PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 [126] 127 128

hamid_tg3
21-08-2012, 06:16
سلام
جه ابديتي بريزم كه fifa2012 اجرا كنه خيلي مهمه
با تشكر

leonredfield
21-08-2012, 10:49
سلام
جه ابديتي بريزم كه fifa2012 اجرا كنه خيلي مهمه
با تشكر
LT+ 3
و fifa 12 رو پچ شده برای LT+3 بگیر

hellbrain666
21-08-2012, 14:54
سلام
کسی از دوستان هست اینجا که jtag کرده باشه؟
میخوام ببینم در کل راضی هست یا نه و اینکه چقدر میتونه انجام این کار ریسک داشته باشه
چون به فکر jtag یک اسلیم و یک فت جاسپر هستم
اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه
ممنون

Alex Fera
21-08-2012, 17:22
سلام
کسی از دوستان هست اینجا که jtag کرده باشه؟
میخوام ببینم در کل راضی هست یا نه و اینکه چقدر میتونه انجام این کار ریسک داشته باشه
چون به فکر jtag یک اسلیم و یک فت جاسپر هستم
اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه
ممنون

دوست عزیز کلا JTag به سلیقه و نحوه استفاده فرد از کنسول بستگی داره،شاید یکی بخواد از XBL استفاده بکنه،به خاطر همین کلا JTag به دردش نمیخوره چون نمیتونه بره تویه XBL،البته شبکه جایگزین وجود داره اما به پایه خود XBL نمیرسه......................
من خودم یه فت جی تگ شده با یه 250 گیگ دارم که LT3 روشه،از اون فته زیاد استفاده نمیکنم مگه برای بازیهای قدیمی با پچ قدیمی که رو اسلیمم اجرا نمیشه..............
در کل جی تگ مزیت ها و معایب مختلفی داره..................

hellbrain666
21-08-2012, 20:01
دوست عزیز کلا JTag به سلیقه و نحوه استفاده فرد از کنسول بستگی داره،شاید یکی بخواد از XBL استفاده بکنه،به خاطر همین کلا JTag به دردش نمیخوره چون نمیتونه بره تویه XBL،البته شبکه جایگزین وجود داره اما به پایه خود XBL نمیرسه......................
من خودم یه فت جی تگ شده با یه 250 گیگ دارم که LT3 روشه،از اون فته زیاد استفاده نمیکنم مگه برای بازیهای قدیمی با پچ قدیمی که رو اسلیمم اجرا نمیشه..............
در کل جی تگ مزیت ها و معایب مختلفی داره..................

ممنون
البته من یادم رفت بگم که اصلا دنبال لایو نیستم و تا حالا نرفتم به اون صورت پس لایو رو از دست بدم اصلا مهم نیست
پس jtag برای قابلیت بازی کردن دی ال سی ها و غیره رو کاملا ترجیح میدم
اما حقیقتش کمی منو ترسوندن که ممکنه هنگام jtag مشکلی برای دستگاه بیاد یا حتی بعدا دردسر ساز شه
مخصوصا که میگن ریسک فت بیشتره
خلاصه موندم وگرنه 100 درصد اینکارو می کردم

Alex Fera
21-08-2012, 20:10
ممنون
البته من یادم رفت بگم که اصلا دنبال لایو نیستم و تا حالا نرفتم به اون صورت پس لایو رو از دست بدم اصلا مهم نیست
پس jtag برای قابلیت بازی کردن دی ال سی ها و غیره رو کاملا ترجیح میدم
اما حقیقتش کمی منو ترسوندن که ممکنه هنگام jtag مشکلی برای دستگاه بیاد یا حتی بعدا دردسر ساز شه
مخصوصا که میگن ریسک فت بیشتره
خلاصه موندم وگرنه 100 درصد اینکارو می کردم

والا الان که دیگه چیزی به نام JTag وجود نداره،یعنی وجود داره،بعید میدونم اون دستگاه جسپر شما فریمور داشبردش اینقد پایین باشه که بشه JTagـش کرد،چون از یه فریموری به بالا رو دیگه نمیشه JTag کرد...............
الان دستگاه ها رو RGH یا همون ریست گلیچ میکنن که خیلی با JTag فرق داره،اما بهش همون JTag میگن متاسفانه................
بزرگترین فرقش اینه که اگه دستگاتون JTag باشه هر دیسکی بندازید توش اجرا میکنه،کپی،پچ شده،پچ نشده،LT2،LT3 الا آخر،ولی RGH اصلا دیسک رو نمیشناسه و باید از رو هارد بازیهاتون رو اجرا کنید که سختی ها و معایب خاصه خودش رو داره...................

یا علی..............

hellbrain666
21-08-2012, 20:38
والا الان که دیگه چیزی به نام JTag وجود نداره،یعنی وجود داره،بعید میدونم اون دستگاه جسپر شما فریمور داشبردش اینقد پایین باشه که بشه JTagـش کرد،چون از یه فریموری به بالا رو دیگه نمیشه JTag کرد...............
الان دستگاه ها رو RGH یا همون ریست گلیچ میکنن که خیلی با JTag فرق داره،اما بهش همون JTag میگن متاسفانه................
بزرگترین فرقش اینه که اگه دستگاتون JTag باشه هر دیسکی بندازید توش اجرا میکنه،کپی،پچ شده،پچ نشده،LT2،LT3 الا آخر،ولی RGH اصلا دیسک رو نمیشناسه و باید از رو هارد بازیهاتون رو اجرا کنید که سختی ها و معایب خاصه خودش رو داره...................

یا علی..............

حرف شما کاملا درسته معمولا همون rgh رو jtag میشناسن و الان همه همینکارو میکنن تا روش قدیمی
از نظر هارد هم که اتفاقا برای من مزیت استفاده میشه چون امکان دانلود بازی وجود داره و ایطوری راحت تره

دردسرش هم که همون ایجاد بوت و یکسری پچ های خودشو لازم داره که اونم زیاد مهم نیست
بیشتر حساسیت کار روی انجام سخت افزاری کاره که با موفقیت معمولا انجام میشه یا امکان داره دستگاه به دیار باقی بره :31:
ببخشید سوالات زیاد شد واقعا ممنونم

Milad4171
21-08-2012, 20:48
من نميدونم تازگيا چرا هر چي ديسك ميگذارم (‌جديد ميخرم) همش پيغام كثيف بودن ديسك رو ميده. بعد هم كه تميزش ميكنم وسط داستان گير ميكنه.
يعني ديسك مورد داره؟؟ حتي نميشه نصب كرد..
تعويض درايو يا اوپتيك چقدر هزينه داره؟؟؟
اسليم 250گيگ...

Master Game
21-08-2012, 22:24
من نميدونم تازگيا چرا هر چي ديسك ميگذارم (‌جديد ميخرم) همش پيغام كثيف بودن ديسك رو ميده. بعد هم كه تميزش ميكنم وسط داستان گير ميكنه.
اسليم 250گيگ...

سلام دوست عزیز .

خب لنز دستگاتون ضعیف شده و باید تعویض بشه .

فکر میکنم درایو لاتن 80 تومن قیمتش باشه .

فروش ویژه بازیهای xbox 360 فقط 2100 تومان .......................در هر کجای کشور ابتدا محصول خود را تحویل بگیرید سپس وجه را پرداخت کنید.
جدیدترین ها را از ما بخواهید .................................................. ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

leonredfield
21-08-2012, 23:21
سلام
مرسی ممنون از جوابتون!از برق نمیکشم! ولی الان یادم اودم که هی تایمش میره تو 2005 :( وقتی دستگاه رو خاموش و روشن میکنم :(

اگه آفلاین هستین، تنها مزیت تو برق موندن کنسول ساعت و تاریخه. من اصلا توصیه نمیکنم به خاطر این کنسولو تو برق بذارین. من هر وسیله برقی خریدم تو دفترچش نوشته اگه چند ساعت استفاده نمیکنین از برق درش بیارین. (از پنکه و تلویزیون گرفته تا آمپلی فایر و پلی استیشن و خود ایکس باکس)
وقتی کنسول تو برقه 2 وات انرژی مصرف میکنه. (و ظاهرا مثل sleep ویندوز 7 رم هم فعاله که ساعت به هم نمیخوره مگر اینکه حافظه موقت جداگانه ای براش باشه که اگه بود یه باتری هم براش میذاشتن احتمالا.)
در کل -به توصیه سازنده- کنسول دائما تو برق نمونه بهتره.
ویرایش: من اون مورد لود شدن سیو قدیمی رو فقط تو Red Dead Redemption تجربه کرم. شما هم تو این بازی دیدی؟ (یا شاید یه بازی مشابه از راک استار؟)
بیشتر بازی ها امکان انتخاب سیو واسه رو دارن. و بعضی ها مثل Skyrim با شماره سیو عمل میکنن.

leonredfield
21-08-2012, 23:30

یا علی..............

یعنی همونی که همه جا زده JTAG فلان تومن همون reset glitch ---- هستش؟ شما مطمئنی؟ (هر روز از این مملکت بیشتر بدم میاد)

arashsard
22-08-2012, 00:17
من jtag شیراز پرسیدم آی سی ضعیف 70 تمن وآی سی قوی 100 تمن... خیلی گرونه مگه نه؟؟؟؟

whitewolf
22-08-2012, 02:36
من jtag شیراز پرسیدم آی سی ضعیف 70 تمن وآی سی قوی 100 تمن... خیلی گرونه مگه نه؟؟؟؟

یه سوال تخصصی تر. مگه توی jtag دقیقا چه اتفاقی می افته که این همه قیمتشه؟

Squall Leonhart
22-08-2012, 10:31
بزرگترین فرقش اینه که اگه دستگاتون JTag باشه هر دیسکی بندازید توش اجرا میکنه،کپی،پچ شده،پچ نشده،LT2،LT3 الا آخر،ولی RGH اصلا دیسک رو نمیشناسه و باید از رو هارد بازیهاتون رو اجرا کنید
این حرف اصلا درست نیست. دستگاه گلیچ شده هم میتونه از روی هارد مستقیم بازی رو اجرا بکنه و هم اینکه هر نوع دیسکی رو میتونی مستقیم از درایو اجرا بکنه.

یعنی همونی که همه جا زده JTAG فلان تومن همون reset glitch ---- هستش؟ شما مطمئنی؟ (هر روز از این مملکت بیشتر بدم میاد)
بعد از سال 2009 مایکروسافت با آپدیت داشبرد حفره Jtag رو بست. و الان دیگه نمیشه هیچ کنسولی رو Jtag کرد.

یه سوال تخصصی تر. مگه توی jtag دقیقا چه اتفاقی می افته که این همه قیمتشه؟
داخل دستگاه یه کیت نصب میشه که قیمتش زیاد هست.

MITAJOON
22-08-2012, 10:36
...
ویرایش: من اون مورد لود شدن سیو قدیمی رو فقط تو Red Dead Redemption تجربه کرم. شما هم تو این بازی دیدی؟ (یا شاید یه بازی مشابه از راک استار؟)
بیشتر بازی ها امکان انتخاب سیو واسه رو دارن. و بعضی ها مثل Skyrim با شماره سیو عمل میکنن.
سلام کاملا تایید میشه! من هم تو بازی Red Dead Redemption این مورد رو بارها تجربه کردم!!

Alex Fera
22-08-2012, 12:23
این حرف اصلا درست نیست. دستگاه گلیچ شده هم میتونه از روی هارد مستقیم بازی رو اجرا بکنه و هم اینکه هر نوع دیسکی رو میتونی مستقیم از درایو اجرا بکنه.

دوست عزیز من خودم کارم اینه،خودم تبدیل کارم،آموزشی رو پیدا نکردم که بتونه با RGH از رو درایو چیزی اجرا بکنه؟!
شما تبدیل کاری؟!
کلا بردهایی که الان تو بازار ایران هستن توانایی اینکارو ندارن،شما اگه بردی رو دیدی که اینکارو میکنه به ما هم بگو رو دستگاهامون استفاده کنیم...................

=CYBER=
22-08-2012, 16:25
دوستان عزیز از آخر فروردین ماه کنسول رو روشن نکرده بودم .
دیشب روشن کردم live آپدیت خواست ، آپدیت کنم ؟ مشکلی که نداره ؟
LT3 دارم . Slim 250GB Kinect Bundle

leonredfield
22-08-2012, 17:15
دوستان عزیز از آخر فروردین ماه کنسول رو روشن نکرده بودم .
دیشب روشن کردم live آپدیت خواست ، آپدیت کنم ؟ مشکلی که نداره ؟
LT3 دارم . Slim 250GB Kinect Bundle
مشکلی نداره.

Squall Leonhart
22-08-2012, 22:58
دوست عزیز من خودم کارم اینه،خودم تبدیل کارم،آموزشی رو پیدا نکردم که بتونه با RGH از رو درایو چیزی اجرا بکنه؟!
شما تبدیل کاری؟!
کلا بردهایی که الان تو بازار ایران هستن توانایی اینکارو ندارن،شما اگه بردی رو دیدی که اینکارو میکنه به ما هم بگو رو دستگاهامون استفاده کنیم...................

تا حالا من 60 تا کنسول گلیچ کردم همشون هم از روی درایو بازی رو اجرا میکنن. کار خاصی هم انجام ندادم. برد هم فرقی نداره از چی استفاده بکنی. اصلا ربطی به برد نداره! فقط کافیه روی درایو یه ال تی باشه همین!

Alex Fera
23-08-2012, 10:29
تا حالا من 60 تا کنسول گلیچ کردم همشون هم از روی درایو بازی رو اجرا میکنن. کار خاصی هم انجام ندادم. برد هم فرقی نداره از چی استفاده بکنی. اصلا ربطی به برد نداره! فقط کافیه روی درایو یه ال تی باشه همین!

خوب برادر من مشکل کاره شما همینجاست دیگه،LTـی که روی درایو هست اصلا ربطی به RGH نداره،اون بازیهای مربوط به ورژن خودش رو اجرا میکنه،مثلا اگه LT2 روی درایو باشه و دیسک شما پچ شده برای LT3 باشه که اجرا نمیکنه............
میکنه؟!
نمیکنه دیگه عزیزه من،اون اجرا از روی دیسک هیچ ربطی به RGH شدن دستگاه نداره.....................
متوجه منظورم شدید یا بیشتر توضیح بدم؟!

Squall Leonhart
23-08-2012, 14:10

یا علی..............

خوب برادر من مشکل کاره شما همینجاست دیگه،LTـی که روی درایو هست اصلا ربطی به RGH نداره،اون بازیهای مربوط به ورژن خودش رو اجرا میکنه،مثلا اگه LT2 روی درایو باشه و دیسک شما پچ شده برای LT3 باشه که اجرا نمیکنه............
میکنه؟!
نمیکنه دیگه عزیزه من،اون اجرا از روی دیسک هیچ ربطی به RGH شدن دستگاه نداره.....................
متوجه منظورم شدید یا بیشتر توضیح بدم؟!

شرمنده داداش ولی ظاهرا حرفت رو عوض کردی؟! توی پست قبلی گفته بودی که RGH اصلا دیسک نمیشناسه الان میگی فقط وقتی میشناسه که فیرمور درایو متناسب با دیسک باشه؟!

Alex Fera
23-08-2012, 15:04
شرمنده داداش ولی ظاهرا حرفت رو عوض کردی؟! توی پست قبلی گفته بودی که RGH اصلا دیسک نمیشناسه الان میگی فقط وقتی میشناسه که فیرمور درایو متناسب با دیسک باشه؟!

نوید جان میخوای بیای دمه مغازه منو بزنی تا خیالت راحت بشه؟!
باوو دعوا نداریم با هم که....................
من به خاطر این گفتم نمیشناسه چون الان عمده کاره من دستگاه های اسلیمی هستش که درایوشون هـک نمیشه،الان تمام اسلیم های تو بازار1175 و باندل هستن و LT نمیخورن ،اگه درایو های دیگه باشه میشناسه،من به خاطره جهت گیری ذهنیم رو اسلیم هایی که این چند وقت RGH کردم اون حرفو زدم،اگه شما رو به اشتباه انداختم معذرت میخوام......................
در کل معروفیت این RGH تو ایران به خاطر همین دستگاه های باندل و 1175 و درایو هایی بود که LT نمیخوردن..................
وگرنه RGH کلا خیلی دردسر داره،هزینش هم زیاده،خوده من برای هر دستگاه 70 میگیرم از مغازه دار،شما دیگه حساب کن اون چقد از خریدار بیچاره میگیره،تازه هارد هم باید بخره.............

یا علی............

ariaei_tabar
24-08-2012, 22:03
الان کینکت چنده؟

sadeghbb
25-08-2012, 01:25
دوستان متخصص رایت بازی ! و داپلی
با آکارد رم 32 میشه رایت زد ؟ سوختن و این چیزا نداره؟ واسه رایت معمولی و 97% میگم...

این مدل:

ACARD Products - IDE/SCSI/SATA RAID Storage Solutions ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن...

orochi
25-08-2012, 11:37
سلام
یه سوال داشتم شاید خنده دار باشه به حر حال سوال دیگه.
میخواستم بدونم ایکس باکس 360 هم با دسته هم هر کاری که ما با دست انجام میدیم در داخل تلویزیون نشون میده.

arashpr9
25-08-2012, 13:06
اسليم 250گيگ...

الان داشتم صفحات قبلو میخوندم که اینو دیدم . منم یه مدتیه کنسولم اینجور شده بود که فکر کردم درایو عیب داره ولی وقتی چند بار بازیا رو روی کنسولای دیگه تست کردم دیدم مشکل از بازی و نحوه رایتشونه که truncate رو به اسم Burnermax به مردم میفروشن و وفتی داخل کنسول میزاری یا کار نمیکنه یا وسط بازی میپره بیرون یا توی عملیات نصب میگه dvd خش داره یا باید تمیز بشه در صورتی که dvd کاملا تمیزه هیچ خشی روش نیس ولی من با همون روش اجرای بازی های truncate رو هارد اینا رو هم نصب کردم فقط کافیه قبل از نصب بازی روی هارد یا فلش مموری یه اهنگ پخش کنید و بازی رو واسه نصب بزارید که مشکل حل میشه

Mohammad Yek110
25-08-2012, 13:09
سلام
دیروز یه جا دیدم X360 Slim 4GB رو با کینکت ، کپی خور و درایو لایتون میداد 725 :blink:
چطور میشه؟؟؟

Alex Fera
25-08-2012, 14:16
4 گیگ بدون کینکت 655 هستش................
کجا دیدید این 725 با کینکت رو؟!

Mohammad Yek110
25-08-2012, 14:30
4 گیگ بدون کینکت 655 هستش................
کجا دیدید این 725 با کینکت رو؟!

مغازه:دی
طرف زیاد سر در نمیاورد
ازش می پرسیدم می گفت خودت سواد داری؟زیرش نوشته:دی
زیرشم هیچی نبود:دی
فکر کنم کپی خور نبوده
شایدم از قیمتا خبر نداره:دی

orochi
25-08-2012, 16:36
بابا کسی جواب منو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

MITAJOON
25-08-2012, 19:19
سلام
یه سوال داشتم شاید خنده دار باشه به حر حال سوال دیگه.
میخواستم بدونم ایکس باکس 360 هم با دسته هم هر کاری که ما با دست انجام میدیم در داخل تلویزیون نشون میده.

بابا کسی جواب منو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام.سوالت خیلی نامفهومه.اگه منظورت این بوده که دسته ایکس باکس مثل موس وایرلس بشه و هر طرف که تکونش بدی نشانگر هم تکون بخوره.نخیر.ایکس باکس خودش هم به تنهایی چنین قابلیتی نداره.شما باید یه کینکت بخری.بعد از طریق کینکت حرکات اندام شما تو تلویزیون نشون داده میشه.اینکه بشه با دسته کاری انجام بدی دسته های Move کنسول پلی استیشن 3 هست.و البته کنسول Wii که ...:31:
ولی اگه منظورت هم این بوده که آیا دسته های ایکس باکس وایرلس هستن.بله درسته:)

Alex Fera
25-08-2012, 20:04
دوستان متخصص رایت بازی ! و داپلی
با آکارد رم 32 میشه رایت زد ؟ سوختن و این چیزا نداره؟ واسه رایت معمولی و 97% میگم...

