PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 [124] 125 126 127 128

riquelme
23-06-2012, 12:07
سلام به دوستان.
من میخوام يه اسیم بخرم...موقع خرید باید به چه چیزهایی توجه کنم؟درایوش چي باشه؟تاریخ ساخت کی باشه و از این چیزا...که پس فردا نگم رفت تو پاچم!
ممنون

soheilnouri
23-06-2012, 12:13
واقعا ادم لذت ميبره از لين همه ادم مهندس و مطلع كه ادمو رهنمايي ميكنن...سوال تكراري...من خيلي وقته ال تي ٣ ريختم.اميدي هست از بن در بيام واسه لايو...فقط فيفا ميزنم و زيخام فقط با ارجينال برم لايو

Nikonian
23-06-2012, 12:37
دوستان اسم و آدرس چندتا فروشگاه خرید اینترنتی بازی ایکس باکس که واقعا کیفیت کارشون عالی و متفاوت باشه رو میخوام . چند تابازی از یک سایت خیلی معروف گرفتم که 2تا از برنرمکس ها مشکل دارن که باید یا برم اونجا یا دوباره خرید کنم که بشه تعویضشون کرد تازه اگر دوباره این داستان خرابی تکرار نشه !!! ممنون میشم

riquelme
23-06-2012, 15:08
دوستان اسم و آدرس چندتا فروشگاه خرید اینترنتی بازی ایکس باکس که واقعا کیفیت کارشون عالی و متفاوت باشه رو میخوام . چند تابازی از یک سایت خیلی معروف گرفتم که 2تا از برنرمکس ها مشکل دارن که باید یا برم اونجا یا دوباره خرید کنم که بشه تعویضشون کرد تازه اگر دوباره این داستان خرابی تکرار نشه !!! ممنون میشم

از کدوم فروشگاه خریده بودی؟!بگو ما هم بدونیم....حداقل واسم PM کن...مرسی

Mossi Box
23-06-2012, 16:55
کینکت  ،،   برای چه ؟؟؟

من کینکت دارم .
قبل از خریدنش بسیار تحقیق کردم .
نظرات خیلی از فروشنده ها و مصرف کننده ها رو دربارش میدونم .
حتی درباره نکنولوژیش بسیار تحقیق کردم و چیزایی میدونم که کمتر کسی میدونه .

به طور کلی باید بگم به هیچ وجه از خرید کینکت پشیمون نمیشید .

دو موضوع مهم درباره کینکت وجود داره یا بهتر بگم دو سوال اساسی :
1 -  بحث تاخیر در حرکات و گیم پلی 
طراحی سیستم کینکت به صورتی است که کمترین تاخیر را در احرا و تشخیص حرکات دارد . چیزی در حدود 0.1 درصد !!!
یعنی اصلا تاخیر ندارد !!!  و به شدت دقیق است و ریز ترین حرکات بدن شما را اجرا میکند  .
آنقدر دقیق که در بازی بوکس واقعا در دو سه روز وزن کم خواهید کرد و به شدت لذت بخش است .
حاضرم به صورت دقیق فرق بین کینکت و پلی استیشن مووی رو از لحاظ سیستم و تکنولوژی بکار رفته براتون شرخ بدم و اثبات کنم کینکت بهتره .

2- بحث اینکه بازی های کینکت بچه گانه هستند 
کینکت یک تکنولوژی جدید است . برای اینکه این تکنولوژی جدید در بازار جهانی جا بیافتد نیاز به روش هایی جالب است . 
یکی از این روش ها جریان بخشی به محصول است . (درباره تکنیک اقتصادی جریان بخشی بعدا صحبت میکنیم)
بر اساس این تکنیک مایکرو سافت اولین بازی ها برای کینکت را در یک قالب طراحی کرده .
 قالبی کارتونی که از شخصیتها و تم ، و خود آواتار شما در ایکس باکستان شکل میکیرد و رنگ و لعابی کارتونی و ساده دارد . 
چرا که کودکان به چشم یک دستگاه بازی آن را میبینند و جوانان و بزرگسالان به چشم یک تکنولوژی و معمولا این قشر به تکنولوژی دیر اعتماد میکنند (تجربه شخصی دارم در این قضیه)
برای همین قالب کارتونی و ساده برای بازی های کینکت انتخاب شد و با این بازی ها سیستم کینکت آزمایش میشود و نظرات کاربران هم گرفته میشود و کلی تجربه به دست مایکروسافت برای طراحی بازیهای آینده کینکت میآید .
اصل سخنم این است که : قدم به قدم بازیها ارتقا پیدا کرده و در آینده شما بسیاری از بازیهای هاردکور و حرفه ای را با همین کینکت تجربه خواهید کرد . چرا که تکنولوژی کینکت اول راه است .
همین الآن شما قسمتی کوچک از بازی Ghost Recon : Future soldier  رو با کینکت بازی میکنید و من آن رو تجربه کردم و میگم حس فوق العاده ایه .

پس تکنولوژی کینکت اول راهشه و در آینده باید منتظر این باشید که بازیهاتون رو خودتون با بدنتون بازی کنید ....

sonixax
23-06-2012, 19:05
ممنونم.من اگر چی پی ان بگیرم چطور میتونم چی پی ان رو مستقیم به تنظیمات کنسولم بدم؟در بخش تنظیم کردن آی پی کنسول اونجا میشه؟آخه من کنسولم رو مستقیم وصل میکنم مونیتور کامپیوترم و نمیتونم از روش وصل کردن کنسول و کامپیوتر به هم برای آنلاین شدن استفاده کنم.یعنی همزمان کنسول و کامپیوترم با هم نمیشه روشن کنم

فکر نکنم توی کنسول مستقیم بشه !
تنها راه برای اینکه از کامپیوتر استفاده نکنید - استفاده از همون روتر هایی هستش که چی تی پن رو پشتیبانی میکنند .
یک کار دیگه هم میتونید بکنید - یک سوییچ برای مانیتور بخرید - سوییچ کنید !

sonixax
23-06-2012, 19:07
دوستان
یکی راهنمایی میکنه که چه بلایی سر کنسول من اومده؟؟؟
درست بشو هست با دیگه تعطیل شدش؟؟؟

دقیقا چشه ؟!

sonixax
23-06-2012, 19:12
سلام خدمت همگی:12:

آقایون یه سوال داشتم

من 2 سال پیش یه ایکس باکس الایت خریدم و تا الان هر چندوقت یبار بازی معروفی که میاد میگیرم بازی میکنم

چند روز دیگه پدرم داره میره مکه نمیدونم بهش بگم برام کینکت بیاره یا نه،چون حقیقت نمیدونم به درد من میخوره یا نه :13:

این شد که اومدم اینجا از شما اساتید بپرسم

22 سالمه قدم 191 ، تلویزیون اتاقمم جلوش 2.5 متر طول 4 متر عرض فضای خالی داره!

با این اوصاف کینکت هیکل گنده مارو میتونه ببینه؟:13:

کلا به نظرتون به درد من میخوره؟ میتونم با بچه خواهرم (14 سالشه) بازی کنم؟

اگه آره لطفا بگید پدرم به فروشنده عربستانی برای خرید چی باید بگه!؟
قیمتشم تو ایران بگید لطفا
اونجا باید مقداری ارزونتر باشه نه؟

(از این فروم به اون فروم هم پاسم ندید خواهشا)

خیلی آقایید،ممنون از همه:40:

دوست خوبم کینکت گنده تر از شما رو هم میتونه ببینه .
نظر شخصی من رو میخواید :
بنده برای کینکت رفتم یک کنسول نو خریدم - الان فکر کنم 6 ماه شده - از اون روز تا حالا فقط نیم ساعت باهاش بازی کردم !
شایان ذکره که بنده خوره ی بازی هستم و دوستان قدیمی تر در جریان هستند :31:

در کل همه چیز بر میگرده به خودتون - برید یک جایی امتحانش کنید قبل از خرید .

aaasadi
24-06-2012, 00:56
link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به این لینک نگاهی بندازید
به نظرتون راسته ؟
مایکروسافت پوینت می ده ؟

mehr1362
24-06-2012, 05:42
فروش بازی های ایکس با کس روی هارد :

یک ترا بایت بازی xbox 360 برای فروش دارم(حدود 130 عنوان) شامل بازی های اواخر سال 2011 میلادی و 2012 میلادی تا کنون. به زودی قصد دارم سایتی برای فروش بزنم.همه بازی های به صورت ایمیج هستند و میتونید اونها رو رایت کنید.جدیدترین بازی ها هم هست مثل :

The amazing Spiderman
Spec Ops The Line
و کلا هر بازی که ریلیزبشه چند روز بعد احتمال زیاد دارمش.قیمت رو هم بسیار ارزون میدم(برای هر بازی 500 تومن در میاد) !
اگه کسی خواست با آیدی bestboyy62 در ارتباط باشه و ابتدا عنوان کنه در مورد ایکس باکس.
موفق باشید.

soheilnouri
24-06-2012, 09:18
جواب ما رو بدین دیگه خواهشا......................ناراحت میشما.............:((

sonixax
24-06-2012, 15:29
واقعا ادم لذت ميبره از لين همه ادم مهندس و مطلع كه ادمو رهنمايي ميكنن...سوال تكراري...من خيلي وقته ال تي ٣ ريختم.اميدي هست از بن در بيام واسه لايو...فقط فيفا ميزنم و زيخام فقط با ارجينال برم لايو

نه امیدی نیست مگر اینکه سرور های مایکرو همه با هم بترکند مجبور شند از نو همه چیز رو ست کنند !

ashkan8819
24-06-2012, 18:50
يه سوال داشتم هرموقع ميخوام وارد بازي بشم ارور وصل شدن به اينترنت ميده يه سوال ميپرسه كه ميخواي به اينترنت وصل بشي خيرو ميزني ارور ميده وقتي كه ميخواي وارد پروفايل بشي اين مشكل پيدا ميشه هر وقت دستگاهو روشن ميكنم پروفايلو بايد دستي انتخاب كنم يه پروفايل دارم بايد چي كار كنم ؟ اسليم

A.N.A.P
24-06-2012, 21:44
يه سوال داشتم هرموقع ميخوام وارد بازي بشم ارور وصل شدن به اينترنت ميده يه سوال ميپرسه كه ميخواي به اينترنت وصل بشي خيرو ميزني ارور ميده وقتي كه ميخواي وارد پروفايل بشي اين مشكل پيدا ميشه هر وقت دستگاهو روشن ميكنم پروفايلو بايد دستي انتخاب كنم يه پروفايل دارم بايد چي كار كنم ؟ اسليم

اون پیغام واسه اینترنت نیست به احتمال زیاد شما Auto Sign-in رو فعال نکردی و هر دفعه پیغام میده که باید وارد پروفایلت شی !
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

ANDROYD3
24-06-2012, 22:02
سلام

یه سوال
الان برای pes های کامپیوتر یه سری پچ میاد ( مثلا یورو 12 )
واسه ایکس باکس هم همچین چیز هایی داریم؟
dvd جدید بخوای بخری نه
یه فایل کمن حجم که روی نسخه قبلی یا روی save بازس ها کار کنه

ممنون

S0R3N4
25-06-2012, 12:23
سلام
دوستان
امروز اومدم بشینم بازی کنم
دیدم که کنسولم دیسک بازی رو نمیشناسه...
بعدش هر چی دکمه زدم در کنسول باز نشد و DVD-Rom بیرون نیومد...
چکار کنم؟؟؟
بعداز خرابی هاردش الان نوبت این شد؟؟؟

Nikonian
25-06-2012, 16:02

کسی جواب نمیده ؟

S0R3N4
26-06-2012, 01:11
دوستان
کسی تعمیرات Xbox سراغ داره جایی تو تهران که کار درست و ادم حسابی باشه...؟؟؟؟

Xx Hossein xX
26-06-2012, 12:53
کسی جواب نمیده ؟

پیناتا بازیاش خیلی خوب و با کیفیته، قیمت برنرمکس رو هم کاهش داده.
سرچ کنی پیدا میشه.

دوستان
کسی تعمیرات Xbox سراغ داره جایی تو تهران که کار درست و ادم حسابی باشه...؟؟؟؟

همین فروشگاه پیناتا هستش، قیمت تعمیراتش یکم زیاده.
آقا میثم هم چند بار پیششون رفتم کارشون عالیه با قیمت مناسب: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

==================

دوستان بازی که برنر مکس نباشه بزاریم توی دستگاه بن میشیم؟ یا مهم نیست؟ :دی
با آی پی ایران نمیشه رفت لایو؟
ممنون.

A.N.A.P
26-06-2012, 13:51
پیناتا بازیاش خیلی خوب و با کیفیته، قیمت برنرمکس رو هم کاهش داده.
سرچ کنی پیدا میشه.

همین فروشگاه پیناتا هستش، قیمت تعمیراتش یکم زیاده.
آقا میثم هم چند بار پیششون رفتم کارشون عالیه با قیمت مناسب: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

==================

دوستان بازی که برنر مکس نباشه بزاریم توی دستگاه بن میشیم؟ یا مهم نیست؟ :دی
با آی پی ایران نمیشه رفت لایو؟
ممنون.
واسه برنرمکس رو نمیدونم . دیسکش که ایراد نداره ولی بازی باید Stealth Patch باشه .
با IP ایران کی گفته نمیشه بری لایو ؟ این همه ایرانی پس چه جوری میرن ؟
البته شاید مثل خیلی چیزای دیگه مثل Android Market که گوگل تحریم کرده ، مایکروسافت هم این کار رو بعدا بکنه !

A.N.A.P
26-06-2012, 13:54
دوستان الان مغازه ها بازی با دیسک برنرمکس رو چند میدن ؟

Xx Hossein xX
26-06-2012, 14:17
واسه برنرمکس رو نمیدونم . دیسکش که ایراد نداره ولی بازی باید Stealth Patch باشه .
با IP ایران کی گفته نمیشه بری لایو ؟ این همه ایرانی پس چه جوری میرن ؟
البته شاید مثل خیلی چیزای دیگه مثل Android Market که گوگل تحریم کرده ، مایکروسافت هم این کار رو بعدا بکنه !

من بازی که برنر مکس نیست رو با ABGX360 چک کردم.
الان با توجه به عکس زیر این دیسک برای لایو مناسبه ؟
آخه فروشنده های بازی میگن که بازی اگه برنر مکس نباشه احتمال فلگ شدن وجود داره، یا این حرف فقط برای فروش بیشترشونه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون.

mohammadi23
26-06-2012, 15:13
آخه فروشنده های بازی میگن که بازی اگه برنر مکس نباشه احتمال فلگ شدن وجود داره، یا این حرف فقط برای فروش بیشترشونه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون.

نه با این دیسک اگه لایو نری بهتره چون در آخر نوشته "stealth check failed"

تازه تست توپولوژی دیتا هم fail شده که یعنی فقط میشه بازیو با dvd اجرا کرد و اگه توی هارد نصبش کنی پس از مدتی بازی کردن به مشکل میخوری.

فروشنده ها هم راست میگن یه کمی سرچ کنی اطلاعات بیشتر دستت میاد.

A.N.A.P
26-06-2012, 17:16

ممنون.

وقتی این بازی ها رو دیسک های معمولی فقط 97% رایت میشن خب معلومه مایکرو میفهمه ! خدا رو شکر ما غیر از فیفا چیز دیگه ای نداریم که بشه درست باهاش آنلاین زد چون نه XGD3 هست ، هم وقتی میخرم پچ شدس !

Alex Fera
26-06-2012, 18:47
دوستان الان مغازه ها بازی با دیسک برنرمکس رو چند میدن ؟

دقیق که نمیشه گفت،ولی جایی کمتر از 5 تومن نمیده...............
تو ولیعصر یه جا هست که خیلی هم معروفه،بی مروت میده 15 تومن................

علی تو مگه 5شنبه کنکور نداری؟!

ANDROYD3
26-06-2012, 22:30
سلام

یه سوال
الان برای pes های کامپیوتر یه سری پچ میاد ( مثلا یورو 12 )
واسه ایکس باکس هم همچین چیز هایی داریم؟
dvd جدید بخوای بخری نه
یه فایل کمن حجم که روی نسخه قبلی یا روی save بازس ها کار کنه

ممنون

Xx Hossein xX
27-06-2012, 12:03
نه با این دیسک اگه لایو نری بهتره چون در آخر نوشته "stealth check failed"

تازه تست توپولوژی دیتا هم fail شده که یعنی فقط میشه بازیو با dvd اجرا کرد و اگه توی هارد نصبش کنی پس از مدتی بازی کردن به مشکل میخوری.

فروشنده ها هم راست میگن یه کمی سرچ کنی اطلاعات بیشتر دستت میاد.

وقتی این بازی ها رو دیسک های معمولی فقط 97% رایت میشن خب معلومه مایکرو میفهمه ! خدا رو شکر ما غیر از فیفا چیز دیگه ای نداریم که بشه درست باهاش آنلاین زد چون نه XGD3 هست ، هم وقتی میخرم پچ شدس !

یه سوال دیگه برام پیش اومد.
من فقط MW3 رو میخوام آنلاین بازی کنم، حالا اگه فقط این یکی رو برنر مکس بگیرم بقیه معمولی باشن ( آنلاین بازی نمیکنمشون، فقط روی هارد هستن) ممکنه موقع وصل شدن به لایو مایکروسافت بره بازی های دیگه ای که روی هارم نصبه رو چک کنه؟! دقیقا مثل خود شما که فقط فوتبالو آنلاین بازی میکنید.
یا فقط بازی های درحال اجرا توی لایو رو بررسی میکنه؟
میخوام دو تا پروفایل بسازم یکی برای لایو و بازی های برنر مکس و یکی هم برای بازیایی با دیسک 97%.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

panther99
27-06-2012, 13:46
آقا من ایکس باکس رو بردم ال تی 3 ریختم بازیه گوست ریکن رو هم گرفتم . الان که گذاشتم تو کنسول میخواد از روی سی دی آپدیت کنه ( داشبورد رو ) اونموقع داشبورد رو آپدیت نکرده بود !!! ورژ ن داشبوردم همون قبلیست . 13599 .
میخوام بدونم الان اگه داشبورد رو آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟؟؟؟؟؟ بازیهای قبلی رو میخونه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟ ایکس باکسم اسلیم هست . ممنون میشم زود جواب بدید .

