PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128

anf-b
05-05-2009, 17:21
دوستان یک سوالی دارم!
آیا برای آپدیت کردن ixterem به شمار سریال DVD-Rom دستگاه نیاز هست؟
چون توی تاپیک آقای شامی همه اینو میگن:

مجید جان یه زحمت میکشی سریال DVD Rom دستگاه رو برام توی جعبه بزاری ؟؟؟
چون دقیقا یک هفته دیگه iXtreme 1.6 در تاریخ 14 May عرضه می شود خودم Up کنم ! فقط سریال دستگاه رو در اوردن یه زره زمان میبره اگه این کارو برام بکنی که عالی میشه ممنون رفیق !!

اگه لازمه ! بگید تا من هم از آقای شامی بگیرمش
ممنون

omid2800
05-05-2009, 17:39
ممنون از جوابتون

خوب من چون چند جا خوندم که برد جاسپر واسه پریمیوم نیمده، واسه همین خواستم آرکید بگیرم با برد جاسپر

برای من کابل HDMI ضروریه (که خوب قیمتش زیر 20 تومن ه)

شما مغازه ای رو میشناسین که پریمیوم با برد جاسپر داشته باشن؟
من چند روز قبل از عید گرفتم دستگاه رو 250 ویک ماه بعد یک کابل hdmi که شد 10 هزار اگه حقیقت رو می خوای هارد نگیر اصلا به درد نمی خوره وقتی با این قیمت بگیری پول یک ps2 رو دادی واقعا عالی است همون آرکیدجاسپر بگیر ولی اگه بود پریموم ولی هرگز الیت نگیر این از ما گفتن.................:10:

moozmar
05-05-2009, 17:57
من چند روز قبل از عید گرفتم دستگاه رو 250 ویک ماه بعد یک کابل hdmi که شد 10 هزار اگه حقیقت رو می خوای هارد نگیر اصلا به درد نمی خوره وقتی با این قیمت بگیری پول یک ps2 رو دادی واقعا عالی است همون آرکیدجاسپر بگیر ولی اگه بود پریموم ولی هرگز الیت نگیر این از ما گفتن.................:10:
پریمیوم جاسپر رو 250 گرفتین؟

و اینکه وجود هارد، چقدر سریعتر میکنه بازیها رو؟

omid2800
05-05-2009, 18:14

نه آرکید است در ضمن مگه چه قدر می خوای سریعتر شه پول دو ریختنه فلش هم همون کار رو میکنه عکس آهنگ فیلم ................:27:

halflife g
05-05-2009, 18:15

ببین دوست عزیز وجود هارد چند مزیت بزرگ داره

1- میتونی بازیها رو رو هارد نصب کنی در نتیجه کنسول صداش خیلی میاد پایین

2-دیگه نگران این نیستی که مثلا چون دیسک playbox استفاده کردم لنز دستگاهم خراب میشه

3-اندکی سرعت لود بافت ها و کلا سرعت لود بازی بیشتر میشه

4- اگر اهل لایو هم باشی که دیگه وجود یه هارد حتما واست الزامیه

در نتیجه یا پرمیوم یا الیت بگیر و چون میخوای جاسپر بگیری که حتما این کارو یکن پس بهتره پرمیوم جاسپر بگیری بقیه وسایل جانبی رو هم میتونی بعدا بگیری.

moozmar
05-05-2009, 18:21
ببین دوست عزیز وجود هارد چند مزیت بزرگ داره

1- میتونی بازیها رو رو هارد نصب کنی در نتیجه کنسول صداش خیلی میاد پایین

2-دیگه نگران این نیستی که مثلا چون دیسک playbox استفاده کردم لنز دستگاهم خراب میشه

3-اندکی سرعت لود بافت ها و کلا سرعت لود بازی بیشتر میشه

4- اگر اهل لایو هم باشی که دیگه وجود یه هارد حتما واست الزامیه

در نتیجه یا پرمیوم یا الیت بگیر و چون میخوای جاسپر بگیری که حتما این کارو یکن پس بهتره پرمیوم جاسپر بگیری بقیه وسایل جانبی رو هم میتونی بعدا بگیری.
خوب خیلی ممنون از توضیحاتتون

فقط 2 تا سوال

از کجا میتونم پریمیوم جاسپر پیدا کنم؟

و اینکه اگه اشتباه نکنم برای اینکه بتونم بازیها رو به صورت آنلاین بازی کنم باید اکانت Xbox LIVE داشته باشم...درسته؟؟

S.Y.K
05-05-2009, 18:48
من میخواستم اول arcade بگیرم ولی یهو نمیدونم چی شد که Elite گرفتم .ولی واقعا خدارو شکر میکنم که Elite گرفتم چون هرچی که ممکنه یه روز لازم بشه توش هست.یه هارد 120 هم که داره که لامسب پر نمیشه.
من الان تغریبا از تمام لوازم Elite استفاده کردم .
پیشنهاد میکنم Elite بگیرید چون آدمو لنگ نمیزاره
من برای خرید الیت چند تا دلیل داشتم
1-رنگ مشکی اون که واقعا شیکه
2-هارد 120 گیگ
3-لوازم جانبی بیشتر
خوب به هر حال همه ی دوستان باید تصمیم بگیرند.برای من رنگ دستگاه فوق العاده مهم بود.شاید برای همه مهم نباشه.البته منم تقریبا روی یه اتفاق الیت خریدم.خیلی با خودم درگیر بودم که کدومو بگیرم.رفتم تا پرمیوم بگیرم نداشت.منم گفتم الیت بده.

خوب خیلی ممنون از توضیحاتتون

فقط 2 تا سوال

از کجا میتونم پریمیوم جاسپر پیدا کنم؟

و اینکه اگه اشتباه نکنم برای اینکه بتونم بازیها رو به صورت آنلاین بازی کنم باید اکانت Xbox LIVE داشته باشم...درسته؟؟
والا موندم چه کسی رو پیشنهاد کنم.ولی من جاهایی مثل نکست جن-پیکسل و ... رو پیشنهاد می کنم این مجید شامی هم که به نظر من خرید کردن ازش اعصاب خوردی
درباره ی سوال دوم هم باید بگم بله.به لطف مایکروسافت باید اکانت بخریم.شما اولی که 360 رو می خرید تا 1 ماه می تونید از اکانت مجانی اون استفاده کنید.بعد از یک ماه که تموم شد خودتون می تونید تهیه کنید

moozmar
05-05-2009, 18:50
من برای خرید الیت چند تا دلیل داشتم
1-رنگ مشکی اون که واقعا شیکه
2-هارد 120 گیگ
3-لوازم جانبی بیشتر
خوب به هر حال همه ی دوستان باید تصمیم بگیرند.برای من رنگ دستگاه فوق العاده مهم بود.شاید برای همه مهم نباشه.البته منم تقریبا روی یه اتفاق الیت خریدم.خیلی با خودم درگیر بودم که کدومو بگیرم.رفتم تا پرمیوم بگیرم نداشت.منم گفتم الیت بده.

والا موندم چه کسی رو پیشنهاد کنم.ولی من جاهایی مثل نکست جن-پیکسل و ... رو پیشنهاد می کنم این مجید شامی هم که به نظر من خرید کردن ازش اعصاب خوردی
درباره ی سوال دوم هم باید بگم بله.به لطف مایکروسافت باید اکانت بخریم.شما اولی که 360 رو می خرید تا 1 ماه می تونید از اکانت مجانی اون استفاده کنید.بعد از یک ماه که تموم شد خودتون می تونید تهیه کنید
اینایی که گفتین فروشگاه مجازین؟

honura
05-05-2009, 19:35

سلام.من خودم elit دارم و شنیدم که تا سه ماه می تونم از اکانت مجانی اون استفاده کنم.اینو از یکی از دوستام شنیدم که خیلی لایو بازی میکنه و الان توی ماه سوم هست.

موفق باشید.:11:

honura
05-05-2009, 19:58

سلام.من یکی از دوستام که الیت داره و لایو بازم هست بهم گفته که الان تو ماه سوم استفاده از اکانت مجانیش هست:11:

Terova
05-05-2009, 21:33
سلام.من خودم elit دارم و شنیدم که تا سه ماه می تونم از اکانت مجانی اون استفاده کنم.اینو از یکی از دوستام شنیدم که خیلی لایو بازی میکنه و الان توی ماه سوم هست.

موفق باشید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تو صفحات قبل توضیح دادم..

شما میتوانید سه تا گیمرتک جدا درست کنید به هرکدومشون یک ماه اکانت رایگان طلایی تعلق میگیره..

دوستان یک سوالی دارم!
آیا برای آپدیت کردن ixterem به شمار سریال DVD-Rom دستگاه نیاز هست؟
چون توی تاپیک آقای شامی همه اینو میگن:

اگر داشته باشی که خیلی خوب هست ولی فکر کنم میشه اون کد رو ریکاوری کرد.. بیشتر رویه درایو ها هیتاچی و سامسونگ این کلید لازم هست..

نه آرکید است در ضمن مگه چه قدر می خوای سریعتر شه پول دو ریختنه فلش هم همون کار رو میکنه عکس آهنگ فیلم ................[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظر شما یکم مشکل داره..

من خودم الیت گرفتم و خدا رو صد هزار مرتبه شکر میکنم که آرکد نخریدم..

همون طور که میدونید xbox وسیله ای هست که خیلی زود داغ میکنه و مشکل های عمده ای هم که براش میاد بخاطر همین داغ شدن هست..و یکی از علل این گرما درایو دستگاه هست که خیلی رویه داغ شدن دستگاه تاثیر داره..

شما وقتی بازیها رو رویه هارد بریزید دیگه مشکلی از بابت داغ شدن سریع ندارید و خیلی راحت میتونید چند ساعت بدون مشکل بازی کنید..

نکتع دوم لنز هست: ما بخاطر اینکه از دیسک های نا مرغوب کپی استفاده میکنیم (توجه کنید که تمام دیسکهای کپی نامرغوب هستند و اصلا با دیسک اورجینال قابل مقایسه نیستن) لنز دستگاه احتمال خراب شدنش بالا هست .. اما وقتی دیسک رو روه هارد میریزیم یعنی لنز رو به طور کامل حفظ کردیم..

نکته سوم: صدای وحشتناک xbox هست که اگر فنهای اون هم 12 ولت کنیم دقیقا مثل موتور برق میمونه که اگر بازی رویه هارد باشه حداقل مغز اعضای خانوادتون منفجر نمیشه..

تو لایو که دیگه بماند.. شما با مموری آرکد حتی نمیتونید داشبورد جدید رو به طور کامل نسب کنید..در ضمن اگر احیانا قصد دانلود MAP ها DEMO ها و... رو داشته باشین احتیاج مبرم به هارد دارید..

نکته های دیگه هم هست..

در مرد الیت هم بگم که

هارد 120 گیگ: 120 دلار
HDMI کابل : 25 دلار
کابل 6 فیشی: 25 دلار
مبدل صدا: 15 دلار

قیمت اصل

danzer
05-05-2009, 22:12
بچه ها من میخوام یه کنسول بازی بخرم. واسه خونه میخوام. گرافیک برام واقعا مهمه و بشه ساعت های طولانی باهاش بدون مشکل بازی کرد بازی هاشم گرون نباشه زیاد که بشه زیاد بازی خرید. بیشتر هم فوتبال بازی میکنم یعنی 90% حالا نظر شما چیه کدوم یکی رو بخرم؟
ps3 یا xbox360 ?????

تو ایران کدوم بهتره ؟

ashi-khan
05-05-2009, 23:40
ای بابا نمیدونی کجاست؟
میری توپخونه
لباف رو میری پایین دست چپ پله ها
موقتا هم رفته تو فروشگاه تقی زاده میشه روبرو پله ها
داره مغازرو تعمیر میکنه
اگه دقیق میدونم چون دیروز اونجا بومدم هه هه

لباف بودی کسی اونجا پریموم جاسپر اورده بود ؟؟

SamGun
05-05-2009, 23:43
بچه ها من میخوام یه کنسول بازی بخرم. واسه خونه میخوام. گرافیک برام واقعا مهمه و بشه ساعت های طولانی باهاش بدون مشکل بازی کرد بازی هاشم گرون نباشه زیاد که بشه زیاد بازی خرید. بیشتر هم فوتبال بازی میکنم یعنی 90% حالا نظر شما چیه کدوم یکی رو بخرم؟
ps3 یا xbox360 ?????

تو ایران کدوم بهتره ؟

والا اگه این 2 کنسول رو با هم آمیزش بدیم فکر کنم خواسته ی شما برآورده بشه !!!
اگه جزو افرادی هستید که بیشتر بازی های خاصی رو انجام میدین که بهتر هست ps3 بگیرید ولی اگه جزو افرادی هستید که هفته ای 2 تا بازی تموم میکنید بهتره که xbox360 بگیرید.

SamGun
05-05-2009, 23:49
البته ببخشید که این حروفو میزنم دور از جون همه ی شما ولی بعضی از دوستان یه موقع یه چیزایی میگن که موخه آدم صوت بلبلی میزنه !!!!
از کسانی که تازه وارد انجمن میشن و هنوز اطلاعات کافی ندارن خواهش میکنم نظر خاصی ندن .

moozmar
06-05-2009, 11:52
خوب خیلی ممنون از نظرات دوستان

تا اینجا فهمیدم که بهتره که برد جاسپر بگیرم و اینکه هارد هم حتما لازمه! خروجی HD رو هم که همه مدلا دارن..فقط کابلش رو واسه بعضی مدلا باید جدا تهیه کرد که قیمتش 10،12 تومنه!

فقط همچنان یه سوالم باقی مونده...امکان داره یه فروشگاه مطمئن که پریمیوم جاسپر داشته باشه، معرفی کنین؟؟؟
(یه فروشگاه هست تو پاساژ لباف که گفته تا 2 هفته دیگه میاره)

S.Y.K
06-05-2009, 12:10
اینایی که گفتین فروشگاه مجازین؟
نه دوست من.اینا از معتبر ترین فروشگاه های فروش ایکس باکس هستن.مخصوصا نکست جن.یه کمکی گرونتر میده ولی واقعا یه محصول عالی رو با بهترین کیفیت به دست شما می رسونه.
اون آقای مجید شامی توی فروشگاه های مجازی bc فعالیت داره که این اواخر خیلی بد قول شده:13:

SamGun
06-05-2009, 12:24
دوستان یه سوال داشتم
وقتی کل قاب دستگاه رو باز کردم یه چیزه مربع شکل بالای دکمه ی Power دستگاه بود.حالت یه شیشه هست
کسی میدونه این چیه و چه کاری انجام میده ؟

rama0000
06-05-2009, 14:31
البته ببخشید که این حروفو میزنم دور از جون همه ی شما ولی بعضی از دوستان یه موقع یه چیزایی میگن که موخه آدم صوت بلبلی میزنه !!!!
از کسانی که تازه وارد انجمن میشن و هنوز اطلاعات کافی ندارن خواهش میکنم نظر خاصی ندن .

دوست عزیز اولا" که خودت هم یه زمانی تازه وارد بودی.دوما" همه عضو این انجمن ها و فروم ها میشن که چیز یاد بگیرن و با دوستاشون تو این زمینه بحث کنن .سوما"میزان دانش هیچ کاربری به تاریخ عضو شدنش نیست شاید یک نفر خیلی هم در زمینه ای معلومات داشته باشه ولی تازه دو روز باشه عضو این سایت شده باشه چهارما" تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد تا یه نفر راجع به چیزی صحبت نکنه چه جوری میتونه معلوماتش رو سنجش کنه .پنجما" امیدوارم دوستان این پست خارج از محدوه رو ببخشن ولی گفتنشون واجب بود..در پناه حق..

SamGun
06-05-2009, 16:08
دوست عزیز اولا" که خودت هم یه زمانی تازه وارد بودی.دوما" همه عضو این انجمن ها و فروم ها میشن که چیز یاد بگیرن و با دوستاشون تو این زمینه بحث کنن .سوما"میزان دانش هیچ کاربری به تاریخ عضو شدنش نیست شاید یک نفر خیلی هم در زمینه ای معلومات داشته باشه ولی تازه دو روز باشه عضو این سایت شده باشه چهارما" تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد تا یه نفر راجع به چیزی صحبت نکنه چه جوری میتونه معلوماتش رو سنجش کنه .پنجما" امیدوارم دوستان این پست خارج از محدوه رو ببخشن ولی گفتنشون واجب بود..در پناه حق..

آره پسره خوب من همه ی حرفاتو قبول دارم ولی اگه مطلب منو درست میخوندی این حرفارو نمیزدی!!
من نگفتم کسی تو بحثی شرکت نکنه و اگه اطلاعاتی نداره حرفی نزنه من فقط گفتم اگه در مورد چیزی نمیدونید نظر الکی ندید.
این بحث هم همینجا خاتمه پیدا میکنه .خواهشا کسی ادامه نده.

raminxxx
06-05-2009, 18:29
سلام
میخواستم بدونم چطور میشه آهنگ روی هارد 360 بریزم چون گزینه کپی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

pedram_sad
06-05-2009, 22:33
سلام
میخواستم بدونم چطور میشه آهنگ روی هارد 360 بریزم چون گزینه کپی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
اهنگ رو مستقیم نمیتونی بریزی
فقط میتونی سی دی های صوتی یا همون audio cd رو بزاری تو درایو و هر اهنگی رو میخوای گزینه rip رو بزنی تا رو هارد بریزه
از بخش music میتونی پیدا کنی

mac_world
07-05-2009, 10:23
سلام من تازه xbox خریدم چند سوالدارم چه جوری بازی را رو هارد کپی کنم و اجرا کنم چه جوری داشبورد جدید را رو کنسول بریزم ممنون

S.Y.K
07-05-2009, 12:59
بفرمایید
اینجا همه چیز توضیح داده شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Hamed 360
07-05-2009, 14:38
لطفا یه چند تا سایت برای خرید بازی با قیمت مناسب معرفی کنید

Terova
07-05-2009, 15:58
دوستان فکر کنم باید از کسانی که جواب میدن تشکر کنید نه اونها که سئوال میپرسن..!! البته فرقی هم نمیکنه..

لطفا یه چند تا سایت برای خرید بازی با قیمت مناسب معرفی کنید

Hamed 360
07-05-2009, 20:11
اون جا که کسی بازی نمیفروشه به جز وست گیم که اونم گرونه !

mac_world
07-05-2009, 20:55
سلام میشه چند تا بازی انحصاری برای 360 بگید که بخرم چندتا بازی هم که به نظر خودتون بهترین هستن را هم بگید که بگیرم

Mcafee*
07-05-2009, 21:13
اون جا که کسی بازی نمیفروشه به جز وست گیم که اونم گرونه !

کی همچين حرفی زده؟ شما لطف کن پاشو بورو همون سايت بازی سنتر قسمت فروشگاه مجازی . چند تا از دوستان بسيار عزيز هستن که شخصا بازيهارو ميفروشن ، با قيمتی بسيار بسيار مناسب ، خدمات ويژه ، چاپ روی ديسک و قاب و کاور اصلی ، کيفيت رايت عالی ، کيفيت ديسک عالی ، ارسال با پست ( بالای 5 عدد بازی رايگان ) به تمام نقاط ایران . شما فقط زبون تر کن!!

سلام میشه چند تا بازی انحصاری برای 360 بگید که بخرم چندتا بازی هم که به نظر خودتون بهترین هستن را هم بگید که بگیرم

انحصاری :
HALO3
Gears of war 1&2
HALO wars
بازی های با ارزش :
Bioshock
COD4 & 5
RE5
Ninja Blade
Dead Rising
Riddick
GTA
Mirrors edge
Fallout3
PURE
Burnout paradise
FEAR2
Red Alert3
POP
Ace combat
Mortal combat
Mass effect
Farcry2
and
....

honura
07-05-2009, 21:32
بچه ها به نظرتون مثل بازی های قبل Microsoft می تونه بازی God Of War III و Metal gear solid 4 رو از انحصار در بیاره؟

Mcafee*
07-05-2009, 21:46
بچه ها به نظرتون مثل بازی های قبل Microsoft می تونه بازی God Of War III و Metal gear solid 4 رو از انحصار در بیاره؟شما Killzone2 رو هم بهش اضافه کن ، ببين دوست من الان تو سايت های مختلف مخصوصا بازی سنتر بحث سره این بازيا زياده . اما همش در حد شايعه هست مخصوصا MGS4 که يکسری از طرفدارای 360 ميسازن . من خودم به شخصه از طرفداران 360 هستم اما از پلی 3 هم بدم نمياد.
با توجه به تاريخ و سابقه ، مايکروسافت فعلا نميتونه GOW3 و MGS4 رو از انحصار در بياره ، Killzone2 هم قضيش جداست چون ناشرش شخص سونی هست!!

pedram_sad
07-05-2009, 21:59
بچه ها به نظرتون مثل بازی های قبل Microsoft می تونه بازی God Of War III و Metal gear solid 4 رو از انحصار در بیاره؟

شما Killzone2 رو هم بهش اضافه کن ، ببين دوست من الان تو سايت های مختلف مخصوصا بازی سنتر بحث سره این بازيا زياده . اما همش در حد شايعه هست مخصوصا MGS4 که يکسری از طرفدارای 360 ميسازن . من خودم به شخصه از طرفداران 360 هستم اما از پلی 3 هم بدم نمياد.
با توجه به تاريخ و سابقه ، مايکروسافت فعلا نميتونه GOW3 و MGS4 رو از انحصار در بياره ، Killzone2 هم قضيش جداست چون ناشرش شخص سونی هست!!

موثقترین خبری که در مورد mgs4 هست اینه که خود konami حدودا 1 ماه بعد از release این بازی برای ps3 اعلام کرد که این بازی برای sony قرارداد بسته شده و 14 تا 15 ماه بعد از اون امکان multi شدن اون هست

در ضمن god of war 3 هم هم publisher هم developer اون شرکت sony هست
و تحت هیچ عنوان از انحصارش در نمیاد

امید ها همه روی mgs4 هست که تو E3 امسال احتمالا خبر هایی میشه
به نظر من هم فقط MGS4 بین این ها ارزش داره

salehvasaleh
07-05-2009, 22:25
موثقترین خبری که در مورد mgs4 هست اینه که خود konami حدودا 1 ماه بعد از release این بازی برای ps3 اعلام کرد که این بازی برای sony قرارداد بسته شده و 14 تا 15 ماه بعد از اون امکان multi شدن اون هست

در ضمن god of war 3 هم هم publisher هم developer اون شرکت sony هست
و تحت هیچ عنوان از انحصارش در نمیاد

امید ها همه روی mgs4 هست که تو E3 امسال احتمالا خبر هایی میشه
به نظر من هم فقط MGS4 بین این ها ارزش داره
يعني گادآف وار3 ارزش نداره؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!:21:

SamGun
08-05-2009, 01:27
يعني گادآف وار3 ارزش نداره؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!:21:

ارزش داره ولی به اندازه ی MGS4 آدمو مسخ خودش نمیکنه.

mac_world
08-05-2009, 09:03
من دلیل سوالم همین بود بازیهای ps3 رو میبینم مور مور میشم میگم 360 را بفروشم برم ps3 بگیرم ولی موندم من عاشق کیل زون و mgs4 هستم ولی .....لعنت به سونی با این ps3 که کپی خور نمبشه وگرنه 1 ثانیه صبر نمیکردم

SamGun
08-05-2009, 11:26
من دلیل سوالم همین بود بازیهای ps3 رو میبینم مور مور میشم میگم 360 را بفروشم برم ps3 بگیرم ولی موندم من عاشق کیل زون و mgs4 هستم ولی .....لعنت به سونی با این ps3 که کپی خور نمبشه وگرنه 1 ثانیه صبر نمیکردم

به نظره من xbox 360 کمی از ps3 نداره !!!
اون رقابت سرسختی که بین HD DVD و Blue Ray بود باعث شد که بازی های 360 به ps3 نرسه .البته در بعضی از بازی ها وگرنه از نظر نور پردازی 360 بهتر از ps3 عملکرده.
شما تصور کن تمام بازی های 360 بین 6 نا 8 گیگ هستن ولی مثلا همین بازی Kill Zone 2 حدود 40 گیگ فقط حجم داره.فکر نمیکنم بشه مقایسه کرد ؟؟!!
اگه xbox هم یه همجین CD هایی واسه بازی هاش داشت الان سونی ورشکست میشد .
وقتی میان یه کارت گرافیک 8800 GT کامپیوتر رو با RDX پلی استیشن مقایشه میکن و میگن حدود 7% قدرت 8800 بشتر از RDX بوده دیگه حرفی واسه گفتن باقی نمیمونه!!!

stalker_2046
08-05-2009, 11:58
سلام خدمت گیمرهای عزیز

آیا هنوز گزارش رسمی از سه چراغه شدن مادربر جاسپر 360 نشده؟
یا کسی از دوستان به چشم ندیده؟

amaranth_silent
08-05-2009, 12:28
سلام دوستان ما که به سلامتی فالکونرو سه چراغ کردیم رفت خونه بخت.:31:.برادرا کسی امار خرابی با برد جاسپر تا الان داره؟؟؟جایی مثل یه سایت جهانی مربوط به امار خرابی سراغ دارید؟؟در ضمن من گله ای از بعضی از بچهای این فروم دارم خودشونم میدونن:21: اینکه چرا این فالکونو اینقدر بی عیب و نقص معرفی میکنن خداییش من با روزی کمتر از دو ساعت بازی بعد 9 ماه 3 چراغ شدم:41:..من واقا تعجب کردم که چرا این دستگاه اینجوریه وقتی بازش کردم هدسینکو که برداشتم دستمو گزاشتم رو gpu باورتون نمیشه در عرض 3 ثانیه دماش به بالاتر از 70-80 درجه رسید :18:وجدانن اتوی لباس مهربونتر از این gpu لعنتی بود:2:...من میگم دوستان این فروم امار خربیهای فالکونم ذکر کنن ..یکی از افراد این فروم میگه روزی 7-8 ساعت یکریز پاشه من که باورم نمیشه با اون حرارتی که از فالکون دیدم داستگاه ای اقا اخم نکنه؟؟من فقط حرفم اینه که دوستان عزیز واقا مطلع باشن که این xbox360 عزیز کنسول خیلی سوسول و حساس تشریف دارن و باید هر لحظه منتظر چراغ قرمز باشند و بشدت روشهای cooling رو رعایت کنن بخصوص 12 ولت کردن واقن تاثیر داره وگرنه فالکون هم بالاخره 3 چراغ میشه چون gpu فالکون همون gpu اولیه یعنی مدلهایی مثل core میباشند ممنون ..موفق باشید:10:

pedram_sad
08-05-2009, 13:02
سلام دوستان ما که به سلامتی فالکونرو سه چراغ کردیم رفت خونه بخت.:31:.برادرا کسی امار خرابی با برد جاسپر تا الان داره؟؟؟جایی مثل یه سایت جهانی مربوط به امار خرابی سراغ دارید؟؟در ضمن من گله ای از بعضی از بچهای این فروم دارم خودشونم میدونن:21: اینکه چرا این فالکونو اینقدر بی عیب و نقص معرفی میکنن خداییش من با روزی کمتر از دو ساعت بازی بعد 9 ماه 3 چراغ شدم:41:..من واقا تعجب کردم که چرا این دستگاه اینجوریه وقتی بازش کردم هدسینکو که برداشتم دستمو گزاشتم رو gpu باورتون نمیشه در عرض 3 ثانیه دماش به بالاتر از 70-80 درجه رسید :18:وجدانن اتوی لباس مهربونتر از این gpu لعنتی بود:2:...من میگم دوستان این فروم امار خربیهای فالکونم ذکر کنن ..یکی از افراد این فروم میگه روزی 7-8 ساعت یکریز پاشه من که باورم نمیشه با اون حرارتی که از فالکون دیدم داستگاه ای اقا اخم نکنه؟؟من فقط حرفم اینه که دوستان عزیز واقا مطلع باشن که این xbox360 عزیز کنسول خیلی سوسول و حساس تشریف دارن و باید هر لحظه منتظر چراغ قرمز باشند و بشدت روشهای cooling رو رعایت کنن بخصوص 12 ولت کردن واقن تاثیر داره وگرنه فالکون هم بالاخره 3 چراغ میشه چون gpu فالکون همون gpu اولیه یعنی مدلهایی مثل core میباشند ممنون ..موفق باشید:10:
شما و اقا محمد تنها کسانی بودید که fALCON داشتید و دچار این مشکل شدید تو کسانی که من میشتاسم
که اون هم نمیدونم واقعا علت چی بوده
شاید دستگاهتون از اون اول مورد دار بوده

