PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128

pedram_sad
26-08-2008, 21:03
بازی Mercenaries 2: World in Flames چند روز دیگر منتشر خواهد شد ( 31 آگوست )

واقعا انتشار بازی در این فصل قحطی، نعمت بزرگی هست!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9.jpg
پيمان جان
براي شما قحطي حساب مياد
ولي ماهايي كه تازه كنسول گرفتيم تو اين يك ماه هفته اي دارم 7 يا 8 تا بازي ميگيرم
نميدونم كدوم رو برم :31:
اينم بازي خيلي بزرگيه
شماره اولش كه واقعا موفق بود

X-Volt
26-08-2008, 21:03
بله میشه.کابلی به نام TRANSFER KIT که حدودا 30 تومن قیمتشه صفحات قبل
دوستان گفته بودن

این کابل برای منتقل کردن SaveGame های X360 به کامپیوتر استفاده میشه، قیمتش هم 30 تومانه...
فکر نمی کنم وقتی 100 تا CD خام رو هم بشه 300 تومان، نیازی باشه آدم 30 هزار تومان خرج یک کابل بکنه!
:13:

انتقال SaveGame های X360 به کامپیوتر:
برای این کار باید X360 Transfer Kit رو داشته باشید. با این وسیله میشه سیو گیم ها رو بصورت یک فایل ایمیج به کامپیوتر انتقال داد. همچنین میشه دانلود ها، دیتا ها و ... رو به کامپیوتر منتقل کرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون پیمان جان...

ali_ranger22
27-08-2008, 09:17
دسته ی 360 به Pc کار میده?؟

sefroyek2007
27-08-2008, 10:07
دسته ی 360 به Pc کار میده?؟
سيم دارش كه به راحتي وصل مي شه براي بي سيمش هم مثل اينكه بايد يه قطعه ي نمي دونم چيچي بگيري اگه وايرلس مي خواي دوستان ديگه راهنماييت مي كنند

saladi
27-08-2008, 11:09
بچه ها،راسته که قراره بازی های xbox360 رو blu-ray عرضه بشه؟

choory
27-08-2008, 11:51
کنسولها رو میشه از طریق System Link به هم وصل کرد ( برای گیم نت و ... )

من خودم از باتری های Duracell استفاده میکنم؛ عمر خیلی خوبی دارن و به دوستان هم پیشنهاد میکنم.

کلا باطری هایی که مواد سازنده آنها ALKALINE باشه عمر بیشتری دارند.والبته قیمت بیشتری.
مثل همین باطری های ENERGYZER و DURACELL

X-Volt
27-08-2008, 14:01
نــــه...! :13:
به نظر شما اصلا اگه این کار انجام بشه، X360 با DVD-Rom میتونه دیسک Blue-Ray رو بخونه?!؟

pedram_sad
27-08-2008, 17:20
البته ASUS و BENQ قراره از اواسط سال 2009 اولين درايو مخصوص خوندن BLU RAY رو براي 360 بسازن
كه براي خوندن فيلم هاي BLU - RAY استفاده ميشه
و هر كسي خواست خودش جدا ميخره و در كنار كنسول قرار ميده
يك چيزي شبيه HD-DVD PLAYER كه قبلا ساخته بود

saladi
27-08-2008, 18:36
نــــه...! :13:
به نظر شما اصلا اگه این کار انجام بشه، X360 با DVD-Rom میتونه دیسک Blue-Ray رو بخونه?!؟
اونو که منم می دونم.یک ویژه نامه داره روزنامه خراسان به نام بایت،امروز توی اون نوشته بود که بازیهای جدید 360 روی blu-ray عرضه می شه.

X-Volt
27-08-2008, 18:45
اونو که منم می دونم.یک ویژه نامه داره روزنامه خراسان به نام بایت،امروز توی اون نوشته بود که بازیهای جدید 360 روی blu-ray عرضه می شه.
شما مطمئن باش چنین چیزی نخواهد بود...
اگر هم باشه به قول پدرام جان به حالت External برای این کنسول درایو Blu-Ray میزنن!
تازه اونم اگه ساخته بشه (که فعلا تو منبع معتبری نوشته نشده) چیزی حدود 100 تا 150 تومان خواهد بود.
باید امیدوار باشیم که چنین اتفاقی نیفتده، چون فقط خرج اضافه برای ما داره، درایو Blu-Ray هم که کپی خور نمیشه و هر بازیش چیزی حدود 70/80 تومانه...!x!

pedram_sad
27-08-2008, 19:43
شما مطمئن باش چنین چیزی نخواهد بود...
اگر هم باشه به قول پدرام جان به حالت External برای این کنسول درایو Blu-Ray میزنن!
تازه اونم اگه ساخته بشه (که فعلا تو منبع معتبری نوشته نشده) چیزی حدود 100 تا 150 تومان خواهد بود.
باید امیدوار باشیم که چنین اتفاقی نیفتده، چون فقط خرج اضافه برای ما داره، درایو Blu-Ray هم که کپی خور نمیشه و هر بازیش چیزی حدود 70/80 تومانه...!x!
X-VOLT جان
اين خبر رو GAMESPOT درج كرده بود
در ضمن مجبور نيستيم بخريم
چون به بازي كاري نداره
فقط براي ديدن فيلم به كار ميره

X-Volt
27-08-2008, 20:26
X-VOLT جان
چون به بازي كاري نداره
ممنون به خاطر منبع!
اگه اینطور باشه که شما میگین پس مشکلی نداره، من فکر کردم روی بازیهای X360 هم تاثیر میذاره...

ahmadgboy
27-08-2008, 21:56
X-VOLT جان
چون به بازي كاري نداره

ولی فکرکنم اون دوستمون گفت که تو ویزه نامه نوشتن که قراره بازیا روی blue ray ساخته بشه

saladi
27-08-2008, 22:59
ولی فکرکنم اون دوستمون گفت که تو ویزه نامه نوشتن که قراره بازیا روی blue ray ساخته بشه
آره،من گفتم دوست عزیز.ویژه نامه ی بایت روزنامه خراسان،درباره ی یک بازی صحبت کرده که توسط SILICON KNIGHTS ساخته می شه و منحصرا برای XBOX360 است.در ادامش گفته این بازی جزو معدود بازی های جدید و مطرح کنسول XBOX360 است که روی DVD عرضه می شود.بیشتر بازی های جدید این کنسول روی دیسک های BLU-RAY عرضه می شود که در نتیجه خرید آن در کشور ما بسیار گران تمام می شود.
ویژه نامه ی بایت روزنامه ی خراسان،شماره ی39

saladi
27-08-2008, 23:05
اینم لینک فایل pdf:
پایین صفحه نوشته یک بازی جدید برای xbox360

pedram_sad
28-08-2008, 00:14
آره،من گفتم دوست عزیز.ویژه نامه ی بایت روزنامه خراسان،درباره ی یک بازی صحبت کرده که توسط SILICON KNIGHTS ساخته می شه و منحصرا برای XBOX360 است.در ادامش گفته این بازی جزو معدود بازی های جدید و مطرح کنسول XBOX360 است که روی DVD عرضه می شود.بیشتر بازی های جدید این کنسول روی دیسک های BLU-RAY عرضه می شود که در نتیجه خرید آن در کشور ما بسیار گران تمام می شود.
ویژه نامه ی بایت روزنامه ی خراسان،شماره ی39
دوست عزيز
از اين منابع زياده
BLU -RAY فرمت انحصاري و در حقيقت تنها برگ برنده جنگ كنسول ها تو اين نسله
كه SONY دلشو رو به اون خوش كرده
و به هيچ وجه حاضر نيست امتيازش رو بفروشه اونم به رقيب خودش MS
كه همينجوري خيلي ازSONY سبقت گرفته

اين درايو هم به عنوان MOVIE PLAYER عرضه ميشه براي MS
اگه بازي ها حجمشون بيشتر از يك DVD 9 بشه ميشه
مثل LOST ODDYSEY كه رو 4 تا DVD براي 360 عرضه شد
بازي هاي گردن كلفت و پر حجم همه به بازار اومدن و نهايت رو يك DVD 9 جا شدن
نمونش GTA 4
سازنده هاي بازي با استفاده از تكنيك هاي فشرده سازي مثل فشرده سازي فايل هاي صوتي
حجم رو ميارن پايين
نمونش هم كم كيفيت كردن صداهاي غير مهم تو بازي هاي مختلفه

saladi
28-08-2008, 09:41
دوست عزيز
از اين منابع زياده
BLU -RAY فرمت انحصاري و در حقيقت تنها برگ برنده جنگ كنسول ها تو اين نسله
كه SONY دلشو رو به اون خوش كرده
و به هيچ وجه حاضر نيست امتيازش رو بفروشه اونم به رقيب خودش MS
كه همينجوري خيلي ازSONY سبقت گرفته

اين درايو هم به عنوان MOVIE PLAYER عرضه ميشه براي MS
اگه بازي ها حجمشون بيشتر از يك DVD 9 بشه ميشه
مثل LOST ODDYSEY كه رو 4 تا DVD براي 360 عرضه شد
بازي هاي گردن كلفت و پر حجم همه به بازار اومدن و نهايت رو يك DVD 9 جا شدن
نمونش GTA 4
سازنده هاي بازي با استفاده از تكنيك هاي فشرده سازي مثل فشرده سازي فايل هاي صوتي
حجم رو ميارن پايين
نمونش هم كم كيفيت كردن صداهاي غير مهم تو بازي هاي مختلفه
مرسی،امیدوارم کردی:10:

Masoud Pro
28-08-2008, 09:43
آخه اصلا با عقل جور در نمی آد که مایکروسافت یه آپدیتی بده که کنسول های پریمیوم و آرکیدش رو از بازار حذف کنه و تا حالا روی هیچ کدوم از کنسول ها این قابلیت وجود نداشته
من هنوز هم فکر میکنم که این کپی کردن گیم مربوط میشه به چند مگابایت فایل های اساسی که اینستال میشن و سرعت لود بازی ها رو میبرن بالا
در جواب دوستمون هم که می گفتن صدای درایو به علت اینکه نمی چرخه کم میشه باید بگم اگه دیسک نچرخه کنسول از کجا بدونه که دیسک داخلشه یا نه ؟
یا شاید هم فکر کردن که از روی جرم موجود در داخل درایو کنسول پی میبره که داخلش دیسک موجوده .

X-Volt
28-08-2008, 10:13
آخه اصلا با عقل جور در نمی آد که مایکروسافت یه آپدیتی بده که کنسول های پریمیوم و آرکیدش رو از بازار حذف کنه و تا حالا روی هیچ کدوم از کنسول ها این قابلیت وجود نداشته
من هنوز هم فکر میکنم که این کپی کردن گیم مربوط میشه به چند مگابایت فایل های اساسی که اینستال میشن و سرعت لود بازی ها رو میبرن بالا
در جواب دوستمون هم که می گفتن صدای درایو به علت اینکه نمی چرخه کم میشه باید بگم اگه دیسک نچرخه کنسول از کجا بدونه که دیسک داخلشه یا نه ؟
یا شاید هم فکر کردن که از روی جرم موجود در داخل درایو کنسول پی میبره که داخلش دیسک موجوده .
مدل Premium که حذف شدنش خیلی وقته قطعی شده... (که قراره جاش مدل 60 گیگ PRO وارد بشه)
مدل Arcade هم آینده جالبی نخواهد داشت، چون اصلا هارد نداره و نمیشه این Update رو روش پیاده سازی کرد! (مگر اینکه براش یک هارد بخرن)
در مورد Update پاییز هم در تمام منابع معتبر و مهم، همونطور که قبلا گفته شد، کل بازی نصب میشه رو هارد و 30% از لود بازی کسر میشه...
"صدای درایو هم قطع مـیـشـه"، برای جلوگیری از به وجود آمدن یکسری مشکلات، باید دیسک داخل دستگاه باشه و همین که چند دور بزنه تا دستگاه بشناسه که دیسک با بازی هماهنگی داره، اونوقت دیگه اصلا با دیسک کاری نخواهیم داشت و سرجاش میمونه... (دیگه دلیلی نداره بیخودی تو درایو بچرخه!)
من که شخصا بدجوری منتظر این Update و بازیهای جدید تا ماه نوامبر هستم... :8:

p3yman_xl
28-08-2008, 11:16
دوستان، بازیهای X360 روی فرمت blu-ray عرضه نخواهد شد....

pedram_sad
28-08-2008, 13:03
مدل Premium که حذف شدنش خیلی وقته قطعی شده... (که قراره جاش مدل 60 گیگ PRO وارد بشه)
مدل Arcade هم آینده جالبی نخواهد داشت، چون اصلا هارد نداره و نمیشه این Update رو روش پیاده سازی کرد! (مگر اینکه براش یک هارد بخرن)
در مورد Update پاییز هم در تمام منابع معتبر و مهم، همونطور که قبلا گفته شد، کل بازی نصب میشه رو هارد و 30% از لود بازی کسر میشه...
"صدای درایو هم قطع مـیـشـه"، برای جلوگیری از به وجود آمدن یکسری مشکلات، باید دیسک داخل دستگاه باشه و همین که چند دور بزنه تا دستگاه بشناسه که دیسک با بازی هماهنگی داره، اونوقت دیگه اصلا با دیسک کاری نخواهیم داشت و سرجاش میمونه... (دیگه دلیلی نداره بیخودی تو درایو بچرخه!)
من که شخصا بدجوری منتظر این Update و بازیهای جدید تا ماه نوامبر هستم... :8:
مدل premium حذف نشده
اون 60 گيگ همين premium هاي 20 گيگ هست
با هارد 60 گيگ كه كافيه يك هارد 60 گيگ بخري ميشه همون
هيچ فرق ديگه اي نداردن

در مورد arcade و كلا هارد هاي كم ظرفيت
ببينيد اين update يك چيز كاملا اختياريه و اجباري نيست كه حتما شما بازي رو روي هارد نصب كنيد
اين قابليت رو اختياري گذاشته ms
همين الانشم كه اين update نيومده از نظر خييلي از اعضاي فروم هاي خارجي و حتي خود من
بازي ها 360 هم سرعت load فوق العاده اي دارن
هم درايو صداي انچناني نميده

اين update رو هم ميتونيد داشته باشيد اگه اگه اگه يك بازي اومد به بازار
كه ديگه خيلي سنگين و load طولاني داشت اون رو رو هارد نصب كنيد
كه به نظر من هارد 20 گيگ كاملا كافيه
اما اگه كسي مرتب به live وصل ميشه و هاردش براي live و دمو ها
و video هاي download شده از live هم استفاده ميشه بايد حتما به فكر خريد هارد 60 گيگ باشه

كسي كه arcade خريده خيالش كاملا راحت باشه چون نياز 100 درصد به هارد نداره
كه بگيم اگه هارد نداشته باشه ديگه نميتونه بازي كنه و از اين حرف ها

طبعا هارد داشتن مزايايي داره مثل همين install و ريختن عكس و دموي بازي ها و اين حرف ها
اما اجباري در كار نيست

اين update همون طور كه قبلا هم گفتم حدود 300 تا features جديد داره
كه اين hard install زياد مورد بحث نيست
مهم ترين هاش تغيير سيستم dashboard و انتخاب avatars و تغيير سيستم market palace
و از اين مباحثه

موفق باشيد

X-Volt
28-08-2008, 13:42
مدل premium حذف نشده
اون 60 گيگ همين premium هاي 20 گيگ هست
با هارد 60 گيگ كه كافيه يك هارد 60 گيگ بخري ميشه همون
هيچ فرق ديگه اي نداردنبله درسته ولی:
Premium اسمی بود که همون اوایل برای X360 انتخاب شده بود، الان اکثر جاها (مخصوصا سایت خود XBOX) دیگه برای مدل 20 گیگ از اسمی استفاده نمیکنن...! ← XBOX 360: Arcade - XBOX 360 - XBOX 360: Elite
-------------------------

در مورد arcade و كلا هارد هاي كم ظرفيت
ببينيد اين update يك چيز كاملا اختياريه و اجباري نيست كه حتما شما بازي رو روي هارد نصب كنيد
اين قابليت رو اختياري گذاشته ms
همين الانشم كه اين update نيومده از نظر خييلي از اعضاي فروم هاي خارجي و حتي خود من
بازي ها 360 هم سرعت load فوق العاده اي دارن
هم درايو صداي انچناني نميدهبله 100% اختیاریه، ولی یه سوالی دارم شما اگه این Update بیاد ازش استفاده نمیکنی...!؟
مثلا همین PSP هزار نوع Custom Firmware داره، ولی کیه که جدیدترین اینا رو روی PSP خودش نصب نکنه و با ورژن قدیمی سر کنه! این مسئله در مورد X360 هم صدق میکنه...
همونطور که میدونید بازیهای جدید XBOX همگی به صورت پیش فرض دارای Update هستند تا بشه اونا رو اجرا کرد. پس فردا هم بازیهای پر حجمی وارد بازار میشه که حجم سنگینی خواهند داشت و نیاز به این Update جدید دارن یا این آپدیت به طور پیش فرض روی دیسکشون نصب شده، در اون صورت کسی که از این آپدیت استفاده نمیکنه دچار مشکل میشه...
در ضمن شما چون تو تهران هستید به راحتی میتونید دیسک های Verbatiom پیدا کنید، اما بعضی از دوستان که در شهرستان هستن چــی!؟ در یکسری جاها مثل تبریز (به گفته خود Masoud Pro عزیز) فقط دیسکهای PlayBox پیدا میشه که از کیفیت بدی برخوردارن و نیاز به این Update دارن تا از لودشون کم شه و بازی بهتر اجرا بشه...

اين update رو هم ميتونيد داشته باشيد اگه اگه اگه يك بازي اومد به بازار
كه ديگه خيلي سنگين و load طولاني داشت اون رو رو هارد نصب كنيد
كه به نظر من هارد 20 گيگ كاملا كافيه
اما اگه كسي مرتب به live وصل ميشه و هاردش براي live و دمو ها
و video هاي download شده از live هم استفاده ميشه بايد حتما به فكر خريد هارد 60 گيگ باشه
باز هم حرف شما درسته، ولی فکر نکنم دیگه هارد 20 گیگ تولید بشه و فقط هارد 60 و 120 گیگ عرضه میشن برای خریداران Arcade...

كسي كه arcade خريده خيالش كاملا راحت باشه چون نياز 100 درصد به هارد نداره
كه بگيم اگه هارد نداشته باشه ديگه نميتونه بازي كنه و از اين حرف هادر رابطه با این موضوع توضیح دادم... کسانی که Arcade دارن الان خیالشون راحته، ولی چند ماه دیگه مطمئن باشید که مجبور خواهند شد از این Update استفاده کنند و باید برن سراغ هارد 60 گیگ...

و از اين مباحثه
اینا هم چیزهای تازه ای هستن که میتونن به اهمیت این Update اضافه کنند!
باز هم ممنونم به خاطر توضیحات مفیدتون... :10:

آرش-19
28-08-2008, 14:26
همونطور که میدونید بازیهای جدید XBOX همگی به صورت پیش فرض دارای Update هستند تا بشه اونا رو اجرا کرد. پس فردا هم بازیهای پر حجمی وارد بازار میشه که حجم سنگینی خواهند داشت و نیاز به این Update جدید دارن یا این آپدیت به طور پیش فرض روی دیسکشون نصب شده، در اون صورت کسی که از این آپدیت استفاده نمیکنه دچار مشکل میشه...

من فکر می کنم از این به بعد مایکرو دوتا آپدیت میده, یکی همون سنتی میشه و اونیکی هم آپدیت جدید.
اینطوری هم مشکلی برای کسایی که از آپدیت جدید استفاده نمی کنن پیش نمیاد و هم اختیاری بودنش رو صدق میکنه.

sefroyek2007
28-08-2008, 14:58
و از اين مباحثه
موفق باشيد
300 تا ويژگي :18: دمت گرم اگه جايي هست كه همه ي اين 300 تا رو نوشته باشه بگو ما هم بريم بخونيم انگليش هم باشه مشكلي نيست.
خيلي ممنون

Masoud Pro
28-08-2008, 16:38
آقا پدرام عزیز خیلی ممنون
کنسول من همونطور که چندین بار هم گفتم از سری های جدید پریمیوم یعنی Go Pro هست و روش یک هارد 20 گیگیه
حالا اگه آپدیت جدید اومد فکر کنم باید هاردم رو تغییر بدم و یک 60 گیگی یا 120 گیگی بخرم به همون خاطر از شما می خوام که خواهشا قیمت دقیق این سه نوع هارد رو به نرخ روز بیان کنین .
و سوال دیگه من هم اینه که آیا هارد 120 گیگی رنگ سفید مثه هارد خودم داره که بتونم از اون نوع بخرم یا نه هموشون چون از مال الیت هستند در نتیجه سیاه اند ؟

Masoud Pro
28-08-2008, 16:43
عزیزان یه هارد 120 گیگی الیت سوخته ( کنسول سوخته نه هارد ) یه فروشنده توتبریز با هارد من تعویض میکنه و روش 50 تومن می خواد به نظر شما چطوره ؟

hassan_tehran65
28-08-2008, 17:47
بچه ها مفتخرم اعلام کنم منم به خانواده xbox360 پیوستم امروز با لاخره رفتم و یک xbox360 مدل premium رجینpal با قیمت 460000 خریدم از دو ستانی که به من کمک کردن واطلاعات زیادی در مورد کنسول های مختلف به من دادند متشکرم راستی assassins چه گرا فیکی داره

Little Sparrow
28-08-2008, 17:50
آقا پدرام عزیز خیلی ممنون
کنسول من همونطور که چندین بار هم گفتم از سری های جدید پریمیوم یعنی Go Pro هست و روش یک هارد 20 گیگیه
حالا اگه آپدیت جدید اومد فکر کنم باید هاردم رو تغییر بدم و یک 60 گیگی یا 120 گیگی بخرم به همون خاطر از شما می خوام که خواهشا قیمت دقیق این سه نوع هارد رو به نرخ روز بیان کنین .
و سوال دیگه من هم اینه که آیا هارد 120 گیگی رنگ سفید مثه هارد خودم داره که بتونم از اون نوع بخرم یا نه هموشون چون از مال الیت هستند در نتیجه سیاه اند ؟
سوال اولت رو نمیدونم ولی یه سر برو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اونجا هرچی بخوای هست.
درمورد سوال دومت هم بله هارد 120 گیگ سفید برای مدل پرمیوم و ارکید موجوده:

hassan_tehran65
28-08-2008, 17:54
بچه ها یه سوال مسخره xbox360 به چند روش خا مو میشه

آرش-19
28-08-2008, 18:16
بچه ها مفتخرم اعلام کنم منم به خانواده xbox360 پیوستم امروز با لاخره رفتم و یک xbox360 مدل premium رجینpal با قیمت 460000 خریدم از دو ستانی که به من کمک کردن واطلاعات زیادی در مورد کنسول های مختلف به من دادند متشکرم راستی assassins چه گرا فیکی داره

مبارکت باشه
گرافیکش خوبه, میشه گفت جز بازی های تاپ 360

چند وقت پیش یکی از دوستام دنبال هارد 120 بود, کل تهران گشتیم پیدا نکردیم.
قیمتش اصلیش چیزی حدود 180 دلاره, اینجا اگه پیدا کنی شاید بیشتر از 200 تومن برات آب بخوره.

