PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128

SamGun
19-05-2009, 02:28
من که گفتم همش یکیه !!!!!
این مطلب رو به خاطر این گفتم که اکثر فروشنده ها اینطوری سره مردم رو گول میمالن .
شما میدونی اصلا مکانیسم خمیر سیلیکون چیه که میگی آب میشه ؟؟؟؟؟!!!!!
برادر من خودت داری میگی خمـــــــیـــــــــــــــ ـر ســــــــــــیـــــــــــ ـــلیکون !!! روغن جامد نمالیدن که !؟!؟!؟

Terova
19-05-2009, 02:46
من که گفتم همش یکیه !!!!!
این مطلب رو به خاطر این گفتم که اکثر فروشنده ها اینطوری سره مردم رو گول میمالن .
شما میدونی اصلا مکانیسم خمیر سیلیکون چیه که میگی آب میشه ؟؟؟؟؟!!!!!
برادر من خودت داری میگی خمـــــــیـــــــــــــــ ـر ســــــــــــیـــــــــــ ـــلیکون !!! روغن جامد نمالیدن که !؟!؟!؟

دیدم گفتین که همش یکیه و این کاملا درست هست.. ولی من همونطور که نقل کردم منظورم قسمت اول حرفهای شما بود..

من کی گفتم آب میشه.!!! این مطلبو تعمیرکار ها تایید کرده بودن.. بعد اگر هم متوجه شده باشی جنس خمیری که برای 360 استفاده شده اصلا جالب نیست و خیلی از تعمیر کار ها اول خمیر رو تعویض میکنن.

SamGun
19-05-2009, 08:29
آره عزیز حرفت درسته ولی این قضیه مربوط به مدلهای Launch و zephyer است که از خمیر سیلیکون های Brown استفاده کرده بودن که از مدل Falcon به بعد خمیر رو عوض کردن و از خمیر AE یا همون austerlits electronic استفاده کردن

moozmar
19-05-2009, 13:47
سلام

یکی میشه لطف کنه و بگه بن شدن کنسول یعنی چی؟
و اینکه وقتی کنسول بن میشه، چه امکاناتی رو از دست میدیم؟
و چه جوری میشه که کنسول بن میشه و راه جلوگیری از بن شدن چیه؟

resident_evil
19-05-2009, 14:00
سلام

یکی میشه لطف کنه و بگه بن شدن کنسول یعنی چی؟
و اینکه وقتی کنسول بن میشه، چه امکاناتی رو از دست میدیم؟
و چه جوری میشه که کنسول بن میشه و راه جلوگیری از بن شدن چیه؟

شما وقتی به Live وصل بشی و بخوای Online بازی کنی این امکان هستش که MS شمارو شناسایی کنه و بنتون کنه !
شما بن بشی دیگه نمیتونی به Live وصل بشی ! فقط میتونی Single بازی کنی !
برای جلوگیری از بن شدن هم میشه از Stealth Patch استفاده کرد که تا حدود زیادی به بن نشدن شما کمک میکنه !

moozmar
19-05-2009, 14:08
شما وقتی به Live وصل بشی و بخوای Online بازی کنی این امکان هستش که MS شمارو شناسایی کنه و بنتون کنه !
شما بن بشی دیگه نمیتونی به Live وصل بشی ! فقط میتونی Single بازی کنی !
برای جلوگیری از بن شدن هم میشه از Stealth Patch استفاده کرد که تا حدود زیادی به بن نشدن شما کمک میکنه !
ممنون از جوابتون

یه چیزی
این بن شدن تا وقتیکه که بازی اوریجینال رو نداشته باشیم؟
منظورم اینه که اگه بعد از بن شدن، از بازی اوریجینال استفاده کنیم...دستگاه از بن شدن خارج میشه؟

resident_evil
19-05-2009, 14:32
ممنون از جوابتون

یه چیزی
این بن شدن تا وقتیکه که بازی اوریجینال رو نداشته باشیم؟
منظورم اینه که اگه بعد از بن شدن، از بازی اوریجینال استفاده کنیم...دستگاه از بن شدن خارج میشه؟

نه دیگه شما کنسولت به طور کامل بن میشه و هیچ راه برگشتی نیست !
البته یکی بود میگفت میشه از حالت بن خارج کرد و خرجش هم بالاس ! اما نمیدونم حقیقت داشت یا نه که فکر نمیکنم حقیقت داشته باشه !

m_r1986
19-05-2009, 15:21
با سلام خدمت دوستان عزیز ...

من مانیتور "17 رو فروختم 100 تومان هم گذاشتم روش میخوام یدونه "22 (Full HD) بخرم هدف اصلیم وصل کردن به xbox هستش تا کلی حالشو ببرم :دی ... به نظر شما چه مانیتوری بگیرم؟؟؟؟

mehdi_360
19-05-2009, 16:15
شما بدون معطلی برو و w2261v lg رو بگیر تا حالا هر کسی خریده راظی بوده من هم یه دونه خریدم فوق العاده بود ولی دادمش به پسر خالم...دوباره میخوام برم بخرم....

m_r1986
19-05-2009, 16:50
شما بدون معطلی برو و w2261v lg رو بگیر تا حالا هر کسی خریده راظی بوده من هم یه دونه خریدم فوق العاده بود ولی دادمش به پسر خالم...دوباره میخوام برم بخرم....

من مانیتوری که داشتم LG W1752s بودش با کابل VGA وصل میکردم و 2 تا فیش داشت به رنگ سفید و قرمز که میزدم به پشت اسپیکر صدا رو این مدلی دریافت میکردم ... حالا با این LG W2261v با کابل HDmi چه مدلی باید صدا دریافت کنم؟؟؟؟

SamGun
19-05-2009, 16:50
ممنون از جوابتون

بعد از بن شدن، از بازی اوریجینال استفاده کنیم...دستگاه از بن شدن خارج میشه؟

تنها راه خارج کردن دستگاه از حالت بن فقط عوض کردن شماره سریال اون هست .که اونم هیچ بنی بشری هنوز نتونسته این کارو بکنه.

mehdi_360
19-05-2009, 16:54
خوب شما با کابل اچ دی ام آی وصل میکنی با مانیتور و اون فیش صدا رو هم میزنی با ورودی اسپیکر
به همین راحتی...

amaranth_silent
19-05-2009, 17:52
سلام دوستان خوبم لطف کنیید منو راهنمایی کنید از کجا میتونم xbox با برد جاسپر با نازلترین قیمت بگیرم(زیر 250 تومن)

omid2800
19-05-2009, 17:53
با سلام خدمت دوستان عزیز ...

من مانیتور "17 رو فروختم 100 تومان هم گذاشتم روش میخوام یدونه "22 (Full HD) بخرم هدف اصلیم وصل کردن به xbox هستش تا کلی حالشو ببرم :دی ... به نظر شما چه مانیتوری بگیرم؟؟؟؟
:27:ای عزیز به فکر مانیتور نباش من t220 دارم به درد نمی خوره تصویر توش لرزش داره شما برو یک 29 hd بگیر البته با ورودی hdmi یا برو lcd tv بگیر.مانیتور برای این کار ساخته نشده (دلیلش هم اینکه مانیتور هرتزش بالاست و با هرتز 60 xbox پر پر میزنه) موفق باشی:10:

سلام دوستان خوبم لطف کنیید منو راهنمایی کنید از کجا میتونم xbox با برد جاسپر با نازلترین قیمت بگیرم(زیر 250 تومن)
من از توپ خونه پاساژ لباف زیر زمین دست چپ اسمشو یادم نیست قبل از عید گرفتم 260 فکر کنم الان پایین تر باشه در ضمن اگه آداپتورش 175 بود نگران نباش همین موفق باشی.................:40:

SamGun
19-05-2009, 18:34
:27:ای عزیز به فکر مانیتور نباش من t220 دارم به درد نمی خوره تصویر توش لرزش داره شما برو یک 29 hd بگیر البته با ورودی hdmi یا برو lcd tv بگیر.مانیتور برای این کار ساخته نشده (دلیلش هم اینکه مانیتور هرتزش بالاست و با هرتز 60 xbox پر پر میزنه) موفق باشی:10:

دوست عزیز t220 بخاطره اینکه اندازه صفحه اش 16:10 هست به درد بازی با xbox نمیخوره ولی 2261 اندازش 16:9 هست و هیچ مشکلی با 360 نداره.
اون پرپری هم که شما میگید اصلا اونقدر نیست که به چشم بیاد !!
xbox 360 در دو فرکانس بیشتر کار نمیکنه ,یکی 56 هرنز و دیگری 60 هرتز هست که با مانیتور 2261 هماهنگی کامل رو داره.

moozmar
19-05-2009, 20:20
نه دیگه شما کنسولت به طور کامل بن میشه و هیچ راه برگشتی نیست !
البته یکی بود میگفت میشه از حالت بن خارج کرد و خرجش هم بالاس ! اما نمیدونم حقیقت داشت یا نه که فکر نمیکنم حقیقت داشته باشه !
ممنون از جواب
خوب اینجوری یعنی هر لحظه امکان داره که بن بشه کنسول!

الان تو این سایت..کیا کنسولشون بن شده؟؟

SamGun
19-05-2009, 21:03
ممنون از جواب
خوب اینجوری یعنی هر لحظه امکان داره که بن بشه کنسول!

الان تو این سایت..کیا کنسولشون بن شده؟؟

بله هر لحظه امکان بن شدن کنسول هست اما این زمانی امکان پذیره که شما در حال بازی کردن در محیط LIVE باشید

siavash2death
20-05-2009, 00:26
دوستان کسانی که کامل اطلاع دارند جوابم رو بدن.
اول اینکه حدود 2-3 روزی هستش که xbox گرفتم.ولی جاسپر گیرم نیومد.مجبور شدم پریمیوم با برد فالکون بخرم!!
اول اینکه آیا خیلی ضرر کردم و اینکه خیلی تفاوتشون بالاست یا نه؟
دوم اینکه بدون فن و با این مدل چند ساعت پشت سر هم می تونم ازش استفاده کنم؟چون فروشنده اش گفته 3-4 ساعت.یه جورایی من رو از 3 چراغه شدن ترسونده!!
سوم اینکه آیا در موقع بودن دیسک بازی در درایوش راه دیگه برای باز کردن درایو به جز زدن دکمه open روی خود دستگاه راهی داره؟
و چهارم اینکه آیا امکانش هست بازیهایی که به صورت دمو و یا مدت دار در خود دستگاه وجود داره رو full و نامحدودش بکنم؟
اگه آره چجوری؟
باز هم می گم.خواهشا کسایی که اطلاع و تجربه اش رو دارند راهنماییم کنند.
ممنون از همگی دوستان.

resident_evil
20-05-2009, 00:38
اول اینکه حدود 2-3 روزی هستش که xbox گرفتم.ولی جاسپر گیرم نیومد.مجبور شدم پریمیوم با برد فالکون بخرم!!
دوم اینکه بدون فن و با این مدل چند ساعت پشت سر هم می تونم ازش استفاده کنم؟چون فروشنده اش گفته 3-4 ساعت.یه جورایی من رو از 3 چراغه شدن ترسونده!!
سوم اینکه آیا در موقع بودن دیسک بازی در درایوش راه دیگه برای باز کردن درایو به جز زدن دکمه open روی خود دستگاه راهی داره؟
و چهارم اینکه آیا امکانش هست بازیهایی که به صورت دمو و یا مدت دار در خود دستگاه وجود داره رو full و نامحدودش بکنم؟
اگه آره چجوری؟
ممنون از همگی دوستان.

والا تجربه نشون داده که فالکون هم چیز بدی نیست ! من خودم با فالکون روزی 6 7 ساعت هم بازی میکنم ! البته الان یه مدت هستش که کم شده !
شما که هر روز مسلما نمیشینی پای بازی ! بالاخره درسی کاری چیزی ! به نظر من هرچی بیشتر ازش بترسی و بهش فکر کنی سریع تر میاد سراغ خودتو گنسولت !
اصلا ضرر نکردی ! اتفاقا بدون فن کنسولت بیشتر دووم میاره ! چون فن ها معمولا ضرر هم دارن ! به کنسول فشار میارن !
نه تنها راه بار کردن درایو کنسول وقتی که دیسک توش هستش همونه ! بازی های Arcade که روی XBL قرار میکیرنو
میشه به صورت Trial دانلود کرد Free هم هستن ! برای اینکه Full بشن باید شما Microsoft Point بخری و بعد اون بازی رو به صورت Full دانلود کنی !

SamGun
20-05-2009, 00:52
اگه آره چجوری؟
ممنون از همگی دوستان.

سلام .
مبارک باشه ایشالا 10 سال باهاش بازی کنی.
اگه میگشتی و جاسپر گیر میاوردی خیلی بهتر بود چون دیگه 3 چراغه شدن رو از ذهنت پاک میکرد !!!
البته فرق این دو مادربورد فقط تو پردازنده ی گرافیک (GPU) هست که در فالکون 90 نانومتری و در جاسپر 65 نانومتری هست.
تو تکنولوژی 90 نانومتری دما بین 65 تا 85 یا حتی 90 میشه ولی تو 65 نانومتری دما بین 40 تا 50 میشه !!! خودت مقایسه کن؟!؟!؟!
نه اینتر کولر (فن اضافی) نه water cooler (سیستم سرمایشی آبی) نه هیچ چیزه دیگری نمیتونه به اندازه ی فن خود دستگاه کار تهویه رو انجام بده.شما میتونی با 12 ولت کردن فنهای خود دستگاه حداکثر گردش هوا رو داشته باشی.البته 12 ولت کردن فنها صدای اونها رو خیلی زیاد میکنه و اذیت میشی.
من روزی 5 تا 6 ساعت بازی میکنم مادربورد دستگاهمم فالکون هست.فقط باید هر 2 ساعت از بازی بیای بیرون و حدود 20 دقیقه تو داشبورد بمونی تا گرمای اضافی خارج بشه .
نه فعلا راه دیگه ای برای خارج کردن دیسک به غیر از دکمه ی eject وجود نداره.
بازیهای دمو رو هم میتونی همونجوری که آقای resident evil گفت عمل کنی

siavash2death
20-05-2009, 01:20
ممنون از دوستان عزیز.این پوینتی که گفتید قضیه اش چیه؟یعنی من از همین اکانتی که گفته شده بود 1 ماهه رایگان نمی تونم استفاده کنم و فولش کنم؟اصلا کلا باید چیکار کنم؟کلا در مورد ایکس باکس در حد آک آک هستم!یعنی اطلاعات چندانی ندارم!!

در مورد حرفتون من ممکنه برام پیش بیاد که هر روز بتونم بازی کنم!!چون با اینکه دانشگاهی هستم ولی درسهام اون طور سنگین نیستند که بخوان 1 روز کامل من رو علاف کنند!!
شما گفتید 6-7 ساعت هم بازی کردید.آیا مثل دوست پایینی که لطف کردند و جواب دادند شما هم هر دو ساعت یه بار می رید توی داشبورد تا خنک بشه؟چون به نظرم این طوری خیلی ضایع هستش!!می دونم مقایسه درستی نیست!ولی یه فامیلمون که یه پسر بچه است با ps2 اش حداقل پشت سر هم تا 4 ساعت کار می کنه!!اون وقت xbox که جدیدتر و پیشرفته تر هستش باید این طوری باشه؟
چون بعضی بازیها که سیو ندارند چی؟این طوری که بازیش رو نه می شه سیو کنی و نه درست و حسابی از یه بازی لذت می بری!!

خواهشا یه چند تا بازی خیلی قشنگ هم بهم معرفی کنید.من خودم fifa09 رو گرفتم با cod 4.
البته اول 5 رو گرفته بودم.ولی متاسفانه به سیستمم نخورد!!یعنی خورد ها!تا 3 تا مرحله اش رو بیشتر نتونستم برم و روی هارد هم نصب نمی شد!!
و اینکه اگه بازی رو روی هاردش نصب کنم دمای دستگاه حدودا چقدر هستش!!!

خلاصه دوستان.شرمنده.من خیلی اطلاعات ندارم و می خوام یه سری موارد رو اطلاع داشته باشم تا سریع به مشکل بر نخورم!
چون همین xbox رو هم به زور قسط و بدبختی و فلان تونستم بخرم!!

Terova
20-05-2009, 01:46
ممنون از دوستان عزیز.این پوینتی که گفتید قضیه اش چیه؟یعنی من از همین اکانتی که گفته شده بود 1 ماهه رایگان نمی تونم استفاده کنم و فولش کنم؟اصلا کلا باید چیکار کنم؟کلا در مورد ایکس باکس در حد آک آک هستم!یعنی اطلاعات چندانی ندارم!!

در مورد حرفتون من ممکنه برام پیش بیاد که هر روز بتونم بازی کنم!!چون با اینکه دانشگاهی هستم ولی درسهام اون طور سنگین نیستند که بخوان 1 روز کامل من رو علاف کنند!!
شما گفتید 6-7 ساعت هم بازی کردید.آیا مثل دوست پایینی که لطف کردند و جواب دادند شما هم هر دو ساعت یه بار می رید توی داشبورد تا خنک بشه؟چون به نظرم این طوری خیلی ضایع هستش!!می دونم مقایسه درستی نیست!ولی یه فامیلمون که یه پسر بچه است با ps2 اش حداقل پشت سر هم تا 4 ساعت کار می کنه!!اون وقت xbox که جدیدتر و پیشرفته تر هستش باید این طوری باشه؟
چون بعضی بازیها که سیو ندارند چی؟این طوری که بازیش رو نه می شه سیو کنی و نه درست و حسابی از یه بازی لذت می بری!!

خواهشا یه چند تا بازی خیلی قشنگ هم بهم معرفی کنید.من خودم fifa09 رو گرفتم با cod 4.
البته اول 5 رو گرفته بودم.ولی متاسفانه به سیستمم نخورد!!یعنی خورد ها!تا 3 تا مرحله اش رو بیشتر نتونستم برم و روی هارد هم نصب نمی شد!!
و اینکه اگه بازی رو روی هاردش نصب کنم دمای دستگاه حدودا چقدر هستش!!!

خلاصه دوستان.شرمنده.من خیلی اطلاعات ندارم و می خوام یه سری موارد رو اطلاع داشته باشم تا سریع به مشکل بر نخورم!
چون همین xbox رو هم به زور قسط و بدبختی و فلان تونستم بخرم!!

یک لیستی تو محیط XBL هست (همون جای که وصل میشه به لایو) که در اون لیست تمام چیزهای که میتونی از لایو بگیری وجود داره و روبروشون هم نوشته که این چیزی که میخوای بگیری احتیاج به چقدر MP داره یا کلا FREE هست..

یعنی مثلا مینویسه برای دانلود فلان بازی شما احتیاج به 400 MP داری..

MP هم واحد پول XBL هست که باید به صورت کارت بخری و کدشو وارد دستگاه کنی (مثل شارژ ایرانسل)

XBOX مشکل داره و نمیشه زیاد بهش فشار اورد در مورد بازی کردن هم بهترین راه اینه که شما به دستگاه استراحت بدی یعنی هر چندساعت که بازی می کنی یک ساعت خاموشش کنی..

البته این بهترین شیوع بود من کسانی رو میشناسم که 15 ساعتم پشت سر هم بازی کرده و مشکلی نداشته..(البته یکی هم بود بعد از 12 ساعت بازی کردن دستگاهش سوخت) خود من هم 5 ساعت پشت سر هم بازی کردم..

بازی هم زیاد هست اما شما HALO 3 و GEOW1.2 رو بازی کن که خیلی عالی هستند ASSASSINS و GTAIV و NINJA GAIDEN 2 و .. هم هستند..

دما زیاد مهم نیست مهم اینه که با ریخت بازی رو هارد عمر کنسولت رو بالا میبری..

هر سئوالی داری بپرس که کامل از همه چیز مطلع بشی..

siavash2death
20-05-2009, 01:47
یه سوال دیگه دوستان.بازی نسبتا جدید gta هم برای ایکس باکس موجود هست یا فقط برای pc هستش؟

این gow بازی استراتژی هستش؟من بیشتر از بازیهای اول شخص خوشم میاد.بازیهای مثل gta که نمی دونم چندم شخص می شه هم جالب هستش!!
می خوام بدونم حداکثر چند ساعت پشت سرهم می شه بازی کرد؟که سقفش دستم بیاد!البته نه با سوختن دستگاه!
اگه امکان داره بازیهای بیشتری رو معرفی کنید.ممنون می شم.شما هم عقیده دارید که دستگاه بدون اینتر کولر بیشتر عمر می کنه؟

saeed_cpu_full
20-05-2009, 06:40
این gow بازی استراتژی هستش؟من بیشتر از بازیهای اول شخص خوشم میاد.بازیهای مثل gta که نمی دونم چندم شخص می شه هم جالب هستش!!
می خوام بدونم حداکثر چند ساعت پشت سرهم می شه بازی کرد؟که سقفش دستم بیاد!البته نه با سوختن دستگاه!
اگه امکان داره بازیهای بیشتری رو معرفی کنید.ممنون می شم.شما هم عقیده دارید که دستگاه بدون اینتر کولر بیشتر عمر می کنه؟

GeOW استراتژي نيست ... سوم شخصه ... حداكثر نداره من 7 ساعت بازي كردم كنسول هيچي نشده رفيقم 2 ساعت
بازي كرد سه چراغه شده ... معلوم نيست ولي من پيشنهاد ميكنم حداكثر 3 ساعت بازي كن بعدش 1 ساعت به كنسول استراحت بده دوباره اگه خواستي 3 ساعت ديگه بازي كن

M i L @ D
20-05-2009, 07:32
دوستان الان بهترین مدل XBox 360 چیه و قیمتش چقدره ؟!!

اگه میشه کمی هم توضیح درموردش بدین ... ممنون !

halflife g
20-05-2009, 09:39
دوستان الان بهترین مدل XBox 360 چیه و قیمتش چقدره ؟!!

اگه میشه کمی هم توضیح درموردش بدین ... ممنون !

xb360 سه تا مدل داره که ارکید(بدون هارد و سفید رنگ) پرمیوم(با هارد 60 gig و اون هم سفید) و الیت(هارد 120 gig و سیاه رنگ) و کمی هم تفاوت در وسایل جانبی.

برتری این مدلها بیشتر به جیب شما مربوط میشه ولی بیشتر از همه پرمیوم توصیه میشه .

یکی هم اینکه حتما اون xb360 که میخرین بردش جاسپر باشه و حد الامکان فالکون نباشه چون جاسپر از بعضی جهات از فالکون بهتر هستش و تازه تر هم هستش

M i L @ D
20-05-2009, 09:54
xb360 سه تا مدل داره که ارکید(بدون هارد و سفید رنگ) پرمیوم(با هارد 60 gig و اون هم سفید) و الیت(هارد 120 gig و سیاه رنگ) و کمی هم تفاوت در وسایل جانبی.برتری این مدلها بیشتر به جیب شما مربوط میشه ولی بیشتر از همه پرمیوم توصیه میشه .

