PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 [117] 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128

s.j-rez
02-01-2012, 22:03
خوب الان من اسلیم گرفتم ، اینم که LT 3 نداره باید چیکار کنم تا بازی هایی مثل forza 4 رو بازی کنیم ؟
خوب مگه شما نمیخوای اورجینال بازی کنی و نسخه کپی رو نخری؟خوب اورجینال کلا به این کارا نیازی نداره و مثل آب خوردن اجرا میشه

=CYBER=
02-01-2012, 22:04
خوب مگه شما نمیخوای اورجینال بازی کنی و نسخه کپی رو نخری؟خوب اورجینال کلا به این کارا نیازی نداره و مثل آب خوردن اجرا میشه

از صبح دارم دنبال بازی اورجینال میگردم یا کسی نداره یا میگن 20 روز طول میکشه تا برسه .

به این نتیجه رسیدم بهتره -- کنیم :دی:31:

s.j-rez
02-01-2012, 22:14
از صبح دارم دنبال بازی اورجینال میگردم یا کسی نداره یا میگن 20 روز طول میکشه تا برسه .

به این نتیجه رسیدم بهتره -- کنیم :دی:31:
به نتیجه خوبی رسیدی:دی بهتره.
خوب ببین اونموقع مثله داشبرد مطرحه!!ولی خوب میشه با روش هایی روی تمام داشبرد ها اجرا کرد.اگه داشبر13604 و از اون به قدیم باشه و با روش بورنر مکس رایت بشه مشکلی نداره.خلاصه راحتت کنم وقتی بازی رو میخری بگو با روش بورنر مکس رایت شده باشه.و باید کنسولتLT+2داشته باشه.حالا اگه داشبردت 13604 و قدیمی تر از اون باشه مشکلی نداره .ولی اگه از اون به بعد باشه و یا لایو رفته باشی بایدTUبریزی و کش رو پاک کنی و روی هارد نصب نکنی تا اجرا بشه تا اومدنLT+3صبر کنی

.:PAR3A:.
02-01-2012, 22:15
اگه باندل دارین بیخیالش شین ، اگه اسلیم ــه که بدین بیرون LT+2.0 بریزن ریسکش یه مقدار بالاست...

=CYBER=
02-01-2012, 22:17
کشف بمب اتم هم این همه پیچیده نیست :دی قاطی کردم .

من باندل کینکت گرفتم . بهتره منتظر بمونم LT 3 بیاد بعد بدم با اون کپی خور کنن ؟

s.j-rez
02-01-2012, 22:22
اگه باندل دارین بیخیالش شین ، اگه اسلیم ــه که بدین بیرون LT+ 3.0 بریزن ریسکش یه مقدار بالاست...
واسه اسلیم که نیومده.!!!
---------------------------------------------------------------------

کشف بمب اتم هم این همه پیچیده نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قاطی کردم .

تنها کاری که بکنی اینه که بدی کپی خورش کنن بگو باlt+2اگه هم میخوای تاlt+3صبر کن..ولی خوب شاید دیر بیاد.راستی باید درایو اون باندل قابل کپی خور شدن باشه ها!!!!شاید از اون معدود درایو ها باشه که -- نمیشه

=CYBER=
02-01-2012, 22:31
واسه اسلیم که نیومده.!!!
---------------------------------------------------------------------

تنها کاری که بکنی اینه که بدی کپی خورش کنن بگو باlt+2اگه هم میخوای تاlt+3صبر کن..ولی خوب شاید دیر بیاد.راستی باید درایو اون باندل قابل کپی خور شدن باشه ها!!!!شاید از اون معدود درایو ها باشه که -- نمیشه

کلا -- نمیشه یا فعلا نیومده ؟

s.j-rez
02-01-2012, 22:34
کلا -- نمیشه یا فعلا نیومده ؟
فعلا نیومده ولی خوبc4روش کار میکنه انشا الله بیاد.
بعید میدونم از اون مدل باشه مال تو مدل های
Lite-On 1175 DG-16D5S
Hitachi 0500/
0502 .DLN10N
فعلا براشونcfwیا همونLt+نیومده
ولی هنوز کار داره و گمان نمیکنم به این زودی ها بیاد.

MITAJOON
02-01-2012, 22:38
اگه میخوای واسه LT+3 صبر کنی خب همون 20 روز رو صبر کنی تا نسخه ارجینال رو برات بیارن زودتر به مقصودت میرسی:46:

تیم c4eva لابد یه 10 روزی میرن تعطیلات کریسمس خوش بگذرونن:8:
بعید میدونم LT+3 تو این چند روزه بیاد برای اسلیم.:13:
میدونی اگه بازی ارجینال تو ایران هم راحت گیر بیاد خیلی ها سراغ کپی خور کردن کنسول و دنگ و فنگای مربوط بهش نمیرن.
اگه امکان خریدشو داری من ارجینال رو پیشنهاد میکنم
اگر نه بگوز LT+2 بریزن ولی باهاش به هیچ وجه لایو نرو.البته امیدوارم داشبوردت خیلی هم جدید نباشه:31:

THE WORLD_IS MINE
02-01-2012, 22:40
دوستان بازی هایی که از Xbox تو بازار هستن منظورم تو بیشتر مغازه ها وجود دارد
در ایکس باکس کپی خور شده اجرا میشه یا در ارجینال ؟
من میخوام برم اسلیم بگیرم دلم نمیخواد کنسول خراب بشه با -- شدنش بهترین راه حل چی هست؟
در ضمن Hard به چه کاری میاد وقتی کنسول -- میشه بازی های ایکس باکس که ارزون قیمت تقریبا هستند خب بازیشو میگیره یه نفر بازی میکنه دیگه هارد میخواد برای چی؟

CRIS Joon CR7
02-01-2012, 22:49
من میخوام برم اسلیم بگیرم دلم نمیخواد کنسول خراب بشه با -- شدنش بهترین راه حل چی هست؟
در ضمن Hard به چه کاری میاد وقتی کنسول -- میشه بازی های ایکس باکس که ارزون قیمت تقریبا هستند خب بازیشو میگیره یه نفر بازی میکنه دیگه هارد میخواد برای چی؟

سوالت فان بود:31:
خب مال ه-ک شدس دیگه بازی اوریجینال و که نمیزارن پشت شیشه بچه جون:31::27:
خب نصب میکنی که کنسول از رو هارد بخونه بازیرو و بهش فشار نیاد البته باید دیسک داخل باشه:27:
خب اگه با ه-ک کردن دستگاه خراب میشد پس ما داریم با دستگاه خراب بازی میکنیم؟:31:

MITAJOON
02-01-2012, 22:51

تو ایران 99/99% بازی ها کپی هستن.اون 0/01% باقی مونده هم کپی و خراب هستن:31:
بازی ارجینال راحت گیر نمیاد.(چونکه شعار هر بسیجی مرگ بر آمریکا):31:
کنسول با کپی خور شدن خراب نمیشه.اکثر مغازه دار ها قبل خرید شما کپی خورش کردن چون طبع و خواسته اکثریت بازار اینجوریه.ولی کنسول ارجینال هم گیرت میاد.
وقتی کنسول شما هارد نداره یعنی در تمام طول بازی درایو داره دیسک بازی رو میچرخونه.این باعث میشه لنزت زود خراب شه.صدا در حین بازی زیاده.با این دیسک های بی کیفیت بازار هر آن ممکنه دیسک تو درایو بترکه:40:
اونوقت فاتحه:11:
هارد بهترین انتخابه.چون بازی رو روش نصب میکنی و فقط هنگام اجرای بازی دیسک تو درایو باید باشه(بخاطر خوندن لایه امنیتی)ولی دیسک فقط 1 دقیقه اول میچرخه و بعد از رو هارد خونده میشه.صدای کمتر و عمر بیشتر درایو کمترین فایدشه.

ویرایش:
محسن جان من بعد از ارسال پست،جواب شما رو خوندم:31:ماشالله سرعت عمل بچه ها از گوشی های دو هسته ای هم بیشتره:18:

=CYBER=
02-01-2012, 22:56
تو ایران 99/99% بازی ها کپی هستن.اون 0/01% باقی مونده هم کپی و خراب هستن:31:
بازی ارجینال راحت گیر نمیاد.(چونکه شعار هر بسیجی مرگ بر آمریکا):31:
کنسول با کپی خور شدن خراب نمیشه.اکثر مغازه دار ها قبل خرید شما کپی خورش کردن چون طبع و خواسته اکثریت بازار اینجوریه.ولی کنسول ارجینال هم گیرت میاد.
وقتی کنسول شما هارد نداره یعنی در تمام طول بازی درایو داره دیسک بازی رو میچرخونه.این باعث میشه لنزت زود خراب شه.صدا در حین بازی زیاده.با این دیسک های بی کیفیت بازار هر آن ممکنه دیسک تو درایو بترکه:40:
اونوقت فاتحه:11:
هارد بهترین انتخابه.چون بازی رو روش نصب میکنی و فقط هنگام اجرای بازی دیسک تو درایو باید باشه(بخاطر خوندن لایه امنیتی)ولی دیسک فقط 1 دقیقه اول میچرخه و بعد از رو هارد خونده میشه.صدای کمتر و عمر بیشتر درایو کمترین فایدشه.

ویرایش:
محسن جان من بعد از ارسال پست،جواب شما رو خوندم:31:ماشالله سرعت عمل بچه ها از گوشی های دو هسته ای هم بیشتره:18:
لنز که با بازی های اورجینال مشکلی نداره ؟

sony_W810i
02-01-2012, 22:57

بازیای مغاره دارا اگه کپی باشه باید دستگاه کپی خور باشه.

-- شدنش 1 راه سخت افزاری داره به اسم jTag که اصلاً توصیه نمیشه به دلیل مشکلاتش
یک راه خیلی متداول و نرم افزاری داره که بهترین روش هست.
وقتی بازی مستقیم از رو دیسک اجرا شه loading ها خیلی طولانی تره و load شدن texture ها تو بازی زمان میبره. اما با نصب بازی تو هارد سرعت اجرا و load شدن بازیا بیشتر میشه و حتی گرافیک بعضی بازیا مثل Battlefield 3 بهتر میشه

بازی کپی اگه رو دیسک نا مرغوب باشه از لنز بیشتر کار میکشه. اما به هر حال بازی ار رو دیسک زیاد جالب نیست اگه هارد موجود باشه :دی

CRIS Joon CR7
02-01-2012, 23:03
کی گفت مشکل داره؟:19:
ایشون گفتن:

وقتی کنسول شما هارد نداره یعنی در تمام طول بازی درایو داره دیسک بازی رو میچرخونه.این باعث میشه لنزت زود خراب شه
الان دیر وقته شما بفرما لالا کن برادر:11::31::27:

02-01-2012, 23:05
واسه اسلیم که نیومده.!!!
شرمنده حواسم نبود :دی

90% باندل ها درایو هیتاچی 0500 دارن که هنوز هــک نشده...

=CYBER=
02-01-2012, 23:09
ایشون گفتن:

الان دیر وقته شما بفرما لالا کن برادر:11::31::27:

من برم بخوابم ؟!! :13:

arashpr9
02-01-2012, 23:25

نه .بازی های اورجینال رو دیسک های مرغوب رایت میشن

من برم بخوابم ؟!!

داداش زیاد خودتو ناراحت نکن
نزدیک به یه سال میشه انجمن پر شده از اینا به دلیل نداشتن مدیر لایق

MITAJOON
02-01-2012, 23:26

فرقی نمیکنه عزیزم.
دیسک ارجینال یا کپی هر دو به لنز فشار میارن.بهترین گزینه در هر دوحالت هارده.
مایکروسافت برای آسایش خیال کپی باز ها هارد رو نذاشته رو کنسولش!!کلاً اریجنال هم با لنز همین کار رو میکنه.منتهی کیفیت ساخت دیسک های ارجینال نسبتاً بهتره.و دیسک های کپی شده بازار معلوم نیست از چه نوع ملاتی ساخته شده!باورت نیمشه یه DVD ورباتیم تو دی وی دی رام کامپیوترم پودر شد!!!هنوز لاشه درایو رو نگه داشتم روش مهندسی میکنم:27:

sonixax
03-01-2012, 00:53

عزیزم لنز همش یک تکه شیشه یا پلاستیکه که به صورت محدب برش داده شده و در حقیقت همون عدسی خودمونه !
فرقی نمیکنه چی توی دستگاه بذاری ، چون لنز ، لنزه ! نه قطعه ی الکترونیکیه و نه مکانیکی . همش یک تکه شیشه ای پلاستیکی چیزی هستش و بس .

اونی که براش فرق میکنه شما چی توی دستگاه میتپونی اسمش اوپتیک هستش که در حقیقت یک سنسوره که تابش برگشتی از سطح آینه مانند دیسک رو حس میکنه و اون رو به پالسهای الکترونیکی تبدیل میکنه . یعنی هر جایی که نور لیزر برگرده ۰ و هر جایی که بر نگرده ۱ در نظر گرفته میشه .

حالا اگر شما دیسک بیخودی استفاده کنی هم لیزر دستگاه و اوپتیکش باید بیشتر زور بزنه و موتور دستگاه باید بیشتر شل کن سفت کن کنه و بیشتر بچرخه تا درایو بتونه دیسک رو بخونه و کار زیاد کشیدن از قطعاتی که عمر مفیدشون ۵۰۰۰۰ ساعت هستش یعنی فرسوده شدن دستگاه . فرسوده شدن دستگاه هم یعنی بعد از چند سال بندازش دور !

HORROR
03-01-2012, 01:27
گاش بتونی بازش کنی ببینیم چیه.مشکل عجیبیه چیزی یادت نمیاد که دست کاریش کرده باشی؟یا مثلا بچه ای چیزی خونتون نبوده دست کاریش کنه؟والا اگه تو برد دستکاری بشه که خوب میپوکه زیاد ازش کار نکشیدی؟ که داغ کنه توی این چند وقت؟راستی فت داری؟
----------------------------------------------

نه اون موقع چون سرم خیلی شلوغ بود نتونستم مراقب باشم..:13: میگم ممکنه از خازنها باشه یا دلیلش همون کنترلر هارد باشه یا gpu به نظرتون کدومش بیشتر احتمال داره؟ باور کن با دستگاه بهتر از خودم رفتار میکنم:31: کنسولم هم فت هست از این سفید خوشگلا!:31: ( آرکاد)

sony_W810i
شما Resolution کنسولت رو چنده؟ اگه 1080p هست بگذارش رو 720p یا 480p تست کن ببین بهتر میشه؟
اگه مشکل سخت افزاری نداشته باشی والا این قضیه دلیل مشخصی نداره.
منم با PS3 خیلی مشکل افت فریم داشتم اما خیلیا میگفتن همیچین مشکلی ندارن تو اون بازیا

دوست عزیز من تلوزیون لامپی دارم از این زیقی ها از این بیخودا!:31: بله نظرت کاملا درسته مشکل سخت افزاریه. آره ps3 کلا خودشم افت داره:31::31: اوه اوه الآن میریزن سرم!!!!:31:

MITAJOON
03-01-2012, 01:50
نه اون موقع چون سرم خیلی شلوغ بود نتونستم مراقب باشم..:13: میگم ممکنه از خازنها باشه یا دلیلش همون کنترلر هارد باشه یا gpu به نظرتون کدومش بیشتر احتمال داره؟ باور کن با دستگاه بهتر از خودم رفتار میکنم:31: کنسولم هم فت هست از این سفید خوشگلا!:31: ( آرکاد)

دوست عزیز من تلوزیون لامپی دارم از این زیقی ها از این بیخودا!:31: بله نظرت کاملا درسته مشکل سخت افزاریه. آره ps3 کلا خودشم افت داره:31::31: اوه اوه الآن میریزن سرم!!!!:31:

خیلی چیزا گفته شد با اجازت منم یه پیشنهاد میدم،
کابل کامپوزیتتو عوض کن.اگر میتونی کنسول رو با یه کابل HDMI و تو یه تلویزیون دارای پورت hdmi تست کن ببین افت فریم داری یا نه.مشکل اول میتونه برگرده به کابلت.
یه کار دیگه هم میگم شاید در نگاه اول بیخود بنظر بیاد.
آداپتور کنسولتو باز کن و با فن هوا یا سشوار خاکشو بگیر و تمیزش کن.(این رو از روی تجربه میگم)
قبل از این کارها دنبال باز کردن کنسول و گرفتن ایراد بنی اسرائیلی از سخت افزار کنسول نرو.گاهی برای حل مشکلات راه های نامربوط لازمه!!!!

S0R3N4
03-01-2012, 02:15
دوستان
ظاهرا که هارد ما ترکیده...
بد بختی اون همه سیو گیمهام!!!!...
الان بخوام ارزون ترین هارد رو بخرم چقدر الکی رفته تو پاچم؟؟؟

HORROR
03-01-2012, 02:34
خیلی چیزا گفته شد با اجازت منم یه پیشنهاد میدم،
کابل کامپوزیتتو عوض کن.اگر میتونی کنسول رو با یه کابل HDMI و تو یه تلویزیون دارای پورت hdmi تست کن ببین افت فریم داری یا نه.مشکل اول میتونه برگرده به کابلت.
یه کار دیگه هم میگم شاید در نگاه اول بیخود بنظر بیاد.
آداپتور کنسولتو باز کن و با فن هوا یا سشوار خاکشو بگیر و تمیزش کن.(این رو از روی تجربه میگم)
قبل از این کارها دنبال باز کردن کنسول و گرفتن ایراد بنی اسرائیلی از سخت افزار کنسول نرو.گاهی برای حل مشکلات راه های نامربوط لازمه!!!!

باشه داداش امتحان میکنم جوابشو میگم.. چون کابلها در دسترس نیست اول آداپتور رو تمیز میکنم..( راستی با جاروبرقی هم میشه تمیزش کردیگه آره؟:31:) میتونی بگی تجربت چی بود؟ با جمله آخرت خیلی حال کردم به جز او علامتا!:31::46:

MITAJOON
03-01-2012, 03:21
اگه دمنده باد داری با اون بگیر رو فن های آداپتور تا خاکش بره.گاهی پرژ فرش و موکت و موی سر و کلی آشغال دیگه گیر میکنه به پره های فن آداپتور!اون هارو هم باید تمیز کنی تا فن ها خوب آداپتور رو خنک کنن.جارو برقی زیاد جالب نیست قدرتی تو مکش آشغال های چسبیده نداره!دمنده خوبه.نداشتی میتونی ببر یه دقیقه این آپاراتی ها(پنچری) برات بدمه:31:
یا از سشوار استفاده کن. با باد خنک البته
تصویر یکی از بازی هام که الان یادم نیست کدوم،فریز میشد و گاهی لگ میداد و ...هر چی تست کردم و کابل عوض کردم و... درست نشد!تو یکی از فروم ها خوندم که با باز کردن آداپتور و تمیز کردن فن ممکنه درست شه!!(تا اون موقع نمیدونستم آداپتور هم فن داره!!)و با اینکار واقعاً مشکلم حل شد.
جمله رو که از بیانات باجناق دکتر شریعتی گرفته شده:27:
علامت های !!!! رو هم جدی نگیر من بجای نقطه ازش استفاده میکنم!!:31:
موفق باشی.

shab_2008
03-01-2012, 08:26
دوستان
ظاهرا که هارد ما ترکیده...
بد بختی اون همه سیو گیمهام!!!!...
الان بخوام ارزون ترین هارد رو بخرم چقدر الکی رفته تو پاچم؟؟؟

سلام

120 گیگش حدودا 80 تومنه! زیر 120 بعیده تو بازار پیدا کنید (منظورم نو هست).

smallfrank
03-01-2012, 09:49
حذف شودد...................

s.j-rez
03-01-2012, 09:56
یکی از بچه ها یه هارد 120 گیگ داره که روی الایتش بوده
اگه بخاوی اونو برات بگیرم
تا حالا فک کنم هیچ بازی روش نریخته
چون اصلا نمیدونس کاربردش چیه...:31::31:

----------------------------------------------------------

به به جناب shab_2008 :42:
فک کنم اسمتون شهاب بود درسته ؟
خیلی وقت بود ندیده بودمتون.
البته پستاتونو میگم....:31:
احساس نمیکنی اسپم دادی عزیز؟
خرید و فروش به تاپیک مربوط نیست با خودشون مطرح کنید.
حال و احوال پرسی هم ماله پروفایل هست و پیغام خصوصی و...
خواهشا دوستان یه تفعلی بکنن بعد پست بدن.
به بار میای میبینی دارن یکی رو فحش میدن.یه بار میای میبینی دارن واس هم لالایی میگن.یه بار میای حال و احوال پرسیه.
به خدا با هیچ کدوم شما ها مشکلی ندارم ولی خوب اسپم ندید یکم رعایت کنید.ناظر ها و مدیر هم متاسفانه سرشون شلوغه و رسیدگی نمیکنن این یه مشکل فوقالعاده بزرگه.
بازم تکرار میکنم همه شما ها عزیزاید ولی رعایت کنید!!!!!!!!!!!!

HORROR
03-01-2012, 12:44
کسی میدنه آداپتور x360 رو چه جوری باز میشه...من نه پیچ دیدم نه خار! شاید کم بینا شدم نمیدونم! آداپتور هم از این کوچیکا مال جاسپر هست...ممنون

s.j-rez
03-01-2012, 13:18
کسی میدنه آداپتور x360 رو چه جوری باز میشه...من نه پیچ دیدم نه خار! شاید کم بینا شدم نمیدونم! آداپتور هم از این کوچیکا مال جاسپر هست...ممنون
جسپر؟اون کوچیکا که ماله والهالا هست توی اسلیم!!!
والا دقیق یادم نیست معمولاه زیر برچیسپ ها میشه الان که نگاه کردم تو آداپتور اونجوری نبود.
فکر کنم زیر اون پلاستیک هاست که باعث میشه به سطوح شیشه ای و اینا بجسبه(اون4تا رو میگم)

MITAJOON
03-01-2012, 14:44
4 تا پایه لاستیکی مثل پاک کن زیرش هست اونا رو بکن و بعد زیرش پیچ هارو باز کن.بعد از اینکه کارت تموم شد، پاک کن هارو :31:دوباره بچسبون سر جاش.

