PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Xbox 360 - (پست اول حتما خوانده شود!)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 [115] 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128

smallfrank
01-12-2011, 22:06
منم با نظرتون موافقم
واقها سطح اطلاعاتشون خیلی بالاست تو زمینه کنسول
فعال بودن واقعا حقشونه.....
:11::11:

Arian_albertini
02-12-2011, 00:07
آقايون بدنه ي اسليم ٤ گيگ مشكيه مات و ٢٥٠ گيگ براق؟!
( راستي ميشه يه تخلفي كنم و اين وسط بپرسم كه مانيتور يا ال سي دي كوچيك واسه همين بازي كه ١٠٨٠ پي ساپورت كنه چي پيش نهاد ميدن؟! حدود قيمتش هم ميشه بگين؟(من بودجه ام ٢٥٠-٣٠٠ تومنه) برام پ خ كنيد. يه دنيا ممنونتون مي شم!):46:

s.j-rez
02-12-2011, 00:12
( راستي ميشه يه تخلفي كنم و اين وسط بپرسم كه مانيتور يا ال سي دي كوچيك واسه همين بازي كه ١٠٨٠ پي ساپورت كنه چي پيش نهاد ميدن؟! حدود قيمتش هم ميشه بگين؟(من بودجه ام ٢٥٠-٣٠٠ تومنه) برام پ خ كنيد. يه دنيا ممنونتون مي شم!):46:
بله درسته همین طوره.اگه دوست ندارید بدنش براق باشه توصیه میکنم4گیگ بخرید و هارد رو افزایش بدید.البته براق هاشونم بد نیست و جذاب هستش.
والا قسمت دوم سوالتونم تو تخصص من نیست :دی

ben_2000
02-12-2011, 00:28
اقا من با اپدیت فلش و با Horizon بازی های جدید رو اوردم بد از چند وقت گفتیم یه سری به لایو بزنی چه خبره الان بازی skyrim هر اپدیتشو که ریختم ارور مده نی دیگه امد نست؟

s.j-rez
02-12-2011, 00:37
اقا من با اپدیت فلش و با Horizon بازی های جدید رو اوردم بد از چند وقت گفتیم یه سری به لایو بزنی چه خبره الان بازی skyrim هر اپدیتشو که ریختم ارور مده نی دیگه امد نست؟
والا از بین کسانی که مخفیانه آبدیت شدن و با هوریزون کارشو انجام دادن زیاد دیده شده که یکی دو بازی اجرا نشه و یا با مشکل اجرا بشه.شما یه چند تا بازی دیگه هم تست کن ببین چی میشه اگه فقطSKIRYMبود که اجرا نشد یه آبدیت دیگه از بازی رو دانلود کنید و با فلش بریزید رو کنسول احتمالا دیگه درست بشه+به ریجن بازی توجه کنید احتمالا اون ریجن که روی قاب نوشته غلط هستش اگه دقیقا ریجن بازی رو میدونید دانلود کنید وگر نه چند نسخه دیگه که کنسولتون قابلیت شناساییشو داره دانلود کنید و بریزید

ben_2000
02-12-2011, 01:06
والا از بین کسانی که مخفیانه آبدیت شدن و با هوریزون کارشو انجام دادن زیاد دیده شده که یکی دو بازی اجرا نشه و یا با مشکل اجرا بشه.شما یه چند تا بازی دیگه هم تست کن ببین چی میشه اگه فقطSKIRYMبود که اجرا نشد یه آبدیت دیگه از بازی رو دانلود کنید و با فلش بریزید رو کنسول احتمالا دیگه درست بشه+به ریجن بازی توجه کنید احتمالا اون ریجن که روی قاب نوشته غلط هستش اگه دقیقا ریجن بازی رو میدونید دانلود کنید وگر نه چند نسخه دیگه که کنسولتون قابلیت شناساییشو داره دانلود کنید و بریزید

assassin رو دوباره ریختم شد ولی SKYRIM نشد :41: خیلی از اپدییت هاشو ریختم هچ کدوم نشد :41:

ریجن بازی رو از کجا میشه فهمید

s.j-rez
02-12-2011, 10:08
assassin رو دوباره ریختم شد ولی SKYRIM نشد :41: خیلی از اپدییت هاشو ریختم هچ کدوم نشد :41:

ریجن بازی رو از کجا میشه فهمید
تو ایران اکثر یجن ای رو که روی قاب و دیسک بازی میزنن اشتباه هست و درست نیست.
والا قدیما میشد با برنامهabgx360ریجن بازی رو دقیق فهمید ولی الان چون بازی هاxgd3شدن این کار دیگه انجام پذیر نیست.منم برنامه جایگزینی برای این کار نمیشناسم وc4گفته نسخه جدید رو به زودی میده.
اما شما باید چی کار کنید:
خوب ریجن کنسول شماpalهست همه اون آبدیت هارو به جز اونی که ریجن اشntsc.jهست رو بریز.البته حجمشون هم کمه و زیاد طول نمیکشه.آپدیت هارو جدا جدا بریز و فلشتم یه بارformatبکن.اگه هم نشد احتمالا آبدیت اون بازی از اونی که تو سایته بالا تره و نمیشه کاریش کرد متاسفانه

abbasgh66
02-12-2011, 12:21

در مورد مانیتور بستگی داره که شما به چی میگید کوچیک ؟
بعدش هم که این مانیتور شما برای این که مناسب گیم باشه ترجیحا باید یه سری ویژگی ها داشته باشه »

HDMI / سرعت واکنش 2 ms / فول اچ دی / کنتراست مناسب

من بهتون مانیتور
ASUS - 22" - MS228H - LED

رو پیشنهاد میدم که واقعا بی نقصه و با 300 تومن احتمالا بتونید پیدا کنید ...

Rastin.
02-12-2011, 14:43
دوستان این درسته که برای اجرای بازیهای XGD3 حتما باید فریمور LT+2 داشته باشیم؟....برای من gears of war 3 رو اجرا کرد بدون مشکل!! آخرین بار یک ماه پیش دادم فریمور رو بریزن....

s.j-rez
02-12-2011, 14:53
دوستان این درسته که برای اجرای بازیهای XGD3 حتما باید فریمور LT+2 داشته باشیم؟....برای من gears of war 3 رو اجرا کرد بدون مشکل!! آخرین بار یک ماه پیش دادم فریمور رو بریزن....
بله درسته بدونLt+2امکان نداره بازی هایxgd3رو بتونید اجرا کنید.خوب فکر کنمlt+2هم یک ماه پیش و همین حدودا اومده بود دیگه و حتما براتونlt+2ریخته در غیر این صورت امکان اجرا اصلا وجود نداره

Rastin.
02-12-2011, 15:04
بله درسته بدونLt+2امکان نداره بازی هایxgd3رو بتونید اجرا کنید.خوب فکر کنمlt+2هم یک ماه پیش و همین حدودا اومده بود دیگه و حتما براتونlt+2ریخته در غیر این صورت امکان اجرا اصلا وجود نداره

تشکر دوست من.

شنیدم قراره LT+3 برای حل مشکل live این بازیها ارائه بشه....میخواستم بدونم در صورت ریختن فریمور آینده باید بازی های xgd 3 رو کلا دوباره پچ کرد یا همین دیسکهای فعلی هم قابل استفادست؟

.:PAR3A:.
02-12-2011, 15:05
LT+ 2.0 تقریبا 20 مهر اومد...

شنیدم قراره LT+3 برای حل مشکل live این بازیها ارائه بشه....میخواستم بدونم در صورت ریختن فریمور آینده باید بازی های xgd 3 رو کلا دوباره پچ کرد یا همین دیسکهای فعلی هم قابل استفادست؟

XGD3 ها نیاز به پچ ندارن اتفاقا... و هنوز پچ هم نشدن...
اما AP2.5 ها تا جایی که میدونم باید دوباره پچ بشن...

CRIS Joon CR7
02-12-2011, 15:18
مانیتورت 1080 رو پشتیبانی میکنه؟
شاید تنظیمات کنسول رو 1080 هستش و مانیتورت پشتیبانی نمیکنه................
سلام
بچه ها یه کابل مخصوص 360 ازینا که فروشنده گفت توی ساختش طلا به کار رفته( آره تو ... :27: )خریدم 34 تومن
تصویر ردیف شد
ولی ازون جا که مانیتوره خروجی صدا داره میخوام صدارو از مانیتور بگیرم ولی وقتی فیش اسپیکر رو وصل میکنم صدا نداره
چچچچچیییییییییککککککککککک اااااار کنم؟
راستی از همه ی بچه هایی که کمک کردن ممنون
ساجد جان مجید خان و aha 2012
sonixax

ben_2000
02-12-2011, 17:37
تو ایران اکثر یجن ای رو که روی قاب و دیسک بازی میزنن اشتباه هست و درست نیست.
والا قدیما میشد با برنامهabgx360ریجن بازی رو دقیق فهمید ولی الان چون بازی هاxgd3شدن این کار دیگه انجام پذیر نیست.منم برنامه جایگزینی برای این کار نمیشناسم وc4گفته نسخه جدید رو به زودی میده.
اما شما باید چی کار کنید:
خوب ریجن کنسول شماpalهست همه اون آبدیت هارو به جز اونی که ریجن اشntsc.jهست رو بریز.البته حجمشون هم کمه و زیاد طول نمیکشه.آپدیت هارو جدا جدا بریز و فلشتم یه بارformatبکن.اگه هم نشد احتمالا آبدیت اون بازی از اونی که تو سایته بالا تره و نمیشه کاریش کرد متاسفانه

اگه اپدیت جدیدش بیاد میشه؟ چون این سایته همش اپدیت های جدید میده

s.j-rez
02-12-2011, 17:42
اگه اپدیت جدیدش بیاد میشه؟ چون این سایته همش اپدیت های جدید میده
نه چون از یه آبدیت بازی به بالا تر نمیشه این کارو کرد.البته شاید هم شد.اینskyrimکلا ارزششو نداره بازی زیاد خوبی نیست که به خاطرش خودتو مشغول کنی اگه درست نمیشه ولش کن تاlt+3

Rastin.
02-12-2011, 17:43
LT+ 2.0 تقریبا 20 مهر اومد...

XGD3 ها نیاز به پچ ندارن اتفاقا... و هنوز پچ هم نشدن...
اما AP2.5 ها تا جایی که میدونم باید دوباره پچ بشن...

مطمئنید پچ نشدن؟! دوستمون همین تاپیک بغلی گفتن برای lt+2 پچ شدن!!

آره آخرین نسخهLT+2هست باید بگی اونو بریزه.ابن بازی ها کلا برایLT+2پچ میشن و جر اون رو فریم ویر دیگه ای اجرا نمیشه پس قطعا پچ شدشو میده.

در هر حال با توجه به اینکه گفته میشه lt+3 برای live این بازیها میاد گمونم اونجا باید پچ بشن...درسته؟؟

چون دنبال خرید چند عنوان از این بازیهام میخوام وضعیت حال و آیندشون کمی برام روشن بشه.

ممنون از راهنماییتون.

s.j-rez
02-12-2011, 18:02
مطمئنید پچ نشدن؟! دوستمون همین تاپیک بغلی گفتن برای lt+2 پچ شدن!!

در هر حال با توجه به اینکه گفته میشه lt+3 برای live این بازیها میاد گمونم اونجا باید پچ بشن...درسته؟؟

چون دنبال خرید چند عنوان از این بازیهام میخوام وضعیت حال و آیندشون کمی برام روشن بشه.

ممنون از راهنماییتون.
بله درسته این بازی ها پچ نشدن.
اون حرف رو من زدم چون بیشتر مردم پچ شدن رو همون اجرا شدن میدونن منم اصطلاحی که مردم بیشتر فکر میکنن در موردش رو به کار بردم و این بازی ها اصلا پچ نشدن.
آره درسته c4هم برای همون دارهabgx360 ver 1.6رو میده بیرون تا این بازی هارو هم پچ کنه

arashpr9
02-12-2011, 18:33
نه چون از یه آبدیت بازی به بالا تر نمیشه این کارو کرد.البته شاید هم شد.اینskyrimکلا ارزششو نداره بازی زیاد خوبی نیست که به خاطرش خودتو مشغول کنی اگه درست نمیشه ولش کن تاlt+3

:18:

wtf این بازی امسال به احتمال زیاد Goty میشه اونوقت میای میگی ...

s.j-rez
02-12-2011, 18:37
:18:

wtf این بازی امسال به احتمال زیاد Goty میشه اونوقت میای میگی ...

والا ن نمیدونم چرا همه قربون این بازی میرن این فقط نظر شخصی هست:دی در کل هیچ چیزی ارزش نداره خودتو ناراحت کنی چه برسه به بازی
راستی کسی زمان تقریبی عرضهabgx360 ver 1.6رو میدونه؟؟

ben_2000
02-12-2011, 19:17

من که کاملا محو این بازی شدم . خیلی هم رفته بودم :41:

حالا با lt بعدی درست میشه بدون دردسر؟

s.j-rez
02-12-2011, 19:26
من که کاملا محو این بازی شدم . خیلی هم رفته بودم :41:

حالا با lt بعدی درست میشه بدون دردسر؟
بله قطعا با پچ شدن باabgx360وlt+3مشکل حل میشه البته حجم همه اون آبدیت ها کمه همشونو امتحان بکن شاید درست شد ها!!!

CRIS Joon CR7
02-12-2011, 21:43
سلام
بچه ها یه کابل مخصوص 360 ازینا که فروشنده گفت توی ساختش طلا به کار رفته( آره تو ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )خریدم 34 تومن
تصویر ردیف شد
ولی ازون جا که مانیتوره خروجی صدا داره میخوام صدارو از مانیتور بگیرم ولی وقتی فیش اسپیکر رو وصل میکنم صدا نداره
بابا بگید دیگه
پیشاپیش ممنون:10::11::40::20::46::5:

s.j-rez
02-12-2011, 21:51
سلام
بچه ها یه کابل مخصوص 360 ازینا که فروشنده گفت توی ساختش طلا به کار رفته( آره تو ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )خریدم 34 تومن
تصویر ردیف شد
بابا بگید دیگه
پیشاپیش ممنون:10::11::40::20::46::5:
اینجارو بخون:(آموزش وصل کردنx360به مانیتور)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگه مشکلی بود همونجا مطرح کن

CRIS Joon CR7
02-12-2011, 22:56
سلام من تاپیک وصل کردن 360 به ایکس باکس رو خوندم ولی اونجا گغته اصولا من باید صدارو از خروجی مانیتور بگیرم ولی نمیگیرم تو کنسول تنظیمات خاصی داره؟ راستی کابل رو نمیشه همزمان هم کابل کامپوزیت( همون که میزدم به تلوزیون قدیمیه crt ) همزمان وصل کرد؟ اگه میشه وصل کرد شاید بشه یه کارایی کرد:41:

MITAJOON
02-12-2011, 23:06
سلام من تاپیک وصل کردن 360 به ایکس باکس رو خوندم ولی اونجا گغته اصولا من باید صدارو از خروجی مانیتور بگیرم ولی نمیگیرم تو کنسول تنظیمات خاصی داره؟ راستی کابل رو نمیشه همزمان هم کابل کامپوزیت( همون که میزدم به تلوزیون قدیمیه crt ) همزمان وصل کرد؟ اگه میشه وصل کرد شاید بشه یه کارایی کرد:41:

شما کابل HDMI خریدی؟خب اگه مانیتورت پورت HDMI داره که باید صدا هم داشته باشی!!!
اگرم نداره،خب کابلو برای چی خریدی؟

CRIS Joon CR7
03-12-2011, 00:17
چرا بابا مانیتورم سه مدل کابل میخوره
HDMI VGA سومی نمیدونم چیه ازین بزرگاس
این ساجد هم هی تشکر میکنه جون من کمک کن:41:
تصویر ردیفه ولی صدا:41:

MITAJOON
03-12-2011, 00:20
خب آخه اگه HDMI گرفتی که صدا و تصویر رو با هم داری!!مگه اینکه کابل ایراد داشته باشه!!!!!!

aha2012
03-12-2011, 00:44
چرا بابا مانیتورم سه مدل کابل میخوره
HDMI VGA سومی نمیدونم چیه ازین بزرگاس
این ساجد هم هی تشکر میکنه جون من کمک کن:41:
تصویر ردیفه ولی صدا:41:
شاید حواست پرت شده و صدای مانیتورتو کم کردی که نمیشنوی؟:31:
آخه htmi صدا و تصویر با همه
صدای مانیتورتو زیاد کن :20:

CRIS Joon CR7
03-12-2011, 00:53
تنظیمات خاصی تو تنظیمات کنسول نداره؟
این بهترین کابل بازاره
کابل مطمئن هست حالا فرضا اصلا مانیتوره خروجی صدا نداره
اونوقت تکلیف چیه؟
اصلا ما فرض میکنیم مانیتوره خروجی صدا نداره
چه جوری واس ازش صدا گرفت؟

MITAJOON
03-12-2011, 02:30
تنظیمات خاصی تو تنظیمات کنسول نداره؟
این بهترین کابل بازاره
کابل مطمئن هست حالا فرضا اصلا مانیتوره خروجی صدا نداره
اونوقت تکلیف چیه؟
اصلا ما فرض میکنیم مانیتوره خروجی صدا نداره
چه جوری واس ازش صدا گرفت؟

نمیشه که!اکثر تجهیزاتی که ورودی پورتHDMI دارن،یا اسپیکر دارن،یا به اسپیکر وصل میشن.احتمالاً یا Sound رو Mute کردی!!یا کابل مورد داره!!(چه گیری دادم به کابلت:27:!!؟؟!!)کابل دیگه ای نداری که تست کنی؟یا وسیله دیگه ای که بتونی این کابلتو باهاش چک کنی؟:31:
مانیتور شما یه خروجی هدفونم باید داشته باشه.هدفونتو وصل کن بهش ببین صداش درمیاد؟:8:حواست باشه، اگه تو جک 3.5 میلیمتری هدفون چیزی گذاشته باشی، هم صدا از اسپیکر ها در نمیاد.اگه هدفون بهش وصله اول درش بیار ببین اسپیکر صدا میده؟اگر نه هدفونو بزن ببین تو هدفون صدا میاد؟!

blu1351
03-12-2011, 08:57
با درود به همه دوستان
من سیستم رو دادم 15 تومن گرفتن تو توپخانه و LT روش ریختن و مشکلش حل شد.
از همه راهنمایی دوستان که کمک کردن و راهنمایی کردند سپاسگزارم مخصوصا ( آقا ساجد ، MITAJOON و Sony - W810i ) که خیلی وقت گذاشتند.
پاینده باشید

MITAJOON
03-12-2011, 10:47
با درود به همه دوستان
من سیستم رو دادم 15 تومن گرفتن تو توپخانه و LT روش ریختن و مشکلش حل شد.
از همه راهنمایی دوستان که کمک کردن و راهنمایی کردند سپاسگزارم مخصوصا ( آقا ساجد ، MITAJOON و Sony - W810i ) که خیلی وقت گذاشتند.
پاینده باشید

مبارکتون باشه.فقط حواستون باشه که هیچ آپدیت دیگه ای رو قبول نکنید مگر اینکه از سلامتش مطمئن باشید.
.
.
.
.
.
بچه ها یه سوال برام پیش اومده.من میتونم ایکس باکسمو ببرم خارج از کشور؟یکسال اونجا باشم و برگردونمش؟هزینه ای باید پرداخت کنم؟یا به اسم گمرکی و.. مشکل ساز میشه؟بازیهامو چطور؟(مقصد مالزیه)

MITAJOON
03-12-2011, 15:34
مدیر جان حذفش کن لطفاً
تکراری شد

s.j-rez
03-12-2011, 15:42
مبارکتون باشه.فقط حواستون باشه که هیچ آپدیت دیگه ای رو قبول نکنید مگر اینکه از سلامتش مطمئن باشید.
.
.
.
.
.
بچه ها یه سوال برام پیش اومده.من میتونم ایکس باکسمو ببرم خارج از کشور؟یکسال اونجا باشم و برگردونمش؟هزینه ای باید پرداخت کنم؟یا به اسم گمرکی و.. مشکل ساز میشه؟بازیهامو چطور؟(مقصد مالزیه)
بازی هات که مشکلی نداره همشونو از قاب درار بزار تو کیف ببر یا کلا بزار توی کیفت ببر (البته دیگه نمیدونم به خاطر کپی بودنش گیر بدن.براب همین توصیه میکنم از قابشون درار بزار تو کیف یه جا بزار که با چشم نبینن و تو چشم نباشه.
کنسول هم که گمرک این ور کارری نداره فقط باید گوتیشو در بیاری.دیگه مالزی رو نمیدونم.شاید به خاطر کپی خور بودنش گیر بدن(البته بعیده بفهمن)