خب با این لحاظ الیت از همه بهتره ... چرا شما پرمیوم رو توصیه میکنید ؟:11:

جیب من هم فعلا تا 400 تومن هستش،البته شاید بیشتر هم بشه... :46:

حالا در کل بهترین مدل XBox360 چیه و قیمتش چقدره ؟ ( همین پرمیوم هست ؟ )

:10:

halflife g
20-05-2009, 10:24
خب با این لحاظ الیت از همه بهتره ... چرا شما پرمیوم رو توصیه میکنید ؟:11:

جیب من هم فعلا تا 400 تومن هستش،البته شاید بیشتر هم بشه... :46:

حالا در کل بهترین مدل XBox360 چیه و قیمتش چقدره ؟ ( همین پرمیوم هست ؟ )

:10:

بله خوب اگه شما امکانش رو دارین اونوقت الیت از همش بهتره ولی خوب هارد 120 واسه الیت کمی زیاده و معمولا هارد 60 پرمیوم کافیه و یه علت دیگه هم داره که پایین نوشتم.

در کل شما باید برید سراغ برد جاسپر که اون هم فعلا در ایران ارکیدش هست(250 تا 270 تومان) و تا چند روز دیگه فک کنم پرمیومش هم خواهد اومد که اونوقت حتما پرمیوم با برد جاسپر توصیه میشه که اون هم قیمتش 20 30تومان از ارکیدش بیشتر هستش.

اگر هم خواستین حتما الیت بخرین باید برین سراغ برد فالکونش که اون هم چندان توصیه نمیشه وقیمتش هم در حدود 350 تا 380 هستش.

siavash2death
20-05-2009, 10:49
GeOW استراتژي نيست ... سوم شخصه ... حداكثر نداره من 7 ساعت بازي كردم كنسول هيچي نشده رفيقم 2 ساعت
بازي كرد سه چراغه شده ... معلوم نيست ولي من پيشنهاد ميكنم حداكثر 3 ساعت بازي كن بعدش 1 ساعت به كنسول استراحت بده دوباره اگه خواستي 3 ساعت ديگه بازي كن

دوست عزیز.مگه می شه؟من یه بار تا 4-4/30 ساعت هم بازی کردم.الان می گی تا چقدر می تونم بازی کنم؟!:31:

M i L @ D
20-05-2009, 11:08
بله خوب اگه شما امکانش رو دارین اونوقت الیت از همش بهتره ولی خوب هارد 120 واسه الیت کمی زیاده و معمولا هارد 60 پرمیوم کافیه و یه علت دیگه هم داره که پایین نوشتم.

در کل شما باید برید سراغ برد جاسپر که اون هم فعلا در ایران ارکیدش هست(250 تا 270 تومان) و تا چند روز دیگه فک کنم پرمیومش هم خواهد اومد که اونوقت حتما پرمیوم با برد جاسپر توصیه میشه که اون هم قیمتش 20 30تومان از ارکیدش بیشتر هستش.

اگر هم خواستین حتما الیت بخرین باید برین سراغ برد فالکونش که اون هم چندان توصیه نمیشه وقیمتش هم در حدود 350 تا 380 هستش.

پس با این حساب بهتره من یه مدت وایسم تا مدل پرمیوم با برد جاسپر بیاد ... :46:

خیلی ممنون دوست عزیز واسه راهنمایی ! :11:

SamGun
20-05-2009, 11:55
من پری روز 9 ساعت یه بند بازی کردم !!!
ولی خب مشکل اینجاس که بازی تا این ساعت یه ریسک به حساب میاد.
شما اگه بتونی الیت بگیری که معرکه میشه چون هرچی که بخوای تو جعبه ی دستگاه وجود داره

دوست عزیز.مگه می شه؟من یه بار تا 4-4/30 ساعت هم بازی کردم.الان می گی تا چقدر می تونم بازی کنم؟!:31:
این دوستمون درست میگه این اتفاق افتاده.
شما بشین 5 ساعت یه بند بازی کن ولی اینو یادت نره که

هیچ وقت در زمان استراحت کنسول اونو خاموش نکن و بزار تو داشبورد بمونه

m_r1986
20-05-2009, 12:12
خوب شما با کابل اچ دی ام آی وصل میکنی با مانیتور و اون فیش صدا رو هم میزنی با ورودی اسپیکر
به همین راحتی...

شرمنده آقا من یه ذره 2زاریم کجه :27: اونم واسه اینه که از نزدیک این کابل و ندیدم و تو گوگل هم عکسشو سرچ میکنم کابلش فیش صدا نداره ... حالا شما با عکس میتونی حالیمون کنی :31:

siavash2death
20-05-2009, 12:37
این دوستمون درست میگه این اتفاق افتاده.
شما بشین 5 ساعت یه بند بازی کن ولی اینو یادت نره که

هیچ وقت در زمان استراحت کنسول اونو خاموش نکن و بزار تو داشبورد بمونه

منظورت اینه که سریع خاموشش نکنم؟چقدر بذارم توی داشبورد بمونه؟یه سوال دیگه.کسی که ازش ایکس باکس رو خریدم برام یه شخصیت رو انتخاب کرد.حالا چجوری می تونم عوضش کنم؟:40::8:

Elendil1
20-05-2009, 12:41
چند تا سوال::

يه Xbox ميخواستم كه ::
دسيته ي بيسيم + پورت HDMI داشته باشه ، هست؟؟ارزون ترينش لطفا!!
2- نياز به فن هست يا نه؟؟ اگر هست چند فنش ؟؟
3-بازيهاش الان چنده(تو شيراز)
4- تا چند سال ديگه براي XboX 360 بازي مياد ؟؟؟
ممنون!!

راستي جريان اينكه ميگن داغ ميكنه ، چيه؟

SamGun
20-05-2009, 13:09
منظورت اینه که سریع خاموشش نکنم؟چقدر بذارم توی داشبورد بمونه؟یه سوال دیگه.کسی که ازش ایکس باکس رو خریدم برام یه شخصیت رو انتخاب کرد.حالا چجوری می تونم عوضش کنم؟:40::8:

آره نباید دستگاه رو سریع خاموش کنید.20 دقیقه کافیه و بعد میتونید خاموش کنید
شما میری تو پنجره ی MY Xbox و بعد میری صفحه ی دوم .گزینه ی Customize avator رو بزن بعد هر طور دوست داری خودت عوضش کن.

چند تا سوال::

يه Xbox ميخواستم كه ::
دسيته ي بيسيم + پورت HDMI داشته باشه ، هست؟؟ارزون ترينش لطفا!!
2- نياز به فن هست يا نه؟؟ اگر هست چند فنش ؟؟
3-بازيهاش الان چنده(تو شيراز)
4- تا چند سال ديگه براي XboX 360 بازي مياد ؟؟؟
ممنون!!
1-شما باید مدل Elite رو تهیه کنی که حدود 380 تومن واست درمیاد
2-نه خود کنسول 2 تا فن 8 سانتی متری داره که جوابگوی گرمای کنسول هست.
3-باید سوال کنی ولی فکر نمیکنم بیشتر از 5 هزار تومن باشه
4-حالا حالا ها خیلی جا داره.هنوز که هنوزه داره واسه ps1 بازی میاد چه برسه به xbox 360
جریانه داغ کردنش هم اینه که اگه خیلی زیاد با دستگات بازی کنی ترتیبش داده میشه و میسوزه که دیگه الان با اومدن بورد جاسپر این قضیه منتفی شده

Elendil1
20-05-2009, 13:23
جریانه داغ کردنش هم اینه که اگه خیلی زیاد با دستگات بازی کنی ترتیبش داده میشه و میسوزه که دیگه الان با اومدن بورد جاسپر این قضیه منتفی شده

جاسپر چيه؟؟ من خيلي ميخوام كار كنم d: . اين جاسپر چجوريه؟؟

anf-b
20-05-2009, 13:31
آقایون یک سوال واسم پیش اومده؟!؟!؟
اصلا در دبی پرمیوم جاسپر وجود خارجی داره؟؟
اگه امکانش هست از دوستان یا آشنایانتون بپرسید !
این عمو ما رو 1 ماه و نیمه که معطل کرده!
عجب حکایتی شده این xbox360 واسه ما

halflife g
20-05-2009, 13:48
آقایون یک سوال واسم پیش اومده؟!؟!؟
اصلا در دبی پرمیوم جاسپر وجود خارجی داره؟؟
اگه امکانش هست از دوستان یا آشنایانتون بپرسید !
این عمو ما رو 1 ماه و نیمه که معطل کرده!
عجب حکایتی شده این xbox360 واسه ما

هستش عزیز فروشگاه فتحی هم گفته تا 4 5 روز دیگه میاره

SamGun
20-05-2009, 13:57
جاسپر چيه؟؟ من خيلي ميخوام كار كنم d: . اين جاسپر چجوريه؟؟

کنسول xbox 360 تا حالا چندین بار از نظر کیفیت ساختاری ویرایش شده که هر دفعه با یک نام وارد بازار شده است.
در حال حاظر آخرین و بهترین اصلاحات در جاسپر صورت گرفته.
شما وقتی میخوای بری Xbox360 بگیری باید بگی که با بورد(مادربورد) جاسپر میخوام.
به اینجا یه سر بزن همه چی دستگیرت میشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ali_ranger22
20-05-2009, 13:57
برو بچز خبر ZuneX توی گیم اسپات رو برین ببینین ! اگه راست باشه و همچین امکاناتی داشته باشه هم PSP و هم DS رو می خوره !
مولتی تاچ هم داره ! 32 گیگ حافظه فلش داخلی ! 4 اینچ صفحه ، قیافش هم اگه راست باشه همین شبیه دسته ی SNES هست !

amirfiri
20-05-2009, 14:29
با سلام
میخوام یک پرمیوم جاسپر بخرم.از ظاهر چجوری میشه تشخیص داد؟
یک جای خوندم که پاور 175 وات هم میتونه جاسپر باشه!
تاریخ ساختش کیه؟
اگه پرمیوم و ارکید جاسپر در یک زمان ساخته شدند پس چرا هنوز پرمیوم وارد بازار ایران نشده؟
ایا کسی از مرکز خرید ارمنیا خرید کرده تا حالا؟ فکر کنم فقط ایشون پرمیوم جاسپر داره!ولی نمیدونم بهش اطمینانی هست یا نه؟!

Elendil1
20-05-2009, 14:37
ممنون samgun !!
يه سوال ديگه:: پرميموم جاسپر با اليت جاسپر چه فرقايي داره ؟؟ از همه لحاظ !! قيمتشون رو هم اگه ميشه بنويس!

راستي الان اليت جاسپر يا پرميوم جاسپر تو ايران هست يا نه ؟؟‌ قيمتاش با دبي چه فرقي داره؟؟ اگر از دبي بيارم ايران، تغييري در پاور يا اجزاي ديگه ي دستگاه بايد انجام بگيره يا نه؟؟
تا تابستون قيمتا چقدر تغيير مي كنه؟؟

Hunter lord
20-05-2009, 14:52
ویرایش شد ببخشید .
بازی مافیا 2 منتشر شده یا نه ؟ ارزش خرید داره ؟
بازی God father شنیدم مسخره از آب در اومده ؟ درسته ؟

resident_evil
20-05-2009, 14:55
Hunter Lord جان شما باید اخبار رو در اخبار کنسولها (بازی ها، لوازم جانبی و ...) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قرار بدین !

mac_world
20-05-2009, 15:09
hunter lord عزیز یه سوال شما تو امضات نوشتی gt داره با motorstorm رقابت میکنه این دوتا بازی که هر دو ماله ps3 هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehdi_360
20-05-2009, 15:12
نه بازی مافیامنتشر نشده!!!
پدر خوانده هم بازی خوبیه ،کی نیگه بده؟!!
:دی

Elendil1
20-05-2009, 15:19
راستي الان اليت جاسپر يا پرميوم جاسپر تو ايران هست يا نه ؟؟‌ قيمتاش با دبي چه فرقي داره؟؟ اگر از دبي بيارم ايران، تغييري در پاور يا اجزاي ديگه ي دستگاه بايد انجام بگيره يا نه؟؟

ممنون samgun !!
يه سوال ديگه:: پرميموم جاسپر با اليت جاسپر چه فرقايي داره ؟؟ از همه لحاظ !! قيمتشون رو هم اگه ميشه بنويس!

كسي نبود؟؟ زود ترتر ...!!!

mohammad_dj_kazin
20-05-2009, 16:19
سلام دوستان من چند روز پیش 360 خریدم.حالا یه سوالی برام پیش اومده که این قضیه ی 3 چراغ چیه اون فروشنده که ازش 360 خریدم گفت اون قدیمیاش 3 چراغ میشه اینایی رو که جدید مایکروسافت داده توی بازار 3 چراغ نمیشه.ولی یکی از دوستام میگفت اگه زیاد باهاش بازی کنی 3 چراغ میشه.
حالا من موندم با خرید این کنسول ضرر کردم یا نه؟
آیا واقعا یه روزی میسوزه؟؟
راستی اگه ممکنه چند تا بازی قشنگ هم بهم معرفی کنید
ممنون میشم

SamGun
20-05-2009, 16:50
كسي نبود؟؟ زود ترتر ...!!!
شما بهتره همه چی رو از همینجا بخری .چون اگه از اونور بیاری یه کپی خور کردن هم میوفته گردنت!!
در حال حاظر مثل اینکه پریمیوم جاسپر تازه اومده ولی هنوز خبری از Elite نیست.
پریموم و الایت در چند مورد جانبی با هم تفاوت دارن.
در پریموم فیش HDMI وجود نداره اما الایت داره
تو پریموم هارد 60 گیگ هست ولی الایت 120 گیگ
تو پریموم رنگ دستگاه سفید هست و در الایت مشکی.
بقیه دیگه همش مثل همه.

سلام دوستان من چند روز پیش 360 خریدم.حالا یه سوالی برام پیش اومده که این قضیه ی 3 چراغ چیه اون فروشنده که ازش 360 خریدم گفت اون قدیمیاش 3 چراغ میشه اینایی رو که جدید مایکروسافت داده توی بازار 3 چراغ نمیشه.ولی یکی از دوستام میگفت اگه زیاد باهاش بازی کنی 3 چراغ میشه.
حالا من موندم با خرید این کنسول ضرر کردم یا نه؟
آیا واقعا یه روزی میسوزه؟؟
راستی اگه ممکنه چند تا بازی قشنگ هم بهم معرفی کنید
ممنون میشم
زمانی که گرافیک یا سی پی سو دستگاه زیاد داغ کنند ممکن هست که بسوزند یا اینکه از بورد دستگاه جدا بشن که در این حالت دستگاه 3 چراغه میشه و... !!!
نه ضرر نکردی ولی شما اگه بورد جاسپر خریدی که کلا سود هم کردی ولی اگه فالکون گرفتی یکم باید مواظب باشی.
بستگی به خودت داره اگه مطالب آموزشی رو کامل بخونی و مراقب دستگاهت باشی هیچ وقت این مشکل واست پیش نمیاد.
بازی هم که زیاده مثل :
GEARS OF WAR 2
NINJA BLADE 2
NINJA GAIDEN 2
GTA IV
PES2009
FAR CRY 2
CALL OF DUTY 5
ALONE IN THE DARK
RESIDENT EVIL 5
BIO SHOCK
و
.
.
.

mohammad_dj_kazin
20-05-2009, 17:08
شما بهتره همه چی رو از همینجا بخری .چون اگه از اونور بیاری یه کپی خور کردن هم میوفته گردنت!!
در حال حاظر مثل اینکه پریمیوم جاسپر تازه اومده ولی هنوز خبری از Elite نیست.
پریموم و الایت در چند مورد جانبی با هم تفاوت دارن.
در پریموم فیش HDMI وجود نداره اما الایت داره
تو پریموم هارد 60 گیگ هست ولی الایت 120 گیگ
تو پریموم رنگ دستگاه سفید هست و در الایت مشکی.
بقیه دیگه همش مثل همه.

زمانی که گرافیک یا سی پی سو دستگاه زیاد داغ کنند ممکن هست که بسوزند یا اینکه از بورد دستگاه جدا بشن که در این حالت دستگاه 3 چراغه میشه و... !!!
نه ضرر نکردی ولی شما اگه بورد جاسپر خریدی که کلا سود هم کردی ولی اگه فالکون گرفتی یکم باید مواظب باشی.
بستگی به خودت داره اگه مطالب آموزشی رو کامل بخونی و مراقب دستگاهت باشی هیچ وقت این مشکل واست پیش نمیاد.
بازی هم که زیاده مثل :
GEARS OF WAR 2
NINJA BLADE 2
NINJA GAIDEN 2
GTA IV
PES2009
FAR CRY 2
CALL OF DUTY 5
ALONE IN THE DARK
RESIDENT EVIL 5
BIO SHOCK
و
.
.
.
ممنون از پاسخ کاملتون
میخواستم ببینم آیا فن برای 360 توی بازار هست که براش بخریم که خیلی داغ نکنه
و اگر هست قیمتش چنده؟
یه سوال دیگه هم داشتم چجوری میشه فهمید فالکون هست یا جاسپر؟

choory
20-05-2009, 17:23
ممنون از پاسخ کاملتون
میخواستم ببینم آیا فن برای 360 توی بازار هست که براش بخریم که خیلی داغ نکنه
و اگر هست قیمتش چنده؟
یه سوال دیگه هم داشتم چجوری میشه فهمید فالکون هست یا جاسپر؟

سلام محمد جان.
اول از هرچیز بگم مبارک باشه.انشاا... همیشه برات کار کنه.
psp را که نفروختی؟؟؟؟
اما جواب سوال ها:
فن هست اما نخری بهتره.به گفته بچه ها سود که نداره هیچ تازه ضرر هم داره.
بهترین راه 12 ولت کردن فن های خود کنسول هست.
زیاد به 3 چراغه فکر نکن.اینشاا... به سر کنسول شما و بقیه دوستان این تاپیک نمی آید.

برای تشخیص دادن اینکه کنسول فالکون هست یا جاسپر به تاپیک زیر سر بزن.
[Xbox 360] نحوه ی تشخیص کنسول های 65nm Falcon + نحوه ی تشخیص بردهای جاسپر

در کل عکس زیر بهترین راه هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای اطلاع شما که نمیدونی 3 چراغ قرمز چی هست.این عکس زیر حالتی هست که کنسول 3 چراغه شده.

موفق باشی.

1987msb
20-05-2009, 18:45
سلام
وقتي يه بازي رو روي 360 نصب كرد آيا ميشه بعد از وارد شدن به بازي ديسك رو از درايو كنسول بيرون آورد و از روي هارد بازي كرد؟؟؟ :14:

resident_evil
20-05-2009, 18:46
سلام
وقتي يه بازي رو روي 360 نصب كرد آيا ميشه بعد از وارد شدن به بازي ديسك رو از درايو كنسول بيرون آورد و از روي هارد بازي كرد؟؟؟ :14:

نه در این صورت از بازی خارج میشه و میاد به داشبورد !

salehvasaleh
20-05-2009, 20:36
آره نباید دستگاه رو سریع خاموش کنید.20 دقیقه کافیه و بعد میتونید خاموش کنید
شما میری تو پنجره ی MY Xbox و بعد میری صفحه ی دوم .گزینه ی Customize avator رو بزن بعد هر طور دوست داری خودت عوضش کن.

1-شما باید مدل Elite رو تهیه کنی که حدود 380 تومن واست درمیاد
2-نه خود کنسول 2 تا فن 8 سانتی متری داره که جوابگوی گرمای کنسول هست.
3-باید سوال کنی ولی فکر نمیکنم بیشتر از 5 هزار تومن باشه
4-حالا حالا ها خیلی جا داره.هنوز که هنوزه داره واسه ps1 بازی میاد چه برسه به xbox 360
سلام دوستان واقعن براي ps1داره بازي مياد؟ بابا فكر نكنم!!!

resident_evil
20-05-2009, 21:42
با سلام
میخوام یک پرمیوم جاسپر بخرم.از ظاهر چجوری میشه تشخیص داد؟
یک جای خوندم که پاور 175 وات هم میتونه جاسپر باشه!
تاریخ ساختش کیه؟
اگه پرمیوم و ارکید جاسپر در یک زمان ساخته شدند پس چرا هنوز پرمیوم وارد بازار ایران نشده؟
ایا کسی از مرکز خرید ارمنیا خرید کرده تا حالا؟ فکر کنم فقط ایشون پرمیوم جاسپر داره!ولی نمیدونم بهش اطمینانی هست یا نه؟!

جواب مهمترین سوالتون رو میتونید اینجا پیدا کنید !

[Xbox 360] نحوه ی تشخیص کنسول های 65nm Falcon + نحوه ی تشخیص بردهای جاسپر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یکم صبر کنید permium هم وارد بازار میشه و جا میفته !

SamGun
20-05-2009, 22:20

آره میاد ولی شرکت های متفرقه واسش بازی میسازن که خیلی کم هستن

Elendil1
20-05-2009, 22:22
قيمت پريميوم جاسپر الان چنده؟؟؟ اگر فيش HDMI نداشته باشه روي LCD كيفيت مياد پايين؟؟ من ميخوام با كيفيت بالا بازي كنم!!
يه جايي نوشته همه ي محصولات ايكس باكس از 2008 به اين ور فيش HDMI داره!!؟؟

من تو تابستون با 350 تومن چي رو مي تونم بگيرم؟؟؟؟؟

toraj
20-05-2009, 22:24

نه به اون صورت دوست عزيز ولي فوتبال جديد براش مياد كه اونم لوح زرين ميزته.

قيمت پريميوم جاسپر الان چنده؟؟؟ اگر فيش HDMI نداشته باشه روي LCD كيفيت مياد پايين؟؟ من ميخوام با كيفيت بالا بازي كنم!!

بله الان همه ي 360 ها hdmi دارن.نه به اون صورت با كابل vga هم كيفيت خوبه و چندان فرقي نميكنه.ميتوني يه

پريميوم راحت بگيري يا يه كم ديگه روش بزاري الايت.