به سه روش
1- کلید پاور جلوی کنسول
2- چند ثانیه نگه داشتن کلید لوگوی 360 روی دسته (برای خاموش کردن چند ثانیه که نگه داری دو تا آپشن میده که یکیش خاموش کردن دسته و یکیش هم خاموش کردنه کنسوله)
3- سه چراغ شدن کنسول که خاموش میشه ولی دیگه روشن نمیشه :31: (این سومی مایه طنز داشت:46:)

saladi
28-08-2008, 18:31
به دو روش:
1-روش سخت افزاری:با فشار دادن دکمه ی پاور روی کنسول
2-روش نرم افزاری:با نگه داشتن دکمه ی پاور روی دسته ی بازی برای چند ثانیه،سپس ظاهر شدن 3 گزینه و انتخاب shut down console

pedram_sad
28-08-2008, 18:32
بله درسته ولی:
Premium اسمی بود که همون اوایل برای X360 انتخاب شده بود، الان اکثر جاها (مخصوصا سایت خود XBOX) دیگه برای مدل 20 گیگ از اسمی استفاده نمیکنن...! ← XBOX 360: Arcade - XBOX 360 - XBOX 360: Elite

درسته
اما من در مورد سايت ها صحبت نكردم
من راجع به موجود بودن اسم premium و تفاوت 20 و 60 گيگ توضيح دادم
كه فقط و فقط تو حجم هارد اونهاست
و هيچ تفاوت ديگه اي ندارن

بله 100% اختیاریه، ولی یه سوالی دارم شما اگه این Update بیاد ازش استفاده نمیکنی...!؟
مثلا همین PSP هزار نوع Custom Firmware داره، ولی کیه که جدیدترین اینا رو روی PSP خودش نصب نکنه و با ورژن قدیمی سر کنه! این مسئله در مورد X360 هم صدق میکنه...

ببينيد
اين update اختياري منظورم اين نيست كه ميتونيد update كنيد يا نه
منظورم اينه كه بعد از انجام update ميتونيد 2 تا option داشته باشيد
يكي اين كه بازي رو هارد نصب بشه
و ديگري اين كه از رو همون drive اجرا بشه
اين كنسول حدود 3 سال از عمر خودش رو طي كرده
و شايد 3 سال ديگه باقي مونده باشه
بازي سنگين انجناني هم تو ليست release كمپاني ها وجود نداره
ببينيد اساس اين گزينه تو update جديد يعني ريختن بازي تو هارد
برطرف شدن مشكلات بازي هايي از قبيل gta 4 تو load كردن texture هاست
و يك گزينه مفيد خواهد بود نه يك اجبار
اينا با هم فرق دارن

در ضمن شما چون تو تهران هستید به راحتی میتونید دیسک های Verbatiom پیدا کنید، اما بعضی از دوستان که در شهرستان هستن چــی!؟ در یکسری جاها مثل تبریز (به گفته خود Masoud Pro عزیز) فقط دیسکهای PlayBox پیدا میشه که از کیفیت بدی برخوردارن و نیاز به این Update دارن تا از لودشون کم شه و بازی بهتر اجرا بشه...

اولا دوست عزيز
من تو تهران نيستم
در ضمن من بازي هام رو همه رو از gametak ميگيرم
و رو verbatim 5 تومان با چاپ و cover فوق العاده شيك و سفارشي
و روي t-gate دونه اي 3400 با چاپ و cover در مياد
كه همشون فوق العاده بودن
و هيچ مشكلي نداشتم
با پست ميفرسته برام
اون رو هم ميدونم كه تو بعضي شهر ها ديسك هاي مزخرف playbox كه لقبش قاتل لنز هست
رو تا 8 تومان هم ميدن

الان ديگه اينقدر فروش اينترنتي جا افتاده كه كسي نياز نداره حتما يك چيزي بهش تحميل بشه

باز هم حرف شما درسته، ولی فکر نکنم دیگه هارد 20 گیگ تولید بشه و فقط هارد 60 و 120 گیگ عرضه میشن برای خریداران Arcade...

PREMIUM با هارد 20 گيگ توليد نميشه
اما هارد 20 گيگ موجوده و توليد هم ميشه
خوب هر كسي پولش بيشتر باشه به طبع هارد هاي گرونتر ميخره
من دارم اين بحث رو براي كساني توضيح ميدم كه به خاطر مشكلات مالي arcade گرفتن
و ميان تو اين تاپيك و ميبينن كه بحث از autumn update زده ميشه
و اون ها رو سر اين مساله نگران ميكنه كه 100 درصد به هارد نياز دارن يا نه

در رابطه با این موضوع توضیح دادم... کسانی که Arcade دارن الان خیالشون راحته، ولی چند ماه دیگه مطمئن باشید که مجبور خواهند شد از این Update استفاده کنند و باید برن سراغ هارد 60 گیگ...
اين رو هم توضيح دادم

باز هم ممنونم به خاطر توضیحات مفیدتون... :10:

خواهش ميكنم وظيفه است :10:

3 روش
اولي سخت افزاري با دكمه جلوي FACEPLATE
دومي و سومي نر افزاري از طريق DASHBOARD
كه اولي اينه كه شما چند ثانيه دكمه وسط دسته رو نگاه ميداريد
و سمت راست TV يك ليست 3 گزينه اي مياد كه اولي نوشته SHUTDOWN THE CONSOLE
و دومي اين كه يك باز دكمه وسط دسته رو بزنيد سمت راست يك منو باز ميشه
كه از گزينه PERSONAL STTING وارد بشيد گزينه SHUTDOWN رو ميبينيد

شما می خوام که خواهشا قیمت دقیق این سه نوع هارد رو به نرخ روز بیان کنین .

هارد 20 گيگ بين 80 تا 90 تومان
هارد 120 گيگ بين 180 تا 190 تومان
هارد 60 گيگ هم هنوز جدا نيومده
ولي فكر كنم بين 100 تا 120 باشه

[]بچه ها مفتخرم اعلام کنم منم به خانواده xbox360 پیوستم امروز با لاخره رفتم و یک xbox360 مدل premium رجینpal با قیمت 460000 خریدم از دو ستانی که به من کمک کردن واطلاعات زیادی در مورد کنسول های مختلف به من دادند متشکرم راستی assassins چه گرا فیکی داره

به نظر من گرون خريدي گرچه خودم هم همين قيمت گرفتم ولي الان 380 دارن ميدن

موفق باشيد

saladi
28-08-2008, 21:20
سایت گیم تک چیه پدرام جان؟

bmwm3gtr
28-08-2008, 21:21
من هر کاری کردم audio cd رو بریزم تو فلش نشد. وقتی کپی میکنم تو فلش اجراش نمیکنه وقتی هم ریپش میکنی تو کامپیوتر که بعدش بریزی تو فلش فرمتش میشه wma که نمیشه تو xbox ریخت . میشه با نرم افزار تبدیل فرمت هر آهنگی رو که میخوام تبدیل کنم به audio بعد بریزم تو فلش بعد بریزم تو xbox ؟ شما چه طوری این کارو میکنید؟( البته با فلش) خواهشن یه توضیح کامل بدین چون به شدت لازم دارم در مورد عکس هم اگر توضیح بدین ممنون میشم .

p3yman_xl
29-08-2008, 10:18
من هر کاری کردم audio cd رو بریزم تو فلش نشد. وقتی کپی میکنم تو فلش اجراش نمیکنه وقتی هم ریپش میکنی تو کامپیوتر که بعدش بریزی تو فلش فرمتش میشه wma که نمیشه تو xbox ریخت . میشه با نرم افزار تبدیل فرمت هر آهنگی رو که میخوام تبدیل کنم به audio بعد بریزم تو فلش بعد بریزم تو xbox ؟ شما چه طوری این کارو میکنید؟( البته با فلش) خواهشن یه توضیح کامل بدین چون به شدت لازم دارم در مورد عکس هم اگر توضیح بدین ممنون میشم .

خوب چرا مستقیم Audio رو در خود کنسول ریپ نمیکنید؟ این کار خیلی راحت تر از کپی روی فلش دیسک هست...

ahmadgboy
29-08-2008, 12:40
pedram جان میشه درباره این gametak یه توضیحی بدی که چه جوری از اونا بازی میخری در ضمن ادرس سایتشم بدی
راستی دوستان بعضی کاربرا هستن که تعداد پست هاشون هنوز به 30 تا نرسیده که زیر نامکاربریشون زده (داره خودمونی میشه ) ولی مال من هنوز نشده میدونید علت چیه؟ملاک امتیاز دهی چیه؟

bmwm3gtr
29-08-2008, 13:21
خوب چرا مستقیم Audio رو در خود کنسول ریپ نمیکنید؟ این کار خیلی راحت تر از کپی روی فلش دیسک هست...
آخه میخوام سی دی زیاد مصرف نشه چون هی باید سی دی مصرف کنم تا تمام آهنگامو بریزم تو هاردش و این کار نمیصرفه تازه همه ی آهنگام که AUDIO نیستن واسه همین میخوام آهنگامو ( چه MP3 و WMA و... ) رو با نرم افزار تبدیل فرمت تبدیل کنم به AUDIO بعدش بریزم تو فلش بعدش بریزم تو هاردش تا دوباره فلشو پاک کنم آهنگهای بعدیمو بریزم .خواهشن یه توضیح کامل بدین.ممنون. راستی میشه درایو کنسولو عوض کرد ؟ اگر آره آیاارزششو داره؟ اگر درایو هیتاچی بندازم صد در صد تضمین میکنید که دیگه به مشکل دیر لود شدن تکسچرها بر نخورم ؟ (مخصوصا در بازی GTA )

آرش-19
29-08-2008, 17:34
راستی میشه درایو کنسولو عوض کرد ؟ اگر آره آیاارزششو داره؟ اگر درایو هیتاچی بندازم صد در صد تضمین میکنید که دیگه به مشکل دیر لود شدن تکسچرها بر نخورم ؟ (مخصوصا در بازی GTA )

هیچ تضمینی وجود نداره که اون مشکل حل بشه.
در کل مشکل دیر لود شدن به دیسک بازی بر میگرده. من دوستم با بازی Uncharted کنسول PS3 که دیسک اورجینال هم هست
مشکل فریز و دیر لود شدن تکسچر داشت, که با عوض کردن بازی مشکلش حل شد.
اگه مشکل GTA رو اعصابته, چند وقت دیگه صبر کن, با آپدیت جدید بازی رو بریز رو هارد تا نشکلت حل بشه.

pedram_sad
29-08-2008, 18:57
آخه میخوام سی دی زیاد مصرف نشه چون هی باید سی دی مصرف کنم تا تمام آهنگامو بریزم تو هاردش و این کار نمیصرفه تازه همه ی آهنگام که AUDIO نیستن واسه همین میخوام آهنگامو ( چه MP3 و WMA و... ) رو با نرم افزار تبدیل فرمت تبدیل کنم به AUDIO بعدش بریزم تو فلش بعدش بریزم تو هاردش تا دوباره فلشو پاک کنم آهنگهای بعدیمو بریزم .خواهشن یه توضیح کامل بدین.ممنون. راستی میشه درایو کنسولو عوض کرد ؟ اگر آره آیاارزششو داره؟ اگر درایو هیتاچی بندازم صد در صد تضمین میکنید که دیگه به مشکل دیر لود شدن تکسچرها بر نخورم ؟ (مخصوصا در بازی GTA )
ميتوني از يك cd rewrite استفاده كني
در مورد درايو هم درايو benq با تنها بازي كه مشكل داره بازي gta 4 هست
كه اون هم شانسيه
كسي هنوز نتونسته مشكل رو بفهمه كه از چيه
يك سري مشكل ندارن يك سري دارن يك سري هم كم دارن
اما خود من gta 4 رو روي playbox امتحان كردم ميتون بگم فاجعه بود
اما رو verbatim زدم تو كل بازي تا تموم بشه
شايد 2 يا 3 صحنه 3 ثانيه اي مشكل دير load شدن texture ها رو ديدم

در كل پيشنهاد ميكنم با توجه به توصيه ارش جان فعلا اگه ميخواي برين اين بازي رو حتما رو verbatim تهيه كنيد

تا اون جايي كه من ميدونم بودن دوستاني تو همين تاپيك كه درايوشون رو براي همين gta 4 عوض كردن و hitachi گرفتن و مشكلشون حل شده
اين درايو اصلا گير نمياد
و قيمتش هم 70 تومانه كه 30 تومان هم براي كپي خورش ميگيرن
كه كلا 100 تومان خرج ميزاره رو دستتون
به نطر من ارزش نداره براي يك بازي درايو عوض كنيد

bmwm3gtr
29-08-2008, 19:10
ممنون از راهنمایی هاتون. ولی من خیلی من دوست دارم با فلش امتحان کنم اگه میشه لطف کنید بگید که به چه فرمتی ( Wma , Aac,3gpp یا ... ) تبدیل کنم که بشه ریختش تو هاردش آخه تو صفحه های قبل خوندم که با فلش میشه ، وقتی فکر کردم راهی جز تبدیل فرمت پیدا نکردم که بشه ریختش تو فلش بعدش ریخت تو هارد خواهشن راهنماییم کنید. راستی اسم اون نرم افزار یا هر چیز دیگه ای رو که استفاده میکنید یا در کل روش این کارو بهم بگید خیلی خیلی خیلی ممنون میشم.

farazp30
29-08-2008, 19:19
سلام halo 2 رو میشه تو 360 اجرا کرد؟ بعد کسی نمیدونه call of duty 2 و need for speed most wanted رو کجا میفروشن من هر جا رفتم نداشت:41::41::41:
بعد میشه بازی های پلی باکس رو رایت کرد؟ یه سوال پیش پا افتاده دیگه میشه با دی وی دی رایتر معمولی رو دی وی دی 9 فایل رایت کرد؟؟؟؟:20::20:

pedram_sad
29-08-2008, 22:38
ممنون از راهنمایی هاتون. ولی من خیلی من دوست دارم با فلش امتحان کنم اگه میشه لطف کنید بگید که به چه فرمتی ( Wma , Aac,3gpp یا ... ) تبدیل کنم که بشه ریختش تو هاردش آخه تو صفحه های قبل خوندم که با فلش میشه ، وقتی فکر کردم راهی جز تبدیل فرمت پیدا نکردم که بشه ریختش تو فلش بعدش ریخت تو هارد خواهشن راهنماییم کنید. راستی اسم اون نرم افزار یا هر چیز دیگه ای رو که استفاده میکنید یا در کل روش این کارو بهم بگید خیلی خیلی خیلی ممنون میشم.
ريختن فايل صوتي از رو flash رو يكي از دوستان گفته بودن
من خودم امتحان كردم و تا اونجا كه ميدونم نميشه از flash چيزي ريخت و اصلا گزينه copy نمياد
حالا ان دوستمون بيان خودشون توضيح بدن بهتره :31:

فقط از تو سي دي صوتي با استفاده از rip ميشه موزيك اونم audio ريخت
و خودم اين كار رو كردم

pedram_sad
29-08-2008, 22:53
سلام halo 2 رو میشه تو 360 اجرا کرد؟ بعد کسی نمیدونه call of duty 2 و need for speed most wanted رو کجا میفروشن من هر جا رفتم نداشت:41::41::41:

بعد میشه بازی های پلی باکس رو رایت کرد؟ یه سوال پیش پا افتاده دیگه میشه با دی وی دی رایتر معمولی رو دی وی دی 9 فایل رایت کرد؟؟؟؟:20::20:

بازي HALO 2 و حدود 350 بازي ديگه از بازيهاي XBOX رو ميشه رو PREMIUM و ELITE اجرا كرد
اما ARCADE و CORE نميشه
چون BC يا همون BACKWARD COMPATIBILITY ندارن

اين بازي ها رو هم قسمت فروشگاه مجازي سايت بازي سنتر بگردي خيلي ها هستن دارن

بله ميشه
بله ميشه DVD 9 رو رايت كرد

farazp30
29-08-2008, 23:04
بازي HALO 2 و حدود 350 بازي ديگه از بازيهاي XBOX رو ميشه رو PREMIUM و ELITE اجرا كرد
اما ARCADE و CORE نميشه
چون BC يا همون BACKWARD COMPATIBILITY ندارن

اين بازي ها رو هم قسمت فروشگاه مجازي سايت بازي سنتر بگردي خيلي ها هستن دارن

بله ميشه
بله ميشه DVD 9 رو رايت كرد
خوب مال من پرمیوم هست ولی فروشگاه مجازی بازی سنتر کجای سایتش هست توی انجمن ها؟؟؟

pedram_sad
29-08-2008, 23:33
خوب مال من پرمیوم هست ولی فروشگاه مجازی بازی سنتر کجای سایتش هست توی انجمن ها؟؟؟
اره تو انجمن هاشه
هر كدوم سايت جدا هم دارن
بري همه جي دستت مياد
موفق باشي

ahmadgboy
29-08-2008, 23:44
pedram جان میشه درباره این gametak یه توضیحی بدی که چه جوری از اونا بازی میخری در ضمن ادرس سایتشم بدیراستی دوستان بعضی کاربرا هستن که تعداد پست هاشون هنوز به 30 تا نرسیده که زیر نامکاربریشون زده (داره خودمونی میشه ) ولی مال من هنوز نشده میدونید علت چیه؟ملاک امتیاز دهی چیه؟اگه زحمتی نیست جواب بدین؟

pedram_sad
30-08-2008, 00:00
pedram جان میشه درباره این gametak یه توضیحی بدی که چه جوری از اونا بازی میخری در ضمن ادرس سایتشم بدیراستی دوستان بعضی کاربرا هستن که تعداد پست هاشون هنوز به 30 تا نرسیده که زیر نامکاربریشون زده (داره خودمونی میشه ) ولی مال من هنوز نشده میدونید علت چیه؟ملاک امتیاز دهی چیه؟اگه زحمتی نیست جواب بدین؟
دوست عزيز
ميخواستم بهت pm بدم كه ديدم نداري
اون رو نميدونم بهتره از مدير بخش بپرسي

در مورد gametak هم تو تاپيك نميشه لينك و ادرس بزارم خلاف قوانين هست
اگه ميخواي يك email برام pm كن به اون بدم

ahmadgboy
30-08-2008, 13:57
بچه ها من یه دوربین دیجیتالی به کنسول وصل کردم عکس ها رو نشون میده ولی فیلم هایی که با دوربین گرفتم پخش نمیکنه و میگه که نیاز به یه اپدیت داره که باید از xbl بگیری کسی میونه از کجا دیگه میتونم اونو بگیرم به جز xbl ? در ضمن فرمت فایل ویدیویی هم avi هست
راستی میشه بگین چه جوری میشه با مدیر انجمن تماس گرفت؟

p3yman_xl
30-08-2008, 17:42
بچه ها من یه دوربین دیجیتالی به کنسول وصل کردم عکس ها رو نشون میده ولی فیلم هایی که با دوربین گرفتم پخش نمیکنه و میگه که نیاز به یه اپدیت داره که باید از xbl بگیری کسی میونه از کجا دیگه میتونم اونو بگیرم به جز xbl ? در ضمن فرمت فایل ویدیویی هم avi هست
راستی میشه بگین چه جوری میشه با مدیر انجمن تماس گرفت؟

شما نمیتونید فایل های AVI رو پلی کنید، اما میتونید Avi به WMV تبدیل کنید تا بدون هیچگونه مشکلی این فایل ها رو اجرا کنید. برنامه های زیادی برای تبدیل کردن avi به Wmv وجود داره. یکی از این برنامه ها Videora Xbox 360 Converter هست. از اینجا دانلود کنید :

yakuza
30-08-2008, 21:46
سلام به همه دوستان

آقا من یکی از دسته های بازیم چهارتا چراغ سبزش با هم چشمک میزنه و تو بازی فعال نیست

مشکل چیه و چیکار کنم
پیشاپیش ممنونم
لطفا کمک کنید

bmwm3gtr
30-08-2008, 21:52
پدرام جان ممنون از راهنماییت. حالا یه سوال دیگه که میدونم تکراریه اما وقت من محدوده و نمیتونم صفحات قبلی رو بگردم میشه در مورد انواع دیسکها ، کیفیت رایت و راه شناساییشون ( منظورم دیسک هایه بازیه همون ورباتیمو این چیزا ) یه توضیح کامل بدین و بگید که دیسک خوبرو کجاها دارن و مطمئنید که دیسک مورد نظرو بهم میدن؟ ( یعنی بدرو بهم جایه خوبه نندازن!)

bmwm3gtr
30-08-2008, 22:00
سلام به همه دوستان

آقا من یکی از دسته های بازیم چهارتا چراغ سبزش با هم چشمک میزنه و تو بازی فعال نیست

مشکل چیه و چیکار کنم
پیشاپیش ممنونم
لطفا کمک کنید
خب باید دسترو به دستگاه بشناسونی . در همون حالت که دسته چشمک میزنه دکمه روی دستگاه رو بزن( دکمه ای که زیر درگاه های مموری هستش ، همون کوچیکه ) بعدش چراغ هایه دستگاه هم شروع میکنه به چشمک زدن و چرخیدن بدون مکس دکمه ی بالای دسترو چند ثانیه نگه دار ( دکمه کوچیکه بالای دسته که کنار ورودی شارژر هستش ) بعدش میبینی که دسترو میشناسه و میتونی ازش استفاده کنی ، موفق باشی دوست عزیز.

farazp30
30-08-2008, 22:48
پدرام جان ممنون از راهنماییت. حالا یه سوال دیگه که میدونم تکراریه اما وقت من محدوده و نمیتونم صفحات قبلی رو بگردم میشه در مورد انواع دیسکها ، کیفیت رایت و راه شناساییشون ( منظورم دیسک هایه بازیه همون ورباتیمو این چیزا ) یه توضیح کامل بدین و بگید که دیسک خوبرو کجاها دارن و مطمئنید که دیسک مورد نظرو بهم میدن؟ ( یعنی بدرو بهم جایه خوبه نندازن!)

