PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128

SamGun
09-06-2009, 01:03
اونا که تو سایت xbox هست اصلین ولی اینا که تو بازار هستن چینی هستن و اصلی نیستن پس ارزون تر هستن

دوست گلم ما چیزی به عنوان اصل یا فرع نداریم که !!!
همه رو چین میزنه !!

starpars
09-06-2009, 05:04
دوستان كسي ميدونه بجز چين ديگه توي كجا توليد ميشه? يعني واسه اروپا و آمريكا هم چين ميزنه?

psp2004
09-06-2009, 08:02
چرا صبر کنم الا تو بازار هست رفتم قیمت کردم elite 350 و elite قرمز با برد جاسبر 430 ولی پیش یه تعمیر کار بودم که میگفت تعداد تعمیریهای جاسبر زیاد تر از permium بوده پیش من در ضمن اون permium 60 gb رو به منپیشنهاد داد. شایدم واسش یه منفعتی داشته که permium رو پیشنهاد داد
دوست عزیز میشه بگی شما از کجا قیمت گرفتی؟؟؟ بعد این قیمت ها برای برد جاسپر بود یا نه؟

SamGun
09-06-2009, 09:19
دوستان كسي ميدونه بجز چين ديگه توي كجا توليد ميشه? يعني واسه اروپا و آمريكا هم چين ميزنه?

واسه تمام نقاطی که سفارش میشه رو فقط چین تولید میکنه .
چون عزیز دل برادر اگه قرار باشه دستگاه با چند کیفیت مختلف تولید بشه که خیلی به ضرر ماکروسافت خواهد بود.
الان در حال حاظر کارخانه ی تولیدات اکثر شرکتها ی الکترونیکی با نظارت خود مهندسین شرکت در چین در حال فعالیت هستند.

دوست عزیز میشه بگی شما از کجا قیمت گرفتی؟؟؟ بعد این قیمت ها برای برد جاسپر بود یا نه؟
به احتما خیلی زیاد قیمت 350 تومن برای Elite مربوط به بورد Falcon میشه و قیمت 430 تومن مربوط به جاسپر که واقعا گرونه حالا هر رنگی که میخواد باشه !!!
Elite یعنی مشکی!!

anf-b
09-06-2009, 10:38
سلام دوستان
دیدم کم کم قیمت پرمیوم جاسپر داره میره بالا ! تصمیم گرفتم امروز یک پرمیمو جاسپر از فتحی گرفتم که با تی باکس برام میفرسته که ان شالله به گفته خودش فردا دستم میرسه!
ممنون از همه ی دوستان عزیز از جمله samgun عزیز

این مجید شامی هم که مشخص نیست کی بخواد پولمون رو بده!
ان شاالله فردا سوال هایی که واسم پیش اومد رو ازتون میپرسم!
خیلی ممنون

SamGun
09-06-2009, 10:57
مبارکت باشه .
ایشالا حالشو ببری !!!
ما در خدمتیم هر سوالی داشتی بیا :46:

farhad200
09-06-2009, 12:27
منم با تحقیقاتی که کردم تصمیم گرفتم پرمیوم جاسپر رو بگیرم با اینگه پول الیت رو دارم که بخرم ولی میگن پریموم جاسپر کمتر سه چراغه میشه اگه کسی هست که در این زمینه راهنمایی کنه لطفا بگه. یه سوال \ پریموم 120gb وجود داره؟

{sahand}
09-06-2009, 12:31
دوستان عزیز کسی نیست که بتونه به من کمک کنه؟

عزیزان من دیروز کنسولم رو خریدم و دیشب هم آپدیتش رو نصب کردم، ولی بعد از آپدیت تصویرش یه مقدار هاله داره، چه تو داشبورد چه تو بازی. مشکل از کجاست؟ راهی هست که به ورژن قبلی برش گردونم؟

وقتی آپدیتش کردم، ریستارت که کرد، وقتی بالا اومد تصویرش هاله داشت، به قولی دوخطی شد. پس قاعدتا مشکل کابل نیست چون تا قبلش درست بود. در ضمن من از مانیتورم که samsung nwx1943 هست استفاده می کنم.
اینطوری که دوستان گفتن به ورژن قبل که نمی شه برگردوند، همین ورژن رو ری اینستال کنم مشکلی پیش نمیاد؟ شاید درست شد...

SamGun
09-06-2009, 12:34
منم با تحقیقاتی که کردم تصمیم گرفتم پرمیوم جاسپر رو بگیرم با اینگه پول الیت رو دارم که بخرم ولی میگن پریموم جاسپر کمتر سه چراغه میشه اگه کسی هست که در این زمینه راهنمایی کنه لطفا بگه. یه سوال \ پریموم 120gb وجود داره؟

ای داده بی داد از دست شما !!!
صفحه ی اول رو یک بار بخونید بعد !!!!
Arcade .Perimium.Elite فقط مدل های مختلف Xbox 360 هست که در رنگ ولوازم جانبی فرق دارن. مادربورد همگی از یک ساختمان است.یعنی مادربورد Jasper در هر 3 مدل یکسان هست.

پست اول رو کامل بخونید !!

SamGun
09-06-2009, 12:37
دوستان عزیز کسی نیست که بتونه به من کمک کنه؟

وقتی آپدیتش کردم، ریستارت که کرد، وقتی بالا اومد تصویرش هاله داشت، به قولی دوخطی شد. پس قاعدتا مشکل کابل نیست چون تا قبلش درست بود. در ضمن من از مانیتورم که samsung nwx1943 هست استفاده می کنم.
اینطوری که دوستان گفتن به ورژن قبل که نمی شه برگردوند، همین ورژن رو ری اینستال کنم مشکلی پیش نمیاد؟ شاید درست شد...

شم Reinstall رو بکن ولی داشبورد ربطی به هاله ی بوجود نداره !!
مشکل از کابل Video دستگاه شماست !!!
از چه کابلی برای تصویر استفاده میکیند ؟؟؟ HDMI یا VGA

farhad200
09-06-2009, 12:38
ای داده بی داد از دست شما !!!
صفحه ی اول رو یک بار بخونید بعد !!!!
Arcade .Perimium.Elite فقط مدل های مختلف Xbox 360 هست که در رنگ ولوازم جانبی فرق دارن. مادربورد همگی از یک ساختمان است.یعنی مادربورد Jasper در هر 3 مدل یکسان هست.

پست اول رو کامل بخونید !!

ولی میگن پرموم 60 گیگ کمتر از بقیه احتمال 3 چراغه شدنش هست اینو آمار گفته دیگه نمیدونم

SamGun
09-06-2009, 12:41
دوستان من با نرم افزار iPrep مشکل دارم !!
زمانی که میخوام آپدیتش کنم ارورر میده !!؟؟
کسی تجربه ای نداره ؟؟؟
این ماله زمانی هست که میخوام وارد برنامه بشم و قبل باز کردن برنامه این ارورر رو میده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم ماله زمانی هست که میخوام آپدیت کنم این ارورر رو میده :

SamGun
09-06-2009, 12:43
ولی میگن پرموم 60 گیگ کمتر از بقیه احتمال 3 چراغه شدنش هست اینو آمار گفته دیگه نمیدونم

امار ها به خاطر این کمه که هنوز خیلی Perimium جاسپر جا نیوفتاده و زیاد خریدار نداشته .

farhad200
09-06-2009, 12:46
امار ها به خاطر این کمه که هنوز خیلی Perimium جاسپر جا نیوفتاده و زیاد خریدار نداشته .

اینم حرفیه. ولی حیف که ps3 کپی خور نشده اگه میشد حتما به جای ایکس باکس ps3 میگرفتم بدون هیچ گونه تردید.

SamGun
09-06-2009, 12:56
اینم حرفیه. ولی حیف که ps3 کپی خور نشده اگه میشد حتما به جای ایکس باکس ps3 میگرفتم بدون هیچ گونه تردید.

امیدوارم این دفعه ی آخری باشه که این حرفو اینجا میزنید !!!
اینجا همه رو X360 تعصب دارنا !!!!

Javadgenral
09-06-2009, 13:01
بچه ها xbox360 من افتاد تو جوب کار نمیکنه چی کنم ؟

SamGun
09-06-2009, 13:13

جانم !!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو جوب واسه چی !!؟؟!؟!؟!؟!

برو 2 تا بطری آب مقطر از این یدک فروشی های ماشین بخر .بعد کل کیس دستگاه رو باز کن .
اگه تونستی heat sink هاشو هم باز کن.
Drive DVD رو هم باز کن.فنهاشو هم باز کن.
مادربورد دستگاه رو کامل بشور و بزار تا 2 روز کامل خشک بشه .امکان داره درست بشه.

pedram_sad
09-06-2009, 13:18

جانم !!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو جوب واسه چی !!؟؟!؟!؟!؟!

برو 2 تا بطری آب مقطر از این یدک فروشی های ماشین بخر .بعد کل کیس دستگاه رو باز کن .
اگه تونستی heat sink هاشو هم باز کن.
Drive DVD رو هم باز کن.فنهاشو هم باز کن.
مادربورد دستگاه رو کامل بشور و بزار تا 2 روز کامل خشک بشه .امکان داره درست بشه.
ایشون فکر کنم این پست رو از روی تمسخر و توهین زدن
چون با عقل جور در نمیاد

سعید جان کنسولی که تو جوب افتاده باشه فکر کنم فاتحش کامل خونده شده باشه

resident_evil
09-06-2009, 13:26

دوست عزیز اسپم های زیبای شمارو در بخش بازی دیدم ! حتی اینجا هم یه تاپیک زدی بستمش !

تا باهات برخورد جدی نشده دیگه اینجا اسپم نده !

farhad200
09-06-2009, 13:26

xbox همینجوریشم با کلی ناز نوازش و خوابوندن تو پر قو خراب میشه. تو جووووووووووووووب افتادههههههههههه؟
الــــــــــــفاتحه!

SamGun
09-06-2009, 14:07
ایشون فکر کنم این پست رو از روی تمسخر و توهین زدن
چون با عقل جور در نمیاد

سعید جان کنسولی که تو جوب افتاده باشه فکر کنم فاتحش کامل خونده شده باشه

البته که با عقل جور در نمیاد ولی اصلا فکرشو نمیکردم کسی بخواد مسخره کنه !!!

Terova
09-06-2009, 14:26
دوستان من با نرم افزار iPrep مشکل دارم !!
زمانی که میخوام آپدیتش کنم ارورر میده !!؟؟
کسی تجربه ای نداره ؟؟؟
این ماله زمانی هست که میخوام وارد برنامه بشم و قبل باز کردن برنامه این ارورر رو میده:

اینم ماله زمانی هست که میخوام آپدیت کنم این ارورر رو میده :

این خطا مربوط به پایین بودن نسخه NET Framework ویندوز شما هست که باید به نسخه 2 یا بالاتر ارتقا بدین..

یا میتونی دانلودش کنی (تو گوگل ورژن 2 رو سرچ کن فکر کنم 20 مگی باشه) .. یا اینکه تو بسته های نرم افزار هست که باید رویه سیستم نصب بشه..

SamGun
09-06-2009, 14:35
این خطا مربوط به پایین بودن نسخه NET Framework ویندوز شما هست که باید به نسخه 2 یا بالاتر ارتقا بدین..

یا میتونی دانلودش کنی (تو گوگل ورژن 2 رو سرچ کن فکر کنم 20 مگی باشه) .. یا اینکه تو بسته های نرم افزار هست که باید رویه سیستم نصب بشه..

مرسی عزیز.خدا کنه همین باشه .
من هم ورژن 2 رو دارم هم 3.5 رو
امروز میریزم ببینم چی میشه

Terova
09-06-2009, 15:02
چرا از برنامه JungleFlasher استفاده نمیکنی..؟ خیلی کاملتر و بهتر هست..

{sahand}
09-06-2009, 15:02
شم Reinstall رو بکن ولی داشبورد ربطی به هاله ی بوجود نداره !!
مشکل از کابل Video دستگاه شماست !!!
از چه کابلی برای تصویر استفاده میکیند ؟؟؟ HDMI یا VGA
آپدیت 130 مگی رو ریختم 90% بهتر شد! الان یه مقدار کمی فقط تو داشبورد هاله داره و تو بازی ها [تقریبا] درسته.
مطمئنم مشکل از کابل (VGA) نبود، چون با کابل خودش هم که به تلوزیون وصلش می کردم همین بود.
ما اینیم دیگه، مشکلاتمون به آدمیزاد نبرده...:31:

coolkiss
09-06-2009, 16:22
سلام
من یه ایکس باکس مدل core داشتم که سه چراغه شد.
حالا دارم یه مدل جدید Arcade میخرم با برد فالکون یا جاسپر.
ولی فقط خود دستگاه رو میخرم و بقیه لوازمش را از مدل قبلی که سه چراغه شده بود دارم.
ضمنا پاور مدل قبلی ام 220 ولت با Dc 203 وات بوده.
میخوام بدونم که ممکنه این پاور با مدل جدید arcade فالکون یا جاسپر بعدا برام مشکل ساز بشه یا نه.!؟

resident_evil
09-06-2009, 17:31
سلام
ولی فقط خود دستگاه رو میخرم و بقیه لوازمش را از مدل قبلی که سه چراغه شده بود دارم.
میخوام بدونم که ممکنه این پاور با مدل جدید arcade فالکون یا جاسپر بعدا برام مشکل ساز بشه یا نه.!؟

نه دوست عزیز شما یه جاسپر بگیر خیالت راحت باشه !

hosein_sh
09-06-2009, 18:51
چند تا سوال :
1 - من چند ماه پیش بازی burnout paradise رو خریدم و تا لایسنس الیت هم رفتم ولی الان هر وقت بازی می کنم بعد یه مدت میگه clean....i(دیسک رو تمیز کنید و دوباره قرار بدید) و رو خود دیسک هم هیچ لک و خط و خشی نیست و فقط هم در مورد این یه بازی این اتفاق می افته .(دیسش ار این ایرانی ، پشت بنفش هاست)
اصل مطلب : الان می خوام دوباره این بازیو بخرم (play box) ، این جوری سیوام میپره و دوباره باید از اول برم یا از همون سیوهای دیسک قبل استفاده میکنه ؟

2 - چه جوری میشه برند دیسک های بازی رو تشخیص داد ؟ (ورباتیم یا ... )

3 - بازی های play box روی چه دیسکی رایت میشن ؟

ممنون

amin dat
09-06-2009, 19:26
چند تا سوال :
1 - من چند ماه پیش بازی burnout paradise رو خریدم و تا لایسنس الیت هم رفتم ولی الان هر وقت بازی می کنم بعد یه مدت میگه clean....i(دیسک رو تمیز کنید و دوباره قرار بدید) و رو خود دیسک هم هیچ لک و خط و خشی نیست و فقط هم در مورد این یه بازی این اتفاق می افته .(دیسش ار این ایرانی ، پشت بنفش هاست)
اصل مطلب : الان می خوام دوباره این بازیو بخرم (play box) ، این جوری سیوام میپره و دوباره باید از اول برم یا از همون سیوهای دیسک قبل استفاده میکنه ؟

ممنون
پیشنهاد میکنم play box تهیه نکنید .... همچنین سیو های بازی روی دیسک نیستند روی مموری کارت یا هارد هستند ....
با نرم افزار نرو هم میتونید نوع دیسک رو بفهمید ...

SamGun
09-06-2009, 19:35
سلام

نه نمیشه !!!
شما باید از پاور جدید استفاده کنید که 175 وات هست.

چند تا سوال :

ممنون
1-زمانی که DVD بسوزه این پیغام رو میده.علتش هم به خاطره نا مرغوب بودن DVD هست.
2-بازیه play box نگیرید چون درایو DVD رو اذیت میکنه.
3-سیو بازیهات هست و میتونی ادامه بدی.
4-شاید از رو رنگش بشه تشخیص داد.(بنفش .آبی)
4-دیسک های play box ماله ملزی هستند و بدرد نمیخورند

hosein_sh
09-06-2009, 19:44
در مورد سوال دوم میشه دقیق تر راهنمایی کنید ؟
[2 - چه جوری میشه برند دیسک های بازی رو تشخیص داد ؟ (ورباتیم یا ... ) ] در زمان خرید .
من شنیده بودم play box از ایرانیها خیلی بهتره ...

resident_evil
09-06-2009, 19:47
[2 - چه جوری میشه برند دیسک های بازی رو تشخیص داد ؟ (ورباتیم یا ... ) ] در زمان خرید .

آره ! به حرف فروشنده ها گوش نکن اصلا ! منم اون اوایل که 360 گرفته بودم ! 2 سال پیش طرف میگفت اینارو ببر ( همون PlayBox ) مال مالزیه اصله 8 تومن میدم ! اورجینال ! این حرفشون منو کشته ! تجربه ثابت کرده بدترین نوع دیسک playbox هستش ! اصلا میزاری تو کنسول صدا 2 برابر میشه !

hosein_sh
09-06-2009, 19:54
آقا شرمنده هی تکرار می کنم ( فردا آخرین امتحانه ، میخوام برم 7-8 تا بخرم) چه جوری دیسک های ورباتیم رو تشخیص بدیم ؟
راستی قیمت هارد 20 گیگ فابریک رو هم اگه زحمتی نیست لطف کنید ...

resident_evil
09-06-2009, 20:09
آقا شرمنده هی تکرار می کنم ( فردا آخرین امتحانه ، میخوام برم 7-8 تا بخرم) چه جوری دیسک های ورباتیم رو تشخیص بدیم ؟
راستی قیمت هارد 20 گیگ فابریک رو هم اگه زحمتی نیست لطف کنید ...

من اصلا حواسم نبود به اون یکی جواب بدم ! والا نمیدونم چجوری بگم راحشو ! راه علمی بلد نیستم !

