PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 [123] 124 125 126 127 128

Milad4171
25-05-2012, 19:40
من LT3 كردم بعد از عمري. حالا داستان اينكه كه دو سه روزه ميگه آپديت كن!
كسي آپديت كرده؟ مشكلي پيش اومده يا نه؟
و مورد دوم اينكه الان لايو امنه؟
من ميخوام برم دو سه تا بازي آركيد‌( از اين مجاني ها )‌دانلود كنم . ميشه؟

Naruto_1375
25-05-2012, 21:05
بابت جوابتون ممنون
يه سوال ديگه داشتم:
من هر وقت اكس باكسم رو به برق وصل ميكنم تاريخش به هم ميخوره و هميشه بر ميگرده به سال ٢٠٠٥
اكس باكسم هم اسليم هست
كسه ديگه اي هم هست كه مشكل منو داشته باشه؟مشكل از كجاست؟چيكار كنم كه تاريخش هي برنگرده؟
آخه توي بعضي از بازيا كه طبق تاريخ سيو ميشن به مشكل بر ميخورم!

CRIS Joon CR7
25-05-2012, 21:11
بابت جوابتون ممنون
يه سوال ديگه داشتم:
من هر وقت اكس باكسم رو به برق وصل ميكنم تاريخش به هم ميخوره و هميشه بر ميگرده به سال ٢٠٠٥
اكس باكسم هم اسليم هست
كسه ديگه اي هم هست كه مشكل منو داشته باشه؟مشكل از كجاست؟چيكار كنم كه تاريخش هي برنگرده؟
آخه توي بعضي از بازيا كه طبق تاريخ سيو ميشن به مشكل بر ميخورم!

چون مثل PC باطری نداره زمان هم سیو نمیشه
البته اگه به لایو وصل باشی درست میشه
ما خیلی وقت ها به لایو وصل نبودیم و هیچ مشکلی هم واسه سیو ها بوجود نیومده:46:

Vahid67
25-05-2012, 23:08
معایب خاصی نداره،فقط اینه که باهاش نمیتونی به XBOX Live وصل بشی.......................
اسلیم رو با روش RGH میشه گلیچ یا همون JTAG کرد،هزینش هم بستگی به جایی که براتون انجام میده داره،از 50 تا 150........................
خیر فرقی نمیکنه،تمام بازیها رو اجرا میکنه،با دیسک یا بدون دیسک از روی هارد اکسترنال........................

تصمیم گرفتم ببرم جیتگ کنم ولی نمیدونم چرا میترسم کنسول داغون بشه ....!!!
یه سوال بعد از جیتگ بازی هایی که از توی نت دانلود می کنیم بصورت ISO چجوری میشه تصبشون کرد؟

Naruto_1375
25-05-2012, 23:55
یه سری از LIteOn هست به نام iHas که مدلهای iHas124-19B و iHas124B توانایی رایت دیسک Burner Max رو دارن.......................
فکر نکنم آماده برای رایتش باشه،شما باید خوده رایتر رو بخرید و فریمور اون رو با فریموری که C4 داده فلش کنید تا برای رایت برنر مکس آماده بشه.........................
تویه همه فروشگاه ها رایتر لایت آن پیدا میشه ولی اینکه از این مدل بتونید پیدا کنید خیلی احتمالش کمه.........................
پس Lite On سري B واسه برنر مكس استفاده ميشه!
يعني من به فروشنده بگم Lite On سري B مي خوام كافيه يا نه؟

Vahid67
26-05-2012, 08:31
دوستان کسی جای مطمئن برای جیتگ توی تهران سراغ داره ؟

A.N.A.P
26-05-2012, 08:42
دوستان کنسول بن شده رو نمیشه با جی تگ برگردوند ؟

alireza_sun72
26-05-2012, 11:49
یه سوال
با جیتگ میشه اورکلاک کرد؟
یا virtual memory ساخت؟

joomong_khan
26-05-2012, 13:39
سلام به همه من فیفا 12 بازی می کنم میخواستم ببینم کسی میدونه چجوری انلاین 2 نفره میشه(البته تو ultimate team) چون که من با 4 نفر بازی کردم 2نفره داشتن با من بازی میکردن لطفا کمکم کنید

joomong_khan
26-05-2012, 13:40
سلامی دوباره می خواستم نحوه ی انلاین بازی کردن ( کال اف دیوتی mw3) برای ایکس باکس رو بگید ممنون میشم

A.N.A.P
26-05-2012, 15:34
سلام به همه من فیفا 12 بازی می کنم میخواستم ببینم کسی میدونه چجوری انلاین 2 نفره میشه(البته تو ultimate team) چون که من با 4 نفر بازی کردم 2نفره داشتن با من بازی میکردن لطفا کمکم کنید

دوست عزیز یک جا سوال کن نه 100 جای دیگه !
این جا آموزشش هست . باید طبق این به لایو وصل شی بعدش باید مراقب سالم بودن بازی هاتون از لحاظ امنیتی باشی .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Naruto_1375
26-05-2012, 18:35
پس Lite On سري B واسه برنر مكس استفاده ميشه!
يعني من به فروشنده بگم Lite On سري B مي خوام كافيه يا نه؟
يكي جواب بده...
من به فروشنده چي بگم؟؟؟

smallfrank
26-05-2012, 18:50
يكي جواب بده...
من به فروشنده چي بگم؟؟؟

اول سلام کن
بعد بگو یکی ازینا بده

ihas 124 B
ihas 224 B
ihas 324 B
ihas 424 B
ihas 524 B
ihas 624 B

alireza_sun72
26-05-2012, 19:54
یه سوال
با جیتگ میشه اورکلاک کرد؟
یا virtual memory ساخت؟
:19: :19: :19:

Black Vengeance
26-05-2012, 20:05
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان من چند روز پیش یه دسته ی با سیم Xbox 360 خریدم
صرفا برای انجام بازی FIFA 12 روی لپ تاپ
با قیمت 35000
ولی به نظر میاد دسته یه مشکلی داره و اونم اینه که مثلا در صحنه هایی که توپ به تیر دروازه برخورد می کنه و دسته ویبره می ده بعضا پیش میاد دسته یه حالتی مثل هنگ کردن بهش دست میده چراغ سبزش خاموش میشه و ویبره قطع نمیشه تا زمانی که دسته رو دوباره قطع و وصل کنم (البته دکمه ها کار می کنن)
از طرفی گفتم بهتره که این موردو روی خود 360 هم تست کنم.اول روی بازی COD MW 2 تست کردم مرحله ی No Russian به این دلیل که به خوبی میشه دسته رو تست کرد به خاطر شلیک های متوالی خوب مشکلی پیش نیومد
ولی در بازی Battle field Bad company 2 در عرض 5 دقیقه حداقل 4 - 5 بار ( با هر بار شلیک) دسته دیسکانکت و ریکانکت شد
ولی این حالت حتی در Xbox 360 هم به بعضی اوقات اتفاق میفته

لازم به ذکره آخرین ورژن درایور رو روی لپ تاپ نصب کردم
یکی دیگه از مشکلاتی هم که روی Windows بعضا پیش میاد مشکل دیسکانکت و ریکانکت شدن آنی دسته هست که در نتیجش چراغ سیز 1 خاموش میشه و چراغ سبز 2 روشن میشه

در کل می خواستم ببینم این مشکل راه حلی داره ؟
و یا اینکه پیشنهاد خاصی دارید ؟
احتمال میدم دسته تقلبی باشه
احتمالا می خوام فردا دسته رو ببرم و فروشنده پس بدم
ممنون میشم نظرتون رو بگین (یا اگه تجربه ای در این مورد دارید منو در جریان بذارید)
با سپاس فراوان

Spaniuly
28-05-2012, 07:54
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان من چند روز پیش یه دسته ی با سیم Xbox 360 خریدم
صرفا برای انجام بازی FIFA 12 روی لپ تاپ
با قیمت 35000
ولی به نظر میاد دسته یه مشکلی داره و اونم اینه که مثلا در صحنه هایی که توپ به تیر دروازه برخورد می کنه و دسته ویبره می ده بعضا پیش میاد دسته یه حالتی مثل هنگ کردن بهش دست میده چراغ سبزش خاموش میشه و ویبره قطع نمیشه تا زمانی که دسته رو دوباره قطع و وصل کنم (البته دکمه ها کار می کنن)
از طرفی گفتم بهتره که این موردو روی خود 360 هم تست کنم.اول روی بازی COD MW 2 تست کردم مرحله ی No Russian به این دلیل که به خوبی میشه دسته رو تست کرد به خاطر شلیک های متوالی خوب مشکلی پیش نیومد
ولی در بازی Battle field Bad company 2 در عرض 5 دقیقه حداقل 4 - 5 بار ( با هر بار شلیک) دسته دیسکانکت و ریکانکت شد
ولی این حالت حتی در Xbox 360 هم به بعضی اوقات اتفاق میفته

لازم به ذکره آخرین ورژن درایور رو روی لپ تاپ نصب کردم
یکی دیگه از مشکلاتی هم که روی Windows بعضا پیش میاد مشکل دیسکانکت و ریکانکت شدن آنی دسته هست که در نتیجش چراغ سیز 1 خاموش میشه و چراغ سبز 2 روشن میشه

در کل می خواستم ببینم این مشکل راه حلی داره ؟
و یا اینکه پیشنهاد خاصی دارید ؟
احتمال میدم دسته تقلبی باشه
احتمالا می خوام فردا دسته رو ببرم و فروشنده پس بدم
ممنون میشم نظرتون رو بگین (یا اگه تجربه ای در این مورد دارید منو در جریان بذارید)
با سپاس فراوان

یحیی جان به نظرم دسته به تقلبی بودنش نیست با این اوصاف که می گی یه مشکلی به لحاظ داخی داره حالا یا اتصالی داره که قطع و وصل می کنم و به همین دلیل ویبره اش مشکل داره به نظرم لپ تاپتم ببر دسته دیگه رو که گرفتی پیش خودش تست کن

AC_POP
28-05-2012, 09:22
سلام دوستان.عمه ي من 19 تير قراره بياد ايران(سوئد زندگي ميكنه) و منم ميخوام بهش بگم واسم از اونجا يه ايكس باكس بياره.اولا اينكه از لحاظ خراب نشدن و دوام اين جديد ها(اسليم) با دوام تره يا همون سري قبل ها؟(چون يه بار آركيد گرفتم 9 ماه بعد سوخت)دوم هم اينكه وقتي بياره آكبند مياره،من خودم ميتونم هكش كنم تا بازي هاي كپي اينجا رو باز كنه؟يا بيرون بدم ميكنن اين كارو واسم؟(من اروميه هستم و اينجا هم آنچنان سر در نميارن ها!) اگه آره خرجش چقدره؟فكر ميكنين سوئد قيمتش چقدر باشه اسليم 250 گيگ؟(بدون كينكت)دركل بگين من به عمه م بگم چي بگيره بياره ؟(مثلا رجيونش پال باشه و ...)خودتون نكات ايمني رو بگين ديگه آخه من يه بار شكست خوردم

gap
28-05-2012, 10:01
سلام دوستان.عمه ي من 19 تير قراره بياد ايران(سوئد زندگي ميكنه) و منم ميخوام بهش بگم واسم از اونجا يه ايكس باكس بياره.اولا اينكه از لحاظ خراب نشدن و دوام اين جديد ها(اسليم) با دوام تره يا همون سري قبل ها؟(چون يه بار آركيد گرفتم 9 ماه بعد سوخت)دوم هم اينكه وقتي بياره آكبند مياره،من خودم ميتونم هكش كنم تا بازي هاي كپي اينجا رو باز كنه؟يا بيرون بدم ميكنن اين كارو واسم؟(من اروميه هستم و اينجا هم آنچنان سر در نميارن ها!) اگه آره خرجش چقدره؟فكر ميكنين سوئد قيمتش چقدر باشه اسليم 250 گيگ؟(بدون كينكت)دركل بگين من به عمه م بگم چي بگيره بياره ؟(مثلا رجيونش پال باشه و ...)خودتون نكات ايمني رو بگين ديگه آخه من يه بار شكست خوردم

سلام.
اولا : عمر کنسول ها به چگونگی و نحوه کار خودتون با اون ها ربط داره!‌به یک سری عوامل کلی که هر وسیله برقی عمر مفیدش به اونها بستگی داره، مطمئنا کنسول هم بستگی داره! اما خدمت شما عرض کنم که در حال حاضر در کشور های خارجی همگی کنسول اسلیم میگین و همینطور در ایران هم ۹۵٪ افراد همین اسلیم رو میگیرن!‌به دلیل اینکه اولا الیت و آرکید دیگه کم پیدا میشه و خب امکانات اسلیم خیلی خیلی میارزه!
ببینید مثلا همین وای فای که درش بصورت Built in هست، نزدیک ۸۰ دلار میارزه که شما باید وقتی الیت یا آرکید میگیرید ، خودتون یک روتر برای وایرلس بگیرید نزدیک ۷۰ الی ۱۲۰ هزار تومان!
دوما مصرف برق اسلیم خیلی کمتره! سوما کم صدا تر و در کل کنسول به صرفه تری هست! در ضمن در خارج از کشور اصلا دیگه الیت و آرکید نیست! و الان وقتی میگن الیت، منظورشون همون اسلیم هست با کنترلر وایرلس و ...
( آرکید هم موجود هست، اما ۹۰ درصد شون Refurbished هستن،‌یعنی خراب شدن و دوباره درستشون کردن که فرق قیمت مثلا الیت Refurbished با الیت جدید ۵۰ دلار هست! و همینطور آرکید Refurbished هم ۱۵۰ دلار هست قیمتش! در ضمن یک اکس باکس الیت ۲۵۰ گیگ اسلیم الیت قیمتش ۲۹۹ دلار هست! )

در مورد -- کردنش هم طبق اطلاعات ضعیفی که من دارم اکس باکس های اسلیمی که بعد از آگوست ۲۰۱۱ تولید شدن هنوز نمیشه کپی خور کرد (اینو من زنگ زدم همین الان پرسیدم و مطمئن نیستم). و در ضمن بدونید که قیمتش هم گفتن ۶۰ هزارتومان میشه کپی خور کردنش!

در کل در نظر داشته باشید که :
اولا خرید اسلیم کاملا به صرفه هست.
دوما خرید از خارج از کشور به شرط اینکه دوستان حرف بالای من رو تایید کنن (اینکه بعد از آگوست ۲۰۱۱ کپی خور نمیشه) به شرطی میارزه که قبل این تاریخ تولید شده باشه.
سوما اگر خواستید خریداری کنید، Region دستگاه مطمئنا pal خواهد بود (چون اروپا هست) و اینکه مشکلی در ایران از نظر اجرای بازی نخواهد بود.

موفق باشید.

sajjadsa
28-05-2012, 13:11
دوما خرید از خارج از کشور به شرط اینکه دوستان حرف بالای من رو تایید کنن (اینکه بعد از آگوست ۲۰۱۱ کپی خور نمیشه) به شرطی میارزه که قبل این تاریخ تولید شده باشه.

چرا امکانش هست.

Abolfazl-Star
28-05-2012, 14:14
دوستان سلام

یه مشکلی پیش اومده واسه ایکس باکس تازگیا هر وقت سیم برقشو میزنم بدون اینکه روشن کنم مثلا 5 دقیقه بعدش یهو خود به خود در سی دی باز میشه

یا هنگامی که سی دی داخلش هست و در حال اجرای بازی هست یهو خود به خود درش باز میشه در صورتی که قبلا اصلا سابقه نداشته

اساتید بگن مشکل از کجاست ؟ :41:

کسی نیس جواب بده؟ :42:

moslem.b
28-05-2012, 15:03
میخوام یه کینکت بخرم نوشو قیمت کردم 220 تومن

یکی از دوستان یکی داره با این مشخصات می ارزه ؟

کینکتم اصله و از این عربیا هم نیست.
همون هفته ی اول که اومد ایران خریدمش به قیمت 270 هزار تومان.
با توجه به این که کینکت اصل قدرت سنسور بالاتری داره پس بیشتر هم دوام داره.
با حدود شیش هفت تا بازی 150 هزارتومان میدمش.

playstation 3
28-05-2012, 17:45
کسی نیس جواب بده؟ :42:

کلید باز شدن درش اتصالی داره ببر بده واست درستش کنن نگران نباش برای درایو کامپیوتر هم گاهی پیش میاد

gap
28-05-2012, 18:14

من در اين رابطه يك سوال برام ايجاد شد: مگه كينكت هم اصل و فيك داره؟ اولا تمام اينها چيني هستند!! نه اينكه بي كيفيت باشن، اما الان ٩٠٪ بازار بهترين محصولات رو هم چين تامين ميكنه! عربي نداريم!!! كينكت عربي؟! عرب ها چي از خودشون دارن؟فكر نكنم حتي بتونن جلوش بالا پايين بپرن!!! احتمالا منظورشون اين بوده كه از كشور هاي عربي مثل إمارات وارد شده!!! كه عموما اينجور وسايل از كشور سازنده و يا فروشنده و از طريق كشور هاي عربي توسط وارد كننده ها وارد ميشه!!!
كيفيت كينكت و يا سنسورش مطمئنا كاهش نيافته!! مگه ميشه؟ ٥-٦ بازي كلا اگر ٢٠ هزار ت بيارزن!
اگر به شخص اطمينان داريد به شرط تست براي يك هفته بخريد!! كينكت ميارزه! هر چقدر ارز انتر هم بهتر!!

Abolfazl-Star
28-05-2012, 23:15
کلید باز شدن درش اتصالی داره ببر بده واست درستش کنن نگران نباش برای درایو کامپیوتر هم گاهی پیش میاد

من که با دکمه در باز کن درشو باز نمیکنم که با خود دسته اینکارو میکنم یعنی خود به خود مشکل پیدا کرده؟

amirpers
28-05-2012, 23:29
دوستان من X360 دارم اما با یه سری چیزهاش آشنا نیستم.
2 تا سوال دارم :

1) این پوینت قضیه اش چیه و دوستان چه جوری پوینت می گیرند ؟ آخه پولیه که. چه جوری پولش رو پرداخت می کنند ؟

2) چرا نمی تونم مولتی بازی کنم ؟ مثلا من Gears of War 3 اوریجینال دارم و امروز خواستم مولتی رو امتحان کنم اما موفق نشدم. وقتی می خواستم مولتی رو انتخاب کنم می گفت که باید از آپشن انتخابش کنی. تو آپشن هم که گزینه ای که مربوط بخ مولتی بود خاموش بود و روش نمیشد و پیغام میداد که پروفایل شما این اجازه رو نداره.

samad_sr
29-05-2012, 00:00

عربی؟! :18:اصل؟!:18:نگاه کن تورو خدا مردم برای رسیدن به اهدافشون چه دروغهایی که نمیگن!:13:
اگه همون اولش خریده یعنی یکسال و نیم کارکرده به نظر من که بیشتر از 120 نمی ارزه.البته این سنسور مثل دسته کنسول نیست که خیلی مورد استفاده قرار گرفته باشه چون موقع بازی کردن خیلی زود خسته میشی(از نظر جسمی) ولی خوب هر چیزی یه قیمتی داره دیگه!راستی اگه بازباز حرفه ای هستی اصلا کینکت رو بهت پیشنهاد نمیکنم چون خیلی زودتر از اون چیزی که فکر میکنی دلت رو می زنه!:41: بازیهاش فقط به درد دور همی میخوره یا اگه میخوای لاغر کنی هم به درد میخوره:38:!

playstation 3
29-05-2012, 13:06
من که با دکمه در باز کن درشو باز نمیکنم که با خود دسته اینکارو میکنم یعنی خود به خود مشکل پیدا کرده؟

بله بازم احتمالش هست

Alex Fera
29-05-2012, 20:37
2 تا سوال دارم :

1) این پوینت قضیه اش چیه و دوستان چه جوری پوینت می گیرند ؟ آخه پولیه که. چه جوری پولش رو پرداخت می کنند ؟

2) چرا نمی تونم مولتی بازی کنم ؟ مثلا من Gears of War 3 اوریجینال دارم و امروز خواستم مولتی رو امتحان کنم اما موفق نشدم. وقتی می خواستم مولتی رو انتخاب کنم می گفت که باید از آپشن انتخابش کنی. تو آپشن هم که گزینه ای که مربوط بخ مولتی بود خاموش بود و روش نمیشد و پیغام میداد که پروفایل شما این اجازه رو نداره.

برای خرید کردن تو XBL و آنلاین بازی کردن بشتر بازیها به پوینت مایکروسافت احتیاج دارید.....................
شما اول باید تویه داشبرد به XBL کانکت بشید و بعد از تویه بازی برید توی قسمت آنلاین،من خودم GeOW3 رو آنلاین امتحان نکردم،ولی فکر کنم اینجور که شما میگید معلومه که بازی به پوینت احتیاج داره...............................

Milad4171
29-05-2012, 21:40
من خيلي بازي نميكنم. روزي شايد نيم ساعت.
ولي كنترلرم خيلي زود باطري تموم ميكنه. ويبره اش هم خاموشه.
ميتونه مشكل از دسته باشه؟‌يا باطري؟
-
راسني نگفتين. با ال تي 3 بريم تو لايو داغون ميشيم؟‌:31:

gap
29-05-2012, 22:09
من خيلي بازي نميكنم. روزي شايد نيم ساعت.
ولي كنترلرم خيلي زود باطري تموم ميكنه. ويبره اش هم خاموشه.
ميتونه مشكل از دسته باشه؟‌يا باطري؟
-
راسني نگفتين. با ال تي 3 بريم تو لايو داغون ميشيم؟‌:31:
بسته به نوع باتری که میزارید هست، چه باتری میزارید؟ فکر نکنم مشکل از دسته باشه.
در مورد لایو هم مشکلی نیست، الان ۹۰ درصد ایرانی ها از بن ویو قبلی حدود ۲ سال هست که تو لایو هستن و اتفاقی نیفتاده، اون تعدادی هم که بن شدن یا ساسپند هستن به دلیل خلاف های دیگه هست که در لایو انجام میدن. حتما به محیط لایو بیاید! واقعا لذت بخشه!

2 تا سوال دارم :

درود بر شما که یک گیمر اکس باکس ۳۶۰ دار هستید. همه در ابتدا اینجور سوال ها رو دارن.

