PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128

p3yman_xl
07-08-2007, 15:17
بابا ایول!!:46: پس HeatSink جدیدو داری و دیگه زیاد نباید نگران گرمای کنسول باشی.:8:

Ali-Bahal
07-08-2007, 15:23
بابا ایول!!:46: پس HeatSink جدیدو داری و دیگه زیاد نباید نگران گرمای کنسول باشی.:8:

آره مگه خبر نداری؟؟؟

امید جان میدونه کنسول قبلیمو موقع مدارس رد کردم و الان یه 2007 شو ردیف کردم با درایو BenQ ، بد نیست زیاد فرقی نداره
فن داره با فاصله از زمین هم گذاشتم روزی هم 7 یا 8 ساعت بازی می کنم و چهار ماهه که هیچی نگفته
اون قبلیه هم کنسول خیلی خوبی بود و آخ نگفته بودی تازه 2005 بود!!!

p3yman_xl
07-08-2007, 15:43
عالیه!:8: منم یه ماه پیش گرفتم, الانم خیلی رازیم. با وجود اینکه فکر میکنم HeatSink جدیدو نداره!!
ولی Intercooler رو گرفتم.

p3yman_xl
07-08-2007, 19:35
Mass Effect
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(راستش انقدر از این بازی خوشم میاد و طرفدار داره, که تصمیم گرفتم این مطلب رو بنویسم.
امیدوارم شما هم خوشتون بیاد:8:).

به غیر از بازی HALO 3 دارندگان Xbox 360 باید به همان اندازه هیجان زده باشند بخاطر بازیMass Effect از شرکت Bioware. آخرین محصول شرکت و باارزش ترین آن از سازندگان بازی هایی مثلJade Empire و Star Wars: Knights of The Old Republic.
Mass Effect یک RPG خیالی عمیق است, دنیایی که میتوانید آزادانه در آن گردش کنید.
در طول انجام دادن نبردها, حل کردن پازلها و هزاران خط دیالوگ که بصورت خیلی خوبی نوشته شده, شما باید در این نبرد زنده بمانید تا بتوانید اسراری را کشف کنید و نیروهای شیطانی را شکست دهید که قصد دارند تمام دنیا را نابود کنند. هنگام ملاقات کردن سیاره ها و ایستگاه های فضایی دیگر, تمام شخصیت هایی که شما با آنها ارتباط برقرار میکنید, دارای حرکات صورت بسیار طبیعی هستند که به آنها کمک میکند احساسات خود را عمیق تر ابراز کنند.

داستان:

سیاره در ویرانی های پی درپی گرفتار شده. هر 50,000 سال, یک نسل ماشینی از تمدن های دور به سیاره حمله و انرا نابود میکند. با حمله ی بدون نقص و بی رحمانه ی آنها تمام سیاره نابود خواهد شد. بعد از حمله آنها تمامی شواهد مبنی بر وجود خود را از بین میبرند و تنها دنیایی از خرابی و ویرانی را به جای میگذارند.
نبرد برای جلوگیری از این حمله به مهمترین ماموریت در کهکشان تبدیل شده و شما به عنوان فرمانده ی نیروهای SS Normandy باید با کمک ارتش خود از این حمله ی سهمگین جلوگیری کنید.
برای انجام این کار شما باید ماموریت را بدون پشیمانی, بدون وقفهو خارج از محدودیت های قانون انجام دهید.
ماموریت اصلی شما برقراری امنیت در کهکشان به هر قیمتی است.

گیم پلی:

Mass Effect به شما اجازه میدهد تا به طور کامل شخصیت خود را بسازید, یا با شخصیتی که قبلا ساخته شده و ما او را در تریلر ها دیدیم بازی کنید. در این بازی تمامی وسایل قابل Customize کردن است, از اسلحه ها تا وسایا نقلیه. شما کنترل کاملی برای کسب تجربیات خود دارید.
در طول ماموریت شما برای جلو گیری از حمله ی بیگانگان, میتوانید در نقش یک فرمانده, متخصص فنی یا متخصص زیستی وارد عمل شوید که در هر صورت اسلحه های قدرتمند و پیشرفته ای در اختیار شما قرار میگیرد تا از آنها علیه دشمن استفاده کنید.
اسلحه های دقیق با قابلیت های مختلف را حمل کنید, از قدرت های فنی خود استفاده کنید تا از اسلحه های دشمن علیه خودش استفاده کنید یا از نیروی تاریکی (Dark Energy) با قدرت تخریب بالا برای نابودی دشمنان استفاده کنید که در طول بازی این قابلیت ها را بدست خواهید آورد.
نحوه ی بازی کردن شما تاثیر زیادی بر کهکشان اطراف شما میگذارد. در مواقعی از بازی باید تصمیم گیری کنید که مستقیما بر داستان بازی تاثیر میگذارد و سرنوشت کهکشان را تغییر میدهد.
این ماموریت, شما را به عمیق ترین نقاط شناخته شده در فضا و فراتر از آن میبرد. هنگامی که سوار بر سفینه ی فضایی خود هستید, میتوانید تصمیم بگیرید که به کدام سیاره سفر کنید و کجا افراد خود را مستقر کنید. میتوانید به انواع سیاره های کوچک و بزرگ سفر کنید و در آنها گشت و گذار کنید.
در سیاره های مختلف میتوانید افراد خود را برای بدست آوردن اطلاعات از بیگانه ها, بررسی ویرانی ها و یا بدست آوردن اشیاء مستقر کنید.

گرافیک:

Mass Effect شما را در دنیایی با گرافیکی خیره کننده و عکس مانند با شخصیت هایی هر کدام خصوصیات اخلاقی خاص خود را دارند رها میکند تا با آنها ارتباط برقرار کنید. این شخصیت ها را با گفتگو هایی که بصورت Real-time اجرا میشوند ادغام کنید تا در این بازی به طور کامل غوطه ور شوید.
شخصیت ها با انیمیشن های جذاب ارتباط برقرار میکنند که احساس آنها را در صورتشان به طور کانلا طبیعی نمایان میکند!
تمامی حرکات ابرو و دهان در این بازی ثبت شده تا انتقال احساسات به نحوی بسار واقعی ایجاد شود.

Real-time Combat:

نبرد برای جلوگیری از بازگشت بیگانگان, یک نبرد خشن است! شما مسئولیت جان افراد خود را به عهده میگیرید و آنها را به مخوف ترین مکانها که محل استقرار دشمن هست اعزام میکنید.
هر تصمیمی که میگیرید باعث اختلاف بین پیروزی یا شکست میشود. اگرچه نبرد بصورت هم زمان یا Real-time انجام میشود, اما در هنگام بازی میتواند بازی را نگه داشته و دستورات مختلفی را به افراد خود بدهید که در آن صورت بهتر میتوانید به دشمن حمله کنید و او را شکست دهید.
آپگرید کردن شخصیت و توانایی های او همچنین باعث افزایش قدرت اسلحه های تخریبی و هدف گیری شما و تاثیرات زیستی میشود, که در نتیجه باعث نابودی سریع تر دشمن و در دست گیری شدت جنگ میشود!

نتیجه:
این بازی رو به همه ی طرفداران بازی های نقش آفرینی توصیه میکنم. و امیدوارم هرچه زودتر این بازی سراسر هیجان عرضه شود تا از آن لذت ببریم.:8:

منبع: Bioware.com

omid360
07-08-2007, 23:53
خیلی زحمت میکشی اقا پیمان دستت درد نکنه
من این perfect dark zero بازی کردم برای زمان خودش خوب بوده ولی الان اصلا با حال نیست با وجود این همه بازی کی میره perfect dark zero رو بگیره

omid360
07-08-2007, 23:54
آره مگه خبر نداری؟؟؟

امید جان میدونه کنسول قبلیمو موقع مدارس رد کردم و الان یه 2007 شو ردیف کردم با درایو BenQ ، بد نیست زیاد فرقی نداره
فن داره با فاصله از زمین هم گذاشتم روزی هم 7 یا 8 ساعت بازی می کنم و چهار ماهه که هیچی نگفته
سلام
:18:!!!!!!:18:!!!!!!!!!:18:!!!!!!:18:!!!!!!:18:!!! !!!!!:18:
اشتباه نمیکنی
1)اخه پریمیوم benq نداره عزیز دل( دارهhitachi & samsung)
2)benq هنوز کرک نشده
3)این هیت سینک ها هم فقط رو elite های جدید هست که تا به ایران برسه....(الان تو اواسط 2007 هستیم هنوز دستگاه های اویل 2007و اخرای 2006 تو مغازه هاست اون وقت تو در کنسولت این رو داری ...من شخصا زنگ زدم neXt Gen و درباره این هیت سینک و افت قیمتا سوال کردم طاهر گفت : تازه اون ور اب چنتا الایت با این هیت سینک ها دیده شده و تا ایران برسه این الیت ها خیلی دیگه کار داره...)
مگه تو پریمیوم نداشتی؟؟

Nextgen.ir این ارور ( E 74 ) رو تعمیر میکنه و 50 تومن میگیره

:13:اقا تا حالا کسی کنسول مشکلدار به next gen داده و اگه تعمیر شده الان داره کار میکنه و مشکلی نداشته..اخه مگه با کنسول چه کار میکنند که پایین ترین تعرفه تعمیر 50000 تومن هست.. نکنه قطعاتشو
تعویض میکنن(ولی کارش درسته)

هیت سینک جدید که رو الایته(میتونید ببینید که این دستگاه پریمیوم نیست از رو اون خازن های کناری که فقط رو الیت هست و رو پریمیوم نیست)

Sam Fisher 11
08-08-2007, 03:50
آره مگه خبر نداری؟؟؟

سلام بر بروبچز نکست جن ... و بخصوص علی کوچولو ، یه مدت نبودی انجمن داشت تازه یه نفسی میکشید ;)

من یدونه فن واسش گرفتم(سه تا فن داره و پشتش میچسبه) خیلی چیز خوبیه هم همه هوای گرم داخل کیسو میده بیرون هم با بدنه مچ میشه و زشتش نمیکنه .
راستی میگم شما وقتی بازی میکنین کنسول رو میخوابونین یا عمودی میذارینش ؟

omid360
08-08-2007, 14:03
سلام بر بروبچز نکست جن ... و بخصوص علی کوچولو ، یه مدت نبودی انجمن داشت تازه یه نفسی میکشید ;)

من یدونه فن واسش گرفتم(سه تا فن داره و پشتش میچسبه) خیلی چیز خوبیه هم همه هوای گرم داخل کیسو میده بیرون هم با بدنه مچ میشه و زشتش نمیکنه .
سلام
نحوه قرار دادن کنسول
اگه عمودی بذاری که اون طور که تو فروم ها دیدم و از بچه ها شنیدم دستگاه خنک تره ولی به لنز فشار میاد و لود بازی ها طولانی تر
اگه افقی بزای دستگاه داغ تره ولی لود بازی ها سریع تره و با لنز مشکلی نداری
من و علی کنسول رو بصورت افقی گذاشتیم و برای خنک تر شدن اون چهار تا پایه 4.3 سانتی چهار گوشه کنسول گذاشتیم
برای پایه هم میتونی 3 تا جعبه نوار کاست رو رو هم بذاری و چسب بزنی و زیر هر پایه بذاری(برای پایه هر طرف از 3 تا نوار استفاده کن

Sam Fisher 11
08-08-2007, 14:16
سلام
نحوه قرار دادن کنسول
اگه عمودی بذاری که اون طور که تو فروم ها دیدم و از بچه ها شنیدم دستگاه خنک تره ولی به لنز فشار میاد و لود بازی ها طولانی تر
اگه افقی بزای دستگاه داغ تره ولی لود بازی ها سریع تره و با لنز مشکلی نداری
من و علی کنسول رو بصورت افقی گذاشتیم و برای خنک تر شدن اون چهار تا پایه 4.3 سانتی چهار گوشه کنسول گذاشتیم
برای پایه هم میتونی 3 تا جعبه نوار کاست رو رو هم بذاری و چسب بزنی و زیر هر پایه بذاری(برای پایه هر طرف از 3 تا نوار استفاده کن

ممنون
اتفاقا منم به همین دلیل افقی میذارمش . این کاری رو که میگی هم کردم البته با یه چیزه دیگه بازمین فاصله اش دادم.

Ali-Bahal
08-08-2007, 14:58
اشتباه نمیکنی
1)اخه پریمیوم benq نداره عزیز دل( دارهhitachi & samsung)
2)benq هنوز کرک نشده
3)این هیت سینک ها هم فقط رو elite های جدید هست که تا به ایران برسه....(الان تو اواسط 2007 هستیم هنوز دستگاه های اویل 2007و اخرای 2006 تو مغازه هاست اون وقت تو در کنسولت این رو داری ...من شخصا زنگ زدم neXt Gen و درباره این هیت سینک و افت قیمتا سوال کردم طاهر گفت : تازه اون ور اب چنتا الایت با این هیت سینک ها دیده شده و تا ایران برسه این الیت ها خیلی دیگه کار داره...)
مگه تو پریمیوم نداشتی؟؟

آقا پیمان گفت اگه dvd drive دیدید بدشانسید اما من هم ندیدم!!!
باید بازش کنم ببینم چه خبره؟!

درایومم هم هیتاچی هست و راضیم اما قبلیه سامسونگ بود
نمی دونم چرا اشتباه نوشتم الان درستش می کنم :46:

راستی امید GameScore ات چنده؟:31:

Ali-Bahal
08-08-2007, 14:59
مبارکه حسین جان به جمع 360بازها خوش آمدی

sia abedi
08-08-2007, 15:41
سلام
مى‌شه بازى‌هاى xboxرا در كامپيوتر اجرا كرد
فريم به فريم مى‌ياد يا نه

*PiNk PaNTHeR*
08-08-2007, 15:45
سلام
مى‌شه بازى‌هاى xboxرا در كامپيوتر اجرا كرد
فريم به فريم مى‌ياد يا نه
یک ایمولاتور داره اما همه ی بازیها رو اجرا نمیکنه.

p3yman_xl
08-08-2007, 15:48
خیلی زحمت میکشی اقا پیمان دستت درد نکنه
من این perfect dark zero بازی کردم برای زمان خودش خوب بوده ولی الان اصلا با حال نیست با وجود این همه بازی کی میره perfect dark zero رو بگیره
ممنون مرسی,
در مورد Perfect Dark Zero هم اشکالی نداره. یه بازیباز خوب و حرفه ای فقط بازی های درجه یک رو بازی نمیکنه. به هر حال اگه بازی های دیگه رو هم امتحان کنیم بد نیست.
موفق باشی:10:

p3yman_xl
08-08-2007, 15:51

به به سم فیشر جون!! 360 رو گرفتی؟!! ایول:8:
راستی تو Conviction چقدر خوش تیپ شدی؟؟؟!!

Moh3en_DDD
08-08-2007, 16:21
سلام ! 360 من امروز یهو چراغ سبزاش رنگش قرمز شد و دیگه تصویر بالا نیومد تا خاموشش کردم و یک ساعت بعد روشنش کردم درست شد !

چه مفهومی داشت ؟

Moh3en_DDD
08-08-2007, 16:22
xbox 360 Top Games :

sam_mjm
08-08-2007, 17:24
salam dostan mishe yek kam darbareie Xbox tizih bedin???? man mikham bekharam che jorie kodom modelesho shoma pishnehad mikonid
???

Moh3en_DDD
08-08-2007, 17:40
وای دوستان به دادم برسید که بد بخت شدم رفت .... هر سی دی می زارم توی xbox بعد از 1 دقیقه کنسول هنگ می کنه و نمی شه هیچ کاری کرد .... بعدشم که خاموش می کنیم و دوباره روشن می کنیم چراغ های قرمز روشن می شه ! باید صبر کنیم و 1 ساعت بعد روشن کنیم !

تورو خدا بگید چه خاکی بر سرم بریزم ؟

dark fear
08-08-2007, 17:54
وای دوستان به دادم برسید که بد بخت شدم رفت .... هر سی دی می زارم توی xbox بعد از 1 دقیقه کنسول هنگ می کنه و نمی شه هیچ کاری کرد .... بعدشم که خاموش می کنیم و دوباره روشن می کنیم چراغ های قرمز روشن می شه ! باید صبر کنیم و 1 ساعت بعد روشن کنیم !

کنسولتون رو کی خریده بودید ؟ مال چه تاریخیه ؟
جاش گرم نبود ؟ ازش خوب نگهداری نکردید؟

Moh3en_DDD
08-08-2007, 19:02
کنسولتون رو کی خریده بودید ؟ مال چه تاریخیه ؟
جاش گرم نبود ؟ ازش خوب نگهداری نکردید؟

2 هفته پیش خریده بودم !

ماله 2006 هست !

نه .... زیر کولر بود !

از گل پایین تر بهش نگفتم ! حتی یک پنکه هم با وجود کولر کنارش گذاشتم !

p3yman_xl
08-08-2007, 20:47

نه دوست عزیز مطمئن باش مشکل خیلی حادی نیست. میشه بگی روزی چند ساعت باری میکنی؟؟
مطلب پایین رو هم بخون.

p3yman_xl
08-08-2007, 20:52
XBOX 360 Error Codes<< <<

(این راهنما به هیج وجه رسمی نیست, ما نیز ادعایی بر درستی آن نداریم)
(THIS ERROR CODE GUIDE IS IN NO WAY OFFICIAL NOR DO WE MAKE ANY CLAIMS TO IT'S ACCURACY)
البته نویسنده ی این مطلب گفته:" تمامی این اطلاعات بوسیله ی آزمون و خطا و با کمک افراد سایت بدست اومده. البته بیشتر این اطلاعات نادرست هست!! ولی اینها بهترین حدس ما است." بعدشم گفته اگه شما نکته ی جدیدی کشف کردید بهش PM بدید تا این مطلب رو آپدیت کنه.

شاید بگید پس دیگه چرا دارم اینو مینویسم؟! ولی اگه حداقل همش درست نیست بعضی هاش که درسته. اگه بدونیم ضرر نکردیم که. پس بیاید با هم یه نگاهی بندازیم :

اگر Xbox مشکل خاصی داشته باشد,LED های آن با الگوی خاصی روشن میشوند.(جالبه! تو یکی از فروم های خارجی طرف بهش میگفت حلقه ی مرگ!!). نحوه ی روشن شدن چراغ ها, ما را به اطلاعات بیشتری در مورد آن مشکل راهنمایی میکند. اینها کد هایی هستند که ما میدانیم.....

========================================

قسمتهای 1, 2, 3 و 4 چراغ قرمز میزنند

- کابل AV پیدا نمیشود

/ \
\ /

1- مطمئن شوید که کابل AV به درستی به کنسول متصل شده است.
2- کابلAV را یکبار از کنسول جدا کرده, مجددا آن را به کنسول نصب کنید.
3- اگر چراغ های قرمز همچنان فلش میزنند, قسمتهای آهنی کابل AV را با یک دستمال خشک تمیز کنید. قسمت آهنی آن قسمتی است که به کنسول متصل میشود. قسمت آهنی را کاملا تمیز کنید و دوباره پکAV را امتحان کنید.
4- اگر هنوز 4 چراغ چشمک میزنند, کابل AV خود را تعویض کنید.

================================================

قسمتهای 1,3 و 4 چراغ قرمز میزنند

- نقص عمومی سخت افزار

/ \
\ /

1- کنسول را ری استارت کنید.
2- اگر با ری استارت مشکل حل نشد, راههای زیر را امتحان کنید :

* کنسول را خاموش کنید.
* تمام کابل های AV و کابل پاور را از کنسول جدا کنید.
* سیم برق پاور را جدا کنید.
* دوباره کابل ها را به طور محکم وصل کنید.
* کنسول را روشن کنید.