هارد 20 من قیمت گرفته بودم حدود 50 تومن بود ! هارد نداری شما ؟! Arcade گرفتی ؟!

hosein_sh
09-06-2009, 20:37
آره ارکیده
اگه هارد بگیرم و بازی ها رو بریزم رو هارد نوع دیسک مهم نیست دیگه .... درسته ؟
ولی فکر نکنم 50 تومن باشه ( اختلاف آرکید با پرمیون 60 گیگ حدود 60 تومنه ) که هم هارد 60 گیگ داره ، هم هدست . اون وقت یه هارد 20 گیگ 50 تومن ؟

یه فروشنده بازی با انصاف هم میشه معرفی کنید ؟ ( بازی هاش رو ورباتیم باشه )

SamGun
09-06-2009, 20:53
هیچ جوری نمیشه درستش کرد ؟

چرا نمیشه عزیزم .
آدرس میدم بیا واست درستش میکنم که نوه نتیجه هاتم باهاش بازی کنن !!!

چرا از برنامه JungleFlasher استفاده نمیکنی..؟ خیلی کاملتر و بهتر هست..
آموزشی داری واسم بزاری ؟؟ من فقط با iprep رو بلدم عزیز !!!

ببین دوست خوبم اکثر شرکت هایی که بازی رو کپی میکنند بدون عکس هست وشما به راحتی میتونی نوع DVD رو تشخیص بدی .
بعضی ها هم هستند که با عکس میزنند و دیگه مارک DVD معلوم نمیشه .یکی از دوستان گفته که رنگشون با هم فرق داره پس اگه فبلا دیده باشی میتونی تشخیص بدی که نوع برند DVD چی هست.
(منظور از رنگ DVD قسمت رایت شده هست نه پشتش )

آره ارکیده
اگه هارد بگیرم و بازی ها رو بریزم رو هارد نوع دیسک مهم نیست دیگه .... درسته ؟
ولی فکر نکنم 50 تومن باشه ( اختلاف آرکید با پرمیون 60 گیگ حدود 60 تومنه ) که هم هارد 60 گیگ داره ، هم هدست . اون وقت یه هارد 20 گیگ 50 تومن ؟

یه فروشنده بازی با انصاف هم میشه معرفی کنید ؟ ( بازی هاش رو ورباتیم باشه )

آره در واقع میشه گفت تا 99 % دیگه مشلکی بوجود نمیاره.
آخه الان که دیگه هارد 20 گیگ تولید نمیشه !! بعدشما شما با هارد 20 گیگ 2 تا یا حداکثر 3 ت ابازی رو میتونی رو هارد بریزی !!!
ولی قیمت باید همینی باشه که نوید جان گفت.
تو پاساژ ولیعصر زیاده .

farhad200
09-06-2009, 21:28
دوستان بالاخره قرار شد پریموم جاسپر سفارش ژاپن (نه ساخت ژاپن) بخرم. چطور میشه از روی کارتن فهمید جاسپره در ضمن توپترین بازیای xbox کدومان؟

SamGun
09-06-2009, 22:25
دوستان بالاخره قرار شد پریموم جاسپر سفارش ژاپن (نه ساخت ژاپن) بخرم. چطور میشه از روی کارتن فهمید جاسپره در ضمن توپترین بازیای xbox کدومان؟

مواظب باش یه موقع بهت چینی نندازن !!!
از روی کارتن نمیشه باید زمان ساخت دستگاه و درگاه آداپتور رو ببینی .تو چند صفحه ی قبل عکس هست.

farhad200
09-06-2009, 22:49
مواظب باش یه موقع بهت چینی نندازن !!!
دوست عزیز همه xbox ها چینی هستن حتی اونایی که تو آمریکا هستن. یه سری به سفارش اروپا یه سری امریکا و یه سری دیگه واسه asia/japan ساخته شدن همشون چینی هستن؟ کجایی داداش؟

SamGun
09-06-2009, 23:10
دوست عزیز همه xbox ها چینی هستن حتی اونایی که تو آمریکا هستن. یه سری به سفارش اروپا یه سری امریکا و یه سری دیگه واسه asia/japan ساخته شدن همشون چینی هستن؟ کجایی داداش؟

بله منم میدونم !!!!
ولی این حرف بازار گرمیه یه سری از فروشندگان هست که با این حرفها میخوان امثال شما رو گول بزنن !!!
تمام سفارشات از طریق خود ماکروسافت انجام میشه .یعنی هرکی میخواد باید اول به ماکروسافت سفارششو اعلام کنه !!!

hosein_sh
10-06-2009, 09:48
سلام
آقا امروز زنگ زدم یه مغازه که چند تا بازی رو آماده کنه عصر برم بگیرم ، همین که به HAWX رسیدم گفت کنسولت مال چه تاریخیه ؟ گفتم آخرای 2008 ، گفت چون ورژن کنسولت 1.5 هست بازی های جدید رو نمی خونه و باید 1.6 کنی ( 25 تومن هم خرج داره ! )
راست میگه ؟؟؟

pouyacapitan
10-06-2009, 11:52
فتحی تموم گرد!!جاسپر نداره!!
جای دیگه کجا هست؟؟پرمیوم 60 گیگ با چاسچر!!
nextgen چند می ده؟؟

Terova
10-06-2009, 12:08

فکر کنم منظور شما ریجن هست.. چون چیزی به اسم سفارش نداریم تمام کنسولها مطعلق به شرکت ماکروسافت آمریکا هست که به خاطر بازار کار ارزان با همون تکنولژی در چین ساخته میشه..

اگر فروشنده ای به شما گفت این مدل ساخت کشور بهتر هست شما باور نکن.. رجن هم سعی کن پال بگیری..

فتحی تموم گرد!!جاسپر نداره!!
جای دیگه کجا هست؟؟پرمیوم 60 گیگ با چاسچر!!
nextgen چند می ده؟؟

نکست جن فکر کنم 320 یا 330 بده..

resident_evil
10-06-2009, 12:56
سلام
آقا امروز زنگ زدم یه مغازه که چند تا بازی رو آماده کنه عصر برم بگیرم ، همین که به HAWX رسیدم گفت کنسولت مال چه تاریخیه ؟ گفتم آخرای 2008 ، گفت چون ورژن کنسولت 1.5 هست بازی های جدید رو نمی خونه و باید 1.6 کنی ( 25 تومن هم خرج داره ! )
راست میگه ؟؟؟

پسر خوب ازونجا نگیریا ! اصلا بازی رو بگیر ببین رو کنسولت میاد یا نه ! چون بازی های روی 1.51 هم اجرا میشن ! برای نصب 1.51 و 1.6 هم نهایتا 10 تومن باید بگیرن !

عجب بی انصافی بوده طرف ! خدا به دور !

anf-b
10-06-2009, 13:08
بچه ها امروز پرمیوم جاسپرم رسید (از فتحی البته) (فعلا مجید شامی نداده کنسول رو)
خلاصه بازی کردم خیلی فاز داد
این gears of war 2 چرا انقدر سخته!
واقعا باحال بود!
راستی
اولین بار بلد نبودم از بازی برم داخل داشبورد که مجبور شدم DVD rom رو ایجیکت کردم و اومد توی محیط داشبورد!
حالا فهمیدم چه طور باید رفت!
ولی این یک بار مشکلی پیش نمیاره؟

راستی بعضی ها میگند وقتی میخوای کنسول رو خاموش کنی از دسته خاموش کن بهتره!
حقیقت داره؟
ممنون

Elendil1
10-06-2009, 13:22
واقعا باحال بود!
راستی
اولین بار بلد نبودم از بازی برم داخل داشبورد که مجبور شدم DVD rom رو ایجیکت کردم و اومد توی محیط داشبورد!

حقیقت داره؟
ممنون

شما چند خريدي؟؟ اين فتحي به شهرهاي ديگه هم ميفرسته؟

resident_evil
10-06-2009, 13:22
واقعا باحال بود!
راستی

حقیقت داره؟
ممنون

مبارکت باشه ! ایشالا به پولت هم میرسی و به خیر و خوشی تموم میشه قضیه !

نکنه بازی رو با درجه ی Insane رفتی که میگی خیلی سخته ! البته چون تازه شروع کاری برات سخته و این عادیه ! اونم Gears Of War ! با اون کنترل عجیبش !

در مورد این که چحوری بیای رو داشبورد که خودت متوجه شدی دیگه ! اون دکمه ی XBOX رو میزنی که وسط دسته هستش و بعد Y و در آخر YES !

معمولا برای خاموش کردن فرقی نمیکنه با چی خاموش کنی فقط توصیه میشه اول بیای تو داشبورد و بعد کنسول رو خاموش کنی ! وسط بازی خاموشش نکنی !

M_F_GAMER
10-06-2009, 13:24
سلام بچه ها!
من یکم سوال داشتم!
من میخواهم یک 360 بخرم!من فقط 360 رو برای بازی کردن میخواهم و اهل دانلود و xbox live واینا
نیستم و فقط میخواهم بازی کنم نه چیزه دیگه و اینکه میخواهم خوب باشه و قیمتش هم خوب باشه!
حالا به نظرتون کدوم مدل 360 رو بگیرم؟
و اینکه وقتی میخواهم بخرم به چه چیز هایی دقت کنم تا جنس خوب گیرم بیاد و به قول معروف کلاه سرم نره!
واینکه چطوری از 360 مراقبت کنم چطوری نگه داریش کنم،چه مدل بازی هایی براش بخرم و چه طوری میتونم احتمال سه چراغ شدنش رو کاهش بدم!لوازم چی باشه؟(مثل مودم و ....)
ممنون!

anf-b
10-06-2009, 14:27
شما چند خريدي؟؟ اين فتحي به شهرهاي ديگه هم ميفرسته؟

چون جریان مجید شامی رو واسش تعریف کردم :D بهم 295 داد + 40 تومان دسته اضافه که کلا شد 335 هزار تومان
آره واسم تی باکس کردم!
پول تی اکس هم شد 5700 تومان
خیلی جالبه ! من ساعت 11:30 پول رو از رشت واریز کردم ! فرداش ساعت 9-10 دستم رسید!

مبارکت باشه ! ایشالا به پولت هم میرسی و به خیر و خوشی تموم میشه قضیه !

نکنه بازی رو با درجه ی Insane رفتی که میگی خیلی سخته ! البته چون تازه شروع کاری برات سخته و این عادیه ! اونم Gears Of War ! با اون کنترل عجیبش !

در مورد این که چحوری بیای رو داشبورد که خودت متوجه شدی دیگه ! اون دکمه ی XBOX رو میزنی که وسط دسته هستش و بعد Y و در آخر YES !

معمولا برای خاموش کردن فرقی نمیکنه با چی خاموش کنی فقط توصیه میشه اول بیای تو داشبورد و بعد کنسول رو خاموش کنی ! وسط بازی خاموشش نکنی !

ممنون مرسی
نه بازی فکر کنم روی normal بود ! ولی خدایی کنترل کردنش خیلی سخته ولی یکخورده تمرین کنم خوب میشه!
الان 30 دقیقه است که کنسول توی داشبورده! این مقدار کافیه؟
ممنون

resident_evil
10-06-2009, 14:42
سلام بچه ها!
من یکم سوال داشتم!
من میخواهم یک 360 بخرم!من فقط 360 رو برای بازی کردن میخواهم و اهل دانلود و xbox live واینا
نیستم و فقط میخواهم بازی کنم نه چیزه دیگه و اینکه میخواهم خوب باشه و قیمتش هم خوب باشه!
حالا به نظرتون کدوم مدل 360 رو بگیرم؟
و اینکه وقتی میخواهم بخرم به چه چیز هایی دقت کنم تا جنس خوب گیرم بیاد و به قول معروف کلاه سرم نره!
واینکه چطوری از 360 مراقبت کنم چطوری نگه داریش کنم،چه مدل بازی هایی براش بخرم و چه طوری میتونم احتمال سه چراغ شدنش رو کاهش بدم!لوازم چی باشه؟(مثل مودم و ....)
ممنون!

بهترین انتخاب برای شما Permium هستش با برد جاسپر ! فقط تو جای بسته نزارش مثلا میز TV ! یه جایی بزار که هوا جریان داشته باشه به راحتی !

برای بقیه ی موارد هم پست اول رو بخون !

rangtab2005
10-06-2009, 15:05
با سلام
دوستان نحوه آپديت iextreme1.6چه جوري هست من هر چي گشتم نتونستم پيدا کنم
البته با لينک فايلهاي لازم
ممنون از دوستان

raminxxx
10-06-2009, 15:57
یه سلام گرم خدمت همه دوستان
دستگاه 360 بنده هر وقت که داخل درایوش dvd نباشه درش باز نمیشه مگر اینکه به صورت افقی دستگاه رو بخوابونی و لی وقتی که داخلش dvd باشه در هر صورت باز میشه و مشکلی نداره.
در ضمن درایو دستگاه بنده سامسونگ هسته

rangtab2005
10-06-2009, 17:40
یه سلام گرم خدمت همه دوستان
دستگاه 360 بنده هر وقت که داخل درایوش dvd نباشه درش باز نمیشه مگر اینکه به صورت افقی دستگاه رو بخوابونی و لی وقتی که داخلش dvd باشه در هر صورت باز میشه و مشکلی نداره.
در ضمن درایو دستگاه بنده سامسونگ هسته
ايراد از تسمه درب درايو هست
تعويض کن درست ميشه

pouyacapitan
10-06-2009, 20:08
دوستان من بدبخت اگه دیروز می خریدم به این وضع نمیفتادم!!!
فتحی امروز تموم کرد!!next gen هم زنگ زدم گفت 340!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دیگه می خوام ارکید بگیرم!با یک هارد دست دو.

resident_evil
10-06-2009, 20:12
دوستان من بدبخت اگه دیروز می خریدم به این وضع نمیفتادم!!!
فتحی امروز تموم کرد!!next gen هم زنگ زدم گفت 340!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دیگه می خوام ارکید بگیرم!با یک هارد دست دو.

بابا این کجاش گرونه ! ( زمان ما میگرفتی چی میگفتی ! حالا هی میگم اینو : دی ) !

پسر خوب همون Permium بگیر هارد دسته 2 مخصوصا 60 گیگ گیر نمیاریا ! حالا ببین کی گفتم !

moozmar
10-06-2009, 20:32
سلام

من امروز بازی اویل 5 رو اجرا کردم...بعدش جاهایی که به صورت فیلم ه، وسط صفحه یه خطی ظاهر میشه(یه جورایی انگار کم میاره!!)
میخواستم ببینم مشکل از دستگاه یا تلویزیون؟؟ (تلویزیون هم سامسونگ سری 6ه!!)

dogtag
10-06-2009, 21:06
سلام.
بذارید من 1 سری اطلاعات بدم و 1 سری سوال بپرسم:
من چند ماه پیش دنبال XBox360 بودم.
اون موقع Falcon خیلی رو بورس بود. (فکر کنم الان به گدا بدی، قهر کنه! :27:)
هنوز هم Liteon کپی خور نشده بود.

حالا سوال کلی:
تو رو خدا یکی حوصله کنه و بگه از اون موقع تا امروز چه چیز هایی فرق کرده.
آخه نمی خوام برم دنبال تک تکش.
مثلاً امروز یه Next Generation دیدم. حالا برم 4 ساعت ببینم چی بوده، آخرش بفهمم مثلاً بازار گرمی بوده.

آها، راستی فرق Premium و Elite رو هم بگید.
زمان ما Elite واسه خودش یه Live Gold داشت ولی الان نوشته Silver. چی شده؟
الان فرقشون فقط یه کابل ه و سیاه بودن و 60 گیگ هارد؟

از نظر قیمتی چه فرقی کردند؟
الان کف بازار (:46:) چنده؟

تو پرانتز بگم: هنوز Blu-ray رو نتونستن کاری بکنن؟

و کسایی که هم Xbox360 دارند و هم PS3 بگن حال کدومش بیشتره. (بدون تعصب)

از کی بخرم که انصاف داشته باشه؟ زمان ما یه « مجید شامی » نامی بود که فکر کنم خوب می داد. الان کیه؟

بعد بازی Verbatim تو چه Range قیمتی ه؟ ارزونش رو از کی بگیرم؟ اگر قرار باشه 5 تومن باشه واسه 10 تا بازی میشه 50 تومن که فاجعه است!!!

این اصل بودن و نبودنش رو هم اگر پستی هست که گفته باشه چجوری بفهمیم، لطفاً لینک بدید.
زمان ما باید از لای ماجراش توش رو نگاه می کردی، اگر یه چیز فلان رنگی بود، یعنی اصله. الان چی؟

[فکر نمی کنید 1 تاپیک باید باشه که همه ی این اطلاعات رو به روز و در 1 صفحه داشته باشه؟ الان من تو این چند هزار صفحه چجوری جوابم رو پیدا کنم؟ :11:]

ببخشید طولانی شد. مرسی :10:
سبز باشید. :46:

779
10-06-2009, 22:37
آقایون مشهدی کمکی به من بکنید : :دی :31:لطف کنین یک جایه معتبر توی مشهد برای Jasper , Perimum به من بگید !
چون اینجا 410 هزار تومنه!:18: ( البته بدونه چک و چونه :دی )

resident_evil
10-06-2009, 22:37
سلام.

حالا سوال کلی:
تو رو خدا یکی حوصله کنه و بگه از اون موقع تا امروز چه چیز هایی فرق کرده.
آخه نمی خوام برم دنبال تک تکش.
مثلاً امروز یه Next Generation دیدم. حالا برم 4 ساعت ببینم چی بوده، آخرش بفهمم مثلاً بازار گرمی بوده.

آها، راستی فرق Premium و Elite رو هم بگید.
زمان ما Elite واسه خودش یه Live Gold داشت ولی الان نوشته Silver. چی شده؟
الان فرقشون فقط یه کابل ه و سیاه بودن و 60 گیگ هارد؟

از نظر قیمتی چه فرقی کردند؟
الان کف بازار (:46:) چنده؟

تو پرانتز بگم: هنوز Blu-ray رو نتونستن کاری بکنن؟

و کسایی که هم Xbox360 دارند و هم PS3 بگن حال کدومش بیشتره. (بدون تعصب)

از کی بخرم که انصاف داشته باشه؟ زمان ما یه « مجید شامی » نامی بود که فکر کنم خوب می داد. الان کیه؟

بعد بازی Verbatim تو چه Range قیمتی ه؟ ارزونش رو از کی بگیرم؟ اگر قرار باشه 5 تومن باشه واسه 10 تا بازی میشه 50 تومن که فاجعه است!!!