CRIS Joon CR7
27-06-2012, 13:52
نه با آپدیت داشبورد مشکلی پیش نمیاد (دیگه نمیشه جیتگ کرد )
من هم همین کار رو کردم:46:

sadeq.R
27-06-2012, 14:22
سلام خدمت همه استید ..
من همیشه یا کل تابستون یا کل عید میشینم بازی میکنم با ایکس باکسم ..
به خاطر درسا دانشگاهم .
هر وقت که جمعش میکردم و باز عید میشد یا تابستون و میخواستم درش بیارم دستگاهو یک آپدیت جدید یا یک LT جدید اومده بود ..
که هردفعه 30 یا 40 تومن خرج میزاشت رو دستم ..
یک دفعه LT2 بردم ریختن ...
باز همین عید امسال LT3 رو ریختن و ...
حالا تابستون شده و میخوام دوباره دستگاه رو دربیارم ..
میدونم که حتما یه چیزی جدیدی هست براش تو این دو سه ماه ...
الان اگه ghost recon یا max payne 3 یا این بازی جدیدا رو بخرم و بزارم رو دستگاه مشکلی نداره ؟؟؟
باز آپدیت نمیخواد وقتی سی دی رو بزارم توش ؟؟؟
اگه پیغام داد چی ؟؟
یه بار یادمه سی دی bodycount رو گذاشتم بعد یه ÷یغام برا آپدیتش اومد که وقتی قبول کردم وسطش گیر کرد و باز بردم بیرون 30 تومن گرفتن و درستش کردن و آپدیت جدید ریختن ..
اینو هم بگم اهل لایو نیستم و یک بارم حتی وصل نشدم ...
الان اگه برای سی دی های جدید پیغام داد چی ؟؟؟
باز قبول کنم میدونم وسطش گیر کرده ...
اگه آپدیت بریزم روش که باز کپی خورش میگن بهم میخوره ..
راهنمایی کنین لطفا ...

CRIS Joon CR7
27-06-2012, 14:27
سلام خدمت همه استید ..
من همیشه یا کل تابستون یا کل عید میشینم بازی میکنم با ایکس باکسم ..
به خاطر درسا دانشگاهم .
هر وقت که جمعش میکردم و باز عید میشد یا تابستون و میخواستم درش بیارم دستگاهو یک آپدیت جدید یا یک LT جدید اومده بود ..
که هردفعه 30 یا 40 تومن خرج میزاشت رو دستم ..
یک دفعه LT2 بردم ریختن ...
باز همین عید امسال LT3 رو ریختن و ...
حالا تابستون شده و میخوام دوباره دستگاه رو دربیارم ..
میدونم که حتما یه چیزی جدیدی هست براش تو این دو سه ماه ...
الان اگه ghost recon یا max payne 3 یا این بازی جدیدا رو بخرم و بزارم رو دستگاه مشکلی نداره ؟؟؟
باز آپدیت نمیخواد وقتی سی دی رو بزارم توش ؟؟؟
اگه پیغام داد چی ؟؟
یه بار یادمه سی دی bodycount رو گذاشتم بعد یه ÷یغام برا آپدیتش اومد که وقتی قبول کردم وسطش گیر کرد و باز بردم بیرون 30 تومن گرفتن و درستش کردن و آپدیت جدید ریختن ..
اینو هم بگم اهل لایو نیستم و یک بارم حتی وصل نشدم ...
الان اگه برای سی دی های جدید پیغام داد چی ؟؟؟
باز قبول کنم میدونم وسطش گیر کرده ...
اگه آپدیت بریزم روش که باز کپی خورش میگن بهم میخوره ..
راهنمایی کنین لطفا ...

شما اگه LT3 ریختید همه ی بازی های جدید رو میتونید بازی کنید و آپدیت جدید (اینطوری که شما میگید ) نه نیازی نداره:46:

panther99
27-06-2012, 14:41
نه با آپدیت داشبورد مشکلی پیش نمیاد (دیگه نمیشه جیتگ کرد )
من هم همین کار رو کردم:46:

یعنی الان بذارم از روی سی دی آپدیت کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بازیهای قبلی رو میخونه ؟؟؟؟؟ کلی بازی انجام نداده دارما از قبل !!! :31: این آپدیت آخرین آپدیته که روی سی دی هست ؟؟؟؟ ورژنش چند باید باشه ؟؟؟؟؟؟ قابلیت خاصی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sadeq.R
27-06-2012, 14:42
شما اگه LT3 ریختید همه ی بازی های جدید رو میتونید بازی کنید و آپدیت جدید (اینطوری که شما میگید ) نه نیازی نداره:46:

یعنی اگه بازی هایی که گفتم یا هرچی جدید رو وارد دستگاه کنم یه ÷نجره واسه آپدیتش نمیاد ؟؟؟؟
اگه اومد چیکار کنم ؟؟؟

CRIS Joon CR7
27-06-2012, 15:11
یعنی الان بذارم از روی سی دی آپدیت کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بازیهای قبلی رو میخونه ؟؟؟؟؟ کلی بازی انجام نداده دارما از قبل !!! :31: این آپدیت آخرین آپدیته که روی سی دی هست ؟؟؟؟ ورژنش چند باید باشه ؟؟؟؟؟؟ قابلیت خاصی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آره میخونه نگران نباش:46:
نه آپدیت بازی مکس پین 3 هم هست که اونم بزنی بازم هیچ مشکلی پیدا نمیکنه:11:

یعنی اگه بازی هایی که گفتم یا هرچی جدید رو وارد دستگاه کنم یه ÷نجره واسه آپدیتش نمیاد ؟؟؟؟
اگه اومد چیکار کنم ؟؟؟

جواب این سوال هم تو جواب بالا هست:11:

panther99
27-06-2012, 15:27
ممنون . به چه ورژنی تغییر پیدا میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ظاهرا آخرین ورژن داشبورد الان 2.0.14719.0 هست که از اینترنت و سایت مایکروسافت گرفتم .

CRIS Joon CR7
27-06-2012, 15:33
ممنون . به چه ورژنی تغییر پیدا میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ظاهرا آخرین ورژن داشبورد الان 2.0.14719.0 هست که از اینترنت و سایت مایکروسافت گرفتم .

آره همونه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sadeq.R
27-06-2012, 15:47
خوب اگه با آپديتي كه با سي دي انجام ميده مشكلي پيش نمياد پس واسه چي من پارسال كه bodycount رو گذاشتم و آپديتشو قبول كردم وسط كار error داد ؟؟؟و ديگه نخوند هيچ بازيو رو دستگاه ؟؟؟

CRIS Joon CR7
27-06-2012, 15:55
خوب اگه با آپديتي كه با سي دي انجام ميده مشكلي پيش نمياد پس واسه چي من پارسال كه bodycount رو گذاشتم و آپديتشو قبول كردم وسط كار error داد ؟؟؟و ديگه نخوند هيچ بازيو رو دستگاه ؟؟؟

الان اگه شما آپدیت هایی که رو دیسک ها مثل MP3 هست رو بریزی هیچ مشکلی پیش نمیاد
اون هم یه مورد استثنا بود که توضیحش یه خورده طولانیه:46:

A.N.A.P
27-06-2012, 17:50
یه سوال دیگه برام پیش اومد.
من فقط MW3 رو میخوام آنلاین بازی کنم، حالا اگه فقط این یکی رو برنر مکس بگیرم بقیه معمولی باشن ( آنلاین بازی نمیکنمشون، فقط روی هارد هستن) ممکنه موقع وصل شدن به لایو مایکروسافت بره بازی های دیگه ای که روی هارم نصبه رو چک کنه؟! دقیقا مثل خود شما که فقط فوتبالو آنلاین بازی میکنید.
یا فقط بازی های درحال اجرا توی لایو رو بررسی میکنه؟
میخوام دو تا پروفایل بسازم یکی برای لایو و بازی های برنر مکس و یکی هم برای بازیایی با دیسک 97%.

ممنون میشم راهنماییم کنید.
نه فقط دیسک در حال اجرا رو چک میکنه . چون من همه بازی هام که رو هارد نصبه فقط FIFA سالم هست و بقیه ایراد دارن !
یکی پروفایل هم بسازی مشکلی ایجاد نمیکنه . فقط مواظب باش داری بازی ای میکنی که ایراد داره به لایو وصل نباشی که اون موقع مایکرو دیسک رو چک میکنه ! زیاد نگران هم نباش . راستی داش حسین گیمرتگت رو بگو با هم بیشتر بازی کنیم !

Xx Hossein xX
27-06-2012, 19:16
مرسی.
هنوز وارد نشدم دارم پیش زمینه هاشو آماده میکنم:دی
گیمر تگم اینه:
Hosseinam
و
Shmp30
وارد شدم باهات هماهنگ میکنم که ادت کنم ;)

Sent from my GT-I9100

panther99
27-06-2012, 19:42
آره میخونه نگران نباش:46:
نه آپدیت بازی مکس پین 3 هم هست که اونم بزنی بازم هیچ مشکلی پیدا نمیکنه:11:

آقا من داشبورد رو آپدیت کردم آخرین ورژن هم هست . همونطوری که عکسش رو گذاشتید . تمام بازیهای قدیم رو بدون مشکل میخونه . اما گوست ریکن رو که امروز گرفتم رو وقتی رو هارد اینستال کردم و خواستم بازی کنم همون اول بازی چند ثانیه که میگذره یه پیغام Failed میده و وقتی ok میکنم کنسول رو ریستارت میکنه !!!!!!!!! ایراد از کجاست ؟؟؟ کاری نمیشه کرد ؟؟؟؟؟

arashsard
27-06-2012, 20:27
سلام دوستان... بالاخره بعد کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم که xbox 360 بگیرم... خیلی تردید داشتم بین xbox و ps3 ... اما فهمیدم بازی های ps3 خیلی گرون از آب در میاد و نمیصرفه بگیرم... بعلاوه اینکه xbox تنوع بازی هاش هم خیلی زیاده... هر چند عاشق play station هستم... امروز هم رفتم ps2 رو فروختم 100 تمن... این مدل رو میخوام بگیرم xbox360 slim 4gig . بدون kinect نظرتون چیه؟ خوبه؟ فقط این 4 گیگ هاردش هست دیگه؟؟ درسته؟؟ مثلا با این هارد چنتا بازی میشه نصب کرد روش؟؟؟ بعد یه چیز دیگه... این مدل slim که میخوام بگیرم کپی خور هست یا خیر؟؟؟ و چطور بفهمم ه-- ک شده هست یا نه؟؟ با تشکر... در آخر هم هر بازی که میخوام با سی دی بازی کنم باید نصب بشه یا مثل پلی استیشن تا سی دی میزاری میاد بالا... مرسی... اینایی که بدون kinect هست آینده بخوام واسش kinect بگیرم میشه روش وصل کرد؟؟؟

navidcod
27-06-2012, 20:53
اخرين ورژن ١٤٧١٩ نسيت
١٥٥٧٢ يا ١٥٥٧٤ هست!!
با اپديت جيتگ كردن تقريبا غير ممكن ميشه!

Sent from my iPod touch using Tapatalk

navidcod
27-06-2012, 20:54
آقا من داشبورد رو آپدیت کردم آخرین ورژن هم هست . همونطوری که عکسش رو گذاشتید . تمام بازیهای قدیم رو بدون مشکل میخونه . اما گوست ریکن رو که امروز گرفتم رو وقتی رو هارد اینستال کردم و خواستم بازی کنم همون اول بازی چند ثانیه که میگذره یه پیغام Failed میده و وقتی ok میکنم کنسول رو ریستارت میکنه !!!!!!!!! ایراد از کجاست ؟؟؟ کاری نمیشه کرد ؟؟؟؟؟

براي اينكه رو هارد نبايد بريزيد
پاك كنيد و از روي ديسك اجرا كنيد اجرا ميشه

panther99
27-06-2012, 21:12
همه بازیهای جدید اینجورین ؟؟؟؟ یعنی الان دستگاه شما هم اینجوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟ دستگاه من اسلیمه .
آپدیت جدیدتر بریزیم چی ؟؟؟؟؟؟ فقط سریع جوابمو بدید . ممنون .

panther99
28-06-2012, 10:38
آقا دمتون گرم سریع جواب بدید . ممنون

Xx Hossein xX
28-06-2012, 11:10
همه بازیهای جدید اینجورین ؟؟؟؟ یعنی الان دستگاه شما هم اینجوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟ دستگاه من اسلیمه .
آپدیت جدیدتر بریزیم چی ؟؟؟؟؟؟ فقط سریع جوابمو بدید . ممنون .

آقا دمتون گرم سریع جواب بدید . ممنون

بازیاتون باید برنر مکس باشه تا بتونید روی هارد نصب کنید.
اگه رایت معمولی باشه باید از روی دیست اجراش کنید.
برنر مکس قیمتش تقریبا دو برابره.

Reza31001
28-06-2012, 14:18
سلام دوستان... بالاخره بعد کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم که xbox 360 بگیرم... خیلی تردید داشتم بین xbox و ps3 ... اما فهمیدم بازی های ps3 خیلی گرون از آب در میاد و نمیصرفه بگیرم... بعلاوه اینکه xbox تنوع بازی هاش هم خیلی زیاده... هر چند عاشق play station هستم... امروز هم رفتم ps2 رو فروختم 100 تمن... این مدل رو میخوام بگیرم xbox360 slim 4gig . بدون kinect نظرتون چیه؟ خوبه؟ فقط این 4 گیگ هاردش هست دیگه؟؟ درسته؟؟ مثلا با این هارد چنتا بازی میشه نصب کرد روش؟؟؟ بعد یه چیز دیگه... این مدل slim که میخوام بگیرم کپی خور هست یا خیر؟؟؟ و چطور بفهمم ه-- ک شده هست یا نه؟؟ با تشکر... در آخر هم هر بازی که میخوام با سی دی بازی کنم باید نصب بشه یا مثل پلی استیشن تا سی دی میزاری میاد بالا... مرسی... اینایی که بدون kinect هست آینده بخوام واسش kinect بگیرم میشه روش وصل کرد؟؟؟
یه فلش 4 گیگی هست
عملا هیچی! البته بازی داریم که زیر 4 گیگ فضا بخواد برای نصب ولی بیشتر بازیها بالای 4 گیگ لازم دارن
کپیه ... اصلا شما وقتی میخری فروشنده کپی خور میکنه میده دستت
یه بازی کپی میذاری اجراش شد حله
نه برای اجرا لازم نیست نصب شه
آره میشه

arashsard
29-06-2012, 14:47
یه فلش 4 گیگی هست
عملا هیچی! البته بازی داریم که زیر 4 گیگ فضا بخواد برای نصب ولی بیشتر بازیها بالای 4 گیگ لازم دارن
کپیه ... اصلا شما وقتی میخری فروشنده کپی خور میکنه میده دستت
یه بازی کپی میذاری اجراش شد حله
نه برای اجرا لازم نیست نصب شه
آره میشه

دیشب خریدمش... با یه دسته اضافی و 4 تا بازی در اومد 780 تمن. 18 تا مغازه گشتم... البته قبلا ازش ps2 گرفته بودم... خودش هم گفت یه فلش 16 گیگی بزنی میتونه جای هارد واست خوب کار کنه... احساس میکنم گرافیکش از ps3 حداقل توو فوتبال یه خورده کمتر باشه... البته من تلوزیون اتاقم 15 اینچ هستش ... توو LED پزیرایی که گذاشتم تفاوت رو احساس کردم اما حیف که نمیشه 24 ساعت اونجا باشه... البته خداییش خیلی تنوع بازی داره ... گیچ شده بودم چی انتخاب کنم... فوتبال گرفتم با درایور و کمبد و تیکن... حیف با این سرعت اینترنتی که ایران داره نمیشه لایو بازی کرد وگرنه حریف میطلبیدم:31:

panther99
29-06-2012, 23:26
مبارکت باشه . شما اسلیم 4 گیگ رو خریدی 780 تومن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! !!!!!! یعنی اینقد گرون شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
گرافیکش هم به نظر خودم هیچ فرقی نداره . البته منظورم کیفیت بازیها هست . که به نظرم ایکس باکس کیفیتش بهتره از PS3 .

arashsard
30-06-2012, 03:02
سلام مجدد... من چندین پست رو خوندم اما به نتیجه نرسیدم... میخواستم بدونم save کردن بازی توی xbox چه جوریه؟؟؟؟ آیا هر بازی راه جدایی داره؟؟؟ یا اینکه هر کجای بازی که باشیم میتونیم save کنیم؟؟؟ الان من مثلا mortal kombat رو رفتم تا غولش.... ادامش رو میخواستم یه موقع دیگه برم... اصلا گزینه ای به نام save توی آپشن بازی نبود... مثلا توی بازی های play statin هر مرحله که تموم میشد خودش گزینه save داشت... اما اینو کار نکردم و نمیدونم چه جوریاس... کمکم کنیئ ممنون میشم...

arashsard
30-06-2012, 03:07
مبارکت باشه . شما اسلیم 4 گیگ رو خریدی 780 تومن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! !!!!!! یعنی اینقد گرون شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
گرافیکش هم به نظر خودم هیچ فرقی نداره . البته منظورم کیفیت بازیها هست . که به نظرم ایکس باکس کیفیتش بهتره از PS3 .

تشکر.... آره با کلی چونه اینقد در اومد... نرخش توی شیراز اینه... گرونی بیداد میکنه.... البته سایتای مختلف دیدم قیمش از 640 تمن زده بود تا 920 تمن ... که توی شیراز قیمتش حدود 710 تا 730 هست... 320 گیگش که 840 تمن هستش...

.Behnam.
30-06-2012, 15:31
سلام
من تا حالا لایو نرفتم حالا یه سوال دارم ... اینطور که معلومه وقتی به لایو وصل میشی یه پثغام واسه آپدیت میده . من اول باید آپدیت کنم بعد LT+3 بریزم یا می تونم اول LT بریزم بعد آپدیت کنم( اینجوری LT نمیپره؟) ... فرقی میکنه ؟
راستی آخرین ورژن آپدیت داشبورد چیه؟

Nikonian
30-06-2012, 16:59
آقایون میشه راهنمایی کنید !؟

یه بازی هست که برنرمکس هم هست و وقتی میخوام از روی دیسک اجرا کنم میره موقع اجرا میگه Unreadable و دیسک رو پاک کنید و از این جور پیغام ها ..... ولی وقتی نصب میکنی کامل نصب میشه و اجرا هم میشه ! داستان چیه ؟؟؟؟ دستگاه هم اسلیم 4 و LT3.0+ هست.

oghtapost
30-06-2012, 20:56
یه سوال ابتدایی....
برای اجرای هر بازی که روی هارد نصب شده (lt3) باید dvd گذاست؟
ممنون

moeenn
30-06-2012, 22:27
سلام
بچه من اکس باکسم LT+3 داره.بیشتره بازیامم برنر مکس میگیرم چون لایو بازی می کنم.میخوام Spiderman جدیده رو فقط پچ شده برا LT3 بگیرم و برنر مکس نباشه.اگه وقتی این بازیو بازی میکنم به لایو وصل نباشم باز بعدا ک وصل شدم فلگ میشم؟تاکید میکنم بازی های دیگه رو چون انلاین بازی میکنم برنر مکس میگیرم فقط این بازی رو معمولی میخوام.
با تشکر

arashsard
30-06-2012, 22:57
سلام مجدد... من چندین پست رو خوندم اما به نتیجه نرسیدم... میخواستم بدونم save کردن بازی توی xbox چه جوریه؟؟؟؟ آیا هر بازی راه جدایی داره؟؟؟ یا اینکه هر کجای بازی که باشیم میتونیم save کنیم؟؟؟ الان من مثلا mortal kombat رو رفتم تا غولش.... ادامش رو میخواستم یه موقع دیگه برم... اصلا گزینه ای به نام save توی آپشن بازی نبود... مثلا توی بازی های play statin هر مرحله که تموم میشد خودش گزینه save داشت... اما اینو کار نکردم و نمیدونم چه جوریاس... کمکم کنیئ ممنون میشم...