با حرف هات راجع به مرگ ناگهانی هم موافقم
شانسیه دیگه

Psychic
08-05-2009, 15:54

سلام
می گم شما کدوم مدل رو دارید؟
Elite ؟

pedram_sad
08-05-2009, 15:56
سلام
می گم شما کدوم مدل رو دارید؟
Elite ؟
ایشون مدل ELITE رو داشتن
البته ربطی به مدل ها نداره چون سخت افزار هر 3 مدل یکی هست

iranian_ boy
08-05-2009, 16:01
سلام دوستان ما که به سلامتی فالکونرو سه چراغ کردیم رفت خونه بخت.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برادرا کسی امار خرابی با برد جاسپر تا الان داره؟؟؟جایی مثل یه سایت جهانی مربوط به امار خرابی سراغ دارید؟؟در ضمن من گله ای از بعضی از بچهای این فروم دارم خودشونم میدونن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینکه چرا این فالکونو اینقدر بی عیب و نقص معرفی میکنن خداییش من با روزی کمتر از دو ساعت بازی بعد 9 ماه 3 چراغ شدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من واقا تعجب کردم که چرا این دستگاه اینجوریه وقتی بازش کردم هدسینکو که برداشتم دستمو گزاشتم رو gpu باورتون نمیشه در عرض 3 ثانیه دماش به بالاتر از 70-80 درجه رسید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]وجدانن اتوی لباس مهربونتر از این gpu لعنتی بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من میگم دوستان این فروم امار خربیهای فالکونم ذکر کنن ..یکی از افراد این فروم میگه روزی 7-8 ساعت یکریز پاشه من که باورم نمیشه با اون حرارتی که از فالکون دیدم داستگاه ای اقا اخم نکنه؟؟من فقط حرفم اینه که دوستان عزیز واقا مطلع باشن که این xbox360 عزیز کنسول خیلی سوسول و حساس تشریف دارن و باید هر لحظه منتظر چراغ قرمز باشند و بشدت روشهای cooling رو رعایت کنن بخصوص 12 ولت کردن واقن تاثیر داره وگرنه فالکون هم بالاخره 3 چراغ میشه چون gpu فالکون همون gpu اولیه یعنی مدلهایی مثل core میباشند ممنون ..موفق باشید
شما و اقا محمد تنها کسانی بودید که fALCON داشتید و دچار این مشکل شدید تو کسانی که من میشتاسم
که اون هم نمیدونم واقعا علت چی بوده
شاید دستگاهتون از اون اول مورد دار بودهبخدا مال من ارکد falcone روزی 7 تا 8 ساعت هم با xbox بازی کردم اما آخش در نیومده. باور نمیکنی از بچه هایی که live بازی میکنن بپرس ببین من چند ساعت شب ها بازی میکنیم. my gamertag: mpkiller 2
به قول pedram_sad احتمالا مال تو از اول مشکل داشته....... چه میدونم ولا.... . چیزی که از مرز ما رد شد و وارد کشور شد دیگه نمیشه روش حساب کرد:31::20:

salehvasaleh
08-05-2009, 16:22
با سلام يه سوال دارم ميگم مثلن اگه ما يه xbox360و يك ps3رو به يك تلويزيون خيلي معمولي وصل كنيم (مثلن يه تلويزيون پارس 21 اينچ) اونموقع كيفيت تصوير و گرافيك به صورت كلي با كدوم دستگاه بالاتره؟ آخه دوستم ps3خريده ولي بازيkillzone2رو تلويزيونشون كه معموليه كيفيت خيلي خوبي نداره! حالا بهش گفتن xbox360با تلويزيونش كيفيت بهتري داره ؟خواهشن راهنمايي كنين؟

T I M S A R
08-05-2009, 16:29
با سلام يه سوال دارم ميگم مثلن اگه ما يه xbox360و يك ps3رو به يك تلويزيون خيلي معمولي وصل كنيم (مثلن يه تلويزيون پارس 21 اينچ) اونموقع كيفيت تصوير و گرافيك به صورت كلي با كدوم دستگاه بالاتره؟ آخه دوستم ps3خريده ولي بازيkillzone2رو تلويزيونشون كه معموليه كيفيت خيلي خوبي نداره! حالا بهش گفتن xbox360با تلويزيونش كيفيت بهتري داره ؟خواهشن راهنمايي كنين؟

هیچ فرقی ندارند هر دوتاشون کیفیت خوبی روی تلویزیونهای معمولی ندارند. اگر کیفیت میخوای باید بری hdtv بگیری.

resident_evil
08-05-2009, 17:14

بازی های ps3 بدون LCD TV اصلا کیفیت ندارن ! البته اگر Full HD باشه که چه بهتر !
دقیقا رو TV های معمولی با اون 3 تا فیش رنگی کیفیت ps2 رو به شما میده !
ولی من خودم قبلا با X360 رو Component ازی میکردم خوب بود !
ولی ps3 بهتره LCD TV FULL HD داشته باشین !

اینکه چرا این فالکونو اینقدر بی عیب و نقص معرفی میکنن خداییش من با روزی کمتر از دو ساعت بازی بعد 9 ماه 3 چراغ شدم

شما دیگه خیلی بد شانسی : دی
من XBOX360 ام با بردهای قدیمی 1 سالو نیم برام کار کرد با روزی 7 8 ساعت : دی

salehvasaleh
08-05-2009, 17:15
با عرض معذرت اگه دوستي حدود قيمتاي hdtvرو مال سوني و سامسونگ در اينچهاي مختلف ميدونه بگه؟

resident_evil
08-05-2009, 17:19
با عرض معذرت اگه دوستي حدود قيمتاي hdtvرو مال سوني و سامسونگ در اينچهاي مختلف ميدونه بگه؟

این جا کمکت میکنن دوست عزیز...

خرید LCD TV Full HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amaranth_silent
08-05-2009, 18:13
بخدا مال من ارکد falcone روزی 7 تا 8 ساعت هم با xbox بازی کردم اما آخش در نیومده. باور نمیکنی از بچه هایی که live بازی میکنن بپرس ببین من چند ساعت شب ها بازی میکنیم. my gamertag: mpkiller 2
به قول pedram_sad احتمالا مال تو از اول مشکل داشته....... چه میدونم ولا.... . چیزی که از مرز ما رد شد و وارد کشور شد دیگه نمیشه روش حساب کرد:31::20:

به قول شما واقا پدرام شاید کنسولم از اول ایراد داشت؟؟چون روزی که خواستم بخرم رفتم next gen (خراب بشه انشاالاه) :4:گفت تموم کردم فردا بیاین چون من از کرج اومده بودم حال نداشتم دوباره برگردم خیلی اصرار کردم که همون روز تهیه کنن خلاصه نمیدونم یارو عینکیه کجا زنگ زد بعد گفت شانس اوردین تو انبار بود بعد یه جوون 14-15 ساله بعد 20 دقیقه اورد ولی عجیبه اگه دستگاه عیب دارم بود بعد 1-2 ماه نشون میداد نه 9 ماه خلاصه فقط دلم برا اون 450 تومن میسوزه که به باد رفت :9:دوستان اگه من بخوام کنسولم که فوت کرده رو رد کنم کجا ردش کنم؟؟با چه قیمتی؟؟در ضمن کنسولم ارکید بوده ممنون میشم

SamGun
08-05-2009, 19:26
به قول شما واقا پدرام شاید کنسولم از اول ایراد داشت؟؟چون روزی که خواستم بخرم رفتم next gen (خراب بشه انشاالاه) :4:گفت تموم کردم فردا بیاین چون من از کرج اومده بودم حال نداشتم دوباره برگردم خیلی اصرار کردم که همون روز تهیه کنن خلاصه نمیدونم یارو عینکیه کجا زنگ زد بعد گفت شانس اوردین تو انبار بود بعد یه جوون 14-15 ساله بعد 20 دقیقه اورد ولی عجیبه اگه دستگاه عیب دارم بود بعد 1-2 ماه نشون میداد نه 9 ماه خلاصه فقط دلم برا اون 450 تومن میسوزه که به باد رفت :9:دوستان اگه من بخوام کنسولم که فوت کرده رو رد کنم کجا ردش کنم؟؟با چه قیمتی؟؟در ضمن کنسولم ارکید بوده ممنون میشم

یا پیغمبر !!!!
450 تومن پول ارکید دادی.واقعا درکت میکنم.
نمیشه گفت کجا بهتر میخره باید یکم پرسو جو کنی ببینی وضعیت چطوره.
فکر کنم اگه دستگاهتو به قطعات کوچکتری تقسیم کنی بهتره.چون مثلا ممکنه خود دستگاهتو بخرن 50 تومن ولی تو فقط میتونی 20 الی 25 تومن قاب دستگاه رو بفروشی

mac_world
08-05-2009, 20:27
سلام دوباره میشه چندتا بازی مثل call of duty معرفی کنید فقط تیریپ فضایی نباشه اول شخص باشه چه بهتر

m1988
08-05-2009, 20:32
این یه کنسول غربیه اگر مثل ps3 بود من شکر میخوردم ps3 رو بفروشم 360 بخرم:41:

salehvasaleh
08-05-2009, 20:41
بازی های ps3 بدون LCD TV اصلا کیفیت ندارن ! البته اگر Full HD باشه که چه بهتر !
دقیقا رو TV های معمولی با اون 3 تا فیش رنگی کیفیت ps2 رو به شما میده !
ولی من خودم قبلا با X360 رو Component ازی میکردم خوب بود !
ولی ps3 بهتره LCD TV FULL HD داشته باشین !

شما دیگه خیلی بد شانسی : دی
من XBOX360 ام با بردهای قدیمی 1 سالو نیم برام کار کرد با روزی 7 8 ساعت : دی
ببخشي يكم در مورد اونComponentتوضيح ميدين؟ اصلن يعني چي؟

salehvasaleh
08-05-2009, 20:45
سلام دوباره میشه چندتا بازی مثل call of duty معرفی کنید فقط تیریپ فضایی نباشه اول شخص باشه چه بهتر
بازيهاي اول شخص زيبايي هستن اينا:مدال افتخار اير بورن،فار كراي 2تا چند روز ديگم يه بازي مياد كه وسترنه به نام كال آف جوارز

honura
08-05-2009, 21:05

gears of war 1,2

SamGun
08-05-2009, 21:46
این Call of Juarze یه پدیدس !!!
هرکی بازی نکنه از کفش رفته.

omid2800
08-05-2009, 22:29
سلام دوستان ما که به سلامتی فالکونرو سه چراغ کردیم رفت خونه بخت.:31:.برادرا کسی امار خرابی با برد جاسپر تا الان داره؟؟؟جایی مثل یه سایت جهانی مربوط به امار خرابی سراغ دارید؟؟در ضمن من گله ای از بعضی از بچهای این فروم دارم خودشونم میدونن:21: اینکه چرا این فالکونو اینقدر بی عیب و نقص معرفی میکنن خداییش من با روزی کمتر از دو ساعت بازی بعد 9 ماه 3 چراغ شدم:41:..من واقا تعجب کردم که چرا این دستگاه اینجوریه وقتی بازش کردم هدسینکو که برداشتم دستمو گزاشتم رو gpu باورتون نمیشه در عرض 3 ثانیه دماش به بالاتر از 70-80 درجه رسید :18:وجدانن اتوی لباس مهربونتر از این gpu لعنتی بود:2:...من میگم دوستان این فروم امار خربیهای فالکونم ذکر کنن ..یکی از افراد این فروم میگه روزی 7-8 ساعت یکریز پاشه من که باورم نمیشه با اون حرارتی که از فالکون دیدم داستگاه ای اقا اخم نکنه؟؟من فقط حرفم اینه که دوستان عزیز واقا مطلع باشن که این xbox360 عزیز کنسول خیلی سوسول و حساس تشریف دارن و باید هر لحظه منتظر چراغ قرمز باشند و بشدت روشهای cooling رو رعایت کنن بخصوص 12 ولت کردن واقن تاثیر داره وگرنه فالکون هم بالاخره 3 چراغ میشه چون gpu فالکون همون gpu اولیه یعنی مدلهایی مثل core میباشند ممنون ..موفق باشید:10: رفیق شما برو یک جاسپر بگیر خیالت هم از بابت دما راحت است من خودم تست کردم مادر برد قدیمی دمای gpu در زمان 10 دقیقه به 100 درجه میرسید:19:ولی جاسپر حدود 40 درجه است من با دما سنج لیزری تست کردم من واقعا کیف کردم وقتی بعد از 4 ساعت بازی دست روش میزارم دما در حد متعادل است ولی وقتی یاد اون عکس که روی مدل قدیمی تخم مرغ نیمرو درست کردن خندم میگیره :31:

resident_evil
08-05-2009, 23:21
ببخشي يكم در مورد اونComponentتوضيح ميدين؟ اصلن يعني چي؟

Component کیفیت 720p رو به شما میده که باید TV شما 5 فیش رنگی رو داشته باشه !
آبی , قرمز , زرد , سفید , سبز !
بعد میتونین از Component استفاده کنین !

Terova
09-05-2009, 00:34
ps3 کابل Composite داره که اصلا تصویر خوبی نداره.. شما اگر کابل Component برای ps3 بگیرید خیلی بهتر تصویر میده.. (همون که نوید اشاره کرد..)

gears of war 1,2 این بازی سوم شخص هست..

به قول شما واقا پدرام شاید کنسولم از اول ایراد داشت؟؟چون روزی که خواستم بخرم رفتم next gen (خراب بشه انشاالاه) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]گفت تموم کردم فردا بیاین چون من از کرج اومده بودم حال نداشتم دوباره برگردم خیلی اصرار کردم که همون روز تهیه کنن خلاصه نمیدونم یارو عینکیه کجا زنگ زد بعد گفت شانس اوردین تو انبار بود بعد یه جوون 14-15 ساله بعد 20 دقیقه اورد ولی عجیبه اگه دستگاه عیب دارم بود بعد 1-2 ماه نشون میداد نه 9 ماه خلاصه فقط دلم برا اون 450 تومن میسوزه که به باد رفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دوستان اگه من بخوام کنسولم که فوت کرده رو رد کنم کجا ردش کنم؟؟با چه قیمتی؟؟در ضمن کنسولم ارکید بوده ممنون میشم نه نمیتونه از این باشه چون الان 9 ماهه داره برات کار میکنه.. من جای تو بودم خدا رو شکر میکردم که 9 ماه کار کرده..الان آرکد رو 230 -40 تومن میدن ، برو یکی دیگه بخر حال کن

دستگاهتم بده نکست جن شاید درستش کرد..

ارزش داره ولی به اندازه ی MGS4 آدمو مسخ خودش نمیکنه. یعنی تو داری میگی GOW ارزشش از اون ... بدتره.!!!!!!! :18:

بعد کجا MGS آدمو مسخ میکنه.!!!؟:34: الانه که سرمو بزنم درو دیوار..:angry:

Majid ²
09-05-2009, 00:37
سلام

آقا من هیچی نمیدونم از xbox 360 واسه همون توروخدا زیر دیپلم جواب بدین :

1 - من چطوری با کنسولم برم تو اینترنت ؟ البته از طریق Wireless از طریق Lan کابلشو دارم ولی میخوام بدون کابل برم

2 - این xbox 360 بازی انحصاری داره ؟ اگه آره کدوماس ؟

3 - مواد لازم واسه رایت کردن بازی های x360 به غیر از دی وی دی رایتر چیه ؟ ( چه جور دی وی دی باید باشه ؟ )

pedram_sad
09-05-2009, 01:02
سلام

آقا من هیچی نمیدونم از xbox 360 واسه همون توروخدا زیر دیپلم جواب بدین :

1 - من چطوری با کنسولم برم تو اینترنت ؟ البته از طریق Wireless از طریق Lan کابلشو دارم ولی میخوام بدون کابل برم

3 - مواد لازم واسه رایت کردن بازی های x360 به غیر از دی وی دی رایتر چیه ؟ ( چه جور دی وی دی باید باشه ؟ )

سلام

1 -
اینجا کامل توضیح داده شده :

2 -
بله داره :

Forza Motorsport 2
Project Gotham Racing 4
Ninja Blade
Dead Rising
Dead Or Alive 4
Gears Of War 2
Halo 3
Halo wars
Ninja Gaiden 2
و خیلی بازی های دیگه
که فوق العاده بزرگ , پر فروش و معروف هستن

3 -
به فایل خود بازی که باید دانلود کنید
و همچنین نرم افزار برای Write
بهترین Dvd خام هم verbatim هست

Terova
09-05-2009, 01:08
آقا ببخشید با هم شد... عمراً فکر نمیکردم ساعت 2 شب کسی پست بده و گرنه بیشتر دقت میکردم

Hunter lord
09-05-2009, 09:17
دوستان با توجه به اینکه PSP 3000 هک نشد می خوام یک x360 پرمیوم 20 گیگ بخرم یک ذره کمکم کنید.

قیمت 330 برای این مدل خوبه .

رنگ بندی هاش چین . ( فقط سفیده یا رنگ های دیگه ای داره.)

این مدل نیاز به خرید مموری کارت داره یا نه ؟( peremium 20g)

روی هار 20 گیگ حدودا چند تا بازی میشه ریخت ؟

چی کار کنم که x360 سریع داغ نکنه .

یه چند تا وسیله ی مهم برای خرید .

در ضمن آیا ماکروسافت بازی برای رقابت با MGS منتشر کرده یا نه ؟

1987msb
09-05-2009, 09:53
سلام
ببخشيد من در شهرستان سنندج هستم. شهر ما xbox360‌ 60gb نداره. چطور ميتونم بخرم. اگه از طريق پست ميشه، لطفا توضيح دهيد. قيمتش چقدره؟
قيمت بازياش چهقدره؟ كدوم مارك dvd بهتره.
ممنون ميشم كه راهنماييم كنيد.:20:

Terova
09-05-2009, 11:16
دوستان با توجه به اینکه PSP 3000 هک نشد می خوام یک x360 پرمیوم 20 گیگ بخرم یک ذره کمکم کنید.

قیمت 330 برای این مدل خوبه .

رنگ بندی هاش چین . ( فقط سفیده یا رنگ های دیگه ای داره.)

این مدل نیاز به خرید مموری کارت داره یا نه ؟( peremium 20g)

روی هار 20 گیگ حدودا چند تا بازی میشه ریخت ؟

چی کار کنم که x360 سریع داغ نکنه .

یه چند تا وسیله ی مهم برای خرید .

در ضمن آیا ماکروسافت بازی برای رقابت با MGS منتشر کرده یا نه ؟

الان حدود یک سالی هست که دیگه 20 گیگ تولید نمیشه و بجاش مدل 60 گیگ با همون قیمت اومده..

بعد الان دیگه شما باید به فکر مادربرد جاسپر باشید که داره تو بازار زیاد میشه..

پریمیوم و آرکد سفید هست ولی الیت مشکی.

نه هیچکدوم احتیاج به خرید مموری کارت نداره..

هارد 20 گیگ فقط یک بازی روش نصب میشه.. کلا هر بازی بین 6 -7 گیگ فضا میخواد و 13 گیگ هم از هارد قبلا اشغال شده..

شما اگر هر دوساعت که بازی میکنه یک ساعت بهش استراحت بدی مشکل خاصی پیش نمیاد..

البته باید کنسول رو تو هوای باز باشه و زیر اون هم خالی بگزاری..

وسیله خاصی نمیخواد .. فقط بازی براش بخر..

Gears Of War رقیب سر سختی برای MGS هست..

سلام
ببخشيد من در شهرستان سنندج هستم. شهر ما xbox360‌ 60gb نداره. چطور ميتونم بخرم. اگه از طريق پست ميشه، لطفا توضيح دهيد. قيمتش چقدره؟
قيمت بازياش چهقدره؟ كدوم مارك dvd بهتره.
ممنون ميشم كه راهنماييم كنيد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برو داخل فروشگاه مجازی سایت بازی سنتر اونجا دوستانی هستن که خیلی راحت از طریق پست برات کنسول ارسال میکنن..

انسانهای مطمئنی هم هستند..

SamGun
09-05-2009, 11:55
ps3
یعنی تو داری میگی GOW ارزشش از اون ... بدتره.!!!!!!! :18:

بعد کجا MGS آدمو مسخ میکنه.!!!؟:34: الانه که سرمو بزنم درو دیوار..:angry:

شما حالا سرتو به دیوار نزن یه موقع خونت میوفته گردنه ما !!!(شوخی کردم)
والا من GOW رو بازی نکردم و زیاد چیزی ازش نیدونم شاید حرفتون درست باشه ولی من نظر شخصیمو گفتم به هیچ وجه هم تغییر نمیدم چون واقعا من دیونه ی MGS هستم

آقا ببخشید با هم شد... عمراً فکر نمیکردم ساعت 2 شب کسی پست بده و گرنه بیشتر دقت میکردم

من دقیقا جزو کسایی ام که نصف شب پست میدم.پس حواست جم باشه یه موقع اشتباه پست ندی جیگر !!!:27:
حالا سوال :
من از کجا بفهمم که لنز درایوم تنظیم نیست؟ و اینکه واسه تست تنظیم بودنش باید چیکار کنم؟ و آخرین سوال اینکه چطوری تنظیمش کنم آموزشی واسش هست ؟؟؟

honura
09-05-2009, 16:21
gears of war 1,2 این بازی سوم شخص هست..

دوست من ایشون گفتند اول شخص باشه بهتره......

موفق باشید.

pedram_sad
09-05-2009, 16:50

2 -
بله داره :

Forza Motorsport 2
Project Gotham Racing 4
Ninja Blade
Dead Rising
Dead Or Alive 4
Gears Of War 2
Halo 3
Halo wars
Ninja Gaiden 2
و خیلی بازی های دیگه
که فوق العاده بزرگ , پر فروش و معروف هستن

در ادامه اون لیست بازی های انحصاری چند تایی هم بود که چون من لیست کامل بازی هام رو تو access به صورت database دارم نشد بزارم

البته این ها اونهایی هست که من دارم و در کل خیلی بیشتره :

Ace Combat 6
Fable 2
Race Pro
Kameo : Elements Of Power
Perfect Dark Zero

نه
مشکل از منه که به صورت invisible میام
بعد از اینم که ارسال کردم دیدم شما و نوید جان هم on بودید

هارد 20 گیگ فقط یک بازی روش نصب میشه.. کلا هر بازی بین 6 -7 گیگ فضا میخواد و 13 گیگ هم از هارد قبلا اشغال شده..

البته هارد 20 گیگ حدودا 7 گیگش اشغال شده خود سیستم هست که تحت هیچ عنوانی پاک نمیشه
و با بقیش میتونین 2 تا بازی نصب کنین
که اون هم اونهایی که واقعا نیاز به نصب دارن
مثلا مشکل texture دارن مثل gta 4 و midnight club : los angles یا load های طولانی دارن مثل fallout 3

honura
09-05-2009, 16:54
دوستان یک سوال؟

چطوری می تونم فن xbox ام رو 12 ولته کنم.اگه توضیح بدین ممنون می شم.

Terova
09-05-2009, 16:58
شما حالا سرتو به دیوار نزن یه موقع خونت میوفته گردنه ما !!!(شوخی کردم)
والا من GOW رو بازی نکردم و زیاد چیزی ازش نیدونم شاید حرفتون درست باشه ولی من نظر شخصیمو گفتم به هیچ وجه هم تغییر نمیدم چون واقعا من دیونه ی MGS هستم

من که هر دوشو بازی کردم دارم بهت میگم GOW خفن تره.. البته نظر شخصی شما هم کاملا متین و قابل احترام هست..

من از کجا بفهمم که لنز درایوم تنظیم نیست؟ و اینکه واسه تست تنظیم بودنش باید چیکار کنم؟ و آخرین سوال اینکه چطوری تنظیمش کنم آموزشی واسش هست ؟؟؟

معمولاً وقتی وسط بازی دستگاه ارور میده ایراد از تنظیم لنز هست چون نمیتونه تمام قسمتهای دیسک رو بخونه و اگرم که خود دیسک مشکل داشته باشه مشکلش بیشتر میشه..

مطلب خاصی من در موردش ندیدم اما اگر پیدا کردم میگزارم..

pedram_sad
09-05-2009, 17:04
دوستان یک سوال؟

اگه این کار ببری بدی بیرون برات انجام بدن بهتره
چون باید کنسول رو باز کنی
و سیم های فن رو جدا کنی
و از لای فن رد کنی
و به یک اداپتور 12 ولت بیرونی وصل کنی

در کل به این نتیجه هم رسیدن که حتی این کار هم تاثیری نداره و ربطی هم نداره به بیشتر عمر کردن کنسول
یکی دوتا از دوستام که انجام دادن الان شدیدا از صدای زیاد شده فن ها ناراضی هستن و مینالن

Terova
09-05-2009, 17:22
دوستان یک سوال؟

زیاد کاری نداره

دستگاه رو باز میکنی..یک آداپوتور 12 ولت میگیری و سیم های فن کنسول رو به اون وصل میکنی..

البته راه های دیگریم هست..

اگر خواستی من آموزش کاملشو دارم ...

honura
09-05-2009, 18:09
زیاد کاری نداره

دستگاه رو باز میکنی..یک آداپوتور 12 ولت میگیری و سیم های فن کنسول رو به اون وصل میکنی..

البته راه های دیگریم هست..

من که از این جرات ها ندارم و فکر می کردم منظورتون از فن INTER COOLER هست ولی به هر هال ممنون می شم اگه بیشتر توضیح بدین.:10:

starpars
09-05-2009, 18:52
زیاد کاری نداره

پس اگه بزاری خیلی ممنون خواهیم شد

S.Y.K
09-05-2009, 20:51
به نظر من 12 ولته کردن به صدای وحشتناک فنها نمی یرزه
فقط یه مقدار خیلی کم مراعات کنسول رو بکنید هیچ مشکلی پیش نمیاد دوستان عزیز

omid2800
09-05-2009, 21:14
یک سوال چرا تو قسمت دیدن عکس داشبورد زوم وجود نداره کسی می دونه چرا؟

Terova
10-05-2009, 00:26
آموزش 12 ولت کردن فنهای کنسول

mohamad_shar
10-05-2009, 01:17
فقط فقط فقط 369
به تنهایی 4تا ps3 رو حریفه

amirfiri
10-05-2009, 08:07
باسلام
ایشالا میخوام قبل از خرداد 2 تا xbox (یکی برای خودم یکی برای دوستم) بگیرم.لطفا بفرمایید
1.اگه بخوایم به یک تلویزیون که HD هست کنسول را وصل کنیم چه مدلی بگیرم؟(پرمیوم یا جاسپر؟ چون الایت گرونه!)
2.اینها چیستن؟ component HD cable? ethernet cable? HDMI cable & optical/component audio dongle? وبهترین کیفیت برای کدومه؟
3.ایا فریم ور باید به محض ورود ورژن جدید اپ بشه؟(لطفا یه توضیحی در مورد طرز کار فریم ور بدهید)
4.چطوری وقتی هیچ مغازه ای هنوز پرمیوم جاسپر نداره بعضی از افراد(تو سایت) با پست میفرستن دم در خونت؟!
5..ایا هارد چیزه بدرد بخوریه؟ایا همه فرمتی ساپورت میکنه یا باید آپدیت بشه؟
6.بازی برای 360 چنده؟ چرا بعضی 50.000 تومان؟ بعضی 5.000 تومان؟ ویک سایت 2.000 تومان؟!
با تشکر فراوان

honura
10-05-2009, 12:04
به نظر من 12 ولته کردن به صدای وحشتناک فنها نمی یرزه
فقط یه مقدار خیلی کم مراعات کنسول رو بکنید هیچ مشکلی پیش نمیاد دوستان عزیز

من که inter cooler دارم خیلی هم ازش راضیم.تا هالا دمای کنسولم بالای 40 نرفته.وبه کسانی که این مشکل رو دارن پیشنهاد می کنم بخرن.شاید گرون باشه ولی سلامت دستگاه رو تامین میکنه.

