایلی که هنوز بعد از 8 سال که از اومدن xp میگذاه همچنان برای نصب بازی های معمولی ادامه داره چه برسه به یک تکنولوژی جدید ( پرونده vista هم که همون موقع بسته شد و رفت تو لیست شکست های ms )

mehdi_360
27-07-2009, 12:54
ضمن تایید حرف پدرام باید بگم
بابا یحیی آروم باش اینطوری سکته میکنی ها دیگه نمیونی آلن بازی کنی ها
اینا اصلا ارزش وقت گذاشتن هم ندارن

ali_ranger22
27-07-2009, 13:00
نه پدرام جان شما طوری میگی انگاری کار برنامه نویسی برای PC مشکل سازه !
نه ! در اصل الان که بازی سازی برای 360 آسون تره به خاطر اینکه بازی سازیش شبیه به Pc هست
خودت که می دونی الان اکثرا پلتفرم Lead رو 360 می زارن بعد پورت می کنن به خاطر کم بودن حافظه ی 360 وقتی که بازی رو روی پی سی پورت می کنن باگ های عجیب غریب می گیره مثلا همین GTA IV که سایه زنی و... اونطوری بود تو پی سی
ولی مثلا بایوشاک که به طور جدا هم برای 360 و هم برای پی سی ساخته شده بود و پورت نبود دیدی که نسخه ی پی سی هیچی از 360 کم نداشت
اگه یه بازی به طور انحصاری با وقت و هزینه ی کافی برای پی سی ساخته بشه که متاسفانه خیلی کم شده می بینی که بازی مشکلی نداره

pedram_sad
27-07-2009, 13:13
چشم انسان بیننده حقیقته که هدایتش هم در کنترل مغزه که باز هم هدایت اون در کنترل اختیار , علاقه , سلیقه و تعصب انسانه .
ولی حقیقت اینه که حقیقت چند جور مختلف نیست و واحده .

منم این بحث رو دیگه اوامه نمیدم
سعی هم میکنم تو تایپک های مختلف که همیشه این بحث هست هم دیگه واردش نشم

چون نه به این تایپک , نه به موضوع اون ربطی داره
نه به نفع من و شخصیتمه , نه به نفع دوستان و وقتشون

موفق باشید

halflife g
27-07-2009, 13:13

فوق العاده بود ممنون(بيشتر از يه دكمه تشكر مي طلبيد)

dogtag
27-07-2009, 13:24
800 صفحه ای شدن تاپیک رو تبریک می گم!!! :دی

به نظرم خود این Clickی ها هم نفهمیدند چی شد!
آخه Cell که خودش دنیایی از تکنولوژی ه، چجوری تو یه هسته XBox360 ه؟

--

یه سوال احمقانه:
Metal Gear Solid 4 : Guns Of Patriots اخصاصی PS3 ه؟
ممنون

resident_evil
27-07-2009, 13:29

یه سوال احمقانه:
Metal Gear Solid 4 : Guns Of Patriots اخصاصی PS3 ه؟
ممنون

بله دوست عزیز ...

halflife g
27-07-2009, 13:33

به نظرم خود این Clickی ها هم نفهمیدند چی شد!
آخه Cell که خودش دنیایی از تکنولوژی ه، چجوری تو یه هسته XBox360 ه؟

نه بابا اون ترجمش يه جوري شده وگرنه تو اخرش نوشته ps3 از لحاظ سخت افزاري خيلي از xb360 جلوتره ولي براي بازي xb360 كاربرديتره

resident_evil
27-07-2009, 13:51
فکر میکنم خلاصش این میشه که ps3 قوی تره اما بازدهی و کاراییه 360 بهتره و راحت تر میشه باهاش کار کرد !

SamGun
27-07-2009, 15:28
نه بابا اون ترجمش يه جوري شده وگرنه تو اخرش نوشته ps3 از لحاظ سخت افزاري خيلي از xb360 جلوتره ولي براي بازي xb360 كاربرديتره

فکر میکنم خلاصش این میشه که ps3 قوی تره اما بازدهی و کاراییه 360 بهتره و راحت تر میشه باهاش کار کرد !

دقیقا همینطوره !!
کل صحبت این مقاله پی این قضیه میچرخه که PS3 قدرتش داره به هدر میره چون واسه بازی سازی هماهنگی لازم رو نداره ولی
Xbox 360 کاملا با شرایط نرم افزاری حال حاضر تطابق داره و حتی برای محیط های سنگین تر و پر جزئیات تر هم جا گذاشته .

من فکر میکنم PS3 یه چیزی تو مایه های نسل 4 کنسول ها هست.

nima1990
27-07-2009, 16:38
ميخواستم ببينم xbox360 بازي gta iv رو داره

resident_evil
27-07-2009, 18:12
ميخواستم ببينم xbox360 بازي gta iv رو داره

بله داره !

shab_2008
27-07-2009, 18:37
اقا يه سوال

من وقتي بازي ميكنم dvd rom صداي قيژ قيژ ميده انگار داره جو ميكنه اين عاديه؟

amin 2010
27-07-2009, 20:14
کل صحبت این مقاله پی این قضیه میچرخه که PS3 قدرتش داره به هدر میره چون واسه بازی سازی هماهنگی لازم رو نداره ولی
Xbox 360 کاملا با شرایط نرم افزاری حال حاضر تطابق داره و حتی برای محیط های سنگین تر و پر جزئیات تر هم جا گذاشته .

این یادمون نره که 360 فقط تو cpu ضعیف تره و در مواردی مثل gpu ,shadering,و سایه زنی سرتر از ps3 هست.در کل ببخشید این بحثو ادامه دادم .

اقا يه سوال

من وقتي بازي ميكنم dvd rom صداي قيژ قيژ ميده انگار داره جو ميكنه اين عاديه؟

طبیعی نیست و فکر کنم به کیفیت dvd بازیت بستگی داشته باشه.منم خودم این مشکلو با dvd بازی john woo stranglehold داشتم.
موفق باشید.

cj-afshin
27-07-2009, 20:35
شما از طریق live اون codec که 5 مگ حجمش هست رو dl کردی ؟
خب اگه بخوام live بشم که بن می شم.نمی شه از اینترنت پی سی دانلود کنم بعد از رو سی دی تو کنسول نصب کنم؟

S.Y.K
27-07-2009, 20:43
دوستان داشتم بازی proto type رو انجام می دادم هنگ کرد ولی این بار بازی هنگ کرد نه کنسول من لوگوی ایکس باکس رو روی دسته فشار دادم و بعد وارد داشبورد شدم!یعنی مشکل از دی وی دی بازیه؟چون کیفیت دی وی دی مثل بقیه ی بازی هاست و بقیه ی بازی ها هم هیچ مشکلی نداشتند!

halflife g
27-07-2009, 21:16
دوستان داشتم بازی proto type رو انجام می دادم هنگ کرد ولی این بار بازی هنگ کرد نه کنسول من لوگوی ایکس باکس رو روی دسته فشار دادم و بعد وارد داشبورد شدم!یعنی مشکل از دی وی دی بازیه؟چون کیفیت دی وی دی مثل بقیه ی بازی هاست و بقیه ی بازی ها هم هیچ مشکلی نداشتند!

مشكل از dvd هستش يحيي جان چون خود من هم اين مشكل رو با بازي fallout3 داشتم بازي خفن هنگ ميكرد كلا كنسول رو reset ميكردم تا مشكل حل ميشد

در نتيجه جاي نگراني نداره