PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 [120] 121 122 123 124 125 126 127 128

pooriya_hp
11-02-2012, 16:14
بچه ها با یکی از دوستان داشتیم بحث میکردیم که به ایشون گفتم این BF3 من هی هنگ میکنه بعد بهشون گفتم که نصب کردم !

بعد ایشون گفتن اگر از روی هارد پاکش کنی و از دیسک اجرا کنی این مشکل حل میشه !

میخواستم بدونم این حرف صحت داره یا نه ؟

s.j-rez
11-02-2012, 16:27
بچه ها با یکی از دوستان داشتیم بحث میکردیم که به ایشون گفتم این BF3 من هی هنگ میکنه بعد بهشون گفتم که نصب کردم !

بعد ایشون گفتن اگر از روی هارد پاکش کنی و از دیسک اجرا کنی این مشکل حل میشه !

میخواستم بدونم این حرف صحت داره یا نه ؟
خوب اگهdea.binات آبدیت شده باشه بله حرف درسته.
البته اگه جوابم ندادtuو پاک کردن کش هم هست
--------------------------------------

من باکسم رو LT2 کردم . الان انلاین بازی کنم (MW3) بن نمیشم ؟!
اتفاقا امکانش خیلی بالاست بن بشید بایدlt+3بریزید و بازی رو کامل رایت و پچ کنید

pooriya_hp
11-02-2012, 16:35
خوب اگهdea.binات آبدیت شده باشه بله حرف درسته.
البته اگه جوابم ندادtuو پاک کردن کش هم هست
ساده توضیح بده ببینیم چی میگی :دی

من LT2.0 دارم !

این iidea.bin چیه دیگه ؟

کش و .. چیه :دی

s.j-rez
11-02-2012, 19:01
ساده توضیح بده ببینیم چی میگی :دی

من LT2.0 دارم !

این iidea.bin چیه دیگه ؟

کش و .. چیه :دی
ببین کسانی که لایو رفتن تازگیا یا داشبرد14699رو ریختن فایلdea.binکنسولشون آبدیت میشه وتغییر پیدا میکنه کارشم اینه که دیگه بازی های دارای قفلxgd3وxgd2رو دیگه نزاره اجرا بشه
حالا برای اینکه این بازی ها اجرا بشه دوباره یا باید این بازی ها رو با روش بونر مکس رایت کنی وlt+3بریزی که در اونصورت کاملا روون اجرا میشه.
یا هم اینکه روی همونlt+2همون بازی هارو با پاک کردن کش و ریختن تایتل آبدیت اجرا کنی منتهی دیگه از روی هارد اجرا نمیشه و کرش میکنه اینم تاپیک:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

konami-pes
11-02-2012, 19:24
.
یا هم اینکه روی همونlt+2همون بازی هارو با پاک کردن کش و ریختن تایتل آبدیت اجرا کنی منتهی دیگه از روی هارد اجرا نمیشه و کرش میکنه اینم تاپیک:

ساجد جان داداش من الان LT3 دارم و مدتی هست که فقط دارم آنلاین بلک اوپس بازی میکنم . چند تا بازی برنر مکس هم واسه آفلاینم خریدم اما واقعا الان واسم به صرفه نیست بازم بازی برنر مکس بخرم.با توجه به اینکه شارژ ADSL ام داره تموم میشه و فعلا یه یک ماهی نمیخوام شارژش کنم و میخوام بزنم تو کار آفلاین یه مدت:31: تصمیم گرفتم از TU استفاده کنم.خواستم بدونم اگر بازی آنلاین رو یه مدت تعطیل کنم اگر از TU استفاده کنم بعدا در اینده نزدیک وقتی دوباره به لایو وصل بشم احتمال داره فلگ بشم؟یه کاری که میخوام بکنم اینه که وقتی دوران آفلاین بازیم تموم شد دوباره تموم TU هایی که ریختم تو کنسولم رو پاک میکنم و بعدش به لایو وصل میشم این فکر خوبیه؟ترفند مناسبیه؟:31:خلاصه داش ساجد یادمه قبلا گفتی هیچی معلوم نیست و احتمالش کمه فلگ بشی اما میخوام یه نظر قطعی بدی هر چی باشه شما تو کار -- هستید و تخصص دارید:20:

pooriya_hp
11-02-2012, 19:34
ببین کسانی که لایو رفتن تازگیا یا داشبرد14699رو ریختن فایلdea.binکنسولشون آبدیت میشه وتغییر پیدا میکنه کارشم اینه که دیگه بازی های دارای قفلxgd3وxgd2رو دیگه نزاره اجرا بشه
حالا برای اینکه این بازی ها اجرا بشه دوباره یا باید این بازی ها رو با روش بونر مکس رایت کنی وlt+3بریزی که در اونصورت کاملا روون اجرا میشه.
نه بابا من خیلی وقته Live نرفتم .... !

این مورد نیست !

امروز البته یکم بازی کردم خدا رو شکر هنگ نکرد حالا فردا یه 3-4 ساعت بازی می کنم ، ببینم چطور میشه !!!

s.j-rez
11-02-2012, 20:11
نه بابا من خیلی وقته Live نرفتم .... !

این مورد نیست !

امروز البته یکم بازی کردم خدا رو شکر هنگ نکرد حالا فردا یه 3-4 ساعت بازی می کنم ، ببینم چطور میشه !!!
ببین کلا این بازی هایxgd3این مشکلات و کرش هارو داره.
راه حل اصلیشم تهیه نسخه کاملشه.
بعید میدونم با پاک کردن از رو هارد مشکل کامل حل بشه(تست نکردم تست کن نتیجه رو بگو
-----------------------------------

ساجد جان داداش من الان LT3 دارم و مدتی هست که فقط دارم آنلاین بلک اوپس بازی میکنم . چند تا بازی برنر مکس هم واسه آفلاینم خریدم اما واقعا الان واسم به صرفه نیست بازم بازی برنر مکس بخرم.با توجه به اینکه شارژ ADSL ام داره تموم میشه و فعلا یه یک ماهی نمیخوام شارژش کنم و میخوام بزنم تو کار آفلاین یه مدت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تصمیم گرفتم از TU استفاده کنم.خواستم بدونم اگر بازی آنلاین رو یه مدت تعطیل کنم اگر از TU استفاده کنم بعدا در اینده نزدیک وقتی دوباره به لایو وصل بشم احتمال داره فلگ بشم؟یه کاری که میخوام بکنم اینه که وقتی دوران آفلاین بازیم تموم شد دوباره تموم TU هایی که ریختم تو کنسولم رو پاک میکنم و بعدش به لایو وصل میشم این فکر خوبیه؟ترفند مناسبیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خلاصه داش ساجد یادمه قبلا گفتی هیچی معلوم نیست و احتمالش کمه فلگ بشی اما میخوام یه نظر قطعی بدی هر چی باشه شما تو کار -- هستید و تخصص دارید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببین این کار بن شدن از لایو واقعا یه جوریه که حتی خودc4هم دقیقا نمیدونه قضیش چیه.
حالا بعیده که با تایتل آبدیت فلگ بشی ولی نمیشه گفت امکانش صفر هست چون واقعا چیزی معلوم نیست.
توصیه میکنم همون یه مدت رو باtuبری و بعد وقتی میخوای بری لایو تست کنی که فلگ نشده باشی بعد بری.
این بهترین کاره
پاک کردن تایتل آبدیت هم نمیتونه تاثیر بزاره(اگه قرار باشه تاثیر بزاره چه پاک کنی چه نکنی تاثیر میزاره)

konami-pes
11-02-2012, 20:21
ببین کلا این بازی هایxgd3این مشکلات و کرش هارو داره.
راه حل اصلیشم تهیه نسخه کاملشه.
بعید میدونم با پاک کردن از رو هارد مشکل کامل حل بشه(تست نکردم تست کن نتیجه رو بگو
-----------------------------------

ببین این کار بن شدن از لایو واقعا یه جوریه که حتی خودc4هم دقیقا نمیدونه قضیش چیه.
حالا بعیده که با تایتل آبدیت فلگ بشی ولی نمیشه گفت امکانش صفر هست چون واقعا چیزی معلوم نیست.
توصیه میکنم همون یه مدت رو باtuبری و بعد وقتی میخوای بری لایو تست کنی که فلگ نشده باشی بعد بری.
این بهترین کاره
پاک کردن تایتل آبدیت هم نمیتونه تاثیر بزاره(اگه قرار باشه تاثیر بزاره چه پاک کنی چه نکنی تاثیر میزاره)

1-چطوری تست کنم فلگ شدم یا نه؟من الان میخوام همینطوری تست کنم راهش چیه؟
2- خب اگه فلگ شده باشم یعنی بالاخره یه روزی بن میشم پس دیگه چرا نرم؟خب وقتی کسی فلگ بشه بهتر نیست تا وقتی که بن میشه حداکثر استفاده رو از دنیای لایو ببره؟

Jeff hardy M
11-02-2012, 20:26
اتفاقا امکانش خیلی بالاست بن بشید بایدlt+3بریزید و بازی رو کامل رایت و پچ کنید
در اون صورت حله ؟ یا 50 درصدی ؟ چقدر هزینش میشه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منظورت از رایت و پچ چیه ؟

s.j-rez
11-02-2012, 20:38
در اون صورت حله ؟ یا 50 درصدی ؟ چقدر هزینش میشه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
50درصدی هست
اگه بخوای95درصدی بشه هم بایدlt+3بریزی هم بازی هایی بخری برای لایو که به روش بورنر مکس رایت شده و همچنین متناسب باlt+3پچ شده باشن.
هزینشم20تومن ایناست
------------------------------------------------------

1-چطوری تست کنم فلگ شدم یا نه؟من الان میخوام همینطوری تست کنم راهش چیه؟
2- خب اگه فلگ شده باشم یعنی بالاخره یه روزی بن میشم پس دیگه چرا نرم؟خب وقتی کسی فلگ بشه بهتر نیست تا وقتی که بن میشه حداکثر استفاده رو از دنیای لایو ببره؟
1-ای بایا مثل اینکه کدی که من دارم اشتباهه---ببین باید بری توی قسمت تست لایو بعد اونجا یه قسمت توی more infoبود که چند تا کد نوشته و جلوی zیه کد نوشته که ملاکه متاسفانه حالا اون کد یادم نیست و هرچی میگردم این پیدا نمیشه بار ها هم دنبالش گشتم
2-کاملا موافقم و به همه توصیه میکنم ولی متاسفانه بعضی ها برای فروش در آینده اینجوری سر مردم رو کلاه میزارن

CRIS Joon CR7
12-02-2012, 16:24
الان LT2 دارم و اسلیم
این همشهریامون هم lt3 نمیریزن میگن واسه اسلیم ناقصه
من هم بازی جدید میخوام فقط mgs
چیکار کنم
mgs رو واسه lt2 بگیرم یا برم تهران lt3 بریزم ؟
اگه lt3 بریزم بازی های gear s 3 و bf3 رو دیگه نمیتونم بازی کنم؟
لایو نرفتم اون چیزمم هم آپدیت نشده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی داشبورد جدید هم میتونم بریزم؟
اگه lt3 بریزم بعدش داشبورد جدید بریزم کپی خورش میپره؟
الان داشبورد بریزم ه-کش سخت نمیشه؟ آخه یارو گفت اگه داشبورد ریخته باشی 10 تومن بیشتر میشه:13:
لینک داشبورد جدیده و طریقه ریختنشم میخوام:11::11::11::11:

Leon-117
12-02-2012, 16:47
اگه ال تی 3 بریزی،بازی های قبلیت که پچ شده نیستن دیگه اجرا نمیشن.
به نظر من ریختن LT3 بهتره(چون اکثر بازی های جدید موجود توی بازار پچ شده برای ال تی 3 هستن).
بله داشبورد جدید میتونید بریزید.منم خودم اول ال تی 3 ریختم بعد داشبورد رو آپدیت کردم.

الان داشبورد بریزم ه-کش سخت نمیشه؟ آخه یارو گفت اگه داشبورد ریخته باشی 10 تومن بیشتر میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر نکنم با آپدیت داشبورد مشکلی برای آپدیت firmware پیش بیاد و احتمالا اون شخص برای گرفتن پول بیشتر همچین حرفی زده!

لینک داشبورد جدیده و طریقه ریختنشم میخوام
برید به این لینک:
بعد توی پست سوم یا چهارم یه لینک از سایت microsoft هست.اونو دانلود کنید.
ریختنشم خیلی راحته،بعد از extract کردن فایل .zip فولدر $systemupdate رو کپی کنید روی یه فلش و بعد فلش رو بزنید به کنسول.........(قبل از کپی کردن فولدر بهتره یه بار فلش رو به FAT32 فرمت کنید.)

smallfrank
12-02-2012, 17:41
الان LT2 دارم و اسلیم

شما LT 2 دارین ؟
Forza 4 رو چجوری پس اجرا کردین ؟

من MGS رو با LT2 اجرا کردم و دارم بازی میکنم.

Leon-117
12-02-2012, 18:49
شما LT 2 دارین ؟
Forza 4 رو چجوری پس اجرا کردین ؟

من MGS رو با LT2 اجرا کردم و دارم بازی میکنم.
Forza 4 هم مثل بقیه بازی های XGD 3 روی ال تی 2 به راحتی اجرا میشه.مشکل فورتزا CIV Check بود که باعث میشد وسط بازی ارور بده و از بازی بپره بیرون.البته این مشکل فقط با دیسک های 97% رایت شده وجود داره و اگه دیسک 100% رایت شده باشه مشکلی پیش نمیاد....

=CYBER=
12-02-2012, 19:22
برادران عزیز راهی هست که بازی های region lock رو به یه روشی رو کنسول LT3 بازی کرد ؟

ما یه bundle kinect آوردیم از چین NTSC هست .
امروز 47 تومان :( دادم LT3 ریختن مفت خورها .

راهی هست بازی های PAL رو روش ران کنم .

-----------------

یه مشکل !!!!
من بازی MW3 خریدم برای LT3 .
تو کنسول خودم رو هارد نصب کردم که 250 گیگ هست الان دادم برادرم که کنسولش 4 گیگ هست و تازه امروز هکش کردم به LT3 .
میگه بازی ران میشه ولی وسط بازی میندازه بیرون میگه سیدی رو تمیز کن !!! ( رو هارد نصب نکرده جا نداره ، می تونه مشکل از این باشه ؟ )

مشکل از چی هست ؟ زدن درایو رو خراب کردن ؟

mahdi-xbox
12-02-2012, 20:00
سلام دوستان...
ميخام برم اسليم بگيرم...
از يكي از دوستان شنيدم با اومدن lt3 ديگه بازي ها رو هارد نصب نميشن...قضيه چيه؟
موقت هست يا دائمي؟
با اين اوصاف 4 گيگ بخرم يا 250 گيگ...
ممنون ميشم يكي پاسخ بده....

khelane
12-02-2012, 20:10
ایول به دوستم اقلا وجدان که داشت برای من ال تی سه رو 10 هزار تومن ریخت خدا عمرش بده

.:PAR3A:.
12-02-2012, 20:24
الان LT2 دارم و اسلیم
چیکار کنم
mgs رو واسه lt2 بگیرم یا برم تهران lt3 بریزم ؟
اگه lt3 بریزم بازی های gear s 3 و bf3 رو دیگه نمیتونم بازی کنم؟
لایو نرفتم اون چیزمم هم آپدیت نشده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی داشبورد جدید هم میتونم بریزم؟
اگه lt3 بریزم بعدش داشبورد جدید بریزم کپی خورش میپره؟
الان داشبورد بریزم ه-کش سخت نمیشه؟ آخه یارو گفت اگه داشبورد ریخته باشی 10 تومن بیشتر میشه:13:
لینک داشبورد جدیده و طریقه ریختنشم میخوام:11::11::11::11:

این که میگن فلان بازی LT+ 3.0 میخواد ، منظور اونه که داشبورد جدید رو نیاز داره... اگه هم داشبورد جدید رو بریزین با LT+ 2.0 هم میتونین بازی ها رو انجام بدین از طریق پاک کردن کش و تایتل آپدیت اما طبیعتا با مشکلاتی هم مواجه میشین... اگه هم LT+ 3.0 بریزین میتونین بازی های برنرمکس و پچ شده رو بدون مشکل و بدون پاک کردن کش و تایتل آپدیت اجرا کنین و هم اینکه بازی های 97% رو با پاک کردن کش و تایتل آپدیت و با مشکل :دی اجرا کنین...

s.j-rez
12-02-2012, 20:38
سلام دوستان...
ميخام برم اسليم بگيرم...
از يكي از دوستان شنيدم با اومدن lt3 ديگه بازي ها رو هارد نصب نميشن...قضيه چيه؟
موقت هست يا دائمي؟
با اين اوصاف 4 گيگ بخرم يا 250 گيگ...
ممنون ميشم يكي پاسخ بده....
کاملا چرت گفته.
250گیگ بهتره چون میتونی بازی هارو روی هارد بریزی و عمر کنسول اینطوری زیاد میشه و گرما و صدا کم میشه
-----------------------------------------------

برادران عزیز راهی هست که بازی های region lock رو به یه روشی رو کنسول LT3 بازی کرد ؟

ما یه bundle kinect آوردیم از چین NTSC هست .
امروز 47 تومان :( دادم LT3 ریختن مفت خورها .

راهی هست بازی های PAL رو روش ران کنم .

-----------------

یه مشکل !!!!
من بازی MW3 خریدم برای LT3 .
تو کنسول خودم رو هارد نصب کردم که 250 گیگ هست الان دادم برادرم که کنسولش 4 گیگ هست و تازه امروز هکش کردم به LT3 .
میگه بازی ران میشه ولی وسط بازی میندازه بیرون میگه سیدی رو تمیز کن !!! ( رو هارد نصب نکرده جا نداره ، می تونه مشکل از این باشه ؟ )

مشکل از چی هست ؟ زدن درایو رو خراب کردن ؟
قسمت1:
جزjtagکردن کنسول راه عملی دیگه ای وجود نداره و در ضمن میتونی از بازی هایfreeاستفاده کنی.
قسمت2:بعیده از اون باشه چون فکر کنم کنسول هم تازه باشه و اگه با بازی های دیگه مشکلی نداره از اون نیست.
همون نسخه ای که خودتون استفاده میکنید دادین بهش؟

smallfrank
12-02-2012, 20:47
این که میگن فلان بازی LT+ 3.0 میخواد ، منظور اونه که داشبورد جدید رو نیاز داره... اگه هم داشبورد جدید رو بریزین با LT+ 2.0 هم میتونین بازی ها رو انجام بدین از طریق پاک کردن کش و تایتل آپدیت اما طبیعتا با مشکلاتی هم مواجه میشین... اگه هم LT+ 3.0 بریزین میتونین بازی های برنرمکس و پچ شده رو بدون مشکل و بدون پاک کردن کش و تایتل آپدیت اجرا کنین و هم اینکه بازی های 97% رو با پاک کردن کش و تایتل آپدیت و با مشکل :دی اجرا کنین...