این مدل:

ACARD Products - IDE/SCSI/SATA RAID Storage Solutions ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن...

بله میشه زد،هیچ مشکلی هم نداره......................
البته سوختنش یه خورده به شانس بستگی داره،هرچی هم بزنی ممکنه سوختی داشته باشه،گیم هم عین همونا....................

ariaei_tabar
25-08-2012, 22:14
سلام.سوالت خیلی نامفهومه.اگه منظورت این بوده که دسته ایکس باکس مثل موس وایرلس بشه و هر طرف که تکونش بدی نشانگر هم تکون بخوره.نخیر.ایکس باکس خودش هم به تنهایی چنین قابلیتی نداره.شما باید یه کینکت بخری.بعد از طریق کینکت حرکات اندام شما تو تلویزیون نشون داده میشه.اینکه بشه با دسته کاری انجام بدی دسته های Move کنسول پلی استیشن 3 هست.و البته کنسول Wii که ...:31:
ولی اگه منظورت هم این بوده که آیا دسته های ایکس باکس وایرلس هستن.بله درسته:)
این طوری هم میشه گفت ایکس باک بدو ن دستس و حرکات خودت رو منتقل میکنه ولی پلی... بادسته ارتباط برقرار میکنه
و هردوتا شون حرکتی هستن

hamid_tg3
26-08-2012, 01:39
سلام
من یه سری بازی ها battlefield 3 رو می زارم تو کنسولم میره تو بازی ای صفحه میاد

this disc in unreadble

1. clean thr disc with a soft cloth
2. restart the console
................
این ارور ما چیه مال اپدیت یا دستگاهم ایر ا د داره..؟
وای بازی resident evil (operatin raccoon city بدو ایراد بازی می کنه..؟
اپدیتم 2.0.15574.0 با لایو اپدیت کردم..؟
ایا LT3 هست یا نه..؟
اگر نیست چه کار کنم LT3 بشه..؟
ممنون می شم اگر کامل توضیح بدین .....

با تشکر

MITAJOON
26-08-2012, 12:26
سلام
من یه سری بازی ها battlefield 3 رو می زارم تو کنسولم میره تو بازی ای صفحه میاد

this disc in unreadble

2. restart the console
................
این ارور ما چیه مال اپدیت یا دستگاهم ایر ا د داره..؟
وای بازی resident evil (operatin raccoon city بدو ایراد بازی می کنه..؟
اپدیتم 2.0.15574.0 با لایو اپدیت کردم..؟
ایا LT3 هست یا نه..؟
اگر نیست چه کار کنم LT3 بشه..؟
ممنون می شم اگر کامل توضیح بدین .....

با تشکر

دیسک بازی BF3 خوب رایت نشده.عوضش کنی درست میشه.راه ساده برای اینکه بفهمی LT3 داری یا نه اینه که یکی از بازی های LT3 رو که میدونی دیسکش سالمه بذاری رو کنسولت و ببینی اجرا میشه یانه:)
اگر LT3 نبود.باید بر اساس آموزش های تالار و بر حسب نوع کنسولت(اعم از فت یا اسلیم) و نوع درایو(هیتاچی، لایت آن و....)روش خاص خودشو انجام بدی و یا اینکه:12: پول بدی و برات بریزن که دیگه راه هلو برو تو گلوئه:3:

shayan2626
26-08-2012, 13:04
سلام به همگی!
یک کمک خیلی فوری لازم دارم؟؟؟:42:
من بازی dead light و blood forge رو دانلود کردم ولی وقتی با برنامه horizon اونارو میریزم رو فلش xbox ام نمیخونه!:4:
چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/؟؟؟؟(ایک باکسم jtag نیست:20:)
مرسی:40:

.................................................. .................................................. .................................................. .................
یه سوال دیگه!
وقتی میخوام بازی برنرمکس رایت کنم باید با سرعت 2.4 رایت کنم یا با سرعت max ??????????

Milad4171
26-08-2012, 17:06
آقا داستان چيه؟
چرا من ديسك هاي قديمي خودم رو ميتونم اجرا كنم ولي بازي هاي جديد رو كه خريدم از جاهاي مختلف هم هست وسط بازي گير ميكنه . رايت كه اصلا...
اصلا من اهل بازي كردن زياد نيستم. تو هفته 6 ساعت هم بازي نميكنم.
مگه ميشه لنز دستگاه به اين راحتي ضعيف بشه؟؟؟

Fusi0n
26-08-2012, 18:15
جلو دسته xbox یه خروجی میدونم برای هدفون میخوام بدونم هر هدفونی میشه وصل کرد و از میکروفونش استفاده کرد من برای پی سی میخوام یک هدفون خراب وصل کردم ویندوز شناخت ...؟!

hamid_tg3
26-08-2012, 20:58
سلام
من امشب بازی pes2012 _ lt3 گرفتم بازم ارور زیرو می ده..؟

this disc in unreadble

2. restart the console
ایراد اکجاست لنز کنسولم ایراد نداره..؟؟؟
کنسولم lt3 هست یا نه ..؟

Milad4171
26-08-2012, 21:15
سلام

this disc in unreadble

2. restart the console
کنسولم lt3 هست یا نه ..؟

من تازگيا با اين موضوع خيلي روبه رو شدن.
يعني ديسك كثيفه يا اينكه يه بار دستگاه رو ريست كن.
ولي خوب من مطمعن هستم مشكل ازكثيفي دسيك نيست و حتي مشكل لنز.
من احساس ميكنم اين ال تي 3 ها مشكل دار شدن...
-
يه اتفاق عجيبي كه واسه من اتفتاد كه هيچكس واسش جالب نبود اين بود كه من روي ال تي 3 برعكس گفته هاي خيلي ها بازي هاي قديمي رو هم تونستم اجرا كنم كه ال تي 3 نبودن.

arashsard
26-08-2012, 21:24
بچه ها نظرتون راجب بازی sleeping dogs چیه؟؟؟؟

aha2012
26-08-2012, 22:56
بچه ها نظرتون راجب بازی sleeping dogs چیه؟؟؟؟

بسیار قشنگه.ارزش بازی کردنو واقعا داره.

hamed-akbarie
27-08-2012, 11:12
سلام

this disc in unreadble

2. restart the console
کنسولم lt3 هست یا نه ..؟

سلام دوستان عزیز

این ارور برای بد رایت کردنه بازی هست یعنی اینکه بازی با سرعت بالا رایت شده .

shayan2626
27-08-2012, 12:03
سلام به همگی!
من بازی dead light و blood forge رو دانلود کردم ولی وقتی با برنامه horizon اونارو میریزم رو فلش xbox ام نمیخونه!:4:
چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/؟؟؟؟(ایک باکسم jtag نیست:20:)

.................................................. .................................................. .................................................. .................
یه سوال دیگه!
وقتی میخوام بازی برنرمکس رایت کنم باید با سرعت 2.4 رایت کنم یا با سرعت max ??????????

وقعا هیچکسی نیست؟؟؟؟؟؟:4:

MITAJOON
27-08-2012, 12:45
آقا داستان چيه؟
چرا من ديسك هاي قديمي خودم رو ميتونم اجرا كنم ولي بازي هاي جديد رو كه خريدم از جاهاي مختلف هم هست وسط بازي گير ميكنه . رايت كه اصلا...
اصلا من اهل بازي كردن زياد نيستم. تو هفته 6 ساعت هم بازي نميكنم.
مگه ميشه لنز دستگاه به اين راحتي ضعيف بشه؟؟؟

مطمئنی فریمور درایو کنسولت LT3 هست؟کنسولتو چند ساله داری؟بازی های جدید رو از کجا میخری؟
(با فرض اینکه کنسولت LT3 هست.من میگم بازی های جیدید رو ازیه جای دیگه بخر.یا حداقل این هایی که داری رو رو یه کنسول دیگه تست کن)احتمال بد رایت شدن بازی ها(معمولا با سرعت بالا رایت میکنن) زیاده.

جلو دسته xbox یه خروجی میدونم برای هدفون میخوام بدونم هر هدفونی میشه وصل کرد و از میکروفونش استفاده کرد من برای پی سی میخوام یک هدفون خراب وصل کردم ویندوز شناخت ...؟!

جلو دسته نیست قربان.پشت دسته ست!:7:و برای هدست خود مایکروسافته که تو کنسول های فت تو جعبه بود(جدیدا رو نمیدونم) و برای چت و کار های صوتی تو XBL ساخته شده و هدفون نیست.برای استفاده از هدفون باید تلویزیونتون این قابلیت رو داشته باشه و شما هدفون رو به تی وی وصل کنید که بجای پخش صدا از اسپیکر از هدفون پخش شه.:8:
سوکت جلوی دسته برای اتصال سیمی دسته به کنسوله.(نمیدونم آیا کاربرد دیگه ای هم داره یا نه):9:

سلام

this disc in unreadble

2. restart the console
کنسولم lt3 هست یا نه ..؟

خب خود شما اول باید مطمئن بشید که کنسولتون LT3 هست یا نه؟بعد برید بازی LT3 بگیرید!!!برای مطمئن شدن، از دوستی که میدونید حتما کنسولش LT3 هست یه بازی جدید بگیرید و رو کنسولتون نصب و اجرا کنید.اگه اجرا شد.کنسول شما هم LT3 هست.(این ساده ترین راه ممکنه) بعد از این مرحله.وقتی مطمئن شدید کنسولتون LT3 هست.به احتمال خیلی زیاد و پیرو پست های قبلی دوستان دیسک بازی تازه خریداری شده شما بد رایت شده و معمولا با سرعت بالا یا رو دیسک بی کیفیت رایت میکنن.دیسک بازی رو عوض کنید و از جای مطمئن بازی بخرید.

........
يه اتفاق عجيبي كه واسه من اتفتاد كه هيچكس واسش جالب نبود اين بود كه من روي ال تي 3 برعكس گفته هاي خيلي ها بازي هاي قديمي رو هم تونستم اجرا كنم كه ال تي 3 نبودن.

بازی های قدیمی مشکلی ندارن چون لایه امنیتی خاصی روشون نبوده و با هر فریموری اجرا میشن.بازی هایی از قبیل Alan wake وAssasin 1 و Red dead redemption و .... منظورمه. فریمور های جدید برای بازی های جدید ارائه میشن.

موفق باشید.:11:

arashsard
27-08-2012, 14:11
خدا بهت توفیق بده Master Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز... واقعا اگه این روش اجرای موزیک تو نبود من دهنه درایور و لنزم سرویس میشد... از 12 بازی که دارم 7 8 تاش باید اینجوری بیاد بالا... واقعا دوستان قبل از این روش چی کار میکردن... دیسکتو کامل پاک میکردن از روو هارد و با سیدی بازی میکردن؟؟؟

hackboter
28-08-2012, 12:59
امروز برای من پیغام اکانت یک ماهه گلد به صورت فری و مجانی اومد....

دستگاهم 250 گیگ اسلیم هست و از امریکا خریدم و تا حالا فقط پول بابت اکانت دادم و از یک ماهه رایگان استفاده نکردم...

قیمت رو زده بود free و مدت محدودیت رو هم یک ماهه قید کرده بود... نه کارت اعتباری میخواست نه کدی میخواست نه هیچ چیز دیگه....

فقط دکمه تایید رو باید بزنی و خلاص....

در طول روز هر زمان من رفتم سراغ این گزینه ارور یه مشت عدد رو میده بعدشم میگه بعدا سر بزنید....

حالا سوال اینجاست این مشکل بخاطر پیلتر بودنه یا کلا قضیه سرکاریه؟

فقط نگید کارت اعتباری میخواد و بهتون تعلق نمیگیره چون هیچ شواهدی بابت اینکه باید با کارت اعتباری پول بدیم یا کدی را وارد کنیم نیست...همه گزینه ها خاموشه و فقط باید تایید کنی ولی ارور میده و نمیشه؟؟؟!!!!

---------- نوشته در 11:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:06 PM ارسال شده بود ----------

اینم مدرک خدمت دوستان تا بفهمید این قضیه یک ماه اکانت گلد رایگان درسته و سر کاری نیست فقط من نمیدونم مشکل این ارور از چیه؟امکان داره پیلترشکن بخواد؟

برای مشاهده تصویر اصلی (700x525) روی این نوار کلیک کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MESI08
28-08-2012, 16:53
سلام دوستان اگه بخوام یه ایکس باس بخرم که فقط باهاش بازیهای کپی اما جدید رو بازی کنم ( بدون لایو و این حرفها) تو کمترین حالت چقدر باید هزینه کنم؟ یکی یه اسمی یا یه مدلی بهم پیشنهاد میده لطفا
اینم بگم که اطلاعاتم تو این زمینه صفره صفره

MITAJOON
28-08-2012, 17:24
سلام دوستان اگه بخوام یه ایکس باس بخرم که فقط باهاش بازیهای کپی اما جدید رو بازی کنم ( بدون لایو و این حرفها) تو کمترین حالت چقدر باید هزینه کنم؟ یکی یه اسمی یا یه مدلی بهم پیشنهاد میده لطفا
اینم بگم که اطلاعاتم تو این زمینه صفره صفره

سلام قیمت ها که ساعت به ساعت متفاوته و ثابت نیست.ایکس باکس هم مدل های خیلی متنوعی نداره.
کنسول های نسل اول (تا اواسط سال 2009) رو میگن فت و بعد از اون رو میگن اسلیم. الان دیگه فت تولید نمیشه. فت ها راحت و با زحمت کم (حتی در منزل) کپی خور میشن. اسلیم ها سختی کار بیشتری دارن و بعضی از مدل هاشون هنوز کپی خور نشدن.
اینکه گفتم بعضی از مدل ها باید توجه کنی که تنوع ایکس باکس ها در مدل درایو (DVD ROM) اون کنسوله چون در واقع فریمور درایو کنسول هاست که -- میشه و میشه بازی کپی اجرا کرد. خیلی از درایو ها -- شدن یه سری ها موندن و داره روشون کار میشه. در حال حاضر فریمور LT3 آخرین -- هست که میشه آخرین بازی های روز رو باهاش اجرا کرد. ولی با اومدن بازی های جدید تر و آپدیت های جدید مایکروسافت ممکنه دیگه LT3 هم بکار نیاد و مجبور به -- مجدد کنسولتون بشید. هزینه -- هم متغیره و از 10 تومن هست به بالا. تنوع بعدی کنسول تو هاردشه. بعضی از اسلیم ها 4 گیگ بیشتر ظرفیت ندارن و یه سری دیگه هم 250 گیگ هارد مخصوص دارن. شما برای 4 گیگ ها هم میتونید هارد مخصوص بگیرید ولی اینجوری گرونتر در میاد.
پیشنهاد من اینه یه اسلیم کپی خور با هارد 250 بگیرید.(قیمتش رو دقیق نمیدونم تو چند تا پست قبلی بچه ها گفته بودن ولی گمونم حدود 750 باشه)و تاکید کنید حتماً LT3 باشه برای تست هم بازیه Gears of war3 یا Forza motor sport 4 رو بگو برات اجرا کنه، اگه اجرا شه LT3 هست.(البته این روش دقیق نیست) و تو روش دقیق باید کنسول باز شه. بخرش و حالشو ببر، سوالی هم داشتی همینجا بپرس و قبل از خرید اگه میتونی حتما پست اول تاپیک و 20 صفحه آخر این تاپیک رو بخون تا اطلاعاتی دستت بیاد.:20:
خوش باشی.:8:فارغ التحصیلیتم مبارک باشه:11: من تازه ارشدو شروع کردم:9:

Naruto_1375
28-08-2012, 22:52
سلام
قاب دستم خراب شده...راستش پیچ ها رو بیش از حد پیچ کرده بودم...حواسم نبود:31:...جای پیچش پودر شد:37:...دیگه خوب بسته نمی شه...شل شده:44:...چی کار کنم؟؟؟
می شه از جایی گرفتش یا نه؟؟؟

shayan2626
28-08-2012, 22:52
سلام به همگی!

یه سوال دیگه!

خیلی ممنون از جوابهای سریعتون چقدر ما کاربر فعال داریم که به من جواب بدن !!!!
واقعا یه کمک خواستم.که هیشکی جواب نداد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Reza31001
28-08-2012, 23:08
خیلی ممنون از جوابهای سریعتون چقدر ما کاربر فعال داریم که به من جواب بدن !!!!
واقعا یه کمک خواستم.که هیشکی جواب نداد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وقتی سوالی بی جواب میمونه یعنی کسی جوابش رو بلد نیست و خوشبختانه اینجا هم مثل بعضی فروم های دیگه نیست و کاربرا اگه جواب رو ندونن پستی هم نمیدن (نه اینکه با بیان چیزهای بی ربط و بدون منبع بیشتر موضوع رو پیچیده تر کنند)

در مورد سوالتون اگه کنسول جیتگ نیست که خوب طبیعتا نباید بتونید از روی فلش بازی اجرا کنید یا با فلش بریزید رو هارد
رو کنسول شما (و من!) بازی تنها از روی دیسک اجرا میشه مگر بازیهایی که از XBL خریداری و دانلود میکنید

برای رایت هم البته 2.4
اگه دیسک یا رایتر کمتر از 4 ساپورت نمیکنه همون 4

hamed-akbarie
29-08-2012, 00:05
وقعا هیچکسی نیست؟؟؟؟؟؟:4:

سلام دوست عزیز

در مورد رایت بازی میتونم بگم که تمامی بازی ها باید با کمترین سرعت ممکن رایت بشند .

دوست عزیز اصلا با MAX نمیشه رایت کرد وسط کار dvd میسوزه ، اگرم بشه بازی تو ایکس باکس اجرا نمیشه .

بله همون 4/2 خوبه البته اگر دیسکتون این سرعتو ساپورت کنه .

arashsard
29-08-2012, 02:50
سلام . ( Master Game خودمم این یه آیدی دیگمه )

شرمنده ، 4 را تا تبلیغ تو p30world برا فروشگا ه داشتم میکردم گفتن نباید تبلیغ کنی برداشتن 1ماه آیدی master game رو بخاطر تیلیغ بستن من نمیدونم اینا برا چی گیر الکی میدن حالا خوبه تو پیام خصوصی تبلیغ کردم .

چاکریم قابلی نداشت , کاری بود درخدمتم , فقط اگه کاری داشتی به این آیدی پیام بده نامردا اون یکی رو بستن ...

__________________________________________________ ______________

فروش بازیهای xbox 360 فقط 2100 تومان................[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به جای 555 عبارت s h o p g a m e s را بدون فاصله بگذارید

یا میتونید به لینک مقابل برید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام داش حامد... آره والا... اینا همش فکر منفعت و سود و جیب خودشونن.... اگه بچه تهران بودم خودم مشتری درجه یکت میشدم چون کارت خیلی درسته...

Alex Fera
29-08-2012, 10:40
دوستان عزیز اینجا مبحث سوالات و مشکلات 360 هستش نه بازارچه،کلا خرید و فروش تویه P30 ممنوعه،به هر شکلی..............
هر جایی یه قوانینی داره،وقتی میرید اونجا و دارید از امکاناتش استفاده میکنید باید از اون قوانین پیروی کنید،P30 هم جزوه همون مکان هاس.....................
پس دیگه لطفا تکرار نشه،وگرنه بدتر برخورد میشه،موفق باشید................

hackboter
29-08-2012, 11:02
امروز برای من پیغام اکانت یک ماهه گلد به صورت فری و مجانی اومد....