۱. Microsoft Points همون واحد پول در لایو هستند، که میتونید باهاشون مپ های جدید ، دی ال سی ، تم و .... خریداری کنید، البته باید ذکر کنم که بعضی از بازی ها (اکثرا بازی هایی که توسط EA , ubisoft منتشر میشن) برای مولتی به Online pass نیاز دارن که ۸۰۰ پوینت هست. البته Geow 3 به آنلاین پس نیازی نداره.
چندین راه برای خرید و یا بدست آوردن MSP وجود داره:

خرید مستقیم از اکس باکس لایو به وسیله کارت اعتباری و یا pay pal که اکثر ایرانی ها نمیتونن و نمیکنن!
خرید از واسطه هایی که در ایران هستن و اگر پ.خ بدید میتونم بهترینشون رو که با بهترین قیمت گلد و مایکروسافت پوینت میفروشه رو بهتون بگم.
استفاده از سرویس Xbox Live Rewards از طریق این لینک که بعد از عضویت در لایو میتونید پوینت رایگان به صورت کاملا قانونی جایزه بگیرید بر اساس خرید هایی که از لایو میکنید و فعالیت هاتون
استفاده از سرویس bing.com که خب اغلب اکانت های ایرانی رو میبنده
شرکت در give away های لایو که اکثرا تنها آمریکایی ها میتونن شرکت کنن

و اما سوال دومتون:
آیا شما به لایو وصل هستید؟ اگر نیستید طبق لینک زیر این کار رو انجام بدید و از امکانات این شبکه فوق العاده برخوردار بشید!
کانکت شدن به لایو توسط مودم سیمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کانکت شدن به لایو توسط مودم وایرلس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش های بالا توسط ساپورت خود لایو ساخته شده و کاملا مطمئن و قدم به قدم هست.

خب وقتی به لایو کانکت شدید و گیمرتگ ساختید باید Gold Membership داشته باشید که اگر کنسولتون الیت و یا اسلیم الیت باشه ۱ ماه رایگان دارید، و اگر هم نه باید خریداری کنید!( این گلد ممبرشیپ برای آنلاین بازی کردن نیاز هست + احتمال زیاد تا ۲ ماه آینده اکس باکس لایو مجانی میشه)
بعد از اون میتونید آنلاین بازی کنید.
لازم به ذکر هست که:
اولا تعدادی از بازی ها ایران رو بلاک کردن و یک سری ترفند برای آنلاین بازی کردنشون وجود داره، از جمله Geow که خب ایرانی ها الان به راحتی با ترفند های بسیار ساده بازی میکنن!
دوما اگر کپی بازی میکنید سعی کنید دیسک هاتون تمام فاکتور های امنیتی رو داشته باشه.

در ضمن میتونید من رو در اکس باکس لایو اد کنید : (Guide => Friends => add a new friend ) و گیمر تگ من :‌ The FamousS One
ببینید هر کس به محیط لایو وارد میشه چه ایرانی و چه خارجی یک سری مشکل داره در ابتدا و نا آشنا هست، مخصوصا ایرانی ها! من تنها Xbox Ambassador فارسی زبان هستم و در رنکینگ جهانی هم رتبه ۷۳۴ ام رو دارم ( ۵۰۰ هزار نفر) و میتونید از لینک زیر از این باره مطمئن بشید:
گیمرتگ من : imlookin4anewgt ( گیمرتگ قبلی من هست که به دلیل تازه عوض کردن گیمرتگم به The FamousS One هنوز در امبسدرز ثبت نشده و تا ۱۵ ام ماه جدید میشه)
حتما من رو اد کنید تا بتونم در هر موردی که مشکلی دارید در اکس باکس لایو کمکتون کنم! وظیفه ما اینه تا محیط اکس باکس لایو رو برای شما راحت تر کنیم!
موفق باشید!

amirpers
29-05-2012, 23:17
درود بر شما که یک گیمر اکس باکس ۳۶۰ دار هستید. همه در ابتدا اینجور سوال ها رو دارن.

۱. Microsoft Points همون واحد پول در لایو هستند، که میتونید باهاشون مپ های جدید ، دی ال سی ، تم و .... خریداری کنید، البته باید ذکر کنم که بعضی از بازی ها (اکثرا بازی هایی که توسط EA , ubisoft منتشر میشن) برای مولتی به Online pass نیاز دارن که ۸۰۰ پوینت هست. البته Geow 3 به آنلاین پس نیازی نداره.
چندین راه برای خرید و یا بدست آوردن MSP وجود داره:

خرید مستقیم از اکس باکس لایو به وسیله کارت اعتباری و یا pay pal که اکثر ایرانی ها نمیتونن و نمیکنن!
خرید از واسطه هایی که در ایران هستن و اگر پ.خ بدید میتونم بهترینشون رو که با بهترین قیمت گلد و مایکروسافت پوینت میفروشه رو بهتون بگم.
استفاده از سرویس Xbox Live Rewards از طریق این لینک که بعد از عضویت در لایو میتونید پوینت رایگان به صورت کاملا قانونی جایزه بگیرید بر اساس خرید هایی که از لایو میکنید و فعالیت هاتون
استفاده از سرویس bing.com که خب اغلب اکانت های ایرانی رو میبنده
شرکت در give away های لایو که اکثرا تنها آمریکایی ها میتونن شرکت کنن

و اما سوال دومتون:
آیا شما به لایو وصل هستید؟ اگر نیستید طبق لینک زیر این کار رو انجام بدید و از امکانات این شبکه فوق العاده برخوردار بشید!
کانکت شدن به لایو توسط مودم سیمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کانکت شدن به لایو توسط مودم وایرلس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش های بالا توسط ساپورت خود لایو ساخته شده و کاملا مطمئن و قدم به قدم هست.

خب وقتی به لایو کانکت شدید و گیمرتگ ساختید باید Gold Membership داشته باشید که اگر کنسولتون الیت و یا اسلیم الیت باشه ۱ ماه رایگان دارید، و اگر هم نه باید خریداری کنید!( این گلد ممبرشیپ برای آنلاین بازی کردن نیاز هست + احتمال زیاد تا ۲ ماه آینده اکس باکس لایو مجانی میشه)
بعد از اون میتونید آنلاین بازی کنید.
لازم به ذکر هست که:
اولا تعدادی از بازی ها ایران رو بلاک کردن و یک سری ترفند برای آنلاین بازی کردنشون وجود داره، از جمله Geow که خب ایرانی ها الان به راحتی با ترفند های بسیار ساده بازی میکنن!
دوما اگر کپی بازی میکنید سعی کنید دیسک هاتون تمام فاکتور های امنیتی رو داشته باشه.

در ضمن میتونید من رو در اکس باکس لایو اد کنید : (Guide => Friends => add a new friend ) و گیمر تگ من :‌ The FamousS One
ببینید هر کس به محیط لایو وارد میشه چه ایرانی و چه خارجی یک سری مشکل داره در ابتدا و نا آشنا هست، مخصوصا ایرانی ها! من تنها Xbox Ambassador فارسی زبان هستم و در رنکینگ جهانی هم رتبه ۷۳۴ ام رو دارم ( ۵۰۰ هزار نفر) و میتونید از لینک زیر از این باره مطمئن بشید:
گیمرتگ من : imlookin4anewgt ( گیمرتگ قبلی من هست که به دلیل تازه عوض کردن گیمرتگم به The FamousS One هنوز در امبسدرز ثبت نشده و تا ۱۵ ام ماه جدید میشه)
حتما من رو اد کنید تا بتونم در هر موردی که مشکلی دارید در اکس باکس لایو کمکتون کنم! وظیفه ما اینه تا محیط اکس باکس لایو رو برای شما راحت تر کنیم!
موفق باشید!

ممنون از وقتی که گذاشتی برام.
عرض کنم که من بازیم اوریجیناله و قبلا هم گیمر تگ ساختم و به لایو وصل شده بودم ولی مولتی و آنلاین بازی نکرده بودم. قبلا چون وصل شده بودم، الکی الکی 1 ماه رایگانم پرید و ازش استفاده نکردم.
دیشب خواستم امتحان کنم، وصل شدم با وایرلس به لایو ولی همونطور که توضیح دادم در پست قبلیم، نتونستم بازی کنم و گفت که پروفایل شمااین اجازه رو نداره.

عجیبه که باید کلی برای بازی اوریجینال پول داد و برای آنلاین بازی کردنش هم (طبق صحبت های شما برای بعضی بازی ها) پوینت جداگانه داشت یا به عبارتی دوباره پول پرداخت کرد.

sajjadsa
29-05-2012, 23:50
لطفا پاک شود ...

sajjadsa
29-05-2012, 23:52
آقا من گیج شدم از بس اینور اونور چیز خوندم قاطی کردم. لطفا یکی یه جواب سر راست به من بده ممنونش میشم.الان من رو LT2 هستم. اگر LT3 بریزم و بازیم XDG3 نباشه هنوز میتونم رو LT3 بازیش کنم؟ یا باید دوباره برم دیسکشو بخرم؟

این بازی ها XGD3 هستند؟
Modern warfare 3
Batman arkham city
witcher 2

HORROR
30-05-2012, 00:56
آقا من گیج شدم از بس اینور اونور چیز خوندم قاطی کردم. لطفا یکی یه جواب سر راست به من بده ممنونش میشم.الان من رو LT2 هستم. اگر LT3 بریزم و بازیم XDG3 نباشه هنوز میتونم رو LT3 بازیش کنم؟ یا باید دوباره برم دیسکشو بخرم؟

این بازی ها XGD3 هستند؟
Modern warfare 3
Batman arkham city
witcher 2

اره این بازیا xgd3 هستن... بازیای معمولی روی lt3 اجرا میشه. بازیای xgd3 باید برای lt3 پچ بشه تا اجرا بشه

S0R3N4
30-05-2012, 02:25
سلام
خسته نباشید
من یه اسپیکر logitech z906 5.1 خریدم...و یک کارت صدای اکسترنال Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Channels- USB که همونطور از نامش پیداس با کابل USB به لپ تاپ وصل میکنمش و از این طریق یه سیستم صوتی اعجاب انگیز رو دارا شدیم ما...:31:
در نصب این سیستم صوتیمون به لپ تاپ هیچ مشکلی نداشتم...
ولی نمیدونم چجوری اون رو به XBOX360 یا به مونیتوری که به کنسول وصله نصب کنم...خود مانتیور من (LG M2394 ) اسپیکر داره...ولی خب این کجا و آن کجا...
روی اسپیکری هم که خریدم نوشته شده که به همه ی کنسول ها میشه وصلش کرد..
حالا من موندم این کارت صدا و اسپیکر باید به مونیتور نصب بشن یا کنسول؟
با کابل USB کارت صدا رو به کنسول نصب کردم...ولی همچنان صدا رو از مانیتور شنیده میشد...چه باید کرد که این سیستم صوتی 5.1 ما به کنسول وصل شه و صدای کنسول رو از مانتیور نشنوم ؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

gap
30-05-2012, 10:11
ممنون از وقتی که گذاشتی برام.
عرض کنم که من بازیم اوریجیناله و قبلا هم گیمر تگ ساختم و به لایو وصل شده بودم ولی مولتی و آنلاین بازی نکرده بودم. قبلا چون وصل شده بودم، الکی الکی 1 ماه رایگانم پرید و ازش استفاده نکردم.
دیشب خواستم امتحان کنم، وصل شدم با وایرلس به لایو ولی همونطور که توضیح دادم در پست قبلیم، نتونستم بازی کنم و گفت که پروفایل شمااین اجازه رو نداره.

عجیبه که باید کلی برای بازی اوریجینال پول داد و برای آنلاین بازی کردنش هم (طبق صحبت های شما برای بعضی بازی ها) پوینت جداگانه داشت یا به عبارتی دوباره پول پرداخت کرد.
خواهش میکنم، وظیفه ی منه!
پس شما گلد نیستید، باید گلد خریداری کنید (به نظر من ۲ روزه خریداری کنید که هم قیمتش پایینه و هم اگر خوشتون اومد یک ۳ ماهه بگیرید تا اینکه رایگان بشه گلد (احتمالا) ) میتونید با سرچ در گوگل به سایت های مختلف فروش دسترسی پیدا کنید که البته در قیمت های پایین مثل ۴۸ ساعته تفاوت قیمت چندان نیست و فرق چندانی نداره از کجا بگیرید، اما باز هم اگر خواستید پ.خ بدید تا یکی از دوستان در لایو که سایت هم داره و از همه ارزون تر میده رو به شما پیشنهاد بدم.البته اگر کنسولتون الیت و یا اسلیم الیت هست، میتونید یک اکانت یا همون گیمر تگ دیگه برای لایو بسازید و ۱ ماه هم رایگان داره ۲ باره، کلا الیت و اسلیم الیت قابلیت چند تا اکانت گلد ۱ماهه رایگان دارند!

در مورد Online Pass هم باید گفت که :
در آمریکا و کلا کشور های خارجی که گیمر باید اریجینال بگیره، معمولا چند تا دوست مثلا یکیشون یک بازی میگیره، یک دوست دیگه یکی دیگه و .... و خب بازیهاشون رو به همن میدن و یا اغلب بازی ها رو اجاره میکنن در خارج از کشور. این امر یک امر قانونی هست اما شرکت های مثل یوبی و EA و ... سیاستی گذاشتن که همراه هر بازی اوریجینال ۱ آنلاین پس هم وجود داره برای نفر اولی که بازی رو میگیره! حالا اگه اجاره بدن بازی رو یا .... باید دوباره نفر دوم هم آنلاین پس بخره، پس کسی که اوریج بگیره لازم نیست دوباره پول آنلاین پس بده!‌ من در پست قبلیم فراموش کردم بگم! ببخشید!

سلام
خسته نباشید
من یه اسپیکر logitech z906 5.1 خریدم...و یک کارت صدای اکسترنال Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Channels- USB که همونطور از نامش پیداس با کابل USB به لپ تاپ وصل میکنمش و از این طریق یه سیستم صوتی اعجاب انگیز رو دارا شدیم ما...:31:
در نصب این سیستم صوتیمون به لپ تاپ هیچ مشکلی نداشتم...
ولی نمیدونم چجوری اون رو به XBOX360 یا به مونیتوری که به کنسول وصله نصب کنم...خود مانتیور من (LG M2394 ) اسپیکر داره...ولی خب این کجا و آن کجا...
روی اسپیکری هم که خریدم نوشته شده که به همه ی کنسول ها میشه وصلش کرد..
حالا من موندم این کارت صدا و اسپیکر باید به مونیتور نصب بشن یا کنسول؟
با کابل USB کارت صدا رو به کنسول نصب کردم...ولی همچنان صدا رو از مانیتور شنیده میشد...چه باید کرد که این سیستم صوتی 5.1 ما به کنسول وصل شه و صدای کنسول رو از مانتیور نشنوم ؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام،

اولا مبارک باشه و ایشالله بوم بومش واست ببوم بومه:دی
در این رابطه باید بگم که خیلی از افراد خیلی این کار رو پیچیده نشون میدن! در صورتی که اصلا کاری نداره! من یک راه خیلی ساده و کم خرج پیشنهاد میکنم! البته راه های دیگه ای هم هست که بعضی سخت تر و بعضی پر خرج تر هستن! به این روش میگن 3mm to RCA (HeadPhone Port) (البته اگر مانیتور شما هم پورت ورودی صدا و هم خروجی داره میشه از این روش استفاده کرد، اگر نه بگید تا روش دیگه ای رو بگم)
چجوری هست حالا؟
ببینید اول شما کل پورت های صدا ی اکس باکس رو به مانیتور کانکت کنید.
مطمئنا مانیتورتون پورت هدفون داره! خب حالا 3.5mm to stereo RCA رو به پورت هدفون وصل کنید! این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو میگم!
حالا با سیم پورت های RCA رو به ساب های اسپیکر وصل کنید!
از این روش شما میتونید هر چیزی که به تلویزیون وارد میشه رو از طریق اسپیکر بشنوید!
اینم یک نقشه تفهیمی برای اینکار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته لینک بالا از روش RCA TO RCA استفاده کرده که از پورت خروجی هدفون استفاده نکرده!‌ میشه از این روش هم استفاده کرد!
سوالی بود در خدمتم!
موفق باشید!

A.N.A.P
30-05-2012, 11:15
احتمال زیاد تا ۲ ماه آینده اکس باکس لایو مجانی میشه

دوست عزیز منبع این حرفت کجاس ؟
منم اد کن : AliN 11

gap
30-05-2012, 11:46
دوست عزیز منبع این حرفت کجاس ؟
منم اد کن : AliN 11
ذكر كردم احتمالا! منبعش هم يك سري از شايعات هست! البته عده اي گفتن April fool بوده ! اما ميگن ممكنه اينطور باشه! از اين جهت كه خيلي از افراد از امكانات ديگه لايو استفاده نميكنن و خب پول إضافي ميدن! ممكنه بازي كردن آنلاين رايگان و استفاده از ديگر إمكانات پولي بشه!!

sonixax
30-05-2012, 16:40
ذكر كردم احتمالا! منبعش هم يك سري از شايعات هست! البته عده اي گفتن April fool بوده ! اما ميگن ممكنه اينطور باشه! از اين جهت كه خيلي از افراد از امكانات ديگه لايو استفاده نميكنن و خب پول إضافي ميدن! ممكنه بازي كردن آنلاين رايگان و استفاده از ديگر إمكانات پولي بشه!!
من برای آنلاین زدن رفتم یه 360 دیگه خریدم ولی یک بار هم لایو نرفتم ! چون مجانی نیست .
راستش خوشم هم نیومد ازش - قدیمها بهتر بود .

sajjadsa
30-05-2012, 18:44
اره این بازیا xgd3 هستن... بازیای معمولی روی lt3 اجرا میشه. بازیای xgd3 باید برای lt3 پچ بشه تا اجرا بشه

بازی های روز هم دیگه همشون XGD3 هستند دیگه ...؟
بازی های غیر XGD3 رو میشه با LT3 رو هارد نصب کرد؟

CRIS Joon CR7
30-05-2012, 21:05

آره میشه همه ی XGD2 هارو میشه رو هارد نصب و اجرا کرد مثل:
فیفا استریت - سایلنت هیل رگبار - RE ORC - و ... آهان تیکن در مقایل استریت فایتر هم بود.:11:
بازم هست فغلا یادم نمیاد

HORROR
30-05-2012, 21:07

آره دیگه همشون هستن... ( البته تا اونجایی که من میدونم ) اگه بازی xgd3 نباشه میشه نصب کرد

من برای آنلاین زدن رفتم یه 360 دیگه خریدم ولی یک بار هم لایو نرفتم ! چون مجانی نیست .

منم از لایو رفتن خاطره بدی دارم ( چندین نوع بلای مختلف!:31:) اصلا نتونستم یه بار لایو بازی کنم! البته زیاد برام مهم نیست!

gap
30-05-2012, 22:26

خب براي خود من هم در ابتدا لايو جالب نبود! من ميخواستم كلا بيخيال لايو بشم تا يك روز شانسي ديدم يك سري تو بازي فارسي حرف ميزدن!!! وقتي دوستان إيراني رو در لايو پيدا كنيد ديگه محاله بيخيال شيد!!! من چند تا دوست ايراني از آلمان و اتريش بود فكر كنم ميشناسم كه واقعا بچه هاي خوبي هستن! ببينيد در لايو دوستي هايي پيش مياد كه كمتر در زندگي عادي هست! من خيلي وقتا فقط ميرم لايو و تو يك پارتي ميرم تا با دوستان حرف بزنم و بازي نميكنم و ميرم I heart radio يا خود دشبورد!!! ما حتي يك ازدواج هم داشتيم بين ٢ تا از بچه هايي كه تو لايو اشنا شدن! Kyle و Stepheny بودن! الان پسرشون هم ٢ ساله شده فكر كنم! اسمشم josh هست! در كل ميگم لايو محيط واقعا سرگرم كننده و سالمي هست! البته نظر شما كاملا محترمه و من هم با پولي بودن لايو واقعا مخالفم!!!! أميد وارم مايكرو تجديد نظري در اين سياست بكنه!!

Sent from Amir's iPhone using Tapatalk

phoenix_666
31-05-2012, 00:18
سلام دوستان من از روزی که xbox slim خریدم نتونستم برم لایو تا الان
علت : وقتی می خوام اکانت لایو رو وارد کنم پسوورد رو که می زنم این پیغام رو می ده و دیگه نمی شه
Download Profile
this windows live id is associated with a diffrent gamertag. enter another windows live id and password .
اینم بگم تا حالا 3 تا اکانت تست کردم نشده

لطفا کمکم کنید
از طریق وایرلس وصل می شم

gap
31-05-2012, 09:42
سلام دوستان من از روزی که xbox slim خریدم نتونستم برم لایو تا الان
علت : وقتی می خوام اکانت لایو رو وارد کنم پسوورد رو که می زنم این پیغام رو می ده و دیگه نمی شه
Download Profile
this windows live id is associated with a diffrent gamertag. enter another windows live id and password .
اینم بگم تا حالا 3 تا اکانت تست کردم نشده

لطفا کمکم کنید
از طریق وایرلس وصل می شم

شما داريد يك ايميلي رو وارد ميكنيد به عنوان windows live id تون كه يكي ديگه اين ايميل رو براي ثبت نام زده! ايميل شخصي خودتون رو بزنيد و يا به نظر من بريد در live.com يك ايميل و لايو آيدي جديد بسازيد و هم براي اكس باكس لايو بزنيد و هم به عنوان ايميل شخصيتون با امكانات فوق العاده اين ايميل ها استفاده كنيد!

ببخشید در این رابطه من حواسم نبود و دوستان گفتن بازی های xgd3 نصب نمیشه!‌نصب میشه این بازی ها هم روی هارد، البته اگر دیسک هاتون به اصطلاح 100% رایت شده باشه که قیمتش هم ۳ هزار تومان تا ۷ هزار تومان میشه (بسته به نوع دیسک و کیفیت و خود فروشنده) باید بگید دیسک هاتون burner max باشه! توجه هم داشته باشید که برای لایو بهتره ۱۰۰٪ باشه دیسک هاتون!

moslem.b
31-05-2012, 11:16
من LT2 با داشبورد 2.0.13146.0 دارم

میخوام کینکت بگیرم و بازی های جدید رو اجرا کنم باید چیکار کنم ؟ LT3 بریزم ؟ یا داشبورد رو آپدیت کنم ؟

gap
31-05-2012, 11:23
من LT2 با داشبورد 2.0.13146.0 دارم

میخوام کینکت بگیرم و بازی های جدید رو اجرا کنم باید چیکار کنم ؟ LT3 بریزم ؟ یا داشبورد رو آپدیت کنم ؟
شما بهتره برید و بدید کنسول رو به یک جای معتبر در شهرتون و بگید براتون ال تی ۳ بریزن، خودشن آپدیت میکنن دشبورد رو ال تی ۳ هم میریزن.

sajjadsa
31-05-2012, 12:09
ببخشید در این رابطه من حواسم نبود و دوستان گفتن بازی های xgd3 نصب نمیشه!‌نصب میشه این بازی ها هم روی هارد، البته اگر دیسک هاتون به اصطلاح 100% رایت شده باشه که قیمتش هم ۳ هزار تومان تا ۷ هزار تومان میشه (بسته به نوع دیسک و کیفیت و خود فروشنده) باید بگید دیسک هاتون burner max باشه! توجه هم داشته باشید که برای لایو بهتره ۱۰۰٪ باشه دیسک هاتون!