3- اگر با این کارها مشکل حل نشد , کنسول را خاموش کنید, هارد درایو را جدا کنید و کنسول را روشن کنید. اگر چراغ ها دیگر چشمک نزدند, کنسول را خاموش کنید, هارد را دوباره جا بزنید و دوباره کنسول را روشن کنید.
4- همچنین چراغ روی پاور را نیز چک کنید. وقتی کنسول را روشن میکنید باید چراغ پاور سبز باشد, حتی اگر هنوز 3 چراغ در حال چشمک زدن باشند.

===============================================

قسمتهای 1 و 3 چراغ قرمز میزنند

- گرمای زیاد

/ \
\ /
1- بگذارید کنسول خنک شود!!
نکته: ممکن است شما مجبور باشید چند ساعت منتظر بمانید تا کنسول خنک شود. زمانی که کنسول داغ است آنرا روشن نکنید.
2- مطمئن شوید که کنسول فضای کافی برای تهویه را دارد زمانی که فن در حال کار کردن است.

پیشنهادات :

* فضای پشت کنسول را شلوغ نکنید تا در تهویه اختلال ایجاد نشود.
* کنسول خود را روی تخت, کاناپه, یا هر سطح نرم دیگری قرار ندهید ,تا در تهویه آن مشکلی پیش نیاید.
* کنسول خود را در مکان بستهمثل کتابخانه, قفسه, میز تلویزیون قرار ندهید تا زمانی که از تهویه ی آن باخبر نشدید.
* کنسول خود را نزدیک منابع گرما قرار ندهید,مثل رادیاتور, آمپلی فایر, اجاق!!

کنسول خود را برای خنک شدن زودتر در مکانهای خیلی سرد قرار ندهید!!

خیلی ها فکر میکنند که با این کار کنسول زودتر و بهتر خنک میشه, ولی باید بگم این کار تماما اشتباهه! چون وسایل الترونیکی از جمله اکس باکس باید به تدریج خنک بشن و اگه ما بخوایم کنسولو سریع تر خنک کنیم باعث صدمه جدی تری به کنسول میشیم که ضررش از گرمای زیاد بیشتره و اوضاع رو بدتر میکنه! چون تغییرات شدید دما این مشکل رو بوجود میاره.....پس این کار رو نکنید!

==================================================

قسمت 4 چراغ قرمز میزند

- نقص سخت افزاری

/ \
\ /

مشکل خاص سخت افزاری با کدی روی صفحه نمایش داده میشود:

: E45 ناشناخته (احتمالا مربوط به آپدیتDashboard )

: E64 مشکل DVD درایو(فرم ور اشتباه یا چیپ ها)

E65 : موارد بالا همچنین میتواند از بسته نشدن درست درایو نیز باشد.

E66 : مشکل DVD درایو, دی وی دی مودل, یا اینکه درایو مچ نمیشه, فرم ور درایو قدیمی است

: E67مشکل هارد درایو است, این مشکل میتواند از خود هرد یا از کانکشن های درون آن باشد

: E68 مشکل Voltage است. یعنی برق لازم را برای انجام کار ندارد. ممکن است مشکل از پاور یا هارد باشد که باعث میشوند برق بیشتر مصرف شود, همچنین این مشکل میتواند از نصب کردن لوازم جانبی اضافی به کنسول نیز ایجاد شود مثل فن های اضافه. راه حل قطع کردن لوازم جانبی اضافه است.

: E69 مشکل هارد درایو. میتواند مشکل از خود هارد یا از کانکشن های درون آن باشد. هارد را جدا کرده و بدون آن بازی کنید.

E71:احتمالامشکل از آپدیت اشتباه Dashboard است.

E72 : ناشنا خته

E73 : مشکل از پورت Ethernet است. باید آن را چک کنید.

E74:به احتمال خیلی زیاد مشکل ازChip است. (HANA یا ANA که نزدیک کانکشن کابلAV است).
همچنین ممکن است از کابل AV اشتباه نیز حاصل شود, پس آنرا اول چک کنید. در موارد نادر مشکل از GPU است.

E76 : ناشناخته

E79 : مشکل هارد درایو.... آن را جدا کرده و بدون آن بازی کنید.

خوب دوستان تموم شد! امیدوارم با هیچ کدوم از کدهای بالا روبرو نشین! درست یا غلطش رو من دیگه نمیدونم. در اینکه خیلی هاش درست نیست (نه همش) شکی نیست. ولی حداقلش خیلی چیزا فهمیدیم!

موفق باشید.

منبع: forums.xbox-scene.com

Moh3en_DDD
09-08-2007, 03:28
1- کنسول را ری استارت کنید.

دکمه ری استارت کجاست ؟

sia abedi
09-08-2007, 12:11
یک ایمولاتور داره اما همه ی بازیها رو اجرا نمیکنه.
هنگى نمى‌ياد؟
به چه چيز‌هايى به غير dvd rom نياز داره
لينك امالوتورش هم اگر مى‌تونى بگذار
چند تا بازى كه اجرا ميشه را بگو

p3yman_xl
09-08-2007, 12:45
دکمه ری استارت کجاست ؟
منظور از ری استارت در اینجا یعنی دوباره روشن کردن کنسول, نه دکمه ی ری استارت!!!:20:

dark fear
09-08-2007, 13:38
XBOX 360 Error Codes<< <<
......

منبع: forums.xbox-scene.com

احسنت
ممنون عجب اطلاعات خوبی بود

Moh3en_DDD
09-08-2007, 17:37
درست نشد ! هنوز 3 تا چراغ قرمز روشنه !

*PiNk PaNTHeR*
09-08-2007, 20:03
سلام.
علی چرا بن شد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

p3yman_xl
09-08-2007, 20:34
اگه هنوز روشنه معنیش اینه که هنوز نقص سخت افزار درست نشده دیگه!!
معلومه شما هم خیلی به کنسول فشار آوردی و زیاد اذیتش کردی که قهر کرده!
همونطور که تو مقاله ی بالا گفتم 3 چراغ مربوط به نقص عمومی سخت افزاره.:13:

omid360
09-08-2007, 23:42
یه سر میری نکس گن 3 صوت تعمیر میکنه بعد یه ما ه گارانتیش میکنه برو حال کن
نگران نباش قابل تعمیره :20:

یه خبرایی به گوشم رسید
کسی از 360 بد گفته ...علی خیلی شاکی بود ..
مردی بیا جلو

p3yman_xl
10-08-2007, 09:30
یه سر میری نکس گن 3 صوت تعمیر میکنه بعد یه ما ه گارانتیش میکنه برو حال کن
نگران نباش قابل تعمیره :20:

یه خبرایی به گوشم رسید
کسی از 360 بد گفته ...علی خیلی شاکی بود ..
مردی بیا جلو
امید جان منم بهش گفتم ول کنه کل کل کردن با طرفدارای PS3 رو.:13: چون هرچی تو میگی اونا یه چیز دیگه میگن! به نظرم جواب ندیم بهتره.

p3yman_xl
10-08-2007, 20:54
سلام, یه خبر جدید از بازی بسیار بسیار محبوب HALO 3.
به گفته ی سایت GameIndustry.biz مرز پیش فروش این بازی در آمریکای شمالی از 1 میلیون گذشت!!
با 3 نسخه ی مختلف از این بازی, مایکروسافت پیش بینی کرده که نسخه ی Legendary Edition در همان روز اول پخش, به طور کامل فروش برود!

"آنچه که ما تجربه کردیم بدون شک چیزی نیست بجز یک پدیده". این را باب مک کنزیBob McKenzie, معاون رئیس بخش فروش در GameStop میگوید.

"Halo 3 تمام رکورد های قبلی را تحت الشعاع قرار داده, و ثابت میکنه که قراره یکی از بازی های ضروری در سال 2007 بشه".

بعضی از بزرگترین Brand های معروف آمریکا, پخش این عنوان اختصاصی را ساپورت میکنند.

"در ماه سپتامبر,Halo 3 بازی های ویدیویی و سرگرمی را به طور کلی به قسمت جلوی این فرهنگ هل میدهد". دکتر ,Chris Di Cesare رئیس بخشCreative Marketing مایکروسافت این جمله را میگوید.

خوب, من که بدجور منتظر این بازی هستم. چون مایکروسافت گفته گرافیک این بازی همه را شوکه خواهد کرد. یعنی به نظر شما بالاتر از Gears Of War؟!
برای پاسخ دادن به این سوال باید تا زمان عرضه صبر کنیم!

red_mercury
11-08-2007, 13:34
آقا میشه روی تلوزیون معمولی 360 بازی کرد و گرافیکش چقدره؟(در حد چه کنسولی)

Sam Fisher 11
11-08-2007, 17:33
آقا میشه روی تلوزیون معمولی 360 بازی کرد و گرافیکش چقدره؟(در حد چه کنسولی)

بله جانم چرا نشه ؟!
گرافیکش هم خوبه . اگر رو HD بازی کنی گرافیک بالاتر نمیبینی ! بلکه رنگ ها و شفاف تر وزیباتر به نظر میان و وضوح تصویر بالاتر میره .
ولی برعکس اگر PS3 رو روی TVهای معمولی دیده باشید حتما تعجب کردید چون رنگها کدر حتی بدتر از PS2 !!!

p3yman_xl
11-08-2007, 21:01
Xbox 360 12V Fan Mod

سلام, این بار میخوام بهتون بگم که با 3 تغییر جزئی در Xbox 360 تون, باعث میشید که پردازنده 22 درجه خنک تر کار کنه, گرافیک 10 درجه خنک تر و سیستم هایی که با گرافیک در ارتباط هستند, 4 درجه خنک تر کار کنند. (درجه ها به فارنهایت هستند).

- لوازم مورد نیاز چند متر سیم نازک و لوازم لحیم کاری هستند.

خوب, میتونید دو تا از فن ها رو 12 ولت کنید. (ولی نویسنده ی مقاله یکیش رو 12 ولتی کرده, اون هم فن پردازنده هست).

- سیم های قرمز و قهوه ای سیم های مورد نظر ما هستند. سیم های آبی و سیاه برای اتصال به زمین هستند. فقط کافی است که سیم قهوه ای را قطع کرده و سر آنرا به سیم دیگری لحیم کنید.

شکل 1

- در مرحله ی بعد باید یک منبع 12 ولتی در مادربردپیدا کنید. (آسانترین را برای پیدا کردن انتخاب میکنیم). با توجه به شکل این منبع12 ولتی, مورد توجه ماست. (نویسنده این منبع رو توصیه کرده).

شکل 2

- کار تمومه!! فن 12 ولتی شد!

(این مرحله ها رو اگه دوست داشتید انجام بدید).

تو این مرحله نویسنده به سلیقه ی خودش تغییراتی رو بوجود آورده مثلا سر خنک کننده را روی چیپ co-graphics قرار میده. (که نحوه ی سیم کشی 12 ولتی در اینجا بهتر دیده میشود).

شکل 3

در اینجا هم ورقه ی نازک یا همونFoil رو محلشو تغییر داده. (به شکل توجه کنین).
شکل 4

در آخر هم از ابداع کننده ی این روش پرسیدن که چه جوری دماها رو اندازه گرفته, که جواب میده با تفنگ دما سنج. "برادرم تو مسابقات ماشین سواری زیادی شرکت میکنه, که از این وسیله برای اندازه گیری دمای نیتروی موتور ماشینش استفاده میکرد".

"این وسیله رو روی هیت سینک GPU که برای مدت یک ساعت کار کرده بود قرار دادم. و بعد در قسمت زیرین خنک کننده ی پردازنده. به همین دلیل هم وانمود میکنم که درجه ها درست هستند."

خوب! روش باحالی بود, نه؟! به نظر من که خیلی آسون اومد. از اون جایی که تو ایران این دستگاه گارانتی نداره, به نظرم امتحانش ضرر نداره.

ولی خیلی از ماها وقتی می بینیم پای لحیم کاری و این صحبت ها اومد وسط, این کار رو نمیکنیم!!:20:

خیلی چاکریم:10:
موفق باشید.

منبع : llamma.com/xbox360/mods

dark fear
12-08-2007, 13:15
ممنون آقا پیمان ولی اینا مال زمانی بوده که به شدت مشکل حرارتی زیاد بوده مشکل این کنسول های
2007 به حداقل رسیده و با سه فن تغریبا حل میشه :46:

p3yman_xl
12-08-2007, 15:06
ممنون آقا پیمان ولی اینا مال زمانی بوده که به شدت مشکل حرارتی زیاد بوده مشکل این کنسول های
2007 به حداقل رسیده و با سه فن تغریبا حل میشه :46:
آره راستش حق با شماست:43:, ولی اینو گذاشتم که هم خودم یه چیزی یاد گرفته باشم هم دوستان.
آدم بد نیست تو کنسولشو یه نگاه بندازه! :20:
موفق باشی

p3yman_xl
12-08-2007, 15:50
این هم عکس هایی از 360 های Mod شده! واقعا" زیبا هستن!!:8:

(جالبه در مورد تصویر پایین بدونید که درست کردنش 6 ماه زمان برده!!):18::18:
قشنگه, نه؟؟!
میتونید تصور کنید وقتی چراغ های درون کیس روشن میشه چه احساسی به آدم دست میده؟
به این میگن هنر!:40:

این یکی هم لوگوی شرکت Rockstar روش به طرز مسخ کننده ای نقاشی شده!

اگه بشه منم میخوام اینجوری کنم کنسولمو!!:20:

موفق باشید:10:

Moh3en_DDD
12-08-2007, 16:00
سلام ! برابچ اصفهانی ! تعمیرگاه معتبر نمی شناسید من برم تعمیرش کنم ؟

dark fear
12-08-2007, 17:49
این هم عکس هایی از 360 های Mod شده! واقعا" زیبا هستن!!:8:

برای تعویض شکل کنسول قاب هایی هست که به اونهاxbox 360 face plate میگن
تو ایران کم پیدا میشه ولی هستن کسایی که از فرنگ وارد میکنن
اینای کهشما میگین فیس پلیتن یا کنسولو با همین قیافه عرضه کردن؟

p3yman_xl
12-08-2007, 19:12
برای تعویض شکل کنسول قاب هایی هست که به اونهاxbox 360 face plate میگن
تو ایران کم پیدا میشه ولی هستن کسایی که از فرنگ وارد میکنن
اینای کهشما میگین فیس پلیتن یا کنسولو با همین قیافه عرضه کردن؟

تا اون جا که من فهمیدم, اینا دو تا روش رو با هم ادغام کردن. مثلا" طرف رفته یه Face Plate معمولی گرفته, بعد داده بیرون واسش رنگ کروم سفارشی زدن! یا اینکه اون قسمت هایی که داخل کنسول معلوم هست رو خودشون انجام میدن. حتی یه عکس دیدم طرف DVD-drive رو هم داده بود واسش رنگ کروم سفارشی زده بودن!. خلاصه که خیلی کارشون درسته:20:

p3yman_xl
12-08-2007, 21:31
سلام ! برابچ اصفهانی ! تعمیرگاه معتبر نمی شناسید من برم تعمیرش کنم ؟
بالاخره کارتون به تعمیر کشید؟؟:worried: میشه بگی کنسولتو کی گرفتی؟ مال چه سالیه؟ چراغ قرمز ها کار دستت داد, نه؟ اشکالی نداره ایشالا درست میشه.:20:

Moh3en_DDD
13-08-2007, 00:23
بالاخره کارتون به تعمیر کشید؟؟ میشه بگی کنسولتو کی گرفتی؟ مال چه سالیه؟ چراغ قرمز ها کار دستت داد, نه؟ اشکالی نداره ایشالا درست میشه.

یکی از دوستامم چند وقت پیش همین مشکلا پیدا کرده بود و می گفت 3 تا چراغش روشنه ! داده بود تعمیر گفته بودند به خاطر گرمای زیاده ولی مشکلش اینکه اصفهانی نبود !

arnold_ab
13-08-2007, 09:23
اولین تصاویر منتشرشده از Xbox 360 Premium HDMI Motherboard توسط سایت Neogaf منتشر شده که در زیر میبینید این کنسول دارای درایو BenQ و GPU heatsink و چیپ90 نانومتری میباشد.

arnold_ab
13-08-2007, 09:25
شایعه ای به نقل از سایت معتبر Gamestop store بیان شده مبنی بر اینکه سال آینده تکمیل ترین X360 با عرضه HD-DVD player داخلی فابریک وارد بازار خواهد شد این خبر اگر صحت داشته باشد تا مدتی دیگر برای پیش فروش در سایت Amazon.com قرار میگیرد.

dark fear
13-08-2007, 12:57
اولین تصاویر منتشرشده از Xbox 360 Premium HDMI Motherboard توسط سایت Neogaf منتشر شده که در زیر میبینید این کنسول دارای درایو BenQ و GPU heatsink و چیپ90 نانومتری میباشد.

فکر کنم یعنی شایعه این که این hdmi دار ها 65 نانو متری هستن منتفیه ؟
به نظر شما کی 65 نانو متری میشه ؟ به نظر من تا اوایل مهر

MOHAMMAD2010
13-08-2007, 14:42
فکر کنم داری اشتباه میکنی چون کنسولی هم که شما تو خونت داری 90 نانومتری هست یعنی نسبت به اون هیچ تفاوتی نداره
در ضمن هر چه این عدد کمتر باشه یعنی دما کمتره و خنک تر

p3yman_xl
13-08-2007, 17:06
میریم سر اصل مطلب.....با مصاحبه ای که اخیرا" سایت Gameplayer.com.au با تهیه کننده و کارگردان فنی بازی Splinter Cell Conviction یعنی(Dany Lepage) انجام داده, چنین گفته که :

"این بازی به هیچ عنوان برای PS3 یا Wii عرضه نخواهد شد." این یک تصمیم منطقی است. "کنسول نینتندو قدرت گرافیکی لازم را ندارد."
در مورد کنسول سونی هم صادقانه در مصاحبه با این سایت توضیح داده که چگونه این کنسول نمیتواند هوش مصنوعی یا (AI) بازی را به درستی X360 اداره بکند.

همیشه سری Splinter Cellدوست داشتنی بوده و هست, امیدوارم این بار هم با یک بازی جذاب مثل Double Agent طرف باشیم. پس با هم به انتظار این بازی بزرگ میشینیم.

موفق باشید.

مهدي: شرمنده! پست شما ويرايش شد!

p3yman_xl
15-08-2007, 14:53
مرسی از این که پستها رو پاک کردید! خواهش میکنم چرا شرمنده!! راستش حواسم نبود 2 تا پست رو باهم فرستادم ممنون که اونم پاک کردید.

p3yman_xl
15-08-2007, 19:59
"Unreal Tournament 3 برای جا گرفتن در DVD از تعداد مپ های خود کم میکند!!! "

مارک رین( رئیس شرکت Epic Games )هنگام سخنرانی در فستیوالEdinburgh Interactive گفت : "ما چیزهایی را فشرده خواهیم کرد. اما ما مپ های کمتری را در نسخه ی 360 خواهیم داشت.... دیسک های Blu-Ray به طور حتم, فضای بیشتری را به ما داده اند."

او همچنین اضافه نمود : "ممکن است در UT بعدی, فراتر از این بازی, با کمک دیسکهای بلو-ری, تمام دیسک را با مدهای مختلف و چیزهای جالبی پر کنیم!!."