دستگاهم 250 گیگ اسلیم هست و از امریکا خریدم و تا حالا فقط پول بابت اکانت دادم و از یک ماهه رایگان استفاده نکردم...

قیمت رو زده بود free و مدت محدودیت رو هم یک ماهه قید کرده بود... نه کارت اعتباری میخواست نه کدی میخواست نه هیچ چیز دیگه....

فقط دکمه تایید رو باید بزنی و خلاص....

در طول روز هر زمان من رفتم سراغ این گزینه ارور یه مشت عدد رو میده بعدشم میگه بعدا سر بزنید....

حالا سوال اینجاست این مشکل بخاطر پیلتر بودنه یا کلا قضیه سرکاریه؟

فقط نگید کارت اعتباری میخواد و بهتون تعلق نمیگیره چون هیچ شواهدی بابت اینکه باید با کارت اعتباری پول بدیم یا کدی را وارد کنیم نیست...همه گزینه ها خاموشه و فقط باید تایید کنی ولی ارور میده و نمیشه؟؟؟!!!!

---------- نوشته در 11:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:06 PM ارسال شده بود ----------

اینم مدرک خدمت دوستان تا بفهمید این قضیه یک ماه اکانت گلد رایگان درسته و سر کاری نیست فقط من نمیدونم مشکل این ارور از چیه؟امکان داره پیلترشکن بخواد؟

مثل اینکه هر چی میگذره این انجمن بدتر میشه و کاربران فعال اون کمتر....

قدیما اینجا خیلی پربار و فعال بود ولی امروز....؟

سوال منم که فکر نمیکنم زیاد سخت باشه کسی نتونه جواب بده ؟

Alex Fera
29-08-2012, 19:36
مثل اینکه هر چی میگذره این انجمن بدتر میشه و کاربران فعال اون کمتر....

قدیما اینجا خیلی پربار و فعال بود ولی امروز....؟

سوال منم که فکر نمیکنم زیاد سخت باشه کسی نتونه جواب بده ؟

دوست عزیزه من سوال شما خیلی گنگ و کمیابه،فکر نکنم تو ایران کلا کسی به این مشکل برخورد کرده باشه،چون کمتر کسی پیدا میشه که برای آنلاین بازی کردم بره سراخه لایو و دردسراش.................
خوده من برای آنلاین PSN رو ترجیح میدم................
ولی در کل خدائیش سوال شما سوالی نیست که بچه ها هر روز باهاش برخورد کنن....................

M.Bagheri
29-08-2012, 21:13
دوستان خسته نباشید............

کنسولم lt3 و ورژنش 2.0.14719.0 هستش.الان بازیهایی مثل max payne 3 و spec ops:the line رو نمیتونم از روی هارد اجراشون کنم.تا نصبشون میکنم ارور میده.اگه به ورژن 2.0.15574.0 آپدیتش کنم عواقبی بدی داره یا نه؟ اذیت میکنه؟ نظرتون چیه؟:5:

ممنون :20:

behzadee
30-08-2012, 09:40
سلام
دوستان دیگه راهی وجود نداره تا بدون جیتک بازی رو فول بازی کرد؟
من i am alive رو ریختم ولی فقط تونستم بخش تریال رو بازی کنم
بازی قشنگی هستش ولی نمیشه فول انجامش داد
دوستان کسی پروفایل بازی i am alive رو نداره؟

shayan2626
30-08-2012, 12:58
سلام به همگی.
من یه مشکل تو لایو دارم:
1-من موقع تست کانکشن موقع وصل شدن به live اول همش وصل میشه بعد روی internet conection علامت تعجب میزنه!!! چیکارکنم؟؟؟:42:
2- چه جوری باید با چی چی ان بریم تو live ؟؟؟
مرسی.:40:

sajjadsa
30-08-2012, 17:36
آقا یه سوال
توی بازار ما آیا هدست مخصوص ایکس باکس هست؟ منظورم از این هاست که صدای 5.1 دارن هست.
آیا این هدست ها مستقیم به ایکس باکس وصل میشن؟

hamed-akbarie
31-08-2012, 02:08
دوستان خسته نباشید............

کنسولم lt3 و ورژنش 2.0.14719.0 هستش.الان بازیهایی مثل max payne 3 و spec ops:the line رو نمیتونم از روی هارد اجراشون کنم.تا نصبشون میکنم ارور میده.اگه به ورژن 2.0.15574.0 آپدیتش کنم عواقبی بدی داره یا نه؟ اذیت میکنه؟ نظرتون چیه؟:5:

ممنون :20:

سلام دوست عزیز

ربطی به ورژن آپدیت داشبورد شما نداره ، من خودم ورژن داشبوردم همینه همه رو بازی میکنم .....

علت این است که شما بازی 97% خریداری کردید فقط بازیهای 100% از روی هارد اجرا میشوند که 2 برابر بازیهای 97% قیمتشونه ... که اصلا به خریداری کردن آنها به صرفه نیست .

حالا من به شما راهکاری میگم تا بتونید همین بازیها را از روی هارد کنسول اجرا کنید :

1- یک cd آدیو موزیک در کنسول قرار داده
2- یک عدد از موزیک هاتونو روی هارد کنسول rip کنید
3-بازی را در هارد کنسول نصب کنید
4-قبل از اجرای بازی یک موزیک پخش کنید
5-بازی را اجرا کرده
6-وقتی وارد بازی شدید یا منوی بازی اومد میتونید موزیک رو متوقف کنید و با خیال راحت بازی کنید .

آقا یه سوال
توی بازار ما آیا هدست مخصوص ایکس باکس هست؟ منظورم از این هاست که صدای 5.1 دارن هست.
آیا این هدست ها مستقیم به ایکس باکس وصل میشن؟

سلام دوست عزیز

خیر دوست عزیز فمر نمیکنم چیزی پیدا شود ...چون من خودمم یه مدت دنبالش بودم .هدست ها فقط قابلیت LIVE دارند .

نکته : شما باید هدستی تهیه کنید که قابلیت اتصال به تی وی آوت LCD رو داشته باشه تا بتونید صدای بازی را از هدفون بشنوید

Majid66_7
31-08-2012, 11:31
سلام دوستان.... بعضی موقعها واسه بازی دو نفره یهو یکی از دسته ها خاموش میشه و دوباره مجبوریم روشنش کنیم... به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟؟؟؟ این اتفاق تاحالا برای شما هم افتاده؟؟؟

ariaei_tabar
31-08-2012, 11:33
سلام
شاید باطری هات مشکل دارن و باید عوض شون کنی
شاید هم بد جازدی در بیار و دوباره صاف بذار
بیشتر از این چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه.....

arashsard
31-08-2012, 12:11
سلام دوستان.... بعضی موقعها واسه بازی دو نفره یهو یکی از دسته ها خاموش میشه و دوباره مجبوریم روشنش کنیم... به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟؟؟؟ این اتفاق تاحالا برای شما هم افتاده؟؟؟

خودم چند مدت پیش این مشکل رو داشتم... باتری دستت تموم شده ظرفیتش... باید یه شارژر باتری بگیری و باتریتو شارژ کنی... من خودم یه شارژر 15 تمنی گرفتم کارمو راه انداخت... خوده باتری های فابریک روو دسته XBOX تا 3000 با قابلیت شارژ دارن....

hamed-akbarie
31-08-2012, 16:16

سلام دوست عزیز

این مشکل از باتری دسته شماست ...شما بهتره باتری شارژی و باکیفیت تهیه کنید . این باتری ها اصولا قدرت کافی رو در بازی ندارن و هنگام شوک های شدید خاموش میشوند.

سلام
شاید باطری هات مشکل دارن و باید عوض شون کنی
شاید هم بد جازدی در بیار و دوباره صاف بذار
بیشتر از این چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه.....

OK

خودم چند مدت پیش این مشکل رو داشتم... باتری دستت تموم شده ظرفیتش... باید یه شارژر باتری بگیری و باتریتو شارژ کنی... من خودم یه شارژر 15 تمنی گرفتم کارمو راه انداخت... خوده باتری های فابریک روو دسته XBOX تا 3000 با قابلیت شارژ دارن....

یه شارژر 5 تومنی هم کار دوستمونو راه میاندازه ...

فقط باتری هاش مهمه ....نه 3000 بار که عمرا ........شاید 40-50 بار. یا 30 بار

hamed-akbarie
31-08-2012, 16:18
.................................................. ........................................

Naruto_1375
01-09-2012, 05:12
سلام
کاور(کاور روی دسته) دستم خراب شده...راستش پیچ ها رو بیش از حد پیچ کرده بودم...حواسم نبود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]جای پیچش پودر شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دیگه خوب بسته نمی شه...شل شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چی کار کنم؟؟؟

Alex Fera
01-09-2012, 18:55
سلام
کاور(کاور روی دسته) دستم خراب شده...راستش پیچ ها رو بیش از حد پیچ کرده بودم...حواسم نبود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]جای پیچش پودر شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دیگه خوب بسته نمی شه...شل شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چی کار کنم؟؟؟

فکر کنم منظورتون همون قابه دسته هستش،اگه همونه که تو بازار هست،اگه قاب دسته دوم اصلی بخواید حدود 20 درمیاد،جنس نامرغوب چینی هم هست 15 تومن....................

sajjadsa
01-09-2012, 18:55
نکته : شما باید هدستی تهیه کنید که قابلیت اتصال به تی وی آوت LCD رو داشته باشه تا بتونید صدای بازی را از هدفون بشنوید

آخه نمیخوام صدای بازیم دیگران رو اذیت کنه و از طرفی صدای 5 کاناله برام مهمه. برای همین گفتم. خروجی تلویزیون هم نهایت استریو داره.

Naruto_1375
01-09-2012, 19:32
فکر کنم منظورتون همون قابه دسته هستش،اگه همونه که تو بازار هست،اگه قاب دسته دوم اصلی بخواید حدود 20 درمیاد،جنس نامرغوب چینی هم هست 15 تومن....................

بله درسته منظورم قابه دستس...نو پست قبلم نوشتم "قابه دسته" ولی هیچکس جوابمو نداد:41:...گفتم شاید کسی منظورمو نمی فهمه...واسه همین نوشتم "کاور":27:

1-حالا قابی که جنسش مرغوب باشه و دسته دوم نباشه گیر نمیاد؟؟؟

2-سایتی هست که بشهاینترنتی ازش خرید؟؟؟

خیلی ممنون:12:آقا محمد

mohammad htc
01-09-2012, 21:51
JJjjjjjjjjjdlfmmg

mohammad htc
01-09-2012, 21:52
Ddddddddddddd

mohammad htc
01-09-2012, 21:53
Dddddddddffgbb

Alex Fera
02-09-2012, 12:57
بله درسته منظورم قابه دستس...نو پست قبلم نوشتم "قابه دسته" ولی هیچکس جوابمو نداد:41:...گفتم شاید کسی منظورمو نمی فهمه...واسه همین نوشتم "کاور":27:

1-حالا قابی که جنسش مرغوب باشه و دسته دوم نباشه گیر نمیاد؟؟؟

2-سایتی هست که بشهاینترنتی ازش خرید؟؟؟

خیلی ممنون:12:آقا محمد

1-جنس مرغوب آک پیدا نمیشه،چون تویه ایران به صورت رسمی جنس وارد نمیشه،اگه اصل میخواید باید از قابهایی که از روی دسته هایی که خراب شدن باز شدن بخرید...................
2-من که نمیشناسم،فکر نکنم هم جایی باشه..............

چاکریم...............

AHMD222
02-09-2012, 14:23
سلام دوستان من تازه 360 arcede xbox (البته کار کرده ) خریدم و با آخرین ورژن داشبورد آپدیت کردم حالا چند تا بازی دارم اجرا نمی کنه و ارور ailed to autohazard disc میده لطفا راهنمایی کنید
ممنون

sahand_loietive
03-09-2012, 15:59
سلام
من می خوام یک xbox که اسلیم 250 گیگ هست رو بگیرم که lt3 هست
طرف می گه 100 اضافه می گیره جیتگ می کنه

به نظرتون می ارزه؟ اگه جی تگ کنم می تونم تمام بازی های جدید و قدیمی رو بدون مشکل بازی کنم؟
اهل آنلاین بازی کردن نیستم! و البته حالو حوصله دردسر و این حرفاروهم ندارم می خوام یجوری باشه بی دردسر بازی رو انجام بدم:10:
ممکنه بعدا جیتگ کاراییش رو از دست بده؟
آخر به نظرتون جی تگ کنم یا نه ؟
قیمت جی تگ شده اسلیم 250 گیگ 900 تومن می ارزه؟:20:

Alex Fera
03-09-2012, 20:41
سلام دوستان من تازه 360 arcede xbox (البته کار کرده ) خریدم و با آخرین ورژن داشبورد آپدیت کردم حالا چند تا بازی دارم اجرا نمی کنه و ارور ailed to autohazard disc میده لطفا راهنمایی کنید
ممنون

اگه مشکل از رایت دیسک ها نباشه احتمالا دیسکی که استفاده میکنید با ورژن هـک دستگاه یکسان نیست،به یه فروشنده یا تعمیرکار ماهر مراجعه کنید براتون توضیح میدن..................

Squall Leonhart
03-09-2012, 21:03
سلام
من می خوام یک xbox که اسلیم 250 گیگ هست رو بگیرم که lt3 هست
طرف می گه 100 اضافه می گیره جیتگ می کنه

به نظرتون می ارزه؟ اگه جی تگ کنم می تونم تمام بازی های جدید و قدیمی رو بدون مشکل بازی کنم؟
اهل آنلاین بازی کردن نیستم! و البته حالو حوصله دردسر و این حرفاروهم ندارم می خوام یجوری باشه بی دردسر بازی رو انجام بدم:10:
ممکنه بعدا جیتگ کاراییش رو از دست بده؟
آخر به نظرتون جی تگ کنم یا نه ؟
قیمت جی تگ شده اسلیم 250 گیگ 900 تومن می ارزه؟:20:

اسلیم ها دو تا مدل دارن : ترینیتی و کرونا
هر دو تا مدل جی تگ یا به عبارت بهتر گلیچ میشن
ولی فرقشون این هست که کرونا چون درایوش کپی خور نمیشه، نمیتونی از روی دیسک بازی رو اجرا بکنی ولی ترینیتی این مشکل رو نداره
حالا حواست رو جمع بکن تا سرت کلاه نره اگه مدل دستگاه ترینیتی باشه صد تومن اضافه واسه گلیچ خوبه، ولی اگه دستگاه کرونا باشه خب باید یه کمی تخفیف بده چون که از روی درایو نمیتونی بازی اجرا بکنی
نحوه تشخیص این دو تا مدل هم به این صورت هست که پشت دستگاه رو نگاه میکنی :

بعد با توجه به آمپر و تاریخ ساخت میتونی مدل دستگاه رو تشخیص بدی :

sahand_loietive
03-09-2012, 22:07
دستت درد نکنه داداش
اصلا از این موضوع خبر نداشتم
اگه corona باشه بازی رو باید روی هارد کپی کنم و اجراد کنم یا نصب کنم و اجرا کنم؟
اینجوری که نمیشه فوری مثلا یه بازی رو که روی هارد نیست رو اجرا کرد !

arashsard
03-09-2012, 22:08
اسلیم ها دو تا مدل دارن : ترینیتی و کرونا
هر دو تا مدل جی تگ یا به عبارت بهتر گلیچ میشن
ولی فرقشون این هست که کرونا چون درایوش کپی خور نمیشه، نمیتونی از روی دیسک بازی رو اجرا بکنی ولی ترینیتی این مشکل رو نداره
حالا حواست رو جمع بکن تا سرت کلاه نره اگه مدل دستگاه ترینیتی باشه صد تومن اضافه واسه گلیچ خوبه، ولی اگه دستگاه کرونا باشه خب باید یه کمی تخفیف بده چون که از روی درایو نمیتونی بازی اجرا بکنی
نحوه تشخیص این دو تا مدل هم به این صورت هست که پشت دستگاه رو نگاه میکنی :

بعد با توجه به آمپر و تاریخ ساخت میتونی مدل دستگاه رو تشخیص بدی :

من دستگاهم اسلیم کرونا هستش.... اگه جی تگ کنم آینده که بازی های با آپدیت جدید میاد میتونه اجرا کنه؟؟؟؟

Squall Leonhart
04-09-2012, 07:52
من دستگاهم اسلیم کرونا هستش.... اگه جی تگ کنم آینده که بازی های با آپدیت جدید میاد میتونه اجرا کنه؟؟؟؟

تا قبل از سال 2009 با یه روش دیگه جی تگ میکردن. توی سال 2009 مایکروسافت با آپدیت داشبرد جلوی اون روش رو گرفت ولی دستگاه هایی که با اون روش جی تگ شده بودن هنوز هم میتونن بازی های جدید رو اجرا بکنن!
ظاهرا مایکروسافت به دلایل خاصی فقط میتونه جلوی انجام جی تگ / گلیچ رو بگیره ولی اگه دستگاه جی تگ / گلیچ بشه دیگه نمیتونه جلوش رو بگیره و از کنترلش خارج میشه!
پیشنهاد من بهت این هست که اگه لایو باز نیستی حتما گلیچ بکن و واسه انجامش هم دست دست نکن چون با هر آپدیت داشبردی که میاد یه سری محدودیت واسه انجام گلیچ ایجاد میشه و رفته رفته کار سخت تر میشه چون مایکروسافت سعی میکنه که جلوش رو بگیره. بعد از اینکه گلیچ کردی با خیال راحت میتونی داشبردت رو به آخرین ورژن آپدیت بکنی و دیگه نگران هیچ نوع محدودیتی نباشی.

fcb13
05-09-2012, 09:03
سلام به همگی.

آقا دو هفته ای هستش که دستۀ xbox من فقط با کابل شارژ کار می کنه و زمانی که می خوام تنها از باتری استفاده می کنم دسته روشن نمیشه. از سالم بودن باتریها اطمینان دارم. حالا از کجا می تونم مطمئن بشم که مشکل از Battery Pack هستش یا از خود دسته ؟!!

چون قصد دارم یک Battery Pack جدید بخرم و از این میترسم که پولم حروم بشه.

matr!x_2008
05-09-2012, 10:27
نزدیک مهر داریم میشیم،قیمتا در چه حاله؟ قیمت XBOX پایین نیومده هنوز؟ اقریبا1 ماه پیش قیمت اسلیم 4 گیگ 750 بود. الان چنده؟

khelane
05-09-2012, 11:09
سلام به همگی.

آقا دو هفته ای هستش که دستۀ xbox من فقط با کابل شارژ کار می کنه و زمانی که می خوام تنها از باتری استفاده می کنم دسته روشن نمیشه. از سالم بودن باتریها اطمینان دارم. حالا از کجا می تونم مطمئن بشم که مشکل از Battery Pack هستش یا از خود دسته ؟!!