اشکالی نداره من جواب بدم :20::20::20::20:
دیسک های خوب رو به فروشگاه های پیکسل (گیشا طبقه زیر زمین) وست گیم و نکست جن دارن البته دیسک های مالزی هم هست که در این تاپیک بحس سرش زیاد شد این دیسک ها با سوزن پر شده به علت فرق داشتم نوع ریختن اطلاعات در درایور های بن کیو مشکل بیشتری نسیت به بقیه دارن و بازی هایی مثل rainbowsix vegas و orang box و سری بازیهای c&c افت فریم عدم لود شدن تکسچر ها و حتی هنگ کردن کنسول هم داره مثلا من rainow six vegas cیاد بازی میکنم و با اینکه درایورم هیتاچی هست این بازی بارها گیر کرده و من دستگاهم رو ری استارت کردم به نظز من کپی های خوب با دی وی دی 9 های خوب مثل مارک های t-gat وچند مارک دیگه مه الان یادم نمیاد بهترین انتخاب هستند :46::46::46::46::8::8:

p3yman_xl
31-08-2008, 09:35
شرکت وست گیم رو توصیه نمیکنم ... این شرکت فقط به کمیت توجه میکنه و کیفیت دیسک ها اصلا خوب نیست. تنها مزیت این شرکت اینه که به محض قرار گرفتن بازی روی اینترنت اون رو دانلود میکنه و در تعداد نامحدود به مغازه ها میفرسته.. ( بازی Rainbow Six vegas 2 رو یک روز زودتر خریدم!! )
اما اگر بخواهم نکست جن رو در نظر بگیریم، کیفیت دیسکهاش واقعا بالاست اما سرعت زیادی در عرضه ی بازی ها نداره و معمولاً 2 یا 3 روز بعد عرضه میکنه.

hassan_tehran65
31-08-2008, 10:47
بچه ها من دیشب وقتی کنسولمو روشن کردم دیدم 3 چراغ قشنگ داره چشمک می زنه با دیدن این صحنه بیهوش شدم وقتی بهوش اومدم دیدم فیش ادابتور که به کنسول وصل میشه یه خورده بیرون اومده اونو محکم کردم خدا رو شکر کنسول درست شد حالا می خواستم ببینم کنسولم ایراد پیدا کرده و عیبش همینی که گفتم بوده

ali_ranger22
31-08-2008, 11:15
شرکت وست گیم رو توصیه نمیکنم ... این شرکت فقط به کمیت توجه میکنه و کیفیت دیسک ها اصلا خوب نیست. تنها مزیت این شرکت اینه که به محض قرار گرفتن بازی روی اینترنت اون رو دانلود میکنه و در تعداد نامحدود به مغازه ها میفرسته.. ( بازی Rainbow Six vegas 2 رو یک روز زودتر خریدم!! )
اما اگر بخواهم نکست جن رو در نظر بگیریم، کیفیت دیسکهاش واقعا بالاست اما سرعت زیادی در عرضه ی بازی ها نداره و معمولاً 2 یا 3 روز بعد عرضه میکنه.

واقعا بازی های 360 ش کیفیتش پایینه?؟
عجیبه ....آخه من همه ی بازی هامو از وست میگیرم مشکلی نداشته برای 360 رو نمیدونم

hossein 2
31-08-2008, 13:06
چه طوری میشه روی xbox 360 بازی ریخت؟

pedram_sad
31-08-2008, 13:34
بچه ها من دیشب وقتی کنسولمو روشن کردم دیدم 3 چراغ قشنگ داره چشمک می زنه با دیدن این صحنه بیهوش شدم وقتی بهوش اومدم دیدم فیش ادابتور که به کنسول وصل میشه یه خورده بیرون اومده اونو محکم کردم خدا رو شکر کنسول درست شد حالا می خواستم ببینم کنسولم ایراد پیدا کرده و عیبش همینی که گفتم بوده
نه دوست عزيز
اين مشكل براي همه پيش ياد
بارها و بارها
اون 3 چراغ وقتي ظاهر ميشه تنها معنيش مشكل حرارتي نيست
چندين و چند نوع دليل باعث ظهورش ميشه
شما بايد به كدي كه رو صفحه TV ظاهر ميشه دقت كنيد و طبق اون مشكلات رو بررسي كنيد
حتي اگه اين مشكل براي حرارت زياد هم باشه باز هم جاي ترس نيست
چون خودش خاموش ميشه و بايد يكم استراحت بديد تا خنك بشه و دوباره روشن كنيد

اين رو يادتون باشه
هيچ وقت از خود 3 چراغ قرمز نترسيد
از ERROR هاش بترسيد

چه طوری میشه روی xbox 360 بازی ریخت؟
نميشه اين كار رو كرد
و از اواخر پاييز با اومدن AUTUMN UPDATE ميشه اين كار رو كرد

اما اگه منظورت بازيهاي ARCADE و كم حجمه
اونها رو بايد از LIVE دانلود كنيد

pedram_sad
31-08-2008, 13:39
دوستان در مورد شارژ دسته هاي كنسول XBOX 360
من حدود 9 روز پيش يك شارژر باتري با مارك C.F.L خريدم 3500
يك جفت باتري C.F.L ار نوع 3000 mHa هم خريدم 4000 تومان
كه گرونترين باتريهاي قابل شارژ اين شركت تو سايتش بود

20 ساعت با اين شارژر تو شارژ بود
شايد باورتون نشه ولي 8 روز روزي 7 ساعت كار كرد تا تموم شد و الان دوباره گذاشتم تو شارژ
يعني حدودا 55 ساعت كار كرد تا كامل خالي بشه و الان گذاشتم تو شارژ تا فردا
و از فردا دوباره 55 ساعت حدود 1 هفته كار ميكنه

پيشنهاد ميكنم اگه نميخواين play and charg kit يا quick charg تهيه كنيد
از اين روش استفاده كنيد كه مرتب پول باتري نديد

موفق باشيد

tophigh
31-08-2008, 13:42
سلام شماره پرتو گیم رو دارید متشکرم

آرش-19
31-08-2008, 13:44
البته نکست هم بازی هاشو روی دیسکAone میزنه. کیفیتش خوبه ولی به ورباتیم نمی رسه.
من یه سایت سراغ دارم که بازی ها رو رو ورباتیم, با قاپ و دیسک چاپ دار 5 تومن, بدون چاپ 4 تومن میده.
من که شهرستانم وقتی سفارش میدم 2-3 روزه میرسه دستم. برای تهرانم فکر کنم با پیک میفرسته.
اگه مدیرها اجازه دادند که همین جا لینک سایتشو میذارم, اگر هم اجازه ندادند هر کی خواست بگه تا براش PM کنم.

ahmadgboy
31-08-2008, 14:53
من یه سایت سراغ دارم که بازی ها رو رو ورباتیم, با قاپ و دیسک چاپ دار 5 تومن, بدون چاپ 4 تومن میده.
من که شهرستانم وقتی سفارش میدم 2-3 روزه میرسه دستم. برای تهرانم فکر کنم با پیک میفرسته.
اگه مدیرها اجازه دادند که همین جا لینک سایتشو میذارم, اگر هم اجازه ندادند هر کی خواست بگه تا براش PM کنم.

سلام ارش جانهزینه پستیش با اونه یا با تو ؟اگر هم زحمتی نیست ادرس سایتش رو به این id:ahmad_gboyبفرست

angels_eye2006
31-08-2008, 15:05
سلام میشه یه توضیح راجب دسته های xbob 360 بدید(چه قابلیت هایی داره آیا حسگر حرکتی داره مثل مال
ps3 ????????)
یه مقدار هم در مورد شبکه xbox live توضیح بدید دیشب داشتم تریلرهای ps3 رو می دیدم
یه قابلیت خیلی خوب تو شبکش به اسم home داره که هر کسی می تونه توی محیط مجازی زندگی کنه(مطمئن نیستما)
آیا 360 هم این قابلیت رو داره و شبکشون چه چیزایش پولیه آیا برای وصل شدن به شبکشون هم باید پول داد
(اگه میشه یه مقایسه بین قابلیت های دو شبکه انجام بدبد)
ممنون

angels_eye2006
31-08-2008, 15:06
راستی من که رفتم 60 بگیرم خیلیا می گفتن که ریجن j خیلی بهتر از pal هستش و 100 تمن هم گرونتره
ولی شما می گید pal خوبه منو راهنمایی کنید؟

آرش-19
31-08-2008, 15:38
سلام میشه یه توضیح راجب دسته های xbob 360 بدید(چه قابلیت هایی داره آیا حسگر حرکتی داره مثل مال
ps3 ????????)
یه مقدار هم در مورد شبکه xbox live توضیح بدید دیشب داشتم تریلرهای ps3 رو می دیدم
یه قابلیت خیلی خوب تو شبکش به اسم home داره که هر کسی می تونه توی محیط مجازی زندگی کنه(مطمئن نیستما)
آیا 360 هم این قابلیت رو داره و شبکشون چه چیزایش پولیه آیا برای وصل شدن به شبکشون هم باید پول داد
(اگه میشه یه مقایسه بین قابلیت های دو شبکه انجام بدبد)
ممنون

دسته به جز وایرلس (بدون سیم) بودن قابلیت دیگه ای نداره.
حسگر حرارتی !!! دسته PS3 موشن سنسور داره, حرکت فیزیکی دسته رو تو 6 زاویه منتقل میکنه.
این قابلیت تا حالا که هیچ کاربرد به درد بخوری نداشته, تو چندتا بازی ازش استفاده شده که واقعا زجر آور درستش
کردن طوری که این قابلیت رو حذف کنی بازی خیلی لذت بخش تر میشه.
البته اینم بگم که دسته 360 خیلی خوش دست تر از دسته PS3 و مخصوصا تو بازی های شوتر که خیلی راحته.
در مورد Live و PSN مهمترین فرقشون اینه که PSN مجانی (البته بازی آنلاینش, مارکتینگش که پولیه) ولی Live
باید اکانت تهیه کنی تا بتونی بازی کنی (جزئیاتشو تو تایپیک مخصوص خودش دنبال کن).
Home که یه چیزی تو مایه های SecondLife , به صورت مجازی کاراکتر میسازی و کلی امکانات جالب دیگه, که اینجا
جاش نیست جزئیاتشو برات توصیف کنم.
البته تا اینجای کار که تو بخش آنلاین برتری کامل با شبکه Live مایکروسافت بوده, و با آپدیت پاییزی که امکان ساخت
آواتار رو میده تا حدودی Home سونی رو خنثی میکنه.

راستی من که رفتم 60 بگیرم خیلیا می گفتن که ریجن j خیلی بهتر از pal هستش و 100 تمن هم گرونتره
ولی شما می گید pal خوبه منو راهنمایی کنید؟
قبلا . . . . بله همه میرفتن طرف J چون بازی ها اکثرا نسخه J پیدا میشد. ولی حالا اینطوری نیست, گاهی وقتا هم
نسخه PAL بازی ها ممکنه زودتر بیاد رو نت. به هر حال برتری خاصی نسبت به هم ندارن.

سلام ارش جانهزینه پستیش با اونه یا با تو ؟اگر هم زحمتی نیست ادرس سایتش رو به این id:ahmad_gboyبفرست
برای نام کاربریت تو همین سایت لینک سایتو PM میکنم.
بله هزینه پست با خودته.
فکر کنم پیغام خصوصیتو بستی, تو قسمت پیغام بازدید کنندگان برات میذارمش.

hossein 2
31-08-2008, 15:45
آیا xbox360 eliteنیازی به fanدارد؟درصورتی که روزی 8 ساعت بازی کنیم.

آرش-19
31-08-2008, 15:54

پیشگیری بهتر از درمان
شما یا یه فن براش بگیر یا 12 ولتش کن. ضرری که نداره.
البته هیچ تضمینی نیست که مثلا اگه شما فن نگیری حتما مشکل برات پیش میاد و بلعکس
ممکنه فن بگیری و 12 ولتم انجام بدی ولی باز 3 چراغ بشی.
در ضمن من ماه پیش فروشگاه نکست بودم, می گفتن تا حالا الیت که 3 چراغ شده باشه رو برای
تعمیر نیاوردن !!!
من خودم الیت دارم و یه فن هم براش خریدم.
البته هیچ وقت هم کنسولتو تو فضای بسته قرار نده.

imakbari
31-08-2008, 16:00

تا اونجایی که من می دونم، مایکروسافت گفته مدل الیت سه چراغ نمی شه.

hossein 2
31-08-2008, 16:34
autumn Updateچیست؟

pedram_sad
31-08-2008, 17:04
imakbari جان
مدل هاي كنسول هاي xbox 360 هيچ تفاوتي با هم ندارن از نظر سخت افزار
مهمترين مساله motherboard داخل اونهاست كه الان هر 3 تا falcon هستن
تنها تفاوت اين 3 مدل تو لوازم جانبي و بارزترينش هم هارد 120 گيگه
اگه قرار باشه 3 چراغ بشه هر 3 تا ممكنه بشن :31:

autumn Updateچیست؟
همون update پاييزي هست كه قراره تا اواخر پاييز بياد بيرون
و يك تغييرات كلي به خصوص در سيستم live و محيط Dashboard بده
و حدودا 300 تغيير رو به كل در محيط xbox 360 ايجاد ميكنه

Little Sparrow
31-08-2008, 17:27
اگه میشه واسم PM کن.خیلی ممنون.:10:

saladi
31-08-2008, 19:28
بچه ها،چه طوری عکس خودمو تو پروفایله Xbox360 بزارم؟اصلا امکانشم هست؟

pedram_sad
31-08-2008, 20:35
بچه ها،چه طوری عکس خودمو تو پروفایله Xbox360 بزارم؟اصلا امکانشم هست؟
اون عكس هايي كه مربوط به پروفايل ميشه عكس هايي هستن كه از خود live بايد dl كنيد
ونميشه عكس ديگه اي رو خوتون بگزاريد
اما عكس خودتون يا هر عكس ديگه اي رو ميتونيد براي wallpaper روي Theme كه انتخاب كرديد قرار بديد

farazp30
31-08-2008, 21:06
دوستان در مورد شارژ دسته هاي كنسول XBOX 360
من حدود 9 روز پيش يك شارژر باتري با مارك C.F.L خريدم 3500
يك جفت باتري C.F.L ار نوع 3000 mHa هم خريدم 4000 تومان
كه گرونترين باتريهاي قابل شارژ اين شركت تو سايتش بود

20 ساعت با اين شارژر تو شارژ بود
شايد باورتون نشه ولي 8 روز روزي 7 ساعت كار كرد تا تموم شد و الان دوباره گذاشتم تو شارژ
يعني حدودا 55 ساعت كار كرد تا كامل خالي بشه و الان گذاشتم تو شارژ تا فردا
و از فردا دوباره 55 ساعت حدود 1 هفته كار ميكنه

پيشنهاد ميكنم اگه نميخواين play and charg kit يا quick charg تهيه كنيد
از اين روش استفاده كنيد كه مرتب پول باتري نديد

موفق باشيد
پیشنهاد من خریدن یک شارژر 4 تایی انرژایزر و 4 عدد باطری که تو خودش هست که رو هم دیگه میشه 16500 تومن هر باتری زیر دست من که روزانه 8 تا 12 ساعن بازی میکنم یک هفته دووم میاره

ahmadgboy
01-09-2008, 00:14
دوستان ایا تاپیکی وجود داره که طریقه نصب فریمور رو اموزش داده باشه ؟

کسی هم نگفت که چه جوری میشه با مدیر انجمن تماس گرفت؟
اگه کسی میدونه خواهشا جواب بده

pedram_sad
01-09-2008, 00:22
دوستان ایا تاپیکیوجود داره که طریقه نصب فریمور رو اموزش داده باشه ؟کسی هم نگفت که چه جوری میشه با مدیر انجمن تماس گرفت؟ اگه کسی میدونه خواهشا جواب بده
تو سايت بازي سنتر موجوده
در مورد مدير انجمن خوب ميتوني از طريق پيغام خصوصي يا comment گذاشتن تو profile
ارتباط برقرار كني
نمونش هم sam fisher كه مدير بخش بازي هاي كامپيوتري هستن

ahmadgboy
01-09-2008, 00:35
تو سايت بازي سنتر موجوده
در مورد مدير انجمن خوب ميتوني از طريق پيغام خصوصي يا comment گذاشتن تو profile
ارتباط برقرار كني
نمونش هم sam fisher كه مدير بخش بازي هاي كامپيوتري هستن

pedram جان میشه کد این تاپیک رو بزاری اخه هرچی گشتم نبود تو بازی سنتر

WildkilleR
01-09-2008, 00:52
یه سوال از تمامی دوستان عزیز !:10:

کسی میدونه Xbox 360 الان قیمتش چنده ؟! (یه Xbox 360 خوب میخوام):5:

dogtag
01-09-2008, 00:56
الان الیت با 4 ماه ضمانت 500 ه

pedram_sad
01-09-2008, 01:14
یه سوال از تمامی دوستان عزیز !:10:

کسی میدونه Xbox 360 الان قیمتش چنده ؟! (یه Xbox 360 خوب میخوام):5:
مدل arcade قيمت 370 تومان
مدل premium قيمت 390 تومان
مدل elite با درايو lite-on قيمت 428 تومان
مدل elite با درايو benq قيمت 440 تومان
( درايو lite-on كپي خور نشده )

pedram_sad
01-09-2008, 01:23
pedram جان میشه کد این تاپیک رو بزاری اخه هرچی گشتم نبود تو بازی سنتر

CAPITAN MAC
01-09-2008, 08:17
سلام
یک سوال داشتم چرا وقتی
Xbox 360™ Play & Charge Kit را به کامپیوتر وصل می کنم باطریش شارز نمی کنه ولی حتما باید به خود کنسولم وصل کنم

hossein 2
01-09-2008, 10:37
اگر autumn Update بیاد میشه روی xbox بازی ریخت؟

p3yman_xl
01-09-2008, 11:37
سلام
یک سوال داشتم چرا وقتی
Xbox 360™ Play & Charge Kit را به کامپیوتر وصل می کنم باطریش شارز نمی کنه ولی حتما باید به خود کنسولم وصل کنم

جواب ساده است، چون این وسیله برای شارژ کردن دسته بوسیله ی کنسول هست و با درگاه usb کامپیوتر جواب نمیده.

اگر autumn Update بیاد میشه روی xbox بازی ریخت؟

بلـــه میشه.

Masoud Pro
01-09-2008, 13:53
نه بابا ....................... :18:
بیا تبریز من خودم 6 تا شو که برد چهارتاشون فالکون بوده رو نشونت بدم :13:
که دوست خودم هارد یکی از اونا رو خرید :31:
البته من خودم نه الیت دارم و نه آرکید اما باور کنین تا حالا 3 چراغه ی آرکید رو ندیدم .

دوستان یه خبر عجیب از فروشگاههای تبریز
قیمت الیت پال با آرکید J یکیه

ahmadgboy
01-09-2008, 14:25
این درست که میگن با کنسول ارکید حتی اگه براش هارد بخری نمیتونی انلاین بازی کنی با xbox live ?

toraj
01-09-2008, 15:58
این درست که میگن با کنسول ارکید حتی اگه براش هارد بخری نمیتونی انلاین بازی کنی با xbox live ?

خير خيلي راحت ميشه باهاش آنلاين بازي كني البته همه ي كنسولهاي xbox360 احتمال بن شدن دارند.