آره اینو که میدونم. ببینید من بعضی بازی های قدیمی رو مثل Red Dead رو هنوز بازی نکردم. میخواستم بدونم اگر LT3 بریزم میتونم اون رو رو هارد نصب کنم. بازی که قدیمیه و مسلما XGD3 نیست ولی 100% هم نیست. آیا میشه بازی غیر XGD3 که 100% هم نیست رو روی LT3 نصب کرد؟

CRIS Joon CR7
31-05-2012, 12:23
آره اینو که میدونم. ببینید من بعضی بازی های قدیمی رو مثل Red Dead رو هنوز بازی نکردم. میخواستم بدونم اگر LT3 بریزم میتونم اون رو رو هارد نصب کنم. بازی که قدیمیه و مسلما XGD3 نیست ولی 100% هم نیست. آیا میشه بازی غیر XGD3 که 100% هم نیست رو روی LT3 نصب کرد؟

بله:11:
من خودم این رو رو هارد دارم و بدون مشکل بازیش میکنم:46:

AC_POP
31-05-2012, 17:45
ببخشيد بچه ها يه سوال داشتم.j-tag چيه ؟

CRIS Joon CR7
31-05-2012, 17:50
ببخشيد بچه ها يه سوال داشتم.j-tag چيه ؟

چه چیزایی با جی تگ به کنسول شما اضافه میشه:

وقتی جی تگ می کنید می تونید DVD Key و CPU Key رو ببینید روی صفحه مانیتور
بازی هایی که روی هارد هستند میشه بدون دیسک اجرا کرد
هر کاری هر برنامه ای بخواهید می تونید نصب کنید روی کنسول من وینذوز اوبونتو نصب کردم روش حتی باهاش اومدم نت
باازی های کنسولای قدیمی رو می تونی اجرا کنی اگه برنامه هاشون رو بریزی تقریبا میشه PC چون ترینر هم می تونی پیدا کنی و استفاده کنی البته من تا الان ترینری ندیدم ولی اگه باشه ساپورت میکنه
خیالت واسه همیشه راحت میشه از بابت اجرای بازیها دیگه قفل معنی نداره

نقل قول از آرمین:11:

Milad4171
31-05-2012, 19:17
خوب اين داستان jtag جالبه.
يعني با يه هزينه ي 80 تا 100 تومني ميشه هر ديسكي رو اجرا و به طور كامل نصب كرد و بدون دردسر از لايو استفاده كرد ديگه . درسته؟؟؟
-

راستي. من چند روزه هركاري ميكنم نميتونم برم لايو. از طريق واي فاي ميخوام به مودم وصل بشم. تو بخش اول كانكت پيغام خطا ميده كه يعني پسورد اشتباهه . ولي اينطور نيست دو سه بار پسورد وايرلس رو عوض كردم ولي نميتوني به مودم وصل بشه. داستان چيه؟؟

Vahid67
31-05-2012, 20:31
دوستان یکی یه جای مطمئن توی تهران برای حیتگ سراغ داره ؟؟

gap
31-05-2012, 20:39
خوب اين داستان jtag جالبه.
يعني با يه هزينه ي 80 تا 100 تومني ميشه هر ديسكي رو اجرا و به طور كامل نصب كرد و بدون دردسر از لايو استفاده كرد ديگه . درسته؟؟؟
-

راستي. من چند روزه هركاري ميكنم نميتونم برم لايو. از طريق واي فاي ميخوام به مودم وصل بشم. تو بخش اول كانكت پيغام خطا ميده كه يعني پسورد اشتباهه . ولي اينطور نيست دو سه بار پسورد وايرلس رو عوض كردم ولي نميتوني به مودم وصل بشه. داستان چيه؟؟
بله،‌میتونید به راحتی هر ریجنی رو از روی هارد اجرا کنید،‌اما باید از لایو خداحافظی کنید! تنها عیبش همین امکان وصل نشدن به لایو هست!

درباره سوال دومتون:
اگر انگلیسی تون خوبه، از لینک های زیر استفاده کنید:
اگر هم نه، بگید تا ترجمه کنم و تا ۲-۳ ساعت دیگه یک آموزش کامل بزارم. موفق باشید!

Error : Cant Connect to wireless network ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Troubleshoot Wireless Adapter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان یکی یه جای مطمئن توی تهران برای حیتگ سراغ داره ؟؟
مطمئنا دوستان نمیتونن بصورت عمومی بهتون بگن کجا! چون تبلیغ غیر مجاز هست! من پ.خ میکنم، با اینکه تهران نیستم اما تهران رو مثل کف دستم میشناسم:دی :دیخب به دلایلی مجبور بودم بیام مشهد، کلا من زیاد مهاجرت میکنم:دی خارج و داخل کشور:دی شاید بعدا برم نیجیریه:دی همینجوری واسه خنده:دی

phoenix_666
31-05-2012, 22:41
دوستان شرمنده اگه اینجا جاش نیست ولی چون فوریه اینجا هم مطرح کردم :
من دارم با ایمیج برن از ac:revelations ایمیج میگیرم واسه لایو می خوام
ایمیجم رو از بازی گرفتم که مخصوص lt2 هستش . چطوری ببرمش روی lt3 لطفا راهنماییم کنید .
درایوم هم ihas524 B liteon هستش .

phoenix_666
31-05-2012, 23:02
شما داريد يك ايميلي رو وارد ميكنيد به عنوان windows live id تون كه يكي ديگه اين ايميل رو براي ثبت نام زده! ايميل شخصي خودتون رو بزنيد و يا به نظر من بريد در live.com يك ايميل و لايو آيدي جديد بسازيد و هم براي اكس باكس لايو بزنيد و هم به عنوان ايميل شخصيتون با امكانات فوق العاده اين ايميل ها استفاده كنيد!
ممنون دوست عزیز ایمیلم مال خودم بود
ولی باید یه کار دیگه می کردم download profile رو از روی دکمه home زدم درست شد

shayan2626
31-05-2012, 23:17
سلام تورو به خدا کمک کنید!!!!
این xbox من دیگه اعصاب منو خورد کرده همش میگه بازی رو نمی تونم بخونم (همه ی بازی هارو)!!!! پولام همش حروم شد!!!!!:22::37::37::37::22:
چیکار کنم ؟؟؟؟لنزو تمیز کنم ؟؟؟یا درایو عوض کنم؟؟؟؟
یاااااااااااااااااااا بفروشمش؟؟؟؟؟
اگه بفروشم چند میشه؟؟؟؟؟
اگه لنز یا درایو بخوام درست کنم چند میشه؟؟؟؟؟
اصلا میشه درستش کرد یا بفروشمش کامپیوترمو ارتقا بدم؟؟؟؟؟
راستی kinect ام به windows می خوره یا باید kinect for windows بخرم؟؟؟؟؟؟؟
اگه راهی برای درست کردنش هست بگین؟؟؟؟
انقدر اعصابم ازش خورده که دلم می خواد لهش کنم!!!!:4::32::4::32::4:
چی کار کنممممممممممممممممممممممم مممممممممممممممممم؟؟؟؟
مرسیییییییییییییییییییییی ییییییی؟؟؟؟؟:40:

gap
31-05-2012, 23:59
سلام تورو به خدا کمک کنید!!!!
این xbox من دیگه اعصاب منو خورد کرده همش میگه بازی رو نمی تونم بخونم (همه ی بازی هارو)!!!! پولام همش حروم شد!!!!!:22::37::37::37::22:
چیکار کنم ؟؟؟؟لنزو تمیز کنم ؟؟؟یا درایو عوض کنم؟؟؟؟
یاااااااااااااااااااا بفروشمش؟؟؟؟؟
اگه بفروشم چند میشه؟؟؟؟؟
اگه لنز یا درایو بخوام درست کنم چند میشه؟؟؟؟؟
اصلا میشه درستش کرد یا بفروشمش کامپیوترمو ارتقا بدم؟؟؟؟؟
راستی kinect ام به windows می خوره یا باید kinect for windows بخرم؟؟؟؟؟؟؟
اگه راهی برای درست کردنش هست بگین؟؟؟؟
انقدر اعصابم ازش خورده که دلم می خواد لهش کنم!!!!:4::32::4::32::4:
چی کار کنممممممممممممممممممممممم مممممممممممممممممم؟؟؟؟
مرسیییییییییییییییییییییی ییییییی؟؟؟؟؟:40:

سلام!

اولا ; آیا کنسولتون رو آپدیت نکردید و بعد از اون این اتفاق شروع به وقوع نکرده؟ یک بار Clear Cache کنید لطفا!
دوما ; اگر خیر، دیسک هاتون رو چک کنید که سالم باشن و با کیفیت باشن. در صورت امکان یک دیسک اوریجینال رو هم تست کنید.
سوما ; پس از چک دیسک ها، با لیزری چیزی ببینید که لنزتون کثیف نباشه!‌اگر خاک گرفته بود و یا هرچی، خیلی ملایم باشید باهاش! خیلی آروم و با ملاحظه و با یک چیز نرم (مثلا گوش پاک کن بچه :دی) تمیزش کنید!
چهارما ; متاسفانه دیسک های کپی زمانی که روی هارد نصب نشوند، پدر لنز و درایو کنسول رو در میارن!‌من یکی از دوستانم برای همین لنز رو عوض کرد!
پنجما ; در صورت اینکه با این مشکل هم چنان روبرو شدید، باید لنز رو عوض کنید که باید بدید جایی انجام بده و هزینش کم هست. (چند ماه پیش فکر کنم ۲۰ هزار تومان شد - یا کمتر)
ششما ; فروش کنسول به خودتون مربوطه! اما پیشنهاد من : خیر!‌نفروشید!‌لذت ببرید!
هفتما ; فعلا بهتره نخرید Kinect for windows رو!‌شاید بعدا بشه از کینکت معمولی هم استفاده کرد روش! شاید!
نهما ; اعصابتون رو به خاطر اینگونه مطالب به هم نریزید!
دهما ; خواهش میکنم و موفق باشید!

لینک های زیر مفید میباشند:
Disk Drive Solution (Official Xbox Support) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
How to Fix Open the Tray Error ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S0R3N4
01-06-2012, 02:16
خواهش میکنم، وظیفه ی منه!
پس شما گلد نیستید، باید گلد خریداری کنید (به نظر من ۲ روزه خریداری کنید که هم قیمتش پایینه و هم اگر خوشتون اومد یک ۳ ماهه بگیرید تا اینکه رایگان بشه گلد (احتمالا) ) میتونید با سرچ در گوگل به سایت های مختلف فروش دسترسی پیدا کنید که البته در قیمت های پایین مثل ۴۸ ساعته تفاوت قیمت چندان نیست و فرق چندانی نداره از کجا بگیرید، اما باز هم اگر خواستید پ.خ بدید تا یکی از دوستان در لایو که سایت هم داره و از همه ارزون تر میده رو به شما پیشنهاد بدم.البته اگر کنسولتون الیت و یا اسلیم الیت هست، میتونید یک اکانت یا همون گیمر تگ دیگه برای لایو بسازید و ۱ ماه هم رایگان داره ۲ باره، کلا الیت و اسلیم الیت قابلیت چند تا اکانت گلد ۱ماهه رایگان دارند!

در مورد Online Pass هم باید گفت که :
در آمریکا و کلا کشور های خارجی که گیمر باید اریجینال بگیره، معمولا چند تا دوست مثلا یکیشون یک بازی میگیره، یک دوست دیگه یکی دیگه و .... و خب بازیهاشون رو به همن میدن و یا اغلب بازی ها رو اجاره میکنن در خارج از کشور. این امر یک امر قانونی هست اما شرکت های مثل یوبی و EA و ... سیاستی گذاشتن که همراه هر بازی اوریجینال ۱ آنلاین پس هم وجود داره برای نفر اولی که بازی رو میگیره! حالا اگه اجاره بدن بازی رو یا .... باید دوباره نفر دوم هم آنلاین پس بخره، پس کسی که اوریج بگیره لازم نیست دوباره پول آنلاین پس بده!‌ من در پست قبلیم فراموش کردم بگم! ببخشید!

سلام،

اولا مبارک باشه و ایشالله بوم بومش واست ببوم بومه:دی
در این رابطه باید بگم که خیلی از افراد خیلی این کار رو پیچیده نشون میدن! در صورتی که اصلا کاری نداره! من یک راه خیلی ساده و کم خرج پیشنهاد میکنم! البته راه های دیگه ای هم هست که بعضی سخت تر و بعضی پر خرج تر هستن! به این روش میگن 3mm to RCA (HeadPhone Port) (البته اگر مانیتور شما هم پورت ورودی صدا و هم خروجی داره میشه از این روش استفاده کرد، اگر نه بگید تا روش دیگه ای رو بگم)
چجوری هست حالا؟
ببینید اول شما کل پورت های صدا ی اکس باکس رو به مانیتور کانکت کنید.
مطمئنا مانیتورتون پورت هدفون داره! خب حالا 3.5mm to stereo RCA رو به پورت هدفون وصل کنید! این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو میگم!
حالا با سیم پورت های RCA رو به ساب های اسپیکر وصل کنید!
از این روش شما میتونید هر چیزی که به تلویزیون وارد میشه رو از طریق اسپیکر بشنوید!
اینم یک نقشه تفهیمی برای اینکار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته لینک بالا از روش RCA TO RCA استفاده کرده که از پورت خروجی هدفون استفاده نکرده!‌ میشه از این روش هم استفاده کرد!
سوالی بود در خدمتم!
موفق باشید!

رفیق...یعنی نیازی به کارت صدا برای پردازش هر چه بهتر صدا نیست؟؟؟اصلا میشه وصلش کرد...
من هزینه برام مهم نیست...میخوام صدا به بهترین نحو ممکن پردازش بشه...
مونیتور من صدا رو میده بیرون و با کنسول من فقط از طریق کابل HDMI در ارتباطه...
بله...سوراخ واسه هدفون دیدم داره کنارش...حالا چی تو اون سوراخه فرو کنم؟؟چه کابلی؟؟کابل خود اسپیکر من 3 عدد هستش...آخه کدوم یکی باید بره اون تو؟؟؟

phoenix_666
01-06-2012, 08:42
دوستان شرمنده اگه اینجا جاش نیست ولی چون فوریه اینجا هم مطرح کردم :
من دارم با ایمیج برن از ac:revelations ایمیج میگیرم واسه لایو می خوام
ایمیجم رو از بازی گرفتم که مخصوص lt2 هستش . چطوری ببرمش روی lt3 لطفا راهنماییم کنید .
درایوم هم ihas524 B liteon هستش .

shayan2626
01-06-2012, 09:25
سلام!

اولا ; آیا کنسولتون رو آپدیت نکردید و بعد از اون این اتفاق شروع به وقوع نکرده؟ یک بار Clear Cache کنید لطفا!
دوما ; اگر خیر، دیسک هاتون رو چک کنید که سالم باشن و با کیفیت باشن. در صورت امکان یک دیسک اوریجینال رو هم تست کنید.
سوما ; پس از چک دیسک ها، با لیزری چیزی ببینید که لنزتون کثیف نباشه!‌اگر خاک گرفته بود و یا هرچی، خیلی ملایم باشید باهاش! خیلی آروم و با ملاحظه و با یک چیز نرم (مثلا گوش پاک کن بچه :دی) تمیزش کنید!
چهارما ; متاسفانه دیسک های کپی زمانی که روی هارد نصب نشوند، پدر لنز و درایو کنسول رو در میارن!‌من یکی از دوستانم برای همین لنز رو عوض کرد!
پنجما ; در صورت اینکه با این مشکل هم چنان روبرو شدید، باید لنز رو عوض کنید که باید بدید جایی انجام بده و هزینش کم هست. (چند ماه پیش فکر کنم ۲۰ هزار تومان شد - یا کمتر)
ششما ; فروش کنسول به خودتون مربوطه! اما پیشنهاد من : خیر!‌نفروشید!‌لذت ببرید!
هفتما ; فعلا بهتره نخرید Kinect for windows رو!‌شاید بعدا بشه از کینکت معمولی هم استفاده کرد روش! شاید!
نهما ; اعصابتون رو به خاطر اینگونه مطالب به هم نریزید!
دهما ; خواهش میکنم و موفق باشید!

لینک های زیر مفید میباشند:
Disk Drive Solution (Official Xbox Support) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
How to Fix Open the Tray Error ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کنسویو اپدیت جدید کردم !!!!!(lt+3)
ولی بازی ghost recon اپدیت خواست !!!! مگه lt+4 اومده؟؟؟؟:18:
همیشه بیشتر بازیارو نمی خونه؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
clear cash چیه وچه اتفاقی میفته؟؟؟؟چی کار میکنه؟؟؟؟خودم میتونم انجام بدم؟؟؟؟؟؟؟:44:
لنزو تمیز کردم نشد!!!!(xbox رو باز کردم):18:
وقتی بازش کردم هیچی پیچ توش نبود همه یه پیچاشو اونیکه اپدیت کرده بود برداشته حتی پیچ درایو رو برداشته بود و اونم باز کرده بود حتما لنزشم برداشته و رفته یه بدرد نخورشو گذاشته چون خیلی راحته!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر کنم باید لنزو بخرم و خودم عوضش کنم!!!!!!!!!!:27:
اگه بخوام درایو رو عوض کنم چه مارکی بهتره؟؟؟؟؟liteon یا samsong یا................
خودتون تا حالا اینجوری شدید ؟؟؟؟ لنز عوض کردید؟؟؟؟؟ اگه لنزو عوض کنم درست میشه؟؟؟؟همه ی بازیا رو نصب میکنه؟؟:20:؟
کلی بازی اومده و من در حسرتم!!!!:37:
مرسی از راهنماییاتون:7::40:

Vahid67
01-06-2012, 09:32
بله،‌میتونید به راحتی هر ریجنی رو از روی هارد اجرا کنید،‌اما باید از لایو خداحافظی کنید! تنها عیبش همین امکان وصل نشدن به لایو هست!

درباره سوال دومتون:
اگر انگلیسی تون خوبه، از لینک های زیر استفاده کنید:
اگر هم نه، بگید تا ترجمه کنم و تا ۲-۳ ساعت دیگه یک آموزش کامل بزارم. موفق باشید!

Error : Cant Connect to wireless network ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Troubleshoot Wireless Adapter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مطمئنا دوستان نمیتونن بصورت عمومی بهتون بگن کجا! چون تبلیغ غیر مجاز هست! من پ.خ میکنم، با اینکه تهران نیستم اما تهران رو مثل کف دستم میشناسم:دی :دیخب به دلایلی مجبور بودم بیام مشهد، کلا من زیاد مهاجرت میکنم:دی خارج و داخل کشور:دی شاید بعدا برم نیجیریه:دی همینجوری واسه خنده:دی

منم نگفتم که همینجا بزارن بچه ها .... واسم پ خ کن مرسی....

ben_2000
01-06-2012, 23:50
این bathman arkham city harleys revenge جدا میشه بازی کرد ؟ یعنی اگه از لیو دان کنم نیازی به خود arkham city اصلی نداره؟

gap
02-06-2012, 10:42
این bathman arkham city harleys revenge جدا میشه بازی کرد ؟ یعنی اگه از لیو دان کنم نیازی به خود arkham city اصلی نداره؟
خیر متاسفانه فعلا میتونید از شبکه لایو دانلود کنید.

کنسویو اپدیت جدید کردم !!!!!(lt+3)
ولی بازی ghost recon اپدیت خواست !!!! مگه lt+4 اومده؟؟؟؟:18:
همیشه بیشتر بازیارو نمی خونه؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
clear cash چیه وچه اتفاقی میفته؟؟؟؟چی کار میکنه؟؟؟؟خودم میتونم انجام بدم؟؟؟؟؟؟؟:44:
لنزو تمیز کردم نشد!!!!(xbox رو باز کردم):18:
وقتی بازش کردم هیچی پیچ توش نبود همه یه پیچاشو اونیکه اپدیت کرده بود برداشته حتی پیچ درایو رو برداشته بود و اونم باز کرده بود حتما لنزشم برداشته و رفته یه بدرد نخورشو گذاشته چون خیلی راحته!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر کنم باید لنزو بخرم و خودم عوضش کنم!!!!!!!!!!:27:
اگه بخوام درایو رو عوض کنم چه مارکی بهتره؟؟؟؟؟liteon یا samsong یا................
خودتون تا حالا اینجوری شدید ؟؟؟؟ لنز عوض کردید؟؟؟؟؟ اگه لنزو عوض کنم درست میشه؟؟؟؟همه ی بازیا رو نصب میکنه؟؟:20:؟
کلی بازی اومده و من در حسرتم!!!!:37:
مرسی از راهنماییاتون:7::40:
ببینید، ال تی 3 ، 2 و. .. خودشون آپدیت نیستن و تنها چیزی هستن که باعث میشه شما بتونید بازی ها یکپی رو بازی کنید با آپدیت جدید دشبورد. شما احتمالا الان دشبوردتون آپ شده و بازی های جدید رو نمیتونید بازی کنید، لطفا برید و ورژن دستگاه رو از settings, ببینید و بگید. اگر بازیهارو اجرا نمیکنه یا از ورژن ال تی هست و یا از لنز. از فرکشنده ها بعید حیست هنچین کاری، شما برید به یک جای مطمءن بدید تا عوص کنه، درایو رو لازم نیست عوص کنید. لنز رو عوص کنید با ال تی 3 نصب شده رو کنسول، هنه بازی ها اجرا میشه. البته بهتره بازی هارو روی هارد نصب کنید تا دوباره اینطودی نشه.