چون قصد دارم یک Battery Pack جدید بخرم و از این میترسم که پولم حروم بشه.
دقیقا مشکل من هم همینه الان هم رفتم جداگاه باتری رو شارژ کردم با شارژر مخصوص درست شد ولی با کابل اصلا شارژ نمیشه بلکه شارژ رو تموم میکنه
الان هم مشکل اصلی من اینه که دسته رو بدونه باتری و با کابل وصل میکنم تو هربازی باشم خودش اتوماتیک استپ میشه و میگه کنترلر روشن کن درحالی که دسته دکمه داشبوردش روشه ولی داره هی چشمک میزنه هر چهارتا چراغش رفتم بازی بدونه کابل و با باتری وصلش کردم درست شد یه دفعه اینجوری شد و درست شد اما با کابل اعصابمو داغون کرد خیر سرم رفتم پک اصلی خریدم ار شارژ کردن خلاص شم
منم شک کرده بود که دسته مشکل داشته باشه ولی با یه باتری دیگه هم تست کردم مشکلی نداشت پس میمونه همون پک

Reza31001
05-09-2012, 17:28
نزدیک مهر داریم میشیم،قیمتا در چه حاله؟ قیمت XBOX پایین نیومده هنوز؟ اقریبا1 ماه پیش قیمت اسلیم 4 گیگ 750 بود. الان چنده؟
هنوز خیلی پایین نیومده
پارسال ته کاهش قیمت آخر مهر و اول آبان بود که من 250 گیگ رو خریدم 430 تومن!
البت اُدلار همچین قیمتی نداشت که الان داره

shooter09
05-09-2012, 17:36
ااگه میشه آموزش باز کردن آرکید رو بگید

mojtaba-p30
05-09-2012, 20:20
سلام من دو تا بازی خریدم :spec ops و MW3
دی وی دی بازی ها کاملا سالمه و هیچ خشی نداره اما وقتی بازی ها رو از روی دی وی دی اجرا می کنم هنوز منوی بازی نیومده Error Read disk میده وقتی هم که می خوام بازی رو روی هارد نصب کنم ارور the disk is dirty or scratched میده هر دو تا بازی رو با abgx360 چک کردم اینیم لوگش:
Checking for updates to abgx360.dat...
Server file abgx360.dat no newer than local file - not retrieving

Layerbreak for this DVD was reported as 2086912 (should have been 2133520)
Note: This might still be bootable on LT+ v2.0 or later firmware

Checking Game
ISO: "ATAPI DVD A DH20A4H QP57 <2007/11/20 19:35> [ATA] (J:)"
Layerbreak: 2086912 (should have been 2133520)
Size: 8547991552 bytes (filesize too small!)
Warning: This ISO is short 148439040 bytes! Part of the game data is missing!
(should have been at least 8696430592 bytes)
Files in ISO: 3000, Folders in ISO: 11
Total bytes used: 5742081544 (66.29%)
Game appears to have random padding

Checking default.xex
Original PE Filename: SRGame-XeReleaseLTCG.pe
Original PE Timestamp: 2012/05/15 16:25:22
Min Kernel Required: v2.0.14719.0
Game Name: Spec Ops: The Line
No Avatar Awards
Achievements: 50 Achievements totaling 1000 Gamerscore
XEX CRC = 536114FB
XEX Media ID: F7F63AF94C07E9C6AF7D4770-22D4312F

Region Code: 0xFFFFFFFF
Region Free!

Checking topology data
Querying the online database to find the appropriate verified data to use...
ERROR: Failure when receiving data from the peer
There seems to be a problem with the db so online functions have been disabled
Try again later...

ERROR: Failed to find or open 'H:\Documents and Settings\mojtaba\Application Data\abgx360\topology.txt' (No such file or directory)

Checking SS
Timestamp of Authoring: 2012/05/21 00:00:00
Timestamp of Mastering: 2012/05/30 07:16:58
SS Version: 2 (trusted)
SS CRC = B7CFEA6C (RawSS = CDBC0050)
SS Media ID: F7F63AF94C07E9C6AF7D4770-22D4312F (matches game)
SS looks valid

Checking DMI
Timestamp of Authoring: 2012/05/21 00:00:00 (matches SS)
DMI CRC = B61840BD
DMI Media ID: F7F63AF94C07E9C6AF7D4770-22D4312F (matches game)
DMI looks valid

Checking PFI
PFI CRC = 26AF4C58
PFI matches known data (XGD3)

Video partition found
ISO size is too small to contain the L1 Video! Video CRC check was aborted

Stealth check failed!
حالا دستگاه من مشکل داره یا این بازی ها؟ یه مکس پین هم گرفتم همین لوگ رو داره و هم هنگام اجرا و هم هنگام نصب ارور میده

Reza31001
06-09-2012, 00:14
ااگه میشه آموزش باز کردن آرکید رو بگید
[ آموزش ]باز کردن Xbox 360 و مادربورد آن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hellbrain666
06-09-2012, 00:37
سلام
دوستان این هارد 360 من وضعش خرابه
یعنی بازی روی هارد رو اجرا نمیکنه و کلا سرعت کنسول وقتی با هارد باشه خیلی کمه چه داشبورد چه بازی
بدون هارد اصلا مشکلی نداره (هارد رو در آوردم)
هارد رو فرمت کردم کش هم خالی کردم ولی فایده نداشت
چه باید کرد؟
پ ن : مدلش اسلیمه 250

khelane
06-09-2012, 11:07
سلام
دوستان این هارد 360 من وضعش خرابه
یعنی بازی روی هارد رو اجرا نمیکنه و کلا سرعت کنسول وقتی با هارد باشه خیلی کمه چه داشبورد چه بازی
بدون هارد اصلا مشکلی نداره (هارد رو در آوردم)
هارد رو فرمت کردم کش هم خالی کردم ولی فایده نداشت
چه باید کرد؟
پ ن : مدلش اسلیمه 250
هارد رو تست کنید با برنامه های تست هارد
بعد از اون یه دور لو لیول فرمت کن ببین درست میشه یا نه
یه کامپیوتر هم وصل کن اگه اینجوری بود احتمالابد سکتور داشته باشه

arashsard
06-09-2012, 11:43
سلام دوستان... خسته نباشید... جالبه با وجود اینکه مورتال کمبت بهترین بازی توو سبک مبارزه تن به تن هست ولی هیچ گونه تاپیکی توو پی سی ورلد نداره... میخواستم بدونم آیا توی مورتال کمبت شخصیت مخفی وجود داره که بشه آزاد کرد؟؟؟؟ مبارزه EXPERT هم تا آخرش رفتم ولی باز کسی آزاد نشد...آیا باید امتیازم به حد کافی برسه یا اصلا شخیصیتی نداره که آزاد بشه...
بعد یه سوال هم در مورد درایور فرانسیسکو اینکه به یه مرحله رسیدم میگه BOOST و معنیش یعنی ارتقا دادن... حالا چیو باید ارتقا بدم... هر کاری میکنم بازم میگه BOOST ....

Layken
06-09-2012, 13:21
سلام دوستان... خسته نباشید... جالبه با وجود اینکه مورتال کمبت بهترین بازی توو سبک مبارزه تن به تن هست ولی هیچ گونه تاپیکی توو پی سی ورلد نداره... میخواستم بدونم آیا توی مورتال کمبت شخصیت مخفی وجود داره که بشه آزاد کرد؟؟؟؟ مبارزه EXPERT هم تا آخرش رفتم ولی باز کسی آزاد نشد...آیا باید امتیازم به حد کافی برسه یا اصلا شخیصیتی نداره که آزاد بشه...
بعد یه سوال هم در مورد درایور فرانسیسکو اینکه به یه مرحله رسیدم میگه BOOST و معنیش یعنی ارتقا دادن... حالا چیو باید ارتقا بدم... هر کاری میکنم بازم میگه BOOST ....

شما ابتدا می تونی در بخش اعلان ها و لیست عناوین یک جستجویی بکنی...
تاپیک بازی Mortal Kombat 9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برا درایور هم تاپیک داریم.

smallfrank
06-09-2012, 13:24

درباره درایور ینی نیتروژن...

leonredfield
06-09-2012, 16:48
دوستان من داشتم PES 2011 بازی میکردم تصویر بازی یه دفعه شروع کرد به موج زدن. خیلی شدید. سریع از بازی خارج شدم رفتم تو داشبورد درست نشد و باز هم شدیدا موج میزد. (موج با دامنه زیاد). خاموش و روشن کردم درست شد. مشکل از چیه؟

khelane
06-09-2012, 20:31
دوستان من داشتم PES 2011 بازی میکردم تصویر بازی یه دفعه شروع کرد به موج زدن. خیلی شدید. سریع از بازی خارج شدم رفتم تو داشبورد درست نشد و باز هم شدیدا موج میزد. (موج با دامنه زیاد). خاموش و روشن کردم درست شد. مشکل از چیه؟

منظورت موج های فرضا رنگی که نمایشگر به کررات تصویر رو درهم میکرد؟! فرضا یه دفعه ابی و قرمز و نامنظم میشد صحفه؟
اگه اینطوریه کلا دوتا مورد هست یا خود بازی که مشکل داشته باشه یا دستگاه هست احتمالا داغ شدن زیاد یا اتصالی کوتاه برق باعث این مورد شده فرضا شده شما کنسولتون روشن شده و در ساعات اوج مصرف کولر هم روشن کردید به محض روشن کردن کولر یه پالس الکتریکی قوی و لحظه ای رو کنسول تاثیر میزاره شاید اینجوری شده
میشه دقیق مدل دستگاه تون رو بگید و کلا چند ساعت باهاش کار کردید؟

mojtaba-p30
07-09-2012, 09:35
سلام من دو تا بازی خریدم :spec ops و MW3
دی وی دی بازی ها کاملا سالمه و هیچ خشی نداره اما وقتی بازی ها رو از روی دی وی دی اجرا می کنم هنوز منوی بازی نیومده Error Read disk میده وقتی هم که می خوام بازی رو روی هارد نصب کنم ارور the disk is dirty or scratched میده هر دو تا بازی رو با abgx360 چک کردم اینیم لوگش:
Checking for updates to abgx360.dat...
Server file abgx360.dat no newer than local file - not retrieving

Layerbreak for this DVD was reported as 2086912 (should have been 2133520)
Note: This might still be bootable on LT+ v2.0 or later firmware

Checking Game
ISO: "ATAPI DVD A DH20A4H QP57 <2007/11/20 19:35> [ATA] (J:)"
Layerbreak: 2086912 (should have been 2133520)
Size: 8547991552 bytes (filesize too small!)
Warning: This ISO is short 148439040 bytes! Part of the game data is missing!
(should have been at least 8696430592 bytes)
Files in ISO: 3000, Folders in ISO: 11
Total bytes used: 5742081544 (66.29%)
Game appears to have random padding

Checking default.xex
Original PE Filename: SRGame-XeReleaseLTCG.pe
Original PE Timestamp: 2012/05/15 16[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](31).gif22
Min Kernel Required: v2.0.14719.0
Game Name: Spec Ops: The Line
No Avatar Awards
Achievements: 50 Achievements totaling 1000 Gamerscore
XEX CRC = 536114FB
XEX Media ID: F7F63AF94C07E9C6AF7D4770-22D4312F

Region Code: 0xFFFFFFFF
Region Free!

Checking topology data
Querying the online database to find the appropriate verified data to use...
ERROR: Failure when receiving data from the peer
There seems to be a problem with the db so online functions have been disabled
Try again later...

ERROR: Failed to find or open 'H:\Documents and Settings\mojtaba\Application Data\abgx360\topology.txt' (No such file or directory)

Checking SS
Timestamp of Authoring: 2012/05/21 00:00:00
Timestamp of Mastering: 2012/05/30 07[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](22).gif58
SS Version: 2 (trusted)
SS CRC = B7CFEA6C (RawSS = CDBC0050)
SS Media ID: F7F63AF94C07E9C6AF7D4770-22D4312F (matches game)
SS looks valid

Checking DMI
Timestamp of Authoring: 2012/05/21 00:00:00 (matches SS)
DMI CRC = B61840BD
DMI Media ID: F7F63AF94C07E9C6AF7D4770-22D4312F (matches game)
DMI looks valid

Checking PFI
PFI CRC = 26AF4C58
PFI matches known data (XGD3)

Video partition found
ISO size is too small to contain the L1 Video! Video CRC check was aborted

Stealth check failed!
حالا دستگاه من مشکل داره یا این بازی ها؟ یه مکس پین هم گرفتم همین لوگ رو داره و هم هنگام اجرا و هم هنگام نصب ارور میده

ramin 20est
07-09-2012, 11:11
سلام میشه یه سایته خوب واسه خرید gold account بهم معرفی کنید؟
این 48 ساعتش چجوریه ؟؟ مشخصاتشو میدید لطفا ( فقط میخوام بازی دانلود کنم) 48 ساعته بدردم میخوره؟ پ.خ. کنید لطفا

ممنون:46:

leonredfield
07-09-2012, 12:02
منظورت موج های فرضا رنگی که نمایشگر به کررات تصویر رو درهم میکرد؟! فرضا یه دفعه ابی و قرمز و نامنظم میشد صحفه؟
اگه اینطوریه کلا دوتا مورد هست یا خود بازی که مشکل داشته باشه یا دستگاه هست احتمالا داغ شدن زیاد یا اتصالی کوتاه برق باعث این مورد شده فرضا شده شما کنسولتون روشن شده و در ساعات اوج مصرف کولر هم روشن کردید به محض روشن کردن کولر یه پالس الکتریکی قوی و لحظه ای رو کنسول تاثیر میزاره شاید اینجوری شده
میشه دقیق مدل دستگاه تون رو بگید و کلا چند ساعت باهاش کار کردید؟
مدل کنسول جسپره. دو ساله دارمش و همیشه خوب ازش استفده کردم.
رنگ بازی اصلا مشکلی نداشت. مثل این بود که تصویر بازیو بندازی رو آب در حال موج زدن. موج خیلی هم منظم بود و دامنه ثابتی داشت. نمیدونم چه طور توضیح بدم. حرکت یه مار رو تو ذهنت سریع کن (و تصور کن موج میزنه و حرکت نمیکنه!)
از بازی هم نیست چون رفتم تو داشبورد درست نشد.

ramin 20est
07-09-2012, 12:42
سلام میشه یه سایته خوب واسه خرید gold account بهم معرفی کنید؟
این 48 ساعتش چجوریه ؟؟ مشخصاتشو میدید لطفا ( فقط میخوام بازی دانلود کنم) 48 ساعته بدردم میخوره؟ پ.خ. کنید لطفا

ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
خواهشا جواب!!

sada
08-09-2012, 20:06
سلام به دوستان عزیز
ما یه اکس یاکس خریدیم ولی وقتی به ال سی دی با کابل 3 رنگ وصل می کنیم صفحه سیاه سفیده
نمی دونید مشکل از کجاست؟

habib48
09-09-2012, 04:23
دوستان دستگاه من اسلیم 4گیگ ال تی3 با داشبورد 2.0.14719 هستش لطفا به چند سوال من پاسخ بدید:

1.بازی های xgd2 یا همون ap2.5 رو که از روی دیسک راحت اجرا میشه رو از رو هارد میشه اجراشون کرد

2. هارد من هارد سیگیت 320 گیگ کامپیوتره که با تبدیل و ادپتور به هارد اکسترنال تبدیلش کردم ایا این هارد واسه اتصال به ایکس باکس مناسبه و اینکه سیستمش ntfs یا fat32 باشه واسه اتصال به ایکس باکس فرق میکنه

3.بازی نید فور اسپید هات پورشه رو دستگام اجرا نمیشه حتی با گذاشتن دیسکش علتش چیه

yoosef_st
09-09-2012, 10:17
اساتیدِ فن، سلام
من یدونه فت لایت آن دارم، اینو چند وقت پیش به LT3 آپیدیت کردم
از موقعی که آپدیت کردم اگه بازی یی رو روی هاردش نصب کنم، وسط اجرا یهو ارور میده و اکس باکس بطور کلی خاموش میشه!
جالبیش اینه که موقع اجرای بازی وقتی روی هارد نصب نیست اصلا مشکلی نداره

چرا اینجوریه؟
مشکل از آپدیته؟

aha2012
09-09-2012, 11:45
اساتیدِ فن، سلام
از موقعی که آپدیت کردم اگه بازی یی رو روی هاردش نصب کنم، وسط اجرا یهو ارور میده و اکس باکس بطور کلی خاموش میشه!

چرا اینجوریه؟
مشکل از آپدیته؟

salam
مشکل از دیسک بازی هست.از جای معتبر خرید کن

sajjadsa
09-09-2012, 18:24
سلام
من LT2.0 دارم. برای پخش بعضی از ویدئو ها ارور میده که کدک نداره. اگر در حد دانلود کدک اونو به اینترنت وصل کنم مشکلی پیش میاد؟

habib48
09-09-2012, 21:41
دوستان دستگاه من اسلیم 4گیگ ال تی3 با داشبورد 2.0.14719 هستش لطفا به چند سوال من پاسخ بدید:

1.بازی های xgd2 یا همون ap2.5 رو که از روی دیسک راحت اجرا میشه رو از رو هارد میشه اجراشون کرد

2. هارد من هارد سیگیت 320 گیگ کامپیوتره که با تبدیل و ادپتور به هارد اکسترنال تبدیلش کردم ایا این هارد واسه اتصال به ایکس باکس مناسبه و اینکه سیستمش ntfs یا fat32 باشه واسه اتصال به ایکس باکس فرق میکنه

3.بازی نید فور اسپید هات پورشه رو دستگام اجرا نمیشه حتی با گذاشتن دیسکش علتش چیه
تو رو خدا یکی جواب بده

ariaei_tabar
09-09-2012, 23:32
اساتیدِ فن، سلام

چرا اینجوریه؟
مشکل از آپدیته؟

salam
مشکل از دیسک بازی هست.از جای معتبر خرید کن

سلام
برا منم این طوری شده بود این مدلی هارو نصب نمیکنم و بازی میکنم

CRIS Joon CR7
09-09-2012, 23:54
اساتیدِ فن، سلام

چرا اینجوریه؟
مشکل از آپدیته؟

واسه بازی های غیر XGD3 یعنی XGD2 و ... مثل قبل عمل کن یعنی از روی هارد اجرا کن
و واسه XGD3 ها طبق این تاپیک:

نیازی نیست بازی برنر مکس بخرید ...بازی 97% رو از روی هارد اجرا کنید . ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه اینا رو هم نخواستی از دیسک های برنرمکس استفاده کن.
:11:

shayanet
10-09-2012, 20:40
سلام
من یه xbox 360 دارم که یه مشکل عجیب واسم پیش اومده.
مشکل از این قراره که کنسول به هیچ عنوان دسته هارو پیدا نمیکنه. یعنی وقتی دستگاهو روشن میکنم هر ۴ چراغ دور پاور خاموشه و چهار چراغ روی دسته داپم چشمک میزنه. هرچی سرچ میکنم هم کانکت نمیشه. جالب اینجاست که وقتی هم کنسول هم دسته خاموشه با دسته میتونم کنسولو روشن کنم اما وقتی روشن میشه باز اوضاع همونطوره. راهی هست که این مشکلم حل بشه؟ یا مثلا میشه بدون دسته دستگاهو ریست کرد؟؟؟
اگه این مشکلم حل بشه خیلی خیلی ممنونتون میشم.
با تشکر

aaasadi
11-09-2012, 10:26
سلام به دوستان عزیز
ما یه اکس یاکس خریدیم ولی وقتی به ال سی دی با کابل 3 رنگ وصل می کنیم صفحه سیاه سفیده
نمی دونید مشکل از کجاست؟
مال من هم اینطوری بود ولی hdmi استفاده کردم درست شد

aaasadi
11-09-2012, 10:29
سلام
مشکل از این قراره که کنسول به هیچ عنوان دسته هارو پیدا نمیکنه. یعنی وقتی دستگاهو روشن میکنم هر ۴ چراغ دور پاور خاموشه و چهار چراغ روی دسته داپم چشمک میزنه. هرچی سرچ میکنم هم کانکت نمیشه. جالب اینجاست که وقتی هم کنسول هم دسته خاموشه با دسته میتونم کنسولو روشن کنم اما وقتی روشن میشه باز اوضاع همونطوره. راهی هست که این مشکلم حل بشه؟ یا مثلا میشه بدون دسته دستگاهو ریست کرد؟؟؟
با تشکر
شاید چراغ های ال ای دی روی کنسول سوخته
اگر هم می خوای بدون دسته دستگاهو ریست کنی با سنسور کینکت میشه تو منو مسه دسته باش کار کرد

shayanet
11-09-2012, 12:02
نه دوست عزیز ال ای دی دور پاور نسوخنه چون وقتی دکمه سرچ رو میزنم چراغها دور پار میچرخه. این سنسور کینکت که میگی میشه بیشتر توضیح بدی چیه؟ و چطور میشه تهیه کرد؟
ممنون

pouyaabiboy
12-09-2012, 09:22
دوستان میشه لطف کنید کامل بگید این دمو fifa 13 رو که دارم دانلود میکنم چجوری ازش استفاده کنم ؟ dvd میخواد یا flash ؟

Reza31001
12-09-2012, 14:19
دوستان یه کمکی برسونید برای نصب این برنامه horizon

دو تا نسخه گرفتم ازش یکی 8.58mb یکی 9.63mb

اصلا پا نمیدن برا نصب!
هم اجرا میکنمشون ارور میدن

یه نسخۀ سالمی، راه حلی، چیزی پلیز؟!