MITAJOON
03-12-2011, 15:59
من مشکلم ایرانیان:31:!!!موقع بردن گیر نمیدن،موقع برگردوندن نگن گمرکی بده؟؟!!آخه دیگه کنسول فت که گمرکی نداره:27:
کپی خورش کردم هروئین که نمیبرم!!!:31:

amaranth_silent
03-12-2011, 16:35
دوستان من یه دونه هارد 40 وسترن دارم به حالت ide میخواستم بدونم اگه من یه دونه از این تبدیلهای ide به usb بگیرم میتونم ازش به عنوان حافظه به کنسولم وصل کنم اگه میشه زود جواب بدید چون یه تا دو ساعت دیگه میخوام بزنم بیرون

s.j-rez
03-12-2011, 16:40
من مشکلم ایرانیان:31:!!!موقع بردن گیر نمیدن،موقع برگردوندن نگن گمرکی بده؟؟!!آخه دیگه کنسول فت که گمرکی نداره:27:
کپی خورش کردم هروئین که نمیبرم!!!:31:
با اجازت تو ایران اینجوری میگی برو یکی از کشور ها که سونی نمایندگی داره مثلا مالزی.اگه بفهمن کپی خورش کردی زندان+جریمه نقدی داره ایرانو نبین بی خیالن و باهات کاری ندارن.اونجا از هرویین هم بد تره:دی
خوب ببین اگه تو قوطی باشه و آکبند یعنی از اونجا خریدی ولی اگه از قوطی دربیاد میشه مثل لپ تاپ و مشکلی هم نداره اصلا.البته من به شخصه کنسول نبردم کشور دیگه به گفته دوستان و دوستان فرومی میگم.
-------------------------------------------------------

دوستان من یه دونه هارد 40 وسترن دارم به حالت ide میخواستم بدونم اگه من یه دونه از این تبدیلهای ide به usb بگیرم میتونم ازش به عنوان حافظه به کنسولم وصل کنم اگه میشه زود جواب بدید چون یه تا دو ساعت دیگه میخوام بزنم بیرون
نه نمیشه فقط میتونی از 8گیگ اش استفاده بکنی.که خوب نمیارزه.
البته با دستگاهX360KEYوJTgکردن کنسول میشه از کل حجم استفاده کرد.ولی هارد40گیگ ارزش نداره.اونموقع باید بیشتر از پول هارد پول اونایی که گفتمو بدی.

amaranth_silent
03-12-2011, 16:51
نه نمیشه فقط میتونی از 8گیگ اش استفاده بکنی.که خوب نمیارزه.
البته با دستگاهX360KEYوJTgکردن کنسول میشه از کل حجم استفاده کرد.ولی هارد40گیگ ارزش نداره.اونموقع باید بیشتر از پول هارد پول اونایی که گفتمو بدی.

من شنده بودم که از 16 گیگش میشه استفاده کرد اگه میشه که همونم بکارم میاد پس شدنش که میشه درسته؟

s.j-rez
03-12-2011, 17:09
من شنده بودم که از 16 گیگش میشه استفاده کرد اگه میشه که همونم بکارم میاد پس شدنش که میشه درسته؟
والا دقیق یادم نیست ولی فکر کنم همون8باشه.ولی اگه شنیدید که16هست بله با تبدیل میتونید ازش استفاده کنید.البته باید با کنسول فرمتش هم کنید

CRIS Joon CR7
03-12-2011, 17:25
برادران من مانیتوری که خروجی صدا نداره رو با کابل HDMI وصل کردم به 360 Slim
تصویر عالیه
حالا صدارو چجوری بگیرم؟:41:

s.j-rez
03-12-2011, 17:40
برادران من مانیتوری که خروجی صدا نداره رو با کابل HDMI وصل کردم به 360 Slim
تصویر عالیه
حالا صدارو چجوری بگیرم؟:41:
دوست عزیز ما اینجا برای هر بحثی تاپیکی داریم که معمولا تو پست اول اون تاپیک در مورد موضوع اصلی توضیح داده میشه.
من به شما لینکی رو دادم که دقیقا میگه چی کار کنید:

آرای پست اول دقیقا نوشته شما چی کار کنید.اگه سوالی هم بود اونجا مطرح کنید دوستان دقیق تر و سریعتر بهتون جواب میدن

CRIS Joon CR7
03-12-2011, 23:37
مشکل صدا حل شد
دوتا فیش کامپوزیت و HDMI رو وصل کردم و از صدای کامپوزیت گرفتم واسه اسپیکر ها
اما یه مشکل جدید
وقتی از رو کامپیوتر (VGA) سوییچ میکنم به ایکس باکس (HDMI) کنسول ریست RESTART میشه
وقتی هم که مانیتور رو روشن خاموش میکنم هم ریست میشه
چیکارش کنم؟:41::19:

NAZISM
04-12-2011, 00:05
مشکل صدا حل شد
دوتا فیش کامپوزیت و HDMI رو وصل کردم و از صدای کامپوزیت گرفتم واسه اسپیکر ها
اما یه مشکل جدید
وقتی از رو کامپیوتر (VGA) سوییچ میکنم به ایکس باکس (HDMI) کنسول ریست RESTART میشه
وقتی هم که مانیتور رو روشن خاموش میکنم هم ریست میشه
چیکارش کنم؟:41::19:

درود
شما برای هرگونه انجام تغییرات باید ایکس باکس رو خاموش کنی و این طبیعی است

شما چرا سدا رو از دستگاه سینما خانگی یا ضبط نمیگیری؟اینگونه که آسان تر است
:11:

CRIS Joon CR7
04-12-2011, 00:15
نه کی گفته واس خاموش کرد دستگا میسوزه
من فایل کپی میکنم دی وی دی رایت میکنم اینترنت میرم همه کاری با کامپیوتر میکنم
این وسط بازیرو استپ کردم همین اگه بخوام هر دفه ریست کنم که :41:

HESAM_5700
04-12-2011, 09:48
نه کی گفته واس خاموش کرد دستگا میسوزه
من فایل کپی میکنم دی وی دی رایت میکنم اینترنت میرم همه کاری با کامپیوتر میکنم
این وسط بازیرو استپ کردم همین اگه بخوام هر دفه ریست کنم که :41:

رو HDMI كه وصل كرده باشي اگه سوييچ كني به چيز ديگه انگار كه مانيتورو روhdmi خاموش كردي ، درنتيجه ايكس باكس هم بعد از وصل كردن دوباره ريستارت ميشه اما با كابل هاي ديگه اينجوري نميشه !!

CRIS Joon CR7
04-12-2011, 10:28
رو HDMI كه وصل كرده باشي اگه سوييچ كني به چيز ديگه انگار كه مانيتورو روhdmi خاموش كردي ، درنتيجه ايكس باكس هم بعد از وصل كردن دوباره ريستارت ميشه اما با كابل هاي ديگه اينجوري نميشه !!
خیلی ممنون :11: منم منتظر یه جواب منطقی بودم
ولی اگه تنها HDMI وصل باشه میشه سوییچ کرد ولی مال من که هم کامپوزیت هم HDMI وصله نمیشه سویچ کرد
راستی یه فکری ازینا پیدا میشه؟ قیمتش چنده؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahin_mp3
04-12-2011, 11:40
ولی اگه تنها HDMI وصل باشه میشه سوییچ کرد ولی مال من که هم کامپوزیت هم HDMI وصله نمیشه سویچ کرد

اگه باشه توپخونه و پاساژ رضا :31:

Alex Fera
04-12-2011, 19:16

تویه تهران که عین پ....ل ریخته.............
قیمت هم در حدود 15 هستش.............

hajoo
04-12-2011, 20:47
سلام دوستان من بازي pes 2012 رو تو كنسول گذاشتم با error زير مواجه شدم.هيچ كاري نميشه كرد.لطفا راهنمايي كنيد
can't read update from the disk.please reinsert disc to continue the update

Reza31001
04-12-2011, 21:25
برای اجرای pes12 باید ورژن داشبوردت آپدیت میشده که شما آپدیت رو شروع کردی وسط کار کپی خور دستگات پریده (به خاطر آپدیت جدید) و بعد از اون هم دستگاه نمیتونه از روی دیسک کپی آپدیت رو تکمیل کنه
شما الان دو تا کار باید انجام بدی اول آپدیت داشبورده که با فلش هم انجام میشه ( نرم افزاری) بعد هم باید lt2 بریزی که که سخت افزاریه و مشکله
اولی که راحته ولی در مورد دومی اگه تجربش رو نداری بهتره بدی بیرون هر دوتا آپدیت رو برات بریزن

دانلود آپدیت داشبورد:

s.j-rez
04-12-2011, 21:38
البته بگم بعد آبدیت هم اگه درست بشه بایدLT+2بریزی.پس یا از همون اول خودت بریز و اگه حرفه ای نیستی بده بیرون

CRIS Joon CR7
05-12-2011, 00:33
بازی فورزا 4 یا توی بعضی لودینگ ها به مدت طولانی گیر میکنه بعدش اررور میده یا وسط بازی چیکارش کنم؟
من ************** 3 و مردن وارفر 3 و فیفا 12 و چندتا بازیه دیگه رو بازی میکنم ولی این؟
ارورش یه چیزی تو ایم مایه هاست
The disk is coruptade .... clean the disk .... نم چیشی:18:

Layken
05-12-2011, 00:38

این وصل کردن کامپوزیت و HDMI زیاد توصیه نمیشه چون من یادمه قدیما اکثرا هی ایراد میداد اخر سر میزد میترکوند کسنول رو

این کابل VGA هم که هست عکسشو گذاشتید کیفیت کار رو نصف میاره پایین می تونم بگم یه جورایی یه روحشکل هم کنار شخصیت اصلی همیشه میاد بنابراین اگر تواناییشو دارین بهتره که مانیتورتون رو عوض کنید تا کار رو یکسره کنید.

he200619
05-12-2011, 01:01
سلام دوستان من ایکس باکس اسلیم 4 گیگ خریدم که بازی گرز آف وار رو میاره اما بازی ass creed رو نمیاره و ارور میده اما با وجودی که گرز آف وار رو اجرا میکنه باید آپدیت lt+2 باشه من شک کردم و وقتی خواستم dvd key رو استخراج کنم که آپدیتش کنم وقتی slim key رو میزنم ارور filed میده نمیدونم چرا ...چند بار هم امتحان کردم درایو رو میشناسه اما موقع که slim key رو میزنم ارور key filed میده به نظرتون ممکنه از این باشه که کابل تصویر رو وصل نکردم اگه حتما مال اینه که امتحان کنم وگرنه کنسول رو بستم نمیخام الکی دوباره بازش کنم اگه هم با اجرای بازی گرز آف وار معلومه lt+2 هست ممکنه آپدیت جدید داشبرد رو انجام بدم و بازی ass creed اجرا شه؟ممنون میشم راهنمایی کنید

CRIS Joon CR7
05-12-2011, 01:06
این وصل کردن کامپوزیت و HDMI زیاد توصیه نمیشه چون من یادمه قدیما اکثرا هی ایراد میداد اخر سر میزد میترکوند کنسول رو

این کابل VGA هم که هست عکسشو گذاشتید کیفیت کار رو نصف میاره پایین می تونم بگم یه جورایی یه روحشکل هم کنار شخصیت اصلی همیشه میاد بنابراین اگر تواناییشو دارین بهتره که مانیتورتون رو عوض کنید تا کار رو یکسره کنید.
نچ نمیشه:31:
نهایتا میرم میشینم تو حال با تلویزیون بازی میکنم:27:

s.j-rez
05-12-2011, 08:24
سلام دوستان من ایکس باکس اسلیم 4 گیگ خریدم که بازی گرز آف وار رو میاره اما بازی ass creed رو نمیاره و ارور میده اما با وجودی که گرز آف وار رو اجرا میکنه باید آپدیت lt+2 باشه من شک کردم و وقتی خواستم dvd key رو استخراج کنم که آپدیتش کنم وقتی slim key رو میزنم ارور filed میده نمیدونم چرا ...چند بار هم امتحان کردم درایو رو میشناسه اما موقع که slim key رو میزنم ارور key filed میده به نظرتون ممکنه از این باشه که کابل تصویر رو وصل نکردم اگه حتما مال اینه که امتحان کنم وگرنه کنسول رو بستم نمیخام الکی دوباره بازش کنم اگه هم با اجرای بازی گرز آف وار معلومه lt+2 هست ممکنه آپدیت جدید داشبرد رو انجام بدم و بازی ass creed اجرا شه؟ممنون میشم راهنمایی کنید
نه به وصل بودن سیم تلویزیون ربطی نداره.
ببینید اگهGOW3رو اجرا کرده پس یعنی شماLT+2رو دارید. و داشبردی که این بازی رو اجرا میکنهASSASSINSرو هم اجرا میکنه.و اگه خود بازی آبدیت بخواد پیغام آبدیت میده خودش.
پس به داشبرد هم ربطی نداره.راستی وقتی این بازی رو اجرا میکنی چه اروری میده یا چی میگه؟
تا حالا لایو رفتی؟
البته شاید هم اون بازی که داری خراب رایت شده باشه.شما با بازی های دیگه مثلMW3وTHE RUNمشکلی نداری؟
--------------------------------------------------

بازی فورزا 4 یا توی بعضی لودینگ ها به مدت طولانی گیر میکنه بعدش اررور میده یا وسط بازی چیکارش کنم؟
من ************** 3 و مردن وارفر 3 و فیفا 12 و چندتا بازیه دیگه رو بازی میکنم ولی این؟
ارورش یه چیزی تو ایم مایه هاست
The disk is coruptade .... clean the disk .... نم چیشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب ببینید احتمالا این نسخه رو که دارید قبل از اومدنLT+2و قبل از اومدن روشی برای رایت دیسک هایXGD3براتون رایت شده و این نسخه ها عموما این مشکلات رو داشتن.اگه این بازی رو تازه خریدید عوضش کنید اگه نه خیلی وقته خریدید که فکر نکنم عوضش بکنه

---------------------------------------------------

نچ نمیشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نهایتا میرم میشینم تو حال با تلویزیون بازی میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته یه توصیه کنم اگه کنسول رو میبری اونجا تو انجام دادن بازی ها دقت کن.:دی میدونی که چی میگم.: دی
مراقب باش تو جمع چه بازی هایی رو انجام میدی

smallfrank
05-12-2011, 09:07
خب اگه مانیتورت Vga و Dvi هم داره
کنسولو بزن به DVI بعدش PC هم بزن به Vga
من خودم همین کارو میکنم
کیفیتش برابر HDMI هست.
برای سوییچ هم مشکلی نیست.

ببخشید بی ربطه به تاپیک....

amirpers
05-12-2011, 11:37
دوستان این داشبورد جدید کی میاد ؟

s.j-rez
05-12-2011, 11:43
دوستان این داشبورد جدید کی میاد ؟
والا میگفتن12 آذر ولی هنوز نیومده

aha2012
05-12-2011, 13:00
فردا میاد
6 دسامبر

05-12-2011, 13:11
این وصل کردن کامپوزیت و HDMI زیاد توصیه نمیشه چون من یادمه قدیما اکثرا هی ایراد میداد اخر سر میزد میترکوند کسنول رو

من با HDMI To DVI و 2 فیش صدای کامپوزیت استفاده میکنم ، مشکلی هم ندارم...
مونیتورمم نمیدونم چه طوریه که وقتی سوییچ میکنم رو پی سی بازم ارتباط HDMI To DVI قطع نمیشه و دوباره که بر میگردم روش ، ریست نمیشه... البته اگه DVI رو بکشم ریست میشه طبیعتا...

CRIS Joon CR7
05-12-2011, 13:17
خب اگه مانیتورت Vga و Dvi هم داره
کنسولو بزن به DVI بعدش PC هم بزن به Vga
من خودم همین کارو میکنم
کیفیتش برابر HDMI هست.
برای سوییچ هم مشکلی نیست.

ببخشید بی ربطه به تاپیک....

اینو یکی از بچه ها گفت چجوری من dvi رو بزنم به کنسول؟:18:

Layken
05-12-2011, 14:22
من با HDMI To DVI و 2 فیش صدای کامپوزیت استفاده میکنم ، مشکلی هم ندارم...
مونیتورمم نمیدونم چه طوریه که وقتی سوییچ میکنم رو پی سی بازم ارتباط HDMI To DVI قطع نمیشه و دوباره که بر میگردم روش ، ریست نمیشه... البته اگه DVI رو بکشم ریست میشه طبیعتا...

موردی هستش که بستگی به شانس داره تو یکی جواب میده تو یکی نه ولی اکثرا جواب داده.

sajjadsa
05-12-2011, 15:05
دوستان توصیه میکنم مثل من برید تو این مغازه ها که مانیتور تعویض میکنن. مانیتور خودتون رو بدین یه چیزی هم روش درست یه فول اچ دی HDMI خور بگیرین راحت!

05-12-2011, 15:13
اینو یکی از بچه ها گفت چجوری من dvi رو بزنم به کنسول؟:18:

با کابل HDMI To DVI ...

he200619
05-12-2011, 15:38
ببینید اگهGOW3رو اجرا کرده پس یعنی شماLT+2رو دارید. و داشبردی که این بازی رو اجرا میکنهASSASSINSرو هم اجرا میکنه.و اگه خود بازی آبدیت بخواد پیغام آبدیت میده خودش.
پس به داشبرد هم ربطی نداره.راستی وقتی این بازی رو اجرا میکنی چه اروری میده یا چی میگه؟
تا حالا لایو رفتی؟
البته شاید هم اون بازی که داری خراب رایت شده باشه.شما با بازی های دیگه مثلMW3وTHE RUNمشکلی نداری؟

--------------------------------
سلام ممنون از جواب لایو که اصلا نرفتم بعدشم بازیهایی که شما گفتی رو ندارم و ارور هم الان نمیتونم امتحان کنم اما ارور میده که game no suport و اینکه به سایت ایکس باکس مراجعه کنید منتظرم شما بگید اگه لازمه اون بازی ها رو امتحان کنم
آخه خیلی زوره بیرون میگه 30 تومن میگیره آپدیت میکنه میگه درایو رو باید عوض کرد تا آپدیت شه والا نمیدونم منتظر جوابم ممنون
در ضمن ازش پرسیدم gow رو اجرا میکنه ولی اینو نه میگه آپدیتش ناقصه میشه همچین چیزی؟

s.j-rez
05-12-2011, 15:57
تا حالا لایو رفتی؟

سلام ممنون از جواب لایو که اصلا نرفتم بعدشم بازیهایی که شما گفتی رو ندارم و ارور هم الان نمیتونم امتحان کنم اما ارور میده که game no suport و اینکه به سایت ایکس باکس مراجعه کنید منتظرم شما بگید اگه لازمه اون بازی ها رو امتحان کنم
آخه خیلی زوره بیرون میگه 30 تومن میگیره آپدیت میکنه میگه درایو رو باید عوض کرد تا آپدیت شه والا نمیدونم منتظر جوابم ممنون
در ضمن ازش پرسیدم gow رو اجرا میکنه ولی اینو نه میگه آپدیتش ناقصه میشه همچین چیزی؟
خوب الان همونgears3رو بازم اجرا میکنه دیگه درسته؟
نه دیگه خیلی وقته لازم نیست درایو عوض بشه و این حرفا به نظرم قبل اینکه خرج کنی یه3تومن بدهneed for speed the runرو از یه جای مطمین بخر اگه اجرا شد که هیچ اگه نشد خیلی مشکوک میشه اونموقع.
آخه مگه نمیگیgears of war3رو اجرا میکنه؟خوب اگه اجرا میکنه که دیگه آبدیت نمیخواد مرد مومن اگه گیرز3رو اجرا میکنه پسlt+2داری و نیازی نداریlt+2بریزی که.آخرین بار کی کنسول رو دادی فریم ویرشو آبدیت کنن؟

sony_W810i
05-12-2011, 17:16
تا حالا لایو رفتی؟

دوست عزیز این پیغام Disk not supported رو من وقتی دیدم که به لایو وصل شدم و مایکروسافت فایل Dae.bin کنسول منو تغییر داد. ازون به بعد هیچ کدوم از بازی های XGD3 اجرا نشد. شما که میگی الان Gears of war برات اجرا میشه منظورت Gears 3 هست یا Gears of war 1,2؟ اگه gears 3 بدون مشکل برات اجرا میشه پس به خاطر این مشکلی که من گفتم نیست. اما اگه واسه این قضیه باشه مسلماً هیچکدوم از بازیای AP2.5 و XGD3 نباید اجرا بشه و همشون باید پیغام DIsk not supported بده مگه اینکه با اون روش خاص بیای با برنامه horizon ، اپدیت مربوط به اون بازیو بریزی تو USB و وقتی USB وصل هست بازیو اجرا کنی. ولی بازیای معمولی قدیمی باید اجرا شه.