رفیق...یعنی نیازی به کارت صدا برای پردازش هر چه بهتر صدا نیست؟؟؟اصلا میشه وصلش کرد...
من هزینه برام مهم نیست...میخوام صدا به بهترین نحو ممکن پردازش بشه...
مونیتور من صدا رو میده بیرون و با کنسول من فقط از طریق کابل HDMI در ارتباطه...
بله...سوراخ واسه هدفون دیدم داره کنارش...حالا چی تو اون سوراخه فرو کنم؟؟چه کابلی؟؟کابل خود اسپیکر من 3 عدد هستش...آخه کدوم یکی باید بره اون تو؟؟؟

از همون rca to 3.5 mm استفاده کنید، یک طرفش میره به خروجی هدفون و طرفدیگش که 2 خروجی داره بخ پشت اسپیکروصل میشه

Sent from my GT-P7300 using Xparent ICS Blue Tapatalk 2

shayan2626
02-06-2012, 12:02
ببینید، ال تی 3 ، 2 و. .. خودشون آپدیت نیستن و تنها چیزی هستن که باعث میشه شما بتونید بازی ها یکپی رو بازی کنید با آپدیت جدید دشبورد. شما احتمالا الان دشبوردتون آپ شده و بازی های جدید رو نمیتونید بازی کنید، لطفا برید و ورژن دستگاه رو از settings, ببینید و بگید. اگر بازیهارو اجرا نمیکنه یا از ورژن ال تی هست و یا از لنز. از فرکشنده ها بعید حیست هنچین کاری، شما برید به یک جای مطمءن بدید تا عوص کنه، درایو رو لازم نیست عوص کنید. لنز رو عوص کنید با ال تی 3 نصب شده رو کنسول، هنه بازی ها اجرا میشه. البته بهتره بازی هارو روی هارد نصب کنید تا دوباره اینطودی نشه.
سلام دستتون درد نکنه
اینم از ورژن ولی فکرکنم داشبردم ورژن جدید نیست::13:
dashbord:2.0.13599.0
شکلش همونیه که مربع ها روی هم هستند و گزینه ها مربعیه!!!!!:31:
اون شکلیکه مستطیله نیست که تو سایت xbox هست و جدیده!!!(میدونم بد گفتم فکر کنم هیچی نفهمیدید!ببخشید):31:
لطفا بهم بگید برم بهش بگم چه اپدیتی بریزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه اپدیت با lt فرق داره پس من اپدیتم جدید نیست!!!!چون lt+3 دارم!
فقط بگم چه اپدیتی بریزن؟؟؟؟یه بار خودم خواستم اپدیت کنم کپی خورش پرید به خاطر همین دیگه میترسم:31:
مرسی:40:

gap
02-06-2012, 12:24
سلام دستتون درد نکنه
اینم از ورژن ولی فکرکنم داشبردم ورژن جدید نیست::13:
dashbord:2.0.13599.0
شکلش همونیه که مربع ها روی هم هستند و گزینه ها مربعیه!!!!!:31:
اون شکلیکه مستطیله نیست که تو سایت xbox هست و جدیده!!!(میدونم بد گفتم فکر کنم هیچی نفهمیدید!ببخشید):31:
لطفا بهم بگید برم بهش بگم چه اپدیتی بریزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه اپدیت با lt فرق داره پس من اپدیتم جدید نیست!!!!چون lt+3 دارم!
فقط بگم چه اپدیتی بریزن؟؟؟؟یه بار خودم خواستم اپدیت کنم کپی خورش پرید به خاطر همین دیگه میترسم:31:

خب، الان ورژن شما چند ورژن قدیمی تره. الان ورژن آخر 2.0.14719.0 هست. به نطر من خودتون آپ کنید و بعد برید بدید ال تی 3 بریزن.

Nikonian
02-06-2012, 13:15
دوستان بطور ساده بفرمایید که ال تی 3 بودن و ورژن داشبورد رو از کجا میتونم ببینم از ایکس باکس هیچی نمیدونم ! کنسول هم اسلیم 4 گیگ هست ، کینکت هم نیاز به اپدیت فریمور داره یا نه ؟

AC_POP
02-06-2012, 14:00
سلام بچه ها.يه سوال داشتم.توي مجله همشهري جوان خوندم نوشته بود مايكروسافت آپديت جديد براي SDK كينكت ارائه كرده و نسخه 1.5 رو معرفي كرده كه باهاش ميشه كينكت رو به كامپيوتر وصل كرد.حالا چند تا سوال داشتم :1.اولا اين SDK يعني چي؟خيلي جاها ديدمش2.واسه اين كار مايكروسافت يه كينكت جديد مخصوص پي سي ساخته يا همون كينكت ايكس باكسه كه ميشه به پي سي وصل كرد؟(مثل دسته ايكس باكس كه راحت به پي سي وصل ميشه)3.ايران اومده يا رسيده اين قضيه؟4.يعني قراره گيم هاي كينكت واسه پي سي هم بياد؟اگه كسي چيزي راجع به اين قضيه ميدونه خواهشا يه توضيح كلي بدهآخه من ايكس باكس ندارم ميخواستم ببينم اگه ميشه به لپ تاپ وصلش كنم

shayan2626
02-06-2012, 14:13
خب، الان ورژن شما چند ورژن قدیمی تره. الان ورژن آخر 2.0.14719.0 هست. به نطر من خودتون آپ کنید و بعد برید بدید ال تی 3 بریزن.

اگه خودم انجام بدم کپی خور می پره!!!!:41:
بعد هم باید پول lt+3 بدم هم کپی خور کردن!!!:31:
حالا اگه بخوام خودم اپدیت کنم چی کار باید بکنم و از کجا بگیرم اپدیت جدیدرو؟؟؟؟
راستی clear cash چیه؟؟؟؟

sajjadsa
02-06-2012, 14:57
سلام بچه ها.يه سوال داشتم.توي مجله همشهري جوان خوندم نوشته بود مايكروسافت آپديت جديد براي SDK كينكت ارائه كرده و نسخه 1.5 رو معرفي كرده كه باهاش ميشه كينكت رو به كامپيوتر وصل كرد.حالا چند تا سوال داشتم :1.اولا اين SDK يعني چي؟خيلي جاها ديدمش2.واسه اين كار مايكروسافت يه كينكت جديد مخصوص پي سي ساخته يا همون كينكت ايكس باكسه كه ميشه به پي سي وصل كرد؟(مثل دسته ايكس باكس كه راحت به پي سي وصل ميشه)3.ايران اومده يا رسيده اين قضيه؟4.يعني قراره گيم هاي كينكت واسه پي سي هم بياد؟اگه كسي چيزي راجع به اين قضيه ميدونه خواهشا يه توضيح كلي بدهآخه من ايكس باكس ندارم ميخواستم ببينم اگه ميشه به لپ تاپ وصلش كنم

1. اگر اشتباه نکنم مخفف Source development kit هست. همون کیت لازم برای ساخت برنامه ها و ابزار ها برای یه وسیله خاص هست. مثلا مایکروسافت SDK ویندوز فون رو میده به طراح های نرم افزار و اونا بر اساس اون میتونن نرم افزار و بازی بسازن.
2. خیر کینکت ویندوز جداست. البته شاید در آینده مایکروسافت با آپدیتی چیزی اجازه بده از کینکت کنسول رو پی سی هم استفاده کرد.

ben_2000
02-06-2012, 16:16
دوستان لطفا اموزش دقیق پچ کردن بازی برای lt3 رو بزارید و ایا میشه ی بازیو تو دو تا dvd ریخت?

phoenix_666
02-06-2012, 17:19
لطفا راهنماییم کنید آیا می شه بازیهای lt2 را با برنامه به lt 3 تبدیل کنم . ( فقط واسه لایو )
چون زورم میاد واسه 1 بازی 7 تومن بدم . درایوم هم برنرمکس کردم .

A.N.A.P
02-06-2012, 19:40
دوستان بطور ساده بفرمایید که ال تی 3 بودن و ورژن داشبورد رو از کجا میتونم ببینم از ایکس باکس هیچی نمیدونم ! کنسول هم اسلیم 4 گیگ هست ، کینکت هم نیاز به اپدیت فریمور داره یا نه ؟

LT 3 رو باید از فروشنده بپرسی . ورژن دشبرد هم از System settings گزینه آخر( همیشه اسمش یادم میره :دی)
واسه کینکت فقط آپدیت دشبرد لازمه !

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

ben_2000
02-06-2012, 19:55
دوستان با title update یه بازی که نمیشد اورد رو اوردم میره تو بازی load هم میشه تا مخاد شروع شه میگه: please install the latest title update من هم جدیدترینو ریختم هم تک تک کچ هم پاک کردم title update هارم هردفه پاک کردم دوباره رختم نشد که نشد لطفا کمک کنین:41:

gap
02-06-2012, 22:56
دوستان لطفا اموزش دقیق پچ کردن بازی برای lt3 رو بزارید و ایا میشه ی بازیو تو دو تا dvd ریخت?
آموزش پچ کردن بازی ها برایCFW LT+3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لطفا راهنماییم کنید آیا می شه بازیهای lt2 را با برنامه به lt 3 تبدیل کنم . ( فقط واسه لایو )
چون زورم میاد واسه 1 بازی 7 تومن بدم . درایوم هم برنرمکس کردم .
اولا، لازم نیست شما ۷ هزارتومان برای هر دیسک بدید، ببینید اگر دیسک ویبراتن بخواید که با کیفیت ترین هست فکر کنم، میشه ۷ هزار ت. میتونید روی دیسک های معمولی بگیرید با قیمت ۳ الی ۳۵۰۰.
اما میتونید از این لینک استفاده کنید، سوالی بود همینجا یا در تاپیک مربوطه بپرسید. حتما جواب داده میشه.

آموزش پچ کردن بازی ها برایCFW LT+3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان با title update یه بازی که نمیشد اورد رو اوردم میره تو بازی load هم میشه تا مخاد شروع شه میگه: please install the latest title update من هم جدیدترینو ریختم هم تک تک کچ هم پاک کردم title update هارم هردفه پاک کردم دوباره رختم نشد که نشد لطفا کمک کنین:41:
اولا بهتره چند تا TU با هم نصب نباشن، اگر میشه اسم بازی رو بگید و ورژن TU رو تا من هم چک کنم ببینم جدید تر از اون نیومده، این کار بدلیل اینکه غیر قانونی نیست نباید مشکل جدی باشه مشکلی که شما دارید و به راحتی حل میشه.

اگه خودم انجام بدم کپی خور می پره!!!!:41:
بعد هم باید پول lt+3 بدم هم کپی خور کردن!!!:31:
حالا اگه بخوام خودم اپدیت کنم چی کار باید بکنم و از کجا بگیرم اپدیت جدیدرو؟؟؟؟
راستی clear cash چیه؟؟؟؟
خب ببینید شما اگر بری بدی واست خودشون هم آپدیت کنن، باز هم باید ال تی ۳ بریزن و پولشو میگیرن! در ضمن الان شما وقتی LT3 بریزید کپی خور میشه دیگه! واسه کپی خور شدن و LT3 پول جدا نباید داد که!‌البته الان هم کپی خور هست کنسول،‌اما بازی های جدید اجرا نمیشه!‌شما اصلا این واژه کپی خور رو بزارید کنار! کسی از شما واسه این پول نمیگیره الان!‌واسه LT ها میگیرن! برای Clear Cache هم مراحل زیر را طی کنید:

How to Clear XBOX 360 System Cache ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ben_2000
02-06-2012, 23:30
چند تا با هم نریختم اسم بازی هم batman arkham city هست

phoenix_666
03-06-2012, 02:08
1سوال پیش اومد خیلی عجیبه !!!
بازی رو ایمیج میگیرم یه قسمتش 8.3 گیگ نشون میده و یه قسمتش 7.96 !!!!!!!!!!!!!!!!!
طبق عکس زیر

M.Bagheri
03-06-2012, 10:22
دوستان کمک..........

وقتی دارم بازی میکنم یهو کنسول خاموش میشه و سه چراغش روشن میشه و چشمک میزنه ولی باز روشنش که میکنم دیگه مشکلی نداره تا دفعه بعد که باز یهو خاموش میشه.....

داره زیاد میشه.چشه؟؟؟
ضمنا بابت جوابهای قبلیتون ممنونم.....:20:

swastika
03-06-2012, 10:29
سلام.

من دو تا بازی Prototype 2 و Dirt show down رو تازه گرفتم. تو بازی که می رم قسمت Loading بازی که میاد پیغام Disk Unreadable می ده. بره بقیه بازی ها درسته. مثلا Max Payne و Ghost Reckon رو بدون هیچ مشکلی اجرا می کنم.

به نظر شما مشکل چیه؟

مرسی

CRIS Joon CR7
03-06-2012, 11:58
سلام.

من دو تا بازی Prototype 2 و Dirt show down رو تازه گرفتم. تو بازی که می رم قسمت Loading بازی که میاد پیغام Disk Unreadable می ده. بره بقیه بازی ها درسته. مثلا Max Payne و Ghost Reckon رو بدون هیچ مشکلی اجرا می کنم.

به نظر شما مشکل چیه؟

مرسی

هر درو بازی XGD3 هستند و اگر بخوای نصب کنی باید برنر مکس شو بگیری.
اما قضیه برای Dirt showdown یه خورده پیچیده تره.
شما اگه بخوای این بازی رو حتی از روی دیسک هم بازی کنی باید برنر مکس بگیری.
احتمالا یه چیز جدیدی ریختن توش که برنرمکس فراگیر بشه:13:
ولی Prototype 2 رو میشه از روی دیسک اجرا کرد.
:11:

swastika
03-06-2012, 12:05
احتمالا یه چیز جدیدی ریختن توش که برنرمکس فراگیر بشه:13:
:11:

آخه می دونی من هیشکدومو نصب نکردم رو هارد دیسکم. ینی مشکل از خود دیسک بازیه؟ MP3 و GRFS مگه XGD3 نیستن؟

برم به این طرف بگم بهم برنر مکس بده پس؟

SA33D_GT
03-06-2012, 12:09
سلام،میخواستم بدونم بعد از آپدیت به lt3 چه بازی های روی کنسول اجرا نمیشه که اول اونها رو تمام کنم بعد آپدیت کنم.
با تشکر.

CRIS Joon CR7
03-06-2012, 12:14
سلام.

به نظر شما مشکل چیه؟

مرسی

احتمالا یه چیز جدیدی ریختن توش که برنرمکس فراگیر بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخه می دونی من هیشکدومو نصب نکردم رو هارد دیسکم. ینی مشکل از خود دیسک بازیه؟ MP3 و GRFS مگه XGD3 نیستن؟

برم به این طرف بگم بهم برنر مکس بده پس؟

شما پست من رو خوندی؟ MP3 و GRFS درسته XGD3 هستن ولی شما اگه بخوای Dirt showdown رو حتی از روی دیسک هم بازی کنی باید برنر مکس بگیری.

اما اینکه چرا واسه Prototype 2 این ارور رو میده باید ببینی آیا درست رایت شده یا نه؟
در کل اگه بخوای با هیچ اروری موجه نشی برنر مکس بگیر:46:
من برنر مکس رو میگیرم 3500
تازه تو بعضی سایت ها 2500 هم میدن:20:

CRIS Joon CR7
03-06-2012, 12:35
سلام،میخواستم بدونم بعد از آپدیت به lt3 چه بازی های روی کنسول اجرا نمیشه که اول اونها رو تمام کنم بعد آپدیت کنم.
با تشکر.

مگه ما بازی LT2 و LT3 داریم که میگید؟
شما هر بازی رو که روی 2 بازی میکنید میتونید روی 3 هم بازی کنید فقط باید پچ بشه.
شما حالا بازی هاتو بگو تا بگیم که با اون دیسک دیگه روی 3 جواب نمیده.

swastika
03-06-2012, 12:41
شما پست من رو خوندی؟ MP3 و GRFS درسته XGD3 هستن ولی شما اگه بخوای Dirt showdown رو حتی از روی دیسک هم بازی کنی باید برنر مکس بگیری.

اما اینکه چرا واسه Prototype 2 این ارور رو میده باید ببینی آیا درست رایت شده یا نه؟

Correct if I'm wrong:

بره اینکه بازیای XDG3 رو از رو هارد بازی کنم باس برنر مکس باشن
ولی Dirt SD رو حتی اگه برنر مکس هم باشه نمیشه از رو هارد بازی کرد.

بعد راهی نداره که وقتی بازیو نی خری بفهمی برنر مکس شده یا نه؟

swastika
03-06-2012, 12:41

Correct if I'm wrong:

phoenix_666
03-06-2012, 12:43
دوستان من assassin's creed brotherhood رو با درایو برنرمکس رایت کردم و تونستم بازی کنم روی lt3 حالا از دیسک بازی با abgx 1.0.6 استیلت بودن بازی رو چک کردم و این نتیجه بدست اومد . می خوام بدونم می تونم برم لایو با این بازی ؟ اگه نمی شه چه کار کنم که بتونم لایو برم ؟
لطفا راهنماییم کنید
فقط نمی دونم چرا topologhy زرد شد !!! چون من فایل تاپولوژی مخصوص ap2.5 برای lt3 رو دانلود کردم و روی ایمیج بازی امتحان کردم

SA33D_GT
03-06-2012, 12:49
مگه ما بازی LT2 و LT3 داریم که میگید؟
شما هر بازی رو که روی 2 بازی میکنید میتونید روی 3 هم بازی کنید فقط باید پچ بشه.
شما حالا بازی هاتو بگو تا بگیم که با اون دیسک دیگه روی 3 جواب نمیده.

lمثلا l.a.noir و RAGE رو هنوز تموم نکردم.
نمیخوام هزینه دوباره کنم دیسک ها رو از نو تهیه کنم برای همین میخواستم بدونم با این دیسک های فعلی هم بعد از lt3 میتونم بازی کنم.

CRIS Joon CR7
03-06-2012, 12:49
Correct if I'm wrong:

خود فروشنده میگه دیگه اگه بخوای اونجا بفهمی اگه دروغ بگه که بحثش جداست ولی فکر کنم بشه از ظاهرش هم فهمید:
اگه خط رایت رو میشه باچشم دید برنرمکس نیست ولی اگه نشد ببینی و کامل هستش خب برنر مکسه

واسه اینکه خونه خودت بفهمی که راه داره که اگه خواستی میگم.:11:

CRIS Joon CR7
03-06-2012, 12:53
lمثلا l.a.noir و RAGE رو هنوز تموم نکردم.
نمیخوام هزینه دوباره کنم دیسک ها رو از نو تهیه کنم برای همین میخواستم بدونم با این دیسک های فعلی هم بعد از lt3 میتونم بازی کنم.

Rage نیاز به تعویض دیسک داره (همشون. چندتا بود؟:20:)
l.a.noir نیاز نداره من خودم روی LT2 میکردم الان هم روی 3 داره بدون مشکل اجرا میشه نصب هم هستش هر سه دیسکش:5:

swastika
03-06-2012, 13:09
خود فروشنده میگه دیگه اگه بخوای اونجا بفهمی اگه دروغ بگه که بحثش جداست ولی فکر کنم بشه از ظاهرش هم فهمید:
اگه خط رایت رو میشه باچشم دید برنرمکس نیست ولی اگه نشد ببینی و کامل هستش خب برنر مکسه

واسه اینکه خونه خودت بفهمی که راه داره که اگه خواستی میگم.:11:

مرسی.

فک کنم با برنامه Kprobe m میشه چک کرد دیسکو تا معلوم شه برنر مکس شده یا نه.

CRIS Joon CR7
03-06-2012, 13:12
مرسی.

فک کنم با برنامه Kprobe m میشه چک کرد دیسکو تا معلوم شه برنر مکس شده یا نه.

شما گفتی اونجا که میخری منم همونو گفتم
وگرنه وقتی بیاری خونه که دیگه هزار بلا میشه سرش آورد:11:

phoenix_666
03-06-2012, 14:11
دوستان من assassin's creed brotherhood رو با درایو برنرمکس رایت کردم و تونستم بازی کنم روی lt3 حالا از دیسک بازی با abgx 1.0.6 استیلت بودن بازی رو چک کردم و این نتیجه بدست اومد . می خوام بدونم می تونم برم لایو با این بازی ؟ اگه نمی شه چه کار کنم که بتونم لایو برم ؟
لطفا راهنماییم کنید
فقط نمی دونم چرا topologhy زرد شد !!! چون من فایل تاپولوژی مخصوص ap2.5 برای lt3 رو دانلود کردم و روی ایمیج بازی امتحان کردم

AC_POP
03-06-2012, 18:20
بچه ها يه سوال داشتم.توي اروپا همه ي دسته هاي ايكس باكس همراه يه رسيور دسته واسه استفاده در كامپيوتر فروخته ميشه؟(روش ميدن؟)حدود قيمتش نميدونين چنده؟(چون عمه م قراره تيرماه از سوئد بياد اينجا)چون اينجا رسيور رو جدا و خيلي گرون مي فروشن!

ben_2000
03-06-2012, 19:45
کسی نیست جواب مارو بده؟

دوستان با title update یه بازی که نمیشد اورد رو اوردم میره تو بازی load هم میشه تا مخاد شروع شه میگه: please install the latest title update من هم جدیدترینو ریختم هم تک تک کچ هم پاک کردم title update هارم هردفه پاک کردم دوباره رختم نشد که نشد لطفا کمک کنین

gap
03-06-2012, 21:46
x
کسی نیست جواب مارو بده؟

دوستان با title update یه بازی که نمیشد اورد رو اوردم میره تو بازی load هم میشه تا مخاد شروع شه میگه: please install the latest title update من هم جدیدترینو ریختم هم تک تک کچ هم پاک کردم title update هارم هردفه پاک کردم دوباره رختم نشد که نشد لطفا کمک کنین
این رو امتحان کنید:
Direct ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگر این هم کار نکرد، بگید تا راه دیگه ای رو خدمتتون عرض کنم.

بچه ها يه سوال داشتم.توي اروپا همه ي دسته هاي ايكس باكس همراه يه رسيور دسته واسه استفاده در كامپيوتر فروخته ميشه؟(روش ميدن؟)حدود قيمتش نميدونين چنده؟(چون عمه م قراره تيرماه از سوئد بياد اينجا)چون اينجا رسيور رو جدا و خيلي گرون مي فروشن!
ببینید اونجا دسته سفید + ----- بین ۶۰ الی ۷۵ دلار پیدا میشه و دسته تنها ۴۰ دلار حدودا میشه (سیم دار) و وایرلس هم ۴۵ دلار که خود ----- ۹ الی ۲۰ دلار پیدا میشه.

لطفا راهنماییم کنید
شما آپشن Writing رو اکتیو کنید (چک کنید) و خود برنامه فیکس میکنه این مشکل رو. الان دقت هم بکنید زیر خطای زرد نوشته قصد فیکسش رو داشته و خب چون شما رایت نمیکردید،‌فیکس نشده.

دوستان کمک..........

وقتی دارم بازی میکنم یهو کنسول خاموش میشه و سه چراغش روشن میشه و چشمک میزنه ولی باز روشنش که میکنم دیگه مشکلی نداره تا دفعه بعد که باز یهو خاموش میشه.....