CRIS Joon CR7
12-09-2012, 21:49
دوستان یه کمکی برسونید برای نصب این برنامه horizon

دو تا نسخه گرفتم ازش یکی 8.58mb یکی 9.63mb

اصلا پا نمیدن برا نصب!
هم اجرا میکنمشون ارور میدن

یه نسخۀ سالمی، راه حلی، چیزی پلیز؟!

net framework 4 یا بالاتر رونصب کن
امیدوارم مشکلت حل بشه:11:

Reza31001
12-09-2012, 22:07
net framework 4 یا بالاتر رونصب کن
امیدوارم مشکلت حل بشه:11:
اولش گفت .net لازم داری رفتم دانلود کردم
الان که دوباره گشتم دیدم اونی که گرفتم آپدیت ورژن 4 بوده :31:

الان دارم 3.5 رو میگیرم ببینم چی میشه
تو فروم خودش که گفته با 3.5 و بالاتر بدون مشکل اجرا میشه

.
.
.
درست شد!

ehsan_
13-09-2012, 17:13
سلام
دوستان چه طور میشه یک xbox رو به لپتاپ وصل کرد و از مانیتور لپتاپ به عنوان نمایشگر استفاده کرد؟
اصلا چنین کاری ممکنه؟

bad_guy
13-09-2012, 17:18
سلام. من کنسولم رو عید نوروز بود که بردم ال تی 3 ریختم روش الان میخوام بدونم واسه بازی های جدید کافیه مثل تکن تگ تورنومنت2 و فیفا 13؟
جدیدترین بازی هم بازی اسلیپینگ داگز بود که باهاش انجام دادم.با تشکر.

Reza31001
13-09-2012, 18:31
سلام. من کنسولم رو عید نوروز بود که بردم ال تی 3 ریختم روش الان میخوام بدونم واسه بازی های جدید کافیه مثل تکن تگ تورنومنت2 و فیفا 13؟
جدیدترین بازی هم بازی اسلیپینگ داگز بود که باهاش انجام دادم.با تشکر.
فیفا که نیومده تکن تگ اومده؟
بازیها باید بیان که تکلیف معلوم بشه

فعلا که خبری نیست ولی به نظر من حداقل صبر کن تا forza و halo بیان اون وقت معلوم میشه مشکل جدیدی داریم امسال یا نه
ماکروسافت هر بلایی بخواد سرمون بیاره رو همین دو تا بازی انجام میده!

فورزا اولای آبان میاد هیلو وسطاش

Reza31001
13-09-2012, 18:32
سلام
دوستان چه طور میشه یک xbox رو به لپتاپ وصل کرد و از مانیتور لپتاپ به عنوان نمایشگر استفاده کرد؟
اصلا چنین کاری ممکنه؟
با کابل hdmi امتحان کن ببین تصویر میده؟

راستی این تاپیک هم هست شاید به کارت بیاد
[ آموزش ] نحوه ی اتصال Xbox 360 به مانیتور (پست اول حتما خوانده شـود) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پ ن:ادغام بشه با بالایی :20:

bad_guy
13-09-2012, 18:47
فیفا که نیومده تکن تگ اومده؟
بازیها باید بیان که تکلیف معلوم بشه

فعلا که خبری نیست ولی به نظر من حداقل صبر کن تا forza و halo بیان اون وقت معلوم میشه مشکل جدیدی داریم امسال یا نه
ماکروسافت هر بلایی بخواد سرمون بیاره رو همین دو تا بازی انجام میده!

فورزا اولای آبان میاد هیلو وسطاش

تکن تاریخ ریلیز نسخه اروپاییش 14 سپتامبره جاهای دیگه دو سه روزی هست ریلیز شده.
فیفا هم دو هفته دیگه میاد.
پارسال همین موقع ها بود که فکر کنم آپدیت جدید داد ماکروسافت واسه گیرز او وار بعدش ال تی 2 اومد واسه همین پرسیدم.اگه تا اومدن فیفا اینبار قفل جدید یا آپدیت پر دردسری نیاد خیلی خوبه.

Reza31001
13-09-2012, 18:52
برای همون میگم
ماکروسافت هر قفلی بخواد بذاره رو انحصاریاش میذاره
مثل فورزا 4 که داستانی بود برا خودش

gears جدید که فکر کنم بهار میاد پس میمونه forza horizon و halo 4

shayanet
14-09-2012, 00:30
دوستان من مشکلم همچنان پا برجاست. هیچ کس هیچ حدسی نمیزنه؟ یه راه حل بدید توروخدا.

سلام
با تشکر

sajjadsa
14-09-2012, 06:53
سلام
من LT2.0 دارم. برای پخش بعضی از ویدئو ها ارور میده که کدک نداره. اگر در حد دانلود کدک اونو به اینترنت وصل کنم مشکلی پیش میاد؟

کسی نمیدونه؟

MESI08
14-09-2012, 18:08
سلام دوستان میشه بیزحمت اسم و مدل و قیمت ارزونترین ایکس باکسی که بتونه جدیدترین بازیهای روز مثل pes2013 یا fifa13 رو بیاره بهم بگید لطفا؟

arashsard
14-09-2012, 19:06
سلام دوستان میشه بیزحمت اسم و مدل و قیمت ارزونترین ایکس باکسی که بتونه جدیدترین بازیهای روز مثل pes2013 یا fifa13 رو بیاره بهم بگید لطفا؟

slim 4 gig بدون کینکت قیمت شیراز 740 تمن تهزارن 40 50 تمن ارزونتره احتمالا...

arashsard
14-09-2012, 19:09

دوستان فرق pes13 با fifa13 چیه؟؟؟؟ کدوم بازی گرافیکش بالاتره...

khelane
14-09-2012, 19:21

ببین اینجا جاش نیست و نمیشه به یقین گفت چون این قضیه شخصی و سلیقه ای هست و اینجا بگم کی بهرته و چی بدتره شاید بازم تعصب بیاد وسط ولی این نتیجه من از سال 2008 تا الان به صورت حرفه ای بازی کردم

اگه یه سیمولیشن یا شبیه ساز واقعی فوتبال میخوای و فیزیک بازی و گیم پلی بازی فیفا رو بچسب
اگه نه واقعا درحد سرگرمی و اوقات فراغت هست میتونی پی اس رو بزنی
خلاصه راحت ترین کار اینه هردوشن رو نصب کنی یه چند ساعتی از هرکدوم رو بازی کنی
خوشبختانه تو ایران میتونی با هزینه ای ناچیز هردوشن رو بخری و نصب کنی
ولی نظر شخصی من فیفا هست خودم بشخصه تا الان هم دارم هرشب فیفا بازی میکنم ولی بهترین کار نظر و سلیقه خودتون هست و باید هردوشن رو تست کنید بهتر اینه که منتظر نسخه های 13 هردو بازی باشی اینجوری بهرته
موفق باشی

Reza31001
14-09-2012, 19:47
همه xbox360 ها همه بازیها رو اجرا میکنن
قیمت ارزونترین مدل نو رو دوستمون دادن
دست دوم هم گیر بیاری بسته به جنسش 300-400 هست به بالا

pcali
15-09-2012, 19:19
سلام دوستان کنسول من آپدیت LT3 داره ولی متاسفانه نمیدونم چی شده دیگه نمیشه بازی رو نصب کرد و از روی هارد بازی رو اجرا کرد باید حتما از روی دیسک اجرا بشه خیلی تعجب کردم بعد از مدتی این جوری شده پیغام میده که قادر نیست دیسک رو بشناسه من از XBOXLIVE استفاده نمیکنم در ضمن حتی از دیسک به روش BURNER MAX استفاده میکنم واقعا خیلی عجیبه مشکل چیه مگه میشه آپدیت بپره خود به خود :44:فقط اینو بگم چند ماه پیش بوسیله دیسک بازی MAXPYNE داشبرد رو آپدیت کردم این که به اون ربطی نداره لطفا متخصصین جواب بدن با تشکر و اینکه راه حل چیه:11:

bad_guy
16-09-2012, 17:31

زمین تا آسمون.فروش این چند ساله فیفا خیلی بیشتر از پس بوده.
گرافیک کلیش فیفا بیشتره ولی یه مشکلی فیفا داره تو چهره ها اگه حال کنن یه تیم رو کلا سه بعدی اسکن میکنن چهرشون رو تو استدیو مو نمیزنه با واقعیت. حال نداشته باشن از سر خودشون یه چهره ای میسازن اصلا شبیه نباشه.

S0R3N4
16-09-2012, 18:41
سلام به همگی
دوستان
هارد کنسول من 250 گیگ بود و سوخته
کنسولم الیت هستش...
الان بخوام یه هارد بخرم براش چقدر در میاد واسم؟؟؟
نمیخوام حالا دقیقا 250 گیگ بگیرم...
کمترین حجم چند گیگ هستش؟؟؟؟
میشه قیمت حجم های مختلف رو هم بهم بدید؟؟؟
ممنونم از همگی...

THE WORLD_IS MINE
17-09-2012, 09:44
سلام

یه دستگاه Xbox Premium دست دوم می خواستم بگیرم
صاحب دستگاه میگه که لنز دستگاه ترکیده و باید عوض کنی
میخواستم بدونم هزینه لنزش چقده؟؟
اپدیتش میتونم کنم که بازی های روز رو اجرا کنم؟؟
چند میارزه؟
کینکت بش وصل میشه؟
مشکل گرافیکی و سرعت پردازش نسبت به Slim داره یا نه؟

pcali
17-09-2012, 17:05
ای بابا هیچ کس نیست کمک کنه :19:

khelane
17-09-2012, 20:26
سلام دوستان کنسول من آپدیت LT3 داره ولی متاسفانه نمیدونم چی شده دیگه نمیشه بازی رو نصب کرد و از روی هارد بازی رو اجرا کرد باید حتما از روی دیسک اجرا بشه خیلی تعجب کردم بعد از مدتی این جوری شده پیغام میده که قادر نیست دیسک رو بشناسه من از XBOXLIVE استفاده نمیکنم در ضمن حتی از دیسک به روش BURNER MAX استفاده میکنم واقعا خیلی عجیبه مشکل چیه مگه میشه آپدیت بپره خود به خود :44:فقط اینو بگم چند ماه پیش بوسیله دیسک بازی MAXPYNE داشبرد رو آپدیت کردم این که به اون ربطی نداره لطفا متخصصین جواب بدن با تشکر و اینکه راه حل چیه:11:
خب با یه دیسک دیگه تست کن که ببین صدرصد سالمه و برنر مکس هست اونوقت ببین دیسک رو میشناسه
یه تایپیک هم هست تو همین بخش کنسول که مربوط به نصب بازی های 97 درصد هست ببین اونجا جوابتو میگیری
برای اینکه بفهمی کنسولت ال تی سه هست و نپریده کافیه یه بازی ال تی 3 رو بزاری رو دستگاه ببین میتونه اجراش کنه همین
درمورد نصب بازی در هارد هم والا من نمیدونم دقیق ولی یه دفعه هم واسه خودم پیش اومد که دیسک بازی که یه روز پیش باهاش داشتم بازی میکردم روز بعد ناشناس بود هرکاری کردم نشد یه دیسک اوردم اجراش کردم کار کرد با دقت دیدم دیسک خراب رو یه ترک توش ایجاد شده بود که به زور دیده میشد
فعلا بهترین کار عوض کردن دیسک هست اگه اجرا کرد ولی رو هارد نصب نشد یه بار clear cach کن ببین درست میشه یا هارد رو دربیار ودوباره بزار توش خلاصه یا ازمون و خطا رو انجام بده
اینا در حد توان من بود و دلم خواست زیاد تر راهنمایی کنم اما دریغ که بلد نیست
موفق باشی

سلام به همگی
دوستان
هارد کنسول من 250 گیگ بود و سوخته
کنسولم الیت هستش...
الان بخوام یه هارد بخرم براش چقدر در میاد واسم؟؟؟
نمیخوام حالا دقیقا 250 گیگ بگیرم...
کمترین حجم چند گیگ هستش؟؟؟؟
میشه قیمت حجم های مختلف رو هم بهم بدید؟؟؟
ممنونم از همگی...
والا الان قیمت ها زیاد رفته بالا و نمیشه قیمت داد ولی کمترین حجم 20 گیگ هست و 40 و 60 و 120 ..
اگه تهران هستید میتونید پشت شهرداری یا توپ خونه گیر بیارید (من خودم نرفتم ولی دوستان زیاد گفتند)

سلام

چند میارزه؟
کینکت بش وصل میشه؟
هزینه لنز هم بستگی داره ولی از 10 به بالا هست و الان هم خیلی زیاد تر شده مطمئنن باید خودتون رو برای 15 تا 25 تومن بگیرید
بله اپدیت کنی میتونی تموم بازی های روز دنیارو اجرا کنی هیچ فرقی با سری جدید همین اسلیم ها رو ندارم فقط یه تغیراتی در ظاهر و خنک کنندگی داره و .. همین
قیمت دستگاه هم از 300 الان شروع میشه به بالا میتونی تو سایت های همسایه قیمت دسته دوم رو دربیاری اگه بخش فروش کنسول های بازی برو اونجا یه خروار کنسول ریخته میتونی راحت قیمت کنسول رو دربیاری
اره کینکت هم یه اپدیت میخواد که زیاد مهم نیست یعنی با افلاین هم خودش یه اپدیت کوچولو انجام میده و ریست میشه کنسول و دیگه اماده میشه برای بازی
نه هیچ فرقی از اولین نسخه 360 تا به الان نداره فقط گفتم نسخه های جدید تر یه کم خوشکل تر شدن و خنک کنندگیشون بالارفته و فکر کنم یه مقدار به صرفه تر در مصرف برق
اگه سایت رو خواستی یه پی ام بده بهتون معرفی مکینم چون اینجا جاش نیست
موفق باشید

S0R3N4
18-09-2012, 07:31
دوستان
lt3 میخوام بریزم...
میترسم بازی های قبلیم اجرا نشه!!!
ایا بازی هایی که روی lt2 اجرا میشدن روی lt3 به مشکل بر میخورن؟

MESI08
18-09-2012, 10:28
اگه سایت رو خواستی یه پی ام بده بهتون معرفی مکینم چون اینجا جاش نیست
موفق باشید
سلام میشه آدرس سایت رو به من هم pm کنید

arashsard
18-09-2012, 12:06
دوستان
lt3 میخوام بریزم...
میترسم بازی های قبلیم اجرا نشه!!!
ایا بازی هایی که روی lt2 اجرا میشدن روی lt3 به مشکل بر میخورن؟

به احتمال زیاد بله... ولی باید دیسکت رو پچ کنی که روی همه آپدیت ها اجرا بشه...

soheilnouri
18-09-2012, 20:04
دوستان عزيز من ٢ سال قبل بن شده ايكس باكشم...چيزي نيومده كه از بن در بيام... البته فقط تو محيط لايو بن هستم

khelane
18-09-2012, 20:44
دوستان عزيز من ٢ سال قبل بن شده ايكس باكشم...چيزي نيومده كه از بن در بيام... البته فقط تو محيط لايو بن هستم

نه متاسفانه باید تو همون بن بمونی
چرا دستگاهت رو معاوضه نمیکنی راحت شی؟

bad_guy
18-09-2012, 22:00
من امروز دیسک tekken tag tournament 2 رو گذاشتم تو کنسول گفت آپدیت میخواد.چیکار کنم؟
کنسولم هم ارکد هست و ال تی 3.تشکر.

soheilnouri
18-09-2012, 22:41
سلام عزیزم...با چی معاوضه کنم؟چند باید سر بدم؟اخه منتظر 720 هستم

khelane
19-09-2012, 16:11
سلام عزیزم...با چی معاوضه کنم؟چند باید سر بدم؟اخه منتظر 720 هستم

یعنی یه سال منتظر میمونی و ان بازی نمیکنی تا 720 برسه
فرضا رسید تا بیاد دست شما و از دسته واسطه های مخصوصا ایرانی بگذره قیمت میشه خون بها !!11
بیخیال یکی رو پیدا کن که افلاین بزنه یا برو بگرد یه مورد مناسب گیر بیار معاوضه کن یا بفروشش و یکی دیگه اک یا دسته دوم بخر همین

arashsard
19-09-2012, 23:13
سلام دوستان... یه دیسکت نو نو گرفتم ولی وقتی میزارم دستگاه میگه the disc unreadable . بقیه دیسکت ها مشکل ندارن... یعنی مشکل از خود دیسکته؟؟؟/ هیچ راهی واسه اجراش وجود نداره... یعنی 2500 تمن رفت توو پاچمون؟؟؟

khelane
20-09-2012, 11:01
سلام دوستان... یه دیسکت نو نو گرفتم ولی وقتی میزارم دستگاه میگه the disc unreadable . بقیه دیسکت ها مشکل ندارن... یعنی مشکل از خود دیسکته؟؟؟/ هیچ راهی واسه اجراش وجود نداره... یعنی 2500 تمن رفت توو پاچمون؟؟؟

وقتی همه دیسک ها کار میکنه حتما دیسک خرابه ۲۵۰۰ رو میتونی ببری به طرف بگی که خراب ببین بهتون برمیگردونه یا یه دیسک دیگه میده بهت

Reza31001
20-09-2012, 11:03
دیسک بازی رو که میذارم تو pc میزنه total size:184MB
راهی نیست تمام فایل های توی دیسک رو ببینم؟

A.N.A.P
20-09-2012, 11:51
دیسک بازی رو که میذارم تو pc میزنه total size:184MB
راهی نیست تمام فایل های توی دیسک رو ببینم؟
نمیشه . واسه چی میخوای ؟

soheilnouri
20-09-2012, 12:16
يكي از دوستان از اين اسليم ها داره كه افلاين ميزنه...كلا افلاينم زياد نميزنه جه رسد به لايو...من كنسولم ٢٥٠ اليت هستش...مال اون ٤ گيك اسليم...يعني دو سال از ماله من جديد تره...چطوري باش معامله كنم تا نه سيخ بسوزه نه كباب...ماله من از لايو بن شده..يادم رفت بگم

Squall Leonhart
20-09-2012, 13:13
به نظر من با هم برین بیرون و بگین میخوایین این دو تا رو بفروشین!
بینین روی هر کدوم چند قیمت میزارن.
تفاوت قیمت دستتون میاد و با هم حساب میکنن!

khelane
20-09-2012, 15:33
يكي از دوستان از اين اسليم ها داره كه افلاين ميزنه...كلا افلاينم زياد نميزنه جه رسد به لايو...من كنسولم ٢٥٠ اليت هستش...مال اون ٤ گيك اسليم...يعني دو سال از ماله من جديد تره...چطوري باش معامله كنم تا نه سيخ بسوزه نه كباب...ماله من از لايو بن شده..يادم رفت بگم

اون دوستمون راست میگه باید ببری بیرون فرضا شما با الایتتون میخواید چی رو همارهش بفروشید بعد قیمت هاشون رو مقایسه کنید دیگه باهم طاق بزنید دوست هم هستیدشاید کارتون راه بیوفته به دوستت هم بگو هی مشکلی نداره جز بن و شما هم افلاین هستید این بهترین گزینه هست
موفق باشید

Reza31001
20-09-2012, 15:57
نمیشه . واسه چی میخوای ؟
حوب لازم دارم دیگه:31:

یعنی هیچ راهی نداره؟

arashsard
20-09-2012, 21:03
سلام دوستان... من pes 13 گرفتم موقع بازی اسم بازیکنا رو بالای کلشون مینویسه... چی کار کنم کنار صفحه بنویسه... هر که میدونه کمک دوتون گرم

khelane
21-09-2012, 12:11
سلام دوستان... من pes 13 گرفتم موقع بازی اسم بازیکنا رو بالای کلشون مینویسه... چی کار کنم کنار صفحه بنویسه... هر که میدونه کمک دوتون گرم

اینو باید تو تایپیک پی اس خودش میگفتی
برای این کار میری تو سیتینگ بازی اونجا قسمت یا نمایش هست همونجای که تایم بازی رو در کنار صحفه یا وسط صحفه یا نقشه بازی رو به جناحین انتقال بدی اونجا هم نوشته میتونی بزنی ولی بهتر اینه که اونجا بپرسی تا سریع به جوابت برسی من خودم بازی نکردم برای این دقیق نمیدونم ببین موقع انتخاب دسته سمت راست یا چپ اونجا هم میتونی عوضش کنی ببین اونجا هم دست میشه

A.N.A.P
21-09-2012, 15:40
حوب لازم دارم دیگه:31:

یعنی هیچ راهی نداره؟

خب اگه بگی واسه چه کاری میخوای شاید بتونم کمکت کنم !