از براداران گرامی خواهشمندیم یکی ما رو راهنمایی کنه... بدجور محتاجیم به دعاا...

Reza31001
01-07-2012, 08:15
از براداران گرامی خواهشمندیم یکی ما رو راهنمایی کنه... بدجور محتاجیم به دعاا...
همه بازیها (یا حداقل اونایی که من بازی کردم) auto save هستن یعنی در مکانهای خاصی از بازی خودکار سیو میشه بازی
موقه سیو هم معمولا یه علامت گوشه صفحه میاد

ramin 20est
01-07-2012, 10:04
من از وقتی ایکس باکسمو Lt3 کردم یه جورایی قاطی کرده مثلآ یه وقتایی هیچ بازی رو اجرا نمیکنه و مجبورم restart ش کنم یا مثلا یه بازی رو که تا دیروز اجرا می کرد دیگه اجرا نمیشه بازی های Lt3 ای رو هم که نصب میکنم وسط بازی ارور میذه و خارج میشه میخواستم ببینم کلا Lt3 اینجوریه یا فقط سر من این بلا اومده !!!!!:18:

sadeq.R
01-07-2012, 13:14
سلام ...
بچه ها من کلا لایو نمیرم و اهل لایو نیستم ..
چون از خطراتش میترسم ..
الان بازی pes 12 رو که آپدیتش روز به روز برای pc میاد رو همه میدونین ...
که بازیکنان جدید و همه چیزش آپدیت میشه برای pc ,,,,'
الان سی دی pes جدیدش و با اپدیتش هست برای xbox برم بگیرم ؟؟؟
یعنی جدید و با آپدیتش ؟؟؟؟

arashsard
01-07-2012, 13:15
همه بازیها (یا حداقل اونایی که من بازی کردم) auto save هستن یعنی در مکانهای خاصی از بازی خودکار سیو میشه بازی

آهان.... ولی حداقل توو این مورد play station بهتر عمل کرده... بعضی از جاها واقعا نیاز به سیو هست ولی متاسفانه سیو ندیدم... در ضمن fifa12 خود کامپیوتر خیلی ضعیفه... من به بارسلوناش 9 تا گل زدم...

arashsard
01-07-2012, 13:19

آهان... ولی حداقل توو این مورد play station بهتر عمل کرده... بعضی موقعها واقعا نیاز به سیو بود ولی هیچ سیوی ندیدم... بعد fifa12 کامپیوترش خیلی ضعیفه... خیلی راحت به بارسلوناش 9 تا گل زدم

کسایی که fifa12 بازیئ کردن کدوم گزینس که میشه توو ترنمنت های بزرگ شرکت کرد... گزینه هاش امتحان کردم ولی چیزی نیومد... ترنمنت هایی مثل لیگ قهرمانان و جام جهانی... با تشکر...

M A M M U T
01-07-2012, 13:23
دوستان سلام.... میگم من تو کرمانشاه هستم و اینجا هنوز هم xbox elite نو پیدا میشه.... خواستم ببینم میارزه که بخرم یا پول جمع کنم و اسلیم بخرم؟ فرقی دارن؟
در ضمن اگه مطمئن شدم که دستگاه نو هست چقدر میارزه؟ و چه چیز هایی رو چک کنم که بفهمم نو و مشکلی نداره؟؟؟

Reza31001
01-07-2012, 15:20
آهان... ولی حداقل توو این مورد play station بهتر عمل کرده... بعضی موقعها واقعا نیاز به سیو بود ولی هیچ سیوی ندیدم... بعد fifa12 کامپیوترش خیلی ضعیفه... خیلی راحت به بارسلوناش 9 تا گل زدم

کسایی که fifa12 بازیئ کردن کدوم گزینس که میشه توو ترنمنت های بزرگ شرکت کرد... گزینه هاش امتحان کردم ولی چیزی نیومد... ترنمنت هایی مثل لیگ قهرمانان و جام جهانی... با تشکر...
با آماتور شروع کردی شاهکار کردی :31: مردی سختی رو بذار رو legendaryبعد بیا اینجا بگو چندتا خوردی :31:(شوخی)

گزینه توزنومنت که هست میزنی تو لیگ های مختلف و ... میتونی بازی کنی
career mode هم که بری میتونی یه تیم رو هدایت کنی تو لیگ های مختلف و چندین سال ادامه بدی (فقط سال اول تیمت تو لیگ قهرمانان نیست)

سوال دیگه در مورد فیفا تو تاپیک خودش (که بهتر هم راهنمایی بشی)

FIFA 12 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان سلام.... میگم من تو کرمانشاه هستم و اینجا هنوز هم xbox elite نو پیدا میشه.... خواستم ببینم میارزه که بخرم یا پول جمع کنم و اسلیم بخرم؟ فرقی دارن؟
در ضمن اگه مطمئن شدم که دستگاه نو هست چقدر میارزه؟ و چه چیز هایی رو چک کنم که بفهمم نو و مشکلی نداره؟؟؟

بعیده نو باشه
یعنی ممکنه یه نفر یه کنسول رو 2-3 سال گذاشته باشه یه گوشه دست نزده باشه؟
در مورد تفاوت ها که پست اول تاپیک رو بخونی دستت میاد
قیمت هم نظری ندارم!

Nikonian
01-07-2012, 16:24

یه بازی هست که برنرمکس هم هست و وقتی میخوام از روی دیسک اجرا کنم میره موقع اجرا میگه Unreadable و دیسک رو پاک کنید و از این جور پیغام ها ..... ولی وقتی نصب میکنی کامل نصب میشه و اجرا هم میشه ! داستان چیه ؟؟؟؟ دستگاه هم اسلیم 4 و LT3.0+ هست.

دوستان اگر جواب بدید ممنون میشم.

sadeq.R
01-07-2012, 16:26
جواب منم بدين خوب ...

Reza31001
01-07-2012, 20:23
سلام ...
بچه ها من کلا لایو نمیرم و اهل لایو نیستم ..
چون از خطراتش میترسم ..
الان بازی pes 12 رو که آپدیتش روز به روز برای pc میاد رو همه میدونین ...
که بازیکنان جدید و همه چیزش آپدیت میشه برای pc ,,,,'
الان سی دی pes جدیدش و با اپدیتش هست برای xbox برم بگیرم ؟؟؟
یعنی جدید و با آپدیتش ؟؟؟؟
خطر؟؟ :18:
کل خطرش اینه که بن میشی دیگه نمیتونی بری لایو ترس نداره که :31:

نه ... این آپدیت ها رو من ندیدم رو دیسک جداگانه ای بیاد ولی شما دو تا راه داری
اولیش همون لایوه :31:
دومیش اینه که دستگاهت رو جیتگ کنی که اون طوری به راحتی آپدیت ها و DLC هارو دانلود میکنی میریزی رو هارد کنسولت و حالش رو میبری
دور و بر 100 تومن هزینشه ولی از شر برنر مکس و LT+n و لایو :31: و ... راحت میشی

Mossi Box
01-07-2012, 21:15
از کجا میتونم بفهمم که دستگاهم آپدیت LT+3 هست یا LT+2  ؟؟؟ 
البته موقع خرید یارو گفت که دستگاهم جی تگ شده و هیچ موقع نیاز به آپدیت نداره !!!
لطفا راهنمایی

Reza31001
01-07-2012, 21:25
از کجا میتونم بفهمم که دستگاهم آپدیت LT+3 هست یا LT+2 ؟؟؟
البته موقع خرید یارو گفت که دستگاهم جی تگ شده و هیچ موقع نیاز به آپدیت نداره !!!
لطفا راهنمایی
راهش اینه که یه بازی جدید که نیاز به lt+3 داره بذاری ببینی اجرا میشه یا نه

ولی اگه جیتگ شده که خوب نیازی به این حرفا نیست اصلا
شما اگه بازی رو بتونی بریزی رو هارد و بعد بدون دیسک بازی کنی دستگاهت جیتگ شده و دیگه نیازی به lt+ نداره

sadeq.R
01-07-2012, 22:15
سلام جناب atmosphere ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما چون مشهدی هستی و باهم همشهری هستیم سوال ازت میکنم که بگو شما برای آپدیت دستگاه یا کارهای جانبی تو مشهد کجا سراغ داری ؟؟
من همیشه پاساژ بهزاد اون طبقه پایینش میرفتم ...
که آدم درستی نیست و سرتو کلاه میزاره اگه وارد نباشی ...
شما جایی سراغ داری که خداوکیلی آدم با انصاف و راستگو باشه و دروغگو و دلال یا ازینا نباشه که سر آدمو کلاه بزارن ....
سراغ داری ؟؟؟
اگه داری آدرس کاملشو بهم بده ..
واسه آپدیت یا jtag هرچی دیگه برم جا همون ..
مرسی

arashsard
03-07-2012, 12:09
جمع بندی کلی من برای دوستانی که میخوان بین xbox و ps3 یکی رو انتخاب کنن.... من قبلا ps3 بازی کرده بودم اما xbox نه... اما این چند روزی که xbox گرفتم به این نتیجه رسیدم:
گرافیک xbox همون گرافیک ps3 هستش... یه ذره وضوح تصویر بیشتره... وضوح صدا خیلی بهتر از ps3 هستش...
تنوع بازی و قیمت بازی xbox بهتره...
اما به نظر من توو سیو کردن مراحل خیلی ps3 بهتره... آدم توی xbox کاملا سر در گم میشه بعضی بازی ها... واقعا توو بعضی بازی های xbox خیلی توو این مورد ضعیفیه... ps3 هر مرحله تموم شه خودش راهنمایی میکنه واسه سیو اما xbox متا سفانه نه...
دسته xbox هم خوش دست تره...
در کل xbox بهتر از ps3 هستش...

CRIS Joon CR7
03-07-2012, 12:23
جمع بندی کلی من برای دوستانی که میخوان بین xbox و ps3 یکی رو انتخاب کنن.... من قبلا ps3 بازی کرده بودم اما xbox نه... اما این چند روزی که xbox گرفتم به این نتیجه رسیدم:
گرافیک xbox همون گرافیک ps3 هستش... یه ذره وضوح تصویر بیشتره... وضوح صدا خیلی بهتر از ps3 هستش...
تنوع بازی و قیمت بازی xbox بهتره...
اما به نظر من توو سیو کردن مراحل خیلی ps3 بهتره... آدم توی xbox کاملا سر در گم میشه بعضی بازی ها... واقعا توو بعضی بازی های xbox خیلی توو این مورد ضعیفیه... ps3 هر مرحله تموم شه خودش راهنمایی میکنه واسه سیو اما xbox متا سفانه نه...
دسته xbox هم خوش دست تره...
در کل xbox بهتر از ps3 هستش...

واقعا چه دلائل ریشه ای رو ذکر کردی:27:
اونوقت سیو کردن چه فرقی داره؟
وقتی یه شرکت بازی رو میسازه خب یک بازی میسازه و طرز سیو کردنشم یک مدل هست فقط پلتفرم ها فرق میکنه
مگه میشه که مثلا یه شرکت بازی رو واسه xbox 360 طراحی کنه و سیو کردنش چکپوینتی باشه اونوقت همون بازی رو PS3 سیو دستی داشته باشه؟
شاید اون بازی هایی که کردی تنظیماتش با هم فرق داشته
البته اینا واسه عناوین مولتی هست انحصاری رو کار ندارم.
وضوح تصویر رو قبول دارم ولی خروجی صدا تو PS3 به مراتب از 360 بهتره.
اگر هم میخوای مقایسه کنی سعی کن عمقی و اساسی مقایسه کنی و نه یک مقایسه ی سطحی
در آخر هم هر کدوم بشه این عناوین انحصاری هست که پیروز میدان رو مشخص میکنه:27:
اینم یه مقایسه البته باید زبانت قوی باشه:

arashsard
03-07-2012, 14:48
واقعا چه دلائل ریشه ای رو ذکر کردی:27:
اونوقت سیو کردن چه فرقی داره؟
وقتی یه شرکت بازی رو میسازه خب یک بازی میسازه و طرز سیو کردنشم یک مدل هست فقط پلتفرم ها فرق میکنه
مگه میشه که مثلا یه شرکت بازی رو واسه xbox 360 طراحی کنه و سیو کردنش چکپوینتی باشه اونوقت همون بازی رو PS3 سیو دستی داشته باشه؟
شاید اون بازی هایی که کردی تنظیماتش با هم فرق داشته
البته اینا واسه عناوین مولتی هست انحصاری رو کار ندارم.
وضوح تصویر رو قبول دارم ولی خروجی صدا تو PS3 به مراتب از 360 بهتره.
اگر هم میخوای مقایسه کنی سعی کن عمقی و اساسی مقایسه کنی و نه یک مقایسه ی سطحی
در آخر هم هر کدوم بشه این عناوین انحصاری هست که پیروز میدان رو مشخص میکنه:27:
اینم یه مقایسه البته باید زبانت قوی باشه:

البته این فقط برداشت خودم بوده... شاید اون بازی هایی که من استفاده کردم خودشون کیفیت صدای جالبی نداشتن... البته یک مزیت جالی هم که ps3 داره اینکه تمام بازی های ps1 و ps2 رو اجرا میکنه که اینم خودش کلی برتریه... من خودم play station رو خیلی دوست دارم... هم ps1 داشتم و هم 2 . اگه بازی driver 2 کنسول ps1 رو بازی کرده باشین مطمئنا عاشق play station میشین... کاملترین بازی که توو عمرم دیدم و مثل اون دیگه ندیدم... حتی gta . بازی
ماشینی که مبارزه 2 نفره داشت... هم ولو گردی توو خیابونا.. هم مسابقه مرحله ای... هر مرحله مشخص بود کجا تومو میشه... بازی اصلا سر در گم نبود...
در کل بازی هایی که واسه play station ساخته شده بودن واسه استفاده کننده سر در گمی کمتری داشته... همش که قدرت کنسول و وضوح و این چیزا نیست...

sadeq.R
03-07-2012, 22:38
دیگه این فروم xbox مثه پارسالش نیست ..
پارسال یادمه خیلی فعال بود و یه صمیمیت دیگه ای داشت ...
بگذریم ...
من user قبلیم یادم شده بود پسوردش ..
واسه همین یه جدید ساختم ...

مثل اینکه جناب atmospher نیست جواب ما رو بدن ....

arashsard
04-07-2012, 01:55
بگذریم ...

با این سرعت افتضاح اینترنت و گرونی دیگه دل و دماغی واسه آدم نمیمونه...

Reza31001
04-07-2012, 07:22
بگذریم ...

دوست عزیز
چون سوالتون جنبه خصوصی داشت و به مباحث تاپیک چندان مرتبط نبود من جوابتون رو تو پروفایلتون دادم
یه بار چک کنید :20:

sadeq.R
04-07-2012, 13:34
سلام ..
بچه ها من LT3 دارم ..
گفتين مشكلي نيست به اينترنت وصل بشم يا برم live ...
ميخوام برا اولين بار كنسولم رو با كابل LAN از مودم به اينترنت وصلش كنم ...
ميخوام بازي PES رو آپديت كنم ...
ميشه ؟؟؟
وقتي به اينترنت وصل شدم كجا برم واسه آپديت PES ?>???
چجوري برم ؟؟؟
لطفا راهنماييم كنين ...

A.N.A.P
04-07-2012, 15:10
سلام ..
بچه ها من LT3 دارم ..
گفتين مشكلي نيست به اينترنت وصل بشم يا برم live ...
ميخوام برا اولين بار كنسولم رو با كابل LAN از مودم به اينترنت وصلش كنم ...
ميخوام بازي PES رو آپديت كنم ...
ميشه ؟؟؟
وقتي به اينترنت وصل شدم كجا برم واسه آپديت PES ?>???
چجوري برم ؟؟؟
لطفا راهنماييم كنين ...
مشکلی نیست ولی بازیت باید پچ شده باشه .
اگه واسه PES آپدیتی اومده باشه ، اگه به Live وصل باشی و وارد بازی بشی خود به خود بهت پیغام آپدیت میده . اگه نیومده باشه که هیچی !

S0R3N4
04-07-2012, 15:41
دوستان
من یه مدت هستش که طرف کنسول و بازی نرفتم و زیاد خبر ندارم الان اوضاع چطوریاست!!!حقیقتش از اون موقع که هارد کنسولم خراب شد سمتش نرفتم!!!
الان میخواستم بدونم واسه کنسول الیت بخوام یه هارد بگیرم چند در میاد برام؟؟؟کم حجم ترینش الان چند گیگ هست؟؟
الان اوضاع ه-ک چه جوریاست؟؟؟هنوز همون Lt3 اخرین هستش؟؟؟مشکلی نداره الان؟؟همه ی بازی ها باهاش بدون مشکل اجرا میشن؟؟برم بریزم روش یا نه؟؟؟
بعد از ریختن آخرین lt داشبور دستگاه رو میتونم به آخرین ورژن آپدیت کنم یا مشکل پیش میاد؟؟

nimamir
04-07-2012, 15:47
الان قیمت xbox چنده؟ این xbox بهتره یا wii ?