این اصل بودن و نبودنش رو هم اگر پستی هست که گفته باشه چجوری بفهمیم، لطفاً لینک بدید.
زمان ما باید از لای ماجراش توش رو نگاه می کردی، اگر یه چیز فلان رنگی بود، یعنی اصله. الان چی؟

[فکر نمی کنید 1 تاپیک باید باشه که همه ی این اطلاعات رو به روز و در 1 صفحه داشته باشه؟ الان من تو این چند هزار صفحه چجوری جوابم رو پیدا کنم؟ :11:]

ببخشید طولانی شد. مرسی :10:

خیلی دو دل بودم جواب بدم یا ندم ! ولی میدم : دی !

منظورت همون دورانیه که من Permium 20GB Falcon گرفتم 570 تومن ؟! در ضمن به فالکون توهین نکن ! منظورت رو نمیفهمم که میگی یه Next Generation دیدم ! شفاف سازی کن ! Elite هارد 120 گیگ داره ولی permium 60 GB داره ! Elite کابل HDMI رو خودش داره ! شما وقتی میخوای وصل بشی به لاید به صورت Free اول به شما میگه 1 ماه سیلور بهت میدیم ! ولی بعد که همونو انتخاب کنی مرحله بعد میزنه Gold Membership ! پس مشکلی نیستش ! کف بازار Elite حدود 420 تا 450 و Permium هم 300 تا 330 ! قیمت دقیق ندارم ! Blu-ray هم نه هنوز اتفاقی براش نیفتاده !

هر 2 کنسول در کنار هم میتونن مکمل خوبی باشن ! مجید شامی که دیگه به دلیل یه سری مشکلات توصیه نمیشه ! الان فتحی بهترین هستش ! خب شما یه بازیه PS3 رو میگیری 50 تومن اینجا 10 تا بازی 50 تومن ! در ضمن همه جا 5 تومن نمیدن ! 4000 و 4500 هم داریم ! اصل بودن یعنی چی ؟ 360 بازی اصل نداره که !

پست اول همین تاپیک توضیحات رو داده بود !

dogtag
10-06-2009, 22:45
ممنون ولی به همه سوالام جواب ندادید.
مثلاً من اصل لودن خود کنسول رو گفتم.
(50 خط نوشته بودم! :27:)

ولی باز هم مرسی

resident_evil
10-06-2009, 22:48
ممنون ولی به همه سوالام جواب ندادید.
مثلاً من اصل لودن خود کنسول رو گفتم.
(50 خط نوشته بودم! :27:)

ولی باز هم مرسی

اصل بودن ! :blink:

تمامیه کنسول ها برای کپی خور شدن باز میشن ! تمام کنسول هارو هم پشتشون رو نگاه کنی زده Made In China !

pedram_sad
10-06-2009, 22:48
سلام.

شما طرز صحبت کردنت رو اصلاح کنی برات بهتره
چون اصولا طریقه حرف زدن رو بلد نیستی
زمانی که ماها کنسول گرفتیم
یعنی اون د وره ای که این کنسول خز نشده بود که هر کی پاشه بره بگیره
اون زمان ارزش داشت
در مورد برد فالکون هم خود من و خیلی ها 1 سالگی کنسولمون رو
با روزی 8 تا 9 ساعت کار کشدین و همراه اون دیدن کلی فیلم Dvd و Avi از رو فلش جشن گرفتیم
بدون این که حتی یک اررور بده

حالا این که بعضی ها با استفاده های نا درست فاتحه کنسول رو نثار میکنن
و یکی سری ادم کند ذهن هم تو بازار برای بازار گرمی که هر چیزی که جدید اومد صرفا بهتر میدوننش تا جنس هاشون رو بفروشن
و این طوری اراجیف میبافن دلیل نمیشه که ادم خودش تحقیق رو بزاره کنار و رو هوا حرف بزنه

dogtag
10-06-2009, 22:54
داداش شما چقدر تندی؟
من کجای حرفم بد بود؟

اگر منظورتون همون 1 پرانتز ه که شوخی کردم.

من اگر قرار باشه بهش چرت بگم که نمی رم بخرم.

حالا طریقه حرف زدن من بد تره یا شما؟
(یادش بخید یه زمانی که فعال بودیم، ملت با انواع حرف زدن ها رو راه می انداختیم تو طراحب وب. حالا...)

pedram_sad
10-06-2009, 23:03
داداش شما چقدر تندی؟
من کجای حرفم بد بود؟

اگر منظورتون همون 1 پرانتز ه که شوخی کردم.

من اگر قرار باشه بهش چرت بگم که نمی رم بخرم.

حالا طریقه حرف زدن من بد تره یا شما؟
(یادش بخید یه زمانی که فعال بودیم، ملت با انواع حرف زدن ها رو راه می انداختیم تو طراحب وب. حالا...)
من تند نرفتم
حرف بدی هم نزدم
این رو میتونی از بقیه بپرسی

مشکل از شما بود که وقتی یک جایی میری که اولین باره توش پست میدی
و کسی نوع ادبیات شما رو تو پست دادن نمیشناسه
سعی کنی روال عادی خودش رو طی کنی
( البته میدونم که این چیز ها رو میدونید با توجه به تاریخ عضویت و تعداد پست هاتون )

هدف همه ماها این جا کمک به همدیگس
اما توهین یا امثال اون ....

در مورد بازی ها هم الان میتونی از سایت baziforoosh دونه ای 2500 بگیری
که کیفیت خوبی هم داره
موفق باشی

dogtag
10-06-2009, 23:25
ببخشید مشکل از من بود.
حالا اون سایت ه Verbatim میده؟

(ولی واقعاً فکر می کردم اینجا میشه شوخی کرد. آخه اونجا بحث سیاسی هم میشه!!!)

honura
11-06-2009, 01:04
دوستان کسی چیزی درمورد black noir یا go big میدونه؟اگر میشه کاملا در این زمینه راهنماییم کنید وفرقشون رو هم بگین.ممنون

sam sepehri
11-06-2009, 05:33
سلام به دوستان.من یک بازی جدید گرفتم که دستگاهم اون رو نمی خونه .از فروشنده پرسیدم گفت باید دستگاه رو بیاری برات آپدیت کنیم.جریان آپدیت چیه؟خودم میتونم انجام بدم؟پیشاپیش ممنون از راهنمایی...

king of the winds
11-06-2009, 07:21
خوب....
این بازی vave 3 هستش که برای اینکه تو محیط لایو باشید براتون بهتره...شما باید ixtream 1.6 رو بدین واستون نصب کنن که هم بازی های ویو 3 رو بخونه وهم برای جلوگیری از بن شدن شما بهتره...
وگرنه باید برید و بازی های دستکاری شده رو بخرید....
بهترین کار اینه که آپدیت کنی...بیشتر 10 تومن هم فکر نکنم بشه!

alihamid
11-06-2009, 09:04
:46:bebakhshid english taip mikonam farsi nadaram
xbox no hamishe seda mede

anf-b
11-06-2009, 09:07
سلام دوستان
من بازی Fuel رو خریدم (موتور و ماشین سواریه) (مثل motor storm برای ps3 )
وقتی گذاشتم آپدیت خواست و وقتی yes رو زدم با کلی مراحل ساختار و ظاهر کلی داشبور رو عوض کرد!
این مشکلی که نداره؟
من تا چند روز دیگه میخوام به Live وصل بشم!
این مشکلی برای live ایجاد نمیکنه که؟

راستی طریقه کپی کردن بازی روی هارد هم اگه میشه بفرمایید (لبته آماتورانه بفرمایید چون داشبور خیلی محیط ستگینی داره)
ممنون

اسپارتان
11-06-2009, 11:00
سلام
دیروز رفتم توپخونه برای خرید پرمیوم جاسپر، علیرغم تحقیقاتی که انجام داده بودم (بین الیت فالکون و پرمیوم جاسپر)ولی بازم نتونستم خرید کنم !
آخه کلی ارکد جاسپر نشونم دادند که خراب شده بود ! و می گفتند جاسپر یه سری بازیارو (البته کپی) نمیتونه اجرا کنه !
حالا از دوستانی که اطلاعات دقیق دارند خواهش می کنم منو راهنمایی کنند .
خواهش میکنم از بیان عقاید شخصی و متعصبانه خودداری کنید و از نظر فنی و علمی کمکم کنید تا بتونم تصمیم درستی بگیرم .
سپاسگزارم

king of the winds
11-06-2009, 12:35
عجب!!!
اون اجرا نکردن بازی میتونه مربوط به بازی های vave 3 باشه که به ixtream 1.6 احتیاج دارن!!!
توپخونه هم اصلا جای مناسبی نیست...به هر حال جایپر بهترینه و فکر نکنم مشکلی داشته باشه!!!اون آرکد های خراب مطمئنی خراب بودن!!!
اصلا چشون شده بود!!!!

resident_evil
11-06-2009, 13:00
سلام دوستان
من بازی Fuel رو خریدم (موتور و ماشین سواریه) (مثل motor storm برای ps3 )
وقتی گذاشتم آپدیت خواست و وقتی yes رو زدم با کلی مراحل ساختار و ظاهر کلی داشبور رو عوض کرد!
این مشکلی که نداره؟
من تا چند روز دیگه میخوام به Live وصل بشم!
این مشکلی برای live ایجاد نمیکنه که؟

راستی طریقه کپی کردن بازی روی هارد هم اگه میشه بفرمایید (لبته آماتورانه بفرمایید چون داشبور خیلی محیط ستگینی داره)
ممنون

نه دوست عزیز فقط Ixtreme 1.6 رو نصب کن !

اینم طریقه ی ریختن بازی رو هارد !

AliyerEdon
11-06-2009, 16:13
سلام دوستان
کنسول من جدیدا هنگام بازی بعد از مدتی شروع می کنه به چشمک قرمز زدن (دو تا از چراغ هاش) و صفحه خاموش می شه و فن کنسول سرعتش به نهایتش می رسه!! به نظر شما مشکلش چیه؟ این یعنی داغ شده؟ یا مشکل سخت افزاری؟ بعد از خاموش کردن و روشن کردن درست می شه ولی بعد از چند ثانیه دوباره اونطور می شه و بعد از چند ساعت خاموش موندن می شه یکی دو ساعت بازی کرد و دو باره خطا می ده.
در ضمن تاریخ تولید کنسول برج 2 سال 2008 با برد فالکونه. مدل پرمیوم. 8 ماهه کار می کنه.

nimax3d
11-06-2009, 16:25
سلام دوستان
کنسول من جدیدا هنگام بازی بعد از مدتی شروع می کنه به چشمک قرمز زدن (دو تا از چراغ هاش) و صفحه خاموش می شه و فن کنسول سرعتش به نهایتش می رسه!! به نظر شما مشکلش چیه؟ این یعنی داغ شده؟ یا مشکل سخت افزاری؟ بعد از خاموش کردن و روشن کردن درست می شه ولی بعد از چند ثانیه دوباره اونطور می شه و بعد از چند ساعت خاموش موندن می شه یکی دو ساعت بازی کرد و دو باره خطا می ده.
در ضمن تاریخ تولید کنسول برج 2 سال 2008 با برد فالکونه. مدل پرمیوم. 8 ماهه کار می کنه.

به نظر من چون بعد از چند ساعت اوضاش بهتر میشه مشکل داغ شدن رو که حتما داره

pouyacapitan
11-06-2009, 17:00
دوستان من تهران نیستم!!الان به غیر از next gen چند جا premium جاسپر داره؟؟؟
فتحی هم تموم کرده!!!

anf-b
11-06-2009, 18:09
نه دوست عزیز فقط Ixtreme 1.6 رو نصب کن !

اینم طریقه ی ریختن بازی رو هارد !

اسم این Xbox New Expreinse هست!

راستی دوستان
الان متوجه شدم روی جعبه کنسول نوشته Date of Production :2007
من با نام پرمیوم جاسپر خریدمش!
ولی تاریخش کمی قدیمه!
جریان چیه؟
سرم باز کلاه رفت؟

X-Volt
11-06-2009, 18:40
اسم این Xbox New Expreinse هست!

راستی دوستان
الان متوجه شدم روی جعبه کنسول نوشته Date of Production :2007
من با نام پرمیوم جاسپر خریدمش!
ولی تاریخش کمی قدیمه!
جریان چیه؟
سرم باز کلاه رفت؟
دو حالت بیشتر نداره:
یا اینکه کنسول رو انداختن!
و یا اینکه جعبه، جعبه فابریک کنسول شما نیست ...
برای اینکه مطمئن بشید، بهتره یه سر به تاپیک زیر بزنید و کنسول رو چک کنید:
[Xbox 360] نحوه ی تشخیص کنسول های 65nm Falcon + نحوه ی تشخیص بردهای جاسپر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
----------

سلام دوستان
احتمالا به دلیل داغ شدگی به این روز افتاده ...
بعد از هر بار بازی کردن، پیشنهاد میشه کنسول رو حداقل 10 تا 15 دقیقه روشن بذارید (تا فن ها کنسول رو خنک کنند) و بعد خاموشش کنید!
برد کنسول شما فالکونه (احتمال سه چراغه شدن رو داره)، پس یادتون باشه که بیش از حد باهاش بازی نکنید!
----------

دوستان من تهران نیستم!!الان به غیر از next gen چند جا premium جاسپر داره؟؟؟
فتحی هم تموم کرده!!!
فروشگاه های PartoGames و WestGame و یگانه هم هستن، که Premium با برد جاسپر رو عرضه میکنن ...

anf-b
11-06-2009, 19:32
دو حالت بیشتر نداره:
یا اینکه کنسول رو انداختن!
و یا اینکه جعبه، جعبه فابریک کنسول شما نیست ...
برای اینکه مطمئن بشید، بهتره یه سر به تاپیک زیر بزنید و کنسول رو چک کنید:
[Xbox 360] نحوه ی تشخیص کنسول های 65nm Falcon + نحوه ی تشخیص بردهای جاسپر

رفتم اون جا و دیدم تمام مشخصات مین بورد جاسپر با واسه بنده مطابقت میکنه!
یعنی جاسپره!
جعبش هم به احتمال زیاد واسه جاسپره چون روش یک سری اطلاعات جدید نوشته ولی یک برچسب روش خورده و اون عبارت 2007 رو نوشته!
ممنون

X-Volt
11-06-2009, 19:50
رفتم اون جا و دیدم تمام مشخصات مین بورد جاسپر با واسه بنده مطابقت میکنه!
یعنی جاسپره!
جعبش هم به احتمال زیاد واسه جاسپره چون روش یک سری اطلاعات جدید نوشته ولی یک برچسب روش خورده و اون عبارت 2007 رو نوشته!
ممنون
اگه برد کنسول با مشخصات جاسپر مطابقت داره، پس حتما جاسپره!

rangtab2005
11-06-2009, 20:09
با سلام
بايد اول از مديران تشکر کنم چون تا حالا چند سئوال داشتم و جوابي نگرفتم که جاي تقدير داره
دوما آيا به جز بردهاي فالکون و جاسپر بردهاي ديگه هم خروجي HDMI دارند يا نه
سوما تفاوت برد zephyer با فالکون چيه؟
با تشکر

resident_evil
11-06-2009, 21:09
با سلام
بايد اول از مديران تشکر کنم چون تا حالا چند سئوال داشتم و جوابي نگرفتم که جاي تقدير داره
با تشکر

اول اینکه شما کدوم سوالت بی جواب مونده بود ؟!

دوم اینکه خیر !

سوم این برد دیگه تولید نمیشه یعنی چند ساله که تولید نمیشه به خاطر مشکلات بسیار زیادی که داشت ! اما فالکون بعد ازون وارد بازار شد که خیلی بهتر شده بود و الان هم که جاسپر اومده و امکان خراب شدنش به 0 رسیده !

اسپارتان
11-06-2009, 23:51
دوستان سلام
یکشنبه مخوام برم 360 بگیرم،ازتون میخوام چندتا بازی توپ بهم معرفی کنید تا باهاش بخرم .
ایشالا همیشه کنسولاتون خنک باشه و هیچوقت خراب نشه .

resident_evil
12-06-2009, 00:55
دوستان سلام
یکشنبه مخوام برم 360 بگیرم،ازتون میخوام چندتا بازی توپ بهم معرفی کنید تا باهاش بخرم .
ایشالا همیشه کنسولاتون خنک باشه و هیچوقت خراب نشه .

Gears Of War 1 & 2
Dead Space
Call Of Duty World At War
Call Of Duty Modern Warfare
Prototype
XMen
Red Faction
GTA IV
Fable 2
Street Fighter IV
RainBow SiX VegaS 1 & 2
Ninja Gaiden 2
Ninja Black
Far Cry 2
Mirror'S Edge
اینا اکشن بود ! هم TPS هم FPS !

RACE

Grid
Forza MotoSport 2
Project Gotham Race 4
Midnight Club
NFS Undercover
FUEL
PURE

ُSport

FIFA09
Virtua TeniSs 2009
PES 2009
UFC
Wwe Smack Down VS Raw 2009
TNA iMPACT

SamGun
12-06-2009, 10:04
با سلام
با تشکر

من اولین باری هست که شما رو تو این انجمن میبینم !!!
بعدشم تا حالا به هیچ عنوان سوالی بی جواب نمونده !!!!
اگه سوالی هست خواهشن دقیق بپرسید که دقیق هم جواب بگیرید .