Reza31001
21-09-2012, 18:09
هیچی بابا به سرم زد فایل بازی رو با فلش منتقل کنم رو هارد ببینم چی میشه :31:

البته پیشنهاد دانلود نده!

THE WORLD_IS MINE
22-09-2012, 14:41
سلام

چند میارزه؟
کینکت بش وصل میشه؟

این دستگاه رو گرفتم زنگ زدم یه جا برا اپدیت Lt3 میگه نمیارزه اپدیتش
باید درایوش رو عوض کنی تازه بازی های جدید رو نمیاره
این جا سوال کردم گفتین هیج فرقی از نظر پردازش با مدل های دیگه نداره و فقط سیستم تهویه و صداش هه که اذیت میکنه

khelane
22-09-2012, 15:11
این جا سوال کردم گفتین هیج فرقی از نظر پردازش با مدل های دیگه نداره و فقط سیستم تهویه و صداش هه که اذیت میکنه

هیچ فرقی نداره عزیز سخت افزار همون 2005 هست تا الان هم هیچ فرقی نداره من دوستم گیم نت داره همشون الایت و پرمیوم هست فقط مال خودش سلیم هست همه بازی ها رو داره روش اجرا میکنه رو تک تک کنسول ها
ببین منظور اون شخص عوض کردن درایو نوری هست یعنی شما باید بری یه درایو نوری دیگه بخری همین (همین دی وی دی رام دستگاه رو میگم) خودتون الان تست کنید برید یه بازی رو بریزید تو یه فلش 8 گیگ فرضا کال اف یا گیرز اف وار ...... اجراش کنید صدرصد اجرا میکنه

THE WORLD_IS MINE
22-09-2012, 22:09
هیچ فرقی نداره عزیز سخت افزار همون 2005 هست تا الان هم هیچ فرقی نداره من دوستم گیم نت داره همشون الایت و پرمیوم هست فقط مال خودش سلیم هست همه بازی ها رو داره روش اجرا میکنه رو تک تک کنسول ها
ببین منظور اون شخص عوض کردن درایو نوری هست یعنی شما باید بری یه درایو نوری دیگه بخری همین (همین دی وی دی رام دستگاه رو میگم) خودتون الان تست کنید برید یه بازی رو بریزید تو یه فلش 8 گیگ فرضا کال اف یا گیرز اف وار ...... اجراش کنید صدرصد اجرا میکنه

اره گفت درایو شو باید Lite on بندازی بعد گفت حله دیگه
ولی فکر کنم 80 تومان میشه

khelane
22-09-2012, 22:23
اره گفت درایو شو باید Lite on بندازی بعد گفت حله دیگه
ولی فکر کنم 80 تومان میشه

اره منم درایو نوری خودم رو بر اثر یه حادثه ناگوار از دست دادم پارسال اخرای تابستون یه دونه خریدم فکر کنم 90 تومن شد با هزینه پستش دوستم واسم خرید

A.N.A.P
23-09-2012, 09:22

نه داداش سخت افزار اون موقع فرق داره ! قبلا مادربورد ها Zephyr یا Falcon بودن که احتمال سه چراغه شدن توش خیلی زیاد بود . الان کنسول های 2009 به بعد Jasper هستن و 60 نانومتری شدن که احتمال 3 چراغه و ارور E74 خیلی کمه . اسلیم ها هم که 45 نانومتری شده که دیگه بهتر !

چند گرفتی ؟ ببین چه سالی تولید شده ؟

A.N.A.P
23-09-2012, 09:24
Delete Please !

khelane
23-09-2012, 11:57
نه داداش سخت افزار اون موقع فرق داره ! قبلا مادربورد ها Zephyr یا Falcon بودن که احتمال سه چراغه شدن توش خیلی زیاد بود . الان کنسول های 2009 به بعد Jasper هستن و 60 نانومتری شدن که احتمال 3 چراغه و ارور E74 خیلی کمه . اسلیم ها هم که 45 نانومتری شده که دیگه بهتر !

چند گرفتی ؟ ببین چه سالی تولید شده ؟

اره ولی همون بازی ها رو راحت اجرا میکنه ولی فالکون نباشه باید ایشون هم مطالب اول سایت رو خوندن مطمئنن
راستی یه مدتی انلاین نمیشی تو ایکس باکس

A.N.A.P
23-09-2012, 13:14
اره ولی همون بازی ها رو راحت اجرا میکنه ولی فالکون نباشه باید ایشون هم مطالب اول سایت رو خوندن مطمئنن
راستی یه مدتی انلاین نمیشی تو ایکس باکس

اگه کنسول واسه قبل از 2009 هست ، 100% جسپر نیست و به نظرم اگه نگیره بهتره !

حسش نیست آن بشم ! دلیلش رو هم فک کنم گفته بودم ، یعنی باگ های مسخره FIFA 12 انگیزه بازی رو ز من گرفت ! :دی
ایشالله FIFA 13 بیاد شاید بیام !

THE WORLD_IS MINE
23-09-2012, 13:59
اگه کنسول واسه قبل از 2009 هست ، 100% جسپر نیست و به نظرم اگه نگیره بهتره !

حسش نیست آن بشم ! دلیلش رو هم فک کنم گفته بودم ، یعنی باگ های مسخره FIFA 12 انگیزه بازی رو ز من گرفت ! :دی
ایشالله FIFA 13 بیاد شاید بیام !

قیمتش رو 130 تا 150 صحبت کردم
بردش جسپر نباشه مگه چی میشه؟؟ به جز خطر 3 چراغه شدن مشکل دیگه ای هم داره؟؟ اگه قرار بود3 چراغ بشه میشد این طرف از سال 2006 میگه دارم این کنسول رو
من الان درایو شو عوض کنم تو پردازش بازی ها ی جدید بازم به مشکل بر میخورم به خاطر بردش؟؟
قیمتش فکر کنم Okay باشه نظر شما چیه؟
What the Hell Is Error E 74?

A.N.A.P
24-09-2012, 12:19
قیمتش رو 130 تا 150 صحبت کردم
بردش جسپر نباشه مگه چی میشه؟؟ به جز خطر 3 چراغه شدن مشکل دیگه ای هم داره؟؟ اگه قرار بود3 چراغ بشه میشد این طرف از سال 2006 میگه دارم این کنسول رو
من الان درایو شو عوض کنم تو پردازش بازی ها ی جدید بازم به مشکل بر میخورم به خاطر بردش؟؟
قیمتش فکر کنم Okay باشه نظر شما چیه؟
What the Hell Is Error E 74?

خوبه بیشتر از 130 نده . تو پردازش بازی به مشکل بر نمیخوری ولی ممکنه کنسول زود به زود داغ بشه و در نتیجه ممکنه ارور E74 که اسمش " مرگ کنسول " هست پیش بیاد !
قصد من ترسوندن شما نبود ! ولی باید نسبت به کنسول های Xbox دیگه ، بیشتر حواست باشه ! الان تو همین فروم کسانی هستن که با همون برد Falcon روزانه 12 ساعت بازی میکنن و کنسولشون آخ نمیگه !
اگه حواست باشه مشکلی نداره !

S0R3N4
25-09-2012, 01:45
به احتمال زیاد بله... ولی باید دیسکت رو پچ کنی که روی همه آپدیت ها اجرا بشه...

میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟
دیسک رو چجوری پچ کنم؟؟؟؟

arashsard
25-09-2012, 02:36
میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟
دیسک رو چجوری پچ کنم؟؟؟؟

توی این تاپیک کامل توضیح داده شده...

Rogziel
26-09-2012, 16:31
دوستان الان قيمت 250 گيگ اسليم چنده؟

CRIS Joon CR7
26-09-2012, 16:49
دوستان الان قيمت 250 گيگ اسليم چنده؟

800 هزار تومان با 10 یا بیست تومن بالا پایین:21:

soheilnouri
26-09-2012, 21:38
دوستان عزیزم سلام...پسری هستم خوب با درامدی اندک...:))

اقا یه سوال دارم...من کنسول 250 گیگ الیتمو که دچار ضایعه بن شدگی شده رو میخام بفروشم و انشالله اگه بشه یه صفر کیلومتری بخرم...کنسولم تمیزه...عالی...3 ساله دارمش..چند میگیرن حدودا؟

اگر بخوام کنسول جدید بخرم باید اسلیم بخرم؟یا صبر کنم؟

Reza31001
26-09-2012, 22:37
دوستان عزیزم سلام...پسری هستم خوب با درامدی اندک...:))

اقا یه سوال دارم...من کنسول 250 گیگ الیتمو که دچار ضایعه بن شدگی شده رو میخام بفروشم و انشالله اگه بشه یه صفر کیلومتری بخرم...کنسولم تمیزه...عالی...3 ساله دارمش..چند میگیرن حدودا؟

اگر بخوام کنسول جدید بخرم باید اسلیم بخرم؟یا صبر کنم؟

در مورد قیمت فروشتون پیشنهادی ندارم ولی برای خرید ترجیحا نو نخرید بهتره

چون اواخر عمر 360 هست و کلا پول دادنه اضافه تو مورد شما یکم غیر منطقیه
به نظر من سعی کنید با کنسول مشابه خودتون که بن نشده تعویض کنید که در نهایت پول کمی هم از جیب بدین

ولی اگه بخواین نو بخرین که خوب تنها مدل اسلیم هست 4 و 250 گیگ
و با توجه به سال گذشته بهترین زمان خرید هفته آخر مهر و هفته اول آبان ــه

راهـنمایی برای خرید کنسـول بازی + لیست قیمت‌ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Rogziel
26-09-2012, 22:50
800 هزار تومان با 10 یا بیست تومن بالا پایین:21:
حدود 10 ماه پیش خریدم 400 تومن! فرداش شد 420 و هر روز همینچوری رفت بالا تا الان که میفرمائید شده 800 تومن!
جالبه که روز قبلش حدود 410 و 420 بود و دقیقا همون روزی که من رفتم بخرم پایین ترین قیمت بود و بین 390 تا 400!
شانس آوردم اساسی! :31:

hellbrain666
26-09-2012, 22:58
سلام
آخرین ورژن داشبورد کم دردسری که روی کنسول lt3 شده میشه ریخت چیه؟

soheilnouri
26-09-2012, 23:18
يعني قراره ٧٢٠ بياد؟كي؟

يه سوال ديگه...اخيرا مايكروسافت واسم جند تا ميل تبليغاتي زده بهم...به همون ادرسي كه منو بن كرده بود(ايميل؛..دو سال قبل بن شدم.ممكنه ان بن كرده بتشه با توجه به اين ايميل محبت اميزش؟

Reza31001
26-09-2012, 23:53
خیلی محتمله کنسول بعدی ماکرو 2014 لانچ بشه
اگر هم نشه دیگه 2015 99.9% عرضه میشه

اونو نمیدونم

وین رونی
27-09-2012, 09:55
کسی می دونه طریقه رایت یک ایمیج با حجم تقریبی 8 گیگ(8135) چطوریه؟برای ایکس باکس

aha2012
27-09-2012, 15:43
يعني قراره ٧٢٠ بياد؟كي؟

يه سوال ديگه...اخيرا مايكروسافت واسم جند تا ميل تبليغاتي زده بهم...به همون ادرسي كه منو بن كرده بود(ايميل؛..دو سال قبل بن شدم.ممكنه ان بن كرده بتشه با توجه به اين ايميل محبت اميزش؟

بعید نیست.وصل شو به لایو ببین از بن دراومدی یا نه؟

Reza31001
27-09-2012, 23:38
کسی می دونه طریقه رایت یک ایمیج با حجم تقریبی 8 گیگ(8135) چطوریه؟برای ایکس باکس
[آموزش] رایت بازی های Xbox 360 (آموزش در پست اول) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا

bazi center.com/xbox360/platformTechCenters/1
(فاصله بین دو کلمه اول رو حذف کنید)

E.G_band
27-09-2012, 23:55
آقا برای امسال آپدیت جدید قراره بیاد؟؟؟؟؟؟؟

چند تا؟؟؟؟چون پارسال 2 تا اومد lt2 اومد بعدش lt3 که سرمون کلاه رفت.:دی

Reza31001
28-09-2012, 00:04
فعلا که معلوم نیست:23:

البته قفل امنیتی رو دیسک داریم آپدیت دشبورد داریم کلا یکی دو تا نیست که لامصب :31:

پارسال مشکل سر قفل xgd3 بود بعد اون 3-4 تا دشبورد جدید اومده که فکر نمیکنم مشکلی ایجاد کرده باشن (اگه اشتباه میگم دوستان تصحیح کنن لطفا)

امسال هم فعلا که فیفا 13 اومده گویا مشکل خاصی نبوده
به نظر من هربلایی بخواد باشه رو فورزا و هیلو معلوم میشه

---------------------------------------------------------------------------------------------------

یه سوال دارم:
الان بازیهای جدید رو دشبورد 13xxx اجرا میشن یا 14xxxx- 15xxx لازمه؟

soheilnouri
28-09-2012, 01:50
سلام عزیزم ممنون از جواب و همکاری صمیمی ات...به نظر تو اگر گیمیر تگ جدید بسازم و ایمیل جدید بدم مشکلیه؟نظرت چیه؟الان چطوری بعد از این مدت وصل بشم؟با همون گیمیر تگ قبلی؟

smallfrank
28-09-2012, 11:49
دوستان
360 دسته سیم دار داره که اوریجینال باشه ؟
چند هست ؟
از کجا میشه پیدا کرد ؟

Alex Fera
28-09-2012, 23:40
دوستان
360 دسته سیم دار داره که اوریجینال باشه ؟
چند هست ؟
از کجا میشه پیدا کرد ؟

بله،اورجینالش هم هست،ولی تو بازار کمه،بیشتر تقلبیاش هست که خوب با دستگاه مچ نمیشه.......................
حدود 55................

soheilnouri
29-09-2012, 11:55
معتبر ترين سايت واسه خريد اكانت گلد چيه

Xx Hossein xX
01-10-2012, 12:05
معتبر ترين سايت واسه خريد اكانت گلد چيه

دوتا سایت میشناسم از هر جفتش خرید کردم و معتبرن
اولی یه بار به من اشتباهی اکانت 1 ساله داد به جای سه ماهه :دی

گذاشتمشون توی پروفایلتون.

aha2012
01-10-2012, 17:14
دوتا سایت میشناسم از هر جفتش خرید کردم و معتبرن
اولی یه بار به من اشتباهی اکانت 1 ساله داد به جای سه ماهه :دی

گذاشتمشون توی پروفایلتون.

تو پروفایلش نبود که پسر
برای ما هم بفرست بیاد :دی

panther99
01-10-2012, 17:53
آقا الان آخرین قیمت ایکس باکس 4 و 250 گیگ چنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

THE WORLD_IS MINE
07-10-2012, 13:15
با سلام بازی Resident eVIL 6 رو نمیتونم اجرا کنم دستگام ال تی 3 هست و با هیچ کدوم از بازی هام این مشکل رو نداشتم این رو میزارم میگه تمیز کن دیسک رو وریست بده کنسول رو بازی گارانتی داشت عوض کردم 1 2 باز اجرا شد 2 باره همون مشکل تکرار شد
فقط با این بازی این مشکل رو دارم راهی نداره که با دیسک وررر برم اکی بشه؟؟؟

zadis
07-10-2012, 13:33
سلام یه آرکید خریدم ولی صداش به نظرم زیاده . حتی وقتی بازی از رو هارد اجرا میکنم . یعنی خرابه یا مشکلی داره . انگار داخل کنسول فن گذاشتن ممنون ؟؟؟

A.N.A.P
07-10-2012, 14:28
سلام یه آرکید خریدم ولی صداش به نظرم زیاده . حتی وقتی بازی از رو هارد اجرا میکنم . یعنی خرابه یا مشکلی داره . انگار داخل کنسول فن گذاشتن ممنون ؟؟؟
سلام .

خب داخل کنسول فن هست دیگه !

Milad4171
07-10-2012, 17:38
داستان چيه.؟
چرا هرچي ديسك جديد ميگيرم ميذارم از هر هزار با روشن خاموش كردن يه بار ديسك رو ميشناسه
دوستان كپي كار ازديسك هاي بدرد نخوراستفاده ميكنن؟؟؟
الان توي اين دو ماه اخير يه 3 .4 تا ديسك گرفتم كه هيج كدوماش اجرا نميشه درس حسابي...
يا اصن اجرا نميشه
يا اگه اجرا بشه وسطش گير ميكنه
قبلي ها ولي مشكلي نداره.

A.N.A.P
07-10-2012, 20:53
داستان چيه.؟
چرا هرچي ديسك جديد ميگيرم ميذارم از هر هزار با روشن خاموش كردن يه بار ديسك رو ميشناسه
دوستان كپي كار ازديسك هاي بدرد نخوراستفاده ميكنن؟؟؟
الان توي اين دو ماه اخير يه 3 .4 تا ديسك گرفتم كه هيج كدوماش اجرا نميشه درس حسابي...
يا اصن اجرا نميشه
يا اگه اجرا بشه وسطش گير ميكنه
قبلي ها ولي مشكلي نداره.

به احتمال زیاد لنز درایو ضعیف شده !

A.N.A.P
07-10-2012, 20:56
با سلام بازی Resident eVIL 6 رو نمیتونم اجرا کنم دستگام ال تی 3 هست و با هیچ کدوم از بازی هام این مشکل رو نداشتم این رو میزارم میگه تمیز کن دیسک رو وریست بده کنسول رو بازی گارانتی داشت عوض کردم 1 2 باز اجرا شد 2 باره همون مشکل تکرار شد
فقط با این بازی این مشکل رو دارم راهی نداره که با دیسک وررر برم اکی بشه؟؟؟

سلام .
به احتمال زیاد از جایی که خریدی ، اون سری از دیسک بازی هاش مشکل داشته !

Milad4171
08-10-2012, 02:09
ديسك هاي قديمي رو ولي اجرا ميكنه/
اينايي كه تازه خريدم رو اجرا نميكنه
البته يه ديسك رو از يكي از شهرستان خريدم. مكس پين 3
اونم اجرا كرد
ولي تهران هرچي ميخرم اينطوري بازي در مياره
فكر كنم مشكل ازديسك هايي هست كه استفاده ميكنن...

A.N.A.P
08-10-2012, 15:51
ديسك هاي قديمي رو ولي اجرا ميكنه/
اينايي كه تازه خريدم رو اجرا نميكنه
البته يه ديسك رو از يكي از شهرستان خريدم. مكس پين 3
اونم اجرا كرد
ولي تهران هرچي ميخرم اينطوري بازي در مياره
فكر كنم مشكل ازديسك هايي هست كه استفاده ميكنن...