منظورتون از داشبرد جدید 14xxx ــه ؟
همین داشبردی که رو FF XIII-2 هست.

=CYBER=
12-02-2012, 21:21
کاملا چرت گفته.
250گیگ بهتره چون میتونی بازی هارو روی هارد بریزی و عمر کنسول اینطوری زیاد میشه و گرما و صدا کم میشه
-----------------------------------------------

قسمت1:
جزjtagکردن کنسول راه عملی دیگه ای وجود نداره و در ضمن میتونی از بازی هایfreeاستفاده کنی.
قسمت2:بعیده از اون باشه چون فکر کنم کنسول هم تازه باشه و اگه با بازی های دیگه مشکلی نداره از اون نیست.
همون نسخه ای که خودتون استفاده میکنید دادین بهش؟

آره همون رو دادم .

mahdi-xbox
12-02-2012, 22:00
کاملا چرت گفته.

داداش الان سرچ كردم ديدم بنده خدا تا حدودي درست گفته...اگه بخام از رو هارد بازي هارو اجرا كنم بايد بازي هاي رو بگيرم كه با روشي خاص رابت ميشن و 7000تومن ناقابل هستن...
چه كنم؟4 گيگ بگيرم...
اينجوري كه پدر درايو درمياد...
بايد صبر كنم تا بعد عيد تا شايد درست شد اين اوضاع...شايدم قيمت ها اومد پايين...
نظر شما چيه؟

s.j-rez
12-02-2012, 22:39
داداش الان سرچ كردم ديدم بنده خدا تا حدودي درست گفته...اگه بخام از رو هارد بازي هارو اجرا كنم بايد بازي هاي رو بگيرم كه با روشي خاص رابت ميشن و 7000تومن ناقابل هستن...
چه كنم؟4 گيگ بگيرم...
نظر شما چيه؟
دوست عزیز اون بازی هارو سایت های خیلی معتبر4تومن هم میفروشن چند صفحه آخر رو بخون کامل میفهمی
این هیچ ربط مستقیمی بهlt+3نداره بازم میگم250بهتره.
در ضمن نصب میشه منتها اجرا شدنی معمولا کرش میکنه
---------------------------------------------------------

آره همون رو دادم .
اون کنسول با هیچ بازی دیگه مشکلی نداره؟

=CYBER=
12-02-2012, 23:24
دوست عزیز اون بازی هارو سایت های خیلی معتبر4تومن هم میفروشن چند صفحه آخر رو بخون کامل میفهمی
این هیچ ربط مستقیمی بهlt+3نداره بازم میگم250بهتره.
در ضمن نصب میشه منتها اجرا شدنی معمولا کرش میکنه
---------------------------------------------------------

اون کنسول با هیچ بازی دیگه مشکلی نداره؟

والا قبل از -- که هیچ مشکلی نداشت ، پلمپ بود خودش آورده بود از چین :دی

بعد -- هم چون اینجا مغازه دارها خل تشریف دارن :دی میگن هنوز بازی پچ شده نیومده من خودم یدونه MW3 داده بودم براش که اونو گذاشته بازی کنه و وسط بازی انداخته بیرون .

فورزا 4 هم گذاشتم توش ارور region lock داد .

darkm4ster
12-02-2012, 23:56
چه كنم؟4 گيگ بگيرم...
نظر شما چيه؟
چهار گیگ بخر
هر وقت دوست داشتی می تونی هارد بخری
سری سلیم هم صدا و گرمای کمتری داره
در ضمن پدر لنز هم اون جوری ها در نمیاد من 3 ساله کنسولم کلر می کنه (بدون هارد)الان فقط لنزش یک خورده ضعیف شده که اون هم فقط با 40 هزار تومن عوض میشه
الان هم یک فلش خریدم از رو اون بازی می خونه که هم فلش بعدا به دد می خوره و هم اون 1 بازی رو که قالبا بازی می کنم رو می ریزم روش تا لنز بیشتر صاف نشه
هارد هم پره تو بازار خیالت راحت بخر حالشو ببر بابا

kazemb
13-02-2012, 00:20
سلام
دوستان من می خوام خودم lt3 روی ایکس باکس اسلیمم بریزم( بیرون گفت 20 تومن هزینه اشه !!!) ، اول داشبورد رو آپدیت کنم بعد lt 3 بریزم یا بر عکس؟!
اگر آموزش خوب هم سراغ داشتید خیلی ممنون می شم معرفی کنید

=CYBER=
13-02-2012, 07:59
برادران عزیز من با فروشگاه 360shop صحبت کردم گفتن هارد اورجینال اسلیم تو ایران نمی تونی پیدا کنی .

الان به نظرتون یه هارد اکسترنال بگیرم وصل کنم به ایکس باکس یا از همین هارد های خود اسلیم ( تقلبی ) بگیرم بندازم روش ؟

CRIS Joon CR7
13-02-2012, 09:02
برادران عزیز من با فروشگاه 360shop صحبت کردم گفتن هارد اورجینال اسلیم تو ایران نمی تونی پیدا کنی .

الان به نظرتون یه هارد اکسترنال بگیرم وصل کنم به ایکس باکس یا از همین هارد های خود اسلیم ( تقلبی ) بگیرم بندازم روش ؟
هارد اکسترنال خیلی دردسر داره از همین هارد هایی که میگی تقلبی اند بگیر دردسر نداره تازه از اکسترنال هم ارزونتر در میاد:20:

s.j-rez
13-02-2012, 09:18
سلام
دوستان من می خوام خودم lt3 روی ایکس باکس اسلیمم بریزم( بیرون گفت 20 تومن هزینه اشه !!!) ، اول داشبورد رو آپدیت کنم بعد lt 3 بریزم یا بر عکس؟!
اگر آموزش خوب هم سراغ داشتید خیلی ممنون می شم معرفی کنید
اول باید فریم ویر استوک بریزی(فریم ویر اورجینال)باید داشبرد بعد;t+3
توی همین فروم هست:

maryame ahmadi
13-02-2012, 09:48
سلام :
اگر سیستم ویروس ریسایکلبین گرفته باشد چگونه می توان آن را از بین برد؟ ممنون می شوم که بتوانید کمکم کنید

=CYBER=
13-02-2012, 18:41
برادران عزیز من رفتم اینجا هارد بخرم بهم گفت دستگاهت رو بیار تست کنم ببینم کار می کنه هارد یا نه !!! :دی

گفتم پس شانسی هست هاردهاتون !!!!

می خوام از فروشگاه 360shop بگیرم ولی اینا هم گفتن که اورجینال نیست .
از کجا میشه با اطمینان بالا خرید کرد ؟

13-02-2012, 19:55
سلام :
اگر سیستم ویروس ریسایکلبین گرفته باشد چگونه می توان آن را از بین برد؟ ممنون می شوم که بتوانید کمکم کنید

دوست عزیز اینجا فروم کنسول های بازی هست ، شما باید سوالتون رو در بخش مربوطه مطرح کنید...
در مورد این سوال اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مطرح کنید...

برادران عزیز من رفتم اینجا هارد بخرم بهم گفت دستگاهت رو بیار تست کنم ببینم کار می کنه هارد یا نه !!!

گفتم پس شانسی هست هاردهاتون !!!!

می خوام از فروشگاه 360shop بگیرم ولی اینا هم گفتن که اورجینال نیست .
از کجا میشه با اطمینان بالا خرید کرد ؟
اینجا نسبتا مطمئن هست :
xboxworld.ir

Abolfazl3007
13-02-2012, 20:48
دوستان من برای اولین بار 360 اسلیم اکانتمو لایو کردمو و گیمر تگ بهم داد . ولی هیچ جای کار نه آدرس پرسید و نه هیچی . الان هم اکانت فری هم داده و گلد نداده ؟

الان من باید یخه کی رو بگیرم ؟:31:

چرا بهم گلد نداد ؟

kazemb
14-02-2012, 00:16
کنسول رو باز کردم درایوش 0401 هست . برای key drive وصلش کردم با ساتا به کامپیوتر ،برنامه jf درایو رو نمی شناخت گزینه include non- ide رو تیک زدم بعد پورتی که درایو بهش وصل بود اضافه شد و وقتی روش کلیک کردم پیغام خطا داد ( memory unread و از این چیزا ! ) ولی گفت اگر می خواید می تونید ادامه بدید!
هر جا گشتم راهنمایی برای این خطا پیدا نکردم ، ممکنه درایو لاک باشه ؟
واقعا گیج شدم ، فکر کنم باید برای التی تری 20 تومن رو پیاده شم!

=CYBER=
14-02-2012, 16:42
خواستم برم لایو گفت آپدیت جدید اومده ، آپدیت کنیم مشکلی که نداره ؟

Abolfazl3007
14-02-2012, 17:02
نه
C4 اینا گفتن فعلا آپدیت نکنین

---------- Post added at 06:02 PM ---------- Previous post was at 06:02 PM ----------

نه

14-02-2012, 17:12
یکی از رفیقا هم میگفت :دی
کسی فایل آپدیت رو میتونه گیر بیاره خودم سرم شلوغه حسشم نیس :دی از خودگذشتگی میکنم آپ میکنم :دی:دی:دی

=CYBER=
14-02-2012, 18:27
نه

---------- Post added at 06:02 PM ---------- Previous post was at 06:02 PM ----------

نه

لینکی چیزی ....

خودم یافتم :

بدبخت شدیم رفت ، داشبرد جدید اومده :| تازه 30 تومان داده بودیم -- کرده بودن برامون :|

Hamid Hamid
14-02-2012, 18:43
سلام دوستان ...

من با يه مشكلي مواجه شدم تو بازي فيفا 12 ... اينكه وقتي بازيم تموم ميشه و سيو ميكنم وقتي دوباره كنسول رو روشن ميكنم و مي خوام لود كنم بازي رو دستگاه فريز ميشه ...

حتي چند سيو جديد هم ساختم اما باز همين اتفاق افتاده ... راهي نيست بشه درستش كرد؟ خيلي حيفه كرير رو تا 8-9 سال رفتم ...

ممنون

swastika
14-02-2012, 19:08
این بازی هایی که رو لایو ریلیس میشن رو میشه رو دی وی دی رایت کرد؟

a-0852
14-02-2012, 19:14
سلام بر دوستان
اقا ببخشید این چند روز منو زیاد اینجا میبینید دیگه ببخشید به بزرگی خودتون:31:
من میخوام یه گیم نت ایکس باکس بزنم از بد شانسی ما یه دفعه زد و گرون شد و الان میخواستم توی چند تا مورد مشورت کنم
به نظر شما برای گیم نت ارکید بهتره یا اسلیم؟
قیمت ارکید و اسلیم الان چقدره؟
اگه ارکید بگیرم ایا بعد مدتی درایورش خراب نمیشه؟
به نظرتون بعد عید بگیرم بهتره یا الان ؟
سوالات بعدی رو هم بعدن میپرسم
پیشاپیش متشکر:11:

CRIS Joon CR7
14-02-2012, 19:23
این بازی هایی که رو لایو ریلیس میشن رو میشه رو دی وی دی رایت کرد؟
والا اصولا نمیشه ولی من دیدم Shank 2 رو یکی آورده بود رو دیسک و رو DVD5 رایت زده بود میفروخت همون جا تست کردیم دیدیم ردیفه:18:
اگه منظورت Shank 2 هست
آره میشه:11:

darkm4ster
14-02-2012, 19:25
سلام بر دوستان
من میخوام یه گیم نت ایکس باکس بزنم از بد شانسی ما یه دفعه زد و گرون شد و الان میخواستم توی چند تا مورد مشورت کنم
ارکید نو فکز نکنم بتونی پیدا کنی
ولی سلیم حدید 600 تومن هست ارکید ( اگه دسته دوم پیدا کنی ) 400
نه خراب نمی شه اگر هم بشه تازه 40 تومن هست ولی خوب اسلیم کاری تر هست بنظر من که الان بگیر با این وضعیت مملکت بعید می دونم بیاد پایین

darkm4ster
14-02-2012, 19:27
سلام بر دوستان
اسلیم کاری تره ولی هر دوتاش بعد 2 سال لنزاش خراب میشه ( چون تو گیم نتی نمی تونی بازی هارو بریزی تو هار اخه و لی اگه بریزی خراب نمی شه هیچ وقت )
ارکید نو پیدا نمی شه دسته دومش 400 تومان هست اسلیم هم حدود 600
خراب شدن لنز هم مسعله نداره با 40 تومان عوض میشه

CRIS Joon CR7
14-02-2012, 19:32
سلام بر دوستان
شما که واسه گیم نت میخواین مسلما ساعات طولانی از درایو و لنز استفاده میشه و در عرض یه هفته می افته به روغن سوزی پس هارد دار بگیری بهتره و تا یه مدتی دردسر نداره:46:
این تا اینجا
دوما آرکید اصلا نو و آکبند نداره اینم تا اینجاش:31:
کینکت بدون اداپتور ۲۳۰ تومان
کینکت با اداپتور ۲۴۰ تومان
اسلیم کپی ال تی ۳ 250gig ا ۶۷۰تومان
اسلیم کپی ال تی ۳ 4GIG ا ۵۸۰ تومان

باندل گیرز اف وار ۷۳۰ تومن

Xbox360 slim 250gbباندال کینکت ۸۸۰ تومان
Xbox360 slim 4gbباندال کینکت ۸۰۰ تومان
هارد ۲۵۰ گیگ مخصوص اسلیم ۱۴۰ تومن
اینم اینجاش:11:
در مورد قیمت بعد از نوروز هم : من قیمت فردا رو نمیتونم حدس بزنم شما میگی بعد از عید:21:
با تشکر از ساجد که هر چی دارم از اونه البته این اطلاعات رو:27:

a-0852
14-02-2012, 19:51
شما که واسه گیم نت میخواین مسلما ساعات طولانی از درایو و لنز استفاده میشه و در عرض یه هفته می افته به روغن سوزی پس هارد دار بگیری بهتره و تا یه مدتی دردسر نداره:46:
این تا اینجا

در مورد قیمت بعد از نوروز هم : من قیمت فردا رو نمیتونم حدس بزنم شما میگی بعد از عید:21:

داداش اخه اینجوری خیلی تو خرج میرم راهی دیگه ای نداره؟
چرا قیمت ها اینقدر رفت بالا؟
اگه الیت یا ارکید دست دوم گیر بیارم به نظرت بخرم؟
باز مرسی

CRIS Joon CR7
14-02-2012, 19:56
داداش اخه اینجوری خیلی تو خرج میرم راهی دیگه ای نداره؟
چرا قیمت ها اینقدر رفت بالا؟
اگه الیت یا ارکید دست دوم گیر بیارم به نظرت بخرم؟
باز مرسی
درود بر شما....................
گیری دادی به الایت و آرکید:31:
اگه تازه تمیز هم پیدا کنی و تصادفی نباشه:31: یکی یا نهایتا دو سه تا پیدا میکنی و گیم نت هم دستگاه به تعداد بیشتر نیاز داره پس از اول همه رو نو وآکبند بخری بهتره:20:
بعدش این قیمت کف بازار نیست و اگه شما به تعداد زیاد بخری مسلما ارزون تر هم میتونی تهیه کنی:11:
باز اگه خواستی سوال کنی تشریف ببر قسمت خرید کنسول و لیست قیمت ها:19:

14-02-2012, 20:13
واسه گیم نت به نظرم یه آرکید با هارد کم (20 گیگ پریمیوم هم بگیری جواب میده) بگیری خوبه... فقط بازیا رو روی هارد بریز حتما که پدر بابای لنز در نیاد :دی

smallfrank
14-02-2012, 20:24
والا اصولا نمیشه ولی من دیدم Shank 2 رو یکی آورده بود رو دیسک و رو DVD5 رایت زده بود میفروخت همون جا تست کردیم دیدیم ردیفه:18:
اگه منظورت Shank 2 هست

اینو جدی میگید ؟

کسی از دوستان تست کرده ؟

=CYBER=
14-02-2012, 20:37
این بحث ها رو ول کنید :دی

بدبخت شدیم ما ، کسی خبر نداره ؟ :دی

داشبورد جدید اومده لایو میگه آپید کنید ، C4 میگه فعلا کسی آپدیت نکنه تا ببینیم چه خبره .

یعنی هیچ کدوم از شما لایو نمیرید ؟ :دی

=CYBER=
14-02-2012, 21:12

داشبورد جدید اومده لایو میگه آپید کنید ، C4 میگه فعلا کسی آپدیت نکنه تا ببینیم چه خبره .

اینم توضیحاتش :

Latest word from [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :-

Xbox 360 Dash Update 2.0.14717.0 Rolling Out

Just a quick heads-up to let everyone know that MS has begun rolling out a SystemUpdate that brings the dash/kernel to version 2.0.14717.0. It appears that it's being deployed in the usual staggered fashion over different regions as some have gotten it and some have not yet been prompted. No official word yet from Microsoft as to what the update is for. As always, c4eva and the team advise you to be cautious and hold off on updating until they've had a chance to analyze it.

darkm4ster
15-02-2012, 00:24
این تا اینجا

البته این نکترو بگم که تو گیم نت بازی ها متنوع هست و هر کس یک بازی می ندازه برای همین یک خورده هارد سخت میشه
کلا xbox برای گیم نت مناسب نیست و نخر ولی اگر می خری هار دار بخر اون هم 250 gbکه توش تمام بازی هارو نصب کنی وگرنه به 1 هفته نمی رسی

swastika
15-02-2012, 00:50
اگه منظورت Shank 2 هست

من واسه I am alive پرسیدم. خیلی ستمه بازی بیادو نشه بازی کرد

a-0852
15-02-2012, 02:58
البته این نکترو بگم که تو گیم نت بازی ها متنوع هست و هر کس یک بازی می ندازه برای همین یک خورده هارد سخت میشه
کلا xbox برای گیم نت مناسب نیست و نخر ولی اگر می خری هار دار بخر اون هم 250 gbکه توش تمام بازی هارو نصب کنی وگرنه به 1 هفته نمی رسی

داداش میخواستم گیم نت pc بزنم خوب خدا رو شکر قیمت اون سر به فلک کشیده. من شهرستانم. کلا تو تهران شما گیم نت ایکس باکس دیدی؟

واسه گیم نت به نظرم یه آرکید با هارد کم (20 گیگ پریمیوم هم بگیری جواب میده) بگیری خوبه... فقط بازیا رو روی هارد بریز حتما که پدر بابای لنز در نیاد
خوب یکی از دوستان میگفت که الان دیگه الیت و ارکید دیگه نوش گیر نمیاد و اسلیم هم روی خودش هارد داره
شما جایی سراغ داری که الایت و ارکید نو داشته باشه؟
مرسی

konami-pes
15-02-2012, 18:16

از چند نفر دیگم شنیدم که آبدیت جدید اومده ولی چرا واسه من وقتی میرم لایو نمیاد؟من تا همین صبح لایو بودم اما خبری از آبدیت جدید نبود!! کسی در این مورد خبر موثق داره؟

konami-pes
15-02-2012, 18:56
توجه توجه

با توجه به اطلاع رسانی C4 تا اطلاع ثانوی هیچ کسی لایو نرود و آبدیت جدید را انجام ندهد.تا وقتی که C4 این آبدیت را بررسی کند و خبر نهایی را اعلام کند.لطفا به همه اطلاع رسانی کنید که تا اطلاع ثانوی به لایو وصل نشوند.در حال حاضر لایو امنیت ندارد.