به نظر من :
این اصلا" برای طرفداران کنسول X360 جالب نیست. چرا که مطمئنا در بازیهای آینده نیز همین روال پیش خواهد رفت. امیدوارم مسئولان مایکروسافت هرچه زودتر فکری برای سازگار کردن HD-DVD Player برای اجرای بازیها در آینده بکنند.

منبع : 360plex.com

Sam Fisher 11
15-08-2007, 22:24
پیمان جان اینا مارو اسکول فرض کردن وگرنه اینا همه حرفه ... گرافیک این بازی با Gow فرقی نداره ! چطور اون جا شد ! چون این بازی تا یک سال عنوان انحصاری Ps3 هست سونی بهشون پول میده که این مزخرفاتو تحویل ما بدن .

p3yman_xl
15-08-2007, 22:45
پیمان جان اینا مارو اسکول فرض کردن وگرنه اینا همه حرفه ... گرافیک این بازی با Gow فرقی نداره ! چطور اون جا شد ! چون این بازی تا یک سال عنوان انحصاری Ps3 هست سونی بهشون پول میده که این مزخرفاتو تحویل ما بدن .

درسته سم جان, حرف شما کاملا متین. ولی خدایی Blu-Ray کجا و DVD 9 کجا!! خدا کنه یه کاری بکنن این HD-DVD Player بتونه بازی هم بخونه.:20:

Sam Fisher 11
15-08-2007, 23:49
نگران نباش پشت این کنسول تفکرات یه نابغه نهفته است. بیل گیتسی که دنیای کامپیوتر رو متحول کرده می دونه باید چیکار کنه !
راستی پیمان جان بابت خبرهات ممنون ولی سعی کن خبرهای مربوط به بازیها رو اینجا بذاری :
بازی های نسل آینده : خــــبـرهــاي كــــــوتــــاه !!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و تنها خبرهای مربوط به کنسول رو اینجا بده .

p3yman_xl
16-08-2007, 14:49
نگران نباش پشت این کنسول تفکرات یه نابغه نهفته است. بیل گیتسی که دنیای کامپیوتر رو متحول کرده می دونه باید چیکار کنه !
راستی پیمان جان بابت خبرهات ممنون ولی سعی کن خبرهای مربوط به بازیها رو اینجا بذاری :
بازی های نسل آینده : خــــبـرهــاي كــــــوتــــاه !!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و تنها خبرهای مربوط به کنسول رو اینجا بده .
چشم سم جان. باور کن نمیدونستم کجا باید اینجور خبر هارو بگم! چون این بازی قراره برای 360 هم بیاد, فکر کردم باید اینجا مطرحش کنم. ولی به روی چشم از این به بعد رعایت میکنم.
ممنون که گفتی:20:

onlylinkinpark
16-08-2007, 19:59
:21::21::21::2::2::2:
يكي جواب منو بده:18: :18: :18: :18:
:8::10::10::27: man ham mikhm be kharam

p3yman_xl
16-08-2007, 22:16
X360 65-nanometer CPU

آن دسته از آینده نگرانی که X360 دارند, پافشاری میکنند که CPU های جدید X360 با فناوری 65 نانومتر, با توجه به گزارشات اخیر عرضه خواهد شد. این CPU ها کوچکترهستند که با توجه به CPU های 90 نانومتری گرمای کمتری تولید میکنند. این بدین معنی است که, کسانی که در این بین فقط 2 سال صبر کنند,X360 هایی که با CPU های جدید ساخته میشوند را خواهند دید. این CPU ها که با اسم رمز Falcon شناخته میشوند, انتظار می رود که پاییز امسال در X360 های جدید به کار روند.

همچنین با توجه به آنچه که سایت PC Advisor گفته,CPU های 45 نانومتری نیز قرار است در X360 به کار روند که تولیدشان از سال 2008 یا 2009 شروع خواهد شد!
ذکر این نکته نیز ضروری است که اینCPU ها تاثیری در گرافیک بازی ها نخواهند داشت.

منبع : خودم و Shacknews.co.uk

bbaabbaakk
18-08-2007, 03:49
یه سوال داشتم
میگن Elite هم سه چراغ میده . راست میگن ؟؟؟؟؟؟؟؟ :41:

dark fear
18-08-2007, 13:24
یه سوال داشتم
میگن Elite هم سه چراغ میده . راست میگن ؟؟؟؟؟؟؟؟ :41:
سه چراغ قرمز یعنی دستگاه مشکل سخت افزاری پیدا کرده نه این که
گرم شده و خراب شده هر وسیله ی الکتریکی ممکنه مشکل سخت افزاری
پیدا کنه

dark fear
18-08-2007, 13:33
X360 65-nanometer CPU

آن دسته از آینده نگرانی که X360 دارند, پافشاری میکنند که CPU های جدید X360 با فناوری 65 نانومتر, با توجه به گزارشات اخیر عرضه خواهد شد. این CPU ها کوچکترهستند که با توجه به CPU های 90 نانومتری گرمای کمتری تولید میکنند. این بدین معنی است که, کسانی که در این بین فقط 2 سال صبر کنند,X360 هایی که با CPU های جدید ساخته میشوند را خواهند دید. این CPU ها که با اسم رمز Falcon شناخته میشوند, انتظار می رود که پاییز امسال در X360 های جدید به کار روند.

همچنین با توجه به آنچه که سایت PC Advisor گفته,CPU های 45 نانومتری نیز قرار است در X360 به کار روند که تولیدشان از سال 2008 یا 2009 شروع خواهد شد!
ذکر این نکته نیز ضروری است که اینCPU ها تاثیری در گرافیک بازی ها نخواهند داشت.

منبع : خودم و Shacknews.co.uk

البته منظورت gpu 65 nm است دیگه ؟:31:

p3yman_xl
18-08-2007, 13:38
البته منظورت gpu 65 nm است دیگه ؟:31:

آفرین! ولی اشتباه کردی. متن زیر و بخون :

Prospective Xbox 360 owners holding out for the long-awaited smaller, cooler 65-nanometer CPU will soon be able to confidently take the plunge, according to current reports. Meanwhile, those willing to wait longer will see the system outfitted with an even smaller, cooler CPU within two years.:31::31:

منبع : ShackNews.co.uk

bbaabbaakk
18-08-2007, 14:29
سه چراغ قرمز یعنی دستگاه مشکل سخت افزاری پیدا کرده نه این که
گرم شده و خراب شده هر وسیله ی الکتریکی ممکنه مشکل سخت افزاری
پیدا کنه

نه هر وسیله ای
چرا فقط xbox 360 اینجوریه ؟ پش اونم مشکل داره :13:

dark fear
18-08-2007, 18:09
نه هر وسیله ای
چرا فقط xbox 360 اینجوریه ؟ پش اونم مشکل داره :13:
من منظورم این نبود که هر وسیله ای سه چراغ قرمز میده !!!!! منظورم این
بود هر وسیله ای ممکنه مشکل سخت افزاری پیدا کنه
در 360 سه چراغ قرمز یعنی مشکل سخت افزاری و این مشکل معمولا (نه همیشه)
به دلیل گرامایی که gpu تولید میکنه با گذاشتن هیت سینک جدید روی gpu این
مشکل به حداقل میرسه در الیت نیز مثل پریمیوم های جدید این مشکل به حداقل
رسیده و تغریبا به طور کامل حل شده با 65 نانو متری کردن gpu دیگه بدون شک
هیچ مشکلی از این نظر پیش نمیاد

dark fear
18-08-2007, 18:13
آفرین! ولی اشتباه کردی. متن زیر و بخون :

Prospective Xbox 360 owners holding out for the long-awaited smaller, cooler 65-nanometer CPU will soon be able to confidently take the plunge, according to current reports. Meanwhile, those willing to wait longer will see the system outfitted with an even smaller, cooler CPU within two years.:31::31:

منبع : ShackNews.co.uk
از کجا میدونی این منبع معتره ؟ تا اونجایی که من میدونم cpu مشکلی نداشته
و gpu بوده که گرماش باعث نقص فنی میشد شایدم حق با شما باشه:31:

p3yman_xl
18-08-2007, 18:18
بفرما اینم منبع معتبر :

Dean Takahashi of the Mercury News reports that Microsoft is nearing completion of a refined Xbox 360 architecture that will include the long awaited shift to 65-nanometer chip manufacturing processes. Code named Falcon, the refined Xbox 360 architecture will incorporate a new motherboard and a smaller, more efficient IBM CPU and ATI GPU.

منبع : IGN.com

Maste^Bazy
18-08-2007, 18:42
من بازي ْْْGTA براي xbox 360 خريدم ولي وقتي سيدي بازي رو ميزارم توش ميگه original xbox Game

رفتم پرسيدم گفت بايد به برنامه هست 12 هزار توما قيمتشه كه اونو نصب كني به xbox 360 كه دستگاهتو update كنه

حالا ميخوام بدونم آيا اين برنامه را ميتونم از اينترنت دانلود كنم؟ يا پيدا نميشه؟ اسم برنامه هم به من نگفت چيه...

اگه كسي ميتونه به من كمك كنه متشكر ميشم

p3yman_xl
18-08-2007, 19:35
من بازي ْْْGTA براي xbox 360 خريدم ولي وقتي سيدي بازي رو ميزارم توش ميگه original xbox Game

رفتم پرسيدم گفت بايد به برنامه هست 12 هزار توما قيمتشه كه اونو نصب كني به xbox 360 كه دستگاهتو update كنه

حالا ميخوام بدونم آيا اين برنامه را ميتونم از اينترنت دانلود كنم؟ يا پيدا نميشه؟ اسم برنامه هم به من نگفت چيه...

اگه كسي ميتونه به من كمك كنه متشكر ميشم
ببخشید میشه بپرسم شما کدوم GTA رو برای 360 گرفتی؟؟!! تا اونجا که من میدونم قراره GTA IV برای 360 سال 2008 بیاد! مطمئنی GTA گرفتی ؟! در ضمن من تا حالا نشنیدم آپدیت رو بفروشن ! شما هر بازی جدیدی رو که میگیری آپدیت جدید هم توش هست که Automatic کنسولو آپدیت میکنه . شایدم دستگات Mod نشده که اون پیغام رو میده !

p3yman_xl
18-08-2007, 20:30
چگونه بازی های ارجینال Xbox را روی X360 اجرا کنیم ؟

اول از همه این آپدیت رو که مال July 2007 هست رو از سایت Xbox.com دانلود میکنید. ( حجم فایل تقریبا" 13 مگ میباشد. )

بعد از اینکه فایل رو گرفتید اونو از حالت فشرده خارج میکنید. توجه کنید فایلی رو که Extract کردید باید اسمش default.xex باشه.

توجه : این آپدیت خونده نمیشه اگر اسمش default.xex نباشه. و باید تنها فایلی باشه که توی CD قرار داره ( توی فولدر, یا دیرکتوری یا دایرکتوری! نباشه!).

حالا یه دیسک خالی توی CD Writer قرار میدین و فقط همون فایلی رو که آنزیپ کردین روی CD ذخیره میکنید (تو فولدر نباشه!!!). و بعد CD رو رایت میکنید. (یا از طریق خود ویندوز یا از طریق Nero ).

بعد از اینکه رایت تموم شد,CD رو تو کنسول میذارین و مراحل آپدیت به طور خودکار شروع میشه. تو مرحله ی بعد "Continue" رو میزنید و چند لحظه صبر میکنید تا آپدیت انجام بشه.

تو مرحله ی بعد " " Yes, update now رو بزنید و بذارید کنسول آپدیت بشه.
................
کنسول ریستارت میشه و کار تمومه !! میتونید بازی های ارجینال Xbox رو روی 360 تون اجرا کنید !

موفق باشید.

dark fear
19-08-2007, 00:11
بفرما اینم منبع معتبر :

Dean Takahashi of the Mercury News reports that Microsoft is nearing completion of a refined Xbox 360 architecture that will include the long awaited shift to 65-nanometer chip manufacturing processes. Code named Falcon, the refined Xbox 360 architecture will incorporate a new motherboard and a smaller, more efficient IBM CPU and ATI GPU.

منبع : IGN.com

یا سواد من قد نمیده یا اصلا ننوشته cpu 65 nm
اونجا نوشته در 360 از چیپ 65 نانو متری و مادربورد جدید و کوچک تر استفاده خواهد شد کجا نوشته cpuش 65 نانو متری میشه ؟ حالا بیخیال ولش کن دیگه

p3yman_xl
19-08-2007, 14:28
یا سواد من قد نمیده یا اصلا ننوشته cpu 65 nm
اونجا نوشته در 360 از چیپ 65 نانو متری و مادربورد جدید و کوچک تر استفاده خواهد شد کجا نوشته cpuش 65 نانو متری میشه ؟ حالا بیخیال ولش کن دیگه
اول من شروع نکردم که حالا هم بخام ولش کنم ! شما اول با اون حرفت تاپیک رو منحرف کردی. مطمئن باش من اگه از چیزی مطمئن نباشم اونو تو این تاپیک نمیذارم. در ضمن خط آخر رو نگاه کنی نوشته IBM CPU.

fragari
19-08-2007, 16:17
سلام
می خواستم ببینم میشه بازیهای xbox 360 روی هاردش کپی کرد و از روی هارد بازی کرد و نیازی به گذاشتن dvd داخل درایو نباشه اگه بلدین لطفا" برام کامل همهشو توضیح بدین.

p3yman_xl
19-08-2007, 17:40
سلام
می خواستم ببینم میشه بازیهای xbox 360 روی هاردش کپی کرد و از روی هارد بازی کرد و نیازی به گذاشتن dvd داخل درایو نباشه اگه بلدین لطفا" برام کامل همهشو توضیح بدین.
فقط میتونی بازی هایی که از XBL رو دانلود کردی یا Playable Demo هارو توش ذخیره کنی . در ضمن چه نیازی هست که بخوایم بازیهارو بریزیم تو هارد ؟!

dark fear
19-08-2007, 21:15
الان که دارم این پست رو مینویسم تازه از مغازه رسیدم خونه
360 تو اهواز ارزون تر شده :
کر ریجن پال : 300
کر ریجن جی : 350
پریمیوم ریجن پال: 400
پریمیوم ریجن جی :450

p3yman_xl
19-08-2007, 21:41
کاهش قیمت باورنکردنی 360 در Japan
مایکروسافت تمام سعی خود را میکند تا X360 در Japan فروش خوبی داشته باشد.پول زیادی خرج میشه برای تبلیغات و حتی قیمت کنسول تا حد باورنکردنی در این کشور پایین میاد. تا حدی که 360 هایی که در این کشور فروخته میشوند قیمتشان نصف قیمت 360 هایی است که در آمریکای شمالی فروخته میشود !. مغازه ای در این کشور با نام Bic Camera در حال پیشنهاد دادنTrusty Bell Pack با قیمت مخصوص به مشتری است.
این پک که نام کامل آن Trusty Bell Core Pack است در این مغازه تنها با قیمت 19.800 ین فروخته میشود که برابر 173$ دلار آمریکا میباشد ! این پک شامل X360 Core با تمامی لوازم جانبی به علاوه بازی Trusty Bell میباشد, (که در آمریکا و اروپا این بازی با نام Eternal Sonata شناخته میشود.)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] nth.jpg

نتیجه :
دنبال یک Xbox 360 ارزان میگردید ؟! به Japan سفر کنید !!:21:

منبع : N4G.com

zizo10
20-08-2007, 12:29
فرق فيفا 07 پي سي با XBox؟اصلا فرقي هم دارن؟
كلا فوتبالاي پي سي بهتره يا XBox؟

sheytanparast
20-08-2007, 13:46
والا هیی بازی پی سی نمیشه به نظر من !

dark fear
20-08-2007, 14:02
معلومه که فرق دارن گرافیک نسخه pc لست جن است اما نخه 360 نکست جن است
و خیلی خیلی باهم فرق دارن در ضمن استیل بدنی بازیکنا در 360 بهتره و ...

dark fear
20-08-2007, 14:15
والا هیی بازی پی سی نمیشه به نظر من !
چون بازیای خفن 360 رو بازی نکردی :27:

p3yman_xl
20-08-2007, 14:52
دوست عزیز سوالات خودتون رو اینجا مطرح کنید
ممنون

pepe.
22-08-2007, 12:13
به نظر شما اگه بخواهیم یه بسته پستی به اندازه یه x360 رو از ژاپن به ایران بفرستیم هزینش چقد می شه؟:20:

p3yman_xl
22-08-2007, 15:55
به نظر شما اگه بخواهیم یه بسته پستی به اندازه یه x360 رو از ژاپن به ایران بفرستیم هزینش چقد می شه؟:20:
فک نکنم زیاد هزینه بذاره رو دستت ! قیمت دقیق رو نمیدونم.ولی به نظر من 360 از ژاپن نگیر. بیاری اینور آب باید یه هزینه بدی تبدیلش کنی تا کپی خور بشه !! از اول که بری از همین تهران بگیری بهتره. اگه یه زمانی خواستی از یه جای خوب بخری، بهم PM بده.
موفق باشی

pepe.
23-08-2007, 11:46
فک نکنم زیاد هزینه بذاره رو دستت ! قیمت دقیق رو نمیدونم.ولی به نظر من 360 از ژاپن نگیر. بیاری اینور آب باید یه هزینه بدی تبدیلش کنی تا کپی خور بشه !! از اول که بری از همین تهران بگیری بهتره. اگه یه زمانی خواستی از یه جای خوب بخری، بهم PM بده.
موفق باشی

پیمان جون (هم اسمیم) فکر نمی کنم نیازی به هزینه برای کپی خور کردن باشه چون من خودم کپی خور کردنشو بلدم:20:

SAEED_BARCELONA
23-08-2007, 13:57
کپی خور کردنش خیلی راحته چون نرم افزاریه. اگرم بلد نبودی ببرش نکست جن برات کپی خورش میکنه(فکر کنم مجانی) اگرم بخان پول بگیرن حداکثر 10-12 چوق میگیرن.

SAEED_BARCELONA
23-08-2007, 14:02
الان که دارم این پست رو مینویسم تازه از مغازه رسیدم خونه
360 تو اهواز ارزون تر شده :
کر ریجن پال : 300
کر ریجن جی : 350
پریمیوم ریجن پال: 400
پریمیوم ریجن جی :450

آقای dark fear شما همون desprado بازی سنتر نیستید؟:46:

p3yman_xl
23-08-2007, 16:18
پیمان جون (هم اسمیم) فکر نمی کنم نیازی به هزینه برای کپی خور کردن باشه چون من خودم کپی خور کردنشو بلدم:20:
خوب پیمان جان، اینجوری که دیگه خیلی راحت شد ! پس به نظر من سریعا یک 360 بگیر، اون هم ژاپن !
چون همونطور که تو صفحه ی قبل گفتم 360 Core تو ژاپن 170 دلار فروخته میشه !!:18: ولی گرفتی مواظب باش مثل من معتاد نشی !!
موفق باشی:20:

dark fear
23-08-2007, 18:12
آقای dark fear شما همون desprado بازی سنتر نیستید؟:46:
ای شیطون !! چقدر باهوشی :46:

Sam Fisher 11
23-08-2007, 19:53
دوستان سلام
دو گزینه مناسب برای اواسط تابستان دارین. یکی بازی Bioshok که همین هفته منتشر شده و خودمم دارم بازیش میکنم(توضیحات در صفحه اصلی > تاپیک بازی). اگر از این عنوان اول شخص خوشتون نیومد میتونین تا هفته آینده که بازی Stranglehold منتشر میشه صبر کنین.
همه چیز در مورد PC,X360 ::: >> Bioshock ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
جان وو تقدیم میکند : Stranglehold ::: تاپیک مخصوص تمام نسخه ها ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تا عرضه FIFA08 و HALO3 میتونین با اینا خوش بگذرونین !

p3yman_xl
23-08-2007, 20:20
:43:
دوستان سلام
دو گزینه مناسب برای اواسط تابستان دارین. یکی بازی Bioshok که همین هفته منتشر شده و خودمم دارم بازیش میکنم(توضیحات در صفحه اصلی > تاپیک بازی). اگر از این عنوان اول شخص خوشتون نیومد میتونین تا هفته آینده که بازی Stranglehold منتشر میشه صبر کنین.
تا عرضه FIFA08 و HALO3 میتونین با اینا خوش بگذرونین !
درست دارم میبینم ؟؟!! سم فیشر افتخار دادن و در این تاپیک پست میدن ؟؟؟!! واقعا غافلگیر شدم !!:18:

ممنون سم عزیز، BioShock رو که حتما میگیرم ( فعلا که موفق نشدم گیرش بیارم !!). به هر حال من که فعلا کمتر بازی میکنم، بعلت کلاس های پیش دانشگاهی !!!:43:. ( ولی برا من که فرقی نمیکنه، آدم بشو نیستم همش بازی میکنم !!)

p3yman_xl
23-08-2007, 20:31
Microsoft’s Halo 3 Special Edition Xbox 360

X360 نسخه ی مخصوص Halo 3 ، در اواخر ماه سپتامبر با قیمت 562$ فروخته خواهد شد. این پک بدون نسخه ایی از بازیHalo 3 ، ولی با هارد 20 گیگابایتی عرضه خواهد شد. همچنین در این پک پورت HDMI و وسایل جانبی خواهد بود، و هارد درایو آن نسبت به Elite کوچکتر میباشد.