Reza31001
04-07-2012, 16:01
تابستون شده و من به خاطر داداش کوچیکم فقط میتونم بازیهای +18 رو آخر شب بازی کنم که خواب باشه و نبینه :20:
آخر شب هم که باید سایلنت بازی کرد
سایلنت هم که نصف مزه بازی میپره :41:

راهنمایی پلیز؟ :42:

.Behnam.
04-07-2012, 17:41
تابستون شده و من به خاطر داداش کوچیکم فقط میتونم بازیهای +18 رو آخر شب بازی کنم که خواب باشه و نبینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سایلنت هم که نصف مزه بازی میپره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راهنمایی پلیز؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه هدفون:8:

A.N.A.P
04-07-2012, 21:38
تابستون شده و من به خاطر داداش کوچیکم فقط میتونم بازیهای +18 رو آخر شب بازی کنم که خواب باشه و نبینه :20:

اوه اوه +18 یعنی چی ؟ :دی
مثل من باش ، به داداشت بگو برو بیرون میخوام بازی کنم ، اونم خیلی راحت میره بیرون :دی داداشت چند سالشه ؟

arashsard
04-07-2012, 21:51

آقا از این بازی خوبای +18 هم به ما معرفی کنید :31::11::11:

aha2012
05-07-2012, 00:21
آقا از این بازی خوبای +18 هم به ما معرفی کنید :31::11::11:

dante inferno
بازیش کن ببین چیه برای خودش :دی

ben_2000
05-07-2012, 00:28
این xbox 360 تا کی دوام میاره؟

یعنی تا اومدنه کنسول های بعدی چقدر مونده؟ من موندم چجوری 360 از اوون موقه تا حالا این همه بازی با گرافیکای جدید ترو اورده ؟

arashsard
05-07-2012, 00:35
این xbox 360 تا کی دوام میاره؟

یعنی تا اومدنه کنسول های بعدی چقدر مونده؟ من موندم چجوری 360 از اوون موقه تا حالا این همه بازی با گرافیکای جدید ترو اورده ؟

خب این نکته جلبیه اما xbox360 چون برخلاف کنسولهای قدیمی آپدیت میشه میتونه حالا حالاهاا بازی های جدید با گرافیک بالا رو اجرا کنه... کاری که تو کنسول سونی انجام نمیشود و با اومدن دستگاه جدید باید کلی هزینه تا دستگاه جدید خریداری بشه واسه بازی های با گرافیک بالاتر...

arashsard
05-07-2012, 00:41
dante inferno
بازیش کن ببین چیه برای خودش :دی

وای بلا به دور... این که من اگه شب بازی کنم که توو خودم خرابی میکنم :31: خیلی عکساش وحشتناک بود...! +18 از اون جور +18 سراغ ندارین... از اونااا :31:

ben_2000
05-07-2012, 00:42
oخوب نرم افزارش اپدیت میشه سخت افزار همونه که از اول بود

ben_2000
05-07-2012, 00:43
ُُSilent hill down pour

ben_2000
05-07-2012, 00:44
وای بلا به دور... این که من اگه شب بازی کنم که توو خودم خرابی میکنم :31: خیلی عکساش وحشتناک بود...! +18 از اون جور +18 سراغ ندارین... از اونااا :31:

Silent hill Downpour

CRIS Joon CR7
05-07-2012, 00:45
خب این نکته جلبیه اما xbox360 چون برخلاف کنسولهای قدیمی آپدیت میشه میتونه حالا حالاهاا بازی های جدید با گرافیک بالا رو اجرا کنه... کاری که تو کنسول سونی انجام نمیشود و با اومدن دستگاه جدید باید کلی هزینه تا دستگاه جدید خریداری بشه واسه بازی های با گرافیک بالاتر...

خب این نکته جلبیه اما xbox360 چون برخلاف کنسولهای قدیمی آپدیت میشه میتونه حالا حالاهاا بازی های جدید با گرافیک بالا رو اجرا کنه
این تیکه جملت یعنی چی؟
دیگه رو این کنسول میخوان چیکار کنن؟ که نکردن؟
آخرش دیگه همون فورزا هوریزون و H4 هست دیگه چی میخوان روش اجرا کنن؟:18:

ben_2000
05-07-2012, 00:52
خب اگه اینجوری باشه بعد از hitman , gta باید منتظره کنسول های جدید باشیم؟ یا شاید اونا هم برن واسه کنسولای جدید؟

Reza31001
05-07-2012, 07:55
یه هدفون:8:
هدفون خالی که فایده نداره
یعنی باید هدفون رو بزنم به تی وی از فاصله 1 متری وایسم بازی کنم چشمام درآد
هدفون بی سیم می خوام مدلی نیست که به تو وی های سامسونگ یا خود 360 بخوره
بعد اون هدفونی که تو پک 250 گیگ هست واسه لایو، راهی نداره صدای بازی از توش در بیاد؟!!

CRIS Joon CR7
05-07-2012, 09:04
هدفون خالی که فایده نداره
یعنی باید هدفون رو بزنم به تی وی از فاصله 1 متری وایسم بازی کنم چشمام درآد
هدفون بی سیم می خوام مدلی نیست که به تو وی های سامسونگ یا خود 360 بخوره
بعد اون هدفونی که تو پک 250 گیگ هست واسه لایو، راهی نداره صدای بازی از توش در بیاد؟!!

نه اون فقط واسه لایو هستش
شما میتونی مثل من اگه تلویزونت Bluetooth داره از این هدست هایی که بلوتوث دارند استفاده کنی.
از 20-30 تومن داره تا بالا...
من نوکیا شو دارم :8:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] V-gTdKrMv4RcqH22yLb4Q[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oz:official%7D&tbm=isch&tbnid=0kb6iMVq2uc2QM:&imgrefurl=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] OamX7sHe5flavxFvNGYcg816kf1[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] PpYjy7ct3DS18FUGXT1FM04CbL51w

tonypb
05-07-2012, 12:09
خب اگه اینجوری باشه بعد از hitman , gta باید منتظره کنسول های جدید باشیم؟ یا شاید اونا هم برن واسه کنسولای جدید؟

هیتمن جدید که مال این نسله.100%
gta هنوز معلوم نیست...

arashsard
05-07-2012, 15:23
این تیکه جملت یعنی چی؟
دیگه رو این کنسول میخوان چیکار کنن؟ که نکردن؟
آخرش دیگه همون فورزا هوریزون و H4 هست دیگه چی میخوان روش اجرا کنن؟:18:

خب 100% در آینده بازی هایی میاد که آپدیت دستگاه دیگه جواب گوش نیست و باید سخت افزار قویتر بشه... مطمئنم تا چند سال دیگه xbox دستگاهی میده بیرون که سخت افزارش قوی تر از این باشه و بازی هایی میان که خیلی قویتر از بازی های الان هستن...

Nikonian
05-07-2012, 15:36

یعنی واقعا کسی نیست راهنمایی کنه ؟ یا سوالم بی ربطه ؟ یا کسی نمیدونه باید چکارکرد؟

hawck
05-07-2012, 15:36
سلم...بچه ها این بازیه dante inferno همون کتاب کمدی الهی دانته هسسش؟؟
گرافیکش تو چ حدیه؟

CRIS Joon CR7
05-07-2012, 15:48
گرافیکش تو چ حدیه؟

مدیران ببخشن ایشون نمیدونست.
...
بله بازی فوق العاده ای هستش و سبک God Of War هستش. یا همون ---- and slash
ارتباط مستقیمی با اتفاقات درون کتاب هاش داره (همه شو خودنم ) و هفت مرحله ی جهنم و ...
گرافیک خوبی هم داره.
گروه سازنده ی Dead Space ساختش و کلا بازی خوبیه.
اینم تاپیکش:

tonypb
05-07-2012, 17:49
یعنی واقعا کسی نیست راهنمایی کنه ؟ یا سوالم بی ربطه ؟ یا کسی نمیدونه باید چکارکرد؟

دستگاه رو افقی بذار.ببین بازم نمیخونه؟
احتمال زیاد درایوت ضعیف شده...
دوستان دسته سیمی xbox به xbox میخوره؟

Nikonian
05-07-2012, 20:05
دستگاه رو افقی بذار.ببین بازم نمیخونه؟
احتمال زیاد درایوت ضعیف شده...
دوستان دسته سیمی xbox به xbox میخوره؟

سلام

ممنون از جوابت ولی دستگاه نو هست. هر بازی هم که بگی انداختم و اجرا کرده.

arashsard
06-07-2012, 01:59
سلام

ممنون از جوابت ولی دستگاه نو هست. هر بازی هم که بگی انداختم و اجرا کرده.

منم یه دستگاه نو گرفتم ... یکی از سی دی ها رو چند بار که روشن خاموش میکنم اجرا میکنه... امروز هم که هر کاری کردم اجرا نکرد... بقیه سی دی هارو راحت اجرا میکنه... وقتی سی دی رو میزارم دوباره صفحه xbox میاد... نمیدونم مشکل دستگاه هست یا سی دی بد رایت شده چون مارک این سد دی ایم هم با بقیه فرق میکنه و یه مارک عجیبه...
دوستان اگه بخوام یه بازی رو روی فلش نصب کنم باید چی کار کنم... میشه مراحلشو رو توضیح بدین و باید چه برنامه هایی روی دستگاه باشه.... اگه زحمت نیست مراحل رو کامل توضیح بدید... شرمنده.. با تشکر...

sadeq.R
06-07-2012, 11:28
بچه ها واقعا دیگه از داشتن xbox خسته شدم ..
این چه وضعیه ما داریم ؟؟؟؟
یه بار LT2 بریز ..
باز یه سی دی جدید میاد باز برو هزینه کن LT3 بریز ...
باز حالا که LT3 ریختی بعضی از بازی های LT2 اجرا نمیشن روش ....
بخدا از زمانی که دستگاهمو خریدم تا الان به خاطر همین آپدیتاش و همین کاراش و با سی دی بازیاش حدود 500 تومن بیشتر من خرج این کنسول کردم ..
این که نشد بابا ...
الان LT3 دارم ...
امروز gears of war 3 رو میزارم رو دستگاه میبینم وقتی اجراش میکنم Unsupported Disc میده و میاد بیرون ..
این یعنی چی ؟؟
باز چه مرگشه دستگام ؟؟؟
واقعا دیگه خسته شدم ...

CRIS Joon CR7
06-07-2012, 11:33
بچه ها واقعا دیگه از داشتن xbox خسته شدم ..
این چه وضعیه ما داریم ؟؟؟؟
یه بار LT2 بریز ..
باز یه سی دی جدید میاد باز برو هزینه کن LT3 بریز ...
باز حالا که LT3 ریختی بعضی از بازی های LT2 اجرا نمیشن روش ....
بخدا از زمانی که دستگاهمو خریدم تا الان به خاطر همین آپدیتاش و همین کاراش و با سی دی بازیاش حدود 500 تومن بیشتر من خرج این کنسول کردم ..
این که نشد بابا ...
الان LT3 دارم ...
امروز gears of war 3 رو میزارم رو دستگاه میبینم وقتی اجراش میکنم Unsupported Disc میده و میاد بیرون ..
این یعنی چی ؟؟
باز چه مرگشه دستگام ؟؟؟
واقعا دیگه خسته شدم ...

gears of war 3 هم XGD3 هست پس فکرکنم اینی که داری LT2 هستش شما یه دیسک واسه LT3 پچ شده بگیر....
Xbox 360 هرچی باشه دردسراش خیلی کمتر از PS3 ــه
بعدش خیلی ها LT رو خودشون میریزن و بازی ها شونم خودشون پچ میکنند ...

رایتی بازی کردن این دردسارو هم داره ... جهان سومی:27:

sadeq.R
06-07-2012, 11:35
یعنی چیکا کنم ؟؟؟
من الان رو دستگام LT3 هستش ..
یعنی بازی هایی مثله Syndicate یا Grand slim tennis 2 که LT3 هستش رو قشنگ اجرا میکنم /..
الان باید چیکا کنم ؟؟؟

CRIS Joon CR7
06-07-2012, 11:40
یعنی چیکا کنم ؟؟؟
من الان رو دستگام LT3 هستش ..
یعنی بازی هایی مثله Syndicate یا Grand slim tennis 2 که LT3 هستش رو قشنگ اجرا میکنم /..
الان باید چیکا کنم ؟؟؟

Gears Of War 3 پچ شده واسه LT3 بگیر دیگه:19:

meysam_aryan
06-07-2012, 14:29
سلام من میخواستم لایو بازی کنم باید طلا بگیرم یا پوینت؟
میشه مرورگر روی ایکس باکس ریخت؟
من xboxlt3 هست کمکم کنید.

S0R3N4
06-07-2012, 14:40
دوستان
اگه بخوام از دسته ی Xbox 360 روی لپ تاپم استفاده کنم چه کار باید بکنم؟؟؟
این وایرلس ----- لپ تاپ کفایت نمیکنه؟؟؟
باید یکی از اینا بخرم؟؟

arashsard
06-07-2012, 14:48
سلام دوستان... یه سوال فنی... باید دستگاه رو عمودی گذاشت با افقی... الان سایت xbox خودش گفته عمودی بزارید...

اما اون کسی که ازش خریدم گفت افقی بزار لنزش خراب نشه... وقتی عمودی میزارم همه بازی ها رو اجرا میکنه ولی وقتی افقی میزارم بعضی بازی ها رو اجرا نمیکنه... حالا طریقه گذاشتنش چه جوری؟؟؟

aha2012
06-07-2012, 15:41
سلام من میخواستم لایو بازی کنم باید طلا بگیرم یا پوینت؟
میشه مرورگر روی ایکس باکس ریخت؟
من xboxlt3 هست کمکم کنید.
سلام
باید گلد بگیری تا بتونی بازیها رو مجانی بزنی.پوینت هم برای خرید Dlc و آواتارو ............

دوستان
اگه بخوام از دسته ی Xbox 360 روی لپ تاپم استفاده کنم چه کار باید بکنم؟؟؟
این وایرلس ----- لپ تاپ کفایت نمیکنه؟؟؟
باید یکی از اینا بخرم؟؟
یا میتونی از این سیمها براش بخری(play kit)یا میتونی از این وایرلسا براش بخری که تکی پیدا نمیکنی و با دسته به فروش میرسه
یا میتونی خودت رسیورشو درست کنی که آموزشش تو همن سایت هست

سلام دوستان... یه سوال فنی... باید دستگاه رو عمودی گذاشت با افقی... الان سایت xbox خودش گفته عمودی بزارید...

اما اون کسی که ازش خریدم گفت افقی بزار لنزش خراب نشه... وقتی عمودی میزارم همه بازی ها رو اجرا میکنه ولی وقتی افقی میزارم بعضی بازی ها رو اجرا نمیکنه... حالا طریقه گذاشتنش چه جوری؟؟؟

کنسولت چیه؟اسلیم فت؟
طرف ببخشیدا زر زده گفته افقی بذار.
کنسولو هم میشه افقی و هم میشه عمودی گذاشت.بایدم در دو حالت دیسکو بخونه.شما که میگی تو افقی دیسکو نمیخونه حتما یه ایرادی داره.برو پیش کسی که ازش خریدی بگو درستش کنه برات
البته کنسول تو حالت عمودی تهویه بهتری داره

arashsard
06-07-2012, 16:24
کنسولت چیه؟اسلیم فت؟
طرف ببخشیدا زر زده گفته افقی بذار.
کنسولو هم میشه افقی و هم میشه عمودی گذاشت.بایدم در دو حالت دیسکو بخونه.شما که میگی تو افقی دیسکو نمیخونه حتما یه ایرادی داره.برو پیش کسی که ازش خریدی بگو درستش کنه برات
البته کنسول تو حالت عمودی تهویه بهتری داره

من اسلیم دارم... همون به قول شما عمودی بهتره...فقط یه دونه از دیسکتامو توو افقی چن یار باید خاموش روشن کنم بخونه که توو حالت عمودی همه دیسکتا رو راحت میخونه

Nikonian
06-07-2012, 16:31
منم یه دستگاه نو گرفتم ... یکی از سی دی ها رو چند بار که روشن خاموش میکنم اجرا میکنه... امروز هم که هر کاری کردم اجرا نکرد... بقیه سی دی هارو راحت اجرا میکنه... وقتی سی دی رو میزارم دوباره صفحه xbox میاد... نمیدونم مشکل دستگاه هست یا سی دی بد رایت شده چون مارک این سد دی ایم هم با بقیه فرق میکنه و یه مارک عجیبه...
دوستان اگه بخوام یه بازی رو روی فلش نصب کنم باید چی کار کنم... میشه مراحلشو رو توضیح بدین و باید چه برنامه هایی روی دستگاه باشه.... اگه زحمت نیست مراحل رو کامل توضیح بدید... شرمنده.. با تشکر...

بالاخره ما که نتیجه نگرفتیم.

ben_2000
06-07-2012, 17:37
دوستان بازی star craft 2 برای xbox موجود هست؟

navidcod
06-07-2012, 18:34
خير...

darkm4ster
06-07-2012, 20:58
خواهش می کنم یکی به من کمک کنه
من 1 هفته بود لایو بازی می کردم با بازی های برنر مکث و مطمعن
امشب خواست کانکت شم گفت nat شما مشکل داره تست کانکشن کنید یا پروفایتون رو دوباره دانود کنید
ه خورده با سیتینگ اینترنت ور رفتم نشد بعد گفتم ه بار خاموش روشن کنم شاید درست شه واین کارو کردم روشن کردم کلا اون پروفایلم پاک شده بود البته یه پروفایل آفلاین داشتم اون مونده بود
بعد خواستم دانلودش کنم دانلود که می خوامبکنم وصط دانلود می نویسه که الان نمی شه پروفایل دانلود کرد بعدا سعی کنید یه ارور هم میده که اولش با 8 شروع میشه

خواهش می کنم کمک کنید چه خاکی بریزم تو سرم من؟!!!

Reza31001
06-07-2012, 22:41
بالاخره ما که نتیجه نگرفتیم.
در مورد بازی که زیاد پیچیده نیست دیسک رو بنداز سطل آشغال که برای کنسول هم مشکل ایجاد نشه!
با این اوصاف مشکل حتما از دیسک بازیه که بهتره جدیدش رو از یه جای معتبر تهیه کنی و خلاص ...

در مورد فلش امتحان نکردم ولی باید این طور باشه که اول فلشت رو میزنی به کنسول و کانفیگ میکنی یعنی از قسمت setting میره تو storage و فلش رو انتخاب میکنی و میگه کانفیگ کنم؟ که اوکی میکنی و فلش رو فرمت میکنه و کانفیگ
برای نصب هم دیسک رو گذاشتی رو داشبورد قدیمیترها Y رو جدیدا X رو میزنی بعد هم گزینه نصب
منتها من این طوری رو هارد نصب میکنم احتمال داره وقتی گفتی نصب کنه محل ذخیره سازی رو بپرسه که بهش آدرس فلش رو میدی یا همچین چیزی

sadeq.R
06-07-2012, 23:14
بچه ها میخوام برای اولین بار کنسول رو به نت وصل کنم و برم تو live ..
اما فقط برای بازی pes 12 میخام این کارو بکنم ..
که آپدیت کنم بازیو ...
حالا شما قدم به قدم بگین واسه آپدیت این بازی چیکا کنم و کجا برم ؟؟
بعد اینکه آیا همین آپدیت که واسه pes کامپیوتر میاد واسه کنسول من هست که آپدیتش کنم ؟؟؟
یعنی همین که مثلا بازیکنا نقل و انتقالاتش میخوام جدید بشن ..
شما بازی pes رو امتحان کردین ؟؟
آپدیت هست براش ؟؟

S0R3N4
07-07-2012, 00:38
یا میتونی از این سیمها براش بخری(play kit)یا میتونی از این وایرلسا براش بخری که تکی پیدا نمیکنی و با دسته به فروش میرسه
یا میتونی خودت رسیورشو درست کنی که آموزشش تو همن سایت هست

این سیم های play Kit چنده؟؟؟چه جوریاست؟؟؟؟؟

میشه لینک بدی آموزش اینکه چه جوری رسیورشو درست کنم؟؟؟

smallfrank
07-07-2012, 14:18
این سیم های play Kit چنده؟؟؟چه جوریاست؟؟؟؟؟

میشه لینک بدی آموزش اینکه چه جوری رسیورشو درست کنم؟؟؟

هفده هیجده تومنی هست

A.N.A.P
07-07-2012, 17:35
گرافیکش تو چ حدیه؟

تازه کنکور دادی میخوای بگی ادبیاتم خوبه ؟ :دی
گزافیکش بالا نی .فقط گرافیک انیمیشن هاش بالا هست کلا بازیش از 10 نمره 6 گرفته ! بازیش خطری هست بازی نکن !