داره زیاد میشه.چشه؟؟؟
ضمنا بابت جوابهای قبلیتون ممنونم.....:20:
انشالله مشکلی جدی نیست!
لطف کنید به سوالات زیر جواب بدید:
۱- شما گفتید ۳ چراغ قرمز چشمک میزنه دیگه؟
۲- لطف کنید رنگی که پاورتون داره (اون چراغی که روی پاور هست و اغلب سبز هستش، پاور همون چیز مکعب مستطیلی شکل هست که با سیم به برق و اکس باکس کانکت شده!)
ببینید در حالت کلی این مشکل از مشکلات برقی کنسول و پاورش هست و احتمالا راحت حل میشه،‌البته بستگی داره به اینکه بعد از این اتفاق وقتی کنسول رو روشن میکنید رنگ مورد بالا چه رنگی باشه، نارنجی، قرمز،سبز، یا اصلا رنگ نداره!
البته سعی میشه تا پس فردا بعد از ظهر یک راهنمای کامل در اینباره گذاشته بشه.
موفق باشید...

phoenix_666
03-06-2012, 22:29
کمک دوستان
لایو داشتم بازی میکرم ac:brotherhood رو یهو کنسول هنگ کرد خاموش روشن کردم دشگه هیچ بازیو نمی خونه انگار کپیخورش پریده ( ال تی 3 ) بازیو میزارم آرم اکس باکس میاد
تست کردم لایو رو میتونم برم مشکلی نداره اصلا .
چه کار کنم ؟ دوباره باید التی بریزم یا فگ یا بن شدم :((

gap
03-06-2012, 22:33
کمک دوستان
لایو داشتم بازی میکرم ac:brotherhood رو یهو کنسول هنگ کرد خاموش روشن کردم دشگه هیچ بازیو نمی خونه انگار کپیخورش پریده ( ال تی 3 ) بازیو میزارم آرم اکس باکس میاد
تست کردم لایو رو میتونم برم مشکلی نداره اصلا .
چه کار کنم ؟ دوباره باید التی بریزم یا فگ یا بن شدم :((
عجیبه! احتمالا آپدیت جدیدی چیزی باید باشه! اینجور چیزا وقتی پیش میاد که از این آپدیت مخفیا بده مایکروسافت...شما هیچ کاری نکنید دیگه، بازی هم نزارید اصلا، امتحانشون هم نکنید + لایو هم نرید اصلا! ببینیم چی میشه!

phoenix_666
03-06-2012, 22:37
عجیبه! احتمالا آپدیت جدیدی چیزی باید باشه! اینجور چیزا وقتی پیش میاد که از این آپدیت مخفیا بده مایکروسافت...شما هیچ کاری نکنید دیگه، بازی هم نزارید اصلا، امتحانشون هم نکنید + لایو هم نرید اصلا! ببینیم چی میشه!
:(( یعنی فعلا کنسولم تعطیله ؟!!!

gap
03-06-2012, 22:49
:(( یعنی فعلا کنسولم تعطیله ؟!!!
ببینید، فعلا خبرین نیست!‌من از همه دوستانم پرسیدم در لایو، تا فردا شب مشخص میشه. ایشالله چیزی نیست!

phoenix_666
03-06-2012, 23:07
ببینید، فعلا خبرین نیست!‌من از همه دوستانم پرسیدم در لایو، تا فردا شب مشخص میشه. ایشالله چیزی نیست!
درست شد خدا رو شکر با کمک یکی از دوستان عزیزم که گفتن کابل رو چند دقیقه ای جدا کنم :)
از شما هم ممنونم دوست عزیزم gap

ben_2000
04-06-2012, 01:49
x
این رو امتحان کنید:
Direct ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگر این هم کار نکرد، بگید تا راه دیگه ای رو خدمتتون عرض کنم.

بازم نشد دوست عزیز به هر حال از کمکتون ممنونم. راستی اگه پچشو بخرم درست میشه؟

gap
04-06-2012, 08:09
بازم نشد دوست عزیز به هر حال از کمکتون ممنونم. راستی اگه پچشو بخرم درست میشه؟

بله، ال اي ٣ بريزيد با بازي پچ شده. ولي عجيبه كه اينطور نمشيه، من تا شب بهتون پ.خ ميكنم، يكم دراينباره تحقيق كنم!

yadam.nemiad
04-06-2012, 11:48
سلام به همه دوستان من میخوام اسلیم دوستمو LT3 بریزم الان داشبورد 13599 روشه با LT2 لطفا یکی با دلیل بگه بهتره اول داشبورد آپدیت شه بعد فریمور با برعکس یا هیچ فرقی نداره بالاخره مارو روشن کنین یه جمعی رو از نگرانی دربیارین :)

shayan2626
04-06-2012, 11:49
سلام.
اقا من همین الان رفتم داشبرد xboxام رو اپدیت کردم.ولی lt ازبین نرفت و بازیارو میخوند!:18:
ولی وقتی kinect ام رو اپدیت کردم دیگه بازیارو نمیخوند!:18:
چرا؟:41:
یعنی الان باید برم lt+3 دوباره بریزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:2:

shayan2626
04-06-2012, 11:54
سلام به همه دوستان من میخوام اسلیم دوستمو LT3 بریزم الان داشبورد 13599 روشه با LT2 لطفا یکی با دلیل بگه بهتره اول داشبورد آپدیت شه بعد فریمور با برعکس یا هیچ فرقی نداره بالاخره مارو روشن کنین یه جمعی رو از نگرانی دربیارین :)

اول باید اپدیت کنی بعد بریlt بریزی چون lt ازبین میره اگه اول lt بریزی بعد اپدیت کنی!
من خودم همین بلا سرم اومده!

ANDROYD3
04-06-2012, 12:04
سلام
قصد خرید ایکس باکس slim4 رو از خارج از کشور دارم
1-می خوام بدونم هزینه کپی خور کردنش توی ایران چنده؟ ( بار اول که بازش می کنن )
2-می تونم خودم کابلش رو ور دارم سرش رو عوض کنم که به مانیتور بخوره یا بدم بیرون این کار رو بکنن ؟ رابط رسمی برای تبدیل hdmi به کابل مانیتور نداریم؟
3- چند روز پیش که رفتم بازی هاشو ببینم دیدم call of duty mw3 هم برای lt2 وهم برای lt3 هست . یعنی اگه دستگاه رو آپدیت کنم بازی های قبلی رو نمی خونه؟
4- من زیاد بازی نمیکنم ولی بازی های روز رو باید یه سرک بکشم ( به هر نحوی که شده ) حالا عاقلانه هست که یدونه اسلیم 4 دست دوم بگیرم؟
5- میشه به اسلیم 4 هارد اکسترنال وصل کرد تا راحت بشه روش بازی ریخت؟
6- میشه روی هارد کنسول فیلم یا بازی ریخت؟ ( آخه رفیق هام میگن رو الایت نتونستن آهنگ بریزن)

ممنون از راهنماییتون

phoenix_666
04-06-2012, 12:13
دوستان من تا دیروز لایو brotherhood رو راحت بازی می کردم نمی دونم چرا امرو این ارور رو می ده ؟
you do not have the necessary privileges to access xbox live gameplay
مشکل از کجاست ؟
تو سایت های خارجی هم سرچ کردم فقط کاربرای یوبی سافت چنین مشکلی رو داشتن چرا ؟

Nikonian
04-06-2012, 12:16
دوستان متخصص ورژن داشبورد من اینه:2.0.13146.0 البته عین نوشته اینه >>(D:2.0.13146.0- K:2.0.13146.0 (BK:2.0.01888.0 .... حالا میخوام ببینم من میتونم اپدیت جدید بریزم برای داشبورد البته در حال حاضر بازیهای کپی اجرا میشن و نگرانم که اگر داشبورد رو آپدیت کنم بازهای کپی دیگه اجرا نشن، چون بایستی فریم ور دستگاه ال تی 1.9 به بالا باشه (منظورم اینه که ورژن داشبورد من نشون میده که فریم ور 1.9 به بالا بوده که داشبورد به این ورژن حاضراپدیت شده ) یا اینکه نه نمیتونم ، جمله بندی های من هم زیاد جالب نیست ،امیدوارم که منظورم رو رسونده باشم ببخشید.

M.Bagheri
04-06-2012, 13:16
انشالله مشکلی جدی نیست!
لطف کنید به سوالات زیر جواب بدید:
۱- شما گفتید ۳ چراغ قرمز چشمک میزنه دیگه؟
۲- لطف کنید رنگی که پاورتون داره (اون چراغی که روی پاور هست و اغلب سبز هستش، پاور همون چیز مکعب مستطیلی شکل هست که با سیم به برق و اکس باکس کانکت شده!)
ببینید در حالت کلی این مشکل از مشکلات برقی کنسول و پاورش هست و احتمالا راحت حل میشه،‌البته بستگی داره به اینکه بعد از این اتفاق وقتی کنسول رو روشن میکنید رنگ مورد بالا چه رنگی باشه، نارنجی، قرمز،سبز، یا اصلا رنگ نداره!
البته سعی میشه تا پس فردا بعد از ظهر یک راهنمای کامل در اینباره گذاشته بشه.
موفق باشید...

ضمن تشکر بابت راهنماییتون.

بله همون 3 چراغ چشمک میزننو روشن میشن.
رنگ چراغ پاور در حالت معمولی که سبز هستش ولی اینکه بعد از اون اتفاق چه رنگی میشه دقت نکردم........

aha2012
04-06-2012, 13:57
دوستان متخصص آپدیت داشبورد من اینه:2.0.13146.0 البته عین نوشته اینه >>(D:2.0.13146.0- K:2.0.13146.0 (BK:2.0.01888.0 .... حالا میخوام ببینم من میتونم اپدیت جدید بریزم برای داشبورد ، چون بایستی فریم ور دستگاه ال تی 1.9 به بالا باشه (منظورم اینه که ورژن داشبورد من نشون میده که فریم ور 1.9 به بالا بوده که داشبورد به این ورژن حاضراپدیت شده ) یا اینکه نه نمیتونم ، شاید جمله بندی های من هم زیاد جالب نیست ، ببخشید.

سلام
باید کنسولتو lt 3.0 بزنی و داشبوردو آپدیت کنی که میشه 14719

Nikonian
04-06-2012, 15:32
سلام
باید کنسولتو lt 3.0 بزنی و داشبوردو آپدیت کنی که میشه 14719

ممنون دوست عزیز

1-میشه فهمید که فریم ور من چیه با توجه به اینکه داشبورد من 2.0.13146.0 هستش ؟
2-امکان داره که فریم ور من LT3 باشه ولی داشبوردم قدیمی باشه ؟
3- حالا برای ریختن LT3.0 حتما بایستی ببرم بیرون یا اینکه خودم هم میتونم انجام بدم ؟ دستگاه رو 3 روزه که از یکی از معتبرترین فروشگاههای تهران خریدم و با این ادعا که جدیدترین آپدیت رو داره !!!
4- آیا برای ریختن LT3.0 دستگاه باز میشه یا اینکه فرایند کاملا نرم افزاری بدون باز شدن دستگاهه؟

shayan2626
04-06-2012, 16:05
سلام.
اقا من همین الان رفتم داشبرد xboxام رو اپدیت کردم.ولی lt ازبین نرفت و بازیارو میخوند!:18:
ولی وقتی kinect ام رو اپدیت کردم دیگه بازیارو نمیخوند!:18:
ولی بعد از یک ساعت دوباره روشن کردم و کینکتمم ازش جدا کردم بازیارو خوند !:18:
چرا؟:41:
موندم چی کار کنم؟؟؟؟؟:9:
یعنی الان باید برم lt+3 دوباره بریزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:2:

اقا یکی کار مارو راه بندازه؟؟؟؟

starpars
04-06-2012, 16:56
در آینده همه بازی ها xgd3 هستن درسته؟
دوستان با این حساب من اگه lt3 بریزیم دیگه باید تمام بازی هایی که در آینده میگیریم رو به صورت برنر مکس بگیریم
و با قیمت 2 برابر درسته؟
یعنی کلا بازی های آینده همه قیمتشون گرون میشه؟

CRIS Joon CR7
04-06-2012, 17:07
در آینده همه بازی ها xgd3 هستن درسته؟
دوستان با این حساب من اگه lt3 بریزیم دیگه باید تمام بازی هایی که در آینده میگیریم رو به صورت برنر مکس بگیریم
و با قیمت 2 برابر درسته؟
یعنی کلا بازی های آینده همه قیمتشون گرون میشه؟

کسی از آینده خبر نداره
شاید همین LT3 تا پایان عمر این کنسول باشه شاید هم چندتا آپدیت دیگه هم بیاد:20:
در ضمن همه ی بازی ها هم که XGD3 نمیان.

واقعا اگه شما فقط آفلاین باز هستید خب جیتگ کنید و دیگه نگران آینده نباشید.:11:

sajjadsa
04-06-2012, 19:32
اگر جی تگ کنیم آیا مایکروسافت میتونه یا ممکنه در آینده جلوشو بگیره؟
Slim 250 رو میشه جی تگ کرد؟

CRIS Joon CR7
04-06-2012, 20:13
اگر جی تگ کنیم آیا مایکروسافت میتونه یا ممکنه در آینده جلوشو بگیره؟
Slim 250 رو میشه جی تگ کرد؟

روشی هست بله ولی اگه داشبورد جدید را ریخته باشید نه نمیشه:11:

Milad4171
04-06-2012, 20:22
من ال تي 3 دارم . رفتم لايو واسه اولين بار (‌بعد از ال تي 3 )‌ ميگه آپديت كن كه بتوني بري تو لايو.
مشكلي نداره؟‌آپديت كنم؟؟؟

ANDROYD3
04-06-2012, 20:34
سلام
2-می تونم خودم کابلش رو ور دارم سرش رو عوض کنم که به مانیتور بخوره یا بدم بیرون این کار رو بکنن ؟ رابط رسمی برای تبدیل hdmi به کابل مانیتور نداریم؟
3- چند روز پیش که رفتم بازی هاشو ببینم دیدم call of duty mw3 هم برای lt2 وهم برای lt3 هست . یعنی اگه دستگاه رو آپدیت کنم بازی های قبلی رو نمی خونه؟
4- من زیاد بازی نمیکنم ولی بازی های روز رو باید یه سرک بکشم ( به هر نحوی که شده ) حالا عاقلانه هست که یدونه اسلیم 4 دست دوم بگیرم؟
6- میشه روی هارد کنسول فیلم یا بازی ریخت؟ ( آخه رفیق هام میگن رو الایت نتونستن آهنگ بریزن)

ممنون از راهنماییتون

Reza31001
04-06-2012, 21:40
سلام

ممنون از راهنماییتون

1- بستگی به فروشنده داره ولی حدود 30-40 تومن میشه البته باید حواستون باشه که درایو کنسول هیتاچی و یا لایت آن 1175 نباشه که کپی نمیشه (البته اینا رو هم با تعویض درایو کپی میکنن که خوب بالای 100 تومن در میاد)

2- اگه پورت مانیتورتون vga هست که کابل مخصوصش هست به قیمت 15 تومن

3- اجرای بازیها با lt2و lt3 یکم پیچیده شده ولی در کل به سوال شما بخوام جواب بدم، نه با داشتن آخرین داشبورد و lt3 هیچ مشکلی برای اجرای بازیهای جدید و قدیمی نخواهید داشت

4- اگه کنسول خوب و بدون مشکل پیدا کنید چرا که نه

5- بله ولی 16 گیگ از هارد بیشتر قابل استفاده نخواهد بود

6- میشه ولی برای اجرا نیاز به کدک های مخصوص هست که فقط می تونید از داخل سرویس اکس باکس لایو دانلود و وی کنسول ذخیره کنید

sajjadsa
04-06-2012, 21:52
روشی هست بله ولی اگه داشبورد جدید را ریخته باشید نه نمیشه:11:

من الان LT2.0 دارم و تا حالا کلا به لایو وصل نشدم. داشبوردمم 2.0.13599.0 هست. آیا میشه جی تگ کرد؟

ANDROYD3
04-06-2012, 22:40
1- من نفهمیدم این درایو به کنسول قبل از کپی خور شدن مربوطه یا بعد از کپی خور شدن؟
4- از کجا میتونم بفهمم کنسول کار کرده بدون عیب و سالم هست؟
5- یعنی باید پول بزارم یه الایت یا یه اسلیم 250 بگیرم؟
6-یعنی نمیشه روی یه فلش آهنگ بریزی و انتقال بدی به هارد؟ از روی فلش اجرا می کنه؟

ممنون از پاسخ سریع شما

sajjadsa
04-06-2012, 22:43
به عنوان کسی که هم با PS3 کار کرده و هم با XBOX 360 باید بگم که به نظرم ایکس باکس کلا کنسول مناسبی برای امور مولتی مدیا نیست. PS3 در این زمینه خیلی بهتر عمل کرده. الته اون هم مشکلات خاص خودشو داره اما از ایکس باکس خیلی بهتره.

shayan2626
04-06-2012, 23:11
سلام به همگی تورو به خدا یکی این دوتا برنامرو برام گیر بیاره::42::42::42:
برنامه profile editor +کرک
برنامه horizon + کرک
البته با کرک باشن بدرد میخورن!!!(یعنی کرک شده)
خیلی خیلی خیلی کاربردی هستند.:26:
لطفا برام بگذارید.:11:
مرسیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییی:40:

Reza31001
05-06-2012, 02:21
1- من نفهمیدم این درایو به کنسول قبل از کپی خور شدن مربوطه یا بعد از کپی خور شدن؟
4- از کجا میتونم بفهمم کنسول کار کرده بدون عیب و سالم هست؟
5- یعنی باید پول بزارم یه الایت یا یه اسلیم 250 بگیرم؟
6-یعنی نمیشه روی یه فلش آهنگ بریزی و انتقال بدی به هارد؟ از روی فلش اجرا می کنه؟

ممنون از پاسخ سریع شما

1- کنسول شما لازمه برای بار اول کپی خور بشه
کپی خور هم که میگیم منظور اونه که دی وی دی درایو دستگاه -- میشه تا دیسکهای غیراورجینال رو به عنوان دیسک اصلی قبول کنه
این وسط همه اکس باکسها یک نوع درایو ندارن و از بین درایوهای موجود در بازار اون دوتایی که گفتم -- نشدن تا به حال
برای همین اگه درایو کنسول شما از اون مدلها باشه لازم میشه که کلا درایو رو دربیارن و یه درایو جدید با قابلیت -- شدن جاش بذارن

حالا شما یه بار کپی خور میکنی دستگاه رو ولی ماکروسافت هم بیکار نمیشینه و سعی میکنه جلوی این کار رو بگیره برای همین الان که با lt3 همه بازیها بدون مشکل اجرا میشن ممکنه 6 ماه دیگه یه پچ امنیتی جدید رو دیسکها ارائه بشه که اون موقع لازم میشه که رو کنسولت lt4 بریزی اون موقع اسمش میشه آپدیت فریمور درایو (یعنی کنسولت کپی خور هست ولی میخوای آپدیتش کنی که بازیهای جدید رو هم بخونه)
چون سوالتون رو دقیق متوجه نشدم کل ماجرا رو توضیح دادم!

4- اینو دیگه من نمیدونم یعنی وارد نیستم

5- خوب 250 گیگ قطعا بهتره ولی اگه یه هارد دارین میشه یه فلش 16 گیگ هم بگیرید و اون موقع 32 گیگ فضا دارین که میشه حداقل 4 تا بازی
هر وقت بازی جدید اومد بازی قدیمی رو پاک میکنید دیگه
ضمن اینکه به هر حال بدون هارد هم میشه بازی کرد!

6- شدنش که شدنیه
منتها یکم دنگ و فنگ داره که من یه بار خواستم انجام بدم نشد
هم اینکه مثل pc نیست که راحت از روی فلش بریزی رو کنسول (برنامه مخصوص میخواد) هم باید کدک هایی که گفتم از سرویس لایو دانلود کنی که فایل ها اجرا بشن
از روی فلش هم میتونید اجرا کنید

Nikonian
05-06-2012, 10:17
لطفا پاک شود..........

Nikonian
05-06-2012, 10:24
ممنون دوست عزیز

1-میشه فهمید که فریم ور من چیه با توجه به اینکه داشبورد من 2.0.13146.0 هستش ؟
2-امکان داره که فریم ور من LT3 باشه ولی داشبوردم قدیمی باشه ؟
3- حالا برای ریختن LT3.0 حتما بایستی ببرم بیرون یا اینکه خودم هم میتونم انجام بدم ؟ دستگاه رو 3 روزه که از یکی از معتبرترین فروشگاههای تهران خریدم و با این ادعا که جدیدترین آپدیت رو داره !!!
4- آیا برای ریختن LT3.0 دستگاه باز میشه یا اینکه فرایند کاملا نرم افزاری بدون باز شدن دستگاهه؟

دوستان لطفا درصورت امکان سریع جواب بدید کارم عجله ایه ! ممنون

Reza31001
05-06-2012, 10:41
دوستان لطفا درصورت امکان سریع جواب بدید کارم عجله ایه ! ممنون

1- با این ورژن دشبورد احتمال زیاد lt1.9 دارید (اگه بازی gears3 اجرا نشد و فیفا 12 اجرا شد همون lt1.9 هست قطعا)
2- فکر نکنم یعنی تا حالا ندیدم
3- خیلی بهتره که بیرون ببرید هزینه ای حدود 20-25 داره
4- دستگاه باید باز بشه

gap
05-06-2012, 10:55
سلام به همگی تورو به خدا یکی این دوتا برنامرو برام گیر بیاره::42::42::42:
برنامه profile editor +کرک
برنامه horizon + کرک
البته با کرک باشن بدرد میخورن!!!(یعنی کرک شده)
خیلی خیلی خیلی کاربردی هستند.:26:
لطفا برام بگذارید.:11:
مرسیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییی:40:
Profile Editor یک سری ایراد داره و خالق اصلیش یک برنامه به نام Ex Profile Editor ساخته که رایگان هست و بهتره! Horizon هم رایگان هست ولی باید اکانت Diamond داشته باشید که خب کرکی نیست!
Ex Profile Editor رو با یک سرچ پیدا میکنید.

من ال تي 3 دارم . رفتم لايو واسه اولين بار (‌بعد از ال تي 3 )‌ ميگه آپديت كن كه بتوني بري تو لايو.
مشكلي نداره؟‌آپديت كنم؟؟؟
آپدیت کنید و سپس ال تی ۳ باید بریزید دوباره.

Nikonian
05-06-2012, 11:32
1- با این ورژن دشبورد احتمال زیاد lt1.9 دارید (اگه بازی gears3 اجرا نشد و فیفا 12 اجرا شد همون lt1.9 هست قطعا)
2- فکر نکنم یعنی تا حالا ندیدم
3- خیلی بهتره که بیرون ببرید هزینه ای حدود 20-25 داره
4- دستگاه باید باز بشه

ممنون دوست عزیز

یکی از دوستان میگه که اگر LT3.0 پلاس بریزی دیگه بازیهای قبلی که داری روش اجرا نمیشه و باید اونارو پچ کنی ! پس یعنی با ریختن ال تی 3 پلاس دیگه بازیهای قبلی رو دور بریزیم یا اینکه بدیم دوباره با پچ رایت کنن. درسته یا من اشتباه متوجه شدم ؟؟؟

mehdi perspolisi
05-06-2012, 12:07
سلام...
من ميخوام يه كنسول بخرم ولي نميدونم ايكس باكس بگيرم يا پلي استيشن 3 ...
بودجه م هم 800 تومنه...
ممنون ميشم نظرتونو بگين...:46:

Reza31001
05-06-2012, 13:41
ممنون دوست عزیز
یکی از دوستان میگه که اگر LT3.0 پلاس بریزی دیگه بازیهای قبلی که داری روش اجرا نمیشه و باید اونارو پچ کنی ! پس یعنی با ریختن ال تی 3 پلاس دیگه بازیهای قبلی رو دور بریزیم یا اینکه بدیم دوباره با پچ رایت کنن. درسته یا من اشتباه متوجه شدم ؟؟؟

خواهش میکنم
حرف دوستتون درسته ولی این مشکل برای یه نفر مثل من وجود داره که الان lt2 دارم وقتی lt3 بریزم یه سری بازی (نه همه بازیهای قدیمی) رو باید دوباره تهیه کنم ولی شما از همین اول کار lt3 بریزین وخیال خودتون رو راحت کنید!