احتیاط کن:
حواست باشه آداپتورو از برق جدا کنی بعد بازش کنیا!!:18:وگرنه تاکسی درمی میشی:41::18:

s.j-rez
03-01-2012, 17:15
ABGX360 1.0.6 RELEASED

همونطور که چندی پیش اعلام شد این برنامه برای پچ کردن بازی های به طور خودکار برایLT+3عمل میکنه.
وضعیت این برنامه توسط ناشر رسمی آن ازIN TESTINGبهRELEASEDتغییر کرده و هم اکنون این برنامه قابل دانلود و استفاده میباشد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0updated%20instantly%20whenever%20and%20wherever%2 0c4eva%20speaks%20-%20Mozilla%20Firefox.jpg

لینک دانلود برنامه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F139691131%2F4b11403%2Fabgx360_v1.0.6_setup.exe.ht ml)

شایان ذکر است روش پچ کردن به روال گزشته است و نیازی به تغییر نیست+میتونید از آموزش زیر استفاده کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت اصلیc4eva:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

HORROR
04-01-2012, 02:49
4 تا پایه لاستیکی مثل پاک کن زیرش هست اونا رو بکن و بعد زیرش پیچ هارو باز کن.بعد از اینکه کارت تموم شد، پاک کن هارو :31:دوباره بچسبون سر جاش.

احتیاط کن:
حواست باشه آداپتورو از برق جدا کنی بعد بازش کنیا!!:18:وگرنه تاکسی درمی میشی:41::18:

امروز بازش کردم و با اسپری هوای فشرده تمیزش کردم . ولی هیچ فرقی با گذشته نکرده وباز همونجا افت فریم و دیر لود شدن آبجکتها رو دارم:19: آخه اگه بدونم چشه کار راحت میشه یا تعمیرش میکنم یا اگه تعمیر نشد میندازمش آشغالی میرم یه دونه دیگه نمیخرم چون پول ندارم!:31:
ولی احتمال کمی میدم از کابل باشه چون کابل رو در جای مطمعنی گذاشته بودم...باز هرچی به زهنتون رسید مارو در جریان بزارید:11:

amin200200
04-01-2012, 06:07
با سلام
دوستان بنده xbox مدل الیت دارم با درایو lite on و همچنین lt+2 و ورژن داشبورد هم 2.0.13599 هستش . می خوام بازی need for speed hot pursuit رو بازی کنم دیسک رو که در دستگاه قرار میدم میگه : this disk in not supported . سوال اینجاست که برای اجرای این بازی آیا حتما نیاز به پچ کردن بازی دارم یا بدون پچ کردن مثلا با تایتل آپدیت و پاک کردن کش دستگاه امکان اجرای این بازی وجود داره ؟ و اگر با تایتل آپدیت کارم راه میفته روش و لطف کنید و اگه به پچ کردن هم نیازه روش پچ کردن hot pursuit رو هم به من بگید . در ضمن من به هیچ عنوان لایو نمیرم . خیلی خیلی لازمش دارم . با تشکر .

s.j-rez
04-01-2012, 07:36
با سلام
دوستان بنده xbox مدل الیت دارم با درایو lite on و همچنین lt+2 و ورژن داشبورد هم 2.0.13599 هستش . می خوام بازی need for speed hot pursuit رو بازی کنم دیسک رو که در دستگاه قرار میدم میگه : this disk in not supported . سوال اینجاست که برای اجرای این بازی آیا حتما نیاز به پچ کردن بازی دارم یا بدون پچ کردن مثلا با تایتل آپدیت و پاک کردن کش دستگاه امکان اجرای این بازی وجود داره ؟ و اگر با تایتل آپدیت کارم راه میفته روش و لطف کنید و اگه به پچ کردن هم نیازه روش پچ کردن hot pursuit رو هم به من بگید . در ضمن من به هیچ عنوان لایو نمیرم . خیلی خیلی لازمش دارم . با تشکر .
باید متناسب یا نسخهlt+1.9پچ اش بکنی اونموقع اجرا میشه.البته بعد اون هم آخرین پچ واسهlt+3هست که خوب اون راحت کارتو راه میندازه ولی در اونصورت لازم میشه کهlt+3بریزی.
اگه میخوای کلا راحت باشی و از این به بعد همه بازیهاتو برایlt+3پچ کنی توصیه میکنمlt+3بریزی و متناسب با اون پچ کنی.
برای پچ کردن با آخرین نسخه قبل ازLt+3(یعنی برای کنسول شما)از این روش استفاده کن:
بازی پچ نشده بعید میدونم اجرا بشه چون کلا یه امر بعیده و این روش برای کنسول هایDEA.BINآبدیت شده اومده.ولی اگه خوب میخوای با این روش امتحان کن:

اجرای بازی ها به صورت آفلاین حتی برای کسانی کهDEA.BINشون عوض شده.

خوب در اینصورت با همون روشTITTLE UPDAEو پاک کردن کچ یا همون کش میتونید بازی رو اجرا کنید.

1-برید به سایت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و تایتل آبدیت قدیمی بازی مورد نظر رو جستجو کنید.بهتره قدیمی ترین آبدیت رو انتخاب کنید.(دقت کنید حتما ریجن بازی باTUیکی باشه)

2-فلش رو با کنسول فرمت کنید.

3-با برنامهHORIZONتایتل آبدیت رو روی فلش بریزید و به کنسول وصل کنید.(روی قسمت تایتل آبدیت تونHORIZONرویINJECTبا استفاده از راست کلیک کنید)

4-خوب حالا تایتل آبدیت رو توی هارد کپی کنید.

لینک دانلود برنامهHORIZON:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] orizon%2F)

آموزش پاک کردن کش کنسول:

خوب اونهایی کهDEA.BINشون عوض شده قبل از اجرا هر بازیXGD3باید کش کنسول رو پاک کنید.

برا پاک کردن کش مسیر رو دنبال کنید:

برید بهSYSTEM SETTINGو بعد و هارد خودتون رو ازSTORAGEانتخاب کنید و روی اونYبزنید و سپس گزینه CLEAN SYSTEM CACHEرو انتخاب کنید و انجام بدید.

=CYBER=
04-01-2012, 09:42
دوستان عزیز کنسولی داریم هم نسخه پال بازی ها رو بالا بیاره هم NTSC J ????

s.j-rez
04-01-2012, 09:44
کنسول هایJTAGشده این امکان رو دارن.
این امکان وجود نداره که اجرا بشه برای کنسول های معمولی.
ولی دوستان می گفتن پیش میاد کهNTS.Jباشه و اجرا بشه ولی بعید به نظر میرسه.

shab_2008
04-01-2012, 10:35

سلام
اگه اون بازی Region Lock نباشه اجرا میشه!

از لینک زیر میتوانید لیست این بازی هارو ببینید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hawck
04-01-2012, 14:59
سلام...من خیلی وقته نبودم.... lt3 اومده؟ قضیش چیه؟
دمهمتون گرم

s.j-rez
04-01-2012, 15:02
سلام...من خیلی وقته نبودم.... lt3 اومده؟ قضیش چیه؟
دمهمتون گرم
آره برای فت ها اومده.
قضیه اینه که بازی هایxgd3بعد از تغییرdea.bin کنسول(از آبدیت مخفی لایو و یا آبدیت14699) دیگه اجرا نمیشدند و یا با روش هایی اجرا میشد.
با اومدنlt+3و پچ کردن بازی ها برای اون.این مشکل ها بلکل حل شده و امنیت در لایو برقرار شده:دی

hawck
04-01-2012, 15:09
اخه من پرسیدم طرف میگه فعلا هیچ بازی رو فلا نمیاره

s.j-rez
04-01-2012, 15:27
اخه من پرسیدم طرف میگه فعلا هیچ بازی رو فلا نمیاره
طرف تعطیل بوده.:دی
هیچ مشکلی نداره و باtuبالا میاد.
حالا اگه بخوای از رو هارد و درست حسابی بازی کنی باید بازی رو پچ کنی.
همه بازی هارم بالا میاره

MITAJOON
04-01-2012, 17:20
امروز بازش کردم و با اسپری هوای فشرده تمیزش کردم . ولی هیچ فرقی با گذشته نکرده وباز همونجا افت فریم و دیر لود شدن آبجکتها رو دارم:19: آخه اگه بدونم چشه کار راحت میشه یا تعمیرش میکنم یا اگه تعمیر نشد میندازمش آشغالی میرم یه دونه دیگه نمیخرم چون پول ندارم!:31:
ولی احتمال کمی میدم از کابل باشه چون کابل رو در جای مطمعنی گذاشته بودم...باز هرچی به زهنتون رسید مارو در جریان بزارید:11:

خب لااقل این مورد رو امتحان کردی:46: و ضرری هم نکردی البته:31:
حالا بحث کابل رو هم پیگیری کن. کابل معیوب خیلی تو موارد خرابی تصویر و .. دیده شده.
منظور شما از این جمله دقیقاً چی بود؟

هیچ فرقی با گذشته نکرده وباز همونجا افت فریم و دیر لود شدن آبجکتها رو دارم
یعنی فقط تو یه بازی و تو یه قسمت خاصی این مشکل رو داری؟اگه اینطور باشه احتمالاً دیسک بازیت ایراد داره!

HORROR
04-01-2012, 20:42
خب لااقل این مورد رو امتحان کردی:46: و ضرری هم نکردی البته:31:
حالا بحث کابل رو هم پیگیری کن. کابل معیوب خیلی تو موارد خرابی تصویر و .. دیده شده.
منظور شما از این جمله دقیقاً چی بود؟

یعنی فقط تو یه بازی و تو یه قسمت خاصی این مشکل رو داری؟اگه اینطور باشه احتمالاً دیسک بازیت ایراد داره!

نمیدونم شاید از کابل باشه ولی فعلا کابل در اختیار ندارم.. منظورم همون بازی بود و چند تا بازی دیگه که امروز تستشون کردم و دقیقا یادمه توی اون قسمت از بازی هیچ مشکلی نداشت و خیلی روون اجرا میشد البته چند بازی دیگه هم هست... مثلا mass efact2 حتی موقع دمو نشون دادن هم لگ میندازه:13: از شماهم ممنونم که مساله رو پیگیری میکنی اینجا فقط بحث التی و داشبورد هست:31:

چند وقت دیگه کنسول رو میبرم تعمیرگاه ببینم چه مرگشه

akharwarbaz
05-01-2012, 11:12
تو تهران بهترین جا برای تعمیر دستگاه ارکید کجاس

aha2012
05-01-2012, 11:51
تو تهران بهترین جا برای تعمیر دستگاه ارکید کجاس
توپخونه -پاساژ شیرازی-فروشگاه حقیقت
تنها جایی که خودم همیشه میبرم اینجاست.ولی تازگیا اینا هم دارن گرگ میشن و اعتمادشونو دارن از دست میدن
در نتیجه خودم تصمیم به تعمیر و ریختن آپدیتها کردم

hawck
05-01-2012, 13:01
بچه ها بازی اومده که فقط با lt3 جرا بشه؟؟

05-01-2012, 13:44
بچه ها بازی اومده که فقط با lt3 جرا بشه؟؟

خیر ، تا الان همه بازی ها با LT+ 2.0 اجرا میشن...

virus2009
05-01-2012, 16:24
دوستان Arcade با slim از نظر سیستمی فرق داره ... ؟؟؟
من آرکید دارم حس میکنم یکم گرافیک بازی ها پایینه ( البته قبلش نسخه PC شون رو بازی کردم )

s.j-rez
05-01-2012, 16:33
من آرکید دارم حس میکنم یکم گرافیک بازی ها پایینه ( البته قبلش نسخه PC شون رو بازی کردم )
نه از نظر پردازشی و گرافیکی هیچ فرقی ندارن.
شاید این ححس شما بوده و یا نسخهPCشون برتر بوده

05-01-2012, 16:52

عزیز از 360 نباید انتظار زیادی داشته باشین ، چون قدیمی شدن و اصلا گرافیک PC رو ندارن :)
از لحاظ پردازشی هم اسلیم و فت هیچ فرقی با هم ندارن...

=CYBER=
05-01-2012, 17:35
عزیز از 360 نباید انتظار زیادی داشته باشین ، چون قدیمی شدن و اصلا گرافیک PC رو ندارن :)
از لحاظ پردازشی هم اسلیم و فت هیچ فرقی با هم ندارن...

پس حتما PS3 از همه شاختره :20: lol

برادران عزیز xbox ما هم رسید :دی
هم بازی PAL باز می کنه هم NTSC J .

نرسیده کم مونده بود منفجرش کنم :18: بازی رو گذاشتم دیدم از فن صدا میاد گفتم برگردونم صاف بزارم زمین .
تا خواستم برگردونم DVD خورد اینور اونور ، فوری درستش کردم و فوری خاموشش کردم :31: خدا رو شکر به خیر گذشت .

در حال حاضر همه چیز آرومه :دی

فقط یک سوال فنی دارم ، این دسته های بازی چطوری شارژ میشن ؟
چند ساعت باطری دووم میاره ؟

=CYBER=
05-01-2012, 17:45
برادران عزیز دنبال 3 نفر هستم که 3 تا بازی اورجینال بخوان . هر کدوم 1 بازی یا بیشتر .
در کل 3 تا بازی باید سفارش داشته باشید . حالا 1 نفر یا 3 نفر :دی
من یدونه Forza 4 می خوام سفارش بدم .

از این سایت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

انتخاب کنید اگر 4 تا بازی سفارش بدیم تا حداکثر 10 روز میرسه دستمون .
اگر کسی هست لطفا خبر بده تا باهم سفارش بدیم .

s.j-rez
05-01-2012, 17:45
پس حتما PS3 از همه شاختره :20: lol

برادران عزیز xbox ما هم رسید :دی
هم بازی PAL باز می کنه هم NTSC J .

نرسیده کم مونده بود منفجرش کنم :18: بازی رو گذاشتم دیدم از فن صدا میاد گفتم برگردونم صاف بزارم زمین .
تا خواستم برگردونم DVD خورد اینور اونور ، فوری درستش کردم و فوری خاموشش کردم :31: خدا رو شکر به خیر گذشت .

در حال حاضر همه چیز آرومه :دی

فقط یک سوال فنی دارم ، این دسته های بازی چطوری شارژ میشن ؟
چند ساعت باطری دووم میاره ؟
با باید play ant citشارز بخری که مال خود ماکیروسافت هست ولی به درد نمیخوره.
توصیه میکنم یه باطری شارژی 2500میلی آمپر بخری.یه باطری2500میلی آمپری 15 ساعت باید بمونه شارژ.
برای فرمول دقیق برای همه باطری ها از طریق این لینک عمل کنید(بازیسنتر):
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
راستی چرا کلمه بازیشنتر فیلتره؟؟

برادران عزیز دنبال 3 نفر هستم که 3 تا بازی اورجینال بخوان . هر کدوم 1 بازی یا بیشتر .
در کل 3 تا بازی باید سفارش داشته باشید . حالا 1 نفر یا 3 نفر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من یدونه Forza 4 می خوام سفارش بدم .

از این سایت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] index.php%3Froute%3Dproduct%2Fproduct%26path%3D59_ 72_121%26product_id%3D262)

انتخاب کنید اگر 4 تا بازی سفارش بدیم تا حداکثر 10 روز میرسه دستمون .
اگر کسی هست لطفا خبر بده تا باهم سفارش بدیم .
جای این درخواست فروم نیست!!!

=CYBER=
05-01-2012, 17:53
با باید play ant citشارز بخری که مال خود ماکیروسافت هست ولی به درد نمیخوره.
توصیه میکنم یه باطری شارژی 2500میلی آمپر بخری.یه باطری2500میلی آمپری 15 ساعت باید بمونه شارژ.
برای فرمول دقیق برای همه باطری ها از طریق این لینک عمل کنید(بازیسنتر):
راستی چرا کلمه بازیشنتر فیلتره؟؟

جای این درخواست فروم نیست!!!

پس کجا هست ؟
بنر بسازم بزنم تو اتوبان ؟

s.j-rez
05-01-2012, 18:08
کسی لیست بازی هایxgd2و بتایxgd3رو داره؟

پس کجا هست ؟
بنر بسازم بزنم تو اتوبان ؟
اگه دوست دارید روش خوبی هست میتونید امتحان کنید.!!!!:-q
توصیه میکنم یه خورده مودب برخورد کنید و اینجا بند و20-19رو بخونید:(فعالیت های ممنوعه)
توی قوانین سایت هر گرونه فعالیت خرید و فروش و مباحث شبیه به اون غیر قانونیه!!!توی یاهو و یاپیغام خصوصی و امثالهم جاش هست.
(به هیچ عنوان این بحث رو توی فروم ادامه ندید)

HORROR
05-01-2012, 18:23
دوستان من میخوام کنسولمو JTAG کنم میخوام بدونم با انجام دادن اینکار کنسول مشکل ویا ایرادی پیدا نمیکنه ؟ من اصلا لایو نمیرم( توی بازی - سخت افزاری _ نرم افزاری مشکلی پیش نمیاد؟) بعد اینکه هزینش چقدره وآیا من میتونم انجام بدم چون میتونم راحت فریمور بریزم شاید بتونم اینکارو انجام بدم... ویکمی در مورد امکانات و نرم افزارهاش توضیح بدید ممنون میشم

یه سول دیگه ببخشید!! آیا همه بازیها - تمهای پریموم وداشبردها با این روش قابل اجرا به صورت طبیعی هستن؟

s.j-rez
05-01-2012, 18:31
دوستان من میخوام کنسولمو JTAG کنم میخوام بدونم با انجام دادن اینکار کنسول مشکل ویا ایرادی پیدا نمیکنه ؟ من اصلا لایو نمیرم( توی بازی - سخت افزاری _ نرم افزاری مشکلی پیش نمیاد؟) بعد اینکه هزینش چقدره وآیا من میتونم انجام بدم چون میتونم راحت فریمور بریزم شاید بتونم اینکارو انجام بدم... ویکمی در مورد امکانات و نرم افزارهاش توضیح بدید ممنون میشم

یه سول دیگه ببخشید!! آیا همه بازیها - تمهای پریموم وداشبردها با این روش قابل اجرا به صورت طبیعی هستن؟
ببین بگم کهjtagکردن مثل فریمویر ریختن نیست و سخت تره.
توی سیستم هیچ مشکلی پیش نمیاد.
هزینش معمولا120ایناست ولی کار باید درست انجام بشه.
باjtagکردن به روش ریسیت گلیچ میتونی از هارد بازی رو بدون دیسک اجرا کنی یه شبکه مخصوص آنلاین داره میتونی برنامه های دست نویس رو هم به کنسول اضافه کنی.و خیلی امکانات دیگه...
فعلا بله همه چیز با این روش قابل اجراست از آینده هم خبری نیست:دی

HORROR
05-01-2012, 18:49
ببین بگم کهjtagکردن مثل فریمویر ریختن نیست و سخت تره.
توی سیستم هیچ مشکلی پیش نمیاد.
هزینش معمولا120ایناست ولی کار باید درست انجام بشه.
باjtagکردن به روش ریسیت گلیچ میتونی از هارد بازی رو بدون دیسک اجرا کنی یه شبکه مخصوص آنلاین داره میتونی برنامه های دست نویس رو هم به کنسول اضافه کنی.و خیلی امکانات دیگه...
فعلا بله همه چیز با این روش قابل اجراست از آینده هم خبری نیست:دی

120 تومنننننننن!!:18::19: ببینم چقدر سخته شاید بتونم انجامش بدم ...مگه تاب ورداشته 120 بدم به اینا!:31:

05-01-2012, 19:07
عزیز کار هزینه بریه ، وسایل زیادی میخواد...

من اگه خدا بخواد :)) میخوام خودم درستش کنم :P :دی

s.j-rez
05-01-2012, 19:10
120 تومنننننننن!!:18::19: ببینم چقدر سخته شاید بتونم انجامش بدم ...مگه تاب ورداشته 120 بدم به اینا!:31:
آره اینجوریاست باید یه برد مخصوص هم بگیری که نمیشه ساختش +بقیه کار هارم خودت بکنی:دی
پ.ن!!!!:
آقا پارسا شرمنده الان میبینم

konami-pes
05-01-2012, 20:27
این LT+3 واسه اسلیم هنوز نیومده؟دوستانی که واسه فت تست کردند سرانجام به چه نتایجی رسیدن؟ واسه لایو امنیت داره یا نه؟ کلا یه توضیح بی زحمت بدین:46:

s.j-rez
05-01-2012, 20:38
این LT+3 واسه اسلیم هنوز نیومده؟دوستانی که واسه فت تست کردند سرانجام به چه نتایجی رسیدن؟ واسه لایو امنیت داره یا نه؟ کلا یه توضیح بی زحمت بدین:46:
نه واسه اسلیم نیومده.
بهترین حالت برای امنیت تو لایو دیسک های رایت شده با بورنر مکس و پچ باLT+3هست.
بازی که بورنر مکس نیست بهTUو پاک کردن کچ بدون هارد اجرا میشه ولی برای لایو امن نیست.
دیسک های بدون بورنر مکس که برایLT+3پچ بشن از رو هارد و بدون هارد بدونTUاجرا میشن ولی بازم برای لایو امن نیست.
بازی های بدون بورنر مکس بدونTUو پچ و اینا اجرا نمیشه
بازی های بدون بورنر مکس که باTUرویLT+2اجرا نمیشد رویLT+3اجرا میشه(یا ریپ میزد:دی)
همین دیگه:دی

konami-pes
05-01-2012, 20:51
نه واسه اسلیم نیومده.
بهترین حالت برای امنیت تو لایو دیسک های رایت شده با بورنر مکس و پچ باLT+3هست.
بازی که بورنر مکس نیست بهTUو پاک کردن کچ بدون هارد اجرا میشه ولی برای لایو امن نیست.
دیسک های بدون بورنر مکس که برایLT+3پچ بشن از رو هارد و بدون هارد بدونTUاجرا میشن ولی بازم برای لایو امن نیست.
بازی های بدون بورنر مکس بدونTUو پچ و اینا اجرا نمیشه
بازی های بدون بورنر مکس که باTUرویLT+2اجرا نمیشد رویLT+3اجرا میشه(یا ریپ میزد:دی)
همین دیگه:دی

دمت گرم داداش بی زحمت به این سوالا هم جواب بده

1- واسه اسلیم قراره کی بیاد؟
2 - من کرمانشاه هستم راستش یه چند مغازه هستند LT میریزن اما بهشون زیاد اطمینان ندارم و همیشه هر وقت رام میوفتاد تهران میریختم اما این بار مجبورم همینجا بریزم . امروز رفتم پیش یکیشون گفت واسه اسلیم هنوز نیومده وقتی بیاد میریزم واست و 1 روز باید کنسولت پیش ما بمونه!! نمیدونم آخه چرا یک روز باید بمونه؟! سوالم اینه که بعد از اینکه کارشو انجام داد از کجا مطمئن بشم واقعا واسم ریخته؟شاید الکی بگه و همون LT2 کماکان رو کنسولم باشه و منم برم لایو و بترکم:31:به عبارت بهتر جایی در تنظیمات کنسول هست که مشخص کنه آبدیت درایو کنسول چنده؟
3- و اما سوال سومم که خیلی واسم مهمه اینه که کدوم مغازه تو تهران بازیهایی که واسه لایو توضیح دادین با LT3 مناسبن بخرم؟در واقع بازیهاش برای لایو امنیت کامل رو از هر لحاظ داشته باشند و فروش اینترنتی داشته باشه سفارش بدیم جایی سراغ دارین؟

دستت مرسی

=CYBER=
05-01-2012, 21:43
برادران عزیز چطوری باید PES 2012 آنلاین بازی کرد ؟

s.j-rez
05-01-2012, 21:57
برادران عزیز چطوری باید PES 2012 آنلاین بازی کرد ؟
خوب شما کپی بازی یا نه.
منظورت رعایت نکات امنیتی هست یا همینجوری؟
اگه همینجوری که خوب باید اول وصل بشی لایو و بعد از طریق مولتی پلیر وصل بشی به سرور بازی.
-------------------------------------------------

دمت گرم داداش بی زحمت به این سوالا هم جواب بده

1- واسه اسلیم قراره کی بیاد؟
2 - من کرمانشاه هستم راستش یه چند مغازه هستند LT میریزن اما بهشون زیاد اطمینان ندارم و همیشه هر وقت رام میوفتاد تهران میریختم اما این بار مجبورم همینجا بریزم . امروز رفتم پیش یکیشون گفت واسه اسلیم هنوز نیومده وقتی بیاد میریزم واست و 1 روز باید کنسولت پیش ما بمونه!! نمیدونم آخه چرا یک روز باید بمونه؟! سوالم اینه که بعد از اینکه کارشو انجام داد از کجا مطمئن بشم واقعا واسم ریخته؟شاید الکی بگه و همون LT2 کماکان رو کنسولم باشه و منم برم لایو و بترکم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به عبارت بهتر جایی در تنظیمات کنسول هست که مشخص کنه آبدیت درایو کنسول چنده؟
3- و اما سوال سومم که خیلی واسم مهمه اینه که کدوم مغازه تو تهران بازیهایی که واسه لایو توضیح دادین با LT3 مناسبن بخرم؟در واقع بازیهاش برای لایو امنیت کامل رو از هر لحاظ داشته باشند و فروش اینترنتی داشته باشه سفارش بدیم جایی سراغ دارین؟

دستت مرسی
1-به زودی زود.
2-نه از طریق تنظیمات نمیشه.اگه میشه یه جای دیگه ببر یه روز مشکوکه.خوب وقتی LT+3ریخت یکی از بازی های XGD3که قبلا اجرا نمشد و پچ کن و بزار باید اجرا شه.
ولی بگم بهش بگو سریع بریزه بده خودتم اونجا باش ببین.اگه هم گفت بعدا بگوlOGبرنامه جانگل فلشر رو بهت بده که مطمین شیLT+3ریخته.
3-بله جا زیاد هست از طریق پیام خصوصی میگم بهتون:دی

Mr Unknown
05-01-2012, 22:13
دوستان داشتم Saints Row3 بازی میکردم که وسطش کنسول خاموش شد و سه چراغ شد ولی بعد روشن کردن مشکلی نداشت
دوبار اینجوری شد ولی تو بقیه بازیها مشکلی نیست و حتی بعد چندین ساعت بازی هم اینجوری نمیشه
آیا این مربوط به نداشتن LT3 هست یا کلا کنسول مشکل داره؟

s.j-rez
05-01-2012, 22:23
دوستان داشتم Saints Row3 بازی میکردم که وسطش کنسول خاموش شد و سه چراغ شد ولی بعد روشن کردن مشکلی نداشت
دوبار اینجوری شد ولی تو بقیه بازیها مشکلی نیست و حتی بعد چندین ساعت بازی هم اینجوری نمیشه
آیا این مربوط به نداشتن LT3 هست یا کلا کنسول مشکل داره؟
والا این مشکل مهمولا مربوط به کنسول هست.
ولی چون شما بازی دیگه مشکل نداری از نداشتنlT+3هست منم توLT+2برام این مشکل ها پیش اومده.

Mr Unknown
05-01-2012, 22:28
والا این مشکل مهمولا مربوط به کنسول هست.
ولی چون شما بازی دیگه مشکل نداری از نداشتنlT+3هست منم توLT+2برام این مشکل ها پیش اومده.
از کجا میتونم بفهمم کنسول مشکل داره یا مربوط به LT 3 هستش؟

s.j-rez
05-01-2012, 22:31
از کجا میتونم بفهمم کنسول مشکل داره یا مربوط به LT 3 هستش؟
ببینید برای من همینجور خاموش میشد و چراغ نمیداد ولی چون فقط توی این بازی مشکل دارید پس هر طوری هم باشه به کنسول مربوط نمیشه جای نگرانی نداره.
اگه مشکل خاصی باشه کنسول همون چراغ هارو به طور مداوم میزنه که تا بفهمیم دردش چیه.
مشکل خاصی نیست.

=CYBER=
06-01-2012, 00:34
خوب شما کپی بازی یا نه.
منظورت رعایت نکات امنیتی هست یا همینجوری؟
اگه همینجوری که خوب باید اول وصل بشی لایو و بعد از طریق مولتی پلیر وصل بشی به سرور بازی.

کنسول من کپی خور نشده . باندل هست .
میرم تو بخش آنلاین ، ولی همون طوری می مونه waiting for oppo...

Abolfazl3007
06-01-2012, 10:07
دوستان تو تنظیمات REFRENCE LEVEL شما رو چه حالتی گذاشتین ؟ من وقتی رو STANDARD میزارم انگار رنگها مخصوصا مشکی اونجور که قشنگ نیست ، از اونور هم وقتی رو EXPANDED میزارم صحنه های تاریک بیش از اندازه سیاه میشه .

من دیگه جد آبادم اومد جلو چشام اینقدر با این تنظیمات مانیتور و 360 و اینا ور رفتم نشد ؟؟؟ چکار کنم ؟؟؟

با کابل HDMI وصل کردم به مانیتور

IRAN_KING
06-01-2012, 20:36
سلام

دوستان شما بازی ها رو که با LT3 اجرا بشه از کجا و چند می گیرید؟! (قیمت ها ناجور رفته بالا:13:)

s.j-rez
06-01-2012, 20:48
سلام

دوستان شما بازی ها رو که با LT3 اجرا بشه از کجا و چند می گیرید؟! (قیمت ها ناجور رفته بالا:13:)
5تومن اینا هست.
بی انصاف ها8 هم میدن.
-----------------------------------------------

دوستان تو تنظیمات REFRENCE LEVEL شما رو چه حالتی گذاشتین ؟ من وقتی رو STANDARD میزارم انگار رنگها مخصوصا مشکی اونجور که قشنگ نیست ، از اونور هم وقتی رو EXPANDED میزارم صحنه های تاریک بیش از اندازه سیاه میشه .

من دیگه جد آبادم اومد جلو چشام اینقدر با این تنظیمات مانیتور و 360 و اینا ور رفتم نشد ؟؟؟ چکار کنم ؟؟؟

با کابل HDMI وصل کردم به مانیتور
ماله منم نور پردازیش مشکل داره..
فکر کنم کلا بازی مشکل دار باشه.
یا هم مانیتور هامون هر دو ضعیف اند:دی
----------------------------------------------

کنسول من کپی خور نشده . باندل هست .
میرم تو بخش آنلاین ، ولی همون طوری می مونه waiting for oppo...
خوب شما چه جوری به لایو وصل شدی؟
توی تست اتصال به لایو چی میگه؟
فقط این بازی اینطوریه؟

Mr Unknown
06-01-2012, 21:51
دوستان جز پشت قاب از کجا میشه تاریخ تولید رو فهمید؟

s.j-rez
06-01-2012, 21:54
دوستان جز پشت قاب از کجا میشه تاریخ تولید رو فهمید؟
روی جعبه هم هست.
ولی به هیچکدوم اعتباری نیست چون معمولا اینارو فله ای ه.ک میکنن و قاب ها و قاب خود کنسول معمولا عوض میشه

Mr Unknown
06-01-2012, 21:56
روی جعبه هم هست.
ولی به هیچکدوم اعتباری نیست چون معمولا اینارو فله ای ه.ک میکنن و قاب ها و قاب خود کنسول معمولا عوض میشه
خو واسه همین میخوام
چون قاب مال خود کنسول نیست..همینطور جعبه.
یعنی جور دیگه نمیشه فهمید؟

=CYBER=
06-01-2012, 22:04
5
خوب شما چه جوری به لایو وصل شدی؟
توی تست اتصال به لایو چی میگه؟
فقط این بازی اینطوریه؟
لایو مشکلی نداره وصل میشه .
بازی دیگه تست نکردم .

بعضی اوقات یکی رو پیدا می کنه بازی می کنیم ولی بعضی مواقع 2 ساعت هم صبر کنی خبری نیست :31:

امروز 1 بار وصل شد ولی در حال لالیگا لگ داشت شوت میزدم 5 ثانیه بعد عمل می کرد :31::13:

s.j-rez
06-01-2012, 22:18
لایو مشکلی نداره وصل میشه .
بازی دیگه تست نکردم .

بعضی اوقات یکی رو پیدا می کنه بازی می کنیم ولی بعضی مواقع 2 ساعت هم صبر کنی خبری نیست :31:

امروز 1 بار وصل شد ولی در حال لالیگا لگ داشت شوت میزدم 5 ثانیه بعد عمل می کرد :31::13:
ببین اکثرا بازی های آنلاین اولاش میتونی توی هر مدی آدم پیدا کنی از اون به بعد باید توی مد خوب بازی دنبال آدم بگردی.
مد های مختلف بازی رو امتححان کن.
اون قضیه شوت هم احتمالا سرعت نت ات پایینه:دی
--------------------------------------------------------------

خو واسه همین میخوام
چون قاب مال خود کنسول نیست..همینطور جعبه.
یعنی جور دیگه نمیشه فهمید؟
خوب شاید نشه ولی شما بگو تاریخ رو واسه چی میخوای؟ از روش های دیگه هم میشه به چیزی که تو میخوای پی برد.

=CYBER=
06-01-2012, 22:36
ببین اکثرا بازی های آنلاین اولاش میتونی توی هر مدی آدم پیدا کنی از اون به بعد باید توی مد خوب بازی دنبال آدم بگردی.
مد های مختلف بازی رو امتححان کن.
اون قضیه شوت هم احتمالا سرعت نت ات پایینه:دی
--------------------------------------------------------------

خوب شاید نشه ولی شما بگو تاریخ رو واسه چی میخوای؟ از روش های دیگه هم میشه به چیزی که تو میخوای پی برد.

مد چیه ؟!!! :31:

s.j-rez
06-01-2012, 22:42
مد چیه ؟!!! :31:
ببین من متاسفانه این بازی رو خودم آنلاین نرفتم ولی معمولا همه بازی هایی که آنلا دارن بخش های مختلفی دارن مه مثلا با هم فرق دارن.مثلا توی بازیBLACK OPSیه مد هست که تمام سلاح هارو داری.یه مد هست فقط یه قشنگ هست.
در واقع همون مود یا متد هست منظورم.

گیمر12
06-01-2012, 23:29
سلام
یه دستگاه واسم اوردن گفت لنزش از کارافتاده منم لنزش تعویض کردم دوباره کار نکرد گفتم شاید از درایو ش باشه درایو تعویض کردم دیسک هارو میاره بلا بعد از چند ثانیه دوباره میاد داشبورد دیگه نمی دانم باهاش چیکار کنم

konami-pes
07-01-2012, 08:51
تاریخ دقیقی واسه LT3 اسلیم اعلام نشده؟مردیم از انتظار ........... من لایو میخوام:19:

s.j-rez
07-01-2012, 10:11
سلام
یه دستگاه واسم اوردن گفت لنزش از کارافتاده منم لنزش تعویض کردم دوباره کار نکرد گفتم شاید از درایو ش باشه درایو تعویض کردم دیسک هارو میاره بلا بعد از چند ثانیه دوباره میاد داشبورد دیگه نمی دانم باهاش چیکار کنم
داشبرد اش چیه؟
فریم ویر اش چیه؟
احتمالا اون درایو اش مشکل نداشته و به خاطر آبدیت های جدید از بازی هایxgd3میپره بیرون.
خواهشا شرایط رو درست حسابی بگید:دی
-----------------------------------------------------

تاریخ دقیقی واسه LT3 اسلیم اعلام نشده؟مردیم از انتظار ........... من لایو میخوام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به زودی:دی

compund security
07-01-2012, 22:00
سلام داداش من تازه میخوام اکس باکس بگیرم میخوام تمامی اصطلاحات و مسئله ها و ... مربوط بهش رو بلد بشم چون هر راهنمایی میخونم هیچی نمیفهمم ممکنه بهم یه لینک بدید که این مطالب رو داشته باشه؟
راستی من اگه به داییم بگم از امریکا برام کنسول بیاره چون خیلی ارزونتر تموم میشه برام اینجا میتونم هکش کنم خواااااااااااااهش میکنم کامل جواب بدید خدا خیرتون بده

shahin_mp3
07-01-2012, 22:12
سلام داداش من تازه میخوام اکس باکس بگیرم میخوام تمامی اصطلاحات و مسئله ها و ... مربوط بهش رو بلد بشم چون هر راهنمایی میخونم هیچی نمیفهمم ممکنه بهم یه لینک بدید که این مطالب رو داشته باشه؟
راستی من اگه به داییم بگم از امریکا برام کنسول بیاره چون خیلی ارزونتر تموم میشه برام اینجا میتونم هکش کنم خواااااااااااااهش میکنم کامل جواب بدید خدا خیرتون بده

دوست عزیزمون ساجد اینجا زحمت کشیدند

compund security
07-01-2012, 22:54
دوست عزیزمون ساجد اینجا زحمت کشیدند

خدا خیرتون بده هم شما رو هم نویسنده این مطلب رو
خب چند تا سوال برام مونده
1 - ورژن LT تا چه شماره ای اومده
2 - دستگاه مگه -- سخت افزاری نمیخواد
3 - من اگه از خارج اکس باکس بگیرم مشکلی نداره؟
4 -کلا اگه از خارج بگیرم بیارم اینجا چقدر برای -- طول میکشه و چقدر پولش میشه؟
5 - من بیشتر نگرانیم اومدن xbox 720 , kineckt 2 است یعنی واقعا تا اخر 2012 می ایند:41: من نمیتونم تا اون موقع صبر کنم

sonixax
07-01-2012, 22:56
خدا خیرتون بده هم شما رو هم نویسنده این مطلب رو
خب چند تا سوال برام مونده
1 - ورژن LT تا چه شماره ای اومده
2 - دستگاه مگه -- سخت افزاری نمیخواد
3 - من اگه از خارج اکس باکس بگیرم مشکلی نداره؟
4 -کلا اگه از خارج بگیرم بیارم اینجا چقدر برای -- طول میکشه و چقدر پولش میشه؟
5 - من بیشتر نگرانیم اومدن xbox 720 , kineckt 2 است یعنی واقعا تا اخر 2012 می ایند:41: من نمیتونم تا اون موقع صبر کنم

1 - LT3+ که هنوز داره تست میشه .
2 - همیشه نه
3 - خیر
4 - ؟؟؟؟
5 - نگران چیزایی که هرگز قرار نیست بیان نباشید .

CRIS Joon CR7
07-01-2012, 23:01
1 - LT3+ که هنوز داره تست میشه .
2 - همیشه نه
3 - خیر
4 - ؟؟؟؟
5 - نگران چیزایی که هرگز قرار نیست بیان نباشید .
یعنی چی 720 هیچ وقت قرار نیست بیاد؟
از شما که بزرگتری بعید بود این حرف یعنی چی؟:18:
البته سلام:31:

sonixax
07-01-2012, 23:10
یعنی چی 720 هیچ وقت قرار نیست بیاد؟
از شما که بزرگتری بعید بود این حرف یعنی چی؟:18:
البته سلام:31:

360 یعنی 360 درجه ، یعنی شما محدودیت در رابطه با کنسول نداری برای همین اسمش 360 مثل یاهو 360 . یعنی همه وری رو میتونی ببینی . این یک اصطلاح رایج بین مردم غربه.
Xbox 720 اصلا معنی نمیده ! چون ما 720 دجه نداریم . نسل بعدی اسمش Xbox 720 نیست .
کینکت هم به خودی خود هیچ چییز نیست فقط یک دوربینه و یک سنسور مادون قرمز - همین و بس یک و دو نداره .

CRIS Joon CR7
07-01-2012, 23:24
360 یعنی 360 درجه ، یعنی شما محدودیت در رابطه با کنسول نداری برای همین اسمش 360 مثل یاهو 360 . یعنی همه وری رو میتونی ببینی . این یک اصطلاح رایج بین مردم غربه.
Xbox 720 اصلا معنی نمیده ! چون ما 720 دجه نداریم . نسل بعدی اسمش Xbox 720 نیست .
کینکت هم به خودی خود هیچ چییز نیست فقط یک دوربینه و یک سنسور مادون قرمز - همین و بس یک و دو نداره .
پس ما اسم 720 رو از کجامون در آوردیم؟:19:
اصلا چه چیزایی از نسل بعدی ما میدونیم؟

sonixax
07-01-2012, 23:27
پس ما اسم 720 رو از کجامون در آوردیم؟:19:
اصلا چه چیزایی از نسل بعدی ما میدونیم؟

اسم 720 فقط یک شایعه هستش و بس . اومدند 360 رو ضربدر 2 کردند !!!!! مایکروسافت اگر همچین سیاستی داشت که همه چیز رو دو برابر کنه اسم 360 رو میذاشت Xbox 2 نه اینکه همچین اسمی بذاره .

در حال حاضر از نسل بعدی اینها رو میدونیم :

فیزیک انجین قوی تر
تکنیک تسلیشن و در نتیجه گرافیک بهتر
رنگ تولیدی در کنسول فرقی نمیکنه و در همین حد میمونه
هوش مصنوعی قوی تر
بازی های طولانی تر و مدیای جدید تر
تحرک بیشتر

CRIS Joon CR7
07-01-2012, 23:32
سال تغییر نسل چی؟
نمیدونیم؟:19:

compund security
07-01-2012, 23:38
داداشا اخرش ما نفهمیدیم چقدر باید پول بدیم که یه کنسول از خارج اومده ه ک بشه
خودم میتونم ه کش کنم

07-01-2012, 23:47
از امریکا اگه بگیرین به احتمال زیاد درایوش جدید ــه و همین طور ریجن NTSC هست ، پس بهتره بیخیال امریکا شین...

konami-pes
08-01-2012, 00:29
کسی سایتی سراغ نداره اطلاع دقیق داده باشه LT3 واسه اسلیم کی میاد؟میدونم میگین به زودی اما به زودی میتونه 1 روز باشه میتونه 1 ماه باشه من از انتظار مردم دیگه

Milad4171
08-01-2012, 01:49
بچه ها همه اطلاعاتشون رو از این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در میارن!
معلوم نیست. الان در حال تست هست هروقت رلیز بشه اعلام میکنه

J A V I D
08-01-2012, 08:48
كسي اطلاع داره بازي هايي كه واسه lt3 پچ شده باشن رو lt2 اجرا مي شن يا نه ؟

08-01-2012, 09:23
بله... من تست کردم...

=CYBER=
08-01-2012, 10:30
کسی PES 12 آنلاین میزنه ؟ :دی

آیدی بدید ادد کنم .

CRIS Joon CR7
08-01-2012, 11:05
کسی PES 12 آنلاین میزنه ؟ :دی

آیدی بدید ادد کنم .
خودت فکر کن ببین جای این حرفا اینجا هستش:13:
خب برو تو تاپیک PES بگو
جاش اینجا نیست:19:
بالا نوشته سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360
اونوقت تو میگی بیا ساکر بازی کنیم:20:

nasrGod
08-01-2012, 11:29
سلام دوستان بازيايي كه با LT3 اجرا بشه كجا تهيه كنم
بتلفيد 3 رو مخصوصا"

s.j-rez
08-01-2012, 11:35
دوستان یه عنایتی بکنید خارج از بحث پست ندید توی این سایت لینک دادن به بیرون یا همچین چیزی غیر مجازه و بعضی وقت ها هم که برای آموزشی چیزی لینک میزاریم ناچارن مجبور میشیم.
شما میتونی از فروشگاه ها و خرید پستی بخری یه سرچ تو گوگل بزن

konami-pes
08-01-2012, 13:03
واسه درایوهای Lite-On 9504/
0272, 0225,
0401, 1071

زده IN TESTING

تا چند ساعت قبل IN PROGRESS بود فکر کنم واسه اسلیم هم LT3 همین ساعت هاس که بیاد

s.j-rez
08-01-2012, 13:09
واسه درایوهای Lite-On 9504/
0272, 0225,
0401, 1071

زده IN TESTING

تا چند ساعت قبل IN PROGRESS بود فکر کنم واسه اسلیم هم LT3 همین ساعت هاس که بیاد

«ه بعیده تا چند ساعت بیاد شاید تا 4-5روز دیگه بیاد یا2-3روز کلا کار اینc4معلوم نیست

konami-pes
08-01-2012, 13:11
«ه بعیده تا چند ساعت بیاد شاید تا 4-5روز دیگه بیاد یا2-3روز کلا کار اینc4معلوم نیست

مگه تستش چقدر میخواد زمان ببره؟! مهم اینه که کارش تموم شده و الان فقط مرحله تسته:46:

s.j-rez
08-01-2012, 13:29
مگه تستش چقدر میخواد زمان ببره؟! مهم اینه که کارش تموم شده و الان فقط مرحله تسته:46:
اگه از قبل با کارc4آشنایی داشته باشید معمولا کار چند ساعت نیست و طول میکشه..
البته امکان داره زود هم بیاد ولی در حد ساعت بعید میدونم

konami-pes
08-01-2012, 13:31
اگه از قبل با کارc4آشنایی داشته باشید معمولا کار چند ساعت نیست و طول میکشه..
البته امکان داره زود هم بیاد ولی در حد ساعت بعید میدونم

اوکی:46:

میگم این درایو Hitachi 78/79 مربوط به چه مدلی از ایکس باکس میشه؟

s.j-rez
08-01-2012, 13:33
اوکی:46:

میگم این درایو Hitachi 78/79 مربوط به چه مدلی از ایکس باکس میشه؟
ماله درایو های هیتاچی هست که روی فت هاست

Amin4All
08-01-2012, 13:48
چند مدتیه بی خبریم lt 3 هم انگار اومده.
الان بازی ای هست که lt3 بخاد برا اجراش.
lt3 رو برا چی دادن بیرون؟

konami-pes
08-01-2012, 13:59

واسه فت یه هفته بیشتره اومده اما هنوز واسه اسلیم نیومده و منتظریم:5:

به خاطر بازیهایی که بعد از GOW3 به بعد اومدن و حجمشون بیشتر از حد معمول بود و همین واسه زمانی که لایو بازی میکردی باعث فلگ شدن میشد.کلا LT3 واسه کسایی به کار میاد که میخوان لایو بازی کنند و اگر آفلاین بازی بهتره رو همون LT2 بمونی

compund security
08-01-2012, 14:00
داداشا اخرش من نفهمیدم اگه من از امریکا اکس باکس 360 بگیرم یعنی به خهاطر این درایو جدید و ntsc و این حرفا
تا ابد -- ننمیشه؟؟؟؟؟؟؟یا باید صبر کنم تا هکش بیاد ؟؟؟؟ اگه باید صبر کنم چقدر وقت ممنون میشم جواب بدید:11:

s.j-rez
08-01-2012, 14:01
نه فعلا.
برای کسانی کهdea.binشون عوض شده بتونن بازی هارو راحت اجرا کنن و برای امنیت درLive

=CYBER=
08-01-2012, 18:50
برادران عزیز من 250 bundle دارم .
چطوری می تونم بازی های کپی خور مثل bf3 ، forza 4 بازی کنم ؟!!!

شنیدم bundle -- نمیشه . فقط تعداد اندکی -- میشن . درسته ؟
از کجا میشه تشخیص داد -- میشه یا نه ؟

s.j-rez
08-01-2012, 19:02
برادران عزیز من 250 bundle دارم .
چطوری می تونم بازی های کپی خور مثل bf3 ، forza 4 بازی کنم ؟!!!

شنیدم bundle -- نمیشه . فقط تعداد اندکی -- میشن . درسته ؟
از کجا میشه تشخیص داد -- میشه یا نه ؟
ببین باید تشخیص بدی مدل درایوت چیه اول باید بفهمیم درایوت چیه بعد ببینیم کپی خور میشه یا نه بعد ورژنlt+لازمه رو بهت معرفی میکنیم.
لینک آموزش رو براتون پیفام خصوصی میکنم.
نتیجه رو اینجا بگید:

=CYBER=
08-01-2012, 19:50
میگم نحوه قرارگیری کنسول slim فرقی نداره ؟
من طوری گذاشتم فنش به طرف بالا هست .

konami-pes
08-01-2012, 19:59
میگم نحوه قرارگیری کنسول slim فرقی نداره ؟
من طوری گذاشتم فنش به طرف بالا هست .

نه هیچ فرقی نداره در دو حالت افقی و عمودی میتونی بذاری که البته به نظر من عمودی بهتره

compund security
08-01-2012, 21:26
داداشا اخرش من نفهمیدم اگه من از امریکا اکس باکس 360 بگیرم یعنی به خهاطر این درایو جدید و ntsc و این حرفا
تا ابد -- ننمیشه؟؟؟؟؟؟؟یا باید صبر کنم تا هکش بیاد ؟؟؟؟ اگه باید صبر کنم چقدر وقت ممنون میشم جواب بدید

s.j-rez
08-01-2012, 22:27
تا ابد -- ننمیشه؟؟؟؟؟؟؟یا باید صبر کنم تا هکش بیاد ؟؟؟؟ اگه باید صبر کنم چقدر وقت ممنون میشم جواب بدید
احتمالا زیاد.وضعیت درایو های اونجا چون عموما جدید هستن نامعلومه شاید تا یه سال خبری ازش در نیاد شاید هفته بعد.
بحث ریجن هم اینه که ریجن اون حاntscهیت ولی بازی های ایران عموماpalهست وntscها معمولا گرون تر فرومخته میشن و معدود بازی ها همfreeهستن.
کلا آمریکا توصیه نمیشه

compund security
08-01-2012, 22:31
راستی من میخوام برای کنسولی که میخوام بخرم (همون اکس باکس 360) یه هارد اکسترنال هم بخرم usb 2 یا usb 3 فرقی داره برای کنسول این قضیه -- و اینا چیه کسی یه 1-2 ترابایت داره بده به من ازش میخرم با ارشیو بازی های اکس باکس

konami-pes
08-01-2012, 22:38
داستان این هارد اکسترنال چیه؟یعنی واسه ایکس باکس هارد اکسترنال موجود هست؟یا این هاردهای معمولی PC میخوره؟یعنی من یه هارد اکسترنال 1000 گیگ بخرم میتونم به کنسولم وصلش کنم و بازی روش نصب کنم؟

sonixax
08-01-2012, 22:47
داستان این هارد اکسترنال چیه؟یعنی واسه ایکس باکس هارد اکسترنال موجود هست؟یا این هاردهای معمولی PC میخوره؟یعنی من یه هارد اکسترنال 1000 گیگ بخرم میتونم به کنسولم وصلش کنم و بازی روش نصب کنم؟

بله میتونید ، ولی فقط از ۱۶ گیگش میتونید استفاده کنید . نه همش .

compund security
08-01-2012, 22:51
احتمالا زیاد.وضعیت درایو های اونجا چون عموما جدید هستن نامعلومه شاید تا یه سال خبری ازش در نیاد شاید هفته بعد.
بحث ریجن هم اینه که ریجن اون حاntscهیت ولی بازی های ایران عموماpalهست وntscها معمولا گرون تر فرومخته میشن و معدود بازی ها همfreeهستن.
کلا آمریکا توصیه نمیشه
داداش ممنون برای جوابت یه قامیل دیگه تو کانادا و یکی هم دبی داریم اونا چی کانادا هم که وضعش مثل اونجاس دبی خوبه؟؟؟
راستی ریجن چیه
در ضمن من فقط میخوام کپی بازی کنم ها تو کپی ریجن ntsc و pal چه فرقی داره تو دبی pal داره کلا یه کمک کن به فامیلمون که تو دبی هست چی بگم بیاره من خودم این لینک رو میخوام

راستی من میخوام برای کنسولی که میخوام بخرم (همون اکس باکس 360) یه هارد اکسترنال هم بخرم usb 2 یا usb 3 فرقی داره برای کنسول این قضیه -- و اینا چیه کسی یه 1-2 ترابایت داره بده به من ازش میخرم با ارشیو بازی های اکس باکس
داداش این هم بی جواب نمونه

خیلی ممنون به خاطر جوابات :11::11::11::11::11::11:

CRIS Joon CR7
08-01-2012, 22:56
از همش میتونی استفاده کنی
اگه تصمیم گرفتی بخری بگو
تا بگم چجوریه
تو همین سایت دیدم
خودم هم یه مدت استفاده میکردم
ولی بعدش دست کردیم جیب مبارک و یه هارد اصل خریدیم
آخه یخورده سخت بود یه خورده کوچولو
منم میا جوویچ رو دوست دارم:31:

konami-pes
08-01-2012, 22:58
بله میتونید ، ولی فقط از ۱۶ گیگش میتونید استفاده کنید . نه همش .

این دیگه چه صیغه ای هست؟16 گیگ به چه درد میخوره؟ خب میرم یه فلش میخرم دیگه:13: من پیش خودم گفتم 1000 گیگ بازی نصب میکنم حالشو میبرم:19:

konami-pes
08-01-2012, 23:04
از همش میتونی استفاده کنی
اگه تصمیم گرفتی بخری بگو
تا بگم چجوریه
تو همین سایت دیدم
خودم هم یه مدت استفاده میکردم
ولی بعدش دست کردیم جیب مبارک و یه هارد اصل خریدیم
آخه یخورده سخت بود یه خورده کوچولو
منم میا جوویچ رو دوست دارم:31:

اگه واقعا بشه که خیلی عالیه واسم پ.خ کن بی زحمت توضیحاتشو . مرسی:11:

sonixax
08-01-2012, 23:43
این دیگه چه صیغه ای هست؟16 گیگ به چه درد میخوره؟ خب میرم یه فلش میخرم دیگه:13: من پیش خودم گفتم 1000 گیگ بازی نصب میکنم حالشو میبرم:19:

اگر قرار بود از همش استفاده کنید که مایکروسافت نمیتونست هارد های خودش رو با قیمت های فضایی بفروشه جانم :31:

MITAJOON
09-01-2012, 00:20

یعنی 1000 گیگ بازی برای ایکس باکس؟!!:18:
آقا من یه هارد 120 گیگ مخصوص کنسول دارم هنوز نتونستم 60 گیگشو پر کنم!1000 گیگ رو میخوای چه کنی؟شما یعنی یه بازی رو تموم کردی تا ابد رو هاردت نگهش میداری؟شما یه کنسول با هارد 250 گیگ بخر تا قیام مهدی فضا داری.:8:

s.j-rez
09-01-2012, 08:53
داداش ممنون برای جوابت یه قامیل دیگه تو کانادا و یکی هم دبی داریم اونا چی کانادا هم که وضعش مثل اونجاس دبی خوبه؟؟؟
راستی ریجن چیه
در ضمن من فقط میخوام کپی بازی کنم ها تو کپی ریجن ntsc و pal چه فرقی داره تو دبی pal داره کلا یه کمک کن به فامیلمون که تو دبی هست چی بگم بیاره من خودم این لینک رو میخوام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .uk%2Fgs%2Fxbox-360-250gb-console-with-kinect-kinect-adventures-zumba-fitness-dance-central-and-kinect-sports-161331%3FcategoryIdentifier%3D12655)

ریجن یه نوع قفل منطقه ای هست مثلا کنسول های آمریکا قفلntscدارن و کنسول های اینجا قفلpalو بازی های اینجا همpalهستند و اونجا همntsc در نتیجه بازی های ایران عموما برای کنسول هایpalهست و کنسولی که از آمریکا بخرید اینجا بازی پیدا کردن براش یکمی سخته.(به زبون ساده گفتم متوجه بشی)
اگه کپی بازی کنی هم قضیه ریجن هست البته اگهjtagکنی که نه ریجن مهم نیست(jtagکار هزینه بریه و خودت بعید میدونم بتونی انجام بدی و به برد و وسایل خاص نیازه و 100-150تومن هم خرج داره)
اگه کنسول از دبی میخرید هم باید دقت کنید که کپی خور بشه هم اینکه ریجن اشpalباشه.
البته بگم برای کپی خور کردن باید از روی شماره که روی قوطی کنسول نوشته اقدام کنید که امکان داره درست به هدف نزنید!!!!

aha2012
09-01-2012, 21:48
خب آخرین نسخه ABGx هم اومد.اینم توضیحاتش:

CRIS Joon CR7
10-01-2012, 12:41
LT3 واسه اسلیم نیومد؟
این سایتشو بفرمایید پست ندم:46:

s.j-rez
10-01-2012, 12:43
LT3 واسه اسلیم نیومد؟
این سایتشو بفرمایید پست ندم:46:
بیا اینه:
نیومده

gap
10-01-2012, 13:54
سلام، صرفا اومدم بگم که دوستانی که LT3 نصب کردن، به لایو وصل نشن! چون یه سری بات مایکرو انداخته تو لایو که میتونه LT3 رو شناسایی کنه! حتی بین امبسدرز شایعه شده که C4eva داره با مایکرو همکاری میکنه + قراره بزودی خود c4eva به این شایعه جواب بده! فقط خواستم صرفا اطلاع داده باشم! موفق باشید!

CRIS Joon CR7
10-01-2012, 14:50
عزيزان خيلي متشكرم بابت اين صحبت ها كه ميكنيد يه جوراي واسه من خيلي كاربردي و مفيد واقع شده
وای دارم دیوونه میشم این یارو هزار جا این پست رو داده:19:
تو رو خدا یه کاری کنید
یه نگاه به این کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

navidcod
10-01-2012, 14:56
وای دارم دیوونه میشم این یارو هزار جا این پست رو داده:19:
تو رو خدا یه کاری کنید
یه نگاه به این کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دقیقا ۲۰ بار پست داده
بیخیال به ماچه!!:دی

Sent from my iPod touch using Tapatalk

CRIS Joon CR7
10-01-2012, 15:05
عزيزان خيلي متشكرم بابت اين صحبت ها كه ميكنيد يه جوراي واسه من خيلي كاربردي و مفيد واقع شده

دقیقا ۲۰ بار پست داده
بیخیال به ماچه!!:دی

Sent from my iPod touch using Tapatalk
چی چی 20 بار 200 بار کی با تو بود تو که مثل من دلسوز نیستی تو خودت بدتر از اون اسپم دادی:41:

10-01-2012, 15:12
تو تمام فروم ها ، سخت افزار ، اسمارت فون ، ماشین ، کنسول ، گرافیک 3 بعدی ، گرافیک 2 بعدی ، امنیت ، اپلیکیشن ، تبلت ، ترجمه و ... پست داده لامصب : ))

s.j-rez
10-01-2012, 16:45
سلام، صرفا اومدم بگم که دوستانی که LT3 نصب کردن، به لایو وصل نشن! چون یه سری بات مایکرو انداخته تو لایو که میتونه LT3 رو شناسایی کنه! حتی بین امبسدرز شایعه شده که C4eva داره با مایکرو همکاری میکنه + قراره بزودی خود c4eva به این شایعه جواب بده! فقط خواستم صرفا اطلاع داده باشم! موفق باشید!
دوست عزیز حرفتون اصلا منتقی نیست.
یعنی مایکروسافت در حد میلیارد ها دلار به خاطر بازی کپی به خودش ضرر میزنه و فقط به خاطر لایو که حتی چند ماهه اون مجانیه بیاد باc4همکاری کنه؟
c4چند ساله که امنیت لایو رو تامین کرده و عامل اصلی اجرای درست بازی ها اونه با عقل جور در نمیاد که این آخرا فقط به خاطر لایو با ماکیروسافت همکاری کنه.
چون اصلا هیچ سودی براش نداره و اگه باشه جزیی هست و میلیارد ها ضرر بازی های کپی رو جبران نمیکنه.
+بن شدن میتونه به خاطر فلگ شدن از قبل هم باشه که معمولا کار برهای ساده این حرف رو میزنن.+اگه واقعی هم باشه دلیل بر همکاریc4با مایکروسافت نیست.

gap
10-01-2012, 17:22
دوست عزیز حرفتون اصلا منتقی نیست.
یعنی مایکروسافت در حد میلیارد ها دلار به خاطر بازی کپی به خودش ضرر میزنه و فقط به خاطر لایو که حتی چند ماهه اون مجانیه بیاد باc4همکاری کنه؟
c4چند ساله که امنیت لایو رو تامین کرده و عامل اصلی اجرای درست بازی ها اونه با عقل جور در نمیاد که این آخرا فقط به خاطر لایو با ماکیروسافت همکاری کنه.
چون اصلا هیچ سودی براش نداره و اگه باشه جزیی هست و میلیارد ها ضرر بازی های کپی رو جبران نمیکنه.
+بن شدن میتونه به خاطر فلگ شدن از قبل هم باشه که معمولا کار برهای ساده این حرف رو میزنن.+اگه واقعی هم باشه دلیل بر همکاریc4با مایکروسافت نیست.
من این رو که گفتم کاملا با مدرک هست و اینکه مایکرو برای سود و زیان نیست که داره اینکار رو با لایو میکنه، کاری که داره انجام میشه اعمال قانون هست و داره قانون اعمال میشه، من به دلیل تعهداتی که نسبت به مایکروسافت دارم نمیتونم از این بیشتر بگم، فقط خواستم به کاربر های ایرانی که اگه اینجا هم میان بگم لایو فعلا نرن! همین! تو لایو همه ایرانی ها منو میشناسن و من هر چی گفتم درست بوده! من خودم توی چند تا پروژه های بن کردن بودم و حدود ۲۰۰۰-۳۰۰۰ نفر رو خودم پیگیری کردم (در XBL Forums, میتونید قسمت اینکه چرا بن شدید، منو با اسم PET24 پیدا کنید)(PET ها کسانی هستند که در بن کردن شرکت میکنن و پیگیری شکایات بر عهده اونا هست)! حالا شما میخواید باور کنید، میخواید نکنید!‌صرفا یک پیشنهاد بود + ما در حال حاضر تعداد زیادی فلگ شده داریم در سیستم که البته هنوز بن نمیکنیم به دلایلی! ۹۰٪ ایرانی ها الان فلگ شدن (همه افرادی که کپی خور هستن) و ما فقط به دلیل یک سری از مسائل فعلا اقدام به بن نکردیم! ایشالله تا روشن شدن تکلیف اینکه آیا از این به بعد فقط کنسول یا فقط اکانت و یا هر دو رو بن کنیم، افراد جدید رو فلگ میکنیم و وقتی به نتیجه رسید، اقدام میکنیم و بات ها رو اکتیو میکنیم.
اگر هم در صحت حرف های من شک دارید میتونید به فرومز اکس باکس برید و اولا لول من که S هست (یعنی از کارکنان و ناظران XBL) رو ببینید و همینطور اگر به فروم xbl ambassadors دسترسی دارید میتونید ببینید مدیر بخش Xbox Live Security [ME] )(امنیت اکس باکس لایو در خاور میانه) آیا من (Eucatastrophe ) هستم یا خیر!
موفق باشید!

s.j-rez
10-01-2012, 17:46
من این رو که گفتم کاملا با مدرک هست و اینکه مایکرو برای سود و زیان نیست که داره اینکار رو با لایو میکنه، کاری که داره انجام میشه اعمال قانون هست و داره قانون اعمال میشه، من به دلیل تعهداتی که نسبت به مایکروسافت دارم نمیتونم از این بیشتر بگم، فقط خواستم به کاربر های ایرانی که اگه اینجا هم میان بگم لایو فعلا نرن! همین! تو لایو همه ایرانی ها منو میشناسن و من هر چی گفتم درست بوده! من خودم توی چند تا پروژه های بن کردن بودم و حدود ۲۰۰۰-۳۰۰۰ نفر رو خودم پیگیری کردم (در XBL Forums, میتونید قسمت اینکه چرا بن شدید، منو با اسم PET24 پیدا کنید)(PET ها کسانی هستند که در بن کردن شرکت میکنن و پیگیری شکایات بر عهده اونا هست)! حالا شما میخواید باور کنید، میخواید نکنید!‌صرفا یک پیشنهاد بود + ما در حال حاضر تعداد زیادی فلگ شده داریم در سیستم که البته هنوز بن نمیکنیم به دلایلی! ۹۰٪ ایرانی ها الان فلگ شدن (همه افرادی که کپی خور هستن) و ما فقط به دلیل یک سری از مسائل فعلا اقدام به بن نکردیم! ایشالله تا روشن شدن تکلیف اینکه آیا از این به بعد فقط کنسول یا فقط اکانت و یا هر دو رو بن کنیم، افراد جدید رو فلگ میکنیم و وقتی به نتیجه رسید، اقدام میکنیم و بات ها رو اکتیو میکنیم.
اگر هم در صحت حرف های من شک دارید میتونید به فرومز اکس باکس برید و اولا لول من که S هست (یعنی از کارکنان و ناظران XBL) رو ببینید و همینطور اگر به فروم xbl ambassadors دسترسی دارید میتونید ببینید مدیر بخش Xbox Live Security [ME] )(امنیت اکس باکس لایو در خاور میانه) آیا من (Eucatastrophe ) هستم یا خیر!
موفق باشید!
تعجب میکنم که اگه واقعا همچین کسی هستید چرا این هارو به ما میگید.
و اگه حرفی هم میزنم از روی اینه کهfakeگو زیاد دیدم و هر چیزی رو بررسی میکنیم تا به نتیجه ای برسیم.
یعنی نمیتونه روی بازی های کپی هم اعمال قانون کنه؟در توانش نیست؟چرا در توانش نیست؟
و این گفتتون کهc4هم با مایکروسافت دست به یکیه به این دلیل که افراد رو ن بکنه.آیا نمیشه گفت که c4همه تلاششو کرده و بالاخره مایکروسافت قوی تر بوده؟
اگه واقعا همکارن میتونست بگه لایو نا امنه و نرید و ما هم کاری از دستمون بر نمیاد.در اینصورت کسانی هم که فکر میکنن براشون امنه نمیرفتم و قطعا اعمال قانون های مایکروسافت هم کم میشد و کارش راحت تر.
در کل لپ مطلب من اینه که به گفته شما میخواد اعمال قانون کنه وc4هم باهاش دست به یکیه و حرف من اینه که بلفرضc4باهاشون دست به یکیه در اینصورت کار ماکیروسافت راحت تر نمیشه در صورتی کهc4کلا بگه امنیت نداره و نرید؟
اگه بحثی میکنیم برای اطمینانه و فقط در صورت درست بودن حرف شما. و خیلی هم امید دارم درست باشه با جواب دادن به سوال ها همه چیز کاملا روشن میشه و یقین پیدا میکنیم.

gap
10-01-2012, 17:57
تعجب میکنم که اگه واقعا همچین کسی هستید چرا این هارو به ما میگید.
و اگه حرفی هم میزنم از روی اینه کهfakeگو زیاد دیدم و هر چیزی رو بررسی میکنیم تا به نتیجه ای برسیم.
یعنی نمیتونه روی بازی های کپی هم اعمال قانون کنه؟در توانش نیست؟چرا در توانش نیست؟
و این گفتتون کهc4هم با مایکروسافت دست به یکیه به این دلیل که افراد رو ن بکنه.آیا نمیشه گفت که c4همه تلاششو کرده و بالاخره مایکروسافت قوی تر بوده؟
اگه واقعا همکارن میتونست بگه لایو نا امنه و نرید و ما هم کاری از دستمون بر نمیاد.در اینصورت کسانی هم که فکر میکنن براشون امنه نمیرفتم و قطعا اعمال قانون های مایکروسافت هم کم میشد و کارش راحت تر.
در کل لپ مطلب من اینه که به گفته شما میخواد اعمال قانون کنه وc4هم باهاش دست به یکیه و حرف من اینه که بلفرضc4باهاشون دست به یکیه در اینصورت کار ماکیروسافت راحت تر نمیشه در صورتی کهc4کلا بگه امنیت نداره و نرید؟
اگه بحثی میکنیم برای اطمینانه و فقط در صورت درست بودن حرف شما. و خیلی هم امید دارم درست باشه با جواب دادن به سوال ها همه چیز کاملا روشن میشه و یقین پیدا میکنیم.
اولا؛ من گفتم شایعاتی بر این مبنی هست که C4 قصد همکاری داشته با مایکرو و گفتم که تا چند روز آینده C4 احتمالا خودش اعلام میکنه که این شایعه راست هست یا دروغ!
دوما؛ من دلایل خاصی دارم و برای اینکه متوجه بشید من این شخص هستم یا نه، گفتم میتونید برید:
اولا فروم ساپورت اکس باکس Eucatastrophe رو پیدا کنید و لولشو ببینید. روی لول کلیک کنید و توضیح لول رو بخونید.
دوما به فروم امبسدرز برید (که البته برای امبسدرز فقط میاد بالا) و اونجا باز هم منو مدیر بخش امنیت خاور میانه خواهید یافت.
سوما به قسمت Why did I get banned برید و Pet24 رو پیدا کنید و برید به مشخصاتش و اونجا من لینک همین تاپیک رو قرار دادم تو امضام.
چهارما میتونید از ایجنت نلسون ایمیل کنید و بپرسید!
+
مایکروسافت میتونه برای دیسک ها اعمال قانونی کنه ولی نه در خاورمیانه!(در برخی کشور ها) و علاوه بر این اکس باکس تری سیکستی یک مهره سوخته به شمار میاد! البته قطعا برای نسل جدید اکس باکس یه سری ترفند جدید استفاده خواهد کرد تا این مشکلات پیش نیاد.
+
حرف من درست باشه یا نه، فقط این رو میخوام دوستان بدونن که به عنوان یک کارمند در مایکروسافت میگم این رو(در ضمن اگر در این مورد هم مشکل دارید، دیگه راهی برای مطمئن شدن نیست فقط میتونید با رفتن روی گیمرتگ من در سایت اکس باکس و دیدن اون مربعی که نوشته XboxLive Staff مطمئن بشید!)
+
دلایل اینکه من دارم اینهارو هم میگم کاملا شخصی هست و دلیل دارم حتما:20:

s.j-rez
10-01-2012, 18:21
اولا؛ من گفتم شایعاتی بر این مبنی هست که C4 قصد همکاری داشته با مایکرو و گفتم که تا چند روز آینده C4 احتمالا خودش اعلام میکنه که این شایعه راست هست یا دروغ!
دوما؛ من دلایل خاصی دارم و برای اینکه متوجه بشید من این شخص هستم یا نه، گفتم میتونید برید:
اولا فروم ساپورت اکس باکس Eucatastrophe رو پیدا کنید و لولشو ببینید. روی لول کلیک کنید و توضیح لول رو بخونید.
دوما به فروم امبسدرز برید (که البته برای امبسدرز فقط میاد بالا) و اونجا باز هم منو مدیر بخش امنیت خاور میانه خواهید یافت.
سوما به قسمت Why did I get banned برید و Pet24 رو پیدا کنید و برید به مشخصاتش و اونجا من لینک همین تاپیک رو قرار دادم تو امضام.
چهارما میتونید از ایجنت نلسون ایمیل کنید و بپرسید!
+
مایکروسافت میتونه برای دیسک ها اعمال قانونی کنه ولی نه در خاورمیانه!(در برخی کشور ها) و علاوه بر این اکس باکس تری سیکستی یک مهره سوخته به شمار میاد! البته قطعا برای نسل جدید اکس باکس یه سری ترفند جدید استفاده خواهد کرد تا این مشکلات پیش نیاد.
+
حرف من درست باشه یا نه، فقط این رو میخوام دوستان بدونن که به عنوان یک کارمند در مایکروسافت میگم این رو(در ضمن اگر در این مورد هم مشکل دارید، دیگه راهی برای مطمئن شدن نیست فقط میتونید با رفتن روی گیمرتگ من در سایت اکس باکس و دیدن اون مربعی که نوشته XboxLive Staff مطمئن بشید!)
+
دلایل اینکه من دارم اینهارو هم میگم کاملا شخصی هست و دلیل دارم حتما:20:
میشه یه توضیحی بدید که بن کردن مایکروسافت به چه صورته؟
منظورم اینه کنسولی که بن میشه تا ابد بن میمونه؟امکان بخشش نیست؟
و اینکه خودتون الان آمریکا هستید یا نه ایران:دی

gap
10-01-2012, 20:49
میشه یه توضیحی بدید که بن کردن مایکروسافت به چه صورته؟
منظورم اینه کنسولی که بن میشه تا ابد بن میمونه؟امکان بخشش نیست؟
و اینکه خودتون الان آمریکا هستید یا نه ایران:دی
ببینید تا قبل از این که اینطوری بود (همه میدونیم) وقتی بن میشدی ۲ تا حالت وجود داشت:(من تا جایی که اختیاراتم اجازه بده توضیح میدم)
۱-یه کار غیر قانونی با اکانتتون مثل دزدیدن یک بازی آرکید یا دی ال سی که منجر به بن شدن اکانت میشد.
۲- کلاه گذاشتن سر مردم که باز هم بن کردن و پیگرد قانونی داشت (اتفاقا اخیرا چندین مورد داشتیم)
۳- مایکرو متوجه بشه شما کپی باز هستید که توسط ۲ تا فاکتور مشخص میشه شما اکانتتون بن بشه یا کنسول!
تاریخ بن شدن و دوباره آزاد شدن اکانت ها و کنسول ها: 12/31/9999 هست!‌تا ابد نیست:دی
موارد بالا رو من در سطح اطلاعاتی که من میتونم به بیرون بدم گفتم!
و بخشش هیچوقت در کار نیست!‌هیچوقت! (ممکنه مایکرو یه عده کنسول رو به یک دلیلی یه موقعی آن بن کنه!(تا حالا داشتیم همچین مواردی))
در ضمن هنوز قوانین سال ۲۰۱۲ در اینباره و با توجه به فهرست جرایم جدید امسال در لایو و قوانین جدید به ما ابلاغ نشده!
+

بنده فعلا ایران هستم (برای بازدید از خانواده و دیدن پدر مادرم) اما دبیرستانم در نیویورک هست و به عنوان کار نیمه وقت مسئولیت من این هست( طرح حمایت از محصلان مایکرو هستش:دی) (وقتی سنم به ۱۸ برسه میتونم در مایکرو بطور رسمی کار رو شروع کنم)

sonixax
10-01-2012, 21:08
ببینید تا قبل از این که اینطوری بود (همه میدونیم) وقتی بن میشدی ۲ تا حالت وجود داشت:(من تا جایی که اختیاراتم اجازه بده توضیح میدم)
۱-یه کار غیر قانونی با اکانتتون مثل دزدیدن یک بازی آرکید یا دی ال سی که منجر به بن شدن اکانت میشد.
۲- کلاه گذاشتن سر مردم که باز هم بن کردن و پیگرد قانونی داشت (اتفاقا اخیرا چندین مورد داشتیم)
۳- مایکرو متوجه بشه شما کپی باز هستید که توسط ۲ تا فاکتور مشخص میشه شما اکانتتون بن بشه یا کنسول!
تاریخ بن شدن و دوباره آزاد شدن اکانت ها و کنسول ها: 12/31/9999 هست!‌تا ابد نیست:دی
و بخشش هیچوقت در کار نیست!‌هیچوقت! (ممکنه مایکرو یه عده کنسول رو به یک دلیلی یه موقعی آن بن کنه!(تا حالا داشتیم همچین مواردی))
در ضمن هنوز قوانین سال ۲۰۱۲ در اینباره و با توجه به فهرست جرایم جدید امسال در لایو و قوانین جدید به ما ابلاغ نشده!
+

بنده فعلا ایران هستم (برای بازدید از خانواده و دیدن پدر مادرم) اما دبیرستانم در نیویورک هست و به عنوان کار نیمه وقت مسئولیت من این هست( طرح حمایت از محصلان مایکرو هستش:دی) (وقتی سنم به ۱۸ برسه میتونم در مایکرو بطور رسمی کار رو شروع کنم)

مواردی هم بوده که مایکروسافت اشتباهی کنسول کسی رو بن کرده و شخصا کسی رو میشناسم که تونست ۱۰ هزار یورو از مایکروسافت خسارت بگیره :31:

=CYBER=
11-01-2012, 08:16
+

برادر شما به عنوان یک کارمند مایکروسافت بهشون بگو منه بدبخت که xbox خریدم تو ایران بازی اورجینال از کجا بیارم بازی کنم ؟
نمی خوام کنسول رو -- کنم .
الان کلا 4 تا بازی دارم که برادرم از اونور آورده .

این بدبختی هارم داریم ما ، کل فروم های ایرانی رو گشتم 1 نفر Forza 4 نداشت !!!

farhad_fmg
11-01-2012, 08:53
سلام
ميخواستم بدونم مي تونم دو يا چند xbox با هم شبكه كنيم و همزمان يه بازي اجرا كنيم؟بدون اينكه به live وصل بشم؟!و اينكه بايد يه access point داشته باشيم يا از خط اينترنت هم ميتونيم استفتده كنيم؟

gap
11-01-2012, 09:19
برادر شما به عنوان یک کارمند مایکروسافت بهشون بگو منه بدبخت که xbox خریدم تو ایران بازی اورجینال از کجا بیارم بازی کنم ؟
نمی خوام کنسول رو -- کنم .
الان کلا 4 تا بازی دارم که برادرم از اونور آورده .

این بدبختی هارم داریم ما ، کل فروم های ایرانی رو گشتم 1 نفر Forza 4 نداشت !!!
اولا وقتی نمیتونید بازی اوریجینال در ایران پیدا کنید پس بهتره بازی نکنید تا اینکه برید و بازی کپی بگیرید و فرهنگ جامعه زیر سوال بره!
دوما ایول که ه.ک نمیکنی:دی
در ضمن در همین ایران هم یه بنده خدایی میشناسم همه بازی های جدید رو در ۲ هفته یا ۱ هفته میاره.(اریجینال)

سلام
ميخواستم بدونم مي تونم دو يا چند xbox با هم شبكه كنيم و همزمان يه بازي اجرا كنيم؟بدون اينكه به live وصل بشم؟!و اينكه بايد يه access point داشته باشيم يا از خط اينترنت هم ميتونيم استفتده كنيم؟
بله میشه. اکس باکس ها رو با استفاده از System Link که داخلEnthernet port میره به هم متصل کنید.

=CYBER=
11-01-2012, 10:13
اولا وقتی نمیتونید بازی اوریجینال در ایران پیدا کنید پس بهتره بازی نکنید تا اینکه برید و بازی کپی بگیرید و فرهنگ جامعه زیر سوال بره!
در ضمن در همین ایران هم یه بنده خدایی میشناسم همه بازی های جدید رو در ۲ هفته یا ۱ هفته میاره.(اریجینال)

بله میشه. اکس باکس ها رو با استفاده از System Link که داخلEnthernet port میره به هم متصل کنید.

لطف می کنی اون بنده خدا رو معرفی کنی ؟
دیوانه شدم از بس دنبال بازی گشتم !!! :18:

=CYBER=
11-01-2012, 12:52

تماس گرفتم اینم نداشت :31:
گفت دلار گرون شده دیگه نمیارم :19::41:

farhad_fmg
11-01-2012, 15:36
ميشه يه كم بيشتر توضيح بدين كه بايد دقيقا چكاركنم؟:11:

gap
11-01-2012, 16:21
ميشه يه كم بيشتر توضيح بدين كه بايد دقيقا چكاركنم؟:11:
اولا بهتره اینجور مسائل رو در انجمن های رسمی اکس باکس مطرح کنید و یا در ساپورت سنتر ما سرچ کنید، چون راهنمایی و یا آموزش توسط افراد قابل اعتماد و کسانی که تا قابل اعتماد بودن و مفید بودنشون مشخص نشه توسط مایکروسافت حق کمک به شما رو پیدا نمیکنن و در ضمن، راه هایی که ذکر میشه کاملا مطمئن هست تا به کنسول شما آسیبی نرسه.
به هر حال من به جای شما سرچ انجام دادم: [[Article No: 910583 \ REV. 13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fen-US%2Fxbox-360%2Fsettings-and-initial-setup%2Fconnect-xbox-360-consoles-together-for-system-link-play-910583)
اگر نیاز هست بگید تا ترجمه کنم.
موفق باشید.

s.j-rez
11-01-2012, 16:58
اولا بهتره اینجور مسائل رو در انجمن های رسمی اکس باکس مطرح کنید و یا در ساپورت سنتر ما سرچ کنید، چون راهنمایی و یا آموزش توسط افراد قابل اعتماد و کسانی که تا قابل اعتماد بودن و مفید بودنشون مشخص نشه توسط مایکروسافت حق کمک به شما رو پیدا نمیکنن و در ضمن، راه هایی که ذکر میشه کاملا مطمئن هست تا به کنسول شما آسیبی نرسه.
به هر حال من به جای شما سرچ انجام دادم: [[Article No: 910583 \ REV. 13
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fen-US%2Fxbox-360%2Fsettings-and-initial-setup%2Fconnect-xbox-360-consoles-together-for-system-link-play-910583)
اگر نیاز هست بگید تا ترجمه کنم.
موفق باشید.
اینجا ایرانه یعنی کشوریکه....
نصف مردم اینگیلیسیشون صفره...
نصف کسانی که کنسول دارن فقط بازی میکنن...
همه ما تحریم ایم...
از 1بهمن به بعد فقط میتونیم سایت های حلال ببینیم....
اکثر سوال ها مربوط به ه.ک هست که توی سایت رسمی=بن!!!!!کم کمش
اینجا ایرانه و اینم نصف نصف نصف مشکلات ما

: دی

konami-pes
11-01-2012, 21:44
این ماجرای 1 بهمن چیه؟ این اینترنت ملی اگه راه بیوفته دیگه نمی تونیم بریم لایو؟! آخه وقتی سرورهای خارجی و غیر مجاز (البته از نظر خودشون!! ) رو ببندن پس لایو رو چی کار کنیم؟:19:

sonixax
11-01-2012, 21:55
این ماجرای 1 بهمن چیه؟ این اینترنت ملی اگه راه بیوفته دیگه نمی تونیم بریم لایو؟! آخه وقتی سرورهای خارجی و غیر مجاز (البته از نظر خودشون!! ) رو ببندن پس لایو رو چی کار کنیم؟:19:

یعنی اگر سرور های مایکروسافت رو غیر مجاز اعلام کنند همون بهتر که برند بمیرند !

konami-pes
11-01-2012, 22:01
یعنی اگر سرور های مایکروسافت رو غیر مجاز اعلام کنند همون بهتر که برند بمیرند !

آره واقعا:19: اگه کسی در این مورد که اینا میخوان چی به سرمون بیارن اطلاعاتی داره لطفا توضیح بده چون دارم به این فکر میکنم که اگه سرور مایکروسافت رو ببندن چه خاکی بگیرم سرم؟ :19:
تا اون جایی که من شنیدم قراره به جز سایتهای ایرانی همه رو ببندن حتی گوگل و یاهو!!! خب دیگه به مایکرو که رحم نمیشه:19:

gap
11-01-2012, 22:05
آره واقعا:19: اگه کسی در این مورد که اینا میخوان چی به سرمون بیارن اطلاعاتی دارن لطفا توضیح بده چون دارم به این فکر میکنم که اگه سرور مایکروسافت رو ببندن چه خاکی بگیرم سرم؟ :19:
تا اون جایی که من شنیدم قراره به جز سایتهای ایرانی همه رو ببندن حتی گوگل و یاهو!!! خب دیگه به مایکرو که رحم نمیشه:19:

من اطلاع دقیقی ندارم ولی مثل اینکه قرار هست علاوه بر این قضیه اینترانت که همون اینترنت حلال هست، اینترنت هم باشه در کنارش! تو سایت های خبری نوشته بود که چمیدونم شما وقتی به سرور های مجاز وصل بشید مثلا سرعت میشه ۲ مگ واقعی ولی به سرور های خارجی همون ۱۲۸ که مثلا الان دارید میشه! قصد دارن ایران رو هم مثل کره شمالی کنن حتما دیگه! زندگی بدون اینترنت میشه مگه آخه؟!

konami-pes
11-01-2012, 22:14
من اطلاع دقیقی ندارم ولی مثل اینکه قرار هست علاوه بر این قضیه اینترانت که همون اینترنت حلال هست، اینترنت هم باشه در کنارش! تو سایت های خبری نوشته بود که چمیدونم شما وقتی به سرور های مجاز وصل بشید مثلا سرعت میشه ۲ مگ واقعی ولی به سرور های خارجی همون ۱۲۸ که مثلا الان دارید میشه! قصد دارن ایران رو هم مثل کره شمالی کنن حتما دیگه! زندگی بدون اینترنت میشه مگه آخه؟!

موضوع اینجاست که آیا این اینترنت مجازشون شامل فقط سایتهای ایرانی میشه یا سایتهای خارجی که از نظرشون بی مشکل هستند هم در بر میگیره؟ به خدا اگه سرور مایکروسافت رو ببندن دیگه زندگی واسه من بی معنی میشه تو ایران! تنها لذت من که خیلی خیلی باهاش حال میکنم لایوه و بس که اینا میخوان ببندن:19:

Milad4171
11-01-2012, 22:22
زمینه ی اصلی اینترنت فقط چت و دانلود و بازی نیست/ مطمعن باشین کسانی هستن که از این شبکه ی بزرگ برای معاملات و انتقال ارز یا جنس استفاده میکنن /
این داستان واسه جدا کردن بانک ها دانشگاه ها مدارس و شرکت هاییی هست که از پهنای باند روی اینترنت استفاده میکنن / اونا رومجبور میکننن که روی پهنای باند اختصاصی ثبت بشن. درضمن این به این معنی نیست که یه چیزی جدا از اینترنت هست./
برای امنیت بیشتر و اتستفاده از پهنای باند اختصاصی و جدا ازپهنای باند اینترنت.
این واسه اینه که چون اینترنت ایران بخاطر قدیم بودن روی سیم مسی سواره ، واسه اینکه طرف بتونه از حداکثر سرعت که برای سیم میسی 2 مگ هست استفاده کنه دچار کمبود پهنای باند نشه...
اتفاقا این اتفاق اگه بیفته سرعت انتقال داده توی ایران بیشتر میشه.
حالا داستانش دقیقا معلوم نیست ولی مربوط به مراکز و مشتریکن حقوقی هست نه حقیقی.
درضمن کنترل روی او سایتها انجام میشه ( همون سکیوریتی بگو شما ) ولی سرعت انتقال و کلا دسترسی به اطلاعات زیاد میشه .
کسانی که از اون شبکه که به نام شبکه ملی هست استفاده کنن ( یه سری مشترکین هستن که استفاده اینترنتیشون در همون حد محدوده ) میتونن با بالاترین سرعت مثلا 500 تا 1 مگ انتقال اطلاعات انجام بدن! حتی یه سری سایت ها الان هست که داره روی همین سیستم پیاده سازی میشه که یکیش سایت آپارت هست. وقتی اینترنت ملی راه بیفته شما میتونین از اون سایت یه ویدیوی 5مگاباتی رو توی مثلا 30 ثانیه ( حدودش رو نمیدونم. منظورم سرعت بالاست ) دانلود کنین!
البته بازم باید صبر کرد ببینیم چی میشه. هنوز خودشون با خودشون مشکل دارن.
و اینم بگم. تا 4 سال دیگه این داستان ادامه داره...

hawck
12-01-2012, 00:58
وباید این رو هم اضافه کرد که راه اندازی این سیستم توسط روسهای عزیز!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! پیاده میشه

s.j-rez
12-01-2012, 08:38
و باید اینو به همه دوستان بگم اینجا تاپیک سوالات و راهنمایی های عمومی کنسولx360هست:دی
قضیه رو بگم تا دیگه ادامه پیدا نکنه.
قراره ایران به اینترانت تبدیل بشه و توی اون اینترانت سرعت به2مگ برسه.بعضی مسیولین گفتن در کنارش اینترنت داریم.بعضی هم گفتن فقط اینترانت.
نقل قول این قضیه از ویکی پدیا:

اینترنت ملی ایران پروژه‌ای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که توسط سازمان تبلیغات اسلامی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA_%D8%A7%D8%B3%D9%84%D 8%A7%D9%85%DB%8C) راه‌اندازی شده‌است. در این پروژه موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%86%DA%AF%DB%8C_%D9%88_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7% D8%B9_%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C_%D8%AA%D8%A8% DB%8C%D8%A7%D9%86) اینترانتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را در اکثر شهرهای کشور راه اندازی نموده‌است و قرار است کم‌کم با اتصال تمام شهرهای کشور به هم یک اینترانت سراسری ایجاد شود.[۱] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%84%DB%8C_%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86#cite_no te-0)
گفته می‌شود این پروژه قرار است تا پایان برنامهٔ پنجم توسعه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 87_%D9%BE%D9%86%D8%AC%D9%85_%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8% B9%D9%87&action=edit&redlink=1&preload=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A7%DB%8C%D8%A C%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%E2%80%8 C%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C&editintro=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A7%DB%8C%D8 %AC%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%D9%86%D9%88%D8%A A%DB%8C%D8%B3&summary=%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF+%DB%8C%DA%A 9+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D9%86%D9%88+%D8% A7%D8%B2+%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82+%D8%A7%DB%8C%D8% AC%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%B1&nosummary=&prefix=&minor=&create=%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA+%DA%A9%D8%B1%D8%AF %D9%86+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D8%AC%D8%AF %DB%8C%D8%AF) کامل گردد. پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 87_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%E2%80%8C%D8%B1%D 8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C_%D8%AF%D9%88%D9%84%D8%AA&action=edit&redlink=1&preload=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A7%DB%8C%D8%A C%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%E2%80%8 C%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C&editintro=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A7%DB%8C%D8 %AC%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%D9%86%D9%88%D8%A A%DB%8C%D8%B3&summary=%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF+%DB%8C%DA%A 9+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D9%86%D9%88+%D8% A7%D8%B2+%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82+%D8%A7%DB%8C%D8% AC%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%B1&nosummary=&prefix=&minor=&create=%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA+%DA%A9%D8%B1%D8%AF %D9%86+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D8%AC%D8%AF %DB%8C%D8%AF) یکی از اهداف مهم این پروژه را ایجاد امنیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و مصون ماندن از حملات اینترنتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%DB%8C&action=edit&redlink=1&preload=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A7%DB%8C%D8%A C%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%E2%80%8 C%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C&editintro=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A7%DB%8C%D8 %AC%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%D9%86%D9%88%D8%A A%DB%8C%D8%B3&summary=%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF+%DB%8C%DA%A 9+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D9%86%D9%88+%D8% A7%D8%B2+%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82+%D8%A7%DB%8C%D8% AC%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%B1&nosummary=&prefix=&minor=&create=%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA+%DA%A9%D8%B1%D8%AF %D9%86+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D8%AC%D8%AF %DB%8C%D8%AF) و مقابله با آمریکا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در جنگ نرم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %85&action=edit&redlink=1&preload=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A7%DB%8C%D8%A C%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%E2%80%8 C%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C&editintro=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A7%DB%8C%D8 %AC%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%D9%86%D9%88%D8%A A%DB%8C%D8%B3&summary=%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF+%DB%8C%DA%A 9+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D9%86%D9%88+%D8% A7%D8%B2+%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82+%D8%A7%DB%8C%D8% AC%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%B1&nosummary=&prefix=&minor=&create=%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA+%DA%A9%D8%B1%D8%AF %D9%86+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D8%AC%D8%AF %DB%8C%D8%AF) بیان کرده است. رضا تقی‌پور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] BE%D9%88%D8%B1) (وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A8%D8%A7%D8%B7%D8%A7%D8%AA_%D9%88_%D9%81%D9%86% D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D 8%B9%D8%A7%D8%AA_%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86)) در این باره افزوده است که اینترنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در کنار شبکهٔ ملی به همان شکلی که وجود داشته همچنان باقی خواهد ماند و با اجرای این طرح امکان پیاده‌سازی تلویزیون اینترنتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8C%D9%88%D9%86_%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%8 6%D8%AA%DB%8C&action=edit&redlink=1&preload=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A7%DB%8C%D8%A C%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%E2%80%8 C%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C&editintro=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A7%DB%8C%D8 %AC%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%D9%86%D9%88%D8%A A%DB%8C%D8%B3&summary=%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF+%DB%8C%DA%A 9+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D9%86%D9%88+%D8% A7%D8%B2+%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82+%D8%A7%DB%8C%D8% AC%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%B1&nosummary=&prefix=&minor=&create=%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA+%DA%A9%D8%B1%D8%AF %D9%86+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D8%AC%D8%AF %DB%8C%D8%AF)، ویدئو درخواستی، آموزش از راه دور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %A7%D8%B2_%D8%B1%D8%A7%D9%87_%D8%AF%D9%88%D8%B1&action=edit&redlink=1&preload=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A7%DB%8C%D8%A C%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%E2%80%8 C%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C&editintro=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A7%DB%8C%D8 %AC%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%D9%86%D9%88%D8%A A%DB%8C%D8%B3&summary=%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF+%DB%8C%DA%A 9+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D9%86%D9%88+%D8% A7%D8%B2+%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82+%D8%A7%DB%8C%D8% AC%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%B1&nosummary=&prefix=&minor=&create=%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA+%DA%A9%D8%B1%D8%AF %D9%86+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D8%AC%D8%AF %DB%8C%D8%AF)، دورکاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B1%DB%8C&action=edit&redlink=1&preload=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A7%DB%8C%D8%A C%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%E2%80%8 C%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C&editintro=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A7%DB%8C%D8 %AC%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%D9%86%D9%88%D8%A A%DB%8C%D8%B3&summary=%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF+%DB%8C%DA%A 9+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D9%86%D9%88+%D8% A7%D8%B2+%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82+%D8%A7%DB%8C%D8% AC%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%B1&nosummary=&prefix=&minor=&create=%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA+%DA%A9%D8%B1%D8%AF %D9%86+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D8%AC%D8%AF %DB%8C%D8%AF)، سلامت الکترونیکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A 9%DB%8C&action=edit&redlink=1&preload=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A7%DB%8C%D8%A C%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%E2%80%8 C%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C&editintro=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A7%DB%8C%D8 %AC%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%D9%86%D9%88%D8%A A%DB%8C%D8%B3&summary=%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF+%DB%8C%DA%A 9+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D9%86%D9%88+%D8% A7%D8%B2+%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82+%D8%A7%DB%8C%D8% AC%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%B1&nosummary=&prefix=&minor=&create=%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA+%DA%A9%D8%B1%D8%AF %D9%86+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D8%AC%D8%AF %DB%8C%D8%AF) و تجارت الکترونیکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9%DB%8C) به وجود خواهد آمد. از مهمترین ویژگی‌های این شبکه، پهنای باند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%AF) زیاد آن (تا دو مگابایت بر ثانیه) بیان شده است. از طرف دیگر پیام کرباسی (سخنگوی انجمن نظام صنفی رایانه‌ای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %86%D8%B8%D8%A7%D9%85_%D8%B5%D9%86%D9%81%DB%8C_%D8 %B1%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%87%E2%80%8C%D8%A7%D B%8C&action=edit&redlink=1&preload=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A7%DB%8C%D8%A C%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%E2%80%8 C%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C&editintro=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A7%DB%8C%D8 %AC%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%D9%86%D9%88%D8%A A%DB%8C%D8%B3&summary=%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF+%DB%8C%DA%A 9+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D9%86%D9%88+%D8% A7%D8%B2+%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82+%D8%A7%DB%8C%D8% AC%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%B1&nosummary=&prefix=&minor=&create=%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA+%DA%A9%D8%B1%D8%AF %D9%86+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D8%AC%D8%AF %DB%8C%D8%AF)) اظهار داشته که پس از راه‌اندازی شبکه ملی، ارتباطات اینترنتی ایران با اینترنت جهانی قطع خواهد شد و دسترسی به برخی از وب‌گاههای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جهانی ممکن نخواهد بود.
حالا مثل همیشه مردم ایران باید صبر کنن آخرین روز طعم آبگوشت رو بچشن....
اگه فقط اینترانت باشه دسترسی به شبکهLiveوpsnو کلا همه چیز قطع میشه(زمانی که گوگل و یاهو قطع بشه اینا هم قطع میشه)
ولی اگه در کنارش اینترنت قبلی بمونه خوب مثل قبل دسترسسی داریم بهliveو در کنارش میتونیم اینترانت ملی رو با سرعت زیاد داشته باشیم

CRIS Joon CR7
12-01-2012, 09:13
قراره ایران به اینترانت تبدیل بشه و توی اون اینترانت سرعت به2مگ برسه.بعضی مسیولین گفتن در کنارش اینترنت داریم.بعضی هم گفتن فقط اینترانت.
نقل قول این قضیه از ویکی پدیا:
حالا مثل همیشه مردم ایران باید صبر کنن آخرین روز طعم آبگوشت رو بچشن....
اگه فقط اینترانت باشه دسترسی به شبکهLiveوpsnو کلا همه چیز قطع میشه(زمانی که گوگل و یاهو قطع بشه اینا هم قطع میشه)
ولی اگه در کنارش اینترنت قبلی بمونه خوب مثل قبل دسترسسی داریم بهliveو در کنارش میتونیم اینترانت ملی رو با سرعت زیاد داشته باشیم

خب من هم همانند مستر ساجد یه پست واسه پایان بخشیدن به این بحث ارسال نمایم:11:

خیلی کوتاه میگم : اگر که حالت دوم باشه یعنی
در کنارش اینترنت قبلی بمونه خوب مثل قبل دسترسسی داریم بهliveو در کنارش میتونیم اینترانت ملی رو با سرعت زیاد داشته باشیم سرعت اینترنت بالاخره در ایران یه تکونی میخوره و میشه گفت دیگه نباید اینترنت داغون گذشته رو تحمل کرد که هر روز لنگر یک کشتی گیر میکرد و واویلا:27:
حالت دوم خیلی خوبه:46:
ولی اگه حالت اول باشه
که فقط اینترانت باشه دسترسی به شبکهLive :18:و :18:psnو کلا همه چیز قطع میشه(زمانی که گوگل:18: و یاهو:18: قطع بشه اینا هم قطع میشه)
که باید دسته جمعی برن بمیرن:13:
دیگه بحث اینترنت و کش ندیم

ثنک یو سو ماچ:31:

CRIS Joon CR7
12-01-2012, 10:04
بازی rayman origins رو بگیرم چون الان lt2 دارم بعد وقتی که lt3 بریزم نمیشه رو lt3 همین دیسک رو اجرا کرد؟

s.j-rez
12-01-2012, 10:07
بازی rayman origins رو بگیرم چون الان lt2 دارم بعد وقتی که lt3 بریزم نمیشه رو lt3 همین دیسک رو اجرا کرد؟
اگه پچ نشده باشه و با بورنر مکس رایت نشده باشه مشکل ساز میشه.
خوب همین الان که میگیری بگو با بورنر مکس رایت شده باشه اگهlt+3هم ریختی کارت راحت باشه

omega123
12-01-2012, 10:38
سلام بچه ها یه مشکلی دارم ، من برای انجام بازی هام از برنامه harizon استفاده می کنم . بازی Driver رو بدون هیچ مشکلی انجام میدم اما بازی هایی مثل NFS Run یا CoD MW3 رو وقتی که از دیسک لود میشه بدون مشکل اجرا میشه اما وقتی که رویه هارد نصب می کنم (کامل نصب میشه) از همون لحظه که بازی رو میزنیم برای اجرا از رام دستگاه یه صدایه تق تق تق میاد بیرون و یکی دو دقیقه بعدش هم بازی ایرور میده و کلا دستگاه ریاستارت میشه !؟!
اینو دوباره اضافه کنم که وقتی بازی رویه هارد نباشه این مشکل هم نیست .

دوستان اگر کسی میدونه اشکال از کجاست لطفا راهنمایی کنید

s.j-rez
12-01-2012, 10:46
سلام بچه یه مشکل دارم ، من برای انجام بازی هام از برنامه harizon استفاده می کنم . بازی Driver رو بدون هیچ مشکلی انجام میدم اما بازی هایی مثل NFS Run یا CoD MW3 رو وقتی که از دیسک لود میشه بدون مشکل اجرا میشه اما وقتی که رویه هارد نصب می کنم (کامل نصب میشه) از همون لحظه که بازی رو میزنیم برای اجرا از رام دستگاه یه صدایه تق تق تق میاد بیرون و یکی دو دقیقه بعدش هم بازی ایرور میده و کلا دستگاه ریاستارت میشه !؟!
اینو دوباره اضافه کنم که وقتی بازی رویه هارد نباشه این مشکل هم نیست .

دوستان اگر کسی میدونه اشکال از کجاست لطفا راهنمایی کنید
سلام بچه یه مشکلی دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:دی
خوب دیگه کاریش نمیشه کرد کل قضیه اینه دیگه به خاطر قفلxgd3وdea.binاینجوری میشه...
چاره کارLt+3هست با بازی بورنر مکس و پچ شده

omega123
12-01-2012, 10:57
سلام بچه یه مشکلی دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:دی
خوب دیگه کاریش نمیشه کرد کل قضیه اینه دیگه به خاطر قفلxgd3وdea.binاینجوری میشه...
چاره کارLt+3هست با بازی بورنر مکس و پچ شده

آقا شرمنده درستش کردم :31: (خوب سوتی میگیریو)

ببین من درایور رو خیلی خوب بازی می کنمو بدون هیچ مشکلی !
امکان داره رایت دیسک مشکلی داشته باشه ؟
متوجه منظورت نشدم یعنی چیLT3 با بازی بورنر مکس و پچ شده ؟

s.j-rez
12-01-2012, 11:07
آقا شرمنده درستش کردم :31: (خوب سوتی میگیریو)

ببین من درایور رو خیلی خوب بازی می کنمو بدون هیچ مشکلی !
امکان داره رایت دیسک مشکلی داشته باشه ؟
متوجه منظورت نشدم یعنی چیLT3 با بازی بورنر مکس و پچ شده ؟

خوب احتمالا اون بازی که راحت اجرا میشه با روش بورنر مکس رایت شده ولی اون یکی ها نه..
منظورم این بود که روی کنسولlt+3داشته باشی و بازی هات با روش بورنر مکس رایت شده باشند و همچنین متناسب باlt+3پچ شده باشن

omega123
12-01-2012, 11:15
خوب احتمالا اون بازی که راحت اجرا میشه با روش بورنر مکس رایت شده ولی اون یکی ها نه..
منظورم این بود که روی کنسولlt+3داشته باشی و بازی هات با روش بورنر مکس رایت شده باشند و همچنین متناسب باlt+3پچ شده باشن

خوب پس داستان از این قراره
خیلی ممنون از راهنمایی فوق سریعت !
من بازی Gow 3 رو نصب کردم تا تهش هم رفتم بدونه هیچ مشکلی ، بعد چند وقت می خواستم دوباره بازی کنم که این مشکله جلوم سبز شد .
به نظرت مشکلم از کجاست ؟ حرف آخر رو بزن
با تشکر

s.j-rez
12-01-2012, 11:23
خوب پس داستان از این قراره
خیلی ممنون از راهنمایی فوق سریعت !
من بازی Gow 3 رو نصب کردم تا تهش هم رفتم بدونه هیچ مشکلی ، بعد چند وقت می خواستم دوباره بازی کنم که این مشکله جلوم سبز شد .
به نظرت مشکلم از کجاست ؟ حرف آخر رو بزن
با تشکر
ببین کنسول هایی کهdea.binشون آبدیت بشه با بازی هایxgd3که این بازی هم از اونهاست مشکل پیدا میکنن.
شما هم با لایو رفتی یا داشبرد14699رو ریختی کهdea.binات آبدیت شده و از اون به بعد بازی های دارای قفلxgd3و6بازی دارای قفلxgd2اجرا نمیشن و برای اجراشون باید با هوریزون و پاک کردن کش و پاک کردن از روی هارد اقدام کرد.
قضیه کنسول شما هم همینه.
برای اجرای راحت و بدون دردسر بازی ها باید فریم ویر کنسولLt+3باشه و بازی ها دارای پچap2.5باشن و با روش بورنر مکس رایت شده باشم

tommy vercetti
12-01-2012, 11:45
سلام دوستان من سوالی داشتم.
درایو من هیتاچی هست و مث اینکه دیگه آپدیت نمیشه
حالا من زنگ زدم به ---جن و گفتند که باید درایوم رو عوض کنم.
نظر شما چیه؟
ممکنه با این کار مشکلی پیش بیاد؟
ممنون از همتون.

s.j-rez
12-01-2012, 11:56
سلام دوستان من سوالی داشتم.
درایو من هیتاچی هست و مث اینکه دیگه آپدیت نمیشه
حالا من زنگ زدم به ---جن و گفتند که باید درایوم رو عوض کنم.
نظر شما چیه؟
ممکنه با این کار مشکلی پیش بیاد؟
ممنون از همتون.
هیتاچی فت یا اسلیم؟
اسلیم که کلا از اول کپی خور نمیشد.ماله فت ها هم c4داره روش کار میکنه و میاد.
تعویض درایو توصیه نمیشه یه سری مشکلات داره.

tommy vercetti
12-01-2012, 13:13
هیتاچی فت یا اسلیم؟
اسلیم که کلا از اول کپی خور نمیشد.ماله فت ها هم c4داره روش کار میکنه و میاد.
تعویض درایو توصیه نمیشه یه سری مشکلات داره.

فته.

پس منتظر می مونم احتمالا
شما می دونید حدودا چه زمانی میاد؟
ممنون.

s.j-rez
12-01-2012, 14:36
فته.

پس منتظر می مونم احتمالا
شما می دونید حدودا چه زمانی میاد؟
ممنون.
همین الان دارن میسازن ولی زمان عرضه رسمی رو نگفتن..
اینجا میتونید چک کنید کی میاد:

Milad4171
12-01-2012, 18:09
من امروز بازی درایور رو خریدم ولی بعد از اجراپیغام آپدیت داد و تازه یادم افتاد که ورژن ال تی من 1.9 هست نه 2!
حالا به نظر شما آیا راهی داره من ورژن 2 رو یه جورایی خودم راش بندازم؟
یا باید صبر کنم ال تی 3 بیاد و این دیسک هم بندازم تو سطل زباله ،ماشین اتوماسیون بازیافت ببره؟:31:

savant 1
12-01-2012, 19:18
سلام
من ميخوام ايكس باكس بگيرم تا 620 تومن هم پول دارم نميدونم چي بگيرم؟؟ لطفا راهنمايي كنيد!!
درضمن كپي خور باشه !! و اگه كنسولي معرفي ميكنيد قيمتشم بگيد!!
بعد لطفا بگيد كه كينكت قيمتش چنده واگه با ايكس باكس بگيرم به سرفه تره يا جدا؟؟؟؟

sonixax
12-01-2012, 19:31
سلام
من ميخوام ايكس باكس بگيرم تا 620 تومن هم پول دارم نميدونم چي بگيرم؟؟ لطفا راهنمايي كنيد!!
درضمن كپي خور باشه !! و اگه كنسولي معرفي ميكنيد قيمتشم بگيد!!
بعد لطفا بگيد كه كينكت قيمتش چنده واگه با ايكس باكس بگيرم به سرفه تره يا جدا؟؟؟؟

یه باندل جدید اومده ،
کینکت + کنسول + ۲۵۰ گیگ هارد و یه بازی مفتی برای کینکت (همون ادونچرش) میفروشند ۳۴۹ یورو .
با توجه به قیمت فعلی یورو در ایران میشه ۷۰۰ تومان این طورها .
البته این ۳۴۹ یورو در اینجا + ۱۹% مالیاته که فقط برای خریداران آلمانی لحاظ میشه یعنی قیمتش بدون مالیات که در حقیقت قیمت صادراتش هم همینه میشه ۲۹۳ یورو . پس با این حساب باید بتونید با این مقدار پولی که دارید این باندل رو تهیه کنید .

savant 1
12-01-2012, 19:39
خوب بدون كينكت 250 گيگ حدود 550 در مياد ديگه؟؟
بعد ارزششو داره كه كينكت هم بگيرم!!
قيمت ايكس باكس مياد پايين كه صبر كنم يا بيشتر ميشه؟؟

sonixax
12-01-2012, 19:40
خوب بدون كينكت 250 گيگ حدود 550 در مياد ديگه؟؟
بعد ارزششو داره كه كينكت هم بگيرم!!
قيمت ايكس باكس مياد پايين كه صبر كنم يا بيشتر ميشه؟؟

من نظری در این باره ندارم چون ایران نیستم .
ولی میدونم کینکت خالی ۱۵۰ یورو قیمتشه .
و کنسول ۴ گیگ هم ۲۹۹ یورو !
یعنی اگر بخواید هارد جدا + کینکت جدا + بازی جدا + کنسول جدا بخرید باید چیزی حدود ۷۰۰ یورو پرداخت کنید .

pedykh
13-01-2012, 12:47
سلام دوستان . کسی میدونه چجوری بازی fruit ninja برای xbox میتونم دانلود کنم ؟
لطفا یکی راهنماییم کنه ...

gap
13-01-2012, 14:53
سلام دوستان . کسی میدونه چجوری بازی fruit ninja برای xbox میتونم دانلود کنم ؟
لطفا یکی راهنماییم کنه ...
باید به لایو وصل بشید، برید از Microsoft XboxLive MarketPlace بخرید (فکر کنم ۱۲۰۰ MS) هست، و میتونید استفاده کنید.

Vahid67
13-01-2012, 21:02
دوستان یه سوال کنسولی که -- شده بازی اورجینال روش بزاریم و بریم توی LIVE مشکل ساز میشه ؟؟

konami-pes
13-01-2012, 21:28
یه سوال
بازی آرکید Angry Birds رو باید از لایو دانلود کرد؟ واسه PC و موبایل دارمش واسه ایکس باکس هم میخوامش

s.j-rez
13-01-2012, 21:39
یه سوال
بازی آرکید Angry Birds رو باید از لایو دانلود کرد؟ واسه PC و موبایل دارمش واسه ایکس باکس هم میخوامش
اگه کنسولتjtagهست از نت هم میتونی بگیری.
اگه نه میتونی از لایو بگیری.کلا بازی های آرکید روی لایو ان و اگه استقبال خیلی خوب بشه بعدا روی دیسک عرضه میشه
(راستی مگه واسهxboxهم اومده:دی)
---------------------------------------------

دوستان یه سوال کنسولی که -- شده بازی اورجینال روش بزاریم و بریم توی LIVE مشکل ساز میشه ؟؟
نه اتفاقا امنیت بهتری هم داره...

konami-pes
13-01-2012, 21:42
اگه نه میتونی از لایو بگیری.کلا بازی های آرکید روی لایو ان و اگه استقبال خیلی خوب بشه بعدا روی دیسک عرضه میشه

آره مثل اینکه اومده چون یه جا دیدم تو لایو دارن باهاش بازی میکنن:18:

شرمنده این jtag چیه؟میشه بیشتر توضیح بدین؟کنسول من اسلیم 4 گیگ

s.j-rez
13-01-2012, 21:47
آره مثل اینکه اومده چون یه جا دیدم تو لایو دارن باهاش بازی میکنن:18:

شرمنده این jtag چیه؟میشه بیشتر توضیح بدین؟کنسول من اسلیم 4 گیگ
یعنی کاری که باعث میشه برنامه های دست نویس روی کنسول اجرا بشه و کلی امکانات دیکه...
این کار از سال2008به بعد امکان پزیر نبود چون مایکروسافت با یه آبدیت جلوی اونرو گرفت.
حالا بعد اونموقع روشی موسوم به ریست گلیچ اومده که همه کنسول هارو jtagمبکنه.
با کنسولjtagشده نمیتونی بری لایو ولی از شبکه اختصاصی اون میتونی استفاده کنی.
کار هزینه بر و سختیه 100-150تومن.

konami-pes
13-01-2012, 21:51
بازیهای آرکید رو از لایو کلا باید چطور بگیرم؟یعنی چطور جستجو کنم واسش؟پوینت میخواد؟

gap
13-01-2012, 22:05
بازیهای آرکید رو از لایو کلا باید چطور بگیرم؟یعنی چطور جستجو کنم واسش؟پوینت میخواد؟
با اجازه بزرگان:دی
تشریف میبرید به مارکت پلیس، داره بر اساس حروف الفبا،‌مثلا میرید رویF و Fruit Ninja رو پیدا میکنید+ ۱۲۰۰ پوینت بود فکر کنم قبلا!‌(۱ ماه پیش:دی) میدونید که این بازی کینکت لازم داره دیگه؟!
+
اصلا دنبال جی تگ نباش:دی خطر داره و اصلا کار غیر قانونی هست:دی
+
هیچی دیگه؛دی موفق باشی:دی

s.j-rez
13-01-2012, 22:10
تشریف میبرید به مارکت پلیس، داره بر اساس حروف الفبا،‌مثلا میرید رویF و Fruit Ninja رو پیدا میکنید+ ۱۲۰۰ پوینت بود فکر کنم قبلا!‌(۱ ماه پیش:دی) میدونید که این بازی کینکت لازم داره دیگه؟!
+
+
رفیق میای اینجا میگی جی تگ و اینا نکنید غیر فانونیه مردم میزنن میکشنت ها:دی
قبلا هم گفتم کپی رایت تو ایران=پشگل:دی
به همین سادگی
جی تگ هم اگه دست کاربلد هاش باشه چیزی نمیشه

konami-pes
13-01-2012, 22:12
+
+

جی تگ؟قطعا دنبالش نخواهم بود چون چیزی که منو از لایو جدا کنه دورو برش نمیرم:31:

میگم این پوینتها رو از کجا باید بخرم؟ با مستر کارت باید بگیرم دیگه؟راه دیگه ای واسه گرفتن پوینت بدون هزینه کردن نیست؟:31:

s.j-rez
13-01-2012, 22:17

میگم این پوینتها رو از کجا باید بخرم؟ با مستر کارت باید بگیرم دیگه؟راه دیگه ای واسه گرفتن پوینت بدون هزینه کردن نیست؟:31:
مستر کارت نه مایکروسافت پوینت.
کارت های لایو دو دسته اند
یکی مایکروسافت پوینت که در واقع پول رایج شبکه لایو هست.
یکی هم مالهliveهست که باعث میشه بتونی بری لایو.
و یا ترکیبی.
از فروشگاه ها و نت میتونی بخری.
بدون هرینه باید کارای بدبد کنی:دی.
باید -- کنی و... که نه کار ساده ای هست نه به قول دوستان قانونی:دی

mosolim
13-01-2012, 22:18
فروشگاههای انلاینی وجود دارن که این پوینت ها رو می فروشن. دوستان ادرس هارو بهتر دارن مخصوصا جاهای مطمئن.

gap
13-01-2012, 22:19

آفرین:دی
+
باید بخری دیگه، از Wallmart,gamestop,... یا خود اکس باکس لایو! البته یه سری سایت فارسی هم هستن که میتونی ولی گرون تر حساب میکنن!
یه راه دیگه هم هست که در سیستم سرچ bing مایکرو عضو بشی و با فعالیت هایی که میگه بعد از ۱ماه میتونی ۴۰۰ پوینت بگیری:دی
+

فیق میای اینجا میگی جی تگ و اینا نکنید غیر فانونیه مردم میزنن میکشنت ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قبلا هم گفتم کپی رایت تو ایران=پشگل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به همین سادگی
جی تگ هم اگه دست کاربلد هاش باشه چیزی نمیشه
آخه باید خودمون برای خودمون فرهنگ قائل بشیم! یعنی چی ایرانیهایی که اینهمه فرهنگ داشتن حالا در دنیا با این کارها به عنوان دزد شناخته میشن؟ از نظر اسلام هم همه کسانی که اینکارو کنن گناه میکنن+ از نظر اجتماعی هم که کلا اشتباه هست!
+
درسته، من خودم هم جی تگ دارم :دی چون لازمه، ولی فقط برای یک سری کار خاص زیر نظر مایکروسافت، در ایران خیلی ها هستن میتونن مطمئن جی تگ کنن!

s.j-rez
13-01-2012, 22:24
آفرین:دی
+
باید بخری دیگه، از Wallmart,gamestop,... یا خود اکس باکس لایو! البته یه سری سایت فارسی هم هستن که میتونی ولی گرون تر حساب میکنن!
یه راه دیگه هم هست که در سیستم سرچ bing مایکرو عضو بشی و با فعالیت هایی که میگه بعد از ۱ماه میتونی ۴۰۰ پوینت بگیری:دی
+

آخه باید خودمون برای خودمون فرهنگ قائل بشیم! یعنی چی ایرانیهایی که اینهمه فرهنگ داشتن حالا در دنیا با این کارها به عنوان دزد شناخته میشن؟ از نظر اسلام هم همه کسانی که اینکارو کنن گناه میکنن+ از نظر اجتماعی هم که کلا اشتباه هست!
+
درسته، من خودم هم جی تگ دارم :دی چون لازمه، ولی فقط برای یک سری کار خاص زیر نظر مایکروسافت، در ایران خیلی ها هستن میتونن مطمئن جی تگ کنن!
شما بیا بازی های اورجینال و کنسول رو با قیمت جهانی اینجا بفروش+تحریم نکن +قیمت دلار رو فضاییی نکن ببین کسی میاد سراغ ه.ک کردن کنسول یا نه.
مطمین باش نمیاد.
+اینجا شرایط مالی خیلی مزخرف تر از این حرفاست و تحریم ها هم که...
همه اینا باعث میشه به این کار ها روی بیاریم

konami-pes
13-01-2012, 22:24
یه سوال دیگه

الان شبکه Sky و zone قابل روئیت هست از ایکس باکس لایو تو ایران یا خیر؟ آخه شنیدم واسه انگلیس و ایرلند فقط میشه!!! یه تایپکم زدم که متاسفانه استقبال نداشت!!!

gap جان شما هم که ایران نیستید و یه دستی تو مایکروسافت دارید میشه در مورد این دو کانال و امکان تماشاشون ازXbox live یه توضیح بدید. مرسی

gap
13-01-2012, 22:28
شما بیا بازی های اورجینال و کنسول رو با قیمت جهانی اینجا بفروش+تحریم نکن ببین کسی میاد سراغ ه.ک کردن کنسول یا نه.
مطمین باش نمیاد.
+اینجا شرایط مالی خیلی مزخرف تر از این حرفاست و تحریم ها هم که...
همه اینا باعث میشه به این کار ها روی بیاریم
بازی اوجینال که قیمتش مثلا ۶۰$ هست اینجا، در ایران نهایتا ۹۰ هزارتومان هست که با احتساب قیمت دلار و شیپینگ همین میشه دقیقا!(حدود ۵ هزارتومان هم اگر فروشنده سود کنه)
حرف شما در مورد شرایط مالی رو قبول ندارم، من الان خودم با کار نیمه وقتم ماهی ۵۰۰ دلار میگیرم حدودا، خب وقتی باید قیمت یه نوشابه رو ۳ دلار بدم (کم کم) بدم! شما در ایران همین نوشابه رو به قیمت ۱ هزار تومان اگر بخورید که خرج میاد پایین تر! با ۵۰۰ دلار من باید بازی بخرم، یکمی هم خرج خواسته های خودم و بقیه پدر و مادرم میدن! در ایران نوجوان ها که تمام خرج رو پدرمادر میدن حتی پول کیف و حال بچه ها رو! و علاوه بر این با ۳۰۰۰ دلار در ماه حقوق در ایران، دیگه قرار نیست حدود ۲۰۰۰ تاش برای نیاز های روزانه بره! خیلی کمتر میره!

یه سوال دیگه

الان شبکه Sky و zone قابل روئیت هست از ایکس باکس لایو تو ایران یا خیر؟ آخه شنیدم واسه انگلیس و ایرلند فقط میشه!!! یه تایپکم زدم که متاسفانه استقبال نداشت!!!

gap جان شما هم که ایران نیستید و یه دستی تو مایکروسافت دارید میشه در مورد این دو کانال و امکان تماشاشون ازXbox live یه توضیح بدید. مرسی

ببینید، Sky,Zone,espn و کلی دیگه به مایکرو ربطی نداره!‌این تحریمات جهانی هست ضد ایران! شما وقتی که وارد zone بشید از ایران (من تا حالا نشدم و نمیدونم) حتما با خطای اینکه برای کشور شما این امکان نیست روبرو میشید که بر میگرده به سیاست کشوری که اون سرویس رو ارائه میده! مطمئنا میتونید تماشا کنید ولی از طریق وی پی ان شیر کردن+ گاهی این مشکل (در بازی های مارکت پلیس) مربوط هست به اینکه شما مثلا در موقع ثبت نام کشور آمریکا زدید با آدرس آمریکا، ریجن دستگاه pal هست و شما با آیپی ایران کانکت میشید که در اینصورت شما نمیتونید برخی از چیزها مثل مپ پک هایBlack ops , رو دانلود کنید (fruit ninja هم همینطوره) و باید استارت دانلود رو با وی پی ان شیر بزنید. یا با کاکنت کردن وی پی ان و سپس سفارش از سایت خود اکس باکس لایو که با روشن کردن دستگاه خود بخود دانلود رو شروع کنه (باید سن اکانت شما adult باشه) میتونید این مشکل رو هم حل کنید.

s.j-rez
13-01-2012, 22:33
بازی اوجینال که قیمتش مثلا ۶۰$ هست اینجا، در ایران نهایتا ۹۰ هزارتومان هست که با احتساب قیمت دلار و شیپینگ همین میشه دقیقا!(حدود ۵ هزارتومان هم اگر فروشنده سود کنه)
حرف شما در مورد شرایط مالی رو قبول ندارم، من الان خودم با کار نیمه وقتم ماهی ۵۰۰ دلار میگیرم حدودا، خب وقتی باید قیمت یه نوشابه رو ۳ دلار بدم (کم کم) بدم! شما در ایران همین نوشابه رو به قیمت ۱ هزار تومان اگر بخورید که خرج میاد پایین تر! با ۵۰۰ دلار من باید بازی بخرم، یکمی هم خرج خواسته های خودم و بقیه پدر و مادرم میدن! در ایران نوجوان ها که تمام خرج رو پدرمادر میدن حتی پول کیف و حال بچه ها رو! و علاوه بر این با ۳۰۰۰ دلار در ماه حقوق در ایران، دیگه قرار نیست حدود ۲۰۰۰ تاش برای نیاز های روزانه بره! خیلی کمتر میره!
شما اون بازی که اولاش میاد بخری تا120تومن هم هست خیالت راحت باشه...
دلار هم که فضایی گرونه که نحریم باعثشون شده.
گیمر های ایرانی هم همگی پدر و مادرشون تامین شون نمیکنه.ما گیمر هایی داریم که خانواده دارن توی ایران.

hawck
13-01-2012, 22:43
بازی با سیستم lt3 اومده؟؟؟؟؟؟ و اینکه gap جان شما اونجا واسه کار نیمه وقت 500تا میگیری اما اینجا حقوق ی بازنشسته انقده...من با حرفات هم موافقم هم مخالف!!!!!!!!!!!!!!!!!

s.j-rez
13-01-2012, 22:48
بازی با سیستم lt3 اومده؟؟؟؟؟؟ و اینکه gap جان شما اونجا واسه کار نیمه وقت 500تا میگیری اما اینجا حقوق ی بازنشسته انقده...من با حرفات هم موافقم هم مخالف!!!!!!!!!!!!!!!!!
نه فعلا بازی ای نیومده داشبرد14699 بخواد.
آره درسته حرف های ایشون هم درسته هم یه جورایی غلط

mosolim
13-01-2012, 22:56
دوست عزیز اونجا متوسط در امد ماهیانه حدود 2000 دلاره که اونوقت میشه بازی 50 دلاری خرید اگه منم حقوقم 3000000 تومن در ماه بود اون وقت بازی 70 تومنی نه 100 تومنی میخریدم. اما چون الان 600000 تومن میگیرم باری هم 5000 تومنی میگیرم.

یه تناسب سادست که با احتساب اون کاملا حرکت ما منطقی میشه و فکر نکنم از لحاظ شرعی هم مشکل داشته باشه.

gap
13-01-2012, 23:05
دوست عزیز اونجا متوسط در امد ماهیانه حدود 2000 دلاره که اونوقت میشه بازی 50 دلاری خرید اگه منم حقوقم 3000000 تومن در ماه بود اون وقت بازی 70 تومنی نه 100 تومنی میخریدم. اما چون الان 600000 تومن میگیرم باری هم 5000 تومنی میگیرم.

یه تناسب سادست که با احتساب اون کاملا حرکت ما منطقی میشه و فکر نکنم از لحاظ شرعی هم مشکل داشته باشه.
به نظرتون این الان یک سری دلایل نیست که ما میاریم؟
از نظر شرع اصلا اینطور نیست، مثلا میگم یه دزد بگه چون من حقوق اصلا ندارم، پس عیب نداره برم یه خونه و گاوصندوق رو خالی کنم و ۱ میلیون تومان مثلا بدست بیارم! باید قبول کردن سازنده های بازی وقت گذاشتن روی این و اگر راضی نباشن که نیستن اون دنیایی اگر باشه باید جلوی اونها جواب بدیم و تمام کپی هایی که بازی کردیم رو با خوبی های خودمون جبران کنیم (از خوبی ها به اونا بدیم و گناه هامون آخرش بمونه واسمون:دی)!
شخصی که مثلا ۶۰۰ هزارتومان حقوق میگیره مثل شما، ببخشید ولی دلیلی نداره هر ماه ۵-۶ تا بازی بگیره! هر ۵-۶ ماه هم ۱ بازی یا هر ۲-۳ ماه یک بازی بگیره کافیه! ما هم در اینجا وقتی کسی حقوقش مثلا ۲۰۰۰ دلار در ماه هم هست، هر ۲ ماه یک بازی شاید بگیره!‌ من خودم ماهی حداکثر ۲ بازی میگیرم ( ماه هایی که بازی های خوب پشت سر هم میان)‌چون یک دانش آموز هستم که ۵۰۰ دلار حقوق نیمه وقتم هست، یعنی حدود ۲۰۰ دلار (با احتساب اینکه بازیهام رو همیشه لیمیتد میگیرم:دی) برای بازی میره:دی لباس و اینا و رفتن به کنسرت و فوتبال و .... هم کلی هزینه میزاره به علاوه خرید موزیک و.... که در ماه ۵۰۰ دلار میره! ولی من اغلب همون ۱ بازی رو هم در ماه نمیگیرم و فقط بازیهای ارزشمند رو میگیرم و پول نگه میدارم!‌در ایران دانش آموزان هم سن من هستند که در ماه هر بازی بیاد رو میگیرن که اگر اوریجینال میخواست باشه حدود ۴۰۰ هزارتومان میشد مثلا! اگر این ها هم هر ۲-۳ ماه با توجه به وضع مالیشون بازی بگیرن همه چی حله!

=CYBER=
13-01-2012, 23:12
بازی اورجینال کجا بود برادران من !!
ما خواستیم کنسول رو -- نکنیم ( البته هنوز هم -- نکردیم ) در به در افتادیم تو تهران دنبال بازی اورجینال .
به جز موارد معروف 1 دونه بازی نیست . ( BF3 و MW3 و FiFa 12 ) هست .
اینم نه همه جا تو کل توپخونه و پاساژ لباف تو 1 نفر پیدا کردم .

در حال حاضر هم در به در دنبال Forza 4 هستم ولی هیچ جا ندارن .

اون بازی های موجود رو هم 105 هزار تومان میگن .

gap
13-01-2012, 23:15
بازی اورجینال کجا بود برادران من !!
ما خواستیم کنسول رو -- نکنیم ( البته هنوز هم -- نکردیم ) در به در افتادیم تو تهران دنبال بازی اورجینال .
به جز موارد معروف 1 دونه بازی نیست . ( BF3 و MW3 و FiFa 12 ) هست .
اینم نه همه جا تو کل توپخونه و پاساژ لباف تو 1 نفر پیدا کردم .

در حال حاضر هم در به در دنبال Forza 4 هستم ولی هیچ جا ندارن .

اون بازی های موجود رو هم 105 هزار تومان میگن .
شما میتونید بازی های اوریجینال رو از طریق خیلی از کمپانی ها قابل اعتماد بگید براتون از انگلیس و کشورهایی که pal باشن بگیرن و بفرستن ایران، من برای دوستم در ایران بازی فرستادم از آمریکا، ۲ هفته ای دستش رسید شد حدود ۱۰۰ دلار کلا! (با گمرک ایران و امارات) ولی مثلا این کمپانی ها حدود ۱۱۰ دلار میگیرن! (البته با توجه به نوع پستی که میشه گرون تر هم ممکنه بشه، مثلا من با پست بین المللی که ارزون تر هم هست فرستادم:دی اگه با dhl بفرستید حدود ۲۰۰ دلار میشه:دی) (درباره نسخه های لیمیتد گفتم اینارو که همیشه حدود ۳۰ -۴۰ دلار گرون ترن)

=CYBER=
13-01-2012, 23:19
شما میتونید بازی های اوریجینال رو از طریق خیلی از کمپانی ها قابل اعتماد بگید براتون از انگلیس و کشورهایی که pal باشن بگیرن و بفرستن ایران، من برای دوستم در ایران بازی فرستادم از آمریکا، ۲ هفته ای دستش رسید شد حدود ۱۰۰ دلار کلا! (با گمرک ایران و امارات) ولی مثلا این کمپانی ها حدود ۱۱۰ دلار میگیرن! (البته با توجه به نوع پستی که میشه گرون تر هم ممکنه بشه، مثلا من با پست بین المللی که ارزون تر هم هست فرستادم:دی اگه با dhl بفرستید حدود ۲۰۰ دلار میشه:دی) (درباره نسخه های لیمیتد گفتم اینارو که همیشه حدود ۳۰ -۴۰ دلار گرون ترن)

خوب مشکل همین جاس دیگه !!
100 دلار قیمت یک بازی الان تو ایران میشه 170 هزار تومان :18::19::13::41:

gap
13-01-2012, 23:21
خوب مشکل همین جاس دیگه !!
100 دلار قیمت یک بازی الان تو ایران میشه 170 هزار تومان :18::19::13::41:
خب الان اینطوریه:دی درست میشه بعدا دیگه!‌الان گرون شده دلار یه دفعه ای! همیشه که اینطور نیست!
+
قیمتی که گفتم ماله لیمیتد بود! بازی های دیگه حدود ۶۰ دلار میشه + ۱۰ دلار شیپینگ به ایران!

=CYBER=
13-01-2012, 23:23
خب الان اینطوریه:دی درست میشه بعدا دیگه!‌الان گرون شده دلار یه دفعه ای! همیشه که اینطور نیست!
+
قیمتی که گفتم ماله لیمیتد بود! بازی های دیگه حدود ۶۰ دلار میشه + ۱۰ دلار شیپینگ به ایران!

2 هفته صبر کردن آدم رو ***** میکنه :31:
من حاضرم 100 هزار تومان برای Forza 4 بدم ولی کو کجاس ؟!!! نیست آخه !!!

CRIS Joon CR7
13-01-2012, 23:35
به نظرتون این الان یک سری دلایل نیست که ما میاریم؟
از نظر شرع اصلا اینطور نیست، مثلا میگم یه دزد بگه چون من حقوق اصلا ندارم، پس عیب نداره برم یه خونه و گاوصندوق رو خالی کنم و ۱ میلیون تومان مثلا بدست بیارم! باید قبول کردن سازنده های بازی وقت گذاشتن روی این و اگر راضی نباشن که نیستن اون دنیایی اگر باشه باید جلوی اونها جواب بدیم و تمام کپی هایی که بازی کردیم رو با خوبی های خودمون جبران کنیم (از خوبی ها به اونا بدیم و گناه هامون آخرش بمونه واسمون:دی)!
شخصی که مثلا ۶۰۰ هزارتومان حقوق میگیره مثل شما، ببخشید ولی دلیلی نداره هر ماه ۵-۶ تا بازی بگیره! هر ۵-۶ ماه هم ۱ بازی یا هر ۲-۳ ماه یک بازی بگیره کافیه! ما هم در اینجا وقتی کسی حقوقش مثلا ۲۰۰۰ دلار در ماه هم هست، هر ۲ ماه یک بازی شاید بگیره!‌ من خودم ماهی حداکثر ۲ بازی میگیرم ( ماه هایی که بازی های خوب پشت سر هم میان)‌چون یک دانش آموز هستم که ۵۰۰ دلار حقوق نیمه وقتم هست، یعنی حدود ۲۰۰ دلار (با احتساب اینکه بازیهام رو همیشه لیمیتد میگیرم:دی) برای بازی میره:دی لباس و اینا و رفتن به کنسرت و فوتبال و .... هم کلی هزینه میزاره به علاوه خرید موزیک و.... که در ماه ۵۰۰ دلار میره! ولی من اغلب همون ۱ بازی رو هم در ماه نمیگیرم و فقط بازیهای ارزشمند رو میگیرم و پول نگه میدارم!‌در ایران دانش آموزان هم سن من هستند که در ماه هر بازی بیاد رو میگیرن که اگر اوریجینال میخواست باشه حدود ۴۰۰ هزارتومان میشد مثلا! اگر این ها هم هر ۲-۳ ماه با توجه به وضع مالیشون بازی بگیرن همه چی حله!

اون دنیایی اگر باشه یعنی چی؟ i believe that:27:
حرفای انسان دوستانه شما همه قبول که مثلا یه بازی که باید مثلا 120 تومن بدیم بخریم سه هزار تومن میخریم و این دقیقا دزدی ولی مایی که دستمون تو جیب خودمونه و از این بابت راحتیم ولی بازم برامون زوره که که مثلا 120 تا بدیم واسه بازی و مسلما میریم همون کپی رو میخریم و پولمون رو میزنیم به یه درد دیگه چون واقعا فرهنگ کپی رایت تو ایران جا نیوفتاده و نمی افته چون احترام به حقوق سازنده در اولویت ما قرار نداره
یه مثال:طرف میره یه سی دی نرم افزار بخره مثلا 1500 تومن پولشه میگه رایتش کن بشه 1000 تومن ما چنین افرادی رو داریم که میگم فرهنگ کپی رایت تو ایران جا نمی افته اونوقت میگی برید بازی اورجینال بخرید کنسول هاتونو ه-ک نکنید به نامحرم ... :31:
چیزیه که از دست ما بر نمیاد فعال ترین تاپیک ها مربوط به ه-ک و رایت هست برادر من خودت رو هم ... بازم درست بشو نیست ولش کن. راستی LT3 واسه اسلیم کی میاد:31: شوخی کردم:21:
دیگه بحث اوریجینال و کپی رایت رو تموم شده بدون:11:
راستی بازی هم کم پیدا میشه خودم میخواستم فورزا و گیرز 3 رو بخرم پیدا نشد:20:

hawck
14-01-2012, 00:00
ما تفریحاتمون خیلی محدوده خوب..شما خودت هیچ تخلف نمیکنی(توجیح نیس).......

pedykh
14-01-2012, 00:42
باید به لایو وصل بشید، برید از Microsoft XboxLive MarketPlace بخرید (فکر کنم ۱۲۰۰ MS) هست، و میتونید استفاده کنید.

مرسی بابت پاسختون . میگن تو بازی The Gunstringer هست اما من پیداش نکردم ؟ میدونید چوری باید از کدوم قسمت cd اجراش کرد ؟

s.j-rez
14-01-2012, 09:56
نقل قول نمیکنم و در مورد بحث قیمت و...حرف میزنم.
اینجا وضعیت مالی افتضاحه...
همه چی گرونه...
تحریم هستیم...
هر جوری حساب کنی اینجا همه چی گرونه الان قیمت جهانیxboxنسخه 4گیگ 194دلار هست یعنی آبشم دراد بره آفریقا کره مریخ اگه تحریم نباشه باید همون195دلار فروخته بشه حالا چون تحریم ایم و همچنین به خاطر تحریم دلار گرونه باید دلار رو1700 حساب کنیم.میشه حدود330 تومن.این قیمت یه ایکس باکی هست که با قیمت جهانی حساب نشده و با دلار1700تومنی حساب شده.باشه قبول قیمت خوبیه ولی بدبختی اینه شما همچین ایکس باکسی پیدا نمیکنی قیمت روز تهران الان همین مدل480تومنه که اصلا با عقل هم نمیخونه.
یا بزارید یه مثال از بازی بزنم.بازی mw3اول روز های اومدنش قیمت جهانیش59دلار بود با احتصاب دلار1700تومنی(که خودش بی انصافیه)میشه حدود100 تومن.توی شهر ما همون موقع میفروختن150تومن.حالا بگزریم که ماله شهر ما گرون فروشه تهران120بود و خوب خیلی گرونه.
من دو مثال زدم.
تو همه اینا باید به قیمت جهانی تو ایران فروخته میشد که به خاطر تحریم ها قیمت دلار زده بالا و...
همه اینا باعث میشه به ه.ک کردن کنسول رو بیاریم.
اگه شما یا دوستانت تو مایکروسافت توانشو دارید دلار رو به قیمت اصلی برگردونید و کنسول و بازی رو به قیمت جهانی عرضه کنید و تحریم نکنید و به هر جوون علاوه بر حقوقی که پدر و مادرش میده 500دلار هم نیمه وقت بدید بسم الله شروع کنید.
قول شرف میدم همچین کاری کنید من اورجینال میخرم و ه.ک نمیکنم.
هیچکس توان همچین کاری رو نداره.
نمیشه متاسفانه.
امیدوارم بحثمون به عنوان اسپم حساب نیاد.
خیلی خوشحال شدم از بحث.
موفق باشید

Jeff hardy M
14-01-2012, 10:42
فیش HDMI ایکس باکس چیه اسمش ؟ از کجا باید گیر بیارم ؟ چنده ؟ چطوریه ؟ چند تا فیش باید بخرم تا HDMI ش کنم ؟ :دی

s.j-rez
14-01-2012, 11:09
فیش HDMI ایکس باکس چیه اسمش ؟ از کجا باید گیر بیارم ؟ چنده ؟ چطوریه ؟ چند تا فیش باید بخرم تا HDMI ش کنم ؟ :دی
خوب یعنی چه جور؟
از همه کابل هایhdmiمیشه برای ایکس باکس هم استفاده کرد.فرقی نداره.
قیمت هاشم خیلی مختلفه.
باید همون کابلhdmiمعمولی بخری.

E.G_band
14-01-2012, 12:01
خسته نباشید,یه خورده سوال داشتم:

برای دانلود بازی xbox از اینترنت فرقی با بازی کامپیوتر وجود دارد؟(کلا چه جوری باید بازی از اینترنت دانلود کرد؟چون 6-7تا قسمت هست؟)

برای کپی کردن cd های xbox برنامه مخصوصی هست؟

با تشکر

s.j-rez
14-01-2012, 12:14
خسته نباشید,یه خورده سوال داشتم:

برای دانلود بازی xbox از اینترنت فرقی با بازی کامپیوتر وجود دارد؟(کلا چه جوری باید بازی از اینترنت دانلود کرد؟چون 6-7تا قسمت هست؟)

برای کپی کردن cd های xbox برنامه مخصوصی هست؟

با تشکر
بازی های معمولی که نه فرقی نداره ولی اگه آموزش دقیق بخوای توی همین انجمن هست.
بازی هایxgd3و یه سریxgd2رایتشون فرق داره که یه سرچ بکن توی همین انجمن همه چیز دستت میاد

konami-pes
14-01-2012, 12:21
ساجد جان همینطوری خواستم ازت یه تشکر بکنم خداییش خوب راهنمایی میکنی بچه ها رو . ما هم از اطلاعات شما استفاده میکنیم.مرسی عزیز:11:

pedykh
14-01-2012, 12:41
مرسی بابت پاسختون . میگن تو بازی The Gunstringer هست اما من پیداش نکردم ؟ میدونید چوری باید از کدوم قسمت cd اجراش کرد ؟

لطفا یکی منم راهنمایی کنه

s.j-rez
14-01-2012, 12:44
چی تو اون بازی هست؟خواهشا نقل قول میکنید کامل کنید من بحث قبلی رو نمیدونم چی بوده.

CRIS Joon CR7
14-01-2012, 13:56
اینجا معمولا مخاطبت ساجد خان هست:27:
چون به همه کمک میکنه:11:
میخواستم بدونم این avatar award ها چجوری باز میشن؟
باید بری لایو ؟
مثل اچیومنت هستن؟
چجوری باز میشن؟
چجوری استفادشون کنیم؟

porya_spy
14-01-2012, 14:05
ساجد جان یه سوال . من الان lt 2.0 دارم با داشبورد 13599 . بعد اگه داشبورد به 14699 آپدیت کنم بازی های Xg3d دیگه رو هارد نصب و اجرا نمیشن ؟!! حتما باید بازی رو با روش burner max بخرم ؟!! بعد اگه بعدا بازی بیاد که حتما داشبورد 14699 بخواد دیگه حتما باید lt 3.0 ریخت درسته ؟

Vahid67
14-01-2012, 14:56
---------------------------------------------

نه اتفاقا امنیت بهتری هم داره...

اگر کنسول رو آپدیت کرد و بازی های دیگه اجرا نشد چی ؟

s.j-rez
14-01-2012, 15:31
ساجد جان یه سوال . من الان lt 2.0 دارم با داشبورد 13599 . بعد اگه داشبورد به 14699 آپدیت کنم بازی های Xg3d دیگه رو هارد نصب و اجرا نمیشن ؟!! حتما باید بازی رو با روش burner max بخرم ؟!! بعد اگه بعدا بازی بیاد که حتما داشبورد 14699 بخواد دیگه حتما باید lt 3.0 ریخت درسته ؟
بله دیگه بازی ها درست و حسابی اجرا نمیشه و بایدtuو...
توصیه میکنم تا همچین بازی نیومده که داشبرد14699بخواد اصلا آبدیت نکن و واسه خودت دردسر درست نکن همه بازی هاتو تموم کن بعد اگه بازی ای اومد که داشبرد14699بخواد بهترین روش اینه کهLt+3بریزی و بازی xgd3و اون6بازیxgd2رو باروش بورنر مکس رایت کنی و متناسب باlt+3پچ کنی.
--------------------------------------------

اگر کنسول رو آپدیت کرد و بازی های دیگه اجرا نشد چی ؟
داشبرد و فریمویر شما چیه؟
ببینید فعلا بازی که نیومده که داشبرد14699بخواد و اگه اومدLt+3بریزی حله.

اینجا معمولا مخاطبت ساجد خان هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چون به همه کمک میکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باید بری لایو ؟
مثل اچیومنت هستن؟
چجوری باز میشن؟
چجوری استفادشون کنیم؟
لطف دارید دوستان خواهش میکنم.
ببین بعضی بازی ها این هارو دارن مثلا بازی هایی مثل red deadیاalan wakeاین هارو مثل همون اچپوینت ها آزاد میکنن.ولی عموما باید از لایو خریده بشه.

Spaniuly
14-01-2012, 15:33
دقیقا!

اینجا معمولا مخاطبت ساجد خان هست:27:
چون به همه کمک میکنه:11:
باید بری لایو ؟
مثل اچیومنت هستن؟
چجوری باز میشن؟
چجوری استفادشون کنیم؟
ربطی به لایو نداره مثل اچیومنت به خاطر عملکردی ازاد میشن همه بازی ها ندارن بازی هایی که من میشناسم و بازی کردم که دارای آواتار اوارد هستند
آلن ویک
رد دد ریدمپشن
جی تی ای 4
گیزر آف وار
چند تا دیگه که حضور ذهن ندارم

s.j-rez
14-01-2012, 15:54
دقیقا!

ربطی به لایو نداره مثل اچیومنت به خاطر عملکردی ازاد میشن همه بازی ها ندارن بازی هایی که من میشناسم و بازی کردم که دارای آواتار اوارد هستند
آلن ویک
رد دد ریدمپشن
جی تی ای 4
گیزر آف وار
چند تا دیگه که حضور ذهن ندارم
خوب پس اون دسته که میشه از لایو گرفت رو حساب نکردید؟
منظورم اونایی که باmpمیگیریم

CRIS Joon CR7
14-01-2012, 16:30
خوب پس اون دسته که میشه از لایو گرفت رو حساب نکردید؟
منظورم اونایی که باmpمیگیریم
آره واسه بعضی هاش واس به لایو مراجعه کنیم و گر نه اگه بازش کنیم هم روش یه علامت تعجب قرار میگیره:18:

pedykh
14-01-2012, 16:35
چی تو اون بازی هست؟خواهشا نقل قول میکنید کامل کنید من بحث قبلی رو نمیدونم چی بوده.

بازی fruit ninja میگن تو cd بازی The Gunstringer هست . اما من نتونستم پیدا و اجراش کنم !!! میشه بگید از کجا باید اجراش کرد !؟
مرسی

s.j-rez
14-01-2012, 17:09
بازی fruit ninja میگن تو cd بازی The Gunstringer هست . اما من نتونستم پیدا و اجراش کنم !!! میشه بگید از کجا باید اجراش کرد !؟
مرسی
نه برای بعضی ها هست مثلا اگه نسخه تو مثل ماله من باشه فقط اون بازی هست و فروت نینجا نیست که ماله تو هم اونطوریه.
-------------------------------------------

آره واسه بعضی هاش واس به لایو مراجعه کنیم و گر نه اگه بازش کنیم هم روش یه علامت تعجب قرار میگیره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب منظور من اون قسمت هایی هست که میتونیم ازmarketلایو باmpبگیریم و دوست بالاییمون گفتن از لایو نمیشه گرفت

Spaniuly
14-01-2012, 17:19
نه برای بعضی ها هست مثلا اگه نسخه تو مثل ماله من باشه فقط اون بازی هست و فروت نینجا نیست که ماله تو هم اونطوریه.
-------------------------------------------

خوب منظور من اون قسمت هایی هست که میتونیم ازmarketلایو باmpبگیریم و دوست بالاییمون گفتن از لایو نمیشه گرفت
منظور محسن آیتم های لایو نبود اون آیتم ها که به خاطر یه عملکرد خاص توی بازی ها آنلاک میشه رو پرسیدن و من هم گفتم اونها به لایو مربوط نمیشن...

Vahid67
14-01-2012, 22:26
داشبرد و فریمویر شما چیه؟
ببینید فعلا بازی که نیومده که داشبرد14699بخواد و اگه اومدLt+3بریزی حله.

13599 هستش و LT2 ...
اگر LT3 بریزم باید دوباره تمام بازی ها رو خریداری کنم درسته ؟؟؟ یا خودم میتونم ازشون توی PC ایمیج بگیرم و تبدیل کنم و دوباره رایتشون کنم؟؟؟

s.j-rez
14-01-2012, 23:02
13599 هستش و LT2 ...
اگر LT3 بریزم باید دوباره تمام بازی ها رو خریداری کنم درسته ؟؟؟ یا خودم میتونم ازشون توی PC ایمیج بگیرم و تبدیل کنم و دوباره رایتشون کنم؟؟؟
همه بازی ها نه بازی هایxgd3وxgd2شیش تاشون باید دوباره رایت بشه با روش بورنر مکس و پچ بشه.
اگه خودت بخوای بزنی باید بازی که ازش ایمیج میگیری هم با بورنر مکس رایت شده باشه و فریم ویر بورنر مکس روی درایو pcبریزی.
فعلا همچین بازی ای نیومده که داشبرد14699 بخواد

14-01-2012, 23:16
آپدیت کنید بدون هیچ هزینه ای هم میشه اجرا کرد ، کافیه کش رو پاک کنین...

Vahid67
15-01-2012, 01:52
همه بازی ها نه بازی هایxgd3وxgd2شیش تاشون باید دوباره رایت بشه با روش بورنر مکس و پچ بشه.
اگه خودت بخوای بزنی باید بازی که ازش ایمیج میگیری هم با بورنر مکس رایت شده باشه و فریم ویر بورنر مکس روی درایو pcبریزی.
فعلا همچین بازی ای نیومده که داشبرد14699 بخواد

برای روش برنر مکس باید از رایتر خاصی استفاده کرد؟

CRIS Joon CR7
15-01-2012, 09:16
کلا باید ببینی کدوم بهتره ولی رایتر های LiteOn امتحان خودشونو پس دادن و واسه این کار عالین دیسک هم Verbatiam و T-Gate خوبه مخصوصا اولی اگه پیدا کنی:13:

s.j-rez
15-01-2012, 09:51

کلا باید ببینی کدوم بهتره ولی رایتر های LiteOn امتحان خودشونو پس دادن و واسه این کار عالین دیسک هم Verbatiam و T-Gate خوبه مخصوصا اولی اگه پیدا کنی:13:

فریم ویر ها مخصوصlite onها هست و سریihasاگه اهیانا تق و توق روی درایو های دیگه جواب میده این شانسیه...
باید فریم ویر رو با روش مخصوصی بریزی روی درایو کامپیوتر و از روی ایمیج کامل بازی با دیسک هایی مثل ورباتیم رایت کنی
-------------------------------------------------

آپدیت کنید بدون هیچ هزینه ای هم میشه اجرا کرد ، کافیه کش رو پاک کنین...
ایشون بازی اوریج میخواستن برای لایو!!!!!

esiargh
15-01-2012, 10:42
سلام
دوستان میشه لینک آموزش قدم به قدم lt+3 رو واسه من بزارید
ممنون میشم

s.j-rez
15-01-2012, 10:43
سلام
دوستان میشه لینک آموزش قدم به قدم lt+3 رو واسه من بزارید
ممنون میشم
برای چه درایوی و چه نوع کنسولی؟

=CYBER=
15-01-2012, 11:15
برادران عزیز تا به حال کسی از play-asia.com بازی سفارش داده ؟
4-5 نفر جمع بشیم با هم بازی بخریم ( با ویزا کارت با دلار مسافرتی ) بازی دونه ای می افته 70-80 تومان . ( تا 1 هفته هم میرسه دست همه )

به جز این سایت من سایتی ندیدم به ایران هم بازی بفرسته .

مدیران عزیز لطفا اینو پاک نکنید چون دیگه جا نیست اینو بپرسم !!! بحث در مورد بازی اورجینال هست که چند صفحه قبل هم بود :دی

s.j-rez
15-01-2012, 11:19
برادران عزیز تا به حال کسی از play-asia.com بازی سفارش داده ؟
4-5 نفر جمع بشیم با هم بازی بخریم ( با ویزا کارت با دلار مسافرتی ) بازی دونه ای می افته 70-80 تومان . ( تا 1 هفته هم میرسه دست همه )

به جز این سایت من سایتی ندیدم به ایران هم بازی بفرسته .

مدیران عزیز لطفا اینو پاک نکنید چون دیگه جا نیست اینو بپرسم !!! بحث در مورد بازی اورجینال هست که چند صفحه قبل هم بود :دی
به نظرم به فروشنده ها بگی بیارن بهتره

=CYBER=
15-01-2012, 11:24
به نظرم به فروشنده ها بگی بیارن بهتره

به هرکی میگم میگه 25 تا 30 روزه میرسه دستت !!! :18::19:

esiargh
15-01-2012, 11:26
برای چه درایوی و چه نوع کنسولی؟
Arcade
Lite on

s.j-rez
15-01-2012, 11:35
Arcade
Lite on
یه سرچ ساده میتونستید بکنید.
این دو رو بخون:
فقط از فریم ویر و جانگل فلشر جدید استفاده کن.لینکش رو بار ها توی فروم گزاشتیم

---------- Post added at 11:35 AM ---------- Previous post was at 11:35 AM ----------

به هرکی میگم میگه 25 تا 30 روزه میرسه دستت !!! :18::19:
الانم داری دور خودت میچرخی:دی
بعید میدونم کسی بخره به همونا بگی زودتر نتیجه میده

=CYBER=
15-01-2012, 11:44
یه سرچ ساده میتونستید بکنید.
این دو رو بخون:

---------- Post added at 11:35 AM ---------- Previous post was at 11:35 AM ----------

الانم داری دور خودت میچرخی:دی
بعید میدونم کسی بخره به همونا بگی زودتر نتیجه میده

سایت معتبر هست .
همینایی که تو میگی بگو بیارن از همین سایت سفارش میدن :دی
ولی برای اینکه سود زیادی بکنن پست معمولی رو انتخاب می کنن که تو 25 روز میرسه .
پست ویژه تو 5 روز میرسه هزینش هم 45 $ هست .
1 دونه بازی سفارش بدی به ضررت هست ولی اگر 5 نفر جمع بشیم 5 تا بازی بخریم مفت میشه .
بازی دونه ای میشه 80 هزار تومان .
حداکثر تا 1 هفته هم میرسه به دستت .

حالا کسی نبود خودم 5 تا میخرم میارم می فروشم :31:
دو تا Forza 4 دو تا هم MW3

esiargh
15-01-2012, 11:47
[QUOTE=s.j-rez;6774756]یه سرچ ساده میتونستید بکنید.
این دو رو بخون:

-مرسی دوست عزیز
و ممنون از تذکر شما
لازم به گفتن نیست اما سالهاست تو فروم ها دارم میچرخم و اسپم و سرچ و این چیزارو خوب میدونم
من قبلا اون دوتا تاپیکی که دادین رو دیده بودم
مشکلم اینجاس که lt+3 رو از کجا دانلود کنم
میتونم از فروم های خارجی پیدا کنم اما اومدم اینجا از تجربیات شما دوستان استفاده کنم
بازم ممنون
موفق باشید

s.j-rez
15-01-2012, 11:52
[QUOTE=s.j-rez;6774756]یه سرچ ساده میتونستید بکنید.
این دو رو بخون:

-مرسی دوست عزیز
و ممنون از تذکر شما
لازم به گفتن نیست اما سالهاست تو فروم ها دارم میچرخم و اسپم و سرچ و این چیزارو خوب میدونم
من قبلا اون دوتا تاپیکی که دادین رو دیده بودم
مشکلم اینجاس که lt+3 رو از کجا دانلود کنم
میتونم از فروم های خارجی پیدا کنم اما اومدم اینجا از تجربیات شما دوستان استفاده کنم
بازم ممنون
موفق باشید
CFW LT+3:

جانگل فلشر1.9.1:
لینک ها سالمه.
اگه سوالی چیزی بود تو تاپیک آموزش دنبال کنید.
موفق باشید

=CYBER=
15-01-2012, 11:54
[QUOTE=esiargh;6774771]
CFW LT+3:

جانگل فلشر1.9.1:
لینک ها سالمه.
اگه سوالی چیزی بود تو تاپیک آموزش دنبال کنید.
موفق باشید
اینم لینک مستقیم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

konami-pes
15-01-2012, 12:36
یه آموزش دقیق و کامل برای ریختن LT روی مدلهای اسلیم هست؟اگه هست بی زحمت لینک بدید.

=CYBER=
15-01-2012, 13:06
امروز داشتم اطراف xbox رو چک میکردم دیدم پشتش اون قستمی که یک آرم یا هولوگرام می چسبونن که معلوم بشه این xbox باز شده یا نه یه هولوگرامی چسبونده روش نوشته vahid.xbox@yahoo.com !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اینو از دیجی کالا گرفتم مثلا گفته بودم باز نشده باشه .

الان چیکار کنم ؟!!
احتمالش هست چیزی رو از توش برداشته باشن یا عوض کرده باشن ؟!!!

s.j-rez
15-01-2012, 13:09
امروز داشتم اطراف xbox رو چک میکردم دیدم پشتش اون قستمی که یک آرم یا هولوگرام می چسبونن که معلوم بشه این xbox باز شده یا نه یه هولوگرامی چسبونده روش نوشته vahid.xbox@yahoo.com !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اینو از دیجی کالا گرفتم مثلا گفته بودم باز نشده باشه .

الان چیکار کنم ؟!!
احتمالش هست چیزی رو از توش برداشته باشن یا عوض کرده باشن ؟!!!
اگه کار میکنه مشکلی نیست.
درایو هم چک کن ماله اسلیم باشه.
دیجی کالا کنسول هاش اینجوریه از انباری خونشون میارن فکر کنم:دی

یه آموزش دقیق و کامل برای ریختن LT روی مدلهای اسلیم هست؟اگه هست بی زحمت لینک بدید.
اینجا نیست و چون پیچیدست من فعلا نمیتونم آموزش بنویسم بعد امتحانات شاید بتونم.
تو بازیسنتر یه سرچی بزن اونجا هست

=CYBER=
15-01-2012, 13:14
اگه کار میکنه مشکلی نیست.
درایو هم چک کن ماله اسلیم باشه.
دیجی کالا کنسول هاش اینجوریه از انباری خونشون میارن فکر کنم:دی

اینجا نیست و چون پیچیدست من فعلا نمیتونم آموزش بنویسم بعد امتحانات شاید بتونم.
تو بازیسنتر یه سرچی بزن اونجا هست

از کجا چک کنم ؟

=CYBER=
15-01-2012, 13:33
از کجا چک کنم ؟

حتما باید بازش کنم ؟!

MITAJOON
15-01-2012, 13:35
از کجا چک کنم ؟
باید کنسول رو باز کنی روی درایو برچسب اطلاعاتشو بخونی تا متوجه بشی مدل و نوع درایو چیه.اگه کنسولت از اول کپی خور بوده،یعنی 100% باز شده بوده.اینکه چیزی از توش برداشته باشن بعیده.ولی احتمال اینکه پیچ های کنسول رو همشو نبسته باشن هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کنسول خودم از 6 تا پیچش فقط 3 تاشو بسته بودن!!!!!!!

=CYBER=
15-01-2012, 13:45
باید کنسول رو باز کنی روی درایو برچسب اطلاعاتشو بخونی تا متوجه بشی مدل و نوع درایو چیه.اگه کنسولت از اول کپی خور بوده،یعنی 100% باز شده بوده.اینکه چیزی از توش برداشته باشن بعیده.ولی احتمال اینکه پیچ های کنسول رو همشو نبسته باشن هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کنسول خودم از 6 تا پیچش فقط 3 تاشو بسته بودن!!!!!!!

نه بابا من گفتم کپی خور نکنن .
حتی پرسیدم گفتم بازش می کنید یا نه گفت نه باز نمیشه پلمپ هست .