سلام
دیروز رفتم توپخونه برای خرید پرمیوم جاسپر، علیرغم تحقیقاتی که انجام داده بودم (بین الیت فالکون و پرمیوم جاسپر)ولی بازم نتونستم خرید کنم !
آخه کلی ارکد جاسپر نشونم دادند که خراب شده بود ! و می گفتند جاسپر یه سری بازیارو (البته کپی) نمیتونه اجرا کنه !
حالا از دوستانی که اطلاعات دقیق دارند خواهش می کنم منو راهنمایی کنند .
خواهش میکنم از بیان عقاید شخصی و متعصبانه خودداری کنید و از نظر فنی و علمی کمکم کنید تا بتونم تصمیم درستی بگیرم .
سپاسگزارم
معتبر ترین جاها فقط NextGen ,Maxgame و یگانه هست.بهتون توصیه میکنم برای خریدن Xbox 360 فقط به این 3 فروشگاه مراجعه کنید که واقعا هر 3 کارشون درست هست(مخصوصا NextGen)
مشکل اجرا نکردن بازی دقیقا بر میگرده به فریمور دستگاه که دوستان لطف کردن کامل اشاره کردن.
شما صفحه ی اول رو بخون و خودت تصمیم بگیر. برای اینکه هر 3 مدل X360 بسته به نیاز شما طراحی شده نه نظر دوستان !!
شما چه اطلاعاتی از نظر فنی میخوای ؟؟؟!!!
اگه سوالتون رو کامل تر بپرسید دوستان راحت تر جواب میدن عزیز
:46:bebakhshid english taip mikonam farsi nadaram
xbox no hamishe seda mede
دوست من منظورتون از صدا چیه !!!؟؟؟
کنسولی که با 2 تا فن 12 ولت کار میکنه چطور میتونه بی صدا باشه !!!
مخصوصا اینکه دستگاه بیش از حد گرم بشه !!!
درایو کنسول هم که غیر عادی هست اگه صدا نده !!:31:

anf-b
12-06-2009, 11:21
من داشتم fuel بازی میکردم و یهو صفحه وسطش قرمز شد و نوشت can not read disk
بعد رفتم تو داشبور و دوباره اومدم تو بازی که نوشته بود: (جمله انگلیسیش یادم نیست ولی معنیش یادمه: دیسک رو تمیز کنید و یا کنسول رو ری استارت کنید!
بعد از اینکه ری استارت کردم درست شد ولی میخوام بدونم مشکل از کجاست؟
از دیسکه یا از دستگاه؟
دیسکش رو تازه گرفتم!

resident_evil
12-06-2009, 12:37
من داشتم fuel بازی میکردم و یهو صفحه وسطش قرمز شد و نوشت can not read disk
بعد رفتم تو داشبور و دوباره اومدم تو بازی که نوشته بود: (جمله انگلیسیش یادم نیست ولی معنیش یادمه: دیسک رو تمیز کنید و یا کنسول رو ری استارت کنید!
بعد از اینکه ری استارت کردم درست شد ولی میخوام بدونم مشکل از کجاست؟
از دیسکه یا از دستگاه؟
دیسکش رو تازه گرفتم!

مشکل از دیسک هستش به احتمال زیاد ! مدل دیسک بازیت چیه ؟!

pouyacapitan
12-06-2009, 12:52
فروشگاه های PartoGames و WestGame و یگانه هم هستن، که Premium با برد جاسپر رو عرضه میکنن ...
اگه قیمت یا شماره تلفن دارین قرار بدین .
ممنون

P A R S A
12-06-2009, 13:12
دوستان تهران کجا بازی روز ارزون هست؟

SamGun
12-06-2009, 14:09
سلام دوستان

بله مشکل داغ کردن هست ولی نه فقط داغ کردن !!!!

احتمال داره مشکل از GPU دستگاه شما باشه .
بهترین راه نشون دادن دستگاه به NextGen هست .چون اونجا با باز کردن دستگاه همه چی معلوم میشه و ممکنه نیاز به X-Clamp کردن داشته باشه
دمای GPU 90nm این X360 یک چیزی حدود 75 تا80 درجه هست که این دما رو بنده فقط در داشبورد کنسول آزمایش کردم !!!!!! نه در بازی !!!!
پس خیلی احتما آسیب رسیدن بهش زیاد هست !!
و میشه گفت مشکل شما هم از این است.
اگه نخواین کنسول شما تعمیر بشه بهتره یه Water Cooler واسه کنسول بگیرید که دمای GPU و CPU رو به 25 الی 30 میرسونه .
البته این در صورتی هست که مشکل فقط از گرمای GPU باشه !!!

anf-b
12-06-2009, 14:34
مشکل از دیسک هستش به احتمال زیاد ! مدل دیسک بازیت چیه ؟!
ممنون
نمیدونم والله!
طرف گفت ایرانیه! مثل next gen میمونست ولی مال next gen نبود! طرف میگفت dvd های next gen به درد نمیخورند!

SamGun
12-06-2009, 15:20
ممنون
نمیدونم والله!
طرف گفت ایرانیه! مثل next gen میمونست ولی مال next gen نبود! طرف میگفت dvd های next gen به درد نمیخورند!

مشکل یا واسه نا مرغوب بودن دیسک هست یا واسه خوب رایت نشدن اون .
من یه بازی داشتم که این ارورر رو میداد ولی DVD یم سوخته بود.

mohammad_dj_kazin
12-06-2009, 15:50
سلام
دوستان قیمت هارد 60 و 120 رو میخواستم؟؟
توی قم 60 رو می گفت 100 تومن
به نظرتون گرون نمیگه؟؟

SamGun
12-06-2009, 16:36
سلام
به نظرتون گرون نمیگه؟؟

گرون میده در حد گودزیلا!!!!!!!!!!!!!!!

pedram_sad
12-06-2009, 18:13
سلام
به نظرتون گرون نمیگه؟؟
من از توپخونه قیمت دارم

60 = 80 ت
120 = 140 ت
20 = 55 ت

anf-b
12-06-2009, 18:14
من دیروز یکخورده live بازی کردم!
که خیلی در pes09 لگ داشت!
توی mortal combat که دیگه نگو بعد از 2 ثانیه dc میشد!
من 256 دارم ولی ping ام خیلی ضعیفه!
اصلا این فن آوا به درد نمیخوره! وگرنه قصد داشتم اکانت یک ساله بگیرم
حیف:(

Hunter lord
12-06-2009, 18:16
قیمت تقریبی x360 دست دوم برای فروش
مدل : الیت
دو تا دسته

یک هفته کار کرده را چند می خرن . ( تقریبی )

لطفا سریعا جواب بدید ممنون

resident_evil
12-06-2009, 19:34
من دیروز یکخورده live بازی کردم!
که خیلی در pes09 لگ داشت!
توی mortal combat که دیگه نگو بعد از 2 ثانیه dc میشد!
من 256 دارم ولی ping ام خیلی ضعیفه!
اصلا این فن آوا به درد نمیخوره! وگرنه قصد داشتم اکانت یک ساله بگیرم
حیف:(

اون PES2009 کلا مشکل داره ! ولی شما اگه FIFA09 رو لایو بازی کنی اصلا لگ نخواهی داشت !

SamGun
12-06-2009, 19:37
دوستان به عکسهای زیر یه نگاه بندازین و خودتون نظر بدبد .
1-این عکس رو که میبینید از یک مادربورد Falcon هست که بنده دور خازن های اون خط کشیدم:

2-اینم عکس از قسمتی از مادربورد هست که 2 تا از خازن نداره !!!

3-اینم عکس از قسمتی که خازن های CPU قرار دارن و از نوع خازن های قدیمی هستند .

خب حالا اصل مطلب !!!!!!
این عکسایی رو که میزارم خودم از کنسول گرفتم که چیزه دیگه ای رو نشون میده !!!

1این عکس خازن ها که اون 2 تا جای خالی پر شده !!!!

2-این عکس نشون میده که ساختمان خازنها تغییر کرده و از نوع جدید هست !!!!!

دوستان این خازنهای جدید بسیار عملکرد بهتری نسبت به قبلی دارند و در گرمای سیستم تاثیر میگذارند

پس نتیجه میگیریم که Falcon از تاریخ 2008/8 به بعد ویرایش شده !!!

farhad200
12-06-2009, 21:17
من بازی رو روی هارد xbox نصب کردم اما وقتی میخوام بدون سی دی بازیش کنم میگه باید سی دی رو بذاری؟ چرا؟

resident_evil
12-06-2009, 21:19
من بازی رو روی هارد xbox نصب کردم اما وقتی میخوام بدون سی دی بازیش کنم میگه باید سی دی رو بذاری؟ چرا؟

مدلش اینجوریه دیگه دوست عزیز ! باید DVD هم داخل کنسول باشه تا بازی رو اجرا کنه !

farhad200
12-06-2009, 21:22
مدلش اینجوریه دیگه دوست عزیز ! باید DVD هم داخل کنسول باشه تا بازی رو اجرا کنه !

اگه میشه بیشتر توضیح بدید منظورتونو نمیفهمم. مدل دستگاهم premium jasper هسنت

P A R S A
12-06-2009, 21:23

در این حالت فقط وجود DVD رو چک میکنه ولی بازی رو از روی هارد اجرا میکنه!

farhad200
12-06-2009, 21:25
در این حالت فقط وجود DVD رو چک میکنه ولی بازی رو از روی هارد اجرا میکنه!
مطمینی یا اینکه داری شوخی میکنی؟ پس دیگه وجود هارد واسه چیه وقتی دی وی دی رو میخواد

P A R S A
12-06-2009, 21:37

دوباره میپرسم

P A R S A
12-06-2009, 21:40
مطمینی یا اینکه داری شوخی میکنی؟ پس دیگه وجود هارد واسه چیه وقتی دی وی دی رو میخواد
وجود هارد برای اینه که بازی رو از روی DVD نخونه! پس مشکل حرارتی و صدا کمتر میشه و سرعت زیادتر ... علت درخواست DVD هم اینکه تو مجبور بشی برای بازی کردن DVD رو داشته باشی ... وگرنه یه نفر بازی رو میخرید کل ایران دست به دست میگشت! و عملا نیازی به کپی خور شدن دستگاه نبود!

pedram_sad
12-06-2009, 21:41
دوباره میپرسم
یک سر برو سایت baziforoosh بازی هاش 2500 هست
پیک هم داره دم در میاره

farhad200
12-06-2009, 21:44
یه سوال دیگه؟ چون xbox یه دسته بیشتر فابریکی نداره مجبور شدم یه دسته دیگه بخرم الان که خریدمش وستا بازی خود به خود ارتباطش با کنسول قطع میشه و خاموش میشه: اول چشمک زن میشه بعد خاموش دلیلش چیه؟

pedram_sad
12-06-2009, 22:00
یه سوال دیگه؟ چون xbox یه دسته بیشتر فابریکی نداره مجبور شدم یه دسته دیگه بخرم الان که خریدمش وستا بازی خود به خود ارتباطش با کنسول قطع میشه و خاموش میشه: اول چشمک زن میشه بعد خاموش دلیلش چیه؟
باتری دسته رو عوض کردی ؟
یعنی منظورم اینه که این چراغ ها 2 تا 2 تا با هم خاموش روشن میشن ؟

hesamkowsar
12-06-2009, 22:03
xbox 360 Elite کسی قیمت جدید داره؟

pedram_sad
12-06-2009, 22:06
xbox 360 Elite کسی قیمت جدید داره؟
با برد فالکون الان 340 هست
با برد جاسپر هم یک جا اورده میده 400 تومان

farhad200
12-06-2009, 22:14
باتری دسته رو عوض کردی ؟
یعنی منظورم اینه که این چراغ ها 2 تا 2 تا با هم خاموش روشن میشن ؟

آره هر چهارتاشون باهم روشن خاموش میشن

P A R S A
12-06-2009, 22:15
یک سر برو سایت baziforoosh بازی هاش 2500 هست
پیک هم داره دم در میاره
من قم هستم ... با خرید پستی ازش خریدم ... شنبه سفارش دادم ... هنوز تحویل پست نداده!

منظورم این بود که اگه رفتم تهران از کجا بخرم؟

pedram_sad
12-06-2009, 22:19
آره هر چهارتاشون باهم روشن خاموش میشن
خوب اگه این طوره و اون یکی دستتون مشکلی نداره احتمال داره مشکل از خود دسته باشه
دسته رو چند خریدید ؟
از اول این طوری میشد ؟

]من قم هستم ... با خرید پستی ازش خریدم ... شنبه سفارش دادم ... هنوز تحویل پست نداده!

جدا ؟
باهاشون تماس گرفتی ؟
دلیلشون چی بوده ؟

منظورم این بود که اگه رفتم تهران از کجا بخرم؟

اگه خودت رفتی تهران میتونی بری توپخونه پاساژ لباف اونجا مغازه هایی هست که 2900 تا 3000 تومان میدن

hesamkowsar
12-06-2009, 22:20
با برد فالکون الان 340 هست
با برد جاسپر هم یک جا اورده میده 400 تومان

فالکونه که مشکل داره یا جاسپر؟فالکون بهتره یا جاسپر؟
صلاحه به جای اليت پريميوم بخرم؟جز هاردش که الیت 120 هست و اون 60 و رنگشون فرقی دارن؟
قیمت پریمیوم هم اول تاپیک زده 320 تا 350 هزار تومان...البته اگه به روز باشه....
پیشنهاد شما دوستان چیه؟

playstation 3
12-06-2009, 22:31
فالکونه که مشکل داره یا جاسپر؟فالکون بهتره یا جاسپر؟
صلاحه به جای اليت پريميوم بخرم؟جز هاردش که الیت 120 هست و اون 60 و رنگشون فرقی دارن؟
قیمت پریمیوم هم اول تاپیک زده 320 تا 350 هزار تومان...البته اگه به روز باشه....
پیشنهاد شما دوستان چیه؟

فالکون مشکل داره
جاسپر مشکلش کمتره
پریمیوم با برد جاسپر بهتره
یه فرق دیگه هم با پریمیوم داره
اونم کابل HDMIهست
قیمت هم همون حدود هست

pedram_sad
12-06-2009, 22:43
فالکون مشکل داره
جاسپر مشکلش کمتره
اونم کابل HDMIهست
قیمت هم همون حدود هست
اگه درست استفاده نشه حتی مین بعدی ms هم مشکل دار خواهد بود چه برسه به jasper
falcon هم درسته درصد خرابی های بیشتری نسبت به jasper داشته

اما نسبت به zephyr و launch از 75 به 33 کاهش پیدا کرده
که از اون 33 درصد هم بالای 10 درصد استفاده های نادرست gamer و owner بوده

من خودم 13 ماهی میشه Falcon دارم و حدودا 8 تا 9 ساعت کنسول کار میکنه
و علاوه بر اون از روی Flash فیلم avi هم گاهی اوقات میبینم باهاش

و خیلی از دوستانم هم Falcon دارن و تا حالا کوچکترین مشکلی نداشته

پس این طوری نمیشه با قاطعیت گفت Falcon مشکل داره

اگه

تعداد بازی هایی که با هم میخری بالاست
میخوای صدای کمتری بده کنسولت
کمتر فشار بیاد
سرعت load بالاتری داشته باشه
مطمنا براتون هارد 120 پیشنهاد میشه
که چون جدا گانه هم گیر نمیاد هم گرونه همون elite پیشنهاد میشه

در مورد قیمت هم تا 280 اومد پایین اما الان 10 روزی میشه دوباره داره میره بالا و
شده 320 و میگن تا 10 روز دیگه به 340 هم میرسه

hesamkowsar
12-06-2009, 22:52
فالکون مشکل داره
جاسپر مشکلش کمتره
اونم کابل HDMIهست
قیمت هم همون حدود هست

چرا مشکل اینارو حل نمیکنند که 100% بی مشکل باشه...؟!!
قبلآ میخواستم ps3 بگیرم اما همه گفتن گرافیک xbox بهتره...منم تصمیم به گرفتن xbox شدم...
پس شما میگید الیت جاسپر بگیرم؟:20:
از کجا میشه جاسپر یا فالکون بودن رو فهمید؟یه تاپیک بود اما توی دستگاه رو نشون داده بود.توش رو که نمیشه موقع خرید دید...:46:

pedram_sad
12-06-2009, 23:01
قبلآ میخواستم ps3 بگیرم اما همه گفتن گرافیک xbox بهتره...منم تصمیم به گرفتن xbox شدم...
از کجا میشه جاسپر یا فالکون بودن رو فهمید؟یه تاپیک بود اما توی دستگاه رو نشون داده بود.توش رو که نمیشه موقع خرید دید...:46:
مقدار خرابی تو jasper تقریبا به 0 رسیده
یعنی رفع حد اکثری نگرانی در هنگام بازی و مصرف کمتر برق

تاریخ کنسول و میران برق روی اداپتور میتونه بهت نشون بده

در این که گرافیک 360 و gpu اون همراه با ram برتری به ps3 داره شک نکن
این مساله تو دراز مدت تو بازی های multi platform کاملا اثبات شده

الیت جاسپر الان قیمتش کاذبه
اگه میخوای با قیمت خوب بگیریش صبر کن تا 2 یا 3 هفته دیگه که فتحی میاره

toraj
12-06-2009, 23:05

اين مشكلات تو xbox هميشه هست و هنوزم نتونستن 100 درصد حلش كنند ولي اگه باهاش مدارا كني امكان مشكل

دار شدنش كمه.اگه الايت جاسپر بخري بهتره.تو صفحه اول هم توضيح دادن.

P A R S A
12-06-2009, 23:34
جدا ؟
باهاشون تماس گرفتی ؟
دلیلشون چی بوده ؟

فردا یه زنگ بهش میزنم...جالبه دو روز بعد از سفارش زنگ زدن که بگن آدرس فلانه و این حرف ها ... من جوگیر شدم فکر کردم زود میفرستم ... ولی ...!