راه حلش هم همینه که چند روزی صبر کنیم تا LT+3 بیادو اونوقت بریزیمش:46:

راستی چیزی به اسم اپدیت ناقص نداریم :دی

astatira
05-12-2011, 17:54
سلام اساتید من سیو بازیهام پاک شده میگن از طریق لایو میشه برگردوندشون چطوریه؟

moeenn
05-12-2011, 19:38
برو بچ الان وصل شم لایو امنه دیگه؟چون دو روز gold مفت به مناسبت کریسمس هدیه داده آدم رو وسوسه میکنه!!!!!
اگر آپدیتی چیزی خواست انجام بدم دیگه؟بن نشم یه وقت؟قضیه ی این داشبورد جدیده چیه؟اگر آپدیت کنم کپیخور نپره؟
با تشکر

aha2012
05-12-2011, 19:54
برو بچ الان وصل شم لایو امنه دیگه؟چون دو روز gold مفت به مناسبت کریسمس هدیه داده آدم رو وسوسه میکنه!!!!!
اگر آپدیتی چیزی خواست انجام بدم دیگه؟بن نشم یه وقت؟قضیه ی این داشبورد جدیده چیه؟اگر آپدیت کنم کپیخور نپره؟
با تشکر
خیر امن نیست
اگه وصل بشی دیگه ازت نمیپرسه آپدیت کنم یا نه.خودش یهو بدون اینکه متوجه بشی آپدیت میکنه و دیگه نمیتونی بازیهای جدیدو بازی کنی.فعلا بیخیال لایو و دو روز گلد شو:20:

s.j-rez
05-12-2011, 22:11

دوستان همونطور که میدونید فردا آبدیت داشبرد جدید برای این کنسول عرضه میشه.
به همه دوستان توصیه میکنیم که آبدیت نکنن و صبر کنن هکر ها و کنسول بسیجی ها آبدیت رو امتحان کنن.

فردا بعد از عرضه میتونید داشبرد رو از محیط لایو و از طریق لینک زیر دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنکته:انتظار میره با توجه به پیش داشبرد قبلی و اینکه این داشبرد خیلی نوین هست اقدامات امنیتی زیادی رو در خودش داشته باشه.

aha2012
05-12-2011, 23:13
نکته:انتظار میره با توجه به پیش داشبرد قبلی و اینکه این داشبرد خیلی نوین هست اقدامات امنیتی زیادی رو در خودش داشته باشه.

تکبیـــــــــــــــــر :31::31:

راست میگه فعلا بیخیال داشبورد جدید بشید:20:

he200619
05-12-2011, 23:55
نه دیگه خیلی وقته لازم نیست درایو عوض بشه و این حرفا به نظرم قبل اینکه خرج کنی یه3تومن بدهneed for speed the runرو از یه جای مطمین بخر اگه اجرا شد که هیچ اگه نشد خیلی مشکوک میشه اونموقع.
آخه مگه نمیگیgears of war3رو اجرا میکنه؟خوب اگه اجرا میکنه که دیگه آبدیت نمیخواد مرد مومن اگه گیرز3رو اجرا میکنه پسlt+2داری و نیازی نداریlt+2بریزی که.آخرین بار کی کنسول رو دادی فریم ویرشو آبدیت کنن؟
---------------
داداش گلم من تازه گرفتم ایکس باکس رو و همینجوری بود نمیدونم کی آپدیت شده والا منم موندم اون بازی هم میگیرم تست میکنم بابا 3 تومن فدای سرت این درست بشه حرف پولش نیست مهم اینه خودم میخام درست کنم من اصولا ادمی هستم دوست دارم کارای ایکس باکس و موبایلم رو خودم انجام بدم هزینه که برام مهم نیست
-------------------
دوست عزیز این پیغام Disk not supported رو من وقتی دیدم که به لایو وصل شدم و مایکروسافت فایل Dae.bin کنسول منو تغییر داد. ازون به بعد هیچ کدوم از بازی های XGD3 اجرا نشد. شما که میگی الان Gears of war برات اجرا میشه منظورت Gears 3 هست یا Gears of war 1,2؟ اگه gears 3 بدون مشکل برات اجرا میشه پس به خاطر این مشکلی که من گفتم نیست. اما اگه واسه این قضیه باشه مسلماً هیچکدوم از بازیای AP2.5 و XGD3 نباید اجرا بشه و همشون باید پیغام DIsk not supported بده مگه اینکه با اون روش خاص بیای با برنامه horizon ، اپدیت مربوط به اون بازیو بریزی تو USB و وقتی USB وصل هست بازیو اجرا کنی. ولی بازیای معمولی قدیمی باید اجرا شه.

------------
داداشی منم میدونستم آپدیت ناقص وجود نداره شک کرده بودم بعدشم گرز 3 اجرا میشه 1-2 رو من اصلا ندارم بازی هایی که اجرا کردم توش عبارتند از:L.A.NOIRE و tomb rader , pes12, gears of war 3, perison break,saw,mortal kombat
که بازی l.a.noire فروشنده گفت کنسولت آپدیت جدید lt2 رو داره منم گفتم داره و اجرا شد حالا نمیدونم واسه این بازی لازمه آپدیت یا اون یه چیزی پرونده............ کمک کمک منتظرم داداشای گلم

amirpers
06-12-2011, 00:12
دوستان من گنسولم رو -- نکردم و بازی ای که الان دارم ، GOW 3 هستش(اوریجینال).
من که مشکلی برا آپدیت داشبورد که ندارم ؟
ضمنا دوستان ، بعد از آپدیت داشبورد آیا سیو بازی ها باقی می مونه ؟

arashpr9
06-12-2011, 00:12
حذف شود...........

MITAJOON
06-12-2011, 00:20
دوستان من گنسولم رو -- نکردم و بازی ای که الان دارم ، GOW 3 هستش(اوریجینال).
من که مشکلی برا آپدیت داشبورد که ندارم ؟
ضمنا دوستان ، بعد از آپدیت داشبورد آیا سیو بازی ها باقی می مونه ؟

نه عزیز جان مشکلی واسه شما نیست آپدیت کن برو تو لایو حالشم ببر.سیو بازی هاتم هیچیش نمیشه.
منم اگه بازی ارجینال مطمئن گیرم میومد دلم میخواست یه چند تا بازی توپ رو ارجینال بگیرم با خیال راحت لایو برم عقده هام خالی شه:31:حیف که اینجا ایرانه:27:

CRIS Joon CR7
06-12-2011, 00:33
تغییرات؟
میشه یه چندتا تغییری که توش ایجاد میشه رو بگی مثلا:20:

astatira
06-12-2011, 04:48
سلام اساتید من سیو بازیهام پاک شده میگن از طریق لایو میشه برگردوندشون چطوریه؟

دوستان جواب من فراموش شد

s.j-rez
06-12-2011, 12:36
---------------
داداش گلم من تازه گرفتم ایکس باکس رو و همینجوری بود نمیدونم کی آپدیت شده والا منم موندم اون بازی هم میگیرم تست میکنم بابا 3 تومن فدای سرت این درست بشه حرف پولش نیست مهم اینه خودم میخام درست کنم من اصولا ادمی هستم دوست دارم کارای ایکس باکس و موبایلم رو خودم انجام بدم هزینه که برام مهم نیست
-------------------

------------
داداشی منم میدونستم آپدیت ناقص وجود نداره شک کرده بودم بعدشم گرز 3 اجرا میشه 1-2 رو من اصلا ندارم بازی هایی که اجرا کردم توش عبارتند از:L.A.NOIRE و tomb rader , pes12, gears of war 3, perison break,saw,mortal kombat
که بازی l.a.noire فروشنده گفت کنسولت آپدیت جدید lt2 رو داره منم گفتم داره و اجرا شد حالا نمیدونم واسه این بازی لازمه آپدیت یا اون یه چیزی پرونده............ کمک کمک منتظرم داداشای گلم
ببینl.a noireنسخهlt+2رو نمیخواد.
شما تونستیgears3رو اجرا کنی پس یعنیlt+2داری و جواب داده.
احتمالا اون بازی رو که خریدی مشکل داره فقط همین جای نگرانی هم نیست عوضش کن
-------------------------------------------------------------

دوستان جواب من فراموش شد
ببین برای این کار باید از قبل به لایو وصل شده باشی و سیو های مد نظرتو تو لایو آپلود میکردی.خوب اگه این کارو نکردی هیچ کاری نمیشه کرد
-------------------------------------------------------------

تغییرات؟
میشه یه چندتا تغییری که توش ایجاد میشه رو بگی مثلا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
والا حرف در موردش فعلا زیاده و تقریبا هیچکدوم موثق نیست.
ظاهرا تغیرات گرافیکی زیادی کرده ولی داشبرد فعلا عرضه نشده به محض عرضه تستش میکنم و میگم

he200619
06-12-2011, 13:19
----------------------
ممنونم داداش گلم باشه امتحان میکنم و اینجا اعلام میکنم راستی یه سایت نوشته lt+3 ششم دسامبر یعنی امروز ریلیز میشه میخاستم ببینم صحت داره و از کجا باید دانلودش کرد هرچند من تو استخراج کی موندم
آدرس سایت رو پایین مینویسم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

s.j-rez
06-12-2011, 13:41
----------------------
ممنونم داداش گلم باشه امتحان میکنم و اینجا اعلام میکنم راستی یه سایت نوشته lt+3 ششم دسامبر یعنی امروز ریلیز میشه میخاستم ببینم صحت داره و از کجا باید دانلودش کرد هرچند من تو استخراج کی موندم
آدرس سایت رو پایین مینویسم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ببینید سایت هکر هایی کهlt+میدن(c4)اینه:

اینجا هم معمولا برای عرضهlt+اول مینویسن in programبعدin testingبعدreleasedولی فعلا هیچ خبری نیست.
البته خودشون گفتن که عرضه میکنیم ولی خوب اینجا نگفتن.
خبری باشه اول از همه اون سایت میگه چی به چیه

he200619
06-12-2011, 14:08
sj-res عزیز میخاستم بدونم مشکل من تو بدست آوردن dvd key چیه که وقتی slim key رو میزنم و send unlock slim هم no میزنم بعدش یه پیغام میاد که میگه yes رو بزن و دستگاه رو خاموش و بعد از یک ثانیه بلافاصله روشن کن بعد اون پایین جانگل میزن revonding.......... یا یه همچین چیزی ببخشید آخه یادم نیست چی بود اما میدونم که شما بهتر میفهمید خلاصه اینو میزنه و در آخر پیغام error:key filed میده نمیدوونم چرا اینجوری میشه چندبارم امتحان کردم درضمن تو قسمت مشخصات درایو تو جانگل جلوی گزینه dvd key نوشته not found آیا به این ربطی داری یا همه همینجوره ممنون میشم راهنمایی کنید

s.j-rez
06-12-2011, 15:34
sj-res عزیز میخاستم بدونم مشکل من تو بدست آوردن dvd key چیه که وقتی slim key رو میزنم و send unlock slim هم no میزنم بعدش یه پیغام میاد که میگه yes رو بزن و دستگاه رو خاموش و بعد از یک ثانیه بلافاصله روشن کن بعد اون پایین جانگل میزن revonding.......... یا یه همچین چیزی ببخشید آخه یادم نیست چی بود اما میدونم که شما بهتر میفهمید خلاصه اینو میزنه و در آخر پیغام error:key filed میده نمیدوونم چرا اینجوری میشه چندبارم امتحان کردم درضمن تو قسمت مشخصات درایو تو جانگل جلوی گزینه dvd key نوشته not found آیا به این ربطی داری یا همه همینجوره ممنون میشم راهنمایی کنید
ببین این بحثkeyاین کنسول به خیلی جیزا میتونه مربوط باشه تو این بحث یک دهم ثانیه دیر کنی ممکنه عملیات انجام نشه.ودر ظمن برنامه جانگل فلشر کلا با بعضی کامپیوترا مشکل داره.
شما لطف کن نوع درایو و رو بگو تا دقیقا بگیم مشکلت چیه و از چه قراره.
مدل کنسولت اسلیم هست دیگه؟

he200619
06-12-2011, 16:56
بله کنسول من اسلیم هست و درایو لایتون 0225 هست راستش با دوتا کام امتحان کردم اینجوری بود منم درب کنسول رو بستم حالا موندم چجوریه تو آموزش دیدم جلوی key یه چیزی میزنه تو عکسها اما از من میزنه not found نمیدونم مال همینه والا چی بگم ممنونم پیشاپیش از کمکتون

البته مدل درایو رو از پایین جانگل فهمیدم که تا وصل کردم زد drive liteon is detect اون بالا هم زد 0225 همینجوریه دیگه درست فهمیدم؟

he200619
06-12-2011, 16:58
0225 لایتون هست مدل درایو کنسول هم اسلیم هست

CRIS Joon CR7
06-12-2011, 17:06
بچه ها این بازی LA noire که فکر کنم 3 تا دیسکه واس همرو نصب کنی یا میشه بدون هارد بازی کنی؟یعنی مثلا وسط بازی میگه دیسک بعدی یا نه؟
واس خودم نمیخوام من که فعلا سرم شلوغه:27:
دوستم آرکید بدون هارد داره:41:

s.j-rez
06-12-2011, 17:11
0225 لایتون هست مدل درایو کنسول هم اسلیم هست
خوب الان شما که به این ها احتیاجی نداری.
پس تاlt+3بهتره که منتظر بمونی ولی اگه نه خیلی کنجکاوی دوباره آموزش رو بخون و کنسولتو باز کن و انجام بده احتمالا حل میشه.(تو زمان بندی خیلی دقت کن)بعدشم اگه نشد جانگل با کامپیوترت مشکل داره و باید با یه کامپیوتر دیگه انجام بدی.
-----------------------------------------------

بچه ها این بازی LA noire که فکر کنم 3 تا دیسکه واس همرو نصب کنی یا میشه بدون هارد بازی کنی؟یعنی مثلا وسط بازی میگه دیسک بعدی یا نه؟
واس خودم نمیخوام من که فعلا سرم شلوغه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستم آرکید بدون هارد داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بدون هارد هم میشه بازی کرد و مشکلی نداره.بعد اینکه دیسک 1رو تموم کرد دیسک بعدی رو میزاره و بازی میکنه.

HORROR
06-12-2011, 17:16
واس خودم نمیخوام من که فعلا سرم شلوغه:27:
دوستم آرکید بدون هارد داره:41:

آره میتونی تک به تک نصب کنی ویا اصلا نصب نکنی و به موقعش دیسکو عوض کنی

لطفا پاک شود!

he200619
06-12-2011, 17:23
پس تاlt+3بهتره که منتظر بمونی ولی اگه نه خیلی کنجکاوی دوباره آموزش رو بخون و کنسولتو باز کن و انجام بده احتمالا حل میشه.(تو زمان بندی خیلی دقت کن)بعدشم اگه نشد جانگل با کامپیوترت مشکل داره و باید با یه کامپیوتر دیگه انجام بدی.
------------------------
منظورت چیه به چی احتیاج ندارم؟زمان بندی کجا؟میشه واضحتر بگی ممنونم
درضمن من مدل درایو رو از جانگل فلاشر موقعی که درایو رو شناخت نوشت او پایینش liteon drive detect
و اون بالا تو مشخصات نوشته بود 0225 پس یعنی همون لایتون 0225 هست؟

s.j-rez
06-12-2011, 17:28
------------------------
منظورت چیه به چی احتیاج ندارم؟زمان بندی کجا؟میشه واضحتر بگی ممنونم
درضمن من مدل درایو رو از جانگل فلاشر موقعی که درایو رو شناخت نوشت او پایینش liteon drive detect
و اون بالا تو مشخصات نوشته بود 0225 پس یعنی همون لایتون 0225 هست؟
نه بابا جانگل رو ولش کن خیلی جاها اشتباه میگه اون.خودت درایو رو شناسایی کن.
خوب الان توLt+2داری keyرو در میاری چی کارش کنم؟منظورم از احتیاج این بود.
منظور از زمان بندی هم موقعی که کلید رو میزنی و کنسول رو خاموش میکنی و اینا

he200619
06-12-2011, 21:26
--------------------
حالا چجوری خودم مدلشو پیدا کنم والا فردا هم باید برم بازی بگیرم امتحان کنم چون اینجوری هنوز شک دارم lt+2 باشه

sony_W810i
06-12-2011, 21:45
تو ارائه Update جدید داشبورد Xbox تاخیر ایجاد شد. تا اطلاع ثانوی نمیاد :دی

Hi everyone, as some of you have already spotted - the roll out of the Xbox LIVE dashboard update has been delayed. We’re working to get the release out as soon as possible – thanks for your patience! Stay tuned for more info later today

s.j-rez
06-12-2011, 22:01
آخرین اخبار از وضعیت آبدیت ها

خوب امروز بازم خبرای خوب و بدی برای عزیزانxbox360دار هست که من براتون اینجا میزارم.
lt+3:
امروز پس از از عرضه داشبرد جدید برای عده ای از افراد در کشور های مختلف طبق گفته های قبلیc4و وعده های زیاد وضعیتlt+3در سایت رسمیc4به in progressدر آمد.
بله از حالا شمارش معکوس برای عرضه این فریم ویر برای این کنسول آغاز میشه.
فعلا درایو های زیر در وضعیتin progresssهستند:
HITACHI 32, 36,
40, 46, 47,
58, and 59
SAMSUNG
BENQ
و نیز همه درایو هایLITE ONبه جزLite-On 1175 DG-16D5S

گفته میشه LT+3برای همه عمر کپی خور شده این کنسول کافیه.البته این فقط در حد حرفه و چیزی که معلومه اینه که مایکروسافت اقدامات زیادی انجام خواهد داد (با توجه به همان موضوعLT+2)

DASHBOARD 14699:
خوب ظاهرا این داشبرد برای افرادی در شبکه لایو به صورت آزمایشی عرضه شده است.این داشبرد فعلا بر روی شبکهLIVEبه صورت همگانی قرار نگرفته و نیز بر روی سایت رسمی این کنسول قرار نگرفته است.
برخی از ویژگی های این داشبرد:
1-گرافیکی تر شدن محیط داشبرد و زیبایی محیط.
2-افزایش سرعت لودینک در منو های مختلف داشبرد.
3-دسترسی سریع و زود به اقسا نقاط داشبرد.
4-اضافه شدن آیکون خاموش کردن کنسول در محیط اصلی داشبرد.
عکس هایی که گمان میشه داشبرد بعدی به این شکل باشه:

از اینکه اطلاعات چه قدر دقیقه فعلا نمیشه اطمینان حاصل کرد.و فعلا عرضه داشبرد تاخیر خورده و برای عده ای این موضوع ایمیل شده

منبع:

he200619
06-12-2011, 23:25
دیدی گفتم اون سایت زده بعد از 6 دسامبر میاد lt+3
حالا این تا موقع ریلیز چقد طول میکشه؟
راستی نگفتی چجوری خودم مدل درایوم رو بفهمم

s.j-rez
06-12-2011, 23:53
DASHBOARD RELEASED:14699

بله امروز سر انجام با تاخیر هایی از سوی مایکروسافت داشبرد جدید موسوم به14699عرضه شد.
همونطور که انتظار میرفت محیط گرافیکی به طور گسترده تغییر یافته و امکانات جدیدی نیز به آن اضافه شده.
داشبرد جدید برای کسانی که ازش استفاده کردن بسیار لذت بخش بوده و کار کردن با آن راحت تر و آسوده تر شده.