ضمنا گویا افرادی که آبدیت رو انجام دادن دیگه بازیهاشون برنر مکس هم اجرا نمیشه!!

اینو نظر یه نفر تو C4 است که آبدیت کرده حالا دیگه دیسکهای بازیش اجرا نمیشه!

I knew I should have gone here before I updated my xbox today. I did so and I was playing just ok but, now my discs won't play. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] I had waited so long for my LT 3.0. Oh well, time to wait again for the next fix.

15-02-2012, 19:18
دوستان لینک داشبورد لطفا...

CRIS Joon CR7
15-02-2012, 19:25
دوستان لینک داشبورد لطفا...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fdashboard-2-0-t524899.html)بعد توی پست سوم یا چهارم یه لینک از سایت microsoft هست.اونو دانلود کنید.
ریختنشم خیلی راحته،بعد از extract کردن فایل .zip فولدر $systemupdate رو کپی کنید روی یه فلش و بعد فلش رو بزنید به کنسول.........(قبل از کپی کردن فولدر بهتره یه بار فلش رو به FAT32 فرمت کنید.)

hackboter
15-02-2012, 20:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fdashboard-2-0-t524899.html)بعد توی پست سوم یا چهارم یه لینک از سایت microsoft هست.اونو دانلود کنید.

آیا با ریختن داشبرد جدید فریمور LT2 کنسول از بین نمیره؟

یه جا خوندم گفته بود با ریختن داشبرد جدید بر روی فریمور LT2 و پاک کردن کش کنسول بازیهایی که روی LT3 هستن مثل Metal Gears Solid HD اجرا میشن؟ ایا این حقیقت داره؟

برای کپی کردن بازیهای XBOX حتما باید DVD بازی هم برای Load کردن داخل درایو باشه یا بدون DVD از روی هارد میشه اجرا کرد؟

و سوال اخر: از کدوم منوی XBOX میشه فهمید که ورژن داشبرد دستگاه چند هست؟

Leon-117
15-02-2012, 20:38
دوستان لینک داشبورد لطفا... پارسا اگه منظورت داشبورد جدید هست که توی سایت مایکروسافت قرار نگرفته هنوز.
حتی توی لایو هم برای همه منطقه ها هنوز منتشر نشده برا همین بعضی ها وقتی میرن لایو پیغام آپدیت دریافت نمیکنن.....

+

شایعه شده این آپدیت باعث میشه که دیگه نتونیم Reset Glitch ---- یا Dual Boot رو روی کنسول انجام بدیم..........

cazador
15-02-2012, 22:30
سلام دوستان به دلیل کیفیت بعد اینترنتم نتونستم سرچ کنم، به زور اومدم تا اینجا
بعد از چند وقت که نتونستم برم طرف کنسول، چند روز پیش Assassins Creed: Revelations رو گرفتم که بازی کنم. همون‌طور که انتظار می‌رفت گفت قابل اجرا نیست و باید آپدیت شه منم فایل رو گرفتم و ریختم روش (Dashboard: 2.0.14699.0) اما به کلی هیچ سی‌دی رو نمی‌شناخت. دادم بیرون ۲۵۰۰۰ گرفت گفت درست شده، راست هم می‌گفت سی‌دی‌ها رو میخونه ولی مشکل اینجاست که اجرا نمی‌کنه. با سی‌دی‌های قدیمیم مثل فیفا۱۱، LA Noire و ... مشکلی نداره و بازی اجرا می‌شه (اینا رو هارد نصب هستن) ولی سی‌دی جدید هر چی می‌زارم نمی‌شناسه (همین اساسین، Call of Duty و ... که نصب نیستن رو هارد)
پینوشت:
۱- شهرستانم
۲- LT2 نصب بود، نمیدونم این طرف اونو تغییر داده یا نه (راهی هست بفهمم؟)

15-02-2012, 23:19
یا باید بازی ها رو به صورت برنرمکس و پچ شده (قیمتش از 4 تا 5 تومنه) بخرین ، یا اینکه کش کنسول رو پاک کنین و تایتل آپدیت بریزین...

=CYBER=
15-02-2012, 23:37
بدبخت شدیم رفت ؟!!!

cazador
15-02-2012, 23:39
یا باید بازی ها رو به صورت برنرمکس و پچ شده (قیمتش از 4 تا 5 تومنه) بخرین ، یا اینکه کش کنسول رو پاک کنین و تایتل آپدیت بریزین...

مرسی، خب خودم میتونم کش رو پاک کنم؟ یا باید بدم بیرون چون همون‌طور که گفتم شهرستانم اینجا فک نکنم بتونن

---
I am here: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Sent from my iPad using Tapatalk

smallfrank
16-02-2012, 00:09
دوستان اگه این داشبرد 14699 بریزیم lt2 میپره ؟

16-02-2012, 00:21
مرسی، خب خودم میتونم کش رو پاک کنم؟ یا باید بدم بیرون چون همون‌طور که گفتم شهرستانم اینجا فک نکنم بتونن

---
I am here: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Sent from my iPad using Tapatalk
برید توی Settings ~> System ~> Storage و روی تمام حافظه ها (هارد ، حافظه خود دستگاه ، فلش و ...) برین و Y رو بزنین و Clear Cache رو بزنین...

دوستان اگه این داشبرد 14699 بریزیم lt2 میپره ؟
اگه داشبورد قبلیتون قبل از 13146 باشه بله ، اما اگه روی 13146 ، 13599 و ... باشین نه...

a-0852
16-02-2012, 02:29
سلام دوستان
امیدوارم حالتون خوب باشه
سوال قبلی ما رو که کسی جواب نداد مهم نیست امیدوارم این سوال رو جواب بدید
1-فرق هار 250 گیگ مخصوص اسلیم با هار 250 گیگ عادی مخصوص ایکس باکس چه فرقی داره؟
2-ایا هارد 250 گیگ اسلیم به ارکید میخوره؟ و اصلا ارکید از 250 گیگ پشتیبانی میکنه یا نه
3-خروجی صدای ایکس باکس همون پورت 3 ملیمتری هستش؟( همون پورتی که به همه اسپیکر ها میخوره)
4- از نظر قدرت ارکید با اسلیم تفاوت نداره؟
6-ارکید به کینکت متصل میشه یانه؟
7- ارکید از LT جدید و کلا اپدیت جدید پشتیبانی میکنه؟ منظورم اینه بازی های جدید رو میشه با ارکید -- شده اجرا کرد؟
ببخشید سوالا زیاد شد اما به خاطر اسپم نکردن همه رو تو یه پست گذاشتم پیشاپیش ممنون

cazador
16-02-2012, 03:32
برید توی Settings ~> System ~> Storage و روی تمام حافظه ها (هارد ، حافظه خود دستگاه ، فلش و ...) برین و Y رو بزنین و Clear Cache رو بزنین...

مرسی کاری که گفتید رو انجام دادم و شد
این طوری مشخص شد که LT2 رو دستگاهه، نه؟
---------------
پی‌نوشت: بازی از رو سی‌دی اجرا می‌شه اما موقع نصب می‌گه سی‌دی رو تمیز کنید. مشکل از کجاس؟

S0R3N4
16-02-2012, 04:18
سلام دوستان
خسته نباشید
دوستان
من یه الیت دارم
چون زیاد بازی نمیکنم این اواخر میخوام بفروشمش...
این روزا الیت چنده نوش؟
مال خودم رو چند میتونم بفروشم؟؟اصلا چند بفروشم و قیمت بدم که خیلی ضرر نباشه توش؟

konami-pes
16-02-2012, 09:25
خبری که تا به حال از سایتهای مختلف اومده اینه که آپدیت جدید در نوع و ساختار نرم افزاری دستگاه تغییرات خاصی انجام نمیده که نیاز به توضیح باشه فقط برای دوستانی که دارن دستگاه های فت رو jtag میکنن کار یکم سخت تر شده همین البته باید منتظر تایید نهایی و توضحیات C4 باشیم . ضمنا بعضی از دوستان هموطن این آبدیت رو انجام دادن و مشکلی براشون پیش نیومده!!!! فعلا دوستان پیشنهاد میکنم آبدیت رو انجام ندین و واسه امنیت بیشتر این چند روز رو لایو نرید.

16-02-2012, 11:07
مرسی کاری که گفتید رو انجام دادم و شد
این طوری مشخص شد که LT2 رو دستگاهه، نه؟
---------------
پی‌نوشت: بازی از رو سی‌دی اجرا می‌شه اما موقع نصب می‌گه سی‌دی رو تمیز کنید. مشکل از کجاس؟

خیر چیزی رو مشخص نمیکنه...
در اون رابطه هم با وجود ناقص بودن بازی شما این مشکلات طبیعیه ، ضمنا اگه نصب کنین دیگه کلا اجرا نمیشه...

-----------------------------
آقا دیشب خواستم برم اسکایریم بزنم...
اجرا نشد :O
هر کاری کردم اجرا نشد... تایتل آپدیت رو پاک کردم بازم اجرا نشد... سیو ها رو پاک کردم بازم نشد... تایتل آپدیت جدید ریختم بازم نشد... جالبه که قبلا فقط با پاک کردن کش روی همین LT+ 3.0 اجرا میشد :|
چیکار کنم؟!
داشبوردم هم 14692 :5: ــه :دی

a-0852
16-02-2012, 11:11
سلام دوستان
امیدوارم حالتون خوب باشه
2-ایا هارد 250 گیگ اسلیم به ارکید میخوره؟ و اصلا ارکید از 250 گیگ پشتیبانی میکنه یا نه
3-خروجی صدای ایکس باکس همون پورت 3 ملیمتری هستش؟( همون پورتی که به همه اسپیکر ها میخوره)
7- ارکید از LT جدید و کلا اپدیت جدید پشتیبانی میکنه؟ منظورم اینه بازی های جدید رو میشه با ارکید -- شده اجرا کرد؟
ببخشید سوالا زیاد شد اما به خاطر اسپم نکردن همه رو تو یه پست گذاشتم پیشاپیش ممنون

اقا تو رو خدا یکی جواب ما رو بده کارم گیره

pooriya_hp
16-02-2012, 11:19
سلام دوستان
امیدوارم حالتون خوب باشه
1. اینا کلا هاردهای لپ تاپی هتسند اما کاورهای که این هارد ها قرار میگیرند فرق میکنند !
یعنی کاور اسلیم با فت فرق میکنه !

2. نه نمیخوره ، نمیدونم اما 120گیگ رو داره

3. نه 3میلی نیست

4. از نظر سخت افزاری هیچ تفاوتی ندارند

6. متصل میشه

7. بله بهره میبره

موفق و موید باشید

a-0852
16-02-2012, 11:50
اول از دوست خوبم pooriya_hp خیلی ممنون که جواب منو داد
بعدش اگه خاطرتون باشه من میخواستم گیم نت ایکس باکس بزنم
6 تا ارکید دست دوم مدل 2009 برد جاسپر با یه دسته پیدا کردم که هر کدوم رو میده 300 تومن.اول اینکه قیمتش خوبه؟
دوم اینکه من از درایورش استفاده نمیکنم میخوام برای هر کدوم هارد 120 بگیرم که به لنز و درایورش مشکلی پیش نیاد
حالا میخوام بدونم اصول خریدن یه دستگاه ارکید چی هست که سرم کلاه نره؟
مگه به غیر از درایورش امکان داره که مشکلی دیگه داشته باشه؟
کلا اگه میشه راهنمایی کنید
ممنون

leonredfield
16-02-2012, 12:11
اول از دوست خوبم pooriya_hp خیلی ممنون که جواب منو داد
بعدش اگه خاطرتون باشه من میخواستم گیم نت ایکس باکس بزنم
6 تا ارکید دست دوم مدل 2009 برد جاسپر با یه دسته پیدا کردم که هر کدوم رو میده 300 تومن.اول اینکه قیمتش خوبه؟
دوم اینکه من از درایورش استفاده نمیکنم میخوام برای هر کدوم هارد 120 بگیرم که به لنز و درایورش مشکلی پیش نیاد
حالا میخوام بدونم اصول خریدن یه دستگاه ارکید چی هست که سرم کلاه نره؟
مگه به غیر از درایورش امکان داره که مشکلی دیگه داشته باشه؟
کلا اگه میشه راهنمایی کنید
ممنون

300 که خیلی خوبه. درایو هم مشکلی نمیتونه داشته باشه. مشکل فقط هارده که اصلش دیگه نیست و کپیاشم کیفیتشون فرق داره. فقط تاریخ ساختش رو 2009 به بعد بگیر و مطمئن شو LT3 رو کنسولا نصبه. واسه اطمینان از LT3 بازی reckoning رو رو کنسولا امتحان کن. (بازی رو از یه جای دیگه بخر و بگو واسه LT3 میخوای.)

کلا ایکس باکسو من واسه جایی مثل گیم نت توصیه نمیکنم. واسه گیم نت همیشه بهترین و بی دردسر ترین گزینه پی سیه. اگi هم قلبت با ایکس باکسه اسلیم به خاطر طرز مهندسی سخت افزارش و فن بزرگی که واسه cpu و gpu داره بهتره. مخصوصا واسه گیم نت. واسه دسته هم اگه تونسی دسته سیم دار 360 بگیر درد سر شارژ باتری دسته نداشته باشی.
خوب دیگه فعلا همینا به ذهنم میرسه. واسه اطلاعات بیشر میتونی صفحه اول ترد های همین سایتو بخونی.

a-0852
16-02-2012, 12:32
300 که خیلی خوبه. درایو هم مشکلی نمیتونه داشته باشه. مشکل فقط هارده که اصلش دیگه نیست و کپیاشم کیفیتشون فرق داره. فقط تاریخ ساختش رو 2009 به بعد بگیر و مطمئن شو LT3 رو کنسولا نصبه. واسه اطمینان از LT3 بازی reckoning رو رو کنسولا امتحان کن. (بازی رو از یه جای دیگه بخر و بگو واسه LT3 میخوای.)

کلا ایکس باکسو من واسه جایی مثل گیم نت توصیه نمیکنم. واسه گیم نت همیشه بهترین و بی دردسر ترین گزینه پی سیه. اگi هم قلبت با ایکس باکسه اسلیم به خاطر طرز مهندسی سخت افزارش و فن بزرگی که واسه cpu و gpu داره بهتره. مخصوصا واسه گیم نت. واسه دسته هم اگه تونسی دسته سیم دار 360 بگیر درد سر شارژ باتری دسته نداشته باشی.
خوب دیگه فعلا همینا به ذهنم میرسه. واسه اطلاعات بیشر میتونی صفحه اول ترد های همین سایتو بخونی.

ممنون دوست عزیز.
شما میگی کدوم برند هارد بهتره که برای ارکید بگیرم حالا اگه گیر اومد
بعد اگه Lt 3 روش نصب نباشه میشه نصب کرد؟
هزینه ی نصب lt3 و جدیدترین اپدیت چقدر میشه؟
دوست عزیز میگن بعد از هر اپدیت کردن کپی خور شدن دستگاه میپره ایا لزومی برای اپدیت هست؟
برای جلوگیری از بن شدن lt میتونه کمک کنه؟
بعدش مشکل من اینه بودجه ندارم که گیم نت pc بزنم . مگه مشکل ایکس باکس برای گیم نت چیه؟
بازم ممنون

hackboter
16-02-2012, 15:45
آیا با ریختن داشبرد جدید فریمور LT2 کنسول از بین نمیره؟

یه جا خوندم گفته بود با ریختن داشبرد جدید بر روی فریمور LT2 و پاک کردن کش کنسول بازیهایی که روی LT3 هستن مثل Metal Gears Solid HD اجرا میشن؟ ایا این حقیقت داره؟

برای کپی کردن بازیهای XBOX حتما باید DVD بازی هم برای Load کردن داخل درایو باشه یا بدون DVD از روی هارد میشه اجرا کرد؟

و سوال اخر: از کدوم منوی XBOX میشه فهمید که ورژن داشبرد دستگاه چند هست؟

از دوستان ممنون میشم جواب سوالات من رو هم بدن... با تشکر....