اگه خودت رفتی تهران میتونی بری توپخونه پاساژ لباف اونجا مغازه هایی هست که 2900 تا 3000 تومان میدن
توپخونه رو با ماشین شخصی نمیشه رفت قیمت جمهوری چطوره؟ (یگانه و دیگران)

Vamp!r3
12-06-2009, 23:59
من پيشنهاد ميكنم اصلا سراغ يگانه نريد...:46:

pouyacapitan
13-06-2009, 08:04
دوستان الان این Play & Charge Kitقیمتش چنده؟؟
ارزش داره بخرم؟؟
یا اینکه باتری شارژر بخرم و با اون شارژ کنم!!
کدوم بهتره؟

toraj
13-06-2009, 08:20
دوستان الان این Play & Charge Kitقیمتش چنده؟؟
ارزش داره بخرم؟؟
یا اینکه باتری شارژر بخرم و با اون شارژ کنم!!
کدوم بهتره؟

قيمت ارجينالش تا 40 تومن هست بله از باطريهاي شارژ خيلي بهترن.

P A R S A
13-06-2009, 09:11

من پيشنهاد ميكنم اصلا سراغ يگانه نريد..
چشه مگه؟
خب یه جای دیگه معرفی کنید! توی جمهوری فقط همین یکی بازی میاره؟
پایتخت چی؟
ــــــــــــــــــ
چرا وقتی یه نفر جواب میده بقیه جواب نمیدن!؟

pouyacapitan
13-06-2009, 09:21
Play & Charge Kit ارزشش رو داره 40 بدم؟؟؟
یا باتری شارژر با 4 تا باتری خیلی خوب بگیرم؟؟
باتری شارژر چنده؟

pedram_sad
13-06-2009, 12:23
3864833[/B]]چشه مگه؟
خب یه جای دیگه معرفی کنید! توی جمهوری فقط همین یکی بازی میاره؟
پایتخت چی؟
ــــــــــــــــــ
چرا وقتی یه نفر جواب میده بقیه جواب نمیدن!؟
جالبه برام که میگین تو توپخونه نمیشه با ماشین شخصی رفت
چون ما هر سری اونجا هستیم :31:

جاهای دیگه هم هستن مخصوصا تو جمهوری ولی 3500 تا 4000 تومان میدن

Play & Charge Kit ارزشش رو داره 40 بدم؟؟؟
یا باتری شارژر با 4 تا باتری خیلی خوب بگیرم؟؟
باتری شارژر چنده؟

مارک ORIGINAL این وسیله الان 36 هست
جنس های تقلبی هم داره که 15 تومانه و یکی از اشناها خریده که داره کار میکنه

من خودم شارژر باتری گرفتم ولی بدرد نمیخورد

من 13 ماه میشه روشم اینه

یک جفت باتری DURACEL میگیرم 1300
حدودا 14 روز با روزی 8 ساعت بازی کار میکنه

pouyacapitan
13-06-2009, 12:44
شارژر باتری چنده؟؟
Play & Charge Kit انصافا ارزشش رو داره بگیرم؟؟با تغلبیش هم کار ادم راه میفته؟؟
به نظر خود من هم روش شما عالیه!!!

bmwm3gtr
14-06-2009, 21:55
دوستان سلام خسته نباشید بد بخت شدم ، امروز داشتم بازی میکردم که یهو برقا رفت ، بعد از اینکه برقا اومد سه چهار دقیقه وایسادم بعد که دستگاه رو روشن کردم که دوباره بازی کنم یهو دستگاه یه دونه چراغ قرمز چشمک زن در سمت راست پایین روشن کرد و وقتی تصویر اومد رو صفحه ارور 74 (E_74 ) داده بود و بازم هر کاری کردم بعد از روشن شدن همین ارور میده و دیگه دستگاه کار نمیکنه. از دوستان خواهشمندم اگر قبلا با یه همچین موردی رو به رو شده اند کمکم کنند و لطف کنن بگن که ارور 74 برای چیه ؟ آیا دستگاه کاملا سوخته و دیگه درست نمیشه ؟ خواهشا کمکم کنید بد جور ناراحتم کرده. دستگاهم الایت با برد فالکونه.

pedram_sad
14-06-2009, 21:56
شارژر باتری چنده؟؟
شارژر باتری از 5 تومانی هست تا 50 تومانی
Play & Charge Kit اگه پولش رو داری بگیر
این اشنامون 15 تومانیش رو داره یک 9 ماهی هست داره کار میکنه

toraj
14-06-2009, 21:58
شارژر باتری چنده؟؟

اين بستگي به خودت داره اگه پولش رو داري يه دونه ارجينال بگير خيلي بهتره ولي اين باطريها هم كارشون عاليه و

ميتوني با يه هزينه كم كارت رو راه ميندازه.

bmwm3gtr
14-06-2009, 22:07
دوستان تو رو خدا پست 6880 رو بخونین و به من بگین چی کار کنم.

pedram_sad
14-06-2009, 22:09
دوستان سلام خسته نباشید بد بخت شدم ، امروز داشتم بازی میکردم که یهو برقا رفت ، بعد از اینکه برقا اومد سه چهار دقیقه وایسادم بعد که دستگاه رو روشن کردم که دوباره بازی کنم یهو دستگاه یه دونه چراغ قرمز چشمک زن در سمت راست پایین روشن کرد و وقتی تصویر اومد رو صفحه ارور 74 (E_74 ) داده بود و بازم هر کاری کردم بعد از روشن شدن همین ارور میده و دیگه دستگاه کار نمیکنه. از دوستان خواهشمندم اگر قبلا با یه همچین موردی رو به رو شده اند کمکم کنند و لطف کنن بگن که ارور 74 برای چیه ؟ آیا دستگاه کاملا سوخته و دیگه درست نمیشه ؟ خواهشا کمکم کنید بد جور ناراحتم کرده. دستگاهم الایت با برد فالکونه.
طبق تاپیک جامع سایت bazi center :

E74 : شانس زیادی وجود دارد که مشکل با Chip (اندازه گیر) سمت تراشه ANA یا HANA نزدیک به محل اتصال کابل AV باشد.همچنین می تواند مشکل از خطای کابل AV باشد،بنابراین ابتدا کنترل کنید.در بعضی حالات مشکل از GPU می باشد که می تواند با X-Clamp قابل تعمیر باشد ( به خطای 0102 مراجعه کنید )

اینم خطای 0102 :

0102 خطا در " Digital Backbone " ( یعنی CPU/GPU/RAM ) که معمولا بوسیله محل اتصال لحیم سرد بین GPU و مادربورد است،نمایش داده می شود.
دو تئوری برای حفظ این موضوع وجود دارد که با X-Clamp که تراشه ها را نگه می دارد،می باشد و دیگری مربوط می شود به گرمای مجدد تراشه ها.در صورتی که کنسول شما گارانتی دارد این مورد را پیگیری نکنید.

شما کنسول رو خاموش کن
یک بار تمام کابل ها رو در بیار از اول وصل کن دوباره ببین درست میشه ؟

pedram_sad
14-06-2009, 22:26
دوستان تو رو خدا پست 6880 رو بخونین و به من بگین چی کار کنم.
خود این صفحه و به بعد این تاپیک خیلی ها دچار این مشکل شدن و صحبت کردن که میتونی بخونی و پی گیری کنی
حتما بخون همه پست ها رو

bmwm3gtr
14-06-2009, 22:28
آقا پدرام ممنون ولی درست نشد فکر کنم مشکل دوم برای من پیش اومده (CPU\GPU\RAM) آخه همین الان هر کاری که ممکن بود کردم ، کابلارو از اول وصل کرم ، سیستم تصویرو از COMPONENT به COMPOSIT تغییر دادم و ... ولی بازم همون ارور میده. حالا شما میگی چی کار کنم به نظر شما بدم بیرون تعمیر کنن ؟ یا اصلا میتونن تعمیر کنن؟ اگر میتونن کجا بدم ؟ یا از همه مهم تر اگه تعمیر بشه بازم بازده اولشو داره یا کلا بازده دستگاه پایین میاد و مثل اولش نمیشه ؟ خیلی ناراحتم.

starpars
14-06-2009, 22:39

فقط خواستم بپرسم از محافظ برق براي كنسول استفاده ميكردي يا نه )

pedram_sad
14-06-2009, 23:10
آقا پدرام ممنون ولی درست نشد فکر کنم مشکل دوم برای من پیش اومده (CPU\GPU\RAM) آخه همین الان هر کاری که ممکن بود کردم ، کابلارو از اول وصل کرم ، سیستم تصویرو از COMPONENT به COMPOSIT تغییر دادم و ... ولی بازم همون ارور میده. حالا شما میگی چی کار کنم به نظر شما بدم بیرون تعمیر کنن ؟ یا اصلا میتونن تعمیر کنن؟ اگر میتونن کجا بدم ؟ یا از همه مهم تر اگه تعمیر بشه بازم بازده اولشو داره یا کلا بازده دستگاه پایین میاد و مثل اولش نمیشه ؟ خیلی ناراحتم.
اون لینکی که دادم پست هاش رو خوندی کامل ؟

چند نفری که اونجا این مشکل رو داشتن
یکیشون میگفت با خاموش روشن کردن کنسول این مشکل حل میشه ولی دوباره بعد از یک مدت میاد

شما اول از همه سعی کن یک کابل av دیگه بیاری و تست کنی

اگه نشد ببر پیش nextgen و بگو که برات xclamp کنه به احتمال خیلی خیلی زیاد درست میشه

باز ده دستگاه از نظر performance پایین نمیاد اما از نظر طول عمرش ممکنه
تا 1 یا 2 ماه دیگه کار کنه و دوباره این بار RROD بده
باز هم میگم ممکنه یعنی بودن کسانی که XCLAMP کردن و کنسولشون درست شده

نگران نباش انشاالله حل میشه :10:

خدا رو شکر که الان کنسول شده 230 تومان دیگه تو بدترین حالتش :31:

پس اول یک کابل AV بیار و امتحان کن
اگه مشکل حل شند بده XCLAMP کنن

SamGun
15-06-2009, 00:12
من خودم شارژر باتری گرفتم ولی بدرد نمیخورد

من 13 ماه میشه روشم اینه

یک جفت باتری DURACEL میگیرم 1300
حدودا 14 روز با روزی 8 ساعت بازی کار میکنه

پدرام جان چی کار میکنی که 14 روزه باطری تموم میشه !!!
من 5 فروردین یه باطری دوراسل گرفتم 10 اردیبهشت درش آوردم یه شارژی جاش انداختم . ولی تازه همین امروز انداختمش دور چون تموم نشده بود .البته من کنار گذاشته بودمش و از باطری شارژی استفاده میکردم.و هر دفه که باطری هام تو شارژ بود از این استفاده میکردم که چقدر هم سگ جون بود !!!!

دوست عزیز من اصلا فکر نمیکنم که مشکل یا X-clamp کردن حل بشه !! چون همونطور که پدرام جان گفت ,این کار ققط میتونه تا زمان کوتاهی مشکل رو حل کنه .اگه شما دستگاه رو پیش یه مهندس برق الکترونیک ببری میتونه بهت بگه که مشکل از کجای سیستم برق رسانیه کنسول هست .صد در صد یکی از قطعات کنسول سوخته ولی فکر نمیکنم مربوط به GPU یا CPU بشه .

SamGun
15-06-2009, 00:25
POST DELETE

bmwm3gtr
15-06-2009, 00:48
از همگی ممنون . آقا پدرام اون صفحاتی رو هم که گفتید همشو خوندم و تا حد زیادی آروم شدم . احتمالا بدمش بیرون برام X-clamp بکننش تا درست شه اما تو همون سایت خیلی ها خودشون این کارو میکنن و بیرون نمیدن تعمیر . اگه منم بتونم خودم اینکارو میکنم و لی فوق فوقش اگر خیلی دلمو زد یه آرکید جاسپر ( اگه امتحانشو پس داده ) میخرم 230 تومن بعد تمام وسایل الایتمو ( هارد و کابل 6 فیش ) رو میندازم روش حالشو میبرم.نظر شما چیه ؟

pedram_sad
15-06-2009, 01:27
از همگی ممنون . آقا پدرام اون صفحاتی رو هم که گفتید همشو خوندم و تا حد زیادی آروم شدم . احتمالا بدمش بیرون برام X-clamp بکننش تا درست شه اما تو همون سایت خیلی ها خودشون این کارو میکنن و بیرون نمیدن تعمیر . اگه منم بتونم خودم اینکارو میکنم و لی فوق فوقش اگر خیلی دلمو زد یه آرکید جاسپر ( اگه امتحانشو پس داده ) میخرم 230 تومن بعد تمام وسایل الایتمو ( هارد و کابل 6 فیش ) رو میندازم روش حالشو میبرم.نظر شما چیه ؟
اره خوبه
اما اگه تاحالا بازش نکردی و دقیق نمیدونی چه باید بکنی
به نظرم بدی بیرون بهتره
چون ممکنه اتفاق های دیگه واسه کنسول بیفته

باز هم خودت میدونی

اون راه هم بهترین و البته اخرین راه هست :31:

s-a-l-i-m
15-06-2009, 09:18
راستی ا از کجا بفهمیم که یک xbox جاسپر هست یا نه ؟؟؟؟؟{ روی جعبه چیزی نوشته ؟؟؟؟ یا روی خود دستگاه ؟؟؟}

hesamkowsar
15-06-2009, 09:22
دوستان دسگاه xbox 360 رو چطوری کپب خور میکنن؟با برنامه؟الان xbox هایی که میفروشن باید کپی خور شه؟
و یه سوال دیگه...
درایو اپتیک xbox 360 مدل های مختلف داره؟از کجا میشه فهمیه چه مارکیه؟(بدون باز کردن و در موقع خرید)...چه مارکی بهتره...

generaltj
15-06-2009, 11:16
VGA Cable چنده؟
آیا این کابل در سه مدل arcade و Premium و Elite متفاوت است؟

choory
15-06-2009, 12:41
یک سوال از دوستانی که پریمیم دارند.
میخواستم بدونم وقتی کابل کامپوننت(همین 6 فیشه که روی مدل پریمیم هست) را به دستگاه وصل میکنند جلوی پورت HDMI را میگیره؟(چون کابل AV همان 3 فیشه که روی مدل ارکید هست را دیدم که پورت HDMI را مسدود میکنه و نمیشه ازش استفاده کرد.)

اگه ممنکه از موقعی که کابل به دستگاهتون وصله یک عکس برام بگیرید.

قصد خرید پریمیم دارم.و میخواهم با کابل hdmi به dvi به مانیتور وصل کنم.و صدا را هم از کابل کامپوننت بگیرم.

برای گرفتن صدا نمیخواهم کابل زیر را تهیه کنم.(کسی قیمت این کابل را هم اگه داره بده.ممنون میشم.)

یک سوال دیگه هم دارم
به نظر شما اگه من یک تبدیل مثل تبدیل زیر بگیرم و به ورودی dvi مانیتور وصل کنم و 3 تا فیش تصویر کابل کامپوننت را بهش وصل کنم بهم جواب میده؟

دوستان خواهشا نگید تاپیک جداگانه برای اتصال xbox به مانیتور داریم.
ممنون.

bmwm3gtr
15-06-2009, 13:01
آقا پدرام فکر کنم فهمیدم ایراد کجاشه ! وقتی دستگاه رو روشن میکنم دیگه اون چراغو نمیده ولی به محض اینکه کابل تصویر ( component ) رو وصل میکنم به دستگاه شروع میکنه به چراغ زدن ، به نظر شما آیا ایراد از همون چیپست ana هستش یا مورد gpu\cpu رو دارم ؟ آیا با این تفاسیر باید همون X-clamp رو انجام بدم یا چیپست ana رو عوض کنم ؟ اگر در هر مورد قیمت تعمیر رو بهم بگید خیلی ممنون میشم. یه مورد دیگه اینکه وقتی دستگاه رو بدون کابل component ( بدون تصویر ) روشن میکنم دیگه دسته ها رو نمیشناسه آیا این مورد هم به همون ایراد بر میگرده؟ اگه لطف کنید به همه ی سوال هام جواب بدین خیلی خیلی ممنون میشم.

generaltj
15-06-2009, 13:13
من دوست دارم روزی 3تا4 ساعت بازی کنم.
برای این کار جاسپر پرمیوم بهنره یا جاسپر آرکید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

bmwm3gtr
15-06-2009, 13:40
من دوست دارم روزی 3تا4 ساعت بازی کنم.
برای این کار جاسپر پرمیوم بهنره یا جاسپر آرکید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز هیچ فرقی نمیکنن تنها فرقشون در لوازم جانبیشونه و با هر دو میشه 3 تا 4 ساعت بازی کرد فقط premium لوازم جانبی بیشتری داره و از نظر مادر برد و سایر قطعات داخل کنسول کاملا شکل هم هستند.

rangtab2005
15-06-2009, 14:18
سلام به دوستان
دي وي دي هاي بازي xbox360رو چطور بايد کپي کرد
چون من يکي از اونهارو که خودش هم کپي بود کپي کردم ولي کنسول نشناخت
البته اول با img burnايميج گرفتم و بعد رايت کردم ولي کنسول نشناخت
ممنون اگه راهنمايي کنيد
سي دي گيم هم مربوط بود به FEUL

anf-b
15-06-2009, 15:55
سلام به دوستان
دي وي دي هاي بازي xbox360رو چطور بايد کپي کرد
چون من يکي از اونهارو که خودش هم کپي بود کپي کردم ولي کنسول نشناخت
البته اول با img burnايميج گرفتم و بعد رايت کردم ولي کنسول نشناخت
ممنون اگه راهنمايي کنيد
سي دي گيم هم مربوط بود به FEUL
این تاپیک رو مطالعه کنید:

pedram_sad
15-06-2009, 16:19
آقا پدرام فکر کنم فهمیدم ایراد کجاشه ! وقتی دستگاه رو روشن میکنم دیگه اون چراغو نمیده ولی به محض اینکه کابل تصویر ( component ) رو وصل میکنم به دستگاه شروع میکنه به چراغ زدن ، به نظر شما آیا ایراد از همون چیپست ana هستش یا مورد gpu\cpu رو دارم ؟ آیا با این تفاسیر باید همون X-clamp رو انجام بدم یا چیپست ana رو عوض کنم ؟ اگر در هر مورد قیمت تعمیر رو بهم بگید خیلی ممنون میشم. یه مورد دیگه اینکه وقتی دستگاه رو بدون کابل component ( بدون تصویر ) روشن میکنم دیگه دسته ها رو نمیشناسه آیا این مورد هم به همون ایراد بر میگرده؟ اگه لطف کنید به همه ی سوال هام جواب بدین خیلی خیلی ممنون میشم.
شما حتما یک کابل تصویر دیگه تهیه کن و اول از همه با اون امتحان کن ببین حل میشه یا نه
در مورد دسته هم من تاحالا به همچین چیزی بر خورد نکردم
پیشنهاد میکنم با این اوضاع دستگاه رو باز نکنی چون ممکنه بد تر بشه

اگه کابل دیگه هم همین وضع بود کنسول رو حتما ببر پیش nextgen تا چک کنه

choory
17-06-2009, 10:17
یک سوال از دوستانی که پریمیم دارند.
میخواستم بدونم وقتی کابل کامپوننت(همین 6 فیشه که روی مدل پریمیم هست) را به دستگاه وصل میکنند جلوی پورت HDMI را میگیره؟(چون کابل AV همان 3 فیشه که روی مدل ارکید هست را دیدم که پورت HDMI را مسدود میکنه و نمیشه ازش استفاده کرد.)