هارد داری ؟ کی Xbox خریدی ؟
دوستم ایکس باکسش هارد نداره . تا الان هر چی بازی هست رو از درایو اجرا میکنه و دقیقا مشکل تو رو داره !
بازی های برنرمکس هم همین جوریه ؟

matr!x_2008
14-10-2012, 09:58
چند روز پیش ایکس باکس رو قیمت گرفتم 1 میلیون تومن!! اونم چی 4 گیگ!:25: 250 رو یک میلیون صد تومن میگفت! فک کنم دیگه ایکس باکس دست نیافتنی شد:sq_6:

sonixax
14-10-2012, 14:45
چند روز پیش ایکس باکس رو قیمت گرفتم 1 میلیون تومن!! اونم چی 4 گیگ!:25: 250 رو یک میلیون صد تومن میگفت! فک کنم دیگه ایکس باکس دست نیافتنی شد:sq_6:

الان ۴ گیگ اسلیم سفید رو اینجا دارند میدن ۱۹۹ یورو . خیلی هم بیربط نگفتند با توجه به یوروی ۴۲۰۰ تومانی !

Amin4All
14-10-2012, 16:04
سلام.
من LT 2 روی کنسولم نصبه .
دیسک های برنر مکس و ... قضیه شون چیه ؟
من LT3 بریزم دیسک های قبلیم اجرا نمیشه درسته ؟ من نمیخام بازی های قبلیم رو دوباره بخرم راهی داره همونا اجرا کنم ؟

JTAG میصرفه در کل ؟ (انلاین بازی نمیکنم ) اگر JTAG کنم با دیسک بازی هم میتونم اجرا کنم ؟
بازی ای که روی هارد ریختم رو میتونم روی dVD رایت کنم تا در صورتیکه پاکش کردم بعدا هم بتونم بریزم روی هارد ؟

arashsard
14-10-2012, 20:48

وای وای... چه خبر شده بازار.... اصلا وسایل الکترونیکی نمیشه خرید... دسته xbox شده 110 تمن... یا ابالفضل.... من xbox اونم 4 گیگ اول تابستون گرفتم 700 تمن الان 300 تمن اومده روش.. دسته اون زمان 60 تمن بود... واییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییی.... ..

matr!x_2008
14-10-2012, 21:31
قیمت ایکس باز 700 بود نخریدم، گفتم گرونه بزار پاییز بشه قیمتا که اومد پایین بگیرم. الان میفهمم چه اشتباهی کردم! فک کنم اگه همینطوری پیش بره برای عید ایکس باکس رکورد 2 میلیون رو بشکنه...:sq_12:

A.N.A.P
14-10-2012, 22:20
سلام.
من LT 2 روی کنسولم نصبه .
دیسک های برنر مکس و ... قضیه شون چیه ؟
من LT3 بریزم دیسک های قبلیم اجرا نمیشه درسته ؟ من نمیخام بازی های قبلیم رو دوباره بخرم راهی داره همونا اجرا کنم ؟

JTAG میصرفه در کل ؟ (انلاین بازی نمیکنم ) اگر JTAG کنم با دیسک بازی هم میتونم اجرا کنم ؟
بازی ای که روی هارد ریختم رو میتونم روی dVD رایت کنم تا در صورتیکه پاکش کردم بعدا هم بتونم بریزم روی هارد ؟
سلام هموطن .
اگه LT3 بریزی لازمه یه بار دیگه بازیاتو پچ کنی . اگه میخوای بازی بدون مشکل اجرا بشه باید از یه روش به نام روش برنرمکس استفاده کنی .
تنها بدی جی تگ ، منع از لایو هست که اگه استفاده نمیکنی کاملا برات میصرفه .
جی تگ کنی ، بازی رو هم از روی هارد و هم از روی دیسک میتونی اجرا کنی .
اگه شما هارد اکسترنال هم داشته باشی میتونی توش بازی بریزی وصل کنی به کنسول و بازی کنی .

arashsard
15-10-2012, 00:52
قیمت ایکس باز 700 بود نخریدم، گفتم گرونه بزار پاییز بشه قیمتا که اومد پایین بگیرم. الان میفهمم چه اشتباهی کردم! فک کنم اگه همینطوری پیش بره برای عید ایکس باکس رکورد 2 میلیون رو بشکنه...:sq_12:

آره... نمیدونم چه بلایی سر بازار ایران اومده... خدا بخیر بگذرونه.... دقیقا همینه... منم میخواستم چند روز پیش مانیتور بگیرم... قیمتا حدود 250 تا 300 بود... گفتم بزار قبل عید میگیرم.... یارو گفت اگه قبل عید بیای مانیتور زیر 500 تمن پیدا کردی من رگمو میزنم...

pinky
15-10-2012, 22:08
سلام من ایکس باکسم ntsc j هست و بازی فیفا 13 از نوع برنر مکس شم گرفتم اما بازم نیومد ، می خواستم ببینم راهی هست این بازی رو اجرا کنم ؟ و ایا ریجن ntsc این بازی هم اومده یا نه؟

Layken
16-10-2012, 22:38
سلام من ایکس باکسم ntsc j هست و بازی فیفا 13 از نوع برنر مکس شم گرفتم اما بازم نیومد ، می خواستم ببینم راهی هست این بازی رو اجرا کنم ؟ و ایا ریجن ntsc این بازی هم اومده یا نه؟

خب شما موقع خرید دقت بکنید تا نسخه NTSC بهتون بدن یا بگید که این طوریه
درضمن فک کنم فیفا Free هم اومده بود نمی دونم بپرسید
من راهی برا اجراش نمی دونم بفهمم میگم بهتون

=CYBER=
17-10-2012, 20:32
دوستان عزیزی که به مایکروسافت پوینت یا اکانت گلد احتیاج دارن می تونن به وبسایت ما مراجعه کنند :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

khelane
18-10-2012, 15:19
دوستان اپدیت جدید اومده بیرون و من اپدیت کردم ظاهرش مثل ویندوز 8 شده و خیلی باحال شده و تونستم راحت انلاین فیفا 13 رو بازی کنم فقط جهت اطلاع اگه میخواید اپدیت کنید باید از طریق خود ایکس باکس اقدام کنید تا به مشکلی برنخورید

yoosef_st
18-10-2012, 17:07
با این آپدیت جدید مشکلی پیش نمیاد؟
کپی خورمون نپره فلگ شیم؟

amirpers
19-10-2012, 02:00
دوستان من کنسولم -- نشده است و الان به خاطر Halo 4 می خوام ببرم هکش کنم.
چند تا سوال دارم.

1) الان قیمت -- کردن چقدره برای اسلیم با درایو لایت آن؟ دیگه مدل ریزش رو نمیدونم ولی فکر کنم 225 باشه.

2) بعد -- اگه صبر کنم تا تاریخ انتشار بازی، بعد بازی کنم، اگه به اینترنت وصل شم دیگه مشکلی پیش نمیاد ؟ مشکلی مثل بن شدن.

3) من چون تا حالا بازی کپی نداشتم نمی دونم این قضیه 97 درصد و 100 درصد رایت چیه. اگه میشه یه توضیح مختصر بدید و بگید چه فرقی داره.

بسیار بسیار ممنون

Reza31001
19-10-2012, 09:35
دوستان من کنسولم -- نشده است و الان به خاطر Halo 4 می خوام ببرم هکش کنم.
چند تا سوال دارم.

1) الان قیمت -- کردن چقدره برای اسلیم با درایو لایت آن؟ دیگه مدل ریزش رو نمیدونم ولی فکر کنم 225 باشه.

2) بعد -- اگه صبر کنم تا تاریخ انتشار بازی، بعد بازی کنم، اگه به اینترنت وصل شم دیگه مشکلی پیش نمیاد ؟ مشکلی مثل بن شدن.

3) من چون تا حالا بازی کپی نداشتم نمی دونم این قضیه 97 درصد و 100 درصد رایت چیه. اگه میشه یه توضیح مختصر بدید و بگید چه فرقی داره.

بسیار بسیار ممنون
1- اگه کنسولتون کپی خور شده فقط جدیدترین آپدیت (lt3) رو نداره 15-20 هزینشه
اگه کلا کپی خور نکردین که بیشتره
(اگه الان بازیهای کپی بازی میکنید پس کنسولتون کپی خور هست)

2- خیر تا امروز که مشکلی گزارش نشده

3- داستان جدیدی که ماکروسافت در آورده اینه که کاری کرده که از تمام فضای dvd9 که میشه 8.13 گیگابایت استفاده کرده
حالا این وسط رایترهای معمول بازار نمی تونن روی یک دیسک این مقدار رو تمام و کمال رایت کنن و ته زورشون میشه 7.96 گیگ یا همون 97%
برای اینکه بازیها به طور کامل (100%) رایت بشن نیاز به رایترهای مخصوص با یه سری تغییرات هست که کمی تخصصیه

ویژگی دیسک 100% که 97% نداره اول اجرای بازی بدون دردسر از روی هارد هست و دوم امنیت کامل در محیط لایو
بنابراین شما که میخواین لایو بزنین حتما 100% بگیرید

amirpers
19-10-2012, 11:43
1- اگه کنسولتون کپی خور شده فقط جدیدترین آپدیت (lt3) رو نداره 15-20 هزینشه
اگه کلا کپی خور نکردین که بیشتره
(اگه الان بازیهای کپی بازی میکنید پس کنسولتون کپی خور هست)

2- خیر تا امروز که مشکلی گزارش نشده

3- داستان جدیدی که ماکروسافت در آورده اینه که کاری کرده که از تمام فضای dvd9 که میشه 8.13 گیگابایت استفاده کرده
حالا این وسط رایترهای معمول بازار نمی تونن روی یک دیسک این مقدار رو تمام و کمال رایت کنن و ته زورشون میشه 7.96 گیگ یا همون 97%
برای اینکه بازیها به طور کامل (100%) رایت بشن نیاز به رایترهای مخصوص با یه سری تغییرات هست که کمی تخصصیه

ویژگی دیسک 100% که 97% نداره اول اجرای بازی بدون دردسر از روی هارد هست و دوم امنیت کامل در محیط لایو
بنابراین شما که میخواین لایو بزنین حتما 100% بگیرید

ممنون از شما.
نه من کلا کپی خورش نکردم و تا الان چند تا بازی که داشتم اوریجینال بوده.

در مورد سوال دوم خب آخه هنوز اصلا تاریخ رسمی انتشار بازی نیومده و مایکروسافت هم کلی تهدید کرده.

سوال سوم هم ممنون از توضیح کاملت. فقط چیزی که برام سواله اینه که یعنی یه بازی حجمش اون قدریه که حتی اگه 97 درصد هم رایت بشه باز هم روی دی وی دی 9 جا میشه؟ بعدش هم از کجا باید فهمید که بازی که می خریم 97 درصد رایت شده یا 10 درصد ؟

Reza31001
19-10-2012, 15:46
ممنون از شما.
نه من کلا کپی خورش نکردم و تا الان چند تا بازی که داشتم اوریجینال بوده.

در مورد سوال دوم خب آخه هنوز اصلا تاریخ رسمی انتشار بازی نیومده و مایکروسافت هم کلی تهدید کرده.

سوال سوم هم ممنون از توضیح کاملت. فقط چیزی که برام سواله اینه که یعنی یه بازی حجمش اون قدریه که حتی اگه 97 درصد هم رایت بشه باز هم روی دی وی دی 9 جا میشه؟ بعدش هم از کجا باید فهمید که بازی که می خریم 97 درصد رایت شده یا 10 درصد ؟

یه راهش اینه که با برنامه های مثل img burn از دیسک بازیت امیج بگیری و ببینی حجمش چقدر ولی بهتر از اون برنامه abgx360 هست که البته کارش یه چیز دیگس ولی بدون ایمیج گرفتن بهت میگه بازیت 100% هست یا نه
مثلا این fifa13 هست که من دارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
همون طور که میبینی برای سایز نوشته 8738865152 bytes که 3 بار بر 1024 تقسیم کنی بر حسب گیگابایت میشه 8.13
برای دیسکهای 97% حجمش مثلا 8300000000 بایت هست

ضمنا گزینه زیر هم که دورش خط کشیدم معنیش اینه که بازی برای محیط لایو امنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نحوه کار هم راحته دیسک بازی رو میذاری تو درایوت برنامه رو اجرا میکن از قسمت input آدرس درایو رو میدی و بعد پایین launch رو میزنی

abgx360_v1.0.6_setup.exe - 8.6 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirpers
19-10-2012, 16:48
یه راهش اینه که با برنامه های مثل img burn از دیسک بازیت امیج بگیری و ببینی حجمش چقدر ولی بهتر از اون برنامه abgx360 هست که البته کارش یه چیز دیگس ولی بدون ایمیج گرفتن بهت میگه بازیت 100% هست یا نه
مثلا این fifa13 هست که من دارم
همون طور که میبینی برای سایز نوشته 8738865152 bytes که 3 بار بر 1024 تقسیم کنی بر حسب گیگابایت میشه 8.13
برای دیسکهای 97% حجمش مثلا 8300000000 بایت هست

ضمنا گزینه زیر هم که دورش خط کشیدم معنیش اینه که بازی برای محیط لایو امنه

نحوه کار هم راحته دیسک بازی رو میذاری تو درایوت برنامه رو اجرا میکن از قسمت input آدرس درایو رو میدی و بعد پایین launch رو میزنی

abgx360_v1.0.6_setup.exe - 8.6 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون از شما
پس با این حال زمانی که داریم بازی رو می خریم نمیشه فهمید مثلا فروشنده داره راست میگه که مثلا 100 درصده یا نه.

دوستان اپه سایتی رو میشناسید که بازی ها رو با قاب سبز و زیبا و با قیمت مناسب و همین 100 درصد بفروشه، ممنون میشم بهم معرفی کنید (البته از طریق پیغام خصوصی چون تبلیغ میشه این جا).چون نمیدونم قیمت بازی های کپی X360 چقدره.

S0R3N4
20-10-2012, 12:37
سلام دوستان
خسته نباشید
الان بخوام دستگاهم رو فریم ورش رو آپدیت کنم و LT3 بریزم برای اجرای بازی های جدید تو توپ خونه چقدر میگرن؟؟هزینه اش چقدر میشه حدودا؟؟؟

من الان در حال حاضر تهران نیستم و اومدم شمال برای مدتی...
اینجا قیمت به من گفتن واسه LT3 تقریبا 50 هزار تومن...
میدونم چرت و پرت گفت شدیدا...
به نظرتون ببرم همون توپ خونه یا تفاوت قیمتش زیاد نیس؟

Reza31001
20-10-2012, 18:11
چرت و پرت گفتن شدید!

من هفته پیش تو مشهد خودمون آپدیت کردم 15 تومن
تازه کنسول من اسلیمه که فکر کنم گرونتر از فت باشه (البته اگه شما فت داشته باشی)

ben_2000
21-10-2012, 14:35
کسی میدونه EasyCap جیه؟ اموزششم لطفا بزارین ممنون

arashsard
22-10-2012, 01:10
forza horizon بهتره یا forza 4 ؟؟؟؟؟ forza horizon گرافیکش بالاتری یا forza 4 ؟؟؟؟

Reza31001
22-10-2012, 07:23
کلا سری فورتزا سری ریسینگ حرفه ای هست
یعنی مثلا منی که the run رو هم تموم نکردم:31: طبیعیه که فورتزا 4 رو بیشتر از 7-8 ساعت بازی نکردم! دلیلش هم همون بود که بازی فوق العاده حرفه ای هست و باید به این سبک کاملا علاقه مند باشی تا تونی فورزا بازی کنی
فورتزا کلا با nfs فرق داره از نظر من

رو همین حساب چون گویا horizon یکم رفته تو سبک آرکید و از اون حرفه ای و بودن و شبیه سازی مطلق یکم دور شده و مثلا open world هم شده برای من گزینه خیلی مناسبتری نسبت به فورتزا 4 هست
حالا شما خودت قضاوت کن که دوست داری به صورت کاملا حرفه ای و با ته گرافیک و جزئیات تو پیست مسابقه بدی یا نه با همون ویژگی ها بیای تو خیابون و محیط open world هوریزون

IRAN_KING
22-10-2012, 15:40
سلام
من موقع نصب بازی با این ارور مواجعه میشم چه میشه کرد ؟!

cant read this disk it may be scratched or dirty clean the disc with a soft cloth and try again

S0R3N4
22-10-2012, 17:38
سلام دوستان
خسته نباشید
الان بخوام دستگاهم رو فریم ورش رو آپدیت کنم و LT3 بریزم برای اجرای بازی های جدید تو توپ خونه چقدر میگرن؟؟هزینه اش چقدر میشه حدودا؟؟؟

من الان در حال حاضر تهران نیستم و اومدم شمال برای مدتی...
اینجا قیمت به من گفتن واسه LT3 تقریبا 50 هزار تومن...
میدونم چرت و پرت گفت شدیدا...
به نظرتون ببرم همون توپ خونه یا تفاوت قیمتش زیاد نیس؟

khelane
22-10-2012, 18:04
سلام
من موقع نصب بازی با این ارور مواجعه میشم چه میشه کرد ؟!

cant read this disk it may be scratched or dirty clean the disc with a soft cloth and try again

هیچی مشکل از دیسک بازیتون هست تمیزش کنید ببینید درست میشه دو دلیل داره
1 دیسک بازی خرابه به دلایلی
2 درایو نوری کنسول مشکل داره
ولی مورد اولی رو راحت تر میتونی تست کنی یه دیسک دیگه دیگه بیار تست کن همین

arashsard
22-10-2012, 18:05
کلا سری فورتزا سری ریسینگ حرفه ای هست
یعنی مثلا منی که the run رو هم تموم نکردم:31: طبیعیه که فورتزا 4 رو بیشتر از 7-8 ساعت بازی نکردم! دلیلش هم همون بود که بازی فوق العاده حرفه ای هست و باید به این سبک کاملا علاقه مند باشی تا تونی فورزا بازی کنی
فورتزا کلا با nfs فرق داره از نظر من

رو همین حساب چون گویا horizon یکم رفته تو سبک آرکید و از اون حرفه ای و بودن و شبیه سازی مطلق یکم دور شده و مثلا open world هم شده برای من گزینه خیلی مناسبتری نسبت به فورتزا 4 هست
حالا شما خودت قضاوت کن که دوست داری به صورت کاملا حرفه ای و با ته گرافیک و جزئیات تو پیست مسابقه بدی یا نه با همون ویژگی ها بیای تو خیابون و محیط open world هوریزون

معلومه open world رو بیشتر دوست دارم....

حتی توو مورد fifa و pes من pes رو ترجیح میدم... چون به نظرم هیجانش بیشتره.... توی fifa زیادی اومدن حرفه ایش کردن و به نظرم توو بازی کامپیوتری یه جورایی از هیجانش کم شده... آدم باید یه ساعت دوره خودش بلوله... بعد توپ که رفت دست تیم مقابل جونش بالا بیاد توپو بگیره... مخصوصا واسه من که اعصابم ضعیفه یهو قاطی میکنم ...

ben_2000
22-10-2012, 19:10
دوستان گرافیک hitman absolution تو xbox و pc یکیه؟
جون من xbox داشتم حالا یه laptop 2gb video graphoic card و corei 7 دارم تو کدوم بهتر اجرا میشه؟
وجتور xbox که خیلی وقت بیش اومده باری های الان رو اجرا میکنه به خوبی ولی کامبیوترو همش باید ارتقا بدیم اگه میشه توزیح بدین خیلی ممنون

S0R3N4
23-10-2012, 13:39
چرت و پرت گفتن شدید!