SamGun
20-05-2009, 22:33

دوست عزیز چون هنوز پریموم جاسپر خیلی کم هست و گیر نمیاد شاید با قیمتی بالاتر از چیزی که اتنظارشو داشته باشی باشه ولی تا تابستون ممکنه تا 300 یا 310 باشه.
شما بدون فیش HDMI نمیتونی بالاترین کیفیت دستگاه رو ببینی .به خاطره همین من به تمام دوستان به جای پریمیوم Elite رو پیشنهاد میکنم که هم هارد 120 داره و هم فیش HDMI با کیفیت بالا در جعبش هست.
رنگشم که دیگه مشکی رنگه عشقه !!!!
البته مثل اینکه به قول آقا toraj رو همشون HDMI هست

Elendil1
20-05-2009, 22:35
خب قيمتش تا تابستون چقدر ميشه :: الايت::
قيمت پريميوم جاسپر تا ، تابستون چه قدر ميشه ؟؟ الايت چقدر؟/

toraj
20-05-2009, 22:47
دوست عزیز چون هنوز پریموم جاسپر خیلی کم هست و گیر نمیاد شاید با قیمتی بالاتر از چیزی که اتنظارشو داشته باشی باشه ولی تا تابستون ممکنه تا 300 یا 310 باشه.
شما بدون فیش HDMI نمیتونی بالاترین کیفیت دستگاه رو ببینی .به خاطره همین من به تمام دوستان به جای پریمیوم Elite رو پیشنهاد میکنم که هم هارد 120 داره و هم فیش HDMI با کیفیت بالا در جعبش هست.
رنگشم که دیگه مشکی رنگه عشقه !!!!
البته مثل اینکه به قول آقا toraj رو همشون HDMI هست

البته منظور پورت HDMI هست نه كابل HDMI.

خب قيمتش تا تابستون چقدر ميشه :: الايت::
قيمت پريميوم جاسپر تا ، تابستون چه قدر ميشه ؟؟ الايت چقدر؟/

ببين دوست عزيز قيمت معلوم نيست چقدر ميشه يعني هيچ كس نميدونه ولي احتمالا يه خورده بالا ميره.

Elendil1
20-05-2009, 22:50
خب الان چنده!!! ميخوام يه حسابي دستم بياد!!با 350 تومن ميتونم بگيرم يا نه؟؟

toraj
20-05-2009, 22:54
خب الان چنده!!! ميخوام يه حسابي دستم بياد!!با 350 تومن ميتونم بگيرم يا نه؟؟

الان بين 380 تا 450 متغير هست كه بستگي به انصاف فروشنده داره.بعضيها تا 600 هم ميفروشن.

SamGun
20-05-2009, 23:16
البته منظور پورت HDMI هست نه كابل.
آره تورج جان من درست چشام ندید !! آخه رزولیشن کامپیوتر رو 1080 هست واسه همین بعضی چیزا رو درست نمیبینم

siavash2death
21-05-2009, 00:12
آقا خواهشا باز هم راهنمایی می خوام.بالاخره راهی نداره که بفهمم حداکثر بازی کردن پشت سر هم با پریمیوم فالکون چقدره؟
دوم هم اینکه با خرید دستگاه بازی cod5 رو هم خریدم که بعد از اینکه 2-3 تا مرحله اش رو تونستم رد کنم از بازی اومد بیرون و ارور داد که دیسک قابل خوندن نیست و از این حرف ها!!بعد رفتم پیش طرف و گفتش که به بعضی ایکس باکس ها این بازی نمی خوره و به دستگاه خودمم نخورد!البته اول بازی اجرا نشد و من با توجه به ارورش به قسمت دیسپلی رفتم و سیستمش رو روی پال 60 گذاشتم.
این طوری بازی اجرا شد ولی همون طور که گفتم بعد از 2-3 مرحله این ارور رو داد.روی هارد هم نصب نمی شد و حداکثر تا 50 درصد می رفت و بعد همین ارور رو می داد!راهی نداره که بتونم بازیش کنم؟
و اینکه آیا راهی داره که یه بازیش که دستم باشه رو روی یه dvd دیگه خودم رایت کنم و ازش استفاده کنم؟

mohammad_dj_kazin
21-05-2009, 00:20
سلام محمد جان.
اول از هرچیز بگم مبارک باشه.انشاا... همیشه برات کار کنه.
psp را که نفروختی؟؟؟؟
اما جواب سوال ها:
فن هست اما نخری بهتره.به گفته بچه ها سود که نداره هیچ تازه ضرر هم داره.
بهترین راه 12 ولت کردن فن های خود کنسول هست.
زیاد به 3 چراغه فکر نکن.اینشاا... به سر کنسول شما و بقیه دوستان این تاپیک نمی آید.

برای تشخیص دادن اینکه کنسول فالکون هست یا جاسپر به تاپیک زیر سر بزن.
[Xbox 360] نحوه ی تشخیص کنسول های 65nm Falcon + نحوه ی تشخیص بردهای جاسپر

در کل عکس زیر بهترین راه هست.

برای اطلاع شما که نمیدونی 3 چراغ قرمز چی هست.این عکس زیر حالتی هست که کنسول 3 چراغه شده.

موفق باشی.
علی جان ممنونم واقعا
توی تاپیک پی اس پی که هیچ کدوم از سوالامون بی جواب نزاشتی اینجا هم ترکوندی از اون عکس ها هم ممنون طبق اون عکس 360 من جاسپره خیالم راحت شد:39::16:
پی اس پی رو نمیخواستم بفروشم ولی وقتی دیدم گرون شده فروختم به همون قیمتی که پارسال خریده بودم فروختم:21:
حالا نگفتی چرا فن ضرر داره؟؟
مگه خنک کننده نیست؟؟
پس اشکالش کجاس؟

Terova
21-05-2009, 00:39
یه سوال دیگه دوستان.بازی نسبتا جدید gta هم برای ایکس باکس موجود هست یا فقط برای pc هستش؟

GTA 5 اول برای 360 اومد و بعد یک سال برای PC منتشر شدن..(الان ما یکی 10 بار تمومش کردیم)

تازگ ها هم یک DLS تو لایو برای این باز اومده که خیلی عالی هست..

شرمنده آقا من یه ذره 2زاریم کجه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اونم واسه اینه که از نزدیک این کابل و ندیدم و تو گوگل هم عکسشو سرچ میکنم کابلش فیش صدا نداره ... حالا شما با عکس میتونی حالیمون کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر مانیتورت جای فیش 3.5 میلیمتری (همون جای که هندسفری و گوشی وصل میکنی)داره که خیلی راحت میتونی فیش اسپیکر رو وصل کنی بهش..

ولی اگر مانیتورت اون جا رو نداشت باید یک مبدل مخصوص XBOX بگیری (AUDIO ADAPTER) و فیش قرمز و سفید اون رو به وسیله یک مبدل ساده به اسپیکر وصل کنی..

1- فعلا نه..

2- 40 - 50 تومن بستگی به فروشنده داره..

3- اگر پال باشه که هیچ تغییر نمیخواد ولی اگر J یا UC باشه باید از 110 به 220 تغییرش بدی (دبی همه پال هست)

آقا خواهشا باز هم راهنمایی می خوام.بالاخره راهی نداره که بفهمم حداکثر بازی کردن پشت سر هم با پریمیوم فالکون چقدره؟
دوم هم اینکه با خرید دستگاه بازی cod5 رو هم خریدم که بعد از اینکه 2-3 تا مرحله اش رو تونستم رد کنم از بازی اومد بیرون و ارور داد که دیسک قابل خوندن نیست و از این حرف ها!!بعد رفتم پیش طرف و گفتش که به بعضی ایکس باکس ها این بازی نمی خوره و به دستگاه خودمم نخورد!البته اول بازی اجرا نشد و من با توجه به ارورش به قسمت دیسپلی رفتم و سیستمش رو روی پال 60 گذاشتم.
این طوری بازی اجرا شد ولی همون طور که گفتم بعد از 2-3 مرحله این ارور رو داد.روی هارد هم نصب نمی شد و حداکثر تا 50 درصد می رفت و بعد همین ارور رو می داد!راهی نداره که بتونم بازیش کنم؟
و اینکه آیا راهی داره که یه بازیش که دستم باشه رو روی یه dvd دیگه خودم رایت کنم و ازش استفاده کنم؟

همه کاملا در مورد مدت زمان بازی توضیح دادیم نمیدونم چرا دوباره سئوال میکنی..مگه میشه حرف خودمون رو عوض کنیم.!!!

نه مشکل از دیسک خرابت بوده اون فروشنده هم خواسته یکم بپیچونتت..

3- بله میتونی.. احتیاج به یک DVD RW که DVD9 رو رات کنه داری و بعد از ایمیج گرفتن از بازی و ساختن فایلی با فرمت dvd. میتونی بازی رو رویه DVD9 رایت کنی..

siavash2death
21-05-2009, 01:07
دوست عزیز.من که نمی گم حرفت رو عوض کن که!گفتم نمی شه یه طوری بدون ریسک 3 چراغه شدن فهمید تا چقدر پشت سر هم و بی وقفه می تونم ازش کار بکشم یا نه؟
خواهشا یه سوال دیگه.مگه قرار نیست که بازی ای که روی هارد نصب بشه از روی هارد اجرا بشه؟اگه آره پس چرا باز هم موقع اجرای بازی از روی هارد پیغام می ده که دیسک بازی رو توی درایو بذاریم؟

cheguara
21-05-2009, 02:16
سلام

ایکس باکس پریمیوم با برد جاسپر تو تهران پیدا میششه؟:43:

چنده؟:20: حتما" پاورش باید 150 w باشد؟:31: لطفا" راهنمایی ام کنبد:11:

Elendil1
21-05-2009, 08:55
سلام

همينه ديگه، درسته؟؟؟

choory
21-05-2009, 09:42
علی جان ممنونم واقعا
توی تاپیک پی اس پی که هیچ کدوم از سوالامون بی جواب نزاشتی اینجا هم ترکوندی از اون عکس ها هم ممنون طبق اون عکس 360 من جاسپره خیالم راحت شد:39::16:
پی اس پی رو نمیخواستم بفروشم ولی وقتی دیدم گرون شده فروختم به همون قیمتی که پارسال خریده بودم فروختم:21:
حالا نگفتی چرا فن ضرر داره؟؟
مگه خنک کننده نیست؟؟
پس اشکالش کجاس؟

خواهش میکنم.
وظیفه هست عزیز.

خداراشکر که جاسپر هست.:46:
اما با این بازی ها که داره برای psp میاد حیف بود فروختی.

فن هایی که جداگانه بر روی دستگاه نصب میشه تازه باعث تداخل در تهویه کنسول میشه و به دستگاه فشار میاره.
تو کنسول را یک جای باز بزار که هوا در اطافش راحت درجریان باشه بعد با خیال راحت بازی کن.
موقعی هم که خواستی به کنسول اسراحت بدی مستقیم کنسول را خاموش نکن.
ابتدا بیا توی محیط داشبورد حدود20-30 دقیقه همین طور روشن بزار.چون وقتی مستقیم کنسول را خاموش کنی فن ها هم خاموش میشوند و نمیتونن چیپ گرافیکی و پردازشی را خنک کنند.اما وقتی توی محیط داشبورد باشی فن ها به کار خودشون ادامه داده اند و دستگاه خنک میشه.

دوست عزیز.من که نمی گم حرفت رو عوض کن که!گفتم نمی شه یه طوری بدون ریسک 3 چراغه شدن فهمید تا چقدر پشت سر هم و بی وقفه می تونم ازش کار بکشم یا نه؟
خواهشا یه سوال دیگه.مگه قرار نیست که بازی ای که روی هارد نصب بشه از روی هارد اجرا بشه؟اگه آره پس چرا باز هم موقع اجرای بازی از روی هارد پیغام می ده که دیسک بازی رو توی درایو بذاریم؟

به این سوال شما نمیشه دقیق جواب داد.خیلی از دوستان بوده اند که 7-8 ساعت پشت سر هم بازی کرده اند و تا حالا هم مشکلی پیش نیامده.اما کسی هم بوده که با 2 ساعت بازی کردن 3 چراغه شده.

وقتی بازی روی هارد ریخته میشه باید دیسک داخل درایور باشه.به دلیل اینکه اگه ماکروسافت این کار را انجام نمیداد عملا خودش کنسول را کپی خور کرده بود و هیچ کس برای انجام دادن یک بازی آن بازی را نمیخرید.میرفت از یک نفر میگرفت روی هارد نصب میکرد و میشست به بازی کردن.

Elendil1
21-05-2009, 09:59
ببخشيد :: خريد Xbox ريسك نيست؟؟من تاحالا به جز PS1 كه ماله 100 سال پيش بوده كنسول ندشتم، وهمه ي كارم با PC بوده، ميخواستم بفهمم اگر بگيرم چند درصد احتمال خرابيش هست؟؟ جايي هست كه درست كنه؟؟ من تصميمم 100 در 100 هست::
پرميموم جاسپر " تا حالا گزارش خرابي يا چيزي داشته؟؟ چه مشكلاتي ممكنه پيش ياد، من حوصله ي دردسر ندارم! دي:

pedram_sad
21-05-2009, 10:20
ببخشيد :: خريد Xbox ريسك نيست؟؟من تاحالا به جز PS1 كه ماله 100 سال پيش بوده كنسول ندشتم، وهمه ي كارم با PC بوده، ميخواستم بفهمم اگر بگيرم چند درصد احتمال خرابيش هست؟؟ جايي هست كه درست كنه؟؟ من تصميمم 100 در 100 هست::
پرميموم جاسپر " تا حالا گزارش خرابي يا چيزي داشته؟؟ چه مشكلاتي ممكنه پيش ياد، من حوصله ي دردسر ندارم! دي:
والا تا اونجا که ما یادمونه ps1 سال 1994 اومد به بازار و تا 2004 هم بازی براش اومد
و عمر این کنسول الان 15 سال هست نه 100

در صد خرابی رو نمیشه مشخص کرد به طور حتمی
دوستان زیاد راجع به این موضوع تو صفحات اخیر صحبت کردن

falcon ها که خودم الان 12 ماهی میشه دارمش خیلی خیلی کم مشکل دار میشدن
من خودم روزی 8 تا 9 ساعت کار میکنه کنسولم

ولی ممکنه کسی jasper بگیره و 1 روزه 3 چراغ بده

بستگی داره به :

شانس بالا یا پایین طرف
از جای معتبری خرید کنید
درست کار کنید با کنسول
محل قرار گیری کنسول رو تو محیط بسته نزارید

این طوری با خیال راحت میتونی بازی تمام کنید
jasper هم این طور که میگن 1 مورد خرابی گزارش شده براش

که دیگه مثل قبل نیست که درست نشه
میشه امید داشت که درصد تعمیری های japser از MB های دیگه بیشتر باشه

halflife g
21-05-2009, 10:49
سلام

یه چند روز صبر کنین(حدود یه هفته) پرمیوم جاسپر هم تو تهران پخش میشه اونوقت راحت خرید کنین

ببین دوست من چون این سوال زیاد پرسیده میشه:

xb360 یک دستگاهی هستش که کلا خیلی به شانس افراد بستگی داره و یکی هم اینکه حتی از خود جاسپر هم خرابی گزارش شده ولی دیگه خرابی هاش به cpu و gpu (گرافیک) کنسول مربوط نمیشه و بیشتر مربوط به اب شدن لحیم های ram و کلا مربوط به ram دستگاه هستش(میتونین به فرومای خارجی سر بزنین خودتون متوجه میشین) ولی خوشبختانه این مشکلات و خرابی کنسول خیلی خیلی کمه و تقریبا عادیه
پس نباید خریدش خیلی خطرناک باشه (حداقل جاسپرش که مطمینتره)

mac_world
21-05-2009, 11:06
دوستان یه سوال این نمایشگاه e3 کی هست؟

Elendil1
21-05-2009, 12:39
ببین دوست من چون این سوال زیاد پرسیده میشه:

بیشتر مربوط به اب شدن لحیم های ram و کلا مربوط به ram دستگاه هستش(میتونین به فرومای خارجی سر بزنین خودتون متوجه میشین)

1-ممنون
2-آب شدن لحيم راحت حل ميشه ديگه؟؟
3- به جز آب شدن لحيم هاي رم ، مشكل ديگه اي براي رمش بوجود اومده يا نه؟؟ اگر بوجود بياد حل كردنش راحته؟؟
4-اين 3 چراغه شدن يعني چي؟؟

resident_evil
21-05-2009, 12:54
دوستان یه سوال این نمایشگاه e3 کی هست؟

با اینکه به این تاپین ربطی نداره ولی 10 11 روز دیگه ! یعنی 2 june !

mac_world
21-05-2009, 13:44
بله حق دارید بگید ربط نداره چون من منظورم را نگفتم منتظرم ببینم که اسلیم در کار هست یا نه تازه شایدم خبری از mgs4 باشه

resident_evil
21-05-2009, 13:47
بله حق دارید بگید ربط نداره چون من منظورم را نگفتم منتظرم ببینم که اسلیم در کار هست یا نه تازه شایدم خبری از mgs4 باشه

MGS4 که خیلی خیلی بعیده ! البته ازون مرد چشم بادومی هیچی بعید نیست ! چون بدجور تو سر کار گذاشتن مردم حرفه ای هستش !

halflife g
21-05-2009, 13:50
1-ممنون
2-آب شدن لحيم راحت حل ميشه ديگه؟؟
3- به جز آب شدن لحيم هاي رم ، مشكل ديگه اي براي رمش بوجود اومده يا نه؟؟ اگر بوجود بياد حل كردنش راحته؟؟
4-اين 3 چراغه شدن يعني چي؟؟

البته این مشکلی رو که من گفتم خیلی خیلی نادر هستش و شاید تو 100 تا دستگاه تو یکیش یا دوتاش اتفاق بیفته.
در مورد تعمیرش هم تعمیر کارا انجام میدن با روشایی که بلدن(ریبال و xclamp و ....)
به جز این مشکل حادی نداشته

در مورد سه چراغه شدن هم :

.

.این عکس زیر حالتی هست که کنسول 3 چراغه شده.

که البته گاها با دو چراغ قرمز شدن هم دستگاه دچار مشکلهایی میشه مثلا e74 که در مورد gpu دستگاه بود یا ..... .
ولی این مشکلها دیگه در جاسپر تقریبا تموم شده .

موفق باشی

amaranth_silent
21-05-2009, 20:35
سلام من یه بازی گرفتم رایتش خوب نبوده میشه دوباره اونو بریزم تو کامپیتر تا با سرعت کمتری رایتش کنم تا اجرا شه؟؟لینک کپی و رایت سی دی رو پیدا نمیکنم ؟؟؟

Elendil1
21-05-2009, 21:03
راستي وقتي ايكس باكس بيگرم چندتا دسته ي بيسيم توشه؟؟؟ ديسته ي بيسيم جدا بگيرم چنده؟؟ دستگاه چجور تشخيص ميده كدوم دسته يكه و كدوم دسته دو؟؟ تا چندتا دسته جواب ميده؟
اگر پرميوم جاسپر بگيرم ميتونم آنلاين بازي كنم يا نه؟ اگه ميهش به چه سرعتي نياز دارم؟ 512 خوبه؟
راستي رو ال سي دي هاي براوياي سوني(108 فول اچ دي) با پورت HDMI عالي جواب ميده؟؟در چه حد؟؟فوتبال بخوام روش بازي كنم چطور ميشه؟؟ فكر كن رو 40 اينچ تصوير:18:
ممنون!!:11:

resident_evil
21-05-2009, 21:11
راستي وقتي ايكس باكس بيگرم چندتا دسته ي بيسيم توشه؟؟؟ ديسته ي بيسيم جدا بگيرم چنده؟؟ دستگاه چجور تشخيص ميده كدوم دسته يكه و كدوم دسته دو؟؟ تا چندتا دسته جواب ميده؟
اگر پرميوم جاسپر بگيرم ميتونم آنلاين بازي كنم يا نه؟ اگه ميهش به چه سرعتي نياز دارم؟ 512 خوبه؟

ممنون!!

ماشاالله چقدر سوال !
یک دسته بی سیم داره که دسته جدا بخوای بگیری فکر کنم حدود 50 تومن باشه ! اون وسط دشته همون دکمه ی XBOX
دورش 4 تا چراغ داره ! دسته ی اول چراغ اول روشن میشه و دسته ی دوم هم چراغ دوم ! تا 4 تا داسته هم Support میکنه !
آره میتونید ! 256 هم خوبه ولی 512 دیگه خیلی خوبه !
کلا LCD TV FULL HD تصویر بسیار عالیی به شما میده ! حالا هرچی اینچش بالاتر باشه تصویر بهتری خواهی داشت !

mehdi_360
21-05-2009, 22:02
نوید دسته ی بیسیم الان 40 تومنه که!!!

resident_evil
21-05-2009, 22:04
نوید دسته ی بیسیم الان 40 تومنه که!!!

خوشگل پسر گفتم حدودا : دی ! در ضمن شاید تهران از بوشهر گرون تر باشه !

SamGun
21-05-2009, 22:20
راستي رو ال سي دي هاي براوياي سوني(108 فول اچ دي) با پورت HDMI عالي جواب ميده؟؟در چه حد؟؟فوتبال بخوام روش بازي كنم چطور ميشه؟؟ فكر كن رو 40 اينچ تصوير:18:
ممنون!!:11:

سوالات رو که دوست خوبم آقای resident evil توضیح دادن ولی در مورد سوال آخری یکم قضیه فرق داره اونم اینه که با افزایش
اینچ TV ممکن هست که شما با افت فریم مواجه بشید.البته اینو خودم به عینه تست کردم که بازیه PES2009 تو LCD 46 FULL HD فریم بازی به شدت کاهش پیدا میکرد .اما تو مانیتوره W2261v که 22 اینچ هست بازی با فریم واقعیه خود اجرا میشد.
تو بعضی بازیها این مشکل هم وجود داره و علتش هم به این خاطر هست که میزان TEXTURE هر بازی فرق داره

siavash2death
21-05-2009, 22:22
دوست عزیز.آیا توی فروم تاپیکی در مورد بازیهای xbox و مثلا توضیح اونها و چند تا عکس از اونها وجود داره؟
سایت game spot هستش.ولی با دایل آپ خیلی کند بالا میاد و دوم اینکه خارجیه!منبع ایرانی برای این کار نداریم؟

toraj
21-05-2009, 22:41
دوست عزیز.آیا توی فروم تاپیکی در مورد بازیهای xbox و مثلا توضیح اونها و چند تا عکس از اونها وجود داره؟
سایت game spot هستش.ولی با دایل آپ خیلی کند بالا میاد و دوم اینکه خارجیه!منبع ایرانی برای این کار نداریم؟

بيشتر بازيهاي معروف تاپيك دارن و عكس هم از بازيها موجود هست.

amaranth_silent
21-05-2009, 23:08
سلام من یه بازی گرفتم رایتش خوب نبوده میشه دوباره اونو بریزم تو کامپیتر تا با سرعت کمتری رایتش کنم تا اجرا شه؟؟لینک کپی و رایت سی دی رو پیدا نمیکنم ؟؟؟

میشه به منم جواب بدید ممنون میشم:31:

halflife g
21-05-2009, 23:44
سوالات رو که دوست خوبم آقای resident evil توضیح دادن ولی در مورد سوال آخری یکم قضیه فرق داره اونم اینه که با افزایش
اینچ TV ممکن هست که شما با افت فریم مواجه بشید.البته اینو خودم به عینه تست کردم که بازیه PES2009 تو LCD 46 FULL HD فریم بازی به شدت کاهش پیدا میکرد .اما تو مانیتوره W2261v که 22 اینچ هست بازی با فریم واقعیه خود اجرا میشد.
تو بعضی بازیها این مشکل هم وجود داره و علتش هم به این خاطر هست که میزان TEXTURE هر بازی فرق داره

کاملا درسته من هم این رو امتحان کردم

پس این مشکل هستش.تازه من بازی gow2 رو با برادرم split sreen بازی می کردیم اون هم تو همین lcd سونی(32 اینچ) افت فریمش وحشتناک بود وحشتناک

SamGun
22-05-2009, 00:16
میشه به منم جواب بدید ممنون میشم:31:

چرا نمیشه پسر خوب !!!
با Xbox Backup Creator ازش یه ایمج بگیر بعد یه DVD خام بزار تو درایوت بعد دوباره برو تو همین برنامه بور تو صفحه ی رابت ایمجی رو که گرفتی انتخاب کن و بعد سرعت رایت رو 2.4 بزار بعدشم کار تمومه. دیگه از این خلاصه تر نمیتونستم بگم !!!!