اما در کنار اینها نکات منفی هم برای ما کپی باز ها داشته:
کسانی که به این داشبرد آبدیت کنن دیگه نمیتونن تا اومدنLT+3بازی هایXGD3رو انجام بدن و ظاهرا این مشکل با بازی هایAP2.5هم هست.
پس به هیچ عنوان توصیه نمیشه کپی باز ها فعلا آبدیت کنن.
C4هم اعلام کرده که این داشبرد در حال بررسی هست و دارن اونا بررسیش میکنن تا نتیجه نهایی رو بگن.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------
حالا چجوری خودم مدلشو پیدا کنم والا فردا هم باید برم بازی بگیرم امتحان کنم چون اینجوری هنوز شک دارم lt+2 باشه

دیدی گفتم اون سایت زده بعد از 6 دسامبر میاد lt+3
حالا این تا موقع ریلیز چقد طول میکشه؟
راستی نگفتی چجوری خودم مدل درایوم رو بفهمم

شرمنده آقا اون پستتو ندیدم.
ببین شما تونستیGEARS OF WAR3رو اجرا کنی پس به طور قطعLT+2داری اصلا اگهLT+2نداشته باشی به هیچ عنوان نمیتونی این بازی رو انجام بدی پس شک نکن کهlT+2داری.
راستی کی آخرین بار دستگاه رو آبدیت کردی؟
برای تشخیص نوع درایو3و3پست اول اینجارو بخون:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمعلوم نمیشه چه قدر طول میکشه عرضه بشه. تو سایت تازه نوشته داریم میسازیم.ولی خوب معلومه که از قبل روش کار میکردن
UPDATE1:ظاهرا بازی هایXGD3با همون روش آبدیت های قدیمی بازی قابل اجراست و میشه اون بازی هارو انجام داد ولی نه به صورت آنلاین فقط آفلاین.برای آنلاین باید تاLT+3صبر کرد

amirpers
07-12-2011, 11:49
خب من اپدیت کردم.
خیلی قشنگ شده. هنوز باهاش کار نکردم و گفتم یه چند تا عکس ازش آپلود کنم تا همه ببینن :

CRIS Joon CR7
07-12-2011, 12:07
خب من اپدیت کردم.
خیلی قشنگ شده. هنوز باهاش کار نکردم و گفتم یه چند تا عکس ازش آپلود کنم تا همه ببینن :

خیلی جالب شده:46:
مخصوصا بخش انتخاب بازی ها
ممنون از آپ کردنت :11:

arashpr9
07-12-2011, 13:35
خیلی قشنگ شده ولی واسه ما که از نعمت اسلامی یعنی ( ف*یلترینگ و مونیتورینگ ) بهره میبریم زیاد کارایی نداره
کاش تنظیمات Proxy , V*P*N هم داشت ولی نداره
انتظار میره که تا 1 ماه دیگه نشه لایو با بازی کپی انجام داد
ببخشید حجم داشبورد چقدره؟

CRIS Joon CR7
07-12-2011, 14:13
مشکل صدا حل شد
الان از مانیتور صدا میگیرم
نه اشکال از کابل بود نه مانیتور بود و نه چیز دیگری
رفتم تو تنظیمات صدای ویندوز قابلیت صدای hdmi غیر فعال بود فعالش کردم!
فیش اسپیکر رو زدم پشت مانیتور
اومدم دیدم صدا داره در کمال ناباوری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خیلی خوب شد دیگه با سوییچ کردن منسول ریست نمیشه:8:

amirpers
07-12-2011, 14:31
خیلی قشنگ شده ولی واسه ما که از نعمت اسلامی یعنی ( ف*یلترینگ و مونیتورینگ ) بهره میبریم زیاد کارایی نداره
کاش تنظیمات Proxy , V*P*N هم داشت ولی نداره
انتظار میره که تا 1 ماه دیگه نشه لایو با بازی کپی انجام داد
ببخشید حجم داشبورد چقدره؟

نمیدونم حجم داشبورد چقدره. من با وایرلس گرفتم (اینترنتم 512 هستش). حدود 45 دقیقه تا 1 ساعت طول کشید.

omega123
07-12-2011, 16:16
آقا اگه این داشبرد جدید رو نصب کنیم با روش usb و برنامه harizon هم نمیشه بازی ها(Driver , GoW3) رو انجام داد ؟ (البته در حالت آفلاین)

arashpr9
07-12-2011, 19:59
آقا اگه این داشبرد جدید رو نصب کنیم با روش usb و برنامه harizon هم نمیشه بازی ها(Driver , GoW3) رو انجام داد ؟ (البته در حالت آفلاین)

اینطور که گفته شده میشه
ولی محض احتایط شما بزارید LT بیاد . شاید رو دستگاه شما جواب نداد

07-12-2011, 20:12

من که تست کردم جواب داد... ولی بهتره صبر کنین...

Abolfazl3007
07-12-2011, 20:33
سلام

دوستان با ترفندهایی مثل ترفند Title update میشه dlc های بازها رو هم از رو USB اجرا کرد ؟

omega123
07-12-2011, 20:59
لینک دانلود آپدیت داشبورد 14699 :

حجم : 91.643 مگ

he200619
07-12-2011, 21:12
ببین شما تونستیGEARS OF WAR3رو اجرا کنی پس به طور قطعLT+2داری اصلا اگهLT+2نداشته باشی به هیچ عنوان نمیتونی این بازی رو انجام بدی پس شک نکن کهlT+2داری.

---------------------------
داداش ممنون بابت راهنمایی بازی need for speed the run و بقیه بازیهای جدید رو اجرا کردم و موفقیت آمیز بود معلوم شد فروشنده زر زر میکرد مرتیکه ی فلان فلان شده بعدشم داداشی چندبار بگم من ایکس باکس رو تازه خریدم و آپدیت بود خودش من کاریش نکردم
راستی داداش برای همون مشکلی که با جانگل داشتم جایی خوندم که باید موقعی که vendor میشه و میگه خاموش روشن کن ایکس باکس رو نوشته بود که برق اصلی ایکس باکس رو در آورده و تو یه ثانیه بزنمیم جا و دکمه پاور ایکس باکس رو بزنیم تا روشن شه فکر کنم مشکل من هم همینجاست من فقط دکمه پاور ایکس باکس رو میزدم فکر کنم کابلشو از برق در بیارم و دوباره بزنم برق و روشنش کنم کار حله نظر شما چیه؟

درضمن شناختن درایو با اون پستها فوق العاده سخت و بی فایدست والا صدتا راه گذاشتن واسه شناختن بجای اینا یه راه اصلی و کار آمد میزاشتن که همه رو گمراه نکنن من یه جا میبینم 0225 یه جا دیگه یه چیز دیگه واقعا که....همه هم گیج شده بودن مثل من..صد رحمت به جانگل که شما میگی بهش اعتمادی نیست والا اون پیش اینا شاهه

در آخر ممنون میشم بگید جریان کپی بازها چیه؟یعنی منی که بازیهای غیر اورجینال میگیرم کپی باز هستم؟اونایی که رو دیویدی غیر اورجینال میفروشن و تصویر بازی هم حک شده هست کپی هست؟

s.j-rez
07-12-2011, 21:40

---------------------------
داداش ممنون بابت راهنمایی بازی need for speed the run و بقیه بازیهای جدید رو اجرا کردم و موفقیت آمیز بود معلوم شد فروشنده زر زر میکرد مرتیکه ی فلان فلان شده بعدشم داداشی چندبار بگم من ایکس باکس رو تازه خریدم و آپدیت بود خودش من کاریش نکردم
راستی داداش برای همون مشکلی که با جانگل داشتم جایی خوندم که باید موقعی که vendor میشه و میگه خاموش روشن کن ایکس باکس رو نوشته بود که برق اصلی ایکس باکس رو در آورده و تو یه ثانیه بزنمیم جا و دکمه پاور ایکس باکس رو بزنیم تا روشن شه فکر کنم مشکل من هم همینجاست من فقط دکمه پاور ایکس باکس رو میزدم فکر کنم کابلشو از برق در بیارم و دوباره بزنم برق و روشنش کنم کار حله نظر شما چیه؟

درضمن شناختن درایو با اون پستها فوق العاده سخت و بی فایدست والا صدتا راه گذاشتن واسه شناختن بجای اینا یه راه اصلی و کار آمد میزاشتن که همه رو گمراه نکنن من یه جا میبینم 0225 یه جا دیگه یه چیز دیگه واقعا که....همه هم گیج شده بودن مثل من..صد رحمت به جانگل که شما میگی بهش اعتمادی نیست والا اون پیش اینا شاهه

در آخر ممنون میشم بگید جریان کپی بازها چیه؟یعنی منی که بازیهای غیر اورجینال میگیرم کپی باز هستم؟اونایی که رو دیویدی غیر اورجینال میفروشن و تصویر بازی هم حک شده هست کپی هست؟
ببین شما قطعا الانlt+2داری چون بازی های جدید رو اجرا کردی.
پس به نظرم فعلا دنبال استخراجkeyنرو.منم نمیتونم در مورد مشکلت نظر کامل بدم چون من اسلیم رو به صورت عملی انجام ندادم توصیه میکنم از یکی که عملی انجام داده بپرسی.
خوب جریان کپی باز اینه که همه ایرانی ها کپی باز اند یعنی اینکه فریم ویر lt+رو میریزن رو کنسول و با این کار کنسول رو به اشتباه میندازن و کنسول فکر میکنه بازی اورجینال بازی میکنه در حالی که بازی کپی اجرا میکنه.
بله شما کپی بازید .
ببین کلا خیالتو راحت کنم ما بازی اصل نمیخریم فقط بازی کپی میخریم که میشه هرdvd3تومن.اگه بازی اصل بود باید50دلار میدادی.
کلا کپی بازیم خیالت راحت.

omega123
07-12-2011, 22:30
من که تست کردم جواب داد... ولی بهتره صبر کنین...

منم داشبورد جدید رو نصب کردم مشکلی پیدا نکرد ! (البته از اون روش برنامه Horizon استفاده می کنم)

moeenn
08-12-2011, 11:35
برو بچ به این لینک مراجعه کنید و به سوال ها جواب بدین جایزه های خوبی داره!!!!

CRIS Joon CR7
08-12-2011, 12:39
میدونم همه درگیر آپدیت جدیدن ولی جواب ماروهم بدین:11:
چجوی فایلهای ویدئو و موسیقی و عکس رو انتقال بدیم رو فلش واسه ایکس باکس?
بعدش من هندزفری اصل ایکس باکس ندارم چجوری میتونم یه هندزفری به دسته وصل کنم؟ اصلا این سوراخه مال هندزفریه؟

arashpr9
08-12-2011, 12:50
برو بچ به این لینک مراجعه کنید و به سوال ها جواب بدین جایزه های خوبی داره!!!!

این واسه بریتانیا هستش نه ظلم اباد
ولی عجب جوایزی داره !!!!!!

kamran2000
08-12-2011, 13:56
از روي تاريخ پشت دستگاه ميشه فهميد درايورش چيه؟
مثلاً 28-4-2011

s.j-rez
08-12-2011, 17:42
میدونم همه درگیر آپدیت جدیدن ولی جواب ماروهم بدین:11:
چجوی فایلهای ویدئو و موسیقی و عکس رو انتقال بدیم رو فلش واسه ایکس باکس?
بعدش من هندزفری اصل ایکس باکس ندارم چجوری میتونم یه هندزفری به دسته وصل کنم؟ اصلا این سوراخه مال هندزفریه؟
با برنامه هوریزون و یه برنامه دیگه که اسمش یادم نیست میشه.
اون یکی برنامه کارش سخته و باید کد بنویسی ولی هوریزون راحته.
تو این لینک آموزش داده چه جور باهاش کار کنی ولی تو به جای تایتل آبدیت فبلم و اینا بریز:

راستی بعضی فایل ها کلا اجرا نمیشه و بعضیه هاشم باید بری لایو و یه کدکت دانلود کنی.
آره اون سوراخ مال هندزفری و فقط تو لایو کار میکنه فقط.
نمیدونم ماله یه شرکت دیگه رو چه جور وصل کنی ولی اگه لایو نمیری کلا به دردت نمیخوره.
---------------------------------------------------

از روي تاريخ پشت دستگاه ميشه فهميد درايورش چيه؟
مثلاً 28-4-2011
نه دیگه نمیشه مایکروسافت فهمید و دیگه درایو های مختلف تو سال های مختلف میزنه و دیگه حتی بارکد ها هم جواب نمیده.

he200619
08-12-2011, 18:42
s.j-rez عزیز خیلی ممنونم که این چند روز راهنماییم کردی خیلی بدردم خورد خیلی زود هم جوابمو میدادی خیلی لطف کردی داداشی واسه استخراج کی هم دیگه صبر میکنم که lt+3 بیاد که اونم خبرشو از خودت میشنوم داداشی جونم فعلا که دارم به خوبی و خوشی بازی میکنم مشکلی بود دوباره مزاحمت میشم درضمن من هر بازی میگیرم 2 تومن فعلا یا حق:46:

omega123
08-12-2011, 19:35
s.j-rez عزیز خیلی ممنونم که این چند روز راهنماییم کردی خیلی بدردم خورد خیلی زود هم جوابمو میدادی خیلی لطف کردی داداشی واسه استخراج کی هم دیگه صبر میکنم که lt+3 بیاد که اونم خبرشو از خودت میشنوم داداشی جونم فعلا که دارم به خوبی و خوشی بازی میکنم مشکلی بود دوباره مزاحمت میشم درضمن من هر بازی میگیرم 2 تومن فعلا یا حق:46:

دادا از کجا بازی 2 تومن میگیری ؟

he200619
08-12-2011, 21:04
-------------------------------------
دادا اصفهون هستم شما کجا؟

CRIS Joon CR7
08-12-2011, 21:30
-------------------------------------
دادا اصفهون هستم شما کجا؟
نمیخواستم پست بدم (خب نده:31: )ولی مجبورم کردید
اراک اگه تو کاور پلاستیکی باشه با کاغذ روغنی میشه 3 تومن ولی اگه تو کاور معمولی کاغذی و کاغذ معمولی باشه 2 تومن دیسک هاشم یکیه:21:
همه سالم و تست شدن اگه مشکل داری کنسولت خرابه:31:(باع)
راستی مثلا که L.A noire که سه تاس و اگه بخوای سه تومنی بخری میشه 9 تومن طرف میده 7 تومن خیلی با انصافن (آره جون...):46:

samiazimi
09-12-2011, 11:51
دوستان من ارکید دارم و الان اپدیت انلاین کردم!البته یک جوری مجبور شدم چون ظاهرا 2 شب پیش که به انلاین وصل بودم اپدیت مخفی کرده بود!ودیگه بازی XGD 3 اجرا نمی شد وارور می داد و می گفت برو به سایت ماکروسافت (البته در حالت افلاین)دیدم دیگه اب از سرم گذشته وزدم انلاین اپدیت شد!بعدش کش رو پاک کردم ولی نمی دونم این تایتل چی هست که میگن باید پاک کنم و تازه کارم اگر کمی راهنمایی کنید ممنون میشم در ضمن رام من lite-on هست اگر می شود کاری کرد که بازی های جدید اجرا بشه ممنون میشم راهنمایی کنید کجای دستگاه برم !راستی وقتی اولین بار خواستم لوگین کنم به انلاین با ایدیم البته بازی داخل دستگاه نبود یک پیغامی داد و یک کداستاتوس نوشت اخرش ,این نشانه بن شدن که نیست؟در ضمن من pes 12 را روی هارد ریخته بودم و از روی هارد اجرا کردم و مشکلی نداشت در اجرا!راستی من بعد از اینکه انلاین شدم و یکار دستگاه رو خاموش کردم و دوباره روشن کردم و بازی driver san francisco رو گذاشتم تو دستگاه اون ارور نات ساپورت رو داد البته دستگاهم افلاین بود و بعد از اون هم انلاینش نکردم ایا فلگ شدم و یا هنوز چیزی معلوم نیست؟وایا ریسک کنم و بازی pes 12 رو انلاین بازی کنم؟

samiazimi
09-12-2011, 13:15
[some xbox live content is temporarily unavailable.you can still access your profile, communicate with other players, and play games online.
the content will automatically appear when its available.
status code:8b010008
دوستان ارور دستگاه من هست وقتی ایدی رو کانکت می کنم به لایو!بعد ارور محو میشه ومن عادی انلاین هستم تست فلگ هم کردم و کدم فلگ نبود!
خواهشا راهنمایی کنید!2 بار کانکت به انلاین هر دو دفعه این ارور اومده!

CRIS Joon CR7
09-12-2011, 14:21
:10:بچه ها بیاید یه طوماری چیزی امضا کنیم:10:
که ساجد جان عزیز با نام کاربری :40: s.j-rez ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :40: به کاربر فعال
تبدیل شن والله من هرجا میرم ایشون جواب های مفید و مختصر رو میدن
همیشه کار بچه هارو را میندازن بدون هیچ چشمداشتی:11:

adolf32
09-12-2011, 16:00
دوستان من امروز میخوام یه ایکس باکس الایت کارکرده بگیرم دودسته با 5 بازی و کابل hdmi و باطری دسته 360 گفته بنظرتون بگیرم ؟؟
میگه دسگاه کلملا سالمه و تمیزه چجوری باید تستش کنم بفهمم تعمیری هست یا نه یا کلا مشکلی داره یا نه لطفا زود جواب بدین .
ممنون

CRIS Joon CR7
09-12-2011, 16:16
دوستان من امروز میخوام یه ایکس باکس الایت کارکرده بگیرم دودسته با 5 بازی و کابل hdmi و باطری دسته 360 گفته بنظرتون بگیرم ؟؟
میگه دسگاه کلملا سالمه و تمیزه چجوری باید تستش کنم بفهمم تعمیری هست یا نه یا کلا مشکلی داره یا نه لطفا زود جواب بدین .
ممنون
فکر کنم تاپیک خرید و فروش جدا باشه ولی کلا کنسول کار کرده از داداشتم بخری مطمئن نیست
نخر

Vahid67
09-12-2011, 16:46
[some xbox live content is temporarily unavailable.you can still access your profile, communicate with other players, and play games online.
the content will automatically appear when its available.
status code:8b010008
دوستان ارور دستگاه من هست وقتی ایدی رو کانکت می کنم به لایو!بعد ارور محو میشه ومن عادی انلاین هستم تست فلگ هم کردم و کدم فلگ نبود!
خواهشا راهنمایی کنید!2 بار کانکت به انلاین هر دو دفعه این ارور اومده!