CRIS Joon CR7
07-07-2012, 17:38
گزافیکش بالا نی . کلا بازیش از 10 نمره 6 گرفته ! بازیش خطری هست بازی نکن !

عزیزم کجا گرافیکش خوب نی ؟ :دی
بازی قشنگیه مخصوصا اگه کتاباشو خونده باشی
درسته خیلی طبق کتابش نی ولی خب بازم ربط داره.

ما بازی کردیم خوب بود ( نه فکر بد نکن :دی ) کلی میگم:27:

مدیران ببخشن ایشون نمیدونست.
...
بله بازی فوق العاده ای هستش و سبک God Of War هستش. یا همون ---- and slash
ارتباط مستقیمی با اتفاقات درون کتاب هاش داره (همه شو خودنم ) و هفت مرحله ی جهنم و ...
گرافیک خوبی هم داره.
گروه سازنده ی Dead Space ساختش و کلا بازی خوبیه.
اینم تاپیکش:

arashsard
07-07-2012, 21:16
گزافیکش بالا نی .فقط گرافیک انیمیشن هاش بالا هست کلا بازیش از 10 نمره 6 گرفته ! بازیش خطری هست بازی نکن !

من سفارش دادم گفت فردا واست میارم... نترسونین مارو... ما قلبمون ضعیفه.. طوریم شد خونم گردنت...:31: راستی به یکی گفتم god of war میخوام ... گفت xbox اصلا god of war نداره... حالا یکی دیگه گفت واست god of war3 میارم ببینم چی میشه....راستی این driver san francisco تاپیکش کجاست... بعضی مرحله هاشو اصلا نمیفمم چی میخواد...

A.N.A.P
07-07-2012, 22:07
من سفارش دادم گفت فردا واست میارم... نترسونین مارو... ما قلبمون ضعیفه.. طوریم شد خونم گردنت...:31: راستی به یکی گفتم god of war میخوام ... گفت xbox اصلا god of war نداره... حالا یکی دیگه گفت واست god of war3 میارم ببینم چی میشه....راستی این driver san francisco تاپیکش کجاست... بعضی مرحله هاشو اصلا نمیفمم چی میخواد...

نه عزیزم منظورم اینه که متاسفانه صحنه های +18 زیاد داره ! باید تنها بازی کنی !
گرافیکم نمیگم نداره ولی نسبت به بازی های دیگه کمتر هست !
X360 فقط Gears of War داره . GoW نداره !

arashsard
08-07-2012, 11:25
دوستان من slim 4 gig دارم... تازه فهمیدم واسه wireless باید Wireless Adapter بگیرم... من فکر کردم خود دستگاه مجهز به wire less هست... حالا باید حتما واسش Wireless Adapter بگیرم؟؟؟ قیمتش چه حدوداا هست؟؟؟

sadeq.R
08-07-2012, 12:43
بازم جواب منو ندادين ...
خيلي عجيبه همينطور از كنار پستم رد ميشين و جواب نميدين ...

A.N.A.P
08-07-2012, 13:59
دوستان من slim 4 gig دارم... تازه فهمیدم واسه wireless باید Wireless Adapter بگیرم... من فکر کردم خود دستگاه مجهز به wire less هست... حالا باید حتما واسش Wireless Adapter بگیرم؟؟؟ قیمتش چه حدوداا هست؟؟؟

خب دستگات Built-in Wi-Fi داره دیگه لازم نداری اون قطعه رو ! در ضمن Wireless Adapter شنیدم خیلی مزخرف هست و اصلا ارزش خرید نداره !

بازم جواب منو ندادين ...
خيلي عجيبه همينطور از كنار پستم رد ميشين و جواب نميدين ...
فکـ کنم جوابتو دادم چند صفحه پیش ! گفتم باید به لایو وصل شی اگه آپدیت موجود بود خود به خود آپدیت میشه وگرنه که هیچ اتفاقی نمیوفته !

badboy1373324
08-07-2012, 14:05
سلام دوستان از وقتی که ایکس باکسم رو اپدیت جدید کردم بازیهgta iv رو بالا نمیاره-بعضی ها میگن باید بری نسخه it3 رو بخری-میخواستم بدونم نسخه it3 برای جی تی ای هست یا نه؟یا اگه راه دیگه ای برایه بالا اومدن این بازی هست لطفاراهنمایی کنید

arashsard
08-07-2012, 15:27
خب دستگات Built-in Wi-Fi داره دیگه لازم نداری اون قطعه رو ! در ضمن Wireless Adapter شنیدم خیلی مزخرف هست و اصلا ارزش خرید نداره !

ببخشید چه جوری روشن میشه وای فای دستگاه... آخه اصلا شناسایی نمیکه وای فای اتقمو... گوشیم راحت وصل میشه... روو دستگاه کلید خاصی داره؟؟؟ زیر دکمه پاور یه کلید هست... اونو میزنم دوره پاور سبز میشه ولی بازم وا فای نمیگره.. راهنمایی دقیقتر کنی ممنون میشم...
وقتی میرم روو وایر لس همچین اروری میده
to use a wireless internet connection. connect an xbox 360 wireless networking adapter to your console.

A.N.A.P
08-07-2012, 15:56
ببخشید چه جوری روشن میشه وای فای دستگاه... آخه اصلا شناسایی نمیکه وای فای اتقمو... گوشیم راحت وصل میشه... روو دستگاه کلید خاصی داره؟؟؟ زیر دکمه پاور یه کلید هست... اونو میزنم دوره پاور سبز میشه ولی بازم وا فای نمیگره.. راهنمایی دقیقتر کنی ممنون میشم...
شرمنده من Elite دارم جزییات Slim رو نمیدونم .یه سر به Xbox.com بزن !

shayan2626
08-07-2012, 21:38
سلام میشه یه راهنمایی کوچولو بکنیدکه چه جوری میشه با کینکت ghost recon رو بازی کرد؟؟؟؟؟؟؟و وارد منوی کینکت اون بازی شد ؟؟؟ و اصلا چه حرکتی باید بکنم؟؟؟:42:
مرسی:40:

ramin 20est
08-07-2012, 21:40
من از وقتی ایکس باکسمو Lt3 کردم یه جورایی قاطی کرده مثلآ یه وقتایی هیچ بازی رو اجرا نمیکنه و مجبورم restart ش کنم یا مثلا یه بازی رو که تا دیروز اجرا می کرد دیگه ا
جرا نمیشه بازی های Lt3 ای رو هم که نصب میکنم وسط بازی ارور میذه و خارج میشه میخواستم ببینم کلا Lt3 اینجوریه یا فقط سر من این بلا اومده !!!!!
ای بابا هیشکی نیس جواب مارو هم بده؟

arashsard
09-07-2012, 01:36
از دوستان گلی که slim دارن.... چه جوری میشه از وایرلس دستگاه استفاده کرد... من هر کاری میکنم نمیشه ... سایت خود xbox رفتم.... دفترچه خوندم چیزی نفهمیدم... همش این ارور رو میده... وایرلس اتاقم OK هست و با گوشی و لبتاپ میگیره... این ارور رو میده:

to use a wireless internet connection. connect an xbox 360 wireless networking adapter to your console

arashsard
09-07-2012, 12:48
راستی دوستان فلسفه نصب بازی چیه؟؟؟؟ بالاخره که باید سی دی گذاشت واسه اجرای بازی؟؟؟ فقط واسه اینکه صدا نده و لنز زیاد کاره نکنه؟؟؟ والا ما یه ps2 داشتیم 24 ساعته لنزش کار میکرد... 5 سال داشتیم آخ نگفت... اگه لنز بخواد با اجرای یه بازی خزاب بشه که فاتحش خوندس...

.Behnam.
09-07-2012, 12:59
من تا حالا لایو نرفتم حالا یه سوال دارم ... اینطور که معلومه وقتی به لایو وصل میشی یه پثغام واسه آپدیت میده . من اول باید آپدیت کنم بعد LT+3 بریزم یا می تونم اول LT بریزم بعد آپدیت کنم( اینجوری LT نمیپره؟) ... فرقی میکنه ؟

Alex Fera
09-07-2012, 18:59
از دوستان گلی که slim دارن.... چه جوری میشه از وایرلس دستگاه استفاده کرد... من هر کاری میکنم نمیشه ... سایت خود xbox رفتم.... دفترچه خوندم چیزی نفهمیدم... همش این ارور رو میده... وایرلس اتاقم OK هست و با گوشی و لبتاپ میگیره... این ارور رو میده:

to use a wireless internet connection. connect an xbox 360 wireless networking adapter to your console

والا من خودم با این ارور روبه رو نشدم ولی داره میگه برای وصل شدن به لایو باید اون گیرنده وایرلس رو به دستگاه نصب کنید..............
شما مطمئنید اسلیم دارید؟!
چون فت ها گیرنده وایرلس ندارن........................

Danitondar
09-07-2012, 20:00
درود
اگه اسليم رو تا حالا باز كرده باشيد متوجه ميشيد يه قطعه سخت افزاري هست براي وايرلس،نظر من اينه كه امكان داره اينو يا يادشون رفته بزارن سر جاش البته اگه تا حالا براي آپديت داديد بيرون غير اين صورت كلا مشكل جاي ديگس،يا اينكه برش داشته باشن!

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2

aha2012
09-07-2012, 21:10
سلام میشه یه راهنمایی کوچولو بکنیدکه چه جوری میشه با کینکت ghost recon رو بازی کرد؟؟؟؟؟؟؟و وارد منوی کینکت اون بازی شد ؟؟؟ و اصلا چه حرکتی باید بکنم؟؟؟:42:
salam
فقط اونجایی که قبل از شروع بازی میری اسلحه هاتو آپگرید میکنی و میتونی هر اسلحه ایو تست کنی میتونی با کینکت بازیش کنی.همین

ای بابا هیشکی نیس جواب مارو هم بده؟
دوست من مشکل مثل اینکه برای شماست فقط.کسانیکه ال تی 3 دارن همچین مشکلی ندارن.کجا دادی برات ال تی ریختن؟جای مطمئن بود؟برو پیشش کنسولو بکوب تو صورتش :دی بگو این چیه آخه.حتما این کارو کن برو پیشش بگو برات درستش کنه

فرقی نمیکنه
نه الی تی نمیپره.میتونی ال تی بریزی بعد با وصل شدن به لایو آپدیتش کنی
میتونی اول آپدیت کنی با لایو ولی بعدش دیگه نمیتونی بازیهایی که پچ ال تی 3 مثلا نداشتنو اجرا کنی
در هر صورت بهتره که اول ال تی بریزی بعد آپدیت کنی

arashsard
09-07-2012, 22:15
والا من خودم با این ارور روبه رو نشدم ولی داره میگه برای وصل شدن به لایو باید اون گیرنده وایرلس رو به دستگاه نصب کنید..............
شما مطمئنید اسلیم دارید؟!
چون فت ها گیرنده وایرلس ندارن........................

بله دستگاه slim 4gig هستش...

arashsard
09-07-2012, 22:16
درود
اگه اسليم رو تا حالا باز كرده باشيد متوجه ميشيد يه قطعه سخت افزاري هست براي وايرلس،نظر من اينه كه امكان داره اينو يا يادشون رفته بزارن سر جاش البته اگه تا حالا براي آپديت داديد بيرون غير اين صورت كلا مشكل جاي ديگس،يا اينكه برش داشته باشن!

دستگاه رو تازه گرفتم... شاید برش داشته باشن.... دیگه ناچاریم با لن وصلش کنیم... ببخشید این گیرنده ها که روی فت میزارن خوبه واسش بگیرم... فاصله دستگاه تا مودم نیم متر هم نمیشه... سیگنال خیلی قوی هستش...

Danitondar
09-07-2012, 22:22
دستگاه رو تازه گرفتم... شاید برش داشته باشن.... دیگه ناچاریم با لن وصلش کنیم... ببخشید این گیرنده ها که روی فت میزارن خوبه واسش بگیرم... فاصله دستگاه تا مودم نیم متر هم نمیشه... سیگنال خیلی قوی هستش...

نه ديگه وقتي كمتر از نيم متر هست خرج زياد رو گردن خودتون نندازيد چون حدود ١٢٠ به بالا هست ارزش نداره ;-)

Milad4171
09-07-2012, 22:47
يكي يه اشاره اي كرد گفتم منم بگم.
منم از وقتي دادم بيرون آپديت كردن ديگه نميتونم به لايو با وايرلس وصل بشم.
مودم رو ميشناسه سيگنال دهي هم درسته ولي وقتي ميخواي كانكت كني ارور ميده.
البته من خيلي با لايو ور نردفتم ولي يادمه همون اوايل لايو رو راه انداختم با همون مودم و كلي هم استفاده بردم ازش!

arashsard
10-07-2012, 00:47
نه ديگه وقتي كمتر از نيم متر هست خرج زياد رو گردن خودتون نندازيد چون حدود ١٢٠ به بالا هست ارزش نداره ;-)

آهان... آره خیلی گرونه ارزش نداره... همون سیم وصل میکنیم... اینقد سرعت افتضاحه اینجا همش هنگ میکنه... توو ایران لایو شاید به خاطر سرعت اینترنت زیاد جالب نباشه...

arashsard
10-07-2012, 00:49
يكي يه اشاره اي كرد گفتم منم بگم.
منم از وقتي دادم بيرون آپديت كردن ديگه نميتونم به لايو با وايرلس وصل بشم.
مودم رو ميشناسه سيگنال دهي هم درسته ولي وقتي ميخواي كانكت كني ارور ميده.
البته من خيلي با لايو ور نردفتم ولي يادمه همون اوايل لايو رو راه انداختم با همون مودم و كلي هم استفاده بردم ازش!

باز مال شما خوبه... حداقل میشناسه وایرلس رو... مال من که اصلا میگه باید آدابتر وصل بشه... اصلا مثل اینکه از بیخ و بن وایرلس نداره...

.Behnam.
10-07-2012, 11:45

یعنی هیچ کس نمیدونه؟

shayan2626
10-07-2012, 12:11
salam
فقط اونجایی که قبل از شروع بازی میری اسلحه هاتو آپگرید میکنی و میتونی هر اسلحه ایو تست کنی میتونی با کینکت بازیش کنی.همین

ولی من تو تریلرش دیدم داره بازی میکنه !!!!:18:
اگه فهمیدید چه جوریه بهم بگید.

A.N.A.P
10-07-2012, 12:49
آهان... آره خیلی گرونه ارزش نداره... همون سیم وصل میکنیم... اینقد سرعت افتضاحه اینجا همش هنگ میکنه... توو ایران لایو شاید به خاطر سرعت اینترنت زیاد جالب نباشه...
با ایرانی ها راحت میشه بازی کرد . با اونور آب یکم لگ داره ولی باید آخر شب مثلا ساعت 1 ، 2 بازی کنی !

یعنی هیچ کس نمیدونه؟
من حدود 6 ماه پیش LT3 ریختم و حدود 2 هفته پیش لایو وصل شدم و آپدیت کردم مشکلی پیش نیومد !

Danitondar
10-07-2012, 12:58

درسته متاسفانه منم همين رو فكر كردم ولي اون ظاهرا قسمت Preview اسلحس

aha2012
10-07-2012, 13:46
یعنی هیچ کس نمیدونه؟
دوست من جوابتو دادم دیگه.یه نمه میگشتی میدیدی جوابتو

خیر دوست من
اونجایی که اسلحه میشه آپگرید کرد یه گزینه داره که میتونی اسلحه هارو تست کنی که ببینی خوشت میاد یا نه.
تستش هم اینطوریه که با کاراکتر میتونی تو محیط تمرین اسلحه هاتو تست کنی و به سیبلها و دشمنای چوبی تیر بزنی
کینکت هم دقیقا تو همینجا کار میکنه.

arashsard
10-07-2012, 14:29
با ایرانی ها راحت میشه بازی کرد . با اونور آب یکم لگ داره ولی باید آخر شب مثلا ساعت 1 ، 2 بازی کنی !

ببخشید من الان یه اکانت مجانی 1 ماه درست کردم... میخواستم mortal kombat رو live بازی کنم... میشه یه خورده توضیح بیدید که باید چی کار کنم و کدوم قسمت برم؟؟؟

ben_2000
11-07-2012, 00:08
میشه ادرس چند تا سایت برای خرید point رو بزارین ممنون.

Leon-117
11-07-2012, 08:11
سلام.
دوستان یه روشی اومده که میشه بازی های 97% رو بدون مشکل از روی هارد اجرا کرد.
کسی تست کرده؟من خودم تا 1-2 ساعت دیگه تست میکنم نتیجه رو میگم...........

CRIS Joon CR7
11-07-2012, 08:24
سلام.
دوستان یه روشی اومده که میشه بازی های 97% رو بدون مشکل از روی هارد اجرا کرد.
کسی تست کرده؟من خودم تا 1-2 ساعت دیگه تست میکنم نتیجه رو میگم...........

روی Lt3 و داشبورد جدید ؟ :18:

arashsard
11-07-2012, 13:45
سلام دوستان.... چطور میتونم mortal kombat رو live بازی کنم؟؟؟؟

smallfrank
11-07-2012, 17:13
سلام دوستان.... چطور میتونم mortal kombat رو live بازی کنم؟؟؟؟

فک کنم پس کد میخاد

arashsard
11-07-2012, 22:14

من رفتم پیش فروشنده گفتم وایرلس دستگام واسه اینترنت کار نمیکنه.... گفت دستهات کار میکنه... گفتم بله کار میکنه.... گفت وقتی دستهات وصل میشن یعنی وایرلس دستگات سالمه!!!!!... یعنی درست میگه؟؟؟؟ وقتی وایرلس دسته ها کار میکنه وایرلس دستگاه واسه اینترنت کار میکنه؟؟؟ پس چرا وایرلس اتاقمو نمیشناسه!!!! واقعا موندم مشکل چیه؟؟؟؟

tonypb
11-07-2012, 22:58
من رفتم پیش فروشنده گفتم وایرلس دستگام واسه اینترنت کار نمیکنه.... گفت دستهات کار میکنه... گفتم بله کار میکنه.... گفت وقتی دستهات وصل میشن یعنی وایرلس دستگات سالمه!!!!!... یعنی درست میگه؟؟؟؟ وقتی وایرلس دسته ها کار میکنه وایرلس دستگاه واسه اینترنت کار میکنه؟؟؟ پس چرا وایرلس اتاقمو نمیشناسه!!!! واقعا موندم مشکل چیه؟؟؟؟

نه بابا چرت گفته.وایرلس دسته ها یه برد جداست که در قسمت جلو دستگاه قرار داره...
با این حرفش مطمئن باش کار خودشه..

aha2012
11-07-2012, 23:12

یارو واقعا باسکوله.یعنی بابای اسکولا :دی
یارو معلومه که از ایکس باکس فقط پولی که میره تو جیبشو میدونه.حرف این آدمای بیسوادو باور نکن و زری بیش نزده.برو کنسولو بکوب تو دهنش و یه وایرلس ازش بگیر :دی
جدی گفتما

arashsard
12-07-2012, 02:18
یارو واقعا باسکوله.یعنی بابای اسکولا :دی
یارو معلومه که از ایکس باکس فقط پولی که میره تو جیبشو میدونه.حرف این آدمای بیسوادو باور نکن و زری بیش نزده.برو کنسولو بکوب تو دهنش و یه وایرلس ازش بگیر :دی
جدی گفتما

یارو اصلا نمیدونست لایو چی هست... منم این چند مدتی که با lan وصل شدم زیاد خوشم نیومد... هم ترافیکم مصرف میشه هم سرعتم زیاد جالب نیست... همین با پسر همسایمون بازی کنیم مزش بیشتره... فقط موقع آپدیت با lan وصل میشیم آپدیت میکنیم... میخواستم mortal kompat رو live بازی کنم که دردسرش زیاده... حالا جالبترش اینه موقعی که میخواستم دستگاهو بردارم یارو اینقد تحویل گرفت... الان تا از یه مشکل حرف میزنی کلتو میخوان بکنن...

arashsard
12-07-2012, 02:20
نه بابا چرت گفته.وایرلس دسته ها یه برد جداست که در قسمت جلو دستگاه قرار داره...
با این حرفش مطمئن باش کار خودشه..