K I V I
05-06-2012, 13:42
با سلام
چند سوال داشتم:
1- از کجا بفهمم دستگاهم LT3 هست یا LT2 ؟ ( آخرین بازی که کردم Assassin's Revelations بوده البته MW3 قبلش بازی کرده بودم٫ mass Efect3 رو گرفتم اجرا نکرد.)
2- برای این LT3 یا LT2 برنامه میریزن رو دستگاه یا با سخت افزار دستگاه ور میرن?
3- بازی که رو فلش میریزم فقط تحت CD اجرا میشه نمیشه بدون CD بازی اجرا بشه؟

sajjadsa
05-06-2012, 16:59
1. دستگاه شما LT2 هست.
2. باید دستگاه باز بشه.
3. به دیسک احتیاج هست.

Nikonian
05-06-2012, 17:18
خواهش میکنم
حرف دوستتون درسته ولی این مشکل برای یه نفر مثل من وجود داره که الان lt2 دارم وقتی lt3 بریزم یه سری بازی (نه همه بازیهای قدیمی) رو باید دوباره تهیه کنم ولی شما از همین اول کار lt3 بریزین وخیال خودتون رو راحت کنید!

آقا بازهم ممنون

خوب کدوم بازی های قدیمی اجرا نمیشن !؟ من الان 10-12 تا بازی دارم که :
1- Dirt3 شرکتی مجاز
2- Kinect Adventures
3- Game Party
4- Rango شرکتی مجاز
5- Kinektimals شرکتی مجاز
6- Kinect Joyride شرکتی مجاز
7-Crash شرکتی مجاز
8-The Penguins Madagascar شرکتی مجاز
9-Sonic Free Riders شرکتی مجاز
10- Fantastic Pets شرکتی مجاز
11- ویک بازی کینکت دنس غیر شرکتی هستش

aramesh_61
05-06-2012, 20:00
دوستان ایکس باکس من lt2 هستش، داشبورد جدید رو هم با فلش ریختم روی دستگاه، بعضی از بازیهای قدیمی اجرا میشن، میخواستم ببینم چطوری میتونم halo reach رو روی دی وی دی رایت کنم که روی دستگاهم اجرا بشه؟ روش رایت دی وی دی رو واسه ایکس باکس بلدم ولی دقیق نمیدونم چطوری پچ lt2 رو واسه halo reach بریزم، اگه کسی بلده خواهشاً کمک کنه. ممنون

A.N.A.P
05-06-2012, 20:04
سلام...
من ميخوام يه كنسول بخرم ولي نميدونم ايكس باكس بگيرم يا پلي استيشن 3 ...
بودجه م هم 800 تومنه...
ممنون ميشم نظرتونو بگين...:46:
به نظر من Xbox بگیری بهتره .
( الان FB های قدیمی PS3 پیدا میشن و گیر میدن! )

Reza31001
05-06-2012, 20:21
آقا بازهم ممنون

خوب کدوم بازی های قدیمی اجرا نمیشن !؟ من الان 10-12 تا بازی دارم که :
1- Dirt3 شرکتی مجاز
2- Kinect Adventures
3- Game Party
4- Rango شرکتی مجاز
5- Kinektimals شرکتی مجاز
6- Kinect Joyride شرکتی مجاز
7-Crash شرکتی مجاز
8-The Penguins Madagascar شرکتی مجاز
9-Sonic Free Riders شرکتی مجاز
10- Fantastic Pets شرکتی مجاز
11- ویک بازی کینکت دنس غیر شرکتی هستش
بازی هایی که دارای قفل xgd3 هستن این مشکل رو دارن
تو این لیست فقط dirt3 رو شک دارم که هست یا نه بقیش مشکلی ندارن

CRIS Joon CR7
05-06-2012, 20:26

بقیه رو نمیدونم ولی Dirt 3 هم مشکلی نداره:46:

aramesh_61
05-06-2012, 20:44
دوستان ایکس باکس من lt2 هستش، داشبورد جدید رو هم با فلش ریختم روی دستگاه، بعضی از بازیهای قدیمی اجرا میشن، میخواستم ببینم چطوری میتونم halo reach رو روی دی وی دی رایت کنم که روی دستگاهم اجرا بشه؟ روش رایت دی وی دی رو واسه ایکس باکس بلدم ولی دقیق نمیدونم چطوری پچ lt2 رو واسه halo reach بریزم، اگه کسی بلده خواهشاً کمک کنه. ممنون

کسی جواب سوال منو میدونه؟

Nikonian
06-06-2012, 10:19

دوست عزیز ممنون از راهنماییت

من امروز زنگ زدم و فروشنده گفت که دستگاهت LT3.0 پلاسه و میتونی راحت آپدیت کنی داشبوردت رو !

آیا امکان داره که فریم ور LT3.0 پلاس باشه ولی داشبورد 2.0.13146.0 باشه ؟؟؟ حالا اگر من آپدیت نکنم 2 تا مشکل خواهم داشت ( اینجوری متوجه شدم اگر اشتباه میکنم راهنمایی کنید):

1- اینکه در دستورات صوتی کینکت دستور نمیگیره نمیدونم که بخاطر داشبورد قدیمیه یا نه؟ولی جالبه که سایت ویکی پدیا در جزییات آپدیت 14699 و 14719 ذکر شده که با آپدیت داشبورد یکسری فیکس ها در دستور صوتی کینکت اعمال شده پس من باید بناچار آپدیت کنم.
2- اگر بخوام بازی های جدید بگیرم که قفل های XGD3 دارن حتی اگر LT3.0 داشته باشم ( بنا به گفته فروشنده که میگه دستگاه من هستش) بازی ها اجرا خواهند شد یا نه؟ یا اینکه حتما باید داشبورد هم آپدیت بشه و تنها LT3.0 بودن کافی نیست ؟

و با تمام تفاسیر طبق راهنمایی های دوستان من بناچار باید داشبورد رو آپدیت کنم ( اگر فریم ور فعلی منLT3.0 هم نباشه که دیگه کپی هارو نمیخونه وباید ببرم پیش فروشنده ) خوب درپایان با داشتن LT3.0 و داشبورد جدید چه چیزی رو ازدست میدم و چه مشکلاتی برام پیش میاد که هزینه تراش و دردسرساز خواهد شد (عجب داستانی شده واسه تازه کارهایی مثل من !!!! دیگه دارم گیج میشم )

درضمن من فایل آپدیت 14719 رو دانلود کردم که زیپش 89.5 مگابایته و بعداز آنزیپ 94.5 مگابایت میشه آیا فایل مورد اطمینانه ؟

دوستان دیگر هم اگر راهنمایی کنند که سریعتر به نتیجه برسم ممنون میشم

mehdi perspolisi
06-06-2012, 10:50
خب حالا تا 800 تومن شما كدام مدل Xbox رو پيشنهاد ميدين...؟!:11:

Reza31001
06-06-2012, 12:14
من امروز زنگ زدم و فروشنده گفت که دستگاهت LT3.0 پلاسه و میتونی راحت آپدیت کنی داشبوردت رو !

آیا امکان داره که فریم ور LT3.0 پلاس باشه ولی داشبورد 2.0.13146.0 باشه ؟؟؟ حالا اگر من آپدیت نکنم 2 تا مشکل خواهم داشت ( اینجوری متوجه شدم اگر اشتباه میکنم راهنمایی کنید):

1- اینکه در دستورات صوتی کینکت دستور نمیگیره نمیدونم که بخاطر داشبورد قدیمیه یا نه؟ولی جالبه که سایت ویکی پدیا در جزییات آپدیت 14699 و 14719 ذکر شده که با آپدیت داشبورد یکسری فیکس ها در دستور صوتی کینکت اعمال شده پس من باید بناچار آپدیت کنم.
2- اگر بخوام بازی های جدید بگیرم که قفل های XGD3 دارن حتی اگر LT3.0 داشته باشم ( بنا به گفته فروشنده که میگه دستگاه من هستش) بازی ها اجرا خواهند شد یا نه؟ یا اینکه حتما باید داشبورد هم آپدیت بشه و تنها LT3.0 بودن کافی نیست ؟

و با تمام تفاسیر طبق راهنمایی های دوستان من بناچار باید داشبورد رو آپدیت کنم ( اگر فریم ور فعلی منLT3.0 هم نباشه که دیگه کپی هارو نمیخونه وباید ببرم پیش فروشنده ) خوب درپایان با داشتن LT3.0 و داشبورد جدید چه چیزی رو ازدست میدم و چه مشکلاتی برام پیش میاد که هزینه تراش و دردسرساز خواهد شد (عجب داستانی شده واسه تازه کارهایی مثل من !!!! دیگه دارم گیج میشم )

آقایون ناظر دوستان فعال یه کمکی برسونید دیگه خیلی پیچیده شده من نمی فهمم :23::31:

بابا چرا اینقدر پیچیده میکنی داستان رو؟ :31:

جواب مستقیم سوالاتت رو ندارم ولی:
بالاخره که باید به آخرین دشبورد آپدیت کنی و lt3 بریزی حالا فروشنده هم میگه با دشبورد 13146 برات lt3 ریخته (یحتمل خالی بسته)
ولی با توجه به حرفش شما کنسول رو به آخرین دشبورد آپدیت کن (نرم افزاریه و خودت میتونی انجام بدی)
بعدشم یه بازی جدید با پچ lt3 بگیر ببین جرا میشه یا نه مثلا مکس پین 3
اگه شد که فبها نشد کنسول رو میبری پیش فروشنده میگی آپدیت کردم دشبورد رو ولی بازی جدید نمی خونه وظیفشه برای lt3 بریزه و خلاص

کلا هزینه ای هم نداره برات

A.N.A.P
07-06-2012, 15:19

درضمن من فایل آپدیت 14719 رو دانلود کردم که زیپش 89.5 مگابایته و بعداز آنزیپ 94.5 مگابایت میشه آیا فایل مورد اطمینانه ؟

دوستان دیگر هم اگر راهنمایی کنند که سریعتر به نتیجه برسم ممنون میشم
از کجا دان کردی ؟
خب همه زیپ ها فشرده هستن و بعد اکسرکت حجمش بیشتر میشه !

ali gamma
07-06-2012, 17:46
دوستان
بازيهاي برنومكس كه خيلي گرونه. ميشه به جاش بازي معمولي گرفت؟ ايا مثلا مكس پين ٣ اگه برنر مكس نباشه رو هارد نصب ميشه؟ كلا مشكلي ندارن اين نوع بازيها؟

من دسگاهم lt 3 هستش.

CRIS Joon CR7
07-06-2012, 18:47
دوستان
بازيهاي برنومكس كه خيلي گرونه. ميشه به جاش بازي معمولي گرفت؟ ايا مثلا مكس پين ٣ اگه برنر مكس نباشه رو هارد نصب ميشه؟ كلا مشكلي ندارن اين نوع بازيها؟

من دسگاهم lt 3 هستش.

جواب سوالاتو اینگار خودت میدونی:31: .... بگذریم :20:
نه خب وقتی شما دستگاهت LT3 خورده روش خب باید برای اجرای بدون مشکل و قابلیت نصب و آنلاین , بازی های XGD3 رو برنرمکس شو بخرید دیگه.
خیلی هم گرون نیست . همین تو اینترنت قیمت دارم 2500.
بعدش اگه گبر نیاوردی مثلا دیگه حداکثر 7000 تومن میخری به نیت بازی اوریجینال بخر چون الاعمال بالنیات :دی (فکر کن اوریجینال میخواستی بخری چقدر میخواستی پول بدی؟:19:)

A.N.A.P
07-06-2012, 19:04
جواب سوالاتو اینگار خودت میدونی:31: .... بگذریم :20:
نه خب وقتی شما دستگاهت LT3 خورده روش خب باید برای اجرای بدون مشکل و قابلیت نصب و آنلاین , بازی های XGD3 رو برنرمکس شو بخرید دیگه.
خیلی هم گرون نیست . همین تو اینترنت قیمت دارم 2500.
بعدش اگه گبر نیاوردی مثلا دیگه حداکثر 7000 تومن میخری به نیت بازی اوریجینال بخر چون الاعمال بالنیات :دی (فکر کن اوریجینال میخواستی بخری چقدر میخواستی پول بدی؟:19:)

امکانات دیسک اوریجینال کجا این کجا ؟

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

moslem.b
07-06-2012, 21:01
کسی آموزش ریختن LT3 رو بلده لینک بده ؟

N_DRAKE
08-06-2012, 13:07
سلام من دستگاهم lt3 هست و به xbox live هم وصلم ولی بازی های جدید رو مثل protoyp 2 . ghost recon fs . max payne 3 ... اینا رو تو هارد که میریزم وسط بازی 2 دقیقه نگذشته میگه دیسک ایراد داره ولی بدونه اینکه تو هارد بریزم راحت نصب میشه چیکار کنم که بتونم تو هارد بریزم؟:13:

CRIS Joon CR7
08-06-2012, 13:17
سلام من دستگاهم lt3 هست و به xbox live هم وصلم ولی بازی های جدید رو مثل protoyp 2 . ghost recon fs . max payne 3 ... اینا رو تو هارد که میریزم وسط بازی 2 دقیقه نگذشته میگه دیسک ایراد داره ولی بدونه اینکه تو هارد بریزم راحت نصب میشه چیکار کنم که بتونم تو هارد بریزم؟:13:

دیسک برنر مکس:46:

shayan2626
08-06-2012, 15:04
سلام به همه دوستان:12:
من یه کمک کوچولو می خوام و اصلا در رابطه اش چیزی بلد نیستم!!!(یه ذره بلدم:31:)
می خوام راهنماییم کنید و بگید اگه بخوام برم تو لایو که تا حالا یه بارم نرفتم چه کار کنم ؟؟؟وچه کنم که هیچ مشکلی هم برام پیش نیاد و بن نشم و.....
چون کلی اچیومنت دارم که داره خاک میخوره!:41:
راستی این جیتگ به لایوم مربوطه؟؟؟
خلاصه منو راهنمایی کنید چون میخوام تابستون بترکونم!:26:
از پاسخ های سریعتون ممنونم:40:

CRIS Joon CR7
08-06-2012, 15:18
سلام به همه دوستان:12:
من یه کمک کوچولو می خوام و اصلا در رابطه اش چیزی بلد نیستم!!!(یه ذره بلدم:31:)
می خوام راهنماییم کنید و بگید اگه بخوام برم تو لایو که تا حالا یه بارم نرفتم چه کار کنم ؟؟؟وچه کنم که هیچ مشکلی هم برام پیش نیاد و بن نشم و.....
چون کلی اچیومنت دارم که داره خاک میخوره!:41:
راستی این جیتگ به لایوم مربوطه؟؟؟
خلاصه منو راهنمایی کنید چون میخوام تابستون بترکونم!:26:
از پاسخ های سریعتون ممنونم:40:

مثلا با اچیومنت هات میخوای تو لایو چیکار کنی؟ :دی
جیتگ کنی باید با لایو خداحافظی کنی:21:

pesare1404
08-06-2012, 18:50
اقا من امروز بازی MAX payn رو گذاشتم تو دستگاه گفت اپدیت گفتم گفتم بکن بعد از اپدیت نه max payn رو اجرا کرد نه بقیه بازی ها رو اجرا میکنه اما فوتبال رو اجرا میکنه می دونم سیستم ایکس باکسم ال تی 2 هستش ؟ ایا درست شدنیه ؟ ال تی 3 کنم درست میشه ؟ اموزش ال تی 3 کجاست ؟

SA33D_GT
08-06-2012, 19:43
لطفا چند فروشگاه معتبر رو که بازی های برنرمکس رو با قیمت مناسب عرضه میکنند معرفی کنید. اگه لطف کنید پ.خ کنید ممنون میشم.

shayan2626
08-06-2012, 21:23
مثلا با اچیومنت هات میخوای تو لایو چیکار کنی؟ :دی
جیتگ کنی باید با لایو خداحافظی کنی:21:

پس با چی از xbox live دانلود میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟:20:
چه جوری وصل بشم .من مشکلم اینه یه توضیحی بدید!:13:
اصلا جیتگ چی کار میکنه؟؟؟:5:

CRIS Joon CR7
08-06-2012, 22:00
پس با چی از xbox live دانلود میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟:20:

اصلا جیتگ چی کار میکنه؟؟؟:5:

با MSPOINT که باید دست کنی جیبت بخری:27:
جیتگ هم چند صفحه پیش توضیح دادیم:11:

fusion
10-06-2012, 12:46
سلام دوستان من میخوام این کنسول رو تهیه کنم ولی از اونجایی که اصلا تا حالا کنسول نداشتم می خواستم بدونم هنگام خرید به چه چیزی توجه کنم؟
مثلا وقتی میخوام بخرم باید خودش کپی خور شده باشه یا فروشنده باید پول اضافه بگیره واسه کپی خور کردن؟
کلا فروشنده از چه راه هایی ممکنه کلاه سرم بزاره؟مثلا بگه ورژنش قدیمیه و باید یه مبلغی رو واسه بروز کردن بپردازی و...
دوستان الان elite گیر میاد؟اگه میاد ارزش داره جای اسلیم elite بگیرم به خاطر ارزون تر بودن؟

soheilnouri
10-06-2012, 14:31
تو این مدت چیزی نیومده که ما از بن در بیاییم...lt 3 رو چند ماهه ریختم...خبری از بن درومدن نیست؟

rammmy
10-06-2012, 21:35
با سلام.من با اینکه دستگاه رو دادم و lt3 روش ریختم ولی با این حال وقتی میخوام مکس پین 3 رو بازی کنم ..حتما باید لایو باشم..وگرنه تموم مراحل سیو بازی میپره و باید از اول بازی کنم!!آیا این مورد طبیعیه!!!؟؟

CRIS Joon CR7
10-06-2012, 23:47
با سلام.من با اینکه دستگاه رو دادم و lt3 روش ریختم ولی با این حال وقتی میخوام مکس پین 3 رو بازی کنم ..حتما باید لایو باشم..وگرنه تموم مراحل سیو بازی میپره و باید از اول بازی کنم!!آیا این مورد طبیعیه!!!؟؟

نه من کل MP3 رو بدون وصل شدن به لایو روی Lt3 و دیسک برنر مکس رفتم بدون هیچگونه مشکلی:20:

ben_2000
11-06-2012, 01:38
max payne , lt3 میخواد؟

rammmy
11-06-2012, 07:08
نه من کل MP3 رو بدون وصل شدن به لایو روی Lt3 و دیسک برنر مکس رفتم بدون هیچگونه مشکلی:20:

خوب پس مشکل از کجاست!!باید چکار کنم؟؟؟بدم دوباره Lt3 بریزن روش ؟

persian gheysar
11-06-2012, 16:16
من بچه یزدم.دوستان من دیروز ایکس باکس گرفتم.بازی maxpayne , mw3 , run هرسه تو اجرا مشکل دارن! run که تا میاد اولین مسابقه شروع بشه صفحه لود تموم نمیشه!یه ربع پاش نشستم نکنه لود کنه اخر هم لود نکرد! maxpayne هم که اولین صحنه ای که باید شلیک کنی مینویسه دکمه R رو بزنید که هر دکمه ای میزنم کار نمیکنه! mw3 هم که سه مرحله رفتم بعد هی پیغام میده دیسک کثیفه!تمیزش کنید بعد!
حالمو گرفته!اینهمه پول ایکس باکس و بازی دادم اخرش یه ساعت تونستم بازی کنم!فروشنده میگه بازیهای کپی اینجورین
این مسئله عادیه؟بازی های کپی در این حد خرابیشون زیاده؟؟؟مشکل که از دستگاه نیست؟
خواهشا منو از نگرانی دربیارین

CRIS Joon CR7
11-06-2012, 16:22
من بچه یزدم.دوستان من دیروز ایکس باکس گرفتم.بازی maxpayne , mw3 , run هرسه تو اجرا مشکل دارن! run که تا میاد اولین مسابقه شروع بشه صفحه لود تموم نمیشه!یه ربع پاش نشستم نکنه لود کنه اخر هم لود نکرد! maxpayne هم که اولین صحنه ای که باید شلیک کنی مینویسه دکمه R رو بزنید که هر دکمه ای میزنم کار نمیکنه! mw3 هم که سه مرحله رفتم بعد هی پیغام میده دیسک کثیفه!تمیزش کنید بعد!
حالمو گرفته!اینهمه پول ایکس باکس و بازی دادم اخرش یه ساعت تونستم بازی کنم!فروشنده میگه بازیهای کپی اینجورین

کجا بازی های کپی اینجورین؟ عادیه؟:18:
یه عمره داریم کپی بازی میکنیم

احتمالا درست رایت نشدن با توجه به جایی که هستی
از یه فروشگاه دیگه که معتبره بگیر

هم که اولین صحنه ای که باید شلیک کنی مینویسه دکمه R رو بزنید که هر دکمه ای میزنم کار نمیکنه!

خب R رو بزن دیگه:20:

آنالوگ راست رو فشار بدی میشه R:31:

persian gheysar
11-06-2012, 16:26

CRIS Joon CR7
11-06-2012, 16:30

جوابتو دادم دیگه:20:

persian gheysar
11-06-2012, 16:34
run از یه غروشگاه گرفتم.اون دوتا از یه فروشگاه دیگه که خیر سرش معروفترین فروشگاه کنسول یزده!
تازه برای اجرای maxpayn va mw3 بعد از اینکه دیسک گذاشتم توی دستگاه یکبار باید کنسول ری استارت کنم!
خیالم راحت باشه مشکل از دستگه نیست؟ lt2 هم هست

جوابتو دادم دیگه:20:

smallfrank
11-06-2012, 16:48
دوستان

من التی 3 دارم

با دیسک 97% مکس پین 3 مشکل دارم

تو یک مرحله تکسچر های یه قسمت لود نمیشه.
اصلا هیچی مشخص نیست
نمیشه مرحله رو تموم کرد.

مشکل از چیه ؟
باید برنر مکسشو بگیرم ؟

CRIS Joon CR7
11-06-2012, 16:57
دوستان

من التی 3 دارم

با دیسک 97% مکس پین 3 مشکل دارم

تو یک مرحله تکسچر های یه قسمت لود نمیشه.
اصلا هیچی مشخص نیست
نمیشه مرحله رو تموم کرد.