محتویات این پک :
Xbox 360Halo 3 Special Edition
کنترلر Wireless مخصوص بازی HALO 3
20 گیگابایت هارد درایو
هدست سیمدار
Gamer Pic ها و Theme های مخصوص بازی Halo 3
کابل HD AV
کابل Ethernet
پورت HDMI
کیت Play & Charge
سرویس یک ماه ی Gold + سرویس Silver

dark fear
24-08-2007, 11:48
Microsoft’s Halo 3 Special Edition Xbox 360

X360 نسخه ی مخصوص Halo 3 ، در اواخر ماه سپتامبر با قیمت 562$ فروخته خواهد شد. این پک بدون نسخه ایی از بازیHalo 3 ، ولی با هارد 20 گیگابایتی عرضه خواهد شد. همچنین در این پک پورت HDMI و وسایل جانبی خواهد بود، و هارد درایو آن نسبت به Elite کوچکتر میباشد.

محتویات این پک :
Xbox 360Halo 3 Special Edition
کنترلر Wireless مخصوص بازی HALO 3
20 گیگابایت هارد درایو
هدست سیمدار
Gamer Pic ها و Theme های مخصوص بازی Halo 3
کابل HD AV
کابل Ethernet
پورت HDMI
کیت Play & Charge
سرویس یک ماه ی Gold + سرویس Silver
فکر کنم یه 200 دلار گرون گفتی :18: 562 $ !!!!! مگه چی داره که از الیت هم گرون تره ؟؟؟!!!!

*PiNk PaNTHeR*
24-08-2007, 11:51
سلام
من قصد دارم هر جور هست یک پرمیموم بگیرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توی مشهد یک جای انصاف دار سراغ دارین؟ لطفا همراه با آدرس پی ام کنید.
ممنون.

p3yman_xl
24-08-2007, 13:11
فکر کنم یه 200 دلار گرون گفتی :18: 562 $ !!!!! مگه چی داره که از الیت هم گرون تره ؟؟؟!!!!
جالبه !! کار من تو این تاپیک همینه ! مطلب رو ترجمه میکنم و بعد به علت یه سری از مسائل باید دوباره مطلب انگلیسی رو بذارم !! دیگه اعصابم داره خورد میشه !!
آقای محترم متن زیر رو بخون تا متوجه بشی !:33:

Microsoft’s Halo 3 Special Edition Xbox 360 will retail for £279.99 ($562) from late September. It will not be bundled with a copy of Halo 3 and will be equipped with a 20GB hard drive

منبع : next-gen.biz

bardiaizad
24-08-2007, 13:23
لطفا میشه یک نفر به من بگه که در کدام مغازه میشه بازی های 360 رو با قیمت 5هزار تومان گیر آورد؟اگه میشه اسم یه مغزه رو هم بگید که 360 رو با قیمت 430-450 تومن بده.حتما سریعا جوای من رو بدید.

با تشکر

p3yman_xl
24-08-2007, 13:31
لطفا میشه یک نفر به من بگه که در کدام مغازه میشه بازی های 360 رو با قیمت 5هزار تومان گیر آورد؟اگه میشه اسم یه مغزه رو هم بگید که 360 رو با قیمت 430-450 تومن بده.حتما سریعا جوای من رو بدید.

با تشکر
برای بازی های 5 تومنی پیشنهادم اینه که یه سر به سایت Iranxbox.com بزنی. کنسول رو هم از Nextgen.ir یا پیکسل بگیر.

dark fear
24-08-2007, 13:43
جالبه !! کار من تو این تاپیک همینه ! مطلب رو ترجمه میکنم و بعد به علت یه سری از مسائل باید دوباره مطلب انگلیسی رو بذارم !! دیگه اعصابم داره خورد میشه !!
آقای محترم متن زیر رو بخون تا متوجه بشی !:33:

Microsoft’s Halo 3 Special Edition Xbox 360 will retail for £279.99 ($562) from late September. It will not be bundled with a copy of Halo 3 and will be equipped with a 20GB hard drive

منبع : next-gen.biz
نه خیر جناب من نگفتم که متن انگلیسی رو هم بذار :13: منظورم این بود شاید اشتباه تایپ
کرده باشید آخه مگه این سری چه چیزی بیشتر از الیت داره که قیمتی بیش از 150 دلار بیشتر از
الیت داره ؟؟؟

p3yman_xl
24-08-2007, 14:20
مگه این سری چه چیزی بیشتر از الیت داره که قیمتی بیش از 150 دلار بیشتر از
الیت داره ؟؟؟

شاید مهمترین عامل همین هیت سینک جدید باشه یا همین Faceplate. آخه مثل اینکه تو این مدل یه سری تغییرات ایجاد کردن.

dark fear
24-08-2007, 20:07
شاید مهمترین عامل همین هیت سینک جدید باشه یا همین Faceplate. آخه مثل اینکه تو این مدل یه سری تغییرات ایجاد کردن.

هیت سینک جدید که تو همه الیت ها و همه پریمیوم های برج 7 به بعد هست فیس پلیت هم
فوق فوق فوقش 70 تومن (گفتم 70 چون احتمالا فیس پلیت اصل از این کیلویی ها گرون تره :31:)
احتمالا تغییرات سخت افزاری توش دادن شاید از چیپ 65 نانومتری استفاده کرده باشن :20: اگه
چیزی فهمیدی ما رو هم بیخبر نذار:10:

mazi_z_PSP
24-08-2007, 21:34
ميشه يه ليست کامل ترجيحا فارسی از بازی هايی که تا کريسمس و خود کرسيسمس مياد رو بنويسيد.با تاريخ؟
ممنون

p3yman_xl
24-08-2007, 22:09
سلام، مهم ترین هاشون، اینا هستن ::8:

X360 Games Release Date

لیست بازی هایی که قرار است در ماه آگست (همین ماه) عرضه شوند :

[Spyglass Board Games]
Platform: Xbox 360
Release Date: 8/1/2007

[Marathon: Durandal]
Release Date: 8/1/2007

[Track & Field]
Release Date: 8/8/2007

[Madden NFL 08]
Release Date: 8/14/2007

Hexic 2]
Release Date: 8/15/2007

[Ecco the Dolphin]
Release Date: 8/15/2007

[Stranglehold]
Release Date: 8/21/2007

Two Worlds]

[BioShock]

[Space Giraffe]
Release Date: 8/22/2007

[Medal of Honor Airborne]
Release Date: 8/27/2007

[MotoGP '07]
Release Date: 8/27/2007

[Blue Dragon]
Release Date: 8/28/2007

[Stuntman: Ignition]

[Tiger Woods PGA Tour 08]

[Dynasty Warriors: Gundam]

لیست بازی هایی که قرار است در ماه سپتامبر (ماه بعد) منتشر شوند :

[GTR]
Release Date: 9/1/2007

Project Gotham Racing 4]
Release Date: 9/3/2007

[BlackSite: Area 51]
Release Date: 9/3/2007

[skate]
Release Date: 9/5/2007

[Burnout Paradise]
Release Date: 9/11/2007

[Fatal Inertia]
Release Date: 9/11/2007

[Eternal Sonata]
Release Date: 9/17/2007

Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII]
Release Date: 9/18/2007

[Juiced 2: Hot Import Nights]

[Looney Tunes: Acme Arsenal]

[Halo 3]
Release Date: 9/25/2007

Nvidia II
24-08-2007, 22:11
دوستانی که هنوز Xbox 360 نخریدن تا کریسمس صبر کنن که Xbox 360 با سی پی یو 65 نانومتری بگیرن

Sam Fisher 11
25-08-2007, 01:56
دوستانی که هنوز Xbox 360 نخریدن تا کریسمس صبر کنن که Xbox 360 با سی پی یو 65 نانومتری بگیرن

به به ... سلام
چه عجب ما دوباره شمارو ملاقات کردیم ! جبهه 360 روز به روز داره قوی تر میشه ;)
راستی غول نرمافزاری سلام میرسونه :biggrin:

آره اینجور که بوش میاد مایکروسافت قراره بعد از عرضه بازی HALO3 قیمت دستگاه رو 100 دلاری پایین بیاره تا اختلافش با PS3 حفظ بشه. ولی شاید تنها مدل پریمیوم با کاهش قیمت مواجه بشه و مدل جدید با قیمت فعلی پریمیوم به فروش بره. این خبر رو فکر کنم یه تحلیل گر بیزنس ویک داده بود.

dark fear
25-08-2007, 12:05
پیمان جان به نظر شما assasins creed بازی مهمی نیست ؟؟؟؟ فکر کنم قراره سپتامبر بیاد

p3yman_xl
25-08-2007, 13:18
پیمان جان به نظر شما assasins creed بازی مهمی نیست ؟؟؟؟ فکر کنم قراره سپتامبر بیاد

این لیست رو از سایت teamxbox گرفته بودم ، اونجا چیزی از این بازی نزده بود !

این رو از سایت Gamefaqs گرفتم ، نسخه ی US و EU بازی نوامبر عرضه میشه .

اگه خواستی یه سر به اینجا بزن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشی

pepe.
25-08-2007, 13:27
به به ... سلام

آره اینجور که بوش میاد مایکروسافت قراره بعد از عرضه بازی HALO3 قیمت دستگاه رو 100 دلاری پایین بیاره تا اختلافش با PS3 حفظ بشه. ولی شاید تنها مدل پریمیوم با کاهش قیمت مواجه بشه و مدل جدید با قیمت فعلی پریمیوم به فروش بره. این خبر رو فکر کنم یه تحلیل گر بیزنس ویک داده بود.
یعنی پریمیوم قیمتش اندازه کر می شه؟
به نضر شما می شه انتظار داشت یکی دو ماهی بعد از ریلیز هیلو 3 قیمت 360 در ایران 340 هزار تومن باشه؟

SepehrR
25-08-2007, 15:47
به به ... سلام

یعنی پریمیوم قیمتش اندازه کر می شه؟
به نضر شما می شه انتظار داشت یکی دو ماهی بعد از ریلیز هیلو 3 قیمت 360 در ایران 340 هزار تومن باشه؟
الآن تو US قيمت Pre معادل 349 و Core معادل 279 دلار است. اگر كاهش قيمت 100 دلار دوباره اي در كار باشه حتمآ Core هم قيمتش كم ميشه. چون وگرنه قيمت Pre مشه 30 دلار ارزون تر از Core كه مسلمآ هيچ وقت هم چنين اتفاقي نميفته! فوقش اگر بخواد به خاطر هيلو3 از قيمت كم بشه 50 دلار كم ميشه...

mazi_z_PSP
26-08-2007, 11:38
پيمان جان خيلی ممنون.زحمت کشيدی.

p3yman_xl
26-08-2007, 18:22
خبر بسیار خوب برای طرفداران بازی HALO 3 .

شرکت Bungie اعلام نمود که ساخت این بازی به طور 100% تمام شده و آماده ی Release شدن میباشد !!
این بازی در 25 سپتامبر در آمریکا، و 26 سپتامبر در اروپا منتشر میشود !

موفق باشید

pooria_k2
28-08-2007, 00:44
من تو فکر گرفتن xbox360 هستم ودر این مورد چند تا سوال داشتم
قیمتش چنده؟
xbox 360 بهتره یا wii؟ وقیمت wii چنده؟
xbox 360 elite چه فرقی با بقیه ی مدل ها داره و قیمتش چنده؟
و اگه میشه ادرس چند تا مغازهی خوب تو شیراز بدین.
:31: راستی کدوم ریجنش بهتره؟؟؟؟

pooria_k2
28-08-2007, 04:10
چه لوازمی برای xbox 360 لازمه؟ شنیدم فن و چند چیز دیگه لازم داره!:46:
و کدوم ریجنش بهتره؟:31::8:

pooria_k2
28-08-2007, 04:45
لطفا لیست بازی های xbox 360 رو بزارین یا یه سایت معرفی کنید:46::20:

pepe.
28-08-2007, 12:39
چه لوازمی برای xbox 360 لازمه؟ شنیدم فن و چند چیز دیگه لازم داره!:46:
و کدوم ریجنش بهتره؟:31::8:
بهترین و لازم ترین چیزی که می شه واسه یه 360 خرید فن هست.
اگرم می خوای به مانیتور وصلش کنی یه کابل vga بگیر(کیفیت مانیتور بهتر از تلویزیون معمولیه)
در ضمن کنترل هم داره و دوربین.
بهترین مدل هم در حال حاضر premium 2007 چون سه سال گارانتی داره.
درایو هم به نظر من samsung
دوست عزیز قبل از ارسال پست یه search تو تاپیک بکن

dark fear
28-08-2007, 13:25
من تو فکر گرفتن xbox360 هستم ودر این مورد چند تا سوال داشتم
قیمتش چنده؟
xbox 360 بهتره یا wii؟ وقیمت wii چنده؟
xbox 360 elite چه فرقی با بقیه ی مدل ها داره و قیمتش چنده؟
و اگه میشه ادرس چند تا مغازهی خوب تو شیراز بدین.
:31: راستی کدوم ریجنش بهتره؟؟؟؟

فعلا450 تا 480 ! فعلا گرئن شده یکم باید صبر کنی :46:
wii اصلا قابل مقایسه با 360 نیست و به نظر من با گرافیکی که بازیاش
اجرا میشن نباید اسم کنسول نسل بعد رو روش گذاشت
تنها عواملی که باعث فروش wii میشه 1-قیمت خیلی ارزون (که تو ایران از این خبرا نیست)
2-دسته ی بسیار جالب و جذاب که یک نو آوری خیلی خوب است و در حال حاظر بهترین
دسته از هر نظر از آن wii است بعد از wii دسته 360 خوش دست تریننه :46:
الیت از نظر سخت افزاری فقط یه فرق داره : مادر بوردش کوچیک تره (البته همون توانایی رو داره
قوی تر از بقیه مدل ها نیست) که باعث میشه دستگاه خنک تر باشه و قیمتش فعلا در ایران
به صرفه نیست حدودا 700 تومنه (تا آخرین باری که قیمتش رو دیدم)
قیمت wii هم حدودا 70-350 است

SAEED_BARCELONA
28-08-2007, 20:10
بهترین و لازم ترین چیزی که می شه واسه یه 360 خرید فن هست.
اگرم می خوای به مانیتور وصلش کنی یه کابل vga بگیر(کیفیت مانیتور بهتر از تلویزیون معمولیه)
در ضمن کنترل هم داره و دوربین.
بهترین مدل هم در حال حاضر premium 2007 چون سه سال گارانتی داره.
درایو هم به نظر من samsung
دوست عزیز قبل از ارسال پست یه search تو تاپیک بکن

بزار 30 سال گارانتی داشته باشه به ما چه
درایو سامسونگ 2007 گیرت نمیاد

SAEED_BARCELONA
28-08-2007, 20:23
لطفا لیست بازی های xbox 360 رو بزارین یا یه سایت معرفی کنید:46::20:

Hirad 72
29-08-2007, 19:41
بازی pes 7 برای xbox360 میاد؟

Hirad 72
29-08-2007, 19:44
قیمت دسته های xbox360چنده ؟:46:

Sam Fisher 11
29-08-2007, 20:23
حدود 50 هزار تومان

nihilnigritude
29-08-2007, 22:33
درود

کنسول premium با خروجی HDMI وارد ایران شده ؟ اگه آره قیمتش چنده ؟ اگرم نه بنظرتون چقدر قیمتش تفاوت داره ؟ چون میخام 360 بخرم ...

دیگه اینکه بین ریجن J و PAL کدومو پیشنهاد میکنید ؟ امروز که بازار بودم فروشنده میگفت football ریجن J زبونش ژاپنی هست و شاید بعدا هم بازیهایی با این زبان براش بیاد ولی PAL همش انگلیسیه ...غیر این موضوع تفاوت دیگه ای دارن ؟

Little Sparrow
29-08-2007, 23:03
قیمت بازی های xbox360 چنده؟

pepe.
29-08-2007, 23:38
خواهشا اینقذر پست های تکراری و الکی ندین
برای پیدا کردن اینجور سوالا کافیه یه search تو تاپیک بزنین:13:

Little Sparrow
30-08-2007, 10:34
ببخشید ولی من وقتی جستجو می کنم مطلب مورد نظر را پیدا نمی کنم.

pepe.
30-08-2007, 11:40
عزیزم قیمت بازی ها 4 الی 6 هزار تومنه.:46:
(مثل ps3 نیست که 20 ، 30 تومن باشه)

Hirad 72
30-08-2007, 12:36
من یه جا بازی های xbox360 رو قیمت کردم فروشنده گفت 10 تومن این بازیا با اون 6 تومنی ها فرقی داره؟:20:

pepe.
30-08-2007, 12:52
من یه جا بازی های xbox360 رو قیمت کردم فروشنده گفت 10 تومن این بازیا با اون 6 تومنی ها فرقی داره؟:20:
شما تهران هستی؟
از کجا قیمت کردی؟
قیمتش به چاپ روی dvd و پکش هم بستگی داره ولی دیگه به 10 تومن نمی رسه:18:
بهترین فروشگاه برای خرید بازی:

ولی الان زور نزنین که وارد سایت بشین چون داره سرورو عوض می کنه

dark fear
30-08-2007, 13:13

حدود 50 هزار تومان

تو پاساژ نخل قیمتشون 30 تومنه (هم بی سیم و هم باسیم)
اما تو سرزمین راینه میده 50 تومن

پس احتمالا اصلش 50 تومنه و تقلبیش 30 تومنه

BlackIP
30-08-2007, 13:43
قیمت دسته های XBox360 بی سیم 45 تا 50 تومن بی سیم...
دسته های با سیم هم 25 تا 30 تومن...
دسته بی سیم هیچ جا 30 تومن بهت نمی دن ، اگر هم بدن یا باید ضرر کنن یا تقلبیش رو دارن بهت می دن یا از داخل پک کنسول درآوردن...