آره خب... اینا هم که دیگه جنسو فروختن زیر بار نمیرن... اصلا اون خراب شودشون هم یه وایرلس نداره یه تست بزنیم... حالا جالبترش اینه رفتم مغازه بقلیش میگم همچین مشکلیه... گفت یه وقتی گول نخوری دستگاتو به اینترنت وصل کنی... خراب میشه... گفتم مارو باش با کی اومدیم سیزه به در....

Mohammad Yek110
12-07-2012, 08:59
سلام
من دسته ایکسباکس360 رو برای پی سی دارم
این حلقه ی نور گاهی اوقات چشمک میزنه
این فیلم 40 کیلوبایتی رو دانلود کنید:
ممنون:):11:

Reza31001
12-07-2012, 12:41
سلام
من دسته ایکسباکس360 رو برای پی سی دارم
این حلقه ی نور گاهی اوقات چشمک میزنه
این فیلم 40 کیلوبایتی رو دانلود کنید:
ممنون:):11:

تو تاپیک فیفا می خواستم جواب بدم یه بار سرور فروم ترکید یه بار سیستم خودم صفحه آبی اومد :31:
دیگه گفتم به د ..ک :31:

البته مطمئن نیستم دلیلش همین باشه ولی رو خود اکس باکس این حالت وقتی دسته رو روشن میکنی و می خواد با کنسول ارتباط برقرار کنه اتفاق میفته احتمالا رو پی سی هم همین باشه وقتی داره با وایرس دستگاه وصل میشه حلقه نور میده
در کل مشکل خاصی نیست یعنی اصلا مشکل نیست :20::11:

CRIS Joon CR7
12-07-2012, 12:44
تو تاپیک فیفا می خواستم جواب بدم یه بار سرور فروم ترکید یه بار سیستم خودم صفحه آبی اومد :31:
دیگه گفتم به د ..ک :31:

البته مطمئن نیستم دلیلش همین باشه ولی رو خود اکس باکس این حالت وقتی دسته رو روشن میکنی و می خواد با کنسول ارتباط برقرار کنه اتفاق میفته احتمالا رو پی سی هم همین باشه وقتی داره با وایرس دستگاه وصل میشه حلقه نور میده
در کل مشکل خاصی نیست یعنی اصلا مشکل نیست :20::11:

مطمئنی فیلم رو دیدی؟
سیم داره ها:21:
اصلا داره چشمک میزنه کی تو 360 این اتفاق می افته؟
من میگم شاید مشکلی تو سیمش باشه مثلا قطعی داره یا سوکت هاش مشک دارن...:13:

Reza31001
12-07-2012, 12:47
سیم داره :18:

راست میگی :31:
یه صحنه شک کردم چطوری بی سیم وصل کرده!
اصلا به سیمش دقت نکردم :31:

رو کنسول هر وقت اول دسته رو روشن میکنم که بعد هم کنسول روشن میشه همین طوری حلقه نور میاد

aha2012
12-07-2012, 12:50
یارو اصلا نمیدونست لایو چی هست... منم این چند مدتی که با lan وصل شدم زیاد خوشم نیومد... هم ترافیکم مصرف میشه هم سرعتم زیاد جالب نیست... همین با پسر همسایمون بازی کنیم مزش بیشتره... فقط موقع آپدیت با lan وصل میشیم آپدیت میکنیم... میخواستم mortal kompat رو live بازی کنم که دردسرش زیاده... حالا جالبترش اینه موقعی که میخواستم دستگاهو بردارم یارو اینقد تحویل گرفت... الان تا از یه مشکل حرف میزنی کلتو میخوان بکنن...

آره خب... اینا هم که دیگه جنسو فروختن زیر بار نمیرن... اصلا اون خراب شودشون هم یه وایرلس نداره یه تست بزنیم... حالا جالبترش اینه رفتم مغازه بقلیش میگم همچین مشکلیه... گفت یه وقتی گول نخوری دستگاتو به اینترنت وصل کنی... خراب میشه... گفتم مارو باش با کی اومدیم سیزه به در....

دوست من چرا کم آوردی؟؟
انقدر برو دنبالش که کارت درست بشه.اگه یه وقتی بخوای کنسولتو بفروشی و طرف ببینه وایرلس تهش نیست میزنه تو سر قیمت
انقدر برو مغازه طرف سرویس کن تا بهت یه وایرلس بده
یکی از بچه های همینجا کنسولش ایراد پیدا کرده بود انقدر رفت به طرف گفت و طرفو سرویس کرد که آخرش یه کنسول نو بهش داد
خلاصه اینکه حقتو بگیر و کم نیار.بررو ما پشتتیم :دی

CRIS Joon CR7
12-07-2012, 12:52
سیم داره :18:

راست میگی :31:
یه صحنه شک کردم چطوری بی سیم وصل کرده!
اصلا به سیمش دقت نکردم :31:

رو کنسول هر وقت اول دسته رو روشن میکنم که بعد هم کنسول روشن میشه همین طوری حلقه نور میاد

کلا این رقص نورها معنی های خاصی داره:
چهار تا نور چشمک زن : معمولا مشکل در اتصالات
نور چرخون : باطری تموم شد دیگه :دی
اولشم یه همچین حالتی داره که واسه برقراری ارتباط هستش:11:
امیدوارم مشکل دوستمون حل بشه...

arashsard
12-07-2012, 14:33
دوست من چرا کم آوردی؟؟
انقدر برو دنبالش که کارت درست بشه.اگه یه وقتی بخوای کنسولتو بفروشی و طرف ببینه وایرلس تهش نیست میزنه تو سر قیمت
انقدر برو مغازه طرف سرویس کن تا بهت یه وایرلس بده
یکی از بچه های همینجا کنسولش ایراد پیدا کرده بود انقدر رفت به طرف گفت و طرفو سرویس کرد که آخرش یه کنسول نو بهش داد
خلاصه اینکه حقتو بگیر و کم نیار.بررو ما پشتتیم :دی

مخلصتیم داداش... حتما...هر چی شما دستور بدین :40: پسر خالم bodybuilding با هم میریم حقشو میزاریم کفه دستش :31: راستی دوستان یه سری بازی ها وقتی نصب میشه وسط بازی ارور میده ولی وقتی نصب نیست مشکلی ندارن و اجرا میشن!!! اینا قضیش چیه؟؟؟ سیدی های 97 درصد که میگن همینا هستن؟؟؟؟ یه توضیح کوچولو میدین.. ممنون :40: نمیدونم مثل اینکه سی دی های 97 درصد اصلا نصب نمیشن... ولی بعضی سی دی ها نصب میشه ولی وسط بازی قطع میشه ولی وقتی نصب نباشه ارور نمیده... جالبه!!!

Mohammad Yek110
12-07-2012, 16:29
کلا این رقص نورها معنی های خاصی داره:
چهار تا نور چشمک زن : معمولا مشکل در اتصالات
نور چرخون : باطری تموم شد دیگه :دی
اولشم یه همچین حالتی داره که واسه برقراری ارتباط هستش:11:
امیدوارم مشکل دوستمون حل بشه...
سلام
بله احتمالا مشکل همین هست
زیاد از الکتریک سر در نمیارم
معمولا به usb جلو می زنم
دفعه بعد میزنم به پشت کیس
ممنون از همگی:11:
امضامونم داشته باشید

Alex Fera
12-07-2012, 19:06
دسته های سیم دار همشون همینن،مشکل از اتصالاته،چون شرکت رو ساخته اینا نظارت نمیکنه،به سفارشه مایکرو هستش اما هرچی دوست دارن میزنن توش...................

starpars
12-07-2012, 19:15
دوستان من بازی assassins creed RE گرفتم اما بعد از یکی دو مرحله که رفتم بازی موقع لود گیر میکنه و کنسول کلا هنگ میکنه تا وقتی خاموش روشن کنم.
دوباره از اول که میری همونجا گیر میکنه
من lt3 دارم به فروشنده هم گفتم که بازیو واسه lt3 پچ کنه گفت باشه
بازی هم از رو دیسک اجرا میکنم.
اینم تست abgx360

arashsard
13-07-2012, 14:03
مخلصتیم داداش... حتما...هر چی شما دستور بدین :40: پسر خالم bodybuilding با هم میریم حقشو میزاریم کفه دستش :31: راستی دوستان یه سری بازی ها وقتی نصب میشه وسط بازی ارور میده ولی وقتی نصب نیست مشکلی ندارن و اجرا میشن!!! اینا قضیش چیه؟؟؟ سیدی های 97 درصد که میگن همینا هستن؟؟؟؟ یه توضیح کوچولو میدین.. ممنون :40: نمیدونم مثل اینکه سی دی های 97 درصد اصلا نصب نمیشن... ولی بعضی سی دی ها نصب میشه ولی وسط بازی قطع میشه ولی وقتی نصب نباشه ارور نمیده... جالبه!!!

آقایون مهندس؟؟؟؟؟ :31:

CRIS Joon CR7
13-07-2012, 14:21
بازی هیی که قفل XGD3 دارند اگه شما دیسک معمولیشو _97% _ شو بگیری نصب میشن خیلی وقت ها (بعضی وقت ها هم نصب نمیشن ) ولی وسط بازی ارور میدند.
آره اینا همون 97 درصد ها هستن
باید برنر مکس بگیریشون:11:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط arashsard [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مخلصتیم داداش... حتما...هر چی شما دستور بدین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پسر خالم bodybuilding با هم میریم حقشو میزاریم کفه دستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راستی دوستان یه سری بازی ها وقتی نصب میشه وسط بازی ارور میده ولی وقتی نصب نیست مشکلی ندارن و اجرا میشن!!! اینا قضیش چیه؟؟؟ سیدی های 97 درصد که میگن همینا هستن؟؟؟؟ یه توضیح کوچولو میدین.. ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمیدونم مثل اینکه سی دی های 97 درصد اصلا نصب نمیشن... ولی بعضی سی دی ها نصب میشه ولی وسط بازی قطع میشه ولی وقتی نصب نباشه ارور نمیده... جالبه!!!

Rc man
13-07-2012, 14:42
من اپدیت lt 3 دارم میتونم لایو بازی کنم؟

Master Game
13-07-2012, 14:50
سلام به همه ی دوستان گل...

نیازی نیست بازی برنر مکس بخرید ...بازی 97% رو از روی هارد اجرا کنید .

قبل اینکه توضیح در مورد بازی ها بدم یه کمک خیلی بزرگ ازتون میخواستم ... میشه یکی از دوستان لطف کنه این برنامه

abgx360_v1.0.6 رو تو یه سایت که ف ی ل ت ر نباشه برای من آپلود کنه ...من هر لینکی پیدا کردم یا خراب بود یا ف ی ل تر ؟؟؟

اجرای بازی های 97% از روی هارد کنسول ( اگه دوستان اجازه بدن تاپیک این مطلبو بزنم بقیه استفاده کنن )

1. اول بازی رو روی هارد کنسول بریزید در این مرحله هیچ اروری ازتون نمیگیره

2. فقط و فقط کافیه یک موزیک بر روی هارد کنسول بریزید ( از اونجایی که نمیشه موزیک رو مستقیم تو هارد کنسول ریخت یک

CD آدیو موزیک بزارید تو دستگاه تا تو هارد کنسول تبدیل و کپی بشه )

3.حالا قبل از اینکه وارد بازی بشید کافیه یک موزیک بزارید پخش بشه ...وقتی موزیک رو میزارید پخش بشه دیگه در هین ورود

بازی هیچ اروری نمی بینید .

4. نکته خیلی مهم : موزیک رو فقط در هنگام ورود به بازی بزارید پخش بشه وقتی وارد بازی شدید یعنی منوی بازی اومد

دکمه stop رو بزنید تا موزیک متوقف بشه .اگر صدای موزیک ازیتتون میکنه خب صدای موزیک پلیرتونو ببیندید دیگه. دی :

حالا دیگه بازیتون از روی هارد اجرا میشه ....

نکته 2 : من خودم تا حالا به این مشکلی که میخوام الان بهتون بگم بر نخوردم ولی اگر یه زمانی در داخل بازی یعنی در هین

مراحل بازی ارروری ازتون گرفته شد و از بازی اومد بیرون دفعه ی بعد موزیک رو pause کنید ... ولی خیالتون راحت تو بازی

ارور نمیگیره همون STOP رو بزنید دی :

من خودم این روشو اجرا کردم و 100% جواب میده خیالتون راحت.:31:

فقط تورو خدا این برنامه یادتون نره برای من آپلود کنید . :20:

اگر دوستان اجازه بدن تاپیک همین مطلبو بزنم بقیه دوستان استفاده کنن.:42:

CRIS Joon CR7
13-07-2012, 14:53

منبع انگلیسی داری؟ .........

Master Game
13-07-2012, 15:00
خیر...این روشو خودم کشفش کردم . کافیه امتحان کنی 100% جواب میده

اینجوری کمتر به لنز دستگات فشار میاد 4 تومنم پوله بیشتر برا یه دی وی دی نمیدید.

arashsard
13-07-2012, 15:53

قبل اینکه توضیح در مورد بازی ها بدم یه کمک خیلی بزرگ ازتون میخواستم ... میشه یکی از دوستان لطف کنه این برنامه

abgx360_v1.0.6 رو تو یه سایت که ف ی ل ت ر نباشه برای من آپلود کنه ...من هر لینکی پیدا کردم یا خراب بود یا ف ی ل تر ؟؟؟

این لینکو یه امتحان کن...

sadeq.R
13-07-2012, 15:55
سلام جناب atmospher ..
ببخشین اینجا سوال میکنم ..
نشد پیغام خصوصی بدم چون باید بالای 20 پست داشته باشم ..
رفتم جایی که آدرس دادین ..
فکر نمیکردم مغازش انقدر کوچیک باشه ...
نه به سایتش نه به مغازه دربو داغونش ...
اول اینکه مثل کلوب بود همه داشتن بازی میکردن ..
بعد رفتم گفتم بازی میخوام ..
گفت باید رایت کنم ..
هه ..
کفم برید ..
نمدونستم آماده نداره ...
گفت هر دی وی دی 50 دقیقه طول میکشه ...
دیگه اومدم بیرون...
خوب واسه خریدن بازی همون سعدی که خیلی بهتره آدم بره ...
اماده با کاور 2500 میگیری میای ...
اما واسه آپدیت و اینا سعدی آدم نباید بره ...
بازم مرسی از آدرستون ...
پایدار باشید ...

arashsard
13-07-2012, 16:05
سلام جناب atmospher ..
ببخشین اینجا سوال میکنم ..
نشد پیغام خصوصی بدم چون باید بالای 20 پست داشته باشم ..
رفتم جایی که آدرس دادین ..
فکر نمیکردم مغازش انقدر کوچیک باشه ...
نه به سایتش نه به مغازه دربو داغونش ...
اول اینکه مثل کلوب بود همه داشتن بازی میکردن ..
بعد رفتم گفتم بازی میخوام ..
گفت باید رایت کنم ..
هه ..
کفم برید ..
نمدونستم آماده نداره ...
گفت هر دی وی دی 50 دقیقه طول میکشه ...
دیگه اومدم بیرون...
خوب واسه خریدن بازی همون سعدی که خیلی بهتره آدم بره ...
اماده با کاور 2500 میگیری میای ...
اما واسه آپدیت و اینا سعدی آدم نباید بره ...
بازم مرسی از آدرستون ...
پایدار باشید ...

اگه شیراز بودی.... یه جایی خودم کشف کردم... بهت معرفی میکردم... هر سی دی بخوای سفارش میدی واست میاره... من خودم سیدی هاشو تست کردم... 2500 تمن سیدی هاش تا حالا هم هر چی ازش گرفتم 100% بوده ...

Master Game
13-07-2012, 16:28
این لینکو یه امتحان کن...

دستت درد نکنه . الان دارم دانلود میکنم فقط یه عضویت می خواست که عضو شدم .

ایشالا جبران کنم برات ....:7:

arashsard
13-07-2012, 16:54

اجرای بازی های 97% از روی هارد کنسول ( اگه دوستان اجازه بدن تاپیک این مطلبو بزنم بقیه استفاده کنن )

1. اول بازی رو روی هارد کنسول بریزید در این مرحله هیچ اروری ازتون نمیگیره

2. فقط و فقط کافیه یک موزیک بر روی هارد کنسول بریزید ( از اونجایی که نمیشه موزیک رو مستقیم تو هارد کنسول ریخت یک

CD آدیو موزیک بزارید تو دستگاه تا تو هارد کنسول تبدیل و کپی بشه )

3.حالا قبل از اینکه وارد بازی بشید کافیه یک موزیک بزارید پخش بشه ...وقتی موزیک رو میزارید پخش بشه دیگه در هین ورود

بازی هیچ اروری نمی بینید .

4. نکته خیلی مهم : موزیک رو فقط در هنگام ورود به بازی بزارید پخش بشه وقتی وارد بازی شدید یعنی منوی بازی اومد

دکمه stop رو بزنید تا موزیک متوقف بشه .اگر صدای موزیک ازیتتون میکنه خب صدای موزیک پلیرتونو ببیندید دیگه. دی :

حالا دیگه بازیتون از روی هارد اجرا میشه ....