نوشته بعضی از محتوای (امکانات) Live موقتا در دسترس نیست فکر نمی کنم جای نگرانی باشه چون توی ادامش نوشته وقتی اون امکانات فعال شد اعلام میکنه ...

aha2012
09-12-2011, 18:16
ممنون
مبارکت باشه
توش دیسک بذار ببین خوب میچرخه.ببین خوب کار میکنه.ایستاده و خوابیده بذار کنسولو ببین چیزیش نمیشه.ببین صدای ویز ویز نمیده.ببین دیسکهارو خوب میخونه(برای تست لنزش).ببین قبلا بن یا فلگ نشده.ببین بازیهای جدیدو ران میکنه(برای اینکه ببینی آخرین نسخه ی LT یعنی LT2 روش نصبه یا نه).بپرس قبلا از دستش نیوفتاده و ........................:20:

s.j-rez
09-12-2011, 18:37
مبارکت باشه
توش دیسک بذار ببین خوب میچرخه.ببین خوب کار میکنه.ایستاده و خوابیده بذار کنسولو ببین چیزیش نمیشه.ببین صدای ویز ویز نمیده.ببین دیسکهارو خوب میخونه(برای تست لنزش).ببین قبلا بن یا فلگ نشده.ببین بازیهای جدیدو ران میکنه(برای اینکه ببینی آخرین نسخه ی LT یعنی LT2 روش نصبه یا نه).بپرس قبلا از دستش نیوفتاده و ........................:20:
شما خوبی بچه ها خوبن سلام برسون:دی
بابا چه خبره اینهمه رو از طرف بپرسه که دیگه میگم از فروش پشیمون شدم.
یه ساعت مهلت تست بگیره همشو میفهمه.و این بهتره.
اگه بپرسه چهار تا فحوش هم به آدم میده میگه نمیفروشم:دی

aha2012
09-12-2011, 20:04
شما خوبی بچه ها خوبن سلام برسون:دی
بابا چه خبره اینهمه رو از طرف بپرسه که دیگه میگم از فروش پشیمون شدم.
یه ساعت مهلت تست بگیره همشو میفهمه.و این بهتره.
اگه بپرسه چهار تا فحوش هم به آدم میده میگه نمیفروشم:دی
ممنون خوبم.تو خوبی؟سلامت باشی.سلامتو قبلا رسوندم به بچه ها:20:
خب پسر مگه من گفتم از طرف اینارو بپرسه؟هان؟
گفتم ازش بپرسه بن یا فلگ شده یا نه بقیه رو خودش باید تست کنه.:20:

shayan2626
09-12-2011, 23:39
سلام بر همگی دوستان.
می خواستم ببینم تو xbox هم برای بازی ها رمزی هست ؟وچطوری باید رمز زد؟ و سایتشم بهم بگین!
مممنون

arashpr9
10-12-2011, 00:44
سلام بر همگی دوستان.
می خواستم ببینم تو xbox هم برای بازی ها رمزی هست ؟وچطوری باید رمز زد؟ و سایتشم بهم بگین!
مممنون

اره داره . مثل PS 3 هم کد تقلب رو میتونی وارد کنی
سایت واسه اینکار :
mycheats.1up.com
IGN.com

Microsoft24
10-12-2011, 03:00
دوستان من یک xbox 360 slim دارم که درایوش 0225 ه ، برای کپی خور شدنش باید چیکار کنم ؟! :D

میشه راهنمایی کنید . . . بیرون این کار رو واسم انجام میدن ؟! هزینه اش در چه حد ه . . . ؟!

s.j-rez
10-12-2011, 14:59
دوستان من یک xbox 360 slim دارم که درایوش 0225 ه ، برای کپی خور شدنش باید چیکار کنم ؟! :D

میشه راهنمایی کنید . . . بیرون این کار رو واسم انجام میدن ؟! هزینه اش در چه حد ه . . . ؟!
بیرون هم انجام میدن خودتم میتونی انجام بدی.
برای انکه خودت انجام بدی اینجارو بخون:

جای نکته چین ها به اینگیلیسی بنویس بازیسنتر
بعد قیمتشم تو بیرون بستگی به شهرت متفاوته اگه تهران باشی میشه 20تا30و این حدودا

he200619
10-12-2011, 16:25
سلام میخاستم بدونم مثلا من اگه بازی ایکس باکس رو رایت کنم از روش و بازی کنم باهاش مثل همین بازیهایی میمونه که خریدم از بازار و کپی هستن یا اینکه فرق داره؟

s.j-rez
10-12-2011, 16:39
سلام میخاستم بدونم مثلا من اگه بازی ایکس باکس رو رایت کنم از روش و بازی کنم باهاش مثل همین بازیهایی میمونه که خریدم از بازار و کپی هستن یا اینکه فرق داره؟
بله اگه مستقیما از روی دیسک کپی کنید میشه این کارو کرد

he200619
10-12-2011, 20:45
-------------------------

ممنونم میگم شما که آواتارتون این بازی A.S هست بازی هم کردید ؟تا آخرش رفتی ؟.منکه این شماره جدیده رو تازه گرفتم بازی کردم اصلا خوشم نیومد بنظرم مالی نیست فکر میکردم بهتر از اینها باشه

s.j-rez
10-12-2011, 20:48
-------------------------

ممنونم میگم شما که آواتارتون این بازی A.S هست بازی هم کردید ؟تا آخرش رفتی ؟.منکه این شماره جدیده رو تازه گرفتم بازی کردم اصلا خوشم نیومد بنظرم مالی نیست فکر میکردم بهتر از اینها باشه
جان بله مالی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟
این بازی یکی از شاهکار هاست.اصلا خودش یه سبک ساخته.داستان اش فوق العادست.گیم پلی اش مهشره.نو آوری هاش که اصلا حرفی روش نیست. راستی اینجور بحث هارو تو تاپیک مربوطه و بخش بازی های ویدیویی بپرسید.
راستی پروفایلتونو چک کنید

yusefy
10-12-2011, 20:48
عزیزان من تازه دارم یه x-box 360 میخرم
اصلا اطلاعاتی در زمینه کنسول ها ندارم
پست های اول این تایپک هم خیلی قدیمیه!
جایی هست من بتونم اطلاعات کامل و جدید راجع به مفاهیم و کاربرد های این کنسول کسب کنم؟
ممنون از راهنماییتون

s.j-rez
10-12-2011, 20:58
عزیزان من تازه دارم یه x-box 360 میخرم
اصلا اطلاعاتی در زمینه کنسول ها ندارم
پست های اول این تایپک هم خیلی قدیمیه!
جایی هست من بتونم اطلاعات کامل و جدید راجع به مفاهیم و کاربرد های این کنسول کسب کنم؟
ممنون از راهنماییتون
دقیقا پست اول همین تاپیک رو کامل بخونید فقط پست اولش.
بعد هر سوالی رو که دارید بپرسید نه به طور کلی هر سوالی دارید مطرح کنید پاسخ داده میشه

Reza31001
10-12-2011, 21:02
شما اگه کنسولی با تاریخ تولید دسامبر 2011 هم بگیرید مشخصاتش همونه که تو پست اول اومده البته سری اسلیم چون فت دیگه تولید نمیشه
کاربردش هم بازیه دیگه :31:

فیمت هم میخواین سایت زیر:

کلا تو همون سایت یه چرخی بزنید اطلاعات بیشتری هم گیرتون میاد

yusefy
10-12-2011, 21:25
شما اگه کنسولی با تاریخ تولید دسامبر 2011 هم بگیرید مشخصاتش همونه که تو پست اول اومده البته سری اسلیم چون فت دیگه تولید نمیشه
کاربردش هم بازیه دیگه :31:

فیمت هم میخواین سایت زیر:

کلا تو همون سایت یه چرخی بزنید اطلاعات بیشتری هم گیرتون میاد
:31::31::31:
ممنون داداش
نه میدونسم واسه بازیه خدایی:31:
منظورم از کاربرد نحوه ی -- کردن و نکاتی موقع خرید و ان جور چیزاست
حالا حالا ها من از این سوالات عمیق :27:میپرسم :31:

s.j-rez
10-12-2011, 21:37
:31::31::31:
ممنون داداش
نه میدونسم واسه بازیه خدایی:31:
منظورم از کاربرد نحوه ی -- کردن و نکاتی موقع خرید و ان جور چیزاست
حالا حالا ها من از این سوالات عمیق :27:میپرسم :31:
خوب باید وقتی میخری بگی که آخرین ورژنlt+2روش باشه.و داشبرد14699هم نداشته باشه.جلو خودت با بازی کپی تستش بکنه.بعد ریجن اش همPALباشه که تو ایران هم اکثرا PALهست.
نحوه -- کردنم فعلا به کارت نمیاد شما بخر -- کردنشم یاد میدیم.
ولی نمای کار اینه که یهCFWمیزاریم جایOFWدرایو و فقط درایو رو -- میکنیم

yusefy
10-12-2011, 21:52
خوب باید وقتی میخری بگی که آخرین ورژنlt+2روش باشه.و داشبرد14699هم نداشته باشه.جلو خودت با بازی کپی تستش بکنه.بعد ریجن اش همPALباشه که تو ایران هم اکثرا PALهست.
داداش یه دنیا ممنون من همین اطلاعات رو میخواسم که فردا گیج نشم :10:

CRIS Joon CR7
11-12-2011, 00:13
از بچه ها کسی میتونه یه لطفی بکنه
دیسک اول فورزا موتور 4 رو که به روش Stealth Patch رایت شده و 100 درصد رایت شده و 97 درصد نیست یعنی با فریم ور مخصوص رایتر ه-ک شده
رو بخره واسم بفرسته؟
فقط میخوام دیگه اون ارور معروف هنگام بازیرو نده که اعصاب خورد میکنه
پولشم میریزم به حساب یا کارت به کارت هر جوری دوست دارید
من لایو هم نمیرم فقط واسه آفلاین میخوام
تورو خدا کمک کنید:11:

sony_W810i
11-12-2011, 19:05
از بچه ها کسی میتونه یه لطفی بکنه
دیسک اول فورزا موتور 4 رو که به روش Stealth Patch رایت شده و 100 درصد رایت شده و 97 درصد نیست یعنی با فریم ور مخصوص رایتر ه-ک شده
رو بخره واسم بفرسته؟
فقط میخوام دیگه اون ارور معروف هنگام بازیرو نده که اعصاب خورد میکنه
پولشم میریزم به حساب یا کارت به کارت هر جوری دوست دارید
من لایو هم نمیرم فقط واسه آفلاین میخوام
تورو خدا کمک کنید:11:

من رایترشو دارم هکشم کردم. BF3 رو باهاش اجرا کردم فول رایت شده. اما ISO بازی Forza4 رو اگه داشتم واست رایت می کردم می فرستادم. خودم Forza4 دارم و حالم از اون Error به هم میخوره :دی

he200619
11-12-2011, 23:17
جان بله مالی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟
این بازی یکی از شاهکار هاست.اصلا خودش یه سبک ساخته.داستان اش فوق العادست.گیم پلی اش مهشره.نو آوری هاش که اصلا حرفی روش نیست. راستی اینجور بحث هارو تو تاپیک مربوطه و بخش بازی های ویدیویی بپرسید.
راستی پروفایلتونو چک کنید

دمت گرم داداشی خیلی گلی یه سوال میشه راهنمایی کنید من نمیفهمم گیم پلی یعنی چی؟با این بازی هم زیاد حال نکردم فکر میکردم بهتر از این باشه:41:

یه سوال دیگه اگه بتونم بازی رو روی هارد نصب کنم بهتره کمتر از چشم دستگاه استفاده میشه؟یا اینکه فرقی نداره کپی کنم یا نکنم بستگی به راحتی فرد داره؟ و اینکه من اسلیم 4 گیگ دارم چجوری ارتقا بدم هارد خودشو بخرم براش یا راهی هست؟

s.j-rez
11-12-2011, 23:50
دمت گرم داداشی خیلی گلی یه سوال میشه راهنمایی کنید من نمیفهمم گیم پلی یعنی چی؟با این بازی هم زیاد حال نکردم فکر میکردم بهتر از این باشه:41:

یه سوال دیگه اگه بتونم بازی رو روی هارد نصب کنم بهتره کمتر از چشم دستگاه استفاده میشه؟یا اینکه فرقی نداره کپی کنم یا نکنم بستگی به راحتی فرد داره؟ و اینکه من اسلیم 4 گیگ دارم چجوری ارتقا بدم هارد خودشو بخرم براش یا راهی هست؟
خواهشا سوال های مربوط به بازی رو تو تاپیکش یعنی اینجا بپرسید:

گیم پلی یعنی بخش قابل بازی که شامی کلید ها و کنترل ها میشه.
نه تو هارد نصب کنی خیلی بهتره اینطوری عمر دستگاه میره بالا گرما و صدا کنسولم کم میشه.
برای هارد هم بهترین راه اینه که هارد خودشو بخری اگه بخوای با روش های دیگه بکنی باید اندازه همون هارد پول بدی.
البته یه سری هارد هایWDهم میشه -- کرد که تاپیکش اینه:

adolf32
12-12-2011, 15:22

داشبرد14699هم نداشته باشه یعنی چی ؟؟؟

Reza31001
12-12-2011, 17:05
داشبرد14699هم نداشته باشه یعنی چی ؟؟؟
14699 آخرین آپدیت داشبورده که هنوز درست درمون -- نشده بریزی به مشکل میخوری
فعلا آپدیت 13599 هیچ مشکلی نداره

s.j-rez
12-12-2011, 17:58
14699 آخرین آپدیت داشبورده که هنوز درست درمون -- نشده بریزی به مشکل میخوری
فعلا آپدیت 13599 هیچ مشکلی نداره
بله هرفتون درسته.
فقط اینجا یه حرفتون غلط هست که البته مرتبط با موضوع نیست.اونم اینه که ما داشبرد رو -- نمیکنیم یا کنسول رو.فقط و فقط درایو رو -- میکنیم.باjtagهستش که کنسول -- میشه

sony_W810i
12-12-2011, 19:03
بالاخره LT3 رو ۱۴۶۹۹ تست شد و مشکلی نداره.. واسه Benq رفته رو حالت In Testing .. تیم C4 گفته امشب میره سراغ Lite-on

silver bullet complete, benq lt 3.0, all backups booting fine on 14699, tested space marines, bf3,gow3,halo anniv, xgd2 bo, will do phat liteon tonight!

CRIS Joon CR7
12-12-2011, 20:04
بالاخره LT3 رو ۱۴۶۹۹ تست شد و مشکلی نداره.. واسه Benq رفته رو حالت In Testing .. تیم C4 گفته امشب میره سراغ Lite-on

!
یعنی واسه بازی های جدید واس LT3 بریزیم؟
ای خدا :19:

s.j-rez
12-12-2011, 20:16
یعنی واسه بازی های جدید واس LT3 بریزیم؟
ای خدا :19:
آره درسته برای اجرای بازیهای درستxgd3لازمه.حالا با اجازت بدبختی اصلی اینه که همه بازی هایxgd3رو باید دوباره پچ کنیم!!!

CRIS Joon CR7
12-12-2011, 20:23
آره درسته برای اجرای بازیهای درستxgd3لازمه.حالا با اجازت بدبختی اصلی اینه که همه بازی هایxgd3رو باید دوباره پچ کنیم!!!
اینو میدونم
حالا از کجا معلوم بازی های جدید با این آپدیت جدیده و LT3 عرضه شن؟
اینو چی میگی؟

پچ کنیم: یعنی هر چی بازی واسه LT2 دارم واس بریزم سطل آشغال؟:41:

s.j-rez
12-12-2011, 20:54
اینو میدونم
حالا از کجا معلوم بازی های جدید با این آپدیت جدیده و LT3 عرضه شن؟
اینو چی میگی؟
یعنی هر چی بازی واسه LT2 دارم واس بریزم سطل آشغال؟:41:
نه نه فقط بازیهایxgd3اینطوری اند.
خوب بازی با قفل جدید که نیومده و فعلا جدیداxgd3هستن و همهxgd3ها باlt+3اجرا میشه.

CRIS Joon CR7
12-12-2011, 21:35
نه نه فقط بازیهایxgd3اینطوری اند.
خوب بازی با قفل جدید که نیومده و فعلا جدیداxgd3هستن و همهxgd3ها باlt+3اجرا میشه.
الان ازبین اینا کدوماش xgd3 هست؟
بتمن جدیده - گیرز 3 - MW3 -fifa 12 - forza 4 - alan wake - la noire

smallfrank
12-12-2011, 21:54

سلام خدمت جناب King Of Spam :31::31:

Batman_Geow 3_Forza 4_MW3
xgd3 هستن.

MITAJOON
12-12-2011, 22:00

لیست زیر کل بازی های XGD3 ارائه شده هست.اگه بازی دیگه ای هم هست دوستان تکمیل کنن.
Driver: San Francisco
Warhammer 40000: Space Marine
Rise of Nightmares (Kinect)
Gears Of War 3
X-Men Destiny
NBA 2K12
RAGE
Dark Souls
Ace Combat: Assault Horizon
Forza 4
Batman: Arkham City
The Adventures of Tintin: The Game
Sonic Generations
Battlefield 3
CoD: MW3
Metal Gear Solid HD Collection
GoldenEye 007: Reloaded
Just Dance 3
Skyrim
Saints Row The Third
Assassins Creed Revelations
Halo Combat Evolved
NFS: The Run
Dead Island

hellbrain666
13-12-2011, 13:14
سلام
یه سوال در مورد بازی های xgd3 دارم
اینکه این بازی ها که 97% رایت میشن و معمولا مشکل دارن ، وقتی یک بازی به طور 100% تو هارد نصب میشه این یعنی دیگه بازی رو میشه بدون ارور تمومش کرد؟ یا بازم احتمال ارور حین بازی هست؟

MITAJOON
13-12-2011, 14:09
سلام
اینکه این بازی ها که 97% رایت میشن و معمولا مشکل دارن ، وقتی یک بازی به طور 100% تو هارد نصب میشه این یعنی دیگه بازی رو میشه بدون ارور تمومش کرد؟ یا بازم احتمال ارور حین بازی هست؟

اغلب شاهد ارورهایی مثل کرش شدن بازی،صفحه سیاه یا سفید و تو یه مورد که نصیب من شد،ریست شدن مداوم بازی به اول تو بازی درایور سانفرانسیسکو بود که با تعویض دیسک و اینستال مجدد مشکل برطرف شد.

CRIS Joon CR7
13-12-2011, 14:20
سلام
من درایور رو بازی نکردم ولی با فورزا حتی با نصب کردن هم ارور میده:41:
به راحتی میشه با روشهای خاص دیسک هارو 100 % رایت کرد:46:

hellbrain666
13-12-2011, 15:11
فورزا که هیچی
ولی بقیه بازی ها چطور؟ یعنی نصب کامل بازی در هارد میتونه ملاکی باشه که بعدا دچار مشکلاتی که اشاره کردید نشم؟
یا حتما باید صبر کنم تا در حین بازی متوجه خرابی دیسک و تعویض اون بشم؟

s.j-rez
13-12-2011, 15:23
سلام

فورزا که هیچی
ولی بقیه بازی ها چطور؟ یعنی نصب کامل بازی در هارد میتونه ملاکی باشه که بعدا دچار مشکلاتی که اشاره کردید نشم؟
یا حتما باید صبر کنم تا در حین بازی متوجه خرابی دیسک و تعویض اون بشم؟

ببینید دوست عزیز100%رایت شدن بازی تو هارد نشون از سالم بودنش نیست.وقتی 100%تو هارد کپی میشه فقط مقدار کامل دیسک کپی میشه و معلوم نیست که کل دیسک رایت شده باشه.
برای این کارc4eیه راه حل داد که با ریختن فریم ویر روی درایو کامپیوتر میشد کامل حل کرد مشکل.
تمامی بازی هایxgd3برای رایت کامل به این روش که گفتم نیازمندن.این روش رو بورنر مکس میگن و برای اینکه مطمین شید بازی سالمه وقتی میخرید از طرف بپرسید که با بورنیر مکس رایت شده باشه

DVB4IR
13-12-2011, 16:00
سلام الان باید مدل اسلیم 4 گیگ رو خرید ؟

CRIS Joon CR7
13-12-2011, 18:33
سلام الان باید مدل اسلیم 4 گیگ رو خرید ؟
سوالت دقیقا چیه؟
اگه میخوای بخری 250 بخر خیلی قیمتشون فرقی نداره حدود 70 یا 80 تومن تازه الان یه سری بازیه هارد نداشته باشی نمیشه به طور کامل ازش لذت برد:41:
بازم تحقیق کن موفق باشی:27:

sajjadsa
13-12-2011, 22:16
بازار ایکس باکس داره خراب میشه و به زودی قیمتش میره بالا. اگر قصد خرید دارید سریعتر اقدام کنید.

aha2012
13-12-2011, 23:01
lt+3 برای درایو BenQ رفت برای تست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
c4 گفته امشب هم رویliteon سری فت کار میکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A.N.A.P
13-12-2011, 23:53
دوستان چند وقت پیش میخواستم کنسول یک نفر رو آپدیت LT کنم بار اول تا سوزن رو زدم برد درایو سوخت . DVD Key هم نداشتم . رفتیم سراغ Jtag گفتیم 100% جواب باید بده وسط کار دیدیم که یه نقطه روی برد کنسول باید باشه نیست که یه احتمال زیاد توسط یه نفر دیگه قبلا دستکاری شده . حالا طرف میگه چکار کنیم کی مقصره من میگم روش معمولی آپدیت که جواب نداد با Jtag میشد DVD Key رو گرفت که Jtag امکان پذیر نیست . الان من چکار کنم از این بدبختی ؟

Squall Leonhart
14-12-2011, 08:47
دوستان چند وقت پیش میخواستم کنسول یک نفر رو آپدیت LT کنم بار اول تا سوزن رو زدم برد درایو سوخت . DVD Key هم نداشتم . رفتیم سراغ Jtag گفتیم 100% جواب باید بده وسط کار دیدیم که یه نقطه روی برد کنسول باید باشه نیست که یه احتمال زیاد توسط یه نفر دیگه قبلا دستکاری شده . حالا طرف میگه چکار کنیم کی مقصره من میگم روش معمولی آپدیت که جواب نداد با Jtag میشد DVD Key رو گرفت که Jtag امکان پذیر نیست . الان من چکار کنم از این بدبختی ؟

مشخصات کنسولت چی هست؟

کدوم نقطه رو میگی که روی کنسول نیست؟! با عقل جور در نمیاد! من احتمال میدم که از روی عکس نتونستی دقیق شناساییش بکنی.