بهترین فروشگاه برای خرید بازی:
PHP کد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یکی دیگه هم که تازه اومده ، اونم مثل اینکه کارش خوبه قیمت ها شم بهتره :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته من که زنگ زدم بهشون گفتن سایتشون کامل نیست و دیسک ها هم علاوه بر RiData و HP سه - چهار نوع دیگه هم داشتن که اینجا براتون لیست می کنم:

IT Max با مدیای Ricoh ژاپن : با پرینت 7.000 تومن بدون پرینت 6.000 تومن
Verbatim با مدیای Mitsubishi ژاپن : با پرینت 7.000 تومن ، بدون پرینت 6.000 تومن
TDK با مدیای Ritek تایوان : با پرینت 6.000 تومن ، بدون پرینت 5.500 تومن
SafeData با مدیای Ritek تایوان : با پرینت 6.000 تومن ، بدون پرینت 5.500 تومن
مدیای RiData هم Ritek تایوان هست و مدیای HP هم CMC چین...
البته قیمت SafeData و TDK رو مطمئن نیستم ولی Verbatim و IT Max رو مطمئنم...
ولی خداییش ورباتیم رو قیمت خیلی خوبی میده ، البته من IT Max رو هم دارم : بدون اغراق بگم ، کیفیت صفحه دیسکش از ورباتیم بهتره...وزنش هم از ورباتیم کمتره ، خلاصه این که کنسول خیلی راحتر بازی رو بوت می کنه...

سایتوشن رو هم که نگاه می کردم ، لوازم جانبیشون کاملتر از بقیه جاها بود...قیمتاشون هم خیلی خوب بود...لیست بازی هاشون هم کاملتر بود...
یکی از دوستام کنسولش مشکل پیدا کرده بود و پیش همه برده بودش ( حتی NextGen و .Com ) ولی هیچ کدوم نتونستن درستش کنن ، بردش پیش اینا صحیح و سالم تحویل گرفت ، می گفت تعمیرگاهشون خیلی مجهزه...خلاصه این که خیلی کارشون درسته...

==============

راستی NextGen که می خواد سرور عوض کنه چرا سایت رو بسته ، اگه سرورشون مشکل داشت که همینش هم بالا نمی اومد ، احتمالا جریان تعویض سرورشون الکیه ، فقط دارن طراحی سایت رو تغییر میدن...حالا چیکار می خوان بکنن دیگه من نمی دونم...

pepe.
30-08-2007, 14:10
آره به نظر می یاد ایران ایکس باکس کارش درست تر از next gen باشه البته در زمینه تعمیرات.
ولی از نظر بازی next gen بهتره. هم بازی هاش جدید تره هم ارزون تر:46:

BlackIP
30-08-2007, 14:31
ولی از نظر بازی next gen بهتره. هم بازی هاش جدید تره هم ارزون تاز اون نظر هم فکر کنم IranXBox بهتر باشه...
تا قبل از اینکه NextGen سایت رو ببنده ، نسبت به IranXBox تقریبا 8-9 تا بازی کمتر داشت... ( برتری با IranXBox )
قیمت ها هم IranXBox مسلما ارزونتر میده : به عنوان مثال Verbatim ها رو داره 2 هزار تومن ارزونتر از NextGen میده... ( باز برتری با IranXBox هست )
NextGen داره ورباتیم با چاپ رو 9 هزار تومن میده در حالی که IranXBox داره ورباتیم رو 7 تومن با چاپ میده...
در ضمن من هم از IranXBox و هم از NextGen هم HP دارم هم Verbatim ...
Verbatim ها یکی هستن ، ولی HP ها مال IranXBox بهتر بود...HP هایی که از NextGen دارم ( که حدودا 6-7 تا میشن ) خیلی اذیتم کردن و Unreconegized Disc میدن حتی سطح دیتاشون هم که نگاه می کنی احساس می کنی که بعضی از جاهاش اصلا رایت نشده ، یعنی به مساحت 1 میلیمتر در 1 میلیمتر رنگ سطح دیتا مثل قسمت رایت نشده است ، به خودشون می گم جواب می دن باید تنظیم لنز کنی در حالی که لنزم مشکلی نداره ، ولی اونایی که از IranXBox دارم هیچ کدوم اینطوری نیستن...حتی سطح بیرونیشون هم با هم فرق داره ، مال NextGen خیلی بو میده و خیلی هم صاف و چربه...ولی مال IranXBox سطحی تقریبا زبر و بدون بو داره...
که اگر با مراحل ساخت دیسک آشنایی داشته باشید می تونید تشخیص بدید کدوم جنس مرغوبه...
خلاصه از ما گفتن بود...

Hirad 72
30-08-2007, 15:38
دسته های xbox به xbox360 میخوره؟:20:یا اگه می خوره چنده؟:31:

Hirad 72
30-08-2007, 16:02
بله تهرانیم:31:
پونک

Hirad 72
30-08-2007, 16:07
درمورد چیزای دیگه چیزی نپرسیدم

atrin777
30-08-2007, 18:37
سلام
به نظر من playstation3 باید بره جلو سوت بزنه

اي ول كاملا موافقم

p3yman_xl
30-08-2007, 22:55
هی مرد !! نگاه کن ! من چند روز نبودم ببین اینجا چی شده !!:18::41:

با یه خبر شروع میکنم :

GamerMetrics: Xbox 360 Owns August

به گفته ی سایت GamerMetrics کنسول Xbox 360 ترکونده و در آخرهای ماه آگست فروش خیلی خوبی داشته، مخصوصا با ریلیز شدن بازی BioShock.
همچنین از لحاظ ریلیز شدن بازی ها، بازی Halo 3 از اهمیت ویژه ای برخورداز است و نگاه ها را معطوف خود نموده است.
موفق باشید

pepe.
30-08-2007, 23:52
هی مرد !! نگاه کن ! من چند روز نبودم ببین اینجا چی شده !!:18::41:

با یه خبر شروع میکنم :

GamerMetrics: Xbox 360 Owns August

به گفته ی سایت GamerMetrics کنسول Xbox 360 ترکونده و در آخرهای ماه آگست فروش خیلی خوبی داشته، مخصوصا با ریلیز شدن بازی BioShock.
همچنین از لحاظ ریلیز شدن بازی ها، بازی Halo 3 از اهمیت ویژه ای برخورداز است و نگاه ها را معطوف خود نموده است.

موفق باشید

اینجا چی شده مگه؟

در ضمن خبری از قیمت 360 های 2007 نداری؟(پزیمیوم)

amirpsx
31-08-2007, 00:11
اینجا چی شده مگه؟

در ضمن خبری از قیمت 360 های 2007 نداری؟(پزیمیوم)

الیته 770 تومن پریمیوم 445 و کر 380 تومن.

*PiNk PaNTHeR*
31-08-2007, 00:18
:blink:blink:

pepe.
31-08-2007, 01:30
الیته 770 تومن پریمیوم 445 و کر 380 تومن.
چی؟؟
شما دو تا مدل نوشتی بعد سه تا قیمت دادی؟:18:

pepe.
31-08-2007, 01:36
جالب اینجاست که کسایی که هم Ps3 دارن هم X360 بیشتر X360 رو ترجیح میدن.
البته آقا امیر فکر میکنم دو دل شدن چون ما یه مذاکره یه صفحه ای تو تاپیک ps3 سر 360vs ps3 با هم داشتیم
ما هم که از این پولا نداریم دوتا دوتا کنسول بخریم تا ببینیم از کدومش راضی تریم

*PiNk PaNTHeR*
31-08-2007, 01:39
آخ من پستم رو توی همون تاپیک زده بودم.

----
راستی پیمان جان(با په په نیستم:21:) بهتر نیست که یک تاپیک جدید در مورد اخبار مربوط به کنسولها ایجاد بشه؟

arnold_ab
31-08-2007, 10:10
از سوی سایت XCMLive اطلاعات جدید در مورد کابل اورجینال 1080i کنسول X360 ارائه شده که در آن اشاره شده به اینکه این کابل قابلیت تبدیل analog به digital را دارد نیز همچنین دارای سوکت RCA برای اتصال اپتیکال speakers میباشد به همراه آن تبدیل HDMI to DVI وجود دارد برای اتصال 360 به PC با قابلیت HD TV.
این کابل ماه سپتامبر عرضه خواهد شد اما نسخه 1080p این کابل هنوز نامشخص میباشد!

amirpsx
31-08-2007, 10:29
چی؟؟
شما دو تا مدل نوشتی بعد سه تا قیمت دادی؟:18:

کنسول مدل الیته(رنگ سیاه)با تجهیزات کامل :770 هزار تومن
کنسول 360 مدل پیمیوم:445 هزار تومن
مدل کر هم380 هزار تومن

pepe.
31-08-2007, 11:27
کنسول مدل الیته(رنگ سیاه)با تجهیزات کامل :770 هزار تومن
کنسول 360 مدل پیمیوم:445 هزار تومن
مدل کر هم380 هزار تومن
خوب اینا قیمت های معمولیه ولی من شنیده بودم مدل 2007 گرونتره(به خاطر نبود مشکل گرما و سه سال گارانتی)

p3yman_xl
31-08-2007, 13:10
افشا شدن آپدیت های پاییز Dashboard برای X360 ؟!!

این طور که پیداست لیستی از آپدیت های پاییزی Dashboard روی سایت Xbox.com قرار گرفته، که خیلی منطقی به نظر میرسه و با عقل جور در میاد !
این لیست احتمالا شایعه میباشد ! ولی یه نگاهی می اندازیم :

فکر نمیکنم احتیاجی به ترجمه داشته باشه، همه چی واضحه.:23:

Compatibility with 3rd party wireless controllers
Compatibility with messenger pad
Xbox Live Vision firmware upgrade, sharper image filtering
Many more Vision Cam settings
New screensaver settings - when away from Xbox 360, screensaver will play for optional time, before screen goes dark
New Xbox Live Arcade blade - where you can download, play and learn about Xbox Live Arcade
Brand new "web based adver-games" flash games which aren't downloaded, but are playable bite sized games, accessed via new Xbox Live Arcade Blade
New Screensaver option in Themes and Gamer Pics option in Marketplace blade
New functionality with Messenger, works with chatpad
New XNA Game Launcher for those that have the program, new options
New language, time and date settings
New "advertising opportunities" in gameplay
Xvid support
New "favourites" option via Xbox Live Arcade, can rate according to preference
IPTV Functionality - support for TiVo like PVR options. Will be able to record TV direct. Options include source by channel, director, actor and distributor
Filter friends list, will be able to filter friends via games
New clan support - will be able to launch clan games direct from dashboard, can "fold" friends into new clan category in friends list
Better translations in settings and other options for Japanese, German and Spanish languages
New quick option to delete via X Button in memory viewer.
Option for having downloadable In-game content not inform when completed download
Option for having video content not inform when completed download
Faster settings for viewing unfinished video content downloads
New option in Games tab - beta and others, will be launcher for MMO and multiplayer betas
New option in Marketplace Games tab, search by letter, can be inputted via text pad or console
Smarter game settings - you can be messaged via publishers about new in-game content for your games
Picture in picture functionality for DVD Drive and some other updated settings
Improved USB Keyboard settings
Improved voice chat settings in game and from dashboard
Faster response times to Redeem Code settings
Option to play a Redeemed Code game straight after redeeming code
Console will now recognise low Hard Drive space, will inform you immediately if can't download current item, will automatically download next available that is able.
Increased space size for gamerpics and dashboard themes
Themes can now be animated
Themes may now have sound effects
Better slideshow capabilities, new options added. New sound effects and integration with Hard Drive/ PC music capable
New estimated timer for downloads, informing how long download will expect to take

منبع: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirpsx
31-08-2007, 13:12
خوب اینا قیمت های معمولیه ولی من شنیده بودم مدل 2007 گرونتره(به خاطر نبود مشکل گرما و سه سال گارانتی)

به نقله مایکروسافت و گیم اسپات سری جدید ایکس باکس 360 تو همین سال جاری قراره به بازار بیاد.اینبار مایکرو سافت از پردازنده های 65 نانومتری برای کنسولش استفاده میکنه.تو همین مدت که سونی یه 100 از قیمت کنسولش پایین اورد . مایکرو سافت هم جنبو جوشی به خودش داد و قیمت مدل premium رو 50 دلاری پایین اورد به 299 دلار فک کنم.تو سری جدید ایکس باکس مایکرو سافت به گیمر ها هدیه میده و گارانتی رو به سه سال افزایش میده.توسری جدید دمای کنسول به طرز معجزه اوری پایین میاد .واین یکی از مزیت های سیستم خنک کننده ی جدید
و تکنولوژِی ساخت 65 نانومتری پردازنده هاست.و شما میتونین زمان خیلی بیشتری رو پای کنسول بشینین و بازی کنین و همین سه سال گارانتی هم به خاطر همین موضوعه.تو سری جدید که دارای هارد با ظرفیت 120 هست قیمت قیمت حدودا یه 70 دلاری بالا میره و به طور قطعی نمیتونیم همین قیمتو پایه کنیم و ممکنه تغییر کنه اما تغییر قیمت تو ایران دستم نیست.وچون ایکس باکس بطور رسمی وارد ایران نمیشه فک کنم دلال ها بیشتر از این بالاش بکشن.:20:فکر کنم این ایکس باکسهای 65 نانو متری خیلی مهشر میشه.دیگه از نظر داغ کردن کنسول خیالتون تخته:8:

p3yman_xl
31-08-2007, 13:17
به نقله مایکروسافت و گیم اسپات سری جدید ایکس باکس 360 تو همین سال جاری قراره به بازار بیاد.اینبار مایکرو سافت از پردازنده های 65 نانومتری برای کنسولش استفاده میکنه.تو همین مدت که سونی یه 100 از قیمت کنسولش پایین اورد . مایکرو سافت هم جنبو جوشی به خودش داد و قیمت مدل premium رو 50 دلاری پایین اورد به 299 دلار فک کنم.تو سری جدید ایکس باکس مایکرو سافت به گیمر ها هدیه میده و گارانتی رو به سه سال افزایش میده.توسری جدید دمای کنسول به طرز معجزه اوری پایین میاد .واین یکی از مزیت های سیستم خنک کننده ی جدید
و تکنولوژِی ساخت 65 نانومتری پردازنده هاست.و شما میتونین زمان خیلی بیشتری رو پای کنسول بشینین و بازی کنین و همین سه سال گارانتی هم به خاطر همین موضوعه.تو سری جدید که دارای هارد با ظرفیت 120 هست قیمت قیمت حدودا یه 70 دلاری بالا میره و به طور قطعی نمیتونیم همین قیمتو پایه کنیم و ممکنه تغییر کنه اما تغییر قیمت تو ایران دستم نیست.وچون ایکس باکس بطور رسمی وارد ایران نمیشه فک کنم دلال ها بیشتر از این بالاش بکشن.:20:فکر کنم این ایکس باکسهای 65 نانو متری خیلی مهشر میشه.دیگه از نظر داغ کردن کنسول خیالتون تخته:8:
دوست عزیز من این خبر رو یه هفته پیش یا شایدم بیشتر تو همین تاپیک گذاشتم !!
تازه قراره CPU های 45 نانومتری هم تا سال 2008 یا 2009 به بازار بیاد !
( لطفا به دوستان برنخوره وقتی میگم این تاپیک در حال منحرف شدن هست ! )

amirpsx
31-08-2007, 13:36
دوست عزیز من این خبر رو یه هفته پیش یا شایدم بیشتر تو همین تاپیک گذاشتم !!
تازه قراره CPU های 45 نانومتری هم تا سال 2008 یا 2009 به بازار بیاد !

پیمان جون میدونم که این خبر ماله قدیمه ولی منظورم پی گیری قیمت های جدید سری در حال ساخت ایکس باکس
بوسیله ی دوستان بود چه تو ایران و چه تو خارج این بحث بین من و جناب pepe بود . و نخاستم که به همه اطلاع بده که این جور چیزی (ایکس باکس )در راه هست .اگه تو هم اطلاعی داری مارو هم بی خبر نزار!!!!!:20:

pepe.
31-08-2007, 19:42
احتمالا قیمتش تو ایران 520 تا 550 تومن می شه ولی بازم می یرزه
من صبر میکنم تا این مدل بیاد

Sam Fisher 11
01-09-2007, 01:05
!!!!
واسه چی ؟!!!
اینجا که اوضاعش خوبه، از قبل هم بهتر شده !
دوستانی مثل amirpsx جان هم به جمع افراد فعال در تاپیک اضافه شدن.
کم لطفی میکنی !

amirpsx
01-09-2007, 09:03
!!!!
واسه چی ؟!!!
کم لطفی میکنی !

نظر لطفطونه جناب سم فیشر مارو شرمنده میکنید.:10:

amirpsx
01-09-2007, 09:09
احتمالا قیمتش تو ایران 520 تا 550 تومن می شه ولی بازم می یرزه
من صبر میکنم تا این مدل بیاد

تو اون موقعه که بیاد مایکرو سافت اعلام کرده که مقداری از بهای کنسولهای قدیمیشو پایین میاره.ولی فعلا معلوم نیست .باید صبر کنیم ببینیم چی میشه .قیمتهایی رو هم که گفتی ممکنه تو اون حدود باشه .

p3yman_xl
01-09-2007, 12:47
!!!!
واسه چی ؟!!!
کم لطفی میکنی !
باشه ! چشم !. چه حرف جالبی زدید ؟ کم لطفی ؟؟. آره به نظر من هم خیلی بهتر شده این تاپیک !
اگه صفحه های قبل رو نگاه کنی متوجه میشی که من شب و روز در حال ترجمه کردن مطلب بودم و در این تاپیک قرار میدادم، چون این انجمن رو بیشتر از انجمن های دیگه قبول دارم. از خوابم میزدم تا مطلب آپ کنم، بعد شما برمیگردی اینجوری میگی ؟ حالا متوجه شدید کی داره کم لطفی میکنه؟؟! این حرفت خیلی ناراحتم کرد.
از شما دیگه توقع نداشتم.

amirpsx
01-09-2007, 15:14
باشه ! چشم !. چه حرف جالبی زدید ؟ کم لطفی ؟؟. آره به نظر من هم خیلی بهتر شده این تاپیک !
اگه صفحه های قبل رو نگاه کنی متوجه میشی که من شب و روز در حال ترجمه کردن مطلب بودم و در این تاپیک قرار میدادم، چون این انجمن رو بیشتر از انجمن های دیگه قبول دارم. از خوابم میزدم تا مطلب آپ کنم، بعد شما برمیگردی اینجوری میگی ؟ حالا متوجه شدید کی داره کم لطفی میکنه؟؟! این حرفت خیلی ناراحتم کرد.
از شما دیگه توقع نداشتم.

این حرفا چیه دوست عزیز :46: من همیشه از مطالب شما استفاده کردم و میدونم برای ترجمه کردن چه سختیهایی کشیدی !!:28: به خدا باور کن اینا کار اسونی نیست که مثل اب خوردن بشه مطالب گذاشت رو فوروم.جناب سم فیشر فقط خواست بهتون بفهمونه که اجازه بدید amirpsx هم تو این مطالب شرکت کنه و اگه چیزه تکراری نوشت کمکش کنید و باهاش موضوعو پیگیری کنید که لا اقل بتونه کمک کوچیکی به این فوروم بکنه . شما نباید اینقدر خدتونو ناراحت کنی. با وجود یه ادمهایی مثل شماست جناب پیمان که این انجمن میتونه پیشرفت کنه.به هر حال هرچی شده هم دیگرو ببخشید و به ادامه مطلباتون بپردازین.با تشکر:11::11::11:

Sam Fisher 11
02-09-2007, 04:01
جناب سم فیشر فقط خواست بهتون بفهمونه که اجازه بدید amirpsx هم تو این مطالب شرکت کنه و اگه چیزه تکراری نوشت کمکش کنید و باهاش موضوعو پیگیری کنید که لا اقل بتونه کمک کوچیکی به این فوروم بکنه . شما نباید اینقدر خدتونو ناراحت کنی. با وجود یه ادمهایی مثل شماست جناب پیمان که این انجمن میتونه پیشرفت کنه.به هر حال هرچی شده هم دیگرو ببخشید و به ادامه مطلباتون بپردازین.
کاملا تایید میشه !