CRIS Joon CR7
16-02-2012, 16:06
میخوام وصل کنم به PC
دسته ایکس باکس با سیم ندارم
بی سیم هم ریسیور میخواد آره
دیگه چه راهی داره؟
راستی سیم ش نیست؟
یعنی دسته بی سیم رو سیم دار کنم؟

Reza31001
16-02-2012, 16:18
play&charge kit هست با usb وصل میشه

S0R3N4
16-02-2012, 17:50
سلام دوستان
خسته نباشید
دوستان
من یه الیت دارم
این روزا الیت چنده نوش؟
مال خودم رو چند میتونم بفروشم؟؟اصلا چند بفروشم و قیمت بدم که خیلی ضرر نباشه توش؟

a-0852
16-02-2012, 18:27
سلام دوستان
خسته نباشید
دوستان
من یه الیت دارم
این روزا الیت چنده نوش؟

این روزها الیت نو پیدا نمیکنی
به نظر من اگه کپی خوره و سالمه میتونی حدود 400 بفروشیش

=CYBER=
16-02-2012, 20:42
خبری نیست هنوز ؟ آپدیت کنیم یا نه ؟

alipsp
16-02-2012, 20:56
دوستان اینکه میگن بازی رو نصب کنی اجرا نمیشه قضیش چیه؟
من دارکنس و سول کالیبر رو نصب کردم اجراهم کردم رو ال تی 3.بازی هم پچ ال تی 3 بود
ولی نور دد رو تا 93 درصد نصب میره اررور میده.ممکنه 2تایی که اجرا شد بعد نصب بورنر مکس باشه یا ربطی نداره؟2تومن هم خریدم بازیهارو

darkm4ster
16-02-2012, 20:57
سلام دوستان به دلیل کیفیت بعد اینترنتم نتونستم سرچ کنم، به زور اومدم تا اینجا
بعد از چند وقت که نتونستم برم طرف کنسول، چند روز پیش Assassins Creed: Revelations رو گرفتم که بازی کنم. همون‌طور که انتظار می‌رفت گفت قابل اجرا نیست و باید آپدیت شه منم فایل رو گرفتم و ریختم روش (Dashboard: 2.0.14699.0) اما به کلی هیچ سی‌دی رو نمی‌شناخت. دادم بیرون ۲۵۰۰۰ گرفت گفت درست شده، راست هم می‌گفت سی‌دی‌ها رو میخونه ولی مشکل اینجاست که اجرا نمی‌کنه. با سی‌دی‌های قدیمیم مثل فیفا۱۱، LA Noire و ... مشکلی نداره و بازی اجرا می‌شه (اینا رو هارد نصب هستن) ولی سی‌دی جدید هر چی می‌زارم نمی‌شناسه (همین اساسین، Call of Duty و ... که نصب نیستن رو هارد)
پینوشت:
۱- شهرستانم
۲- LT2 نصب بود، نمیدونم این طرف اونو تغییر داده یا نه (راهی هست بفهمم؟)
داشبورد جدید رو LT+2کار نمی کنه دعا کن دستگاه فلگ نشده باشه (نمی تونی دیگه بری XBOX LIvE
)
چون با ریختن درایو جدید اپدیت فریمور می پره دیگه نمی شه بازی کرد
و بعد این که دادی به یارو که اپ دیت جدید کنه اولا کرده تو پاچت 25 تومان!!! ( 10 تومانه ) دوما LT+3ریخته که بازی های تو ا LT+2سازگاره برای همین کار نمی کنه رو این و بازی های خیلی قدیمی کار می کنه
دو تا راه داری
دوباره پول بدی و بگی که حتما LT+2بریزن
یا این که این بازی هارو که داری بی خیال شی بری بازی مخصوص LT+3بخری که یا خیلی گرونه یا با روش برنر مکس رایت نشده و رو هارد نمی ریزه
اگه لایو نمی ری و با بازی های خیلی جدید ( اون هایی که از یک هفته پیش اومدن )کاری نداری روش اول برات بهتره

konami-pes
17-02-2012, 00:03

به نظر میرسه با این آبدیت بازیهای 97درصد دیگه اصلا اجرا نمیشن!

pooriya_hp
17-02-2012, 00:23
عجب بساطی درست کرده این MS ... خدا لعنت اش کنه !!

15تومن رفتیم ریختیم تو جیب این مغازه دار ، آخرش هم هیچیبه هیچی ...

سوال کالیبر و متال گیر که LT3.0 میخوان همینجوری دارن خاک میخورن !

BF3 و halo و AC:rv هم که تموم شد !

فورزا4 هم که دیگه نور علی نور ...... !!!

هیچی دیگه اینجا موندیم بدون بازی .... !

zadis
17-02-2012, 10:18
سلام . من دستگاهم ال تی دو هست و ال تی 3 نکردم . بازی های Metal Gear Solid HD Collection
Kingdoms of Amalur: Reckoning
The Darkness II رو بخوام بازی کنم باید ال تی 3 بریزم ؟؟؟؟؟ من /آفلاین بازی میکنم . ممنون

s.j-rez
17-02-2012, 10:41
خوب همونطور که گفتن بازی های ناقص اجرا نمیشه.(xgd3وxgd2)
اگه لایو میرید فعلا آبدیت نکنید تاc4بیانیه بده.
---------------------------------

سلام . من دستگاهم ال تی دو هست و ال تی 3 نکردم . بازی های Metal Gear Solid HD Collection
The Darkness II رو بخوام بازی کنم باید ال تی 3 بریزم ؟؟؟؟؟ من /آفلاین بازی میکنم . ممنون
اگه به آخرین ورژن داشبرد آبدیت نکردی میتونی اجرا کنی.
اگه هم کهdea.binات آبدیت شده با تایتل آبدیت و پاک کردن کش اجرا میشه
---------------------------------

دوستان اینکه میگن بازی رو نصب کنی اجرا نمیشه قضیش چیه؟
من دارکنس و سول کالیبر رو نصب کردم اجراهم کردم رو ال تی 3.بازی هم پچ ال تی 3 بود
ولی نور دد رو تا 93 درصد نصب میره اررور میده.ممکنه 2تایی که اجرا شد بعد نصب بورنر مکس باشه یا ربطی نداره؟2تومن هم خریدم بازیهارو
خوب کنسول هایDEA.BINآبدیت شده با بازی های قفل دار مشکل دارن.یکی از این مشکلات اینه که بازی هایXGD3و6تاXGD2کلا اجرا نمیشن و با پاک کردن کش و تایتل آبدیت اجرا میشن ولی با اینهمه نباید تو هارد نصب شده باشه
احتمالا نور دد ناقص بوده و به روش بورنر مکس رایت نشده بوده

konami-pes
17-02-2012, 13:45
خوب همونطور که گفتن بازی های ناقص اجرا نمیشه.(xgd3وxgd2)
اگه لایو میرید فعلا آبدیت نکنید تاc4بیانیه بده.

در تایید حرفهای ساجد جان اصلا آبدیت نکنید.اینم نظر یکی از بندگان خدایی که آبدیت کرده خودتون بخونید واضح گفته:41:

I got the update. But it does not run games by ap25 and xgd3 patch.
With my Xbox Live update. Drives me is 0401.Do not update

MILIN3M
17-02-2012, 16:38
سلام بچه ها من کنسولم الیت و داشبوردم 13604 التی 2 هم دارم... حالا سوال من اینه من انلاین بازی نمیکنم رفتم بازی اویل 4اچ دی و دارکنس دو رو گرفتم اجرا نشدن.. باید التی 3 بریزم؟؟ اگه اره بریزم میتونم بازی قبلیامو انجام بدم یا باید برم دیسک جدید بگیریم؟

CRIS Joon CR7
17-02-2012, 20:03
بابا یه چیزی سیمی چیزی بگید ما بتونیم
دسته بی سیم رو وصل کنیم به PC واسه بازی:19:

leonredfield
18-02-2012, 01:22
ممنون دوست عزیز.
شما میگی کدوم برند هارد بهتره که برای ارکید بگیرم حالا اگه گیر اومد
بعد اگه Lt 3 روش نصب نباشه میشه نصب کرد؟
هزینه ی نصب lt3 و جدیدترین اپدیت چقدر میشه؟
دوست عزیز میگن بعد از هر اپدیت کردن کپی خور شدن دستگاه میپره ایا لزومی برای اپدیت هست؟
برای جلوگیری از بن شدن lt میتونه کمک کنه؟
بعدش مشکل من اینه بودجه ندارم که گیم نت pc بزنم . مگه مشکل ایکس باکس برای گیم نت چیه؟
بازم ممنون

والا هارد های تقلبی که برند ندارن. من که برند دارشو ندیدم. یه زمانی یه هارد های مشکی دور نقره ای بود که میگفتن خوبه ولی باز مطمئن شو. هارد الان یه کم گرونه یه ماه پیش 120 گیگشو میگفتن 120 تومن!

بله lt3 میشه نصب کرد.

lt3 رو از 15 تومن دیدم بزنن تا 60 تومن! معمول ترین قیمت 20 تومنه.

لزوم آپدیت برای اجرای بازی های جدیده. هر چند ماه یه بار یه آپدیت جدید مایکروسافت میده و رو بازی های جدید و لایو میذاره این جوری که وقتی بازیو میذاری تو کنسول یا به لایو وصل میشی میگه باید آپدیت کنی و تو چند ثانیه خودش نرم افزار سیستم کنسولو آپدیت میکنه. معمولا کپی خور شدن کلا نمیپره و مشکل فقط بازی های جدیده. واسه حل این مشکل باید 20 تومن خرج کنید تا فرمور جدید رو درایو کنسول بریزن. جدید ترین فرمور lt3 هستش. پس جواب سوال این که بله برای اجرای بازی های جدید اجباریه. البته این کار زیاد هم سخت نیست و شما که زیاد کنسول میگیری میتونی خودت آپدیت کنی.

بله آخرین فرمور برای جلوگیری از بن شدن خیلی موثره ولی درمون قطعی نیست.

ایکس باکس مشکلی برای گیم نت نداره. ولی خوب یه کم دستگاه مشکل داریه کلا. من که تو خونه دارم تا حالا بیشتر از دور و بر 3 ساعت روشن نذاشتمش. البته کنسول های 2009 به بعد خیلی تو این مورد بهترن و اسلیم که دیگه بهترینه. و مشکل دیگش همین اجرای بازی هاس. من خودم کلی طول کشید تونستم مثلا final fantasy xiii-2 رو اجرا کنم. کلا دنگ و فنگ داره مخصوصا از مهر امسال به بعد. البته اینو هم در نظر بگیر که اگه بخوای گیم نت ایکس باکس بزنی بالاخره تلویزیون هم لازم داری و الان چشم ملت دنبال تلوزیون اچ دیه البته بستگی داره کجا گیم نت بزنی. اگه بخوای تلوزیون اچ دی بگیری و هارد هم بگیری گیم نت کلا از پی سی برات گرون تر تموم میشه. مشکلات نبودن مدیریت اکانت مشتری روی ایکس باکس هم هست. در ضمن اگه ایکس باکس سوخت دیگه سوخت و هر کی هم بگه تعمیرش میکنم دروغ میگه و واسه یه ماه درستش میکنه بعد دوباره دستگاه سه چراغ میشه. ولی پی سی فوقش بعد مدت ها یه قطعش مشکل پیدا کنه که راحت و ارزون قابل تعمیره. یکی از رفیقام کلوپ ps2 داشت جمع کرد گیم نت پی سی راه انداخت الان خدایی خیلی راضیه. چون هزار تا کار جانبی مثل تعمیر کامپیوتر و نصب ویندوز و فروش بازی و از این حرفا راه انداخته وضعش خوبه. در آخر بگم این مشکلاتو در نظر بگیر و وقتی تصمیم گرفتی زیاد دیگه شک نکن شما کارو شروع کن بقیه مشکلات همه حل میشه. شرمنده از جواب سوالات یه کم دور شدم و رفتم تو حاشیه. موفق باشی.

---------- Post added at 03:22 AM ---------- Previous post was at 03:19 AM ----------

بابا یه چیزی سیمی چیزی بگید ما بتونیم
دسته بی سیم رو وصل کنیم به PC واسه بازی:19:

leonredfield
18-02-2012, 01:28

یا

S0R3N4
18-02-2012, 01:54
این روزها الیت نو پیدا نمیکنی
به نظر من اگه کپی خوره و سالمه میتونی حدود 400 بفروشیش

هارد مشکل داشت...
به نظرتون میتونم بدون هارد هم بفروشمش؟؟یا براش یه هارد بخرم؟؟

=CYBER=
18-02-2012, 12:19
برادران عزیز من یه هارد 250 خریدم برا اسلیم .
چطوری اطلاعات موجود تو هارد 4 گیگ رو انتقال بدم بهش ؟

leonredfield
18-02-2012, 13:24
برادران عزیز من یه هارد 250 خریدم برا اسلیم .
چطوری اطلاعات موجود تو هارد 4 گیگ رو انتقال بدم بهش ؟

برو به settings>memory وارد مموری 4 گیگت شو و Y رو بزن تا وارد transfer content بشی. حالا هارد 250 گیگو انتخاب کن و تمومه. راستی چند گرفتی؟

=CYBER=
18-02-2012, 13:33
برو به settings>memory وارد مموری 4 گیگت شو و Y رو بزن تا وارد transfer content بشی. حالا هارد 250 گیگو انتخاب کن و تمومه. راستی چند گرفتی؟

والا جایی پیدا نکردم که هارد اورجینال داشته باشه .
همشون فیک هستن و ساخت چین .
150 گرفتم .

=CYBER=
18-02-2012, 14:24
چند نفر از دوستان تو لایو آپدیت کردن میگن هیچ مشکلی نداره .

joykiller360
18-02-2012, 14:48
سلام بچه ها من کنسولم الیت و داشبوردم 13604 التی 2 هم دارم... حالا سوال من اینه من انلاین بازی نمیکنم رفتم بازی اویل 4اچ دی و دارکنس دو رو گرفتم اجرا نشدن.. باید التی 3 بریزم؟؟ اگه اره بریزم میتونم بازی قبلیامو انجام بدم یا باید برم دیسک جدید بگیریم؟
سلام.... بله شما باید فریم ویر ال تی ۳ بریزین...
در مورد اجرای بازی های قبلی هم باید بگم گه اونهایی که GDX3 هستن رو باید پچ ال تی ۳ بشن و باید دیسک جدید بخرین

pharm
18-02-2012, 19:45
من می خوام بازی های xgd3 رو پچ کنم اگه کسی بلده بیاد تو تاپیک پچ بازی های xgd3 برای lt 3
یه سوال کردم می خوام جواب بدید

khelane
18-02-2012, 22:10
سلام
راهی هست پوینت رو از یه اکانت به اکانت دیگه انتقال داد
فرضا از یه دستگاه به دستگاه دیگه یه نفر 800 تا داره و لی بدونه استفاده هست نیدونه چطور انتقالشبده

=CYBER=
18-02-2012, 22:20
سلام
راهی هست پوینت رو از یه اکانت به اکانت دیگه انتقال داد
فرضا از یه دستگاه به دستگاه دیگه یه نفر 800 تا داره و لی بدونه استفاده هست نیدونه چطور انتقالشبده

متاسفانه نه ...

darkm4ster
18-02-2012, 23:54
متاسفانه نه ...
ما کرو سافته دیگه پول دوسته چه میشه کرد
یک کاری می کنه تا قرون اخر به چاپتت
کلا کاری که از نظر مالی به نفع تو هست رو نمی شه کرد سوال نداره که !!
وقتی play and charge kit می زنه 2 روزه می سوزه که دو باره بخری چه انتظاری داری

=CYBER=
19-02-2012, 12:21
خبر جدید :

Livelog complete on new dash! No changes, same checks, safe!
منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

khelane
19-02-2012, 12:40
سلام
میشه دقیق بگید کدوم بخش فیفا بهتره من اگه اون 800 پیونت رو بخرم کدوم بخشش فعال میشه دیشب یه دوره تریل داشت فعالش کردم فقط گذاشت از live session بازی استفاده کنم خیال کردم دارم با یه نفر مستقیم بازی میکنم ولی اینجوری نبود یه لیگ برام درست کرد و بهم بازی داد بازی رو بردم و رفتم صدر جدول من میخوام با دوستام و کسای دیگه بازی کنم
میشه دقیق اموزشش رو بزارید با افراد دیگه بازی کنم
دوستان الان یه سه ماهه گلد خریدم و قصد دارم پیونت هم بخرم
چطوری دوستان رو اد کنم در چه بخشی از فیفا این کار رو بکنم
وقتی خواستم پوینت رو بریزم تو فیفا کدوم بخش بازی برم
این قضیه ultimate team چیه؟
با سپاس

MILIN3M
19-02-2012, 16:11
اپدیت انجام بدیم پس؟

=CYBER=
19-02-2012, 16:41
اپدیت انجام بدیم پس؟

من که دارم آپدیت می کنم ...

khelane
19-02-2012, 19:20
من که اپدیت کردم و تموم شد ولی خیلی طولانی بود
دوستان من الان یه اکانت سه ماهه خریدم ولی میخوام بزنم باید پروفایلم رو کامل کنم الان پروفایلم united kingdom هست چیکار کنم این کد پستی اینگلیس چنده هی ازم postal code میخواد
تو این بخش هستم
Billing Contact Information

نمیدونم چیکار کنم هر کاری میکنم نمیشه 44 زدم نشد

england هست بخشم
united kingdom هم کشور هست

CRIS Joon CR7
20-02-2012, 00:41
من Shank 2 رو خریدم رو دیسک هست میدونم این بازی مال لایو هستش حالا چجوری باید اجراش کنم؟ به لایو هم نمیتونم وصل شم :13:

=CYBER=
20-02-2012, 07:27
برادران عزیز یه سوال فنی :
بعد از اینکه کنسول آکبند رو دادم LT3 ریختن برام بازی ها رو از رو دیسک نمی خونه ، بخونه هم برای چند دقیقه کوتاه .
بعد ارور میده دیسک تمیز نیست در بیار و تمیزش کن .

ولی خیلی راحت رو هارد نصب میشه و کامل اجرا میشه .
مشکل چی هست ؟

khelane
20-02-2012, 11:35
دوستان لطفا مشکل من رو پیگیری کنید الان یه اکانت سه ماهه خریدم وقتی ریدوم کد میزنم همه چیز درست پیش میرفت تا اینکه رفت بخش Billing Contact Information
اونجا مشخصات رو پر کردم ولی ازم پستال کد میخواد کشوری که اکانتم رو باهاش دئرست کردم انگلیس هست الان چیکار کنم لطفا جواب بدید
یعنی کسی نیست تا حالا اکانت گلد رو نخریده و این مشکل واسش پیش نیومده

N_DRAKE
20-02-2012, 16:03
سلام چند تا سوال:9: تا آخر اسفند قراره lt6 بیاد؟ اگه آره چجوریاست ؟ من که دستگاهم lt2 هست و مثلا save های بازی skyrim که توش هست و بعدش دستگاه رو lt3 کنم save های skyrim که با dvd جدید skyrim که lt3 هست save هام رو می تونم استفاده کنم؟ مرسی :11:

N_DRAKE
20-02-2012, 16:21
فقط بازی های gdx3 روی lt3 باید پچ بشه یعنی به غیر اینا همشون می خونه ؟ بازی های gdx3 چه بازی هایی هستند . اگه زیاده معروفاشو بگین؟ خیلی ممنون :40:

ben_2000
21-02-2012, 01:42
بچه ها اخرین بازی هایی که اومده کدومان؟

konami-pes
21-02-2012, 09:06
سلام چند تا سوال:9: تا آخر اسفند قراره lt6 بیاد؟ اگه آره چجوریاست ؟ من که دستگاهم lt2 هست و مثلا save های بازی skyrim که توش هست و بعدش دستگاه رو lt3 کنم save های skyrim که با dvd جدید skyrim که lt3 هست save هام رو می تونم استفاده کنم؟ مرسی :11:

LT6!!! جووون؟! نه داداش فعلا آخرین فریمور LT3 هست و هیچ مشکلی نیست.بله شما LT3 بریزی ربطی به save هات نداره. بریز حالشو ببر:46:

---------- Post added at 09:06 AM ---------- Previous post was at 09:05 AM ----------

فقط بازی های gdx3 روی lt3 باید پچ بشه یعنی به غیر اینا همشون می خونه ؟ بازی های gdx3 چه بازی هایی هستند . اگه زیاده معروفاشو بگین؟ خیلی ممنون :40:

آره فقط XGD3
زیادن کلا بازیهای جدید بعد از GeO3 به بعد همه XGD3 هستن

khelane
21-02-2012, 11:06
خب مشکل ما هم حل شد
دیشب رفتیم دوروزه تریل فیفا رو فعال کردم همه خارجی ها رو در هم کوبیدم اینترنتم 64 کیلوبایت هست ولی پینگم خیلی عالیه :5:
حدود 10 بار بازی کردم همشون رو با اختلاف 4 تا 6 گل بردم خیلی حال داد جاتون خالی ولی این سوالمه که وقتی پوینت رو خریدم کجای فیفا بریزم

=CYBER=
21-02-2012, 12:08
برادران عزیز یه سوال فنی :
بعد از اینکه کنسول آکبند رو دادم LT3 ریختن برام بازی ها رو از رو دیسک نمی خونه ، بخونه هم برای چند دقیقه کوتاه .
بعد ارور میده دیسک تمیز نیست در بیار و تمیزش کن .