اگه ممنکه از موقعی که کابل به دستگاهتون وصله یک عکس برام بگیرید.

قصد خرید پریمیم دارم.و میخواهم با کابل hdmi به dvi به مانیتور وصل کنم.و صدا را هم از کابل کامپوننت بگیرم.

برای گرفتن صدا نمیخواهم کابل زیر را تهیه کنم.(کسی قیمت این کابل را هم اگه داره بده.ممنون میشم.)

یک سوال دیگه هم دارم
به نظر شما اگه من یک تبدیل مثل تبدیل زیر بگیرم و به ورودی dvi مانیتور وصل کنم و 3 تا فیش تصویر کابل کامپوننت را بهش وصل کنم بهم جواب میده؟

دوستان خواهشا نگید تاپیک جداگانه برای اتصال xbox به مانیتور داریم.
ممنون.

سلام دوستان
کسی که جواب سوال بالا را نداد بعد هم فروم تعطیل شد.
مجبور شدم برم توی BC تحقیقات کنم.
که بچه ها گفتن کابل کامپوننت هم جلوی خروجی HDMI را میگیره.

اما یکی از بچه ها گفت همین مشکل را داشته یک قسمت لاکی از کابل را بریده و مشکل حل شده.
شما ها اطلاعی ندارید؟

نظرتون در باره این تبدیل هم لطف کنید بگید.(همین کامپوننت به dvi )
ممنون.

mohammad_dj_kazin
17-06-2009, 10:30
سلام
دوستان میخواستم بدونم اگر بخوام به Live وصل بشم باید کابل lan که از مودم به دستگام خورده رو به پشت 360 بزنم؟؟
یعنی همزمان نمیتونم هم با pc به اینترنت وصل باشم هم با 360؟

choory
17-06-2009, 10:55
سلام
دوستان میخواستم بدونم اگر بخوام به Live وصل بشم باید کابل lan که از مودم به دستگام خورده رو به پشت 360 بزنم؟؟

سلام
بستگی به مودمت داره که چه خروجی هایی داشته باشه.
معمولا مودم ها یک پورت lan دارند و یک پورت usb شما کامپیوتر را با پورت usb وصل کن(یک cd هم داره باید نصب کنی) و xbox را با پورت lan
در این حات باید تنظیمات کانکت شدن را در مودم تعریف کنی که وقتی مودم را روشن کردی به اینتر نت کانکت بشه.
در این صورت میتونی هم با کامپیوتر کانکت باشی هم با xbox

اگه هم مودم چند تا پورت lan داره میتونی هر دو دستگاه را با پورت lan وصل کنی.

SamGun
17-06-2009, 11:09
سلام دوستان
کسی که جواب سوال بالا را نداد بعد هم فروم تعطیل شد.
مجبور شدم برم توی BC تحقیقات کنم.
که بچه ها گفتن کابل کامپوننت هم جلوی خروجی HDMI را میگیره.

اما یکی از بچه ها گفت همین مشکل را داشته یک قسمت لاکی از کابل را بریده و مشکل حل شده.
شما ها اطلاعی ندارید؟

نظرتون در باره این تبدیل هم لطف کنید بگید.(همین کامپوننت به dvi )
ممنون.
choory جان این کابل component هیچ ربطی به HDMI نداره من الان هردوشو وصل کردم بدونه اینکه حتی تماسی بینشون باشه !!!
البته عکس زیر از یک تبدیل صدا هست نه یه کامپوننت.

تو BC چرتو پرت زیاد میگن
والا من که تاحالا ازش استفاده نکردم و نمیدونم چطوریه .
قیمت کامپوننت هم باید حدود 10 هزار تومن باشه

VGA Cable چنده؟
آیا این کابل در سه مدل arcade و Premium و Elite متفاوت است؟
حدود 12 تا 13 هزار تومن .
نه هیچ تفاوتی نداره .

دوستان دسگاه xbox 360 رو چطوری کپب خور میکنن؟با برنامه؟الان xbox هایی که میفروشن باید کپی خور شه؟
و یه سوال دیگه...
درایو اپتیک xbox 360 مدل های مختلف داره؟از کجا میشه فهمیه چه مارکیه؟(بدون باز کردن و در موقع خرید)...چه مارکی بهتره...

با وصل کردن فیش SATA به پشت درایو DVD .ولی خب یکم دردسر داره و باید دستگاه به طور کامل باز بشه.بله خود فروشنده ها کپی خور شده تحویلتون میدن.
بله با برنامه ی تحت DOC این کار انجام میشه.
بله مدل های مختلف داره .من عکسشو در چند صفحه ی قبل قرار دادم .از سری آخر مادربورد های (Falcon(2008/8 به یعد تمام درایو ها
LiteOn یا هستند.البته در یه سری هم BenQ دیده میشه. زیاد فرقی با هم ندارن ولی میگفتن سامسونگ بهتره که فقط به خاطر صدای کمتری بود که در زمان خواندن DVD ایجاد میکرد.

سلام
بله .
ارتباط Xbox با کامپیوتر فقط به صورت Sharing هست و شما میتونید در آن واحد هم از اینترنت وهم از LIVE استفاده کنید.
همونجوری که choory جان توضیح دادن .

generaltj
17-06-2009, 11:15
کسی آخرین قیمت xbox360رو داره؟(هر سه مدلش)؟؟؟؟؟

choory
17-06-2009, 11:18
choory جان این کابل component هیچ ربطی به HDMI نداره من الان هردوشو وصل کردم بدونه اینکه حتی تماسی بینشون باشه !!!

تو BC چرتو پرت زیاد میگن.
والا من که تاحالا ازش استفاده نکردم و نمیدونم چطوریه .
قیمت کامپوننت هم باید حدود 10 هزار تومن باشه

samgun عزیز واقعا ممنون.
لطف کردی.
این عکسی که گذاشتی کابل سمت راست کابل کامپوننت (همون 6 فیشه) هست و کابل سمت چپ کابل hdmi درسته؟

پس من میتونم صدا را از کابل کامپوننت بگیرم و به اسپیکر وصل کنم و تصویر را هم با کابل hdmi to dvi به مانیتور.

یک سوال دیگه
مورد استفاده شما چی هست که هم کابل کامپوننت(6 فیشه) و HDMI را باهم استفاده میکنید؟

p3yman_xl
17-06-2009, 11:33
کسی آخرین قیمت xbox360رو داره؟(هر سه مدلش)؟؟؟؟؟

قیمت ها حدودی است:
آرکید با برد جاسپر 265 تومان
پریمیوم هارد 20 گیگ 290 تومان
برد فالکون هم چند هزار تومن از جاسپر قیمتش کمتره.

موفق باشی

generaltj
17-06-2009, 11:35
این قیمت برای کجاست ؟ اگه میتونی آدرسش رو بنویس.

yoosef_st
17-06-2009, 11:49
قیمت ها حدودی است:
آرکید با برد جاسپر 265 تومان
پریمیوم هارد 20 گیگ 290 تومان
برد فالکون هم چند هزار تومن از جاسپر قیمتش کمتره.

موفق باشی
مگه پرمیوم هرد 20 گیگ هم داریم؟
همشون که 60 گیگن. نه؟

اسپارتان
17-06-2009, 14:37
سلام به دوستان
من داشبورد جدید رو میخواستم ،رفتم نکست جن ، فروشنده گفت داشبورد جدید روی بازیای جدید هست! و "پروتوتایپ" رو بهم داد.
حالا چجوری باید داشبورد قبلی رو ریموو کنم و این جدیدرو نصب کنم؟

احمدصالح پور
17-06-2009, 14:40
دوستان آیا آمار جدیدی دارین از سه چراغه شدن احتمالی جاسپر؟؟؟؟؟؟

rangtab2005
17-06-2009, 15:06
دوستان با تشکر
از کجا ميشه عکسهاي مربوط به کاور گيمها رو پيدا کرد
ممنون ميشم اگه راهنمايي کنيد

resident_evil
17-06-2009, 15:15
سلام به دوستان
من داشبورد جدید رو میخواستم ،رفتم نکست جن ، فروشنده گفت داشبورد جدید روی بازیای جدید هست! و "پروتوتایپ" رو بهم داد.
حالا چجوری باید داشبورد قبلی رو ریموو کنم و این جدیدرو نصب کنم؟

شما بازی رو که بزاری داخل کنسول خودش شروع میکنه به آپدیت کردن داشبورد جدید !

دوستان با تشکر
از کجا ميشه عکسهاي مربوط به کاور گيمها رو پيدا کرد
ممنون ميشم اگه راهنمايي کنيد

از سایت GameSpot میتونید استفاده کنید ...

EHHASSATNI
17-06-2009, 15:25
سلام
یه سوال
جسپر بهتره یا فالکن
یا تفاوت زیادی ندارن ؟

اسپارتان
17-06-2009, 15:26
[quote=resident_evil;3869308]شما بازی رو که بزاری داخل کنسول خودش شروع میکنه به آپدیت کردن داشبورد جدید !

سپاسگزارم.
آیا برای آپدیت کردن به این شکل نیاز ، به اتصال به live هست ؟
ببخشید اگه سئوالم خیلی ابتداییه!آخه تازه کاریم دیگه.:46:

bmwm3gtr
17-06-2009, 15:30
آقا پدرام با یه کابل دیگه هم امتحان کردم حتی با کلبل HDmi هم به تلویزویون وصل کردم ولی بازم همون ارور میده ( به محض وصل شدن کابل ) اگه لطف کنید آدرس دقیق nextgen رو بهم بدین ممنون میشم و البته قیمت تقریبی تعمیر ( x-clamp ) .

resident_evil
17-06-2009, 15:52
سپاسگزارم.
آیا برای آپدیت کردن به این شکل نیاز ، به اتصال به live هست ؟
ببخشید اگه سئوالم خیلی ابتداییه!آخه تازه کاریم دیگه.:46:

نه دوست عزیز !

pedram_sad
17-06-2009, 16:44
مگه پرمیوم هرد 20 گیگ هم داریم؟
همشون که 60 گیگن. نه؟

premium با مدل 20 گیگ وارد بازار شد
و از پاییز همراه با افت قیمت با هارد 60 گیگ جایگزین شد

آقا پدرام با یه کابل دیگه هم امتحان کردم حتی با کلبل HDmi هم به تلویزویون وصل کردم ولی بازم همون ارور میده ( به محض وصل شدن کابل ) اگه لطف کنید آدرس دقیق nextgen رو بهم بدین ممنون میشم و البته قیمت تقریبی تعمیر ( x-clamp ) .
اینم ادرس :

فروشگاه Nextgen:
آدرس:
تهران-خیابان طالقانی-تقاطع ولیعصر -پاساز تخت جمشید-طبقه همکف -واحد3 -
تلفن:02166958765

فکر کنم دوروبره 20 تا 25 باشه
تماس بگیری بهتره

undr
17-06-2009, 16:52
سلام.من حدود 500 هزار تومن دارم میخوام یه ایکس باکس بگیرم و به تلویزیون LCD وصل کنم. به نظر شما چی بگیرم؟

SamGun
17-06-2009, 17:04
samgun عزیز واقعا ممنون.
لطف کردی.
این عکسی که گذاشتی کابل سمت راست کابل کامپوننت (همون 6 فیشه) هست و کابل سمت چپ کابل hdmi درسته؟

پس من میتونم صدا را از کابل کامپوننت بگیرم و به اسپیکر وصل کنم و تصویر را هم با کابل hdmi to dvi به مانیتور.

یک سوال دیگه
مورد استفاده شما چی هست که هم کابل کامپوننت(6 فیشه) و HDMI را باهم استفاده میکنید؟
نه choory جان , عکس سمت راست تبدیل صدایی هست که خودت عکسشو گذاشتی .و دست چپ هم فیش HDMI هست.
سوکت فیش کامپوننت تقریبا 2 برابر اون تبدیل صدا هست و به خاطر همین جلوی پورت HDMI رو میگیره.(الان که تست کردم فهمیدم)
شما اگه تبدیل صدا رو تهیه کنی دیگه مشکلی پیدا نمیکنید.
من از تبدیل صدا استفاده کردم نه از کامپوننت .چون اسپیکرهام قدیمیه !!
با داشتن تبدیل صدا فقط احتیاج به یک تبدیل 2 به 1 داری که مشکلت حل میشه عزیز

دوستان آیا آمار جدیدی دارین از سه چراغه شدن احتمالی جاسپر؟؟؟؟؟؟

فعلا نه ولی مطمئن باشید تا حالا خرابی داده.

سلام
یه سوال
جسپر بهتره یا فالکن
یا تفاوت زیادی ندارن ؟
فرق زیادی ندارن ولی چون GPU در Jasper از 90 به 65 نانومتر تغییر یافته گرمای کمتری تولید میشه وبهتره.

poste delete

pedram_sad
17-06-2009, 17:52
سلام.من حدود 500 هزار تومن دارم میخوام یه ایکس باکس بگیرم و به تلویزیون LCD وصل کنم. به نظر شما چی بگیرم؟
شما الان میتونی با 400 تومان یک elite با برد jasper بگیری
که

بهترین
مجهزترین
کاملترین

مدل کنسول xbox 360 هست
و 100 تومانی هم برات میمونه

Big-Boss
17-06-2009, 18:42
بین xbox360 جاسپر پرمیوم در دوقسط قیمت کلی 370 با کابل hdmi
و ps3 40گیگ در 3 قسط موندم کدوم رو بگیرم
اگرهم تو همین موقع ها نگیرم دیگه با هچین شرایطی پیش نمیاد
مرسی

choory
17-06-2009, 19:03
نه choory جان , عکس سمت راست تبدیل صدایی هست که خودت عکسشو گذاشتی .و دست چپ هم فیش HDMI هست.
سوکت فیش کامپوننت تقریبا 2 برابر اون تبدیل صدا هست و به خاطر همین جلوی پورت HDMI رو میگیره.(الان که تست کردم فهمیدم)
شما اگه تبدیل صدا رو تهیه کنی دیگه مشکلی پیدا نمیکنید.
من از تبدیل صدا استفاده کردم نه از کامپوننت .چون اسپیکرهام قدیمیه !!
با داشتن تبدیل صدا فقط احتیاج به یک تبدیل 2 به 1 داری که مشکلت حل میشه عزیز
.

درسته اینها را میدونم.ولی الان یک مشکل بزرگ هست.
من هیچ جا این تبدیل را به تنهایی پیدا نکردم.با کابل hdmi هم نمیخوام بخرم چون الان یک کابل hdmi to dvi دارم.
در ضمن قیمت این تبدیل با کابل hdmi فکر کنم بالای 35 باشه که اصلا ارزش خرید نداره.

پس تنها راه هایی که واسم میمونه :
1-یا باید یکی از همین کابل های vga بخرم.
2-یک تبدیل کامپوننت به dvi یا vga پیدا کنم
3-قسمت لاکی کابل کامپوننت را ببرم تا بشه هر دو کابل را با هم وصل کرد.

حالا اگه بخوام کار سوم را انجام بدم به نظر شما به دستگاه فشار نمیاد؟چون هر دو کابل بهش وصل هست.

resident_evil
17-06-2009, 19:13
بین xbox360 جاسپر پرمیوم در دوقسط قیمت کلی 370 با کابل hdmi
و ps3 40گیگ در 3 قسط موندم کدوم رو بگیرم
اگرهم تو همین موقع ها نگیرم دیگه با هچین شرایطی پیش نمیاد
مرسی

عزیز دل اگه پول به مقدار زیاد داری ps3 بگیری و کمه کم 20 تومن پول هر بازی بده اگه نه 360 بگیر !

779
17-06-2009, 19:16
خوب آقایون من تقریبا بدبخت شدم!!!!!!!
چند روز پیش رفتم یک جاسپر به قیمت 310 هزار تومن گرفتم ( مشهد , پریمیوم خریدم )
و Region PAL هم گرفتم!
اما قبلی که داشتم NTSC و بازی هاش به راحتی پیدا میشد!
الان که PAL گرفتم بعضی از بازی ها مثل RE 5 میاد اما بعضی از بازی ها از جمله مهم ترین اونها FIFA 09 نمیاد!
من دیروز رفتم دنبالش اما اما اما....:19:
توی مشهد اصلا نتونستم فیفا 09 PAL پیدا کنم!!!!!!!!!!!!!!:19::41:
چند کمک میخوام چون اگه این بازی نباشه تقریبا 360 رو بندازم تو آشغالی بهتره! :31:
1 . اینکه میشه بازی هایه NTSC رو به PAL تبدیل کرد؟
2 . این خیلی مهمه لطفا یک سایت فروش بازی ( که 100 البته توش فیفا 09 360 هم باشه ) به من بدهید!!!!!!!
لطفا لطفا کمک کنید...... :دی :31:
کله روزو داشتم میگشتم!