ممکنه که بتونی از داخل درایو سوخته دی وی دی کی رو در بیاری. باید تعمیرش بکنی. اگه جواب نداد فعلا باید روی RGH حساب بکنی.

CRIS Joon CR7
14-12-2011, 10:25
بچه ها بازی LA noire گرفتم بعد از حدود یه ساعت بازی کنسول هنگ کرد
پیگیر ماجرا شدیم دیدیم بله این مشکل فراگیر میباشد
چه کنیم؟
راستی یه جا خوندم اگه system cash رو پاک کنیم شاید این قضیه حل بشه
این system cash چیه و اگه پاک بشه چی میشه؟:11:

arashpr9
14-12-2011, 12:03
چه کنیم؟
این system cash چیه و اگه پاک بشه چی میشه؟:11:

واسه من که اینجوری نبوده
احتمال داره DVD یه جا بد رایت شده باشه ( DVD چندم هنگ میکنه ؟ )

A.N.A.P
14-12-2011, 12:23
مشخصات کنسولت چی هست؟

کدوم نقطه رو میگی که روی کنسول نیست؟! با عقل جور در نمیاد! من احتمال میدم که از روی عکس نتونستی دقیق شناساییش بکنی.

ممکنه که بتونی از داخل درایو سوخته دی وی دی کی رو در بیاری. باید تعمیرش بکنی. اگه جواب نداد فعلا باید روی RGH حساب بکنی.

کنسول من نیست . آرکید با درایو لایت آن. من خودم نمیدونم احتمالا وقتی که طرف خواسته سیم لحیم رو بکنه اون نقطه باهاش کنده شده یه نقطه شبیه نقطه mpx1 .اسمش نقطه F بود فک کنم . چه جوری باید درایو رو تعمیر کنم ؟ . RGH چیه ؟

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Davood_titan
14-12-2011, 12:26
الان قیمت اسلیم چند شده با هارد و بدون هارد ؟

CRIS Joon CR7
14-12-2011, 12:29
واسه من که اینجوری نبوده
احتمال داره DVD یه جا بد رایت شده باشه ( DVD چندم هنگ میکنه ؟ )
گفتم بازیرو گرفتم (یعنی تازه گرفتم) خودت حدس بزن ببین کدوم دیسکه؟:31:
بعدشم تو خارج هم این مشکلو داشتن
چکار کنم؟:41:
راستی یه کاری کنید که هرکی کاری داره زرتی نره تاپیک بزنه مثل این

A.N.A.P
14-12-2011, 13:43
الان قیمت اسلیم چند شده با هارد و بدون هارد ؟

تو بخش مربوطه بپرس اینجا جاش نیست . ;)

Squall Leonhart
14-12-2011, 15:15
کنسول من نیست . آرکید با درایو لایت آن. من خودم نمیدونم احتمالا وقتی که طرف خواسته سیم لحیم رو بکنه اون نقطه باهاش کنده شده یه نقطه شبیه نقطه mpx1 .اسمش نقطه F بود فک کنم . چه جوری باید درایو رو تعمیر کنم ؟ . RGH چیه ؟

یه عکس بزار ببینیم کدوم موارد نفله شدن.

منظور از RGH همون روش جدید Jtag یا Reset Glitch ---- هست. اگه درایو درست نشه تنها راه به دست آوردن DVD Key همین مورد هست.

A.N.A.P
14-12-2011, 16:36
ﭼﺸﻢ . ﮐﻨﺴﻮﻝ ﺩﺳﺖ ﺗﻌﻤﯿﺮ ﮐﺎﺭ ﻫﺴﺖ ﺍﺯﺵ ﻣﯿﮕﯿﺮﻡ ﻋﮑﺲ ﻣﯿﺬﺍﺭﻡ.

s.j-rez
14-12-2011, 17:35
گفتم بازیرو گرفتم (یعنی تازه گرفتم) خودت حدس بزن ببین کدوم دیسکه؟:31:
بعدشم تو خارج هم این مشکلو داشتن
چکار کنم؟:41:
راستی یه کاری کنید که هرکی کاری داره زرتی نره تاپیک بزنه مثل این

چه کنیم؟
این system cash چیه و اگه پاک بشه چی میشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب ببین این جزو بازی هایxgd3نیست پس از اون بابت مشکلی نداره.
الان 3تا حالت بیشتر نداره:
1-درایو شما و یا کنسولت مشکل داره(و با توجه به اینکه با اونیکی بازی ها ظاهرا مشکلی نداری این گزینه صحیح نیست.
2-دیسک شما خرابه.حالا ممکن خرابی از رایت باشه.خرابی از دیسک بوده باشه.خرابی از خشی چیزی بوده باشه و...
البته بگم این مشکل فراگیر نیست.
ببین هر دفعه بعد یک ساعت میاد بیرون با نه کلا تو یه جای خاص بازی اینطوری میشه؟
اون قضیه کپ سیستم هم تو xgd3ها کاربرد داره و اصلا تو بازی های دیگه لازم نبوده ولی خوب حالا من میگم قضیش جیه:
باید بریsystem settingبعدmemoryبعدهاردتو انتخاب میکنی و روشyمیزنی بعد هم یه گزینه مربوط به پاک کردن cachکنسول میاره اونو بزن.
در ضمن پاک کردن کچ هیچ مشکلی برای کنسولت نداره
در مورد مشکل اونجور تاپیک ها باید گفت من خودم بدون اقرار کمش100بار به خیلی ها گفتم که اینجا جای این تاپیک یا سوال نیست و...
چارشم اینه که قوانین سایت رو بخونن و اول کارشون یه خورده تو فروم بچرخن تا یه چیزایی رو یاد بگیرن که اکثرا این کار رو نمیکنن و این مشکلا پیش میاد.

astatira
14-12-2011, 19:18
سلام اساتید مخصوصا ساجدخان از کجا بفهمم لنزکنسولم خرابه یانه بعضی از بازیهارو سریع میگیره بعضیهارو اصلا.دیسکهای قدیمیم رو هم نمیگیره چه فنی روش پیاده کنم

CRIS Joon CR7
14-12-2011, 23:51
ببین هر دفعه بعد یک ساعت میاد بیرون با نه کلا تو یه جای خاص بازی اینطوری میشه؟

چارشم اینه که قوانین سایت رو بخونن و اول کارشون یه خورده تو فروم بچرخن تا یه چیزایی رو یاد بگیرن که اکثرا این کار رو نمیکنن و این مشکلا پیش میاد.
سر بعضی لودینگ ها مثلا یه ماموریت رو میری بعد واسه لود ماموریت بعدی یه هو اینجوری میشه :2:

need to fight
15-12-2011, 00:27
دوستان یه راهنمایی میکنید.
یکی از دوستام بازی ساکر 2012 رو گذاشته بود و آبدیت خواسته بود که ناقص نصب شده بود و کنسول بالا نمیومد من آبدیت 13599 فمر کنم بود رو نصب کردم درست شد بالا اومد ولی هیچ بازی ای رو نمیخونه فکر کنم هکش پریده درسته؟
باید lt2 بریزم؟
میشه lt هم ریخت؟

fk_u
15-12-2011, 00:29
سلام
راستش میخاستم ببرسم که ایکس باکس انحصاری هاش چطوره؟ وقتم نشده بازی های -- شده Ps3 بازی کنم و اینکه کسی که ps داره بخاد ایکس باکس بگیره کار درستیه یا اینکه بیشتر بازی هاش مشترک هستند با هم؟ دنبال کینکتم نیستما فعلا. کلا اخرای درسمم هست نمیدونم بگیرم ارزش داره چون معلوم نیس بعد درس چی میشه اوضام دیگه . به نظرتون کی قیمتا میوفته اخه از بالا رسیده بود 410 420 250 گیگ الان 510 شده؟ بخاطره دلاره
ممنون

s.j-rez
15-12-2011, 07:57
سلام
راستش میخاستم ببرسم که ایکس باکس انحصاری هاش چطوره؟ وقتم نشده بازی های -- شده Ps3 بازی کنم و اینکه کسی که ps داره بخاد ایکس باکس بگیره کار درستیه یا اینکه بیشتر بازی هاش مشترک هستند با هم؟ دنبال کینکتم نیستما فعلا. کلا اخرای درسمم هست نمیدونم بگیرم ارزش داره چون معلوم نیس بعد درس چی میشه اوضام دیگه . به نظرتون کی قیمتا میوفته اخه از بالا رسیده بود 410 420 250 گیگ الان 510 شده؟ بخاطره دلاره
ممنون
انحصاری های ایکس باکس خیلی عالی و عناوین خیلی خوبی هم داره مثلforzaوgwoeوhaloوalan wakeو...
نه به نظرم کار خیلی خیلی خوبی هم هست ایکس باکس بگیری چون همه عناوین جدید رو میتونی بازی کنی و در ضمن انحصاری های خوبی هم داره.
والا باید خودت تصمیم بگیری.ببین با ایکس باکس میتونی همه عناوین جدید رو بازی کنی لایو هم بری و انحصاری هاشم بازی کنی.خوب این ها خیلی خوبن و به نظرم اگه بخری خوبه.
ولی از اون ورم درسات تموم میشه و باید بچسبی به کار و زندگی و اینجاست که باید خمدت فکر کنی
-------------------------------------------------------

دوستان یه راهنمایی میکنید.
یکی از دوستام بازی ساکر 2012 رو گذاشته بود و آبدیت خواسته بود که ناقص نصب شده بود و کنسول بالا نمیومد من آبدیت 13599 فمر کنم بود رو نصب کردم درست شد بالا اومد ولی هیچ بازی ای رو نمیخونه فکر کنم هکش پریده درسته؟
باید lt2 بریزم؟
میشه lt هم ریخت؟
بله درسته کپی خورش پریده
بایدlt+2رو بریزد اگه هم خیلی عجله ندارید یکم صبر کنیدlt+3هم میاد.
خوب بله میشهlt+ریخت ولی یکمی سخته میتونی بدی بیرون ولی اگه خودت میخوای بریزی باید بگم یکمی سخته .در ضمن اگه اموزششو میخوای باید مدل کنسول و درایوتو بگی
--------------------------------------------------------

سلام اساتید مخصوصا ساجدخان از کجا بفهمم لنزکنسولم خرابه یانه بعضی از بازیهارو سریع میگیره بعضیهارو اصلا.دیسکهای قدیمیم رو هم نمیگیره چه فنی روش پیاده کنم
ببین باید دقیق بگی چه جور نمیگیره؟
شاید اصلا به لنزت ربط نداشته باشه.
کدوم بازی هارو اجرا نمیکنه؟
خواهشا دقیق بگو با کدوما مشکل داری و مشکلت چیه.

------------------------------------------------------

سر بعضی لودینگ ها مثلا یه ماموریت رو میری بعد واسه لود ماموریت بعدی یه هو اینجوری میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب پس در نتیجه تو قسمت های خاص بازی پیش نمیاد و بعضی وقتا پیش میاد.درسته؟
خوب این دیگه نمیتونه به دیسک ربطی داشته باشه.اگه اینجوریه برو یه چند ساعت بازی هایی که قبلا سالم بودن رو اجرا بکن نتیجه رو هم بگو.
راستی بازی رو هارد نصبه؟

CRIS Joon CR7
15-12-2011, 10:06
خوب پس در نتیجه تو قسمت های خاص بازی پیش نمیاد و بعضی وقتا پیش میاد.درسته؟
خوب این دیگه نمیتونه به دیسک ربطی داشته باشه.اگه اینجوریه برو یه چند ساعت بازی هایی که قبلا سالم بودن رو اجرا بکن نتیجه رو هم بگو.
راستی بازی رو هارد نصبه؟
بازی هایی که انجام میدم
هم توش ازین قفل جدیدا هست هم قدیمی هم
Gears of war 3
alan wake
MW3
BF3 hd
FMS 4
Halo
CPL convection
007 golden eye
and etc....
با اینا هیچ مشکلی ندارم
به نظرت از دیسکه؟

s.j-rez
15-12-2011, 10:21
بازی هایی که انجام میدم
هم توش ازین قفل جدیدا هست هم قدیمی هم
Gears of war 3
alan wake
MW3
BF3 hd
FMS 4
Halo
CPL convection
007 golden eye
and etc....
با اینا هیچ مشکلی ندارم
به نظرت از دیسکه؟
ببین یکی از همین بازی هارم بشین دوباره یکی دو ساعت بازی کن.ببین بازم مشکل پیش میاد یا نه.
اگه که نه خوب از دیسک هست ولی اگه مشکل پیش اومد از کنسولت هست

CRIS Joon CR7
15-12-2011, 10:40
راستی بازی رو هارد نصبه؟
آره نصبه
فقط از فورزا دیسک اولش نصب نیست یعنی نمیشه
بقیه همه نصبن
مشکل از چیه؟
خودت یکیرو انتخاب کن:
1-دیسک خرابه
2-لنز دستگاه خرابه
3-کاستوم فریمور ت مشکل داره
4-کنسولت خرابه
5-بازی صحنه داره:31:

s.j-rez
15-12-2011, 10:43
آره نصبه
فقط از فورزا دیسک اولش نصب نیست یعنی نمیشه
بقیه همه نصبن
مشکل از چیه؟
خودت یکیرو انتخاب کن:
1-دیسک خرابه
2-لنز دستگاه خرابه
3-کاستوم فریمور ت مشکل داره
4-کنسولت خرابه
5-بازی صحنه داره:31:
ببین شما الان این کار رو که میگم بهش عمل کن.
الان یکی از بازی هایی که قبلا کامل اجرا میشد رو بشین یه چند ساعت بازی بکن ببین کامل اجرا میشه یا نه خیلی مهمه اینو بگو

hellbrain666
15-12-2011, 13:34
سلام
منم یه همچین مشکلی دارم
بازی geow3 روی کنسول من نصب نشد
اما روی کنسول دیگه نصب شد
در حالی که با بازی های دیگه مشکلی نسیت
دلیش چیه؟

s.j-rez
15-12-2011, 13:39
سلام
منم یه همچین مشکلی دارم
بازی geow3 روی کنسول من نصب نشد
اما روی کنسول دیگه نصب شد
در حالی که با بازی های دیگه مشکلی نسیت
دلیش چیه؟
از درایو و کنسولتون

smallfrank
15-12-2011, 16:10
سلام دوسه تان

میشه روی فلش آهنگ ریخت و روی هارد کنسول یا همون چهار گیگی که داره کپی کرد ؟
که از روی کنسول پخش بشه ؟

yeksarbaze
15-12-2011, 16:31
با درود
بر بچ میخوام یه کنسول ایکس باکس بگیرم در حدود پونصد دلار هم موجوده باتوجه به افت و خیز های اخییر بازار کدوم کنسول رو توصیه می کنند .برام ماندگاری اش مهمه.و اگه جایی رو هم می شناسن که آدم منصفی هستش ممنون می شم راهنماییم کنید :11:

astatira
15-12-2011, 16:57
ا

ببین باید دقیق بگی چه جور نمیگیره؟
شاید اصلا به لنزت ربط نداشته باشه.
کدوم بازی هارو اجرا نمیکنه؟
خواهشا دقیق بگو با کدوما مشکل داری و مشکلت چیه.

------------------------------------------------------
دیسک جدید که میذارم سریع میگیره دیسکهای قدیمیم چندتاشومیگیره بقیه روهمش میزنهopen try بعضیهاروهم باید20بار اجکت کنم تابگیره حتی عکسهای پشت دیسکهاروهم پاک کردم بازم تاثیر نداشت بدجور رو اعصابمه

Milad4171
15-12-2011, 18:45
تاریخ عرضه lt3 کی هست دقیقا؟
فکر میکنین تا سه ماه دیگه میاد؟
راستی .بازی های انحصاری و قدیمی Xbox رو از کجا میشه گیر آورد. مثل alon wake

Alex Fera
15-12-2011, 18:54

دقیق که معلوم نیست..........
شما سایت:

رو چک کن...............
برای درایوهای BenQ در حال تست هستش و برای اغلب درایوهای دیگه در حال آماده شدن....................

Leon-117
15-12-2011, 19:20

والا دقیقا معلوم نیست!ممکنه همین یکی-2 هفته دیگه منتشر بشه یا اینکه بیفته برا 1-2 ماه دیگه.پیش بینی خود من اینه:
با توجه به اینکه LT3 برای درایوهای benq کامل شده و تقریبا کار اصلی گروه c4 با کنسول های فت تموم شده احتمالا طی 1 ماه آینده LT3(برای کنسول های فت)منتشر میشه............
بازی های قدیمی رو اکثر فروشنده های اینترنتی دارند.

MSS13
15-12-2011, 21:30
سلام دوستان،من قصد دارم سری اسلیم ایک باکس رو بگیرم اما موندم با هارد 4 بگیرم یا 250،فقط خواست بدونم میشه به این سری هارد خارجی وصل کرد و روی اون بازی ریخت و سیو کرد.ممنون:8:

need to fight
15-12-2011, 23:06
بله درسته کپی خورش پریده
بایدlt+2رو بریزد اگه هم خیلی عجله ندارید یکم صبر کنیدlt+3هم میاد.
خوب بله میشهlt+ریخت ولی یکمی سخته میتونی بدی بیرون ولی اگه خودت میخوای بریزی باید بگم یکمی سخته .در ضمن اگه اموزششو میخوای باید مدل کنسول و درایوتو بگی

ممنون دوست من.راستش عجله داره.
میخوام خودم براش بریزم درایوش لایت آن هستش.

MITAJOON
16-12-2011, 00:50
سلام دوستان،من قصد دارم سری اسلیم ایک باکس رو بگیرم اما موندم با هارد 4 بگیرم یا 250،فقط خواست بدونم میشه به این سری هارد خارجی وصل کرد و روی اون بازی ریخت و سیو کرد.ممنون:8:

با هارد 250 گیگشو بگیر.هارد مزیتش اینه که بازی رو روی هارد نصب میکنی و با اینکه دیسک بازی رو تو درایو میذاری ولی درایو نمیچرخه و فقط لحظات اول برای چک کردن لایه امنیتی دیسک میچرخه و اینطوری درایو کمتر کار میکنه و بیشتر عمر میکنه:46:اختلاف قیمتشم که 70-80 تومن بیشتر نیست.هارد های اکسترنال رو میشه به روش هایی ه.ک کرد و به ایکس باکس نصب کرد ولی اینها هم مشکلات خودشونو دارن شما با تو یه هارد 250 گیگ کلی بازی میتونی نصب کنی و حالشو ببری.:8:

smallfrank
16-12-2011, 11:21
سلام دوسه تان

ببخشیدا.....

16-12-2011, 13:44
سلام دوسه تان

باید یه سی دی به صورت Audio Disc رایت کنین و بزارین تو کنسول و Rip کنین... به صورت Data Disc باشه نمیتونین روی کنسول کپی کنین...

CRIS Joon CR7
16-12-2011, 14:43
ببخشیدا..king of spam...