Terova
22-05-2009, 01:28
کاملا درسته من هم این رو امتحان کردم

پس این مشکل هستش.تازه من بازی gow2 رو با برادرم split sreen بازی می کردیم اون هم تو همین lcd سونی(32 اینچ) افت فریمش وحشتناک بود وحشتناک

GOW2 و افت فریم.!!! امکان نداره.!

من با این LCD های در پیت ایکس ویژن بازی میکنم تا حالا کوچکترین افت فریمی ندیدم. شاید دیسک یا لنز دستگاهت مورد داشته..

SamGun
22-05-2009, 09:37
GOW2 و افت فریم.!!! امکان نداره.!

من با این LCD های در پیت ایکس ویژن بازی میکنم تا حالا کوچکترین افت فریمی ندیدم. شاید دیسک یا لنز دستگاهت مورد داشته..

آره دقیقا همینطوره من تو همین LCD 46 FULL HD سامسونگ GOW 2 رو با بالاترین فریم بازی کردم حتی در جاهای شلوغ بازی هم مشکل افت فریم نداشتم.
دوستان برای تست افت فریم یه بازی تو LCD های مختلف بازی باید بر روی هارد نصب باشه نه اینکه از روی DVD بازی کنید.
من اون PES2009 رو هم با اینکه رو هارد نصب بود باز افت فریم شدید بود

halflife g
22-05-2009, 10:18
آره دقیقا همینطوره من تو همین LCD 46 FULL HD سامسونگ GOW 2 رو با بالاترین فریم بازی کردم حتی در جاهای شلوغ بازی هم مشکل افت فریم نداشتم.
دوستان برای تست افت فریم یه بازی تو LCD های مختلف بازی باید بر روی هارد نصب باشه نه اینکه از روی DVD بازی کنید.
من اون PES2009 رو هم با اینکه رو هارد نصب بود باز افت فریم شدید بود

بابا منم از رو هارد بازی ها رو اجرا می کنم ولی بازم مشکل به همون قوتش باقی بید .

EASPORTS-FIFA
22-05-2009, 10:59
منم بعضی موقع فیفا09 رو که رو هارد اجرا میکنم با یه tv قدیمی خیلی خیلی کم افت فریم پیدا میکنه.تو اویل5 هم بود.ولی کلا این افت فریم ها خیلی اذیت نمیکرد.حالا تو اویل 5 یکم شدتش بیشتر بود

khatar_matar2020
22-05-2009, 12:41
بچه ها چطوری میتونم save ها رو از یه پروفایل به یه پروفایل دیگه منتقل کنم
ممنون :40:

Elendil1
22-05-2009, 13:22
من با pc اين بازي رو روي LCD 40 اينچ تست كردم(بدون كابل) رزلوشن رو تا آخر بردم بالا خوب بود ولي يكم تيك مي زد!!
رزلوشن بازيهاي XboX 360 چنده ؟؟ اگر 1080 * 1920 باشه مشكلي كه پيش نمياد؟؟
فيفا 09 چجوري جواب ميده !! من فيفا زياد ميزنم :d
اين آنلاين بازي كردنش قانونيه ميشكلي پيش نمياد؟؟ تا كي ميتونم رايگان آنلاين بازي كنم؟

resident_evil
22-05-2009, 13:33
بچه ها چطوری میتونم save ها رو از یه پروفایل به یه پروفایل دیگه منتقل کنم
ممنون :40:

نمیشه همچین کاری کرد دوست عزیز !

من با pc اين بازي رو روي LCD 40 اينچ تست كردم(بدون كابل) رزلوشن رو تا آخر بردم بالا خوب بود ولي يكم تيك مي زد!!
اين آنلاين بازي كردنش قانونيه ميشكلي پيش نمياد؟؟ تا كي ميتونم رايگان آنلاين بازي كنم؟

فیفا خیلی عالی جواب میده ! میتونی خودت این فیفارو با فیفای pc مقایسه کنی !
اون آنلاین بازی کردن هم گفتم در صورتی که بازی هات Full Stealth Patch باشن برات مشکلی پیش نمیاد !
میتونی به این تاپیک هم مراجعه کنی : [آمـوزش] Stealth Patch کــردن دیســک هـای X360 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تا 1 ماه شما Free هستی !

Hunter lord
22-05-2009, 14:04
من یه مشکلی برام پیش اومده وقتی که کنسول رو خاموش می کنم بعضی وقت ها ( 2 بار ) دسته ها خاموش نشد و همش سرچ می کرد مشکل چیه ؟؟؟

امروز اولین بازی رو تموم کردم RE5 چه حالی داد.:31:

Elendil1
22-05-2009, 14:15
نمیشه همچین کاری کرد دوست عزیز !

فیفا خیلی عالی جواب میده ! میتونی خودت این فیفارو با فیفای pc مقایسه کنی !
اون آنلاین بازی کردن هم گفتم در صورتی که بازی هات Full Stealth Patch باشن برات مشکلی پیش نمیاد !
میتونی به این تاپیک هم مراجعه کنی : [آمـوزش] Stealth Patch کــردن دیســک هـای X360 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تا 1 ماه شما Free هستی !

بعد از يك ماه چي كار كنم؟؟بايد از كجا بگيرم؟؟ يك ماه خيلي كمه!
يه چيز ديگه:: XboX به مانيتور كامپيوتر وصل نميشه ؟؟ نه؟؟ مانيتور CRT؟؟

resident_evil
22-05-2009, 14:24
بعد از يك ماه چي كار كنم؟؟بايد از كجا بگيرم؟؟ يك ماه خيلي كمه!

دیگه 1 سال free که نمیدن دوست عزیز ! همه جا دارن ! ولی خب قیمت ها بالا پایین داره دیگه !
از همون ---------- هم میتونی بگیری یا NextGen که البته فکر کنم گرون بده !

Elendil1
22-05-2009, 14:36
دیگه 1 سال free که نمیدن دوست عزیز ! همه جا دارن ! ولی خب قیمت ها بالا پایین داره دیگه !
از همون ---------- هم میتونی بگیری یا NextGen که البته فکر کنم گرون بده !

من تو تهران نيتستم، شيرازيم عزيز!!‌ حدود قيمتش چقدره؟؟ ماهيانه ميدن يا ساليانه ؟؟

resident_evil
22-05-2009, 14:40
من تو تهران نيتستم، شيرازيم عزيز!!‌ حدود قيمتش چقدره؟؟ ماهيانه ميدن يا ساليانه ؟؟

3 ماه داره و 1 سال !
حدودا 1 سال میشه 55000 ! و 3 ماه هم 27000 !

ali_ranger22
22-05-2009, 14:56
میگم مگه مایکروسافت قیمت 1 ساله ی لایو رو به حدود 10 دلار کاهش نداد ?؟ پس چرا ایران اینقد گرونه !

Elendil1
22-05-2009, 15:00
كسي تو شيراز جايي رو سراغ نداره؟؟؟
ميتونم تلفني از تهران بگيرم؟
[اشتراك آنلاين رو مي گم]

resident_evil
22-05-2009, 15:08
میگم مگه مایکروسافت قیمت 1 ساله ی لایو رو به حدود 10 دلار کاهش نداد ?؟ پس چرا ایران اینقد گرونه !

علی جون خودت داری میگی ایران !اگه یه Credit Card داشته باشیم خیلی خوبه !

كسي تو شيراز جايي رو سراغ نداره؟؟؟
ميتونم تلفني از تهران بگيرم؟
[اشتراك آنلاين رو مي گم]

شما اگه اینترنتی خرید کنی معمولا کد رو برات میل میکنن ! خود کارت که پست نمیکنن !

SamGun
22-05-2009, 15:16

منظورتون از بدون کابل چیه ؟؟؟
رزولیشن تمام بازی های xbox بین 480p تا 1080p هستش که شما خودت میتونی به صورت دستی و با توجه به نوع TV تنظیم کنی.
نه هیچ مشکلی پیش نمیاد این ها همه جزو استاندارد های XBOX 360 هستند اگه قرار باشه با بالا بوردن رزولیشن بازی مشکلی پیش بیاد که دیگه نمیشه غربونت !!!!
09 هم خوب جواب میده و به نظره من خیلی بازیه قشنگی هست.ارزش بازی داره.

Elendil1
22-05-2009, 15:16
خود کارت که پست نمیکنن !

مگه من ميگم خودكار برام پست مي كنن!!؟؟؟
سايتشون رو ميشه بدي؟؟‌اگر نداري هر موقع دست اومد بهم اطلاع بده.
ok??

منظورتون از بدون کابل چیه ؟؟؟

يه چيز رو جا انداختم ببخشيد ، منظور بدون كابل HDMI بود!!

SamGun
22-05-2009, 15:30
بالای صفحه ی سایت زده فروشگاه سایت برو اونجا

anf-b
22-05-2009, 15:42
دوستان یک سوال دارم!
پرمیوم جاسپر حتی پورت HDMI هم نداره؟

SamGun
22-05-2009, 16:02
دوستان یک سوال دارم!

دیگه الان تمام مدلهای xbox 360 پورت HDMI رو دارن فقط فیش HDMI رو ندارن که اونم تو Elite موجود هست

X-Volt
22-05-2009, 16:03
دوستان یک سوال دارم!
نــه ...
فقط مدل Elite داخل جعبش این پورت پیدا میشه، ولی برای دو مدل دیگه باید تهیه کنین
----------
اطلاعات کامل تمامی مدل های X-360:

SamGun
22-05-2009, 16:24
XboX به مانيتور كامپيوتر وصل نميشه ؟؟ نه؟؟ مانيتور CRT؟؟
Xbox به هرچی که فکرشو بکنی وصل میشه .شما باید یه تبدیل VGA خریداری کنی که فکر میکنم حدود 20 تومن هست.
این تبدیل رو خود ماکروسافت سفارش داده و استاندارد هست.

SamGun
22-05-2009, 16:28
نــه ...
فقط مدل Elite داخل جعبش این پورت پیدا میشه،
جیگر منظور از پورت همون جایی هست که فیش مربوطه به دستگاه وصل میشه.
اونی که شما گفتی کابل هست !!!
:31:

anf-b
22-05-2009, 16:57
نــه ...
فقط مدل Elite داخل جعبش این پورت پیدا میشه، ولی برای دو مدل دیگه باید تهیه کنین
----------
اطلاعات کامل تمامی مدل های X-360:
ممنون از دوست عزیزم X-Volt و samgun !

ولی جناب X-Volt من منظورم پورت یا همون خروجی HDMI بود!

در هر صورت ممنون از جوابتون
کابل HDMI زیاد مهم نیست توی جعبه باشه یا نباشه چون نهایتا" میشه با 15 تومان هم پیداش کرد!

ممنون

amaranth_silent
22-05-2009, 17:15
سلام .ایا برای کپی خور کردن کنسول باید کیس کنسول باز شه ؟؟یا نرم افزاری انجام میشه؟؟اخه امروز میخواستم کنسول جدیدمو 12 ولت کنم دیدم که کاغذ های پلمپ داخلی کیس دست کاری شده مشکلی نیست ؟؟؟؟

halflife g
22-05-2009, 17:23
سلام .ایا برای کپی خور کردن کنسول باید کیس کنسول باز شه ؟؟یا نرم افزاری انجام میشه؟؟اخه امروز میخواستم کنسول جدیدمو 12 ولت کنم دیدم که کاغذ های پلمپ داخلی کیس دست کاری شده مشکلی نیست ؟؟؟؟

من تا اونجایی که میدونم واسه کپی خور کردن کنسول کیسش باز میشه چون باید درایو رو بیرون بیارن و ...... .

راستی کنسول نو مبارک شما میخوای جاسپرت رو 12 ولت کنی؟؟؟

X-Volt
22-05-2009, 17:32
جیگر منظور از پورت همون جایی هست که فیش مربوطه به دستگاه وصل میشه.
اونی که شما گفتی کابل هست !!!
ممنون ... :11:

ممنون از دوست عزیزم X-Volt و samgun !

ولی جناب X-Volt من منظورم پورت یا همون خروجی HDMI بود!

در هر صورت ممنون از جوابتون
کابل HDMI زیاد مهم نیست توی جعبه باشه یا نباشه چون نهایتا" میشه با 15 تومان هم پیداش کرد!
شرمنده، من فکر کردم راجع به کابلش حرف میزدین ... :20:

SamGun
22-05-2009, 17:39

بله باید باز بشه تا بتونن از طریق ارتباط SATA درایو DVD رو به کامپیوتر وصل کنند و اونو توسط DOC هک کنند.
فکر نمیکنم دیگه لازم به 12 ولت کردن کنسول باشه چون با این بردهای جاسپر دیگه دما به اندازه ی قبل نیست.
اگه پلمپ دستگاه مخدوش هست یعنی اینکه دستگاه توسط فروشنده کپی خور شده و هیچ جای نگرانی نیست

P A R S A
22-05-2009, 19:14
دوستان ارکید بازی های XBOX رو نمی خونه؟
کلا میشه یه لیست از تفاوت های اصلی و جزیی الیت و پریمیوم و ارکید لطف کنید!
سوال بعدی : این DVD همراه ارکید چی داره؟
به نظر شما خرید ارکید جاسپر بهتره یا پریمیوم فالکون؟
آخرین قیمت هر سه مدل؟
به نظر شما بعد از امتحانات چجوری میشه قیمت ها؟
بهترین جایی که میشه خرید کجا هست؟ (جایی که فروشنده ها زیاد باشن چون من قم هستم نمی خوام کلی راه رو بکوبم برم بعد بگه ندارم دست خالی برگردم...جایی معرفی کنید که اگه یکی نداشت بغلی داشته باشه!) جمهوری؟ پایتخت؟ توپخونه؟ ...؟
قیمت دسته بیسیم اضافی رو هم بگین ممنون میشم!
و اینکه چه ریجنی بهتره و بازی هاش راحت تر گیر میاد؟ (خصوصا تو قم)

یک کم زیاد شد! ممنون میشم جواب بدین!

SamGun
22-05-2009, 20:31
دوستان ارکید بازی های XBOX رو نمی خونه؟
کلا میشه یه لیست از تفاوت های اصلی و جزیی الیت و پریمیوم و ارکید لطف کنید!
سوال بعدی : این DVD همراه ارکید چی داره؟
به نظر شما خرید ارکید جاسپر بهتره یا پریمیوم فالکون؟
آخرین قیمت هر سه مدل؟
به نظر شما بعد از امتحانات چجوری میشه قیمت ها؟
بهترین جایی که میشه خرید کجا هست؟ (جایی که فروشنده ها زیاد باشن چون من قم هستم نمی خوام کلی راه رو بکوبم برم بعد بگه ندارم دست خالی برگردم...جایی معرفی کنید که اگه یکی نداشت بغلی داشته باشه!) جمهوری؟ پایتخت؟ توپخونه؟ ...؟
قیمت دسته بیسیم اضافی رو هم بگین ممنون میشم!
و اینکه چه ریجنی بهتره و بازی هاش راحت تر گیر میاد؟ (خصوصا تو قم)

یک کم زیاد شد! ممنون میشم جواب بدین!

دوست عزیز ارکید یک مدل از 3 مدل xbox 360 هست که فقط در لوازم جانبی و رنگ تفاوت داره و از نظره سخت افزاری هیچ تفاوتی بین Arcade .Perimium و Elite وجود نداره.
بازی هایی وجود دارند که روی Xbox 360 اجرا میشوند اما نیاز به پچ و نصب برنامه در xbox 360 دارند.
به نظره من شما صبر کن تا تابستون Elite جاسپر بگیر .
در حال حاظر با اومدن ّبورد جاسپر دیگه صلاح نیست که کسی فالکون بخره !!!
ولی اگه عجله داری میتونی همون ارکید جاسپر رو بگیری که بهتره از پریموم با بورد فالکون هست.
قیمت:
ARCADE: 230-260
PERIMIUM:300-330
ElITE:370-400
این قیمت ها به خاطر این متغیر هستند که هرکی واسه خودش یه قیمت میده و هنوز ثابت نشده.
بهترین جا خرید از nextgen هست که مطمئن باشید داره فقط یکم گرونتر میده ولی مطمئن هست(
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)
بعدش هم توپ خونه که اونم فقط یه مغازه قابل اطمینان هست که الان اسمشو یادم نیست.
بعدشم جمهوری فروشگاه یگانه هست که اینم بد نیست (خودم از اینجا خریدم)
کارش خوبه جنس خوب هم بهت میده.
قیمت دسته ی اضافه بستگی به نوع رنگ کنسول داره مثل اگه سفید بخواین حدود 35 تومن و اگه مشکی بخواین حدود 50 تومن.
بهترین ریجن الان PAL هست و دیگه J و UC زیاد خریداری نمیشه.

1987msb
23-05-2009, 10:18
دوست عزیز ارکید یک مدل از 3 مدل xbox 360 هست که فقط در لوازم جانبی و رنگ تفاوت داره و از نظره سخت افزاری هیچ تفاوتی بین Arcade .Perimium و Elite وجود نداره.
بازی هایی وجود دارند که روی Xbox 360 اجرا میشوند اما نیاز به پچ و نصب برنامه در xbox 360 دارند.
ولی اگه عجله داری میتونی همون ارکید جاسپر رو بگیری که بهتره از پریموم با بورد فالکون هست.
قیمت:
این قیمت ها به خاطر این متغیر هستند که هرکی واسه خودش یه قیمت میده و هنوز ثابت نشده.
بهترین جا خرید از nextgen هست که مطمئن باشید داره فقط یکم گرونتر میده ولی مطمئن هست(
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)
بعدش هم توپ خونه که اونم فقط یه مغازه قابل اطمینان هست که الان اسمشو یادم نیست.
بعدشم جمهوری فروشگاه یگانه هست که اینم بد نیست (خودم از اینجا خریدم)
کارش خوبه جنس خوب هم بهت میده.
قیمت دسته ی اضافه بستگی به نوع رنگ کنسول داره مثل اگه سفید بخواین حدود 35 تومن و اگه مشکی بخواین حدود 50 تومن.

سلام دوست خوبم samgun
آيا nextgen‌ كنسول و بازي رو براي شهرستان مي فرسته؟

با تشكر:10:

سلام
يه فايل با پسوند iso در iXtreme جديد وجود داره كه حجم 253 mb‌ !!!
اين فايل ديگه براي چيه؟

سلام ، كسي نبود جوابمونو بده!!!:37:
منتظرم ها...

Majid ²
23-05-2009, 10:41
ســلام دوستان گل Xbox 360 ای

خسته نباشید بابت وقتی که میذارین تو این تاپیک
و به مردم کمک میکنید

منم یه سوال دارم

من رفتم بازی Left 4 Dead رو دانلود کردم
Extract که کردم 2 تا فایل داد بهم یکی DVD File که 1 کیلوبایت بود
و یک IMAGE File که 7,6 Gig بود

حالا سوال دارم واسه رایت کردنش

حتما باید DVD 9,2 Gig باشه ؟؟
یا نه میتونم روی DVD 8,5 Gig هم رایت کنم ؟؟

چون اینجا تفاوت قیمتش خیلی بالا ـ
عقل و منطق میگه رو DVD 8,5 Gig ـ میشه ریخت
راحت جـا میشه
ولی میخوام بدونم بعدا کنسولم میخونه بدون مشکل ؟؟ چجوریاس ؟؟

مرسی :40:

1987msb
23-05-2009, 11:06
شما با ADSL‌دانلود كرديد؟ چقدر طول كشيد؟؟؟:31:

Majid ²
23-05-2009, 11:21
شما با ADSL‌دانلود كرديد؟ چقدر طول كشيد؟؟؟:31:

با اینترنت دانشگاه
حدود 20 دقیقه طول کشید

کلی لینک بود ( 70 تا بود فکر کنم )
هی Copy / Paste میکردم طول میکشید

starpars
23-05-2009, 11:33

و به مردم کمک میکنید

منم یه سوال دارم

راحت جـا میشه

مرسی :40:

شما باید هنگام رایت اون فایل dvd. که 1 کیلوبایت هست رو لود کنید که اگه در notepad بازش کنید حاوی نام فایل اصلی بازی و Layerbreak=1913760 هستش
dvd خام باید از نوع dvd9 باشه که ظرفیتش 8.5 گیگابایت هست قیمتش هم بین 2 تا 3 تومن هست
(به جز dvd9 یه dvd5 داریم که ظرفیتش 4.7 گیگابایت هست که شما روی dvd5 نمیتونی رایت بزنی )
البته یه نوع dvd دیگه داریم که از دو تا dvd5 تشکیل میشه در واقع هر طرف دیسک 4.7 گیگ ظرفیت داره و ظرفیتش 9 و خورده گیگ هست و به درد بازیهای xbox360 نمیخوره

mohammad_dj_kazin
23-05-2009, 12:38
سلام دوستان دو تا سوال دیگه داشتم
اول اینکه به طور کلی چند ساعت میشه با 360 بازی کرد بدون اینکه خطری داشته باشه؟؟
سوال دومم اینکه اگه ای دی اس ال بگیریم حتما باید بهش سیم ای دی اس ال رو وصل کنیم یا از طریق وایرلس هم میشه؟؟
ممنون میشم

SamGun
23-05-2009, 12:59
سلام دوست خوبم samgun
آيا nextgen‌ كنسول و بازي رو براي شهرستان مي فرسته؟

با تشكر:10:

سلام عزیزم.
ببینید شما هرچی رو که بخواین به جایی بفرستید پست براتون این کارو میکنه .پس باید به شرکت زنگ بزنید و سوال کنید که آیا میشه مثلا با 10 هزار تومن هزینه ی اضافی دستگاه رو با پست پیشتاز برای شما ارسال کنه یا نه.