ولی خیلی راحت رو هارد نصب میشه و کامل اجرا میشه .
مشکل چی هست ؟

کسی نیست کمک کنه ؟

N_DRAKE
21-02-2012, 13:31
بچه ها اخرین بازی هایی که اومده کدومان؟

metal gear hd collection & ufc undisputed 3 & cathrine & darkness 2 & Final Fantasy XIII-2 & چند تا دیگه هم هست که باحاله ...:10: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 01:31 PM ---------- Previous post was at 01:29 PM ----------

LT6!!! جووون؟! نه داداش فعلا آخرین فریمور LT3 هست و هیچ مشکلی نیست.بله شما LT3 بریزی ربطی به save هات نداره. بریز حالشو ببر:46:

---------- Post added at 09:06 AM ---------- Previous post was at 09:05 AM ----------

آره فقط XGD3
زیادن کلا بازیهای جدید بعد از GeO3 به بعد همه XGD3 هستن

جایی که من ازش بازی می گیرم گفت یه آپدیت دیگه هم میاد :27:

sony_W810i
21-02-2012, 21:11
کسی نیست کمک کنه ؟

احتمالاً بازی های شما با burner Max رایت نشده و کامل پچ نشده.
اگه فقط رو XGD3 ها این مشکل رو داری احتمالاً همینه که گفتم:10:

kami2
22-02-2012, 03:32
با سلام
من یه دستگاه 4 گیگ دارم الان یه هارد اکسترنال 160 با usb بهش وصل کردم البته خالی و کارخانه ای، دو بازی رو رو هارد ریختم ولی چه جوری از روی هارد اجراش کنم توی Game Library وقتی play game و میزنم درخواست سی دی بازی میکنه ضمنا بازی قبلی که رو هارد کپی کردم رو هم نمیاره لطفا راهنمایی نمایید با تشکر ورژن LT2 دارم

CRIS Joon CR7
22-02-2012, 09:11
با سلام
من یه دستگاه 4 گیگ دارم الان یه هارد اکسترنال 160 با usb بهش وصل کردم البته خالی و کارخانه ای، دو بازی رو رو هارد ریختم ولی چه جوری از روی هارد اجراش کنم توی Game Library وقتی play game و میزنم درخواست سی دی بازی میکنه ضمنا بازی قبلی که رو هارد کپی کردم رو هم نمیاره لطفا راهنمایی نمایید با تشکر ورژن LT2 دارم
خب باید دیسک رو بزاری دیگه:20:
هر چی میگه گوش کن:20:
اگه میشد که همون جوری اجرا شه که اونوقت JTAG اصلا چی بود؟:27:
درسته شما نصب کردید ولی برای اجرای بازی حتما باید دیسک درون درایو باشه
اولش یه کم فعاله دیگه تا آخر بازی از کار می افته:11:
................
بچه ها یه سری به اینجا بزنید
هر کسی میتونه کمکی کنه همون جا پست بده:11:

khelane
22-02-2012, 17:52
دوستان گل
نگفتید که وقتی پوینت خریدم کجای فیفا بزنم بتونم راحت بازی کنم وایا میتونم head to head بازی کنم
راستی اکانت من اروپا هست و باید پوینت اروپا بخرم ایا میتونم با کسای که در امریکا هستند بازی کنم یا مجاز به بازی کردن در اروپا هستم
با سپاس

pcali
22-02-2012, 19:32
دوستان خداییش یک نفر جواب ما رو درست بده من اگه اصلا بی خیال آن لاین بازی کردن بشم این بازیهای جدید مثل The Darkness و Syndicateو Metal Gear Solid HD Collection با اینکه LT2 دارم اصلا اجرا نمیشن :5:

arashpr9
22-02-2012, 19:45
دوستان خداییش یک نفر جواب ما رو درست بده من اگه اصلا بی خیال آن لاین بازی کردن بشم این بازیهای جدید مثل The Darkness و Syndicateو Metal Gear Solid HD Collection با اینکه LT2 دارم اصلا اجرا نمیشن :5:

این بازی ها به صورت عادی واسه LT 3 پچ شدن اگه شما میخوان رو LT 2 بازی کنید باید پچ متناسب با Lt 2 رو روی دیسک بزنید بعد رایت کنید

N_DRAKE
22-02-2012, 21:26
سلام برای پچ کردن فقط باید چند تا برنامه با رایتر بورنر مکس داشته باشیم؟ قیمت رایتر چنده؟ مرسی

moeenn
22-02-2012, 21:28
بچه ها سلام
من ایکس باکسم LT+3 داره و بازی هام رو پچ شده برای LT+3 گرفتم اما بازی BATMAN:Arkham City رو برای LT 2 از قبل داشتم.حالا اگر من این دیسک بتمن رو بگذارم داخل دستگاه و بخوام بازی کنم اجرا میشه؟اگر اجرا بشه فلگ میشم؟چون من انلاین بازی مکینم بازی هایی مثل COD MW3 رو.اگر اجرا بشه از هارد اجرا میشه؟ من نمیخوام وقتی بتمن تو درایو هست به لایو وصل شم اما میترسم افلاین هم فلگ بشم.
با تشکر

s.j-rez
23-02-2012, 11:33
بچه ها سلام
من ایکس باکسم LT+3 داره و بازی هام رو پچ شده برای LT+3 گرفتم اما بازی BATMAN:Arkham City رو برای LT 2 از قبل داشتم.حالا اگر من این دیسک بتمن رو بگذارم داخل دستگاه و بخوام بازی کنم اجرا میشه؟اگر اجرا بشه فلگ میشم؟چون من انلاین بازی مکینم بازی هایی مثل COD MW3 رو.اگر اجرا بشه از هارد اجرا میشه؟ من نمیخوام وقتی بتمن تو درایو هست به لایو وصل شم اما میترسم افلاین هم فلگ بشم.
با تشکر
نه به طور عادی اگه آخرین داشبرد رو داشته باشی که کلا اجرا نمیشه.
ولی اگه قبلیا باشه با تایتل آّدیت اجرا میشه.
امکان فلگ هست.ولی کم.
نه از هارد اجرا نمیشه.
----------------------------------------------

سلام برای پچ کردن فقط باید چند تا برنامه با رایتر بورنر مکس داشته باشیم؟ قیمت رایتر چنده؟ مرسی
ببین باید رایتر lite onسری ihasبخری بعد اونو بورنر مکس ایش کنی بعد هم با برنامه ها و دیسک مدیای ورباتیم رایت کنی.
قیمت ندارم

دوستان گل
نگفتید که وقتی پوینت خریدم کجای فیفا بزنم بتونم راحت بازی کنم وایا میتونم head to head بازی کنم
راستی اکانت من اروپا هست و باید پوینت اروپا بخرم ایا میتونم با کسای که در امریکا هستند بازی کنم یا مجاز به بازی کردن در اروپا هستم
با سپاس
بهتره تو تاپیک بازی بپرسی اونجا چون بازی کردن دقیق راهنمایی میکنن

ben_2000
23-02-2012, 15:46
این metal gear hd collection که برا xbox اومده.چهارش نیومده یا قبلا اومده بود؟
با تشکر

s.j-rez
23-02-2012, 16:26
این metal gear hd collection که برا xbox اومده.چهارش نیومده یا قبلا اومده بود؟
با تشکر
نه اون نسخه فعلا تو انحصارps3هست و نیومده

moeenn
23-02-2012, 20:41
سلام
بازی MW3 یه اچیومنت داره که باید مرحله های Black Tuesday و Hunter Killer رو در درجه ی سختی Veteran تمام کنیم که من این دو تا مرحله رو رو وترن رفتم اما این اچیومنت انلاک نشد.مشکل از کجاست؟ در ضمن دوستم هم امتحان کرد ولی برای اون هم نشد و همچنین اون بازی رو از یه جای دیگه گرفته و بازیمون یکسان نیست در نتیجه فکر نمیکنم مشکل از بازی باشه.
با تشکر

ben_2000
23-02-2012, 23:38
نه اون نسخه فعلا تو انحصارps3هست و نیومده

دوست عزیز خبر نداری از اومدنش؟

omid maldini
24-02-2012, 00:11
كسي ميتونه اخرين قيمت اسليم 4 گيگ رو بزاره

CRIS Joon CR7
24-02-2012, 13:17
معنی انحصاری رو میدونه چیه؟
هر وقت GEARS 3 واسه PS3 اومد MGS4 هم واسه 360 میاد
نمیاد دیگه همین هم خیلی لطف کردن
در ضمن نسخه سفیر صلح هم خیلی فوق العادس با همین حال کن:8::11:

اسلیم کپی ال تی ۳ 4GIG ا ۶۱۰ تومان

=CYBER=
24-02-2012, 14:42
باز آپدیت جدید برا Xbox Live :|:|:|:|

s.j-rez
24-02-2012, 16:34
خیلی بعیده که بیاد.
بحث بازی اینجا نکنید!!!

خواهشا سوال قیمت رو تو تاپیک خودش بپرسید

سلام
بازی MW3 یه اچیومنت داره که باید مرحله های Black Tuesday و Hunter Killer رو در درجه ی سختی Veteran تمام کنیم که من این دو تا مرحله رو رو وترن رفتم اما این اچیومنت انلاک نشد.مشکل از کجاست؟ در ضمن دوستم هم امتحان کرد ولی برای اون هم نشد و همچنین اون بازی رو از یه جای دیگه گرفته و بازیمون یکسان نیست در نتیجه فکر نمیکنم مشکل از بازی باشه.
با تشکر
ای بابا اینجا تاپیکx360هست نه بازی های اون!!!!!
برید تاپیک مربوطه و یه سرچ بزنید تو نت به جوابتون میرسید

Milad4171
24-02-2012, 18:04
15 تومن واسه هـــک کردن به lt3 برای اسلیم کم یا زیاده! ؟ این همه گیمر داریم هیچ کدوماشون نمیتونن آدم رو راهنمایی کنن . من سر این وسایل و تعمیراتش یکم ترس دارم! یه بار سرش بدبخت شدم.:41:
یه آدم درست حسابی که قیمت زیادی هم واسه آپدیت نگیره ( همین حدودا ) تو تهران باشه کی رو میتونین معرفی کنین!؟

درضمن!
من میخوام ببینم داستان مدیا پلیری که تو بخش اصلی منوی ایکس باکس هست دقیقا چیکار میکنه؟؟ واسه موزیک آنلاین هست؟ چون من واسه موزیک و ویدیو از بخش خودش استفاده میکنم!

E.G_band
24-02-2012, 19:31
من همین الان می خوام برم برای آپدیت.lt2بکنم یا lt3 ؟اولی رو 8 تومن می گیره ولی دومی رو نمی دونم.

به اینترنت و live هم وصل نمی شم به نظرتون کدومش؟

فقط توروخدا سریع.ممنون.

khelane
24-02-2012, 20:07
بازم اپدیت امروز صبح ازم درخواست اپدیت کرد و منم انجام دادم مشکلی نداشت نمیدونم واسه چی اپدیت خواست یه هفته پیش اپدیت کردم‍‍‍‍!!!

s.j-rez
24-02-2012, 20:28
من همین الان می خوام برم برای آپدیت.lt2بکنم یا lt3 ؟اولی رو 8 تومن می گیره ولی دومی رو نمی دونم.

به اینترنت و live هم وصل نمی شم به نظرتون کدومش؟

فقط توروخدا سریع.ممنون.
lt+3بده بکنه.
قیمتشم باید یکی باشه.
فقط اگهLt+3ریختی داشبرد جدید هم بریز+همه بازی قفل دار رو نسخه بورنر مکسشو بگیر
-------------------------------------

15 تومن واسه هـــک کردن به lt3 برای اسلیم کم یا زیاده! ؟ این همه گیمر داریم هیچ کدوماشون نمیتونن آدم رو راهنمایی کنن . من سر این وسایل و تعمیراتش یکم ترس دارم! یه بار سرش بدبخت شدم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه آدم درست حسابی که قیمت زیادی هم واسه آپدیت نگیره ( همین حدودا ) تو تهران باشه کی رو میتونین معرفی کنین!؟

درضمن!
من میخوام ببینم داستان مدیا پلیری که تو بخش اصلی منوی ایکس باکس هست دقیقا چیکار میکنه؟؟ واسه موزیک آنلاین هست؟ چون من واسه موزیک و ویدیو از بخش خودش استفاده میکنم!

آره قیمتش خوبه.
از این دوستمون که بالا جوابشونو دادم بپرس خیلی ارزون میگیره.
البته میتونه به سایتxboxworldهم سر بزنی.

بازم اپدیت امروز صبح ازم درخواست اپدیت کرد و منم انجام دادم مشکلی نداشت نمیدونم واسه چی اپدیت خواست یه هفته پیش اپدیت کردم‍‍‍‍!!!
آره درستهc4طبق معمول داره بررسی میکنه

a-0852
24-02-2012, 23:32
سلام دوستان
من تازه ایکس باکس خریدم
از اونجایی که میدونم LT+2 بود.
بازی resident evil 4 رو گذاشتم درخواست اپدیت کرد منم yes زدم. کنسول یه بار ریست شد و وقتی بالا اومد نوشته بود : updeat stop
حالا الان کنسول رو روشن میکنی وارد محیط داشبرد نمیشه و فقط یه صفحه ی سفید هستش که یه سری نوشته داره حاوی اینکه اپدیت انجام نشد
دقیقا این ارور رو میده:
can't read the update from the disc please reinsert the disc to continue the update
اگه میشه بهم بگید مشکل چیه یکم ترسیدم که مشکل سخت افزاری باشه
در ضمن دستگاه کپی خور هستش و از لایو هم استفاده نکردم
__________________________________________________ _____

بعدش اگه مشکل سخت افزاری نباشه مشکل از داشبرد هست یا LT+2 و LT+3؟
یعنی کدوم رو باید نصب کنم؟
ممنون میشم سریع تر جواب بدید

soheilnouri
25-02-2012, 13:18
سلام دوستان گلم....این lLT3 رو به نظر شما باید نصب کنم رو کنسولم یا نه.....؟از بن خارج نمیشم؟

Alex Fera
25-02-2012, 14:23
سلام دوستان
من تازه ایکس باکس خریدم
از اونجایی که میدونم LT+2 بود.
بازی resident evil 4 رو گذاشتم درخواست اپدیت کرد منم yes زدم. کنسول یه بار ریست شد و وقتی بالا اومد نوشته بود : updeat stop
حالا الان کنسول رو روشن میکنی وارد محیط داشبرد نمیشه و فقط یه صفحه ی سفید هستش که یه سری نوشته داره حاوی اینکه اپدیت انجام نشد
دقیقا این ارور رو میده:
can't read the update from the disc please reinsert the disc to continue the update
اگه میشه بهم بگید مشکل چیه یکم ترسیدم که مشکل سخت افزاری باشه
در ضمن دستگاه کپی خور هستش و از لایو هم استفاده نکردم
__________________________________________________ _____

بعدش اگه مشکل سخت افزاری نباشه مشکل از داشبرد هست یا LT+2 و LT+3؟
یعنی کدوم رو باید نصب کنم؟
ممنون میشم سریع تر جواب بدید

به احتمال زیاد دستگاهتون LT2 بود،به این صفحه میگن صفحه بریک یا Break،البته مشکل زیاد خاصی نیست،به قول معروف هـکش پریده،شما برید پیش یه تعمیر کار مجرب و دستگاه رو بهش نشون بدید،در ضمن توصیه میکنم Lt3 بزنید.....................

sonixax
25-02-2012, 16:59
سلام دوستان گلم....این lLT3 رو به نظر شما باید نصب کنم رو کنسولم یا نه.....؟از بن خارج نمیشم؟

نه از بن خارج نمیشید ولی نصبش کنید ثواب داره .

a-0852
25-02-2012, 18:38
به احتمال زیاد دستگاهتون LT2 بود،به این صفحه میگن صفحه بریک یا Break،البته مشکل زیاد خاصی نیست،به قول معروف هـکش پریده،شما برید پیش یه تعمیر کار مجرب و دستگاه رو بهش نشون بدید،در ضمن توصیه میکنم Lt3 بزنید.....................