*M!L4D*
01-09-2008, 21:40
Ahmadgboy
تمامی مدل های 360 به live وصل میشن فقط یه سری وسایل میخواد که الیت داره و آرکید نداره

bmwm3gtr
01-09-2008, 22:23
دوستان دستتون درد نکنه ولی نگفتین که از کجا میشه فرق نوع سی دی ها رو فهمیدا !! من از کجا بفهمم که سی دی بازی ورباتیمه یا ... ؟؟

bmwm3gtr
01-09-2008, 22:34
آرش جان اگه لطف کنی برای منم بزاری ممنونت میشم اگه میتونی به پست خصوصیم بفرست یا به این آدرس koorosh_shadman2007@yahoo.com بفرست که یه دنیا ممنونت میشم چون من مسیر دوری دارم تا به اولین فروشگاه بازی برسم و این طور که شما میگی همه سی دی هاش ورباتیمه و تضمین شدس منو خیلی خیلی خوشحال کردی پس لطف کن واسم بفرست. ممنون

Masoud Pro
02-09-2008, 14:46
دستت درد نکنه آرش جان واسه منم اگه میشه بفرست .
چون من شهرستانم و اینجا از اون دیسک ها ندارن

hassan_tehran65
02-09-2008, 15:02
بچه ها به نظر شما چرا در کشورهای دیگه با اینکه نمی تونن بازی های کپی بگیرند امار فروش xbox360 ازps3 بیشتره در حالی که ps3 از قدرت سخت افزاری بیشتری بر خور دار هست

Masoud Pro
02-09-2008, 22:10
بچه ها به نظر شما چرا در کشورهای دیگه با اینکه نمی تونن بازی های کپی بگیرند امار فروش xbox360 ازps3 بیشتره در حالی که ps3 از قدرت سخت افزاری بیشتری بر خور دار هست
1. چون بازیباز حرفه ای با کمیت کار نداره و بیشتر به کیفیت توجه می کنه
نمونش همین بازی Assassins Creed که خیلی سر و صدا کرد و شما می تونین گرافیک این بازی رو تو هر دو کنسول مقایسه کنین و بی شک متوجه میشین که کیفیت تصویر تو 360 بسیار بیشتر از پلی 3 هست .
البته نمونه ها زیادن مانند نورپردازی بهتر 360 تو تمام بازی های پلتفرم

farazp30
02-09-2008, 22:49
سلام کسی از xbox32nm چیزی میدونه ؟:20::20::20:

pedram_sad
02-09-2008, 23:01
دلايل زيادي ميتونه داشته باشه
اما از مهمترين اونها ميشه اين ها رو نام برد
اين كه كنسول XBOX 360 خيلي ارزونتر نسبت به PS3 بوده و هست
و الان قراره از ايني كه هست ارزون تر بشه
اما SONY رسما اعلام كرده هيچ برنامه اي براي كاهش قيمت نداره

مساله بعدي
بهتر بودن كيفيت و TEXTURE ها تو بعضي از بازي هايي كه روي PS3 هم عرضه شدن هست
مساله بعدي
كه به نظر خود من خيلي تاثير داشته اينه كه
PS3 و SONY خيلي از عنوان هاي انحصاري و EXCLUSIVE شون رو از دست دادن
و MULTI PLATFORM شدن
كه همين در كنار ارزون بودن 360 نسبت به PS3 كمك به فروش بيشترش كرده
بازي هايي مثله
ACE COMBAT
DEVIL MAY CRY 4
GTA 4
RESIDENT EVIL 5
FF
و از اون سمت هم موفق بودن بازي هاي انحصاري 360 نسبت به PS3 مثل GEARS OF WAR
يك سري هم راحت تر بودن دسته رو فاكتور قرار دادن :46:

سلام کسی از xbox32nm چیزی میدونه ؟:20::20::20:
شايعه اي بيش نيست
حدودا 1 ماه و نيم پيش همه جا حرف از اين بود كه MOTHERBOARD جديد
MS يعني JASPER كه تو اون هم CPU و هم GPU هر دو 65 NM شدن اول AUGUST مياد بيرون
اما حتي MS اين خبر رو تاييد نكرد و الان 2 SEPTEMBER هست و هيچ خبري نيست
چه برسه به 32 NM

WOLF 00
03-09-2008, 05:52
مدل arcade قيمت 370 تومان
مدل premium قيمت 390 تومان
مدل elite با درايو lite-on قيمت 428 تومان
مدل elite با درايو benq قيمت 440 تومان
( درايو lite-on كپي خور نشده )
این قیمتا رو کجا به شما گفتن ؟:18::19::20: میشه لطفا بگید .

toraj
03-09-2008, 08:17
این قیمتا رو کجا به شما گفتن ؟:18::19::20: میشه لطفا بگید .

دوست عزيز شما به سايت بازي سنتر بريد و در قسمت فروشگاه مجازي سر بزنيد.

ahmadgboy
03-09-2008, 16:19
با عرض سلام خدمت دوستان

بچه ها دیروز رفتم بازار یکی بهم گفت که یه xbox elite اومده که پشتش زده made in usa

و یک سال گارانتی هم داره قیمتشم گفت 550 تومن به نظر شما راست میگفت ؟ :18:

راستس گفت هم یه نمونه قراره براش بیاد که made in japan هست:13:

*M!L4D*
03-09-2008, 18:34
با عرض سلام خدمت دوستان

بچه ها دیروز رفتم بازار یکی بهم گفت که یه xbox elite اومده که پشتش زده made in usa

و یک سال گارانتی هم داره قیمتشم گفت 550 تومن به نظر شما راست میگفت ؟ :18:

راستس گفت هم یه نمونه قراره براش بیاد که made in japan هست:13:
دوست گرامی
در مورد Made In USA که کاملا شانسیه و گارانتی .تو وقتی کنسول رو کپی خور می کنی گارانتی در کار نیست

ali_ranger22
03-09-2008, 21:29
میگم خوشا به حالتون ! اینطور که معلومه بازی فارکرای 2 نسخه ی 360 از بقیه نسخه ها بهتر از آب دراومده و در صحنه های شلوغ هم افت فریم مشاهده نمیشه !

dark fear
03-09-2008, 22:07
چه خوب
لطف میکنی یه منبعی چیزی هم بگی ؟

mohammad_twe
03-09-2008, 22:22
البته فکر کنم قیمت هایی که پدرام جون گفتن همه pal هستن .

pedram_sad
04-09-2008, 00:44
میگم خوشا به حالتون ! اینطور که معلومه بازی فارکرای 2 نسخه ی 360 از بقیه نسخه ها بهتر از آب دراومده و در صحنه های شلوغ هم افت فریم مشاهده نمیشه !
:31::31:

خوب الان ديگه كمتر كسي ميره سمت j
من خودم تو اين چند ماه اخير ديدم سر و دست ميشكوندن تا PAL پيدا كنن :18:
پول ترانس تبديل برق نميدن
بازي ها رو حدودا 1 هفته زودتر RELEASE شده ميبينن
كنسول هم كاملا انگليسيه
انتخاب 50 يا 60 هرتز هم داره

ارزون تر هم هست حدود 50 تومان

من هيچ برتري نسبت به PAL نميبينم تو J

farshidshd
04-09-2008, 11:36

دقیقاُ :21:

Masoud Pro
04-09-2008, 14:42

خوب الان ديگه كمتر كسي ميره سمت j
من خودم تو اين چند ماه اخير ديدم سر و دست ميشكوندن تا PAL پيدا كنن :18:
پول ترانس تبديل برق نميدن
بازي ها رو حدودا 1 هفته زودتر RELEASE شده ميبينن
كنسول هم كاملا انگليسيه
انتخاب 50 يا 60 هرتز هم داره

ارزون تر هم هست حدود 50 تومان

من هيچ برتري نسبت به PAL نميبينم تو J
ولی آقا پدرام اگه کسی بخواد بازی های اولیه و 3 سال پیش 360 رو هم بازی کنه صد در صد باید J بگیره چون تنها حدود 20 در صد بازی های قدیمی پال هستند .
الان بیشتر افراد طالب J هستند و به همین دلیل J رو به سختی میتونی تو بازار پیدا کنی و روز به روز اختلاف قیمت پال و جی افزایش پیدا می کنه و خودتون شاهدین که تا دو ماه پیش جی و پال 20 تومن با هم فرق داشتند ولی حالا مابین 50 تا 100
ترانس تبدیل برق علاوه بر اینکه عمر کنسول رو می بره بالا باعث میشه که نوسانات برقی ( ماشا الله تو ایران زیاده ) لطمه ای به کنسول نزنند چون برق از داخل ترانس عبور می کنه و ترانس برق رو تنظیم میکنه
الان بازی های J یواش یواش بر پال سبقت گرفتند و دارند زودتر منتشر میشن و همه ی ما اینو به خوبی میدونیم .
من که تا بحال هیچ گونه کلمه ی ژاپنی تو کنسولم ندیدم نمی دونم شما این حرف رو از کجا گفتین ؟
فقط دفتر چه ی کنسول فکر کنم علاوه بر انگلیسی ژاپنی هم داره .

Bs_panzer
04-09-2008, 15:54
سلام .
با با یکی به من بگه چه جوری رو xbox360 میشه فایل و اهنگ و فیلم بریزم !

pedram_sad
04-09-2008, 17:38
ولی آقا پدرام اگه کسی بخواد بازی های اولیه و 3 سال پیش 360 رو هم بازی کنه صد در صد باید J بگیره چون تنها حدود 20 در صد بازی های قدیمی پال هستند .
الان بیشتر افراد طالب J هستند و به همین دلیل J رو به سختی میتونی تو بازار پیدا کنی و روز به روز اختلاف قیمت پال و جی افزایش پیدا می کنه و خودتون شاهدین که تا دو ماه پیش جی و پال 20 تومن با هم فرق داشتند ولی حالا مابین 50 تا 100
ترانس تبدیل برق علاوه بر اینکه عمر کنسول رو می بره بالا باعث میشه که نوسانات برقی ( ماشا الله تو ایران زیاده ) لطمه ای به کنسول نزنند چون برق از داخل ترانس عبور می کنه و ترانس برق رو تنظیم میکنه
الان بازی های J یواش یواش بر پال سبقت گرفتند و دارند زودتر منتشر میشن و همه ی ما اینو به خوبی میدونیم .
من که تا بحال هیچ گونه کلمه ی ژاپنی تو کنسولم ندیدم نمی دونم شما این حرف رو از کجا گفتین ؟
فقط دفتر چه ی کنسول فکر کنم علاوه بر انگلیسی ژاپنی هم داره .

بازي هاي قديمي و اوليه رو اگه يك خط ADSL داشته باشي
يا يك اشنايي كه برا DL كنه راحت و خيلي ارزون تر گير مياري
نمونش بازي PERFECT DARK ZERO كه از عناوين LUANCH اين كنسول بود ( 2005 )
رو راحت با 3500 گير اوردم

اتفاقا بر عكسه
چند وقت پيش تا 75 يا 80 اختلاف بود
الان شده 40 يا 45 تومان
بعضي جاها هم اصلا J نميارن ميگن مشتري نداره
و بعضي جاها هم دارن مساوي ميدن كه J هايي كه رو دستشون مونده رد كنن زود تر

اون ترانس تبديل برق براي تبديل برق 110 به 220 نه براي محافظت از كنسول
در ضمن داخل خود اداپتور كنسول ترانس فوق العاده كار امدي براي محافظت از نوسانات برق وجود داره
و فوقش براي اين كه خيالتون راحت بشه ميتونيد از اين محافظ ها كه جدا ميفروشن
و حدود 8 تومان قيمتشه استفاده كنيد به جاي ترانس 30 توماني

ميشه يك مثال بزنيد ؟
من حتي تو تمام فروم هاي خارجي كه رفتم يا لينك دانلود TORENT براي بازي ها
به وضوح ديدم و تاييد شده كه PAL حدود 1 هفته زودتر مياد

من خود DASHBOARD كنسول رو نگفتم
اين جا يكي J گرفت الان به شدت پشيمونه چون نه تنها چيزي بدست نياورد
كلي ضرر هم كرد سر قيمتش
تمام دفتر چه ها و CATALOG هاي داخل BOX كنسول هم از دم ژاپنيه
حتي بر چسب روي درايو هم ژاپنيه

هر كسي ازاده هر چي ميخواد بخره
من تفاوت هاي اين دو REGION رو گفتم
حالا عقل هاي سليم بهتر قضاوت ميكنن

سلام .
با با یکی به من بگه چه جوری رو xbox360 میشه فایل و اهنگ و فیلم بریزم !

شما فقط ميتوني با استفاده از CD صوتي فايل هاي AUDIO رو داخل HARD كنسول RIP كني
اكه ميخواي عكس يا فايل تصويري كه كنسول قابليت پخش اونها رو داره رو بريزي
بايد از قطعه اي 30 هزار توماني به نام TRANSFER KIT استفاده كني
كه جدا بايد تهيه كني و از PC بريزي تو هارد كنسول
موفق باشي

choory
04-09-2008, 21:21
سلام دوستان.
یکی از دوستام یک سوال داشت ولی چون توی فروم عضو نیست از من خواست بپرسم.
سوالش اینه که برای رایت بازی های xbox روی dvd به رایتر خاصی احتیاجه؟چون مثل اینکه با رایتر خودش نتونسته بود dvd های 8.5 را رایت کنه.اگه کسی اطلاع داره یک مدل رایتر خوب را معرفی کنه.
بعد می خواد بازی های از اینترنت بگیره و خودش رایت کنه و بازی کنه آیا مراحل خاصی باید انجام بده؟
برای رایت dvd بازی روی dvd خام مثل همین dvd معمولی ها هست دیگه؟

یک سوالم خودم دارم میخواستم ببینم قیمت کپی خور کردن چقدره؟من اصفهان پرسیدم گفت 55 هزار تومن.ترجیحا قیمت تهران را میخوام.
اگه هم کسی اصفهان جای ارزون تری سراغ داره بهم بگه.چون احتمالا منم میخوام به جمع xbox دار ها به پیوندم.

pedram_sad
04-09-2008, 22:11
سلام دوستان.
یکی از دوستام یک سوال داشت ولی چون توی فروم عضو نیست از من خواست بپرسم.
سوالش اینه که برای رایت بازی های xbox روی dvd به رایتر خاصی احتیاجه؟چون مثل اینکه با رایتر خودش نتونسته بود dvd های 8.5 را رایت کنه.اگه کسی اطلاع داره یک مدل رایتر خوب را معرفی کنه.
بعد می خواد بازی های از اینترنت بگیره و خودش رایت کنه و بازی کنه آیا مراحل خاصی باید انجام بده؟
برای رایت dvd بازی روی dvd خام مثل همین dvd معمولی ها هست دیگه؟

یک سوالم خودم دارم میخواستم ببینم قیمت کپی خور کردن چقدره؟من اصفهان پرسیدم گفت 55 هزار تومن.ترجیحا قیمت تهران را میخوام.
اگه هم کسی اصفهان جای ارزون تری سراغ داره بهم بگه.چون احتمالا منم میخوام به جمع xbox دار ها به پیوندم.
براي رايت كردن DVD خاصي لازم نيست
DVD WRITER خاصي هم لازم نيست
احتمالا تو نرم افزار مشكل داشتن كه نتونستن رايت كنن
dvd 9 لازمه

براي دانلود بايد از لينك هاي مثل torent و rapidshare بگيره بازي ها رو

قيمت كپي خور براي درايو هاي benq الان 15 تومانه و براي درايو hitachi 30 تومان
البته الان ديگه همه مغازه ها تقريبا مجاني انجام ميدن

در مورد dvd خام هم بهتره رو verbatim و اگه نداشت رو T-gate بزنه

mohijoon
04-09-2008, 23:31
سلام به همه ی دوستان.
می خواستم ببینم من که می خوام مدل core بگیرم آیا دارای مادربورد Falcon وجود داره؟ اگه می شه قیمت کنسول Core رو در تابستان بنویسید و اینکه شما حدس می زنید در زمستان(دی ماه) قیمتش چقدر می شه؟:11:

bmwm3gtr
04-09-2008, 23:46
راستی آرش جان اون لینک که تو پست خصوصیم بهم دادی انگار کار نمیکنه چون وقتی میزنم میره تو یه صفحه با ده بیستا گزینه آبی که کدومشو میخوایی بری وقتیم که میری بی سرو تهه اصلا به 360 ربط نداره اگه ممکنه یه بار دیگه با دقت و به صورت کامل لینکشو برام بذار ممنون.

mohammad_twe
05-09-2008, 02:08
پدرام جان j هم ترانس داره خودش .....و اینکه سرعت لود بازی بهتر از pal هست ...
من که به شخصه طرفتار j هستم چون به نظرم بازی هارو راحت تر از pal اجرا میکنه ....adsl هم محدودیت دانلود داریم تو ایران به صرفه تر در میاد که بازی قدیمی بخریم تا دانلود کنیم ....

kala110manager
05-09-2008, 09:14
سلام به همه ی دوستان.
می خواستم ببینم من که می خوام مدل core بگیرم آیا دارای مادربورد Falcon وجود داره؟ اگه می شه قیمت کنسول Core رو در تابستان بنویسید و اینکه شما حدس می زنید در زمستان(دی ماه) قیمتش چقدر می شه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا جواب دوستمون را نمی دهید؟

pedram_sad
05-09-2008, 12:46
سلام به همه ی دوستان.
می خواستم ببینم من که می خوام مدل core بگیرم آیا دارای مادربورد Falcon وجود داره؟ اگه می شه قیمت کنسول Core رو در تابستان بنویسید و اینکه شما حدس می زنید در زمستان(دی ماه) قیمتش چقدر می شه؟:11:
دوست عزيز
اين مدل يعني CORE كه قديميترين و اولين مدل اين كنسول هست
حدود 2 سال و 4 ماه ميشه كه توليدش كاملا متوقف شده
و اين كنسول فقط با مادربرد LAUNCH عرضه شده
كه بدترين و پر عيب ترين مادبرد اين كنسول بوده و بالاترين امار 3 چراغ رو اين مادربرد هست

اين كنسول با ARCADE جايگزين شده
الان هم به هيچ وجه گير نمياد مگر دست دوم كه حدود 120 تا 130 تومان موجوده
كه مطمن باشيد با خريدنش بعد از 4 روز 3 چراغ ميگيريد

شما الان ميتونيد از دبي مدل ARCADE رو با FALCON حدود 215 تومان و تو ايران حدود 370 تومان تهيه كنيد

در زمستان هم قيمت ها مياد پايين چون MS قيمت تمام مدل هاش رو حدود 40 دلار كاهش داده
و الان تو ژاپن XBOX 360 ارزونتر از WII فروخته ميشه

و اینکه سرعت لود بازی بهتر از pal هست ...
..
محمد جان اين حرفت دليل علمي و منطقي نداره :11:
و اين موضوع به 2مساله بستگي داره

1 - نوع درايو
2 - نوع DVD كه بازي رو اون رايت شده

شما هم فكر كنم درايوت HITACHI باشه براي همين يكم قويتر از BENQ هست
قيمتش هم حدود 50 تومان گرونتر از BENQ

farshidshd
05-09-2008, 14:09
پدرام جان j هم ترانس داره خودش .....و اینکه سرعت لود بازی بهتر از pal هست ...
من که به شخصه طرفتار j هستم چون به نظرم بازی هارو راحت تر از pal اجرا میکنه ....adsl هم محدودیت دانلود داریم تو ایران به صرفه تر در میاد که بازی قدیمی بخریم تا دانلود کنیم ....

دقیقا منم با گفته ی این دوستمون موافقم

choory
05-09-2008, 15:48
براي رايت كردن DVD خاصي لازم نيست
DVD WRITER خاصي هم لازم نيست
احتمالا تو نرم افزار مشكل داشتن كه نتونستن رايت كنن
dvd 9 لازمه

براي دانلود بايد از لينك هاي مثل torent و rapidshare بگيره بازي ها رو

قيمت كپي خور براي درايو هاي benq الان 15 تومانه و براي درايو hitachi 30 تومان
البته الان ديگه همه مغازه ها تقريبا مجاني انجام ميدن

در مورد dvd خام هم بهتره رو verbatim و اگه نداشت رو T-gate بزنه

بابت جواب ها ممنون.

راستی میتونید یک عکس از جعبه xbox بهم بدید عکسی که تمام مشخصات لازم مثل ریجن نوع مادربورد نوع درایو و تاریخ ساخت توش معلوم باشه.(کنسولی که قست خرید دارم مدل arcade هست اگه عکس از جعبه اون باشه ممنون میشم)
آخه میخوام بگم برام از خارج از کشور بیارند.متاسفانه طرفی که میخواد برام بیاره هیچی از کنسول سرش نمیشه.میخوام اگه بشه یک چند تا عکس بهش بدم که مثل اون برام بیاره که بعد مشکلی از نظر کپی خور کردن و مادربورد و بازی ها برام پیش نیاد.
مادربورد را میدونم که باید فالکون باشه
از بین این 2 درایوری که گفتید کدوم بهتره؟
این جور که فرمودید هم ریجین pal بهتره درسته؟

bahador2009
05-09-2008, 15:53
سلام به همگی چند تا سوال خدمت شما عزیزان دارم.
من می خوام یه xbox360 بگیرم که بتونم راحت باهاش بازی کنم و من هم بیشتر فوتبال بازی میکنم ولی نمیدونم باید چه ریجینی بگیرم و هر جا هم می پرسم هرکی یه چیزی می گه !
منم موندم بین pal & j کدوم رو بگیرم :13:از بعضی جاها پرسیدم می گفتن بازی زودتر برای pal ریلیز می شه بعضی هم می گفتن از این به بعد قراره زودتر واسه j به بازار بیاد . بعدم می گن کیفیت بالا آوردن pal پایینه در صورتی که nextgen میگه هیچ فرقی بین دو ریجین بجز نرم افزار وجئد نداره .
لطفا راهنماییم کنید دوستان.

bahador2009
05-09-2008, 15:57
اگه میشه چند راهنمایی برای سالمتر نگه داشتن کنسولxbox بگید ممنون میشم.

mohammad_twe
05-09-2008, 16:53
نه پدرام جون من درایوم ben-q هست این حرفم درسته چون دیدم تو دستگاه دوستایه خودم .... همه هم با درایو ben-q

farazp30
05-09-2008, 17:33
اگه میشه چند راهنمایی برای سالمتر نگه داشتن کنسولxbox بگید ممنون میشم.