1987msb
23-05-2009, 14:36
با اینترنت دانشگاه
حدود 20 دقیقه طول کشید

کلی لینک بود ( 70 تا بود فکر کنم )
هی Copy / Paste میکردم طول میکشید

سلام
مگه سرعت اينترنت دانشگاتون چقدره؟ (واير لسه مگه؟)
در ضمن اگه لطف كني و سايتي كه از اون دانلود كردي رو بگي ممنون ميشم...:10:

amaranth_silent
23-05-2009, 16:27
من تا اونجایی که میدونم واسه کپی خور کردن کنسول کیسش باز میشه چون باید درایو رو بیرون بیارن و ...... .

راستی کنسول نو مبارک شما میخوای جاسپرت رو 12 ولت کنی؟؟؟

اره دوست عزیز بعد اینکه فالکونرو شوهر دادم رفت پی کارش حالا نوبت جاسپره ببینیم چی میشه.من همون روز اول که جاسپر خریدم خودم در یک حرکت انتحاری به جونش افتادم بازش کردم و سیمای فنو کلا قطع کردم و منبع رو از یه اداپتور 12 ولت از بیرو ن براش گرفتم.خیلی سخته که ادم کنسول صفر کیلومترشو باز کنه دل و رودشو بریزه بیرون ؟؟اخه چاره دیگه نداشتم :41:دلم ترسیده برادر؟؟حالا میخواد جاسپر باشه یا هر 0000 ؟دیگه واقا برا ماکرو سافت متاسفم ...البته سه چراغ شدن برا ما ایرانیان خود کفای کوشا ی ازاد:19: سخته که گارانتی مارانتی یخدی.اونور اب سه چراغ شد سه سوت تعویض میکنن خیالیم نیست؟؟

Majid ²
23-05-2009, 20:30
شما باید هنگام رایت اون فایل dvd. که 1 کیلوبایت هست رو لود کنید که اگه در notepad بازش کنید حاوی نام فایل اصلی بازی و Layerbreak=1913760 هستش
dvd خام باید از نوع dvd9 باشه که ظرفیتش 8.5 گیگابایت هست قیمتش هم بین 2 تا 3 تومن هست
(به جز dvd9 یه dvd5 داریم که ظرفیتش 4.7 گیگابایت هست که شما روی dvd5 نمیتونی رایت بزنی )
البته یه نوع dvd دیگه داریم که از دو تا dvd5 تشکیل میشه در واقع هر طرف دیسک 4.7 گیگ ظرفیت داره و ظرفیتش 9 و خورده گیگ هست و به درد بازیهای xbox360 نمیخوره

هــمم
والا اینجا 3 نوع DVD وجود داره
به ترتیب ظرفیتشون
4,7 و 8,5 و 9,2 هستن

که خب با این توضیحات شما احتمال منطورتون همون 8,5 گیگی ـ هست
در مورد قیمتش هم به پول ایران در میاد دونه ای حدود هزار و 300 تومن
چون اینجا 1 Euro ـ در صورتی که پک 10 تایی بخری

بازم مرسی
حالا بعدا در مورد رایت کردن اگه به مشکل خوردم مزاحم میشم

سلام
مگه سرعت اينترنت دانشگاتون چقدره؟ (واير لسه مگه؟)
در ضمن اگه لطف كني و سايتي كه از اون دانلود كردي رو بگي ممنون ميشم...:10:

نمیدونم چقدره
ولی خب هرچی هست باحالـه :31:

همینجا توی تاپیک دانلود بازی های Xbox 360 کلی بازی معرفی شده که :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو البته 100 تا سایت وارز هست که یه دیقه تو گوگل سرچ کنی دستت میآد

سوال دومم اینکه اگه ای دی اس ال بگیریم حتما باید بهش سیم ای دی اس ال رو وصل کنیم یا از طریق وایرلس هم میشه؟؟
ممنون میشم

من تو همین تاپیک خوندم روزی 5-6 ساعت
و اینکه کنسول باید جایی باشه که توش جریان هوا وجود داشته باشه

و اما در مورد سوال دوم
بله باید با سیم باشه
مگر اینکه اینو بخری براش

که باهاش میشه از طریق Wireless هم رفت تو اینترنت

moozmar
23-05-2009, 21:45
سلام

خواستم بگم که من امروز مدل الیت گرفتم...

خیلی خیلی خوووبه!!
فکر کنم دیگه مشتری این بخش بشم..

فعلا که مشغول Gears of War هستم!

راستی...این اکانت 1 ماه مجانی از وقتیه که برای اولین بار وارد لایو میشی؟؟
چون میخوام یه ذره دستم به دسته اش عادت کنه و بعدش وارد لایو بشم..

resident_evil
23-05-2009, 22:03
سلام

خیلی خیلی خوووبه!!

مبارکت باشه دوست عزیز ...
آره بعد از اولین باری که به لایو وصل بشید حساب میشه و از اکانتتون کم میشه !

SamGun
23-05-2009, 23:22
سلام

خیلی خیلی خوووبه!!

مبارک باشه داداش
بیا خودم یجوری بهت تخفیف میدم !!!:31:

P A R S A
24-05-2009, 09:04
این ها رو خودمم می دونستم...:31:...فقط یه بنده خدایی تو بازیسنتر گفته بود که یکی از تفاوت های ارکید با دیگر مدل ها در عدم اجرای بازی های XBOX (قدیمی) هست!

یعنی چی؟ در این صورت هارد ضروری میشه؟ چه بازی هایی اینطوری هستند؟ یکم توضیح بیشتر لطفا!:46:

یه خرده گرونه ... نمی خوام اونقدر خرج کنم... نهایتش سیصد چوق (دسته اضافی و وسایل اتصال به TV هم خودش 50 میشه حداقل) ... اگه کنسول حدود 250 باشه خوبه (ارکید جاسپر یا پریمیوم فالکون!)

حرف شما متین!:27:

احتمالا بخوام اواخر خرداد یا اوایل تیر بگیرم ...

قیمت:

ممنون از اطلاعاتت!:11:

چند تا سوال دیگه:
1. هارد چقدر ضروری هست؟
2. به طور کلی از کیش بگیرم بهتره یا تهران؟ (قیمت و کپی خور بودن و ...)
3. توی جمهوری غیر از یگانه هم هست!؟ یه مثلا اگه یگانه نداشت از جای دیگه بشه بگیرم!
4. تجهیزات اتصال به مانیتور سر جمع چقدر میشه!؟

kamran987456
24-05-2009, 11:16
با سلام
بن شدن یعنی چی ؟
بعد اگه من با دستگاه (کپی خور شده) یه بازی اورجینال تهیه کنم و با اون بازی کنم احتمال بن شدنش است یا نه؟

toraj
24-05-2009, 11:37
با سلام
بن شدن یعنی چی ؟
بعد اگه من با دستگاه (کپی خور شده) یه بازی اورجینال تهیه کنم و با اون بازی کنم احتمال بن شدنش است یا نه؟

يعني ديگه نميتوني به لايو وصل بشي و بازي آنلاين انجام بدي.

خير احتمالش تقريبا صفر هست و اگه بازي ارجينال باشه به خاطر اون بن نميشي.البته سعي كنيد فريمور دستگاه رو به

آخرين ورژن ارتقا بديد يعني 1.6

1987msb
24-05-2009, 14:45
سلام :31:
من لينك فايل لازم رو براي اينكه 360 بتونه avi و... رو بخونه رو در زير براتون قرار دادم...!!!
Xbox360_Fall_Update_DivX_Media_Addon.rar
البته به اين نرم افزار هم احتياج داريد...
Xplorer360 beta 6
اين هم راهنماش:

Connect the 360 HDD to the computer using one of the many 360 HDD adapters out there (Team Xecuter's Connectivity Kit, Talismoon 360 MiniSpy SATA adapter, XPort, Xata, or XCM 360 SATA adapter) Open Xplorer360 and select 'Open Harddrive/Memorycard' and put the file in the same hierarchical folder structure as the one included in the archive. Create necessary folders. Start folder for Partition 3 is: "Content", so you create the folder "Content" and all sub-dirs and files under, and put the file in "00000002" - the last sub-dir. Close Xplorer360 and power down the computer, and reconnect the harddrive to the 360. Make sure the dashboard version is 6683 and try to open a DivX/XviD file. It should play nicely if it's supported (AVI container with DivX/XviD video and MP3/AC3 audio) and if the media add-on is located in the proper folder.

راستي من يه فكري به نظرم رسيد!!!:21::21::21:
ميشه اين آپديته سه مگي رو توي دشبورد جديد كپي كرد و اونو تو فلش ريخت و بعد روي كنسول نصب كرد...؟؟!!

pedram_sad
24-05-2009, 19:30
سلام :31:
من لينك فايل لازم رو براي اينكه 360 بتونه avi و... رو بخونه رو در زير براتون قرار دادم...!!!
Xbox360_Fall_Update_DivX_Media_Addon.rar
البته به اين نرم افزار هم احتياج داريد...
Xplorer360 beta 6
اين هم راهنماش:

Connect the 360 HDD to the computer using one of the many 360 HDD adapters out there (Team Xecuter's Connectivity Kit, Talismoon 360 MiniSpy SATA adapter, XPort, Xata, or XCM 360 SATA adapter) Open Xplorer360 and select 'Open Harddrive/Memorycard' and put the file in the same hierarchical folder structure as the one included in the archive. Create necessary folders. Start folder for Partition 3 is: "Content", so you create the folder "Content" and all sub-dirs and files under, and put the file in "00000002" - the last sub-dir. Close Xplorer360 and power down the computer, and reconnect the harddrive to the 360. Make sure the dashboard version is 6683 and try to open a DivX/XviD file. It should play nicely if it's supported (AVI container with DivX/XviD video and MP3/AC3 audio) and if the media add-on is located in the proper folder.

شما اگه از این روش استفاده کنی
تو 95 درصد موارد دیگه کنسول هارد رو نمیشناسه
بودن دوستانی که اینطوری هارد رو به pc وصل کردن و دیگه نتونستن تو 360 ازهارد استفاده کنن

راستي من يه فكري به نظرم رسيد!!!:21::21::21:
ميشه اين آپديته سه مگي رو توي دشبورد جديد كپي كرد و اونو تو فلش ريخت و بعد روي كنسول نصب كرد...؟؟!!
نه
تنها راه برای پخش divx همون وصل شدن به live و گرفتن از اونجاست

Terova
25-05-2009, 01:19

و به مردم کمک میکنید

منم یه سوال دارم

راحت جـا میشه

مرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گیگ رو تو 20 دقیقه دانلود کردی..!!!!!!!!!! :18: نوید بیا آب قند بده فشارم افتاد :wac: من این سرعت رو داشتم دنیا رو میگرفتم..:21:

شما رویه همون دیسک 8.5 گیگ رایت کنید مشکلی نداره..

یادت باشه که فایل 7.6 گیگ و فایل چند کیلوبایتی با فرمت .DVD رو داخل یک پوشه میگزاری و فایل چند کیلوبایتی رو با سرعت 2 دانلود مکنی..

ممنون میشم

همیشه خطر هست هر چی کمتر شاید بهتر

با وایرلس هم میشه ولی من ADSL رو پیشنهاد میکنم..

در ضمن اگه لطف كني و سايتي كه از اون دانلود كردي رو بگي ممنون ميشم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برو تو سایت باز سنتر قسمت XBOX 360 GAME

من خودم بازی ها رو از اونجا مگیرم..

چند تا سوال دیگه:
1. هارد چقدر ضروری هست؟
3. توی جمهوری غیر از یگانه هم هست!؟ یه مثلا اگه یگانه نداشت از جای دیگه بشه بگیرم!

1- زیاد ضروری نیست اما داشتنش خیلی بدرد میخوره
2- از تهران کیش رو بیخیال...
3- بچه ها زیاد از یگانه دل خوشی نداشتن شما برو توپ خونه بهتره وست گیم هم خوب میده..
3- فوقش 25 تومن..

P A R S A
25-05-2009, 10:29
2- از تهران کیش رو بیخیال...
چرا؟

3- بچه ها زیاد از یگانه دل خوشی نداشتن شما برو توپ خونه بهتره وست گیم هم خوب میده..
بازم چرا؟ وست گیم هم توپخونه است!؟

Hunter lord
25-05-2009, 11:10
چرا؟

بازم چرا؟ وست گیم هم توپخونه است!؟

یگانه من رفتم ازش PSP بخرم گفتم اسلیم چنده گفت 270 بعد رفتم گفت اینا فته .

چه حالی بهت دست می ده :19:
بعد زمانی که اونجا بودم چند نفر اومدن و گفتن این PSP هایی که دادی خرابن .:27:

pouyacapitan
25-05-2009, 11:36
دوستان الان کسی قیمت دقیق هر 3 مدل رو داره؟؟
و اینکه تفاوتشون در چیه و شما چی پیشنهاد می کنید!!
قیمت بازی ها تو تبریز چقدره؟؟
اکانت live رو هم می شه از اینجا خریداری کرد؟؟
ممنون

Hunter lord
25-05-2009, 11:53
دوستان الان کسی قیمت دقیق هر 3 مدل رو داره؟؟
و اینکه تفاوتشون در چیه و شما چی پیشنهاد می کنید!!
قیمت بازی ها تو تبریز چقدره؟؟
اکانت live رو هم می شه از اینجا خریداری کرد؟؟
ممنون

ارکید 215
پرمیوم 60 گیگ 270
الیت 360

این ها رو راحت می تونی پیدا کنی با این قیمت ها .

به نظر من پرمیوم 60 گیگ بگیری بهتره چون به صرفه است .

ولی اگه پول تو جیبت باد کرده الیت رو به خر که خیلی خوشگله .:27:

اکانت رو هم از فروشگاه اینجا بخر :

pouyacapitan
25-05-2009, 12:24
ارکید 215
پرمیوم 60 گیگ 270
الیت 360

ممنون از راهنماییت!!!!واقعا ممنون
خودشون انلاک هستن یا باید خودم انلاک کنم؟؟؟
قیمت بازی ها چنده؟؟

Hunter lord
25-05-2009, 13:21
قیمت بازی ها چنده؟؟

قیمت بازی با DVD خوب 3500 هستش.
اون سوالت رو نمی دونم چون به live زیاد وصل نمی شم.

halflife g
25-05-2009, 13:22
قیمت بازی ها چنده؟؟

دوست عزیز من هم از تبریز هستم گفتم چند نکته رو گفته باشم بهتره:

در تکمیل حرفهای اون دوستمون که راهنماییت کرده بود باید بگم که حتما xb360 که می گیری بردش جاسپر باشه و تا میتونی از خرید بردای قبلی پرهیز کن.

در مورد بازیها هم تو تبریز فقط و فقط نمایندگی pinata قابل اطمینان هستش که بازیها رو با قیمت 4000 میده بقیه همشون بندازن.(البته بهتره بازیها رو از بازیسنتر سفارش بدی)

در مورد انلاک بودن هم اگه منظورت کپی خور بودن دستگاه هستش فروشنده کپی خور شدشو میفروشه پس اونم و جای نگرانی نیس.

یه نکته هم موند و اون هم اینکه اصلا و اصلا از تبریز کنسول نخر هم قیمتا خفن فرق میکنه و هم اینکه خیلی نامردن دستگاه دست دوم رو جای نوش میدن و هزار کار عجیب دیگه(بهتره مثه من از تهران بگیری)

موفق باشی همشهری.

amin dat
25-05-2009, 13:23
ارکید 215
پرمیوم 60 گیگ 270
الیت 360

دوستان که برای خرید رفته بودند arcade کمتر از 240 نبوده .... ( اگر بود که پیش فروش نمیکردند با بیشتر از این قیمت )

pouyacapitan
25-05-2009, 13:30
دوست عزیز من هم از تبریز هستم گفتم چند نکته رو گفته باشم بهتره:

در تکمیل حرفهای اون دوستمون که راهنماییت کرده بود باید بگم که حتما xb360 که می گیری بردش جاسپر باشه و تا میتونی از خرید بردای قبلی پرهیز کن.

در مورد بازیها هم تو تبریز فقط و فقط نمایندگی pinata قابل اطمینان هستش که بازیها رو با قیمت 4000 میده بقیه همشون بندازن.(البته بهتره بازیها رو از بازیسنتر سفارش بدی)

در مورد انلاک بودن هم اگه منظورت کپی خور بودن دستگاه هستش فروشنده کپی خور شدشو میفروشه پس اونم و جای نگرانی نیس.

یه نکته هم موند و اون هم اینکه اصلا و اصلا از تبریز کنسول نخر هم قیمتا خفن فرق میکنه و هم اینکه خیلی نامردن دستگاه دست دوم رو جای نوش میدن و هزار کار عجیب دیگه(بهتره مثه من از تهران بگیری)

موفق باشی همشهری.
ممنون ازت!!حال کردم تبریزیا همه جا هستن!!
ادرس pinata رو بده!!
در مورد جاسپر هم توضیح بدی ممنون میشم!!
خودمم می دونم خیلی گرون میدن!!تو ولیعصر یک جا دیدم یک دسته سفید زده 55 تومن خوده دستگاه هم 295!!!!!
به همین خاطر از تهران می گیرم!!البته بعد از امتحانات!!

moozmar
25-05-2009, 14:33
دوستان!

3 تا سوال

من یه جا خوندم(شایدم اینجا خوندم)...که نوشته بودن وقتی از بازی میای بیرون، یه ذره تو منوی dashBoard بمون تا کنسول خنک بشه و بعدش کلا خاموشش کن
میخواستم ببینم چنین حرفی درسته یا نه؟؟

و اینکه...تو تهران از کجا بازی بخرم که هم دی وی دی خوب بده و هم قیمتش مناسب باشه
(لطفا آدرس مغازه بدین نه فروشگاه اینترنتی)

سوال آخر هم اینکه....dvd Tgate برای ریختن بازیهایی که خودم دانلود میکنم مناسبه؟؟

mohammad_dj_kazin
25-05-2009, 14:52
هــمم
والا اینجا 3 نوع DVD وجود داره
به ترتیب ظرفیتشون
4,7 و 8,5 و 9,2 هستن

که خب با این توضیحات شما احتمال منطورتون همون 8,5 گیگی ـ هست
در مورد قیمتش هم به پول ایران در میاد دونه ای حدود هزار و 300 تومن
چون اینجا 1 Euro ـ در صورتی که پک 10 تایی بخری

بازم مرسی
حالا بعدا در مورد رایت کردن اگه به مشکل خوردم مزاحم میشم

نمیدونم چقدره
ولی خب هرچی هست باحالـه :31:

همینجا توی تاپیک دانلود بازی های Xbox 360 کلی بازی معرفی شده که :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو البته 100 تا سایت وارز هست که یه دیقه تو گوگل سرچ کنی دستت میآد

من تو همین تاپیک خوندم روزی 5-6 ساعت
و اینکه کنسول باید جایی باشه که توش جریان هوا وجود داشته باشه

و اما در مورد سوال دوم
بله باید با سیم باشه
مگر اینکه اینو بخری براش

که باهاش میشه از طریق Wireless هم رفت تو اینترنت

یعنی توی یک روز باید 5-6 ساعت بازی کرد باش؟؟؟
نمیشه وسطش مثلا یک ساعت خاموش بزاریم خنک بشه دوباره بازی کنیم؟؟

choory
25-05-2009, 15:47
یعنی توی یک روز باید 5-6 ساعت بازی کرد باش؟؟؟
نمیشه وسطش مثلا یک ساعت خاموش بزاریم خنک بشه دوباره بازی کنیم؟؟

نه محمد جان دوستان این هست که 5-6 ساعت بازی کردن مداوم و پشت سر هم.
دقت کن که موقعی که میخواهی به دستگاه استراحت بدی دستگاه را مستقیم خاموش نکن.چون این کار باعث میشه فن ها هم از کار بیفتند و گرما داخل کنسول بمونه و ضرر برسونه.
شما موقعی که میخواهی به کنسول استراخت بدی ابتدا بیا توی محیط داشبورد و کنسول را 20-30 دقیقه همانطوری رها کن تا فن ها کنسول را خنک کنند بعد 20-30 دقیقه کنسول را خاموش کن و یک استراحت دیگه بهش بده و بعد بشین دوباره 5-6 ساعت بازی کن.

دوستان!

3 تا سوال

من یه جا خوندم(شایدم اینجا خوندم)...که نوشته بودن وقتی از بازی میای بیرون، یه ذره تو منوی dashBoard بمون تا کنسول خنک بشه و بعدش کلا خاموشش کن

و اینکه...تو تهران از کجا بازی بخرم که هم دی وی دی خوب بده و هم قیمتش مناسب باشه

سوال آخر هم اینکه....dvd Tgate برای ریختن بازیهایی که خودم دانلود میکنم مناسبه؟؟

جواب سوال اولا توی اول همین پست هست.

halflife g
25-05-2009, 16:47
ادرس pinata رو بده!!
در مورد جاسپر هم توضیح بدی ممنون میشم!!

xb360 دارای چند تا مین برد هستش که به ترتیب :لانچ زیفر فالکون و جاسپر هستن .

جاسپر اخرین و جدیدترین برد این کنسول هستش که درصد خرابیش از بردای دیگه خیلی کمتره و cpu و گرافیکش 65 نانومتری هستن .

ادرس رو هم واست پ.خ کردم.

دوستان!

3 تا سوال

1-سوال اول رو که choory جواب داد

2-من تعریف وست گیم رو زیاد شنیدم

t-gate-3 مارک خوبیه

honura
25-05-2009, 21:32
سلام دوستان.بزی ninja blade قشنگه بخرم...؟

resident_evil
25-05-2009, 22:06
سلام دوستان.بزی ninja blade قشنگه بخرم...؟

بله بازیه خوبیه اما به نظر من اصلا به پای Ninja Gaiden 2 نمیرسه !
این بازی تماما" BoSs Fight هستش ! Unit ها بسیار کم هستند !

hossein_dig
25-05-2009, 23:07
سلام
ببخشید چون سرعت اینترنتم خیلی پایینه زیاد نتونسنم سرچ کنم

چند تا سوال دارم من یه ایکس باکس 360 پرسیدم میگفت 260 تومن(وست گیم) که جاسبر بود و هارد هم نداشت این مدل خوبه یا چیزه بهتر هم هست راستی هارد رو میشه بعد هم اضافه کرد یا نه با هاردش قیمش میزنه بالا (320)

ممون

SamGun
26-05-2009, 00:15
سلام
ببخشید چون سرعت اینترنتم خیلی پایینه زیاد نتونسنم سرچ کنم

چند تا سوال دارم من یه ایکس باکس 360 پرسیدم میگفت 260 تومن(وست گیم) که جاسبر بود و هارد هم نداشت این مدل خوبه یا چیزه بهتر هم هست راستی هارد رو میشه بعد هم اضافه کرد یا نه با هاردش قیمش میزنه بالا (320)

ممون

خدا ببخشه !!
خوب گفته ولی ارزونتر هم شما میتونی پیدا کنی تا حدود 220 تا 230 .
تمام مادربورد های Xbox 360 دارای یک مدل ساخت هستند و تمام مدل های اون هارد رو ساپورت میکنند.که فقط در مدلهای Arcade به خاطر زیبایی و هم سطح شدن کل بدنه ی دستگاه یک درپوش به جای هارد دستگاه گذاشته شده که شما باید در موقع نصب هارد اونو جدا کنی و جاش هارد دستگاه رو نصب کنی.
تا آخرین قیمتی که من داشتم هارد 60 رو 80 تومن میدادن و 120 رو 100 تومن !!
واقعا میشه گفت که خرید یک Arcade در صورت نیاز به هارد و کابل HDMI یه ضرر محض هست چون تمام قطعات جانبی جدا به قیمتی تقریبا 2 برابر قیمت همون قطعه در داخل BOX دستگاه برای شما در خواهد آمد !!!! که البته این یه سیاست از طرف خود ماکروسافت هست و کسی درش دخالت نداره.