از شما دیگه توقع نداشتم.
چرا ناراحت میشی پیمان جان؟!!! چرا جبهه میگیری !
درسته یه مقدار بی نظمی در صفحات قبل دیده میشه ولی دلیل نمیشه که بگیم تاپیک به منحرف شده و... همه دوستان که وارد نیستن. میان تو تاپیک حوصله گشتن ندارن و دوست دارن سریع به جواب برسن، همینه که نمیرن مطالب قبل رو بخونن و سوال های تکراری میپرسن. حالا چه اشکالی داره شما یا بقیه دوستان دوباره جوابشونو بدین . اگر هم کسی مطلب اشتباهی گذاشت میتونین راهنماییش کنین !
میدونم زحمت میکشی، هممونم ازت ممونیم ! اینکه سوال های بچه هارو جواب میدی بدون هیچ منت یا طلب چیزی خودش خیلیه ! دوست دارم همچنان تو این تاپیک فعالیت کنی، حتی با وجود درسات ! نازتم میخریم ;)

امیدوارم دیگه از این جور مسائل تو تاپیک نبینم ! پس مثل قبل در کنار هم تلاش کنید تا افراد بیشتری 360 بخرن ;)

golden_compass
02-09-2007, 10:23
با سلام خدمت دوستان
من میخواستم از سایت Gamestop دو تا کالا خرید کنم ایم دو تا برای xbox خیلی مهم هستند.....
اما متاسفانه همونطور که میدونید تو ایران Credit Card نمیدن اگر هم بدن من نمیتونم از این Gmaestop خرید کنم.چون این سایت به ایران جنس نمیفرسته....
از دوستانی که در آمریکا یا در جاهایی سکونت دارند که شعبه های Gamestop در اونجا هست خواهش میکنم به این درخواست من رسیدگی کنن....:
من دو تا کالا میخوام سفارش بدم که در لینک زیر میتونید اونهارو مشاهده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همونطور که دیدید مجموع قیمتهای این دو تا کالا 45$ خواهد شد.
من برای پرداخت پول میتونم به حساب بانکی که تو ایران داشته باشید پول بریزم یا هرر روش معقول و شدنی برای ارسال پول دارید که وضعیت دسترسی من به شما آسان باشد نیز میتوانید بیان کنید
از دوستان میخوام شرایط این سایت رو برای خرید بررسی کنن و در صورت مطلوب بودن شرایط تو همین تاپیک پست بزنن و موافقت خود رو اعلام کنن تا با هم وارد مذاکره شویم
در ضمن از دوستانی هم که دبی تشریف دارن خواهش میکنم یک جستجو راجع به این دو کالا بکنن تا اگر در دبی این دو محصول وجود داشت دیگه ما از همون دبی خرید کنیم...
و در آخر اگر هیچکس حاضر به این کارا نشد لطفا آدرس چند سایت که این کالا ها رو میتونند برای ایران بفرستند رو بدید ممنون میشم
منتظرم....

p3yman_xl
02-09-2007, 16:42
عرضه ی HALO 3 در ایتالیا !!!؟!

سلام خدمت تمامی دوستان،

این خبری که الان میخوام بزارم خیلی برام جالب بود !! آدم رو یاد مافیاهای ایتالیا میندازه !!
ببینید :

به تازگی تائید شده که یکی از فروشگاه های زنجیره ای در ایتالیا، بازی HALO 3 نسخه ی Limited Edition رو سه هفته پیش از عرضه ی بازی دریافت کرده !!
اسم این فروشگاه که در ایتالیا قرار داره، Mediaworld هست، پس اگه میخواین بگیرین میدونید باید چی کار کنید.........

آخرین آپدیت :
" ما هنوز نمیدونیم چه کسی پشت این قضیه هست! ممکنه خود شرکت مایکروسافت باشه، یا حتی یکی از کارکنان شرکت Bungie که یک نسخه از بازی را سرقت کرده و آنرا تکثیر کرده است !!. "
جالبه که بدونید الان خبرنگاران و نقد کننده های بازی، این بازی را انجام میدهند، اما یا در خود شرکت Bungie هستند، و یا در اتاق های کنترل شده ای تحت نظر مایکروسافت این بازی را انجام میدهند و کسی به هیچ عنوان دیسکی دریافت نمیکند ! و حتی اجازه ندارند داستان بازی را در سایت خود فاش کنند!
حالا چه کسی این بازی را تکثیر کرده، من دیگه نمیدونم !
اینم عکس ها :

راستی بازی BioShock یادتونه ؟!دقیقا چند روز قبل از عرضه ی رسمی بازی، فایل
تورنتش رو اینترنت قرار گرفته بود و خیلی ها هم دانلودش کردن !!

موفق باشید

منبع: N4G.Com

BlackIP
02-09-2007, 21:52
عرضه ی HALO 3 در ایتالیا !!!؟!خبر تکذیب شد ...

اینا فقط جعبه های خالی هستند :

SketchFactor has cleared these rumors up stating that the pictures are merely empty boxes and only a few people have the game and aren’t supposed to be playing it on Xbox Live

ترجمه : خلاصه میگم : عکسها فقط جعبه های خالی هستند ، و فقط افراد کمی بازی رو در اختیار دارن که در XBox Live هم در حال بازی با اون دیده نشدن...

منبع:

p3yman_xl
02-09-2007, 22:29
خبر تکذیب شد ...

اینا فقط جعبه های خالی هستند :

ترجمه : خلاصه میگم : عکسها فقط جعبه های خالی هستند ، و فقط افراد کمی بازی رو در اختیار دارن که در XBox Live هم در حال بازی با اون دیده نشدن...

منبع:

1 - منبعت معلوم نیست معتبره یا نه!!
2 - اینا جعبه ی خالی نیستن ( یکی از افراد همون مغازه این بازی رو انجام داده و حتی Score هم گرفته !)
3 - متن رو انگلیسی هم میذاشتی بلد بودم بخونم !
4 - اینو بخون :
a guy is spotted, playing Halo 3, first had 25 gamerpoints on Halo 3, we just checked his profile, now he is on 45 gamerpoints in Halo 3...
5 - برو اینجا اون کسی رو که HALO 3 رو بازی کرده، گیمر پوینتش روببین !

6 - دوستان ! عزیزان! لطفا در مورد یک موضوع اطلاعات کسب کنید و بعدا در این تاپیک اعلام کنید که این خبر اشتباه است !:13:
7 - منبع: xboxkings.com
موفق باشی !

*PiNk PaNTHeR*
02-09-2007, 22:41
همچین چیز عجیبی هم نیست.:blink:
بازی ای که 1 میلیون پیش فروش داشته.
البته چه ضرری میزنه حالا؟

ali_persian
03-09-2007, 11:02
agha man khareje iran hastam

xbox 360 gereftam copy khor nist

mikhastam bebinam emkane in hast ke ye back up az baziye original begiram va roosh ejra

konam

chon boot kardane xbox az pc baram sakhte

rahe digeye copy khor kardan ham nemidoonam

princeofthegamers
03-09-2007, 13:11
salam dostan mishe yek kam darbareie Xbox tizih bedin???? man mikham bekharam che jorie kodom modelesho shoma pishnehad mikonid

???

شما یه سر به صفحه اول بزنید همه چیزو اون جا نوشته:10:

princeofthegamers
03-09-2007, 13:13
با کپی شدن ps3 عاقلانه است که xbox360 نخریم ps3 بخریم

Hirad 72
03-09-2007, 13:16

be nazar man ke aghelane hast :31:

Hirad 72
03-09-2007, 13:19
هارده 120 گیگ برای ایکس باکس premium هنوز نیومده ؟:46:

princeofthegamers
03-09-2007, 13:21
هارده 120 گیگ برای ایکس باکس premium هنوز نیومده ؟:46:

فعلا که نه
اما احتمال داره که بیاد

dark fear
03-09-2007, 13:45
اولا این حرف شما هیچ ربطی به تاپیک نداره دوما ما کجا کپی شدن ps3 کجا سوما فکر کردی اگه کپی خور
بشه بازیاش مثل 360 پنج . شیش توممنه ؟:27: نه خیر جناب زیر 20 تومن نیست
حالا از همه اینا گذشته تو گرافیک بازیای مشترک 2 کنسول در بیشتر موارد 360 بهتر عمل کرده (مخصوصا اسپلنتل سل)
اگه خواستی چند تا مقایسه عکس هم میذارم بازم از این گذشته بازیای انحصاری 360 خیلی بهترن
در حال حاظر 360 بهترین کنسول نسل بعده و طبق پیش بینی های انجام شده (نه توسط من توسط کارشناسا)
ps3 تا سال 2010 میتونه از 360 (به خاطر بلوری) جلو بزنه (اگه ماکروسافت تا اون موقع برا 360 hd-dvd نذاره که میذاره :27:)
تازه ما کجا 2010 کجا

mOhAmMaD PS3
03-09-2007, 15:05
ایکس باکس 360 از سال 2005 اومده ولی پی اس 3 هنوز 1 سال هم از اومدنش نمیگذره 2 سال دیگه آخه کدوم آدمی میره سراغ 360؟؟؟ عمر 360 تمومه.پی اس 3 از هر لحاظ از 360 سر تره(جز گرافیکش که یه مقدار ناچیز از 360 کمتره) Only Ps3

p3yman_xl
03-09-2007, 15:37
شرکت معظم مایکروسافت اعلام کرد که کنسول X360، "جایگاه قویتری" را نسبت به کنسول PS3 دارا میباشد، و مشتری ها این کنسول را به عنوان کنسول نسل بعد خود برای تعطیلات کریسمس خریداری خواهند کرد. به دلیل کاهش قیمت کنسول Elite و همچنین کاهش چشمگیر قیمت در سایر مدلها، مطمئنا مایکروسافت دلیل محکمی برای این ادعا دارد.:8:

" اگر به کنسول PS3 نگاه کنید، پول زیادی است که خانواده ها باید آنرا متقبل شوند ". این جمله را Dan Cornelius ، منیجر بخش بازاریابی کنسول در کشور انگلستان، میگوید.

منبع: N4G.Com

ali_ranger22
03-09-2007, 16:10
اولا این حرف شما هیچ ربطی به تاپیک نداره دوما ما کجا کپی شدن ps3 کجا سوما فکر کردی اگه کپی خور
بشه بازیاش مثل 360 پنج . شیش توممنه ؟:27: نه خیر جناب زیر 20 تومن نیست
حالا از همه اینا گذشته تو گرافیک بازیای مشترک 2 کنسول در بیشتر موارد 360 بهتر عمل کرده (مخصوصا اسپلنتل سل)
اگه خواستی چند تا مقایسه عکس هم میذارم بازم از این گذشته بازیای انحصاری 360 خیلی بهترن
در حال حاظر 360 بهترین کنسول نسل بعده و طبق پیش بینی های انجام شده (نه توسط من توسط کارشناسا)
ps3 تا سال 2010 میتونه از 360 (به خاطر بلوری) جلو بزنه (اگه ماکروسافت تا اون موقع برا 360 hd-dvd نذاره که میذاره :27:)
تازه ما کجا 2010 کجا

با شما کاملا موافقم کنسول خانگی فقط Xbox 360
و کنسول دستی فقط PSP

mOhAmMaD PS3
03-09-2007, 17:08
چرا همه با PS3 مخالفن در حالی که این همه امکانات داره؟اگر به امکاناتش توجه کنید میبینید 600 تومن قیمت خیلی خوبی برای این کنسوله .الان 1 درایو blue-ray زیر 550 تومن پیدا نمیشه کم کم هم همه ی فیلم ها و بازی ها هم دارن بلو ری میشن دیگه کی میره سراغ DVD؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MOHAMMAD2010
03-09-2007, 17:55
فعلا تو جنگ کنسول ها Wii برنده بوده

amirpsx
03-09-2007, 21:11
ایکس باکس 360 از سال 2005 اومده ولی پی اس 3 هنوز 1 سال هم از اومدنش نمیگذره 2 سال دیگه آخه کدوم آدمی میره سراغ 360؟؟؟ عمر 360 تمومه.پی اس 3 از هر لحاظ از 360 سر تره(جز گرافیکش که یه مقدار ناچیز از 360 کمتره) Only Ps3

عزیز من کی گفته که 360 یکمی گرافیکش از ps3 بالاتره .
به این قسمت ها یه سری بزنید و یه مطالعه ای داشته باشید بعد بگید 360 از ps3 قویتره به جای جنگ و مجادله یکمی از روی علم و منطق حرف بزنین.

Sam Fisher 11
04-09-2007, 04:18
سلام
360 اواخر 2005 عرضه شد(22 نوامبر)، معمولا عمر کنسول ها 5-6 سال هست .

SepehrR
04-09-2007, 12:35
ps3 تا سال 2010 میتونه از 360 (به خاطر بلوری) جلو بزنه (اگه ماکروسافت تا اون موقع برا 360 hd-dvd نذاره که میذاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مطمئن باش عمو بيلي نمياد دم خونتون تق تق در بزنه بگه بيا 360 با HD DVD Player برو فازش رو ببر.:5:
بعد HD DVD الآن از بلوري واقعآ عقب افتاده. با اين وضعيت بعيد بتونه تا 2009 بتوه به فرمت وار ادامه بده و بلوري احتمالآ پيروز خواهد شد.(حالا البته جديدآ HD DVD يه تكوني به خودش داده و شرك3 و ترنسفورمر را انحصاري كرده ولي به نظر من براي مقابله با اسپايدرمن 3 و طبق شايعات جنگ ستارگان اصلآ كافي نيست)

عزیز من کی گفته که 360 یکمی گرافیکش از ps3 بالاتره .
به این قسمت ها یه سری بزنید و یه مطالعه ای داشته باشید بعد بگید 360 از ps3 قویتره به جای جنگ و مجادله یکمی از روی علم و منطق حرف بزنین.
پتانسيل گرافيكي ps3 از 360 بيشتره ولي فعلآ با توجه به اوضاع شركتها معمولآ X360 را به عنوان Lead Platform انتخاب ميكنند و سپس بازي را براي ps3 پورت ميكنن.(فروش بيشتر 360 تا الآن و آشنايي بيشتر با بازيسازي براي 360 ) پس انتظار نداشته باشيد SC4 به عنوان مثال روي ps3 بهتر از نسخه ي 360 باشد! اصلآ ps3 كه سهله. بازي از رو 360 براي ps4 (كه البته نيومده) پورت بشه فوق فوقش گرافيكش برابري كنه با نسخه ي 360.بهتر نميشه! آخه Cell كه نميتونه جادو كنه گرافيك بازي رو ببره بالا! بر عكس اين موضوع هم صادقه. يعني بازي از روي ps3 هم براي 360 پورت بشه نسخه ي 360 از نظر گرافيكي از ps3 كم مياره...

mOhAmMaD PS3
04-09-2007, 13:14
)
پتانسيل گرافيكي ps3 از 360 بيشتره ولي فعلآ با توجه به اوضاع شركتها معمولآ X360 را به عنوان Lead Platform انتخاب ميكنند و سپس بازي را براي ps3 پورت ميكنن.(فروش بيشتر 360 تا الآن و آشنايي بيشتر با بازيسازي براي 360 ) پس انتظار نداشته باشيد SC4 به عنوان مثال روي ps3 بهتر از نسخه ي 360 باشد! اصلآ ps3 كه سهله. بازي از رو 360 براي ps4 (كه البته نيومده) پورت بشه فوق فوقش گرافيكش برابري كنه با نسخه ي 360.بهتر نميشه! آخه Cell كه نميتونه جادو كنه گرافيك بازي رو ببره بالا! بر عكس اين موضوع هم صادقه. يعني بازي از روي ps3 هم براي 360 پورت بشه نسخه ي 360 از نظر گرافيكي از ps3 كم مياره...

کاملا موافقم

dark fear
04-09-2007, 13:24
فعلا تو جنگ کنسول ها Wii برنده بوده
از اون حرفا بود که یه آدم متعصب میخاد بگه من متعصب نیستم :27:

از کجا میگی ؟ همین طور یه چی شنیدی :13:

dark fear
04-09-2007, 13:29
چرا همه با PS3 مخالفن در حالی که این همه امکانات داره؟اگر به امکاناتش توجه کنید میبینید 600 تومن قیمت خیلی خوبی برای این کنسوله .الان 1 درایو blue-ray زیر 550 تومن پیدا نمیشه کم کم هم همه ی فیلم ها و بازی ها هم دارن بلو ری میشن دیگه کی میره سراغ DVD؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا شما اینجا چیکار میکنید ؟ ما دوست داریم تو این تاپیک هر چی بخایم بگیم و هیچ کس به
جز مدیران و همکاران نمیتونه از ما انتقاد کنه پس لطفا شما خودتو از بحث بکش بیرون تا دکمه
آگاه کردن از مخالفت رو نزدم :4:

SepehrR
04-09-2007, 13:31
از اون حرفا بود که یه آدم متعصب میخاد بگه من متعصب نیستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از کجا میگی ؟ همین طور یه چی شنیدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شما هم همينطوري پست بده. هفته ي پيش Wii تونست 360 را از نظر تعداد كنسولهاي فروخته شده كنار بزنه. هم اكنون هم آما فروش Wii نسبت به ps3 و 360 در سطح بسيار بالاتري قرار داره و داره اختلاف كنسولهاي فروخته شده اش با رقبا را بيشتر ميكنه...

p3yman_xl
04-09-2007, 16:06
نقل قول :
مطمئن باش عمو بيلي نمياد دم خونتون تق تق در بزنه بگه بيا 360 با HD DVD Player برو فازش رو ببر.:5:

نه خیر دوست عزیز ! جناب بیل گیتس این کار رو نمیکنه، ولی به جاش HD-DVD Player رو عرضه میکنه به مغازه ها تا ملت بیان بخرنش ! تا دیگه نخواد به خودش زحمت بده بیاد دمه خونه ی من و شما !

No Off Topic Please:13:

dark fear
04-09-2007, 16:14
شما هم همينطوري پست بده. هفته ي پيش Wii تونست 360 را از نظر تعداد كنسولهاي فروخته شده كنار بزنه. هم اكنون هم آما فروش Wii نسبت به ps3 و 360 در سطح بسيار بالاتري قرار داره و داره اختلاف كنسولهاي فروخته شده اش با رقبا را بيشتر ميكنه...

به نظر کارشناسی شما فروش بیشتر یعنی برد جنگ کنسول ها ؟:13:
به نظر من wii اصلا در حدی نیست که بخاد با 360 و ps3 رقابت کنه :19: و فقط به علت قیمت
ارزان و نو آوری در کنترلر تونسته تا حالا پیش بیاد :19: وگرنه به نظر من نمیشه کاملا به این
کنسول گفت یه کنسول نسل بعد (با توجه به گرافیکی که بازیاش دارن و بازیایی که براش میان)

dark fear
04-09-2007, 16:19
نقل قول :

نه خیر دوست عزیز ! جناب بیل گیتس این کار رو نمیکنه، ولی به جاش HD-DVD Player رو عرضه میکنه به مغازه ها تا ملت بیان بخرنش ! تا دیگه نخواد به خودش زحمت بده بیاد دمه خونه ی من و شما !