نکته 2 : من خودم تا حالا به این مشکلی که میخوام الان بهتون بگم بر نخوردم ولی اگر یه زمانی در داخل بازی یعنی در هین

مراحل بازی ارروری ازتون گرفته شد و از بازی اومد بیرون دفعه ی بعد موزیک رو pause کنید ... ولی خیالتون راحت تو بازی

ارور نمیگیره همون STOP رو بزنید دی :

من خودم این روشو اجرا کردم و 100% جواب میده خیالتون راحت.:31:

فقط تورو خدا این برنامه یادتون نره برای من آپلود کنید . :20:

اگر دوستان اجازه بدن تاپیک همین مطلبو بزنم بقیه دوستان استفاده کنن.:42:

آقا الان من تست کردم جواب داد... فقط چون من 2 دیقه از بازی که میگذشت یهو میپرید گذاشتم تا 2 دیقه اجرا بشه بعد موزیک رو قطع کردم...

arashsard
13-07-2012, 17:26
آقا یه دیسکت الان گذاشتن نصب بشه... این ارور رو داد!!!!
cant read this disk.it may be scratched or dirty.clean the disk with soft cloth and try again
سی دی رو تمیزشم کردم... برق میزنه... بازم این ارور رو میده... جالبه این هست که از روو سی دی بخوام بازی کنم راحت سی دی رو اجرا میکنه و بازی میکنم اما موقع نصب این ارور رو میده... کسی میدونه راه حلش چیه و با این ارور مواجه شده؟؟؟

arashsard
13-07-2012, 17:36
cant read this disk.it may be scratched or dirty.clean the disk with soft cloth and try again
سی دی رو تمیزشم کردم... برق میزنه... بازم این ارور رو میده... جالبه این هست که از روو سی دی بخوام بازی کنم راحت سی دی رو اجرا میکنه و بازی میکنم اما موقع نصب این ارور رو میده... کسی میدونه راه حلش چیه و با این ارور مواجه شده؟؟؟\
آقا رفتم با تایدو لیف و صابون افتادم به جونش الان نصبش کرد...:31:

CRIS Joon CR7
13-07-2012, 17:40
من یه بازی داشتم پر خط و خش بود
یه روز کامل گذاشتمش توی کوکاکولا
بعدش با گاز پاک کن و پنبه افتادم جونش و نصب شد.
پ.ن : اون دیسک رو من بازی هم نمیتونستم بکنم باش:18:

Leon-117
13-07-2012, 17:43
بازی های Gears of War 3,Prototype 2,Amazing spiderman و Rage رو امتحان کردم با روشی که Master Game صفحه قبل توضیح داده بود همشون بدون مشکل از روی هارد اجرا شدن............

CRIS Joon CR7
13-07-2012, 17:46
[SIZE=3]
بازی های Gears of War 3,Prototype 2,Amazing spiderman و Rage رو امتحان کردم با روشی که Master Game صفحه قبل توضیح داده بود همشون بدون مشکل از روی هارد اجرا شدن............

قربون دستت MP3 هم امتحان کن:11:

Master Game
13-07-2012, 17:54
آقا الان من تست کردم جواب داد... فقط چون من 2 دیقه از بازی که میگذشت یهو میپرید گذاشتم تا 2 دیقه اجرا بشه بعد موزیک رو قطع کردم...

بهت گفتم این روش جواب میده ....

راستی منو حامد صدا کن آرش جان.

همون تو بازی بره کافیه بعد stop رو بزن حالا اگر دیدی بازیه ایراد داره تو چپتر بازی که رفت stop کن یا اگر خیلی خفن بود pause رو بزن ...

سی دی رو تمیزشم کردم... برق میزنه... بازم این ارور رو میده... جالبه این هست که از روو سی دی بخوام بازی کنم راحت سی دی رو اجرا میکنه و بازی میکنم اما موقع نصب این ارور رو میده... کسی میدونه راه حلش چیه و با این ارور مواجه شده؟؟؟

\
آقا رفتم با تایدو لیف و صابون افتادم به جونش الان نصبش کرد...:31:

پس دیسکت کثیف بود نصب نمیشد .....این بازیا کپی اگر حواست نباشه یه خورده خش بیفته اینطوری میشه ...

راستی یه چیز جدید ...جا داره ورود خودمو به گروه xbox داران تبریک بگم ....آخه هفته پیش ps3 رو فروختم جاش یه xbox بر داشتم .

شما این روشرو امتحان کردی ؟؟؟

CRIS Joon CR7
13-07-2012, 17:57

ایشون گفت بازیم نصب نمیشه
من گفتم اینجوری دیسک رو تمیز کن
ربطی به روش جدید اجرای بازی های XGD3 واسه LT3 بدون ب.مکس از روی هارد نداره:11:

CRIS Joon CR7
13-07-2012, 18:06
MP3 رو الان تست میکنم
جوابشو میگم
راستی برو تاپیک شو بزن:11:

Master Game
13-07-2012, 18:12
MP3 رو الان تست میکنم
جوابشو میگم
راستی برو تاپیک شو بزن:11:

انقدر خوشحال بودم همون موقع زدم ....:39:

arashsard
13-07-2012, 19:44

فکره خوبیه هااا.... آقا من 2 3 تا بازی دارم خفن داغونن... چسب قطره ای ریخته روش... همین روشو میرم ببینم جواب میده یا نه....

arashsard
13-07-2012, 19:50
بهت گفتم این روش جواب میده ....

راستی منو حامد صدا کن آرش جان.

همون تو بازی بره کافیه بعد stop رو بزن حالا اگر دیدی بازیه ایراد داره تو چپتر بازی که رفت stop کن یا اگر خیلی خفن بود pause رو بزن ...

پس دیسکت کثیف بود نصب نمیشد .....این بازیا کپی اگر حواست نباشه یه خورده خش بیفته اینطوری میشه ...

راستی یه چیز جدید ...جا داره ورود خودمو به گروه xbox داران تبریک بگم ....آخه هفته پیش ps3 رو فروختم جاش یه xbox بر داشتم .

مخلصیم داش حامد... تبریک میگم... ما از ps2 پریدیم xbox

Hamid Hamid
14-07-2012, 00:13
سلام دوستان ...

يه سوالي داشتم ... اميدوارم كمكم كنيد.

من حدود 1 سال و نيم هستش كه يه ايك باكس 360 مدل آركيد دارم ... و قصد دارم اين كنسولم رو بفروشم.

چيزي كه هست يه هارد 120 هم داره و يه دسته و 30-40 تا بازي.

كمكي كه مي خواستم از شما اينه كه براي اين كنسول و لوازمش چه قيمتي بزارم خوبه؟

واقعا نميدونم چقدر ميزه اين دستگاه من ...

مرسي از راهنمايي دوستان.

ben_2000
14-07-2012, 00:31
اقا یکی چندتا بازی اخر که برا xbox اومده رو بنویسه ممنون

aha2012
14-07-2012, 01:21
اقا یکی چندتا بازی اخر که برا xbox اومده رو بنویسه ممنون

spider man
spec ops
dead island goty
lego batman 2
inversion
batman goty

Master Game
14-07-2012, 01:22
سلام به همه ی دوستای گلم...

یه سوالی داشتم ؟

من چند تا بازی دارم ( GOW3,MWF3) که روی LT3 اجرا نمیشه حالا پچش کردم .... میخوام بدونم راهی هست که در کنسول های ( JTAG ) نشده که بشه بازی رو بدون رایت کردن مثلا از رو فلش به هارد کنسول انقال بدیم بعد با یه دیسکی چیزی اجراش کنیم ....مثلا بازی پچ شده رو با یه روشی بریزم تو هارد و با دیسک قبلی اجرا کنم ؟؟؟

danijon_2006
14-07-2012, 13:07
میخوام لنز درایو لایتون رو بدم تعویض کنن.میخواستم ببینم اصلی و فرعی و اینا نداره لنز؟اگه داره از کجا میشه فهمید؟
راستی از یه مغازه داری شنیدم باید کل درایو عوض بشه وگرنه اگه لنز خالی عوض بشه سه ماه بعد دوباره مشکل پیدا میکنه.چرت گفته؟
در ضمن هزینه ی تعویض لنز با 6 ماه ضمانت هم بهم 50 دادن.زیاده؟

Master Game
14-07-2012, 22:31
میخوام لنز درایو لایتون رو بدم تعویض کنن.میخواستم ببینم اصلی و فرعی و اینا نداره لنز؟اگه داره از کجا میشه فهمید؟
راستی از یه مغازه داری شنیدم باید کل درایو عوض بشه وگرنه اگه لنز خالی عوض بشه سه ماه بعد دوباره مشکل پیدا میکنه.چرت گفته؟
در ضمن هزینه ی تعویض لنز با 6 ماه ضمانت هم بهم 50 دادن.زیاده؟

50 تومن !!!!!!!!!!!!!!!

80 تومن بده کل درایو لایتونو بخر !!!!!!!!!!

Hamid Hamid
15-07-2012, 09:08
سلام دوستان ...

من حدود 1 سال و نيم هستش كه يه ايك باكس 360 مدل آركيد دارم ... و قصد دارم اين كنسولم رو بفروشم.

مرسي از راهنمايي دوستان.

دوستان اين قضيه اورژانسي هستش ...

اگه ممكنه يكي از دوستان يه راهنمايي كنه و يه قيمت بگه.

ممنون

sony_W810i
15-07-2012, 11:21
سلام به همه ی دوستای گلم...

یه سوالی داشتم ؟

من چند تا بازی دارم ( GOW3,MWF3) که روی LT3 اجرا نمیشه حالا پچش کردم .... میخوام بدونم راهی هست که در کنسول های ( JTAG ) نشده که بشه بازی رو بدون رایت کردن مثلا از رو فلش به هارد کنسول انقال بدیم بعد با یه دیسکی چیزی اجراش کنیم ....مثلا بازی پچ شده رو با یه روشی بریزم تو هارد و با دیسک قبلی اجرا کنم ؟؟؟

خیر عزیز برای jtag نشده ها حتماً باید بازی رو رو دیسک رایت کنی و با هارد و فلش نمیشه.

Master Game
15-07-2012, 15:25
خیر عزیز برای jtag نشده ها حتماً باید بازی رو رو دیسک رایت کنی و با هارد و فلش نمیشه.

مرسی . آخرشم رو dvd رایت کردم. راستی هزینه ی j tag چنده اصلا ارزش داره کنسولو jtag کنم ؟

__________________________________________________ _____________________________

کسی از دوستان یه جای خوب تو تهران برا خرید بازی سراغ نداره ؟ من 97% رو میگیرم 3500 و 100% رو میگیرم 7000 تومن؟؟؟

Alex Fera
15-07-2012, 19:16
سلام دوستان ...

مرسي از راهنمايي دوستان.

برای دستگاه حدود 320،هارد هم حدود 100،منظور از دسته هم اگر دسته اضافه باشه حدود 50،بازی هم معمولا ارزشی نداره،مگه اینکه جدا بفروشی.....................

s.j-rez
16-07-2012, 10:01
مرسی . آخرشم رو dvd رایت کردم. راستی هزینه ی j tag چنده اصلا ارزش داره کنسولو jtag کنم ؟

__________________________________________________ _____________________________

کسی از دوستان یه جای خوب تو تهران برا خرید بازی سراغ نداره ؟ من 97% رو میگیرم 3500 و 100% رو میگیرم 7000 تومن؟؟؟

خوب شما با این کار -- کامل کنسول رو انجام میدی و یه شبکه بازی هم مثلLiveداری اگه هزینه میکنی صد در صد ارزش داره والا قدیم که 100 میگرفتن الان هم همون قیمت باید باشه(درسته؟):D

tonypb
16-07-2012, 11:37
سلام.
دوستان من چند بازی مثل GeOW 3 رو دارم که مال LT2 هست.و الان رو LT3 کار نمیده...
میتونم پچ کنم و دوباره رایتشون کنم تا تو LT3 قابل اجرا باشه؟؟؟
ممنون

hamham.com
16-07-2012, 13:48
سلام
چنتا سوال داشتم:
1. با ایکس باکس هم میشه بازیو به صورت 2 نفره رف؟ split screen میشه؟
2. بازی هس که story mode بشه 2نفره رف؟ کلا مشه که صفحه نصف نشه؟

s.j-rez
16-07-2012, 14:04
سلام.
دوستان من چند بازی مثل GeOW 3 رو دارم که مال LT2 هست.و الان رو LT3 کار نمیده...
میتونم پچ کنم و دوباره رایتشون کنم تا تو LT3 قابل اجرا باشه؟؟؟
ممنون

نه نمیشه چون به هر حال حجم اون بازی ها کمه و باید دانلود کنی یا یه نسخه کامل تهیه کنی.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام
چنتا سوال داشتم:
1. با ایکس باکس هم میشه بازیو به صورت 2 نفره رف؟ split screen میشه؟
2. بازی هس که story mode بشه 2نفره رف؟ کلا مشه که صفحه نصف نشه؟

اره ایکس باکس هم مثلpcهمه این امکاناتو داره

virus2009
16-07-2012, 20:29
سلام دوستان
راهی هست که بشه NFS HP رو روی LT2 آپدیت 13599 اجرا کرد ... ؟؟؟
من ایمیجش رو دارم حجمش 7.29 ـه

MITAJOON
16-07-2012, 21:05
سلام
بروبکس چطورید؟
آقا من بعد 6 ماه دوباره برگشتم.بگید بینم بعد قضیه LT3 و آپدیت 13599 چه بلاهایی سر ایکس باکس اومده؟بازی جدید؟آپدیت جدید؟
با همون آپدیت قدیم میتونم بازی کنم؟
کدوم بازی ها خطر بن شدن دارن؟

arashsard
17-07-2012, 01:34
سلام دوستان... آقا این بازی spider man واسه LT3 خیلی بازیه جالبیه... یه بازی سه بعدی کامل... ولی باید حتما خوابیده بازی کنی... من که میشنم بازی کنم کلا فشارم میوفته :31: میخواستم ببینم تاپیک واسش ایجاد شده.. کلی گشتم پیدا نکردم...

aha2012
17-07-2012, 04:55
سلام
بروبکس چطورید؟
آقا من بعد 6 ماه دوباره برگشتم.بگید بینم بعد قضیه LT3 و آپدیت 13599 چه بلاهایی سر ایکس باکس اومده؟بازی جدید؟آپدیت جدید؟
با همون آپدیت قدیم میتونم بازی کنم؟
کدوم بازی ها خطر بن شدن دارن؟
سلام
خوش اومدی
چیز خاصی نشده فقط بعد 13599 دو تا دیگه اومده
14719
15574
عدداشو دقیق یادم نیست ولی تو همین حدودا بودن :دی
بن من هم نه همه چیز ok هست

سلام دوستان... آقا این بازی spider man واسه LT3 خیلی بازیه جالبیه... یه بازی سه بعدی کامل... ولی باید حتما خوابیده بازی کنی... من که میشنم بازی کنم کلا فشارم میوفته :31: میخواستم ببینم تاپیک واسش ایجاد شده.. کلی گشتم پیدا نکردم...

سلام
آره قشنگه بازیش ولی تقریبا شبیه به بتمنه
فکر نکنم تاپیکی براش باشه.خودت یه تاپیک براش بزن

s.j-rez
17-07-2012, 08:18
اقا یه چند تا مورد هست که یادم رفته(یکی بود بگه این همه مدت کدوم گوری بودی؟:d)
یکی اینکه طرفlt+3داشته باشه ولی داشبردش خیلی قدیمی باشه هر جوری اپدیت کنه داشبرد رو فریم ویر که نمیپره؟درسته؟
بعد کدوم داشبرد بود که دیگخ نمیزاست حتی باtitel updateهم بازی از افلاین اجرا بشه؟

Milad4171
17-07-2012, 23:55
نميدونم جاش اينجاست يا نه من دنبال گيتار ايكس باكس ميگردم!!
هست جايي؟
ميشه گير آورد؟
بعد اگه من بخوام سفارش بدم به ظنر شما روي دستگاه هايي كه هـــك شده قابل استفاده هست؟؟؟

Squall Leonhart
18-07-2012, 18:40
یکی اینکه طرفlt+3داشته باشه ولی داشبردش خیلی قدیمی باشه هر جوری اپدیت کنه داشبرد رو فریم ویر که نمیپره؟درسته؟

آپدیت ورژن 2.0.13146.0 باعث میشه فریم ور درایو به اورجینال برگرده. تمام ورژن های بالاتر از این ورژن هم این خاصیت رو دارن.

در کل اگه ورژن داشبرد پایین تر از 2.0.13146.0 باشه و بخوایی داشبرد رو به این ورژن (یا ورژن های بالاتر) آپدیت بکنی کپی خورت میپره!

به عنوان یه قانون کلی : روی درایو کپی خور شده آپدیت داشبرد نباید نصب بشه، ربطی هم به ورژن ال تی یا داشبرد هم نداره.

ترتیب درستش این هست : درایو استوک --> آپدیت داشبرد --> نصب ال تی پلاس

ariaei_tabar
18-07-2012, 20:15
سلام یک سوال داشتم

ariaei_tabar
18-07-2012, 20:18
من امروز 28/4/91 ایک باکس رو به ال تی 3 آبدیت کردم
دیگه از این جدید تر ورژن نیست؟
بعد گفت گه بازی نصب نمیشه یعنی چی؟
اگه این طور باشه به کنسولم فشار وارد نمیشه؟

Reza31001
18-07-2012, 21:17
نه جدیدتر نداریم فعلا
بازیها دو مدل هستن رایت معمولی(97%) و رایت کامل (100%) یا اصطلاحا burner max
رایت معمولی ها نصب نمیشن یا اگه بشن وسط بازی ارور میده و میاد بیرون ولی برنر مکس ها نصب میشن و بدون مشکل بازی میکنی البته قیمتشون هم بالاتره

پ ن: یه روش جدید تو این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) معرفی شده برای اجرای بدون مشکل بازیهای 97%

sonixax
19-07-2012, 01:18
نميدونم جاش اينجاست يا نه من دنبال گيتار ايكس باكس ميگردم!!
هست جايي؟
ميشه گير آورد؟
بعد اگه من بخوام سفارش بدم به ظنر شما روي دستگاه هايي كه هـــك شده قابل استفاده هست؟؟؟

توی ایران پیدا شدنش که پیدا میشه ولی یک مقداری سخته . سر گیتار PS2 من پیدا نمیکردم خودم ساختم .
بعد با کنسول هَک شده هم کار میکنه نگران نباشید . ولی خیلی سرگرمتون نمیکنه شاید سه چهار هفته بعدش میندازیدش کنار .

virus2009
19-07-2012, 11:32
من یک هارد 160 sata رو با تبدیل USB به کنسول وصل کردم
وقتی داخل کنسول تنظیمش کردم و فرمت شد فقط 16 گیگش رو اجازه استفاده میده
مشکل از کجاست ... ؟؟؟
پارتیشن خاصی میخواد ... ؟؟؟

CRIS Joon CR7
19-07-2012, 11:46
مشکل از کجاست ... ؟؟؟

نه دیگه اگه قرار بود همشو بشناسه که دیگه کسی نمیرفت هارد اصلی 360 بگیره
چون فقط حافظه های جانبی رو تا 16 گیگ شو میشناسه
البته روش هایی هست که همین هارد رو هم ه*ک میکنند ولی دردسر داره...
میشه بزنیش به .PC هی اسم پوشه هارو عوض کنی که اونم باز پیس بازیه:2:

Milad4171
19-07-2012, 11:47
مشکل از کجاست ... ؟؟؟

خوب شما اگه يه بار سر ميزدي اينجا متوجه ميشدي.
هاردهاي معمولي رو بيش از 16 گيگ ساپرت نميكنه.
غير اينكه هار ارجينال خود كنسول رو خريداري كني. اگه اينطور بود كه طرف ميرفت بدون هار ميخريديه هارد 160 گيگ هم مينداخت روش! لپ تاپيي!!
نميشه!
حالا اگه راهي داشته باشه نميدونم ولي به طور معمول نميشه!