من چندتایی که یادم هست رو میگم
1- کنسول رو در جای خنک نگه داری کنید
2 - برای هوا گیری بهتر کنسول رو ایستاده بگذارید البته درایور کنسول ها خوابیده بهتر کار میکنه چون جاذبه زمین کمتر برای چرخش دیسک مزاهمت ایجاد میکنه
3 - کنسول رو هر 3-4 ساعت یک بار خواموش کنید (نه مثل من 12 ساعت )
4- حتما محافظ الکتزیکی هم براش تهیه کنید (ایکس باکس همسایه با نوسان برق ترکید :27:)
دیگه چیزی یادم نمیاد

bahador2009
05-09-2008, 18:35
من می خوام یه xbox360 بگیرم که بتونم راحت باهاش بازی کنم و من هم بیشتر فوتبال بازی میکنم ولی نمیدونم باید چه ریجینی بگیرم و هر جا هم می پرسم هرکی یه چیزی می گه !
منم موندم بین pal & j کدوم رو بگیرم :13:از بعضی جاها پرسیدم می گفتن بازی زودتر برای pal ریلیز می شه بعضی هم می گفتن از این به بعد قراره زودتر واسه j به بازار بیاد . بعدم می گن کیفیت بالا آوردن pal پایینه در صورتی که nextgen میگه هیچ فرقی بین دو ریجین بجز نرم افزار وجئد نداره .
لطفا یه نفر جواب من رو بده.

pedram_sad
05-09-2008, 19:57
دوست عزيز
اكه مبلغ برات مهم نيست ELITE بگير كه از هارد 120 استفاده كني
اكه هم به LIVE وصل نميشي و خط WIRLESS يا ADSL نداري و HARD زياد به كارت نمياد
PREMIUM و ARCADE انتخاب هاي بهتري هستن

ريجن پيشنهادي PAL هست
صفحه قبل هم كامل توضيح دادم دلايلش رو

اوني كه اون حرف رو زده مطمن باش هيچي از تكنولوژي نميدونسته
حرف درسته رو NEXTGEN زده

saladi
05-09-2008, 20:11
مگه نمی گن همه پال بازیاش زودتر می یاد؟چرا Mercenaries 2 اول پال نیومد؟

pedram_sad
05-09-2008, 20:18
بابت جواب ها ممنون.

راستی میتونید یک عکس از جعبه xbox بهم بدید عکسی که تمام مشخصات لازم مثل ریجن نوع مادربورد نوع درایو و تاریخ ساخت توش معلوم باشه.(کنسولی که قست خرید دارم مدل arcade هست اگه عکس از جعبه اون باشه ممنون میشم)
آخه میخوام بگم برام از خارج از کشور بیارند.متاسفانه طرفی که میخواد برام بیاره هیچی از کنسول سرش نمیشه.میخوام اگه بشه یک چند تا عکس بهش بدم که مثل اون برام بیاره که بعد مشکلی از نظر کپی خور کردن و مادربورد و بازی ها برام پیش نیاد.
مادربورد را میدونم که باید فالکون باشه
از بین این 2 درایوری که گفتید کدوم بهتره؟
این جور که فرمودید هم ریجین pal بهتره درسته؟

ريجن دستگاه رو جعبه كنسول پشتش قسمت بالا نوشته
در مورد درايو الان ديگه همه درايو ها BENQ هستند
فقط حواست باشه حتما بگو برات درايو BENQ گير بياره
چون از ماه 5 به اين ور همه LITE-ON شده كه كپي خور نميشن
اينم چند تا عكس
از اين قسمت ميتوني تاريخ و شماره سريالش رو ببيني

اين هم قسمت ريجن
بالا سمت راست

pedram_sad
05-09-2008, 20:30
مگه نمی گن همه پال بازیاش زودتر می یاد؟چرا Mercenaries 2 اول پال نیومد؟
دوست عزيز.
لينك دانلود بازي Mercenaries 2 نسخه pal
همزمان با ntsc/j و ntsc/uc اماده شده
اين كه حالا فروشنده ها اين بازي رو همزمان با اون ورژنها ندادن بيرون از خودشون بايد بپرسيد

ميتونيد جدا دانلود كنيد

Iman_hich
05-09-2008, 22:26
با سلام
من ميخواسم يه 360 بگيرم
اول قيمت اليت و permium with HDMI رو بگين(اگه اصفهان دارين ممنون ميشم)
دوم اينكه كدوم ميصرفه؟ و كدومو بخرم؟
مر30

choory
05-09-2008, 23:02
با سلام
من ميخواسم يه 360 بگيرم
مر30

به نظر من از اصفهان نگیری بهتره.من خودم از جندتا مغازه دار توی اصفهان پرسیدم ARCADE پال را میگفتند 480 قیمت خون باباشون میدن

pedram_sad
06-09-2008, 00:25
با سلام
من ميخواسم يه 360 بگيرم
مر30
سلام دوست عزيز
اولا مبارك باشه
دوما
در مورد اين دو مدل
قيمت elite تو تهران بين 490 تا 600 تومان متفاوته
اما ميتوني از كساني كه از دبي ميارن دورو بره 440 بخري
البته اگه benq رو تموم نكرده باشن چون خيلي خيلي سخت گير مياد
الان 3 ماهي ميشه كه 360 ها دارن با درايو lite-on توليد ميشن
و براي همين هم ارزون شدن
يعني بوده تا 400 هم دادن با lite - on
ولي lite-on كپي خور نميشه

premium هم همين وضعه
اخرين قيمت سرزمين رايانه اصفهان 500 تومان بود
ولي از دبي بيارن 390 هم ميدن

اگه مبلغ مهم نيست
اگه ميخواي وصل بشي به live و مدام online بازي كني و چيز دانلود كني
elite بگير كه هارد 120 گيگ به كارت بياد
اگه هم كم وصل ميشي premium بهترين انتخابه

موفق باشي

bahador2009
06-09-2008, 09:42
دوست عزيز
اكه مبلغ برات مهم نيست ELITE بگير كه از هارد 120 استفاده كني
اكه هم به LIVE وصل نميشي و خط WIRLESS يا ADSL نداري و HARD زياد به كارت نمياد
PREMIUM و ARCADE انتخاب هاي بهتري هستن

ريجن پيشنهادي PAL هست
صفحه قبل هم كامل توضيح دادم دلايلش رو

اوني كه اون حرف رو زده مطمن باش هيچي از تكنولوژي نميدونسته
حرف درسته رو NEXTGEN زده
- دوست عزیز از این هم که در آینده قرار بازی ها زودتر برای j بیاد خبر داری یا نه؟
-.بازی gta iv یا ff xiii چه ریجین هایی ذر چه زمانهایی عرضه می شوند البته با کمک تجربه شما میپرسم نه چیز دیگه؟
فکر کنم premium بد نباشه نظر شما چیه؟ البته باید براش یه دسته اضافه و چند تا لوازم جانبی هم بگیرم..

Masoud Pro
06-09-2008, 09:45
1 - بازي هاي قديمي و اوليه رو اگه يك خط ADSL داشته باشي
يا يك اشنايي كه برا DL كنه راحت و خيلي ارزون تر گير مياري
نمونش بازي PERFECT DARK ZERO كه از عناوين LUANCH اين كنسول بود ( 2005 )
رو راحت با 3500 گير اوردم

2 - اتفاقا بر عكسه
چند وقت پيش تا 75 يا 80 اختلاف بود
الان شده 40 يا 45 تومان
3 - بعضي جاها هم اصلا J نميارن ميگن مشتري نداره
و بعضي جاها هم دارن مساوي ميدن كه J هايي كه رو دستشون مونده رد كنن زود تر

4 - اون ترانس تبديل برق براي تبديل برق 110 به 220 نه براي محافظت از كنسول
5 - در ضمن داخل خود اداپتور كنسول ترانس فوق العاده كار امدي براي محافظت از نوسانات برق وجود داره
و فوقش براي اين كه خيالتون راحت بشه ميتونيد از اين محافظ ها كه جدا ميفروشن
و حدود 8 تومان قيمتشه استفاده كنيد به جاي ترانس 30 توماني

6 - ميشه يك مثال بزنيد ؟
من حتي تو تمام فروم هاي خارجي كه رفتم يا لينك دانلود TORENT براي بازي ها
به وضوح ديدم و تاييد شده كه PAL حدود 1 هفته زودتر مياد

7 - من خود DASHBOARD كنسول رو نگفتم
اين جا يكي J گرفت الان به شدت پشيمونه چون نه تنها چيزي بدست نياورد
كلي ضرر هم كرد سر قيمتش
8 - تمام دفتر چه ها و CATALOG هاي داخل BOX كنسول هم از دم ژاپنيه
حتي بر چسب روي درايو هم ژاپنيه

9 - هر كسي ازاده هر چي ميخواد بخره
من تفاوت هاي اين دو REGION رو گفتم
حالا عقل هاي سليم بهتر قضاوت ميكنن

1 - متاسفانه این مورد تو ایران نمی شه حتی واسه کسایی که از خطوط ADSL استفاده می کنن چون این چیزایی که تبلیغ می کنن که ماهانه 9500 تومن با سرعت 512 کیلو بایت در ثانیه .فقط 1 گیگا بایت ترافیک آزاد در ماه رو به شما میدن و اگه بخواین ترافیک رو با این سرعت نامحدود کنین بالای 100 هزار تومن باید ماهانه خرج کنین و این کار اصلا صرف نمی کنه .
2 - این مطلب رو خود کسایی که قصد خرید داشتند و دارن میتونن با مراجعه به فروشنده ها جویا بشن .
3 - آره بعضی جاها اصلا J گیر نمیاری ولی بعضی جاها که گیر میاری نزدیک به 100 تومن اختلاف قیمت داره درضمن آدرس فروشنده ای رو که J رو با پال یه قیمت میده به من بگو تا کلی سود کنم .
4 - عزیزم برای تبدیل برق 220 ایران به 110 کنسوله نه تبدیل 110 به 220 و اگه برق هرگونه ولتاژی از 110 تا 250 داشته باشه بازم اون 110 رو تقدیم کنسول می کنه و در نتیجه نوسانات برق آسیبی به کنسول نمی تونن برسونن .
5 - فکر نکنم چون تو چندتا پست قبلی یه دوست عزیزمون ترکیدن XBOX همسایشون رو به دلیل نوسانات برقی متذکر شدن و بیشتر سه چراغه هایی که ناشی از نوسانات برق هستند و خوشبختانه هیچ گونه مشکلی ندارن در کنسول های بدون ترانس ( پال ) اتفاق می افتند .
6 - مثال : Battelfield Bad Company
و از الان به بعد هم شاهد زودرس بودن بازی های J خواهیم بود
7 - اون دوستتون مطمئن باشه خیلی چیزا به دست آورده بیشتر از لحاظ کیفیت تصویر چون وقتی بازی J رو روی کنسولی که ریجن J رو ساپورت میکنه بازی میکنی شاهد وضوح بالای تصویر نسبت به بازی های پال هستی
8 - عزیزم من که یکبار گفتم هم ژاپنیه و هم انگلیسی یعنی 50 درصد کاتالوگ و دفترچش ژاپنیه و 50 درصد دیگش انگلیسی و اگر هم توجه کرده باشین دفترچه هاش از پال کلفت ترن .
9 - هر کسی آزاده و من هم به نوبه ی خودم تفاوت های این دو کنسول رو مشخص کردم ولی این رو هم باید عرض کنم که من هر بازی ای اعم از J و پال خریدم کنسولم آورده برای مثال رو دیسک GTA IV و Ninja Gaiden II نوشته شده پال اما کنسول J من میاره .

bahador2009
06-09-2008, 10:04
1 - متاسفانه این مورد تو ایران نمی شه حتی واسه کسایی که از خطوط ADSL استفاده می کنن چون این چیزایی که تبلیغ می کنن که ماهانه 9500 تومن با سرعت 512 کیلو بایت در ثانیه .فقط 1 گیگا بایت ترافیک آزاد در ماه رو به شما میدن و اگه بخواین ترافیک رو با این سرعت نامحدود کنین بالای 100 هزار تومن باید ماهانه خرج کنین و این کار اصلا صرف نمی کنه .
2 - این مطلب رو خود کسایی که قصد خرید داشتند و دارن میتونن با مراجعه به فروشنده ها جویا بشن .
3 - آره بعضی جاها اصلا J گیر نمیاری ولی بعضی جاها که گیر میاری نزدیک به 100 تومن اختلاف قیمت داره درضمن آدرس فروشنده ای رو که J رو با پال یه قیمت میده به من بگو تا کلی سود کنم .
4 - عزیزم برای تبدیل برق 220 ایران به 110 کنسوله نه تبدیل 110 به 220 و اگه برق هرگونه ولتاژی از 110 تا 250 داشته باشه بازم اون 110 رو تقدیم کنسول می کنه و در نتیجه نوسانات برق آسیبی به کنسول نمی تونن برسونن .
5 - فکر نکنم چون تو چندتا پست قبلی یه دوست عزیزمون ترکیدن XBOX همسایشون رو به دلیل نوسانات برقی متذکر شدن و بیشتر سه چراغه هایی که ناشی از نوسانات برق هستند و خوشبختانه هیچ گونه مشکلی ندارن در کنسول های بدون ترانس ( پال ) اتفاق می افتند .
7 - اون دوستتون مطمئن باشه خیلی چیزا به دست آورده بیشتر از لحاظ کیفیت تصویر چون وقتی بازی J رو روی کنسولی که ریجن J رو ساپورت میکنه بازی میکنی شاهد وضوح بالای تصویر نسبت به بازی های پال هستی
8 - عزیزم من که یکبار گفتم هم ژاپنیه و هم انگلیسی یعنی 50 درصد کاتالوگ و دفترچش ژاپنیه و 50 درصد دیگش انگلیسی و اگر هم توجه کرده باشین دفترچه هاش از پال کلفت ترن .
9 - هر کسی آزاده و من هم به نوبه ی خودم تفاوت های این دو کنسول رو مشخص کردم ولی این رو هم باید عرض کنم که من هر بازی ای اعم از J و پال خریدم کنسولم آورده برای مثال رو دیسک GTA IV و Ninja Gaiden II نوشته شده پال اما کنسول J من میاره .
حالا واقعا کدوم بهتره:23::23::23:
واقعا ریجین های j asia و j japan بازی های پال رو هم میارن؟
یعنی تفاوتهای تصویری وگرافیکی هم بینشون وجود داره!

pedram_sad
06-09-2008, 12:04

1 - قبلا كامل توضيح دادم
اين ديگه يك جور هايي مشكل شما محسوب ميشه

2- هنوز هم سر حرف خودم هستم
چون اتفاقا همين امروز و ديروز هم تحقيقات انجام دادم
و اتفاقا حواسم هم بود كه از بين حدود 10 نفري از دوستان كه اخيرا 360 خريدن تحقيق كنم
كه نتيجه هموني بود كه گفتم

3 - اون ديگه باز هم مشكل شماست كه با اين اختلاف بهتون دارن ميدن
من دارم ميگم تو اين 1 ماه اخير هيچ كدوم از اين فروشنده هاي سر شناس و پر مشتري
به علت كساد بودن بازار j سمت اين region نميرن
و از اون سمت هم به علت بالا بودن در خواست براي pal از اين region شديدا استقبال ميكنن و براي مشتري ميارن
در مورد ادرس هم شما ميتونيد به بازارچه سايت سنتر مراجعه كنيد
چون اصولا من نه تبليغ كسي رو ميكنم نه اينجا قوانينش اين طوريه كه بشه تبليغ كرد
و نيازي هم به اين كار نميبينم

4 - در مورد ترانس بايد بگم شايد حق با شما باشه در مورد نوسانات برق
ولي من يكي تا دلتون بخواد امار دارم از كنسول هايي كه به خاطر داشتن همين ترانس تركيدن نه بدون ترانس
دليلش هم توضيح نميدم چون فكر كنم بايد وارد مقوله سنگين و مفصل الكترونيك و برق بشيم
كه در حوصله سايت نميگنجه و جاش هم اين جا نيست

5 - از بين حدود 100 نفري كه اخيرا 360 با برد falcon گرفتن فقط 3 نفر اونها با 3 چراغ بر خورد كردن
كه اون هم به خاطر استفاده نادرست كنسول در محيط هاي بسته و بدون تهويه مناسب هوا بوده
در مورد نوسانات برق كه باعث خرابي بشه من شخصا تا حالا موردي رو گزارش شده نديدم
اون همسايه دوستمون هم حتما يا منطقشون اينقدر افتضاح بوده وضع برقش
يا حتما همونطور كه خودشون گفتن از محافظ استفاده نكردن
با اين حال باز هم اين رو تاكييد ميكنم
خود كنسول اداپتور فوق العاده كارايي داره حد اقل براي من كه اين جوري بوده
چون اينجا چند باري نوسان برق داشتيم اما اتفاقي نيوفتاده
از اون ورم يك محافظ عالي به قيمت 8 تومان خيالتون رو از هر جهت راحت ميكنه

6 - اتفاق موردي رو اشاره كرديد كه بلافاصله بعد از release شدن نسخه pal اون موجود بوده
و من خودم خريدم
حالا اگه شما دسترسي به pal نداشتين بحث جداست
تنها بازي كه تو اين مدت اخير فروشنده ها دقت كنيد فروشنده ها
زود تر نسخه j و uc رو release كردن همين mercenaries 2 بوده
كه اون هم لينك pal اون اماده است و من خودم گرفتم
در مورد اين كه از اين به بعد شاهد فراواني بازي هاي j خواهيم بود
هم نميدونم از كجا اين اطلاعات رو بدست اورديد
چون 85 درصد بازي هاي جديد ابتدا free ميان
اگه هم نيومد نسخه pal زودتر مياد
به ايران و فروشنده ها نگاه نكنيد
به link هاي موجود در rapidshare و torenT نگاه كنيد

7 - دوست عزيز
ناراحت نشي
ولي بايد بگم خنده دار ترين حرفي كه تو اين چند سال اخير شنيدم همين بوده
كه هيچ بنيه علمي و منطقي نداره
و اين قدر رد شده هست كه لزومي براي توضيح نميبينم
فقط بگم كسي كه اين حرف رو زده
مطمن باشيد از سيستم هاي تلويزيوني pal و ntsc و CONTRAST رنگ و وضوح بين اين دو
جيزي بارش نبوده

8 - شما رو نميدونم
ولي اينجا يكي j خريد توش فقط و فقط catalog و user manual به زبان ژاپني بود
و هيچ اثري ار ورژن english نديديم

9 - ببينيد دوست عزيز
كنسول شما j هست
اون بازي هايي هم كه ميگيد pal بوده و مياورده مخصوصا NG2 من خودم تست كردم
رو بازي و جلدش اشتباه چاپ شده
چون بوده همين NG2 كه روش نوشته بوده PAL ولي J مياورده و رو PAL اجرا نميشده

اگه ميخواي بدوني بازي كه داري چه REGION هست نرم افزار XDVDMulleterBeta10.2 رو دانلود كن
و DVD بازي رو بزار تو درايو PC و اون بهت ميگه كه چه REGION هست
J فقط بازي هاي J و FREE رو اجرا ميكنه
همون طور كه PAL فقط PAL و FREE

من تمام حرف هام و اطلاعاتم رو كه داشتم
براي راهنمايي دوستاني كه مشكلشون انتخاب REGION هست زدم
اميدوارم كمكشون كنه
لزومي هم به ادامه اين بحث نميبينم

موفق باشيد

pedram_sad
06-09-2008, 12:37
- دوست عزیز از این هم که در آینده قرار بازی ها زودتر برای j بیاد خبر داری یا نه؟
-.بازی gta iv یا ff xiii چه ریجین هایی ذر چه زمانهایی عرضه می شوند البته با کمک تجربه شما میپرسم نه چیز دیگه؟
فکر کنم premium بد نباشه نظر شما چیه؟ البته باید براش یه دسته اضافه و چند تا لوازم جانبی هم بگیرم..
1- نه چون تو دنيا يك جور ديگست قانونش

2 - بازي GTA 4 كه ادريبهشت ماه اومده :31:
بازي FF XII هم همزمان با J و UC خود SQUAREENIX سازنده بازي اعلام كرده
كه رو PAL هم RELEASE ميشه

3-نه به هيچ وجه بد نيست
تنها كمي كه نسبت به ELITE داره 100 گيگ هارد كمتره كه من يكي به شخصه از همين 20 گيگ حتي 1 گيگ هم مصرف نكردم
پيشنهادم اينه كه صبر كني تا AUTUMN UPDATE بياد
و اگه اون UPDATE بدون BUG بود و مشكلي نداشت و درست حسابي كار ميكرد
اگه بازي هاي سنگين از راه رسيد كه 100 درصد نياز به نصب هارد داشت
اونم باز براي كساني كه ماهي 20 تا بازي ميخرن اونوقت فكر هارد 120 باشن
من خودم به هيچ وجه اصلا فكر خريدن هارد 120 تو ذهنم نيست يا اين كه بودجش رو هم دارم

چون به نظر من WASTE OF MONEY هست
وقتي نميتوني جز SAVE بازي و ريختن AUDIO كار ديگه كني باهاش
اصول ساخت هارد از سمت MS استفاده اون در سيستم LIVE بوده
دانلو د كردن دمو بازي هاي جديد
دانلود TRAILER هاي جديد
دانلود THEME و USER PICTURE

همچنين الان روشي اومده كه ميتوني هارد هاي 250 و 500 گيگابايتي USB رو
به كنسول وصل كني و استفاده كني
كه از نظر اقتصادي شديدا مقرون به صرفه است

در مورد دسته هم بگم
تمام كنسول هاي 360 يك دسته دارن
چه ELITE چه PREMIUM چه ARCADE
دسته اضافي رو بايد جدا بخري 45 تومان
به غير از هارد 120 گيگ نسبت به 20 گيگ يا 60 گيگ
تنها وسيله اضافي ELITE كابل HDMI هست كه اگه TV HD نداري پول اضافيه

موفق باشي

حالا واقعا کدوم بهتره:23::23::23:
واقعا ریجین های j asia و j japan بازی های پال رو هم میارن؟
یعنی تفاوتهای تصویری وگرافیکی هم بینشون وجود داره!