دقت کن که موقعی که میخواهی به دستگاه استراحت بدی دستگاه را مستقیم خاموش نکن.چون این کار باعث میشه فن ها هم از کار بیفتند و گرما داخل کنسول بمونه و ضرر برسونه.
شما موقعی که میخواهی به کنسول استراخت بدی ابتدا بیا توی محیط داشبورد و کنسول را 20-30 دقیقه همانطوری رها کن تا فن ها کنسول را خنک کنند بعد 20-30 دقیقه کنسول را خاموش کن و یک استراحت دیگه بهش بده و بعد بشین دوباره 5-6 ساعت بازی کن.

تمام این صحبتها از نظر طئوری درست هست و کسی درش شکی نداره ولی از نظره عملی و تجربی یکم قضیه فرق میکنه
اونم اینه که متاصفانه امکان جذب گرما از GPU توسط HEATSINK بسیار پایین تر از CPU هست اونم به خاطر اندازه ی اون هست که واقعا تفاوتشون چشمگیره !!!
به خاطره همین زمانی که کنسول در داشبورد در حال کار یا به اصطلاح در حال استراحت هست CPU به طور کامل خنک شده اما GPU(واحد پردازشگر تصویر) هنوز در وضعیت خود باقی مانده و فقط میتوان گفت حدود 7 تا 10 درصد از دمای اون کاهش پیدا میکنه که میشه گفت حدود 3 الی 4 درجه که این اصلا فرقی به حال دستگاه نمیکنه .من تا حالا چندین بار این مورد رو امتحان کردم و به وضوح دیدم .
قبلا هم به همه گفتم که راه خنک شدن دستگاه فقط خاموش کردن آن به مدت 1 الی 1.5 ساعت هست که البته نباید فراموش کرد که حتما قبلش تا 15 دقیقه در داشبورد باشه بعد کنسول رو خاموش کنید !!

SamGun
26-05-2009, 00:56
این ها رو خودمم می دونستم...:31:...فقط یه بنده خدایی تو بازیسنتر گفته بود که یکی از تفاوت های ارکید با دیگر مدل ها در عدم اجرای بازی های XBOX (قدیمی) هست!

یعنی چی؟ در این صورت هارد ضروری میشه؟ چه بازی هایی اینطوری هستند؟ یکم توضیح بیشتر لطفا!:46:

یه خرده گرونه ... نمی خوام اونقدر خرج کنم... نهایتش سیصد چوق (دسته اضافی و وسایل اتصال به TV هم خودش 50 میشه حداقل) ... اگه کنسول حدود 250 باشه خوبه (ارکید جاسپر یا پریمیوم فالکون!)

حرف شما متین!:27:

احتمالا بخوام اواخر خرداد یا اوایل تیر بگیرم ...

ممنون از اطلاعاتت!:11:

چند تا سوال دیگه:
1. هارد چقدر ضروری هست؟

اون بنده خدا تو بازی سنتر یه حرفی زده شما جدی نگیر !!!
-----------------------------------------------------------------------
ببینید کنسول 360 طوری طراحی شده که با ریختن برنامه و پچ سازگار هست به طور کلی یعنی Programable هست
البته این چیزی نیست که هر کسو نا کسی واسش برنامه بنویسه چون از یه فرمت خاصی پیروی میکنه و خلاصه خیلی پیچیدس !!!
شما وقتی میخوای بازیهایی رو که هیچ ربطی به سیستم شما نداره رو اجرا کنی حتما باید یه سری دستورات خاصی رو به صورت پچ یا همون برنامه به FeramWare دستگاه اضافه کنی تا قابلیت Writh and Read رو پیدا کنه که در این صورت دستگاه میتونه بازی Xbox رو اجرا کنه.
----------------------------------------------------------------------
هارد که مسلما ضروریه چون اگه امسال تو نمایشگاه E3 اعلام کنن که داشبورد جدید امکان Easy Sync رو به صورت ردو بدل کامل اطلاعات بین PC و 360 رو داره دیگه حتی واسه این سوسک سیاهو سفید یه هارد 320 هم کمه !!!!
از قدیم گفتن هرچه قدر پول بدی همون قدر هم آش میخوری دادش من !!!
شما همون Arcade رو بگیرید بعدا که پول دستتون اومد یه هاردم واسش بگیرید که اینجوری نه سیخ میسوزه نه کباب !؟!؟!؟ که اگه من باشم میگم هر دو تاش میسوزه :31:
به نظره خودتون الان دیگه کسی میره فالکون بخره ؟؟؟!!!!:25:
---------------------------------------------------------------------
ایشالا بگیرید و به جمع ما بپیوندید :7:
1-والا هارد که دیگه الان زیره 60 تولید نمیشه به نظره من همون 60 هم کارو راحت راه میندازه .
2- به هیچ عنوان اگه ساکن تهران هستید از جایی خارج از تهران خرید نکنید حتی کسایی که در تهران زنگی نمیکنند بهتره که همچین اقلامی رو از تهران خریداری کنند.
3-نه فکر نمیکنم باشه ولی توپ خونه بهتر قیمت میده .یگانه هم بد نیست فقط صاحب مغازه یکم خلقش تنگه و درست حسابی توضیح نمیده .
4-اگه بعدا قصد خرید یه Monitor LCD Full HD رو دارید که پیشنهاد میکنم نخرید چون بد جوری رو دستتون باد میکنه !!!
فکر میکنم حدود 15 تومن بشه البته تا 22 یا 23 تومن هم در میاد ولی من کمترین رو گفتم.

موفق باشید
ارادتمند شما سعید

cheguara
26-05-2009, 06:41
اون بنده خدا تو بازی سنتر یه حرفی زده شما جدی نگیر !!!
-----------------------------------------------------------------------
ببینید کنسول 360 طوری طراحی شده که با ریختن برنامه و پچ سازگار هست به طور کلی یعنی Programable هست
البته این چیزی نیست که هر کسو نا کسی واسش برنامه بنویسه چون از یه فرمت خاصی پیروی میکنه و خلاصه خیلی پیچیدس !!!
شما وقتی میخوای بازیهایی رو که هیچ ربطی به سیستم شما نداره رو اجرا کنی حتما باید یه سری دستورات خاصی رو به صورت پچ یا همون برنامه به FeramWare دستگاه اضافه کنی تا قابلیت Writh and Read رو پیدا کنه که در این صورت دستگاه میتونه بازی Xbox رو اجرا کنه.
هارد که مسلما ضروریه چون اگه امسال تو نمایشگاه E3 اعلام کنن که داشبورد جدید امکان Easy Sync رو به صورت ردو بدل کامل اطلاعات بین PC و 360 رو داره دیگه حتی واسه این سوسک سیاهو سفید یه هارد 320 هم کمه !!!!
از قدیم گفتن هرچه قدر پول بدی همون قدر هم آش میخوری دادش من !!!
شما همون Arcade رو بگیرید بعدا که پول دستتون اومد یه هاردم واسش بگیرید که اینجوری نه سیخ میسوزه نه کباب !؟!؟!؟ که اگه من باشم میگم هر دو تاش میسوزه :31:
به نظره خودتون الان دیگه کسی میره فالکون بخره ؟؟؟!!!!:25:
ایشالا بگیرید و به جمع ما بپیوندید :7:
1-والا هارد که دیگه الان زیره 60 تولید نمیشه به نظره من همون 60 هم کارو راحت راه میندازه .
2- به هیچ عنوان اگه ساکن تهران هستید از جایی خارج از تهران خرید نکنید حتی کسایی که در تهران زنگی نمیکنند بهتره که همچین اقلامی رو از تهران خریداری کنند.
3-نه فکر نمیکنم باشه ولی توپ خونه بهتر قیمت میده .یگانه هم بد نیست فقط صاحب مغازه یکم خلقش تنگه و درست حسابی توضیح نمیده .
4-اگه بعدا قصد خرید یه Monitor LCD Full HD رو دارید که پیشنهاد میکنم نخرید چون بد جوری رو دستتون باد میکنه !!!
فکر میکنم حدود 15 تومن بشه البته تا 22 یا 23 تومن هم در میاد ولی من کمترین رو گفتم.

موفق باشید
ارادتمند شما سعید

چرا Monitor LCD Full HD خوب نیست؟:23: میشه توضیح بدی !!:14:

P A R S A
26-05-2009, 08:40
آخه من ساکن تهران نیستم و به دلیل مسافرت به کیش خرید از اونجا برام راحت تره ... در هر حال شاید هم از تهران گرفتم ... اگه بخوام دستگاه رو تست کنم و مطمئن بشم باید چه مواردی رو چک کنم!؟

SamGun
26-05-2009, 09:34
آخه من ساکن تهران نیستم و به دلیل مسافرت به کیش خرید از اونجا برام راحت تره ... در هر حال شاید هم از تهران گرفتم ... اگه بخوام دستگاه رو تست کنم و مطمئن بشم باید چه مواردی رو چک کنم!؟

پست پیشتاز تمام این مسائل رو حل کرده !!! شما فقط از جایی که میخوای بخری باید ببینی میتونه واست پستش کنه یا نه .
1-شما تست کن ببین برچسب Warranty زیر هارد دستگاه سالم هست یا نه
2-بعد اونجا بده واست دستگاه رو روشن کنه و باهاش چند دقیقه بازی کن که هم از سلامت دستگاه خیالت جمع بشه هم از سالم بودن دسته.شوک دسته رو هم فعال کن و ببین که با لرزش دسته ,دسته خاموش میشه یا نه !!! اگه خاموش بشه مشکل داره و باید واست عوضش کنه.
3-بعد از بازی کردن وقتی میخوای به داشبورد برگردی زمان برگشت رو حساب کن که بیشتر از 10 تا 15 ثانیه نشه وگرنه داشبورد دستگاه مشکل داره و باید Reinstall بشه.
4-زمانی که یه CD یا یه DVD داخل دستگاه میزاری ببین چقدر طول میکشه تا LOAD کنه اگه زمان LOAD زیاد باشه احتمال تنظیم نبودن لنز دستگاه زیاده و باید Calibre بشه .که واسه اینکه خیالت راحت بشه چند نوع CD رو چک کن.
5-تمام پورت های پشت دستگاه رو چک کن و ببین که یه موقع قعطی نداشته باشه .چون این مورد رو بعدا قبول نمیکنن و میگن به خاطر اینکه فیش رو بد جا زدی اینطوری شده !!!!
اینا مهمترینش بود باز اگه خودت چیزی به نظرت رسید اونجا چک کن.

چرا Monitor LCD Full HD خوب نیست؟:23: میشه توضیح بدی !!:14:
عزیز جان واقعا شما از حرف های من اینو برداشت کردی !!!!؟؟؟
من خودم الان یه LG2261v دارم که واقعا مانیتوره عالی هست.
من در جواب دوستم آقا پارسا گفتم که اگه میخواد یه مانیتوره Full HD بگیره نره یه تبدیل VGA واسه مانیتورش بخره چون بعدا رو دستش میمونه .

mac_world
26-05-2009, 11:03
یه سوال بازی gta برای شما چقدر طول میکشه لود بشه

SamGun
26-05-2009, 11:42
یه سوال بازی gta برای شما چقدر طول میکشه لود بشه
بیشتر از 4 یا 5 ثانیه نباید طول بکشه

hossein_dig
26-05-2009, 12:06
یک سوال به این دستگاه موس و کیبرد متصل میشود !؟
هارد این دستگ مثل هارد لپتاپه یا فرق میکنه ، قیمتاش چه جوریه ؟!
دی وی دی های بازی رو میشه داخل هارد کپی کرد؟ اصلا هارد کارش توی این دستگاه چیه
این دستگاه چه فرمت های تصویر و ویدئوی را پخش میکند آیا میشود با این دستگاه فیلم دی وی دی هم دید !؟
آیا نرم افزار ها این دستگاه (فریم ور فکر کنم) قابل ارتقا است (برای افزایش سرعت و رفع باگ ها)اگر آپدیدت شود نیاز به کرک شدن مجدد دارد !؟

Elendil1
26-05-2009, 12:41
سيم هدفنش چقدره :d !! براي مدلهاي پريميموم و اليت!! به خاطر اين ميگم كه دستش بيسيمه!! كاشكي هدفنش هم بيسيم بود!!
راستي فيلم دي وي دي رو پخش مي كنه ؟؟ به طور عدي ؟ راهي هست؟ آهنگ چي ؟ به جز بازي ديگه چي ميشه توش ذخيره كرد؟؟؟

resident_evil
26-05-2009, 13:08
این دستگاه چه فرمت های تصویر و ویدئوی را پخش میکند آیا میشود با این دستگاه فیلم دی وی دی هم دید !؟
آیا نرم افزار ها این دستگاه (فریم ور فکر کنم) قابل ارتقا است (برای افزایش سرعت و رفع باگ ها)اگر آپدیدت شود نیاز به کرک شدن مجدد دارد !؟

بله دوست عزیز اما موس & کیبورد مخصوص داره !
هاردش با لپ تاپ فرق داره و قیمت هاشم من ندارم ولی کمی بالاس !
بله بازی رو میشه رو هارد ریخت که باعث سریع تر شدن Load های بازی میشه و اگه بازی باگ داشته باشه اونارو هم برطرف میکنه !
برای اینکه تمام فرمت هارو بخونه شما باید وصل شین به Live و یه آپدیت 5 مگی رو انجام بدین ! DVD هم یمشه دید !
برای رفع یه سری باگ ها در بازی یه سری آپدیت روی Live قرار میگیره که باید شما وصل شید به لایو و اون بازی رو آپدیت کنین ! بله قابل ارتقاع هستش !

سيم هدفنش چقدره :d !! براي مدلهاي پريميموم و اليت!! به خاطر اين ميگم كه دستش بيسيمه!! كاشكي هدفنش هم بيسيم بود!!
راستي فيلم دي وي دي رو پخش مي كنه ؟؟ به طور عدي ؟ راهي هست؟ آهنگ چي ؟ به جز بازي ديگه چي ميشه توش ذخيره كرد؟؟؟

هم آهنگ پخش میکنه هم فیلم DVD

starpars
26-05-2009, 13:10

سيم هدفون ميخوره به دسته كه اگه دسته بيسيم باشه هدفون هم بيسيم ميشه.فيلمهاي avi divx رو به شرطي كه به لايو وصل بشيد و يه آپديت 5 مگابايتي رو انجام بديد پخش ميكنه .بعضي از فرمتهاي تصويري مثل wmv رو هم بدون انجام دادن آپديت پخش ميكنه.آهنگ هم با فرمتهاي رايج پخش ميكنه و اگه آهنگها به صورت Audio رايت شده باشن توي هارد كپي ميشن.عكس هم به صورت slide show پخش ميكنه به همراه آهنگ.

mohammad_dj_kazin
26-05-2009, 14:53

جواب سوال اولا توی اول همین پست هست.
ممنونم علی جان لطف کردی:11::40::10:
یک سوال دیگه هم دارم
چجوری میشه با 360 فیلم دایویکس (avi)دید؟؟؟
من هر کاری کردم فیلم رو باز نمیکرد یکی میگفت باید آپدیت کنم میخواستم ببینم چجوری باید آپدیت کنم

من هارد 60 گرفتم 80 تومن.
هارد لپ تاپ میخوره بهش ولی باید یه تغییرات نرم افزاری توش ایجاد بشه یه جا رو دیدم هارد 120 گیگ لپتاپ رو به هارد ایکس باکس تبدیل کرده بود و با قیمت پایین تر از هارد مخصوص360 میفروخت اشکال اون هارد این بود که دیگه نمیشد روی خود 360 نصبش کنی با یه سیم به کنسول وصل میشه و خود هارد روی باید بزاری بغل کنسول.بهت پیشنهاد میکنم هارد مخصوص خود کنسول رو بخری

resident_evil
26-05-2009, 14:57
ممنونم علی جان لطف کردی:11::40::10:
یک سوال دیگه هم دارم
چجوری میشه با 360 فیلم دایویکس (avi)دید؟؟؟
من هر کاری کردم فیلم رو باز نمیکرد یکی میگفت باید آپدیت کنم میخواستم ببینم چجوری باید آپدیت کنم

مراجعه شود به پست بالا !

mohammad_dj_kazin
26-05-2009, 15:01
مراجعه شود به پست بالا !
برای آپدیت حتما باید Adsl داشته باشیم یا با دایل آپم میشه؟؟

resident_evil
26-05-2009, 15:05
برای آپدیت حتما باید Adsl داشته باشیم یا با دایل آپم میشه؟؟

فکر کنم بشه 5 مگ رو با Dial Up دانلود کرد !
ولی اگه کسی که ADSL داره پیدا کنی کارت راحت تر میشه ! با همون Dial Up میشه به احتمال زیاد !

[ آموزش ] اتصال به شبکه Xbox Live ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amaranth_silent
26-05-2009, 15:53
سلام چند تا سوال پیش اومده دوستان محبت کنن راهنمایی کنن
1:من الان کنسولم ارکید جاسپر میباشد یه بازی گذاشتم توش ازم سوال کرد که مایلی up date شه منم ok کردم اپدیت شد حالا نمیدونم اپدیت چی بود؟؟ولی مهمتر از اون باعث شد که فضای مموری که در برد جاسپر onboard میبشد با اینکه خالی بود به 79 مگا بایت برسه ....حالا راه دیگه ای نیست که این فضا رو اشغال نکنه؟ من که قبلا فالکون داشتم این اپدیتا رو جای دیگه ای می ریخت و از فضای مموریم کم نمیکرد ایا اصلا این اپدیتها برا اجرای بازی واجبه؟
2:دوستان من احساس میکنم بردهای جاسپر کمی از نظر گرافیکی ضعیفترن نسبت به بردهای قبلی شما چی فکر میکنید؟؟ممنون:11:

amaranth_silent
26-05-2009, 16:21
دوستان!

3 تا سوال

بنظرم راحترین و مطمئنترین راه اینه یه اداپتور 12 ولت بگیری کنسولتو باز کنی و منبع برق فنو از اون بگیری اینطوری هم فنتو 12 ولت کرد یکه خیلی به عمر مفید دستگاه کمک میکنه و اینکه بعد اینکه دستگاتو خموش میکنی فنت هنوز کار میکنه؟؟

resident_evil
26-05-2009, 16:24
1:من الان کنسولم ارکید جاسپر میباشد یه بازی گذاشتم توش ازم سوال کرد که مایلی up date شه منم ok کردم اپدیت شد حالا نمیدونم اپدیت چی بود؟؟ولی مهمتر از اون باعث شد که فضای مموری که در برد جاسپر onboard میبشد با اینکه خالی بود به 79 مگا بایت برسه ....حالا راه دیگه ای نیست که این فضا رو اشغال نکنه؟ من که قبلا فالکون داشتم این اپدیتا رو جای دیگه ای می ریخت و از فضای مموریم کم نمیکرد ایا اصلا این اپدیتها برا اجرای بازی واجبه؟
2:دوستان من احساس میکنم بردهای جاسپر کمی از نظر گرافیکی ضعیفترن نسبت به بردهای قبلی شما چی فکر میکنید؟؟ممنون:11:

خب به احتمال زیاد همون Update داشبورد بوده دیگه ! اگه هارد نداشته باشی روی مموری ذخیره میکنه !

amaranth_silent
26-05-2009, 16:40
خب به احتمال زیاد همون Update داشبورد بوده دیگه ! اگه هارد نداشته باشی روی مموری ذخیره میکنه !

یعنی برای من که تو live نمیرم واجب نیست؟؟

resident_evil
26-05-2009, 16:43
یعنی برای من که تو live نمیرم واجب نیست؟؟

اگه منظورت اون داشبورد جدید هست که خب اگه بخوای بازی رو روی هارد بریزی باید هارد داشته باشی !
کاره اون داشبورد هم اینه که بازی رو بریزی رو هارد !
ربطی به لایو نداره ...

1987msb
26-05-2009, 16:56
سلام resident evil جان
آيا مايكروسافت تو E3‌ دشبورد جديدي معرفي مي كنه؟:31:

pedram_sad
26-05-2009, 17:26
سلام resident evil جان
من به جای نوید جان جواب میدم
فکر نکنم خبری از dashboard جدید باشه
حد اقل چیزی که شمایلش تفاوت کنه با این
چون مدت زیادی نمیشه که nxe اومده

moozmar
26-05-2009, 17:31
سلام

خیلی ممنون که انقدر خوب و سریع سوالات رو جواب میدین
امیدوارم یه ذره اطلاعات خودم هم در زمینه xboX بیشتر بشه تا فقط سوال پرسنده نباشم

یه سوال دیگه
من الان بازی اویل 5 رو دانلود کردم..
2 تا فایل داره
یه دونه با پسوند iso
یه دونه هم هست با پسوند dvd
حالا باید چیکار کنم و چه جوری رایت کنم؟
(البته یکی از دوستان هم این سوال رو چند صفحه پیش پرسیده بود که من جوابش رو متوجه نشدم!!)

SamGun
26-05-2009, 18:58
سلام resident evil جان

آره احتمالش زیاده که در باره ی داشبورد جدید صحبت کنه و از امکاناتش بگه ولی به قول pedram_sad خیلی بعید هست که بخواد واسه نمایشگاه امسال آمادش کنه.

2:دوستان من احساس میکنم بردهای جاسپر کمی از نظر گرافیکی ضعیفترن نسبت به بردهای قبلی شما چی فکر میکنید؟؟ممنون

1- تو بعضی از بازی های جدید فایلهای آپدیت داشبورد هست و زمانی که شما بازی رو داخل دستگاه میزارید ازتون میخواد که داشبورد رو آپدیت کنید که البته واسه اینکه آون فضای اشغالی رو برگردونید باید دوباره داشبورد رو بریزید.

دوستان من احساس میکنم بردهای جاسپر کمی از نظر گرافیکی ضعیفترن نسبت به بردهای قبلی شما چی فکر میکنید؟؟ممنون:11:

احتمالش خیلی پائین هست چون در جاسپر فقط تراشه ی GPU از 90 به 65 نانومتری تغییر کرده ولی از نظر پردازش هیچ تغییری نکرده
ممکنه شما چون بازی هارو از رو DVD بازی میکنی یکم افت فریم داشته باشی.