توی ایران پیدا شدنش که پیدا میشه ولی یک مقداری سخته . سر گیتار PS2 من پیدا نمیکردم خودم ساختم .
بعد با کنسول هَک شده هم کار میکنه نگران نباشید . ولی خیلی سرگرمتون نمیکنه شاید سه چهار هفته بعدش میندازیدش کنار

البته من نميخوام زياد خرج كنم. اون 20 دلالياش چطوره؟‌آخه قيمت هاي عجيب غريب داره. هم 200 300 دلاري هم 15 20 دلاري.
واسه تفريحات سالم موقتي بدنيست.

M A M M U T
19-07-2012, 21:04
دوستان قیمت ایکس باکس اسلیم 250 تو تهران چقدره? بدون کینکت....

aha2012
19-07-2012, 22:34
دوستان قیمت ایکس باکس اسلیم 250 تو تهران چقدره? بدون کینکت....

810 تومن..........................:41:

sonixax
20-07-2012, 01:24
البته من نميخوام زياد خرج كنم. اون 20 دلالياش چطوره؟‌آخه قيمت هاي عجيب غريب داره. هم 200 300 دلاري هم 15 20 دلاري.
واسه تفريحات سالم موقتي بدنيست.

گرونهاش ست کامل هست ، یعنی درام و گیتار و میکروفون و یک بازی اوریج .
خود گیتار رو من خریدم 10 یورو :دی

ashkan8819
20-07-2012, 11:37
يه سوال داشتم يكي از دوستان يه اسليم گرفته ٩٠/٩/١٢ چون آشنا بود فروشنده دستگاهو چك نكرد حالا فهميده سريال دستگاه با كارتون نميخونه ممكنه دستگاه دست دووم يا رفريش باشه بخواد بفروشه كم ور ميدارن ؟؟؟؟؟؟

CRIS Joon CR7
20-07-2012, 11:42
يه سوال داشتم يكي از دوستان يه اسليم گرفته ٩٠/٩/١٢ چون آشنا بود فروشنده دستگاهو چك نكرد حالا فهميده سريال دستگاه با كارتون نميخونه ممكنه دستگاه دست دووم يا رفريش باشه بخواد بفروشه كم ور ميدارن ؟؟؟؟؟؟

والله ما هر چی دیدم سریال دستگاه با کارتونش یکی نبود...
به دلیل اینکه اینا میرن واسه ه*ک کردن ، چون تعداد زیاده بیشتر کارتوناشون با هم دیگه قاتی پاتی میشه ... من دیدم چه شلوغ بازاریه...
مال خودمم یکی نیست..

M A M M U T
20-07-2012, 12:02
دوستان بلاخره بعد از مدت ها میخوام یک دستگاه ایکس باکس اسلیم خریداری کنم...یه چندتا سوال داشتم....

اول:تو این شهر ما گنجشک رنگ میکنن جای پلنگ میفروشن...دقیقا از کجا بفهمم که دستگاه دست دوم نیست یا ریفرشنیست?

دوم:آخرین آپدیتش چه ورژنیه?اگه آپدیت نشه چی میشه?

سوم: میگم این دیگه مثل سری قبلی نیست که مثلا بردش جاسپر باشه و این حرفا? موقع خرید لازم نیست چیزی رو چک کنم?

ariaei_tabar
20-07-2012, 12:02
دوستان ببینید من درست متوجه شدمیعنی میشه مثل قبلا بازی رو از روی هارد (همراه دی وی...)اجرا کرد و از روی دی وی دی نمیره تو بازی ؟؟؟درسته؟حلا آهنگ رو ،اگه سی دی بذاریم خودش فرمت رو درست میکنه و ما میتونیم بریزیم تو هارد ؟؟؟اگه رفت تو بازی چطوری استوپ کنیم که از بازی بیرون نیاد؟؟؟سوالاتم یکم سادس ولی توضیح بدین ممنون میشم

CRIS Joon CR7
20-07-2012, 12:08
دوستان ببینید من درست متوجه شدمیعنی میشه مثل قبلا بازی رو از روی هارد (همراه دی وی...)اجرا کرد و از روی دی وی دی نمیره تو بازی ؟؟؟درسته؟حلا آهنگ رو ،اگه سی دی بذاریم خودش فرمت رو درست میکنه و ما میتونیم بریزیم تو هارد ؟؟؟اگه رفت تو بازی چطوری استوپ کنیم که از بازی بیرون نیاد؟؟؟سوالاتم یکم سادس ولی توضیح بدین ممنون میشم

سوالت اصلا نا مفهومه...
یه مدل دیگه سوالتو بپرس......

ariaei_tabar
20-07-2012, 12:14
من 28/4/91 ایک باکس رو به ال تی 3 آبدیت کردم
کسی که نصب کرد گفت که روی این آبدیت بازی نصب نمیشه و باد دی وی .. را بزاری و بازی کنی،ولی من فیفیا 12 رو نصب کردم
می خواستم بدونم که درست گفته یا نه؟ نیازی به نصب نیست ؟
یا این که میشه دوباره مثل همیشه نصب کنم و از روی هارد به همراه دی ... اجرا کنم؟

ariaei_tabar
20-07-2012, 12:21
.....................................حذف

ariaei_tabar
20-07-2012, 12:24
دوستان بلاخره بعد از مدت ها میخوام یک دستگاه ایکس باکس اسلیم خریداری کنم...یه چندتا سوال داشتم....

اول:تو این شهر ما گنجشک رنگ میکنن جای پلنگ میفروشن...دقیقا از کجا بفهمم که دستگاه دست دوم نیست یا ریفرشنیست?

دوم:آخرین آپدیتش چه ورژنیه?اگه آپدیت نشه چی میشه?

سوم: میگم این دیگه مثل سری قبلی نیست که مثلا بردش جاسپر باشه و این حرفا? موقع خرید لازم نیست چیزی رو چک کنم?

مبارکه
1-باید از جای مطمئن بخری یا حداقل کسی که میشناسیش بگی برات بگیره
2-lt3جدیدترین آبدیته تا الان ،اگه نشه بازی های جدید رو اجرا نمیکنه، حواست باشی اگه آبدیت نکنی و بازی رو گذاشتی آبدیت خواست این کارو نکن چون کپی خورش میپره، تا بدی بیرون برات آبدیت کنن
3-نه جدید ترا که مدل اسلیم باشن این مشکل رو ندارن و قدیمی هاشم مدل "الایت " این مشکل رو نداره البته الایت فکر نکنم باشه

ariaei_tabar
20-07-2012, 12:27
سوالت اصلا نا مفهومه...
یه مدل دیگه سوالتو بپرس......
کسی که نصب کرد گفت که روی این آبدیت بازی نصب نمیشه و باد دی وی .. را بزاری و بازی کنی،ولی من فیفیا 12 رو نصب کردم

CRIS Joon CR7
20-07-2012, 12:29

روی LT3 فقط بازی های XGD3 قضیه شون با بقیه فرق میکنه که اونم فعلا حل شده...
فیفا 12 که XGD3 نیست...
گفته نیازی به نصب نیست؟
چرا وقتی میتونی نصب کنی واسه چی نصب نکنی؟
الان بازی غیر برنر مکس رو هم میتونی بدون مشکل رو LT3 نصب و اجرا کنی...

ariaei_tabar
20-07-2012, 12:29
والله ما هر چی دیدم سریال دستگاه با کارتونش یکی نبود...
به دلیل اینکه اینا میرن واسه ه*ک کردن ، چون تعداد زیاده بیشتر کارتوناشون با هم دیگه قاتی پاتی میشه ... من دیدم چه شلوغ بازاریه...
مال خودمم یکی نیست..
اگه سریالی که تو اینفو کنسول هست با اونی که تو برچسب یا هرجایی که چسبوندن یکی باشه حله

ariaei_tabar
20-07-2012, 12:35
روی LT3 فقط بازی های XGD3 قضیه شون با بقیه فرق میکنه که اونم فعلا حل شده...
فیفا 12 که XGD3 نیست...
گفته نیازی به نصب نیست؟
چرا وقتی میتونی نصب کنی واسه چی نصب نکنی؟
الان بازی غیر برنر مکس رو هم میتونی بدون مشکل رو LT3 نصب و اجرا کنی...

1_یهنی میتونم مثل زمانی که آبدیت نکرده بودم نصب و بازی کنم ؟,چون این طوری کنسول هم صداش زیاد میشه هم زود داغ میکنه؟:10:
2-1_xgd3،و برنر مکس چیه؟:11:

CRIS Joon CR7
20-07-2012, 12:39
1_یهنی میتونم مثل زمانی که آبدیت نکرده بودم نصب و بازی کنم ؟,چون این طوری کنسول هم صداش زیاد میشه هم زود داغ میکنه؟:10:
2-1_xgd3،و برنر مکس چیه؟:11:

1- بله واسه بازی های غیر XGD3 یعنی XGD2 و ... مثل قبل عمل کن و واسه XGD3 ها طبق این تاپیک:

نیازی نیست بازی برنر مکس بخرید ...بازی 97% رو از روی هارد اجرا کنید . ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2- ولش کن چیز خاصی نیست :46:

ariaei_tabar
20-07-2012, 20:14
یک سوال من باطری شارژی گرفتم روش نوشته 4500mAh استاندارد شارژ14 ساعت و شارژسریع 2.5 ساعت
کدوم درسته 14 ساعت باید بذارم تو برق خو میترکه!!!
4500mAh
روش نوشته:
standard charge:14 hours at 450 mA
fast charge :2.5 hours at 2250mA

????

leonredfield
20-07-2012, 21:04
یک سوال من باطری شارژی گرفتم روش نوشته 4500mAh استاندارد شارژ14 ساعت و شارژسریع 2.5 ساعت
کدوم درسته 14 ساعت باید بذارم تو برق خو میترکه!!!
4500mAh
روش نوشته:

????

بله باید 14 ساعت شارژ شه و نمیترکه. (من یه بار گذاشته بودم یادم رفت سه روز رفتم مسافرت نترکید!)
اگه شارژر 2250ma داری که خودش گفته 2 ساعت و نیم شارژ میشه.

M A M M U T
20-07-2012, 22:05
دوستان موقع خرید باید سریال دستگاه رو با کدوم سریال تطبیق بدم?با سریال رو جعبه?

ariaei_tabar
20-07-2012, 23:35
بله باید 14 ساعت شارژ شه و نمیترکه. (من یه بار گذاشته بودم یادم رفت سه روز رفتم مسافرت نترکید!)
اگه شارژر 2250ma داری که خودش گفته 2 ساعت و نیم شارژ میشه.

البته این رو رو باطری نوشته

از کجا بفهمم شارژرم چندیه؟
پشتش نوشته که
output:AA 1.2v=150ma*4
AAA1.2v=80ma*4
9v=30ma*2

ariaei_tabar
20-07-2012, 23:39
دوستان موقع خرید باید سریال دستگاه رو با کدوم سریال تطبیق بدم?با سریال رو جعبه?

همون طور که CRIS Joon CR7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تو پست بالایی گفت سریال دستگاه ممکنه که با کارتونش یکی نباشه... مثلا مال من یکی نبود
به دلیل اینکه اینا میرن واسه ه*ک کردن ، چون تعداد زیاده بیشتر کارتوناشون با هم دیگه قاتی پاتی میشه ...
مال خودمم یکی نیست..و مال من سریالی که داخل یو اس بی قسمت جلوی کنسول هست با "اینفو "کنسول یکی هست

ariaei_tabar
21-07-2012, 00:28
میشه بازی روی هار ریخت و بدون دی وی ... اجرا کرد
هارد فلش 16 گیگ رو چقدرش رو میشناسه؟
چه رمی بگیرم که بخوام همیشه روی دستگا ه باشه؟
الته قیمتش رو هم بگین(حدودا)

aha2012
21-07-2012, 01:28

سلام
بله میشه روی هارد ریخت ولی حتما باید از روی دیسک اجرا بشه.اونی که شما میگید هم میشه ولی کنسول باید jtag بشه که حدود 120 تومنه و ئنگو فنگ داره و برای کنسول هم زیاد خوب نیست
16 گیگشو میشناسه
رم چیه؟منظورت هارده؟اگه اسلیمه 250 گیگ براش خوبه.قیمت هم حدود 130 تومن

mefmef
21-07-2012, 12:52
دوستان سلام
من می خوام یه ایکس باکس بخرم برای یکی از دوستام که هیچکدوم هم اطلاعاتی در این مورد نداریم مطالب قبلی رو خوندم ولی با توجه به اینکه بعضی اطلاعات قدیمی هست چیزی دستگیرم نشد اگه یکی لطف کنه و ساده و ابتدایی راهنمایی کنه ممنون می شم من فقط می خوام براحتی سی دی های کپی شده رو بخونه و تجهیزات اضافی هم نمی خوام داشته باشه چه مدلی بگیرم و الان حدودا چند قیمت هست ؟

arashsard
21-07-2012, 13:40
دوستان سلام
من می خوام یه ایکس باکس بخرم برای یکی از دوستام که هیچکدوم هم اطلاعاتی در این مورد نداریم مطالب قبلی رو خوندم ولی با توجه به اینکه بعضی اطلاعات قدیمی هست چیزی دستگیرم نشد اگه یکی لطف کنه و ساده و ابتدایی راهنمایی کنه ممنون می شم من فقط می خوام براحتی سی دی های کپی شده رو بخونه و تجهیزات اضافی هم نمی خوام داشته باشه چه مدلی بگیرم و الان حدودا چند قیمت هست ؟

سلام دوست عزیز... من حدود 20 روز پیش یه دستگاه خریدم... در حال حاضر دیگه مدل های قدیمی مثل fat دیگه موجود نیست... در حال حاضر مدل slim در بازار موجوده که توی 2 نوع 250 گیگ و 4 گیگ عرضه میشه.... تنها تفاوتشون هم توی همین هاردشونه و شکل ظاهری 250 گیگ کوچیکتر و براق هستش... از نظر کارایی تفاوتی نداره... دستگاهای موجود در بازار همشون کپی خور شدن ... LT3 هم هستن یعنی آپدیت 3 و بازی های روز دنیا رو میخونن.... والا من شیراز گرفت 4 گیگ قیمتش حدود 730 تمنه... 250 گیگ 100 تمن گرونتره.... دسته اضافی هم 60 تمنه چون یه دسته بیشتر روش نیست... الته اگه حاضر نیستی 100 تمن پول بیشتر بدی همون 4 گیگ بگیر بعد یه فلش 16 گیگی واسش بگیر... 2 تا بازی میتونی روش نصب کنی و بازی کنی .... البته این دستگاها کینکت هم دارن بعضیاشون ( کینکت: وسیله ای که به صورت ویدوویی حرکات شما رو وارد بازی میکنه) که اونم 100 تمن گرونتره مثلا یه دستگاه slim 250 گیگ با کینکت در میاد حدود 1 میلیون... البته دستگاه پکای مختلف داره که شکل ظاهریشو فرق میکنه...

arashsard
21-07-2012, 13:49

ram 512 فول کش( GDDR3 ) داره...

مشخصات کلی :
مشخصات کلی: کنسول خانگی - نوع درایو بازی : DVD-ROM
پردازشگر: پردازشگر اصلی: IBM PowerPC 3 cores 3.2 GHz - پردازشگر گرافیکی : 500 MHz "Xenos" - حافظه کش: 1 - حافظه رم : 512 MB ( 512 MB ) GDDR3 SDRAM - Integrated - کارت گرافیک ATI Xbox 360 - 256-bit - 2D/3D graphics acceleration
خروجی / ورودی: شبکه بی سیم Wi-Fi - پورت USB - شبکه Ethernet
سایر قابلیت ها: هارد دیسک 250 گیگابایت - دسته بی سیم

P.A.T.R.I.O.T
21-07-2012, 20:32
دوستان یه چند تا بازیه عالی معرفی کیند که احتیاج به ردیم کد نداشته باشه !!!
واسه ی آنلاین بازی کردن با ایکس بکس میخوام ... هر چی بیشتر بهتر :31:

Hatek
21-07-2012, 21:04
سلام دوستان امروز 90/4/1 رفتم یه xbox قیمت کردم مدل SLIM 4GB بدون کینکت گفت 580 تومن ولی با کینکت گفت 900 اول خواستم بپرسم ببینم این کنسول با و بدون کینکت انقدر اختلاف قیمت داره؟
و بعد اینکه من اگه بخوام بگیرم بنظرتون 4GB بگیرم یا 250؟
ببینید من بازی های انلاین انجام نمیدم و کلا اگه بگیرم فقط برای روزی 2 ساعت بازیه و فقط میخوام بازیم سیو بشه راستشم نمیدونم سیو بازی به چقد فضا نیاز داره؟
ودر کل راهنمایی کنید بگید برای من 4 خوبه یا 250؟؟
و یه چیز دیگه این هدست و کابل HDMI و چیز های دیگه که تو پست اول نوشته شده فابریک توی جعبه خود کنسول هست یا اونارو جدا باید بگیریم؟
ببخشید زیاد شد

arashsard
22-07-2012, 00:51
سلام دوستان امروز 90/4/1 رفتم یه xbox قیمت کردم مدل SLIM 4GB بدون کینکت گفت 580 تومن ولی با کینکت گفت 900 اول خواستم بپرسم ببینم این کنسول با و بدون کینکت انقدر اختلاف قیمت داره؟
و بعد اینکه من اگه بخوام بگیرم بنظرتون 4GB بگیرم یا 250؟
ببینید من بازی های انلاین انجام نمیدم و کلا اگه بگیرم فقط برای روزی 2 ساعت بازیه و فقط میخوام بازیم سیو بشه راستشم نمیدونم سیو بازی به چقد فضا نیاز داره؟
ودر کل راهنمایی کنید بگید برای من 4 خوبه یا 250؟؟
و یه چیز دیگه این هدست و کابل HDMI و چیز های دیگه که تو پست اول نوشته شده فابریک توی جعبه خود کنسول هست یا اونارو جدا باید بگیریم؟
ببخشید زیاد شد

سیو بازی زیاد نیاز به جا نداره... هر بازی شاید 1 2 مگ بیشتر جا نگیره... 580 تمن خیلی ارزونه... اینجا که زیر 730 پیدا نمیشه... والا خب هر بازی بخواد نصب بشه حدود 7 گیگ جا میگیره و عملا با 4 گیگ فقط میتونی بازی ها رو سیو کنی و باید بازی ها رو با سی دی اجرا کنی.... اینجوری به لنز و درایور دستگاهت فشار میاد... حالا اگه روزی 2 ساعت بیشتر بازی نمیکنی شاید زیاد فشار نیاد .... هیپی روش نیست... همشو باید جدا بگیری...

MILIN3M
22-07-2012, 10:52
سلام..دوستان من چنت dvd ناین خام دارم.......الان هم کنسولم lt3 میشه بگید بازی های که مال lt2بودنو وxgrd3 بودن چطور پچ بگیرم و رایت کنم که اجرا شن؟