من بالا كامل توضيح دادم
حالا اگه شك داريد
يا حرف هاي من رو باور نداريد
ميتونيد بريد 60 تومان بيشتر پول بديد J بگيريد خودتون بررسي كنيد
و بازي هاي PAL رو هم 5 تومان 5 تومان بگيريد امتحان كنيد بندازيد گوشه كمد :31:

bahador2009
06-09-2008, 18:47
من بعد از ظهر برای خریدن xbox360 ریجین pal رفتم ولی فروشنده به من گفت اگه می خوا بخری کلا xbox نگیر چون زود خراب میشه و به هیچ وجه به درد نمی خوره میگه لنز و سایر سخت افزارهاش بجز مادربورد جدیدش زود به زود خراب میشه بالاخره کلی زد تو ذوقم ....
لطفا یکی به من بگه واقعا xbox360 اینقدر مشکل داره ؟
البته اینم بگم که من توی رشت هستم و اینارو هم فروشنده شهر cd اروند گفت//

S A M
06-09-2008, 20:10
سلام
من سوالاتی داشتم ممنون میشم که جواب بدین
1 _ ایا این کنسول زود خراب میشه یا نه؟
2 _ تا چند ساعت میتونه کار کنه؟
3 _ تفاوت مدل هاش در چیه؟
4 _ بهترین نوعش چیه؟ یه مدل باشه که بازیهای جدید بهش بخورن
5 _ سی دی هاش چندن؟
6 _ ایکس باکس بهتره یا پی اس پی؟

pedram_sad
06-09-2008, 20:13
من بعد از ظهر برای خریدن xbox360 ریجین pal رفتم ولی فروشنده به من گفت اگه می خوا بخری کلا xbox نگیر چون زود خراب میشه و به هیچ وجه به درد نمی خوره میگه لنز و سایر سخت افزارهاش بجز مادربورد جدیدش زود به زود خراب میشه بالاخره کلی زد تو ذوقم ....
لطفا یکی به من بگه واقعا xbox360 اینقدر مشکل داره ؟
البته اینم بگم که من توی رشت هستم و اینارو هم فروشنده شهر cd اروند گفت//
دوست عزيز
اين تاپيك توش 314 صفحه بحث شده كه دوستاني مثل شما اطلاعات واقعي دستشون بياد
و يه يك مرحله اي برسن كه خودشون بتونن اون چيزي رو كه ميخوان تهيه كنن
و به حرف هاي يك مشت ادم بيخبر و تو OFFSIDE قرار گرفته از نظر INFO توجه نكنن
از اطلاعات خود كنسول
وضعيت جهانيش
كيفيتش
قدرتش
فروشش
بازي هاش

و ....

در جواب اون فروشنده يك كلمه ميگم
و نياز با باز كردن بحث و توضيح بيشتر نميبينم
ايشون چرند گفتن

شما با خيال راحت برو بخر و JUMP IN كن :10:
و به جمع 22 ميليوني دارندگان 360 اضافه شو
و از امكانات و قدرت و كيفيت LEADER حال حاضر VIDEOGAME INDUSTRY لذت ببر :10::5:

يكي از دوستان من هم تو رشت هست
ما با هم داديم از دبي برامون اوردن
120 تومان ارزونتر در اومد
كنسول هم ORIG و تمام لوازمش هم همراهش بود

ali_ranger22
06-09-2008, 20:20
سلام
5 _ سی دی هاش چندن؟

1-الان که مین بورد هاش فالکون شده خرابی ها خیلی کم شده اگه مراقبش باشی چیزی نمیشه!
2-مگه می خوای 24 ساعته بازی کنی باهاش؟!:31:
3-هارد-امکانات
4-الایت فک کنم الان بهتره
5-دی وی دی داره مومن!! 3900 به بالا
6-جفتش خوبه!

pedram_sad
06-09-2008, 20:28
سلام
5 _ سی دی هاش چندن؟
سلام دوست عزيز
1 - نه
اين 360 هايي كه الان تو بازارن ديگه كنسول هاي LAUNCH سال 2005 يا ZEPHYR سال 2006 نيستن
كه با هر اتفاقي خراب بشن و فاتحشون خونده بشه
شما فقط و فقط دقت كن كه البته لازم نياز زياد هم حساس باشي رو اين موضوع
كه مادربرد كنسول FALCON باشه
كه تاريخ كنسول از اواخر سال 2007 به اين سمت FALCON شده
و مشكل حرارتي ميتونم بگم تقريبا كامل برطرف شده
و از 100 تا كنسول فقط 3 تا 3 چراغ داده كه اون هم به علت استفاده نا صحيح بوده

2 - شما اگه اگه اگه FALCON بگيري ميتوني تا 5 يا 6 ساعت هم بازي كني
ولي مهم اينه كه جاي كنسول گوشه هاي اتاق نباشه يا تو ميز TV در بسته
جايي باشه كه تهويه هوا باشه
مهمتر از اون استراحت بين وعده هاي بازيه
من خودم در روز 3 وعده 3 ساعته با استراحت هاي 2 ساعته كار ميكنم
اما شده حتي تا 6 ساعت هم بازي كردم

3 - تفاوت مدل هاش تو وسايل جانبيه فقط
بارزترينش هم HARD DISK كه البته ميتوني تمام لوازم جانبي ها رو جدا بخري و به هر 3 مدل بزني

4- بازي ها كه به همه ميخوره
اگه مبلغش مهم نيست برات و ميخواي مرتب ONLINE بري و دمو دانلود كني
ELITE بگير كه از هارد 120 گيگش استفاده كني
وگرنه PREMIUM براي كساني كه به LIVE علاقه اي ندارن بهترين انتخابه
ARCADE هم ارزون ترين و مقرون به صرفه ترين مدله كه هارد نداره
و MEMORY CARD با حجم 256 مگ توش هست

5 - DVD هاش بسته به مارك DVD خام و فروشنده از 1500 هست تا 7000 تومان
1500 اشغالترين ماركه كه PLAYBOX هست و قاتل لنز لقبش هست
بهترين مارك VERBATIM هست كه با چاپ و قاب 5 تومان ميدن
و بعد از اون هم T-GATE كه 3500 هست
من خودم تماما از T-GATE تهيه ميكنم كه كيفيت فوق العاده داره
هم تو LOAD هم تو صداي كم تو درايو

6 - اين دو كنسول اصلا تو يك سطح نيستن
و مقايسشون هم اشتباهه
PSP يك كنسول دستي هست اما 360 خانگي
مطمنا سخت افزار 360 خيلي قويتر و وسيعتر از PSP هست
و به طبع بازي هاي بزرگتر و با گرافيك تر

اطلاعات كاملتر رو ميتوني تو صفحات قبل بخوني
موفق باشي

ali_ranger22
06-09-2008, 20:35
من خودم در روز 3 وعده 3 ساعته با استراحت هاي 2 ساعته كار ميكنم

پدرام جان مگه کار و زندگی نداری؟! 9 ساعت در روز بازی میکنی؟!

pedram_sad
06-09-2008, 20:41
پدرام جان مگه کار و زندگی نداری؟! 9 ساعت در روز بازی میکنی؟!
نه علي جان
خودم زياد بازي نميكنم شايد 2 روز يك بار برم پشتش
منظورم ساعت كارش بود
كه داداشم بيشتر پاشه
اونم به خاطر تعطيلاته
با شروع دانشگاه ديگه هر دومون ميريم و كنسول ميره تو خاموشي :31:
برنامه هم اينجوريه تقريبا

10 تا 1
1 تا 4 خاموشه

5 تا 8
8 تا 11 خاموشه
11 تا 2

كه اين اخريه بيشتر شيفته منه :31:
گاهي هم تا 4 ميره

معروفم به جغد شب :27::31:

bmwm3gtr
06-09-2008, 21:37
دوستان من تو یه مجله خوندم پشت جعبه کنسول رو نگاه کنید ، اگر رو اون برچسب سفیده توان خروجیه دستگاه رو نوشته بود 175w مادر برد فالکونه و اگر نوشته بود 203w مادر برد zephyr هستش . وقتی پشت جعبرو نگاه کردم قلبم وایساد و با کمال تعجب عدد 203 وات رو دیدم . با اینکه کنسولم الایته و سال ساختش 2008 هستش و تازه سه ماهه که خریدمش . خیلی دوست دارم شما هم یه نگاه به پشت جعبه ی کنسولتون بندازید ( برچسب سفیده ) و نتیجرو اعلام کنید تا ببینم راسته یا نه ممنون . (البته پشت کنسولم زده ساخت چین ماله شما چطور؟ )

bmwm3gtr
06-09-2008, 21:39
دوستان من تو یه مجله خوندم پشت جعبه کنسول رو نگاه کنید ، اگر رو اون برچسب سفیده توان خروجیه دستگاه رو نوشته بود 175w مادر برد فالکونه و اگر نوشته بود 203w مادر برد zephyr هستش . وقتی پشت جعبرو نگاه کردم قلبم وایساد و با کمال تعجب عدد 203 وات رو دیدم . با اینکه کنسولم الایته و سال ساختش 2008 هستش و تازه سه ماهه که خریدمش . خیلی دوست دارم شما هم یه نگاه به پشت جعبه ی کنسولتون بندازید ( برچسب سفیده ) و نتیجرو اعلام کنید تا ببینم راسته یا نه ممنون . (البته پشت کنسولم زده ساخت چین ماله شما چطور؟ )
نکته دوم اینکه من بازیا رو از توپخونه میخرم 5000 تومن با کیفیت بالای چاپ روی سی دی ، ولی از اینا که مثل بازیهایه PS2 تو یه جلده مشنباییه و بالای سی دی به رنگ سبز نوشته شده PLAY BOX حالا من قیمترو باور کنم یا این نوشته هرو؟ چطوری میشه فهمید که سی دی ورباتیمه؟ (جالبه قیمت ورباتیمو داره ولی روش نوشه PLAY BOX )

pedram_sad
06-09-2008, 21:54
دوست عزيز
تمامي اين كنسول ها ساخت چين هستن
اون برچسب هم ملاك نيست
شما برچسب زير اداپتور كنسول رو نگاه كن
اونجا بايد 175 باشه
ملاك اونه

p3yman_xl
06-09-2008, 22:10
نکته دوم اینکه من بازیا رو از توپخونه میخرم 5000 تومن با کیفیت بالای چاپ روی سی دی ، ولی از اینا که مثل بازیهایه PS2 تو یه جلده مشنباییه و بالای سی دی به رنگ سبز نوشته شده PLAY BOX حالا من قیمترو باور کنم یا این نوشته هرو؟ چطوری میشه فهمید که سی دی ورباتیمه؟ (جالبه قیمت ورباتیمو داره ولی روش نوشه PLAY BOX )

دوست عزیز من اینارو در این تاپیک گفته بودم قبلاً :
[Xbox 360] نحوه ی تشخیص کنسول های ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 65nm Falcon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohijoon
06-09-2008, 23:20
1-کسی تو شهر قم هست که 360 داشته باشه؟ اگه هست از کجا و چند خریده؟
2- من که قصد دارم از تهران بگیرم آیا این کار را توصیه می کنید؟

vizzzzzzzzzzzzzzzz
07-09-2008, 02:23
اقا من ديوونه شدم 2 روز قبل Xbox خريدم ديشب رفتم خونه دوستم رو Full HD 40" شون نصب كردم
Call of duty 4 فوق العاده بود داشتم از شدت هيجان ديووووونه ميشدم :8:

vizzzzzzzzzzzzzzzz
07-09-2008, 02:33
عزيزم به اون برچسبه كه نيس ببين روش ننوشته Team:FDOU اينم يعني فالكونه
ميتوني با چراغ قوه هم چك كني كه خيالت راحت باشه با يه چراغ قوه ي قوي از بالاي كنسول داخلشو ببين از سمت چب بايد 2 تا Indactor باشه كه يعني فالكونه:20:

bahador2009
07-09-2008, 09:50
دوست عزيز
اين تاپيك توش 314 صفحه بحث شده كه دوستاني مثل شما اطلاعات واقعي دستشون بياد
و يه يك مرحله اي برسن كه خودشون بتونن اون چيزي رو كه ميخوان تهيه كنن
و به حرف هاي يك مشت ادم بيخبر و تو OFFSIDE قرار گرفته از نظر INFO توجه نكنن
از اطلاعات خود كنسول
وضعيت جهانيش
كيفيتش
قدرتش
فروشش
بازي هاش

و ....

در جواب اون فروشنده يك كلمه ميگم
و نياز با باز كردن بحث و توضيح بيشتر نميبينم
ايشون چرند گفتن

شما با خيال راحت برو بخر و JUMP IN كن :10:
و به جمع 22 ميليوني دارندگان 360 اضافه شو
و از امكانات و قدرت و كيفيت LEADER حال حاضر VIDEOGAME INDUSTRY لذت ببر :10::5:

يكي از دوستان من هم تو رشت هست
ما با هم داديم از دبي برامون اوردن
120 تومان ارزونتر در اومد
كنسول هم ORIG و تمام لوازمش هم همراهش بود
خوب اگه منم بخوام سفارش بدم چنده و چقذز طول میکشه تا بیاد چجوریه؟
ولی این هم یک ریسکه: -چون اگه دستگاه فرضا خراب باشه یا بعد از یه مدتی خراب شه دیگه هیچ ضمانتی وجود نداره لطفا بیشتر راهنماییم کن!
شما فکر میکنین که من از دبی سفارش بدم خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bahador2009
07-09-2008, 10:05
شما هم از کاهش قیمت xbox360 از 299$ به 199$ در بازار جهانی خبری دارین؟!

mohijoon
07-09-2008, 11:14
من شنیدم.:46:

S A M
07-09-2008, 11:54
سلام
ببخشید که دوباره مزاحم شدم یه چند تا سوال دیگه داشتم
1 _ برای انلاین بازی کردن سرعت باید چند باشه ؟ یعنی چیجوری میشه انلاین بازی کرد ؟ امکانش هست توی ایران؟
2 _ من میخوام برم تهران و کنسول رو بخرم جایی رو میشناسین که هم کنسول توپ داشته باشه هم بازیهاش کامل باشه؟
3 _ ایا این کنسول در برابر کوبیده شدن به دیوار و پرت شدن از پنجره مقاوم هستش؟ :دی
مرسی

pedram_sad
07-09-2008, 12:51
اقا من ديوونه شدم 2 روز قبل Xbox خريدم ديشب رفتم خونه دوستم رو Full HD 40" شون نصب كردم
Call of duty 4 فوق العاده بود داشتم از شدت هيجان ديووووونه ميشدم :8:
دوست عزيز
اين جا جاي SPAM بازي نيست
لطفا SPAM نديد

خوب اگه منم بخوام سفارش بدم چنده و چقذز طول میکشه تا بیاد چجوریه؟
ولی این هم یک ریسکه: -چون اگه دستگاه فرضا خراب باشه یا بعد از یه مدتی خراب شه دیگه هیچ ضمانتی وجود نداره لطفا بیشتر راهنماییم کن!
شما فکر میکنین که من از دبی سفارش بدم خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه كنسول هايي كه تو تهران ميفروشن گارانتي داره ؟
هيچ كنسول بازي تو ايران گارانتي نداره
چون اصولا معني گارانتي با باز شده PACK كنسول و كپي خور شدن از بين ميره
اونهايي هم كه ميگن ما گارانتي ميكنيم مطمن باشيد براي بازار گرمي اين كار رو ميكنن

مشخصه كه از دبي بگيريد بهتر و به صرفه تر هست
هم از نظر قيمت
هم از نظر كامل و دست نخورده بودن وسايل جانبيه داخل جعبه
هم اين كه اصل و ORIG هست و خيالتون راحت

تو بخش فروشگاه مجازي سايت ----------.COM بريد همه چي دستتون مياد

شما هم از کاهش قیمت xbox360 از 299$ به 199$ در بازار جهانی خبری دارین؟!

بله
اعمال شده
مدل ARCADE شده 199
PREMIUM با هارد 60 گيگ شده 299
و ELITE شده 399 دلار

pedram_sad
07-09-2008, 12:57
سلام
ببخشید که دوباره مزاحم شدم یه چند تا سوال دیگه داشتم
1 _ برای انلاین بازی کردن سرعت باید چند باشه ؟ یعنی چیجوری میشه انلاین بازی کرد ؟ امکانش هست توی ایران؟
2 _ من میخوام برم تهران و کنسول رو بخرم جایی رو میشناسین که هم کنسول توپ داشته باشه هم بازیهاش کامل باشه؟
3 _ ایا این کنسول در برابر کوبیده شدن به دیوار و پرت شدن از پنجره مقاوم هستش؟ :دی
مرسی
سلام
1- بايد يك خط WIRLESS يا ADSL داشته باشي
كه خوب سرعتش هرچي بالاتر باشه بهتره
ولي ميشه حتي با DIAL UP هم XBOX LIVE وصل شد
اما سرعت اسف بار ميشه

2 - تو تهران 3 تا فروشگاه مطرح هست
NEXTGEN
WESTGAME
PARTO
كه توي اين ها PARTO از همه ارزونتر ميده
ولي باز هم پيشنهاد من اينه كه از دبي بگيد براتون بيارن تا حدود 80 يا 90 توماني كمتر پول بديد

3 - :دي : دي
جنس كنسول از فولاد دولايه نيست كه
اينم مثل هر وسيله برقي محدوديت هاي خاص خودش رو داره

البته تو يك فيلم تو يك سكانس درگير ميشدن
از XBOX 360 براي زدن تو سر هم استفاده كردن كه چيزي نشد :18::27:

Masoud Pro
07-09-2008, 14:05
آقا جوک به این معنی نیست که یک حرفی رو برای هم تعریف کنیم و بخندیم همین که تو تبریز تو یه مغازه به نام فروشگاه متا تو چهلستون قیمت کنسول الیت J هفتصد هزار تومنه خودش هفت روز جای خنده داره .:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31:: 31::31::31::31::31::31:

pedram_sad
07-09-2008, 17:13
آقا جوک به این معنی نیست که یک حرفی رو برای هم تعریف کنیم و بخندیم همین که تو تبریز تو یه مغازه به نام فروشگاه متا تو چهلستون قیمت کنسول الیت J هفتصد هزار تومنه خودش هفت روز جای خنده داره .:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31:: 31::31::31::31::31::31:

قيمت ها دوباره داره ميره بالا
طرفي كه از دبي مياره هفته قبل دوشنبه داشت elite ميداد 430 تومان
اون سري جنس هاش تموم شد
الان جنس هاي جديدش رسيد
elite با ريجن j ميده 635 تومان
premium هم 540 تومان

ahmadgboy
07-09-2008, 21:24
با عرض سلام خدمت دوستان

بچه ها تو بازی gta5 جزییات صحنه دیر لود میشن جوری که وقتی داری رانندگی میکنی انگار ماشین

تو هواست شما هم همین مشکل دارین؟:27:

bahador2009
07-09-2008, 21:35
xbox360 حداکثر عمرش چقده؟

ali_ranger22
07-09-2008, 21:53

به دلیل اینکه هزینه های بسیار زیادی در زمینه ی کنسول های فعلی شده و هم چنین چون حالا حالا ها جای پیشرفت در نسل حاضر هست هنوز زوده تا این کنسول ها بازنشسته بشن...نسل بعدی میتونه از سال 2012 سر و صداش بلند بشه یا شاید بیشتر
البته سونی که گفته 10 سال دیگه کنسول بعدیشو میده

bahador2009
07-09-2008, 22:01
من یه سری تحقیقات انجام دادم واز شما هم می خوام دوستانه من رو راهنمایی کنید /
من ps3 بگیرم یا xbox360?
میخوام اونچیزی که میگیرم من رو جا نزاره و اذیتم نکنه و راحت تا 3-4 سال بتونم راحت باهاش بازی کنم .
اول هدفم این بود که ps3 بگیرم ولی چون بازیهاش هنوز کپی نشده نمی ارزه که بخوای 80-90 تومن
واسه 1 بازی خرج کنی که بعدا اگه... اگه... ازش خوشت نیومد بری با 20 تومن دیگه روش بزاری بازیت رو تعویض کنی از اینرو به xbox360 رو آوردم که نیازهای من رو بیشتر برآورده میکرد ولی وقتی که از بعضی مشکلات (که در سایتهای مختلف وجاهای دیگه) مطلع شدم بازم ترسیدم ....
نیاز به کمک فوری دارم
با تشکر قبلی بهادر

pedram_sad
08-09-2008, 00:11
با عرض سلام خدمت دوستان

بچه ها تو بازی gta5 جزییات صحنه دیر لود میشن جوری که وقتی داری رانندگی میکنی انگار ماشین

تو هواست شما هم همین مشکل دارین؟:27:
بازي gta 4 روي درايو benq اين مشكل رو داره
و هنوز هم دليل اصلي اون مشخص نيست
براي يك سري كمه يك سري زياد يك سري هم ميگن اصلا مشكل ندارن

من خودم رو playbox امتحان كردم فاجعه بود
ولي روي verbatim ميتونم بگم تو كل 73 درصد بازي شايد 2 يا 3 صحنه اين مشكل بود

پيشنهاد ميكنم براي اين كه اين مشكل به حدا اقل خودش برسه روي verbatim تهيه كنيدش

pedram_sad
08-09-2008, 00:23

به دلیل اینکه هزینه های بسیار زیادی در زمینه ی کنسول های فعلی شده و هم چنین چون حالا حالا ها جای پیشرفت در نسل حاضر هست هنوز زوده تا این کنسول ها بازنشسته بشن...نسل بعدی میتونه از سال 2012 سر و صداش بلند بشه یا شاید بیشتر
البته سونی که گفته 10 سال دیگه کنسول بعدیشو میده

جوابتون رو علي جان دادن
و شديدا هم درسته و تاييد ميشه

من یه سری تحقیقات انجام دادم واز شما هم می خوام دوستانه من رو راهنمایی کنید /
من ps3 بگیرم یا xbox360?
میخوام اونچیزی که میگیرم من رو جا نزاره و اذیتم نکنه و راحت تا 3-4 سال بتونم راحت باهاش بازی کنم .
اول هدفم این بود که ps3 بگیرم ولی چون بازیهاش هنوز کپی نشده نمی ارزه که بخوای 80-90 تومن
واسه 1 بازی خرج کنی که بعدا اگه... اگه... ازش خوشت نیومد بری با 20 تومن دیگه روش بزاری بازیت رو تعویض کنی از اینرو به xbox360 رو آوردم که نیازهای من رو بیشتر برآورده میکرد ولی وقتی که از بعضی مشکلات (که در سایتهای مختلف وجاهای دیگه) مطلع شدم بازم ترسیدم ....
نیاز به کمک فوری دارم
با تشکر قبلی بهادر
دوست عزيز
خود من و خيلي از دوستانم چه اين جا چه بيرون از دنياهاي مجازي اين كنسول رو تهيه كرديم
و تو اين مدت هيچ كدوم ماها هيچ مشكلي نداشتيم
و داريم از قدرت . كيفيت و بازيها ي اون لذت ميبريم

ترس شما يكم طبيعي هست چون يك سري Fanboy متعصب به خاطر مشكل گرمايي
كه تو سري اوليه اين كنسول يعني سال 2005 و 2006 بود
جو سازي هايي كردن كه هنوزم هنوزه خيلي ها رو نگران ميكنه
اما اين رو يادت باشه 360 هاي الان تو بازار ديگه اون كنسول ها نيستن

شما خيالت راحت باشه بابت ايمني كنسول

در ضمن من اگه ps3 كپي خور هم بود باز هم 360 ميگرفتم
به دلايل خيلي زياد كه قبلا بار ها اعلام كردم
با اين كه 11 سال تمام كاربر محصولات sony و خانواده plastation بودم
PS
PS2
PSP

اما PS3 .....