سلام

خیلی ممنون که انقدر خوب و سریع سوالات رو جواب میدین
امیدوارم یه ذره اطلاعات خودم هم در زمینه xboX بیشتر بشه تا فقط سوال پرسنده نباشم

یه سوال دیگه
من الان بازی اویل 5 رو دانلود کردم..
2 تا فایل داره
یه دونه با پسوند iso
یه دونه هم هست با پسوند dvd
حالا باید چیکار کنم و چه جوری رایت کنم؟
(البته یکی از دوستان هم این سوال رو چند صفحه پیش پرسیده بود که من جوابش رو متوجه نشدم!!)

ایشالا !!!!
فایل iso که همون بازی هست و فایل DVD هم مشخصات بازی هست .فقط کافیه که فایل iso رو توسط نرم افزار Xbox_Backup_Creator
با سرعت 2 روی DVD رایت کنید

resident_evil
26-05-2009, 19:31
دوستان من گفتم کیبورد یه وقت با کیبورد pc اشتباه نگیرینا ! این فقط برای چت هستش ! موس هم نداره ! ولی چون موس USB هستش شاید بتونه مورد استفاده قرار بگیره !

Messenger Kit

Universal Media Remote

Wireless Headset

Wireless Networking Adapter

Wireless Racing Wheel

hossein_dig
26-05-2009, 20:20
از لطفتون ممنون
از اونجای که من اصلا (اصلا ) تا حالا با کنسول بازی نکردم برای این موس و کیبردشو سوال کردم چون برای بازی با موس و کیبرد راحتترم یعنی شما میگید نمیشه با موس و کیبردش بازی کرد مثل پی سی ؟
اگه هست موس و کیبردش تو بازار ما چنده ؟!

SamGun
26-05-2009, 20:59
از لطفتون ممنون
از اونجای که من اصلا (اصلا ) تا حالا با کنسول بازی نکردم برای این موس و کیبردشو سوال کردم چون برای بازی با موس و کیبرد راحتترم یعنی شما میگید نمیشه با موس و کیبردش بازی کرد مثل پی سی ؟

نه متاسفانه اون چیزی که شما میخوای وجود نداره.

Elendil1
26-05-2009, 21:33
دوستان من گفتم کیبورد یه وقت با کیبورد pc اشتباه نگیرینا ! این فقط برای چت هستش ! موس هم نداره ! ولی چون موس USB هستش شاید بتونه مورد استفاده قرار بگیره !

Messenger Kit

Universal Media Remote
قيمتش چنده؟؟؟به جز روشن خاموش كردن
و بالا و پايين كردن به چه دردي ميخوره؟؟

Wireless Headset
قيمتش چنده؟؟؟اين خيلي ضروريه!!

Wireless Networking Adapter

Wireless Racing Wheel

Universal Media Remote
قيمتش چنده؟؟؟به جز روشن خاموش كردن
و بالا و پايين كردن به چه دردي ميخوره؟؟

Wireless Headset
قيمتش چنده؟؟؟اين خيلي ضروريه!!

resident_evil
26-05-2009, 21:37
راستش من قیمت هیچ کدوم ازونارو ندارم چون تاحالا هیچ جا ندیدمشون !
ولی شما مگه با HeadSet سیم دار خود کنسول مشکلی داری ؟!

Elendil1
26-05-2009, 22:02
اين كه بيسيمه!! خيلي بهتره!! وقتي دسته بيسيمه ، پس اونم بايد بايد بيسيم باشه و از فاصله ي دور بشه بازي كرد!!

اينا كه گذاشتي تو ايران هست؟؟؟

resident_evil
26-05-2009, 22:07
خب عزیز دل ! شما HeadSet رو وصل میکنی به دسته ! دسته با خودت میبری هر جا که بری چون میخوای با دسته بازی کنی !
حالا اون HeadSet بی سیم باشه چه فرقی میکنه ؟! شما دسته رو میزاری خودت میری یه جا دیگه ؟! چجوری بازی میکنی ؟!

Terova
27-05-2009, 01:22
از لطفتون ممنون

چرا اتفاقاً همچین وسیله ای هم هست.. که یک مبدل محسوب میشه و میشه کیبورد و موس رو بهش وصل کرد..و همچنین دسته PS2

اگر اشتباه نکنم یک 30 دلاری باید قیمت داشته باشه..

عکس 1

عکس 2

عکس 3

Wireless Headset هم حدود 70 تومن قیمت داره (البته قیمت چند ماه پیش)

korokodil_avareh
27-05-2009, 02:37
سلام
آقا من میخوام یه xbox بخرم هیچ چیزی هم از xbox بلد نیستم چون تا حالا فقط با pc و کنسولهای sony بازی کردم
دیروز رفتم مغازه گفت نوع آرکید داریم 240 هزار تومان یه نوع دیگه گفت 270 و یه نوع دیگه که فکر کنم Elite بود گفت 370
حالا اولا میخواستم یه اطلاعات جامعی درباره xbox و مطالبی که برای خریدن آن لازم است بدونم تا یه وقت کلاه سرم نره
ثانیا اینکه تفاوت اون مدلهای مختلف در چیه. خود مغازه دار که گفت هیچ تفاوتی بجز در حافظه اونها نیست.
همچنین میخواستم ببینم حافظه اون برای کپی کردن بازی هست یا چیز دیگه و اینکه چه وسایل جانبی به همراه اون باید تحویل بگیرم
خلاصه آريالا ما هیچ چیز از xbox نمیدونیم خودتون راهنمایی کنید
در حال حاظر پول خرید 370 تومانی رو ندارم و میخوام 270 تومانی رو بگیرم
با تشکر

playstation 3
27-05-2009, 07:59
سلام
آقا من میخوام یه xbox بخرم هیچ چیزی هم از xbox بلد نیستم چون تا حالا فقط با pc و کنسولهای sony بازی کردم
دیروز رفتم مغازه گفت نوع آرکید داریم 240 هزار تومان یه نوع دیگه گفت 270 و یه نوع دیگه که فکر کنم Elite بود گفت 370
حالا اولا میخواستم یه اطلاعات جامعی درباره xbox و مطالبی که برای خریدن آن لازم است بدونم تا یه وقت کلاه سرم نره
ثانیا اینکه تفاوت اون مدلهای مختلف در چیه. خود مغازه دار که گفت هیچ تفاوتی بجز در حافظه اونها نیست.
همچنین میخواستم ببینم حافظه اون برای کپی کردن بازی هست یا چیز دیگه و اینکه چه وسایل جانبی به همراه اون باید تحویل بگیرم
خلاصه آريالا ما هیچ چیز از xbox نمیدونیم خودتون راهنمایی کنید
در حال حاظر پول خرید 370 تومانی رو ندارم و میخوام 270 تومانی رو بگیرم
با تشکر

xbox 360 دارای سه مدل elite-premium-arcadeهست
مدلarcadeهارد نداره و از همه ارزونتره و البته تو بعضی از پکهاش یه بازی اورجینال داره
مدلpremiumهارد داره و این تنها فرقش با آرکید هست و هاردش 60 گیگ ظرفیت داره
مدلeliteهست که هارد داره و گرونترین مدل هست هارد این مدل بالاتر هست و 120 گیگ ظرفیت داره
مدل آرکید که هاردی نداره یه مموری256داره که میتونین روی اون سیو کنین
وحالا اصلی ترین نکته در خرید کنسول
این کنسول بردهای زیادی داره
launch<zhepyr<falcon<jasper
حتما باید بردش جاسپرباشه این برد جدیدترین برد این کنسول هست و مشکل چراغ قرمز کمتر توش دیده میشه
اگه premiumبا برد جاسپر 270 گفته همونو بخر فقط مواظب باش بردش جاسپر باشه
روش تشخیص برد فالکون از جاسپر:

مطالب زیر توسط samgunعزیز نوشته شده:
اینا هم مطالبی که باید رعایت کنی:
1-شما تست کن ببین برچسب Warranty زیر هارد دستگاه سالم هست یا نه
2-بعد اونجا بده واست دستگاه رو روشن کنه و باهاش چند دقیقه بازی کن که هم از سلامت دستگاه خیالت جمع بشه هم از سالم بودن دسته.شوک دسته رو هم فعال کن و ببین که با لرزش دسته ,دسته خاموش میشه یا نه !!! اگه خاموش بشه مشکل داره و باید واست عوضش کنه.
3-بعد از بازی کردن وقتی میخوای به داشبورد برگردی زمان برگشت رو حساب کن که بیشتر از 10 تا 15 ثانیه نشه وگرنه داشبورد دستگاه مشکل داره و باید Reinstall بشه.
4-زمانی که یه CD یا یه DVD داخل دستگاه میزاری ببین چقدر طول میکشه تا LOAD کنه اگه زمان LOAD زیاد باشه احتمال تنظیم نبودن لنز دستگاه زیاده و باید Calibre بشه .که واسه اینکه خیالت راحت بشه چند نوع CD رو چک کن.
5-تمام پورت های پشت دستگاه رو چک کن و ببین که یه موقع قعطی نداشته باشه .چون این مورد رو بعدا قبول نمیکنن و میگن به خاطر اینکه فیش رو بد جا زدی اینطوری شده !!!!
اینا مهمترینش بود باز اگه خودت چیزی به نظرت رسید اونجا چک کن.

resident_evil
27-05-2009, 10:51
البته در تکمیل صحبت های دوستمون بگم که permium هارد 60 گیگ داره و Elite هارد 120 گیگ داره !
Elite هم کابل HDMI خودش داره !

Elendil1
27-05-2009, 12:41
خب عزیز دل ! شما HeadSet رو وصل میکنی به دسته ! دسته با خودت میبری هر جا که بری چون میخوای با دسته بازی کنی !
حالا اون HeadSet بی سیم باشه چه فرقی میکنه ؟! شما دسته رو میزاری خودت میری یه جا دیگه ؟! چجوری بازی میکنی ؟!

مگه هدستش به دسته وصل ميشه؟؟ اينو نميدونستم!! :31::31:
ممنون كه گفتي!! گفته بودم كه من چيز زيادي از XBOX360 نميدونستم!! [البته اين چند روز كه اومدم اينجا 70 در صد مطالب رو فهميدم (ممنون)]

وقتي از بازي خارج ميشي چقدر طول ميكشه كه به داشبورد برسي؟؟ اصلآ اين داشبورد كارش چيه؟؟

resident_evil
27-05-2009, 12:51
مگه هدستش به دسته وصل ميشه؟؟ اينو نميدونستم!! :31::31:
ممنون كه گفتي!! گفته بودم كه من چيز زيادي از XBOX360 نميدونستم!! [البته اين چند روز كه اومدم اينجا 70 در صد مطالب رو فهميدم (ممنون)]

وقتي از بازي خارج ميشي چقدر طول ميكشه كه به داشبورد برسي؟؟ اصلآ اين داشبورد كارش چيه؟؟

زیاد طول نمی‌کشه اگه ترافیک نباشه ! معمولا کمتر از ۳ ۴ ثانیه !

playstation 3
27-05-2009, 12:53
نباید بیشتر از 5-6 ثانیه وصل شدن بهش طول بکشه

Hunter lord
27-05-2009, 14:09
قیمت x360 با برد فالکون مدل پرمیوم 60 گیگ فقط 230 هزار تومان یعنی 35 هزار تومان افت قیمت در یک هفته . :18:

pouyacapitan
27-05-2009, 16:21
قیمت x360 با برد فالکون مدل پرمیوم 60 گیگ فقط 230 هزار تومان یعنی 35 هزار تومان افت قیمت در یک هفته . :18:
با برد جاسچر اومد؟؟اگه اومده قیمتش چنده؟؟؟و اگه نیومده تا 21 ام میاد؟
دوستان من بعد از امتحانات از تهران می خوام بخرم.قیمتش پایینتر هم میاد؟؟

mehdi_360
27-05-2009, 16:52
ارزونتر از این
بابا 200 تومن بیشتر نی که
من پلی 2 رو خریدم 180 تومن
همین الان بخرید حالشو ببرید...

raminxxx
27-05-2009, 19:36
سلام
من یه فیلم از gears of war2 دیدم که مارکوس با همون هفت تیره بزرگ خیلی زیبا(تفنگ رو چرخون) سر یه لوکاست رو که زخمی شده بود رو ترکوند کسی میدونه چطور انجام داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
لطف کنید آدرس تایپک تخصصی بازی رو بگذارید.

halflife g
27-05-2009, 21:29
سلام
من یه فیلم از gears of war2 دیدم که مارکوس با همون هفت تیره بزرگ خیلی زیبا(تفنگ رو چرخون) سر یه لوکاست رو که زخمی شده بود رو ترکوند کسی میدونه چطور انجام داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
لطف کنید آدرس تایپک تخصصی بازی رو بگذارید.

دوست عزیز منظورت مگنوم هستش ؟؟؟؟

ادرس تاپیک بازی:

hossein_dig
27-05-2009, 21:49
ارزونتر از این
بابا 200 تومن بیشتر نی که
من پلی 2 رو خریدم 180 تومن
همین الان بخرید حالشو ببرید...
آقا xbox رو با ps2 مقایسه میکنی ؟!
چه ربطی داره مثل p3 با core 2due (یه چیز تو این مایه ها ،دی)

P A R S A
27-05-2009, 22:20
آقا xbox رو با ps2 مقایسه میکنی ؟!
چه ربطی داره مثل p3 با core 2due (یه چیز تو این مایه ها ،دی)
بنده خدا منظورش این بود که این کنسول خیلی ارزونه! یعنی PS2 صد و هشتاد هزار تومن ، XBOX 360 هم 240 تومن! تفاوت قیمت به نسبت تفاوت امکانات خیلی کمه! همین!

Premium Falcon : 280
چطوره؟ به نظر خودم آرکیدش گرونه ولی پریمویم بد نیست!

choory
27-05-2009, 22:59
من هم امروز رفتم برای یکی از دوستان xbox360 خریدم
مدل جاسپر آرکید را 250 و یک دسته اضافه هم 40(البته میدونم یکم قیمت ها بالا هست اما کمترین چیزی بود که توی اصفهان پیدا میشد)

کلا قیمت های اصفهان به شکل زیر بود

آرکید جاسپر 250-265
پریمیوم جاسپر 290(البته فقط فروشگاه( پاسکال) داشت که بهش گفتم بیار میخوام گفت قرار تا 1 ساعت دیگه برسه.که مطمئنم خالی میبست)
آرکید فالکون 220-230
پریمیوم فالکون هم 260-275

من که خودم تا حالا بازی نکرده بودم اما امروز که یکم بازی کردم دیگه واقعا زد به سرم برم بخرم.:31:

mohammad_dj_kazin
27-05-2009, 23:18
من هم امروز رفتم برای یکی از دوستان xbox360 خریدم
مدل جاسپر آرکید را 250 و یک دسته اضافه هم 40(البته میدونم یکم قیمت ها بالا هست اما کمترین چیزی بود که توی اصفهان پیدا میشد)

کلا قیمت های اصفهان به شکل زیر بود

آرکید جاسپر 250-265
پریمیوم جاسپر 290(البته فقط فروشگاه( پاسکال) داشت که بهش گفتم بیار میخوام گفت قرار تا 1 ساعت دیگه برسه.که مطمئنم خالی میبست)
آرکید فالکون 220-230
پریمیوم فالکون هم 260-275

من که خودم تا حالا بازی نکرده بودم اما امروز که یکم بازی کردم دیگه واقعا زد به سرم برم بخرم.:31:
علی جان اگر توی اصفهان اینطوری پس من چی بگم
توی قم آرکید جاسپر رو گرفتم 270 دسته هم 45 تومن:27::19::18:

key berim shomal?
28-05-2009, 01:55
بچه ها من دیروز واسه اولین بار xbox 360 بازی کردم(devil may cry4) اما خیلی پایینتر از حد انتظارم بود.در واقع یه کم بهتر از devil may cry3 بود که من رو pc ی داغونم بازی میکردم
حالا یه سوال...
این بازی خیلی شاخ نیس یا من انتظارم بالاس؟
یعنی تا این حد؟

dreamer121
28-05-2009, 10:05
سلام دوستان

می خواستم ببینم از بین مدل های موجود توی بازار کدوم بهتره؟؟
من از مدل premium ،pro ,arcade و elite اطلاع دقیقی ندارم! اگه میشه راهنمایی کنید. در مورد قیمت ها و اینکه من می خوام بیشتر از 300 هزار تومن خرج نکنم. تشکر می کنم.

mehrdadb3
28-05-2009, 11:22
فکر کنم انتظار شما بالاست
در ضمن هر کس از یه سبک بازی خوشش میاد من اینقدر از این بازی خوشم میاد که دوست ندارم تموم بشه

danavan
28-05-2009, 11:48
جسارتا شاید جاش اینجا نباشه پیشاپیش عذر میخوام.چون می خواستم سیستمم رو برای بازی ارتقا بدم این سوال رو اینجا میپرسم:
به نظر اساتید محترم بهتر نیست به جای اینه 400 -500 تومن خرج کیس کنم یه xbox360 بگیرم اونم حداکثر 300 تومن؟
اصلا سیستمی که بتونه یه بازی رو در حد xbox360 اجرا کنه چند در میاد.
(اگر سوالم جاش اینجا نبود عذر میخوام)

Legend
28-05-2009, 11:52
سلام
بچه ها چجوري ميشه از طريق Flash USB آهنگ و فيلم ريخت رو هارد دستگاه؟ من الان وصل كردم ولي فقط آهنگ رو پخش ميكنه...
از جايي غير از موزيك لايبراري بايد اقدام كرد؟
شاد باشيد:40:

pedram_sad
28-05-2009, 12:34
جسارتا شاید جاش اینجا نباشه پیشاپیش عذر میخوام.چون می خواستم سیستمم رو برای بازی ارتقا بدم این سوال رو اینجا میپرسم:
به نظر اساتید محترم بهتر نیست به جای اینه 400 -500 تومن خرج کیس کنم یه xbox360 بگیرم اونم حداکثر 300 تومن؟
اصلا سیستمی که بتونه یه بازی رو در حد xbox360 اجرا کنه چند در میاد.
(اگر سوالم جاش اینجا نبود عذر میخوام)
به نظر من همون console رو بخر
چون جدا از frame rate بهتر به همراه quality بالاتر اون همه bug ها و error های سر سام اور چند گانه رو نداری
معادل 360 اگه 5 قطعه اصلی رو حساب کنی دوروبره 550 در میاد
و سیستم کامل دروربره 900

سلام
بچه ها چجوري ميشه از طريق Flash USB آهنگ و فيلم ريخت رو هارد دستگاه؟ من الان وصل كردم ولي فقط آهنگ رو پخش ميكنه...
شما عکس و mp3 و فیلم رو نمیتونی تو هارد بریزی
فقط audio cd رو میتونی ترک هاش رو rip کنی تو هارد
از رو flash فقط میتونی playback کنی

موفق باشی

halflife g
28-05-2009, 12:34
سلام

از رو flash نمیتونی اهنگ بریزی رو هارد باید با فرمت audio بریزی رو cd بعد rip کنی .از رو flash فقط میتونی music و film رو نیگا کنی

Legend
28-05-2009, 12:48
به نظر من همون console رو بخر
چون جدا از frame rate بهتر به همراه quality بالاتر اون همه bug ها و error های سر سام اور چند گانه رو نداری
معادل 360 اگه 5 قطعه اصلی رو حساب کنی دوروبره 550 در میاد
و سیستم کامل دروربره 900

شما عکس و mp3 و فیلم رو نمیتونی تو هارد بریزی
فقط audio cd رو میتونی ترک هاش رو rip کنی تو هارد
از رو flash فقط میتونی playback کنی

موفق باشی

از رو flash نمیتونی اهنگ بریزی رو هارد باید با فرمت audio بریزی رو cd بعد rip کنی .از رو flash فقط میتونی music و film رو نیگا کنی

چه قابليت بدي...:(
ممنون دوستان..:10:

resident_evil
28-05-2009, 12:48
بچه ها من دیروز واسه اولین بار xbox 360 بازی کردم(devil may cry4) اما خیلی پایینتر از حد انتظارم بود.در واقع یه کم بهتر از devil may cry3 بود که من رو pc ی داغونم بازی میکردم
حالا یه سوال...
یعنی تا این حد؟

اون بازی تو سبک خودش فوق العادس ! نمیدونم شما چرا میگی متوسط هستش ! به هر حال هرکی یه نظری داره دیگه !

سلام دوستان

می خواستم ببینم از بین مدل های موجود توی بازار کدوم بهتره؟؟
من از مدل premium ،pro ,arcade و elite اطلاع دقیقی ندارم! اگه میشه راهنمایی کنید. در مورد قیمت ها و اینکه من می خوام بیشتر از 300 هزار تومن خرج نکنم. تشکر می کنم.

شما اگه تا 300 میتونین پول بدین بهترین گزینه برای شما Arcade هستش که فرقش با بقیه اینه که هارد نداره و یه مموری 256 مگ داره !

قیمت permium هم اگه اشتباه نکنم 320 یا همین حدودا هستش ! یه Permium بتونی بگیری بهتره چون یه هارد 60 گیگ داره که میتونی بازی هاتو بریزی رو هارد و این به کمتر شدن صدای کنسول و بیکار شدن درایو کمک میکنه !

Elite هم که 120 گیگ هارد داره با رنگ مشکی و کابل HDMI حدودا 420 باید باشه فکر کنم قیمت دقیق ندارم !

m1988
28-05-2009, 12:53
چه قابليت بدي...:(
ممنون دوستان..:10:

تو ps3 میتونی با خود سی دی یا فلش راحت کپی کنی تو هارد ولی 360:41:

dreamer121
28-05-2009, 13:25
اون بازی تو سبک خودش فوق العادس ! نمیدونم شما چرا میگی متوسط هستش ! به هر حال هرکی یه نظری داره دیگه !

شما اگه تا 300 میتونین پول بدین بهترین گزینه برای شما Arcade هستش که فرقش با بقیه اینه که هارد نداره و یه مموری 256 مگ داره !

قیمت permium هم اگه اشتباه نکنم 320 یا همین حدودا هستش ! یه Permium بتونی بگیری بهتره چون یه هارد 60 گیگ داره که میتونی بازی هاتو بریزی رو هارد و این به کمتر شدن صدای کنسول و بیکار شدن درایو کمک میکنه !

Elite هم که 120 گیگ هارد داره با رنگ مشکی و کابل HDMI حدودا 420 باید باشه فکر کنم قیمت دقیق ندارم !