مشکل از چیه ؟
باید برنر مکسشو بگیرم ؟

دیسک معمولی هم اگر خوب رایت شده باشه میشه به خوبی بازیش کرد ( اگر نصب نکنی)

حالا دوباره برو منم با اینکه مرنر مکس داشتم یه جاییش یه دری رد باز کردم زیر پاش خالی شد و افتاد تو فضا ولی بار بعد رفتمش درست شد.:11:

.......

run از یه غروشگاه گرفتم.اون دوتا از یه فروشگاه دیگه که خیر سرش معروفترین فروشگاه کنسول یزده!
تازه برای اجرای maxpayn va mw3 بعد از اینکه دیسک گذاشتم توی دستگاه یکبار باید کنسول ری استارت کنم!
خیالم راحت باشه مشکل از دستگه نیست؟ lt2 هم هست

شما که تازه خریدی چرا LT3 نزدی که خیالت راحت باشه؟
بخوای LT3 هم کنی همه ی این بازی هایی هم که خریدی رو باید دوباره بخری:13:

ریستارت؟ این طبیعی نیست
راستش قشنگ توضیح بده یه خورده سوالت گنگه:20:

smallfrank
11-06-2012, 19:21
حالا دوباره برو منم با اینکه مرنر مکس داشتم یه جاییش یه دری رد باز کردم زیر پاش خالی شد و افتاد تو فضا ولی بار بعد رفتمش درست شد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دقیقا همینجوریه

میوفته تو یه فضای آبی رنگ معلق که آن را پایانی نیست

ده بار رفتم درست نمیشه

منتظر برنر مکسشم.:11:

CRIS Joon CR7
11-06-2012, 19:24
دقیقا همینجوریه

میوفته تو یه فضای آبی رنگ معلق که آن را پایانی نیست

ده بار رفتم درست نمیشه

منتظر برنر مکسشم.:11:

دیگه راهی نیست
اونجا رو تو فروم های خارجی هم مشکل داشتند خیلی ها هم نداشتند:13:

تنها راه برنر مکس هستش:11:

ben_2000
12-06-2012, 03:34
اقا max payne رو lt2 نمیاره؟ حتما lt3 میخاد؟

Naruto_1375
12-06-2012, 03:44
سلام دوستان عزيز
يه سؤال داشتم:
راستش دسته فابريكه اكس باكسم توي بازي PESگير ميكنه و فقط هم همين دسته اين مشكلو داره؛مثلا وقتي توي زمين به يه سمتي ميرم يه لحظه بازيكن وايميسته بعدش حركت ميكنه اين اتفاق خيلي داره آزارم ميده نميدونم چشه ميترسم اتصالي كرده باشه!
دوستان بنظرتون چيكار كنم؟
اين اتفاق واسه كسه ديگه اي هم افتاده؟

ممنون

persian gheysar
12-06-2012, 11:34
[QUOTE=CRIS Joon CR7;7046944]دیسک معمولی هم اگر خوب رایت شده باشه میشه به خوبی بازیش کرد ( اگر نصب نکنی)

حالا دوباره برو منم با اینکه مرنر مکس داشتم یه جاییش یه دری رد باز کردم زیر پاش خالی شد و افتاد تو فضا ولی بار بعد رفتمش درست شد.:11:

.......

شما که تازه خریدی چرا LT3 نزدی که خیالت راحت باشه؟
بخوای LT3 هم کنی همه ی این بازی هایی هم که خریدی رو باید دوباره بخر
بازی های تو بازار یزد اکثرا lt2 هستن.فروشنده هم گفت فعلا lt3 لازم نیست
ریستارت؟ این طبیعی نیست
راستش قشنگ توضیح بده یه خورده سوالت گنگه:20:[/QUOTE
یعنی برای اجرای مکس پین باید بعد از اینکه دیسک گزاشتم توی کنسول یکبار خاموش کنم دوباره روشن کنم تا دیسک رو بخونه!بازیmw3 هم یکی دوبار مجبور شدم اینکار کنم تا دیسک رو بخونه:13:

CRIS Joon CR7
12-06-2012, 11:38
یعنی برای اجرای مکس پین باید بعد از اینکه دیسک گزاشتم توی کنسول یکبار خاموش کنم دوباره روشن کنم تا دیسک رو بخونه!بازیmw3 هم یکی دوبار مجبور شدم اینکار کنم تا دیسک رو بخونه:13:[/QUOTE]

خب این طبیعی نیست دیگه
عوض کردن دیسک بازی هیچ ربطی به ریست شدن نداره.

بازم میگم احتمالا از بد رایت شدن دیسک ها هست.
شما یه بازی دیگه بزار غیر ازینا که داری ببین واسه اونم اینطوریه:20:

ben_2000
12-06-2012, 15:50
کسی جواب مارو نمیده؟:41:

CRIS Joon CR7
12-06-2012, 15:53
من تحقیق میکنم جوابشو میگم.
خودم رو 3 بازی کردم و فروشنده گفت 3 اجباریه.
گرچه من چند ماه پیشش 3 زده بودم.:11:

Naruto_1375
12-06-2012, 20:52
سلام دوستان عزيز
يه سؤال داشتم:
راستش دسته فابريكه اكس باكسم توي بازي PESگير ميكنه و فقط هم همين دسته اين مشكلو داره؛مثلا وقتي توي زمين به يه سمتي ميرم يه لحظه بازيكن وايميسته بعدش حركت ميكنه اين اتفاق خيلي داره آزارم ميده نميدونم چشه ميترسم اتصالي كرده باشه!
دوستان بنظرتون چيكار كنم؟
اين اتفاق واسه كسه ديگه اي هم افتاده؟
ممنون
چیکار کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:37:

sonixax
12-06-2012, 21:02
چیکار کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:37:

برای من هم افتاده بود ! بعدها فهمیدم به خاطر طراحی کنترلر هستش ! با آنالوگ بازی میکردم بعد از اون :دی
ولی اتصالی نیست - اگر قبلا همیچین مشکلی نداشتید فقط باید تر و تمیزش کنید . البته زیر دکمه ها رو نه روشون رو .

Xx Hossein xX
13-06-2012, 12:59
اقا max payne رو lt2 نمیاره؟ حتما lt3 میخاد؟

اجرا نمیشه امتحان کردم.
حتی توپولوژی LT2 هم توش اینجکت کردم، فایل ISO کلا خراب شد :دی

===

دوستان چنتا سوال دارم.
من چند ماهی میشه که به لایو متصل نشدم و توی این مدت انواع بازی مورد دار و استلث نشده گزاشتم توی دستگاهم.
حالا میخوام LT3 و بازی های برنرمکس بگیرم.
میخوام بدونم من اگه این بازی ها و سیو هاشونو کامل پاک کنم اون اطلاعات در مورد بازی ها توی دستگاه میمونه؟ احتمال فلگ شدنم هست؟
یک پروفایل جدید بسازم چی؟ در کل چطور میتونم همه ی اطلاعات قبلم رو حذف کنم؟ اچیومنت ها حذف نشه بهتره.

ممنون.

moslem.b
13-06-2012, 14:40
من یه آرکید با درایو لایت اون دارم چند روز پیش داشبورد رو به 2.0.14719.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آپدیت کردم ( LT2) داشتم همه بازی ها بجز LT3 ها اجرا میشدن امروز LT3 ریختم هیچ بازی اجرا نمیشه (بازی هی LT2 براشون play DVD میاد و LT3 ها هیچ گزینه ای نمیاد) چیکار کنم ؟

من برای LT3 فریمور orig-02510C-1c000 رو انتخاب کردم این کارم درست بوده ؟

ANDROYD3
13-06-2012, 15:27
سلام به همگی دوستان
چند تا سوال :
1- برای این کنسول ترینر میشه پیدا کرد؟
2-میشه تو اسلیم save بازی هارو انتقال داد؟( مثلا من از دوستم که یه بازی رو تموم کرده save ش رو بگیرم و رو کنسول خودم بازی کنم؟)
3- میشه از فرمان یا دسته های غیر ماکروسافت برای ایکس باکس استفاده کرد؟
4-اگه از کابل تبدیل به مانیتور استفاده کنم . صداهای بازی ها چی میشه؟

با تشکر

sonixax
14-06-2012, 00:18
سلام به همگی دوستان
چند تا سوال :
1- برای این کنسول ترینر میشه پیدا کرد؟
2-میشه تو اسلیم save بازی هارو انتقال داد؟( مثلا من از دوستم که یه بازی رو تموم کرده save ش رو بگیرم و رو کنسول خودم بازی کنم؟)
3- میشه از فرمان یا دسته های غیر ماکروسافت برای ایکس باکس استفاده کرد؟
4-اگه از کابل تبدیل به مانیتور استفاده کنم . صداهای بازی ها چی میشه؟

با تشکر

1 - ترینر مال پی سی هستش .
2 - همین طوری یلخی نه خیر نمیشه - توی Ps3 میشد که جدیدا تو همون هم نمیشه . برای این کار باید یک سری خرت و پرت اضافی بخرید .
3 - اگر لایسنس داشته باشند مثل شرکت لوجیتک - میشه .
4 - تبدیل ها معمولا یک خروجی برای صدا دارند .

Squall Leonhart
14-06-2012, 08:04
1 - ترینر مال پی سی هستش .
2 - همین طوری یلخی نه خیر نمیشه - توی Ps3 میشد که جدیدا تو همون هم نمیشه . برای این کار باید یک سری خرت و پرت اضافی بخرید .
3 - اگر لایسنس داشته باشند مثل شرکت لوجیتک - میشه .
4 - تبدیل ها معمولا یک خروجی برای صدا دارند .

با تشکر از پاسخ های خوبی که دادی. فقط لازم دونستم این نکته رو هم بگم که واسه ایکس باکس هم ترینر هست فقط باید دستگاهت جی تگ باشه. اگه به اینجا یه سری بزنی میبینی که پر از ترینر واسه ایکس باکس هست : JTAG/RGH Custom XEX Mods
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

darkm4ster
14-06-2012, 17:18
میشه چند تا سایت خوب برای خرید بازی معرفی کنید ؟
tle.irچرا انقدر قیمتاش پایینه اخه maxpain که 13 هزار تومن هست تو مانیاسافت این میده 8هزار تومان مطمعن هست سایتش ؟

yadam.nemiad
14-06-2012, 19:40
سلام دوستان اسلیم دوستم هیچ بازی نمیخونه تمام بازیارو بعد از ریدینگ مینویسه اپن تری حتی بازی اریجینالشم نمیخونه کنسول lt3 هستش
اخرین بار موقع بازی برق نوسان کرده کنسول خاموش شده
مشکل از چیه

darkm4ster
14-06-2012, 19:48
برا من هم همین مشکل رو داره ولی نه تمامه بازی ها از چند تا مغازه مختلف بازی بخرید کار می کنه اگه کار نکرد یعنی لنزش تعطیل شده باید عوض کنه (من خودم لنزم قوی قوی هست کاملا هم کار می کنه ولی با بعضی بازی ها که مثلا تو یه دستگاه دیگه کاملا کار می کنه مشکل داره می گن مشکلش از فریمور هست باگ LTهستش !!!)
راستی کسی جواب منو نمی ده :
tle.irچرا انقدر قیمتاش پایینه اخه maxpain که 13 هزار تومن هست تو مانیاسافت این میده 8هزار تومان مطمعن هست سایتش ؟
من از تیله خریدم اومد خیلی هم با کیفیت هست ولی می ترسم بندازم اخه خیلی ارزون میده بازی برنر میده 4000تومان هر دی وی دی !!!! کسی تاحالا امتاحان کرده از این سایت ؟

yadam.nemiad
14-06-2012, 19:56
سلام دوستان اسلیم دوستم هیچ بازی نمیخونه تمام بازیارو بعد از ریدینگ مینویسه اپن تری حتی بازی اریجینالشم نمیخونه کنسول lt3 هستش
مشکل از چیه

دستگاه یک هفتس داره کار میکنه

moeenn
14-06-2012, 20:38
Please Delete...

moeenn
14-06-2012, 20:39
اره من که راضیم :دی

Mossi Box
14-06-2012, 20:58
سلامی گرم و صمیمی بر همه ایکس باکس بازها...
مخلص همه هم هستیم

بنده کوچیک همه شما بعد از سالها تجربه بازی با PC یه چند روزی به جمع ایکس باکس باز ها پیوستم .
دو روز پیش یه دستگاه XBOX 360 slim 4G به همراه کینکت خریدم و کلی بازی .
بسیار راضی هستم و هر بازی که خریدم رو اجرا کرده .

اما تجربه سالها بازی با گیم های PC با کارت گرافیک های مختلف و بهترین آنها G-force GT سری 8000 و 9000 و خروجی تصویر آنها من رو کمی نگران کرده ...
از این بابت که خروجی تصویر XBOX slim باید 1080p باشه ولی الان که من دارم بازیهایی چون NFS run و HAWX 2 احساس میکنم نه تنها گرافیک عالی به من نمیده بلکه گرافیک آن کمتر و بسیار کمتر از کارت گرافیک جی فورس من هست .
مثلا ساده ترین افکتی مثل رفلکس و بازتاب در بدنه خودرو در بازی ران وجود نداره .

LCD من مدلی از سامسونگ هست که نه قدیمی و نه زیاد جدیده . و کابل های اتصال گرافیک همان کابل های موجود در خود جعبه ایکس باکس هستند .
انتظار کیفیت 1080 رو ندارم ، ولی با یه lcd با کابل خود ایکس باکس باید گرافیک نسبتا خوبی رو دریافت کنم ...

لطفا راهنمایی کنید که دارم افسرده میشم ...
ممنون

balaban25
14-06-2012, 21:17
سلام به همه من قصد خرید xbox 4gig دارم امرور رفتم میدان امام برای گرفتن قیمت...یه نکته ای که نظر من و جلب کرد تفاوت قیمت ها بین مغازه دارا بود ..که مدعی بودن در نوع کپی خور کردن اول اینکه آیا این ادعا درسته؟و دوم از کجا میشه فهمید که اونها درست میگن که بفرض گرون تر میدن درست ادعا میکنن؟ممنون

E.G_band
14-06-2012, 21:24
مشکل از چیه

شما واقعا 13 هزار تومن پول یه بازی می دین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:چند دیسکه؟

Mossi Box
14-06-2012, 22:01
مخلص همه هم هستیم

بنده کوچیک همه شما بعد از سالها تجربه بازی با PC یه چند روزی به جمع ایکس باکس باز ها پیوستم .

اما تجربه سالها بازی با گیم های PC با کارت گرافیک های مختلف و بهترین آنها G-force GT سری 8000 و 9000 و خروجی تصویر آنها من رو کمی نگران کرده ...
از این بابت که خروجی تصویر XBOX slim باید 1080p باشه ولی الان که من دارم بازیهایی چون NFS run و HAWX 2 احساس میکنم نه تنها گرافیک عالی به من نمیده بلکه گرافیک آن کمتر و بسیار کمتر از کارت گرافیک جی فورس من هست .

LCD من مدلی از سامسونگ هست که نه قدیمی و نه زیاد جدیده . و کابل های اتصال گرافیک همان کابل های موجود در خود جعبه ایکس باکس هستند .
انتظار کیفیت 1080 رو ندارم ، ولی با یه lcd با کابل خود ایکس باکس باید گرافیک نسبتا خوبی رو دریافت کنم ...

ممنون

دوستان خواهشا راهنماییم کنید که چه کنم بهترین کیفیت تصویر رو از XBOX بگیرم ...

darkm4ster
14-06-2012, 22:21
شما واقعا 13 هزار تومن پول یه بازی می دین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:چند دیسکه؟
برای لایو بازی کردن و ریخته شدن تو هارد 2تا دیسک هم بیشتر نیست
کاره خودتم میوفته کمرت میشکنه برا ما که شکست !!

darkm4ster
14-06-2012, 22:24
دوستان خواهشا راهنماییم کنید که چه کنم بهترین کیفیت تصویر رو از XBOX بگیرم ...

شما با کابل 3فیش وصل کردی اگه اشتباه نکنم اگه این کار رو کردی عمرت فنا هست !!!
برو بیرون یه کابله hdmi-dviبگیر برای خوده ماکروسافته(البته نمی دونم ارجینال یا نه ) مشکل بعدیت صدا هست که برو تاپیک نحوه اتصال ایکس باکس به مانیتور حل میشه
البته در کل گرافیک ایکس باکس از کامپیوتر های امروزی کم میاره

darkm4ster
14-06-2012, 22:25
ghani pas nia hame manem moshkellarimi varelari de !!!

darkm4ster
14-06-2012, 22:29
می ندازن گوش نکن !!!! :31: هر کدوم ارزون بود همونو بگیر خدا بده برکت

sajjadsa
15-06-2012, 00:52
مخلص همه هم هستیم

ممنون

1. حتما از کابل HDMI استفاده کن. لازم نیست خیلی گرونشو بخری. با یه قیمت متوسط کافیه.
2. در ایکس باکس با یه چیزی داریم به اسم ماژولیشن. یعنی اینکه تصویر 1080 واقعی نیست. کمتره ولی تصویر رو با 1080 تطبیق میدن. یعنی اصلش کمی کمتره و تا 1080 بزرگ میشه. برای همین اون شارپنس و وضوحی رو که از 1080 سراغ داری توی ایکس باکس نمیبینی.
3. از من میشنوی مثل من برو مانیتورتو بده و یه مانیتور HDMI خور بگیر. اینجوری بهترین کیفیت رو خواهی داشت. صدا هم راحت میشه ازش گرفت.
4. اصولا الان ایکس باکس از PC در زمینه گرافیک کم میاره. اما خوبیش اینه که فریم ریته ثابت و بالایی داره.

yadam.nemiad
15-06-2012, 07:52
مشکل از چیه

دوستان کسی نظری نداره این مشکل از کجاس فریمور پریده ؟

Mohammad Yek110
15-06-2012, 08:51
مخلص همه هم هستیم

ممنون

سلام
طبق گفته ی دوستان عزیزمون،کار درستی نیست که شما از ایکسباکس گرافیک پی سی رو بخواین.
اگه اشتباه نکنم اگه اشتباه نکنم توی مجله عصر ارتباط خوندم که قدرت GPU ایکسباکس در حد سری 7 جیفورس جی تی هست.(فکر کنم 7300)
کابل هم حتما از hdmi استفاده کنید
برای تلویزیون هم من یه مدل سراغ دارم .قدیمی هست ولی کیفیتش خیلی عالیه.6 ماه داشتمش چون میخواستم سه بعدی بگیرم فروختمش
اگه بتونی گیر بیاری(احتمالش خیلی کمه) مدل samsung led c6960
الان سری d اومده که توی بازار هستن و مدل های خوبی دارن ولی این مدلی که من معرفی کردم از روی تجربه هست

Squall Leonhart
15-06-2012, 09:04
در ایکس باکس با یه چیزی داریم به اسم ماژولیشن. یعنی اینکه تصویر 1080 واقعی نیست. کمتره ولی تصویر رو با 1080 تطبیق میدن. یعنی اصلش کمی کمتره و تا 1080 بزرگ میشه. برای همین اون شارپنس و وضوحی رو که از 1080 سراغ داری توی ایکس باکس نمیبینی.

هفته پیش برای اولین بار از کابل HDMI استفاده کردم ولی با کمال تاسف دیدم که تصویر، اون 1080 دی که انتظار داشتم نیست. وضع سونی 3 از این لحاظ چطور هست؟ 1080 واقعی هست؟

sajjadsa
15-06-2012, 10:16
هفته پیش برای اولین بار از کابل HDMI استفاده کردم ولی با کمال تاسف دیدم که تصویر، اون 1080 دی که انتظار داشتم نیست. وضع سونی 3 از این لحاظ چطور هست؟ 1080 واقعی هست؟

PS3 که کلا بازیهاش 720p هست! تک و توک 1080 داره اما 95 درصدش 720 هست ...

Mohammad Yek110
15-06-2012, 10:27
اینم اضافه کنم پی اس 3 از سه بعدی ساپورت می کنه که ایکسباکس نداره

CRIS Joon CR7
15-06-2012, 10:30
اینم اضافه کنم پی اس 3 از سه بعدی ساپورت می کنه که ایکسباکس نداره

والله من Gears OF war 3 , Batman A.City رو روی LED 3D سه بعدی بازی کردم:20:

balaban25
15-06-2012, 13:34
سلام به همه من قصد خرید xbox 4gig دارم امرور رفتم میدان امام برای گرفتن قیمت...یه نکته ای که نظر من و جلب کرد تفاوت قیمت ها بین مغازه دارا بود ..که مدعی بودن در نوع کپی خور کردن اول اینکه آیا این ادعا درسته؟و دوم از کجا میشه فهمید که اونها درست میگن که بفرض گرون تر میدن درست ادعا میکنن؟ممنون

Mossi Box
15-06-2012, 16:45
سلام بر همه دوستان

من یه کابل HDMI خریدم و گرافیکم از این رو به اون رو شد .
از راهنمایی شما بسیار متشکر و ممنونم

فقط یه سوال دیگه :

توی تنظیمات XBOX در قسمت display چه تنظیماتی رو اعمال کنم تا گرافیکش از این هم بهتر بشه . lcd من Full HD نیست ولی HD هست .
در تنظیمات هم 1080p خاموشه ولی 1080i روشنه و الان روی 720p هست.
از گرافیک راضیم ولی میخواسم ببینم میشه بهتر هم بشه . مثلا بخش رنگبندی HD و ... در تنظیمات display ...

باز هم ممنون

Reza31001
15-06-2012, 17:03
انواع مختلف نداره
معمولا کاری که مغازه دارها میکنن پیچوندن مشتری به منظور تو پاچه کردنه!
هر جا گرون تر داد هدفش سود بالاتر ولاغیر
سایت مطمئن که همون جایی که شما رفتی مغازه هم داره این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست (این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم اول بخون)
من حدود یه سال هست از ایشون خرید کردم اونم اینترنتی و تا حالا کوچترین مشکلی نداشتم
پیشنهاد میکنم کامل اون سایت رو مطالعه کنی که اطلاعاتت هم بالا بره

سلام بر همه دوستان

من یه کابل HDMI خریدم و گرافیکم از این رو به اون رو شد .
از راهنمایی شما بسیار متشکر و ممنونم

فقط یه سوال دیگه :

توی تنظیمات XBOX در قسمت display چه تنظیماتی رو اعمال کنم تا گرافیکش از این هم بهتر بشه . lcd من Full HD نیست ولی HD هست .
در تنظیمات هم 1080p خاموشه ولی 1080i روشنه و الان روی 720p هست.
از گرافیک راضیم ولی میخواسم ببینم میشه بهتر هم بشه . مثلا بخش رنگبندی HD و ... در تنظیمات display ...