SamGun
17-06-2009, 19:26
درسته اینها را میدونم.ولی الان یک مشکل بزرگ هست.
من هیچ جا این تبدیل را به تنهایی پیدا نکردم.با کابل hdmi هم نمیخوام بخرم چون الان یک کابل hdmi to dvi دارم.
در ضمن قیمت این تبدیل با کابل hdmi فکر کنم بالای 35 باشه که اصلا ارزش خرید نداره.

پس تنها راه هایی که واسم میمونه :
1-یا باید یکی از همین کابل های vga بخرم.
2-یک تبدیل کامپوننت به dvi یا vga پیدا کنم
3-قسمت لاکی کابل کامپوننت را ببرم تا بشه هر دو کابل را با هم وصل کرد.

حالا اگه بخوام کار سوم را انجام بدم به نظر شما به دستگاه فشار نمیاد؟چون هر دو کابل بهش وصل هست.

اره ارزش خریدن نداره ولی فکر کنم بتونی کابل خالی تبدیل صدا رو گیر بیاری.واست میگردم اگه پیدا کردم بهت خبر میدم.

والا به نظرم فکر کنم علت اینکه ماکروسافت سوکت کابل کامپوننت رو کلفت تر طراحی کرده به خاطر این هست که شما نتونی هر دو رو با هم وصل کنی !!! شاید دلیلی داره که این کارو کرده واسه همین پیشنهاد میکنم که کار سوم رو انجام ندید.
بهترین کار همون خرید یک کابل VGA هست که فکر نمیکنم تفاوتی محصوصی بین RGB و DVI وجود داشته باشه.
البته صبر کن بزار ببینم میتونم واست یه تبدیل صدا پیدا کنم یا نه .

خوب آقایون من تقریبا بدبخت شدم!!!!!!!
چند روز پیش رفتم یک جاسپر به قیمت 310 هزار تومن گرفتم ( مشهد , پریمیوم خریدم )
و Region PAL هم گرفتم!
اما قبلی که داشتم NTSC و بازی هاش به راحتی پیدا میشد!
الان که PAL گرفتم بعضی از بازی ها مثل RE 5 میاد اما بعضی از بازی ها از جمله مهم ترین اونها FIFA 09 نمیاد!
من دیروز رفتم دنبالش اما اما اما....:19:
توی مشهد اصلا نتونستم فیفا 09 PAL پیدا کنم!!!!!!!!!!!!!!:19::41:
چند کمک میخوام چون اگه این بازی نباشه تقریبا 360 رو بندازم تو آشغالی بهتره! :31:
1 . اینکه میشه بازی هایه NTSC رو به PAL تبدیل کرد؟
2 . این خیلی مهمه لطفا یک سایت فروش بازی ( که 100 البته توش فیفا 09 360 هم باشه ) به من بدهید!!!!!!!
لطفا لطفا کمک کنید...... :دی :31:
کله روزو داشتم میگشتم!
خب شما 2 تا راه بیشتر نداری !!!
یکی اینکه دستگاهتو بفرستی تهران فروشگاه NextGen که واسط ریجنشو عوض کنند.
راه دوم اینکه از سایت های فروش بازی خرید کنی یا اینکه اگه کسی رو تو تهران داری بگی واسط بخره و بفرسته

اینم یکی از سایت های فروش بازی :

choory
17-06-2009, 19:55
اره ارزش خریدن نداره ولی فکر کنم بتونی کابل خالی تبدیل صدا رو گیر بیاری.واست میگردم اگه پیدا کردم بهت خبر میدم.

والا به نظرم فکر کنم علت اینکه ماکروسافت سوکت کابل کامپوننت رو کلفت تر طراحی کرده به خاطر این هست که شما نتونی هر دو رو با هم وصل کنی !!! شاید دلیلی داره که این کارو کرده واسه همین پیشنهاد میکنم که کار سوم رو انجام ندید.
بهترین کار همون خرید یک کابل VGA هست که فکر نمیکنم تفاوتی محصوصی بین RGB و DVI وجود داشته باشه.
البته صبر کن بزار ببینم میتونم واست یه تبدیل صدا پیدا کنم یا نه .

دستت درد نکنه.ممنون.
مشکل اصلی این هست که فعلا هنوز xbox نخریدم:31::46:
داشتم اطلاعات جمع میکردم برای خرید.
ممنون که به سوالاتم پاسخ دادی.

درسته تفاوت محسوسی بین RGB و DVI نیست.من فقط میخواستم ببینم میشه از اون راه هم رفت چون الان یک کابل HDMI به DVI دارم میخواستم هزینه اضافه نکنم.
فکر کنم اگه نیاز به خرید تبدیل صدا باشه (حداقل اگه تنها گیر بیار فکرنکنم زیر10-15 باشه)در این صورت شاید همان کابل vga را خریدم.
:11:

anf-b
17-06-2009, 20:51
دوستان با اینکه 1 هفته است که xbox360 گرفتم ولی هیچ انگیزه ای برای بازی کردن ندارم و آخرش روزی 20 الی 30 دقیقه بازی کنم و در بعضی روز ها هم اصلا دست به xbox360 نمیزنم!
نظرتون چیه؟

ali_ranger22
17-06-2009, 20:53
الان کلا همه تو حس افسردگی هستن ! منم خیلی وقته حال و حوصله گیم ندارم !

amaranth_silent
17-06-2009, 20:56
[QUOTE=ali_ranger22;3870317]الان کلا همه تو حس افسردگی هستن ! منم خیلی وقته حال و حوصله گیم ندارم ![/QUOمیدونم چی میگی دوست عزیز 99% بچه های تهران همین حالو دارن:41:

generaltj
17-06-2009, 20:57
عزیزم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

halflife g
17-06-2009, 21:02
دوستان با اینکه 1 هفته است که xbox360 گرفتم ولی هیچ انگیزه ای برای بازی کردن ندارم و آخرش روزی 20 الی 30 دقیقه بازی کنم و در بعضی روز ها هم اصلا دست به xbox360 نمیزنم!
نظرتون چیه؟

من از 23 به بعد به کنسولم دست نزدم .

ولی شما چون تازه گرفتی بالاخره باید شوق مضاعفی واسه بازی داشته باشی>حتما همه بازیهای خفن رو نگرفتی و گرنه بازی میکردی

resident_evil
17-06-2009, 21:06
منم خودم چند روزه بازی نکردم ! واقعا با این شرایط نمیشه بازی کرد ! خب شاید بد کوقع کنسول به دستت رسیده ! شاید اگه زودتر میگرفتی بهتر میشد !

به هر حال کلی انتظار کشیدی برای به دست آوردنش ! ایشالا که راضیت میکنه ...

undr
19-06-2009, 12:02
شما الان میتونی با 400 تومان یک elite با برد jasper بگیری
که

بهترین
مجهزترین
کاملترین

مدل کنسول xbox 360 هست
و 100 تومانی هم برات میمونه

الایت با برد جسپر مگه اومده تو ایران؟

resident_evil
19-06-2009, 12:56
الایت با برد جسپر مگه اومده تو ایران؟

بله اومده اما هنوز زیاد نشده ! یادمه چند وقت پیش NextGen یه تعداد محدودی آورده بود ...

Elendil1
19-06-2009, 13:32
يه سوال دارم، مگه خبري شده كه كسي حوصله ي بازي كردن نداره؟؟(فقط محض كنجكاوي پرسيدم)
كسي از شيراز پريميوم جاسپر نخريده؟؟ اگه بخوام بگيرم از كجا بگيرم؟

undr
19-06-2009, 13:37
بله اومده اما هنوز زیاد نشده ! یادمه چند وقت پیش NextGen یه تعداد محدودی آورده بود ...

الان کجا میتونم پیدا کنم؟

generaltj
19-06-2009, 13:45
از فروشگاه فتحی میخوام یه آرکید جاسپر بخرم.به نظرتون قیمتاش منصفانه هست؟اگرنه یه فروشگاه خوب معرفی کنید.

dreamer121
19-06-2009, 14:06
دوست عزیز هیچ فرقی نمیکنن تنها فرقشون در لوازم جانبیشونه و با هر دو میشه 3 تا 4 ساعت بازی کرد فقط premium لوازم جانبی بیشتری داره و از نظر مادر برد و سایر قطعات داخل کنسول کاملا شکل هم هستند.

یعنی میگی الان که پریمیوم جاسپر کمه، میشه یه آرکید جاسپر خرید و بعدا یه هارد 60 کنارش خرید؟؟
از لحاظ کاری یکی هستند؟؟
آرکید کابل کامپوننت داره؟(همون که به مانیتور وصلش میکنه!)

saeed_cpu_full
19-06-2009, 14:33
از فروشگاه فتحی میخوام یه آرکید جاسپر بخرم.به نظرتون قیمتاش منصفانه هست؟اگرنه یه فروشگاه خوب معرفی کنید.

والا من تا حالا از اين فروشگاه فتحی خريد نكردم ... من خودم ايكس باكسم رو از پرتو خريدم قيمتش خيلی خوب بود
تا الان هم برای ايكس باكسم مشكلی پيش نيومده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
=================================================
ويرايش :
همين الان رفتم بازيسنتر ... ميگن فروشگاه فتحی از همه جا ارزون تر ميده و هر كی از اونجا خريد كرده راضی هست

anf-b
19-06-2009, 14:44
فکر نکنم بازی کردن و نکردن ربطی به حال و هوای کشور داشته باشه!
کلا فکر میکردم xbox360 خیلی بیشتر از این مایه ها خفن باشه! ولی همچین آش دهن سوزی هم نیست!

من خودم از فتحی گرفتم!
هم قیمتش خوبه و هم دستگاهاش خوبند!
با اینکه شهرستان هستم یک روزه رسید به دستم
موفق باشی

pouyacapitan
19-06-2009, 15:32
دوستان یک جایی پیدا کردم که پرمیوم جاسپر می ده 335!!
من الان می تونم از این بخرم یا 10 روز صبر کنم و از فتحی بگیرم!
می گید چیکار کنم؟؟
قیمت پایین تر میاد؟؟

generaltj
19-06-2009, 15:39
فعلا قیمتا کاذبه.صبر کن شاید ارزون تر بشه.

Vamp!r3
19-06-2009, 16:08
سلام...ميشه به من يه جاي خوب واسه خريد بازي هاي 360 تو تهران معرفي كنيد...(اگه ميشه نوع ديسك و قيمتا را هم بگيد...)

saeed_cpu_full
19-06-2009, 16:23
سلام...ميشه به من يه جاي خوب واسه خريد بازي هاي 360 تو تهران معرفي كنيد...(اگه ميشه نوع ديسك و قيمتا را هم بگيد...)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فروشگاه های زنجيره ای West Game :‌ يكی از معتبر ترين جاها برای خريد بازی‌ ايكس باكس هست ... قيمتش رو نميدونم ولی‌ بازی هاش رو ، روی ديسك های Verbatim و T-Gate ميفروشه
چون چند تا شعبه داره بگو كجا ميشينی آدرس نزديك ترين شعبش رو بهت بدم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فروشگاه Next Gen

اگر ميخوای از طريق اينترنت خريد بكنی سايت بازی فروش خوبه بازی هاش رو روی ديسك T-Gate ميده 2500 تومن

اگه ميخوای‌ از طريق اينترنت بازی‌ روی ديسك Verbatim بخری‌ سايت Pinata خوبه ... بازی هاش رو ميده 3500 تومن

Vamp!r3
19-06-2009, 16:43
من شهرستانم...Pinata خريدش چجوريه؟...يايد پول را به مامور پست داد؟...قايل اطمينانه؟...واقعا ديسكاش Verbatimه؟...چرا اينقدر ارزون؟...ديسكاش Full stealth هستن؟...واقعا ممنونم...

anf-b
19-06-2009, 16:58
ممنون ولی آدرس درستش
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هست

saeed_cpu_full
19-06-2009, 17:05
من شهرستانم...Pinata خريدش چجوريه؟...يايد پول را به مامور پست داد؟...قايل اطمينانه؟...واقعا ديسكاش Verbatimه؟...چرا اينقدر ارزون؟...ديسكاش Full stealth هستن؟...واقعا ممنونم...

بريد سايت Pinata همه چيز رو توضيح داده يا همين نقل قول پايين رو بخون
از Full Stealth بودن ديسك هاش مطمئن نيستم ازش خريد نكردم ولی تعريفش رو از چند تا از دوستام شنيدم
اين رو يكی از كاربرای بازی سنتر نوشته در مورد اين فروشگاه اينترنتی :

منم نمی خوام هیچ تبلیغی بشه
چون از سایت pinata زیاد خرید می کنم و ارادت خاصی بهشون دارم
بازیهاشون روی verbatim آرشیوه نسباتا کاملی دارن چاپ رو دیسک و قاب
ارسال رایگانم دارن
قیمتشون 3 تومنه
البته من يه اصلاحی بكنم بازی هاش بايد 3500 تومن باشه تا حالا من نديدم Verbatim رو بدن 3 تومن ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين رو هم حتما بخون راهنمای خريد سايت پيناتا هست :

- طرح تابستانه Pinata ! از اول اردیبهشت تا آخر شهریور با خرید تنها 4 عدد بازی از امکان ارسال رایگان پستی این فروشگاه بهره مند شوید!
- تمامی بازیهای XBOX360 از تاریخ 15/3/1388 بر روی بهترین دیسک موجود در بازار ایران یعنی ورباتم Verbatim)) به همان قیمت قبلی یعنی 3000 تومان عرضه می شوند!

* دوستان تهرانی فقط می توانند با شماره موبایل زیر جهت سفارش بازی تماس حاصل فرمایند.

- در صورت سفارش1-3 عدد بازی هزینه پیک به عهده خریدار می باشد.

- در صورت سفارش 4-10 عدد بازی هزینه پیک تا مبلغ 3000 تومان بر عهده فروشگاه است.

- در صورت سفارش بالای 10 عدد بازی هزینه پیک رایگان است.

(شماره موبایل 09123988470)

ممنون ولی آدرس درستش
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هست
اوه ببخشيد ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آدرس درستش pinata.ir هست ممنون كه گفتيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Altaiar
19-06-2009, 17:18
سلام چند تا سوال اداشتم متشكر ميشم من رو راهنمايي كنيد
1كدام درايو براي x360 از همه بهتر است؟
2كدام ريجن بهتره؟
3الان خريد يك پريميوم با برد جسپر با صرفه تره يا اليت با برد فالكون؟
4هارد 60 گيگ پريميوم كم نمياد؟(فيلم وعكس واينا... نميريزم اما بازيا رو ميريزم رو هارد)
5اگر ديسك هاي t-gateبخرم ولي بازيو روهارد نصب كنم به لنز دستگاه لطمه نميزنه؟
6ازكجا ميشه فهميد داشبورد جديد يا فیرمور جديد نصب شده ؟
7به نظر شما اين كارو بكنم ضرر نكردم

SamGun
19-06-2009, 17:22
فکر نکنم بازی کردن و نکردن ربطی به حال و هوای کشور داشته باشه!
کلا فکر میکردم xbox360 خیلی بیشتر از این مایه ها خفن باشه! ولی همچین آش دهن سوزی هم نیست!

والا راستش منم اول که خریدم یه جورایی همینطوری شده بودم . ولی وقتی یه ماه گذشت دیگه خیلی بهم حال میداد .الانم اگه وقت داشته باشم کمتر از 4 ساعت بازی نمیکنم!!!
ولی یه چیزیو هم بگم بازی کردن با تلویزیون Full HD خیلی لذت بخش تر از یه تلویزیون معمولی هست البته با اینچ بالا !!!!

farhad200
19-06-2009, 17:51
برای وصل شدن به لایو مشکل دارم.
معنی این ارور چی هست؟

W: 0000-000B
X: 0000-F009
Y: 0000-0000
Z: 0000-0000
ID: FFFF-FFFF

anf-b
19-06-2009, 19:14
والا راستش منم اول که خریدم یه جورایی همینطوری شده بودم . ولی وقتی یه ماه گذشت دیگه خیلی بهم حال میداد .الانم اگه وقت داشته باشم کمتر از 4 ساعت بازی نمیکنم!!!
ولی یه چیزیو هم بگم بازی کردن با تلویزیون Full HD خیلی لذت بخش تر از یه تلویزیون معمولی هست البته با اینچ بالا !!!!
این رو که کاملا موافقم!
ان شاالله تا چند روز دیگه یک تلویزیون hd با اینچ بالا میگیریم!