خیلی ممنون، پس همون جاسپر پریمیوم باید بگیرم دیگه؟؟؟
توی پکش چی باید باشه؟ (آکبند باید باشه؟؟؟)

resident_evil
28-05-2009, 14:09
خیلی ممنون، پس همون جاسپر پریمیوم باید بگیرم دیگه؟؟؟
توی پکش چی باید باشه؟ (آکبند باید باشه؟؟؟)

بله ! تو پکش باید :

یک عدد دسته سفید رنگ بی سیم باشه !

Component HD AV Cable داشته باشه

Headset

و یک عدد هارد 60 گیگ که رو خود کنسول هستش !

yoosef_st
28-05-2009, 17:22
جایی هست که بتونیم قیمت روز کنسول رو ببینیم؟
اینجوری هر سری بیایم تو تاپیک بپرسیم یکم خب برای بچه ها هم ... خوشایند نیست دیگه. مثلا من خودم تا حالا 10 بار پرسیدم:
X360 پریمیوم الان چنده؟
الان ه بازم میخوام بپرسم : دی

pouyacapitan
28-05-2009, 17:23
دوستان الان همه ی مغازه ها premium جاسپر دارن؟؟
قیمتش تا 20 همین ماه چقدر می شه؟؟
قیمت دقیق دسته رو هم اگه قرار دارین بزارین!!ممنون می شم!

halflife g
28-05-2009, 17:30
جایی هست که بتونیم قیمت روز کنسول رو ببینیم؟
اینجوری هر سری بیایم تو تاپیک بپرسیم یکم خب برای بچه ها هم ... خوشایند نیست دیگه. مثلا من خودم تا حالا 10 بار پرسیدم:
X360 پریمیوم الان چنده؟
الان ه بازم میخوام بپرسم : دی

به نظرم بهترین کار برای اطلاع پیدا کردن از قیمت های روز سر زدن به فرو شگاههای اینترنتی هستش.مثه فروشگاه فتحی تو فروشگاه مجازی bc که تو صفحه اولش همه قیمتا رو به روز نوشته الیته اینم بگم که قیمتای این فروشگاه کمی ارزونتر از بقیه جاهاس

این هم ادرسش:

P A R S A
28-05-2009, 19:00
دوستان لطفا یه توضیحاتی (ترجیحا تصویری) از نحوه بازی های Multi Player بدن ... مثلا بازی ماشین 4 نفره چجوری در میاد؟ صفحه به چهار قسمت تقسیم میشه؟ کلا چه بازی هایی هستند که قابلیت 2 نفره یا بیشتر رو دارن (غیر از فوتبال!)؟

pedram_sad
28-05-2009, 20:12
دوستان یک نکته تقریبا جالب رو امروز مشاهده کردم
من از حدودا 70 تا بازی که دارم فقط و فقط بازی the wheelman هست که
تو dashboard تو قسمت زبانه play game عکس بازی تو اون کادر به صورت کامل قرار میگیره
و بقیه بازی ها فقط گوشه سمت راست پایین کادر یک عکس کوچک از بازی هست و بقیه کادر سبز هست
کسی بر خورده به این موضوع ؟

SamGun
28-05-2009, 20:14
دوستان لطفا یه توضیحاتی (ترجیحا تصویری) از نحوه بازی های Multi Player بدن ... مثلا بازی ماشین 4 نفره چجوری در میاد؟ صفحه به چهار قسمت تقسیم میشه؟ کلا چه بازی هایی هستند که قابلیت 2 نفره یا بیشتر رو دارن (غیر از فوتبال!)؟

پارسا تو آخر منو دیونه میکنی !!!!
پسر من هی به تو میگم دیگه سراغ فالکون نرو هی تو یه چیز دیگه بگو .
با Dial up میتونی ولی خیلی ممکن اذیت بکنه !!
اگه مادربوردت قابلیت LAN رو داره فقط کافیه که سیم LAN داخل جعبه ی دستگاه رو به پشت مادربورد وصل کنی و زمانی که خواستی با Dial up به اینترنت وصل بشی به Properties برو بعد به صفحه ی Network برو و گزینه ی Internet Sharing رو تیک بزن و یعدش حالشو ببر.

حالا یه سوال...
یعنی تا این حد؟

فکر نمیکنم تا حالا هیچ بازی به نور پردازیه این بازی برسه !!!! شما وقتی وارد مرحله ی جنگل بشی تازه میفهمی بازی یعنی چی !!!
البته از GOW و RE 5 نمیشه گذشت ولی از نظر سبک بازی واقعا رتبه ی اول رو داره

SamGun
28-05-2009, 20:17
دوستان یک نکته تقریبا جالب رو امروز مشاهده کردم
من از حدودا 70 تا بازی که دارم فقط و فقط بازی the wheelman هست که
تو dashboard تو قسمت زبانه play game عکس بازی تو اون کادر به صورت کامل قرار میگیره
و بقیه بازی ها فقط گوشه سمت راست پایین کادر یک عکس کوچک از بازی هست و بقیه کادر سبز هست
کسی بر خورده به این موضوع ؟

پدرام من وقتی وارد XBOX LIVE میشم و بازی میکنم تمام بازی هام به صورت تمام صفحه میاد ولی وقتی خارج LIVE هستم فقط همون عکس کوچیک رو دارم !!

pedram_sad
28-05-2009, 20:22
پدرام من وقتی وارد XBOX LIVE میشم و بازی میکنم تمام بازی هام به صورت تمام صفحه میاد ولی وقتی خارج LIVE هستم فقط همون عکس کوچیک رو دارم !!
اره تو live این طوری میشه
ولی این بازی تنها بازی هست که تو حالت offline هم اینطوریه

resident_evil
28-05-2009, 20:24
منم چند شب پیش UFC بازی کردم عکس کامل نمایش داد ! بگیر نگیر داره ظاهرا !

SamGun
28-05-2009, 20:25
اره تو live این طوری میشه
ولی این بازی تنها بازی هست که تو حالت offline هم اینطوریه

نمیدونم ولی کاشکی همشون همینطوری بشه چون خیلی خوشگل میشه لامسب !!!

X-Volt
28-05-2009, 21:56
بیشتر بستگی به بازی داره، ولی دیگه معمولا در حالت MultiPlayer صفحه به چهار قسمت تبدیل نمیشه ...
مثلا تو بازی GTA-IV به این صورته: (4 نفره)

pedram_sad
28-05-2009, 22:02
منم چند شب پیش UFC بازی کردم عکس کامل نمایش داد ! بگیر نگیر داره ظاهرا !
خوب من ufc رو هنوز نگزفتم
ولی تو این هایی که من دارم فقط این اینطوریه

نمیدونم ولی کاشکی همشون همینطوری بشه چون خیلی خوشگل میشه لامسب !!!
:31::31::31:

resident_evil
28-05-2009, 22:11
بیشتر بستگی به بازی داره، ولی دیگه معمولا در حالت MultiPlayer صفحه به چهار قسمت تبدیل نمیشه ...
مثلا تو بازی GTA-IV به این صورته: (4 نفره)

البته اگه منظور اون دوستمون LIVE باشه که دیگه صفحه به 4 قسمت تقسیم نمیشه ! هرکی تو خوه خودش نشسته و با یه TV مستقل بازی میکنه !

ولی در صورتی که چند نفر از یه TV استفاده کنن در طورت نیاز صفحه به دو قسمت یا بیشتر تقسیم خواهد شد !

مثل بازی های RE5 , Gears Of WaR , Call Of Duty World At War , و ... !

alex_pk
28-05-2009, 22:25
سلام

آقا اینجا میشه مشاوره کرد برای خرید؟

resident_evil
28-05-2009, 22:26
سلام

آقا اینجا میشه مشاوره کرد برای خرید؟

چرا نشه دوست عزیز ! میشه ! این تاپیک برای همین هستش دیگه ! : دی

alex_pk
28-05-2009, 22:32
:D

خوب همین دیگه من میخوام یه xbox 360 بگیرم
چی پیشنهاد میکنید دوستان؟
بودجه کنار نذاشتم چند نوعش رو اگه ممکنه معرفی کنید یکیش رو میخریم دیگه!

بعد مدل های متفاوتش چه فرقی باهم دارن
این هاردش به چه دردی میخوره؟بازی ها توش کپی میشن؟

جریان داغ کردن زیادش(قدیما شنیده بودیم) چیه؟
مثل اینکه میگفتن باید فن هاش رو 12 ولت کرد ...یادم نیست
و
میگفتن برای خرید به مین و درایوش دقت کنید
فکر کنم میگفتن مینش فالکون باشه و درایوش هیتاچی که کپی خور شده

راستی الان درایو های این xbox ها چیه....یعنی دی وی دی رامه یا بلو ری یا اچ دی ؟

ممنون :D

resident_evil
28-05-2009, 22:41
:D

و
فکر کنم میگفتن مینش فالکون باشه و درایوش هیتاچی که کپی خور شده

ممنون :D

بابا یواش تر : دی !

3تا مدل داره !

Arcade با یه دسته بی سیم و هارد نداره با یه مموری 256 مگ ! رنگ سفید ! قیمت از 230 هست تا 260 !

Permium با یه دسته بی سیم , هارد 60 گیگ و رنگ سفید ! قیمت هم حدود 320 تا 340 !

Elite با یه دسته بی سیم و هارد 120 گیگ و رنگش هم مشکی ! قیمت 420 تا 450 !

البته الان برد جدیدی به نام جاسپر اومده که آمار خرابی توش خیلی خیلی خیلی خیلی ..... کمه ! پس خیالت راحت !

میخوای 12 ولت بکن میخوای نکن زیاد فرقی نداره به نظر من ولی بکنی خب شاید بهتر باشه !

آره بازی توش کپی میشه ! DVD هستن ! DVD9 ! اون فالکون ها هم مشکل جدی نداشتم الان خودم دارم مشکلی نداشتم باهاش هر چند یوهو 3 چراغ میاد سراغت !

[Xbox 360] نحوه ی تشخیص کنسول های 65nm Falcon + نحوه ی تشخیص بردهای جاسپر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینجام میتونی اطلاعات دیگه ای که نیاز داریو به دست بایره در مورد برد های فالکون و جاسپر !

P A R S A
28-05-2009, 22:42
وقتی من اینو ارسال کردم جناب Resident_Evil جواب نداده بود! همزمان شد!

و

ممنون :D Xbox 360 سه مدل داره:
1. آرکید : ارزون ترین حالت (240 به بالا) محتویات جعبه : دستگاه و دسته بیسیم و کابل برق و کابل A/V Component و مموری کارت 256 مگابایت

2. پریمیوم : حالت متوسط قضیه (270 و بالاتر) محتویات جعبه علاوه بر قبلی : کابل شبکه - هدست -کابل A/V HD Compnent و هارددیسک 60 گیگابایت

3. الیت : حد نهایت ماجرا (370 و بالاتر) تفاوت ها با پریمیوم : هارددیسک 120 گیگابایت و کابل HDMI

رنگ دستگاه و دسته دو مدل اول سفید و الیت سیاه می باشد!
_______
هارد برای کپی بازی ها و چیز هایی هست که دانلود می کنید ...!
_______
یه سری مشکلات حرارتی بوده که در مدل های جدید خیلی کمتر شده!
_______
الان شما باید به نوع مین برد دقت کنید که از نوع جسپر باشه. گرچه الان فقط مدل آرکید جسپر داره ولی بزودی پریمویم جسپر و الیت جسپر هم به بازار میاد...هم اکنون مین برد دو مدل نام برده فالکون هست!
_______
درایو XBOX 360 از نوع دی.وی.دی رام بوده و بازی ها روی DVD 9 GB عرضه میشن ولی می تونید از CD و DVD فیلم و آهنگ و ... استفاده کنید!

(با اجازه از بزرگان تاپیک!)

P A R S A
28-05-2009, 22:47
البته اگه منظور اون دوستمون LIVE باشه که دیگه صفحه به 4 قسمت تقسیم نمیشه ! هرکی تو خوه خودش نشسته و با یه TV مستقل بازی میکنه !

ولی در صورتی که چند نفر از یه TV استفاده کنن در طورت نیاز صفحه به دو قسمت یا بیشتر تقسیم خواهد شد !

مثل بازی های RE5 , Gears Of WaR , Call Of Duty World At War , و ... !

خیلی ممنون GTA IV هم مولتی پلیر آفلاین داره؟

resident_evil
28-05-2009, 22:48
خیلی ممنون GTA IV هم مولتی پلیر آفلاین داره؟

اون نه آفلاین نداره ولی Online فوق العاده جالبی داره !

alex_pk
28-05-2009, 22:50
خیلی خیلی ممنون از همگی
بعد چجوری وصل میشه به اینترنت و دانلود میکنه یعنی از چه سیستمی استفاده میکنه؟
بعد دو مدل دیگه غیر از الایت درگاه hdmi ندارن؟یا فقط کابلش رو ندارن تو بسته بندی؟!
چطور قیمت الایت 370 و بالاتره؟بالاتر هاش برای چیه؟!

و اینکه توضیحات دوستان خیلی کامل بود ولی سوالاتم یه مقداری زیاده!
سوالی به ذهنم رسید با اجازه میام میپرسم!!
================

راستی میگم امروز چه خبره همه موبایلی ها اینجا جمعند!
امروز معرفی گوشی های جدید SE !

P A R S A
28-05-2009, 22:50
پارسا تو آخر منو دیونه میکنی !!!!
پسر من هی به تو میگم دیگه سراغ فالکون نرو هی تو یه چیز دیگه بگو .

اولا که پریمیوم جاسپر نداشت ... ثانیا خب چه اشکالی داره ...?؟... یعنی تفاوت 20.000 تومن به کابل A/V HD و هارد 60GB نمیارزه؟

قیمت اینها چقدره:
دسته اضافی سفید
دسته اضافی سیاه
بسته VGA BOX

P A R S A
28-05-2009, 22:51
اون نه آفلاین نداره ولی Online فوق العاده جالبی داره !
با دیال آپ چه فایده داره!؟ (اسمایل گریه و ضجه!)

resident_evil
28-05-2009, 22:55
خیلی خیلی ممنون از همگی
بعد چجوری وصل میشه به اینترنت و دانلود میکنه یعنی از چه سیستمی استفاده میکنه؟
بعد دو مدل دیگه غیر از الایت درگاه hdmi ندارن؟یا فقط کابلش رو ندارن تو بسته بندی؟!
چطور قیمت الایت 370 و بالاتره؟بالاتر هاش برای چیه؟!

و اینکه توضیحات دوستان خیلی کامل بود ولی سوالاتم یه مقداری زیاده!
سوالی به ذهنم رسید با اجازه میام میپرسم!!
================

امروز معرفی گوشی های جدید SE !

با ADSL به راحتی ! وصل میشی به XBL برای بازی کردن و دانلود بازی , Theme , آهنگ , فیلم و ... !

چرا دارن اما کابلش داخل خود جعبه نیست ! خب بستگی به فروشگاه و اون مغازه هم داره دیگه مثلا تهران بهترین جا پشت شهداری هستش !

alex_pk
28-05-2009, 23:00
پس قیمت الایت فقط بخاطر هاردش بالاتره؟(و احیانا یخاطر رنگش)

شما خودتون پیشنهاد میکنید کی برای خرید اقدام کنم و کدوم مدلش رو بگیرم که ارزش قیمتش رو هم داشته باشه.
امکانش هست چندروز دیگه ارزون بشه یا نه برم بخرم همین فردا پس فردا؟
بعد اینا گارانتی هم دارن؟بسته بندیش چجوریه؟چون میخوام دست دوم نندازن بهمون
توی بسته بندی کلا چه چیزایی باید باشه؟البته تو پست دوم نوشته شده ولی گفتم شاید قدیمیش باشه....

بعد اگه یه موقع خدای نکرده زبونم لال! سه چراغ شد اون وقت فاتحه خوندست ؟!

آها راستی قیمت بازی هاش چنده؟
و یچیز مهم دیگه
من شنیده بودم بازی ها مدل های مختلفی داره مثلا برای آمریکا یا آسیا
نمیدونم درسته یا نه؟

resident_evil
28-05-2009, 23:04
پس قیمت الایت فقط بخاطر هاردش بالاتره؟(و احیانا یخاطر رنگش)

شما خودتون پیشنهاد میکنید کی برای خرید اقدام کنم و کدوم مدلش رو بگیرم که ارزش قیمتش رو هم داشته باشه.
امکانش هست چندروز دیگه ارزون بشه یا نه برم بخرم همین فردا پس فردا؟
بعد اینا گارانتی هم دارن؟بسته بندیش چجوریه؟چون میخوام دست دوم نندازن بهمون

دیگه الان در پایین ترین قیمت خودشون به سر میبرن ! ( من Permium 20GB گرفتم 570 ! : دی )

به نظر من Permium بگیری خیلی عالیه ! دیگه 60 گیگ هارد کافیه ! کابل HDMI هم 15 تومن هستش !

نه گارانتی ندارن و معمولا برای کپی خور شدن باز میشن !

با دیال آپ چه فایده داره!؟ (اسمایل گریه و ضجه!)

ایشالا ADSL میگیری !

alex_pk
28-05-2009, 23:16
آقا شرمنده ها ما خیلی سوال میکنیم!

من پست قبلیم رو ادیت کرده بودم فکر کنم دیده نشد!!

یه سوال دیگه تو نحوه اجرای بازی ها فرقی ندارن این سه مدل؟
کاش پریمیوم مشکی هم داشت!
بعد اینا دو تا دسته دارن؟یا مثل پلی استیشن ها که مغازه داره یکیشو برمیداشته؟
الان همه ایکس باکس های بازار کپی خور شدن؟یا باید از مغازه بپرسم؟
بعد من احتمالا همین پریمیوم رو میگیرم
فقط اون تفاوت قیمتی که تو همین یک مدل هست برای چیه؟مثلا از 420 تا 450؟فرقی دارن با هم یا به انصاف فروشنده بستگی داره؟
برای خرید برم پشت شهرداری یا از همین جمهوری بگیرم؟

توی بسته بندی کلا چه چیزایی باید باشه؟البته تو پست دوم نوشته شده ولی گفتم شاید قدیمیش باشه....

و یچیز مهم دیگه
نمیدونم درسته یا نه؟

resident_evil
28-05-2009, 23:21
آقا شرمنده ها ما خیلی سوال میکنیم!

من پست قبلیم رو ادیت کرده بودم فکر کنم دیده نشد!!

یه سوال دیگه تو نحوه اجرای بازی ها فرقی ندارن این سه مدل؟
کاش پریمیوم مشکی هم داشت!
بعد اینا دو تا دسته دارن؟یا مثل پلی استیشن ها که مغازه داره یکیشو برمیداشته؟
الان همه ایکس باکس های بازار کپی خور شدن؟یا باید از مغازه بپرسم؟
بعد من احتمالا همین پریمیوم رو میگیرم
فقط اون تفاوت قیمتی که تو همین یک مدل هست برای چیه؟مثلا از 420 تا 450؟فرقی دارن با هم یا به انصاف فروشنده بستگی داره؟
برای خرید برم پشت شهرداری یا از همین جمهوری بگیرم؟

و یچیز مهم دیگه
نمیدونم درسته یا نه؟

دشمنت شرمنده !

نه یک عدد دسته گفتم که !

کپی خور شده اند احتمالا ! چون معمولا تا کنسول میادو کپی میکنن ! ولی خب بازم بپرس !

انصاف مغازه دار ! پشت شهرداری بهترین جا هستش ! بقیه جاها گرون تر میدن !

خیلی احتمالش کمه که 3 چراغ بشه مخصوصا جاسپر ! ولی اگه بشه امکان تعمیرش هست !

بازی ها از 2500 هست تا 5000 ! بهترین نوع DVD هم Verbatim هستش !

3تا Region داریم ! اول PAL بهترینه بعد J و در آخر UC !

یک عدد دسته سفید رنگ بی سیم باشه !

Component HD AV Cable داشته باشه

Headset

و یک عدد هارد 60 گیگ که رو خود کنسول هستش !

alex_pk
28-05-2009, 23:29
آقا بازم ممنون

اینم سوال آخر من»»»»
پریمیوم همه ریجن هارو اجرا میکنه؟یا ریجن خاصی رو باید براش بگیرم...بعد من فردا میخوام برم بگیرم چه بازی هایی بگیرم:D

======
راستی این هارد 60 توی کنسول یا روی کنسول؟!
یعنی حالت اکسترنالی داری اینترنال؟

resident_evil
28-05-2009, 23:33
آقا بازم ممنون

اینم سوال آخر من»»»»
پریمیوم همه ریجن هارو اجرا میکنه؟یا ریجن خاصی رو باید براش بگیرم...بعد من فردا میخوام برم بگیرم چه بازی هایی بگیرم:D

همه Region ها رو اجرا میکنه ! ولی حتما PAL بگیر !

برای بازی هم به این دو پست مراجعه کن !

پست 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پست 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پیش پیش مبارکت باشه ! :40:

SamGun
28-05-2009, 23:38
نوید جان ID این بنده خدارو میگرفتی راحت تر میتونستی جوابشو بدی ها !!!!

همه Region ها رو اجرا میکنه ! ولی حتما PAL بگیر !

نوید چی همه ی ریجن ها رو اجرا میکنه !!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟:24:
مگه میشه ؟؟؟؟

resident_evil
28-05-2009, 23:44
نوید جان ID این بنده خدارو میگرفتی راحت تر میتونستی جوابشو بدی ها !!!!

نه دیگه امروز به چند نفر تو Yahoo Chat مشاوره دادم گفتم این یه مورد رو تو خود انجمن جواب بدم : دی

دیگه فکر میکنم جواب تمام سوال ها رو دادیم ! پس خواهشا کسی سوالی چیزی داره صفحات قبل رو اول مطالعه کنه !

نوید چی همه ی ریجن ها رو اجرا میکنه !!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟:24:
مگه میشه ؟؟؟؟

گفتش Permium همه Region هارو داره منم گفتم اجرا میکنه ! منظورم این بود که آره : دی

SamGun
28-05-2009, 23:45
آقا بازم ممنون

راستی این هارد 60 توی کنسول یا روی کنسول؟!
یعنی حالت اکسترنالی داری اینترنال؟

آره گل پسر روشه .و یه جورایی اکسترنال هست

moozmar
29-05-2009, 00:12
سلام

یه پیشنهاد

الان هر 2و3 صفحه یک بار یه سری پست هست با موضوع اطلاعات در مورد مدلهای مختلف و تفاوتهاشون و به قولی اطلاعات اولیه برای خرید xboX
خوب یکی از دوستان که دسترسی داره، به نظرم بیاد و این اطلاعات رو جمع کنه و در پست اول قرار بده...
اینجوری هر کی که سوال میکنه میشه به پست اول ارجاعشون داد و تاپیک هم شلوغ نمیشه

(البته پست دوم تاپیک تقریبا همین کار رو کرده....ولی خوب شاید چون طولانیه خیلیا حوصله نکنن بخونن!!)

SamGun
29-05-2009, 01:29
اگه اجازه بدین تا فردا صبح یه تاپیک در این مورد میزنم.
شب همه بخیر