سلام دوسه تان

من با نرم افزار Horizon هر چی دوست باشته باشم میتونم بریزم
خواستی بگو لینکشو بگم
هرچی
عکس فیلم آهنگ فایل های آپدیت
حتی میشه باهاش فایل های سیو بازی هارو ادیت کرد
مثلا واسه gta میتونی پولشو زیاد کنی و کلا خیلی نرم افزار توپیه
بچه هایی که اشتباهی دستگاشونو آپدیت کردن و دستگاشون به **** عظما رفت با این آشنایی کامل دارن:27::31:

A.N.A.P
16-12-2011, 14:53
خواستی بگو لینکشو بگم
هرچی
بچه هایی که اشتباهی دستگاشونو آپدیت کردن و دستگاشون به **** عظما رفت با این آشنایی کامل دارن:27::31:
کرک شدش رو داری ؟

CRIS Joon CR7
16-12-2011, 15:08
کرک شدش رو داری ؟
با هزار امید و آرزو رفتیم تو سایتش ثبت نام کردیم:21:
واسه نسخه کاملش:21:
دیدیم پولیه:41:
نه ندارمش اگه بشه خیلی خوب میشه:20:
خیلی کارا میشه باش کرد:40:

MITAJOON
16-12-2011, 15:41
خواستی بگو لینکشو بگم
هرچی

با هزار امید و آرزو رفتیم تو سایتش ثبت نام کردیم:21:
واسه نسخه کاملش:21:
دیدیم پولیه:41:
نه ندارمش اگه بشه خیلی خوب میشه:20:
خیلی کارا میشه باش کرد:40:
تو پست اولت یه جور گفتی :
هر چی دوست باشته باشم میتونم بریزم
خواستی بگو لینکشو بگم
هرچی
فکر کردم هرجور شده، بیام پیشت یه نسخه از برنامه رو ازت بگیرم:31:
بعد گفتی :
نه ندارمش اگه بشه خیلی خوب میشه!
کلاً طاق آمال و آرزوهام شکست:31:

بچه ها از کول پد برای خنک کردن کنسول استفاده کردین؟جواب میده؟یا پول الکی خرج کردنه؟

CRIS Joon CR7
16-12-2011, 15:44
کرک شدش رو داری ؟

تو پست اولت یه جور گفتی :
هر چی دوست باشته باشم میتونم بریزم
خواستی بگو لینکشو بگم
هرچی
فکر کردم هرجور شده، بیام پیشت یه نسخه از برنامه رو ازت بگیرم:31:
بعد گفتی :
نه ندارمش اگه بشه خیلی خوب میشه!
کلاً طاق آمال و آرزوهام شکست:31:

واسه ریختن چیز میز رو فلش و کنسول میشه همین کارمونو راه میندازه
نسخه کاملش خیلی امکاناتش بیشتره فقط همین
خواستی پی ام بده

A.N.A.P
16-12-2011, 16:24
معمولیش رو که هست تو همین تاپیک آموزش بقلی . من ورژن کاملش رو میخواستم .

CRIS Joon CR7
16-12-2011, 18:26
بچه ها یه چی بگم دور هم بخندیم
امروز رفته بودم مغازه دوستم
فروش کنسول و بازی و کلا ازین چیزا
یه پسری با دوستش اومد هی میگفت فلان بازی میشه مولتی زد؟
کدوم بهتره؟:19:
کدوماش صفحه نصف میشه؟:19:
سه تا بازی خرید:13:
بعد پرسید:میشه با دایال آپ وصل شد به لایو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18::31::18:
من داشتم بتمن و بازی میکردم دوستم داشت جواب اینو میداد lol
یه دفعه آقا منو بگو اینقدر خندیدم دسته از دستم پرت شد دو متر اونور تر
خیلی حال کردیم بعدش با هم کلی خندیدم :11:

hossein_dig
16-12-2011, 19:46
سلام
من دو هفته پیش دادم برام LT+2ریختن تو لباف
اون جناب برای خودشیرینی ورداشت داشبرد جدید ریخت
من آوردم خونه بازی های که ال تی 2 میخواست مثل گیرز وار جدیده رو اجرا نمیکنه میزنه not support (بت من ، بتل..)
من از 2 سال پیش مه داشتنم مشکلی نداشتم
ولی دیگه بازی های جدیدو اجرا نمیکرد بردم دادم خیر سرشون آپدیدت بشه زد رید توش
حتی با دانگلم بازی ها اجرا نمیشه
ایکس باکسم آرکید با یه هارد 20 هستش
چه کنم
بردم دوباره ریخت و هاردو فرمت کرد بازم نشد

16-12-2011, 19:55
اون جناب برای خودشیرینی ورداشت داشبرد جدید ریخت
برای خودشیرینی نبوده ، برای نصب LT+ 2.0 باید داشبورد 13146 به بعد نصب بشه...

حتی با دانگلم بازی ها اجرا نمیشه
دانگل چیه دیگه؟؟؟

اگه LT+ 2.0 رو براتون زده باشه ، باید اجرا شه بازی... اگه اجرا نمیشه ، مشکل بازیه... رایت بازی های XGD3 فرق داره... شاید طرفی که بازی رو رایت کرده ندونسته این کارو کرده و بعد هم به شما قالب کرده... به هر حال ، مشکل از بازیه ، نه اون بیچاره که اینطور کوبوندینش :دی

hossein_dig
16-12-2011, 20:00
برای خودشیرینی نبوده ، برای نصب LT+ 2.0 باید داشبورد 13146 به بعد نصب بشه...

دانگل چیه دیگه؟؟؟
با یه برنامه به نام هوریزون آپدیدت رو میریزی رو فلش بعد انتقال میدی رو هارد که بازی احرا بشه . اجرا میشه و تا وارد بازی میشه ایکس باکس ریست میشه
اگه LT+ 2.0 رو براتون زده باشه ، باید اجرا شه بازی... اگه اجرا نمیشه ، مشکل بازیه... رایت بازی های XGD3 فرق داره... شاید طرفی که بازی رو رایت کرده ندونسته این کارو کرده و بعد هم به شما قالب کرده... به هر حال ، مشکل از بازیه ، نه اون بیچاره که اینطور کوبوندینش :دی
منو دوستم بازیهامون رو خودمون دانلود میکنیم
اون الایت داره من آرکید
اون4- 3 هفته قبل من آپدیدت کرد که اون موقع و همون بازی های که خودش بازی میکنه برای منم رایت کرده
الانم داشبود من با دوستم فرق میکنه
ولی اون داری از بازی های جدید لذت میبره ولی من بدبخت تو حصرت ام

shayangiga
16-12-2011, 20:38
دوستان یه راهنمایی میکنید که جدید ترین مدل 360 چه مدلی هست؟ و آیا 360 قابلیت پخش فیلم های سه بعدی رو داره؟

MITAJOON
17-12-2011, 01:49
منو دوستم بازیهامون رو خودمون دانلود میکنیم
اون الایت داره من آرکید
اون4- 3 هفته قبل من آپدیدت کرد که اون موقع و همون بازی های که خودش بازی میکنه برای منم رایت کرده
الانم داشبود من با دوستم فرق میکنه
ولی اون داری از بازی های جدید لذت میبره ولی من بدبخت تو حصرت ام

شما بعد از آپدیت مغازه دار خودتون به لایو وصل نشدین؟ورژن داشبوردتون چنده؟یازی های قدیمی رو اجرا میکنه؟

sirius-shan
17-12-2011, 14:00
سلام و درود. يه مشكل بزرگ دارم! دستگاهم نياز به آپديت داشت، بردم پيش يارو بعد گفت كپي خورت هم پريده! بايد اونم بريزم. بنا به دلايلي كه داستانش خيلي طولانيه تقريباً 10 روز بعد رفتم دستگاه رو گرفتم. ولي هيچ بازي اي رو اجرا نميكنه...هرچي ميذارم open try ميزنه...يازو گفت لنزت ضعيف شده! گفت برات سرويس هم كردم ولي باز درست نشد! تازه 35 تومن هم ازم پول گرفت!!
قبلاً هم ميشد بعضي بازي هارو open try ميداد، وليل الان هرچي ميذارم اينطوري ميشه!
گفت 50-40 تومن هم ميشه هزينه تعويض لنز!
چيكار كنم؟:41: خواهش ميكنم راهنماييم كنيد...

MITAJOON
17-12-2011, 14:18
سلام و درود. يه مشكل بزرگ دارم! دستگاهم نياز به آپديت داشت، بردم پيش يارو بعد گفت كپي خورت هم پريده! بايد اونم بريزم. بنا به دلايلي كه داستانش خيلي طولانيه تقريباً 10 روز بعد رفتم دستگاه رو گرفتم. ولي هيچ بازي اي رو اجرا نميكنه...هرچي ميذارم open try ميزنه...يازو گفت لنزت ضعيف شده! گفت برات سرويس هم كردم ولي باز درست نشد! تازه 35 تومن هم ازم پول گرفت!!
قبلاً هم ميشد بعضي بازي هارو open try ميداد، وليل الان هرچي ميذارم اينطوري ميشه!
گفت 50-40 تومن هم ميشه هزينه تعويض لنز!
چيكار كنم؟:41: خواهش ميكنم راهنماييم كنيد...

بیخیال بابا 40-50 تومن واسه چی؟
اول بگو مدل کنسولت فت هست یا اسلیم؟(برای شناسایسی پست اول همین تاپیک رو بخون)
بعد بگو ورژن داشبوردت چنده الان؟(برای شناسایی کنسول رو روشن کن برو به setting بهد برو به Consol info و ورژن داشبورد رو بخون)
اگه مدل درایو رو هم بلدی اونم بنوبس.
کنسولت هارد داره یا بدون هارده؟کلاً فعلاً پول تو جیب طرف نریز این 35 تومنو واسه چی بهش دادی؟برو بگو تو که درستش نکردی چرا 35 تومن پول بدم بهت؟این سوالا رو جواب بده تا راهنماییت کنیم.

sirius-shan
17-12-2011, 14:29
خب... دستگاه من Fat و مدل مدل آرکید ( Arcade) هست.
براي ورژن داشبورت اينجا رفتم: system setting,
console setting
system info
و توي اينجا يه consol serial number dare و يه console ID. پايينش هم نوشته D:2.0.13599.0-K:2.0.13599.0 و يه سري چيزه ديگه!
ببخشيد يه كم گيج ميزنما...:-s يا اين چيزا زياد آشنايي ندارم! نميدونم ورژن داشبورت هميناس يا نه!؟
مدل درايو رو از كجا بايد ببينم؟هارد هم نداره. نميدونم گفت آپديت كردم سرويس هم كردم...منم اون لحظه گيج بودم!

چيكار كنم؟
:((((

MITAJOON
17-12-2011, 14:42
خب... دستگاه من Fat و مدل مدل آرکید ( Arcade) هست.
براي ورژن داشبورت اينجا رفتم: system setting,
console setting
system info
و توي اينجا يه consol serial number dare و يه console ID. پايينش هم نوشته D:2.0.13599.0-K:2.0.13599.0 و يه سري چيزه ديگه!
ببخشيد يه كم گيج ميزنما...:-s يا اين چيزا زياد آشنايي ندارم! نميدونم ورژن داشبورت هميناس يا نه!؟
مدل درايو رو از كجا بايد ببينم؟هارد هم نداره. نميدونم گفت آپديت كردم سرويس هم كردم...منم اون لحظه گيج بودم!

چيكار كنم؟
:((((

خب داشبوردت 13599 هست.کنسولتم فته پس آپدیتش برای خودنم مقدوره اگه یه کم دست به آچارت خوب باشه و تو بچگی دنبال کارای الکتریکی بوده باشی.
بهر حال چون کنسولت هارد نداره احتمال اینکه به درایوت فشار بیاد و لنز ضعیف بشه زیادتره خصوصاً که خودتون گفتین قبلاً هم گاهی open tray میداده!بهر حال من فکر میکنم در حال حاضر فقط کپی خور دستگاه شما پریده.(حالا یا مغازه دار اصلاً برات lt+2 نریخته یا خودت بعد از آودن کنسول از مغازه آپدیتی چیزی زدی و پروندیش.
از اونجایی که بنظرم آپدیت توسط خودت فعلاً زوده و اطلاعات کاملی نداری پیشنهاد میکنم به سایتی که برات پیام خصوصی میکنم بری و بدی کنسولتو برات درست کنن با حداقل هزینه.اما اگه خودت هم خواستی دست به کار بشی.آپدیت کنسول های فت رو از همین تاپیک بخون و با کمی دقت میتونی 10-15 تومن هم پس انداز کنی و هر دفعه که آپدیت جدید بیاد خودت انجامش بدی.من میگم فعلاً هزینه زیاد نکن و بده جاهای مطمئن درستش کنن برات.پولی هم که دادی فدای سرت ما هم از این پولا زیاد دادیم.اطلاعاتتو بروز نگه دار تا کمتر هزینه کنی:10:

Milo.Metallboy
17-12-2011, 14:46
بچه ها هزینه ی لنز دقیقا چقدره ؟ آیا خودمون میتونیم تعویض کنیم ؟ در ضمن هارد چه ظرفیت هایی هست برای خرید ؟ البته بالای 20 گیگ مثلا. آیا میشه هارد خرید و به کنسول آرکید وصل کرد ؟

sirius-shan
17-12-2011, 14:53
ياروئه كه ميدونم يه حركتي زده رو دستگاهم! چون قبل از اينكه بدم وقتي روشن ميكردم يه اروري ميداد. گفت واسه اينه كه كپي خورت پريده! الان ديگه اون ارور نمياد. نميدونم شايد بتونم به كمك بابام و داداشم سه تايي آپديتش كنيم! دي:
نه منم بعد از اينكه گرفتم كاري نكردم با دستگاه كه پريده باشه.
ممكنه مثلاً يارو لنز رو دستكاري كرده باشه كه سي دي هارو نخونه و بعد به اسم عوض كردن لنز دستگاه رو بدم بهش و به حالت اول برگردونه تا بخواد منو تيغ بزنه؟؟ يا اصلاً لنز رو عوض كرده باشه!! چقدر امكانش هست؟ :-?

MITAJOON
17-12-2011, 14:55
بچه ها هزینه ی لنز دقیقا چقدره ؟ آیا خودمون میتونیم تعویض کنیم ؟ در ضمن هارد چه ظرفیت هایی هست برای خرید ؟ البته بالای 20 گیگ مثلا. آیا میشه هارد خرید و به کنسول آرکید وصل کرد ؟

خب پس آدرس سایتی رو که به sirius-shan پ خ کردم همینجا میذارم تا شما هم نگاه کنی(االبته قبلاً هم این کارو بچه های دیگه کردن پس فکر نکنم جنبه تبلیغات و اسپم داشته باشه):27:

هم هزینه تعویض لنز رو زده و هم سرویس درایو.در رابطه با هارد هم هارد 120 و 250 گیگ برای ایکس باکس هست که میتونید از فروشگاه های کنسول و تجهیزاتش تهیه کنید.قیمتش هم 120 گیگ حدود 100 تومن و 250 گیگ حدود 180 تومنه!قیمت دقیق رو الان ندارم.تو گوگل سرچ کنی سایت های زیادی هستن که قیمت دادن.
هارد های اکسترنال رو هم به روش هایی ه.ک میکنن و به کنسول نصب میکنن که من ترجیح میدم این کارو به شخصه نکنم:31:

CRIS Joon CR7
17-12-2011, 15:02
خب پس آدرس سایتی رو که به sirius-shan پ خ کردم همینجا میذارم تا شما هم نگاه کنی(االبته قبلاً هم این کارو بچه های دیگه کردن پس فکر نکنم جنبه تبلیغات و اسپم داشته باشه):27:
هم هزینه تعویض لنز رو زده و هم سرویس درایو.در رابطه با هارد هم هارد 120 و 250 گیگ برای ایکس باکس هست که میتونید از فروشگاه های کنسول و تجهیزاتش تهیه کنید.قیمتش هم 120 گیگ حدود 100 تومن و 250 گیگ حدود 180 تومنه!
هارد های اکسترنال رو هم به روش هایی ه.ک میکنن و به کنسول نصب میکنن که من ترجیح میدم این کارو به شخصه نکنم:31:
برادر خودمونیم قیمتایی که میدی نجومیه یه نگا به پرو فایلم بنداز:27:
شما -->Milo.Metallboy هم اصلا سراغ ه-ک کردن هارد نرید :46:

MITAJOON
17-12-2011, 15:09
برادر خودمونیم قیمتایی که میدی نجومیه یه نگا به پرو فایلم بنداز:27:
شما -->Milo.Metallboy هم اصلا سراغ ه-ک کردن هارد نرید :46:

آره گفتم که قیمتام دقیق نیست:31:البته دیروز جایی شنیدم 120 گیگ رو 60 تومن قیمت دادن!نمیدونم شاید ارزون شده:31:زمانی که ما جوون بودیم 120 گیگ رو میفروختن 100 تومن:46:بهر حال برای خرید یه چند تا فوشنده رو باید سر زد تا مقیمت دست خریدار بیاد.به حرف من و چند تا سایت که نیست:27:

البته من با توجه به قیمت های سایت آمازون گفتم که گویا اونور آب شیطان بزرگ دستش تو کاره:5:
مثلا ً مورد زیر

sirius-shan
17-12-2011, 15:30
همممم...ممنون از سايت! بايد برم قسمت تعميرات آره؟

CRIS Joon CR7
17-12-2011, 16:24
البته من با توجه به قیمت های سایت آمازون گفتم که گویا اونور آب شیطان بزرگ دستش تو کاره:5:
مثلا ً مورد زیر

واقعا که هارد 250 مخصوص اسلیم زده 94 دلار اصلا 95 دلار:18:
حساب میکنی به تومن میشه چیزی حدود 135 تومن:13:
اونوقت تو ایران این هارد...:41: چیزی در حدود 200 تومنه:41:

aha2012
17-12-2011, 17:24
چی چی 200 تومن؟
250 گیگ الان 100 تومنه،120 گیگ هم 80 تومن.مخصوص اسلیم:20:

MITAJOON
17-12-2011, 19:36
بخاطر نرخ دلار و البته محصولات کشور دوست و بردار چین :2:این همه اختلاف وجود داره.

Reza31001
17-12-2011, 19:53
بابا دیگه همه چی هم که به چین بر نمیگرده
اگه نظارت بود و تحریم نبود و انصافی وجود داشت قیمت ها هم درست میشد!

hossein_dig
17-12-2011, 23:48
شما بعد از آپدیت مغازه دار خودتون به لایو وصل نشدین؟ورژن داشبوردتون چنده؟یازی های قدیمی رو اجرا میکنه؟
نه
از مغازه گرفتم اومدم خونه گیرز رو نصب کردم
ترکید لایو نرفتم
ورژنشو نمیدونم ولی داشبورد عوض شده شده مثل ویندزو 8
چه جوری ببینم چنده؟

---------- Post added at 11:48 PM ---------- Previous post was at 11:47 PM ----------

بازی قدیمی ها رو اجرا میکنه

aha2012
17-12-2011, 23:52
نه
از مغازه گرفتم اومدم خونه گیرز رو نصب کردم
ترکید لایو نرفتم
ورژنشو نمیدونم ولی داشبورد عوض شده شده مثل ویندزو 8
چه جوری ببینم چنده؟

---------- Post added at 11:48 PM ---------- Previous post was at 11:47 PM ----------

بازی قدیمی ها رو اجرا میکنه
بّرو تو system setting گزینه ی آخر(system info اگه درست گفته باشم)بعد اون بالا سمت راست نوشته
اگه بازیهای جدیدو نتونستی ران کنی یا داشبوردت با 14 شروع شدع باشه باید تا LT+3 صبر کنی.

hossein_dig
18-12-2011, 08:41
توسیستم اینفو یه کنسول سریال هست و کنسول ای دی که کنسول آیدی با 0915شروع میشه
چیزی هم درباره داشبورد ننوشته

---------- Post added at 08:41 AM ---------- Previous post was at 08:40 AM ----------

بّرو تو system setting گزینه ی آخر(system info اگه درست گفته باشم)بعد اون بالا سمت راست نوشته
اگه بازیهای جدیدو نتونستی ران کنی یا داشبوردت با 14 شروع شدع باشه باید تا LT+3 صبر کنی.

AMINHETFIELD
18-12-2011, 09:31
با سلام خدمت دوستان.
من چند ماهی هست که PS3 رو فروختم و یه XBOX Slim خریدم.
حالا چند تا سوال دارم.
ممنون میشو جوابه منو بدین.
1-از هر 4 تا بازی که میخرم یکیش مورد داره، مثلا چند روزه پیش Rayman Origins رو خریدم ، بازی اجرا میشه ولی بعد از یه مدت هنگ میکنه ، وقتی خواستم برزمش روی هارد کنسول تا 40% رفت بعدش ارور داد برای اطمینان ازش Image گرفتم ولی هنگام Image گرفتن هم تا 40% رفت و بعدش ارور داد.وقتی بردم عوضش کنم فروشنده گفت که درایو های اسلیم ضعیفن و زیر بار نرفت.
میخوام بدونم که طبق شواهد بازی مورد داره (رایتش) یا آیا درایو اسلیم ضعیفه؟

2-امروز میخوام برم بازی بخرم چندتا ، میخوام یه جایی بهم معرفی کنین که هم کفیتش خوب باشه ، هم رایتش صحیح باشه و هم قیمتاش (پایتخت ، جمهوری و پشت شهرداری میتونم برم).

3- از اونجایی که این کنسول رو 3 ماهه خریدم ، اگه لطف کنین بگین چه بازی هایی براش بخرم ممنون میشم(GOW ، Alan wake و Halo رو براش گرفتم).