راستی دوستان من وقتی به live وصل شدم درسته که همچی ok بود ولی ارور NAT Problem میداد! این ارور رو وقتی میخوام با azures از تورنت چیزی دانلود کنم میده!
خیلی سرچ کردم ولی نتونستم کاری کنم این ارور درست بشه!
به نظر شما مشکل از کجاست؟
ممنون

saeed_cpu_full
19-06-2009, 19:23
معنی این ارور چی هست؟

ADSL داری ديگه ؟ منظورم اينه كه مودم رو مستقيم وصل كردی به ايكس باكس ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه اينطوريه اول اتصالات رو چك كن و بعدش هم IP هارو چك كن و اونا رو به صورت زير تغيير بده :
IP address: 192.168.0.2
Subnetmask: 255.255.255.0
gateway: 192.168.0.1

حالا دوباره تست كن ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه درست نشد تنظيمات IP و و ديگر تنظيمات رو روی Auto قرار بده و دوباره تست كن

اين دو تا كار رو بكن به احتمال زياد مشكلت حل ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farhad200
19-06-2009, 19:42
ADSL داری ديگه ؟ منظورم اينه كه مودم رو مستقيم وصل كردی به ايكس باكس ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه اينطوريه اول اتصالات رو چك كن و بعدش هم IP هارو چك كن و اونا رو به صورت زير تغيير بده :
IP address: 192.168.0.2
Subnetmask: 255.255.255.0
gateway: 192.168.0.1

حالا دوباره تست كن ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه درست نشد تنظيمات IP و و ديگر تنظيمات رو روی Auto قرار بده و دوباره تست كن

اين دو تا كار رو بكن به احتمال زياد مشكلت حل ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این کارا رو انجام دادم جواب نداد

saeed_cpu_full
19-06-2009, 19:57
این کارا رو انجام دادم جواب نداد

پس مطمئنا مشكلت از IP نيست
از چه شركتی سرويس اينترنت ميگيری ؟

Mah12
19-06-2009, 20:00
آخرین قیمت 3 مدل چنده؟
من رفته بودم اهواز
Arcade 230
Premium 300
elite 400
حالا تهران چنده؟ من تهرانم
جاسپر بهتر یا فالکون؟
ماجرا 1 چراغ جاسپر چیه؟
3 چراغ درمان داره؟ چقدر خرج داره؟
سپاس

farhad200
19-06-2009, 20:03
پس مطمئنا مشكلت از IP نيست
از چه شركتی سرويس اينترنت ميگيری ؟

..............fanava

saeed_cpu_full
19-06-2009, 20:16
آخرین قیمت 3 مدل چنده؟
من رفته بودم اهواز
Arcade 230
Premium 300
elite 400
حالا تهران چنده؟ من تهرانم
جاسپر بهتر یا فالکون؟
ماجرا 1 چراغ جاسپر چیه؟
3 چراغ درمان داره؟ چقدر خرج داره؟
سپاس
سلام دوست عزيز
قيمت ها زياد تفاوت نداره ... مثلا توی تهران هم با 400 هزار تومن يه Elite با برد جاسپر بهت ميدن

برد جاسپر خيلی بهتر هست درصد خرابی خيلی كمتری نسبت به فالكون داره
1 چراغه اگه به اين صورت باشه :
\ /
/ \

مربوط به مشكلات سخت افزاريه اين مشكل ميتونه در DVD Drive باشه يا در هارد ديسك يا ...
3 چراغ شدن درمان داره اما به احتمال زياد بعد از گذشت يه مدت از تعمير ، كنسول دوباره دچار مشكل ميشه ...
در مورد هزينه ی تعمير دستگاه های 3 چراغ شده اطلاع ندارم . ميتونی يه سر به سايت هايی كه ايكس باكس رو
تعمير ميكنن بزنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farhad200
19-06-2009, 20:30
کسی نیست جواب بده معنی این ارور چی هست به xbox live وصل نمیشه ؟

saeed_cpu_full
19-06-2009, 20:39
سلام چند تا سوال اداشتم متشكر ميشم من رو راهنمايي كنيد
1كدام درايو براي x360 از همه بهتر است؟
2كدام ريجن بهتره؟
3الان خريد يك پريميوم با برد جسپر با صرفه تره يا اليت با برد فالكون؟
4هارد 60 گيگ پريميوم كم نمياد؟(فيلم وعكس واينا... نميريزم اما بازيا رو ميريزم رو هارد)
5اگر ديسك هاي t-gateبخرم ولي بازيو روهارد نصب كنم به لنز دستگاه لطمه نميزنه؟
6ازكجا ميشه فهميد داشبورد جديد يا فیرمور جديد نصب شده ؟
7به نظر شما اين كارو بكنم ضرر نكردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تجربه ی خودم رو ميگم ... درايو ها زياد با هم فرق ندارن اصلا نبايد در اين مورد به حرف فروشنده ها گوش كرد ... در كل درايو Lite-on ( فكر كنم اين بود ) از بقيه از نظر كيفيت ساخت و صدا ، كمی بهتره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همه ريجن ها خوبن ... ببين تهيه ی بازيه كدوم ريجن برات راحت تره . من PAL دارم و مشكل خاصی ندارم و به موقع بازی‌ هام رو تهيه ميكنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اگه با كيفيت ميخوای پرميوم با برد جاسپر بگير
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فكر نكنم به شرط اينكه بازی رو كه تموم كردی از هارد پاكش كنی ( خودم 120 گيگابايت دارم كه 80 تومن خريدمش !! از فروشگاه پرتو هم خريدم )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] DVD Drive در حالت نصب بازی روی هارد باز هم DVD رو ميخونه ... در اين حالت به DVD Drive آسيب آنچنانی نميرسه ولی بهتره ديسك های‌ با كيفيت تر تهيه كنی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داشبورد های جديد يه بخش ساخت آواتار داره كه داشبورد قديمی نداره ... اگه ميخوای ايكس باكس بخری همونجا به فروشنده بگو داشبورد جديد و Firmware رو همونجا برات نصب كنه
اينم عكس داشبورد جديد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راستش منظورت رو نفهميدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اميدوارم جواب های كاملی رو گرفته باشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

anf-b
19-06-2009, 20:55
در مورد این داشبور جدید یک سوال داشتم! (new Exprinese of xbox360)

آیا امکانش هست ترتیب پروفایل ها رو عوض کرد؟
مثلا داداشم پروقایلش شماره 1 هست و واسه من شماره 2
داداشم جای دیگه دانشجوی و اصلا بازی نمیکنه و من مجبورم هر وقت دستگاه رو روشن میکنم حتما swich profile کنم!
آیا راهی براش هست؟

dogtag
19-06-2009, 20:56
معنی این ارور چی هست؟

4 تای اولش که مال Vector4 ه!
یعنی x و y و z معروف + w که تو بردار 4 بعدی هستند.
حالا ID هم خدا داند.

ولی فکر نمی کنم ربطی به اینترنت داشته باشه.

مشکل گرافیکی ه و احتمالاً نرم افزاری.

البته من از سخت افزار XBox360 هیچی نمی دونم!!! :27:

farhad200
19-06-2009, 21:03
4 تای اولش که مال Vector4 ه!
یعنی x و y و z معروف بعضافه w که تو بردار 4 بعدی هستند.
حالا ID هم خدا داند.

ولی فکر نمی کنم ربطی به اینترنت داشته باشه.

مشکل گرافیکی ه و احتمالاً نرم افزاری.

البته من از سخت افزار XBox360 هیچی نمی دونم!!! :27:

وقتی چیزی نمیدونی چرا نظر میدی؟

mac_world
19-06-2009, 21:12
یه سوال تو این چند روزه میتونید به لایو وصل شید

Elendil1
19-06-2009, 21:12
كسي از شيراز پريميوم جاسپر نخريده؟؟ اگه بخوام بگيرم از كجا بگيرم؟

SamGun
19-06-2009, 21:14
کسی نیست جواب بده معنی این ارور چی هست به xbox live وصل نمیشه ؟

تازه با این مشکل مواجه شدی یا اینکه اولین بار هست که میخوای به LIVE وصل بشی ؟؟

تو قسمت Test Xbox Live Connection تو کدوم مرحله این ارور رو میبینی ؟؟؟

Elendil1
19-06-2009, 21:15
وقتی چیزی نمیدونی چرا نظر میدی؟

عزيز ايشون جواب به شما دادن ، چرا اينجوري نوشتي؟

-----------------------------------------------------------------------------
قيمت پريميوم و الايت جاسپر تو شيراز كسي نميدونه؟؟ كجا داره؟

farhad200
19-06-2009, 21:15
تازه با این مشکل مواجه شدی یا اینکه اولین بار هست که میخوای به LIVE وصل بشی ؟؟

اولین بار هست که میخوام وصل شم

SamGun
19-06-2009, 21:26

داداشم جای دیگه دانشجوی و اصلا بازی نمیکنه و من مجبورم هر وقت دستگاه رو روشن میکنم حتما swich profile کنم!
آیا راهی براش هست؟

فکر کنم بشه ولی احتیاج به یک مموری کارت Xbox داری .اگه ترتیب قرار گرفتن پروفایل به زمان ساخت اونا باشه میتونی پروفایلها رو روی مموری کارت کپی کنی بعد از روی هارد دستگاهت پاکشون کنی .بعد دوباره از روی مموری کارت اول پروفایل خودتو کپی کنی و بعد واسه داداشتو .

saeed_cpu_full
19-06-2009, 21:30

آیا راهی براش هست؟

مگه وقتی كه ايكس باكس رو روشن ميكنی روی يه پروفايل خودش مياد ؟ آخه واسه من وقتی روشن ميكنم هيچ پروفايلی
انتخاب نميكنه و اولش خودم بايد با يه پروفايل Sign بشم

SamGun
19-06-2009, 21:30
اولین بار هست که میخوام وصل شم

خب .ولی نگفتی تو کدوم مرحله از Test Xbox Live Connection با این ارورر روبه رو میشی !!؟؟

farhad200
19-06-2009, 21:39
خب .ولی نگفتی تو کدوم مرحله از Test Xbox Live Connection با این ارورر روبه رو میشی !!؟؟

مرحله آخر یعنی دو مرحله اول وصل میشه ولی مرحله آخر گیر میده

SamGun
19-06-2009, 21:56
مرحله آخر یعنی دو مرحله اول وصل میشه ولی مرحله آخر گیر میده
مشکل از سرور LIVE هست چون مثل اینکه فقط شما نیستی که به این مشکل دچار شدی !!!
ممکنه از وضعیت اینترنت فعلی ایران هم باشه .
آهان راستی داشت یادم میرفت مدمت Ruoter داره ؟؟؟؟

anf-b
20-06-2009, 09:00
مگه وقتی كه ايكس باكس رو روشن ميكنی روی يه پروفايل خودش مياد ؟ آخه واسه من وقتی روشن ميكنم هيچ پروفايلی
انتخاب نميكنه و اولش خودم بايد با يه پروفايل Sign بشم
خودش اتوماتیک sign in میکنه!

saeed_cpu_full
20-06-2009, 09:50

بايد بشه يه كاری‌ كرد كه از اين حالت در بياد ... من ميرم با ايكس باكس ور برم شايد فهميدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

khatar_matar2020
20-06-2009, 10:58

باید بری تو تنضیمات پروفایل داداشت و auto sign in رو disable کنی و مال خودت رو enable کنی
:5:

generaltj
20-06-2009, 11:16
کسی میدونه کجا هارد 20g میفروشن؟قیمتش چنده؟
میخوام بدونم آرکید جاسپر با یه هارد بگیرم بهتره یا یه پرمیوم فالکون؟

salehvasaleh
20-06-2009, 11:23
سلام ببخشيد كسي ميدونه بازي كال آف جوارز كي مياد؟

saeed_cpu_full
20-06-2009, 11:37
سلام ببخشيد كسي ميدونه بازي كال آف جوارز كي مياد؟

سلام دوست عزيز
اين تاپيك در مورد كنسول X360 هست و بازی های اين كنسول هر كدوم تاپيك های جداگانه ای دارن
بازی Call Of Juarez توی‌ اين ماه يعنی‌ June ريليز ميشه :46:

saeed_cpu_full
20-06-2009, 12:03
باید بری تو تنضیمات پروفایل داداشت و auto sign in رو disable کنی و مال خودت رو enable کنی
:5:

من بخش Edit Profile رو زير و رو كردم اين چيزی كه تو ميگی رو پيدا نكردم !

J A V I D
20-06-2009, 12:46

اگه داشبورد جديد رو داري دكمه ايكس باكس وسط دسته رو بزن تنظيمات پروفايلش اونجاست كه اتوماتيك لوگين بشه يا نه !!!

saeed_cpu_full
20-06-2009, 13:57

اگه داشبورد جديد رو داري دكمه ايكس باكس وسط دسته رو بزن تنظيمات پروفايلش اونجاست كه اتوماتيك لوگين بشه يا نه !!!

دستت درست الان ديدم
من آخه رفتم Edit Profile از بخش لايوش رو ديدم تا بخش اديت آواتار !! :31:

resident_evil
20-06-2009, 14:11
کسی میدونه کجا هارد 20g میفروشن؟قیمتش چنده؟
میخوام بدونم آرکید جاسپر با یه هارد بگیرم بهتره یا یه پرمیوم فالکون؟

به هیچ وجه آرکید توصیه نمیشه ! شما صبر کن Permium Jasper بگیر ...

moozmar
20-06-2009, 14:28
سلام

من امروز بازی اویل 5 رو اجرا کردم...بعدش جاهایی که به صورت فیلم ه، وسط صفحه یه خطی ظاهر میشه(یه جورایی انگار کم میاره!!)
میخواستم ببینم مشکل از دستگاه یا تلویزیون؟؟ (تلویزیون هم سامسونگ سری 6ه!!)
سلام
مثکه سوالم دیده نشده!

//
یه سوال دیگه هم دارم!
صدای طبیعی کنسول رو چه جوری میشه فهمید که چقده؟؟
منظورم اینه که الان کنسول داره یه صدایی میده...رو چه حسابی میشه فهمید که این صدا، صدای عادیشه...یا اینکه صداش غیر طبیعیه!

anf-b
20-06-2009, 15:34

من همه جا رو گشتم و در بخش auto sing in فقط در مورد auto Live sing in و auto Microsoft Live Messenger sing in گذینه های enable و disable داره!
ممنون میشم بیشتر توضیح بدید!

generaltj
20-06-2009, 15:42
چه فرقی بین آرکید جاسپر و پرمیوم جاسپر هست resident_evil ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میگن آرکید نخر؟؟

resident_evil
20-06-2009, 15:57
چه فرقی بین آرکید جاسپر و پرمیوم جاسپر هست resident_evil ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میگن آرکید نخر؟؟

بزرگترین مشکل آرکید این هستش که هارد نداره و اگه شما نیاز به هارد داشته باشی هارد جدا قیمتش خیلی بالاست و دسته دوم هم پیدا نمیشه !

پس یا Permium بگیرید که هارد 60 گیگ داره یا اینکه Elite بگیرید که هارد 120 گیگ داره ! این نظر منه که بین Permium و Elite یکی رو انتخاب کنید ...

1987msb
20-06-2009, 16:00

سلام
الايت كاملترين پك x360 استكه هارد 120دارهو كابل hdmi داره.
آركيد فقط يه مموري 256 mb داره . بهتره يه پرميوم جاسپر بگيري هم قيمتش مناسبه و هم تقريبا كامله...:31:

generaltj
20-06-2009, 16:02
بزرگترین مشکل آرکید این هستش که هارد نداره و اگه شما نیاز به هارد داشته باشی هارد جدا قیمتش خیلی بالاست و دسته دوم هم پیدا نمیشه !

پس یا Permium بگیرید که هارد 60 گیگ داره یا اینکه Elite بگیرید که هارد 120 گیگ داره ! این نظر منه که بین Permium و Elite یکی رو انتخاب کنید ...

فروشگاه nextgen هارد داره.
در ضمن قیمتای پرمیوم جاسپر خیلی کاذبه.هر کی یه قیمت میگه.:41:

1987msb
20-06-2009, 16:07
فروشگاه nextgen هارد داره.
در ضمن قیمتای پرمیوم جاسپر خیلی کاذبه.هر کی یه قیمت میگه.:41:

دوست عزيز بهتره از فتحي بگيري . چون منصف تره...!

saeed_cpu_full
20-06-2009, 16:11

فرقی بين ايكس باكس نيست فقط توی‌محتويات داخل جعبش هست

محتويات جعبه مدل Arcade :

محتويات جعبه مدل Premium :

همونطور كه ميبينيد پرميوم يه پورت hdmi داره و همچنين يه هدست و يه هارد كه آركيد فاقد اين دو هست
اگر شما آركيد بخريد مجبوريد هارد هم تهيه كنيد ... واسه همين نويد گفته پرميوم بخريد
البته من خودم آركيد خريدم با هارد 120 گيگ كه جمعا شد 380 هزار تومن !!

1987msb
20-06-2009, 16:27
سلام
الان قيمت vga box و مبدل دو سر ماده چنده؟:46:

generaltj
20-06-2009, 16:30
من زنگ nextgen گفت هار 20 بدون پک 40-45 با پک 50-60 پس نتیجه میگیریم:آرکید+هارد 20 ارزون تر از پرمیوم جاسپر

J A V I D
20-06-2009, 16:32
آركيد هارد نداره ، پريموم هارد داره ! فرق خيلي زيادي بينشون نيست ! البته الان هارد خيلي مهم شده تو ايكس باكس چون بازي ها رو مي شه ريخت رو هارد و از اونجا اجرا كرد وگرنه زماني كه من ايكس باكس گرفتم از اين داستانا نبود همه مي رفتن آركيد مي خريدن از جمله خودم كه آركيد دارم هاردم بعدا كه اينجوري شد گرفتم !

من همه جا رو گشتم و در بخش auto sing in فقط در مورد auto Live sing in و auto Microsoft Live Messenger sing in گذینه های enable و disable داره!
ممنون میشم بیشتر توضیح بدید!
والا من واسه امتحان هام اومدم شهرستان ، ايكس باكسم دم دست نيست دقيق توضيح بدم ! ولي وقتي تو داشبورديد دكمه ايكس باكس رو بزنيد اونجاست هست تا جايي كه يادمه !!!

resident_evil
20-06-2009, 16:33
من زنگ nextgen گفت هار 20 بدون پک 40-45 با پک 50-60 پس نتیجه میگیریم:آرکید+هارد 20 ارزون تر از پرمیوم جاسپر

Permium هارد 60 گیگ داره

1987msb
20-06-2009, 16:34

دوست عزيز كابل آركيد تا 720 بيشتر تصوير نميده ولي كابل پرميوم تا 1080iهم تصوير ميده.

undr
20-06-2009, 16:51
اقا الایت جسپر تو ایران اومده؟

generaltj
20-06-2009, 16:54
بابت راهنمایی هاتون ممنون!!!!!!!!!!

1987msb
20-06-2009, 17:01
اقا الایت جسپر تو ایران اومده؟

آره.
جاسپرش رو هم nextgen داره. فكر كنم 400 تومن.فتحي هم فالكوشو داره 350.