موفق باشي

ahmadgboy
08-09-2008, 12:02
پس کی این محدودیت ها از بین میرن و ما صاحب پیغام خصوصی میشیم کسی این مدیر سایت میتونه پیدا کنه؟

ahmadgboy
08-09-2008, 12:06
پس کی این محدودیت ها از بین میرن و ما صاحب پیغام خصوصی میشیم کسی این مدیر سایت میتونه پیدا کنه؟
راستی دوستان من دیشب تو سایت game spot خوندم که COD 5 به سبک قدیمیه ولی با موتور گرافیکی COD4 ایا شما هم این خبر شنیدین؟

bahador2009
08-09-2008, 13:09
جوابتون رو علي جان دادن
و شديدا هم درسته و تاييد ميشه

دوست عزيز
خود من و خيلي از دوستانم چه اين جا چه بيرون از دنياهاي مجازي اين كنسول رو تهيه كرديم
و تو اين مدت هيچ كدوم ماها هيچ مشكلي نداشتيم
و داريم از قدرت . كيفيت و بازيها ي اون لذت ميبريم

ترس شما يكم طبيعي هست چون يك سري Fanboy متعصب به خاطر مشكل گرمايي
كه تو سري اوليه اين كنسول يعني سال 2005 و 2006 بود
جو سازي هايي كردن كه هنوزم هنوزه خيلي ها رو نگران ميكنه
اما اين رو يادت باشه 360 هاي الان تو بازار ديگه اون كنسول ها نيستن

شما خيالت راحت باشه بابت ايمني كنسول

در ضمن من اگه ps3 كپي خور هم بود باز هم 360 ميگرفتم
به دلايل خيلي زياد كه قبلا بار ها اعلام كردم
با اين كه 11 سال تمام كاربر محصولات sony و خانواده plastation بودم
PS
PS2
PSP

اما PS3 .....

موفق باشي
خیلی بابت این حرف ها از شما تشکر می کنم:20:
خود من هم در این سالهای اخیر با ps&ps2 کار کردم ولی اگه ps3 کپی خور میشد می گرفتمش :46:
واقعا با این گفته ها اعتماد به نفسم بیشتر شد . بازم مچکرم.

p3yman_xl
08-09-2008, 13:34
راستی دوستان من دیشب تو سایت game spot خوندم که COD 5 به سبک قدیمیه ولی با موتور گرافیکی COD4 ایا شما هم این خبر شنیدین؟

دوست عزیز کمی صبور باشید تا پیغام خصوصی شما فعال بشه.
بله، نسخه ی جدید این بازی به جنگ جهانی دوم بازگشته... باز هم بله، با موتور گرافیکی Call of Duty: Modern Warfare شاخته شده . البته این موتور با این که ایده آل هست، اما اصلاحاتی روش انجام شده تا نتیجه ی کار کاملاً بی نقص باشه.

M3hrad
08-09-2008, 15:52
يه جاي خوب واسه خريد هارد 360 (120) كجاست كه قيمتاش منصفانه باشه...‍

Masoud Pro
08-09-2008, 20:56
دوستان اگه فقط و فقط 2 تا بازی God of War 3 و MGS 4 تو 360 بود سونی صد در صد ورشکست میشد این بازی MGS 4 خیلی عالیه من تا امروز اونو بازی نکرده بودم ولی امروز که بازی کردم و یکمی از حجم گرافیکی اونو دیدم واقعا بیهوش شدم اگه یکمی پول دستم بیاد میرم یه PS3 هم میگیرم که فقط تنها بازیش اون باشه و بازی های جدید رو هم تو 360 ام بازی میکنم .
شما MGS 4 رو بازی کردین ؟

ali_ranger22
08-09-2008, 23:24
دوستان اگه فقط و فقط 2 تا بازی God of War 3 و MGS 4 تو 360 بود سونی صد در صد ورشکست میشد این بازی MGS 4 خیلی عالیه من تا امروز اونو بازی نکرده بودم ولی امروز که بازی کردم و یکمی از حجم گرافیکی اونو دیدم واقعا بیهوش شدم اگه یکمی پول دستم بیاد میرم یه PS3 هم میگیرم که فقط تنها بازیش اون باشه و بازی های جدید رو هم تو 360 ام بازی میکنم .
شما MGS 4 رو بازی کردین ؟

با اینکه من عاشق اسپلینتر سل هستم و تقریبا هیچ کدوم از MG ها رو بازی نکردم (به جز portable ops) که اصلا خوشم نیومد و بعد نیم ساعت پاکش کردم ولی وقتی داستان کامل این سری بازی رو خوندم واقعا خیلی خوشم اومد داستان خیلی خوب توش کار شده (البته بعضی جاها مشکلات اساسی هم داره!) ولی منم خیلی دوست دارم MGS4 رو بازی کنم ...

ahmadgboy
09-09-2008, 01:55
با اینکه من عاشق اسپلینتر سل هستم و تقریبا هیچ کدوم از MG ها رو بازی نکردم (به جز portable ops) که اصلا خوشم نیومد و بعد نیم ساعت پاکش کردم ولی وقتی داستان کامل این سری بازی رو خوندم واقعا خیلی خوشم اومد داستان خیلی خوب توش کار شده (البته بعضی جاها مشکلات اساسی هم داره!) ولی منم خیلی دوست دارم MGS4 رو بازی کنم ...

دوست عزیز منم مثل تو یکی از طرفدارای پر پا قرص اسپلینتر سل هستم و از نسخه اول تا دابل اجنت رو بازی کردم ولی این بازی MGS 4 رو بازی نکردم تعریفشم خیلی شنیدممیشه کسی یه اطلاعاتی دربارش بده و اینکه ایا قرار نیست که برای کنسول 360 هم بیاد یا نه؟

p3yman_xl
09-09-2008, 10:42
دوست عزیز منم مثل تو یکی از طرفدارای پر پا قرص اسپلینتر سل هستم و از نسخه اول تا دابل اجنت رو بازی کردم ولی این بازی MGS 4 رو بازی نکردم تعریفشم خیلی شنیدممیشه کسی یه اطلاعاتی دربارش بده و اینکه ایا قرار نیست که برای کنسول 360 هم بیاد یا نه؟

شما سری به این تاپیک بزنید :

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots همه چيز در مورد بازي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

این بازی انحصاراً برای PS3 هست و برای X360 منتشر نخواهد شد.

DHAMID
09-09-2008, 13:57
چجوری میشه با Cd آهنگ ریخت تو این کنسول
اصلا" میشه؟

pedram_sad
09-09-2008, 15:47
چجوری میشه با Cd آهنگ ریخت تو این کنسول
اصلا" میشه؟
فقط ميتوني با استفاده از سي دي هاي صوتي يا همون audio اهنگ بريزي
سي دي رو ميزاري
بعد واردش كه شدي
زير اون navigator مربوط به player يك گزينه هست به اسم rip cd
اون رو ميزني و اهنگ هايي كه ميخواي رو انتخاب ميكني
بعد rip رو ميزني

parsbin
09-09-2008, 18:30
سلام
الان ارزونترین xbox که در بازار هستش چه مدلی هست؟
از چه نظر تفاوت داره با مدل های بالاتر؟
برای یک کلوپ میخوام چند تا تهیه کنم.
لطفا راهنمایی کنین.
ممنون

ali_ranger22
09-09-2008, 18:35
سلام
الان ارزونترین xbox که در بازار هستش چه مدلی هست؟
از چه نظر تفاوت داره با مدل های بالاتر؟
برای یک کلوپ میخوام چند تا تهیه کنم.
لطفا راهنمایی کنین.
ممنون
ارزون ترین الان آرکید هست
که هارد نداره به جاش یه مموری 256 مگ داره

parsbin
10-09-2008, 08:38
قیمت این مدل چنده الان؟

ali_ranger22
10-09-2008, 11:15
قیمت این مدل چنده الان؟

این رو بهتره بقیه دوستان جواب بدن
بیشتر به کرم فروشنده ربط داره

p3yman_xl
10-09-2008, 11:36
قیمت این مدل چنده الان؟

قیمتش حدوداً 210 یا 220 تومن هست.

DHAMID
10-09-2008, 12:39
فقط ميتوني با استفاده از سي دي هاي صوتي يا همون audio اهنگ بريزي
سي دي رو ميزاري
بعد واردش كه شدي
زير اون navigator مربوط به player يك گزينه هست به اسم rip cd
اون رو ميزني و اهنگ هايي كه ميخواي رو انتخاب ميكني
بعد rip رو ميزني
یعنی mp3 نمیشه ریخت
پس باید فرمتش چی باشه
حالا چرا فیلم CD رو نمیخونه

pedram_sad
10-09-2008, 12:47
قیمتش حدوداً 210 یا 220 تومن هست.
البته قيمت هايي كه پيمان جان كذاشتن
قيمت هاي دبي هست
الان كسايي كه از دبي ميارن دورو بره 370 ميدن

و تو خود تهران بين 400 تا 420 فروش ميره

البته به غير از اين بعضي جاها مدل CORE هم پيدا ميشه كه اكثرا دست دوم هستن
و دوروبره 130 تا 140 تومان ميفروشن كه توصيه ميشه به هيچ وجه نخريد چون بلافاصله خراب ميشه

موفق باشيد

pedram_sad
10-09-2008, 12:52
یعنی mp3 نمیشه ریخت
پس باید فرمتش چی باشه
حالا چرا فیلم CD رو نمیخونه
MP3 نه نميشه ريخت
ميتوني گوش بدي
پسوند AUDIO كه همون WMA هست رو پخش ميكنه
CD فيلم اگه منظورتون VCD هست كه هيچ كنسولي نميخوند
اما DVD و WMV رو ميخونه
براي پخش DIVX و XVID هم بايد يك UPDATE حدود 2 مگابايتي رو از LIVE انجام بديد

ahmadgboy
10-09-2008, 17:43
قیمت این مدل چنده الان؟

قیمت مدل ارکید اگه فروشنده انصاف داشته باشه تا 380 هم میتونه بده ولی قیمت رایج تو بازار از 390 تا 410 هست که این به ریجنشم بستگی داره

mohammad_twe
10-09-2008, 18:31
oh my god
چند وقتی نمیومدم این تاپیک ببین تاپیک 360 چه ترکونده 3182 تا پست ایول

DHAMID
10-09-2008, 19:40
چجوری میشه توش mp3 گوش داد
یعنی cd توش باشه

mohammad_twe
10-09-2008, 22:04
چجوری میشه توش mp3 گوش داد
یعنی cd توش باشه
cd رو میزارین بعد میرین قسمت مدیا از اون برای موزیک برین بعد play کنین کاری نداره که !

DHAMID
10-09-2008, 22:48
اینو بلدم ولی وقتی میرم اوجا فقط پوشه هارو نشون میده آهنگارو نشون نمیده:24:

pedram_sad
11-09-2008, 00:58
ويرايش شد ...

ahmadgboy
11-09-2008, 01:49

دوست عزیز شما وقتی CD رو میزاری باید بری به قسمت MEDIA و بعدش تو قسمت MUSIC از اونجا هم میتونی همه اهنگ هارو یه دفه پخش کنی با زدن گزینه PLAY ALL و هم میتونی وارد پوشه ها بشی و از اونجا اهنگ مورد نظرت رو پخش کنی اما اهنگ های MP3 رو نمیتونی روی هارد ذخیره کنی و فقط اهنگهای با فرمت AUDIO رو میتونی ذخیره کنی بدین صورت که وقتی CD رو میزاری یه گزینه میاد واست به اسم RIP CD که بازدن اون میتونی اهنگای مورد نظرت رو مارک کنی و بعد ذخیره میشن تو هارد

DHAMID
11-09-2008, 10:49
دوست عزیز شما وقتی CD رو میزاری باید بری به قسمت MEDIA و بعدش تو قسمت MUSIC از اونجا هم میتونی همه اهنگ هارو یه دفه پخش کنی با زدن گزینه PLAY ALL و هم میتونی وارد پوشه ها بشی و از اونجا اهنگ مورد نظرت رو پخش کنی اما اهنگ های MP3 رو نمیتونی روی هارد ذخیره کنی و فقط اهنگهای با فرمت AUDIO رو میتونی ذخیره کنی بدین صورت که وقتی CD رو میزاری یه گزینه میاد واست به اسم RIP CD که بازدن اون میتونی اهنگای مورد نظرت رو مارک کنی و بعد ذخیره میشن تو هارد
Ok,Ok فهمیدم
من اشتباه قسمت ویدئو میرفتم:43:

bahador2009
11-09-2008, 16:38
بچه ها سلام یه سوال..این مدل لایتون اصلا کپیخور نمیشه؟

Little Sparrow
11-09-2008, 16:46
بچه ها سلام یه سوال..این مدل لایتون اصلا کپیخور نمیشه؟

دوست عزیز این Lite-on مدل نیست بلکه یک درایو جدیده و هنوز کپی خور نشده.

ahmadgboy
11-09-2008, 19:41
کم کم تابستون داره تموم میشه و باید با xbox وداع کنیم از الان دارم بکوب بازی میکنم

تا تو مهر ماه کم نیارم :41:

بچه ها به نظرتون کنسول بعدی حالا یا سونی یا MS کی میاد و اگر هم بیاد

چه قدرتی داره و اسمش چی میتونه باشه؟:8:

DHAMID
11-09-2008, 22:53
چه جوری میشه دسته رو خاموش کرد
فقط دسته خاموش شه

ahmadgboy
11-09-2008, 23:30
چه جوری میشه دسته رو خاموش کرد
فقط دسته خاموش شه

دوست عزیز برای این کار باید لوگوی وسط دسته رو
به مدت 4 ثانیه بگیری بعد یه لیست برات میاد که باید گزینه وسطی
رو بزنی یعنی : turn off controller و بعد دسته خاموش میشه

Little Sparrow
12-09-2008, 10:40
کم کم تابستون داره تموم میشه و باید با xbox وداع کنیم از الان دارم بکوب بازی میکنم

تا تو مهر ماه کم نیارم :41:

بچه ها به نظرتون کنسول بعدی حالا یا سونی یا MS کی میاد و اگر هم بیاد

چه قدرتی داره و اسمش چی میتونه باشه؟:8:
مواظب باشه 3 چراغه نشه.کنسول بعدی هم فعلا هیچ خبری نیست وتا سال 2012 یا 2013 هیچ کنسولی نمیاد.دستگاه بعدی سونی احتمالا PS4 هست.بعضی هام شایعه کردن اسم بعدی دستگاه MS ، اسمش
XBOX 720 هست.
موفق باشید.

ahmadgboy
12-09-2008, 13:07
مواظب باشه 3 چراغه نشه.کنسول بعدی هم فعلا هیچ خبری نیست وتا سال 2012 یا 2013 هیچ کنسولی نمیاد.دستگاه بعدی سونی احتمالا PS4 هست.بعضی هام شایعه کردن اسم بعدی دستگاه MS ، اسمش
XBOX 720 هست.
موفق باشید.

نه مواظبم هر 2 3 ساعت یه استراحت 1 ساعته بهش میدم

راستی تا حالا کدوم بازیا از حد اکثر توان xbox360 استفاده کردن؟

اخه دیروز تو سایت gamespot یه دمو از بازی COD 5 دیدم همچین قشنگ نبود

به نظر من COD 4 بهتر اومد نظر شما چیه؟

dark fear
12-09-2008, 13:19
نه مواظبم هر 2 3 ساعت یه استراحت 1 ساعته بهش میدم

راستی تا حالا کدوم بازیا از حد اکثر توان xbox360 استفاده کردن؟

اخه دیروز تو سایت gamespot یه دمو از بازی COD 5 دیدم همچین قشنگ نبود

به نظر من COD 4 بهتر اومد نظر شما چیه؟

اینطوری که هی سرد و گرمش میکنه خیلی بده
هیچ وسیله ای رو نباید سرد و گرم کرد چه الکتریکی و چه غیر الکتریکی
شما اگه بعد از هر 3-4 ساعت 2 ساعت استراحت بدی خییلی بعتره

اون دمو هنوز نسخه ی تکمیل نشدس و گرافیک اصلیش نیست ولی در کل من مطمئنم
cod 5 موفقیت نسخه ی قبلی رو نخواهد داشت به خاطر بازگشت به سوژه قدیمی wwII من یکی دیگه
از جنگ جهانی چندشم میشه :2:

هنوز هیچ بازی از حداکثر قدرت 360 استفاده نکرده ولی به نظر میاد gow 2 بیشتر از بقیه بازیا استفاده کنه :10:
عکسای جدیدشو دیدی ؟؟ عجب گرافیکی داره :18:

ahmadgboy
12-09-2008, 14:54
اینطوری که هی سرد و گرمش میکنه خیلی بده
هیچ وسیله ای رو نباید سرد و گرم کرد چه الکتریکی و چه غیر الکتریکی
شما اگه بعد از هر 3-4 ساعت 2 ساعت استراحت بدی خییلی بعتره

اون دمو هنوز نسخه ی تکمیل نشدس و گرافیک اصلیش نیست ولی در کل من مطمئنم
cod 5 موفقیت نسخه ی قبلی رو نخواهد داشت به خاطر بازگشت به سوژه قدیمی wwII من یکی دیگه
از جنگ جهانی چندشم میشه :2:

هنوز هیچ بازی از حداکثر قدرت 360 استفاده نکرده ولی به نظر میاد gow 2 بیشتر از بقیه بازیا استفاده کنه :10:
عکسای جدیدشو دیدی ؟؟ عجب گرافیکی داره :18:

اره پسر هم عکس هاشو دیدم هم دیروز یکی از بچه ها یه دمو

ازش گرفته بود تو PSP پسر عجب گرافیکی داشت تو یه صحنه که با یه لوکاس درگیر میشد

خیلی توپ بود یه جا هم یه اسلحه ای هست که یه دسته داره که باید مدام بچرخونی

تا شلیک کنه رو در میاره شروع میکنه تیکه پاره کردن لوکاسها

ولی حالا کی میاد معلوم نیست

راستی بازی bad company هم صحنه های انفجارش خیلی توپه من تابه حال مثل

اونو ندیده بودم ولی سبک بازیش به COD نمیرسه

Little Sparrow
12-09-2008, 15:41
دوستان کم کم دارین میرین تو بحث بازی،تو تاپیک مخصوص هر کدوم بحث کنین.
موفق باشید.