موفق باشید.:11:

S.Y.K
10-05-2009, 12:21
باسلام
ایشالا میخوام قبل از خرداد 2 تا xbox (یکی برای خودم یکی برای دوستم) بگیرم.لطفا بفرمایید
1.اگه بخوایم به یک تلویزیون که HD هست کنسول را وصل کنیم چه مدلی بگیرم؟(پرمیوم یا جاسپر؟ چون الایت گرونه!)
2.اینها چیستن؟ component HD cable? ethernet cable? HDMI cable & optical/component audio dongle? وبهترین کیفیت برای کدومه؟
3.ایا فریم ور باید به محض ورود ورژن جدید اپ بشه؟(لطفا یه توضیحی در مورد طرز کار فریم ور بدهید)
4.چطوری وقتی هیچ مغازه ای هنوز پرمیوم جاسپر نداره بعضی از افراد(تو سایت) با پست میفرستن دم در خونت؟!
5..ایا هارد چیزه بدرد بخوریه؟ایا همه فرمتی ساپورت میکنه یا باید آپدیت بشه؟
6.بازی برای 360 چنده؟ چرا بعضی 50.000 تومان؟ بعضی 5.000 تومان؟ ویک سایت 2.000 تومان؟!
با تشکر فراوان
سلام دوست من
شما هر مدلی که بگیرید می تویند به وسیله ی یه کابل hd به hd tv وصلش کنسد
اینها کابل های درون جعبه ی دستگاه هستن.کابل hd و یا کابل شش فیش componet و کابل اینترنت و یک هدست برای وصل شدن به لایو.توی مدل الیت همه ی اینها موجوده
والا این سایت بازی سنتر افرادی مثل مجید شامی کنسول رو با پست یا تیپاکس می فرستن که البته من پیشنهاد نمی کنم.آدمو هلاک می کنن تا برسه.خیلی بد قول هستن.خیلی.ولی ارسال می کنن هرچند خیلی دیر
دوست من هارد xbox برای سیو بازی هاست.وقتی داشبورد جدیدم نصب کنید می تونید بازی هارو روی هارد بریزید تا صدای کنسول کمتر یشه.در ضمن کمتر هم داغ می کنه و به لنز دستگاه فشار کمتری میاد
خوب دوست من این به کیفیت هم داره.بعضی جاها گرون می دن ولی بعضی جاها ارزون تر.ولی خوب من از نکست جن بازی می خرم میده 5000 تومن ولی به شدت جعبه ی بازی ها رو شیک می زنه و کیفیت بازی ها هم خیلی بالاست.بازی ها رو روی دیسک ورباتیم که اعلاترین نوع دیسکه می زنه.بعضی از جاها روی دیسک های مرغوب می زنن با قیمت ارزون تر ولی بعضی وقتا خرابه و اعصاب خوردی.بعضی از بازیها هم که به خاطر کیفیت پایینشون ارزونن مثل دیسک های مالزی یا همون پلی باکس که اصلا پیشنهاد نمی کنم
موفق باشید

amirfiri
10-05-2009, 13:51
سلام دوست من
شما هر مدلی که بگیرید می تویند به وسیله ی یه کابل hd به hd tv وصلش کنسد
اینها کابل های درون جعبه ی دستگاه هستن.کابل hd و یا کابل شش فیش componet و کابل اینترنت و یک هدست برای وصل شدن به لایو.توی مدل الیت همه ی اینها موجوده
والا این سایت بازی سنتر افرادی مثل مجید شامی کنسول رو با پست یا تیپاکس می فرستن که البته من پیشنهاد نمی کنم.آدمو هلاک می کنن تا برسه.خیلی بد قول هستن.خیلی.ولی ارسال می کنن هرچند خیلی دیر
دوست من هارد xbox برای سیو بازی هاست.وقتی داشبورد جدیدم نصب کنید می تونید بازی هارو روی هارد بریزید تا صدای کنسول کمتر یشه.در ضمن کمتر هم داغ می کنه و به لنز دستگاه فشار کمتری میاد
خوب دوست من این به کیفیت هم داره.بعضی جاها گرون می دن ولی بعضی جاها ارزون تر.ولی خوب من از نکست جن بازی می خرم میده 5000 تومن ولی به شدت جعبه ی بازی ها رو شیک می زنه و کیفیت بازی ها هم خیلی بالاست.بازی ها رو روی دیسک ورباتیم که اعلاترین نوع دیسکه می زنه.بعضی از جاها روی دیسک های مرغوب می زنن با قیمت ارزون تر ولی بعضی وقتا خرابه و اعصاب خوردی.بعضی از بازیها هم که به خاطر کیفیت پایینشون ارزونن مثل دیسک های مالزی یا همون پلی باکس که اصلا پیشنهاد نمی کنم
موفق باشید
خیلی ممنون از راهنماییت.درضمن الیت نمیخرم چون پولم نمیرسه!:41:لطفا بفرمایید که:
1.ایا هارد همه فرمتی(divx.avi.mp3...) ساپورت میکنه یا باید آپدیت بشه؟
2.ایا از همون کابل موجود در بسته ی پرمیوم(component HD cable)میتونم بهترین کیفیت را بگیرم یا باید 50-120 تومن برای بهترین کابل HD هزینه کنم؟:8:
3..ایا فریم ور باید به محض ورود ورژن جدید اپ بشه؟(لطفا یه توضیحی در مورد طرز کار و فایده فریم ور بدهید)چون در حال حاضر فریم ور ixtereme1.51 موجود است و میگن قراره تا 2 هفته دیگه ixtereme1.6 بیاد!منظورم اینه که منتظر ورژن جدید بشم یا اینکه خودم میتونم اپدیتش کنم؟!:20:

resident_evil
10-05-2009, 13:59
خیلی ممنون از راهنماییت.درضمن الیت نمیخرم چون پولم نمیرسه!:41:لطفا بفرمایید که:
1.ایا هارد همه فرمتی(divx.avi.mp3...) ساپورت میکنه یا باید آپدیت بشه؟
2.ایا از همون کابل موجود در بسته ی پرمیوم(component HD cable)میتونم بهترین کیفیت را بگیرم یا باید 50-120 تومن برای بهترین کابل HD هزینه کنم؟:8:
3..ایا فریم ور باید به محض ورود ورژن جدید اپ بشه؟(لطفا یه توضیحی در مورد طرز کار و فایده فریم ور بدهید)چون در حال حاضر فریم ور ixtereme1.51 موجود است و میگن قراره تا 2 هفته دیگه ixtereme1.6 بیاد!منظورم اینه که منتظر ورژن جدید بشم یا اینکه خودم میتونم اپدیتش کنم؟!:20:

اصلا پولتم میرسید همون Permium بهترین انتخاب دوست عزیز ...
1 . شما باید به Live وصل بشید و یه Update حدود 2 مگ انجام میشه و بعد تمام فرمت هارو اجا میکنه !
2 . شما 15 الی 18 تومن میتونی یه کابل HDMI بخری ! البته همون Component هم کیفیت خوبی به شما میده ولی 720p کجا 1080p کجا !
3 . شما کنسولت رو ببر بیرون بره برات آپ کنن هزینش هم میشه 8 الی 10 تومن ! چون باید کنسول رو باز کنی یکم دردسر داره ! برای اجرا شدن بازی های جدید لازمه که 1.51 یا 1.6 رو داشته باشین !
فرقی هم نمیکنن هر 2 تمام بازی هارو اجرا میکنن ! اگه میخوای به Live هم وصل بشی و Online بازی کنی باید حواست باشه که بازی هات درست باشن !
یعنی خدایی نکرده بازیه Wave 3 رو تغییر نداده باشن یا بازیت Full Stealth Patch باشه !

relax_l3oy
10-05-2009, 14:01
دوستان من پشت دستگام یه برچسب داره که تیغ خورده این چه معنی داره؟ یعنی دست دومه؟درضمن جاسپر هم هست

amirfiri
10-05-2009, 14:39
اصلا پولتم میرسید همون Permium بهترین انتخاب دوست عزیز ...
1 . شما باید به Live وصل بشید و یه Update حدود 2 مگ انجام میشه و بعد تمام فرمت هارو اجا میکنه !
2 . شما 15 الی 18 تومن میتونی یه کابل HDMI بخری ! البته همون Component هم کیفیت خوبی به شما میده ولی 720p کجا 1080p کجا !
3 . شما کنسولت رو ببر بیرون بره برات آپ کنن هزینش هم میشه 8 الی 10 تومن ! چون باید کنسول رو باز کنی یکم دردسر داره ! برای اجرا شدن بازی های جدید لازمه که 1.51 یا 1.6 رو داشته باشین !
فرقی هم نمیکنن هر 2 تمام بازی هارو اجرا میکنن ! اگه میخوای به Live هم وصل بشی و Online بازی کنی باید حواست باشه که بازی هات درست باشن !
یعنی خدایی نکرده بازیه Wave 3 رو تغییر نداده باشن یا بازیت Full Stealth Patch باشه !
اقا دمت جیز با این راهنماییت! :11:
پلاسمای من HD-ready هستش پس فکر کنم همون کامپوننت پرمیوم ردیف باشه!
من که نمیدونم منظورتون از بازی هام درست باشن و Full Stealth Patch و Wave 3 چیه؟!:27: ولی علاقه ای هم به لایو بازی کردن ندارم!
بازهم ممنونم :20:

1987msb
10-05-2009, 15:56
سلام خسته نباشيد.
1.براي خريد بازي ها مي توان از سايت next gen‌ خريد؟ چه ماركي مناسب است.
2.راستي دوستمان S.Y.K ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفت كه از بازي سنتر ارزش نداره بازي خريد.پس ما كه در شهرستان هستيم چه طور ميتونيم يه جاسبر 60 gb‌ بخريم؟ از طريق پست آدم نميتونه اطمينان كنه و 300 تومن پول بده. لطفا راهنمايي كنيد؟

salehvasaleh
10-05-2009, 16:13
با سلام خدمت دوستان عزيز چند تا سوال دارم !البته خيلي ببخشيد كه سوالام سطحي و مبتديانس!!!!
1)آيا در ايكس باكس360مدل جاسپر(يا به قول دوستان با بورد جاسپر)كابل hdmiوجود داره؟
2)من در كرمانشاه زندگي ميكنم به نظرتون 250تومن براي جاسپر مي ارزه؟
3)آيا درگاه hdmiفقط در تلويزيونهاي نوع ال سي ديhdtvوجود دارد؟
4)آيا مانيتوري هم وجود دارد كه درگاه hdmiداشته باشد؟اگر جواب بله است بايد ايكس باكس باكابل hdmiبه آن وصل شود و يا كابل vgaهم لازم است؟
ببخشيد نوكر همتونم!

S.Y.K
10-05-2009, 16:22
با سلام خدمت دوستان عزيز چند تا سوال دارم !البته خيلي ببخشيد كه سوالام سطحي و مبتديانس!!!!
1)آيا در ايكس باكس360مدل جاسپر(يا به قول دوستان با بورد جاسپر)كابل hdmiوجود داره؟
2)من در كرمانشاه زندگي ميكنم به نظرتون 250تومن براي جاسپر مي ارزه؟
3)آيا درگاه hdmiفقط در تلويزيونهاي نوع ال سي ديhdtvوجود دارد؟
4)آيا مانيتوري هم وجود دارد كه درگاه hdmiداشته باشد؟اگر جواب بله است بايد ايكس باكس باكابل hdmiبه آن وصل شود و يا كابل vgaهم لازم است؟
ببخشيد نوكر همتونم!
سلام دوست من.شما هر سوالی داشتین بپرسین.ما برای همین اینجا هستیم
1.بستگی داره چه مدلی بگیرید.اول اینکه همه ی مدل ها کابل hd بهشون وصل میشه.اگه شما الیت بخرید کابل hd داخل جعبه هست ولی اگه آرکید و پرمیوم بخرید کابل hd داخل جعبه نیست و باید خودتون جدا تهیه کنید
2.بستگی داره مدلش چی باشه.اگه آرکید یا پرمیوم باشه بله می ارزه
3.کلا شما هر نوع hd tv که بخرید درگاه hd داره
4.بله همچین مانیتوری هم وجود داره.مطمئنا باید با کابل hd بهش وصل کنید
شما سروری
موفق باشید دوست عزیز:10::11:

1987msb
10-05-2009, 16:26
سلام :
آيا تغيير Reigon امكان پذير هست؟:31:

salehvasaleh
10-05-2009, 16:29
خيلي ممنونم ولي آخرش چي شد؟ بعضي ها ميگن ايكس باكس با بورد جاسپر فقط مدل آركيدش اومده و پريميوم و الايت با برد جاسپر هنوز توليد نشده درسته ؟

S.Y.K
10-05-2009, 16:44
خيلي ممنونم ولي آخرش چي شد؟ بعضي ها ميگن ايكس باكس با بورد جاسپر فقط مدل آركيدش اومده و پريميوم و الايت با برد جاسپر هنوز توليد نشده درسته ؟
پرمیوم که اومده
اصلا بچه ها همین جا می گفتن توی bc آوردن.
ولی دیگه نمی دونم چون خیلی وقته پرس و جو نکردم ولی بچه ها توی همین تاپیک چندین بار مطرح کردن

resident_evil
10-05-2009, 16:54
سلام :
آيا تغيير Reigon امكان پذير هست؟:31:

بله دوست عزیز میشه شما کنسولت رو ببر NextGen برات Region رو تغییر میدن !

S.Y.K
10-05-2009, 17:00
سلام خسته نباشيد.
1.براي خريد بازي ها مي توان از سايت next gen‌ خريد؟ چه ماركي مناسب است.
2.راستي دوستمان S.Y.K ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفت كه از بازي سنتر ارزش نداره بازي خريد.پس ما كه در شهرستان هستيم چه طور ميتونيم يه جاسبر 60 gb‌ بخريم؟ از طريق پست آدم نميتونه اطمينان كنه و 300 تومن پول بده. لطفا راهنمايي كنيد؟
بله دوست من.100 درصد میشه از next gen خرید کرد.ولی منظورتون رو از چه مارکی نمی فهمم؟!
شما اگه بتونید توی همون شهرستان خودتون خرید کنید خیلی بهتره.اگه دیدید نمیشه بهتره از ایکس باکس فروشی های معتبر خرید کنید.مثل همین نکست جن.البته یه مقداری گرونتر میده ولی من قبولش دارم.بازی سنتر هم الان چند نفری هستن که با بد قولی آقای مجید شامی روبرو شدن (مثل خود من که پولمو ازش پس گرفتم)و به همین دلیل می گم ارزش نداره آدمو سر کار بزارن و مسخرش کنن و هرچقدر که می تونن بهش دروغ بگن

relax_l3oy
10-05-2009, 18:50
دوستان من پشت دستگام یه برچسب داره که تیغ خورده این چه معنی داره؟ یعنی دست دومه؟درضمن جاسپر هم هست
لطفا راهنمایی کنید

resident_evil
10-05-2009, 18:58
لطفا راهنمایی کنید

شاید خودت حواست نبوده تیغ کشیدی روش !
نمیدونم والا من تاحالا به این برنخوردم !

Hunter lord
10-05-2009, 20:20
مرسی که جواب سوال ما رو دادید .

منی که فکر و ذکرم پیش PSP بود عاشق 360 شدم و از فکر خریدش دیگه نمی تونم بیرون بیام یک ذره کمک کنید .

هنگام خرید کدوم منطقه را بخریم ؟

واقعا ببخشید ولی اگه لطف کنید قیمت 360 پرمیوم 60 گیگ و 20 گیگ؟

بازی هاش دونه ای چنده ؟

از کجا بفهمیم برد فالکونه؟

resident_evil
10-05-2009, 20:30
مرسی که جواب سوال ما رو دادید .

منی که فکر و ذکرم پیش PSP بود عاشق 360 شدم و از فکر خریدش دیگه نمی تونم بیرون بیام یک ذره کمک کنید .

هنگام خرید کدوم منطقه را بخریم ؟

واقعا ببخشید ولی اگه لطف کنید قیمت 360 پرمیوم 60 گیگ و 20 گیگ؟

بازی هاش دونه ای چنده ؟

از کجا بفهمیم برد فالکونه؟

یعنی چی کدوم منطقه را بخریم دوست عزیزم ؟!

20 گیگ منسوخ شده دوست عزیز ! الانم شما میتونی جاسپر بخری اگه پیدا نکردی که پیدا میکنی فالکون بخر !
یه راهی که بسیار راحت میشه تشخیص داد فالکون هست یا نه اینه که پشت کنسول جا برای کابل HDMI داره !
البته الان دیگه فقط فالکون و جاسپر تو بازار هستش !

قیمت ها هم حدود 350 تا 380 هستش اگه اشتباه نکنم !

بازی هم از 3000 تا 5000 !

S.Y.K
10-05-2009, 20:58
لطفا راهنمایی کنید
والا به نظر من که خیلی مشکوکه.شما یک بار دیگه کنسول رو بررسی کنید ببینید مشخصات جاسپر رو داره یا نه

honura
10-05-2009, 21:16
یک سوال؟

اشکالی نداره اگه هنگام بازی دستگاه رو بوسیله ی پاور خود دستگاه خاموش کنیم؟

resident_evil
10-05-2009, 21:25
یک سوال؟

اشکالی نداره اگه هنگام بازی دستگاه رو بوسیله ی پاور خود دستگاه خاموش کنیم؟

شما اگر اول بیای داشبورد و بعد کنسول رو خاموش کنی بهتره !

Hunter lord
10-05-2009, 21:38
یعنی چی کدوم منطقه را بخریم دوست عزیزم ؟!

20 گیگ منسوخ شده دوست عزیز ! الانم شما میتونی جاسپر بخری اگه پیدا نکردی که پیدا میکنی فالکون بخر !
یه راهی که بسیار راحت میشه تشخیص داد فالکون هست یا نه اینه که پشت کنسول جا برای کابل HDMI داره !
البته الان دیگه فقط فالکون و جاسپر تو بازار هستش !

قیمت ها هم حدود 350 تا 380 هستش اگه اشتباه نکنم !

بازی هم از 3000 تا 5000 !

---------
مرسی دوست عزیز

منظورم از منطقه این j یا .. بود ( ببخشید تازه کارم هنوز درست نمی دونم .)

این قیمتی که دادید مال برد جاسپر بود یا فالکون .

resident_evil
10-05-2009, 21:41
---------
مرسی دوست عزیز

منظورم از منطقه این j یا .. بود ( ببخشید تازه کارم هنوز درست نمی دونم .)

این قیمتی که دادید مال برد جاسپر بود یا فالکون .

ازون لحاظ : دی
خب شما بهترین انتخابت PAL هستش ! بعد J و در آخر UC !
البته PAL حتما پیدا میکنی !
اون قیمت هم برای هر دو هستش ! یکی هستن ! خیلی عجیبه نه ؟! : دی

Hunter lord
10-05-2009, 21:49
ازون لحاظ : دی
خب شما بهترین انتخابت PAL هستش ! بعد J و در آخر UC !
اون قیمت هم برای هر دو هستش ! یکی هستن ! خیلی عجیبه نه ؟! : دی

,واقعا شرمنده:11: یک سوال دیگه مونده .

بازی های کدوم منطقه راحت تر بدست می آید ؟ اصلا مناطق UC و j پیدا میشن ؟

آیا زبان هر کدام فرق دارن یا همشون یکی اند .

ببخشید انقدر سوال می پرسم فردا می خوام بخرم حیف که یه دستگاه خوب گیرم نیاد .:46:

در آخر ممنون:20:

resident_evil
10-05-2009, 21:54
,واقعا شرمنده:11: یک سوال دیگه مونده .

بازی های کدوم منطقه راحت تر بدست می آید ؟ اصلا مناطق UC و j پیدا میشن ؟

آیا زبان هر کدام فرق دارن یا همشون یکی اند .

ببخشید انقدر سوال می پرسم فردا می خوام بخرم حیف که یه دستگاه خوب گیرم نیاد .:46:

در آخر ممنون:20:

نه بابا این حرفا چیه وظیفه بید ...

معمولا خیلی کم پیش میاد که یه Region دیرتر از بقیه بیاد !
ولی UC خیلی کم گیر میاد و همون طور که گفتم بهترین همون PAL هستش بعدش J !
مثلا بازیه PES و FIFA مال Region PAL زودتر اومد ! بقیه بازی ها با هم میان تقریبا !
زبان همشون یکیه !

پیش پیش مبارکت باشه !

honura
11-05-2009, 12:04
دوستان اگر ممکن است چند تا بازی اول شخص اکشن معرفی کنید.

SamGun
11-05-2009, 12:17
آقا من یه بازی گرفتم که ریجنش J هست.حوصله ندارم برم عوضش کنم آخه 2 هزار تومن گرفتم !
میتونم رجینشو به PAL تبدیل کنم ؟
یا اینکه برم پسش بدم؟

resident_evil
11-05-2009, 12:20
آقا من یه بازی گرفتم که ریجنش J هست.حوصله ندارم برم عوضش کنم آخه 2 هزار تومن گرفتم !
یا اینکه برم پسش بدم؟

شما فقط میتونی بری پسش بدی ! چون Region بازی رو نمیشه تغییر داد !

Brother in Arms Hells Highway
RainBow six Vegas 1 & 2
FarCry 2
Quantom Of Solace
TimiShift
The Darkness
Unreal Turnoment 3
BattleField Bad Company
Condemned 2
HALO 3
The DarkneSs
Bio Shock
Left 4 Dead
Call Of Duty Modern Warfare
Call Of Duty World At War
RiddiCk Assault Of Dark Athena

S.Y.K
11-05-2009, 12:24

Halo 3
the Darkness
Fear 2
Bio shock
Left 4 Dead
Call of duty Of Duty Modern War Fare
Call Of Duty World At War
Brother in Arms Hells Highway
FarCry 2
Mirors Edge
:10:

یا اینکه برم پسش بدم؟
دوست من شما نمی تونید ریجن بازی رو عوض کنید بهتره بازی رو پس بدید و بازی هم ریجن با کنسول خودتون بگیرید
:10:

البته وقتی که من داشتم جواب می دادم نوید جان پاسخ داد:31:

starpars
11-05-2009, 12:31
آموزش 12 ولت کردن فنهای کنسول

ميشه يه جاي ديگه آپلود كني واسه من تا 13 درصد ميره بعد زمانش انگار تموم ميشه قطع ميشه

honura
11-05-2009, 12:57
دوستان میشه بگید سبک halo 3 چطوری هست.

SamGun
11-05-2009, 13:08
البته وقتی که من داشتم جواب می دادم نوید جان پاسخ داد:31:

مرسی جیگر.
پس فقط میشه رجین دستگاه رو عوض کرد نه بازی رو !
ممنون
من میخوام واسه دستگام Water Cooling بگیرم .کسی تست کرده ببینه چطوریه ؟
یه مارک خوب هم بگید مرسی.

Terova
11-05-2009, 13:16
Component تا 1080i هم تصویر میده.. که برای TV HD مناسبه اما HDMI تا 1080P تصویر میده که باید FULL HD داشته باشی..
دوستان من پشت دستگام یه برچسب داره که تیغ خورده این چه معنی داره؟ یعنی دست دومه؟درضمن جاسپر هم هست نه برای کپی خور کردن دستگاه باید باز بشه که مال شما هم چون میخواستن بازش کنن...........
سلام :
آيا تغيير Reigon امكان پذير هست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]میشه ولی باید قید لایو رو بزنی..

خيلي ممنونم ولي آخرش چي شد؟ بعضي ها ميگن ايكس باكس با بورد جاسپر فقط مدل آركيدش اومده و پريميوم و الايت با برد جاسپر هنوز توليد نشده درسته ؟ اول فقط آرکد امده بود اما الان باق مدل ها هم جاسپر هستند..

شما میخواین از کرمانشاه خرید کنید..؟ مغازه مشخصی رو زیر نظر دارن..؟

ميشه يه جاي ديگه آپلود كني واسه من تا 13 درصد ميره بعد زمانش انگار تموم ميشه قطع ميشه
دوستان میشه بگید سبک halo 3 چطوری هست.اول شخص تخیولی هست

779
11-05-2009, 13:39
آقایون دوستم می خواد جاسپر بخره چند تا سوال داشتم :
اول اینکه جاسپر هیچ گونه مشکلی نداره؟ قیمتش چی تفاوت داره؟
دوم اینکه کلا بهترین مدل رو بهش بگین ( منظورم Perimum یا Elite نیست منظورم اینکه Ntsj بخره یا ... کلا هر چیزی که در این رابطه باشه )
یک چیزی هم که من همیشه موندم توش آقا این Ixtream من آخرم نفهمیدم چیه :31:
شاید یک روز خودم جاسپر خریدم.

halflife g
11-05-2009, 13:46
دوم اینکه کلا بهترین مدل رو بهش بگین ( منظورم Perimum یا Elite نیست منظورم اینکه Ntsj بخره یا ... کلا هر چیزی که در این رابطه باشه )
یک چیزی هم که من همیشه موندم توش آقا این Ixtream من آخرم نفهمیدم چیه :31:

فعلا که جاسپر مشکلی نداشته شایان خان

خب بهترین انتخابت PAL هستش ! بعد J و در آخر UC !

ixtream 1.51 و 1.61 جدیدا اومده و خواهد اومد که برای اجرای بازیها لازم هستش ولی خود 1.61 بیشتر واسه liveبازها لازمه و اگه از live استفاده نکنی نیازی نیس

جاسپر ها هم همشون 1.51 هستن(چون جدید کپی خور شدن)

SamGun
11-05-2009, 14:00
یک چیزی هم که من همیشه موندم توش آقا این Ixtreme چیه من آخرم نفهمیدم چیه :31:

نه جیگر فعلا هیچ مشکلی نداره و فکر نمیکنم هم داشته باشه.میتونم بگم از برد جاسپر به یعد درصد خرابی 0 شده.
بهترین مدل همون PAL هست
Ixtreme نرم افزار هک شده ی درایو DVD است که شما به جای نرم افزار خود درایو DVD کنسول اون رو میریزید و میتونید یازی های کپی رو اجرا کنید.