من هفته پیش تو مشهد خودمون آپدیت کردم 15 تومن
تازه کنسول من اسلیمه که فکر کنم گرونتر از فت باشه (البته اگه شما فت داشته باشی)

آره...واسه من الیته...
یعنی برم تهران آپدیت کنمش؟

Reza31001
23-10-2012, 21:04
آره...واسه من الیته...
یعنی برم تهران آپدیت کنمش؟
خوب اگه براتون مقدوره چرا که نه

به عنوان مثال این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داره 10 تومن میگیره !!
بعد شما بخوای 50 تومن بدی که خوش به حال فروشندهه میشه!

aha2012
24-10-2012, 00:55
salam دوستان
درایو کنسولم دیگه بیرون نمیاد.مشکل چیه؟تسمه ای که توشه خراب شده ؟یا ............؟؟

pcali
24-10-2012, 10:10
salam دوستان
درایو کنسولم دیگه بیرون نمیاد.مشکل چیه؟تسمه ای که توشه خراب شده ؟یا ............؟؟

آره دوست عزیز به احتمال خیلی زیاد مشکلش همینه یا تسمه پاره یا شل یا اینکه زبونم لال چرخ دندهاش مشکل دارن

دوستان اهل فن منم مشکلی دارم اینه که من کنسولم LT3 داره بعضی از بازی های که به روش برنر رایت شده در هنگام نصب روی 50 درصد گیر میکنن اما وقتی دی وی دی بازی رو عوض میکنم مشکل حل میشه ولی یکبار دیگه همین مشکل پیش اومد از کسی که بازی میگیرم همون دی وی دی که روی کنسول من مشکل داشت برای خودش نصب کرد خیلی راحت نصب شد به من میگه لنز دستگاه باید تنظیم بشه باید 35 تومن اسلامی بدم حالا واقعا همین طوره پس چرا زمانی دی وی دی بازی رو عوض میکنم مشکلی نیست شاید بعضیاشون بد رایت میشن لطفا کمک کنید.:sq_1:

CRIS Joon CR7
24-10-2012, 10:33
آره دوست عزیز به احتمال خیلی زیاد مشکلش همینه یا تسمه پاره یا شل یا اینکه زبونم لال چرخ دندهاش مشکل دارن

دوستان اهل فن منم مشکلی دارم اینه که من کنسولم LT3 داره بعضی از بازی های که به روش برنر رایت شده در هنگام نصب روی 50 درصد گیر میکنن اما وقتی دی وی دی بازی رو عوض میکنم مشکل حل میشه ولی یکبار دیگه همین مشکل پیش اومد از کسی که بازی میگیرم همون دی وی دی که روی کنسول من مشکل داشت برای خودش نصب کرد خیلی راحت نصب شد به من میگه لنز دستگاه باید تنظیم بشه باید 35 تومن اسلامی بدم حالا واقعا همین طوره پس چرا زمانی دی وی دی بازی رو عوض میکنم مشکلی نیست شاید بعضیاشون بد رایت میشن لطفا کمک کنید.:sq_1:

دیسک بازی هر مدلی که رایت شده باشه چه ترونکیت یا 97% چه برنرمکس با 100% ، اگر درست رایت شده باشه توی نصب هیچ مشکلی پیش نمیاد
توی اجرا از رو هارد هستش که برای XGD3 ها مشکل پیش میاد...
وقتی میگی دیسک رو عوض میکنی درست میشه ، پس لنزت مشکلی نداره و میخوان ازت پول بگیرن...
ار بالا که به کسی رحم نمیکنن ، ما خودمون هم به خودمون رحم نمیکنیم:13:

pcali
24-10-2012, 11:48
دیسک بازی هر مدلی که رایت شده باشه چه ترونکیت یا 97% چه برنرمکس با 100% ، اگر درست رایت شده باشه توی نصب هیچ مشکلی پیش نمیاد
توی اجرا از رو هارد هستش که برای XGD3 ها مشکل پیش میاد...
وقتی میگی دیسک رو عوض میکنی درست میشه ، پس لنزت مشکلی نداره و میخوان ازت پول بگیرن...
ار بالا که به کسی رحم نمیکنن ، ما خودمون هم به خودمون رحم نمیکنیم:13:

خدا خیرت بده دوست عزیز منم همین شک رو داشتم آخه اگه مشکلی بود کلا گیر میداد نه روی هر دیسکی به خدا از اون زمانی که دلار گرون شده این فروشنده های خدا نشناس حالا این خیلی ادعاش میشه کلاه نمیزاره سر آدم اما بازم هم هر بازی میفروشه فقط انگار داره جون میده آخه بس که زرر کردن کلا میخوان از سر ما گیمر های بدبخت در بیارن خدا لعنت کنه باعث و بانیشو :sq_5:

amirbak
25-10-2012, 07:01
سلام
من میخام از یکی از آشناهامون xbox 250 g slim بهمراه kinect بخرم
خودش شش ماه نیست که خریدتش
یک دسته فابریک هم داره
چند بخرمش؟

Reza31001
26-10-2012, 20:03
کسی میدونه راه کم هزینه ای برای اجرای بازیهای آرکید وجود داره یا نه؟

ben_2000
31-10-2012, 03:03
من شنیدم با easycap میشه xbox رو به laptop وصل کرد واز مانیتورش استفاده کرد اگه میشه اموزششو بزارین لطفا

CRIS Joon CR7
31-10-2012, 09:15
من شنیدم با easycap میشه xbox رو به laptop وصل کرد واز مانیتورش استفاده کرد اگه میشه اموزششو بزارین لطفا

قیمتش چیزی حدود 7 دلاره (آمازون)
این شکلی هم هست:
اونجا که نوشته ایزیکپ در داره و از طریق USB2 وصل میشه..

آره میشه ، با توجه به ویدئو هایی تو تو یو/تیوب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دیدم میشه وصل کرد ، طرف PS3 رو هم وصل کرده بود...
گویا این قطعه برای کپچر کردن هستش اما میشه باش روی مانیتور لبتاپ هم بازی کرد!

ویرایش:
توی همین لینکی که گذاشتم کامل توضیح داده...
آموزش کاملش:

Squall Leonhart
31-10-2012, 11:29
کسی میدونه راه کم هزینه ای برای اجرای بازیهای آرکید وجود داره یا نه؟

یا باید به طور رسمی بخری و استفاده بکنی یا اینکه باید دستگاهت رو گلیچ یا جی تگ بکنی.

ben_2000
31-10-2012, 19:46
قیمتش چیزی حدود 7 دلاره (آمازون)
این شکلی هم هست:
اونجا که نوشته ایزیکپ در داره و از طریق USB2 وصل میشه..

آره میشه ، با توجه به ویدئو هایی تو تو یو/تیوب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دیدم میشه وصل کرد ، طرف PS3 رو هم وصل کرده بود...
گویا این قطعه برای کپچر کردن هستش اما میشه باش روی مانیتور لبتاپ هم بازی کرد!

ویرایش:
توی همین لینکی که گذاشتم کامل توضیح داده...
آموزش کاملش:

مرسی دوست عزیز.لینک رو اجرا نمیکنه. ومیشه به جز amazon از جایه دیگه ای خرید؟

CRIS Joon CR7
31-10-2012, 19:59
مرسی دوست عزیز.لینک رو اجرا نمیکنه. ومیشه به جز amazon از جایه دیگه ای خرید؟

لینک که تا ابد کار نمیکنه
لینک یوتـیوب هستش
توی سایبرتیوب منتقلش کن دانلودش کن!
توی بازار حتما پیدا میشه...

این رو ببین:

zadis
31-10-2012, 21:27
سلام . من ایکس باکس قبلی رو فروختنم و سیو بازی مکس پین رو کپی کردم تو فلش . حالا رو این ایکباکس جدیدم . چطوری میتونم دنباله بازی رو برم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حالا این سیو که تو فلشه چجوری استفاده کنم ؟؟؟؟ کمک کنید . نمیتونم اینقدر از اول برم ......

aydin_eb7777
31-10-2012, 23:29
سلام . من ایکس باکس قبلی رو فروختنم و سیو بازی مکس پین رو کپی کردم تو فلش . حالا رو این ایکباکس جدیدم . چطوری میتونم دنباله بازی رو برم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حالا این سیو که تو فلشه چجوری استفاده کنم ؟؟؟؟ کمک کنید . نمیتونم اینقدر از اول برم ......
روشی که خودم استفاده می کنم اینه:
اول از همه باید برنامه Horizon رو از سایت xboxmb دانلود کنی
برنامه داخل ویندوز 7 کار میکنه
حالا باید سیو بازی که داری رو کپی کنی داخل فلش دیسک
فلش دیسک رو به کامپیوتر وصل می کنی و برنامه Horizon رو اجرا میکنی و فایل سیو بازی رو از طریق همین برنامه روی کامپیوتر کپی می کنی
حالا باید مکس پین رو با ایکس باکس جدیدت اجرا کنی و سیو کنی و دوباره سیو جدیدت رو توسط فلش دیسک و Horizon به کامپیوتر انتقال بدی
سیو جدیدت رو با برنامه Horizon اجرا کن و یک پنجره باز می شه و اعدادی رو روی سیو نشونت میده که باید از روش داخل فایل تکست کپی بگیری
حالا سیو قدیمیت رو با Horizon اجرا کن و اعدادی که نشون می ده رو با اعداد سیو جدیدت جابجا کن و ری هش کن
در حقیقت با این کار آی دی و سریال کنسول جدیدت رو روی سیو جدید وارد می کنی
حالا سیوی که تغییر دادی رو دوباره توسط Horizon به فلش منتقل کن و فلش رو به ایکس باکس وصل کن و کپی کن داخل حافظه ایکس باکس
بازی رو دوباره اجرا کن و لذت ببر

zadis
01-11-2012, 06:50
ممنون عزیزم . ولی میشه یه خورده بیشتر توضیح یدی . درست متوجه نشدم . ممنون

E.G_band
02-11-2012, 02:01
سلام دوستان:

یه سوال حیاتی دارم................

برای امسال آیا آپدیت جدید میاد؟؟؟؟؟؟

aydin_eb7777
02-11-2012, 08:31
ممنون عزیزم . ولی میشه یه خورده بیشتر توضیح یدی . درست متوجه نشدم . ممنون
ببین عزیزم برنامه ای که گفتم رو از سایتش دانلود کن
این برنامه در حقیقت شبیه ساز داشبورد ایکس باکس هستش و شما میتونی با ابن برنامه محتویات فلش دیسکی که توسط ایکس باکست کانفیگ شده رو ببینی
الاوه بر این، قابلیت تغییر آی دی و سریال کنسول رو روی سیو بازیها داره
حتی میتونی سیو بعضی از بازیها رو ادیت کنی ، به عنوان مثال بازی تیکن6 رو می تونی تمامی قسمتهای مخفیش رو آنلاک کنی و پول رو زیاد کنی
حالا یک توضیح راجع به کنسول بگم:
سیو کردن در کنسول با کامپیوتر فرق داره و شرکتهای تولیدکننده این دستگاهها برای امنیت بیشتر این قابلیتها رو به دستگاه اضافه می کنن، در حقیقت اگر شما فایل و یا بازی رو از یک دستگاه به دستگاه دیگه ای انتقال بدی ، دستگاه مورد نظر اولین کاری که انجام می ده اینه که آی دی و سریال دستگاه رو چک می کنه و اگر با هم همخونی داشته باشن اجازه استفاده از فایل رو می ده
طبیعیه که شما هر چیزی که از ایکس باکس قبلیت کپی کرده باشی رو با آی دی همون دستگها در اختیار داری و با دستگاه جدیدت همخونی نداره ، پس اجازه استفاده از سیو قبلیت رو روی دستگاه جدید نمی ده!
برای رفع این مشکل شما باید یک سیو بازی رو که فرقی هم نمیکنه چی باشه از کنسول جدیدت توسط فلش دیسک کپی بگیری و توسط Horizon سیو رو اجرا کنی و در پنجره ای که نشون می ده در سه ردیف اعدادی و حروفی به صورت هش شده نشون داده میشه به این صورت:
E0000733AEA1A1FD
FFFFFFFFFFFF06FA1A1FD3000000000000000000
02FA1A1FD3
که این کدهای هش شده در هر ایکس باکس تفاوت داره
شما باید به همین صورت این اعداد رو کپی کنید
حالا باید دوباره توسط Horizon سیو قبلیت رو اجرا کنی و این کدهای قبلیت رو با کدهای ایکس باکس جدیدت جابجا کنی و در آخر با کلیک کردن روی Save تغییر و ریهش کنی
حالا می تونی این سیو رو به ایکس باکس جدید انتقال بدی و استفاده کنی
امیدوارم توضیح کامل باشه
موفق باشی

Silent TR
02-11-2012, 09:43
دوستان من به کمک فوری شما احتیاج دارم !!!!اول از همه اینو بگم که تو زمینه ایکس باکس زیاد سر رشته ایی ندارمایکس باکس یکی از دوستامو قرض گرفتم و چون خودش خیلی وقت بود که استفاده ایی ازش نکرده بود بازی های جدید هم نداشت من هم بازی هاشو ازش نگرفتم و بجاش از یکی دیگه pes 12 و wwe 12 رو گرفتموقتی اومدم این بازی ها رو اجرا کنم با ارور an update must be applied to your console to play this game مواجه شدم که میگفت اگه آپدیت رو انجام ندید نمیتونید بازی رو اجرا کنید !حالا ممنون میشم اگه سریعتر کمکم کنید و بگید که الان باید دقیقا چه کاری انجام داد تا بازی ها اجرا بشه ؟ (یک کاری که کپی خور بودن دستگاه رو از بین نبره )این نکته رو هم بگم که امکان دسترسی به نت از طریق خود ایکس باکس برام مقدور نیست !(فقط لطفا ریز توضیح بدید چون همونطور که گفتم زیاد اطلاعاتی از ایک باکس ندارم )

civilistiau81
02-11-2012, 10:56
با سلام
من xbox 360 slim 250g دارم که ریجن دستگاه ntsc/u هست. دیروز بعد از عمری بردمش واسه آپدیت که بازیای جدید رو اجرا کنم. (البته اینو بگم من کلا چیزی از اپدیتو این چیزا نمی دونم.) ایشون LT+3 رو واسم ریخت. اومدم خونه بازی کنسول رو که روشن کردم ظاهرش عوض شده بود. بعدش sleeping dog رو بازی کردم. بعد از اون تصمیم گرفتم بازی قدیمی MW3 رو بازی کنم. دیدم disc not support میده. همیمطور Arkham city و Rage و... . با اعصاب خوردی یه گشتی تو نت زدم دیدم نوشتن اگه LT+3 آپدیت کنی ، باید قید بازیهای LT+2 رو بزنی. می خواستم بدونم آیا واقعا اینطوریه؟؟؟ واگه جواب مثبته آیا راهی دارم بتونم این بازیهای LT+2 رو توی همین کنسولم اجرا کنم. ممنون میشم پاسخمو بدید

Reza31001
02-11-2012, 11:26
دوستان من به کمک فوری شما احتیاج دارم !!!!اول از همه اینو بگم که تو زمینه ایکس باکس زیاد سر رشته ایی ندارمایکس باکس یکی از دوستامو قرض گرفتم و چون خودش خیلی وقت بود که استفاده ایی ازش نکرده بود بازی های جدید هم نداشت من هم بازی هاشو ازش نگرفتم و بجاش از یکی دیگه pes 12 و wwe 12 رو گرفتموقتی اومدم این بازی ها رو اجرا کنم با ارور an update must be applied to your console to play this game مواجه شدم که میگفت اگه آپدیت رو انجام ندید نمیتونید بازی رو اجرا کنید !حالا ممنون میشم اگه سریعتر کمکم کنید و بگید که الان باید دقیقا چه کاری انجام داد تا بازی ها اجرا بشه ؟ (یک کاری که کپی خور بودن دستگاه رو از بین نبره )این نکته رو هم بگم که امکان دسترسی به نت از طریق خود ایکس باکس برام مقدور نیست !(فقط لطفا ریز توضیح بدید چون همونطور که گفتم زیاد اطلاعاتی از ایک باکس ندارم )
اگه oes12 رو هم نتونستی بازی کنی برای اجرای اون و بازیهای جدید دیگه هم خود دستگاه هم کپی خورش باید آپدیت بشه که اولی رو خودت می تونی انجام بدی ولی دومی رو باید بدی بیرون برات انجام بدن در نتیجه کلا باید ببری پیش یه نفر که برات ردیفش کنه
راه دیگه ای هم نیست

با سلام
من xbox 360 slim 250g دارم که ریجن دستگاه ntsc/u هست. دیروز بعد از عمری بردمش واسه آپدیت که بازیای جدید رو اجرا کنم. (البته اینو بگم من کلا چیزی از اپدیتو این چیزا نمی دونم.) ایشون LT+3 رو واسم ریخت. اومدم خونه بازی کنسول رو که روشن کردم ظاهرش عوض شده بود. بعدش sleeping dog رو بازی کردم. بعد از اون تصمیم گرفتم بازی قدیمی MW3 رو بازی کنم. دیدم disc not support میده. همیمطور Arkham city و Rage و... . با اعصاب خوردی یه گشتی تو نت زدم دیدم نوشتن اگه LT+3 آپدیت کنی ، باید قید بازیهای LT+2 رو بزنی. می خواستم بدونم آیا واقعا اینطوریه؟؟؟ واگه جواب مثبته آیا راهی دارم بتونم این بازیهای LT+2 رو توی همین کنسولم اجرا کنم. ممنون میشم پاسخمو بدید
راهش خرید دوباره اون بازیها با پچ LT+3 هست!

yadam.nemiad
05-11-2012, 08:42
سلام به همه
من اسلیم 4 دارم دادم LT3 ریختن با داش 15575 (یه همچین چیزی)الان از بازیای جدید یک درمیون ارور میده دیسک کثیفه و اینا مثلا AC3.fotrza horizone مشکلی نداره ولی dishonored یبار میاد چند دقیقه بازی میکنم بعد ارور دیسک کثیف هست میده و دیگه هم نمیخونه. دیسک بازیرو یکبار عوض کردم از جای مطمئن هم میگیرم بنظرتون از لنز درایو هست یا چیز دیگه؟؟

Reza31001
05-11-2012, 22:46
اگه بازیت رو هارد یا فلش نصب نمیشه و ارور میده مشکل از دیسک بازی هست و باید عوض بشه (ممکنه از لنز هم باشه!) ولی اگه نصب میشه و وسط بازی مشکل داری دیسکت 97% رایت شده و باید طبق آموزش تاپیک زیر بری (اینجا هم ممکنه از لنز باشه!!)
نیازی نیست بازی برنر مکس بخرید ...بازی 97% رو از روی هارد اجرا کنید . ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه کلا دنبال دردسر و مشکل نیستی یا هارد نداری موقع خرید بازی برنرمکس (100%) بگیر دیگه مشکل ارور وسط بازی نداری (البته اگه مشکل از لنز درایوت نباشه :31: )

ben_2000
06-11-2012, 02:35
سلام بهترین تلویزیون یا مانیتور برا xbox, تو دنیا چیه ینی رزولوشنش بترکون وبهترین کیفییت hd رو بده

aha2012
07-11-2012, 14:44
salam
با این دیسک میشه لایو زد؟؟؟

panther99
07-11-2012, 20:35
آقا یه سوال قیمتی !!!!
الان قیمت ایکس باکس اسلیم 4 و 250 گیگ چند شده تو بازار ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aha2012
07-11-2012, 22:44
آقا یه سوال قیمتی !!!!
الان قیمت ایکس باکس اسلیم 4 و 250 گیگ چند شده تو بازار ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام پسر
4 گیگ=820
250 گیگ=920

ben_2000
08-11-2012, 02:24
سلام بهترین تلویزیون یا مانیتور برا xbox, تو دنیا چیه ینی رزولوشنش بترکون وبهترین کیفییت hd رو بده

جواب مواب یوخ؟