داداش هزینه ی تعمیرش حدودا چقدر در میاد؟
بعدش یه سوال دیگه اینکه : برای نصب LT+3 باید کنسول باز شه؟ کسی هست که مطلبی بلد باشه در مورد اینکه خودمون LT+3 رو روی کنسول بریزیم؟
ایا درایو من lite هست؟ از کجا میتونم متوجه بشم؟
ممنون

soheilnouri
25-02-2012, 21:40
ثواب داره؟اگه اینو نصب کنم میگن که برخی بازی ها مثل nfs run رو نمیشه بازی کرد...چرا اینجوری میشه؟

sonixax
25-02-2012, 21:54
ثواب داره؟اگه اینو نصب کنم میگن که برخی بازی ها مثل nfs run رو نمیشه بازی کرد...چرا اینجوری میشه؟

میتونید بازی کنید ، باید دیک بازیتون رو عوض کنید .
بعد The Run که یکی از مزخرف ترین های سری نید هستش ! چه طوری میخواید بازی کنیدش ؟

Alex Fera
25-02-2012, 22:17
داداش هزینه ی تعمیرش حدودا چقدر در میاد؟
بعدش یه سوال دیگه اینکه : برای نصب LT+3 باید کنسول باز شه؟ کسی هست که مطلبی بلد باشه در مورد اینکه خودمون LT+3 رو روی کنسول بریزیم؟
ایا درایو من lite هست؟ از کجا میتونم متوجه بشم؟
ممنون

دستگا بریک رو من ندیدم کسی کمتر از 15 بزنه................
بله باید باز بشه و درایو باید دربیاد از تویه کنسول..................
آموزش LT2 تویه همین جا هست انگار،شما به جای فایل نسخه 2 از نسخه 3 استفاده کن..................
سوال آخر هم متوجه منظورت نشدم،منظورت از lite همون lite-on هست؟؟؟

a-0852
25-02-2012, 23:45
دستگا بریک رو من ندیدم کسی کمتر از 15 بزنه................
بله باید باز بشه و درایو باید دربیاد از تویه کنسول..................
آموزش LT2 تویه همین جا هست انگار،شما به جای فایل نسخه 2 از نسخه 3 استفاده کن..................
سوال آخر هم متوجه منظورت نشدم،منظورت از lite همون lite-on هست؟؟؟

اره داداش منظورم lite - on هستش
یه سوال اینکه وقتی دستگاه رو اپدیت میکنی به LT+ این اپدیت روی درایو ریخته میشه؟ به عبارتی دیگه یعنی اگه من درایو دستگاه رو باز کنم و ببرم یه تعمیرگاه میتونه با کنسول خودش اپدیت جدید رو برام بریزه؟
و اینکه از کجا میشه متوجه شد که درایو و یا برد کنسول سوخته؟
اخه من خواستم LT+3 روش بریزم که یه اتصال کوچیک مثبت از برق درایو به بدنه ی دستگاه باعت شد که درایو رو کنسول نشناسه و دیگه در درایو باز نمیشه حالا میخوام بدونم اصل برد اصلی سوخته یا درایو دستگاه؟
ممنون

Alex Fera
26-02-2012, 15:04
اره داداش منظورم lite - on هستش
یه سوال اینکه وقتی دستگاه رو اپدیت میکنی به LT+ این اپدیت روی درایو ریخته میشه؟ به عبارتی دیگه یعنی اگه من درایو دستگاه رو باز کنم و ببرم یه تعمیرگاه میتونه با کنسول خودش اپدیت جدید رو برام بریزه؟
و اینکه از کجا میشه متوجه شد که درایو و یا برد کنسول سوخته؟
اخه من خواستم LT+3 روش بریزم که یه اتصال کوچیک مثبت از برق درایو به بدنه ی دستگاه باعت شد که درایو رو کنسول نشناسه و دیگه در درایو باز نمیشه حالا میخوام بدونم اصل برد اصلی سوخته یا درایو دستگاه؟
ممنون

تشخیص درایو دستگاه به این آسونیا نیست،از روی کد و تاریخ ساخت میشه یه حدسایی زد ولی نمیشه 100% گفت...........
بله میتونه ب کنسول خودش براتون بریزه...........
اگه برد دستگاه بسوزه که اصلا کنسول روشن نمیشه.............
درایوتون رو هم به تعمیرکار نشون بدید،احتمالا درست بشه.................

a-0852
26-02-2012, 15:45
ممنون اقا محمد
فقط اینکه اگه دستگاه به lt+3 اپدیت بشه بازی هایی که برای اجرا شدم به lt+2 نیاز داشتن روی lt+3 اجرا میشن؟
چند درصد بازی ها روی lt+3 اجرا میشن؟
و در کل برای اجرای همه یا اکثریت بازی ها به غیر از lt+3 باید چکار کرد؟

pharm
26-02-2012, 16:11
سلام
من دستگاهم lt 3 هست و یه دی وی دی burn max gears of war رو دارم بازی نصب نمیشه که باید نصب بشه و وقتی از روی دیسک
اجرا می کنم پس از مدت کوتاهی هنگ می کنه تمام بافت هاشم لود نمیشه هنگام نصب هم این ارور رو میده cant read disk it may be scratched or dirty clean disk میخواستم بدونم مشکل از دستگاهمه یا دیسک بازی خرابه کسی این شکلی شده؟

N_DRAKE
26-02-2012, 19:06
سلام یه سوال درباره بازی دارم توی اسکاریم چجوری می تونم قدرت shout: clear sky رو بگیرم بدونه اینکه با اون استادا حرف بزنم؟ مرسی .

moeenn
26-02-2012, 20:21
سلام یه سوال درباره بازی دارم توی اسکاریم چجوری می تونم قدرت shout: clear sky رو بگیرم بدونه اینکه با اون استادا حرف بزنم؟ مرسی .

داداش این جا جاش نیست تو تاپیک مخصوص به خودش بپرس.

hamid390
26-02-2012, 20:38
سلام، من xbox360 slim 2gig دارم. کرک شده و تازه هم آپديت جديد رو روش ريختم. اما از همون اول با اجراي بازي ها مشکل داشتم، وسط يا همون اول اجراي بازي ها ارور clean disk ميده و از بازي خارج ميشه. dvd انصافا از اون تميزتر رو بدون خط تر نميشه! اما با بازي اصلي kinect adventure خودش اصلا مشکل نداره با اينکه به وضوح کلي هم خط افتاده! با يکي از دوستام از يک جا کنسولو خريدم، از همون جا هم باز هامونو ميخريم اما اون اين مشکل منو نداره !! راحت بازي ميکنه
نظري دارين که مشکل ميتونه از چي باشه ؟! ممنون از دوستان پيشاپيش

soheilnouri
26-02-2012, 20:49
میتونید بازی کنید ، باید دیک بازیتون رو عوض کنید .
بعد The Run که یکی از مزخرف ترین های سری نید هستش ! چه طوری میخواید بازی کنیدش ؟

===================

واقعا run مزخرف بود...امسال dirt هم افتضاح بود....چرا اخه چیزی بیرون نمیدن که ادم از بن در بیاد:41:

Alex Fera
26-02-2012, 22:27
ممنون اقا محمد
فقط اینکه اگه دستگاه به lt+3 اپدیت بشه بازی هایی که برای اجرا شدم به lt+2 نیاز داشتن روی lt+3 اجرا میشن؟
چند درصد بازی ها روی lt+3 اجرا میشن؟
و در کل برای اجرای همه یا اکثریت بازی ها به غیر از lt+3 باید چکار کرد؟

خواهش میکنم.............
برای بازیهای معمولی که مشکلی نیست،روی LT3 همشون اجرا میشه،برای بازیهای XDG3 هم که از GeOW3 تا بازیهای الان هستن باید بازی پچ شده برای LT3 رو بگیرید،که جدیدا فقط همین نوع تویه بازار پخش میشه...................

CRIS Joon CR7
26-02-2012, 23:48
سلام، من xbox360 slim 2gig دارم. کرک شده و تازه هم آپديت جديد رو روش ريختم. اما از همون اول با اجراي بازي ها مشکل داشتم، وسط يا همون اول اجراي بازي ها ارور clean disk ميده و از بازي خارج ميشه. dvd انصافا از اون تميزتر رو بدون خط تر نميشه! اما با بازي اصلي kinect adventure خودش اصلا مشکل نداره با اينکه به وضوح کلي هم خط افتاده! با يکي از دوستام از يک جا کنسولو خريدم، از همون جا هم باز هامونو ميخريم اما اون اين مشکل منو نداره !! راحت بازي ميکنه
نظري دارين که مشکل ميتونه از چي باشه ؟! ممنون از دوستان پيشاپيش
دو گیگ؟:18:
پکیج جدیده من که ندیدم
اون میگه دیسک هارو تمیز کن ولی در اصل دیسک شما تمیزه و احتمالا درست رایت نشده
یا یه سری مشکلات دیگه که احتمالشون پایینه:20:
شما از یه جای معتبر بازی ها تو تهیه کنید:11:

a-0852
27-02-2012, 01:49
خواهش میکنم.............
برای بازیهای معمولی که مشکلی نیست،روی LT3 همشون اجرا میشه،برای بازیهای XDG3 هم که از GeOW3 تا بازیهای الان هستن باید بازی پچ شده برای LT3 رو بگیرید،که جدیدا فقط همین نوع تویه بازار پخش میشه...................

سلام داداش
من 6 تا ایکس باکس کارکرده ارکید گرفتم برای گم نت . قراره تازه این روزها شروع به کار کنم
یکی از دستگاه ها LT+3 هستش ولی بعضی از بازی ها رو که میزاری پیغام: the disc is not support
این مشکل از کجاست چون در lt+2 هم این ارور رو میده
بازی که این مشکل رو داشت : fifa 12 و wm3 و چند تا بازی دیگه بود
ایا مشکل درایو هستش یا باید اپدیت بشه؟ چکار باید بکنم که بتونم تا جایی که امکان داره همه بازی ها رو ساپرت کنه
بعد یه سوال دیگه معمولا توی ارکید درایو رو تعویض کنی میشه گفت که تقریبا دستگاه با نو تفاوتی نداره؟
و اینکه تو گیم نت ایکس باکس بیشتر چه بازی هایی طرفدار بیشتری داره؟
ایا LT+2 با LT+3 مشکل شبکه شدن ندارند؟
و از کجا میشه ورژن LT+ کنسول رو فهمید( ببخشید سوالها زیاد شد خواستم یه پست بشه که خدایی نکرده اسپم نشه)
مرسی

Alex Fera
27-02-2012, 11:34
سلام داداش
من 6 تا ایکس باکس کارکرده ارکید گرفتم برای گم نت . قراره تازه این روزها شروع به کار کنم
یکی از دستگاه ها LT+3 هستش ولی بعضی از بازی ها رو که میزاری پیغام: the disc is not support
این مشکل از کجاست چون در lt+2 هم این ارور رو میده
بازی که این مشکل رو داشت : fifa 12 و wm3 و چند تا بازی دیگه بود
ایا مشکل درایو هستش یا باید اپدیت بشه؟ چکار باید بکنم که بتونم تا جایی که امکان داره همه بازی ها رو ساپرت کنه
بعد یه سوال دیگه معمولا توی ارکید درایو رو تعویض کنی میشه گفت که تقریبا دستگاه با نو تفاوتی نداره؟
و اینکه تو گیم نت ایکس باکس بیشتر چه بازی هایی طرفدار بیشتری داره؟
ایا LT+2 با LT+3 مشکل شبکه شدن ندارند؟
و از کجا میشه ورژن LT+ کنسول رو فهمید( ببخشید سوالها زیاد شد خواستم یه پست بشه که خدایی نکرده اسپم نشه)
مرسی

طبعا بازیهایی که برای LT2 پچ شدن تویه 3 اجرا نمیشن و باید بازی پچ شده برای 3 رو بخرید.....................
امکان نداره تویه LT2 این پیغام رو بده،اصلا بازی هست که همون دستگاه بتونه اجرا کنه؟؟؟
Fifa که اصلا LT2 هم نمیخواد،رویه نسخه های قبلی اجرا میشه،برای اینکه بتونی راحت بازیها رو اجرا شما دستگاه هاتون LT3 بزن و بازیهای پچ شده برای LT3 رو بگیر.................
اگه درایو اصل بخرید میشه گفت.....................
مشکل شبکه هم ندارن،راحت میشه انجام داد..............
برای فهمیدن ورژن LT هم شما باید یا دستگاه رو باز کنید و درایو رو به PC وصل کنید یا با اجرای بازیهای مختلف از روی دستگاه بفهمید ورژن رو..........................

Abolfazl3007
27-02-2012, 14:54
سلام
من دستگاهم lt 3 هست و یه دی وی دی burn max gears of war رو دارم بازی نصب نمیشه که باید نصب بشه و وقتی از روی دیسک
اجرا می کنم پس از مدت کوتاهی هنگ می کنه تمام بافت هاشم لود نمیشه هنگام نصب هم این ارور رو میده cant read disk it may be scratched or dirty clean disk میخواستم بدونم مشکل از دستگاهمه یا دیسک بازی خرابه کسی این شکلی شده؟

دوست عزیز بازیتون ناقص رایت شده ...
رایت کردن بازیها به روش برنرمکس کار هر کسی نیست ...
دوباره بازی رو تهیه کنید درست میشه ...

hamid390
27-02-2012, 15:30
دو گیگ؟:18:
پکیج جدیده من که ندیدم
اون میگه دیسک هارو تمیز کن ولی در اصل دیسک شما تمیزه و احتمالا درست رایت نشده
یا یه سری مشکلات دیگه که احتمالشون پایینه:20:
شما از یه جای معتبر بازی ها تو تهیه کنید:11:

آدم سريع بياد پست بزنه همينه ديگه! 4 گيگ بود
احتمال داره مشکل از چشم ريدر باشه ؟ موقع کرک بلايي سرش اومده باشه ؟

samad_sr
27-02-2012, 15:37
طبعا بازیهایی که برای LT2 پچ شدن تویه 3 اجرا نمیشن و باید بازی پچ شده برای 3 رو بخرید.....................
امکان نداره تویه LT2 این پیغام رو بده،اصلا بازی هست که همون دستگاه بتونه اجرا کنه؟؟؟
Fifa که اصلا LT2 هم نمیخواد،رویه نسخه های قبلی اجرا میشه،برای اینکه بتونی راحت بازیها رو اجرا شما دستگاه هاتون LT3 بزن و بازیهای پچ شده برای LT3 رو بگیر.................
اگه درایو اصل بخرید میشه گفت.....................
مشکل شبکه هم ندارن،راحت میشه انجام داد..............
برای فهمیدن ورژن LT هم شما باید یا دستگاه رو باز کنید و درایو رو به PC وصل کنید یا با اجرای بازیهای مختلف از روی دستگاه بفهمید ورژن رو..........................

ممکنه این بازی برای ورژنهای قبل از lt2 ,3 پچ شده باشه

khelane
27-02-2012, 16:01
سلام
امروز دوستم میخواست تمام ایکس باکس ها رو تحت شبکه کنه ولی مخواست بازی کال اف رو تحت اسپلیت اسکرین یعنی تو هر دستگاه چهار نفر و جمعا هر 4 دستگاه 16 نفری بتونند بازی کنند ولی تو سیستم لینک این گزینه اسپلیت وجود نداشت؟؟

Alex Fera
27-02-2012, 22:25
ممکنه این بازی برای ورژنهای قبل از lt2 ,3 پچ شده باشه

تمام بازیهای معمولی به غیر اونایی که Ap2.5 دارن رویه LT2 اجرا میشن،این بازیهای XDG3 هستن که باید برای LT2 یا 3 پچ بشن دوست عزیز............................

a-0852
28-02-2012, 14:30
دوستان دمتون گرم یه کمکی به من بکنید
من قبلا گفتم برای گیم نت 6 تا کنسول گرفتم و به خاطر اینکه شهرمون تعمیرگاه ایکس باکس نداره و برای این که کارم انجام بشه
به زار تا زور و زحمت اپدیت رو یاد گرفتم دیشب دو تا از درایو ها مو به ال تی 3 اپدیت کردم اما الان وقتی به دستگاه وصلشون میکنی کاملا کنسول رو میشناسه اما هر بازی که توش میزاری چه ال تی 2 و چه 3 فقط گزینه ی play game و اجکت میاد و وقتی پلی گیم رو میزنه صفحه میره روی ارم ایکس باکس وا میسته و دیگه هیچی
میشه بگید چه بلایی سر دستگاه اومده؟
ایا به ورژن داشبرد ربط داره؟

WOLF PACK
28-02-2012, 20:06
دوستان چطور میشه برای همه بازی ها password گذاشت؟؟یعنی هر بازی که بخوای بری کد رو باید بزنی؟؟من گذاشتم ولی برای بازی nfs run کد می خواد بازی های دیگه کد نمی خواد!چیکار کنم که برای همه بازیها کد بخواد دستگاه؟؟
ممنون.

N_DRAKE
29-02-2012, 14:48
سلام برای رایت کردن بازی ها باید dvd مخصوصی گرفت؟ :18:

N_DRAKE
29-02-2012, 14:59
بازی های red dead و gta v و skyrim باید برای lt3 پچ بشن؟:34:

A R E S
29-02-2012, 15:25
بازی های red dead و gta v و skyrim باید برای lt3 پچ بشن؟:34:
اولی نه
دومی اگه گیرش آوردی یه ندا بده راک استار بیاد بیگیرتت :31:
سومی آره

farzad_angel
29-02-2012, 15:28
skyrim میخواد اون دو تا نمیخواد

E.G_band
29-02-2012, 15:28
سومی رو مطمئنید؟من lt2آپدیت کردم.

CRIS Joon CR7
29-02-2012, 16:05
سومی رو مطمئنید؟من lt2آپدیت کردم.
واسه سومی اگه LT3 ریختی بازی پچ شده واسه LT3 رو بگیری اگه LT2 داری باید دیسک پچ شده واسه LT2 رو بگیری
خیلی ساده است :20:
راستی بازی های برنر مکس فقط رو LT3 نصب میشن و اجرا میشن:11:

orgimagi
01-03-2012, 15:13
سلام خدمت تمامي دوستان
امروز بازي castlevania lord of shadow. رو گرفتم دوتاديسك بود ديسك يك ارور unreconized disk ميده اما ديسك دوم خيلي راحت ميره داخل بازي حالا دوتا سوال
اول اينكه اين ارور واسه چيه ؟ و دومم اينكه مگه ديسك دو ادامه ديسك يك نيست پس چرا وقتي اجرا ميكنم از اول بازي شروع ميشه؟ اينم بگم كه 3 lt نصبه ممنون.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

s.j-rez
01-03-2012, 16:51
راستی بازی های برنر مکس فقط رو LT3 نصب میشن و اجرا میشن:11:
کی اینو گفته؟

CRIS Joon CR7
01-03-2012, 17:16
کی اینو گفته؟
ساجد جان این پست من یه خورده ایهام داره
والله تا جایی که به ما گفتن:
بازی هایی که به روش سابق 97 % اگه رایت شده باشن و واسه LT3 پچ شده باشن روی LT3 نصب نمیشن یا اگه بشن مشکل کرش و ... داره
واسه اینکه مشکل نداشته باشه باید دیسک هایی که واسه کنسول LT3 تهیه میکنیم حتما به روش برنر مکس رایت شده و واسه LT3 پچ شده باشن:11:
اگر غیر اینه شما استادی ما رو هم راهنمایی کنید:11:

aha2012
01-03-2012, 18:06
سلام خدمت تمامي دوستان
امروز بازي castlevania lord of shadow. رو گرفتم دوتاديسك بود ديسك يك ارور unreconized disk ميده اما ديسك دوم خيلي راحت ميره داخل بازي حالا دوتا سوال
اول اينكه اين ارور واسه چيه ؟ و دومم اينكه مگه ديسك دو ادامه ديسك يك نيست پس چرا وقتي اجرا ميكنم از اول بازي شروع ميشه؟ اينم بگم كه 3 lt نصبه ممنون.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
salam
احتمالا چاپ روی دیسک اشتباهی خورده.عکس دیسک دو رو رو دیسک 1 چاپ کرده.
در مورد اون یکی دیسک هم احتمال زیاد خراب رایت شده و یا کثیفه.ببر عوضش کن:20:

smallfrank
01-03-2012, 18:07
بالاخره پس از تلاش فراوان موفق به اجرای Forza 4 روی LT2 و نصب 100% روی هارد بدون برنرمکس شدیم....
یه نیم ساعت هم بازی کردم کرشی ندیدم حالا شاید بعدا بکنه.:31:

CRIS Joon CR7
01-03-2012, 18:26
بالاخره پس از تلاش فراوان موفق به اجرای Forza 4 روی LT2 و نصب 100% روی هارد بدون برنرمکس شدیم....
یه نیم ساعت هم بازی کردم کرشی ندیدم حالا شاید بعدا بکنه.:31:
ای بابا بالاخره تونستی
ما که با همون دیسک داغون هم میتونستیم بازی رو نصب کنیم فقط تو بازی اررور میداد:27:
البته امید وارم اررور نبینی:8:

kazemb
01-03-2012, 21:06
دوستان!
وقتی تو برنامه جانگل فلشر روی اسلیم کی می زنم یه چند لحظه ای میگذره و یه چیزایی او پایین مینویسه و بعد ارور slim key failed رو میده! و بعد مینوسه drive in vendor mode. مشکل از کجا است؟
یه سوال دیگه ! از کجا می تونم بفهمم درایوم آنلاک شده است ؟ درایو 0401 هست
اگر کمکم کنید ممنون می شم

khelane
02-03-2012, 10:14
سلام
این چند روز پیش یه اپدیت خواست منم اپدیت کردم فکر کنم دوروز پیش بود و دیشب داشتم کال اف 3 رو انلاین بازی میکردم امشب هم فیفا بازی کردم یهو حدودای 1 شب رفتم دیسک کال اف رو گذاشتم نوشته بود دیسک قابل خوندن نیست هر کاری کردم نشد دیسک هم تازه خریداری شده حدود 5 6 دفعه فقط انلاین رفتم وبس ولی فیفا رو قبل از اون بازی کردم نمیدونم مشکلش چیه

moeenn
02-03-2012, 13:13
سلام
من میتونم Gears Of War 3 رو اورجینال بخرم و تو دستگاهم بذارمو انلاین بازی کنم؟ایا کپی خور دستگاه میپره؟(LT+3 ریختم همراه با داشبورد جدید)

joykiller360
02-03-2012, 13:21
سلام
من میتونم Gears Of War 3 رو اورجینال بخرم و تو دستگاهم بذارمو انلاین بازی کنم؟ایا کپی خور دستگاه میپره؟(LT+3 ریختم همراه با داشبورد جدید)

سلام... بله میتونین مشکلی نداره
نه برای کپی دستگاتونم مشکلی پیش نمیاد

moeenn
02-03-2012, 13:33
سلام... بله میتونین مشکلی نداره
نه برای کپی دستگاتونم مشکلی پیش نمیاد
سلام داش میثم
خیلی وقته نبودید
+
یعنی حتی بازی های دیگرو اورجینال بازی نکنم و فقط این بازی اورجینال بازی کنم باز کپی خور نمیپره؟
با تشکر

joykiller360
02-03-2012, 14:26
سلام داش میثم
خیلی وقته نبودید
+
یعنی حتی بازی های دیگرو اورجینال بازی نکنم و فقط این بازی اورجینال بازی کنم باز کپی خور نمیپره؟
با تشکر سلام... ۴ کرم گفتم یه سری به دوستان پی سی ورد بزنم... تو فروم های زیادی بودم ولی اینجا یه چیز دیگه بوده و هست
چرا شما اگه فریم ویر دستگاتون ۱.۱ بود کپیتون میپرید ولی الان که ۳ هست هیچ مشکلی پیش نمیاد و میتونین هر بازی ارجینالی که هست با خیال راحت بازی کنین

سلام
این چند روز پیش یه اپدیت خواست منم اپدیت کردم فکر کنم دوروز پیش بود و دیشب داشتم کال اف 3 رو انلاین بازی میکردم امشب هم فیفا بازی کردم یهو حدودای 1 شب رفتم دیسک کال اف رو گذاشتم نوشته بود دیسک قابل خوندن نیست هر کاری کردم نشد دیسک هم تازه خریداری شده حدود 5 6 دفعه فقط انلاین رفتم وبس ولی فیفا رو قبل از اون بازی کردم نمیدونم مشکلش چیه
سلام یه مقدار نا مفهوم بود واسم ولی تا اونجا که متوجه شدم پاسختون میدم...

حتما اپدیت ۱۴.۷۱۷ رو زدید این اپدیت بیشتر بازی های ۹۷ در۱۰۰ رو نمیخونه شما الان باید یه کال اف دیتوی فول برن تهیه کنین تا مشکلتون حل بشه هم بازی رو توی هارد نصب کنین هم لایو بازی کنین

S0R3N4
02-03-2012, 15:11
دوستان
همانطور که قبلا گفتم هارد کنسولم مشکل داره و باید از دستگاه جدا کنم تا بتونم دستگاه رو روشن کنم...
الان بدون هارد میشه سیو کرد؟؟؟

SamGun
02-03-2012, 16:21
دوستان
همانطور که قبلا گفتم هارد کنسولم مشکل داره و باید از دستگاه جدا کنم تا بتونم دستگاه رو روشن کنم...
الان بدون هارد میشه سیو کرد؟؟؟

مدل کنسولتون چیه ؟ و ماله چه سالی هست ؟

SA33D_GT
02-03-2012, 18:14
آیا بازی grand slam tennis 2 به lt3 احتیاج داره یا روی lt2 هم اجرا میشه؟

joykiller360
02-03-2012, 19:08
آیا بازی grand slam tennis 2 به lt3 احتیاج داره یا روی lt2 هم اجرا میشه؟

سلام این بازی جدیده تا اونجای که من اطلاع دارم نیاز به ال تی 3 داره

SA33D_GT
02-03-2012, 19:16
سلام این بازی جدیده تا اونجای که من اطلاع دارم نیاز به ال تی 3 داره

تشکر،دیدم یه سایت واسه دانلود گذاشته تو مشخصات نوشته xgd3 و نیاز به lt3

S0R3N4
02-03-2012, 20:54
مدل کنسولتون چیه ؟ و ماله چه سالی هست ؟

elit
اگه اشتباه نکنم 2010

joykiller360
03-03-2012, 00:22
elit
اگه اشتباه نکنم 2010
سلام... شما یه فلش به دستگاتون وصل کنید و به فرمت خود ایکس باکس فرمت کنید تا در نبود هارد بتونین بازی ها رو روی فلش هم نصب کنین هم سیو کنین

S0R3N4
03-03-2012, 00:36
ممنون دوست خوبم...
خب حالا چجوری باید فرمت کنمش؟؟؟؟تو ویندوز این کارو کنم؟؟

joykiller360
03-03-2012, 01:10
ممنون دوست خوبم...
خب حالا چجوری باید فرمت کنمش؟؟؟؟تو ویندوز این کارو کنم؟؟

خواهش میکنم نه با خود ایکس باکس

خوب ابتدا usb flash رو به xbox360 وصل کنید سپس وارد تب my xbox شده سپس وارد system settings و بعد وارد قسمت memory شده و وارد USB storage device شده حالا روی configure Now کلید A رو بزنید و منتظر بمانید... بعد از تکمیل عملیات USB storage device شما تبدیل به memory unit شده و الان امکان ذخیره بازی رو در flash دارید.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

CRIS Joon CR7
03-03-2012, 08:02
خواهش میکنم نه با خود ایکس باکس

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته قبلش باید با کامپیوتر فرمتش کنید که فرمتش FAT یا FAT32 باشه:11:

CRIS Joon CR7
03-03-2012, 08:08
در این زمینه مارو راهنمایی کنید که ببینم این واقعیته یا نه
بیخودی پول ندیم برنر مکس بخریم:11:

بازی هایی که به روش سابق 97 % اگه رایت شده باشن و واسه LT3 پچ شده باشن روی LT3 نصب نمیشن یا اگه بشن مشکل کرش و ... داره
واسه اینکه مشکل نداشته باشه باید دیسک هایی که واسه کنسول LT3 تهیه میکنیم حتما به روش برنر مکس رایت شده و واسه LT3 پچ شده باشن:11:
اگر غیر اینه شما استادی ما رو هم راهنمایی کنید:11:
این نقل قول درسته یا نه؟

joykiller360
03-03-2012, 12:29
لبته قبلش باید با کامپیوتر فرمتش کنید که فرمتش FAT یا FAT32 باشها
خب ۹۹در۱۰۰ فلاش ها همین فرمت هستن دیگه

این نقل قول درسته یا نه؟ خودم کلی میگم
بازی های ۹۷ در ۱۰۰ که پچ ال تی ۳ باشن روی هارد دستگاه نصب نمیشن و این باعث میشه بعد از یه مدت دی وی دی رام اسیب ببینه الانم که دی وی دی رام نزدیک ۱۰۰ تومن هست .

و اینکه از بازی میپره بیرون یا به اصطلاح کرش میکنه حقیقت داره.... و چیز واقعا اعصاب خورد کنی میشه خودم تجربه کردم

حدودا میشه گفت اون نقد کاملا صحیح هست

N77
03-03-2012, 13:42
شماها کسی رو توی اصفهان نمیشناسین کهxbox دست دوم بفروشه

ben_2000
03-03-2012, 15:21
دوستان alan wake: american nightmare برا xbox اومده؟ کلا اخزین بازی ها چیین تو xbox?

CRIS Joon CR7
03-03-2012, 15:54
دوستان alan wake: american nightmare برا xbox اومده؟ کلا اخزین بازی ها چیین تو xbox?
اگه بد و بیراه نمیگی:27:
بازی فقط روی لایو عرضه شده
اگه Jtag داری اینو دان کن حالشو ببر
دانلود رایگان بازی زیبای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Alan Wakes American Nightmare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pharm
03-03-2012, 16:20
سلام
الان من xbox 360 lite on arcade دارم jtag کنم می تونم call of duty mw3 رو انلاین بازی کنم به صورت رایگان.
و این کارو بکنم دیگه نیازی به اپدیت فریمور ندارم؟
و با بازی کپی هم میتونم انلاین بازی کنم؟
و ایکسباکسمم اپدیت کنم دیگه lt نمی پره؟

smallfrank
03-03-2012, 17:13
سلام
الان من xbox 360 lite on arcade دارم jtag کنم می تونم call of duty mw3 رو انلاین بازی کنم به صورت رایگان.
و این کارو بکنم دیگه نیازی به اپدیت فریمور ندارم؟
و با بازی کپی هم میتونم انلاین بازی کنم؟
و ایکسباکسمم اپدیت کنم دیگه lt نمی پره؟

خیر
شما اگه جی-تگ کنید اصلا رنگ لایو دیگه نمیتونی ببینی.:31:

pharm
03-03-2012, 20:27
خیر
شما اگه جی-تگ کنید اصلا رنگ لایو دیگه نمیتونی ببینی.:31:

دیگه چه عیب هایی داره؟مثلا میشه dlc جدید call of duty mw3 رو دانلود کرد رایگان؟
یعنی می تونیم به اینترنت وصل شیم ولی انلاین بازی نکنیم و دانلود کنیم؟

ben_2000
04-03-2012, 02:18
jtag نمنه؟

smallfrank
04-03-2012, 09:41
دیگه چه عیب هایی داره؟مثلا میشه dlc جدید call of duty mw3 رو دانلود کرد رایگان؟
یعنی می تونیم به اینترنت وصل شیم ولی انلاین بازی نکنیم و دانلود کنیم؟

اینی که شما گفتین مزیت جی-تگ کردنه....
میتونین همه DLCها و بازیهای آرکید که فقط توی XBL هستندو از اینترنت دانلود کنید و با فلش بریزین تو دستگاه.:5:

pharm
04-03-2012, 15:44
عیب های jtag رو می نونید بگید ؟

khelane
04-03-2012, 15:52
خب دوستان این بازی های فول برن رو کجا گیر بیارم الان من یه دونه خریدم با برنر مکس رایت شده ولی این فول برنر مکس رو کجا گیر بیارم

CRIS Joon CR7
04-03-2012, 16:26
بی زحمت لطف کنید بگید
بازی LA Noire از کدوم سری از دیسک های بازی هست؟
XGD3 یا XGD2 dh چیز دیگه ای؟
این دیسک ی که دارم و احیانا مال LT2 هست وقتی LT3 بریزم دیگه کار نمیکنه؟

04-03-2012, 16:27
عیب های jtag رو می نونید بگید ؟

عدم دسترسی به لایو (کلا کنسول شما از طرف مایکروسافت غیر قانونی میشه)...

ben_2000
05-03-2012, 01:02
اقا jtag چیه؟
الان alan wake که jtag میخاد i am alive هم میخواد؟
اگه میشه بگین جدیدن چه بازی هایی اومده و کدوماشون jtag میخان و کدوماشون نمیخان
خیلی ممنون

sonixax
05-03-2012, 01:10
اقا jtag چیه؟
خیلی ممنون

Jtag همون JailBreak خودمونه .
یعنی بلایی به سر کنسول میازند که نرم افزار های ساین نشده رو اجرا کنه .

joykiller360
05-03-2012, 01:25
بی زحمت لطف کنید بگید
بازی LA Noire از کدوم سری از دیسک های بازی هست؟
XGD3 یا XGD2 dh چیز دیگه ای؟
این دیسک ی که دارم و احیانا مال LT2 هست وقتی LT3 بریزم دیگه کار نمیکنه؟
سلام... دوست عزیز ال تی ۳ هم بریزین میتونی بازی کنین دیسک های خودتونو

smallfrank
05-03-2012, 08:59
اقا jtag چیه؟
خیلی ممنون

فقط بازیهایی که تو لایو عرضه میشن جی-تگ میخاد.

khelane
05-03-2012, 14:33
د.وستان نگفتید من برای بازی کال اف چیکار کنم ورژن برنر مکس خریدم الان اپدیت جدید زدم مینویسه دیسک قابل خوندن نیست
یه دوستی تو چند صحفه قبل فرمودند باید فول ورژن برنر مکس رو بخرم من الان این بازی رو با نوع برنر مکس در اختیار دارم الان چیکار کنم

در اخر هم دوستم میخواد 8 تا ایکس باکس رو به هم وصل کنه و بعدا هر 8 تا به اینترنت وصل شن
نظر شما چیه هاب بخرم
یا مودم (ایا مودم 8 پورت تا 10 پورت ووجود داره؟؟)
چطوری انجام میشه

SamGun
05-03-2012, 14:43
elit
اگه اشتباه نکنم 2010

کنسول شما دارای حافظه داخلی هست اما به خاطر ندارم که میزان حافظه 256 هست یا 512

این حافظه تا زمانی که به کنسول Storage خارجی متصل نباشه فعال هست.

pharm
05-03-2012, 14:58
د.وستان نگفتید من برای بازی کال اف چیکار کنم ورژن برنر مکس خریدم الان اپدیت جدید زدم مینویسه دیسک قابل خوندن نیست
یه دوستی تو چند صحفه قبل فرمودند باید فول ورژن برنر مکس رو بخرم من الان این بازی رو با نوع برنر مکس در اختیار دارم الان چیکار کنم

در اخر هم دوستم میخواد 8 تا ایکس باکس رو به هم وصل کنه و بعدا هر 8 تا به اینترنت وصل شن
نظر شما چیه هاب بخرم
یا مودم (ایا مودم 8 پورت تا 10 پورت ووجود داره؟؟)
چطوری انجام میشه

منم همین مشکلو دارم تو کالاف وقتی NEW GAME میزنم تا وارد بازی میشه مینویسه دو راه دارید
1-CLEAND DISK WITH SOFT CLOTH
2-RESTART CONSOLE

شما بازیت نصب میشه؟
من نمیشه

E.G_band
05-03-2012, 15:34
دستگاه من الایت 120 گیگ هست.

چطور می تونم بازی رو نصب کنم؟ودیگه به cdاون احتیاج نداشته باشم؟

E.G_band
05-03-2012, 15:34

arashpr9
05-03-2012, 15:57

دوست عزیز یه بار پست بدی کافیه .

DVD بازی رو داخل کنسول بزارید بعد داخل میحط داشبورد روی بازی دکمه Y تا دوتا گزینه واستون بیاره و شما باید Install Game رو انتخاب کنید تا بازی نصب شه . هر بازی نصب شده روی هارد برای اینکه اجرا بشه باید حتما دیسک بازی رو وارد درایو کنید تا یه چک امنیتی بشه بعد از اون درایو دیگه رو حالت stand by و بازی از روی هارد اجرا میشه . وقتی هم میتونید بدون دیسک بازی کنید که کنسولتون Jtag باشه که حدود 100 تومنی هزینه داره

khelane
05-03-2012, 16:34
منم همین مشکلو دارم تو کالاف وقتی NEW GAME میزنم تا وارد بازی میشه مینویسه دو راه دارید
1-CLEAND DISK WITH SOFT CLOTH
2-RESTART CONSOLE

شما بازیت نصب میشه؟
من نمیشه
والا من بازیم نصبه دیسک بازی رو میزارم اصلا نمیزاره برم تو بازی و باید ایجکت کنم دیسک رو حالا موندم چیکارش کنم نمیدونم میخوام امشب رفتم منزل برم اون کش حافظه رو پاک کنم ببینم درست میشه یا نه همش از اون اپدیت شروع شد یعنی اپدیت هم کردم مشکلی نداشت تا اینکه یه بازی دارکنسس 2 رو خریدم و اونم از یه نفر مطمئن خریدم ولی یه اپدیت دو مگابایت خواست بعد از یه ساعت بازی کردن با این بازی هوس کردم انلاین بازی کنم وقتی دیسک رو اجرا کردم به این ارور مبتلا شدم

aminvgas
05-03-2012, 19:36
سلام
ببخشید من چند تا سوال داشتم
1-اگه رو LT 3 بازی هایی مثل Forza یا Mass Effect 3 با روش معمولی رایت بزنیم احتمال فلگ هست یا فقط رو LT 2 فلگ میشیم ؟؟؟؟؟
2- اگه فلگ بشم رو LT 2 بعد LT 3 بریزم برم لایو باز بن میشم ؟
3- برای آپدیت کینکت که نیاز نیست حتما بریم لایو ؟
4-اگه رو LT 2 فلگ بعد بن بشیم هیچ راهی نداره که از بن دربیایم مثلا پروفایل حذف کنیم؟
5-اگه LT 3 رو بیخیال بشم رو LT 2 بازییارو از روهارد اجرا میکنه دیگه ؟؟ ( بازیای جدید بارایت معمولی رو LT 2 )
ممنون

Saeed System
05-03-2012, 20:30
سلام و خسته نباشید..

هزینه جی تگ چه قدره تو تهران؟ اگر جی تگ کنم دیگه احتیاجی به دیسک نداره و از روی هارد میخونه؟

با تشکر :11:

joykiller360
05-03-2012, 21:04
سلام و خسته نباشید..

هزینه جی تگ چه قدره تو تهران؟ اگر جی تگ کنم دیگه احتیاجی به دیسک نداره و از روی هارد میخونه؟

با تشکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام...

فکر کنم بین ۱۲۰ تا ۱۴۰ باشه

Hamid Hamid
05-03-2012, 22:49
سلام ...

دوستان اين كابل HDMI خيلي تاثير داره توي كيفيت صدا و تصوير بازي هاي XBox 360 ؟

يه سوال ديگه ... من از اين تلويزيون قديمي ها داشتم ... حالا قراره يا LCD بگيرم يا LED

كيفيت و تغيير زيادي رو بايد ببينم با اين تلويزيون ها و كابل HDMI ؟

من يه تلويزيون پارس گرونديك ! داشتم واسه 20 سال پيش ! رو اين حساب اين سوالات رو پرسيدم : دی

E.G_band
05-03-2012, 22:57
سلام ...

يه سوال ديگه ... من از اين تلويزيون قديمي ها داشتم ... حالا قراره يا LCD بگيرم يا LED

من يه تلويزيون پارس گرونديك ! داشتم واسه 20 سال پيش ! رو اين حساب اين سوالات رو پرسيدم : دی

کابل خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ... تاثیر داره.من یه هفته کابل hdmiنداشتم نتونستم بازی کنم.

تلویزیونم بستگی به بودجتون داره.

CRIS Joon CR7
05-03-2012, 23:00
سلام ...

نمیدونم این تلویزونی که داشتی چه جوریه چون من فقط 19 سالمه:20:
ولی مطمئنا CRT هست و کیفیت زمین تا آسمونه
در مورد صدا هم همینطور اگه مثل خودم سینمای خانگی بگیری میتونی با HDMI کیفیت صدای دالبی ساراند 5 کاناله بگیری که این تو روش قبلی نهایتا صدای معمولی استریو بود:11:

Hamid Hamid
05-03-2012, 23:17
ممنون از پاسخ دوستان ...

حالا اين كابل HDMI قيمتش چند هستش؟

و اگه بخوام واسه 360 بگيرم ... بايد بگم كه براي ايكس باكس باشه ! يا اينكه نه كلا اين كابل يه جوره و به چند دستگاه ميخوره؟ ( ببخشيد خيلي مبتديانه پرسيدم ... چون واقعا اطلاعي ندارم )

ممنون

CRIS Joon CR7
05-03-2012, 23:22
ممنون از پاسخ دوستان ...

و اگه بخوام واسه 360 بگيرم ... بايد بگم كه براي ايكس باكس باشه ! يا اينكه نه كلا اين كابل يه جوره و به چند دستگاه ميخوره؟ ( ببخشيد خيلي مبتديانه پرسيدم ... چون واقعا اطلاعي ندارم )

ممنون
نه دیگه یه چیز جهانیه هر چی بگیری خوبه
از 3 تومن داره تا آخر
خوب هاش هم از 10 شروع میشه:11:

E.G_band
06-03-2012, 12:21
ممنون از پاسخ دوستان ...

ممنون

می تونی لپ تاپ رو به تلویزیون وصل کنی,گیرنده های دیجیتال و... خیلی هم خوبه.

فقط بگو کابل hdmi مفازه دار 20 تا می زاره جلوت.

amirhossein7
06-03-2012, 12:25
سلام دوستان عزیز نمیدونم جای این سوال اینجا هست یا نه پست های مخصوص خودشو نگاه کردم کسی به تازگی چیزی ننوشته بود اومدم اینجا من یه دونه ارکید دارم بردم ال تی 2 رو نصب کردن بد نمیدونستم وصل شدم لایو که نباید میکردم داشبوردش شد 14699.0 که نمیتونستم اون بازیهای قبلی رو بازی کنم بد با روش تایتل آپدیت هست با برنامه هوریزون آپدیت ها رو از اون سایته که معرفی شده بود گرفتم و بازی کردم ولی واسه چیرز آف وار 3 چهار تا آپدیت free که مال خود بازی بود گرفتم همشون یه کم بازی کردم و بد گیر میکنه 1-2 مرحله بیشتر نمیره هارد هم نداره دستگام بد اخیرا یه آپدیت جدید هم تو همون سایت اومد که اونم دوباره گیر میکنه بد دستگاه رو بردم ال تی 3 کردم سیدی بازی جیرز 3 رایت %97 هم گرفتم بازم گیر میکنه چه کار کنم بالاخره بد clear system cashe که تو همین سایت نوشته بود رو storge دستگاه y بزنید و اینو بزنید و پاک کنید یعنی چی بزنیم چی پاک میشه ؟ بد رایت برنر مکس بگیرم درست میشه یا نه ؟
ممنووووووون

E.G_band
06-03-2012, 12:41
دوستان دو تا سوال:

1- شما چه جور باطری دسته خودتون رو تامین می کنید؟اگه شارژر دارید راضی هستین؟

چطوری می تونم بازی های xbox رو خودم بزنم؟یعنی یا از اینترنت بگیرم یا کپی کنم؟

ممنون.

apoosh
06-03-2012, 14:58
دوستان من هفته دیگه میخوام برم دوبی و یه ایکس باکس باندل شده با کینکت بخرم
آیا نکته خاصی رو باید مدنظر داشته باشم؟ بخصوص درمورد اینکه بتونم کپی خورش کنم، چه ورژنی هم بگیرم که به صرفه تر و بهتر باشه، راستش رو بخواین چیز زیادی سر در نمیارم!
پیشاپیش از راهنمایی های شما خوبان ممنونم

06-03-2012, 15:01
من برای شارژ از یه جفت باطری Camelion 2700mAh استفاده میکنم و فوق العاده راضیم...
واسه بازی هم اگه از نت بگیرین ، میتونین رایت کنین (آموزشش تو همین فروم هست حس پیدا کردن ندارم ، تاپیک استیکیه ولی) ، واسه کپی هم میتونین با Xbox Backup Creator ، ایمیج بگیرین و رایت کنین (توی همون تاپیک آموزش اینم هست)...

آیا نکته خاصی رو باید مدنظر داشته باشم؟ بخصوص درمورد اینکه بتونم کپی خورش کنم، چه ورژنی هم بگیرم که به صرفه تر و بهتر باشه، راستش رو بخواین چیز زیادی سر در نمیارم!
متاسفانه درایو رو نمیتونین دقیقا بدون باز کردن تشخیص بدین مدلش چیه...
اما واسه اطمینان بیشتر بهتره از فروشگاه های درپیت تر :دی بگیرین که خریدارای کمتری هم دارن و جنساشون قدیمیه... احتمال اینکه درایو جز درایو های کپی شده باشه بیشتره...

مجتبی 70
06-03-2012, 15:14
کسی در مورد کنسول xbox توضیح بده ممنون میشم
من نمی دونم چه جوریه؟:20:

amirhossein7
06-03-2012, 16:01
سلام دوستان عزیز تو ایکس باکس اینکه میگن رو storge دستگاه تو تنظیمات y بزنید و گزینه clear system cashe رو بزنید و پاک کنید واسه چیه بزنیم چی پاک میشه؟ ممنون

CRIS Joon CR7
06-03-2012, 18:09
کسی در مورد کنسول xbox توضیح بده ممنون میشم
من نمی دونم چه جوریه؟:20:

در مورد چی؟:18:
کجاش؟:19:
پست اول همین تاپیک رو بخون اگه به نکته نافهمومی رسیدی بیان کن برات روشنش کنیم:20:

سلام دوستان عزیز تو ایکس باکس اینکه میگن رو storge دستگاه تو تنظیمات y بزنید و گزینه clear system cashe رو بزنید و پاک کنید واسه چیه بزنیم چی پاک میشه؟ ممنون
دقیق یادم نیست چی هستش:13:
ولی خب ما پاک کردیم چیزی نشد:27:

E.G_band
06-03-2012, 18:42

می ری بازار مرشد(حواست باشه طرف امکان داره بپیچونتت پیارسال که من رفتم از الغریر(خیابونی که اکثر هتل ها اونجان)10 درهم می گرفت_اینو گفتم تو پاچت نره:31:_

بغل بازار مرشد یه خیابون بزرگ هست که اونجا پر از وسایل صوتی تصویری هست.البته من از پاساژ الابراج خریدم که یه

مرد چاقالو بود که اون آخر که من خریدم وایستادم یه دونه بازی هم بگیرم گفت المخ سر درد:31:طرفو دیوونه کردم.:8:اونجا اکثرا فارسی بلدن.موقع خرید می تونی خوب تخفیف بگیری.من اون موقع که دستاگ elite اینجا 450 هزار بود از اونجا خریدم300 هزار تومن.راستی دی تو دی هم قیمتاش رو خیلی خوب می ده همون موقع که من این رو گرفتم دی تو دی 50 درهم ارزون تر می داد.اگر هم آکبند می خوای که بعدا بهت می گم.

amirhossein7
06-03-2012, 19:57
در مورد چی؟:18:
کجاش؟:19:
پست اول همین تاپیک رو بخون اگه به نکته نافهمومی رسیدی بیان کن برات روشنش کنیم:20:

دقیق یادم نیست چی هستش:13:
ولی خب ما پاک کردیم چیزی نشد:27:

سلام دوست عزیز میگم حالا y بزنیم رو storge و گزینه clear system cashe رو بزنیم یه دفعه سیو بازیها یا اچیومنت بازیها هستن اونجا که عروسکه هست که هر بازی یه سری عکس داره که مراحل رو رفتیم بهمون داده شده حذف نشه یه وقت بد من دستگام ال تی 3 هست جیرز آف وار 3 و فورزا 4 با رایت %97 عادی بازی میکنم گیر میکنه وسط بازی ولی بقیه بازیها گیر نمیکنه بد جیرز3 ال تی 2 هم دارم رفتم تو اون سایته هست آپدیت بازی داره 2-3-4 مگ هستش با برنامه هوریزون حل میشه گرفتم ولی بازم گیر میکنه جون داداش هنوز نتونستم درست و حسابی بازی کنم جیرز3 رو چه کار کنم راهی هست غیر از خرید رایت برنر مکس یا اصلا اینم فایده نداره؟
ممنووووووون

pooriya_hp
06-03-2012, 23:04
سلام بر دوستان عزیز

چطورید ؟ خوبی بیدید ؟

بچه ها دیگه بریم اینLT3.0 رو بریزیم یا باز صبر کنیم ؟؟

CRIS Joon CR7
06-03-2012, 23:50
سلام بر دوستان عزیز

چطورید ؟ خوبی بیدید ؟

بچه ها دیگه بریم اینLT3.0 رو بریزیم یا باز صبر کنیم ؟؟
در حال حاضر بازی یی نیست که صرفا به داشبورد جدید و LT3 نیاز داشته باشه ولی مطمئنا بازی هایی میان که واسه بازی کردنشون باید حتما داشبورد جدید و LT3 داشته باشی
تازه این فقط مال آفلاین بود
آنلاین که حتما باید LT3 داشته باشی:11:

Spaniuly
07-03-2012, 09:48
یه قانون کلی می گم واسه ایکس باکسی ها:

1- وقتی آپدیتی میاد روی لایو دانلود نکنید منتظر باشید که c4 آنالیز کنه اگه اوکی بود آپدیت کنید اگه مشکل دار بود منتظر فریمور جدید باشید اگه اومد فریمور رو اول استاک کنید آپدیت مایکی رو بزنید و بعدش فریمور رو به جدید ترین فریمور c4 تغییر بدید کلا از پیش روی پشت c4 دست بر ندارید... این قانون خیلی منطقی هست الان بین مایکی و c4 جنگ نرم افزاری هست هر جفتشون مقابل هم هستن و توی خط مقدم شما کافیه درست پشت سر یکیشون برید اگه از دور می خوایید نگاه کنید به این جنگ پس خیلی انتظار نداشته باشید که بتونید یه چیزی بماسونید واسه خودتون یه خط و مشی رو انتخاب کنید اینکه هنوز منتظر باشم مایکی بعد c4 بازم می خواد آپدیت بده پس من نرم فریمور هــک شده بریزم عینه اینه که از دور می خوای ببینی چه خبره پس نمی تونید جواب بگیرید و سرگردان میشید... یا هم برید توی جبهه مایکی و اورجینال کار کنید ولی اگه اورجینال نمیخواین باید پشت سر c4 به جنگ نرم افزاری ادامه بدید و از غافله اش عقب نمونید... فعلا این روال هست

N_DRAKE
07-03-2012, 18:10
سلام سایتی رو می شناسید که عکس کل قاب (frame) بازی ها رو داشته باشه که می خوام پرینت بگیرم برای جلد بازی ها . مرسی

sonixax
07-03-2012, 18:16
سلام سایتی رو می شناسید که عکس کل قاب (frame) بازی ها رو داشته باشه که می خوام پرینت بگیرم برای جلد بازی ها . مرسی

چه کنسولی ؟

pooriya_hp
07-03-2012, 18:25
یه قانون کلی می گم واسه ایکس باکسی ها:

1- وقتی آپدیتی میاد روی لایو دانلود نکنید منتظر باشید که c4 آنالیز کنه اگه اوکی بود آپدیت کنید اگه مشکل دار بود منتظر فریمور جدید باشید اگه اومد فریمور رو اول استاک کنید آپدیت مایکی رو بزنید و بعدش فریمور رو به جدید ترین فریمور c4 تغییر بدید کلا از پیش روی پشت c4 دست بر ندارید... این قانون خیلی منطقی هست الان بین مایکی و c4 جنگ سخت افزاری هست هر جفتشون مقابل هم هستن و توی خط مقدم شما کافیه درست پشت سر یکیشون برید اگه از دور می خوایید نگاه کنید به این جنگ پس خیلی انتظار نداشته باشید که بتونید یه چیزی بماسونید واسه خودتون یه خط و مشی رو انتخاب کنید اینکه هنوز منتظر باشم مایکی بعد c4 بازم می خواد آپدیت بده پس من نرم فریمور هــک شده بریزم عینه اینه که از دور می خوای ببینی چه خبره پس نمی تونید جواب بگیرید و سرگردان میشید... یا هم برید توی جبهه مایکی و اورجینال کار کنید ولی اگه اورجینال نمیخواین باید پشت سر c4 به جنگ نرم افزاری ادامه بدید و از غافله اش عقب نمونید... فعلا این روال هست
الان این فوت و فن جنگــ هست ؟ :31:

الان من رفتم دوتا بازی خریدم هرئدوتاش هم نیاز به ال تی 3 اره ... :دی

راستی این بزای های که پچ ال تی 3 هست ، مشکل نصب و اینجور چیزا نداره ؟؟

N_DRAKE
07-03-2012, 18:40
چه کنسولی ؟
هم xbox هم ps3 و ps2 و ps1 :31: آخه دارم آلبوم درست میکنم از بازی هایی که کردم . خیلیی ممنون

---------- Post added at 06:40 PM ---------- Previous post was at 06:37 PM ----------

hi من فردا می رم دستگاه هم رو lt3 کنم بعدش میتونم آپدیت داشبورد جدید رو بریزم (دستگاهم آخرین ورژن 2 ماهه خریدم)

sonixax
07-03-2012, 18:52
هم xbox هم ps3 و ps2 و ps1 :31: آخه دارم آلبوم درست میکنم از بازی هایی که کردم . خیلیی ممنون

---------- Post added at 06:40 PM ---------- Previous post was at 06:37 PM ----------

hi من فردا می رم دستگاه هم رو lt3 کنم بعدش میتونم آپدیت داشبورد جدید رو بریزم (دستگاهم آخرین ورژن 2 ماهه خریدم)

یا خدا :31:
اینجا رو یه سری بزن : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hosiyar
07-03-2012, 20:10
سلام دوستان.
من کنسولم رو به lt3 آپدیت کردم. حالا بازیایی که داشتم رو دوباره باید یگیرم. راهی هست که خودم مثلا دیسکا رو پچ کنم و دیگه نیازی به خریدن نباشه. بازیایی مثل rayman origins و hot pursuit .
ممنون. موفق باشید.

soheilnouri
07-03-2012, 20:58
سلام بر مهندسین خوب من...یه سوال دارم...الان من اگه برم ال تی 3 رو بریزم بازی هایی که الان دارم و دارم با ال تی دو بازی می کنم رو میتونم اجرا کنم یا نه؟چون گفتن اگه ال تی 3 بریزی باید واسه برخی بازی ها یه دی وی دی دیگه هم بخری

Alex Fera
07-03-2012, 21:32
سلام دوستان.
من کنسولم رو به lt3 آپدیت کردم. حالا بازیایی که داشتم رو دوباره باید یگیرم. راهی هست که خودم مثلا دیسکا رو پچ کنم و دیگه نیازی به خریدن نباشه. بازیایی مثل rayman origins و hot pursuit .
ممنون. موفق باشید.

شما میتونی از بازیهات Image بگیری و برای Lt3 پچش کنید و دوباره رایت کنید و تویه دستگاه LT3 خورده استفاده کنید....................

سلام بر مهندسین خوب من...یه سوال دارم...الان من اگه برم ال تی 3 رو بریزم بازی هایی که الان دارم و دارم با ال تی دو بازی می کنم رو میتونم اجرا کنم یا نه؟چون گفتن اگه ال تی 3 بریزی باید واسه برخی بازی ها یه دی وی دی دیگه هم بخری

خیر نمیشه،چون اونا برای نسخه 2 پچ شدن و نمیشه تویه LT3 ازشون استفاده کرد.....................
اگه Lt3 بریزی بازیهایی که XDG3 دارن رو باید برای نسخه 3 پچ کنی...............

a-0852
07-03-2012, 23:17
سلام بچه ها
من گیم نت ایکس باکس دارم اما نا واردم و گم نتم تویسرکانه از استان همدان
یکی از دستگاه ها ال تی 3 بود و البته فکر کنم داشبردش قدیمی بود
یکی از بچه ها بازی فروزا را داخل دستگاه گزاشت و وقتی پلی گیم زد بازی اپدیت خواست و اون هم قبول کرد کنسول خاموش روشن شد و خلاصه وقتی بالا اومد یه صفحه ی کد دار بود که زده بود اپدیت استپ شده
میدونم که دستگاه درست میشه ولی میخوام خودم یاد بگیرم که مشکل از کجا بوده چرا اینطور شده؟
چون باید دستگاه ها رو خودم سرویس کنم نمیشه هر سری تا همدان 6 تا دستگاه رو بیارم و کلی پول بدم
کسی میتونه کمکم کنه؟
اون از اپدیت منظورش داشبرد بوده یا اپدیت درایو در حالی که درایو من ال تی 3 بوده
ممنون

N_DRAKE
07-03-2012, 23:18
سلام من فردا می رم دستگاه هم رو lt3 کنم بعدش میتونم آپدیت داشبورد جدید رو بریزم (دستگاهم آخرین ورژن 2 ماهه خریدم)