1987msb
11-05-2009, 16:11
سلام
تفاوت 1080i با 1080p در چيست؟
لطفا رزولوشن هر دو رو بنويسيد. ممنون:19:

سلام
به نظر شما تا كي بازي هاي x360 روي يك دي وي دي دو لبه ارائه مي شود؟
آيا امكان دارد دو تا دي وي دي شود ؟

سلام:31:
1- با توجه به اينكه x360‌ از سال 2005 امده و الان 2009 است چند سال به پايان عمر اين كنسول باقي مانده؟:41:
2- ايا در اينده بازي هايش بر روي بلو ري مي ايد؟:27:

سلام
بعضي از tv‌ ها 4 تا فيش خروجي دارند، پس چگونه كابل پرميم به پشت تلوزيون متصل ميشه؟

pedram_sad
11-05-2009, 17:50
دوست عزیز سعی کنید سوالاتتون رو تو یک پست مطرح کنید

سلام
تفاوت 1080i با 1080p در چيست؟
لطفا رزولوشن هر دو رو بنويسيد. ممنون:19:
خوب این resulotion هست که میگن 1080
که هردو 1080*1920 هستن
فرق بین i یا همون interlace و p یا همون progresive هم تو کیفیت هست
که p بالاتره

اینجا میتونی اطلاعات کاملی بگیری :

سلام
به نظر شما تا كي بازي هاي x360 روي يك دي وي دي دو لبه ارائه مي شود؟
آيا امكان دارد دو تا دي وي دي شود ؟
بازی های 360 همین الانم رو 3 یا 4 تا dvd هم عرضه شدن
مثل star ocean و lost oddysey

S.Y.K
11-05-2009, 18:09
دوستان میشه بگید سبک halo 3 چطوری هست.
من فقط یه توضیح دیگه درباره ی halo 3 بدم
همین ططور که دوست عزیز terova گفت این بازی اول شخص و تخیلی
و به خاطر همین تخیلی بودنشه که بازی سلیقه ای میشه.یه عده خیلی خوششون میاد و یه عده خیلی بدشون میاد.من خودم بار اولی که بازی کردم اصلا خوشم نیومد ولی بعد از یه کم دقت به جزیئیات و نکات مثبت بازی خیلی خوشم اومد.وکسانی رو هم می شناسم که اصلا از این بازی خوششون نیومده.در کل پوشش گیاهی در مرحله ی اول بازی آدم رو جذب می کنه و به نظر من باید چند دقیقه ای فقط ایستاد و به فضای اطرف پوشش های گیاهی و آسمان بازی نگاه کرد.نکته ی بعدی تنوع بی نظیر اسلحه هاست که در هیچ بازی ندیدم.و نکته ی آخر اینه که شما در این بازی قابلیت سوار شدن به ماشین های پرنده و ماشین های رانندگی رو هم دارید.موفق باشید

Optimus Prime
11-05-2009, 18:10

ixtream 1.51 و 1.61 جدیدا اومده و خواهد اومد که برای اجرای بازیها لازم هستش ولی خود 1.61 بیشتر واسه liveبازها لازمه و اگه از live استفاده نکنی نیازی نیس

برای هزارمین بار :
چیزی به اسم iXtreme 1.61 نداریم و سه روز دیگه iXtreme 1.6 برای درایوهای BenQ و LiteOn و SAMSUNG میاد. کسایی که Toshiba دارند بازهم باید صبر کنند. فرق 1.51 و 1.6 بیشتر در استفاده از کارهای حرفه ای هست وگرنه چیزی این برای Live! بیشتر احتیاج هست و کمتر نیاز هست و جود نداره فعلا 1.51 کفاف همه کار هارو میده.

p3yman_xl
11-05-2009, 19:42
من فقط یه توضیح دیگه درباره ی halo 3 بدم
همین ططور که دوست عزیز terova گفت این بازی اول شخص و تخیلی
و به خاطر همین تخیلی بودنشه که بازی سلیقه ای میشه.یه عده خیلی خوششون میاد و یه عده خیلی بدشون میاد.من خودم بار اولی که بازی کردم اصلا خوشم نیومد ولی بعد از یه کم دقت به جزیئیات و نکات مثبت بازی خیلی خوشم اومد.وکسانی رو هم می شناسم که اصلا از این بازی خوششون نیومده.در کل پوشش گیاهی در مرحله ی اول بازی آدم رو جذب می کنه و به نظر من باید چند دقیقه ای فقط ایستاد و به فضای اطرف پوشش های گیاهی و آسمان بازی نگاه کرد.نکته ی بعدی تنوع بی نظیر اسلحه هاست که در هیچ بازی ندیدم.و نکته ی آخر اینه که شما در این بازی قابلیت سوار شدن به ماشین های پرنده و ماشین های رانندگی رو هم دارید.موفق باشید

واقعا نکات مثبت بازی همین موارد بود؟ شما به این بازی داری به چشم یک بازی single player نگاه میکنی... ارزش این بازی بالاتر از این حرف هاست و این بازی قدرت واقعی خودش رو در جای دیگه ای - قسمت آنلاین و مولتی پلیر - نشون میده. درسته این بازی گرافیک بالایی نداره که به نظرم احتیاجی هم به گرافیک بالا نداره وقتی اکثر بازیکننده هاش old school هستند و هیلو رو با مولتی پلیر میشناسن.. این بازی ارزش خودش رو در xbl و میزان ساعاتی که بازی شده بود، ثابت کرد.
موفق باشیم

Trane-SFC
11-05-2009, 20:38
سلام به علی آقا خسته نباشی
من میخوام ps3 بخرم
می خواستم بدونم xbox360 بخرم یا ps3 ?
با تشکر

resident_evil
11-05-2009, 20:47
من میخوام ps3 بخرم
با تشکر

بالاخره شما میخوای ps3 بخری یا اینکه بدونی ps3 بخری یا X360 ؟!
هر 2 خوب هستن ! هر 2 بازی های انحصاریه خوب خودشون رو دارن ! فقط بازی های ps3 گرون هستش ! شما اگه نمیخوای تمام بازی هارو تجربه کنی و مشکل مالی نداری ps3 بگیر اما اگه میخوای با کمترین پول بهترین کیفیت رو داشته باشی X360 !

halflife g
11-05-2009, 20:56
برای هزارمین بار :
چیزی به اسم iXtreme 1.61 نداریم و سه روز دیگه iXtreme 1.6 برای درایوهای BenQ و LiteOn و SAMSUNG میاد. کسایی که Toshiba دارند بازهم باید صبر کنند. فرق 1.51 و 1.6 بیشتر در استفاده از کارهای حرفه ای هست وگرنه چیزی این برای Live! بیشتر احتیاج هست و کمتر نیاز هست و جود نداره فعلا 1.51 کفاف همه کار هارو میده.

دوست عزیز حالا خیلی ناراحت نشو اگر پست منو کامل خوونده باشی اشاره کردم که 1.6 هنوز نیومده:

در ضمن من فقط یکی از فرقهای عمده رو که 1.6 داره گفتم که مربوط به live هستش ودیگه کلی اشاره های نکردم(یعنی خواستم بگم 1.5 کافیه فعلا)

mac_world
11-05-2009, 21:30
دوست عزیز 360 بگیر PS3 بدرد نمیخوره
1_شبکه آنلاین بسیار ضعیفی داره PS3
2_بازیهای فوق گرون مثلا RE5 و فقط بگیری برابر 18 تا بازی 360 هست!!!!!!!!!!!!!!!
3_دسته کنسول اصلا خوب نیست برای بازیهای اکشن
ولی زیبایی کنسول و بازبهای MGS4 و KILL ZONE2 آدمو وسوسه میکنه

m1988
11-05-2009, 21:43
من میخوام ps3 بخرم
با تشکر
اگه حوصله تعویض بازی داری ps3 بخر شک نکن

toraj
11-05-2009, 23:09
دوست عزیز 360 بگیر PS3 بدرد نمیخوره
1_شبکه آنلاین بسیار ضعیفی داره PS3
2_بازیهای فوق گرون مثلا RE5 و فقط بگیری برابر 18 تا بازی 360 هست!!!!!!!!!!!!!!!
3_دسته کنسول اصلا خوب نیست برای بازیهای اکشن
ولی زیبایی کنسول و بازبهای MGS4 و KILL ZONE2 آدمو وسوسه میکنه

درسته ولي god of war 3 رو يادت رفت.البته به خاطر يكي دو بازي نبايد به فكر ps3 بود چون ميشه از يه نفر يه روز قرض

كرد و اون بازي مورد علاقت رو بازي كرد يا بري گيم نت ولي كلا اگه پول بازي برات مهم نباشه كه اينم ميتوني بازيهاش رو

عوض كني و كمي سر بدي.اما كلا xbox 360 ميتوني همه ي بازيهاش رو بگيري به قيمت 3 تا 5 تومن. حالا ديگه

بستگي به نظر خودتون تصميم بگيريد.

mac_world
12-05-2009, 11:28
آقایون یه بازی مثل motorstorm 2 برای ps3 برای 360 هم هست اگه میشه اسمشو بگید یه بازی اتومبیل رانی و موتور سواری هم بگید ممنون

iranian_ boy
12-05-2009, 12:07
آقایون یه بازی مثل motorstorm 2 برای ps3 برای 360 هم هست اگه میشه اسمشو بگید یه بازی اتومبیل رانی و موتور سواری هم بگید ممنون
بازی ماشین سواری واسه xbox 360 یا pas3 اگر میخوای بهترین انتخاب به نظر من grid . درسته که یکم سخته اما اگر لم ماشین ها بیاد دستت اونوقت از بازی لذت میبری. از لحاظ گرافیکی هم عالی کلا این بازی در gaemplay خیلی به واقعیت نزدیک. در گرافیک هم همینطور.

SamGun
12-05-2009, 14:50
دوستان من میخوام بدونم دلیل فنی 3 چراغه شدن Xbox چیه .کسی میتونه تخصصی توضیح بده ؟؟؟؟

Rohallah_tavakoli
12-05-2009, 15:20
دوستان من میخوام بدونم دلیل فنی 3 چراغه شدن Xbox چیه .کسی میتونه تخصصی توضیح بده ؟؟؟؟

فكر كنم آب شدن قلع هاي هاي ناحيه اتصال cpu and gpu به برد اصلي ميباشد... كه باعث قطع اتصال يا ضعيف شدن اتصالات cpu and gpu ميشه !!!!!

دوما ميتونيه سوختن cpu and gpu به خاطر گرماي زياد كه در برد هاي قديمي شايع بود......

بقيه اش هم سوختن بقيه قطعات برد كنسول .....

SamGun
12-05-2009, 15:40
فكر كنم آب شدن قلع هاي هاي ناحيه اتصال cpu and gpu به برد اصلي ميباشد... كه باعث قطع اتصال يا ضعيف شدن اتصالات cpu and gpu ميشه !!!!!

دوما ميتونيه سوختن cpu and gpu به خاطر گرماي زياد كه در برد هاي قديمي شايع بود......

بقيه اش هم سوختن بقيه قطعات برد كنسول .....

روح الله جان اگه 3 چراغه شدن مربوط به سوختن میشد که دیگه این روش X-clamp چیه ؟؟!!!
من فکر کنم حرف اولت درسته .پس یعنی با کاهش دما این قضیه به طور کل منتفی میشه درسته ؟؟ یا اینکه نه ؟؟

Rohallah_tavakoli
12-05-2009, 15:50
روح الله جان اگه 3 چراغه شدن مربوط به سوختن میشد که دیگه این روش X-clamp چیه ؟؟!!!
من فکر کنم حرف اولت درسته .پس یعنی با کاهش دما این قضیه به طور کل منتفی میشه درسته ؟؟ یا اینکه نه ؟؟

دوست عزيز در بعضي از موارد حتي ميسوزه!!!! چون ديگه حتي x-clamb هم جواب نميده....

اگه كولينگش رو درست كني مشكلش حل ميشه .... ولي مساله چيز ديگست چون توي بردهاي قبلي حتي از قطعات مرغوبي هم استفاده نشده !!! (مثلا خازن و مقاومت و ...)

موفق باشي:11:

SamGun
12-05-2009, 16:04
برد من الان فالکونه .با روش کولینگ میتونم از نگرانیه 3 چراغه در بیام ؟؟؟

halflife g
12-05-2009, 17:25
برد من الان فالکونه .با روش کولینگ میتونم از نگرانیه 3 چراغه در بیام ؟؟؟

فالکونا خودشون xclamp شده هستن فقط میمونه روشای کولینگ که تو اون هم 12 ولتی کافیه چون اینتر کولر توصیه نمیشه(و یکی هم مراقبت)

البته شما خودت که کامل واردی جهت یاداوری گفتم.

mac_world
12-05-2009, 18:18
بهترین راه برای خنک کردن دستگاه و سالم بودن خرید یک فن هست و 2 ساعت بازی نیم ساعت استراحت اینجوری 100 سال کار میکنه خیالت تخت تخت باشه

SuNb0y
12-05-2009, 18:27
بهترین راه برای خنک کردن دستگاه و سالم بودن خرید یک فن هست و 2 ساعت بازی نیم ساعت استراحت اینجوری 100 سال کار میکنه خیالت تخت تخت باشه

فقط خنک کردن کنسول مهم نیست. عواملی همچون دیسک مناسب ، مکان مناسب و ... هم بسیار مهم هستند.

honura
12-05-2009, 20:54
فالکونا خودشون xclamp شده هستن فقط میمونه روشای کولینگ که تو اون هم 12 ولتی کافیه چون اینتر کولر توصیه نمیشه(و یکی هم مراقبت)

البته شما خودت که کامل واردی جهت یاداروی گفتم.

می شه بپرسم چرا اینتر کولر توصیه نمی شه؟ xbox مال من بردش فالکونه وبا اینتر کولر بیشتر از 5 ساعت هم بازی کردم اخ نگفته.

halflife g
12-05-2009, 21:07
می شه بپرسم چرا اینتر کولر توصیه نمی شه؟ xbox مال من بردش فالکونه وبا اینتر کولر بیشتر از 5 ساعت هم بازی کردم اخ نگفته.

دوست عزیز اینهاکه عزیزان و ما میگیم از جمله اینکه بعد 2 3 ساعت استراحتی بهش بدین یا اینتر کولر یا 12 ولت کنین همش بر اساس تجربه وازمون و خطاس وگرنه حتما و 100درصد درس نیس

اینتر کولر هم به خاطر این توصیه نمیشه که تاثیر چندانی نداره و بعضا تاثیر بد هم میذاره

تازه چند مورد دیده شده که با اینتر کولر و 12 ولتی کردن و بقیه روشای کولینگ(بریدن توری پشت فن ها و هیتسنکای اضافی و ......) کنسول دیده از جهان فرو بسته و این نشوندهنده اینه که قطعات کنسول هم خیلی مرغوب نیس

honura
12-05-2009, 22:12
دوست عزیز اینهاکه عزیزان و ما میگیم از جمله اینکه بعد 2 3 ساعت استراحتی بهش بدین یا اینتر کولر یا 12 ولت کنین همش بر اساس تجربه وازمون و خطاس وگرنه حتما و 100درصد درس نیس

اینتر کولر هم به خاطر این توصیه نمیشه که تاثیر چندانی نداره و بعضا تاثیر بد هم میذاره

تازه چند مورد دیده شده که با اینتر کولر و 12 ولتی کردن و بقیه روشای کولینگ(بریدن توری پشت فن ها و هیتسنکای اضافی و ......) کنسول دیده از جهان فرو بسته و این نشوندهنده اینه که قطعات کنسول هم خیلی مرغوب نیس

شما درست میگویید.ما اینتر کولر حدود 15 تومان داریم 30 تومانی هم داریم که من 30 تومانی رو دارم

SamGun
12-05-2009, 22:31

البته شما خودت که کامل واردی جهت یاداروی گفتم.

مرسی از همتون .

پسر خوب مشکل اینجاس که این کنسول صداش در نمیاد ,بعد یهو میره تو کما و ...
من تا 11 ساعت هم با این دستگاه کار کردم .
ولی تا نیم ساعت بازی میکنم استرس میگیرم.اگه ارکید داشتم اصلا واسم مهم نبود ولی لامسب این ELITE آدمو اذیت میکنه !!!

honura
12-05-2009, 22:38
مرسی از همتون .

پسر خوب مشکل اینجاس که این کنسول صداش در نمیاد ,بعد یهو میره تو کما و ...
من تا 11 ساعت هم با این دستگاه کار کردم .
ولی تا نیم ساعت بازی میکنم استرس میگیرم.اگه ارکید داشتم اصلا واسم مهم نبود ولی لامسب این ELITE آدمو اذیت میکنه !!!

من هم الیت دارم ولی با وجود اینتر کولر فکر نکنم مشکلی پیش بیاد ؟نه؟:25:

SamGun
12-05-2009, 22:41
شما درست میگویید.ما اینتر کولر حدود 15 تومان داریم 30 تومانی هم داریم که من 30 تومانی رو دارم

دوست عزیز این Inter Cooler نهایتا میتونه 5 % رو کاهش دمای دستگاه تاثیر بزاره !!! شما حتی اگه 3 تا اینتر کولر رو پشت هم ببندی بازم فایده ای نداره.
مشکل اینجاس که گرمایی که تولید میشه چطوری خنثی بشه نه اینکه هوای داخل کنسول تهویه بشه !!!
در حال حاضر بهترین راه کولینگ WaterCooling هست که فکر میکنم دورو بره 100 تومن دربیاد امــــــــــاااا...
کاری میکنه که شما دیگه لازم به خاموش کردن دستگاه نداشته باشی !! چون دقیقا تو بالا ترین فرکانس کارکرد دستگاه دما بالاتر از 30 درجه نمیره

من هم الیت دارم ولی با وجود اینتر کولر فکر نکنم مشکلی پیش بیاد ؟نه؟

والا خدایی نکرده اگه بخواد چیزی بشه فکر نمیکنم اینتر کولر بتونه جلوشو بگیره.آخه خب اینم کار فن دستگاه رو انجام میده و فقط کمی تو تهویه کمک میکنه.

SamGun
12-05-2009, 22:49
دوستان من فکر میکنم اگه جهت چرخش فن های کنسول رو عوض کنیم بهتر باشه نه ؟؟؟
چون اگه فنها به صورت فوت کننده عمل کنند هوای بیشتری رو به هیت سینکها میرسونند.
کسی تجربه ای در این زمینه نداره ؟؟

Rohallah_tavakoli
12-05-2009, 22:55
دوستان من فکر میکنم اگه جهت چرخش فن های کنسول رو عوض کنیم بهتر باشه نه ؟؟؟
چون اگه فنها به صورت فوت کننده عمل کنند هوای بیشتری رو به هیت سینکها میرسونند.
کسی تجربه ای در این زمینه نداره ؟؟

دوست عزيز اگه فن ها هوا رو به سمت داخل دستگاه هدايت كنند كه كنسول تا 10 دقيقه 3 چراغه ميشه !!!

مهم اينه كه هواي داغ از داخل كنسول خارج بشه....

يا حق :11:

halflife g
12-05-2009, 23:00
دوست عزيز اگه فن ها هوا رو به سمت داخل دستگاه هدايت كنند كه كنسول تا 10 دقيقه 3 چراغه ميشه !!!

مهم اينه كه هواي داغ از داخل كنسول خارج بشه....

يا حق :11:

کاملا درسته این کار یعنی اینکه هوای گرم رو فوت می کنی داخل کنسول در نتیجه ...... .

علاوه بر watercooling روشهای دیگه ای هم هست ولی شما زیاد خودتو نگران نکن هرچقدر حساستر باشی احتمال اتفاق افتادنش واست بیشتر شما راحت بازیتو بکن فقط مواظبش باش

Terova
13-05-2009, 01:49
میگم بچه ها میخواید یک دفعه کنسول های خودمونو دیگه روشن نکنیم این طوری خطر سه چراغ خیلی کمتر میشه..

بابا این بچه بازی ها رو تموم کنید.. آخه watercooling دیگه چه صیغه ایه یک دفعه برید یک رادیاتور پیکان بندازین روش خودتون رو خلاص کنید.. شیلنگ آب هم بگیرین تو دستگاه بد نیست..

تجربه نشون داده که سه چراغ شدن 99 درصد شانسی هست و ربطی به این مسائل امنیتی نداره.. این کارها بیشتر خیال مارو راحت میکنه تا کار مفیدی برای کنسول انجام بده..

من خودم دارم تولد 1 سالگی دستگاه رو جشن میگیرم تا حالا هم هیچ کدوم از این کار ها رو انجام ندادم و هر روزم دارم این بدبختو میترکونم.. اما هنوز هیچ مشکلی پیش نیومده..

iranian_ boy
13-05-2009, 01:55
بابا این بچه بازی ها رو تموم کنید.. آخه watercooling دیگه چه صیغه ایه یک دفعه برید یک رادیاتور پیکان بندازین روش خودتون رو خلاص کنید.. شیلنگ آب هم بگیرین تو دستگاه بد نیست..terova جان من فن پژو رو پیشنهاد میکنم.:31: ضد یخ هم خوبه.
شوخی کردم دوستان. خداییش به قول دوستمون این فن و بندو بساط بیشتر خیال ما رو راحت میکنه تا xbox رو خنک کنه.فالکون به بعد سه چراغ شدن 99% شانسیه به نظر من هم.
مال من هم رفت تو یک سال . که خیلی هم ازش کار کشیدم تا حالا.

SamGun
13-05-2009, 07:25
پس اگه اینطوری که دیگه هیچی !!!
مرسی .

P A R S A
13-05-2009, 08:59
سلام دوستان
من كاملا در اين زمينه آماتورم و احتمالا بخوام Xbox360 بخرم...لطفا راهنمايي كنيد:

1. الان كدوم مدل هاش توي بازار موجوده؟
2. برد فالكون و جاسپر، كدومش بهتره؟ (ميگن پريميوم هنوز جاسپر نداره؟!)
3. قيمت چه طوريه؟ (كيش چقدر تفاوت قيمت داره با تهران؟)
4. قيمت بازي هاش متوسط چقدره؟
5. توي بازار كپي خور شده اش رو ميفروشن؟
6. قضيه آپديت چيه؟ چند وقت يه بار بايد انجام بشه؟ توي خونه يا بايد بديم بيرون(من قم هستم و صرف نداره بيام تهران!)
7. من كه ADSL ندارم براي بازي آفلاين مشكلي نداره؟
8. قابليت پخش DVD فيلم و آهنگ و ... داره؟

ممنون!

Hunter lord
13-05-2009, 10:10
من دیروز یک x360 پرمیوم 60 گیگ خریدم 275 تومن و باید از resident evil تشکر ویژه ای کنم که من رو راهنمایی کردن .

اگه می شه یکی بگه چه جوری بازی یا فیلم رو بریزم رو هارد ؟

Rohallah_tavakoli
13-05-2009, 10:44
من دیروز یک x360 پرمیوم 60 گیگ خریدم 275 تومن و باید از resident evil تشکر ویژه ای کنم که من رو راهنمایی کردن .

سلام دوست عزيز....

مبارك باشه !!!!:11:

براي ريختن بازي بايد داشبورد جديد رو نصب كنيد ......

ديسك بازي رو داخل درايو ميزاريد و دكمه Y رو ميزنيد تا بازي روي هارد نصب بشه.....

در مورد فيلم من نميدونم چون هارد ندارم و با مموري USB فيلم نگاه ميكنم......

موفق باشي:10:

ياحق

salehvasaleh
13-05-2009, 11:35

سلام آقا مبارك باشه ايشالا 1000تا بازي باهاش تااخر ببري!!!!!! دستگات پريميومه ديگه ؟ راستي ميتوني بگي تو جعبع كنسولت چه وسايل جانبي ديگه اي بود؟

Terova
13-05-2009, 11:35
سلام دوستان
من كاملا در اين زمينه آماتورم و احتمالا بخوام Xbox360 بخرم...لطفا راهنمايي كنيد:

1. الان كدوم مدل هاش توي بازار موجوده؟
2. برد فالكون و جاسپر، كدومش بهتره؟ (ميگن پريميوم هنوز جاسپر نداره؟!)
3. قيمت چه طوريه؟ (كيش چقدر تفاوت قيمت داره با تهران؟)
4. قيمت بازي هاش متوسط چقدره؟
5. توي بازار كپي خور شده اش رو ميفروشن؟
6. قضيه آپديت چيه؟ چند وقت يه بار بايد انجام بشه؟ توي خونه يا بايد بديم بيرون(من قم هستم و صرف نداره بيام تهران!)
7. من كه ADSL ندارم براي بازي آفلاين مشكلي نداره؟
8. قابليت پخش DVD فيلم و آهنگ و ... داره؟

ممنون!

1- همه مدلها هست
2- برد جاسپر 100 درصد بهتره.. پریمیوم هم گیر میاری
3- قیمتها الان خیلی مناسبه ، کیش هم زیاد فرق نداره شایدم بیشتر باشه..
4- بین 3 تا 4 تومن
5-آره
6-آپدیت داشبورد که فکر کنم هر چند سال یکبار باشه که خودتم میتونی انجام بدی اما آپدیت فریموری که اون هم زیاد مهم نیست رو باید بدی بیرون (البته با کمی دقت خودتم میتونی انجام بدی)
7- بازی آفلاین که اصلا مشکل نداری اما برای آنلاین نمیشه..
8- بله.. ولی توصیعه مبکنم زیاد از دیسک های کپی برای اجرای فیلم و آهنگ اتفاده نکنی چون به لنز فشار میاره..

anf-b
13-05-2009, 14:01

مبارکه جاسپره یا فالکن؟

ashi-khan
13-05-2009, 15:19
مبارکه جاسپره یا فالکن؟

برادر شما بالاخره کنسولت رو تحویل گرفتی !؟
یا هنوز درگیرید !!

1987msb
13-05-2009, 17:31
طریقه ساخت اکانت XBox Live

از اونجایی که بسیاری از دوستان در ساخت اکانت XBox Live و طی کردن مراحل اون مشکل دارن لازم دونستم راهنمای مراحل رو براشون بگذارم تا بتونن به راحتی اکانت رو ساخته و از محیط XBox Live لذت کامل رو ببرند.

خوب شروع می کنیم...

اگر XBox 360 شما به یک اینترنت پر سرعت متصل هست به راحتی می تونید یه اکانت XBox Live بسازید.

زمانی که سیم اینترنت رو زدید به کنسول و وصل شدید به اینترنت پیغامی مبنی بر ساخت Gamer Tag خواهید دید که از شما می پرسه آیا شما Live Account دارید یا خیر.

اگر این اکانت را دارید یا قبلا ساخته اید باید I am a member of Xbox Live را بزنید.

اگر این اکانت را دارید می توانید آن را در Gamer Profile خود وارد کنید،البته پس از انتخاب زبان کنسول.

در قسمت Gamer Profile با استفاده از کلید های آنالوگ کلید جهت پایین را زده و I am a member of Xbox Live را انتخاب کنید.پس از آن کلید A را بزنید تا صفحه کلید باز شود و شما GamerTag صحیح خودتون رو وارد کنید.(توجه داشته باشید که اگر در GamerTag خودتون از حروف بزرگ و کچک زبان انگلیسی استفاده کرده اید باید به همان صورت صحیح بنویسید تا بتوانید GamerTag خودتون رو Recover کنید.)
اگر می خواهید از Microsoft .NET Passport account که اکانت های Hotmail نیز شامل آن می شوند استفاده کنید باید I want to join Xbox Live را بزنید.

اگر بار اولیست که به XBox Live متصل میشید باید مراحل زیر را طی کنید :

1. در صفحه Gamer Profile گزینه I Want to Join Xbox Live را انتخاب کرده و کلید A را بزنید.

2. برای ورود به بخش پیکربندی XBox Live کلید A را بزنید.

3. گزینه Yes را انتخاب کرده و کلید A رو بزنید.

4. Gamer Tag خودتون رو وارد کنید(در این موقع کنسول شما چک می کنه که این Gamer Tag قبلا توسط کسی ساخته شده یا خیر).
اگر این نام انتخاب شده باشه باید یه نام دیگه انتخاب کنید.اما اگر کسی این نام رو ایجاد نکرده باشه شما مستقیما به بخش Passport account خواهید رفت.

5. Passport account صحیح خودتون رو وارد کنید
- Yes, I do را بزنید(زمانی که شما Passport Account دارید).
- بعد از ورود با Passport Account صحیح خودتون می تونید به مرحله 16 پرش کنید.
- No, Create One نیز برای زمانیست که شما Passport Account نداشته باشید.

6. اگر شما گزینه خیر را انتخاب کردید که باید اکانت جدید بسازید می تونید حالا منطقه خودتون رو انتخاب کنید.

7. زبان مورد نظرتون رو انتخاب کنید.

8. تاریخ تولد خودتون رو وارد کنید.

9. ایمیل خودتون رو وارد کنید(ایمیل های Hotmail و Yahoo و Gmail یا ... را می توانید وارد کنید)

10. یک کلمه عبور،یک سوال مخفی و یک جواب برای سوال مخفی را وارد کنید.

11. گزینه Next را انتخاب کرده و کلید A را بزنید.

12. نام،نام خانوادگی،شماره تلفن و ایمیل تماس خود را وارد کنید(در این قسمت پیشنهاد می شود از آدرس ها و شماره تلفن هایی مربوط به کشور های آمریکا و یا انگلستان استفاده کنید.البته ایمیل رو می تونید ایمیل خودتون وارد کنید.).

13. قوانین استفاده رو هم بخونید(عمرا یک نفر ایرانی پیدا بشه که این رو خونده باشه). [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14. برای قبول کردن قوانین استفاده Accept را انتخاب کرده و کلید A رو بزنید.

15. نوع اکانت XBox Live خودتون رو انتخاب کنید.
- اگر اکانت Gold را انتخاب کنید باید با کارت های اعتباری بین المللی مثل Visa,Discover,Amex,Master Card و ... به اندازه مورد نیازتون یعنی 1 یا 3 یا 12 ماه خرید کنید.
-اگر اکانت Silver را انتخاب کنید،در صورتی که برای بار اول به XBox Live متصل شده اید این اکانت به مدت 1 ماه به صورت رایگان به شما داده خواهد شد.

16.اکانت خودتون رو پیکر بندی کنید(در صورتی که اکانت Gold را انتخاب کرده باشید باید اطلاعات کارت اعتباری خودتون رو وارد کنید).

17. تصویر GamerTag خودتون یا همون Gamer Picture رو انتخاب کنید.

18. سطح گیم خور بودن خودتون رو انتخاب کنید.

19. خوب در این مرحله عرقتون رو پاک می کنید و متصل میشید به XBox Live یه سری اطلاعات مربوط به این بخش نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

تبریک میگم به دوستانی که با انجام این مراحل به ما XBox Live بازها پیوستند.

1987msb
13-05-2009, 17:33
راهنمای کپی خور کردن درایو های Toshiba/Samsung مدل MS-25
برای خواندن و نوشتن Firmware درایوهای سامسونگ MS28 دو روش وجود دارد. روش اول به یک Mainboard با چیپ ساتای VIA نیاز دارد.
در این روش کار ساده بوده و می توانید با دنبال کردن مراحل زیر کار را انجام دهید :
1. کنسول را باز کنید و کابل SATA پشت درایو را جدا کنید و یک کابل SATA از کامپیوتر خود به پشت درایو متصل کنید.
2. با یک دیسک فلاپی با قابلیت بوت، که فایل های MTKFLASH داخل آن موجود باشد، در حالیکه کنسول را روشن کرده اید، کامپیوتر را بوت کنید. (یک سیم از بدنه کنسول به بدنه کیس کامپیوتر متصل کنید که Earth یکسان ایجاد شود.)
3. سپس در حالیکه کنسول روشن است ، در خط فرمان دستور زیر را وارد کنید :
MTKFLASH r /m /sata orig.bin
حال کلید Enter را بزنید، در این مرحله باید دو انتخاب به شما داده شود، هنوز هیچ عددی را انتخاب نکنید.
4. حال در همین حالت کنسول را خاموش کنید.
5. حال باید به محض روشن کردن مجدد کنسول عدد مربوط به درایو را انتخاب کنید (معمولاً 1).
اگر به موقع این کار را انجام دهید، باید فرمور خوانده شده و ذخیره شود.
اگر سیستم شروع به خواندن فرمور نکرد و در حالتی مانند Port : 170, Master/Salve : a0 متوقف شد، به این معنی است که تایپ عدد مربوطه با روشن شدن کنسول از نظر زمانی مناسب نبوده است. اگر موفق نشدید، مراحل را از مرحله 3 تکرار کنید.
بعد از ذخیره کردن فایل اوریجینال فرمور به محیط ویندوز بازگشته و فایل فرمور را با استفاده از پک 5.2 هک کنید و فایل هک شده را داخل فلاپی کپی کنید و باز هم برای نوشتن فرمور داخل درایو به محیط داس برگشته و مراحل را تکرار کنید و این بار بجای دستور بالا، دستور زیر را که برای نوشتن است بکار ببرید :
MTKFLASH w /m /sata hacked.bin
بجای hacked.bin نام فایل فرمور هک شده را (مثلاً X52B.BIN) قرار دهید.
بعد از اتمام کار نوشتن فرمور، کابل SATA کنسول را به درایو وصل کنید و کنسول را برای خواندن دیسک کپی تست کنید. اگر همه چیز درست بود، می توانید کنسول را ببندید و از بازی کردن با آن لذت ببرید !

روش دوم برای کسانی است که Mainboard آنها چیپ VIA نیست. این روش روی همه Mainboard هایی که بتوانند درایو سامسونگ را شناسایی کنند کار می کند. البته این روش بسیار حرفه ای تر و سخت تر است !
در این روش با برداشتن یکی از مقاومت های مجاور چیپ فرمور و با کار گذاشتن یک سویچ بجای آن با روشی که توضیح می دهیم عمل خواندن و نوشتن فرمور انجام می شود. اگر تجربه ای در کارهای الکترونیکی ندارید، یک mainboard با چیپ VIA تهیه کرده و از آن روش استفاده نمایید.
بعد از باز کردن کنسول باید درایو را از داخل آن خارج کرده و با باز کردن چهار عدد پیچ زیر درایو، به برد داخلی درایو دسترسی پیدا کنیم. سپس باید تمامی Flat Cable ها (کابلهای ورقی نازکی که قسمتهای مختلف درایو را به یکدیگر متصل نموده اند) را با دقت جدا کرده و برد اصلی را از داخل درایو خارج کنیم (چهار کابل).
پس از خارج کردن برد احتمالاً بردی خواهید داشت که مانند عکس زیر با یک ماده مشکی رنگ پوشیده شده است تا از برداشته شدن چیپ فرمور و برخی قطعات دیگر جلوگیری شود !
در اکثر موارد متاسفانه مقاومت R408 که در این روش باید از روی برد جدا شود، زیر این ماده پوشیده شده است و برای کار باید ابتدا بوسیکه حرارت مناسب این ماده از روی مقاومت پاک شده و سپس مقاومت برداشته شود. لازم به ذکر است که این مقاومت در حقیقت مقاومت صفر است و تفاوت چندانی با یک تکه سیم ندارد و پس از برداشتن آن و انجام کار، می توان بجای چسباندن مجدد آن یک قطعه سیم کوچک بجای آن قرار داد.
در عکس زیر می توانید مقاومت مورد نظر را ببینید :
مقاومت مورد نظر با رنگ زرد مشخص شده است. رنگهای دیگر مسیرهای عبوری را مشخص می کنند. البته این عکس از یک درایو سامسونگ MS28 اولیه گرفته شده است، به همین دلیل آن ماده مشکی رنگ وجود ندارد، اما همانطور که مشاهده می کنید دور چیپ فرمور با یک چسب سخت پوشانده شده است. در نسخه های جدید تولید شده کنسول، ماده مشکی رنگ روی برد ریخته شده تا کار را سخت تر کند.
برای جدا کردن این مقاومت یا باید از یک هویه با سر خیلی نازک استفاده کرد و یا از یک SMD Rework Unit که بتوان با حرارت آن این مقاومت را جدا کرد (با استفاده از یک پنس). ما استفاده از SMD Rework Unit را پیشنهاد می کنیم چون کار را ساده تر می کند.
پس از جدا کردن مقاومت باید در محل قرارگیری دو سر آن روی برد دو عدد سیم نازک متصل کرد که این سیم ها را به یک سویچ روشن و خاموش متصل خواهیم کرد.
پس از اتصال این سیم ها با دقت برد را در داخل درایو می بندیم و کابل های Flat را متصل می کنیم و از گوشه درایو سیم ها را عبور داده و سویچ را در بیرون از درایو قرار می دهیم.
حال مانند یک درایو سامسونگ MS25 عمل کرده و یک فلاپی دیسک با قابلیت بوت تهیه می کنیم و فایلهای MTKFLASH را داخل آن کپی می کنیم و سپس سیستم را با آن بوت می کنیم.
البته یک کابل SATA از داخل کیس کامپیوتر به پشت درایو متصل می کنیم اما برق درایو را همچنان از خود کنسول می گیریم (البته در صورت استفاده از Connectivity Kit می توان برق را از کامپیوتر تامین کرد.) با یک قطعه سیم هم بدنه کنسول و بدنه کیس کامپیوتر را به یکدیگر متصل می کنیم تا Earth یکسان داشته باشیم.
در ضمن تمامی دیگر درایوها را از کامپیوتر جدا می کنیم (خصوصاً Device های SATA)
حال در وضعیتی که سویچ در حالت روشن قرار دارد (یعنی دو سیمی که به برد لحیم کرده بودیم، به یکدیگر متصل هستند) کنسول را روشن می کنیم و بعد کامپوتر را نیز روشن کرده و چک می کنیم تا از Detect شدن درایو توسط کامپیوتر مطمئن شویم. اگر سیم ها درست لحیم شده باشند و سویچ هم در وضعیت روشن قرار داشته باشد باید درایو شناسایی شود (این حالت چراغ سبز روی کنسول نباید در حالت چشمک زن باشد، اگر چشمک زن است یعنی سویچ درست نصب نشده و در نتیجه ارتباط دو سیم برقرار نیست !). سپس با فلاپی دیسک تهیه شده سیستم را بوت کرده و در سطح DOS قرار می گیریم.
در این مرحله دستور زیر در خط فرمان تایپ می کنیم و Enter می زنیم :
MTKFLASH r /m Orig.bin
اگر همه چیز مرتب باشد باید دو گزینه برای انتخاب (1 و 2) در پیش روی شما قرار گیرد. بدون اینکه فعلاً گزینه ای را انتخاب کنید، در همین حالت کنسول را خاموش کنید و سپس سویچ را در وضعیت خاموش قرار دهید و دوباره کنسول را روشن کنید (در حالتیکه که هنوز سویچ خاموش است). چراغ روی کنسول شروع به چشمک زدن می کند که این حالت در وضعیت خاموشی سویچ طبیعی است.
حال باید با دقت تمام و دقیقاً بصورت همزمان (واقعاً همزمان !!!) در حالیکه سویچ را روشن می کنید عدد مربوط به SATA متصل به درایو را بزنید (معمولاً گزینه 1). این کار شاید برای چند بار اول بسیار مشکل باشد اما بعداً زمانبندی کار دستتان آمده و کار ساده تر خواهد بود.
اگر سویچ را همزمان با زدن عدد مربوطه روشن کرده باشید باید کار خواندن فرمور بدرستی انجام شود. اگر کامپیوتر در حالتیکه عدد مربوط به Port را نمایش می دهد (مثلاً Port : 170, Master/Salve : a0) متوقف شد، یعنی سویچ به موقع روشن نشده است و باید کار را از ابتدا تکرار کنید. برای خروج از حالت توقف کلید Esc را بزنید.
برای تکرار کار باید کنسول را خاموش کنید، سپس سویچ را روشن کنید، دوباره کنسول را روشن کنید و دوباره دستور MTKFLASH را به حالت ذکر شده در بالا تایپ کنید و مراحل را بعد از دستور دوباره تکرار کنید.
وقتی موفق به خواندن و ذخیره کردن فرمور اوریجینال شدید، کامپیوتر و کنسول را خاموش کنید و قطعات جدا شده از کامپیوتر را دوباره متصل کنید و به ویندوز برگردید و بعد با استفاده از فایلهای موجود در پک فرمور 5.2 ، نسخه هک شده فرمور را بدست آورید و در فلاپی دیسک کپی کنید و دوباره کامپیوتر را خاموش کنید و سیستم را برای زدن فرمور هک شده به درایو آماده کنید.
برای نوشتن فرمور هک شده روی چیپ فرمور درایو تمامی مراحل مربوط به خواندن فرمور را انجام دهید فقط بجای دستور گفته شده در مرحله خواندن، دستور را بصورت زیر استفاده کنید :
MTKFLASH w /m hacked.bin
که بجای hacked.bin باید نام فایل فرمور هک شده موجود در فلاپی را بنویسید (مثلاً X52B.BIN).
با روشن کردن به موقع سویچ، فرمور باید با موفقیت روی درایو نوشته شود.
بعد از انجام این کار برای اطمینان از صحت کار انجام شده و اینکه واقعاً درایو کپی خور شده است، کنسول را از کامپیوتر جدا کنید و کابل SATA مربوط به کنسول را به درایو متصل کنید و در حالیکه سویچ روشن است کنسول را روشن کنید و یک بازی کپی داخل آن قرار دهید. در صورتیکه همه کارها درست انجام شده باشند باید کنسول با موفقیت دیسک کپی را اجرا کند.
پس از اطمینان از صحت کار کنسول را خاموش کرده و درایو را از آن جدا کنید و دوباره باز کنید و برد داخل درایو را بیرون بکشید.
حال سیمهای متصل شده به برد را جدا کنید و با دقت یک قطعه سیم بسیار کوچک را در محل مقاومت قبلی لحیم کنید. مراقب باشید تا به قطعات حساس نزدیک محل لحیم کاری صدمه ای وارد نشود و یا اشتباهاً قطعات دیگری را لحیم کاری نکنید !
بعد از اتصال دو قسمت مذکور به یکدیگر می توانید درایو را سر هم کنید و تست نهایی را نیز قبل از بستن کنسول انجام دهید.
بعد از اطمینان از صحت کار، می توانید کنسول را ببنید و از اجرای بازی های کپی لذت ببرید !

1987msb
13-05-2009, 17:34
راهنمای کپی خور کردن درایو های Toshiba/Samsung مدل MS-25

مراحل کپی خور کردن درایو های Xbox360 مدل توشیبا-سامسونگ میان افزار 25 :
1- باز کردن دستگاه
2- شناسایی نوع درایو و نسخه ی میان افزار مربوطه
3- تهیه ی نسخه ی پشتیبان از روی میان افزار اوریجنال
4- نصب کردن میان افزار کرک شده روی درایو
5- بستن دستگاه
مرحله ی اول:
شما باید قبل از هر کاری دستگاه Xbox360 خود را باز کنید؛ برای این کار راهنماهای زیادی وجود دارد که ما به شما این راهنما رو پیشنهاد میکنیم:

InformIT Guide ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تجربه ی 1: باز کردن Xbox360 ممکن است برای اولین بار سخت به نظر برسد ولی بعد از مدتی تمرین آن را به آسانی فرا خواهید گرفت
تجربه ی 2: برای راحتی کار حتما از فرد دیگری کمک بگیرید باز کردن دستگاه به تنهایی مشکل است
تجربه ی 3: سخت ترین جای کار باز کردن قفل های پشت دستگاه هست؛ با فشار دادن دو طرف فیس پلیت به سمت مخالف مانع از بسته شدن مجدد آنها شوید
تجربه ی 4: برای باز کردن پیچ های دستگاه حداقل به پیچ گوشتی T8 نیاز دارید [به این نوع پیچ گوشتی ها، پیچ گوشتی های 6 گوش و خورشیدی نیز گفته می شود و می توانید آنرا از ابزار فروشی های معتبر خریداری کنید]
مرحله ی دوم:
میتوانید با باز کردن Tray از مارک درایو دستگاه خود مطلع شوید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ورژن میان افزار شما روی درایو دستگاه نوشته شده است:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توجه: این راهنما فقط برای کپی خور کردن درایو های توشیبا-سامسونگ با ورژن میان افزار 25 است
مرحله ی سوم:
ما برای اینکار و همچنین نصب میان افزار کرک شده از نرم افزار Xtreme Boot Maker استفاده میکنیم ابتدا باید این نرم افزار را دانلود و سپس نصب کنید [چون این نرم افزار مرتبا آپ دیت میشود و لینک ثابتی ندارد؛ می بایست آخرین ورژن آن را از وب سایت این نرم افزار یعنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] x-projects.org دانلود کنید
ابتدا برای نصب باید و اجرای نرم افزار Xtreme Boot Maker باید نرم افزار Microsoft .NET Framework v2 نصب باشد اگر این نرم افزار رو دستگاه شما نصب نیست می توانید آن را به حجمی حدود 22 مگابایت از این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کنید
بعد از نصب Microsoft .NET Framework v2 ، نرم افزار Xtreme Boot Maker را نصب و اجرا نمایید حالا با این صفحه واجه خواهید شد:

حالا کارهای زیر را انجام دهید:
1- رو دکمه ی Open کلیلک کنید حالا باید محل فایل میان افزار کرک شده ی مورد نظر خود را بروید و روی فایل دابل کلیک کنید تا انتخاب شودم
نکته ی 1: هنگام نوشته شدن این راهنما آخرین میان افزار منتشر شده 4.2 هست که می توانید این میان افزار را از این آدرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کنید
نکته ی 2: بعد از انتخاب میان افزار ممکن است نرم افزار پیغامی مبنی بر ناشناخته بود فایل بدهد؛ برای حال این مشکل باید به اینترنت وصل شوید سپس روی دکمه ی ok کلیک کنید؛ با آمدن پیغام جدید که مبنی بر موفقیت آمیز بودن دریافت فایل های جدید روی دکمه ی ok کلیک کنید
2- گزینه ی Use custom MTKFlash را تیک بزنید
3- حالا از لیست باز شونده چیپست ساتای مادربورد خود را انتخاب کنید
توجه1: اگر نام چیپست ساتای خود را نمیدانید به دفترچه ی راهنمای مادربورد خود مراجعه کنید [این نام معمولا شامل کلمه ی RAID است]
توجه 2: اگر نام چیپست ساتای شما در لیست نیست سی دی مادربود خود را نصب کنید
4- روی دکمه ی Detect ID – I/O کلیک کنید بعد از اتمام کار حروفی در دو قسمت Device ID و I/O Port وارد می شود
توجه: اگر پیغامی مبتنی بر ناسازگار بودن چیست مادر بورد خود با این نرم افزار مشاهده کردید؛ باید این مراحل را روی سیستمی دیگری، با مادربوردی با چیپستی متفاوت انجام دهید
5- از لیست باز شونده ی Target Drive درایو فلاپی خود را که A:\ هست انتخاب کنید
توجه 1: ما در این آموزش فلش کردن درایو های توشیبا-سامسونگ با استفاده از فلاپی آموزش میدهیم چون ساده ترین راه هست [راه های دیگری مثل استفاده از Cool Disk به جای فلاپی نیز وجود دارد]
6- گزینه ی Format and Make Bootable را تیک بزنید
7- یک فلاپی سالم را درون درایو گزاشته و روی Prepare Drive کلیک کنید، منتظر بمانید تا نرم افزار فلاپی را آماده نماید
بعد از آماده شدن فلاپی سیستم را خاموش کنید
حالا سیستم را ریست کنید و وارد Setup شوید و فلاپی درایو را بوت اول دستگاه خود قرار دهید، سپس دستگاه را بار دیگر Restart کنید تا با دیسکت بوت شود

وقتی به خط فرمان رسیدید دستگاه 360 خود را روشن کنید و کابل تصویر را نیز وصل کنید و سپس کابل ساتا را، که از یک طرف به DVD درایو Xbox360 وصل کرده اید به پورت ساتای کامپیوتر وصل کنید حالا این کد را در خط فرمان تایپ کنید:

SAMREAD 1234567 12345
به جای عدد سریال نامبر دستگاه خود را که متشکل از 2 گروه 7 و 5 تایی است وارد کنید و کلید اینتر را بفشارید؛ اگر بعد از وارد کردن کد و زدن کلید اینتر پیغامی مثل Directory already exists و MKDIR failed آمد نگران نباشید
بعد از چند لحظه کنترلر های ساتای شما لیست می شود که باید آنرا انتخاب کنید [اگر Pre Master است عدد 1 را وارد کنید] بعد از چند لحظه بک آپ گیری از فرم ور اوریجنال شما آغاز می شود.
بعد از پایان یافتن عملیات نرم فزار پیغامی مبتنی بر موفقیت آمیز بودن بک آپ گیری میدهد؛ کابل ساتا را بکشید و سپس Xbox360 و سپس کامپیوتر را خاموش کنید
مرحله ی چهارم:
حالا وقت آن رسیده که بک آپ اوریجنال خود را در جاهای دیگری زخیره نمایید؛ سیستم را روشن کنید و وارد ویندوز شوید، فرم ور اوریجنال خود را میتوانید در درایو A: و در درون فولدر BACKUP و با نام ORIG بیابید؛ ما پیشنهاد میکنیم که این بک آپ را برای خود ایمیل کنید تا دیگر نگران پاک شدن آن نباشید
حالا سیستم خود را خاموش کنید و سپس با دیسکت سیستم را بوت نمایید؛ Xbox360 خود را روشن کنید [به همرا کابل تصویر] و با کابل ساتا DVD درایو ان را به پورت ساتا مادربورد دستگاه وصل کنید [مثل مرحله ی قبل]
حالا این کد ها را در خط فرمان تایپ کنید

SAMHACK 1234567 12345
به جای کد 1234567 12345 ، سریال نامبر دستگاه خود را وارد کنید و کلید اینتر را بزنید، سپس کنترلر ساتای خود را انتخاب کنید [اگر Pre Master است عدد 1 را وارد کنید]
با زدن عدد مربوط به کنترلر ساتای خود عملیات فلش شدن درایو آغاز میشود و 4 بانک اطلاعاتی کپی میشوند؛ بعد از پایان کار برنامه پیغامی مبتنی بر موفقیت آمیز بودن عملیات [!] میدهد؛ حالا مانند قبل کابل ساتا را بکشید و Xbox360 و کامپیوتر را خاموش کنید
حالا میتوانید Xbox360 خود را با یک بازی کپی مانند بازی Gears of Wars امتحان کنید
توجه ی مهم: آپ گرید کردن از فرم ور 4 به بعد:
اگر فرم ور Xbox360 شما 4 یا 4 به بعد است برای آپ گرید کردن آن دچار مشکل خواهید شد زیرا فرم ور های 4 و بالاتر دارای فرم گارد هستند که مانع از دستکاری فرم ور در حالت عادی می شوند
برای رفع این مشکل باید فایل Enable0800.iso را دانلود و روی DVD دولایه رایت کنید [اگر چه این فایل Enable0800.iso ، 253 مگابایت بیشتر حجم ندارد ولی به هر حال باید آن را روی DVD دولایه رایت کنید]
اگر به هر دلیل نمیتوانید فایل Enable0800.iso را دانلود کنید [حجم بالا و ...] می توانید فایل Xtreme42.rar را دانلود کنید که حاوی فایل Enable0800.iso نیز هست و 13 مگابایت حجم دارد
حال باید قبل از وارد کردن کد در مراحل قبل [چه بک آپ گرفتن و چه فلش کردن] دیسک Enable0800 را وارد Xbox360 کنید و حدود 20 ثانیه صبر کنید تا دیسک کار خود یعنی از کار انداختن فرم گارد را انجام دهد [به دقت به صدای لنز بعد از وارد کردن دیسک گوش دهید، هر موقع صدای لنز قطع شد، کار دیسک تمام شده است] حالا بقیه عملیات را پیگیری کنید
توجه: حتما باید از فرم ور کنونی خود آپ گرید بگرید و سپس اقدام به فلش کردن فرم ور جدید کنید
مرحله ی ششم:
برای بستن دستگاه کافیست مرحله ی باز کردن دستگاه را به عکس طی کنید

1987msb
13-05-2009, 17:35
سازگاری SATA :
قبل از باز کردن کنسول شما احتیاج دارید که نوع چیپست مادربرد کامپیوترتون رو که توانایی فلش کردن درایو رو داشته باشه بشناسید. کل درایوهایXBOX360، از پورت SATA برای تبادل اطلاعات با MainBoard خود کنسول استفاده میکنند، که شما بالطبع برای انجام مراحل حتما به این پورت بر روی PC خودتون احتیاج دارید .در شکل زیر نمونه ای از این درگاه رو میبینید .

درایو BenQ، قابلیت فلش شدن (کپی خور) با اکثر چیپستهای SATA را داراست .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این درایو، چیپستهای Silicon Image, Promise, and NForce2 را پشتیبانی نمیکند .

در کل میتوان گفت که چیپستهای Intel ICH5/6/7/8 chipsets, NForce 3/4, SiS, Uli, Jmicron, و همچنین اکثر VIA رو ساپورت کرده و براحتی میشناسد .تنها راه پی بردن به این مطلب که آیا چیپست من با درایو سازگار هست یا خیر، با اتصال درایو به کامپیوتر امکانپذیر است .اگر نوع کارت SATA شما متعارف نباشد قاعدتا نباید توسط درایو شناخته بشه و طبیعتا امکان Flashing با این کامپیوتر امکان ندارد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگر چیپست شما توسط درایو تحت ساپورت نیست، تنها از این راه میشه اطمینان حاصل کرد. به هیچ وجه نگران صدمه دیدن درایو یا Break شدن آن نباشید، چون در صورت عدم پشتیبانی از یکدیگر هنگام بوت برای انجام مراحل کار، فقط درایو به PC شناخته نشده و هیچ خطری برای آن ایجاد نمیشود .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کسانیکه از روش بالا متوجه عدم سازگاری چیپست کامپیوترشون با درایو شدند، میتوانند از کارتهای VIA که در بازار یافت میشود، خریداری کرده و در پورت PCI سیستمشون استفاده کنند(VIA VT6421 PCI card) .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نکته مهمی که نباید فراموش شود اینست که حتما قبل از انجام مراحل کار، درایور مربوط به چیپست کامپیوتر و SATA بر روی سیستم نصب باشد. این درایورها اغلب درون CD مین برد کامپیوتر وجود دارد. ضمنا آخرین ورژن درایورهای مربوط به کارتهای VIA SATA از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قابل دریافت میباشد .

شناخت درایو BenQ :
شما میتونید از مدل درایوتون با توجه به تصویر زیر اطمینان حاصل کنید(قبل از باز کردن کنسول). تا اینجا فعلا شما از صحت چیپست کامپیوتر خودتون با درایو کنسول اطمینان حاصل کردید. مراحل کار از اینجا به بعد آغاز خواهد شد .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این مقاله نحوه کپی خور کردن با USB Flash Memory، را آموزش خواهد داد، در حالیکه روشهای دیگری مثل NTFS4DOC و یا Floppyنیز موجود میباشد که به منظور راحتی آموزش با روش Flash Memory یا کول دیسک پرداخته میشود(روش فلاپی خیلی شبیه این روش هست که سعی میشود در آخر به اونها اشاره کرد) .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شروع مراحل زیر فقط در PC صورت گرفته و هیچگونه نیازی به کنسول و یا اتصال درایو اون به کامپیوتر نیست .
برای شروع، شما نیاز دارید تا آخرین Firmware مربوط به درایو BenQ رو از طریق اینترنت دانلود کنید .برای این منظور شما احتیاج به نرم افزار automated Xbins downloader ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دارید. بعد از دریافت آن شما باید بر روی هار خود مثلا Desktop کامپیوتر Extract نمایید .بعد از اینکار بداخل فولدر Xbins که در Desktop شما وجود دارد، رفته و بر روی فایل xbins.exe کلیک میکنید(لازم بذکر است که حتما قبل از اینکار باید به اینترنت متصل باشید). بعد از اجرای فایل xbins.exe مشاهده میکنید که یک پنجره MS-DOC نمایش داده میشود، شما کار خاصی انجام نمیدید و منتظر میمانید تا خود نرم افزار به FTP سرور مربوطه Connect شود. بعد از برقراری اتصال، حال شما محیط نرم افزار FileZilla رو میبینید .

این نرم افزار دارای دو پنجره در داخل خودش هست که سمت چپ کامپیوتر شما و سمت راست Xbins FTP server قابل مشاهده هست .شما فقط کافیست که در پنجره سمت راست با کلیک بر روی فولدر XBOX360 و طی مراحل به این آدرس برسید
/XBOX 360/firmware/hacked firmware/Benq VAD6038/
حالا شما براحتی به Firmware به روز درایو BenQ دسترسی دارید و با یک Drag ساده اونرو به پنجره سمت چپ بکشید و منتظر بمونید تا دانلود تا انتها طی بشه .بعد از اتمام دانلود، این فایل در PC شما و در خود نرم افزار (در پوشه Downloads) ذخیره میشود .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به هیچ عنوان این فایل(فریمور iExtreme 1.4)،را از فرومها یا Upload Center ها دانلود نکنید، چون احتمال خراب(ناقص)بودن،به روز نبودن و یا ویروسی بودن فایل وجود دارد، که این امر ممکنه درایو شما را با مشکلات اساسی مواجه کند .

در مرحله بعد شما احتیاج به نرم افزار iPrep ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دارید تا با کمک آن بتوانید Firmware موجود در داخل درایو رو بخونید یا اونو با iXtreme جایگزین کنید(عملکرد این نرم افزار چیزی تقریبا شبیه Loader ----- ماهواره هست اما با قابلیتهای بیشتر، ولی روش کلی کار تقریبا یکسان هست).
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iPrep برای Run شدن بر روی سیستم شما نیازمند Microsoft .NET Framework v2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میباشد .لذا از نصب بودن آن بر روی سیتم خود اطمینان حاصل کنید .
بعد از نصب iPrep، شما برای کارکرد بهتر و البته مطمئن تر نرم افزار نیاز دارید تا حتما فایل Firmtool 1.2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را بعد از دریافت در آدرس زیر کپی کنید که در اینجا بعنوان مثال محل نصب iPrep درون درایو C میباشد(هنگام کپی کردن سیتم از شما سئوالی مبنی بر موافقت این فایل با فایل قبلی میپرسد که شما با کلیک بر روی گزینه YES اینکار رو Accept میکنید).
C:\Program Files\X-Projects\iPrep 101\Resources\Tools
حالا به Desktop برگشته و نرم افزار iPrep رو اجرا میکنید .قبل از هر کاری از منوی Tools بالای نرم افزار گزینه Check for updates رو انتخاب میکنید که زمان این آپدیت چیزی بین 20 تا 30 ثانیه به طول می انجامد(قبل از اینکار از صحت ارتباط خودتون با اینترنت آگاه باشید).
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بدون انجام این آپدیت، iPrep قادر به شناسایی و فراخوانی iXtreme نمیباشد .

در کادر بالایی نرم افزار 2 فیلد وجود دارد که اولی برای فراخوانی Firmware برای درایو Samsung و دیگری یرای BenQ میباشد که شما با فیلد دومی کار دارید .بر روی گزینه Load Firmware کلیک کنید، حال سیستم از شما آدرس Firmware مربوط به فایل iXtreme رو میپرسد که شما با رفتن به درون فولدر Xbins موجود در Desktop و بعد از اون داخل فولدر Downloads فایل iXtreme رو Open میکنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هیچ احتیاجی به Extract فایل rar. نیست و باید بصورت rar. در نرم افزار قرار گیرد .

حالا پنجره محاوره ای کوچکی به شما نمایش داده میشود که بر روی گزینه No کلیک میکنید .در پنجره بعدی iPrep برای ادامه کار از شما مقدار Speed را سئوال میکنه که اگه با 8X موافق بودید Yes میکنید تا این سرعت براتون ست بشه .اما اگه سرعت دیگری رو مدنظر داشتید(2x 5x 8x 12x)، با انتخاب گزینه No میتونید آنرا برگزینید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بطور قطع نمیتوان گفت که کدام سرعت مناسبتر است، اما در سرعتهای پایین درایو با صدای کمتری کار میکند ولی بازیها با Load طولانی تر مواجه میشن که البته منجر به اصطهلاک لیزر نیز خواهد شد .بنظر من سرعت 12X مناسبترین سرعت هست، چون سرعت نرمال خود درایو نیز همین مقدار و امکان بن شدن با فرضیه عدم مچ بودن سرعت با سرعت نرمال درایو نیز از بین خواهد رفت .

توضیح نقاط مشخص شده در تصویر فوق :
1-شما باید نوع چیپست خودتون رو از درون این منوی بازشدنی انتخاب کنید، همچنین
با کلیک بر روی گزینه Switch to IDE/SCSI Based Controllers به نرم افزار این اجازه رو
میدید که چیپست مناسب رو خودش انتخاب نماید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حتما به عبارت نوشته شده بالای فیلد انتخاب چیپست دقت کنید، این عبارت باید حتما بعد از انتخاب چیپست شما با رنگ سبز و با این مضمون حک شده باشد

MTKFlash and DocFlash compatible
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در صورت نمایش برنگ نارنجی ویا قرمز با مضامین زیر، از ادامه عملیات خودداری کنید

DocFlash compatible only
This Device is not supported
2-در این کادر شما باید از منوی لیستی Destination، کول دیسک رو انتخاب نمایید .
بعد از انتخاب آن، حتما کادر کوچک Format/Make device bootable رو تیک بزنید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این امر مستلزم اینست که از قبل Flash Memory شما به پورت USB کامپیوترتون متصل بوده و بعنوان یک Removable Drive، توسط سیستم شناخته شده باشد .
3-اکنون با کلیک بر گزینه Prepare Destination، پنجره کوچکی جهت نمایش Progress عملیات نشان داده خواهد شد، که اگر تمام مراحل با موفقیت انجام یافته باشد پنجره محاوره ای با مضمون Prepration Complete ظاهر خواهد شد که با کلیک بر روی گزینه OK عملیات به پایان خواهد رسید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تمام اطلاعات قبلی موجود در Flash Memory شما حذف خواهد شد .

نحوه اتصال PC و XBOX360 :
PC و 360 را خاموش کنید و از وصل بودن کابل Power و Video کنسول اطمینان حاصل کنید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لازم نیست که سر کابل Video به TV متصل باشد .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای برقراری Safety بالا، حتما کنسول و PC خودتون رو ارت کنید .چون عدم انجام اینکار ممکنه باعث بروز آسیبهای جبران ناپذیری به درایو کنسول یا چیپست MainBoard کارت SATA کامپیوتر شما شود(البته بدون انجام ارتینگ هم عملیات تغییر Firmware امکانپذیر میباشد).

سپس تمام کابلهای مربوط به DVD Drive، HDD وغیره درون کامپیوتر جدا شود تا باعث صدمه به مراحل کار نگردد .البته شما میتونید از BIOS کامپیوترتون این Device ها رو Disable کنید، اما کندن کابلهای Data و Power آنها مناسبترین روش میباشد .

بوت نمودن PC از طریق USB :
به منوی تنظیمات BIOS کامپیوترتون وارد شوید(اغلب MotherBoard ها با فشار دادن کلید DEL، قابلیت دسترسی به این منو را دارا هستند).

سپس همونطور که در عکسهای فوق میبینید، به قسمت Advanceb BIOS میروید و 1st Boot رو کول دیسک قرار میدید و بعد از Save تنظیمات، Exit میکنید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این روش همانطور که پیشتر نیز گفته شد، بسته به نوع MainBoard میتونه متفاوت باشد. اگه چنانچه از روش بالا نتیجه نگرفتید(نام کول دیسک خودتون را پیدا نکردید)،میتونید تمام Sequence های مربوط به Boot رو Disable کنید .چون هارد شما از قبل اتصال آن جدا شده، خواهید دید که سیستم شما بصورت Default با کول دیسک بالا(Boot)، آمده و نیاز به هیچ تنظیماتی برای بوتینگ سیتم ندارید(من این مشکل رو داشتم که از این روش استفاده کردم).
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در صورتیکه از Floppy استفاده کرده اید،1st Boot خود را Floppy ست کنید .

فلش کردن درایو BenQ(قسمت اول Backup از فریمور اصلی) :
در این مرحله، کابل SATA رو به کنسول و سر دیگر آنرا به PC متصل کنید .سپس کامپیوتر رو روشن کرده و با Flash Memory بوت میکنید(در بالا گفته شد)، در ضمن حتما کنسول باید خاموش باشد .

در Screen مانیتورتون میتونید توضیحات نرم افزار iPrep رو ببینید که با زدن (Y) این صفحه رو Accept میکنید .

در این مرحله دو نوع درایو به نامهای Samsung و BenQ رو مشاهده میکنید که هر کدام دارای دو Item هستند(اولی جهت Readig و دومی برای Flashing کاربر دارند)، شما با بالایی یعنی BenQ کار دارید .حال شما باید از Firmware اصلی درایوتون Backup تهیه کنید برای اینکار همونطور که در تصویر میبینید عینا این عبارت به اضافه شماره سریال کنسول خودتون رو وارد میکنید(به فاصله و بزرگ-کوچکی کارکترها توجه کنید). مثال :

dBen 1234567 12345 press enter

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سریال شما پشت کیس کنسول وجود دارد، که باید بجای اعداد بالا جایگزین شود .
درصفحه بعدی یکسری راهنمایی توسط نرم افزار برای شما نشان داده میشود که با زدن کلید (Y) عملیات را ادامه میدید، در حالیکه کنسول شما همچنان خاموش میباشد .

*کنسول رو روشن کرده و 2 ثانیه یا بیشتر صبر میکنید تا نمایش وضعیت در حالتی بین
0x51 و 0xD1 قرار بگیرد .
*کنسول رو خاموش کرده و 2 ثانیه یا بیشتر صبر میکنید تا خط وضعیت در حالت 0xD1
ثابت بماند .
مجددا کنسول رو روشن میکنید .حالا شما قادر به خواندن(Backup) از Firmware اصلی درایوتون هستید و پیغام 0x73 رو نیز میبینید .Reading بصورت خودکار شروع خواهد شد .
دقت کنید تا تمام 4 بانک اطلاعاتی در انتهایشان با پیغام OK مواجه شده باشند .در خط پایین نیز باید پیغام Reading finished! بوسیله Datasum نمایش داده شده باشد .

بعد از این مرحله Firmtool، بصورت خودکار Run شده و آماده انجام Hacking خواهد شد .
اگر مانند تصویر زیر با پیغام SUCCESS با رنگ سبز مواجه شدید، کنسول رو خاموش کرده و وارد عملیات Flashing شوید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در صورت مشاهده هر گونه Message با رنگ قرمز، به هیچ عنوان عملیات مربوط به Flashing رو آغاز نکنید(این Errorها دلایل متفاوتی دارن که از پرداختن به آنها خودداری میشود).

قسمت دوم هک کردن Firmware اصلی :
بعد از اتمام مرحله Reading، حالا وارد بخش هک کردن Firmware میشوید .شما در این بخش احتیاجی به Restart کامپیوتر برای انجام مراحل Flashing ندارید اما باید کنسول خودتون رو حتما خاموش کنید .اینبار باید شماره سریال کنسول رو به این صورت تایپ نمایید .

fBen 1234567 12345 press enter

در حالیکه همچنان کنسول خاموش میباشد، در صفحه بعدی با زدن (Y)، عملیات رو Accept نموده و پی میگیرید .
*کنسول رو روشن کرده و 2 ثانیه یا بیشتر صبر میکنید تا نمایش وضعیت در حالتی بین
0x51 و 0xD1 قرار بگیرد .
*کنسول رو خاموش کرده و 2 ثانیه یا بیشتر صبر میکنید تا خط وضعیت در حالت 0xD1
ثابت بماند .
حال با روشن کردن دوباره کنسول، و مشاهده پیام 0x73 میتوانید درایو خودتون رو هک کنید .عملیات Erasing بصورت خودکار شروع خواهد شد .

بعد از این مرحله شما با این کادر که در بالای صفحه مبنی بر خاموش کردن کنسول مواجه میشوید که در تصویر زیر مشخص شده .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تذکر مهم: شما قبل از اینکه برای ادامه عملیات کلیدی رو فشار بدید، باید حتما بر خلاف پیغام نرم افزار کنسولتون رو روشن کنید !(در صورتیکه با کنسول خاموش عملیات رو پی بگیرید، بعلت وجود Bug در این ورژن از iPrep، عملیات Freeze شده و iPrep قادر به نوشتن iXtreme بر روی درایو شما نمیباشد).
پس در حالیکه کنسول روشن هست، با زدن یکی از کلیدهای کیبرد نوشتن iXtreme 1.4، بر روی Firmware اصلی رو دنبال میکنید که در صورت موفقیت با 4 بانک اطلاعاتی با پیغام OK مواجه خواهید شد .همچنین عبارت Writing finished! بوسیله Datasum رو میبینید که صحت اعمال شما رو خواهد رساند .

===============
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیه عملیات بالا همانطور که ذکر شد از طریق floppy و روش NTFS4DOC CD نیز امکانپذیر میباشد. اما بنا بر تاکید نویسنده سعی کنید تا حد امکان از Floppy استفاده نکنید. چون دیده شده که یکسری از افراد هنگام انجام عملیات، بدلیل قدیمی بودن تکنولوژی ساخت، با مشکل مواجه شدند(در صورت استفاده، ترجیحا یک Floppy نو بکار گرفته شود).
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینکار بوسیله دستگاههایی که قابلیت Data Storage رو دادند، نیز امکانپذیر میباشد(من خودم از MP3 Player استفاده کردم).
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لازم به یادآوری است که Firmware اصلی درایو شما درون Flash Memory شما ذخیره شده است(حتما یک کپی از آن تهیه نموده و در جای مطمئن نگهداری نمایید).
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیه ورژنهای مربوط به فایلها و نرم افزارهای یاد شده در آموزش بالا، تا زمان نوشتن مطلب به روز بوده، ولی شما سعی کنید تا حتما آخرین نسخه آنها رو برای کارتون دانلود کنید(قبلا چگونگی اینکار توضیح داده شده است).
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در انجام مراحل کار به هیچ وجه عجله نکنید و کلیه مراحل رو با آرامش و دقت انجام دهید، که در این صورت قاعدتا نباید با مشکلی مواجه شوید .

1987msb
13-05-2009, 17:36
راهنمای کپی خور کردن درایو های Hitachi/LG

هشدار : مسئولیت استفاده نادرست از این مطلب آموزشی و عواقب احتمالی آن به عهده استفاده کننده بوده و نویسنده هیچ مسئولیتی را در این زمینه نمی پذیرد ! پس در استفاده از این مطلب نهایت دقت را داشته باشید.

هم اکنون درایوهای Hitachi/LG (به اختصار Hitachi) در اکثر کنسولهای XBOX360 یافت می شوند و تا بحال نسخه های بسیار متعددی از این درایو در کنسول مایکروسافت مورد استفاده قرار گرفته است.
برای اینکه بتوانید دیسکهای کپی بازی های خود را در کنسول خود مورد استفاده قرار دهید، باید با ایجاد تغییرات در Firmware و یا به اصطلاح فارسی آن "میان افزار"، کنسول را وادار به اجرای دیسک های کپی کنید.
در جدیدترین مدل این درایو با کد 0078 FK که به تازگی در کنسول ها مورد استفاده قرار گرفته است، با ایجاد تغییرات در ساختار درایو و استفاده از تراشه ای جدید برای نگهداری میان افزار، کار خواندن و نوشتن میان افزار کمی مشکل شده است.
البته در حال حاضر (زمان نوشته شدن این مطلب) این درایوهای جدید در بازار ایران وارد نشده اند، اما مطمئناً به زودی این درایوها هم وارد بازار خواهند شد.
هم اکنون آخرین نسخه از میان افزار هک شده برای درایوهای هیتاچی، نسخه 2.3R2 می باشد.
قبل از هر چیز لازم است فایلهای زیر را از اینترنت دانلود کنید:
Slax 2.0 CD (Size : 57 MB) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Maximus Garyopa XTRM-HITACHI v2.3 Stealth Rev2 (Size : 5 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد از دانلود فایلهای بالا، یک CD از Image نرم افزار Slax 2.1 (یک نسخه از لینوکس که برای استفاده در هک کردن میان افزار درایوهای هیتاچی، بهینه شده است) رایت کنید. این CD قابلیت راه اندازی سیستم را دارد و بصورت خودکار، در صورتیکه درایو هیتاچی به کامپیوتر متصل شده باشد، آنرا در Mode b قرار می دهد که این امر برای هک کردن درایو ضروری است. در حالت استاندارد، درایو هیتاچی در داخل محیط ویندوز شناسایی نمی شود، به همین دلیل درایو باید در Mode b (حالتی که سازندگان درایو آنرا برای Debug قرار داده بودند) قرار گیرد تا در محیط ویندوز شناسایی شده و یک نام برای آن در نظر گرفته شود.
حال، کنسول خود را باز کنید.
کابل SATA را از پشت درایو جدا کنید و یک کابل SATA از کامپیوتر خود به درایو متصل کنید.
کابل برق درایو را به همان صورت باقی بگذارید. برای امنیت بیشتر و جلوگیری از صدمات احتمالی یک سیم برداشته و بدنه کنسول را به بدنه کیس کامپیوتر متصل کنید. می توانید از سیم های سر سوسماری برای راحتی بیشتر استفاده کنید.
در ضمن حتماً کابل مربوط به تصویر را نیز به پشت کنسول متصل کنید، در صورتیکه این کابل متصل نباشد، کنسول بعد از روشن شدن، با نشان دادن چراغهای قرمز بعد از حدود 5 دقیقه خاموش می شود و اگر در میان انجام کار این اتفاق بیافتد، احتمال صدمه دیدن درایو بسیار زیاد خواهد بود !
حال، کنسول را روشن کنید. کنسول نباید چراغ قرمز نشان دهد و باید مانند حالت عادی چراغ سبز باشد، اگر اینطور نیست، کابل تصویر را چک کنید و از متصل بودن آن بصورت کامل اطمینان حاصل کنید.
در مرحله بعد کامپیوتر را روشن کنید. دقت داشته باشید که باید از پورتی استفاده کنید که SATA استاندارد باشد (Raid نباشد). در ابتدای بوت شدن سیستم باید درایو توسط BIOS کامپیوتر شناسایی شود.
دیسک Slax را در درایو کامپیوتر قرار دهید و سیستمی را طوری تنظیم کنید که از درایو CD بوت شود. در هنگام بوت شدن Slax اگر دقت کنید جمله ای مبنی براینکه درایو هیتاچی در Mode b قرار گرفت، خواهید دید. پس از مشاهده جمله مذکور، سیستم را با استفاده از دکمه Reset کیس کامپیوتر، مجدداً راه اندازی کنید (کنسول را در همان حالت روشن باقی بگذارید، چون اگر کنسول خاموش شود، درایو دوباره به حالت استاندارد و خارج از Mode b بر می گردد!).
دیسک Slax را از سیستم خارج کنید و اجازه دهید تا کامپیوتر وارد محیط ویندوز شود. اگر درایو را درست در Mode b قرار داده باشید، باید در ابتدای وارد شدن به ویندوز، درایو هیتاچی شناسایی شده و یک نام برای این درایو در نظر گرفته شود (مثلاً G). اگر کارها همه بدرستی پیش رفته بود و درایو در ویندوز شناسایی شد، می توانید مراحل بعدی را دنبال کنید، اگر نه، دوباره با دیسک Slax کار را شروع کنید.
حال، بسته هک میان افزاری را که از اینترنت دانلود کردید، باز کنید. داخل بسته، باید حدود 18 فایل وجود داشته باشند. برای راحتی کار یک پوشه در ریشه یکی از درایوهای کامپیوتر خود ایجاد کنید (بطور مثال پوشه firmhack در ریشه درایو C) و تمامی فایلها را به داخل پوشه مورد نظر منتقل کنید.
اکنون از منوی Start ویندوز گزینه Run را انتخاب کنید و دستور CMD را تایپ کنید و Enter بزنید تا یک پنجره Command Prompt باز شود. حال به درایو مورد نظر رفته و وارد پوشه ساخته شده بروید (بطور مثال C:\firmhack).
حالا با استفاده از دستور FLASH16S و نام درایو هیتاچی در ویندوز و همچنین یک عدد چهاررقمی دلخواه (این عدد برای ایجاد یک پوشه که فایلهای پشتیبان میان افزار اصلی درایو در آن قرار می گیرند استفاده می شود) کار هک درایو را انجام دهید. مثال :
FLASH16S G 1234
با زدن کلید Enter، نرم افزار بصورت خودکار نسخه درایو شما را شناسایی کرده و همچنین از میان افزار اصلی درایو یک نسخه Backup تهیه می کند و بعد درایو را با میان افزار هک شده، تغییر می دهد و در پایان جمله DONE: You can now shut-down your system را نمایش می دهد. با مشاهده این جمله شما می توانید کامپیوتر را خاموش کنید و سپس کنسول را نیز خاموش کنید و کابل SATA خود را جدا کنید و کابل SATA مربوط به کنسول را به درایو وصل کنید. قبل از بستن کامل کنسول بهتر است آنرا یک بار امتحان کنید تا از درست انجام شدن کار اطمینان حاصل کنید. اگر همه چیز درست پیش رفته باشد، کنسول باید دیسک های کپی و همچنین دیسک های اصلی را بخواند.
اگر کار با موفقیت انجام شده بود، به ویندوز برگردید و از داخل پوشه firmhack، پوشه ایجاد شده از فایلهای Backup را (بطور مثال X23-1234) به محل امنی منتقل کنید و در صورت امکان از این پوشه یک نسخه پشتیبان مطمئن بر روی یک CD تهیه کنید تا به هیچ وجه این فایل ها آسیب نبینند !
دلیل اهمیت این فایل ها هم اینست که برای برگرداندن درایو به حالت اصلی به این فایل ها احتیاج خواهد بود. (اگر چه در این نسخه جدید بسته هک میان افزار، بدون نیاز به فایل های Backup درایو به حالت قبل از هک برگردانده می شود، اما برای اطمینان بیشتر این فایل ها را در جای امنی نگهداری کنید.)
حال، روش برگرداندن درایو به حالت اصلی قبل از هک را توضیح می دهیم.
برای انجام این کار باز هم مانند بار قبل، تمامی موارد را برای اتصال درایو به کامپیوتر رعایت کنید و با استفاده از دیسک Slax درایو را در Mode b قرار دهید و وارد ویندوز شوید. این بار در Command Prompt بجای استفاده از دستور FLASH16S باید از دستور RESTORE بصورت زیر استفاده کنید :
RESTORE G
که در اینجا G بطور مثال نام درایو هیتاچی ما در ویندوز است.
در پایان کار جمله DONE: You can now shut-down your system مشاهده می شود که نشان دهنده موفقیت آمیز بودن کار است.

در پایان مطلب باز هم یادآور می شویم که در انجام تمامی مراحل دقت لازم را داشته باشید تا کار بدرستی انجام شود. اگر فکر می کنید که نمی توانید این کار را انجام دهید یا به مهارت خود شک دارید، این کار را به افراد دیگری واگذار کنی

resident_evil
13-05-2009, 20:00
دوست عزیز خیلی ممنون از این همه زحمتی که کشیدید و این هارو کپی کردید ...
یه زحمت میکشیدین منبع رو هم ذکر میکردین !

amin dat
13-05-2009, 23:09
چطوری میتونم از Save ها پشتیبان تهیه کنم یا روی pc انتقال بدم ؟

resident_evil
13-05-2009, 23:13
چطوری میتونم از Save ها پشتیبان تهیه کنم یا روی pc انتقال بدم ؟

شما از یه راه میتونین از Saveهاتون کپی بگیرید !
میرین توی System Setting بعد توی Memory بعد هاردتون رو انتخاب میکنین و بعد قسمت GameS بعد روی
هر Save که خواستین Y رو میزنین و بعد کپی میگیرین ازش !

tekken god
14-05-2009, 00:46
سلام .
دوستان من در زمینه xbox کاملاً مبتدی هستمو به احتمال قوی بعد امتحانات خرداد یکی می گیرم .
از اونجایی که سرم موقع psp خریدن کلاه رفت این بار اومدم اطّلاعات کاملی بگیرم .
سؤال اوّلم اینه که این 3 چراغ قرمز چیه ؟
2- برای اجرای بازی حتماً باید بازی رو نصب کنیم ؟
3- اگه باز ی از روی dvd اجرا بشه سرعتش پایین نمیاد ؟
4- آیا هارد رو می شه تعویض کرد ؟ یا مثل pc افزایش داد ؟
5- من شنیدم که اگه با بازی کپی بری تو اینترنت ایکس باکست سوت می شه . درسته ؟
6- تو تالار ::همه چز درباره کنسول ها:: خوندم که روشی برای تبدیل سی دی کپی به اصل هست ( البتّه شبیه ارجینال بشه ) . برای این کار حتماً dvd باید کپی بشه ؟ نمشه نشه ؟! و جایی برای فروش این دی وی دی ارجینال های کپی (!) هست ؟
انشا... بازم میام چون انقدر اطّلاعات می خوام که ...
ممنون
خدانگهدار

resident_evil
14-05-2009, 01:00
سلام .
دوستان من در زمینه xbox کاملاً مبتدی هستمو به احتمال قوی بعد امتحانات خرداد یکی می گیرم .
از اونجایی که سرم موقع psp خریدن کلاه رفت این بار اومدم اطّلاعات کاملی بگیرم .
سؤال اوّلم اینه که این 3 چراغ قرمز چیه ؟
2- برای اجرای بازی حتماً باید بازی رو نصب کنیم ؟
3- اگه باز ی از روی dvd اجرا بشه سرعتش پایین نمیاد ؟
4- آیا هارد رو می شه تعویض کرد ؟ یا مثل pc افزایش داد ؟
5- من شنیدم که اگه با بازی کپی بری تو اینترنت ایکس باکست سوت می شه . درسته ؟
6- تو تالار ::همه چز درباره کنسول ها:: خوندم که روشی برای تبدیل سی دی کپی به اصل هست ( البتّه شبیه ارجینال بشه ) . برای این کار حتماً dvd باید کپی بشه ؟ نمشه نشه ؟! و جایی برای فروش این دی وی دی ارجینال های کپی (!) هست ؟
انشا... بازم میام چون انقدر اطّلاعات می خوام که ...
ممنون
خدانگهدار

1. چیز خیلی بدی هستش که اگه بد شانس باشی و به عبارت بهتر از کنسولت درست استفاده نکنی میاد سراغت !
2. نه نصب بازی فقط به کمتر شدن صدای کنسول و بیکار شدن درایو کمک میکنه !
3. نه ولی اگه روی هارد نصب شه سرعت load بازی ها بیشتر میشه و بعضی بازی ها که باگ دارن باگ هاشون برطرف میشه !
4. شما یه permium 60GB بگیری برات کافیه ! ولی میشه عوض کرد هاردو ولی گرونه !
5. نه اگه بازیه شما Full Stealth patch باشه مشکلی براتون پیش نمیاد !
6. این سوالت یکم مبهمه ! فکر کنم منظورت همون Stealth Patch هستش !

موفق و پیروز باشی ...

tekken god
14-05-2009, 01:06
تشکّر فراوان . فقط درباره این :

6. این سوالت یکم مبهمه ! فکر کنم منظورت همون Stealth Patch هستش ! دقیقاً منظورم همینه . فقط اسمشو یادم رفته بود .
یه سؤال دیگه هم همین الآن برام پیش اومد :
ایکس باکس چی می خونه و فرمتاش چیه ؟ ( مثلاً پی اس پی فیلم و عکس و بازی و موزیک می خونه و مثلاً فرمت فیلمش باید mp4 باشه .)

resident_evil
14-05-2009, 01:08
تشکّر فراوان . فقط درباره این :

دقیقاً منظورم همینه . فقط اسمشو یادم رفته بود .
یه سؤال دیگه هم همین الآن برام پیش اومد :
ایکس باکس چی می خونه و فرمتاش چیه ؟ ( مثلاً پی اس پی فیلم و عکس و بازی و موزیک می خونه و مثلاً فرمت فیلمش باید mp4 باشه .

اینم تقریبا همه چی میخونه البته برای اینکه همه چی بخونه باید وصل شی به Live و یه Update حدود 3 مگ انجام بدی !

1987msb
14-05-2009, 08:10
سلام
كسي آپديته سه مگي رو نداره؟
هيچ را ديگري وجود نداره كه به دونه وصل شدن به live اين رو گرفت و روي كنسول ريخت.

pedram_sad
14-05-2009, 09:21
سلام
كسي آپديته سه مگي رو نداره؟
هيچ را ديگري وجود نداره كه به دونه وصل شدن به live اين رو گرفت و روي كنسول ريخت.
اگه منظورت update مربوط به پخش divx و avi هست
که حدودا 5 مگ حجمش هست
و نه
هیچ راهی جز وصل شدن به live و گرفتن اون از live نداره

toraj
14-05-2009, 09:41
منبع بازي سنتر هست كه ايشون منبع رو ننوشتن.

anf-b
14-05-2009, 09:55
برادر شما بالاخره کنسولت رو تحویل گرفتی !؟
یا هنوز درگیرید !!
متاسفانه کنسولی که قرار بود 2 هفته ای به دست من بدبخت برسه بعد از یک ماه مشکلی جدی براش پیش اومده!
مثل اینکه چند روز پیش با کانتینر 52 تا کنسول به دست فروشنده محترم رسیده ولی هر 52 تا کنسول مدل core هستند! مدلی که دی گه کاملا منسوق شده!
هنوز که هنوزه خبری درست حسابی از فروشنده به دست من نرسیده و نمیدونم چی میشه کرد!
نمیدونم اونا سر فروشنده کلاه گذاشتند یا اینکه اشتباه فرستادند!
در هر حال من دستم از این قضیه کوتاهه و فقط شبها خواب xbox360 رو میبینم و روزها هم میام حرفهاتون رو میخونم و کلی غصه میخورم!
امیدوارم بعد از خوندن این مطالب نیاین بهم بگید دیدی گفتم از فلانی نگیر! امیدوارم شما هم بنده و بقیه دوستانی که خرید کردند رو درک کنید! خیلی واسم سخته!
خدا بهم صبر بده

pedram_sad
14-05-2009, 10:01
متاسفانه کنسولی که قرار بود 2 هفته ای به دست من بدبخت برسه بعد از یک ماه مشکلی جدی براش پیش اومده!
مثل اینکه چند روز پیش با کانتینر 52 تا کنسول به دست فروشنده محترم رسیده ولی هر 52 تا کنسول مدل core هستند! مدلی که دی گه کاملا منسوق شده!
هنوز که هنوزه خبری درست حسابی از فروشنده به دست من نرسیده و نمیدونم چی میشه کرد!
در هر حال من دستم از این قضیه کوتاهه و فقط شبها خواب xbox360 رو میبینم و روزها هم میام حرفهاتون رو میخونم و کلی غصه میخورم!
امیدوارم بعد از خوندن این مطالب نیاین بهم بگید دیدی گفتم از فلانی نگیر! امیدوارم شما هم بنده و بقیه دوستانی که خرید کردند رو درک کنید! خیلی واسم سخته!
خدا بهم صبر بده
دوست عزیز این شرایط شما رو من یکی درک میکنم
من هم تابستان 87 مرداد ماه بود که از اون یکی فروشنده خریدم
که خوشبختانه در عرض 1 هفته دستگاه بدون مشکل بدستم رسید

ولی همون 1 هفته که روال طبیعیش بود
حال درستی نداشتم چه برسه این مشلی که الان برای شما ها پیش امده
میدونم کدوم فروشنده رو میگی چون همون موقع هم ایشون کار میکردن
و خیلی ها ازشون کنسول خریدن و فوق العاده کار درست بودن
نمیدونم این سری چی شده که این طوری شده
انشا الله درست میشه و کنسول شما هم بدستتون میرسه

salehvasaleh
14-05-2009, 16:39
سلام دوستان يه سوال:مثلن اگه مانيتوري ورودي dviداشته باشه ميشه كابل hdmiرو به اين ورودي وصل كرد و كيفيت خوبي از مانيتور گرفت؟ در اين صورت ديگه نيازي به كابل vgaنيست؟(كنسول مورد نظر xbox360است!)

omid2800
14-05-2009, 19:43
کسی جواب مارو نمیده دیگه کسی مارو دوست نداره ها بابا چند روز پیش یک سوال پرسیم چرا در داشبورد قسمت دیدن عکس زوم وجود نداره کسی راه حلی نداره به ما بگه

toraj
14-05-2009, 21:22
سلام دوستان يه سوال:مثلن اگه مانيتوري ورودي dviداشته باشه ميشه كابل hdmiرو به اين ورودي وصل كرد و كيفيت خوبي از مانيتور گرفت؟ در اين صورت ديگه نيازي به كابل vgaنيست؟(كنسول مورد نظر xbox360است!)

خیر شما میتونی با یه کابل hdmi to dvi کیفیت بهتری نسبت به کابل vga بگیری.

Rohallah_tavakoli
14-05-2009, 21:53
دوستان توي نمايشگاه E3 امسال چه لوازمي براي XBOX360 معرفي ميشه؟؟؟؟

ممكنه هارد با ظرفيت بالاتر و دسته با سنسور حركتي معرفي بشه؟؟؟

يا حق:11:

SamGun
14-05-2009, 23:36
دوستان توي نمايشگاه E3 امسال چه لوازمي براي XBOX360 معرفي ميشه؟؟؟؟

ممكنه هارد با ظرفيت بالاتر و دسته با سنسور حركتي معرفي بشه؟؟؟

روح الله جان دسته با سیستم sixaxis رو معرفی میکنه چون من خودم مراحل تستشو تو اینترنت دیدم.
دسته مثل دسته ی کنسول Wii هست و فقط دکمه های اون فرق میکنه.
احتمال اینکه در نمایشگاه امسال کنسول Slime معرفی بشه زیاده .چون ماکروسافت تونسته 65 با نانومتری کردن gpu و cpu مشکلات 360 رو حل کنه فکر میکنم تو فکر این کار باشه.
ماکروسافت اگه هارد 1 ترابایتی هم بزنه هیچ فرقی نداره !!! تا وقتی یه راه ساده برای انتقال اطلاعات بین کنسول و PC رو بوجود نیاره هیچ فرقی نداره.

خدا بهم صبر بده
میدونی چیه رفیق !!؟؟ تجربه ثابت کرده که واسه هرچی بیشتر حرس بزنی از اون بیشتر فاصله میگیری !!
من میخواستم xbox بگیرم که یهو رفیقام اومدن گفتن که بریم مشهد ,ما هم جاتون خالی بلند شدیم رفتیم .گفتم xbox به درک بعد از اینکه اومدم میخرم.باورت نمیشه وقتی از مشهد اومدم فرداش رفتم دستگاهو گرفتم اونم نه arcade بلکه ELITE !!!!
حالا چرا این حرفو زدم واسه اینکه من واسه خریدن هرچی حرس زدمو هی عجله کردم دیر تر بدستش می آوردم.
شما هم مثل من بخیال شو ایشاا... زود بدستت میرسه.
---------------------------------------------------------------------------------------
دوست خوبم آقای 1987msb ممنون که زحمت کشیدید و اطلاعات کاملی رو واسه دوستان گذاشتید ولی برادر من این مطالب به این حجم به نظرت جاش اینجا بود !!!؟؟؟؟
شما میتونستی با قرار دادن لینک این مطالب در پست خودت هم کار مفیدی کرده باشی هم اینکه وقتتو هدر نمیدادی.
بازم ممنون.

Hunter lord
15-05-2009, 08:12
سلام آقا مبارك باشه ايشالا 1000تا بازي باهاش تااخر ببري!!!!!! دستگات پريميومه ديگه ؟ راستي ميتوني بگي تو جعبع كنسولت چه وسايل جانبي ديگه اي بود؟

پرمیوم 60 گیگ با برد فالکون ( اگه جاسپر می خواستم باید 2 هفته وای می سادم که حوصله نداشتم.)

با یک هدفون + کابل اتصال به TV و LCD
آدابتور و ...

270 هزار تومان

توصیه می کنم از فروشگاه نیما رو ز های شنبه و یک شنبه . دوشنبه خرید کنید فروشندش یک مرد جوونه که کارش بازی کردنه پایین ترین قیمت رو میگه و x360 رو هم نگاه می کنه و آبدیت و ... رو هم انجام میده بازی هاش هم عالی ان . و راهنمایی هم خیلی می کنه . خدا خیرش بده جنس بد به من که ننداخت.

پاساژ لباف ط پایین فروشگاه نیما

------------------------------
دیروز GOW رو بازی کردم ولی اصلا نمی تونم نشونگیری کنم آیا تنظیمی برای سرعت نداره ؟
در ضمن این بازی ninga blade زده رو دست گاد او وار ( شوخی کردم ولی خیلی باحاله)
RE5 هم حرف نداره .
در ضمن کسانی که brothers in arm را بازی کردن می دونن چرا بازی بیش از حد سخته ؟

Rohallah_tavakoli
15-05-2009, 08:51
پرمیوم 60 گیگ با برد فالکون ( اگه جاسپر می خواستم باید 2 هفته وای می سادم که حوصله نداشتم.)

با یک هدفون + کابل اتصال به TV و LCD
آدابتور و ...

270 هزار تومان

توصیه می کنم از فروشگاه نیما رو ز های شنبه و یک شنبه . دوشنبه خرید کنید فروشندش یک مرد جوونه که کارش بازی کردنه پایین ترین قیمت رو میگه و x360 رو هم نگاه می کنه و آبدیت و ... رو هم انجام میده بازی هاش هم عالی ان . و راهنمایی هم خیلی می کنه . خدا خیرش بده جنس بد به من که ننداخت.

پاساژ لباف ط پایین فروشگاه نیما

------------------------------
دیروز GOW رو بازی کردم ولی اصلا نمی تونم نشونگیری کنم آیا تنظیمی برای سرعت نداره ؟
در ضمن این بازی ninga blade زده رو دست گاد او وار ( شوخی کردم ولی خیلی باحاله)
RE5 هم حرف نداره .
در ضمن کسانی که brothers in arm را بازی کردن می دونن چرا بازی بیش از حد سخته ؟

مبارك باشه دوست عزيز......:10:

gow رو بعد از 2 ساعت بازي كردن قشنگ ياد ميگيري (من هم اولا مشكل نشونه گيري داشتم):46:

اصلا از سري bia خوشم نمياد.......

موفق باشي

Hunter lord
15-05-2009, 10:17
این RE5 اولین بازی است که حس می کنم اگه همکاری نکنم باختم .

یه راهی برای پاک کردن کامل سیو ها اگه بگید ممنون می شم من از قسمت setting پاک کردم ولی بازم سیو بازی هست .

SamGun
15-05-2009, 11:26
کسی جواب مارو نمیده دیگه کسی مارو دوست نداره ها بابا چند روز پیش یک سوال پرسیم چرا در داشبورد قسمت دیدن عکس زوم وجود نداره کسی راه حلی نداره به ما بگه

آقا امید فعلا هیچ تغییری در داشبورد نمیشه داد و تمام امکانات همونی هست که شما میتونی ازش استفاده کنی !!
به غیر از یکی دو تا آپدیت که اون هم واسه پخش فایلهای Media به کار میره.

RAGNER
15-05-2009, 12:01
سلام
من بازی dead or alive xtreme 2 رو با یک پچ دانلود کردم بعد طبق دستور خود اپلود کننده جلو رفتم بعد با clone رایت کردم که وسط رایت error میده و ناقص میمونه 2تا دی وی دی سوخته
کمک کنید
چند بار هم رایت کردم و کاملا با رایت بازی 360 اشنا هستم
مچکر

resident_evil
15-05-2009, 13:10
این RE5 اولین بازی است که حس می کنم اگه همکاری نکنم باختم .

یه راهی برای پاک کردن کامل سیو ها اگه بگید ممنون می شم من از قسمت setting پاک کردم ولی بازم سیو بازی هست .

چرا پاک کنی حالا برو تو بازی new game بزن یا با یه پروفایل جدید !
تنها راه پاک کردن Save همونه ! میخوای بازی هارو از تو لیستتم پاک کن ببین چی میشه !
در ضمن Brother In Arms آخراش خیلی سخت تر میشه !
GeOW 2 هم که سرعت Sensitivity و پایین نیاری بهتره چون بعد از یه مدت عادت میکنی !
میتونی Local هم بازی کنی با Bot ها ! مثلا 2 تا تیم 5 نفره بشین بریزین سره هم دیگه اونم خیلی حال میده !

SamGun
15-05-2009, 13:10
سلام
من بازی dead or alive xtreme 2 رو با یک پچ دانلود کردم بعد طبق دستور خود اپلود کننده جلو رفتم بعد با clone رایت کردم که وسط رایت error میده و ناقص میمونه 2تا دی وی دی سوخته
کمک کنید
چند بار هم رایت کردم و کاملا با رایت بازی 360 اشنا هستم
مچکر
امکان داره ایمیجی که شما دانلود کردی مشکل داشته باشه .
شما بهتره اول ایمج رو با برنامه ی XDVDMulleter چک کنی و ببینی که مشکلی نداره و با برنامه ی Xbox_Backup_Creator ایمیجی رو که دانلود کردی رو رایت کنی.

RAGNER
15-05-2009, 14:51
امکان داره ایمیجی که شما دانلود کردی مشکل داشته باشه .
شما بهتره اول ایمج رو با برنامه ی XDVDMulleter چک کنی و ببینی که مشکلی نداره و با برنامه ی Xbox_Backup_Creator ایمیجی رو که دانلود کردی رو رایت کنی.
پچی که همراه بازی هست دو فایل داره chr.afs wertwo.afs
ممکنه بخاطر پچ باشه ؟
من این دو فایل رو با xdvd با دو فایل هم نام replace میکنم
با xdvd چجوری بفهمم ایمیج سالم هست؟
ممنونم

SamGun
15-05-2009, 16:40
پچی که همراه بازی هست دو فایل داره chr.afs wertwo.afs
ممکنه بخاطر پچ باشه ؟
من این دو فایل رو با xdvd با دو فایل هم نام replace میکنم
با xdvd چجوری بفهمم ایمیج سالم هست؟
ممنونم

دوست عزیز شما با XDVDMulleter وقتی یک ایمیج رو load میکنید باید توجه داشته باشید که تمام تیکهای سمت راست و مخصوصا تیک
ixtrerme خورده باشه .این به این معنی هست که ایمیج شما سالمه .

mehrdadb3
15-05-2009, 19:27
دوستان دی ویدی Aone برای بازیا 360 خوبن (برای رایت کردن و بازی کردن)
اینا چطورن memorex-datalife- t-gate
درایو من لایت ان هست

halflife g
15-05-2009, 19:38
دوستان دی ویدی Aone برای بازیا 360 خوبن (برای رایت کردن و بازی کردن)
اینا چطورن memorex-datalife- t-gate
درایو من لایت ان هست

aone و tgate خوبن این دو تا رایج هستن نسبت به اون دو تای دیگه که گفتی

yusef
15-05-2009, 20:39
سلام
چند سوال کمی تا قسمتی تکراری داشتم.
ولی اگه ممکنه صریح و بی پرده پاسخ بدید.:31:
1.برای بازی آنلاین مبلغ اکانت چقدر هست؟
2.آیا امکان انتقال سیو از کول دیسک به کنسول هست؟یا برعکس؟

با تشکر

resident_evil
15-05-2009, 20:56
سلام
چند سوال کمی تا قسمتی تکراری داشتم.
ولی اگه ممکنه صریح و بی پرده پاسخ بدید.:31:
1.برای بازی آنلاین مبلغ اکانت چقدر هست؟
2.آیا امکان انتقال سیو از کول دیسک به کنسول هست؟یا برعکس؟

با تشکر

1. شما اول 1 ماه free دارین ! بعد 3 ماه 26500 و 1 سال 55000 ! البته ممکنه کمتر ازین هم پیدا کنید !

2. فکر نمیکنم !

saladii
15-05-2009, 20:59
بچه ها چجوری هارد اکسترنال آداپتور دار رو به کنسولم متصل کنم که بشناسش؟

Rohallah_tavakoli
15-05-2009, 23:11
بچه ها چجوری هارد اکسترنال آداپتور دار رو به کنسولم متصل کنم که بشناسش؟

دوست عزيز هارد پرتابل usb رو خود كنسول ميشناسه و ميتوني عكس..آهنگ..فيلم ..پخش كني.....

يا حق:40:

key berim shomal?
15-05-2009, 23:45
یکی از دوستای من هفته ی پیش از فروشگاه پیکسل تو گیشا xbox360 گرفته 650 هزارتومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
مدلی با همچین قیمتی هست؟(مثلا به مدل خاص)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

resident_evil
16-05-2009, 00:57
یکی از دوستای من هفته ی پیش از فروشگاه پیکسل تو گیشا xbox360 گرفته 650 هزارتومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
مدلی با همچین قیمتی هست؟(مثلا به مدل خاص)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اوه اوه ! چه مدلی گرفته ؟! خیلی گرونه بابا !

key berim shomal?
16-05-2009, 02:01
دوستان چند مغازه ی ردیف برای خرید 360 که کاملا
مطمئن باشه لطفا میشه پیشنهاد بدید

saladii
16-05-2009, 05:42
دوست عزيز هارد پرتابل usb رو خود كنسول ميشناسه و ميتوني عكس..آهنگ..فيلم ..پخش كني.....

من یک هارد پرتابل آداپتوردار 1ترابایتی دارم ،به کنسول که وصلش می کنم نمی شناسش :(

Rohallah_tavakoli
16-05-2009, 08:44
من یک هارد پرتابل آداپتوردار 1ترابایتی دارم ،به کنسول که وصلش می کنم نمی شناسش :(

دوست عزيز منظور من هارد پرتابل usb هست........

شما با آداپتور هاردتون رو پرتابل كرديد به احتمال زياد به همين خاطر هست كه نميشناسه!!!!....

من تا حالا اينجوري تست نكردم ببينم جواب ميده يا نه...

موفق باشي :10:

saladii
16-05-2009, 08:58
دوست عزيز منظور من هارد پرتابل usb هست........

شما با آداپتور هاردتون رو پرتابل كرديد به احتمال زياد به همين خاطر هست كه نميشناسه!!!!....

من تا حالا اينجوري تست نكردم ببينم جواب ميده يا نه...

موفق باشي :10:

هارد من هارد اکسترنال 1 ترابایت usb با مارک seagte هست،آداپتورم داره.من کاریش نکردم،مدلشه.

1987msb
16-05-2009, 09:53
با عرض سلام حضور دوستان عزيزم.
لطفا آدرس فروشگاه نیما را بنويسيد...
با تشكر:46:

1987msb
16-05-2009, 10:22
سلام
چند سال ديگر به عمر كنسول x360 مانده؟:5:

SamGun
16-05-2009, 10:36
سلام

احتمالا 3 سال دیگه .

1987msb
16-05-2009, 10:41
سلام
اين کنسول Slime چيه؟:18:

سلام دوستان عزيزم:31:
اين هم اطلاعاتي درباره يIXtreme 1.6

Features
--------

-Strict Wave 3 compliance! hybrid (modified disks) will not boot!

-Strict drive speed compliance - 12x only for game discs!

-Support for SS V2!

-Integrated 0800 for game dumping including SS v2!

-Full support for all known game exceptions! eg ddr etc!

-One shot boot mode! - allows a one off boot of gamedisc without -stealth/partition checks (will still use stealth), use activate.iso disk to activate each time!

-Support for easy drive key/version info cmd, same as liteon!

-Strict stealth/wave checking, one shot boot mode will boot wave(x)!

More Info
---------

Strict Wave 3 compliance means wave 3 games will only boot if they have correct PFI/DMI/SS and timestamp for wave 3

Strict drive speed compliance means games will only boot if drive is set for the initial speed of 12x, any modification of this make games fail to boot

SS v2 suports multiple timing samples for challenges type 5 and 7 , stroing them in the SS. This is a pre-requiste for SS v3 which has support for the so called AP2.5 check. Since this has never been used or may never be used by MS we will adopt a wait and see approach and continue to monitor for its usage.

With drive in Windows mode (Tray half open on powerup) 0800 mode is activated allowing easy dumping of game disc including SS v2. In this mode the drive is also able to output drive key, fw version and drive type by using a simple custom inquiry command.

Game exceptions are integrated in the fw for games that do not comply with the strict wave checks but are legitimate. These are Dance Dance Revolution Universe, Stoked, Ping 17 disk, afro samurai

One shot boot mode allows you to boot a Wave X or non stealth game by using the activate.iso disk as a flag. Just insert the activate disc and the next disc inserted will boot without any strict checks. This will still utilise full stealth if available. As soon as that disc is booted the flag is cleared, and you will have to re-insert the activate disk again to enable one shot boot. As always use with caution.

saladii
16-05-2009, 11:17
frimware 1.6 برای درایو های benq,samsung و lite on

از لینک زیر:

ali_ranger22
16-05-2009, 12:17
general tutorials on flashing

Flashing LiteOn drives using VIA SATA chipsets tutorial

JungleFlasher User Guide

iXtreme 1.6 bundle (for Samsung, Benq and Liteon drives):
ttp://rapidshare.com/files/233372861/iXtreme1.6.rar

iXtreme 1.6 for Samsung drives:

iXtreme 1.6 for Benq drives:

iXtreme 1.6 for Liteon drives:

JungleFlasher v0.1.59 Beta

Firmware Toolbox 4.8 (برای فلش کردن هیتاچی در ویندوز )

iPrep v008.8 (for Samsung, BenQ and Liteon drives, used to prepare boot disks according to your SATA chipset)

Boot disk files for flashing Samsung and BenQ drives

Slax Boot Disk 2.1 (For flashing Hitachi drives. Used to get the drives into ModeB so they can be detected by Windows)

DVDKey32 v0.7

abgx360 v1.0.1 (A newer tool for ensuring that ISO files are stealth patched and iXtreme compatible, and patching them if they aren't)

XDVDMulleter Beta 10.2

:31:

pedram_sad
16-05-2009, 15:28
سلام
طبق گفته های مدیر epic games تا 2014 خبری از کنسول های نسل بعد نیست
و سخت افزار xbox 360 کاملا جوابگوی نیاز های بازار و بازی سازی خواهد بود

سلام
اين کنسول Slime چيه؟:18:
مدل کوچیک شده کنسول 360 هست
که حدودا 1 سال پیش خبر هایی ازش شده بود
و گفته میشه تا تابستان به بازار بیاد

1987msb
16-05-2009, 17:48
سلام دوست عزيز saladii
لطفا آدرس رو درست كپي كن . خودت نيز چكش كن و ببين كه آيا درسته يا نه.
در ضمن ما http داريم نه ttp .:41:
لينك درست در زير. امروز خودم ازش دانلود كردم و حجمش mb 1.8 بود.

آيا امكانات سخت افزاري Slime با 360 ها فرقي كرده؟

سلام دوست عزيز.ali_ranger22
كاشكي يه توضيحي در باره ي هر كدوم ميدادي!!!

Hunter lord
16-05-2009, 18:00
ببخشید دوستان وسط صحبتتون پریدم شما ببخشید :

من x360 رو می خوام به LCD وصل کنم آیا کیفیت خوبی می ده ( LCD کامپیوتر)
آُیا راهی هست که کاری کنم اگه x360 رو روشن کردم LCD روشن بشه و اگه کیس رو روشن کردن دوباره روشن بشه . یعنی نیاز به تعویض سیم نداشته باشیم .

برای این کار LCD های دوکاره بهتره یا معمولی مخصوص کامپیوتر ( LCD هایی که هم TV رو نشون می ده هم کامپیوتر )

saladii
16-05-2009, 18:00
سلام دوست عزيز saladii
لطفا آدرس رو درست كپي كن . خودت نيز چكش كن و ببين كه آيا درسته يا نه.
در ضمن ما http داريم نه ttp .:41:
لينك درست در زير. امروز خودم ازش دانلود كردم و حجمش mb 1.8 بود.

اولا ورودتو به p30world تبریک می گم.دوما،لینک rapidshare کار می کرد،اما کسی که فایلو روش آپلود کرده بود،از رو rapidshare برش داشته.
موفق باشی.

1987msb
16-05-2009, 18:13
سلام دوستان
من سه تا iXtreme را فشرده كرده و در لينك زير برايتان گذاشته ام.

يه فايل با پسوند iso در iXtreme جديد وجود داره كه حجم 253 mb‌ !!!
اين فايل ديگه براي چيه؟

saeed_cpu_full
16-05-2009, 19:02
من x360 رو می خوام به LCD وصل کنم آیا کیفیت خوبی می ده ( LCD کامپیوتر)
اگر LCD شما 16:9 باشه ( و همينطور Wide Screen باشه ) تصوير خيلي عالي ميده ولي اگر 16:9 نباشه معمولا صفحه
كشيده ميشه و كيفيتش پايين مياد يا دو نوار مشكي بالا و پايين صفحه ظاهر ميشن :46:

ShayaN3K
16-05-2009, 19:59
اگر LCD شما 16:9 باشه ( و همينطور Wide Screen باشه ) تصوير خيلي عالي ميده ولي اگر 16:9 نباشه معمولا صفحه
كشيده ميشه و كيفيتش پايين مياد يا دو نوار مشكي بالا و پايين صفحه ظاهر ميشن :46:
چجوری باید xboxرو به مامیتور وصل کرد؟؟؟

کابل خاصی می خواد ؟؟؟

Rohallah_tavakoli
16-05-2009, 20:08
چجوری باید xboxرو به مامیتور وصل کرد؟؟؟

کابل خاصی می خواد ؟؟؟

دوست عزيز ...