DENGER
12-09-2008, 16:44
سلام
چه جوری میشه از روی دی وی دی روی هارد ریخت؟
چه جوری به کامپیوتر وصل میشه؟

Little Sparrow
12-09-2008, 16:56
سلام
دوست عزیز سوالتون کامل نیست.
1-تا چی باشه.
2-با کابلی به نام transfer kit فکر کنم.

mahn90
12-09-2008, 17:59
سلام من يه دسته ايكس باكس گيرم اومده ميشه به پي سي وصلش كرد ؟؟؟؟؟؟؟ رابط ميخواد چجورياس ؟؟؟؟؟؟؟؟

ahmadgboy
12-09-2008, 18:08
سلام من يه دسته ايكس باكس گيرم اومده ميشه به پي سي وصلش كرد ؟؟؟؟؟؟؟ رابط ميخواد چجورياس ؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر دسته شما با سیم باشه یعنی سیم دار باشه اره میشه وصل کرداز طریق پورت usb راحت وصل میشه اما اگه بی سیم باشه فکر نکنم بشه وصلش کرد

ahmadgboy
12-09-2008, 18:11
سلام

از روی dvd نمیشه چیزی ریخت یعنی فعلا نمیشه چیزی ریخت
با اومدن update پاییزی شاید این ویزگی هم ممکن بشه
و برای اتصال به کامپیوتر باید از یه کابلی به نام transfer kit استفاده کرد
که قیمتشم حدودا 30000 تومنه

bahador2009
12-09-2008, 21:20
اگه من سفارش از بوشهر بیارن قابل اعتماد هست ؟کپیخور شده یا نه؟

byebye
13-09-2008, 04:36
آقا اين كاهش قيمت جهاني xbox نميخواد تو بازار ايران لحاظ بشه ؟؟؟ :13:

p3yman_xl
13-09-2008, 10:49
اگه من سفارش از بوشهر بیارن قابل اعتماد هست ؟کپیخور شده یا نه؟

کلاً اینطور کنسول خریدن به نظرم خوب نیست، اما اگر کسی که میخواد براتون کنسول رو بیاره با اینجور چیزا آسنا باشه، مشکلی نداره به نظرم. کپی خورش هم بستگی به این داره که از کجا خریداری شده باشه...

آقا اين كاهش قيمت جهاني xbox نميخواد تو بازار ايران لحاظ بشه ؟؟؟ :13:
جواب کاملاً روشنه؛ با وضع بازار و مشتریان با انصاف .... خیر.

bahador2009
13-09-2008, 13:12
این لایتون هم که کپی خور نمیشه حالا برای خرید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟

ahmadgboy
13-09-2008, 13:25
این لایتون هم که کپی خور نمیشه حالا برای خرید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز شما میتونی یه کنسول با درایو لایتون بخری بعد درایوش ببری nextgen اونا با یه درایوی که قابل کپی خور شدن باشه عوض میکنن اخه تو خود سایت nextgen زده که میتونی این کار بکنی اگه هم که عجله نداریمیتونی صبر کنی که هکر های عزیز کپی خورش کنن

bahador2009
13-09-2008, 17:01
شما فكر مي كني تا چه زماني كژي خور شه؟؟؟

ahmadgboy
13-09-2008, 20:38
شما فكر مي كني تا چه زماني كژي خور شه؟؟؟

ببین دوست عزیز مایکروسافت هر بار برای فرار از کپی خور شدن

کنسولش اون رو با یک درایو جدید بیرون میده و دیگه خبری

از اون درایو های اولیه مثل بنکیو و هیتاچی نیست و به طور طبیعی کپی

خور شدن هر درایوی زمان میبره که من از اونش دیگه

بی خبرم چون من هکر نیستم و اونو باید هکر ها بگن نه من :10:

p3yman_xl
13-09-2008, 22:59
سلام

دوستانی که اینترنت پر سرعت دارید، حتماً دموی قابل بازی FIFA 09 رو دانلود کنید :

پسوورد :

mohammad_twe
13-09-2008, 23:04
سلام

دوستانی که اینترنت پر سرعت دارید، حتماً دموی قابل بازی FIFA 09 رو دانلود کنید :

پسوورد :

اخ خیلی ممنون پیمان جان من لینک داشتم خراب بود اینا جواب میده مرسی :40::46:
ممنون اگه دمو قابل بازیا رو همین جا بزاری پیمان جون :10::40:

hossein 2
15-09-2008, 09:39
آقا کجا بازی دست دوم palمی فروشند?

hossein 2
15-09-2008, 09:46
از روی dvd نمیشه چیزی ریخت یعنی فعلا نمیشه چیزی ریخت
با اومدن update پاییزی شاید این ویزگی هم ممکن بشه
و برای اتصال به کامپیوتر باید از یه کابلی به نام transfer kit استفاده کرد
که قیمتشم حدودا 30000 تومنه

من یکجا خوندم اگهupdate پاییزی بیاد باز هم باید بازی رو تو دستگاه بذاری چرا؟
چون دستگاه باید ببیند بازی مجاز است یا نه

pedram_sad
15-09-2008, 12:05
من یکجا خوندم اگهupdate پاییزی بیاد باز هم باید بازی رو تو دستگاه بذاری چرا؟
چون دستگاه باید ببیند بازی مجاز است یا نه
dvd بازي بايد داخل درايو باشه تا مقدار خيلي كمي از بازي رو از روي اون بخونه
همچنين براي اينه كه اگه نباشه ميشه كل بازي رو ريخت تو هارد
و اين جوري ديگه كسي بازي رو نميخره و از همديگه ميگيرن
و يك جوري فروش بازي بي معني ميشه

اين قابليت براي كم شدن صداي درايو و افزايش سرعت load بازي در نظر گرفته شده

ahmadgboy
15-09-2008, 14:34
با عرض سلام خدمت دوستان

بچه ها کسی میدونه اگه بخوام از صدای دیجیتال کنسول

استفاده بکنم باید چه مدل اسپیکر و کابل هایی داشته باشم

اینم بگم که یه سینمای خانگی دارم که به یه LCD 40 اینچ وصله

ایا از اون هم میشه استفاده کرد یا نه ؟:5:

در ضمن اگر لطف کنید با توضیحات کامل باشه اخه من از این جور چیزها

سر در نمیارم:41:

با تشکر :11:

SAEED_BARCELONA
15-09-2008, 17:53
اکثز سینما خانگیا ورودی اپتیکال دارن. xbox هم که داره. تمام شد!

ahmadgboy
16-09-2008, 00:02
اکثز سینما خانگیا ورودی اپتیکال دارن. xbox هم که داره. تمام شد!

شما که میگی xbox داره یعنه خروجیش با همون خروجی av هست یا اینکه

یه خروجی جدا داره واسه خودش خواهشا واضح بگین چه جوری وصلش کنم؟

pedram_sad
16-09-2008, 01:28
شما که میگی xbox داره یعنه خروجیش با همون خروجی av هست یا اینکه

یه خروجی جدا داره واسه خودش خواهشا واضح بگین چه جوری وصلش کنم؟
تا اونجا كه من ميدونم روي كابل HDMI خود كنسول يك بخشي قرار داده شده
كه براي اتصال OPTICAL براي SPEAKER هايي مثل سيستم هاي 5.1 هست
يك قسمت مربع شكل كوچيك كه يك در پوش كوچيك هم داره
كه از اون يك كابلي كشيده ميشه به سيستم صوتي مجزا براي دريافت بهترين كيفيت صدا

WOLF 00
16-09-2008, 05:34
سلام من نه تلویزیون Hd دارم و نه به لایو وصل می شوم می خواستم ببینم آیا بهتر نیست پرمیوم 60 گیگ بخرم لطفا تفاوتش رو هم با الیت بگید و این که آیا واقعا فرقی در سه چراغ شدن می کنند یا نه ؟

Little Sparrow
16-09-2008, 08:08
سلام من نه تلویزیون Hd دارم و نه به لایو وصل می شوم می خواستم ببینم آیا بهتر نیست پرمیوم 60 گیگ بخرم لطفا تفاوتش رو هم با الیت بگید و این که آیا واقعا فرقی در سه چراغ شدن می کنند یا نه ؟
بله دوست عزیز بهترین انتخاب برای شما همینه.تفاوت پرمیوم 60گیگ با الیت اینه که الیت هاردش 120گیگ است و رنگ مشکی و وسایل توی جعبش کاملتره.بیشتر این وسایل مال xbox live و به درد شما
نمی خوره.همون پرمیوم رو بگیرین.
موفق باشید.

farazp30
16-09-2008, 15:41
آقا کجا بازی دست دوم palمی فروشند?
منظورت کپی هست ؟ اگر منظورت کپی هست من تو عمرم ندیدم که پنج هزار تومن هم دست دوم بشه !!!!!!!!!!!
ولی اگر ارجینال منظورتون هست من پیدا نکردم فقط شرکت dc رو دیدم که اورجینال میده :11:

ahmadgboy
16-09-2008, 16:45
تا اونجا كه من ميدونم روي كابل HDMI خود كنسول يك بخشي قرار داده شده
كه براي اتصال OPTICAL براي SPEAKER هايي مثل سيستم هاي 5.1 هست
يك قسمت مربع شكل كوچيك كه يك در پوش كوچيك هم داره
كه از اون يك كابلي كشيده ميشه به سيستم صوتي مجزا براي دريافت بهترين كيفيت صدا

پدرام جان دستگاه من ارکیده و باهاش کابل hdmi نداره و یه کابل AV معمولی (3 فیشه)

داره که اون خروجی که شما میگی نداره البته من یه کابل HDMI جداگونه براش گرفتم

که اونم این خروجی نداره خالا من باید چیکار کنم به نظرتون؟:13:

choory
16-09-2008, 17:24
ببین دوست عزیز خروجی یا و رودی OPTICAL به شکل زیر هست.
البته این عکس ها ماله xbox360 نیست.اما مال خروجی OPTICAL هست.نمیدونم xbox هم همچین خروجی داره یا نه.اینجور که بچه ها میگن داره.

اگه کنسولت این خروجی OPTICAL را نداره
شما تنها کاری که میتونی بکنی اگه سینما خانگی ورودی استریو 2 فیش داره(قرمز و سفید) که 100 درصد هم داره.باید با اون 2 تا فیش وصل کنی.

یک سوال هم خودم دارم
آیا xbox360 مدل آرکید خروجی HDMI داره؟

pedram_sad
16-09-2008, 17:57
ببین دوست عزیز خروجی یا و رودی OPTICAL به شکل زیر هست.
البته این عکس ها ماله xbox360 نیست.اما مال خروجی OPTICAL هست.نمیدونم xbox هم همچین خروجی داره یا نه.اینجور که بچه ها میگن داره.

اگه کنسولت این خروجی OPTICAL را نداره
شما تنها کاری که میتونی بکنی اگه سینما خانگی ورودی استریو 2 فیش داره(قرمز و سفید) که 100 درصد هم داره.باید با اون 2 تا فیش وصل کنی.

یک سوال هم خودم دارم
آیا xbox360 مدل آرکید خروجی HDMI داره؟
روي كابل HD مخصوص 360 همچين دريچه اي كه عكسش رو گذاشتيد هست
من PREMIUM دارم روي كابل HD AV اون هست قسمت پشتش
رو كابل HDMI هم هست

بله مدل ARCADE هم خروجي HDMI داره

pedram_sad
16-09-2008, 18:01
ببين اين عكس كابل HDMI مخصوص 360 هست
اون قسمت مسكي رنگش براي اتصال OPTICAL به كار ميره

ahmadgboy
17-09-2008, 12:08
ببين اين عكس كابل HDMI مخصوص 360 هست
اون قسمت مسكي رنگش براي اتصال OPTICAL به كار ميره
پدرام جان این که کابل HDMI نیست اخه پورت HDMI با پورت این

فرق میکنه پورت این میخوره تو قسمت AV نه HDMI

یه چیزه دیگه این کابلی که عکسش گذاشتین قیمتش چنده؟

pedram_sad
17-09-2008, 13:57
پدرام جان این که کابل HDMI نیست اخه پورت HDMI با پورت این

فرق میکنه پورت این میخوره تو قسمت AV نه HDMI

یه چیزه دیگه این کابلی که عکسش گذاشتین قیمتش چنده؟
اين كابل hdmi كامل نيست
اين بخشي از اين كابل هست كه براي اتصال audio به كار ميره

اين جعبه كابل hdmi :

اينم خود كابل كه 2 قسمتي هست :

اين نحوه اتصالش :

اون كابل مربوط به audio رو به قسمت av ميزنين
و اون كابل hd مخصوص video رو هم به قسمت hdmi ميزنين

توضيحات كامل با راهنمايي تصويري تو اين لينك هست :

dark fear
17-09-2008, 15:13
باسلام
بالاخره کنترلر جدید معرفی شد
نام این کنترلر Game Track Freedom هستش این کنترلر شبیه کنترلری هستش که برای کنسول wii ساخته شد و مهم ترین عامل فروش wii بود
این وسیله قابلیت پشتیبانی تا 4 نفر رو هم داره
این وسیله حسگر حرکتی 3 بعدی داره و برای 360 و ps3 هم ساخته خواهد شد
این کنترلر سال 2009 منتشر خواهد شد و احتمالا فروش wii رو خیلی پایین میاره
منبع:

GameTrak Freedom اسمی هستش که برای این کنترلر انتخاب شده
این کنترل بسیار عالی که با تکنولوژی جالب ، بر خلاف دیگر کنترلر ها ، با سرعت , دقت ، مکان 3 بعدی دقیق رو مشخص و دنبال میکنه
به عقیده برخی از کارشناسان این کنترلر از کنترلر خود نینتندو wii هم بهتر عمل میکنه و کارایی بسیار بالا و انعطاف پذیری داره و یک کنترل بی نظیر و کاملا بی نقص رو داراست
حالا باید ببینیم که آیا این طور هست یا خیر

ahmadgboy
18-09-2008, 00:19
اها پس حالا کاملا موضوع واسم روشن شد دستت درد نکنه پدرام جون

ولی قیمتشم میگفتی خیلی خوب میشد ؟

راستی یه سوال دیگه کسی میتونه لیست اهنگ هایی که توی رادیو Gta Iv پخش میشه

رو بزاره و بگه که کجا میشه اونارو دانلود کرد ممنون میشم

pedram_sad
18-09-2008, 01:47
ولی قیمتشم میگفتی خیلی خوب میشد ؟

قیمتش حدود 40 تا 45 تومانه

ahmadgboy
18-09-2008, 11:46
این وسیله قابلیت پشتیبانی تا 4 نفر رو هم داره
این وسیله حسگر حرکتی 3 بعدی داره و برای 360 و ps3 هم ساخته خواهد شد

این کنترلر برای چه بازی هایی برای XBOX ساخته میشه منظورم اینه که چه بازی هایی

این کنترلر رو ساپورت میکنن؟

ایا این بازی هایی که الان هستند هم قابلیت بازی کردن با این کنترلر رو دارن یا نه مثلا ace combat 6?

pedram_sad
18-09-2008, 12:09

ایا این بازی هایی که الان هستند هم قابلیت بازی کردن با این کنترلر رو دارن یا نه مثلا ace combat 6?
هنوز که ساخته نشده تا ببینیم چیه و ازش استقبال میشه یا نه
و همچنین شرکت ها ببین که مثل WII مخاطب پیدا میکنه که بازی های COMPATIBALE بسازن براش یا نه

نه بازی هایی که تا حالا اومدن دیگه این سیستم رو SUPPORT نمیکنن

pedram_sad
18-09-2008, 12:16

هنوز که ساخته نشده تا ببینیم چیه و ازش استقبال میشه یا نه
و همچنین شرکت ها ببین که مثل WII مخاطب پیدا میکنه که بازی های COMPATIBALE بسازن براش یا نه

نه بازی هایی که تا حالا اومدن دیگه این سیستم رو SUPPORT نمیکنن

bahador2009
18-09-2008, 12:48
آقا پدرام چند تا سوال دارم.اگه من برم 360 lite-on بگیرم چجوری میتونم درایوش رو عوض کنم یا بتونم یه کاریش کنم که بازی های کپی رو بالا بیاره ؟اگه درایوش عوض شه چقد خرج داره یا هر کار دیگه ای بعد کجا انجام میده ؟خودم نمیتونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pedram_sad
18-09-2008, 12:58
آقا پدرام چند تا سوال دارم.اگه من برم 360 lite-on بگیرم چجوری میتونم درایوش رو عوض کنم یا بتونم یه کاریش کنم که بازی های کپی رو بالا بیاره ؟اگه درایوش عوض شه چقد خرج داره یا هر کار دیگه ای بعد کجا انجام میده ؟خودم نمیتونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
والا این کار رو الان NEXTGEN انجام میده
درایو BENQ رو خودت باید جدا بخری
و ببری اونجا اون ها هم 60 تومان دست مزد میگیرن برات جابجا میکنن
و درایو LITE-ON رو هم نمیخرن ازت
به نظر من اصلا نمیارزه
چون کم کمش برا ت 100 تومان در میاد
تازه LITE-ON هم رو دستت میمونه

فعلا هم هیچ روشی برای COPY خور شدنش نیومده

bahador2009
18-09-2008, 14:27
آقا پیام خودش این کار رو نمیکنه؟؟

pedram_sad
18-09-2008, 17:55
آقا پیام خودش این کار رو نمیکنه؟؟
نه دوست عزیز

Mcafee*
19-09-2008, 00:46
سلام دوستان ، منم لايتون دارم و خيلی دنبال خبرهاش هستم.
ظاهرا خيلی اميده کمی وجود داره که این درايو کپی خور بشه . چون چيپش Read onlyهست و نميشه چيزی روش ريخت. تاحالا بعد از اینهمه مدت تنها تونستن Drive keyرو بدست بيارن که ميشه باهاش درايو رو عوض کرد. يعنی به کنسول فهموند که این درايو همون لايتون قديمی هست .
اما مسئله ای که اینجا هست اینه که بعضی از هکرها ميگن که اینکار ميتونه دليلی باشه که مايکروسافت مارو تو لايو بن بکنه. يعنی ميتونه بفهمه که تغييرات سخت افزاری رخ داده . پس بايد ريسک بن شدن از لايو رو بپذيريم و تا قبل از اینکه دير بشه بريم درايو رو عوض کنيم.
من خودم يک درايو سامسونگ خريدم. به زودی ميدم نکست جن برام عوض کنه.

p3yman_xl
19-09-2008, 09:58
اما مسئله ای که اینجا هست اینه که بعضی از هکرها ميگن که اینکار ميتونه دليلی باشه که مايکروسافت مارو تو لايو بن بکنه. يعنی ميتونه بفهمه که تغييرات سخت افزاری رخ داده . پس بايد ريسک بن شدن از لايو رو بپذيريم و تا قبل از اینکه دير بشه بريم درايو رو عوض کنيم.

درسته، مایکروسافت اگه تشخیص بده که هر گونه عمل Modification یا به اصطلاح دستکاری سخت افزاری روی کنسول انجام شده، کنسول رو حتماً از لایو بن میکنه. نمونه ی بارزش 12 ولت کردن فن های کنسول بود... . لازمه که بگم با هر بار وصل شدن به لایو، اطلاعات کاملی از دستگاه شما به Database مایکروسافت فرستاده میشه و مایروسافت بعد از چک کردن اونا کنسولهای اصل رو از کپی تشخیص میده، البته تا حدی دقیق هست.
موفق باشی

ahmadgboy
19-09-2008, 10:59
کسی میتونه لیست اهنگ هایی که توی رادیو Gta Iv پخش میشه

رو بزاره و بگه که کجا میشه اونارو دانلود کرد ممنون میشم:8:

ahmadgboy
20-09-2008, 19:33

یعنی کسی نیست جواب ما رو بده

ahmadgboy
20-09-2008, 20:14
من این عکس توی یه تاپیکی توی همین سایت دیدم ایا

همچین کنترلری واقعا وجود داره یا نه؟

SAEED_BARCELONA
20-09-2008, 20:16
این همون کنترلر معمولیه ولی این کیبورد بهش اضافه شده. آره هست از این کیبردا

pedram_sad
20-09-2008, 21:20

یعنی کسی نیست جواب ما رو بده
این شاید کمکت کنه

در ضمن وقتی چیزی رو میپرسی نیاز نیست پشت سر هم تکرار کنی
اگه کسی بتونه کمکت میکنه
موفق باشی

pedram_sad
20-09-2008, 21:22
من این عکس توی یه تاپیکی توی همین سایت دیدم ایا

همچین کنترلری واقعا وجود داره یا نه؟

این همون کنترلر معمولیه ولی این کیبورد بهش اضافه شده. آره هست از این کیبردا

همون طور که سعید جان هم اشاره کرد هم چین چیزی الان تو بازار هست
اون keyboard هم برای استفاده در محیط xbox live و chat در بازی ها به کار میره

موفق باشی

Reza-sony
21-09-2008, 05:05
درود . بنده در نظر دارم از این به بعد تاپیکی در مورد لینک بازیهای 360 بزنم ، چون چنین تاپیکی ندیدم.
اصلا همچین تاپیکی هست ؟
اگه نیست اجازه هست این تاپیک رو شروع کنم ؟ (ساپورتش با خودم) و کجا ؟

choory
21-09-2008, 10:39
درود . بنده در نظر دارم از این به بعد تاپیکی در مورد لینک بازیهای 360 بزنم ، چون چنین تاپیکی ندیدم.
اصلا همچین تاپیکی هست ؟

شما برو توی بخش زیر یک سرچ بکن.فکر نکنم همچین تاپیکی باشه.
P30World Forums > بازیهای ویدئویی > بازي هاي كامپيوتري > دانلود بازي
تاپیکت هم باید همان جا ایجاد کنی
یعنی اینجا:

bahador2009
21-09-2008, 14:07
با سلام قیمت یه درایو جانشین درست حسابی برای لایتون چنده؟؟؟؟؟؟

SAEED_BARCELONA
21-09-2008, 14:40
اصلا همچین تاپیکی هست ؟
شما همون رضا سونیه بازی سنتر نیستید؟ کار خوبی می کنید. فک کنم تاچیک خوبی بشه