4-من الان سره کار هستم و به جعبه کنسول دسترسی ندارم.از کجا بفهمم که ریجن کنسولم چیه؟تا حالا از مغازه دوستم هرچی خریدم اجرا کرده (یعنی باید Pal باشه؟).

با تشکر از دوستان

CRIS Joon CR7
18-12-2011, 12:04
با سلام خدمت دوستان.
من چند ماهی هست که PS3 رو فروختم و یه XBOX Slim خریدم.
حالا دو تا سوال دارم.
ممنون میشو جوابه منو بدین.

از اونجایی که این کنسول رو 3 ماهه خریدم ، اگه لطف کنین بگین چه بازی هایی براش بخرم ممنون میشم(GOW ، Alan wake و Halo رو براش گرفتم).

من الان سره کار هستم و به جعبه کنسول دسترسی ندارم.از کجا بفهمم که ریجن کنسولم چیه؟تا حالا از مغازه دوستم هرچی خریدم اجرا کرده (یعنی باید Pal باشه؟).

با تشکر از دوستان
برو اینجا همشون خوبن:27:

تو ایران 97 درصد طبق آخرین آمار سازمان آمار:31: کنسول های داخل ایران PAL میباشند:21:

need to fight
18-12-2011, 12:54
یکی کمک کنه.من طبق آموزش جلو رفتم ولی هرکاری کردم کی درایو رو نداد و دائم میزد:
kay drive extra....aborted

CRIS Joon CR7
18-12-2011, 13:18
پاک شود
دلیل:پست تکراری:41:

MITAJOON
18-12-2011, 13:43

---------- Post added at 08:41 AM ---------- Previous post was at 08:40 AM ----------

تو همون کنسول اینفو یه حرف D نوشته و جلوش یه عدد نوشته مثلاً نوشته D:2.0.13599 یا یه همچین چیزی!اون مهمه.

soheilnouri
18-12-2011, 14:03
سلام بچه ها....من حدود 6 ماهی هستش که تو لایو بن شدم...فقط لایو نمی تونم برم...چیزی نیومده که آن بن بشم...امکانی...سخت افزای...چیزی...ماله من 120 گیگ فت هستش الیت...

konami-pes
18-12-2011, 14:10
من چند روزه یه ایکس باکس اسلیم خریدم قبلا یه مدل آرکد داشتم الان چند سوال واسم پیش اومده اگه کسی می تونه پاسخمو بده لطفا

1 - مدل XBOX360 Slim به نسبت مدلهای قبلی از لحاظ سخت افزاری تا چه حد تغییر کرده؟منظورم گرافیک سی پی یو و ... هستش.آخه باید یه تفاوتی به هر حال با مدل اولیه ایکس باکس که در سال 2005 اومد داشته باشه چون الان گیم های امروزی روی PC کانفیگهای بالایی واسه اجرای روان نیاز دارن.

2 - آیا مشکل صدای زیاد کنسول حین اجرای بازی در مدل اسلیم بر طرف شده؟اگر آره تا چه حد؟

3 - الان من میخوام لایو بازی کنم و آخرین آپدیت داشبورد و درایو رو هم اوکی کردم آیا مشکلی پیش نمیاد؟از همایون شنیدم که میگفت اگه الان برم لایو بازیهای جدید رو دیگه نمی تونم بازی کنم ... یعنی باید تا کیصبر کنم؟

4 - کلا چقدر به عمر این نسل باقی مونده و کنسول های نسل بعد حدودا کی معرفی میشند؟میخوام بدونم ضرر نکردم الان ایکس باکس گرفتم چون اگه کنسول نسل بعد تا کمتر از یک سال دیگه بیاد این یعنی ضرر!!!

ممنون میشم با شماره و دسته بندی به سوالام پاسخ بدین.قبلا ممنونم

CRIS Joon CR7
18-12-2011, 14:35
من چند روزه یه ایکس باکس اسلیم خریدم قبلا یه مدل آرکد داشتم الان چند سوال واسم پیش اومده اگه کسی می تونه پاسخمو بده لطفا

1 - مدل XBOX360 Slim به نسبت مدلهای قبلی از لحاظ سخت افزاری تا چه حد تغییر کرده؟منظورم گرافیک سی پی یو و ... هستش.آخه باید یه تفاوتی به هر حال با مدل اولیه ایکس باکس که در سال 2005 اومد داشته باشه چون الان گیم های امروزی روی PC کانفیگهای بالایی واسه اجرای روان نیاز دارن.

2 - آیا مشکل صدای زیاد کنسول حین اجرای بازی در مدل اسلیم بر طرف شده؟اگر آره تا چه حد؟

3 - الان من میخوام لایو بازی کنم و آخرین آپدیت داشبورد و درایو رو هم اوکی کردم آیا مشکلی پیش نمیاد؟از همایون شنیدم که میگفت اگه الان برم لایو بازیهای جدید رو دیگه نمی تونم بازی کنم ... یعنی باید تا کیصبر کنم؟

4 - کلا چقدر به عمر این نسل باقی مونده و کنسول های نسل بعد حدودا کی معرفی میشند؟میخوام بدونم ضرر نکردم الان ایکس باکس گرفتم چون اگه کنسول نسل بعد تا کمتر از یک سال دیگه بیاد این یعنی ضرر!!!

یواشتر چرا داد میزنی؟:31:(یعنی درشت مینویسی:31::27:)
1-گرافیک سی پی یو و ... نه فرقی نکرده البته سی پی یو یه خورده بهینه شده مثلا سرعت لودینگ بازی و لود تکسچرها و.. یه کم فقط یه کم بهتر شده
کانفیگهای بالایی واسه اجرای روان نیاز دارن. مسلما الان کامپیتر ها خیلی قویترند نسبت به کنسول ها
مثلا من گرافیک بازی BF3 روی 360 بدون نصب HD دیدم افسرده شدم :41:
ولی در کل خوبن:27:
2-اگه نصب کنی صدا نداره البته اولش لایه های امنیتی رو چک میکنه یه خورده آره ولی بعدش دیگه نه:46:
3-از اساتید حوزه و دانشگاه بپرس:27: دقیق نمیدونم
4-طبق آخرین شایعات موثق MS میخاد 2012 نسل بعدی کنسول خود با اسم رمز 720 رو معرفی کنه
الله اعلم:27:

need to fight
18-12-2011, 16:10
یکی کمک کنه.من طبق آموزش جلو رفتم ولی هرکاری کردم کی درایو رو نداد و دائم میزد:
kay drive extra....aborted
کسی نیست جواب سوال من رو بدونه؟:41:

MITAJOON
18-12-2011, 18:58

سلام البته محسن همه چی رو گفت منتهی با اجازت منم یه چیزایی رو اضافه کنم:46:
1-بیشترین تغییرات سخت افزاری رو تو ظاهر میشه پیدا کرد و البته خنک کاری کنسول هم بهتر شده ولی کانفیگ تغییری نکرده و البته نیازی هم به تغییر نیست!من معتقدم XBOX وPS3 هنوز از همه قابلیت های سخت افزاریشون استفاده نشده!یعنی شرکت های بازیساز هنوز نتونستن بازی درخور سخت افزار این دو کنسول بسازن!:13:

2-نصب بازی روی هارد تو رفع صدا بسیار موثره چه اسلیم باشه چه فت ولی اسلیم ها کم صدا تر طراحی شدن.:8:

3-تا زمان ارائه LT+3 نری لایو بهتره.مایکرو بدجور داره کرم میریزه با این آپدیتای عجیب غریبش!الانم که بدون آگاهی کاربر آپدیت میکنه و داغون میکنه!:41:(راستی همایون کیه؟:31:)

4-قطعی نمیشه گفت ولی اگه فرضاً سال 2012 کنسول جدید ریلیز بشه،تا به بازار بیاد شده 2013 و تا برسه ایران و افت قیمتش منطقی بشه و البته کپی خور هم بشه قطعاً شده 2015-2016 حالا تا اونموقع بنظرت میتونی صبر کنی و از بازی های موجود صرف نظر کنی؟:11:

کسی نیست جواب سوال من رو بدونه؟:41:
دوست عزیز میشه بگید کنسولتون و درایوتون چیه؟از چه روشی برای بدست اوردن DVD Key استفاده کردید و طبق چه آموزشی جلو رفتید؟(البته شایدم تو پست های قبلیتون گفتید من نمیدونم:11:)

18-12-2011, 19:14
سلام بچه ها....من حدود 6 ماهی هستش که تو لایو بن شدم...فقط لایو نمی تونم برم...چیزی نیومده که آن بن بشم...امکانی...سخت افزای...چیزی...ماله من 120 گیگ فت هستش الیت...

به پیر ، به پیغمبر نیومده چیزی... از وقتی بن شدی همینطور هر 3 روز یه بار میای همین سوالو میپرسی و میگن نه نمیشه به این سادگیا آنبن کرد... باز میای میپرسی... ولمون کن دیگه...

MITAJOON
18-12-2011, 19:41
به پیر ، به پیغمبر نیومده چیزی... از وقتی بن شدی همینطور هر 3 روز یه بار میای همین سوالو میپرسی و میگن نه نمیشه به این سادگیا آنبن کرد... باز میای میپرسی... ولمون کن دیگه...

خشانتت تو حلقم:18::7:

CRIS Joon CR7
18-12-2011, 20:12
پارسا راست میگه
برادر سهیل نوری هر بیست سی صفحه یه بار میاد این سوالو میکنه:19:
من دعا میکنم UNBAN بشی:11:
سوالشم فکر کنم یه جا کپی کرده هی میاد پیستش میکنه:41:

hossein_dig
18-12-2011, 22:27
تو همون کنسول اینفو یه حرف D نوشته و جلوش یه عدد نوشته مثلاً نوشته D:2.0.13599 یا یه همچین چیزی!اون مهمه.

احتمالا باید تا ال تی 3 صبر کنم
من نمیدونم آخه چرا این جوری شد
کسی که آپ دیدت رو ریخت میگه عادی برای بعضی میشه
میگم آخه آدم ..... چرا خوب قبلش نمیگی؟ احتمال داره نشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

need to fight
18-12-2011, 23:08
دوست عزیز میشه بگید کنسولتون و درایوتون چیه؟از چه روشی برای بدست اوردن DVD Key استفاده کردید و طبق چه آموزشی جلو رفتید؟(البته شایدم تو پست های قبلیتون گفتید من نمیدونم:11:)
ممنون از این که کمک میکنید.راستش درایو لایت آن هستش و از روش سیم و سوزن استفاده میکنم.ولی کی درایو رو نمیخونه و اون ارور رو میده

MITAJOON
18-12-2011, 23:57
ممنون از این که کمک میکنید.راستش درایو لایت آن هستش و از روش سیم و سوزن استفاده میکنم.ولی کی درایو رو نمیخونه و اون ارور رو میده

زمانی که phat key رو میزنی باید خیلی زود کلید رو خاموش کنی و سوزن رو بزنی به نقطه mpx01 و زود کلید رو روشن کنی سرعت عمل خیلی مهمه.امیدوارم سیم ها رو درست پیدا کرده باشی و سوزن و کلید رو درست وصل کرده باشی.خیلی احتیاط کن موقعی که کابل پاور رو به درایو میزنی زائده های روی پین 12 تایی به سمت بالا باشه و البته درایو هم برعکس نمونده باشه:31:من قبل از اینکه کابل پاور رو از پشت درایو جدا کنم با لاک ناخن یه علامت رو کابل و بدنه درایو زدم و همیشه خیالم راحته که این دو تا علامت باید به سمت هم باشن:31:
بنظر من زمان خاموش کردن کلید و سوزن زدن و دوباره روشن کردن کلیدت طولانیه.
راستی یه چیز دیگه من بجای سوزن از سیم تلفن استفاده کردم هم مسیه و رساناییش بهتره و هم از سوزن نازکتره.از سیم 5 یه سیم گرفتم و بعد به انتهاش به اندازه 10 سانت سیم تلفن وصل کردم و بجای سوزن استفاده کردم و با در خودکار بیک براش دسته درست کردم تا با دستم مستقیم سیم رو نگیرم(بخاطر اتصال کوتاه و از همین حرفا):27:
راستی یه چیز دیگه دور تا دور نقطه mpx01 رو با چسب برق پوشوندم طوریکه فقط نقطه مذکور بیرون باشه ، اینطوری اگه دستت بلرزه سیم یا سوزن به جای دیگه ای نمیخوره و درایوت نمیترکه:27:
کلید رو که خاموش کردی و سوزن رو زدی و زود کلید رو روشن کردی،چشمت به log جانگل باشه و البته دستت هم نلرزه،:8: تو آخرین خط مینویسه:
Serial flash found with Status 0x52
بمحض دیدن این پیام سوزن رو جدا کن.منتظر اون پیامی که باید ok بزنی نشو، سوزن رو جدا که کردی بعد که پیام داد ok رو بزن و 4 یا 5 تا فایل مورد نظر رو سیو کن.

S0R3N4
19-12-2011, 00:20
سلام دوستان
خسته نباشید
بازم یه مشکل دیگه///
هر چی تو این 2 سال مشکلی نداشت دستگاهمون قشنگ تو این چند ماه از شرمندگیمون در اومد لامصب///
الیت دارم...
وقتی هارد وصله به دستگاه؛روشنش که میکنم رو همون لوگوی اولیه XBOX میاد قفل میکنه و میمونه و نمیره تو داشبورد...
ولی وقتی هارد رو میکنم بدون مشکل روشن میشه دستگاه...دلیل چیه؟؟تا همین چند روز پیش درست و حسابی کار میکرد که...
چی شد یهو؟؟؟

soheilnouri
19-12-2011, 02:32
واقعا که خلایق هر چه لایق!یه کم ادب و نزاکت جای دور نمیره...من هر سه روز یه بار نمیامو یه ماه یه بار این سوالو کردم...اگه به تعداد بست هام هم دقت کنید ادمی نیستم که مثل برخی ها به فکر ارتقای ارسال هام باشم...بازم بخوام همین سوالو می کنم اگه لازم بدونم...

sonixax
19-12-2011, 03:09
واقعا که خلایق هر چه لایق!یه کم ادب و نزاکت جای دور نمیره...من هر سه روز یه بار نمیامو یه ماه یه بار این سوالو کردم...اگه به تعداد بست هام هم دقت کنید ادمی نیستم که مثل برخی ها به فکر ارتقای ارسال هام باشم...بازم بخوام همین سوالو می کنم اگه لازم بدونم...

اگر منظورتون اینه :

نه چیزی نیومده و نخواهد آمد .
در هر کنسول یک سریال نامبر منحصر به فرد داره و مایکروسافت از قبل از تمام سریالهای کنسولهایی که میفروشه خبر داره ، اگر کنسولی بن بشه از روی سریالش بن میشه و برای همیشه از رده خارج میشه . با عوض کردن سریال هم چیزی عوض نمیشه چونکه مایکروسافت میدونه که چه سریالهایی مال خودشه و هر چیزی غیر از اون جعلی میشه . اگر هم سریال شخص دیگه ای رو استفاده کنید طرف میره دفتر مایکرو یک مقداری داد و بیداد میکنه و خود مایکروسافت سریال کنسولش رو عوض میکنه و شما کماکان بن میمونید .
پس بهتره بیخیال این فکر بشید که از بن در بیاید مگر اینکه در حدی استعداد داشته باشید که کل سرور های مایکروسافت رو بدون اینکه بفهمند هَک کنید و سریالهای خودتون رو توی لیستشون اضافه کنید !

Squall Leonhart
19-12-2011, 13:02
در هر کنسول یک سریال نامبر منحصر به فرد داره و مایکروسافت از قبل از تمام سریالهای کنسولهایی که میفروشه خبر داره ، اگر کنسولی بن بشه از روی سریالش بن میشه و برای همیشه از رده خارج میشه . با عوض کردن سریال هم چیزی عوض نمیشه چونکه مایکروسافت میدونه که چه سریالهایی مال خودشه و هر چیزی غیر از اون جعلی میشه . اگر هم سریال شخص دیگه ای رو استفاده کنید طرف میره دفتر مایکرو یک مقداری داد و بیداد میکنه و خود مایکروسافت سریال کنسولش رو عوض میکنه و شما کماکان بن میمونید .
پس بهتره بیخیال این فکر بشید که از بن در بیاید مگر اینکه در حدی استعداد داشته باشید که کل سرور های مایکروسافت رو بدون اینکه بفهمند هَک کنید و سریالهای خودتون رو توی لیستشون اضافه کنید

این سریالی که میگی از چند جای کنسول میشه در آورد؟

مثل DVD Key کد شده هست یا مشخص هست؟!

فکر میکنی سریال یه فالکون به یه جاسپر بخوره؟

arashpr9
19-12-2011, 13:24
سلام دوستان
خسته نباشید
بازم یه مشکل دیگه///
هر چی تو این 2 سال مشکلی نداشت دستگاهمون قشنگ تو این چند ماه از شرمندگیمون در اومد لامصب///
الیت دارم...
وقتی هارد وصله به دستگاه؛روشنش که میکنم رو همون لوگوی اولیه XBOX میاد قفل میکنه و میمونه و نمیره تو داشبورد...
ولی وقتی هارد رو میکنم بدون مشکل روشن میشه دستگاه...دلیل چیه؟؟تا همین چند روز پیش درست و حسابی کار میکرد که...
چی شد یهو؟؟؟

کنسولت از دست نیافتاده؟ یا موقع بازی کردن برق قطع نشده؟

احتمالا به هارد کنسول شما خسارت جدی وارد شده

MITAJOON
19-12-2011, 14:02
تو فایل Dummy.dbin سریال کنسول لحاظ شده و البته هنگام استخراج DVD Key هم یه فایل 1 کیلوبایتی به اسم Serial.bin هم استخراج میشه.بن شدن هم از طریق همین فایله.
البته مشاهده شده که تو یه سری از بن ویو ها مایکرو اشتباه کرده و یه تعداد کنسول رو بی جهت بن کرده، همین چند وقت پیش اعلام کرد که کنسول هایی که تو یه بازه زمانی مشخص بن شده بودن ضمن عذر خواهی از مشتری ها و هدیه های مختلف و پوینت و ... این کنسول هارو un ban کردن.یعنی دست مایکروسافته که تو یه ایام مناسبتی اعلام کنه کنسول هایی که تو فلان بازه زمانی بن شدن،رو بخشیدیم و ....

سلام دوستان

چی شد یهو؟؟؟

اگه برات مقدوره هارد رو روی کنسول دیگه امتحان کن،چیزی که مشخصه هاردت معیوبه.یه چیزی میگم نخند جنبه جک نداره این کار رو تو فروم های انگلیسی زبان توصیه کردن و بعضاً ازش جواب گرفتن دلیل علمیشم نپرس چون نمیدونم فقط میدونم تو چند تا از فروم ها خونده بودم حالا میگردم اگه پیداش کردم برات آدرس هم میذارم.
هاردت رو بپیچون لایه یه حوله و حوله رو هم بذار تو یه نایلون و بذار تو فریزر 3-4 ساعت بمونه بعد درش بیار و به کنسولت وصلش کن ببین بوت میشه؟اگه بوت شد برو تو ستینگ کنسول از قسمت مموری برو تو Device Option و هارد رو فرمت کن،Cache رو هم پاک کن.بازی ها و سیو هات میپره ولی ممکنه هاردت احیا شه.
البته هارد رو میتونی به خود pc هم وصل کنی که بنظرم یه کمی تخصصی تر میشه و شاید خیلی ها بگن یه هارد 70-80 تومنی ارزش این کار هارو نداره.
از لینک زیر میتونی استفاده کنی و هارد رو باز کنی و با کابل ساتا به کامپیوترت وصلش کنی!منتهی مسئولیت هرکاری در این روش به عهده خود کاربره:11:

irmpmn
19-12-2011, 14:33
سلام دوستان
من ایکس باکس 360 دارم که کپی خور نیست و تا آخرین ورژن هم به روز هست و اسلیمه
دیروز بازی فیفا12 اصل رو خریدم و الان می خوام برروی شبکه لایو اون رو بازی کنم. Online pass ارجینال هم دارم.
میشه راهنمایی کنید چطور میشه استفاده کرد ؟ خیلی گنگ به نظر میرسه... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه راهنمایی جامع بزارید ممنون میشم.
با تشکر