باز هم ممنون
نهایت کار اینه که نیم ساعت وقت بذاری رو حالتهای مختلف تنظیم کنی و خودت بهترین رو در بیاری! :46:
ولی نکته مهم همون کابل hdmi بود بقیش جزئیاته

ANDROYD3
15-06-2012, 17:42
سلام
جی تگ چیه؟

CRIS Joon CR7
15-06-2012, 18:04
سلام
جی تگ چیه؟

چه چیزایی با جی تگ به کنسول شما اضافه میشه:

وقتی جی تگ می کنید می تونید DVD Key و CPU Key رو ببینید روی صفحه مانیتور
بازی هایی که روی هارد هستند میشه بدون دیسک اجرا کرد
هر کاری هر برنامه ای بخواهید می تونید نصب کنید روی کنسول من وینذوز اوبونتو نصب کردم روش حتی باهاش اومدم نت
باازی های کنسولای قدیمی رو می تونی اجرا کنی اگه برنامه هاشون رو بریزی تقریبا میشه PC چون ترینر هم می تونی پیدا کنی و استفاده کنی البته من تا الان ترینری ندیدم ولی اگه باشه ساپورت میکنه
خیالت واسه همیشه راحت میشه از بابت اجرای بازیها دیگه قفل معنی نداره :11:

sajjadsa
15-06-2012, 20:16
روال استفاده از بازی روی کنسول جی تگ شده چجوریه؟

هزینه جی تگ کردن منصافنش چقدره؟

اسلیم 250 میشه؟

aha2012
15-06-2012, 23:26
روال استفاده از بازی روی کنسول جی تگ شده چجوریه؟

هزینه جی تگ کردن منصافنش چقدره؟

اسلیم 250 میشه؟

salam
اگه جیتگ کنی دیگه درایو به دردت نمیخوره میتونی بری بفروشی :دی و بازیهاتو روی هارد نصب میکنی و از روی هارد اجراشون میکنی
هزینه هم از 100 تا 150 تومنه
ولی اگه جیتگ کنی باید با لایو و آنلاین بازی کردن خداحافظی کنی
همه ی کنسولا میشن

sajjadsa
16-06-2012, 09:34
خب همین ... چجوری باید نصب بشه وقتی درایو نداره؟ مثل پی اس 3 باید هارد بهش زد؟ بازی چجوری باید رو هاردش ریخته بشه؟

جای مناسب و قابل اعتماد برای این کار سراغ دارید؟

ANDROYD3
16-06-2012, 11:36
سلام
امروز یکی از دوستام گفت سال دیگه ایکس باکس 720 میاد
درست میگه؟
اگه درست هست الان عاقلانه هست که یه اسلیم 4 بگیرم؟

Squall Leonhart
16-06-2012, 13:29
خب همین ... چجوری باید نصب بشه وقتی درایو نداره؟ مثل پی اس 3 باید هارد بهش زد؟ بازی چجوری باید رو هاردش ریخته بشه؟

جای مناسب و قابل اعتماد برای این کار سراغ دارید؟

سه تا روش اصلی واسه انتقال بازی به روی هارد ایکس باکس جی تگ شده :
1. از روی دیسک بازی رو معمولی نصب میکنی روی هارد. (مناسب برای نصب یه دونه بازی)
2. از طریق کابل کراس کامپیوتر و ایکس باکس رو به هم شبکه میکنی و بازی ها رو انتقال میدی به هارد. (مناسب برای نصب تعداد زیاد بازی)
3. بازی رو کپی میکنی روی یه فلش مموری و از روی اون انتقال میدی به روی هارد ایکس باکس. (اصلا روش خوبی نیست!)

sajjadsa
16-06-2012, 13:32
خب پس با توجه به روش یک درایو باید سر جاش باشه آره؟ اگه درایو رو بردارم آیا برای کنسول بهتر نیست؟ مثلا تهویه اش بهتر بشه یا یه همچین چیزی ...

aha2012
16-06-2012, 13:54
سلام
امروز یکی از دوستام گفت سال دیگه ایکس باکس 720 میاد
درست میگه؟
اگه درست هست الان عاقلانه هست که یه اسلیم 4 بگیرم؟
زر زده :دی :دی
تا دو سال خورده ای نمیاد.اگه عشق بازی هستی برو بخر چون حالا حالاها دارن براش بازی میسازن.

خب پس با توجه به روش یک درایو باید سر جاش باشه آره؟ اگه درایو رو بردارم آیا برای کنسول بهتر نیست؟ مثلا تهویه اش بهتر بشه یا یه همچین چیزی ...

راستشو بخوای من اگه جای تو بودم همچین کاری نمیکردم(جیتگ)شاید بعدها برای کنسول خطر داشته باشه یا بعدها مایکروسافت آپدیت بده بیرون و نشه دیگه بازیهای جدیدو با کنسول جیتگ شده بازی کرد
بازم میل خودته.در مورد تهویه هم همینطوریش 360 تهویه خوبی داره

Amin.ak
16-06-2012, 16:24
سلام
یه xbox-360 که قیمتش خیلی مناسب باشه
معرفی کنید

aramesh_61
16-06-2012, 17:52
سلام، دوستان ایکس باکس من lt3 هستش، میخواستم ببینم با بازیهایی که 97درصد رایت شدن میشه به لایو وصل شد؟ یا باید حتماً 100درصد باشه؟ ممنون

khelane
16-06-2012, 19:29
سلام، دوستان ایکس باکس من lt3 هستش، میخواستم ببینم با بازیهایی که 97درصد رایت شدن میشه به لایو وصل شد؟ یا باید حتماً 100درصد باشه؟ ممنون

سلام
بهترین راه بازی های صدرصد هست اینجوری خیالت راحتره
راستی دوستان یه اپدیت جدید اومده من اپدیتش کردم با هزار بدبختی بازی های ال تی سه رو کامل اجرا میشه بازی انلاین هم فقط فیفا من بازی میکنم که راحت حدود 2 ساعتی بازی کردم دیشب و هیچ مشکلی با انلاین ندیدم امشب هم چک میکنم بازم
با سپاس

aha2012
16-06-2012, 20:26
سلام
بهترین راه بازی های صدرصد هست اینجوری خیالت راحتره
راستی دوستان یه اپدیت جدید اومده من اپدیتش کردم با هزار بدبختی بازی های ال تی سه رو کامل اجرا میشه بازی انلاین هم فقط فیفا من بازی میکنم که راحت حدود 2 ساعتی بازی کردم دیشب و هیچ مشکلی با انلاین ندیدم امشب هم چک میکنم بازم
با سپاس

سلام دوست من
الان آپدیتت چند شده؟میشه بگی؟

khelane
16-06-2012, 20:48
والا دقیق یادم نیست ولی فکر کنم 2.155.70 یه همچین چیزی بود یعنی از نسخه یک به 2 ارتقا یافته این عدد اول

Squall Leonhart
16-06-2012, 23:07
آخرین داشبرد این هست : 2.0.15572.0 که ظاهرا راه جی تگ ورژن دو رو هم میبنده!
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Xx Hossein xX
17-06-2012, 00:13
دوستان چنتا سوال دارم.
من چند ماهی میشه که به لایو متصل نشدم و توی این مدت انواع بازی مورد دار و استلث نشده گزاشتم توی دستگاهم.
حالا میخوام LT3 و بازی های برنرمکس بگیرم.
میخوام بدونم من اگه این بازی ها و سیو هاشونو کامل پاک کنم اون اطلاعات در مورد بازی ها توی دستگاه میمونه؟ احتمال فلگ شدنم هست؟
یک پروفایل جدید بسازم چی؟ در کل چطور میتونم همه ی اطلاعات قبلم رو حذف کنم؟ اچیومنت ها حذف نشه بهتره.

ممنون.

کسی نمیدونه؟

مرسی

yadam.nemiad
17-06-2012, 17:05
سلام به همه
آیا راهی هست بشه فهمید لنزی که رو درایو هست اصلی خود کنسول هست؟

Mossi Box
17-06-2012, 17:51
میشه دسته بازی کامپیوتر رو به XBOX  وصل کرد ؟

CRIS Joon CR7
17-06-2012, 17:54
میشه دسته بازی کامپیوتر رو به XBOX وصل کرد ؟

نه اصلا نمیشه
فقط باید دسته ی بی سیم اصل خود Xbox یا باسیم اصل:11: خود xbox باشه.

با PS3 میشه این کار رو کرد:20:

fusion
17-06-2012, 22:12
سلام دوستان من دیروز xbox 360 ادیشن gears of war 3 رو خریدم 820 توجعبش اینا بود:دو تا دسته بیسیم-یه هدفون-یه بازی gears of war3 اورجینال
هاردشم 320 هست...
خوب گرفتم؟یا سرم کلاه رفته؟ارزون ترین جایی که دیدم همین جا بود...

konami-pes
18-06-2012, 07:51
با توجه به اینکه دیگه با آی پی ایران نمیشه از ایکس باکس لایو خرید کرد ، من میخوام بدونم اگر چی پی ان بگیرم و با کامپیوتر برم سایت ایکس باکس میتونم آنلاین پس بتلفیلد 3 بگیرم؟از کدوم قسمت؟من هر چی تو سایت ایکس باکس جستجو کردم وجود نداشت

یک سوال دیگه هم اینکه:

آیا کسایی که آبدیت جدید ایکس باکس لایو رو انجام دادند این مشکل واسشون حل شده؟به عبارت بهتر با آبدیت جدید این مشکل حل میشه؟

sonixax
18-06-2012, 13:01
با توجه به اینکه دیگه با آی پی ایران نمیشه از ایکس باکس لایو خرید کرد ، من میخوام بدونم اگر چی پی ان بگیرم و با کامپیوتر برم سایت ایکس باکس میتونم آنلاین پس بتلفیلد 3 بگیرم؟از کدوم قسمت؟من هر چی تو سایت ایکس باکس جستجو کردم وجود نداشت

یک سوال دیگه هم اینکه:

آیا کسایی که آبدیت جدید ایکس باکس لایو رو انجام دادند این مشکل واسشون حل شده؟به عبارت بهتر با آبدیت جدید این مشکل حل میشه؟

با کامپیوتر نمیتونید خرید کنید - به خاطر اینکه باید اول و آخر روی کنسول بیاریدشون پایین .
بعضی از روتر ها که خیلی هم گرون نیستند این قابلیت رو دارند که همون چی تی پن رو روشون نصب کنید و از روی همون روتر همه چیز از تونل رد میشه . این طوری صاف میتونید از روی کنسول خرید کنید .
شاید همین الانش هم روتر شما این قابلیت رو داشته باشه . یک نگاهی بندازید .

konami-pes
19-06-2012, 15:24
با کامپیوتر نمیتونید خرید کنید - به خاطر اینکه باید اول و آخر روی کنسول بیاریدشون پایین .
بعضی از روتر ها که خیلی هم گرون نیستند این قابلیت رو دارند که همون چی تی پن رو روشون نصب کنید و از روی همون روتر همه چیز از تونل رد میشه . این طوری صاف میتونید از روی کنسول خرید کنید .
شاید همین الانش هم روتر شما این قابلیت رو داشته باشه . یک نگاهی بندازید .

ممنونم.من اگر چی پی ان بگیرم چطور میتونم چی پی ان رو مستقیم به تنظیمات کنسولم بدم؟در بخش تنظیم کردن آی پی کنسول اونجا میشه؟آخه من کنسولم رو مستقیم وصل میکنم مونیتور کامپیوترم و نمیتونم از روش وصل کردن کنسول و کامپیوتر به هم برای آنلاین شدن استفاده کنم.یعنی همزمان کنسول و کامپیوترم با هم نمیشه روشن کنم

Reza31001
19-06-2012, 15:30
سلام و خسته نباشید اساتید .

ایکس باکس یکی از دوستان توش یه بازی گذاشتیم وقتی خواست اجرا شه گفت باید آپدیت بشه زدیم که آپدیت بشه دیگه بالا نمیاد و یه ارور میده که : نمیتونه دیسک رو باز کنه باید آپدیت شه و از این حرفها (دقیق نمیدونم چی گفت )
رو سایت ایکس باکس دیدم که باید آپدیت رو روش نصب کنم تا ردیف شه .
تو انجمن هم هرکی یه چیز زده بود زیاد سر درنیاوردم .
اگر کمک کنین که چه آپدیتی رو بریزم و چجوری بریزم ممنون میشم .

شما به این آدرس برید
system setting --> console setting --> system info
بعد ببینید در انتهای متن عددی که جلوی حرف D هست چیه؟

اون بازی که باعث شد این مشکل به وجود بیاد چی بود؟
قبلش جدیدترین بازیهایی که اجرا میکردین کدوما بودن؟

hawck
20-06-2012, 15:16
سلام....پوینت رایگان xbox360 live____________البته باید زیر مجموعه جم کنی تا پوینت بگیریم

Tohid
20-06-2012, 18:58
سلام به همه بچه های قدیم و جدید...می بینم که صفحات کلی بالا اومدن....///یادش بخیر فالکون دوستان....
صفحات بخونم تا ببینم چی میشه!

S0R3N4
20-06-2012, 19:46
سلام
دوستان
امروز اومدم بشینم بازی کنم
دیدم که کنسولم دیسک بازی رو نمیشناسه...
بعدش هر چی دکمه زدم در کنسول باز نشد و DVD-Rom بیرون نیومد...
چکار کنم؟؟؟
بعداز خرابی هاردش الان نوبت این شد؟؟؟

moh3en_sh
20-06-2012, 20:58
سلام
وقتی میخوام کنسولو به برق وصل کنم اول ادابتور رو به برق وصل میکنم وچراغش نارنجی میشه بعد وقتی سیم پاور رو که به پشت کنسول وصل میکنم چراغ ادابتور قرمز میشه و روشن نمیشه!دوستان لطفا راهنمایی کننید.

darkm4ster
21-06-2012, 14:30
اقا این updateجدیده اومده مشکلی نداره که بکنم؟

Mossi Box
21-06-2012, 14:30
سلام
وقتی میخوام کنسولو به برق وصل کنم اول ادابتور رو به برق وصل میکنم وچراغش نارنجی میشه بعد وقتی سیم پاور رو که به پشت کنسول وصل میکنم چراغ ادابتور قرمز میشه و روشن نمیشه!دوستان لطفا راهنمایی کننید.

سلام 

قانون شماره 1 :  همیشه اول سیم کشی را انجام یده .
قانون شماره 2 : از اتصالات مطمئن شو .
قانون شماره 3 : برق رو وصل کن .

سیستم آدابتور XBOX  محافط هم است . یعنی برق اگه ضعیف و قوی بشه یا اتصالی کنه آدابتور خروجی برق رو قطع میکنه و چراغ قرمز نشون میده . 
احتمالا موقعی که میخوای فیش رو وصل کنی اتصالت سریع قطع و وصل میشه و سیستم آدابتور ارور میده .

عزیزم دستگاه بازی شما XBOX  مایکروسافت هست . یه مقدار باهاش مهربون تر رفتار کن و ازش لذت ببر . من خودم یه هفته است که خریدم ...

amir.zomorodian
21-06-2012, 15:58
آقا کسی نبود کمک ما کنه ؟
بعد از اینکه یه بازی خودش زد یه چیزی نصب کرد این ارور تا روشن می کنم میاد . آخرین ورژن آپدیت رو گرفتم از سایت باید چه کنم ؟

متن ارور :
xbox 360 can't read update from the disc please reinsert the disc to continue the update

amir.zomorodian
21-06-2012, 16:01
راستی بازیش PES 2012 بود

Squall Leonhart
21-06-2012, 16:18
بعد از اینکه یه بازی خودش زد یه چیزی نصب کرد این ارور تا روشن می کنم میاد . آخرین ورژن آپدیت رو گرفتم از سایت باید چه کنم ؟

متن ارور :
xbox 360 can't read update from the disc please reinsert the disc to continue the update

با برنامه abgx360 دیسک بازی رو چک بکن ببین ورژن آپدیتی که توش بوده چی هست. همون ورژن رو توی گوگل جستجو بکن تا لینک دانلودش رو پیدا بکنی. بریز روی یه فلش مموری و بزن به دستگاه تا ادامه آپدیت رو انجام بده. ضمنا کپی خورت هم پریده باید یه ال تی پلاس بزنی.

amir.zomorodian
21-06-2012, 16:34
یعنی ورژن دیگه باشه جواب نمیده ؟ من آخرین آپدیت رو از سایت مایکروسافت گرفتم می تونم همونو نصب کنم جواب میده ؟

moslem.b
21-06-2012, 20:44
کسی کینکت واسه فروش نداره ؟

S0R3N4
22-06-2012, 01:25
دوستان
یکی راهنمایی میکنه که چه بلایی سر کنسول من اومده؟؟؟
درست بشو هست با دیگه تعطیل شدش؟؟؟

soheilnouri
22-06-2012, 09:05
من شه سال و خورده ای خریدم کنسولمو...میخام دستمو عوض کنم میگن 78 تومن بهترین نوع...درسته؟بهترین نوعش چیه؟

دو اینکه این دسته ی فرمون واسه بازی های ماشین و هوابیما ارزش داره؟میگن 124 تومن؟

Squall Leonhart
22-06-2012, 09:14
دو اینکه این دسته ی فرمون واسه بازی های ماشین و هوابیما ارزش داره؟میگن 124 تومن؟

من یه فرمون خریدم 70 تومن. ولی اصلا اون چیزی نیست که میخواستم. دنده که اصلا دنده محصوب نمیشه یه دکمه معمولی هست به شکل دنده! خود فرمون هم حالت اسلایدر نداره یعنی یه ذره که میچرخونی روی ماشین تاثیر نمیکنه و باید کلی فرمون رو بچرخونی تا روی ماشین اثر بزاره ولی این طوری هم اثرش خیلی زیاد میشه و ماشین کلا منحرف میشه! این مورد باعث شد که کلا یک ساعت باهاش بازی کردم و الان توی کمد داره خاک میخوره! ایراد بعدیش این هست که دیلی داره. قبل از خرید برو توی یه کلوپ بشین با فرمون یه ساعت بازی بکن ببین اون چیزی هست که انتظار داری یا نه. من قبل از خرید فرمون پرسیدم ولی متاسفانه کسی این چیزا رو بهم نگفت! انشالله که این بلا سر تو نمیاد.

Reza31001
22-06-2012, 10:19
یه بازی هست به نام Command & Conquer: Red Alert 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یه بازی هم هست به نام Command & Conquer 3: Tiberium Wars ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که جفتش برای اکس باکس ریلیز شده ولی من تو هیچ فروشگاهی ردی ازشون ندیدم چطوری میتونم اینا رو تهیه کنم؟

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

متن ارور :

جواب سوالای صفحه قبلم رو ندادی
ولی با این ارور همون طور که گفتن بازی رو که گذاشتی لازم بوده دشبورد آپدیت بشه که شما آپدیت کردی وسط کار کپی خورت پریده و نتونسته ادامه آپدیت رو از روی دیسک کپی بخونه و این مشکل رو داری
راه بی دردسرش اینه بدی بیرون هم دشبورد رو آپدیت کنن هم دستگاه رو کپی خور کنن و +lt3 بریزن

Rush1911
22-06-2012, 19:19
سلام خدمت همگی:12:

آقایون یه سوال داشتم

من 2 سال پیش یه ایکس باکس الایت خریدم و تا الان هر چندوقت یبار بازی معروفی که میاد میگیرم بازی میکنم

چند روز دیگه پدرم داره میره مکه نمیدونم بهش بگم برام کینکت بیاره یا نه،چون حقیقت نمیدونم به درد من میخوره یا نه :13:

این شد که اومدم اینجا از شما اساتید بپرسم

22 سالمه قدم 191 ، تلویزیون اتاقمم جلوش 2.5 متر طول 4 متر عرض فضای خالی داره!

با این اوصاف کینکت هیکل گنده مارو میتونه ببینه؟:13:

کلا به نظرتون به درد من میخوره؟ میتونم با بچه خواهرم (14 سالشه) بازی کنم؟

اگه آره لطفا بگید پدرم به فروشنده عربستانی برای خرید چی باید بگه!؟
قیمتشم تو ایران بگید لطفا
اونجا باید مقداری ارزونتر باشه نه؟

(از این فروم به اون فروم هم پاسم ندید خواهشا)

خیلی آقایید،ممنون از همه:40:

Reza31001
23-06-2012, 01:13
من یکی دو هفتس خریدم و طبیعتا هنوز داغم!
ولی منصفانه بخوام بگم اولا از لحاظ فضا مشکل داری یعنی جلو کینکت باید 4 متری (طولی) خالی باشه که بی مشکل کار کنی
از لحاظ خود بازی ها هم که قطعا اگه یه گیمر درست حسابی هستی که عنوان های بزرگ ارضات میکنه کینکت 2-3 هفته کارت رو راه میندازه و بعدش خیلی کم بهش سر میزنی
ولی از لحاظ دور همی و بازی با خواهر برادر حرف نداره فکر کنم اگه شما بگیری سر بازی dance central کل کل پرهیجان و باحالی تو خونتون راه بیفته
خلاصه من میگم بخر به خاطر همون سرگرمی های خانوادگی که در انتظارته ولی یکی مشکل فاصله رو باید حل کنی (با 2.5 متر فاصله میتونی بازی کنی ولی خوب قطعا تو بعضی بازیهای پر تحرک به مشکل می خوری) یکی هم انتظار بازیهای تاپ و به قولی هارد کور رو نداشته باش

merikhi
23-06-2012, 02:02
22 سالمه قدم 191 ، تلویزیون اتاقمم جلوش 2.5 متر طول 4 متر عرض فضای خالی داره!

با این اوصاف کینکت هیکل گنده مارو میتونه ببینه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کینکت باید تو ارتفاعی بین ۶۰ سانتی‌متر تا ۱۸۰ سانتی‌متر نصب بشه.هر چی فضا کوچکتر بشه باید بره بالاتر. اگه ۱۵ سانتی‌متر بالاتر یا پایین‌تر از تلوزیون هم بذاری خیلی خوبه ضمن اینکه از وسایلی مثل اسپیکر باید حداقل سه متر فاصله داشته باشه.
یه نفره بازی کنی حدود ۲ متریش جواب میده ولی دونفره یه کمی باید عقب‌تر رفت.

توضیحات دوستمون هم کامل بود. در مجموع برای بازی یه نفره خیلی جذاب ممکنه نباشه! (به استثنای دنس‌سنترال که بنده با این سن و سال هر روز بازی میکنم!:27:) ولی دسته جمعی عالیه.
به فروشنده باید بگید یه کینکت میخوایید همراه آداپتور! برای وصل کردن به کنسول الایت آداپتور میخواد برای کنسولهای اسلیم جدید آداپتور نیازی نداره. آداپتور از اونور هم نخرید مهم نیست اینجا کمتر از ۲۰ تومن گیر میاد.
قیمتش تو ایران بستگی به انصاف فروشنده داره! الان با آداپتورش حدود ۲۴۰ هزاره البته حدود ۴۰۰ تومن هم تو پاساژهای از ما بهترون بالای شهر میفروشن:31: