PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 [116] 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128

s.j-rez
19-12-2011, 15:13
این سریالی که میگی از چند جای کنسول میشه در آورد؟

مثل DVD Key کد شده هست یا مشخص هست؟!

فکر میکنی سریال یه فالکون به یه جاسپر بخوره؟
خوب ذر مورد سریال که دوستمون توضیح دادن.
ولی اینو بگم که میشه کد هارو عوض کرد حتی از اسلیم ها.
ولی نیاز بهjtagداره به این صورت کهjtagمیکنیم بعد سریال یه کنسول که میشناسیم و لایو نمیره رو به کنسول خودمون کپی کنیم و بعد دوبارهjtagرو برداریم.
-------------------------------------------------------

سلام دوستان
من ایکس باکس 360 دارم که کپی خور نیست و تا آخرین ورژن هم به روز هست و اسلیمه
دیروز بازی فیفا12 اصل رو خریدم و الان می خوام برروی شبکه لایو اون رو بازی کنم. Online pass ارجینال هم دارم.
میشه راهنمایی کنید چطور میشه استفاده کرد ؟ خیلی گنگ به نظر میرسه... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه راهنمایی جامع بزارید ممنون میشم.
با تشکر
پسر راهنمایی جامع نمیخواد که وقتی تو بازی میری لایو و گزینه آنلاین بازی کردن رو انتخاب میکنی یه کد ازت میخواد اونموقع میزنی

A100000000000000A
19-12-2011, 17:27
راسته که دیگه الیت به بازار ارائه نمیشه؟ :18:

sonixax
19-12-2011, 17:34
این سریالی که میگی از چند جای کنسول میشه در آورد؟

مثل DVD Key کد شده هست یا مشخص هست؟!

فکر میکنی سریال یه فالکون به یه جاسپر بخوره؟

برای در آوردن سریال شما باید از طریق NAND Reader ها این کار رو بکنید ، توی بازی سنتر این کار رو قبلا آموزش دادند .
و برای کنسول هم فرقی نمیکنه سریالش چی باشه یا مال فالکون باشه یا جاسپر ، فقط مهمه که مایکروسافت اون سریال رو به رسمیت بشناسه - البته شما بعد از عوض کردن سریال کنسول باید سریال درایو رو هم عوض کنید که با سریال جدید کنسول هماهنگی داشته باشه و کار کنه . یک الگوریتم خاصی هم برای این کار داره که با یه جستجوی کوچیک میتونید پیدا کنید .

---------- Post added at 05:34 PM ---------- Previous post was at 05:33 PM ----------

راسته که دیگه الیت به بازار ارائه نمیشه؟ :18:

بله راسته ، آخریش رو من برای یکی از دوستان خریدم پست کردم :31:

MITAJOON
19-12-2011, 19:36
برای در آوردن سریال شما باید از طریق NAND Reader ها این کار رو بکنید ، توی بازی سنتر این کار رو قبلا آموزش دادند .
و برای کنسول هم فرقی نمیکنه سریالش چی باشه یا مال فالکون باشه یا جاسپر ، فقط مهمه که مایکروسافت اون سریال رو به رسمیت بشناسه - البته شما بعد از عوض کردن سریال کنسول باید سریال درایو رو هم عوض کنید که با سریال جدید کنسول هماهنگی داشته باشه و کار کنه . یک الگوریتم خاصی هم برای این کار داره که با یه جستجوی کوچیک میتونید پیدا کنید .

---------- Post added at 05:34 PM ---------- Previous post was at 05:33 PM ----------

sonixax عزیز محض اطلاع خودم میپرسم وقتی یه درایو جدید رو اسپوف میکنیم به کنسول فقط key رو باید بشناسونیم یا سریال رو هم بهش وارد میکنیم؟چون با dummy انجام میشه میخوام بدونم دقیقاً کدوم اطلاعات بهش وارد میشه؟

الایت هم مثل پیکان به خاطره ها پیوست.هر دو یار خوبی بودن:10:

S0R3N4
19-12-2011, 20:35
تو فایل Dummy.dbin سریال کنسول لحاظ شده و البته هنگام استخراج DVD Key هم یه فایل 1 کیلوبایتی به اسم Serial.bin هم استخراج میشه.بن شدن هم از طریق همین فایله.
البته مشاهده شده که تو یه سری از بن ویو ها مایکرو اشتباه کرده و یه تعداد کنسول رو بی جهت بن کرده، همین چند وقت پیش اعلام کرد که کنسول هایی که تو یه بازه زمانی مشخص بن شده بودن ضمن عذر خواهی از مشتری ها و هدیه های مختلف و پوینت و ... این کنسول هارو un ban کردن.یعنی دست مایکروسافته که تو یه ایام مناسبتی اعلام کنه کنسول هایی که تو فلان بازه زمانی بن شدن،رو بخشیدیم و ....

اگه برات مقدوره هارد رو روی کنسول دیگه امتحان کن،چیزی که مشخصه هاردت معیوبه.یه چیزی میگم نخند جنبه جک نداره این کار رو تو فروم های انگلیسی زبان توصیه کردن و بعضاً ازش جواب گرفتن دلیل علمیشم نپرس چون نمیدونم فقط میدونم تو چند تا از فروم ها خونده بودم حالا میگردم اگه پیداش کردم برات آدرس هم میذارم.
هاردت رو بپیچون لایه یه حوله و حوله رو هم بذار تو یه نایلون و بذار تو فریزر 3-4 ساعت بمونه بعد درش بیار و به کنسولت وصلش کن ببین بوت میشه؟اگه بوت شد برو تو ستینگ کنسول از قسمت مموری برو تو Device Option و هارد رو فرمت کن،Cache رو هم پاک کن.بازی ها و سیو هات میپره ولی ممکنه هاردت احیا شه.
البته هارد رو میتونی به خود pc هم وصل کنی که بنظرم یه کمی تخصصی تر میشه و شاید خیلی ها بگن یه هارد 70-80 تومنی ارزش این کار هارو نداره.
از لینک زیر میتونی استفاده کنی و هارد رو باز کنی و با کابل ساتا به کامپیوترت وصلش کنی!منتهی مسئولیت هرکاری در این روش به عهده خود کاربره:11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه هارد خراب شده باشه وصلش کنم به کامپیوتر که چی بشه؟؟؟
ولی من یه چندباری یادمه پام خورد به سیم و دستگاه خاموش شد....دلیلش اینه؟؟؟اگه اینه دیگه تعطیل شده هارد؟؟

---------- Post added at 08:35 PM ---------- Previous post was at 08:35 PM ----------

کنسولت از دست نیافتاده؟ یا موقع بازی کردن برق قطع نشده؟

احتمالا به هارد کنسول شما خسارت جدی وارد شده

چرا اتفاقا...بالا عرض کردم
الان 80 تومن رفت تو پاچم به همین راحتی؟؟؟:41:

MITAJOON
19-12-2011, 21:33
اگه هارد خراب شده باشه وصلش کنم به کامپیوتر که چی بشه؟؟؟
ولی من یه چندباری یادمه پام خورد به سیم و دستگاه خاموش شد....دلیلش اینه؟؟؟اگه اینه دیگه تعطیل شده هارد؟؟

---------- Post added at 08:35 PM ---------- Previous post was at 08:35 PM ----------

الان 80 تومن رفت تو پاچم به همین راحتی؟؟؟:41:

نه منکه عرض کردم اول هارد رو با یه کنسول دیگه امتحان کنی ببینید رو اون چه عکس العملی نشون میده،بعدشم اون روش عجیب حوله و فریزر رو انجام بده شاید افاقه کرد،اگر شناخته شد و کنسولت بوت شد با هارد، یا با کنسول و یا با اتصال به کامپیوتر بک آپ بگیر ازش و بعد فرتش کن حالا اگه راه افتاد که شکر خدا اما اگه نشد که خب 80 متاسفانه تومن پیاده ای دیگه:13:

sonixax
19-12-2011, 23:38
sonixax عزیز محض اطلاع خودم میپرسم وقتی یه درایو جدید رو اسپوف میکنیم به کنسول فقط key رو باید بشناسونیم یا سریال رو هم بهش وارد میکنیم؟چون با dummy انجام میشه میخوام بدونم دقیقاً کدوم اطلاعات بهش وارد میشه؟

الایت هم مثل پیکان به خاطره ها پیوست.هر دو یار خوبی بودن:10:

نه اون موقع فقط Key کافیه - این سریال ربطی به اون Key نداره . این سریال فقط یک کد شناسایی برای مایکروسافت هستش و بس .

Amir_Aryan
20-12-2011, 11:39
سلام دوستان اموزش كار با نرم افزار Horizon رو كسي نداره؟

Alex Fera
20-12-2011, 13:23
کدوم قسمتش رو میخواید؟؟؟
چیز خاصی نداره که آموزش بخواد................

Squall Leonhart
20-12-2011, 14:47

راستش ناند یه فالکون 16 رو در آوردم ولی خودش سه چراغه شده و دیگه کار نمیکنه. میخوام از سریال اون استفاده بکنم و بزنم روی کنسول جاسپر. یه لینک میدی یا حداقل بگو چی جستجو بکنم؟

s.j-rez
20-12-2011, 15:07
راستش ناند یه فالکون 16 رو در آوردم ولی خودش سه چراغه شده و دیگه کار نمیکنه. میخوام از سریال اون استفاده بکنم و بزنم روی کنسول جاسپر. یه لینک میدی یا حداقل بگو چی جستجو بکنم؟
بفرما اینجا دقیقا توضیح داده که برای این کار چی کارا باید بکنی:

بازیسنتر

A100000000000000A
20-12-2011, 18:21
شما چه نوعش ر و پس پیشنهاد میکنید؟
من الیت میخواستم که . ...
اگه میشه راهنماییم کنید
s.j-rez
20-12-2011, 18:39
شما چه نوعش ر و پس پیشنهاد میکنید؟
من الیت میخواستم که . ...
اگه میشه راهنماییم کنید
ببینید باید تو تاپیک راهنمایی برای خرید کنسول بپرسید.ولی من جواب میدم.
قضیه اینه که الایت جزو سری قدیمی ین کنسول و سری جدید این کنسول یعنی اسلیم اومده.خوب مشکلی نداره که اسلیم بخری چون جدید تره و همچنین بهتره.

S0R3N4
20-12-2011, 21:18
نه منکه عرض کردم اول هارد رو با یه کنسول دیگه امتحان کنی ببینید رو اون چه عکس العملی نشون میده،بعدشم اون روش عجیب حوله و فریزر رو انجام بده شاید افاقه کرد،اگر شناخته شد و کنسولت بوت شد با هارد، یا با کنسول و یا با اتصال به کامپیوتر بک آپ بگیر ازش و بعد فرتش کن حالا اگه راه افتاد که شکر خدا اما اگه نشد که خب 80 متاسفانه تومن پیاده ای دیگه:13:

رفیق
میشه یه توضیح فارسی بدی بهم در مورد وصل کردن هارد به کامپیوتر؟؟؟
اگه کامپیوتر شناختش یعنی سالمه هارد؟؟؟
من الان کسی از دوستان اطرافم رو نمیشناسم که ایکس باکس داشته باشه تا هارد رو روش امتحان کنم.این یکی رو باس بیخیال شم.
یک دنیا ممنونتم رفیق :31:

arashpr9
20-12-2011, 21:55
رفیق
میشه یه توضیح فارسی بدی بهم در مورد وصل کردن هارد به کامپیوتر؟؟؟
اگه کامپیوتر شناختش یعنی سالمه هارد؟؟؟
من الان کسی از دوستان اطرافم رو نمیشناسم که ایکس باکس داشته باشه تا هارد رو روش امتحان کنم.این یکی رو باس بیخیال شم.
یک دنیا ممنونتم رفیق :31:

نه عزیز به این زودی بی خیالش نشو .

ببین اگه هارد رو باز کنی یه هارد اینترنال لپتاپی در میابی که ورودی Esata یا sata داره و میتونی اونو به PC وصل کنی

تو تاپیک زیر اموزش باز کردن هارد موجوده . موفق باشی

CRIS Joon CR7
20-12-2011, 22:25
بچه ها از کجا میشه فهمید کدوم بازی هارو مثلا چند ساعت بازی کردیم؟
اصلا میشه؟

aha2012
21-12-2011, 01:08
بچه ها از کجا میشه فهمید کدوم بازی هارو مثلا چند ساعت بازی کردیم؟
اصلا میشه؟
تو محیط داشبورد فکر نکنم
ولی تو بیشتر بازیها رو status که کلیک کنی مینوسیه:20:

konami-pes
21-12-2011, 15:47
3-تا زمان ارائه LT+3 نری لایو بهتره.مایکرو بدجور داره کرم میریزه با این آپدیتای عجیب غریبش!الانم که بدون آگاهی کاربر آپدیت میکنه و داغون میکنه!:41:(راستی همایون کیه؟:31:)

4-قطعی نمیشه گفت ولی اگه فرضاً سال 2012 کنسول جدید ریلیز بشه،تا به بازار بیاد شده 2013 و تا برسه ایران و افت قیمتش منطقی بشه و البته کپی خور هم بشه قطعاً شده 2015-2016 حالا تا اونموقع بنظرت میتونی صبر کنی و از بازی های موجود صرف نظر کنی؟:11:

همایون فتحی فروشگاه سونی پاساژ لباف:31:
یعنی الان برم لایو بن میشم؟این LT+3 حدودا کی میاد؟
ولی اگه کنسول نسل بعد معرفی بشه دیگه واسه کنسولهای فعلی بازی به اون صورت نمیاد و اگرم بیاد گرافیک نداره:13:

s.j-rez
21-12-2011, 15:51
خوب دوستان به سلامتی یکی دیگه از درایو ها هم برایLT+3 رفت روی IN TESTING
یکی از درایو هایLITE ONهست این درایو:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سایت C4EVA:
c4evaspeaks.com

MITAJOON
21-12-2011, 16:21
همایون فتحی فروشگاه سونی پاساژ لباف:31:
یعنی الان برم لایو بن میشم؟این LT+3 حدودا کی میاد؟
ولی اگه کنسول نسل بعد معرفی بشه دیگه واسه کنسولهای فعلی بازی به اون صورت نمیاد و اگرم بیاد گرافیک نداره:13:

آقای فتحی رو که نمیشناسم
لایو الان خطریه.تا اومدن lt+3 صبر کن.
گفتم که تا کنسول نسل بعد معرفی بشه و شرکت ها براش بازی بسازن و تازشم وارد ایران بشه و افت و قیمت و کپی خور شدن و .... مطمئناً چند سال دیگه میشه.تا اون موقع شرکت ها برای ایکس باکس بازیهاشونو میسازن و تازشم همین الان با وجود ایکس باکس و پلی استیشن 3 و کنسول وی بازم میبینیم که برای ps2 هم بازی ساخته میشه پس ساپورت خواهیم شد:)جای نگرانی نداره.

CRIS Joon CR7
21-12-2011, 16:54
آقای فتحی رو که نمیشناسم
لایو الان خطریه.تا اومدن lt+3 صبر کن.
گفتم که تا کنسول نسل بعد معرفی بشه و شرکت ها براش بازی بسازن و تازشم وارد ایران بشه و افت و قیمت و کپی خور شدن و .... مطمئناً چند سال دیگه میشه.تا اون موقع شرکت ها برای ایکس باکس بازیهاشونو میسازن و تازشم همین الان با وجود ایکس باکس و پلی استیشن 3 و کنسول وی بازم میبینیم که برای ps2 هم بازی ساخته میشه پس ساپورت خواهیم شد:)جای نگرانی نداره.
تایید حرف میتاجون
بعدشم شما ببینید که اختلاف سطح بازی های نسل قبل با نسل حاضر خیلیه
مثلا پلی استیشن 2 رو با پلی استیشن 3 مقایسه کنید خیلی پلی استیشن 3 قوی تره
ما اگر اوج صنعت بازی رو در نظر بگیریم که مثلا کیفیت بازی ها به جایی برسه که ما نتونیم بازی رو از فیلم واقعی تشخیص بدیم نسل حاضر تقریبا بش رسیده
شما بازی هایی مثل بتل 3 و فورزا 4 و بازی های گرافیک بالا را در نظر بگیرید واقعا خیلی به واقعیت نزدیکند
پس نتیجه میگیریم اختلاف سطح این نسل با نسل بعد خیلی کمه
پس اگر بازی هم برای کنسول های این نسل حتی بعد از عرضه نسل بعد
بیاد میتونه تا حد زیادی مارو راضی کنه:11:
تو خونه هم این قدر روشن فکرم:31:

s.j-rez
21-12-2011, 17:08
تایید حرف میتاجون
بعدشم شما ببینید که اختلاف سطح بازی های نسل قبل با نسل حاضر خیلیه
مثلا پلی استیشن 2 رو با پلی استیشن 3 مقایسه کنید خیلی پلی استیشن 3 قوی تره
ما اگر اوج صنعت بازی رو در نظر بگیریم که مثلا کیفیت بازی ها به جایی برسه که ما نتونیم بازی رو از فیلم واقعی تشخیص بدیم نسل حاضر تقریبا بش رسیده
شما بازی هایی مثل بتل 3 و فورزا 4 و بازی های گرافیک بالا را در نظر بگیرید واقعا خیلی به واقعیت نزدیکند
پس نتیجه میگیریم اختلاف سطح این نسل با نسل بعد خیلی کمه
پس اگر بازی هم برای کنسول های این نسل حتی بعد از عرضه نسل بعد
بیاد میتونه تا حد زیادی مارو راضی کنه:11:
تو خونه هم این قدر روشن فکرم:31:
تکذیب میشه:دی
اگه قرار باشه اختلاف گرافیکی کم باشه که اصلا کنسول بعدی ای ارایه نمیشه.این بازی هایی هم که گقتید درسته گرافیک خیلی خوبی دارند ولی خوب قطعا خیلی مونده تا با یه فیلم مقایسه بشن.انتظار میره که کنسول بعدی حتی یک انقلاب گرافیکی هم ایجاد کنه چون اصلا اساس نسل جدید هر چیزی انقلاب تو موضوع خاص خودشه و موضوع خاص گیم گرافیکه.

CRIS Joon CR7
21-12-2011, 18:56
تکذیب میشه:دی چرا؟
اگه قرار باشه اختلاف گرافیکی کم باشه که اصلا کنسول بعدی ای ارایه نمیشه.این بازی هایی هم که گقتید درسته گرافیک خیلی خوبی دارند ولی خوب قطعا خیلی مونده تا با یه فیلم مقایسه بشن.انتظار میره که کنسول بعدی حتی یک انقلاب گرافیکی هم ایجاد کنه چون اصلا اساس نسل جدید هر چیزی انقلاب تو موضوع خاص خودشه و موضوع خاص گیم گرافیکه.
من نگفتم اختلاف کمه
گفتم اختلاف نسل حاضر با نسل قبلی بیشتر از اختلافی هست که این نسل با نسل بعدی داره:46:
ساجد خان:27:
راستی
شما MitaJoon چجوریه هم حرف من (محسن) هم حرف ساجد جان رو قبول دارید؟:31:

s.j-rez
21-12-2011, 19:46
من نگفتم اختلاف کمه
گفتم اختلاف نسل حاضر با نسل قبلی بیشتر از اختلافی هست که این نسل با نسل بعدی داره:46:
راستی
آخه مرد مومن تو میگی پس نتیجه اینه که اختلاف این نسل با نسل بعدی کمه.نتیجه تو از حرفات این بوده اشاره نکردی که اختلافش چه قدر کمه.
ولی در کل باید اختلاف زیاد باشه حتی از نسل قبلی هم بیشتر اینو با توجه به انقلاب هایی میگم که در پردازنده ها و کارت گرافیک ها صورت گرفته که خیلی پیشرفت بوده و همیشه کنسول ها خیلی جلو ترند.

Abolfazl3007
21-12-2011, 19:59
واله من وقتی 2 ماه پیش 360 گرفتم یه لیست درست کردم از بازیهایی که رو این نسل اومده من نتونستم بازی کنم ... اینجوری که من میبینم تا 2 سال دیگه فقط سرگرم اونام چه برسه به بازیهای جدیدی که هر روز داره میاد ... با خیال راحت یه کنسول بخرید و فعلا نگران نسل بعد نباشید ...

smallfrank
21-12-2011, 20:24
واله من وقتی 2 ماه پیش 360 گرفتم یه لیست درست کردم از بازیهایی که رو این نسل اومده من نتونستم بازی کنم ... اینجوری که من میبینم تا 2 سال دیگه فقط سرگرم اونام چه برسه به بازیهای جدیدی که هر روز داره میاد ... با خیال راحت یه کنسول بخرید و فعلا نگران نسل بعد نباشید ...

دقیقا منم دوماهی میشه گرفتم
همون اول هم بازیایی که روی X360 اومده رو لیست کردم و کم کم دارم دانلود میکنم

اگه تونستی لیستتو برام بفرست ببینم بازی هست که من ندیده باشمش.

.:PAR3A:.
21-12-2011, 22:14
من نگفتم اختلاف کمه
راستی

عزیز تو پست اولت که خواستی مطلبو بگی جاش راه رفتی :دی ، تو پست دومم خواستی جمع و جورش کنی ، بدتر دویدی :دی

تا جایی که مشخصه ، کاملا غلطه... مطمئن باشین که کنسول های نسل بعدی ، یک انقلاب به پا میکنن... مطمئن باشین...

sonixax
21-12-2011, 22:39
ببخشید که پا برهنه میپرم وسط ولی دوست خوبم جناب CRIS Joon CR7 که میفرمایید گرافیک تغییر چشم گیری نخواهد داشت ، چند تا نکته رو اضافه میکنم شاید نظرتون عوض بشه :

کنسولهای فعلی ۲۵۶ بیتی هستند و دسترسی به بیشتر از این مقدار با اینکه غیر ممکن نیست و کاملا در حیطه تکنولوژیکی انسانها قرار داره ولی میزان تولید رنگش بیشتر از قدرت تشخیص چشم انسانه (یعنی بیش از ۱۰۰ میلیون رنگ) این یعنی اینکه اگر هم این کار صورت بگیره فایده نداره چون ما قادر به دیدنش نیستیم ، نه تنها ما هیچ موجود زنده ی دیگه ای هم قادر به تشخیصش نیست . پس تا اینجا در مورد میزان رنگ تولیدی حق با شماست .

ولی این به این معنا نیست که گرافیک کمتر یا بیشتر نشه ! مثلا کنسولهای فعلی از Tessellation پشتیبانی نمیکنند ، همین تکنیک تاثیر بسیار شگرفی در گرافیک بازی ها داره ، اگر کنسولهای نسل بعدی فقط و فقط همین یک تکنیک رو بیشتر از کنسولهای فعلی پشتیبانی کنند گرافیک بازی ها به شدت دگرگون میشه ، میتونید نمونه اش رو در مقایسه های زیر ببینید :

همون طوری که میبینید تنها و تنها با اضافه کردن یک تکنیک نسبتا قدیمی گرافیک بازیها زیر و رو میشه ! حالا شما سایر تکنیکها رو بهش اضافه کنید و خودتون تصورش رو بکنید . در ضمن این تکنیک در حال حاضر توسط بسیاری از بازی های کامپیوتری و توسط DirectX 11 پشتیبانی میشه مثل Crysis 2 .

تازه به واسطه ی سخت افزار قوی تر مثل پردازنده ی بهتر یا چیپ گرافیک بهتر و رم بیشتر اینها رو هم میشه بهینه کرد :

هوش مصنوعی بهتر
فیزیک انجین قوی تر و با جزئیات بیشتر
نورپردازی بسیار متفاوت
شبیه سازی های تصادفی طبیعی تر (مانند دود ، آتش ، طوفان و ...)

حالا قضاوت با خودتون تا ببینید که نسل بعدی چه تغییراتی خواهد داشت .

CRIS Joon CR7
22-12-2011, 00:06
اینم حرف آخر و تمام کننده و هدایت کننده مسیر تاپیک به هدف و آرمانهای درخشانش :27:
با توجه به سخنان گهربار دوستان عزیز و حضار محترم بر این شد که:40:
نسل بعدی کنسول های بازی انقلابی عظیم بوجود می آورد که حوادثی ازقبیل:
انقلاب شکوهمند ایران:46:
انقلاب کبیر فرانسه :46:
فتنه ی 88:31:
در مقابل آن چیز خاصی به حساب نمیاد:27:
کلا غوغا میکنه
از همه ی دوستان که در این بحث شب چله ای شرکت کردند کمال تشکر را میکنیم
مخصوصا جناب sonixax که با پستش مجلس را مزین فرمودند و مشتی بود پولادین بر دهان مستکبران:31:

s.j-rez
22-12-2011, 18:30
C4EVA NEWS

C4اعلام کرد که قطعا تا کریسمسLT+3رو ریلیز میکنه.تاکید کردند که قطعا عرضه میشه ولی امیدواریم که تاخیر نخوره.
اما نسخه جدید برنامهABGX360ظاهرا تاخیر داره و قرار نیست به این زودی ها بیاد.در اینصورت برای پچ کردن بازی ها باید از برنامهXBOX BCاستفاده کنیم که خوب به خاطر اینکه این برنامه اتوماتیک نیست کار یکم سخت میشه.

منبع:

aha2012
22-12-2011, 19:52
پسر(ساجد) اخبار مربوط به هـک رو تو تاپیک خودش بگو.هم اینجا مینویسی هم تاپیک پشتی هم تاپیک بغلی هم تاپیک همسایه هم تاپیک افراد بیگانه هم...........................:31::31:

s.j-rez
22-12-2011, 19:57
پسر(ساجد) اخبار مربوط به هـک رو تو تاپیک خودش بگو.هم اینجا مینویسی هم تاپیک پشتی هم تاپیک بغلی هم تاپیک همسایه هم تاپیک افراد بیگانه هم...........................:31::31:
آخه مشکل اینجاست که تو هر دو تا تاپیک این بحث رو میکنن معمولا هم قبلا پیش اومده که خبر رو میزاشتیم اونجا بعد یکی که کلا نمیدونهLT+چیه و میاد تو این تاپیک یه سوالی در موردش مطرح میکنه بعد اونموقع باید دوباره میشستیم خبر هارو میگفتیم و در موردش توضیح میدادیم.تو هر دو جا گفتم که کسایی که هر دو تا تاپیک میرن بدونن.مثلا یه بابایی داشبردشوو آبدیت کرده فلش شده به استاک اونموقع یه بار میپرسید چی کار کنم و باید میگفتیمLT+بریز یه بارم میپرسیدLT+3کی میاد اونموقع دوباره باید جواب میدادیم.برای اینجور چیزاست که تو هر دو تا جا میزارم
:دی

A.N.A.P
22-12-2011, 20:33
ای خداااااااااا ! سیو The Run پاک شد ! :(

amirpers
22-12-2011, 22:41
دوستان این دستگاه های اسلیم بالاخره Jtag شون موفقیت آمیز بوده یا نه ؟
میشه الان Jtag کرد ؟

s.j-rez
22-12-2011, 22:50
دوستان این دستگاه های اسلیم بالاخره Jtag شون موفقیت آمیز بوده یا نه ؟
میشه الان Jtag کرد ؟
بله با روش ریست گلیچ میشه JTAGکرد ولی خوب هزینه شم زیاده دیگه:دی 120تومن اینا میشه

Vahid67
22-12-2011, 23:11
JTag که میگین چیه؟

s.j-rez
22-12-2011, 23:22
دوستان تاپیکی جدید زدم برای سوالاتی که عموما کاربرا میپرسن.
این سوالات به صورت پیشفرض جواب داده شده.
خواهشا قبل از پرسیدن سوالاتون سوال مربوطه رو تو تاپیک جستجو کنید:
سوالات و جواب های عمومی در مورد کنسولXBOX360:

---------------------------------------------------

JTag که میگین چیه؟
کاری که باعث میشه برنامه های دست نویس تو کنسول اجرا بشه.

CRIS Joon CR7
22-12-2011, 23:40
Jtag چیست؟

کاری که باعث میشه برنامه های دست نویس تو کنسول اجرا بشه.

مگه این همون ه-ک کامل نیست که باهاش میشه مثلا بازی هارو هم بدون دیسکشون اجرا کرد؟

s.j-rez
22-12-2011, 23:49
Jtag چیست؟

مگه این همون ه-ک کامل نیست که باهاش میشه مثلا بازی هارو هم بدون دیسکشون اجرا کرد؟
بله دقیقا همونه.
منتهی اجرا بازی بدون دیسک فقط یکی از امکاناتش هست به طور کلی برنامه های دست نویشه همه چیزشو پوشش میده

sina818
23-12-2011, 00:49
یه سوال
من می خوام توی کنسولم فیلم ببینم ولی وقتی فیلمم رو اجرا میکنم میگه Codecشو ندارم و باید دانلود کنم
اگر آنلاین شم مشکلی برام پیش نمیاد؟
نره خودش یه چیزیو آپدیت کنه نتونم بازیامو اجرا کنم!

CRIS Joon CR7
23-12-2011, 00:53
یه سوال
من می خوام توی کنسولم فیلم ببینم ولی وقتی فیلمم رو اجرا میکنم میگه Codecشو ندارم و باید دانلود کنم
نره خودش یه چیزیو آپدیت کنه نتونم بازیامو اجرا کنم!
آخه با کنسول فیلم نگاه میکنن؟
لنزت خراب میشه:46:
من یه بار گذاشتم بدون مشکل اجرا کرد:20:
محیط باحالیم داشت:5: ولی صدا نداشت:41:
فکر کنم واسه کدک واس بری لایو :46:

arashpr9
23-12-2011, 00:54
یه سوال
نره خودش یه چیزیو آپدیت کنه نتونم بازیامو اجرا کنم

نه نری این مدت خیلی اوضاع لایو داغونه

فرمت فیلم مذکور چیه؟َ

IRAN_KING
23-12-2011, 18:10
سلام
یک سوال درباره دسته کسی تا حالا دسته رو آداپتوری وصل کرده (3ولت )؟! همچین کاری میشه و اسیب نمی بینه دسته انجام بدم؟؟

MITAJOON
23-12-2011, 19:15
سلام
یک سوال درباره دسته کسی تا حالا دسته رو آداپتوری وصل کرده (3ولت )؟! همچین کاری میشه و اسیب نمی بینه دسته انجام بدم؟؟

راستش سوالتون کمی مبهم بود اگه دنبال کابلی هستین که دسته رو بی نیاز از باطری به کنسول وصل کنید با این کابل میتونید دسته رو به کنسول وصل کنید بی نیاز از باطری!!
یه سرش به پورت یو اس بی کنسول میخوره و یه سرش هم به درگاه هدست روی دسته.
اما اگه منظورتون اینه که با اتصال سیم فاز و نول آداپتور به قطب مثبت و منفی دسته، و تنظیمش روی 3 ولت بدون نیاز به باطری بازی کنید، بنظرم به زحمتش نمی ارزه و همین کابله بهتره قیمتش هم حدود 7000-8000 تومنه.

IRAN_KING
23-12-2011, 20:15
اما اگه منظورتون اینه که با اتصال سیم فاز و نول آداپتور به قطب مثبت و منفی دسته، و تنظیمش روی 3 ولت بدون نیاز به باطری بازی کنید، بنظرم به زحمتش نمی ارزه و همین کابله بهتره قیمتش هم حدود 7000-8000 تومنه.

بله منظورم فاز و نول بود :31:....چون چند تا از وسایل برقی رو راحت اینطوری کردم.

کسی از این کابل استفاده کرده مشکلی نداره بگیرم....

sina818
23-12-2011, 20:26
آخه با کنسول فیلم نگاه میکنن؟
لنزت خراب میشه:46:
من یه بار گذاشتم بدون مشکل اجرا کرد:20:
محیط باحالیم داشت:5: ولی صدا نداشت:41:
فکر کنم واسه کدک واس بری لایو :46:

نه بابا فلش مموری رو زدم به کنسولم، من از اون آدمام که موقعی که لنزم داره کار میکنه انگار داره از عمرم کم میشه :27:

نه نری این مدت خیلی اوضاع لایو داغونه

فرمت فیلم مذکور چیه؟َ
مرسی رفیق پس نمیرم
Avi بود نمیتونست پخش کنه، MKV رو هم اصلا نشون نمیداد! :13:
چیکار کنم به نظرت؟

A.N.A.P
23-12-2011, 22:39
نه بابا فلش مموری رو زدم به کنسولم، من از اون آدمام که موقعی که لنزم داره کار میکنه انگار داره از عمرم کم میشه :27:

مرسی رفیق پس نمیرم
Avi بود نمیتونست پخش کنه، MKV رو هم اصلا نشون نمیداد! :13:
چیکار کنم به نظرت؟
هیچ کدوم از این کدک ها تو لایو نیست !
( البته AVI رو مطمئن نیستم ولی MKV رو 100% )

arashpr9
24-12-2011, 00:22
مرسی رفیق پس نمیرم
Avi بود نمیتونست پخش کنه، MKV رو هم اصلا نشون نمیداد!
چیکار کنم به نظرت؟

Avi رو صد در صد پخش میکنه ولی اگه تا حالا به لایو وصل نشده باشی پخش نمیکنه ( فعلا لایو رو بیخیال )

Mp4
Mpeg 2
Divx
Wmv
H.264
Xvid

برای تک تکشون باید به لایو وصل شی

CRIS Joon CR7
24-12-2011, 00:23

چیکار کنم به نظرت؟
چجوری ریختی رو فلش؟
من همین جوریم ولش کن بابا خراب شد یکی دیگه :27::31:

MITAJOON
24-12-2011, 00:23
بله منظورم فاز و نول بود :31:....چون چند تا از وسایل برقی رو راحت اینطوری کردم.

کسی از این کابل استفاده کرده مشکلی نداره بگیرم....

نه مشکلی پیش نمیاد خودم دارم ازش استفاده میکنم خواستی عکسم ازش میگیرم که باور کنی استفاده میکنم:27:
منم یه زمانی یه دوربین انالوگ رو به همین روش با آداپتور یه سرش کردم:31:یادش بخیر جوون بودیم خب:8:منتهی بنظرم تا وقتی وسیله ای کارآمد تر هست ساخت یه وسیله من در اوردی با صرف همین قدر هزینه نمیصرفه.

hossein_dig
24-12-2011, 01:54
راستش سوالتون کمی مبهم بود اگه دنبال کابلی هستین که دسته رو بی نیاز از باطری به کنسول وصل کنید با این کابل میتونید دسته رو به کنسول وصل کنید بی نیاز از باطری!!
خوب باتری شارژی بگیری بهتر نیست؟

MITAJOON
24-12-2011, 02:19
مسلماً باطری اولین اولویت تو انتخابه.حالا اگه ایشون به هر دلیل نخواد از باطری استفاده کنه،میتونه از این کابل استفاده کنه.
برای روزایی که باطری کار نمیده و تو کف بازی هستی حکم آب رو آتیش رو داره.

CRIS Joon CR7
24-12-2011, 14:32
چجوری فیلم رو ریختی رو فلش؟

نبود؟:41:
.......................................

arashpr9
24-12-2011, 14:48
چجوری فیلم رو ریختی رو فلش؟

اگه نمیخوای روی هارد کنسول کپی کنی فقط کافیه روی فلش کپی کنی و اونو ببینی

ولی اگه میخوای توی هارد کنسولت نگا کنی با نرم افزار Xtaf که توی تاپیک زیر هستش میتونید اینکار رو انجام بدید

+
از سالم بودن لینک اطمینان ندارم اگه لینگ درست نبود یه سرچ تو نت بزنی دستت میرسه
+
من با Horizon کار نکردم ولی میگن باهاش میشه

Vahid67
24-12-2011, 14:54
دوستان دیگه می خوام دلو به دریا بزنم برم این هفته یه ایکس باکس بخرم هرچی بیشتر صبر می کنم گرونتر میشه !!!!
برام دعا کنید توی این هفته دیگه گرونتر نشه ...

CRIS Joon CR7
24-12-2011, 14:57

ولی اگه میخوای توی هارد کنسولت نگا کنی با نرم افزار Xtaf که توی تاپیک زیر هستش میتونید اینکار رو انجام بدید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید+
+
من با Hoizon کار نکردم ولی میگن باهاش میشه
خب همین Xtaf اسم فولدر ها رو که مثل آدم نمینویسه
به عدد و چرت و پرت مینویسه:41:
من از کجا بفهمم واس تو کدوم فولدر بریزمش؟

s.j-rez
24-12-2011, 15:02

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید+
+
من با Hoizon کار نکردم ولی میگن باهاش میشه
باhorizonهم میشه که خیلی بهتره.
توxtafباید کدهایی رو که ایکس باکس میشناسه رو خودت بنویسی که سخته پیدا کردنشون و مثلا مال فیلم رو من میدونم.
ولی هوریزون به صورت پیشفرض داره و ایستفاده از اون بهتره
---------------------------------------------

خب همین Xtaf اسم فولدر ها رو که مثل آدم نمینویسه
به عدد و چرت و پرت مینویسه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من از کجا بفهمم واس تو کدوم فولدر بریزمش؟

با هوریزون بریز بره چی کار داری با اونxtaf:دی
----------------------------------------------

دوستان دیگه می خوام دلو به دریا بزنم برم این هفته یه ایکس باکس بخرم هرچی بیشتر صبر می کنم گرونتر میشه !!!!
برام دعا کنید توی این هفته دیگه گرونتر نشه ...
با اجازت باید ارزون تر هم بشه یکی دو روز هم صبر کنی بهتره که بازار رو دقیق رصد کنیم.
با توجه به اینکه دلار ارزون شده احتمالا اونم ارزون بشه

konami-pes
24-12-2011, 16:56
چند سوال:

1- این LT+3 حدودا قراره کی بیاد؟
2- من الان LT+2 رو دارم میخوام برم لایو Fifa 12 بازی کنم آیا بن میشم؟میدونم دیگه نمی تونم بازیهای جدید رو بازی کنم اما اگه بن نشم واسم مهم نیست چون من بیشتر تو لایو فیفا بازی میکنم:31:
3- سرعت اینترنتم 512 نامحدود هستش خواستم بدونم میتونم کانالهای ماهواره قابل نمایش در ایکس باکس رو تماشا کنم؟
4- دیدن و دانلود فیلم و موزیک از ایکس باکس لایو چطور؟آیا امکان پذیر هست با توجه به سرعت اینترنتم و آیا اکانت مخصوصی میخواد علاوه بر اکانت GOLD ؟
5-امکانات فیس بوک در ایکس باکس لایو چطوره؟راحت و بدون مشکل میشه برم فیس بوک؟
6-هنوز با کنسول جدیدم که اسلیم هستش به لایو وصل نشدم خواستم بدونم چند ماه رایگان میتونم از لایو استفاده کنم؟

s.j-rez
24-12-2011, 17:06
چند سوال:

1- این LT+3 حدودا قراره کی بیاد؟
2- من الان LT+2 رو دارم میخوام برم لایو Fifa 12 بازی کنم آیا بن میشم؟میدونم دیگه نمی تونم بازیهای جدید رو بازی کنم اما اگه بن نشم واسم مهم نیست چون من بیشتر تو لایو فیفا بازی میکنم:31:
3- سرعت اینترنتم 512 نامحدود هستش خواستم بدونم میتونم کانالهای ماهواره قابل نمایش در ایکس باکس رو تماشا کنم؟
4- دیدن و دانلود فیلم و موزیک از ایکس باکس لایو چطور؟آیا امکان پذیر هست با توجه به سرعت اینترنتم و آیا اکانت مخصوصی میخواد علاوه بر اکانت GOLD ؟
5-امکانات فیس بوک در ایکس باکس لایو چطوره؟راحت و بدون مشکل میشه برم فیس بوک؟
6-هنوز با کنسول جدیدم که اسلیم هستش به لایو وصل نشدم خواستم بدونم چند ماه رایگان میتونم از لایو استفاده کنم؟
1-تا آخر شب میاد واسه فت ها(AHA2012کجایی ببینی واسه چی دو جا پست میزنم؟؟:دی)
2-خوب صبر کن اگه فت داری آخر شب میاد بزن اگه هم اسلیم داری ظرف چند روز میاد-باLT+3بن نمیشی
3-همچین امکانی هست اصلا؟اگه باشه هم اینحوری نمیشه گفت برو استSPEEDTEST.NETو پینگ اترو ببین اگه کم بود میتونی.
4-خوب بعضی ها آزاده بعشی ها هم باید POINTبخری و پرداخت کنی.خوب معمولا پویت هارو میخواد+همون قضیه برای سرعت اینجا هم صادقه
5-والا اینو نمیدونم-ولی بعید هست بشه رفت چون پورت هاش فیلتره.
6-ااا اسلیم داری:دی بین1تا3ماه معمولا میشه

Vahid67
24-12-2011, 17:18
با اجازت باید ارزون تر هم بشه یکی دو روز هم صبر کنی بهتره که بازار رو دقیق رصد کنیم.
با توجه به اینکه دلار ارزون شده احتمالا اونم ارزون بشه

چشم آب نمیخوره الان دلار چند شده ؟ قبلا هیتاچی -- نشده بود می گفتن بخاطر اونه ارزون نمیشه حالا -- شده بهونه شده دلار !!!

konami-pes
24-12-2011, 17:20
همچین امکانی هست اصلا؟اگه باشه هم اینحوری نمیشه گفت برو استSPEEDTEST.NETو پینگ اترو ببین اگه کم بود میتونی.

آره که هست Xbox 360 تعدادی از کانالهای کارتی و دیجیتال ماهواره که حتی با ماهواره های آنالوگ ما قابل نمایش نیست رو تو Live در اختیار دارندگان این ابر کنسول میذاره:31: اما مشکلی که هست همین سرعت لعنتی اینترنت ایرانه و همچنین عدم داشتن اطلاعات زیاده که به این علته که ما ایرانی ها متاسفانه از محیط Live فقط جهت بازی استفاده میکنیم و بس! مثلا من الان دنبال کسب اطلاعاتم که ببینم چطور میتونم از طریق XBOX LIVE اون تعداد کانال ارائه شده رو بگیرم که امیدوارم برو بچ فروم راهنماییم کنند:8:

خوب بعضی ها آزاده بعشی ها هم باید POINTبخری و پرداخت کنی.خوب معمولا پویت هارو میخواد+همون قضیه برای سرعت اینجا هم صادقه

این Point رو چطور می تونم بخرم؟با مستر کارت دیگه؟

s.j-rez
24-12-2011, 17:21
چشم آب نمیخوره الان دلار چند شده ؟ قبلا هیتاچی -- نشده بود می گفتن بخاطر اونه ارزون نمیشه حالا -- شده بهونه شده دلار !!!
هی امان از دست این مغازه دار ها.هر دفعه یه چیزی رو چماق میکنن رو کلمون: دی
خوب بله درسته ولی یک یا دو روز صبر کن ببینیم شاید ارزون شد شایدم نشد.ضرر نداره

A.N.A.P
24-12-2011, 21:22
آره که هست Xbox 360 تعدادی از کانالهای کارتی و دیجیتال ماهواره که حتی با ماهواره های آنالوگ ما قابل نمایش نیست رو تو Live در اختیار دارندگان این ابر کنسول میذاره:31: اما مشکلی که هست همین سرعت لعنتی اینترنت ایرانه و همچنین عدم داشتن اطلاعات زیاده که به این علته که ما ایرانی ها متاسفانه از محیط Live فقط جهت بازی استفاده میکنیم و بس! مثلا من الان دنبال کسب اطلاعاتم که ببینم چطور میتونم از طریق XBOX LIVE اون تعداد کانال ارائه شده رو بگیرم که امیدوارم برو بچ فروم راهنماییم کنند:8:

این Point رو چطور می تونم بخرم؟با مستر کارت دیگه؟
عزیز چه شبکه هایی رو میگی ؟ من چیزی خاصی ندیدم !

پوینت هم مغازه ها میفروشن !

CRIS Joon CR7
24-12-2011, 21:44
یکیشون شبکه ESPN هستش که شبکه ی ورزشی:46:
ما خودمون با یه مکافاتی اینو واسه خونمون گرفتیم
ولی خیلی توپه:41:

Leon-117
24-12-2011, 21:54
عزیز چه شبکه هایی رو میگی ؟ من چیزی خاصی ندیدم !

پوینت هم مغازه ها میفروشن ! شبکه های زیادی هستن و بعضی شبکه ها هم برای یه سری کشور خاص هستن،اگرم اشتباه نکنم این شبکه ها پوینت نمیخوان و فقط باید اکانت گلد داشت برای دیدنشون.......
اینا آخرین شبکه های اضافه شده هستن:
4 on Demand (C4). United Kingdom
· ABC iView (Australian Broadcasting Corp.). Australia
· Dailymotion. Available in 34 countries globally**
· Demand 5 (Five). United Kingdom
· M6. France
· MSN Video. France
· UFC on Xbox LIVE (UFC). Canada, United States
· VUDU (Wal-Mart). United States
+
توی این آدرس هم یه سری شبکه دیگه به همراه توضیحات رو معرفی شده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2011%2F12%2F13%2Fnew-apps-now-available-for-your-xbox-360%2F)
+
شبکه های دیگه مثل HBO هم هستن که من چون به لایو دسترسی ندارم اطلاع ندارم که الان پخش میشه یا نه.
BBC هم اگه اشتباه نکنم از اوایل 2012 بصورت رایگان(گلد نمیخواد)پخش میشه.
منبع:
majornelson.com

A.N.A.P
24-12-2011, 22:04
شبکه های زیادی هستن و بعضی شبکه ها هم برای یه سری کشور خاص هستن،اگرم اشتباه نکنم این شبکه ها پوینت نمیخوان و فقط باید اکانت گلد داشت برای دیدنشون.......
· M6. France
· MSN Video. France
+
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2011%2F12%2F13%2Fnew-apps-now-available-for-your-xbox-360%2F)
+
شبکه های دیگه مثل HBO هم هستن که من چون به لایو دسترسی ندارم اطلاع ندارم که الان پخش میشه یا نه.
منبع:
majornelson.com
ای کاش SKY Sport داشت ! :دی

sina818
24-12-2011, 22:42
آقا ببخشید من باز آماتور بازی درمیارما
این LT3 که امشب میاد نصبش کار خودمون هست یا اینکه ببریم بدیم بیرون؟
بعد اینکه بعدش بدون هیچ نگرانی میتونیم آنلاین بازی کنیم؟ هر بازی رو؟

s.j-rez
24-12-2011, 22:57
آقا ببخشید من باز آماتور بازی درمیارما
این LT3 که امشب میاد نصبش کار خودمون هست یا اینکه ببریم بدیم بیرون؟
بعد اینکه بعدش بدون هیچ نگرانی میتونیم آنلاین بازی کنیم؟ هر بازی رو؟
نه خوب کار سختیه یکم به خصوص اگه اسلیم داشته باشی.اگه حس میکنی ممکنه چیزی پیش بیاد بده بیرون.
نه فعلا نمیشه باید چند روز هم صبر کنی تا ورژن جدید برنامهabgx360بیاد.اگه هم صبر نداری به طور دستی با برنامهxbox bcمیتونی این کارو کنی

sasan7khat
24-12-2011, 23:11
دوستان کسی میتونه انواع قیمت + مدل های اسلیم و فت رو بده ممنون

sina818
24-12-2011, 23:36
ممنون رفیق جان
نه من اعتماد به نفس دارم خودم انجام میدم :20:
فقط بعدش بدون نگرانی از بن یا فلگ شدن میتونیم هر بازی رو که خواستیم آنلاین بازی کنیم دیگه؟

s.j-rez
24-12-2011, 23:37
دوستان کسی میتونه انواع قیمت + مدل های اسلیم و فت رو بده ممنون
خدا منو بکش اینا چرا سر جاش سوال نمیپرسن؟:دی
رفیق باید اینجا بپرسی:
قت که گیرت نمیاد نخری بهتره بلکل.
اسلیم250گیگ:550تومن
اسلیم4گیگ:470تومن

sina818
24-12-2011, 23:51
خدا منو بکش این رفیق ما چرا جوابمونو نمیده :31:
بعد از آپدیت بدون نگرانی از فلگ یا بن شدن میتونیم بازی کنیم دیگــــــه؟

MITAJOON
25-12-2011, 00:27
خدا منو بکش این رفیق ما چرا جوابمونو نمیده :31:
بعد از آپدیت بدون نگرانی از فلگ یا بن شدن میتونیم بازی کنیم دیگــــــه؟

شدنش که میشه،اما اینکه چه مدت بتونی بری لایو بسته به کرم مایکروسافت داره که کی آپدیت جدید بده و کاسه کوزه LT+3 رو هم بریزه به هم.
منتهی شما هر وقت که LT+3 برای درایو کنسولت ریلیز شد(انشالله زود باشه) قبل از اینکه بری لایو بیا اینجا مطمئن شو با وصل شدنت به لایو خطری واست نداره بعد برو و حالشو ببر.
بارها شده طرف اومده اینجا نوشته آقا من رفتم لایو و الان کنسول بازی رو اجرا نمیکنه!!!!اما اگه قبل رفتن به لایو یه سرچ کوچولو میکرد متوجه میشد که نباید بره لایو.شما هم همین کارو بکن.

ben_2000
25-12-2011, 01:59
این lt3 اومده یا نه هنوز؟

MITAJOON
25-12-2011, 03:07
هر وقت تو این سایت
جلوی مدل درایو مد نظرتون زد که ریلیز شده یعنی اومده!اگه نزد یعنی
ان الله مع الصابرین:19:

sony_W810i
25-12-2011, 08:48
اقا LT3 اومد بالاخره
حالا کی میخواد این همه بازیو دوباره پچ کنه رایت کنه؟:41:

sasan7khat
25-12-2011, 09:19
خدا منو بکش اینا چرا سر جاش سوال نمیپرسن؟ خدا نکنه

الاهی من فدات شم بجون ساسی تاپیکش رو پیدا نکردم

ممنون خدا خیرت بده

Alex Fera
25-12-2011, 11:23
اقا LT3 اومد بالاخره
حالا کی میخواد این همه بازیو دوباره پچ کنه رایت کنه؟:41:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ixtreme-lt-lite-touch-download%2F21442-ixtreme-lt-3-0-download.html)

واسه کسایی که Live نمیرن همین LT2 عالیه،نیاز به هیچ آپدیتی هم نیست فعلا،حتی میتونن داشبرد خودشون رو هم آپدیت کنن................
همه بازی هایی که تا امروز ریلیز شده به جز اونایی که ap2.5 دارن رو اجرا میکنه.................

konami-pes
25-12-2011, 12:17
شبکه های زیادی هستن و بعضی شبکه ها هم برای یه سری کشور خاص هستن،اگرم اشتباه نکنم این شبکه ها پوینت نمیخوان و فقط باید اکانت گلد داشت برای دیدنشون.......
· M6. France
· MSN Video. France
+
+
منبع:
majornelson.com

مرسی داداش معرفی کردی چند تا از کانال ها رو:10:
فقط یه سوال؟
با چه سرعت اینترنتی و از چه بخشی میشه این کانالها رو دریافت کرد؟اگر شما تجربشو داشتین کامل و با جزئیات توضیح بدین چون قطعا خیلی ها از این موضوع آگاه نیستن.انصافا کانالهای توپی رو ساپورت میکنه که به این کانالها کانال SKY و ABC امریکا رو هم اضافه کنید ( البته ABC رو از یکی از دوستان شنیدم و مطمئن نیستم)

CRIS Joon CR7
25-12-2011, 12:54
واسه کسایی که Live نمیرن همین LT2 عالیه،نیاز به هیچ آپدیتی هم نیست فعلا،حتی میتونن داشبرد خودشون رو هم آپدیت کنن................
همه بازی هایی که تا امروز ریلیز شده به جز اونایی که ap2.5 دارن رو اجرا میکنه.................
محمد جان من جاست آفلاینم:27:
مگه بازی های جدید واسه LT3 نمیان ؟
اگه آره پس ما باید آپ کنیم بعد LT3 بریزیم تا بتونیم بازی های جدید رو بازی کنیم:41:
آره؟

Vahid67
25-12-2011, 13:10
به سلامتی LT3 هم که اومد واسه درایو های Lite on و Benq

25-12-2011, 16:30
اگه این LT+ 3.0 رو بزنم ، باید مثلا Geow3 رو ایمیج بگیرم و یه سری کرم جات بریزم تا اجرا شه؟؟؟
خواهشا یه منبعی از یه سایت معتبر مثل Team-Xcuters یا ... بزارین...

s.j-rez
25-12-2011, 17:50
اگه این LT+ 3.0 رو بزنم ، باید مثلا Geow3 رو ایمیج بگیرم و یه سری کرم جات بریزم تا اجرا شه؟؟؟
خواهشا یه منبعی از یه سایت معتبر مثل Team-Xcuters یا ... بزارین...
ببین اگهDEA.BINات عوض شده بعد ازLT+3باید همه بازی هارو پچ کنی.برای پچ هم آره باید ایمیج بگیری و یه سریWINبریزی توشون بعد دوباره رایت کنی

A.N.A.P
25-12-2011, 17:56
ببین اگهDEA.BINات عوض شده بعد ازLT+3باید همه بازی هارو پچ کنی.برای پچ هم آره باید ایمیج بگیری و یه سریWINبریزی توشون بعد دوباره رایت کنی
چه جوری پچ کنم ؟ مگه میشه با abgx360 پچ کرد ؟ Win چیه ؟

s.j-rez
25-12-2011, 18:00
چه جوری پچ کنم ؟ مگه میشه با abgx360 پچ کرد ؟ Win چیه ؟
والا باید با برنامهxbox bcاین کارو کنی.فعلاabgx360جدید نبومده به خاطر همون باید به طور دستی باxbox bcانجام بدی این کارو.
winهم یه سری فایل که میزاریم کنار فایل های ویدیویی بازی تا با ورژن جدید فریم ویر مچ بشه و در واقه بازی پچ بشه

A.N.A.P
25-12-2011, 18:14
والا باید با برنامهxbox bcاین کارو کنی.فعلاabgx360جدید نبومده به خاطر همون باید به طور دستی باxbox bcانجام بدی این کارو.
winهم یه سری فایل که میزاریم کنار فایل های ویدیویی بازی تا با ورژن جدید فریم ویر مچ بشه و در واقه بازی پچ بشه
میشه لینک دانلود و آموزشش رو بذاری ؟

---------- Post added at 06:10 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

Xbox BC منظورت Xbox Backup Creator نیست ؟ اگه اونه دارمش !

---------- Post added at 06:14 PM ---------- Previous post was at 06:10 PM ----------

در ضمن اگه لینک دانلود LT3 رو بذاری ممنون میشم . یه فایل RAR تو سایت Team-Xcuters که 15.1 مگ حجمش بود رو گرفتم اصلا شبیه ورژن های قبلی LT نبود !

s.j-rez
25-12-2011, 18:29
میشه لینک دانلود و آموزشش رو بذاری ؟

---------- Post added at 06:10 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

Xbox BC منظورت Xbox Backup Creator نیست ؟ اگه اونه دارمش !

---------- Post added at 06:14 PM ---------- Previous post was at 06:10 PM ----------

در ضمن اگه لینک دانلود LT3 رو بذاری ممنون میشم . یه فایل RAR تو سایت Team-Xcuters که 15.1 مگ حجمش بود رو گرفتم اصلا شبیه ورژن های قبلی LT نبود !
والا تو فکرشم آموزش بزارم ولی لینکی براتون پیدا نکرد.
بله منظورم همون هست با همون میتونید انجام بدید.

خوب همونطور که میدونید آخرین ورژنLT+برای LITE ONوBENqسری فت این کنسول عرضه شده.
لینک های لازمه رو قرار میدم:
LATSAT LT+3:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rapidbaz.com%2Fpremium%2F98aa47f1224ae9981a0fa83d7 7edd174%2F4ef68e36%2Fs105.us.%2F26301653%3FLatest_ iXtreme_and_Stock_Firmware_Pack.rar)

JUNGLE FLASHER:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F136655938%2F2e1bb51%2FJungleFlasher.0.1.90.Beta%2 528293%2529.rar.html)

UPDATE!!!!!!!!!!!!!!!!!:
دوستان مثل اینکه یه خبرایی هست ظاهرا روش پچ فرق کرده و روش قدیمی جواب نمیده.البته قطعی نیست دارم روش کار میکنم ببینم قضیه دقیقا چیه.
برای بعضی ها بدون پچ با تغییرDEA.BINهم اجرا شده که عجیبه.
فعلا اونایی که برای بازی کردن و لایو میخوان آبدیت کنن یکم صبر کنن بد نیست.

MITAJOON
25-12-2011, 19:24
ساجد مگه پچ مخصوص بازی های XGD3 اومده؟من که جایی ندیدم!!!!فقط برای MW2 وHALO:REACH و AC:BH اومده!بقیه بازی های جدید هنوز پچ متناسب با LT+3ندارن که!!!!!یا من شتباه میکنم؟
ایندفعه C4EVA یک کم زود هدیه شو رو کرد بقیه هکر ها هنوز خودشونو نرسوندن بهش:27:
پیشنهاد میکنم اونایی که آفلاین بازی میکنن و کنسولشون با بازی های جدید مشکل نداره فعلاً LT+3 رو نریزن چون فایده ای براشون نداره که هیچ تازه بازی های جدید رو هم دیگه نمیتونن اجرا کنن تا پچجشون بیاد!!!و پچ جدیدی یعنی هزینه رایت و دیسک جدید:19:

s.j-rez
25-12-2011, 19:31
ساجد مگه پچ مخصوص بازی های XGD3 اومده؟من که جایی ندیدم!!!!فقط برای MW2 وHALO:REACH و AC:BH اومده!بقیه بازی های جدید هنوز پچ متناسب با LT+3ندارن که!!!!!یا من شتباه میکنم؟
ایندفعه C4EVA یک کم زود هدیه شو رو کرد بقیه هکر ها هنوز خودشونو نرسوندن بهش:27:
پیشنهاد میکنم اونایی که آفلاین بازی میکنن و کنسولشون با بازی های جدید مشکل نداره فعلاً LT+3 رو نریزن چون فایده ای براشون نداره که هیچ تازه بازی های جدید رو هم دیگه نمیتونن اجرا کنن تا پچجشون بیاد!!!و پچ جدیدی یعنی هزینه رایت و دیسک جدید:19:
نه درست میگی منبع من خر بود:دی فقط اینا پچشون اومده ظاهرا کلا پچ کردنXGD3ها فرق داره.

MITAJOON
25-12-2011, 19:34
کلاً اونایی که میتونن آفلاین بازی های جدید رو اجرا کنن الان نباید LT+3 بریزن چون ضرر کردن،اونایی هم که رDEA.BIN شون تغییر کرده بهتره صبر کنن چون بازم فرقی به حالشون نداره. تا پچ بازی ها و نحوه رایتشون بیاد.

ben_2000
25-12-2011, 19:36
نه درست میگی منبع من خر بود:دی فقط اینا پچشون اومده ظاهرا کلا پچ کردنXGD3ها فرق داره.

میشه به جای این که خودمون پچ کنیم پچ شدشو بخریم؟

MITAJOON
25-12-2011, 19:37
میشه به جای این که خودمون پچ کنیم پچ شدشو بخریم؟

میشه ولی الان نه چون هنوز پچی براش نیومده که فروشنده بهت بفروشه!!وقتی مطمئن شدی که پچ بازی مورد نظرت اوده به فروشنده بگو برای lt+3 میخوام بازی رو تا بتونی با کنسولی که lt+3 رو روش ریختی بازی کنی.

sina818
25-12-2011, 20:21
جناب MITAJOON از جوابتون به سوال قبلیم خیلی سپاسگذارم :20:
من با جایی که ازش کنسولم رو خریده بودم تماس گرفتم بهم گفت این LT 3 که الان اومده مال کنسولای Fat هستش نه اسلیم، گفت برای اسلیم 2 هفته دیگه میاد.
مگه فرقی میکنه؟

s.j-rez
25-12-2011, 20:24
دوستان خوب هممون دسته جمعی سر کاریم.
باید بشینیم بازی هارو دوباره پچ کنیم که پچ هاشونم اکثرا نیومده که البته گفته بود میاد.!!!
aBGX360هم نیومده که خودش یه مشکل بزرگه.
پچ کردن دستی هم که خوب کار سختی ولی من در تلاشم امروز فردا آموزش کاملشو بزارم.
آفلاین باز ها اصلا آبدیت نکنن فقط دردسر داره براشون.
آنلاین باز ها هم که خوب بازی های کپی پشتیبانی میشه و بازم توصیه میکنم صبر کنید تا همه بازی ها پچ بشن.
----------------------------------------------------

جناب MITAJOON از جوابتون به سوال قبلیم خیلی سپاسگذارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من با جایی که ازش کنسولم رو خریده بودم تماس گرفتم بهم گفت این LT 3 که الان اومده مال کنسولای Fat هستش نه اسلیم، گفت برای اسلیم 2 هفته دیگه میاد.
مگه فرقی میکنه؟
با اجازه.
بله کلا از زمین تا آسمون ساختار درایو ها فرق میکنه حتی سری فت هر درایوشCFWمخصوص داره. و فعلا برای اسلیم ها نیومده باید صبر کنید

MITAJOON
25-12-2011, 20:26
جناب MITAJOON از جوابتون به سوال قبلیم خیلی سپاسگذارم :20:
مگه فرقی میکنه؟

خواهش میکنم
بله فت با اسلیم فرق میکنه درایو های اسلیم جدیدتره و خب ه-ک کردن اونها زمانبره.معمولاً فریمور کپی خور شده اول برای فت ها میاد بعد برای اسلیم ها.باید صبر کنید تا برای اسلیم هم بیاد بعد اگه پچ بازی های جدید انشالله تا اون موقع اومده بود،بدید براتون LT+3 بریزن.فعلاً صبر کنید.

ویرایش
ساجد جان من پست رو که زدم متوجه جواب شما هم شدم شرمنده:10:

E.G_band
25-12-2011, 21:10
تعجب نکنیدا:اما فردا می خوام برم xbox رو بدم آپدیت کنن.کجا برم؟توپخونه یا هرجای دیگه .ما شهرک اکباتانیم میشه غرب تهران کجا رو سراغ دارین؟قیمتش چنده؟

s.j-rez
25-12-2011, 21:18
دوستان برای پچ کردن بازی های متناسب باLT+3تاپیک آموزشی زدم که با استفاده از اون میتونید بازیهاتونو پچ کنید:

-----------------------------------------------------

تعجب نکنیدا:اما فردا می خوام برم xbox رو بدم آپدیت کنن.کجا برم؟توپخونه یا هرجای دیگه .ما شهرک اکباتانیم میشه غرب تهران کجا رو سراغ دارین؟قیمتش چنده؟
اینجور سوالارو نپرسید!!!!!
آقا میثم کارشون درسته+سایتش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] umdisplay.php%3Ff%3D3)

CRIS Joon CR7
26-12-2011, 00:13
آقا یه مشاوره بدید
من فقط آفلاینم البته در آینده نزدیک ما هم لایو باز میشیم:27:
ولی الان من چیکار کنم
اسلیم دارم
lt2 داره بازی های جدید و قدیمی مثلا مال 2010 رو هم دارم
میدونم اون 2010 اگه آپدیت کنمو و ه-ک جدید رو بریزم احتیاجی به پچ نیست
ولی بقیه جدیدا واس پچ کنی منم که درایو ندارم که بخوام خودم رایت کنم واس دوباره بخرم
حالا من چکار کنم آپدیت کنم یا نه؟
من ازین میترسم که بازیه ای جدید مثل مکس پین رزیدنت اویل هیتمن و غیره واسه ال تی 3 بیان که حتما اینجوریه؟
دیگه نتونم بازی های الان رو بازی کنم
میدونم سوالام گنگ هستن:31: ولی جواباتون شفاف باشه:11:

shahramcat
26-12-2011, 00:54
سلام

دوستان یک Xbox مدا Arcade برای 2009/10 هست که خیلی کم کارکرده در حد آکبنده الان بخام بفروشم چند بدم خوبه ؟
هارد نداره مموری 256 روش هست .
یک دونه هم کیتکت باهاش هست .
لطف کنید به من اطلاع رسانی کنید ممنون میشم

arashpr9
26-12-2011, 01:12
سلام

دوستان یک Xbox مدا Arcade برای 2009/10 هست که خیلی کم کارکرده در حد آکبنده الان بخام بفروشم چند بدم خوبه ؟

اصلا اکبند هم باشه 250 تا 350
بستگی به خریدار و شهرتون داره
+
کینکت هم شاید 130 تا 150 بکنه

samiazimi
26-12-2011, 01:15
دوستان برای اپدیت من فروشگاه next jen (nextjen.ir رو به شما پیشنهاد هم خیلی ارزونتر از بقیه می گیره و هم کارشون عالیه و بچه های خوبی هستند!تازه مرکز شهر هم هست!(نزدیک میدان ولیعصر)البته من برام سودی مداره ولی واقعا کارشون خوبه و من فردا دارم می رم پیشش بریزم lt3.0!

sony_W810i
26-12-2011, 08:22
دوستای عزیز من رایتر iHAS دارم.
بازی هایی که خریدم مثل Forza4 - AC Revelation و ... که به صورت 97% رایت شدن و تو بازی یکدفه پیغام Disk not Authorized میدن رو میشه ازشون Image گرفت بعد با برنامه دستکاری کرد و با رایتر iHAS به صورت Full رایت کرد؟ یا حتماً باید Image کامل اون بازیو دانلود کرد؟

ممنون:11:

CRIS Joon CR7
26-12-2011, 10:44
بازی هایی که خریدم مثل Forza4 - AC Revelation و ... که به صورت 97% رایت شدن و تو بازی یکدفه پیغام Disk not Authorized میدن رو میشه ازشون Image گرفت بعد با برنامه دستکاری کرد و با رایتر iHAS به صورت Full رایت کرد؟ یا حتماً باید Image کامل اون بازیو دانلود کرد؟

ممنون:11:
خودت فکر کن میشه؟:13:
از یه چیز خراب یه بار درست رایت کنی خب همون چیز خرابه رو تو یه کپی ازش گرفتی همین:27:
باید فایل iso اونارو از اینترنت یا جای دیگه گیر بیاری:46:

s.j-rez
26-12-2011, 10:49
آقا یه مشاوره بدید
من فقط آفلاینم البته در آینده نزدیک ما هم لایو باز میشیم:27:
ولی الان من چیکار کنم
اسلیم دارم
lt2 داره بازی های جدید و قدیمی مثلا مال 2010 رو هم دارم
میدونم اون 2010 اگه آپدیت کنمو و ه-ک جدید رو بریزم احتیاجی به پچ نیست
ولی بقیه جدیدا واس پچ کنی منم که درایو ندارم که بخوام خودم رایت کنم واس دوباره بخرم
حالا من چکار کنم آپدیت کنم یا نه؟
من ازین میترسم که بازیه ای جدید مثل مکس پین رزیدنت اویل هیتمن و غیره واسه ال تی 3 بیان که حتما اینجوریه؟
دیگه نتونم بازی های الان رو بازی کنم
میدونم سوالام گنگ هستن:31: ولی جواباتون شفاف باشه:11:
ببین اگه آفلاین بازی میکنی هیچ نیازی بهlt+3نداری حتی اگه بازی های جدید همxgd3باشند و داشبرد جدید بخوان با همونlt+2قابل اجرا هستند.lt+3برای لایو باز هاست و معدود افرادی که نمیتونن باlt+2بازی کند.
من توصیه میکنم هیچ آفلاین بازی بهlt+3آبدیت نکنه
-------------------------------------------------------------

سلام

دوست عزیز تاپیک مربوطه:
-------------------------------------------------------------

دوستان برای اپدیت من فروشگاه next jen (nextjen.ir رو به شما پیشنهاد هم خیلی ارزونتر از بقیه می گیره و هم کارشون عالیه و بچه های خوبی هستند!تازه مرکز شهر هم هست!(نزدیک میدان ولیعصر)البته من برام سودی مداره ولی واقعا کارشون خوبه و من فردا دارم می رم پیشش بریزم lt3.0!
اگه آفلاین بازی نریز!!!
-----------------------------------------------------------

ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب حتی اگه پچ بشه از لحاض امنیتی کار درست درمونی نیست.بهترین راه100رایت شده هست باfwمخصوصc4برای درایو ها!!

Reza31001
26-12-2011, 10:59
ببین اگه آفلاین بازی میکنی هیچ نیازی بهlt+3نداری حتی اگه بازی های جدید همxgd3باشند و داشبرد جدید بخوان با همونlt+2قابل اجرا هستند.lt+3برای لایو باز هاست و معدود افرادی که نمیتونن باlt+2بازی کند.
من توصیه میکنم هیچ آفلاین بازی بهlt+3آبدیت نکنه
یعنی بازیهای جدیدی که در راه هستن اگه داشبورد 14699 بخوان بازم با lt+2 اجرا میشن؟ :18:

s.j-rez
26-12-2011, 11:38
یعنی بازیهای جدیدی که در راه هستن اگه داشبورد 14699 بخوان بازم با lt+2 اجرا میشن؟ :18:
خوب بله چرا نشن اگه قفل جدیدی بسازن که خوب هیچ ولی اگهxgd3باشن اجرا میشن.مثل وضعیت فعلی کنسول من.هیچ فرقی نداره اون داشبرد فقط از لحاض امنیتیdea.binرو تغییر میده و کار خاصی نمیکنه

Reza31001
26-12-2011, 11:40
آهان! من فکر کردم اپدیت جدید داشبورد، lt+2 رو کلا میپرونه
حواسم نبود

Abolfazl3007
26-12-2011, 11:42
مگه داشبور 14699 فایل DAE.BIN رو عوض نمیکنه ؟ من تو سایت C4 خوندم که عوض میکنه ... و اگه عوض کنه مجبور میشیم LT 3 بریزیم چون بعد از عوض شدن DAE.BIN دیگه بازیهای AP2.5 اجرا نمیشن ... پس آفلاین بازها هم آپدیت میخوان ...

s.j-rez
26-12-2011, 11:45
مگه داشبور 14699 فایل DAE.BIN رو عوض نمیکنه ؟ من تو سایت C4 خوندم که عوض میکنه ... و اگه عوض کنه مجبور میشیم LT 3 بریزیم ... پس آفلاین بازها هم آپدیت میخوان ...
بله کسی نگفت عوض نمیکنه عوض میکنه.اینهمه روش tuو پاک کردن کش هم برایdea.binهای آبدیت شده اومده دیگه پسر: دی
حتی من با پچ کردن بازی روی lt+2هم تونستم یه بازی رو اجرا کنم.
c4خیلی کارش لنگ زده رو این فریم ویر جدید ولی با آبدیت بهLt+3درست نمیشه و بهترین موقعیتlt+2هست برای آفلاین باز ها هر چند بعضی مشکلات توlt+3برای بعضی ها حل شده ولی خوب ارزش آبدیت نداره

Abolfazl3007
26-12-2011, 11:54
روش کش و تایتل که جون کندنه !

ولی اینکه بازی های پچ شده رو LT2 هم اجرا میشه دیگه خیلی حرفه !! پس یعنی برا چی LT 3 رو داده بیرون ؟

s.j-rez
26-12-2011, 11:59
روش کش و تایتل که جون کندنه !

ولی اینکه بازی های پچ شده رو LT2 هم اجرا میشه دیگه خیلی حرفه !! پس یعنی برا چی LT 3 رو داده بیرون ؟
نه اصلا با عقل من هم نمیخونه.اون پچ مخصوصlt+3هست و اینکه رویlt+2جواب داده خیلی عجیبه.به نظر من قطعا به خاطر پچ نبوده و نمیدونم چی کار کردم که جواب داده.
Lt+3هم برای پچ کردن یه سری بازی ها هست با پچ مخصوص متناسب باlt+3
الان بهترین نتیجه اینه که:
1-آفلاین باز توlt+2بمونه.
2-بهترین روش برای اجرای بازی رایت با بورنر مکس و پاک کردن کش,tuهست.

ببینید ما توlt+2با تغییرdea.binیه سری مشکلات داشتیم که بعضی بازی ها برای بعضی ها اجرا میشد برای بعضی ها نه.الان که وضعیت چند نفر رو هم پرسیدم و بررسی کردم دیدم کما کان توlt+3هم همین مشکل هست و در نتیجه بهتره توlt+2بمونن.
ظاهرا بهترین روش همون برنر مکس و تایتل و کش هست .

26-12-2011, 12:28
اینطور که به نظر میاد ، LT+ 3.0 تفاوت چندانی نداره و تنها فرقش اینه که تو لایو استیبل ــه...
امروز فردا سرم شلوغه ، پس فردا میزنم خبر میدم...

sony_W810i
26-12-2011, 12:51
خودت فکر کن میشه؟:13:
از یه چیز خراب یه بار درست رایت کنی خب همون چیز خرابه رو تو یه کپی ازش گرفتی همین:27:
باید فایل iso اونارو از اینترنت یا جای دیگه گیر بیاری:46:

برادر این استدلال شما کاملاً درسته و در عین حال چیزیه که هر بچه ای می فهمه :دی
منم فهمیده بودم اینو برادر.:13:

اما تو برنامه Iso2God یک قسمتی هست که میاد قسمتی که باعث افزایش حجم بازی های XGD3 میشه رو حذف میکنه. خود برنامه بهش میگه Padding

و ازونجایی که ابن بازیا کامل هستند و مشکلی نو مراحل و اینا ندارند گفتم شاید اون قسمتی که رایت نمیشه چیزی باشه که بشه با یک برنامه برش گردوند و پچش کرد.:20:

s.j-rez
26-12-2011, 14:32
برادر این استدلال شما کاملاً درسته و در عین حال چیزیه که هر بچه ای می فهمه :دی
منم فهمیده بودم اینو برادر.:13:

اما تو برنامه Iso2God یک قسمتی هست که میاد قسمتی که باعث افزایش حجم بازی های XGD3 میشه رو حذف میکنه. خود برنامه بهش میگه Padding

و ازونجایی که ابن بازیا کامل هستند و مشکلی نو مراحل و اینا ندارند گفتم شاید اون قسمتی که رایت نمیشه چیزی باشه که بشه با یک برنامه برش گردوند و پچش کرد.:20:
نمیشه:دی
خوب چون کلا97درصد رایت شده 97درصد توی دیسک موجود است و اصلا ما بقی حجم وجود نداره که بشه برگردوند و اینا.

ben_2000
27-12-2011, 03:43
دوستان پچ skyrim اومده؟

s.j-rez
27-12-2011, 08:57
دوستان پچ skyrim اومده؟
اگه منظورتون پچ هست خوب بایدlt+3بریزید و بعد طبق این آموزش پچ کنید:
ولی اگه منظورتtitel updateهست خوب بله اومده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] searchString%3Dskyrim)

ben_2000
27-12-2011, 18:47
اگه منظورتون پچ هست خوب بایدlt+3بریزید و بعد طبق این آموزش پچ کنید:
ولی اگه منظورتtitel updateهست خوب بله اومده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] searchString%3Dskyrim)

مرسی دوست عزیز.منظورم اینه که اگه lt 3 بریزم میتونم همونجا پچشو بخرم؟
اخه هر وقت خواستم پچ کنم موفق نشدم :13:

ممنون :10:

s.j-rez
27-12-2011, 20:08
مرسی دوست عزیز.منظورم اینه که اگه lt 3 بریزم میتونم همونجا پچشو بخرم؟
اخه هر وقت خواستم پچ کنم موفق نشدم :13:

ممنون :10:
بله میتونه نشخه پچ شده شو بخری و پچ اش اومده

virus2009
27-12-2011, 20:42
سلام
من تازه کنسول رو خریدم و هیچی راجع بهش نمیدونم ( کاملا noob :31: )
اولش که یک دیسک گذاشتیم رفت تو حالت آپدیت و به اصطلاح صفحه سفید..؟؟!!
15 تومن خرجش شد تا درستش کنند
الان هم بازی NFS : HP رو گذاشتم میگه disk not support
بیشتر تاپیک ها رو گشتم ولی چیزی که دنبالش بودم رو پیدا نکردم

ممنون میشم توضیح بدید :40:

s.j-rez
27-12-2011, 20:52
سلام
من تازه کنسول رو خریدم و هیچی راجع بهش نمیدونم ( کاملا noob :31: )
اولش که یک دیسک گذاشتیم رفت تو حالت آپدیت و به اصطلاح صفحه سفید..؟؟!!
15 تومن خرجش شد تا درستش کنند
الان هم بازی NFS : HP رو گذاشتم میگه disk not support
بیشتر تاپیک ها رو گشتم ولی چیزی که دنبالش بودم رو پیدا نکردم

ممنون میشم توضیح بدید :40:
دقیقا چند وقت پیش اون15تومن رو گرفتن؟
ورژن داشبردتون چیه؟
راهنمای:
چگونه از ورژن داشبرد فعلی خود اطلاع پیدا کنیم؟
2-بدین منظور در محیط اصلی داشبرد مسیر زیر را طی کنید.در آخر کدی که رو به روی کلمهDنوشته شده است ورژن داشبرد شماست:(از چپ به راست)

SETTING-SYSTEM-CONSOLE SETTINGS-SYSTEM INFO

virus2009
27-12-2011, 21:04
دقیقا چند وقت پیش اون15تومن رو گرفتن؟
ورژن داشبردتون چیه؟
راهنمای:
چگونه از ورژن داشبرد فعلی خود اطلاع پیدا کنیم؟
2-بدین منظور در محیط اصلی داشبرد مسیر زیر را طی کنید.در آخر کدی که رو به روی کلمهDنوشته شده است ورژن داشبرد شماست:(از چپ به راست)

SETTING-SYSTEM-CONSOLE SETTINGS-SYSTEM INFO

همین چند روز پیش ( طرف آشنا بود )
الان کنسول اینجا نیست ولی فکر کنم 13599 باشه

s.j-rez
27-12-2011, 21:23
همین چند روز پیش ( طرف آشنا بود )
الان کنسول اینجا نیست ولی فکر کنم 13599 باشه
دقیقا چند روز پیش؟
مثلا 3 یا 4روز یا بیشتر؟
نگفت چه فریمویری ریخت برات؟
اگه3.4 روز بیشتره خوب باید بری نسخه پچ شده بازی رو بخری یا پچ کنه.که توصیه میکنم بری پچ شدشو بخری در اینصورت حل میشه.(باید بگی برایlt+2پچ شده باشه(البته همون1.91خودمون)
ولی اگه از 3.4روز کمتره باید بازم پچ کنی منتهی با یه روش دیگه که در اینصورت باید به فروشنده بگی برایlt+3پچ کنه

virus2009
27-12-2011, 21:56
دقیقا چند روز پیش؟
مثلا 3 یا 4روز یا بیشتر؟
نگفت چه فریمویری ریخت برات؟
اگه3.4 روز بیشتره خوب باید بری نسخه پچ شده بازی رو بخری یا پچ کنه.که توصیه میکنم بری پچ شدشو بخری در اینصورت حل میشه.(باید بگی برایlt+2پچ شده باشه(البته همون1.91خودمون)
ولی اگه از 3.4روز کمتره باید بازم پچ کنی منتهی با یه روش دیگه که در اینصورت باید به فروشنده بگی برایlt+3پچ کنه

نه
قبل از این بود که پچ lt+3 بیاد
حالا این پچ برای دستگاهه یا باید هر بازی رو پچ کرد .... ؟؟؟
لینک آموزش پچ کردن lt+3 رو داری ....؟؟؟
این تاپیک تو امضات هم فکر کنم برای هر بازی باید انجام بشه نه ... ؟؟؟

s.j-rez
27-12-2011, 22:16
نه
قبل از این بود که پچ lt+3 بیاد
حالا این پچ برای دستگاهه یا باید هر بازی رو پچ کرد .... ؟؟؟
لینک آموزش پچ کردن lt+3 رو داری ....؟؟؟
این تاپیک تو امضات هم فکر کنم برای هر بازی باید انجام بشه نه ... ؟؟؟
خوب ببین ما الان باید بدونیم فریم ویر ات چیه؟
اصلا کنسول شما اسلیم هست یا فت؟
با توجه به اینکه تازه خریدی باید اسلیم باشه پس lt+2داره و اون لینک پچ به کار تو نمیاد.
برای اینکه بازی هارو برایlt+2پچ کنی این تاپیک آموزش هست:

virus2009
27-12-2011, 22:41
خوب ببین ما الان باید بدونیم فریم ویر ات چیه؟
اصلا کنسول شما اسلیم هست یا فت؟
با توجه به اینکه تازه خریدی باید اسلیم باشه پس lt+2داره و اون لینک پچ به کار تو نمیاد.
برای اینکه بازی هارو برایlt+2پچ کنی این تاپیک آموزش هست:

نه ، کنسولم فت هست ، کارکرده خریدم

MITAJOON
28-12-2011, 00:39
نه ، کنسولم فت هست ، کارکرده خریدم

ویروس جان شما بین پیغمبر ها دقیقاً جرجیس رو انتخاب کردی!!!
شش تا بازی هستن که مجهز به قفل امنیتی معروف به ap2.5 هستن که این بازی NFS:HP هم یکی از همین بازی هاست.این شش تا بازی + بازی های جدیدی که معروف به XGD3 هستن هربار و متناسب با هر فریمور باید پچ بشن.احتمالاً اگه بازی پچ شده متناسب با فریمور دستگاهت رو که حدس میزنم LT+2 باشه رو بریزی درست شه منتهی قبل از این کار یه بازی دیگه ترجیحاً قدیمی رو تست کن تا مطمئن شیم کپی خور دستگاهت همچنان سالمه.
ضمناً این بازی NFS رو دیگه تو کنسولت نذار چون ممکنه کنسولت رو فلگ کنه.یعنی شناسایی کنه و تو یه فرصت ناغافل بن بشی و نتونی دیگه از مزایای محیط لایو استفاده کنی.

Spaniuly
28-12-2011, 09:07
این فورزا 4 اصلا جواب نمیده روی ال تی پلاس 3 موندم تو خماریش پچ هم کردمش ولی بی فایده اس از روی فلش که نمی خونه دم به دقیقه هم که هنگ می کنه توی لودینگ... چی کار کنم؟ 100 درصد از کجا گیر بیارم آخه من الان مگه جایی هست که به خودش زحمت بده بازی رو مکس بورنر رایت کنه؟

CRIS Joon CR7
28-12-2011, 09:32
QUOTE]

این فورزا 4 اصلا جواب نمیده روی ال تی پلاس 3 موندم تو خماریش پچ هم کردمش ولی بی فایده اس از روی فلش که نمی خونه دم به دقیقه هم که هنگ می کنه توی لودینگ... چی کار کنم؟ 100 درصد از کجا گیر بیارم آخه من الان مگه جایی هست که به خودش زحمت بده بازی رو مکس بورنر رایت کنه؟
شدیدا منم نیاز دارم بگین از یه جای معتبر بگیریم:41::11:
ولی واسه من خیلی خیلی اررور ش کم شده:46:
تقریبا هفته ای یه بار اونم تو منو هاش نه وسط بازی ولی بازم ضد حاله:18:

konami-pes
28-12-2011, 09:45
اینطور که به نظر میاد ، LT+ 3.0 تفاوت چندانی نداره و تنها فرقش اینه که تو لایو استیبل ــه...
امروز فردا سرم شلوغه ، پس فردا میزنم خبر میدم...

بیشتر توضیح بدید! یعنی الان من که میخوام لایو بازی کنم (فعلا این بازی ها رو میخوام بازی کنم>>> FIFA12 - COD modern 3 - Assassins Creed Revelattons-Battlefield 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ) نمی تونم با Lt+3 با خیال راحت برم لایو؟

این داستان پچ کردن بازیها چیه؟ همونجایی که برم واسه LT+3 رو بریزن میتونه همه بازیها رو واسم پچ کنه؟سایتی سراغ دارین که بازی ها رو به صورت پچ شده مناسب برای محیط LIVE و LT3 به صورت اینترنتی بفروشه؟

Squall Leonhart
28-12-2011, 10:00
این داستان پچ کردن بازیها چیه؟ همونجایی که برم واسه LT+3 رو بریزن میتونه همه بازیها رو واسم پچ کنه؟

فعلا تا اومدن ورژن جدید Abgx باید بازی های AP2.5 و XGD3 رو دستی با فایل های توپولوژی پچ کرد. روش کار هم خیلی ساده هست.
دو تا فرمول برای بازی های AP2.5 و XGD3 این طوری هست :

A. Live / Play From HDD = Burner Max (100%) + Topology Patch
B. Play From DVD = Truncate (97%) + Topology Patch

فرمول آ :
اگه دیسک اورجینال بازی + درایو لایت آن iHAS + دی وی دی خام ورباتیم در اختیار دارین :
با روش 0800 از بازی اورجینال ایمیج 100 درصد بردارین
با XBC فایل توپولوژی رو به ایمیج بازی پچ بکنین
با XBC امیج رو رایت بکنین

فرمول ب :

اگه فقط دیسک بازی 97 درصد + DVD خام معمولی در اختیار دارین فقط مجبور هستین که از روی DVD بازی ها رو اجرا بکنین :
با ImgBurn یه امیج معمولی بر دارین
با XBC‌ فایل توپولوژی رو به روی امیج بازی پچ بکنین
با ImgBurn رایتش بکنین

فرزا 4 استثنا هست که حتما باید با فرمول یک درست شده باشه.
واسه فورزا 4 یه نفر با مرام باید پیدا بشه تا فایل ISO ریپ شده 100 با روش 0800 v3 رو با تورنت شیر بکنه. این طوری بقیه که دیسک هاشون 97 درصدی هست شاید بتونن دیسکشون رو ترمیم بکنن.

28-12-2011, 10:03
بیشتر توضیح بدید! یعنی الان من که میخوام لایو بازی کنم (فعلا این بازی ها رو میخوام بازی کنم>>> FIFA12 - COD modern 3 - Assassins Creed Revelattons-Battlefield 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ) نمی تونم با Lt+3 با خیال راحت برم لایو؟

این داستان پچ کردن بازیها چیه؟ همونجایی که برم واسه LT+3 رو بریزن میتونه همه بازیها رو واسم پچ کنه؟سایتی سراغ دارین که بازی ها رو به صورت پچ شده مناسب برای محیط LIVE و LT3 به صورت اینترنتی بفروشه؟

با LT+ 3.0 میتونین با امنیت برین لایو...
پچ کردن بازی خیلی خرج بر میداره... شما صبر کنین تا من خودم LT+ 3.0 رو بریزم و تست کنم که آیا میشه روی LT+ 3.0 هم با پاک کردن پچ بازی های XGD3 و AP2.5 رو اجرا کرد یا نه :)

nasrGod
28-12-2011, 10:49
سلام دوستان عزيز من واسه كنسولم هارد خريدم چجوري بايد بازيا روش نصب كنم ممنون ميشم راهنمائيم كنيد.

CRIS Joon CR7
28-12-2011, 10:55
سلام دوستان عزيز من واسه كنسولم هارد خريدم چجوري بايد بازيا روش نصب كنم ممنون ميشم راهنمائيم كنيد.
هنگامی که تصویر بازی رو میبینید روش Y رو بزن بعد نصب یعنی INSTALL رو بزن
واسه بازی هم از تو لایبرری اجراش کن:46:

MITAJOON
28-12-2011, 12:15
میبخشید من اسپمر نیستم ولی نمیشه اینو نگفت:
سرعت رشد این تاپیک خیلی زیاد شده بعضی از صفحات هم بعضاً پهنای باند زیادی میگیرن!مدیریت لطفاً یه فکری برای این تاپیک بکنن!!
یا آرشیوش کنید تاپیک جدید بذارید، یا طبقه بندی موضوعی کنید تا بشه فهمید چی به چیه!الان همه سوالای تخصصی اومده تو تاپیک راهنمای عمومی!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nasrGod
28-12-2011, 14:10
با LT+ 3.0 میتونین با امنیت برین لایو...
پچ کردن بازی خیلی خرج بر میداره... شما صبر کنین تا من خودم LT+ 3.0 رو بریزم و تست کنم که آیا میشه روی LT+ 3.0 هم با پاک کردن پچ بازی های XGD3 و AP2.5 رو اجرا کرد یا نه :)
دوست عزيز مگه LT+ 3 واسه ايكس باكس اومده ؟

s.j-rez
28-12-2011, 14:43
دوست عزيز مگه LT+ 3 واسه ايكس باكس اومده ؟
بله اومده!!!
فقط برای اسلیم ها نیومده که اونم میاد

navidcod
28-12-2011, 14:54

وقتي تو داشبورد هستي برو روي بازي و كليد y روبزن و بعد install game روبزن مثله بنز برات نصب ميكنه ولي براي اجراي بازي حتما dvd بايد داخل دستگاه باشه

CRIS Joon CR7
28-12-2011, 15:12
با تمام احترامی که برات قائلم

میبخشید من اسپمر نیستم ولی نمیشه اینو نگفت:
سرعت رشد این تاپیک خیلی زیاد شده بعضی از صفحات هم بعضاً پهنای باند زیادی میگیرن!مدیریت لطفاً یه فکری برای این تاپیک بکنن!!
یا آرشیوش کنید تاپیک جدید بذارید، یا طبقه بندی موضوعی کنید تا بشه فهمید چی به چیه!الان همه سوالای تخصصی اومده تو تاپیک راهنمای عمومی!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عیب نداره این کنسول اواخر عمرشه
بزار نفس های آخر رو راحت بکشه
ناظران و مدیران هم هیچ کاری نکنند:31:
همینجوری خوبه:11:

MITAJOON
28-12-2011, 15:26
با تمام احترامی که برات قائلم

عیب نداره این کنسول اواخر عمرشه
بزار نفس های آخر رو راحت بکشه
ناظران و مدیران هم هیچ کاری نکنند:31:
همینجوری خوبه:11:

آخه این چه حرفیه داداشم!؟:31:
این کنسول تا 10 سال دیگه تو خونه هاست و ساپورت هم میشه حتی اگه نسل دیگه به خونه ها بیاد.
ضمناً تا این تاپیک و تالار درست نشه مطمئن باش کنسول بعدی هم به همین درد مبتلا میشه.
یه سر به تالار سیستم های صوتی یا سخت افزار یا گوشی ها بزن ببین چه راحت میشه به موضوعات مورد نظر دسترسی داشت!!
ولی تالار بازی های رایانه ای خیلی منسجم نیست.تو قسمت بازی ها کسانی که با کنسول بازی میکنن و کسانی که با pc بازی میکنن یه جا سوالاشونو مطرح میکنن!اینکه درست نیست!طرف میگه تو بازی MW3 چجوری میشه دوید؟یکی میگه شیفتو بگیر!!طرف میگه من با ایکس باکس بازی میکنم!به یکی میگی آنالوگ رو فشار بده!میگه آنالوگ کجای کیبورده؟!!!:27:یا بحث آنلاین این بازی رو نگاه کن! راهنمایی های PC با XBL که یکی نیست!!!تو بقیه موارد هم همینه.
مدیرها لطفاً نظ منو بخونن و اگه مشکلی داره یا چیزی که میگم نشدنیه بگن تا لااقل بدونیم چرا نمیشه!!

CRIS Joon CR7
28-12-2011, 15:44
آخه این چه حرفیه داداشم!؟:31:
این کنسول تا 10 سال دیگه تو خونه هاست و ساپورت هم میشه حتی اگه نسل دیگه به خونه ها بیاد.
ضمناً تا این تاپیک و تالار درست نشه مطمئن باش کنسول بعدی هم به همین درد مبتلا میشه.
یه سر به تالار سیستم های صوتی یا سخت افزار یا گوشی ها بزن ببین چه راحت میشه به موضوعات مورد نظر دسترسی داشت!!
ولی تالار بازی های رایانه ای خیلی منسجم نیست.تو قسمت بازی ها کسانی که با کنسول بازی میکنن و کسانی که با pc بازی میکنن یه جا سوالاشونو مطرح میکنن!اینکه درست نیست!طرف میگه تو بازی MW3 چجوری میشه دوید؟یکی میگه شیفتو بگیر!!طرف میگه من با ایکس باکس بازی میکنم!به یکی میگی آنالوگ رو فشار بده!میگه آنالوگ کجای کیبورده؟!!!:27:یا بحث آنلاین این بازی رو نگاه کن! راهنمایی های PC با XBL که یکی نیست!!!تو بقیه موارد هم همینه.
مدیرها لطفاً نظ منو بخونن و اگه مشکلی داره یا چیزی که میگم نشدنیه بگن تا لااقل بدونیم چرا نمیشه!!
برادر شما حرف حسابت چیه؟
میگی بازی هارو از پلتفورم هاشون جدا کنیم؟
چجوری مرتب کنیم؟
والله من سریع به هر چی میخوام میرسم
بی راه نمیگی ولی مثلا همین مثالی که زدی این جور تاپیک ها باید یکی باشه که همه پست ها دیده بشه
قانع نشدی بیا من تو پروفایلم نشستم:27:

omega123
28-12-2011, 15:53
بله اومده!!!
فقط برای اسلیم ها نیومده که اونم میاد

اقا شرمنده من خیلی گیج شدم می خواستم بدونم که با LT3 میشه که مثل قبل از اینکه این فایل dae.bin تغییر بکنه به راحتی همه بازی ها رو انجام داد ?
(منظورم اینه که دیسک بازی رو بذاریم و ازش لذت ببریم)

s.j-rez
28-12-2011, 15:55
اقا شرمنده من خیلی گیج شدم می خواستم بدونم که با LT3 میشه که مثل قبل از اینکه این فایل dae.bin تغییر بکنه به راحتی همه بازی ها رو انجام داد ?
(منظورم اینه که دیسک بازی رو بذاریم و ازش لذت ببریم)

بله.با همونlt+2هم میشه

CRIS Joon CR7
28-12-2011, 17:08
این درسته که اگه آپدیت جدیدرو بریزیم هیچ مشکلی واسه ال تی 2 پیش نمیاد
یعنی میشه بازی هارو اجرا کرد؟
همینارو ها نه با پچ کردن:40::11:

s.j-rez
28-12-2011, 17:28
این درسته که اگه آپدیت جدیدرو بریزیم هیچ مشکلی واسه ال تی 2 پیش نمیاد
یعنی میشه بازی هارو اجرا کرد؟
همینارو ها نه با پچ کردن:40::11:
میشه اجرا کرد ولی اینکه تو اجرا به مشکل بخوری هم هست.
به خدا اگه الکی آبدیت کنید خودتون اذیت میشید.

28-12-2011, 17:28
میشه اجرا کرد اما باید کش رو پاک کنین...

Vahid67
28-12-2011, 18:31
دوستان اگه مشکلی پیش نیاد فردا دارم میرم یه واحد XBOX360 + کینکت بخرم :31:... معمولا این دستگاه ها رو چون خیلی وقته وارد کردن ممکنه که نیاز به آپدیت داشته باشه؟؟ ... من اگر نخوام آپدیت کنم توی بازی ها میره هم کینکت هم بازی ها معمولی؟؟ کلا در مورد آپدیت یکم واسم توضیح بدید نمی خوام همین اول کاری کپی بپره ...
راستی واسه لایو پینگ از چه IP بگیرم ببنم خوبه یا نه ؟؟ روی چند باشه خوبه ؟؟؟
مرسی ....

s.j-rez
28-12-2011, 18:37
دوستان اگه مشکلی پیش نیاد فردا دارم میرم یه واحد XBOX360 + کینکت بخرم :31:... معمولا این دستگاه ها رو چون خیلی وقته وارد کردن ممکنه که نیاز به آپدیت داشته باشه؟؟ ... من اگر نخوام آپدیت کنم توی بازی ها میره هم کینکت هم بازی ها معمولی؟؟ کلا در مورد آپدیت یکم واسم توضیح بدید نمی خوام همین اول کاری کپی بپره ...
مرسی ....
خوب ببین وقتی میخری بگوlt+3داشته باشه.
با آخرین داشبرد.هر چی بازی هم میخری بگو واشهlt+3پچ شده باشه
خوب با آمریکا بگیری خوبه.پینگ ات زیر250باشه عالیه.
راستی یه چیزی یادم اومدlt+3برای اسلیم نیومده:دی
پس لگه بخری چند وقت دیگه مجبوری آبدیت کنی.در اینصورت اگه بازیlt+2بگیری یعد از اوندمlt+3اگه بریزی باید نسخه پچ شدشونو دوباره بخری(البته بازی هایxgd3وap2.5)

MITAJOON
28-12-2011, 18:42
مرسی ....

قدیما میگفتن یه دستگاه XBOX360 شما میگی یه واحد:31:
مهم نیست کنسول رو کی وارد کرده باشن،مهم اینه که شما از فروشنده بپرسی چه فریموری روش نصبه و داشبوردش چه ورژنیه.اگه LT+2 و داشبورد 13599 روش باشه که عالیه.شما اگر قبل از انجام هر گونه آپدیت چه از طریق بازی های جدید و چه از طریق محیط لایو پرس و جو کنی و مطمئن بشی، هیچ وقت کپی خور دستگاهت نمیپره.دستگاه رو به شرطی از طرف بگیر که یه بازی برات اجرا کنه.ترجیحاً بازی های جدید.کلاً خودت فعلاً بیخیال آپدیت شو اول کنسول رو بخر بعد یواش یواش دستت میاد که چه موقع، چه چیزی رو آپدیت کنی.
پینگ اینترنت ایران افتضاحه از هر آی پی هم چک کنی خیلی توفیر نمیکنه.معمولاً آمریکا و کانادا رو پیشنهاد میدن.پینگ هر چقدر کمتر نتیجه بهتر داره.

s.j-rez
28-12-2011, 18:43
قدیما میگفتن یه دستگاه XBOX360 شما میگی یه واحد:31:
مهم نیست کنسول رو کی وارد کرده باشن،مهم اینه که شما از فروشنده بپرسی چه فریموری روش نصبه و داشبوردش چه ورژنیه.اگه LT+2 و داشبورد 13599 روش باشه که عالیه.شما اگر قبل از انجام هر گونه آپدیت چه از طریق بازی های جدید و چه از طریق محیط لایو پرس و جو کنی و مطمئن بشی، هیچ وقت کپی خور دستگاهت نمیپره.دستگاه رو به شرطی از طرف بگیر که یه بازی برات اجرا کنه.ترجیحاً بازی های جدید.کلاً خودت فعلاً بیخیال آپدیت شو اول کنسول رو بخر بعد یواش یواش دستت میاد که چه موقع، چه چیزی رو آپدیت کنی.
پینگ اینترنت ایران افتضاحه از هر آی پی هم چک کنی خیلی توفیر نمیکنه.معمولاً آمریکا و کانادا رو پیشنهاد میدن.پینگ هر چقدر کمتر نتیجه بهتر داره.
آخه این دوستمون میخواد بره لایو!!!
اونموقغ باید بره دنبالlt+3که جریانشو بالا گفتم

MITAJOON
28-12-2011, 18:49
آخه این دوستمون میخواد بره لایو!!!
اونموقغ باید بره دنبالlt+3که جریانشو بالا گفتم

تو سوالش ننوشته بود که میخواد بره لایو!:23:
فقط پینگ رو پرسیده بود!!
بعدشم برای اسلیم که lt+3 نیومده اگه میخواد بره لایو باید صبر کنه.فعلاً نخره.
راستی ساجد پچ بازی های XGD3 همه شون اومده؟

s.j-rez
28-12-2011, 19:13
تو سوالش ننوشته بود که میخواد بره لایو!:23:
فقط پینگ رو پرسیده بود!!
بعدشم برای اسلیم که lt+3 نیومده اگه میخواد بره لایو باید صبر کنه.فعلاً نخره.
راستی ساجد پچ بازی های XGD3 همه شون اومده؟
آره اومده:

Milad4171
28-12-2011, 19:57
lt3 اومد. یه جای خوب معرفی کنید ارزون و خوب برم آپدیت کنم!

---------- Post added at 07:57 PM ---------- Previous post was at 07:54 PM ----------

ایکس باکس هم دردسر داره ها. باید چند وقت یه بار آپدیت کنی .من میخوام درایور و NFS RUN رو اجرا کنم باید آپدیت کنم. خوب اگه اینطوری باشه باید دو سه ماه یه بار 30 40 تومن بدم هزینه ی آپدیت .

sony_W810i
28-12-2011, 22:07
خوب ما این LT+3 رو نصب کردیم و بعد از بدبختی و دپرسی که بعد از تغییر اون Dae.bin در اثر اتصال به live ایجاد شده بود بالاخره توستیم این BF3 رو پچ کنیم و بازی رو اجرا کنیم :دی

بسیار الان مسروریم که بدون Title Update داریم بازی می نماییم :دی

به لایو هم متصل هستیم :دی

پ.ن: البته Image بتلفیلد 3 رو دانلود کرده بودم. پچش کردم و با رایتر iHas مخصوص و فیرم ویر Burner MAX رو DVD verbatim که یارو 2300 تومن !!!! به من انداخت :دی رایت کردم

aha2012
29-12-2011, 00:09
پسر آموزش ریختن Lt+3 رو برامون با تمام ریزه کاریاش بذار.
میخوام خودم دیگه بزنم.این مغازه دارها زیادی دارن میخورن.میترسم چاق بشن.

s.j-rez
29-12-2011, 00:12
پسر آموزش ریختن Lt+3 رو برامون با تمام ریزه کاریاش بذار.
میخوام خودم دیگه بزنم.این مغازه دارها زیادی دارن میخورن.میترسم چاق بشن.
مدل درایو و کنسولتون چیه؟
اینم بگم فرقی نداره چه ورژنLT+بریزید عموما همشون با یه آموزش یکسان هستند شاید خیلی کم تو ورژن های مختلف تفاوت باشه که بینLT+2وLT+3نیست

Vahid67
29-12-2011, 00:15
خوب ببین وقتی میخری بگوlt+3داشته باشه.
با آخرین داشبرد.هر چی بازی هم میخری بگو واشهlt+3پچ شده باشه
خوب با آمریکا بگیری خوبه.پینگ ات زیر250باشه عالیه.
راستی یه چیزی یادم اومدlt+3برای اسلیم نیومده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس لگه بخری چند وقت دیگه مجبوری آبدیت کنی.در اینصورت اگه بازیlt+2بگیری یعد از اوندمlt+3اگه بریزی باید نسخه پچ شدشونو دوباره بخری(البته بازی هایxgd3وap2.5)

گفت هزینه اضافه میگره واسه LT3 ولی LT2 رایگانه ... من خودم دست به آچارم ردیفش می کنم میبرم روی LT3 بعدا اگر لازم شد ....

خوب حداقل یه IP آمریکا بده تست کنم ... الان میانگین پینگم با Yahoo.com که گرفتم 223 بود تاحالا ندید بودم اینقدر بیاد پایین!!

یعنی واسه آنلاین بازی کردن کلا LT3 میخواد دیگه درسته ؟؟ واسه آفلاین همون LT2 هم کافیه ؟

قدیما میگفتن یه دستگاه XBOX360 شما میگی یه واحد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واسه من مثل خون توی رگه واسه همین گفتم یه واحد ...

پس با این اوصاف قبل از هر آپدیت سوال میکنه ؟؟ آخه چند صفحه قبل دیدم یکی نوشته بود که مایکروسافت آپدیت یواشکی کرده دستگاه ها رو ....

آخر همین پست لیست بازی هایی که میخوام بگیرم می نویسم ممنون میشم نظرتو بگی ...

بچه ها من چون خودم دارم بازی میسازم برام مهمه که بتونم از بازی ایده بگیرم پس با این دید به بازی ها نظر بدید ...

Gears of War
Batman Arkham City
AC Revolution
skyrim
Ace Combat البته نمیدونم HAWX 2 بهتره یا Ace توی PC با HAWX 1 خیلی حال کردم ...
Forza
Dark souls
Combat
L.A.Noire
Red Dead Redemption
Rayman
لیست کینکتی ها ...

Dance Central 2
Kinect Sport Season 2
Kinect Sport
Gunstringer

s.j-rez
29-12-2011, 00:24
گفت هزینه اضافه میگره واسه LT3 ولی LT2 رایگانه ... من خودم دست به آچارم ردیفش می کنم میبرم روی LT3 بعدا اگر لازم شد ....

خوب حداقل یه IP آمریکا بده تست کنم ... الان میانگین پینگم با Yahoo.com که گرفتم 223 بود تاحالا ندید بودم اینقدر بیاد پایین!!

یعنی واسه آنلاین بازی کردن کلا LT3 میخواد دیگه درسته ؟؟ واسه آفلاین همون LT2 هم کافیه ؟

واسه من مثل خون توی رگه واسه همین گفتم یه واحد ...

پس با این اوصاف قبل از هر آپدیت سوال میکنه ؟؟ آخه چند صفحه قبل دیدم یکی نوشته بود که مایکروسافت آپدیت یواشکی کرده دستگاه ها رو ....

آخر همین پست لیست بازی هایی که میخوام بگیرم می نویسم ممنون میشم نظرتو بگی ...

بچه ها من چون خودم دارم بازی میسازم برام مهمه که بتونم از بازی ایده بگیرم پس با این دید به بازی ها نظر بدید ...

Gears of War
Batman Arkham City
AC Revolution
skyrim
Ace Combat البته نمیدونم HAWX 2 بهتره یا Ace توی PC با HAWX 1 خیلی حال کردم ...
Forza
Dark souls
Combat
L.A.Noire
Red Dead Redemption
Rayman
لیست کینکتی ها ...

Dance Central 2
Kinect Sport Season 2
Kinect Sport
Gunstringer
برای آنلاینlt+3لازم هست و برای آفلاین همونlt+2کافیه.
برای پینگ هم از سایت زیر استفاده کن:
اون آبدیت یواشکب قضیه داره و آبدیت کلی نیست و فقط آبدیتdea.binهست.بازم ممکنه از این کارا بکنه ولی بعیده.برای آبدیت داشبرد از لایو خودش میپرسه آره.
در مورد بازی ها هم بگم اینجا جاش نیست.

aha2012
29-12-2011, 13:14
مدل درایو و کنسولتون چیه؟
اینم بگم فرقی نداره چه ورژنLT+بریزید عموما همشون با یه آموزش یکسان هستند شاید خیلی کم تو ورژن های مختلف تفاوت باشه که بینLT+2وLT+3نیست
liteon
فت..............

IRAN_KING
29-12-2011, 14:28
liteon
فت..............

اگه dvdkey داشته باشی کارت خیلی اسونه....اگه نداری باید از روش سوزنی بدست بیاری بعد LT نصب کنی...
اموزش تو بازی سنتر هست...

29-12-2011, 14:34
امید آموزش توی همین سایت خودمون هست ، یکی آموزش من ، یکی آموزش فرید و یکی هم آموزش یه دوست دیگه...
واسه من کلش با جانگل ــه و اون دو تا با داس فلش...
با یکی از آموزشا برو فرقی نداره فقط جایی که میخوای فایل فرمویر رو بدی به نرم افزار ، فایل LTPlus-0251-v3.0.bin رو انتخاب کن...

CRIS Joon CR7
29-12-2011, 15:26
امید آموزش توی همین سایت خودمون هست ، یکی آموزش من ، یکی آموزش فرید و یکی هم آموزش یه دوست دیگه...
واسه من کلش با جانگل ــه و اون دو تا با داس فلش...
با یکی از آموزشا برو فرقی نداره فقط جایی که میخوای فایل فرمویر رو بدی به نرم افزار ، فایل LTPlus-0251-v3.0.bin رو انتخاب کن...
میشه لینک اینا که میگی رو بزاری؟
باتشکر:11:
فرق ه-ک به روش جانگل و اون یکی چیه؟:11:

29-12-2011, 15:36
میشه لینک اینا که میگی رو بزاری؟
باتشکر:11:
فرق ه-ک به روش جانگل و اون یکی چیه؟:11:

فرق خاصی ندارن ، فقط برنامه ای ــه که باهاش رایت میکنین فرمویرو فرق داره... من خودم با جانگل راحت تر از داس فلش بودم... اصلا نیازی هم به نصب ویندوز و ... نداشتم و خیلی راحت با یک کلیک اوکی میشه :دی

hosein ati
29-12-2011, 17:31
سلام دوستان.
من از سایت speedtest.net پینگمو تست کردم.اینم نتیجش هست:

با سرور تهران:

با سرور امریکا:

ایا با اینترنت میتونم براحتی تو live بازی کنم؟

nasrGod
29-12-2011, 20:59
سلام دوستان عزیز من قبلن واسه نصب بازی پرسیده بودم که دوستان فرمودن وقتی تصویر بازی رو میبینی y رو بزنی نصب میشه ممکنه بیشتر توضیح بدید چون وقتی بازی رو میزارم قسمت home که عکس بازی هست رو روش میرم y برای eject نه نصب اگر ممکنه چون من تازه کارم راحتتر توضیح بدید ممنون میشم

ben_2000
29-12-2011, 21:02
حاجی من رفتم میدون امام که lt 3 رو بریزم گفتن هفته بد بیا مگه نیومده؟

aha2012
29-12-2011, 21:31
حاجی من رفتم میدون امام که lt 3 رو بریزم گفتن هفته بد بیا مگه نیومده؟
فعلا برای کنسولهای فت اومده.کنسولت فته دیگه نه؟:20:

---------- Post added at 09:31 PM ---------- Previous post was at 09:29 PM ----------

سلام دوستان عزیز من قبلن واسه نصب بازی پرسیده بودم که دوستان فرمودن وقتی تصویر بازی رو میبینی y رو بزنی نصب میشه ممکنه بیشتر توضیح بدید چون وقتی بازی رو میزارم قسمت home که عکس بازی هست رو روش میرم y برای eject نه نصب اگر ممکنه چون من تازه کارم راحتتر توضیح بدید ممنون میشم
سلام
اون دکمه ی X هست که برای ejectه
عکسو که دیدی اون پایین 3 تا گزینه میاد:
A=start game
X=eject
Y=instal game
شما Y و بزن بعدش عکس بزرگتر میشه و کل تلویزیونو میگیره.حالا دو تا گزینه میاد:
play game
instal game
;ه دومیو باید بزنی و صبر میکنی تا نصب بشه و .........................خلاص:20:

CRIS Joon CR7
29-12-2011, 22:22
نکنه شما این آپدیت جدید رو ریختید؟
آخه اون دکمه هاش عوض شده:27:

nasrGod
29-12-2011, 23:35
نکنه شما این آپدیت جدید رو ریختید؟
آخه اون دکمه هاش عوض شده:27:

بله آپدیت کردم پیداش کردم باید x رو میزدم بعد اونجا گزینه داشت
ممنون ار پاسخ دوستان

Vahid67
30-12-2011, 00:19
سلام ...
بالاخره ما هم ایکس باکس دار شدیم ...
دوستان فقط یه مشکلی من وقتی که کنسول رو عمودی میزارم بازی ها اجرا نمیشن !!! جربان چیه؟؟

یه سوال دیگه چجوری میتونم چند نفر رو به کینکت بشناسونم؟؟؟ فقط وقتی خودم جلوش هستم کار میکنه ...

Vahid67
30-12-2011, 17:08
مشکل حل شد نخندینا توی حالت ایستاده کنسولو برعکس گذاشته بودم ....:31:

ben_2000
30-12-2011, 17:28
[QUOTE=aha2012;6734813]فعلا برای کنسولهای فت اومده.کنسولت فته دیگه نه؟:20:

---------- Post added at 09:31 PM ---------- Previous post was at 09:29 PM ----------

اره دیگه فته

nasrGod
30-12-2011, 20:01
سلان دوستان من جالا یک مشکل دیگه دارم وقتی بازی رو نصب میکنم اول بازی این پیغام میاد
failed to authorize disc ممنون میشم کمک کنید

sony_W810i
30-12-2011, 21:20
سلان دوستان من جالا یک مشکل دیگه دارم وقتی بازی رو نصب میکنم اول بازی این پیغام میاد
failed to authorize disc ممنون میشم کمک کنید

من احتمال میدم به خاطر این داشبورد جدیده هست.

اگه update کردید باید بازی های رو دوباره پچ کنید و با رایتر مخصوص رایت کنید.( باید iso اصلی بازیو داشته باشی نه اینکه این بازی هایی که 97% رایت شده رو ازشون iso بگری و پچ کنی.) حتماً و فقط باید از dvd verbatim که printable هست و تکنولوژی MKM داره استفاده کنی واسه رایت. MKM001 و MKM003 مدل هایی هیتند که پشتیبانی میشن

nasrGod
30-12-2011, 22:22

اگه update کردید باید بازی های رو دوباره پچ کنید و با رایتر مخصوص رایت کنید.( باید iso اصلی بازیو داشته باشی نه اینکه این بازی هایی که 97% رایت شده رو ازشون iso بگری و پچ کنی.) حتماً و فقط باید از dvd verbatim که printable هست و تکنولوژی MKM داره استفاده کنی واسه رایت. MKM001 و MKM003 مدل هایی هیتند که پشتیبانی میشن

دوست عزیز امکانش هست version قدیمی رو بریزم
چون من بازیا رو میخرم خودم رایت نکردم که بلد باشم

sony_W810i
30-12-2011, 22:53
دوست عزیز امکانش هست version قدیمی رو بریزم
چون من بازیا رو میخرم خودم رایت نکردم که بلد باشم

نه عزیز امکان ریخنن داشبورد قدیمی تر نیست.

nasrGod
30-12-2011, 22:59
نه عزیز امکان ریخنن داشبورد قدیمی تر نیست.
جالا باید چکار کنم شرکت یا کسی رو میشناسید که به همون روشی که گقتید رایت کنه ؟

sony_W810i
31-12-2011, 00:19
جالا باید چکار کنم شرکت یا کسی رو میشناسید که به همون روشی که گقتید رایت کنه ؟

باید صبر داشته باشی. LT3 تازه اومده. بازیای پچ شده میان یواش یواش

Milad4171
31-12-2011, 00:49
آقا داستان این Driver Sanfrancisco چی شد؟ من که شش ماه پیش آپدیت کردم ( همون آپدیت اسلیم!) روش اجرا نمیشه باید ال تی 3 بریزم روش حتما؟؟ داستانی داریم به خدا با این ایکس باکس و پچ و بقیه چیزاش!

S0R3N4
31-12-2011, 01:31
بچه ها
این lt3 اومد؟؟
راستی...این هارد اسیب دیده ی ما قابل تعمیر و بازیابی هست یا همه چیز ما پرید و باید یه هارد نو بخریم؟؟

Milad_fx
31-12-2011, 02:06
سلام
من 3ماه پیش xbox slim 250 خرید کردم تو این مدت مشکلی نداشتم تا اینکه بازی Battlefield 3 خریدم وقتی dvd گذاشتم این error بم داد unrecognized Disc - this disc is unreadable 1.clean the disc with a soft cloth 2. restart the console
بعد از اون Mortal dc universe هم همین error داد ممنون میشم کمکم کنید :x

HORROR
31-12-2011, 03:55

میگم بریم اریجینال بخریم بهتر نیست؟؟:31: آدم با شنیدن بعضی چیزا ناراحتی قلبی میگیره:31: همچنین اگه خبری از lt بعدی اومد خواهشا اطلاع بدید.. این فریمور رو چقدر شایعه درست کردن براش آخرش هم اینجوری شد قرار بود مثلا کار x360 را یکسره کنند!!:19:

nasrGod
31-12-2011, 08:22
باید صبر داشته باشی. LT3 تازه اومده. بازیای پچ شده میان یواش یواش
دوست عزيز مگه LT3 اسليم اومده ؟ چون دستگاه من اسليم هست

Alex Fera
31-12-2011, 09:14
خیر،LT 3 هنوز برای اسلیم ها نیومده...................

Spaniuly
31-12-2011, 09:14
میگم بریم اریجینال بخریم بهتر نیست؟؟:31: آدم با شنیدن بعضی چیزا ناراحتی قلبی میگیره:31: همچنین اگه خبری از lt بعدی اومد خواهشا اطلاع بدید.. این فریمور رو چقدر شایعه درست کردن براش آخرش هم اینجوری شد قرار بود مثلا کار x360 را یکسره کنند!!:19:
روشی که الان برای رد شدن از قفل XGD3 ارائه شده روش پر مرحله ای هست نمیشه بگم سخته چون سختیش به داشتن امکانات هست ببینید شما یا باید دیسک اورجینال بازی رو بگیرید و یک DVD Drive لایت آن که فریمور بخصوصی داره بخونید ایمیج رو در واقع ایمیج حجم کامل و 100 رو داره یا اینکه از تورنت خودتون دانلود کنید ایمیج کامل رو بعد چیزی که شما نیاز دارید یک فقره رایتر لایت آن (مثلا iHAS324 یا iHAS 524) هست با دیسک ورباتیم شما قبل از رایت کردن باید فریمور مخصوصی که C4eva براش ارائه کرده فلش کنید رایتر رو بعد همون ایمیج فایل رو 100 درصد رایت کنید در این حالت چنانجه ال تی 3 داشته باشدی می تونید بازی ها رو از هارد بخونید علی الخصوص دیگه مشکل کرش کردن فورزا 4 هم با این روش از بین می ره و در ضمن لایو هم در خدمت شماست
شاید فکر کنید اینهمه دردسر... یه دفعه آدم میره اورجینال می گیره دیگه... بله مسئله اینجاست روشی که برای گذشتن از این قفل ارائه شده می تونه باعث بشه که قضیه جی تگ بیشتر مورد توجه قرار بگیره... به هر حال پس از مدتها مایکی یه قفلی اختراع کرده که تونسته جلوی پایریسی رو بگیره

sony_W810i
31-12-2011, 09:19

درسته یکم دردسر داره اما فقط کافیه بازی با رایر مخصوص رایت بشه روی DVD مخصوص و پچ شده باشه. یکم صبر کنیم شرکتها بازیارو Ok می کنن. چون الان با LT3 فقط اینجوری بازیا درست اجرا میشن.

الان یک سایت پیدا کردم نوشته همه بازیاش رو DVD verbatim هست و با رایتر iHAS و Burner MAX رایت شده. و همشون با LT3 سازگاری دارند.

31-12-2011, 10:27
الان یک سایت پیدا کردم نوشته همه بازیاش رو DVD verbatim هست و با رایتر iHAS و Burner MAX رایت شده. و همشون با LT3 سازگاری دارند.

لینک رو پ.خ کن پلیز :دی

nasrGod
31-12-2011, 11:00
درسته یکم دردسر داره اما فقط کافیه بازی با رایر مخصوص رایت بشه روی DVD مخصوص و پچ شده باشه. یکم صبر کنیم شرکتها بازیارو Ok می کنن. چون الان با LT3 فقط اینجوری بازیا درست اجرا میشن.

دوست عزيز من كنسول اسليم دارم مگه شما نميگيد كه LT3 هنوز واسه اسليم نيومده خوب چجور من بايد بازيايي رو بگيرم كه به اين پچ بخوره ؟

sony_W810i
31-12-2011, 11:21
دوست عزيز من كنسول اسليم دارم مگه شما نميگيد كه LT3 هنوز واسه اسليم نيومده خوب چجور من بايد بازيايي رو بگيرم كه به اين پچ بخوره ؟

من واسه کنسولهای فت که LT3 اومده گفتم. شما پس حالا حالاها باید صبور باشی :دی

nasrGod
31-12-2011, 11:43
من واسه کنسولهای فت که LT3 اومده گفتم. شما پس حالا حالاها باید صبور باشی :دی
خوب دوست عزيز وقتي براي دستگاه من LT3 نيومده هنوزم بايد به اون روش بازيام رو رايت كنم ؟

s.j-rez
31-12-2011, 12:24
خوب دوست عزيز وقتي براي دستگاه من LT3 نيومده هنوزم بايد به اون روش بازيام رو رايت كنم ؟
نه لازم نیست پچ کنید.چونLt+2دارید.
فقط باید با بورنر مکس رایت بشه تا کل بازی رایت بشه!

nasrGod
31-12-2011, 13:18
نه لازم نیست پچ کنید.چونLt+2دارید.
فقط باید با بورنر مکس رایت بشه تا کل بازی رایت بشه!

من بازيام رو ميخرم خودم رايت نميكنم
حتمن بايد خودم بازي رو رايت كنم تا وقتي تو هارد نصب ميكنم دستگاهم اجرا كنه ؟

CRIS Joon CR7
31-12-2011, 13:51
من بازيام رو ميخرم خودم رايت نميكنم
حتمن بايد خودم بازي رو رايت كنم تا وقتي تو هارد نصب ميكنم دستگاهم اجرا كنه ؟
درود بر شما ................:31:
نه خیر یه مقدار صبر کنی شرکت ها هم بازی هاشونو با برنر مکس رایت میکنن بعد برو بخر..................
البته قیمت هاشم احتمالا بره بالا:5:.................
البته قبلش میتونی بازی هاتو رو بریزی دور:18:...........................

nasrGod
31-12-2011, 14:03
البته قبلش میتونی بازی هاتو رو بریزی دور:18:...........................
از دلگرميتون ممنون معلوم نيست تا كي بايد صبر كنم ؟

s.j-rez
31-12-2011, 14:20
از دلگرميتون ممنون معلوم نيست تا كي بايد صبر كنم ؟
دوست عزیز بورنر مکس روش جدیدی نیست و چند وقته که ازش استفاده میشه.
شما بازی شرکتی میخری؟اگه آره که فکر کنم اوناهم بورنر مکس داشته باشن.
ولی خوب چه کاریه شرکتی ها خوب نیست برو بازی معمولی بگیر و بهش بگو با روش بورنر مکس رایت شده باشه

Vahid67
31-12-2011, 15:37
سلام دوستان...
من امروز برام یه مشکلی پیش اومد که دیروز نداشتم !!!
وقتی می خوام یک بازی رو عوض کنم میام توی داشبورد بعدش دیسک رو میارم بیرون و یه بازی دیگه رو میزارم و پلی می کنم دیروز همین کار رو می کردم و بازی اجرا می شد ولی امروز نمیشه وقتی میره توی بازی بعد از چند ثانیه میزنه Disk not authorized وقتی هم ok می کنم ریست میشه و بعدش که میاد بالا روشن می کنم به راحتی میره توی بازی... دوباره بخوام بازی عوض کنم همین جوریه داستان ....
تا حالا هم کنسول رو به اینترنت وصل نکردم ...
چکار کنم ؟؟؟

s.j-rez
31-12-2011, 15:42
سلام دوستان...
من امروز برام یه مشکلی پیش اومد که دیروز نداشتم !!!
وقتی می خوام یک بازی رو عوض کنم میام توی داشبورد بعدش دیسک رو میارم بیرون و یه بازی دیگه رو میزارم و پلی می کنم دیروز همین کار رو می کردم و بازی اجرا می شد ولی امروز نمیشه وقتی میره توی بازی بعد از چند ثانیه میزنه Disk not authorized وقتی هم ok می کنم ریست میشه و بعدش که میاد بالا روشن می کنم به راحتی میره توی بازی... دوباره بخوام بازی عوض کنم همین جوریه داستان ....
تا حالا هم کنسول رو به اینترنت وصل نکردم ...
چکار کنم ؟؟؟
خوب این داشبرد آخری رو که ندارید؟
ببینید یه سری مشکلات هست که نمیشه دلیل درست و حسابی براش آورد و احتمال میدم مشکل شما هم اون نوع باشه.
ببینید یه چند ساعت کنسول رو خاموش کنید و هیچ کاری ازش نکشید و دوباره با یه بازی های دیگه تست کنید.اگه مشکل حل نشد شاید به لنز درایو مربوط باشه ولی خوب چون که بعد اجرا میشه ممکنه بهش مربوط نباشه که به نظرم مربوط نیست.
اگه میتونه اون بازی هارو جای دیگه هم امتحان کن و بازی های دیگه ای رو هم رو کنسولت تست بکن.ولی پیشنهادم اینه که کلا یه چند ساعت خاموشش کنی گرما بعضی وقتا این مشکلات رو پیش میاره.
امروز زیاد ازش کار کشیدی؟

Vahid67
31-12-2011, 16:25
ببینید یه سری مشکلات هست که نمیشه دلیل درست و حسابی براش آورد و احتمال میدم مشکل شما هم اون نوع باشه.
ببینید یه چند ساعت کنسول رو خاموش کنید و هیچ کاری ازش نکشید و دوباره با یه بازی های دیگه تست کنید.اگه مشکل حل نشد شاید به لنز درایو مربوط باشه ولی خوب چون که بعد اجرا میشه ممکنه بهش مربوط نباشه که به نظرم مربوط نیست.
اگه میتونه اون بازی هارو جای دیگه هم امتحان کن و بازی های دیگه ای رو هم رو کنسولت تست بکن.ولی پیشنهادم اینه که کلا یه چند ساعت خاموشش کنی گرما بعضی وقتا این مشکلات رو پیش میاره.

حدس خودم هم از گرمای زیاده الان یه چند ساعتی هستش که خاموشه میرم تست می کنم ...
داشبردم 13599 هستش ...

=CYBER=
31-12-2011, 16:36
برادران عزیز من می خوام Slim بخرم ( باندل کینکت )

به نظر شما 4 گیگ بگیرم یا 250 ؟
-- شده یا آکبند ؟

قیمتش تو چه حدودی هست ؟

s.j-rez
31-12-2011, 17:00
برادران عزیز من می خوام Slim بخرم ( باندل کینکت )

به نظر شما 4 گیگ بگیرم یا 250 ؟
-- شده یا آکبند ؟

قیمتش تو چه حدودی هست ؟
:D
اینجا باید مطرح بشه ولی برای جلوگیری از اسپم اینجا جواب میدم ولی سوال های بعدی رو اونجا بپرسید:
خوب اگه پولشرو داری250گیگ خیلی بهتره.
خوب تو ایران کپی خور شده کار میده دیگه!!ولی معمولا اونایی که باز هستند فقط کپی خور شدن و خریدش مشکلی نداره".
250گیگ:550تومن
4گیگ:500تومن

=CYBER=
31-12-2011, 17:12
:D
اینجا باید مطرح بشه ولی برای جلوگیری از اسپم اینجا جواب میدم ولی سوال های بعدی رو اونجا بپرسید:
خوب اگه پولشرو داری250گیگ خیلی بهتره.
خوب تو ایران کپی خور شده کار میده دیگه!!ولی معمولا اونایی که باز هستند فقط کپی خور شدن و خریدش مشکلی نداره".
250گیگ:550تومن
4گیگ:500تومن

به نظر شما الان مناسب هست بخرم یا منتظر بمونم ؟

سوال بعدی این که می خوام آخرین بازی ها رو بالا بیاره و آخرین داشبورد یا همون آپدیت رو داشته باشه .

چی باید بگم به فروشنده ؟

---------- Post added at 05:12 PM ---------- Previous post was at 05:11 PM ----------

سوال بعدی این که -- کردن دستگاه آسیبی به دستگاه نمیزنه ؟ یا طول عمرش رو کم نمی کنه ؟

s.j-rez
31-12-2011, 17:21
به نظر شما الان مناسب هست بخرم یا منتظر بمونم ؟

سوال بعدی این که می خوام آخرین بازی ها رو بالا بیاره و آخرین داشبورد یا همون آپدیت رو داشته باشه .

چی باید بگم به فروشنده ؟

---------- Post added at 05:12 PM ---------- Previous post was at 05:11 PM ----------

سوال بعدی این که -- کردن دستگاه آسیبی به دستگاه نمیزنه ؟ یا طول عمرش رو کم نمی کنه ؟
خوب قیمت ها بالا رفته و به نظرم حالا حالا ها نمیاد پایین.الان هم بخری بهتره چه کاریه صبر کنی
خوب باید بگی داشبرد13599وlt+2داشته باشه درسته داشبرد های جدیدی هم اومده ولی مشکل سازه وlt+3هم هنوز برای اسلیم نیومده و به زودی میاد.
-- کردن هم هیچ مشکلی برای دستگاه نداره

pcali
31-12-2011, 17:52
سلام دوستان تو رو خدا جواب الکی ندید من اگه بازی رو نصب نکنم و از طریق دی وی دی رام کنسول اجراشون کنم مثلا حالا یک بازی برای کنسول خیلی زرر داره یا نه

31-12-2011, 17:59
نه بابا اون طورام نیست دیگه :دی ولی طبیعیه هر چی از درایو کمتر استفاده شه ، عمرش بیشتره...

=CYBER=
31-12-2011, 18:03
نه بابا اون طورام نیست دیگه :دی ولی طبیعیه هر چی از درایو کمتر استفاده شه ، عمرش بیشتره...

به کی جواب دادی ؟

raza12
31-12-2011, 18:19
xbox با کینکت یه چیزه دیگست به امتحانش می ارزه

s.j-rez
31-12-2011, 18:57
سلام دوستان تو رو خدا جواب الکی ندید من اگه بازی رو نصب نکنم و از طریق دی وی دی رام کنسول اجراشون کنم مثلا حالا یک بازی برای کنسول خیلی زرر داره یا نه
البته اضافه کنم اگه مدل های قدیمی با برد های قدیمی این کنسول رو دارید میتونه مشکل ساز بشه ها!!مثلا همون3چراغ معروف.ولی اگه فت با برد جسپر و اسلیم داری جای نگگرانی نیست و همونطور که دوستمون گفتم فقط عمر رو کم میکنه!
-------------------------------------------------------

xbox با کینکت یه چیزه دیگست به امتحانش می ارزه
احیانا حس نمیکنید اسپم بود؟
این الان مرتبط با چی بود؟
----------------------------------------------------

به کی جواب دادی ؟
خوب به پست بالاییشون معلومه دیگه!!!!
---

31-12-2011, 20:16
البته اضافه کنم اگه مدل های قدیمی با برد های قدیمی این کنسول رو دارید میتونه مشکل ساز بشه ها!!مثلا همون3چراغ معروف.ولی اگه فت با برد جسپر و اسلیم داری جای نگگرانی نیست و همونطور که دوستمون گفتم فقط عمر رو کم میکنه!
هیچ ربطی نداره... اگه قرار به RROD باشه چه روی هارد باشه چه از رو درایو اجرا شه ، به هر حال کنسول پردازش میکنه و دما میره بالا و RROD پیش میاد...
بحث سر این بود که نصب نکردن بازی رو هارد کنسول چه مشکلی بوجود میاره که اونقدرا حاد نیست...
خوبه ذکر کرده بودن جواب الکی ندین :|

s.j-rez
31-12-2011, 20:19
هیچ ربطی نداره... اگه قرار به RROD باشه چه روی هارد باشه چه از رو درایو اجرا شه ، به هر حال کنسول پردازش میکنه و دما میره بالا و RROD پیش میاد...
بحث سر این بود که نصب نکردن بازی رو هارد کنسول چه مشکلی بوجود میاره که اونقدرا حاد نیست...
خوبه ذکر کرده بودن جواب الکی ندین :|
جواب الکی ندادم!!!!!!!!!!!!!!!
هارد هم دمایی تولید میکنه که اون دما باعث افزایش دمای محفضه مادربرد هم میشه که روی کل کنسول تاثیر میزاره!
البته اینم یادم رفت بگم که اساسی ترین مشکل رو برای خود درایو به وجود میاره!!!به علت گرمه که به خاطر اصطکاک درایو به وجود میاد

Spaniuly
31-12-2011, 20:43
پارسا جان من هم موافق این نیستم که اجرای بازی از رو دیسک تاثیر منفی نداشته باشه وگرنه استفاده از هارد و USB های 16 گیگ و ... کاملا کار احمقانه به حساب میومد که در واقع اینطوری نیست و همیشه نصب کردن دیسک توصیه میشه دلایل دیگه ای هم هست مثلا اگه یک بازی که خط داستانی داره اگه نصب نشه رو هارد مطمئن باشید داخل بازی یه جا گیر می کنه و جلو نمیره من بازیهای زیادی رو داشتم که نصب نمی شدن و اتفاقا همگی توی یه قسمت از بازی گیر می کردن... و البته چرخیدن دیسک داخل دستگاه منجر به خش افتادن روی دیسک میشه و حالا من از گرم شدن صرفه نظر می کنم چون گرمای تولید شده به واسطه چرخش دیسک توی درایو در مقابل دمای داخل محفظه خیلی ناچیزه و بدون شک استفاده این جوری اشتباهه

31-12-2011, 21:46
پارسا جان من هم موافق این نیستم که اجرای بازی از رو دیسک تاثیر منفی نداشته باشه وگرنه استفاده از هارد و USB های 16 گیگ و ... کاملا کار احمقانه به حساب میومد که در واقع اینطوری نیست و همیشه نصب کردن دیسک توصیه میشه دلایل دیگه ای هم هست مثلا اگه یک بازی که خط داستانی داره اگه نصب نشه رو هارد مطمئن باشید داخل بازی یه جا گیر می کنه و جلو نمیره من بازیهای زیادی رو داشتم که نصب نمی شدن و اتفاقا همگی توی یه قسمت از بازی گیر می کردن... و البته چرخیدن دیسک داخل دستگاه منجر به خش افتادن روی دیسک میشه و حالا من از گرم شدن صرفه نظر می کنم چون گرمای تولید شده به واسطه چرخش دیسک توی درایو در مقابل دمای داخل محفظه خیلی ناچیزه و بدون شک استفاده این جوری اشتباهه
درسته و من هم همیشه خودم گیم هامو نصب میکنم...
اما ایشون گفتن فقط 1 بازی... دیگه واسه یه بازی تاثیر خیلی ناچیزه...

جواب الکی ندادم!!!!!!!!!!!!!!!
هارد هم دمایی تولید میکنه که اون دما باعث افزایش دمای محفضه مادربرد هم میشه که روی کل کنسول تاثیر میزاره!
البته اینم یادم رفت بگم که اساسی ترین مشکل رو برای خود درایو به وجود میاره!!!به علت گرمه که به خاطر اصطکاک درایو به وجود میاد
یعنی ، 1 دفعه اجرای یک بازی ، درایوو میپوکونه هیچ ، RROD هم میکنه؟؟؟ : )) جللخالق :دی

s.j-rez
31-12-2011, 22:00
درسته و من هم همیشه خودم گیم هامو نصب میکنم...
اما ایشون گفتن فقط 1 بازی... دیگه واسه یه بازی تاثیر خیلی ناچیزه...

یعنی ، 1 دفعه اجرای یک بازی ، درایوو میپوکونه هیچ ، RROD هم میکنه؟؟؟ : )) جللخالق :دی
من نگفتم تو یه اجرا میزنه مثلTNTخونه میپوکه ولی خوب بحث قشنگ و لازمه بود که در خلل سوال ایشون شد ونتیجه های خوبی در پی داشت

Vahid67
31-12-2011, 22:32

مشکل از همون گرما بود الان دوباره چند ساعتی بازی کردم ولی دوباره این مشکل پیش نیومد حالا نمیدونم شاید اون موقع خیلی داغ کرده بوده!!!

یه سوال کینکت بجز اینکه از USB بکشیش بیرون راه دیگه برای خاموش کردنش هست ..؟

sony_W810i
31-12-2011, 23:41
مشکل از همون گرما بود الان دوباره چند ساعتی بازی کردم ولی دوباره این مشکل پیش نیومد حالا نمیدونم شاید اون موقع خیلی داغ کرده بوده!!!

یه سوال کینکت بجز اینکه از USB بکشیش بیرون راه دیگه برای خاموش کردنش هست ..؟

ُSettings>System>kinect setting<sensor<off
اینجوری خاموش میشه.

Milad_fx
01-01-2012, 01:01
سلام
من 3 ماه پیش xbox slim 250 خریدم از اون موقع تا حالا هیچ مشکلی نداشتم تا اینکه 1ماه پیش بازی mortal dc un که میذاشتم xbox هنگ میکرد گفنم شاید dvd خراب شده گذشت تا هفته پیش bettle 3 خریدم dvd که گذاشتم این error بم داد Unrecognized Disc - This disc is unreadable 1.clean the disc with a soft cloth 2.restart the consol بعد dvd mortal هم دوباره گذاشتم این دفعه هنگ نکرد همین error داد اگه میشه کمکم کنید

s.j-rez
01-01-2012, 07:38
سلام
من 3 ماه پیش xbox slim 250 خریدم از اون موقع تا حالا هیچ مشکلی نداشتم تا اینکه 1ماه پیش بازی mortal dc un که میذاشتم xbox هنگ میکرد گفنم شاید dvd خراب شده گذشت تا هفته پیش bettle 3 خریدم dvd که گذاشتم این error بم داد Unrecognized Disc - This disc is unreadable 1.clean the disc with a soft cloth 2.restart the consol بعد dvd mortal هم دوباره گذاشتم این دفعه هنگ نکرد همین error داد اگه میشه کمکم کنید
خوب این جزو بازی هایی هست که قفل جدید رو داره.برای اجراش هم بایدlt+2ویاlt+3داشته باشی.
ورژن فریم ویر و داشبردتون چیه؟

sony_W810i
01-01-2012, 08:07
سلام

اگه دیسکت مشکل امنیتی داشته باشه و یا LT ورژن خاصی بخواد معمولاًٌ یا میگه Disk not authorized و یکدفه از بازی میپره بیرون و یا میگه Disk not Supported

این اررور به خاطر مشکل خود دیسک بازی هست. Mortal Combat که بعید میدونم XGD3 باشه. بازیای XGD3 که نیاز به LT 2 به بالا دارن اینا هستن:
Driver: San Francisco
Dead Island (some are XGD2)
Warhammer 40000: Space Marine
Rise of Nightmares (Kinect)
Gears Of War 3
X-Men Destiny
NBA 2K12
RAGE
Dark Souls
Ace Combat: Assault Horizon
Forza 4
Batman: Arkham City
The Adventures of Tintin: The Game
Sonic Generations
Battlefield: 3
CoD: MW3
Metal Gear Solid HD Collection,
GoldenEye 007: Reloaded,
Just Dance 3,
Halo: Reach (XGD3 beta
Skyrim
Saints Row
Assassins Creed Revelations
NFS: The Run
پس اجرا نشدن Mortal Combat احتمالاً به خاطر خراب بودن دیسک هست. برای تستش میتونی ببینی که میتونی تو هارد یا USB نصبش کنی بدون مشکل یا نه.

اما BattleField نیاز به LT2 داره حداقل ( اگه اپدیت جدید داشبورد رو نریختی هنوز و به لایو هم وصل نشدی )
و باید روی دیسک Verbatim اصل رایت بشه با رایتر مخصوص.

Milad_fx
01-01-2012, 15:45
اگه دیسکت مشکل امنیتی داشته باشه و یا LT ورژن خاصی بخواد معمولاًٌ یا میگه Disk not authorized و یکدفه از بازی میپره بیرون و یا میگه Disk not Supported

این اررور به خاطر مشکل خود دیسک بازی هست. Mortal Combat که بعید میدونم XGD3 باشه. بازیای XGD3 که نیاز به LT 2 به بالا دارن اینا هستن:
Driver: San Francisco
Dead Island (some are XGD2)
Warhammer 40000: Space Marine
Rise of Nightmares (Kinect)
Gears Of War 3
X-Men Destiny
NBA 2K12
RAGE
Dark Souls
Ace Combat: Assault Horizon
Forza 4
Batman: Arkham City
The Adventures of Tintin: The Game
Sonic Generations
Battlefield: 3
CoD: MW3
Metal Gear Solid HD Collection,
GoldenEye 007: Reloaded,
Just Dance 3,
Halo: Reach (XGD3 beta
Skyrim
Saints Row
Assassins Creed Revelations
NFS: The Run
پس اجرا نشدن Mortal Combat احتمالاً به خاطر خراب بودن دیسک هست. برای تستش میتونی ببینی که میتونی تو هارد یا USB نصبش کنی بدون مشکل یا نه.

اما BattleField نیاز به LT2 داره حداقل ( اگه اپدیت جدید داشبورد رو نریختی هنوز و به لایو هم وصل نشدی )
و باید روی دیسک Verbatim اصل رایت بشه با رایتر مخصوص.

من بازی Gears Of War 3 Batman: Arkham City بدون هیچ مشکلی بازی میکنم mortal یدفعه اینطوری شد mortal گذاشتم واسه نصب وسط نصب can't read this disc داد

---------- Post added at 03:45 PM ---------- Previous post was at 03:43 PM ----------

خوب این جزو بازی هایی هست که قفل جدید رو داره.برای اجراش هم بایدlt+2ویاlt+3داشته باشی.
ورژن فریم ویر و داشبردتون چیه؟

ورژن فریم ویر LT2+

MITAJOON
01-01-2012, 15:51
من بازی Gears Of War 3 Batman: Arkham City بدون هیچ مشکلی بازی میکنم mortal یدفعه اینطوری شد mortal گذاشتم واسه نصب وسط نصب can't read this disc داد

---------- Post added at 03:45 PM ---------- Previous post was at 03:43 PM ----------

ورژن فریم ویر LT2+

بازیه شما بد رایت شده.دیسک بازی رو عوض کنید مشکلتون برطرف میشه.

Milad_fx
01-01-2012, 17:19
داشبوردم
2.0.13599.0

=CYBER=
01-01-2012, 18:54
برادران عزیز من فردا می خوام از دیجی کالا ایکس باکس بگریم .
مدل Xbox Slim 250GB Kinect Bundle رو زده 790 هزار تومان .

زنگ زدم پرسیدم گفت همشون -- شده هستن .
چه مدل هکی باید بگم انجام بدن ؟ آیا سخت افزار کنسول رو برای -- عوض می کنن ؟ لازم هست بگم قطعه ای که عوض می کنن رو هم برام ارسال کنن ؟

تا حالا xbox نداشتم ، شرمنده :دی

s.j-rez
01-01-2012, 18:59
برادران عزیز من فردا می خوام از دیجی کالا ایکس باکس بگریم .
مدل Xbox Slim 250GB Kinect Bundle رو زده 790 هزار تومان .

زنگ زدم پرسیدم گفت همشون -- شده هستن .
چه مدل هکی باید بگم انجام بدن ؟ آیا سخت افزار کنسول رو برای -- عوض می کنن ؟ لازم هست بگم قطعه ای که عوض می کنن رو هم برام ارسال کنن ؟

تا حالا xbox نداشتم ، شرمنده :دی
نه نه نباید چیزی رو عوض کنه.
فقط بگو باlt+2گپی خورش کنه(هکش کنه)
اگه گفت قطعه عوض میکنه و اینا به درد نمیخوره

=CYBER=
02-01-2012, 00:31
نه نه نباید چیزی رو عوض کنه.
فقط بگو باlt+2گپی خورش کنه(هکش کنه)
اگه گفت قطعه عوض میکنه و اینا به درد نمیخوره
ممنون ،
سوال بعدی این که اگر lt2+ بریزن می تونم به لایو بدون مشکل وصل بشم ؟ بن که نمیشم ؟

HORROR
02-01-2012, 00:43
سلام
بنده مشکل افت فریم تو بازیا دارم ( تو همه بازیا ولی تو بازیهای open world مثل gta بیشتر) چند ماه پیش میخواستم فریمور بریزم که به خاطر مشکلاتی چند روز کنسول رو باز نگه داشتم وبعد ریختن فریمور متوجه شدم تو بازیا افت فریم دارم ... موقع اجرای افکتهای

دود - آتش - و گردوخاک افت فریم بیشتری دارم ..حالا نمیدونم اون موقعی که کنسول باز مونده چه چیزیش آسیب دیده که ... تو سایت دیگه ای همین سوال رو پرسیدم گفتش کنترلر هارد خرابه ببر عوض کنن.. و از این هم مطمعن هستم که اشکل از هارد نیست و راهای نرم افزاری از قبیل فرمت هارد و پاک کردن کش هارد ریختن دوباره آپدیت و حتی 3 بار هارد رو تعویض کردم ولی مشکل پا برجاست

زیاد نوشتم دلیلش اینه که منظورو بهتر برسونم

arashpr9
02-01-2012, 01:56
ممنون ،
سوال بعدی این که اگر lt2+ بریزن می تونم به لایو بدون مشکل وصل بشم ؟ بن که نمیشم ؟

نه الان واسه لایو باید اخرین داشبورد رو داشته باشی با Lt 2 بری لایو بن یا حداقل فلگ میشی پس LT 3 لازم داری

سلام
بنده مشکل افت فریم تو بازیا دارم ( تو همه بازیا ولی تو بازیهای open world مثل gta بیشتر) چند ماه پیش میخواستم فریمور بریزم که به خاطر مشکلاتی چند روز کنسول رو باز نگه داشتم وبعد ریختن فریمور متوجه شدم تو بازیا افت فریم دارم ... موقع اجرای افکتهای

دود - آتش - و گردوخاک افت فریم بیشتری دارم ..حالا نمیدونم اون موقعی که کنسول باز مونده چه چیزیش آسیب دیده که ... تو سایت دیگه ای همین سوال رو پرسیدم گفتش کنترلر هارد خرابه ببر عوض کنن.. و از این هم مطمعن هستم که اشکل از هارد نیست و راهای نرم افزاری از قبیل فرمت هارد و پاک کردن کش هارد ریختن دوباره آپدیت و حتی 3 بار هارد رو تعویض کردم ولی مشکل پا برجاست

فکر کنم مشکل سخت افزاری داشته باشید
کنسولتون فت یا اسلیم ؟ احتمالا فن دستگاه شما در حد استاندارد نیست یعنی بعد از مدتی داغ میشه اونم توی جاهای شلوغ ( همون افکت هایی که اشاره کردی که باعث فشار اومدن به Cpu , Gpu شه )

=CYBER=
02-01-2012, 08:04
نه الان واسه لایو باید اخرین داشبورد رو داشته باشی با Lt 2 بری لایو بن یا حداقل فلگ میشی پس LT 3 لازم داری

برای اسلیم lt3 اومده ؟

sony_W810i
02-01-2012, 08:36
برای اسلیم lt3 اومده ؟

نه عزیز هنوز نیومده
میتونی از این سایت اومدنش رو چک کنی:

CRIS Joon CR7
02-01-2012, 12:39
:10:بچه ها بیاید یه طوماری چیزی امضا کنیم:10:
که ساجد جان عزیز با نام کاربری :40: s.j-rez ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :40: به کاربر فعال
تبدیل شن والله من هرجا میرم ایشون جواب های مفید و مختصر رو میدن
همیشه کار بچه هارو را میندازن بدون هیچ چشمداشتی:11:

:11::40::40::11:و سرانجام به حقیقت پیوست:11::40::40::11:
این کمترین پاداش است
مبارکه ساجد جون
:46:
اجرت با آقا:31:

s.j-rez
02-01-2012, 13:14
دوستان وضعیتABGX360ورژن1.0.6رفت رویIN TESTING.
حتما همونطور که میدونید این برنامه بای پچ کردن بازی ها متناسب باCFWهاست و این نسخه جدید میتونه بازی هارو برایLT+3پچ کنه.لازم به ذکره این کار به طور دستی انجام پذیر بود ولی این برنامه به طور خودکار کار رو انجام میده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0updated%20instantly%20whenever%20and%20wherever%2 0c4eva%20speaks%20-%20Mozilla%20Firefox.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و سرانجام به حقیقت پیوست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این کمترین پاداش است
مبارکه ساجد جون
اجرت با آقا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطف دارید دوست عزیز ولی باید تشکر اصلی رو از ناظرین و کاربران عزیز کرد که لطف دارند نسبت بنده.
ممنون از همگی.

--------------------------------------------------------------------

amir.night
02-01-2012, 13:26
بچه ها الان xbox چنده بهد یه چیز دیگه xbox slim بدرد میخوره چون میگفتن سریع میسوزه

CRIS Joon CR7
02-01-2012, 14:07
بچه ها الان xbox چنده بهد یه چیز دیگه xbox slim بدرد میخوره چون میگفتن سریع میسوزه
باع کی گفته؟:19:
الان فقط نو اسلیم هست
من خودم اسلیم دارم آخ هم نگفته:46:
قیمت 4 گیگ هم حدود 470 تا 510 هست 250 هم دقیق نمیدونم:11:

s.j-rez
02-01-2012, 14:12
اون قضیه سوختن سوختن نبود گرم بودن بود که خوب مشکلاتی به وجود می آورد. این مشکلا توی سری فت با برد های فالکون و جسپر حل شد. و تو سری اسلیم دیگه اصلا هیچ اثری ازش نبود.یعنی الان شما ایکس باکس بگیری هیچ مشکلی هیچ مشکلی نداره.
مدل250گیگ:550تومنه.
مدل4گیگ:490تومنه.

ali gamma
02-01-2012, 14:31
دوستان سبام
من اسلیم دارم ال تی 2 نصبه
هوس کردم برن انلاین شم
فلگ میشم؟

sony_W810i
02-01-2012, 14:41
دوستان سبام
من اسلیم دارم ال تی 2 نصبه
هوس کردم برن انلاین شم
فلگ میشم؟

نه عزیز فلگ نمیشی اما به محض اتصال به لایو دیگه نمیتونی بازیهای XGD3 وAP2.5 رو درست حسابی بازی کنی. وقتی اکانت Gold نداری رفتن به live فایده ای نداره. نرو تا LT3 fیاد به نظرم.

s.j-rez
02-01-2012, 14:59
نه عزیز فلگ نمیشی اما به محض اتصال به لایو دیگه نمیتونی بازیهای XGD3 وAP2.5 رو درست حسابی بازی کنی. وقتی اکانت Gold نداری رفتن به live فایده ای نداره. نرو تا LT3 fیاد به نظرم.
آخه بدونlT+3که لایو خیلی ناامنه؟؟؟.به خصوص اگه بازی هایXGD3وAP2.5هم باهاش اجرا بشه.

sony_W810i
02-01-2012, 19:23
آخه بدونlT+3که لایو خیلی ناامنه؟؟؟.به خصوص اگه بازی هایXGD3وAP2.5هم باهاش اجرا بشه.

ایشون اگه بخواد بره لایو به محض اتصال ازش میخواد داشبوردشو update کنه :دی
اگه نکنه اصلاً وصل نمیشه. اگه update کنه فایل Daei.bin هم تغییر میکنه و دیگه بازیا اجرا نمیشن. پس نره بهتره.

من با LT2 و داشبورد جدید خیلی بازیارو با Title Update اجرا کردم و فلگ نشدم ظاهراً

کلاً نظرمون یکیه. بهتره نره :دی

Master Game
02-01-2012, 19:38
سلام. دوستان .

من یه ps3 320 دارم حالا که ه-ک نشده یعنی بازیا جدید اجرا نمیشه میخوام یه xbox هم بگیرم ...

چند تا سوال ازتون داشتم.جواب بدید ممنون میشم.

1_وضعیت ه-ک و آپدیت ایکس باکس چه طوریه؟

2_آپدیت و ه-کش راحته ؟ و اینکه در آینده هم آپدیت میاد یوهو نشه مثل ps3 هیچی بیرون نیاد دستمون بمونه تو پوسته گردو ؟

3_قیمت یه ایکس باکس از چقدر تا چقدر ؟ حالا هر چی ارزون تر بهتره ؟

4_ دست دومش چنده ؟

از همگی ممنون...

s.j-rez
02-01-2012, 19:43
سلام. دوستان .

من یه ps3 320 دارم حالا که ه-ک نشده یعنی بازیا جدید اجرا نمیشه میخوام یه xbox هم بگیرم ...

چند تا سوال ازتون داشتم.جواب بدید ممنون میشم.

1_وضعیت ه-ک و آپدیت ایکس باکس چه طوریه؟

2_آپدیت و ه-کش راحته ؟ و اینکه در آینده هم آپدیت میاد یوهو نشه مثل ps3 هیچی بیرون نیاد دستمون بمونه تو پوسته گردو ؟

3_قیمت یه ایکس باکس از چقدر تا چقدر ؟ حالا هر چی ارزون تر بهتره ؟

4_ دست دومش چنده ؟

از همگی ممنون...
1-برای کپی باز ها فوق العادست و در واقع هیچ مشکلی برای کپی باز ها نیست و همه بازی ها اجرا میشه.
2-نه وضعیتx360کاملا عالیه و هکش مشکل نداره. آّدیتش راحته ولی ه.ک اش یه خورده سخته.
3-مدل250گیگ:550تومن.مدل4گیگ:480تو ن.
4-باید30درصد از قیمت فعلی کم کنی میشه قیمتش البته اگه هیچ مشکلی و خط و خشی نداشته باشه.

HORROR
02-01-2012, 19:43
فکر کنم مشکل سخت افزاری داشته باشید
کنسولتون فت یا اسلیم ؟ احتمالا فن دستگاه شما در حد استاندارد نیست یعنی بعد از مدتی داغ میشه اونم توی جاهای شلوغ ( همون افکت هایی که اشاره کردی که باعث فشار اومدن به Cpu , Gpu شه )

ممنون ولی مشکل این نیست اگه بود تا حالا حل میشد:11:

سلام

کسی نظری راهنماییییی یی نداره کمک کنید بچه ها:31:

ali gamma
02-01-2012, 19:44
مرسی از پاسختون

یه سوال دیگه

ایا اکسباکس اسلیم 4 گیگ یک ماه اکانت گلد رایگان داره؟

s.j-rez
02-01-2012, 19:47
ممنون ولی مشکل این نیست اگه بود تا حالا حل میشد:11:
کسی نظری راهنماییییی یی نداره کمک کنید بچه ها:31:
اونموقع که باز بوده ببین چیزی لای فن ها نرفته؟گرد و خاک رو کلا تمیز کن.
بعد مثلا اون قسمت که افت فریم داره بازی از یه جایی لود کن که نزدیکش باشه.یعنی کنسول رو روشن کن بدون اینکه وقت طلف کنی برو اون جا که افت فریم داره ببین چی میشه(زمان کم باشه)یه باز هم با یکی دو ساعت بازی برو اونجا ببین افت فریم میشه یانه وضعیت هر دو رو بگو:
کابلHDMIات رو عوض نکردی؟
یه گرد گیری کنی خیلی خوبه.
------------------------------------------------------

مرسی از پاسختون
یه سوال دیگه
ایا اکسباکس اسلیم 4 گیگ یک ماه اکانت گلد رایگان داره؟
بله بعضی وقت ها برای اولین اتصال میده

Master Game
02-01-2012, 19:48
1-برای کپی باز ها فوق العادست و در واقع هیچ مشکلی برای کپی باز ها نیست و همه بازی ها اجرا میشه.
2-نه وضعیتx360کاملا عالیه و هکش مشکل نداره. آّدیتش راحته ولی ه.ک اش یه خورده سخته.
3-مدل250گیگ:550تومن.مدل4گیگ:480تو ن.
4-باید30درصد از قیمت فعلی کم کنی میشه قیمتش البته اگه هیچ مشکلی و خط و خشی نداشته باشه.

خیلی ممنون از راهنماییتون.

ببخشید در موقع خرید نکاتی هست که بهش توجه کنم .

مثلا کپی خور بودنشو از این جور چیزا ؟

حالا تا آخر فروردین ماه صبر میکنم ببینم چی میشه اگه ps3 ه-ک نشد میرم xbox میگیرم مرسی.

s.j-rez
02-01-2012, 19:50
خیلی ممنون از راهنماییتون.

ببخشید در موقع خرید نکاتی هست که بهش توجه کنم .

مثلا کپی خور بودنشو از این جور چیزا ؟

حالا تا آخر فروردین ماه صبر میکنم ببینم چی میشه اگه ps3 ه-ک نشد میرم xbox میگیرم مرسی.
خوب اگه دست دوم میخری باید بن نشده باشه اگه فت باشه 3چراغه نشده باشه.تعمیر نشده باشه و یه محلت تست بگیر.
اگه هم دست اول میگیری بگو آخرین ورژنLT+و آخرین ورژن داشبرد رو داشته باشه و بازی هایی که میخری با بورنر مکس رایت شده باشه.(البته تا فروردینLT+3میاد باید بگیLT+3داشته باشه.)
ازPS3هم خبر های خوب در راهه:دی

Master Game
02-01-2012, 19:53
مرسی... حالا تا اون موقع ببینم چه طوری میشه شایدم بعد امتحانا رفتم یه پرس و جو کردم درباره ی قیمتا ....

بازم ممنون...

=CYBER=
02-01-2012, 21:18
برادران عزیز من یه ایکس باکس سفارش دادم از دیجی کالا :دی

نمی خوام کپی خورش کنم ، دنبال بازی اورجینال forza 4 میگردم . از کجا می تونم بگیرم ؟ کسی داره ؟

HORROR
02-01-2012, 21:18
اونموقع که باز بوده ببین چیزی لای فن ها نرفته؟گرد و خاک رو کلا تمیز کن.
بعد مثلا اون قسمت که افت فریم داره بازی از یه جایی لود کن که نزدیکش باشه.یعنی کنسول رو روشن کن بدون اینکه وقت طلف کنی برو اون جا که افت فریم داره ببین چی میشه(زمان کم باشه)یه باز هم با یکی دو ساعت بازی برو اونجا ببین افت فریم میشه یانه وضعیت هر دو رو بگو:
کابلHDMIات رو عوض نکردی؟
یه گرد گیری کنی خیلی خوبه.
نه لای فنها چیزی نیست گردوخاک رو پاک کردم از فنها وهم کل برد... در مورد مطلبی که گفتی اتفاقا توی بازی RDR یه جا هست که خیلی افت فریم میده باور کن 50 بار فقط اونجا رو تست کردم که هر 50 بارشم وضعیت یکسانی داره:31:
آره از گرما نیست چون طول میکشه تا گرم بشه کنسول:13: کابل hdmi ندارم از کمپوزیت استفاده میکنم:2:

داخل دستگاه وقتی تکونش میدم انگار وسط محفظه برد یه صدایی میاد انگار یه تیکه پلاستیک یا یه همچین چیزی گیر کرده و هی اونور اینور می قلته ولی نمیشه دیدش و هم نمیتونم اون قسمت X مانند برد رو باز کنم ببینم چی هست لطفا راهنمایی کنین.... ببخشید جمله بندی یکم ایراد داشت:27:

s.j-rez
02-01-2012, 21:33
نه لای فنها چیزی نیست گردوخاک رو پاک کردم از فنها وهم کل برد... در مورد مطلبی که گفتی اتفاقا توی بازی RDR یه جا هست که خیلی افت فریم میده باور کن 50 بار فقط اونجا رو تست کردم که هر 50 بارشم وضعیت یکسانی داره:31:
آره از گرما نیست چون طول میکشه تا گرم بشه کنسول:13: کابل hdmi ندارم از کمپوزیت استفاده میکنم:2:

داخل دستگاه وقتی تکونش میدم انگار وسط محفظه برد یه صدایی میاد انگار یه تیکه پلاستیک یا یه همچین چیزی گیر کرده و هی اونور اینور می قلته ولی نمیشه دیدش و هم نمیتونم اون قسمت X مانند برد رو باز کنم ببینم چی هست لطفا راهنمایی کنین.... ببخشید جمله بندی یکم ایراد داشت:27:
گاش بتونی بازش کنی ببینیم چیه.مشکل عجیبیه چیزی یادت نمیاد که دست کاریش کرده باشی؟یا مثلا بچه ای چیزی خونتون نبوده دست کاریش کنه؟والا اگه تو برد دستکاری بشه که خوب میپوکه زیاد ازش کار نکشیدی؟ که داغ کنه توی این چند وقت؟راستی فت داری؟
----------------------------------------------

برادران عزیز من یه ایکس باکس سفارش دادم از دیجی کالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمی خوام کپی خورش کنم ، دنبال بازی اورجینال forza 4 میگردم . از کجا می تونم بگیرم ؟ کسی داره ؟
سفارش بدی میارن.ولی خوب گرون در میاد.پسر چرا زدی تو کار اوریج:دی
اینجا یه سر بزن:
چند وقت پیش یه تاپیک به عنوان بازی های اورجینالشون داشتن فکر کنمforza4هم بود.فکر کنم به آقا میثم که سایتشون همون بالایی بگی بیارن.

sony_W810i
02-01-2012, 21:40

شما Resolution کنسولت رو چنده؟ اگه 1080p هست بگذارش رو 720p یا 480p تست کن ببین بهتر میشه؟
اگه مشکل سخت افزاری نداشته باشی والا این قضیه دلیل مشخصی نداره.
منم با PS3 خیلی مشکل افت فریم داشتم اما خیلیا میگفتن همیچین مشکلی ندارن تو اون بازیا :دی

=CYBER=
02-01-2012, 21:52
دوستان عزیز این XGD3 چیه ؟

s.j-rez
02-01-2012, 21:58
دوستان عزیز این XGD3 چیه ؟
یه قفل امنیتی هست که مایکروسافت روی بازیهاش گزاشت.تقریبا تمام بازی ها بعد از DRIVER.SAN FRANSISCOاین قفل رو دارن.لیست دقیق یکی دو صفحه قبل همینجا هست.این قفل اول باعث میشد که کلا بازی رایت نشه یا ناقص رایت باشه که با اومدنFWتوسزC4برای درایو های کامپیوتر این بازی ها کامل راست شدن و برای اجرای کامل و بدون نقصشون نیاز بهlT+3هست و پچ شدن باlt+3

=CYBER=
02-01-2012, 22:00
یه قفل امنیتی هست که مایکروسافت روی بازیهاش گزاشت.تقریبا تمام بازی ها بعد از DRIVER.SAN FRANSISCOاین قفل رو دارن.لیست دقیق یکی دو صفحه قبل همینجا هست.این قفل اول باعث میشد که کلا بازی رایت نشه یا ناقص رایت باشه که با اومدنFWتوسزC4برای درایو های کامپیوتر این بازی ها کامل راست شدن و برای اجرای کامل و بدون نقصشون نیاز بهlT+3هست و پچ شدن باlt+3

خوب الان من اسلیم گرفتم ، اینم که LT 3 نداره باید چیکار کنم تا بازی هایی مثل forza 4 رو بازی کنیم ؟