No Off Topic Please:13:

کاملا موافقم :10:
اصلا اینقدر از پست اون دوستمون تعجب کردم که گفتم جواب ندم بهتره :31:

pooria_k2
04-09-2007, 16:19
اگه میشه آدرس چنتا مغازه تو شیراز بدین:31:

dark fear
04-09-2007, 16:27
شما هم همينطوري پست بده. هفته ي پيش Wii تونست 360 را از نظر تعداد كنسولهاي فروخته شده كنار بزنه. هم اكنون هم آما فروش Wii نسبت به ps3 و 360 در سطح بسيار بالاتري قرار داره و داره اختلاف كنسولهاي فروخته شده اش با رقبا را بيشتر ميكنه...
کی گفته ؟ منبع داری که wii تونسته جلو بزنه ؟
سایت nexgenwars که خیلی خیلی معتره و عددای کنسولای فروخته شده به صورت آنلاین تغییر میکنه
میتونی بری ببینی که 360 یک میلیون از wii جلوتره و 7 میلیون هم از ps3 جلوتره :27:
البته بازم سر حرفم هستم که تعداد فروش نمیتونه باعث شکست یا برد جنگ کنسول ها بشه

اینم منبع

SepehrR
04-09-2007, 18:56
نه خیر دوست عزیز ! جناب بیل گیتس این کار رو نمیکنه، ولی به جاش HD-DVD Player رو عرضه میکنه به مغازه ها تا ملت بیان بخرنش ! تا دیگه نخواد به خودش زحمت بده بیاد دمه خونه ی من و شما !هيچ وقت چنين كاري رو مايكروسافت نميكنه. از اين داستانهاي قشنگ قشنگ نسازيد. گيريمم كه اومد. الآن HD DVD Player تنها براي فيلم قيمتش 179 دلاره!!!(جالبه بدونيد قيمت اين وسيله در اروپا حدود 250 دلار هست!تازه با كاهش قيمت 20 دلاري كه در IFA خبرش داده شد به زودي اين حدودا ميشه!)
حالا ميگيم 2 سال ديگه بخواد بياد و فلان و بيسار ديگه حداقلش 100 دلار قيمت خواهد داشت.اوكي؟
حالا مايكروسافت مغز خر خورده بياد اينو عرضه و بعدش بازيها رو بياد فقط بر روي HD DVD عرضه كنه به جاي DVD9 ؟؟ چون مسلمآ سود اصلي هر شركت از فروش بازيها روي پلتفرمشون هست كه اگر مايكروسافت بخواد اين كار رو بكنه 100% به خودش صدمه ميزنه. نگين روي 2 فرمت ميزنه كه خندم ميگيره و موضوع خيلي رمانتيك ميشه!
از سوي ديگه اگر مايكروسافت اين كار رو بخواد بكنه حداكثر به خودش خيلي فشار بياره آخر 2008 اين طرح شگفتي ساز شما را به مرحله ي اجرا در بياره! يعني زماني كه جنگ نسل هفتم كنسولها ازش گذاشته. آيا تو زمون باقي مونده مايكروسافت ميتونه حتي پول اوليه اي كه صرف انجام اين كار خواهد كرد رو دربياره؟(اين كار , كار كوچيكي نيست كه يه شبه و يه هفته اي و يه ماه به سر انجام برسه)
حالا دوباره از يه سوي ديگر! به نظرتون بازيسازا هم همشون موافق هستند كه HD DVD را به جاي DVD9 استفاده كنند؟
اصلآ به نظرتون تا اون زمون HD DVD ميتونه در رقابت با بلوري بمونه؟

کی گفته ؟ منبع داری که wii تونسته جلو بزنه ؟
سایت nexgenwars که خیلی خیلی معتره و عددای کنسولای فروخته شده به صورت آنلاین تغییر میکنه
میتونی بری ببینی که 360 یک میلیون از wii جلوتره و 7 میلیون هم از ps3 جلوتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته بازم سر حرفم هستم که تعداد فروش نمیتونه باعث شکست یا برد جنگ کنسول ها بشه1. اتفاقآ اين سايتي كه دادين اصلآ معتبر نيست!(اين سايت رو اگه هميشه چك كني ميبيني بعضي اوقات آمار فروش كنسولها معكوس ميره,بعضي اوقات در يك روز 300 هزار تا ميره جلو! يه روز 200 هزار مياد عقب و ...)
2. اين سايت تعداد كنسولهاي شيپ شده رو ميزنه يعني اونايي رو هم كه تو انبار مغازه هاي بزرگ و كوچيك هست رو هم حساب ميكنه.(الآن قحطي Wii هست. همين الآن آمازون وي دسته 2 رو بالاتر از قيمت اصلي خود دستگاه ميده! تا تهشو بخون...) از طرفي اصلآ بعضي از مناطق رو حساب نميكنه!
3. منبع حرف من؟ بيا:

به نظر کارشناسی شما فروش بیشتر یعنی برد جنگ کنسول ها ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظر من wii اصلا در حدی نیست که بخاد با 360 و ps3 رقابت کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و فقط به علت قیمت
ارزان و نو آوری در کنترلر تونسته تا حالا پیش بیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وگرنه به نظر من نمیشه کاملا به این
کنسول گفت یه کنسول نسل بعد (با توجه به گرافیکی که بازیاش دارن و بازیایی که براش میان)1. بله دقيقآ. هر كنسولي كه بيشتر فروش كنه برنده لقب ميگيره. شما فاكتور ديگري به غير از نظرمن و گيم اسپات و IGN دارين؟ نكنه هر كنسولي كه نظر شما رو جلب كنه برنده ي جنگ كنسولهاست؟ :lol:
2. ارزان بودن و نوآوري خودشون 2 عامل مهم از عوامل پيروزي يك كنسول هستند. شما از اينكه وي ارزان هست و نوآوري داره ناراحت هستين؟
3. اتفاقآ خيلي جاها Wii رو تنها كنسول نسل بعد ميدونن. شما چه جوري نتيجه گرفتيد كه هر نسل رو براساس توان گرافيكي تعيين ميكنن؟ كنترل نسل بعد رو تنها Wii و با كمي ارفاق ps3 به صورت محدود دارا هستند. بعد اصلآ اگر 360 و ps3 نميومدن بازم كرايسيس براي PC ميومد و گرافيك بازيها خداقل روي پلتفرم PC رشد داشت. پس ps3 و 360 باعث به وجود آمدن جهش در اين صنعت نشدن و به همين خاطر خيلي از جاها اين 2 رو كنسول نسل بعد به حساب نميارن.

p3yman_xl
04-09-2007, 19:04
ببینم حالا از کجا اینقدر مطمئنی که مایکروسافت Hd-DVD Player رو عرضه نمیکنه ؟؟! مگه تو مایکروسافت پست و مقام داری که اینقدر مطمئنی ؟
در ضمن فکر نکن اینجا با چند تا آدم نفهم طرفی که هر چی دلت میخواد بگی. مطمئن باش اگه قضیه به کل کل بکشه، من تا پای بن شدن هستم ! مودبانه حرف بزن تا مودبانه جواب بگیری.
نمیخوام تو کار مدیران دخالت کنم، ولی یه بار کفتم بازم میگم : NO OFF TOPIC. اینجا تاپیک " کدوم کنسول قویتره " یا " کدام کنسول آشغال تره " نیست ! پس وقتمون رو نباید با این مسائل حاشیه ای تلف کنیم ! در ضمن یه جا گفتی که هر کنسولی که بیشتر فروش کنه برندست، مگه خودت نگفتی این آمار مال Nexgenwars مال کنسول های شیپ شدست ؟! پس میشه از این حرفت نتیجه ی خوبی گرفت ! چون شیپ شدن کنسول به معنای فروش اون و رسیدن اون به دست مردم نیست !! فقط به معنای تولید کنسول و ارسال آن به نقاط مختلف است، حالا چه میخود تو انبار باشه، چه میخواد تو فروشگاه باشه !!

pooria_k2
04-09-2007, 19:34
اگه میشه آدرس چنتا مغازه تو شیراز بدین:31:
چی شد؟:41::13:

amirpsx
04-09-2007, 19:49
به به به از این بهتر نمیشه !!!:41: چرا الکی اینقدر دعوا میکنین . واقعا فکر میکردم این کارا بچگونس ولی میبینم نه اگه هم بچه بودید این حرفارو نمیزدید.اینقدر هم دروغ پای مایکرو سافت بیچاره نذازید. اگه واقعا مایکرسافت شناس بودین یه سری به game and xbox میکروسافت میزدید و میخوندید که درایو hd قراره تا سال 2008 به بازار بیاد. اینکه دیگه اینقدر جر و بحث نداره دوستان هیچکی به ماست خودش نمیگه ترشه!! اگه از من میشنوید نه مایکرو سافت خوبه نه سونی فقط و فقط !! sega genesis چی فکر کردین:27: به جای جنگ یه کمی به همدیگه چیز یاد بدین !! خدارو خوش نمیاد!! موفق باشید.:11:

pooria_k2
05-09-2007, 01:11
آقایون به جای کل کل کردن به سوال من جواب بدین(خواهشان):11:
تلویزیون ما یه نمور قدیمیه ویه فیش داره و اونم مال آنتنه!!:41::2:
با این وجود به تلویزیون ما میخوره؟ یا تبدیلی وجود داره؟؟:13:

*PiNk PaNTHeR*
05-09-2007, 01:16
تلویزیون ما یه نمور قدیمیه ویه فیش داره و اونم مال آنتنه!!
با این وجود به تلویزیون ما میخوره؟ یا تبدیلی وجود داره؟؟
میتوین از تبدیلهای Audio-Video به RF استفاده کنی.
خودت به هیچ وجه سیخ نزن که من خاطره ی بدی دارم:45:
ولی باید ههی بکشی هی بزنی و بین آنتن و RF.

sega genesis چی فکر کردی
من با دعواها بیشتر پی میبرم که باید طرفدار این گیم دستیهایی که کریستال مایع و جدول استفاده میکنن بشم!

ali_persian
05-09-2007, 15:26
ye ki ham javabe ma ro bede

mikhastam bebinam emkane in hast ke ye back up az baziye original begiram va roosh ejra

konam

amirhashem
05-09-2007, 15:33
شما می توانید با همین تلوزیون های عادی هم با کنسول بازی کنید ولی اون کیفیت نهایی را نخواهید دید و اگر به مانیتور وصل کنید کیفیت خیلی بهتر بود
آره تازه کیفیت CRT از LCD بیشتر خواهد بود

اینها رو که گفتم برای X360 بود چون من زیاد از ps3 خبر ندارم

موفق باشی

يعني xbox360 را مي توان روي مانيتور بازي كرد؟اگر بشه كه معركست:18:

p3yman_xl
05-09-2007, 15:35
ye ki ham javabe ma ro bede

konam

والا چون شما خارج هستی نمیدونم چی کار باید کرد ! چون اینجا راحت یه فرمور iXtreme میریزی، هم بازی های اورجینال رو اجرا میکنه، هم میشه تو لایو با خیال آسوده تر بازی کرد ! حالا شما تو منطقتون کسی نیست که این فرم ور رو بریزه ؟

dark fear
05-09-2007, 18:18
يعني xbox360 را مي توان روي مانيتور بازي كرد؟اگر بشه كه معركست:18:
البته با کابل vga همراه با تبدیل که میشه 30 تومن

در ضمن تصحیح کنم که کیفیت بازی روی lcd یقینا از رو crt بیشتره و مونیتور crt هم یقینا از
تلوزیون معمولی خیلی خیلی بهتره

ali_persian
06-09-2007, 09:26
والا چون شما خارج هستی نمیدونم چی کار باید کرد ! چون اینجا راحت یه فرمور iXtreme میریزی، هم بازی های اورجینال رو اجرا میکنه، هم میشه تو لایو با خیال آسوده تر بازی کرد ! حالا شما تو منطقتون کسی نیست که این فرم ور رو بریزه ؟

na bad bakhtane

aslan in firmware ro koja mirizan to hard drive ya khode x360 chon age hard driver bashe mishe ferestadesh iran

rahe digari hast

mod chipi hast age are chande va koja mishe kharidesh va nahveye nasbesh chejooriast?

dametoon garm:10:

p3yman_xl
06-09-2007, 14:41
na bad bakhtane

aslan in firmware ro koja mirizan to hard drive ya khode x360 chon age hard driver bashe mishe ferestadesh iran

rahe digari hast

mod chipi hast age are chande va koja mishe kharidesh va nahveye nasbesh chejooriast?

dametoon garm:10:
این فرم ور رو DVD-Drive کنسولتون نصب میشه، این برنامه رو هم میشه از اینترنت دانلود کرد، ولی بهتره خودتون نصبش نکنید، چون ریسکش بالاست !
ولی برای فلش کردن DVD-Drive یک دستگاه بسیار عالی هست که دیگه نیازی نیست حتی در دستگاه باز بشه ! اسمش Blaster 360 هست و در قسمت کناری دستگاه نصب میشه !
اینم عکسش :

دوست عزیز در این سایت اطلاعات بیشتری از این قطعه و نحوه ی خریدش هست.

موفق باشی

onlylinkinpark
07-09-2007, 19:56
baiad ye "super cooler ya inter cooler bekhari ke gheimatesh 30-50tomane"
maghazeei to shiraz nemishnasam valy behtare biai tehran bekhari

wiiiiiiiiiiiiii asghale aslan tarafesh narooooooooooooooooooooooooooo:2::2::2:

dragonball
07-09-2007, 20:14
بچه ها یه سوال.
من واسه اکس باکسم یه فن نایکو سه تایی گرفتم بعد اینکه وصل کردم دیدم خیلی صدا میده.
حالا این صدا از دستگاهه یا فن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه این صدا رو بده مشکلی نیست؟؟؟؟؟؟؟

p3yman_xl
07-09-2007, 21:20
بچه ها یه سوال.
من واسه اکس باکسم یه فن نایکو سه تایی گرفتم بعد اینکه وصل کردم دیدم خیلی صدا میده.
حالا این صدا از دستگاهه یا فن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه این صدا رو بده مشکلی نیست؟؟؟؟؟؟؟
این صدا هم واسه فن و هم واسه درایو کنسول هست ! اما اشکالی نداره.
موفق باشی

dragonball
07-09-2007, 21:32
این صدا هم واسه فن و هم واسه درایو کنسول هست ! اما اشکالی نداره.
موفق باشی
مرسی.خیلی ممنون.
فکر کردم الان دستگاهم میترکه.:10:

p30_world_ozv
08-09-2007, 14:43
salam man khodam fanboye ps boodam valy dyrooz ye 360 premuim greftam....

be nazar shoma kaaram dorost boode?

Sam Fisher 11
08-09-2007, 16:00
تذکر: دوستان لطف کنن فارسی بنویسن ! قانونه !

p30_world_ozv جان به P30 خوش آمدی ! 360 هم مبارک باشه !

Hirad 72
08-09-2007, 21:14
از کجا باید بفهمم دستگاه دست دوم هست یا نه؟

p3yman_xl
08-09-2007, 22:08
از کجا باید بفهمم دستگاه دست دوم هست یا نه؟
خیلی سادست..... شما اول که میخوای دستگاه رو بخری، از یه جای مطمئن بگیر ! دوم در حین باز کردن جعبه خوب دقت کن ببین رو جعبه علامتی، خرابی، چیزی نباشه ! سوم همه جای دستگاه رو چک کنید ! مثلا سمت چپ مموری یونیت A رو نگاه کن ببین یه وقت اون تلق روش کنده نشده باشه ! در آخر اگه هنوز نسبت به دسته دوم بودن شک داری، دستگاه رو بو کن ! مخصوصا قسمت پشت دستگاه و فنها.
البته همونطور که اول گفتم از یه جای مطمئن بگیری مشکل پیش نمیاد. روی Faceplate دستگاه روهم نگاه کنی بد نیست، که یه وقت جای انگشت و لک روش نباشه !
موفق باشی

MOHAMMAD2010
09-09-2007, 12:17
X360 با قیمت 299 دلار

هنوز خبر سونی که قراره Ps3 با قیمت 399 دلار بده بیرون به شب نرسیده ، مایکروسافت اعلام کرد که 360 با قیمت 299 دلار به زودی عرضه خواد شد .

منبع : N4g

*PiNk PaNTHeR*
09-09-2007, 12:20
ایول.
به نفع منه.
هورا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sam Fisher 11
09-09-2007, 23:52
اگر مثل قضیه Psp نشه !
سونی قیمتو کرد 165$ اینجا شد 300 تومان
Xbox قبلی موقع عرضه 299 $ بود !