اينجا::

با تشكر:11:

S.Y.K
17-05-2009, 08:07
سلام به همه ی دوستان عزیز.
دیروز نشسته بودم و داشتم با پسر عمم فیفا بازی می کردم.من معمولا یه چیزی رو زیر کنسولم قرار می دم تا گرما به خوبی از روزنه های دستگاه خارج بشه و اطراف کنسول خالی باشه.پسر عمم دیده بود که من کاور هایی رو که زیر کنسول قرار دادم به صورتی شده که لبه ی کنسول روی اونها قرار گرفته و داره به دستگاه فشار میاد.یک لحظه رفت و کنسول رو یه کمی تکون داد بهش فشار نیاد.در همین حال یه مرتبه بازی قطع شد.من گفتم احتمالا سیم آدابتور در اومده چون معمولا رهحت در میاد.ولی چیزی که عجیب بود این بود که آدابتور روشن بود در حالی که دستگاه خاموش.در یک آن که پسر عمم گفتم سیم رو سفت کنه با صحنه ای روبرو شدم که هیچ وقت فکر نمی کردم باهاش روبرو بشم.بله.ایکس باکس 360 من 3 چراغه شد.همیشه با خودم این تفکر رو داشتم که لحظه ی 3 چراغه شدن آدم به وضعیتی در میاد؟!؟!
باید بگم که آدم حتی فرصت نمی کنه توی سر خودش بزنه.من خشک شدم و انگار دنیا رو کوبوندن توی سر من!خشک . بی حرکت و با خودم می گفتم چرا این اتفاقات باید برای من بیفته؟
به پسر عمم گفتم 3 چراغه شد!گفت چی؟!؟؟!
گفتم ایکس باکس 3 چراغه شد.گفت حالا چی کار میکنی؟باید چی کارکنی؟گفتم این دستگاه دیگه نابود شده.حتی اگر هم بدم برام درستش کنن دوباره 3 چرغه میشه.رفتم و دستگاه رو خاموش و روشن کردم.بازم 3 چراغه.یک بار دیگه هم همین کار رو کردم و لی چیزی که دیدم 3 تاچراغ چشمک زن بود!!!
پسر عمم گفت خوب چرا این طوری شد؟گفتم اکثرا به این دلیل بوده که دستگاه زیاد داغ میشه ولی نکته اینجا بود که ما خیلی وقت نبود داشتیم با کنسول بازی می کردیم تازه شده بود 1 ساعت.یاد حرف یکی از کاربران افتادم که گفته بود من تا ایکس باکسمو روشن کردم بدون اینکه داغ بشه 3 چراغه شد.پسر عمم گفت بذارش جلوی پنکه.گفتم فایده نداره.گفت بذار.گذاشتیمش جلوی پنکه.داشتم به این فکر می کردم که اوقات فراغتم رو چه جوری پر کنم.و مهم ترین فکر من خرید یه ایکس باکسه دیگه بود.هوزم مونده بودم.به پسر عمم گفتم کنسول رو بده.کابل ها رو بهش وصل کردم ولی امیدی نداشتم.کنسول رو حتی برعکس گرفتم.چون میدونستم بازم 3 چراغه میده.یک تحظه دعا کردم و دکمه ی پاور رو زم.علامت پاور وسط کنسول سبز شد و لی بعدش مهم بود.یه مرتبه دیدم DVD داره توی کنسول می چرخه و چراغ های قرمز نیومدن.گفتم روشن شد
روشن شد.روشن شد
پسر عمم گفت ترو خدا.روشن شد؟؟؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟گفتم به خدا روشن شد.فورا کنسول رو به حالت عادی گذاشتمش و بلافاصله ی اینکه لوگوی زیبای ایکس باکس 360 و رو دیدم انگار دنیا رو به من دادن
در یک بحظه دنیا رو از من گرفتن و در یک لحظه دنیا رو به من دادن!
بعدا که از نوید پرسیدم گفت ممکنه که از کابل بوده باشه.و احتمالا به خاطر همون بوده.و به خاطر یک لحظه که پسر عمم تکونش داده بوده.احتمالا یکی از کابل ها شل شده بوده.بعد از چندین دور دیگه فیفا بازی کردیم و روز تمام شد.خیلی خوشحال بودم
در آخر می گم امیدوارم هیچ وقت با این صحنه روبرو نشین.وسط بازی مورد علاقتون بازی قطع میشه.یک مرتبه نمی دونید چیشه و در همین حال 3 چراغ قرمز چشمک ن جلوی چشمان شما ظاهر میشه.وبه خودتون میگید چرا؟من در یک لحظه خشک شدم حتی فرصت نکردم بگم ای وای
و فقط در اون لحظه به یک چیز فکر میکردم.چرا من؟؟؟

ShayaN3K
17-05-2009, 08:15
HEH :دی

داستان ترسناک تعریف میکنی ؟

آره لحظه ی خیلی بدیه و منم تجربشو دارم ولی ماله من داغ نکرده بود و با 15 دقیقه خاموش بودن دوباره کار کرد و تا الانم 3 چراغه نشده :دی

ولی با اون قسمت که گفتی لحظه ی خیلی بدیه موافقم. دقیقا مثل اینکه دنیا رو سرت خراب میشه

Rohallah_tavakoli
17-05-2009, 08:55
دیروز نشسته بودم و داشتم با پسر عمم فیفا بازی می کردم.من معمولا یه چیزی رو زیر کنسولم قرار می دم تا گرما به خوبی از روزنه های دستگاه خارج بشه و اطراف کنسول خالی باشه.پسر عمم دیده بود که من کاور هایی رو که زیر کنسول قرار دادم به صورتی شده که لبه ی کنسول روی اونها قرار گرفته و داره به دستگاه فشار میاد.یک لحظه رفت و کنسول رو یه کمی تکون داد بهش فشار نیاد.در همین حال یه مرتبه بازی قطع شد.من گفتم احتمالا سیم آدابتور در اومده چون معمولا رهحت در میاد.ولی چیزی که عجیب بود این بود که آدابتور روشن بود در حالی که دستگاه خاموش.در یک آن که پسر عمم گفتم سیم رو سفت کنه با صحنه ای روبرو شدم که هیچ وقت فکر نمی کردم باهاش روبرو بشم.بله.ایکس باکس 360 من 3 چراغه شد.همیشه با خودم این تفکر رو داشتم که لحظه ی 3 چراغه شدن آدم به وضعیتی در میاد؟!؟!
باید بگم که آدم حتی فرصت نمی کنه توی سر خودش بزنه.من خشک شدم و انگار دنیا رو کوبوندن توی سر من!خشک . بی حرکت و با خودم می گفتم چرا این اتفاقات باید برای من بیفته؟
گفتم ایکس باکس 3 چراغه شد.گفت حالا چی کار میکنی؟باید چی کارکنی؟گفتم این دستگاه دیگه نابود شده.حتی اگر هم بدم برام درستش کنن دوباره 3 چرغه میشه.رفتم و دستگاه رو خاموش و روشن کردم.بازم 3 چراغه.یک بار دیگه هم همین کار رو کردم و لی چیزی که دیدم 3 تاچراغ چشمک زن بود!!!
پسر عمم گفت خوب چرا این طوری شد؟گفتم اکثرا به این دلیل بوده که دستگاه زیاد داغ میشه ولی نکته اینجا بود که ما خیلی وقت نبود داشتیم با کنسول بازی می کردیم تازه شده بود 1 ساعت.یاد حرف یکی از کاربران افتادم که گفته بود من تا ایکس باکسمو روشن کردم بدون اینکه داغ بشه 3 چراغه شد.پسر عمم گفت بذارش جلوی پنکه.گفتم فایده نداره.گفت بذار.گذاشتیمش جلوی پنکه.داشتم به این فکر می کردم که اوقات فراغتم رو چه جوری پر کنم.و مهم ترین فکر من خرید یه ایکس باکسه دیگه بود.هوزم مونده بودم.به پسر عمم گفتم کنسول رو بده.کابل ها رو بهش وصل کردم ولی امیدی نداشتم.کنسول رو حتی برعکس گرفتم.چون میدونستم بازم 3 چراغه میده.یک تحظه دعا کردم و دکمه ی پاور رو زم.علامت پاور وسط کنسول سبز شد و لی بعدش مهم بود.یه مرتبه دیدم DVD داره توی کنسول می چرخه و چراغ های قرمز نیومدن.گفتم روشن شد
روشن شد.روشن شد
پسر عمم گفت ترو خدا.روشن شد؟؟؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟گفتم به خدا روشن شد.فورا کنسول رو به حالت عادی گذاشتمش و بلافاصله ی اینکه لوگوی زیبای ایکس باکس 360 و رو دیدم انگار دنیا رو به من دادن
بعدا که از نوید پرسیدم گفت ممکنه که از کابل بوده باشه.و احتمالا به خاطر همون بوده.و به خاطر یک لحظه که پسر عمم تکونش داده بوده.احتمالا یکی از کابل ها شل شده بوده.بعد از چندین دور دیگه فیفا بازی کردیم و روز تمام شد.خیلی خوشحال بودم
در آخر می گم امیدوارم هیچ وقت با این صحنه روبرو نشین.وسط بازی مورد علاقتون بازی قطع میشه.یک مرتبه نمی دونید چیشه و در همین حال 3 چراغ قرمز چشمک ن جلوی چشمان شما ظاهر میشه.وبه خودتون میگید چرا؟من در یک لحظه خشک شدم حتی فرصت نکردم بگم ای وای

يحيي جان به شما و همه 360 دار ها توصيه ميكنم...

به هيچ وجه موقع بازي با كنسول ور نريد و تكونش نديد حتي به كابل هاش هم دست نزنيد!!!

انشا ا... كه ديگه از اين اتفاقها براي دوستانم نميوفته.....

موفق و پيروز باشيد.:11:

anf-b
17-05-2009, 09:56
روشن شد.روشن شد
خوب خدا روشکر این داستان تراژدی شما پایان دراماتیکی نداشت;)
ولی بنده هنوز کارم درامه!
من زیاد اینجا میام و مطالب بچه ها رو میخونم و این رو از لابه لای صحبتهای دوستانی که خیلی با این کنسول سر و کار داشتند شنیدم که اگه سه چراغ چشمک زن باشه مشکل جدی نداره و با چند دقیقه صبر کردن و سیم ها رو سفت کردن درست میشه!
البته این رو هم شنیدم که نباید به هیچ عنوان جلوی باد پنکه نگه داریم کنسول رو چون بهش فشار میاد!
ان شاالله این موضوع سه چراغه شدن فقط واسه دشمنان اسلام و اسرائیلی های جنایتکار و آمریکایی ها و بچه باراک اوباما و بچه بوش (که یادشون بمونه چین رو چی کارش کردند) اتفاق بیوفته!:D:D:D:D:D:D:D:D

khatar_matar2020
17-05-2009, 10:29
بچه ها کسی یه فروشنده بروز بازی های x360 نمیشناسه اینا که تو مجتمع پارکن اصلا بروز نیستن
اگه میشناسین لطفا آدرسشو بدید البته گرون هم نده
ممنون :40:

Hunter lord
17-05-2009, 10:49
یکی می شه بگه این iXtreme چیه؟

در ضمن یکی از دوستان گفتن برای ریختن بازی روی هارد داشبورد جدید رو نصب کن و دیسک رو داخل دستگاه بذار . من این کارو می کنم ولی زمانی که دیسک رو می ذارم بازی بالا می یاد و اصلا وقتی برای زدن دکمه نمی ده ؟؟؟ راه حل چیه:13:

SuNb0y
17-05-2009, 11:52
3
چراغه شد.همیشه با خودم این تفکر رو داشتم که لحظه ی 3 چراغه شدن آدم به وضعیتی در میاد؟!؟!
باید بگم که آدم حتی فرصت نمی کنه توی سر خودش بزنه.من خشک شدم و انگار دنیا رو کوبوندن توی سر من!خشک . ب

هر دستگاهی روزی خراب می شه ... اگر همه مثل شما فکر کنند که تا حالا همه سکته کرده بودند !

در مورد 3 چراغ ، بعضی وقتا کنسول 3 چراغ می ده و بعدا درست می شه. در مورد فیش ها هم همون شل بودن فیش ها به کنسول صدمه جدی می زنه !

resident_evil
17-05-2009, 12:54
یکی می شه بگه این iXtreme چیه؟

در ضمن یکی از دوستان گفتن برای ریختن بازی روی هارد داشبورد جدید رو نصب کن و دیسک رو داخل دستگاه بذار . من این کارو می کنم ولی زمانی که دیسک رو می ذارم بازی بالا می یاد و اصلا وقتی برای زدن دکمه نمی ده ؟؟؟ راه حل چیه:13:

اول بور تو System setting بعدش ConSole SettingS بعد Auto Start بعد اونو Disable کن !
اینجوری تا بازی رو بزاری نمیره تو بازی و باید خودت بگی تا بره تو بازی !

S.Y.K
17-05-2009, 12:58
3

هر دستگاهی روزی خراب می شه ... اگر همه مثل شما فکر کنند که تا حالا همه سکته کرده بودند !

در مورد 3 چراغ ، بعضی وقتا کنسول 3 چراغ می ده و بعدا درست می شه. در مورد فیش ها هم همون شل بودن فیش ها به کنسول صدمه جدی می زنه !

دوست من شما حق دارید
ولی منم سکته نکردم.نگفتم که کسی سکته کنه.این چیزا هم سکته کردن نداره.نمی دونستم چی کار کنم.نمی دونستم چرا این طوری شده!شما مطمئن باشید هر کسی که کنسولش 3 چراغه بشه خیلی شوک بدی بهش وارد میشه.من بازی کردنمو بین همه ی کنسول هام تقسیم کردم ولی بیشترین سرگرمی منو ایکس باکس 360 تشکیل میده.به خاطر همین بود که فورا رفتم تو فکر خرید یه دونه دیگه
ولی خوب خراب شدنم داریم تا خراب شدن
مثلا اگه شما کنسولتونو 4 ماه پیش خریده بودید و قیمتش دوبرابر الیت های حال حاضر بود مین بردشم فالکون بود. وقتی کنسول 3 چراغه می شد همین طور بهش نگاه می کردید می گفتید 3 چراغه شد که شد! به درک؟؟؟

امير110
17-05-2009, 13:51
سه چراغه شدن سكته كردن داره ولي نداره يعني هم داره هم نداره.براي كسايي كه خيلي خسيسن مثل سان بوي داره كه برقش گرفته .اقاي سان بوي اعصابت را با اين چيزا خراب نكن تعمير كار كمه هاااااحالا نميخواد بشي گريه دستمال كاغذي گرانه.
نخند كه مسواك و خمير دندان گرونه.ولي يحيي جون بيخيال مال دنيا هستن سه چراغه شد كه شد به جهنم سياه و سفيد.
مال من سه چراغه نشده هنوز تا وقتي شد تا حالا هم مشكلي با اون نداشتميعني اصلا با اون فقط اويل5 بازي ميكنم.

Hunter lord
17-05-2009, 13:52
به نظر من اصلا بحث سر سه چراغ شدن خوب نیست چون هر کنسولی یک مشکلی داره و اگه شما از اون درست استفاده کنید هیچ مشکلی نمی افته

مثلا روی فرش نذارید یا بیش تر از 4 ساعت بازی نکنید.:46: و ...

البته خودم هم نمی تونم کمتر از 4 ساعت بازی کنم . :27:

نمونش دوستمون که با کشیدن کابل نزدیک بوده کنسول رو فنا بدن . من الان سه روزه x360 خریدم هیچ مشکلی ندارم نه صدای درایو و ... فقط به خاط این که DVD های شرکت معتبر رو خریدم که نسبت به بقیه خیلی بهتره .

---------------------------
خدایی دسته های کنسول x360 حرف نداره :46:

امير110
17-05-2009, 13:56
من با كنسولم يا بازي نميكنم يا وقتي ميكنم بيش از 10تا12 ساعت بازي ميكنم هيچ مشكلي هم نداره كنسولم.

Hunter lord
17-05-2009, 14:03
من با كنسولم يا بازي نميكنم يا وقتي ميكنم بيش از 10تا12 ساعت بازي ميكنم هيچ مشكلي هم نداره كنسولم.

ببخشید دوست عزیز من مثال زدم .:11:

بعدشم کل روز 24 ساعته و شما 12 ساعتشو خوابی بقیش رو هم بازی می کنی یعنی شما غذا نمی خوری و استراحت نمی کنی ؟؟؟:18:

( لطفا مثال می زنید یه جوری بگید که خدایی نکرده ... )

دوست عزیز شوخی کردم به دل نگیر و نمی خواد جوابم رو بدی خودم می دونم الان چی می گی .:46:

امير110
17-05-2009, 14:04
من اصلا به خرابي كنسول وپي سي اهميت نميدم تا حالا هم چيزيم خراب نشده من اونقدر بيخيالم كه تنبليم مياد با دكمه ي
كيس كامپيوتر را خاموش ميكنم اداپتور را از برق با خشونت ميكشم بيرون يا گاهي با مشت بر سر كنسولام ميكوبم وقتي گيم اور ميشم.

داداش به دل نميگيرم ولي من واقعا با كنسولم دوازده ساعت بازي ميكنم غذا را ميخورم ولي در اين حين بازي را استپ ميكنم
يا كاري دارم كنسول استپه زياد اهميت به خرابي ندي اتفاقي نميفته بعد من بيشتر وقتا شبا خيلي دير ميخوابم.

S.Y.K
17-05-2009, 16:19
داداش به دل نميگيرم ولي من واقعا با كنسولم دوازده ساعت بازي ميكنم غذا را ميخورم ولي در اين حين بازي را استپ ميكنم
يا كاري دارم كنسول استپه زياد اهميت به خرابي ندي اتفاقي نميفته بعد من بيشتر وقتا شبا خيلي دير ميخوابم.
دقیقا امیر جان
به نظر منم اگه اهمیتی به خرابی ندیم اتفاقی نمیفته
هر چی بیشتر خودمونو درگیر این چیزا کنیم بدتره!!!
من دیروز 3 چراغه شدم دیگه بعدش نشستم 5/4 نیم بازی کردم
امروزم همین طور

SamGun
17-05-2009, 17:13
من تا 2 ماه پیش تا 4.5 یا 5 صبح میشستم DMC بازی میکردم. خدا وکیلی خیلی حال میده .من بیشتر بازی های ترسناکو نصف شب بازی میکنم.

بچه ها کسی یه فروشنده بروز بازی های x360 نمیشناسه اینا که تو مجتمع پارکن اصلا بروز نیستن

فروشگاه Max Game
شماره تماس :88942120-88943015
آدرس:پایین تر از میدان ولیعصر-مجتمع کامپیوتر ولیعصر-طبقه هم کف-واحد 70

SamGun
17-05-2009, 17:24
دوستان اینتر کولر الان چنده ؟ البته واسه کنسولم نمیخوام واسه کاره دیگه ای لازم دارم.

1987msb
17-05-2009, 18:36
سلام
ايا ميشه براي خنك كردن x360 آن را روي note book fan (سه فنه ها) گذاشت؟:31:

resident_evil
17-05-2009, 19:22
سلام
ايا ميشه براي خنك كردن x360 آن را روي note book fan (سه فنه ها) گذاشت؟:31:

شما میخوای یه پنکه بزار کنار کنسول یه پنکه سقفی هم بزار بالا سرش حله : دی
دوست عزیز این کارها هیچ فایده ای نداره هیچ ضرر هم داره !
توکلت به خدا باشه بعدم درست ازش استفاده کن ایشالا نمیترکه !

Rohallah_tavakoli
17-05-2009, 22:29
برادران به احتمال زياد توي نمايشگاه E3 امسال .....

هارد باظرفيت 160 الي 320 گيگ .

دسته با حسگر (حركتي) .

و كنسول اسليم شده ي 360 معرفي ميشه .

همچنان منتظر ريليز شدن هارد پر ظرفيت تر و ( اينترنت بروزر :2:) هستيم.

khatar_matar2020
17-05-2009, 22:47

ببخشید یادم رفت بگم منضورم تو اصفهان بود
ممنون :42:

resident_evil
18-05-2009, 00:24
مهمترین مسئله برای XBOX360 این هست که تو بازیه GeOW 2 اینقدر لگ وجود نداشته باشه !
که البته زیاد به این بدبختا ربط نداره !
اون حسگر هم یه چیز بسیار فراتر از Wii هستش ! خلاصه اینکه امسال E3 برای MS و طرفداراش خیلی بزرگ خواهد بود !
بچه ها شنیدم هارد قیمتش اومده پایین آره ؟!
120 گیگ 120 تومن و 60 گیگ هم 80 تومن ! البته من که دیگه کلا از هارد خریدن گذشتم !

toraj
18-05-2009, 06:34
مهمترین مسئله برای XBOX360 این هست که تو بازیه GeOW 2 اینقدر لگ وجود نداشته باشه !
که البته زیاد به این بدبختا ربط نداره !
اون حسگر هم یه چیز بسیار فراتر از Wii هستش ! خلاصه اینکه امسال E3 برای MS و طرفداراش خیلی بزرگ خواهد بود !
بچه ها شنیدم هارد قیمتش اومده پایین آره ؟!
120 گیگ 120 تومن و 60 گیگ هم 80 تومن ! البته من که دیگه کلا از هارد خریدن گذشتم !

اره دوست عزيز قيمت هارد اومده پايين.

choory
18-05-2009, 10:30
ببخشید یادم رفت بگم منضورم تو اصفهان بود
ممنون :42:

سلام.
تو اصفهان و مجتمع پارک فروشگاه کارن بهتر از بقیه هست.پاسکال که واقعا خیلی خیلی گرون فروش هست.
کارن هم زیاد ارزون تر از پاسکال نمیده اما حداقل این هست که فروشنده هاش خوش برخورد هستند نه مثل اون پیرمرده پاسکال زورش بیاد جواب بده.

فروشگاه سرزمین رایانه هم هست که قیمت هاش بد نیست.نماینگی نکست جن تهران هست.اما کلا کنسول توی اصفهان گرون تر از تهران فروخته میشه.
آدرس: خیابان توحید میانی / ساختمان میلاد 2 / فروشگاه سرزمین رایانه.فقط تابلوش یکم توی دید نیست.جلوش پر درخت هست(یعنی قبلا بود الان را نمیدونم)
شماره تلفن:6250827

تهران سگا هم هست.که خبری از قیمت ها و انصافش ندارم.شماره تلفنش اینه دوست داشتی یک زنگ بزن 2218766

1987msb
18-05-2009, 11:06
سلام
ايا مشخصات سخت افزاري كنسول اسليم با 360 ها يكي است يا ارتقا يافته؟

اگه كسي از بازي هايي كه كپي اند استفاده كنه و بخواد وارد live بشه، آيا راهي براي پاك كردن مشخصات بازي ها داره؟ لطفا راهنمايي بفرماييد.:46:
در ضمن كسي سايتي رو ميشناسه كه از اونجا بشه تم براي 360 دانلود كرد.ممنون.

khatar_matar2020
18-05-2009, 11:26
سلام.
تو اصفهان و مجتمع پارک فروشگاه کارن بهتر از بقیه هست.پاسکال که واقعا خیلی خیلی گرون فروش هست.
کارن هم زیاد ارزون تر از پاسکال نمیده اما حداقل این هست که فروشنده هاش خوش برخورد هستند نه مثل اون پیرمرده پاسکال زورش بیاد جواب بده.

فروشگاه سرزمین رایانه هم هست که قیمت هاش بد نیست.نماینگی نکست جن تهران هست.اما کلا کنسول توی اصفهان گرون تر از تهران فروخته میشه.
آدرس: خیابان توحید میانی / ساختمان میلاد 2 / فروشگاه سرزمین رایانه.فقط تابلوش یکم توی دید نیست.جلوش پر درخت هست(یعنی قبلا بود الان را نمیدونم)
شماره تلفن:6250827

تهران سگا هم هست.که خبری از قیمت ها و انصافش ندارم.شماره تلفنش اینه دوست داشتی یک زنگ بزن 2218766

ممنون از داهنمایی که کردید :40:
اینا که گفتی تو آوردن بازی بروزند یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:5:

P A R S A
18-05-2009, 11:48
آخرين قيمت تهران رو كسي داره؟ (و احيانا قم؟)
آركيد (برد جاسپر) كپي خور
پريميوم (60 گيگ) (برد فالكون) كپي خور

به نظر شما خريد كدوم به صرفه تره؟
X360 قابليت پخش CD و DVD فيلم و Mp3 هم داره؟

mehdi_360
18-05-2009, 12:27
بچه ها کجا هارد 60 رو میدن 80 تومن؟؟

Rohallah_tavakoli
18-05-2009, 12:29
بچه ها کجا هارد 60 رو میدن 80 تومن؟؟

سلام دوست عزيز.....

پشت شهرداري (توپ خونه) بگرد شايد قيمت پايينتر هم گير بياد.

honura
18-05-2009, 13:05
سلام دوستان.می خواستم بدونم آیا نینجا گایدن انحصاری ps3 هست یا برای xbox 360 هم آمده؟

resident_evil
18-05-2009, 13:08
سلام دوستان.می خواستم بدونم آیا نینجا گایدن انحصاری ps3 هست یا برای xbox 360 هم آمده؟

Ninja Gaiden 2 فقط برای XBOX360 هستش !
اما Ninja Gaiden Sigma & Sigma 2 فقط برای ps3 هستن !
البته Sigma 2 همون ارتقاع یافته ی Ninja Gaiden 2 هستش که هنوزم منتشر نشده !
Ninja Gaiden Black هم برای XBOX بود که البته برای XBOX360 هم اومد !

choory
18-05-2009, 13:14
ممنون از داهنمایی که کردید :40:
اینا که گفتی تو آوردن بازی بروزند یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:5:

سرزمین رایانه از پاسکال و کارن بهتره.(تهران سگا را نمیدونم)

پاسکال تقریبا به روز هست اما خیلی خیلی بی انصاف هست.قیمت هاش یکم فضایی هست.من خودم که به شخصه اصلا ازش خرید نمیکنم.
کارن هم نسبتا به روز هست قیمت هاش هم بدی نیست اما بیشتر بازی هایی که برای xbox میاره play box هست که به گفته بچه ها بعد از یک مدت لنز را ضعیف میکنه.(البته اگه بازی ها را بریزی روی هارد فکر نکنم مشکلی باشه)

اما سرزمین رایانه به روزه و قیمت ها هم مناسب و بازی ها هم معمولا روی ورباتیم و تیگیت میزنه.خرید با پیک هم داره.

من خودم psp را از کارن خریدم.اینشاا... کنسول بعدی(xbox360) را هم یا از همین کارن میخرم یا سرزمین رایانه.

T I M S A R
18-05-2009, 13:37
کنسول xbox 360 تولید ژاپن هم داره یا فقط چین میزنه.
من پرمیوم تولید ژاپن با برد فالکون گیرم اومده، همچین چیزی هست یا همون چینه به اسم ژاپن میدن.
البته من خودم یه پرمیوم مدل 2007 دارم میخوام بدمش به کسی و خودم الیت با برد جسپر بگیرم .منتظر راهنمایی دوستان هستیم.

1987msb
18-05-2009, 17:29
سلام
بالاخره ما نفميديم كه كنسول رو افقي بزاريم خوبه يا عمودي. لطفا به طور دقيق توضيح دهيد.:41:

Rohallah_tavakoli
18-05-2009, 17:47
سلام
بالاخره ما نفميديم كه كنسول رو افقي بزاريم خوبه يا عمودي. لطفا به طور دقيق توضيح دهيد.:41:

سلام دوست عزيز...

هر جووري دوست داري بزار داداش.....

چون كنسول براي هردو مدل طراحي شده....

موفق باشي

P A R S A
18-05-2009, 21:17

halflife g
18-05-2009, 22:08

ارکید جاسپر قیمتش دور و بر 260 تا 280 هستش و قیمت پرمیوم 60 گیگ با برد فالکون حدود 280 تا 300

صددرصد ارکید جاسپر بهتره ولی اگه من جای شما باشم یه هفتم صبر می کردم تا پرمیوم جاسپر هم برسه اونوقت میخریدم (چون هم پرمیوم جاسپر بهتر از ارکیدش هست و هم اینکه حتما قیمتا کمی پایین خواهد اومد شک نکن)

بله قابلیت پخش فیلم و mp3 رو هم داره

SamGun
18-05-2009, 23:35
کنسول xbox 360 تولید ژاپن هم داره یا فقط چین میزنه.
من پرمیوم تولید ژاپن با برد فالکون گیرم اومده، همچین چیزی هست یا همون چینه به اسم ژاپن میدن.
البته من خودم یه پرمیوم مدل 2007 دارم میخوام بدمش به کسی و خودم الیت با برد جسپر بگیرم .منتظر راهنمایی دوستان هستیم.

کنسول هایی که ریجن آنها UC وJ هست سفارش ژاپن هستند و کنسول هایی که PAL هستند رو چین میزنه .
البته شما زیاد دو دل نشو چون همش چینی هست و ما چیزی به نام ساخت ژاپن نداریم

Terova
19-05-2009, 02:21
هارد باظرفيت 160 الي 320 گيگ .

عمراً.. این 120 هم خیلی زیاده ..

دسته با حسگر (حركتي) .

90 %

و كنسول اسليم شده ي 360 معرفي ميشه .

0.01 %

سلام
ايا مشخصات سخت افزاري كنسول اسليم با 360 ها يكي است يا ارتقا يافته؟

هنوز حتی شایعه هم ازش نیست چه برسه به تاییدش..

نوع سخت افزارش باید فرق کنه اما کاراییش نه..

اگه كسي از بازي هايي كه كپي اند استفاده كنه و بخواد وارد live بشه، آيا راهي براي پاك كردن مشخصات بازي ها داره؟ لطفا راهنمايي بفرماييد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن كسي سايتي رو ميشناسه كه از اونجا بشه تم براي 360 دانلود كرد.ممنون.

نه راهی نیست .. شما وقتی دیسک رو داخل بازی میگزارد و وارد لایو می شید یک نسخه همیشه در حال آپگرد از تمام مشخصات دستگاهت برای سرور ارسال میشه..

باید از live دانلود کنی..

سلام
بالاخره ما نفميديم كه كنسول رو افقي بزاريم خوبه يا عمودي. لطفا به طور دقيق توضيح دهيد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

طبق تجربه افقی بگزاری بهتره..

1- چون درایو 360 زیاد جالب نیست و فضای زیادی داره بنابرین به لنز دستگاه فشار میاره و احتمال دیر خواندن و ضعف در اجرای بازی های خش دار رو بالا میبره همچنین احتمال خراب هم هست.. (شما خودتون میتونید امنحان کنید)

2- امکان اینکه خمیر سلیکون بر اثر داغ شدن به طرف پایین در حالت عمودی سرازیر بشه هست..

کنسول هایی که ریجن آنها UC وJ هست سفارش ژاپن هستند و کنسول هایی که PAL هستند رو چین میزنه .

نه همش یکی هستند و این بیشتر تخیولات فروشنده های محترم برای آب کردن اجناس باد کرده هست..

تو اینجور مطالب سعی کنید منبع هم قرار بدین..