Hirad 72
10-09-2007, 17:06
یعنی تو ایران زیاد قیمت x360فرق نمیکنه؟

Hirad 72
10-09-2007, 17:22
یه سر به اینجا هم بزنید

Hirad 72
10-09-2007, 17:26
شاید اطلاعاتی به دست بیارید

pepe.
10-09-2007, 22:25
سلام کسی از تاریخ دقیق عرضه 360 های جدید خبر نداره؟
(cpu 65 نانومتری)
در ضمن اگه عکسی از این کنسول دارین لطفا بذارین.

danijon_2006
10-09-2007, 23:07
جریان این 65 نانومتری چیه چه مزیت هایی نسبت به اینایی که الان تو بازار هستن داره؟چه امکانات چه سخت افزار؟

p3yman_xl
10-09-2007, 23:15
جریان این 65 نانومتری چیه چه مزیت هایی نسبت به اینایی که الان تو بازار هستن داره؟چه امکانات چه سخت افزار؟
این Cpu هایی که الان موجوده، 90 نانومتری هستش. و CPU های 65 نانومتری کوچکتر هستند و گرمای کمتری تولید میکنند، به همین دلیل مایکروسافت میخواد تو کنسولهای آینده از این بذاره . در ضمن باید بگم که این CPU ها تاثیری تو گرافیک بازی ندارن .
موفق باشی

danijon_2006
10-09-2007, 23:48
اقا مثلا من الان یه کنسول میخرم هنوز ارور 3 چراغ نداده برای پیش گیری از دادن ارور 3 چراغ قرمز باید چیکار کنم که اصلا دیگه ارور نده؟در ضمن ایا خرید کنسول 360 پریموم همراه با اینتر کولر ساخت اواخر 2005 با قیمت 300 تومن به صرفه هست یانه؟در ضمن دوتا دسته ی بی سیم هم داره

p3yman_xl
11-09-2007, 10:53
اقا مثلا من الان یه کنسول میخرم هنوز ارور 3 چراغ نداده برای پیش گیری از دادن ارور 3 چراغ قرمز باید چیکار کنم که اصلا دیگه ارور نده؟در ضمن ایا خرید کنسول 360 پریموم همراه با اینتر کولر ساخت اواخر 2005 با قیمت 300 تومن به صرفه هست یانه؟در ضمن دوتا دسته ی بی سیم هم داره
برای پیشگیری از سه چراغ قرمز که اکثرا به دلیل Overheating و گرمای کنسول هست، باید یک اینترکولر خریداری بکنی. به نظر من اگه مال سال 2005 هست نخر ! چون بیشتر کنسول هایی که 3 چراغ دادن، واسه سال 2005 بودن ! و اون هم به دلیل نداشتن هیت سینک جدید بوده .
موفق باشی

danijon_2006
11-09-2007, 15:18
خب الان فهمیدم کنسوله مال ژانویه 2007 هست یعنی هدسینک داره؟ خودش که ظاهرا میگه داره اینتر کولر هم روشه بخرم؟

p3yman_xl
11-09-2007, 17:38
خب الان فهمیدم کنسوله مال ژانویه 2007 هست یعنی هدسینک داره؟ خودش که ظاهرا میگه داره اینتر کولر هم روشه بخرم؟

مال من حدودا برا دو ماه پیشه و هیت سینک رو داره . اینی که شما میگی هم فکر کنم داشته باشه، چون برای 2007 هست ! اگه اینترکولر هم داره عالیه ! پی حتما بگیر !
موفق باشی

dark fear
11-09-2007, 18:01
کدام کابل vga را انتخاب میکنید ؟
real یا (مارکشو نمیدونم ولی از بسته بندیش که شبیه بسته بنده مدل پریمیومه میشه
حدس زد مال ماکروسافته ) ماکروسافت
اصلا چه فرقی دارن چون ماکروسافته 5 تومن گرون تره !

p3yman_xl
11-09-2007, 20:22
کدام کابل vga را انتخاب میکنید ؟
real یا (مارکشو نمیدونم ولی از بسته بندیش که شبیه بسته بنده مدل پریمیومه میشه
حدس زد مال ماکروسافته ) ماکروسافت
اصلا چه فرقی دارن چون ماکروسافته 5 تومن گرون تره !
اونی که من گرفتم ، Dragon 360 بود مارکش. به نظرم همین رو بگیری خوبه، چون خیلی ها فکر میکنن چون اون یکی قیمتش زیادتره، پس کیفیتش هم بالاتره ! ولی اینطور نیست و جفتشون مثل همن .

danijon_2006
11-09-2007, 20:50
میگم تو پک کنسول پریموم مگه کابل وی جی ای هم هست؟

dark fear
12-09-2007, 14:05
میگم تو پک کنسول پریموم مگه کابل وی جی ای هم هست؟
نه ولی جدا گونه به فروش میرسه

dark fear
12-09-2007, 14:08
اونی که من گرفتم ، Dragon 360 بود مارکش. به نظرم همین رو بگیری خوبه، چون خیلی ها فکر میکنن چون اون یکی قیمتش زیادتره، پس کیفیتش هم بالاتره ! ولی اینطور نیست و جفتشون مثل همن .
شما چقدر گرفتین ؟
راستش شنیدم real یه تبدیل نیاز داره ولی مال ماکروسافت نه ! همینطور شنیدم با
مال ماکرو تصویر کمتر کش میاد تا چقدر اینا صحت دارن ؟

p3yman_xl
12-09-2007, 14:57
شما چقدر گرفتین ؟
راستش شنیدم real یه تبدیل نیاز داره ولی مال ماکروسافت نه ! همینطور شنیدم با
مال ماکرو تصویر کمتر کش میاد تا چقدر اینا صحت دارن ؟
اینی که من گرفتم ، 23 بود ! در حالی که اونی که مارک مایکروسافت رو داشت 32 بود فکر کنم !! درباره ی کش اومدن تصویر هم باید بگم که به مانیتورتون بستگی داره نه کابل .

Little Sparrow
13-09-2007, 12:48
من می خوام یه xbox 360 بگیرم یه جا پیدا کردم می گه 490 تومان من تو کرمانشاه هستم به نظر شما
می ارزه؟

danijon_2006
13-09-2007, 12:54
نه عزیز 490 اصلا نخر به نظر من الان اخر تابستون هست یا بزار برای 1 ماه دیگه یا بزار برای 10 روز مانده به عید قیمت ها به شدت کاهش پیدا میکنه الان تو شیراز 420 هم پیدا میشه و 490 خیلی قیمت بالایی هست

Wink
13-09-2007, 15:24
--------------------------------------------------------------------------------

بچه ها به نظر شما واسه بازی اگه من 2 تا کارت گرافیک 3D CLUB 2600 XT DD4

بگیرم و کراس فایر ببندم بهتره یا اینکه یه کنسول بازی XBOX 360 بگیرم؟؟؟:5:

مشخصات سیستم:
CPU core 2 due 6550
MAIN P5K deluxe
RAM 2*1 GIG BUS 800

p3yman_xl
13-09-2007, 16:50
در کل زیاد مقایسه ی خوبی نکردی ؟! ولی به نظر من یه 360 بگیر حالشو ببر تا 4-5 سال .:46:

pepe.
13-09-2007, 23:45
--------------------------------------------------------------------------------

بچه ها به نظر شما واسه بازی اگه من 2 تا کارت گرافیک 3D CLUB 2600 XT DD4

بگیرم و کراس فایر ببندم بهتره یا اینکه یه کنسول بازی XBOX 360 بگیرم؟؟؟:5:

مشخصات سیستم:
CPU core 2 due 6550
MAIN P5K deluxe
RAM 2*1 GIG BUS 800

باید واقع بین باشیم:46:
سیستمی که جمع میکنی قدرتش از 360 بالا تره ولی در هر صورت pc هست و pc هم هر چقدر قدرت داشته باشه بازم 360 یه چیز دیگس دلایلشم زیاده که قبلا هم در موردش بحث شده.
یکی از دلایلش بازی های انحصاری 360 :46:

*PiNk PaNTHeR*
14-09-2007, 04:02
دوستان Pc هرگز فریم ریت بالای 50 نخواهد داشت.
شرط میبندم.

ali_persian
14-09-2007, 23:41
agha man alan kharejam ye xbox360 Pal daram

mikhastam bebinam
rahi hast beshe copy khoresh kard age biyam iran

va aya bade on mishe bazihaye NTSC roosh ejra konam agar na mishe version pal bazi ro avaz konam be NTSC

arnold_ab
15-09-2007, 09:57
در طي همايش مايكروسافت در E3 07 ، مايكروسافت X360 با طرح Halo را معرفي كرد كه تاريخ انتشار دقيقي براي آن اعلام نشد.
امروز سايت گيم اسپات اعلام كرد X360 هايي كه داراي طرح Halo هستند روز 16 سپتامبر به بازار عرضه مي شوند.
X360 Halo Theme در واقع همان X360 Premium به همراه:
-پورت HDMI
-Gamer Picture هاي اضافه تر + Gamer Picture هاي Halo3
-play-and-charge kit
-كنسول با طرح Halo
به جز موارد ذكر شده X360 Halo Theme هيچ فرقي با مدل Premium نداشته و قيمت آن نيز 399 دلار است.

SepehrR
15-09-2007, 23:38
agha man alan kharejam ye xbox360 Pal daram

mikhastam bebinam
rahi hast beshe copy khoresh kard age biyam iran

va aya bade on mishe bazihaye NTSC roosh ejra konam agar na mishe version pal bazi ro avaz konam be NTSC1. آره. تو ايران برات كپي خورش ميكنن.
2. هنوز هكرها نتونستن X360 رو رجيون فري كنن...

ali_persian
16-09-2007, 00:04
mer3000000000000000

arnold_ab
16-09-2007, 10:35
به نقل از slashgear.com:
خوب اقاي Brian Ashcraft نويسنده سايت Kotaku اعلام كرده در حالي كه كنسول X360 اش 3 چراغ رمز(Ring Of Death) ميداده كنسولش رو براي تعمير به يكي از نمايندگي هاي مجاز تعمير X360 شركت مايكروسافت مي بره تا برايش تعمير كنند. پس از گذشت چند روز كه به وي اعلام مي كنند مسوولان تعمير گاه كه دستگاه شما آمادس وي نيز به نمايندگي رفته و دستگاه را تحويل ميگيره و به منزلش برميگرده. اما در كمتر از 5 دقيقه از روشن كردن مجددا دستگاه خودش دوباره با مشكل 3 چراغ قرمز روبرو مي شود. اين در حالي است كه وي اعلام كرده حتي دكمه Eject (خروج) درايو دستگاه رو نيز نزده بوده و فقط در اين 5 دقيقه مشغول وصل كردن كابل هاي دستگاه به HD TV اش بوده است.
هدف: وي از مايكروسافت بسيار شاكي شده و گفته حداقل وقتي اعلام مي كنيد دستگاه 3 سال گارانتي داره و تعمير مي كنيم براي شما اين كار رو درست انجام بديد تا با چنين بلاياي شومي روبرو نشيم.

pepe.
16-09-2007, 14:23
خوب شماره این آقارو بده من بهش زنگ بزنم بگم یه 2007 بخره.:27:

smit.doctor
16-09-2007, 23:40
xbox رو فراموش کن . من که دوست ندارم همش موقع بازی دلهره 3چراقه شدن داشته باشم.

MOHAMMAD2010
17-09-2007, 00:05
1: همه در انتظار اين بازی هستند

دليل و توضيحات: واقعيت اين است ، Halo 3 و بدون شک فروش مليونی .. مليون ها نسخه پيش فروش .. ماکروسافت انتظار داره و اين پيش بينی رو کرده
تا رکورد روز اول فيلم Spider Man 3 شکسته شه و همه چيز تهت شعاع اين بازی بزرگ قرار بگيره
اونها پيش بينی کردند اين بازی تا پايان سال 2007 فروشش از بيليون هم بگزره ..
دلايل ديگری که عنوان شده علاقه اشخاص معروف و مشهور در جهان به اين سری بازيه
Justin Timberlake خواننده محبوب و مشهور امريکايی ، Shaquille O'neil بازيکن تيم بسکتبال LA Lakers و Jack Black از اين افراد هستند ..
بيشتر از 800 هزار بازيکن نسخه Beta اين بازی رو در سراسر دنيا بازی کردند ..

2 : پايان داستان سری بازيهای Halo

دليل و توضيحات: داستان و فعاليت Master Chief در اين نسخه به پايان ميرسه .. زندگی در فضا به اتمام ميرسه .. چه اتفاقی ميفته ؟
Bungie توليد کننده بازی اين رو اعلام کرده که اين پايان بازيست و داستان Master Chief به پايان ميرسد!!

3: XBOX Live بهترين مکان برای مسابقات Online
دليل و توضيحات: 2 سال و نيم بعد از ريليز شدن Halo 2 بيشتر از 300 هزار طرف دار وارد شبکه XBOX Live شدند
اونها هر روز به بازی انلاين ميپردازند و به مسابقه دادن با دوستان خودشون در سر تا سر دنيا ميپردازند
اونها مشهور ترين بازيهای دنيای کامپيوتری رو انجام ميدادند رو اين سرويس بدون هيچ مشکلی ..!
پس بدون شک بهترين مکان برای اجرای بازيها به صورت Multiplayer جايی نيست جز XBOX Live
حالا Halo 3 به اين سمت ميره و قراره با ريليز شدنش مليون ها نفر در سر تا سر دنيا روی اين سرويس به انجام اين بازی بپردازند
از قابليت های بازی در اين بخش وجود بخش Co-op انلاين با سرعت بسيار عاليست..

4: Your Own Maps!

خوب شما تو اين بازی ميتونيد به سليقه خودتون Map بسازيد و در چه حالات Single و چه Multi به بازی بپردازيد
برای اين کار گزينه ها و امکانات بسيار زياد و متنوعی به شما داده ميشه! شما Map مسازيد و روی سرويس XBOX Live با Map دلخواهتون بازی ميکنيد!
اين فوق العادست ..

5:ملاقات شما - Halo - Youtube
دلايل و توضيحات لازمه در اين رابطه: خوب شما وقتی انلاين بازی ميکنيد .. ممکنه صحنه های جالب و زيبايی براتون پيش بياد که نادر باشه
شما ميتونيد اين لحظه هارو شکار کنيد و کليپ های مورد علاقه خودتون رو روی برترين سايت Video دنيا قرار بديد تا همگان از ديدن اونها لذت ببرند و فيلم هايی که شما Post ميکنيد رو ببينند.!

خوب اين ها فقط ذره اي از بزرگی و عزمت اين بازی بزرگ بود که به صورت پراکنده بهش اشاره شده بود که بيشترش هم شامل بخش های انلاين اين بازی ميشد
بدون شک اين بازی بسيار بزرگ هست و ديگه کم کم داره انتظار ها به سر ميرسه و شما تا چند روز ديگه ميتونيد اون رو بازی کنيد و امکانات بی شمارش که بارها گفته شده استفاده کنيد
پس همچنان بی صبرانه منتظر باشيد ..

منبع: بازی سنتر

Sam Fisher 11
17-09-2007, 06:50
ممنون محمد جان مطالب مفیدی بودن !
از این به بعد خبرهای مربوط به عناوین اختصاصی 360 رو اگر اینجا مینویسین یه کپی اش رو هم در تاپیک اخبار و رمز قرار بدید.
ممنون

smit.doctor
17-09-2007, 09:51
این یارو خودش واسه HeatSink فن گذاشته؟؟؟

p3yman_xl
17-09-2007, 12:11
xbox رو فراموش کن . من که دوست ندارم همش موقع بازی دلهره 3چراقه شدن داشته باشم.
ای بابا ! دوست عزیز چه دلهره ای !؟ شما از چی حرف میزنی ؟!! 360 هایی که مال سال 2005 بودند؛ بیشتریاشون 3 چراغ دادن !! شما برو 360 برای سال 2007 رو با هیت سینک جدید بگیر ، اگه 3 چراغ داد من 360 خودم رو میدم بهت !

این یارو خودش واسه HeatSink فن گذاشته؟؟؟

این عکسی که شما گذاشتی برای Xbox هست . طرف کار خاصی روش انجام نداده ؛ فقط روی هیت سینک ، یه فن گذاشته ! ( این کار لازم نیست ، چون Xbox مشکل گرمایی نداشته و همونطور که تو شکل هم معلومه فن پشتی دستگاه، هوا رو مستقیما میکشه بیرون ).

smit.doctor
17-09-2007, 13:32
ای بابا ! دوست عزیز چه دلهره ای !؟ شما از چی حرف میزنی ؟!! 360 هایی که مال سال 2005 بودند؛ بیشتریاشون 3 چراغ دادن !! شما برو 360 برای سال 2007 رو با هیت سینک جدید بگیر ، اگه 3 چراغ داد من 360 خودم رو میدم بهت !

من اگه بگیرم نانومتری میگیرم درسیته فرقی نداره ولی حداقل خیالم راحته
کنسول ماله هم باشه باهاشه بستگی به صاحابش داره با کنسول چجوری تا کنه تا 3چراقه نشه قبول داری؟ من اگه روزی 8-9 ساعت تو یه اتاق گرم بازی کنم بازم 360 خودتو بهم میدی؟؟:27:

این عکسی که شما گذاشتی برای Xbox هست . طرف کار خاصی روش انجام نداده ؛ فقط روی هیت سینک ، یه فن گذاشته ! ( این کار لازم نیست ، چون Xbox مشکل گرمایی نداشته و همونطور که تو شکل هم معلومه فن پشتی دستگاه، هوا رو مستقیما میکشه بیرون ).
فکر میکنی 65 نانومتری ها کی میرسه ایران؟

smit.doctor
17-09-2007, 13:34

من اگه بگیرم 65 نانومتری میگیرم درسیته فرقی نداره ولی حداقل خیالم راحته
کنسول ماله هم باشه باهاشه بستگی به صاحابش داره با کنسول چجوری تا کنه تا 3چراقه نشه قبول داری؟ من اگه روزی 8-9 ساعت تو یه اتاق گرم بازی کنم بازم 360 خودتو بهم میدی؟؟:27:

p3yman_xl
17-09-2007, 13:56
من اگه بگیرم 65 نانومتری میگیرم درسیته فرقی نداره ولی حداقل خیالم راحته

چرا دو بار پست زدی ؟!! هر چی دوست داری بگیر ؛ همین 65 نانومتری ها خوبه ، صبر کن تا بیاد . ببینم مگه قراره تو حموم سونا با 360 بازی کنی ؟!!! یعنی اتاقی که میخوای توش بازی کنی اینقدر گرمه ؟!.

دقیق نمیتونم بگم ؛ تو خارج هم هنوز ریلیز نشده، دارن تستش میکنن.

Hirad 72
17-09-2007, 20:06
آقا شما باید با دستگاه خوب تا کنی و اگه از 2_3 ساعت بیشتر بازی میکنی یه فن براش بخر که خیالت راحت شه من چند روز پیش یه 360 خریدم موقع خرید فروشنده گفت فن بخر که هم ترس از مشکل گرمایی دستگاه نداشته باشی و هم عمر دستگات زیاد شه 360های 65 نانومتری هنوز کار داره تا وارد بازار شه شما یه دستگاه بخر حالشو ببر

Moh3en_DDD
17-09-2007, 21:43
کارگاه تخصصی X-box 360 ( رفع مشکل 3 چراغ قرمز ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farazp30
18-09-2007, 15:05
بالاخره 3 چراغه بشی کنسولت تاتيل شده يا 4 چراغي
يه بار سيم Tv دستگام شل شده بود 3 چراغه شد من فکر کردم دستگام تاتيل شد نزديک بود با سر برم تو ديوار ولي سيمشو محکم کردم درست شد

zizoo_68
20-09-2007, 04:19
من می خوام xbox رو دیگه بگیرم.با همه ی لوازمش
چه قدر مانی با خودم ببرم که پیش فروشنده ضایع نشم.
در ضمن مدلش پریمیوم باشه.
اگه می شه یه سری بازیه خوب هم معرفی کنین

Ali Pacino
20-09-2007, 09:35
من PS 3 رو قبول داشتم ولی چون بلو رای هست دیگه خیلی ستم هستش
Xbox360 هم اکثر بازیهاش رو کانفریم کرده مثه ER5 و DMC4 و ...
فقط حیف که God Of War 3 و MGS4 رو نداره
با این حال خودم می خوام Xbox 360 elit بگیرم خدا کنه مشکلاش بر طرف بشه و هیچ مشکلی نداشته باشه چون اینم یه بازی هایی داره که PS3 نداره مثل Gears Of War

pepe.
20-09-2007, 14:08
اگه بخوای همه ی لوازمشو بگیری هم بعضی هاش زیاد به کارت نمیاد و هم گرون میشه اما با این لیست پایین هم به دردت می خوره و قیمتشم مناسبه:
1. xbox 360 premium
2.inter cooler(حتما بگیر)
3. microsoft point(به مقدار لازم)
4. console skin(قاب کنسول) اگه دوست داشتی
5.remote control(به درد بخوره)
6.دوربین ویژن
اینا رو هم تقریبا 540 تا 550 در می یاد.
موفق باشی

pepe.
20-09-2007, 14:09
اگه بخوای همه ی لوازمشو بگیری هم بعضی هاش زیاد به کارت نمیاد و هم گرون میشه اما با این لیست پایین هم به دردت می خوره و قیمتشم مناسبه:
1. xbox 360 premium
2.inter cooler(حتما بگیر)
3. microsoft point(به مقدار لازم)
4. console skin(قاب کنسول) اگه دوست داشتی
5.remote control(به درد بخوره)
6.دوربین ویژن
اینا رو هم تقریبا 540 تا 550 در می یاد.
موفق باشی

hellfire
20-09-2007, 15:20
سلام بر و بچ. pc یا 360 مساله این است. آقا کدومش بهتره. میدونم قبلا خیلی در اینباره بحث شده ولی 75 ص مطلب خوندن سخته. لطفا به طور کامل جواب سوالمو بدین. ممنون.

Moh3en_DDD
20-09-2007, 15:55
بالاخره 3 چراغه بشی کنسولت تاتيل شده يا 4 چراغي

3 چراغ قرمز !

4 چراغ یعنی کابل تصویرش شل شده ! اون مشکلی نداره ولی 3 یعنی مرگ